לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83358,335 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה38 של הישרדות - פסגת המוכחדים
העונה ה7 של האח הגדול - קנדה. 
והעונה ה31 של המרוץ למליון - בהשתתפות זוגות מתמודדים מהישרדות והאח הגדול.
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה38 של הישרדות - פסגת המוכחדים
העונה ה7 של האח הגדול - קנדה. 
והעונה ה31 של המרוץ למליון - בהשתתפות זוגות מתמודדים מהישרדות והאח הגדול.
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות 10 - פאלאו'
הישרדות 10 - פאלאו
27/01/2019 | 03:01
13
48
כמה מילים על העונה: עוד עונה משמימה עם פאגוגינג מצ'עמם, שלפחות הולידה לנו את סטפני. מניח שהייתה יכולה להיות עונה טובה אם שבט קורור היו מפסידים מדי פעם...

מי זכה בעונה? טום.

למי הכי הגיע לזכות? טוב, אמנם בתור דמות ושחקן הוא משעמם ברמות אבל ברור שהכי הגיע לטום לזכות.

את מי הכי אהבתי? כמובן שאת סטף ובובי ג'ון. בכלל אהבתי את השבט שלהם הרבה יותר (גם את אנג'י וחבל שג'ף נפצע וביקש שידיחו אותו). אח"כ כשבמיזוג נותרו בעיקר שבט קורור, כל מי שהעדפתי הודח אחד אחרי השני (קובי, גרג, ג'ן), ככה שמבחינתי הטופ 3 היה אחד המבאסים...

מוזמנים לכתוב מה חשבתם על העונה
לצפיה ב-'אחת העונות המשעממות ביותר אבר'
אחת העונות המשעממות ביותר אבר
27/01/2019 | 06:12
39
לקח לי חודשים שלמים עם הרבה הפסקות באמצע עד שסיימתי אותה
אהבתי רק את סטפני ואחרי שהודחה לא היה אכפת לי מה קורה
זה פשוט היה פאגונג אחרי פאגונג כשב״מיזוג״ עוד היה שמץ של תקווה שהיא תצליח לשרוד יותר
אבל כן לטום הכי הגיע לזכות וטוב שזה קרה חח
וחוץ מזה אין כלכך באמת מה לדבר על העונה הזו (רק מראה כמה שהיא אחת מהמשעממית שהיו)
אחריה ניסיתי לראות את תאילנד ועוד עונות ישנות (2-4) וכבר פחות היה לי סבלנות לנסות לסיים אותם
אני מאמין שאם את 22 32 35 ו37 הייתי רואה גם בדיליי ולא בזמן אמת גם לא הייתי שורד
לצפיה ב-'הרבה שוכחים'
הרבה שוכחים
27/01/2019 | 07:06
4
46
שבפאלאו היה פרק פתיחה עם המון פוטנציאל
שלב הטרום שבטים שכולם היו על אי אחד
הקפיצה למים
הרבה אז בפורום 407 החשיבו אותו כפרה הפתיחה הכי טוב שהיה עד אז כ שצפו בו בזמן אמת
ההדחה של וונדי וג'ונתן לא הייתה הכרחית בעיני אבל בסדר

החיסרון הכי גדול בעונה הזו וגם מה שהיה מוזר בה זה שלא היה ערבוב
אני מניח שאולי היה אמור להיות ואז ההפקה ראתה את רצף ההפסדים של אולונג והחליטה ללכת על סנריו שעוד לא היה עד עכשיו של שבט מובס מול שבט מאוחד

לגבי סטפאני לא ממש סגור
מצד אחד גם אני אהבתי אותה בעונה
מצד שני ההישג הגדול שלה בלהשאר אחרונה באולונג הוא הישג שיכל להשיג כל אחד אחר כי כשכבר מובס תמיד יישאר אחד אחרון ממנו וגם יקבל מזה את אפקט הגיבור
אבל סה"כ סטפאני דיי הייתה עכברה במשחק הזה
הקריבה את בני הברית שלה ג'יימס ואנג'י רק בגלל שלא רצתה להכנס לתיקו
לא הייתה שום הדחה באולונג ששם היא הנהיגה את הטון לגבי המודח
באיחוד כשקורור אמרו להיום שקובי מודח זרמה על זה ויתרה על חסינות בשביל חמאת בוטנים ולא חשבה גם בכלל על ההדחה הבאה וכשהגיע זמן ההדחה שלה הנשק היחיד שלה היה להגיד כמה שזה לא פייר כי היא כלכך רוצה את זה ומגיע לה

אז אפשר להגיד הרבה על סטפאני אבל לוחמת כמו שהציגו אותה אז היא לא

לצפיה ב-'מסכים איתך'
מסכים איתך
27/01/2019 | 12:01
29
פרק הפתיחה היה באמת טוב עם דמויות מעניינות,
והדחה קצת מוזרה של וונדי וג'ונתן.
אגב אולי אם לא היו נותנים למתמודדים לבחור בעצמם את השבטים אז העונה הייתה מתפתחת טוב יותר.
כשאין ערבוב זה באמת משפיע לרוב לרעה (אגב גם בתאילנד לא היה ערבוב).
לצפיה ב-'ההישג של סטפני היה'
ההישג של סטפני היה
27/01/2019 | 15:37
2
36
שהיא פשוט הצליחה לשרוד את כל מועצות השבט. זה הישג שכל אחד יכל להשיג, אבל רק היא הצליחה לעשות את זה.
לצפיה ב-'דיי לא מסכים איתך'
דיי לא מסכים איתך
27/01/2019 | 17:19
1
37
אולונג הפסידו מספר של אתגרים מסויים
בכל מקרה הסצנריו היה שכל אולונג הלכו חוץ ממתמודד אחד X שמצטרף לקורור
זה לא שסטפאני נשארה בזכות איזה אתגר חסינות שהצליחה לנצח בו את שאר חברי קורור כנגד כל הסיכויים הייתי אומר יופי, כל הכבוד לה והיא קבלה את הכבוד שלה
אבל לא, קורור ניצחו בכל אתגר וההפקה היא שהחליטה לעשות את הסצנריו באופן כזה שסטפאני תהיה הגיבורה הלוחמת
הם יכלו באותה מידה לנהל את העניין ככה שאם היא ובובי ג'ון מפסידים שניהם מודחים אוטומטית כי אי אפשר לקיים מועצת שבט ואז סטפאני והמצב שלה בעריכה היו פחות הירואים

עכשיו, לגבי זה שהיא נשארה באולונג מבין כולם
כמו שאמרתי זה לא שהיא הייתה בתפקיד פיקוד שם והנהיגה הדחות
להיפך, היא דיי ויתרה על קים, על אנג'י ועל ג'יימס שסמכו עליה בטענה ש"אין לה מה לעשות"
בובי ג'ון שלט שם הרבה יותר ממנה וסה"כ היא נשארה כי מההדחה של ג'ף אולונג הבינו שכל בחירה של הדחה שהיא לא הבן אדם הכי חלש בשבט שהיה אחראי להפסד בחסינות היא אבסורדית

וסטפאני היא בחורה שרירית וחזקה למראה שהייתה בשבט אחד עם אחת עם אופי של נסיכה, אחת שמנה, אחד שחיף חסר קואורדינציה ואחד שלא יודע לשחות
זה דיי היה הברירת מחדל שבשלב הזה, שכל ההחלטות נעשות לפי פיזיות היא ובובי ג'ון יישארו אחרונים בגלל הנתונים המוקדמים שלהם ביחס לשאר חברי השבט
וזה לא הישג של אף אחד מהם

האפקט ההירואי שלה היה נטו מהעריכה וממבנה המשחק, לא בגלל דברים שהיא עשתה ותכננה, יכולת לשים כל אחד אחר מאולונג יחד עם קורור כיחיד בשבט והוא היה מגיע לאותה תוצאה איתם ואולי אפילו יותר טוב
לצפיה ב-'כל מה שמסביב לא משנה'
כל מה שמסביב לא משנה
30/01/2019 | 08:48
19
עצם העובדה שהיא שרדה את ההדחות, לא משנה איך ואיזו עריכה היא קיבלה - זה עדיין הישג. אולי זה לא מרשים מבחינתך, אבל זה עדיין משהו שאף אחד מהשבט שלה לא הצליח לעשות.
לצפיה ב-'עונה מתסכלת!'
עונה מתסכלת!
27/01/2019 | 15:44
28
אהבתי מאוד את אולונג ומשבט קורור ממש לא היה לי אכפת, ככה שלראות אותם מפסידים כל שבוע היה מאוד מבאס ומתיש.
סטפני היתה הפייבוריטית שלי, ועד היום היא אחד השורדות האהובות עליי. מקווה שתחזור לשחק פעם רביעית, כי את הפעם הקודמת אני מעדיף לשכוח
מאוד לא אהבתי את הפיינל 3, ושלושתם היו בלתי נסבלים, אבל בגלל שאני אוהב ששחקנים מעונות מוקדמות חוזרים לשחק, דווקא הייתי שמח לראות אותם שוב.
עוד שחקנים שהייתי רוצה שיחזרו: בובי ג'ון, אנג'י וגרג.
לצפיה ב-'העונה הראשונה שצפיתי (אחרי גבון)'
העונה הראשונה שצפיתי (אחרי גבון)
27/01/2019 | 18:10
31
והראשונה כחלק מהשלמת הסדרה שלי.
מהסיבה הזו יש לי חיבה אליה וסהכ אהבתי אותה, ממש אהבתי את סטפני ואת סיפור האנדרדוג שלה ולאחר שהודחה לא ממש אהבתי אף אחד אבל מאוד הערכתי את טום והמשחק שלו.
בדיעבד עונה לא משהו אבל עדיין זוכר אותה באור חיובי (עד שאראה שוב).
לצפיה ב-'עונה שנהרסה במו ידי ההפקה '
עונה שנהרסה במו ידי ההפקה
28/01/2019 | 18:48
32
רק בגלל מוטיב המלחמה. ההפקה יכלה לעשות עונה נורמלית של הישרדות, לערבב את השבטים בפרק 5 או משהו (ועדיין סיכוי סביר שאולונג היו עוברים פאגונגינג, אבל עדיף על מה שהיה), אבל לא, הם היו חייבים לעשות ששבט אחד יכבוש את השני. אחרי ההדחה של ג'יימס קורור היו ביתרון מספרי כל-כך גדול, שהם לא יכלו להפסיד שום אתגר יותר.

לא שזה כל-כך משנה, כי היחיד מהעונה שהפגין משחק אסטרטגי טוב מספיק כדי להצדיק עונה שנייה הוא טום. סטף אמנם גיבורה ושורדת והכול, אבל שוב, בעונה נורמלית עם ערבוב היא לא נשארת לבד, ואולי אפילו מודחת לפני המיזוג.

לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
30/01/2019 | 07:35
1
32
הודחו סתם. וונדה הייתה דופקת לכולם את השכל
כל פעם שאני רואה את השרשורים האלו אני רוצה להשתתף אבל הזיכרון שלי לא משהו. ראיתי את רוב העונות הישנות פעם אחת בבינג', אז חוץ ממהלכים ודמויות בולטות אני לא זוכרת המון. הדבר שהכי הרגיז אותי (חוץ מזה שאולונג התפרקו כי עודדתי אותם מההתחלה) זה שאיאן פרש אחרי 12!! שעות של אתגר. מה זה היה?!

מישהו יכול להזכיר לי למה כולם שנאו את ג'אנו? גם ג'ף לא מת עליה
לצפיה ב-'נראה לי בעיקר כי היא ביקשה שידיחו אותה'
נראה לי בעיקר כי היא ביקשה שידיחו אותה
30/01/2019 | 18:31
24
מה שלפחות נתן לסטף עוד 3 ימים במשחק
לצפיה ב-'עונה MEH '
עונה MEH
05/02/2019 | 18:28
13
ממש אהבתי את סטפני פה, כי היא באמת הייתה האנדרדוג שקשה היה להיות נגדה. בגואטמלה, זה כבר סיפור אחר. אני חושב שמצד אחד טום הוא מנצח ראוי, הוא כן היה אסטרטג וזכה במספר רב של חסינויות, אבל מצד שני, הוא אף פעם לא היה במועצת שבט לפני האיחוד (שלא קרה) אז אני לא יודע עם הוא היה ממשיך להישאר במשחק כי אני יודע שגרג חשב על להדיח אותו. גם קייטי ניסתה לארגן להדיח אותו, אבל קארין...

חובה להחזיר את אנג'י לעוד עונה!!!
לצפיה ב-' מדליקים לפידים 37: התוצאות '
מדליקים לפידים 37: התוצאות
28/01/2019 | 21:45
2
47
נבצר מבר להגיש מסיבות אישיות את הפינה, לכן לבקשתו אני אפרסם את התוצאות הסופיות

עם 6 קולות לניצחון - הזוכה הגדולה היא הקווין היחידה - אנג'לינה קלי

למקום השני, עם 5 קולות, הגיע כמו בעונה - מייק ווייט

ולמקום השלישי ללא קולות - הגיע דייבי ריקנבייקר

התוצאות הסופיות:

18/19/20. ג'רמי קרופורד 
18/19/20. לירסה טורס 
18/19/20. קארל באודראוקס 
16/17. בי נגיואן 
16/17. ג'סיקה פיט
14/15. נטליה אזוקה
14/15. דן רנג'רינג
12/13. אליזבת' אולסון
12/13. ניק וילסון
11. קארה קיי
10. אליסון רייבאולד 
9. ג'ון האניגן 
8. כריסטיאן היוביקי
7. אלק מרלינו
6. נטלי קווין קול
5. גבי פסקוזי
4. פט קיוזאק
3. דייבי ריקנבייקר
2. מייק וייט
1. אנג'לינה קלי

יאללה ביי 
לצפיה ב-''
28/01/2019 | 22:12
41
שברנו את סטילהוק
הוא הביא לאנג'לינה את הניצחון

Couldn't ask for a better outcome
לצפיה ב-'אני בשוק....'
אני בשוק....
28/01/2019 | 23:42
52
לצפיה ב-'CBB S02E01'
CBB S02E01
22/01/2019 | 19:51
19
53
דבר ראשון טענה למלהקים
שוב היועץ שהיה מקורב לטראמפ?
שוב הספורטאי שפרש ומתעניין במיסטיקה?
שוב כוכב עבר של תכנית ילדים?
שוב פעם מתאבק זירה? (שגם נראה לי תעוף ראשונה כמו צ'אק)

קצת גיוון

בכל מקרה בדרך כלל יש לי נטייה לעודד בהתחלה בתור דפיולט את הצד הנשי אבל פה רואים באופן חד שהליהוק הגברי יותר מעניין ויותר בעל פוטנציאל
היחידה מהבנות שיכולה לעניין בינתיים נראית לי תמר, כל השאר דיי פלקטיות
אולי גם ללולו יש פוטנציאל אבל אני חושש שתהיה מתחסדת
את ראיין וג'ונתן אני מאוד אוהב בינתיים ולכן מקווה שהמועמד השני (לא אחד מהם) שיועמד להדחה יהיה זה שיודח
לצפיה ב-'בדיוק באתי לכתוב שהעונה התחילה'
בדיוק באתי לכתוב שהעונה התחילה
23/01/2019 | 00:40
25
אני אחכה שהעונה תתקדם קצת ואז אריץ הכול ברצף
לצפיה ב-'וואו! '
וואו!
23/01/2019 | 04:05
35
איזו התחלת עונה חזקה!
יש הרבה הרבה דיירים צבעוניים ויש לי תחושה שהולך להיות ממש מעניין!
אני לא מסכים לגבי הטענה שלך נועם לגבי הקאסט, אני חושב שיש כאן ליהוקים מאוד מגוונים ומיוחדים מסוג שלא היה עדיין.
אהבתי את זה גם שהם מזהים אחד את השני ויש כאלו שאפילו מכירים אחד את השני, בעונה הקודמת אף אחד די לא הכיר אחד את השני..
גם רוב הקאסט די מבוגר (אין אף אחד מתחת לגיל 30!) אז זה באמת מעניין.
אהבתי גם את הטוויסט של פתיחת העונה (וכנראה שהמודח הראשון היה אחד מה2 שלא נבחרו אז טוב שהם עם חסינות כי תהיה הדחה ראשונה מעניינת)
אישית אני בעד ריאן ואין לי בעיה בכיף שג'ונתן יעוף ראשון כי הוא לא בא לי בטוב

איזה כיף שכל יום יש פרק השבוע, אבל מה הקטע שרק בשישי ההדחה? 4 פרקים ראשונים הם גוררים את ההדחה הראשונה? יש רק 12 פרקים לעונה אז יתר ההדחות הולכות להיות סופר מהירות. אבל אולי זה לטובה
לצפיה ב-' לפרקים 1-3'
לפרקים 1-3
24/01/2019 | 18:08
29
ממש נהניתי מהפרקים, נראה שהרבה מתמודדים באו לשחק.
מאוד אוהב את ברית הבנות שנוצרת בין נטלי-תמר-קנדי-לולו ובכללי תמר פשוט קורעת ולא פראיירית בכלל! נטלי היא הפייבוריטית שלי כרגע ומקווה שתגיע רחוק, כי יש לה את זה.
אוהב גם את ריאן וגונתן (למרות שגונתן משחק חזק ושקוף מדי ויש סיכוי שיעוף בגלל זה).
אנתוני וטום גם יכולים לעניין ואפילו ריקי הראה סימני משחק עם הוטו שלו.
מקווה בכל זאת שגונתן ישאר כדי שיהיה מעניין.
לצפיה ב-'פרק 1 '
פרק 1
25/01/2019 | 17:35
20
טוב, החלטתי לתת לעונה (ולפורמט, בכלל) הזדמנות.
חלק מן השמות שמעתי אבל היחידה שאני מכיר היא נטלי, שאני זוכר אותה כאיווה מארי מה-WWE. האמת שדי הרגשתי רע בשבילה אז, המון מעריצים ומבקרים ירדו עליה כי היא לא הייתה הכי טובה כמתאבקת. הקאסט אבל נראה נחמד, כלומר, אין פה אף אחד שאני שונא ויש כמה משעשעים כמו תמר וג'ונתן. יש לי אבל הרגשה שריאן או ג'ואי ינצחו (או לפחות יגיעו רחוק).

המשימה ה-Head of Household הייתה די מצחיקה, ג'ולי הפתיעה שאו ג'ואי או ג'ונתן יהיו מועמדים להדחה אוטומטית אם לא ינצחו את אחד השני.

בסך הכל פרק חביב.
לצפיה ב-'פרק 2 '
פרק 2
25/01/2019 | 18:11
5
15
אז ג'ונתן מבין שהוא חייב לשחק את המשחק ומחליט לכרות ברית עם ג'ואי, לולו, נטלי, קנדי, ריאן ותמר. וכולם זורמים עם זה, חוץ מאחד. לפני כמה דקות רשמתי שג'ואי ינצח או יגיע רחוק, נכון? אז תשכחו מזה  הוא אומר לולו שהוא לא מעוניין בבריתות, אז הוא בחוץ. ג'ונתן כורת ברית של רביעיה אחרונה עם לולו, נטלי וריאן ולולו ונטלי נראה שרוצות ללכת ביחד בסוף, והן גם נמצאות בברית רביעיית נשים עם קנדי ותמר, אז לולו ונטלי במרכז העניינים.

ריאן זוכה בקרב מול ג'ונתן, מה שאומר שריאן הוא ראש ועד הבית הראשון לעונה (ככה רושמים את זה באנגלית?) וג'ונתן מועמד אוטומטית להדחה. ג'ולי מודיעה לריאן שיש לו חצי שעה לבחור שני מתמודדים נוספים. ג'ונתן וריאן נכסו לחדר לדבר וטום נכנס ופשוט עמד שם  ריאן חושב להעמיד את דינה (אני מודה לזה שהיא אימא של לינדזי לוהן אבל זה מפחיד כמה היא מזכירה אותה) ואת אנטוני. הוא לא כל כך משתף את קנדי בתכניות שלו, מה שגורם לי לחשוב שהברית הזאת לא תחזיק מעמד. ג'ונתן הצליח לשכנע את ריאן לשים את טום במקום דינה כי יש לו יחסים טובים איתה עוד מקריירת המשחק שלו, אז מועמדים להדחה הם אנטוני, ג'ונתן וטום. ת'כלס, אנטוני מועמד הכי קל להדחה, אפשר בקלות להציג אותו כאיום אסטרטגי.

דרך אגב, מה קרה בין קנדי ותמר? חחח הן כל הזמן מדברות על זה ואין לי מושג מה קרה בניהן (או מי הן בדיוק למען האמת חחח, למרות ששעמתי את השם תמר).
לצפיה ב-'HOH = ראש הבית'
HOH = ראש הבית
26/01/2019 | 21:12
4
15
זה התרגום המילולי והמקובל
זו עונה ראשונה של האח הגדול האמריקאי שאתה רואה?

וגם אותי מסקרן ממש מה הסיפור בין קנדי ותמר מלפני המשחק, לא מצאתי על זה אף מידע באינטרנט
לצפיה ב-'לא בדיוק...עונה 15 הייתה הראשונה שלי עד שפרשתי לקראת הסוף'
לא בדיוק...עונה 15 הייתה הראשונה שלי עד שפרשתי לקראת הסוף
27/01/2019 | 04:29
3
8
לצפיה ב-'וואלה?'
וואלה?
27/01/2019 | 06:05
2
19
אני במיעוט בפורום לגבי עונה 15 שלדעתי אחת הטובות ביותר שהיו באח הגדול (למרות הסוף המאכזב)
לצפיה ב-'כל אחד והטעם שלו, אבל העונה הזאת הגעילה אותי'
כל אחד והטעם שלו, אבל העונה הזאת הגעילה אותי
27/01/2019 | 15:06
1
18
ואני מודע לכך שאני נשמע מתייפייף אבל רמתת הגזענות, הבריונות, ההמופוביה, כל הדברים האלה היו יותר מדי בשבילי. תראה את התגובה של הווארד למשל, לאחר כל הדברים שקרו אם ארין וג'ינה מארי. באמת שאולי רק 2-3 אנשים אהבתי פה, כל השאר חצו גבולות, ואני יודע שכמה מתמודדים פוטרו מן העבודות שלהם לאחר הדברים שהם אמרו ועשו בתכנית. פשוט השאיר לי טעם ממש רע בפה. אבל בעונה הזאת אני בינתיים סבבה איתה.
לצפיה ב-'זו עונה שגם אני הפסקתי לראות באמצע אבל בשלב יותר מאוחר ממך'
זו עונה שגם אני הפסקתי לראות באמצע אבל בשלב יותר מאוחר ממך
27/01/2019 | 18:21
20
והיא אכן הכי פחות אהובה עליי בערך.
מסכים שהגסענות הייתה מוגזמת אבל זה נגמר יחסית בהתחלה (ממש פרה מושבעים) לי מה שעוד הפריע היה מה שהלך במשחק עצמו אבל זה כבר משהו אחר, אם הפריעה לך הגזענות וההערות המגעילות (בהחלט מובן למה הפריע) אז תדע שאתה יכול לתת צאנס כי הן נגמרו יחסית מהר.
לצפיה ב-'פרק 3 '
פרק 3
25/01/2019 | 19:52
1
15
אז, לולו מיידעת את נטלי ותמר שדינה הייתה אמורה לעמוד להדחה, אבל היא ראתה שג'ונתן נתן לרייאן מין מבט כזה, ואז טום הועמד להדחה במקום דינה. בקיצור, שלושתן הבינו שג'ונתן ביקש מריאן לשים את טום כמועד להדחה במקום דינה. הברית של ג'ונתן וריאן מתחזקת, ונראה לי שהוא יצטרך כמה שיותר חברים לצידו כי היא די משחק חזק, אפילו קרוב לחזק מדי. לולו, נטלי ותמר כבר לא סומכות עליו ואפילו מדברות על להדיח אותו.

לולו ונטלי נכנסות לחדר, נטלי מדברת שהן צריכות לחשוב על שם לברית של שניהן, אבל היא לא שמה לב שתמר בחדר  חחחחחחחח, אני אתן לה קרדיט שהיא נסתה להסתיר את זה אבל תמר לא קנתה את זה. תמר עדיין רוצה להדיח את ג'ונתן, ואני מרגיש שהפרק הזה הוא נפילה בשביל לולו. היא נכנסה לריב מיותר עם תמר, ואז אמרה לג'ונתן וריאן שהיא יודעת שהם בברית של פיינל 2 ועשתה להם אצבע משולשת 

ריקי זוכה במשימת הוטו (ובזמן מסך). ריאן מדבר איתו על להשתמש בוטו, והוא ישים את לולו כמועמדת להדחה. ריקי הולך ומספר את כל זה ללולו כי הוא רוצה לגרום קצת לבלאגן, לגרום לאנשים לפחוד קצת על מקומם. הוא החליט בסוף לא להשתמש בוטו ולהשאיר את המועמדים להדחה כפי שהם. המצב לא נראה טוב לג'ונתן כרגע.
לצפיה ב-'שכחתי לציין '
שכחתי לציין
25/01/2019 | 20:15
19
קנדי ותמר דיברו. מתברר שהסכסוך שלהן נובע מסיור הופעות או משהו כזה? קנדי הייתה יותר רגועה פה אבל תמר ממש כעסה. הן ניסו לדבר עוד פעם אבל זה שוב הוביל לויכוח  הן בסוף התחבקו אבל לא נראה לי שהן הולכות להיות הרבה זמן ביחד.
לצפיה ב-'פרק 4 '
פרק 4
26/01/2019 | 08:42
2
18
אז הטוויסט הגדול הוא שאנטוני לא דייר אמיתי ויוצא מהמשחק...אוקי? הוא גם מכריז שבעונה אפשר לזכות בשני שרשראות וטו (או איך שלא קוראים לזה). בגלל שאנטוני הועמד להדחה ועכשיו יצא מן המשחק, ריאן צריך להעמיד מישהו אחר להדחה, והוא מעמיד את קנדי. עכשיו, אני לא צופה של האח הגדול, אבל האם הברית של ג'ונתן היא הברית הכי קצרה בהיסטוריה של התכנית או משהו כזה? חחח. הוא גם עדיין מכוון כלפי לולו, שאני מבין כי היא עשתה להם אצבע משולשת 

קאטו זוכה במשימת הוטו, ונראה שהוא די רוצה להציל את טום, והם גם כורתים ברית של פיינל 2 על הדרך. ריאן מנסה לעשות שלום עם לולו, היא מסבירה לו שהיא כועסת עליו כי היא יודעת שהוא תכנן להדיח אותה. בסוף שניהם התחבקו, וריאן לא בטוח אם זה יהיה רעיון טוב בשבילו לשים את לולו ברשימת ההדחה עם קאטו ישתמש בוטו. קאטו בסוף משתמש בוטו על טום, וריאן שם את ג'ואי במקומו, כי הוא רוצה שקנדי תודח. 

הייתה שיחה אסטרטגית בין טום, לולו, נטלי, קאטו וריקי. שימו עין על ריקי, הוא לא פראייר בכלל ויודע מה הוא עשה. ג'ונתן בסוף מודח עם שישה קולות נגדו, בעוד שרק דינה הצביעה לקנדי. ג'ונתן מאוד נחמד וגם חכם, אבל לגמרי שיחק חזק מדי, אז אני מבין מדוע הוא הודח. למרות שראיתי ביוטיוב שקרו המון דברים עם תמר שלא הראו בפרק, שהיא רצתה להדיח את קנדי ואני לא מבין מדוע היא הצביעה בסוף לג'ונתן, כאילו התעלמו מזה לחלוטין. מה כאילו, הם באמת התעלמו מזה! זאת אולי הביקורת היחידה שלי לפרק.

לצפיה ב-''
27/01/2019 | 18:18
11
יש להם 43 דקות של פרק ועוד וטו, הקטע עם אנטותי וההעמדה הנוספת, אז לא מפתיע אותי שלא הראו. חוץ מזה בלי קשר זה קורה הרבה בביג בראדר שיש המוןןן תכנונים בהדחה אבל לא מראים הכל והאמת לא הרבה בד"כ, הנסיונות של תמר לא שינו ובמילא היה רוב מוחלט לכן גם היא הצביעה נגדו בכל זאת, זו לא פעם ראשונה שמשהו קורה זה קורה כמעט תמיד.
לצפיה ב-''
30/01/2019 | 23:45
8
עונה 10 גם היה התרסקות למישהו שהיה אמור לשלוט בברית גדולה,
ועוד בעונה 10 החבר ברית הכי טוב שלו באמת שם אותו לעומת כאן שזה היה כתוצאה מטוויסט והוא לא רצה להעמיד אותו
ובעונה 13 גם  לא החזיקה ברית על ההדחה הראשונה
בקיצור. זה קורה . אבל פה ממש היה הרבה סדקים בברית של כולה 6 איש ! ג'ואי כנראה צדק בסוף לא לקחת חלק בזה חחח
לצפיה ב-'פרק 2'
פרק 2
26/01/2019 | 21:09
12
עוד פרק מצויין!
אני ממש אוהב את הברית השישה שנרקמה, למרות שג'ונתן לא כלכך בא לי בטוב וריאן איכזב בהתנהלות שלו מול שאר חברי הברית (שרק יחזק את ההתהפכות עליו שצפוי שתקרה בעתיד הקרוב של העונה)
ג'ואי הרג אותי מצחוק שסירב לברית, נראה לי פעם ראשונה בהיסטוריה של האח הגדול שמעשה מטומטם שכזה נעשה בתחילת המשחק.. ומפתיע שהוא לא הועמד להדחה
מה3 אני ממש מקווה שטום יעוף, כי הוא די מעיק עלי ולא כלכך מצחיק אותי
לצפיה ב-'פרקים 2-4'
פרקים 2-4
27/01/2019 | 10:32
19
טוב, אם חשבתי בפרק הראשון שהבנים הם הטובים בקאסט והבנות מעפנות שיניתי את דעתי
מי שמשחק בינתיים זה הבנות אם כי יש להן פאלטות פה ושם כמו של אווה מארי או ההתפרצויות בין קנדי לתמר
אבל הבנים מצד שני פשוט דפוסים ודווקא הנורמלי מביניהם הלך היום
ראיין שחשבתי פרק ראשון פייבוריט לניצחון מתגלה כדביל כמו התאום שלו מארשל מאיך פגשתי את אמא
ויש לנו גם את התאום של ג'סטין טימברלייק שרוצה להיות קלי וויגלסוורת הבאה וטום שמסתובב בבית כמו דיר אין דה הדלייט
אם כבר ריקי שחשבתי שיהיה כמו שלום עולמי מראה בינתיים הכי נחישות למשחק מהם
הטוויסט עם אנתוני מיותר ולא הוסיף כלום. לא הבנתי את הקטע
מקווה להמשך טוב 
לצפיה ב-' פרק 4'
פרק 4
27/01/2019 | 18:13
17
התבאסתי שג'ונתן עף סה"כ, כי הוא בהחלט שיחק והביא עניין, אבל ברור שלא שיחק טוב
מסכים פה שלמרות הטעויות הבנות משחקות הכי טוב (בעיקר נטלי ותמר) והן הפייבוריטיות הראשיות שלי. הפלואטרים כמו קאטו וריקי מפתיעים וכן באו לשחק סה"כ (גם טום) אז לדעתי יהיה מאוד מעניין. את ריאן אני עדיין מחבב אבל בהחלט עשה טעויות, מצד שני היה לו חוח קשה מאוד. ג'ואי ללא ספק הכי לא קשור.
לצפיה ב-'פרקים 1-4 '
פרקים 1-4
30/01/2019 | 23:23
14
קודם כל, מאוהב בתמר!!!!!
שתירגע עם הריבים. היא עלולה להיות שחקנית חזקה ביותר אם תשמור על קור רוח.
לולו התחילה כפייבוריט והתרסקה חזק. ואת עוד כועסת על ריאן?? עשית את זה לעצמך !
למרות שלג'ואי עדיין שמור הפדיחה הכי גדולה.
והיא איכשהו הצליחה להציל את עצמה בשיחת נפש עם ראיין, למרות שזה לא היה נשמע כאילו היא מתנצלת. אולי הוא הבין שהיא עלולה להשאר . כנראה אם ג'ונתן היה ניצל עם הוטו הוא כן היה שם אותה.
הסיפור עם ג'ונתן מזכיר לי עם שאנון שכל כך אהבתי אותה אבל היא פשוט שיחקה חזק מדי ושקוף..
וכנל אליו. מה שכן אבל,
הוא הרבה הרבה פחות רגשן ממנה. וגם לא באמת היה אמור לעמוד להדחה , אז ממש באסה שהודח ראשון !! היה נראה בהתחלה שיש לו את זה.

באסה שאנתוני לא ימשיך במשחק הוא דווקא אחד הליהוקים המעניינים והיה כזה חמוד!

טום גרין מעיק, מבאס שניצל עם הוטו. למרות שכנראה לא היה מודח בכל אופן.

ריקי שיחק מעולה עם הוטו.
נטלי גם שחקנית חזקה למרות פשלת הפיינל2
לא יודע למה אבל  אוהב ממש  את קנדי, רק שתשתדל להיות בטוב עם תמר בבקשה.

נכון לכרגע , למרות שהודח מי שהכי ציפיתי ממנו,
עונה מעולה!
לצפיה ב-' מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 12 '
מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 12
26/01/2019 | 19:31
17
74
גבי פסקוזי - ופט עוד כאן איכשהו ...
הפורום אמר את דברו

חוקים זהים לאלה שאורי קבע:
- אחרי כל שלב שאני מעלה יהיה ניתן לשרשר לפיד למתמודד שאתם תרצו להשאיר. מתמודד שיקבל לפיד (או יותר, תלוי במספר הלפידים לאותו שלב) יהיה מחוסן. בסוף השלב המתמודד (או המתמודדים... שוב תלוי בשלב) שיישארו ללא לפיד יודחו.
- אפשר להדליק לפיד כל 24 שעות.
- מותר לשנות את ההצבעה רק במידה ולא נתן עוד מישהו לפיד אחריך. בנוסף אם אתה משנה הצבעה 24 השעות שלך עד שתוכל לתת לפיד נוסף יתחילו כמובן מהזמן המדויק שבו שינית את הלפיד...

שימו לב שההודעה הזו מסומנת בספוילר בגלל שאני רושם את שמות השורדים לפי המיקום שלהם בתוכנית, אבל אתם לא חייבים לסמן ספוילר.

1.מייק וייט
2.אנג'לינה קלי
3.דייבי ריקנבייקר
4.פט קיוזאק

האחרון שיקבל 4 לפידים, יודח מהמשחק
צאו לדרך!
לצפיה ב-'דייבי חמודי'
דייבי חמודי
26/01/2019 | 19:38
8
לצפיה ב-'מייק '
מייק
26/01/2019 | 19:48
25
היה יכול להיות יותר גרוע. שניים מהטופ 4 שלי יהיו בגמר בוודאות, אולי שלושה. חבל רק על ניק
לצפיה ב-'Trustworthy Ally Angelina'
Trustworthy Ally Angelina
26/01/2019 | 20:06
33
ניק אמר בראיון שגם מייק אמר לו לא להשתמש באליל, אבל חתכו בעריכה. משום מה זה מצחיק אותי אפילו יותר.
לצפיה ב-'the queen of rice'
the queen of rice
26/01/2019 | 20:20
25
aka angelina
לצפיה ב-'קינג מייק'
קינג מייק
26/01/2019 | 20:24
12
לצפיה ב-'הרוקסטאר'
הרוקסטאר
26/01/2019 | 20:26
29
מייק
לצפיה ב-'פאט לניצחון!'
פאט לניצחון!
26/01/2019 | 21:43
31
מלך הגב השבור, מנתץ החוליות, אדון הרד-נקים ואהוב הפורום לעולם ועד אמן סלה.
לצפיה ב-'לפיד לדייבי'
לפיד לדייבי
27/01/2019 | 00:57
5
לצפיה ב-'דייבי!!!'
דייבי!!!
27/01/2019 | 04:27
8
לצפיה ב-'פאט'
פאט
27/01/2019 | 12:57
19
היחיד שיכל לשנות את המשחק ואת העונה הגרועה הזאת כולה.
לצפיה ב-'אנג'לינה'
אנג'לינה
27/01/2019 | 15:32
4
לצפיה ב-'PAT'
PAT
27/01/2019 | 17:29
6
לצפיה ב-'מייק VS אנג'לינה VS דייבי VS פאט'
מייק VS אנג'לינה VS דייבי VS פאט
27/01/2019 | 17:57
4
25
כל אחד מהם צריך לפיד אחד!
לצפיה ב-'מייק '
מייק
27/01/2019 | 19:44
1
8
לצפיה ב-'עכשיו! '
עכשיו!
27/01/2019 | 20:32
7
לצפיה ב-'Villains vs. Villains: Angelina'
Villains vs. Villains: Angelina
27/01/2019 | 20:08
12
לצפיה ב-'דייבי!!!'
דייבי!!!
27/01/2019 | 20:30
18
יש סופסוף!
לצפיה ב-'הישרדות אי הגאולה - הגמר!!! סוף סוף!!!!!!! '
הישרדות אי הגאולה - הגמר!!! סוף סוף!!!!!!!
25/01/2019 | 10:31
30
59
חברים, עשינו את זה. הגענו לגמר!!! תכף אפשר לשים את העונה הכי גרועה אי פעם בהישרדות מאחרינו. כן, יותר מהישרדות תאילנד. אנדריאה, גראנט, מאט ומייק מגיעים למשימה האחרונה של אי הגאולה. הם יצטרכו לאזן אגרטל בקצה קרש בעזרת רגל אחת. האחרון שישאר עם האגרטל יחזור למשחק. אנדריאה מפתיעה את כולם ומנצחת במשימה. אירוני שהמשימה היחידה שבה מאט הפסיד באי הגאולה היא המשימה האחרונה. גראנט, מאט ומייק מודחים סופית והופכים להיות חברי המושבעים. אנדריאה חוזרת למשחק. אין יותר אי הגאולה. אנדריאה מידעת את אשלי ונטלי שכולם באי הגאולה קראו להן "הבובות של רוב" ושיש מתמודדים שאף חשבו להצביע לפיליפ, כמו ראלף. זה גרם לאשלי לחשוב שאנדריאה תחבור אליה ולנטלי להדיח את פיליפ או את רוב. עם כבר מדברים על רוב, הוא  מדבר על פיליפ להדיח את אשלי, הוא רואה בה יותר איום, יותר מאנדריאה. במשימת החסינות שבה המתמודדים צריכים לאסוף שקים שמכילים מספרים ואז לסדרם מאחד עד מאה, אשלי זוכה שוב במשימת חסינות!!! וכנראה לא ידעה שהצילה את עצמה מהדחה על הדרך.

אשלי רוצה לברר אם נטלי שאם הן מדיחות את אנדריאה עכשיו, פיליפ מודח אחר-כך. אשלי חושבת שרוב רוצה לקחת את פיליפ לגמר איתו. פיליפ שם לב שהן הלכו לדבר לבד, אז הוא הלך להזהיר את רוב. אנדריאה דיברה עם אשלי ונטלי על להדיח את רוב, כי רוב הסיכויים שהוא ינצח אם הוא יגיע לגמר. במועצת השבט, רוב משתמש בפסלון החסינות בלא הצורך, כי אנדריאה מודחת סופית מן המשחק פה אחד. אשלי, יכלת לנסות להביא להדחתו של פיליפ, אכזבת. 

במשימת החסינות האחרונה, המתמודדים היו צריכים לרוץ בין מבוכים ולאסוף ארבעה שקים אשר מכילים חלקי פאזל (איך אפשר שלא), והם יצטרכו לטפס על פירמידה ולהרכיב שם את הפאזל. רוב הראשון להשלים את הפאזל וזוכה במשימת החסינות האחרונה והרביעית שלו במשחק. אשלי בטוחה שהיא מגיעה לגמר, אבל מועצת השבט היא מודחת פה אחד. אפילו נטלי מצביעה נגדה. 

מועצת השבט האחרונה
נטלי: היא נסתה להישמע בנאום שלה שהיא שיחקה משחק חברתי, אבל זה די נשמע בסוף שהיא הלכה אחרי רוב.
פיליפ: חחחח הוא פשוט נתן סיבות למה לתת לרוב את הניצחון
רוב: מן הסתם הנאום הכי טוב, היה למישהו ספק בכלל?

שאלות המושבעים:
אנדריאה: שאלה שאלות לעניין, אבל פיליפ ונטלי נתנו תשובות גרועות. פיליפ בעיקר.
אשלי: פיליפ פשוט ממשיך לירות לעצמו ברגל  אני חושב שנטלי דווקא נתנה לה תשובה טובה למה היא הדיחה אותה במקום את פיליפ. אני לא מבין בדיוק על מה יש לאשלי לכעוס על רוב.
גראנט: הוא שאל על היחסים של רוב ונטלי. נטלי ניסתה לגרום לזה להישמע ששניהם סמכו על אחד השניה, אבל רוב הבהיר שהוא אמר לנטלי למי להצביע.
ראלף: לא שאל משהו כזה מעניין, אבל הפעם היחידה פה שפיליפ נותן תשובה לעניין אבל טובה.
מאט: לא, אין לך זכות להצטדק. היית צריך לדעת למה נרשמת ושהייתה לך את ההזדמנות להדיח את רוב שכול הסימנים הראו לך לעשות זאת, בחרת להישאר נאמן לו.
ג'וליה: וואי, ממש הגזימה פה. ואם כמה שאני מבין את הכעס על נטלי ופיליפ, מה שהיא אמרה לנטלי, שהיא לא הייתה גאה באיך שהיא שיחקה אם היא הייתה בתה, הייתה ממש לא במקום. ואותו דבר גם לגבי פיליפ. אני לא מבין למה צריך לרדת לכאלה קווים אישיים. אף על פי שפיליפ קורע פה בתשובות שלו 
מייק: שאלה בנאלית כזאת. לפחות הוא לא ירד על המתמודדים או משהו כזה, ועדיין נשאר מאחד נקודות האור היחידות בעונה הזאת.
סטיב: שוב, אני מרגיש שקצת הגזים במה שהוא אמר לפיליפ.
דיוויד: הוא פשוט הסביר למושבעים למה להצביע לרוב. הוא צודק כמובן, אבל הוא די נשמע מעריץ פה מאשר שחקן.

רוב ניצח, שמונה מתמודדים הצביעו לו חוץ מאחד, ראלף, אשר הצביע לפיליפ.
אפשר להוריד את כיסוי העניים חברים, הגענו למקום מבטחים.
לצפיה ב-'אני לא כל כך יודע איפה למקם את הזוכה בדירוג הזוכים '
אני לא כל כך יודע איפה למקם את הזוכה בדירוג הזוכים
25/01/2019 | 10:38
31
מצד אחד, אי אפשר להתווכח שרוב שיחק משחק מושלם. הוא היה בשליטה מושלמת, עשה הכל נכון, זכה בארבעה חסינויות כך שהוא הפגין עליונות בפן התחרותי של המשחק, הפן החברתי של המשחק בכך שהוא גרם לכולם לחשוב שכולם מגיעים איתו לגמר, ובפן האסטרטגי של המשחק, שהוא זה שהוביל את הברית של אומטפה מההתחלה עד הסוף.

מצד שני, זה ממש לא חוכמה לנצח בפעם הרביעית שלך, עם מתמודדים שלא שיחקו בעבר. אפילו לא היו חילופי שבטים, אם רוב היה נמצא בזאפטרה, מי אמר שהוא לא היה מודח מוקדם כמו ראסל? וחייבים לומר את זה, העונה באמת הרגישה כאילו שהיא נבנתה בשביל רוב. מאיך שערכו את העונה והמתמודדים שהיו איתו באותו שבט. מבחינתי הוא די נמוך...אבל מה אתם חושבים?
לצפיה ב-'מצדיעה לך! לא הצלחתי לסיים את הזוועה הזו'
מצדיעה לך! לא הצלחתי לסיים את הזוועה הזו
25/01/2019 | 10:46
11
32
לא נראה לי שאי פעם אצליח

עכשיו צ'פר את עצמך עם עונה נורמלית
לצפיה ב-'לגמרי חייב חחח '
לגמרי חייב חחח
25/01/2019 | 10:50
10
44
חשבתי כן לראות את עונה 23 כי אני באמת חושב שסופי לא מספיק מוערכת והדרך היחידה שלי להראות זה הוא לסקר פרק ופרק. עצם העובדה שניצחה את אוזי וקואץ' באותה עונה מגיע על זה אוסקר. אבל עונה 22 הייתה כל כך גרועה שאני לא יכול להרשות לעצמי. מתלבטי בין חמישה עונות:
1. הישרדות הפיליפינים
2. הישרדות קאגיאן
3. הישרדות סאן חואן דל סור
4. הישרדות קמבודיה
5. קאו רונג
לצפיה ב-'לא ראית את קאגיאן? Go go go!'
לא ראית את קאגיאן? Go go go!
25/01/2019 | 10:58
1
11
לצפיה ב-'ראיתי!! פשוט לא בצפייה חוזרת חחח'
ראיתי!! פשוט לא בצפייה חוזרת חחח
25/01/2019 | 10:59
8
לצפיה ב-'תראה בדיוק לפי הסדר שרשמת...'
תראה בדיוק לפי הסדר שרשמת...
25/01/2019 | 10:58
2
10
לצפיה ב-'...איך לא חשבתי על זה חחחח'
...איך לא חשבתי על זה חחחח
25/01/2019 | 11:00
1
9
לצפיה ב-'עדיף שתצפה בקגיאן אחרי העונה הבאה'
עדיף שתצפה בקגיאן אחרי העונה הבאה
26/01/2019 | 02:54
14
כי בניגוד לקמבודיה ששניים ממשתתפיה משתתפים בעונה הבאה, אף אחד מקגיאן לא משתתף בעונה הבאה.
לצפיה ב-'תתחיל מקמבודיה, כי אוטוטו מתחילה העונה הבאה'
תתחיל מקמבודיה, כי אוטוטו מתחילה העונה הבאה
26/01/2019 | 02:52
4
14
וכדאי מאוד שתצפה בקמבודיה לפניה.
לצפיה ב-'הוא כבר ראה את קמבודיה'
הוא כבר ראה את קמבודיה
26/01/2019 | 10:23
3
16
ואת כל העונות
הוא עושה סבב של צפייה חוזרת
לצפיה ב-'הוא עצמו טען שהוא עוד לא ראה'
הוא עצמו טען שהוא עוד לא ראה
26/01/2019 | 10:35
2
8
לצפיה ב-'נודניק'
נודניק
26/01/2019 | 10:42
1
32
לצפיה ב-'מי שמדבר על נודניקים'
מי שמדבר על נודניקים
26/01/2019 | 10:51
23
תמשיך עם ההתקטנויות, זה מתאים לך 
לצפיה ב-'העונה היחידה שלא ראיתי עד הסוף'
העונה היחידה שלא ראיתי עד הסוף
25/01/2019 | 11:03
1
33
דילגתי על פרקים בסוף ובהתחלה.
מסכים שלרוב היה יותר קשה בשבט השני שהוא שבט של מבוגרים, אבל למרות זאת ולמרות הסיבוב הרביעי אי אפשר להתעלם מהכריזמה והצ'ארם של רוב על שחקנים צעירים - משהו שאף אחד כנראה לא היה מצליח לעשות חוץ ממנו ובצורה כזו מושלמת ומעצבנת (לנו כצופים).
ראינו מלא שורדים שחזרו ולא התקרבו לרמה שלו ושוב זה בגלל האישיות שלו והמשחק החברתי המדהים.
מבחינתי הוא אי שם בטופ כמנצח למרות שסבלתי מהעונה.
לצפיה ב-'ופה ההתלבטות שלי '
ופה ההתלבטות שלי
25/01/2019 | 11:18
31
אם זאת הייתה הפעם הראשונה שרוב משחק, הייתי מדרג אותו מקום ראשון בלי לחשוב פעמיים.

אבל זאת הפעם הרביעית שלו, וגם לא נגד מתמודדים אולסטארס, מתמודדים חדשים שלא שיחקו אף פעם. הוא מאוד כריזמטי כמו שרשמת ולכל כל מתמודדים שחזרו לשחק שוב לא יכלו לעשות את מה שהוא עשה (אני אני לא טועה, הוא היחידי שחזר לעונה עם מתמודדים חדשים וניצח). אבל זה עדיין מרגיש כאילו המשחק עוצב בשבילו. לא ברמה של בן מעונה 35 אבל עדיין, וזה מה שמפריע לי לשים אותו במקומות הראשונים.
לצפיה ב-'לאחר מס' התלבטויות, עדכון דירוג המנצחים והעונות '
לאחר מס' התלבטויות, עדכון דירוג המנצחים והעונות
25/01/2019 | 13:24
7
39
מנצחים
26. בוב
25. פאביו
24. אראס
23. ג'נה
22. אית'ן
21. סנדרה (20)
20. שארלוט (UK)
19. טום
18. בריאן
17. יול
16. רוב - כי כמו שציינתי, מצד אחד שיחק מושלם, מצד שני זה היה בפעם הרביעית מול שחקנים חוזרים בעונה שהרגישה שעוצבה בשבילו.
15. טינה
14. נטלי
13. וספיה
12. כריס
11. אמבר
10. ניק
9. סנדרה (7)
8. ריצ'רד
7. ליסה (ניו זילנד)
6. שיין (אוסטרליה)
5. טוד
4. פארווטי
3. ג'יי טי
2. ארל
1. דני

עונות
26. אי הגאולה - וכל מילה נוספת מיותרת.
25. תאילנד
24. גבון
23. אפריקה
22. אולסטרס
21. סמואה
20. פיג'י
19. פלאו
18. ניקרגואה
17. פלאו טיגה (UK)
16. דוד נגד גוליית
15. פנמה
14. איי קוק
13. אלופים נגד מתמודדים (אוסטרליה)
12. מרקיז
11. תאילנד (ניו זילנד)
10. בורנאו
9. אוסטרליה
8. אמזונס
7. ונואטו
6. טוקנטינס
5. גואטמלה
4. מיקרונזיה
3. גיבורים נגד נבלים
2. סין
1. איי הפנינה

לצפיה ב-'חוץ מראסל לא היו בכלל שחקנים חוזרים בעונה שרוב זכה בה'
חוץ מראסל לא היו בכלל שחקנים חוזרים בעונה שרוב זכה בה
26/01/2019 | 02:45
5
26
וראסל לא הודח ע"י רוב, הוא הודח ע"י השבט שלו.

חוץ מזה, אני מבין שעוד לא יצא לך לצפות בקמבודיה - ההזדמנות השנייה. ממליץ לך שזאת העונה הבאה שתצפה בה, בעיקר לפני שמתחילה העונה הבאה של הישרדות.
לצפיה ב-'ראיתי קומבודיה'
ראיתי קומבודיה
26/01/2019 | 07:07
4
17
ראיתי את כל העונות ת'כלס, אני פשוט עושה צפייה חוזרת כדי שהדירוג הזוכים והעונות שלי יהיה יותר אובייקטיבי, לראות שלא פספסתי משהו.
לצפיה ב-'אם ראית אז למה אתה שואל אחרים איזה עונות לראות קודם?'
אם ראית אז למה אתה שואל אחרים איזה עונות לראות קודם?
26/01/2019 | 10:40
3
18
מי שראה את כל העונות לא צריך לשאול אחרים, הוא יודע טוב מאוד איזה עונות יותר טובות ואיזה פחות. חוץ מזה, אני כבר ראיתי 6 פעמים את קמבודיה והיא עדיין העונה הכי אהובה עלי בתולדות הישרדות (חוץ משלישיית הגמר שלה), וזה למעשה מה שמדרג אותה הרבה יותר נמוך ממה שמגיע לעונה האפית הזאת.
לצפיה ב-'כי חשבתי שזה יהיה כיף גם לשתף אחרים כאן'
כי חשבתי שזה יהיה כיף גם לשתף אחרים כאן
26/01/2019 | 14:23
2
16
חוץ מזה, תכננתי בכלל לצפות בסדר כרונולוגי ו-23 הייתה הבאה בתור, ואתה הצעת בצדק שאני לא צריך לצפות בסדר כרונולוגי, לכן חשבתי שזה יהיה נחמד לפתח דיונים פה על מספר פרקים.
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
27/01/2019 | 03:36
14
אך גם בצפייה שנייה אני ממליץ לך לצפות שוב בקמבודיה בתור העונה הבאה. כי זאת פשוט עונה כייפית. הדבר היחיד שמתסכל אותי בה זו שלישיית הגמר שלה. אבל עד לקטע שנשארת שלישיית הגמר, אני יכול לצפות בעונה הזאת גם 100 פעם ועדיין לא יימאס לי ממנה. מה שאני לא יכול לאמר על אף עונה אחרת של הישרדות. העונה היחידה שמתקרבת אליה זו קאגיאן, שבה גם זכה מי שהכי הגיע לו ומדובר באחת הזכיות הכי מוצדקות בתולדות הישרדות. אך עדיין אני מעדיף את קמבודיה על פניה, בגלל שהפגישה בין מתמודדים מהעידן הישן לבין מתמודדים מהעידן החדש, וזה מה שהופך אותה, לפחות בעיניי לעונה הכי אפית של הישרדות, וזאת גם אחת הסיבות העיקריות שהיא עונת הישרדות הכי אהובה עלי.
לצפיה ב-'אתה מוזמן לשתף אותנו תמיד!'
אתה מוזמן לשתף אותנו תמיד!
27/01/2019 | 18:15
10
זה מבורך. ולדעתי בכל זאת תלך לפי הסדר הכרונולוגי , כי את העונות הישנות יותר אתה זוכר פחות אז למה לא.
לצפיה ב-'הדירוג החדש שלי לכל 37 עונות הישרדות האמריקאית שכבר שודרו'
הדירוג החדש שלי לכל 37 עונות הישרדות האמריקאית שכבר שודרו
26/01/2019 | 05:40
32
1. קמבודיה - ההזדמנות השנייה (31)
2. קאגיאן (28)
3. גיבורים נגד נבלים (20)
4. סין (15)
5. הפיליפינים (25)
6. האמזונס (6)
7. בורנאו (1)
8. פאלאו (10)
9. אוסטרליה (2)
10. סאן חואן דל סור - דם נגד מים 2 (29)
11. מיקרונזיה - מעריצים נגד פייבוריטים (16)
12. עולמות נפרדים (30)
13. קו-רונג (32)
14. איי קוק (13)
15. אול-סטארס (8)
16. איי הפנינה (7)
17. איי מרקיז (4)
18. דם נגד מים (27)
19. עולם אחד (24)
20. גואטמלה (11)
21. גאבון (17)
22. פנמה - אי הגלות (12)
23. אפריקה (3)
24. אי הגאולה (22)
25. דור המילניום נגד דור האיקס (33)
26. קרמואן - מעריצים נגד פייבוריטים 2 (26)
27. פיג'י (14)
28. טוקנטינס (18)
29. דרום האוקיינוס השקט (23)
30. אי הרוחות (36)
31. משני משחק (34)
32. גיבורים נגד מרפאים נגד עסקנים (35)
33. סמואה (19)
34. ניקרגואה (21)
35. ונואטו (9)
36. דוד נגד גוליית (37)
37. תאילנד (5)

לצפיה ב-'זאת ממש לא העונה הכי גרועה בתולדות הישרדות'
זאת ממש לא העונה הכי גרועה בתולדות הישרדות
26/01/2019 | 02:50
5
36
ורוב כזוכה לגמרי ראוי, ועוד לפני שזכה רוב הוכתר ע"י מעריצי הישרדות בכל העולם כאחד מעשרת השורדים הכי גדולים בעולם.
לצפיה ב-'זאת דעה האישית שלי'
זאת דעה האישית שלי
26/01/2019 | 07:09
24
וממש לא סבלתי אותה, יותר מתאילנד. לפחות בתאילנד היו לך שם מתמודדים יותר סימפטיים מאי הגאולה. זה שרוב זכה כאחד מעשרת השורדים הכי גדולים בעולם זה משהו אחד, אבל זה שהוא ניצח בפעם הרביעית שלו נגד מתמודדים חדשים שלא שיחקו אף פעם זה משהו אחר.
לצפיה ב-'לא יכול להיות'
לא יכול להיות
26/01/2019 | 10:38
3
33
אני דיברתי עם מעריצי הישרדות בכל העולם והם אמרו לי שרוב שחקן דיי בינוני
אני זוכר את זה הייטב כי זה היה אחריי שהם אמרו לי שהם מעדיפים סושי על פלאפל וגלידת תות על גלידת שוקולד אפילו לחצנו על זה ידיים

אז עכשיו מעריצי הישרדות בכל העולם באים אליך ואומרים לך משהו אחר? איזה אנשים שאי אפשר לסמוך עליהם
לצפיה ב-'כן, תראה מה זה, הם באים אלי ואומרים לי משהו אחר... '
כן, תראה מה זה, הם באים אלי ואומרים לי משהו אחר...
26/01/2019 | 10:47
2
37
The Best Survivor Players Ever
esktop-top-collection

1
Yul Kwon

2
Rob Mariano

3
Parvati Shallow

4
Tom Westman

5
Sandra Diaz-Twine

6
Russell Hantz

7
Cirie Fields

8
Earl Cole

9
Natalie Anderson

10
Kim Spradlin

לצפיה ב-'האתר הזה ממש לא מייצג '
האתר הזה ממש לא מייצג
27/01/2019 | 15:53
1
25
אי אפשר להכחיש שרוב אהוב מאוד בקרב המעריצים, אבל האתר הזה ממש לא מוכיח כלום.
לצפיה ב-'האתר הזה הוא אחד מני אתרים רבים שהכתירו את רוב כאחד הגדולים'
האתר הזה הוא אחד מני אתרים רבים שהכתירו את רוב כאחד הגדולים
27/01/2019 | 23:06
10
לצפיה ב-'העונה הכי גרועה בתולדות התוכנית'
העונה הכי גרועה בתולדות התוכנית
27/01/2019 | 15:55
32
הקונספט שלה כבר כושל ברמות - קרב בין שני השורדים הכי מעצבנים אי פעם: ראסל ורוב. תוסיפו לזה קאסט מזעזע וזמן מסך אינסופי לפיליפ שפרד הבלתי נסבל... אין שום דבר טוב בעונה הזאת.
לצפיה ב-' מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 11 '
מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 11
25/01/2019 | 10:22
28
50
נטלי קווין קול - can i have your jacket?
הפורום אמר את דברו

- אחרי כל שלב שאני מעלה יהיה ניתן לשרשר לפיד למתמודד שאתם תרצו להשאיר. מתמודד שיקבל לפיד (או יותר, תלוי במספר הלפידים לאותו שלב) יהיה מחוסן. בסוף השלב המתמודד (או המתמודדים... שוב תלוי בשלב) שיישארו ללא לפיד יודחו.
- מותר לשנות את ההצבעה רק במידה ולא נתן עוד מישהו לפיד אחריך. בנוסף אם אתה משנה הצבעה 24 השעות שלך עד שתוכל לתת לפיד נוסף יתחילו כמובן מהזמן המדויק שבו שינית את הלפיד...

שימו לב שההודעה הזו מסומנת בספוילר בגלל שאני רושם את שמות השורדים לפי המיקום שלהם בתוכנית, אבל אתם לא חייבים לסמן ספוילר.

1.מייק וייט
2.אנג'לינה קלי
3.דייבי ריקנבייקר
4.גבי פסקוזי
5.פט קיוזאק

האחרון שיקבל 3 לפידים, יודח מהמשחק
צאו לדרך!
לצפיה ב-'Entitled Queen Angelina'
Entitled Queen Angelina
25/01/2019 | 10:28
33
דייבי: I pick Nick!
אנג'לינה: ???

כפוי טובה, הדייבי הזה. לא מגיע לו אורז
לצפיה ב-'רוקסטאר מייק'
רוקסטאר מייק
25/01/2019 | 10:29
18
ניק ממש חסר בפיינל 5 :(
לצפיה ב-'גבי'
גבי
25/01/2019 | 10:32
9
לצפיה ב-'תתביישו לכם זבלים'
תתביישו לכם זבלים
25/01/2019 | 10:46
8
39
כל כך הרבה דמויות טובות הודחו ועכשיו גם קווין נטלי. אבל לגבי ולפאט אתם מצביעים

לפיד לאנג'לינה
לצפיה ב-'לא הייתי מצביע לגבי '
לא הייתי מצביע לגבי
25/01/2019 | 10:51
7
24
אם ניק עוד היה במשחק, אבל פספסתי את ההזמדנות שלי להצביע לו...
לצפיה ב-'עדיין מה היא כבר עשתה בעונה ששווה לפיד'
עדיין מה היא כבר עשתה בעונה ששווה לפיד
25/01/2019 | 10:52
6
24
דמות מעיקה ושחקנית בינונית
לצפיה ב-'יותר ממה שעשה פאט חחח'
יותר ממה שעשה פאט חחח
25/01/2019 | 10:53
5
10
לצפיה ב-'פאט נשאר כי יש הטרלות בפורום'
פאט נשאר כי יש הטרלות בפורום
25/01/2019 | 10:55
1
31
אז אני חושב שצריך להתאחד כדי לנצח את ההטרלות 
לצפיה ב-'מסכים '
מסכים
25/01/2019 | 10:56
6
לצפיה ב-'ומה נטאלי עשתה יותר מגבי?'
ומה נטאלי עשתה יותר מגבי?
25/01/2019 | 12:51
2
8
לצפיה ב-'אני לא הצבעתי לנטלי'
אני לא הצבעתי לנטלי
25/01/2019 | 13:11
1
9
לצפיה ב-'אבל יש אחרים שמצביעים לה'
אבל יש אחרים שמצביעים לה
26/01/2019 | 02:38
7
לצפיה ב-'לפיד למייק'
לפיד למייק
25/01/2019 | 11:07
8
לצפיה ב-'PAT'
PAT
25/01/2019 | 11:31
9
לצפיה ב-'מייק '
מייק
25/01/2019 | 14:58
7
לצפיה ב-'לפיד לגבי'
לפיד לגבי
25/01/2019 | 15:25
7
לצפיה ב-'פאט'
פאט
25/01/2019 | 15:50
7
לצפיה ב-'דייבי החמוד'
דייבי החמוד
25/01/2019 | 16:08
8
לצפיה ב-'אנג'לינה'
אנג'לינה
26/01/2019 | 10:56
4
19
1.מייק וייט 1X
3.דייבי ריקנבייקר 1X
4.גבי פסקוזי 1X
5.פט קיוזאק 1X
לצפיה ב-'מייק! '
מייק!
26/01/2019 | 10:58
1
5
לצפיה ב-'מייק קיבל 3 לפידים כבר לפנייך'
מייק קיבל 3 לפידים כבר לפנייך
26/01/2019 | 11:20
16
אז תצביע למישהו איר:
פאט
גבי
דייבי
לצפיה ב-'קווין דייבי'
קווין דייבי
26/01/2019 | 11:08
8
לצפיה ב-'אורי יא מצחיק'
אורי יא מצחיק
26/01/2019 | 11:17
22
דייבי היה צריך 2 לפני שעדכנתי לו. מייק לא היה צריך ... אז נדי צריך להצביע שוב
לצפיה ב-'גבי VS פאט VS דייבי'
גבי VS פאט VS דייבי
26/01/2019 | 11:11
4
32
 צולדרך!
לצפיה ב-'אז נותן לדייבי במקום'
אז נותן לדייבי במקום
26/01/2019 | 11:26
11
לצפיה ב-'פאט'
פאט
26/01/2019 | 11:31
10
לצפיה ב-'אני צריך להפסיק לישון בשעות הבוקר המאוחרות '
אני צריך להפסיק לישון בשעות הבוקר המאוחרות
26/01/2019 | 14:17
1
7
לצפיה ב-'כן באסה שלא באת'
כן באסה שלא באת
26/01/2019 | 15:32
5
לצפיה ב-' מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 10 '
מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 10
23/01/2019 | 23:44
17
55
אלק מרלינו - חבל!

הפורום אמר את דברו

1.מייק וייט
2.אנג'לינה קלי
3.דייבי ריקנבייקר
4.גבי פסקוזי
5.נטלי קווין קול
6.פט קיוזאק

האחרון שיקבל 3 לפידים, יודח מהמשחק
צאו לדרך!

לצפיה ב-'קווין אנג'י'
קווין אנג'י
23/01/2019 | 23:49
8
לצפיה ב-'לפיד לגבי'
לפיד לגבי
23/01/2019 | 23:55
8
לצפיה ב-'דייבי'
דייבי
24/01/2019 | 00:03
8
לצפיה ב-'נטלי '
נטלי
24/01/2019 | 00:54
6
לצפיה ב-'Angelina and the Original Idea™'
Angelina and the Original Idea™
24/01/2019 | 01:11
28
THIS WAS MY PLAN!
THIS WAS MY IDEA!
Now I'm having flashbacks for all those times either me or another woman had thrown out an idea, and a few minutes later a man throws out the same idea and everyone's like "that's a great idea! let's do that!" and you're like... UMMM I JUST SAID THAT A FEW MINUTES AGO!

לצפיה ב-'פט'
פט
24/01/2019 | 04:00
5
לצפיה ב-'פאט'
פאט
24/01/2019 | 05:00
7
לצפיה ב-'מייק '
מייק
24/01/2019 | 08:22
5
לצפיה ב-'מייק'
מייק
24/01/2019 | 10:07
7
לצפיה ב-'אנג'לינה'
אנג'לינה
24/01/2019 | 14:07
7
לצפיה ב-'מלך העונה'
מלך העונה
25/01/2019 | 00:05
22
נד שניבלי !
מייק
לצפיה ב-'לפיד לגבי'
לפיד לגבי
25/01/2019 | 00:08
7
לצפיה ב-'נטלי הקווין'
נטלי הקווין
25/01/2019 | 01:40
6
לצפיה ב-'גבי!!!!!!!'
גבי!!!!!!!
25/01/2019 | 06:32
8
לצפיה ב-'דייבי'
דייבי
25/01/2019 | 07:15
6
לצפיה ב-'פאט'
פאט
25/01/2019 | 08:15
29
רק בגלל שאותו לא באמת יצא לי להביר, וממה שכן יצא לי הוא יכל לשנות את כל המשחק אם לא היה נפצע ומפונה מהאי.

ועכשיו תחליטו בין דייבי לנטאלי
לצפיה ב-'המלך דויד'
המלך דויד
25/01/2019 | 10:10
17
דייבי.
סורי נטלי
לצפיה ב-' Celebrity Big Brother US 2 - הכירו את הדיירים '
Celebrity Big Brother US 2 - הכירו את הדיירים
23/01/2019 | 01:58
19
32
היום שודר הפרק הראשון של עונת הסלבס השניה של האח הגדול האמריקאי!
העונה הקודמת הייתה לדעתי אחת הטובות ביותר בהיסטוריה של האח הגדול, בעיקר כי זו עונה מקוצרת לעניין והליהוק היה מאוד מאוד טוב (חוץ מ1-2 כולם באו לשחק ושיחקו את המשחק)

אז לכבוד תחילת העונה, החלטתי שיהיה נחמד לעשות שרשור שמציג את הקאסט, ככה גם נלמד להכיר אותם וגם נוכל לחוות את דעתנו/להמר מה לדעתנו יהיה איתם לאורך העונה.
לצפיה ב-' ג'ונתן בנט'
ג'ונתן בנט
23/01/2019 | 02:08
36
גיל- 37
מקצוע- שחקן/מנחה (מוכר בעיקר בתפקידו בסרט "ילדות רעות", ומההשתתפות שלו ברוקדים עם כוכבים שם הוצא מהארון בשידור חי)
דייר עבר אהוב- מריסה ג'ארט וינוקור המדהימה
אסטרטגיה לניצחון- אין לי באמת אסטרטגיה. התוכנית שלי היא להכנס, לעשות כיף, ולהנות מההרפתאה המדהימה של האח הגדול. אני הולך לגור בבית האח הגדול - איזה מגניב זה?!

שאלון מלא למי שמעניין אותו:

לצפיה ב-' תמר ברקסטון'
תמר ברקסטון
23/01/2019 | 02:15
39
גיל- 41
מקצוע- זמרת ואישיות טלוויזיונית
דייר עבר אהוב- איבל דיק
אסטרטגיה לניצחון- רק להרגע.

https://www.cbs.com/shows/celebrity-big-brother/cast/216032/
לצפיה ב-' קנדי בארוס'
קנדי בארוס
23/01/2019 | 02:18
30
גיל- 42
מקצוע- זמרת ואישיות טלוויזיונית
דייר עבר אהוב- X
אסטרטגיה לניצחון- אין כרגע

https://www.cbs.com/shows/celebrity-big-brother/cast/216033/
לצפיה ב-' טום גרין'
טום גרין
23/01/2019 | 02:22
28
גיל- 47
מקצוע- קומיקאי (קנדי! פעם ראשונה שמלהקים קנדי לאמריקאי)
דייר עבר אהוב- קודי ניקסון(מעונה 19)
אסטרטגיה לניצחון- יש

https://www.cbs.com/shows/celebrity-big-brother/cast/216034/
לצפיה ב-' לולו ג'ונס'
לולו ג'ונס
23/01/2019 | 02:32
32
גיל- 36
מקצוע- ספורטאית אולימפית וכוכבת מזחלות(ספורט חורף)
דייר עבר אהוב- אהבתי לראות את רוס. אני חושבת שרוס ואומרוסה היו הדיירים הכי מבדרים. 
אסטרטגיה לניצחון- האסטרטגיה שלי תתפתח ככל שאני אבין יותר על המשחק ועל השחקנים. בכל פעם כשאתה נכנס למרוץ, אתה יכול לחשב ולתכנן כמה שאתה רוצה אבל הכל תמיד משתנה בהתאם לסביבה ולמול מי שאתה מתחרה. אני אנסה להיות נוזלית ככל שאוכל ולהיות רגועה ולא להעלב בקלות.

https://www.cbs.com/shows/celebrity-big-brother/cast/216035/
לצפיה ב-' קאטו קאלין'
קאטו קאלין
23/01/2019 | 02:37
37
גיל- 59
מקצוע- שחקן\מנחה
דייר עבר אהוב- צ'אק (מעונת הסלבס הקודמת)
אסטרטגיה לניצחון- האסטרטגיה שלי היא פשוט להיות אני. אני חושב שזה הכוח שלי.

https://www.cbs.com/shows/celebrity-big-brother/cast/216036/
לצפיה ב-' ג'ואי לורנס'
ג'ואי לורנס
23/01/2019 | 02:39
33
גיל- 42
מקצוע- שחקן/מפיק
דייר עבר אהוב- אין לי כזה.
אסטרטגיה לניצחון- אין.

https://www.cbs.com/shows/celebrity-big-brother/cast/216037/
לצפיה ב-' ריאן לוצ'ט'
ריאן לוצ'ט
23/01/2019 | 02:43
34
גיל- 34
מקצוע- שחיין ואלוף אולימפי (12 מדליות אולימפיות מתוכם 6 זהב)
דייר עבר אהוב- צ'אק (מעונת הסלבס הקודמת)
אסטרטגיה לניצחון- אין ממש. להיות אני ולשים עין על הפרס.

https://www.cbs.com/shows/celebrity-big-brother/cast/216038/
לצפיה ב-' דינה לוהאן'
דינה לוהאן
23/01/2019 | 02:51
28
גיל- 56
מקצוע- האמא והמנהלת האישית של לינדזי לוהאן (במילים אחרות הציפי רפאלי האמריקאית)
דייר עבר אהוב- קודם כל ברור שאני משתתפת בתוכנית כי אני אוהבת את ג'ולי צ'ן! רוס היה מתוק, אומרוסה הייתה פראית, ואני מכירה את מארק והוא נחמד (שלושתם מעונת הסלבס הראשונה)
אסטרטגיה לניצחון- אין עדיין. אני עומדת להשען על השכל שלי, על היחס האוהב שלי ואני אהיה תחרותית. האימהות והניהול מכינים אותך להיות מוכן ללא צפוי.

https://www.cbs.com/shows/celebrity-big-brother/cast/216039/
לצפיה ב-' נטלי אווה מארי'
נטלי אווה מארי
23/01/2019 | 02:55
1
43
גיל- 34
מקצוע- מתאבקת WWE לשעבר ושחקנית
דייר עבר אהוב- רוס
אסטרטגיה לניצחון- לנסות להשאר מתחת לראדר ולהחביא את התחרותיות שלי באתגרים הראשונים.

https://www.cbs.com/shows/celebrity-big-brother/cast/216040/
לצפיה ב-''
24/01/2019 | 18:03
18
מושלמת
לצפיה ב-' אנטוני סקרמוצ'י'
אנטוני סקרמוצ'י
23/01/2019 | 02:58
1
42
גיל- 55
מקצוע- לשעבר מנהל התקשורת בבית הלבן (ממשל טראמפ) + כלכלן
דייר עבר אהוב- אומרוסה
אסטרטגיה לניצחון- להשאר פיכח ולהקשיב

https://www.cbs.com/shows/celebrity-big-brother/cast/216041/
לצפיה ב-'!'
!
24/01/2019 | 12:48
7
לצפיה ב-' ריקי וויליאמס'
ריקי וויליאמס
23/01/2019 | 03:01
39
גיל- 41
מקצוע- כוכב NFL (פוטבול) לשעבר
דייר עבר אהוב- X
אסטרטגיה לניצחון- להפוך את עצמי למעניין מספיק כדי שהם ירצו שאשאר

לצפיה ב-' תגובות כלליות'
תגובות כלליות
23/01/2019 | 03:03
3
17
לצפיה ב-'ההרגשה שלי לגבי הקאסט'
ההרגשה שלי לגבי הקאסט
23/01/2019 | 03:07
1
34
קודם כל ניכר שחוץ מתמר אף אחד לא באמת ראה האח הגדול לפני, או ראה רק את עונת הסלבס. (ומה נסגר עם ה2 שבחרו בצ'אק?!)
יש הרבה שנראה לי שאפילו לא מבינים למה הם נכנסים ואולי חושבים שזו הגרסא הבריטית של האח הגדול.
מרגיש קאסט קצת יותר חלש בהשוואה לעונה הקודמת, שם הרגיש לי שכולם באו לשחק.. אבל מצד שני, זו עונת סלבס ונראה לי שכולם ינסו להלחם בשביל להגיע רחוק ובעיקר לשמור על השם שלהם. אז אולי בכל זאת מצפה עוד עונה טובה.
אני אישית שם עין על 4 שנשמעים לי שהולכים לשחק אותה - קודם כל דינה שמרגיש לי שממש תהיה מעניינת, אנטוני, תמר ולולו.
הימור למודח ראשון - ריקי
בהצלחה לכולנו!
(ועכשיו מתחיל לצפות בפרק הראשון)
לצפיה ב-'יכול להיות צ'אק בקטע מרדני'
יכול להיות צ'אק בקטע מרדני
23/01/2019 | 06:59
19
כמו שפאט אצלינו
או שהם פשוט אוהבים אותו דרך הקריירה שלו
אתה יודע, סלבס
לצפיה ב-'חחחחח'
חחחחח
23/01/2019 | 13:10
24
אשכרה שניים בחרו בצ'אק
וגם הצחיק אותי שחלק מוגדרות אישיות טלוויזיה
מקווה שתהיה עונה טובה
לצפיה ב-'עלק סלבס, חוץ מ 1-2 אף אחד מהם לא מוכר בכלל'
עלק סלבס, חוץ מ 1-2 אף אחד מהם לא מוכר בכלל
23/01/2019 | 04:56
32
זה מזכיר את עונת ה VIP הנוכחית של הפח הגדול אצלנו, שהפרומואים שלה היו אתם לא תאמינו איזה מפורסמים הסכימו להיכנס לבית האח הגדול, כשבפועל קיבלנו ידוענים סוג ז ושי חי אחד שחזר בשביל לשנות את תדמיתו הרעה והפוגענית מעונה 7 שממנה הוא הודח בבושת פנים, ומאז חייו והקריירה שלו הלכו והידרדרו...
לצפיה ב-' מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 9 '
מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 9
22/01/2019 | 22:08
21
47
כריסטיאן היוביקי - הפעם אין לך אליל!
הפורום אמר את דברו

1.מייק וייט
2.אנג'לינה קלי
3.דייבי ריקנבייקר
4.גבי פסקוזי
5.אלק מרלינו
6.נטלי קווין קול
7.פט קיוזאק

האחרון שיקבל 2 לפידים, יודח מהמשחק
צאו לדרך!
לצפיה ב-'מייק '
מייק
22/01/2019 | 22:23
6
לצפיה ב-' Rice Negotiator'
Rice Negotiator
22/01/2019 | 22:32
25
לצפיה ב-'לפיד לקווין אנג'לינה'
לפיד לקווין אנג'לינה
22/01/2019 | 23:00
28

לא נדחוק אותך למטה קווין
לצפיה ב-'דייבי'
דייבי
22/01/2019 | 23:05
5
לצפיה ב-'קווין'
קווין
22/01/2019 | 23:10
27
דייבי.
הפעם לא נדחוק אותך למטה!
לצפיה ב-'והנה הוכחה לעד כמה העונה האחרונה הזאת היתה גרועה'
והנה הוכחה לעד כמה העונה האחרונה הזאת היתה גרועה
22/01/2019 | 23:29
7
34
עצם זה שבתום הסיבוב השמיני הן יקיר הצופים והן הזוכה של העונה כבר אינם בתמונה, ולעומת זאת שתי העיזות והשנואות הכי גדולות של העונה בקרב הצופים, כולל מי שפונה כבר ביום הראשון של העונה, עדיין כן בתמונה, מוכיח למעשה פר אקסלנס עד כמה העונה האחרונה הזאת של הישרדות היתה גרועה.

IRMC 
לצפיה ב-'לא כולנו מצביעים למי שהם הכי אוהבים '
לא כולנו מצביעים למי שהם הכי אוהבים
22/01/2019 | 23:36
6
29
הלוואי וזה היה ככה, אבל לא.
לצפיה ב-'אם אנשים היו מצביעים רק למי שהם אוהבים לא היה טעם לשחק '
אם אנשים היו מצביעים רק למי שהם אוהבים לא היה טעם לשחק
23/01/2019 | 01:20
3
29
אם מדובר בעניין של פופולאריות, אפשר פשוט לערוך סקר 'את מי גולשי הפורום הכי אוהבים', ולדרג את השורדים בשירשור אחד. (ספוילר: זאת אנג'לינה).
לצפיה ב-'תראה מה זה, ואני לתומי חשבתי שזה לפי מי ששיחק הכי טוב'
תראה מה זה, ואני לתומי חשבתי שזה לפי מי ששיחק הכי טוב
23/01/2019 | 03:16
2
23
(ספוילר: זאת לא אנג'לינה).
לצפיה ב-'לפי מי ששיחק הכי טוב זה בטוח לא'
לפי מי ששיחק הכי טוב זה בטוח לא
23/01/2019 | 11:27
1
22
וזה אף פעם לא יהיה ככה בהכרח - זה לרוב לפי מי שאוהבים, כמו שאתה ממש אוהב את קווין קלי וונטוורת' שבינינו ג'רמי שיחק משחק יותר טוב ממנה, אז מה.
אני מסכים שיש כאן הטרלה לגבי פאט שברור שלאף אחד לא אכפת ממנו, אבל לגבי נטלי ואנג'לינה - באמת אוהבים אותן, גם אם קשה לך מר סטילהוק לקבל את זה!

לצפיה ב-'הייתי מבין אם היה על מה לאהוב אותן'
הייתי מבין אם היה על מה לאהוב אותן
23/01/2019 | 14:26
15
את קלי יש והיה הרבה מאוד על מה לאהוב. לקלי יש קבלות שלנטאלי ואנג'לינה אין ולא יהיו לעולם. היא מחזיקה בשיאי הישרדות שאנג'לינה ונטאלי לא מחזיקות ולא יחזיקו לעולם. האם רק בגלל שהן כאלה מעצבנות ושחקניות גרועות אוהבים אותן בפורום הזה? ואגב, רק בפורום הזה, כי בכל מקום אחר דווקא שונאים אותן, למעשה הן שתי המתממודדות הכי שנואות מהעונה האחרונה של הישרדות, ולא רק בארה"ב.
לצפיה ב-'לא הבנתי, אז למי מדליקים לפידים? למי שלא אוהבים?'
לא הבנתי, אז למי מדליקים לפידים? למי שלא אוהבים?
23/01/2019 | 03:13
1
23
כי אם ככה נטאלי צריכה לזכות.
לצפיה ב-'אתה מצחיק'
אתה מצחיק
23/01/2019 | 11:26
25
כי הרבה מחברי הפורום כן אוהבים את נטלי, ואת אנג'לינה בכלל הרוב אוהבים...זה שאתה לא נמנה עם הרוב של הפורום לא אומר שאתה צריך להתעצבן ככה.
קווין אנג'לינה  
לצפיה ב-'קווין פט'
קווין פט
22/01/2019 | 23:36
7
לצפיה ב-'לפיד לגבי'
לפיד לגבי
23/01/2019 | 00:41
5
לצפיה ב-'קווין נטלי'
קווין נטלי
23/01/2019 | 01:13
4
לצפיה ב-'PAT'
PAT
23/01/2019 | 06:24
6
לצפיה ב-'גבי!!!'
גבי!!!
23/01/2019 | 18:20
5
לצפיה ב-'צריכים לפיד:'
צריכים לפיד:
23/01/2019 | 21:58
2
21
אלק צריך 2
נטלי 1
מייק 1

לצפיה ב-'מייק '
מייק
23/01/2019 | 22:39
4
לצפיה ב-'קווין נטלי'
קווין נטלי
23/01/2019 | 23:01
13
סורי אלק :(
לצפיה ב-'זכייה מוצדקת או לא מוצדקת?'
זכייה מוצדקת או לא מוצדקת?
20/01/2019 | 22:34
115
408
כשמאחורינו כבר 37 עונות של הישרדות עם 37 זכיות, הגיע הזמן לערוך הצבעה של הזכיות המוצדקות הלא מוצדקות בתולדות הישרדות. לצורך כך אציג בפניכם את כל 37 עונות הישרדות שהיו עד כה כולל שלישיית הגמר שלהם והזוכה, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה להחליט ולהצביע לגבי כל עונה האם הזכייה היתה מוצדקת או לא מוצדקת....
המשך>>
כשמאחורינו כבר 37 עונות של הישרדות עם 37 זכיות, הגיע הזמן לערוך הצבעה של הזכיות המוצדקות הלא מוצדקות בתולדות הישרדות. לצורך כך אציג בפניכם את כל 37 עונות הישרדות שהיו עד כה כולל שלישיית הגמר שלהם והזוכה, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה להחליט ולהצביע לגבי כל עונה האם הזכייה היתה מוצדקת או לא מוצדקת. אין צורך וגם עדיף שלא לרשום ולהזכיר שמות, בטח לא בכותרת ההצבעה, בכדי לא לספיילר לכל אלה שעדיין לא צפו בכל עונות הישרדות האמריקאית. ורק לרשום מתחת לכל עונה: זכייה מוצדקת - או - זכייה לא מוצדקת.

בואו נבדוק כמה זכיות מוצדקות וכמה זכיות לא מוצדקות של עונות הישרדות היו לנו לדעת הפורום.

מתחילים! 
לצפיה ב-'הישרדות 9 - ונואטו'
הישרדות 9 - ונואטו
22/01/2019 | 10:41
7
31
כמה מילים על העונה: אחת העונות שממש לא אהבתי וממש לא בא לי לראות את העונה הזאת פעם נוספת, ובעיקר לא לראות שוב את רורי וכריס (ושוב, אני יודע שזה בניגוד לרוב הפורום פה ).

מי זכה בעונה? כריס.

למי הכי הגיע לזכות? גם אובייקטיבית קשה להגיד. בעיקר אני חושב שזה בין טווילה לסקאוט. לכריס מגיע פחות לדעתי כי היה לו הרבה יותר מזל משכל.

את מי הכי אהבתי? איימי ממש מבאס שבטופ 7 היא רצתה להדיח את אלייזה במקום את כריס, וכמובן פליטת הפה הדבילית של ליאן
חבל שמתמודדים כמו בריידי וג'ון ק' הודחו מוקדם ולא חזרו לעונה נוספת.

מוזמנים לכתוב מה חשבתם על העונה
לצפיה ב-'אני זוכר שנהנתי מאוד מהעונה הזאת'
אני זוכר שנהנתי מאוד מהעונה הזאת
22/01/2019 | 19:25
2
26
ג'ולי הייתה הפייבוריטית הראשית שלי
ואהבתי גם את כריס ואלייזה
אני זוכר שממש אהבתי את רצף ההדחות של הגברים המעצבנים בתחילת העונה
ולא סבלתי את סקאוט שהזכירה לי ממש את ג'יין מניקרגואה
והרגע הכי בלתי נשכח בעיניי - המבטים של אלייזה כשהיא מגלה שכריס הצביע נגדה
לצפיה ב-'אה וגם את איימי לא סבלתי'
אה וגם את איימי לא סבלתי
22/01/2019 | 19:33
9
לצפיה ב-'מגיב'
מגיב
22/01/2019 | 20:25
23
אחת מהעונות השנות האהובת עליי. הפייבוריט הראשי שלי היה כריס שגם שמחתי שניצח כי הוא באמת שיחק טוב, אהבתי גם את ג'ולי (אחת המתמודדות היפות אבר ).
את טווילה ואלייזה גם מאוד חיבבתי ואני חושב שטווילה סה"כ שיחקה משחק טוב ואולי בעונה מאוחרת יותר הייתה מצליחה יותר.

לצפיה ב-'עונה אדירה'
עונה אדירה
22/01/2019 | 23:17
21
כל כך הרבה דמויות
אלייזה טווילה סקאוט כריס איימי למרות שקצת ירד לי ממנה וגם ג'ולי הייתה ממש סבבה בצפיה ראשונה, גם ליאן.....
המהפך היה אחד הטובים
מבחינתי סקאוט אחת השחקניות הכי טובות שלא ניצחו בעונה אחת
לצפיה ב-'עונה מדהימה!!!'
עונה מדהימה!!!
23/01/2019 | 18:27
20
חבל שלא מדברים עליה יותר, קאסט מאוד אנדרייטד, עם זוכה די אנדרייטד לפחות פה בפורום. אחד מן ה-Hidden gems של הישרדות.
לצפיה ב-'רציתי שטווילה תנצח!'
רציתי שטווילה תנצח!
24/01/2019 | 12:47
5
לצפיה ב-'מכה ל CBS הרייטינג של הישרדות צנח ב 21% מהעונה שעברה'
מכה ל CBS הרייטינג של הישרדות צנח ב 21% מהעונה שעברה
23/01/2019 | 14:42
30
 Ratings: ‘Survivor’ Season 37 Finale Sinks 21 Percent From Prior Year

Wednesday’s “Survivor” Season 37 finale may have dropped 21 percent in ratings from last year’s comparable episode, but the CBS reality competition didn’t really have anything to contend with last night. That made for an easy primetime win for the so-called Tiffany network.

Outside of CBS, which followed the finale with a reunion special, everything else on the English-language broadcast networks was a repeat.

CBS was first in ratings with a 1.4 rating/7 share in the advertiser-coveted 18-49 demographic and in total viewers with an average of 7.2 million, according to preliminary numbers. The “Survivor” finale at 8 p.m. put up a 1.5/7 and 7.6 million total viewers. That’s actually fewer viewers than last week’s episode, though this one ran for two and a half hours. The half-hour reunion special starting at 10:30 had a 1.0/5 and 5.1 million viewers.

לצפיה ב-' מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 8 '
מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 8
21/01/2019 | 10:39
16
54
ג'ון האניגן - ביוש
הפורום אמר את דברו

1.מייק וייט
2.אנג'לינה קלי
3.דייבי ריקנבייקר
4.כריסטיאן היוביקי
5.גבי פסקוזי
6.אלק מרלינו
7.נטלי קווין קול
8.פט קיוזאק

האחרון שיקבל 2 לפידים, יודח מהמשחק!
לצפיה ב-'נטלי הקווין'
נטלי הקווין
21/01/2019 | 11:54
9
לצפיה ב-'פאט'
פאט
21/01/2019 | 12:44
7
לצפיה ב-'דייבי'
דייבי
21/01/2019 | 17:12
6
לצפיה ב-'Idol Begger Angelina'
Idol Begger Angelina
21/01/2019 | 17:26
27
Did you say who it was for?
לצפיה ב-'קווין נטלי '
קווין נטלי
21/01/2019 | 18:08
5
לצפיה ב-'לפיד לאלקוש'
לפיד לאלקוש
21/01/2019 | 18:54
10
לצפיה ב-'פאט'
פאט
21/01/2019 | 20:51
4
לצפיה ב-'מייק '
מייק
21/01/2019 | 21:14
5
לצפיה ב-'לפיד לכריסטיאן'
לפיד לכריסטיאן
21/01/2019 | 22:56
5
לצפיה ב-'צריכים לפיד:'
צריכים לפיד:
22/01/2019 | 14:43
6
31
1.מייק וייט X1
2.אנג'לינה קלי X1
3.דייבי ריקנבייקר X1
4.כריסטיאן היוביקי X1
5.גבי פסקוזי X2
6.אלק מרלינו X1
לצפיה ב-'משווה לגבי'
משווה לגבי
22/01/2019 | 15:53
4
לצפיה ב-'נגיד דייבי'
נגיד דייבי
22/01/2019 | 19:22
6
לצפיה ב-'מייק'
מייק
22/01/2019 | 20:31
3
לצפיה ב-'אלק'
אלק
22/01/2019 | 20:40
2
20
צריכים את עזרתכם:
אנג'לינה
כריסטיאן
גבי
לצפיה ב-'Award winning actress: Angelina'
Award winning actress: Angelina
22/01/2019 | 21:13
17
אנג'לינה: I fell really bad
דייבי: You fell on your BACK?
ניק: What hurts?
אנג'לינה: My back

....... אני. בוכה.
היא גם יודעת לאלתר!
לצפיה ב-'גבי '
גבי
22/01/2019 | 21:33
2
לצפיה ב-'אם עונה 40 תהיה Heroes vs Villains 2, את מי הייתם מלהקים?'
אם עונה 40 תהיה Heroes vs Villains 2, את מי הייתם מלהקים?
20/01/2019 | 18:12
15
53
מתמודדים מעונות 21-37, עדיפות לכאלו ששיחקו רק פעם אחת, אבל לא חובה
לצפיה ב-'הייתי רוצה לראות את'
הייתי רוצה לראות את
20/01/2019 | 18:15
2
48
נבלים:
אנג'לינה (37)
כריסי (35)
נטלי אנדרסון (29)
ג'יי (33)
דומיניק (36)
ריד (29)
רודני (30)
קים (24)
היידן (27)

גיבורים:
כריסטיאן (37)
דבון (35)
דניס (25)
הולי (21)
טריש (28)
סידני (32)
אדם (33)
לורן (35)
דייבי / ניק (37)

מתמודדים מעונות ישנות שיהיה מעניין אם יחזרו: פיירפלי (הוא לא עשה כלום ב16), טוד (15), טרזה (3), שיין (12)

עם הליהוק הרנדומלי של עונת Game Changers לא יודעת אם באמת כדאי לצפות לעונה שתהיה ברמה של 20, אבל עדיין. די ברור שזו תהיה עונת אולסטאר מלאה
לצפיה ב-'היה קשה לצמצם (ועוד לפי גיבורים/נבלים)-'
היה קשה לצמצם (ועוד לפי גיבורים/נבלים)-
21/01/2019 | 23:53
1
22
שבט הגיבורים-
היידן (27)
מייק (30)
דבון (35)
מייקל (36)
דייבי (37)
הולי (21)
דניס (25)
ג'ן (30)
ג'סיקה (33)
האנה (33)

שבט הנבלים-
מרטי (21)
רודני (30)
ניק (32)
ג'יי (33)
ג'ו (35)
טריש (28) - ראיתי ששמתם אותה בגיבורים אבל מבחינתי היא יותר נבלית, אולי כי הייתה קשורה לטוני.
נטלי (29)
מיסי (29)
קרוליין (30)
כריסי (35)
לצפיה ב-'אויש לא שרשרתי טוב'
אויש לא שרשרתי טוב
21/01/2019 | 23:56
4
לצפיה ב-'אף אחד'
אף אחד
20/01/2019 | 18:36
1
36
כי אני לא מאמין בקונספט של גיבורים נגד נבלים ולא מאמין שיש גיבורים ונבלים בהישרדות

אם מדובר רק על החזרה לעונת אולסטאר
אז
עונה 21: הולי
עונה 22: אף אחד
עונה 23: ג'ים, סופי
עונה 24: אף אחד (קים לא באמת רוצה לחזור וגם דמות דיי משעממת, על כל השאר אין מה להוסיף)
עונה 25: דניס, אבי (למרות שמודה שהיא על תקן אוגרת פה)
עונה 26: אף אחד
עונה 27: אולי היידן
עונה 28: טריש
עונה 29: נטלי, ג'קלין, ביילור, ג'ון, מיסי, ריד, ג'וש...(כן, יודעים מה אני חושב על העונה הזו)
עונה 30: יהיה משעשע אולי לראות שוב את דן, הוא גרוע אבל הכי זכור לי משם, מאמא סי
עונה 31: חזרו כבר
עונה 32: סקוט, סינדי, ג'וליה, אנה
עונה 33: האנה, אדם, דיוויד, ג'יי, מישל
עונה 34: חזרו כבר
עונה 35: כריסי, אשלי, דיוון, ג'סיקה (בלי קול היה לה פוטנציאל), אלי
עונה 36: ליבי, מייקל, דומיניק
עונה 37: מייק, אנג'לינה, נטלי
לצפיה ב-''
25/01/2019 | 06:36
5
קים לא רוצה לחזור? מבאס.
לצפיה ב-'המשפט האחרון '
המשפט האחרון
21/01/2019 | 17:59
1
42
ברית של קאס-אנג'לינה-כריסי תהיה חלום

בגרסא שלי תהיה לאנג'לינה-ג'יי-אדם pregame alliance
לצפיה ב-'כל כךךךך'
כל כךךךך
21/01/2019 | 23:18
23
ואין לי ספק שגם אבי-מריה תהיה חברה בברית הזו
לצפיה ב-'שאלה מגניבה'
שאלה מגניבה
21/01/2019 | 01:17
30
אני אצטרך קצת זמן לחשוב על זה
וגם לחלק שווה בשווה גברים ונשים,
וכמובן אשתדל לבחור לא רק כאלה שאני אוהב אלא גם מתמודדים מעניינים.
לצפיה ב-'אף אחד למען האמת...'
אף אחד למען האמת...
21/01/2019 | 10:05
2
41
אולי חוץ ממלקולם, לא מרגש אותי לראות אף אחד מעונות 21 והלאה חוזר לפעם נוספת. קראתי פה חלק מהרשימות ליהוק, ואם לומר את האמת - אם זה מה יש, עדיף כבר לוותר ולהפיק עונה עם קאסט חדש.
לצפיה ב-'זה או זה או שנראה מתמודדים חוזרים בפעם השלישית, הרביעית'
זה או זה או שנראה מתמודדים חוזרים בפעם השלישית, הרביעית
21/01/2019 | 17:54
1
28
או החמישית. מתמודדים לא אמורים לחזור כ"כ הרבה פעמים למשחק, ולמרות שהיו מספיק דמויות מדהימות ב20 העונות הראשונות, it's time to pass the torch
לצפיה ב-'בגלל זה אני אומר - לא חייבים עונת אולסטארס בכל מחיר'
בגלל זה אני אומר - לא חייבים עונת אולסטארס בכל מחיר
21/01/2019 | 20:50
29
אפשר להמשיך עם ליהוקים חדשים ולוקיישנים מקוריים. זה עבד במשך מלא עונות, ועבד מעולה. אין סיבה לדחוף לנו את הגימיק הזה לגרון בכוח, בייחוד אם המאגר דלוח ומשמים.
לצפיה ב-'מבחינתי'
מבחינתי
21/01/2019 | 23:12
27
גיבורים:
הולי (21)
קים (24)
דניס (25)
היידן (27)
טריש (28)
מייק (30)
אדם (33)
דיוון (35)
לורן (35)
מייקל (36)

נבלים:
ג'ים (23)
נטלי אנדרסון (29)
מיסי (29)
סקוט (32)
ג'יי (33)
כריסי (35)
דומניק (36)
אנג'לינה (37)
נטלי (37) 
מייק (37) 

עוד פוטנציאל של כאלה ששיחקו רק עונה אחת: 
ג'קלין (29), ג'ון (29), ניק (37) - גיבורים, 
מרטי (21), כריסטין (23), סטייסי (23), קצת סופי (23), אלישיה (24)  רודני (30), קרולין (30), ג'וליה (32), אלק (37) אם הסכסוך יפתר - נבלים

עוד פוטנציאל של כאלה ששיחקו יותר מעונה אחת:
פרנצ'סקה (22) - דחוףףףףףף מבחינתי היא גיבור טראגי
אנדראה (22), ליסה (25),מלקולם (25), ספנסר (28) וונתוורת' (29) דייויד (33) - גיבורים
 אבי (25), סיירה (27), טוני (28), קאס (28), שרה (28) מיקיילה (33) - נבלים

מבחינתי רק מלקולם, טוני וקאס אבל ממששששש שווים מבחינתי עוד הזדמנות

פוטנציאל לכאלה מלפני עונה 20:
ריצ'ארד (1), ג'נה (6), איתן (3) - אמנם היו באולסטארס אבל מבחינתי לא מיצו את עצמם ויכולים לקבל הזדמנות
טוד (15) - אם הוא בקו הבריאות כבר
טי-בירד (3), שיין (12) - לא נשכח ולא נסלח על עונה 31
טווילה (9), ארין (18), קריסטל (17)
לצפיה ב-'הקאסט שלי:'
הקאסט שלי:
22/01/2019 | 02:42
25
נבלים:
1. מרטי (21)
2. אלישיה (24)
3. ג'ון (29)
4. נטלי (29)
5. סקוט (32)
6. דומיניק (36)
7. דונתן (36)
8. אנג'לינה (37)
9. נאונקה (21)
10. סטפני (22)

גיבורים:
1. הולי (21)
2. וויטני (23)
3. היידן (27)
4. טריש(28)
5. קלי (30)
6. דניס (25)
7. אדם (33)
8. ג'יי (33)
9. בן (35)
10. דייל (29)

כל זה מתוך נסיון להצמד לקאסט של פעם שניה בלבד.
פעם שלישית והלאה הייתי מחזיר את טוני, קאס, ספנסר, דון, אנדראה, מיקיילה, מלקולם, ואבי מריה
לצפיה ב-'די קשה ללהק שחושבים על זה אבל אנסה '
די קשה ללהק שחושבים על זה אבל אנסה
25/01/2019 | 06:56
14
שמתי ספויילרים כי יש פה מנצחים ברשימה.

גיבורים
אדם (33)
ג'ון (29)
ג'סיקה (33)
דבון (35)
דניס (25)
הולי (21)
כריסטיאן (37)
מישל (32) - כן אני יודע שהיא לא מן המנצחות הכי חזקות אבל היא עדיין חביבה עלי, אז אתם מוזמנים לתבוע אותי על זה.
ניק (37)
קים (24)

נבלים
אלק (37)
אנג'לינה (37)
ג'יי (33)
ג'ים (23)
דומניק (36)
כריסי (35)
נטלי (29)
סופי (23) - מנצחת מאוד אנדרייטד לפי דעתי, ואני גם די מתחבר לאופי שלה.
סידני (32)
ריאן (35)
לצפיה ב-'הישרדות אי הגאולה - פרק 9 '
הישרדות אי הגאולה - פרק 9
20/01/2019 | 09:21
6
25
I shall suffer for your entertainment

השליטה של רוב על הברית שלו כל כך רבה עד גיחוך. ראלף אמר לנטלי שאם היא תגיד לגמר, הוא יצביע לה, והיא ישר רצה לדווח על כך לרוב. ישר מתחילים את משימת החסינות, מספר אתגרים שכמובן שהאתגר הסופי הוא פאזל. גראנט זוכה בחסינות, והמזל הרע של זאפטרה ממשיך. אין אור בקצה המנהרה בשבילם.

רוב פשוט מוביל את הברית שלו כמו שרועה צאן מוביל עדר. איך הם לא ראו את זה שם?!?! שום דבר שפיליפ עושה לא מבדר אותי עכשיו, ואני לא אוהב איך העריכה מנסה להתבדח על חשבונו. מייק מודח ומצטרף לאי הגלות עם מאט. באסה, דווקא הוא היה שחקן לא רע לפי דעתי. יש זה פרק הדחה כפול!!!! עד כמה שזה יסתיים מהר יותר ככה עדיף. רוב כבר מגלה את העתיד פה שפיליפ ונטלי יגיעו איתו לגמר איתו. דיוויד וראלף מנסים לדבר עם אנדריאה ופיליפ, אבל פיליפ די הבהיר את עצמו שהוא לא רוצה לדבר איתם על אסטרטגיה.

משימת החסינות השניה לפרק זה היא להיתלות על קורות עץ מעל בריכת מים הכי הרבה זמן מכולם. מי שלא רצה להשתתף במשימה, יכל לבחור בלאכול המבורגרים. פיליפ וסטיב בחרו לאכול (סטיב, מה אתה עושה?!?!?!?!?!?!?) אנדריאה זוכה בחסינות האישית. האסטרטגיה של רוב כרגע היא לגרום לחברי הברית זאפטרה להרגיש חלשים כמה שאפשר. דיוויד הודח ומצטרף למאט ומייק באי הגאולה.

זה באמת מפחיד עד כמה שליטה יש לרוב במשחק פה. עוד יותר מפחיד הוא עד כמה שאני שונא את העונה הזאת, יותר מהישרדות תאילנד.
לצפיה ב-'פרק 10 '
פרק 10
20/01/2019 | 09:40
1
17
סטיב חושב שפיליפ הוא האפשרות היחידה שיוכל לעזור לחברי זאפטרה (...), אבל פיליפ כועס על ג'ולי שאוכלת יותר מדי אורז...למישהו אכפת? חחח.

משימת האי הגאולה יוצאת לדרך, פעם ראשונה בין שלושה מתמודדים: דיוויד, מאט, ומייק. הם צריכים לבנות מגדל מאריחים מעץ. מדהים. השניים הראשונים שיגיעו לגובה הנדרש ישארו במשחק, בעוד שהמפסיד יודח סופית מהמשחק. מאט ומייק נשארים במשחק, דיוויד הוא חבר המושבע הראשון. פיליפ נכנס לוויכוח עם סטיב על אורז מקולקל. אין לי כוח לזה. באמת שאין לי כבר כוח. משימת חסינות היא פאזל, שוב, בפעם האלף. רוב מנצח, כמובן. ג'ולי החביאה את המכנסיים של פיליפ, כנראה מנסה לשאר חברי הברית שלו לרצות להדיח אותו. לא עבד לה והיא הודחה. וגם מה את חושפת את עצמך שאת גנבת את המכנסיים שלו?!?!

עוד משהו, לא אהבתי שפיליפ האשים את סטיב בגזענות. אין לי מושג איך הוא הגיע לזה, אבל ממש לא נראה לי שסטיב היה גזען כלפיו כי הוא קרא לו משוגע או משהו כזה.
לצפיה ב-'פרק 11 '
פרק 11
20/01/2019 | 09:57
17
פיליפ מצא את המכנסיים שלו, הידד. סטיב גם ניסה להבהיר את עצמו אגב מתי שהם חזרו מהמועצה שלא הייתה לו שום כוונה גזענית בוויכוח שלו עם פיליפ, אבל פיליפ משום מה לא מאמין לו. באי הגאולה, על שלושת המתמודדים המודחים להחליק דיסקיות עד קו מסוים. מאט ומייק נשארים, ג'ולי מודחת סופית. אנדריאה מרגישה רע לגבי שהם הדיחו שוב את מאט, וגראנט דיבר עם רוב על האפשרות להדיח אותה, בגלל שהיא גם טובה במשימות ובגלל הקרבה שלה למאט. מרענן לראות מישהו אחר מדבר על אסטרטגיה, רק חבל שישר רץ לזה עם רוב. משימת חסינות, לרוץ על עץ מתגלגל מעל מים ולהישאר שם הכי הרבה זמן. בנוסף, מי שזוכה יקבל עוגת שוקולד, חלב קר. גראנט זוכה וחולק את העוגה עם רוב ואנדריאה...ג'ף נותן לשבט חבילה מסתורית שהם יפתחו אחר-כך. היו דיבורים להדיח את אנדריאה, אבל בסוף ראלף הודח.

סטיב פותח את החבילה המסתורית במועצת השבט, שם מתגלה שהם יתמודדו מיידית במשימת חסינות וישר ידיחו עוד מתמודד. משימה של זיכרון, רוב זוכה וסטיב מודח.

הפאגונגינג הכי גרוע בהיסטוריה של התכנית. אי פעם.

לצפיה ב-'אני חושב'
אני חושב
20/01/2019 | 18:05
1
21
שאי הגאולה תרם המון לפאסיביות של האנשים שם
בעוד שבעונה רגילה אתה מודח והולך הבייתה פה אתה יודע שממילא יש לך עוד הזדמנות כי המשחק ממשיך
אז לא ממש אכפת לך אם בברית של רוב אתה במקום שלישי או חמישי או שישי
מאמין שיש כאלו שאולי גם רצו את זה, לנצח באי הגאולה ולחזור לגמר במעמד הירואי שכל המושבעים מריאים לך

מסכים שבכל מקרה רוב אם לא כל השחקנים בעונה הזו לא ממש חכמים אבל כמו שאי הגאולה הרס כל עונה שהיה נוכח בו אני חושב שגם עונה 22 הייתה הרבה יותר מעניינת והיו אנשים שהיה להם משחק הרבה יותר אגרסיבי בלעדיו

לגבי נטלי טרנרלי (איך שלא קוראים לה) משהיא ראתה שרוב במשחק היא עצבה את המשחק שלה כך שהיא תהיה הבחורה שלצדו, אשת סודו ומי שהכי סומך עליה כמו ששרה הייתה בעונה 4 ואמבר הייתה בעונה 8
מאמין שהיא דמיינה את עצמה כבר בטלוויזיה איך היא נראית עם התפקיד הזה וזה נעשה יותר חשוב לה מהמשחק עצמו
דיי מטומטם אבל היא גם הייתה בחורה בת 18 שהייתה דיי סטארטרק אז אולי אפשר לסלוח לה
לצפיה ב-'יכול להיות '
יכול להיות
23/01/2019 | 18:23
6
ואני מודע לכך שגם העריכה מוסיפה לזה, אבל כבר הרגשתי שזה התחיל להיות מוגזם. ולא רק נטלי אלא גם אשלי. ואנדריאה לא עושה הרבה אסטרטגית ברגע זה. גראנט דווקא די סבבה.
לצפיה ב-'פרק 12 '
פרק 12
25/01/2019 | 08:03
4
תראו, אני חושב שנטלי במציאות בן אדם באמת נחמד ואני לא אומר את זה סתם. וכמו שנועם ציין היא מאוד צעירה פה, בת 19 לפי ויקיפדיה. אבל עדיין חוסר המשחקיות די מעצבן. היא בוכה בגלל שהיא מוצפת ברגשות (געגועים לבית, עכשיו שאומטפה צריכים להדיח את אחד השני). רוב מנצל את זה כמובן לטובתו וממשיך להנהיג את הברית. בבוקר לאחר מועצת השבט, השורדים מקבלים סלולר עם מסרים מוקלטים מהמשפחות.

באי הגאולה, הפעם הולך להיות קרב בין ארבעה מתמודדים: מאט, מייק, סטיב וראלף. הם צריכים לשבור ארבעה אריחים בעזרת זריקת אבנים. השלושה הראשונים שעושים זאת נשארים באי הגאולה, בעוד המתמודד האחרון מודח סופית. מייק שובר ראשון את ארבעת האריחים, אחריו מאט ואז ראלף. סטיב מודח ומצטרף לחברי המושבעים. מיד לאחר מכן, המשפחות של כל המתמודדים (כולל של מאט, מייק וראלף). בגלל שמייק ניצח ראשון במשימה, ג'ף נתן לו שלושה אפשרויות:
1) לקבל ביקור מאימו
2) לתת למאט וראלף זמן עם המשפחה שלהם
3) לתת לשישה שנשארו במשחק זמן עם המשפחה שלה
מייק בחר באפשרות השלישית. הוא נתן נאום דתי וגם אמר בווידוי שזה לא היה מהלך אסטרטגי לתת לחברי אומטפה זמן עם המשפחה שלהם, אבל אני די מתקשה להאמין בזה. אתם יודעים, אני לא אתנגד עם מייק ישחק שוב בעונה הזדמנות שנייה או משהו כזה.

אני די שמח שרוב הראה איזה שהוא סוג של רגשות בביקור של המשפחות, אני אוהב לראות גם את הצדדים האנושיים בשחקנים ולא רק אסטרטגיה, אסטרטגיה, אסטרטגיה. במשימת החסינות, המתמודדים צריכים להרכיב פאזל גבוה מאוד ולהגיע ראשונים לבמה זוכה בחסינות. אני אתן לצוות ההפקה, המשימה נראית מאוד קשה. רוב מנצח בחסינות. הוא כמעט התעלף מעומס חום, או מאמץ יתר או שניהם ביחד. אנדיראה על הכוונת של כולם כי היא חזקה במשימות ובגלל הקשר שלה עם מאט. רוב מתלבט ביחד עם גראנט האם להדיח את אנדריאה או פיליפ, כי הוא חושש שפיליפ יוכל לשכנע את המושבעים להצביע לו (ספוילר, הוא לא). במועצת השבט, אנדריאה הודחה פה אחד והיא מצטרפת לאי הגאולה.

האמת, בין הפרקים הסבירים של העונה, לא שזה אומר הרבה כן?
לצפיה ב-'פרק 13 '
פרק 13
25/01/2019 | 09:00
4

נטלי מוצאת את עצמה באמצע בין אשלי ורוב. אשלי גם רוצה להגיע אם נטלי לגמר. אבל היא כמובן מיידעת את רוב על כך, ורוב עכשיו חושב על להדיח את אשלי.
המשימה באי הגאולה היא, תחזיקו מעמד, פאזל!!! אף על פי שראלף היה ביתרון, כולם הצליחו לעקוף אותו ולהשלים את הפאזל לפניו. ראלף מודח סופית ומצטרף לחברי המושבעים. באסה בשבילו. גראנט ורוב מדברים על להדיח את אשלי, ומשום מקום פיליפ מתווכח עם אשלי ונטלי. רוב שם לב שזה מקרב בין השניים. פתאום אנחנו שומעים וידוי מאשלי שהיא יודעת שרוב משחק את המשחק ושהיא חושבת על להדיח מישהו חזק. היא בלילה מציעה לרוב להדיח את גראנט. סוף סוף מישהו שהוא לא רוב מנסה לעשות מהלך אסטרטגי!!! לרוע מזלה של אשלי, רוב מצליח להתקרב יותר לנטלי ואפילו מעורר בה ספקות לגביה. למזלה של אשלי, היא זוכה במשימת החסינות שכוללת פרס של שירות חדרים. היא כמובן בחרה בנטלי להצטרף אליה.
אז רוב מספר לגראנט דבר אחר ולפיליפ דבר אחר. נטלי מוצאת את עצמה באמצע בין אשלי ורוב, אבל היא לא משחקת בזה לטובתה, היא פשוט מספרת לרוב הכל. אני חושב שזה הפעם הראשונה שאני רואה את רוב מתחיל לפחד על מקומו במשחק. בכל מקרה, גראנט מודח פה אחד.

לצפיה ב-' מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 7 '
מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 7
19/01/2019 | 18:31
23
54
אליסון רייבאולד 
הפורום אמר את דברו

1.מייק וייט
2.אנג'לינה קלי
3.דייבי ריקנבייקר
4.כריסטיאן היוביקי
5.גבי פסקוזי
6.אלק מרלינו
7.ג'ון האניגן
8.נטלי קווין קול
9.פט קיוזאק

האחרון שיקבל 2 לפידים, יודח מהמשחק!

לצפיה ב-'מייק '
מייק
19/01/2019 | 18:40
20
מתחילות להיגמר לי המילים.
לצפיה ב-'לפיד לכריסטיאן'
לפיד לכריסטיאן
19/01/2019 | 18:44
7
לצפיה ב-'Bad Luck Angelina'
Bad Luck Angelina
19/01/2019 | 19:39
26
העורכים ממש אהבו לעקוץ אותה
יש המון רגעים קטנים כאלו במהלך העונה, זה מדהים
לצפיה ב-'נטלי'
נטלי
19/01/2019 | 20:05
5
6
לצפיה ב-'אם כבר גם אנג'לינה וגם נטלי מתאימות יותר למצעד העיזים'
אם כבר גם אנג'לינה וגם נטלי מתאימות יותר למצעד העיזים
19/01/2019 | 20:24
4
18
מלמצעד הלפידים.

ואולי באמת אחרי כל כך הרבה עונות וכל כך הרבה עיזים הגיע הזמן לערוך בפורום את מצעד העיזים של הישרדות ולגלות את דירוגם בפורום?
לצפיה ב-'אנג'לינה בהחלט GOAT'
אנג'לינה בהחלט GOAT
19/01/2019 | 20:29
3
35
GREATEST
OF
ALL
TIME
לצפיה ב-''
20/01/2019 | 00:45
22
וגם - נטלי היא לא עז. היא HBIC
לצפיה ב-''
20/01/2019 | 11:28
3
לצפיה ב-'היה פה את הטרנד בעבר'
היה פה את הטרנד בעבר
20/01/2019 | 17:50
20
של אנשים להגיד את מי אנג'לינה מזכירה להם
אז גם לי נהייתה הארה לגבי זה

רק שאנג'לינה הדיחה את כל האיוול דיקים שיכולים להיות לה מוקדם
לצפיה ב-'גבי'
גבי
19/01/2019 | 21:46
5
לצפיה ב-'דייבי'
דייבי
19/01/2019 | 23:31
5
לצפיה ב-'אלק'
אלק
19/01/2019 | 23:35
24
הגיע זמנו של פאט ללכת

לצפיה ב-'קווין נטלי'
קווין נטלי
19/01/2019 | 23:59
6
63
1.מייק וייט 1X
2.אנג'לינה קלי 1X
3.דייבי ריקנבייקר 1X
4.כריסטיאן היוביקי 1X
5.גבי פסקוזי 1X
6.אלק מרלינו 1X
7.ג'ון האניגן 2X
9.פט קיוזאק 1X
לצפיה ב-'PAT'
PAT
20/01/2019 | 07:09
6
לצפיה ב-'רק מתקן אותך'
רק מתקן אותך
20/01/2019 | 10:40
2
25
פאט צריך עוד לפיד אחד - אחרי שנועם הצביע לו.

לצפיה ב-'ועכשיו הוא לא צריך בכלל'
ועכשיו הוא לא צריך בכלל
20/01/2019 | 10:59
1
31
לפיד לפאט
לצפיה ב-'יששש'
יששש
20/01/2019 | 17:55
20
לצפיה ב-'אנג'לינה'
אנג'לינה
20/01/2019 | 15:51
6
לצפיה ב-'אלק'
אלק
21/01/2019 | 00:21
5
לצפיה ב-'לפיד לכריסטיאן'
לפיד לכריסטיאן
20/01/2019 | 21:24
5
לצפיה ב-'מייק '
מייק
20/01/2019 | 22:37
3
לצפיה ב-'דיביי'
דיביי
20/01/2019 | 23:03
5
לצפיה ב-'gabs'
gabs
21/01/2019 | 10:37
4
לצפיה ב-'טוב, סיימתי לראות את העונה היום אז הנה הדעות שלי '
טוב, סיימתי לראות את העונה היום אז הנה הדעות שלי
18/01/2019 | 05:43
59
59
אני חושב שמצד אחד, העונה בפן הבידורי הייתה זהב טהור. באמת היו פרקים משעשעים עם דמויות מעניינות. שזה פלוס גדול כי חשבתי שעונה 34 הייתה מאכזבת, עונה 35 הרגישה שהעורכים פשוט העניקו לזוכה את הניצחון בצורה מאוד בוטה ועונה 36 הייתה משעממת ומאכזבת. פה אני באמת לא יכול להגיד שהיה רגע אחד של שעמום וכל פרק...
המשך>>
אני חושב שמצד אחד, העונה בפן הבידורי הייתה זהב טהור. באמת היו פרקים משעשעים עם דמויות מעניינות. שזה פלוס גדול כי חשבתי שעונה 34 הייתה מאכזבת, עונה 35 הרגישה שהעורכים פשוט העניקו לזוכה את הניצחון בצורה מאוד בוטה ועונה 36 הייתה משעממת ומאכזבת. פה אני באמת לא יכול להגיד שהיה רגע אחד של שעמום וכל פרק באמת היה מבדר.

יחד עם זאת, לגמרי הגזימו עם פסלוני החסינות והיתרונות. די, זה הרגיש כבר יותר מדי. נמאס שכל פרק מתמודד אחד הולך לחפש אחר חסינות ואז מוצא יתרון או מבטל קולות או גונב קולות או מה שזה לא יהיה. הייתה תחושה של עומס ולא אהבתי את זה. דייבי וניק שיחקו מאוד טוב אבל היו מאוד תלויים בפסלוני החסינויות, בעיקר דייבי. וזה כבר הגיע למצב שלא היה לי כוח להמשיך לראות את העונה. אני לא הייתי קורא לה עונה גרועה, אבל לא הכי טובה אי פעם. אבל יש שיפור ניכר מאז עונה 34.

ניק בסופו של דבר זוכה ראוי. הוא שיחק משחק חברתי מעולה, אפילו קרב למושלם לפני המיזוג. אבל במיזוג, אני חושב שלניק פחות הצליח המשחק החברתי, איפה שמיק הצליח, ולמען האמת, אני חושב שלמיק גם כן הגיע לנצח. לאנג'לינה לא היה סיכוי חחח אבל וואלה היא הצליחה להגיע לגמר למרות שהיא הייתה בסכנת הדחה עוד בפרק השישי. אני יכול לראות אותה, ניק, מייק קארה ואלק (במידה ועדיין אין לו עוד בעיות עם CBS) חוזרים לעונה נוספת, כי יש פה פוטנציאל גדול לשחקנים חוזרים, לפי דעתי האישית.
לצפיה ב-' מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 5 '
מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 5
17/01/2019 | 17:38
20
189
אליזבת' אולסון - בדיוק באותו מיקום כמו בעונה!
ניק וילסון - robbed queen

הפורום אמר את דברו

1.מייק וייט
2.אנג'לינה קלי
3.קארה קיי
4.אליסון רייבאולד
5.דייבי ריקנבייקר
6.כריסטיאן היוביקי
7.גבי פסקוזי
8.אלק מרלינו
9.ג'ון האניגן
10.נטלי קווין קול
11.פט קיוזאק

האחרון שמקבל לפיד, מודח
צאו לדרך!
לצפיה ב-'דייבי'
דייבי
17/01/2019 | 17:52
10
32
באיזה קטע ניק עף אסור לי להיעלם
לצפיה ב-'בקטע שהעונה הזאת לא מעניינת את אף אחד'
בקטע שהעונה הזאת לא מעניינת את אף אחד
17/01/2019 | 19:29
8
25
וגם לא הזוכה שלה.
לצפיה ב-'לא מבינה את המרמור בפורום'
לא מבינה את המרמור בפורום
17/01/2019 | 20:20
7
33
לדעתי הייתה עונה טובה. אולי עונת הnewbies הכי טובה מאז 28
במהלך השנים הרבה פעמים אמרתי לעצמי שאין לסדרה דרך לחדש ושכבר ראינו את כל השבלונות, הדמויות, המהלכים... גם העריכה נעשתה צפויה, אפילו בלי להכנס לשטויות של אדג'יק, כל מי שצופה בסדרה שנים קולט את הדברים האלו אוטומטית.
לא ציפיתי לכלום מ37, במיוחד אחרי האסון של 36, והופתעתי לטובה. אבל כנראה אני במיעוט כאן
לצפיה ב-''
17/01/2019 | 22:26
8
לצפיה ב-'הבעיה העיקרית שלי עם העונה הזו '
הבעיה העיקרית שלי עם העונה הזו
17/01/2019 | 23:11
3
24
היא עודף היתרונות המוגזם , ובעיקר שהמיעוט הוא זה שקיבל את כל היתרונות וזה בעצם גרם בפעם הראשונה לשינוי במאזן הכוחות שנוצר דרך יתרונות (שנראה שדיי הגיעו לידיהם ברנדומליות, בעיקר עם הנוליפיאר של קארל), מזכיר לי את הישרדות ישראל האמת.
עוד בעיה שיש לי עם העונה הזו (ועם עונות כמו 34, 36 ואולי גם 31 אבל היא פחות) היא שמתמקדים יותר בבליינדסיידים והמהלכים הגדולים (שהם בד"כ מהלכים מטומטמים ומאולצים במקום מהלכים שקולים) במקום לתת לנו להכיר את המתמודדים, הדבר הזה בולט מאוד בעריכה בעונות האחרונות ודיי הורס גם כן.

סה"כ למרות כל זה, היו עונות יותר גרועות - ומה שהציל מבחינתי את העונה הוא הניצחון של ניק, כי אני חושב שגם בלי היתרונות הוא היה הדויד היחיד שמשתחל לפיינל 5-6 ומשם היה זוכה בכל החסינויות מול הגוליאתים היותר חלשים (כל זה במידה ושלושת הגברים היו עפים - ואני דיי בטוח שג'ון ודן היו עפים במילא, אולי לגבי אלק זה לא בטוח). אם נגיד מישהו כמו כריסטיאן שללא ספק נשאר במשחק רק בזכות היתרונות היה מנצח, זו הייתה עונה שעוד יותר בתחתית אצלי.
לצפיה ב-'ובלי קשר '
ובלי קשר
17/01/2019 | 23:14
14
הגוליאתים אומנם לפעמים לא עשו החלטות חכמות במיוחד, אבל הדוידים היו אפילו יותר גרועים. הם הרסו במו ידיהם את היתרון שכלכך רצו להשיג ( גבי וכריסטיאן התחילו עם זה, אחרכך ניק המשיך בעיקר כי לא סמך עליהם וזה האמת קצת יותר מובן), אבל באמת שמהלך טיפשי כלכך בעיקר מהצד של כריסטיאן להדיח את קארל באותו השלב - לא נתקלתי הרבה עונות יחסית.

לצפיה ב-'כן ולא '
כן ולא
18/01/2019 | 01:38
24
מסכימה איתך ב100% לגבי עודף היתרונות (לגוליית היו שני אלילים להזכירך) וקיוויתי שאחרי שסירי הודחה ההפקה תוריד הילוך, לא מסכימה שלא נתנו לנו להכיר את המתמודדים. זו העונה הכי מאוזנת עריכתית מבין כל עונות ה30 אם לא מעבר לזה. כולם קיבלו זמן מסך. אין מתמודדים שאני יכולה להגיד לעצמי "מי זה? מאיפה הוא צץ?" כמו ברט ב19, צ'לסי ב36 או המעריצה ההיא עם הגופיה הצהובה שאני אפילו לא זוכרת את השם שלה או מאיזו עונה היא שראו לאיזה חצי דקה בפרק שהיא הודחה. *כמעט* לכל אחד היה קו עלילה, ולא הרגשתי שדחפו מתמודדים מסויימים ברמה מוגזמת כמו בן, ראסל או רוב. עוד פלוס לדעתי שהערבוב היה בפרק החמישי אחרי שנתנו לנו מספיק זמן להבין את הבריתות בין המתמודדים. היו עונות שערבבו אותם בפרק השלישי ואפילו לא זכרתי איך קוראים להוא ומי היה בברית עם ההיא כי לא נתנו לצופים מספיק זמן לעכל את זה. הפוקוס בעונות החדשות הוא תמיד קצת יותר אסטרטגי אבל אני לא רואה בעיה עם זה במקרים שהקאסט מאוזן
לא אופתע אם כמו קאגאיאן נראה הרבה מתמודדים מהעונה הזו חוזרים לעונות אולסטאר, לא רק כי הקאסט מלא במעריצים, פשוט היו מספיק דמויות מעניינות

אני אשאר בדעה שהגולייתים היו צריכים להקשיב לאנג'לינה בהדחה הראשונה אחרי המיזוג ולהדיח את כריסטיאן. היא צדקה, אם היו מקשיבים ולא מתמרמרים עליה הברית של ג'ון-אנג'לינה-דן-קארה הייתה שורדת עם שני אלילים בכיס. גבי וכריסטיאן בכלל חירבו את המשחק שלהם, אין הסבר הגיוני למה שקרה שם. אבל גם עם כל הטעויות, עדיין אעדיף לראות עונה עם מתמודדים שמשחקים את המשחק על חבורת זומבים שמפחדים לעשות מהלכים
לצפיה ב-''
18/01/2019 | 02:46
14
יחד עם זאת, העונה הכי טובה מהעונות 35-37 בפער לפי דעתי. מבחינת בידור לפחות.
לצפיה ב-'לא אוהב את העונה הזאת, שמח מאוד שהיא הסתיימה'
לא אוהב את העונה הזאת, שמח מאוד שהיא הסתיימה
18/01/2019 | 01:04
21
עוד לא קרה בשום עונה של הישרדות, ולא רק ארה"ב, שלא היה לי אף פייבוריט, חוץ מהעונה הזאת שלא אהבתי בה אף אחד, ואני ממש לא מעוניין לראות אף אחד שהשתתף בה שוב בעונה נוספת. שלא לדבר על כך שזאת העונה עם רמת ההתערבות הכי גדולה של ההפקה, למעשה אין אפילו פרק אחד בעונה הזאת שלא היתה התערבות של ההפקה. גם הזוכה שלה היה מתחילת העונה ועד סופה יקיר ההפקה, ובצורה הכי שקופה שיש, הם אפילו לא ניסו להסתיר את זה, זה עד כמה הם כבר משתינים על הצופים והמעריצים שלהם מהמקפצה האולימפית. ועוד לא דיברנו בכלל על הירי בתוך הנגמ"ש בשני השבטים, שבמקום לדאוג שהם יהיו הרוב קטלו אחד את השני בתוכם, וכך קיבלנו עונה שכשיש רוב בשבט אחד הם קוטלים אחד את השני ומעניקים את הרוב לשבט השני שגם הוא לא משכיל לשמר את הרוב וקוטל אחד את השני בתוכו. ומילא אם הם היו עושים את זה בתזמון הנכון ולא בצורה כזאת טיפשית וחובבנית, והדוגמא הכי טובה היא גבי שכל כך בער לה להדיח את כריסטיאן ידידה הטוב ביותר במשחק ועשתה זאת הכי עקום שרק אפשר. ויש עוד הרבה דוגמאות, אך נסתפק בזאת שלדעתי לפחות מסכמת את כל העונה הגרועה והלא מעניינת הזאת, שהדבר הכי טוב בה שהיא הסתיימה.
לצפיה ב-'יתרונות+עריכה+אובר ניסיון להצמד לת'ים של העונה'
יתרונות+עריכה+אובר ניסיון להצמד לת'ים של העונה
18/01/2019 | 10:39
18
זה מה שהכשיל את העונה הזאת
על היתרונות כבר כולם דיברו
ומבחינת העריכה העריכה הייתה גרועה, לא מבחינת מה שצפוי שיקרה
היו הדחות לא צפויות אם כי זה לא ממש אכפת לי, מי שמכיר אותי יודע שמבחינתי לקבל רשימה מראש של כל ההדחות בעונה לפני שאני צופה בה
זה החלק הכי שולי שיש

העריכה הייתה גרועה לדעתי כי מדובר באנשים ושחקנים שסך הכל יכלתי לאהוב אותם ויכל להיות אכפת לי מהם אבל אי אפשר היה להכיר אותם כי כל מה שהם אמרו זה
"מעולם לא האמינו בי, אני הדויד האמיתי" או "אני גולייט, מי אם לא אני אנצח פה"
לא הייתה שום הפרדה מהת'ים מאז תחילת העונה ואז זה פשוט הפך את השחקנים לדמויות פלקטיות שמופיעות בסדרות לנוער

בSAN JUAN DEL SUR גם ידעתי כל הדחה אבל כמעט כל פרק באיחוד מחאתי כפיים בסוף וקססתי ציפורניים במתח
פה פשוט צפיתי כי היה פרק של הישרדות לראות ואני מקפיד, לא ממש היה לי מה לאמר אחרי זה
אפשר להגיד שזה גם התשה מצפייה ממושכת שנים בסדרה אבל גם SJDS היא עונה מתקדמת ואין הרבה הבדל בשנים
אז אולי היא יותר טובה מעונה 36 (שגם פה אני לא בטוח כי בעונה 36 כן היו הדחות מהנות כמו של כריס למשל או מורגן) אבל האם קצת יותר טובה מעונה גרועה זה סטנדארט?
לצפיה ב-'מסכים, גם אני נעלמתי לזמן מה מהפורום חחח'
מסכים, גם אני נעלמתי לזמן מה מהפורום חחח
18/01/2019 | 05:27
6
לצפיה ב-'מייק '
מייק
17/01/2019 | 19:20
15
לצפיה ב-'100FT Rock Climber Angelina'
100FT Rock Climber Angelina
17/01/2019 | 20:24
22
לצפיה ב-'גבי'
גבי
17/01/2019 | 21:11
5
לצפיה ב-'the natalie napalm'
the natalie napalm
17/01/2019 | 21:41
7
לצפיה ב-'לפיד לכריסטיאן'
לפיד לכריסטיאן
17/01/2019 | 22:25
7
לצפיה ב-'אלק'
אלק
17/01/2019 | 23:01
3
41
צריכים לפיד:
1,קארה קיי
2.אליסון רייבאולד
3.ג'ון האניגן
4.פט קיוזאק
לצפיה ב-'פאט'
פאט
18/01/2019 | 10:47
4
לצפיה ב-'ג׳ון'
ג׳ון
18/01/2019 | 16:45
3
לצפיה ב-'אליסון '
אליסון
18/01/2019 | 19:21
3
לצפיה ב-'מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 6 '
מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 6
18/01/2019 | 19:44
27
53
קארה קיי - כמו בעונה המקורית, גם כאן נשדדה

הפורום אמר את דברו

1.מייק וייט
2.אנג'לינה קלי
3.אליסון רייבאולד
4.דייבי ריקנבייקר
5.כריסטיאן היוביקי
6.גבי פסקוזי
7.אלק מרלינו
8.ג'ון האניגן
9.נטלי קווין קול
10.פט קיוזאק

האחרון שיקבל לפיד, יודח מהמשחק!
לצפיה ב-'מייק '
מייק
18/01/2019 | 20:07
22
לא יודע האם הייתי פותח בנקודה כזו בשבת, אבל יש כאן השתלשלות מפתיעה...
לצפיה ב-'קווין נטלי'
קווין נטלי
18/01/2019 | 21:05
8
לצפיה ב-'פאט'
פאט
18/01/2019 | 21:36
14
13
לצפיה ב-'איך פאט עוד פה'
איך פאט עוד פה
18/01/2019 | 22:15
13
32
וניק לא????
לצפיה ב-'שאננות בשילוב טרוליות'
שאננות בשילוב טרוליות
18/01/2019 | 22:40
6
12
לצפיה ב-'אם יש לכם תלונות אלינו'
אם יש לכם תלונות אלינו
19/01/2019 | 10:25
5
28
תפנו למנהיגה שלנו

הא הא הא...
לצפיה ב-'מי זאת לעזאזל?'
מי זאת לעזאזל?
19/01/2019 | 11:53
4
31
היא מהגרסא האוסטרלית?
לצפיה ב-'השורדת הכי טובה מעונה 14'
השורדת הכי טובה מעונה 14
19/01/2019 | 12:06
3
25
והכי טובה אבר...
מליסה מקנאלטי
לצפיה ב-''
19/01/2019 | 12:50
2
24
אם מליסה לא היתה פורשת פיג'י היתה העונה הכי טובה אבר.
לצפיה ב-'ממש. '
ממש.
19/01/2019 | 13:51
1
20
אני לא בטוח אם זו בדיחה או לא, אבל בכל מקרה, רק אם הפרישה שלה היא הסיבה היחידה לטוויסט העשירים נגד עניים. ההחלטה ההזויה הזו פשוט החריבה את הפרה-מיזוג ברמה חסרת תקנה, ואז בהמשך א-ו-ל-י הטוויסט הבא אחריו לא היה נגמר בהדחה הסופר לא הוגנת של מישל.

בכל מקרה, זו עונה אנדרייטד שהביאה לנו את אחת ההדחות הכי טובות בכל הזמנים.
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי'
לפי מה שהבנתי
19/01/2019 | 14:02
19
אם מליסה לא הייתה פורשת ההפקה הייתה ממשיכה את הקו של איי קוק של 4 שבטים לפי גזעים

יכול להיות אבל שכן היו עושים את החלוקה של עשירים מול עניים כשהיו מתאחדים לשני שבטים
לצפיה ב-'מעניין שאתה לא שואל לגבי איך נטאלי עדיין פה'
מעניין שאתה לא שואל לגבי איך נטאלי עדיין פה
18/01/2019 | 23:05
4
19
ומה היא כבר עשתה בשביל לזכות בלפיד ולהגיע יותר רחוק מזוכה העונה....

וגם לא הבנתי למה ה  ששמת בכותרת.
לצפיה ב-''
19/01/2019 | 00:54
3
25
כי ניק ניצח, אני תמיד שם  ליתר ביטחון.

נטלי לפחות נשארה מספר פרקים ואת האמת חיבבתי אותה בפרק ההדחה של ג'רמי. פאט פרש בפרק הראשון של המשחק.
לצפיה ב-''
19/01/2019 | 18:20
2
15
פאט פרש בגלל שנפצע קשה והיה צורך לפנותו לבית חולים באופן מיידי, כי היה מדובר בסכנת חיים, הוא לא הוד כי היה התנהג בגסות, בוסיות וסוציומטיות כמו נטאלי. ואם פאט לא היה פורש מרבית הסיכויים שניק היה המודח הראשון ולא הזוכה. ובגלל שאני ממש לא מאמין ב'מקריות' בתוכניות ריאליטי, לא אתפלא כלל אם דווקא הוא שסימן את ניק כאיום ותכנן להדיחו זה שנפגע ונפצע קשה בסירה בדרך ממשימת החסינות למחנה השבט שלהם לקראת הבחירה למועצת השבט הראשונה שלהם... אין לי בכלל ספק שאם לא 'התאונה' של פאט כל העונה הזאת יכלה להיראות לגמרי אחרת.
לצפיה ב-'...'
...
19/01/2019 | 19:37
6
לצפיה ב-''
19/01/2019 | 21:47
11
עד כמה שמצער מה שקרה לפאט במשחק, אני לא יכול להשאיר אותו לפני נטלי במשחק, שכן נתנה טון מסוים לעונה.
לצפיה ב-'בהחלט מבאס'
בהחלט מבאס
19/01/2019 | 09:58
19
ותכלס... בגלל שפאט הוצא מהמשחק ניק ניצח, אחרת הוא היה המודח הראשון ומי יודע מה היה עם פאט

לצפיה ב-'ג׳ון'
ג׳ון
18/01/2019 | 22:01
5
לצפיה ב-'גבי'
גבי
18/01/2019 | 22:14
6
לצפיה ב-'דייבי'
דייבי
18/01/2019 | 22:38
6
לצפיה ב-'Tactician Angelina'
Tactician Angelina
18/01/2019 | 22:41
1
20
לצפיה ב-'חייבת לציין משהו '
חייבת לציין משהו
18/01/2019 | 23:49
29
לגבי המשחק של אנג'לינה, זה התפוצץ לה בפרצוף (כמו מהלכים אחרים) אבל היא לא נחה לרגע ותמיד חשבה איך לשפר את המצב שלה במשחק, בכל סיטואציה. לא רוצים להדיח את כריסטיאן וההצבעה ברורה? טוב, אני אנסה לדבר עם אליזבת' ואתן לה להרגיש שלמישהו היה אכפת שהיא לא תודח בבליינדסייד ותתן לי את הקול שלה בסוף. אי אפשר להציל את נטלי יותר? אני אנסה לעבוד עליה שהייתי איתה ולקבל ממנה ג'קט שלא אקפא בקור. קארה ואלק הצביעו נגדי? שניה אחרי המועצה אלך לכריסטיאן ואסביר לו שהקול שלי איתם כי אין לי יותר אמון בגולייתים. יום אחרי, נכנסת לברית עם קארל. יש לה להט מטורף למשחק ורואים את זה בדרך שהיא משחקת, היא לא נותנת לשום אופציה לחמוק ממנה, גם אם האפשרות להרוויח קלושה, היא תנסה את זה בכל מקרה. זה נדיר - וקורע.
לצפיה ב-'אלק'
אלק
19/01/2019 | 09:38
4
לצפיה ב-'כריסטיאן VS אליסון'
כריסטיאן VS אליסון
19/01/2019 | 09:54
3
28
נותן לפיד ל...
כריסטיאן
אני אומנם לא סובל אותו, אבל נזכרתי ששוהם שומר שבת ולכן בשבילו נותן את הלפיד לכריסטיאן

לצפיה ב-'והסיבוב הבא ייפתח ביציאת השבת'
והסיבוב הבא ייפתח ביציאת השבת
19/01/2019 | 09:55
6
לצפיה ב-'חחח כפרעליך'
חחח כפרעליך
19/01/2019 | 19:14
1
19
אחת המחוות המרגשות
למרות שאתה חייב להודות שגם אם אתה שונא את כריסטיאן,
מי זאת אליסון????? ורק על זה מגיע לו להישאר על פניה
לצפיה ב-'מסכים לגמרי!'
מסכים לגמרי!
19/01/2019 | 23:34
4
לצפיה ב-' מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 4 '
מדליקים לפידים - הישרדות 37 : סיבוב 4
16/01/2019 | 04:26
15
54
נטליה אזוקה - בוסית!
דן רנג'רינג - דבע

הפורום אמר את דברו

1.ניק וילסון
2.מייק וייט
3.אנג'לינה קלי
4.קארה קיי
5.אליסון רייבאולד
6.דייבי ריקנבייקר
7.כריסטיאן היוביקי
8.גבי פסקוזי
9.אלק מרלינו
10.ג'ון האניגן
11.אליזבת' אולסון
12.נטלי קווין קול
13.פט קיוזאק

ה2 האחרונים שיקבלו לפיד, יודחו
צאו לדרך!

לצפיה ב-'דייבי'
דייבי
16/01/2019 | 08:54
6
לצפיה ב-'לפיד לכריסטיאן'
לפיד לכריסטיאן
16/01/2019 | 11:16
10
לצפיה ב-'Comedy Gold Angelina'
Comedy Gold Angelina
16/01/2019 | 14:02
2
30
אליסון: מתה
אנג'לינה:
לצפיה ב-' אגדה בעודה בחיים'
אגדה בעודה בחיים
16/01/2019 | 22:24
9
לצפיה ב-''
17/01/2019 | 11:27
2
לצפיה ב-'מייק '
מייק
16/01/2019 | 16:58
5
לצפיה ב-'נטלי קווין קול'
נטלי קווין קול
16/01/2019 | 22:23
5
לצפיה ב-'פאט'
פאט
17/01/2019 | 02:23
4
לצפיה ב-'אליסון'
אליסון
17/01/2019 | 07:54
2
לצפיה ב-'אלק'
אלק
17/01/2019 | 09:06
5
35
צריכים לפיד:

1.ניק וילסון
2.קארה קיי
3.גבי פסקוזי
4.ג'ון האניגן
5.אליזבת' אולסון

לצפיה ב-'לפיד לגבי'
לפיד לגבי
17/01/2019 | 11:27
5
לצפיה ב-'קארה'
קארה
17/01/2019 | 11:49
18
קארה
לצפיה ב-'ג׳ון'
ג׳ון
17/01/2019 | 12:27
2
6
לצפיה ב-'אסטרטגיה כדי שמייק יזכה?'
אסטרטגיה כדי שמייק יזכה?
17/01/2019 | 17:28
1
7
לצפיה ב-'נראה לי יותר בכיוון של '
נראה לי יותר בכיוון של
17/01/2019 | 17:37
22
אסטרטגיה שפט יזכה.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה