לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
82108,210 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה37 של הישרדות האמריקאי - דוד נגד גוליית.
החל מה20.2 תשודר העונה ה38 של הישרדות האמריקאי - פסגת המוכחדים.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה37 של הישרדות האמריקאי - דוד נגד גוליית.
החל מה20.2 תשודר העונה ה38 של הישרדות האמריקאי - פסגת המוכחדים.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות 5 - תאילנד'
הישרדות 5 - תאילנד
29/11/2018 | 23:50
12
39
סוף סוף הגענו לעונה שכולנו חיכינו לה

כמה מילים על העונה: לא תאמינו אבל ראיתי את העונה שוב בשבוע שעבר, ופחות סבלתי ממה שחשבתי (ובהודעה הבאה אפרט יותר על כל פרק ופרק, למי שמעוניין לקרוא).
כנראה שצפייה חוזרת ממש משנה את נקודת המבט בעיקר לגבי דברים/מתמודדים שלא אהבת, ופתאום כשאתה יודע את הסוף אתה יותר שווה נפש לגבי אותם דברים/מתמודדים (לפחות אצלי זה ככה חחח). בכל אופן, באמת בעיני רבים זו אחת העונות הגרועות של הישרדות, אבל מעניין לדעת ממה זה נובע. אני חושב שערבוב בזמן נכון יכל אולי קצת להרים את העונה...

מי זכה בעונה? בראיין.

למי הכי הגיע לזכות? אין ספק שמבחינה אסטרטגית בראיין לקח את כולם בהליכה. מה שכן, פתאום הבנתי את המשחק החברתי החזק של קליי (בעיקר כלפי שבט המיעוט) שכמעט גם הביא לו את הניצחון.

את מי הכי אהבתי? בצפייה ראשונה אהבתי את ג'ייק, קן, פני וארין וממש התבאסתי שהם הודחו אחד אחרי השני.
מהשבט השני העדפתי שבראיין יזכה, בעיקר שאז קליי היה אחד המתמודדים שממש לא סבלתי.
בצפייה שנייה, לא היו שינויים גדולים מבחינתי, למרות שכמו שציינתי מקודם,
הייתי יותר שווה נפש לגבי המתמודדים וההתנהלות בעונה.
יחד עם זאת, את הלן ממש אהבתי בצפייה חוזרת- היא קורעת!! ובאסה שג'יין די הרסה לה את המשחק...
אגב, ממש חבל על טניה שהודחה כ"כ מוקדם, היה לה פוטנציאל לדעתי...

אני יודע שזה בטח יהיה קשה, אבל אתם מוזמנים לכתוב את דעותיכם על העונה
לצפיה ב-'דעתי על העונה קצת יותר בהרחבה-'
דעתי על העונה קצת יותר בהרחבה-
30/11/2018 | 00:12
1
30
פרק 1-
- הצחיק אותי כמה ג'ף רציני בהתחלה
- כשהמתמודדים מציגים את עצמם, קן מקבל מחיאות כפיים שהוא מספר שהוא שוטר.
- ג'ייק וג'ן המבוגרים בחבורה, בוחרים את שני השבטים, וג'ייק מעדיף לבחור את החזקים.
- טניה מתייבשת ונהיית חולה
- מראים מלא את גנדיה וטד.
- השבט של ג'ן זוכה למחסה טוב יותר (מערה), ואילו של ג'ייק זוכה במים קרובים (תכלס עדיף).
- מצחיק שג'ייק כמו אבא לשבעה ילדים בכיתה טיפולית
- אין בפרק בריתות (ואגב לאורך העונה זה משהו שלפחות מראים ממש מעט- חבל!!!).
- בחסינות, השבט של ג'ן מובילים, אבל אז גנדיה נתקעת בפאזל, והצעירים זוכים!
במועצת השבט, ג'ון הוא המודח הראשון. שוב רואים כמה משחק חברתי חשוב יותר ממשחק פיזי הרבה מהפעמים...

פרק 2-
- הלן ממש מצחיקה!!
- ג'אד וסטפני לא ממש תורמים לשבט בחיי המחנה, ורוב מצטרף אליהם.
- גם במשימת הפרס וגם בחסינות אחרי מאבק צמוד הצעירים זוכים שוב.
- הפעם הראו הרבה את הלן וקליי.
- טניה מודחת (מעניין מה היה קורה אם לא הייתה חולה).

פרק 3-
- הסיפור בין גנדיה לטד מתחיל להתגלגל, ולדעתי ראו שטד התנצל ממש, ולא ברור למה פתאום גנדיה החליטה לפוצץ את הכול (בטח אם זה היה קורה היום עם כל ה-METOO
זה היה עושה מלא רעש)...
- מתחילים להבין חלק מהמשחק האסטרטגי של בראיין.
- רוב מככב הפרק.
- לצעירים לא אכפת להפסיד, כי הם רוצים להדיח את ג'אד, וזה אכן מה שקורה בסוף
(לדעתי, אם כבר היה עדיף להם להדיח קודם את סטפני).

פרק 4-
- הצעירים חוזרים לזכות גם בפרס (בננות ותרנגולות) וגם בחסינות!
- גנדיה מנסה לאחד את הבנות נגד קליי, אבל הלן מעדיפה ללכת עם הבנים וגנדיה מודחת (אגב יפה שג'ן עד כה בכלל לא על הרדאר של אף אחד).

פרק 5-
- טד ובראיין סוגרים דיל עד לגמר (סוף סוף קצת בריתות ואסטרטגיה!!).
- לפני אתגר הפרס (מכירה פומבית!) ג'ף מציע למי שרוצה להחליף שבט (לא זכרתי את זה בכלל!!!). אך אחד לא רוצה, וחבל שלא היה איזשהו ערבוב בעונה הזאת...
- בחסינות המתמודדים צריכים למיין דגים- WTF?! ולא הבנתי למה החליטו שדווקא קן יישב בצד באתגר כזה... המבוגרים זוכים בחסינות!
סטפני מתבאסת שלא עברה שבט, והיא גם המודחת.

פרק 6-
- רוב וקן רבים על הבננות (נשמע לכם מוכר?).
- רוב מככב באתגר הפרס ובזכותו הצעירים זוכים.
- המבוגרים זוכים שוב בחסינות. רוב נפתח לחברי השבט, אבל הוא עדיין מודח פה אחד.
מעניין מה היה קורה אם היו מדיחים את שיאן...

פרק 7-
- נראה שאצל הצעירים נוצר מצב שקן ושיאן VS פני וארין.
- ג'ף מפגיש בין השבטים ואומר להם שהם יחיו ביחד, וכולם טועים לחשוב שהמיזוג הגיע.
שיאן מספרת לקליי הכול, ושוקלת לעבור צד.
מצטער אבל אני ממש לא מבין את ההיגיון בזה, בייחוד כשהיא קרובה לקן וג'ייק...
בחסינות ג'ף מבהיר לכולם שהמיזוג עוד לא הגיע והצעירים מפסידים, וכמובן ששיאן מודחת.
לצפיה ב-'המשך-'
המשך-
30/11/2018 | 00:35
19
פרק 8-
- פני מנסה להתקרב למבוגרים.
- קן מתעצבן שמשתינים בכניסה למערה
- הקוף ממשיך לאכול להם את האוכל במחנה
- המבוגרים זוכים שוב בחסינות (למה אין אתגר פרס?!) בזכות בריאן.
תכלס באסה, ממש אהבתי את הרביעייה של ג'ייק-קן-פני-ארין.
ארין מודחת והופכת למושבעת הראשונה, ותכלס מעניין למה. גם מוזר שפני לא כפתה תיקו או משהו...

פרק 9-
- ג'ף מראה לשורדים WAIT FOR IT.. קלטות וידאו (!!!) שהמשפחות שלחו להם.
- סוף סוף מגיע המיזוג!
- בראיין זוכה באתגר הפרס וג'ף מראה לכולם את קלטת הוידאו שאשתו שלחה לו,
וכולם מגלים שלא חסר לו כסף.
- בחסינות, קן וקליי ראש בראש, וקליי מפתיע וזוכה בחסינות!
- חברי המיעוט מנסים למצוא סדקים בברית הרוב, ומגלים שטד בתחתית, ולא הבנתי למה הם כיוונו נגד בראיין ובסוף עוד הצביעו לטד
כמובן שהרוב נשארים מאוחדים, וקן מודח.

פרק 13 (את הפרקים שחסרים לא הצלחתי למצוא. אחד מהם היה סיכום של העונה עד כה)-
- לא אהבתי שבראיין ממש משתחצן ומתגאה.
- טד מבין שהוא ובראיין כבר לא בברית, והוא פונה להלן שידיחו את קליי ביחד עם ג'ן.
- אתגר המכונית מגיע (היה קטע קורע שג'ף אומר להם בתחילת האתגר שהם עומדים על האותיות הראשונות, ואף אחד לא קלט).
בראיין לא מאיית נכון את המילה, וטד זוכה! והוא בוחר בהלן שתצטרף אליו לפרס.
בראיין זוכה בחסינות. הלן מנסה לשכנע את ג'ן להדיח את קליי, אבל ג'ן לא זורמת איתה,
וטד מודח פה אחד.

פרק הגמר-
בריאן שוב זוכה בחסינות! הלן מנסה בהתחלה לשכנע את ג'ן לכפות תיקו, אבל בסוף כולם מדיחים את הלן
בריאן זוכה גם בחסינות האחרונה ובוחר להדיח את ג'ן ולקחת את קליי לגמר.
במועצה האחרונה, קליי פותח בנאום טוב, ובריאן פחות (יש בו משהו שקשה יותר להתחבר אליו לפי דעתי).
ארין שואלת שאלה קלאסית ושני הפיינליסטים עונים טוב.
קן ניסה להתעמת עם בריאן, והצטדק מול קליי.
פני בחנה מי באמת הכיר אותה, וכמובן שבריאן ממש לא, וקליי כן (חכם מצידו שניסה באמת להתחבר ולהכיר את חברי המיעוט).
קליי קצת נכנס בג'ייק, ולדעתי פה הוא עשה טעות. הפעם בריאן עונה יותר בחוכמה.
טד נכנס בשני הפיינליסטים, וטען שקליי גזען (די ברור שהוא בא בכוונה להצביע לבריאן לא משנה מה).
ג'ן ניסתה לברר מי תרם יותר לחיי המחנה- נו באמת...
הלן הייתה עצבנית כמובן (יותר על בריאן). חבל שקליי לא ניסה לפחות להתאמץ לרצות אותה. בריאן ענה לה טוב.
ג'ף מקריא את הקולות "עלק" על האי ובריאן זוכה!! תודה לאל.
כאמור ברור שהוא היה אסטרטג מצוין, אבל לקה בחסר בקטע החברתי, שהיה נקודת החוזקה אצל קליי.
המזל של בריאן שקליי די "ויתר" על חלק מהקולות של המושבעים,
ותכלס אם הוא היה יותר נלחם יש מצב שהוא עוד היה זוכה...

לצפיה ב-'זה קאסט מאוד מאוד חלש אסטרטגית '
זה קאסט מאוד מאוד חלש אסטרטגית
30/11/2018 | 00:50
2
26
ולכן בדיעבד קשה לשפוט עד כמה בריאן באמת שחקן טוב... יש קטע ששודר אאל"ט בפרק לקט, שבו הוא לא זוכר את השם של שי-אן! 

ממש רציתי שתהיה עונה טובה באסיה, המשימות היו מגניבות (למרות שהיו הרבה יותר מדי פאזלים בלי מימד פיזי כמעט בכלל - ובדיוק בגלל זה צ'ואי גאן בסופו של דבר הובילו) והפרסים נראו כיפיים. למזלי, חמש שנים לאחר מכן הייתה הישרדות סין.
לצפיה ב-'אה, וכמובן '
אה, וכמובן
30/11/2018 | 16:29
26
איך אפשר בלי לדבר על המיזוג המזויף? איכשהו יצא שאת רוב העונות הגרועות ההפקה רצחה במו ידיה עם טוויסטים כושלים.
לצפיה ב-'הקטע שאתה מדבר עליו עם בריאן ושי-אן'
הקטע שאתה מדבר עליו עם בריאן ושי-אן
01/12/2018 | 07:25
15
לצפיה ב-'לא זוכר יותר מדיי מהעונה הזאת'
לא זוכר יותר מדיי מהעונה הזאת
30/11/2018 | 00:54
1
27
אולי כי איבדתי עניין בערך מאחרי ההדחה של שי-אן, ואני זוכר ממש במעורפל את  המשך התגלגלות העניינים. 
אם אני לא טועה, עד המיזוג הפרקים לא היו משעממים במיוחד. הכל הידרדר למחוזות הפאגונגינג ברגע שהמיזוג המזוייף דפק לשי-אן את המשחק ושאר חברי סוק-ג'אי הודחו אחד אחרי השני. 
הבעיה המרכזית עם העונה הזאת, חוץ מכמה צפוייה היא נהייתה, היא הקאסט. היתה אווירה לא טובה בין המשתתפים. אנרגיה גרועה במיוחד שגרמה לאנשים להיות ממש רעים ואנטיפתיים אחד כלפי השני וזה משהו שממש מרגישים בערך מהפרק הראשון. כאילו המתמודדים בעונה הזאת באו לשם במטרה לשנוא ולכעוס וזה ממש לא משהו שמישהו ירצה לצפות בו.
בנוסף - בראין הוא גרסא יהירה יותר של האץ', כזאת שמנופחת מחשיבות עצמית אך נעדרת כל הומור וקלילות שהראשון ניחן בהן. הגיע לו לנצח מכיוון שהוא היחיד שאשכרה שיחק את המשחק, ולא בא לשם כדיי למלא מקום של גרגר חול. 
לצפיה ב-'בדיוק מה שאמרת על הכל בערך'
בדיוק מה שאמרת על הכל בערך
30/11/2018 | 09:28
29
כמובן שהכי אהבתי את שי אן למרות שהיא שיחקה כושל וסתם שרפה את עצמה במשחק, גם אם המיזוג דפק אותה - אבל היא לא הייתה מנצחת אם הייתה בוגדת בשבט שלה. גפ הלן הייתה די מלכה.
בתכלס בריאן שחקן מעולה ששיחק כמו רובוט אבל הוא שיחק בעונה של כבשים, וכמעט הפסיד לאחד המתמודדים הכי מגעילים שאי פעם שיחקו! זה רק מראה כמה המשחק החברתי שלו היה לא מוצלח... הוא גם נשמע בן אדם די דוחה.
מה שכן חבל שהוא לא חזר שוב, הייתי מוכן גם לראו תשוב את שי-אן (אומרים שהציעו לה להיבחן לHVV אבל היא הייתה בהריון בזמן הזה)
לצפיה ב-'עונה גרועה עם מיזג מזוייף שהביא להדחה לא מוצדקת ולזוכה מעצבן'
עונה גרועה עם מיזג מזוייף שהביא להדחה לא מוצדקת ולזוכה מעצבן
30/11/2018 | 07:17
10
לצפיה ב-''
01/12/2018 | 00:02
23
אחת מהעונות הכי גרועות אי פעם, אם לא הכי גרועה. כל מה שקרה בין גדניה לטד היה ממש לא נוח לצפייה. מעבר לזה, העונה הייתה משעממת פחד. המיזוג המזויף המעצבן הזה די הרס לשי-אן את הסיכויים לנצח, למרות שאני מסכים שהיא לא הייתה שחקנית העשור, אבל העונה יכלה להיות הרבה יותר מעניינת עם היא הייתה מגיעה לאיחוד. אבל כמובן שלא ובאיחוד כל סוק ג'אי מודחים אחד אחרי השני. וזה די חבל כי די אהבתי את כל מי שהגיע לאיחוד. כן אפילו את קן, אני חושב שבמשחק עצמו הוא שיחק יחסית טוב (ממה שאני זוכר). ג'ייק ופני די מתמודדים אנדרייטד. הלן בכלל שיחקה מאוד טוב ואני באמת לא חושב שבריאן יכל לנצח לולא הלן. ג'ן פשוט הייתה נחמדה, כיף לראות אנשים כמותה בטלוויזיה. 

בריאן שחקן אסטרטגי טוב עם משחק חברתי ששואף לאפס. האמריקאים בכלל עפים עליו וקוראים לו בין המנצחים הטובים אי פעם. ועוד דיברתי על זה עם אנשים ברדיט, אני לא יכול לקרוא לו כך בגלל שהוא כמעט הפסיד לקליי!!! הוא גם לא טרח בדיוק ליצור קשרים חברתיים עם הצד השני.

ואיך אף אחד עד עתה לא הזכיר את מה שקרה במשימת חסינות בין רובב לקליי? 
לצפיה ב-'מגיב באיחור'
מגיב באיחור
03/12/2018 | 17:18
2
19
העונה הזאת היא הראשונה שראיתי מאוחר כי לקח זמן עד ששודרה בארץ (וגם אז רק ביס) ולא הייתי אז בקיא בהורדות
כן עקבתי אחרי האתר של הישרדות באינטרנט

שני השבטים היו גרועים מסיבות שונות
צ'ואי גאן היו הזקנים שהתלוננו הרבה ולא היה להם ממש כח אחד לשני ולמשחק (גם לצעירים מביניהם)
ואילו סוק ג'אי היו תינוקות אינפנטילים שעסוקים באכלו לי שתו לי ומי מקובל ומי פחות
מבין שני השבטים הגרועים בהחלט העדפתי את צ'ואי גאן

בראיין היה שחקן ממש טוב אבל דיי בלתי נראה, כנראה גם קשור לזה שג'ף וההפקה לא ממש אהבו אותו ומחקו כל זכר שלו
קליי קיבל אובר שנאה לפי דעתי, נכון הוא שמרן ובן אדם לא ממש נחמד אבל חוץ מהקאנטרי מאמא אני לא ממש זוכר התבטאויות גזעניות שלו בעונה הזאת
פרנק ורודי היו מהטייפ קאסט שלו והם לא קבלו כלכך הרבה שנאה

לקן התחשק לי לתת אגרוף בנאום ג'ורי שלו ("היי, אתה אומר שאי אפשר לשחק את המשחק בלי לשקר אני הוכחה שזה לא..הה הה הה") כן דימוויט, אתה הבאת למפלה של כל השבט שלך הם היו מעדיפים שהיית משקר להם
עד היום הוא אחד הצדקנים השנואים עליי
ולא הבנתי מה עושה במושבעים אחת בשם ארין שאף פעם לא הייתה בעונה
לצפיה ב-'וואי שכחתי שהוא אמר את זה '
וואי שכחתי שהוא אמר את זה
03/12/2018 | 21:31
24
בריאן היה צריך להגיד לו "כן, בגלל זה אתה על הספסל ואני בגמר".

כמובן שהשקר הוא לא מהות המשחק וצריך להבדיל בין האמצעי לבין המטרה - רוב מי שמתלכלך כדי להתלכלך הוא שחקן גרוע, וסופרייז סופרייז, הרבה מאלה הם עורכי דין, גם אצלנו וגם באמריקה.
לצפיה ב-'לא הבנתי איך קן הביא למפלה של כל השבט שלו?'
לא הבנתי איך קן הביא למפלה של כל השבט שלו?
04/12/2018 | 00:22
11
לצפיה ב-'הישרדות אי הגאולה - פרק 7 '
הישרדות אי הגאולה - פרק 7
01/12/2018 | 00:30
1
21
אני באמת מצטער שאני שוב מזכיר את העונה הזאת, אבל אני חייב להמשיך לצפות בה חחח.

לאחר מועצת השבט האחרונה בזאפטרה, כולם יכולים להרגיש את המתח בין דיוויד לסאריטה. באומטפה, פיליפ לא סומך יותר על רוב, כי הוא תפס אותו ואת גראנט מנסים להחביא ממנו רמז לפסלון חסינות שהם מצאו בפרס הקודם. מאט וסטפני התחרו באי הגאולה באתגר של זיכרון, להתאים אריחים מתאים אחד לשני. מאט כמובן זוכה וסטפני מודחת סופית, לא לפני שהיא זורקת את כל שבט זאפטרה, מול רוב ומזהירה אותו. רוב מתחיל לחשוב שפיליפ מתכנן להדיח אותו באיחוד. הוא מזהיר את שאר חברי השבט מפיליפ, כי כמובן זה יבוא לטובתו בעתיד.

וואו, כל השאר לא מעניין בכלל חחח, עשיתי פשוט FF למשימה. במשימת החסינות, על המתמודדים לרוץ דרך מספר מכשולים ולאסוף בדרך שקים. באותם שקים יכילו כדורים. על המתמודדים לקלוע לסל שישה כדורים כדי לזכות בחסינות. בנוסף, השבט המנצח יזכה גם בפרס שהוא פיקניק...אני די בטוח שכבר היה את הפרס הזה. אומטפה זכו, ממש הפתעה. ורוב שוב מוצא שם רמז לפסלון חסינות, הפתעה נוספת.

סאריטה ניסתה לשכנע את שאר חברי השבט להדיח את דיוויד, אך במועצת השבט, סאריטה הודחה כמעט פה אחד, חוץ מראלף שדווקא כן הצביע נגד דיוויד ביחד עם סאריטה. טעות של השבט לפי דעתי, דיוויד הוא איום אסטרטגי יותר גדול מסאריטה.

לצפיה ב-'פרק 8 (אחד מהפרקים הכי מעצבנים אי פעם ) '
פרק 8 (אחד מהפרקים הכי מעצבנים אי פעם )
01/12/2018 | 06:55
24
מאט מביס את סאריטה בקרב האחרון של אי הגאולה וחוזר למשחק. מאט ביחד עם שני השבטים מתאחדים לשבט אחד. כולם מקבלים באפים שחורים חדשים. רוב מציע את השם "מורלוניו" ומוכר לכולם שזה שם בספרדית והם קונים את זה, שזה בעצם סתם בדיחה פנימית שלו ושל אמבר. מאט מנסה לברר מה קרה לאחר הדחתו. מייק שם לב שמאט ואנדריאה מאוד קרובים, והוא מנסה לשכנע את מאט לעבוד איתו. מאט מדבר על אנדריאה על האפשרות לערוק מן אומטפה. מאט יודע שבמשחק מכבדים מהלכים גדולים, אנדריאה קצת מהססת כי היא חוששת שזה יפגע במשחק שלה. מאט מוצא את עצמו בקונפליט פנימי בגלל האמונה שלו. רוב שם לב שמייק מתחבר למאט בזכות האמונה המשותפת והוא רוצה להדיח אותו.

נטלי היא המתמודדת הראשונה לזכות במשימת החסינות בשבט מורלוניו במשימת חסינות קלאסית לייצב כדורים על דיסק. מייק מודע לכך שהוא בסיכון ואף שואל את ראלף אם הוא ישתמש בפסלון חסינות בשבילו. חברי הזאפטרה החליטו להצביע נגד יד ימינו של רוב, גראנט. מאט החליט לא להתהפך בגלל האמונה שלו  והוא אומר לרוב שהוא חשב להדיח אותו!!!!!!! כלומר כל איש באומנו יחיה, וסתם לדיון גם אני סוג של אדם מאמין/רוחני, אבל וואו זה ממש מעצבן לצפיה. רוב משכנע את כולם להצביע למאט, לפני ההצבעה ראלף נתן את פסלון החסינות שלו למייק, אף על פי שמייק לא קיבל קולות נגדו.

ביי ביי זאפטרה
לצפיה ב-'הישרדות האוסטרלית - הגרסה הכי טובה של הישרדות בעידן החדש'
הישרדות האוסטרלית - הגרסה הכי טובה של הישרדות בעידן החדש
30/11/2018 | 19:07
2
35
אין ספק שבשנים האחרונות זהו תור הזהב של הישרדות הבינלאומית ברחבי העולם, ובעיקר של שלושת המדינות דרום אפריקה, ניו זילנד ובמיוחד אוסטרליה, שנותנת פייט רציני ביותר לגרסה המקורית האמריקאית שהולכת ומאבדת מחוזקה וקסמה בעונות האחרונות, החל מעונה 34 ועד לעונה הנוכחית שעוד מעט עומדת להסתיים ואפילו פייבוריט אחד אין לי בה.

הישרדות האוסטרלית היא ללא ספק הגרסה הטובה ביותר של הישרדות בעידן החדש, ובניגוד לגרסה האמריקאית, יש בה הכל מהכל, כל מה שחובב הישרדות אמיתי אוהב בהישרדות תמצאו בגרסה האוסטרלית, ובעיקר של העונות האחרונות המודרניות בהנחייתו של ג'ונת'ן לה פלייה הכריזמתי והמצויין (אחיו הבכור של השחקן ההוליוודי הידוע אנת'וני לה פלייה), החל מקאסט של שורדים שלא היה מבייש אף כוכב של הישרדות האמריקאית, דרך משימות פיזיות ומנטליות קשות ומאתגרות, בריתות ותתי-בריתות, גיבורים ונבלים, קטעים מצחיקים ומשעשעים כמו גם קטעים קשים ומרגשים, מתח ואקשן בלתי פוסקים ללא רגע דל של שיעמום, אין ספור הפתעות, משימות פרס גדולות עם פרסים ענקיים, אתגרים חדשים שעוד לא נראו בהישרדות, מועצות שבט מותחות עם שפע של בליינסיידים, רומנים, אהבות ובגידות ומה לא... ועוד דבר קטן לא פחות חשוב, האינטרו עם כל שמות המתמודדים והשבטים שמתחיל כל פרק, ונראה שנשכח לגמרי בהישרדות האמריקאית. בקיצור הכל מהכל תמצאו בהישרדות האוסטרלית.

הדבר היחיד שעלול אולי להרתיע מצפייה בהישרדות האוסטרלית הם אורך העונות, מדובר בשלוש עונות ארוכות עם יותר מ 20 פרקים כל אחת. העונה השלישית שנחשבת אצלהם לעונה הראשונה בעידן החדש, צולמה בסמואה עם תנאי הטבע הקשים שלה ושודרה בשנת 2016, אורכת 55 ימים ובעלת 26 פרקים וכוללת 24 מתמודדים. העונה הרביעית שנחשבת אצלהם לעונה השניה בעידן החדש וצולמה אף היא בסמואה ושודרה בשנת 2017, אורכת אף היא 55 ימים ובעלת 26 פרקים וכוללת 24 מתמודדים. ואילו העונה החמישית והאחרונה עד כה, מהדורת אלופים נגד מתחרים, שנחשבת אצלהם לעונה השלישית בעידן החדש, שצולמה בפיג'י ושודרה השנה, ולדעתי לפחות היא גם הטובה והמוצלחת ביותר מבין כל השלושה, אורכת 'רק' 50 ימים ובעלת 'רק' 25 פרקים וכוללת אף היא 24 מתמודדים, כולל הנבל הגדול, המרושע והמסוכן ביותר בהיסטוריה של הישרדות.

ולמרות זאת, כל שלושת העונות הללו שוות כל צפייה בהן, הרבה יותר מכל עונת הישרדות אמריקאית ששודרה בשנים האחרונות. ומי שנרתע מאורך העונות ורק בגלל זה מעדיף שלא לצפות בהן פשוט מפסיד עונות מצויינות ובלתי נשכחות של הישרדות. 

לצפיה ב-'תיקון קטן לגבי מנחה הישרדות האוסטרלית בשנים האחרונות'
תיקון קטן לגבי מנחה הישרדות האוסטרלית בשנים האחרונות
30/11/2018 | 19:55
23
ג'ונת'ן לה פלייה הוא אחיו הצעיר ולא הבכור כפי שנכתב בטעות, של השחקן ההוליוודי הידוע אנת'וני לה פלייה, ואף ג'ונת'ן בעצמו שחקן שהשתתף בלא מעט סרטים וסדרות ידועים, כמו למשל: הסופרנוס.
לצפיה ב-''
01/12/2018 | 00:07
19
מסכים עם רוב דבריך, במיוחד אורך העונה חחח. אני די מופתע שהרוב פה לא צפו בעונה האחרונה של הישרדות אוסטרליה אלופים נגד מתמודדים, כיוון שראסל שיחק שם. אני פשוט אגיד שהעונה הזאת, והעונה האחרונה של ניו זילנד, היו הרבה יותר מבדרות משלושת העונות האחרונות של הישרדות האמריקאית בפער משמעותי.
לצפיה ב-'BB20EP37 '
BB20EP37
26/11/2018 | 23:03
12
23
אני לא מאמין שרק עכשיו שמתי לב לזה - המזרונים המתנפחים בבריכה הם עם דוגמה של שלטים של נינטנדו גיימינג לראשות ממלכת הבידור! טוב שיש עוד קצת טכנולוגיה בבית, כי אין שום קשר בין נושא העונה לבין תחרות הוטו.

קייסי זוכה בוטו... שוב!!! כבר איבדתי ספירה כמה היא זכתה... ארבע פעמים? ואז סאם מודחת. פיינל 4 מעולה, עכשיו רק צריך שג'יי סי לא יזכה ב-HOH או בוטו, והכול בסדר. אחרי הכול, זה לא שהוא זכה במשהו עד עכשיו, נכון? הכול יהיה בסדר...

...לא. דווקא ברגע המכריע הוא זכה. הו וול, אם לא הוא, אז שקייסי תודח עכשיו. ואז טיילר בטוח יזכה.
לצפיה ב-''
26/11/2018 | 23:25
6
19
אני חושב שהם עשו טעות שהם הדיחו את סאם ולא את ג'ייסי....
לצפיה ב-''
27/11/2018 | 01:17
5
19
לא מסכים, אתה מדבר בדיעבד כי ג'ייסי זכה בחוח אבל בתכלס אף אחד לא יכל לחזות את זה (סאם הייתה יותר טובה ממנו ברוב המוחלט של המשימות גם האלה) והיא הייתה אהובה על המושבעים (היא הצילה את ביילי ופסי בהדחות שלהם ורוקסטאר גם ממש התחברה אליה) אז אני חושב שהם עשו את ההחלטה הנכונה ולא לקחו סיכון שאיכשהו היא תחליק לגמר ותנצח אותם (וואי זה היה יכול להיות נוראי).

לצפיה ב-' יונתן לא להיכנס להודעה שלי'
יונתן לא להיכנס להודעה שלי
27/11/2018 | 11:13
3
23
דווקא לא בדיעבד. עוד לפני שזה קרה חשבתי ככה.
מה שיצא טוב מבחינת טיילר בסנריו הזה שהוא לא היה צריך להדיח את אנג'לה.
לצפיה ב-'לזאת בכלל לא להכנס!'
לזאת בכלל לא להכנס!
27/11/2018 | 13:08
2
18
אבל הוא לא היה צריך להדיח את אנג'לה אלא את קייסי!
היה יוצא מושלם אם אנג'לה הייתה זוכה בווטו של הפיינל 4
זה היה כל כך משדרג את העונה גמר שלהם :(
הם הרי בטוח היו מגיעים לגמר יחד
אנג'לה בטח הייתה לוקחת את החוח האחרון
לצפיה ב-'זאת כבר שאלה אחרת'
זאת כבר שאלה אחרת
27/11/2018 | 13:17
1
16
את מי הוא היה צריך לקחת.
ברור שמול אנג'לה הוא היה זוכה בקלות,
אבל לפי הרושם שקיבלתי מהוידויים שלו
הוא העדיף להגיע עם קייסי לגמר בגלל הברית שלהם
למרות היחסים שהוא פיתח עם אנג'לה.
אבל יכול להיות שאני טועה וברגע האמת הוא היה מדיח את קייסי...
לצפיה ב-' '
30/11/2018 | 01:02
16
זאת לא שאלה בכלל שהיה צריך להדיח את קייסי אם היה לו הזדמנות.
העובדה שהוא כנראה לא היה עושה את זה , מאכזבת מאוד.
בכל מקרה, אם לאנג'לה היה את הוטו, הייתה מדיחה את קייסי,
והייתי מת שזה יקרה.
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
27/11/2018 | 13:00
5
לצפיה ב-'פרק 38 '
פרק 38
28/11/2018 | 20:15
4
22
דבר אחד בטוח: המועמדים להדחה לא רלוונטיים בכלל. רק תחרות הוטו משפיעה מעכשיו. יש סיכוי של 50/50 לגבי התוצאות, והחדשות הממש רעות הן שאם קייסי או ג'יי סי יזכו בוטו, טיילר מודח. אני מניח, כי למה שקייסי תדיח את אנג'לה?! הסיכוי היחיד שלה לזכות מול טיילר הוא מול ג'ורי מאוד ממורמר.

אם אין מספיק חדשות רעות, אנחנו מציצים לוילת המושבעים, ומגלים שאכן יש ג'ורי מאוד, מ-א-ו-ד ממורמר. לא שאני מופתע מביילי או רוקסטאר, שתי הפוסטמות הכי גדולות בתוכנית מאז... לא זוכר. מה שכן, ביילי צודקת: היא לא טיפשה כמו פסי מצד שני, ילד בן שלוש לא טיפש כמו פסי, ובדרך כלל הרבה יותר בוגר מביילי. ומה שהם רואים, זה שקייסי זוכה במשימה אחרי משימה אחרי משימה... הייתי אופטימי, אפילו עם הקבוצה הזו, אבל זה כמעט וודאי: אם קייסי בגמר, היא זוכה.

יש כבר שלושה קולות בוודאות בעדה (ומאוד נגד טיילר - למעשה, יכול אפילו להיות שהסיכוי היחיד שלו הוא מול אנג'לה, וזה יקרה רק אם אחד מהם יזכה בוטו הנוכחי), ברט והיילי מוסיפים קצת שפיות, אני מאוד מקווה שסקוטי גם יצביע עם הראש, אבל עכשיו באה סאם ומוסיפה נקודה לצד הרגש. מה שכן, בעונה אחרת, או בצד אחר של הבית, יש מצב שהייתי ממש ממש שונא את ברט. זינגבוט צדק - הוא באמת דושבג. אבל הוא בין הבודדים מלבד טיילר ששיחקו טוב מההתחלה.

בכל מקרה, הזוכה בתחרות הוטו הוא... היא... הוא... היא קייסי. פאק. זה אומר שאחרי מהלכים בלתי נתפסים, דרכו של טיילר במשחק הגיעה לסיומה. לפחות הוא הגיע כמעט עד הסוף, ו... אה רגע, לא משנה, קייסי הדיחה את אנג'לה. מזל טוב, הרגע נתת לטיילר חצי מיליון!!! אני מקווה.
לצפיה ב-'הגמר! '
הגמר!
01/12/2018 | 00:37
3
15
עד כמה שאני רוצה שטיילר יזכה, אני לא רוצה שזה יהיה נגד ג'יי סי. אני רוצה גמר טוב ומותח. אבל לפני כן, אני צריך לצפות במרתון המשימות. טיילר וקייסי שניהם בסיבוב הסופי, אחרי מרתון שלא שונה במיוחד משאר המרתונים שהיו, אז הסיכוי שמי שיזכה ידיח את ג'יי סי, גבוה.

מה אומר ומה אדבר, טוב שאנג'לה הודחה, כי שוב יש ג'ורי ממורמר. למה אני צריך להניח שזה מה שיקרה? בהישרדות זה לא קורה כל-כך הרבה! להיפך, אמנדה הפסידה בגלל שהיא הניחה שיהיה מרמור, ולכן היא ניסתה להתנער מאחריות לכל הדחה! פעמיים!! ברצף!!! אבל רגע... אולי לא. נראה שכולם שם, אפילו ביילי, לכל הפחות מעריכים את המשחק ושטיילר הוא שחקן מעולה. בתקווה, הם גם יצביעו לו. אני חושב שאין לו בעייה מול אף אחד... חוץ מקייסי.

קייסי זכתה בסיבוב השלישי הכי מותח מכל הגמרים עד היום, ומדיחה כצפוי את ג'יי סי. והגענו לגמר הראוי! יאללה טיילר! 

... סעמק. איזו תבוסה. והקטע הכי הזוי הוא שברט, שנפגע הכי קשה מכולם מטיילר והיה אמור להיות הראשון שיצביע לקייסי, הצביע דווקא לטיילר, יחד עם אנג'לה, ג'יי סי והיילי (שלא איכזבה בשום נקודה). אבל שאר פאוטה הדבילים זרקו לכלבים את כל ההערכה למשחק שהם הפגינו מול ד"ר וויל. ידעתי שביילי בהמה, לא סמכתי עליה. ידעתי שרוקסטאר פוסטמה, לא סמכתי עליה. ידעתי שפסי מטומטם, לא סמכתי עליו. אבל ציפיתי לכל הפחות מסקוטי שיצביע לשחקן הטוב מכולם. הראשון שהודח פה אחד, הראשון חוץ מסוואגי שהודח על ידי חבר לברית, בגדת בציפיות שלי, סקוטי - אתה גרוע!!!

לפחות טיילר זכה בפרס חביב הקהל. ובאנג'לה. הזוג הבא של המירוץ למיליון? ואם כבר זוגות, סוואגי. פאקינג סוואגי. אולי זה בגלל שאתה רגיל לתהילה כשחקן כדורסל (אגב, מסתבר שיש עוד המון ספורטאים עם כינויים שמתאימים לראפרים, וחלק מהם אפילו לבנים! וואט דה הל, אמריקה?!?) אבל בעיניי אתה הפכת לז*נת הפרסום הכי גדולה בתולדות הריאליטי. ועוד ביילי מעזה לדבר נגד השואומנס של טיילר ואנג'לה.

דירוג:

1. טיילר - יש על מה להרחיב?
2. ברט - דושבג גדול, אבל שחקן גדול עוד יותר. אני מניח שבהישרדות הייתי שונא אותו.
3. אנג'לה - די כינור שני בברית שלה, אבל בניגוד להרבה מתמודדים אחרים, תמיד שמרה על קור רוח, למעשה, אני בספק אם היא אי פעם הרימה את הקול!
4. ג'יי סי - אחראי להכי הרבה מהלכים בעונה אחרי טיילר, אבל פשוט פחות אהבתי אותו.
5. קייסי - לא פייר שאוריד לה יותר מזה במיקום, זו לא אשמתה שיש כמה מתמודדים ממש דוחים העונה.
6. היילי - היחידה מהברית שלה עם שכל.
7. רייצ'ל - ממש חבל שהודחה מוקדם, אבל היא פשוט איבדה את זה כשהועמדה להדחה.
8. וינסטון - כנ"ל לרייצ'ל.
9. קייטלין - התנהלה מאוד לא חכם ובייסקלי הפכה לכלבלב של טיילר לשבועיים הראשונים, אבל עשתה את העונה מעניינת.
10. סטיב - ברירת מחדל, לא באמת עשה משהו.
11. סאם - חיבבתי אותה לפעמים, למרות שהיא באמת הייתה מאוד ערכית ו"ראויה". ודווקא אותה בחרו להפוך לרובוט
12. רוקסטאר - כל החמישה האחרונים מבחינתי לא ראויים לציון, אבל לפחות רוקסטאר הצחיקה לפעמים.
13. פסי - השני הרע במיעוטו, והיה חלק אינטגרלי במהפך של השבועיים הראשונים.
14. סוואגי סי - לא איכפת לי שהוא היה בעד טיילר ואנג'לה בראיונות, הוא היה שחקן גרוע, דחף ממש חזק להדיח את אנג'לה בהתחלה ורק בגלל זה הוא הודח מוקדם, וכמובן ז*נת פרסום בכל מה שקשור לרומן בינו ובין ביילי.
15. סקוטי - שחקן פחדן. מושבע ממורמר. וכמובן כל מה שרשמתי למעלה. הכישלון הכי גדול של העונה.
16. ביילי - אני חושב שאמרתי כבר הכול, בהמה דוחה וגסה, אני מקווה לא לראות אותה בשום עונת ריאליטי עתידית.
לצפיה ב-''
01/12/2018 | 09:10
1
14
טוב דיי סיכמת את העונה, הדירוג שלך נראלי כמעט זהה לשלי לחלוטין (או אפילו לגמרי זהה) וגם לדעות של נדי, אורישקי ושוהם ובערך כל מעריץ נורמלי של הסדרה.
מה שאני מניח שלא קראת היא שהתירוצים של פסי וסקוטי ל - למה הם הצביעו לקייסי היו עוד יותר מביכים ובזוים - פסי טען שהצביע לה כי היא ניצחה אותו בוטו של הפוטבול בשבוע שהודח וזה הרשים אותו או משהו, וסקוטי אמר שהוא תכנן להצביע לטיילר אבל ברגע ששמע שקייסי לקחה את החוח האחרון החליט להצביע לה (זה לא אמור להיות הפוך? להתרשם ממישהו שלקחו אותו לגמר למרות שהוא איום כמו טיילר), בקיצור בזיון. בכל מקרה טיילר למרות שהפסיד בטופ 5 של הכי טובים אי פעם.
לצפיה ב-'והעונה עצמה היא '
והעונה עצמה היא
01/12/2018 | 12:45
17
הטובה ביותר ביי פאר מאז 10, למרות הגמר. האם היא הכי טובה חוץ מ-10? לא יודע, זה מאוד קשה כי 6,7,8 היו כולן מעולות. אבל היא ללא ספק עוררה בי מחדש את התקווה שאיבדתי אי שם בסביבות עונה 16.
לצפיה ב-'רק שתדע'
רק שתדע
01/12/2018 | 19:37
15
שעם המושבעים הממורמרים האלה, אני חושב שגם מול ג'ייסי, טיילר היה מפסיד,
אז אם כבר עדיף שיפסיד לקייסי...
לצפיה ב-'כמה חדשות ועדכונים'
כמה חדשות ועדכונים
27/11/2018 | 23:49
41
הפרק הקרוב בעונה החדשה של הישרדות יהיה כפול ויהיו בו שתי הדחות!

העונה הבאה של הישרדות (38!) תעלה לשידור ב-20.2

העונה החדשה של ביג בראדר סלבריטי תעלה לשידור ב-21.1

CAN'T WAIT

לצפיה ב-'מי שרוצה לצפות בעונות ממש חזקות של הישרדות שיצפה באוסטרליות'
מי שרוצה לצפות בעונות ממש חזקות של הישרדות שיצפה באוסטרליות
26/11/2018 | 06:55
34
כל העונות החדשות 3+4+5 עונות חזקות ומצויינות עם מלא שחקנים אסטרטגים, בליינסיידים אחרי בליינסיידים, הפתעות, מכירות פומביות בכל עונה,משימות ואתגרים ממש קשים ומורכבים, כולל משימות הפיינל 4, תככים, בגידות, שקרים, בריתות, קטעים מצחיקים ומה לא.... או בקיצור כל מה שבהישרדות האמריקאית הזניחו לאחרונה, האוסטרלים החייו מחדש.

אמנם מדובר בעונות הרבה יותר ארוכות מהעונות של הישרדות האמריקאית, משהו בין 55-60 ימים, מה שדורש כמובן יותר פרקים, בין 20-28 פרקים כל עונה, אבל מדובר בעונות ממש מצויינות ומותחות בלתי נשכחות שפשוט שוות כל רגע. וחבל יהיה לכל חובב הישרדות אמיתי להפסיד אותן רק בגלל אורכן.

הכי מומלצת עונה 4 שמשתתפים בה 24 שורדים ואין בה כמעט שחקן אחד לא אסטרטגי שלא משחק חזק. ואחריה עונה 5 ששודרה לאחרונה ושראסל הנץ הנבל הכי גדול בתולדות הישרדות אף הוא השתתף בה. ואחריה עונה 3, שבגירסה החדשה נחשבת אצלהם לעונה הראשונה, ושתי העונות הבאות אחריה נחשבות לעונות 2 ו-3. אבל גם שתי העונות בגרסה הישנה, הראשונה משנת 2002 והשנייה שהיתה עונת סלבס מיוחדת בהחלט שוות צפייה.

תאמינו לי שכל 3 העונות האחרונות של הישרדות האמריקאית אפילו לא מתקרבות לקצה הזרת של אף אחת משלושת העונות של הישרדות האוסטרליות האחרונות. ומי שמחפש נונסטופ אקשן, מתח, תככים ואסטרטגיה ימצא אותן בשפע בהישרדות האוסטרלית. ובעיקר בעונה 4 הלפני אחרונה, שכפי שכבר ציינתי אין בה אפילו שחקן אחד שלא משחק חזק. מרגישים מהתחלה שהחבר'ה באו לתת עבודה ולעשות הכל בשביל לנצח. ובניגוד לעונה האמריקאית האחרונה שאוטוטו מסתיימת ועדיין אין לי בה אפילו פייבוריט אחד, מהישרדות האוסטרלית יש לי שפע של פייבוריטים.
לצפיה ב-'הישרדות 4 - מרקיז'
הישרדות 4 - מרקיז
22/11/2018 | 23:34
14
67
כמה מילים על העונה: חוץ מהקטע שלראשונה היה מהפך במיזוג, אני זוכר שבצפייה ראשונה בעיקר התבאסתי שהפייבוריטים שלי הודחו מוקדם, וכל פעם שמצאתי מישהו אחר לעודד הוא הודח. בנוסף, העדפתי שנליה תזכה על פני וספיה, והתבאסתי שגם זה לא קרה...

מי זכתה בעונה? וספיה.

למי הכי הגיע לזכות? כנראה שלקאת'י, למרות שהמשחק שלה לא היה מושלם, והיא די שיחקה למקום השלישי מקסימום. ושוב כמו שציינתי מקודם, בגמר של וספיה VS נלייה, אני חושב שלנלייה הגיע יותר לזכות,
הבעיה שבגמר עצמו וספיה נאמה טוב יותר וכנראה זה מה שהביא לה את הניצחון,
וכנראה שגם חלק מהמושבעים התקשו לסלוח על הבגידה של נלייה...

את מי הכי אהבתי? בצפייה ראשונה אהבתי מאוד את האנטר, והייתי בשוק שהוא הודח כ"כ מוקדם...
אח"כ אהבתי את ג'ינה ואז גם היא הודחה לפני המיזוג.
במיזוג הייתי בעד קאת'י- נלייה- פסקל, ומהברית של רוטו העדפתי את ג'ון ותמי.
התבאסתי שוספיה ניצחה כי לא חיבבתי אותה, וגם את שון ובוסטון רוב ממש לא אהבתי בלשון המעטה.
בצפייה חוזרת הדעה שלי נשארה פחות או יותר אותו הדבר,
אמנם כן הבנתי יותר את המשחק של וספיה, אבל עדיין לא חושב שהגיע לה לזכות...

מוזמנים לכתוב מה חשבתם
לצפיה ב-'טוב אז'
טוב אז
24/11/2018 | 10:42
28
בעיני זו אחת העונות המעולות מהעונות המוקדמות וגם המאד אנדרייטד.
קאת'י כמובן הייתה הפייבוריטית שלי והיא עדיין אחת המתמודדות האהובות עליי ששיחקו את התוכנית, היא גם מי שאני חושב שהכי הגיע לה לנצח.
אבל בדיעבד אני הרבה יותר מעריך את המשחק של וספיה - היא שיחקה משחק אנדר דה ריידר טוב מאד והיא כן מנצחת ראויה הרבה יותר ממה שנהוג לחשוב.

לצפיה ב-'עונה מאוד חשובה '
עונה מאוד חשובה
24/11/2018 | 14:08
26
שבה היה המהפך האמיתי הראשון! מה שכן, מעבר לבליינדסייד המפורסם, הצד המנצח התחסד ברמות דפוקות. את שון אף פעם לא סבלתי, אבל בצפייה שנייה שמתי לב שפסקל, שהיה אחד הפייבוריטים שלי בפעם הראשונה, גם דיבר על שקרים כאילו הם השטן. סך הכול, חוץ מרביעיית רוטו שהפסידה כי ג'ון היה שחקן ממש גרוע (כן, לך ישר נגד פסקל ונלייה, מעניין מה הם חושבים על מקומם בברית!), אסטרטגיה עדיין הייתה מילה גסה.

אשר לוספיה, סך הכול היא חשבה על המשחק רוב הזמן, אבל היא כל הזמן עשתה כל מה שעשתה "כי זה מה שישו רוצה". כמו עם ליסה הרבה שנים אחרי, זה לא ממש משנה כמה מישהו משחק טוב אם אני לא אוהב אותו ממש. 
לצפיה ב-'עונה מעולה'
עונה מעולה
24/11/2018 | 19:08
23
השלמתי אותה דיי מאוחר והופתעתי כמה אהבתי אותה למרות שהיא עונה ישנה.
אהבתי בראש ובראשונה את קאת'י שכמובן שיחקה משחק מעולה (אם כי לא מושלם) , אהבתי גם ממש את בוסטון רוב והיו לי עוד כמה פייבוריטים שהתחלפו : האנטר וג'ינה לפני האיחוד, תמי, ג'ון, נליה ופסקל אחרי האיחוד - תכלס גם אהבתי את שון שכולם שונאים פה - הוא שיחק לא רע, גם וספיה שיחקה לא רע האמת. 
היחידה שבאמת שנאתי היא זואי המגעילה, ותכלס בלי סיבה מיוחדת היא פשוט לא באה טוב בעין.

לצפיה ב-'עונה עם רגעים מעולים ורגעים מתסכלים'
עונה עם רגעים מעולים ורגעים מתסכלים
25/11/2018 | 15:38
4
30
קודם כל, זו העונה שהכניסה לחיינו את אחד השורדים השנואים עליי - רוב מריאנו. כבר בעונה הזו לא סבלתי אותו, כי הוא היה אחראי להדחה של שני הפייבוריטים המוקדמים שלי, האנטר וג'ינה (שהלוואי והיו חוזרים לאיזו עונת הזדמנות שניה).
מצד שני - היא גם הכניסה לחיינו את אחד השורדות האהובות עליי - קאת'י! (שגם הגיעה הזמן שתחזור לשחק עוד פעם. עונה שלה עם טרזה תהיה מושלמת )
מהרגע שרוב הודח, העונה השתפרה פלאים, כשההיילייט היה כמובן, המהפך הגדול, שהיום אולי נראה לנו בסיסי, אבל אז היה רגע ענק ומפתיע.
למרבה הצער, הסיום של העונה היה מאכזב, עם ההדחה של קאת'י והזכיה של וספייה, שבתור דמות היתה מעצבנת, ובתור שחקנית היתה די פושרת.
סך הכל, עונה חביבה פלוס.

לצפיה ב-'בלי רוב אני בספק אם היה קורה איזהשהוא מהפך'
בלי רוב אני בספק אם היה קורה איזהשהוא מהפך
25/11/2018 | 17:29
3
44
הרבה מייחסים את המהפך לאתגר הקוקוסים אבל שוכחים את מה שקרה לפני

רוב וקאת'י נפגשו לפניי האיחוד (מסורת שהייתה אז שלפני שהאיחוד מתחיל שני שורדים מכל שבט נפגשים לארוחה משותפת ומחליטים על שם העונה) ושם הוא סיפר לה שג'ון, זואי, תמי ורוברט בברית לפיינל 4 ושזואי אמרה בפירוש שקאת'י היא הראשונה בתור אחריי שון ווספייה

קאת'י נעלבה מאוד, בעיקר מההודעה על זואי שהיא החשיבה כבן אדם הקרוב אליה ביותר בשבט
הגיע האיחוד, קאת'י התאמתה עם זואי שגמגמה לה איזה משהו וקאת'י לחלוטין לא האמינה לה (THEY ARE LYING TO ME THEY ARE ALL LYING TO ME)
ומנגד ג'ון נכנס לפאניקה ויוצא למתקפה על רוב ושון שיוצרת כאוס במחנה

בשלב הזה קאת'י כבר לחלוטין בצד של מאראמו ופרק אחריי ההדחה של רוב עושים מאמץ שכנוע כביר על פסקל ונלייה שיעברו צד ושלא שמים עליהם בברית השניה.
בסופו של דבר שניהם משתכנעים לאחר אתגר הקוקוסים

אבל אני בספק אם כל זה היה קורה בלי הכאוס שלפני
בלי רוב והשיחה שלו קאת'י מגיעה לאיחוד מחוייכת ומפוייסת עם ברית רוטו
וכולם און בורד להדיח את שון ווספייה
אתגר הקוקוסים יכול היה לייצר ספקות אבל לא נראה לי משהו שמספיק למהפך
לצפיה ב-'וואו יפה, זיכרון מעולה'
וואו יפה, זיכרון מעולה
25/11/2018 | 22:46
6
לצפיה ב-''
25/11/2018 | 23:03
4
לצפיה ב-'אולי ואולי לא, אבל בשורה התחתונה - עדיין לא סבלתי אותו '
אולי ואולי לא, אבל בשורה התחתונה - עדיין לא סבלתי אותו
26/11/2018 | 16:23
5
לצפיה ב-'עונה מאוד חשובה בהישרדות '
עונה מאוד חשובה בהישרדות
25/11/2018 | 18:01
32
קודם כל, היי חזרתי  רק עכשיו אני קולט כמה יש לי להשלים, פספסתי איזה 3 פרקים של הישרדות דוד נגד גוליית.

בקשר לעונה הזאת, כמו שכולם רשמו, הייתה הפעם הראשונה שהיה בה היפוך כוחות. היא הביאה לנו את רוב, שת'כלס לא שיחק משהו פה אבל בתור דמות הוא היה מעניין. קאת'י גם כן דמות חשובה, ואני די מופתע שלא הזמינו אותה לשחק בעונה של Game changers, כי היא אשכרה שינתה את המשחק (לעומת אחרים שהשתתפו שם, בלי להישמע רע). וגם ג'ון אני חושב היה יכול לחזור לשחק שוב בעונה של הזדמנות שניה. לא אומר שהוא היה שחקן העונה, אבל בין הדמויות המעניינות ביותר.

כבר הבעתי את דעתי לגבי וספיה, מאוד אנדרייטד, שיחקה משחק אסטרטגי מתחת לרדאר והייתה לה הבנה מעולה של דינמקות קבוצתיות. אם אי פעם היא תשחק שוב, אני מוכן להתערב שהיא תגיע רחוק במשחק.

נראה לי אפשר לדלג על הישרדות: תאילנד חחח.
לצפיה ב-'העונה שהכירה לנו את בוסטון רוב מריאנו '
העונה שהכירה לנו את בוסטון רוב מריאנו
25/11/2018 | 22:14
2
30
היחיד מהעונה הזאת שנבחר להשתתף בעונת האולסטארז, שם הכיר את אשתו לעתיד שהיתה גם הזוכה שהתמודדה מולו בגמר.

אין ספק שמדובר באחת העונות הראשונות הטובות ביותר,והרבה בזכות בוסטון רוב. למרות הדחתו שקצת הרסה את העונה לקראת הסוף וכמובן הזכייה של וספייה שלא אהבתי והעדפתי שנלה תזכה. גם את קאת'י ואת ג'ינה אהבתי.
העונה הזאת מדורגת אצלי במקום 15 ב 20 העונות הכי אהובות עלי בהישרדות האמריקאית.
לצפיה ב-'גם קאת'י הייתה באולסטארז'
גם קאת'י הייתה באולסטארז
25/11/2018 | 23:04
1
7
לצפיה ב-'צודק, גם היא השתתפה בו, אבל מהבנים רק בוסטון רוב'
צודק, גם היא השתתפה בו, אבל מהבנים רק בוסטון רוב
26/11/2018 | 07:04
6
לצפיה ב-'בעונה הזאת צפיתי באיחור מה...'
בעונה הזאת צפיתי באיחור מה...
25/11/2018 | 22:37
24
כי אחרי ש"רשת" העיפו את הישרדות ארה"ב מלוח המשדרים שלהם לקח זמן עד שערוץ AXN הנישתי (זוכרים?) העלה את העונות האלה לשידור. בתקופה ההיא עוד היה מסובך למצוא ולהוריד סדרות למחשב, בניגוד לתקופת הסטרימינג של ימינו (איך חיינו בלי סטרימינג באמת? ובלי אינטרנט פס רחב? כנראה קראנו יותר ספרים )

אני בעיקר זוכר שזו היתה העונה הראשונה שהופקה אחרי 9/11 ומישהו מאחד השבטים הביא דגל ענק של ארה"ב בתור חפץ מותרות וחשבתי לתומי שהאמריקקים האלה מה זה מגזימים, או שמישהו מההפקה הגניב להם את הדגל בשביל להראות שהישרדות מביעה הזדהות עם משפחות השכול.

חוץ מזה, זאת היתה עונה שקצת ירד לי מהישרדות באופן כללי. הרגשתי שהמשחק קצת מוצה ולא ממש התחברתי לאף אחד מהשחקנים, אולי חוץ מקאת'י שעשתה את העונה הזאת הרבה יותר מעניינת. בכלל, אני חושב שקאת'י קיבלה שם אולי איזה 75% זמן מסך, אך בניגוד לעונת ראסל האנץ, במרקייסס זה לא הפריע לי במיוחד. בעיקר כי כל השאר היו כל כך אטומים ומלאים בעצמם (ג'ון קרול הצדקן, שון הכושי הזועם, בוסטון גועל נפש שכמעט הרס גם את העונה הזאת, פסקל הגזען, נליה הנעל-בית וכל החברים הצדקנים האחרים מהברית של ג'ון) וקאת'י פשוט הצילה אותנו. תודה לך.

הגמר היה דיי נוראי, כי קאת'י הודחה בפיינל 3, (מדברים על אנטי-קליימקס מטורף)... אבל לא הופתעתי שוספיה ניצחה. בעיקר כי נראה שהישרדות בשלב ההוא מנסה בכוח לתת לייצוגים שונים לזכות (ההומו בעונה 1, עקרת הבית בעונה 2, היהודי בעונה 3, האפרוכושית בעונה 4 וכו').
לצפיה ב-'אחת העונות שהכי התרגשתי ממנה בזמן אמת'
אחת העונות שהכי התרגשתי ממנה בזמן אמת
26/11/2018 | 06:38
22
הייתה שונה מהעונות שהיו עד אז
קודם כל מודח ראשון שהוא לא אישה מבוגרת חלשה אלא שחקן גבר דיי פיזי שפשוט עצבן את חברי השבט שלו והיה קצת לא צפוי
העונות הקודמות גם היו דיי שוויוניות בין השבטים עד המיזוג כך שבאיזה מקום חשבתי שזה צריך ואמור להיות כך ופה היה לנו מצב בהחלט של רוב נגד מיעוט
וכמובן המהפך

בפרה מיזוג לא סבלתי את מאראמו, לא סבלתי את האנטר וההצתדקויות שלו וגם לא את ג'ינה ("למה הדחתם את האנטר, חשבתי שתדיחו אותי, אני שונאת אתכם") מצד שני גם לא השתגעתי על שון, וספייה רוב ושרה
מצדי כל השבט הזה יכל להישרף
אחריי אולסטארס למדתי להעריך את המשחק של רוב גם בעונה הזאת

את ברית רוטו אהבתי בזמנו ואני עדיין חושב שנעשה עוול לתמי ורוברט שנעשו גילטי ביי אסוציאיישן בגלל הטיפשות של ג'ון וזואי (ההתנהלות השגויה באתגר הקוקוסים הייתה של השניים האחרונים ובכלל כל השחצנות שלפני)
זואי יצאה עלובה בהחלט אחריי ההדחה של ג'ון
לא סבלתי את ברית המהפך במיזוג, פסקל ונלייה נהיו כאלו סמאג, את שון ווספייה לא סבלתי גם מקודם וקאת'י נראתה לי אז שחקנית טובה
אבל עכשיו כשאני חושב על זה היא מאוד אוברייטד
הייתה מישהי בפורום 407 שהשוותה אותה בזמנו לרופרט, האאוטסיידר שמרגש את כולם ועכשיו כשאני חושב על זה אולי זה נכון
הרבה מייחסים לקאת'י את השכל לעבור ברית אבל זה רוב שהעביר אותה והצליח להשפיע עליה, היא לא הצליחה לשכנע את פסקל ונלייה אלא רק אחרי אתגר הקוקוסים (וגם פה בדיאבד אני נותן קרדיט לוספייה יותר שאמרה להם אחרי האתגר שהיה לה סיכום עם ברית רוטו כשהיא הדיחה את רוב)
למעשה קאת'י הייתה דיי ראוייה ורגשנית העונה (קצת כמו שהייתה באולסטאר) אבל היה לה מראה של אסטרטגית שאפשר לאהוב, מראה של אישה מבוגרת ומחושבת וזה השפיע קצת על הקהל בזמנו, כולל עליי
לצפיה ב-'הישרדות דוד נגד גוליית פרק 9 '
הישרדות דוד נגד גוליית פרק 9
22/11/2018 | 07:29
21
35
לצפיה ב-''
22/11/2018 | 08:13
71
מה הקטע עם הז'קטים בעונה הזו? מאנג'לינה שמתחננת בפני נטלי ועד לוידוי של דייבי שפותח את הפרק, זה מרגיש כאילו הז'קט הוא איזשהו מוטיב. הוא מסמל משהו. כוח? מי שלובש ז'קט יותר מוגן מפני איתני הטבע, שתודה לאל לא נעלמו לגמרי אחרי הסופה הגדולה. דן מתנהג כמו ילד קטן, כמעט כמו דן אחר מעונה אחרת, שהודח (גם הוא?) במקום 11. הוידוי שלו פשוט זועק "מודח!" ואני כמובן לא אתנגד.

אז בהנחה שג'ף באמת שונא את העונה הזו, מי זוכה? אליסון או קארה? קשה להגיד, אבל במעט פרקים שחלפו מאז שהיא התחילה לקבל זמן מסך, אליסון עושה רושם מאוד חיובי, גם אם היא לא יזמה בליינדסייד או הצילה את עצמה מהדחה. בכל מקרה, אתגר פרס! אין בו שום דבר חדש, אפילו לא הפאזל. הפייבוריטים שלי מחולקים די שווה בשווה בין הצוותים, אז לא כל-כך איכפת לי מי יזכה. גבי גם ממשיכה בוידויים, ועם ההיעלמות של כריסטיאן, דבר אחד מתחיל להיות לי בטוח - ג'ף או לא ג'ף, בעונה הזו זוכה אישה.

או שלא, כי כריסטיאן מקבל עוד ודיוי מעולה, ומוצא עוד אליל. די כבר עם האליליאדה הזו, אני אמרתי את זה פעם ואומר את זה שוב: "מורשת ראסל", כמו שאני קורא למשחק שמתמקד קודם כל באלילים, עושה טלוויזיה טובה אבל הורסת את הבסיס של המשחק: דיבורים, שכנועים, בריתות, שקרים, תחמנות. זה ה-בסיס של הישרדות! ולצערי בהפקה מתעלמים מזה שוב ושוב. ושוב ושוב היו במהלך העונות האחרונות נורות אדומות שהיו צריכות להבהיר לי שהישרדות קפצה מזמן מעל הכריש, כשהראשונה מהן, אי המתים, קרתה לפני למעלה מחמש שנים. אבל מה שבאמת היה צריך לגרום לי לפרוש היה הדרמה סביב ורנר וזיק.

אבל אז, אחרי שלוש עונות שנעו בין המעפנה לאיומה, סוף סוף הגיעה העונה הזו, והיא פחות או יותר סבבה. המשחק עדיין סובב סביב האלילים והיתרונות, אבל איפשהו פה ניתן למצוא אסטרטגיה אמיתית ואפילו עריכה הוגנת. אני לא סבלתי את דן, בהנחה שהוא המודח היום, הרבה לפני הפרק הזה. חבל שברית השלושה והשלושה לא קיימת יותר, למרות שאף אחד מחבריה לא הודח עדיין, והכול בגלל מייק - ושימו לב שעכשיו אלק ואליסון מעדיפים את קארה כחברת ברית על פניו. חיבבתי אותו לפני המיזוג, אבל ההחלטה שלו לזרוק הכול לעזאזל כדי להדיח את כריסטיאן מוכיחה את עצמה כטעות. עם או בלי מייק, אני מתחיל לחשוב שאליסון וגבי בגמר, כשהשלישי בגמר אולי קארה, אולי אלק, או אפילו כריסטיאן.

במועצת השבט, ג'ף, די לחפור על נושא העונה! לא יהיה שמח ממני אם ההפקה תחליט אחרי העונה הבאה לעשות BB10 ולעשות עונה בלי טוויסטים, בלי אלילים, בלי יתרונות, 16 עד 18 מתמודדים, מיזוג בטופ 10, אולי אפילו פיינל 2 בגמר. האמזונס, איי הפנינה, סין ומיקרונזיה נשארו חלק מהעונות האהובות עליי, ולא היה בהן שום יתרון מזדמן, רק בשתיים מהן היו אלילים ורק אחד מהאלילים הציל שורד(ת) מהדחה וודאית, פשוט הבריתות השתנו שוב ושוב ושוב - וככה משחקים את המשחק. ביי דן, לא אתגעגע.

דירוג:

1. דייבי
2. כריסטיאן
3. ניק
4. מייק
5. אליסון
6. גבי
7. קארה
8. אלק
9. אנג'לינה
10. קארל
11. אליזבת'
12. לירסה
13. בי
14. פאט
15. ג'סיקה
16. נטליה
17. ג'ון
18. נטלי
19. דן
20. ג'רמי

כרגע אני מחבב את כל העשרה שנותרו במשחק, כולם משחקים טוב, אבל רק הטוב ביותר (בתקווה) יזכה, יאללה לפרק הבא, לראשונה זה שנים אני ממש מצפה להמשך!
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
22/11/2018 | 11:42
2
68
ווהו!!! עוד פרק מצוין!!
חייב להודות שלמרות שאין לי פייבוריטים מובהקים העונה, אני נהנה מהמהלכים וממועצות השבט
ומעניין אותי לראות איך ההדחה תתבצע, ויש בזה אפילו משהו מרענן כשאין לך מישהו מסוים
שאתה ממש בעדו
ואז אתה נטו נהנה מכל המהלכים והאסטרטגיות.
שמח שדן הודח, ושהדיווידים לא קנו את ההצגות של הגולייתים.
מצד שני, חבל שהם השתמשו בשני היתרונות שלהם במועצה הזאת,
ואולי הם היו צריכים לנסות למצוא דרך שהם יוכלו להשתמש רק ביתרון אחד.
לדעתי אנג'לינה עכשיו צריכה לחבור לדיווידים, ומקווה שהיא תבין כבר שהגולייתים לא סופרים אותה.
אגב אני מתחילת העונה לא רואה את סוף הפרק שמראים מי הצביע למי, את הוידוי של המודח ומה קורה בפרק הבא- משום מה הפרק נגמר ישר אחרי ההדחה
זהו, מקווה שהעונה תמשיך להתנהל ככה
לצפיה ב-''
22/11/2018 | 13:04
1
78
לפרק הבא אני גם אף פעם לא רואה..

אבל מבחינת הצבעה
קארה ואלק הצביעו לאנג'לינה , הם כנראה הולכים לטעון שהדיווידס סתם היו היסטריים בלי סיבה והם כן איתם  .
מייק , דן ואנג'לינה הצביעו לכריסטיאן כמתוכנן,
השאר - לדן.

הוידוי שלו:
במשחק הזה איידול אומר שאתה מוגן
מי חשב שזה יכול להתבטל? (משהו בסגנון..הוא צודק כמובן)
אני מניח שקארה גם התהפכה עליי , אם היא רוצה להיות בתחתית של הדיווידס זו בחירה שלה
(*נשמע עצבני עליה אבל בכללי לא היה כזה ממורמר*)
(מצד אחד אין לו מה להאשים אותה, הרי היא ראתה שבכל מקרה הדיווידס הולכים לקבל את היתרון,
אבל אולי היא לחשה לו לא להשתמש על עצמו, אז בקטע הזה היא סתומה באמת. היא גם ידעה שיש לו אליל והוא חשד בצדק שסיפרה . אז למעשה הוא צודק. )
לצפיה ב-'מהמם שאתה! תודה'
מהמם שאתה! תודה
22/11/2018 | 22:50
21
לצפיה ב-'חפירה בדרך'
חפירה בדרך
22/11/2018 | 13:19
1
65
נכון. אני לא אוהב את דן. זה הרבה יותר מגניב להיות בעד הדיווידס והאנדרדוגס.
אבל שנאתי את הפרק.
והם כאילו כבר לא אנדרדוג בעיני זה כבר כל כך צפוי שהם יובילו את העונה . וזה היה יותר נחמד לראות אותם מעבירים את אליסון ואלק (למרות שאז הייתי חושב שאליסון ואלק סתומים!! ) מאשר משתמשים בלא אחד, אלא שני!! יתרונות. שאחד מהם הומצא רק העונה ולא היה דרך אפילו לצפות שיגיע.
העריכה היתה מעולה כי חשבתי לרגע שקארל לא השתמש בזה.

העובדה שכריסטיאן קיבל אליל עצבנהה אותי ,הוא לא צריך לזכות, זה מועצה שניה שבאמת שהגיע לו לעוף ומודה שרציתי לראות אותו עף וזה למרות שאני באמת אוהב אותו...

למה לא היה מבטל אליל נגד בן בעונה 35..
דן , היה צריך להשתמש האליל רק כי היה את הקול הכפול,
אם היה באמת רוב אמיתי נגדו זה היה יותר מגניב שהיו מבטלים לו את האליל
מרגיש לי שנעשו יותר מדי פעולות כדי להעיף אותו שזה לא הוגן

המזל הוא שמראש מדובר על שחקן שהבני ברית שלו חושבים להדיח אותו ולא מדובר על שחקן חכם

מה שלא גורם לי אגב להבין למה כל כך דחוף להם להדיח אותו ועוד לקארה שסמך עליה בעיניים עצומות

היא מדברת עם המון אינטליגנציה אבל היא די סתומה
אליסון צודקת לטעמי שלפעמים המהלך הנכון הוא לא לעשות מהלך
ולכן אני  עדיין חושב שמייק פועל נכון וזוכה פה לשטיפות לא לעניין
יונתן אתה אומר שהוא עשה טעות,
הוא כרגע מפסיד בגלל כל מיני יתרונות ואלילים , לא כי הוא לא משחק טוב,
והעובדה שאלק ואליסון מתייעצים עם קארה ולא איתו , זה כי מייק פחות פתוח  לרעיון לבגוד בגולייתים
זה לא שגם יש שלישיה מובהקת בתוך שבט הגוליית שצריך לפחד ממנה
האבסורד שדן ואנג'לינה בתחתית,
ודווקא הם הכי יציבים בברית
לצפיה ב-'עוד דבר קטן אחרון'
עוד דבר קטן אחרון
22/11/2018 | 13:29
60
שנאתי בפרק גם זה שכאילו,
נו,
איך שנגמר הפרק הקודם זה היה ידוע בול מה יקרה בהדחה הבאה
הדבר היחיד שיכל לשנות את הפרק זה אם דן היה זוכה בחסינות

(ואז כנראה את..קארה..היית בצרות..אז מה כזה דחוף לך להדיח את דן???! בשביל אלק שכבר הפקיר אותך מועצה אחת?)
לצפיה ב-''
22/11/2018 | 14:40
8
71
לא אהבתי. מבחינתי כל הגימיקים האלה לא מעידים על פרק טוב, אלא על כמה הישרדות נהייתה מזוייפת בשנים האחרונות. כרגע, אין שום כוח בעולם שיגרום לי לחשוב שהפיינל 3 לא יהיה מורכב מ-3 דיווידים. 
הרי היה ברור ש"דיוויד" יזכה בעונה הזאת ולא "גוליית", מתוקף הסיפור המקראי. אם גוליית מביס את דויד, מה הטעם בגימיק הזה? ואיך מודאים שדויד זוכה? מפציצים אותו ביתרונות ואיידולים. באמת שלא סבלתי את דן, אבל במקומו בשלב הזה הייתי פורש והולך הביתה ולא לוקח חלק בג'ורי. הוא השתמש באיידול כדיי להגן על עצמו וקיבל טוויסט הזוי לפיו האיידול מבוטל והוא מודח. מה זה אם לא בולשיט?
לצפיה ב-''
22/11/2018 | 15:58
68
מסכים. אבל לגבי הביטול אליל.
תראה. אין הבדל בין העובדה שדן מצא אליל לזה שקארל עם היתרון לבטל אותו(אם כי דן כן עשה חיפוש יותר מסיבי וקרל קיבל אותו די במתנה).
אבל נגיד שהם די שווי ערך, מבחינת המשחק.
כל אחד עם היתרון שלו שמצא .
אם קארל עלה עליו שמשתמש באליל וביטל אותו, זה די פייר, כי סך הכל קארל לא קיבל את האפשרות להחליט על לבטל אליל לאחר מקרה, זה מה שהוגן ביתרון של קארל.הוא חייב לחזות את זה מראש  .
אבל!  דן בכלל לא היה צריך להשתמש באליל, אם לא היה את היתרון של הגניבת קול +קול כפול . שהוא לעצמו יתרון מעצבן למה?
כי לא מסתפקים בלהשתיק מישהו,
או בלתת מישהו קול כפול,
לניק היה את האופציה גם וגם.
ובגלל שקארל ידע שניק הולך להשתמש בזה,
הוא ידע שדן ישתמש באליל.
לא צריך להיות גאון.
השילוב של כמה יתרונות יחד,
באמת כבר מרגיש מתוסרט מדי ומוגזם
לצפיה ב-''
22/11/2018 | 20:06
6
47
לא מבין מה ההבדל בין טוויסט של איידול שמבטל את הקולות נגדך
לבין טוויסט של משהו שמבטל את האיידול
שניהם עושים מניפולציה על המשחק, אם כבר השני מחזיר את הדברים לקדמותם

גם על סטייסי מפיג'י שהייתה הראשונה שהודחה בגלל איידול אפשר לאמר: "במקומה הייתי פורש והולך הביתה ולא לוקח חלק בג'ורי. היא ארגנה והייתה חלק מרוב קולות להדיח את יאהו מאן וקבלה טוויסט הזוי לפיו היא מודחת אם רק שני קולות נגדה. מה זה אם לא בולשיט"

זה אותו דבר

אם כבר אפשר לאמר שקארל קיבל אותו במתנה כשהיה על אקסייל ולא היה צריך להתאמץ בשבילו אבל גם הרבה אלילים רגילים חולקו בצורה כזאת
לצפיה ב-'לכן כתבתי'
לכן כתבתי
22/11/2018 | 21:00
5
61
שככה שלעצמו היתרון הוא לא נורא
בפרק שקארל קיבל אותו חשבתי גם כן שזה סבבה
אבל  במועצה הזו היה שימוש ב2 יתרונות לא 1
ובלי אחד מהם , לא היו משיגים את ההדחה של דן.
ולא אהבתי את הקול הכפול הזה שגם משתיק אחר , גם אם היה משומש לבד.
יותר מזה, את הקול הכפול אני רואה לבד כ2 יתרונות
אתה גם מצביע פעמיים וגם משתיק
אז בעצם היו להם 3 יתרונות

אמרת נכון איידול מבטל את הקולות נגדך . אבל הרוב קולות לא היה נגד דן. זה מה שמפריע לי בהדחה פה. נעשו יותר מדי קומבינות.

אני כן  אגיד ששמח שדן עף, היה שחקן ראוי , צדקן , רגשני...
אז לפחות זה
לצפיה ב-''
22/11/2018 | 21:07
52
אבל זאת בדיוק הבעיה. אם דן היה יודע על הטוויסט הזה הוא אולי היה יכול לפעול כנגדו. דהיינו - לנסות לברר למי יש את היתרון הזה ואולי לכוון את ההצבעות כנגדו. עצם העובדה שאף אחד חוץ מקארל והדוידים בכלל ידעו שהטוויסט הזה קיים אומר דרשני. זה מבחינתי משול לכך שההפקה לחשה לדוידים באוזן לפני הטרייבל - "רק שתדעו, לדן יש איידול והוא הולך להשתמש בו". ממש לא קול.
לצפיה ב-''
22/11/2018 | 23:05
3
66
כן היה רוב נגד דן כי קארה ואלק הצביעו לאנג'לינה
גם אם אליסון הייתה מצביעה ההצבעה הייתה
4-כריסטיאן
2-אנג'לינה
5-דן

הם בכלל לא היו צריכים את הקול הכפול במועצה הזו, היו מצליחים גם בלעדיו
לצפיה ב-'מה אתה רציני??? '
מה אתה רציני???
23/11/2018 | 00:39
2
63
ה2 קולות האלה לאנג'לינה זה
Scrambling  של הרגע האחרון אחרי שראו שהם out numbered
לא ראית את הלחישות של אלק ואליסון?
לא ראית את הפרק ?

הרגת אותי עכשיו לא הייתי מאמין עלייך

לצפיה ב-''
23/11/2018 | 00:44
60
זה כלכך ברור שזה סקרמבלינג של השנייה האחרונה, רואים את זה לפני המבטים, הלחישות, לפי מה שהם דיברו לפני ולפי כל הפרק בעיקרון.
דן לא היה מודח בלי היתרונות (גם אם לא היה לו אליל, הקול הכפול הרס לו)לא חושב שצריך להיות ויכוח על זה.

לצפיה ב-''
23/11/2018 | 16:10
17
לצפיה ב-''
22/11/2018 | 19:28
1
81
מסכיחם עם מה שנאמר פה
לא התלהבתי מהפרק הזה בכלל מהסיבה הפשוטה שזה הרגיש ל ישהדייוידס צריכים מלא איידולים ויתרונות כדי לשלוט במשחק - ובעיני זה לא משחק.

לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
23/11/2018 | 21:33
54
אני מאוד אוהב את שבט הדייוידים אבל לא מרוצה מהדרך שבה הם עברו את הפרק עם יותר מדי יתרונות  .
עם זאת , השיתוף פעולה ביניהם בפרקים האחרונים כיף לראות
לצפיה ב-'מתחיל להזכיר לי את... '
מתחיל להזכיר לי את...
25/11/2018 | 19:03
60
השרדות ישראל. רק חסר שג'ף היה מכריז כי ניק השתמש בגרזן הכח הכפול.

בכל יום אחר לא הייתי כותב על קארה.
בפרק הזה קארה הראתה למה התכוונתי בשרשור הקודם כשכתבתי מיהם הגיבורים ומיהם הנבלים בהשרדות.
כל כך הרבה נקיפות מצפון על כך שהיא עומדת לזרוק את דן לכלבים וכמה שזה קשה לה.
כן... בטח...
כמו במקרה של אלק, אם קארה לא פותחת את הפה, כריסטיאן היה יושב ביציע.
קארה, אם כך, זוכה בתואר "גיבורה" בהשרדות. ולא, זו לא מחמאה.

בפרומו לפרק הבא שוב הראו לנו את גבי... מישהו רוצה שלושה ניחושים באיזה מצב הראו לנו אותה?
באמת שהיא יצאה לי מכל החורים. אם היא הזוכה, אני מת.
שחקנית בינונית ביותר! במקרה הטוב! ואני בהחלט מתאמץ לכתוב את זה!

ניק ממשיך להראות שהוא השחקן הכי חזק העונה.
קשרים חברתיים בכל מקום, יכולת להישאר מתחת לרדאר והבנה מהם המהלכים שצריך לבצע ויכולת לבצע אותם.
אז מה אם זה מצריך עזרים מלאכותיים לשם כך. ההיסטוריה של השרדות מלאה בשחקנים שקבלו לידיהם עזרים מלאכותיים ולא ידעו להשכיל להשתמש בהם כמו שצריך. סטיבן פישבאק מישהו?

עדיין מת על הטייץ של אנג'לינה ומה שבתוכו. מוציאה אותי מריכוז.
לצפיה ב-''
27/11/2018 | 03:45
1
38
פרק 9 ועדיין אני לא מצליח להבדיל בין חלק מהשורדים ולזכור את השמות שלהם
אמרו את השם "אליסון" בתחילת הפרק ולרגע הופתעתי שיש מישהי כזו במשחק

כמה מחשבות שעלו לי במהלך הצפייה בפרק:
1. עד לפני כמה עונות לא היו מחביאים אלילי חסינות מחדש כל עוד כל האלילים שעד כה נמצאו לא נחשפו. בעונות האחרונות על כל אליל שנשלף מחביאים חדש + בתחילת המיזוג מחביאים אליל מיזוג. וזה מה שגורם לעודף אלילים במשחק
2. רק אני מוצא את עצמי ממש משתעמם ממשימות פרס במיזוג? אני מאוד אוהב משימות פרס וחושב שהן מאוד תורמות לעלילה ולאסטרטגיה, וכשהעלימו אותם בעונות 22+23 זה ממש הרגיש לי חסר, אבל הפורמט החדש שלהם מאז זה משימות פרס קבוצתיות, מה שממש מאבד מהפואנטה של בן אדם אחד זוכה בפרס ובוחר עם מי לחלוק את הפרס (אסטרטגיה בפני עצמה) או בן אדם זוכה במלא משימות פרס ופתאום הוא מהווה איום. בקיצור - לראות סתם קבוצה אקראית של שורדים שהוגרלו וזכו בפרס אוכלים המבורגר - זה פחות מעניין לראות ולא מרגש אותי, ואני מוצא את עצמי בפלאפון פה ושם בזמן המשימה.
3. הבעיה במיזוג בפיינל 13 זה שיש יותר מדי שחקנים במשחק ואין כאן יותר מדי מקום לאסטרטגיות. זה תמיד מסתכם ב2 בריתות גדולות אחת נגד השניה ולהמשך מיזוג משעמם. וזה מה שקורה עכשיו ודי צפוי לכולנו שהולך להיות פה פאגונגינג על הגולייתים (ואולי פה בשם יפטרו מגבי בדרך שהמהלך הזה כבר נרמז כמה פעמים)
4. הסצינה שבה הדייוידים יושבים ומספרים אחד לשני איזה ייתרון יש להם במשחק - הקטע השני הכי מביך במשחק - אחרי ההדחה של סירי מעודף ייתרונות. באמת, לכל אחד שם יש ייתרון? זה נהפך לבדיחה ממש לא מצחיקה.
לצפיה ב-'מסכים איתך לגבי מה שכתבת בסעיפים 2-3'
מסכים איתך לגבי מה שכתבת בסעיפים 2-3
27/11/2018 | 11:19
7
לצפיה ב-''
01/12/2018 | 02:49
6
נראה שאליסון, אלק וקארה חזקים ביחד. קארה מתחילה להבין שהיא צריכה להתרחק מדן אם היא רוצה לנצח את המשחק. גבי מדברת עם אליסון לאחרת משימת הפרס על האפשרות להדיח את דן. אני אוהב את הברית שלהן, ואני מודע לכך שהרוב פה בטח לא אוהב את גבי בגלל כל הפעמים שהיא בוכה, אבל היא כן משחקת אסטרטגית ועם כל ההערה הענקית שלי לניק, היא לא מסתכמת על פסלוני חסינות. ודרך אגב, כריסטיאן מוצא פסלון חסינות. אני 99% בטוח שרשמתי את זה כבר פה, אבל הוא מזכיר לי מאוד את ריאן מעונה 35.

אלק זוכה במשימת החסינות הראשונה שלו. קארה רוצה שדן יודח, אבל היא מודעת שיש לו פסלון חסינות. לכן היא מציעה לפצל את הקולות בינו לבין אנג'לינה. אליסון מחליטה שהמהלך הכי טוב שלה כרגע הוא פשוט לזרום במשחק. אלק רוצה שכריסטיאן יודח. במועצת השבט, ניק גונב מאליסון את הקול שלה, ובכך אליסון לא יכולה להצביע בעוד שניק מצביע פעמיים. דן לבסוף מודח. 

אני לגמרי איתכם שיש פה אובר שימוש ביתרונות וחסינויות, אבל אני כן נהנה מהעונה הזאת, הרבה יותר מהשלוש האחרונות.
לצפיה ב-'BB20EP32 '
BB20EP32
20/11/2018 | 08:00
12
29
אנחנו מתקרבים לישורת האחרונה, ופאוטה (השם הזה רלוונטי בכלל? שתיים מההדחות הכי בולטות שלהם נעשו על ידי חברים בברית ). זה אומר שאחרי שבועיים של שקט יחסי, המשחק הולך בשבוע הבא לחזור להיות מעניין. ובהתחשב שיש בשבוע הבא הדחה כפולה, לפחות אחת מהן תהיה מעניינת. השנייה, כמובן, תהיה של היילי.

מצחיק שטיילר שוב לא מהווה מטרה בכלל, וגם בתוך לבל 6 אף אחד לא חושב להעמיד אותו להדחה. עוד יותר מצחיק שאף אחד לא חושב להדיח את סאם לפני שיחזרו להתלכלך. תכל'ס, היא אחת העיזים הכי גדולות שראיתי. וזה חבל, כי מלבדה כל חברי לבל 6 (אני מחשיב גם את ג'יי סי, כמובן) הם גם הטופ 5 שלי. אני לא רוצה לראות אף אחד מהם מודח.

סוף סוף, אורח שהוא לא יצור, חי בסרט או דוחה! או שילוב של שלושתם. רק אתמול גיליתי שהמבקר שצעק על רייצ'ל הוא לא אחר מהזוכה הידוע לשמצה של עונה 19. אם היה לי איזשהו רצון לראות את העונה הזו, הוא נעלם לגמרי. ורגע אחד לפני ההדחה, היילי לא צריכה להצביע כדי לחלק מחמאות לצ'נבוט! וואו. אפילו דן לא היה כל-כך נחוש באסטרטגיית המחמאות שלו. שזה טוב, כי זה אומר שהוא השקיע יותר באסטרטגיית המשחק שלו. ההפסד שלו בגמר היה ונשאר אחד הבזיונות הגדולים בתולדות הסידרה.

אז סקוטי מודח, כצפוי, ושוב פה אחד, ועכשיו היחידה בבית שאני לא ממש מחבב היא סאם. אני מניח שהוא יהיה מושבע הוגן ולא ממורמר, ויתן קונטרה למרמור הצפוי מצד פסי, ביילי ורוקסטאר. אם היילי לא מודחת באחת משתי ההדחות שבוע הבא, אני צנצנת. עוד יותר טוב אם סאם תודח יחד איתה, ונישאר עם אולי הפיינל 5 הכי טוב וראוי מכל התוכניות שבהן המתמודדים מדיחים זה את זה.

מה שחבל לי עכשיו זה שכרגיל ההפקה זנחה לגמרי את מה שהיה נושא העונה לפני כמה חודשים. בכל מקרה, קייסי היא ה-HOH החדש!!! השלטון של לבל 6 ממשיך, וגם של "לבל 3" - טיילר, אנג'לה וקייסי.
לצפיה ב-''
20/11/2018 | 12:05
4
28
המנצח של עונה 19 רק הגיח לבית לא בשביל להנחות, עם עוד כמה חברים , וזה יהיה  תכף עוד לא הגעת לזה.זה ממש לא ההוא שצעק על רייצ'ל כעונש עבורה.
זה סתם שחקן, הוא לא  היה מתמודד.
לצפיה ב-'אבל עדיין עונה 19 מזעזעת '
אבל עדיין עונה 19 מזעזעת
20/11/2018 | 23:50
12
לצפיה ב-'מעדיף את זה שצרח'
מעדיף את זה שצרח
21/11/2018 | 08:11
2
22
על פני ג'וש או פול
לפחות הוא היה מבדר, הם היו צעקנים שעשו לי כאב ראש בעיקר
לצפיה ב-'לא יודע לגבי עונה 19 (וטוב שכך) '
לא יודע לגבי עונה 19 (וטוב שכך)
21/11/2018 | 09:57
1
26
אבל בעונה 18 פול סך הכול היה אחד המתמודדים שיותר אהבתי בעונה. לא שזה אומר כל-כך הרבה, כי זה גם קאסט די גרוע.
לצפיה ב-'אל תראה אבל הנה לך תקציר'
אל תראה אבל הנה לך תקציר
21/11/2018 | 17:44
21
פול אכן היה השחקן הכי טוב בביג ברודר 19
למעשה היה השחקן היחיד
אבל זה לא ממש חוכמה כי זה כמו ילד בכיתה ז' שמנצח פעוטות
אם היה מנצח היה אפשר להשוות זאת לניצחון של רוב בעונה 22 של הישרדות, לא ממש מרשים

הוא היה שחקן יחיד חוזר שכולם העריצו וקיבל חסינות מהקהל ל3 הדחות ראשונות כך שגם למתנגדים שהיו לו לא ממש היה צ'אנס לנסות לשכנע בימים הראשונים
אחריי השבועות הראשונים כשכבר לא היה חסין פול כבר היה חזק בבריתות עם כולם

הבעייה העיקרית עם פול בעונה הזאת הייתה ההתנהלות שלו עם המושבעים, אם אתה זוכר בעונה 18 הייתה לו הודעת פרידה לדיוון שהייתה בערך כך: "אם את מודחת אז אין לי מושג מי עשה זאת אבל אני אעשה הכל כדי לנקום את הדחתך"
בעונה 19 כמעט כל הודעה למושבע הייתה כזאת למרות שהיה אחראי ויזם את כל ההדחות, אמנם הם מטומטמים אבל לצפות שהם לא ישוו גרסאות בג'ורי ויגלו שאתה הדחת אותם זה פשוט משחק גרוע והתאלמות מוחלטת מג'ורי מנג'מנט
הוא פשוט זלזל בהם

גם כשהגיעו בגמר לשלב השאלות לפיינליסטים פול המשיך בתשובות בולשיטיות בסגנון: "הייתי בצד הלא נכון של המספרים", "זה X שרצה להדיח אותך והייתי חייב לזרום איתו בשביל לא לסמן את עצמי" ועוד כל מיניי כאלה בזמן שהג'ורי מגלגלים עיניים

בסופו של דבר הוא הפסיד לא לסאות'רן בל מתוקה כמו נטלי ווייט או אפילו לאיאן שהיה חמוד ועורר סימפטייה אצל המושבעים
הוא הפסיד לבן אדם הזה https://www.youtube.com/watch?v=rBaLL5quzBc

ג'וש הוא פשוט השותף שאתה רוצה להעיף מהדירה כמה שיותר מהר
אף אחד שם לא ממש סבל אותו ורק מהקטע הקצר הזה אתה יכול לראות שלהפסיד לבן אדם כזה זה כישרון והתירוץ של ג'ורי ממורמר לא ממש עובד לי פה

בטח ראסל ראה ביג ברודר 19 ובכה על כך שהוא לא חיכה כמה שנים ונרשם לשם כי פול הוא הבן אדם היחיד שהוא יכל להביס
לצפיה ב-'פרק 33 '
פרק 33
21/11/2018 | 20:41
6
24
אז השאלה הגדולה לשבוע היא, אוקיי למעשה השאלה *היחידה* היא, את מי להעמיד לצד היילי? זהו, חייבים להעמיד מישהו מלבל 6. אני מניח שהתשובה תהיה סאם. ואחרי שבפרק שעבר היה ראיון עם שחקן נורמלי, סוף סוף נכנסת לבית שחקנית נורמלית! ומתבר שניקול וויקטור ביחד... הוא הרבה יותר טוב לה מאשר קורי, זה בטוח! אני לא אשכח שקורי היה החזיר השני הכי גדול בבית אחרי פאולי

ואז מגיע גם ג'וש, הוא לא עושה רושם כזה רע, אבל אתם כמובן יודעים יותר טוב ממני. לא מאמין שהתבלבלתי בינו לבין המבקר, שנראה בכלל כמו איש עסקים יפני ואז גם פול, ודריק, וחוגגים שם את החתונה של ניקול וויקטור. אבל עם כל הכבוד לאגדות (ממש... תביאו את ג'אנל, ד"ר וויל, איוול דיק, דן! אלה אגדות!), מה עם המשחק? אני מתחיל להרגיש שיכולתי בכיף לוותר על הפרק הזה! אני מבין שהמשחק צפוי מאוד השבוע, אבל רבאק!

וכמובן, היילי וסאם מועמדות להדחה. יכולתי בכיף לוותר על הפרק הזה.
לצפיה ב-'ד"ר וויל כבר ארבע עונות בערך'
ד"ר וויל כבר ארבע עונות בערך
22/11/2018 | 19:58
1
27
מסכם את העונה בגמר ועושה דיון עם הג'ורי
זה לא נקרא שמביאים אותו?

אותי דווקא הצחיק שמביאים את ג'וש, פול, דניאל, דרק ובריטני בתור החברים הכי טובים של ניקול (אם כבר חבל שלא הביאו את היידן) שהיא מתרגשת לחגוג איתם את החתונה שלה, כאילו...אין חיים מעבר לביג ברודר

ודניאל באמת הזדקנה כמו שהיא אמרה, ממש לא זיהיתי אותה וחשבתי שזאת שלי מעונה 17
לצפיה ב-'יווו לגמרי שלי..גם אני חשבתי'
יווו לגמרי שלי..גם אני חשבתי
22/11/2018 | 23:09
6
לצפיה ב-'פרק 34 '
פרק 34
24/11/2018 | 16:54
3
12
בניגוד לפרק הקודם, זה *לא* היה בזבוז. היו בו מעט מאוד חפירות, והחלק הכי טוב בו הוא תחרות הקומיקס. היא אף פעם לא מאכזבת, אף פעם לא מבריזה, ותמיד המשימה שאני הכי מצפה לה. אני כמובן לא אשתתף אף פעם, אבל כבר יש לי שם במיוחד בשבילי (או לכל רוקח אחר שישתתף בתוכנית): THE PAINKILLER. אם ישלבו רפרנס לאלבום האגדי של ג'ודאס פריסט, זה יהיה רק טוב.

דרך אגב, זה רק אני או שזה הקאסט הכי חזק פיזית אי פעם? ברט מרים משקולות. ג'יי סי מרים משקולות. וינסטון הרים משקולות. פסי הרים משקולות. קייסי מרימה משקולות. לא בטוח אם אנג'לה מרימה משקולות, אבל היא בטוח בכושר אני הייתי משתלב שם לא רע בכלל.  קייסי שוב זוכה בוטו!!!!! הולי שיט!!! ג'אנל, מאחוריך!

אז דבר אחד בטוח, היילי מודחת בפרק הבא. השאלה היא, מי עוד? מי יהיה הג'יי יו דאבל אביקשן של העונה?
לצפיה ב-'פרק 35 '
פרק 35
24/11/2018 | 17:39
2
18
הזמן שלבל 6 יאכלו אחד את השני כמעט כאן, וטיילר שוב חושב קדימה ומתכנן להדיח את ברט, לפני סאם או ג'יי סי. ברט מצידו חושב להדיח את אנג'לה. כולם פייבוריטים שלי חוץ מסאם, אז שהטוב ביותר ינצח.

והנה מתחילה ההדחה הכפולה. עוד לא ציינתי את זה, אבל איכות הפרקים באינטרנט ג-ר-ו-ע-ה. כמעט בכל פרק יש לפחות כמה שניות בלי קול, כשאחד מהם היה כמעט לגמרי בלי קול. הרזולוציה איומה, ובפרק הנוכחי הוידאו הוחלף בתמונה של דג, כאילו מישהו תקע בפנים כמה שניות נחמדות מהפידס.

טיילר הוא ה-HOH החדש! והוא עוד לא מעמיד את ברט, אלא את ג'יי סי וסאם. אחרי זה אנג'לה זוכה בוטו ומצילה דווקא את ג'יי סי, ואז טיילר מוציא את התוכנית שלו לפועל, ברט עולה להדחה ומודח. ואם זה לא מובן עדיין, טיילר הוא בין השחקנים הכי טובים בכל הזמנים.

לצפיה ב-'זה היה מטורף '
זה היה מטורף
24/11/2018 | 19:37
15
הזיה שברט אמר לטיילר, שאנג'לה היא המטרה שלו ...

לצפיה ב-'פרק 36 '
פרק 36
25/11/2018 | 15:58
17
אם כבר דיברתי על הכנה ליציאה, הנה מתמודד ש*לא* היה מוכן ברט נראה כאילו הרגע הוא סיים אימון כושר. ועכשיו טיילר בשליטה מוחלטת. אם הוא לא בגמר, אני צנצנת. משם, הוא *אמור* לנצח כל אחד במארש טורקי על גמל. אבל כשמדובר במושבעים שיכולים לעשות דווקא ו-VFTW ומה לא, אמור זה רק אהבה בצרפתית. בעצם, שמעתי שזה גם שם של נהר ברוסיה. דיברתי על אגדות לפני כמה ימים? טיילר צריך להיחשב לאגדה ולהתארח בעונות עתידיות.

אנג'לה זוכה ב-HOH!!! בחיים לא נהניתי כל-כך לראות ברית שלא מפסיקה לשלוט! אני חושב שאחת הסיבות הגדולות, ובגללה גם הם ממשיכים לשלוט, היא שהכוח אף פעם לא עולה לאף אחד מהם לראש. תשוו בין טיילר, אנג'לה, קייסי וברט לבין פסי, סוואגי שיט, רוקסטאר וכמובן "המלכה", "האלילה" ו"השולתתתתתתתת" (והבהמה) ביילי. מה הפלא שצד אחד שלט בבית, בלי קשר לזהות ה-HOH? אפילו שני חברי הברית שהודחו מוקדם נתנו לרגשות לשלוט בהם.

לצערי, המשחק חזר להיות צפוי, אבל מה כבר יכול לקרות בשלב כל-כך מתקדם? אנחנו במרחק שלושה פרקים, ושלוש שעות סך הכול, מסיום.

לצפיה ב-'גיא זו-ארץ מנחה הישרדות ישראל ינחה את האח הגדול+VIP של רשת'
גיא זו-ארץ מנחה הישרדות ישראל ינחה את האח הגדול+VIP של רשת
19/11/2018 | 06:00
2
38
גיא זו-ארץ ינחה את האח הגדול

המנחה של הישרדות גיא זו-ארץ מצטרף לתוכנית הדגל של "רשת" במקום עופר שכטר ואסי ישראלוף • לאחרונה השתתף זו-ארץ באודישנים להנחיית האירוויזיון.
לצפיה ב-'אני לא יודע אם יש לי כוח לצפות בעונה הזאת'
אני לא יודע אם יש לי כוח לצפות בעונה הזאת
25/11/2018 | 18:39
1
23
אני מניח שאני כן אתן לה הזדמנות, כי נעמה קיסרי תהיה שם ודי מעניין אותי לראות איך היא תשחק כי אני חושב שהיא די אנדרייטד, אבל הרצאה אחת של ערכיות בעונה ואני מוותר.
לצפיה ב-'למרות שלמען ההגינות'
למרות שלמען ההגינות
01/12/2018 | 00:08
13
אני חייב לציין שעונת ה-VIP הראשונה של הישרדות הייתה לא רעה בכלל. לפי דעתי האישית כמובן.
לצפיה ב-'הישרדות 3 - אפריקה'
הישרדות 3 - אפריקה
16/11/2018 | 00:13
14
50
כמה מילים על העונה: אני יודע שזאת עונה שפחות זכורה לרוב האנשים, אבל דווקא נהניתי לצפות בה שוב והיו בה הרבה קטעים משעשעים.

מי זכה בעונה? אית'ן.

למי הכי הגיע לזכות? חייב להודות שזאת שאלה קשה...
מצד אחד, שמתי לב בצפייה חוזרת כמה קים ג' הייתה אסטרטגית, ומעניין אם הייתה זוכה מול לקס. מצד שני, אית'ן שיחק טוב חברתית.
מצד שלישי, גם ללקס וגם לטום הגיע באיזשהו מקום.
בקיצור, מבחינה אובייקטיבית אפשר למצוא סיבות טובות למה לכל אחד מהטופ 4 הגיע לנצח,
אבל אני מניח שהטופ 2 האמיתי יותר ראוי.

את מי הכי אהבתי? בצפייה ראשונה אני זוכר שאהבתי מאוד את קלי והתבאסתי שהודחה יחסית מוקדם (ועוד על משהו שלא באשמתה!).
מאוד אהבתי גם את סיילאס ולינדזי וחבל שהודחו עוד לפני המיזוג
(ושוב בגלל טוויסט שלא באשמתם), ועוד יותר חבל שלא הביאו אותם לעונה נוספת (וגם את קלי).
בצפייה חוזרת עדיין מאוד אהבתי את השלושה הנ"ל, ולמדתי לאהוב ולהעריך את קים ג'.
דווקא מתרזה (שזכרתי שאהבתי בצפייה ראשונה) די ירד לי.
אית'ן חביב אבל יש בו משהו מצ'עמם.
לקס, טום וברנדון הם אחלה בתור דמויות ודווקא חיבבתי אותם בניגוד לרוב האנשים.
קים פ' בהחלט מתוקה ואולי היה מגניב לראות אותה שוב.
את פרנק אני זוכר שממש לא סבלתי בצפייה ראשונה וכל הזמן רק חיכיתי שיודח כבר
לצפיה ב-'העונה הראשונה שאני ממש שונא '
העונה הראשונה שאני ממש שונא
16/11/2018 | 15:14
35
קלי הייתה ונשארה הפייבוריטית שלי בעונה, למרות שטרזה היא זו שהעלתה את רוב הרעיונות האסטרטגיים. חבל גם על סיילאס ולינדזי, אבל לפחות לינדזי הייתה מודחת מוקדם גם בעונה קצת יותר מאוחרת. אבל ההדחה של קלי פשוט לא הייתה הוגנת. לקס אידיוט עם השיטה שלו, ולולא ברנדון העוד יותר אידיוט הוא היה הופך למושבע הראשון. שונא את שניהם, כמובן. שמח שבאולסטארס הוא סוף סוף קיבל את מה שמגיע לו (ואז עוד התמרמר בגמר).

שורד נוסף שהודח מוקדם מדי ולא מזכירים אותו כאן כל-כך הוא קלארנס. חלק מהשורדים רצו להדיח אותו מאז עניין הדובדבנים (שבכלל היה בגלל דיאן), אבל חוץ מזה אין לי מושג איך קרה שכמעט כל השורדים הצביעו לו כשהוא הודח.
לצפיה ב-'אחרי אוסטרליה העונה הזאת היוותה משב רוח מרענן'
אחרי אוסטרליה העונה הזאת היוותה משב רוח מרענן
17/11/2018 | 00:45
37
ואני לא מתכוון לנאדים של טום.

אבל אין יותר מדיי אסטרטגיה בעונה הזאת (ממה שאני זוכר), אלא בעיקר התמודדות עם תנאי מחייה קשים, אולי הקשים ביותר איי פעם בהישרדות, ומשחקי כוח ילדותיים של צעירים מול מבוגרים.

אית'ן היה אחד הזוכים המשעממים והכי נעדרי כריזמה אבר ואני בהחלט לא מאמין שהגיע לו לזכות, אלא לקים ג'. בנוסף, העונה הזאת סיפקה לנו את אחד המתמודדים השנואים והמרגיזים ביותר מהעונות הישנות - לקס, שהרס לכולנו את עונת האולסטארס, אבל עוד נגיע לזה בהמשך...

לצפיה ב-'בניגוד להרבה אחרים אני אהבתי'
בניגוד להרבה אחרים אני אהבתי
17/11/2018 | 11:12
32
עונה כיפית לצפייה ומהנה
קאסט חביב שאפילו השנואים בו (ברנדון ופרנק) לא ממש העיקו עליי
אהבתי את קלי, לקס, קימפ, איתן, חושב שגם טום וטרזה בצפייה ראשונה
למרות שדיי כעסתי על טרזה שבגללה קלי הודחה, זה היה פרק לא נעים כלכך

אני חושב שאיתן דיי אנדרייטד על ידיי אנשים
בעיקר בגלל שהוא שורד דיי "ראוי" מבחינת הגישה שלו אבל הוא כן היה המנהיג האמיתי של בורן וראינו את זה בהדחה של ברנדון כשהוא ולקס התנגשו עם מי הלכו האחרים
אם אני חושב על כך איתן הוא בעצם השורד האהוב עליי איי פעם מכל השורדים ה"ראויים" (כן, גם ממך קולין) בגישה שלהם, לפחות בגרסה האמריקאית

ונזכרתי בו שוב לאחרונה כי המנצח של העונה הראשונה של ניו זילנד מאוד הזכיר לי אותו
לצפיה ב-'לגבי העונה הזו'
לגבי העונה הזו
17/11/2018 | 11:16
8
35
האמת שבדיעבד? אני חושב שאחת הסיבות שהעונה הזו ממש שיעממה אותי היא העריכה הקשה לצפיה, התחושה היבשה והרבה סיבות רקע.
כשלעצמה היו בה הרבה דברים טובים.

הקטע של קלרנס-דיאן בפרק הראשון זה קטע הזוי ואדנרייטטד במיוחד, טי-בירד שזה ממש ממש חבל שלא חזרה במקום מוניקה בעונת הסקנד צ'אנס, שיחקה משחק אסטרטגי ויפה מאד ביחס לעונות הראשונות, קלי גולדסמית' שהייתה סוג של שילוב בין קלי וונת'וורת' וקורטני ייטס וכמובן מאד אהבתי.

את לקס כמובן שלא סבלתי - יצור דוחה, מתחסד ושחקן גרוע. הקטע עם קלי היה מאד קשה לצפיה. כמובן שגם ברנדון ופרנק היו לא נסבלים כל אחד בדרכם.

לגבי אית'ן - בעיני הוא זוכה ראוי באמת, נכון שהוא על הטייפקאסט של שורדים ראויים אבל זה מה שהיה צריך כדי לנצח את המשחק הזה, ובאולס הוא בכלל היה פייטר. לא הייתי מתנגד לראות אותו שוב
לצפיה ב-'הכי מעניין בעונה הזאת שחיות הטרף היו ממש מעבר לגדר מה שנקרא'
הכי מעניין בעונה הזאת שחיות הטרף היו ממש מעבר לגדר מה שנקרא
17/11/2018 | 13:17
7
37
והשורדים ממש הסתכנו כשהם יצאו מהמחנה, למשל להביא מים מהבאר הרחוקה.
היום כבר אין דברים כאלה בהישרדות, לא האמריקאית ולא באף גירסה אחרת שלה.
לצפיה ב-'אולי כן אבל'
אולי כן אבל
17/11/2018 | 13:32
5
30
לא מאמין שההפקה האמריקאית, או כל הפקה הייתה מסתכנת בכך שאחד השורדים ימות. כנראה זו סתם העריכה.

מה שכן זה באסה שכל עונה מצולמת בפיג'י או בפיליפינים...... היה כיף הלוקיישנים הייחודיים
לצפיה ב-'אם זכרוני אינו מטעני נדמה לי שהיה שם קטע'
אם זכרוני אינו מטעני נדמה לי שהיה שם קטע
17/11/2018 | 13:37
33
שהם חוזרים למחנה ונתקלים באריה או לא זוכר מה זה היה ואיתן מרגיע אותם ואומר להם לא לזוז ולא לנסות לרוץ, בכל מקרה זה היה קטע מפחיד, עריכה או לא עריכה.
לצפיה ב-'מזכיר לי'
מזכיר לי
17/11/2018 | 16:14
3
37
שבתחילת הישרדות אוסטרליה היו שמועות שמשהו קרה לאחד השורדים והוא פונה והשמועה שתפסה הכי חזק זה "נטרף על ידי כריש"
לצפיה ב-'איך כריש אם אין שם ים?'
איך כריש אם אין שם ים?
18/11/2018 | 08:12
2
37
ולגבי השמועות היה מדובר בשורד שנשרפו לו הידיים במדורה ואחר כך חזר באחת העונות.
לצפיה ב-'THANK YOU CAPTAIN OBVIOUS'
THANK YOU CAPTAIN OBVIOUS
18/11/2018 | 19:04
1
31
ראיתי את העונה כבר ב2001
אמרתי מה היו השמועות לפני ששודר הפרק (וזה היה עם תנין עכשיו כשאני חושב על זה, לא כריש)
לצפיה ב-'תנין כבר נשמע יותר היגיוני'
תנין כבר נשמע יותר היגיוני
19/11/2018 | 05:55
8
לצפיה ב-'חחח הם ממש לא הסתכנו. אתם שוכחים שמעבר לטווח המצלמות'
חחח הם ממש לא הסתכנו. אתם שוכחים שמעבר לטווח המצלמות
18/11/2018 | 12:58
32
יש בערך 200 אנשי צוות שמצלמים, מפיקים ומלווים אותם בכל בערך פיפס שקורה שם. בהקשר של אפריקה - אני בטוח שריינג'רים חמושים שמרו עליהם. הם לא באמת היו שם לבד. אף חברת ביטוח בעולם לא היתה מכסה אותם אם אנשי ההפקה היו זורקים את המתמודדים אל גוב האריות (ליטרלי). 
לצפיה ב-'עונה חביבה, אך פחות מלהיבה מקודמותיה'
עונה חביבה, אך פחות מלהיבה מקודמותיה
18/11/2018 | 11:34
30
כרגיל, הייתי בעד האנדרדוגים. טרזה, קלי וקים פי היו הפייבוריטיות (וממש התבאסתי כשטרזה לא נבחרה לעונת ההזדמנות השניה. מקווה שעוד יביאו אותה בהמשך). גם את סיילאס ולינדזיי מאוד אהבתי.
אית'ן הוא זוכה קצת פרווה, שלא עשה יותר מדי. את לקס ובמיוחד את ביג טום ממש לא אהבתי.
העונה הזו גם כוללת את הרגע המתסכל הראשון שהיה עבורי בהישרדות - קלי מחליטה לעבור צד, רק כדי שברנדון האידיוט יחליף גם הוא צד ויגרום להדחה של קלי ולמפלה של הצד שהעדפתי
לצפיה ב-'דעה לא פופולרית אבל '
דעה לא פופולרית אבל
25/11/2018 | 18:11
12
אני ממש לא סבלתי את הברית של הצעירים שבסאמבורו. הם היו ממש שחצנים והתנהגו מגעיל לברית של המבוגרים בשבט. אבל אם חושבים על זה, הפרה-מרג' של העונה האמת הייתה סבבה. פעם ראשונה שהיו חילופי שבטים, ההדחה של לינדזי ושל סילאס. וגם זה אחד מן המקומות הכי מיוחדים שצולמו בהישרדות. אני לא הכי התרשמתי מאית'ן פה, ואני שונא להגיד את זה כי ממש הייתי בעדו באול-סטארס, נלחם נגד כל הסיכויים בגלל שרצו להדיח את המנצחים מאוד מוקדם. אל תבינו אותי לא נכון, אית'ן היה מאוד נחמד פה, אבל אני חושב שלטרסה ואפילו לקים ג'ונסון הדי אנדרייטד הגיע לנצח יותר, כי הן היו יותר אסטרטגיות לפי דעתי.

הייתי אומר שללקס גם הגיע לנצח, אבל הוא ממש ירה לעצמו ברגל עם ההדחה הזאת של קלי (תודה ברנדון ).
לצפיה ב-'הישרדות דוד נגד גוליית פרק 8 '
הישרדות דוד נגד גוליית פרק 8
15/11/2018 | 07:31
41
164
המשך>>
לצפיה ב-'פינה חדשה'
פינה חדשה
08/11/2018 | 23:39
13
78
טוב אז החלטתי לפתוח פינה חדשה, לאור ההתלהבות והשמחה שסוף סוף אפשר לחזור ולהגיב
(ומי יודע אולי זה יעורר שוב את הפורום).
כל פעם אני אכתוב על עונה של הישרדות, מי זכה/למי הגיע לזכות לדעתי/ואת מי הכי אהבתי, תוך השוואה בין צפייה ראשונה לצפייה חוזרת.
וכמובן שאם מישהו מעוניין להוסיף את דעותיו, לעורר דיון- יותר ממוזמן
לצפיה ב-'הישרדות בורנאו'
הישרדות בורנאו
08/11/2018 | 23:48
6
64
אגב, אם זה לא היה ברור- ספוילרים לעונה בשרשור.
אז נתחיל מהעונה הראשונה (לא סגור אם בהמשך אלך לפי הסדר הכרונולוגי, נראה):

מי זכה? ריצ'ארד.

למי הכי הגיע לזכות? אני זוכר איך בצפייה הראשונה (אי אז לפני קרוב ל-20 שנה) ממש רציתי שקלי תזכה והתבאסתי שהיא לא זכתה, אבל ברור שמבחינה אובייקטיבית
הגיע לריצ'ארד לזכות, ללא ספק בכלל (גם בצפייה חוזרת).

את מי הכי אהבתי? אז בצפייה ראשונה מאוד אהבתי את קלי, קולין וגרג.
חיבבתי מאוד גם את ג'נה וג'רבס (בקיצור קל להבין בעד איזה שבט הייתי ).
בצפייה חוזרת די ירד לי מקלי וגם מג'רבס, אבל את קולין וגרג עדיין מאוד אהבתי. התחברתי יותר לריץ' מאשר בצפייה הראשונה,
מה גם שהוא אדיר בתור דמות, וגם סו למרות שהדמות שלה עוברת שינוי די גדול במהלך העונה (ולא ממש לטובה).

מוזמנים גם להגיב מה חשבתם על העונה

לצפיה ב-'אחת העונות שלפחות אז מאוד אהבתי'
אחת העונות שלפחות אז מאוד אהבתי
09/11/2018 | 22:30
45
אני מניח שכיום בצפייה חוזרת זו הולכת להיות חווייה מאוד שונה, ולאו דווקא לטובה. בכל אופן - מדובר באחת מהעונות הראשונות של כל תכנית ריאליטי כלשהי (חוץ מ"העולם האמיתי" של mtv) ובטח שבעונה הראשונה של תכנית ריאליטי תחרותית. הכל בטח ייראה חובבני ומשעמם לעומת הצורה המלוטשת והסופר מניפולטיבית לפיה עורכים כיום את הישרדות. עם זאת, הראשוניות והעובדה שרוב המתמודדים לא ידעו בכלל שהם נמצאים במשחק, וחשבו שהם באיזה ניסוי חברתי בסגנון "בעל זבוב" הוא מה שעשה את העונה הזאת למעניינת יותר. כיום אין ספק שלא נראה יותר ליהוקים בסגנון של שון, קולין, סטייסי וגרג. המתמודדים של היום יודעים שהם באים לעשות טלוויזיה. הם מודעים לשטיקים, מודעים למצלמות וזורמים עם כל הגחמות של ההפקה מתוך רצון לשחק את המשחק האמיתי, דהיינו - להיות דמות ריאליטי. 
לצפיה ב-'זורם'
זורם
10/11/2018 | 06:13
41
בזמן הצפייה שלי בהישרדות בורניאו הכי אהבתי את רודי
הייתי אז בן 13.5, גם סוג של אחד כזה מתבודד שקצת שונא את כולם, מאוד הזדהיתי איתו
שנאתי מאוד את ג'רבס, ג'נה וקולין ובכלל כל פאגונג לא באו לי בטוב, אולי רק גרג
אני זוכר שכתבתי באיזה פורום (של IOL שפעל גם בעונה השניה) ואני הייתי היחיד שאהבתי את טאגי כשכולם דיי ברור להם שהם מעודדים את פאגונג כי הם כאלה חמודים ויש שם את כל הכוסיות וכה'
כלכך התעצבנתי על הפורום הזה שספיילרתי להם את כל העונה ונהייתי הטרול של אותו פורום

אני זוכר את הגמר של העונה הזאת שבה ג'ף אמר משהו כמו "אם היינו נותנים את התואר לשורד הכי אתלט זה היה ג'ואל או ג'רבס, אם היינו נותנים לשורד הכי מתוק זה היה סוניה או גרטשן...אבל למעשה אי אפשר באמת לקבוע למי יילך התואר עד שמגיעים לסוף"
ואני זוכר שכילד בן 13, מרדן שרב עם כל העולם שמנסה לחנך אותו בדרך מסויימת ודידקטית ל'טוב' ו'רע' כי "ככה צריך להתנהג" זה מאוד השפיע והולך איתי עד היום
למעשה אני מתייחס לעונה הזאת כסוג של נקודת מפתח בחיים שלי כי הישרדות זו התכנית שגידלה אותי בעצם (בגלל זה גם אני נגד הקונספט הרדוד שאנשים מחלקים לגיבורים ונבלים והופכים את העניין לכלכך שטחי)
לצפיה ב-'אני חושב שחלק מהקטע '
אני חושב שחלק מהקטע
10/11/2018 | 10:03
1
41
זה לראות את העונה בפעם הראשונה, כשזו הפעם הראשונה בהיסטוריה שמתמודדים מצביעים זה נגד זה. היום אי אפשר שלא להיות בעד ריצ'ארד (אמנם הוא ממש שחצן, אבל כמו שאומרים באנגלית He can also walk the walk), אבל אני חושב שגם אילו הייתי רואה את התוכנית לראשונה בשנת 2000 הייתי בעדו, ועדיין הייתי מתחיל לצחוק ברגע שהאסטרטגיה הבסיסית ביותר ופשוט "לשחק כדי לנצח" נחשבה לפאגונג כדבר מגונה, ואפילו לא מובן.

אה, ותודה לגרג שבזכות מזל טהור גרם לזכייה של ריצ'ארד ולהמשך הסדרה. אני לא יכול לתאר את הישרדות אילו קלי הייתה מנצחת, וכמובן שהתוכנית לא הייתה ממשיכה עד היום, אם לא היו מגיעים האנשים שהמשיכו ושידרגו את המשחק.
לצפיה ב-'זה לא באמת היה מזל'
זה לא באמת היה מזל
10/11/2018 | 19:10
39
גרג היה מצביע בכל מקרה לריצ'ארד.
לצפיה ב-'זאת העונה הראשונה של הישרדות שראיתי עוד כששודרה לראשונה'
זאת העונה הראשונה של הישרדות שראיתי עוד כששודרה לראשונה
17/11/2018 | 13:50
14
בארץ. אז הישרדות היתה באמת הישרדות ולא כמו היום שהשורדים מקבלים הכל ולא צריכים לצוד בשביל לאכול, ולחיות בתנאי טבע קשים. הפאגונינג היה מתסכל, אך הם אלה שהביאו את זה על עצמם בזה שלא היו מוכנים להתאחד ולהצביע כולם יחד כשבט כי היו חלוקים בדיעותיהם.
לצפיה ב-'הייתה עונה סבבה ומאוד אוהב את הרעיון '
הייתה עונה סבבה ומאוד אוהב את הרעיון
25/11/2018 | 18:33
9
צריך קצת סבלנות לראות את העונות הראשונות בצפייה חוזרת, כי זה לא דומה בכלל למה שקורה בעונות האחרונות (לטוב ולרע). ריצ'רד פשוט היה גאון פה, הבין את החשיבות של קשרים חברתיים, ויצר את הברית הראשונה. ממש אהבתי את החברות שלו עם רודי. אני גם האמת אהבתי את סו פה. קלי פשוט ויתרה על הברית שלה בשלב מסוים והגיעה לגמר נטו בגלל שניצחה בכל משימות החסינויות האלו. 

ההדחה של גרטשן בפרק של האיחוד היו אחד מן ההזויות לגמרי. אני מבין שזאת העונה הראשונה של הישרדות, וכל עניין האסטרטגיה היה חדש, אבל זה די מצחיק לראות איך שבט פאגונג בכלל לא היו מתואמים בהצבעות  באמת מעניין אותי לדעת מה הם חשבון לעצמם שם.

אני חושב שחלק יראו בעונה הזאת כמשעממת, אבל היו בה מספר סיפורים מעניינים: ההדחה של שבט פאגונג אחד אחרי השני באיחוד, כל הסיפור עם קלי והברית שהיא כל כך לא אהבה, אסטרטגית האלף-בית של שון (סתם חחח).

אבל אני די חושב שכדאי לצפות בעונה הזאת, מעניין לראות איך השתנה המשחק במהלך השנים.
לצפיה ב-'יאללה'
יאללה
10/11/2018 | 19:46
1
39
את העונה הזו ראיתי יחסית מאוחר , אחרי שראיתי כמות נכבדת של עונות והאמת שממש אהבתי את העונה.
מעבר לזה שהיא הייתה אותנטית וכיפית, ריצ'ארד הוא אחת הדמויות הטובות אי פעם (עד היום) והיה הפייבוריט הראשי שלי לזכייה כמובן (והגיע לו לזכות הכי הרה מן הסתם) , אחריו אהבתי גם את סו ורודי , קולין וגרג גם היו מאוד חמודים אבל כל השאר meh... את קלי כמובן לא סבלתי ושמחתי שהפסידה.

לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
10/11/2018 | 20:36
35
שכל מי שראה את העונה בזמן המקורי אהב את קלי
וכל מי שצפה בעונה מאוחר לא סבל אותה
היא דמות שאת העליבות שלה ניתן לראות רק אחריי זמן ממושך שמכירים את הסדרה

לכן גם הרבה הופתעו והתאכזבו שהייתה מעפנה בעונה 31 למרות שדיי שיחקה את אותו משחק

גם ריצ'ארד לא גאון גדול בהסתכלות אחורה, הוא המציא את הבריתות אבל לא הצליח לשלוט בשוק או לעקוב אחריי ההצבעות שלו ואחריי זה קלי

אם פאגונג כן היו מקשיבים לג'רבס ומתאחדים להצבעה באיחוד כמו שמתבקש טאגיהיו המיעוט שהם מצביעים לגרטשן בזמן ששון הצביע לקולין, זו הייתה יכולה להיות טעות קריטית של כל ברית טאגי והיה להם מזל שהייתה את גרטשן המעפנה בשבט השני שהתנגדה להצבעה מאוחדת והביעה לתבוסה של השבט שלה (זה הריי לא שטאגי כיוונו אותה לזה או ידעו שפאגונג יצביעו כמו שהצביעו)
לצפיה ב-'טוב אז אני'
טוב אז אני
11/11/2018 | 23:37
35
עברו איזה 10 שנים מאז שראיתי את העונה הזו וברור שכשאתה רואה אותה לפני רוב העונות אתה חושב על דברים אחרת...
אישית היא הייתה העונה האמריקאית הראשונה שראיתי בערך אחרי עונה 7 ו8.

את ריצ'ארד כמובן הכי אהבתי ואין ספק שהוא זה שהכי הגיע לו לנצח, בזמנו כן אהבתי את קלי עם כי רק בדיעבד אתה באמת מבין כמה היא עלובה וגרועה. את רודי גם מאד אהבתי - דמות מאד מאד אדירה שאנחנו לא זוכים לראות כמותה עוד (והוא כבר בן 90! שיבדל לחיים ארוכים).
את סו הוק בזמנו מאד שנאתי ובדיעבד למדתי מאד להעריך אותה - גם כי היא הייתה מהיחידות שחשבו אסטרטגית בעונה הזו וגם כי בדיעבד אתה מבין כמה נאום הנחשים והעכברושים שלה הוא אבן דרך בתוכנית הזו.
פאגונג - חיבבתי את גרבס וקולין. למרות שהם די גרועים בסהכ. את ג'נה לרגעים לא סבלתי ולרגעים חיבבתי, את גרג די לא אהבתי בזמנו אבל בדיעבד אני יותר מקבל אותו כדמות משעשעת (בעיקר את קטע ההדחה הלא נשכח).
וכמובן אי אפשר לשכוח את שון - האידיוט העונתי וכמובן סוניה והשיר הנצחי ביי ביי בלוז

לא יחזרו עוד עונות כאלה
לצפיה ב-'נוסטלגיה '
נוסטלגיה
12/11/2018 | 17:54
39
ראיתי את העונה הזו כשעוד שודרה בזמנו בערוץ 2. זה היה כבר אחרי שהעונה הסתיימה בארה"ב, והיה ידוע מי זכה ואפילו עשו על זה כתבה ענקית בידיעות אחרונות (לא שמעו אז על ספוילרים כנראה).
בצפיה ראשונה הפייבוריטים שלי היו טאגי, למרות שבצפיות מאוחרות יותר חיבבתי יותר את פאגונג.
הכי אהבתי את קלי כמובן. לא ראיתי את העונה הזו כבר יותר מעשור אני חושב, אז מעניין באמת אם אשנה את דעתי עליה. יש לי הרגשה שלא, ושהיא תישאר הפייבוריטית
מאוד הייתי רוצה לראות אנשים מהקאסט הזה חוזרים לשחק, למרות שעכשיו כשאני חושב על זה, כל מי ששיחק פעם שניה מהעונה הזו איכזב ממש בפעם השניה - ריצ'ארד, סו, ג'נה, קלי וג'רבס, כולם היו גרועים או סתם ממש מעצבנים.
לצפיה ב-'אחלה רעיון!'
אחלה רעיון!
17/11/2018 | 02:42
1
24
את העונה הראשונה ראיתי לפני איזה 9 שנים () אחרי שהשלמתי כבר את רוב העונות
הזהירו אותי מאוד שמדובר בעונה די משעממת וקשה לצפייה בגלל שמדובר בעונה הראשונה
לא ציפיתי לכלום, ובסופו של דבר נהנתי ממנה מאוד! זו העונה היחידה מהעונות הראשונות שהצלחתי באמת להנות ממנה ולראות את כולה
אהבתי את התמימות הזו והסתקרנתי לראות מה הולך לקרות, למרות שידעתי מראש מי הפיינל 4
ולדעתי זו אחת העונות עם הליהוק הכי טוב!
הכי אהבתי כמובן את ריצ', שללא ספק הכי הגיע לו לנצח
אהבתי מאוד גם את רודי וסו (שלא מקבלת בד"כ קרדיט מאנשים, למרות שבתכלס היא השותפה של ריצ' להמצאת הברית)
וכמובן את גרג ההורג מצחוק וקולין המותק
לא סבלתי את ג'רבס הבטלן, את קלי המתחסדת, ואת ד"ר שון הטיפש.
לא סבלתי גם את המודחת הראשונה של האיחוד ואני זוכר שממש אהבתי שהיא הייתה הקורבן הראשון של הפאגונגינג.
בכללי אני זוכר ששמחתי מרצף ההדחות של הפרה-מרג' (למעט סוניה המותק שנכנסה לליבי בפרק אחד)
לצפיה ב-'אני חושב שהליהוק טוב'
אני חושב שהליהוק טוב
18/11/2018 | 12:08
19
בעיקר כי זאת העונה הראשונה, ואז המלהקים נוטים בעונות הבאות ללהק את אותו סוג
של טייפקאסט במיוחד אחרי שראו שזה עובד ומצליח,
ואז המתמודדים החדשים נראים חיוורים ביחס למקוריים...
ואגב זה קורה בעוד הרבה תוכניות ריאליטי (וכמובן גם אצלנו בישראל).
לצפיה ב-'הישרדות 2- אוסטרליה'
הישרדות 2- אוסטרליה
11/11/2018 | 21:58
19
60
מי זכתה בעונה? טינה.

למי הכי הגיע לזכות? אם אני באמת מנסה להיות כמה שיותר אובייקטיבי,
אפשר לומר שקולבי וטינה הם בהחלט הפיינל 2 הכי ראוי.
בצפייה ראשונה חשבתי שמגיע הרבה יותר לקולבי, אבל בצפייה חוזרת הערכתי הרבה יותר את המשחק של טינה,
והיא גם נתנה הופעה טובה יותר במועצה האחרונה (ותכלס קולבי עשה טעות שלא לקח את קית' לגמר).

את מי הכי אהבתי? אז בניגוד לרוב בפורום, אני העדפתי את קוצ'ה (גם בצפייה ראשונה וגם בצפייה חוזרת).
לדעתי הם שבט הרבה יותר מעניין, וממש התבאסתי שלאור הנסיבות
הם איבדו את השליטה במיזוג.
אליזבת' וג'ף היו הפייבוריטים שלי, ואחריהם אני זוכר שאהבתי את אמבר וקולבי,
אבל בצפייה חוזרת פחות התלהבתי מקולבי וגם מאמבר.

מוזמנים לכתוב מה חשבתם על העונה
לצפיה ב-'עונה משעממת'
עונה משעממת
15/11/2018 | 20:27
2
29
מלבד עונה 22, זו העונה היחידה שלא ראיתי בה את כל הפרקים ואני זוכר שמהפרקים המעטים שראיתי היו רגעים שפשוט נרדמתי.
ממש לא אהבתי יותר מדי את טינה ולדעתי הגיע לקולבי לנצח יותר כי אני זוכר שהוא דיי שלט באיחוד, מעבר להם אני לא זוכר ממש אף אחד.

לצפיה ב-'וואלה? '
וואלה?
15/11/2018 | 23:36
1
28
דווקא הרבה אוהבים אותה (בטח בפורום למיטב זיכרוני)...
לצפיה ב-'כן '
כן
16/11/2018 | 15:42
20
זו עונה ישנה מדי ובלי מספיק עניין בשבילי... מה גם שהרגישה לי התמקדות באספקט ההישרדותי והטבע וזה ממש לא מעניין אותי.

לצפיה ב-'עונה שדיי שנאתי בה את הקאסט'
עונה שדיי שנאתי בה את הקאסט
16/11/2018 | 05:12
28
חוץ מג'רי ואמבר זה הקאסט הכי מתחסד וצדקני שהיה איי פעם וזה מה שחשבתי גם אז
היה לי מאוד לא נעים לצפות בעונה הזאת
לא סבלתי את אליזבת שהמון אהבו אותה, ראיתי את הקשר שלה עם רודג'ר כקיטשי ומגעיל (הבאתי לך אבן לב WTF) וגם את מייק סקופין ששמחתי שנשרף ואת טינה גם דיי לא סבלתי לקראת הסוף בגלל איך שהתייחסה לאמבר
יכול להיות שיש כאלו שיראו בה עונה טובה אבל לי לא היה ממש את מי לעודד משלב מאוד מוקדם
לצפיה ב-'העונה הכי ארוכה'
העונה הכי ארוכה
16/11/2018 | 10:24
12
לצפיה ב-'תכל'ס? '
תכל'ס?
16/11/2018 | 15:06
30
זו עונה הרבה יותר חשובה מבורנאו. הפעם כולם באו לשחק את המשחק כדי לנצח, גם הייתה הבגידה האמיתית הראשונה עם הבליינדסייד על ג'רי, אפילו העריכה כבר אז התחילה להיות יותר ממוקדת אסטרטגיה (למרות שהמהפך האמיתי היה רק אחרי האמזונס, שזו העונה הראשונה שהייתי באמת ממליץ עליה כעונה ראשונה של מישהו).

מצד שני גם היו התנאים הכי קשים בתולדות הישרדות, למרות שחוץ מהמקרה של סקופין אף אחד לא התפנה מהאי וגם לא היו פרישות. משבר האורז, חום מאוד גבוה וכמובן תקרית ההצפה בפיינל 6. 

אה, ושלושת הימים הנוספים היו פשוט מיותרים. הגמר עכשיו כמעט בלתי אפשרי לצפייה בגלל הקטע המיותר עם האלילים.
לצפיה ב-'הדבר היחידי שאני יכול לחשוב עליו זה '
הדבר היחידי שאני יכול לחשוב עליו זה
17/11/2018 | 00:28
28
שבדיעבד חבל שמייקל לא נפל עם הפנים לתוך המדורה, ומשך איתו פנימה את אליזבת'. מהעולם היה נחסך נוכל פדופיל ותומכת טראמפ/מגישת פוקס ניוז סתומה.
לצפיה ב-'התגובה שלי רלוונטית גם לעונות 3-5'
התגובה שלי רלוונטית גם לעונות 3-5
17/11/2018 | 02:46
3
21
עונה 2 ניסיתי להשלים לפני כמה שנים, ראיתי רק חצי מהפרקים, די סבלתי מהצפייה והחלטתי לוותר ולפרוש
זה היה ממש מעייף וחוץ מג'רי לא מצאתי את עצמי מתעניין באף אחד שם
כשהיא הודחה אני הדחתי את העונה
עונה 3 גם ניסיתי לראות לפני כמה שנים, פרשתי אחרי הפרק הראשון
עונה 4 לא נתתי צ'אנס מתוך ידיעה שאני אזכה לחוויה דומה כמו שאר העונות המוקדמות
עונה 5 גם איכשהו ראיתי עד ה"מיזוג המזוייף", אין לי מושג מאיפה מצאתי את הכוחות לבזבז על זה את הזמן

מכל ה5 העונות הראשונות לדעתי רק העונה הראשונה כשירה לצפייה בעידן של היום ובקצב שאנחנו רגילים לו היום בטלוויזיה בכללי
לצפיה ב-'עונה 4 זאת העונה הראשונה שבוסטון רוב השתתף בה'
עונה 4 זאת העונה הראשונה שבוסטון רוב השתתף בה
17/11/2018 | 13:30
2
20
כשעוד היה תמים ובלתי מנוסה, אך חרוץ ומוכשר, וכבר אז היה אפשר לראות את בו הניצוץ של השחקן האסטרטגי שהוא התגלה בעונות הבאות. בהחלט עונה ששווה צפייה.

ואגב, אין דבר כזה לא ניתן לצפייה, צריך לדעת איפה ואיך לצפות, אך כל העונות ניתנות לצפייה, ובאיכות די סבירה. נכון שאיכות השידור של העונות הישנות קצת פחות טוב משל העונות היותר חדשות, אך עדיין מדובר ברמה סבירה לצפייה.
לצפיה ב-'עונה 4 אחת העונות הטובות'
עונה 4 אחת העונות הטובות
17/11/2018 | 13:36
1
20
בטח מהעונות הראשונות.
מעבר לבוסטון רוב הייתה שם את קאת'י, אולי אחת השחקניות הכי אהובות ולייקאייבל מהעונות הראשונות של התוכנית, המהפך הראשון בתולדות הסדרה, ועוד המון רגעים מעולים.
לצפיה ב-'הכי מצחיק בעונה הזאת זה הקטע עם קליאופטרה הנסיכה המפונקת'
הכי מצחיק בעונה הזאת זה הקטע עם קליאופטרה הנסיכה המפונקת
17/11/2018 | 13:42
16
שהיתה בין הראשונים לעוף.
לצפיה ב-'אני לא כל כך שונא אותה כמו כולם פה'
אני לא כל כך שונא אותה כמו כולם פה
17/11/2018 | 11:12
4
24
אולי בגלל שראיתי אותה ממש מזמן והיא הייתה ממש מהראשונות שראיתי אז אני שומר לה חסד נעורים.
באעיזשהמו מקום היא פיתחה את המשחק בהמשך לבורניאו.

היה שם את הקטע שבו טינה משכנעת את קולבי להדיח את מיטשל ולא את קית' ולאחר מכן הבגידה בג'רי (למרות שבדיעבד היא קרתה מוקדם מדי). בכללי טינה שיחקה משחק מאד טוב בעונה הזו ודי אנדרייטד. בלי קשר לעונות שבאו אחר כך.

וכמובן הטעות הקלאסית של קולבי שהשפיעה מאד על המשחק.

הכי אהבתי? את קולבי, טינה וג'רי. גם את אליזבת' אהבתי
לצפיה ב-'גם אני לא שונא את העונה הזאת למרות אורכה המוגזם'
גם אני לא שונא את העונה הזאת למרות אורכה המוגזם
17/11/2018 | 13:45
20
הכי אהבתי את אמבר, את ג'רי וכמובן את קולבי. חבל שלקח איתו את טינה לפיינל 2, יכל לזכות.
לצפיה ב-'באמת כשחושבים על זה'
באמת כשחושבים על זה
17/11/2018 | 18:48
2
21
ההדחה של ג'רי הייתה יכולה לעלות להם, אבל למזלם אמבר נשארה איתם.
לצפיה ב-'אמבר נשארה איתם מחוסר ברירה'
אמבר נשארה איתם מחוסר ברירה
18/11/2018 | 09:17
1
13
זה לא שאליזבת רודג'ר או ניק הציעו לה קואליציה

ההדחה של ג'רי (וגם של אמבר למען האמת) הייתה אישית לגמרי ולא היה מאחוריה שום כוונה אסטרטגית

בכלל, העונה הזאת הייתה הצבעות אישיות לגמרי לכל אורכה והצביעה היחידה שאיכשהו אפשר לאמר שאסטרטגית נטו זה ההדחה של אלישיה כי הייתה חזקה

זו גם סיבה שממש לא אהבתי את העונה הזאת
לצפיה ב-'אבל מה מנע ממנה ליזום בעצמה?'
אבל מה מנע ממנה ליזום בעצמה?
18/11/2018 | 11:59
13
היא יכלה לאגד אותם ולהציע להם להצביע ביחד.
עדיף לשבת ולחכות שידיחו אותך?
לצפיה ב-'עונה טובה שמאוד אהבתי'
עונה טובה שמאוד אהבתי
18/11/2018 | 11:28
16
ג'רי היתה הפייבוריטית שלי, ועד היום היא בטופ 10 של השורדים האהובים עליי.
השבט המועדף עליי היה אוגאקור. את קוצ'ה ממש לא אהבתי, ובעיקר לא את מייקל ואלישה הבלתי נסבלים. מהשבט הזה הכי אהבתי דווקא את קימי, שקיבלה משאר השבט יחס ממש נוראי.
לצפיה ב-'אהבתי את העונה הזאת '
אהבתי את העונה הזאת
25/11/2018 | 18:21
7
אהבתי את המיקום, אהבתי חלק מן המתמודדים, ואני חושב שטינה היא זוכה ראויה. אני מסכים אתכם שזה היה מיותר להאריך את הימים. אהבתי את ג'רי ואת אמבר, מרלין תמיד תשאר אחד מן המתמודדות האהובות עלי שהודחו לפני המיזוג. אפתיע אתכם אבל גם חשבתי שקית' היה ממש אחלה, לא היה לו סיכוי לנצח, אבל אני שמח שהוא הגיע יחסית רחוק. אלזיבת' נלחמה חזק פה כדי להגיע רחוק. קולבי שיחק מאוד חזק והגיע לו לנצח עד ההדחה של קית', שבעצם העניק את הניצחון לטינה.

טינה שיחקה משחק די חזק פה, הצליחה להביא להדחות של מיטשל ושמה את עצמה בעמדת כוח. עונה טובה לפי דעתי.
לצפיה ב-'פרט נוסף חשוב לגבי העונה הזאת של הישרדות'
פרט נוסף חשוב לגבי העונה הזאת של הישרדות
06/12/2018 | 09:37
6
הישרדות 2: אוסטרליה ששודרה בשנת 2001 זאת העונה הכי נצפית בתולדות הישרדות, עם כמעט 30 מיליון צופים שצפו בה בלייב. העונה הראשונה רק במקום השני עם 28.30 מיליון צופים והעונה השלישית הכי נצפית בתולדות הישרדות זאת העונה השמינית, שהיתה עונת האולסטאר הראשונה, שצפו בה 21.49 מיליון צופים, הפרש של יותר מ 10 מיליון צופים בינה לעונה הכי נצפית בתולדות הישרדות. מאז כמות הצפיות בתוכנית הישרדות נמצאת בירידה חדה, ובעונות האחרונות של הישרדות צפו פחות מ 11 מיליון צופים, שזה חצי ממה שצפו אפילו בעונה אולי הכי גרועה שלה: תאילנד, שנמצאת במקום הרביעי במספר הצפיות בלייב, עם 21.21 מיליון צופים.
לצפיה ב-'BB20EP25 '
BB20EP25
07/11/2018 | 23:44
8
30
אני עדיין לא מאמין שפסי היה מטומטם מספיק כדי להעמיד את סקוטי. במקום זאת, הוא מנסה לחבור לטיילר ואנג'לה. סבבה, כל עוד זה אומר שסקוטי יודח בקרוב. ואחריו פסי בעצמו, ואחריו סאם. והכול יהיה בסדר.

זינגבוט חוזר, וטוב מתמיד! השאירו אותנו במתח, אבל הזוכה בוטו הוא... ברט! מעולה!!! זה אומר שסקוטי נשאר על הבלוק, ו*זה* אומר שהוא מודח. חשבתי שסקוטי יהיה פייבוריט שלי, אבל עצם זה שבן ברית שלו העמיד אותו להדחה וגרם להדחתו אומר המון!
לצפיה ב-'פרק 26 '
פרק 26
09/11/2018 | 22:23
7
22
סקוטי, בצעד נואש אחרון, זורק את היילי מתחת לאוטובוס. הוא פשוט לא יודע לשחק את המשחק. הוא מנסה לשחק, הלב שלו שם, אבל הוא פשוט לא משחק טוב. והוא הגיע לנקודה שבה פשוט אין לו ברית. אז עכשיו פאוטה אפקטיבית לא קיימת יותר, ופסי והיילי מנסים לכרות ברית חדשה עם טיילר ואנג'לה. במילים אחרות, עכשיו טכנית כל הבית לבל 6.

אבל קודם כל, סקוטי מודח. נכון, ברט השתמש בוטו, ונכון, קייסי הועמדה להדחה במקומו, אבל זה לא משנה. סקוטי זכה בתואר המודח הראשון שהודח בהצבעה פה אחד העונה. וואו. מזל טוב. רשמית גרמת לכך שללבל 6 אין יותר אויבים. אתה גרוע!

אגב, כבר הרבה זמן שמתי לב לזה שמי שלא אמור להיות מודח עדיין לבוש יפה העונה, שזה דבר שהתלוננתי עליו שנים. רייצ'ל הודחה, אבל ללא ספק הייתה בטוחה שהיא נשארת. קייסי אמנם *לא* הייתה לבושה ליציאה, אבל אני לא מסוגל לתאר אותה בשמלה ועקבים. אגב, רק לי היא מזכירה קצת את דיאנה גולבי מהתקופה שהיא הייתה ב"כוכב נולד"?

ועכשיו תחרות HOH חדשה, דבר אחד בטוח - טיילר לא יועמד להדחה.
לצפיה ב-'פרק 27 '
פרק 27
10/11/2018 | 23:13
6
17
זהו זה. לבל 6 ניצחו. יכול להיות שג'יי סי או סאם יודחו לפני פסי או היילי, אבל המשחק כבר בידיים של טיילר, אנג'לה, קייסי וברט. רוב הפרק מ-ש-ע-מ-ם וכולו עוסק בתחרות ה-HOH. חשבתי שסיימנו עם פרקים כאלה, אח! ואם זה לא מספיק, הפרק שמופיע באינטרנט מזעזע. חצי מהזמן אין קול! מצטער שאני לא אזרח בארצות הברית של אמריקה!!!

בכל מקרה, אנג'לה היא ה-HOH שוב! המתמודדת הראשונה העונה שזכתה ב-HOH פעמיים עד עכשיו. פסי והיילי מועמדים להדחה, בתקווה פסי יודח ונישאר בלי מתמודדים שאני לא סובל.
לצפיה ב-'פרק 28 '
פרק 28
12/11/2018 | 22:22
5
17
הגענו לנקודה שאין ממש אקשן. אילו הייתי צופה מההתחלה, הייתי עד השבוע הנוכחי נכנס לפידז כל שעה בערך מתוך מתח, ואילו השבוע לא הייתי במתח בכלל. הדבר הכי גרוע שיכול לקרות זה שפסי יזכה בוטו והיילי תודח. מסכנה, מילא זה שהיא הייתה עם ביילי הדוחה, אבל מה היא עשתה שמגיע לה להיות בברית, שלא לדבר על שואומנס, עם אחד המתמודדים הכי טיפשים בתולדות הריאליטי? אפילו אם פסי לא ראה תוכנית ריאליטי מעולם, אין מצב שהוא יכול להיות עד כדי כך תמים, ולכן כנראה שהוא פשוט טיפש.

המשימה מגניבה... ומגעילה, וזה היה נראה כאילו פסי זכה בקלות, אבל לבסוף הוטו שייך לקייסי. אז יאללה פסי, תחזור לתזמורת, החתונה לא תתחיל בלעדיך. יוסי ומשה מחכים רק לך ולתוף שלך!
לצפיה ב-'פרק 29 '
פרק 29
14/11/2018 | 22:42
4
11
עכשיו זה רק עניין של זמן עד שרק לבל 6 (כשג'יי סי וסאם מחליפים את וינסטון ורייצ'ל כמובן) יישארו במשחק, אז הבית נחלק שוב, כשג'יי סי, סאם וכנראה ברט בצד אחד, וטיילר, אנג'לה וקייסי בצד השני. אני מניח שברור לכם איזה צד אני מעדיף.

אני אתגעגע להערות של היילי על הצ'נבוט, אמנם היא עוד לא הודחה, אבל היא תצביע רק אם היא תזכה בוטו. אחרת היא תועמד להדחה, או תזכה ב-HOH, ואז היא בכל זאת לא תצביע. וכמה מילות פרידה לפסי בשפת האם שלו, כדי שהוא בטוח יבין: יא אהבל! יא עאוור! יא חמאר! יא ג'וחא! יא טנג'רה! האמת שהוא כן עשה *משהו* אסטרטגי בנאום ההדחה שלו, אבל יש מצב שזה רק החמיר את מצבו.

אבל לפני שלבל 6 מפרקים את עצמם, יש החזרת מושבע, ותודה לאל שזה באמת מושבע ולא ביילי או רוקסטאר. הפעם באמת שלא הייתי מתנגד אם לא היו מחזירים אף אחד מהם, השבעה שנותרו הם אחלה פיינל 7, הייתי מחליף את סאם ברייצ'ל או וינסטון אבל זהו, סך הכול. סקוטי הוא ללא ספק הרע במיעוטו, אבל הוא צריך לחזור כלעומת שבא. הוא לא רצוי! הוא שרף את עצמו!
לצפיה ב-'פרק 30 '
פרק 30
17/11/2018 | 00:45
3
17
ההחזרה של סקוטי רק מעכבת את הבלתי נמנע, אלא אם כן הוא והיילי יזכו ב-HOH ברצף ללא הפסקה. והם בטוח לא יזכו ב-HOH הבא, כי זו תחרות סיבולת. אותה תחרות סיבולת שחוזרת על עצמה שוב ושוב, ללא הפסקה. פעם לא סבלתי אתגרים כאלה, אבל בערך מעונה 8 החליטו להריץ אותם יותר מהר, לא לאורך כל הפרק. 

זה היה צמוד ומותח, אבל ה-HOH הבא של הבית הוא טיילר! ולבל 6 נשארים בשליטה מוחלטת. השבוע-שבועיים הקרובים הולכים להיות קצת משעממים, אבל ברגע שלבל 6 יצטרכו להדיח מישהו משלהם, יתחיל הבלגן האמיתי. אני רק מקווה שטיילר יגיע לגמר. בתקווה עם אנג'לה. אנג'לה מזכירה לי קצת את אמנדה, רק פחות אסטרטגית אבל גם בלי כל הזעם שלה. דמיינו עכשיו בעונת אולסטארס אפשרית את שתיהן בברית. אולי אפילו יחד עם ונסה גם.

אה, וסקוטי והיילי מועמדים להדחה, אבל אני לא חושב שיש טעם אפילו לציין את זה. זה מהלך מובן מאליו.
לצפיה ב-'לא חושב שיש שום קשר'
לא חושב שיש שום קשר
17/11/2018 | 11:26
1
11
בין אנגלה ואמנדה חוץ מזה ששתיהן מתחילות ונגמרות באותה אות, ושתיהן מלכות.

אמנדה הייתה מופע של בן אדם אחד, שחקנית מאד שתלטנית ואדם באופן כללי מאד מוחצן. היא גם הייתה הרבה פחות קרת רוח מאנגלה.
אנגלה הייתה הרבה יותר טים-פלייר, סולידית, לא נלחצת מדברים....
לצפיה ב-''
17/11/2018 | 18:43
3
לצפיה ב-'פרק 31 '
פרק 31
17/11/2018 | 22:42
17
זהו זה, השואומנס בין טיילר ואנג'לה סוף סוף התחיל, אבל הם צריכים להיזהר. לבל 6 שולטים בבית, אבל טיילר ואנג'לה הם מיעוט בלבל 6. מה מונע מברט, קייסי, סאם וג'יי סי לבגוד בהם? אבל זה יקרה רק בשבוע הבא, כי כרגע טיילר הוא HOH והמטרה היא היילי.

תחרות הוטו הייתה אמורה להכניס אותי למתח, אבל... לשנייה לא הייתי. אפילו אם היילי הייתה זוכה בוטו, סקוטי היה מודח. לבל 6 תישאר מאוחדת השבוע בכל מקרה. אבל קייסי זוכה בוטו (זה כבר השלישי שלה, לא?) והמועמדים להדחה נשארים אותו הדבר.
לצפיה ב-'הישרדות דוד נגד גוליית פרק 7 '
הישרדות דוד נגד גוליית פרק 7
08/11/2018 | 07:24
20
33
לצפיה ב-''
08/11/2018 | 07:53
68
אז המיזוג מתחיל, ולהפתעתי הרבה הבאפים לא בצבע שחור! נראה מה יהיה בעונה הבאה. אה, רגע, סליחה - לא נראה מה יהיה בעונה הבאה, כי אני אצטרך הרבה אמונה כדי לצפות בה, וכרגע אין בי אמונה בתוכנית כמעט בכלל. הבאפים בצבע תכלת, צבע שלא ראינו המון זמן. רגע, אמרנו תכלת ולא כחול - לא ראינו באפים בצבע תכלת אף פעם! כל הבריתות הישנות חוזרות לעצמן, ונראה שהערבוב לא עזר בכלל חוץ מאשר לשרוף את המעמד של אלק אצל הגולייתים. אולי דייבי יחליף אותו.

ומה עם אליזבת'? עם כל היוזמות שלה בפרה-מיזוג, עצוב אם היא תודח פה אחד, וגם יהיה פרק די משעמם. כאילו שהעונה לא הייתה די רדומה גם ככה. היה רק מהלך רציני אחד, וגם הוא היה מטומטם ממש. אלק לא מקבל עריכה חיובית במיוחד, ואני אתפלא אם הוא ישרוד את שלוש המועצות הקרובות. אבל לא אם מייק ואליסון יהיו איתו בברית! וחבל, כי רוב השורדים בברית הזו הם פייבוריטים שלי.

אגב, דחיתי את הדירוג כל-כך הרבה זמן, אבל סוף סוף יש לי דירוג. מייק, ניק, כריסטיאן וגבי הם פייבוריטים שלי, ואיתם אנג'לינה, דייבי ואולי קארה. אליסון חדשה יחסית, אבל נוטה לרושם חיובי. רוב הבלתי נסבלים כבר הודחו - נטלי כמובן, ג'רמי ואולי גם נטליה. מבין מי שעדיין במשחק, אלק ודן בתחתית הדירוג, ואני לא יודע יותר מדי לגבי קארל ווינסלו. סורי, הייתי חייב.

שאר הפרק לא מלהיב. זה נחמד שיש אתגר חדש, אבל אתגרי סיבולת תמיד יהיו משעממים. אגב, רק עכשיו אני שם לב שאליסון נראית קצת כמו קים, רק שהאי לא הרס לא לגמרי את המראה החיצוני. בינתיים אין לה שפם. וכמובן, אליזבת' מודחת פה אחד, בלי שום שאלה. באסה.

דירוג:

1. מייק
2. כריסטיאן
3. אנג'לינה
4. ניק
5. דייבי
6. אליזבת'
7. גבי
8. קארה
9. אליסון
10. לירסה
11. בי
12. פאט
13. ג'סיקה
14. קארל
15. נטליה
16. ג'ון
17. אלק
18. נטלי
19. דן
20. ג'רמי
לצפיה ב-'דעתי על הפרק (סוף סוף אפשר להגיב בפורום?)'
דעתי על הפרק (סוף סוף אפשר להגיב בפורום?)
08/11/2018 | 10:42
69
המיזוג הגיע!!
בינתיים אני בעד השישייה החדשה שנוצרה (3 גוליית 3 דיוויד),
ונראה אם הם יצליחו עם התוכניות שלהם...
אגב, היה צפוי שאליזבת' לא באמת תצליח לשכנע אנשים להצביע איתה,
בטח כשהיא פתחה את הכול רק במועצה.
מקווה שהעונה מפה תמשיך את הקו החזק של הפרה-מרג'
לצפיה ב-'אפשר להגיב??'
אפשר להגיב??
08/11/2018 | 11:57
3
70
אני דווקא חששתי לאנג'לינה
ובטח שלא חשבתי שזה פה אחד.

גבי אני רוצה להיות בעדך אבל מה יהיה עם ההתפרצויות הרגשיות?
כנל דן.

אלק הרבה יותר חכם ממה שנדמה לנו .   חשבתי שיהיה פזיז להדיח את דן או אנג'לינה .
אני שמח שהוא חבר למייק וניק ולא מבין איזה עריכה רעה ראית,
זה לגמרי נראה שהוא בשליטה .

דיווי משחק משעמם עם האליל שלו. אני מבין שאתה שונא את אליזבת בגדול אבל זה היה הזדמנות להפוך את הקערה ואם תמשיך ככה אז במקסימום תדלג על מועצה אחת ואז תעוף.

יש דווקא מצב שכריסטיאן כן יודח בפרק הבא. באסה.

לצפיה ב-'וזה היה משעשע'
וזה היה משעשע
08/11/2018 | 12:04
2
68
שאנג'לינה כל כך לכלכה על אלק שבגד בנטליה , למרות שהיו ברוב ,
כשהיא ומייק עשו את אותו דבר לנטלי.

לצפיה ב-''
08/11/2018 | 16:33
1
55
טכנית אנג'לינה יכולה להגיד שהצביעה לירסה
לצפיה ב-'יכולה להגיד הכל '
יכולה להגיד הכל
08/11/2018 | 18:45
62
גם שהיה ללירסה אליל,
אבל היא אמרה את זה בוידוי אישי שאלק עשה מעשה אגואיסטי.
אז זו אמרה קצת הזויה מצידה,
זה לא נאמר לחברי השבט גוליית כדי להוציא את אלק כאיום גדול ממנה.
ומי כמוהה מתנהג באגואיסטיות (שזה בסדר.. אבל..אל תצאי נגד זה)
לצפיה ב-''
08/11/2018 | 19:24
1
66
אני בניגוד למה שהרבה חושבים משאר שרוב הסיכויים שגוליית ינצח בעונה הזאת
לפי העריכה לכל הגולייתים חוץ מדן יש סיכוי להיות מנצח
לעומת זאת בדוד כולם דמויות דיי עלובות מלבד ניק וכריסטיאן

אבל טוב, העריכה פה לא טובה בלספר סיפור, עובדה שעד עכשיו אליזבת הוצגה לנו כדמות מרכזית ואהובה שבמרכז השבט שלה ועכשיו מתברר שהיא מעצבנת שכל השבט בעצם לא סובל אותה עד שהם מוכנים להסתכן ולהקריב אותה לגולייתים

ודבר אחרון
זה רק אני או שגבי היא שיבוט אחד לאחד של הדס מהישרדות ישראל פיליפינים? (במראה ובהתנהגות)
לצפיה ב-'לגמרי ..למרות '
לגמרי ..למרות
08/11/2018 | 19:58
55
שבעיקר מזכירה לי את האנה מעונה 33
לצפיה ב-' מש"ש'
מש"ש
08/11/2018 | 19:37
74
העונה הזאת אפילו לא מתקרבת לעונה האחרונה של הישרדות האוסטרלית שהסתיימה בחודש שעבר, והוכיחה שבעוד האמריקאים הולכים ומאבדים את זה, האוסטרלים מצליחים להחיות את זה מחדש, ובענק. איזו עונה ענקית עונה 5 האוסטרלית, מה לא היה בה, החל מהנבל הכי גדול בתולדות הישרדות, גיבורים, תככים ומזימות אפילות, שקרים ובגידות, נקמה, סיפור אהבה, מלחמת המינים, מלחמת הדורות, משחק שפל ומלוכלך מול משחק הגון וישר, צמד בנות שהפכו את העונה הזאת לאחת העונות הכי משעשעות בתולדות הישרדות, הדחות כואבות וקורעות לב, בלוקי הצבעה כמו בקמבודיה, קינג פין שאפילו זכה לכינוי 'הסנדק', ומולו תחמן ותככן עלוב שהספיק לבגוד בכל מה שזז ועם כל 'החוכמה' שהוא כל כך התפאר בה נפל בדיוק ברגע האמת, אלילים, משחקים טובים עם אלילים, משחקים גרועים עם אלילים, משימות ענקיות שמשלבות את כל האלמנטים שהיו אי פעם בהישרדות, קטעים מצחיקים ומשעשעים, פרס משני מפתיע, ביקור משפחות בשלב הכי מפתיע, בריתות גדולות, בריתות קטנות, מנפולציות, צילומים מרהיבים של נוף משגע, מהלכים ענקיים ומפתיעים שלא היו מביישים אף שחקן הישרדות מהפנתיאון, ומה לא.... בקיצור מדובר בעיניי לחלוטין באחת העונות הטובות ביותר, אם לא אפילו העונה הטובה מכולן, שבהחלט מחייה ומרעננת את הז'אנר ומפיחה בו רוח חיים חדשה שלגמרי הולכת ואובדת לו בגירסה האמריקאית שלו...

ולגבי שני הפרקים האחרונים של הגירסה האמריקאית, אף אחת מאלו שהודחו השבוע ושבוע שעבר לא ממש עניינה אותי, לא לירסה ולא אליזבת'. אנג'לינה טועה לחשוב שהיא מנהלת את המשחק, אך לברית השישה הסודית המעורבת שהיא לא שותפה בה יש את מרבית הסיכויים להתקדם ולהגיע הכי רחוק. יחד עם זאת אסור לזלזל בכך שהגולייתים ששותפים בברית הסודית הזאת חייבים לשחק משחק כפול ולרצות את חבריהם הגולייתים האחרים שהם הרוב, ובעיקר אחרי שהדוידים נשארו מעטים. ועוד דבר מרגיז לגבי גבי, הבחורה לא מפסיקה לבכות ולייבב והיא יותר מדי אמציונלית למשחק כמו הישרדות שלפעמים צריך להניח את הרגש והלב בצד ולפעול עם הראש. כי זה יכול להיות ההבדל בין מיליון $ לאפס $.

הרבה זמן, אם בכלל, לא זכורה שהיתה עונה שלא היה איכפת לי מי יזכה, אלא רק מי לא יזכה, הרבה זמן, אם בכלל, לא זכורה לי עונת הישרדות שלא היו לי בה פייבוריטים, תמד היו לי פייבוריטים, ולפעמים אף יותר מרק פייבוריט אחד, אך העונה משום מה אני לא מצליח להתחבר לאף אחד מהמתמודדים. בניגוד לעונה האוסטרלית שבה כבר על ההתחלה היו לי 4 פייבוריטים לפחות ובהמשך הצטרפו אליהם עוד כמה, שאחת מהן אפילו כמעט הגיעה לגמר וניצחה. וזה הדבר היחיד שהרס לי את ההנאה המושלמת מהעונה האוסטרלית על כל 25 פרקיה המצויינים.

ולמי שלא יצא לו לצפות עדיין בעונה האוסטרלית החמישית והאחרונה עד כה של הישרדות, מומלץ בחום. יש שם כמה הפתעות שיפתיעו וישיאירו פעורי פה גם את הצופים הכי ותיקים בפורום. ודבר אחד בטוח: אתם לא תשתעממו אפילו לרגע.
לצפיה ב-''
09/11/2018 | 00:21
4
73
בכל פעם שבפרק של הישרדות אין איידולים ויתרונות כאלה או אחרים שג'ף מנפיץ מהתחת צריך להגיד "הללויה". ואני חושב שזו הסיבה המרכזית למה הפרק הזה היה יחסית סביר, עם דגש על האסטרטגיות והיחסים הבינאישיים. 

עם זאת, אני חייב לציין את המובן מאליו (ואלה שלא מסכימים איתי - לא להיעלב) - השורדים בעונה הזאת דיי מזוויעים. אחד אחד. עושים את כל הטעויות האפשריות. זה מביך ממש. החל מאנג'לינה הסתומה עם הפה הגדול שלא מצליחה להסתיר את הכוונות והאסטרטגיות הכל כך זועקות לשמיים שלה. היא חושפת את כל הקלפים שלה בפני כולם ולא נראה שהיא מודעת לכך שהיא צריכה ללמוד להצניע קצת ולשמור על פאסון. היא יצרה לעצמה תדמית מאוד שלילית, וצריך להתרחש נס מטורף על מנת להביא אותה לגמר.
נמשיך עם קארל ודייווי שהעדיפו להקריב מישהי משלהם גם כאשר השבט שלהם בעמדת מיעוט, רק כי הם לא ממש אוהבים אותה. באמת? באמת באמת?
אלק - שממשיך להצטייר כ-flipper שאי אפשר לסמוך עליו ולא ממש נראה שאכפת לו מה חושבים עליו. אני חושב שהוא סובל מאינטליגנציה נמוכה ביותר, או איזושהי נכות רגשית כלשהי. אולי הפילו אותו מהידיים כשהוא היה תינוק, אין לי מושג. משהו שם לא ממש מחובר. 
דן - נרקיסיסט ילדותי ומעצבן. והיום בפרק גילינו שהוא גם פרנואיד! כיף. לא פלא שקארה זרקה אותו בחיים האמיתיים לטובת התינוק שהופל על הראש.
גבי - לא, אני לא יכול לשאת את ההתקרבנות ודמעות הקרוקודיל. שמישהו יסתור לה חזק. היא לא אמיתית. 
מייסון דיקסון - חיים בסרט שהגולייתים ישתפו איתם פעולה ויאהבו אותם כמו אחים בדם. כרגע הם דיי נראים בתחתית של החבית. לא מבין מה הולך שם. 
קארה - מצפה להיות האמבר של דן. אסטרטגית היא משחקת את המשחק, אבל זו באמת זוכה פוטנציאלית ראוייה?
מייק - אני אפילו לא יודע איך להתחיל להתייחס לדודה עדנה הזאת. הוא מסוג הגיי-חננות האלה שמנסים ללקק לצעירים המגניבים על מנת שיאהבו אותם. זה לא ממש מעניין אותי או מרגש אותי לראות. 
ג'ון ואליסון - היחידים שבינתיים לא ממש מעצבנים אותי ונכון לרגע זה הם היחידים שאשמח שיזכו. 

קשה לי קצת עם העונה הזאת. מצד אחד, היא משעשעת. מצד שני, יש לי הרגשה שהכל הולך להתמוטט מהשלב הזה והלאה. ההדחה של אליזבת' היא רק יריית הפתיחה לקראת המשך פאגונגי משעמם וניצחון משעמם של דן או קארה.

לצפיה ב-''
09/11/2018 | 21:09
19
לצפיה ב-''
09/11/2018 | 21:10
1
56
לא אהבתי את הוידוי של ג'ון שהם ילכו גוליית כל ה7 עד הסוף ואז הטוב ביותר ינצח.. והוא מרגיש לי מאוד נאיבי .. הוא בחור נחמד אבל הוא לא משחק את המשחק.
אליסון באמת התגלתה לטובה אבל זו עריכה מאוד מפתיעה אם היא תנצח.
יש דווקא לכריסטיאן וניק סיכוי לטעמי.
לצפיה ב-''
09/11/2018 | 21:48
61
הוא לא צריך כרגע לעשות יותר מדיי, הוא במצב דיי טוב בתוך הברית שלו. האם זה יחשוף אותו בפרק הבא? אני מקווה שכן. זה דיי מדהים בעיניי איך אחרי 37 עונות של הישרדות, אנשים לא הבינו שברגע שמגיעים למיזוג חייבים לטרגט את החזקים והאתלטים. 
לזכותו של ג'ון ייאמר שלפני הערבוב הוא דווקא כרת ברית עם נטלי והתכוון להשתמש בה כעז לפיינל 3. 
לגבי אליסון - העריכה שלה משתפרת. אל תשכח את שרה לסינה בגיים-צ'יינג'רס. היא היתה רוח רפאים עד בערך המיזוג, ורק אז העריכה החלה להוציא אותה כמאסטר-מיינד שמשחקת משחק מנצח.   
הסיבה היחידה שדויד אמור לנצח היא משום שניצחון של גוליית דיי יפספס את הפואנטה של הגימיק הזה. עם זאת, ג'ף שונא את העונה הזאת וזה אומר שני דברים - או שאישה ניצחה או שגוליית ניצח. לדעתי זה שילוב של השניים - ניצחון של קארה  
לצפיה ב-'אני דווקא מסכים איתך כמעט על הכול'
אני דווקא מסכים איתך כמעט על הכול
10/11/2018 | 19:06
17
לצפיה ב-''
09/11/2018 | 18:53
57
באמת נחמד שאשפר להגיב.

אני דווקא אוהב את העונה הזו כרגע - חוץ מהפרק הראשון אהבתי כל דבר ובאמת איןין יל מושג לאן היא תמשיך. יכול לראות אותה ממשיכה לעוד הרבה כיוונים.

עד עכשיו מאד לא סבלתי את אלק ובעיקר חשבתי (ועדיין חושב) שהיה טעות להדיח את נטליה - אבל הפרק הוא שיחק טוב. הייתי בטוח שהוא יתפתה לעבור צדכבר עכשיו אבל הוא ללא ספק עושה את הצעד הנכון. עדיף היה לו לחכות 2-3 הדחות ואז להתהפך. גם אליסון עושה רושם של מישהי עם שכל.
את מייק אני עדיין לא סובל, מסכים עם מי שהגדיר אותו פה כחננה שמנסה להתחבר למבוגרים.
אני כרגע כנראה בעד ניק, הוא שילוב מגניב של גיק ודושבאג והוא מבין עניין. כריסטיאן חמוד אבל קצת מעצבן. מסכים שבגבי יש משהו לא נסבל עם האמוציונליות המוגזמת והיא באמת מזכירה ממששששששששששש את הדס מהישרודת הישראלית. לרגעים היא ממשבסדר ולרגעים ממש לא נסבלת
אנג'לינה מזכירה לי את אר סי בשילוב עם אביגיל מהישרדות הישראלית והיא ללא ספק דמות ענקית אם כי שחקנית צפויה מדי ודי שרפה לעצמה כבר את המשחק..
ואליזבת - טוב מסתבר שאף אחד לא סבל אותה בשבט, אבל לפחות יאמר לחזכותה שהיא ניסתה לשחק חזק וחכם.
חוץ מדן, קארל ודייוי אני די מחבב את כולם אבל
לצפיה ב-'פרק 7 '
פרק 7
10/11/2018 | 22:19
2
62
גבי נמאסה עלי. לא יכול לסבול את הדמעות שלה.
מעניין היה לראות איך הייתה מסתדרת ללא המניפולציה הכי נמוכה שיש.
תינוקות עושים זאת מהיום הראשון וזה עובד להם. אני ממש חושש שגבי בדרך לזכיה.

אלק עשה עבודה טובה הפרק.
דבר אחד לא מובן לי - אלק "התהפך" על נטליה ועכשיו בברית השישה, אף לא אחד מאותם אלו שעבד איתם בשבט הקטן נמצאים איתו בברית. גם לא קארל.
מה שגורם לי לחשוב שהעבודה הטובה שהוא עשה הפרק היא רנדומלית לגמרי.

אליזבת' שחקנית מתוחכמת... לעונות 1-4.
המשחק היום הרבה יותר מניפולטיבי ותזזיתי ואין מקום לאסטרטגיות בגרוש.
מילה טובה בכל זאת - חירב(נ)ה לאנג'לינה את המשחק.

אנג'לינה היא שרין רק בקנקן הרבה הרבה יותר יפה. מת על הטייץ האפור שלה.
ולמה שרין? כי הפער בין יכולות האסטרטגיה ובין היכולות החברתיות שלה רחוק כמזרח ומערב.
ממש כמו שרין.

דבר שקצת מציק לי לאורך השנים הוא המקרה של דן, למשל.
לא מובן לי הקטע הזה של אנשים שנדלקים ומאבדים את זה ברגע שהשם שלהם עולה כמועמדים להדחה.
גם עם שני פסלוני חסינות לא רואה אותו זוכה.

ניק משחק מעולה עד עכשיו. לא אתנגד לראות אותו לוקח את כל הקופה.
יש בו משהו כיפי לצפיה.
לא משנה אם יגיע לגמר כמייסון-דיקסון או כרוקסטאר או כחבר השישיה. העיקר שיגיע.

ואחרון אחרון חביב - ג'ון.
הפייבוריט שלי כרגע בעמדת הלמל"ם. מפתיע אותי שהשם שלו עדיין לא עלה.
בדרך כלל, אנשים מסוגו עפים ראשונים באיחוד.
אולי הוא עושה עבודה טובה בקטע החברתי ועדיין יש סיכוי? אמשיך להחזיק אצבעות.

לצפיה ב-'וואלה!! '
וואלה!!
11/11/2018 | 13:23
1
40
השוואה מעניינת בין אנג'לינה ושירין!
אולי זה מסביר למה אני בכל זאת אוהב את אנג'לינה
יש לי חיבה לאסטרטגיות כושלות
לצפיה ב-'זאת הייתה...'
זאת הייתה...
11/11/2018 | 17:18
45
השוואה גסה, כן...
אנג'לינה הרבה יותר טובה ממנה בצד האסטרטגי. אם חושבים על מה שהיא הציעה לגוליתים, אז זה בסך הכל די הגיוני.
פשוט החבר'ה קלטו את אנג'לינה די מהר ושרפו אותה.
שרין מנסה בכח להיות "קולית" (מי שראה אותה שיכורה על הבמה אצל רוב) ואנג'לינה לא באמת כזאת.

לצפיה ב-'מגיב '
מגיב
12/11/2018 | 18:00
39
עדיין לא יצא לי להגיב על העונה הזו, פשוט כי היא משאירה אותי קצת אדיש. אני אמנם נהנה ממנה, אבל אין אף שחקן שאני ממש בעדו (או שחקן אני ממש לא אוהב) ולא היו מהלכים שהפילו אותי מהכסא. פשוט עונה נחמדה בינתיים.
חביבת העונה שלי בינתיים היא ללא ספק אנג'לינה, שאמנם משחקת די גרוע, אבל מספקת הכי הרבה בידור. אגב, אני מתגעגע לדירוג של המתמודדים שהיינו עושים בעונות קודמות! הייתי נותן לה 10
לצפיה ב-''
01/12/2018 | 01:13
8
טוב, לפחות הצבע של הבאף באיחוד הוא יחסית חדש. בסעודה המסורתית. גבי שמה לב שאמור להיות רמז לפסלון חסינות או יתרון במשחק איפשהו בסביבה. כמו כן, די מתגלה מהר שאלק הוא זה שהצביע נגד נטליה. מה שגורם לאנג'לינה לא לסמוך עליו. קארל מאוד רוצה להדיח את אליזבת', והוא מצליח לשכנע עוד אנשים. ניק ממשיך לשחק מצוין. גם מייק משחק מאוד טוב, מצליח להרחיב את הברית שלו. אליסון זוכה במשימת חסינות שאני חייב לציין הייתה די משימה חביבה.

הגולייתים נמצאים בשליטה מלאה כרגע. אנג'לינה לוחצת על להדיח את כריסטיאן כי הוא איום אסטרטגי. אלק שם לב שאנג'לינה מאוד אגרסיבית. הוא, אליסון, ג'ון ודן רוצים יותר להדיח את אליזבת'. הם מנסים לשכנע את אנג'לינה, ואנג'לינה מספרת את לאליזבת' שהגולייתים רוצים להדיח אותה. אליזבת' מנסה לבנות תכנית עם גבי להדיח את אנג'לינה.

אנג'לינה ממשיכה לשרוף את עצמה במועצת השבט, אבל אליזבת' לבסוף מודחת פה אחד! ואני הדגשתי את זה כי זה אומר שהיא קיבלה 12 קולות נגדה. ווואו! כנראה טעיתי לגבי המשחק החברתי שלה...
לצפיה ב-'הישרדות דוד נגד גוליית פרק 6 '
הישרדות דוד נגד גוליית פרק 6
01/11/2018 | 08:19
3
30
לצפיה ב-''
01/11/2018 | 08:58
93
טעות גדולה מצד אנג'לינה. היא פשוט הוכיחה שהיא אסטרטגית, וזה אף פעם לא דבר טוב. אפשר לשחק כמו ראסל, לשקר לכולם, לשחק בפול גז בניוטרל ולעשות הרבה מהלכים לא הכרחיים - אבל אם בסמואה ראסל משך תמיד בחוטים (ובואו נודה באמת, לסמואה היה קאסט חלש מאוד) הרי שבעונה 20 בנקודה מסוימת הוא הפך לעז של פרוואטי. גם אם ג'רי הייתה בגמר במקום סנדרה, לא יודע כמה קולות ראסל היה מקבל. סיכוי סביר שפרוואטי הייתה זוכה 9-0-0.

כריסטיאן מקבל הרבה זמן מסך. הוא חכם, הוא דויד, והוא פתאום משתלב טוב בשבט, איזו התמקדות! האם יש לנו זוכה? לפני שנדע, צריך לעבור לאתגר פרס! אני חייב להגיד שהאתגרים הם החלק הכי פחות מעניין העונה. לצערי אני לא במתח בשום פרק, וזה בגלל שאני עדיין לא מתחבר בכלל לאף מתמודד. אני כנראה לא אפסיק את העונה באמצע, אבל אלא אם יש שינוי מנטליות בהפקה, זו תהיה העונה האחרונה שלי אי פעם. בדרך כלל כשהשבטים מתערבבים ויש שניים, תקופה ארוכה היו שני שבטים ממש לא מאוזנים, ופיצול לשלושה תיקן את הבעייה הזו. עכשיו השבט הירוק הרבה יותר טוב משני השבטים האחרים. אתם יודעים מה ממש יתקן את זה לצמיתות? בחירת בית ספר! ותראו לנו אותה, דאמט!

וטוב לאליסון ולגבי שהשבט הירוק כל-כך טוב באתגרים, כי הבנים השתלטו על השבט. לא בצורה שוביניסטית, תודה לאל, רק בצורה אסטרטגית. אבל גבי גם מקבלת המון זמן מסך, ולכן אם השבט הזה הולך למועצה, או שג'ון מודח איכשהו, או, מה שיותר הגיוני, שאליסון מודחת. ואז אליסון מכוונת את גבי נגד דן. האם גבי הולכת להלשין נגדה? או שיש לנו כאן אשכרה התפתחות עלילתית? בכל מקרה, ברוכה הבאה למשחק, אליסון! אישית, אני מת שדן יודח, כי הוא מתנהל בצורה מטומטמת לגמרי.

ואז בשבט הכתום, אליזבת ודייבי מתווכחים לגבי המחנה. אני עדיין מקווה שאלק יודח מהשבט הזה, או לפחות שהגולייתים יזרקו אותו לכלבים במיזוג - אבל בואו נראה קודם איך ילכו הבריתות. אבל לפני כן, אתגר חסינות. השבט הסגול ג-ר-ו-ע. למרות שהם לא הפסידו שני אתגרים, הם אף פעם לא הגיעו למקום הראשון. שני השבטים האחרים הגיעו למקום הראשון לפני באתגר אחד.

מה שכן, לשם שינוי לא התמקדו בשבט הסגול יותר מדי לפני החסינות, אז לא ניחשתי שהם יגיעו למועצת השבט. ניחשתי שזה יהיה השבט הירוק. מזל טוב, הישרדות! הגיע הזמן שתערכו את התוכנית יותר טוב! ובמועצת השבט, לירסה מודחת. האמת שאין הרבה מתמודדים שאני שונא, ומהשבט הזה לא ממש רציתי שמישהו יודח. אבל אנג'לינה חושבת אסטרטגית ואולי אפילו בולטת עריכתית מספיק כדי לזכות.
לצפיה ב-''
08/11/2018 | 12:01
38
מייק הפתיע ועשה את המהלך הנכון!!
לירסה היתה חוברת לדיווידס ללא ספק ...
מה גם שהיה מסכן את עצמו אם המיזוג לא היה מגיע ..
ודי, הגיע הזמן שדיוויד יודח.

מזל שאנג'לינה נשארה היא חתיכת דמות
לצפיה ב-'משלים את הפרקים '
משלים את הפרקים
01/12/2018 | 00:46
8
אז, אנג'לינה חושפת שהיא הצביעה נגד לירסה כי היא רצתה את הז'קט של נטלי  אבל היא לגמרי שרפה את עצמה מול חברי השבט, ועכשיו אף אחד לא סומך עליה. גבי ואליסון כורתות ברית. סוף סוף נותנים לאליסון קצת זמן מסך. אני מחבב את אליזבת', אבל פה מתחילה הנפילה שלה. היא משחקת אולד-סקול כזה, אני חושב שלפעמים זה לטוב ולפעמים זה לרע. ג'באני מפסידים במשימת החסינות. לירסה מודחת פה אחד 
לצפיה ב-'BB20EP19 '
BB20EP19
30/10/2018 | 15:25
7
22
הללויה, חזרתי! בכל מקרה:

לא. לא. לאאאאאאאאאאאאאא!!! לא בגלל שטיילר על הבלוק, אין צ'אנס שהוא יודח. אנג'לה עדיין שולטת בשבוע הזה ומקסימום אם רוקסטאר תזכה בוטו, אפילו אם מישהו אחר יציל אותה, יש מספיק בברית השנייה להעמיד. אבל אלוהים ישמור, ג'סי חוזר לבית האח חשבתי שלא אצטרך לסבול אותו יותר בחיים! קודם רייצ'ל, ועכשיו הוא... מי עוד ימשיך לז*** את חמש דקות התהילה שלו בתור מתמודד (ואדם) בלתי נסבל?

מצחיק אותי שאנג'לה משוכנעת שביילי היא ההאקרית, אבל לא איכפת לי כי היא הייתה צריכה לעוף מזמן. בכל מקרה, כל מי שנשארו מלבל 6 עכשיו נעולים בטופ 4 שלי, כשמאחוריהם ג'יי סי. זו אחת המשימות שיש בה כמה פרסים וכמה עונשים, וגם איזה יוניטרד נחמד. והיא הסתיימה בצורה הכי טובה - בזכייה של טיילר! לא הבנתי למה אנג'לה התעקשה לשמור את הוטו - טיילר יינצל בכל מקרה, והיא תקבל קצת כסף, במקום אלוהים יודע מה שטיילר יקבל.  שלא לדבר על זה שהיא לא תצטרך להפר את ההבטחה שלה לביילי! זה הצעד הראשון עד עכשיו שלא היה הגיוני בכלל.

אבל לא נורא, מה שמשנה זה שביילי מועמדת להדחה ובדרך הבייתה.

לצפיה ב-'פרק 20 '
פרק 20
30/10/2018 | 17:18
6
21
חשבתי עד עכשיו שהיילי חכמה, אבל לא בדיוק - היא הכי טובה מהברית שלה, אבל תסתכלו על סקוטי. פסי. רוקסטאר. וכמובן ביילי. אפילו סאם יותר טובה מהם. ואגב "רוקסטאר", די להכפיש את הז'אנר האהוב עליי! עם כל המתמודדים שמחזירים לביג בראדר כל עונה מחדש, מה עם איוול דיק? מצידי אפילו שיחזור להתמודד, ושיהיה כל עונה. לא איכפת לי שהוא שיחק גרוע, אני מת עליו. וכמובן שינגנו כל הזמן את השיר שלו.

ואז ביילי משתוללת לגמרי. וגם משקרת. לא יודע מה היא חשבה או איך כל אחד מהם תפס את המצב, אבל היא שיקרה. אפשר להשתמש במילה כלשהי שבחיים לא ציפיתי שאשתמש בה על לא-ישראלי? כן... היא ערסית. אוי אוי אוי, אסור שמשהו בחיים שלה ילך לא טוב. עד עכשיו היא לא התנהגה כמו האלמנות בעונה 15, או חס וחלילה המלאכיות של ג'סי בעונה 11, אבל ההתפרצות הזו הייתה יותר מכל מילה של התחסדות שנאמרה על ידי כל מתמודד אי פעם. יאללה לכי לעזאזל ותיהני מההצבעה פה אחד הראשונה העונה... נגדך. בייו'ששששששששששששששש!!!

לצערי עכשיו היילי HOH. יש לי הרגשה ששבוע הבא לא יהיה כל-כך כיפי.
לצפיה ב-'פרק 21 '
פרק 21
31/10/2018 | 22:37
5
13
טעיתי כשחשבתי שסאם בצד של לבל 6. היא לא בשום צד. היא לא במשחק בכלל. היא לא חושבת על המשחק, והיא חושבת ש"כולם רעים". איך בשנת 2018 עדיין מלהקים מתמודדים שאין להם שום מושג מהי תוכנית ריאליטי? כמה הולם שהיא הפכה לרובוט בשבוע הראשון, כי ככה היא מתנהלת. אבל לא ממש, כי רובוט משחק בכלל בלי רגש. סאם "משחקת" רק עם רגש, ולראשונה מאז... לא יודע מי, מגיעה פתאום מישהי שבאה "רק בשביל החוויה". איזו חוויה בדיוק? אני עוד איכשהו מסוגל להבין את זה בהישרדות, אבל מבחינתי זה כמו לשחק כל משחק כשהמטרה היא לא לנצח.

אז אנג'לה וקייסי מועמדות להדחה, אבל יש עדיין את ההאקר! אם התחרות הולכת ללבל 6, זה יהיה בדיוק כמו שבוע שעבר ברוורס. אם איכשהו יודחו סקוטי, פסי או אפשרות אפילו יותר טובה, רוקסטאר, לבל 6 פשוט יוכיחו עליונות מוחלטת על הברית השנייה. כאילו שהם לא הוכיחו אותה בכל מקרה. וההאקר השבוע הוא... שוב היא! ולא סתם, אלא קייסי! אגב, רק עכשיו הבנתי מה הבעייה שלי עם דמות ההאקר. הקריינית היא כמובן עם מבטא רוסי, וכמובן שגם לא אתפלא אם תהיה קריצה לסין. אבל האותיות במסך סטייל "מטריקס" הן לא סיניות, אלא יפניות! מי שמע על האקר יפני?! אז קייסי מעמידה את רוקסטאר במקום עצמה, ועכשיו הכול תלוי בוטו.
לצפיה ב-'פרק 22 '
פרק 22
03/11/2018 | 01:07
4
20
השבוע עדיין לא בטוח. אם רוקסטאר, היילי, פסי או סקוטי יזכו בוטו. לבל 6 בטוח יאבדו עוד חבר, והפעם אולי אפילו את טיילר בעצמו. אבל קודם כל, רוקסטאר בעצמה מצטרפת לחבורת הריבים. לא מאבדת את שפיות דעתה כמו ביילי, אבל לא בדיוק מוסיפה לעצמה כבוד.

ואז מתחילה תחרות הוטו המותחת ביותר בתולדות ביג בראדר. מהר מאוד מסתבר שזהו זה, זה הסוף של לבל 6... או שלא?!? פסי כל-כך טמבל, שהוא דפק לעצמו את הסיבוב! ואז טיילר כמעט עולה עם התשובה הלא נכונה, אבל רוקסטאר מספרת לטיילר מה התשובה הנכונה! תודה פוסטמה, תיהני מההדחה! בסיבוב האחרון, לצערי רוקסטאר מוצאת ראשונה את התשובה... הלא נכונה! או מיי גאד!!! טיילר זוכה בוטו!!! לבל 6 שולטים בשבוע!!! והחלק הכי טוב הוא שטיילר אפילו לא צריך להשתמש ביתרון שלו!!!

כמובן, קייסי על הבלוק במקום אנג'לה. למה לא ברט? לא שזה כזה משנה, כי לא רק שסאם וג'יי סי יצביעו עם לבל 6 כמעט בוודאות, אלא שקייסי עדיין יכולה לנטרל את הקול של פסי או סקוטי, או פסי, או... סקוטי. רק שניים מפאוטה יכולים להצביע? אה, כן... רוקסטאר? בייו'ש.
לצפיה ב-'פרק 23 '
פרק 23
03/11/2018 | 13:08
3
26
בנקודה הזו, לבל 6 (יחד עם סאם וג'יי סי) הם רוב מוחלט בבית. ובגלל שחברה אחת בפאוטה היא HOH ושנייה על הבלוק, אלא אם סאם וג'יי סי שניהם עורקים, לבל 6 ידיחו את רוקסטאר. העונה הזו די דומה לעונה 6, אבל מאוד שונה. במקום שהכוח יעבור בין הבריתות ובכל שבוע צד אחר של הבית מפסיד, לבל 6 איכשהו שלטו כמעט בכל הדחה, לא משנה מי זכו באיזו תחרות. אבל רוקסטאר חושבת שהיא נשארת, מסיבה כלשהי... איזו חבורה של קלולסים. מה היילי עושה איתם, לכל הרוחות? כמובן, מתבקשת ההשוואה למגי, אבל בעונה 6, שהייתה לא אסטרטגית כמעט בכלל, מגי שיחקה הכי טוב מכולם, והיא זוכה ראויה ומאוד אנדרייטד. היילי היא קוץ במדבר.

וכל זה לא היה קרוב לקרות לולא אחד השחקנים הכי טובים בתולדות ביג בראדר. לולא טיילר, סאם הייתה מודחת בשבוע הראשון, ג'יי סי היה כנראה מצטרף לצד השני של הבית, וברט ואנג'לה לא היו אפילו מגיעים למושבעים. בתוכנית הזו, אסטרטגים אמיתיים הם מצרך נדיר. האחרונה שהייתה שחקנית ממש טובה הייתה ונסה, ולפניה דן. דריק שיחק סבבה, אבל בעונה עם מתמודדים מאוד חלשים. לאמנדה היו רגעים טובים, אבל הביאה כמעט בכוחות עצמה את הסוף המזעזע של עונה 15.

ואז רוקסטאר מודחת, בהדחה הכי צפויה של העונה עד עכשיו. רק בפרק הבא יהיה אפשר לדעת מי ה-HOH הבא.
לצפיה ב-'פרק 24 '
פרק 24
05/11/2018 | 22:56
2
20

מה בעצם הטעם לכתוב? הפורום הזה מת. תפוז מת. יהי זכרו ברוך. בעצם, ימח שמו, כל זה באשמתו בלבד. בלעדיי אף אחד לא היה כותב פה כבר שבוע. רק לידיעה, צריך למחוק קבצי קוקי כדי לכתוב בתפוז. הבעייה היא שצריך למחוק אותם שוב ושוב ושוב. אז... האם זה שווה את זה?
בכל מקרה, ה-HOH הבא הוא... פסי. אוי. אוי ויי. ותחרות ההאקר נגמרה, אז אין יותר דרך ללבל 6 להציל את עצמם. טיילר כנראה יישאר במשחק, וזה מה שהכי חשוב, אבל בשביל אנג'לה או ברט, ובמקרה של פסי זה יהיה ככל הנראה ברט, נגמר המזל. ומה הקטע עם החולצות של סוואגי שיט? הוא שחקן כדורסל או ראפר מזורגג? ויותר מזה, האם הוא ירדוף אותי עד סוף העונה?

בכל מקרה, ג'יי סי להצלה! אם זה יעבוד, זה לא יהיה שונה בהרבה מהמהלך של טיילר על קייטלין בשבועיים הראשונים. וזה עובד! פסי מעמיד את סקוטי להדחה! או מיי גאד!!! כמובן, ברט גם מועמד להדחה, אבל בנקודה הזו יש ללבל 6 כל-כך הרבה כוח, שהם לא יכולים להפסיד.
לצפיה ב-'לפני חודשיים'
לפני חודשיים
06/11/2018 | 05:28
1
22
אני וסוסי היינו היחידים שמילאו את הפורום עם הישרדות אוסטרליה שסירבתם לראות
לצפיה ב-'אז לא הייתה עונה של הישרדות אמריקה '
אז לא הייתה עונה של הישרדות אמריקה
07/11/2018 | 23:45
21
ולא היה את הבולשיט שכמעט בלתי אפשרי לכתוב פה הודעות. בגלל הפאק של תפוז, נראה לי שכל האתר כמעט ריק.
לצפיה ב-'BB20 רשמים'
BB20 רשמים
27/10/2018 | 11:13
4
55
קודם כל חייב להגיד שאני מאוד מאוכזב מלבל 6
כשקראתי פה הודעות שלכם והתלהבות גדולה חשבתי שמדובר באיזה משהו פנטסטי
מהלכים שלא היו בתולדות הריאליטי או לפחות בתולדות ביג ברודר

סך הכל בואו נבחן את הברית הזאת
שני הראשונים שיצאו ממנה היו מיותרים כשהיו ומאוד ממורמרים כשהלכו, סתם מספרים בתוך הברית
ברט, לא מבין איך הוא שונה מכל "סוסון" אחר שהיה בביג ברודר, מה ההבדל בדיוק בינו לבין ג'ייס מעונה 5 או מאט מעונה 12 או ג'וש מעונה שעברה?
דמות מאוד לא נעימה לראות על המסך וגם בתור אסטרטג, שם את עצמו למטרה סתם בשביל להגן על חברי ברית ששמו אותו בתחתית העמוד מהרגע הראשון
אנג'לה תמיד הייתה בצל של טיילר ולולא הוא לא היה לה משחק

אז נשארנו עם קייסי וטיילר שטיילר היה שחקן אסטרטגי מצויין
וקייסי הייתה שחקנית חברתית מצויינת
אבל גם, בהיסטוריה היו הרבה מאוד טובים מהם
הם לא שחקנים שעשו היסטוריה הם שחקנים טובים, אוליי ברמה של דרו מעונה 5
ההתלהבות מהם מזכירה לי את ההתלהבות מהברית של עונה 6 שגם מהם לא הבנתי על מה כל הפאס

אם כבר ג'ייסי מאוד הרשים אותי בהדחה של סקוטי, הוא עשה דבר שלפניו עשו רק וויל ובוגי ששכנעו את אריקה לשים את דניאל רייס להדחה ועשה זאת בביטחון מאוד גדול, גם השתמש בנתונים נכונים כי לסקוטי באמת היה קראש על היילי

ג'ייסי גם משך המון בחוטים, שיתף פעולה באופן מלא עם לבל 6 (אבל לא סתם נגרר כמו סאם) והיה אחראי על המון הדחות של המושבעים אבל בשיחה עם וויל היה נראה שכנראה היו מצביעים לו, הוא לא צבר את הכעס שטיילר צבר

אהבתי מאוד את היילי בתור דמות ואני מקווה שתחזור לעוד עונה, אני חושב שהמכשול העיקרי שלה העונה היו בניי הברית שלה, פייסל שהוא אחד השחקנים המטומטמים ביותר שהיו בביג ברודר וביילי, היילי דיי הרסה את המשחק שלה בשביל להגן עליהם
אני רוצה לראות אותה בעונה לבד, בלי הברית הזאת

לא רוצה לראות יותר אף פעם את פייסל, ברט, סאם, ווינסטון, סוואגי וביילי
הייתה עונה טובה מאוד אבל יותר מדיי אנשים שאני לא סובל בבת אחת
לצפיה ב-'ועוד דבר '
ועוד דבר
27/10/2018 | 12:38
30
ג'ס וקודי, רייצ'ל ריילי, ג'סי, פול, ג'וש....העונה הזאתי דיי שברה שיא בכמות שחקנים מעצבנים חוזרים
לצפיה ב-''
27/10/2018 | 20:50
2
31

כנראה שאתה מאד מושפע מהעריכה ואימצת את הנרטיב שהעריכה ניסתה למכור

ווינסטון ורייצ'ל היו אמנם החוליות החלשות בברית מדהימה אבל הם גם שיחקו בסהכ די טוב - זה שהם היו בהלם מההדחה זה לגיטימי לגמרי, כשהכל נגמר הם מאד פרגנו לברית שלהם והכל היה בסדר. גם רייצ'ל למרות כל סאגת ההודעה של אנגלה הבינה מה גרם לכך וכולם חזרו להיות חברים טובים. זה כמו להגיד שמיקיילה ממורמרת בגלל שהייתה בהלם ראשוני מההדחה ב33.

להגיד שברט הוא כמו ג'ייס זה פשוט זלזול במשחק שהוא שיחק, או יותר גרוע כמו ג'וש, זה פשוט לא נכון.
ברט השתמש בנאומים (הקורעים) שלו כדי ליצור כאוס בבית וזה בדיוק מה שקרה - אחרי כל הנאומים שלו ההייב  התחילו בסשן של בלאגן וחוסר אמון הדדי, וזה גרם לטיילר בעצם לא להיות מטרה למרות שהוא לגמרי שיחק בהם.

לפרגן לג'יי סי אבל לא לפרגן לברט זה פשוט לא קשור למציאות - אחת הסיבות שג'יי סי הצליח היה כי ברט כל כך התקרב להיילי, פסי ורוקסטאר בימים שלפני ההדחה של רוקסטאר שהם אפילו ביקשו מברט שיעזור לה להכין את נאום ההדחה שלה, והמשחק של ברט ושל ג'יי סי עזר לתעתע בהם ולגרום להם להעיף את סקוטי
ברט שיחק משחק חברתי בסהכ מאד טוב, הוא היה בעל סיכוי די רציני לנצח בגמר אבל החיסרון שלו היה שכיוון על אנגלה בשלב הזה (אם כבר היה צריך על קייסי), שסמך מדי על טיילר ולא ניסה לפתח קשרים עם הבנות. 

להגיד על אנגלה שהיא הצל של טיילר זה בכלל קשקוש אחד גדול - היא שיחקה משחק מעולה והייתה תמיד עם הראש במשחק, כתפסו ממנה איום בהתחלה היא הורידה הילוך ונעלמה בבית, עזרה לתכנן את כל ההדחות של הלבל 6 שהובילו לשליטה שלהם במשחק, וזרחה בדיוק כשהיה צריך כשהיא התחילה לזכות במשימות. אין הרבה מתמודדים, ובמיוחד נשים ששיחקו משחק כל כך קר רוח אבל באותה המידה נכון, ובלי כמעט טעויות. החסרון שלה היה שהייתה פחות אהובה על המושבעים, אבל זה בעיקר נבע מזה שהיא פשוט בן אדם יותר ביישן וסגור. זה לא שהיא עשתה אי פעם משהו כדי לפגוע בהייב.

ג'יי סי אמנם היה מניפולטיבי ושיחק משחק טוב אבל הוא שיחק כדי להגיע למקום שלישי (או רביעי בלי הHOH, או חמישי בתכלס אם ברט לא היה מנסה לבגוד בלבל 6). להגיד שהוא היה מנצח את טיילר בגמר זו שטות. ג'יי סי היה מפסיד כלולם בגמר מהלבל 6, אולי למעט אנג'לה וגם אז זה היה צמוד. 

להגיד שטיילר הוא רק שחקן אסטרטגי טוב זה לא נכון. טיילר הגיע למצב שבו בפיינל 6 עיש לו מקום מובטח בפיינל 2 - וממש לא בגלל שראו אותו כעז שקל לנצח בגמר, פשוט כי כולם שם הרגישו שהם כל כך רוצים להיות לצדו בגמר. לא היה מתמודד כזה בתולדות התוכנית. אתה מדבר על המהלך של ג'יי סי אבל מה עם המהלך של טיילר שהצליח לגרום לקייטלין להתהפך על הברית שלה פעמיים? מה עם זה שהוא הדבק שחיבר את סאם וג'יי סי ללבל 6 וגרם להם להצביע איתם בכל ההדחות החשובות של העונה?
טיילר היה קשור מאד לרוב השחקנים העונה הרבה יותר מקייסי. נכון שקייסי הייתה שחקנית טובה ואהובה בסה"כ אבל עם סקוטי ופסי מעולם לא היה לה שום קשר, והסיבות שבגללן הם הצביעו לה היו הכי הזויות ששמעתי אי פעם (סקוטי הצביע לה לטענתו אחרי שראה שהיא זכתה בHOH האחרון, פסי הצביע לה כי פרגן לה על זה שהיא ניצחה בוטו שהדיח אותו....).

לדעתי אם היה לפיינל 2 יותר זמן לדבר ולמושבעים יותר זמן לדסקס - טיילר היה מצליח למשוך את הקולות של פסי או סקוטי, כמו שהוא הצליח למשוך את הקול של היילי שאמרה בעצמה שהיא באה במחשבה להצביע לקייסי - אבל אנגלה וברט בג'ורי ולאחר מכן הנאומים של טיילר גרמו לה להבין שטיילר שלט במשחק.
למרות שהוא הפסיד הוא ללא ספק בליגה של דן, דר וויל, דריק, דני רייז וונסה. אני חושב שהמשחק שלו איפלו יותר מרשים.

ואם כבר בהיילי עסקינן - נכון שהיא מותק והכל וללא ספק הדבר הכי חמוד שיצא מההייב - אבל היא עדיין שחקנית די גרועה. אולי בעונה אחרת יהיה לה פוטנציאל אבל העריכה בעיקר ניסתה למתג אותה כמן ממשיכת דרכה של ניקול - כשבפועל היא הייתה העתק מדויק של ניקול בעונה 16. היא לא השתמשה נכון בכוח שלה, היא לא קלטה בכלל את הקשר בין הלבל 6, היא נתנה לפסי להדיח את סקוטי, היא עשתה טמטום בבחירות שלה בהאקר (בניגוד לקייסי שבחרה בכוונה בבן אדם חלש מהברית השניה היא בחרה בשחקן שיכול לנצח וטו) והיא גם חשפה את עצמה עם ההאקר במה שהיה מהלך ממש ממש מטומטם.

ודבר אחרון לגבי הלבל 6 - להשוות אותם לסוב 6 זו ההשואה הכי מגוכחת ששמעתי אי פעם. הדבר היחיד שבו שתי הבריתות דומות הוא שבשני המקרים מדובר במתמודדים האהובים והכיפיים של העונה שבברית נגד הצד המשעמם והגרוע. אבל מבחינת הבריתות - בעוד שהסוב 6 היא אחת הברריתות הכי גרועות שהיו בתולדות התוכנית, הלבל 6 היא ברית מדהימה. הם הצליחו להשתלט על המשחק ולשלוט בכל הדחה - למרות שלפחות בתחילת העונה מאזן הHOH ממש לא היה לטובתם. גם כשלא הייתה ברירה מי שהודח בסוף היה מי שהם רצו (ווינסטון ורייצ'ל) ולא השחקן שהשתלךם להם יותר, והם עשו את כל זה כשהייתה ברית חזקה של 8 אנשים שכן עבדו ביחד (בניגוד לבריגייד שהתמודדו מול ברנצ'ל ועוד כמה פלאוטרים שלא באמת שיחקו, כנל לגבי ברית הבנים של עונה 16)  - וובלי שבכלל יעלו עליהם.

אם זה לא משחק טוב אז אני לא יודע למה כן ציפית. 

לצפיה ב-''
27/10/2018 | 21:56
24
השוואתי את הלבל 6 לסוב 6 רק בגלל הציפייה וההייפ שהפורום (פה אתם ובעונה 6 פורום 407) יצר כלפייהם שהתבררה לי כדיי אכזבה
לא אמרתי שהבריתות דומות

אני מושפע מהעריכה כי בסופו של דבר זה מה שאני רואה, מודה שאני לא צופה בלייב פידס וראיונות שאחריי אני בטח לא קורא, מבחינתי לאחר שהמשחק נגמר המתמודדים הופכים לדלעת ומתנדפים

טיילר אם מסתכלים עליו כסוליסט אז באמת יותר ניתן להעריך אותו, כשמסתכלים עליו כמכלול של הברית שלו אז קצת קשה
גם את הברית השניה לא אהבתי כמכלול ובכלל אני לא אוהב את הקטע הזה של בריתות בקטע של "נאמנות עד הסוף" בניגוד ל"בריתות עד איפה שיכולות לסחוב אותך", בגלל זה גם לא אהבתי את עונה 6 כמו שכולם אהבו
הברית היחידה שאהבתי אותה כמכלול בביג ברודר זה אוליי הבריגייד וזה כי הם תכננו את הברית בהתחלה אבל בהמשך המשחק שיחקו דיי כסוליסטיים עם העברת הודעות פה ושם

ברט שחקן לא טוב בעיניי כי היה בתחתית הברית כל המשחק ודיי ידע זאת
לא ממש היה שם איזה מהפך ענק בפיינל 6, מקסימום הוא רק החליף מקומות עם סאם ואני ממש לא חושב שהיה מועמד לזכיה במידה והיה מגיע לגמר, אם היו ממורמרים על טיילר אז על ברט ועוד איך היו ממורמרים
ומי שכיוון את ברט לכוון על אנג'לה זה גם ג'יי סי אם אני לא טועה, למרות שלהפיל את ברט לא הייתה הכוונה שלו אז זה לא נחשב הצלחה אבל אני חושב שג'יי סי התרכז בלטפס בעמוד ולראות באיזה מצב הוא נמצא הרבה יותר מברט שפשוט נשען על לבל 6 וחשב שמקומו בטוח

לא אמרתי שהיילי מאסטרמיינד, אמרתי שחבל שהייתה עם הברית הזאת כי עם אנשים יותר נורמאליים בצד שלה הייתה מצליחה הרבה יותר
אבל כן, זו בהחלט אשמתה שבחרה באנשים האלו כבניי ברית ונכנסה יותר מדיי למשחק רגשי
עדיין, מעוניין לראות אותה חוזרת למשחק
היא לא ניקול אבל היא יכולה לעשות את השיפור שניקול עשתה
וקצת מצחיק להאשים אותה בלשים שחקן פיזי חזק על הבלוק כשבתחרות הויטו ההיא לא היה שום אלמנט של פיזיות, כל אחד יכל לנצח
גם רוקסטאר כמעט ניצחה בויטו בהדחה שלה ואת הטמטום שלה לבל 6 לא יכלו לחזות אז בעולם מקביל שרוקסטאר לא הייתה מגלה לטיילר את התשובה וזוכה בויטו אז קייסי הייתה יוצאת גרועה על זה שהעמידה אותה?
הטיעון הזה של התנהלות נכונה עם האקר שכיוונה את התוצאות הוא טיעון מאוד חלש
לצפיה ב-'ו'
ו
27/10/2018 | 22:00
25
בקשר לרייצ'ל ווינסטון, ברור שמרמור נקבע בהקשר של הזמן שאתה נמצא במשחק
אני יכול גם להגיד לך שביג טום אמר בראיונות אחריי עונת האולסטאר של הישרדות שהוא מכבד את המשחק של בוסטון רוב ובמחשבה שניה היה מצביע לו
ופרנק אודי שאמר שהוא מכבד את המשחק של דן
עדיין, זה ממורמר וזה ממורמר, לא אכפת מה אמרו אחריי זה
לצפיה ב-'הישרדות דוד נגד גוליית - פרק 5 '
הישרדות דוד נגד גוליית - פרק 5
25/10/2018 | 04:04
12
49
לצפיה ב-''
25/10/2018 | 06:27
80
העונה הזאת מבחינה בידור נטו היא זהב  וואי, זה היה ענק שאנג'לינה ביקשה מנטלי את הז'קט שלה, ונטלי התעלמה ממנה. ועוד אנג'לינה לא הצביעה נגדה בכלל! אני עדיין בעד אנג'לינה, אבל המצב לא נראה מזהיר בשבילה כרגע, עם ג'אבני יפסידו בעוד משימת חסינות, היא רוב הסיכויים תודח. באסה קצת שנטלי הודחה, אבל אני שמח שלירסה נשארה. ניק פשוט מלך, הוא משחק את המשחק מושלם כרגע, אני חייב לומר.

אז דן מצא עוד פסלון חסינות. מייק יודע כבר על קיומו של פסלון חסינות אחד בגלל ג'רמי, אז דן יצטרך לישון עם הפסלון חסינות בלילה. 

אלק עדיין עשה מהלך גרוע, הוא עכשיו בשבט במיעוט עם קארה, שעכשיו לא סומכת עליו מן הסתם. אני לא ראיתי את כל הפרק, רק הצלחתי לצפות בחצי לייב, אז אני אשלים בהמשך, ואם יהיו לי עוד הערות אוסיף.
לצפיה ב-''
25/10/2018 | 17:41
5
78
סוף סוף בשעה טובה ומוצלחת, למרות שכל הסימנים הצביעו על כך, היתה ההדחה שהכי חיכיתי לה מתחילת העונה, ואני בטוח שביחד איתי רוב הצופים שכבר ממש נמאס להם מהקוץ בתחת הבוסית הפרזיטית הזאת שנקראת נטאלי שחושבת שהשמש זורחת מישבנה, חיכו לה. ותודה למייק שהתחשב בנו הצופים וגם בחבריו השורדים שנטאלי הקרצייה כבר יצאה להם מכל החורים ועלתה להם על כל הסעיפים שעזר להדיחה. ברוך שפטרנו מעונשה של זאת, מקווה לא לראותה יותר בשום עונה. מסוג השחקניות המיותרות והמעצבנות אבר בתולדות הישרדות.

גם מזג האוויר הסוער באופן די יוצא דופן באיי הוולט דיסני של פיג'י עם סופת הציקלון הקטלנית וההרסנית שג'ף וההפקה הפעם לא לקחו שום סיכון ודאגו לפנות את כל המתמודדים למקום מבטחים עד שוך הסערה שזרעה הרס בכל שלושת המחנות שהקימו על האיים שלהם, וכהשמש יצאה סוף סוף והמתמודדים שבו לאיים שלהם ולמחנותיהם לגלות איזה מזל היה להם שפינו אותם ושהם לא נמצאו בתוך המחנות שהקימו בעת הסערה שנראו ממש כמו אחרי הפצצה אחריה, מעט נרגע. בהחלט מדובר בעונה קשה מאוד מבחינת מזג האוויר, לעומת העונות הקודמות.

אז סוף סוף אפשר לנשום לרווחה, כי עכשיו העונה החדשה של הישרדות באמת התחילה. ואין יותר את נטאלי שכולם שונאים אותה ומתים להדיחה, ועכשיו הם יוכלו להתחיל באסטרטגיות ולהדיח אחד את השני.

אבל למעשה מכל שלושת השבטים השבט היחיד שבאמת מעניין את רוב הצופים העונה, זה ללא ספק השבט הירוק, שכולל בתוכו את שלושת השורדים הכי חזקים פיזית של העונה ואת שני השורדים הכי חכמים של העונה. בעוד שמהשבט הסגול ממש לא אתנגד אם לא יישאר אף אחד, וכנ"ל לגבי השבט הכתום, אולי להוציא את קארה, למרות שגם אליה אני לא ממש מתחבר, כי אף אחד בשני השבטים האלה לא מעניין אותי ואני לא מתחבר אליו, וכמו שכבר אמרתי, העונה אין לי בכלל פייבוריטים ולכן ממש לא משנה לי מי יודח ומי יישאר. מה שכן משנה לי זה מי אני לא רוצה שיזכו העונה, ונטאלי היתה בהחלט בראש הרשימה הזאת מבחינתי, אך האמת שממש לא היה איכפת לי אם היתה מתבצעת הדחה מחומשת והיו מדיחים את כל החמישה בשבט הזה בבת אחת.

את הפרומו לפרק הבא לא יצא לי לראות כי הוא לא שודר בפרק האחרון, ועל כן אין לי צל של מושג מה עומד לקרות שם בשבוע הבא...
לצפיה ב-'ועוד דבר '
ועוד דבר
25/10/2018 | 18:02
4
79
אנג'לינה מה זה יצאה פאטתית בפרק הזה. מילא שלא הדיחה את נטאלי שנואת נפשה בהזדמנות הראשונה שהיתה לה, ומילא שלא הדיחה אותה גם בהזדמנות השנייה שהיתה לה. אך להתרפס בפניה וללקק לשנואת נפשך ולהגן עליה במועצת השבט, בזמן שאת מתה שהיא תודח, רק בכדי שתוכלי להתרפס מיד אחר כך בפניה שתואיל להשאיר לך את הז'קט שלה, מוציא אותך מה זה עלובה ופאטתית. שלא לדבר על כך שבכך היא שיחקה ישירות לידיה של הקרצייה הבוסית המרושעת שממש נהנתה לצאת מהמשחק כשאנג'לינה מפצירה ומתחננת בפניה שתואיל להשאיר לה את הז'קט שלה. זה למעשה אפשר לאמר עשה לה את היום. כי הרעים תמיד ניזונים מחולשתם של אחרים, ובעיקר כשאפשר להריח את החולשה הזאת ממרחקים. ועל כן ממש לא פלא שנטאלי יצאה משם עם חיוך מרושע על פניה.
לצפיה ב-''
26/10/2018 | 00:01
3
91
אנג'לינה ידעה שמדיחים את נטלי. כל ההצגה במועצה נעשתה כדי לגרום לנטלי להעביר לה את הג'קט, בסופו של דבר זה לא עבד.
לצפיה ב-''
29/10/2018 | 22:36
2
35
את באמת מאמינה למה שכתבת?
לצפיה ב-'כן. '
כן.
29/10/2018 | 23:17
1
48
מספיק לראות את הפרצוף הכאילו-עצוב של אנג'לינה כשהיא חיבקה את נטלי לדעת שהכל זיוף.
ואם אתה עדיין לא מאמין, יש את הוידאו הזה: https://www.youtube.com/watch?v=IbxHVsxJthc
לצפיה ב-''
30/10/2018 | 11:51
36
הקטע הזה צולםלאחר מעשה. קרי לאחר ההדחה של נטאלי.
ש משפט חשוב שאומר: חתול שלא מגיע לחלב טוען שהחלב חמוץ. זה המקרה גם עם אנג'לינה, בגלל שהתוכנית שלה לא הצליחה אז פתאום היא משנה פאזה וטוענת שבכלל רצתה שנטאלי תודח וכל מה שעניין אותה זה לקבל ממנה את הג'אקט שלה. ייה רייט. נטאלי זה ממש הבן אדם שאפשר לסמוך עליה שאם תודח תשאיר למישהו שם את הג'אקט שלה. צריך להיות ממש מטומטם עם קבלות בכלל לחשוב כך.

לעומת זאת, ההתרפסות של אנג'לינה כלפי נטאלי, גם אם היתה מבויימת כפי שהיא טוענת, עדיין היתה פאטתית ועלובה, בדיוק כמו טיעוניה. ועובדה שנטאלי לא קנתה את זה.
לצפיה ב-''
27/10/2018 | 21:02
3
64
פעם עשרים כשאני מנסה להגיב את התגובה הזו.

נטלי
ללא ספק הדמות הכי  טובה שקיבלנו אי פעם

לצפיה ב-''
29/10/2018 | 18:37
35
אין לי מושג מה הופך את הפרזיטית המעצבנת הזאת בעיניך לדמות הכי  טובה שקיבלנו אי פעם. כנראה התהפכו אצלך היוצרות... גם לא נראה לי שעוד מישהו חוץ ממך חושב כך.
לצפיה ב-'מצטרף'
מצטרף
29/10/2018 | 22:02
1
42
אין ספק שהיא הקווין של העונה ודמות מושלמת, לא יודע איך נעבור את העונה הזו בלעדיה.

לצפיה ב-''
29/10/2018 | 22:53
43
באמת איך... תאמין לי שנסתדר ומהפרק הבא אפילו לא נרגיש בחסרונה.

מה שכן, מסכנה נטליה שצריכה להיות איתה בפנדרוסה. מצד אחד היא תשמח שהיא הודחה כי היא לא סובלת אותה ורצתה שהיא תודח ראשונה, אך מצד שני היא לא סובלת אותה והיא האחרונה שהיה בא לה לבלות איתה את הימים האחרונים שלה בפנדרוסה.

דבר אחד בטוח לי היא ממש לא תחסר.
לצפיה ב-''
30/10/2018 | 15:24
41

נטלי היא הדמות שראסל חולם להיות, רק בלי מה שכולם אוהבים בראסל - המשחק האסטרטגי. תכל'ס, ואני יכול להגיד את זה אלף פעם, ראסל יכול למצוא אלף אלילים וליזום אלף בליינדסיידים ולהגיע לגמר אלף פעמים, ובכולן הוא יקבל סך הכול אולי שלושים קולות. ראסל לעולם לא יזכה בהישרדות. ונטלי לא תזכה בעונה הזו. ובגלל זה יש סיכוי גבוה שהיא תגיע מעכשיו ישר לגמר כעז. היא העז הכי מושלמת בתולדות הישרדות.

ואז המתמודדים מתפנים מהאי! ההפקה ללא ספק לא רצתה כזו סופה. מעניין אותי אם בעונות עתידיות נחזור למזג אוויר סוער, אבל בעקבות העונה הזו, זה בהחלט לא סביר! בכל מקרה, עכשיו קארל במשחק, ובא לי שאלק יודח כבר הפרק! אליסון בוידוי הראשון שלה! אולי היה לה אחד בפרק הראשון, ואז זה השני שלה. האתגר הראשון שהוא פרס נטו, והשבט הכתום זוכה בתרנגולות! אני מאוד, מאוד מקווה שהם ידיחו את אלק, כי הוא הוכיח שאין לו לא נאמנות ולא היגיון, וזה אומר שאין דרך לדעת מה הוא יעשה.

השבט הירוק, דן מוצא עוד אליל! והגברים חוברים להם יחד... לא יודע מה הבעייה שלי עם בריתות של גברים. אולי זה בגלל שהגברים לא צריכים לעשות יותר מדי מהלכים (שימו לב כמה בליינדסיידים קים יזמה, וכמה בוסטון רוב יזם), ואולי בגלל שיש יותר ויותר זוכים, כשהרצף האחרון המשמעותי של זוכות נגמר לפני שש שנים. בכל מקרה, אם השבט הזה מפסיד חסינות, אליסון מודחת. נקודה.

למזלה, השבט הזה לא מפסיד חסינות, ולמזלם של אלק וקארה, גם השבט שלהם לא מפסיד חסינות. אבל בגלל שנטלי היא עז גמר כזו מושלמת, מי יודח במקומה? אגב, ממש אהבתי את הפאזל בסוף האתגר. אני אוהב שעדיין מוצאים רעיונות חדשים. אבל למזלי, לכל השבט נמאס וכולם, חוץ מאנג'לינה, הדיחו את נטלי. הבעייה עם העונה היא שיש רק שתי נשים שבולטות בעריכה, והן אנג'לינה וגבי. מבחינת נושא העונה, אני ממש לא אתפלא אם גבי תזכה, אבל היא צריכה יותר מזה כדי להיות זוכה *טובה*.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו