לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
87238,723 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'האמת מאחורי דו-קרב האש בעונה 40 נחשפת '
האמת מאחורי דו-קרב האש בעונה 40 נחשפת
26/05/2020 | 13:06
12
78
שרה לסינה חושפת את האמת מאחורי הבחירה של נטלי למי יתמודדו בדו-קרב האש בפיינל 4, רגע לפני הגמר. ומה דעתה לגבי מישל שלא קיבלה אף קול ונטלי המודחת שחזרה למשחק מאי ההכחדה קיבלה את קולותיה, ומעניין בעיקר מה שרה חושבת היו הסיכויים של מישל לזכות אם שרה, טוני ומישל היו שלישיית הגמר.

Survivor 40: The Sarah Lacina Tell-All

לצפיה ב-''
26/05/2020 | 15:27
1
67
סטילהוק אף אחד לא צריך לראות סרטון של כמעט שעתיים כדי לשמוע אותה אומרת משהו כמו "טוני ואני היינו מתחלקים בקולות, שיחקנו משחק דומה ומישל כנראה הייתה מקבלת את הרוב" בפועל מישל קיבלה אפס וטוני היה זוכה בכל קומבינציה מהפיינל 6.
לצפיה ב-''
26/05/2020 | 21:12
73
אין לי מושג מה יש לה..
האם לורל זכתה בגלל שהקולות התפצלו בין דומיניק לוונדל?
ולמה גם אחרי צפייה בעונה היא עדיין חושבת שהמשחק שלה היה כל כך שווה לטוני?
סופי , בן ודניס היו בטח מצביעים לה
אז קודם כל עדיין יש לטוני 8 קולות
דבר שני ,  אם נטלי לא בגמר אני מאמין שחד משמעית  בהתאם לסרטוני המושבעים שלהם
טייסון , פארווטי ואית'ן מצביעים לטוני,
אז הוא לא באמת מאבד קולות .
אני גם חושב שג'רמי לא באמת היה ממורמר עליו וכן יכל להצביע לוו בגמר כזה.
ומישל דרך אגב סיפרה שחד משמעית היא מצביעה לטוני בכל גמר , אם היתה מושבעת.

לצפיה ב-'ראיון מלא עם המלכה הנשדדת של הישרדות 40 שחושפת הכל '
ראיון מלא עם המלכה הנשדדת של הישרדות 40 שחושפת הכל
27/05/2020 | 17:19
9
66
Survivor 40: The Michele Fitzgerald Tell-All

In what could be the most anticipated podcast of all time, the Queen stops by to talk about her Survivor Winners at War game!

מה באמת קרה מאחורי הקלעים של הישרדות 40 ומה עורכי העונה הסתירו מאיתנו, כמו למשל שמישל זכתה פעמיים במשימות פרס אישיות ולקחה באחד מהם את שרה וסופי לחווייה ששלושתן לא ישכחו אותה לעולם.
לצפיה ב-'That's not Parvati'
That's not Parvati
27/05/2020 | 18:58
8
24
לצפיה ב-'ומי דיבר על פארווטי? '
ומי דיבר על פארווטי?
28/05/2020 | 11:40
7
50
פארווטי מלכה לשעבר. העונה היא אפילו לא הגיעה לאיחוד. יש רק שורדת אחת העונה שלא הודחה מעולם והשלימה 39 ימים במשחק בשתי העונות שבהן השתתפה: מישל. למעשה, אחרי העונה האחרונה היא הזוכה היחידה שמחזיקה בהישג הזה. לא פארווטי, לא רוב, לא סנדרה ולא אף אחד אחר מלבדה. אפילו טוני הזוכה לא.
לצפיה ב-'טוני היה בשלוש עונות מישל בשתיים'
טוני היה בשלוש עונות מישל בשתיים
28/05/2020 | 13:49
5
44
אז זה דיי מטומטם להציג את זה כאיזה הישג שלה שהוא לא הגיע אליו
אם אתה רוצה להשוות תשווה אחריי עונה שלישית של מישל

מישל הגיעה בשתי עונות ל39 ימים
אמנדה הגיעה בשתי עונות ל39 ימים
פארווטי הגיעה בשתי עונות ל39 ימים
סנדרה הגיעה פעמיים ל39 ימים
טוני הגיע בשתי עונות ל39 ימים

היא לא הגיעה לשום הישג מיוחד שלא הגיעו לפניה
לצפיה ב-'בעונה השנייה שטוני השתתף בה... '
בעונה השנייה שטוני השתתף בה...
28/05/2020 | 16:37
4
48
בעונה השנייה שטוני השתתף בה הוא הודח שני מהמשחק. מישל בעונה השנייה שלה הגיעה גם לגמר. כך שיחי ההבדל הקטן. וסנדרה בעונה 20 נלקחה כעז ע"י ראסל לגמר, וזה שהיא זכתה זה היה רק בגלל מרמור של המושבעים שרובם היו מהשבט השני. זה גם למה פארווטי ששיחקה הרבה יותר טוב מסנדרה לא זכתה. סנדרה פשוט הרוויחה מן ההפקר, גם בעונה הראשונה שניצחה וגם בעונה השנייה.

מישל בשום פנים ואופן לא היתה עז באף עונה. עובדה שטוני ושרה תכננו להדיחה ולהגיע רק שלושתם עם בן העז לגמר. עז לוקחים לגמר, לא מנסים להדיח. מישל הגיעה לגמר בזכות עצמה, גם בגלל המשחק החברתי המצויין שלה לאורך העונה שהביא אותה אל השישייה האחרונה, גם בגלל שזכתה פעמיים במשימת חסינות, מה שלהזכירך שרה לא זכתה לא בעונה הזאת וגם לא באף עונה קודמת שבה השתתפה, וכמעט זכתה גם במשימת החסינות של הגמר, שבה היא הפסידה על חודה של שנייה לנטלי, וניצחה גם את טוני וגם את שרה באותה משימה שבה קלי הפסידה את הניצחון הבטוח שלה בקמבודיה, המשימה הכי מקוללת בהישרדות ומקולל מי שהמציא אותה.

מישל גם ניסתה בכל כוחה לפתוח לעז שרה את העיניים, אך כפי ששרה עצמה הודתה אחרי שהעונה הסתיימה, היא היתה מוכנה להפסיד 2 מילין דולר רק בשביל לשמור על החברות עם טוני. דבר מטומטם לכשעצמו, כי אם כך למה היא בכלל השתתפה בעונה שמכתחילה היא התכוונה להפסיד בה לטוני? האם היא באה למנצחים במלחמה במטרה לשמש העז של טוני? מישל לעומתה לא היתה העז של אף אחד, היא העדיפה לשחק מהתחתית ונלחמה בשיניים בכדי להגיע לגמר, למרות שטוני ועיזיו ניסו להדיחה 3-4 פעמים.
לצפיה ב-'לדבר לקיר'
לדבר לקיר
28/05/2020 | 17:53
1
41
לצפיה ב-'עזוב הוא חי בעולם משלו'
עזוב הוא חי בעולם משלו
29/05/2020 | 17:08
17
מישל SUCKS
לצפיה ב-'אז....'
אז....
28/05/2020 | 18:27
1
34
יאללה נלך בשבילך על עונה שניה

אמנדה
סנדרה
שארן שהייתה פעמיים 52 ימים ובשניהם מצב שהיה פיינל 2

לא עז? אפשר לאמר בקלות שנטלי לקחה את מישל לגמר כי לא פחדה ממנה
אם מישל כלכך מוכשרת אז למה לא לשלוח אותה לאתגר האש?

את הכל אתה מסדר לפי הנרטיב שמתאים לך שהסיבה לפייבוריטיות שלך היא מאוד פשוטה, נראית טוב ומצטלמת יפה ואם שארן הייתה צעירה ב20 שנה אז גם לה היית נותן נרטיב של "המלכה של הישרדות אוסטרליה"

ובפעם ה1000000000: לשחק מהתחתית זה לא אות של כבוד בהישרדות, אם הגעת לתחתית והיית כל הזמן בתחתית אתה כנראה טיפש ששמת את עצמך במצב הזה
לצפיה ב-'לא, לא עז, עז זה מי שלא נלחמת להגיע לגמר אלא נגררת לגמר'
לא, לא עז, עז זה מי שלא נלחמת להגיע לגמר אלא נגררת לגמר
28/05/2020 | 20:18
32
מישל נלחמה להגיע לגמר, כי להזכירך ניסו להדיחה 3-4 פעמים טוני והעיזים שלו. מי שכן היו עיזים זה שרה ובן. ושרה אפילו הודתה שהיתה מוכנה לוותר על 2 מיליון דולר כדי שטוני יזכה. ואין יותר עז מזה. לורל מעונה 36 זו הדוגמא הכי טובה לעז. ושרה היתה בדיוק כמו לורל, בהבדל אחד: היא לא הגיעה לגמר כי נטלי בחרה אותה לדו-קרב מול טוני.
לצפיה ב-'קודם כל '
קודם כל
28/05/2020 | 14:14
58
זו הייתה בדיחה, למרות שפארווטי לא הגיעה לאיחוד כי נדפקה מערבוב השבטים. מישל אמרה את זה בעצמה. היו לה אפס אופציות עם השבט ההוא.

תסביר איך מישל נשדדה כש:
1) הייתה לה אפשרות לשבת בגמר, זה לא שהייתה מתמודדת אהובה שכולם עודדו והודחה רגע לפני
2) היא הגיעה לגמר רק בעזרת החזרה של נטלי ולא בזכות היכולות שלה
3) אף אחד לא הצביע לה (16 מושבעים) ולא בגלל מרמור. המשחק שלה לא היה מרשים מספיק - גם בזה היא מודה
4) ישב לידה פאקינג טוני ששיחק משחק מושלם. אם הוא לא היה מנצח אז באמת היה שוד
לצפיה ב-'הישרדות VIP - פרק 8'
הישרדות VIP - פרק 8
26/05/2020 | 23:04
10
68
מה חשבתם ?
לצפיה ב-'דעתי על הפרק '
דעתי על הפרק
26/05/2020 | 23:21
100
נתחיל בשבט הצהוב
עדי הצליחה להוכיח שהיא יותר בוגרת מכמה אנשים האחרים במשחק הזה
אותי דוד ממש מפתיע ומשעשעה
אלינה  לא שמוע ממנה הרבה הפרק הזה
רגב טוב שלקח את הברזנט וכולם היו עושים אותו דבר במצב הזה לדעתי יצא מלך שלא ירד לשפה הנמוכה של ישראל
אסי שלח את רגב לקחת את ברזנט אבל מול ישראל והשבט השני לא גיבה אותו והסכים עם ישראל
הריב שלא נגמר בין בני לאלה מתיש אותי ממשעמום ודיי חלאס שחררו את לא מסתדרים אחד עם שני וזהו
נעבור לשבט האדום
ונתחיל במתמודד העונה לשם ישראל שפה נמוכה טומטום זרק משימה בשביל להדיח את קוזיקורו בטענה שהוא חושב שהוא מאיים עליו וגם שיחק באופן מוגזם ולא האמין בשיט נקווה שניפטר ממנו בקרוב
ליטל וניקול שתי השפוטות של ישראל הולכות אחריו גם כלב בלי לחשוב על כלום לבד
ירדן עידן קוזיקורו יצאו סתומים שלא חשדו בישראל ונתנו לו להפסיד את משימה בכוונה אבל גם היו אמייתים שאמרו שאם היו רגב היו עושים אותו דבר.
סמיון מבחינת הבן אדם הכי הגיוני בשבט שלהם משחק טוב באמצע כולם אוהבים אותו ושם שלו בטוח בהדחה הקרובה .
נאווה כמו שהייתה סתומה בכנסת ככה גם בהישרדות מסנגרת על ישראל כאילו הוא הבן שלה וחושבת שהוא תמים ומסכן והכול אצלו לטובת השבט .

לצפיה ב-' עוד פרק'
עוד פרק
27/05/2020 | 03:13
66
מה אני אגיד לכם?
חוץ מהפרק הראשון, כל פרק עיצבן אותי עד כה.
ישראל הזה בלתי נסבל. עד מתי אנשים ימכרו משימות?
חלום שלי שעידן יתן לקוז'יקרו את הפסלון שלו וזה יתפוצץ ל"ברית" השפוטים של ישראל בפנים.
מצחיק אותי כמה העורכים של התוכנית הזו לא מחוברים. במהלך המשימה היה רגע שבו הראו את ניקול, נאוה, ירדן וסמיון יושבים, כשבעיקרון סמיון עדיין במשימה. כמה קשה לשים לב למה שאתם משחררים? מספיק הם הורסים את התוכנית עם הפרויילרים שלהם (פרומואים+ספויילרים).
לצפיה ב-'מה נסגר?'
מה נסגר?
27/05/2020 | 08:20
79
תראו אני מבין שזאת תכנית ריאלטי והכל, אבל די היה מוגזם הויכוחים האלו. באמת שהרגשתי רע בשביל רגב, אני כן חושב שישראל הגזים שם. אני לא קונה את זה שישראל יודח, בטח עידו יודח בסוף. ושזה באסה בשביל ירדן, לא נראה לי שהיא תוכל לגייס מספיק קולות כדי לשנות את זה. גם הויכוח של אלה ובני היה לגמרי מיותר, לפחות זה נראה סיטואציה שאלינה תוכל להרוויח ממנה כדי להתקדם במשחק. 
לצפיה ב-'הישרדות VIP - פרק 9'
הישרדות VIP - פרק 9
27/05/2020 | 23:19
6
56
מה חשבתם ?
לצפיה ב-'אני די משוכנע'
אני די משוכנע
28/05/2020 | 00:08
2
55
שישראל לא יודח, וכנראה נאוה ביקשה שידיחו אותה
או שהיא פשוט תפרוש...
לצפיה ב-'זה שישראל לא יודח זה די ברור'
זה שישראל לא יודח זה די ברור
28/05/2020 | 00:49
56
זה שנאוה תפרוש בשבילו זה יוציא אותה לגמרי סתומה

(לא שהיא כזאת גאון חחחח)
לצפיה ב-'חד משמעית'
חד משמעית
28/05/2020 | 01:49
53
היא בדוק הולכת במקומו.
לצפיה ב-'ני עדיין מחכה ל"משהו הגדול" שגיא הבטיח שיקרה הערב'
ני עדיין מחכה ל"משהו הגדול" שגיא הבטיח שיקרה הערב
28/05/2020 | 02:44
55
הבעיה שהפרק נגמר ולא קרה שום דבר "גדול". 
לצפיה ב-'עד כמה אפשר למרוח את הפרקים עד להדחה? '
עד כמה אפשר למרוח את הפרקים עד להדחה?
28/05/2020 | 19:23
1
34
זה די ברור שישראל לא יודח, אני גם חושב כמו שנכתב בו שנאוה ביקשה או שידיחו אותה או שהיא תפרוש. אני לא מבין איך אף אחד עדיין לא עלה על העובדה שסמיון משחק בשני הצדדים, הוא באמת נמצא במקום טוב בשבט. אני חושב שהפרק היה טוב בשביל ירדן, אולי הפרק הכי טוב בשבילה עד כה, וגם עידו היה סבבה.
לצפיה ב-'בפרק הבא תהיה הדחה?? אי אפשר לדעת אצלם '
בפרק הבא תהיה הדחה?? אי אפשר לדעת אצלם
29/05/2020 | 17:25
7
לצפיה ב-'הישרדות 40 באיחור '
הישרדות 40 באיחור
23/05/2020 | 23:47
7
120
אני אתחיל מכמעט הסוף.
אשכרה עצרתי את הפרק כאשר שרה התחילה עם הנאום שלה והרגשתי את ההפקה מכוונת לנצחון תנועת ה-WOKE האמריקאית (משהו שהתחיל בעונה הקודמת). זה כל כך עצבן אותי שנאלצתי להכנס לויקי' והייתי מוכן להסתכן בספויילר לגבי הזוכה וברגע שקראתי שטוני ניצח את שרה בהדלקת האש, חזרתי לצפות בהמשך הפרק.
בעונה ששרה ניצחה כל כך הערכתי את המשחק שלה מבלי לחשוב אם היא אשה או גבר. היא עשתה הכל בכדי לנצח ועלתה על כולם. היא ניצחה בזכות היותה השחקן הכי טוב "על המגרש".
בכללי, מעצבן אותי שנשים רוצות שישפטו אותן בזכות עצמן כבני אדם ואז משחקות על הקלף הנשי (קיילי עונה 39), אם הן הין מזרחים בארץ, היו קוראים להן - מקופחות מקצועיות.
מצטער, מבחינתי זה לא רצון לצדק שיוויוני, אלא דרישה לקבלת כוח.
והעונה, מה לעשות, שרה לא הייתה השחקן הכי טוב. להיפך, בשניה שטוני נתן לה לקבל החלטה (לנטלי אין פסלון) המשחק שלה נזרק לפח וכמעט עלה לזוכה הכי טוב EVER (לפי דעתי) בזכיה בגמר.
מבחינתי, היה נגרם לי עוול כצופה אם שרה הייתה מנצחת בגלל שהיא אישה. המוטו של הישרדות הוא - OUT WIT, OUT PLAY, OUT LAST ולא OUT WOMAN!!!

טוב, אחרי שפרקתי...

אחלה עונה!!!
היו כמה שחקנים טובים והיו כמה שחקנים שהוכיחו כי הזכיה שלהם בעונות בהם שיחקו היא לא יותר מאשר יותר מזל משכל.
קים זכתה אצלי בנקודות זכות וההערכה.
אדם יכל להצליח יותר.
בן איבד אצלי כל כבוד והערכה - מנצח לא יכול להרשות לעצמו לוותר בצורה כזו.
דניס יכלה להחליף את סטן לורל באחד הסרטים של השמן והרזה. היא דומה לו שתי טיפות מים.
לצפיה ב-''
25/05/2020 | 14:31
6
60
הנאום של שרה למושבעים בא בעקבות מידע שקיבלה מנטלי שלא מעריכים את המשחק שלה ורואים אותה כמקום שני בצמד טוני-שרה. אז כל החרטוט הזה היה הצגה
הפרישה של בן מאותה סיבה - נטלי אמרה לו שאין שום סיכוי שיזכה בגמר ושלא מעריכים אותו. אז במקום להלחם על המיקום שלו הוא ניסה לעזור לה לזכות. בעקרון יש עזים שיודעים שאין להם סיכוי לנצח ובכל מקרה שמחים לקחת את הסכום שמגיע למקום השלישי, הוא לא.
לצפיה ב-''
26/05/2020 | 10:24
2
65
הנאום של שרה הוא חרטה, אבל שרה באמת מאמינה בזה. גם במחשבה שהיא וטוני שיחקו משחק זהה (הזוי בעיני) וגם בכך שאותה שופטים לחומרה ואת טוני לא, או לצורך העניין - כל גבר אחר שהיה נמצא באותה הסיטואציה אך ורק בגלל שהיא אישה.
בכל הראיונות היא מדברת על כך והמראיינים מהללים אותה על כך שהיא העלתה את ה-women bias.
שרה ב- GC שיחקה משחק שיש לו השלכות על טהרנים למיניהם והיא לא יכלה לעמוד בזה.
להזכיר, פארווטי, סנדרה, ג'רי (האלמנה השחורה מאוסטרליה) ועוד שיחקו משחק של נוולים וחיבקו בחום את התפקיד ואף עשו מזה קריירה לא רעה ללא קשר בין אם הן נשים או לא!
ועוד, ג'וני פיירפליי, ראסל, רוב ועוד אחרים "וטובים" שיחקו משחק נוולים משובח.
המשותף לכל האנשים האלה, גברים ונשים כאחד, היא העובדה שכולם חטפו בראש מטהרנים או מסתם אנשים שלא אהבו אותם. ולעומתם, היו כאלה שהיללו את כל אותם השחקנים הללו, שוב נשים וגברים כאחד, ולא עניין אותם אם הנוול היה גבר או אישה.
שרה פשוט לא עמדה בזה כבן-אדם.
מה שאותי עצבן זאת העובדה שאף אחד לא פתח את הפה ונתן את כל הדוגמאות שהבאתי ולא רק זאת, אפילו שיתפו פעולה. הפחד הזה מה- WOKE משתק אותם.

לגבי בן - יודע מה הייתה הסיבה, ועדיין לא מקבל את זה. בטח ובטח בעונת מנצחים ובטח לא שנייה לפי קו הגמר.
שרה, מישל ודניס קיבלו את אותה האינפורמציה ולא הרימו ידיים. הם נשארו ונלחמו.
לצורך השוואה, בטניס, בתקופה שפדרר, נדאל ודיוקוביץ' גרפו את כל התארים החשובים אף שחקן אחר לא פרש ולא משנה כמה נמוכים היו סיכוייו לנצח בטורניר.
לגבי עניין הכסף, אני יכול להבטיח לך שכל שחקן ושחקן אי-פעם היה מוכן לוותר על סכומי כסף אדירים ובתנאי שיהיה להם הגביע הנכסף בארון הגביעים.
אני באמת מאמין שצריך לדעת להפסיד בכבוד. בן יכל להישאר, להילחם על קולות בהדחה ואף אחד מחברי השבט לא היה שופט אותו לרעה.
בן בחר לפרוש ובראיונות איתו הוא הודה שלנאום של שרה היה בזה חלק לא קטן.
האירוניה היא שבעצם המעשה הזה בן אמנם בחר להתנהג כג'נטלמן, אבל ג'נטלמן, גם אם זו צורה רכה של כך, זו התנהגות שוביניסטית וכפירה בכל הנאום של שרה.

לצפיה ב-''
26/05/2020 | 16:07
43
לא התעמקתי בראיונות איתה אבל מותר לה לחשוב שהמשחקים שלהם זהים ולטעות. היא לא הראשונה לקפוץ על הגל הזה, קאס אמרה את אותם דברים בדיוק (ושרה באותו זמן לא סבלה אותה כי חשבה שהיא מהווה דוגמא רעה לנשים...) מה אתה מצפה שיגידו לה, סתמי זה לא קשור למגדר, טוני שחקן הרבה יותר טוב ממך?

פארווטי שהיא הכי girl power שיש אמרה את זה לקאס והיא עדיין בהכחשה.
לצפיה ב-'מצחיק שאתה מזכיר את ג'רי'
מצחיק שאתה מזכיר את ג'רי
26/05/2020 | 16:15
46
כי היא עוד בתקופת השידור של אוסטרליה אמרה שאם היא הייתה גבר כנראה היו מריאים לה
היא מאוד סבלה מסטטוס הנבל שלה, בעיקר באולסטאר שצעקו לה בוז וסילקו אותה מהבמה
היא ממש לא חיבקה בחום את התפקיד
ואם כבר היא דיי דוגמה שמוכיחה את הטענה שצופים רואים נשים אחרת (שרה לא דוגמה לכך)
לצפיה ב-''
26/05/2020 | 20:54
2
47
אם בן כל כך הבין שהוא לא הולך לזכות בגמר,
היה צריך להדיח את שרה בפיינל 5 ואז לנסות להדיח את טוני בקרב אש..
חושב שאחרי שהיה עושה את זה והיה מתמודד מול נטלי ומישל, יכל להיות לו סיכוי לא רע בכלל.
בקיצור, לעשות משהו לגבי זה שהמושבעים רואים אותך באור רע ולא פשוט לוותר.
לצפיה ב-''
26/05/2020 | 21:12
44
כן, אבל בן עוד סבל מבאקלאש מהמתמודדים עוד לפני המשחק בגלל הטוויסט השנוי במחלוקת שכולם שונאים והוא התחיל איתו
וגם המון באקלאש מהרבה קהל שחשב שלא מגיע לא להיות שם ולא העריך את המאמץ שלו בעונה המקורית ואת זה שמצא אלילים

אני מניח שאם נטלי אכן אמרה את זה, זה היה כבר הדבר ששבר אותו סופית והוא לא חשב בהיגיון ורצה כבר לגמור עם המשחק וזה ששרה תדיח אותו בשביל להראות כוח נשי יותר טוב מאשר שפשוט יפרוש
לצפיה ב-''
27/05/2020 | 19:07
31
אני לא מגנה עליו, זה היה דבילי כמעט ברמה של איאן מפלאו (איאן גרוע יותר כי היה לו סיכוי לזכות)
הרבה שחקנים יכלו לעשות יותר עם המידע והקלפים שהיו להם, ההדחה של בן דווקא באה לרעתה של שרה, ונטלי יכלה לקחת אותו לגמר בכיף. בפיינל 3 שכתבת היא זוכה.
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות 40 - התוצאות '
פינת הפופולאריות 40 - התוצאות
22/05/2020 | 21:32
18
57
זה הסוף, זה נגמר.

מי היה מאמין אבל אנחנו מסכמים את עונה 40 בפורום,

לפני 10 שנים בדיוק סיכמנו את עונה 20 בפינת הפופולאריות הפורומית והנה אנחנו מסכמים גם את עונה 40! 

אני אפרסם לצד שם המתמודד וממוצע הנקודות שנתתם לו, את הירידה או העלייה שלו במקום מאז דירוג הרושם הראשוני כשנחשף הקאסט, את המקום שלו בתוכנית עצמה, את מיקום השיא שלו, המיקום הנמוך שלו, ממוצע השיא שלו, והממוצע הנמוך שלו. 
מקומות 16-20 יפורסמו בהודעה אחת, לאחר מכן מקומות 11-15- ולאחר מכן מקומות 6-10.
לבסוף הטופ 5 יפורסם בהודעות נפרדות.
כמו כן - יהיו כאן כמה סטטיסטיקות מעניינות על הפינה לאורך השנים!

תהנו
לצפיה ב-' מקומות 16-20 '
מקומות 16-20
22/05/2020 | 21:50
66
20. אמבר - 1.7 10
מיקום בתוכנית עצמה: 20
מיקום שיא בפינה: 10 (רושם ראשוני)
מיקום נמוך בפינה: 20 (פרקים 2,הגמר, הייתה במקום האחרון גם בפרקים 8-12)
ממוצע שיא:6.1 (רושם ראשוני)
ממוצע נמוך: 1.1 (פרק 11)

19. דני - 2.1 4
מיקום בתוכנית עצמה: 19
מיקום שיא בפינה: 12 (פרק 11)
מיקום נמוך בפינה: 20 (פרקים 3-46-7. הייתה במקום האחרון גם בפרקים 8 ו11)
ממוצע שיא:  6.4 (פרק 1)
ממוצע נמוך:  1.1 (פרק 11)

18. טייסון - 2.2 2
מיקום בתוכנית עצמה: 11
מיקום שיא בפינה: 11 (פרקים 8-9)
מיקום נמוך בפינה: 20 (רושם ראשוני,פרק 5,היה במקום האחרון גם בפרק 11)
ממוצע שיא: 4.3 (פרק 1)
ממוצע נמוך:  1.1 (פרק 5,פרק 11)

17. וונדל - 2.8 1
מיקום בתוכנית עצמה: 13
מיקום שיא בפינה: 12 (פרקים 1,7,11,12)
מיקום נמוך בפינה: 18 (פרק 13, היה במקום האחרון גם בפרקים 10-11)
ממוצע שיא: 6.5  (פרק 1)
ממוצע נמוך: 1.1 (פרק 11)

16. אית'ן - 3 10
מיקום בתוכנית עצמה: 18
מיקום שיא בפינה: 3 (פרק 2)
מיקום נמוך בפינה: 18 (פרק 6,9 - היה במקום האחרון גם בפרק 11)
ממוצע שיא: 8.6 (פרק 2)
ממוצע נמוך: 1.1 (פרק 1)
לצפיה ב-' מקומות 11-15 '
מקומות 11-15
22/05/2020 | 22:00
64
15. מישל - 3.1 1
מיקום בתוכנית עצמה: 3
מיקום שיא בפינה: 4 (פרק 7)
מיקום נמוך בפינה: 20 (פרק 1)
ממוצע שיא: 8.1 (פרק 3)
ממוצע נמוך:  2.2 (פרק 2)

14. אדם - 4.2 5
מיקום בתוכנית עצמה: 12
מיקום שיא בפינה: 2 (פרק 2)
מיקום נמוך בפינה: 18 (פרק 13 - היה במקום האחרון גם בפרק 11)
ממוצע שיא: 8.7 (פרק 2)

13. דניס - 4.9 11!!
מיקום בתוכנית עצמה: 6
מיקום שיא בפינה: 1 (פרק 6)
מיקום נמוך בפינה: 13 (פרק הגמר)
ממוצע שיא: 9.5 (פרק 6)
ממוצע נמוך: 3.9 (פרק 11)

11. בן - 5.1 5
מיקום בתוכנית עצמה: 5
מיקום שיא בפינה:3 (פרק 10)
מיקום נמוך בפינה: 16 (רושם ראשוני,פרק 1,פרק 4)
ממוצע שיא: 6.7 0פרק 10)
ממוצע נמוך:  3.2 (פרק 11)

22. רוב - 5.1 3
מיקום בתוכנית עצמה: 17
מיקום שיא בפינה: 3 (פרקים 1-4)
מיקום נמוך בפינה: 15 (פרקים 9-10, היה במקום האחרון גם בפרק 11)
ממוצע שיא: 8.9 (פרק 1)
ממוצע נמוך:  1.1 (פרק 11)
לצפיה ב-' מקומות 6-10 '
מקומות 6-10
23/05/2020 | 00:00
64
10. נטלי - 5.2 5
מיקום בתוכנית עצמה: 2
מיקום שיא בפינה: 4 (פרק 12)
מיקום נמוך בפינה: 18 (פרק 1)
ממוצע שיא: 8.1 (רושם ראשוני)
ממוצע נמוך: 1.9 (פרק 5)

8. ג'רמי - 5.3 4
מיקום בתוכנית עצמה: 8
מיקום שיא בפינה: 3 (פרק 12)
מיקום נמוך בפינה: 15 (פרק 1)
ממוצע שיא: 7.8 (פרק 3)
ממוצע נמוך: 4.6 (פרק 2)

8. סנדרה - 5.3 5
מיקום בתוכנית עצמה: 16
מיקום שיא בפינה: 5 (פרק 4)
מיקום נמוך בפינה: 17 (פרק 7)
ממוצע שיא: 7.9 (פרק 1)
ממוצע נמוך: 3.4 (פרק 7) 

6. יול - 5.5
מיקום בתוכנית עצמה: 14
מיקום שיא בפינה: 2 (פרק 1)
מיקום נמוך בפינה: 16 (פרקים 8-10,13 - הגיע למקום האחרון גם בפרק 11)
ממוצע שיא:9 (פרק 1)

6. ניק - 5.5 2
מיקום בתוכנית עצמה: 7
מיקום שיא בפינה:2 (פרק 7)
מיקום נמוך בפינה: 18 (פרק 3)
ממוצע שיא: 7.6 (פרקים 6-7)
ממוצע נמוך: 2.9 (פרק 13)
לצפיה ב-' מקום 5 '
מקום 5
23/05/2020 | 00:03
67
5. פארווטי - 5.8 4
מיקום בתוכנית עצמה: 15
מיקום שיא בפינה: 1 (רושם ראשוני+פרקים 1-2)
מיקום נמוך בפינה: 15 (פרק 8)
ממוצע שיא: 9.9 (פרק 1)
ממוצע נמוך: 2.4 (פרק 10)

כמובן - הפייבוריטית הגודלה של הפורום בטרום העונה וזו שכולם חיכו במיוחד לראות, ואכן זה התבטא בציונים המטורפים ובמיקום בפרקים הראשונםי, עם הזמן זה קצת דעך ובסופו של דבר את חותמה על העונה היא לא ממש השאירה, אבל הפופולאריות הענקית שלה עדיין נשארה, והמתמודדת הראשונה שניצחה כאן בפינה הזו, אי שם בעונה 20, הגיעה כאן למקום ה-5 המסכם
לצפיה ב-' מקום 4 '
מקום 4
23/05/2020 | 00:11
62
4. קים - 6.2 2
מיקום בתוכנית עצמה: 9
מיקום שיא בפינה: 1 (פרק 7)
מיקום נמוך בפינה: 13 (פרק 3)
ממוצע שיא: 9 (רושם ראשוני)
ממוצע נמוך: 2.3 (פרק 13)

התחילה כאחת הפייבוריטיות של התוכנית, ולמעשה זוכת הפופולאריות שקיבלה את הציון הכי גבוה בדירוג המסכם של עונה שלנו (ממוצע 9.8!), אחרי התחלה צקת מקרטעת היא הצליחה לעלות שוב לטופ ואפילו הגיע למקום הראשון פעם אחת, למרות שהעונה לא שיחקה את המשחק המושלם שהתרגלנו אליו, היא עדיין זכתה מכם להערכה ולמקום הרביעי!

לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
23/05/2020 | 00:18
70
3. סופי - 7.1 16!!!
מיקום בתוכנית עצמה: 10
מיקום שיא בפינה :1 (פרק5)
מיקום נמוך בפינה:  19 (רושם ראשוני)
ממוצע שיא: 9.3 (פרק 5)
ממוצע נמוך: 1.4 (פרק 13)

העלייה הכי גדולה י פעם בפינה הזו מדירוג הרושם הראשוני לדירוג הגמר שייכת ללא פחות מ... סופי
מי שבאה לעונ כאחת המנצחות האנמיות יותר בקאסט הוכיחה שהיא שחקנית מעולה גם בלי קאסט הזוי של צדקנים וקואוץ, והפכה להיות אחת השחקניות הכי מובילות בעונה, כל זה נגדע כמובן עם הבליינדסייד הבלתי נשכח שלה, אבל זה לא מנע ממנה להפוך להיות אחת השורדות האהובות בעונה!
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
23/05/2020 | 00:22
69
2. שרה - 8 8
מיקום בתוכנית עצמה: 4
מיקום שיא בפינה: 1 (פרק 5)
מיקום נמוך בפינה: 14 (פרק 1)
ממוצע שיא: 9.3 (פרק 5)
ממוצע נמוך: 5.7 (פרק 13)

שרה התחילה את העונה באמצע הדירוג, ודי מהר חיבבנו מאד את הקשר שלה וש לטוני שהעלה אותה לדירוגים הגבוהים כבר בשלה הפרה-מרג'.
החל מפרק המיזוג שרה הייתה באופן קבוע ורצוף המקום השני בכל דירוג, שניה רק ל... כמה מפתיע, טוני.
גם העונה, כמו בעונת הניצחון שלה (34) היא מסיימת במקום השני העונתי.
לצפיה ב-' ובמקום הראשון...'
ובמקום הראשון...
23/05/2020 | 00:25
1
92
1. טוני - 9.8 3
מיקום בתוכנית עצמה: 1
מיקום שיא בפינה: 1 (פרקים 3-4, 8-13,הגמר)
מיקום נמוך בפינה: 6 (פרק 2)
ממוצע שיא: 9.9 (פרק 13)
ממוצע נמוך: 6.7 (פרק 6)

מה יש להוסיף? זה הדבר היחיד שהוא עוד לא הצליח (ספנסר ניצח אותו ב28, מי זוכר?) 
השווה את השיא של קים בדירוג העונתי, ניצח בעונה אחרי משחק מושלם שלו, היה במקום הראשון ב-9 שבועות, מתוכם 7 רצופים החל מהמיזוג, ואם לא סטילהוק גם היה מצטרף למועדון המאד מצומצם של אנשים שקיבלו ציון מעוגל של 10.
לצפיה ב-'את אותו הדבר אפשר לאמר עליך "המצנן הלאומי" בעונה 31'
את אותו הדבר אפשר לאמר עליך "המצנן הלאומי" בעונה 31
23/05/2020 | 09:50
54
ואז אני אפילו לא הייתי עדיין חבר פורום, אבל מישהו לא רצה שקלי תקבל 10 ומיהר "לצנן" את הדירוג שלה. ומצטער מאוד, אבל אני נותן לכל מתמודד כמה שמגיע לו מבחינתי, ולא כמה שאחרים רוצים שיגיע לו. קוראים לזה דעה ומחשבה עצמאית.
לצפיה ב-' סטטיסטיקות וסיכום - עונה 40 '
סטטיסטיקות וסיכום - עונה 40
23/05/2020 | 00:32
53

המתמודד שהגיע לטופ 3 הכי הרבה פעמים - טוני (11/15)
המתמודד שהגיע למקום הראשון הכי הרבה פעמים - טוני (9/15)
המתמודד שהגיע למקום האחרון הכי הרבה פעמים - אמבר (7/15)
המין שהגיע למקום הראשון הכי הרבה פעמים - גברים, כולם איש אחד (9/15)
אנשים שהגיעו למקום הראשון -  פארווטי,טוני,סופי,שרה,קים,דניס
אנשים שהגיעו למקום האחרון - טייסון,מישל,אמבר,דני,וונדל,אדם,אית'ן,יול,רוב
אנשים שהגיעו לטופ 3 (או 5 בגמר) וקיבלו תמונה משלהם - אדם,אית'ן,בן,ג'רמי,דניס,טוני,יול,ניק,סופי,פארווטי,קים,רוב,שרה
 (13/20)
הממוצע הכי גבוה - טוני + פארווטי (9.9)
הממוצע הכי נמוך - אדם,אית'ן,אמבר,דני,וונדל,טייסון,יול,רוב (1.1)

היכל התהילה:
גיבורים נגד נבלים: פארווטי
ניקרגואה: הולי
אי הגאולה: רוב
האוקיינוס השקט: ג'ים
עולם אחד: קים
הפיליפינים: דניס
קמרון: מלקולם
דם נגד מים: היידן
קאגאיאן: ספנסר
סן חואן דל סור: נטלי
עולמות נפרדים: מייק
 קמבודיה: קלי וולדמורט
 קאו רונג: אוברי
דור הX נגד דור הY: דייויד
משני משחק: סירי
גיבורים נגד מרפאים נגד פעלתנים: דיוון
אי הרוחות: מייקל
דוד נגד גוליית: ניק
קצה ההכחדה: גווין
אי האלילים: מיסי
מנצחים במלחמה: טוני

היכל הבושה:
גיבורים נגד נבלים: שוגר
ניקרגואה: דן
אי הגאולה: ראלף
האוקיינוס השקט: סמהר
עולם אחד: ביל
הפיליפינים: ארטיס
קמרון: ג'וליה/שמר
דם נגד מים: קולטון
קאגאיאן: ברייס
סן חואן דל סור: דרו
עולמות נפרדים: וינס
קמבודיה: ויטאס
קאו רונג: פיטר
 דור הX נגד דור הY: טיילור/רייצ'ל
משני משחק: דבי
גיבורים נגד מרפאים נגד פעלתנים: אלן
אי הרוחות: סבסטיאן
דוד נגד גוליית: ג'רמי
קצה ההכחדה: ג'ו
אי האלילים: ג'ייסון
מנצחים במלחמה: אמבר
לצפיה ב-' סטטיסטיקות - כל עונות הפינה '
סטטיסטיקות - כל עונות הפינה
23/05/2020 | 01:01
55
לאור סיכם של עשור שלם של הפינה, רובה המוחלט בניהולי, ראיתי לנכון לסכם כאן כמה משיאי הפינה.
יש לציין שעונה 37 מעט יוצאת דופן - זו העונה היחידה שלא באמת נוהלה מדי שבוע, אלא רק עשינו לה דירוג סיכום, מצורף לכאן גם הקובץ המלא עם כל דירוגי הפינה לאורך השנים

הממוצעים הכי גבוהים שהיו:
1. סירי (רושם ראשוני, עונה 34), היידן (פרק 12, עונה 27) - 10
2. טוני (פרק 13,עונה 40), פארווטי (פרק 1,עונה 40), קלי וונתוורת (פרקים 10-11, עונה 31) -9.9
3. קלי וונתוורת (פרק 8, עונה 31), פארווטי (עונה 40, רושם ראשוני), טוני (עונה 40, פרק הגמר), קים (עונה 24, פרק הגמר), ג'ן (עונה 30, פרק 7) - 9.8

הממוצעים הכי נמוכים שהיו:
למעשה היו ארבעה שורדים שקיבלו ממוצע עגול וגרוע של 1:
מאט, עונה 22, פרק 11
דן, עונה 21, פרק 7
אלק, עונה 29, פרק 9
סבסטיאן, עונה 36, פרק 1

השיפור הכי גדול במקום הסופי מהרושם הראשוני:
סופי בעונה 40, כאמור, עלתה בלא פחות מ16 מקומות
הולי בעונה 21 ואהרון בעונה 39 עלו ב15 מקומות
קוקראן בעונה 26, טייסון בעונה 27, וונדל בעונה 36 וגווין בעונה 38 עלו ב14 מקומות כל אחד

הירידה הכי גדולה מפרק הרושם הראשוני:
רוני שהודח ראשון בעונה 39 ירד ב16 מקומות
ג'ייקוב מעונה 36 ירד ב15 מקומות
אליס מעונה 23, אריק מעונה 26 ודרנאל מעונה 32 ירדו ב14 מקומות כל אחד

המתמודד שהגיע למקום האחרון בדירוג הכי הרבה פעמים בעונה:
גם כאן מככב דן מעונה 21 עם לא פחות מ-12 פעמים בתחתית הדירוג,
ארטיס מעונה 25 עומד עם 9 פעמים,
וטיילור מעונה 33 - עומד על 8

המתמודד שהגיע למוקם הראשון בדירוג הכי הרבה פעמים בעונה:
כאן יש לנו תיקו מחומש בין קים בעונה 24, מלקולם בעונה 26, סירי בעונה 34, כריסי בעונה 35 וטוני בעונה 40 - כל אחד מהם דורג במקום הראשון 9 פעמים באותה עונה. שימו לב שמלקולם הוא היחיד מבין כולם שלא הגיע לפרק הגמר ולא דורג בכל שלבי העונה.
בעונה 25, מלקולם מחזיק במקום השני עם 8 פעמים בהן דורג במקום הראשון, כמוהו גם פארווטי בעונה 20 וספנסר בעונה 28
במוקם השלישי נמצאת קלי וונת'וורת עם 7 פעמים בעונה 31

העלייה הכי גדולה בדירוג במהלך העונה:
קיילב ז"ל, בעונה 27, עלה 16 מקומות הישר למקום האשון בפרק 4! שאלי זכור לכם כפרק שבו הוא הפך את השבט נגד בראד קולפפר
סטיב מעונה 22 בפרק 3 בו הדיח את ראסל, ג'יין בעונה 21 בפרק 1 בו הדליקה אש, וסופי בפרק הראשון של עונה 40, עלו כולם 14 מקומות

הירידה הכי גדולה בדירוג במהלך העונה
שייכת גם היא לרוני מעונה 39, שהפך ממקום שני ברושם הראשוני למודח הראשון וירד 17 מקומות,
גם דרנאל בעונה 32 ירד בפרק הראשון שבו הודח כמות ענקית של מקומות - לא פחות מ15
את המקום השלישי חולקים ג'ניפר, גם היא מעונה 32, שירדה 14 מקומות בפרק 2 אחרי שהשתגעה והודחה, וג'ייקוב, שירד 14 מקומות בפרק הראשון שבו הוא הודח במועצה השניה של השבט שלו בעונה 36.

איך הצליחו המנצחים של כל אחד מעונות 20-40 בדירוג הסופי שלנו? מה היה הממוצע ומה היה המיקום הסופי שלהם?:
קים 9.8 מקום 1
טוני 40 9.8 מקום 1
נטלי 9.6 מקום 1
דניס 9.5 מקום 1
מייק 9.1 מקום 1
שרה 9.1 מקום 2
אדם 9 מקום 2
ניק  8.8 מקום 1
טוני 28 8.7 מקום 2
וונדל 8.3 מקום 3
ג'רמי 8.2 מקום 3
רוב 7.9 מקום 1
סופי 7.1 מקום 5
סנדרה 6.9 מקום 6
קוקראן  6.9 מקום 3
טייסון 6.1 מקום 4
מישל 5.8 מקום 6
כריס 5.9 מקום 6
בן 5.3 מקום 7
פאביו 3.8 מקום 14

ומה לגבי המודחים הראשונים?
ויטאס 1.3
סמהר 1.5
רייצ'ל 1.6
גונזלס 1.6
דייויד 1.7
אמבר 1.7
דרנאל 2
קטרינה 2.1
שוגר 2.2
פט 2.2
זיין 2.6
רופרט 2.6
סו 2.6
רים 2.6
קורטני 2.7
נדיה 2.9
סיירה  2.9
פרנצ'סקה 26 3.1
וונדי 4.4
פרנצ'סקה 22 5.3

מי הכי הרשים אתכם ברושם הראשוני?:
כמובן שסירי בעונה 34 עם ממוצע של 10
למקום השני, כמובן הגיעה פארווטי בעונה 40 עם ממוצע 9.8
למוקם השלישי מגיעה שוב סירי, הפעם בעונה 20 - עם ממוצע 9.7, אותו היא חולקת גם עם מלקולם בעונה 26
דרך אגב, באופן מעניין, השחקן שאינו אולסטאר שהכי הרשים אתכם ברושם ראשוני הוא דווקא טומי בעונה 39 עם ממוצע 9.3!, ואחריו שירין בעונה 30 עם ממוצע 9.2

ומי היה בפיינל 3 הכי הרבה פעמים?
שלשוה מתמודדים היו בפיינל 3 15 פעמים - שזה בעצם כל הפעמים האפשריות באותה עונה - מדובר על צ'לסי בעונה 24, ומלקולם ודניס, שניהם ביחד, בעונה 25
במקום השני נמצאת פארווטי בעונה 20 ביחד עם ספנסר בעונה 31, שניהם 14 פעמים, (ספנסר אישית היה גם כן בכל הפעמים האפשריות בעונה שלו)
את המקום השלישי חולקות כריסי בעונה 35 סירי בעונה 34, קים בעונה 24 וקלי בעונה 31 - כל אחת עם 13 פעמים

מה היה הדירוג של כל מי שהגיעו ל"היכל הבושה" וסיימו אחרונים בדירוג העונתי?
ג'וליה 26 2.4
שמר 26 2.4
שוגר 2.2
ביל 2.1
ארטיס 2.1
קולטון 27 2
ג'ייסון 39 2
פיטר 1.8
אמבר 1.7
ג'ו 38 1.7
וינס 1.7
דן  1.6
ברייס 1.6
טיילור 1.6
רייצ'ל 1.6
ראלף 1.5
סמהר 1.5
דבי 34 1.5
ג'רמי 37 1.5
דרו 1.4
סבסטיאן 1.4
ויטאס 1.3
אלן 1.2

ולעומת זאת - מבחינת המקום הראשון העונתי בפופולאריות:
קים 9.8
טוני 40 9.8
נטלי 9.6
דניס 9.5
ספנסר 9.2
דייויד 9.2
סירי 34 9.2
פארווטי 9.1
מייק 9.1
ג'ים 9.1
קלי וולדמורט 9.1
מייקל 9
הולי 9
ניק 8.8
דיוון 8.7
גווין 8.6
היידן 8.6
אוברי 8.2
רוב 7.9
מלקולם 26 7.7
מיסי 6.8

הממוצע הכי נמוך שקיבל מתמודד שהגיע לטופ 3 הוא 3.7 של קואוץ בפרק 12 של עונה 23,
אלברט הוא המתמודד שהגיע למקום הראשון באותו פרק והוא שובר את שיא הממוצע הגרוע למתמודד שהגיע למקום הראשון - עם 4.8!!! 
לצפיה ב-'וכמה מילות פרידה אישיות....'
וכמה מילות פרידה אישיות....
23/05/2020 | 01:05
4
76
אני פעיל בפורום הזה כבר מקיץ 2008, כשהתחלתי לראות את התוכנית בלייב,
עוד עם הקמת הפינה הייתי מהדוחפים להקים אותה, והחל מעונה 24 הפכתי למנהל של הפינה,

ניהלתי את הפיהנ כמעט ברצף, עם הפסקה קטנה בעונה 37 (התסכול מעונה 36 עשה את שלו) שקיבלה רק דירוג גמר....
הגיע הזמן שלי לצאת גם לגמלאות ולהתקדם הלאה

תודה לכולכם על תקופה נהדרת ועל פינה כיפית ברמות, וכמובן תזכרו
לא סתם אף אחד לא זכה בפינה הזו פעמיים, גם לא קלי וונת'וורת'

There Will Never Be Another 2 Time Winner Except the Queen 
Adios
לצפיה ב-'קינג'
קינג
23/05/2020 | 21:26
17
לצפיה ב-'תודה רבה אורי!!!אתה לא עוזב את הפורום, נכון?'
תודה רבה אורי!!!אתה לא עוזב את הפורום, נכון?
25/05/2020 | 09:51
29
רק את הפינה?
לצפיה ב-'תודה על הפינה~'
תודה על הפינה~
25/05/2020 | 14:23
29
קצת דברים שהפתיעו
- חשבתי שפארווטי קיבלה 10 עגול באחד הפרקים הראשונים
- מה לעזאזל אית'ן עשה לכם בפרק הראשון?!

נראה לי שאם הייתי צריכה לבחור, הייתי מחזירה רק את אדם וסופי לעונה נוספת. כל השאר או שהודחו מוקדם מדי, או שלא מעניינים מספיק, או שמיצו / סגרו את קריירת ההישרדות שלהם בצורה יפה.
לצפיה ב-'קינג אורישקי'
קינג אורישקי
28/05/2020 | 01:21
13
תודה לך על כל השנים האלו שהתמדת והשקעת בניהול הפינה הזו
לצפיה ב-'אורישקי המלך! תודה על הפינה:)'
אורישקי המלך! תודה על הפינה:)
23/05/2020 | 09:37
47
זו הפינה הכי כיפית ללא ספק בפורום,
שהרבה פעמים מתעלה גם על שרשורי הפרק!!

הטופ3 מדויק כאן אז אני מרוצה .. ! :)
אבל כמובן שפארווטי, יול וסנדרה לדעתי ממש גבוה מדי!  על יול וסנדרה אני בכלל לא מבין..
ואפילו בתור מי שלא אוהב את מישל אני מופתע עד כמה היא במיקום נמוך ;)
לצפיה ב-'תסלח לי מאוד, אבל או שאתה טועה ורושם הפוך לכאן או לכאן'
תסלח לי מאוד, אבל או שאתה טועה ורושם הפוך לכאן או לכאן
23/05/2020 | 09:43
78
ממליץ לך לבדוק שוב את כל העליות  והירידות  שרשמת וכבר תבין לבד למה אני מתכוון.
לצפיה ב-'הישרדות VIP - פרק 7 '
הישרדות VIP - פרק 7
23/05/2020 | 18:35
4
48
הערב בהישרדות: המתיחות בין אסי בוזגלו לדוד דביר מגיעה לנקודת רתיחה.

האם ברית הבנים כרגיל בהישרדות שוב תכריע את ברית הבנות ושוב יוכח בפעם המיליון ואחד שבנות פשוט לא מסוגלות להתאחד ולהישאר מאוחדות וחזקות יחד בברית עד הגמר, או שאולי אלין תעשה את הבלתי יאומן ותצליח לאחד מחדש את ברית הבנות ולחשוף את פרצופו המכוער של אסי שלהזכירכם היה שותף בשתיקה (שכמוה כהודאה) מלא לגניבת היתרון של אלה ע"י בני, והוא יהיה המודח הבא?... 
לצפיה ב-'כנסו והצביעו באיזה צד אתם? '
כנסו והצביעו באיזה צד אתם?
23/05/2020 | 18:43
73
אלינה לוי VS אלה איילון: באיזה צד אתם?
https://13tv.co.il/item/mood/survivor/season-04-vi...

הן התחילו את המשחק כחברות הכי טובות ומהר מאוד רקמו ביניהן ברית נשים חזקה, אבל רגע אחרי ההדחה המפתיעה והדרמטית של זהר מהמשחק, הסדקים ביניהן הלכו והעמיקו עד לפיצוץ הגדול. אז באיזה מחנה אתם?

#צוותאלינה או #צוותאלה ?

לצפיה ב-' לא רחוק היום שבו אפסיק לראות את הדבר הזה'
לא רחוק היום שבו אפסיק לראות את הדבר הזה
24/05/2020 | 00:53
1
80
נתחיל מזה שאת שבט אנטינג אנטינג, למעט אלינה ודוד, אני לא מסוגלת לראות.
כבר אמרתי את דעתי בעבר על אסי ועל רגב וכמובן שמפרק לפרק הם רק מוכיחים לי כמה הם דוחים.
הבקתה נוראית בעיניי ותמיד הייתה. מה הקטע כל עונה עם לבזוז את השבט השני? הרי ברור מה אנטינג יקחו ומהם אין יותר מדי לקחת. 
הרעיון של הדירוג החברתי התחיל נחמד אבל אני באמת לא מבינה למה צריך להמשיך עם זה כל משימת פרס. זה דבר אחד שלמקום האחרון אסור לגעת בפרס, אבל מה שלא מובן לי היא העובדה שהם לא מקבלים הזדמנות להשתתף במשימת החסינות האישית. מדובר בבן אדם שהגיע אחרון בשבט שלו מבחינה חברתית, כלומר לא בן אדם אהוב במיוחד. תוסיפו לזה את העובדה שהוא לא יכול לנסות ולזכות בחסינות כמו כל השבט שלו וזה פשוט לא פייר. זה ממש לשלוח את הבן אדם הביתה. אם הם בונים על זה שאותו אדם יהפוך הרים כדי להישאר וירקום תוכניות, שישכחו מזה. זה הישרדות ישראל. רוב האנשים פה לא באו לשחק.
לצפיה ב-'לגמרי .. מזעזע .. '
לגמרי .. מזעזע ..
24/05/2020 | 10:16
68
ממש חפרו עם הדירוג הזה
ופרק שלם על פרס ובקתה.
אי אפשר לפחות שתהיה משימת חסינות?
לא הבנתי גם למה שאי פעם מישהו יתן למודחים בבקתה להחליט משהו ..
והיו צריכים להחליט כבר במשא ומתן  מה לוקחים, כי רק להחליט מי ילך זה כל כך משעמם

לצפיה ב-'טוב '
טוב
25/05/2020 | 09:54
45
עבר זמן מה עד שהתחילו לדבר על ערכים במשחק. אני עדיין חושב שאלינה תוכל לשנות את מאזן הכוחות לטובתה. מעבר לזה לא הפרק לא היה כזה מעניין, כל מה שהראו בקפרה בכלל לא קשור למשחק. פרק הבא נראה מעניין לפחות. לפחות מראים קצת את רגב משחק, וגם לירדן היה פרק טוב.
לצפיה ב-'AUS1E24 '
AUS1E24
21/05/2020 | 14:02
12
35
רק עכשיו אני קולט: הם בסמואה, ועוד לא היה השנה פרס ללכת למגלשת האבן שכולנו זוכרים מעונות 19, 20 ו-23. אפילו מראים אותה בצילומים שבין סצינה לסצינה. בכל מקרה, אני חושב שקריסטי עדיין עובדת עם מאט, מה שהופך את פליק ללשון המאזניים. אבל לא, אין לשון מאזניים ואין נעליים, פליק רוצה להיות בגמר עם אל. רק בעייה אחת קטנה, כדי לזכות בגמר צריך קודם כל להגיע אליו, ולדעתי פליק תזכה מול כל אחד שם. אם היא לא הולכת עם מאט וקריסטי, היא יכולה מאוד להיות מודחת בפיינל 3, אם לא אפילו קודם.

אה, והערכיות של לי קופצת לגבולות הצביעות בנקודה הזו. איך בדיוק פליק היא הנבל, אם היא הייתה בשבט סנאפו מההתחלה? הבגידה הייתה לעבור לצד שלך! מזמן לא ראיתי מתמודד כל-כך קלולס לגבי הישרדות, כל-כך לא מתאים, כל-כך בלתי פאקינג נסבל. יהיה קשה לדרג את כל העונה, אבל מקומו של לי מובטח בתחתית.

סך הכול לא קורה הרבה בפרק, אני מניח שפליק רוצה להדיח את לי קודם ואז את מאט, אז רק צריך לקוות שלי לא יזכה שוב בחסינות, כי הוא מתחיל להדאיג אותי. זו בכל זאת העונה הטובה הראשונה באוסטרליה, אז זכייה של "ראוי" יכולה להיות אסון. לצערי זה בדיוק מה שקורה, לי שוב זוכה בחסינות ואז לפליק אין ממש בחירה שיכולה להיות לה טובה. אני מניח שהיא תפנה עכשיו נגד מאט, כשהדבר היחיד שיכול לעזור לה עכשיו הוא להדיח את אל ולשאוף להגיע לגמר נגד קריסטי. אבל לא, מאט מודח ועכשיו פליק כמעט בוודאות תצטרך חסינות כדי לשרוד את ההדחה הבאה, כי אל ולי לא יפנו זה נגד זו.
לצפיה ב-'והקטע הכי מבאס '
והקטע הכי מבאס
21/05/2020 | 15:42
7
29
זה שלי אפילו לא תיאם קולות, והלך לגמרי עם הלב שלו, כלומר חזרנו לימי פאגונג. מצד אחד זה מעלה את רגשי ה"מה לעזאזל הדבר הזה עושה בהישרדות" לרמה חדשה, מצד שני זה עוד יותר מבאס כי היה מספיק רק קול אחד, של קריסטי או פליק, להפוך את ההצבעה.
לצפיה ב-'אל זרקה קול לפליק'
אל זרקה קול לפליק
21/05/2020 | 19:59
6
20
לי הצביע כמתוכנן למאט
אבל זה בסדר, גם אל צדקנית כמעט כמוהו
לצפיה ב-''
21/05/2020 | 20:09
5
27
פליק הבוגדנית תקבל בדיוק מה שמגיע לה גם העונה וגם בעונה אחרת.
מי שבוגד בבן בריתו ותוקע לו סכין בגב הבן אדם שסמך עליך ותקעת לו סכין בגב והרסת לו את המשחק, לא ישכח לך את זה גם בעוד 20 שנה. אני לעולם לא אסמוך יותר ולא אחבור למי שתקע לי סכין בגב, לא בהישרדות ולא בעולם האמיתי שמחוץ למשחק. בי מספיק שמישהו בוגד פעם אחת וזו פעם אחת יותר מדי. מבחינתי אצלי הוא מחוק. כך בפוליטיקה וכך בכל דבר בחיים אצלי. בגדת אפילו פעם אתה מחוק.
לצפיה ב-'אה אתה לא אוהב בוגדים?'
אה אתה לא אוהב בוגדים?
21/05/2020 | 21:05
27
אבל חשבתי אתה אוהב את שוני שבגדה בשותפה לברית הבנות שלה טיגן ועזרה לבנג'י לגייס קולות נגדה
לצפיה ב-'ואם נלך לפי עונה 3 בין פליק לברוק'
ואם נלך לפי עונה 3 בין פליק לברוק
21/05/2020 | 21:06
3
27
ונסתכל על זה לפי "בגידות"
ברוק בגדה ראשונה באל
לצפיה ב-'ספר את זה לברוק '
ספר את זה לברוק
22/05/2020 | 03:19
2
23
שחיכתה 4 עונות בשביל לנקום בפליק, מה שעלה לה בסיכוי לזכות בעונת האולסטארס. כי אצל האוסטרלים בניגוד לאמריקאים לא כולם עיזים שמוכנים ללכת למשחטה רק בשביל שורד אחד שיזכה. חוץ משארן העז שהוכיחה פעמיים שהיא עז.
לצפיה ב-'בלה בלה בלה בלה בלה אולסטארז'
בלה בלה בלה בלה בלה אולסטארז
22/05/2020 | 07:50
1
24
פליק לא הודחה שם בגלל ה"נקמה של ברוק"
זה סיפור שהעריכה ניסתה בכוח למכור לצופה כי לא היה שום סיפור מעניין לפליק בעונה וגם בגלל שהם חשבו שסיפורי נקמות זה סקסי אז תקעו לנו את זה בגרון בעונה הגרועה ההיא עוד מהפרומואים, זה משהו שאמרו למתמודדים להדגיש ולשווק ונשמע ממש לא אותנטי. כן, יש איזו תחושה של היי בלגבור על מי שהדיח אותך פעם קודמת אבל אם אתה חושב שברוק באמת חיכתה ארבע שנים לזה אז אתה ממש מזלזל בברוק, בחיים שלה ובדאגות שיש לה על הראש ביום יום
שתיהן היו אפילו בברית בימים הראשונים

פליק הודחה כי שיחקה גרוע, באה בעיקר להשתזף על החוף, לא יצרה קשר משמעותי עם אף אחד בברית שלה ושוני והארי בקלות תפסו את מקומה כשהתחברו יותר
זה הכל, פשוט מאוד

נקמה, ארבע שנים, מחלקת הפרומו ממש היו אוהבים אותך שאתה קונה את הלוקשים שלהם
לצפיה ב-'אולי אם היה מדובר רק בה הייתי מסכים איתך, אך '
אולי אם היה מדובר רק בה הייתי מסכים איתך, אך
22/05/2020 | 09:23
25
שנינו הרי יודעים שממש לא היה מדובר רק בה וכמעט כל עונת האולסטארס נסובה סביב נקמות אישיות וסגירת חשבונות, כולל של הזוכה שלה דייויד שהדיח את בת בריתו דייזי רק בגלל שהדיחה אותו בעונה שעברה והוא רצה לנקום בה.

חוץ מזה, ענת האולסטארס ממש לא היתה עונה גרועה, הדבר היחיד שהרס אותה היתה לקראת הסוף ששארן העז הפכה מרצונה החופשי לעז (בדיוק כמו שרה העז בעונת האולסטארס האמריקאית האחרונה) ובדיוק כמו ששרה העז רצתה להגיע עם טוני השחקן הכי מסוכן של העונה לגמר, כך גם שארן רצתה להגיע עם דייויד השחקן הכי מסוכן של העונה לגמר. שתי מטומטמות עם תעודות שהרסו אחלה עונות.
לצפיה ב-'S1E25 '
S1E25
22/05/2020 | 23:12
3
26
כמעט הגענו לסוף, אבל עכשיו כמעט בטוח שהסוף לא יהיה טוב. לי הוא שחקן איום ונורא, ועכשיו גם ברור שאל לא טובה ממנו בהרבה. גם קריסטי יכולה לזכות, אבל בואו לא נשכח שקריסטי שם בגלל טוויסט. לולא החטיפה של סו, קריסטי הייתה מודחת באותו ערב ופיבי הייתה יכולה להגיע רחוק. מצד שני, אין מצב שהזוג המתחסד היה מתייחס אליה כמו לקריסטי. עדיין, ניצחון של קריסטי לפחות יהיה סביר, היא הייתה צריכה לעבוד על המשחק שלה כדי להגיע לשם. פליק כבר לא תזכה, וחבל, ויש מצב שהיא לבד אחראית לזה. מול הברית שלה בסנאפו לשעבר, היא הייתה יכולה לזכות.

חוץ מזה, זה די מטופש שעושים בפיינל 4 פרק שלם. מה כבר יכול להשתנות בשלב הזה של המשחק? במיוחד ששוב יש רק אתגר אחד. עכשיו שאל זכתה בחסינות, לפליק יש שתי אפשרויות: לקוות שידיחו את קריסטי במקומה (כי עם שני מתחסדים, כל ניסיון שכנוע יוביל בדיוק לתוצאה ההפוכה) או לשכנע את קריסטי שתצביע איתה ותכריע אתגר אש. הבעייה היא שעכשיו שאל חסינה, פליק תצטרך להתמודד מול לי, ואז שוב אין לה סיכוי. במילים אחרות, הסיכוי שהיא לא מודחת קלושים מאוד.

בסוף, פליק כנראה ניסתה ללכת על כל הקופה ולשכנע את לי ואל לפצל קולות כדי לתת לה ולקריסטי להתמודד באתגר אש, אבל באמת שלא היה להם שום סיבה להסתכן בזה, ובהתחשב בעובדה שפליק בסוף הצביעה נגד לי, ברור היה לה שזה לא יעבוד. אבל בסוף היא פשוט הודחה פה אחד וזהו.
לצפיה ב-'S1E26 '
S1E26
23/05/2020 | 23:41
2
40
הפרק מתחיל במשימת החסינות האחרונה? ברצינות?!? האמת, אני יכול רק לשמוח שהוא לא יותר ארוך, ותכל'ס, מה כבר אפשר לעשות בפיינל 3? אני שמח שהאוסטרלים לא ויתרו על שום מסורת, וכללו גם את מצעד הלפידים, שתכל'ס כבר שכחתי באיזו עונה סיימו עם זה. אני יודע שזה היה בעונה 20, ואני חושב גם 21. המצעד גם מזכיר את דז ובארי, שלעומתם לי תחמן כמו פליק. לפחות לי היה בברית והצביע איך שהוא רוצה, שני היצורים שלמזלי לא גזלו יותר מדי זמן מסך פשוט לא באו לחוויה של הישרדות. דז לא רצה לעשות את המינימום הנדרש ממתמודד בהישרדות, ובארי בכלל לא רצה לדבר על הדחות. מקווה לראות את פליק, ברוק, פיבי ומאט בעונות עתידיות, אבל שלישיית הגמר לא קורצה מחומר של אולסטארס. אבל אולי זה אומר שהם יצליחו להשתחל ל"גיים צ'יינג'רס"

לפחות אני יכול להתנחם בעובדה שהסיכוי שלי יזכה הוא אפסי. לא מול אל, לא מול קריסטי. הוא אולי יזכה בחסינות, ידיח את קריסטי, שחוץ מהטוויסט שיחקה ממש לא רע מהפיינל 10 בערך, אבל למרות שאל בעצמה קצת "ראויה" היא כן כרתה בריתות ושיחקה את המשחק, וגם היא תהיה זוכה סבירה. לצערי המשימה הייתה בלתי נסבלת, הראיונות על קרובי המשפחה היו מיותרים לגמרי. זה הרעיון שלכם למתוח עוד קצת את זמן הגמר, במקום לעשות את הגמר מהפיינל 4? אז אני מקווה שמהעונה הבאה לא תעשו את זה יותר, זה לא עובד. מה שכן, מול הגלים וה"גייזרים" של סמואה, המשימה הפכה יותר קשה מאי פעם.

אחרי שעות של משימה ומשהו כמו חצי שעה של צפייה, אל מפסידה. למזלה של קריסטי, אחרי עוד כמה שעות גם לי מפסיד, והיא זוכה בחסינות. המשימה הזו באמת לא צריכה לקחת יותר מעשר דקות עד רבע שעה של צפייה, וזה למה הגמר היה צריך להתחיל מהפיינל 4. שימו לב, אגב, שבניגוד לרוב משימות הפיינל 3, לא נכרת שום דיל, מפני שהכול כבר ידוע מראש. לי ואל לא יקחו את קריסטי, ולא יסכימו לשום דיל. אבל קריסטי זכתה. היא אמנם הדיחה את אל, אבל שוב, ללי אין סיכוי נגד אף אחת מהן. הוא מרצון הפך את עצמו לעז, והוכיח שכן, צריך לשקר בהישרדות. אולי לא בהכרח לבגוד, אולי לא לסיים את המשחק עם ליטרים של דם על הידיים, אבל הכול תלוי בסיטואציה. יש מי שהיה לו מזל ולא היה צריך לשקר יותר מדי, ויש מי שהיה צריך להילחם בשיניים ובציפורניים.

והנה הגענו למשהו שלא היה בהישרדות שנים, פרוטוקול מועצת השבט האחרונה:

לי: אין מה לומר. הוא ניסה להוכיח שאפשר לנצח בלי לשקר, והוא הוכיח שבעצם זה לא נכון, הכול תלוי בקאסט, צריך ברית יציבה של אנשים ערכיים כמוך. בעצם, הרבה בריתות בנים הן כאלה, ובגלל זה הרבה עונות שיש בהן ברית בנים (או "סוסונים" כמו שנועם קורא להם) גרועות, כמו BB12.

קריסטי: סך הכול שיחקה לא רע, רק שחצי משחק היא נתנה לפיבי לעשות את שלה, ובחצי השני היא חייבת הדחה או שתיים לג'נה, ששינתה את מערך הבריתות. אבל כשהגב שלה כן היה מול הקיר, היא הוכיחה שהיא זוכה טובה.

אל: שאלה סטנדרטית פחות או יותר, נועם, אתה בטוח שהיא "ראויה"? אולי היא מהאנשים שאין להם אישיות חזקה ולכן מושפעים מאוד ממי שהם בברית איתם (כמו אמבר)

פליק: קריסטי ממשיכה להוכיח את עצמה בתשובות שלה למושבעים, ואגב, גברת, אני צריך להזכיר לך שיש מצב שהביג מוב שלך עלה לך במשחק?

ברוק: בינתים אין מרמור, וטוב שכך, כי עד כה נאמו רק שחקניות חזקות. נראה שרוב המושבעות השחקניות החליטו מראש שלי הוא לא אופציה, אבל מול אל היה לקריסטי הרבה יותר קשה, ולכן היא הדיחה אותה.

ג'נה: שאלה מעניינת. עדיין אין מרמור, ואני מקווה גם לא להיתקל בו. תכל'ס? אולי אפילו לי לא היה מתמרמר. אני חושב שהוא הכין את עצמו מראש להיות ה"ראוי" היחיד.

קיילי: אמממ... מה הפואנטה?

סאם: היחיד עד עכשיו שפנה רק ללי, אבל אני מניח שהוא ניסה למצוא בו אסטרטגיה. כמובן, הוא לא מצא, כי אין. ולי יצא יותר דפוק מאמנדה.

ניק: או סנאפ! יותר מזה אין מה להגיד, זה כמו נאום אנטי-מרמור, רק שהוא לא ממורמר על המשחק אלא על מר "ראוי" שלמזלי נראה יותר ויותר שאין לו סיכוי.

סו: שאלה בסיסית. סך הכול זה קאסט מאוד טוב, מעטים הצליחו לעצבן אותי (רובם גברים, ורובם המוחלט הודח לפני המיזוג), והיו כמה שחקניות מעולות, וגם שחקן מעולה שקוראים לו...

מאט: שאלה עניינית שקשורה למשחק, כמו רבים אחרים אני מניח שהוא לא סופר את לי.

אחרי עוד כמה דקות טרחניות עם קרובי משפחה (אני מתחיל לחזור בי מהשבחים), מסתבר לשמחתי שחוץ מהקול הצפוי של אל, כל הג'ורי הצביע לקריסטי! אכן, כמו שניחשתי, פליק, ברוק, מאט ושאר השחקנים והשחקניות פשוט לא ספרו את לי. ככה זה כשאתה עז. אז מזל טוב קריסטי, ומזל טוב להישרדות אוסטרליה שמתחילה מחדש ברגל ימין!

דירוג:

1. פליק
2. פיבי
3. ברוק
4. מאט
5. ג'נה
6. קריסטי (מתחת לג'נה רק בגלל הטוויסט)
7. קיילי
8. קרייג
9. אל
10. קייט
11. ביאנקה
12. סאם
13. סו
14. טיגן
15. ניק
16. פיטר
17. איוון
18. קאט
19. רוהאן
20. לי
21. אנדי
22. קונור
23. דז
24. בארי

לצפיה ב-'בריגייד לא היו ערכיים!'
בריגייד לא היו ערכיים!
24/05/2020 | 10:39
24
אני אישית אהבתי וזוכר לחיוב את עונה 12 בייחוד לעומת הזוועה שיממון שהגיעה אחריה
אבל הדבר האחרון שאפשר לאמר על הבריגייד זה שהם ערכיים

ארבעתם שיקרו לכל הבית ושמרו בסוד על הברית עד סוף המשחק
אנזו הקים את הברית ותכנן את כל האסטרטגיה שלה על מנת שתישמר בסוד
מאט סיפר שקר יותר גדול משל ג'וני פיירפליי בשביל להתקדם במשחק (שאשתי חולה במחלה סופנית)
היידן זרק את הויטו ואחריי זה זרק את האשמה על מאטי, החבר הטוב שלו בברית

היחיד שאולי היה קצת "ערכי" הוא ליין אבל היה הכי חלש שם

ובריתות גברים שנואות לרוב לא בגלל שהן ערכיות
אם כבר להיפך, לפחות בביג ברודר עודף טסטוסטרון יוצר משהו שפחות נעים לצפיה, מן אפקט של ג'וקס אסהול דושבגז בתיכון שכקהל קשה מאוד להזדהות איתם
לכן אני חושב גם שפחות אהבו את עונה 7 של ביג ברודר קנדה כי ברית הpb ששלטה הייתה מלאה בכאלו

לצפיה ב-'בין מה שחושבים על המשחק של '
בין מה שחושבים על המשחק של
25/05/2020 | 09:50
18
קריסטי, ואני מסכים שהיא באמת הרוויחה מהטוויסט שלקחו את סו, אני חושב שהיא נתנה את הנאום הכי טוב והתשובות הכי טובות מכל מתמודד שאי פעם הגיע לגמר. היא הייתה פשוט מעולה ומשכנעת.
לצפיה ב-'ב 23 במאי מהדורת מיני-Sequester עם מתמודדי הישרדות'
ב 23 במאי מהדורת מיני-Sequester עם מתמודדי הישרדות
20/05/2020 | 07:25
22
89
אחרי המהדורה המיוחדת עם מתמודדי העבר של האח הגדול ארה"ב נגד מתמודדי האח הגדול קנדה מגיעה עכשיו מהדורה מיוחדת עם מתמודדי הישרדות, ובשבת הקרובה 23.5.2020 בארה"ב (03:00 בלילה של ראשון 24.5.2020 על פי שעוננו) תשודר בלייב ביוטיוב, באתר הרשמי ובטוויטר של Sequester מיני-מהדורה מיוחדת עם 20 מתמודדי עבר של התוכנית הישרדות האמריקאית שיתחרו ביניהם על הפרס הכספי.

20 מתמודדי הישרדות שיתשתתפו במהדורת המיני-Sequester המיוחדת ויתמודדו ביניהם על הפרס הם:

ג'ון קארול (עונה 4)
ג'טיה טיילור-הארט (עונה 28)
דן 'וורדוג' דה סילבה (עונה 38)
לירסה טורז (עונה 37)
אריק רייכנבך (עונות 16+26)
פי-ג'י לאו (עונות 15+31)
ג'מאל שיפמן (עונה 39)
קלי וונטוורת' (עונות 29+31+38)
דין קוולסקי (עונה 39)
אבי מאריה-גומז (עונות 25+31)
ג'וני פיירפליי (עונות 7+16)
קארישמה פאטל (עונה 39)
ריק דוונס (עונה 38)
קלין בכטולד (עונה 36)
ברייס אייזיה ג'ונסטון (עונה 28)
לורן בק (עונה 39)
ניק מיוראנו (עונה 32)
צ'לסי ווקר (עונה 39)
סאנדיי ברקווסט (עונה 33)
קרוליין ריברה (מאמה סי) (עונה 30)

עשרים מתמודדי העבר של הישרדות נכנסים בפעם הראשונה לעולם הוירטואלי של Sequester, משחק הריאליטי הוירטואלי החברתי והאסטרטגי שמשתנה ללא הרף ושבכל מחזור שלו מתרחש טוויסט חדש שמשפיע על האסטרטגיה של המשחק וכל משתתפיו שבכדי לנצח בו חייבים להסתגל למשחק ולתמרן מבחינה חברתית, ויתחרו ביניהם בשבת הקרובה, 23 במאי בשעה 20 בערב (EST) (בשעה 03:00 בלילה 24.5.2020 על פי שעוננו) במהדורת מיני-Sequester מיוחדת שתיקרא Special Survivor Mini-Sequester: Heroes Vs. Villains על פרס כספי של $2,500.

Your Favorite Castaways Are Stepping Into The #Sequester Universe To Battle It Out For 1 Night! Will They Prove To Be Better Strategist Than The BB Players?! Tune In May 23rd At 8 PM EST!!

If You Don't Know What A Mini-Sequester Is Check Out This Video
https://youtu.be/7s6xk6ZGNSY

Survivors Are Taking The Battle Virtual - Former Survivor Players To Compete On Sequester

It's happening... May 23rd. See you then for a Special Mini ;)
https://www.youtube.com/post/UgxgUDju_AAi2Wwqg8N4AaABCQ

Sequester Official Home Website
https://www.sequesteraccess.com/

צפייה מהנה 
לצפיה ב-'ולמי שפספס, קישור למהדורה המיוחדת של האח הגדול ארה"ב-קנדה'
ולמי שפספס, קישור למהדורה המיוחדת של האח הגדול ארה"ב-קנדה
20/05/2020 | 14:41
10
65
Sequester Mini - BBCAN Vs BBUS

מהדורת המיני-Sequester המיוחדת עם מתמודדי העבר של האח הגדול ארה"ב נגד מתמודדי האח הגדול קנדה שכבר שודרה באפריל ביוטיוב

צפייה מהנה 

לצפיה ב-'אגב, אפילו כאן אפשר לראות '
אגב, אפילו כאן אפשר לראות
22/05/2020 | 09:29
9
50
אגב, אפילו כאן אפשר לראות עד כמה הבנות בתוכניות הריאליטי כמו בחיים עצמן שפוטות של הגברים ובמקום להדיח בנים גם הן מדיחות זו את זו עד שנשארות במיעוט. ואחרי זה מתפלאים איך זה שיש כל כך הרבה זוכים על פני זוכות בהישרדות ובכלל בתוכניות ריאליטי. התשובה היא פשוטה הרבה יותר ממה שחושבים: חוסר פירגון בין בנות מביאות להדחתן בזו אחר זו, ולשליטת הגברים במשחק. ורק כשהבנות יבינו יקלטו ויפנימו זאת נראה סוף סוף שינוי מגמתי לטובתן גם בהישרדות וגם בכלל בתוכניות הריאליטי. אך אם הן לא יקלטו ויפנימו זאת השליטה הגברית תימשך והבנות ימשיכו לשאול את עצמן למה.
לצפיה ב-'כן'
כן
22/05/2020 | 12:13
8
45
עונות 24, 16 ו29 היו רק חלום של חברי הפורום

בנות לא יכולות לעבוד ביחד כן...כן...
פארווטי זה רק עמק בהודו

למה אף אחד לא מתלונן על כך שגברים לא עובדים יחד ומדיחים בפאגונגינג את כל הבנות?

זה באמת מלבד ברית הבריגייד בbb12 והפריטי בויז בקנדה אף פעם לא קרה
לצפיה ב-'3 עונות מתוך 40 '
3 עונות מתוך 40
22/05/2020 | 14:27
7
54
ויודע מה, מהיה איתך לארג' ונוסיף גם את ברית המכשפות בקמבודיה (31) ואפילו את ברית הבנותלפחות בתחילת העונה לפני שהכל ירד לטימיון ומשם רק הלך והידרדר כמו כל העונה הגרועה הזאצ, בעונה 39. ועדיין זה רק 6 מתוך 40 עונות.

IRMC

לצפיה ב-'ובכמה עונות גברים שתפו פעולה על בסיס הגבריות?'
ובכמה עונות גברים שתפו פעולה על בסיס הגבריות?
22/05/2020 | 17:32
6
46
דום ווונדל בעונה 36 אולי למרות שזה רק 2
הסוסונים בעונה 14 שהיו שנואים ועפו דיי מהר

חוץ מזה? אף אחת שאני זוכר
לצפיה ב-'שכחת לציין דרך אגב גם את עונה 9'
שכחת לציין דרך אגב גם את עונה 9
22/05/2020 | 21:13
2
45
שבה קרה מצב שהברית הנשית התפרק בגלל סכסוכים פנימיים אבל הן עבדו ביחד כמעט עד סוף העונה והיו מאד דומיננטיות.

ואפילו החיבור של דום ווונדל לא היה על סמך כוח גברי, פשוט שני שחקנים שהתחברו נורא מהר ועבדו ביחד. לצורך העניין הם התחברו גם עם מורגן שהודחה בתחילת אותה עונה, והיו מדיחים אחד את השני אם היו יכולים בסוף המשחק.
לצפיה ב-'כן, יודע'
כן, יודע
22/05/2020 | 21:43
1
38
פשוט ניסיתי למצוא בכוח והם שני גברים גבריים מסוקסים שעבדו יחד

אני מניח שאנשים שנמצאים בהישרדות מאוד חשובה להם התדמית שלהם ומרביתם יודעים מראש שאם יקימו ברית ויצהירו "בואו נתאחד כל הבנים ונעיף את הבנות" זה יוציא אותם לא טוב, זה לא מצטלם טוב

לעומת זאת ביג ברודר היא תכנית שלאנשים לא ממש אכפת איך יראו אותם ומצדם שיצאו ממש דושים ולכן שם אנחנו ראינו בריתות על בסיס גבריות שמצליחות כמו הבריגייד והPB, בריתות גבריות שפחות מצליחות אבל בכל זאת לא מתביישות להצהיר על כך שהם ברית גברית כמו חברת ההובלות מעונה 15 והסוסונים מעונה 5 ובטח עוד ששכחתי

אומרים שהישרדות הוא משחק "גברי" אבל הוא בהחלט לא משחק שמאפשר ברית "על בסיס גבריות" כמו ברית "על בסיס נשיות"
ובזה לנשים יש המון ייתרון
לצפיה ב-''
22/05/2020 | 21:51
10
לצפיה ב-'היו לא מעט בלא מעט עונות, ובטח יותר ממה שהיו ברית בנות'
היו לא מעט בלא מעט עונות, ובטח יותר ממה שהיו ברית בנות
23/05/2020 | 07:01
2
41
אני יכול לתת לך כמה דוגמאות ככה בשלוף:

ברית בוראן (עונה 3)
ברית טמבאקי (עונה 6)
ברית חמש השמנים (עונה 9)
ברית ארבעת הפרשים (עונה 14)
ברית הלא מתאימים (עונה 24)
ברית השרירנים (עונה 24)
ברית קאלאבאו (עונה 25)
ברית שלושת האמיגוס (עונה 26)
ברית חמשת הבנים (עונה 27)
ברית בחורי קויופה (עונה 29)
וכן, גם הברית בין וונדל ודום (עונה 36)

ואני בטוח שהיו עוד, כמו למשל הברית בין ריק דוונס לדייויד רייט
לצפיה ב-'אחלה דוגמה עם ונואטו באמת '
אחלה דוגמה עם ונואטו באמת
23/05/2020 | 10:37
1
40
ברית בנים בשבט שכולו בנים, איזו הפתעה, איך הם מעיזים.
לצפיה ב-'אז תוריד את ונואטו, יש מספיק בריתות בנים גם בלעדיה'
אז תוריד את ונואטו, יש מספיק בריתות בנים גם בלעדיה
23/05/2020 | 10:52
34
לעומת זאת אין כמעט בריתות נשים. וגם כשיש כמו שהיה בתחילת עונה 39, הן מתפרקות בגלל שנשים לא מסוגלות לפרגן זו לזו ומעדיפות לפרגן לבנים.
לצפיה ב-'למי שמעוניין לצפות במהדורת הישרדות המיוחדת קישור לשידור החי'
למי שמעוניין לצפות במהדורת הישרדות המיוחדת קישור לשידור החי
23/05/2020 | 21:24
1
31
לכל מי שמעוניין לצפות במהדורת מיני-Sequester המיוחדת של הישרדות קישור לשידור החי ביוטיוב שיחל הלילה בשעה 03:00 שעון ישראל:

Sequester Mini (Survivor Edition)

צפייה מהנה 
לצפיה ב-'השידור החי ביוטיוב בקישור שנתתי מתחיל ברגעים אלה ממש '
השידור החי ביוטיוב בקישור שנתתי מתחיל ברגעים אלה ממש
24/05/2020 | 03:01
25
לצפיה ב-'קישור לשידור החי באתר הרשמי עם כל החדרים של המתמודדים'
קישור לשידור החי באתר הרשמי עם כל החדרים של המתמודדים
24/05/2020 | 03:35
5
21
LIVE FEEDS | Mini Live Feeds

לצפיה ב-'איזה כיף זה לראות ולשמוע אותם מדברים אסטרטגיה בלייב'
איזה כיף זה לראות ולשמוע אותם מדברים אסטרטגיה בלייב
24/05/2020 | 05:17
4
29
ובעיקר את קלי שכבר מנהיגה שם ברית בנות סמויה מתחילת המשחק.
יותר טוב מכל עריכה של פרק הישרדות שהעורכים מראים בו רק מה שהם רוצים. לעומת זאת שהכל קורה בלייב זה הרבה יותר חזק, מותח ודרמתי, ובעיקר מעניין.
לצפיה ב-''
24/05/2020 | 07:34
22
 Yes, That's Is How You Do It. Girls Power
לצפיה ב-''
24/05/2020 | 08:47
26
איזה משחק מטורף וחזק קלי שיחקה הלילה, ניהלה את כל המשחק, הקימה ברית בנות סמויה, והשם שלה לא עלה אפילו פעם אחת לא מהבנים ולא מהבנות עד הגמר, ואז היא הודחה אחרונה וגררה איתה את קארישמה למושבעים, בגלל ששוב אם קלי היה מגיעה לגמר היא היתה הזוכה של המשחק בטוח, כי אף אחד לא שיחק כמוה. מלכה פשוט מלכה. 
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
24/05/2020 | 13:47
1
30
מי שפספס את השידור החי לא יכול לראות את החדרים ? 
לצפיה ב-'לא בזמן אמת, וכל הכיף זה לראות את האסטרטגיה מתרחשת בזמן אמת'
לא בזמן אמת, וכל הכיף זה לראות את האסטרטגיה מתרחשת בזמן אמת
24/05/2020 | 18:48
31
ללא עריכה. אפשר לראות את 20 החלונות של המתמודדים בהשתקה בתוכנית המוקלטת שעלתה או שכנראה תעלה לאחר עריכה מאוחר יותר ביוטיוב או באתר הרשמי של המשחק. התוכנית מהלילה אגב היתה תוכנית ה Sequester הארוכה בותר ווארכה כמעט 8 שעות עד מהשעה 03:00 בלילה ועד השעה 10:46 בבוקר שעון ישראל.

לצפיה ב-'למה Sequester הוא משחק הריאליטי האסטרטגי הקשה ביותר שיש'
למה Sequester הוא משחק הריאליטי האסטרטגי הקשה ביותר שיש
27/05/2020 | 16:28
35
לפני 4 שנים Sequester התחיל כתחרות מקוונת עם 12 אנשים שנמשכה 7 ימים במשך שעתיים בלילה. היו לו 11 עונות ניסיוניות לפני שהתפתחו לגרסה אפיזודית שעכשיו נערך כל סוף שבוע. Sequester זה משחק ריאליטי וירטואלי חברתי ואסטרטגי שמשתנה ללא הרף ושבכל מחזור שלו מתרחש טוויסט חדש ולא ידוע שיכול להשפיע על האסטרטגיה של המשחק כולו ושל כל משתתפיו שבכדי לנצח בו הם חייבים להתמודד עם כל הטוויסטים ולהסתגל למשחק ולתמרן מבחינה חברתית ואסטרטגית במהירות ובצורה הטובה ביותר, כך שלא רק שהם יוכלו להדיח את מי שהם רוצים להדיח, אלא גם לוודא שמי שמודח לא יגרור אותם ביחד איתו אל מחוץ למשחק. ואת הדבר הזה קשה לעשות גם כשיש מלא זמן, ועל אחת כמה וכמה כשמוגבלים בזמן ושהכל רץ וקורה מהר, כך שכבר אתם מוצאים את עצמכם בשלב הבא, ואם לא חישבתם נכון את הצעד הקודם אתם עלולים להימצא ממש בבעיה. ולכן חשוב מאוד לחשוב מהר, לפעול מהר, ובעיקר לחשוב ולפעול נכון. כי מספיקה אפילו טעות אחת אסטרטגית, חישוב אחד לא נכון בשביל להפסיד ולמצוא את עצמכם מודחים ועפים מהמשחק.

Sequester Origin Documentary

לצפיה ב-' מהדורת המיני-סיקווסטר עם מתמודדי הישרדות עלתה ליוטיוב'
מהדורת המיני-סיקווסטר עם מתמודדי הישרדות עלתה ליוטיוב
27/05/2020 | 15:08
1
30
סוף סוף לאחר כמה ימי המתנה לעריכת המשחק המוקלט המלא שנערך בלייב, מהדורת המיני-Sequester עם מתמודדי הישרדות שיש כבר רבים שטוענים ובצדק שהיא יותר טובה מהעונה האחרונה של הישרדות עצמה, יותר חזקה, יותר אסטרטגית ובעיקר הרבה יותר מעניינת ממה שהיתה עונה 40 של הישרדות, עלתה ליוטיוב לאחר עריכה סופית, כולל סאונד בכל החדרים של המשתתפים, של כל 8 השעות של השידור החי של המשחק שנערך בלילה שבין שבת לראשון מהשעה 03:00 בלילה ועד השעה 10:45 בבוקר האחרון והפך לדבר הכי מדובר ברדיט ובכל הרשתות החברתיות. ועכשיו ניתן לצפות במשחק ובאסטרטגיות שנעשו במהלכו בצורה חלקה.

Sequester Mini: Survivor Edition

לצפיה ב-'טעות, זו עדיין לא התוכנית המוקלטת הערוכה, אלא הקלטה בלייב'
טעות, זו עדיין לא התוכנית המוקלטת הערוכה, אלא הקלטה בלייב
27/05/2020 | 15:24
24
טעות, זו עדיין לא התוכנית המוקלטת הערוכה ששוחררה ע"י אתר Sequester הרשמי, אלא מעין מסיבת צפייה מוקלטת בזמן אמת בזמן שהמשחק שודר.

כך שנצטרך להתאזר בעוד מעט סבלנות עד שהתוכנית המוקלטת הערוכה של אתר Sequester הרשמי תעלה ליוטיוב או לאתר Sequester הרשמי.
לצפיה ב-'הישרדות VIP - פרק 6'
הישרדות VIP - פרק 6
19/05/2020 | 23:05
11
84
מה אומרים ?
לצפיה ב-'מה כבר יש להגיד?'
מה כבר יש להגיד?
19/05/2020 | 23:17
5
89
אסי בוזגלו חושב שהוא איזה אסטרטג גדול, אבל כל מה שעשה במהלך הזה זה להחליש את השבט שלו, שגם ככה חלש בפער, רק כי זהר פגע לו באגו או משהו כזה.
בהצלחה שיהיה לשבט אנטינג אנטינג
לצפיה ב-'אבל בני לא מהווה איום אז מה יש להדיח אותו ?'
אבל בני לא מהווה איום אז מה יש להדיח אותו ?
19/05/2020 | 23:19
2
77
זהר עשה טעות שאמר לו שהוא לא סומך עליו
לצפיה ב-' כי הם שבט חלש ביותר'
כי הם שבט חלש ביותר
19/05/2020 | 23:22
1
78
ובני לא תורם בכלום ואף מזיק.
זה לא זמן להיפטר מזהר, הם יגיעו למועצת השבט כל תוכנית (בהנחה וההפקה לא תמציא עוד משימות מטופשות כמו משימת שיווי המשקל לאלה).
לצפיה ב-'לדעתי בטח יהיה בקרוב ערבוב שבטים'
לדעתי בטח יהיה בקרוב ערבוב שבטים
19/05/2020 | 23:27
68
הסיבה היחידה שזה תרם להם להדיח את זוהר כי לא סמכו עליו וכי פחדו ממנו ויכולות שלו להדיח אותם בעתיד
הסיבה היחידה שרגב ואסי טוב להם שבני נשאר כי עכשיו הוא חייב להם כי הם הצילו אותו מהדחה בטוחה
לצפיה ב-' וחלאס עם הפרומואים הארורים שלהם!'
וחלאס עם הפרומואים הארורים שלהם!
19/05/2020 | 23:20
81
לפני כל תוכנית הם מראים את פרומואי הספויילר האלה שלהם.
הרי כולנו כבר יודעים שאלינה וזהר עובדים ביחד אז ברור שהתגובה שלה במועצת השבט היא כתגובה להדחה של זהר.
מספיק, זה מציק ומעצבן ומוציא את כל החשק (שגם ככה הולך ונעלם) מלצפות בגרסה הישראלית של הישרדות!
לצפיה ב-'בנוסף.. '
בנוסף..
20/05/2020 | 11:49
44
נוצר כאן פילוג בשבט  עם דוד ואלינה

הרביעיה של עדי, אלה , אסי ורגב
זה רעיון מעולה . אבל זה היה מוקדם ביותר
לעשות מהלך כזה ועכשיו גם להיות חשופים כרביעיה .

ונדב.. בני כן מאיים, כל אחד יכול לאיים,
הוא כבר הרגיש אאוטסיידר אז הוא יכול לפנות לשבט השני ברגע שיהיה חילוף מסוים
והוא גם הוכיח שאין לו בעיה לגנוב יתרונות מאחרים ולשחק מלוכלך (שהכל טוב ותקין במשחק , אבל זה גם סיבה טובה להזהר ממנו .. אפילו שהחזיר ..)
לצפיה ב-'דעתי על הפרק'
דעתי על הפרק
19/05/2020 | 23:19
91
בני אומנם הציל את עצמו הפעם ובכול זאת מקומו בשבט בכלל לא בטוח בהדחה הבאה
זוהר באסה שהודח היה שחקן מעניין אבל אם זאת עשה כמה טעיות ששילם עליהם בהדחה הזאת
דוד ואלין אומנם לא ידעו על הדחה של זוהר אבל מאמין שבכול זאת היו מצביעים להדיח את בני
אסי ורגב היחידים שהדחה הזאת הייתה לטובתם בשבט הזה
אלה ועדי בטי לעומת זאת היה סיכוי לעשות ברית של שלוש בנות חזקות יחד עם זוהר ולהדיח את גברים החזקים של השבט לא יודע עם זה המהלך הנכון עבורהן להדיח את זוהר ולא לספר לאלין על זה שכמובן לא תשתוק על הדחה הזאת
והדבר שהכי מעצבן אותי באלה שהיא אמרה שהיא לא רק דוגמנית אבל כול ויודוי שלה מול המצלמה מתחילה במילה אני דוגמנית
לצפיה ב-'אמרתי עוד בפרק שעבר '
אמרתי עוד בפרק שעבר
20/05/2020 | 05:56
83
זהר ירה לעצמו ברגל כשאמר לאסי ורגב בפנים שהוא לא סומך עליהם, וזה הדבר האחרון שמתמודד בהישרדות אומר לבני בריתו. כך שההדחה שלו היתה כבר אז רשומה על הקיר באותיות לבנה גדולות, עוד לפני ההתנהגות הטיפשית שלו במשימת החסינות שהזכירה לי את ההתנהגות של קים בעונה האחרונה של הישרדות שויתרה על החסינות, ובמקרה שלה היא עוד ידעה שטוני סימן אותה להדחה, ועדיין ויתרה על החסינות בשביל חמאת בוטנים.

מאידך טעות גדולה של אסי ורגב שכנראה שכחו שהם נמצאים עדיין בפרה מרג' ועוד לא הגיעו לאיחוד השבטים אם בכלל עם כאלה טעויות יגיעו לשם, וגם אם כן ביתרון מספרי נמוך משמעותית מהשבט האדום. אלה לא מבינה שאסי נמצל אותה כדי התקדם במשחק, ועדי בכלל ספח של השלישייה. היה עדיף לשתיהן להישאר בברית על אלין ולא להסתמך על הצמד שמשון ויובב, צעד שעוד עלול להביא להדחתה.

אם יש משהו הכי מעצבן שהתוכנית השרדות משדרת לצופים ולנוער בכלל, זה שנשים לא סומכות על נשים ומעדיפות לסמוך על גברים, בגלל זה היו ויש הרבה יותר גברים בהישרדות, כי הגברים כבר הבינו את הקונספט הזה שנשים לא סומכות על נשים ולכן אנחנו גם רואים מעט מאוד בריתות נשים ונשים זוכות בהישרדות, ומנצלים את חוסר האמון הזה של נשים בנשים והתלות שלהם בגברים כדי לעבוד על המוח פסיכולוגית ולהתקדם במשחק על חשבונן. ראינו זאת היטב בעונה האחרונה של הישרדות וראינו את זה כמעט בכל עונה לפניה. הנשים דופקות אחת את השנייה ומי שמרוויח מההפקר זה הגברים. ולא תמיד אלה שמגיע להם.

בכל מקרה, זהר הביא במו ידיו את ההדחה על עצמו, ועדיין זה היה מוקדם מדי במשחק להדיחו. אין לי ספק שאם לא יהיה ערבוב שבטים בקרוב, דוד ואלין שמצאו את עצמם בתחתית אמש יהיו הבאים בתור, אלא אם כן אלין תמצא פסלון חסינות או תנצח במשימת חסינות, וכבר ראינו שהיא יותר חזקה וספורטיבית מכל הגברים בשבט שלה.

מה שכן, זהר שומר הבקתה עוד יכול לדפוק את אסי ורגב חזק בעסקה הבאה בבקתת המשא ומתן.
לצפיה ב-''
20/05/2020 | 12:11
57
יכלה להיות הדחה מפתיעה ומטורפת כמו שהם כל כך אוהבים להגיד , אבל דאגו בפרומואים וגם בעריכה הצפויה של הפרק שנדע את זה מראש...

בני... רציתי לדפוק את הראש בקיר ממנו ..
קודם כל.. אם אתה רוצה להחזיר , למה מול כולם ?! כמו שגנבת  בשקט מהתיק בלי שראו.  תחזיר לה לתיק בלי שיראו ..
מודה שממש לא חשבתי שאלה תחבק אותו  על זה וכל כך תשמח, אני באמת לא מבין  מה קרה שם...
עוד דבר, אם כל כך הפריע לו שלקח לה את הטבעת, אז תחזיר ( לתיק, בשקט!) *רק* את הטבעת.. מה, זה מודבק ביחד?!
ואז התגובה שלו לאסי .. עוד שניה זה היה נראה שהוא יגיד שלא בא לו להצביע לזהר.. חחחח
ומאותו רגע הוא רק צוחק ..
איך לא הריחו שמשהו חשוד כאן שבני היה מבסוט כל הזמן..
אלינה כן הרגישה שאסי התחיל לתפוס את אלה וחבל שלא השפיעה עליה יותר..

אם אלה ועדי מחליטות להשאיר את זהר כרגע, הן ממשיכות לשחק באמצע ,
לאסי ורגב אין גם ככה יותר מדי ברירות מלהמשיך איתם.. אין לאלה שום טעם להשאיר את בני אחרי כל מה שקרה בינהם.

אבל אי אפשר להגיד שזהר חף מטעויות,
לא מפריע לי איך שהיה במשימה דווקא כמו ההתנהלות הכללית שלו שאני מאמין שגרם להם כל הזמן להרגיש שהוא מעליהם , שהוא חכם יותר.. כמובן להגיד בפנים אני לא סומך עליכם. זה לא עוזר שחמש דקות אחרי זה תגיד אתם החברים שלי...  ואז תריץ עוד איזה בדיחה על העדה שלהם שהם לא מבינים..
זהר יכל לצחוק על כולם שם , כי הוא כן הרבה יותר חכם אבל הוא יותר מדי הראה להם מה הוא חושב ולמה הוא מסוגל, הוא כשל בלהעמיד פנים איתם וראו את זה אפילו בדברים קטנים כמו שהם ממציאים שירים לריקודים וזה לא בא לו בטוב והוא הולך לפינה. כל דבר קטן כזה בסוף משפיע .
לכן גם דוד דביר בסוף ישלם על הפה הגדול שלו ..
לצפיה ב-''
20/05/2020 | 13:08
1
81
טוב, זהר הביא את ההדחה על עצמו אין מה להגיד. אלינה אינטליגנטית, היא הבינה שמשהו קורה בין אלה ואסי אבל לא הצליחה לעצור את ההדחה של זהר. אבל אני חושב שהיא כן תצליח להתמודד עם זה, והופתעתי, לפחות מהפרומו, שדוד הוא זה שנקלע לויכוח עם אסי ולא אלינה, ונראה לי שהיא תצליח למצוא את מקומה בשבט. אסי מתלהם יותר מדי וזה גם יעלה לו בהדחה לפי דעתי. אני לא בטוח עד כמה זה היה מהלך טוב בשביל אלה ועדי, במיוחד עדי כי נראה שזהר ממש רצה לעבוד איתה. את אלה מילא אני יכול להבין כי היא עכשיו נמצאת גם בברית עם עדי וגם בברית של שלושה עם אסי ורגב. פרק טוב בסך הכל.
לצפיה ב-'אני מעריך דווקא'
אני מעריך דווקא
22/05/2020 | 16:56
49
שכרגע אסי מבסס את מעמדו בשבט. אלה ועדי כמובן עשו טעות שלא חברו לאלינה לברית בנות. משאר שדוד יהיה המודח הבא
לצפיה ב-'עונות ישנות של הישרדות'
עונות ישנות של הישרדות
22/05/2020 | 15:11
4
61
היי

בדרך כלל אני צופה בעונה שרצה בארה"ב, בעיקר ע"י הורדה בביטורנט
בעקבות העונה האחרונה, רציתי לחפש את העונה ה29, חלק מהחור שהיה לי מעונה 3 עד שחזרתי לראות הישרדות

יש מקורות שבהם אפשר למצוא פרקים?
לצפיה ב-'מי עדיין משתמש בביטורנט, זו הדרך הכי קלה ומהירה להיתפס'
מי עדיין משתמש בביטורנט, זו הדרך הכי קלה ומהירה להיתפס
22/05/2020 | 15:20
3
62
בימינו יש תוכנות הרבה יותר בטוחות, מהירות ויעילות, ואין ספור אפליקציות.
לצפיה ב-'להיתפס ע"י מי?'
להיתפס ע"י מי?
22/05/2020 | 15:34
2
53
גולשים לא מוכרים לא מעניינים אף חברת הפקות
החברות פועלות נגד אתרי הורדות או צפייה ישירה
לצפיה ב-'ספר את זה לכל אלה שנתפסו כשהורידו בטורנטים וחטפו קנסות כבדים'
ספר את זה לכל אלה שנתפסו כשהורידו בטורנטים וחטפו קנסות כבדים
22/05/2020 | 15:50
1
25
לצפיה ב-'ובכל זאת..לשאלה המקורית'
ובכל זאת..לשאלה המקורית
22/05/2020 | 15:55
58
איפה אתם צופים?
באתר סדרות למשל אין את העונה ה29 דווקא
לצפיה ב-'חדשות טובות! '
חדשות טובות!
20/05/2020 | 03:14
5
94
CBS שחררו הלילה את לוח השידורים שלהם לעונת הסתיו (ספטמבר-דצמבר)
והישרדות שם - במשבצת המקורית שלה!
CBS הראשונים שמתחילים לחזור לשגרה ומתכננים צילומים להפקות שלהם בקיץ,
ונראה שההפקה של הישרדות בתאוצה לקראת צילומים של עונה 41 בקיץ הקרוב.
ייתכנו עיכובים קלים של כמה שבועות, אבל כרגע מסתמן שכן תהיה לנו עונה של הישרדות אחרי הקיץ

לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי '
לפי מה שהבנתי
20/05/2020 | 12:27
4
66
עונה 41 הולכת להיות עונה לצעירים בלבד, בגלל שבהפקה יודעים שצעירים פחות חשופים לחלות קשה מנגיף הקורונה הקטלני קוביד-19 בניגוד למבוגרים יותר שעלולים גם למות מהנגיף הקטלני, ובגלל החליטו לערוך עונה לצעירים בלבד. זה גם למה ג'ף בסוף העונה האחרונה פנה לגילאי 16-19 כמי שהם מחפשים לעונה הבאה. ואגב, 16 זה גיל שמעול לא השתתף בתוכנית הישרדות בגלל שמדובר על פי החוק בקטינים שצריך את הרשות של הוריהם לשהות תקופה ארוכה בתנאים כאלה קשים, כמו קור, חום, גשם שוטף ומאמץ פיזי, שלא לדבר בכלל על הרעב הממושך וההשפעות הפסיכולוגיות על המתמודדים בכזו תחרות. ולכ יהיה מעניין לראות איך צעירים וביניהם אפילו קטינים מסתגלים לקשיים ומחזיקים מעמד בעונה שמורכבת רק מהם.
לצפיה ב-'ואגב, אם בסתיו תשודר עונת הישרדות חדשה אז מה עם TAR 32 ?'
ואגב, אם בסתיו תשודר עונת הישרדות חדשה אז מה עם TAR 32 ?
20/05/2020 | 13:09
3
47
אם בסתיו תשודר עונה חדשה של הישרדות אז למה לא משדרים החודש את עונה 32 של TAR המירוץ למיליון האמריקאי? הרי כל הדחייה של שידור העונה של המירוץ לספטמבר היתה בטענה שהם צריכים למלא את משבצת השידור של הישרדות. ועכשיו מתברר שבכל זאת תשודר הישרדות בסתיו, כך שאין יותר שום סיבה לדחות את שידור עונה 32 של המירוץ למיליון האמריקאי.
לצפיה ב-'המרוץ למליון ישודר באותו יום של הישרדות'
המרוץ למליון ישודר באותו יום של הישרדות
20/05/2020 | 13:19
2
38
אחרי הפרק של הישרדות
לצפיה ב-'למה זה טוב לשדר באותו הזמן שתי תוכניות ריאליטי והקיץ כלום?'
למה זה טוב לשדר באותו הזמן שתי תוכניות ריאליטי והקיץ כלום?
20/05/2020 | 14:28
1
17
לצפיה ב-'יש להם דברים אחרים לשדר בקיץ'
יש להם דברים אחרים לשדר בקיץ
20/05/2020 | 15:29
55
ואולי דווקא כן תהיה עונה של האח הגדול, עדיין לא הודיעו על ביטול..
ולגבי המרוץ למליון, הרבה פעמים בעבר המרוץ שודר אחרי הישרדות, ככה היה למשל לפני שנה, מיד אחרי כל פרק של הישרדות 38 שודר פרק מעונה 31 של המרוץ
הרבה יותר משתלם להם כלכלית לשדר הפקה בעלות גבוהה כמו המרוץ בעונת הסתיו/החורף
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות 40 - הגמר '
פינת הפופולאריות 40 - הגמר
14/05/2020 | 07:20
27
75
רגע לפני הסוף...
הדירוג של הפרק הלפני אחרון:

18. אדם - 1.2 1
18. וונדל - 1.2 6
16. דני - 1.3 1
16. יול - 1.3 2
15. סופי - 1.4 6
12. אית'ן - 1.5 5
12. אמבר - 1.5 7!!
12. רוב - 1.5 1
11. טייסון - 1.6 5
10. קים - 2.3 3
9. מישל - 2.6 3
8. ניק - 2.9 2
7. פארווטי - 3.2 2
6. נטלי - 4.2 2
4 בן - 5.2 4
4. ג'רמי - 5.2 1
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
14/05/2020 | 07:31
95
עם ממוצע 5.3,

עולה ב2 מקומות ולראשונה מאז שחיסלה את המלכה נכנסת לטופ 3....

דניס
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
14/05/2020 | 07:33
80
עם ממוצע 5.7,

לא פחות מהשבוע השישי ברציפות!

שרה
לצפיה ב-' ובמקום הראשון...'
ובמקום הראשון...
14/05/2020 | 07:34
103
עם ממוצע מדהים של 9.9

בשבוע השישי ברציפות גם הוא באותו מקום

הקינג של הישרדות!

טוני
לצפיה ב-' הדירוג האחרון'
הדירוג האחרון
14/05/2020 | 07:36
22
83
כן כן,
כל כך מהר הגענו לדירוג המסכם של העונה!

להלן הרשימה של כל 20 המתמודדים - כולל סנדרה, שעומדים לדירוג שלכם על כל ההתנהלות שלהם לאורך כל העונה:.
יש לכם שבוע לדרג ולאחר מכן אחשוף את התוצאות

הרשימה:

אדם
אית'ן
אמבר
בן
ג'רמי
דני
דניס
וונדל
טוני
טייסון
יול
מישל
נטלי
ניק
סופי
סנדרה
פארווטי
קים
רוב
שרה

דירוג נעים!
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 07:48
1
104
אדם 8 נסיך אמיתי!!!
אית'ן 2 היה די כלום
אמבר 3 כנ"ל אבל לפחות הצביעה לטוני
בן 8 הזוי ברמות אבל דמות מעולה!! אהבתי אותו העונה
ג'רמי 7 גם כן היה דמות טובה
דני 3 
דניס 5 
וונדל 7 אחלה נבל
טייסון 2 שחקן גרוע
יול 5 
מישל 2 חמודה אבל היה ברור שהיא עז הגמר שלנו
נטלי 6 נותן לה פרגון על זה שנלחמה כל העונה בחזרה למשחק, אבל היא ממש לא הרשימה אותי שחזרה למשחק
ניק 9 נסיך על! 
סופי 8 חמודה מאוד
סנדרה 8 דה קווין סטייס קווין (בשבילך אורי)
פארווטי 4 
קים 3 אכזבת העונה מבחינתי
רוב 8 יצא מלך 
שרה 10 קווין אחת השחקניות הכי טובות אי פעם

ולקינג של הישרדות - כיף ש20 שנה ו40 עונות מסתיימות להן עם ניצחון של השחקן והדמות הכי טובה אי פעם by far, נותן כמובן 10 עגול

לצפיה ב-'משנה קצת '
משנה קצת
16/05/2020 | 20:30
33
נטלי ורוב - 2
לצפיה ב-' מדרג ומסכם'
מדרג ומסכם
14/05/2020 | 07:50
1
126
אדם 7 בתכלססססססססססססס עם כל כמה שהוא די גרוע אני מת עליו, הוא היה דמות טובה שהוסיפה המון צבע לעונה, ההדחה שלו הייתה אייקונית 
אית'ן 3 היה נחמד לראות אותו חוזר אבל בתכלס לא באמת תרם כלום ואפילו די איכזב אותי, כי ציפיתי ממנו שיהיה דמות משעשעת ובפועל הא פשוט עשה כל מה שפארווטי עשתה
אמבר 3 מקסימה אמיתית ועל זה ועל הגישה שלה בעיקר הנקודות, בפועל זה די הוכח שהיא לא מתאימה למצב המודרני של הישרודת וזה די מצחיק איך אפילו בגמר היא הייתה בצילו של רוב
בן 5 טוב הוא לגמרי אחד המנצחים הלא ראויים אבר והוכיח את זה. אבל יש לו נקודות במשחק החברתי, הוא תמיד מתחי לטו בואז מתחרפן. ההדבקות שלו לטוני ושרה היה אולי הדבר הכי אידיוטי שנעשה במשחק בשלב מסוים ובטח שהסוג של הדחה עצמית שהוא עשה שם.  הוא כן דמות משעשעת ובחור חביב בסופו של דבר
ג'רמי 7 חמודי, שחקן טוב וקורע מצחוק, המשחק שלו התפזר בשלב מסוים אבל היה נחמד לראות אותו שורד ממועצה למועצה. מצחיק שדווקא העונה הכי חיבבתי אותו מכ להעונות הקודמות שלו למרות שזו הייתה כנראה העונה הכי חלשה שלו
דני 4 הייתה ממש חמודה כמושבעת אני חייב להגיד! ונראתה אש ויאללה בא לי לפרגן לה שלא תהיה אחרונה בפער, למרות שהיא הכי גרועה שהייתה
דניס 5 בגדול אחת האכזבות שלי מהעונה, כן שמחתי בהתחלה לראות שהיא מקבלת הוקרה כי נורא הופתעתי שלא מעריכים את המשחק שלה, ואני נורא נורא אוהב את האישיות שלה ואת הציניות משולבת בריונות, אבל בתכלס חוץ מההדחה של סנדרה היא עשתה בעיקר שטויות רוב המיזוג, גם ההדחה לש סנדרה הייתה מטוטמת ובזבוז של שימוש אליל, אחרי זה ההתעקשות להדיח את ג'רמי, זה שהודחו רוב בני הברית שלה, זה שמשלב מאוחר במשחק היא פתאום נדבקה לבן שרה וטוני בלי לחשוב על לשפר את המצב שלה. היא בסוף הודחה כמו אחרונת העזים היא ובן
וונדל 6 הוא משעשע אהבתי את דמות הבריון שנוצרה לו העונה
טוני 10 מה יש להוסיף?
טייסון 3 קצת עצבן אותי בהצבעת הגמר אבל הוא קרעעעעעעעע אותי מצחוק לאורך העונה
יול 5 חמודי נורא, שחקן חכם אם כי לא מענין, בתכלס נדפק מהערבוב
מישל 5 יותר מדי דחפו אותה לגרון שזה היה מאוס. בתכלס היא לא שחקנית גרועה אבל כן מהחלשות בעונה הזו, היא טובה חברתית אבל מאד מזליסטית ואין לה יכולת להזיז ממש דברים במשחק
נטלי 7 עבדה קשה ואני נורא אוהב אותה ושמחתי שחזרה, מזל שלא ניצחה
ניק 7 אוףףףףףףףףףףף ממש חיבבתי אותו בעונה והוא ממש איכזב אותי בסוף, אבל הוא כן שיחק משחק חברתי טוב, היה נורא חזק עם טוני ופשוט לא ידע מתי לעשות את הצעד
סופי 8 קווין בהתהוות
סנדרה 10 קווין סטייז קווין למרות הכל הוכיחה שהיא אחת הגדולות שהיו במשחק 
פארווטי 6 על כריזמה אין סופית ועל זה שהיה כיף לראות כל שניה ממנה, בפועל למרות שהיא נדפקה מערבוב היא הייתה העונה עייפה יותר, פחות כריזמטית וממוקדת כמו ברך כלל, ורוב החסרונות שלה מהעונות הקודמות (בעיקר הצמדות לשחקנים חזקים ובודדים) באו לידי ביטוי העונה, נוסיף לזה את זה שקצת ביאסה בהצבעת הגמר שלה (למרות שאני לא שופט אותה על זה לגמרי) 
קים 7 היו לה הרבה עליות ומורדות איתה העונה. אני חושב שהיא שחקנית מעולה ומקסימה, אהבתי את המילים האחרונות שלה באתגר היום, אבל כן אין לי פסק שהיא עשתה כמה טעויות שהיו לה במשחק, בכל מקרה היא תמיד תהיה מהשחקניות הכי טובות שהיו במשחק.
רוב 8 כייייייייייייייייייייי למרות הכל ולמרות שהודח מוקדם בגדול אין עליו, הכריזמה שלו והכישורים שלו זה משהו שיש רק למעטים, וגם כשהוא מבוגר הוא לא היה עייף והאהבה שלו למשחק זה משהו לא נתפס. היה כיף לראות אותו מאד בהתחלה
שרה 10 אוהב אותה מאד, היא עלתה אצלי ברמות העונה הזווווו. אני חושב שהיא שיחקה משחק מעולה, החיבור עם טוני היה אדיר והחיסרון שלה היה שמהפיינל 9 הוא ניטרל אותה ולא היה לה ממש מה לעשות. היא כן בגדול עשתה טעות כשהדיחה את בן אבל זה כבר עניין של מה היה קורה אם.... 
לצפיה ב-' משנה קצת'
משנה קצת
15/05/2020 | 16:33
51
נטלי 5 - כי מרגיש לי שהיא מקבלת קצת יותר מדי קרדיט ומסתבר לפי הראיונות שגם במשחק שלה באי ההכחדה שהיה טוב היו כמה פאשלות.......... וכי בתכלס היא לא שרדה אפילו לא מועצה אחת העונה בזכות עצמה
לצפיה ב-'Is the answer to a never ending story'
Is the answer to a never ending story
14/05/2020 | 15:24
108
אדם 1 בכיין נוראי לא סובל אותו
אית'ן 2 האדג עשה לו ממש טוב
אמבר 1
בן 5 הוא באמת מתוק אמיתי ויש לו יכולות משחק סבבה. פרישה מאכזבת מאוד
ג'רמי 7 לא היה לו סיכוי מול טוני
דני 2 היא מותק
דניס 7 התאכזבתי ממנה העונה, תובנות פילוסופיות תספרי לי על כוס קפה אם את בהישרדות תשחקי. עדיין מת עליה
וונדל 1
טוני 10 ללא ספק המופ של העונה
טייסון 1 יצא קטן
יול 8 אהוב
מישל 4 הייתי נותן לה כפול אם זאת הייתה עונה רגילה אבל זאת לא
נטלי 5 תותחית והכל אבל בואו נזכר רגע שהיא המודחת הראשונה כן
ניק 6 חמוד, לדעתי הכל היה גדול עליו העונה
סופי 9 מלכה
סנדרה 8 זאת הייתה קריירה מדהימה והיה תענוג לראות אותה על המסך
פארווטי 8 כנל לסנדרה, ההצבעה לנטלי הייתה מאוד מאכזבת
קים 9 מהיחידות שהגיעו לעונה הזאת עם דרייב אמיתי לשחק. כשרצים נופלים אבל לפחות לא הופכים לבטטות כורסא
רוב 8 כנל לסנדרה ומקווה שבאמת לא נראה אותו יותר
שרה 9 אני לגמרי מעלים עין, היא בנאדם מהמם ובואו נזכור אותה ככה
לצפיה ב-'מדרג בפעם הבהחלט אחרונה את עונת הלוזרים במלחמה '
מדרג בפעם הבהחלט אחרונה את עונת הלוזרים במלחמה
15/05/2020 | 18:54
90
אדם - 1 אוי כמה שנאתי אותו העונה, פשוט שחקן נוראי שעשה כל טעות אפשרית כבר מתחילת העונה ועד לרגע שבו הוא הודח.
אית'ן - 1 עם כל אהבתי אליו בעונה 3 העונה הוא לא עשה שום דבר שיצדיק יותר מזה.
אמבר - 1 היא עצמה אמרה שהגיעה לעונה הזאת רק בשביל לתמוך בבעלה ולא בשבילה או בשביל לזכות בה.
בן - 1 השחקן אולי הכי גרוע העונה מאז איחוד השבטים. בפרה מרג' הוא עוד שיחק סביר, אך מהרגע שהפך לעז של טוני המשחק שלו פשוט הלך והידרדר מרגע לדודלי, עד לשיא הטמטום שבו הוא ביקש משרה להדיחו. אז בשביל מה הוא בא להשתתף בעונה של מנצחים במלחמה ותפס מקום של זוכה אחר שאולי היה לו סיכוי אפילו לנצח אם הוא כזה לוזר? כך שמבחינתי אין לו יותר מה לחפש בהישרדות וברוך שפטרנו.
ג'רמי - 5 הייתי ונשארתי לאורך כל העונה אמביוולנטי לגביו. אני יודע שקלי חברה טובה שלו ומאוד רצתה וקיוותה שהוא יהיה הזוכה או טוני, אבל אי אפשר להתעלם מהטעויות שהוא עשה עד שכבר היה מאוחר מדי עבורו. 
דני - 1 שחקנית גרועה שהוכיחה עד כמה היא גרועה כשהביאה את ההדחה על עצמה בצורה הכי מטומטמת שיש.
דניס - 3 חוץ מלהדיח את סנדרה ולזכות בשתי חסינויות אישיות לא עשתה כלום העונה שיצדיק יותר מזה.
וונדל - 1 לא סבלתי אותו העונה, ואני שמח שהוא לא הצליח לחזור.
טוני - 8 הייתי נותן לו 10 אם הוא היה זוכה מול שחקנים שלא ישנים בעמידה או ששילמו להם שיישנו בעמידה ויתעלמו לחלוטין מאיומו של השחקן הכי מסוכן במשחק, אחרי שכולם שם צפו בקאגיאן. ואני גם בטוח שטוני היה מעדיף לנצח ולא "לנצח" למרות ש 2 מיליון $ זה 2 מיליון $ לא משנה איך משיגים אותו. אז מזל טוב לטוני על הזכייה, אך הזכייה היתה יכולה להיות הרבה יותר מתוקה ומוצדקת אם היה לו פייט אמיתי העונה ולא משחק מול עיזים בקומה ש"שכחו" איך משחקים הישרדות או ששילמו להם "לשכוח".
טייסון - 2 רק על זה שהוא הצליח לחזור באתגר החזרה למשחק הראשון. יותר מזה לא מגיע לו.
יול - 1 לא עשה שום דבר העונה שמגיע לו יותר מזה.
מישל - 7 בפרה מרג' היא שיחקה מצויין, שרדה מצבים קשים כשהיא במיעוט מול ברית חזקה, והשם שלה לא נרשם להדחה לפחות עד פרק ה 10, בנוסף גם זכתה ב 2 חסינויות אישיות, וכמעט גם זכתה בחסינות שלישית שהיתה הופכת אותה למי שקובעת את מי לקחת איתה לגמר ומי יתחרו באתגר האש. ראתי כמה היא כעסה על נטלי שלא איפשרה לה להביס את טוני באתגר האש ולקחה אותה לגמר איתה, היה אפשר לראות את האכזבה העצומה על פניה. באותו רגע היה ברור לה שהיא כבר לא תזכה. כמו כן היא היתה היחידה שלא ישנה בעמידה ונלחמה בשיניים עד הרגע האחרון, אך לצערה הבינה מהר מאוד שפשוט יש לה עסק עם חבורה של עיזים בקומה, לפחות עד שנטלי חזרה למשחק ופתחה להם את העיניים מה חושבים עליהם המושבעים, אך זה כבר היה מאוחר מדי עבור כולם.
נטלי - 5 (הייתי נותן לה יותר אם לא היתה מודחת ראשונה וחוזרת למשחק, וגם זה בקושי, למרות כל 3 היתרונות שהיו לה באתגר החזרה, מאי ההכחדה, שאם לא הם היא לא היתה חוזרת.
ניק - 1 שחקן גרוע שהרס גם לעצמו וגם למישל את המשחק והוכיח עד כמה הוא גרוע העונה, אם רק היה מצביע עם מישל וג'רמי לבן הכל יכל להיראות אחרת. בהצבעה הזאת האידיוט הזה פשוט הדיח את עצמו וסלל לטוני את הדרך לגמר, בדיוק כמו במשימה שבה הוא פשוט נתן לו לנצח וירד רגע לפניו בשביל חמאת בוטנים.
סופי - 4 שיחקה טוב בפרה מרג' עד האיחוד וגם בפרק של האיחוד עצמו, אך אחרי זה היא פשוט נרדמה על המשמר וישנה בעמידה וראו שהראש שלה כבר לא היה במשחק. 
סנדרה - 1 היתה ונשארה פדלאה עלובה שפשוט זכתה מההפקר פעמיים, והעונה הוכיחה סופית שהיא לוזרית כשישבה כל הזמן על הספסל שנקרא על שמה, וגם קוויטרית אחרי שהודחה ואפילו לא מימשה את זכותה כמושבעת. מה שרק מוכיח שכל מה שמעניין אותה זה רק הכסף ולא התוכנית הישרדות. ברוך שפטרנו.
פארווטי - 6 נדפקה חזק מערבוב השבטים ולא היה לה שום סיכוי לצאת מזה, וחבל. מה שכן, היא ולא סנדרה הפדלאה, בהחלט היתה ונשארה המלכה האמיתית של האולדסקולרז. ואם המודחים/מושבעים בעונה 20 לא היו ממורמרים ומעניקים לה את התואר היא גם היתה המלכה האמיתית בפועל, כי לה הגיע יותר מכל אחד אחר ובטח יותר מסנדרה הפדלאה שלא עשתה כלום לזכות בעונה ההיא. היתה ונשארה אחת השורדות הכי אהובות עלי.
קים - 1 עם כל אהבתי אליה כשורדת השלישית הכי אהובה עלי אחרי קלי ופארווטי אי אפשר להגיד שהיא שיחקה טוה העונה, עשתה את כל הטעויות האפשריות כולל לוות על חסינות כשהיא יודעת שטוני סימן אותה להדחה בשביל חמאת בוטנים.
רוב - 6 רק על זה שהוא היחיד ששאל איך זה בכלל אפשרי שאף אחד לא רשם את שמו של טוני להדחה מתחילת העונה ועד הגמר, ובכך יותר מרמז על משחק מכור. 
שרה - 1 מאז איחוד השבטים נרדמה בעמידה והפכה לעז בקומה שניסו להעירה אך ללא הועיל, עד שגם כשכבר העירו אותה מהתרדמה זה היה כבר מאוחר מדי עבורה. פשוט הרסה את העונה רק בגלל שאוי אוי אוי קראו לה ביץ' אחרי שזכתה בעונה 34, מעניין באמת למה קראו לה ביץ' אחרי מה שעשתה לסיירה... אז היא פשוט החליטה להפוך העונה לעז בקומה של טוני ולהגיש לו את 2 המיליון $ על מגש של כסף. 0 בהבנת המשחק, 0 חסינויות אישיות, 0 מציאת אלילים, 0 תחושת מציאות. פשוט 0 אחד גדול זה מה שהיא היתה העונה. לא יודע אם שילמו לה שהיא תהיה ככה או שהיא באמת כזאת מטמטמת, אך אחרי העונה הזאת היא הפכה לשורדת הכי שנואה עלי בהישרדות ומקווה שלא לראותה יותר לעולם.

ג'ף - 0 היחיד שאני יכול לתת לו 0 העונה בגלל שהוא לא משתתף בדירוג הכללי, אז אני מדרג אותו בנפרד. מקווה שזו העונה האחרונה שהוא מנחה וגם שותף בכיר בהפקה של הישרדות. מתפלל ליום שבו השוביניסט הזה יוחלף, ואם אפשר באישה מנחה. כי הגיע הזמן באמת שאישה תנחה את הישרדות. מה שיסמן את תום עידן השוביניזם ותום השליטה הגברית על הישרדות ותחילתו של עידן חדש שיוויוני והוגן יותר לשני המינים בהישרדות, עידן שיביא איתו יותר זכיות של נשים, יותר בריתות של נשים ויותר שחקניות טובות.

ומבחינת דירוג העונות - מחד אני לחלוטין לא יכול להגיד שזו העונה הכי טובה של הישרדות כפי שקובעים כל המתלהבים בע"מ למיניהם, אך מאידך אני גם לא יכול להגיד שזו העונה הכי גרועה של הישרדות, כך שמדובר באיפשהו באמצע, בטח לא בטופ 10 העונות הכי טובות אך גם לא בטופ 10 העונות הכי רעות.
מה שכן, אני שמח שגם העונה הזאת הסתיימה ונמצאת כבר מאחורינו.
לצפיה ב-''
15/05/2020 | 20:46
65
אדם - 4 הראה בכמה מהלכים את כל מה שרע בניו סקול.
אית'ן - 5 מצטער, חבר... בניגוד לפספוסי פרה-מרג' אחרים, אפילו לא עשית מספיק כדי להוכיח שבאמת היית פספוס.
אמבר - 2 חבל על מה שקרה עם ברית הפוקר, אך מצד שני לא באמת עשתה כלום.
בן - 5 הפך משחקן "זבנג" לשחקן אולד סקול סטייל סביר (ובזה אני מתכוון לאחת מחמש העונות הראשונות), ואז בחר להקריב את עצמו עבור אחרים.
ג'רמי - 7
דני - 1 השחקנית הכי גרועה העונה, ביי פאר. אדם רק האסטרטג הכי גרוע.
דניס - 6 הדיחה את סנדרה, והזדנבה אחרי קים.
וונדל - 1 לא אהבתי אותו העונה בכלל.
טוני - 10 דה קינג סטייז קינג, אדיוס!
טייסון - 5 הוכיח שהוא לא שחקן טוב.
יול - 6 חבל שהברית בינו לבין סופי לא התממשה.
מישל - 3 גם עליה נאמר הכול.
נטלי - 7 נלחמה כמו לביאה באי ההכחדה, אך כמעט והפסידה לוונדל למרות שני יתרונות עליו, וחוץ מלמצוא אליל לא עשתה משהו ממש ראוי לציון אחרי כן.
ניק - 5 כמו אחרים, הוכיח שהוא בעצם לא כזה שחקן טוב.
סופי - 9 לא ממש עשתה משהו רע במשחק האמת, טוני פשוט שחקן יותר טוב.
סנדרה - 6 גם עם הדחה מוקדמת ופרישה מאי ההכחדה, היא עדיין המלכה, ואחרי הכול אסטרטגיה היא לא ממש הסיבה שאוהבים אותה.
פארווטי - 8 ניצלה את המצב שלה יותר טוב מנטלי, ובתכל'ס קצת חבל שלא היא (או סופי, או אפילו רוב) חזרה.
קים - 7 סך הכול שיחקה סבבה, לקראת הסוף עשתה כמה טעויות רציניות שעלו לה במשחק.
רוב - 6 כמו סנדרה, לא יודע אם המשחק הוא הסיבה שכולם אוהבים אותו, כי הוא הוכיח העונה שהוא יכול לשלוט רק בשבטים של שפוטים ועיזים, וכן, זה כולל את שבט שפירע הנוראי.
לסינה - 9 כמו סופי, שיחקה טוב, לולא עשתה כמה טעויות בפרק הגמר אולי אפילו עדיין הייתי נותן לה 10. ושוב, Cops R us לעונה הבאה של המירוץ!

לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
15/05/2020 | 23:02
69

אדם 5 לא גרוע כמו שעושים ממנו
אית'ן 3 לצערי לא יכול לתת יותר מזה 
אמבר 1 הוכיחה את טענתי שרוב למעשה ניצח עבורה את עונה 8
בן 5  כי הגיע לגמר אבל לא יותר מזה
ג'רמי 6 שיחק לא רע יחסית לנסיבות 
דני 1 מהשחקניות הכי גרועות ביי פאר
דניס  8 לביאה אמיתית ופייטרית
וונדל 1 נבל מעפן 
טוני 10 קינג וויל סטיי דה קינג  ,שינה את כל מה שחשבתי עליו אחרי 28 ו34 שיחק משחק כמעט מבריק בלי שאף אחד יצביע לו כל העונה למרות שהיה מטרה לא קטנה ועל הדרך גם היה סופר מצחיק ומשעשע וחמוד 
טייסון 1 נבל מעפן והצביע לנטלי
יול 6 שיחק לא רע עד שפרק ההדחה שלו
מישל 1 סוף סוף החותמת שהיא שחקנים גרועה עם טונות של מזל , 0 קולות 
נטלי 3 רק בגלל שנלחמה עד הסוף אבל לא יותר אוברייטד ברמות
ניק 6 קצת איכזב
סופי 7 אחלה שחקנית וחבל שלא הגיעה יותר רחוק
סנדרה 7 קווין סטייס דה קווין 
פארווטי 5 משעשעת אבל העונה כבר התעייפה 
קים 8 לא איכזבה בכלל נתנה הכל למרות מטרה גדולה מההתחלה  , היחידה שניסתה להדיח את טוני באמת 
רוב 7 נהניתי ממנו למרות שהודח די מוקדם  , תמיד עם ראש במשחק 
שרה 8 הפתיעה לטובה למרות קצת שעפה על עצמה 

לצפיה ב-''
16/05/2020 | 20:17
1
71
אדם - 7 היה דמות משמעותית בחצי הראשון של העונה. התחיל את העונה ממש ממש טוב, וככל שהעונה התקדמה ככה גם המשחק שלו הלך וירד לטמיון. כן בוחר לפרגן לו על ההתחלה ועל זה שהיה דמות שמאוד היה כיף לראות (+אם הייתי במושבעים הייתי סביר להניח מתנהג, מתרגש ומצביע כמוהו)
אית'ן - 1 חמוד, אבל לא תרם לי בשום אופן לעונה היו לי המון ציפיות, ולא באשמתו לא עמד בהן, אבל לא יכול לפרגן יותר מזה לצערי
אמבר - 1 גם כן חמודה ממש, אבל לא תרמה בכלל לעונה. נטלי וויט יכלה להיות מעניינת יותר + היה נחסך לנו החפירה על זה שהיא ורוב נשואים
בן - 5 גם כן דמות שמאוד מאוד אהבתי לאורך העונה, הייתי בעדו, אבל בחצי השני של העונה איכזב אותי שהנאמנות שלו הייתה מוגזמת ועיוורת, והעדיף לזרוק את המשחק שלו לפח למען הנאמנות המיותרת הזו. חבל
ג'רמי - 1 לא תרם בכלום לעונה הזו, והיה שחקן מאוד גרוע. פחד לעשות מהלכים שיכלו לשפר את המצב שלו במשחק, ואיבד בני ברית פוטנציאלים בגלל הפחדנות הזו. היה תקוע על אסטרטגיית שילדים שלא הייתה רלוונטית עבורו בשום צורה והוא ממש לא הבין את זה, מה שעזר לטוני לשחק בו ולגרום לו להיות נאמן אליו ולסמוך עליו בצורה עיוורת. התקדם 2 הדחות יותר ממה שהיה אמור נטו כי טוני היה צריך את הקול שלו בשביל להדיח את 2 הבנות היחידות שאיימו על האחיזה של טוני במשחק. איפה ג'רמי האהוב והחברתי מעונה 31? חוץ ממישל אף אחד לא באמת ספר אותו העונה, והוא עצמו היחידי שאשם בזה. ואחרי שהודח הוא עוד העז להתמרמר. שלום שלום ואל תבוא לי בחלום.
דני - 2 נטו כי הייתה מושבעת חמודה ומפרגנת. משחקית הוכיחה שאין לה את זה.
דניס - 5 דניסססס כמה שהייתי בעדך וכמה שרציתי שתצליחי, אבל באמת בסיכומו של דבר המשחק שלך העונה לא היה מספיק טוב. מרגיש שנתנה 75% מעצמה ולא 100%. לא נלחמה מספיק ולא חיפשה הזדמנויות. כן מפרגן על זה שלאורך כל המשחק היא הבינה את המקום שלה וניסתה מהמקום הזה להיות במצב טוב, חסר לה המעבר, הלנסות לראות איך משפרים את המקום הזה ופורצים קדימה. אבל היה כיף לראות אותה שוב
וונדל - 1 לא תרם לי בכלל העונה... אפילו היה קצת פוץ
טוני - 10 אין מה להוסיף, הקינג הבלתי מעורער של העונה ושל הפורמט מרגיש כמו חלום שעדיין לא התעוררתי ממנו
טייסון - 1 לא היה צריך לחזור לא תרם בכלום לעונה הזו, והיה עדיף אפילו שפאביו יחזור במקומו
יול - 1 היה חמוד בפרק הראשון, וכאן זה נגמר. לא עמד בקצב של המשחק וגם לא היה דמות מעניינת. הייתי רוצה לראות שוב את טום במקומו
מישל - 5 הייתה חמודה, והיו לה נקודות טובות העונה, וזהו.. מפרגן ככל שאני יכול
נטלי - 9 המלכה של אי ההכחדה שמח מאוד בשבילה שהגיעה למקום 2 וזכתה ב100 אלף
ניק - 1 סורי, לא תרם בשום כלום לעונה הזו. שימש בתור פתק "קול כפול" לוונדל בחלק הראשון של העונה, ובתור פתק "קול כפול" לטוני בחלק השני של העונה. כשטוני לא היה צריך אותו יותר, העיף אותו. זו הדרך לסכם את דרכו של ניק בעונה. 34 ימים של כלום.
סופי - 2 עלתה על הציפיות שלי כי הייתי משוכנע שהיא תעוף על תחילת המשחק. כן אני מאמין שהמשחק החברתי שלה לא מספיק טוב, ואסטרטגית אין לה את זה, ובעצם חוץ מלרוץ קדימה עם 2-3 חברים/חברות היא לא יודעת מעבר.
סנדרה - 1 זו העונה הראשונה מאז עונה 7 שחזרתי לחבב אותה, בעיקר בגלל שהייתה חברה של טוני. אם הייתה נשארת באי ההכחדה הייתה מקבלת ממני פרגון. לא רואה סיבה לפרגן למי שפרשה ולא כיבדה את העונה המיוחדת הזו בשביל לקחת בה חלק עד הסוף.
פארווטי - 2 חוץ מכמה קטעים חמודים בודדים היא לא תרמה לעונה, ויצאתי די מאוכזב ממנה. ציפיתי לקצת יותר דרייב ממה שבסופו של דבר יצא ממנה
קים - 10 הקווין של העונה יכלה להגיע רחוק יותר אם הייתה מתנהגת כמו ניק/בן ומצביעה בצורה ממושמעת מה שאומרים לה בלי לשאול שאלות. אבל לעומתם, היא בוגרת ויודעת שחברויות ישארו וימשיכו, ויותר חשוב לה לכוון לניצחון. השחקנית היחידה בכל המיזוג הזה שאפשר להגיד שהבינה את המפה וניסתה לעשות כל שביכולתה בשביל לשפר את המצב שלה. אם לא היה את קינג טוני בעונה, אני מאמין שהיא גם הייתה מצליחה.
רוב - 2 היה סבבה ב2 הפרקים הראשונים של העונה, אבל בדיעבד אפשר לומר שקיבל החלטות לא ממש נכונות לטובת המשחק שלו. הגיע עם אותה אסטרטגיה בדיוק מהעונות הקודמות שלו, ולא הבין שזה לא מתאים לעונה עם קאסט כזה. נותן לו נקודה יותר כי היה אחלה של מושבע.
שרה - 3 האסטרטגיה שלה העונה יכלה להוביל ל2 תוצאות בלבד - הפסד בפיינל3 מול טוני, או הפסד באתגר אש מול טוני. היו לה מלא הזדמנויות לשנות את המסלול אליו הגיעה בסופו של דבר, והיא הייתה עיוורת להבין את זה. רוב העונה היא פשוט הייתה הצל שלו, וכשב2 ההדחות האחרונות של העונה היא התעקשה לקבל החלטות, היא קיבלה 2 החלטות גרועות שדפקו לה את המשחק לגמרי ומנעו ממנה לשבת בגמר. ככה שקשה לי מאוד לפרגן לה מעבר לזה, ולא חושב שהיא הייתה שחקנית טובה בכלל.
לצפיה ב-'תיקון קטנטן'
תיקון קטנטן
19/05/2020 | 17:59
28
מעלה את שרה ל7 נקודות
בסופו של דבר היא כן הייתה שחקנית חברתית מצטיינת, ואם לא היו לה קשרים כלכך חזקים במשחק עם קים, דניס ובן - המשחק שלה ושל טוני היה נדפק.
לצפיה ב-''
17/05/2020 | 00:02
70
אדם- 1
אית'ן- 5
אמבר- 3
בן- 6
ג'רמי- 3
דני- 2
דניס- 4
וונדל- 1
טוני- 10
טייסון- 1
יול- 5
מישל- 1
נטלי- 6
ניק- 5
סופי- 7
סנדרה- 1
פארווטי- 10
קים- 6
רוב- 5
שרה- 9
לצפיה ב-'מדרג למרות שעדיין לא ראיתי את כל הפרקים '
מדרג למרות שעדיין לא ראיתי את כל הפרקים
17/05/2020 | 10:18
66
וזה כולל הגמר, אבל אני אשלים אותו! 

אדם 6 הוא די מצחיק בלי שהוא מתכוון לכך  לא אתנגד לראות אותו משחק שוב.
אית'ן 6 באסה שהודח די מוקדם, אבל הוא כן היה יותר מדי צמוד לרוב ופארווטי.
אמבר 2 בנאדם טוב אבל לא באה למשחק מוכנה בכלל.
בן 1 אני לא התלהבתי מהמשחק שלו, פשוט הרגיש לימאוד מפוזר ולא אחיד לאורך כל העונה.
ג'רמי 3 אני חושב שהוא היה די מזליסט, קיבל יתרונות ועדיין לא הצליח להגיע לגמר.
דני 2 המתמודדת שהיו לי הכי הרבה ציפיות ממנה, אבל שמח לשמוע לפחות שהיא הייתה אחלה במושבעים.
דניס 6 המהלך של סנדרה היה גאוני, אבל מאז היא פשוט לא הצליחה לעלות על הגל.
וונדל 1 ממש לא מבין מה נכנס בו העונה, במיוחד מאז ערבוב השבטים. הוא פשוט שם על עצמו מטרה על הגב בכיף.
טוני 10 וכל מילה מיותרת 
טייסון 4 לא בין המתמודדים האהובים עלי, אבל הוא היה נחמד העונה.
יול 8 ממש אהבתי איך הוא שהוא שיחק בהתחלה, ארגן את ההדחה של אמבר ושל טייסון. כן, הוא הביא על עצמו את ההדחה ששיחק חזק מדי, אבל אני ממש רוצה לראות אותו משחק שוב.
מישל 7 נכון, היא עשתה הרבה טעויות, אבל היא גם עשתה מהלכים טובים כמו ההדחות של אית'ן ושל יול. אני לא חושב שהגיע לה לנצח אבל לפחות מקום שני.
נטלי 5 נותן לה המון קרדיט שהצליחה לחזור למשחק ולהגיע לגמר, אבל בכל זאת, היא הודחה ראשונה.
ניק 6 אני חושב שהוא היה בסדר כזה, למרות שפחות הוביל מהלכים וזרם איתם.
סופי 10 מבחינתי לגמרי הוכיחה את עצמה העונה 
סנדרה 10 מהאולד סקולס היא שיחקה הכי טוב, ואם היא לא הייתה עושה את המהלך הזה עם דניס, אני מאמין שיכלה להגיע רחוק יותר.
פארווטי 6 היה לה פרק ראשון מאוד טוב אבל מאז זה הרגיש שהמומנטום נעלם.
קים 7 אני חושב שקים שחקנית טובה מאוד, אבל אני חייב להודות שהמשחק שלה כאן מרגיש קצת אנמי לעומת המשחק שלה בעונה 24.
רוב 7 אני דווקא חושב שהוא גם כן הוכיח את עצמו העונה, אפילו שהביא את ההדחה על עצמו.
שרה 8 לפני האיחוד היא שיחקה משחק מושלם, אבל באיחוד הרגיש שהיא עשתה מספר טעויות ודי שיחקה מקום שני בשביל טוני.

לצפיה ב-'כתבתי והכל נמחק '
כתבתי והכל נמחק
19/05/2020 | 16:40
8
55
אז אנסה  לא אחפור.

אדם 2 היה מבדר איתו בטירוף וחולה עליו אבל חייב להיות פייר כאן
אית'ן 1
אמבר 1
בן 8 אלך על משוקלל לכל העונה, כי לפי הסוף בא לי לתת לו אחד, ממש עצבן.  
אבל כן מעריך את הנאמנות שהייתה לו עם דניס  והקשר שיצר עם סופי , שרה וטוני .
ג'רמי 7 הוכיח לי העונה שהוא באמת שחקן חברתי חזק ומשעשע, אם כי הוא באמת לא חזק מדי באסטרטגיה אבל נוותר לו קצת.
דני 2
דניס 1 לא מפחד להגזים כאן, אכזבה מטורפת ממנה . גם המהלך של סנדרה לדעתי היה בשביל הקטע ולא כדי לחשוב מה יהיה המהלך הכי חכם לטווח הארוך.
וונדל 4 ממש חבל לי על השנאה המוגזמת כלפיו בעיקר באמריקה ברשתות..
טוני 10 יש ספק?!!
טייסון 1
יול 4
מישל 5
נטלי 6 בכל זאת תרמה המון לעונה ופייטרית בטירוףף
ניק 8 הולך לפי כל העונה ועד כמה שעשה טעות ממש בפיינל 7 , אפילו טוני ושרה אמרו עליו ששיחק טוב וממש נלחם מהבוטום .. אז אני עדיין אוהב אותו  
סופי 7 שיחקה מאוד חזק העונה וטוב שטוני עלה על זה בזמן להעיף אותה
סנדרה 1 אם כי לא שנאתי אותה השנה :)
פארווטי 2 מתנצל אהובתי.. גם את יודעת שזה פחות עבד השנה.. אבל ברור שהיה כיף איתה
קים 4 שחקנית מאוד טובה אבל הנאמנות לשרה הרגה אותה
רוב 1 אהבתי אותו ואז אני מגלה שהוא לכלך המון על שרה באי ההכחדה..
שרה 9 קווין לסינה ! כן עשתה טעות בפיינל5 והייתה עיוורת לשליטה של טוני במשחק אבל עדיין היה לה קשר של פיינל 2 עם בן, טוני וסופי , חיברה בין כולם , היה לה גם קשר מעולה עם דניס וקים שהיו נאמנות לה יותר משהיא להם..  אני כל כך שמח שהיא הגיעה העונה.
לצפיה ב-''
19/05/2020 | 18:26
7
45
דניס = בגיל 49!! , זכתה ב2 חסינויות אישיות , הגיע לפרק הגמר! למרות שנחשבה מטרה גדולה בגלל המהלך של הדחת סנדרה 
אז אין לי מושג איך היא יכולה להיות אכזבה גדולה 
לצפיה ב-''
19/05/2020 | 19:34
6
43
מעריך את החוזק שלה בגיל שלה,
יש לי אליה הרבה כבוד
ולכן מאוכזב מהמשחק שלה..
(הרי מאוכזבים ממי שמצפים ..)
מבחינתי היא עברה מללכת אחרי קים
ללכת אחרי בן
הנאמנות שלה הייתה מוגזמת אל שרה ובן
ולא היה שום מהלך שהניעה או חשבה להניע
כשנטלי חזרה למשחק היה אפשרות בשבילה לנסות לשבור את השלישייה של שרה-טוני-בן
או לפחות לנסות לעשות משהו במשחק..
אפילו שרה הבינה שהיא הולכת לעבר הפסד ואמנם הנאום שלה כנראה לא הזיז משהו אבל לפחות היא ניסתה משהו,
דניס סירבה אפילו לחשוב מה אם לנטלי יש אליל.. והיא עוד ידעה שלטוני יש אליל ..
מספיק שקול אחד שלה היה הולך לשרה לדוגמא, דניס היתה ניצלת..
היא פשוט  עצמה עיניים וקיוותה לטוב .
גם בפיינל 6 הקודם שבו ניק הודח, הגורל שלה היה בידיהם של טוני ושרה ..
הייתה לה אפס שליטה על המשחק שלה לאורך כל הדרך והיא רצתה להמשיך בצורה כזאת , ללכת לפיינל4 שבו אם היא לא זוכה בחסינות, היא עושה אש מול בן או טוני .
למעשה שום הדחה לא שירתה אותה במיזוג מלבד ( כנראה ) וונדל ..
לצפיה ב-' וגם '
וגם
21/05/2020 | 09:57
5
27
המהלך הגדול שלה שהדיחה את סנדרה היה נטו שואו אוף לטלוויזיה. היא סתם הידחה מישהי שכן סמכה עליה ורצתה לעבוד איתה ובזבזה את האליל שהיה לה ויכל לשרת אותה בהמשך.
אני מאד אוהב אותה וחושב שהיא שחקנית טובה ושחקנית חברתית אמד טובה אבל אסטרטגית היא לא מושלמת ובעיקר הרגיש שהיא לא נלחמה עד הסוף בכלל.
לצפיה ב-''
21/05/2020 | 22:24
4
31
המהלך שלה היה בעיקר שואו, כן, אבל אי אפשר להגיד שזה פגע בה ממש. היא הצליחה להגיע לפיינל 6. סנדרה הייתה יכולה לעבוד איתה אבל סנדרה לא נאמנה לאף אחד חוץ מלעצמה (קטע מצחיק מראיון עם דלטון רוס למטה) והייתה שוכחת מקיומה אם היה מתגבש רוב נגדה.
לצפיה ב-''
22/05/2020 | 08:58
3
19
יכלה להדיח את טוני כמו שסנדרה רצתה
אם זה סנדרה מול טוני אז יותר קל להתמודד עם סנדרה
לצפיה ב-' אבל'
אבל
22/05/2020 | 09:03
2
21
סנדרה אמרה בראיון אחרי ההדחה שלה שהיא רצתה שג'רמי יודדח (בפרק ערכו את זה שהיא מכוונת על טוני כי זה הפך את הסיפור ליות רמעניין).

לצפיה ב-'אז כל הפאס בשביל ג'רמי?'
אז כל הפאס בשביל ג'רמי?
22/05/2020 | 09:10
1
23
יכלה פשוט להגיד לטוני וקים שידיחו אותו איתה
מה הקטע?
לצפיה ב-' לפחות לפי מה שאני הסקתי מהקטעים הסודיים והראיונות'
לפחות לפי מה שאני הסקתי מהקטעים הסודיים והראיונות
22/05/2020 | 09:18
22
טוני בשלב הזה די התקרב לג'רמי (וגם קים הייתה די חזק איתם) והם רצו לגבש סוג של ברית-איומים, בגלל זה ההחלטה להדיח את דניס הייתה הכי קלה.
סנדרה פחות סמכה על ג'רמי וקצת קינאה בקשר של טוני וג'רמי, ועל דניס היא סמכה יותר (הן גם נפגשו בכמה אירועים לפני המשחק)..
מה ששכן לגמרי היו המון חורים בתוכנית של סנדרה, הייתה צריכה בכל מקרה לזרוק קול לג'רמי.
לצפיה ב-'ממממ '
ממממ
20/05/2020 | 18:07
42
כשהמקום הרביעי מקבל בדירוג 5.2 ויש כל כך הרבה 1-3 בעונת מנצחים אפשר להודות שלא קיבלנו את המיטב מהקאסט הזה. פעם אחת ויחידה שלהם להעלות עונה כזו וזה כל מה שקיבלנו.

חפירה עם ניסיון להוסיף לכל מתמודד את הרגע שהכי אהבתי, לחלקם הייתי צריכה לגרד 5 שניות נשכחות. העריכה הייתה נוראית: מנצחים ללא דיבורי אסטרטגיה, עריכה שלילית בלי סיבה, מחיקה של קשרים בעונה של קשרים.

אדם - 5
מלכת הוידויים!
קטע אהוב: It was worth a shot ג'ף: Always
אית'ן - 4
חמוד.
קטע אהוב: וידוי הצבעה מהפרק הראשון - It's good to be back.
אמבר - 1
אם היה פרס לאשת השנה היא הייתה זוכה בו בלי למצמץ. מוחקת את עצמה בשביל רוב, זה כל מה שראו ממנה. איזה שיעמום.
קטע אהוב: הוידוי האחרון מההכחדה
בן - 7
לא שיחק רע בכלל, לקראת הסוף התחיל להתפרק.
קטע אהוב: עושה את עצמו בוסטון רוב כשהוא בא לדבר עם אדם לפני ההדחה של אדם (או אומר לג'ף שהU שלו לא הפוכה באתגר, רפרנס לHHH)
ג'רמי - 6
הפך לשילד של טוני.
קטע אהוב: יושב על ספסל ו5 מתמודדים לפחות באים אליו עם שם להדחה, כל  פעם ההבעה שלו משתנה עד שהוא פשוט מתחיל לצחוק.
דני - 2
אם נלך לפי העריכה המשחק שלה הכי מביך למנצח אולי אי פעם, אבל עשו ממנה סתומה סתם והאולדסקולרס שרפו אותה לפני שהספיקה לשרוף את עצמה.
קטע אהוב: אמבר נטלי ואית'ן בוכים ומחוקים אחרי האתגר בהכחדה, והיא חוזרת עם בול עץ וצועקת "והוו, אני מרגישה כמו רוקי!"
דניס - 6
איזו רוח רפאים, גם וידוי בגמר לא קיבלה. מעדיפה להיות מתחת לרדאר מאשר להוביל מהלכים.
קטע אהוב: הקטע היחיד שהדגישו ממנה - Queenslayer
וונדל - 4
לא הגיעה לו העריכה הזוועתית הזו. הוא לא שחקן גרוע. הטריק שלו עם מישל היה מוצלח (וקרינג'י), לפחות לשני פרקים.
קטע אהוב: קורא לג'ף לקראת סוף האתגרים (Ayo, Jeff we're done!) כתזכורת לזה שהפסיד חסינות ללורל ב36 כי שכח לעשות את זה, או - שר את שיר הפונדורוסה של כריס מהעונה שלו
טוני - 10
הקינג, רשמית. תמיד הרגיש קצת עקום להכניס את רוב וראסל בטופ 3-5 של הישרדות כשלשניהם חסרונות די גדולים (ותהרגו אותי) הפעם מרגיש שיש שחקן ראוי שמגיע לו הטייטל הזה - והמשחק שלו היה טוב יותר ממה שראינו!
קטע אהוב: פרק ההדחה של סופי, בעיקר התגובות שלו כשהוא קורא את היתרון-חסרון
טייסון - 4
Poor thing
קטע אהוב: אצבע משולשת לשולחן המטבעות אחרי שהודח בפעם השניה
יול - 6
אוף. סמך יותר מדי על בריתות מוקדמות.
קטע אהוב: כל וידוי אסטרטגיה שלו? חחחח. בעיקר זה על ברית הפוקר שהוא מצטט במדוייק מה שטייסון אמר
מישל - 1
זה הציון שמגיע למשחק שלה. גם בתור דמות היא לא מעניינת
קטע אהוב: מחליטה מה לעשות במשחק לפי פתק מעוגיית מזל
נטלי - 2
הייתי נותנת טיפה יותר אבל מסתבר שהמשחק החברתי שלה גרוע ושקיבלה עריכה חיובית בגלל המיקום שלה. נקודה על זה שקרעה את ההכחדה.
קטע אהוב: המוכחדים מתכוננים לאתגר החזרה האחרון, לחלקם יש 0-2 מטבעות... ואז יש לה וידוי עם 14. קונה חמאת בוטנים ונחנקת.
ניק - 7
עוד אחד שנמחק מהעריכה כשדווקא היה לו קשר טוב עם טוני
קטע אהוב: עכברוש נכנס לכל שיחה
סופי - 8
אחת ההפתעות של העונה מבחינתי וההדחה הכי משמעותית.
קטע אהוב: הוידוי לאחר ההדחה
סנדרה - 6
הדיחה את עצמה, פרשה, ועדיין הוכיחה לי שיש עוד טיפה לסחוט ממנה אחרי שחשבתי שמציתה לגמרי.
קטע אהוב: נקרעת לקים בפנים כשהיא באה לשאול אותה אם היא המודחת הבאה
פארווטי - 7
העונה הכי גרועה שלה, התגעגעה לבת שלה (עדיף לעורכים להראות אותה שוחה מאשר להראות אותה נותנת וידוי חצי אפוי) ונראה כאילו הפעם היחידה שהיה לה כח במשחק הייתה בהדחה הראשונה, אבל אחרי שקראתי כמה ראיונות מסתבר שנשדדנו מעריכת הנבלית שלה. חבל. הקול שלה לנטלי אכזבה בעיניי גם אם זה לא השפיע על התוצאה. תצביעי למי שאת יודעת ששיחק הכי טוב, מה הקטע לתת צ'ופר למקום שני, אחת שאת מודה ששיחקה גרוע?
חוץ מזה אשקר אם אגיד שההייפ שלי לעונה לא נפל משמעותית אחרי שהודחה.
קטע אהוב: קשה כי גם משפט רנדומלי שלה במועצה כמו Wait a minute Ben, are you saying you're watching us get paranoid so that's why you're paranoid? (insert giggle) משעשע אותי, אבל כנראה שהסצנות הנוספות שלה עם אית'ן ויול.
קים - 7
הרבה טעויות ועדיין מרשים שהגיעה לאן שהגיעה
קטע אהוב: סיכום המשחק שלה אחרי ההפסד באתגר החזרה. "בפעם הקודמת שיחקתי משחק מושלם - הפעם עשיתי את כל הטעויות, וזה בסדר"
רוב - 4
כל כך הרבה עונות ואף פעם לא הבנתי למה ג'ף אובססיבי לגביו. העונה הזו התחלתי להבין, קצת.
קטע אהוב: הקול שלו לטוני Natalie I told you you needed to play a perfect game... But you should've voted this guy out
שרה - 8
לא הדגישו מספיק את המשחק החברתי שלה שבתכלס עזר לטוני בהרבה. היא הייתה מבין המתמודדות שרצו להעיף על הרגע הראשון ושרדה עד הסוף, מגיע לה קרדיט
קטע אהוב: הפסד באתגר האש ויציאה בחיוך
לצפיה ב-' שלא תפספסו'
שלא תפספסו
15/05/2020 | 10:29
92
את זה!
לצפיה ב-'כתבה על אית'ן זון המקסים בYnet'
כתבה על אית'ן זון המקסים בYnet
19/05/2020 | 13:37
51
לצפיה ב-'הישרדות הרומנית - הקרבות האחרונים על הניצחון '
הישרדות הרומנית - הקרבות האחרונים על הניצחון
18/05/2020 | 08:26
2
47
נותרו רק שישה שורדים אחרונים, 3 מהשבט האדום, 3 מהשבט הכחול

מהשבט האדום של המפורסמים השורדים האחרונים שנותרו במשחק:

הלנה יונסקו
צ'יזר זו'ראטוני
ואמי אלופיי (מהמתמודדים החדשים שהגיעו לפני חודשיים)

ומהשבט הכחול של הלוחמים השורדים האחרונים שנותרו במשחק:

עמנואל ניגיו
ליליה 'לולה' קרדו
ויאנקו סטרפ (מהמתמודדים החדשים שהגיעו לפני חודשיים)

והשבוע מתחילים הקרבות האחרונים על  הניצחון של הישרדות רומניה

והמתח בשיאו

מי יהיו השניים שיעפילו ישירות אל הגמר בקרבות הישירים?

מי השניים שיגיעו לגמר בהצבעת דירוג הצופים?

מי השניים האחרונים שיודחו בדקה ה 90 רגע לפני הגמר?

האם הלוחם הטוב ביותר על מסלול הקרבות ינצח?

האם האסטרטג הטוב ביותר ינצח?

האם השחקן החברתי הטוב ביותר ינצח?

או האם השורד/ת האהוב/ה ביותר ינצח/תנצח?

השבוע נגלה סוף סוף אחרי 4 וחצי חודשים מי יהיה השורד האחרון של הישרדות רומניה 2020? 
לצפיה ב-'וגם קרב ההעפלה הישירה של שני הראשונים לגמר מאחורינו'
וגם קרב ההעפלה הישירה של שני הראשונים לגמר מאחורינו
18/05/2020 | 10:59
40
השניים שהעפילו ישירות אל הגמר ראשונים בקרבות הישירים ולא יצטרכו לעבור את הצבעת הצופים:

עמנואל ניגיו וליליה 'לולה' קרדו (שניהם שחקנים ותיקים משבט הלוחמים הכחול)

עתה נותרו רק עוד שני מקומות בגמר הגדול וארבעה שורדים שיתחרו עליהם ביניהם:

הלנה יונסקו (ותיקת השבט האדום) 
צ'יזר זו'ראטוני (ותיק השבט האדום)
אמי אלופיי (מהמתמודדים החדשים שהגיעו לפני חודשיים לשבט האדום)
ויאנקו סטרפ (מהמתמודדים החדשים שהגיעו לפני חודשיים לשבט הכחול)

ונותר לגלות מי השניים שיצטרפו אליהם

מי השניים הנוספים שיעפילו לגמר?
ומי השניים שיודחו בדקה ה 90 רגע לפני הגמר?

רומניה כולה עוקבת במתח אחר תחרות הגלדיאטורים הקשה, הדרמתית, המותחת והארוכה הזאת ורוב הצופים מחזיקים אצבעות להלנה יונסקו ששרפה כל מי שעמד מולה על הגריל, אך האם הלנה עצמה של אחרי 4 וחצי חודשים, תשישות, רעב, חולי ופציעות עדיין מסוגלת לעשות את הבלתי אפשרי? האם נותר לה עוד מספיק דלק במיכל בשביל הפוש האחרון שיביא אותה אל הגמר, שם סיכוייה לזכות ב  הניצחון ולהיות מוכתרת כשורדת האחרונה של הישרדות רומניה 2020, או יותר נכון הישרדות הגלדיאטורים של רומניה 2020, גבוהים מאוד? כולי תקווה שכן. 

לצפיה ב-'הישרדות הרומנית - שני האחרונים שהעפילו לגמר'
הישרדות הרומנית - שני האחרונים שהעפילו לגמר
25/05/2020 | 02:01
83
אחרי שבוע חזק מותח, דרמתי ומורט עצבים של הקרבות האחרונים על ההעפלה לגמר של הישרדות רומניה הארוכה והראשונה מסוגה בעולם שלא נראתה כמוה מעולם בעולם הריאליטי, שני המתמודדים האחרונים מבין הארבעה שנותרו במשחק משני השבטים האדום והכחול של המפורסמים והלוחמים, ומצטרפים הערב לשני המתמודדים הראשונים שהעפילו ונכנסו ישירות לגמר כבר לפני שבוע עימנול ולולה, הם יאנקו והלנה המלכה האמזונה הבלתי מנוצחת שכבר זכתה לכינוי "זינה הרומניה", שאחרי תקופה לא קלה שעברה אחרי שנפצעה קשה ואף אחד כבר לא חשב שהיא מסוגלת לחזור לעצמה, עשתה ממש את הבלתי יאומן והביסה בקרב הלפני אחרון הקשה את שני הגברים הכי חזקים פיזית במשחק קרבות הגלדיאטורים הענק הזה, כשהיא מותירה את כולם נדהמים ופעורי פה, ובעיקר את שני הגברים שלא האמינו שבחורה ניצחה אותם, יאנקו וצ'יזאר.

יאנקו משבט הלוחמים הכחול המתמודד הראשון שהעפיל לגמר הערב לאחר שזכה בחסינות בקרב האחרון הקשה פיזית שהיה קרב סיבולת שנערך בינו לבין הלנה שהפסידה לו ממש על חודה של שנייה שהחזיקה מעמד פחות ממנו, והבטיח את מקומו בגמר לצידם של עימנואל ולולה שגם הם לוחמים מהשבט הכחול שהעפילו ישירות לגמר כבר לפני שבוע ולא השתתפו בקרבות האחרונים על ההעפלה לגמר, ואילו צ'יזאר משבט המפורסמים האדום הוא המתמודד האחרון  שהודח כשהתמודד מול הלנה הבלתי מנוצחת שזכתה ובצדק לכינוי "החתולה בעלת 9 הנשמות" אחרי ששרדה 9 הדחות שבהן הדיחה כל מי שעמד מולה להדחה משני השבטים גם יחד.

ועל כן הלנה היא גם למעשה השורדת האחרונה מהשבט של המפורסמים האדום והיחידה ששרדה ממנו והעפילה לגמר שבו יש לה עכשיו את רוב הסיכויים לזכות מבין ארבעת הפיינליסטים האחרונים, כשבגמר היא תתמודד מול שלושה לוחמים מהשבט הכחול: עימנואל, יאנקו ולולה שהקולות ביניהם ככל הנראה יתפצלו, מה שנותן לה מכתחילה יתרון ענק עליהם גם ללא קשר לכך שהיא השורדת הכי אהובה ברומניה ועם הכי הרבה מעריצים כולל מעריצים של שבט הלוחמים שהיחידה שהם העריצו ומעריצים מהשבט האדום היא הלנה, שהלוחמים עצמם טענו כל הזמן ובצדק שהיא הלוחמת של השבט האדום שהיתה צריכה להיות בשבט הלוחמים, לאחר שהוכיחה לכולם שהיא לא רק יפה חיצונית ופנימית, כפי שציין ובצדק המנחה דן קרוצ'רו הערב, אלא גם בעלת נפש של לוחמת, לביאה אמיתית שלא ויתרה אפילו לרגע, לא פחדה מכלום, למרות שעברה פציעות קשות, חולי, רעב וכל איתני הטבע הקשים, חום אימים, קור מקפיא עצמות וגשמים עזים, ושרדה את כולם במשך 4 וחצי חודשים רצופים קשים וארוכים, הקימה מעפר שבט מפורק ומסוכסך, איחדה אותו במעשה אצילי של הקרבה עצמית והצליחה להפוך אותו למכונת מלחמה בלתי מנוצחת שביחד הביס בקרב האחרון שלפני תחילת המשחקים העצמאיים על ההעפלה לגמר את שבט הלוחמים החזק על מסלול הקרבות בתוצאה היסטורית של 10-1 מתוך 11 מסלולי קרבות קשים לשבט האדום, וגם כשהחלו המשחקים העצמאיים על ההעפלה לגמר שמרה על אחרוני השבט שלה מאוחדים אל מול הלוחמים, שגם הם כולם עד האחרון שבהם נהפכו למעריציה.

ועכשיו נותר רק להמתין לגמר הגדול של הישרדות הרומנית שישודר בערוץ הרומני Kanal D ביום שבת 30.5.2020 בערב בשעה 20:00 שבו יתמודדו ארבעת השורדים האחרונים: הלנה, יאנקו, עימנואל ולולה, ואחד מביניהם יזכה בפרס הכספי הגדול ובתואר השורד האחרון של העונה הראשונה בגירסה החדשה של הישרדות הרומנית 2020. 
לצפיה ב-'פינת ההימורים : מנצחים במלחמה - התוצאות '
פינת ההימורים : מנצחים במלחמה - התוצאות
15/05/2020 | 20:18
22
39
אז הגענו לתוצאות הפינה האהובה שלנו!
לצפיה ב-' מאירועי הפרק הקודם '
מאירועי הפרק הקודם
15/05/2020 | 20:34
39
1.מי יאמר את שם הפרק "It All Boils Down to This"? (15 נק')טוני
2.כמה וידוים יקבל טוני במהלך הפרק? (תנו רצף של 2 - לדוגמא 5-6, 20 נק')14
3.מי תקבל יותר וידוים במהלך הפרק, שרה או מישל? (15 נק')שרה
4.מי יהיה החוזר/ת מאי ההכחדה? (20 נק')נטלי
5.מי המתמודד שיזכה בחסינות האישית בפיינל 6? (30 נק')מישל
7.מי יקבל וידוי מיד לאחר משימת החסינות האישית בשלב זה? (15 נק')טוני
8.בכמה אלילי חסינות ישתמשו במועצת השבט ה17? (0 מתקבל כתשובה, 15 נק')3
9.מי עוד יקבל קולות במועצה זו מלבד המודח? (10 נק')בן, נטלי
10.מי יהיה המודח ה17 של העונה? (35 נק')דניס
11.עם כמה קולות הוא יודח? (10 נק')4

12.מי יקבל וידוי ראשון לאחר ההדחה הראשונה בפרק? (20 נק')טוני
13.מי יזכה במשימת החסינות האישית בפיינל 5? (30 נק')טוני
14.במידה ויימצא אליל חסינות, מי ימצא אותו? (10 נק')נטלי
15.במידה ויהיה שימוש באליל חסינות, על מי ישומש האליל? (10 נק')נטלי
16.מי עוד יקבל קולות במועצה זו מלבד המודח? (10 נק')מישל
17.מי יהיה המודח ה18 של העונה? (35 נק')בן
18.עם כמה קולות הוא יודח? (10 נק')3
19.מי יזכה במשימת החסינות האישית בפיינל 4? (30 נק')נטלי
20.מי יקבל וידוי רגע לפני מועצת השבט של הפיינל 4? (10 נק')נטלי
21.מי יהיה המודח ה19 והאחרון של העונה? (30 נק')שרה
22.מי ינצח באתגר האש של העונה? (20 נק')טוני
23.מי יקבל וידוי ראשון לאחר מועצת הפיינל 4? (10 נק')מישל
24.מי יתן את הוידוי האחרון של עונת המנצחים? (10 נק')טוני
25. רשמו למי כל אחד מהמושבעים יצביע, 5 נק' לכל תשובה נכונה:
אמבר - טוני
דני - טוני
אית'ן - נטלי
רוב - טוני
פארווטי - נטלי 
יול - טוני
וונדל - טוני
אדם - טוני
טייסון - נטלי
סופי - טוני
קים - טוני
ג'רמי - נטלי
ניק - טוני
דניס - טוני
בן - טוני
שרה - טוני
26.בחרו 2 מושבעים שלדעתכם יראו את ההצבעה שלהם מול המצלמה? (15 נק' לכל שם נכון) טייסון, פארווטי, רוב ובן
27.מי יהיה המקום השלישי של העונה? (25 נק')מישל 0 קולות פיטצ'רלד
28.מי יהיה המקום השני של העונה? (25 נק')נטלי אדג' קווין אנדרסון
29.מי יהיה המנצח הגדול של הישרדות : מנצחים במלחמה ? (50 נק')קינג אוף אול טיים טוני ולאצ'וס
30..מה יהיה הרייטינג של פרק הגמר? (25 נק', מי שיהיה הכי קרוב יזכה בניקוד ויש לדייק ב2 ספרות אחרי הנקודה)
ולשם השוואה, הנה הרייטינג בשלושת הפרקים האחרונים:
7.94
לצפיה ב-' שאלות הבונוס '
שאלות הבונוס
15/05/2020 | 20:52
25
1.במידה ומתמודד יפרוש מאי ההכחדה במהלך העונה, מי זה יהיה? (25 נק')סנדרה
2.מי יהיה המנצח באתגר האש של העונה ברביעייה האחרונה? (40 נק')טוני
3.מי המתמודד שיקבל הכי הרבה קולות נגדו במהלך העונה? (35 נק')אדם(15)
4.מי יחזיק בהכי הרבה אלילים במהלך העונה? (35 נק')דניס, נטלי
1.מי יהיה המתמודד שיקבל הכי פחות קולות נגדו במהלך העונה? (25 נק')פאקינג טוני
2.מי יהיה המתמודד שיקבל הכי הרבה וידוים במהלך העונה? (30 נק')טוני
3.כמה גברים יודחו לפני המיזוג? (20 נק')4
1.מי יקבל הכי הרבה יתרונות מאי ההכחדה? (25 נק')סנדרה, ג'רמי, שרה, פארווטי, מישל, טוני וניק
2.מי הבחורה שתזכה בהכי הרבה חסינויות אישיות במהלך העונה? (30 נק')דניס ומישל
3.מי הבחור שיזכה בהכי הרבה חסינויות אישיות במהלך העונה? (30 נק')טוני
1.מי יגיע יותר רחוק - טוני או שרה ? (15 נק')טוני
2.מי יגיע יותר רחוק - דניס או אדם ? (15 נק')דניס
3.מי יגיע יותר רחוק - סופי או יול ? (15 נק')סופי
1.כמה קולות בגמר יקבל המקום השני של העונה? (30 נק')4
3.מי יהיה המפסיד באתגר האש העונה ? (35 נק')שרה
1.כמה מתמודדים יודחו בגלל אליל העונה (לא כולל סנדרה)? (25 נק')1 (דניס)
2.בכמה אלילי חסינות ישתמשו מעכשיו עד סוף העונה? (25 נק')5
3.מה יהיה הרכב הפיינל 6 הסופי של העונה מבחינת מין ? (30 נק')4 נשים ו2 גברים
1.מי יקבל הכי הרבה מטבעות מאי ההכחדה מעכשיו ועד החזרה? (25 נק')נטלי
2.עד סוף העונה נגד מי יהיו יותר קולות(כולל קולות שבוטלו ע"י אליל) - טוני או בן? (20 נק')בן
3.איך תיראה הרביעייה האחרונה מבחינת הרכב שבטים מקורי? (35 נק')2 דקאל 2 סלה
1.מי המתמודד שיזכה לקבל הכי הרבה מטבעות מעכשיו במטצבר במהלך שהותו במשחק? (25 נק')טוני
2.מבין 10 המתמודדים שנמצאים כעת באי ההכחדה, מי יקבל הכי הרבה וידוים מעכשיו במסגרת ההכחדה? (20 נק')נטלי
3.כמה מודחים יפנו אל השבט אחרי ההדחה שלהם? (25 נק')כולם

לצפיה ב-'התוצאות '
התוצאות
15/05/2020 | 20:57
19
38
וכעת לניקוד הסופי של כל אחד מהמשתתפים.

לצפיה ב-' מקומות 11 ו12 '
מקומות 11 ו12
15/05/2020 | 21:08
33
אז הם התחילו את המשחק למשך כמה שבועות, אך לא היו עקביים ופרשו מהפינה בסופו של דבר

במקום ה12

URI ! עם 240 נק'

ובמקום ה11

Seosi!! עם 640 נק'

תודה לכם על ההשתפות 

לצפיה ב-' מקומות 8-10 '
מקומות 8-10
15/05/2020 | 21:20
33
במקום העשירי

הוא התחיל את העונה בצמרת, אך מאז ירד וירד

ולא הצליח לעלות...

קינג יונתן!!! עם 1205 נק'

ובמקום התשיעי

גם הוא היה בטופ בתחילת העונה

אך לאחר כמה סיבובים נפל חזק מדי

וגם הוא לא הצליח לעלות במיקום משם, ונשאר ללא שינוי לאורך העונה

קינג שוהם!! עם 1255 נק'

ובמקום השמיני 

עם 1290 נק'

הוא התחיל את המשחק שלנו כאנדרדוג החל מהפרק השני,

החל בעזרת כמה סיבובים חזקים הוא הצליח לאיים על הטופ

ואחרי עליות ומורדות במשחק

קינג סיבה להכל!! 

לצפיה ב-' מקומות 6-7 '
מקומות 6-7
15/05/2020 | 21:49
34
במקום השביעי

גם הוא התחיל את העונה מהפרק השני,

ומאז נלחם לעלות מהתחתית לטופ

ולאט לאט הוא הצליח להתקדם,

אך זה לא הספיק.

אז בפער של מעל 150 נקודות מהמקום השמיני, עם 1455 נק'

קינג נדי!!!  לא נורא! היית אחלה אנדרדוג העונה (כמו ניק)

ובמקום השישי

הוא היה מהמתמודדים עם הניקוד הכי נמוך,

אך כמה הימורים באמצע הקפיצו אותו למקום טוב,

הוא חתיך, גבוה עם שיער ארוך.

הוא שילוב של מלקולם ומייקל,

עם 1505 נק'

קבלו את האל הרומני!

מאסטר סטילהוק!!!! ובתמונה - הנשדדת האמיתית של העונה

לצפיה ב-' מקומות 4 ו5 '
מקומות 4 ו5
15/05/2020 | 21:55
1
46
אז שניהם היו צמודים לטופ רוב העונה,

ולפעמים אף הצליחו להגיע לפסגה,

אך בסופו של דבר הם נשארו באותם מיקומים.

במקום החמישי

עם 1615 נק' מכובדות

קווין ספיר!!! 

במקום הרביעי

מי שהיה שם רוב העונה

עם 1710 נק' מכובדות!

קינג סקנדי!

לצפיה ב-'5th place? that's so laaaame'
5th place? that's so laaaame
16/05/2020 | 22:03
10
לצפיה ב-' המקום השלישי '
המקום השלישי
15/05/2020 | 22:03
2
38
אז במקום השלישי

הוא היה בקרב צמוד על המקום השני 

הוא כמעט עשה את זה

אבל הבונוסים הפילו אותו!

עם 1760 נק' 

קווין אורישקי!! שהיה צמוד לי לאורך כל העונה, אך הבונוסים הפרידו בינו לביני ובין ברייר.

לצפיה ב-' המנצח האמיתי, חבל מאד'
המנצח האמיתי, חבל מאד
15/05/2020 | 22:11
1
59
שהנהלת המשחק מנסה להתערב במשחק על מנת שלא יהיו זוכים מחולון, והרי זה לא מקרי שמאז שבר מנהל את הפינה אין זוכים מחולון, ומי שמשלם את המחיר הוא אנחנו הצופים שמקבלים פינות ערוכות להחריד.
ומי שלא קולט את זה עד עכשיו הוא פשוט עיוור או צבוע שעושה את עצמו עיוור.
לצפיה ב-' '
15/05/2020 | 22:15
39
אתה קנאי! אין על קווין ראשון וקווין חיפה
לצפיה ב-' והזוכה'
והזוכה
15/05/2020 | 22:14
4
54
אז נותרנו עם הטופ 2, שהוא אותו טופ 2 של הפעם האחרונה שעשינו את הפינה הזו (קאגאיאן)

האם התוצאה תהיה זהה?

arguably שני האוהדים הגדולים של המשחק האגרסיבי, אני וברייר.

אז בשבוע הראשון של הפינה אני השגתי את המקום הראשון, וזו הייתה הפעם האחרונה שהייתי שם עד כה.
ברייר הצליח מהשבוע השני והלאה לשמור על המקום הראשון ביציבות, ולפני פרק הגמר הפער בינינו עמד על 75 נק'

אז לאחר שקלול תוצאות הגמר ושקלול הבונוסים,

במקום השני

אני! עם 1820 נק' (כן, זה לא היה צמוד)

ובמקום הראשון, הראוי ביותר - 

קינג ברייר!!!!
עם לא פחות מ2035 נק'!!! בפער של יותר מ200 נק' ממני, clean slate

ואכן שחזרנו את הגמר של קאגאיאן (כנראה שהולך לנו עם טוני).

לצפיה ב-'מזל טוב לברייר על הזכיה'
מזל טוב לברייר על הזכיה
15/05/2020 | 22:20
1
34
אך הזכייה היתה יכולה להיות הרבה יותר מתוקה ומוצדקת אם היה לו פייט אמיתי העונה ולא משחק מול עיזים בקומה ש"שכחו" איך מהמרים בהישרדות או ששילמו להם "לשכוח".
לצפיה ב-''
16/05/2020 | 22:13
6
לצפיה ב-'יסססס'
יסססס
15/05/2020 | 22:45
21
טוני הוא קמע המזל שלי
לצפיה ב-'לא ככה כותבים סאוסי '
לא ככה כותבים סאוסי
17/05/2020 | 10:32
24
חחח סתם מזל טוב קינג ברייר!!! לא סתם אתה מנהל הפורום 

ותודה רבה לבר על הפינה!!!

אני הייתי אני חברים, ואם לא הייתי אני, אז מי הייתי אני? אני אפסיק עכשיו..
לצפיה ב-' הניקוד הסופי '
הניקוד הסופי
15/05/2020 | 22:23
5
43
1. ברייר - 2035 נק'
2. בר - 1820 נק'
3. אורישקי - 1760 נק'

4.סקנדי - 1710 נק'
5.ספיר - 1615 נק'
6.סטילהוק - 1505 נק'
7.נדי - 1455 נק'
8.סיבה להכל - 1290 נק'
9.שוהם - 1255 נק'
10.יונתן - 1205 נק'
11.סאוסי - 640 נק'
12.אורי - 240 נק'

ובזאת אני רוצה לומר תודה לכולם על ההשתתפות, אני יודע שחפרתי לכם בשאלות לפעמים, אבל מקווה שהיה כיף

Adios.

לצפיה ב-' The Queen Stays Queen'
The Queen Stays Queen
15/05/2020 | 22:26
38
תודה על ההשקעה
לצפיה ב-'תודה על כל ההשקעה קינג בראל היה ממש כיף!'
תודה על כל ההשקעה קינג בראל היה ממש כיף!
15/05/2020 | 22:46
14
לצפיה ב-'תודה על ההשקעה!'
תודה על ההשקעה!
16/05/2020 | 00:20
27
פעם ראשונה שאני משתתף בפינה, וכנראה אחזור עונה הבאה
לצפיה ב-' תודה שהחזרת את הפינה! '
תודה שהחזרת את הפינה!
16/05/2020 | 22:12
1
42
היה כיף

מקווה שיום אחד נקבל עריכה אחידה שנחשוב שלכל המתמודדים יש סיכוי טוב בגמר. או שנקבל עריכת ליצן למנצח (קיוויתי שהעריכה של אדם העונה נראית כך כי הוא יגיע לגמר ויגיד שזו הייתה האסטרטגיה שלו, להעמיד פנים שאין לו מושג מה הוא עושה ולהוריד את המטרה ממנו כמה שאפשר) אחרי 40 עונות צריך קצת רענון לפלקטים שההפקה יוצרת
לצפיה ב-'חחח האמת שזה באמת הייתה האסטרטגיה שלו'
חחח האמת שזה באמת הייתה האסטרטגיה שלו
17/05/2020 | 15:50
29
אבל היא גם נהפכה קצת למציאות ;)
הוא הודה שהקטע עם הלפיד היה בכוונה למשל
לצפיה ב-'הישרדות VIP - פרק 5 '
הישרדות VIP - פרק 5
16/05/2020 | 22:47
11
32
לצפיה ב-''
16/05/2020 | 22:50
1
71
איזה חלאה הבני הזה 
אמן ויודח השבוע. מי שחופר בור למישהו אחר בסוף ייפול בעצמו בתוכו.

ואלין ממשיכה להוכיח שהיא מלכה. איך היא נלחמה כמו נינג'ה על משימת החסינות שהבנים מסתכלים עליה ונדהמים. אבל לא היה להם סיכוי בגלל שאסי שהתעקש לזרוק את החבל ולא לתת לאף אחר לנסות במקומו הפסיד להם המון זמן ואיפשר לשבט האדום לפתוח עליהם פער מטורף. ועדיין הם צמצמו את הפער במהירות.
לצפיה ב-'גם בוקי נאה עשה את זה...'
גם בוקי נאה עשה את זה...
16/05/2020 | 23:47
26
לצפיה ב-''
16/05/2020 | 23:09
1
69
טעות גדולה של זהר שטראוס. בהישרדות עדיף לשמור לעצמך את המחשבות על שאר המתמודדים ובטח על בני בריתך. גם אם אתה לא סומך על בני בריתך עדיף שתשמור את זה לעצמך. תמשיך לא לסמוך עליהם, אבל אל תגיד את זה בפנים לבן אדם שאיתך בברית שאתה לא סומך עליו. כי זה פתח להזמנת צרות.
לצפיה ב-'האמת שזה סופר נכון..'
האמת שזה סופר נכון..
17/05/2020 | 15:47
27
הוא מאוד הפתיע אותי כאן
לצפיה ב-'הישרדות VIP - פרק 5'
הישרדות VIP - פרק 5
16/05/2020 | 23:15
3
61
מה חשבתם ?
לצפיה ב-'דעתי על הפרק'
דעתי על הפרק
16/05/2020 | 23:24
1
66
סמיון ממשיך להוכיח שכולם בשבט אוהבים אותו ורוצים לעבוד איתו
בשבט השני לאלין ולזוהר נמאס מאסי מחפירות שלו
רגב ואסי עובדים ביחד לדעתי אלה איתם ומתכננים להדיח את זוהר יש את אלין וזוהר שעובדים ביחד לדעתי הם ילכו על להדיח את בני או שיפתיעו וילכו על רגב
בני שלא סובל את אלה ולדעתי יצביע עם מי שיתן לו עוד שלושה ימים נוספים על האי
והיחדים שנשארים לא ברור לי איפה הם עומדים  דוד דביר ועדי ביטי
ופרומו מרמז של ידיחו את זוהר
לצפיה ב-''
17/05/2020 | 07:45
38
אם מחלקת הפרומואים תהיה שוב צפויה אז זה יהיה שטראוס וחבל
אבל אולי יש מצב שהפעם יהיה הפתעה באמת ואסי או רגב הוד יודחו 
לצפיה ב-'היה פרק מעניין סה"כ'
היה פרק מעניין סה"כ
17/05/2020 | 00:03
62
שמח השבט האדום זכה,
כי עכשיו הולך להיות מעניין בשבט הצהוב...
אם הם מצליחים להדיח את זהר שטראוס שאפו להם,
למרות שאני קצת אתבאס כי הוא דמות טובה ודי הייתי בעדו
אבל תכלס הוא עושה הרבה טעויות בפן האסטרטגי...
לצפיה ב-'מגיב + הבהרה לגבי פינת הפופולאריות '
מגיב + הבהרה לגבי פינת הפופולאריות
17/05/2020 | 10:25
2
70
טוב, אז ההבהרה היא שלא תהיה פינה כזאת העונה חחח, לפחות לא בניהולי. אני פשוט שקוע בעבודות ועדיין לא יודעים מה קורה עם המבחנים, אז אני מצטער 

לגבי הפרק, היה בסדר, אני לא אהבתי איך שהתנהל השיח הפוליטי שם, ובעיקר הדברים שליטל אמרה. גם אלה קצת איכזבה אותי בדבריה. שלא תבינו אותי לא נכון, אני חושב שזה בריא שאנשים מימין ושמאל יערכו דיונים, אבל להגיד שהשמלאנים הורסים את המדינה ודברים כאלה, די מוגזם.

לגבי הפרק, אני מופתע שאני כותב את זה, אבל סמיון ממש במצב טוב! לא שיערתי שכך יהיה, אבל הוא נמצא במצב ממש טוב בשבט. גם אלינה משחקת ממש טוב, דוד לא מקבל מספיק קרדיט ובאסה שלא הראו מעדי בכלל. אני לא מבין את זהר, הוא די הרס לעצמו עם התגובות לאסי ושהוא לא כל-כך מוכן להתחייב לברית איתו ועם רגב. אני מקווה שלא יהרסו לאלינה התכניות בפרק הבא בגלל הבעת הפנים שלה, אני מניח שבני מחזיר את היתרון לאלה, כי הראו את אלינה מסתכלת למטה אל בני בפרומו, וגם בני אמר שהוא מרגיש רע לגבי מה שהוא עשה לקראת סוף הפרק, ולא נראה לי שהיו מראים זאת סתם.
לצפיה ב-'זה רק מראה'
זה רק מראה
17/05/2020 | 12:21
1
64
כמה שאלה מעצבנת. אין בה שום אסטרטגיה.
המשפטים המזעזעים שהיא אמרה "השמאלנים הורסים את המדינה", לי בתור איש ימין קשה לשמוע את זה. אני לא רואה במעשה שבני עשה משהו רע. זה חלק מהמשחק. הוא לא ידע שיש שם טבעת. (לא אתפלא אם היא משקרת, אם כן אז מהלך יפה שלה). בכל מקרה, אני אשמח לראות את סמיון מגיע לסוף. מחבב מאוד את אילנה ודי יורד לי מזהר.
לצפיה ב-'תיקון'
תיקון
17/05/2020 | 12:52
53
אלינה
לצפיה ב-'הישרדות 40 - מלחמת המנצחים - הגמר הגדול'
הישרדות 40 - מלחמת המנצחים - הגמר הגדול
13/05/2020 | 20:52
147
2526

איזה כיף שאני פותח את זה!
לפתוח את שרשור הגמר של העונה הזו זה סוג של חלום שהיה לי 12 שנים ולא האמנתי שיקרה.... אז תתכוננו לחפירה

אני מאמין שכולכם מתרגשים בערך ביחד איתי, כולנו שייכים לחלק הזה שרוב האוכלוסיה יחשוב שהוא פסיכי אבל פשוט נהנים מלנתח...
המשך>>

איזה כיף שאני פותח את זה!
לפתוח את שרשור הגמר של העונה הזו זה סוג של חלום שהיה לי 12 שנים ולא האמנתי שיקרה.... אז תתכוננו לחפירה

אני מאמין שכולכם מתרגשים בערך ביחד איתי, כולנו שייכים לחלק הזה שרוב האוכלוסיה יחשוב שהוא פסיכי אבל פשוט נהנים מלנתח כל דבר, כל מהלך וכל מה שהולך בתוכנית הזו.
גדלתי עם התוכנית הזו, התחלתי לראות אותה בשידורים חוזרים בערוץ AXN |(נר|) במקביל לגרסא הישראלית הכושלת, הצטרפתי החל מהעונה ה17 לצפייה בקצב האמריקאי תוך כדי שהשלמתי את כל העונות הקודמות.
הייתי חלק מהפורום הזה והכרתי בו כל כך הרבה גולשים, חברים ואנשים שהיו ושכבר לא כותבים בו, ראיתי פה בערך אלף ויכוחים של למי הגיע לנצח לסנדרה לראסל או לפארווטי,
צפיתי ברוב העונות של הסדרה בקצב האמריקאי, מחכה (טוב, להוציא עונות כושלות כמו 22 או 36) בכל עונה לרגע שבו אני אחזור מבית הספר אחרי 11 שעות לימוד בכיתה י"א, או אחרי שבוע שלם בטירונות, מנסה להתחמק מהפייסבוק כמו מאש ומקלל את עצמי אם טוד או אחד השורדים שאני חבר שלהם מספלייר. להתרגשות של לראות פרק בלייב ביחד עם האמריקאים או לקום בבוקר ולדעת שהיום יש הישרדות.

והעונה הזו הייתה כמובן הדובדבן שבקצפת, חלום שמדברים עליו כבר לפני עטנה 20, וכבר שנה שאנחנו יודעים בדיוק שהיא הולכת לקרות באופן די רשמי. וזה פשוט הלם שככה מהר היא נגמרת לה. אני חושב שעולם הריאלטי מעולם לא ידע אירוע תרבותי כל כך מכונן.

צפייה מהנה לכולם!
לצפיה ב-'ראסל הנץ מציג: 100 השורדים הגדולים בכל הזמנים '
ראסל הנץ מציג: 100 השורדים הגדולים בכל הזמנים
16/05/2020 | 00:44
85
Official Trailer - The Top 100 Greatest Survivors

First Installment: This Saturday
     May 16TH At Noon EST

לצפיה ב-' מנצחים במלחמה - הבחירה הגורלית - הגמר! '
מנצחים במלחמה - הבחירה הגורלית - הגמר!
13/05/2020 | 16:30
25
106
בתחילת הפרק הקודם הודח ג'רמי, ויונתן, עומר וסיבהלהכל איבדו נקודה, ושוהם איבד 3 נקודות.
בחלק השני של הפרק הודח ניק, ונדי וסיבהלהכל איבדו נקודה, אורישקי, בראל וסאוסי איבדו 2 נקודות, וסטילהוק ושוהם איבדו 3 נקודות.

ו.. הגענו לגמר
ולפרק הזה לכל אחד יש 4 בחירות לתת:
פיינל 6, פיינל 5 - כל שורד יכול להבחר על ידי 4 משתתפים במשחק
פיינל 4 - כל שורד יכול להבחר על ידי 5 משתתפים במשחק
בחירת הגמר - אפשר לבחור בכל מי שרוצים ללא הגבלה.
שימו לב - בגלל שבתחילת הפרק שורד אחד חוזר למשחק מההכחדה - מי שרוצה להיות אמיץ יכול לבחור גם במי שלדעתו יחזור למשחק.

בהצלחה לכולם!
ותודה לכל מי שהשתתף במשחק לאורך העונה
לצפיה ב-''
13/05/2020 | 16:33
53
טוני
טוני
טוני
טוני

Im either gonna win this game, or im gonna lose trying.

לצפיה ב-' '
13/05/2020 | 16:43
1
44
קינג טוני אול דה ווי
לצפיה ב-'כמובן בכל הבחירות '
כמובן בכל הבחירות
13/05/2020 | 16:44
17
לצפיה ב-''
13/05/2020 | 16:58
38
הכל טוני!
לצפיה ב-''
13/05/2020 | 17:19
33
טוני LETS GOOOOOO
לצפיה ב-''
13/05/2020 | 17:32
3
40
טוני לכולם כמובן
לצפיה ב-''
13/05/2020 | 17:39
1
36
הוא נבחר כבר 4 פעמים בפיינל 5 ו6
לצפיה ב-''
13/05/2020 | 18:16
33
אז שיהיה שרה בשניהם
לצפיה ב-'אי אפשר לפיינל 6+5'
אי אפשר לפיינל 6+5
13/05/2020 | 20:37
13
לצפיה ב-''
13/05/2020 | 18:57
41
פיינל 4-5-6: שרה
גמר: טוני
לצפיה ב-''
13/05/2020 | 20:16
37
מישל פיינל 6-5-4
טוני לגמר
לצפיה ב-''
13/05/2020 | 22:05
29
מישל להכל
נראה אותה עכשיו מנצחת
לצפיה ב-'הבחירה שלי '
הבחירה שלי
13/05/2020 | 22:18
1
42
פיינל 6, פיינל 5 - מישל
פיינל 4 - מישל
בחירת הגמר - מישל
 החוזר/ת למשחק - נטלי
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 00:38
23
תגיד, אתה לא קורא הוראות?
אין שום בחירה על מי יחזור למשחק, נדמה לי שלא הבנת את מה שברייר כתב
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 02:32
23
בוחר 3 פעמים בקווין נטלי
ובפעם האחרונה בהחלט - קינג טוני
לצפיה ב-'ה-ת-ו-צ-א-ו-ת '
ה-ת-ו-צ-א-ו-ת
14/05/2020 | 15:39
9
21
לצפיה ב-' פיינל 6 '
פיינל 6
14/05/2020 | 15:46
46
בפיינל 6 הודחה דניס, וספיר איבדה נקודה, אני ונדי איבדנו 2 נקודות, סיבהלהכל 3 נקודות, וסקנדי איבד 4 נקודות.

כמו כן, נטלי חזרה למשחק, ועומר שבחר בה בפרק הראשון חזר לקבל עליה נקודה!

נכון לכרגע אין אף שינוי בדירוג המקומות.
לצפיה ב-' פיינל 5 '
פיינל 5
14/05/2020 | 15:55
34
בפיינל 5 הודח בן, וסאוסי וסיבהלהכל איבדו נקודה, סקנדי איבד 2 נקודות, ואני איבדתי 3 נקודות.

נכון לכרגע בר מצמצם את הפערים לכיוון המקום הראשון,
ואורישקי וספיר העלו את עצמם במקום אחד (שלישי ושביעי)
לצפיה ב-' פיינל 4 '
פיינל 4
14/05/2020 | 16:10
41
באתגר האש הפסידה קווין לסינה, וכולם חוץ מסקנדי ושוהם איבדו נקודות!

ומתחיל להסתמן לו מהפך
בראל בדקה ה90 של המשחק עולה למקום הראשון, אורישקי עולה למקום השלישי, וספיר למקום השישי!
לצפיה ב-' הצבעת הגמר '
הצבעת הגמר
14/05/2020 | 16:22
55
אז בגמר כמובן ניצח בענק קינג טוני ולאצ'וס

במקומות 5-13 אין שום שינוי.
במקום ה4 - אורישקי שהצליח לטפס חוזר למקום שהיה בו בשלבים האחרונים של העונה.
במקום ה3 - אני, אחרי שרוב העונה הייתי במקום הראשון, ברגע האחרון נפלתי למקום ה3.
במקום ה2 - אחרי עליות וירידות בטופ, האנדרדוג העונתי קינג נדי מטפס למקום השני.
לצפיה ב-' והמנצח הגדול של העונה... '
והמנצח הגדול של העונה...
14/05/2020 | 16:26
4
80
קינג בראל!!!!!!!

תודה רבה לכל מי שהשתתף במשחק, מקווה מאוד שנהנתם
לצפיה ב-'תודה ברייר !! המשחק תמיד כיפי '
תודה ברייר !! המשחק תמיד כיפי
14/05/2020 | 21:34
26
גאה להיות מקום שני לבר !
כל הכבוד בר תמיד האמנת בטוני
ובזה שמישל תהיה בגמר..
מתאים שתזכה!
לצפיה ב-'יאי'
יאי
14/05/2020 | 22:27
24
תודה על הפינה ברייר היה כיף

לצפיה ב-''
14/05/2020 | 23:22
12
לצפיה ב-'תודה רבה על הפינות. היה כיף!'
תודה רבה על הפינות. היה כיף!
15/05/2020 | 15:29
9
לצפיה ב-'דיון אחרון לפני שהעונה מסתיימת...'
דיון אחרון לפני שהעונה מסתיימת...
11/05/2020 | 23:09
13
137
אז מה חשבתם עד כה על העונה?
האם היא עמדה בציפיות שלכם? או שממש לא?
מי מהמתמודדים הפתיע? ומי איכזב?
בנוסף, מה אתם חושבים שיקרה בפרק הגמר? מי יחזור למשחק? ומי יזכה בסוף?
ולעומת זאת, מה הייתם רוצים שיקרה?
ומוזמנים להוסיף כל מה שבא לכם רגע לפני שהעונה מסתיימת...
לצפיה ב-''
11/05/2020 | 23:21
88
העונה הייתה מעולה ואכן עמדה בציפיות שלי.
נתחיל מזה שהיו הרבה רגעים קטנים ומצחיקים וגם רגעים נוסטלגים בעיקר עם כל האולד סקול בפרה מרג' ומעבר לזה היו כמה פרקים מעולים עם הדחות חזקות (סנדרה, סופי, קים, אדם, טייסון2, רוב, אית'ן ופרק הפתיחה כמובן)
שרה הפתיעה אותי הכי לטובה מכולם, למרות שידעתי שהיא שחקנית מעולה עכשיו אני שם אותה בטופ 5 של הטובים אי פעם.
מעבר לשרה לא הופתעתי יותר מדי, אולי קצת מכמה שטוני גאון אפילו יותר ממה שחשבתי.
לדעתי טוני מנצח לפי העריכה ואיך שהעונה נבנתה, ואת האמת שאם לא זה יהיה נורא מאכזב.
מאמין שמישל גם כן דיי בטוח בגמר וכנראה תקבל קול אחד או 2 בלחץ (עם סיכוי גבוה מאוד ל0 קולות) ושרה/נטלי יהיו בגמר עם טוני (כן אני חושב שדיי ברור שנטלי חוזרת מההכחדה)
מה שאני רוצה שיקרה זה בדיוק אותו דבר, שטוני ינצח ומהשאר לא ממש אכפת לי.

לצפיה ב-'אז ככה-'
אז ככה-
11/05/2020 | 23:41
1
88
האמת שהיו לי לא מעט עליות ומורדות עם העונה הזאת.
היו כמה פרקים לא הכי מוצלחים עם הדחות מבאסות, לעומת פרקים די מטורפים (פרקים 11,12 למשל).
מבחינת דירוג של העונה, הרבה יושפע מבחינתי מאיך שהיא תסתיים. ניצחון של טוני יזניק אותה בטירוף אצלי, וגם ניצחון של שרה יהיה סבבה לגמרי, וכנראה שאז אצפה שוב בעונה...
ניצחון של כל אחד אחר יהיה מבאס ברמות!!! ואני ממש מקווה שזה לא יקרה...
אני די משוכנע שנטלי היא זאת שחוזרת למשחק, אבל גם אם היא מגיעה לגמר, לא חושב שמגיע לה לזכות בכל מקרה.
מרגיז אותי שיש את אתגר האש הזה, מה שדי מבטיח את המקום של בן (אם הוא בפיינל 4) בגמר ולעומת זאת יכול להרוס לטוני ושרה, והם יכולים פתאום למצוא את עצמם אחד מול השניה. בכל אופן, אני די משוכנע כרגע שאחד משניהם זוכה, ולא חושב שלמישהו אחר מהם מגיע אפילו, ככה שאני מקווה שזה גם מה שהמושבעים יחשבו

עוד קצת לגבי המתמודדים עצמם-
כל האולד סקול- לא איכזבו מבחינתי, ולא מפתיע שמצאו את עצמם מהר בחוץ. מבחינתי אגב,
זה לא אומר שהם פחות טובים או לא יודעים להתאים את עצמם למשחק או וואטאבר.
אל תשכחו שהם התחילו בנחיתות מספרית, גם בתוך כל שבט. אני משוכנע שאם המספרים היו לטובתם
או לפחות חצי-חצי היינו רואים אותם עמוק בתוך המיזוג.
שמחתי שוונדל ואדם הודחו בתחילת המיזוג. קים וסופי היו אחלה אבל ההדחות שלהן היו אפיק! והשנייה של טייסון בכלל שווה.
ג'רמי עשה לא מעט טעויות, והעיקרית שבהן הייתה כשהוא עזב דווקא את אותה מועצה שטייסון הודח בה.
ניק גם היה במצב מעולה ועשה טעות ענקית כשהדיח את ג'רמי.
דניס מבחינתי במיזוג די הלכה לאיבוד ואני לא יודע מי היא, מה היא, ומה התכנונים שלה (חוץ מזה שהיא רוצה להגיע לגמר עם שרה ובן כנראה), ובכלל על המשחק שלה. ועם כל הכבוד להדחה של סנדרה, זה לא מספיק בעיניי.
לגבי מישל, אני באמת לא מבין מה יש לעוף עליה. היא אפילו לא אנדרדוג שכיף לעודד. היא סתם בכיינית שלא עושה כמעט כלום.
לפני המיזוג היא עוד הייתה סבבה אבל במיזוג, למעט ההדחה של סופי, ממש לא הייתה בעניינים. בעיקר מרגיש לי שאוהבים אותה בגלל שבעריכה מנסים לדחוף לנו אותה בכוח,
אבל בתכלס היא פשוט כלום. אפילו בעונה 32 היא עשתה יותר בעיניי!
הפחד שלי שהיא תטחן חסינויות עד לגמר ועוד עלולה לשכנע חלק מהמושבעים להצביע לה,
אבל אני מקווה שרובם יהיו חכמים ויבינו שממש לא מגיע לה לזכות, ובטח לא מול טוני/שרה.
ונעבור למי שלדעתי יהיו שלישיית הגמר (קצת מזכיר לי גם את הגמר של ג'רמי-ספנסר-טאשה בעונה 31):
בן- סה"כ יותר חיבבתי אותו העונה מאשר בעונה 35. אולי בגלל שהוא עם טוני ושרה
ברור שהסיכויים שלו לזכות הם אפסיים, וכנראה שהוא יגיע לגמר אבל יקבל 0 קולות. ובצדק. הוא לא עשה אפילו מהלך אחד שהוא יכול לזקוף לזכותו, ככה שבאסה לו.
שרה- אני חושב שהיא נמצאת במצב בעייתי. מצד אחד, היא משחקת טוב אבל מול טוני בגמר היא תהיה בבעיה (למרות שחלק מהמושבעות יכולות בהחלט להצביע לה).
מצד שני, יש לה חלון הזדמנויות מאוד קטן כדי להדיח את טוני. ואני באמת חושב שאם היא הייתה מדיחה אותו קודם היא הייתה מהר מאוד מודחת אחריו.
הבעיה היא שהם חברים במציאות ולדעתי זה יקשה עליה להדיח אותו. מה גם שלפעמים אתה נמצא במצב בעייתי שאתה פשוט לא יכול לזכות.
למשל דניאל מעונה 12. החל מהפיינל 4 היא כבר לא הייתה זוכה לא משנה מה. טווילה למשל, היא גם דוגמא טובה. קים ג'ונסון מעונה 3, ליל מעונה 7, בקי מעונה 13 וכו' (לא חסרות דוגמאות בקיצור).
אם נחזור לשרה, אני פשוט חושב שהיא הייתה במצב מעולה עד ההדחה של סופי, שדי הוציאה אותה מאיזון, בעיקר כשהיא הבינה שטוני הוא זה שעמד מאחורי ההדחה. ובינתיים היא פשוט מנסה ליטרלי לשרוד מועצה אחרי מועצה. אני כן חושב שהיא משחקת טוב,
יותר חברתית מאשר אסטרטגית, אבל עדיין טוב. אבל כדי לנצח היא צריכה קייס וכרגע אין לה ממש,
והיא די נתפסת כסייד קיק של טוני, ולכן היא חייבת לעשות מהלך שיבדיל אותה ממנו.
אני לא חושב שהיא תצליח להדיח אותו בעיקר בגלל שיש לו אליל, אבל אם כן אז שאפו לה (רק שתיזהר שהמהלך לא ירשם על דניס).
טוני- אוח טוני מה עוד יש לומר. שחקן של פעם בחיים! גם אסטרטג, גם מצחיק, גם לייקבל,
גם חזק חברתית, מוצא אלילים, טוחן חסינויות פתאום, אבל עדיין מסתדר גם כשהוא בלי, כל וידוי זהב!!! בקיצור, איטס היז גיים טו לוז. כ"כ מגיע לו לנצח אין לי בכלל ספק,
ומצד אחד ממש בא לי שהוא יזכה, אבל מצד שני אני מפחד שזה טו גוד טו בי טרו ואני מפחד להתאכזב מהדחה שלו (כי אם הוא בגמר אין מצב שהוא לא זוכה, ואם לא אני אטפל בכל המושבעים), ככה שאני בעיקר מפחד לצפות כדי לא להתאכזב
בכל אופן, אני עדיין אמשיך לקוות שהסוף של העונה יהיה מתוק כי באמת שפשוט מגיע לו!!
טוב זהו נראה לי חפרתי מספיק
לצפיה ב-'ועוד משהו קטן ששכחתי-'
ועוד משהו קטן ששכחתי-
12/05/2020 | 00:54
76
היה את הקטע שטוני אמר לשרה שהוא איתה ושהוא מוכן אפילו להפסיד לה,
שזה די הפתיע אותי ומעניין עד כמה הוא התכוון לזה חחח
לצפיה ב-'מבחינתי '
מבחינתי
12/05/2020 | 04:55
81
אני די מאוכזב מהעונה הזאת שציפיתי לה בכיליון עיניים ומאוד רציתי שהיא תהיה לפחות בטופ 3 העונות הכי טובות של הישרדות, בעיקר לנוכח הזוכים המתמודדים המשתתפים בה שכל אחד מהם כבר זכה בהישרדות ויש לו מספיק ניסיון בכדי לזהות איומים ולתת פייט אמיתי לאחרים.

ולכן ציפיתי לעונה אחרת, הרבה יותר חזקה, הרבה יותר דרמתית ומותחת, עם אתגרים הרבה יותר גדולים כיאה לעונה של מנצחים במלחמה, ועם פרקים הרבה יותר ארוכים שלא יראו לנו בהם רק משימות של חסינות אלא גם משימות פרס ואינטרקציה בין מתמודדים, ולצערי ואני אומר זאת באמת בצער, קיבלתי עונה בינונית מינוס, ובטח לא העונה הטובה ביותר של הישרדות כפי שג'ף מתפאר, ואפילו לא בטופ 3 של העונות הכי טובות של הישרדות, לפחות מבחינתי.

הפרה מרג' עוד היה פחות או יותר סביר ואפילו היו בו פרקים טובים, למרות שהיו קצרים מדי לטעמי בשביל עונה של מנצחים במלחמה, אך אחרי מיזוג השבטים לא יודע מה קרה אך הרמה של העונה ירדה פלאים בצורה משמעותית וקיבלנו במקום עונת מנצחים במלחמה עונת טוני שואו, עם קינגפין אחד והרבה עיזים שמתחרים ביניהם מי ילקק לקינגפין יותר. וזה הדבר האחרון שהייתי מצפה מעונה של מנצחים במלחמה, וזה שאף אחד מהם אפילו לא רשם את שמו מתחילת העונה ואנחנו כבר בפרק הגמר של העונה שאוטוטו עומדת להסתיים, זו לא רק תעודת עניות בעיניי למתמודדים העונה, ולעונה ועצמה, אלא בכלל להישרדות, וזה רק מראה עד כמה ידה של ההפקה מעורבת בעונה הזאת ועד כמה שהיא משפיעה על המתמודדים העונה ועל החלטותיהם ומהלכיהם.

כמו כן, כפי שציינה קלי ובצדק, היו ויש הרבה דברים העונה שהם פשוט אובר, אובר התערבות של המודחים שעל אי ההכחדה במשחק עצמו, באמצעות האובר יתרונות ומכשולים שנשלחו מאי ההכחדה למתמודדים שנותרו במשחק שלחלקם הרסו את המשחק ואת הסיכוי לזכות בו ולחלקם יכלו להרוס את המשחק ואת הסיכוי לזכות בו, כמו גם אובר לחישות והסרת רסן טוטאלית במועצות השבטים שמעולם לא נראו כל כך מפוזרות, מבולגנות ובלאגניסטיות, וכמובן אובר ההתעלמות מהאיום שמהווה טוני שכפי שכבר ציינתי אף אחד מ"הזוכים" של הישרדות אפילו לא חשב לרשום את שמו מתחילת העונה, מה שלי לפחות על פניו לא נראה היגיוני בכלל, ומסתבר שממש לא רק לי, כמעט אם לא כל הסוקרים של פרקי העונה הנוכחית ביוטיוב תוהים איך זה ייתכן והיגיוני כזה מצב שטוני מגיע לכזה שלב מתקדם במשחק מבלי ששמו נכתב אפילו פעם אחת באף מועצת שבט מתחילת העונה, כי זה פשוט לא היגיוני וכל מי שיש לו אפילו טיפה אובייקטיביות היה מודה בזה שזה לא היגיוני.

עוד שכבר כולם יודעים על הברית של טוני ושרה ועל האליל חסינות שלו שחש אותו בהדחה של קים. כמו גם שהוא מהווה איום פיזי במשימות החסינות העונה, סיבות נוספות שלא להישאר אדש לאיום שהוא מהווה ולהדיחו כבר בהזדמנות הראשונה, מה שלא קרה בשום הזדמנות. ואני ממש לא מאמין שרק בגלל שטוני שחקן כל כך טוב אף אחד מהמנצחים במלחמה העונה לא ראה בו איום. הייתי מאמין אולי אם היה מדובר בעונה של טירונים מול שחקנים חוזרים, אבל לא כשמדובר בעונה של מנצחים במלחמה, שכבר יודעים דבר או שניים בהישרדות ובזיהוי איומים, שלא לדבר בכלל על מתמודדים שצפו בעונות קודמות, כולל קאגיאן ויודעים עד כמה מתמודד כמו טוני מסוכן.

אז נכון שהרבה מדירוג העונה בסופו של דבר יהיה תלוי בתוצאה הסופית שלו וחלק לא מבוטל מזה יקבע פרק הגמר, שם נגלה סופית מי ראוי ומי לא ראוי להגיע בכלל לגמר, שלא לדבר בכלל על לזכות בו. האם טוני ימשיך להישאר המתמודד היחיד העונה שבא באמת לשחק ולזכות או האם מישהו סוף סוף יהווה תחרות אמיתית מולו וייתן לו פייט אמיתי שיצדיק את נצחונו אפילו מולו בגמר, אם הוא לא אפילו יביא להדחתו ולנטרול האיום שלו עוד לפני הגמר.

ונכון לכרגע אני לא רואה אף אחד כזה, להוציא מישל שנכון לכרגע היא האנדרדוג האחרון שנשאר במשחק, אך כפי שכולנו ראינו בפרק הכפול האחרון, יש לה עסק עם חבורה של עיזים שנהפכו מרצונם לכאלה, ושמוכנים אפילו להקריב את עצמם כמתאבדים שיעים בכדי לשמור על טוני ולעשות הכל שהוא יגיע לגמר, ואולי נטלי אם היא זו שתחזור למשחק ותחבור למישל ושתיהן יחד אולי בעזרתה של דניס אם תתעורר על החיים שלה ותתחיל לקלוט שמדובר בפרס של 2 מיליון $ סכום שלא הולך ברגל, יצליחו להפוך את הקערה על פיה ולשבור את הברית הפאטתית של טוני הקינגפין ושני העיזים שלו, בן ושרה, אם זה באמצעות הדחתם של השניים ואם זה באמצעות שכנועם שזה לטובתם האישית שאיום כמו טוני יגיע לגמר ואולי להצליח להכניס קצת שכל לראשה של שרה שכבר נבגדה קשות על ידו כשהדיח את בת בריתה הכי נאמנה סופי, ושמאז משחקת פשוט גרוע עד כדי כך שנהפכה לעז טוטאלית של טוני וגורמת אפילו למושבעת סופי להאמין שאולי גם לה היה חלק בבגידה ובתקיעת הסכין בגבה. כי אם אני הייתי רואה שבן הברית הכי נאמן שלי חובר ומשתף פעולה עם מי שתקע לי סכין בגב הוא היה האחרון שהיה מקבל את קולי בגמר. ולא משנה מה שרה תגיד לה, כי בהישרדות וכבר ראינו את זה, תפיסת המה שאתה רואה ושומע (Perception) זו המציאות עבור המתמודדים שבסופו של דבר הכריעה תוצאות של עונות רבות בעבר. והמודחים/מושבעים הרי לא רואים את מה שאנחנו הצופים בבית רואים ושומעים, ולכן המציאות עבורם היא רק מה שהם רואים ושומעים שמתרחש מולם, ולעומת זאת במה שאחרים אומרים להם על מה שקרה או לא קרה, הם יכולים לבחור להאמין או לא שלהאמין, אך הנראות היא זו שהכי חזקה אצל השורדים ושמהווה עבורם את המציאות שבה הם חיים, בדיוק כמו בעולם וירטואלי, שבו מי שנמצא בתוכו לא רואה הרי את מה שקורה מסביבו בעולם המציאותי, אלא אך ורק את מה שקורה בעולם הוירטואלי שבו הוא נמצא מנקודת מבטו.

אני מאוד מקווה שנטלי שמבחינתי לפחות הכי מגיעה לה לחזור למשחק אכן תהיה זו שתחזור למשחק, ולא נגיד שחקנית גרועה העונה כמו דני, או אפילו טייסון המעצבן שכבר הודח פעמיים העונה, יחזרו במקומה. אני גם מאוד מקווה שסוף סוף נראה מהפך והעונה תתחיל להיראות יותר כמו עונה של מנצחים במלחמה מעונה בנאלית ומשעממת של קינגפין טוני והעיזים שלו המובלים לשחיטה, כמו שהיתה העונה שבוסטון רוב זכה בה בסופו של דבר אחרי 4 עונות שבהן השתתף, כי שיחק מול טירונים שסגדו לו וראשם לא היה באמת במשחק, וראסל שחפר לעצמו את הקבר במו ידיו כבר בשלב מוקדם של המשחק. כי מעונה של מנצחים במלחמה שכולה מורכבת מזוכי עבר הייתי מצפה להרבה יותר, ומינימום שלפחותתצדיק את הטייטל שניתן לה. כי עד עכשיו היא ממש לא מצדיקה אותו. 
לצפיה ב-'סוף סוף חזר לי היוזר!!!!!! '
סוף סוף חזר לי היוזר!!!!!!
12/05/2020 | 09:46
72
ואחרי שנחסם לי היוזר הגיבוי שלי, כבר לא היה לי כוח יותר חחחחחח.
בנוגע לשאלה שלך, אני חושב שהעונה חזקה אני פשוט מתבאס שרוב הפייבוריטים שלי הודחו, ואני כועס על עצמי שלא עמדתי בפיתוי וקראתי את הספויילרים לעונה כי חכם אני לא. שרה וטוני משחקים באמת רמה אחת מעל כולם שם, ואני עדיין לא מבין איך בעונה של מנצחים, טוני הגיע עד לשלב הזה במשחק בלי לקבל שום קול נגדו ועוד פסלון חסינות בכיס!!! הוא לגמרי התעלה על עצמו אחרי האיחוד.
לצפיה ב-''
12/05/2020 | 11:03
59
לטעמי זו עונה מעולה, החיסרון העיקרי שלה הוא בעריכה שלא הייתה ברורה מיד ובעיקר זמן השידור המועט של כל פרק (זו גם הטענה של רוב המעריצים).

מבחינת מאכזבים ומפתיעים -
לא התאכזבתי מרוב-סנדרה-פארווטי - לדעתי עצם העובדה שהם שרדו כמות מכובדת של הדחות והגיעו לשלב ערבוב השבטים היא מכובדת מאד לאור העובדה שהם היו איומים גדולים בהרבה מכל השאר.... ובאופן כללי שלושתם שיחקו די טוב העונה ביחס למטרה הזו, במיוחד סנדרה.
כן התאכזבתי מדני ואית'ן לצורך העניין - הם שני שחקנים שהיה להם את כל הפוטנציאל להגיע רחוק אבל מרגיש שהם לא ידעו בכלל איך להגיע לעונה הזו - אית'ן נדבק לרוב ופארווטי בלי באמת לעשות כלום מעבר ודני שרפה את עצמה סופית בהדחה שלה.... אין כאן קשר לאולד סקול ניו סקול, גם סנדרה היא אולד סקול והתחברה ממש לכל הניו סקול בשבט שלה.

כן התאכזבתי מקים, לא כי אני לא חושב שהיא שחקנית טובה אבל בעיקר כי לדעתי היא התמהמה מדי עם לעשות מהלכים במשחק עד שזה היה מאוחר מדי, וגם הקלות שבה היא חשבה שתוכל לזרוק את ג'רמי הייתה דבילית לגמרי.
גם קצת התאכזבתי מדניס - מצד אחד אפשר להגיד שהמוניטין שלה השתפר ואני עדיין חושב שהיא סופר אינטלגנטית וחכמה ומצד שני זה די הוכיח לה שהיא בהגדרה שחקנית חברתית ומסתגלת מעולה אבל לא אחת שיכולה להוביל מהלכים או לראות קדימה.

משפרים את חוות הדעת שלי?
סופי ללא ספק הוכיחה שיש לה את זה גם בעונה של מנצחים ולא רק בעונה חד צדדית עם קאסט גרוע שבה היא פשוט השתיקה את קואוץ בגמר.
בן זה דוגמא קלאסית של מישהו שהזכיר לי מה אני חושב עליו בעונה וקדמת -הוא כן מתחיל טוב ומשחק טוב חברתית אבל מאבד את זה וגם נהיה די מוגזם ביחס שלו כלפי אחרים. ההבדל הוא שהעונה הטוויסט של הדלקת האש לא חד צדדי, יש שחקנים שטובים לא פחות ממנו במציאת אלילים והוא לא בא לגמר עם סיפור אנדרדוג. אם והוא יגיע לגמר הוא יקבל כנראה 0 קולות.

מבחינת העונה היו כמה בליינדסיידים מעולים בה וכמה פרקים חזקים - וכן כמה פרקים שממש נהניתי מהם אבל הרגיש שטיפה "מבוזבזים".

לגבי הניצחון - אין ספק שזה חייב ליות טוני ואם לא טוני אז שרה. בכללי טוני הוכיח לי שיש לו את זה גם אחרי הפאשלה ב-34, ושרה שכן הערכתי לפני אני מסכים שעכשיו היא ממש באיזור הטופ 10 שלי אבר בערך והייתי ממש בעדה העונה.

לא מאמין שזה נגמר...
לצפיה ב-' שלא יגמררר'
שלא יגמררר
12/05/2020 | 13:56
3
81
הייתה לנו אחלה עונה!

אודה שבמקום מסויים היא לא עמדה בציפיות שלי (למה לא קיבלנו פרקים של שעה וחצי?!) למרות שזה לא הכי הוגן לכתוב על עונה כזו מטורפת. זה היה אמור להיות קרב הענקים של הישרדות ועכשיו כשאנחנו בסוף מרגיש לי שקיבלנו פירורים
- פארווטי וסנדרה לא קיבלו את הצ'אנס לסגור חשבונות אז הכי קרוב שראינו זה בדיחות ספסל
- "הבגידה" של סנדרה ברוב ואמבר נסגרה כשרוב שאל את שרה וסופי איך היא הודחה
- שום אינטרקציה בין קים-פארווטי-שרה או רוב-ג'רמי-טוני
- ברית הלא מקושרים של יול התפרקה ולא יצא לנו לראות את הראש המחושב שלו מול טוני המשוגע
- מה היה קורה אם היינו זוכים לראות ג'רמי-נטלי vs טוני-שרה vs יול-סופי vs רוב-פארווטי?

המון קומבינציות חלומיות, ומצד שני - היה יכול להיות הרבה יותר גרוע,
- פארווטי יכלה להיות מודחת ראשונה
- סנדרה יכלה לעוף בהדחת רוב קולות משעממת
- טוני יכל לעוף בדיפולט סטייל סירי כשכולם היו משתמשים ביתרונות שלהם
- מישל-וונדל-אדם-ניק-בן היו שולטים במשחק

אז לא מרגיש לי נכון להתלונן יותר מדי, וגם אם יש לעונה הזו חסרונות בולטים בעריכה ועודף יתרונות וטוויסטים, נהניתי ממש.

מה חושבת שהולך לקרות - 97% טוני מנצח. 2% נטלי מנצחת. 1% מישל, דניס שרה או מישהו רנדומלי מההכחדה מנצח. לא רואה מצב שטוני לא לוקח את זה וזה גם מה שהייתי רוצה לראות, העריכה נתנה לו את הבמה להראות למה בדיוק מגיע לו להיות המנצח של כל המנצחים, ובכל עונה אחרת הייתי חוששת שהוא יודח רגע לפני, ובמידה מסויימת זה קצת מוריד את ההתלהבות כשהזוכה צפוי שבועות לפני הגמר, אבל קשה לי לראות סיטואציה אחרת.

מחזירה אותנו עשר שנים אחורה לדיון גמר של גיבורים נגד נבלים: מרמור, צחוק, משתמשים שכבר לא פה, והרבה ויכוחים:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1761/1415770... (*אחת מההודעות הכי אהובות עלי בתולדות הפורום בדיון הזה: השוואה של ראסל ופארווטי לאחמניג'אד ואסד, דמעות )

אם אני לא טועה, פרק הגמר הזה היה הפרק הראשון בסדרה שראיתי בלייב. פשוט לא יכולתי לחכות. מהעונה הנוכחית ראיתי המון פרקים בלייב ודפקתי לעצמי שעות שינה מרוב הייפ, וגם כשלא צפיתי המוח חשב על אלפי תחרישים, מה הולך לקרות, מי יתחבר למי, מי ימצא יתרון, מה יעשו עם היתרונות וכו'. הפעם מרשה לעצמי ללכת לישון ולא לצפות בלייב מקרטע, ולהנות מהחגיגה (או לראות את הפורום עולה באש) בחמישי בבוקר. היה כיף!
לצפיה ב-' דירוג שעשיתי '
דירוג שעשיתי
12/05/2020 | 14:18
75
יום לפני שהפרק הראשון שודר וכמה התלהבתי לראות חלק מהמנצחים האלו שוב, מדהים בעיני שטוני עדיין כאן ועוד לא קיבל קול נגדו

יסלחו לי רוב וסנדרה שהרגשתי שמיצו במיוחד אחרי 39. אם יעשו את הקרינג' המזוויע של אי האלילים שוב יהיה נחמד לראות את טוני ושרה או פארווטי וטייסון (פחות הגיוני אבל שניהם כריזמתיים בטירוף והם יריצו בדיחות כל העונה)
לצפיה ב-'יאאא ואני פתחתי את השרשור'
יאאא ואני פתחתי את השרשור
12/05/2020 | 20:12
25
לצפיה ב-''
12/05/2020 | 23:28
61
איך טס הזמןןן
הימים היפים של הפורום.
והזויי שעברו 10 שנים, כאילורק אתמול התחיל הויכוח הלא נגמר הזה
לצפיה ב-'חבר'ה יש '
חבר'ה יש
13/05/2020 | 01:35
80
פתיח רשמי לעונה!
Better late than never
לצפיה ב-'מי יחזור לדעתי'
מי יחזור לדעתי
13/05/2020 | 22:40
47
מצד אחד הפוקוס על אדם כל העונה הרגיש לי מוזר. כביבכול זו הייתה סגירת מעגל לסיפור שלו כשבסופו הניסיון שלו להשתמש בפודיום כאליל, אבל זה לא מתחבר לווידוי אחרי שהשבט שלו מנצח משימה והחלק הקטנטן שלו שבו הוא מצליח להוריד מפתח או משהו כזה בניסיון השלישי מקבל פולו-אפ (מרגש) של "אמא שלי אמרה שאני יכול לעשות כל מה שאני ארצה" שלו. לאחר מכן בEOE אנחנו לא שומעים ממנו בכלל, בפרק האחרון רק הוא ודני לא קיבלו ווידוי (!) בנוסף לווידוי מוזר של טייסון שבו הוא אומר שלאדם יהיה קשה להתמודד עם ההדחה שלו (??),
מצד שני הפוקוס על יול שהגיע למועצת השבט הראשונה שלו כמושבע עם בנדנה של השבט הקודם שלו, אחרי שאמר במועצה האחרונה שלו שישמח לעבוד עם מי שישאר מה שיכול להשאיר אחלה פור-שדואו אם יחזור ויעבוד עם מישל. אולי אני קורא את זה יותר מדי (כנראה שכן) אבל זה ההימור.

ואם כבר התחלנו אז מה יקרה בגמר-
דניס או החוזר יודחו בפיינל 6, השני מבניהם יודח לאחר מכן.
בפיינל 4 של מישל טוני אדם ושרה לדעתי שרה תודח כי אין לה עריכה של פיינליסטית (אולי באתגר אש מול טוני שיסגור את מעגל הcop'r'us?).
אני בעיקר חושב ככה כי השלושה נותרים עם עריכה קלאסית לגמר, בן כפיינליסט עם 0 קולות, מישל כאנדרוג שלא יזכה אבל יקבל כבוד וטוני כמנצח.
בספק שהגמר יסתה מהנתיב הזה אבל you never know...
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 02:50
47
עמדה בציפיות שלי ואפילו מעבר!
מי היה פאקינג מצפה שזו הולכת להיות "המופע של טוני חלק ב'"?!
בחלומות הכי ורודים שלי לא הייתי מאמין שהוא יחזור לעונה נוספת ויקח שוב!
ואם נטלי זו שתחזור ותגיע לפיינל 3 זה לגמרי יהיה חלומי מבחינתי
מי איכזב?
שרה איכזבה אותי בעיקר עם הנאמנות המוגזמת לטוני, פארווטי יחסית איכזבה, מג'רמי ציפיתי ליותר..
סופי אני מודה שהפתיעה יחסית לטובה, כי הימרתי שהיא תודח על ההתחלה והגיעה מאוד רחוק
את קים אני אהבתי עוד לפני, אבל אחרי העונה הזו אני אפילו עוד יותר מעריך אותה
ויש כאלו שבעיניי תמיד היו אוברייטד בין מעריצים ואני שמח שהוכח כמה שהם לא באמת כאלו טובים (דני, אמבר, סנדרה, ואפשר לומר שקצת רוב וטייסון)
לצפיה ב-'AUS1E20 '
AUS1E20
11/05/2020 | 23:18
5
34
הפרק מתחיל וכמו שחששתי, לי מגלה לכולם שהוא "ראוי". זה יכול להוביל למחלוקת בין סנאפו לשעבר לבין אגנואה לשעבר, כשג'נה יכולה רק להרוויח מזה. עדיין אין בשבט מישהו שמתקרב למשחק של פליק. קצת התאכזבתי שג'נה חושבת שיקחו אותה לגמר כדי לנצח נגדה בקלות, אבל היא כן בונה לעצמה רזומה כשהיא מכניסה לאל את המחשבה שהולכים לתקוע בה סכין בגב, מה שמחדד את הסיכוי שעימות סנאפו-אגנואה מתקרב.

פליק וברוק, מצידן, מנסות להרחיק את מאט וסאם מהאחרים, אז גם הן מתכוננות למאבק. ולמרות שהיא נמצאת בצל של מתמודדת הרבה יותר טובה, ברוק בעצמה אסטרטגית לא רעה. כרגע אני חושב שלצד לי ה"ראוי", סאם הוא הטוב במיעוטו. בכך ג'נה הצליחה להפוך ללשון המאזניים, אבל כבר כולנו ראינו מקרים שבהם ניהול לא נכון של המעמד הזה מוביל להדחה.

ברוק זוכה בתחרות פיזית ומנטלית (ועדיין אף גבר לא זכה בשום אתגר, למרות שמספר הנשים מתחיל להצטמצם), והקווים נחרטים בחול. במועצת השבט, לי מגביר את הערכיות שלו לרמה מגוחכת (אם צוחקים עליך ואתה לא מבין, המצב שלך קשה, ותכל'ס - למה באת להישרדות? חשבתי שימי ה"להשתתף בשביל החוויה/להכיר חברים חדשים" נגמרו לפני שנים). אבל במועצת השבט, מסתבר שרוב המתמודדים, משני המחנות, עדיין הצביעו נגד ג'נה. מה קרה כאן לעזאזל?
לצפיה ב-''
11/05/2020 | 23:43
33
דיי היה ברור שלי ראוי מהוידוי הראשון שלו
ולי לא מכיר את הישרדות
הוא ספורטאי ידוע באוסטרליה שלוהק על מנת להוסיף בוסט לרייטינג
הוא מעצבן מאוד אבל אני כן מאוד מאמין שהגישה שלו מגיע מתוך זה שלא צפה בהישרדות אף פעם
לצפיה ב-'S1E21 '
S1E21
13/05/2020 | 23:56
3
20
מתקרבים לסוף העונה, האם יהיה עוד פרק ללא הדחה? מקווה מאוד שלא. הקרע בין סנאפו הישנים לאגנואה הישנים ממשיך בעריכה, אבל האם התכנון של פליק הוא בכלל לבגוד בברוק? בכל מקרה, אתגר פרס - ממתי יש אתגרי סיבולת בשביל פרס? סאם זוכה, ולוקח איתו את לי בגלל שהיה שני באתגר, אבל ברוק מיד קולטת שזו רק הצגה ומתפתח ביניהם ברומנס. אבל פליק אכן מתכננת להדיח אותה, ויש סיכוי שרק חסינות יכולה להציל אותה.

אתגר חסינות, החבל והצלחת המסתובבת לא יכולים להציל את מה שלדעתי הוא האתגר הכי גרוע בתולדות הישרדות. בשיא האירוניה, דווקא כשאין כמעט בכלל פקטור פיזי לאתגר, זוכה סוף סוף גבר, לי החזק, שהערכיות שלו באמת מגיעה לרמה ישראלית, אבל אם באמת אין לו מושג מה זה הדבר הזה שהוא משתתף בו, זה קצת מובן. ומאוד, מאוד עצוב. חוץ ממנו, סאם הוא הטוב במיעוטו, וחבל שפליק לא רוצה להדיח אותו.

במועצה, פליק עוברת צד ומדיחה את ברוק. לדעתי זה צעד מאוד לא טוב שעלול עוד להוביל אפילו לזכייה של לי. מקווה להתבדות ולגלות שפליק תצליח לעבור בין שני הצדדים ולזכות, ואם לא - שהזכייה תלך לאל או קריסטי.
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 00:54
17
מצחיק לקרוא את התובנות שלך אחרי שצפיתי גם בעונה הזאת וגם בעונת האולסטארס.
לצפיה ב-'S1E22 '
S1E22
16/05/2020 | 01:03
1
12
קריסטי מתחילה לשחק את המשחק. לא ברמה של פליק, אבל עדיין. היא מתחברת דווקא למאט, ולא לסאם, כדי להדיח את אל ולי. אבל הם צריכים שגם פליק תחזור אליהם. אני עדיין חושב שהיא עשתה טעות קריטית, קדחת המהלכים הגדולים זה לא רק לעשות הו-הא ולהשתמש ביתרונות כדי להשתמש ביתרונות, זה גם להדיח בן ברית רק בשביל זה (היי סיירה, בואי תגידי שוב שהדחת את אימא שלך).

מאט זוכה באתגר חסי... פרס? אז כן, זה כנראה הפרק האחרון בלי הדחה חשדתי שיהיה. במועצה, מסתבר שבמקום שמאט יבחר מי יצטרף איתו לפרס, שאר המתמודדים צריכים להשתתף בעוד אתגר. הפעם זה החידון, שנעלם מהישרדות להרבה זמן וחזר פעם אחת בעונה... 24? לא בטוח. לא מובן לי למה מאט בכלל השתתף באתגר, כי הוא זכה באתגר הקודם, והוא כמעט זכה גם בזה. אני מניח שאילו היה זוכה, הוא היה בוחר את מי לקחת איתו. אבל בסוף פליק זכתה. אגב, סאם חטף על הראש, ממש מזכיר לי מה שקרה עם קורטני בעונה 12. בסוף גם פליק ומאט בחרו בקריסטי שתצטרף אליהם. וסאם? הולך לאי הגלות יחד עם אל ולי, רק ששם אין אלילים בעונה הזו, אז זה יותר כמו העונש שעבר על ג'אנו בעונה 10.
לצפיה ב-'S1E23 '
S1E23
16/05/2020 | 20:56
15
אחרי אתגר הפרס הכפול, שתי השלישיות, המנצחים והמפסידים, מתמודדות ביניהן ב*עוד* אתגר! על יתרון באתגר החסינות הקרוב. במילים אחרות, בניגוד לפרקים קודמים, שלא הייתה בהן הדחה בגלל טוויסט כזה או אחר, הפרק הקודם היה מיותר לחלוטין. ועוד סאם, אל ולי זכו באתגר הזה? באסה.

עכשיו קריסטי ומאט הם ברית, שניצבת נגד אל ולי, כשפליק באמצע. איפה סאם בכל הסיפור, אין לי מושג, אבל בהתחשב בחידון מהפרק הקודם, כנראה שדרכו במשחק מאוד קצרה. אתגר חסינות, מדובר באתגר הסיבולת עם הפירמידות במים, והיתרון של סאם, אל ולי הוא להתחיל את האתגר עשר דקות אחרי כולם, מה שכמעט מבטיח שהחסינות תהיה של אחד מהם. וכצפוי, היתרון היה מאוד לא הוגן ופליק, קריסטי ומאט נפסלו הרבה לפני האחרים. אין בעייה להתנסות בדברים חדשים, כל עוד קולטים שאם הם הורסים את המשחק, לא ממשיכים איתם.

אז אחרי כל זה, לי זוכה בחסינות שוב. אני מפחד שהוא יזכה ברצף חסינויות ועוד עלול לזכות בגמר. וכן, סאם הולך להיות מודח פה אחד, אלא אם כן יקרה משהו מוזר. בסוף, אחרי שלי חסם את הקול של סאם (מבלי לגנוב אותו), זה הכריע את הכף וגרם לפליק וקריסטי להישאר עם אל ולי, כשהם פיצלו בין מאט וסאם, ולאחר מכן הדיחו את סאם פה אחד. אבל עדיין הכול פתוח. פליק וקריסטי עדיין יכולות לעבוד עם מאט.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו