לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85688,568 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת - העונה ה39 של הישרדות - אי האלילים. בליווי 2 מנטורים - בוסטון רוב וסנדרה.
ב12/02/2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת - העונה ה39 של הישרדות - אי האלילים. בליווי 2 מנטורים - בוסטון רוב וסנדרה.
ב12/02/2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות גיבורים נגד נבלים פרק 1 '
הישרדות גיבורים נגד נבלים פרק 1
30/05/2018 | 04:18
20
76
כן, כן, זאת הפעם הראשונה שאני הולך לצפות בעונה בשלמותה!
לפני שאני אתחיל, אני חייב לתת קרדיט לראסל. אף על פי שהוא לא בין השחקנים האהובים עלי, לפי מה שהבנתי הוא שהה במלון שבועיים אחרי הישרדות סמואה כדי להשתתף בעונה הזאת. יש לו תשוקה למשחק, ואני מעריך את זה. 

משימת הפרס די פיזית, סטפני פורקת את הכתף ממקומה, ראסל וטום מתאבקים כאילו שהם ב-WWE, סנדרה קורעת את החזייה של שוגר ורופרט שבר את אצבע בכף הרגל. בסופו של המשימה, הגיבורים זוכים ומקבלים אבן אש.

בשבט הנבלים, בדומה לסמואה, ראסל מקבל את רוב זמן המסך. הוא משחק כמו ששיחק בסמואה, עושה בריתות עם כולם. הוא מבטיח לדניאל ללכת איתה לפיינל 2, ואותו דבר לפארווטי, אך בניגוד לדניאל, פארווטי יודעת שראסל אומר את זה לכולם, ובכל מקרה מעדיפה לעבוד איתו ולא נגדו. בשבט הגיבורים, קורה הדבר הכי שנוא עליי בהישדרות, תופסים תרנגולים  הם לא יכולים לאכול אורז במקום???

ביום השני בשבט הנבלים, מתברר שקורה משהו בין ג'רי לקואץ'. מה?!? זה הדבר הכי רנדומלי שראיתי בהישרדות עד עכשיו חחח. בחזרה לשבט הגיבורים, ג'ייטי מתחיל להראות חשיבה יותר אסטרטגית, נראה שאמנדה וסירי ביחד, אמנדה יודעת שהיא צריכה להישאר במרחק מה מסירי ומג'יימס כדי שלא יחשדו בהם. וטום וסטפני בהחלט בברית. קולבי וקנדיס מנסים לברר מה הם יודעים על כל אחד מהם. טום החליט שהסיכויים שלו לנצח יהיו גבוהים יותר אם הוא ישב ליד מישהו שניצח בעבר. אז הוא פונה לג'ייטי כדי לכרות איתו ברית. ג'ייטי מבהיר לנו שהוא לא הולך לשחק כמו פעם שעברה, כיוון שכולם ראו איך הוא משחק.

בשבט הנבלים, הם אשכרה הצליחו להצית אש על ידי שני קורות עץ! ללא אבן אש או משהו כזה, הפתיע אותי האמת. ראסל כבר ישר שם מטרה על רוב. שני שחקנים אם אגו גדול לא הולכים ביחד. גם לרופרט יש קצת אגו, אגב. ראיתי את זה אחרי צפייה חוזרת באיי הפנינה ואול-סטארס. דרך אגב, למרות שאני חושב שרוב אוברייטד, אני אתן לו קרדיט. הוא כריזמטי. סנדרה אמרה שהיא רוצה לעבוד איתו, וכך גם קואץ'. בשבט הגיבורים שוגר מנסה לפרלטט עם קולבי, אבל הוא לא רוצה שום עניין מזה, כי אז חברי השבט יסמנו אותו להדחה.

שבט הנבלים מנצח במשימת החסינות, שראינו לראשונה באיי קוק. הגיבורים היו ביתרון, אבל נפלו בהרכבת הפאזל. סנדרה אומרת לכל חברי השבט מי ששיחקו בעבר ביחד, ככל הנראה ישחקו שוב יחד. קצת הלחיץ את פארווטי בגלל הברית בנות שהייתה לה במיקרונזיה. בשבט הגיבורים, שוגר רוצה להדיח את אמנדה. קנדיס העלתה את הרעיון להדיח את סטפני או טום בפני אמנדה וסירי, בגלל שניכר שהם בברית חזקה, כי שניהם שיחקו באותה עונה (לא היחידים, אבל בסדר). לבסוף, השבט רצה לשמור על החוזק במשימות, ושוגר הודחה פה אחד.

פרק פתיחה טוב בשביל להכיר את כל הדמויות. אני חושב ששוגר נחמדה, אבל לא כל כך באה מוכנה למשחק הזה.
לצפיה ב-'איזה כיף מקנא בך '
איזה כיף מקנא בך
30/05/2018 | 04:51
1
47
ראית את כל העונות 1-19 לפני עונה 20?
לצפיה ב-'כן '
כן
30/05/2018 | 05:43
38
בגלל שיש לי יותר מדי זמן פנוי, אני משלים את כל העונות כדי לדרג מנצחים ועונות. פרסמתי ברדיט, אבל נראה לי שאחרי העונה הזאת, אני אפרסם את הדירוגים שלי פה 
לצפיה ב-'אני גם זוכר שהקשר'
אני גם זוכר שהקשר
30/05/2018 | 22:45
26
בין ג'רי לקואוץ' בא לי בהפתעה מוחלטת!!!
ממש לא ראיתי את זה קורה...
וברור שתפרסם פה את הדירוגים שלך!
לצפיה ב-'פרק 2 '
פרק 2
31/05/2018 | 05:08
7
42
חחחח אני עדיין לא יכול לקחת את הברית הזאת בין ג'רי לקואץ', עדיין הזוי. בשבט הנבלים רוב מרגיש שהוא היחידי שעובד. בשבט הגיבורים, רופרט רוצה להדיח את סטף כי זה הכי טוב למשחק שלו...והוא מתחיל לזרוק הערות מעצבנות. בחזרה בשבט הגיבורים, ג'רי מוצאת את רוב מעולף ביער. בגלל שהיא הודחה באול-סטארס על פני אמבר, היא החליטה להתעלם ולהמשיך הלאה. סתם חחחח. היה די מלחיץ לראות את רוב ככה, אבל מזל שלא קרה לו כלום.

קצת בחירה מסוכנת לתת לרוב להשתתף במשימת החסינות/פרס, אבל אין מה לעשות, הוא עדיין בין המתמודדים הפיזים החזקים בשבט. פארווטי כמעט נפצעה, אבל במזל לא קרה כלום. שבט הנבלים ניצחו במשימה, ג'יימס עצבני על סטף, והיא בצרות.

ג'יימס רוצה להדיח את סטף, בגלל שהיא תמיד הייתה בשבט של המפסידים...חח זאת אשכרה הסיבה שלו. סטף וטום עובדים חזק, מנסים לשכנע את קנדיס וסירי להצביע לאמנדה. אני יודע שקולבי מצביע ביחד עם סטף וטום, אבל לא ראיתי אותו מנסה בכלל לשכנע מישהו להצביע איתם. קנדיס וסירי עושות חושבים איפה הכי כדאי להן להיות.

מועצת שבט מגעילה, אני לא כל כך אהבתי את ג'יימס בעונות שהוא שיחק, אבל הוא היה די מבדר. פה הוא היה ממש מגעיל, וטום העמיד אותו בצדק במקומו. סטף הודחה. באסה. אני לא אהבתי איך שהיא שיחקה בגואטמלה, אבל ממש רציתי שהיא תגיע רחוק בעונה הזאת.
לצפיה ב-'חחח אצלי הפוך'
חחח אצלי הפוך
31/05/2018 | 11:45
5
32
אהבתי אותה מאוד בגוואטמלה
בעונה הזו לא הפריע לי שהלכה בייחוד שהיתה מחוברת לשני מעפנים.

טום סירב להיות בברית עם סירי ולדעתי אפילו כיוון נגדה ..
קצת מאוחר מדי להתחנן לקול שלה ביום 6
לצפיה ב-'באמת? '
באמת?
31/05/2018 | 19:53
4
22
אני דווקא חשבתי שסטף בעונה 11 הייתה בטוחה שהכול מגיע לה..זה כאילו שסטף של עונה 11 שונה לחלוטין מסטף מעונה 10. אני לא שונא אותה, ואני לא אתנגד שהיא תשחק שוב, אבל פחות אהבתי את הדרך שבה היא שיחקה בעונה 11.

לגבי טום, אני די מסכים. קצת יצא מאוחר מדי, והוא היה צריך לנסות לחבור אל סירי יותר מוקדם, ולא כמה דקות לפני מועצת השבט.
לצפיה ב-'סטף של עונה 10'
סטף של עונה 10
31/05/2018 | 21:39
1
26
גם הייתה בטוחה שהכל מגיע לה
פשוט שם היא הגיעה מעמדה של מיעוט אז זה היה נראה יותר הירואי
כל מועצת השבט של הפרישה של ג'אנו הייתה סביב סטף וכמה היא חושבת שמגיע לה להשאר ולבקש מג'אנו לפרוש על מנת שהיא תוכל להשאר במשחק (למרות שהפרישה בכלל לא הייתה קשורה אליה)
לצפיה ב-'יכול להיות '
יכול להיות
31/05/2018 | 22:37
19
פשוט שמתי לב לזה יותר בעונה 11. אבל אני לא בטוח שסטף ביקשה מג'אנו לפרוש, היא די כעסה על זה, לפי מה שאני זוכר...בכל מקרה, ג'יימס עדיין התנהג בצורה מגעילה.
לצפיה ב-'הממ'
הממ
31/05/2018 | 22:48
1
22
אני לא כזה סולד מיהירות במשחק... כמעריץ ראסל האנץ;)

יותר מפריע לי התבכיינות התחסדות ..הצטדקות מרמור .. משחק גרוע;)  כל מיני כאלה..שהרגשתי אצלה ב20 יותר מ10+11..אבל יש מצב היה שם תמיד
לצפיה ב-'זה לא כל כך יהירות בשבילי '
זה לא כל כך יהירות בשבילי
31/05/2018 | 23:26
22
פשוט התנגות שתלטנית. למשל, הייתה משימת אוכל באיחוד של גואטמלה. לידיה רצתה לזכות במשימה, כי היא לא אכלה הרבה זמן, וסטף כן. היא החליטה להוציא את סטף מהמשימה ממש בהתחלה, וסטף עשתה מזה ממש עניין. היא אפילו הוציאה אותה מהברית בגלל זה. אבל זה היה בעבר, אולי היא הייתה משתנה בעונה 20. 

ולגבי שחקנים מצטדקים, טוב...מזל שלא החזירו את אוזי חחח.
לצפיה ב-'אחת המועצות שבט הכי מעצבנות שהיו אי פעם'
אחת המועצות שבט הכי מעצבנות שהיו אי פעם
01/06/2018 | 12:37
36
לא יכלתי לסבול את כל ההתנהגות של ג'יימס לסטפני באותו פרק
בעונות 15-16 הוא היה למלם מארץ הלמלמים, קצת חמוד ולפעמים מצחיק
פתאום כנראה שהשתן עלה לו או שהעריכה חשפה צד שלו שלא הראו בעבר
היה לי ממש עצוב על סטפני, גם על זה שהודחה מוקדם (והגיע לה להגיע רחוק יותר) וגם על זה שהייתה צריכה לסבול את הבריונות שלו (ומזל שטום היה מלך ועמד להגנתה)
אני מאוד אוהב את טום ואהבתי אותו בעונה 20 יותר מעונה 10, אבל באמת שהטעות הגדולה שלו שהוא על ההתחלה הביע התנגדות לכל קשר עם סירי. גם אם נניח הוא לא רצה להתקדם איתה לשלבים מתקדמים במשחק, למה סתם לפסול אותה? זה עלה בהדחה של סטפני. סירי מספרת שהיא מאוד רצתה להיות בברית איתה ועם טום והוא פשוט דחה אותה.
מקווה שהיא תחזור לעוד עונה!
לצפיה ב-'פרק 3 '
פרק 3
01/06/2018 | 05:04
4
33
אני יותר מחבב את טום בעונה הזאת, מאשר בעונה 10. ואני בכלל לא שנאתי אותו בעונה 10. קולבי כבר מוכן להרים ידיים, אז זה הכל על הכתפיים של טום. בשבט הנבלים, פארווטי מפלרטטת עם ראסל. שוב, מה?! חחח. בשבט הגיבורים, הגברים עושים סולחה על ידי תפיסת תרנגולות (שוב...). בחזרה לשבט הנבלים, קואץ' רוצה להדיח את פארווטי, והוא הסביר למה אנשים רוצים להיות איתה יפה מאוד. היא טובה בליצור קשרים חברתיים. אבל זה היה די ברור שתהיה עליה מטרה על הגב, בגלל הברית נשים שבזכותה ניצחה במיקרונזיה. מתחיל להתפתח מלחמת אגו בין ראסל ורוב. ובלילה, ראסל עושה מחביא חפצים חינויים במחנה, כמו שהוא עשה בסמואה. ואני חייב לציין שזה לא בהכרח מהלך טוב. בסמואה, השבט של ראסל היה ברצף הפסדים, ואני חושב שהדברים שהחביא ראסל הביאו לזה. גם רנדי שם לב לכישורים החברתיים של פארווטי.

בשבט הגיבורים, אני לא מבין למה ג'יי טי חשב על להדיח את קנדיס, למרות שהיא רצתה להיות איתו בברית. הוא אמר לסירי ולאמנדה שקנדיס לא סומכת על סירי, היא מנסה לראות מי אמר את זה. ג'יימס ממש לא אסטרטגי, אגב.

במשימת החסינות/פרס שבט הגיבורים פשוט רומסים את שבט הנבלים. זאת הייתה המשימה בפלאו, שצריך להעיף את המתמודד מהבמה בעזרת שק. היו מספר פעמים שהנבלים היו קצת קרובים, אבל לא היה להם סיכוי. ג'יימס העיף את רנדי כדי לנצח במשימה. הוא גם זרק את השק על רנדי, שנראה קצת מסוכן האמת, והתחיל לקלל. לא עונה טובה בשביל ג'יימס עד כה.

נראה שזה הולך להיות בין רנדי ופארווטי. הוא דואג מה יקרה שהיא את חבריה לברית לשעבר במיקרונזיה. גם טייסון חושב שפארווטי יותר מסוכנת מרדני, גם ג'רי. סנדרה רוצה שרנדי יודח כי הוא יותר חלש מפארווטי. שזה נכון, לא צריך לדאוג לגבי זה עכשיו. והיא גם הסבירה לקואץ' יפה שהיא הולכת להצביע איך שהרוב יצביעו. דניאל ופארווטי מנסות לשכנע את ג'רי להדיח את רנדי, ומשום מה, ג'רי מתחילה לשנוא את פארווטי משום מה חחח. הן לא אוהבות אחת את השניה בעצם. אוי קואץ' עם הוידויים המתחסדים שלו: "אני המתמודד היחידי עם יושרה בשבט", והוא החליט שהוא נלחם בשביל מרטין לותר קינג??? או שלא הבנתי אותו נכון? 

בכל מקרה, במועצת השבט המתמודדים עדיין חוששים מהיחסים הקודמים של פארווטי בשבט הגיבורים. למה הם חוששים שהיא תחבור לג'יימס? היא בכלל לא סיפרה לו על ההדחה של אוזי. סנדרה מצביעה על כך שרוב הוא מנהיג השבט, וקואץ' מחלק הוראות ואז נעלם. אני יודע שרוב האנשים פה לא אוהבים את סנדרה, אבל היא מצחיקה, ונראה שגם אנשים רוצים להיות בקרבתה. רנדי הודח פה אחד. לא אהבתי אותו בגאבון, ולא היה לו סיכוי פה. פרק טוב, הרבה יותר טוב מהפרק השני לפי דעתי.
לצפיה ב-'It grew legs and walked off'
It grew legs and walked off
01/06/2018 | 09:13
1
31
חבל שלא היה אפשר לראות לייב פידס של שבט הנבלים וככה לראות כל מה שהלך שם מאחורי הקלעים
דרך אגב, אחד הדברים הכי מבאסים שהעריכה לא הראתה הייתה הברית שהייתה בימים הראשונים בין רוב-דניאל-פארווטי-סנדרה-קורטני-ראסל
לצפיה ב-'באמת??'
באמת??
01/06/2018 | 11:11
26
באסה שלא הראו את זה..הייתי שמח לראות איך הברית הזאת נוצרת מאשרת וידויים של קואץ'.
לצפיה ב-'אחד הפרקים האהובים עלי בעונה 20'
אחד הפרקים האהובים עלי בעונה 20
01/06/2018 | 13:03
1
32
עם רצף הסצנות הקורע של קואץ' ורוב מאיימים על ראסל בצירוף הוידויים שלו עליהם (its russell hantz! give me a break!), ראסל מספר לפארווטי שהם חמים להדיח אותה בצירוף הוידוי שלה בנושא (למה הם תמיד רוצים להדיח אותי? אני ילדה מתוקה ותמימה!) ולקינוח ראסל נוקם בקואץ' ורוב ומעלים את המצ'טה, ועם שאיפה להעלים בהמשך את הכובע של רוב
אגב, קטע בונוס שלא שודר אבל עלה ליוטיוב(אתה יכול לנסות לחפש) - חברי השבט מגלים שהמצ'טה נעלמה - ובמי הם חושדים? ברנדי לא ברור למה הם הגיעו למסקנה הזאת אבל זה תרם מאוד להדחה שלו בסופו של דבר.
אני גם לא סבלתי את רנדי בגאבון ולא הבנתי למה החזירו אותו לעונה 20, הוא היה ממש לא קשור והיה צפוי שיודח ראשון בשבט הזה. קצת ריחמתי עליו כשקראתי בראיון איתו משנים אחרי המשחק שהוא הגיע לעונה 20 אחרי פשיטת רגל ובמצב נפשי לא משהו.

אגב, לא ברור לי למה כל הזמן כשמדברים על קשרים עם השבט השני מסתכלים על פארווטי והכוונת רק עליה. מה עם קואץ' וטייסון שיש להם קשר עם ג'ייטי? וקורטני שיש לה קשר גם עם ג'ייטי(הייתה בת זוג של סטיבן באותה תקופה) וגם עם אמנדה וג'יימס? ומה עם סנדרה שלא מפסיקה לדבר על קשרים עם השבט השני והיא הייתה הBFF של רופרט בעונה 7? ודניאל וסירי? בקיצור, כמעט לכולם יש קשרים, סתם מחפשים להוסיף עוד סיבה למה היא איום
לצפיה ב-''
01/06/2018 | 18:42
19
זהו, זה ממש הזוי שנופלים על פארווטי, שכמעט לכולם שם היו קשרים בצד השני מעונות קודמות.

לא ידעתי על מצבו של רנדי, מצער לשמוע. אני מקווה שהוא נמצא במצב טוב יותר עכשיו.
לצפיה ב-'פרק 4 '
פרק 4
02/06/2018 | 05:06
1
30
קשה לי קצת להרגיש רע לגבי קואץ'. לא רציתי שזה יבוא למצב שהוא יבכה ושהרגשות שלו באמת ייפגעו, אבל הוא עדיין מתנהג כאילו הוא הכי טוב מכל השאר. אני לא חושב שהוא עשה הצגות שאמר שהוא רוצה לפרוש..אבל, קשה לי לגלות אמפתיה כלפיו, שהוא חושב שהוא מוסרית יותר טוב מכולם.

אהבתי את משימת הפרס. אהבתי אותה גם בפיג'י. שבט הנבלים ניצחו בקרב מאוד צמוד. ראסל בטעות הפיל רמז לפסלון החסינות שלא שם לב שהיה חבוי מאחד החפצים שקיבלו בפרס, סוג של סכין כזאת. בכל מקרה, רוב מקרה את הרמז, וסנדרה אומרת שמי שמקבל את פסלון החסינות יהיה מסומן להדחה, כי אז ינסו לגרום לאותו מתמודד להשתמש בפסלון החסינות לשווא. חברי השבט מסכימים לא לחפש את הפסלון חסינות חוץ מראסל. וכך, ראסל שם על עצמו מטרה על הגב שחיפש את פסלון חסינות לאורך החוף, וסנדרה עלתה עליו. בשבט הגיבורים, גם הם מוצאים רמז לפסלון החסינות, וזה סיפור שונה לגמרי אצלם. המירוץ למצוא את פסלון החסינות החל, וטום הצליח למצוא את זה. הוא ניסה להסתיר את זה בגרבו, אבל אמנדה תפסה אותו על חם, וסיפרה לחברי בריתה על כך שטום מצא את פסלון החסינות. טום וקולבי מתכננים להעביר מישהו אליהם בעזרת פסלון החסינות.

שבט הנבלים ניצחו במשימת החסינות, זאת שהייתה בסמואה שראסל סוואן התעלף. הם הצליחו לשמור על הפער בהתחלה וניצחו במה שנראה בסוף בקרב צמוד. קנדיס מציעה לחלק את הקולות בין טום וקולבי, בגלל שלטום יש את הפסלון חסינות. ג'יי טי רוצה להדיח את קנדיס. טום אומר לאמנדה ולג'יי טי שהוא וקולבי יהיו נאמנים להם, והוא מוכן אפילו לתת להם את פסלון החסינות. אני לא חושב שהוא באמת היה עושה את זה, הוא פשוט מנסה ליצור ברית (קולבי לא עושה כלום אגב). בכל מקרה, אמנדה קנתה את זה. היא אמרה את התכנית להדיח את קנדיס לסירי, שסירי מן הסתם אמרה שזה רעיון לא טוב. היא יישרה קו איתה, עם ג'יימס ורופרט שטום הוא המטרה הכי גדולה. ג'יי טי שומע את השיחה, ומבין כמה כוח יש לסירי. הוא רץ לטום ולקולבי, מדבר איתם על להדיח את סירי. ובמועצת השבט, טום משתמש בפסלון חסינות כדי לפסול את הקולות נגדו, וסירי מודחת מן המשחק  סירי היא איום רציני, ואני מבין למה ג'יי טי רצה להדיח אותה, אבל הוא שם על עצמו מטרה על הגב, והצטרף לברית שבמיעוט. אם ג'יי טי לא היה שומע את השיחה, רוב הסיכויים, נראה לי, שסירי אפילו הייתה מגיעה לאיחוד, כי זה ממש נראה שהיא הייתה המנהיגה של שבט הגיבורים.
לצפיה ב-'אוי איזו תוצאה עצובה'
אוי איזו תוצאה עצובה
02/06/2018 | 13:10
32
זה היה פשוט בלתי יאמן איך סירי מצליחה בפעם השלישית שלה לשים את עצמה במצב שבו היא עומדת במרכז השבט ומקבלת את ההחלטות בשביל כולם. לא היה ולא יהיה שחקן עם משחק חברתי כלכך מושלם כמו של סירי!
וזה היה פשוט כאב לב לראות אותה מודחת בשלב כלכך מוקדם, וכמו שאמרת בטוח שהיא הייתה מגיעה רחוק גם הפעם אם לטום לא היה אליל / ג׳ייטי לא היה מקשיב ומזגזג
לך לעזאזל ג׳ייטי
לצפיה ב-'פרק 5 '
פרק 5
02/06/2018 | 05:33
29
ג'יי טי מנסה להסביר את מה שהוא עשה, אבל לברית של אמנדה יש סיבה לא להאמין לו יותר. בשבט הנבלים, קואץ' עשה סדנת יוגה, שאני אודה, היה נחמד. כולם, למעט ראסל, השתתפו בזה. זאת הבעיה שלי עם ראסל, הוא לא מנסה אפילו לבנות קשרים חברתיים, בסמואה הוא התחבר עם שאמבו וג'ון, אבל פה בכלל לא. אז בזמן שהם עושים את היוגה, ראסל מוצא את פסלון החסינות (הנה התחלנו שוב).

במשימת הפרס שראינו בסמואה, ג'יימס נפצע קשה בברך. במיקרונזיה הוא גם יצא מן המשחק בגלל פציעה, זה כאילו שהגורל נגדו. לא כל כך פייר שנתנו לטום ולקנדיס להתמודד מול ראסל, טייסון ודניאל. היו צריכים להשיב מישהו משלושתם לפי דעתי. רופרט בטעות פוצע את ג'רי, ואני באמת חשבתי לשנייה שרוב הולך להרביץ לרופרט. בכל מקרה, שבט הנבלים ניצחו במשימת הפרס.

רוב והברית שלו נמצאים ברוב, בעוד שראסל מספר לפארווטי ולקואץ' שיש לו את פסלון החסינות. אני לא יכול יותר עם הטקסים האלה של קואץ'. אמנדה אמוציונלית לגבי ג'יימס, היא רואה בוא כאח גדול. ג'יימס חזר לשבט, והוא נשאר במשחק...שמתם לב לקול ההתלבות שלי עכשיו? שבט הנבלים ניצחו במשימת החסינות. שבט הגיבורים ממש לא נמצאים במצב טוב עכשיו.

עכשיו, הדבר הלוגי לעשות זה להדיח את ג'יימס בגלל הפציעה, נכון? טוב, אז רופרט חושב שצריך להדיח את טום, כי ג'יימס עדיין יותר חזק ממנו. הוא גם רוצה להדיח את קנדיס. נראה שג'יי טי וקנדיס נמצאים באמצע והם צריכים להחליט למי להצביע, ג'יימס או טום. לבסוף במועצת השבט, הם החליטו להדיח את טום. רחשתי כלפיו יותר כבוד כשחקן. לא שהוא שיחק רע בפלאו, הוא פשוט היה חסין כמעט כל העונה. פה הוא היה יותר בסכנה, ולמרות שהוא עשה טעות שלא פנה לסירי מוקדם יותר, הוא הוכיח את עצמו כשחקן אסטרטגי שחושב קדימה, מבחינתי לפחות. ממש לא אתנגד שהוא יחזור לשחק שוב. 

דרך אגב, שבת שלום חברים 
לצפיה ב-'ההדחות של פרקים 2 ו-4 הן מהעצובות ביותר שהיו בתוכנית '
ההדחות של פרקים 2 ו-4 הן מהעצובות ביותר שהיו בתוכנית
03/06/2018 | 11:29
26
מזל שהעונה הזאת כל כך מעולה, שמה שקורה בה לאחר מכן פיצה על ההדחות האלו.
לצפיה ב-'BB CAN 6- פרק 7'
BB CAN 6- פרק 7
28/05/2018 | 09:40
6
21
תחרות הווטו קצת הייתה לא הוגנת, כי לבנות היא ממש קשה.
המזה זוכה גם בווטו.
הוא מנסה לשכנע את דרק ששווה להם להדיח את ג'סי, אבל דרק לא ממש זורם איתו,
והמזה שוקל להעמיד אותו להדחה.
בסופו של דבר המזה לא משתמש בווטו (דווקא יכל להיות מגניב אם היה מעמיד את דרק לצד ג'סי).
אני בסה"כ בעד המזה, אבל מרגיש לי שהוא משחק מדי למצלמות ולקהל
עם כל המשפטים והקלישאות שלו, אבל שיהיה...
לצפיה ב-'פרק 8 וחלק מ-9'
פרק 8 וחלק מ-9
28/05/2018 | 14:05
1
16
אז היה פרק ממש משעשע, במיוחד עם יום ההולדת של ורוניקה והנקיונות והריקודים.
התחלתי לאהוב את מארן, הוא קורע ומשחק טוב בינתיים.
באופן כללי, אני מרגיש שהבנות העונה יותר דומיננטיות ומשחקות את המשחק
והבנים די תמימים...
ג'סי מנסה להציל את עצמו, אבל היה לי ברור שהוא זה שיודח.
תכלס אני סבבה עם זה, למרות שהעדפתי אותו על פני אוליביה.
הייתי חייב לדעת מי זכה ב-HOH אז המשכתי לראות את הפרק הבא,
ולשמחתי אריקה זכתה
מעניין לראות מה היא תעשה.
כרגע הכי מיותרים בעיניי הם ריאן וג'וני שאת שניהם כמעט ולא מראים בכלל.

לצפיה ב-'והמשך הפרק (המועמדים להדחה)-'
והמשך הפרק (המועמדים להדחה)-
29/05/2018 | 21:16
13
אחרי התלבטויות, אריקה מחליטה להעמיד להדחה את מאדי ומארן.
מניח שהיא תנסה לבקדר מישהו, כנראה את ורוניקה (קצת מבאס אם כן).
מצחיק שהיא שמה שניים יחסית פלואטרים כשיש כ"כ הרבה מטרות,
אבל מניח שזה יותר חכם מצידה כרגע לעשות כך...
לצפיה ב-'פרק 10'
פרק 10
31/05/2018 | 11:54
3
14
מצחיק שכל שבוע, יש מתמודדים אחרים שבולטים, ואחרים ש"נעלמים".
בגלל זה אני מחבב כמעט את כולם, וקשה לבחור פייבוריט מובהק אחד.
השבוע למשל אלחנדרה ממש התבלטה לטובה בעוד פארס נעלמה לי
אוליביה גם משעשעת (למרות שהיא ביצ'ית ו-MEAN GIRL כזאת) בעיקר בקטעים שאין לה כוח
למשחק החברתי ולשחק אותה מתעניינת באנשים אחרים, ובכל הסמול טוק
אריקה זוכה גם בווטו!
זה באמת כבר מתחיל לסמן אותה כמטרה, והיא צריכה להיזהר מזה.
כפי שחשבתי היא אכן משתמשת בווטו על מאדי ושמה את ורוניקה להדחה במקומה.
קצת חבל, כי חיבבתי את ורוניקה ואני חושב שיש לה פוטנציאל, אבל היא (וגם מארן) די נדפקו בגלל שנכנסו אחרונים...
לצפיה ב-''
31/05/2018 | 22:46
2
19
כן ורוניקה ממש מעניינת אבל היא לא שיחקה ממש טוב היא התחברה לאנשים מאוד ספציפיים ועשתה הרבה רעש בדרך כלל בלי סיבה ..
לא חושב שהבעיה שלהם רק שנכנסו אחרונים ..
לפחות לא שלה..

וכן חוץ מ*** ואנדרו .. שגם היה די מבדר די אהבתי את כל המתמודדים העונה
לצפיה ב-'חוץ ממי?'
חוץ ממי?
31/05/2018 | 23:32
1
4
לצפיה ב-'אגיד בהמשך'
אגיד בהמשך
01/06/2018 | 11:05
12
לא רוצה שתחשוב שזה מעיד על משהו
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות - פרק הגמר '
פינת הפופולאריות - פרק הגמר
26/05/2018 | 08:26
24
92
אז העונה נגמרה והנה הדירוג האחרון מהשבוע שעבר:
7. אנג'לה - 1.3
6. סבסטיאן - 1.6 1
5. לורל - 2.3
4. דונתן - 3.1
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
26/05/2018 | 08:30
49
עם ממוצע של 5 בדיוק,

נשארת באותו מקום

הלוזרית העונתית וחביבת הפורום

קלין

לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
26/05/2018 | 08:33
44
עם ממוצע 7.4,

נשאר גם כן באותו מקום

המנצח של העונה וחלק מהצמד השולט בעונה

וונדל
לצפיה ב-' ובמקום הראשון...'
ובמקום הראשון...
26/05/2018 | 08:36
48
עם ממוצע של 9.4,

נמצא שם כבר כמה שבועות

הדיקטטור והשחקן של העונה

דומיניק
לצפיה ב-' הדירוג'
הדירוג
26/05/2018 | 08:39
14
43
מכיוון שזהו הדירוג האחרון לעונה אנחנו נדרגים את כל המתמודדים שהשתתפו.

הרשימה:
אנג'לה
בראדלי
ברנדן
ג'יימס
ג'ייקוב
ג'נה
גונזלס
דומניק
דונתן
דזיריי
וונדל
כריס
לורל
ליבי
מורגן
מייקל
סבסטיאן
סטפני
צ'לסי
קלין

אורי יא צעיר!

לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
26/05/2018 | 08:46
57
אנג'לה - 1 נגררת כזו לא ראיתי הרבה זמן 
בראדלי - 2
ברנדן - 3
ג'יימס - 5
ג'ייקוב - 1
ג'נה - 3 על ההצבעה לדום
גונזלס - 1
דומניק - 10 ברוך הבא לליגה של הגדולים
דונתן - 2
דזיריי - 3 כנ"ל לג'נה
וונדל - 9 מנצח מעולה
כריס - 3 כנ"ל לג'נה ודז
לורל - 1
ליבי - 8 חמודה מאוד
מורגן - 2
מייקל - 9 מלך
סבסטיאן - 1 מעפן
סטפני - 8 
צ'לסי - 1
קלין - 1 שלום!
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
26/05/2018 | 08:51
3
66
אנג'לה 1 איכזבה לחלוטין.
בראדלי 1 יהיר ומלא בעצמו, ולא שיחק טוב בכלל. על מה הוא קיבל 10 בדירוגים?
ברנדן 6 אני לא מבין למה שונאים אותו בפורום.
ג'יימס 8 היה לו פוטנציאל.
ג'ייקוב 4 כי הוא חביב, ואני חשבתי שהוא יהיה משחקני העונה 
ג'נה 5 די אנמית רוב העונה, ואני לא חושב שהמהלך להתהפך על דונתן היה חכם בשבילה.
גונזלס 4 הייתה חביבה.
דומניק 10 שיחק חזק והגיע לגמר, וגם כמעט ניצח. אני לא יכול לתת לו הפעם פחות מ-10.
דונתן 6 הוא היה חביב בהתחלה, אבל ממש הרס לו את המשחק בפרקים האחרונים. ייאמר לזכותו שהוא בין היחידים שבאמת ניסה לעשות מהלך נגד דום וונדל.
דזיריי 5 ציפיתי ליותר ממנה.
וונדל 10 זוכה ראוי, אני לא יכול להתווכח עם זה. מזל טוב.
כריס 6 קצת הרגשתי רע בשבילו, אבל לגמרי הביא את ההדחה על עצמו.
לורל 7 כי בסופו של דבר אני מבין למה היא בחרה להישאר עם וונדל ודום, אבל זה לגמרי עלה לה בניצחון.
ליבי 7 הייתה נחמדה, אבל קצת נעלמה בפרקים מסויימים.
מורגן 8 היא הייתה שחקנית טובה, פשוט מהלך מעולה של ג'יימס.
מייקל 10 הפתיע אותי ממש לטובה העונה.
סבסטיאן 5 בקושי קיבל זמן מסך.
סטפני 10 באסה שהודחה כה מוקדם 
צ'לסי 4 היא בכלל לא קיבלה זמן מסך.
קלין 7 אני חושב שהיא שיחקה ממש טוב לפני האיחוד, ואז הרסה לעצמה את המשחק החל מהאיחוד.

חחח, אורי פרש מפינת הפופולאריות?
לצפיה ב-'אורי אכן פרש '
אורי אכן פרש
26/05/2018 | 09:14
2
51
ולגבי ברנדן - אתה באמת לא יודע מה הסיבה?
לצפיה ב-''
26/05/2018 | 09:20
1
34
באמת שאין לי שמץ. הוא עשה משהו שאני לא מודע אליו?
לצפיה ב-''
26/05/2018 | 09:30
38
הוא גבר שרירי ולא מעניין במיוחד, זה בערך הסיפור.

לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
26/05/2018 | 09:12
51
אנג'לה 1
בראדלי 1
ברנדן 1
ג'יימס 5
ג'ייקוב 1
ג'נה 2
גונזלס 1
דומניק 5 שמח שוונדל ניצח ולא הוא , שיחק טוב אבל לא מתחבר לסגנון הזה
דונתן 1
דזיריי 1
וונדל 10
כריס 1
לורל 1
ליבי 6
מורגן 1
מייקל 6 שיחק לא רע
סבסטיאן 1
סטפני 7
צ'לסי 2
קלין 9
לצפיה ב-'שלום לכםםם'
שלום לכםםם
26/05/2018 | 09:31
1
179
אנג'לה 1 אחת הגרועות אי פעם!
בראדלי 2 היה די מבדר לפחות
ברנדן 1 לא שונא פשוט שעמום ולא רלוונטי
ג'יימס 6 חמוד ממש חבל
ג'ייקוב 2 כבראדלי
ג'נה 3 הצביעה לדום+לא נגררה אבל כן שיחקה ממש גרוע היא גם סיפרה לקלין שמייקל לא סומך עליה !!! בשביל מה!!!
גונזלס 1 חחחח
דומניק 10 המלך!!! אין ספק בכלל!
דונתן 5 הכניס עניין ולא ממש היה לו ברירה ללכת אחרי וונדום ולורל עד שכבר הבין שאין טעם ..בפרק הגמר גם שיחק טוב..אבל ב2 הפרקים לפני הגזים ששיחק שקוף
דזיריי 4 ניסתה לעשות מהלכים גם לפני זה שרצתה להדיח את ליבי שכולם את כריס..לא נגררה.
אז אתן לה קצת
וונדל 10 זוכה מאוד ראוי ששיחק מדהים אמנם העדפתי את דום אבל לא יכול לתת לו פחות
כריס 3 הוא ממש גרוע אבל כן ידע לפרגן לדום +הכניס עניין לעונה משמימה
לורל 5 בעיקר פספסה מהפיינל 7 אבל יש בי חלק שמבין אותה בייחוד עד אז (באה כשרידה של מלולו לא כמישהי עם כח) וכן תרמה לעונה.
ליבי 6 מותק.לא הצליח הפעם. תעשי עם מייקל את המירוץ .
מורגן 3 יכול להיות שיש פוטנציאל
מייקל 10 מאוהב.
סבסטיאן 1 היה רגע שאולי  יש בו משהו אבל... לא. ביי. אחד העלובים
סטפני 10 נשמה איך הלכת לנו ככה מהר
צ'לסי 1 היה אפשר גם בלעדיה
קלין 1 היא הרי יודעת בעצמה שעשתה מלא טעויות העונה . והגמר  בטח לא הוסיף לה (לא ההצבעה עצמה כמו הסיבות)
לצפיה ב-''
26/05/2018 | 09:36
46
נכון, שכחתי ממה שג'נה עשתה - בהחלט אחד המהלכים המזעזעים ביותר העונה (ועצוב שהיו אפילו יותר גרועים של אנג'לה)
לצפיה ב-''
26/05/2018 | 10:29
54
אנג'לה - 3
בראדלי - 6
ברנדן - 1 לא רלוונטי
ג'יימס - 5
ג'ייקוב - 4
ג'נה - 3
גונזלס - 1
דומניק - 10
דונתן - 7
דזיריי - 5
וונדל - 6
כריס - 3
לורל - 6
ליבי - 3
מורגן - 3
מייקל - 8
סבסטיאן - 1
סטפני - 5
צ'לסי - 2
קלין - 1
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
26/05/2018 | 16:59
39
מכיוון שזה דירוג על כל העונה לכל המתמודדים שהשתתפו בה, אני בניגוד לאחרים פה שלא אובייקטיביים בשיט, אדרג את המתמודדים העונה על פי כל העונה, ולא רק לפי הפרקים האחרונים שלהם, קרי על פי הממוצע העונתי הכולל שלהם.

אנג'לה - 2 (אומנם זכתה בשרשרת חסינות אישית והיתה קרובה לזכות בעוד אחת מול צ'לסי, אך היתה גרועה מאוד בפן החברתי ועשתה טעויות נוראיות, כמו למשל כשמייקל פנה אליה והיא רצה להלשין עליו או בפיינל 6 שהיתה להם הזדמנות להדיח את דום עם היתרון של הקול הכפול של סיבס, ושוב היא רצה להלשין. בקיצור שחקנית שאי אפשר לסמוך עליה ולגלות לה שום דבר, ובגלל זה גם לא שיתפו אותה, ובצדק, בהחלטות של את מי להדיח במרבית ההדחות)

בראדלי - 3 (אמנם היה שותף ואף יזם חלק מההדחות הגדולות של חברי מאלולו, אך התנהגותו המעיקה והנודניקית עד לעייפה וקיטוריו הבלתי פוסקים פגעו מאוד במשחק החברתי שלו והביאו את חברי השבט שלו עצמם להדיחו מהמשחק, עד כדי כך שצ'לסי ודום על פי עדותם שלהם עצמם הפסידו בכוונה במשימת חסינות כדי להדיחו במועצת השבט באותו ערב)

ברנדן - 2 (חוץ משרירים ורוגע לא ראיתי ממנו הרבה, ואני מדבר בעיקר על אסטרטגיה)

ג'יימס - 3 (ייאמר לזכותו שהוא יזם את הדחתה של מורגן, אך מאידך אי אפשר לשכוח לו את הרגע המביך במשימת הצלילה שכשחיין מקצועי הוא אפילו לא היה מוכן לצלול ובסופו של דבר דונתן היה צריך לצלול במקומו, בזמן ששניהם בזבזו לפני זה זמן יקר, מה שעלה לשבט שלהם בהפסד והדחה שצמצם אותם מול נאוויטי)

ג'ייקוב - 2 (שחקן גרוע אך בהחלט שימש כאתנחתא קומית בתחילת העונה, אך לא יותר מזה, לא אשכח לו את הקטע שהוא מילא את הגרב הסרוחה שלו בכל האורז של שבטו ואחר כך שפך אותו בחזרה למיכל עם כל הג'יפה)

ג'נה - 1 (לא עשתה שום מהלך ולא זכתה בשום חסינות שיצדיקו יותר מזה)

גונזלס - 1 (אולי הודחה מוקדם מדי ולכן לא הספקנו לראות ממנה כלום, אך כמודחת הראשונה של העונה אי אפשר לתת לה יותר מזה)

דומניק - 9 (למרות האגרסיביות שלו, ההשתחצנות הבלתי נלאית והתאקלים המיותרים שלו, ייאמר לזכותו שהוא בהחלט שלט במשחק. כמובן הרבה בזכות קלין הבלתי מוערכת בפורום הזה, שכולם פה שוכחים שסידרה לשבט שלה את הרוב המוצק הזה על חברי שבט מאלולו, ואם לא הרוב המוצק שקלין סידרה לנאוויטי דום וייתכן שאף וונדל לא היו שורדים יותר מהדחה אחת או שתיים אחרי הדחתו של כריס, ובטח ובטח שלא שולטים במשחק. יחד עם זאת, וידוי קטן, העדפתי שהוא יזכה על פני וונדל, בגלל שהוא שיחק משחק אסטרטגי הרבה יותר טוב ממנו)

דונתן - 5 (על כך שהוא לפחות ניסה לעשות מהלכים ולא להגיע לגמר כעז כמו לורל, שגם אמר בראיון איתו אחרי הגמר שאפילו הוא לא העניק את קולו ללורל בגלל שהיה מתוסכל ממנה והמשחק שלה שהעדיפה להגיע לגמר כעז ולא לקחת סיכונים ולעשות מהלכים)

דזיריי - 2 (אחרי שנסתה לתקוע סכין בגב לחברה הכי טובה שלה מהיום הראשון שלהן על האי שאף הצילה אותה מהדחה בטוחה אחרי ששכנעה את אנג'לה להדיח את ג'יימס ולא אותה, ולא רק שעשתה את המהלך הכל כך מיותר הזה יותר מדי מוקדם, אלא אף שיתפה בתוכניתה את השטינקרית הראשית של וונדום שמיד רצה להלשין לאדוניה, לא היה לה אפילו את האומץ לעמוד מאחורי מעשיה ולקחת עליהם אחריות, דבר שכולם היו מעריכים הרבה יותר מזה שהיא שקרה במצח נחושה בעוד שרובם יודעים שהיא משקרת להם בפנים, והודחה בבושת פנים מהמשחק. אם כבר עושים מהלך מוטב לעמוד מאחוריו ולקחת את כל האחריות עליו, אחרת מוטב כבר לא לעשות את המהלך)

וונדל - 9 (ייאמר לזכותו שהוא שחקן חברתי שיודע איך לקשור קשרים ולגעת בלבבות של אנשים, מה שאין לדום, אנשים בטוחים שהוא זכה רק בגלל המהלך האגרסיבי והשנוי במחלוקת של דום בהדחה של סבסטיאן, אך כל מי שקצת אובייקטיבי וצפה בראיונות הגמר עם הפיינל 6 יודע כבר שזה לא נכון, כי לא קלין, לא סיבס, לא צ'לסי, לא דונתן, לא אנג'לה ואפילו לא לורל העז של העונה והגמר, הצביעו לוונדל ולא לדום בגלל זה, אלא בגלל שההפקה לא הראתה לנו הרבה מהיחסים הקרובים שהיו להם עם וונדל, למעט פיזור רמזים פה ושם כמו הצדף שהביא לסיבס, או בחירתו לקחת איתו לארוחת הפרס את אנג'לה וסיבס, אך מסתבר על פי הראיונות של 6 הפיינליסטים שהיה הרבה יותר מזה שההפקה פשוט לא הראתה לנו, כנראה כדי שנצחונו של וונדל לא יהיה כזה ברור מאליו לצופים. אז מזל טוב על זכייתו, למרות שהעדפתי שדווקא דום יזכה, ולא אהבתי שמי שהכריעה מי הזוכה היתה לורל העז הפחדנית והלוזרית של הגמר)

כריס - 4 (ייאמר לזכותו שהוא לקח בספורטיביות את המשחק ואף את ההדחה שלו עצמו, אך ההתנהגות המעיקה והמעצבנת, שלא לדבר בכלל על שחצנותו הבלתי נלאית, על גבול הנרקסיסזם שלו בהחלט הופך אותו לאחד השחקנים החברתיים הגרועים ביותר בהישרדות, וזה גם למה כולם, להוציא אנג'לה ודז הצביעו להדיחו מהמשחק)

לורל - 1 (העז הכי גדולה, הכי פחדנית, הכי עלובה והכי פאטתית בתולדות הישרדות, מקווה לא לראות אותה יותר חוזרת לעולם)

ליבי - 8 (שחקנית עם המון פוטנצאל מבוזבז ועוד החמצה גדולה של העונה רק בגלל שהיתה בצד הלא נכון של המספרים)

מורגן - 3 (שחקנית לא רעה עם פוטנציאל שהפכה לקורבן בגלל השקרים של דום ושילמה את המחיר במקומו, מאמין שאם לא היתה מודחת היינו רואים ממנה יותר)

מייקל - 10 (החמצת העונה, לגמרי מלקולם 2.0, ובדיוק כמו מלקולם, הבעיה שלו היתה שהוא נמצא בצד הלא נכון של המספרים, מקווה לראות אותו חוזר ובגדול)

סבסטיאן - 1 (אם עד שסוף סוף אחרי שלא ראינו אותו כל העונה הוא רצה לעשות מהלך ודום באמת התרתיע אותו עם המהלך ההזוי והשנוי במחלוקת שלו עם פסלון החסינות המזוייף, אז הוא לא ראוי בכלל להשתתף בהישרדות)

סטפני - 5 (הייתי ונשארתי אמביוולנטי לגביה, מצד אחד שחקנית אסטרטגית לא קטנה עם המון פוטנציאל, אך מצד שני הרשעות בעיניים שלה יותר מדי מזכירה לי את כריסי מהעונה שעברה שאותה לא סבלתי ושמחתי מאוד שהיא לא זכתה)

צ'לסי - 7 (היא ממש לא אשמה שההפקה דפקה אותה בעריכה ולא הראתה לנו את המהלכים שהיא עשתה או היתה שותפה להם, ולא משנה בכלל מאיזו סיבה)

קלין - 10 (לגמרי שחקנית העונה והיחידה שאם היתה עומדת מול וונדום בגמר רוב הסיכויים שהיתה הזוכה ואולי אפילו משאירה את שניהם גם יחד עם 0 קולות, ודווקא בגלל שאף הם עצמם ידעו את זה ואף אמרו זאת בעצמם, הם החליטו להדיח אותה לפני הגמר ולא לתת לה הזדמנות להגיע אליו, בניגוד גמור ללורל העז הכי גדולה והכי פחדנית בתולדות הישרדות שהם ידעו שאם יקחו אותה איתם לגמר מרבית הסיכויים שייזכו, אך אפילו הם לא תיארו לעצמם שהיא תקבל 0 קולות מתוך 10 מושבעים. מקווה לראות את קלין אותה חוזרת עם הזדמנות לתקן את השגיאות שעשתה אחרי המיזוג, ואולי אפילו בעונת אולסטאר יחד עם מייקל והפעם באותו צד) ונראה שאני ממש לא לבד בזה, כי הרבה צופים רוצים לראות את קלין, מייקל ודום חוזרים להזדמנות נוספת.
לצפיה ב-' בשעה טובה זה נגמר'
בשעה טובה זה נגמר
26/05/2018 | 18:10
47
אנג'לה 1 הלוזרית של העונה
בראדלי 3 לא סבלתי אותו אבל איכשהו אם הוא היה נשאר אולי העונה הזו הייתה פחות משעממת, מהלך מעולה של דומניק הייתה ההדחה שלו
ברנדן 2 לא באמת מעניין, נקודה כי הוא מהטובים
ג'יימס 6 ממש חיבבתי אותו וממש חבל שעף מהר
ג'ייקוב 1 עלוב
ג'נה 4 חיבבתי אותה אבל שיחקה די גרועה
גונזלס 1
דומניק 10 אין מה להגיד אני לא ממעריציו הגדולים אבל מגיע לו על משחק מעולה
דונתן 5 הוא כן ניסה פשוט די בכישלון
דזיריי 5 כנל לדונתן
וונדל 9 דמות די משעממת, מנצח די ראוי
כריס 5 היה שובר מצחוק, ותכלס לקח תמשחק ממש בכיף
לורל 3 ממש התחשק לי לתת לה 1 אבל אני אוסיף לה 2 על זה שהיא לפחות ידעה להיות עז שתגיע לגמר ולא להיות עז שתודח באמצע. וכן היו לה טיעונים לוגיים הגיוניים לפחות עד שלב מסוים
ליבי 7 מותק, חבל שיצאה כל כך מוקדם ולא הלך לה
מורגן 4 כנראה שהיה פוטנציאל
מייקל 10 נסיךךךךךךךך שיחזור דחוף
סבסטיאן 1 מיותר
סטפני 10  לא נשכח ולא נסלח
צ'לסי 3 לדעתי הייתה סהכ סבבה לא גרועה, פשוט לא מעניינת ולא תרמה לעונה הזו כל כך
קלין 6 קווין! אבל באמת שפרגנתי לה אובייקטיבית הרסה לעצמה
לצפיה ב-'דירוג אחרון'
דירוג אחרון
26/05/2018 | 19:09
40
אנג'לה1
בראדלי1
ברנדן1
ג'יימס2
ג'ייקוב1
ג'נה1
גונזלס1
דומניק10
דונתן2
דזיריי1
וונדל10
כריס1
לורל1
ליבי6
מורגן1
מייקל10
סבסטיאן1
סטפני6
צ'לסי6
קלין10
לצפיה ב-'הדירוג שלי-'
הדירוג שלי-
27/05/2018 | 01:56
37
:
אנג'לה- 4
בראדלי- 1
ברנדן- 1
ג'יימס- 1
ג'ייקוב- 1
ג'נה- 4
גונזלס- 1
דומניק- 8
דונתן- 5
דזיריי- 5
וונדל- 2
כריס- 7
לורל- 8
ליבי- 7
מורגן- 5
מייקל- 10
סבסטיאן- 1
סטפני- 7
צ'לסי- 1
קלין- 2
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
30/05/2018 | 11:16
21
כל כך לא התחברתי לעונה הזאת, שאני כבר בקושי זוכר חצי מהקאסט

אנג'לה 1
בראדלי 1
ברנדן 7
ג'יימס 5
ג'ייקוב 5
ג'נה 5
גונזלס 5
דומניק 6
דונתן 8
דזיריי 6
וונדל 7
כריס 7
לורל 2
ליבי 6
מורגן 5
מייקל 8
סבסטיאן 1
סטפני 6
צ'לסי 6
קלין 7
לצפיה ב-''
27/05/2018 | 03:09
44
אנג'לה 1
בראדלי 5
ברנדן 5
ג'יימס 5
ג'ייקוב 5
ג'נה 2
גונזלס 1
דומניק 7
דונתן 7
דזיריי 6
וונדל 8
כריס 4
לורל 1
ליבי 3
מורגן 2
מייקל 7
סבסטיאן 1
סטפני 6
צ'לסי 1
קלין 5
לצפיה ב-''
27/05/2018 | 09:39
4
78
העונה הזאת ממש גרועה. הזכירה לי קצת את עונה 22.

חוץ מדום וונדל ומייקל שנאתי את כולם. ליהוק נשי מחריד (אהבתי רק מורגן ).
לצפיה ב-'יואו מסכימים חחח'
יואו מסכימים חחח
29/05/2018 | 19:40
1
31
יאאלה תדרג את הבנים 10
לצפיה ב-'יאללה נדרג '
יאללה נדרג
30/05/2018 | 09:55
35
דום, וונדל, מייקל ומורגן - 10
כל השאר - 2
קלין - 1
לצפיה ב-''
30/05/2018 | 10:29
1
44
חח...ליהוק נשי מחריד
ואני עדיין זוכר אותך בתור זה שהתמריץ הראשי שלו לצפייה בהישרדות היה לראות את הבנות בבגדי ים
לצפיה ב-''
31/05/2018 | 16:25
10
לצפיה ב-'הישרדות 36 - הגמר!!! '
הישרדות 36 - הגמר!!!
24/05/2018 | 06:05
91
932
אני: "אוף איזו עונה מאכזבת, מה הטעם לראות את הגמר אפילו?"

גם אני: צופה בפרק הגמר בשידור חי 
המשך>>
אני: "אוף איזו עונה מאכזבת, מה הטעם לראות את הגמר אפילו?"

גם אני: צופה בפרק הגמר בשידור חי 
לצפיה ב-'הצצה קטנה לעונת הישרדות הבאה שתשודר בסתיו '
הצצה קטנה לעונת הישרדות הבאה שתשודר בסתיו
26/05/2018 | 17:57
75
קבלו הצצה קטנה לעונת הישרדות הבאה שתשודר בסתיו ותיקרא 'דוד מול גוליית', שצילומיה הסתיימו או שעומדים להסתיים בימים אלה ממש.

כבר מהפרומו הזה ניתן לקבל אינדיקציה לגבי את מי ההפקה מעדיפה. ועוד לפני הפרומו, השם שבחרו לעונה הזאת מהווה רמז לא קטן לאיך ההפקה רוצה שהעונה הזאת תסתיים....
לצפיה ב-'משימת מכרז האוכל.'
משימת מכרז האוכל.
24/05/2018 | 18:13
8
79
למה הפסיקו לעשות אותה?

אני מתגעגע אליה
לצפיה ב-'אתה יכול לנמק את השאלה?'
אתה יכול לנמק את השאלה?
25/05/2018 | 04:02
6
54
לא כל כך הבנתי למה הכוונה...
לצפיה ב-'הוא כנראה מתכוון למכירה הפומבית שאין יותר בעונות האחרונות'
הוא כנראה מתכוון למכירה הפומבית שאין יותר בעונות האחרונות
25/05/2018 | 17:09
5
20
לצפיה ב-'אהה'
אהה
25/05/2018 | 17:10
4
44
טוב, יש עונות שיש בהן מכרז ויש עונות שאין בהן..לא נראה לי שהפסיקו עם זה לתמיד.
לצפיה ב-'לא בעונות האחרונות, לא זוכר באיזו עונה היה המכרז האחרון'
לא בעונות האחרונות, לא זוכר באיזו עונה היה המכרז האחרון
25/05/2018 | 17:18
3
47
אם אני לא טועה, המכירה הפומבית האחרונה היתה לפני עונה 29. ובכל מקרה לפני קמבודיה.
לצפיה ב-'נזכרתי, זה היה בעונה 29'
נזכרתי, זה היה בעונה 29
25/05/2018 | 17:20
45
שהזוכה שלה גם זכה בגללה, כי זה העניק לו יתרון, ואני זוכר שהוא לא קנה שום דבר לאכול וחיכה ליתרון ואז רכש אותו בכל הכסף שהיה לו במכירה הפומבית. והיתרון הזה עזר לו לנצח את המשימה הגדולה.
לצפיה ב-'האחרון היה ב30'
האחרון היה ב30
25/05/2018 | 21:04
1
39
ב29 לא היה
לצפיה ב-'אכן, התכוונתי ל 30 העונה ששודרה לפני קמבודיה'
אכן, התכוונתי ל 30 העונה ששודרה לפני קמבודיה
25/05/2018 | 21:40
15
לצפיה ב-'גם אני! '
גם אני!
25/05/2018 | 17:16
9
לצפיה ב-'ססטרנינו מראיין בלייב את הפיינל 6 בפרימיירה של הגמר'
ססטרנינו מראיין בלייב את הפיינל 6 בפרימיירה של הגמר
25/05/2018 | 18:39
36
לצפיה ב-'BB CAN 6- פרק 6'
BB CAN 6- פרק 6
24/05/2018 | 22:49
2
26
היה פרק מעניין!
המזה וורוניקה זכו בתחרות ה-HOH, וורוניקה נותנת להמזה להיות ה-HOH.
אני מתחיל ממש לאהוב את הברית שלהם ביחד עם וויל,
ואני גם מאוד אוהב את פארס!
משום מה כולם מסמנים את אוליביה- לא ברור למה.
המזה שוקל את כל האפשרויות, ומחליט בסוף להעמיד להדחה את אוליביה וג'סי.
לא יודע עד כמה זה חכם לשים את שניהם,
ואולי היה עדיף לו לנסות לבקדר, מאשר סתם להרגיז הרבה אנשים...
נראה מה יקרה בווטו.
לצפיה ב-''
25/05/2018 | 16:04
12
המזה לא שחקן מבריק  בלשון המעטה אבל פשוט קורע וכיף לצפייה והוא לא מפחד לשחק .
הוא התחבר מאוד  לדרק ו קיילה בהאב נאט אז לא רצה לשים אותם .הם גם  מאוד משחקים אנדר דה רדאר... גם ג'וני משחק שקט.
אז ג'סי ואוליביה הכי מאיימים  עליו מהחדר האדום.. (גם אריקה חזקה אבל היא מאוד מחוברת להמזה וגם חסינה אולי? )
אוליביה כולם עלו עליה שהיא יותר חכמה ממה שהיא מראה וגם יש לה כישורים חברתיים..היא מסוג השחקניות שצפות רחוק לפעמים גם לנצחון בלי ששמים לב. מצד שני לא יצרה שום קשר חברתי עם המזה וזה בתחילת המשחק שזה עוד מאוד נחשב.
לצפיה ב-''
25/05/2018 | 17:54
14
שמח שאתה צופה בעונה! 
מסכים איתך לגבי המזה שלא שיחק הכי חכם בשבוע הזה אבל כמו שנדי ציין זה האופי שלו והוא רצה לטרגט אנשים מהרד רום ואלו היו האפשרויות, גם אני אהבתי  מאוד את פרס בשלב הזה.

לצפיה ב-'BB CAN 6- פרק ראשון- מתחילים'
BB CAN 6- פרק ראשון- מתחילים
20/05/2018 | 23:51
14
35
טוב אז הקונספט עצמו נראה חביב, אבל הפתיח שעשו לו היה הזוי ברמות
קצת מטריד אותי שלקהל הולכת להיות השפעה גדולה לאורך העונה,
ואני מקווה שזה לא יפגע בעונה...
מהצגת המתמודדים בתעודות הזהות שלהם, המתמודדים שתפסו לי את העין:
אריקה- נראית ממש אחלה
וויל- מזכיר לי בפנים את קווין
רוזינה- בהתחלה ממש חיבבתי (מהזקנות המטורללות שיכולות להפתיע, כמו רנה), אבל אם תמשיך לחפור ולצרוח כל שנייה בטח יירד לי ממנה
מאדי גם נראית מותק, וגם דרק.
מניח שבטח הדעות שלי עוד ישתנו...
אנדרו נבחר לחלק את הבית לשניים, ודווקא מאדי שלמעשה נתנה לו
את הכוח הזה, נדפקת מזה- באסוש.
אגב, לא אוהב שככה ישר מחלקים כי זה די אקראי ובקושי מכירים אחד את השני...
ג'וני זוכה ב-HOH (בינתיים הוא מהגייז המעצבנים), והקהל צריך לבחור עוד שני מתמודדים שיכנסו לבית...
יאללה מקווה שתהיה עונה טובה
לצפיה ב-'ושכחתי לציין קטע שהצחיק אותי-'
ושכחתי לציין קטע שהצחיק אותי-
21/05/2018 | 09:54
1
27
ש-HAMZA (לא יודע איך לכתוב את השם שלו בעברית) אמר-
"I HOPE THERE IS HUMMUS"
חחחחחח
לצפיה ב-'הוא אדיר חחחח'
הוא אדיר חחחח
21/05/2018 | 22:12
6
לצפיה ב-'יאאלה איזה כיף שהתחלת '
יאאלה איזה כיף שהתחלת
21/05/2018 | 22:11
17
מצפה לשמוע עוד
לצפיה ב-'פרק 2'
פרק 2
21/05/2018 | 23:13
2
21
התחלתי לחבב גם את PARAS.
ג'וני מעמיד להדחה את רוזינה ואלחנדרה, וקצת מבאס כי שתיהן ממש בלטו לטובה הפרק-
רוזינה ממש נלחמה והעלתה טיעונים יפים, ואלחנדרה עשתה עליי רושם שהיא חכמה.
אבל ככה זה כשמעמידים ישר על ההתחלה להדחה כשעוד בקושי מכירים...
נוסדת ברית- THE REAL DEAL שבינתיים עושה רושם טוב ובעלת פוטנציאל, ושאולי אהיה בעדה.
לא הראו את בחירת המתמודדים לתחרות הווטו, וג'וני זוכה גם בווטו.
וישר עוברים לטקס בלי שום תכנונים ואסטרטגיות
ג'וני כמובן לא משתמש בווטו.
בכלל די הריצו את הפרק, ובקושי הראו אסטרטגיות וכו'.
רוזינה מודחת פה אחד, ושוב קצת מבאס ודי חבל לדעתי...
והצופים בוחרים בורוניקה ובמרין שייכנסו לבית האח.
לצפיה ב-''
22/05/2018 | 13:23
1
24
עוד יראו מה קרה שם בהדחה בפרק הבא..
ודווקא טוב מאוד שדילגו על דיבורים סתמיים  הוא הרי לא היה משתמש אז ניגשים לעניין... :)
לצפיה ב-'כן סה"כ לא הפריע לי, פשוט לא זכרתי שזה קרה אי פעם '
כן סה"כ לא הפריע לי, פשוט לא זכרתי שזה קרה אי פעם
22/05/2018 | 22:13
5
לצפיה ב-'פרק 3'
פרק 3
22/05/2018 | 23:46
2
15
הייתה משימה מגניבה ב-HOH (מאדי יצאה מלכה כששפכה על עצמה)
ריאן מפתיע וזוכה (ובאמת בדיוק חשבתי לעצמי שבקושי מראים אותו).
PARAS הפתיעה אותי שבמקום לבכות שחשבו עליה שהיא טיפשה וקלה למניפולציות,
דווקא שמחה שזה מה שחושבים עליה
ריאן בוחר ב-HAVE NOT את ג'סי, דרק, אריקה והמזה שהיו שבוע לפני כן בגן עדן.
המזה פוחד שיבקדרו אותו ולכן מתנדב לעלות להדחה- פשש אמיץ!
וריאן מעמיד אותו להדחה יחד עם אנדרו.
מקווה שאנדרו יודח, למרות שיכול מאוד להיות שאם יהיה שימוש בווטו
תהיה הדחה משוגעת...

לצפיה ב-''
23/05/2018 | 10:36
1
12
פרס חוגגת את היותה מטומטמת ונאיבית אחד הרגעים

לשם שינוי יש מעריצה של המשחק שלא רוצה להתגאות בכמה היא מכירה את המשחק וחכמה אלא ליצור רושם שהיא בדיוק הפוך...

היא גם מסתירה שלמדה משפטים
לצפיה ב-''
23/05/2018 | 10:44
8
והעיקר ריאן אומר לכולם שהוא צפה כבר ב-26 עונות, ושהוא מכיר את המשחק...
למה זה טוב בדיוק, תסביר לי?
לצפיה ב-'פרק 4'
פרק 4
23/05/2018 | 10:29
3
15
משימת הווטו הייתה מטורפת!! וממש מגניבה.
שמחתי שאריקה כיסחה את כל הבנים, וזכתה בווטו
לא הבנתי איך חפרו כל הפרק שריאן רוצה לבקדר את ליביה,
ואז פתאום אומר לאריקה שכולם רוצים להדיח את מאדי
בקיצור היה שקוף שאריקה לא תשתמש בווטו, ואני אשמח לראות את אנדרו מודח.
בינתיים הראו לנו גם שג'סי (שמזכיר לי את עומרי נתן) ופארס מתקרבים אבל מפחדים להיות בשואומאנס
שמא זה יהרוס להם את המשחק.
ויש עוד מתמודדת (קיילה נראה לי?) שדלוקה על דרק, וממש מזכירה לי את פילאר
זהו נראה לי.
לצפיה ב-''
23/05/2018 | 10:41
1
18
כן קיילה.

יואו זה היה hoh כל כך גרוע של ריאן.
הוא כן רצה לבקדר את אוליביה אבל הוא ידע שאריקה לא תשתמש בוטו אם תדע את זה. אז אמר שהוא רוצה להדיח את מדי  כי לאריקה לא אכפת ממדי.
לצפיה ב-'אהה אז עכשיו זה קצת יותר ברור'
אהה אז עכשיו זה קצת יותר ברור
23/05/2018 | 10:46
13
מרגיש שחסר לי הרבה מידע
ומוזר שלא הראו אותו מסביר את זה נגיד...
למרות שזה עדיין לא משתלם לה, כי היא לא תרצה להרגיז בשלב כזה את רוב דיירי הבית...
לצפיה ב-'ושוב שכחתי לציין ציטוט שהצחיק אותי'
ושוב שכחתי לציין ציטוט שהצחיק אותי
23/05/2018 | 10:41
23
שאנדרו אמר על ריאן (אחרי שהעמיד אותו להדחה)-
He's dumb but he's my bro
בכלל אנדרו לשם שינוי שעשע אותי בפרק הזה, היו לו כמה יציאות טובות
לצפיה ב-'פרק 5'
פרק 5
23/05/2018 | 22:52
12
ורוניקה מכנסת אסיפת דיירים ו"שורפת" את ריאן- לא יודע אם זה היה חכם כ"כ מצידה...
בנאום ההדחה המזה עושה ראפ מגניב
ואנדרו כמובן מודח פה אחד, ויוצא בטיל מהבית חחח
תחרות חביבה של HOH שאת תוצאותיה נדע רק בפרק הבא,
אבל לפחות אריקה זכתה בחסינות לשבוע הקרוב יאיי!
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות - פרק 12 '
פינת הפופולאריות - פרק 12
20/05/2018 | 11:27
14
183
איזה כיףףף שזו הפינה הלפני אחרונה.
והפעם נעבור על דירוגי הפרק הקודם שבהם מתמודד אחד קיבל ציון 1 מכולם!

8. סבסטיאן - 1 2
7.  אנג'לה - 1.9 1
6. צ'לסי - 2.6 1
5. לורל - 4.5 1
4. דונתן - 4.8 1

והטופ 3....
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
20/05/2018 | 11:32
1
70
עם ממוצע 5.1,

עולייה ב3 מקומות

המודחת הטריה חוזרת לטופ 3 לאחר הרה זמן שלא

קלין
לצפיה ב-''
20/05/2018 | 19:41
32
בתקווה שנפסיק לשמוע את החפירות עליה... (אני ממש מקווה שעונה הבאה לא תהיה מתמודדת עם רצף האותיות קלי)
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
20/05/2018 | 11:33
59
עם ממוצע 7.4,

נשאר באותו מקום

וונדל
לצפיה ב-' ובמקום הראשון...'
ובמקום הראשון...
20/05/2018 | 11:34
59
עם ממוצע 8.7,

נשאר באותו מקום, השחקן של העונה

דומניק
לצפיה ב-' הדירוג'
הדירוג
20/05/2018 | 11:37
9
43
עד מתי?

הרשימה:
אנג'לה
דומניק
דונתן
וונדל
לורל
סבסטיאן
קלין

דירוג נעים
לצפיה ב-'קצר ולעניין '
קצר ולעניין
20/05/2018 | 11:45
1
59
דומניק ווונדל 9
קלין 7
כל השאר 1
לצפיה ב-'דירוג'
דירוג
24/05/2018 | 01:26
28
אנג'לה1
דומניק9
דונתן1
וונדל7
לורל1
סבסטיאן1
קלין8
לצפיה ב-''
20/05/2018 | 14:38
51
אנג'לה 1 הכי מיותרת שיש
דומניק 10 אין מה להגיד הוא שחקן העונה
דונתן 2 יקבל נקודה רק על זה שהוא לא שפוט כמו לורל
וונדל 9 משעמם אבל משחק טוב
לורל 1 אכזבת העונה
סבסטיאן 1 הכי מיותר שיש
קלין 6 מותק, הייתי בכיף מוכן להיות חבר שלה במציאות, עדיין עשתה יותר מדי טעויות שהרסו לה את המשחק
לצפיה ב-'במאי נהיה בהיי '
במאי נהיה בהיי
20/05/2018 | 19:38
60
דומיניק - 10
וונדל - 9
כל השאר - 1

לצפיה ב-''
20/05/2018 | 20:10
54
וונדום 10
דונתן 5 על הכנסת עניין
השאר 1 ביי
לצפיה ב-'הדירוג שלי-'
הדירוג שלי-
20/05/2018 | 22:13
42
הרשימה:
אנג'לה- 4
דומניק- 10
דונתן- 5 כמו נדי
וונדל- 2
לורל- 8
סבסטיאן- 1
קלין- 2
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
21/05/2018 | 12:39
54
והפעם קצר ולעניין בלי הרבה הסברים.

אנג'לה 1 - מיותרת

דומניק 10 - מזל טוב נראה שאתה מיליונר. אלא אם כן וונדל לקח לך את המיליון.

דונתן 1 - לא הייתי רוצה להיות בעונה עם שחקן כזה גרוע שלא מסוגל לשלוט על פיו.

וונדל 5 - חבל שהשתן עלה לו לראש, אך עדיין יכול להפתיע ולקחת לדום את המיליון.

לורל 1 - השטינקרית והפחדנית הכי גדולה בתולדות הישרדות עם מיליון ואחד הזדמנויות שהיא החמיצה וכבר לא תקבל בחזרה לעולם. כנראה העז של הגמר.

סבסטיאן 1 - עוד שחקן מיותר שרק הוא ואלוהים יודעים מה הוא בכלל עושה שם כל כך הרבה ימים חוץ מלשחק, שאת זה הוא בטוח לא עושה.

קלין 9 - אמנם עשתה כמה טעויות, אך לפחות היא שיחקה ולא ויתרה עד לרגע האחרון ובעיניי היא עדיין שחקנית העונה. וקבלת הפנים שלה בפונדרוסה ע"י כל שאר המודחים שהפכו לפניה למושבעים, מוכיחה שהם גם עצובים על זה שהיא הודחה, וכנראה שהיא היתה מקבלת את רוב הקולות לו היתה מגיעה לגמר, וגם שמחים שהיא הצטרפה אליהם, כי נראה שכולם אוהבים אותה שם, למרות שרובם הודחו על ידה. כולי תקווה שהיא ומייקל ישובו לעונה נוספת שבה היא לא תשכיל לא לחזור על הטעויות שהיא עשתה העונה.

לצפיה ב-'מדרג בדיליי'
מדרג בדיליי
24/05/2018 | 15:05
36
אנג'לה - 1
דומניק - 10
דונתן - 7
וונדל - 8
לורל - 6
סבסטיאן - 5
קלין - 1
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
25/05/2018 | 22:55
26
אנג'לה 1 מהמתמודדות הגרועות שידע המשחק
דומניק 7
דונתן 5
וונדל 8
לורל  1 אכזבת העונה / פלופ העונה , מה שתרצו
סבסטיאן 2
קלין 8

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו