לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
87318,731 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'חדשות ועדכונים'
חדשות ועדכונים
14/04/2020 | 08:21
14
27
לצפיה ב-'מיד עם סיום הישרדות 40 CBS מתכוונת לשדר את עונה 32 של TAR'
מיד עם סיום הישרדות 40 CBS מתכוונת לשדר את עונה 32 של TAR
13/04/2020 | 22:41
60
אמש הודיעה CBS רשמית שמיד עם סיום עונת הישרדות 40 - מנצחים במלחמה היא מתכוונת לשדר את עונה 32 של TAR שצילומיה הסתיימו לפני הפנדמיה (המגפה העולמית) שהתפרצה בסין והתפשטה בכל העולם וגם עצרה את צילומי עונה 33 שהיו ממש בשיאם. עונה שכנראה תבוטל כליל וכבר לא תצא אל הפועל, לפחות לא בשנה הקרובה ואולי אפילו לא בשנתיים הקרובות.

עונה 32 של המירוץ למיליון האמריקאי תהיה עונה רגילה עם משתתפים רגילים ופרק הבכורה שלה אמור להיות משודר בארה"ב ביום רביעי ה 20 למאי בשעה 20:00, קרי בשעה 03:00 בלילה שבין רביעי לחמישי אצלנו. פרק הבכורה של העונה החדשה ייארך כשעתיים, וכנראה שיהיה פרק כפול. וכמובן שפיל קוגאן המנחה הוותיק ינחה גם את העונה החדשה.
לצפיה ב-'כמה עדכונים לגבי הגמר של הישרדות והפרקים הבאים'
כמה עדכונים לגבי הגמר של הישרדות והפרקים הבאים
14/04/2020 | 08:28
12
70
הגמר ישודר בעוד חודש בדיוק ב13/4 בלילה.
עד אז מצפים לנו עוד 4 פרקים:
פרק 10 - פרק רגיל
פרק 11 - פרק רגיל
פרק 12 - פרק רגיל
פרק 13 - פרק כפול עם 2 הדחות!
פרק 14 - פרק הגמר באורך של 3 שעות

CBS עדכנו שבאופן רשמי הריוניון הפעם לא יהיה בפורמט הרגיל, אלא וירטואלי.
כלומר, ג'ף ו20 השורדים יצטלמו כל אחד מהבית שלו ויופיעו על מסך מפוצל, כולל הפריצות בין ההדחות שג'ף מראיין את מי שהרגע הודח, וכולל הקראת הקולות וההכרזה על המנצח!
לצפיה ב-'מתאים שיהיה משהו מיוחד לעונה הזו'
מתאים שיהיה משהו מיוחד לעונה הזו
14/04/2020 | 11:34
1
53
טוב שיש עוד פרק כפול
לדעתי יהיה איחוד מוצלח כי אין קהל ואנשים רנדומלים שג'ף מעלה לבמה. חוץ מזה מצפה לראות את הילדים של השורדים קופצים למצלמה וכל מיני רגעים חמודים, יתן הרגשה כאילו הקהילה של התוכנית היא one big happy family. די מתאים אחרי כל דיבורי המשפחה מהפרק הראשון
לצפיה ב-' יכול דווקא להיות ממש יפה'
יכול דווקא להיות ממש יפה
14/04/2020 | 13:05
51
הקראת הקולות אמנם זה יהיה מוזר ברמותתתתתת
אבל לדעתי זה סיום הולם לעונה הגדולה מכולם
לצפיה ב-'ההקראה של הקולות'
ההקראה של הקולות
14/04/2020 | 12:06
52
וההכרזה על המנצח נשמעים מוזר
מעניין איך זה יהיה בפועל...
לצפיה ב-'מזעזע... אולי עדיף כבר לוותר על הריוניון?'
מזעזע... אולי עדיף כבר לוותר על הריוניון?
15/04/2020 | 11:57
5
46
ריוניון בזום? פיתרון איום. אני מניח שיהיו מלא בעיות טכניות, גליצ'ים ובעיות קוליות.

ולמי אכפת מהילדים ובני/בנות של השורדים? הם ממש לא מעניינים.
לצפיה ב-'אני מתאר לעצמי שזה יוקלט מראש ויערכו את זה'
אני מתאר לעצמי שזה יוקלט מראש ויערכו את זה
15/04/2020 | 15:49
1
20
לצפיה ב-''
15/04/2020 | 20:41
27
אורי אם אתה חושב שההפקה לא תרצה להראות רגע מהשכפולים של אמבר עם בדיחה על הישרדות 80 אחרי שתקעו אותן בפרקי איחוד שאפילו לא קשורים לזוג הזה...

תוהה אם ירשו לקאסט להצטלם בפיג'מות חח
לצפיה ב-'אני בעד לוותר על ריאוניון'
אני בעד לוותר על ריאוניון
15/04/2020 | 22:08
2
32
אבל לא בגלל הקורונה
שונא את הקהל, שונא את ההתחנפות אליו, שונא קטעיי קישור קרינג'ים
ורגע הניצחון נראה הרבה יותר אותנטי כשהמנצח עדיין באווירה של האי ותוהה אם ינצח ולפעמים גם מופתע מאשר שזה קורה חודשים אחריי ואז הוא בפנים קפואות יורד למשפחה שלו

אבל אם כבר ריאוניון אז האופציה בזום נשמעת אופטימלית
ואני מעדיף ילדים של השורדים על פני ילדה רנדומאלית שג'ף מעלה לבמה לנחש מי המנצח וסיה שמתפרצת באמצע כי חייבת לחלק פרס
לצפיה ב-'כן, אני מאוד מסכים איתך'
כן, אני מאוד מסכים איתך
15/04/2020 | 22:43
28
הריוניונז והקראת הקולות בשידור חי אף פעם לא היה משהו שאהבתי במיוחד. ז"א, אין לי בעיה עם שיחה עם כל הקאסט. הבעיה היא שזה תמיד הופך לשואו צ'יזי מטופש ושטחי. אין לי בעיה אם הריוניונים היו הופכים לאירוע אינטרנטי בלבד, של שעה שלמה בהנחייה של דלטון רוס או מישהו (לא ג'ף!) עם ראיונות קצת יותר מעמיקים מאשר: "מה חשבת כשראית את עצמך בתכנית?" "ובכן, ג'ף...לא ידעתי שאני נראית כל כך טוב שזופה כל כך!" 
לצפיה ב-'ומי אמר שסיה לא תתפרץ גם בזום בשביל לחלק פרס כספי משלה?'
ומי אמר שסיה לא תתפרץ גם בזום בשביל לחלק פרס כספי משלה?
16/04/2020 | 00:08
5
לצפיה ב-'כמו בהישרדות אולסטארס האוסטרלית'
כמו בהישרדות אולסטארס האוסטרלית
15/04/2020 | 12:52
2
57
רק בהבדל אחד שעדיין רוב השורדים היו באולפן, בעוד שהמנחה שנמצא בלוס אנג'לס היה על המסך מולם בהכרזה על הזוכה של העונה, ובסוף לא הוא הנחה את הריוניון. גם העז של העונה וסגניתה שנמצאו בבידוד שידרו מהבית. קהל כמובן שלא היה.

אגב, גם פרק החזרה לבית האח הגדול של האח הגדול ישראל 2020 שודר ברובו בזום.
לצפיה ב-'חחח זה לא שודר בזום'
חחח זה לא שודר בזום
15/04/2020 | 15:51
1
35
פיצלו כל אחד לחדר אחר בבית האח הגדול, העמידו מצלמות ועשו מסך מפוצל
לצפיה ב-'נו, אבל זה היה כמו שידור בזום'
נו, אבל זה היה כמו שידור בזום
15/04/2020 | 16:05
10
לצפיה ב-'הישרדות האוסטרלית S1E1 '
הישרדות האוסטרלית S1E1
13/04/2020 | 22:54
6
41
עונה 1 החדשה, כמובן, 3 סך הכול. ראיתי את שתי הישנות, הן בזבוז זמן רציני (אבל לא גרועות כמו עונות כמו תאילנד או אפריקה - אולי השנייה, יש בה טוויסט ברמה שגורמת לכל דבר ישראלי להיראות הוגן ונאמן למקור)

קודם כל אני אוהב את המנחה, די ברור שהוא לוקח השראה מג'ף, אבל גם מנסה להיות מישהו אחר. כמובן שזה שקוראים לו ג'ונתן זה עוד יתרון. מההתחלה אני מזהה את מה שאהבתי בהישרדות מההתחלה והתגעגעתי אליו, כמו זה שאשכרה מתייחסים למקומיים באזור הצילומים, פעם אחרונה שעשו את זה באמריקה היה ב...ניקרגואה? או אולי בכלל טוקנטינס? ואם זה לא מספיק, העונה מתחילה מיד באתגר פרס! וכל זה אפשרי רק בגלל הפרקים הארוכים מהרגיל. על זה אני מדבר! זו הישרדות שאני מכיר ואוהב! עכשיו שברור שהגירסה האמריקאית לא תחזור לקדמותה, אני שמח שיש עוד גירסה טובה של הישרדות בעולם.

השבט הכחול זוכה באש, ואני זוכה לפתיח עם המנגינה המקורית של הישרדות מבורנאו, פלוס תיפוף אפריקאי מקומי, ומיד נזכר בכל מה ששכחתי. בשבט האדום, דז (דס?) כבר מתגלה כתאונת רכבת הישרדותית. מילא להתחסד, אבל לא לעזור במחנה? איזה משחק בדיוק אתה מתכנן לשחק? אם הוא לא המודח הראשון מהשבט שלו, אני אהיה די בהלם. וואוואו (השבט הצהוב) יותר מלוכד, לא יודע אם קרייג ייפגע מזה שהחליט להתנהיג את השבט או לא. יקח לי זמן לקלוט את השמות של כולם.

מעבר לזה שיש שם עימותים ראשונים ובשאר השבטים לא, המצב של אגנואה לא טוב. התגעגעתי לדיבורים על חיי מחנה. אין להם אפילו אבן אש! הבנות שם מנסות להדליק אש כמו האדם הקדמון! אני זוכר שמישהו הצליח ככה להדליק אש בגירסה האמריקאית, אבל אני לא זוכר מי ובאיזו עונה. בנקודה הזו כמעט בטוח שדז הוא המודח הראשון לעונה, אבל אולי יפנו את קונור קודם. לא מאמין שסנפאו יפסידו חסינות. פליק מסתמנת מהר מאוד לחיוב, וחוץ מדז, אין מישהו שאני מסמן בינתיים לרע. וזה גם לא קשור לגיל שלו, פרנק מהישרדות אפריקה היה אז בן 40 ומשהו והתנהג בדיוק אותו הדבר. יש אנשים שלא מסתגלים להתקדמות העולם. גם בטח יש היום בני 80 פלוס שגולשים באינטרנט ובנייד.

האמת שהקצב קצת איטי לי מדי, קצת אולד סקול מדי. אבל אני מניח שבהמשך העונה האסטרטגיה תעלה הילוך. בינתיים עוברים לאתגר חסינות. האתגר לא כולל אלמנטים שלא לקוחים ישירות מאמריקה, אבל כל האלמנטים לא נראו באמריקה כבר שנים, חוץ מהפאזל כמובן. כצפוי, אגנואה מפסידים, לא בגלל שהם הכי בולטים בעריכה, אלא כי ראינו שהשבט גרוע, לא מלוכד ולא מתפקד. אני מתערב גם שדז יודח, כי הוא פשוט לא משתלב בשבט. זו הדחה מאוד צפויה, הפרה-מיזוג מרגיש כמו פרה-מיזוג, וסך הכול זה פרק פתיחה טוב.

אבל כשגבו אל הקיר, דז מתחיל סוף סוף לעזור במחנה, ומסתבר שהעזרה שלו רבה. אבל המלאכה להציל אותו תיעשה בידי אחרים, והוא בכל זאת רואה באסטרטגיה מילה גסה. ובסוף הכול הייתה הטעיה קלאסית, כולם הצביעו נגד דז. כמו שהיה צריך להיות.

לצפיה ב-'S1E2 '
S1E2
13/04/2020 | 23:54
5
31
קודם כל אני שמח שהיה בפרק זמן לפתיחה רצינית, אתגר פרס וחסינות, מועצת שבט והדחה וגם הרבה התמקדות בכל האספקטים השונים של הישרדות. כמובן, בפרק פתיחה אמריקאי גם מודחים שניים, ובפרק הקודם הודח רק אחד. קריסטי ופיבי גם מסומנות אצלי לטובה. מקווה שאחד הבנים יצטרף למועדון, למרות שהבנתי שזו בגדול עונת בנות, ובכללי הבנות בארבע עונות האוסטרליות הראשונות די שולטות. ורק דיברתי בפרק הקודם, וכבר יש אסטרטגיה! בשבט סנפאו, ביאנקה כבר מסמנת את הברית של ברוק, פליק וקונור. אגנואה גם עוברים לשחק את המשחק, אבל יותר בזהירות. אבל בשבט וואוואו עדיין מנסים לשרוד, כי אין להם אבן אש. אסטרטגיה היא פריבילגיה.

בינתיים באגנואה אוון אולי יהיה המודח הבא, ופיבי ממשיכה להסתמן לטובה. מחכה לניצוצות של אסטרטגיה בשבט וואוואו, אולי קייט תפתיע. אבל נראה שהפעם שבט סנפאו ילך למועצת השבט. אם כן, אני בספק אם פליק תודח, אבל יכול מאוד להיות שהתכנון של ביאנקה יחזור אליה כמו בומרנג. בכל מקרה הפרק יש רק אתגר אחד, גם לפרס (ציוד דיג - שוב, קלאסי) וגם לחסינות. גם הפעם, לא משהו שלא נראה מעולם באמריקה, רק לא נראה מזמן. כצפוי, סונאפו הולכים למועצת השבט, ובואו נראה באמת אם זה יהיה פיטר או קונור, או אולי ביאנקה באמת. פליק קיבלה יותר מדי וידויים בפרק הקודם ונראה לי שהיא כאן כדי להישאר, ודווקא ברוק לא קיבלה מספיק.

אבל במועצת השבט, ביאנקה פותחת את הפה כמו שמעטים לפניה עשו, רק שהיא לא גוש חרא כמו שאנון מניקרגואה למשל. אבל בלי קשר לדיעות שלך וכמה הן חשוכות או לא, יש דברים שלא אומרים במועצת השבט. בכך, כל השבט חוץ מקיילי ופיטר הצביעו נגדה. סך הכול אני ממש נהנה מהעונה בינתיים!
לצפיה ב-'S1E3 '
S1E3
14/04/2020 | 23:46
4
29
האסטרטגיה ממשיכה להשתולל בשבט סנאפו, והפעם מובן שהברית השולטת כוללת את פליק, ברוק, קונור, מאט וסאם. קיילי מבינה את זה, ויכול להיות שהיא תפעל נגדם בהמשך. פיטר, אני חושב שהראש שלו לא במשחק. אבל כשהברית השולטת שולחת את שניהם למשימה, הם גומרים אותה עם רמז לאליל חסינות וכוח נגד הפייבוריטים שלי. למרות שעכשיו גם פיטר מתחיל להסתמן - סוף סוף גם גבר. בשאר השבטים, אגנואה שולחים את פיבי ורוהן, וגם הם בוחרים ברמז לאליל, אבל אוון עולה על השקר שלהם ובסוף לוקח את הרמז לעצמו. אצל וואוואו, אלה ניק וטיגן, ו...גם הם בוחרים ברמז לאליל! וגם להם לא מאמינים. וכמובן שאני שמח שזה *רמז* לאליל, ולא מחלקים להם יתרונות כמו ממתקים.

בהמשך, אוון מחליט להסית את אל ולי נגד פיבי ורוהאן, אבל אל מצדדת בפיבי ורוהאן. קרייג וג'נה מכוונים נגד ניק, אבל גם כאן השבט יכול לפנות נגדם. הטוויסט הצליח לעורר את האסטרטגיה והמחנות בכל השבטים. אצל סנאפו, כמובן, האסטרטגיה כבר פועלת בפול ווליום. בנוסף, בפרק הזה שוב יש שני אתגרים! וכמו שכרגיל, הפרס הראשון היה אש והשני ציוד דיג, הפרס הפעם הוא בחירה בין פריטי נוחות לבין ברזנט. זה כאילו מישהו צפה באדיקות בכל העונות האמריקאיות עד 30, החליט שכל האלילים והיתרונות מובילים את הישרדות לכיוון לא טוב, והחליט להשאיר את הישרדות כמו שהייתה בעונות 15-28 לגירסה האוסטרלית, וככה אני אוהב אותה. שוב, החל מעונה 34 ואילך אני אוהב בערך... אפס עונות? חוץ מהנוכחית, ולכו תדעו, אולי גם היא תתחרבן בסוף.

לסנאפו היה יתרון בתחילת העונה, אבל עכשיו הם כבר לא כל-כך טובים, מבחינת אתגרים כמובן. גם הפעם הם כמעט הפסידו, אבל בסוף הצליחו להגיע למקום השני. אבל בסופו של דבר, אגנואה היו ונשארו לא מלוכדים, והמשיכו עם שרשרת ההפסדים מהפרק הראשון. והפעם נראה שהזמן של קאט מתקרב לסיום. היא לא בדיוק עשתה משהו שגרם לי לשנוא אותה, אבל היא ללא ספק אחת החוליות היותר חלשות העונה. יכול גם להיות שאוון יודח בגלל שכמו ביאנקה, הוא המעיט בחוזק הברית ובמקום שיפנה את כולם נגד רוהאן, אל ולי החליטו לתמוך בו. ובסוף כך היה, רק קריסטי תמכה בו והצביעה נגד קאט. אחרי שלושה פרקים, העונה חיה ובועטת. מזמן לא נהניתי כל-כך מהישרדות.
לצפיה ב-'S1E4 '
S1E4
15/04/2020 | 22:28
3
17
אם עוד לא היה לי ספק, פיבי היא אחת המתמודדות הכי טובות העונה, אולי הטובה מכולן. היא יכולה בשקט להישאר במשחק לפחות עד המיזוג, אלא אם ערבוב ידפוק אותה טוטאלית. אני מניח שיש ערבוב, כי העונה הזו היא בסגנון של העשור השני והשלישי של אמריקה. גם בסנאפו הבנות שולטות, בעיקר ברוק ופליק, ואצל וואוואו עדיין לא ראינו מספיק, אז אני מקווה שהם ילכו למועצת השבט בקרוב. לפי העריכה, נראה לי שזה בדיוק מה שיקרה, והפרק כנראה יסתיים בהדחה של ניק. או לפחות, זה מה שאני מקווה שיקרה. הוא משחק את אחד המשחקים הכי גרועים שראיתי כבר הרבה זמן, וכל השבט יודע שהוא נחש.

חוזרים לאגנואה, שם פיבי ממשיכה את השליטה שלה ומוצאת את האליל. טכנית האליל אצל רוהאן, אבל די ברור מי לובשת את הביקיני בברית הזו. אחרי זה היא מתכננת לחבור אך ורק לברית הבנות, מחשש שרוהאן רוצה להשתמש באליל רק לעצמו. מכאן לאתגר חסינות. לפעמים יש להם אתגר פרס בנפרד, ולפעמים לא... לא מובנת לי החוקיות כאן. ממש קיוויתי שוואוואו יפסידו הפעם, כדי להבין לאן נושבת הרוח, אבל לא. אגנואה. שוב. וכנראה שהפעם קאט תודח. כלומר, קאט הייתה מודחת, אבל פיטר החליט לפרוש. ממש מקווה שוואוואו ילכו למועצת השבט בפרק הבא.
לצפיה ב-'S1E5 '
S1E5
18/04/2020 | 21:06
2
9
מה זה? לניק יש פוטנציאל סינדרלה ענקי וההפקה לא מגבה את זה במנגינת פסנתר שמנגנת על בלוטת הרגש? אה רגע, זו הישרדות האוסטרלית. נכון. אני עדיין הייתי מעדיף שהוא יודח, הוא אסטרטג ברמה ישראלית שמתלהב כאילו הוא לפחות רוב ססטרנינו. אני גם לא ממש רוצה שהמצב הנוכחי בשבט סנאפו יישאר, עם כל אהבתי לפליק וגם קצת לקונור. זו לא אשמתה של קיילי שביאנקה הייתה גרועה ופיטר פרש. למזלה היא מצאה את האליל, מקווה שקורבן האליל יהיה מאט או סאם, שאני מתחבר אליהם פחות.

אז מסתבר שהפעם אין ערבוב, במקום זאת יש משימה שיכולה להפוך לגמרי את מצב השבטים. בהתאם לעסקה מהפרק הקודם, וואוואו הביאו את כל הפרסים שלהם חזרה לג'ונתן... וכל מה שהם זכו בו הופך לפרס של האתגר השבועי! מעבר לזה, לא שבט אחד, אלא שניים יזכו בתרנגולות! בסוף סנאפו זוכים בכל הפרסים, אבל לשבט שיגיע למקום השני עדיין יש יתרון גדול ומקרקר. ואגנואה מגיעים למקום השני! האם זה אומר שיום הדין של שבט וואוואו הגיע? האם הם ימשיכו בהפסדים וסוף סוף ידיחו מישהו? ואם כן, בבקשה שזה יהיה ניק, אלא אם כן מישהו יתגלה כשחקן עוד יותר גרוע.

באתגר החסינות, מסתבר שיש לוואוואו סיכוי גבוה להגיע למועצת השבט, כי שני שבטים הולכים. כל מה שהם צריכים זה לא להיות ראשונים. והם לא, אגנואה זוכים בחסינות לראשונה זה למעלה משבוע! למזלו של ניק, בארי עושה דז על סטרואידים ומכריז רשמית שהוא פשוט לא הולך לשחק את המשחק. אבל אם זה לא בארי, זו תהיה טיגן, אין לי מושג למה לא ניק ואני לא אוהב את זה. מה שכן, בניסיון של ניק להסיט את האש מטיגן לבארי, יכול להיות שהוא בעצם יסיט את האש אל עצמו. המצב בשבט סנאפו הרבה פחות מלהיב, קיילי לא באמת עשתה משהו אסטרטגי נחמד, אבל היא גם לא עשתה טעות קריטית. היא מן הסתם תשחק באליל, ואני מניח שפליק תישאר במשחק. טיגן לא קיבלה וידוי אחד, אז אני מניח שהיא בסדר.

אבל דווקא פליק מתחילה להיות מסומנת. יכול מאוד להיות שהיא בצרות, אבל לא יודע, היא קיבלה עריכה טובה מדי בכמה פרקים האחרונים. איפה סאם בכל הסיפור הזה? סתם פלוטר? במועצת השבט, חייבים לשאול את השאלה: למה אנשים כמו בארי בכלל באו להישרדות? מילא "ראויים" שיש להם קווים אדומים מאוד קלילים כמו לא לשקר ולא לבגוד, אצל בארי המשחק כולו הוא קו אדום. אז למה הוא בא להישרדות? בשביל "החוויה של לרעוב על אי בודד"? בשביל "להשיג חברים חדשים"? יש לי מבזק חדשות, גבר, יש אלף ואחד תוכניות ריאליטי שיכולת להשתתף בהן, וחיי המחנה, מעבר לאתגרים ואסטרטגיה, הם לא כיפיים. גם אם ניק יודח זה יהיה חבל שזה לא אתה.

בניגוד לאמריקה, שבה שבט אחד בא, מצביע, מדיח ואז עולה לספסלי המושבעים וצופה בשבט השני, הפעם שני השבטים היו זה לצד זה, שבט אחד הצביע, השבט השני הצביע, ואז ג'ונתן קרא את ההצבעות של שני השבטים. אבל מסתבר ששוב אף אחד לא יודח, שני השבטים יחליפו חברים. וואו, מה הסיכוי ששני המוחלפים לא יודחו בהזדמנות הראשונה בכל מקרה? ועכשיו אני מבין איך ייתכן שפליק בכל זאת כן תקבל את מירב הקולות. בסוף מסתבר שחוץ מקייט וטיגן, כל שבט וואוואו פנה נגד ניק (בארי מחוץ למשחק, מיי אס) וקונור הפך למטרה של פליק. אחרי תיקו, שאני לא בטוח איפה עמדו קיילי וסאם (ואני לא מעז לבדוק), קונור עובר לוואוואו. ניק בוחר בטיגן שתעבור איתו, וקונור בוחר בסאם, מה שאומר שכנראה הקול היה בנים נגד בנות. מקווה מאוד שטיגן לא תיפגע מכל הבלגאן הזה.
לצפיה ב-'S1E6 '
S1E6
18/04/2020 | 22:30
11
כאמור, הבעייה בכל הטוויסט הזה הוא שזה יוצר את אותה הסיטואציה כמו בהישרדות סין באותו שלב של המשחק, מי קובע שסנאפו או וואוואו לא יפסידו בכוונה כדי להדיח את הזרים? אבל זה אולי יקרה אצל וואוואו, משהו אומר לי שעם כל החיכוכים בשבט סנאפו, ניק וטיגן יצטרפו לאחת הבריתות, ובתקווה יעמדו לצד פליק. בעקבות הבחירה של קונור בסאם, אני מניח שקיילי גם הצביעה נגדו, וזה אומר שגם האליל נכנס לברית, אבל זו כבר אופטימיות מוגזמת שרק יכולה לפגוע בי.

מה שכן, לא משנה באיזה צד הוא, ניק קיבל את כאפת ההתעוררות שהוא היה צריך, והוא לא הולך לתחמן בלי הכרה כמו מעריץ שרוף של דן מנו. גם סיכוי סביר שהוא וטיגן באמת יהיו בצד של פליק. בינתיים הולכים לאתגר חסינות, כמו כל פרק זוגי, אין אתגר פרס. עוד אתגר קלאסי של הישרדות אמריקה, אגנואה כל-כך קרובים לחזור *שוב* למועצת השבט, אבל בניגוד לפרק 4, שם היה להם רק מזל, הפעם הם אשכרה מנצחים באתגר. אחרי שישה פרקים, כשארבעה כבר מחוץ למשחק, סוף סוף יודח מישהו משבט וואוואו.

אז מעבר להיותו אחד הצדקנים הכי גדולים בהישרדות זה שנים, בארי גם פיקשש בהדלקת האש באתגר, מה שאומר שהוא יודח כמעט בוודאות. זה כנראה בינו לבין קונור, אבל קונור וסאם ממש חזקים. קייט דווקא במצב מאוד סביר, אין שום סיבה שידיחו דווקא אותה ולא את בארי או את אחד הכחולים. אני מבין למה להדיח את הכחולים, אבל כואב לי כשמישהו כמו בארי עדיין במשחק ועוד עלול להגיע רחוק בטעות. לא לנצח, לא מאמין שמישהו יתן לו את המיליון, כמובן שאם כן יקרה הבלתי ייאמן זו תהיה מכה קשה להישרדות. אגב, אנדרו הוא האסטרטג האמיתי של השבט, וכמובן שאני מסמן אותו לטובה. גם קייט משחקת טוב.

במועצת השבט, אין לי מושג למה בארי הצביע לסו, אין לי מושג למה הוא הגיע להישרדות, זה קול שהיה גורם לזקיפת גבות גם בתקופה של פאגונג. מה שכן, הוא הודח סוף סוף, יש!!!
לצפיה ב-'ההצבעות בשביל שיהיה לך סדר'
ההצבעות בשביל שיהיה לך סדר
19/04/2020 | 14:21
11
פליק-מאט-ברוק לקונור

קיילי-קונור-סאם לפליק

הצבעה שניה מאט משנה לפליק סאם משנה לקונור
לצפיה ב-' הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 9 '
הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 9
09/04/2020 | 04:10
47
217
11 שורדים נשארו במשחק, מי יהיה המודח הבא?
ומי ימצא את היתרון הבא על אי ההכחדה?
מוזמנים לדסקס על הפרק!
המשך>>
11 שורדים נשארו במשחק, מי יהיה המודח הבא?
ומי ימצא את היתרון הבא על אי ההכחדה?
מוזמנים לדסקס על הפרק!
לצפיה ב-' פינת ההימורים - פרק 9 '
פינת ההימורים - פרק 9
06/04/2020 | 19:57
20
67
לצפיה ב-' מאירועי הפרק הקודם '
מאירועי הפרק הקודם
06/04/2020 | 19:59
45
.מי יאמר את שם הפרק "This is Where the Battle Begins" ? (15 נק')בן
2.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק')בן
3.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק')מישל
4.מי המתמודד שיחזור מאי ההכחדה? (35 נק')טייסון
5.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק')X
6.מי המתמודד שיהיה באחד מ3 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק')מישל, אדם ושרה
7.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות האישית? (25 נק')ג'רמי ודניס
8.האם יהיה שימוש באליל חסינות הפרק? (10 נק')לא
9.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם? (15 נק' לכל אחד)אדם
10.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק')וונדל
11.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק')9
12.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק')מישל וניק
לצפיה ב-' מצב הנקודות '
מצב הנקודות
06/04/2020 | 20:15
70
1. ברייר - 735 נק'
2. בר - 670 נק'
3. סקנדי - 640 נק'
3. אורישקי - 640 נק'
5.ספיר - 625 נק'
6.סטילהוק - 585 נק' מצטיין הפרק (115 נק')
7.נדי - 545 נק'
8.סאוסי - 540 נק'
9.שוהם - 475 נק'
10.יונתן - 460 נק'
11.סיבה להכל - 365 נק'
12.אורי - 180 נק'

אז נשארנו פחות או יותר באותו מצב, מלבד זה שסקנדי חזר לטופ וקינג סטילהוק השפיל את כולנו ועלה משמעותית.
לצפיה ב-' השאלות להפעם '
השאלות להפעם
06/04/2020 | 20:19
17
68
1.מי יאמר את שם הפרק "War is Not Pretty"? (15 נק')
2.מי יקבל הכי הרבה וידוים לא כולל אי ההכחדה? (25 נק')
3.מי יקבל הכי פחות וידוים לא כולל אי ההכחדה (25 נק')
4.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק')
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה,מי ימצא אותו? (20 נק')
6.למי מהמתמודדים במשחק היתרון יישלח? (15 נק')
7.בחרו 2 מתמודדים שיהיו ב2 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק' לכל שם נכון)
8.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות? (35 נק')
9.האם יהיה שימוש באליל חסינות?(10 נק')
10.בחרו מתמודד מלבד המודח שיקבל קולות (15 נק')
11.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק')
12.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק')
13.מי המתמודד שיקבל את המטבע מהמודח? (15 נק')

שאלות בונוס:

1.מי יקבל הכי הרבה מטבעות מאי ההכחדה מעכשיו ועד החזרה? (25 נק')
2.עד סוף העונה נגד מי יהיו יותר קולות(כולל קולות שבוטלו ע"י אליל) - טוני או בן? (20 נק')
3.איך תיראה הרביעייה האחרונה מבחינת הרכב שבטים מקורי? (35 נק')
לצפיה ב-''
07/04/2020 | 11:38
2
91
1.מי יאמר את שם הפרק "War is Not Pretty"? (15 נק') אדם
2.מי יקבל הכי הרבה וידוים לא כולל אי ההכחדה? (25 נק') אדם
3.מי יקבל הכי פחות וידוים לא כולל אי ההכחדה (25 נק') קים
4.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') אדם
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה,מי ימצא אותו? (20 נק') רוב
6.למי מהמתמודדים במשחק היתרון יישלח? (15 נק') מישל
7.בחרו 2 מתמודדים שיהיו ב2 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק' לכל שם נכון) אדם ושרה
8.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות? (35 נק') בן
9.האם יהיה שימוש באליל חסינות?(10 נק') כן
10.בחרו מתמודד מלבד המודח שיקבל קולות (15 נק') שרה
11.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק') טייסון
12.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') 6
13.מי המתמודד שיקבל את המטבע מהמודח? (15 נק') ניק
שאלות בונוס:

1.מי יקבל הכי הרבה מטבעות מאי ההכחדה מעכשיו ועד החזרה? (25 נק') שרה
2.עד סוף העונה נגד מי יהיו יותר קולות(כולל קולות שבוטלו ע"י אליל) - טוני או בן? (20 נק') טוני
3.איך תיראה הרביעייה האחרונה מבחינת הרכב שבטים מקורי? (35 נק') 2-2
לצפיה ב-'שינוי בונוס 1'
שינוי בונוס 1
08/04/2020 | 10:23
30
רוב
לצפיה ב-'ועוד שינוי קל'
ועוד שינוי קל
08/04/2020 | 13:30
28
7.בחרו 2 מתמודדים שיהיו ב2 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק' לכל שם נכון) אדם וטוני
8.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות? (35 נק') דניס
לצפיה ב-''
07/04/2020 | 15:40
2
88

1.מי יאמר את שם הפרק "War is Not Pretty"? (15 נק') טייסון
3.מי יקבל הכי פחות וידוים לא כולל אי ההכחדה (25 נק') דניס
4.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') ניק?
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה, מי ימצא אותו? (20 נק') פארב בבקשה?
6.למי מהמתמודדים במשחק היתרון יישלח? (15 נק') מישלן
7.בחרו 2 מתמודדים שיהיו ב2 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק' לכל שם נכון) אדם, ג'רמי
8.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות? (35 נק') מישל
9.האם יהיה שימוש באליל חסינות?(10 נק') לא
10.בחרו מתמודד מלבד המודח שיקבל קולות (15 נק') טוני, דניס
11.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק') קים? דניס? אדם?! אלך על קים למרות שזה פחות הגיוני.... I don't knoooooow!
12.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') 5
13.מי המתמודד שיקבל את המטבע מהמודח? (15 נק') טייסון
שאלות בונוס:

1.מי יקבל הכי הרבה מטבעות מאי ההכחדה מעכשיו ועד החזרה? (25 נק') רוצה לכתוב פארווטי אבל נראה לי שזה יהיה בין רומבר לנטלי שוב (הלוואי ואני טועה). נטלי
2.עד סוף העונה נגד מי יהיו יותר קולות(כולל קולות שבוטלו ע"י אליל) - טוני או בן? (20 נק') טוני
לצפיה ב-' רק שימי לב'
רק שימי לב
09/04/2020 | 02:46
1
24
שבשאלה 10 הימרת על 2 מתמודדים במקום אחד, לכן אני אקח רק את האופציה הראשונה (טוני)
לצפיה ב-'אופס (ספוילר לפרק 9) '
אופס (ספוילר לפרק 9)
09/04/2020 | 22:16
23
לא שמתי לב
מבאס אותי שלא שיניתי את הבחירות לפני הפרק, קים הייתה הבחירה השניה שלי לזכייה בחסינות והייתי בטוחה שאדם המודח ב90% ועדיין לא בחרתי בו. כשלון.
לצפיה ב-''
07/04/2020 | 16:57
1
78
1.מי יאמר את שם הפרק "War is Not Pretty"? (15 נק') - דניס
2.מי יקבל הכי הרבה וידוים לא כולל אי ההכחדה? (25 נק') - אדם
3.מי יקבל הכי פחות וידוים לא כולל אי ההכחדה (25 נק') - ג'רמי
4.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') - דניס
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה,מי ימצא אותו? (20 נק') - נטלי (אני מאמין בך!)
6.למי מהמתמודדים במשחק היתרון יישלח? (15 נק') - מישל
7.בחרו 2 מתמודדים שיהיו ב2 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק' לכל שם נכון) - קים וסופי
8.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות? (35 נק') - בן המעצבן
9.האם יהיה שימוש באליל חסינות?(10 נק') - לא
10.בחרו מתמודד מלבד המודח שיקבל קולות (15 נק') - טייסון
11.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק') - אדם
12.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') - 6
13.מי המתמודד שיקבל את המטבע מהמודח? (15 נק') - שרה
שאלות בונוס:

1.מי יקבל הכי הרבה מטבעות מאי ההכחדה מעכשיו ועד החזרה? (25 נק') - מישל
2.עד סוף העונה נגד מי יהיו יותר קולות(כולל קולות שבוטלו ע"י אליל) - טוני או בן? (20 נק') - בן
3.איך תיראה הרביעייה האחרונה מבחינת הרכב שבטים מקורי? (35 נק') - 2-2

לצפיה ב-'שינוי בונוס 1 '
שינוי בונוס 1
08/04/2020 | 09:05
28
נטלי
לצפיה ב-''
07/04/2020 | 21:59
2
77

1.מי יאמר את שם הפרק "War is Not Pretty"? (15 נק') ניק
2.מי יקבל הכי הרבה וידוים לא כולל אי ההכחדה? (25 נק') ניק
4.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') ט ו ני
6.למי מהמתמודדים במשחק היתרון יישלח? (15 נק') ממממממ מישל
7.בחרו 2 מתמודדים שיהיו ב2 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק' לכל שם נכון) ממממממ אדם ומישל
8.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות? (35 נק') שרה
10.בחרו מתמודד מלבד המודח שיקבל קולות (15 נק') ניק
11.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק') אדם
12.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') 8
13.מי המתמודד שיקבל את המטבע מהמודח? (15 נק') דניס

שאלות בונוס :
1.מי יקבל הכי הרבה מטבעות מאי ההכחדה מעכשיו ועד החזרה? (25 נק') מישל
2.עד סוף העונה נגד מי יהיו יותר קולות(כולל קולות שבוטלו ע"י אליל) - טוני או בן? (20 נק')  בן
3.איך תיראה הרביעייה האחרונה מבחינת הרכב שבטים מקורי? (35 נק') 3 דקאל 1 סלאיי

לצפיה ב-' עכשיו הבנתי לגבי הבונוס'
עכשיו הבנתי לגבי הבונוס
07/04/2020 | 22:55
1
41
שמדובר במתמודדים שהודחו ולא במתמודדים שבמשחקים ויקבלו מהמודחים מטבעות

קיצר בוחר ברוב
לצפיה ב-' מבהיר לגבי שאלת הבונוס'
מבהיר לגבי שאלת הבונוס
07/04/2020 | 23:04
35
השאלה היא מי יאסוף הכי הרבה מטבעות באי ההכחדה מעכשיו עד סוף העונה (תיאורטית זה יכול להיות גם מישהו שיודח בהמשך)
מי שרוצה מוזמן לשנות
לצפיה ב-''
07/04/2020 | 22:40
71

1.מי יאמר את שם הפרק "War is Not Pretty"? (15 נק') - שרה
2.מי יקבל הכי הרבה וידוים לא כולל אי ההכחדה? (25 נק') - טוני
3.מי יקבל הכי פחות וידוים לא כולל אי ההכחדה (25 נק') - קים
4.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') - סופי
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה,מי ימצא אותו? (20 נק') - רוב
6.למי מהמתמודדים במשחק היתרון יישלח? (15 נק') - דניס
7.בחרו 2 מתמודדים שיהיו ב2 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק' לכל שם נכון) - טייסון וג'רמי
8.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות? (35 נק') - שרה
9.האם יהיה שימוש באליל חסינות?(10 נק') - לא
10.בחרו מתמודד מלבד המודח שיקבל קולות (15 נק') - בן
11.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק') - ג'רמי
12.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') - 7
13.מי המתמודד שיקבל את המטבע מהמודח? (15 נק') - דניס

שאלות בונוס:

1.מי יקבל הכי הרבה מטבעות מאי ההכחדה מעכשיו ועד החזרה? (25 נק') - רוב
2.עד סוף העונה נגד מי יהיו יותר קולות(כולל קולות שבוטלו ע"י אליל) - טוני או בן? (20 נק') - טוני
3.איך תיראה הרביעייה האחרונה מבחינת הרכב שבטים מקורי? (35 נק') - 3 אדום, 1 כחול
לצפיה ב-''
08/04/2020 | 14:54
63
.מי יאמר את שם הפרק "War is Not Pretty"? (15 נק') ניק
2.מי יקבל הכי הרבה וידוים לא כולל אי ההכחדה? (25 נק') ניק
3.מי יקבל הכי פחות וידוים לא כולל אי ההכחדה (25 נק') טייסון
4.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') טוני
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה, מי ימצא אותו? (20 נק') וונדל
6.למי מהמתמודדים במשחק היתרון יישלח? (15 נק') ניק
7.בחרו 2 מתמודדים שיהיו ב2 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק' לכל שם נכון) אדם, מישל
8.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות? (35 נק') שוב דניס החיה
10.בחרו מתמודד מלבד המודח שיקבל קולות (15 נק') שרה
11.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק')  אדם
12.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') 10
שאלות בונוס:
1.מי יקבל הכי הרבה מטבעות מאי ההכחדה מעכשיו ועד החזרה? (25 נק') זה יכול להיות מישהו שגם יודח במיזוג בתכלס. אבל נבחר ברוב באמת. יש לו את היתרון של אמבר לצדו ואת הנסיון באי
2.עד סוף העונה נגד מי יהיו יותר קולות(כולל קולות שבוטלו ע"י אליל) - טוני או בן? (20 נק') בן בלי נדר.
3.איך תיראה הרביעייה האחרונה מבחינת הרכב שבטים מקורי? (35 נק') 3 דקאל 1 סלה
לצפיה ב-'מהמר '
מהמר
09/04/2020 | 01:02
61
1.מי יאמר את שם הפרק "War Is Not Pretty"? (15 נק') אדם
4.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') בן
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה, מי ימצא אותו? (20 נק') פארווטי
7.בחרו 2 מתמודדים שיהיו ב2 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק' לכל שם נכון) קים וניק
8.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות? (35 נק') דניס
9.האם יהיה שימוש באליל חסינות? (10 נק') לא
12.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') 7
13.מי המתמודד שיקבל את המטבע מהמודח? (15 נק') סופי

שאלות בונוס:
1.מי יקבל הכי הרבה מטבעות מאי ההכחדה מעכשיו ועד החזרה? (25 נק') נטלי
2.עד סוף העונה נגד מי יהיו יותר קולות (כולל קולות שבוטלו ע"י אליל) - טוני או בן? (20 נק') בן

לצפיה ב-' מהמרישקי'
מהמרישקי
09/04/2020 | 02:45
40
1.מי יאמר את שם הפרק "War is Not Pretty"? (15 נק')אדם
2.מי יקבל הכי הרבה וידוים לא כולל אי ההכחדה? (25 נק')ניק
3.מי יקבל הכי פחות וידוים לא כולל אי ההכחדה (25 נק')קים
4.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק')דניס
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה,מי ימצא אותו? (20 נק')נטלי המלכה
6.למי מהמתמודדים במשחק היתרון יישלח? (15 נק')ניק
7.בחרו 2 מתמודדים שיהיו ב2 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק' לכל שם נכון)אדם, שרה
8.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות? (35 נק')סופי
9.האם יהיה שימוש באליל חסינות?(10 נק')לא
10.בחרו מתמודד מלבד המודח שיקבל קולות (15 נק')ניק
11.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק')אדם
12.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק')10
13.מי המתמודד שיקבל את המטבע מהמודח? (15 נק')שרה

שאלות בונוס :
1.מי יקבל הכי הרבה מטבעות מאי ההכחדה מעכשיו ועד החזרה? (25 נק')נטלי המלכוש
2.עד סוף העונה נגד מי יהיו יותר קולות(כולל קולות שבוטלו ע"י אליל) - טוני או בן? (20 נק')בן
3.איך תיראה הרביעייה האחרונה מבחינת הרכב שבטים מקורי? (35 נק')3 אדום 1 כחול

לצפיה ב-'הימורימוש'
הימורימוש
09/04/2020 | 02:51
46
1.מי יאמר את שם הפרק "War is Not Pretty"? (15 נק') קינג טוני
2.מי יקבל הכי הרבה וידוים לא כולל אי ההכחדה? (25 נק') קינג טוני
3.מי יקבל הכי פחות וידוים לא כולל אי ההכחדה (25 נק') מישל
4.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') קינג בן
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה,מי ימצא אותו? (20 נק') הלוואי נטלי אבל היא נראת כ"כ אאוט מהמר על וונדל
6.למי מהמתמודדים במשחק היתרון יישלח? (15 נק') ניק
7.בחרו 2 מתמודדים שיהיו ב2 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק' לכל שם נכון) ג'רמי וניק
8.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות? (35 נק') סופי
9.האם יהיה שימוש באליל חסינות?(10 נק') כן
12.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') 9
שאלות בונוס:

1.מי יקבל הכי הרבה מטבעות מאי ההכחדה מעכשיו ועד החזרה? (25 נק') וונדל
2.עד סוף העונה נגד מי יהיו יותר קולות(כולל קולות שבוטלו ע"י אליל) - טוני או בן? (20 נק') בן
לצפיה ב-'ספוילר'
ספוילר
09/04/2020 | 03:03
66
1.מי יאמר את שם הפרק "War is Not Pretty"? (15 נק') ניק
4.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') טוני
7.בחרו 2 מתמודדים שיהיו ב2 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק' לכל שם נכון) אדם וטוני
8.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות? (35 נק') שרה
11.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק') ג'רמי
12.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק')  8
13.מי המתמודד שיקבל את המטבע מהמודח? (15 נק') מישל
שאלות בונוס:

1.מי יקבל הכי הרבה מטבעות מאי ההכחדה מעכשיו ועד החזרה? (25 נק') רוב
2.עד סוף העונה נגד מי יהיו יותר קולות(כולל קולות שבוטלו ע"י אליל) - טוני או בן? (20 נק') בן
3.איך תיראה הרביעייה האחרונה מבחינת הרכב שבטים מקורי? (35 נק') חצי חצי

לצפיה ב-' מנצחים במלחמה - הבחירה הגורלית - פרק 8 '
מנצחים במלחמה - הבחירה הגורלית - פרק 8
07/04/2020 | 04:37
11
73
הפרק נפתח עם חזרתו של טייסון! ואורישקי ובראל קיבלו בחזרה את חברם לנבחרת.
לעומתם, היה פרק פחות טוב לנדי, ספיר, שוהם, סאוסי ועומר שאיבדו יחדיו את וונדל שהודח מהמשחק.

ואנחנו ממשיכים הלאה לפרק הבא,
ושוב כזכור כל שורד יכול להבחר על ידי 2 משתתפים שונים.
בהצלחה לכולם וחג שמח
לצפיה ב-''
07/04/2020 | 11:32
43
יאאא הקללה שלי עבדה
בוחר בטייסון- יאללה שיהיה המודח הבא
לצפיה ב-''
07/04/2020 | 13:01
36
ממשיך עם סופי
לצפיה ב-''
07/04/2020 | 13:03
36
טוני
לצפיה ב-''
07/04/2020 | 15:38
29
טייסון!

חג שמח
לצפיה ב-''
07/04/2020 | 16:48
24
אבחר בסופי
לצפיה ב-''
07/04/2020 | 16:48
32
מישל
לצפיה ב-''
07/04/2020 | 18:37
26
בוחר בטוני הקינג
לצפיה ב-''
07/04/2020 | 19:00
28
מישל!
לצפיה ב-''
07/04/2020 | 21:17
23
קים!
לצפיה ב-''
08/04/2020 | 08:52
27
יאללה אדם שלפחות תהיה לי סיבה לשמוח אם הוא יישאר
לצפיה ב-''
09/04/2020 | 01:43
23
קווין שרה
לצפיה ב-'הישרדות VIP (2020)'
הישרדות VIP (2020)
06/04/2020 | 16:15
6
107
מישהו מתכוון לראות את העונה הקרובה שתשודר ברשת 13 ?
לצפיה ב-'אני ברור שכן '
אני ברור שכן
06/04/2020 | 16:18
1
30
לצפיה ב-'אחלה (:'
אחלה (:
06/04/2020 | 16:23
14
לצפיה ב-'חס וכרפס! זה טמא רחמנא ליצלן!'
חס וכרפס! זה טמא רחמנא ליצלן!
06/04/2020 | 20:41
29
לצפיה ב-'עוד עונת "מפורסמים"?'
עוד עונת "מפורסמים"?
07/04/2020 | 16:52
1
80
העונה הקודמת לא הייתה כזו?
הקהל הישראלי לא מתעניין באנשים רגילים או שעודף הריאליטי טראש בארצנו עושה כל אדם רנדומלי למפורסם סוג ז' שמגלגלים מסדרה לסדרה?
לצפיה ב-'כל התשובות נכונות חחח'
כל התשובות נכונות חחח
08/04/2020 | 14:59
14
לצפיה ב-''
07/04/2020 | 17:13
80
אצפה בעונה הזאת בעיקר בגלל אלין (אלינה) לוי הפייבוריטית שלי מהעונה האגדית של האח הגדול 2 ולא בגלל ישראל שאמנם תמכתי בו בעונה 9 של רשת, אך התגלה כבלוף אחד גדול אחריה. וגם לא בגלל סמיון.

חוץ מזה, בגלל פנדמיית הקורונה ומהירות התפשטותה בכל רחבי העולם כמו שריפה בשדה קוצים, מעטות, אם בכלל, עונות הריאליטי החדשות שיצולמו השנה, ולכן זה מה שיש ואולי גם יהיה בשנתיים-שלוש הקרובות עד שיימצא חיסון נגד נגיף הקורונה הקטלני הזה.
לצפיה ב-' פינת הפופופולאריות - פרק 8 '
פינת הפופופולאריות - פרק 8
03/04/2020 | 01:46
59
482
קטע ממש מוזר קרה בפינה הפופולארית - כשהיה תיקו משולב על המקום השני!!!!

הדירוג הקודם:

2 אדם 1
2 אית'ן 1
2 אמבר 1
2 בן 1
2 ג'רמי 1
2 דני 1
2 דניס 1
2 וונדל 1
2 טוני 1
2 טייסון 1
2 יול 1
...
המשך>>
קטע ממש מוזר קרה בפינה הפופולארית - כשהיה תיקו משולב על המקום השני!!!!

הדירוג הקודם:

2 אדם 1
2 אית'ן 1
2 אמבר 1
2 בן 1
2 ג'רמי 1
2 דני 1
2 דניס 1
2 וונדל 1
2 טוני 1
2 טייסון 1
2 יול 1
2 מישל 1
2 נטלי 1
2 ניק 1
2 סופי 1
2 פארווטי 1
2 קים 1
2 רוב 1
2 שרה 1
לצפיה ב-' הישרדות40 - פרק 8 - המיזוג! '
הישרדות40 - פרק 8 - המיזוג!
02/04/2020 | 04:34
52
618
מי יחזור מאי ההכחדה?
ומי יהיה המודח הראשון של המיזוג?
כל זאת ועוד בפרק המיזוג ווהו 
צפייה מהנה!
המשך>>
מי יחזור מאי ההכחדה?
ומי יהיה המודח הראשון של המיזוג?
כל זאת ועוד בפרק המיזוג ווהו 
צפייה מהנה!
לצפיה ב-'עוד דרמה בהישרדות הרומנית שלא מפסיקה לספק דרמות'
עוד דרמה בהישרדות הרומנית שלא מפסיקה לספק דרמות
01/04/2020 | 16:55
18
112
המתמודדת לולה (ליליה קרודו) משבט הלוחמים שברה את הראש במשימה השבטית ופונתה באמבולנס לבית החולים.
לצפיה ב-'דרמה ? זה כבר בזיון '
דרמה ? זה כבר בזיון
01/04/2020 | 20:53
2
83
כל משימה מישהו שם מפונה
לשבור את הראש להגיע לבית חולים בגלל משימה ? הם חולי נפש בתכנית
זו הישרדות או משחקי הרעב גרסת המציאות? מי ימות קודם? לזה מחכים שם?

לצפיה ב-' ממש רמה גבוהה'
ממש רמה גבוהה
01/04/2020 | 20:55
28
לצפיה ב-'לא כל משימה, ויש גם פציעות במחנה עצמו'
לא כל משימה, ויש גם פציעות במחנה עצמו
02/04/2020 | 00:48
54
הלנה למשל חתכה לעצמה את היד עם מצ'טה כשנסתה להראות לאמי החדשה בשבט שלה איך חותכים קוקוס. היא אמנם התעלפה אבל מאז לא ישבה אפילו משימה אחת על הספסל, בניגוד לכל שאר הנפצעים, הלנה התעקשה להשתתף בכל המשימות, ועם יד חתוכה וחבושה הביאה נקודות ונצחונות לשבט שלה.
לצפיה ב-'דרמה גדולה בהישרדות האמריקאית'
דרמה גדולה בהישרדות האמריקאית
01/04/2020 | 21:12
14
80
לפי השמועות השורד האהוב על כולם ואצל חלק פייבוריט לניצחון מייקל סקופין נשרף בידיו בזמן שנרדם ונפל לאש
ממה שנשמע כרגע מייקל לא ימשיך במשחק לתדהמת כל הצופים ההמומים
מייקל היה המנהיג של שבט קוצ'ה וגם פייבוריט לניצחון, פינויו מהמשחק משאיר את השבט שלו שהיה בייתרון מספרי למצב של אי וודאות באיחוד
האם קוצ'ה ישרדו את הדחתו של מייקל? או האם הדחתו נתנה לאוגאקור את הניצחון?
ומה יהיה עם אליזבת?

והאם מייקל יהיה בסדר?
יש לו עוד כלכך מה לתת לקהילה

כל זה רק מראה לנו כמה הישרדות קשה ואמיתית על אף שמדובר בתכנית טלוויזיה

לצפיה ב-'ועוד דרמה בהישרדות ארה"ב '
ועוד דרמה בהישרדות ארה"ב
01/04/2020 | 21:45
2
80
שורדים מתמוטטים ממכת חום ואחד מפונה ומסיים את המשחק

ויש עוד מקרים...
לצפיה ב-'יאללה, איך רואים שזה מזוייף'
יאללה, איך רואים שזה מזוייף
01/04/2020 | 22:31
1
74
כתוב KAOH RONG או משהו כזה
לא יודע מה זה אחי אבל כבר אושר על ידי CBS שהעונה הבאה תהיה באפריקה
ובוא נודה על האמת היא כנראה תהיה האחרונה, דייי, כמה אפשר למשוך את הדבר הזה?
טוב, הלכתי להאכיל את הטמאגוצ'י שלי
אם אתה רוצה אחר כך נקשקש באיי סי, אני אוסיף אותך
ביוש
לצפיה ב-'מה שתגיד...'
מה שתגיד...
01/04/2020 | 22:59
18
לצפיה ב-'הישרדות האמריקאית לא מתקרבת להישרדות הרומנית'
הישרדות האמריקאית לא מתקרבת להישרדות הרומנית
02/04/2020 | 04:35
10
64
לא מבחינת המשימות הקשות והמורכבות בכל פרק מחדש (ויש 4 פרקים של שעתיים וחצי בשבוע), לא מבחינת הדרמות ובטח ובטח שלא מבחינת המתח. כל פרק בהישרדות הרומנית מותח ולוקח את הצופים עד הקצה ולפעמים אף מעבר, אין רגע דל אחד או משעמם. וכל פעם מחכים בצפיייה מותחת לפרק הבא לראות איזה שבט יפסיד בשתי משימות החסינות, האם שני השבטים יפסידו בשתיהן וישלחו כל אחד מועמד להדחה שיתחרה במועמד להדחה של השבט היריב, או שאותו שבט יפסיד וישלח פעמיים מועמדים להדחה שיתחרו זה נגד זה, בעוד שהשבט השני שניצח בשתי משימות החסינות יהיה חופשי ורגוע במשך כל השבוע. אחרי זה יש את משימת הפרס שהשבט הזוכה בה מקבל מצרכי מזון או ארוחות משותפות ואילו השבט המפסיד נשאר רק עם אורז וקוקוסים. ולבסוף יש את משימת הקשר שהשבט הזוכה זוכה לקבל מסרים מהבית, אם זה בסרטוני וידאו, תמונות משפחתיות, התכתבות אס אם אס של 3 דקות לכל מתמודד או שיחת טלפון 3 דקות לכל מתמודד. ואז בערב יש מועצות השבט שהשבט הזוכה מתארח בהן כצופה לראות את מי ולמה מעמיד השבט המפסיד, ובערב הרביעי יש את מועצת ההדחה שאז מוכרז המפסיד מבין שני המועמדים שעוזב מיד את האי ואת המשחק וחוזר לרומניה (אך בגלל המגפה העולמית שבגללה כל הטיסות מושבתות, מועבר לבית מלון ב‏סנטו דומינגו) ובשבוע הבא הכל מתחיל מהתחלה עד שנשארים שלושה מתמודדים ומתוכם זוכה רק אחד שהוא השורד האחרון והזוכה של העונה.
לצפיה ב-'נראה לי שהנקודה שלך הובהרה כבר בהודעה הראשונה שלך בנושא'
נראה לי שהנקודה שלך הובהרה כבר בהודעה הראשונה שלך בנושא
02/04/2020 | 05:42
9
65
אני באמת לא מבין את הפואנטה שלך כל כמה ימים לנסות לשכנע מחדש עם אותו תוכן בדיוק.
אף אחד כאן לא מבין רומנית ואף אחד כאן לא מביע שום עניין בלצפות בגרסא הזו.
אין לי בעיה שתכתוב כאן את הרשמים שלך על הפרקים, כמו שאחרים עושים כשכותבים על גרסאות זרות,
אבל אני לא אקבל יותר הודעות מיסיונריות שכל המטרה שלהן זה לפרסם את הגרסא הזו ולנסות לשכנע שוב ושוב שיצפו בה
מהפעם הבאה אני לא מתכוון לתת לזה במה יותר.
לצפיה ב-'להגנתו של סטילהוק'
להגנתו של סטילהוק
02/04/2020 | 13:14
2
65
מי שהתחיל עם הישרדות הרומנית זה אתה
לצפיה ב-'מן הסתם אין כאן השוואה'
מן הסתם אין כאן השוואה
02/04/2020 | 13:44
71
גם רשמתי כאן לפני כמה חודשים שהיה מקרה אונס באח הגדול הספרדי, לא ראיתי לא את זה ולא את זה ושיתפתי פשוט ב2 אירועים נקודתיים שנחשבים לנדירים בטלוויזיה
אם סטילהוק רוצה הוא מוזמן לכתוב כאן את תגובותיו לפרקים כמו שאתה, סאוסי ואחרים עושים לגרסאות שונות מהעולם
אבל המלצות חוזרות ונשנות שכל תכליתם זה לפרסם את הגרסא הרומנית אני לא מקבל
לצפיה ב-' ורק בזכותו זכיתי לצפות בריאליטי הכי שווה'
ורק בזכותו זכיתי לצפות בריאליטי הכי שווה
02/04/2020 | 22:28
46
למזלי אני כן דובר רומנית.
לצפיה ב-'אף אחד לא מכריח אותך ואף אחד אחר לצפות במה שלא בא לכם'
אף אחד לא מכריח אותך ואף אחד אחר לצפות במה שלא בא לכם
02/04/2020 | 22:52
2
50
אך זכותי לכתוב מה דעתי כל התוכנית ומשתתפיה, בדיוק כמו שזכותך לכתוב על הגאון הקוריאני ומשתתפיו, מבלי שאף אחד יאיים עליך.
לצפיה ב-'סטילהוק Hyung'
סטילהוק Hyung
03/04/2020 | 01:52
1
23
לצפיה ב-''
03/04/2020 | 14:23
9
לצפיה ב-'פשוט תתעלמו ממנו'
פשוט תתעלמו ממנו
02/04/2020 | 23:41
2
59
הוא לא כותב בשבילנו, הוא כותב בשביל עצמו.
לצפיה ב-'מה שבטוח אני לא כותב בשביל שונאי חינם'
מה שבטוח אני לא כותב בשביל שונאי חינם
03/04/2020 | 02:31
1
18
לצפיה ב-''
03/04/2020 | 19:56
5
לצפיה ב-' מנצחים במלחמה - הבחירה הגורלית - פרק 8 '
מנצחים במלחמה - הבחירה הגורלית - פרק 8
31/03/2020 | 18:42
12
105
בפרק האחרון הודח יול, ואני ספיר ועומר איבדנו נקודה, ושוהם איבד 7(!!) נקודות 
והגענו לפרק המיזוג, ואלא אם כן רוב או אמבר חוזרים, מישהו/י הולך/ת לחזור למשחק ולחזור גם לנבחרות של מי שכבר בחרו בהם.

אז זה הזמן לעוד בחירה,
וכזכור כל שורד יכול להבחר על ידי 2 משתתפים שונים.
בחירה מוצלחת לכולם
לצפיה ב-''
31/03/2020 | 19:00
36
מישל
לצפיה ב-''
31/03/2020 | 19:57
35
ממשיך עם סופי
לצפיה ב-''
31/03/2020 | 19:58
35
קינג טוני!
לצפיה ב-''
31/03/2020 | 20:26
37
ניק
לצפיה ב-''
31/03/2020 | 20:37
30
מישל
לצפיה ב-''
31/03/2020 | 20:41
37
שרה
לצפיה ב-'הפעם לא אבחר בגלל שעשיתי לעצמי ספוילר'
הפעם לא אבחר בגלל שעשיתי לעצמי ספוילר
31/03/2020 | 20:46
39
למרות שכבר חשבתי שעשיתי לעצמי ספוילרים העונה שבסוף היו לא נכונים, רק ליתר ביטחון.
לצפיה ב-''
31/03/2020 | 20:52
42
העין הרע שלי עבד בסוף יאייי
בוחר בוונדל (בתקווה שהעין הרע יעבור אליו:D)
לצפיה ב-''
31/03/2020 | 23:30
30
טוני
לצפיה ב-''
01/04/2020 | 08:30
35
ממשיך עם שרה
לצפיה ב-''
01/04/2020 | 13:14
44
ניק
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 00:43
35
קינג בן
לצפיה ב-'יום החג של בראל והבריונים עונה 7 גמר'
יום החג של בראל והבריונים עונה 7 גמר
30/03/2020 | 17:47
10
94
טוב, צפוי מאוד אך עדיין פרק טוב ואני נהינתי
מפגש המשפחות בגמר באוסטרליה תמיד מרגש אותי
אני פראייר של הקיטש הזה
לראות את הבן של דיוויד ואת אשתה של מואנה ואחותה
ואת מי שארן הביאה? לא ממש שמתי לב

האתגר גם היה ממש טוב, יפה להם שזה תמיד אותו אתגר אבל מצליחים לעשות אותו בדרך מעניינת ואחרת
ממש ריחמתי על מואנה וידעתי שברגע שהחליקה הסתיים המשחק שלה

שני נאומים מצויינים בגמר
אפשר להגיד על שארן הרבה דברים אבל היא אכן יודעת לדבר וגם הצליחה לשכנע אותי לרגע שמגיע לה הניצחון והמשיכה להיות טובה בקאמבק למושבעים עד התשובה המפגרת שלה לטרזן
דיוויד היה טוב מאוד, פנה לכל אחד מהמושבעים באופן אישי, הסביר למה אחראי להדחה שלהם ועשה זאת בכבוד, אתה רואה ראסל? ככה עושים זאת

המושבעים לעומת זאת היו ממש פרווה
מישהו מינה את אייקיי ליושב ראש צוות "דרמות מעפנות של ההפקה"?
מה זה החרטא הזה עם האבנים?
וברוק צדקנית שאין לי כח אליה
שארן התרכזה בלהגיע לסוף ולא בלהיות נחמדה אלייך?
לאיפה את חושבת שהגעת? לג'ימבורי? זה תקופת פאגונג עכשיו?
וזה עוד נאמר מאחת שבעונה שלוש הייתה השחצנית הראשית כל פעם שהשבט שלה ניצח או שידה הייתה על העליונה

לא ראו את ההכרזה, מחכה שתצא באיחוד
אבל בכל מקרה מזל טוב דיוויד
הוא עשה מהלכים שנראו ממש לא הגיוניים ומשוגעים העונה שטוני מקגאיין נראה ליידו רואה חשבון
מהנקמה ההזויה בדייזי, הדחת פיבי וטרזן
אבל בסופו של דבר תמיד הייתה לו ברית מאחוריו ואכן היה השחקן הכי טוב העונה ומגיע לו קרדיט

אז זו עונה גרועה שהסתיימה בטוב
ונקווה לעונה טובה ומוצלחת יותר פעם הבאה
לצפיה ב-' עונת הבריונים פרק הגמר'
עונת הבריונים פרק הגמר
30/03/2020 | 18:00
4
76
מאז ששמעתי עליו האמנתי בו והוא לא אכזב אותי! תודה שבחרת בו כפייבוריט שלי נועם.

לצפיה ב-''
30/03/2020 | 19:04
1
57
למרות שאם אכן המטרה הייתה להרוס את העונה אז הפייבוריטים שלך היו צריכים להיות ברוק, שוני או אייקיי אבל אני יודע שזה קשה לחלוק פייבוריטים עם סטילהוק אז שריינתי לך את דיוויד

תרצה את הנרי לעונה 4?
אולי אפשר לעניין אותך גם בזאק גרסת עונה 5?
אולי עונה 3? למרות ששם לא היו בריונים, זו הייתה עונה נשית מאוד
אולי ורנר מהעונה השישית של דרום אפריקה?
סוסי עכשיו צופה ומסקר אז תוכל להגיב לו ולהגיד שהוא הפייבוריט שלך
לצפיה ב-'סומך עלייך שהם פייבוריטים לעניין'
סומך עלייך שהם פייבוריטים לעניין
31/03/2020 | 20:00
34
ותודה שלא בחרת בפייבוריטים של סטילהוק, הם כמעט תמיד לא מוצלחים במשחק...

לצפיה ב-'והנה לך'
והנה לך
30/03/2020 | 19:13
1
44
אני יודע שקשה פרק של שעתיים אבל לפחות תכיר את הפייבוריט שלך שתי דקות
לצפיה ב-'חחחח נסיך הוא'
חחחח נסיך הוא
31/03/2020 | 19:59
10
לצפיה ב-'אמרתי כבר שאם טמטום היתה מחלה סופנית כמו הקורונה '
אמרתי כבר שאם טמטום היתה מחלה סופנית כמו הקורונה
31/03/2020 | 01:55
2
44
שארן העז העלובה והמטומטמת הכי גדולה העונה היתה כבר קבורה מזמן עמוק בתוך האדמה כשעל המצבה שלה היה רשום" כאן קבורה העז המטומטמת הגדולה ביותר בהישרדות אוסטרליה". עצם הטמטום שהמטרה שלה היתה לקחת את דייויד לגמר כדי לנצח רק מוכיח עד כמה היא מטומטמת, ולחשוב שמדובר בתובעת במקצועה. עולב העולבים, בעונה הקודמת היא הפסידה בפער של קול אחד, הפעם היא קיבלה רק קול אחד. היא באמת חשבה שהמושבים לא יראו איזו עז היא היתה ושבגלל זה דייויד מכתחילה לקח אותה איתו לגמר, כי כפי שאמר למואנה ובצדק, היא עוד היתה מצליחה לגמוב לו כמה קולות ואולי אפילו לנצח אותו, אבל לא העז העלובה והמטומטמת שהצהירה לכולם גם בגמר שהיא התכוונה לקחת את דייויד לגמר, שלא לדבר על כך שהיא טענה שהשתמשה בו כמגן. ללא ספק שהשקר שלה לשאלה של טרזן שכבר הפיץ בוילת המושבעים שצפיתי בכל פרקיה, גם לג'אקי וגם לכל השאר שתיעבו אותה ושנאו עד האחרון שבהם, ובצדק, כי מילה שלה היתה שווה לתחת והיא היתה עז עלובה ושפוטה לאורך כל הדרך, את מה שלחשה לו שארן באותה מועצת שבט ששקרה לשלושה במצח נחושה ולא הבינה שזו עונת אולסטארס ושלא מדובר בטירונים וזה יחזור לה בבומרנג, ובצדק.שלא לדבר על כך שגם מואנה ראתה את השקר והעולב שלה כשהסתבכה ולא ידעה איך לצאת מזה שנתפסה בשקר ע"י טרזן, וכמו שמואנה שאלה אותה ובצדק, המהלך הכי גדול שלך הוא שלא עשית כלום? כן, העז העלובה והמטומטמת הזאת רצתה לזכות בחצי מיליון דולר בעונת אולסטארס מול אחד השחקנים הטובים, הערמומיים והמסוכנים ביותר, בזה שהיתה עז שפוטה שלו שלא עשתה כלוםואמרה אמן לכל דבר שהוא אמר ועשה. כך שהיה ברור לי עוד בשלבי וילת המושבעים גם שדייויד יזכה וגם ששארן תקבל אולי קול אחד, למרות מבחינתי אפילו הקול הבודד הזה לא הגיע לעז העלובה והמטומטמת הזאת העונה.
לצפיה ב-'איבדת אותי ב"קורונה היא מחלה סופנית"'
איבדת אותי ב"קורונה היא מחלה סופנית"
31/03/2020 | 09:13
1
14
לצפיה ב-'ואתה איבדת אותי ב"זה קשה לחלוק פייבוריטים עם סטילהוק"'
ואתה איבדת אותי ב"זה קשה לחלוק פייבוריטים עם סטילהוק"
01/04/2020 | 13:24
23
אבל תמשיכו לשקר שאתם לא שונאים מתמודדים רק בגלל שהם פייבוריטים שלי. 
לצפיה ב-'יש לי חדשות בשבילך, גם פרק האיחוד כבר שודר'
יש לי חדשות בשבילך, גם פרק האיחוד כבר שודר
31/03/2020 | 02:06
1
61
וכמו שערכו אותו זה למה טענתי ואני ממשיך לטעון שבעידן הקורונה שהפכה לפנדמיה (מגפה עולמית) עולם הריאליטי הולך להשתנות לחלוטין, וכבר לא יהיה ניתן לקיים עונות הישרדות ואח גדול, שלא לדבר בכלל על המירוץ למיליון, רגילות כמו שהיה עד עכשיו. ואני אפילו לא רוצה לחשוב איך האמריקאים יקיימו תוכנית גמר ללא קהל וללא התקהלות של כל השורדים של עונת המנצחים במלחמה שפרק הגמר שלה הולך ומתקרב. ובעיקר כשארה"ב הפכה למדינה עם הכי הרבה נדבקים בקורונה בעולם ועברה כבר אפילו את איטליה וסין, והם צופים שם שבעוד שבועיים יהיה הפיק הגדול של התמותה מקורונה עם לפחות 100000 מתים אם לא אפילו 200000 לדברי טראמפ וחלק מאנשי ממשלו והרופאים שאיתם הוא מתייעץ אף מזהירים מפני תרחיש מפחיד של לא פחות מ 2.2 מיליון מתים בארה"ב לבדה. אז איך בדיוק במצב כזה הם יקיימו טקס גמר ואיחוד של העונה אולי הכי גדולה של הישרדות? האם ג'ף יקיים אותה בזום?
לצפיה ב-'היית יכול להשאיר רק את שתי השורות האחרונות'
היית יכול להשאיר רק את שתי השורות האחרונות
31/03/2020 | 12:47
11
לצפיה ב-' פינת ההימורים - פרק 8 '
פינת ההימורים - פרק 8
28/03/2020 | 13:49
17
61
מאירועי הפרק הקודם
28/03/2020 | 13:51
52
 1.מי יאמר את שם הפרק "We're in the Majors" ? (15 נק')רוב
2.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק')יול
3.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק')טוני, קים, ג'רמי, דניס, בן, שרה
4.מי יקבל הכי הרבה וידוים ממתמודדי אי ההכחדה? (20 נק')טייסון
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה, מי ימצא אותו? (15 נק')רוב, טייסון
6.במידה ויישלח יתרון למישהו במשחק, מי זה יהיה? (20 נק')X
7.מה יהיה היתרון? (20 נק')מטבעות אש
8.האם יימצא אליל חסינות הפרק, ואם כן - מי ימצא אותו? (10 נק' לתשובה נכונה + 15 נק' למתמודד נכון)לא
9.איזה שבט יפסיד במשימת החסינות? (25 נק')סלה
10.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם (15 נק' לכל אחד)וונדל
11.האם יהיה שימוש באליל חסינות? (10 נק')לא
12.מי יהיה המודח בפרק? (35 נק')יול
13.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק')שרה, סופי
לצפיה ב-' מצב הנקודות '
מצב הנקודות
28/03/2020 | 13:58
72
1. ברייר - 625 נק'
2. בר - 595 נק'
3. ספיר - 565 נק'
3. אורישקי - 565 נק' מצטיין הפרק (125 נק')
5.סקנדי - 540 נק'
6.סאוסי - 530 נק'
7.נדי - 505 נק'
8.סטילהוק - 470 נק'
9.שוהם - 445 נק'
10.יונתן - 415 נק'
11.סיבה להכל - 340 נק'
12.אורי - 180 נק'

אז בפרק הזה אורישקי מצטיין הפרק עלה לצמרת, יונתן עם התאוששות קלה ואני ממשיך לצמצם את הפער עם ברייר.
לצפיה ב-' השאלות להפעם '
השאלות להפעם
28/03/2020 | 14:35
14
68
1.מי יאמר את שם הפרק "This is Where the Battle Begins" ? (15 נק')
2.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק')
3.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק')
4.מי המתמודד שיחזור מאי ההכחדה? (35 נק')
5.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק')
6.מי המתמודד שיהיה באחד מ3 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק')
7.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות האישית? (25 נק')
8.האם יהיה שימוש באליל חסינות הפרק? (10 נק')
9.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם? (15 נק' לכל אחד)
10.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק')
11.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק')
12.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק')

שאלות בונוס:
1.כמה מתמודדים יודחו בגלל אליל העונה (לא כולל סנדרה)? (25 נק')
2.בכמה אלילי חסינות ישתמשו מעכשיו עד סוף העונה? (25 נק')
3.מה יהיה הרכב הפיינל 6 הסופי של העונה מבחינת מין ? (30 נק')
לצפיה ב-'לא אשתתף הפעם כי יכול להיות שעשיתי לעצמי ספוילר '
לא אשתתף הפעם כי יכול להיות שעשיתי לעצמי ספוילר
28/03/2020 | 21:08
2
27
לצפיה ב-'אני לא יודע איזה ספוילר קראת'
אני לא יודע איזה ספוילר קראת
31/03/2020 | 18:44
1
30
אבל אתה תמיד יכול לענות על שאלות אחרות כדי לפחות להרוויח קצת נקודות
אני בטוח למשל ששאלות על שם הפרק או כמות וידויים זה לא משהו שיש עליו ספוילר
לצפיה ב-' ממליץ לך לענות לפחות על השאלות שלא קשורות לספוילר סאוסי'
ממליץ לך לענות לפחות על השאלות שלא קשורות לספוילר סאוסי
31/03/2020 | 19:55
22
אין סיבה שלא...

לצפיה ב-''
28/03/2020 | 21:37
89
1.מי יאמר את שם הפרק "This is Where the Battle Begins" ? (15 נק') וונדל
2.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק') אדם
3.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') דניס
4.מי המתמודד שיחזור מאי ההכחדה? (35 נק') רוב
5.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') אדם
6.מי המתמודד שיהיה באחד מ3 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק') שרה
7.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות האישית? (25 נק') בן
8.האם יהיה שימוש באליל חסינות הפרק? (10 נק') כן
9.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם? (15 נק' לכל אחד) אדם וניק
10.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק') ג'רמי
11.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') 7
12.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק') דניס

שאלות בונוס:
1.כמה מתמודדים יודחו בגלל אליל העונה (לא כולל סנדרה)? (25 נק') 2
2.בכמה אלילי חסינות ישתמשו מעכשיו עד סוף העונה? (25 נק') 4
3.מה יהיה הרכב הפיינל 6 הסופי של העונה מבחינת מין ? (30 נק') 3-3
לצפיה ב-''
29/03/2020 | 18:33
79

1.מי יאמר את שם הפרק "This is Where the Battle Begins" ? (15 נק') - טוני
2.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק') - טוני
3.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') - קים
4.מי המתמודד שיחזור מאי ההכחדה? (35 נק') - טייסון
5.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') - שרה
6.מי המתמודד שיהיה באחד מ3 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק') - דניס
7.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות האישית? (25 נק') - אדם
8.האם יהיה שימוש באליל חסינות הפרק? (10 נק') - לא
9.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם? (15 נק' לכל אחד) - טוני, דניס
10.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק') - בן
11.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') - 7
12.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק') - סופי

שאלות בונוס:
1.כמה מתמודדים יודחו בגלל אליל העונה (לא כולל סנדרה)? (25 נק') - 2
2.בכמה אלילי חסינות ישתמשו מעכשיו עד סוף העונה? (25 נק') - 4
3.מה יהיה הרכב הפיינל 6 הסופי של העונה מבחינת מין ? (30 נק') - שתי בנות, ארבעה בנים
לצפיה ב-' בשביל הספורט'
בשביל הספורט
29/03/2020 | 23:21
87
1.מי יאמר את שם הפרק "This is Where the Battle Begins" ? (15 נק') - רוב
2.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק') - אדם
3.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') - סופי
4.מי המתמודד שיחזור מאי ההכחדה? (35 נק') - נטלי
5.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') - דניס
6.מי המתמודד שיהיה באחד מ3 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק') - סופי
7.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות האישית? (25 נק') - שרה
8.האם יהיה שימוש באליל חסינות הפרק? (10 נק') - לא
9.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם? (15 נק' לכל אחד) - אדם ו-וונדל
10.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק') - בן
11.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') - 7
12.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק') - שרה

שאלות בונוס:
1.כמה מתמודדים יודחו בגלל אליל העונה (לא כולל סנדרה)? (25 נק') - 2
2.בכמה אלילי חסינות ישתמשו מעכשיו עד סוף העונה? (25 נק') - 3
3.מה יהיה הרכב הפיינל 6 הסופי של העונה מבחינת מין ? (30 נק') - 3-3
לצפיה ב-''
31/03/2020 | 12:45
58

1.מי יאמר את שם הפרק "This is Where the Battle Begins" ? (15 נק') ניק
3.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') ג'רמי
4.מי המתמודד שיחזור מאי ההכחדה? (35 נק') טייסון
5.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') טוני?
6.מי המתמודד שיהיה באחד מ3 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק') נניח אדם
7.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות האישית? (25 נק') בן
8.האם יהיה שימוש באליל חסינות הפרק? (10 נק') לא
9.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם? (15 נק' לכל אחד) טוני, סופי
10.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק') מממ נלך על אדם
11.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') 10

שאלות בונוס:
2.בכמה אלילי חסינות ישתמשו מעכשיו עד סוף העונה? (25 נק') 3
3.מה יהיה הרכב הפיינל 6 הסופי של העונה מבחינת מין ? (30 נק') 3-3
לצפיה ב-''
31/03/2020 | 20:42
63

1.מי יאמר את שם הפרק "This is Where the Battle Begins" ? (15 נק')אדם
2.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק')אדם
3.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק')קים
4.מי המתמודד שיחזור מאי ההכחדה? (35 נק')טייסון
5.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק')קינג טוני
6.מי המתמודד שיהיה באחד מ3 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק')ניק השמן
7.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות האישית? (25 נק')סופי
8.האם יהיה שימוש באליל חסינות הפרק? (10 נק')לא
9.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם? (15 נק' לכל אחד)וונדל, אדם
10.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק')אדם
11.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק')9
12.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק')דניס
שאלות בונוס:
1.כמה מתמודדים יודחו בגלל אליל העונה (לא כולל סנדרה)? (25 נק')3
2.בכמה אלילי חסינות ישתמשו מעכשיו עד סוף העונה? (25 נק')4
3.מה יהיה הרכב הפיינל 6 הסופי של העונה מבחינת מין ? (30 נק') 4 נשים 2 גברים

לצפיה ב-'עונה על השאלות שלא עשיתי לעצמי ספוילרים '
עונה על השאלות שלא עשיתי לעצמי ספוילרים
31/03/2020 | 20:43
61
1. מי יאמר את שם הפרק? - ג'רמי
2. מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי הרבה וידוים הפרק? - טוני
3. מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי פחות וידוים הפרק? - ניק
5. במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? - קים
6. מי המתמודד שיהיה באחד מ3 המקומות האחרונים במשימת החסינות? - דניס
7. מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות האישית? - קים
8. האם יהיה שימוש באליל חסינות הפרק? - לא
9. תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם? - ניק וסופי
11. עם כמה קולות הוא יודח? - לא יודע...שבע?
12. מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? - ג'רמי

שאלות בונוס

1. כמה מתמודדים יודחו בגלל אליל העונה (לא כולל סנדרה)? - 3
2. בכמה אלילי חסינות ישתמשו מעכשיו עד סוף העונה? - 3

לצפיה ב-''
31/03/2020 | 20:51
60
1.מי יאמר את שם הפרק "This is Where the Battle Begins" ? (15 נק') בן
2.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק') אמממממ אדם 
3.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') קשה קשה מאד, אלך על קים
5.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') ממממממממממממממ טוני!!! די זה חייב לקרות כבר
6.מי המתמודד שיהיה באחד מ3 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק') טוני
7.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות האישית? (25 נק') זה סיבולת ולכן אלך על..... שרה!
8.האם יהיה שימוש באליל חסינות הפרק? (10 נק') לא!
9.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם? (15 נק' לכל אחד) בן,וונדל
10.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק') אדם
11.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') 9
12.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק') Denise!

שאלות בונוס:
3.מה יהיה הרכב הפיינל 6 הסופי של העונה מבחינת מין ? (30 נק') 3 ו3

לצפיה ב-''
31/03/2020 | 21:27
64
1.מי יאמר את שם הפרק "This is Where the Battle Begins" ? (15 נק') וונדל
3.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') כולם יקבלו אבל מי שהכי פחות , דניס
4.מי המתמודד שיחזור מאי ההכחדה? (35 נק') נלך בכל זאת על נטלי!
5.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') אדם
6.מי המתמודד שיהיה באחד מ3 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק') ניק
7.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות האישית? (25 נק') קים
8.האם יהיה שימוש באליל חסינות הפרק? (10 נק') כן
9.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם? (15 נק' לכל אחד) ניק, בן
10.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק') וונדל
11.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') 8

שאלות בונוס:
1.כמה מתמודדים יודחו בגלל אליל העונה (לא כולל סנדרה)? (25 נק') 3
2.בכמה אלילי חסינות ישתמשו מעכשיו עד סוף העונה? (25 נק') 5
3.מה יהיה הרכב הפיינל 6 הסופי של העונה מבחינת מין ? (30 נק') 4 גברים 2 נשים
לצפיה ב-'מהמר '
מהמר
01/04/2020 | 14:58
61
1.מי יאמר את שם הפרק "This Is Where The Battle Begins" ? (15 נק') טוני
2.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק') מישל
3.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') דניס
4.מי המתמודד שיחזור מאי ההכחדה? (35 נק') טייסון (זה לא סוד שאני לו סובל אותו והייתי מעדיף את פארווטי, נטאלי או אפילו רוב, אבל מכל מי שעל אי ההכחדה טייסון הכי חזק פיזית, רוב כבד מדי לנצח אותו פיזית, ונטאלי כבר לא מקבלת וידויים וזמן מסך מאז שהבנים הגיעו לאי ההכחדה)
5.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') וונדל
6.מי המתמודד שיהיה באחד מ3 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק') סופי
7.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות האישית? (25 נק') טוני
9.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם? (15 נק' לכל אחד) אדם ושרה
10.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק') וונדל
11.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') 7
12.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק') מישל (כי הוא חייב לה מטבע אש)

שאלות בונוס:
1.כמה מתמודדים יודחו בגלל אליל העונה (לא כולל סנדרה)? (25 נק')
4
2.בכמה אלילי חסינות ישתמשו מעכשיו עד סוף העונה? (25 נק') 6
3.מה יהיה הרכב הפיינל 6 הסופי של העונה מבחינת מין ? (30 נק') 3 גברים + 3 נשים
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 01:07
40
2.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק') בא לי להגיד טייסון אבל אלך על בן
3.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') קים
5.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') בן
6.מי המתמודד שיהיה באחד מ3 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק') הולך עם בן עד הסוף הפעם
7.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות האישית? (25 נק') דניס
9.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם? (15 נק' לכל אחד) טייסון, וונדל
10.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק') אדם
11.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') 11

שאלות בונוס:
1.כמה מתמודדים יודחו בגלל אליל העונה (לא כולל סנדרה)? (25 נק') 3
2.בכמה אלילי חסינות ישתמשו מעכשיו עד סוף העונה? (25 נק') 5
3.מה יהיה הרכב הפיינל 6 הסופי של העונה מבחינת מין ? (30 נק') 4 נשים 2 גברים
לצפיה ב-' '
02/04/2020 | 02:12
33
2.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק') נניח אדם
3.מלבד אי ההכחדה, מי המתמודד שיקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') קים
5.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (20 נק') נלך על טוני
6.מי המתמודד שיהיה באחד מ3 המקומות האחרונים במשימת החסינות? (15 נק') אדם
7.מי המתמודד שיזכה במשימת החסינות האישית? (25 נק') אמרנו סיבולת? אז נאמר דניס
9.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם? (15 נק' לכל אחד) שרה וונדל
10.מי יהיה המודח בפרק? (40 נק') ממ נגיד בן?
11.עם כמה קולות הוא יודח? (15 נק') 8
12.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק') שרה

שאלות בונוס:
1.כמה מתמודדים יודחו בגלל אליל העונה (לא כולל סנדרה)? (25 נק') מממ לאידע נגיד 2
3.מה יהיה הרכב הפיינל 6 הסופי של העונה מבחינת מין ? (30 נק')  3 3
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות 40 פרק 7 '
פינת הפופולאריות 40 פרק 7
27/03/2020 | 00:18
44
347
מתקדמים במעלה העונה! והנה הדירוג לאחר הפרק הדרמטי של השבוע שעבר

20. דני - 1.3 1
19. אמבר - 1.7 1
18. אית'ן - .1.9 2
17....
המשך>>
מתקדמים במעלה העונה! והנה הדירוג לאחר הפרק הדרמטי של השבוע שעבר

20. דני - 1.3 1
19. אמבר - 1.7 1
18. אית'ן - .1.9 2
17. טייסון - 2.5 3
16. רוב - 2.6 4
15. נטלי - 2.7 2
14. וונדל - 3.1 1
13. אדם - 3.2 1
12. בן - 3.3 1
11. יול - 5.7 6
10. סנדרה - 6 1
9. סופי - 6.1 8
7. מישל - 6.3 1
7. שרה - 6.3 6
6. ג'רמי - 6.5 4
5. טוניי - 6.7 2
4. פארווטי - 7.5

ובטופ 3 דווקא יש כמה שינויים! 
לצפיה ב-' הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 7 '
הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 7
26/03/2020 | 01:52
75
702
לפחות יש משהו אחד לחכות לו כל שבוע בתקופה הזו!
צפייה מהנה לכולם
המשך>>
לפחות יש משהו אחד לחכות לו כל שבוע בתקופה הזו!
צפייה מהנה לכולם
לצפיה ב-'הישרדות דרום אפריקה: הפיליפינים - פרק 10 '
הישרדות דרום אפריקה: הפיליפינים - פרק 10
26/03/2020 | 20:00
5
36
נו מה אני אעשה, סגרו את האח הגדול קנדה, אין לי כוח לצפות בהישרדות האוסטרלית, כל המדינה בהסגר, אז אני חוזר לצפות בזה. קאטינקה בכתה לאחר מועצת השבט כי היא קיבלה קולות נגדה במועצה, וזהו זמן טוב להזכיר שהיא המתמודדת הכי צעירה אי פעם בהישרדות: דרום אפריקה. היא בת 19 אני חושב (בעונה).

למרבה האירוניה, טום ופאלסה נבחרו לקפטנים הקבוצות של משימת הפרס, בו הקבוצה הזוכה תזכה בנקיקיות, בירה ומכתבים מהבית. פיקיי היחידי שלא נבחר, לכן הוא קיבל מגש של נקניקיות ובירות. מתחת למגש, פיקיי מצא רמז לפסלון חסינות. הקבוצה של פאלסה זכתה בפרס. לאחר המשימה, טום ופיקיי התווכחו על משהו, לא זוכר על מה, לא הייתי הכי קשוב  פיקיי מצא את פסלון החסינות מאחורי גבו של וורנר, שקרא את מכתבו מהבית לאחר שזכה בפרס. קאטינקה זכתה במשימת החסינות.

וורנר החליט שהגיע הזמן להדיח את פיקיי. הוא אומר לטוני שמדיחים את שוניי, אבל היא לא קונה את זה. והיא מתחילה יותר לדאוג שהיא דיברה על כך עם קאטינקה בים וכל מה שקאטינקה אמרה: "כן, כן, כן"  שוניי סוג של ניסתה להישאר במשחק אבל לא באמת, כי כל מה שהיא עשתה זה לומר לאנליז שהיא תובך אם היא תודח לפני טום.

במועצת השבט, וברשותכם אני מדלג על כל המלל לפני ההצבעה כי ת'כלס זה הכי מעניין, פאלסה השמתמשה בפסלון חסינות, אחריה פיקיי השתמש בפסלון חסינות ואחריו וורנר. אף אחד לא הצביע לפאלסה אז היא בזבזה פסלון חסינות, אבל פיקיי כן פסל חמישה קולות נגדו בעוד שוורנר פסל שתי קולות נגדו. התוצאה הייתה בסוף תיקון בין טום ושוניי. בהצבעה חוזרת, שוניי הודחה, ונהפכה למושבעת השנייה של העונה. וואי, אם רק טוני הייתה מצביע לטום הוא היה מודח ולא היה תיקו. הפרק הבא נראה מאוד מבטיח!

לצפיה ב-'פרק 11 '
פרק 11
27/03/2020 | 17:50
4
26
כנראה הפרק הכי טוב ומתסכל בו זמנית של העונה.

טוני יצאה על וורנר אחרי המועצה כי הם ניסו להדיח את פיקיי. ביום למחרת היא גם התעמתה על כך עם קאטינקה, מה שהביא אותה לבכות אחר-כך. פאלסה זוכה במשימת הפרס ובוחרת בטום שיצטרף אליה. הם ישנו בלילה על מיטה מסודרת. שהמתמודדים חזרו לאי, המיטה כבר הייתה שם. פאלסה חיפשה בין הסדינים והמצעים ומצאה פסלון חסינות!!! צפיתי רק בשתי עונות של דרום אפריקה, אבל פאלסה בקלות אחת מן המתמודדות האהובות עלי. היא ביקשה מטום שיגיד לה מתי שהיא תודח כדי שתוכל לדעת מתי הגיע זמנה, אבל האמת שהיא רוצה להשתמש בפסלון חסינות מן הסתם. וורנר זוכה בחסינות אישית.

הברית של וורנר החליטה להצביע לפאלסה פה אחד על פני פיקיי, כי היא יותר חזקה ממנו במשימות. וממש התחלתי לשמוח כי באמת חשבתי שפאלסה תשמש בפסלון חסינות! אבל, הברית של וורנר הצליחה לגרום לפאלסה להאמין שפיקיי יודח, והיא הודחה עם פסלון חסינות בכיס...למה אני לא יכול לקבל דברים נחמדים? למה פאלסה לא השתמשה בפסלון חסינות? מקווה שיהיה עונת אולסטארס מתישהו כי אני ממש רוצה לראות את פאלסה משחקת שוב, רק שלא יעשו את זה כמו באוסטרליה.
לצפיה ב-'הפרק הראשון שבו התחלתי להעריך קצת את טום'
הפרק הראשון שבו התחלתי להעריך קצת את טום
27/03/2020 | 18:40
3
30
פאלסה לא השתמשה באליל החסינות כי היא מאוד האמינה בו
לכן גם לא צפתה הדחה שלה שהייתה מאוד ברורה
שזה ממש מצחיק כי טום לא סבל אותה, ההסכם הראשוני שלו עם וורנר במיזוג זה שהוא ייתן לו להשאר יותר זמן מפאלסה וווסי
טום אדם דיי מגעיל שהתייחס מגעיל לכולם על האי חוץ מוורנר ולכן גם זה שהוא שחקן חברתי ממש טוב זה קצת פאראדוקס אבל זה עובד לו

קצת בעייתי לעשות עונת אולסטארז לדרום אפריקה כרגע כי רק השתיים האחרונות מאותה הפקה (ואני לא רואה מי אפשר להכניס לאולסטאר משבע מלבד רוב, סטפי וג'אק) אז צריך לפחות עוד שניים ושיהיה מהם מתמודדים טובים
לצפיה ב-'דווקא חשבתי שהפרק הראשון היה טוב מאוד בשבילו '
דווקא חשבתי שהפרק הראשון היה טוב מאוד בשבילו
27/03/2020 | 21:14
2
25
אבל מאז זה בהחלט היה מדרון חלקלק בשבילו. דווקא בעונה 7 אפשר להחזיר גם את טניה וסיפיי שהיו דמויות טובות. ממה שהבנתי, זה לא כמו באוסטרליה שהם מחשיבים את העונה השלישית לראשונה בגלל ההפקה, נכון? כלומר, עונה 7 בדרום אפריקה היא עונה 7 ולא עונה שנייה.

אולי כן אפשר להחזיר מתמודדים מעונות קודמות, אבל עדיין לא צפיתי בהם אז אני לא יודע. כלומר, הישרדות אמריקה לא תמיד הייתה באותו פורמט, נכון? כמו שנעמה חזרה לשחק שוב בארץ.
לצפיה ב-'הישרדות אמריקה תמיד הייתה אותה הפקה'
הישרדות אמריקה תמיד הייתה אותה הפקה
27/03/2020 | 21:29
1
33
מארק בארנט ולא רק זה הם תמיד הקפידו על שתי עונות בשנה מאז שנת 2000
למרות שדברים השתנו בפורמט זה עדיין רצף של אותה סדרה

בדרום אפריקה עונות 1 ו 2 היו ב2006-2007
עונה 3 ב2009
עונה 4 ב2011
עונה 5 2014
ואז עונה 6 ב2018 ומשם רצף עם 7 ב2019

לא יודע איך דרום אפריקה מחשיבים כי שלא כמו באוסטרליה העונות לא נקראות על פי המספור אלא על פי השם שלהם
"דרום אפריקה - פיליפינים" "דרום אפריקה - אי הסודות"
אבל כן כשהפקה משתנה היא דיי מתאלמת מההפקה הקודמת מלבד דברים הכרחיים כדי לשמור על המשכיות כמו לקחת מנחה נגיד ניקו מנחה מהעונה השלישית ומעלה

נעמה חזרה להישרדות VIP יותר על תקן של סלב שכבר הייתה שם
אם זה היה אולסטאר אני מאמין שלא היו מחזירים אותה ולא מישהו שהיה במחזור של ערוץ 10
אם תסתכל ברצועות שידור העונה נקראה גם "הישרדות 3 VIP"
גם האח הגדול כרגע נחשב אצלם האח הגדול 2

בכל מקרה גם אם מחשיבים את כל העונות עדיין אין לך מבחר לבחור
למרות שהייתי רוצה לראות שחקנים מעונה 5 בעונה יותר נורמלית, היו שם שחקנים ממש טובים עם רוח לחימה ופשוט טוויסט גרוע שתפס המון זמן מסך (ספורטאים שהגיעו לאמן את המתמודדים והיו שם כל המשחק וחפרו [כמו סנדרה ורוב רק יותר מעצבנים])גרם לעונה להיות ממש מכבידה
בעונות לפני היו לך מלא מתמודדים שפרשו מסיבות דביליות (מתגעגעת הבייתה, יש לי שפשפת, מתקלף לי העור בידיים וזה יהרוס לי את הקריירה) מול מתמודדים צדקניים שחושבים שהטוב צריך לנצח, משימות הדחה בשלבים קריטיים במשחק וכה'
תשאיר את העונות האלו מאחור סאוסי, זה רק יעצבן אותך

אני חושב שרק בעונות האחרונות דרום אפריקה באמת הבינו את המשחק למרות שעדיין יש לך צדקנות פה ושם (כמו טום וכמו ניקול)
לצפיה ב-'טוב כרגע אני מסיים לצפות את עונה 6, לא חשבתי במה אצפה אחר-כך'
טוב כרגע אני מסיים לצפות את עונה 6, לא חשבתי במה אצפה אחר-כך
27/03/2020 | 21:38
28
אולי כן עונה 5 כי כמו שרשמת היה לה פוטנציאל ויש שם מתמודדים טובים, אבל אני לוקח בחשבון שהעונות הראשונות לא להיט חחח. אולי יום אחד תהיה עונת אולסטארס, אני עדיין רוצה לראות חלק מן השחקנים משחקים שוב.
לצפיה ב-'לצופי האח הגדול קנדה...'
לצופי האח הגדול קנדה...
24/03/2020 | 20:39
11
70
בעקבות החרפת ההנחיות לשמירה מהקורונה של ממשלת קנדה, ההפקה נאלצים לבטל את התוכנית והצילומים נעצרים היום
ישודרו עוד 2 פרקים אחרונים וזהו..
וזו בעצם תוכנית הריאליטי השניה בעולם שהצילומים שלה נעצרים באמצע, אחרי המרוץ למליון האמריקאי
לצפיה ב-'הדיירים נכנסו ברביעי במרץ'
הדיירים נכנסו ברביעי במרץ
24/03/2020 | 20:47
49
מתי שכבר מדינות שלמות היו נגועות וההנחיות רק גברו וגברו על הגבלות של אנשים והתקהלות ומישהו שם בהפקה חשב שזה הגיוני לעשות תכנית עם אנשים שתקועים אחד עם השני בבית אחד ולחלק מהם יהיה שואומאנס
המירוץ למליון זה צילומים ארוכים והם לא יכלו לדעת, כנ"ל אח גדול למיניהם שנמצאים כבר באמצע התכנית
אבל פה זה פשוט טפשות של ההפקה ומישהו שם צריך לעוף על טיל
לצפיה ב-'דייי איזה באסה'
דייי איזה באסה
24/03/2020 | 20:57
1
43
אז לא שווה להתחיל לראות את העונה?
לצפיה ב-'אחרי פרק 5 , לא נהיה ממש רלוונטי '
אחרי פרק 5 , לא נהיה ממש רלוונטי
24/03/2020 | 22:39
42
דווקא היו כמה דמויות ושחקנים.. חבל ..
יש שם אחת שהיא פשוט זהב !!!
חייבים לחטוף אותה להישרדות או להביא לאח האמריקאי
לצפיה ב-'יש בזה הגיון, בעיקר לדעתי עקב דברים'
יש בזה הגיון, בעיקר לדעתי עקב דברים
24/03/2020 | 22:31
7
54
שקרו שם , שהעונה רק התחילה עם פרישה, 2 סילוקים, כמעט פרישה נוספת..
העובדים לא מוכנים להגיע ולסכן את עצמם..

אבל עצוב, ממש מבאס..
לפחות עכשיו המתמודדים יוכלו לחזור למשפחות.

ואני ממש לא חושב שאפשר היה לתאר שזה יגיע למצב כזה כשנכנסו
מה גם שליהוק והפקת העונה  זה לא דבר שקורה ביום יומיים , אז נתנו לזה להתגלגל עד שהבינו שזה נהיה יותר ויותר רציני .
שוב, אני מניח שאיך שהמצב התנהל עם המתמודדים (שמסולקים, פורשים.. ודווקא לא בגלל המצב , אחד מהם אפילו לא ידע) ומה שקרה עם העובדים  שסירבו לעבוד ,זה מה שסתם את הגולל יותר מהכל.
הם לא יגידו שהצוות השבית את עצמו , הם יעטפו את זה בהחלטה אחראית של ההפקה
לצפיה ב-'למה היו כל כך הרבה פרישות וסילוקים?'
למה היו כל כך הרבה פרישות וסילוקים?
25/03/2020 | 17:14
5
18
לצפיה ב-'לא הספקתי לראות '
לא הספקתי לראות
25/03/2020 | 17:57
36
אבל לפי מה שהבנתי, ג'מאר איים על קייל, בעוד שקייל הואשם בהתנהגות בעייתית.
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי היה ריב בין שני דיירים'
לפי מה שהבנתי היה ריב בין שני דיירים
25/03/2020 | 18:26
1
38
ואז סילקו אחד מהם שעשה תנועת אקדח עם האצבע וההפקה ראתה זאת כאגרסיבי
לראשונה בתולדות ביבי קנדה
הקהל מאוד התעצבן, אמר שלא היו צריכים לסלק אותו ואחרים נשארו על דברים הרבה יותר גרועים וזה בכלל החלטה גזענית כי הוא שחור
אז למחרת ההפקה סילקו גם את השני בטוענה על אירוע אחר שלא יודעים מהו אבל זה כנראה לרצות את הקהל שהיה עצבני
ולמחרת ביטלו את התכנית
לצפיה ב-'ואוו נשמע מעפן '
ואוו נשמע מעפן
25/03/2020 | 19:21
14
לצפיה ב-'שאלה טובה חחחח '
שאלה טובה חחחח
25/03/2020 | 21:58
1
31
ליהקו 2 שהם אמנם דמויות אבל הם יותר מדי חמומי מוח
ו2 שפספסו איתם בועדות  הפסיכולוגיות כי הם חלשים מאוד מסתבר .. לפחות להגנת אחד מהם אפשר להגיד שהוא כבר היה מועמד להדחה ולא היה לו ממש סיכוי, השניה דווקא יכלה להגיע רחוק

לצפיה ב-'ולמי שרוצה לראות '
ולמי שרוצה לראות
25/03/2020 | 22:03
44
פרישה אחת נפשית ואחת התלוננה פיזית שלא תעמוד בזה כי לא אוכלת טוב והמשימות קשות לה
אם הראשון לא היה מועמד להדחה  על ידי קנדה עצמה (מה שכנראה ממש דיכא אותו) ומפסיד משימות כנראה היה מחזיק
לצפיה ב-'אם היו מבטלים מהתחלה'
אם היו מבטלים מהתחלה
25/03/2020 | 18:38
52
לפחות היו יכולים לדחות את כל הקונספט שעבדו עליו קשה לזמן אחר
עכשיו ספק גדול אם יוכלו לחזור לעונה נוספת, יכול להיות שכל הפיאסקו הזה ביטל בכלל את כל BB CANADA

וזה לא שאי אפשר היה לצפות זאת, בתחילת מרץ היינו כבר עמוק בתוך הקורונה שכל פעם יש עוד ועוד הנחיות חדשות
אם היו מתחילים בפברואר הייתי עוד מבין אבל במרץ? אוסרים על אנשים להיות במרחק פחות משני מטר אחד מהשני והם לוקחים אנשים לתכנית שמעודדת בתוכה אימוטים חזיתיים ושואומאנס? ברור שזה יהיה בעייתי
לצפיה ב-' מנצחים במלחמה - הבחירה הגורלית - פרק 7 '
מנצחים במלחמה - הבחירה הגורלית - פרק 7
24/03/2020 | 20:34
12
86
בפרק הקודם הודחה פארווטי, וספיר איבדה נקודה, ויונתן שבחר בה פעמיים איבד 2 נקודות.
לאחר מכן הודחה סנדרה, ואורי איבד נקודה, וסאוסי שבחר בה בפעם האחרונה אפילו לא הספיק להרוויח עליה נקודה

וזה הזמן לבחירה נוספת...
כזכור כל שורד יכול להבחר על ידי 2 משתתפים שונים.
בחירה מהנה! 
לצפיה ב-''
24/03/2020 | 20:53
43
יול
לצפיה ב-''
24/03/2020 | 21:46
39
מישל
לצפיה ב-''
24/03/2020 | 22:20
35
טוני
לצפיה ב-''
24/03/2020 | 22:53
39
ניק
לצפיה ב-''
25/03/2020 | 08:40
32
מישל!
לצפיה ב-''
25/03/2020 | 08:40
37
ניקינג

לצפיה ב-''
25/03/2020 | 09:03
36
שרהל'ה
לצפיה ב-''
25/03/2020 | 15:25
37
סופי
לצפיה ב-''
25/03/2020 | 17:53
26
בן
לצפיה ב-''
25/03/2020 | 19:16
25
שרה
לצפיה ב-''
25/03/2020 | 20:49
25
סופי
לצפיה ב-''
25/03/2020 | 21:55
41
קינג טוני
לצפיה ב-'קללת הוודו של בן ברייר עונה 7 פרק 22 '
קללת הוודו של בן ברייר עונה 7 פרק 22
23/03/2020 | 17:47
17
73
לא יודע, מצד אחד פרק דיי רגיל ולא מסעיר במיוחד
מצד שני הפרק הקודם היה ממש זוועתי

מצד אחד ברוק זכתה בחסינות ועוד עלולה לזכות בעונה אחת שכבר הייתה אמורה להיות מודחת
מצד שני מי ששילם על כך הוא הכלום של העונה שבכלל לא היה צריך להיות מלוהק

אז מי ניצח? אני וסאוסי או בןברייר ועוזרו החביב בראל?
נחכה לפרקים הבאים

בכל מקרה אין הרבה מה לאמר על הפרק הזה חוץ מזה שדיוויד יצא דביל והראה חוסר הבנה כללי בקשר למשחק
הריי אם הוא משתמש באליל על עצמו ומצביע עם טרזן לשארן, הוא יוצר מצב ששארן או מואנה מודחות בוודאות
במקום זה הדיח את הכלבלב הנאמן שלו בלי שום סיבה מוצדקת ופרק הבא אם ברוק זוכה בחסינות הוא מודח בוודאות, בדיוק כמו שטרזן (שזה הדבר החכם היחיד שאמר העונה) אמר לו

יאללה, עוד יומיים לגמר, מואנה תצילי אותנו מהקללה!!!!
לצפיה ב-'ולמען האמת'
ולמען האמת
23/03/2020 | 19:14
37
אני דיי חושש למואנה
במצב הכי אידיאלי בשבילה היא תצטרך שברוק תודח פרק הבא כי אם ברוק מגיעה למשימה האחרונה 90% שהיא לוקחת אותה, אלו המשימות שהיא הכי טובה בהם
ואז היא תצטרך להיות מול דיוויד ושארן שסביר שיקחו אחד את השניה לגמר
דיוויד הוא חיית חסינויות העונה (למרות שקשה לי לראות אותו עם כל הגוף שלו עומד חמש שעות על בול עץ) ושארן לעומת זכתה במשימת החסינות דיי בקלות בעונה הקודמת שלה וגם במשימת הסיבולת בתחילת האיחוד כשהדיחו את לידיה

ומואנה המשימה היחידה שזכתה בה הייתה באקסייל שהייתה משימה שקשורה בהדלקת אש (שבזה היא הוכיחה שהיא טובה אבל זה לא קשור שם)
בקיצור, היא תצטרך לעשות "קריסטי" ולהפתיע בשביל לזכות
לצפיה ב-'פרק 23 '
פרק 23
24/03/2020 | 14:06
1
46
וווהוווהווווו
ביי ברוקי, ציפיתי ממך להרבה בעונה הזאת
אבל בחרת להיות רק ברט מסמואה שיודעת לדבר קצת יותר יפה
לפחות עכשיו כשבן אדם שהודח לא יחזור וינצח הקללה הוסרה סופית

יאללה דיוויד, יאללה מואנה
כבר לא אכפת לי מי מבין שניהם
לצפיה ב-'טוב, אז לאחר צפייה'
טוב, אז לאחר צפייה
24/03/2020 | 16:54
33
דיי ברור שאם דיוויד זוכה בחסינות הבאה ומגיע לפיינל 2 לא משנה עם מי מהבנות הוא כנראה זוכה ואפילו פה אחד

הפרק הזה היה מאוד לטובתו, החל מה"צד הרגיש" שלו שפתאום נראה כשדיבר על המשפחה שלו, דרך הניצחון על ברוק במשימת החסינות שהייתה ממש צמודה
וגם הדגש עליו במועצה
מואנה לעומתו כמעט לא נראתה הפרק מה שמפחית מאוד מהסיכויים שלה
למרות שדיוויד עדיין יכול לצאת פשוט "הגיבור שהפסיד ברגע האחרון" קצת כמו שחברו לוק היה בעונה האחרונה
לצפיה ב-'אם טמטום היה מחלה סופנית '
אם טמטום היה מחלה סופנית
25/03/2020 | 00:44
32
שארן העז של העונה שכולה רק פקה פקה ואפס מעשים היתה קבורה כבר מזמן עמוק באדמה. כל מי שיעמוד מול המטומטמת הזאת בגמר ינצח אותה, וספק אם היא תקבל אפילו קול אחד לנחמה. כל המושבעים מתעבים אותה. והיה אפשר לראות את זה גם בפנדרוסה של שוני, גם של איי קיי וגם של טרזן. אני מחכה לפנדרוסה של ברוק שכמו שאמרה כשרשמה את שמה במועצת השבט שבה היא הודחה שגם הפעם אם היא תגיע לגמר שארן העז תהיה רק מקום שני, ואני מוסיף: עם 0 קולות כפי שמגיע לעז. עלק "הקייס שלי בגמר יהיה שלקחתי את דייויד השחקן הכי חזק ומסוכן העונה איתי לגמר" 
לצפיה ב-'כבר איו לי כוח לצפות בעונה הזאת חח '
כבר איו לי כוח לצפות בעונה הזאת חח
25/03/2020 | 18:00
12
32
וגם ככה לא צפיתי בחמישה הפרקים האחרונים, פשוט מחכה שדיוויד או מואנה ינצחו וזהו. אני מהמהר כרגע שדיוויד ינצח.
לצפיה ב-'אבל סאוסי אם אתה פורש זה ניצחון אוטומטי לברייר ובראל'
אבל סאוסי אם אתה פורש זה ניצחון אוטומטי לברייר ובראל
25/03/2020 | 18:32
11
36
אבל ברצינות יש לי הרגשה שפרק הגמר (שיהיה ב30.3) דווקא הולך להיות פרק טוב אם שופטים אותו בפני עצמו
גם פרק ההדחה של ברוק נחשב פרק טוב אם מפרידים אותו משאר העונה, הייתה משימת חסינות מצויינת
באופן כללי אתה יכול להינות אם תראה את הפרקים ופשוט תדלג על פרק ההדחה של אייקיי (שהיה הפרק הכי מביך ומכאיב בתולדות הישרדות מאז הפרקים של הישרדות האיים הקאריביים)

בכל מקרה אם אתה לא רואה ואם יש לך זמן אז תמשיך לסקר את דרום אפריקה
לצפיה ב-'שאלה אחת'
שאלה אחת
25/03/2020 | 19:18
5
34
העונה הזו גרועה מבחינתכם כי יש התערבויות הפקה, המתמודדים המעניינים יותר עפו מוקדם, או מה בעצם?

ויתרתי על לנסות לראות את העונה הזו ספציפית כי תקעתם ספוילרים בכותרות על מי מודח וכמה אתם מאוכזבים. אולי אחרי שעונה 40 תגמר אנסה לראות את העונות האוסטרליות, הפרקים היחידים שראיתי היו הפרקים עם ראסל כי רציתי לראות אם הוא ישנה את המשחק שלו וכמה רחוק יצליח להגיע
לצפיה ב-'כמה סיבות'
כמה סיבות
25/03/2020 | 20:37
4
41
1. עריכה גרועה מאוד בפרה מיזוג, היו מתמודדים שקבלו המון זמן מסך מול מתמודדים שהתאלמו מהם לגמריי, אחת המתמודדות שהייתה בולטת מאוד בעונה המקורית שלה קבלה וידוי רק בפרק 10

2. מוטיב ה"נקמה" - שביותר פירוט זה מתמודדים שהודחו בבליינדסייד על ידי אחרים בעונה הקודמת שלהם עכשיו קטנוניים ורוצים "לנקום" ולהדיח אותם קודם, קצת כמו ג'רי וקולבי מהאמריקאי אם את רוצה השוואהשזה נחמד אולי פרק אחד (למרות שגם זה מעייף) אבל כשיש חמש כאלו ויותר זה כבר מעייף, כל הזמן רואים פרק שמישהו מלרלר ואומר בדרמתיות את המשפט "I'VE GOT A SCORE TO SETTLE" כבר שמענו, כבר ראינו, זה לא מעניין

3. התערבות הפקה גסה עם טוויסטים שנראה שהוקרצו משום מקום לצורך עצירת פאגונגינג שהיה צפוי בתחילת האיחוד (שבמזל לא הצליח להם אבל הניסיון עצמו מגעיל)
שזה היה השיא המרגיז של העונה
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
25/03/2020 | 20:52
3
29
הזוי על המתמודדת שקיבלה וידוי רק בפרק 10, יש להם שעה וחצי לפרק ו3 פרקים בשבוע אם אני לא טועה. איך אין עריכה מאוזנת? לפחות באמריקאי אפשר לתרץ את זה שאין להם זמן להראות את כל הדינאמיקה בין המתמודדים וחייבים להשאיר פחות או יותר מה שרלוונטי להמשך

הנקודה השניה מצחיקה אותי ושמחה שהמתמודדים בעונה 40 לא חשבו בצורה דומה (אולי חוץ מסנדרה פחח). מקווה בשבילכם שלפחות יהיה גמר סביר ולא יתקעו עוד שטויות להרוס את המשחק
לצפיה ב-'בדרך כלל העריכה ממש טובה'
בדרך כלל העריכה ממש טובה
25/03/2020 | 21:12
2
25
זה כישלון ספציפי של העונה הזאת ואני מניח שזה בעיקר בגלל חוסר היכולת להתמודד עם עונת אולסטארז ויותר מדיי חשיבה על אילו מתמודדים הקהל ירצה לראות (מתוך פופולאריות קודמת) יותר שבאה על חשבון הסיפור של העונה והדינמיקה
מאמין שיש משהו במה שסאוסי אומר שעונות אולסטאר ראשונות כנראה בכל פורמט של הישרדות קצת מקרטעות

אם את רוצה לראות עונות אוסטרליות מבחינתי הדירוג
5. העונה הזאת
4. עונה שש
3. עונה שלוש
2. עונה חמש
1. עונה ארבע

השתיים הראשונות לא נחשבות כי הן לא ברשת הזאת ולא בהפקה ולא בפורמט הזה ושודרו לפני עשרים שנה כמעט, גם אוסטרליה מתאלמת מהן ומתחילה את הספירה מעונה שלוש
לצפיה ב-'עונה ארבע לגמרי צפייה חובה'
עונה ארבע לגמרי צפייה חובה
26/03/2020 | 00:07
4
לצפיה ב-'עונה ארבע לגמרי צפייה חובה'
עונה ארבע לגמרי צפייה חובה
26/03/2020 | 00:08
4
לצפיה ב-'גם לי יש שאלה סקרנית'
גם לי יש שאלה סקרנית
25/03/2020 | 20:12
1
49
מה הקטע שפרק הגמר עם 3 שחקנים בלבד? איך מורחים פרק גמר שלם עם 3 מתמודדים? מה קורה שם?
לצפיה ב-'משימת חסינות, הדחה, מועצת פיינל 2, איחוד'
משימת חסינות, הדחה, מועצת פיינל 2, איחוד
25/03/2020 | 20:28
11
לצפיה ב-'אני אנסה, באמת שמעדיף לצפות בדרום אפריקה במקום חחח'
אני אנסה, באמת שמעדיף לצפות בדרום אפריקה במקום חחח
25/03/2020 | 21:59
8
לצפיה ב-' אין על קינג דיוויד'
אין על קינג דיוויד
26/03/2020 | 09:09
1
13
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 19:03
6
לצפיה ב-'הישרדות הרומנית: פרק 40 '
הישרדות הרומנית: פרק 40
25/03/2020 | 12:29
66
לראשונה אמש מנחה התוכנית סיפר למתמודדים משני השבטים בהודעה דרמתית על המצב בעולם שהשתנה לחלוטין עקב המגפה העולמית של הקורונה קוביד-19 שפגע בכל העולם וגם ברומניה (המדורגת במקום ה 34 בעולם בטבלת ארגון הבריאות העולמית) ושהם תוכנית הריאליטי היחידה בעולם שלא בוטלה ועדיין מצולמת ומשודרת בו זמנית, בגלל שהמקום שבו הם נמצאים (הרפובליקה הדומיניקנית) היא אחת המקומות בעולם שעדיין אין בהם אפילו מקרה אחד של קורונה קוביד-19 ולכן היא הרבה יותר בטוחה מרומניה, שהטיסות אליה הוקפאו עקב המגפה המשתוללת גם בה והמודחים נאלצים להישאר במלון עד שיוכלו להטיס אותם בבטחה בחזרה לרומניה מבלי שיידבקו ויחלו, שם יוכלו להיכנס לבידוד בבתיהם או ביחד עם משפחותיהם. ההודעה הדרמטית של מנחה התוכנית דן נאמרה להם רגע לפני מועצת ההדחה האחרונה שבה הוחלט על פי הצופים מי יהיה המודח או המודחת משבט המפורסמים שהפסיד השבוע בשני משימות ההדחה ונאלץ להעמיד שני מתמודדים מאצלו להדחה שהצופים יחליטו מי מהם יודח. ובגלל שהפרק הסתיים עם ההדחה עצמה, נמנע מהצופים לראות ולשמוע את תגובותיהם של המתמודדים משני השבטים, ונצטרך להמתין עד לפרק הבא בשבת בערב כדי לראות ולשמוע את תגובותיהם. מה שכן ראו על הפנים של כולם את השוק והפחד, למרות שהרגיעו אותם ואמרו להם שבינתיים כל בני משפחותיהם בסדר ואף אחד מהם לא נדבק או חולה בקוביד-19, וגם שלמרות שברפובליקה הדומיניקנית איפה שהם נמצאים (ליד סן דומינגו שההפקה גם נתנה לשני השבטים פרס להסתובב ולאכול בה במסגרת משימות פרס שכל שבט זכה בו שבוע שעבר) אין אפילו מקרה אחד של הדבקה, ההפקה דאגה שגם אם יהיה המתמודדים יהיו מוגנים וכל המתקנים והמזון שהם מקבלים יהיו נקיים וסטריליים ככל האפשר. והתוכנית תימשך עד הסוף שיישאר רק שורד אחד אחרון, או עד שחלילה יוחלט לבטלה, אם וכאשר המצב העולמי יידרדר וייאלץ זאת למען בטחונם האישי. 

אני מאוד מקווה שלמרות המגפה העולמית הישרדות הרומנית שבעיניי לפחות זו גרסת ההישרדות הטובה, המותחת והמעניינת ביותר שראיתי עד היום, לא תבוטל ותימשך עד הגמר ועד השורד האחרון או השורדת האחרונה. כי אחרי כל כך הרבה פרקים שהצופים נקשרו חזק מאוד לכל המתמודדים, ובעיקר לטובים יותר שביניהם שהתוכנית תבוטל. והאמת שגם למען בטחונם האישי עדיף להם נכון לכרגע להישאר על האי ולא לטוס חזרה לרומניה הנגועה בנגיף הקטלני (794 נדבקים, 13 מתים), והמסוגרת עקב הכללים והתקנות החדשים של בידוד וריחוק חברתי שנכנסו לתוקף גם בה כמו בשאר מדינות אירופה, ובעיקר איטליה המדינה הנגועה ביותר ביבשת שהמגפה העולמית הכתה בה הכי חזק והפילה עד היום הכי הכי קורבנות בנפש. 

דקה 11:40 שבה המנחה התוכנית דן קרוצ'רו מודיע לשני השבטים במועצת ההדחה האחרונה של הישרדות הרומנית את ההודעה הדרמתית על המגפה העולמית השתוללת ומתפשטת של הקורונה קוביד-19 שפגעה גם ברומניה, אך לא הגיעה עדיין לרפובליקה הדומיניקנית שבה הם נמצאים, ושהיא אחד המקומות הכי בטוחים בעולם נכון לכרגע.

לצפיה ב-' פינת ההימורים - פרק 7 '
פינת ההימורים - פרק 7
22/03/2020 | 11:55
24
43
מאירועי הפרק הקודם
22/03/2020 | 11:56
35
1.מי יאמר את שם הפרק "Quick on the Draw"? (15 נק')ג'רמי
2.מי יקבל הכי הרבה וידוים הפרק לא כולל אי ההכחדה? (25 נק')דניס
3.מי יקבל הכי פחות וידוים הפרק לא כולל אי ההכחדה? (25 נק')יול, סופי ושרה
4.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה, מי ימצא אותו? (15 נק')טייסון
5.במידה ויישלח יתרון למישהו במשחק, מי זה יהיה? (20 נק')פארווטי
6.איזה שבט ינצח במשימת החסינות? (25 נק')יארה
7.האם יהיה שימוש ביתרון שהוא לא אליל חסינות? (10 נק')לא
8.תנו שמות של 2 מתמודדים שיקבלו קולות נגדם (15 נק' לכל אחד)פארווטי, וונדל, סנדרה, דניס
9.האם יהיה שימוש באליל חסינות? (10 נק')כן
10.מי יהיו 2 המודחים בפרק? (35 נק' לכל שם נכון)פארווטי וסנדרה
11.בחרו 2 מתמודדים שיקבלו את המטבע מהמודחים? (15 נק' לכל שם נכון)מישל ויול
לצפיה ב-' מצב הנקודות '
מצב הנקודות
22/03/2020 | 12:01
59
1. ברייר - 550 נק'
2. בר - 505 נק'
3.ספיר - 480 נק'
4.סקנדי - 475 נק'
5.סאוסי - 455 נק'
6.אורישקי - 440 נק'
7.סטילהוק - 420 נק' מצטיין הפרק (195 נק'!!!)
8.שוהם - 405 נק'
9.נדי - 395 נק'
10.יונתן - 305 נק'
11.סיבה להכל - 275 נק'
12.אורי - 180 נק'

אז הפרק אני וספיר בעלייה גדולה (עם ניקוד גבוה בפער מכולם מלבד סטילהוק) , סטילהוק בזינוג מרשים לאט לאט עולה לצמרת, יונתן עם עוד ירידה משמעותית וגם נדי ירד לתחתית.

לצפיה ב-' השאלות להפעם '
השאלות להפעם
22/03/2020 | 12:05
21
69
1.מי יאמר את שם הפרק "We're in the Majors" ? (15 נק')
2.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק')
3.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק')
4.מי יקבל הכי הרבה וידוים ממתמודדי אי ההכחדה? (20 נק')
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה, מי ימצא אותו? (15 נק')
6.במידה ויישלח יתרון למישהו במשחק, מי זה יהיה? (20 נק')
7.מה יהיה היתרון? (20 נק')
8.האם יימצא אליל חסינות הפרק, ואם כן - מי ימצא אותו? (10 נק' לתשובה נכונה + 15 נק' למתמודד נכון)
9.איזה שבט יפסיד במשימת החסינות? (25 נק')
10.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם (15 נק' לכל אחד)
11.האם יהיה שימוש באליל חסינות? (10 נק')
12.מי יהיה המודח בפרק? (35 נק')
13.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק')

אין שאלות בונוס להפעם.
לצפיה ב-'לא מוותר !!! '
לא מוותר !!!
22/03/2020 | 20:10
1
70
הכל פתוח !

1.מי יאמר את שם הפרק "We're in the Majors" ? (15 נק') ניק
2.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק') מישל
3.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') קים
4.מי יקבל הכי הרבה וידוים ממתמודדי אי ההכחדה? (20 נק') סנדרה
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה, מי ימצא אותו? (15 נק') רוב
6.במידה ויישלח יתרון למישהו במשחק, מי זה יהיה? (20 נק') מישל
7.מה יהיה היתרון? (20 נק') מתישהו ינסו להחזיר את הביטול אליל חח ;) אבל נהמר דווקא על לגסי (וצריך לתת עליו 2 מטבעות)
8.האם יימצא אליל חסינות הפרק, ואם כן - מי ימצא אותו? (10 נק' לתשובה נכונה + 15 נק' למתמודד נכון) לא יימצא , אבל אני רוצה כן אופציה לזכות בנקודות שבמידה וכן - ניק
9.איזה שבט יפסיד במשימת החסינות? (25 נק') יארה
10.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם (15 נק' לכל אחד)
בן, מישל
11.האם יהיה שימוש באליל חסינות? (10 נק') לא
12.מי יהיה המודח בפרק? (35 נק') יול :(
13.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק') סופי
לצפיה ב-' תוספת '
תוספת
24/03/2020 | 18:04
21
דקאל לוקחים את הפרס
לצפיה ב-' '
22/03/2020 | 20:33
1
65
1.מי יאמר את שם הפרק "We're in the Majors" ? (15 נק') אמממממממממממממממ וונדל
2.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק')
אוף זה קשה כל השיט הזהההההההה. אני אפתיע ואלך על מישל! 
3.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק')
קים
4.מי יקבל הכי הרבה וידוים ממתמודדי אי ההכחדה? (20 נק')
רוב
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה, מי ימצא אותו? (15 נק')
רוב
6.במידה ויישלח יתרון למישהו במשחק, מי זה יהיה? (20 נק')
למישל
7.מה יהיה היתרון? (20 נק')
אליל חסינות
8.האם יימצא אליל חסינות הפרק, ואם כן - מי ימצא אותו? (10 נק' לתשובה נכונה + 15 נק' למתמודד נכון)
לא יימצא (לא כולל כמובן אם יתנו משהו כזה)
9.איזה שבט יפסיד במשימת החסינות? (25 נק') הכחולים
10.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם (15 נק' לכל אחד) אעשה כאן אסטרטגיה קלה - בן,אדם
11.האם יהיה שימוש באליל חסינות? (10 נק') כן
12.מי יהיה המודח בפרק? (35 נק') יול!
13.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק') סופי?
לצפיה ב-'משלים '
משלים
24/03/2020 | 20:22
21
נלך על דקאל שיזכו בפרס
לצפיה ב-''
22/03/2020 | 20:42
58
1. מי יאמר את שם הפרק - וונדל
2.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי הרבה וידוים הפרק? - וונדל
3.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי פחות וידוים הפרק? - ניק
4.מי יקבל הכי הרבה וידוים ממתמודדי אי ההכחדה? - פארווטי
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה, מי ימצא אותו? - רוב
6.במידה ויישלח יתרון למישהו במשחק, מי זה יהיה? - שיהיה מישל
7.מה יהיה היתרון? - קול כפול
8.האם יימצא אליל חסינות הפרק, ואם כן - מי ימצא אותו? - לא
9.איזה שבט יפסיד במשימת החסינות? - סלה
10.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם - וונדל ומישל
11.האם יהיה שימוש באליל חסינות? - לא
12.מי יהיה המודח בפרק? וונדל
13.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? - יול
לצפיה ב-''
22/03/2020 | 23:16
1
55
1.מי יאמר את שם הפרק "We're in the Majors" ? (15 נק') טוני
2.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק') ג'רמי
3.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') קים
4.מי יקבל הכי הרבה וידוים ממתמודדי אי ההכחדה? (20 נק') רוב
7.מה יהיה היתרון? (20 נק') קול נוסף
8.האם יימצא אליל חסינות הפרק, ואם כן - מי ימצא אותו? (10 נק' לתשובה נכונה + 15 נק' למתמודד נכון) יימצא, טוני
9.איזה שבט יפסיד במשימת החסינות? (25 נק') דאקל
10.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם (15 נק' לכל אחד) טוני וג'רמי
11.האם יהיה שימוש באליל חסינות? (10 נק') כן
12.מי יהיה המודח בפרק? (35 נק') ג'רמי
13.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק') דניס
לצפיה ב-'והשאלה הנוספת-'
והשאלה הנוספת-
24/03/2020 | 15:27
23
השבט הכחול יזכה במשימת הפרס.
לצפיה ב-'אולי הפעם.. '
אולי הפעם..
23/03/2020 | 12:32
57
1.מי יאמר את שם הפרק "We're in the Majors" ? (15 נק') מישל
3.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') סופי
6.במידה ויישלח יתרון למישהו במשחק, מי זה יהיה? (20 נק') דניס
7.מה יהיה היתרון? (20 נק') רמז לאליל חסינות
8.האם יימצא אליל חסינות הפרק, ואם כן - מי ימצא אותו? (10 נק' לתשובה נכונה + 15 נק' למתמודד נכון) - כן, דניס
10.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם (15 נק' לכל אחד) - בן, וונדל
12.מי יהיה המודח בפרק? (35 נק') יולללל
13.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק') ניק
לצפיה ב-''
24/03/2020 | 13:37
1
47
כשקלטתי שלא תהיה ברית טוני-פארב-קים... יול מרסק חלומות

2.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק') מישל...
3.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') בן
4.מי יקבל הכי הרבה וידוים ממתמודדי אי ההכחדה? (20 נק') פארווטי? :(
7.מה יהיה היתרון? (20 נק') אליל, שיהיה טראגי אחרי המבטל המיותר מהפרק הקודם
8.האם יימצא אליל חסינות הפרק, ואם כן - מי ימצא אותו? (10 נק' לתשובה נכונה + 15 נק' למתמודד נכון) לא, וונדל
9.איזה שבט יפסיד במשימת החסינות? (25 נק') סלה
10.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם (15 נק' לכל אחד) יול, טוני
11.האם יהיה שימוש באליל חסינות? (10 נק') ממממ. לא
12.מי יהיה המודח בפרק? (35 נק') הגיוני לכתוב יול אבל דיי שהשיט הזה יגמר - וונדל!!
13.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק') יול
לצפיה ב-'שינוי '
שינוי
25/03/2020 | 19:23
15
שאלה 10: יול, מישל

פתאום דקאל הולכים למועצה פחחח
לצפיה ב-'שימו לב כל המהמרים!!'
שימו לב כל המהמרים!!
24/03/2020 | 14:02
3
52
מסתבר שיש גם משימת פרס, אז במידה וישדרו אותה אשמח אם תענו גם על השאלה הזו:

מי השבט שיזכה במשימת הפרס? (25 נק')
לצפיה ב-'משלים '
משלים
24/03/2020 | 15:15
39
השבט הירוק ייקח את משימת הפרס
לצפיה ב-''
24/03/2020 | 15:46
34
דקאל
לצפיה ב-'משלים '
משלים
25/03/2020 | 17:55
16
דקאל
לצפיה ב-''
24/03/2020 | 20:11
2
46
1.מי יאמר את שם הפרק "We're in the Majors" ? (15 נק') ג'רמי
2.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק') יול
3.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') בן
7.מה יהיה היתרון? (20 נק') קול כפול
8.האם יימצא אליל חסינות הפרק, ואם כן - מי ימצא אותו? (10 נק' לתשובה נכונה + 15 נק' למתמודד נכון) לא, אם כן אז ג'רמי
9.איזה שבט יפסיד במשימת החסינות? (25 נק') - סלה
10.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם (15 נק' לכל אחד) - יול ומישל
12.מי יהיה המודח בפרק? (35 נק') וונדל
13.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק') ניק
לצפיה ב-'מה עם השאלה שהוספתי'
מה עם השאלה שהוספתי
24/03/2020 | 22:06
1
18
על משימת הפרס?
לצפיה ב-''
24/03/2020 | 23:35
23
דקאל
לצפיה ב-'מהמר '
מהמר
24/03/2020 | 22:57
50
1.מי יאמר את שם הפרק "We're In The Majors" ? (15 נק') טוני
3.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') אדם
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה, מי ימצא אותו? (15 נק') פארווטי
7.מה יהיה היתרון? (20 נק') אליל חסינות
8.האם יימצא אליל חסינות הפרק, ואם כן - מי ימצא אותו? (10 נק' לתשובה נכונה + 15 נק' למתמודד נכון) כן, וונדל
9.איזה שבט יפסיד במשימת החסינות? (25 נק') סלה
10.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם (15 נק' לכל אחד) מאחר ורק שבט אחד יילך למועצת שבט הגיוני שיהיה רק מתמודד אחד שיקבל קול מלבד המודח, אך מכיוון שאפשר 2 אז מישל ויול
14. מי השבט שיזכה במשימת הפרס? (25 נק') דקאל

לצפיה ב-''
25/03/2020 | 08:43
43
1.מי יאמר את שם הפרק "We're in the Majors" ? (15 נק')ניק
2.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק')מישל
3.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק')קים
4.מי יקבל הכי הרבה וידוים ממתמודדי אי ההכחדה? (20 נק')רוב
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה, מי ימצא אותו? (15 נק')טייסון
6.במידה ויישלח יתרון למישהו במשחק, מי זה יהיה? (20 נק')מישל
7.מה יהיה היתרון? (20 נק')אליל חסינות זמני
8.האם יימצא אליל חסינות הפרק, ואם כן - מי ימצא אותו? (10 נק' לתשובה נכונה + 15 נק' למתמודד נכון)לא, מישל
9.איזה שבט יפסיד במשימת החסינות? (25 נק')סלה
10.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם (15 נק' לכל אחד)מישל, בן
11.האם יהיה שימוש באליל חסינות? (10 נק')כן
12.מי יהיה המודח בפרק? (35 נק')וונדל
13.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק')שרה
 14.מי השבט שיזכה במשימת הפרס? (25 נק')יארה
לצפיה ב-''
25/03/2020 | 21:42
33
1.מי יאמר את שם הפרק "We're in the Majors" ? (15 נק') ניק
2.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק') וונדל
3.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') שרה
4.מי יקבל הכי הרבה וידוים ממתמודדי אי ההכחדה? (20 נק') איתן
5.במידה ויימצא יתרון באי ההכחדה, מי ימצא אותו? (15 נק') איתן
6.במידה ויישלח יתרון למישהו במשחק, מי זה יהיה? (20 נק') אדם
7.מה יהיה היתרון? (20 נק') אליל זמני פרובבלי
8.האם יימצא אליל חסינות הפרק, ואם כן - מי ימצא אותו? (10 נק' לתשובה נכונה + 15 נק' למתמודד נכון) כן, מישל
10.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם (15 נק' לכל אחד) מישל, יול
14. איזה שבט יזכה בפרס? (25 נק') הירוקים
לצפיה ב-'עלא בחתי '
עלא בחתי
26/03/2020 | 00:37
31
2.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי הרבה וידוים הפרק? (25 נק') טוני
3.מי מהמתמודדים שלא הודחו יקבל הכי פחות וידוים הפרק? (25 נק') שרה
מי השבט שיזכה במשימת הפרס? (25 נק') הכחולים
7.מה יהיה היתרון? (20 נק') אליל
8.האם יימצא אליל חסינות הפרק, ואם כן - מי ימצא אותו? (10 נק' לתשובה נכונה + 15 נק' למתמודד נכון) כן גרמי
9.איזה שבט יפסיד במשימת החסינות? (25 נק') דקאל
10.תנו שמות של 2 מתמודדים מלבד המודח שיקבלו קולות נגדם (15 נק' לכל אחד) טוני וונדל
12.מי יהיה המודח בפרק? (35 נק') ג'רמי
13.מי המתמודד שיקבל מטבע מהמודח? (15 נק') מישל

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו