לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83168,316 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה38 של הישרדות - פסגת המוכחדים
החל מה6.3 תשודר העונה ה7 של האח הגדול - קנדה. 
החל מה22.5 תשודר  העונה ה31 של המרוץ למליון - בהשתתפות זוגות מתמודדים מהישרדות והאח הגדול.
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה38 של הישרדות - פסגת המוכחדים
החל מה6.3 תשודר העונה ה7 של האח הגדול - קנדה. 
החל מה22.5 תשודר  העונה ה31 של המרוץ למליון - בהשתתפות זוגות מתמודדים מהישרדות והאח הגדול.
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות הישראלית- פרק 3 פרק ההדחה'
הישרדות הישראלית- פרק 3 פרק ההדחה
14/03/2019 | 12:27
8
53
תכלס לא כזה אכפת לי שפרימו פרש,
העיקר שליהיא נשארה.
למרות שאני לא בטוח שאוכל לסבול את מני עוד הרבה זמן...
נעמה פשוט מלכה
והקטע של הדו קרב היה פשוט מפגר-
השבט של ג'וזי מקבל פרס אם הוא זוכה, אבל השבט של אלכסה לא
ובכלל ג'וזי יצא קצת דביל בפרק הזה, בעיקר כשהוא אומר שאם הוא יזכה
הם ינצלו את הכוח להדיח מישהו חזק כדי להחליש את השבט השני,
אבל אח"כ הוא אומר שהוא רוצה שליהיא תודח בגלל מה שעשתה לרתם- לכו תבינו...
לצפיה ב-''
14/03/2019 | 13:15
64
ממש לא אהבתי שחברי השבטים יכולים לטייל לשבט השני ולשבט איתם. זה מזכיר לי את עולם אחד, שאמנם אהבתי את הזוכה של העונה הזאת, אך שנאתי את העונה עצמה, ובעיקר את קולטון הנבל הסאדיסט. ובכלל, אני בעד שכל שבט יהיה רק במחנה שלו ולא יסתובב לשבט השני בין הרגליים. כי יכולות להיות לזה כל מיני השלכות לא רצויות.

הפרישה של פרימו הלוזר היתה רשומה על הקיר באותיות לבנה. והיה ברור שההפקה הישראלית לא תוותר על יקירת ההפקה, גם אם כל הקולות יהיו נגדה, וכנראה יעשו הכל שהקרצייה הזאת תישאר עד היום ה 19 שרק אז היא יכולה להשתמש בכרטיס הכוח שבידה אם תצליח לגרום לכולם להדיחה, מה שלא יהיה לה קשה במיוחד לעשות, כי גם ככה הרוב שם שונאים אותה כבר. בתקווה שהיא תודח הרבה לפני זה ושנעמה תקבל את כרטיס הכוח שלה ותזכה בעצמה בכוח העצום במשחק שהיא בניגוד לליהיא שחושבת שהגיעה לחופשה ושאפילו לנעמה עצמה מתחיל להימאס ממנה ומהשטויות שלה, תדע לנצלו בדרך הכי נכונה.
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
14/03/2019 | 15:25
53
הדו קרב סופר מפגר
גם הפרס שמקבלים זה רק קול אחד שלא בהכרח ישפיע
ולאלכסה לא היה ממש מה להלחם
אם זה היה מישל נניח  או מני! הוא אפילו היה מרוויח מלהפסיד!
וג'וזי אדיוט לא רק שרצה להצביע לליהיא אלא גם סיפר על זה בקול רם
סתם שורף את עצמו

נו ככה זה שמביאים קאסט שבאו להתפרסם ולא מבינים כלום
לצפיה ב-''
14/03/2019 | 21:38
5
44
פרק די מאכזב..לא מבין מה משה החליט לפרוש עכשיו. גם הדו קרב הזה, למה הוא בכלל היה הכרחי? וכל השטויות האלה "ליהיא בגדה בשבט שלה", כולה הכרתם את רתם 3 ימים, די להתייפייף. מאוד בעד נעמה ומשחקת מעולה, רק מקווה שלא תשחק חזק מדי כמו שהראו בפרומו לפרק הבא. ממני בכלל ציפיתי להיות יותר אסטרטגי...2 שחקניות (בנוסף לנעמה) שבלטו לטובה הפרק:

1. אלכסה - תאהבו אותה או לא, אני חושב שזה היה פרק מצויין בשבילה: היא הצליחה להגן על השבט שלה בדו קרב המעצבן הזה, הפגינה גם אסטרטגיה שרצה להקשיב לתכניות הבנים וגם משחקת משחק חברתי מעולה. אני חושב שהיא ממש כיכבה בפרק הזה לדעתי.

2. עינת - אני יודע שהיא לא קיבלה שום וידוי, אבל מתי שליהיא ושמחה באו לבקר בשבט שלה, ליהיא פשוט סיפרה לה על כל מה שקורה באיפוגו עם מני, עינת מקבלת כל כך הרבה מידע מן הברית שלה עם ליהיא ונעמה ואני חושב שהיא משחקת עם זה נכון, אני מנסה לומר שאל תקחו אותה כמובן מאליו.

נ.ב
אני חושב שזה היה די מוגזם לא לעזור לשבט קנקאי עם המדורה.
לצפיה ב-'הם נתנו להם אש בסוף'
הם נתנו להם אש בסוף
14/03/2019 | 22:44
4
14
לצפיה ב-'תודה על העדכון, לא שמתי לב לזה '
תודה על העדכון, לא שמתי לב לזה
14/03/2019 | 22:57
2
39
למרות שאני עדיין חושב שהרעיון לא לתת להם אוכל או שתייה טיפה מוגזם. גם אם המצב היה הפוך.
לצפיה ב-''
15/03/2019 | 00:59
1
32
ממתי יש מגע בין השבטים? הם לא היו אמורים בכלל להגיע לשבט השני. ובטח שלא לבקש מהם אואז ואש. זאת פאקינג הישרדות, ומי שלא מסוגל למצוא לעצמו מזון ולהדליק לעצמו אש בטבע אין לו מה לחפש בהישרדות. זאת דעתי לפחות.
לצפיה ב-''
15/03/2019 | 03:39
27
היה את זה גם בעונה 24 באמריקה. וגם צריך לקחת בחשבון שישנה אפשרות שהשבטים יתערבבו לפני האיחוד, ככה שחבל ליצור סתם אויבים מהשבט השני. למרות שזה היה מני שעשה את כל הבלגאן הזה.
לצפיה ב-'נתנו להם גחל, אחרי אין ספור הפצרות והתחננויות של ג'וזי ושקד'
נתנו להם גחל, אחרי אין ספור הפצרות והתחננויות של ג'וזי ושקד
14/03/2019 | 23:05
10
לצפיה ב-'תזכורת חשובה: בשבוע הבא ישודר פרק הישרדות כפול של שעתיים'
תזכורת חשובה: בשבוע הבא ישודר פרק הישרדות כפול של שעתיים
14/03/2019 | 22:35
49
והכוונה להישרדות האמריקאית, לא הישראלית.
לצפיה ב-'הישרדות VIP - פינת הפופולאריות פרקים 1-2 '
הישרדות VIP - פינת הפופולאריות פרקים 1-2
12/03/2019 | 22:25
6
56
אז באיחור קל, חשבתי לנסות לעשות את פינת הפופולאריות לעונה הישראלית החדשה  אף על פי ששני הפרקים לא היו הכי טובים (לפי דעתי) נמשיך לקוות לטוב יותר חחח. כמו בפינה של אורישקי, יש  לדרג את כל המתמודדים מדירוג של 1-10, הפינה תעלה כל פעם אחרי שני פרקים, כך שמדרגים לפי שני הפרקים. יש לדרג עד מחר בשעה 21:00. אני מצטער שזה באיחור, כי נזכרתי מאוחר מדי לעשות את הדירוג, אתכם הסליחה.

הרשימה:
אורין
אייל
אירה
אלכסה
אסף
ג'ובאני
ג'וזי
דרור
לונא
ליהיא
מישל
מני
משה
נעמה
עינת
רתם
שמחה
שקד
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
12/03/2019 | 22:31
70
אורין 3 בקושי מקבלת זמן מסך.
אייל 9 מאוד אוהב את הברית שלו עם אלכסה.
אירה 8 נראית לי אחת שתוכל להגיע רחוק.
אלכסה 9 מה שרשמתי לאייל.
אסף 7 הוא מצחיק ובנאדם נחמד, נקווה שהוא ישחק את המשחק.
ג'ובאני 6 לא עושה טעויות כרגע.
ג'וזי 7 נחמד.
דרור 5 לא הראו הרבה ממנו.
לונא 5 לא הראו הרבה ממנה.
ליהיא 8 
מישל 6 לא סגור מה דעתי עליו כרגע...
מני 6 הוא עושה המון טעויות, אבל מכניס עניין לעונה.
משה 5 נחמד אבל לא נראה לי שהוא יצליח להגיע רחוק.
נעמה 10 מתחילה חזק.
עינת 10 פעלה ממש מעולה בבקתת משא ומתן.
רתם 6 נחמדה, חבל שהודחה בטוויסט כזה מעצבן.
שמחה 6 נחמדה, אבל יש לי הרגשה חזקה שהיא תודח בפרק הקרוב.
שקד 4 לא מראים אותו.

לצפיה ב-'מדרג-'
מדרג-
13/03/2019 | 00:47
73
אורין- 1 מיותרת כמו רתם
אייל- 5 יש בו משהו די מעצבן ומתנשא
אירה- 3 לא ממש הראו אותה
אלכסה- 6 נראה לי שהברית שלה ושל אייל יכולה להיות חזקה ולקבוע הרבה בעתיד, אבל היא לא כ"כ לייקבל בעיניי
אסף- 3 הוא מעיק מדי (כמו משה פרסטר)
ג'ובאני- 9 כפרעליו
ג'וזי- 8 חמודיק. אם יתמקם בברית טובה יכול להגיע עד לגמר ולנצח
דרור- 4 בינתיים לא ממש הראו אותו לצערי
לונא- 5
ליהיא- 10 מת עליה!! דמות ענקית!!
מישל- 5
מני- 1
משה- 6
נעמה- 10 קווין!
עינת- 7 יש פוטנציאל אבל צריכה באמת ללמוד לשחק מהראש ולא מהלב
רתם- 1 טוב שהודחה
שמחה- 7 בתור דמות היא בהחלט מעניינת
שקד- 7 עושה בינתיים רושם סבבה
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
13/03/2019 | 02:26
69
אוריין - 7 עושה רושם של בחורה חזקה, דוגמנית ישראלית ראשונה לכלי נשק, נקווה שלא תאכזב, כי לדעתי היא יכולה להגיע רחוק במשחק.
אייל - 7 עושה רושם של מתמודד חזק פיזית וגם אסטרטגית, רק שלא ייפול בפח של בת בריתו אלכסה שמתכוונת לנצלו ולרכב על גבו לגמר. 
אירה - 9 אולי היחידה שם שיכולה לתת פייט רציני לנעמה, חזקה גם פיזית וגם מנטלית, עם רוח מנהיגות, שדחפה את השבט שלה קדימה במשימת החסינות האחרונה.
אלכסה - 4 ביץ' נצלנית שרוכבת על גברים, בגלל זה גם לא אהבתי אותה במירוץ למיליון, שם רכבה על גבו של הפרטנר שלה למירוץ תרתי משמע, וספק אם אוהב אותה בהישרדות...
אסף - 2 מוקיון עם בדיחות קרש. מזכיר לי את אסי עזר המנחה הבלתי נסבל של הכוכב הבא.
ג'ובאני - 7 מתמודד חזק ואמביציוזי, קצת מגלומן עם חשיבה פחות אסטרטגית, לפחות כמו שזה נראה בפרקים הראשונים...
ג'וזי - 7 נחמד, אהבתי אותו במירוץ למיליון, נקווה שלא יפשל בהישרדות.
דרור - 4 נראה די בוק וקל להשפעה מדי לטעמי.
לונא - 8 אהבתי איך שביצעה את משימת החסינות בשקט ברוגע ובהרמוניה מלאה.
ליהיא - 2 יקירת ההפקה הברורה והבלתי נסבלת. עלק לא יודעת מה זה ברית. מה לעשות שלא נולדתי אתמול וראיתי אותה בפח הגדול 3 וגם שם לא סבלתי אותה. אז היא יכולה אולי לעבוד על פראיירים אחרים, אך לא עלי. סורי, אני כבר מזמן לא קונה לוקשים.
מישל - 7 מתמודד חזק פיזית, השאלה עד כמה הוא טוב אסטרטגית ושליטה בעצבים שלו, ובעיקר כשהוא רעב, כפי שהוא עצמו העיד על עצמו כמה פעמים.
מני - 4 גם כשהוא צודק, הוא לא יודע להתבטא ועושה זאת בצורה מרתיעה שמעוררת אנטגוניזם.
משה - 2 השבט שלו איבדו הרבה זמן בגללו במשימה הראשונה שבגללה נעמה הודחה.
נעמה - 10 המלכה נשארת מלכה , ומי שרצה אותה מודחת עוד יקבל אותה מנצחת.
עינת - 5 די אמביוולנטי לגביה, למרות שעושה בינתיים רושם של מתמודדת שקולה עם ראש על הכתפיים.
רתם - 4 למרות שהודחה שלא בצדק וגם לא בשכל, כי אם ליהיא באמת היתה חושבת על טובת השבט שלה, היא היתה מדיחה את שמחה ולא אותה.
שמחה - 1 המתמודדת הכי מיותרת, לא רק שהיא לא מתאימה פיזית להישרדות, אלא היא גם לא מבינה בכלל לאיפה היא הגיעה. עלק 'מה אנחנו במשחק?' לא, מה פתאום במשחק, אנחנו בבית קפה, באנו לאכול קוראסונים ולשתות קפה. והיא עוד שואלת 'במה אני שונה ממכם?' בשום דבר, רק בכמה קילו נוספים שצריך להרים ולדחוף ולסחוב על הגב. 
שקד - 5 די אמביוולנטי לגביו, נראה מה יהיה איתו בהמשך...
לצפיה ב-'אחלה יוזמה'
אחלה יוזמה
14/03/2019 | 15:16
26
אורין 1 מי?
אייל 6 נראה במצב טוב
אירה 4, לא ממש מרגישים אותה אבל נראה שהיא חברתית
אלכסה 10 מלכה , בערך היחידה שגם שומרת על קור רוח כמו שצריך במשחק הזה
אסף 6 יש לו ממש פוטנציאל אבל עוד לא ראינו יותר מדי
ג'ובאני 3 חברתית הוא די סבבה אבל בלתי נסבל ולא בא לשחק
ג'וזי 5 גם אין לו מושג מהמשחק הזה אבל כאן בארץ לא אתפלא אם גם ינצח. מאמין שיגיע רחוק
דרור 1 ממש נעלם
לונא 1 מי?
ליהיא 9 אין ספק שהיא עושה את העונה.. כמובן שהיא שחקנית לא טובה אבל מצד שני פחות נוראית משחשבתי
מישל 5 צדקן מדי
מני 1 נוראי
משה 1
נעמה 10!!!!הקווין תנצחי שוב!
עינת 7 מותק
רתם 1 נו באמת
שמחה 6 מותק
שקד 6 גם חמוד
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
23/03/2019 | 15:39
1
3
אורין 7
אייל 1 יהיר ומעצבן
אירה 5
אלכסה 3
אסף 9 חולה עליו , בן אדם נהדר ומצחיק
ג'ובאני 7
ג'וזי 8
דרור 5
לונא 1
ליהיא 1 הייתי נותן גם 0 אם הייתי יכול , לא סבלתי אותה באח הגדול
מישל 1
מני 1
משה 1
נעמה 7 קצת בלתי נסבלת אבל לפחות משחקת
עינת 6
רתם 3
שמחה 1
שקד 1

לצפיה ב-'האם אלו הדירוגים לפרקים 4 ו-5?'
האם אלו הדירוגים לפרקים 4 ו-5?
23/03/2019 | 16:12
2
מכיוון שהדירוגים לפה כבר הסתיימו, מדרגים לפי הפרקים האחרונים.
לצפיה ב-'הישרדות 15 - סין'
הישרדות 15 - סין
09/03/2019 | 23:35
17
60
כמה מילים על העונה: עונה מהאהובות עליי. יש בה משהו שקצת מזכיר עונות ישנות יותר וסוג של חזרה למוטב (גם חזרו ל-16 מתמודדים!),
דמויות ושחקנים טובים, מהפכים ובליינדסיידים, ורק טוויסט אחד מרגיז עם הדחה מעצבנת שקצת הרסה...

מי זכה בעונה? טוד.

למי הכי הגיע לזכות? לטוד, כמובן.
שיחק מצוין גם חברתית וגם אסטרטגית ונתן הצגה טובה במועצה האחרונה.
הגיע לאמנדה להיות במקום השני אבל ההופעה המביכה שלה במועצה האחרונה הרסה לה ממש...

את מי הכי אהבתי? טוד ואמנדה היו שני השורדים האהובים עליי במשך הרבה זמן,
וכמובן ששמחתי ששניהם היו בברית והגיעו לגמר ושטוד בסוף גם זכה!!

מוזמנים לכתוב מה חשבתם על העונה

לצפיה ב-'טוד מאוד אוברייטד פה'
טוד מאוד אוברייטד פה
10/03/2019 | 00:16
6
62
הוא סיבך וסיכן לעצמו את המשחק סתם כשנתן שני אלילים לשחקן הכי חזק פיזית במשחק בלי שום סיבה נראית לעין (גם אם רצה לחזק את האמון איתו, אליל אחד זה מספיק) והיה מודח אם ג'יימס היה עושה את המובן מאליו ומשתמש באחד מהם
למזלו ג'יימס מאוד דביל
אבל עדיין מהלך מאוד מטומטם של טוד
אני חושב שאמנדה עד הגמר שיחקה יותר טוב ממנו, היא גם זאת שהצילה את המשחק מניצחון של ג'יימס אבל כמו שאמרת בגמר היא הביכה את עצמה

מהקאסט הזה הייתי רוצה לראות את ג'יימי בעונה נוספת
לצפיה ב-'בהישרדות צריך גם מזל'
בהישרדות צריך גם מזל
10/03/2019 | 11:35
5
41
אין מה לעשות.
על כל זוכה (ובכלל מתמודד) אפשר להגיד "אם היה קורה".
אם לא היה פינוי/אם לא היה זוכה בחסינות/אם לא היה ערבוב וכו'
לצפיה ב-'ברור'
ברור
10/03/2019 | 11:40
4
23
אבל זה לא היה מהלך מחושב מבחינתו
הוא בעצמו הודה שעשה את זה בצורה נמהרת ובכלל חשב בתמימות  שג'יימס יחזיר לו את האליל שלו כאשר ימצא את האליל השני בזאן הו

אז המהלך הנמהר, הפזיז והתמים הזה מוריד לו נקודות אצלי
לצפיה ב-'אז בגלל מהלך אחד נמהר הוא נחשב לאוברייטד?'
אז בגלל מהלך אחד נמהר הוא נחשב לאוברייטד?
10/03/2019 | 12:27
3
32
הרי שוב, להרבה מתמודדים וזוכים היו לא מעט טעויות ומהלכים שגויים.
ואגב, לך תדע, אולי בזה שלטוד לא היה אליל זה הוריד ממנו קצת את המטרה,
ויכול מאוד להיות שדווקא אם כן היה לו אז אולי היו מנסים גם לבליינדסייד אותו.
לצפיה ב-'כן'
כן
10/03/2019 | 12:47
1
26
ואוברייטד זה לאו דווקא אומר "לא טוב"
גם סירי מאוד אוברייטד פה לדעתי ועדיין שחקנית טובה ואהובה בעיניי
וגם על טוד אני חושב שהוא סך הכל שחקן טוב ומנצח ראוי לעונה זו
עדיין אוברייטד פה בפורום
לצפיה ב-'אז אולי אנחנו מתייחסים קצת שונה ל"אוברייטד"'
אז אולי אנחנו מתייחסים קצת שונה ל"אוברייטד"
10/03/2019 | 13:07
25
אם למשל הבאת את הדוגמא של סארי-
אני גם מאוד אוהב אותה, ולמרות שיש מתמודדים שאני אוהב יותר
אני ממש לא חושב שהיא אוברייטד פה בפורום.
לצפיה ב-'אבל את אותו הדבר אפשר לאמר על אמנדה'
אבל את אותו הדבר אפשר לאמר על אמנדה
10/03/2019 | 13:15
22
שאם היא לא היתה הורסת לעצמה בגמר היא היתה יכולה להיות הזוכה. ואני חושב שדווקא לאמנדה שמאוד אנדרייטד, למרות ששיחקה בכמה עונות והיתה מאוד קרובה לניצחון בהן, הגיע הרבה יותר מלטוד לנצח בסין. כי היא זו שארגנה את הבליינסייד על ג'יימס ועוד מהלכים, כולל אלה של טוד עצמו שללא עזרתה לא היה מגיע בכלל לגמר.
לצפיה ב-'אחת מעונות הישרדות היותר אהובות עלי ולא דווקא בגלל הזוכה שלה'
אחת מעונות הישרדות היותר אהובות עלי ולא דווקא בגלל הזוכה שלה
10/03/2019 | 01:01
41
שלדעתי הוא די אוברייטד, כי אם לא הטמטום של ג'יימס שהלך הביתה עם שני האלילי חסינות בכיסיו הוא לא היה זוכה, וספק אם היה בכלל מגיע לגמר. שלא לדבר על כך שאת האליל השני הוא זה שסיפק לג'יימס.

בכל אופן, העונה הזאת מדורגת אצלי במקום הרביעי, אחרי קמבודיה - ההזדמנות השנייה, קאגיאן וגיבורים נגד נבלים.
לצפיה ב-'עונה מעולה! טופ 5 שלי'
עונה מעולה! טופ 5 שלי
10/03/2019 | 07:49
39
פיינל 3 מושלם, וטוד הוא אחד הזוכים האהובים עליי. לצערי העונה הזו הכירה לנו את ג'יימס, שהפך להיות אחד השנואים והאוברייטד בעיניי, אבל מצד שני גם הכירה לנו את קורטני , אז זה מתאזן
לצפיה ב-'סין'
סין
10/03/2019 | 20:24
28
עונה חמודה סה"כ, אם כי אוברייטד גם כן... 
טוד ממש חמודי ובין המנצחים הראוים שהיו לנו, גם אמנדה הייתה מעולה בעונה הזו אם כי מעצבנת עם הבכי וההתרפסות שלה בסוף... כל השאר לא באמת שיחקו את המשחק.
פיג'י הייתה אוברייטד ובלתי נסבלת (עד היום לא מבין מה מוצאים בה, שחקנית חברתית גרועה מאוד) וקורטני הייתה עוד סבירה בעונה הזו אבל תכלס לא תרמה כלום (היא אפילו לא ניסתה לשחק את המשחק) וממש לא מבדרת בעיני, הומור יבש מאוד.
את כל השאר אני לא זוכר, אולי חוץ מג'יימס וז'אן רובר שהיו קצת דושבאגז ושיחקו לא משהו (אם כי ג'יימס יחסית חביב בעונה הזו(.
לצפיה ב-'עונה אדירה'
עונה אדירה
11/03/2019 | 22:37
17
פיינל 3 מעולה של טוד, אמנדה וקורטני
אני גם מסכים שאמנדה הייתה מעולה לא פחות מטוד בעונה הזו - הבעיה שלי היא שהיא נתפסת שלא בצדק כסייד קיק והיא גם לא יודעת להופיע בFTC לעומת טוד שהוא הפרפורמר הכי טוב אי פעם בFTC בהישרדות ככל הנראה. קורטני לא ספק אחת הדמויות הכי משעשעות ואהובות עליי.
ואמד אהבתי גם את פי ג'י ואת ג'יימי שהיא אנדרייטד מאד.

לצפיה ב-'עונה מעולה, ממש אוהב אותה '
עונה מעולה, ממש אוהב אותה
12/03/2019 | 09:05
4
37
כלומר, מה יש כבר להגיד מה שלא נאמר על העונה הזאת? אישית אני חושב שטוד הוא בין הזוכים הכי טובים אי פעם, ואני מקווה שהוא יותר טוב כרגע. אני חושב שאם אמנדה הייתה פועלת להדיח אותו בפיינל 5, היה לה סיכוי יותר גבוה לנצח (למרות שזה עדיין תלוי בתשובות שתגיד למושבעים). המינוס היחידי שאני יכול לחשוב עליו הוא שאארון באמת נדפק מן הערבוב, אבל זהו בעיקרון.

איך לא הזכרתם את דניס ששיקרה שפוטרה מעבודתה וקיבלה 50 אלף דולר?!?!?!?

לצפיה ב-'נכון שארון נדפק'
נכון שארון נדפק
12/03/2019 | 16:37
3
32
אבל תכלס סיכויים גבוהים שהם גם היו נפטרים ממנו במהלך המיזוג.
לצפיה ב-'אני לא בא לומר שהוא היה מנצח'
אני לא בא לומר שהוא היה מנצח
12/03/2019 | 17:29
22
אבל במיזוג ברוב המקרים יש יותר אפשרויות, אז אי אפשר לדעת מה הוא יכל לעשות. אני חושב שאם הישרדות יחליטו לעשות עונת הזדמנות שנייה נוספת, די מגיע לו לחזור.
לצפיה ב-'אני דווקא חושב'
אני דווקא חושב
12/03/2019 | 18:22
1
25
שרוב הסיכויים שהיה מגיע רחוק ואפילו בעל סיכויים מאוד טובים לנצח (היה תופס את מקומה של קורטני בברית של טוד ואמנדה שהיו שלישייה עד שעבר) והיה מצטייר יותר כגוד גיא מאשר טוד ואמנדה
מה שכן, אם היה מנצח היה מנצח מאוד נשכח והעונה הייתה זכורה כמאכזבת
לצפיה ב-'אם הוא היה מגיע לגמר '
אם הוא היה מגיע לגמר
13/03/2019 | 00:53
21
ברור שרוב הסיכויים שהוא גם היה זוכה,
ובגלל זה לדעתי הם היו מנצלים הזדמנות שהוא לא חסין ומדיחים אותו.
לצפיה ב-'עונה פנטסטית '
עונה פנטסטית
12/03/2019 | 20:27
28
קודם כל, עם כל הכבוד לשחקנים חוזרים וקאסטים של 18-20 מתמודדים, אני עדיין מתגעגע קצת להרכב הקלאסי של 16 מתמודדים. ככה לא צריך לדחוס לנו שתי הדחות לשעה או להוסיף טוויסטים מיותרים. גם הגמר, כמובן, פחות דחוס ככה. בכל מקרה, יש לעונה הזו רק שתי בעיות - בעייה קטנה והיא פרק ההדחה של אהרון לכל אורכו, ובעייה גדולה מאוד שהגיעה עד לפרק הגמר ושמה דניס.

למעשה, אני בהלם שהעונה הייתה כל-כך טובה כשאחת המתמודדות השנואות עליי מכל הזמנים שם, כנראה ז'אן-רובר הפריע לי כל-כך, שלא שמתי לב אליה. אבל מההערה ש"היא לא רוצה לתת לפי-ג'י תקווה" למרמור בגמר, לשקר באיחוד שנועד לקחת עוד קצת כסף, לא סבלתי אותה ואת התספורת אלי אוחנה שלה (הקרדיט לשוהם אאל"ט) אפילו שנייה.

מעבר לזה, נאמר כבר הכול אני חושב. ג'יימי ואהרון להזדמנות שנייה ברבאק!
לצפיה ב-' הישרדות 38 : הבחירה הגורלית - פרק 4 '
הישרדות 38 : הבחירה הגורלית - פרק 4
09/03/2019 | 22:48
12
84
אז בפרק האחרון הודח כריס, ונדי וסאוסי הפסידו כל אחד נקודה, והנה מצב הנקודות :
מזכיר שבמידה וכריס יחזור מאי ההכחדה המתמודדים שהימרו עליו יקבלו עליו את הנקודות מהרגע שהוא נמצא במשחק ולא על הפרקים שהוא נמצא באי ההכחדה.

כרגיל, ניתן להמר עד 3:00 בלילה בין רביעי לחמישי.
לצפיה ב-''
09/03/2019 | 23:25
47
נלך עם וורדוג
לצפיה ב-''
10/03/2019 | 02:39
36
לורן
לצפיה ב-''
10/03/2019 | 03:32
37
אורורה
לצפיה ב-''
10/03/2019 | 04:34
31
קלי
לצפיה ב-''
10/03/2019 | 07:42
30
ויקטוריה
לצפיה ב-''
10/03/2019 | 10:48
26
ריק, רק שלא ידפק בערבוב
לצפיה ב-''
10/03/2019 | 11:04
24
אוברי
לצפיה ב-''
10/03/2019 | 15:29
26
נלך עם דיוויד
לצפיה ב-' '
10/03/2019 | 20:25
23
נלך על ג'ולי שוב

לצפיה ב-''
10/03/2019 | 20:55
30
אריק
לצפיה ב-''
12/03/2019 | 19:30
15
ונדי
לצפיה ב-''
13/03/2019 | 13:08
15
רון
באסה איתך כריס 
לצפיה ב-'הערב מתחילה הישרדות VIP 2019 הישראלית '
הערב מתחילה הישרדות VIP 2019 הישראלית
09/03/2019 | 18:55
23
122
ומבטיחים שעוד לא היתה עונה כזאת בישראל. מעניין אם יוכלו לעמוד בהבטחות ובציפיות...

בכל אופן, היום בשעה 21:00 ישודר פרק הבכורה ברשת 13.

המתמודדים בעונת ה VIP של הישרדות הישראלית החדשה הם:

עינת ארליך, מנחה, שחקנית וזמרת בת 50, אסף אשתר, שחקן וקומקיאי, המוכר בעיקר מ"הקומדי סטור" בן 54, אייל ברקובר, שחקן ודוגמן ישראלי שמפורסם בפרו בן 28, אוריין ג'ולי, דוגמנית כלי הנשק הראשונה בישראל בת 24, שמחה גואטה, בתו הדוגמנית של הח"כ שהתפטר מש"ס, מתוכנית הריאליטי "להיות זמרת" בת 30, ליהיא גרינר, מלכת ריאליטי שמוכרת בעיקר מהשתתפותה באח הגדול 3 בת 34, אלכסה דול, בת 25, כוכבת המירוץ למילון 5 שרצה עם בן זוגה דאז רז זלצמן שהפכה לדוגמנית בינלואמית, אירה דולפין, מאמנת כושר ובעלת שלושה סטודיואים לאימוני נשים בת 37, ג'וזי זירה, עולה מצרפת בן 31, המוכר במיוחד בזכות השתתפותו במירוץ למיליון 5 ביחד עם חברו אלכס, מישל טרוני, כוכב רשת, שחקן וזוכה "מר ישראל" 3 פעמים ברצף בן 34, לונא מנסור, שחקנית מוכרת בעיקר מתפקידה כ"מרווה" מהסדרה "פאודה" בת 26, מני נפתלי, אב הבית לשעבר של נתניהו שהתלונן על תנאי העבודה וההשפלות שעבר מצד רעייתו שרה בן 40, משה פרימו, עיתונאי ופרשן ספורט בן 58, שקד קוממי, זמר ויוצר בן 27, נעמה קסרי, זוכת העונה הראשונה של הישרדות הישראלית בת ה-40, רותם רבי, מלכת היופי של ישראל 2017 בת ה-23, וג'ובאני רוסו, כדורגלן עבר קרואטי שעבר לישראל בן ה-44.

והמנחה שלה הוא כמובן גיא זו-ארץ.

לצפיה ב-' '
09/03/2019 | 22:29
94
איזה פרק מטורף, מותח, משוגע. באמת עוד לא היה כזה פרק פתיחה בהישרדות.
וביום שני פרק שני. ל 2025 של קשת אין סיכוי מול הישרדות VIP, היא תשתה להם את כל הרייטינג. הפעם הם באמת שיחקו אותה.
לצפיה ב-'איכס, איזה פרק מגעיל'
איכס, איזה פרק מגעיל
10/03/2019 | 01:27
7
101
פויה, פויה, פויה הפקה, פויה פויה עריכה
מיילא זה שהחלטתם לעשות ערבוב על הפרק הראשון כשהמתמודדים בקושי אמרו שלום אחד לשני
כן, אני אישית חושב שזה מיותר אבל אני כבר מכיר אתכם עם הזומבי ועם גרזן הכוח הכפול ועם משימות הדחה והכל ובאתי כבר מוכן לכל הטוויסטים ההזויים שלכם

אבל למה לעזאזל החרא הזה צריך לקחת רבע שעה?!?!?!?!?!
כמה הם חושבים שהצופים שלהם מטומטמים?!
קראתם לאלכסה ולשמחה ואמרתם להם להתחלף
עכשיו אתם קוראים לג'וזי ולאייל, מה תגידו להם? ללכת לשחק דוקים בהוואיי?
זה כבר לא שמירה על מתח זה עינוי, תגידו להם לזרוק את המטפחות שלהם ותעברו הלאה למען השם!!!

וכשסוף סוף העינוי נגמר הדחה פה עכשיו על האי
מתמודד 1 בוידוי: "מה, הדחה פה עכשיו על האי?"
מתמודד 2: "מה, הדחה פה עכשיו על האי?"
מתמודד 3: "רק הגענו וכבר מדיחים מישהו עכשיו על האי"
מתמודד 4: "מה, הדחה פה עכשיו על האי?"

וככה על המשפט הזה עוברות עוד חמש דקות לפחות
וגם על הצגת אתגר הפרס:
גיא: "אתם תזחלו על הארץ"
מתמודד: "גיא אמר לנו לזחול על הארץ"
גיא: "אתם תעבירו כדור"
מתמודד: "גיא אמר שאנחנו צריכים להעביר כדור"

דיי, דיי, דיי, דיי, חלאס!!!!!!!!!!!
ואני עוד צפיתי בזה מוקלט ויכלתי להעביר את הפרסומות ועדיין חוויתי עינוי, אני לא מדמיין איך הרגיש מי שצפה בזה בלייב
לצפיה ב-'אבל אז איך ימשכו את ההדחה עד הפרק הבא ביום שני?'
אבל אז איך ימשכו את ההדחה עד הפרק הבא ביום שני?
10/03/2019 | 02:02
6
81
מסכים איתך שבגרסה הישראלית אוהבים למתוח כמו מסטיק את התוכנית ובגלל זה גם כל פרק בהישרדות האמריקאית זה כמו 3-4 פרקים בגרסה הישראלית. וכך גם לגבי המירוץ למיליון.
לצפיה ב-'העניין הוא לא הזמן'
העניין הוא לא הזמן
10/03/2019 | 06:43
5
68
שנינו ראינו את אוסטרליה שהאורך פרקים שלה בערך אותו דבר ובעוד לאוסטרליה קצת קשה להתרגל היא כן עניינית ולא מזלזלת בצופים ובשחקנים שלה

כי העניין הוא לא הזמן אלא על מה הולך הזמן
גם לגבי המירוץ למיליון, לא יצא לי ממש לראות את העונה האחרונה אבל ראיתי את כל העונה השלישית וחלק מהרביעית ומאוד נהינתי
הזמן שנמתח הולך על המתמודדים ועל ההיכרות של הקהל איתם
ורון שחר נמצא ברקע, מקבל אותם בסוף כל לג, אומר שלום וחוץ מזה שותק, בתור מנחה נותן להם את הכבוד שהם ראויים לו

פה תשים לב שלא אמרתי שום מילה על אף מתמודד כי הם פשוט לא היו קיימים שם כלכך
ליהי ואסף קיבלו כמה דקות בהתחלה בתור קומיק רליף, נעמה קסרי דיברה איזה חמש דקות וחוץ מזה..

גיא זוארץ על אופנוע...
גיא זוארץ על מטוס...
גיא זוארץ מציג חסויות...
גיא זוארץ עושה ערבוב...
גיא זוארץ מציג את האתגר פרס...

והמתמודדים שם בשביל לחמם ולהרים לו
הנאום שלו לגבי הערבוב היה מטופש אבל מצד שני היה בו משהו מאוד אמיתי
"אתם חושבים שאתם תקבעו את הלך המשחק הזה? לא חמודים שלי, המשחק הוא אני, אני הוא העיקר פה"
אנחנו צופים בטלוויזיה כדי לחזות בגיא זוארץ וזה גם לא משנה מה הוא יעשה וכמה יבזבז זמן כי אנחנו הצופים נאכל את הג'אנק הזה

הוא לא היחיד שעושה את זה, אסי עזר כבר עשה את זה לפניו ולמעשה כל ריאליטי ישראלי חוץ מהמירוץ למיליון עושה זאת
שם את המנחה, את השופטים, את ההפקה וכל המסביב כעיקר והמתמודדים נמצאים שם כניצבים, זה לא כלכך משנה מי יהיה שם וזה לא כלכך משנה מי יזכה
והפרק הזה נתן לי תחושה חזקה של זה
לצפיה ב-'זוארץ מנחה גם את האח הגדול, ולעונת ה VIP שהנחה היה רייטינג'
זוארץ מנחה גם את האח הגדול, ולעונת ה VIP שהנחה היה רייטינג
10/03/2019 | 13:09
4
68
גבוה, מול 2025 וכמעט כל תוכנית של קשת.
חוץ מזה, זוארץ אומר את מה שההפקה אומרת לו להגיד. הוא לא אומר שום דבר על דעת עצמו בלבד. ומה שקרה ביום הראשון של פרק הפתיחה של העונה החדשה של הישרדות מזכיר לי מאוד את הישרדות תאילנד הידועה לשמצה, שכולם היו כל כך בטוחים שיש מיזוג שבטים שכבר הרשו לעצמם לדבר נגד השבט שלהם ואף לכרות בריתות עם חברי השבט הנגדי, ואז הופתעו שעדיין אין מיזוג, ואז באה ההדחה העצובה של שי אן שאפילו לא זכתה להיות מושבעת.

חוץ מזה, צריך לזכור שמדובר בעונת VIP, שאם אני לא, זאת כבר השלישית של ישראל, שאגב היא היחידה בעולם שעשתה ועושה עונות VIP גם בהישרדות. בגרסה האמריקאית וגם בכל שאר הגרסאות מעולם לא היתה עונת VIP של הישרדות. למרות שמדי פעם השתתף מפורסם או שניים, כמו למשל בעונה הקודמת, אך מעולם לא היו רק מפורסמים בעונה אחת.
לצפיה ב-'אהמ.. עונה שניה של אוסטרליה'
אהמ.. עונה שניה של אוסטרליה
10/03/2019 | 13:51
3
50
אהמ...עונה שלישית של דרום אפריקה

אהמ...עונה רביעית של דרום אפריקה

וזה רק בדוברות אנגלית

אהמ...תפסיק לקשקש ותצפה בעונות לפני שאתה מדבר (למרות שאלו ספציפית כושלות) או שתסתכל בויקיפדיה
לצפיה ב-'צודק, עונה שניה של אוסטרליה אכן היתה עונת סלבס'
צודק, עונה שניה של אוסטרליה אכן היתה עונת סלבס
10/03/2019 | 15:14
2
39
מוזר ששכחתי מזה לגמרי מרוב כמה שזו היתה עונה כושלת. 
ולגבי דרום אפריקה, עדיין לא יצא לי לראות את עונות 3+4, כי משום מה אין להשיגן בשום מקום. ואם יש לך קישור לשתי העונות הללו אשמח אם תשלח לי במסר פרטי.
לצפיה ב-'יש ביוטיוב'
יש ביוטיוב
10/03/2019 | 15:29
1
35
חפש survivor south africa s03 ותמצא פלייליסט

ואת עונה 4 גם אני לא מוצא בשום מקום אבל יודע שחצי מתמודדים היו סלבס (כמו בעונה של טילטיל אצלינו)
לצפיה ב-'תודה, אני אבדוק אחרי שיסתיימו שתי העונות של הישרדות הנוכחיות'
תודה, אני אבדוק אחרי שיסתיימו שתי העונות של הישרדות הנוכחיות
10/03/2019 | 17:14
6
לצפיה ב-'ראיתי קצת ומיד נזכרתי למה אני לא מסוגל לצפות בגרסה הישראלית'
ראיתי קצת ומיד נזכרתי למה אני לא מסוגל לצפות בגרסה הישראלית
10/03/2019 | 07:46
1
89
1. המריחה האינסופית עם וידויים על כל דבר קטן ולא חשוב ומעניין
2. גיא זוארץ הוא אחד המנחים הגרועים ביותר בטלוויזיה הישראלית, ואני לעולם לא אבין איך הוא הפך לכל כך אהוב ומצליח. הוא ממש הורס לי את הצפייה!
לצפיה ב-'לא יודע אם הוא כלכך נערץ'
לא יודע אם הוא כלכך נערץ
10/03/2019 | 09:14
76
ב2007 התחילה הישרדות בארץ וחיפשו מנחה שמצד אחד יהיה מספיק מוכר כדי שיביא קצת צופים התחלתיים ומצד שני לא מספיק מוכר כדי שכשייכנס יוכל להיות מזוהה עם התכנית

גיא זוארץ סיים לשחק באותו זמן את גדעון בשיר שלנו והתאים בדיוק למשבצת הזאת ומאז התרגלו אליו
שהישרדות זה עם הצעקות שלו, המשחק המוגזם והברברת

מצד שני יכול להיות שהעמחה אוהב אותו כי הוא פשוט אוהב את כל מה שאני שונא
כל ריאליטי ישראלי שאהבתי (החפרפרת, סוף הדרך) נכשל אצלם ומצד שני הריאליטי שהיו הכי אובר דרמתיים, צעקניים, בכייניים ומלאים במשחק מוגזם (ריאליטי הבישול למיניהם, האח הגדול, הגרסה הזאת של הישרדות) הצליח פה
אז את עמחה אני לא מבין
לצפיה ב-'מסכים עם מה שנאמר, זה היה די מחריד ולא נסבל'
מסכים עם מה שנאמר, זה היה די מחריד ולא נסבל
10/03/2019 | 15:16
3
71
היו הפוגות קומיות אבל זה ברור שגם מי שמראים ניצוצות לשחק את המשחק לא באמת ישחקו אותו כמו שצריך בגלל טוויסטים..
קווין נעמה נשארה מלכה.
אלכסה ואייל יהיו שילוב מאד מעניין, השיחה שלהם ממש הזכירה לי את השיחה של פארוטי וראסל בתחילת עונה 20.... ואת אלכסה אהבתי עוד במירץו ,הייתה ביץ' לטעמי.
קווין ליהיא הבחורה חולת נפש ואובר דרמטית אבל היא פשוט דמות אדירה.......

אם אמשיך לראות מדי פעם זה רק בשבילם
לצפיה ב-'לא אוהב את ליהיא, לא אהבתי אותה גם בפח הגדול'
לא אוהב את ליהיא, לא אהבתי אותה גם בפח הגדול
10/03/2019 | 17:29
55
וחייבים להודות שההפקה ממש דפקה את השבט האדום בחלוקה מחדש. אם ג'וזי זה השחקן הפיזי הכי חזק שלהם בשבט. בשבט הצהוב שמו את כל התותחים הכבדים: ג'ובאני, אייל, מני וכמובן מישל טרוני, מר ישראל 3 פעמים. השחקנית היחידה שמחלישה אותם פיזית זו שמחה גואטה. אבל הם יכולים להושיב אותה ברוב המשימות הפיזיות על הספסל, בדיוק כמו שהם עשו במשימה הראשונה.

לעומת זאת, איזה כוח פיזי יש לשבט האדום? ג'וזי? אסף? שקד? אולי דרור, ואפילו הוא בספק. רוב השבט האדום זה בנות. בעוד שרוב השבט הצהוב הם בנים.
לצפיה ב-'דווקא אני יותר מצפה מאסף אשתר'
דווקא אני יותר מצפה מאסף אשתר
10/03/2019 | 18:44
1
60
מהסיבה שהוא היחיד פה שלא עובד בלהיות סלב ומגיע להשקות וקמפיינים ויש לו משפחה עם אישה וילדים בבית אז יכול להיות שהפרס הכספי קצת ידגדג לו
אם אני לא טועה גם ראיתי אותו בכמה שעשועונים בעבר (סטייל הכספת וכה') שהוא בא לא בתור הסלב שיתרום את הכסף אלא בתור מתמודד שרוצה להרוויח כסף, אם כמה שזה לא היה נראה נעים
חוץ ממנו כולם נראים דיי מסודרים
אחד הסיבות ששגב שיחק חזק בעונת הVIP הראשונה הייתה בגלל שהיו לו קשיים כלכליים והוא נלחם לזכות בכסף הזה בשביל הבת שלו

אם גם ככה יש לך כסף הסיכויים שתילחם בשבילו ועוד עם סיכון להרוס את תדמית הסלב שלך בעיני הקהל בכך שתצא "מנייאק מנובל" היא דיי נמוכה
בגלל זה גם עונות סלבריטאים הם לרוב חלשות יחסית ומסתכמות ב"חוויה"
לצפיה ב-'שגב זכה בעיקר בגלל שההפקה עזרה, וראינו מה קרה לו אחרי הזכייה'
שגב זכה בעיקר בגלל שההפקה עזרה, וראינו מה קרה לו אחרי הזכייה
10/03/2019 | 19:15
65
הפך להומלס ומאז לא מפסיק להתבכיין.
לצפיה ב-'פרק בכורה די פרווה ונמרח '
פרק בכורה די פרווה ונמרח
12/03/2019 | 08:50
42
אני לא סבלתי מהפרק פה כמו הרוב, אבל הוא כן באמת נמרח. כל הדרמה המיותרת הזאת שהם עשו שהחליפו שבטים ביום השני!!! מה הם בוכים? אפילו לא הספיקו להכיר את אחד השני. ואני ממש שונא שעל הפרק הראשון מדיחים מישהו ישר, זאת אומרת בלי מועצת שבט או משהו כזה, מודחים בגלל משימה. הפורמט הישראלי אוהב את השטות הזאת. יש פה אבל מספר דמויות מעניינות, אני חושב שאלכסה ואייל יכולים לעשות עניין (אלכסה מזכירה לי קצת את נטע-לי מעונה 2), ונעמה בכלל אנדרייטד ופעלה נכון בפרק הראשון. אסף נראה נחמד אבל מקווה שישחק גם טוב. ממש מקווה ששמחה תגיע רחוק.
לצפיה ב-'פרק 2 '
פרק 2
12/03/2019 | 18:41
6
46
אני ממש שמח שנעמה חזרה למשחק, כי ההדחה הזאת הייתה לא הוגנת, אבל שתי דברים שהפריעו לי:
1. זה נראה יותר מדי נוח שליהיא ועינת נבחרו ללכת לבקתת המשא ומתן, שני בנות הברית של נעמה, ואני ממש מקווה שזה "צירוף מקרים" (למרות שזה ממש הרגיש שלא). בכל מקרה, אציין לחיוב את ההתנהלות של עינת במהלך הדיון, היא נתנה לליהא לקחת את האי, וכך השאירה את השבט שלה שמח איתה.
2. עוד פעם, הדחה לא הוגנת כלפי רתם, אפילו לא הספיקה לעשות פה כלום. אבל ממה שאני מכיר את הישרדות ישראל בטח יהיה אי הגלות או משהו.

בכל מקרה, זאת הייתה החלטה לא טובה בשביל ליהיא במאת האחוזים  עם נעמה באמת הצליחה לשכנע אותה לעשות את זה, שאפו. מני מדבר אסטרטגיה אבל הוא הצליח לשים על עצמו מטרה כל כך גדולה על הגב, בשביל מה להסתכן ככה? די התאכזבתי שלא הראו עוד קצת מהברית של אייל ואלכסה, אני מצפה מהם להרבה. קיבלתי משום מה וייבים מאירה של מנצחת עוד מהפרק הראשון, אבל עוד מוקדם מדי כדי להגיד.

מצד אחד פרק יותר טוב מהבכורה, אבל היה מלא בשטויות של ההפקה עם טוויסטים באמת מיותרים. מוכן להתערב שלא ליהיא ולא מני יודחו בסוף.
לצפיה ב-'כן, גם לי זה הפריע '
כן, גם לי זה הפריע
12/03/2019 | 18:47
3
39
אך האמת שהרבה יותר מטרידים אותי "המאובנים" שזה אלמנט לגמרי חדש בתולדות הישרדות, ולא רק הישראלית, שעל פיהם ייקבע אם מודח מודח סופית מהמשחק או ניצל בזכות מאובן מוזהב שהוא בחר בתחילת המשחק. האלמנט הזה יכול ליצור בלגן גדול ואפילו כאוס ולשנות לגמרי את כל המשחק האסטרטגי בהישרדות, בגלל שאף אחד לא יודע למי יש את המאובן המוזהב ולמי אין, כולל למי שיש לו אותו עצמו ולמנחה התוכנית, וזה דבר שלא היה מעולם בהישרדות.
לצפיה ב-'המאובנים גם כן אלמנט מעצבן'
המאובנים גם כן אלמנט מעצבן
13/03/2019 | 13:11
2
25
אולי יחשבו השורדים לפצל קולות או משהו כזה, אני מניח שזה הולך כמו הסופר איידול שג'ף ניסה שייצא לפועל או משהו כזה לא?
לצפיה ב-'ממש לא כמו כמו הסופר איידול'
ממש לא כמו כמו הסופר איידול
13/03/2019 | 14:35
1
28
כאן מדובר באלמנט שאף אחד, כולל מחזיקו ומנחה התוכנית, לא יודע למי יש ולמי אין אותו. זו כמו רולטה רוסית באקדח עם כדורים חיים שמכוונים לראש של כל אחד שם.
לצפיה ב-'אוף איתם '
אוף איתם
13/03/2019 | 16:12
9
לצפיה ב-'לדעתי הפרומו מטעה '
לדעתי הפרומו מטעה
13/03/2019 | 00:56
1
43
ואולי שמחה תודח בסוף.
לצפיה ב-'זה גם מה שאני חושב שיקרה'
זה גם מה שאני חושב שיקרה
13/03/2019 | 13:10
6
לצפיה ב-'סקר אתר שמועה: מי השורד האהוב עליכם שהכי תרצו שינצח?'
סקר אתר שמועה: מי השורד האהוב עליכם שהכי תרצו שינצח?
10/03/2019 | 02:24
1
52
לצפיה ב-'התבלבלתם בפורום, תפרסמו את זה בפורום הישרדות ישראל'
התבלבלתם בפורום, תפרסמו את זה בפורום הישרדות ישראל
11/03/2019 | 21:52
42
פורום הישרדות ישראל

לצפיה ב-'BB CAN S07E01E02'
BB CAN S07E01E02
08/03/2019 | 23:12
4
37
טוב, פתיחה נחמדה יחסית
נראה מאוד חשוב להם גיוון אתני בקאסט וזה בולט
וגם גיוון בדברים אחרים (כמו הא-בינארי)
מעניין למה הקהל בחר בדמיין לקבל את הייתרון כשהוא נראה דווקא אחרי אדם הכי משעמם וחסר חשיבות מכל החבר'ה

וכבר בפסקה הקודמת אמרתי מה דעתי הראשונית על אדם, או אדם משעמם מאוד או סוסון מעצבן וטיפש
שכבר בהוה הראשון אומר למי הוא נאמן
שילך לאח הגדול ישראל, פה היו אוהבים את זה, כשאתה במשחק כזה להצהיר בפומבי את נאמנותך לכוסית שרק הכרת זה מטומטם, ואני לא אתפלא אם הוא וסמנתה יהיו מועמדים פרק הבא ישר להדחה

מצד שני לא ממש מצטער על לורה, לא היה לי ממש אכפת אם היא או דמיין יעופו
קיירה (לא להתבלבל עם קירה) נשמעת מעניינת ואחת שתשחק טוב, אדי גם נראה לי עם פוטנציאל רק שלא יעיק עם דמות ה"מסכן הלא חברותי"
צ'לסי נראית כמו קלסי מעונה 4 שפשוט שינתה תסרוקת, היא גם נשמעת כמוה בקול
הבחור בלי השיניים, יכול פרק הבא להפוך לפייבוריט שלי אבל כרגע מקווה שיעוף
קורי נראית אחת שתהיה דמות מעניינת אז שמח שנכנסה
לצפיה ב-'אהעאהע כבר התחיל?!'
אהעאהע כבר התחיל?!
09/03/2019 | 18:29
1
27
אחכה שיהיו עוד קצת פרקים ואתחיל לראות :)
לצפיה ב-'כבר היה הו"ה והדחה ראשונה'
כבר היה הו"ה והדחה ראשונה
09/03/2019 | 19:41
24
ומחר ביום ראשון (שני אצלינו) יש עוד פרק עם הו"ה חדש
לצפיה ב-'יואו התקפת ריאליטי '
יואו התקפת ריאליטי
11/03/2019 | 14:25
26
קונספט נחמד מאוד אבל עם בעיה שתכף אגיע אליה, אהבתי שהמשחק התחיל מהר
מעניין למה דמיאן מצא את הוטו ולא יכל לקחת אותו וביחוד לא יכל פעם שניה שוב להגיע לשם
אבל אני שמח שהוא ניצל בזכות עצמו ושאולי צריך להתאמץ קצת יותר בשביל לזכות בוטו הזה.
להיות לא מעריץ אמור להיות דבר טוב למוניטין שלך וזה קטע שזה כביכול פגע בו
אבל היה לו גם מזל שלורה עשתה טעות חמורה ועוד כאחת שלא משתלבת חברתית
על השיחה הראשונה שלך עם החוח את מסמנת מישהי ככה חזק ועוד את הבת ברית הכי קרובה שלו?
עכשיו בגדול הייתי אומר לא יכלה לדעת
אבל בקלילות שבה הצהיר את זה בהמשך , קשה להאמין שזה היה כל כך קשה לראות את זה ..ובכל מקרה.. את והוא לא הכי שידרתם על אותו גל כמו שאמרת ולא התחברתם, אז ככה מהר את חושפת את עצמך?
ודמיאן חפר שראה את אדם ודן מתחברים, אבל לא באמת עשה עם זה משהו אלא אם כן וזה הוסתר,
הייתי מצפה שיגיד לאדם שיואו דן כזה מגניב והוא ישמח לעבוד איתו
בקיצור, מהלך הפוך משל לורה

אדם לא בנוי לשחק את המשחק מבריק אבל לא חושב דווקא שהוא טיפש ובעיקר מסמנתה מאוד התרשמתי
צ'לסי וקיארה גם יכולות להיות ביצ'יות כיפיות ומארק נדמה גם כשחקן חזק

אדי מרגיש לי כמו רמסיס מהעונה האמריקאית, ישאר  גיי חמוד מחמד  כזה ולא יגיע רחוק

ממש לא אהבתי שגילו את הסודות שלהם
זה לצאת מגבולות המשחק בעיני ולטעמי זה היה מלוכלך
אבל בסוף הודחה זאת שהסוד שלה היה היחיד שלא היה בו כלום ,אפילו יתרון "אני רגישה" wtf למה שלא יגלו את זה? זה בדיוק למה הודחת כי לא הבנת שכן צריך במשחק הזה גם להיות אנושיים וחברתיים
היה קטע לראות בעיקר את קייטלין נלחצת, נראה לי היא נרגעה ממה שזה היה בסופו של דבר כי אנשים לוקחים את זה מאוד רע אם משקרים להם על גיל (תראו את ג'סי בעונה 11)

מבסוט רצח על הליהוק של קירה! בייחוד שמרגיש לי שהוא גם מעריץ ושחקן חכם ולא רק גימיק ליהוקי
לגמרי בעדו

עניין הריגול הוא אחלה אבל מקווה שיפסיקו לחשוף סודות , זה גם לא חכם הפקתית , הם לא ירצו לדבר אפילו בחדר האח הגדול אם עושים להם קטעים כאלה
לצפיה ב-'E03'
E03
11/03/2019 | 20:39
11
טוב, לא פרק מעניין במיוחד
תחרות הו"ה סטטית ומשעממת תפסה המון זמן
ברית הבנים לא באה לי בטוב, עושה לי וייב של סוסונים
גם הקטע שדן חשב להפטר מסם כי קרובה לאדם הזכיר לי את עונה 5 של US ששם הסוסונים רצו להיפטר מהולי כי קרובה לג'ייס

מוזר לי איך כולם בלי יוצא מן הכלל אימצו בקלות את הTHEY PRONOUNS לגבי קירה ובכלל מקבלים את איך שהיא מציגה את עצמה
כנראה שבגלל שזה קנדה, מדינתו של ג'סטין טרודו
אם קירה היו באח הגדול ארה"ב הייתה להם התמודדות הרבה יותר קשה

גם קירה וגם מאקי לא נראים לי שחקנים גדולים במיוחד
אבל רוצה שקירה תישאר כי מאקי נותן לי וייב שיהיה פלואטר מאוד משעמם
וגם הדחה שלו תהיה יותר מפתיעה
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות 38 - פרק 3 '
פינת הפופולאריות 38 - פרק 3
06/03/2019 | 23:13
18
51
מעלה את תוצאות הפינה שעברה קצת יותר מוקדם כי לא אהיה כל כך פה הסופש....
בר החתיך יעלה את דירוג הפינה לאחר שידור הפרק (מכיוון שלא ידוע עדיין אם קית' יהיה ברשימה או לא...)

אז להלן דירוג הפרק הקודם:
18. רים - 1.7 1
17. קית' - 2.4 7!
16. וונדי - 3.5 1
15. אוברי - 4.1 7!
14. ג'ו - 4.2
13. ג'וליה - 4.9 2
12. אורורה - 5.4 2
11. ג'ולי - 6.1 5
10. גווין - 6.3 2
8. אריק - 6.4 2
8. דייויד - 6.4 6
7. ריק - 7.1 2
6. ויקטוריה - 7.2 6
5. רון - 7.5 2

ואנחנו מגיעים לטופ 3 ש, שוב - הוא בעצם טופ 4
והפעם הוא מרכיב 4 מתמודדים - ששלושה מהם היו בצמרת גם בשבוע שעבר - ואת דייויד החליף מישהו שהיה ברושם הראשוני
לצפיה ב-' מקום 3 א' '
מקום 3 א'
06/03/2019 | 23:18
51
ברושם הראשוני הוא היה במקום הזה....
אחרי הפרק הראשון הוא ירד 10 מקומות
ובפרק השני הוא עלה אותם בחזרה!

עם ממוצע 8.3,

כריס
לצפיה ב-' מקום 3 ב' '
מקום 3 ב'
06/03/2019 | 23:23
44
העונה מבין 4 החוזרים יש 3 חוזרים שהיו במקומות הראשונים העונתיים בפינת הפופולאריות בעונות רצופות - קלי (31), אוברי (32) ודייויד (33).
אוברי מדשדשת בדירוגים מתחילת העונה, דייויד נמצא איפשהו בחלק העליון של הטבלה אבל לא במקום יציב בדיוק בצמרת - ולעומתם אחת מהם שמרה על המקום הראשון במשך שבועיים ברצף,

היום היא מפנה אותו ויורדת בשני מקומות

עם ממוצע 8.3 גם כן,

קלי
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
06/03/2019 | 23:27
43
עם ממוצע 9 בדיוק,

נשארת באותו מקום כמו שבוע שעבר,

והפעם בלי לחלוק אותו עם אף אחד

לורן
לצפיה ב-' ובמקום הראשון...'
ובמקום הראשון...
06/03/2019 | 23:33
45
עם ממוצע 9.3, מרשים מאד לשחקן חדש בפרק מוקדם במיוחד

מטפס מקום אחד למקום הראשון!
לא אחר מאשר....

וורדוג 
לצפיה ב-' הרשימה'
הרשימה
07/03/2019 | 23:46
13
32
אוברי
אורורה
אריק
ג'ו
ג'ולי
ג'וליה
גווין
דייויד
וונדי
וורדוג
ויקטוריה
כריס
לורן
קית'
קלי
רון
רים
ריק

דירוג נעים
לצפיה ב-' '
07/03/2019 | 23:50
1
58
אוברי 4 עדיין לוזרית
אורורה 7 
אריק 5
ג'ו 7 
ג'ולי 8 על הקטע עם החסינות
ג'וליה 3 בלתי נראית
גווין 5
דייויד 5 
וונדי 1 אחת השחקניות הגרועות שראינו אי פעם...
וורדוג 10 קינג!
ויקטוריה 8 סתומה
כריס 6 חבל...
לורן 8
קית' 3
קלי 9 
רון 7
רים 1
ריק 6
לצפיה ב-'משנה טיפונת '
משנה טיפונת
10/03/2019 | 22:01
18
דיוויד - 1
לצפיה ב-'מדרג-'
מדרג-
07/03/2019 | 23:54
41
אוברי- 8 יו גו גירל
אורורה- 4
אריק- 6
ג'ו- 1
ג'ולי- 5
ג'וליה- 1
גווין- 5
דייויד- 7
וונדי- 7
וורדוג- 8 מקווה בשבילו שלא עשה טעות...
ויקטוריה- 1
כריס- 7 קצת חבל עליו
לורן- 5
קית'- 1 כל פעם לוקח לי זמן להיזכר מי זה
קלי- 6
רון- 3
רים- 3
ריק- 6
לצפיה ב-''
08/03/2019 | 00:07
46
כל מי שנמצא נכון לתחילת הפרק הזה באי ההכחדה מקבל ממני אוטומטית 1, וכל השאר, גם אם אני ממש רוצה שיודחו, אוטומטית מקבלים לפחות 2.

אוברי - 8
אורורה - 5
אריק - 7
ג'ו - 5
ג'ולי - 5
ג'וליה - 5
גווין - 7
דייויד - 8
וונדי - 2 לא יודע אם התחושה שלי כלפיה היא שנאה, אבל היא ממש גרועה אתם בטוחים שהיא לא אלפא מייל במסווה?
וורדוג - 10
ויקטוריה - 6 
כריס - 3
לורן - 9 הפרק קצת פחות ראינו אותה
קית' - 1
קלי - 10 קווין סטייז קווין
רון - 6
רים - 1
ריק - 7
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
08/03/2019 | 12:22
52
הדירוג שלי למתמודדים העונה על פי הפרק השלישי:

אוברי - 5 עולה 4 נקודות הפרק בגלל מציאת האליל חסינות.
אורורה - 7 שוב לא ראינו הרבה ממנה, מלבד זה שהיא היחידה שבשלישיה עם ג'ו ואוברי. ולכן נשארת בינתיים עם 7 נקודות גם הפרק.
אריק - 6 גם אותו בקושי הראו הפרק. ולכן נשאר בינתיים עם 6 נקודות גם הפרק.
ג'ו - 8 מקבל נקודה נוספת על כך שהיה במקום הנכון ובזמן הנכון להאזין לדברי ויקטוריה ורון ולרוץ ליידע את חבריו לברית.
ג'ולי - 5 כל מה שלמדנו לגביה בפרק הזה זה שהיא בברית השישייה ביחד עם ג'וליה, ויקטוריה, רון, גאווין ואריק. ולכן היא נשארת בינתיים עם 5 נקודות גם הפרק.
ג'וליה - 2 כנ"ל כמו ג'ולי, רק שבמקרה שלה כבר פרק שלישי שאין לה שום וידוי, וזה מתחיל להזכיר את פרפל קלי וצ'לסי. ולכן היא נשארת בינתיים עם 2 נקודות גם הפרק.
גאווין - 2 גם הפרק לא ראינו אותו כמעט, ורק למדנו שהוא בברית השישייה. ולכן הוא נשאר בינתיים עם שתי נקודות גם הפרק.
דייויד - 2 הניסיונות הפאטתיים האובססיביים שלו להדיח את קלי בשלב כל כך מוקדם במשחק רק מוכיח שהוא לא שחקן טוב, ופשוט לא מבין איפה הוא נמצא. בגללו והאובססיה הפרנואידית שלו להיפטר מקלי, בטענה הטיפשית שהיא רודפת אותו, והוא חייב להקדים אותה, השבט שלו איבד את אחד השחקנים הפיזיים החזקים ביותר, במקום להיפטר מקנון לוס שקרנית ומשוגעת כמו וונדי. ולכן מאבד נקודה הפרק.
וונדי - 1 אחת השחקניות הכי גרועות בתולדות הישרדות, שמשחקת גרוע כבר 3 פרקים ברציפות, ושוב נראה שיש לה הרבה יותר מזל משכל, כי אם לא האובססיה הפרנואידית של דייויד לגבי קלי, היא היתה כבר מודחת ומצטרפת לרים וקית' על אי ההכחדה. ולכן היא צועדת במקום עם נקודה אחת בלבד גם הפרק. שלא לדבר על מה שהיא עושה בפרק הבא... 
וורדוג - 9 ממשיך להוכיח שהוא שחקן חזק, ולא אתפלא כלל אם הקשר בינו לבין קלי ואולי גם לורן הרבה יותר הדוק וחזק ממה שמראים לנו בעריכה, אם הוא סומך עליה יותר מכל חברי שבטו, וביחד הם אלה שמנהיגים את השבט. אך חבל שהוא מיהר מדי לטעמי ולא חקר את כריס יותר לעומק וכך לגלות מי באמת עומד מאחורי המזימה להדיח את קלי בת בריתו. ולכן הוא מאבד רק נקודה אחת הפרק.
ויקטוריה - 5 בגלל חוסר הזהירות שלה ואי בדיקה אם יש מישהו שלא צריך להיות בסביבה לפני שהיא מדברת אסטרטגיה עם בן בריתה, מאבדת 3 נקודות הפרק.
כריס - 5  כמו שציינתי לגביו בפרק הקודם, קצת פזיז מדי ולא יציב בדיעותיו, בפרק הקודם וורדוג הציל אותו מלעשות טעות, והפרק שהוא ניסה לעשות שוב את אותה טעות אחרי שהם סיכמו ביניהם שהם לא עושם אותה, ויצא לא אמין משני הצדדים, שילם את המחיר והודי בעצמו. אך דבר אחד אי אפשר לקחת ממנו, הבן אדם חיית משימות פיזיות, ולכן רוב הסיכויים שהוא זה שינצח וישוב במיזוג מאי ההכחדה חזרה למשחק. כך שאני עדיין לא מספיד אותו בינתיים. אך הוא מאבד שתי נקודות הפרק.
לורן - 7 הפרק בקושי ראינו אותה, אחרי שבפרק הקודם היא כיכבה עם מציאת אליל החסינות לבדה, מלבד בהשתתפות במשימות. ולכן היא מאבדת 3 נקודות הפרק.
קית' - 1 הקראיי בייבי סוף סוף השתכנע או רוב הסיכויים שיותר שוכנע להגיע בסופו של דבר לאי ההכחדה, שם 'אמא' רים כבר תדאג לתינוק המגודל שהיא סרבה לטפל בו ושיקרא לה אמא ועתה היא נאלצת לעשות זאת בעל כורחה.
קלי - 10  המלכה נשארת מלכה. למרות 3 תכנונים רצופים להדיחה היא עדיין חזק במשחק בשביל להישאר ולהגיע רחוק, והפעם היא גם מוכיחה שהיא בינתיים לא זקוקה לשום אליל חסינות בשביל זה, לאחר שיצרה ברית חזקה עם וורדוג ולורן, שלמעשה משמשים נכון לכרגע כמגן שלה, בדיוק כפי שהיא אמורה להיות שלהם וקלי יודעת לנצל זאת היטב לטובתה, כפי שראינו במועצת השבט האחרונה שחוץ מכריס שהודח, רק וונדי רשמה את שמה בסופו של דבר. וזאת כשהם עדיין אפילו לא מודעים לאי ההכחדה ולהזדמנות השנייה והשלישית לחזור חזרה למשחק, וכשיידעו בפעם הראשונה במיזוג ספק רק אם מישהו עדיין ימשיך לסמן את קלי כמטרה.
רון - 5 מאבד שתי נקודות הפרק, הן בגלל חוסר זהירותו לפני שהוא דיבר אסטרטגיה עם ויקטוריה על חוף הים כשג'ו נמצא ממש לידם, והן בגלל שפג תוקף הסופר-תפריט שהוא מצא והוא לא עשה בו שום שימוש, כך שנכון לכרגע הוא כבר לא מוגן.
רים - 1 שחקנית גרועה שנראה שהיתה כבר על סף ייאוש ורצתה לפרוש, אך נשארה רק בגלל קית' התינוק המגודל שעכשיו היא צריכה לדאוג לו בעל כורחה.
ריק - 2 מאבד שתי נקודות הפרק בשל התלהבותו מהשטויות של דייויד האובססיבי והפרנואידי, עד כדי כך שהוא מוכן להשאיר במשחק שחקנית גרועה, שקרנית ומשוגעת כמו וונדי, ולוותר בשבילה על אחד השחקנים הכי חזקים פיזית בשבט שלו, רק בשביל שלא תתגלה מזימתם של הצמד חמד.
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
09/03/2019 | 21:25
2
32
אוברי 8 שמח שמצאה פסלון חסינות, מקווה שתוכל למצוא את הדרך חזרה על הגל.
אורורה 7 נחמדה מאוד, אבל יכול להיות שהיא בצרות.
אריק 3 לא מקבל זמן מסך.
ג'ו 7 היה נחמד שסוף סוף שמענו אותו מדבר, ועוד אסטרטגית.
ג'ולי 5 לא קיבלה זמן מסך.
ג'וליה לא קיבלה זמן מסך.
גווין 6 לא קיבל זמן מסך, עדיין מקבל ממנו וייבז של מנצח.
דייויד 9 נקודה אחת פחות כי יכלת להדיח את קלי.
וונדי 4 מעלה לה נקודות על התרנגולות.
וורדוג 10 
ויקטוריה 6 חחחח 
כריס 5 איזו אכזבה....
לורן 10 אוהב את הברית שלה, קלי וורדוג.
קית' 4 אין דעה כל כך.
קלי 10 מועצת שבט שלישית ברציפות שעוברת עם מטרה על הגב...יפה.
רון 6 הוא נחמד אבל לא קיבלנו ממנו זמן מסך.
רים 4 אין לי דעה כלפיה כרגע.
ריק 9 מה שרשמתי על דייויד.
לצפיה ב-' שכחת לדרג את...'
שכחת לדרג את...
12/03/2019 | 21:38
1
7
ג'וליה
לצפיה ב-'אה חחחח '
אה חחחח
12/03/2019 | 22:12
7
היא בכלל הופיעה הפרק? שיהיה 4.
לצפיה ב-''
10/03/2019 | 07:53
23
אוברי 10
אורורה 5
אריק 5
ג'ו 4
ג'ולי 5
ג'וליה 5
גווין 6
דייויד 3
וונדי 8
וורדוג 7
ויקטוריה 8
כריס 7
לורן 8
קית' 1
קלי 9
רון 5
רים 6
ריק 6
לצפיה ב-''
10/03/2019 | 15:28
1
35
אוברי 6 מצאה את האליל ואני מחבב אותה אבל נראה לי שזה שוב ממשיך את הקו המזליסטי שיש לבחורה הזו חח
אורורה 3 חוץ מזזה שהיא בצד של אוברי וג'ו אנחנו לא יודעים עליה כלום הויא כנראה תעוף בקרוב
אריק 3 גם אותו לא ראינו כבר מזמן
ג'ו 3 כרגיל לא רלוונטי
ג'ולי 3 גם אותה כמו רוב השבט לא יצא לנו רלאות
ג'וליה 2 הלמלמית של העונה
גווין 3 גם ממנו היו ציפיות אבל לא ראיתי אותו מזמן....
דייויד 10 נסחפים איתו פה יותר מדי. גם אני חושב שאם כבר אז כבר והיה צריך ללכת על קלי אבל ראני מסוגל להבין את הקו מחשבה שלו במיוחד שהשבט לפני ערבוב
וונדי 1 אחת הגרועות אבר
וורדוג 10 משחק הכי טוב עד כה, למרות שגם במקרה שלו חשוב שהיה צריך פשןוט לנסות להעיף את וונדי וזהו
ויקטוריה 7 היא מקבלת עריכה די בולטת בניגוד לשאר השבט שלה מה שאומר שאו שהיא מגיעה רחוק או שהיא עפה תכף... היא חמודה אבל
כריס 7 דווקא אני מסוגל להביןלליבחו, הוא פשוט היה צריך להישאר עם להדיח את וונדי אבל כן מבין למה הלך ואמר לוורדוג.... חבל שעף כבר
לורן 5 אוברייטד נוראית פה
קית' 1 מפתיע שנשאר
קלי 8 היא לא עשתה יותר מדי טעויות עד עכשיו אבל היא עוד לא עוברת לי מאה אחוז בגרון והיא גם לא שחקנית כל כך טובה. כל עונה יש מלא אנשים שלא סומכםי עליה, פשוט העונה למזלה היא התחברה לאנשים הנכונים ועל זה אפשר לתת לה קרדיט. 
רון 7 אני גם אוהב אותו היתיי רוצה לראות אותו פועל
רים 3 טוב היא די קשוחה לא שזה יעזור לה, מזכירה את כריסטין 23 קצת
ריק 10 כנל לדייויד
לצפיה ב-'משנה גם'
משנה גם
10/03/2019 | 22:06
21
קלי - 1
לורן - 1
לצפיה ב-'Screw those guys '
Screw those guys
10/03/2019 | 22:33
30
Im getting back in the boat !!

אוברי 7 נראה לי תשוט עד המיזוג, ועוד יש לה אליל, בסוף עוד תנצח
אורורה 1 איזו אכזבה כרגע
אריק 1 אין לי בעיה איתך אבל לא רלוונטי לפרק
ג'ו 1  יש לי בעיה איתך ואתה לא רלוונטי
ג'ולי 1
ג'וליה 1
גווין 1 לא רלוונטי לפרק
דייויד 10 מקק ופחדן שלי
וונדי 1 ג'טיה  נכנס לגוף חדש פחות מבדר
וורדוג 10 יתכן שזה היה מהלך פזיז אבל אין עוררין שהוא מחזיק את כולם בשבט הזה
ויקטוריה 10 כן לא היתה זהירה אבל שיט האפנס . מת עליה
כריס 5 איזה באסה!!!! אם תחזור בבקשה תלמד להבא לסתום
לורן  7 מותק אבל לא כזו מורגשת
קית' 1
קלי 8 אף פעם לא שנאתי ככה שחקנית טובה . נותן את הקרדיט
רון 7
רים 1 אבל באמת שכל הכבוד לה
ריק 10 אין כמו המשתזף העונתי שנמצא בכל שיחת אסטרטגיה
לצפיה ב-''
11/03/2019 | 22:25
15
אוברי - 5
אורורה - 5
אריק - 3
ג'ו - 9
ג'ולי - 7
ג'וליה - 3
גווין - 3
דייויד - 1 כישלון
וונדי - 1
וורדוג - 10 המלך של המשחק
ויקטוריה - 7
כריס- 1 לא מגיע לו יותר סורי
לורן - 10
קית' - 1 באמת רלוונטי לדרג מי שבאי המתים?
קלי - 10 אין יותר מה להוסיף
רון - 8
רים - 1
ריק - 8
לצפיה ב-'הישרדות פסגת/סף ההכחדה/וואטאבר פרק 3 '
הישרדות פסגת/סף ההכחדה/וואטאבר פרק 3
07/03/2019 | 08:43
22
34
לצפיה ב-''
07/03/2019 | 09:33
65
הפרק מתחיל ומביא את הדבר הכי גרוע בעונות עם החזרת מודחים, חוץ מאיי הפנינה: המודחים לוקחים זמן מסך מהשורדים שנשארו במשחק! למה מקדישים להם חמש דקות שלמות?! רק אחד מהם יחזור למשחק! הם לא רלוונטיים יותר! הם אפילו לא מתחרים ביניהם! בקצב הזה, העונה לא צריכה לעשות שום דבר מיוחד כדי להיות גרועה - רק צריך להתמקד עוד במודחים, שאפילו לא מתמודדים ביניהם כל פרק הפעם! תנו למשחק להתנהל!!!

אז במקום שהשורדים בשבט מאנו ידונו ביניהם על ההדחה שהייתה, השורדים שנשארו במשחק מגיעים ישר לאתגר. רגע, כבר? זה קצת מוקדם... זה אומר שיש אתגר פרס הפעם! מאנו ממשיכים לפקשש, חבל על וולדמורט, לורן ו...דן, שנתקעו בשבט הזה. עדיין קשה לי לקרוא לו וורדוג. לא רק שזה כינוי מהצבא, הוא גם מדבר בגוף שלישי! אני מסוגל לסבול אחד מהשניים (היי עידן קפון), אבל לא ביחד. עדיף כבר לקרוא לו "כלב המלחמה", ועכשיו הוא נשמע כאילו לקחו אותו מתוך משחקי הכס. ווינטר איז פאקינג קאמינג. רגע, מה זה... מאנו ניצחו! סבבה.

זו גם הנקודה שבה וונדי נפצעת, ועכשיו היא גם מעמסה פיזית. לא רק זה, היא רוצה לשחרר את התרנגולות! היא בכלל צמחונית?! לא נראה לי, אם היא הייתה צמחונית היא הייתה מציינת את זה. בשבט קאמה, אנחנו מגלים שאורורה היא היחידה שתומכת בשחקנים החוזרים. אני מקווה שויקטוריה תגיע רחוק, עם כל הוידויים הלא הכרחיים האלה שלה. ואז אוברי מחפשת את האליל... ומוצאת אותו! אני חושב שאפשר כבר לסכם שאוברי ולורן הולכות להגיע רחוק, אולי גם וולדמורט. וונדי... כל הדחה שהיא שורדת, היא נס. בשבילה. לא בשבילי. אני מת שהיא תעוף.

באתגר החסינות, מאנו מובילים בהתחלה, אבל בהמשך מפסידים כרגיל. אתם יודעים למה אפשר להשוות אותם? לעונה מאוחרת של הישרדות. יש את האסטרטגיה, יש את הקאסט, יש כוח, אבל כל העונות החדשות (מ-34 והלאה) גרועות. אני מ-א-ו-ד מקווה שהנוכחית תשבור את הקללה, אבל בשביל זה צריך שהמגמה של דרמה על פני משחק תיפסק. לעומת זאת, קאמה הם כמו עונה 12 - מנצחים שוב ושוב, בלי צורך במהלכים גדולים כל שני וחמישי.

אז שוב מאנו הולכים למועצת השבט, ושוב השם של וולדמורט עולה. ואז וונדי גונבת את האבן אש... היא *רוצה* להיות מודחת?!? כריס מחליט לצרף את דן... סליחה, וורדוג... סליחה, ה-וורדוג... למה?! אתה קולט שבנקודה מסוימת אתה צריך שלא כולם יהיו חברים שלך, נכון? אתה תצטרף לבנות רזומה, נכון? לשקר! לבגוד! ושיהיו לך גם אויבים. כי בהישרדות, אם אתה לא מעז, אתה תגמור בתור עז. ואז וורדוג מסמן את כריס להדחה... והוא מודח! 

אני עדיין מחכה שהשבט השני יגיע למועצה. על אורורה אני בקושי יודע משהו, ואני חושב שג'וליה עדיין לא קיבלה אפילו וידוי. בפרק הבא ערבוב, אז אני מקווה שסוף סוף נשמע גם מהן.
לצפיה ב-''
07/03/2019 | 10:36
5
57
טוב, כשהעונה התחילה עוד הנחתי שיהיה בסדר למרות הטוויסט אבל כבר פרק שלישי שלעורכים אין הרבה מה להראות. פרק שלישי שקלי בסכנה, וונדי עושה שטויות, והשבט הצהוב מדבר על להדיח את השחקנים החוזרים. היה בליינדסייד אבל עם הטוויסט זה לא כ"כ משנה
אולי הערבוב יעשה קצת עניין?
לצפיה ב-'אגב '
אגב
07/03/2019 | 10:55
4
69
אנג'לינה בעלת כוחות יחודיים שוידוי שלה מהעונה הקודמת השפיע על העונה הזו ועכשיו כל הנשים מוצאות אלילים, מזל טוב אוברי #boosting that stat
לצפיה ב-'העונה הזאת צולמה כשעונה 37 רק שודרה, אז הם לא צפו בה לפני זה'
העונה הזאת צולמה כשעונה 37 רק שודרה, אז הם לא צפו בה לפני זה
08/03/2019 | 00:51
3
12
לצפיה ב-'גם '
גם
08/03/2019 | 11:05
2
34
אנג'לינה רחוקה מלהיות הבת הראשונה למצוא אליל, ועוד במקרה שלה היא לא היתה עושה את זה בלי עזרה של ניק.

יש את פארווטי, אמנדה, קלי .
שקלי ואמנדה השתמשו באליל גם עם צורך.
אפילו לסנדרה היה אליל בעונה 20.
וכנראה עוד כמה שלא עולה לי.
אה, ג'ן מעונה 30 גם. מאמא סי מאותה עונה גם כן,לא?
לצפיה ב-'אני חושב שספיר התכוונה '
אני חושב שספיר התכוונה
08/03/2019 | 11:21
1
34
למשפט שאמרה אנג'לינה בעונה שעברה, על כך שגברים מוצאים יותר אלילי חסינות בהישרדות מנשים, וזה בגלל שהן לא מחפשות, ולא דווקא לאליל החסינות שהיא מצאה, שכפי שציינת היא ממש לא היתה האישה הראשונה שמצאה אליל חסינות בהישרדות, שלא לדבר בכלל על 'בכוחות עצמה', כי ללא עזרתם של ניק ומייק ספק רב אם היתה מוצאת אותו.
לצפיה ב-'כן, התכוונתי לוידוי שלה. It's a joke! '
כן, התכוונתי לוידוי שלה. It's a joke!
08/03/2019 | 11:45
9
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
07/03/2019 | 12:19
7
62
מצטער אבל פשוט לא מבין את ההחלטה של דיוויד וריק.
גם ההחלטה של וורדוג לא הכי מובנת, להדיח כבר עכשיו את כריס, אבל שיהיה.
עונה ממש מוזרה וכמו בעונה הקודמת אין לי ממש פייבוריט.
מאוד אוהב את אוברי אבל הסיכויים שהיא תגיע רחוק די נמוכים.
אגב למה רון לא השתמש ביתרון שהוא מצא וגנב את הפרס מהשבט של קלי?
אהה ולא היה לי תקציר לפרק הבא בקישור שראיתי
לצפיה ב-'ראיתי עכשיו את התקציר לפרק הבא'
ראיתי עכשיו את התקציר לפרק הבא
07/03/2019 | 12:43
50
אז הולכים לערבב לשלושה שבטים- זה מגדיל את הסיכויים של החוזרים לשרוד לא?
מעניין אם שוב יהיה רוב לשבט הצהוב בכל שלושת השבטים
בכל אופן, אם ג'ו/אוברי/אורורה הולכים למועצה, שווה להם לחבור לשבט הכחול לדעתי.
לצפיה ב-''
07/03/2019 | 13:00
2
51
ברגע שהם הבינו שכריס גילה לוורדוג התוכנית שלהם נכשלה, הוא עשה מה שביקשו ממנו לא לעשות = הוא לא איתם = אין להם את הקולות להדיח את קלי
מנקודת המבט של וורדוג כריס כבר לא מועיל כי קלי המגן שלו (תמיד ירצו להדיח אותה לפניו) וזו הפעם השניה שכריס מנסה להדיח אותה. לדעתי היה עדיף להם להדיח את קלי, אבל כנראה הברית שלו איתה הייתה הרבה יותר חזקה מהברית שלו עם כריס
לצפיה ב-'אבל זה משהו שאף פעם לא הבנתי...'
אבל זה משהו שאף פעם לא הבנתי...
07/03/2019 | 13:23
1
55
אני אנסה להסביר-
הרבה פעמים בהישרדות (ולא רק בהישרדות אגב, גם למשל בביג בראדר),
ברגע שמישהו חושד (אפילו טיפה!) שמתמודד אחר לא איתו, הוא מחליט להדיח אותו,
וכביכול "שוכח" מהמתמודדים האחרים שעד לפני רגע בכלל לא היו איתו
ואני ממש לא מבין את ההיגיון מאחורי זה
בסופו של דבר התוכנית של וורדוג עבדה בטווח הקצר- הרי הוא הצליח להדיח את כריס.
אבל כריס היה יותר קרוב אליו מריק, דיוויד וונדי.
ככה שלגבי הטווח הארוך אני לא יודע עד כמה ההחלטה הזאת חכמה, ובל נשכח שגם כריס נחשב לממש חזק
בזכותו הם גם ניצחו באתגר הפרס, ככה שהוא גם סוג של מגן.
גם אם בסופו של דבר וורדוג יגיע לגמר או אפילו יזכה, מנק' המבט שלי כרגע אני לא חושב שזו הייתה החלטה חכמה להדיח את כריס.

לגבי דיוויד וריק- גם אם כריס גילה את התוכנית עדיין הם יכלו להדיח את קלי, ואז לתכנן את המהלך הבא. הרי יש להם את וונדי איתם
מה שמבטיח להם שלושה קולות לפחות במועצה הבאה.
נכון שאנחנו יודעים שבפרק הבא יש ערבוב, אבל גם אם לא היה והם שוב היו הולכים למועצה
הם יכלו לשכנע את כריס להדיח איתם את מי שהם רצו, או אפילו למשוך את וורדוג אליהם.
אגב, מה שהכי מצחיק זה שגם וורדוג אמר לריק לא לספר לדיוויד, ושמספיק שהם יגידו ללורן ויש להם ארבעה קולות, והוא גם רץ ישר לספר לדיוויד...
קיצר חפרתי
אבל מה שניסיתי להגיד זה שהרבה פעמים קשה לי להבין החלטות כאלה, אבל היי אם זה יעבוד לוורדוג או לחילופין לדיוויד וריק אז שאפו להם.
לצפיה ב-' לי זה דיי ברור'
לי זה דיי ברור
08/03/2019 | 13:24
34
הם בסך הכל פחדו מלאפ-דוג ומוונטוורת'לס ולא רצו להפוך למטרות הבאות, אז הם הלכו עם ה"מאגניבים". 
לצפיה ב-''
07/03/2019 | 22:16
2
47
אם היה גונב את הפרס אז רון היה מבליט את עצמו כאיום גם מול השבט השני ולא רק מול השבט שלו , כלא אמין (כי בטח יצר קשרים ובריתות ולא יידע אותם על היתרון) וגם היה מכעיס את השבט השני בייחוד שהם סופסוף זכו במשהו .
כל זה רק בשביל כמה תרנגולות
לא בשביל לעשות מהלך במשחק עצמו..

אבל מה שכן הייתי מצפה זה שיעביר את היתרון לוונדי או ריק..
מישהו שנדמה חלש מהשבט השני
וליצור קשר שיכול לעזור לו לערבוב ולמיזוג..כמו עם ריאן וכריסי.
אבל אולי זה לא ניתן להעברה?
מוזר שהיתרון הלך לפח .

לדעתי ערבוב חדש + העובדה שמצאה אליל דווקא נותן לאוברי סיכויים מאוד טובים להמשך.

לא יודע לגבי ההחלטה של להדיח את כריס, אבל איפשהו נראה לי שאם היה ממשיך לכוון נגד וונדי, לא היה לוורדוג את הקולות של דיוויד וריק.
ולמה דיוויד וריק החליטו, אולי נשמע על זה יותר בהמשך אבל איפשהו יתכן שזה נכון יותר שהצביעו כשבט די מאוחד  מאשר שהיה פילוג של 4-2 אם קלי היתה עפה
ובטח גם דיוויד כן בסוף העדיף לשמור על שחקנית חוזרת כמוהו
מאשר ניובי שמוכיח את עצמו כשחקן חזק וחכם שבנוסף גם לא קשוב. לא ניתן לשליטה.
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
07/03/2019 | 22:49
1
40
וורדוג יכל אפילו להדיח את דיוויד וזה היה כבר יותר הגיוני.
או לחילופין ללכת על הדחה בטוחה של וונדי.
איך? כריס וונדי מצביעים נגד קלי, דיוויד וריק מצביעים לכריס, ואז הוא, לורן וקלי יכולים להחליט מי מודח כי הם שלושה קולות. ככה שהוא יכול להדיח את מי שבא לו...

לצפיה ב-'זה נכון מאוד '
זה נכון מאוד
08/03/2019 | 11:01
31
יחד עם זאת, זה יותר מהלך לעשות במיזוג. כי הצבעה כזאת היתה מפלגת את השבט עוד יותר.
אבל סביר שלא זה מה שהנחה אותו, אלא יותר תגובה רגשית ובקטע של אגו שלא שכנע את כריס.
אחת הסיבות שנטלי אנדרסון זוכה ושחקנית כל כך טובה, זה שהיא שמרה את הזמן הנכון להתנקם בכל מי שבגד בה ולא היתה פזיזה.
לצפיה ב-'זהירות חפירה בשני חלקים '
זהירות חפירה בשני חלקים
07/03/2019 | 14:15
1
53
פרק לא רע, אך עם כמה החלטות תמוהות.

נתחיל בכך שמראים שקית' השתכנע או שמא שוכנע בסופו של דבר להגיע לאי ההכחדה. שם הוא פוגש את רים שעל סף ייאוש וכבר תכננה לפרוש, אך בגלל שעכשיו היא מרגישה כמו אמא שצריכה לגונן על בנה התינוק היא מחליטה להישאר בשביל קית', לפחות עד שתתייאש שוב. ואז הם קמים בבוקר ומוצאים סל עם מפה שמכוון אותם לצידו השני של אי ההכחדה, שם עליהם לטפס גבוה ולמצוא מדרגות, ואחרי כל המאמץ ושריפת הקלוריות המרובה הם מוצאים כד עם אורז בכמות מזערית שתספיק לשניהם יחד אולי ליום. ומגלים שרשום להם בפתק שיצטרכו לעבוד קשה בשביל כל דבר על האי, ובעיקר בשביל אוכל, ושלעיתים יחכה להם פה כד עם אורז. קרי יש סיכוי שיהיו ימים שתעשו את כל המאמץ הזה לשווא רק בשביל לגלות שלא מחכה לכם שום כד באותו יום. אם תרצו, משהו כמו רולטה רוסית, רק עם מאמץ גופני ונפשי בתנאים קשים.

מכאן אנחנו עוברים לשבט הכחול מאנו שישר יוצאים למשימת הפרס שבה למרבה הפלא הם סוף סוף זוכים, הרבה בזכות כריס, שניצח כמעט לבדו את כל המשימה מול השבט הצהוב קאמה. הבחירה היא בין כריות נוחות לכלוב עם תרנגולות, וכמובן שמאנו בוחרים בתרנגולות, כדי להשביע את רעבונם ולחזק את עצמם לקראת המשימת חסינות והמשימות הבאות שמחכות להם.

אמממה, וונדי שבעת המשימה נפל לה הגלגל הכבד על הרגל נפצעת בקרסולה ונאלצת לדדות חזרה למחנה כשהיא נתמכת ע"י שני חברי שבטה, ואם לא די בזה, וונדי אוכלת הבשר מחליטה פתאום משום מקום שלא מתאים לה שחברי שבטה יאכלו את התרנגולות, והיא מתכננת לשחררם לחופשי בעזרתו של דוון, שלא ממש מתלהב מהרעיון, כי הוא חושש שזה עלול לחזור ולנשוך אותו בישבן אם ישחרר את התרנגולות עד שסוף סוף השבט שלו זכה במשימה ובפרס, מה שעלול להביא להדחתו. ורץ לספר לחבר'ה על תוכניתה של רים, מה שמכעיס מאוד את וורדוג, קלי ולמעשה את כולם, אך בעיקר את וורדוג שטוען ובצדק שמילא אם היא היתה צמחונית, אך היא אוכלת בשר וסתם מנסה להתחסד ולעשות בלאגן, שלא לדבר על זה שהיא גם פצועה ולכן הוא נחוש להדיחה.

מנגד בפורום הצהוב קאמה, ויקטוריה שכנראה עלה לה הקרדיט שנתנו לה בפרקים הקודמים לראש, אפילו לא בודקת מי לידה כשהיא מדברת עם רון שג'ו ואוברי צמד ושיש להיפטר מהם, ורק אז המצלמה קולטת את ג'ו שמתכופף לצוד חלזונות או מה שזה לא יהיה, ממש לידם, וכשהוא שומע את זה קם ושואל אותם למה הם התכוונו, (הם בכוונו שאתם על הכוונת שלהם והם רוצים להדיח אותכם, דה), ומיד השניים מנסים לצאת מזה ומתרצים כל מיני תירוצים, ואז ג'ו חוזר לאוברי ולאורורה שמסתבר שהיא היחיה בשבט הצהוב שמוכנה לעבוד עם השחקנים החוזרים ובעיקר עם ג'ו אלילה, ומספר להן מה ששמע, ואוברי שקולטת סוף סוף שמצבה בקאנטים, ממש נלחצת ומחליטה שאין ברירה אלא לצאת למסע חיפוש אליל חסינות, שזה דבר שהיא מעולם לא הצליחה לעשות בהישרדות, חוץ מלזכות. ומיד אחרי הוידוי למצלמה, או שלפחות כך זה נראה על פי העריכה המצחיקה והמגוכחת, היא טסה ליער ומתחילה במסע חיפושים שנמשך שעות ואולי אפילו ימים, לפי החלפת הבגדים בכל סצינת חיפוש, עד שבסופו של דבר, ואחרי שמראים קטעים סודיים שלא שודרו מחיפושיה בעונות קודמות שבהן היא השתתפה, היא 
מוצאת את אלי החסינות הנכסף ופורצת בדמעות של התרגשות ואושר עילאי. אך מה שמוזר בזה זה שלמרות שכולםהחליטו שהיא איום ושיש להיפטר ממנה בהזדמנות הראשונה אף אחד מחברי שבטה אפילו לא שומר עליה, שלא לדבר בכלל על עוקב אחריה לוודא שלא תמצא אליל חסינות. וכך אוברי חופשייה לחפש כאוות נפשה בכל האי ללא ום הפרעה או הרמות גבה של מי מחברי שבטה, עד שהיא כמובן מוצאת את האליל.

במשימת החסינות השבטית דווקא השבט הכחול מאנו מוביל מול השבט הצהוב קאמה שכבר נראה שאולי יש סיכוי שהפעם יילך למועצת השבט הראשונה של, אלא שאז מגיע שלב הפאזל הגדול והמסובך של הרכבת הגה בשלושה שלבים, וכאן דווקא מי שנחשב למאסטר בהרכבת פאזלים, שיש לו כמה סוגים של פאזלים גדולים ומורכבים בביתו שעליהם הוא מתאמן באופן יום-יומי ובטח לפני השתתפות בהישרדות, מפשל ותוקע את המשימה, מה שמתסכל את קלי ולורן שאמורות להרכיב ביחד איתו ובהדרכתו את הפאזל ומגלות שהורכב בצורה שגויה, ומקנה זמן יקר לשבט הצהוב ולאוברי שהיא אלופה בפאזלים וביחד עם רון וג'וליה מרכיבה את כל שלושת חלקי הפאזל לנצח ולשלוח שוב את השבט הכחול המתוסכל למועצת שבט נוספת, השלישית ברציפות.

אמממה, אם לא די בהפסד במשימת החסינות השבטית פעם שלישית ברציפות, השבט הכול מאנו נאלץ להתמודד עם עוד סוגיה לא פחות מטרידה, ששמה וונדי, כשהקרצייה הפצועה והמעצבנת מחליטה לגנוב להם את אבן האש בורחת איתה לחוף הים, בזמן שחברי השבט מחליטים לשחוט תרנגולת לצלות אותה על האש ולפחות להתנחם בהשבעת רעבונם, אך אז מגלים שאבן האש נעלמה כאילו בלעה אותה האדמה, ומיד החשד נופל על וונדי שנראתה בורחת מהמחנה לעבר החוף, מה שמרגיז מאוד את קלי, אך גם את וורדוג שמיד פונה לדוון ומבקש ממנו ללכת לבדוק איתה אם האבן אש אצלה, כי זה מעשה פסיכותי לגנוב להם את אבן האש בכוונה כדי שלא יאכלו לאכול.

דייויד האובססיבי שנחוש בדעתו כבר פרק שלישי ברציפות להדח את קלי שנחשבת בעיניו לאיום הכי גדול במשחק, מנצל את ההזדמנות כדי לחזור לתוכניתו להדיח את קלי, ועל הדרך מנסה להנמיך את הלהבות ולהוציא את וונדי חפה מפשע, למרות שם הוא יודע בודאות שהיא זו שגנבה את אבן האש, אך מתרשם מזה דווקא לטובה, בטענה ששקרנית משוגעת כמוה יכולה לעזור למשחק שלו. וכמובן רותם שוב את דוון למזימתו להדיח את קלי, ואז דוון פונה שוב לכריס שהוא לשון המאזניים מבחינתו, וכריס שכנראה הספיק לשכוח את שיחתו האחרונה ועם וורדוג וההסכה ששניהם הגיעו אליה לגבי קלי שאמורה להוות שריון עבורם, שוב מתלהב מהרעיון להדיח את קלי, אך הפעם דייויד בעצמו פונה אליו ומבקש ממנו שלא יגיד אף מילה על כך לא לוורדוג ולא לורן בת בריתה של קלי, שאחרת התוכנית לא תצא אל הפועל.

אך כריס שלא מעוניין לשרוף גשרים, ועוד בשלב כל כך מוקדם של המשחק, עם וורדוג, פונה לוורדוג שאומר לו שהתוכנית היא להדיח את וונדי הפצועה שמתכננת לשחרר להם את התרנגולות כדי שלא יוכלו לאכול אותן, ומציע לו שוב להדיח את קלי, ואז מראים את וורדוג בוידוי פרטי שלראשונה אומר הכי ברור שרק אפשר שהוא יותר סומך על קלי כבת בריתו מאשר על כריס, מה שאומר שכנראה קלי יצרה ברית חזקה בינה לבין וורדוג ולורן, והיחסים ביניהם הרבה יותר טובים וחזקים ממה שהראו לנו בעריכה של שי הפרקים הראשונים. ומכיוון שזאת כבר הפעם השנייה שכריס פונה אליו ומציע לו להדיח את בת בריתו החזקה ביותר, וורדוג מגיע למסקנה שאולי עדיף להדיח דווקא את כריס ושוונדי בעצם כבר לא מטרה להדחה, למרות שהיא פצועה וקרצייה מעצבנת, אך כנראה לא מסוכנת כמו כריס. מה שנראה לי כהחלטה קצת אימפולסיבית מצידו של וורדוג, שאני במקומו לפחות הייתי מנצל את זה לחפור קצת יותר עמוק ולגלות ממנו מי באמת יוזם ומתכנן הרעיון להדיח את קלי, וכך מגיע לדייויד וביחד איתו גם לדוון, ומבין בדיוק איפה השבט מתחלק, לפני שאני לוקח כזאת החלטה גורלית להדיח את השחקן הכי חזק פיזית בשבט, שכמעט לבדו במו ידיו ניצח את משימת הפרס היחידה שהשבט שלו זכה בה עד כה.

ראו המשך.... 

לצפיה ב-'המשך החפירה '
המשך החפירה
07/03/2019 | 14:19
41
ואז וורדוג מספר לקלי שעוד קודם לכן כבר חשה בוייב שלילי כלפיה במחנה וחששה שאולי היא המודחת הבאה בתור, על כך שכריס סימן אותה ומתכנן להדחה, וקלי שמבינה שכריס רוצה להדיחה, מתכננת להקדים תרופה למכה ולהכות ראשונה, ואז היא פונה לדייויד ודוון שמשחקים אותה מופתעים, אך בתוכם די כועסים על כריס שגילה לוורדוג על התוכנית להדיח את קלי, למרות שביקשו ממנו בפירוש של יגלה לו בשום פנים ואופן, ומהפחד שיתגלה בסופו של דבר שהם אלה שעומדים מאחורי התוכנית להדיח את קלי, מחליטים לשתף פעולה עם קלי, ורדוג ולורן ולהדיח את כריס, וכמובן לא לספר לוונדי שמוצאת את עצמה שוב, כבר בפעם השלשית ברציפות, בצד השני של ההצבעות, ביחד עם כריס, כשרק שניהם מצביעים לקלי במועצת השבט, בעוד שכל שאר חברי השבט מצביעים דווקא לכריס, שגם במועצת השבט שותק ולא אומר מילה לגבי יוזמי התוכנית להדיח את קלי, כשמאידך דווקא דייויד פולט שהתכנון להיפטר מאיום חברתי גדול, מה שגורם לקלי לתהות למה או יותר נכון למי התכוון המשורר, וכשג'ף שואל אותה מה דעתה על דבריו, היא עונה לו שהיא פשוט חסרת מילים, ואז כריס מודח ברוב קולות בבליינסייד הגדול הראשון של העונה.

כריס הזועם על הבגידה של חברי שבטו, ובעיקר של דוויד ודוון, אפילו לא חושב פעמיים כשהוא מגיע לצומת השבילים, מתבקש להחליט אם לפרוש סופית המשחק או לקבל הזדמנות שנייה, נוטל את הלפיד הבוער ואודרוב לסירה שתיקח גם אותו אל הלא נודע, ובתקווה בחזרה למשחק....

ובפרומו של הפרק הבא כבר מראים לנו שוונדי מצליחה ליישם את זממה ולשחרר  מכלובם לחופשי בלילה את כל התרנגולות שחברי שבטה זכו בהן במשימת הפרס, ושג'ף מפתיע את שני השבטים כשהוא מבקש מהם להוריד את הבאפים שלהם ומודיע להם שהם עומדים להתחלק לשלושה שבטים חדשים שמונים כל אחד 5 מתמודדים, מה שיכול לשנות את כל המשחק לטובה או לרעה לגבי חלק מהמתמודדים, אך את זה נגלה רק בשבוע הבא...
לצפיה ב-''
08/03/2019 | 13:14
2
53
החתיך עם הבולבול הגדול הודח?? העונה נהרסה 
אבל ייתכן ויחזור...

מאחל הפסדים רבים לוונטוורת'לס, הכלב שלה (מהיום אני קורא לו לאפ-דוג) והחברה השלישית.
יאללה, אריק/ג'ו/אוברי/רון/וונדי לניצחון.
לצפיה ב-''
08/03/2019 | 13:29
1
56
אם כבר תאשים את דייויד הפרנואיד האובססיבי וריק הסיידקיק המתלהב מהשטויות והאובססיה שלו, שבעיקר בגללם כריס הודח. שהדיחו אותו בשביל שלא תתגלה מזימתם האובססיבית הזדונית ומי באמת עומד מאחוריה. כולי תקווה שכריס עוד יחזור למשחק במיזוג ויסגור חשבון עם שני הבוגדים הללו שהקריבו אותו בכדי להציל את עורם.
לצפיה ב-''
08/03/2019 | 22:59
39
המעשה הנכון מצד דיוויד וריק היה להגיד לכריס שוורדוג גילה להם על התכנית ושהוא מכוון עליו ואז לגייס אותו ואת וונדי בברית יציבה נגד השלושה
נכון שהברית השנייה כבר יודעת ויש סיכון לשימוש באליל כך שיצטרכו לעשות את ההדחה קצת יותר חכמה בבחירה בין וורדוג לקלי (ואולי לעשות אדגארדו ובכלל להצביע ללורן)

אבל אז היו מרוויחים את כריס שמודה להם שהצילו את חייו במשחק כחייל נאמן להם בלבד, גם שומרים על הכוח של השבט, גם שמים את עצמם ברוב וגם נפטרים מאיום גדול

עכשיו גם וונדי, שאם כמה שהיא בלתי נסבלת עדיין קול יודעת שהם לא מחשיבים אותה
וגם אם וורדוג, קלי ולורן לא יודעים ולא יידעו על התכנית להדיח את קלי דיי ברור שהם יותר אחד עם השני מאשר איתם

דיוויד עשה את הסיכון הזה בעונה 33 עם ג'סיקה כדי להרוויח בת ברית, פה הוא דיי הלך על בטוח וזרם עם התכנית להדיח את ג'סיקה (כריס)
שזה דיי פחדני ביחס לאיך שמכירים אותו
לצפיה ב-''
09/03/2019 | 21:20
24
כריס למה??!?!?!? סמכתי עליך!!!!! ועוד דיוויד וריק אומרים לך במפורש לא לההגיד לוורדוג. ועוד מה שלא יותר מובן לי פה שדיוויד וכריס עדיין יכלו להצביע נגד קלי והיא הייתה מודחת, אני מבין שהם רוצים לשחק באמצע, אבל הייתה להם פה הזדמנות פז לקחת שליטה על המשחק. אכזבו. לקלי היה מזל שוורדוג סמך עליה יותר מכריס, ואולי אני ממעיט ביכולות החברתיות שלה? אני כבר לא יודע...שמח שאודרי מצאה פסלון חסינות, השנאה כלפיה וכלפי דיוויד פה די מוגזמת. שבט קאמה לא כל כך מעניינים, הערבוב שבטים מגיע במקום.
לצפיה ב-'הישרדות 14 - פיג'י'
הישרדות 14 - פיג'י
04/03/2019 | 12:09
11
41
כמה מילים על העונה: הפעם המתמודדים חולקו לשני שבטים (עניים ועשירים) כשמתמודדת אחת פרשה ממש לפני תחילת העונה. אמנם העונה נחשבת אצל רוב הצופים לעונה פחות אהובה, אבל היי, לפחות קיבלנו את אחד הבליינדסיידים הטובים!

מי זכה בעונה? ארל.

למי הכי הגיע לזכות? ארל בהחלט זוכה ראוי אם כי די אנמי.
כמובן שגם יאו מן יכל להיות זוכה ראוי, ומעניין איך המושבעים היו מצביעים אם גם הוא וגם ארל היו מגיעים לגמר (סיכוי קלוש ביותר).

את מי הכי אהבתי? מישל
כל כך התבאסתי על ההדחה שלה, והייתי שמח אם היו מביאים אותה לעונה נוספת.
אהבתי גם את בו. וחייב לציין שלא שנאתי את דרימז ואת קסנדרה כמו הרוב בפורום.
בכלל כשאני חושב על זה, היה אחלה קאסט (אמנם חלק שאהבתי הודחו מוקדם), אבל העונה הייתה בנויה טוב עם עלילה מעניינת וגם דמויות שכיף לשנוא
כנראה סתם משהו באווירה הכללית של העונה פחות זרם, והיא הרגישה לצופים קצת כמו עונות ישנות יותר (בטח אחרי עונות 12-13)...

לצפיה ב-'עונה מוזרה '
עונה מוזרה
04/03/2019 | 16:17
1
41
הטוויסט של ה-Haves. haves not היה גרוע, אין פלא שראוו הפסידו כל הזמן. גם ההדחה של מישל לא הייתה הכי הוגנת. אבל אחרי ההדחה של מישל העונה הייתה ממש טובה: הדחה מדהימה של אדגרדו, סטייסי מביאה להדחה של עצמה, העסקה שנפלה בין דרימז ליאו-מן. מה שכן, אין לי מושג מה חשבו לעצמם אלכס וליסי בנאומים שלהם. ארל זוכה ענק, בהתחשב העובדה שהוא לא ראה הישרדות לפני זה, הוא שיחק משחק ענק, ריטה הרסה לו את המשחק המושלם  
לצפיה ב-'כן אוף איתה'
כן אוף איתה
04/03/2019 | 17:55
31
והקטע שזו הייתה זריקת הצבעה לגמרי כי ידעה שארל הוא הבנאדם שאף אחד לא יצביע נגדו.

לצפיה ב-'אחת העונות הפחות אהובות עלי, מדורגת אצלי במקום ה 27'
אחת העונות הפחות אהובות עלי, מדורגת אצלי במקום ה 27
04/03/2019 | 17:16
30
למרות שאת ארל קול הזוכה שלה דווקא כן אהבתי הוא אחד השורדים היותר אהובים עלי, מדורג אצלי במקום השמיני. וגם את יאו-מן אהבתי, והכי שנאתי את דרימז על מה שעשה לו. זה היה מגעיל ברמות, ואין לזה שום צידוק. ובגלל זה מה זה שמחתי שהוא הפסיד בגמר.
לצפיה ב-'פיג'י'
פיג'י
04/03/2019 | 17:52
1
32
עונה חביבה דווקא, בעיקר האיחוד.
אהבתי את יאו-מן כמובן וגם ארל ומישל היו חמודים, את דרימז גם חיבבתי ולא מבין מה השנאה כלפיו (שיחק את המשחק 100 אחוז) אם היה בעונה מאוחרת לא היה זוכה ליחס כזה שלילי.
בעיני יאו-מן שיחק טוב אבל תכלס הוא אוברייטד - הוא יצא דביל עם הדיל שלו עם דרימז ובעיה שלו לגמרי - דרימז השפיל אותו ויצא מלך תכלס. היום אני ממש צוחק על המהלך הזה.
רוקי גם קרע אותי ואפילו ליסי ואני יודע שאני במיעוט פה אבל הם קורעים למרות שדוחים, גם בו היה קורע עם כל הפציעות שלו.
ארל שיחק טוב תכלס והגיע לו לזכות אבל אני חושב שאם יאו מן היה מקבל את החסינות הוא היה מנצח ככה שארל לא עשה הרבה כדי להדיח את יאו מן (כלומר להדיח אותו לפני)  והוא סה"כ משעמם אם כי חביב.

לצפיה ב-'לא מבין'
לא מבין
04/03/2019 | 20:37
24
איך יאהו מאן יצא דביל עם המהלך על דרימז
לתת לדרימז את המכונית בשביל לגרום לו בפומבי להבטיח מקום בגמר היה רעיון של יאהו מאן (דרימז רק זרם עם זה) כדרך להשתמש באתגר על מנת לתת לו ייתרון בהמשך
שזה כשלעצמו רעיון מאוד חכם
כן, זה לא יצא לפועל אבל זה לא הרע את מצבו של יאהו מאן במשחק או שיפר את מצבו של דרימז.
דרימז היה מנצח באתגר החסינות הזה, זה לא שיאהו מאן ויתר עליו בגלל הדיל והלך לאכול, ראו שהוא התאמץ מאוד ואם אני זוכר גם היה מקום שני, פשוט דרימז יצא עם היד על העליונה באתגר הספציפי הזה אז עם דיל או בלי דיל יאהו מאן היה הולך למושבעים במועצה ההיא
ויאהו מאן הפסיד מכונית אבל לא בשביל זה הוא הגיע והיה נראה שלא ממש אכפת לו ממנה כשזכה
אם כבר אפשר להגיד שיאהו מאן עשה טעות בכך שבאתגר כשהציע את הרעיון לדרימז הוא רמז שמבחינתו דרימז בפיינל 4 וזה סימן לבו וסטייסי איפה הם נמצאים בטוטם פול אבל אין לזה שום קשר למה שדרימז עשה או לא עשה מבחינת פעולה כלשהיא
לצפיה ב-'עונה מאוד מאוד מאוד אנדרייטד'
עונה מאוד מאוד מאוד אנדרייטד
04/03/2019 | 20:53
26
נכון, פרי מיזוג דיי קקי
טוויסט מטומטם, קאסט נשי מודח בזה אחר זה...הדחות בלי עניין...יאדה יאדה יאדה
אבל מה שטוב בפרי מיזוג זה שהודחו בו כל החבר'ה המיותרים והחלשים והצעקנים והמעיקים
ונשארנו עם מיזוג ממש טוב
מישל מתוקה ממש ואכן נדפקה מהטוויסט המוזר ההוא ומוזר שלא חזרה עד עכשיו כי אם פייר שמישהי תחזור זו היא
שנאתי את אלכס ואת הסוסונים שלו אבל למען האמת היה כיף לשנוא אותם
הדחת אדגארדו הבליינדסייד הכי טוב שהיה איי פעם בהישרדות, ואני לא מגזים
עד הדקה ה90 לא יודעים למי מצביעים, בהתחלה מקוונים על אלכס, אחריי זה על מוקי ובסוף מגיע הרעיון לכוון על אדגארדו ומי הוגה אותו, המאסטרמיינד של המשחק? לא, הפיון, הדרדס הכי נמוך בברית, סטייסי שמפתיעה חד פעמית, בליינדסייד על הסוסונים ומהצד גם בליינדסייד על דרימז
ואפשר להגיד מה שרוצים על דרימז, הוא צדקן מתחסד ומעצבן אבל לגמריי עבר את ג'וני פיירפליי ושקר הסבתא בבקלאש שהוא צבר
יאהו מאן אהבתי אותו מהתחלה ומעניין אם אנשים זוכרים שרעיון האליל המזוייף היה שלו, הוא התחיל עם כל זה פשוט לא מצאו את האליל המזוייף שלו
מועצה שבטית אחרונה קורעת מצחוק, אלכס בתור פרקליט בית משפט, בו בתור כומר וליסי סתם נהנית להתעצבן
זוכר אותה עד היום

בעידן הגרועות של היום צריך עונה כמו פיג'י
ואם היה בא פרה מיזוג קצת יותר תוסס היא הייתה בטופ של העונות שלי
לצפיה ב-'"מוזרה" זה באמת הדבר הכי נכון להגיד כאן '
"מוזרה" זה באמת הדבר הכי נכון להגיד כאן
04/03/2019 | 22:55
1
32
מצד אחד זו ה-עונה שמההתחלה פשוט בא לך להגיד שהיא גרועה. שוב ההפקה מאיימת לרצוח את העונה במו ידיה עם טוויסטים הזויים, ובהמשך עוד טוויסט מעצבן שנגמר באחת ההדחות הכי מעצבנות אי פעם. זה עדיין תיקו בין ההדחה הזו לבין ההדחות הקלאסית מכל הסיבות הלא נכונות של קלי גולדסמית', והשאלה היא האם העובדה שבנוכחית מעורב טוויסט עושה אותה יותר גרועה או לא.

אבל אחרי שכל הבלגאן נגמר, העונה פתאום הפכה להיות טובה. אני לא חושב שיש כאן מישהו שלא נהנה מההדחה של אדגארדו, ואחרי מהלך מופתי של בזבוז אליל, יאו-מן בהמשך גם הראה איך כן משתמשים באליל כמו שצריך, למרות שאולי הוא לא היה משתמש בו אם סטייסי הייתה סותמת את הפה. היא זו שהגתה את הרעיון של להדיח את אדגארדו, אבל בהדחה שלה היא יצאה מטומטמת לגמרי. מלבדה, חוץ מיאו-מן, ארל ומישל, מדובר גם באחד הקאסטים הכי גרועים אי פעם.
לצפיה ב-'מסכים איתך בהחלט, '
מסכים איתך בהחלט,
04/03/2019 | 23:41
28
חוץ מיאו-מן, ארל ומישל,זה היה אחד הקאסטים הכי גרוע. בעיקר דרימז ורוקי המעצבנים. אך גם כל השאר. והעונה הזאת גם התחילה גרוע.
לצפיה ב-'מסכים שענוה מוזרה'
מסכים שענוה מוזרה
06/03/2019 | 22:55
2
35
חלק בי רוצה לצפות בה שוב
היו בה כמה מהדמויות הכי דוחות אבר כמו ליסי, רוקי, מוקי ואלכס
ומצד שני את יאו מן שהיום קצת נשכח אבל בזמנו היה ממש אחד השורדים הכי אהובים שהתוכנית ידעה, ארל שהוא מנצח אנמי אבל מאד ראוי ומישל שהייתה גם כן מותק.
ההדחה של מישל לגמרי ביאסה.
לעומת זאת ההדחה של אדגרדו הייתה ללא ספק פורצת דרך ואחת המוצלחות שהיו בתוכנית. רעיון מאד יפה של סטייסי, שגם הבליינדסייד עליה היה מעולה.
המועצה האחרונה הייתה הזויה ומשעשעת למדי עם אחד מהג'וריז היותר ממורמרים אבר.

והקטע הכי טוב בעונה ללא ספק:
לצפיה ב-'והקטע השני הכי טוב בעונה'
והקטע השני הכי טוב בעונה
06/03/2019 | 22:56
23
לצפיה ב-'קטעים הורסים וגם לי פתאום היה חשק לצפות בעונה שוב'
קטעים הורסים וגם לי פתאום היה חשק לצפות בעונה שוב
06/03/2019 | 23:04
7
לצפיה ב-'רגע לפני שידור עונה 38 של הישרדות מי הזוכה של ג'ף '
רגע לפני שידור עונה 38 של הישרדות מי הזוכה של ג'ף
04/03/2019 | 19:10
57
יום לפני שידור עונה 38 של הישרדות: סף ההכחדה התבקש מנחה התוכנית ג'ף פרובסט להמר מי לדעתו יזכה, ונחשו במי הוא בחר...

Jeff Probst's Pick To Win 'Survivor: Edge Of Extinction' | Entertainment Weekly
לצפיה ב-'סצינה סודית של קלי שעלתה ליוטיוב '
סצינה סודית של קלי שעלתה ליוטיוב
04/03/2019 | 16:03
45
קלי מספרת למה החליטה להשתתף בעונה הנוכחית ומה המטרה שלה בעונה זו.
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות 38 - פרק 2 '
פינת הפופולאריות 38 - פרק 2
01/03/2019 | 12:56
35
42
ולהלן הדירוג שלאחר הפרק הראשון! שכלל בו כמה שינויים

17. וונדי - 2.5 5
17. רים - 2.5 2
16. ג'וליה - 3.4 9!
15. ג'ולי - 4.2 2
14. ג'ו - 5.5 2
13. כריס - 6 10!!!
12. ויקטוריה  6.2 - 7
10. אורורה - 6.4 8!
10. קית' - 6.4 2
8. אוברי - 6.5 3
8. גווין - 6.5 7!
7. רון - 7.1 2
6. אריק - 7.5 4
5. ריק - 7.7 13!!! 

והגענו לטופ 3 שבעצם מכיל 4 אנשים בגלל תיקו משולש על המקום השני!
דרך אגב - 3 מהאנשים הם מתמודדים חדשים בדירוג שהיו לא רחוקים מהטופ 3 גם בפעם הקודמת
לצפיה ב-' מקום 2 א' '
מקום 2 א'
01/03/2019 | 12:58
1
54
עם ממוצע 8
ועלייה ב5 מקומות!

שורד חוזר שנראה שמצליח לשוט יפה מתחת לראדר בפרקים האחרונים!
לצפיה ב-' מקום 2 ב' '
מקום 2 ב'
01/03/2019 | 13:00
41
עם ממוצע 8 גם כן,
עולה ב2 מקומות -הישר למקום השני

וורדוג
לצפיה ב-' מקום 2 ג' '
מקום 2 ג'
01/03/2019 | 13:02
41
עם ממוצע 8 גם כן,

המעריצה הגדולה שהפכה למוצאת האליל הראשונה העונה!
ועולה ב4 מקומות הישר למקום השני

לורן
ובמקום הראשון...
01/03/2019 | 13:05
3
52
עם ממוצע 8.4, אמנם ירידה בממוצע אבל נשארית בצמרת כבר בשבוע השני ברצף

קלי וולדמורט!
לצפיה ב-'וואו, באמת? '
וואו, באמת?
01/03/2019 | 13:09
2
42
אל תבינו אותי לא נכון, אני מאוד אוהב אותה והכל, אבל פרק הבכורה לא היה פרק טוב בשבילה.
לצפיה ב-'מסכים ולא מסכים'
מסכים ולא מסכים
01/03/2019 | 14:33
1
35
הייתי שם כאן את ריק מקום ראשון או וורדוג
קיבלה את זה  לגמרי בגלל שאוהבים אותה מעונות קודמות
אבל פרק הבכורה כן היה פרק מצוין שלה
לא למקום ראשון זה נכון
לצפיה ב-''
01/03/2019 | 16:05
26
אני לא חשבתי שזה היה פרק טוב בשבילה כי הרגשתי שהיא הייתה יותר מדי אגרסיבית במועצת השבט עם רים. אני גם מסכים שוורדוג היה צריך להיות במקום ראשון, ובדיעבד הייתי צריך לתת לו 10, עדיין קשה לי לקחת אותו ברצינות שהוא נותן לעצמו כינוי כזה, אבל הוא מוכיח את עצמו כשחקן חזק.
לצפיה ב-' הרשימה'
הרשימה
01/03/2019 | 13:07
26
35
אז בעקבות הטוויסט הנחמד - רים נשארת לה ברשימה הזו!
גם קית' - במידה וjesus יגיד לו שהוא צריך להצטרף לאי ההכחדה או וואטאבר - ישאר ברשימה גם אחרי הפרק הזה

אוברי
אורורה
אריק
ג'ו
ג'ולי
ג'וליה
גווין
דייויד
וונדי
וורדוג
ויקטוריה
כריס
לורן
קית'
קלי
רון
רים
ריק

דירוג נעים!
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
01/03/2019 | 13:31
42
אוברי 6 אוף, אני ממש בעדה אבל עלו על המשחק שלה ממש במהירות, וכרגע נראית להיות הראשונה שתודח משבט קמא.
אורורה 7 לא עשתה הרבה הפרק אבל נראית נחמדה.
אריק 5 נעלם בעריכה.
ג'ו 5 נעלם בעריכה.
ג'ולי 6 נראית נחמדה אבל חבל שלא ניסתה להוביל לחפש פסלון חסינות ואפילו להקים ברית עם ג'וליה וויקטוריה.
ג'וליה 6 נראית מישהי עם ראש על הכתפיים, אבל לא יכול לדרג אותה גובה מזה כרגע.
גווין 8 ממש מזכיר לי את ניק מעונה שעברה.
דייויד 10 אני אוהב את הברית שלו ושל ריק.
וונדי 6 כלומר כן, היא עשתה הרבה טעויות בפרק, אבל לפחות היא מנסה להציל את עצמה.
וורדוג 10 אין מה להגיד, יצא מלך הפרק 
ויקטוריה 8 קיבלה עריכה חיובית.
כריס 8 טוב לראות שקיבל זמן מסך ואני גם מבין למה הוא רצה לשמור על קית'.
לורן 10 שאפו על פסלון החסינות!!! אמנם כמו שסטילהוק כתב, אני מקווה שתמצא מקום מחבוא יותר טוב בשביל הפסלון שלא יישטף עם הים 
קית' 4 בחור נחמד בסך הכול, אבל הדחה מוצדקת, אין מה לעשות.
קלי 8 הייתה יותר זהירה הפרק אבל עדיין נמצאת בסכנה. 
רון 7 הוא ענק 
רים 5 לא הראו ממנה הרבה בפרק חוץ מהדקות הראשונות.
ריק 10 שוב, אוהב את הברית שלו עם דייויד.
לצפיה ב-''
01/03/2019 | 14:33
48
אוברי 1 מעפנה כרגיל
אורורה 6 
אריק 7
ג'ו 5
ג'ולי 8 חמודה
ג'וליה 6
גווין 5
דייויד 7 מזל שלא הלך על להדיח את קלי בסוף
וונדי 1 מיותרת
וורדוג 10 יש שמועות שאיים על כולם עם המצ'טה להדיח את קית'
ויקטוריה 8 חמודה
כריס 9 נסיך
לורן 10 קווין! 
קית' 6 חמודי
קלי 8 
רון 9 הרג 
רים 1 מיותרת
ריק 7
לצפיה ב-'Episode 2 '
Episode 2
01/03/2019 | 14:48
50
אוברי  4 משתדלת ולא נדע עד שנגיע למועצה
אורורה 1 אני רוצה לתת לה יותר אבל היא באמת לא רלוונטית כרגע
אריק 6 מוגזם לתת לו יותר כרגע
ג'ו 1 לא זכור לי ששחקן שהוא אולסטאר קיבל כזה קצת זמן מסך
ג'ולי 4 חמודה , עוד צריך להכיר
ג'וליה 4 גם התחיל להראות שהיא בעניינים
גווין 6 כמו אריק
דייויד 10 סתם הולכים לכתוש אותו כאן שהוא מעיז *לחשוב* על להדיח את המלכה , ביג דיל.. הוא משחק חברתי פשוט מושלם כרגע
וונדי 1 היא גם פרק שעבר תמכה להדיח את קלי, זה לא מעיד שהפכה לשחקנית אמיצה
וורדוג 10 פשוט מלך! מצטיין הפרק. חששתי לו בתחילת הפרק שדיוויד אמר שהוא לא אוהב לדבר אסטרטגיה. אבל הדרך הזאת משתלמת לו , הוא רואה את הערבוב באופק.
ויקטוריה - מתלבט.  היא עדיין לא הלכה למועצה. אבל נראית כמו רוצחת שקטה ועם משחק חברתי.
7 כרגע. סביר מאוד שתקבל עשר בהמשך.
כריס 10 זאת לא בושה להוריד את הרגל ממהלך שרצית לעשות אם זה לא הזמן המתאים, מעריך אותו על זה שלא שרף את עצמו כדי להציל את קית' ושהוא לא עקשן.
לורן8 נכון שמצאת אליל ואני גאה בך אבל הורדתי נקודות כי אני רוצה לראות את המשחק החברתי שלה יותר.
קית' 1 לא גרוע אבל לא יחסר.. וההתלבטות לאן ללכת..לא , מתוק שלי, לא צריך להתלבט ..איפה ההתלבטות? והיציאה העוקצנית.. ביי..
אגב תכננתי לתת 1 גם אם היה נשאר..שיחק לא טוב
קלי 7 כמו לורן לוקה קצת במשחק החברתי עדיין
רון 7 קורע!
רים 1 נו באמת
ריק 10 המלך השני של השבט
לצפיה ב-''
01/03/2019 | 15:59
35
אוברי - 6 אוהב אותה אבל היא לא משחקת טוב הפעם
אורורה - 5
אריק - 7
ג'ו - 5
ג'ולי - 3 
ג'וליה - 5
גווין - 7
דייויד - 9
וונדי - 5 דווקא לא יצאה כל-כך גרוע הפעם, אבל מכאן ועד לשחק טוב יש לה דרך ארוכה.
וורדוג - 10
ויקטוריה - 6
כריס - 6
לורן - 10
קית' - 3
קלי - 10
רון - 7
רים - 1
ריק - 7
לצפיה ב-''
01/03/2019 | 19:15
1
55
אוברי 5 לצערי נראה שמצבה לא טוב 
אורורה 5 חמודה אבל עוד לא ממש ראינו ממנה יותר
אריק 4 הפרק נעלם לגמרי
ג'ו 4 חמודי אבל לא תורם הרבה
ג'ולי 3 לא יודע מה להגיד לגביה
ג'וליה 1 הכי למלמית בעונה עד כה... למרות שהשבט הזה נראה כולו סבבה
גווין 5 הפרק גם לא הרגישו
דייויד 10 בעיני הורא משחק מעולה וממש הוריד מעצמו מטרה, קודם כל הוא לא החליט בסוף להדיח את קלי ודבר שניזה כן מראה שהוא חושב ויש לו סיי בשבט.... ולמרות שבתכלס שיחק לא פחות טוב מקלי הוא עדיין מצטייר כפחות מאיים ממנה.
וונדי 1 עדיין גרועה... 
וורדוג 10 לפחות לפי העריכה יצא בסוף זה שניצח מבין כולם בפרק
ויקטוריה 7 מקבלת אחלה עריכה, נחכה לראותה בהמשך
כריס 10 אהבתי אותו הפרק, הראה שיש לו ראש והוא חוש קדימה ונמצא די באמצע בשבט... 
לורן 8 חמודה אבל מאד אוברייטד פה, נחמד שמצאה את האליל ולא אמרה לאף אחד אבל בינתיים היא נראה לי בעיקר מתלהבת ורוצה להיות פארווטי/וולדמורט.... נראה מה הלאה. לא קיבלתי ממנה וייב כל כך יוצא דופן
קית' 1 גרוע, לא בנוי למשחק
קלי 8 כנל ללורן, לא מגיע לה להיות מקום ראשון. 
רון 8
רים 1 לא תרמה לפרק בכלום
ריק 10 כנל לדייויד משחק מעולה באמצע
לצפיה ב-'וואו סחטיין על הדירוג!'
וואו סחטיין על הדירוג!
01/03/2019 | 21:58
9
לצפיה ב-'i should've known not to trust valentino'
i should've known not to trust valentino
01/03/2019 | 21:18
14
59
אוברי 1 אוי ואבוי
אורורה 5
אריק 10
ג'ו 1
ג'ולי 10 מעפנה אבל מתוקה ממש
ג'וליה 10
גווין 10
דייויד 5 במבחן התוצאה הוא הפסיד הפרק
וונדי 5 מתחילה להתחבב עליי
וורדוג 10 המלך של הפרק
ויקטוריה 10 המלכה של הפרק
כריס 10 כפרההההה
לורן 10 עוד לא עף אבל לא נותנת סיבות לפחות מזה
קית' 1 לקח לי קצת זמן להזכר מי זה
קלי 5
רון 10
רים 1 סוויטהארט
ריק 10 מת עליו רשמית
לצפיה ב-'צבוע קצת מצידך '
צבוע קצת מצידך
01/03/2019 | 22:30
13
35
אם דיוויד כשל אז גם כריס
ובטח שריק הפרטנר הצמוד שלו

אני מסכים איתך שמגיע לכריס וריק 10 אבל ממש לא מגיע לדיוויד 5 לפי הטענה שלך

לצפיה ב-'ההפך נדי, ההפך'
ההפך נדי, ההפך
01/03/2019 | 22:42
12
29
דיוויד בהחלט כשל וגם חברו למהלך ריק
כריס לא כשל, הוא חשב ללכת לכיוון של להדיח את קלי, וורדוג שכנע אותו שעדיף שלא והוא השתכנע - לא יודע איך אתה מגדיר את זה כישלון...
דיוויד וריק פשוט נאלצו לקבל את זה ולא נראה שעשו משהו במיוחד כדי לנסות להשפיע (במילים אחרות, יצאו סנדרה. וזה אולי כנראה גם מחמאה)
הדבר היחידי שאפשר להגיד לזכותם של דיוויד וריק זה שלא התאבדו על זה וזרקו קולות לקלי
לצפיה ב-''
01/03/2019 | 23:07
11
28
נוח לראות את זה לפי מי שאוהבים
אני די בטוח שגם את ריק ודיוויד שכנעו .

שורה תחתונה אם שופטים את דיוויד על זה שקלי לא הודחה , אז גם ריק באותה סירה ועל זה אנו מסכימים
לצפיה ב-'נכון אבל'
נכון אבל
01/03/2019 | 23:21
8
34
את ריק אני אוהב
לצפיה ב-'משמע אתה סתם מחרטט'
משמע אתה סתם מחרטט
02/03/2019 | 00:10
7
31
תגיד פשוט שאתה לא מתחבר אליו
לא שהוא "נכשל"

וגם את אוברי אתה אוהב לא?
לצפיה ב-'כאילו'
כאילו
02/03/2019 | 00:13
5
31
תגיד מה שאתה רוצה
הכוונה שאנשים כאן תמיד ישפטו מישהו על x בחומרה
אבל אם הפייבוריט שלהם עשה את  אותו x  זה לא נחשב

שלא לדבר בכלל בהשוואה לשחקנים בעונות קודמות
שלמשל שכשהם היו במיעוט זה היה נפלא לצפות בהם מתגברים על זה
אבל העונה מישהו נכנס למיעוט לפרק אחד וזה כבר מעיד עליו כמה הוא שחקן נוראי

לצפיה ב-''
02/03/2019 | 15:01
4
24
מי שנמצא במיעוט בגלל שהביא את זה על עצמו הוא לא שחקן טוב, תקרא לזה איך שאתה רוצה. אך מי שנמצא במיעוט בלית ברירה או מכורח הנסיבות, כמו למשל ערבוב שבטים או נפילה על שבט לא מתאים, ומצליח לחלץ את עצמו מהתחתית או להגיע רחוק כאנדרדוג בהחלט שחקן טוב. זה הכל תלוי באיך ולמה הגעת לתחתית ולא אם אתה למעלה או בתחתית.
לצפיה ב-'אם ככה '
אם ככה
02/03/2019 | 18:25
3
25
כנראה שקלי הייתה כזאת מכיוון שרוב העונות היא הגיעה למיעוט

בעונה הראשונה שלה נכון שזה היה לאחר ערבוב אבל היא הגיעה לשבט עם מיסי שהצביעה איהת בהדחה הראשונה ועדיין הסתכסכה איתה.
בעונה השניה שלה היא הייתה במיעוט עם ספנסר ושירין (למרות שערקה לאחר מכן מחוסר ברירה).
לאחר מכן היא נקלעה למיעוט במיזוג ובחיים לא הייתה ברוב....
לצפיה ב-'לגמרי, והדוגמא הכי טובה '
לגמרי, והדוגמא הכי טובה
02/03/2019 | 18:59
1
23
זה ספנסר , שבשני העונות שלו בעיקר הראשונה מצאה את עצמו כל הזמן במיעוט ושהמהלכים שלו לא הצליחו, ועדיין הוא אחד השחקנים האהובים שגם הגיע רחוק פעמיים
לצפיה ב-'בולשיט '
בולשיט
03/03/2019 | 03:31
20
ספנסר הרובוט חסר הרגש שנלקח לגמר כעז ע"י ג'רמי וקיבל 0 קולות מ 10 מושבעים? לספנסר הזה אתה מתכוון? לעומת זאת, אם קלי היתה מגיעה לגמר היא גם היתה זוכה בו. רוב המושבעים בקמבודיה הודו בכך, כולל אגב סאבאג' שממש לא אהב את האיום של ספנסר על ג'רמי בפיינל 4. 
לצפיה ב-'נהפוכו '
נהפוכו
03/03/2019 | 03:24
23
אם כבר דווקא קלי הדוגמא הטובה ביותר לשחקנית מצויינת שגם כאנדרדוגית מכורח הנסיבות שלא היו תלויות בה ולא באשמתה הצליחה להגיע רחוק וכמעט אפילו לנצח את העונה כולה. ובעונה הראשונה שלה זאת לא היתה אשמתה שאבא שלה הסתכסך עם ביילור ועם אמה הקרציה שקיבלה את עונשה כשנפצעה לפני הגמר ונטלי הדיחה את בתה השחצנית ולקחה רק אותה כעז לגמר. נטי אף ספרה בראיון מאוחר יותר שזאת היתה נקמתה על הדחתה של אחותה וקלי שהיתה בת בריתה ביחד עם ג'רמי.
לצפיה ב-'כן'
כן
02/03/2019 | 11:50
7
לצפיה ב-'אז אם זה שכנע אותם הם טיפשים '
אז אם זה שכנע אותם הם טיפשים
01/03/2019 | 23:57
1
32
כי אם וורדוג וכריס בונים על קלי בתור השילד שלהם
ברגע שוונדי מודחת איפה זה משאיר את דיוויד וריק....?.... בתחתית!
לצפיה ב-'בדיוק '
בדיוק
02/03/2019 | 13:00
6
לצפיה ב-'מדרג להנאתי'
מדרג להנאתי
01/03/2019 | 22:38
1
44
אוברי - 2 באמת שלא הייתה צריכה לחזור
אורורה - 5 עד שלא תהיה מועצה לא נדע
אריק - 7
ג'ו - 8
ג'ולי - 8 ממש ממש חמודה
ג'וליה - 7
גווין - 7
דייויד - 1 פשוט מקק מעצבן
וונדי - 2 מקקית
וורדוג - 10 הקינג של העונה לבנתיים
ויקטוריה - 5
כריס - 8 טוב מאוד שבחר בוורדוג ולא בלוזרים של השבט
לורן - 9 מותק
קית' - 5 רק כי הוא חמודי, ואני חושב שהיה נכון יותר להפטר מוונדי קודם (אומנם הוא לא יודע לשחות אבל אם תהיה משימה עם כוח פיזי, הוא יתרום יותר ממנה)
קלי - 10 המלכה משחקת הכי נכון שיש, ואני בטוח שיש בינה לבין וורדוג דברים שלא מראים לנו עדיין
רון - 10 רק כי הרג אותי מצחוק
רים - 1 תפרשיייי
ריק - 1 על מה הוא מקבל פה עשיריות? מה הוא עשה חוץ מלכרות ברית עם דיוויד? שאין בזה שום דבר לא רגיל(רים כרתה ברית עם וונדי וואו) איך ההדחה של קית' בסופו של דבר מועילה לו ולתוכניות העתידיות שלו במשחק? לא נראה שעשה משהו מיוחד כדי לקדם את ההדחה של קלי ודי היה צף ותלוי בכריס (שוורדוג היה החכם להשפיע עליו ולקחת אותו לצד שלו) אפילו לא דאג לעדכן את וונדי שמדיחים את קית' ולא את קלי.  
לצפיה ב-'תיקון'
תיקון
02/03/2019 | 01:12
30
וונדי 1
לא יודע למה רשמתי 2
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
02/03/2019 | 14:30
32
הדירוג שלי למתמודדים העונה על פי הפרק השני:

אוברי - 1 משחקת גרוע, כולם כבר עלו על ה'אסטרטגיה' שלה, וחלק כבר סימנו אותה להדחה. לא תורמת כלום לשבט, ולכן לא אתפלא אם תהיה בין המודחים הראשונים מהשבט הצהוב. ולכן מאבדת 4 נקודות הפרק.
אורורה - 7 לצערי לא מקבלת כמעט זמן מסך, אך משהו בה מצביע על משהו מעבר למה שמראים לנו, כמו שהרגשתי לגבי קלי בסאן חואן דל סור. ולכן מאבדת רק נקודה אחת הפרק.
אריק - 5 לא הראו אותו כמעט בפרק הזה, ומשהו בעריכה שלו אומר לי שהוא לא יגיע רחוק, אך אולי זה מנפלאות העריכה ולא דווקא המציאות שעל האי. ולכן מאבד רק 3 נקודות הפרק.
ג'ו - 7 גם אותו כמעט ולא הראו בפרק הזה. חוץ מבמשימת החסינות השבטית כמובן שבה הוא כמעט לבדו שוב הביא את הניצחון לשבטו, למרות שאת הטבעת האחרונה הוא השאיר לאריק בכדי שלא להתבלט יותר מדי, מה שכמובן לא יעזור לו הרבה, ובקומביה של השבט הצהוב שנראה שנמצאים כרגע באופוריה בעקבות ניצחונותיהם במשימות החסינות. אך כל זה ישתנה ברגע הראשון שהם יפסידו לשבט הכחול ויילכו למועצת השבט הראשונה שלהם. ולכן מאבד רק נקודה אחת הפרק.
ג'ולי - 5 די אמביוולנטי לגביה, היא אמנם נחמדה, אך נראה שהיא מהסוג שרק מדבר ולא קם ועושה. וחוסר הניסיון שלה בהישרדות בתנאי טבע בהחלט עוד יהיה בעוכריה. למרות זאת הוספתי לה 3 נקודות הפרק.
ג'וליה - 2 מי זאת? האם יש לנו מקרה נוסף של פרפל כמו שהיה עם צ'לסי שכמעט ולא קיבלה בכלל זמן מסך כל העונה עד ממש לפרקים האחרונים לפני שהודחה? ולכן מאבדת עוד נקודה אחת הפרק.
גאווין - 2 הבחור לא בא לי טוב, משהו בו לא נותן לי להתחבר אליו. קשה לי להסביר עדיין מה בדיוק, אך אני לא רואה אותו מגיע רחוק. ולכן מאבד עוד 3 נקודות הפרק.
דייויד - 3 הניסיון הפאטתי שלו להדיח את קלי בשלב כל כך מוקדם במשחק מוכיח שהוא לא שחקן טוב, ולא מבין איפה הוא נמצא. אתה שחקן חוזר וקפטן בדיוק כמוה וצעד כזה רק יסמן אותך כמטרה, אז איפה פה ההיגיון? אבל עכשיו אחרי הצעד הטיפשי הזה שלא צלח בידיו כי לא היה לו את המספרים הדרושים, מה שבטוח הוא נמצא בתחתית של השבט שלו ביחד עם וונדי וריק. מקום לא טוב להימצא בו. ולכן מאבד 4 נקודות הפרק.
וונדי - 1 אחת השחקניות אולי הגרועות ביותר בתולדות בהישרדות, משחקת גרוע כבר שני פרקים ברציפות, ונראה שיש לה יותר מזל משכל, כי אם קית' לא היה כזה לוזר חלשלוש במשימות ומפסיד כמעט במו ידיו את משימת החסינות השבטית לשבטו, רוב הסיכויים שהיא היתה כבר מודחת ומצטרפת לרים על אי ההכחדה. ולכן צועדת במקום עם נקודה אחת בלבד גם הפרק.
וורדוג - 10 מלך, הוא לחלוטין מסתמן כהפתעה הגדולה של העונה, וכאחד השחקנים הטובים האסטרטגים והשקולים העונה. מי היה מאמין שדווקא הוא מבין כולם יתגלה ככזה. ולכן זוכה לשתי נקודות נוספות הפרק.
ויקטוריה - 8 מתוקה אמיתית, נראה שמקבלת עריכה טובה, אוהב את הראש שלה, חושבת נכון, רק חבל שלא קמה ועושה משהו בנדון, כמו ללמשל לקום ולצאת לחפש בעצמה את אליל החסינות ביחד עם הבנים. ולכן נשארת עם 8 נקודות גם הפרק.
כריס - 7 קצת פזיז מדי ולא מסתכל על התמונה המלאה, שמח שהתעשת מהר והבין איפה הוא נמצא לפני שעמד לעשות את הטעות הגורלית. והרבה בזכות וורדוג. ולכן מאבד רק נקודה אחת הפרק.
לורן - 10 הסופר-מעריצה של קלי שהופכת בהדרגה למושא הערצתה, אמנם יש לה עוד הרבה מה ללמוד מקלי, ובעיקר איך זה להיות אנדרדוג ועדיין להגיע רחוק, אך היא בהחלט מסתמנת כשחקנית מעולה, גם בכך שהצליחה למצוא לבדה את אליל החסינות, וגם בכך שהשכילה שלא לספר לגביו אפילו לקלי. כי כבר ראינו מה קורה למי שלא יודע לשמור דברים כאלה בסוד. ולכן נכון לפרק הזה היא בהחלט מדורגת במקום השני אצלי. ומקבלת נקודה נוספת הפרק.
קית' - 1 עזבו את זה שהוא בן 19 שעדיין לא יודע לשחות, אפילו שניסו ללמד אותו, או מתעקש לקלוע טבעות ולא מסוגל ולמרות זאת ממשיך לנסות, ובכך מכשיל במשימת החסינות השבטית את כל השבט שלו, שגם ככה התעכבו במיים רק בגללו. אך מה שהוא עשה אחרי שהודח ועצם זה שהפרק יסתיים בכך שהוא עדיין מתלבט אם לחזור למשחק או לפרוש ממנו סופית, ועוד מבקש מישו  שיעזור לו לבחור, מראה שהוא פשוט לוזר ושחקן גרוע. קחו למשל את מייקל מאי הרוחות שלהזכירכם גם הוא היה רק בן 19. אבל איזה הבדל של שמיים וארץ בין השניים הללו. ולכן אחרי שהפתיע לטובה בפרק הקודם, מאבד 4 נקודות הפרק ויורד לתחתית, ובצדק.
קלי - 10 המלכה נשארת מלכה. למרות שני תכנונים רצופים להדיחה היא עדיין חזק במשחק, בגלל שרוב חברי השבט שלה מבינים שהיא נכס שיכול לקדם אותם במשחק ולא להחלישם. שיחקה נכון גם כשאירגנה מסע חיפוש אלילים, כדי למנוע מוונדי להשיג אליל חסינות ולאפשר לעצמה למצוא אותו בעצמה מבלי לעורר חשד, וגם התחברה לאנשים הנכונים בשבטה. חוץ מזה, קלי יודעת שהיא יכולה לשמש כמגן עבור התותחים הכבדים של שבטה ויודעת לנצל זאת היטב לטובתה, כפי שראינו במועצת השבט שבה רק וונדי רשמה את שמה בסופו של דבר, בניגוד לדייויד שכנראה אינו מבין איפה בדיוק הוא נמצא וכבר מצא את עצמו בתחתית. בעוד שוורדוג וקלי מובילים את ברית הרוב של השבט. וזאת כשהם עדיין אפילו לא יודעים אודות אי ההכחדה וההזדמנות השנייה ואף השלישית לחזור למשחק, וכשיידעו במיזוג זה רק יילך ויתחזק.
רון - 7 למרות שמצא את הסופר-תפריט בפרק הקודם כמעט ולא קיבל זמן מסך הפרק, להוציא בקומביה של השבט שלו. וגם לא נראה לי שהוא יצטרך לעשות בו בכלל איזשהו שימוש, אם גם בפרק הבא השבט שלו שוב מנצח במשימת החסינות השבטית. ולכן הוא ממשיך לצעוד במקום עם אותו דירוג כמו בפרק הראשון.
רים - 1 שחקנית גרועה שנראה שכבר אחרי יום נמצאת על סף ייאוש ואם קית' יבחר לפרוש והיא תישאר על אי ההכחדה עוד 3 ימים רצופים לבדה (חוץ מאנשי ההפקה והצלמים שאיתה), וגם אם הוא יבחר לקחת הזדמנות שנייה ויצטרף אליה על האי, מה שלא יועיל בהרבה להישרדותם על אי ההכחדה. בתקווה שתפרוש מהמשחק בפרק הבא, ולדעתי לפי הייאוש על פניה ומעט זמן המסך שהיא קיבלה הפרק הולך ומסתמן שהיא אכן תפרוש בקרוב. ולכן גם הפרק צועדת במקום עם נקודה אחת בלבד בתחתית.
ריק - 4 ההתלהבות שלו מהשטויות של דייויד עוד תעלה לו ביוקר, וכבר הציבה אותו בתחתית שבטו, אחרי התכנון להדיח את קלי ביחד עם וונדי ודייויד שלא צלח בידם, אך סימן את שלושתם במיעוט של השבט מול ברית הרוב, ולמרות שהוא נראה לי סוג של טראבל מייקר, הוא לא נראה לי מישהו שיכול להיות אנדרדוג טוב שיכול להגיע רחוק כאנדרדוג. ומה שהכי מצחיק שהוא חושב שדייויד יכול לשמש כמגן עבורו, מעניין באיזה יקום מקביל בדיוק? ולכן מאבד שתי נקודות הפרק.

לצפיה ב-'מדרג-'
מדרג-
02/03/2019 | 22:22
29
אוברי- 7 באסה שלא הולך לה
אורורה- 6
אריק- 7
ג'ו- 1
ג'ולי- 6
ג'וליה- 1
גווין- 6
דייויד- 5 רוצה לעודד אותו אבל הוא פחות לייקבל הפעם
וונדי- 8 גם הפתיעה אותי לטובה שניסתה להילחם
וורדוג- 7 מניח שפעל טוב בפרק אבל צריך להיזהר
ויקטוריה- 5
כריס- 8 הפתיע אותי לטובה
לורן- 6 שאפו על האליל אבל עדיין לא עף עליה
קית'- 1
קלי- 7
רון- 6
רים- 3
ריק- 7 בהחלט לייקבל
לצפיה ב-''
03/03/2019 | 07:44
31
אוברי 8
אורורה 7
אריק 6
ג'ו 5
ג'ולי 8
ג'וליה 7
גווין 7
דייויד 4
וונדי 6
וורדוג 6
ויקטוריה 8
כריס 7
לורן 9
קית' 1
קלי 10
רון 4
רים 2
ריק 5
לצפיה ב-' הישרדות 38 : הבחירה הגורלית - פרק 3 '
הישרדות 38 : הבחירה הגורלית - פרק 3
01/03/2019 | 15:32
12
61
אז בפרק האחרון הודח קית', ואף אחד לא בחר בו לכן מצב הנקודות לא משתנה (מלבד 3 משתתפים שמצטרפים למשחק)

כרגיל ניתן להצביע עד הלילה שבין רביעי לחמישי בשעה 3:00,
ניתן לבחור עדיין רק פעם אחת כל מתמודד (לדוגמא : אם קלי נבחרה ע"י ברייר, כל שאר המשתתפים לא יכולים לבחור בה באותו סיבוב).

בחירה נעימה
לצפיה ב-'ספוילר'
ספוילר
01/03/2019 | 15:53
44
אריק
לצפיה ב-''
01/03/2019 | 16:06
38
כריס
לצפיה ב-''
01/03/2019 | 17:27
35
ויקטוריה
לצפיה ב-'בוחר ב'
בוחר ב
01/03/2019 | 19:16
34
רון
לצפיה ב-''
01/03/2019 | 20:15
35
לורן!
לצפיה ב-''
02/03/2019 | 05:16
35
וורדוג
לצפיה ב-''
02/03/2019 | 12:44
32
אורורה
לצפיה ב-''
02/03/2019 | 17:43
21
קלי
לצפיה ב-''
02/03/2019 | 18:23
23
ג'ולי

לצפיה ב-''
02/03/2019 | 19:33
30
ריק
לצפיה ב-''
03/03/2019 | 07:41
18
גאווין
לצפיה ב-''
06/03/2019 | 12:57
12
אוברי
לצפיה ב-'הישרדות 38: פסגת ההכחדה - פרק 2 '
הישרדות 38: פסגת ההכחדה - פרק 2
28/02/2019 | 06:27
17
27
לצפיה ב-''
28/02/2019 | 07:10
57
וואו, וורדוג ממש מפתיע אותי לטובה. הצליח להוביל את ההדחה של קית' ורצה לשמור על וונת'וורת' כי היא איום יותר גדול ממנו. כל הכבוד, הוא כאילו גרסה רגועה יותר של טוני. הפרק הזה היה הרבה יותר טוב בשביל קלי ולורן מאשר הפרק הקודם, במיוחד בשביל לורן. שמחתי שהיא לא שיתפה את קלי שמצאה את הפסלון חסינות וחושבת על המשחק שלה. קלי מבינה שהיא נמצא בסיכון והיא עושה נכון שלא משחקת אגרסיבי מידי כרגע. אני גם מאוד אוהב את הברית של גווין ודיוויד, אני חושב שהם יכניסו הרבה צבע למשחק, וגם היה נחמד לשמוע מכריס סוף סוף.

אני ממש בעד אוברי, אבל אנשים הצליחו לעלות על המשחק שלה במהירות, ואני חושש. ויקטוריה נראית שחקנית חכמה, וממש רציתי שג'ולי תדחוף אותה ואת ג'וליה לחפש אחר הפסלון חסינות, שום דבר לא עצר אתכן!!!
ריק 

פרק הרבה יותר טוב מהפרק הראשון לפי דעתי, מאוד נהנתי.
לצפיה ב-'איך אתם בכלל מסוגלים לצפות בפרק? '
איך אתם בכלל מסוגלים לצפות בפרק?
28/02/2019 | 07:40
1
63
בכל הגרסאות שנתקלתי בהן יש הבדל נוראי בין הקול והתמונה. אולי זה אפילו מכוון.
לצפיה ב-'זה היה רק בהתחלה ככה ואחרי כמה דקות הסינכרוניזציה הסתדרה'
זה היה רק בהתחלה ככה ואחרי כמה דקות הסינכרוניזציה הסתדרה
02/03/2019 | 12:40
11
לצפיה ב-''
28/02/2019 | 08:35
2
63
אוקיי, אני כבר לא בטוח ש"סף ההכחדה" זה התרגום הנכון, אם זה השם של האי. אבל מה עוד זה יכול להיות? מה Edge בזה? זה פאקינג אי! תקראו לזה "אי ההכחדה"! אגב, הפקה יקרה, בפעם האלף, אפשר בבקשה לחזור לפסקול השבטי הישן במקום כל הדרמה המיותרת הזו?!?

אצל מי שעדיין במשחק, וונדי מנסה להרים מהלך??? ועוד נגד וולדמורט. טוב שהיא לא הודחה, כי אני לא מסוגל לתאר את רים יוזמת מהלך כזה. אבל מצד שני היא יוצאת נגד הכוח המאוחד של וולדמורט, לורן ודן. ולא, אני עדיין לא מוכן לקרוא לו בכינוי שלו. זה אומר שהיא צריכה לאחד את כל שאר השבט נגדם. זה לא בלתי אפשרי, אבל מאוד קשה. אצל קאמה, האם רון מכיר את הנשק, קאמה? סוג של חרמש מהמזרח הרחוק? אני מאוד מקווה שאוברי לא תודח מוקדם, אבל מישהו כנראה יזכה בתואר האיום הגדול שזכו בו ססטרנינו, יאו-מן, ראסל וגם סירי - לפני שחזרה עוד פעם ושוב הגיעה לפרק הגמר. בכל מקרה, שלום לויקטוריה ואני מקווה שגם היא תצליח!

ואז מתחיל ציד האלילים. את האמת? פחות איכפת לי כשכולם מחפשים באותו זמן, זה יותר מרגיז כשהאסטרטגיה היחידה של מישהו היא לחפש כשכולם ישנים, במקום לנסות לדבר עם אנשים ולכרות בריתות. האם וונדי איכשהו הצליחה להבטיח את מקומה בערבוב? דרכה של ג'ולי במשחק, לעומת זאת, נראית מאוד קצרה. ולא, נשמה, זה לא עניין של מגדר. זה עניין של ערכים לעומת תככים. עובדה, תסתכלי על שתי הפייבוריטיות שלי. ולא רק שלורן מוצאת את האליל, היא לא מספרת לוולדמורט! אבל אני רוצה לחכות לפחות עד המיזוג כדי באמת להתחיל להתלהב.

אתגר חסינות ופרס - מי לכל הרוחות יבחר בתבלינים?!? ושוב, קית' מתקשה בשחייה. נו באמת! השחורים באמריקה עזבו את אפריקה לפני מאות שנים, אין באמת סיבה טובה שהם לא ידעו לשחות! ויכול להיות, בלי קשר לגזעו, שהוא פשוט לא אדם ספורטיבי, כי הוא מפקשש גם בהמשך. זה טוב עבור דן, שעכשיו יש לו מטרה יותר קלה להצביע להדחה. למה הוא רוצה לשמור את וונדי במשחק, אין לי מושג. היא נאמנה, אבל לא לו. אני לא מאמין לשנייה שוולדמורט תודח, מקסימום לורן, אבל השם שלה אפילו לא הועלה.

ביי ביי קית', כצפוי. ונחשו מה? וונדי שוב לא הצביעה עם הרוב, וגם לא עם המודח! אבל מי שבאמת נשאר בחוץ ולא הצביע עם שום תוכנית הפעם הוא קית', שאני חושב שהוא זה שהצביע וונדי. למה לא וולדמורט?!? אני אדחה את הדירוג המלא בעוד שבוע, למרות שיש לי מידע על כמעט כולם מקאמה.

1. וולדמורט
2. לורן
3. דן
4. דיוויד
5. ריק
6. כריס
7. וונדי
8. קית'
9. רים

לצפיה ב-''
02/03/2019 | 05:34
1
37
מה הבעיה לקרוא לו וורדוג?
זה הכינוי שחברים שלו נתנו לו בצבא וזה השם שהוא הולך איתו אז מה הבעיה?
זה כמו רוקי מעונה 14 שכן קראת לו בשם הזה למרות שזה גם כינוי
לצפיה ב-''
03/03/2019 | 07:49
26
כל הכינויים האלה מטופשים ותמיד היו מטופשים. לקרוא להם בשמות משפחה זה עוד בסדר, למרות שבדרך כלל זה גם לא נחוץ, אבל כינויים כמו וורדוג, קואץ', רוקי, שוגר וכו'... זה מגוחך לדעתי.
לצפיה ב-''
28/02/2019 | 12:36
4
74
אוי ג'ולי עם הדיבורים על הפסלונים ועל זה שנשים לא מוצאות אותם הזכירה לי את אנג'לינה () ועכשיו אני מתגעגעת. מתי עונה 40?! היא חייבת להיות שם
נשארו בכלל דגים בפיג'י? הקאסט של DvG רצו לתת את סט הדייג שלהם לג'ף (בעסקת האורז) כי הם לא תפסו אפילו דג אחד, זה היה חסר תועלת. אם הקאסט של EoE היו יודעים את זה כנראה היו בוחרים בתבלינים כפרס

כל וידוי של קלי הפרק היה "אני לא שמחה" "אני עצבנית" "אני אתעצבן" היא ממש לחוצה, ובצדק, אבל damn girl. לורן מסתמנת לטובה, גם וורדוג. ריק כנראה הפייבורט שלי כרגע

ערכתי להוסיף: המתמודדים עדיין לא שמו לב שג'ף לא אומר Once the votes are read the decision is final? אולי אם השבט השני ילכו למועצה מישהו יקלוט את זה
לצפיה ב-''
28/02/2019 | 15:35
3
59
נראה לי שערכו את זה אבל הוא בדוק אמר את זה

לצפיה ב-'בטוח? '
בטוח?
28/02/2019 | 16:50
1
50
כי וואלה, אני לא שמתי לב לזה אבל עכשיו שצפיתי בשתי ההדחות האחרונות, ג'ף פשוט אומר: Okay, I'll read the votes

לצפיה ב-''
28/02/2019 | 17:13
48
אני חושב שחתכו את זה מהעריכה, אם לא היה אומר את זה כל אחד היה חושד שיש טוויסט של חזרה.

לצפיה ב-'למה שיערכו את זה החוצה? '
למה שיערכו את זה החוצה?
02/03/2019 | 12:59
39
או לחילופין - למה שג'ף לא יגיד את זה? אין לזה שום קשר לטוויסט שמגיע אחר כך. 
לצפיה ב-''
28/02/2019 | 16:26
1
59
פרק מעולה! אני ממש אוהב את לורן , וורדוג שיחק אותה (אותי זה לא מפתיע, הטייפ קאסט של הבריון תמיד הולך) מחבב ממש את כריס גם ולדעתי מזל שוורדוג שכנע אותו ללכת עם קלי כי זה המהלך החכם - הם חייבים לנצח משימות וקלי באמת תהיה שילד שלהם במצב של ערבוב שכנראה יהיו בו במיעוט.
דיוויד יצא דביל שכיוון נגד וונטוורת' וזו טעות גדולה אבל נראה לי שהעריכה ניסתה לגרום לנו לחשוב יותר מדי שהיא בסכנה כשהיא תכלס לא, היחידה שנשארה קלולס והצביעה נגדה היא וונדי שזה לא מפתיע (גם לא הראו בפרק שהיא עשתה משהו כדי להישאר, אלא נשארה כי היא טובה מקית' במשימות ושוב זו ההחלטה החכמה).
חבל על קית' אבל הוא באמת היה גרוע מדי במשימה ולא חושב שהם יכלו לעשות משהו אחר.
מאוד מקווה שאם יהיה ערבוב בקרוב אז לורן, וורדוג, כריס וונטוורת' יצליחו כולם להישאר.
לצפיה ב-'לא מגיב הרבה'
לא מגיב הרבה
15/03/2019 | 21:08
3
וראיתי רק 2 פרקים עד עכשיו אבל באמת  ? דיוויד יצא דביל ? עד עכשיו הוא מסתמן מהמתמודדים היותר טובים וחכמים , דווקא כריס יצא לא חכם , קית' הודיע לו שהוא נאמן לו וזה בדיוק מהסוג האנשים שאתה רוצה לצידך
לצפיה ב-''
28/02/2019 | 17:50
63
פרק מצויין, העונה הזאת התחילה ברגל ימין וממשיכה כך. ההתחלה שהראו את רים מתייאשת כבר אחרי יום באי ההכחדה, ומיד אחר כך העבירו לשבט הכחול ולמזימה להדיח את קלי, כשוונדי מנסה לשכנע את ריק שחייבים להדיחה כי אחרת 'הם' עוד יזכו, כלשונה, וזה בזמן שעומד מולה דייויד שהוא חלק מ'הם' (השחקנים החוזרים שמונו לקפטנים), ואני מסתכל על הפנים של דייויד וקולט את המבוכה שהיא מדברת עליו מולו.
טיפשי מצדו של דייויד שהצטרף לתוכנית להדיח את קלי, כי זה מהלך אסטרטגי שגוי מכל הבחינות עבורו. גם בגלל שאם התוכנית להדיחה תצליח לו הרי המטרה תעבור אליו והוא יהיה הבא בתור, שלא לדבר אם לא ויתברר לקלי שהוא זמם להדיחה, כי עכשיו לפחות 6 מחברי שבטה יודעים זאת, ומספיק אחד שיגלה לה. מי יודע, אולי וורדוג שהצליח להטות את הכף כששינה את דעתו של כריס שהיה הקול המכריע לשמור את קלי כמגן עבורם במידה ויהיה ערבוב שבטים, יגלה לה שדייויד תכנן להדיחה ביחד עם וונדי וריק, וכך תיווצר ברית של קלי, וורדוג, כריס ולורן מול השלישייה שעכשיו איבדו את קי'ת ונמצאים במיעוט.

קלי שזוכרת מה היא עשתה ואיך היא נהגה כשהיתה אנדרדוג בתחתית, לא לוקחת סיכונים ובצעד חכם מיד מארגנת את חברי שבטה למסע חיפוש אלילי חסינות, לפני שוונדי תשיג לעצמה אליל. אלא שהפעם דווקא הסופר מעריצה שלה היא זאת שמוצאת את אליל החסינות וכמו שלמדה ממושא הערצתה מחליטה לשמור אודותיו בסוד ולא לגלות אפילו לקלי עליו. אך מנגד לא בטוח שזה היה מעשה חכם לקבור את האליל בחול ועוד קרוב כל כך למיים. בעיקר כשחברי השבט שלה יכולים לחפש ולמצוא אותו שם. מקווה שלפחות לקחה לעצמה את הפתק של האליל חסינות כדי שגם אם מישהו מחברי השבט שלה ימצא את האליל שהחביאה בחול, הוא לא יוכל להשתמש בו ללא הפתק הנלווה.

ומנגד בשבט הצהוב רק הבנים יוצאים לחיפושים אחר אליל חסינות, בעוד הבנות נותרות מאחור לבצע את העבודות השוטפות של החזקת המחנה עד שהבנים יחזרו, ורק מקטרות על כך שתמיד הבנים מוצאים את פסלוני החסינות ושהגיע הזמן שגם הבנות יחפשו אותו. אבל רק מדברות על זה ולא עושות שום דבר בנדון.

המשימת חסינות השבטית עם הנחשים הענקיים בכלובים שבמיים שלקוחה מגיים צ'יינג'רס הראתה את ההבדלים הפיזיים הגדולים בן השבט הצהוב לכחול, ובעיקר כשצילמו במקביל את קית' החלשלוש שגם אחרי כל שיעורי השחייה שקיבל מוונדי ורים עדיין לא יודע לשחות ומעכב משמעותית את שבטו, מול ג'ו אמייזינג שמשימות החסינות בשבילו נראים כמו טיול בפארק ביום שמש קייצי. שלא לדבר על השלב הסופי של המשימה שרק אלוהי הישרדות יודע למה לעזאזל השבט הכחול נתן לקית' להחליף את כריס שהיה לא רע בכלל בהשלכת הטבעות והיה די צמוד לג'ו ואריק. לכן לא פלא שוורדוג החליט שהוא זה שצריך להיות מודח, וכך וונדי שלפחות היתה טובה יותר ממנו פיזית במשימה ניצלה מהדחה בטוחה.

מנגד בשבט הצהוב אוברי יורה לעצמה ברגליים עם השיטה של להגיד לכל חבר בשבטה בדיוק את אותם המשפטים, כקפטנית שכבר שיחקה בשתי עונות קודמות, היא כבר אמורה לדעת שהשורדים מדברים ביניהם ואם הם יצליבו מידע מיד יעלו על עליה ועל האסטרטגיה השגויה שלה, שלא לדבר בכלל על כך שעכשיו שהיא קפטנית כולם מדברים עליה על עצם היותה קפטנית ולא עוד שחקנית רגילה. ואריק וגאווין שנחושים בדעתם לא לתת לשחקן חוזר לזכות העונה, כבר סימנו אותה עוד בפרק הראשון, ועכשיו גם בנות שבטה ובעיקר ויקטוריה וג'ולי סימנו אותה. מה שאומר שברע שהם יפסידו, אם הם יפסידו, לשבט הכחול אוברי המודחת הראשונה מהשבט הצהוב. ואי אפשר לאמר שהיא לא הביאה את זה על עצמה.

לאחר ההפסד במועצת השבט קלי מקבלת קול אחד בלבד, של וונדי כמובן שרואים שהיא לא מבינה כלום בהישרדות ומתעקשת להמשיך באותה דרך שכמעט הביאה להדחתה כבר פעמיים, ולכן הפעם שימשה רק כקול ביטחון במקרה שיתברר שלקית' יש אליל חסינות. כי כזכור לורן לו סיפרה לאף אחד, ובצדק, שהיא זאת שמצאה את אליל חסינות במסע הציד של שבטה. ואילו קית' קיבל את כל שאר הקולות והודח.

קטע הזוי לכשעצמו היה שכשקית' הודח הוא פנה אל חברי שבטו ואמר להם בלגלוג 'בטח עכשיו אחרי שהודחתי נראה לכם שתזכו במשימות החסינות השבטיות', כאילו בוא, אפילו אתה יודע שהיית גרוע מכל הבחינות במשימות החסינות ובעיקר במשימת החסינות האחרונה ושהשבט שלך הפסיד בעיקר בגללך, אז לפחות תשמור על מעט הגינות וענווה.

ומה זה היה הקטע הזה שאחרי שהוא מדבר עם עצמו לאורך כל השביל עד ההצטלבות ורואה את שני השלטים הוא בכלל מתלבט באיזו פנייה לבחור? כאילו עד כדי הוא גרוע שהוא אפילו לא ינסה לבדוק מה הצ'אנס הנוסף שנותנים לו ויפרוש כמו ווסי פחדן ועלוב מהמשחק סופית? שלא לדבר על כך שהוא עוד מבקש עיצות מישו שיגיד לו באיזו פנייה לבחור. ורק על זה לבד לא מגיע לו בכלל להשתתף בהישרדות, כי הוא לא מתאים מאף בחינה למשחק הקשה הזה.

ובפרומו לפרק הבא מראים שג'ו ואוברי בצרות ומדסקסים ביניהם שאף אחד בשבטם לא רוצה לעבוד איתם, ואילו וונדי נפצעת קשה מאוד ברגלה, כנראה בעת משימה, והפצע שלה נראה חמור, מה שמעלה חשד שיהיה כנראה פינוי רפואי בפרק הבא, והשבט הכחול לא יילך למועצת שבט, אלא אם כן הם יזכו והשבט הצהוב יילך למועצת שבט. ערבוב לא נראה לי שיקרה בפרק הבא, אם כבר אולי בעוד שני פרקים, וגם זה לא בטוח, ומה שבטוח לא יהיה זה פיצול לשלושה שבטים, בגלל שיש העונה את אי ההכחדה וצריך להראות במקביל גם מה שקורה עליו, ואם יהיו 3 שבטים, זה יהיה מעט מאוד זמן מסך לכל שבט ולאלה שעל אי ההכחדה. כך שלא נראה לי שהעונה יהיה פיצול לשלושה שבטים.
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
28/02/2019 | 23:35
61
חייב להודות שדי השתעממתי הפעם.
רוב הפרק היה די צפוי.
מה שכן הופתעתי לטובה מוונדי ומכריס.
ביי ביי קית'.
לצפיה ב-''
01/03/2019 | 10:07
58
לא כזה התלהבתי
בשבט של קלי אני אוהב את כל מי שנשאר בערך חוץ מוונדי
בשבט השני נראה שיש כמה בנות חריפות - ויקטוריה קיבלה זמן מסך נחמד, אורורה נראית חמודה ורון משעשע. באותה המידה נראה שאוברי ממש בצרות - למרות שהעריכה שלה קצת הזכירה את של סירי
לצפיה ב-''
01/03/2019 | 12:24
63
נכון שהיתה הדחה לא מדהימה
ולא היה שום דבר בפרק שלא ראינו כבר אלף פעם
אבל זה היה עדיין פרק כיפי שבו אתה רואה הרבה מהשחקנים ולא רק 1,2 או רק את השבט המפסיד

באמת האמנתי שהפעם הצהובים יפסידו! באסה!

ויקטוריה, למרות שלא חיפשה את האליל בסוף, נראית לי באמת שחקנית מבטיחה
אני גם מניח שבסוף הבנות כן עשו משהו לחפש את האליל אבל זה ירד מהעריכה כי היה יותר מגניב להשאיר את זה ככה שכאילו הן לא מחפשות

מבסוט רצח שלורן מצאה את האליל!!! כי היא אמנם ברוב אבל לפחות מבחינה עריכתית היא לא הטופ של הברית  וגם לא ממש צפויה ויהיה מעניין לראות מה תעשה !

לדעתי דווקא אי אפשר לשפוט את דיוויד על הרצון להדיח את קלי בייחוד שזה לא קרה בסוף.
הוא התחבר לניוביז יותר מלקלי והם גם לא ממש מסתכלים עליו כאיום משום מה, ראו מקרה וונדי, זה נדמה ששכחו שהוא חוזר
וורדוג וכריס יהיו מטרה גדולה יותר ממנו בערבוב/מיזוג .
אני מסכים איתו שקלי גם כן היתה זורקת אותו אם לא היתה צריכה אותו.

לצפיה ב-'הישרדות 23 - פרק 1 '
הישרדות 23 - פרק 1
27/02/2019 | 05:50
25
39
אני מודע לכך שזאת עונה גרועה, ובאמת חשבתי לצפות בעונה אחרת לאחר הזוועה שהייתה אי הגאולה. אבל הסיבה שאני כן בוחר לצפות בה היא שאני באמת מאמין שסופי היא זוכה שלא מקבלת מספיק הערכה, והדרך היחידה שלי להסביר זאת בצורה הכי טובה היא לצפות בה בצפייה חוזרת. מי יודע? אולי אני טועה. את עונה 24 אני לא אראה ישר אחר-כך כי אין לי כוח לאלישיה וקולטון.

זה כאילו שהישרדות עושה לי דווקא והחזירה מכל המתמודדים שאי פעם שיחקו את אוזי וקואץ'. אני יודע שאני נשמע רע, אבל פשוט לא המתמודדים האהובים עלי, בלשון המעטה. קריסטין הייתה גדולה פה. ירתה לעצמה ברגל, אבל ענקית. אוזי מצטרף לשבט האדום סוואי בעוד שקואץ' מצטרף לשבט הכחול אופולו. שני המתמודדים החוזרים ישר מתחרים במשימת פאזל שבסופה הזוכה יזכה לשבט שלו אבן אש וטארו (ג'ף אמר שזה דומה לתפוח אדמה). אוזי זוכה בשביל השבט שלו. אופולו פשוט השאירו את קואץ' לבד לאחר המשימה  טוב מלבד עדנה, שנשארה לעזור לו.

בשבט סוואי, אוזי מגלה לנו שהוא רוצה לשחק יותר אסטרטגי...טוב אחי. מה שכן, אני לא יכול להגיד שהוא לא כריזמטי והצליח לארגן את כולם להיכנס איתו לים, אפילו את קוקראן. באופולו, קואץ' מצליח להתאושש מן ההפסד שלו באתגר, הוא מנהל שיחה עם כולם ואפילו מדבר ברוסית עם סופי. קריסטין ישר רצה לחפש את פסלון החסינות ורוב חברי השבט תפסו אותה. שכחתי גם שברנדון (שהוא קרוב משפחה של ראסל האנץ במידה ולא שמתם לב במיליון פעמים שהזכירו בתכנית) די קריפי לגבי מיקיילה רק בגלל המראה שלה. בלילה הראשון שלהם, נוצרת ברית בין אלברט, ברנדון, סופי, קואץ' וריק. ברית חזקה, אבל סופי די במהרה לא סומכת על ברנדון ומרגישה שהוא מסתיר משהו. בסוואי, אוזי מהר מאוד מסתמן כמנהיג השבט. אפשר היה לראות פה עד כמה דון רגישה, זה לא הגיע לרמה ששיחקה בעונה 26, אבל עדיין.

השבטים מגיעים למשימת החסינות הראשונה שלהם. הם ירוצו בסדרת מכשולים שבסופן, שלושה מתמודדים ינסו לקלוע לסל כמה שיותר קוקוסים אשר ירימו את הדגל של השבט שלהם. הראו לפני המשימה את שני השבטים מדברים על האסטרטגיה שלהם במשימה וסמהאר אמרה שהיא מעדיפה לא לזרוק קוקוסים אבל עדיין תעשה זאת. מתברר שהיא לא הייתה צריכה לזרוק את הקוקוסים חחח, היא לא קלעה קוקוס אחד לסל ואופולו זוכים במשימת החסינות וגם באבן אש. בנוסף, ג'ף גם אומר להם שרמז לפסלון חסינות מוסתר בשבט שלהם.

סוואי חוזרים מן המשימה וסמהאר ישר מתווכחת עם ג'ים, אשר הרגישה שהוא עשה פרצופים בזמן שהיא דיברה על ההפסד שלהם במשימה. נראה שכולם רוצים להדיח את סמהאר, אבל אוזי חושב שעדיף יותר להדיח את קוקראן כי הוא לא חזק מספיק. ג'ים ו"פאפא בייר" מיידעים את קוקראן על זה שאוזי זורק את השם שלו. במועצת השבט, קוקראן נלחם על המקום שלו וסמהאר מודחת פה אחד והראשונה להגיע לאי הגאולה.

אתם יודעים מה? לא פרק נורא. יותר טוב מעונה 22, פה לפחות יש דמויות מעניינות יותר.  
לצפיה ב-'פרק 2 '
פרק 2
27/02/2019 | 09:48
31
סמהאר מגיעה לאי הגלות ומתחילה לקרוא שירה, וכן, אנחנו לא מתעכבים על זה. קוקראן מבין שהוא הולך על קרח דק והוא רוצה לשנות את ההתנהגות שלו. נראה שאוזי וקית' נמצאים בברית והיה דיבור על לצרף את ג'ים לשם, אבל קית' יודע שהוא צריך לשים עין על אוזי. באופולו קורה דבר מוזר: עדנה וקואץ' נהפכים לחברים טובים. זה לא הדבר המוזר, מה שמוזר הוא שקואץ' רואה בה כחברה הכי טובה שלו באי אבל לא כחלק מן הברית, בעוד שעדנה חוברת אליו מתוך אסטרטגיה. המצב לא טוב בשביל סטייסי וקריסטין אשר נמצאות במיעוט. בנוסף לכך שגם קריסטין נתפה מחפשת אחר הפסלון חסינות. אוזי בסוואי הצליח למצוא את פסלון החסינות 

ברנדון רוצה לדבר עם קואץ' כי חשוב לו נאמנות ובלה בלה...בכל מקרה, הוא מספר לקואץ' שהוא האחיין של ראסל האנץ. קואץ' לוקח את זה בהפתעה, אבל נראה כי האמונה הדתית שלהם מקשרת ביניהם. ברנדון עדיין ממש קריפי לגבי מיקיילה, בשלב שזה כבר לא נעים לראות. ג'ים בסוואי הציע לאוזי וקית' ברית של חמישיה עם אליס וויטני. קית' מחליט לתת לג'ים את ההרגשה שהוא מנהל את העניינים. בחזרה באופולו, קריסטין מוצאת רמז לפסלון חסינות, אבל נמצאת בצרות גדולות.

במשימת החסינות, שאליה הגיעו אופולו אוכלים פירות שכנראה לא היה הדבר הכי נכון לעשות, ארבעה מתמודדים יהיו קשורים לעמוד. הם צריכים להשתחרר מן הסרטים שאיתם הם קשורים מה שיפיל צרור מפתחות. עם צרור המתפחות הזה הם יצטרכו לשחרר ארבעה חברי שבט נוספים אשר יצטרכו לעבוד על סוג של מבוך סלייד שצריך להוציא ארגז אחד מסויים. המשימה היא בנוסף גם משימת פרס, שהשבט הזוכה יזכה בשמיכות וכריות ובשאר דברי הנוחות עם רמז לפסלון החסינות. אופולו היו ביתרון גדול, אבל סוואי הצליחו להפתיע וזכו בחסינות ובפרס.

קואץ' מציע לברית שלו לפצל את הקולות בין סטייטי וקריסטין, אבל ברנדון לגמרי לא מתנהג בהיגיון ורוצה להדיח את מיקיילה. הברית השולטת מדברים על זה, וקואץ' גם מנסה לשכנע אותו להצביע לקריסטין. גם סופי אומרת שאם הם יגידו למיקיילה להצביע נגד קריסטין היא תעשה זאת. סופי חושבת שברנדון מאוים ממיקיילה כי היא חזקה והיא חושבת על עצמה כגם מתמודדת חזקה. יש קטע ענק שסטייסי וקריסטין שואלות את עדנה על מה הם דיברו שם, ועדנה אמרה שכנראה להדיח את סופי, אבל הן ידעו שזה היה שקר כי סופי הייתה בשיחה 

ברנדון אפילו משקר לקואץ' ואומר לו שסטייסי וקריסטין אמרו לו שהן מצביעות למיקיילה. בסוף במועצת השבט, ברנדון מתוודה שהוא אמר להן להצביע למיקיילה. סטייסי וקריסטין היו ענקיות במועצת השבט הזאת  קריסטין לצערי הודחה בסופו של דבר.
לצפיה ב-'בדיעבד חבל שקוקורן לא הודח חחח'
בדיעבד חבל שקוקורן לא הודח חחח
28/02/2019 | 09:04
14
7
לצפיה ב-'האמת שלא שנאתי אותו כמו רוב הצופים '
האמת שלא שנאתי אותו כמו רוב הצופים
28/02/2019 | 10:35
13
21
כלומר, לא אהבתי איך הוא תמיד דיבר על עצמו שהוא מסכן או חלש או לא יכול לעשות כלום, אבל אני לא רואה איזו אפשרות אחרת הייתה לו באיחוד מאשר לחבור לקואץ', שאני מסכים איננו הרעיון הכי טוב, אבל מה הוא יכל לעשות לקחת את הסיכון וליפול עם הברית של אוזי? 
לצפיה ב-'אני ממש לא חושב שזאת הייתה החלטה אסטרטגית חכמה'
אני ממש לא חושב שזאת הייתה החלטה אסטרטגית חכמה
28/02/2019 | 15:01
12
19
הוא היה צריך ללכת עם השבט שלו ומקסימום בהמשך להתהפך עליהם.

לצפיה ב-'אבל אז זה אומר שהם היו מגרילים אבנים לא?'
אבל אז זה אומר שהם היו מגרילים אבנים לא?
28/02/2019 | 16:40
11
12
ממה שאני זוכר לפחות, אם קוקרן היה נשאר עם סוואי אז היה תיקו ביניהם לבין אופולו ואז הם היו צריכים להגריל אבנים לא? אני מודה שזה לא היה מהלך חכם, אבל גם אני לא מתלהב מרעיון האבנים, לא הייתי רוצה לשים את המשחק שלי בידי הגורל אלא אם ממש אין ברירה.
לצפיה ב-'כן, הם היו הולכים לאבנים'
כן, הם היו הולכים לאבנים
28/02/2019 | 17:17
10
19
אני ממש לא סובל את קוקרן והוא אחד המתמודדים השנואים עליי ובזמנו ממש שנאתי את המהלך, שאני חושב על זה אני כן מבין את ההחלטה שלו כי הוא הרגיש דחוי ולא רצוי בשבט של אוזי - אבל מצד שני הוא כן היה במצב לא רע ואם היה חושב על זה לעומק אין מצב שאף אחד היה הולך עם אוזי לגמר או עם קית' וויטני כצמד - לקוקרן היה סיכוי טוב ללכת עם דון שהייתה חברה שלו ועם ג'ים. קואוץ' התחבר אליו וגרם לו להרגיש רצוי (וגם ברנדון) אז הלך לצד שלהם, אז בסופו של דבר לא החלטה חכמה אבל מובנת. הבעיה היא שהברית של קואוץ' הייתה מאוד מאוחדת ככה שלקוקרן לא היה סיכוי שם (ואת זה הוא יכל לראות או לנסות להבין)
אני כן חושב שיש מצבים מסוימים שחייב ללכת לאבנים ופה זה היה מין מצב של 50-50
לצפיה ב-'אה ו'
אה ו
28/02/2019 | 17:27
9
17
במקרה של הגרלת אבנים - היחידים שהיו מגרילים בשבט של אוזי היו ג'ים וקוקרן, שבשבט השני היו 5 (כולם חוץ מריק) אז סיכוים דיי טובים לטובת הצד של אוזי...

לצפיה ב-'גם קוקרן'
גם קוקרן
28/02/2019 | 20:11
8
19
יכל להשתמש באליל שאוזי נתן לו לשמור כשהדיח את עצמו פרק לפני אם אני לא טועה (או שזה לא היה אליל? אני זוכר שהוא נתן לו לשמור על משהו)

בכל מקרה לא נראה לי שההחלטה של קוקרן הייתה אסטרטגית וחשיבה לרחוק על המשחק שלו אלא יותר מן הוספה לאגו ובניית הדמות שלו של ה"LITTLE ENGIN THAT COULD"

השבט של אוזי היו "היפים והנכונים": אוזי, קית' וויטני...
ואילו בשבט של קואץ': סופי, עדנה, ברנדון, ריק....

כשקוקרן ראה שמכוונים על קית' היה לו כבר בראש שהוא, המשקפופר הקטן והשחיף יגיע רחוק יותר מהחתיך הסטאד השרירי
ואז כבר כל הסיפור הסתדר לו בראש להשיג את ההישג של להיות האחרון מהשבט שלו, לעבור את כל היפים והנכונים, הוא לא ממש חשב מעבר
כשכל השבט שלו הלך הוא ניסה להתרפס וגם, רק כדי לשים את עצמו מעל עדנה, לא הייתה לו ברית או תכנית ארוכת טווח כך שלא הייתה לו שום סיבה להאמין שיקחו אותו רחוק והוא גם לא האמין בכך

ההחלטה שלו לבגוד הייתה רגשית לגמריי ולא אסטרטגית
לצפיה ב-'...'
...
28/02/2019 | 20:16
7
17
כן, זה היה אליל (שקוקראן החזיר לאוזי מיד אחרי שחזר מאי הגאולה)
וכן זו ללא ספק הייתה החלטה רגשית מצדו.

לצפיה ב-'גם אם זאת לא הייתה החלטה אסטרטגית, זה עדיין סיכון '
גם אם זאת לא הייתה החלטה אסטרטגית, זה עדיין סיכון
01/03/2019 | 06:24
6
15
להגריל אבנים. גם אם הסיכויים עמדו עדיין יותר לטובת הברית של אוזי זה עדיין עניין נטו של מזל. ואם קואץ' הצליח די בקלות להעביר את קוקרן אליו, אולי זה אומר שגם סוואי לא עשו מספיק עבודה טובה לגרום לקוקרן להרגיש שייך לשבט.
לצפיה ב-'אוקיי אז השיקולים הם'
אוקיי אז השיקולים הם
01/03/2019 | 11:26
5
24
להצביע עם הברית של אוזי, אפשרויות:
-להיות מודח באותה מועצה
-לעבור את ההדחה במיעוט וכנראה תודח מקום 7 (כי אתה הכי פחות מאיים מהברית שלך)
-לעבור את ההדחה ברוב ושיהיה לך מקום לתמרון שיוכל להוביל אותך לניצחון במשחק

להצביע עם הברית של קואץ', אפשרויות:
-לעבור את ההצבעה הזאת ולהיות בטוח מקום 7

כשמסתכלים ככה זה נראה ה הרבה יותר ברור מה יותר נכון לך

והברית של אוזי, אם כמה שאני לא חושב שהם גאוני הדור לא "עשו מספיק כדי לתת לקוקרן להרגיש שייך" פשוט כי הוא לא נתן להם להרגיש שהוא לא שייך, משחק האאוטסיידר היה רק למצלמות
נכון שחשבו עליו כמטרה להדחה ראשונה אבל מאז הדיחו את סאמהר
הדיחו את איליס
אוזי הדיח את עצמו ואף נתן לקוקרן את האליל
אני חושב שקוקרן הגיע מהתחלה עוד לפני שהוא פגש מישהו מהשורדים שהוא ישחק על המשחק הזה של הבן אדם החלש, השברירי, הלא שייך שפורץ כנגד כל הסיכויים, אני חושב שזה גם מה שההפקה עודדה אותו לעשות כשראיינו אותו לווידואים כי הוא מתאים לטייפ קאסט הזה
בניגוד לאאוטסיידרים אמיתיים שהיו בתכנית כמו פרנק ותרזה למשל או קית' וטינה בתחילת העונה שלהם או קובי וג'אנו, שירין וכה'
האאוטסיידריות של קוקרן מעולם לא נראתה לי אותנטית, אם אני לא טועה גם לא גובתה בהערות מצד השורדים האחרים חוץ מלהגיד שהוא נראה הכי חלש פיזית בשבט שזה אובייס
ועובדה שבעונה 26 הוא פתאום נהיה מלך הכיתה וגם התנהג ככזה
אני לא חושב שזה בגלל שההתנהגות של השורדים הייתה אחרת אלא בגלל שהוא מיצא וחלב את כל הסיפור של ה"ליטל אנג'ין ת'את קוד" לטלוויזיה בעונה 23 שבעונה 26 הוא כבר לא היה צריך אותו והתפנה כולו למשחק
הוא שחקן טוב, אתן לו קרדיט על זה, לא מהסוג שאוהבים לראות אבל שחקן טוב
לצפיה ב-' מאד מאד יפה תימצתת את הכל'
מאד מאד יפה תימצתת את הכל
01/03/2019 | 13:01
18
הוא פשוט היה לא נסבל בעונה הזאת, אחד השורדים שאני הכי שונא. כולו משחק מזויף למצלמה ועשו ממנו איזו אגדה.

לצפיה ב-''
01/03/2019 | 13:07
3
19
אני מסכים שהוא בא לשחק בתקן של החנון, ונתת גם דוגמה טובה עם ההשוואה של עונה 26. אבל הוא כן היה אאוטסיידר, אם אני לא טועה את אליס הדיחו בגלל הקרבה שלה אל אוזי לא? וג'ים לא רצה שלאוזי יהיה כזה הרבה כוח? ממה שזכרתי, היה קטע לא נעים שהכריחו את קוקרן לשחוט תרנגולת ואוזי גם שואל איך מאייתים את השם שלו כדי להדיח אותו, אם אני לא טועה. אבל אני יודע שיכול להיות שאני טועה, אולי עכשיו בצפיה חוזרת אראה דברים באור אחר 
לצפיה ב-''
02/03/2019 | 06:01
17
בפרקים הראשונים (לפחות איך שהעריכה הציגה את זה), הוא ביחד עם דון ופאפא בייר היו במיעוט והשם שלו עלה בשני מועצות השבט. אבל אני מסכים שהוא יותר בא על תקן האאוטסיידר מלכתחילה, כי כמו שרשמתי בפרק 4, ג'ים שיתף אותו בתכנית להדיח את אליס.
לצפיה ב-'תודה!!!!'
תודה!!!!
02/03/2019 | 22:26
4
לצפיה ב-'פרק 3 '
פרק 3
01/03/2019 | 08:56
23
קריסטין וסמהאר מתמודדות בדו קרב הראשון באי הגלות, הן צריכות לייצב טוטם על מוט, ובכל פרק זמן הן צריכות להוסיף עוד מוט כך העמוד מתארך. השיר המוזר של סמהאר בהתחלה לא עזר לה והיא הפילה את הטוטם ראשונה ומודחת במשחק סופית. באופולו...צר לי להגיד את זה כי אני באמת נשמע רע אפילו שזאת לא הכוונה שלי, אבל ברנדון מאבד את זה. הוא מגלה לכולם שהוא האחיין של ראסל האנץ (התגובה של סטייסי אדירה חח) ואז שמיקיילה מנסה לברר איתו בפרטי מדוע הוא לא אוהב אותה, הוא פשוט מכנס את שאר חברי השבט ודי יוצא עליה. הרגשתי רע אחר-כך בשביל מיקייליה שהלכה לבכות על החוף. פעם שנייה שאני כבר רואה את קואץ' וסופי מדברים לבד על מה שקרה, שזה די נותן לי תחושה ששניהם בשליטה על העניינים. 

בשבט סוואי, שחכתי שקית' היה שחקן אסטרטגי לא רע בכלל. אוזי מגלה לו שיש לו פסלון חסינות, וקית' מגלה את זה לוויטני כדי להדק את היחסים ביניהם במשחק. הוא מצליח למקם את עצמו בשבט יפה. פאפא בייר פחות. הוא מבין שהוא נמצא בתחתית עם דון וקוקרן. אז תעשה משהו בנדון במקום להתנדנד על הערסל. 

במשימת החסינות, טוב זה מסובך מדי בשביל להסביר אבל אנסה חחח: כל פעם מתמודד ירוץ על גשר צף בים שהוא מחזיק מצוף הקשור לחבל. שהם יגיעו לסוף הגשר הם יצטרכו לקחת שק לקפוץ למים, בעוד שארבעת חברי השבט יגלגלו גלגל ענק שמחובר למצוף בעזרת החבל להביא את השורד לחוף. ברגע שישגו את חמישת השקים, שני מתמודדים יצטרכו לדוג אותם בעזרת קרס מקיר גבוה. בשקים האלו ישנם חמישה דגלים ארוכים, שאותם שני המתמודדים יצטרכו לסדר למה שיהיה בסוף הסמל על הדגל שלהם. הראשונים שיעשו כך יזכו במשימת החסינות ובנוסף לפרס: אבקת חלב, סוכר, עוגיות, קפה, שוקולד ותה. Phew!!! הצלחתי, אני חושב. בכל מקרה, לאחר קרב באמת צמוד, אופולו זכו בחסינות וגם בפרס.

בגלל שדון הייתה טובה במשימה, זה הולך להיות בין פאפא בייר וקוקרן. השבט החליט פה אחד להדיח את פאפא בייר. הם אומרים לו בכל מקרה שקוקרן הולך להיות מודח, אבל פאפא בייר לא סומך עליהם. אליס תופסת אותו פשוט עושה ספרינט לג'ונגל בחיפוש אחר הפסלון חסינות. הוא לא מוצא אחד, אבל הוא מזייף אחד בכל מקרה. לצערו של פאפא בייר הוא מודח כמעט פה אחד, חוץ מג'ים שהצביע לקוקרן, ומצטרף לקירסטין באי הגאולה. אני יודע שג'ים הולך לככב בפרק חמש (לפחות ממה שאני זוכר) אבל אני חייב לציין שהוא לא משחק הכי טוב כרגע כמו שחשבתי, כבר פעם שניה שהוא נקלע למריבה, פעם קודמת עם סמהאר ועכשיו עם פאפא בייר.

לצפיה ב-'פרק 4 '
פרק 4
01/03/2019 | 22:04
3
25
בשבט סוואי, אוזי ואליס ממש מתקרבים וג'ים שם לב לזה. הוא מדבר עם קוקרן על האפשרות להדיח את אליס, כי זוג במשחק זה דבר מסוכן. באופולו, ברנדון ממשיך עם הסבב סליחות שלו, ראשית למיקיילה, ואז הוא מתנצל לעדנה ומגלה לה שהיא לא באמת נמצאת בברית של קואץ'  בחזרה לסוואי, כשג'ים וקוקרן הלכו לצפות בדו קרב באי הגאולה, אוזי התבדח כאילו שהוא מדבר אסטרטגיה. דבר זה עצבן את דון, כי היא יודעת שאוזי בעצמו מדבר על אסטרטגיה, הוא פשוט לא רוצה שהאחרים ישחקו אסטרטגית. משימת הדו קרב די פשוטה, פאפא בייר וקריסטין צריכים להנחית עשה שקי חול על עשרה ארגזים, הראשון שיעשה זאת ינצח. קריסטין מנצחת בפעם השניה שלה באי הגאולה ומדיחה את פאפא בייר סופית.

לאחר שברנדון ידע את עדנה על כך שהיא לא בדויק בברית, היא מחליטה לשחק משחק חברתי יותר ומנסה להיות יותר חברותית אבל רק בסופו של דבר מעצבנת את כולם  בסוואי, קוקרן מדבר עם דון על האפשרות להדיח את אליס. במשימת החסינות, שלושה מתמודדים ישימו על כתפיהם קורת עץ, וכל פעם יוסיפו לאחד מהם שני שקי משקולות בכל פרק זמן. האחרונים שיחזיקו את קורת העץ ינצחו בחסינות וגם בפרס, תרנגולות  ברנדון וג'ים שברו שיא במשימה הזאת שהופיעה מספר פעמים בתכנית, לאחר שאיזנו על כתפיהם 100 קילוגרם של משקולות. זה הגיע לבסוף בין דון וסטייסי, דון ניצחה בשביל השבט שלה בחסינות ובפרס.

שאופולו חזרו מהמשימה, סטייסי הרגישה שהיא הייתה טובה במשימה אבל היא יודעת שהיא בסכנת הדחה. היא מנסה להגיד לקואץ' שהיא לא הכי חלשה במשימות (עדנה כן) ואפילו משקרת לברנדון שהוא צריך לשים לב לאלברט, מיקיילה וסופי. קואץ', מכל האנשים, מצליח לגרום לו להתעשת. אבל ככל שהזמן עובר, סופי פחות ופחות סומכת על ברנדון, ושוב, בצדק.

במועצת השבט, אפילו שסטייסי ניסתה היא הודחה פה אחד. כולם קמו לחבק אותה אבל היא דחתה את זה והלכה סביבם 
לצפיה ב-'אחד הרגעים הקורעים אבר'
אחד הרגעים הקורעים אבר
02/03/2019 | 04:56
2
30
סטייסי פאולס המלכה
לצפיה ב-' שמישהו יחזיר אותה כבר '
שמישהו יחזיר אותה כבר
02/03/2019 | 12:00
1
9
לצפיה ב-'אני רוצה שהיא וקריסטין יחזרו יחד לאותה עונה '
אני רוצה שהיא וקריסטין יחזרו יחד לאותה עונה
02/03/2019 | 13:32
5
לצפיה ב-'פרק 5 '
פרק 5
02/03/2019 | 14:19
12
סטייסי וקריסטין צריכות להנחות תכנית שהן מדברות על פרקים של הישרדות  במשימת הדו קרב, סטייסי מיידעת את דון וויטני שבאו לצפות בדו קרב שבנג'מין (קואץ') נמצא בשליטה והוא בברית עם אלברט וסופי, ושאלברט יד ימינו (למרות שבדיעבד זאת סופי). קטע.ענק. בדו קרב שתי המתמודדות יצטרכו להשחיל כדור דרך צינור מתכת אשר יתגלגל מעגלית מטה, שאותו יצטרכו לתפוס בסוף מסלול הצינור. כל כמה זמן הן יצטרכו להוסיף כדור עד שמגיעות לשישה כדורים. הראשונה שתפיל אחד מן הכדורים תודח סופית  מן המשחק. אחד מן הדו הקרב המבאסים באי הגאולה, כי אני באמת אוהב את שתיהן, אבל סטייסי הפילה את הכדור ראשונה ומודחת סופית, נצחון שלישי ברציפות של קריסטין.

כשדון וויטני חוזרות לשבט, הן מיידעות את השבט בכל מה שנאמר בדו קרב על קואץ'. אוזי ואליס, אגב, ממש שיכורים מרוב כוח בנקודה זאת. אוזי אומר שקואץ' צריך להדיח את אלברט לפני האיחוד, מה שהדליק נורה אדומה בשביל ג'ים. הוא רואה באלברט כאחד השחקנים החזקים באופולו, מה שאומר שאוזי ירצה להדיח אותו ואת קית' כי הם גם בין החזקים בשבט. באופולו, אלברט מרגיש כרגע בסכנה, לכן הוא הולך לחפש אחר הפסלון חסינות. הוא מצליח למצוא רמז לפסלון חסינות ומשתף את הרמז עם סופי וקואץ'. קואץ' מוצא את פסלון החסינות ומשתף זאת עם אלברט וסופי, מה שמחזק את הברית של שלושתם. אוזי ממשיך להרגיש יותר מדי בנוח בשבט, בגלל שהוא יודע איך לדוג, הוא מניח שהשבט צריך אותו.

במשימת החסינות, השבטים יצטרכו ללעוס מחזיר צלוי ולירוק אותו לסל בעוד שידיהם קשורות. מ...מה? למה?  מי שיגיע למשקל הכי רב תוך עשר דקות יזכה בחסינות וגם בפרס של ירקות, לחם ותבלינים, בנוסף לרמז לפסלון חסינות והבשר שהם ירקו לסל (???). אופולו מנצחים במשימה שפשוט עשיתי הרץ קדימה.

סוואי חוזרים מהמשימה, קוקרן מנסה לעבוד קשה בשבט כדי להישאר. אוזי בטוח לגמרי שהוא מודח ואין לו מושג מה הולך מאחורי גבו. ג'ים סוגר עם דון וקוקרן את התכנית להדיח את אליס. הוא גם מספר את זה לקית', אבל קית' דואג בגלל שהוא יודע שבליינדסייד על אליס זה בליינדסייד לאוזי, שהוא בן ברית קרוב שלו. קית' מתייעץ עם וויטני מה לעשות. במועצת השבט, מה שקרה זה שוויטני וקית' החליטו להצביע לדון (פשוט כדי לזרוק קול), אוזי ואליס הצביעו לקוקרן, בעוד שג'ים, דון וקוקרן הצביעו לאליס. בום, בליינדסייד שאוזי לא צפה לו כי הוא היה כל כך שיכור מכוח. 

אני הולך לאבד מהאמינות שלי אם אני חושב שזאת לא עונה גרועה בינתיים (אם מתעלמים מברנדון)?
לצפיה ב-'פרק 6 (והקטעים ש"נפלו" בעריכה) '
פרק 6 (והקטעים ש"נפלו" בעריכה)
06/03/2019 | 21:06
2
14
הדרך הכי טובה לתאר את ההתנהגות של אוזי אחרי ההדחה של אליס היא התנהגות ילדותית. הוא מכריז על עצמו כ"סוכן חופשי", מגלה לכולם שיש לו פסלון חסינות ומבודד את עצמו משאר השבט. פשוט טעות, אחרי טעות, אחרי טעות. אני באמת לא מבין איך הוא כל כך שחקן אהוד. בסוואי, ברנדון מצא רמז לפסלון חסינות ומשתף אותו עם אלברט וקואץ'. מה שברנדון לא יודע שלקואץ' כבר יש פסל חסינות אשר שיתף אותו עם אלברט וסופי. אלברט וקואץ' החליטו לתת לברנדון לחפש אחר פסלון החסינות מבלי לומר לו שהם כבר מצאו אותו, כי הם לא יכלו לחזות את התגובה שלו לכך (סופי צוחקת בעתיד).

במשימת הדו קרב באי הגאולה, אליס וקריסטין צריכות להחליק דסקיות על משטח ולהעיף את הדסקיות של היריבה. סופי וריק מאופולו, ואוזי וקית' מסוואי, הגיעו לצפות בדו הקרב. ברגע מסוים קריסטין עושה אצבע משולשת וזה נראה שזה היה מכוון לסופי וריק, אבל קריסטין הודתה אחר-כך בראיון שזה היה מכוון לג'ף   קריסטין ממשיכה ברצף הניצחונות המרשים שלה ומדיחה את אליס רשמית מן המשחק.

ריק וסופי מיידעים את שאר שבט אופולו עד כמה קריסטין כועסת, וסופי יודעת שהיא תהיה הבנאדם הכי לא טוב שתחזור למשחק בשבילם. עדנה מבינה שהדבר הכי נכון למשחק שלה הוא להישאר קרובה לקואץ', מה שעובד, כי קואץ' רואה בעדנה כחברה, והוא מיידע אותה שמיקיילה תודח לפניה. בסוואי, אוזי מתעשת ומתנצל בפני שאר חברי השבט, אבל אני לא יודע עד כמה הם קנו את זה. במשימת חסינות, חלק מן המתמודדים בשבטב יריכבו מריצה, יריצו אותה בין מספר מכשולים ויאספו שני חבילות של קוקוסים ויפילו אותם במתחם המיועד להם. חברי השבט הנוספים יפרקו את המריצה וירכיבו ממנה רוגטקה וינסו להפיל עם הקוקוסים מטרות. סוואי הפילו את כל המטרות שלהם, וכיוון שזוהי גם משימת פרס, הם נלקחו למקום יפה שם יכלו להנות מנוף יפה ומפקניק. 

בסוואי, אלברט רוצה שמיקיילה תשאר ועדנה תודח, כי עם מיקיילה רוב הסיכויים שהם יוכלו לנצח במשימה הבאה. ברנדון עדיין מוזר כלפי מיקיילה, קואץ' רוצה שעדנה תישאר כי הוא יודע שהיא טובה בשביל המשחק שלו. אלברט וסופי מסכימים להדיח את עדנה, וריק, מכל האנשים, נמצא באמצע. במועצת השבט, אף על פי שאלברט וסופי הצביעו לעדנה, מיקיילה הודחה. והתכנית של קואץ' פעלה, נכון? לא! ובכן, לא בדיוק

מה שקרה באמת
אלברט וסופי ידעו שמיקיילה הולכת להיות מודחת. אבל, מכיוון שהיו לה סיכויים לחזור מן אי הגאולה, הם לא רצו שמיקיילה תכעס על כל שבט אופולו, כך אלברט וסופי יכולו להגיד לה שהם הצביעו לעדנה. וכך, הם יהיו ברוב באיחוד. סופי אפילו אמרה שהיא הצביעה לעדנה שהיא יודעת שהיא לא מודחת. תלחצו פה לראיון של סופי ותריצו לדקה ה- 30:00, שם סופי מספרת על כל זה. העריכה פשוט עשתה נרטיב שקואץ' שולט במשחק, והוא משחק באמת טוב (אפילו שאני לא אוהב להודות בזה), אבל גם לאלברט וסופי מגיע קרדיט 

נ.ב
הכובע של עדנה צריך להיות בהיכל התהילה של הישרדות.

לצפיה ב-'מה ששכחת לציין '
מה ששכחת לציין
06/03/2019 | 23:15
1
8
זה שמיקיילה הייתה אחראית כמעט לגמרי לבדה להפסד של אופולו, בגלל שלא הקשיבה לבנג'מין והתעקשה לנסות לקלוע ביד אחת. בגלל זה היא הודחה, ובכל פעם שראיתי ביוטיוב לקראת עונה 31 "מסכנה מיקיילה, היא הודחה כי ברנדון פסיכי והיא נראית טוב, היא חייבת לחזור" התנפח לי במצח וריד שלא ידעתי אפילו שקיים.
לצפיה ב-''
07/03/2019 | 18:41
5
האמת שהרצתי קדימה את האתגר כי ידעתי שסוואי ינצחו, אבל לא זכרתי את הקטע הזה. תודה על ההבהרה 
מיקיילה הודחה ללא קשר לברנדון, היא לא הייתה בברית ולכן הודחה. זה שברנדון היה אובססיבי אליה בקטע מוזר זה משהו אחר, אבל היא הייתה מודחת בכל מקרה.
לצפיה ב-' הישרדות 38 - הבחירה הגורלית - פרק 2 '
הישרדות 38 - הבחירה הגורלית - פרק 2
26/02/2019 | 00:00
12
62
אז בפרק האחרון רים הודחה, ואף אחד לא בחר בה לכן כל משתתף מקבל נקודה אחת

שימו לב לשינוי חוק - ברגע שמתמודד מודח ומגיע לאי המוכחדים, לא נקבל עליו חצי נקודה אלא במידה ויחזור למשחק תתקבל עליו נקודה שלמה (למשל אתם יכולים לבחור את רים בפרק החזרה ובמידה והיא תחזור תקבלו עליה נקודה כל הישארות שלה במשחק עצמו).

ניתן להצביע עד הלילה שבין רביעי לחמישי בשעה 3:00

לצפיה ב-''
26/02/2019 | 00:03
46
אריק
לצפיה ב-''
26/02/2019 | 00:11
39
גווין
לצפיה ב-'ספוילר'
ספוילר
26/02/2019 | 09:42
50
נגיד וורדוג
לצפיה ב-''
26/02/2019 | 10:07
45
ננסה את ריק שוב. OH YEAHHH!
לצפיה ב-''
26/02/2019 | 16:59
35
קלי
לצפיה ב-''
26/02/2019 | 17:13
37
אורורה
לצפיה ב-''
26/02/2019 | 20:21
30
ויקטוריה
לצפיה ב-''
26/02/2019 | 22:34
27
קווין רון
לצפיה ב-''
26/02/2019 | 23:28
27
שיהיה ג'ו
לצפיה ב-''
27/02/2019 | 04:43
28
דייויד
לצפיה ב-''
27/02/2019 | 12:19
35
שמחה שהמשחק חזר!
אוברי
לצפיה ב-''
28/02/2019 | 02:12
21
לורן
לצפיה ב-'הישרדות 13 - איי קוק'
הישרדות 13 - איי קוק
24/02/2019 | 11:49
21
42
כמה מילים על העונה: עונה נוספת שמתחילה עם ארבעה שבטים,
אלא שהפעם לראשונה, השבטים מחולקים על פי מוצא אתני.
בנוסף, לראשונה, מתמודד מציע לפצל קולות כדי לחשוף את האליל,
אבל התוכנית לא יוצאת בסוף לפועל
כמו כן, לראשונה, לגמר מגיעים שלושה מתמודדים במקום שניים.

מי זכה בעונה? יול.

למי הכי הגיע לזכות? שאלה קצת קשה.
מצד אחד, יול שיחק טוב אבל לדעתי המשחק שלו התבסס יותר מדי על האליל, ואם היה זוכה בלעדיו הייתי נותן לו הרבה יותר קרדיט (אני מתכוון לומר שבלי האליל אני לא חושב שהוא היה זוכה).
מצד שני, אוזי היה אחלה בעונה הזאת אבל מבחינה אסטרטגית לא זכור לי שהוא היה טוב במיוחד.
מצד שלישי, בקי לא קיבלה מספיק הערכה למרות שהיא ויול היו שותפים בהחלטות, וכולם רק זוכרים לה רק את אתגר האש שבו היא כשלה (למרות שעלתה בסוף לגמר).

את מי הכי אהבתי בעונה? קנדיס
הייתי בעיקר בעדה ובעד השבט שלה (אדם, פרווטי) וממש התבאסתי
שפנר החליט לעבור צד, למרות שהוא בקלות יכל להגיד ליול שהוא איתם,
ועדיין להצביע נגדו עם הברית שלו.
ככה לדעתי פנר גם היה מגיע יותר רחוק (ואולי אפילו לגמר אם היה משחק אסטרטגית נכון),
וגם היה מרגיז פחות אנשים...

לצפיה ב-'עונה שנבנתה כדי שהצופה הממוצע יאהב אותה... אני מניח? '
עונה שנבנתה כדי שהצופה הממוצע יאהב אותה... אני מניח?
24/02/2019 | 18:22
4
43
קודם כל, חלוקת השבטים לפי גזעים, או יותר נכון "צבעים". כאילו שאין אסיאתים, לטינים, שחורים ובעיקר לבנים שהגיעו מעמים שונים. זו העונה הראשונה שסובלת קשות מעודף טוויסטים (המרד, ההצבעה הכפולה בשבט רוטו, אני משוכנע שהיה אפילו עוד משהו אבל לא בא לי להיזכר כרגע), וכמובן האליל האחד ששבר לחלוטין את המשחק.

זה אחד הקאסטים הכי גרועים בתולדות הישרדות. יש רק חמישה שהשאירו מבחינתי חותם כלשהו, ואני מאמין שאין צורך להגיד מי הם כי הם היחידים שהוזמנו לעונות נוספות + הזוכה הפחות או יותר ראוי. חוץ מהם בקי ואולי קצת אדם הפגינו קצת שכל מפעם לפעם, אבל כל מי שמחוץ לפיינל 8 לא שווה יריקה, ובעקבות עונה 20 - לא יודע כמה מקום יש גם לפאר את קנדיס. גם פנר ואוזי פשוט הרסו בעיניי את כל התדמית שלהם בהמשך (למרות שסביר להניח שאוזי היה אותו אוזי שחצן ומתחסד גם בעונה הזו, פשוט הורידו את הקטעים השליליים שלו כי הוא היה פיינליסט)

מה שמשאיר את פרוואטי כתרומה החיובית הגדולה האמיתית לתולדות הישרדות.
לצפיה ב-'היי, פעם ראשונה שאתה טועה בשמות של השבטים'
היי, פעם ראשונה שאתה טועה בשמות של השבטים
24/02/2019 | 18:39
24
השבטים באיי קוק היו אייטוטקי ורארוטונגה (או כמו שהם נקראו בקיצור "אייטו" ו"רארו")
לצפיה ב-'נכון שקנדיס איכזבה בעונה 20, אך רוב 'הגיבורים' איכזבו בה'
נכון שקנדיס איכזבה בעונה 20, אך רוב 'הגיבורים' איכזבו בה
24/02/2019 | 19:16
26
שלא לדבר בכלל על ג'יי טי שהוכיח כמה הוא אידיוט.
לצפיה ב-'דווקא לא הרגשתי עודף טוויסטים'
דווקא לא הרגשתי עודף טוויסטים
25/02/2019 | 14:11
1
25
הטוויסט של המרד יכל למשל לא לצאת לפועל (כמו בעונה 5).
וההצבעה הכפולה לדעתי זה פשוט אקט כדי לצמצם אותם יותר מהר,
כי היו יותר מדי מתמודדים ביחס לימים שנותרו במשחק (כנראה גם כי אף אחד לא פרש וכו').
לצפיה ב-'זה כלום לעומת כמות הטוויסטים בעונות האחרונות חחח'
זה כלום לעומת כמות הטוויסטים בעונות האחרונות חחח
27/02/2019 | 07:30
3
לצפיה ב-'העונה שגילתה לעולם את פרוואטי השורדת הכי אהובה בהישרדות.'
העונה שגילתה לעולם את פרוואטי השורדת הכי אהובה בהישרדות.
24/02/2019 | 19:12
12
42
גם אני אהבתי את קנדיס ועד היום לדעתי נעשה לה עוול בחילוף השבטים. גם אוזי הוא אחד התגליות הגדולות של העונה הזאת. מה שלא אהבתי זה החלוקה לגזעים, זו היתה גזענות לשמה.
לצפיה ב-'לא נעשה לקנדיס שום עוול'
לא נעשה לקנדיס שום עוול
26/02/2019 | 17:02
11
35
היא הביאה את זה על עצמה. ואני אומר את זה כשהיא אחת הפייבוריטיות שלי.
לצפיה ב-'ועוד איך נעשה לה עוול, היא היתה בשבט הכחול רארוטונגה'
ועוד איך נעשה לה עוול, היא היתה בשבט הכחול רארוטונגה
26/02/2019 | 17:36
10
42
עם פרוואטי ואדם, ואז נעשה לה עוול שהעבירו אותה ואת פנר לשבט האדום אייטוטאקי, כך שלא פלא שבהזדמנות הראשונה שניתנה לה היא בחרה לחזור חזרה לשבט שלה ביחד עם פנר.
לצפיה ב-'Its the f**king game..'
Its the f**king game..
27/02/2019 | 00:06
4
7
לצפיה ב-'So what...'
So what...
27/02/2019 | 08:28
3
29
עדיין נעשה לה עוול שלפרוואטי למשל שהיתה איתה באותו שבט ונשארה בו עד סוף המשחק לא נעשה. ולהגיד שבגלל שזה חוקי המשחק לא נעשה לקנדיס עוול באותה עונה זה פשוט לשקר לעצמך.
לצפיה ב-'אבל '
אבל
27/02/2019 | 08:56
2
23
זאת הייתה הבחירה שלה (ושל פנר) בסופו של דבר, לא? הערבוב השבטים הוא חלק די גדול מן המשחק, ופה זה לא היה עניין של מזל כמו שזה כיום, אבל חשבתי שקנדיס נמצאת במצב טוב בשבט איטוטאקי עד שבחרה לעבור לשבט השני. מה שכן, הרגשתי רע בשבילה כל הזמן שלחו אותה לאי הגאולה.
לצפיה ב-'דיברתי על האופן שבו עורבבו השבטים, שם נעשה לה עוול'
דיברתי על האופן שבו עורבבו השבטים, שם נעשה לה עוול
27/02/2019 | 10:43
1
23
וברור שזאת היתה הבחירה שלה ושל פנר שקפץ אחריה ברגע שניתנה להם ההזדמנות לחזור חזרה לשבטם. אך לא על זה מדובר.
לצפיה ב-'זה היה כמו שבוחרים נבחרות כדורגל בבתי ספר לא? '
זה היה כמו שבוחרים נבחרות כדורגל בבתי ספר לא?
27/02/2019 | 12:14
24
כלומר, היו מתמודדים שאכלו אותה בערבוב והיו כאלה שהצליחו להישאר. אני חושב שקדניס יכלה להגיע רחוק אם היא הייתה נשאר בשבט של יול. אני כן חושב ששהחלטה לשלוח אותה שוב ושוב לאי הגלות הייתה די מגעילה.
לצפיה ב-'אני מצטער אבל זה ממש לא נכון'
אני מצטער אבל זה ממש לא נכון
27/02/2019 | 12:23
4
42
דבר ראשון, אתה יכול להגיד על כל שורד שנדפק מערבוב שבטים שנעשה לו עוול. אין מה לעשות, זה המשחק וזה אחד הטוויסטים שיש בו. כל שורד צריך להכין את עצמו לסיטואציה כזאת. היחיד שאולי אתה יכול להגיד עליו שנעשה לו עוול בגלל ערבוב, הוא ארון מסין, כי הערבוב בעונה שלו היה מאוד בעייתי. אצל קנדיס היה ערבוב לגיטימי לחלוטין.

ודבר שני והכי חשוב - זה שהערבוב הזה בכלל לא פגע בה! זה לא שהיא הודחה בגללו. היא היתה במצב מצוין גם בשבט החדש שלה ובחרה לעשות מהלך שבסוף לא השתלם לה. אז כל מה שקרה לה במשחק קרה לגמרי באשמתה. ואני באמת אומר את זה עם אהבתי אליה.

לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
27/02/2019 | 15:09
5
לצפיה ב-''
27/02/2019 | 17:59
18
גם הערבוב באיי קוק היה ערבוב של כל הארבעה שבטים כך שלא היה יכול להווצר מצב שתגיע ברית אחת מגובשת מלפני ומישהו יידפק מזה
היחיד אולי שאפשר לאמר עליו שהיה במצב טוב בשבט הקודם שלו והערבוב לא עשה איתו חסד זה בראד שהגיע לערבוב כאאוטסיידר
אבל שוב, אי אפשר להשוות דינמיקה בשבט של 5 לדינמיקה בשבט של 9
לצפיה ב-' היא שחקנית גרועה והביאה את זה על עצמה לג מרי'
היא שחקנית גרועה והביאה את זה על עצמה לג מרי
27/02/2019 | 21:44
1
24
ובעונה הזאת עוד די  חיבבתי אותה
לצפיה ב-''
28/02/2019 | 11:04
7
לצפיה ב-'עונה לא טובה'
עונה לא טובה
24/02/2019 | 21:01
31
ההפקה רצתה לרצות את הקהל שהתלונן לפני שאין גיוון גזעי בהישרדות ואם יש שחורים הם על תקן "הבחור/ה השחור/ה" ולרוב גם לא מוצלחים במשחק ונחשבים לעצלנים
אז עשו עונה מעורבת בגזעים וההתמקדות הייתה במוצא ובמראה של המתמודדים ולא בעניין
כך שהעונה הזאת הייתה העונה הראשונה עד אז (אולי חוץ מ10 אבל אצלה הייתה סיבה הגיונית) שהיו בה מלא רוחות רפאים שהגיעו רחוק ולא בלטו בכלל בזמן מסך

ססיליה (ככה קראו לה?), רבקה בורמן (הזוי שהשם מתאים), סנדרה, ג'ני ובקי שהגיעה לגמר...אפס אישיות
וחוץ מהם קיבלנו את המטורללים שנמצאים כפריק שואו: בילי, פליקה, קאו בוי, כריסטינה, נייט
וסוסונים עם הרבה כוח ומעט שכל: ג'יי פי, אוזי, אדם

כבר רוב הקאסט שזה בעייתי
יול היה שחקן טוב אבל הניצחון ניתן לו כבר בפרק 2 ובעיניי הוא מאוד מוטל בספק
ג'ונתן בלון נפוח שהפך את הסיכויים של יול מ90% להיות המנצח ל100% והרס כל עניין בעונה (ועוד איכשהוא זה הוציא אותו שחקן טוב בעיני מי שראה אז, אי לי מושג למה)
ופרווטי הייתה פוטנציאל שנגלה רק מחוץ לעונה הזו
אבל באופן כללי פה לא היה לי ממש את מי לעודד
לצפיה ב-'הטוויסט הכי גרוע אי פעם '
הטוויסט הכי גרוע אי פעם
25/02/2019 | 07:09
40
יחד עם זאת, אני לא חושב שהעונה הייתה גרועה. היא הייתה קצת מוזרה, לא יודע איך להסביר את זה, אבל מוזרה. היו דמויות מגוונות פה אבל איך שכל המשחק התנהל היה די מוזר.

יול זוכה ראוי, מתמודד מאוד חכם ושחקן אסטרטגי. אבל ממש קשה לי לתת לו יותר קרדיט בגלל הכוח המטורף של פסלון החסינות. זה לא אשמתו, רק בפיג'י הבינו המפיקים איך להשתמש נכון בפסלון חסינות, אבל הוא הרוויח מזה המון שהצליח לשכנע את פנר להצביע איתו. אבל הוא מנצח ראוי, הרבה יותר מאוזי.
לצפיה ב-'איי קוק'
איי קוק
26/02/2019 | 22:44
26
את העונה הזו ראיתי ממש בתחילת המרתון הישרדות שלי (ממש אחרי שראיתי את גאבון שבדיוק הסתיימה ואחרי פלאו) חייב להגיד שממש אהבתי את העונה והיא זו שהביאה לי את החשק לצפות בהישרדות, זוכר שהתלהבתי מיול והוא ה"אסטרטג" הראשון שבאמת ראיתי ואהדתי - מאוד אהבתי את המהלך עם פנר ועדיין חושב שהוא עשה שם עבודה טובה, למרות שהיה לו יתרון גדול עדיין הם יכלו בקלות לנטרל אותו במיוחד שיול היה במיעוט מספרי.
חוץ ממנו אהבתי כמובן את פארווטי וגם את קנדיס (זו שנעשתה לה עוול נורא ע"י ההפקה) את אוזי גם ממש אהבתי ושמחתי מהפיינל 2 סה"כ, אבל יותר שמחתי שיול ניצח אותו.
חוץ מהם היו עוד מתמודדים חמודים כמו בקי, סונדרה, אדם, קאו-בוי ופליקה, אבל תכלס הרוב משעממים.

לצפיה ב-' פינת הפופולאריות 38 - פרק 1 '
פינת הפופולאריות 38 - פרק 1
22/02/2019 | 17:56
19
49
כמובן שזה מכיל ספוילר לפרק הראשון...
בינתיים, תהנו מהדירוג שדירגתם על פי הרושם הראשוני!

18. ריק - 3.8
17. ג'ולי- - 4.1
15. גווין - 4.3
15. רים - 4.3
12. ג'ו - 4.5 
12. וונדי - 4.5
12. קית' - 4.5
11. אוברי - 6
10. אריק - 6.3
9. רון - 6.5
7. ג'וליה - 6.6
7. דייויד - 6.6
6. לורן - 7
5. ויקטוריה - 8
4. וורדוג - 8.2

והטופ 3....
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
22/02/2019 | 18:01
48
עם ממוצע 8.5,

דווקא התממודד שהכי לא קיבל זמן מסך מהשבט המפסיד

כריס
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
22/02/2019 | 18:02
49
עם ממוצע 8.7

המאהבת הלסבית של ג'ו?!

אורורה 
ובמקום הראשון...
22/02/2019 | 18:04
46
עם ממוצע 9.5,

כצפוי

קווין סטייס קווין?
קלי
לצפיה ב-' הרשימה לדירוג'
הרשימה לדירוג
22/02/2019 | 18:08
15
39
אז לאחר הפרק הראשון יהיה מעניין מאד לראות לאן הדירוגים יקחו אונתו
וכמובן, עם טוויסט אי ההכחדה - מתי באמת מתמודדים יצאו מהרשימה?

תהנו

אוברי
אורורה
אריק
ג'ו
ג'ולי
ג'וליה
גווין
דייויד
וונדי
וורדוג
ויקטוריה
כריס
לורן
קית'
קלי
רון
רים
ריק

לצפיה ב-''
22/02/2019 | 18:13
58
אוברי 8 חמודה למרות שלא יודע אם תגיע רחוק העונה... משהו בה נהיה חביב ונחמד יותר מעונה לעונה משום מה
אורורה 7 אני אוהב מאדדדדד 
אריק 7 לא יודע להחליט אם הוא יהיה טוב או לא טוב... אבל יש מצב שיגיע רחוק
ג'ו 7 הוא בחור חמודי אין מה להגיד.... בינתיים לא עשה משהו רע
ג'ולי 5 חמודה שיודעת לשבור במבוקים... תכלס אולי כן לא תעוף ראשונה אם הקדישו זמן לדקה המיותרת הזאת בפרק פתיחה קצר גם ככה
ג'וליה 3 לא ראינו בכלל
גווין 8 אני רואה אותו מגיע רחוק
דייויד 10 כבר בעניינים, ראוה אותו מגיע רחוק
וונדי 1 גרועה, הייתי מעדיף שהיא תעוף
וורדוג 9 חיבבתי מאדדד בינתיים
ויקטוריה 6 נראית מותק בקטנה אבל לא באמת ראינו הרבה
כריס 4 לא ראינו בכלל והוא היה בשבט המפסיד שנתנו בו מסך לכולם...
לורן 9 אהבתי אותהה אפילו יותר מקלי הפרק
קית' 5 בתכלס עשה בשכל כשזרק את רים ווונדי אבל משהו בו מעצבן אותי חחח
קלי 9 עדיין קווין למרות שקצת פחות באה לי בטוב הפרק, נראה שבמצב טוב
רון  7 בהצלחה! נחכה למועצה
רים 8 אני יודע שהיא גרועה אבל לא אכפת לי, הנפילה שלה במועצה הייתה כל כך EPIC מרגע לרגע לרגע והיא חולת נפש אמיתית
ריק 8 הפתיע לטובה, שיחק לא רע בכלל
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
22/02/2019 | 19:06
51
אגב, השליישה המובילה זו בדיוק השלישייה המובילה שלי מהרושם הראשוני, ואפילו באותו הסדר.

הדירוג שלי למתמודדים העונה על פי הפרק הראשון:

אוברי - 5 די אמביוולנטי לגביה, טוענת שהפעם תשחק פרופיל נמוך, וכשיגיע הזמן להכיש תכיש, אך לא זכור לי ששיחקה פעם פרופיל גבוה. חוץ מזה היא כבר סומנה ע"י אריק וגאווין להדחה. מאבדת נקודה אחת בלבד.
אורורה - 8 בקושי הראו אותה הפרק כך שחוץ מזה שהיא לסבית ובצוות של ג'ו, לא למדנו בינתיים הרבה עליה. אז בסה"כ מוריד לה שתי נקודות מהרושם הראשוני, עד שנלמד להכירה יותר לעומק.
אריק - 8 גם אותו בקושי הראו, להוציא החיבור שלו עם גאווין ותוכניתם להדיח את אוברי, אך עושה רושם שיגיע רחוק. אז מוריד לו נקודה אחת בלבד מהרושם הראשוני.
ג'ו - 8 כמו שצפיתי לגביו מלך החסינויות נשאר מלך החסינויות ולא משנה כמה ינסה להילחם בטבע שלו הוא יפסיד במלחמה הזאת, כי זה פשוט מי שהוא, בניגוד למה שהצהיר שיעשה. ולכן מאבד רק נקודה אחת בינתיים.
ג'ולי - 2 כנראה שהרושם הראשוני שלי לגביה היה מוטעה, מסתבר שהיא לא מבינה כלום בהישרדות, והדבר הכי קרוב להישרדות שהיא עשתה היה להשתין בפארק ציבורי, וגם זה כתוצאה ממקרה חירום. מאבדת 5 נקודות.
ג'וליה - 3 לא הראו אותה בכלל, חוץ מזה שהתלהבה משתי השורדות החוזרות על הספינה. מוריד לה בינתיים רק נקודה אחת מהרושם הראשוני.
גאווין - 5 עדיין די אמביוולנטי לגביו כמו ברושם הראשוני, סוג של חנון עם קעקוע גדול, שהכבאי הביריון התחבר אליו, ושניהם זוממים יחד להדיח את אוברי, אך זה לא אומר עדיין כלום לגביו. ולכן ניקודו מהרושם הראשוני אינו משתנה.
דייויד - 7 התנהל בפרק הראשון לא רע בכלל, התחבר עם קלי וברית הרוב, התחבב על וורדוג, למרות שאין לי מושג עד כמה הקשר ביניהם יחזיק מעמד, ולכן מקבל נקודה נוספת על דירוגו מהרושם הראשוני.
וונדי - 1 לא התחברתי אליה בכלל כבר מהרושם הראשוני, כי העבירה לי וייבים של שחקנית לא רצינית בכלל, ובפרק הזה הוכיחה לי עד כמה צדקתי לגביה. בעקבות זאת מאבדת 4 נקודות ויורדת לתחתית הדירוג שלי.
וורדוג - 8 הפתיע אותי בפרק הזה לטובה לעומת הרושם הראשוני שהיה לי לגביו, ולכן מקבל נקודה נוספת.
ויקטוריה - 8 הפתיעה אותי בפרק הזה לטובה לעומת הרושם הראשוני שהיה לי לגביה שהיא רק מתוקה, ואני אוהב מאוד את הראש שלה, ולכן מקבלת ממני נקודה נוספת, ומדורגת אצלי שביעית.
כריס - 8 למרות שהיה בשבט המפסיד והתמודד מול ג'ו במשימת החסינות השבטית, בקושי הראו אותו בפרק הזה, ולכן לא יצא לי להכירו יותר לעומק, כך שהניקוד שלו מהרושם הראשוני יורד בינתיים בנקודה אחת.
לורן - 9 מסתבר שלא טעיתי לגביה ברושם הראשוני, וכל מה שצפיתי שיקרה איתה קרה, כולל החיבור המיידי בינה לבין קלי, ולכן נכון לכרגע היא עולה למקום השלישי שלי בדירוג במקום כריס שיורד למקום הרביעי.
קית' - 5 הפתיע לטובה בפרק הזה לעומת הרושם הראשוני, אך עדיין מדובר במתמודד חלשלוש ושאינו יודע לשחות, ולכן מקבל רק נקודה אחת נוספת לדירוג הראשוני. 
קלי - 10 המלכה נשארת מלכה, וקלי הוכיחה לי שלא רק שהיא הולכת ומשתדרגת עם הזמן ומתאימה את עצמה למשחק כמו שצריך, אלא אף מתאבדת במשימות וגם כשהיא נפצעת חזק היא קמה וממשיכה כאילו כלום לא קרה.
רון - 7 היחיד שמצא בפרק הזה יתרון סודי, מה שאומר שהיה יותר עירני מכל השאר, אך עליה וקוץ בה, ייתכן מאוד שדווקא מציאת היתרון הסודי והאופן שבו הוא נהג כשמצא אותו עוד עלול להיות בעוכריו, ולכן ניקודו מהרושם הראשוני אינו משתנה.
רים - 1 גם אליה לא התחברתי בכלל כבר מהרושם הראשוני, כי העבירה לי וייבים של אנטי ואחת שלא מבינה את המשחק, ובפרק הזה הוכיחה לי עד כמה צדקתי לגביה. בעקבות זאת מאבדת 3 נקודות ויורדת אף היא לתחתית הדירוג שלי, בתקווה שתפרוש מהמשחק כבר בפרק הבא.
ריק - 6 די אמביוולנטי לגביו, אמנם בפרק הזה התנהל בסדר פחות או יותר, אך עדיין אני מקבל ממנו וייבים של טראבל מייקר ובלגניסט שקשה לי להסביר אותם, ולכן גם ניקודו מהרושם הראשוני אינו משתנה.
לצפיה ב-''
22/02/2019 | 20:32
44

אוברי - 6
אורורה - 6
אריק - 8
ג'ו - 5
ג'ולי - 5 דרכה במשחק כנראה קצרה
ג'וליה - 4 מי?
גווין - 7
דייויד - 8
וונדי - 1 הדבר היחיד שנשאר לה זה להאשים את כולם ב"רשעות"
וורדוג - 6 חיבבתי הפרק אבל עלול להעיק מהר מאוד
ויקטוריה - 4 מה?
כריס - 4 בחייאת גבר, אתה היית בשבט שהלך למועצה! אין לך שום תירוץ להיות סגול!
לורן - 9
קית' - 5
קלי - 8
רון - 7
רים - 1 בייוו'שששששששששששששששש
ריק - 8

לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
22/02/2019 | 22:42
6
39
אוברי 8 מקווה שלא שתהיה בצרות בפרקים הקרובים.
אורורה 6 נחמדה אבל לא זוכר ממנה הכי הרבה.
אריק 5 האמת שלא זוכר מה הוא עשה בפרק.
ג'ו 9 אף על פי שאני לא תופס ממנו שחקן אסטרטגי, הוא בלט לטובה הפרק.
ג'ולי 4 לא הראו אותה.
ג'וליה 4 לא הראו אותה.
גווין 8 ממש מזכיר לי את ניק מהעונה שעברה.
דייויד 10 פרק ממש טוב שלו, נראה הרבה יותר בטוח בעצמו מפעם שעברה.
וונדי 7 חחח מה היא עשתה לכם שאתם נותנים לה אחת?? 
וורדוג 9 וואלה, הפתיע לטובה, אם הוא היה מצליח להוביל להדחה של וונדי היה מקבל 10 בקלות.
ויקטוריה 8 נראה שיש פוטנציאל.
כריס 5 כלומר, לא זוכר ממנו הרבה אבל הוא הצביע עם הרוב, אני מניח.
לורן 7 היא נחמדה אבל צריכה להיות זהירה יותר.
קית' 6 הוא נחמד אבל אני חושש שהוא יהיה די נאיבי במשחק.
קלי 7 אני בעדה והכל, אבל די אכזבה אותי הפרק.
רון 9 עדיין לא סגור לגביו, אבל ספציפית בפרק הזה הוא היה סבבה.
רים 5 לצערי אי אפשר לומר שזאת הייתה הדחה מפתיעה.
ריק 8 טוב, בינתיים הוא לא כמו ג'ייקוב 

לצפיה ב-''
23/02/2019 | 09:16
5
29
אין לי באמת דרך לדעת אבל מאמין שאם וורדוג היה רוצה וונדי כן הייתה מודחת בייחוד שהיה פיצול . הוא כנראה שינה את דעתו וזה יצא מעריכה כדי שיראה שיש סיכוי שזה לא רים.

לגבי וונדי
הבחורה היתה במיעוט כי התבודדה כל הזמן  והתעקשה להצביע עם מישהי שגם במיעוט מה שכמעט שלח אותה הביתה
זה לא שזה היה קרוב אפילו
היא בעצמה אמרה במועצה שרים הולכת הביתה אז למה הצביעה ללורן/קלי? היא אפילו לא יודעת שיש סיכוי שרים תחזור, אז אין שום הגיון בהתנהלות שלה . והעיקר קית' לדעתך נאיבי, שקית' על דעת עצמו הבין שהוא במיעוט והלך ומכר אותן... וונדי הייתה זו שהייתה נאיבית להמשיך בתכנית שלה למרות שידעה שזה לא יעבוד
לצפיה ב-'אה '
אה
23/02/2019 | 10:21
24
יכול להיות, אבל לפי ויקיפדיה, וורדוג כן הצביע לוונדי.

לגבי וונדי, אני מניח שהיא ראתה ברים כבת ברית ולא רצתה להדיח אותה. מודה שהיא לא שחקנית מעולה או משהו כזה, סתם אוהב את האישיות שלה.
לצפיה ב-''
23/02/2019 | 12:18
3
35
בעונה 12 סירי נתנה הצבעת נאמנות זהה לחלוטין לזאת של וונדי במקרה של מלינדה והצביעה לשיין
וגם שם זה דיי היה ברור מי יודח, אפילו נאמר להן ישירות שזה אחת מהן

אני לא אומר שוונדי גאונת הדור אבל הצבעת נאמנות אחת לא קובעת אם תהיה שחקנית טובה או רעה
היא צריכה להתפתח ולבסס את עצמה בתוך המשחק לפני
לצפיה ב-''
23/02/2019 | 21:42
2
24
זו לא היתה רק ההצבעה אלא כל ההתנהלות שלה
אני לא ממש זוכר את עונה 12 אבל סירי הגיעה עם מלינדה משבט המבוגרות אחרי שעברו הצבעה אחת יחד והגיעו לשבט די מגובש
אז סיטואציה קצת שונה
לצפיה ב-' וגם חוץ מזה'
וגם חוץ מזה
23/02/2019 | 22:40
24
סירי לא הייתה במצב של סכנה לפיצול קולות
מלינדה כן
לצפיה ב-''
24/02/2019 | 07:09
26
הם באו לשבט שכולו התערבב מכל השבטים שהיו
שניים מויורוס: אראס ובובי
שתיים מביונטה: דניאל וקורטני
שתיים מקאסאיה: מלינדה וסירי
ואחד מלה מינה: שיין (ברוס היה באקסייל והגיע כשמלינדה הודחה)

כך שלא היה להן איזה חיסרון של מיעוט שהן הגיעו איתו, אם כבר לשיין היה
בנוסף ההתנהלות אותה התנהלות, סירי לא מכרה את מלינדה וגם כששמעה ששיין רצה לפרוש על העניין של הסיגריות דיי התעקשה על השם שלו וניסתה למכור פיטש לקבוצה וגם אמרה דיי בבירור שהיא מצביעה לו ולא למלינדה
אם כבר ההתנהלות השונה הייתה של אראס לעומת ווורדוג שאחד קיבל בשלמות את ההחלטה לא להצביע עם הקבוצה והשני קצת התעצבן מזה אבל גם פה אנחנו לא יודעים כי אין לנו מושג עד כמה ברצינות וורדוג שקל להדיח את וונדי או האם לא היו דיבורים להדיח את סירי במקום את מלינדה בגלל העריכה
ובכל מקרה, האם זה משנה בכלל אופי התגובה של היריב כשההתנהלות ממילא אותה התנהלות?

זה שוונדי הייתה בפיצול קולות וסירי לא זה גם נתון לא רלוונטי כי התרבות של פיצול קולות במשחק הומצאה כדי להזהר מהאליל, בעונה 12 בשלב הזה את האליל היה אפשר למצוא רק באקסייל שמי שהיו שם הם מיסטי וברוס עד אז ואף אחד אחר אז המחשבה שאולי לסירי יש אליל ובואו נעשה פיצול קולות לא הייתה רלוונטית
אם ההצבעה הזאת הייתה נערכת היום דיי סביר שהיה פיצול קולות

סה"כ אם אנחנו שופטים את פרק 2 של עונה 12 לפי הסטנדרטיים האלו, סירי לא שיחקה משהו בפרק הזה וכמו וונדי רבים חזו שאם קאסאיה חוזרים להדחה סירי מודחת אשמה באסוציאציה אבל בפרקים הבאים היא למדה לשמור על איפוק ולסתום את הפה כשצריך ויצרה קשרים ובריתות סודיות ונהייתה השורדת הכי אהובה בפורום הזה לפחות

אני רק אומר שאנחנו לא יכולים לדעת איך וונדי תפעל ולהצהיר עליה כטיפשה על פי ההתנהלות בהדחה הזו זה קצת נמהר
לצפיה ב-''
23/02/2019 | 09:07
39
אוברי 5 לא קרה איתה שום דבר טוב או רע
אורורה 5 אני בעדה אבל לא ממש נראתה הפרק
אריק 7 מאוד תופס ממנו אבל ממתין שיוכיח את זה כדי לתת לו יותר
ג'ו 5 לא מבין את הטענות שהבליו את עצמו , מה היה עושה? מתנהג כמו סנוב אומר אני לא יודע לבנות מחנה? ביקשו ממנו את העצות והעזרה. אבל גם נתן לי סיבה לתת יותר מ5.
ג'ולי 1
ג'וליה 1
גווין 5 מעלה לו ב4 נק' על פוטנציאל
דייויד 10 שיחק מעולה!
וונדי 1 מהמקרים שבא לך לתת אפס
וורדוג 10 מלך!
ויקטוריה 7 כמו אריק. בא לי לתת עשר אבל נחכה .
כריס 7 בברית הרוב, נראה שחקן אינטליגנט , חתיך בצורה לא הגיונית .. אבל לא שמענו ממנו :(
לורן 8
קית' 8
שיחקו טוב אבל לא מושלם
קלי 10 גם אם תעוף פרק הבא, כל הכבוד לה על הפרק הזה , עשתה לגמרי כל מה שיכלה ואף טיפה יותר.. ואני לא מהמעריצים העיוורים שלה אבל היא חטפה פה ביקורת ממש מיותרת בדיונים
רון 7 וואלה עשה רושם טוב.. מקווה שימשיך כך
רים 1 חחח
ריק 10!!! לא יאומן מקום אחרון הרושם ראשוני גם שלי היה בין האחרונים והתברר כשחקן מאוד חברתי  וחכם ושנמצא במקום מאוד חזק בשבט (למראית עין לפחות ;) )

לצפיה ב-'מדרג-'
מדרג-
23/02/2019 | 18:52
33
אוברי- 8 הלוואי ולא תודח מהר שתאחד את הבנות או משהו...
אורורה- 6
אריק- 8
ג'ו- 1 מקווה שיודח מהר ושחלילה לא יחזור למשחק
ג'ולי- 5
ג'וליה- 2 לא ממש זכור לי שהראו אותה
גווין- 7 מקווה שיעשה עניין בהמשך העונה
דייויד- 7 רוצה להיות בעדו אבל היה פחות לייקבל
וונדי- 9 בינתיים היא לא אסטרטגית המאה בלשון המעטה, אבל לדעתי נסחפתם עם הביקורת עליה. באה לי בטוב כרגע.
וורדוג- 6
ויקטוריה- 3 גם לא זוכר שהראו אותה
כריס- 5
לורן- 6 מושבעת ראשונה כזה לא?
קית'- 4 לא התחברתי אליו ואני חושש שהוא עלול להגיע רחוק
קלי- 7 ע"ע דיוויד
רון- 6 לא סגור עליו עדיין
רים- 4 תכלס יכלה אולי לצאת מהמצב שנכנסה אליו וחבל
ריק- 6 ע"ע רון
לצפיה ב-''
23/02/2019 | 19:16
32
אוברי 5
אורורה 8 מהפנטת
אריק 8 בהצלחה!
ג'ו 6 התנהל נכונה לגמרי, בתכלס הוא חמוד אבל אני פשוט לא עף עליו
ג'ולי אם זו המבוגרת אז 4...לא תגיע רחוק
ג'וליה 3 מי? היחידה בקאסט שאני לא זוכר
גווין 5
דייויד 9 בהחלט מגיע לך! מקווה באמת שלא יטרגט את הקווין כי זה מהלך טיפשי בשבילו
וונדי 1 יאללה קישטה
וורדוג 10 פליז תמשיך להיות ככה
ויקטוריה 8  
כריס 7 מסכים עם נדי ... באלי לתת יותר אבל אין מה
לורן 9
קית' 7 חמודי , לדעתי יש הרבה בהישרדות בלדעת לאיזה אנשים להתחבר ובזה הוא פישל, אבל בהחלט פיצה על זה עם המהלך הנחמד
קלי 10 שיחקה אותה לגמרי הפרק , את הביקורת אני כמובן שלא מבין, כנראה שזה בגלל שהיא גם "בריונית" (ורק עכשיו שמתם לב לזה אבל הייתה ככה בעונות הקודמות) מאוד מעריך שהשתלבה בברית הרוב ונלחמה בכל אספקט - בעיני ההתנהגות שלה במועצה הייתה מוצדקת לגמרי.
רון 9 בהצלחה!
רים 1 מהגרועות אי פעם
ריק 9 ממש שמח שהוא לא החנון המעיק שחשבתי שיהיה (סטייל כריסטיאן/קוקרן) אלא בחור מבוגר יותר שכן משחק חברתית

לצפיה ב-' KOM ZU MIR'
KOM ZU MIR
23/02/2019 | 20:39
40
אוברי 10 לא יודע אם מגיע לה אבל היא חמודה
אורורה 5
אריק 10
ג'ו 1
ג'ולי 5
ג'וליה 5
גווין 10
דייויד 10
וונדי 1
וורדוג 5
ויקטוריה 5
כריס 5
לורן 5
קית' 10
קלי 5
רון 5
רים 1
ריק 10
לצפיה ב-''
26/02/2019 | 17:17
22
אוברי - 4
אורורה - 7
אריק - 7
ג'ו - 8
ג'ולי - 7
ג'וליה - 6
גווין - 4
דייויד - 1 שיודח בקרוב אמן
וונדי- 1 כנ"ל
וורדוג - 9
ויקטוריה - 7
כריס - 9 אומנם לא קיבל ווידויים אבל כן נראה הרבה ונשמע הרבה, ומצבו טוב מאוד
לורן - 10 טוב התאהבתי
קית' -  8 התאהבתי2
קלי - 10 מאוהב מאז ומתמיד
רון - 7
רים - 1
ריק - 5 עדיין לא יודע

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה