לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
75797,579 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בחודש הבא תעלה לשידור העונה ה36 של הישרדות האמריקאי - אי הרוחות.
העונה צולמה באיי פיג'י, 20 שורדים חדשים לחלוטין,
שיצטרכו להתמודד עם טוויסטים שכשלו בעונות הקודמות.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בחודש הבא תעלה לשידור העונה ה36 של הישרדות האמריקאי - אי הרוחות.
העונה צולמה באיי פיג'י, 20 שורדים חדשים לחלוטין,
שיצטרכו להתמודד עם טוויסטים שכשלו בעונות הקודמות.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות 36 - פרק 10 '
הישרדות 36 - פרק 10
26/04/2018 | 04:11
4
9
דיון מהנה לכולם.
לצפיה ב-''
26/04/2018 | 06:22
11
סופו של כל בוגד לקבל את מה שמגיע לו, ובעיקר כפויית טובה כמו דזיריי שכנראה שכחה שקלין שהיא טענה שהיא השחקנית הכי טובה ומסוכנת במשחק, נלחמה להשאירה במשחק, והצליחה לשכנע את אנג'לה להדיח את ג'יימס במקומה, וזה בדיוק מה שדזיריי קיבלה על כך שזממה ביחד עם חברי מאלולו להדיחה מהמשחק.

ואני שמח מאוד שקלין בחרה להאמין ללורל ולחברי מאלולו הפעם ולהצביע נגד חברתה הבוגדת שתכננה להדיחה ביחד איתם. ומה שעוד משמח אותי זה שמייקל ניצל מהדחה בטוחה בגלל זה, ואולי זה יחבר עכשיו בין מייקל לקלין שלראשונה שברה את המוטו של 'נאוויטי סטרונג' והצביעה נגד חברת השבט וברית הבנות שלה שהיא היתה החברה הכי טובה שלה מהיום הראשון שלהן על האי, ובכך אף נפטרה מהשחקנית היחידה שהעלתה את שמה בינתיים כאופציה להדחה.

לעומת זאת, הפסלון חסינות הכפול שדונתן פתאום 'מצא' על האי ושהופך לסופר איידול שניתן להשמש בו אחרי ההצבעה נראה לי 'מקרי' מדי בשביל לא להיות ניסיון התערבות בוטה של ההפקה במשחק, לפחות כמו במקרה של כריס שבמקרה, אך ממש 'במקרה' גילה רמז לפסלון חסינות בבאף שלו.

וגם מעניין מאוד ששוב אף אחד לא סופר קולות ואיש לא שם לב שהיה חסר קול במועצת השבט האחרונה, הקול שאנג'לה הפסידה באי הרוחות.

ועכשיו יש לנו 3 פסלוני חסינות, 1 מהם פסלון כפול שהופך לסופר איידול, ויתרון של קול כפול. כשרוב הפסלונים והיתרונות נמצאים אצל שבט נאוויטי, ורק הסופר איידול נמצא אצל דונתן משבט מאלולו. רק שבמלאלולו כולם יודעים על הפסלון חסינות של דונתן (אך לא בטוח שהם יודעים על הראשון שמצא ושביחד עם הפסלון שהם יודעים לגביו הופך לסופר איידול), כמו כן לורל ודונתן שניהם יודעים על פסלוני החסינות של וונדל ודום מנאוויטי. אך אף אחד מאף שבט לא יודע על הקול הכפול של קלין שבחוכמתה לא סיפרה לאף אחד לגביו, ושומרת אותו לרגע שבאמת תצטרך אותו.
לצפיה ב-''
26/04/2018 | 06:39
10
איך שדזיריי קיבלה את הוידוי בתחילת התכנית, הייתה לי תחושה שהיא תהיה מודחת. אנשים שבקושי מקבלים זמן מסך ואז בפרק אחד מקבלים וידויים על ימין ושמאל, זה די סימן לכך שאותו מתמודד יודח. אני חושב שזאת אחת הבעיות הגדולות בעריכה של הישרדות. הרעיון של דז יכל לעבוד אחר כך. היא נמצאה במקום מעולה בפיינל 4 עם הנשים של נאביטי, והיא פשוט הרסה לעצמה את המשחק.

קצת התאכזבתי מקלין הפרק, למרות שאני מבין שהיא לא רוצה להיות נאיבית מדי ולהאמין לכל אחד. אבל היא פעלה בחכמה בכך שהדיחה בסוף את דז.

הפרק הזה, כל חברי שבט מאלולו זכו, שיחקו ממש מעולה הפרק. אחד מן הפרקים הטובים בעונה לפי דעתי.

נ.ב.
די כבר עם כל פסלוני החסינות האלו!!!!!
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
26/04/2018 | 11:44
7
יאאא איזה פרק מעניין
קודם כל, מהוידוי הראשון של דז חשדתי שכנראה התוכנית תתהפך עליה,
אבל עדיין לפני ההצבעה חששתי מאוד שמייקל יודח למרות הכול (אגב סידור יפה של הקולות).
כמובן ששמחתי מאוד שהוא נשאר אבל (!!!) אני דווקא חושב שמבחינת נאביטי כן היה עדיף להם להדיח אותו לפני דז...

לגבי פרק הבא-
לא הבנתי כ"כ מה ג'נה מנסה לעשות, ואם פתאום מראים אותה יכול להיות שהיא תודח?
נראה מה יקרה עכשיו כשאנג'לה וצ'לסי לא הצביעו עם רוב נאביטי...
לצפיה ב-''
26/04/2018 | 11:55
7
לא יודע עד כמה לורל פעלה טוב פה
דסירה, בין אם אפשר לסמוך עליה או לא דיי חסרת תועלת, חסרת יכולות חברתיות ולא מאיימת
לעומת קלין שהיא דמות של מנהיגה בנאויטי שבקשרים טובים עם כולם
בנוסף אם דום וונדל כלכך כועסים על דזירה שרצתה לבגוד בנאויטי כמה הם יהיו מוכנים בסוף להיות אלו שיבגדו בנאויטי וילכו עם לורל ודונתן?
כרגע אני לא רואה שיש להם איזה דיל חזק של מעבר ללהיות שאמבו או קוקרן
אבל נראה שהם יותר אינטיליגנטיים מהם אז יכול להיות שאני טועה

דזירה עשתה מהלך בסגנון וויל מעונה 33
היא ידעה שממיילא לא תנצח אז לפחות שתעשה משהו שיהיה זכור
גם אם הייתה ממשיכה עם מאלולו ומביאה את צ'לסי אני לא רואה ממש איך זה נותן לה ייתרון, רק נותן למאלולו רוב

נראה לי שבין מייקל-דונתן הולך לקרות מקרה סקוט-תאיי בהקבלה
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות 36 - פרק 9 '
פינת הפופולאריות 36 - פרק 9
22/04/2018 | 18:40
18
22
ולהלן הדירוג של הפרק הקושדם שהיה מלא בתיקואים ושינויים

13. סבסטיאן 0 2.1 3
12. אנג'לה - 2.5 2
11. כריס - 2.5 1
10. צ'לסי - 2.9 1
9. ג'נה - 4.5
8. ליבי - 5.4 5
7. דזיריי - 6
4. דומניק - 6.1 4
4. וונדל - 6.1 1
4. מייקל - 6.1 3

אז אחרי 5 שבועות רצופים במקום הראשון, ועוד שבוע שבו קודם לכן היה במקום השני - מייקל מפנה באופן חד את הטופ 3...
ומי שם?
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
22/04/2018 | 18:42
1
39
עם ממוצע 6.5,

עולה ב3 מקומות - ישר לטופ 6 בפעם הראשונה!

דונתן
לצפיה ב-'יס! מגיע לו!'
יס! מגיע לו!
23/04/2018 | 00:10
5
לצפיה ב-' ובמקום הראשון..'
ובמקום הראשון..
22/04/2018 | 18:44
36
עם ממוצע 7.3,

היא הייתה בשלישיה הרבה פעמים,
אבל עכשיו היא עולה בשני מקומות ישר למקום הראשון בפעם הראשונה העונה!

לורל
לצפיה ב-' ובמקום הראשון ב'...'
ובמקום הראשון ב'...
22/04/2018 | 18:46
35
עם ממוצע 7.3,

עולה במקום אחד

גם בהיא בפעם הראשונה העונה - קלין
לצפיה ב-'|הספוילר| הדירוג'
|הספוילר| הדירוג
22/04/2018 | 18:53
13
37
כריס יוצא מהרשימה וזו גם הפעם האחרונה של ליבי!

הרשימה:
אנג'לה
ג'נה
דומניק
דונתן
דזיריי
וונדל
לורל
ליבי
מייקל
סבסטיאן
צ'לסי
קלין

דירוג נעים
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
22/04/2018 | 19:30
33
אנג'לה 4 מצד אחד, כנראה המהלך האסטרטגי הכי גדול שלה, מצד שני, אני לא חושב שזה ישתלם לה.
ג'נה 6 אני חושב שהיא ממש מגניבה, אבל לא קיבלה זמן מסך הפרק.
דומניק 6 הוא היה סבבה הפרק.
דונתן 7 משחק הרבה יותר טוב עכשיו לפי דעתי, משחק יותר אסטרטגי.
דזיריי 8 מפתיעה באיחוד, מביאה רעיונות מעולים.
וונדל 6 אני לא חושב שהוא הבין עד כמה קרוב הוא יכל להיות מודח.
לורל 10 אני מבין למה היא לא התהפכה על וונדל, זה לא הזמן.
ליבי 7 היא סבבה לגמרי, אני פשוט חושב שיכלה לעשות יותר בשביל להישאר.
מייקל 7 אני חושב שאם הוא היה מספר לליבי, ג'נה, דונתן ולורל שהוא הולך להשתמש בפסלון חסינות, היה לו סיכוי מסוים אפשרות להדיח את וונדל.
סבסטיאן 3 לא מקבל זמן מסך בכלל.
צ'לסי 5 לא מקבלת זמן מסך, אבל היא במצב טוב.
קלין 10 שחקנית חזקה, ונראה שיש לה את ברית הבנות עם אנג'לה, דזיריי וצ'לסי.

לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
22/04/2018 | 20:43
1
58
אנג'לה - 5 אחרי הפרק האחרון מאוד אמביוולנטי לגביה, מצד אחד הניסיון שלה להדיח את מייקל שלא צלח בגלל פסלון החסינות שלו, אך הביא להדחתה של בת בריתו ליבי, יכול עוד להשתלם לה בגדול, אך מאידך זה עוד עלול להתנקם בה ולעלות לה ביוקר. אך דבר אחד אי אפשר לקחת ממנה אחרי הפרק האחרון, את התואר שהיא זכתה לו ביושר ע"י כל היוטיוברים מסקרי הישרדות: גרון עמוק.

ג'נה - 2 בקושי ראים אותה ובגלל שהיתה החברה הכי טובה של ליבי לא אתפלא כלל אם ימיה במשחק ספורים...

דומניק - 5 גם לגביו אני מאוד אמביוולנטי, מצד אחד הוא משחק לא רע, ואף השכיל לקחת צעד אחד אחורה אחרי הדחת הנמסיס הכי גדול שלו במשחק, אך מצד שני משהו בו מאוד מזכיר לי את ז'אן רובר מסין, אחד השורדים הכי שנואים עלי בתולדות הישרדות.

דונתן - 1 השחקן הכי גרוע העונה, שאפשר לסובב ולהפוך אותו כמו שניצל במחבת. מפליא שהוא בכלל הגיע עד השלב הזה. לא פלא שליבי לא האמינה לו. לדעתי אם הוא יגיע לגמר זה יהיה בתור עז שמישהו מהשחקנים החזקים העונה ייקח איתו.

דזיריי - 7 שחקנית לא רעה והחיבור שלה עם קלין עד עכשיו מצויין ומוכיח את עצמו.

וונדל - 6 לדעתי הוא עשה ועושה המון טעויות, שופך אינפורמציה חופשי, כאילו הוא לא נמצא בהישרדות ויותר מדי מתרברב בפסלון החסינות שלו/שרשרת החסינות המקוללת של אריק, שרק אלוהים יודע איפה בדיוק הוא יחביא אותה מבלי שאף אחד יראה כשירצה להשתמש בה. יחד עם זאת, משהו בעריכה שלו מצביע על למעלה מ 90% סיכוי שהוא הגיע רחוק. מעניין מאוד איך ועל חשבון מי, וכולי תקווה שלא על חשבון מי שאני חושש....

לורל - 5 עוד שחקנית שאני די אמביוולנטי לגביה, מי שהיתה לה הזדמנות ידע וכוח לעשות צעד גדול ובאמת להוכיח את עצמה, ובעיקר בהתחשב בעובדה שהיא לא סומכת על וונדל ובצדק, אך לא עשתה כלום וזרמה עם כל העדר. אני מעדיף שחקן שעושה צעד גדול במשחק כשיש לו הזדמנות ולא מחכה לפעם הבאה שאולי לא תגיע בכלל...

ליבי - 7 שחקנית טובה שלרוע מזלה צוותה מכתחילה לשבט היותר חלש, לדעתי אם היתה בנאוויטי היתה יכולה להגיע רחוק. חבל שלא הלכה עם מייקל ונסתה לצרף גם את ג'נה, כי לדעתי אחרי הדחתה נראה פגונינג של מאלולו, שיודחו בזה אחר זה, ולדעתי מייקל שכבר אין לו אליל חסינות וגם לא בני ברית יהיה הראשון.

מייקל - 7 שחקן טוב שמזכיר לי כבר מהרושם הראשוני שלי איתו את מלקולם, וככל הנראה זה גם יהיה גורלו, כמו של מלקולם, לא להגיע לגמר, למרות שהוא שחקן מצויין. חבל שהוא בטח באנג'לה ושיחק לידיה כפרי בשל, היא האחרונה שהוא היה צריך לפנות אליה בשביל להוציא את תכניתו להדיח את וונדל לפועל. אבל הוא עוד צעיר, ואני בטוח שעוד נראה אותו חוזר להישרדות.

סבסטיאן - 2 עוד אחד שבקושי רואים ובמשימת הפרס ג'ף אף רמז לגביו שהוא בהיי (מעופף) טבעי.

צ'לסי - 3 אין לי מושג למה למרות שהיא בברית הבנות של נאוויטי עם קלין ודזיריי, והיתה כבר מעורבת אישית מאחורי הקלעים בשתי הדחות חשובות, בקושי מראים אותה, להוציא משפטים בנאליים שלה פה ושם. כנראה ההפקה ממש לא אוהבת אותה.

קלין - 10 ללא ספק השחקנית הכי טובה העונה, שעומדת מאחורי ההדחות של השחקנים החזקים והמסוכנים ביותר של מאלולו, שבזכות זה השבט שלה זכה ביתרון משמעותי על שבט מאלולו המפורק והמפורר והגיע למיזוג השבטים כשידו על העליונה, שלא לדבר על כך שכולם שם אוהבים אותה, בוטחים בה וסומכים עליה, וכבר 9 פרקים אף אחד שם לא חשב לעלות את שמה להדחה במועצת השבט, למרות שלהוציא השתיים הראשונות, היא השתתפה כמעט בכל מועצת שבט. כמו כן, נראה שקלין היא לגמרי המלכה של נאוויטי ושולטת חזק בברית הבנות, עד כדי כך שאפילו אנג'לה הנבגדת שנמצאת בתחתית סומכת עליה ובוטחת בה. אני רק מקווה מאוד שכל הכוח הזה לא יעלה לקלין למוח ויבלבל לה את החושים ושהיא תישאר מפוקסת על המטרה, שזו שלישיית הגמר. כי ראינו בפורומו של הפרק הבא איך הפאניקה והפארנויה משתלטים על שבט נאוויטי, ואני מאוד מקווה שקלין לא תשלם את המחיר...
לצפיה ב-'במקום שאין אנשים, השתדל להיות איש'
במקום שאין אנשים, השתדל להיות איש
25/04/2018 | 09:14
28
למרות ההצבעות הלא אובייקטיביות שרצות בפורום השבוע, החלטתי שלא ארד לרמה הזאת ואשאיר את הצבעתי העניינית והאובייקטיבית.
לצפיה ב-''
22/04/2018 | 20:45
32

אנג'לה - 3 נו באמת...
ג'נה - 5
דומניק - 7
דונתן - 6 אני אוהב אותו כשלא מבליטים את הסיפורים שלו, אבל אסטרטגית הוא נגרר אחרי לורל.
דזיריי - 7
וונדל - 9
לורל - 9 אילו הייתה עוברת צד הייתה מקבלת ממני 10
ליבי - 7
מייקל - 10 הוא לא באמת עשה שום דבר רע
סבסטיאן - 3 טפלון
צ'לסי - 5 מאמין שהיא משחקת טוב, אבל עם העריכה שלה זה כל מה שאני יכול לעשות.
קלין - 10

לצפיה ב-''
22/04/2018 | 22:53
69
קלין - 1
כל השאר - 10

הצבעת מחאה כנגד הקרן להאדרת קלי וונתוורת'
לצפיה ב-''
23/04/2018 | 00:16
34

אנג'לה 3 קצת נקודות על האתגר(למרות שכמעט תמיד האתגרים לא מעניינים אותי אבל פה היה לה מוטיבציה מטורפת) ועל זה שמנסה לשחק, אבל את משחקת לא נכון
ג'נה 4 עושה מה שצריך אבל לא מעניינת
דומניק 9 לא בלט הפרק אבל איכשהו מתחמק מהאש
דונתן 10 משחק מושלם
דזיריי 8 סופסוף השיגה את שלה...מצד שני, נראה לי היא הבאה בתור
וונדל 10 תותח.. החזקתי את הראש איך לא השתמש באליל, אבל צדק
לורל 10 יודעת מה היא עושה
ליבי 7 מעריך, אבל לא טוב מספיק...
מייקל 7 כמו ליבי ..לצערי
סבסטיאן 1 מיותר
צ'לסי 1
קלין 7 לא חושב שהיא אחראית ללורל ודונתן, אבל בהחלט מעריך שדיברה אליהם בכבוד ומבינה שהיא צריכה אותם . גם כנראה עשתה עבודה מאוד טובה על אנג'לה...
לצפיה ב-'Talk to me like lovers do'
Talk to me like lovers do
23/04/2018 | 00:36
41
אנג'לה 1 פיגורי
ג'נה 5
דומניק 9
דונתן 10
דזיריי 10 מקווה לתת לה 10 גם בפרק הבא אבל אני פסימי
וונדל 1
לורל 10
ליבי 1 אסטה לה ויסטה
מייקל 10
סבסטיאן 5
צ'לסי 5
קלין 10
לצפיה ב-'ספוילר'
ספוילר
23/04/2018 | 07:13
59
וונדל ודום - 10
כולם - 6
קלי(ן) וןנטוורת - 1
לצפיה ב-'הדירוג שלי-'
הדירוג שלי-
23/04/2018 | 11:39
56
אנג'לה- 8 תגידו מה שתגידו היא כוכבת הפרק, הבעיה שלה שהיא לא לייקבל
ג'נה- 5
דומניק- 7
דונתן- 6
דזיריי- 5
וונדל- 1 שחצן
לורל- 9 לשחקנית כזאת אני קורא- "הרוצח(ת) השקט(ה)"
ליבי- 8 אמרתי לעצמי במהלך הפרק שאני ממש מתחיל לאהוב אותה ושבדוק עכשיו היא תודח, וזה באמת מה שקרה
מייקל- 10
סבסטיאן- 1 מי?
צ'לסי- 1 כנ"ל
קלין- 1
לצפיה ב-''
23/04/2018 | 12:54
58
אנג'לה 5
ג'נה מי? 1
דומניק 1
דונתן 7
דזיריי 5
וונדל 5
לורל 7
ליבי 1
מייקל 7
סבסטיאן 1
צ'לסי 1
קלי(ן) 1
לצפיה ב-'דירוג'
דירוג
24/04/2018 | 13:41
29
אנג'לה3
ג'נה1
דומניק1
דונתן1
דזיריי2
וונדל1
לורל2
ליבי1
מייקל2
סבסטיאן1
צ'לסי2
קלין10

לצפיה ב-''
24/04/2018 | 20:55
25
אנג'לה - 5
ג'נה - 4
דומניק - 10
דונתן - 10
דזיריי - 8
וונדל - 9
לורל - 7
ליבי - 1
מייקל - 4
סבסטיאן - 1
צ'לסי - 1
קלין - 1
לצפיה ב-''
25/04/2018 | 20:23
18
אנג'לה 1 עלובה
ג'נה 3 משחקת נכו ןאבל לא באמת רואים אותה
דומניק 8 כרגע לא אוהב אותו אבל הוא שולט
דונתן 9 משחק מעולהההה
דזיריי 7 אני דווקא ממש מחבב אותה אבל לדעתי ימיה ספורים
וונדל 8 כנל לדום
לורל 9 מאד אינלטגנטית ובסופו של דבר פעלה נכון עם כמה שקיוויתי שתלך עם צמאלולו
ליבי 6 חמודה, הגיע זמנה
מייקל 8 סה"כ שיחק עם מה שיש לו
סבסטיאן 1 מי?
צ'לסי 5 האמת התחלתי לחבב אותה
קלין 7 קצת נעלמה לאחרונה, הזמן יגלה האם היא תשלוט בעונה או שלא, כרגע זה נראה שדום ווונדל עם יותר כוח ממנה וחבל
לצפיה ב-'ביג בראדר סלבריטי- פרקים 8-9 (הדחה רביעית)'
ביג בראדר סלבריטי- פרקים 8-9 (הדחה רביעית)
21/04/2018 | 23:31
4
19
אומורוסה מפתיעה וזוכה ב-HOH!!
היא מסמנת את רוס להדחה, ומעמידה מולו את ברנדי,
שהתוודתה בפני כולם שהיא זאת שהצביעה נגד מארק.
(חבל! חשבתי שהיא עשתה את זה כדי ליצור קצת בלאגן,
ולהאשים את ג'יימס).
הברית של ברנדי מפקפקים בה, בעוד אומורוסה מנסה לארגן ברית נגדית
ביחד עם ג'יימס, מארק והשחקן כדורסל.
הצופים מתבקשים לבחור את כוח הווטו שעליו המתמודדים יתחרו,
והם בוחרים ב-VIP.
רוס זוכה בווטו (שוב תחרות ממש ממש צמודה), וכמובן מציל את עצמו,
ואומורוסה מעמידה להדחה במקומו את השחקן כדורסל-
שמסתבר ביקש מחבריו להדיח אותו.
נו באמת!!! מילא שהוא היה מיותר אבל זה ממש מרגיז!!!
ולחשוב ששאנון יכלה להישאר לפחות עוד שבוע...
ועוד העיקר הוא אומר שהוא ממש אהב אותה והיה בעדה-
אז למה לא פרשת קודם?!
לצפיה ב-''
22/04/2018 | 00:16
1
14
מהלך ממש נוראי בשביל אומרוסה תהיתי לעצמי עד כמה היתה צריכה לעשות את זה אפילו  שביקש
אבלחתי כי לגמרי הוא לא היה היה צריך להשאר במשחק... :)
וקוראים לו מאטה חחח

לצפיה ב-'שמחתי'
שמחתי
22/04/2018 | 00:17
4
לצפיה ב-'פרקים 10-11 (הדחה כפולה)'
פרקים 10-11 (הדחה כפולה)
22/04/2018 | 13:26
1
14
אז איבדנו גם את ברנדי וגם את ג'יימס-
קצת חבל כי את שניהם ממש חיבבתי,
והריאיון הדחה של ברנדי היה קורע!!!
ומסתבר שה-HOH האחרון יהיה כבר בפיינל 4
והוא ידיח שני מתמודדים, ולמעשה יהיה בגמר עם מי שיבחר-
קצת לא הוגן אבל זה מה יש...
לצפיה ב-''
23/04/2018 | 00:08
17
כן לא האמנתי כמה אני אהיה בעד ג'יימס בסופו של דבר!
היה לי חבל עבורו שבסוף לא יצא לו להיות פעם אחת להיות HOH
אבל ברנדי הגיעה זמנה כמה שהיא קורעת
וחוץ מזה היה עדיף שרוס ומריסה יישארו על שניהם!
כשאומרוסה שמה אותם התפללתי שמישהו יזכה בוטו כי ידעתי שכל אחד נגדם על הבלוק יעוף... (שהרי הם יצרו לעצמם שני דילים שונים של פיינל 4 )

רוס ללא ספק משחק את המשחק הטוב ביותר ואחד הטובים שהיו ..
ומריסה הכי מהממת שיש וגם משחקת חברתי מושלם
לצפיה ב-'הישרדות 36 - פרק 9 '
הישרדות 36 - פרק 9
19/04/2018 | 05:52
37
69
פרק מטורף שכמעט ושבר את השיא של קלי וונטוורת'.
דיון מהנה וחג עצמאות שמח לכולם.
לצפיה ב-'דעתי על הפרק '
דעתי על הפרק
19/04/2018 | 07:04
1
65
עוד פרק מטורף של עונה מטורפת מאחורינו. משימת האוכל המגעיל מהעונה הראשונה חוזרת, העניינים על האי הולכים ומסתבכים והשיא שקבעה קלי וונטוורת' כמעט ונשבר....

מיד אחרי ההצבעה והדחתו של כריס במועצת השבט הראשונה אחרי המיזוג, ליבי תוהה מי שני הקולות שרשמו את שמה, ומה היא עושה רע שכבר 3 מועצות שבט השם שלה נרשם. ומחליטה לנסות לתקן את הרושם שנוצר לגביה ולהסיר מעליה את המטרה והאיום.

וונדל עושה עוד טעות קריטית ומגלה גם ללורל על פסלון החסינות שלו, במחשבה ליצור ברית מרובעת שלו ושל דום עם לורל ודונתן ממאלולו ולהגיע יחד איתם לפיינל 4, אך גורם לתוצאה ההפוכה וגורם ללורל להבין שלו ולדום יש יותר מדי כוח במשחק ושחייבים לפרק את הצמד הזה, מה שכנראה יבוא לכדי ביטוי מעשי יותר רק בפרקים הבאים של העונה....

במשימת הפרס ג'ף מחלק אותם לשתי קבוצות בשיטת הבי"ס שמשום מה ההפקה לא מראה לנו הצופים את הבחירה ומי בחר במי, אלא אך ורק את התוצאה הסופית של הבחירה, כשבקבוצה אחת: קלין, מייקל, דום, סבסטיאן, דזירי וג'נה, ובקבוצה השנייה: ליבי, וונדל, לורל, צ'לסי, דונתן ואנג'לה. כשעליהם לנסות להפיל כל אחד בתורו באמצעות רוגטקת שקים גדולה 6 מטרות. ובניגוד ליחסי הכוחות בין שתי הקבוצות, דווקא הקבוצה החלשה יותר פיזית, זאת של וונדל זוכה ומקבלת כפרס ארוחה לאטינית ואת הבחירה לשלוח מישהו מהקבוצה השנייה לאי הרוחות. הם מחליטים שלא להחליט ולתת לחברי הקבוצה השנייה לשלוף אבנים ולג'נה יוצאת האבן הלבנה והיא נשלחת לאי הרוחות ללילה אחד, רק בכדי לגלות שלא מחכה לה שם שום דבר מלבד אורז, כשהיא שוברת אריח ומגלה בתוכו פתק של לא הפעם, אין משחק בשבילך.

בארוחת הפרס של הקבוצה המנצחת מעלה ליבי את השאלה מי רשם את שמה ולמה, ואנג'לה אומרת לה בגלל שהיא מחוברת למייקל וכולם חושבים שהם צמד היא קול קל.

מייקל שקולט שאחרי הדחתו של כריס וונדל ודום הם צמד חזק מדי, גם מבלי לדעת על פסלוני החסינות של שניהם, מתכנן להדיח את וונדל ואם צריך להשתמש בפסלון החסינות שלו במועצת השבט בכדי לשבור את הצמד הכי חזק על האי, ופונה לשם כך משום מה בדיוק לשורדת הלא נכונה, אנג'לה, שלאחר הדחתו של כריס מוצאת את עצמה בתחתית של נאוויטי, ומשתף אותה בתוכניתו ומציע לה להצטרף אליו וחברי מאלולו במטרה להדיח את וונדל ולפרק את הצמד הכוחני וונדל ודום, אך בניגוד לוונדל נוהג בחכמה ולא מגלה לה ולאף אחד על פסלון החסינות שלו. אך אנג'לה רואה בכך הזדמנות מצויינת לחולל בלגאן ועל ידי כך לעלות מהתחתית והולכת לקלין ולבנות בריתה ומספרת להן על תוכניתו של מייקל וגורמת להן לסמן דווקא אותו כמטרה. אולם קלין שכבר הוכיחה שהיא השחקנית הטובה ביותר העונה, לא לוקחת סיכונים ומציעה לפלג קולות, במידה ולמייקל יש פסלון חסינות, בין מייקל לליבי, 5 קולות למייקל וארבעה לליבי. אך לצורך כך נאוויטי יצטרכו את שיתוף הפעולה של חברי מאלולו, כולל של ליבי בעצמה, והבנות משתפות בתוכניתן גם את לורל ויד ימינה דונתן, אך דונתן השטינקר רץ לליבי ומספר לה שכולם מתכננים להדיח את מייקל ושליתר ביטחון הם מפצלים קולות בינה לבינו. וליבי הנדהמת והמבולבלת שכבר התכוונה להוכיח לנאוויטי שהיא ומייקל לא צמד ושהיא מוכנה להצביע איתם כבר לא יודעת למי להאמין ועל מי לסמוך...

במשימת החסינות האישית, ג'ף מפתיע אותם ומכריז בפניהם שמשימת האוכל המגעיל מהעונה הראשונה חוזרת ומי שיישאר אחרון (יאכל ויבלע עד הסוף בזה אחר זה את כל המאכלים המגעילים) ויראה לו ראשון לשון נקייה יזכה בשרשרת החסינות האישית ויהיה מוגן מדחה במועצת השבט. להפתעת כולם דווקא מייקל מגיע לסוף כשמולו לא אחרת מאשר אנג'לה שמתכננת להדיחו ותעשה הכל כדי לא לתת לו לזכות בחסינות. ואכן אנג'לה עושה את הלא יאומן ומנצחת מייקל כשהיא מחליקה בגרונה ובולעת שני חלזונות ים ענקיים. אך למרות שהפסיד מייקל מבקש מג'ף לתת לו לסיים לאכול ולבלוע את חלזונות הים שלו, בטענה שאולי זאת הפעם האחרונה שלו בהישרדות והוא מעוניין לחוות את כל החוויה עד הסוף, וג'ף הנדהם מאשר לו.

במועצת השבט לאחר שכולם הצביעו, מייקל חד החושים חש את המתח באוויר ומרגיש שהוא נמצא בסכנה, וליתר ביטחון פונה לג'ף ואומר לו שאולי הוא פרנואיד אך הוא מעדיףש לא לקחת סיכונים ולהשתמש בפסלון החסינות שלו כבר במועצת השבט הזאת ומוסר לו את פסלון העץ המזוייף שאוזי הכין, וג'ף מכריז בפני כל חברי מועצת השבט הנדהמים שזה כבר לא פסלון חסינות מזוייף אלא פסלון חסינות אמיתי לכל דבר ועל כן כל פתק הצבעה שיהיה רשום עליו שמו של מייקל ייפסל. לעומתו וונדל ודום שבנות נאוויטי דאגו לשתפם בתוכניתן לפצל קולות בין מייקל לליבי, לא חשים שום סכנה ואף אחד מהם לא שולף את פסלון החסינות שלו, במחשבה שהם מוגנים. ואז ג'ף מתחיל להוציא את פתקי ההצבעה מהכד ובזה אחר זה מקריא מלא פחות משמונה פתקים את שמו של מייקל ואומר שהקול הזה לא נחשב, ומגיע לשיא פסילת הקולות של ראסל, ורק קול אחד היה חסר לו להגיע לשיא של קלי וונטוורת', שכידוע מחזיקה בשיא של 9 קולות שנפסלו נגדה בקמבודיה: ההזדמנות השנייה. על הפתק הבא שהוא כנראה הפתק של מייקל רשום שמו של וונדל, ואז ג'ף מקריא בזה אחר זה את שלושת הפתקים האחרונים שעל כולם רשום שמה של ליבי שבגלל שמייקל חסין מודחת מהמשחק, ומסתבר שאף היא עצמה הצביעה ביחד עם כל שאר חברי מאלולו למייקל, ובכך למעשה חרצה את גורלה.

ובפרומו לפרק הבא מראים שהפראנויה משתלטת על שבט לאוויטה ושאף אחד כבר לא יודע על מי לסמוך ולמי להאמין. כי כל אחד מהם עלול להיות המודח הבא...
לצפיה ב-'תיקון קטן '
תיקון קטן
19/04/2018 | 10:29
44
מסתבר שמייקל לא הגיע אפילו לשיא של ראסל שפסל 8 קולות שהצביעו נגדו, אלא קיבל רק 7 קולות שנפסלו. מה שקרה זה שליבי קיבלה 4 קולות מכל הבנות, ופשוט אחרי הקול השלישי נגדה שג'ף הקריא הוא לא מצא יותר טעם להקריא גם את הקול הרביעי, כי היה כבר ברור לכולם שיש לה מספיק קולות להיות המודחת. אך ליבי קיבלה 4 קולות ומייקל קיבל רק 7 קולות שנפסלו ע"י פסלון החסינות שלו.
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
19/04/2018 | 12:30
3
62
כוכבת הפרק מבחינתי אנג'לה (ואפילו עוד לפני משימת החסינות).
סוף סוף מתחילה לשחק אחרי ההדחה של כריס!
קיוויתי כ"כ שמאלולו יתאחדו כבר סוף סוף, אבל לצערי זה לא קרה,
ואני חושב שרובם יתחרטו על זה (ליבי כבר שילמה את המחיר),
ואולי רק לורל תרוויח מזה...
בנוסף אני חושב שגם אם באמת (כמו שהראו בפרומו) נאביטי יפנו אחד נגד השני
זה לא יהיה תחילת הסוף שלהם ועדיין יהיה גרעין של רוב שישלוט במיזוג.
הימים של מייקל בכל אופן כנראה ספורים (גם אם ימצא עוד אליל או יזכה בחסינות), וחבל
כי נראה שהוא היחיד שמנסה לשנות את השליטה של נאביטי.

לצפיה ב-'•'
19/04/2018 | 22:05
2
39
אני חושב שגם דונתן במצב טוב.
הוא ולורל בברית עם דום וונדל אין להם סיבה להצטרף לספינה שוקעת מה שנקרא....
אולי גם חששו שוונדל ירגיש וישתמש באליל אבל לדעתי בעיקר הבינו שהברית איתו יכולה להועיל להם וחבל לשרוף את הברית איתו ועם דום בשביל מייקל וליבי שאין להם כוח במשחק .

בקשר לליבי וג'נה..לא היה להן כבר ברירה  בייחוד לליבי . עשתה את הדבר הכי טבעי להציל את עצמה.
לא ידעה שלמייקל יש אליל.

לא חושב שנביטי ישלטו לדעתי לורל ודונתן עם דום וונדל זה הגרעין

עוד דבר בקשר להחלטה לא להתאחד
לא רק שמלולו היו נשארים מיעוט בפעם הבאה
גם בהצבעה הזאת לא הובטח להם רוב.מייקל קיבל 7 קולות. אני חושב ש5 מהם זה נביטי מה שאומר שאם מלולו היו מתאחדים 5  וונדל
היו מדיחים את וונדל בגלל האליל של מייקל. אבל מייקל לא סיפר על האליל . אולי היה צריך.
במחשב שאין למייקל אליל זה הצבעה חוזרת בינהם...אז לא היה להם סיבה.

לצפיה ב-''
19/04/2018 | 22:25
1
47
מה שמצחיק שמסתבר שלמייקל וליבי באמת היה רומן על האי והם עדיין בקשר גם אחרי שחזרו מפיג'י. כך שמעניין שליבי לא ידעה על הפסלון חסינות שלו והצביעה נגדו....
לצפיה ב-'וואלה!! זוג מהמם!!!'
וואלה!! זוג מהמם!!!
20/04/2018 | 09:55
35
והם פשוט שיחקו את המשחק..
אבל לדעתי חבל שלא אמר

לצפיה ב-'ואגב הישרדות חודשה לעוד שתי עונות (37,38) '
ואגב הישרדות חודשה לעוד שתי עונות (37,38)
19/04/2018 | 12:33
3
22
לצפיה ב-''
19/04/2018 | 19:22
60
אחת מהן מצולמת בימים אלה ממש. ואגב, בפודקאסט של רוב ססטרנינו סיפרו לגולשים שג'ף אישר להם שגם העונה יש את טוויסט הדלקת האש ושהשורדים החדשים יודעים על הטוויסט החדש שמחכה להם בפיינל 4 כבר מתחילת העונה, כי ההפקה טרחה ליידע אותם הפעם, בניגוד לעונה שעברה, שהפילו עליהם פצצה.

לצפיה ב-' ועוד משהו קטן, אגב'
ועוד משהו קטן, אגב
20/04/2018 | 18:20
1
38
כפי שהבנתי, שתי העונות הולכות להיות מצולמות בפיג'י: http://insidesurvivor.com/survivor-officially-renewed-seasons-37-38-33385

ונראה לי שאנחנו הולכים להישאר בפיג'י לנצח חחח, ההפקה מאוד אוהבת לצלם שם ממה שהבנתי.
שתי העונות 37 ו-38 מתוכננות ללהק רק מתמודדים חדשים, אבל עדיין לא צילמו את עונה 38 (מצלמים את עונה 37 עכשיו), אז הכל יכול להשתנות.

עונה 37 תשודר בסתיו הזה, בעוד שעונה 38 תשודר ככל הנראה בפרואר-מרץ 2019.
לצפיה ב-'זה ידוע מזמן, ג'ף התאהב בפיג'י והחליט לצלם את הישרדות רק שם'
זה ידוע מזמן, ג'ף התאהב בפיג'י והחליט לצלם את הישרדות רק שם
22/04/2018 | 15:12
9
לצפיה ב-'ואם הלכת אללה מעק'
ואם הלכת אללה מעק
19/04/2018 | 15:29
3
70
אני לא יכול עם אנג'לה. יופי לך שאת גאונה פסיכולוגית שעברה את הקא"מ היוקרתי של הלשנה ואת ההכשרה המסווגת של הפצת שמועות אבל איפה השכל בלדפוק עכשיו את מייקל חתיכת מטומטמת!!!! זה השחקן שאת צריכה להשאיר!!! באיזו מציאות יש לך מקום ריאלי איפשהו עם נאוויטי? מי את חושבת יקח אותך לגמר? דום שלפני רגע העיף את הבן ברית היחיד שלך או קלין שיש לה ברית גמר עם חצי מהשבט מהיום הראשון? רצית לעורר את מלחמת כל המלחמות אז לפחות שיהיו 2 צדדים בעלי כח שווה שצריכים את הקול שלך, איך זה מתבטא בהצבעת פה אחד שגרמת לה?
מייקל גם יצא אידיוט. משחק חברתי פנומנלי, נאוויטי כ"כ אהבו אותו, היה לו סיכוי אמיתי לחכות בשקט עד שהם יתפוררו והוא יוכל לרכב על הגל עד הגמר אבל לאאא בוא תסמן את שניהם מול שחקנית עם יציבות מנטלית של מרגמה פגת תוקף שהייתה מוכנה להעיף אותך לפני יומיים בלי להניד עפעף.
לורל שחקנית מעולה אבל הביצועים המעולים שלה במשימות הולכים להתנקם בה. אין לה פיינל 4 בחיים.
וונדל ממש מעצבן אותי. כן הוא משחק טוב והכל אבל משהו מרגיש לי כ"כ זחוח ומתנשא אצלו ככה שאני מתחיל לעודד את דום לניצחון, העיקר שלא הוא ינצח (ובאמת שכרגע אני רואה רק את שניהם במירוץ)

לגבי ההדחה, קצת פואטי שליבי הדיחה את עצמה עם ההצבעה למייקל רק בגלל שהיא פחדה להיות מקושרת אליו ולקבל עוד קולות, אבל מצד שני גם תכלס לא הייתה לה ממש ברירה. בכ"מ היא בחורה חמודה והכל אבל שחקנית בינונית שלא תחסר לי יותר מדי.
לצפיה ב-''
19/04/2018 | 21:35
2
52
ליבי לא הדיחה את עצמה.
גם אם היא הייתה מצביעה לוונדל היא עדיין הייתה מודחת (היו ארבעה קולות נגדה).
ולגבי מייקל אני חושב שגם אם הוא לא היה מדבר עם אנג'לה, היו מסמנים אותו להדחה.
לגבי לורל- דווקא בינתיים זה נראה שוונדל ודום כן מעוניינים בפיינל 4 איתה ועם דונתן,
מה שכן אני מסכים שהפרק וונדל היה ממש זחוח ומתנשא ואני מקווה שיודח בקרוב!
לצפיה ב-''
19/04/2018 | 23:07
1
41
לגבי ליבי לא שמתי לב, תודה על ההארה
אאל"ט המטרה העיקרית הייתה ליבי ובעקבות המסע המופלא של אנג'לה החליטו להעיף אותו קודם, אבל כנראה שלעולם לא נדע.
וונדל ודום אולי רוצים עכשיו פיינל 4 עם לורל אבל בהינתן פיינל 6 עם צ'לסי ואנג'לה אתה באמת חושב שהם ישארו נאמנים ללורל? הם יהיו נורא טיפשים אם כן.
לצפיה ב-''
20/04/2018 | 11:06
38
אין לוונדל ודום את בפרספקטיבה של הצופים. מצד שני אנחנו לא רואים מה קורה על האי
דווקא צ'לסי נראית מאוד מעורבת בשיחות ובחורה חמודה
פשוט היא לא דמות מעניינת וגם 99% שהיא לא בגמר  מקסימום בפרק הגמר מודחת ראשונה  
אז לא מקבלת זמן מסך
אבל היא בהחלט יכולה להיראות ואולי גם להיות על האי שחקנית שמסוכן להביא לגמר.

וונדל ודום הם מהטיפוסים שבטוחים בעצמם אני לא חושב שהם רואים בלורל ודונתן כאיום אלא כשחקנים במיעוט שהם אלה שעוזרים להם
טעות אחת בהשרדות ככה דני זכתה בגואטמלה
וככה ג'ייטי וסטיבן התקדמו
ועוד אנשים..

אבל זה קורה ויקרה.

וכמו שאמרתי בהודעה אחרת שלי
עדיף להם להתקדם עם דום וונדל מאשר עם ליבי ומייקל
יש לדום וונדל אופציה לפחות לקחת אותם לפיינל 4
עם ליבי ומייקל גם המועצה הנוכחית לא מובטחת
לצפיה ב-''
19/04/2018 | 21:56
4
44
מקווה באמת שהעונה תתפוצץ וכולם יהיו נגד כולם, זה מצב מאוד נדיר בהישרדות אחרי כל כך הרבה שנים. וזה בגלל שזה משחק חברתי, אתה לא יכול להיות זאב בודד, אתה חייב להיות בברית. אז בדרך כלל יש עונות עם מתמודד אחד שקופץ בין בריתות, כמו טוני ורוב ססטרנינו. העונה הזו היא לא סן חואן, למרות שאני לא אתפלא אם כל הגברי אלפא - כלומר, וונדל ודום - יודחו, וקלין תזכה, או אפילו מייקל.

אתגר הפרס הקבוצתי הראשון מגיע, והם הולכים לעשות בחירת בית ספר... אבל תראו את הבחירה, דאמט! טוב שאמרתם שהבחירה עדיין מתבצעת, אבל זה לא מחזיר לכם יותר מדי אמינות. בצוות המנצח יש את וונדל, לורל ודונתן, צ'לסי ואנג'לה, וליבי. אני באמת לא מבין למה רוצים להדיח אותה, כנראה בגלל ההערה של מורגן. ג'נה נשלחת לאי הרוחות.

מייקל מנסה לבצע מהלכים כדי לפצל את נוויטי, אבל אז אנג'לה עושה את הצעד הכי מטומטם שאפשר ומלשינה. מול מי נראה לך שתנצחי, קלין? וונדל? דומיניק? אין לך סיכוי, אלא אם כן איכשהו תצליחי להביא את צ'לסי ודז לגמר וגם אז הסיכויים שלך קלושים. את צריכה לשנות את המפה, גברת. זה כנראה אומר שהיא הייתה כל-כך קלולסית, שלא היה לה מושג שמייקל הוא גם ככה המטרה העיקרית.

אני במקום לורל ודונתן הייתי עורק, בנוויטי יש לפחות שני איומים גדולים ובולטים, במאלולו רק אחד. אם הם מגיעים לגמר עם ג'נה, המיליון הולך ללורל כמעט בוודאות (אלא אם כן דונתן הופך לזוכה הרביעי כמעט ברציפות שזוכה מסיבות לא אסטרטגיות והפסנתר מככב שוב). זה עדיין יכול לקרות ואני מקווה מאוד שהפאגונגינג, שהתחיל למעשה לפני המיזוג, לא יימשך. בינתיים, למרות הדחה שאפשר לחשוב שהיא די צפויה, היו החלטות נבונות מצד כל השחקנים. כולם... חוץ מאנג'לה. אני בעיקר אתגעגע לליבי בגלל שהיא נראית טוב, עכשיו יש רק שתי שוות ואחת מהן היא הכי "סגולה" מאז ברט מסמואה.

1. קלין
2. מייקל
3. לורל
4. וונדל
5. ליבי
6. סטפני
7. ג'יימס
8. מורגן
9. דומיניק
10. צ'לסי
11. דזיריי
12. ג'נה
13. דונתן
14. סבסטיאן
15. ג'ייקוב
16. גונזלס
17. אנג'לה
18. כריס
19. ברנדן
20. בראדלי

לצפיה ב-'הרגע עליתי על משהו אפשרי '
הרגע עליתי על משהו אפשרי
19/04/2018 | 22:02
3
56
ג'ף הרי עורך את הקולות בצורה שתיצור מתח, אז איך הוא יודע לשים את כל הקולות של המתמודד שהשתמש באליל? אלא אם כן הוא יודע שאותו מתמודד ישתמש באליל, וזה יכול לקרות רק במצב אחד, ואם זה נכון, מה שכנראה הפחד הכי גדול של כל צופה בעולם, באמת נכון...
לצפיה ב-'ססטרנינו ופיש כבר העלו את הסוגיה הזאת ואף הסבירו '
ססטרנינו ופיש כבר העלו את הסוגיה הזאת ואף הסבירו
19/04/2018 | 22:19
52
שג'ף מעמיד את הפתקים לפי השמות שרשומים על גבם ושולף אותם מהחבילות הנפרדות שהעמיד בתוך הכד על פי ההתרחשויות במועצת השבט. קרי אם מייקל משתמש בפסלון החסינות שלו כמו שקלי עשתה בקמבודיה אז הוא ישלוף בזה אחר זה את כל הקולות שהצביעו למייקל ויכריז שהקול לא נחשב, ואז ישלוף את הפתק הבא שיכול ליצור מתח, ויסיים עם הפתקים של המודחת האמיתית. ולכן לדעתי זה היה סדר שליפת הפתקים שלו במועצת השבט האחרונה, שאגב, לטענת כל היוטיוברים מומחי הישרדות שמסקרים את העונה האחרונה, ואני נוטה להסכים איתם, הקטע של ג'ף לגבי פסלון החסינות של מייקל שאינו מקל עץ מזוייף יותר במועצת השבט האחרונה הוא ברמת פרס אמי, ומעניין כמה זמן הוא התאמן על הקטע הזה שזה יצא לו כל כך מושלם....
לצפיה ב-'בוקר טוב אליהו'
בוקר טוב אליהו
20/04/2018 | 09:51
1
47
ומה הבעיה בזה?
תוכנית טלויזיה
זה לא שמתערבים להם מה להצביע
משתמשים בהצבעה הקיימת בצורה הכי טובה
לצפיה ב-'האמת שחשבתי '
האמת שחשבתי
20/04/2018 | 11:25
46
שג'ף יודע שישתמשו באליל בגלל שבפועל הכול מבוים.

אבל אני מניח שג'ף פשוט מערבב את הקולות מחדש בתוך הכד לפני שהוא מוציא אותם.
לצפיה ב-''
19/04/2018 | 23:37
8
59
אני חושב שזה טוב שאנג'לנה סוף סוף עושה מהלכים אסרטגיים, אני רק לא בטוח עד כמה זה יישתלם לה לנסות להדיח את מייקל. אני מניח שהיא משוכנעת שהיא בברית ביחד עם קלין, דז וצ'לסי. וגם מייקל פישל. אני מבין שהוא צעיר, והוא עשה עבודה טובה בסך הכל עד עכשיו, אבל כל מה שהוא היה צריך זה לשכנע חבר ברית נוסף שיצביע לוונדל, ואז וונדל היה מודח וליבי הייתה נשארת. וונדל, אגב, לגמרי שם על עצמו מטרה על הגב. אני רואה הרבה גם פה בפורום ובאתרים אחרים שמהמרים על וונדל כמנצח, אבל אם הוא ישאר שיכור מכוח ככה, הוא ימצא את הדחתו במהרה. נראה שקלין עושה עדיין עבודה טובה, ודז מפתיעה לטובה לאחר שהגיעה לאיחוד. אני יכול להבין למה לורל לא התהפכה על וונדל בינתיים, הוא נתן בה את האמון שלו, ואותו דבר עם דום. היא נמצאת בעמדת כוח מטורפת בינתיים, אני מקווה שתצליח לשחק בקלפים שלה נכון. פרק טוב בסך הכל.

חג שמח לכולם!!!
לצפיה ב-'ספוילר...'
ספוילר...
20/04/2018 | 15:03
7
43
שוב, מייקל היה צריך יותר מעוד מתמודד אחד
שיצביע איתו, כי ליבי קיבלה ארבעה קולות נגדה...
לצפיה ב-'אה '
אה
20/04/2018 | 18:14
6
31
טוב, הוא יכל לנסות לשכנע את ליבי וג'נה להצביע איתו, ולא ראיתי אותו מדבר גם עם לורל ודונתן בכלל. ולורל היא זאת שהצביעה לליבי בכלל.
לצפיה ב-''
20/04/2018 | 20:01
5
32
דיבר עם כל אלה להצביע וונדל.. הם לא הלכו על זה.

לורל הצביעה ליבי כי זה היה התפקיד שלה בחלוקת קולות

לצפיה ב-'אני לא מבין '
אני לא מבין
20/04/2018 | 22:27
4
27
מה ליבי וג'נה חשבו שהן היו מרוויחות מהדחה של מייקל במקום וונדל.
לצפיה ב-'פשוט מאוד'
פשוט מאוד
21/04/2018 | 10:35
3
32
הן בטח הבינו בסופו של דבר שלא יהיה להם מספיק קולות אז מבין הפיצול מייקל ליבי דאגו לשים יותר קולות על מייקל.
הן לא ידעו שלמייקל יש אליל אם ידעו היו מצביעות וונדל לדעתי
לצפיה ב-''
21/04/2018 | 14:40
2
27
אז זאת פאשלה של מייקל, אם היה מספר להן על האליל חסינות, הוא יכל להדיח את וונדל.
לצפיה ב-''
21/04/2018 | 21:05
1
30
הוא עדיין היה צריך את לורל ודונתן...
לדעתי תכנן לא להשתמש באליל אלא לשמור אותו אם הם כבר 5 ברוב.
הכי נכון היה לו להגיד מראש שבכל מקרה עדיף לו להשתמש באליל ולהשתמש בזה ככלי לכך שיצביעו איתו...או לשימוש של כולם לפעם הבאה.
גם יכול להיות שלכוון נגד מישהו אחר לדוגמא דזיריי או קלין היה יותר מושך את לורל ודונתן שיודעים שלוונדל יש אליל וגם יש להם קשר טוב ...
אבל לא הייתי באמת מאשים את מייקל יותר מדי שרצה לשמור בסוד את האליל כדי לבצע את המהלך שרצה..

רק זה קטע שדווקא בהדחה של ברנדן כן חשף שיש לו אליל והפעם לא היה מוכן להפחיד אותם שוב...

בכל מקרה..מבין אותו ומעריך את ההשתדלות שלו
לצפיה ב-''
22/04/2018 | 19:31
1
לצפיה ב-' ספוילרים בפורום '
ספוילרים בפורום
23/04/2018 | 18:14
8
47
נאלצתי לחסום עכשיו גולש מהפורום (ומי שנמצא כאן מספיק זמן יודע שאני כמעט ואף פעם לא נאלץ למחוק או לחסום)
כי הוא פרסם כאן בשרשור ללא שום אזהרה ספוילרים משמעותיים להמשך העונה ולהרכב הגמר.
התנהגות שכזו היא בעיניי ניסיון חבלה בפעילות של הפורום.
אני יודע שכמו בכל עונה יש מקומות ברשת שמופצות בהן "רשימות הדחה", ומי שרוצה למצוא אותם יודע איפה למצוא, אין לזה מקום אצלנו (לטובת הרוב שמעדיף להימנע ולהיות מופתע מפרק לפרק)
לצפיה ב-' על הפנים לעשות את זה ומקווה שאף אחד לא נפגע וראה את זה '
על הפנים לעשות את זה ומקווה שאף אחד לא נפגע וראה את זה
23/04/2018 | 20:52
7
47
ועכשיו קלטתי, קלי וונטוורת' (שקראנו לה וולדמורט) לא לסתם - לא מעוניין לשמוע את השם הזה עכשיו ויש את האפשרות הזו.

לצפיה ב-'אני חושב שאתה מגזים '
אני חושב שאתה מגזים
23/04/2018 | 22:11
6
44
סך הכול מישהו אחד פה אובססיבי, לא צריך לעשות אנטי למתמודדת שכמעט כולם פה אוהבים. זה מחזיר אותי לימי גיבורים נגד נבלים שהפורום כמעט נחלק לשניים.
לצפיה ב-'אם הוא ספיילר בכוונה כדאי שייקח קצת פסק זמן.'
אם הוא ספיילר בכוונה כדאי שייקח קצת פסק זמן.
24/04/2018 | 01:11
4
42
המהומות על ראסל בפורום היו דיי משעשעות (גם על קלי, אם אתה שואל אותי) אבל יש גבול.
לצפיה ב-'זה לא היה בכוונה. לא רשמתי שום פרט בכותרת וגם שמתי'
זה לא היה בכוונה. לא רשמתי שום פרט בכותרת וגם שמתי
24/04/2018 | 13:31
3
45
אם מישהו נפגע מזה אני מתנצל. זה לא יקרה שוב.
לצפיה ב-'אתה צריך לכתוב מש"ש בפעם הבאה '
אתה צריך לכתוב מש"ש בפעם הבאה
24/04/2018 | 21:23
7
לצפיה ב-'ספוילר רגיל לא מספיק'
ספוילר רגיל לא מספיק
24/04/2018 | 23:27
1
21
כי אנשים מניחים שהספוילר הוא לפרק האחרון שיצא. כמו שנכתב מעלי, אם אתה רוצה לכתוב על דברים שלא שודרו, צריך לכתוב ספוילר מש"ש / מה שלא שודר בכותרת. או לפחות לציין שההודעה מכילה מידע על המשך העונה בכותרת.
לצפיה ב-'OK'
OK
25/04/2018 | 03:37
25
הובהר לי שבפורום הזה לא מעוניינים בספוילרים שמתפרסמים ומדברים עליהם ברשת. ולכן אני לא אביא עוד ספוילרים כאלה לפורום.
לצפיה ב-''
24/04/2018 | 13:30
36
אנשים לוקחים את המשחק יותר מדי ברצינות. ואני ממש אוהב את התכנית, אבל צריך לקחת דברים קצת בקלות, ולזכור שבסופו של יום זאת תכנית ראליטי, והמתמודדים הם אנשים כמוני וכמוך. אם הוא באמת עשה ספויילרים אז אני מבין את החסימה, אבל האנטי למתמודדת כדי לעשות לו דווקא, זה די קטנוני.
לצפיה ב-'הצעה לשינוי כלל בהישרדות. אשמח לדעות ותגובות'
הצעה לשינוי כלל בהישרדות. אשמח לדעות ותגובות
17/04/2018 | 19:20
15
72
הצעה לשינוי כלל בהישרדות

המצב הנוכחי:
כאשר מתקיימת מועצת שבט (הדחה) ולמי מהמתמודדים יש "שרשרת חסינות", אסור להצביע לו. אם ברצונו להעביר את השרשרת לשחקן אחר, עליו להצהיר על כך לפני תחילת ההצבעה באופן גלוי לכולם.

במידה והשרשרת מועברת לשחקן אחר, אסור להצביע לשחקן שקיבל את השרשרת ואילו בעל השרשרת הופך להיות “כמו כולם” (פגיע), ומותר להצביע לו.

ההצעה שלי:
  1. מותר להצביע לכל שחקן, גם לעונד שרשרת החסינות, אלא שההצבעות אליו אובדות ואינן באות לידי ביטוי.

2. את השאלה "האם את/ה רוצה להעביר את השרשרת למישהו אחר?”, יש לשאול לאחר שההצבעה הסתיימה ולפני קריאת הקולות.

במידה והשחקן העונד את השרשרת מחליט להעביר אותה למישהו אחר, אותו שחקן שקיבל את שרשרת החסינות מוגן כעת וקולות להדחתו אובדים ומתבטלים. לעומת זאת, השחקן שמסר את את השרשרת הופך להיות פגיע וקולות להדחתו נחשבים.

3. כמובן שלאחר שהקולות שכוונו לשחקן שעונד את השרשרת יתבטלו, השחקן שקיבל את מירב הקולות, הוא זה שיודח.

לדעתי, השינוי הקטן הזה, יגרום לכך שביצוע "סיכול ממוקד" בשחקן בודד שנראה פגיע וחסר אונים יהיה יותר טריקי מכפי שהוא כיום והמשחק יהפוך להיות יותר מעניין ופחות צפוי.

אשמח לדעות ותגובות,

תָּמִיר
לצפיה ב-'ממש ממש לא'
ממש ממש לא
19/04/2018 | 17:23
49
בשביל זה יש אליל חסינות
לצפיה ב-'כמו שאורישקי כתב'
כמו שאורישקי כתב
19/04/2018 | 23:44
3
43
יש פסלון חסינות בשביל זה. אני חושב שאחד הבעיות הגדולות ביותר של הישרדות בישראל, זאת ההתערבות הבלתי פוסקת של ההפקה. אני לא אתמם ואומר שזה לא קורה בגרסה האמריקאית, לצערי כן. אבל בגרסה הישראלית זה כל כך ברור ההתערבויות האלה. זה עוד התחיל בעונה הראשונה שההפקה עשתה כל מה שהיא יכלה להשאיר את דן מנו במשחק, שהיא אפילו לא ניסתה להסתיר את זה (וגם בעונה הרביעית).

אני חושב שהעונה האחורנה הייתה צעד חיובי לגרסה הישראלית של הישרדות. המתמודדים לשם שינוי הצביעו ישר אחרי המועצה האחרונה, ולא בפרק הגמר, אחרי שהם ראו את כל הפרקים הערוכים. כמו כן, לא היה שום מתמודד שהודח על-ידי סמסים. הם רק צריכים להפסיק אם המשימות האלה שאם לא מנצחים אז מודחים, ועד כמה רע שזה אולי ישמע, ליהוק מתמודדים טוב יותר גם חיוני. הם לרוב מביאים שחקנים שלא כל כך רוצים לשחק, שאני לא אוהב את זה במיוחד. הם גם יכולים לעשות טוויסט מסוים, להכניס עניין למשחק, גברים נגד נשים, מבוגרים נגד צעירים, שלושה שבטים, וכדומה.
לצפיה ב-'שכחתי לסמן, ספוילרים אפשריים '
שכחתי לסמן, ספוילרים אפשריים
19/04/2018 | 23:45
2
11
לצפיה ב-'עכשיו אתה אומר?'
עכשיו אתה אומר?
20/04/2018 | 01:22
1
38
אני רואה עכשיו את העונה הראשונה והמותחת של הישרדות ישראל
ורק מחכה שדן הנבל התחמן יודח
ועכשיו אתה אומר לי שההפקה עושה הכל בשביל להשאיר אותו?
WTF? עלגחיגליעלחגלחגיעלחדיעעגדשגשעכטוו?

ספוילר, ספוילר
קלקלת לי עכשיו את כל העונה, ספוילר

עכשיו ברצינות, מילא ספוילרים לעונות אמריקאיות אבל נראה לך שיש בן אדם שרואה כרגע את העונה הראשונה והצליח להמנע מלדעת מי זה דן מנו?
לצפיה ב-'חחחח '
חחחח
20/04/2018 | 18:17
27
התכוונתי בכללי, שההתערבויות של ההפקה שקופות, ודן מנו הוא הדוגמה הכי בוהקת שעלתה לי. אני שם ספויילרים בכללי כי אני לא יודעם אם יש משיהו שלא ראה אף פעם את ההישרדות הישראלית ומתכנן לראות.

נ.ב,
מצטער שהרסתי לך את העונה הכי טובה בהישרדות אי פעם, הן באמריקה והן בישראל. 
לצפיה ב-'אני לא בעד השינוי הזה שבעיני דווקא לא הוגן ופוגע במשחק'
אני לא בעד השינוי הזה שבעיני דווקא לא הוגן ופוגע במשחק
20/04/2018 | 05:34
34
קח לדוגמא את מקרה אריק שהאלמנות השחורות הצליחו לפתותו להעביר את שרשרת החסינות שלו לנטלי. אם ההצעה שלך היתה מתקבלת אז והופכת לחלק אינטגרלי מחוקי המשחק האלמנות השחורות בחיים לא היו יכולות להוציא לפועל כזאת תוכנית גאונית, שגם אז אף אחד מהצופים, ואפילו הן שהיו סקפטיות בעצמן, לא האמינו שהיא תצליח להן. חוץ מזה, לזה בדיוק נועדו פסלוני החסינות, בשביל מה צריך להפוך גם את שרשרת החסינות למעין פסלון חסינות? מה הטעם בזה?

כך שאני ממש לא בעד השינוי הזה, ואני גם לא חושב שההפקה הישראלית תלך על זה. ובטח שלא מבלי לקבל אישור מההפקה המקורית של התוכנית, שלעולם לא יסכימו לשינוי כזה.
לצפיה ב-'אם כבר שינוי בחסינויות אז לבטל אותן לגמרי'
אם כבר שינוי בחסינויות אז לבטל אותן לגמרי
20/04/2018 | 20:04
3
9
לצפיה ב-'אבל אז צריך להחליף את זה במשהו לא?'
אבל אז צריך להחליף את זה במשהו לא?
20/04/2018 | 22:26
2
44
המשימות חסינות והפרס הן חלק בלתי נפרד מהישרדות, לפי דעתי.
לצפיה ב-'פעם הן היו חלק בלתי נפרד'
פעם הן היו חלק בלתי נפרד
21/04/2018 | 01:05
1
27
לפחות משימות פרס זה לא משימות סיבולת מרדימות ויש להן תפקיד אסטרטגי משמעותי, אבל החסינויות הפכו לחלק משעמם וחסר משמעות, ודווקא כשזה משפיע זה משפיע לרעה ותוקע את המשחק (מייק, ג'ו, בראד, כריסי)
לצפיה ב-''
21/04/2018 | 14:41
19
אבל זה גם נתן לנו רגעים מעולים, כמו אריק בעונה 16 שהבנות הצליחו להערים עליו ולגרום לו לתת לנטלי את החסינות. זה אחד הרגעים הגדולים של העונה לפי דעתי.
לצפיה ב-'תודה על התגובות'
תודה על התגובות
21/04/2018 | 11:20
4
25
אני ממש מופתע מההתנגדויות שלכם.

קודם כל אני מדגיש שמדובר אך ורק בחסינות אישית (שרשרת) ולא פיסלון שהוא חסינות שבטית ששם אין לשינוי הזה שום משמעות.

שנית,
אם בעל השרשרת לא מעוניין להעביר את השרשרת לאדם אחר, אזי אין שום הבדל.  ההצבעות אליו אובדות וזה שקיבל "הכי הרבה הצבעות" אחריו מודח.

אבל השינוי הזה מאפשר רמה נוספת של "טריקיות" משום שהמצביעים אינם יכולים לדעת מראש מה יעשה בעל השרשרת לאחר ההצבעה ולכן אירגון "סיכול ממוקד" על אחד מהחברים המוחלשים ו/או המבודדים - הופך להיות יותר מסובך וכזה שמסוגל ליצור backFire.

תָּמִיר
לצפיה ב-'אני חושב שזה רעיון ממש נחמד'
אני חושב שזה רעיון ממש נחמד
21/04/2018 | 12:14
22
ויוסיף עוד רמה של אסטרטגיה, אבל אולי זה מוגזם מדי...

לצפיה ב-'ממתי בדיוק פיסלון חסינות הוא חסינות שבטית'
ממתי בדיוק פיסלון חסינות הוא חסינות שבטית
22/04/2018 | 16:20
2
17
אולי אתה מתכוון לאליל חסינות, שהשבט כולו זוכה בו לפני המיזוג. אך אחרי המיזוג אין יותר אליל חסינות, יש רק פסלוני חסינות אישיים ושרשראות חסינות, ובגרסה הישראלית גם צמידי כוח, שזה כמו היתרון של גניבת קול בגרסה האמריקאית, רק יותר מוחשי ובלתי ניתן להסתרה, בדיוק כמו השרשרת חסינות.
לצפיה ב-'ההצעה שלי מתייחסת לחסינות אישית בלבד'
ההצעה שלי מתייחסת לחסינות אישית בלבד
22/04/2018 | 21:31
1
13
לא שיבטית.

זה לא מהותי אם מדובר בפיסלון, שרשרת, אליל או טוטם.
הכוונה היא חסינות אישית שאדם ספציפי זוכה בו.

מקווה שכעת אני ברור לחלוטין

תָּמִיר

לצפיה ב-'אני יודע למה מתייחסת ההצעה שלך, ולא עליה דיברתי'
אני יודע למה מתייחסת ההצעה שלך, ולא עליה דיברתי
23/04/2018 | 00:05
14
אלא על מה שכתבת לגבי זה שפסלון חסינות זה לכל השבט.
ההצעה שלך לא קשורה לזה בכלל.
לצפיה ב-'ביג בראדר סלבריטי- 3 פרקים ראשונים'
ביג בראדר סלבריטי- 3 פרקים ראשונים
17/04/2018 | 23:23
12
35
סוף סוף מצאתי זמן להשלים את העונה...
אז ככה:
הכי אני אוהב את שאנון, אבל היא בטח לא תחזיק עוד הרבה זמן מעמד
כי כולם בערך סימנו אותה כמטרה.
הלוואי ואיכשהו הברית שלה עם רוס ומריסה תגיע לפיינל 3!
התוכנית שלהם להתהפך על ההצבעה הראשונה דווקא הייתה מעולה
בהתחשב באלטרנטיבה האחרת.
שמח שצ'אק הודח ראשון, ומקווה שהכדורסלן וקישה יהיו הבאים בתור...
מעניין איך ישפיע הקטע שהמושבעים חוזרים הביתה.
מקווה שהעונה תהיה טובה

לצפיה ב-'סין - הגמר '
סין - הגמר
18/04/2018 | 19:36
3
30
אני לא יודע אם נאום הגמר יותר הוביל להפסד של אמנדה לעומת זה שהיא נתנה לטוד להגיע לשם. מול דניס היא יכלה לנצח אפילו עם נאום גרוע פי מיליון. וכל השחקנים שהצביעו לטוד כנראה היו מצביעים לה. פי-ג'י בטוח לא הייתה מצביעה לדניס

אני לא זוכר אם ג'ף דיבר על זה בריוניון, אבל מכל הטעויות של 900 אלף דולר, זו ה-טעות לדבר עליה, למרות שההחלטה לא הייתה לגמרי שלה כי זה פיינל 3 ולא 2. בדרך כלל ג'ף מדבר על זה רק אם הגמר הוא של שניים. בכל מקרה, הנאום האומלל הזה הוא תוצאה של קריאה לא נכונה של המפה, אמנדה כנראה התכוננה לג'ורי ממורמר.

מעבר לזה, די ברור כבר מהפתיח מי זוכה. לא רק שהראו את טוד יותר מכולם, הוא עשה, הוא תיכנן, הוא יזם. אמנדה *ניסתה* לשנות את המשחק. יחי ההבדל הקטן. אף מושבע לא הפתיע אותי במיוחד, אבל דניס... אוי ויי. אם כבר דיברנו על מרמור, על מה את מתמרמרת בדיוק? לא עשו לך בליינדסייד ולא בגדו בך, בסופו של דבר רק שלושה מגיעים לגמר, תגידי תודה שלא שניים אחרת יש סיכוי שגם קורטני לא הייתה שם.

ואחרון חביב, כמובן, איך אפשר בלי לדבר על אתגר החומה. פעם, כשההפקה עוד השקיעה באתגרים, אתגרי הפיינל 4/אתגרי הפרס האחרונים היו בין האתגרים הכי טובים אי פעם, המבוכים הענקיים מעונות 6 (ו-8), 9, 11, 14 ראויים לציון, אבל מעל כולם נמצאים העכביש מעונה 18, והאתגר הזה.
לצפיה ב-'בורנאו פרק 1 '
בורנאו פרק 1
21/04/2018 | 18:56
2
11
את האמת? אם מורידים את הקסם של זה שזו העונה הראשונה של הישרדות (והתוכנית ריאליטי הראשונה שבה מתמודדים מדיחים זה את זה, ביג בראדר הייתה קודם אבל לא עברה לגירסה מיוחדת עד עונה 2), זו עונה מאוד משעממת, ואני לא התחלתי לראות הישרדות עם ראסל וגם לא עם רוב מריאנו או ססטרנינו. אני התחלתי לראות הישרדות בזמן שאוסטרליה שודרה מחדש ב-AXN והפרק הראשון שראיתי היה הבליינדסייד על ג'רי.

בכל אופן, אפשר לדבר במונחים חדשים מכאן ועד להודעה חדשה - לנחש בדיעבד את הסיכויים של ריצ'ארד לפי אדג'יק, או לחשוב מי יזם מה - בתכל'ס היו רק שני שחקנים שיזמו דברים, ריץ' וקלי, ורק אחד מהם חשב מהראש. השנייה הייתה כמו גירסה פחות מתחסדת וצבועה מקנדיס, אבל פי מיליון יותר "ראויה" ממנה. למעשה, קלי וויגלסוורת' היא המתמודדת הכי "ראויה" בתולדות הישרדות. למה היא לא בתחתית של התחתית של הדירוג שלי? כי אני שופט את המתמודדים בכל עונה לפי מה שהישרדות בחרה להבליט באותה תקופה.

העונה, ורק העונה, מראים את המתמודדים פשוט מדברים במחנה על כל מיני דברים לא קשורים. נכון, האסטרטגיה עדיין לא במרכז (למעשה, נכון לפרק הזה, היא בכלל לא קיימת) אבל אותי זה פשוט משעמם. כבר אז לא ראיתי הישרדות בשביל זה, ראיתי בשביל האתגרים וההדחות. 
לצפיה ב-'פרק 2 '
פרק 2
21/04/2018 | 20:27
6
מכיוון שעדיין אין ממש אסטרטגיה, אני יכול לדבר על ההבדל בין ביבי וגרטשן בתור מנהיגים. בצפייה ראשונה, ואפילו שנייה, איכשהו חשבתי שביבי מנהיג טוב את השבט. אבל זה שאפילו גרטשן מתקשה לדבר איתו אומר משהו. הוא פשט אדם לא חברתי, וזה לא ממש קשור לגיל שלו. רודי אפילו יותר מבוגר ממנו, אבל לפחות יש לו בן ברית. פרנק מעונה 3 צעיר ממנו בדור שלם והייתה לו בדיוק אותה בעייה.

האלטרנטיבה היא לדבר על החכה של שון. הדבר המטומטם הזה תופס המון זמן מסך ולא צריך לאהוב את המשחק או את החוויה או אנערף כדי להתעצבן. זו ההצצה הראשונה, ולצערי רחוקה מאוד מהאחרונה, לאחד המתמודדים הכי ידועים לשמצה בהישרדות. הוא לא טיפש - הוא רופא - אבל במשחק הזה שון התנהג בלי שמץ של קומון סנס, בין אם זו החכה המטומטמת ובין אם מדברים על ההצבעה שלו במיזוג.

חוץ מזה, פאגונג קיבלו את רוב זמן המסך, אז הבעייה הזו הייתה מאז ומתמיד.
לצפיה ב-'אני לא מצליח לדעת מה דעתי על העונה הזאת '
אני לא מצליח לדעת מה דעתי על העונה הזאת
26/04/2018 | 06:35
1
כי מצד אחד זה כן היה משהו חדש, ובאמת היה סוג של "קסם" בעונה הזאת. אבל שאני קורא דירוגים של עונות, אני חושב שהעונה זאת מקבלת פריבילגיה מסויימת רק בשל שהיא העונה הראשונה אי פעם. אני לא הייתי קורא לזה עונה גרועה, אני פשוט לא סגור על מה אני חושב לגבי העונה הזאת. ריץ' היה מעולה בפרק הזה, אגב.
לצפיה ב-'עונה מעולההה תהנה'
עונה מעולההה תהנה
19/04/2018 | 00:28
1
9
לצפיה ב-'תודה נשמה'
תודה נשמה
19/04/2018 | 12:43
5
לצפיה ב-'פרקים 4-5 (הדחה שנייה)'
פרקים 4-5 (הדחה שנייה)
19/04/2018 | 13:33
18
טוב כמה נקודות:
-שכחתי לציין שגם את ברנדי אני דווקא מחבב-
בעיקר הקטעים על זה שהיא שיכורה תמידית
- השחקן כדורסל שלא מבין כלום בביג בראדר
נראה לי שהשאלה שלו- "מה זה בקדור?" תיכנס לפנתאון.
- רוס זוכה ב-HOH אחרי ששאנון מבקשת מג'יימס לוותר לו!
- באמצע התחרות אומרוסה פתאום חוטפת התקף אסטמה ומפונה לביה"ח.
רוס רוצה להעמיד אותה ואת קישה להדחה, וזומם לבקדר את שאנון.
ומתחיל לאסוף קולות.
אני חייב לציין שבלי קשר לזה שאני מאוד אוהב את שאנון, אני כן חושב שזה עוד מוקדם
להתהפך עליה, ולדעתי הוא היה צריך לחכות טיפה (וגם מבחינת מריסה כנראה, ואני לא חושב ששאנון וג'יימס היו מתהפכים עליהם),
בעיקר כי אם היא תודח עכשיו הוא מהר מאוד יהפוך בעצמו גם למטרה.
(ואז הכי מבאס שכל הפלוואטרס מרוויחים מזה).
- מריסה זוכה בווטו, ונראה ששאנון כבר עם רגל בחוץ, אלא שאז קישה מפתיעה את כולם
ומבקשת שידיחו אותה
- בקיצור לשאנון היה יותר מזל משכל! נראה לי שאם היא הייתה מודחת עכשיו היא הייתה
בשוק של החיים שלה, ונראה לי אפילו שהייתה מאוד נפגעת...
- אמרוסה הרסה אותי מצחוק שבנאום שלה היא אמרה לשאר המתמודדים תעשו מה שטוב בשביל... קישה!
לצפיה ב-'פרקים 6-7 (הדחה שלישית)'
פרקים 6-7 (הדחה שלישית)
19/04/2018 | 22:56
2
14
פרק 6-
אריאנדה זוכה ב-HOH באחת התחרויות הכי צמודות אבר!
עדיין הם חושבים ששאנון הכי מאיימת, אבל לדעתי ג'יימס יותר מאיים ממנה.
שאנון מתחילה להרגיש שפונים נגדה (ואגב אני שונא שזה קורה בביג בראדר שכשמישהו
מסומן להדחה כולם עושים עליו סוג של "חרם"),
וג'יימס החמוד מעודד אותה (ממש התחלתי לאהוב אותו, אחרי שבהתחלה לא אהבתי אותו בכלל).
ארי מעמידה להדחה את ג'יימס ושאנון (מצד אחד אמיצה וכל הכבוד, מצד שני מי שיישאר מבין שניהם כנראה ירצה להדיח אותה).

פרק 7-
אני באמת חושב שכבר ממש מגזימים עם שאנון והופכים אותה להרבה יותר ממה שהיא,
בטח ובטח כשהעונה עוד בתחילתה (מבחינת משימות/הדחות וכו') ובנוסף העובדה שהיא באמת בודדה במשחק ואין לה בני ברית.
אומרוסה וג'יימס נכנסים לויכוח מיותר.
השחקן כדורסל הזה כ"כ מיותר שזה לא ייאמן ("לא רצו להדיח אותי אז אני אנקום בכולם בלה בלה" לך תבכה לסבתא).
תחרות הווטו די מעפנה לדעתי, וג'יימס כמובן זוכה (עוד הוכחה שהוא יותר מאיים).
וכמובן ששאנון מודחת (וכרגיל קל לדעת לפי הבגדים ).
לצפיה ב-''
20/04/2018 | 11:15
1
22
ממש אהבתי את שאנון והם גם הגזימו שזה כזה דחוף להדיח אותה
יחד עם זאת ג'יימס נהיה ממש אהוב עליי ויש לו גישה קלילה למשחק בזמן ששאנון כל הזמן התבכיינה ולא יצאה מזה
בתור מעריצה של המשחק ומישהי שבעצמה תכננה תוכניות והפכה את הבית חבל שלא ידעה לשחק גם מהמקום של האנדרדוג לקחה את זה אישי מדי ופשוט ויתרה מרגע שסומנה
עוד כשג'יימס  היה על הבלוק היה לה הרבה מה להגיד כדי להדיח אותו אבל רק ישבה במיטה ובכתה
אח''כ לא זוכר מי שמו נגדה נראלי מארק?
גם יכלה להגיד שהוא בצמד עם ג'יימס ושהיא תשאר נאמנה
אפילו להתנצל
להסביר לרוס שהיא תהיה שריון עבורו ומטרה גדולה יותר
אבל שוב... רק ישבה במיטה ובכתה

אחר כך יצאה ממורמרת כועסת ונשארה כזאת גם בגמר
אז בדיעבד כמה שעודדתי אותה..טוב שהודחה
לצפיה ב-'כן שמו מולה'
כן שמו מולה
21/04/2018 | 22:12
9
את מארק...
מבאס לשמוע שגם בגמר היא הייתה ממורמרת
לצפיה ב-'אחת העונות הכיפיות ביותר שראיתי באח הגדול איזה כיף לך'
אחת העונות הכיפיות ביותר שראיתי באח הגדול איזה כיף לך
20/04/2018 | 13:24
1
7
לצפיה ב-'חחח מקווה גם להנות מהעונה '
חחח מקווה גם להנות מהעונה
21/04/2018 | 22:11
2
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות - פרק 8 '
פינת הפופולאריות - פרק 8
15/04/2018 | 19:48
31
34
והנה דירוג הפרק הקודם...

14. אנג'לה - 2.4 1
13. בראדלי - 2.5 1
12. כריס - 3.4 1
11. צ'לסי - 3.7 3
10. סבסטיאן - 3.9 1
9. ג'נה - 4.7 |ל|א|3
8. דומניק - 5.5 2
7. דזיריי  - 5.6 2
6. דונתן - 6.3
5. וונדל - 7 3
לצפיה ב-' מקום 3 א' '
מקום 3 א'
15/04/2018 | 19:55
38
עם ממוצע 7.5,
נשארת באותו מקום!

לורל
לצפיה ב-' מקום 3 ב' '
מקום 3 ב'
15/04/2018 | 19:57
44
עם ממוצע 7.5,

עלייה במקום אחד ובחזרה לטופ 3!

ליבי
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
15/04/2018 | 20:02
40
עם ממוצע של 8 בדיוק

נשארת גם היא באותו מקום כבר שבוע שני ברצף

קלין
לצפיה ב-' ובמקום הראשון...'
ובמקום הראשון...
15/04/2018 | 20:02
43
עם ממוצע 9,

במקום הראשון כבר שבוע חמישי ברצף! (לא נסחפנו...)

מייקל
לצפיה ב-' הרשימה'
הרשימה
15/04/2018 | 20:05
26
37
בראדלי יוצא מהרשימה וזו גם הפעם האחרונה של כוכב הראפ - כריס!

הרשימה:

אנג'לה
ג'נה
דומניק
דונתן
דזיריי
וונדל
כריס
לורל
ליבי
מייקל
סבסטיאן
צ'לסי
קלין

דירוג נעים

לצפיה ב-''
15/04/2018 | 21:11
59
אנג'לה - 3
ג'נה - 7
דומניק - 8
דונתן - 6
דזיריי - 7
וונדל - 9
כריס - 3
לורל - 9
ליבי - 8
מייקל - 9
סבסטיאן - 5
צ'לסי - 6
קלין - 10
לצפיה ב-'מדרג-'
מדרג-
15/04/2018 | 21:54
34
אנג'לה- 1
ג'נה- 5
דומניק- 5
דונתן- 5
דזיריי- 3
וונדל- 1
כריס- 7
לורל- 8
ליבי- 6
מייקל- 10
סבסטיאן- 1
צ'לסי- 1
קלין- 1
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
15/04/2018 | 22:50
12
35
אנג'לה 4 הראתה חשיבה יותר אסטרטגית הפרק.
ג'נה 7 נראה שהיא במצב טוב בינתיים.
דומניק 4 שם על עצמו מטרה ענקית על הגב.
דונתן 7 סחתיין על ההדחה של כריס.
דזיריי 8 העלתה רעיון מעולה להדחה של ליבי.
וונדל 7 שיחק טוב הפרק, אבל אני סקפטי לגביו בפרק הבא.
כריס 3 הייתי בעדו, אבל אני חייב להיות פרקטי הפרק הזה...
לורל 9 יופי, מראים אותה יותר בפרק הבא, רק מקווה שלטובה.
ליבי 7 היא ת'כלס די הייתה קרובה להדחה הפרק.
מייקל 7 הוא שחקן מעולה! אבל משום מה אנשים נותנים לקלין 1 ואני רוצה שהיא תהייה במקום הראשון כבר בדירוגים פה.
סבסטיאן 2 נעלם.
צ'לסי 3 לא מקבלת זמן מסך, אבל נראה שהיא במצב טוב.
קלין 10 היא משחקת ממש מעולה, עד עכשיו. מה נסגר עם הדירוגים הנמוכים פה??? חחח.

לצפיה ב-'שכחתי לסמן '
שכחתי לסמן
15/04/2018 | 22:50
11
לצפיה ב-''
15/04/2018 | 23:00
10
37
"אנשים" לא נותנים לקלין 1, זה רק שוהם ואלוהים יודע למה. בטח בגלל שהוא רוצה שמייקל יהיה ראשון.
לצפיה ב-'אה וואלה '
אה וואלה
16/04/2018 | 05:43
26
אני הייתי בטוח שראיתי לפחות 2 נותנים לקלין 1 בפינת הפופולאריות של הפרק הקודם.
לצפיה ב-'זו ממש לא הסיבה יונתן'
זו ממש לא הסיבה יונתן
16/04/2018 | 09:57
8
13
לצפיה ב-'אפשר לשאול מה הסיבה?'
אפשר לשאול מה הסיבה?
16/04/2018 | 10:13
7
26
מתוך סקרנות, פשוט.
לצפיה ב-'ברור שאפשר לשאול-'
ברור שאפשר לשאול-
17/04/2018 | 09:02
6
28
קודם כל, זאת פינת הפופולאריות ואיך שאני רואה את זה אני אמור לדרג
את המתמודדים בדגש על פי מידת האהבה שלי אליהם, ופחות על פי איך כל אחד משחק.
כמובן שכל אחד מאיתנו משלב את שני הדברים האלה באופן שונה,
אבל ככה אני רואה את זה.
כלומר, מתמודד שאני אוהב ובעדו ורוצה שיגיע כמה שיותר רחוק,
יהיה מדורג גבוה יותר ממתמודד שאולי משחק טוב יותר מבחינה אסטרטגית/חברתית
אבל פחות אהוב עליי ופחות בעדו.

לגבי קלין ספציפית-
מתחילת העונה פחות התחברתי אליה, למרות שהיה לי ברור שכנראה היא תגיע רחוק (בעיקר כי בפרקים שבקושי הראו אותה הראו וידויים "מחשידים" ולא קשורים),
ועם איך שזה נראה כרגע כנראה שהיא גם מנצחת.
כשראיתי את כל המחמאות שמעיפים עליה פה על ימין ועל שמאל כבר מתחילת העונה
כשבקושי הראו אותה, מודה שזה גרם לי עוד יותר לאהוב אותה פחות ופחות.

חייב לציין שאני ממש לא מבין על מה כל המהומה- כולה קלין, ובינתיים היא לא עשתה שום דבר מדהים.
מתמודדות כמו סארי ופרווטי למשל שהרבה יותר אהובות פה (ונראה לי שהרבה יותר בצדק),
גם לא אהובות באופן גורף ויש גולשים שפחות אוהבים אותן (או היו בעבר בפורום).
ומשעשע אותי שדווקא אלו שהכי מפריע להם- יונתן (שהדירוגים שלו בעונות קודמות
היו הרבה יותר הזויים, וגם העונה מדרג את סטפני, ג'יימס ופאקינג מורגן!!! גבוה מאוד,
וכמו שאני מכיר אותו בטח ידרג אותם גבוה גם בסוף העונה) וסטילהוק (שכל פיפס שקלין תעשה יגמור עליה את ההלל, ובטח גם אם היא תחליט לפרוש מהמשחק הוא יסגוד לה).

אני רק אציין גם שבעבר היו מלא גולשים שהודו שהם מדרגים בצורה מסויימת כשראו
שיש מתמודדים שעפים עליהם בהגזמה בפורום, ואף אחד לא צייץ, אז אני באמת לא מבין על מה כל המהומה.
זה בסה"כ משחקון נחמד בפורום וירטואלי אז די לקחת קשה!!
אם זה ממש מפריע לאנשים פה שהממוצע של קלין נהרס, אין לי בעיה שאורישקי לא ייחשב את הדירוג שלי בכלל,
ופשוט אדרג להנאתי האישית.

מקווה שעניתי על השאלה

לצפיה ב-''
17/04/2018 | 11:02
23
לא מפריע לי שאתה מדרג את קלין 1, זאת הדעה שלך וזכותך לחלוטין. אני לא רוצה להישמע כמעריץ חסיד של קלין, פשוט רציתי לדעת למה הדירוג הנמוך. אני בעד פלורליזם בפורום, ואני חושב שזה יהיה ממש משעמם אם כולם יחשבו אותו דבר 
לצפיה ב-'מה לעשות, אני אוהב שחקניות הישרדות טובות כמו קלי וונטוורת''
מה לעשות, אני אוהב שחקניות הישרדות טובות כמו קלי וונטוורת'
17/04/2018 | 18:35
4
31
שבעיניי לפחות, היא שחקנית הישרדות הכי טובה שמעולם לא זכתה עדיין, בדגש על עדיין. ואני דווקא לא כל כך בטוח שהפייבוריטית שלי העונה תנצח כמוך. אני דווקא מאוד חושש שעלול לקרות לה מה שקרה לקלי בקמבודיה, ושוב השחקנית הכי טובה בעונה לא תזכה. והלוואי שאני טועה.

מה שכן, אתה מזכיר לי את ההוא, לא זוכר מי זה היה בדיוק, שכששודרה קמבודיה: ההזדמנות השנייה, למרות שכל הפורום דירג את קלי גבוה, הוא תמיד דירג אותה נמוך, בטענה שחייבים לצנן. ואני שואל למה לצנן אם מגיע לה דירוג גבוה? איפה פה ההגינות?

בניגוד לך, אני מדרג גבוה גם שחקנים שאני לא אוהב, במידה ומגיע להם והם משחקים טוב. את בן לא אהבתי בעונה שעברה, אך דירגתי אותו גבוה גם בגלל שהוא שיחק טוב וגם בגלל שכל השאר שיחקו רע, ומספיק להזכיר שלמרות שידעו שהוא מעולה במציאת פסלוני חסינות, אף אחד לא חשב שצריך לשמור עליו, כמו שאנדראה למשל שמרה על מלקולם, ואם צריך אפילו לעשות משמרות, וזאת גם הסיבה שהוא זכה בסופו של דבר, או כפי שתיארה זאת דזי בצורה הטובה ביותר, ישנתם בזמן שהוא מצא פסלוני חסינות, מי מנע ממכם לשמור עליו? ולכן הגיע לו הדירוג הגבוה וגם הניצחון בגמר מול כריסי וראיין.

לצפיה ב-'שמע אחי'
שמע אחי
17/04/2018 | 20:11
3
35
הרגת לנו את החיים עם הקלי וונטוורת' הזו, לא יכול לשמוע עליה כבר בגללך...

לצפיה ב-'אני מקווה שהיא תשתתף בגיבורים נגד נבלים 2 ותזכה'
אני מקווה שהיא תשתתף בגיבורים נגד נבלים 2 ותזכה
17/04/2018 | 20:44
2
34
ותשמע עוד הרבה עליה. כי הכי מגיע למלכה שנשדדה בקמבודיה לזכות בהישרדות, ובגדול.
לצפיה ב-''
20/04/2018 | 02:39
1
20
כל אזכור שלך של קלי וונתוורת' חבר פורום נוסף ידרג את קלין 1
לצפיה ב-''
20/04/2018 | 04:51
30
עם כל הכבוד לקלין, ויש לי הרבה כבוד אליה, היא לא מגיעה אפילו לזרת ברגל שמאל של קלי וונטוורת' המלכה השדודה והאלה של העידן המודרני של הישרדות.

אז נכון, קלין משחקת משחק חברתי מצויין, היא אחת השחקניות הכי טובות העונה ואולי אף הטובה ביותר שבהן, אבל וכאן האבל הגדול, בניגוד לקלי וונטוורת' שהיתה אנדרדוגית מתחילת העונה ועד סופה, אחרי שאיבדה כמעט את כל השבט שלה, והצליחה לעשות את הבלתי יאומן ולהשלים עונה שלמה כאנדרדוגית, כשהיא הלכה למעשה סחבה את כל העונה האפית הגדולה ביותר של הישרדות על גבה, ואף כמעט זכתה בה, אם רק היתה עוברת גם את משימת הגמר האחרונה בפיינל 4, ובמקום שיחליטו בשבילה, היתה היא זו שמחליטה את מי לקחת איתה לגמר, ולא משנה את מי היא היתה לוקחת היא היתה מנצחת וזוכה בתואר שהכי הגיע לה ואיתו בכל הקופה.

אפילו ג'רמי הזוכה של קמבודיה כבר הספיק להודות בראיונות שנערכו איתו, שלא לקח את קלי איתו לגמר כי הוא ידע שהוא יפסיד לה, ושלא משנה בכלל מי היה עומד מולה בגמר היא היתה מנצחת.

לעומת זאת, קלין עם כל הכבוד, ויש הרבה מאוד כבוד למשחקה החברתי המעולה, לתחושות הבטן המצויינות שלה, לבחירות ולצעדים הנכונים שלה, מעולם לא היתה בצד של האנדרדוג כמו קלי וונטוורת', ואם היא היתה צריכה להתנהל כאנדרדוגית לאחר שהיתה מאבדת את רוב חברי השבט שלה והופכת מרוב למיעוט כמו קלי וונטוורת', אני ממש לא חושב שהיא היתה מגיעה אפילו למיזוג של השבטים. וגם עצם העובדה שקלין בעד להיות חלק משבט חזק ושולט, בניגוד לקלי שהתנהלה כפרילנסרית והשתתפה בבלוקי הצבעות שונים, רק מראה שאין לה את התכונות ההישרדותיות הדרושות שהיו לקלי וונטוורת' שגרמו לה להסתכן ולעשות צעדים ומהלכים ענקיים שלא נעשו מעולם בהישרדות והשאירו חותם בעולם ההישרדות והריאליטי, ואף לשבור שיאים חדשים שלא נשברו עד עצם היום הזה.

חוץ מזה, קלין עוד לא עמדה במבחן האמיתי של האנדרדוגית הנרדפת ששמה עולה להצבעה, ולא נאלצה להתמודד עדיין עם מצב שגבה אל הקיר, שרק אז אפשר באמת לגלות מאיזה חומר אתה עשוי, ואיך אתה מגיב ומתנהל במצב כזה.

אז נכון שזה עוד יכול לקרות אם הפראנויה תשתלט על חברי נאוויטי והם יתחילו לפנות זה נגד זה ולסמן אלה את אלה, ואז נוכל לבדוק איך קלין מתפקדת ומתנהלת גם במצבים שכאלה וכמה זמן היא מסוגלת לשרוד כשגבה אל הקיר. אך בינתיים נראה שמצבה של קלין מצויין, השבט שלה עדיין חזק מאוד, ואף אחד עדיין לא העלה אפילו כאופציה להדחה את שמה, כנראה כיוון שהיא השכילה להיפטר מהמתמודדים היותר מסוכנים של מאלולו כמו סטפני, ברנדן וג'יימס עוד כשהיתה בשבט מאלולו המעורבב לפני המיזוג והשאירה את הפחות מסוכנים והיותר ניתנים לשליטה. ולכן אני לא רואה אותה מגיעה למצב של קלי וונטוורת' המלכה השדודה של קמבודיה, ונאלצת להשלים עונה שלמה בתור אנדרדוגית.

כך שלהשוות בין קלין מהעונה הנוכחית לקלי וונטוורת' האלה של העידן המודרני של הישרדות, זה כמו להשוות בין המבורגר לסטייק טוב ועסיסי. ואני תמיד אעדיף סטייק טוב ועסיסי על פני כל המבורגר. קרי בעיניי לפחות, חזרתה וזכייתה של קלי וונטוורת' המלכה השדודה של קמבודיה: ההזדמנות השנייה בתוכנית הישרדות חשובה ועדיפה באלפי מונים על זכייתה של קלין או של מייקל הפייבוריטים שלי העונה הנוכחית בגמר.
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
16/04/2018 | 03:21
37
אנג'לה - 5 למרות שהיא בברית הבנות של בנות נאוויטי בקושי מראים אותה, להוציא שיחת הבנות הקצרה עם הרעיון להדיח את ליבי ושהיא הצביעה לה ביחד עם דזיריי במועצת השבט, כנראה כדי להבטיח את הדחתה במידה וכריס ישתמש בפסלון חסינות. אך כפי שיכולנו לראות קלין ניהלה את האסטרטגיה הזאת, והיא רק פעלה לפיה.

ג'נה - 3 בקושי הראו אותה הפרק הזה, ובכלל נראה שמאז שסטפני ה BFF שלה הודחה מהמשחק היא מקבלת פחות ופחות זמן מסך.

דומניק - 5 אחרי שכריס הודח ודום בזבז לחינם את יתרון הלגאסי שקיבל ממורגן ונשאר רק עם פסלון החסינות שמצא על האי רוב השורדים שנותרו במשחק ירצו להדיחו, או לפחות לגרום לו לבזבז את פסלון החסינות האמיתי שלו שכולם כבר יודעים שיש לו. נכון לכרגע, להוציא וונדל, אין אף אחד שבאמת סומך עליו.

דונתן - 2 אחד השחקנים הכי חלשים העונה שקל מאוד לסובב אותו לכאן או לכאן.

דזיריי - 6 למרות שהיא בברית הבנות של בנות נאוויטי בקושי מראים אותה, להוציא בשיחת הבנות הקצרה עם הרעיון להדיח את ליבי, והצבעתה לליבי ביחד עם אנג'לה במועצת השבט

וונדל - 5 ניסה לפשר בין הגיצים, אך זה לא הלך לו. בינתיים עשה טעות ענקית שעלולה להביא להדחתו כשחשף בפני דום התחמן והערמומי שהא מצא פסלון חסינות, שלא לדבר על גודל 'הפסלון' שרק אלוהים יודע איפה הוא בדיוק יחביא אותו.... ועל כן לא אתפלא כלל אם השבוע הוא יהיה הבא בתור שיודח, ובעיקר עכשיו אחרי שכריס הבלתי נסבל הודח והוא ודום נתפסים ע"י הרוב כאיום הכי גדול עם יותר מדי כוח, ואם גם יגלו על הפסלון של וונדל אז בכלל....

כריס - 1 היה בלתי נסבל לכולם והכי מצחיק שלא היה מודע לעצמו ולמרות שההפקה סדרה לו פסלון חסינות משום מקום כדי להציל את הנבל של העונה אחרי הדחתו של בראדלי, הטמבל הזה הודח עם האליל בכיסו, ועוד אחרי שדום השתמש ביתרון הלגאסי שקיבל ממורגן. ברוך שפטרנו ממנו.

לורל - 4 עוד אחת שבקושי הראו הפרק הזה.

ליבי - 5 למרות שהיא יפהפיה וסקסית אש, בקושי הראו אותה הפרק, והיא גם כמעט הודחה, אם 'הראפר' היה משתמש בפסלון החסינות שלו ולא מודח עם הפסלון בכיסו כמו טמבל.

מייקל - 3 סורי מייקל, אך הגיע הזמן שלך לפנות את המקום הראשון לשחקנית הכי טובה העונה, ואם היו מדרגים כולם בהגינות ולא רק בשביל להשפיע על הדירוגים, כמו שעושה בלונדי כבר שבוע חמישי ברציפות, ייתכן שמייקל היה מקבל ממני יותר, למרות שלמעשה בפרק הזה הוא בקושי נראה, ואי אפשר לדרג אותו גבוה על פרק שהוא בקושי הופיע בו.

סבסטיאן - 2 עוד אחד שלמרות שבשבט נאוויטי בקושי מראים אותו. ובעיקר מאז שהתחבר לג'נה.

צ'לסי - 2 למרות שהיא בברית עם קלין ושאר בנות נאוויטי, בקושי מראים אותה.

קלין - 10 המלכה הבלתי מעורערת של העונה , התאהבתי בה כבר מהרושם הראשוני והיא לא איכזבה אותי אפילו לרגע. הבחורה יודעת לשחק ומשחקת פשוט מצויין, הן מבחינה חברתית, הן אסטרטגית והן במשימות, ומסתבר שלא רק עם פאזלים. אני מאוד שמח שהיא זכתה בחסינות האישית הראשונה של העונה. הכי הגיע לה. ואני לגמרי רואה אותה בשלישיית הגמר, השאלה היא רק מול מי היא תתמודד והאם היא תוכל לנצח אותם. לדעתי כן.
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
16/04/2018 | 12:03
30
אנג'לה 1
ג'נה 3
דומניק 5
דונתן 5
דזיריי 5
וונדל 8
כריס 1
לורל 8
ליבי 3
מייקל 1
סבסטיאן 3
צ'לסי 3
קלין 10

לצפיה ב-''
16/04/2018 | 12:56
31
אנג'לה 7
ג'נה 6
דומניק 5
דונתן 8
דזיריי 7
וונדל 7
כריס 6
לורל 7
ליבי 7
מייקל 9
סבסטיאן 3
צ'לסי 4
קלין 9
לצפיה ב-''
16/04/2018 | 19:13
1
41
אנג'לה 1 לא יכול לתמוך החבר שלך?
ג'נה 6
דומניק 10 לא קיבל אף קול!
דונתן 10 מהיוזמים השקטים של ההדחה
דזיריי 7 לא פראיירית אבל במצב לא טוב לדעתי
וונדל 8 בהצלחה
כריס 1 חחחחח
לורל 10 במצב מושלם
ליבי 7
מייקל 7 פחות בלט הפעם
סבסטיאן 1
צ'לסי 1
קלין 7 לא בהכרח ההדחה הכי טובה לה
לצפיה ב-'לא יכולת לתמוך ב*'
לא יכולת לתמוך ב*
16/04/2018 | 19:14
6
לצפיה ב-''
16/04/2018 | 20:21
35
אנג'לה - 1
ג'נה - 5
דומניק - 10
דונתן - 10
דזיריי - 7
וונדל - 8
כריס - 1
לורל - 9
ליבי - 4
מייקל - 7
סבסטיאן - 1
צ'לסי - 4
קלין - 1
לצפיה ב-''
16/04/2018 | 22:16
1
31
אנג'לה 1 
ג'נה 5 יש לי וייב שהיא תגיע רחוק אבל אנחנו עוד לא ראינו מספיק ממנה
דומניק 7 אי אפשר לקחת ממנו את השליטה בהדחה וכרגע בשבט אבל הוא עדיין משחק חזק מדי, היריבות שלו עם כריס מטומטמת ובתכלס היה לו מלא מזל שהיריב שלו היה פשוט אידיוט
דונתן 8 משחק טוב
דזיריי 5 אני דווקא אוהב אותה אבל היא לא במצב משהו, ולפי מה שכריס אורמ גם הייתה די קרובה אליו
וונדל 9 וידוי ההדחה
כריס 1 אי אפשר שלא אבל
לורל 8 גם כן במצב טוב
ליבי 6 הייתי בטוח שתעוף
מייקל 4 הוא באמת אוברייטד מדי חלאס
סבסטיאן 1
צ'לסי 4 דווקא חמודה
קלין 9 נקודה על זה שההדחה פחות השתלמה לה והיה עדיף לה לדחוף להדחה של ליבי
לצפיה ב-''
16/04/2018 | 22:28
27
קלין היתה מעדיפה להדיח את ליבי ולשמור על המספררים של נאוויטי מול מאלולו, אל תשכח שהיא מאלה שמעוניינים בנאוויטי חזקה מול מאלולו. אך בשביל זה היא צריכה מספרים ולא היו לה, בגלל שהרוב פשוט רצו להיפטר מכריס הבלתי נסבל, ואי אפשר להדיח מישהו אם אין לך מספיק קולות להדיחו. מה שקלין עשתה זה לפצל קולות ולהבטיח שאם כריס ישלוף פסלון חסינות, כי כולם כבר יודעים על הפסלון חסינות של דום, זאת לא תהיה אף אחת מבנות נאוויטי שיודחו, אלא ליבי ממאלולו. זאת גם הסיבה שאנג'לה ודזיריי בנות בריתה הצביעו ליתר ביטחון לליבי ולא לכריס ביחד עם כולם, בעוד שהיא וצ'לסי הצביעו ביחד עם כל השאר. ככה היא גם נשארת מאחורי הרדאר של ליבי וחברי מאלולו וגם הבטיחה ערובה למקרה שכריס לא יודח.
לצפיה ב-'He ate my heart and then he ate my brain'
He ate my heart and then he ate my brain
17/04/2018 | 02:39
36
אנג'לה 1 חבל לי כי יש לה פוטנציאל. היא מהlate bloomers ועד שמשהו בה יפתח המשחק יגמר.
ג'נה 1 גם מאכזבת אותי. בחורה חכמה מאוד ושחקנית די מעפנה.
דומניק 4 חבל
דונתן 10 משחק מצויין
דזיריי 10 אני מת עליה. הלוואי עז גמר
וונדל 5 הוא משחק מצויין אבל אני פשוט לא ככ אוהב אותו
כריס 1 זיי געזונט
לורל 10 מת לשבת איתה לקפה
ליבי 6
מייקל 10 הפייבוריט שלי חייב להיות מקום ראשון של כולם!!!!!11
סבסטיאן 1
צ'לסי 1
קלין 10 מהשחקניות הטובות בעת החדשה
לצפיה ב-''
17/04/2018 | 20:10
30
דום - 10
קלין - 1
כל השאר - 5

לצפיה ב-'דירוג'
דירוג
17/04/2018 | 20:53
43
אנג'לה1
ג'נה1
דומניק1
דונתן1
דזיריי2
וונדל2
כריס1
לורל1
ליבי1
מייקל2
סבסטיאן1
צ'לסי1
קלין10
לצפיה ב-'מסתובבת שמועה שבימים אלו ממש '
מסתובבת שמועה שבימים אלו ממש
16/04/2018 | 04:27
3
56
מסתובבת שמועה שדלטון רוס המקורב מאוד לג'ף פרובסט, רמז שבעקבות הדירוג הגבוה ביותר שזכתה בו עונת גיבורים נגד נבלים מבין כל עונות הישרדות, בימים אלו ממש מצולמת במקביל לעונה הרגילה עונת גיבורים נגד נבלים 2, ואם לא די בשמועה הזאת, ראסל הנץ הארכי-נבל שמשדר פודקאסט של הישרדות ביוטיוב משום מה סידר לעצמו כמחליף את קודי דונלאפ מתוכנית הריאליטי 'נטושים עם מיליון דולר' שישדר במקומו את הפודקאסט שלו במהלך כל העונה הזאת עד סופה, וקודי טוען שלמרות שאין לו מושג מה בדיוק קורה ולאן ראסל נעלם, ראסל הבטיח לו שבסופו של דבר הוא יגלה שהוא לא נעלם סתם ושזה הולך כנראה להשתלם לו מאוד, מה שמעלה את השאלה האם ראסל משתתף גם בעונה השנייה של גיבורים נגד נבלים ? ושאלה שאותי לפחות מעניינת אפילו יותר, האם קלי וונטוורת', שאף היא משום מה נעלמה ובניגוד לעונות הקודמות, אינה מתארחת העונה באף פודקאסט, משתתפת בה? ובאיזה שבט היא?.... לאחר שעברו כבר 5 עונות מאז העונה האפית של קמבודיה: ההזדמנות השנייה, הגיע בהחלט הזמן שקלי תחזור להישרדות ותשלים את מה שהיא כמעט הצליחה לעשות בקמבודיה, תזכה בהישרדות. כי אם יש מישהי שהכי מגיע לה לסגור מעגל ולזכות בהישרדות, זו קלי וונטוורת'. ולמרות שאני חושש שכולם יסמנו אותה כאיום ישר איך שהיא תנחת על האי, רק המחשבה על כך שקלי תחזור להישרדות כגיבורה, ועוד תתמודד מול ראסל הנץ הארכי-נבל מהעונה הראשונה של גיבורים נגד נבלים לגמרי שווה הכל. ואם היא גם תזכה הפעם אז בכלל.... רק תארו לעצמכם את הסינריו שקלי מגיעה הפעם לגמר ושאפילו ראסל שנמצא בחבר המושבעים מצביע לה. זה פשוט יהיה היסטרי.

לצפיה ב-'מצטער לאכזב'
מצטער לאכזב
16/04/2018 | 20:19
1
41
אבל:
א. ברגע שיתחילו ללהק עונת אולסטארס יהיו שמועות הרבה יותר מבוססות, כמו לפני כל עונת אולסטארס, במיוחד אם מדובר בעונת אולסטארס שלמה
ב. הישרדות בד"כ מאפריל, כך שאם ראסל וקלי או כל אחד אחר נעלמו מפברואר, זה פחות קשור לצילומי הישרדות..
ג. ראסל פעיל באינסטגרם, מעלה כמעט כל יום דברים, אומנם לאחרונה הוא מעלה הרבה דברים שקשורים להישרדות(כולל היום, לפני כמה שעות העלה לייב של משימת סיבולת סטייל הישרדות שעשה לילדים שלו) - אבל הוא עם נקע בקרסול ונעזר בקביים בשבועיים האחרונים, כך שפחות נראה לי שהוא במוד של עונת להישרדות כרגע.
ד. אין סיבה שעד עונה 40(חגיגות 20 שנה להישרדות) יעשו עונות אולסטארס נוספות
לצפיה ב-' המממ... '
המממ...
16/04/2018 | 22:17
41
אני לא גלש באינסטגרם, וטוב לשמוע שראסל כל יום שם. אך מעניין למה הוא עם נקע בקרסול ונעזר בקביים בשבועיים האחרונים, יכול להיות שהוא נפצע בהישרדות ופינו אותו מהמשחק? גם עצם זה שהוא מתעסק ומעלה לאחרונה הרבה דברים שקשורים להישרדות ואפילו משימת סיבולת סטייל הישרדות שהוא עשה לילדיו, מריח לי או שהוא היה בהישרדות ונפצע והוצא מהמשחק בעקבות זאת או שעל אף שהוא פצוע, הוא מתכונן לעונה חדשה של הישרדות. ומה לגבי קלי? האם ראית אותה איפשהו באינסטגרם? בטוויטר? בפייסבוק? הבחורה שכל מומחי הריאליטי ביוטיוב נהגו להזמינה תדירות לפודקאסטים ולמשחקי הניחושים שלהם של מה יקרה בפרקים הבאים ומי תהיה שלישיית הגמר בעונות הקודמות מאז קמבודיה, פשוט נעלמה העונה לחלוטין. חוץ מזה, מי אמר שזה חייב להיות מס' עגול ושההפקה תחכה עד עונה 40 בשביל לערוך עונת אולסטארס, ואגב גיבורים נגד נבלים זו לא עונת אולסטארס, חדשה? מי בכלל יודע אם בכלל תהיה עונה 40 של הישרדות? אולי מתוכננות להיות רק 37 עונות והעונה הבאה זו העונה האחרונה?
לצפיה ב-'נדמה לי'
נדמה לי
17/04/2018 | 11:29
46
או לפחות זכור לי שקראתי באיזה מקום שמשפחת האנץ' בבעיה עם ג'ף וההפקה, מאז שברנדון והמשפחה שלו לא הורשו להגיע לפרק האיחוד באחת העונות שכבר הספקתי לשכוח. זה, ועוד מידע שראסל(?) ספיילר כמה מהעונות שהשתתף בהן וההפקה לא ראתה את זה בעין יפה.

לא אופתע אם הוא יחזור שוב though, למרות כל הבעיות. הוא דמות אייקונית.
לצפיה ב-'הישרדות 36 - פרק 8 '
הישרדות 36 - פרק 8
12/04/2018 | 11:50
28
47
פרק המיזוג!!!
דיון מהנה לכולם.

לצפיה ב-'דעתי על הפרק '
דעתי על הפרק
12/04/2018 | 12:36
8
70
עוד פרק ענק של העונה המוצלחת הזאת.

הגענו למיזוג, ולמלחמת שני החמורים של נאוויטי כריס ודום ראש בראש.
קלין המלכה  זוכה במשימת החסינות האישית הראשונה, אחרי שניצחה את כל הבנים ונותרה רק עם ליבי שמפסידה לה ממש ברגע האחרון. כך שקלין חסינה במועצת השבט הראשונה של המיזוג, בעוד שלהזכירכם בשביל כריס זאת מועצת השבט הראשונה שהוא ישתתף בה מאז שנחת על האי.

וונדל שחש תקוע בין הפטיש לסדן מנסה לפשר בין שני הניצים היריבים כריס ודום, אך ללא הצלחה, כי זה ברור לחלוטין ששניהם פשוט שונאים ומתעבים אחד את השני, ורוצים להדיח זה את זה, כשכל השאר כבר מבינים את זה, ובעיקר כשכריס לוקח את כולם, מלבד וונדל ודום שנשארים על החוף, לבאר המים, ושם הוא מציע להדיח את דום או לפצל קולות ביונו לבין וונדל מה שייאלץ אותו לפחות לחשוף את פסלון החסינות האמיתי שלו. שגיאה ראשונה של וונדל במשחק: הוא מגלה לדום על פסלון החסינות שלו. כנראה הוא לא צפה בעונה האחרונה ולא מבין כמה קריטי זה לשמור סודות כאלה לעצמך....

מה שהם לא יודעים זה שכריס לילה קודם לכן, היה באי הרוחות לאחר שמצא רמז חבוי לפסלון חסינות בבנדנה החדשה שלו, שאילץ אותו לשוט באמצע הלילה כשכולם ישנים לאי הרוחות, ששם נמצא פסלון החסינות המקולל של JT בגיים צ'יינג'רס שהיה כל כך בטוח שהוא לא בסכנה עד כדי כך שהשאיר אותו במחנה והגיע למועצת השבט בלעדיו, וכמובן כידוע הודח באותה מועצת שבט מהמשחק.

הבעיה שבחלוף הזמן פסלון החסינות הזה איבד מכוחו ועכשיו הוא טוב רק למועצת השבט הקרובה, אבל יש לכריס הזדמנות להמר 5 פעמים ובכל פעם שיהמר נכון יגדיל את כוחו של פסלון החסינות שבידו לעוד ועוד מועצות שבטים, אך גם יש בזה סיכון, שכן אם הוא לא יהמר נכון יפסיד את קולו במועצת השבט וגם לא יוכל להמשיך להמר הלאה. והיה ברור שכריס השחצן הנרקסיסט שכל היום מדבר על עצמו ולא מפסיק להלל את עצמו, לא יסתפק רק בפסלון החסינות שמצא, ויהמר על כל הקופה, וההימור שלו עלה לו ביוקר והוא הפסיד את הקול שלו למועצת השבט הקרובה, שהיא כאמור מועצת השבט הראשונה שלו מאז תחילת העונה, ולכן היה חייב לארגן הצבעה שבטית כנגד הנמסיס הגדול שלו דום. כי לו אין קול שהוא הימר עליו והפסידו בלילה שלפני כן על אי המתים.

לקלין לעומת זאת יש תוכניות אחרות, והיא אוספת את כל בנות נאוויטי הנותרות ומציעה שבגלל שיש להן מספיק כוח הן לא ישתתפו במשחקי הראש בראש של שני חמורי השבט שלהם כריס ודום, וידיחו דווקא את ליבי ממאלולו במקום זאת, כדי לשמור על המספרים של שבטם מול מאלולו, למרות הסאגה הבלתי נגמרת בין שני הבאטהדס שלהם דום וכריס.

אמממה, במועצת השבט החל הפיאסקו בין דום לכריס, כשאחד מאשים את השני וכריס הצליח לעלות שוב לכולם את העצבים, עד כדי כך שקלין החליטה לזנוח נכון לכרגע את תוכניתה להדיח את ליבי והצביעה אף היא ביחד עם צ'לסי נגד כריס שהודח עם האליל המקולל בידו וחסר קול במועצת השבט. אך לא לפני שדום בזבז על עצמו את היתרון הסודי שקיבל ממורגן, כשהוא עונד על צווארו ליתר ביטחון כבר מתחילת המועצת השבט את פסלון החסינות המזוייף עם הצדף לקול צחוקו וגיחוכו של כריס שידע שמדובר בפסלון חסינות מזוייף, כשהוא נותר רק עם הפסלון חסינות שמצא על האי.

ליבי אמנם קיבלה שני קולות, מדזירי ואנג'לה, אך לעומת זאת כריס קיבל את כל יתר הקולות, כולל של קלין וצ'לסי והודח מהמשחק לכל צהלותיו (הפנימיות), של הנמסיס הגדול שלו דום.

אין ספק שקלין היתה הכוכבת של הפרק הזה, שכן היא לא רק זכתה בכוחות עצמה במשימת החסינות הפיזית הראשונה העונה, ונגד כל הבנים שהתמודדו מולה, כולל כריס, דום, וונדל, סבסטיאן ואפילו מייקל, שהפילו בזה אחר זה את הפסלים מהמוטות שלהם ולא הצליחו לעמוד בלחץ ובשיוויי המשקל ולהתמודד נגד הרוח, אלא אף הצליחה לגבש בקלות את כל בנות השבט שלה ואם היא רק היתה רוצה ליבי היתה מודחת הערב, אך למזלה של ליבי, כריס הצליח לעלות שוב לכולם את העצבים וקלין הכריעה את הקולות נגדו והדיחה אותו.

דבר נוסף לא פחות חשוב שקלין עשתה, זה לשמור על קור רוח ולא לפתוח מלחמה מיותרת מול דום וצ'לסי על הדחתו של בן בריתה בראדלי ערב קודם לכן, ובכך היא לא סימנה מטרה על גבה ושמרה על קשרים עם כולם. אין ספק שנכון לכרגע קלין שלא איכזבה אותי עוד מהרושם הראשוני איתה, היא השחקנית החברתית הטובה ביותר במשחק. ואני מאוד מקווה שהיא תעשה שימוש נכון בהמשך ביתרון הקול הנוסף שלה, ותמשיך לסמוך על תחושת הבטן שלה שהביאה אותה עד הלום וכנראה בהמשך תביא אותה עד הגמר והניצחון בו.
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 17:21
7
57
כמובן שזה חרטוט וגם אם ה4 בנות היו מצביעות ליבי, כריס היה מודח.

ליבי היתה מודחת רק אם כריס היה משתמש באליל. לא בגלל קלין.
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 21:06
6
48
זה ממש לא חירטוט, זה מראה שקלין שולטת בבנות נאוויטי, ואם היא היתה רוצה זה היה יכול להיות אפילו דום. אל תשכח את מי הוא הדיח ערב לפני. אך קלין כבר הוכיחה שהיא חכמה ושקולה, ולכן היה ברור לי שהיא לא תלך עם הראש בקיר ותצא בגלוי נגד דום, אלא תמצא הזדמנות אחרת לסגירת החשבונות איתו. מה שחשוב שנכון לכרגע קלין נמצאת בעמדה הכי טובה במשחק, יש לה את כל הבנות של נאוויטי, יש לה את מייקל שבקשר חזק איתה הרבה יותר ממה שההפקה מראה לנו, יש לה קול נוסף שהיא יכולה להשתמש בו בכל מועצת שבט שתבחר, ואני בטוח שהיא גם תשיג בהמשך פסלון חסינות, כי כמעריצה של קלי היא ללא ספק תרצה ללכת בעקבותיה ולמצוא פסלון חסינות שיבטיח את מקומה בשלישיית הגמר.
לצפיה ב-'חישוב קל'
חישוב קל
13/04/2018 | 03:07
5
41
בנות נאביטי-4
מלולו-5
הבנים של נביטי שידעו שלא איתם 4

הכי הרבה אולי סבסטיאן היה מצביע איתם אבל גם זה לא מספיק
התכנית של להדיח את ליבי הייתה יפה אבל רלוונטית רק אם היה פיצול בין דום לוונדל
לצפיה ב-''
13/04/2018 | 20:43
4
32
מה זה קשור לזה שקלין שולטת בבנות נאוויטי?
חוץ מזה, תתפלא, אך יש לה גם את מייקל, שהקשר ביניהם הרבה יותר ממה שמראה ההפקה לצופים. ואם גם סבסטיאן יצטרף אז בכלל.
אבל בוא אני אגיד לך יותר מזה, דום הוא לא המנהיג של נאוויטי, קלין המנהיגה האמיתית שלהם. ואתה יודע למה? כי אף אחד מהם, להוציא אולי וונדל, לא ממש סומך על דום.
אז נכון שהפעם הם הדיחו את כריס השחצן שאף אחד מהם לא סבל אותו ושחצנותו, אבל אל תחשוב אפילו לרגע שהם לא ידיחו את דום בהזדמנות הראשונה שתהיה להם. כמובן, לא לפני שהם יוודאו שהדחתו לא תסכן אותם מול מאלולו, ושיישאר להם הרוב המספרי. אתה חושב שמישהו מהם אהב את ההתנגחות האינסופית בין דום לכריס שפגעה בשבטם המקורי? אף אחד לא אהב אותה. ועכשיו שכריס הודח אל תתפלא אם דום ימצא מישהו חדש להתנגח בו ראש בראש. למה? כי זה דום, הוא חייב שיהיה לו נמסיס כדי להצדיק את המשך קיומו במשחק. לעומת זאת, קלין לא מתנגחת עם אך אחד, ולכן גם לא נכנסה ראש בראש בדום על הדחתו של בן בריתה בראדלי. היא הרבה יותר שקולה ואחראית מדום, ולכן הבנות של השבט שלה סומכות עליה ועומדות מאחוריה. אפילו אנג'לה סומכת יותר עליה מאשר על דום שלהזכירך כבר בגד בה, וראינו את זה גם בפרק הדחתו של ג'יימס וגם בפרק האחרון.

ואגב, התוכנית הזאת של קלין עם הבנות היתה בכדי ליצור אלטרנטיבה ולוודא שאם כריס לא יודח (להזכירך הוא כבר היה באי הרוחות ואף אחד לא ידע אם אין לו פסלון חסינות או יתרון אחר כלשהו שהוא השיג שם), ליבי תודח ולא אף אחד מנאוויטי. בגלל זה גם הבנות בסוף פיצלו קולות ודזירי ואנג'לה היחידות שהצביעו לליבי וכל השאר לכריס. ועובדה שאם כריס היה משתמש בפסלון ליבי היתה הולכת הביתה. ולא רק אני חושב כך, כל מומחי הישרדות שמסקרים את הפרק האחרון חושבים כך.
לצפיה ב-'נחכה ונראה'
נחכה ונראה
14/04/2018 | 07:20
3
29
לא תופס מקלין המנהיגה של נביטי אבל גם לא מאחרים
לא חושב שיש לה יתרון מספרי כרגע אלא רק ללורל ודונתן
כל אחד אחר יכול למצוא את עצמו במיעוט
ולא חושב שקלין ומייקל יחד זו רק פנטזיה שלך
לצפיה ב-''
14/04/2018 | 22:48
2
32
-קלין היא הנאוויטי הכי חזקה מבחינת דינמיקה חברתית. יש לה ברית גמר עם בערך כל נאוויטי, כולם סומכים עליה, עד כה היא הייתה בצד הנכון של כל הצבעה ולרוב הובילה אותה, גם האנשים שהיא הדיחה מתים עליה. לא הייתי קורא לה מנהיגה (וטוב שכך) אבל זו עמדת כח משמעותית ביותר.
-לורל ודונתן אמנם לכאורה במצב טוב בין דום ו-וונדל לשלישיית מאלולו אבל זה מקום לא יציב בעליל. אחרי שכריס הלך את מי אתה חושב שדום יסמן עכשיו? צ'לסי?
-לקלין ומייקל יש קשר די חזק, זה צויין כבר כמה פעמים בריאונות וטסטות יוטיוב למניהן. לא יודע אם תהיה לזה השפעה במשחק, מקווה מאוד שכן.

לצפיה ב-''
15/04/2018 | 15:04
4
לצפיה ב-''
16/04/2018 | 19:18
22
בעונה אני לא רואה את מה שאתה מספר. הפרק רצתה להדיח את ליבי והתפשרה כי לא היה קולות.
המנהיגה.
היא משחקת טוב אבל היא לא בעמדת שליטה.

דום יכוון נגד אנג'לה אולי כמו שכבר ניסה..או נגד מייקל/ליבי..
ויכול גם נגיד להחליט שדז וקלין איום ולכוון נגדן עם מלולו...
מאיפה לי?
לורל ודונתן לא יהיו בבעיה בכל אופן
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 13:38
74
סוף סוף פרק טוב בעונה הזאת

בדרך כלל אני לא אוהב את הקבלות הנוסטלגיה
אבל עם כריס וג'ייטי זה התחבר בול
כריס הוא שילוב של כל התכונות הרעות של ג'ייטי, הנאיביות, השחצנות...
אבל מצד שני אין לו בכלל את המשחק החברתי המעולה של ג'ייטי שגרם שכולם מסרו לו את הניצחון בטוקנטינס ונתנו לו את הנהגת השבט בHVV

אני חושב שההפקה נתנה מראש לכריס אליל כי היה דיי קונצנזוס להדיח אותו, יותר קונצנזוס ממה שהראו לנו וההפקה פשוט רצתה שיהיה יותר מותח ומעניין, אם האליל הזה היה עוזר לו זה היה דיי מושחט ברמה של הישרדות ישראל
תכלס אבל פה ההצלחה של כריס עלתה לו בכישלון כי אם נגיד לא היה בוחר בבמבוק הנכון האליל היה שימושי אך ורק למועצה הזאת ואז דיי מובן מאליו שישתמש בו

תכלס כריס לא הצליח לגרום לאף אחד להיות בצד שלו, אפילו אנג'לה הקשיבה יותר לקלין
דומיניק משחק מעולה ומקבל עריכת ניצחון, מקווה אבל שיקרה לו מה שקרה לג'רמי בסאן חואן כדי שלא נקבל עונה משעממת
ליבי דיי הולכת פעם הבאה, אין לה שם שום קשרים שיכולים להחזיק חוץ מג'נה ולג'נה יש את סבסטיאן. חבל, כי אני דיי מחבב את ליבי
אם כבר נוסטלגיה שאפו לוונדל שהעלה מן האוב את נאומיי הרואסטינג בהצבעות
זה היה טוב
כריס ששוכח את הלפיד גם היה טוב (כל דבר שמזכיר את סאן חואן)

מחכה לפרק הבא
לצפיה ב-'נם נם'
נם נם
12/04/2018 | 14:48
63
ציפיתי ליותר האמת מהפרק הזה...
אבל מקווה שנאביטי ימשיכו לאכול אחד את השני
ואני שמח שלמייקל לפחות יש עדיין את האליל
והלוואי ולורל תיזום בליינדסייד על דום/וונדל
אחרי שהיא תבין שלשניהם יש אליל...
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 16:00
4
71
Eye candy -1
איזה אידיוט כריס. אם מישהו היה צריך דוגמא למה קלין עשתה בשכל כשלא לקחה סיכונים וחשבה הלאה כשהייתה באי הרוחות זה בדיוק זה, השחקן הממוצע יגיד לעצמו שבמשחק הזה חייבים לקחת סיכון כדי להגיע רחוק ויסכן את עצמו גם כשלא צריך. כריס קיבל יתרון מושלם לסיטואציה שלו, ליטרלי no-brainer, אבל העדיף לסכן אותו בשביל level-up מינורי ושמר את האליל בכיס (גם אחרי שדומיניק השתמש ביתרון שלו!)
הוא גם משום מה קרא לזה בליינדסייד - למרות שכולם ידעו (כולל הוא עצמו) שהוא מטרה ברורה. אפשר להיות יותר טיפש מזה?
לא מובן לי למה אף אחד לא האמין שלדומיניק יש אליל אמיתי, הרי כשג'יימס אמר את זה בפרק קודם נטו להסכים איתו - כולם חשבו שדום מסוכן אז. גם כריס עצמו ידע על הרגע הראשון שדום משקר לו כשהראה לו את האליל המזוייף. אולי זה עוד חלק מההקצנה של העריכה נגד כריס שאף אחד לא לוקח ברצינות.

פרק די מרוח לטעמי, היריבות בין שניהם לא מהנה לצפייה, פרק שלם זה קצת יותר מדי. לפחות זה נגמר.
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 19:46
48
זה לא קשור לסיכונים
להיפך
במקרה הזה אם היה יוצא לו ישר NO VOTE
זה היה מציל אותו כי אז האליל היה תקף רק למועצה הזאת, היה "נאלץ" להשתמש בו וחוסך מעצמו את ההדחה המביכה הזאת
עצם זה שהוא "הצליח" גמר את סיכוייו, לא עצם זה שהפסיד
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 19:50
2
48
והוא לא ידע שהוא מטרה ברורה
הוא חשב שדום ווונדל מכוונים עליו בעקבות מה שקרה עם אנג'לה
אבל לגבי השאר חשב שהוא נמצא בעמדה טובה, אפילו עמדת מנהיגות כך שלא דאג
אולי היה דואג ושולף אם וונדל היה מוציא את האליל
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 20:55
1
44
כריס אומר במפורש שהאליל פעיל למועצה הקרובה או למועצה הבאה גם אחרי שאיבד קולו - מה שאומר שיכל להשתמש בו אחרי שדומיניק השתמש בלגסי. הוא ידע שדומיניק מכוון נגדו מהיום הראשון וידע שהוא בעמדת נחיתות כי שחקנים "כמוהו" מודחים ישר אחרי המיזוג (אומר את זה עוד לפני שקיבל את היתרון)
אולי הוא חשב שהוא מנהיג את השבט ובאמת המועצה ערוכה בצורה כזו שהמתמודדים עונים תשובות שבעצם מספקות את כריס ("אז מה, 11 אנשים הלכו לבאר ודומיניק וונדל נשארו לבדם? זה לא מלחיץ אותך, דום?") אז אפשר להבין את נקודת המבט שלו אבל ברגע שדומיניק השתמש ביתרון, להציל את עצמו נראה די מובן מאליו. גם אם וונדל היה האופציה השניה והתכנון המקורי היה לפצל קולות, לא הגיוני שחשב שכל השבט איתו במאה אחוז, הרי פחד לאבד את הקול שלו בהצבעה, לפחות בהתחלה.

בקיצור, לא מובן - הוא כנראה clueless כמו שהעריכה ניסתה להראות. די בטוחה שההפקה רצתה שהתוצאה של הפרק הזה תהיה שונה ולא עבד להם.
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 21:30
46
כן, מה שהתכוונתי שאם היה נכשל בהתחלה האליל היה טוב "רק" למועצה הזאת ואז מן הסתם היה משתמש בו גם אם היה חושב שזה "אליל מבוזבז" כי אחר כך הוא שווה כלום
זה שהאליל היה שווה לעוד מועצה אחת הרג סופית את כריס

וזה שהוא טמבל זה ברור
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 17:06
64
וואו איזה פרק!! אם הייתי יודע מראש שכריס מודח לא הייתי מופתע אבל איך שהפרק מתחיל ואתה רואה שליבי וג'נה ככה לא בטוחות לגבי לחבור לדום. ואז הוא מקבל אליל. אז נוצר רושם שהוא ללא ספק ישרוד.
אני גם חשבתי שכן חלק מנביטי יילכו איתו.. ואז.. אוי לא
ליבי אומרת איזה כיף להיות בטוחה
ואז אמרתי לעצמי האלילים יעיפו אותה.  יהיה הצבעה חוזרת שכל הקולות מבוטלים...
ואז הבנות אומרות שידיחו את ליבי!!! זהו חשבתי היא גמורה.
אבל אז אמרתי לעצמי....
שאם היא וג'נה מצביעות כריס יש פה סיכוי שיהיה 6 כריס
היה די ברור שלורל ודונתן יצביעו כריס
לורל ודונתן בעיני כרגע בטופ!! משחקים הכי טוב חברתית.

ליבי יכלה לחרב לעצמה אבל לא הלכה נגד דום
למעשה שום קול לא היה נגדו!!

אבל מה מבטיח לו שיגיע לשישיה? עשה בשכל בכל זאת שהשתמש ביתרון
מזל שוונדל שמר על האליל

כריס יצא אדיוט מלא פעמים הפרק
גם סתם איבד את הקול שלו שלא היה צריך לסכן כי כבר הובטח לו אליל
גם לא יכל להתפייס אפילו בכאילו עם דום כדי לבליינסד אותו ולשמור על עצמו מלהיות מטרה
וגם בסופו של דבר הודח עם אליל בכיס וכולם פנו נגדו גם קלין וצלסי
(מעניין למה. בייחוד שדז ואנגלה עדיין הצביעו ליבי)

ברוך שפטרנו כריס!
לפחות עשית היסטוריה השורד היחיד שמעולם לא הצביע
ולא עשית היסטוריה להיות עוד אחד עם אליל שהודח
הוא גם ראה שדום מביא יתרון
למה לא עמד גם!

פרק הבא יכול להיות.שיתהפכו על וונדל ודום אבל לדעתי לא
גם עדיין לכל אחד מהם יש אליל
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 20:21
2
78
פונדרוסה הכי מביכה אבר!!!!!!!
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחחחחח
13/04/2018 | 03:30
55
יואו מוות

מה שכן
לפחותהוא  לא ממורמר!!
לצפיה ב-'...'
...
15/04/2018 | 15:03
6
לצפיה ב-'Walking on wires and power lines'
Walking on wires and power lines
13/04/2018 | 02:52
1
62
פרק מאכזב מצד אחד כי היו כ"כ הרבה אפשרויות לבלאגן  וכולן התמסמסו לטובת הדחה צפויה ומשעממת, אבל מצד שני פרק מספק בכך שהודח השחקן הכי מעצבן וטיפש העונה (במועצה הראשונה שלו, בלי שהוא הצביע, עם אליל בכיס, כשאותו האליל עבר את אותו התהליך 2 עונות קודם) ויתרה מכך, כל הפייבוריטים שלי שרדו וגם שיחקו יפה מאוד.
קלין ודז משחקות מצוין והצביעו כמו שצריך, דונתן ולורל הם מצטייני הפרק והאמת שגם וונדל ודום היו חביבים עליי. מייקל נראה לי קצת שבור מנטלית ממאלולו ואני מקווה שהוא יתאפס בקרוב, ויחד עם כל המצויינים לעיל הייתי רוצה לראות גם את ליבי ממשיכה עוד טיפונת. השאר לא רלוונטיים מבחינתי. אני אפילו לא מתייחס אליהם כקולות בעלי השפעה.
לצפיה ב-''
13/04/2018 | 03:01
52
דווקא חשבתי שליבי או וונדל יודחו ברגע שהיה לכריס אליל .
ממש לא הדחה משעממת!
לצפיה ב-''
13/04/2018 | 02:59
57
מה נסגר עם כל פסלוני חסינות האלה?!?!? חחחח זה כבר מוגזם.
עם כמה שרציתי שכריס יצליח, הוא הביא את ההדחה שלו על עצמו (אני שם לב לזה שאני אומר את זה הרבה חחח). כל הפיוד הזה בין דומוניק וכריס היה קצת מגוכח אבל גם יצר טלוויזיה טובה.
חשיבה טובה של דז, הייתי בטוח שליבי תודח בשלב מסוים. קלין פשוט ממשיכה לשחק מעולה, נראה שיש לה ברית חדשה עם אנג'לה (שהייתה סוג של בת הברית של כריס), דז וצ'לסי.

דומוניק שם על עצמו מטרה גדולה על הגב, ונראה שבפרק הבא, הוא וונדל הולכים להיות בצרות, באמת שיש להם יותר מדי כוח במשחק בשלב זה.
פרק טוב לפי דעתי.
לצפיה ב-''
13/04/2018 | 17:16
1
57
אז המיזוג הגיע, והסעודה עברה... ואז לכריס, ורק כריס, יש פתק סודי בתוך הבאף. זהו זה? עברנו מיתרונות באקראי ליתרונות שנותנים סלקטיבית לאנשים מסוימים, כלומר התערבות הפקה? אמנם בסופו של דבר ה"יתרון" שכריס קיבל חרץ את גורלו, אבל פעם אחרת מישהו יכול פשוט לקבל מההפקה אליל במתנה. אני ככה קרוב לגמור עם הישרדות, ועד כמה שהאסטרטגיה בעונה הזו טובה, העונה רק ממשיכה את הקו שהמשחק עומד להפוך לתפאורה מול הדרמה.

אז כריס באי הרוחות, ותוך כדי אנחנו גם לומדים שהשם של השבט המאוחד הוא לוויטה והצבע שלו... שחור. איזה כיף. כבר חשבתי לתומי שנמאס להם להשתמש באותו הצבע כל פעם. אז מצד אחד כריס לבדו קיבל הזדמנות מההפקה ליתרון, אבל הם גם שמו לו טוויסט. זה לא עושה את המצב להרבה יותר טוב. אבל הוא מפסיד את הקול שלו, אבל עדיין יכול להשתמש באליל.

ועכשיו לבמה המרכזית, כריס נגד דום. מזכירים לי קצת את הקרב בין רוב וראסל, רק שכריס הוא יותר בנג'מין מאשר ראסל. אני בהלם שאני לא מתעב אותו לגמרי. עדיין. יש אתגר שיווי משקל, וכמובן בחורה זוכה בו וקוראים לה קלין. עכשיו שהיא גם מפציצה בוידויים, היא משאירה אבק לשאר המתמודדים מבחינת הערכה. אגב, רק אני חושב שהיא נראית כמו גירסה יותר צעירה של קאס? אני גם ממשיך להיות בעד מייקל, לורל, וונדל, ליבי, וממש רוצה שצ'לסי גם תיכנס לרשימה הזו, אבל פשוט לא מראים אותה מספיק. דומיניק גם לראשונה מתחיל להפוך לפייבוריט.

אתם קולטים שיש ארבעה פאקינג אלילים במשחק?!? וכולם אצל גברים, אבל הם ברובם פייבוריטים שלי. והיחיד מהם שאינו פייבוריט מודח, תודה לאל. ציפיתי שהוא יגיע לפחות עד הפיינל 6, אבל הוא כזו דמות, שהוא היה מקבל המון זמן מסך גם אילו היה מודח ראשון. קצת כמו מיקיילה.

ועכשיו יש פוטנציאל לאחת העונות הכי אסטרטגיות אי פעם, ברמה של איי הפנינה וסן חואן. יש לך את שלישיית מאלולו, את הבנות של נוויטי ואת וונדל ודומיניק. צ'לסי גם יכולה לחזור לצד של דום מתי שבא לה. לורל ודונתן יכולים להצטרף לדום, או למאלולו. אה כן, ויש גם את סבסטיאן. מבחינה אסטרטגית הוא פשוט טפלון, אבל אני מניח שהוא יצטרף למאלולו בגלל ג'נה. האם העונה תישאר מהנה? תלוי כמה משקל יתנו לדרמה ולפסנתר.

דירוג:

1. קלין
2. מייקל
3. לורל
4. ליבי
5. סטפני
6. ג'יימס
7. מורגן
8. וונדל
9. דומיניק
10. צ'לסי
11. דזיריי
12. ג'נה
13. דונתן
14. סבסטיאן
15. ג'ייקוב
16. גונזלס
17. אנג'לה
18. כריס
19. ברנדן
20. בראדלי

לצפיה ב-''
13/04/2018 | 21:00
55
לדעתי וונדל יודח ולא דום, כי וונדל עשה את הטעות מס' 1 בהישרדות, הוא גילה לדום שיש לו פסלון חסינות. ביג NO NO. אני לעולם לא הייתי מגלה, ועוד לדום התחמן הזה? שלא לדבר בכלל על כך שבניגוד לכל השאר עם פסלוני חסינות שעדיין במשחק, פסלון החסינות (שרשרת החסינות המקוללת של אריק) של וונדל הוא יותר חיסרון מיתרון, שכן הוא לא יכול להחביאו ולשלוף אותו במועצת השבט כמו כל השאר, וברגע שיתגלה דבר הפסלון שוונדל מצא הוא ישר יהפוך למטרה. ואם דום ירצה להציל את עצמו הוא יקריב את וונדל על המזבח של נאוויטי בלי בכלל למצמץ. בעיקר שהוא יודע מדונתן ששמו של וונדל כבר עלה להדחה כאלטרנטיבה להדחתו שלו עצמו. ולכן אני חושב שוונדל הרבה יותר בסכנה מדום, שעדיין יש לו להזכירך את פסלון החסינות האמיתי שמצא על האי, נכון לכרגע. אלא אם כן וונדל יכרות ברית עם קלין ומייקל נגד דום. וזה הדבר היחיד שישאיר אותו במשחק, ואולי אפילו יביא אותו לשלישיית הגמר.
לצפיה ב-'חייב להגיד ש '
חייב להגיד ש
16/04/2018 | 13:05
1
39
היה לי מאוד מוזר שמכולם, דווקא כריס היה זה שקיבל את הבנדנה עם ההסבר על האליל. אני אף פעם לא מאלו שזועקים וחושדים שהמשחק מכור, אני באמת מאמין שההתערבות של ההפקה היא מינימלית עד כמה שאפשר, אבל במקרה הזה מאוד צרם לי, שדווקא מי שהכי היה צריך את האליל ומי שהיה הכי מעניין לראות אותו עם אליל, באמת קיבל את ההזדמנות. תארו לכם שסבסטיאן או צ'לסי, שהם בלתי נראים כרגע, היו מקבלים את זה? לא היה מעניין אף אחד. אמנם בסוף כריס פישל ולא השתמש באליל, אבל עצם זה שדווקא הוא "במקרה" קיבל את הבנדנה, היה נראה לי מאוד מתוכנן מראש.
לצפיה ב-''
17/04/2018 | 11:03
3
לצפיה ב-''
17/04/2018 | 21:04
31
היה פרק טוב, אהבתי את האינטרו של קלין שהוביל לאיחוד ואת הזכיה שלה במשימת חסינות ראשונה. היחסים שלה עם כולם טובים ויש לה סיכוים טובים להגיע לגמר.
כל השאר לא היו טובים בפרק הזה והצביעו לכריס שנכון שהיה גאוותן ובלתי נסבל, אבל היה עדיף להם להשאיר אותו ולהדיח דווקא את דומניק או וונדל ולפרק את הצמד הזה שיש לו עכשיו יותר מדי כוח במשחק. אני מקווה שקלין תוביל ברית בנות שתביא להדחה או של דומניק או של וונדל. לפי מה שהראו הפרק הבא הולך להיות מותח.
לצפיה ב-'סין פרקים 9, 10 '
סין פרקים 9, 10
13/04/2018 | 23:00
6
17
אתה יודע שעונה טובה כשיש בה רצף של הדחות מפתיעות. אבל גם בלי האסטרטגיה, הקאסט המדהים ורוח המקום (זוכרים שהיה דבר כזה? אחד הדברים שמתו בעונות שאחרי ראסל, כשההפקה החליטה שרק האסטרטגיה חשובה) משאירים את העונה הזו מעולה. השיט בנהר, הביקור במנזר, אלה דברים שלא יהיו יותר בהישרדות.

ואז כמובן יש את האתגרים, ואת האסטרטגיה. ג'יימס בנקודה הזו הפך לפצצת זמן מתקתקת, ולולא אמנדה אולי היה מגיע לגמר. גם ההדחה של פרוסטי הייתה מפתיעה בנקודה הזו. מבחינת עריכה די ברור שטוד או אמנדה יזכו, ולולא נאום גמר ידוע לשמצה, יכול להיות שהתוצאה בסוף הייתה הפוכה.
לצפיה ב-'אגב '
אגב
13/04/2018 | 23:05
2
17
רק עכשיו אני שם לב שטוד וקורטני החזיקו ידיים כמעט כל מועצה. אין פלא שהם נהיו חברים ממש טובים אחרי העונה.
לצפיה ב-'ההדחה שהכי שמחתי לגביה בהישרדות סין '
ההדחה שהכי שמחתי לגביה בהישרדות סין
14/04/2018 | 01:24
1
28
היתה של ז'אן רובר. הוא היה פשוט בלתי נסבל ונורא שמחתי כשהוא הודח אחרי כל השחצנות שלו. לא יודע למה, אך דום מהעונה נוכחית ממש מזכיר לי אותו, למרות שאני לא מתעב אותו כמו שתיעבתי את ז'אן רובר מהישרדות סין.
לצפיה ב-''
14/04/2018 | 12:16
24
גם לי הוא נתן וייבז כאלה, במיוחד עם השקר הדפוק עם האלילים שגרם לשבט מאלולו לבגוד בו ולהדיח את מורגן, אבל עכשיו שהוא משחק יותר טוב, הוא יותר מזכיר לי את רוב. בכל מקרה הפרק הבא יהיה מבחן התוצאה.
לצפיה ב-'סין פרק 11 '
סין פרק 11
14/04/2018 | 19:42
2
18
בנקודה הזו, רוב האקשן בעונה נגמר. דניס יכלה להמשיך את ההפתעות ולבגוד במי שבסוף הגיעו לגמר, ולדעתי זה היה הצעד הנכון לעשות. לדעתי טוד ואמנדה היו מצביעים לה בגמר, לא בגלל שהיא הייתה מאותו שבט אלא בגלל שהיא עשתה את המהלך והדיחה אותם. כמובן שבפועל, עם הנאום של אמנדה, היה לדניס יותר סיכוי בגמר נגדה ונגד קורטני.

כל זה תיאוריה כמובן. לדניס לא היה שום סיכוי נגד אף אחד. כרגע היא עדיין לא נתנה לי סיבה לשנוא אותה, אבל בשני הפרקים הבאים, האחרונים, זה ישתנה מהר מאוד.
לצפיה ב-'סין פרק 12 '
סין פרק 12
17/04/2018 | 00:26
1
13
אמנם בין הדחה להדחה של חברי ג'אן הו הודחו ז'אן-רובר וג'יימס, אבל סך הכול העונה הזו עדיין הייתה שבט נגד שבט. ממש לא אהבתי את הגישה של דניס, להתייחס לפי-ג'י בתור אויבת. בעונה יותר גמישה מבחינה אסטרטגית זה היה יכול להתפוצץ לה בפרצוף.

אחד הדברים שעד היום לא הבנתי, זה איך הם הבנות לא הדיחו את טוד כשהיו להן כמה הזדמנויות מושלמות. אבל בפרק הזה הוא היה מאוד לא בוגר, ויכול להיות שהיו לו עוד מקרים כאלה שנחתכו בעריכה.

לצפיה ב-'כי המשחק החברתי שלו היה חזק'
כי המשחק החברתי שלו היה חזק
17/04/2018 | 08:48
12
זה למה
לצפיה ב-'יש לי רעיון לשיפור המשחק על ידי שינוי אחד הכללים המקוריים'
יש לי רעיון לשיפור המשחק על ידי שינוי אחד הכללים המקוריים
10/04/2018 | 14:39
7
55
האם בכלל מצלמים כעת עונה חדשה?
או שמרוב התקוטטויות כל העסק בארץ נרדם?

ואם עדיין העסק פעיל.  למי צריך לפנות בכדי לתת "הצעות לשיפורים"?

תָּמִיר
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
17/04/2018 | 11:04
6
23
אתה מתכוון להישרדות האמריקאית או הישראלית?
לצפיה ב-'הישראלית. אע"פ שהרעיון שלי יכול לעבוד בכל סוג של הישרדות'
הישראלית. אע"פ שהרעיון שלי יכול לעבוד בכל סוג של הישרדות
17/04/2018 | 16:32
5
18
סורי על השיהוי בתגובה.  המייל של תפוז עף לספאם (מעניין למה)

תָּמִיר
לצפיה ב-'אז תפנה לרשת, הם אחראים להישרדות בישראל'
אז תפנה לרשת, הם אחראים להישרדות בישראל
17/04/2018 | 18:26
4
28
לפניהם ערוץ 10 היו אחראים.
לצפיה ב-'לא מכיר את הגופים הללו'
לא מכיר את הגופים הללו
17/04/2018 | 18:36
3
20
האם יש איזה מייל או טלפון שאפשר לפנות ולהגיע ישר לאנשים שעוסקים בתחום הזה ספציפית?

ג'יימס
לצפיה ב-'יש להם אתר רשמי, היום רשת זה ערוץ 13'
יש להם אתר רשמי, היום רשת זה ערוץ 13
17/04/2018 | 18:41
2
17
והנה הדף הרשמי של הישרדות ישראל באתר שלהם:

כמו כן, יש להם גם דף פייסבוק רשמי:

לצפיה ב-'תודה רבה. שלחתי להם הודעת פייסבוק בעניין'
תודה רבה. שלחתי להם הודעת פייסבוק בעניין
17/04/2018 | 18:44
1
6
לצפיה ב-''
17/04/2018 | 18:45
3
לצפיה ב-'התחזיות של מומחי הישרדות לפרק 8 של הישרדות 36 '
התחזיות של מומחי הישרדות לפרק 8 של הישרדות 36
09/04/2018 | 21:19
61
צמד היוטיוברים מומחי הישרדות פיל ואלכסה המארחים את ג'ו מנה מהעונה הקודמת מנסים לחזות מה יקרה בפרק 8 של העונה ומדרגים בהתאם את השורדים, וקובעים למי מביניהם על פי הדירוג מ 1 עד 13 יש סיכוי להיות המודח הבא.

מה שהכי מעניין ששלושתם בחרו את אותה רביעייה שיש הכי פחות סיכויים שהמודח השבוע יהיה אחד מהם, ובנוסף את השלישייה עם הכי הרבה סיכויים שהמודח השבוע יהיה אחד מהם.

במהלך הראיון איתו הם מאבדים לחלוטין את הקשר עם ג'ו ששוכח להטעין את מכשיר הסלולר שלו וחוזר רק לקראת סוף הסרטון.

Survivor: Ghost Island Episode 8 Predictions With Joe Mena

לצפיה ב-'הסקירה הכי מצחיקה ומשוגעת להישרדות 36 '
הסקירה הכי מצחיקה ומשוגעת להישרדות 36
08/04/2018 | 13:19
1
60
זהירות! תוכן למבוגרים בלבד  הכניסה אינה מומלצת לילדים ונוער מתחת לגיל

בכל אופן, בכזאת סקירה מצחיקה להישרדות עוד לא נתקלתי

SURVIVOR GHOST ISLAND EPISODE 7 LIVE AFTER SHOW 4/4/18
https://www.youtube.com/watch?v=hgfnt9nJ4rM

לצפיה ב-'אין לי מושג'
אין לי מושג
08/04/2018 | 17:43
62
איך אתה יכול לצפות בסרטונים הארוכים האלו ולחרוש את האינטרנט בדעות של literally whos על פרק רנדומלי אבל העיקר אתה נהנה.

משתפת קישור לעמוד ברדיט למי שמעוניין - יש בעמוד הזה לינקים לQ&A sessions עם מתמודדי עבר ואנשי הפקה. בעיקר מעניין לקרוא על דברים שלא שודרו ואיך מתמודדים נתפסים מחוץ למצלמה. קראתי קצת מהראיון של ג'ף, הצלם וקאת'י (16) בנתיים.
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות - פרק 7 '
פינת הפופולאריות - פרק 7
06/04/2018 | 21:02
15
33
ודירוג הפרק שעבר:

15. אנג'לה - 1.5 1
14. צ'לסי - 3.1 1
13. כריס - 3.3 3
12. בראדלי - 3.7 1
11. סבסטיאן - 4 4
10. דומניק - 5.1
9. דזיריי - 5.3 2
8. וונדל - 5.4 4
6. ג'נה - 5.7 1
6. דונתן - 5.7 3
5. ג'יימס - 6.1 2
4. ליבי - 6.3 2
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
06/04/2018 | 21:03
44
זה כבר השבוע השלישי שלה ברצף בטופ 3,
והפעם היא יורדת מקום אחד

עם ממוצע 8.5

לורל
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
06/04/2018 | 21:04
43
עם ממוצע 8.6,

עולה ב2 מקומות - הכניסה החדשה לטופ 3!

קלין
ובמקום הראשון...
06/04/2018 | 21:08
44
זה לא באמת מפתיע כבר,

בשבוע הרביעי ברצף - והפעם שובר את השיא עם ממוצע 9.3

מייקל
לצפיה ב-' הדירוג'
הדירוג
06/04/2018 | 21:09
11
35
ג'יימס יוצא מהרשימה וזו גם הפעם האחרונה בדירוג של בראדלי!

הרשימה:

אנג'לה
בראדלי
ג'נה
דומניק
דונתן
דזיריי
וונדל
כריס
לורל
ליבי
מייקל
סבסטיאן
צ'לסי
קלין

דירוג נעים
לצפיה ב-'ֻ'
ֻ
06/04/2018 | 22:02
34

אנג'לה - 3
בראדלי - 1 בייו'שששששששששש
ג'נה - 7
דומניק - 4 נראה מה יהיה במיזוג
דונתן - 5
דזיריי - 5
וונדל - 7
כריס - 3
לורל - 9
ליבי - 8
מייקל - 10
סבסטיאן - 6
צ'לסי - 5
קלין - 10

לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
06/04/2018 | 22:28
30
אנג'לה 2 לא קיבלה זמן מסך הפרק.
בראדלי 2 הוא היה מבדר בוידויים אבל די הביא על עצמו את ההדחה.
ג'נה 7 שמח שהגיעה לאיחוד.
דומניק 5 נראה אם ההחלטה להדיח את בראד תשלתם לו.
דונתן 6 סבבה בינתיים.
דזיריי 3 לא קיבלה זמן מסך הפרק.
וונדל 7 סחתיין על מציאת הפסלון חסינות.
כריס 6 שמח שהוא הגיע לאיחוד.
לורל 10 אני יודע שלא הראו ממנה הפרק, אבל כל מה שהראו עד עכשיו,היא משחקת מעולה.
ליבי 8 שמחתי שהיא לא הודחה הפרק.
מייקל 10 הגיע לאיחוד כנגד כל הסיכויים.
סבסטיאן 4 הוא נראה שחקן חברתי טוב אבל לא מראים ממנו הרבה.
צ'לסי 5 קצת הראו ממנה הפרק, אבל כמו עם דומניק, נראה אם זה ישתלם לה בהמשך להדיח את בראדלי.
קלין 10 משחקת מעולה עד עכשיו.

לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
06/04/2018 | 23:44
32
והפעם קצר וקולע ובלי הרבה הסברים כי בכל זאת זה היה פרק די קצר.

אנג'לה - 3

בראדלי - 1 בפעם שעברה אמרתי שאשמח מאוד אם השחצן הזה יודח עוד לפני המיזוג, ואיזה כיף שהוא הודח. אז שלום ולא להתראות.

ג'נה - 3

דומניק - 6 על זה שהשאיר את ליבי.

דונתן - 1

דזיריי - 6 על היוזמה לשרוף את הדגל ולשבור את הקללה.

וונדל - 8 על מציאת הפסלון/שרשרת חסינות של אריק. למרות שקשה לי לדמיין אפילו איפה בדיוק הוא יחביא אותה, ובעיקר אם הוא ירצה לקחת אותה איתו למועצת השבט...

כריס - 6 הפרק הוא היה בסדר והשבט הירוק בהנהגתו שלטו חזק במשימות.

לורל - 3 בקושי הראו אותה הפרק.

ליבי - 8 איך אני שמח שהיא הצליחה לשכנע את צ'לסי להשאיר אותה ולהדיח את בראדלי הבלתי נסבל.

מייקל - 10 גם על מציאת פסלון החסינות המזוייף של אוזי שהתבגר על האי במשך עשור (כן בטח ) והפך לילד אמיתי, סליחה, התכוונתי לפסלון חסינות אמיתי. וגם על זה ששבט מאלולו המעורבב זכה במשימת החסינות הרבה בזכותו. עוד מהרושם הראשוני השוויתי אותו למלקולם, ועובדה שלא טעיתי, כי היום כל הסוקרים ביוטיוב משווים אותו למלקולם, ויש כאלה שאף טוענים שמייקל זה מלקולם 2.0. כך או כך, מבחינתי אין בכלל ספק שמבין הבנים מייקל הוא השחקן הטוב ביותר העונה. הבחור פשוט .

סבסטיאן - 4 בקושי הראו גם אותו הפרק.

צ'לסי - 6 על השארתה של ליבי והדחתו של בראדלי.

קלין - 10 היתה ונשארה מלכה , לא מאכזבת אותי עוד מהרושם הראשוני. יש כאלה שטוענים שהיא מושלמת מדי, אך אני לא חושב כך. מה שכן הדחתו של בן בריתה בראדלי עלול לפגוע בה, אך יש לה את היתרון עם הקול הכפול, ובני ברית נאמנים כמו מייקל, דזירי ואולי אפילו אנג'לה. אני גם לא חושב שוונדל אחרי שיבין שדומיניק בגד בנאוויטי והדיח את בראדלי, לא יעדיף לחבור אליה ולא לדום. וגם כך אני לא רואה מישהו שירצה להדיח את קלין. בכל מקרה פרק המיזוג העונה הולך להיות מה זה מעניין ומסקרן ואני מצפה לו בכיליון עיניים, בתקווה שלא אתאכזב.
לצפיה ב-''
07/04/2018 | 09:35
29
אנג'לה 1 בדוק מודחת תכף
בראדלי 1 המודל שהכי הביא על עצמו את ההדחה שלו
ג'נה 7
דומניק 10 אל תשכחו שיש לו יתרון וגם אליל הוא בעמדה סופר חזקה . אם היה בוגד גם בצ'לסי אולי היה אפשר לבקר את ההחלטה שלו אבל ברגע שהיא הצביעה איתו אין סיבה שכל נאביטי ירגישו שדום הבוגד(ועוד שגם ככה כבר הצביע נגד אנג'לה  עם וונדל וכריס אחריו...אז הוא צריך את ליבי)
דונתן 10 חמוד שכזה
דזיריי 5
וונדל 8 יש מצב טוב ינצח
כריס 1 סופסוף יילך למועצה
לורל 8 איפה אתתת
ליבי 10
מייקל 10
סבסטיאן 1
צ'לסי 1 לא בגלל ההדחה. לא מעניינת
קלין 8
לצפיה ב-'I’ll live a hundred thousand years'
I’ll live a hundred thousand years
07/04/2018 | 12:44
34
אנג'לה 1
בראדלי 1 צריך אולסטארס שלם לקורבנות של החלטות מטומטמות
ג'נה 1
דומניק 1
דונתן 10
דזיריי 10
וונדל 10
כריס 1
לורל 10
ליבי 10
מייקל 10
סבסטיאן 10
צ'לסי 1
קלין 10
לצפיה ב-'הדירוג שלי-'
הדירוג שלי-
08/04/2018 | 01:35
1
35
אנג'לה- 4
בראדלי- 1 ברוך שפטרנו
ג'נה- 5 נעלמה
דומניק- 7 היה חמוד הפרק אבל עשה טעות לדעתי
דונתן- 6
דזיריי- 2
וונדל- 2
כריס- 7
לורל- 7
ליבי- 7
מייקל- 10
סבסטיאן- 4 נעלם
צ'לסי- 3
קלין- 1
לצפיה ב-''
08/04/2018 | 01:49
29
והנה הוא שוב עושה זאת. כבר פעם רביעית ברציפות, נותן לקלין נקודה אחת ללא שום הסבר כדי להוריד אותה בדירוג. מילא אם היית נותן הסבר היגיוני למה אתה מנקד את אחת השחקניות הכי טובות העונה כבר 4 פעמים ברציפות רק בנקודה אחת. מה שכן, חיכיתי וידעתי שתנקד אותה בנקודה אחת, כי זה מה שאתה עושה כבר 4 שבועות רצופים.
לצפיה ב-''
08/04/2018 | 10:03
36
אנג'לה 7
בראדלי 6
ג'נה 5
דומניק 5
דונתן 9
דזיריי 5
וונדל 6
כריס 7
לורל 7
ליבי 7
מייקל 9
סבסטיאן 5
צ'לסי 5
קלין 8
לצפיה ב-' רגע לפני סגירת שבת וויייייי'
רגע לפני סגירת שבת וויייייי
11/04/2018 | 20:32
29
אנג'לה 1
בראדלי 1
ג'נה 5
דומניק 3 לא הבנתי את ההחלטה שלו
דונתן 7 סחטיין
דזיריי 7
וונדל 8 מהמועמדים כרגע לניצחון
כריס 1
לורל 5 נעלמה לגמרי
ליבי 7 משהו בה קצת פחות חמודי כמו שהיה בפרק 3 אבל אוהב
מייקל 7 הוא חמודי מושלם והכל ועדיין הוא קצת אוברייטד פה, עוד לא הוכיח את עצמו במאה אחוז
סבסטיאן 1
צ'לסי 3 כנל לדומניק אבל לפחות הראו אותה!
קלין 10
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 12:28
28
אנג'לה - 1
בראדלי - 10
ג'נה- 5
דומניק - 10
דונתן - 7
דזיריי - 8
וונדל- 6
כריס - 1
לורל - 8
ליבי - 5
מייקל - 8
סבסטיאן - 1
צ'לסי - 3
קלין - 3
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
13/04/2018 | 21:18
19
אנג'לה - 1
בראדלי - 1
ג'נה - 2
דומניק - 4
דונתן - 2
דזיריי - 5
וונדל - 8
כריס - 1
לורל - 8
ליבי - 5
מייקל - 6
סבסטיאן - 3
צ'לסי - 5
קלין - 10
לצפיה ב-'הישרדות 36 - פרק 7 '
הישרדות 36 - פרק 7
05/04/2018 | 04:08
25
57
פרק הבא מיזוג!!!
דיון מהנה לכולם.
לצפיה ב-''
05/04/2018 | 04:15
65
אני חושב שהיה פרק טוב,
במשך העונה הודחו שחקנים עם פוטנציאל כמו מורגן, סטפני וג'יימס, וממש חששתי שעכשיו גם ליבי תודח. אני מודה שבראדלי די מבדר בוידויים שלו לפעמים, אבל אני לא חושב שהוא היה מנצח את המשחק כמו שהוא חושב, כי הוא הודח בגלל ההתנהגות שלו.

סחתיין למייקל וונדל על מציאת פסלוני החסינות. אני צחקתי שהפסלון שמייקל מצא היה המקל מעונה 16  חייבים לתת קרדיט להפקה על זה. אני שמח שהוא וגם כריס הצליחו להגיע לאיחוד.

קלין מגיע לאיחוד עם הרבה כוח, היא פשוט שחקנית מצויינת. גם לורל, אבל לא מראים ממנה זמן מסך, וזה מעצבן כי ממה שהראו, היא שחקנית מצויינת גם כן.

בינתיים אני חושב שהעונה טובה עד עכשיו. נראה שפרק הבא זה עדיין דומוניק נגד כריס, אבל אני מקווה להתפעה...
לצפיה ב-''
05/04/2018 | 05:53
61
איזה פרק מצויין, סוף סוף נשברה הקללה של שבט מאלולו המעורבב, וגם קלין וגם מייקל מצאו אלילים ויתרונות. וונדל גם הוא מצא את השרשרת חסינות של אריק, מי שאחראי לפאדיחה הכי גדולה בתולדות הישרדות, שעכשיו נהפכה לפסלון חסינות על צווארו של וונדל. מייקל מצא את פסלון החסינות המזוייף שהכין אוזי, שעכשיו נהפך לפסלון חסינות אמיתי לכל דבר, ואילו קלין שנשלחה שוב לאי הרוחות ע"י שבט נאוויטי המעורבב שזכה במשימת הפרס, ושפועלת תמיד על פי תחושות הבטן שלה (כפי שאמרה לג'ף: מוח+לב=תחושת בטן), לקחה שוב החלטה נכונה ולקראת מיזוג השבטים ההולך ומתקרב, והחליטה הפעם לוותר על קולה במועצת השבט אם תהיה כזו שוב בשבט מאלולו המעורבב ולהמר, היא הימרה נכון, ושוב על פי תחושת הבטן שלה ומצאה את היתרון של מקיילה שפספסה אותו בגיים צ'יינג'רס וששרה מצאה אותו והדיחה אותה איתו, שעכשיו נהפך לקול נוסף, מה שנותן לקלין הרבה מאוד כוח לקראת המיזוג שכפי שהראו לנו בפרומו מתרחש כבר בפרק הבא, שכמו שזה נראה הולך להיות מאוד מעניין.

במשימת הפרס שבט מאלולו המעורבב של קלין, מייקל, דז ואנג'לה הפסידו שוב ולא זכו לקבל שום דבר ממאכלי הבשרים על האש שקיבלו שני השבטים האחרים, ושבט נאוויטי המעורבב שזכה במשימה ראשון החליט שאין טעם לשלוח מישהו חדש שעוד לא מכיר את אי הרוחות, ושלח לשם שוב את קלין שכבר היתה על האי וזה לא חדש בשבילה. וזה היה מבחינת שבט מאלולו המעורבב כבר הקש ששבר את גב הגמל שאחריו הם החליטו לשבור את הקללה הרובצת על שבטם המעורבב.

במשימת החסינות שבט יאנויה ושבט מאלולו המעורבב ששרפו את הדגל המקולל של שבטם ושברו כאמור את הקללה, זכו (הרבה בזכות מייקל), ושלחו את שבט נאוויטי המעורבב אל מועצת השבט שבה למרות שהיה מדובר שליבי שדום סימן אותה כלא פחות מ'שליחת השטן' בפרק הקודם, תודח, ההתנהגות הבלתי נסבלת של בראדלי בן שבטו המקורי של דום כלפיו וכלפי כל חברי השבט גרמה לו לשנות את דעתו ולהשאיר את ליבי ולהדיח פה אחד ביחד עם כל שאר השבט דווקא את בראדלי, שברוך שפטרנו ממנו, וכמה טוב שליבי שכל כך חששתי לה הפרק בסוף לא הודחה ונשארה במשחק.
לצפיה ב-''
05/04/2018 | 09:04
5
75
טוב, לא ממש אוהב את העונה הזאת
בפרק הזה הודח בראדלי בבליננדסייד
אחד שהיה נראה בהנהגה של השבט המקורי שלו ושחצן רציני שהיה בטוח שינצח את המשחק
סה"כ פרק עם המון פוטנציאל להיות טוב אבל יצא להם פרווה ולא פרווה טוב אלא יותר בסגנון של ופלים בטעם לימון
בראדלי שבדרך כלל מדבר ללא הפסקה בקושי הורגש בפרק הזה וכולם דיברו עליו כך שכבר היה ברור שהוא בחוץ, באמצע הפרק אפילו שכחתי שהוא שם

באזכורי הנוסטלגיה אין ממש פואנטה, זה כמו איזה דוד מעצבן שנפגש אתכם בחגים לעתים רחוקות וכל הזמן תוכן: "זוכר ש..." "זוכרים ש..." "איך היה כש..."
אבל סך הכל אין לזה ממש פואנטה מעבר לכך
אז מייקל ווונדל מצאו פסלוני חסינות
וקלין מצאה קול כפול
זהו, לא חידשתם כלום, תפסיקו לנסות לשכנע את הצופים שכן
אולי אם פחות אזכורים כאלו מהדוד היינו זוכים ליותר זמן מסך מלורן למשל
שכרגע נראה שאין לה סיכוי לנצח רק על סמך הנתון הזה

ליבי השתנתה מאוד מהפרק השני, הייתה נראית לי לגמרי דמות אחרת, פחות אותנטית
נקווה שהמיזוג יביא איתו בשורות טובות
לצפיה ב-'היי'
היי
05/04/2018 | 16:12
4
58
מה רע בופלים בטעם לימון???
חחח
לצפיה ב-''
05/04/2018 | 21:32
3
45
שיש להם טעם ותחושת לוואי שמזכירה את פרקיי ההדחה של בראדלי וסטפאני
לצפיה ב-''
05/04/2018 | 21:50
2
39
יש בזה משהו..רגע בראדלי? התכוונת אולי לברנדן?
לצפיה ב-''
05/04/2018 | 22:21
1
66
לא, התכוונתי לבראדלי
הפרק של ברנדן היה יותר כמו במבה נוגט, מתרגלים לזה דיי מהר אבל יש בזה איזה מקום של סיפוק ונחמה של תינוק שהגיע לפרקו

הפרק של בראדלי אבל ועוד איך ופלות בטעם לימון כמו בפרק של סטפאני
אולי הפרק של סטפאני שונה כי אצל בראדלי מדובר בופלות כשרות לפסח שאיבדו את מהותן כופלות ועסוקות בחיפוש עצמי ששום טיול אחריי צבא לא יוכל לספק להן
לצפיה ב-'חחח וואו אהבתי את הקונוטציות'
חחח וואו אהבתי את הקונוטציות
05/04/2018 | 23:27
44
זה גם משלב שני דברים שאני אוהב אולי יותר מדי: הישרדות ואוכל.
לצפיה ב-''
05/04/2018 | 13:39
1
63
לא יודע...
החטלה מאד מטופשת של דומניק וצ'לסי לדעתי, בראדלי אולי מעצבן אבל הוא היה בן ברית די נאמן שלהם וזה מערער על היציבות של נאביטי (במיוחד כשכריס ודום אחד נגד השני ואין לי ספק שיהיה פה מקרה טימבירה/גאלו שוב.).
משהו בליבי לגמרי היה שונה לי הפרק ממה שזכרתי אותה חחחח, היא עדיין חמודה בכל זאת ואני כן שמח שבראדלי היה זה שעף.
אין לי כוח לכמות האיידולים - הייתי מעדיף שוונדל היה מוצא שרשרת חסינות שהוא פשוט יוכל להשתמש בה לפני שמצביעים - סטיייל גארי בעונה 11...
קלין כנראה מנצחת את העונה הזאת
לצפיה ב-'נו '
נו
05/04/2018 | 17:57
49
בדיוק בגלל שמצפה לדום הקרב נגד כריס, זה היה חכם מצידו להדיח את בראדלי
ולהבטיח את הנאמנות של ליבי ודונתן למועצה הקרובה.
בראדלי לא היה מרגיש חייב לדומיניק , הוא הרגיש שמובן מאליו שישאר.
אני לא יודע כמה הוא בן ברית אמין.... הוא היה משחק את המשחק בכל מחיר
וגם לפעמים שאתה עם בן ברית שכזה, זה פוגע בך , כי אנשים שלא ירצו להתחבר אליו לא ירצו להכנס לברית הזאת.  והיה אפשר להבין מהמועצה גם שהם טוענים שהוא לא אדם שניתן לנהל איתו שיחות ולתכנן איתו.

בכל מקרה, זה משמח :) הגיע הזמן שיודחו מנאביטי .
לא נראה לי שיהיה מקרה גאלו/טימבירה... לא כל חמישת מאלולו יהיו פיינל 5.
אבל בהחלט לא יהיה פאגונגינג :)
לצפיה ב-''
05/04/2018 | 18:07
12
56
אני שוב לא אוהב שיש כל-כך הרבה אלילים, אבל זה ה-Fucking stick ממיקרונזיה אז סבבה. באתגר הפרס, מאלולו מפסידים שוב מאז עונה 14 לא היה שבט כל-כך גרוע. כמובן שזה היה צפוי, אחרת לא תהיה להם סיבה לשרוף את הדגל! עוד פקשוש ממחלקת הפרומואים שספיילרה לנו בעונה שעברה את ההדחות של רורק ואשלי.

קלין חוזרת לאי הרוחות, ואותו ההימור מחכה לה, רק הפעם עם יותר סיכוי. אני הייתי הולך על זה גם אילו הסיכוי היה נשאר 50%, כי יש לשבט שלי פחות סיכוי ללכת למועצת השבט, ואפילו במועצת השבט, בנקודה הזו הקול שלה פחות קריטי. לצערי היתרון שהיא זכתה בו, כמו הלגאסי וכל דבר מעונה 34, מעורר בי טריגר לכל מה שלא טוב בעונות האחרונות של הישרדות. אגב, רק אני חושב שקלין קצת דומה במראה החיצוני לקאס?

בנוויטי, בראדלי ממשיך להיות חרא ואני מאוד מקווה שבאמת ידיחו אותו ושלא יגררו אותו, כי גם לעזים יש גבול. בהנחה, כמובן, שהמשחק אותנטי, כי שתי העונות האחרונות כבר גורמות לי לחשוב שהמשחק מכור, והיה מכור מאז ומתמיד. ביאנויה, וונדל מוסיף סיפור משלו והפסנתר מנגן כאילו היה שם מימי בורנאו התמימים ועליזים. החדשות הטובות הן שאי אפשר לנחש את הזוכה לפי הסיפור שלו, כמו ג'רמי, אדם ובן. החדשות הרעות הן שזה בגלל שכמעט לכל אחד יש עכשיו סיפור ועכשיו גם *לו* יש אליל. אבל גם האליל הזה קשור לרגע מושלם ממיקרונזיה, אז סבבה.

והגענו לרגע השריפה. אני לא אוהב שכל העונה עוסקת בקללות, אלא אם כן מדובר בקללות שיוצאות לאנשים מהפה, ואני שואל את עצמי כמה אותנטיים הוידויים בעונה. האם הגענו לנקודה שההפקה מחליטה מה המתמודדים אומרים? בכל מקרה זה מצליח, מאלולו זוכים בחסינות, ובזאת יותר טובים מראבו, שזכו רק באתגר אחד. המטרה הבאה: אולונג! או שלא, כי בפרק הבא מיזוג. כמובן שאחרי כל הדיבורים על בראדלי, היה צפוי שנוויטי הולכים למועצת השבט, ותודה לאל הם גם הדיחו אותו. ה-ל-ל-ו-י-ה!!! 

עכשיו להמשך, אני חושב שהיריבות בין כריס ודומיניק תימשך, אבל במקום שיהיה פאגונגינג של אחד השבטים, חברי מאלולו שנותרו יצטרפו לבריתות שמבוססות על שני הזכרי אלפא.

דירוג:

1. קלין
2. לורל
3. מייקל
4. סטפני
5. ג'יימס
6. מורגן
7. ליבי
8. ג'נה
9. וונדל
10. סבסטיאן
11. צ'לסי
12. דזיריי
13. ג'ייקוב
14. דונתן
15. גונזלס
16. אנג'לה
17. כריס
18. דומיניק
19. ברנדן
20. בראדלי

לצפיה ב-''
05/04/2018 | 22:37
11
48
אני כמו ססטרנינו בסקירת הפרק האחרון שלו ושל פיש, לא מסכים עם הטענה של ג'ף שמדובר בשבט הכי גרוע מאז עונה 14, וזאת מהסיבה הפשוטה, שלא מדובר בשבט שכל מי שנמצא בו כרגע נמצא בו מההתחלה. להזכירך: חברי השבט הזה הספיקו להתחלף כבר כמה פעמים בעקבות חילופי השבטים, ואם כבר, מייקל הוא חבר השבט עם הכי הרבה הפסדים (5 מתוך 7), בעוד שקלין ודזרי רק במקום השני (עם 3 מתוך 7), שלא לדבר על אנג'לה שהיא בכלל לא היתה בשני הסבבים האחרונים בשבט הזה. כך שלהפיל את כל האשמה על חברי השבט הנוכחיים זה פשוט לא נכון ועוד יותר מזה לא הוגן.
לצפיה ב-''
05/04/2018 | 23:26
10
40
אולונג מפלאו תמיד יהיו השבט הכי גרוע בהיסטוריה חחח.
לצפיה ב-''
05/04/2018 | 23:31
7
53
לא נכון, הנה השבט הגרוע בהסטוריה בפעולה
לצפיה ב-'1-0 לך חחח'
1-0 לך חחח
05/04/2018 | 23:33
6
50
למרות שזאת הייתה העונה הראשונה, אבל עדיין החלטה לא חכמה של פגונג.
לצפיה ב-''
05/04/2018 | 23:43
5
43
עונה ראשונה אבל הקונספט של בריתות היה ידוע כבר
זה לא שגרטשן לא ידעה על בריתות היא סכלה כל ניסיון של השבט הגרוע שלה להתאחד למרות שג'רבס ציין לה כמה פעמים שצריך לפניי המועצה

וזה גם לא שהיו יוצאים בתיקו, הם היו לוקחים הובלה בגלל ההצבעות של שון קניף ופרק אחריי זה הם הצביעו נגד ג'נה
לצפיה ב-'וואלה'
וואלה
05/04/2018 | 23:47
38
ועוד גרטשן הייתה בין האהובות עליי בפגנונג ובעונה הזאת בכלל.
לצפיה ב-'אבל בהחלט'
אבל בהחלט
05/04/2018 | 23:49
3
68
יכולים בפוטנצייה להיות שבטים גרועים יותר
לצפיה ב-'חחחחח מאיפה מצאת את זה???'
חחחחח מאיפה מצאת את זה???
05/04/2018 | 23:57
2
16
לצפיה ב-'לא יודע, אולי אתה תצליח להבין מה קורה פה'
לא יודע, אולי אתה תצליח להבין מה קורה פה
06/04/2018 | 00:12
1
44
לצפיה ב-'אין לי שמץ '
אין לי שמץ
06/04/2018 | 00:15
10
לצפיה ב-''
05/04/2018 | 23:56
1
35
אולונג היו לפני עונה 14, וסנייק טוען שמאז עונה 14 לא היה שבט כל כך גרוע. אך השבטים הגרועים מאז לא התחלפו כל שני וחמישי כמו העונה. ולכן זה לא הוגן להפיל את האשמה על חברי השבט הנוכחיים ולטעון שמדובר בשבט הכי גרוע מאז עונה 14.
לצפיה ב-'טוב '
טוב
05/04/2018 | 23:58
32
מאסטינג מעונה 25 היו די גרועים, אבל הם הרכיבו רק 6 מתמודדים. זה פשוט מזל נחס כזה של שבט מאלולו.
לצפיה ב-'Have you ever thought about it?'
Have you ever thought about it?
06/04/2018 | 01:30
55
הופתעתי לפחות כמו בראדלי מההדחה הזאת. 1) איך ייתכן שמדיחים דמות כזאת אדירה שבנו והגדירו היטב ע"פ דמות שבכל פרק מקבלת עריכה שונה (ומינורית) אם בכלל. 2) זה לא שחשבתי שדומיניק לא יפשל באיזשהו שלב, אבל לא האמנתי שהוא יעשה מהלך כ"כ טיפשי ועוד שצ'לסי תזרום איתו. בראדלי מעבר להיותו עז גמר מושלמת הוא מסוג השחקנים שגם אם הם ממש רוצים הם לא יוכלו לעולם לזגזג לברית יריבה מה שהופך אותו גם לנאמן מאוד, וזה בלי להזכיר את החיבור החשוב שלו לקלין ודז ומה ההדחה שלו מסמנת להן ולוונדל.
אפרופו וונדל, אחרי הפרק הזה הוא קפץ אצלי למקום הראשון בהימורים למנצח. דום משוגע מדי, לורל שקטה מדי, קלין חיובית מדי, דונתן לא רציני מספיק ורק מייקל נותן בעצם פייט רציני בתחום הזה. מה שנותן לפי דעתי לוונדל את האדג' על פני השאר זו העריכה המתונה והעובדה שהוא לא affilated יותר מדי לאף ברית ונמצא במצב אובסקורי-משהו באמצע מה שנותן לו יותר אופציות, וחשוב יותר- סטטיסטית מתואם עם כל הזוכים מאז 32.

עוד כמה נקודות:
-לא זכור לי הרבה זמן קבוצה כמו השבט הירוק שהיא פשוט הרכב מנצח של כוח ומוח מבחינת משימות. אולי מהשבטים היותר חזקים של העת החדשה.
-העריכה המוזיקלית הפרק הייתה מעולה. כבר הרבה זמן לא שמתי לב לעריכה מוזיקלית בהישרדות (האמת שבאופן כללי מאז עונה 20 זה פאן עריכתי שטיפונת מוזנח)
-אם איכשהו לא הבהרתי את זה עד עכשיו מספיק טוב, אז אני מאוהב שרוף גמור מת סחוט טרי על מייקל הנסיך מצרים הזה ואם הוא בן 18 אני עוגיית בוטנים כשרה לפסח.
לצפיה ב-''
08/04/2018 | 01:28
36
סוף סוף פרק משמח במיוחד
גם נפטרנו מבראדלי
וגם מייקל מצא אליל!
חבל רק שהמיזוג כבר בפרק הבא,
אבל מקווה לפחות שמייקל יצליח לעוף מתחת לראדר
ושנאביטי יאכלו אחד את השני
לצפיה ב-'סין פרק 6 '
סין פרק 6
06/04/2018 | 16:39
2
20
אולי הערבוב החלקי וכל התסכול של הפרק הקודם היה שווה את זה בשביל אחד מפרקי הפרה-מיזוג הכי טובים אי פעם, במיוחד עם כל הבלאגן סביב האליל של פיי לונג. לא יודע כמה פעמים אמרתי את זה כבר אם בכלל, אבל האלילים הכי טובים הם אלה שלא מוחבאים במקומות הרגילים.

בנקודה הזו אני אוהב כמעט את כולם בעונה, אפילו דניס עוד לא עלתה לי על העצבים.
לצפיה ב-'סין פרק 7 '
סין פרק 7
07/04/2018 | 20:14
1
14
יאו-מן אמנם הכין אליל מזויף בעונה הקודמת, אבל אף אחד לא מצא אותו ואף אחד לא השתמש בו. אז הפעם ההפקה הביאה אליל מזויף בעצמה, ותוך הדחה אחת ממציאת האלילים האמיתיים גם השתמשו בו. חבל שזה בא על חשבון ג'יימי, שיש לה שכל, במקום פרוסטי או אריק. 
לצפיה ב-'סין פרק 8 '
סין פרק 8
09/04/2018 | 23:35
11
זו עונה כל-כך טובה, שאפילו אם היה פאגונגינג היא הייתה סבבה. אבל לא היה. זו לא הייתה עונה שמישהו קפץ בין בריתות כמו טוני או רוב ססטרנינו, ובטח שלא עונה כמו 7 או 29 שהבריתות זרמו כמו מים, אבל היו חריגות חשובות מהשבטים בשביל כמה הדחות מעולות, וזאת אחת מהן. ז'אן-רובר היה בלתי נסבל.

בעבר חשבתי ששחקני פוקר הם האנשים המושלמים להישרדות, מסתבר שהם פרנואידים ושחקנים חברתיים מזעזעים. לפחות הגברים. אנה לא הספיקה להוכיח את עצמה לטובה או לרעה, ואמנם ונסה לא שיחקה בהישרדות, אבל אני מאוד מקווה שהיא לא יוצא מן הכלל.
לצפיה ב-'סין פרק 2 '
סין פרק 2
31/03/2018 | 23:02
10
50
בינתיים לא הראו לנו את דניס יותר מדי, וטוב שכך. אני לא חושב שיש למלמים העונה, למרות שטוד, אמנדה, קורטני ודייב זוללים את רוב זמן המסך. דייב קיבל הפרק עריכה שמזכירה עריכת מודח מודרנית וממש התאכזבתי שאשלי הודחה במקומו. מצד שני סיכוי סביר שאם לא עכשיו, היא הייתה מודחת בנקודה שבה דייב הודח באמת.
לצפיה ב-'שרייה, פרוסטי, לסלי, אריק, ארון'
שרייה, פרוסטי, לסלי, אריק, ארון
31/03/2018 | 23:47
33
יש מספיק למלמים
לצפיה ב-'אני לא יודע אם זה קשור '
אני לא יודע אם זה קשור
01/04/2018 | 00:11
4
45
אני זוכר שההדחה של אשלי הייתה סוג של הפתעה בשביל הצופים.
התיאוריה שלי היא שבאותה תקופה היא הייתה מתאבקת מקצועית ב-WWE, והיא הייתה "פייס" (הדמות הטובה בעולם ההיאבקות), אז אולי WWE ו-CBS הגיעו להסכמה שהעריכה לא תפגע בתדמית שלה או משהו כזה. אני לא זוכר למה היא הודחה בכלל.
לצפיה ב-'אני זוכר שהיא היתה חולה והקיאה את הנשמה בגשם'
אני זוכר שהיא היתה חולה והקיאה את הנשמה בגשם
01/04/2018 | 00:29
1
12
לצפיה ב-'שכחתי מזה האמת חחח.'
שכחתי מזה האמת חחח.
01/04/2018 | 02:11
6
לצפיה ב-'כי הייתה בלתי נסבלת'
כי הייתה בלתי נסבלת
03/04/2018 | 00:32
1
10
לצפיה ב-''
05/04/2018 | 04:08
21
אני רק זוכר שהיה לה ויכוח עם דייב, אני מניח. אבל אני באמת לא זוכר הרבה מן העונה.
לצפיה ב-'אם בהישרדות סין עסקינן, פי ג'י מתארחת אצל ססטרנינו '
אם בהישרדות סין עסקינן, פי ג'י מתארחת אצל ססטרנינו
02/04/2018 | 16:10
42
אחרי שטרחה לצפות במשך לילה שלם בכל פרקי העונה האחרונה ששודרו עד כה ברצף, בכדי להגיע מוכנה ולדבר על פרק 6 ובכלל על העונה הזאת ועל העונות שהיא השתתפה בהן.

לצפיה ב-'סין פרק 3 '
סין פרק 3
02/04/2018 | 22:04
2
34
קודם כל זה היה די טיפשי שהציבו רק את הנשים נגד הנשים והגברים נגד הגברים באתגר הפרס. למה לא לשנות את הכוחות, כמו בכל אתגר אחר? זה פשוט מעורר חשד. מעבר לזה, אני הייתי מדיח את קורטני במקום לזלי. אמנם פיי לונג המשיכו לזכות בשתיים מתוך שלוש החסינויות שנותרו, אבל קורטני היא ללא ספק הכי חלשה בשבט. כמובן שאני שמח שהיא נשארה ונכנסה להיכל התהילה בשבילי.
לצפיה ב-'סין פרק 4 '
סין פרק 4
03/04/2018 | 22:41
1
28
שני דושבאגס עיקריין יש בעונה הזו, ז'אן-רובר ודייב. אני זוכר שממש התרגשתי כי קראתי שז'אן-רובר הוא שחקן פוקר מקצועי, ואף פעם לא התאכזבתי כל-כך ממתמודד. אסטרטגיית ההחלשה העצמית שלו היא אחד הדברים הכי מטופשים בתולדות הישרדות. לגבי דייב יש לי רק שתי מילים: ברוך שפטרנו.
לצפיה ב-'סין פרק 5 '
סין פרק 5
04/04/2018 | 23:26
25
אחד הפגמים הכי גדולים בעונה הזו, עד היום לא מובן לי למה הם לא עשו ערבוב מלא, והערבוב החלקי הוביל מתמודדים למיעוט ידוע מראש. היחידות שאני *לא* מאשים במצב הזה הן פי-ג'י וג'יימי, בשבילן זו הייתה החלטה מעולה.
לצפיה ב-'אז מה באמת קרה לטוד מסין?'
אז מה באמת קרה לטוד מסין?
01/04/2018 | 06:45
2
74
אני חושב שזה די חשוב לפרסם את זה (טוד בסדר אל תדאגו!)

לפני מספר שנים, טוד הופיע בתכנית של ד"ר פיל עקב שתת יתר של אלכוהול. הוא הובל לבמה שיכור לחלוטין, נראה במצב של סכנת חיים: https://www.youtube.com/watch?v=OYOD_MM6h1o

אבל, לקראת סוף דצמבר של שנה שעברה, ערוץ היוטיוב The Young Turks פרסמו סרטון שבו טוד חושף שהוא הגיע פיכח לחלוטין לתכנית, אך שהוא היה מאחורי הקלעים, חיכה בחדר האירוח שלו, נראה לי, בקבוק של וודקה, וגם הובא לו סם זאנקס: https://www.youtube.com/watch?v=0sqLSQv2vhk

ההפקה של ד"ר פיל כמובן מכחישה את העניין, אני פשוט זוכר שפרסמו את הסרטון של טוד אצל ד"ר פיל, ואני חושב שכדאי להבין מה באמת קרה.

לקריאה נוספת:

לצפיה ב-'על דוקטור פיל לא הייתי מתפלא'
על דוקטור פיל לא הייתי מתפלא
01/04/2018 | 22:04
1
59
אבל למה שסנדרה תיקח חלק במזימה של דוקטור פיל כשהיא באולפן ומחזקת אותו להבריא?
ומה שד"ר פיל עיקר הראה הוא פוטג' של טוד שיכור שכבר צולם בסביבה הביתית שלו
לצפיה ב-'אני רוצה להאמין שהיא לא ידעה שזה מה שקרה'
אני רוצה להאמין שהיא לא ידעה שזה מה שקרה
02/04/2018 | 00:07
60
הרי, זה קרה מאחורי הקלעים, והיא הגיעה בקהל כאורחת. אני לא ראיתי שטוד אמר משהו גם עליה, ואם אני זוכר נכון, אני גם חושב שקורטני שלחה סרטון לד"ר פיל או משהו כזה כי הם באמת דאגו למצב של טוד, אני מניח שהן לא ידעו מה באמת קרה שהוא הגיע לשם.
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות - פרק 6 '
פינת הפופולאריות - פרק 6
29/03/2018 | 19:28
20
62
והנה נחשוף דירוג הפרידה מסטפני - אחת המתמודדות האהובות העונה...

16. אנג'לה - 1.7 1
15. סבסטיאן - 3.5 3
13. בראדלי - 4.3 3
13. צ'לסי - 4.3 2
12. וונדל - 4.8 6
10. דומניק - 5.6
10. כריס - 5.6 4
9. דונתן - 5.8 1
7. ג'יימס - 6 1
7. דזיריי - 6 4
6. ליבי - 6.6 1
5. ג'נה - 7.1 1
4. קלין - 8.1

והטופ 3 שנשאר זהה...
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
29/03/2018 | 19:38
51
עם ממוצע 8.2

יורדת מקום אחד - ולאחר 4 פרקים שהיא בטופ 3 (מתוכם פעמיים מקום ראשון) - היא עוזבת את הפינה לאחר הדחתה בפרק שעבר.
אין ספק שהרבה זמן לא הייתה מישהי כל כך אהובה על הפורום שהודחה כל כך מוקדם

סטפני
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
29/03/2018 | 19:39
47
עם ממוצע 8.6,

עלייה במקום אחד

לורל
ובמקום הראשון...
29/03/2018 | 19:44
52
עם ממוצע 9.1....

ונשאר באותו מקום כבר שבוע שלישי ברצף!

מייקל
לצפיה ב-' הדירוג'
הדירוג
29/03/2018 | 19:49
14
31
סטפני יוצאת מהדירוג, וזו גם הפעם האחרונה בדירוג של גי'ימס,

הרשימה:
אנג'לה
בראדלי
ג'יימס
ג'נה
דומניק
דונתן
דזיריי
וונדל
כריס
לורל
ליבי
מייקל
סבסטיאן
צ'לסי
קלין
דירוג נעים!
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
29/03/2018 | 20:17
26
אנג'לה 1 בינתיים די מאוכזב מהמשחק שלה, אני מקווה שתפתיע בהמשך הדרך.
בראדלי 1 הוא יותר מדי בטוח בעצמו, וזה יעלה לו.
ג'יימס 9 אני לא חושב שהוא עשה משהו רע שהביא להדחתו, אני אשמח לראות אותו ואת סטפני בעונה חוזרת כמו הזדמנות שניה כמו שהיה אז.
ג'נה 7 נראה שהיא הרבה יותר טוב בשבט החדש.
דומניק 5 עכשיו שכריס והוא לא יחד באותו שבט, מעניין דווקא לראות איך הוא ישחק.
דונתן 6 אני חושב שהעריכה שלו משתפרת מפרק לפרק, וגם לא נראה שהוא בסכנת הדחה בשבט שלו.
דזיריי 3 ציפיתי ממנה ליותר העונה הזאת.
וונדל 5 סחתיין על הקאמבק במשימת חסינות אבל חוץ מזה בקושי הראו אותו הפרק.
כריס 6 אני מקווה שהוא יגיע לאיחוד אבל אני די בספק.
לורל 10 כרגע אני חושב שיש לה סיכויים גבוהים לנצח.
ליבי 7 שמח שלא הודחה, אבל גם כן בקושי מקבלת זמן מסך.
מייקל 10 אני מופתע שהוא לא הודח עד עכשיו, כי הוא הוכיח את עצמו כאיום אסטרטגי לפי דעתי.
סבסטיאן 6 לא הראו ממנו הפרק, אבל אי אפשר להתעלם מהמשחק החברתי שלו.
צ'לסי 3 בכלל לא מקבלת זמן מסך, וזה חבל.
קלין 10 אני חושב שהיא הייתה צריכה להיות בטופ 3 עוד בדירוג הקודם, משחקת מעולה.

לצפיה ב-'דירוג '
דירוג
29/03/2018 | 23:33
35
אנג'לה 1 סתם חפרת
בראדלי 1 בלתי נסבל גם אם ינצח את העונה
ג'יימס 7 יצא כמו מלך אבל פישל
ג'נה 7
דומניק 8 בעמדת כוח
דונתן 8
דזיריי 6 דווקא משחקת מעולה אבל לא מתחבר אליה
וונדל 7 לא יודע למה ממש מחבב אותו
כריס 1 די איתו
לורל 10 אלופה
ליבי 6 ניצלה? :(
מייקל 10 חיים
סבסטיאן 1
צ'לסי 1
קלין 10 מגיע לה ממש. היה רגע שחשבתי שתלך נגד דזיריי הפרק, בסוף למרות הכל השיגה את כולם בצד שלה.
לצפיה ב-'הדירוג שלי-'
הדירוג שלי-
29/03/2018 | 23:52
34
אנג'לה- 3
בראדלי- 1
ג'יימס- 6 דווקא בפרק שהודח הוא היה חביב
ג'נה- 6
דומניק- 4
דונתן- 5
דזיריי- 2
וונדל- 2
כריס- 7
לורל- 8
ליבי- 6
מייקל- 10
סבסטיאן- 3
צ'לסי- 1
קלין- 1
לצפיה ב-'הדירוג שלי '
הדירוג שלי
30/03/2018 | 00:20
5
54
אנג'לה - 2 שחקנית טובה היא לא, אך היא עשתה את הבחירה הנכונה, כי נאוויטי בעמדת הרוב ולצאת נגד הרוב רגע לפני מיזוג השבטים בעוד הדחה אחת זה לא צעד חכם, ולכן היה ברור לי שהיא תצביע עם הבנות ולא נגדן, ובעיקר שגם מייקל הצביע איתן.

בראדלי - 1 לא סובל אותו ואשמח מאוד אם השחצן הזה יודח עוד לפני המיזוג.

ג'יימס - 4 מה שנקרא מעט מדי ובעיקר מאוחר מדי שהלמלם הזה מצא לנכון להתעורר, ואני שמח מאוד שהוא הודח ולא מייקל.

ג'נה - 3 בקושי הראו אותה הפרק, אך מעניין שהיא מצאה את עצמה שוב באותו שבט עם סבסטיאן שהרומן ביניהם כבר נרקם בפרק שעבר.

דומניק - 2 עוד אחד בלתי נסבל בעיני שהכוח עלה לו מזמן למוח והוא חי באשליה שהוא בלתי מנוצח, ויכול להדיח את מי שבא לו. אני מאוד מקווה שהוא זה שיודח בסופו של דבר ולא מי שהוא סימן כמטרה.

דונתן - 1 ממשיך להוכיח שהוא שחקן חלש ולא יציב עכשיו שהוא מלקק לדום אחרי שרק בפרק שעבר אחרי השיחה שלו עם כריס הוא החליט שכריס עדיף.

דזיריי - 6 שחקנית אמביציוזית לא רעה וחברה טובה של קלין שבינתיים מצליחה לשמור עליה בהצלחה.

וונדל - 6 גם אותו בקושי הראו בפרק הזה, מלבד במשימת החסינות ושהוא מתוודה שעדיף ששני הצ'ילבות של נאוויטי כריס ודום נמצאים בשבטים נפרדים.

כריס - 4 חזר לשחצנותו הנרקסיסטית. למי בכלל איכפת שהוא דוגמן שהוא מסתיר את זה בסוד כאילו מדובר בסוד צבאי. ועדיין למזלו בגלל שהשבט המעורבב של מאלולו ממשיך להפסיד הוא עוד לא היה במועצת שבט והלפיד שלו עדיין לא נדלק מתחילת העונה. כך שיהיה מאוד מעניין לראות מה יקרה אם השבט שלו יפסיד והוא יילך למועצת שבט ראשונה...

לורל - 7 המסכנה הזאת נתקעה עם כריס שהיא לא סובלת ונאלצת לספוג את כל השחצנות והנרקסיזם שלו. אך עד עכשיו היא עמדה בזה לא רע בכלל...

ליבי - 8 גם אותה הפרק בקושי הראו, חוץ מזה שדום סימן אותה כמטרה להדחה הבאה של השבט שלו, אך עדיין אני מאמין ומקווה שלמרות זאת היא תגיע רחוק העונה.

מייקל - 9 למרות שהוא בשבט ההולך ומצטמצם, הוא משחק טוב וממשיך לעשות את הבחירות הנכונות, ונראה שהוא לגמרי חבר לקלין, למרות ששניהם משבטים נגדיים, ואם שניהם יעברו בשלום את ההדחה האחרונה לפני מיזוג השבטים ההולך ומתקרב, הם עוד יכולים להפוך אחרי המיזוג לפאוור קאפל שישלוט במשחק.

סבסטיאן - 4 גם אותו בקושי הראו הפרק, מלבד זה שהוא באותו שבט עם כריס השחצן ועם ג'נה...

צ'לסי - 5 המסכנה הזאת ממשיכה לא לקבל זמן מסך, בעוד שכל אלה שהודחו עד עכשיו כל אחד מהם קיבל יותר זמן מסך ממנה, כך שקשה לי להאמין שהיא תגיע רחוק העונה.

קלין - 10 ממשיכה להוכיח לי שצדקתי לגביה כבר מהרושם הראשוני, המשחק החברתי שלה פשוט מעולה, לגמרי אחת השחקניות הכי טובות העונה שאני לא חושב שיש מישהו על האי שרוצה להדיח אותה, ואהבתי איך היא הסבירה לג'ף השועל הותיק שעבר כבר יותר מ 35 עונות כמנחה התוכנית, שלא חייבים לשחק מהראש או הלב ואפשר לשלב בין השניים, כמו שהיא משחקת על פי תחושת הבטן שמנחה אותה לאורך כל העונה שאין לי בכלל ספק שהיא עוד תגיע רחוק ואולי אפילו תנצח בה.
לצפיה ב-''
30/03/2018 | 15:44
4
36
הזמן מסך המצומצם של צ'לסי לא אומר כלום, עיין ערך ברט מעונה 19 וברנדה בעונה 26. היא פשוט לא יוזמת בליינדסיידים, לא חושבת כל הזמן על המשחק - וגם אין לה סיפור אישי מרגש.
לצפיה ב-'מישהו הזכיר חוסר בזמן מסך?'
מישהו הזכיר חוסר בזמן מסך?
30/03/2018 | 23:11
3
46
לצפיה ב-''
01/04/2018 | 00:13
2
28
ואני באמת חשבתי שזה היה ליהוק גאוני בהתחלה, אז אני לא מאשים את ההפקה. היא פשוט כנראה לא שחקנית אסטרטגית. עכשיו שאני חושב על זה, אני גם לא חושב שהיא הייתה אסטרטגית בבורנאו, אבל היא הייתה ממש טובה במשימות.
לצפיה ב-'קלי הייתה טובה במשימות'
קלי הייתה טובה במשימות
01/04/2018 | 01:56
1
32
כשכל השבט שלה היו מבוגרים ממנה ב10 שנים והמשימות שהיא מנצחת (חוץ מהטריוויה) קשורות רק לשיווי משקל והיא יוגיסטית
אם היא הייתה מפסידה באחת מהן זה היה הפאדיחה

ואם היית קורא ראיונות איתה במהלך השנים לא היית חושב שזה ליהוק גאוני
הזלזול שלה במשחק והגאווה שלה על כך שלא ראתה שום עונה של הישרדות, אפילו את העונה שלה. עדיין מעניין אותי לאיזה חוב היא נכנסה שנאלצה לחזור שוב לשחק במשחק הנוראי הזה
לצפיה ב-'אולי לא הייתי צריך להגיד ליהוק גאוני חח'
אולי לא הייתי צריך להגיד ליהוק גאוני חח
01/04/2018 | 02:11
24
פשוט חשבתי שזה היה מגניב שהביאו מבורניאו, והיא כן כמעט וניצחה, אבל היא הגיעה לגמר יותר בגלל החסינויות שהיא זכתה. 
לצפיה ב-''
30/03/2018 | 03:52
35
אנג'לה - 1 לגמרי מיותרת
בראדלי - 10 אני מת על הפוזה שלו
ג'יימס - 5
ג'נה - 5
דומניק - 10 גם עליו אני מת, וכיף לגמרי שהם התחברו
דונתן - 7
דזיריי - 8
וונדל- 7
כריס - 1 מת שיעוף
לורל - 9
ליבי - 6
מייקל - 9
סבסטיאן - 1 עוד מיותר לגמרי
צ'לסי - 4
קלין - 8
לצפיה ב-''
30/03/2018 | 13:23
23

אנג'לה - 3
בראדלי - 1
ג'יימס - 8
ג'נה - 7
דומניק - 3
דונתן - 5
דזיריי - 5
וונדל - 7
כריס - 4
לורל - 9
ליבי - 7
מייקל - 9
סבסטיאן - 6
צ'לסי - 5
קלין - 10

לצפיה ב-''
30/03/2018 | 15:25
30
אנג'לה 1 מה לא מובן שאת בתחתית
בראדלי 5
ג'יימס 7 הוא טמבל אבל ;_;
ג'נה 5
דומניק 2 שיודח בבקשה
דונתן 5
דזיריי 1
וונדל 5
כריס 2 comedy gold
לורל 7
ליבי 5
מייקל 8 מסתדר עם הרבה מזל רע
סבסטיאן 5
צ'לסי 1 who
קלין 9 רק החלטות טובות so far
לצפיה ב-'באמת שאין סיבה לדאוג'
באמת שאין סיבה לדאוג
31/03/2018 | 20:33
29
אנג'לה 1 אחלה בניית דמות tho
בראדלי 10 כ פ ר ה
ג'יימס 1
ג'נה 5
דומניק 7 הפרק הוא היה נראה יותר אסוף ומפוקס
דונתן 8
דזיריי 10 מותק
וונדל 4 משעמם אותי
כריס 1 אהבל
לורל 10 קווין
ליבי 5 לא שחקנית טובה
מייקל 10 קווין
סבסטיאן 6 פרק הבא זה יהיה פחות
צ'לסי 4 משעממת
קלין 10 קווין
לצפיה ב-' רגע לפני'
רגע לפני
05/04/2018 | 02:08
18
אנג'לה 1
בראדלי 4
ג'יימס 8 יצא גבר
ג'נה 7
דומניק 5
דונתן 7
דזיריי 7
וונדל 6
כריס 4
לורל 7
ליבי 7
מייקל 9
סבסטיאן 4
צ'לסי 4
קלין 10

לצפיה ב-'מצחיק התיקו במקום העשירי '
מצחיק התיקו במקום העשירי
29/03/2018 | 23:47
1
18
לצפיה ב-''
29/03/2018 | 23:52
44
אפילו לא שמתי לב לזה!!!
אירוניה במיטבה. 
לצפיה ב-'הישרדות 36- פרק 6'
הישרדות 36- פרק 6
29/03/2018 | 10:11
9
49
שתהיה צפייה מהנה לכולנו
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
29/03/2018 | 10:15
61
הופכים לשלושה שבטים!!
ולמרבה ההפתעה בכל שבט יש שני מאלולו ושלושה נביטי.
אף אחד לא נשלח לאי הרוחות ואין פרס על הכף...
שוב השבט של מייקל מפסיד, ויותר מבאס שהם הובילו לאורך כל האתגר!!
אבל למזלי הפעם הבנות מכוונות נגד ג'יימס, ככה שבכל מקרה מייקל ישרוד עוד מועצה
הייתה לי תחושה שג'יימס יודח, אבל היה מפתיע לראות שגם מייקל הצביע עם הבנות.
אולי הוא ניסה להתקרב לקלין ודז? להראות שהוא נאמן להן?
מי יודע. לעורכי התוכנית הפתרונות...
נראה שבפרק הבא הולך להיות מעניין בנאביטי
לצפיה ב-''
29/03/2018 | 11:37
67
בעונה הזאת האנשים שמודחים הם לא אנשים ששיחקו גרוע, זה שילוב של מזל עם העובדה שהם מאיימים.  אפילו גונזלס הראשונה שהודחה זה כי היא בסופו של דבר שיחקה את המשחק. מה שמייצר עונה מעניינת שכולם משחקים בה שזה טוב, אבל תמיד אחרי הדחה זה די מבאס, הגיע לג'יימס להשאר והוא יצא כמו מלך.
מצד שני, גם אם אני לא מת על דזיירי ואני מאחל למהפך, גם היא משחקת כמו שצריך.
וואלה זה עבד עליי, חשבתי שאנג'לה תדיח אותה ואני באמת חושב שהיא תתחרט על זה.
ברגע שקלין ודז ייפגשו שוב עם חבריהם האחריהם מנביטי, אנג'לה תדחק הצידה.
מאלולו באמת היו מחשיבים אותה אחד מהם, הם גם הרבה יותר צריכים אותה.

לפי הפריווי לפרק הבא, והשחצנות של בראדלי הפרק, אני חושב שהוא יודח ואז כבר תהיה לנו הדחה משמחת!! כי הוא בטח יביא את זה על עצמו הפעם .

מייקל הדיח גם את סטפני וגם את ג'יימס, הוא עושה שם משהו טוב שאנחנו לא מספיק עדים אליו עם דז וקלין, הוא לא נשאר בחשיכה והוא גם שומר על השם שלו מלהיות הכי חם.

השבט הירוק , מצד אחד הבנים אמורים להתחבר (כריס וונדל וסבסטיאן) מצד שני לורל יכולה להשפיע על כריס או על וונדל בעיקר, להתהפך אחד על השני, וגם ג'נה יכולה להשפיע על סבסטיאן, יש שם את הדינמיקות הכי מעניינות הייתי שמח שהשבט הזה יילך למועצה אני חושב שהבנות יצלחו את זה בקלות.
הכי הוגן שיהיה הדחה אחת שם , אחת בנאביטי ואז כבר הגענו למיזוג!
תקוותיי- כריס ובראדלי עפים
יש לנו מיזוג של 12
מאלולו (מייקל ,ג'נה, לורל , ליבי, דונתן ) יחד עם דום וונדל נגד השאר.
(יש סיבה שהראו שלורל רוצה לעבוד עם דום לא?? )
לצפיה ב-''
29/03/2018 | 14:44
53
בדיוק כמו שחשבתי וציפיתי, כשנותרים בדיוק 15 שורדים על האי אין סיכוי שלא יחלקו אותם ל 3 שבטים. ובגלל שלנאוויטי יש יתרון מספרי ברור על מאלולו, זה היה ברור לגמרי שבכל 3 השבטים יהיה רוב לנאוויטי.

מה שכן, מאוד קיוויתי שהפעם המזל יאיר פנים לשבט מאלולו המעורבב של קלין ומייקל ושהם לא יצטרכו להדיח זו את זה. גם נראה שהקשר בין שניהם שאותו משום מה ההפקה מסתירה מאיתנו הצופים, הרבה יותר חזק ממה שהצופים חושבים, כי זאת ממש לא הפעם הראשונה שמייקל מצביע ביחד עם קלין נגד חברי השבט המקורי שלו, וכמו שאמר ג'יימס רגע לפני שהודח בבליינסייד ע"י הבנות של נאוויטי ומייקל שהצביע איתן נגדו, זה שאתה שייך לשבט מסויים מהיום הראשון זה לא עניין של בחירה אלא עניין רנדומלי, ובאותה הקלות יכולת למצוא את עצמך שייך לשבט השני. ועל כן בעיניי לפחות, זה שמייקל וקלין שייכים לשני שבטים שונים מהיום הראשון שלהם על האי, ממש לא אומר שלמרות זאת לא יכול להיווצר ביניהם קשר וחיבור חזק, שהרי השניים הללו הרבה יותר ביחד זה עם זו מאשר עם חברי השבטים שלהם, ומייקל כבר הוכיח לא פעם ולא פעמיים את נאמנותו לקלין. ולכן אני שמח ששניהם עדיין באותו השבט, ומקווה מאוד שבפרק הבא השבט שלהם יזכה במשימת החסינות השבטית והם לא ייצטרכו להשתתף במועצת שבט נוספת. הגיע הזמן שהקללה של שבט מאלולו המעורבב תישבר.

מנגד הגיע גם הזמן שכריס שעדיין השורד היחיד שלא השתתף עד כה באף מועצת שבט ושהלפיד שלו עדיין לא נדלק, ישתתף אף הוא עם השבט החדש שלו במועצת שבט ראשונה ונראה אם הוא מסוגל לצלוח בשלום את מועצת השבט הראשונה שלו.

כמו כן, לא אהבתי שדום התחמן והמניפולטיבי שמחייך לכולם בפנים ותוקע סכינים בגב, סימן את ליבי כמטרה הבאה במידה ושבטו יפסיד בחסינות והם יילכו למועצת שבט. אני מאוד מקווה שלמרות פסלון החסינות והיתרון הסודי שלו שהוא קיבל ממורגן ואף אחד עדיין לא יודע לגבי קיומו, הוא יהיה זה שיודח ולא ליבי.
לצפיה ב-''
29/03/2018 | 14:47
54
Eye candy -1
גם בשבטים קטנים יותר שאולי קל יותר לתמרן, שבט מלולו (השבט הכי טוב שיש, אה, ג'ייקוב?) ממשיכים לאבד מתמודדים והעונה ממשיכה במתכונת "אולד סקול" של רוב מול מיעוט. אפילו אי הרוחות או חיפוש איידול בייאוש לא היה הפרק. מתי יתחיל האקשן?
קלין ומייקל עשו החלטות נכונות לעצמם, אנג'לה לא.
לצפיה ב-''
29/03/2018 | 15:27
57
פרק יותר טוב מהקודם
קלין סוף סוף התחבבה עליי
ונראה שהיא עשתה מניפולציה טובה על אנג'לה, חבל שבעריכה לא ראינו ממנה יותר
אנג'לה היא מהשורדות שחייבות לעוף ממש בקרוב אחרת תהרוס כל פוטנציאל להתהפכות בעונה

ג'יימס בחור נחמד והפתיע לטובה מהראיונות הזוועתיים שלו אבל שחקן גרוע ביותר וזה שהוא היה כלכך רגוע במצב המיעוט שהוא נמצא בו ועוד הצהיר שההדחה שלו הייתה בליינדסייד אומר דרשני
בהתחלה תהיתי למה הבנות לא הלכו על מייקל שהרבה יותר איום ממנו אבל אחריי הפרק חשבתי על זה וזה הגיוני, מג'יימס באמת לאף אחד לא אכפת בעוד שמייקל כן יכול ליצור להם חיבורים לבריתות אחרות בעתיד
לצפיה ב-''
29/03/2018 | 18:56
48
טעות מאוד קריטית מצד אנג'לה לא להצביע לדז. אני רק יכול להניח שמייקל גם הצביע לג'יימס בגלל שאנג'לה אמרה לו שהיא מצביעה לג'יימס בסוף או משהו כזה. בכל מקרה, קולין ממשיכה לשחק ממש טוב, ושבט מאלולו הוא אחד מן השבטים הכי גרועים בהיסטוריה חחח. 

אני לא מבין איך בראדלי חושב שהוא משחק כל כך נהדר שהוא כמעט הודח לפני כמה מועצות שבט, ואין לי כל כך פייבוריט בנאביטי למען האמת. אני שמח לפחות שהם ניצחו וליבי לא הודחה.

השבט הירוק יצא ערבוב מעניין, ועדיין אף אחד לא מתחבר לכריס. הוא פשוט לא מצליח בקטע החברתי, שזה חבל, כי אני ממש לא חושב שהוא אדם רע. אני כמעט מוכן להתערב שלורל תנצח העונה. היא מקבלת עריכה של מנצחת, והיא משחקת משחק חברתי מעולה, אבל מנגד גם קולין.

פרק טוב אם הדחה די מאכזבת, ג'יימס באמת לא עשה מהלך רע שיביא להדחתו.
לצפיה ב-''
29/03/2018 | 19:16
53
העונה הזאת לא מושלמת אבל יש בה משהו טוב כי רואים שכמעט כולם אשכרה משחקים.

אני חייב להודות שממש ראיתי את דזיריי הולכת הביתה. מצד אחד העדפתי שהיא תעוף ומצד שני רציתי שג'יימס. ג'יימס בסה"כ שיחק טוב והוא ללא ספק יצא אחלה גבר בהדחה שלו ורואים שהיה לו ראש - אישית הופתעתי שזה היה כזה בליינדסייד בשבילו אבל מצד שני...
כנראה שמייקל באמת עושה עבודה טובה בהתחברות עם קלין ודז ומגיע לו על זה מלא קרדיט.
את קלין אני ממש ממש אוהב הגעתי למסקנה הזאת עם הזמן, היא משחקת משחק חברתי מעולה מעולה וגם שולטת אסטרטגית. אחת השחקניות הטובות העונה.

אנג'לה - מיותרת עדיין בעונה.

בכללי יהיה מעניין כי בכל שבט יש דינמיקות מעניינות. אישית הייתי רוצה לראות הדחה בכל שבט וזהו
לצפיה ב-''
29/03/2018 | 22:21
46
קודם כל, אני ממש לא מת על זה שמחליפים שבטים כל שני וחמישי. זה מזכיר לי את גאבון. תנו למשחק להתנהל. עכשיו רק משחק חברתי יוכל להציל חלק מחברי מאלולו לשעבר, אחרת הם יושמדו. אני חושב שג'נה ולורל בדרך הנכונה, מקווה גם לגבי מייקל וליבי אבל אני מאוד בספק. העונה גם סובלת מעודף זכרי אלפא ואני לא ממש מת על אף אחד מהם.

בשבט יאנויה, יש סיכוי טוב שכריס יהיה המודח. גאד, איזה שחצן. אם סבסטיאן יסרב להדיח את ג'נה וונדל יסרב להדיח את לורל, יכול להיות שכריס יהיה האפשרות הכי ריאלית. במאלולו, אני מאוד מקווה שמייקל וג'יימס ימשיכו, אני חושב שהאפשרות הטובה הכי ריאלית היא להדיח את דזיריי, אנג'לה פוסטמה אבל אם היא תודח המצב יהיה תיקו 2-2. ובנוויטי, לצערי, דומיניק נשאר פוץ שאני לא סובל ואני מאוד מקווה שהמצב לא ילך כמו שהוא רוצה.

מאלולו שוב מפסידים חסינות והולכים למועצת השבט, ובזאת רשמית הם בין השבטים הגרועים בתולדות הישרדות. מצד שני, הם צריכים לזכות רק בעוד אתגר אחד כדי שיהיו יותר טובים מראבו. מצד שלישי, זה פאקינג ראבו, השבט העני הידוע לשמצה. די עם הסינדרלות, ראבק. זה מרגיש כאילו המתמודדים למדו מג'רמי ואדם בדיוק את הדברים הכי לא טובים. אנחנו רשמית בעידן הפוסט-אסטרטגי של הישרדות, ובו ההפקה כבר לא מקדמת את המשחק כעיקר. במאלולו אין אידיוט עם אגו שקובע מה יהיה, מצד שני שם הפייבוריטים שלי בסיכון הכי גדול. לצערי נוויטי המקוריים ממשיכים להישאר ביחד וג'יימס מודח. לפחות זה לא היה מייקל.

דירוג:

1. לורל 
2. קלין
3. מייקל
4. סטפני
5. ג'יימס (נו, מה יהיה? כבר שלושה מודחים עם פוטנציאל)
6. מורגן
7. ליבי
8. ג'נה
9. וונדל
10. סבסטיאן
11. צ'לסי
12. דזיריי
13. ג'ייקוב
14. דונתן
15. גונזלס
16. אנג'לה
17. כריס
18. דומיניק
19. ברנדן
20. בראדלי

לצפיה ב-'ובין הפצצה להפגזה יש זמן לנוח'
ובין הפצצה להפגזה יש זמן לנוח
31/03/2018 | 20:11
46
לא מבין למה היה דחוף להם עוד ערבוב. אני לא מאמין שהם שינו תכניות רק כי פחדו על מייקל, מלכתחילה הם כנראה לא רצו שלשחקנים יהיה יותר מדי מרווח לשחק בו ובמילא בעונות האחרונות ההפקה מתייחסת רק לשלב המיזוג כמשחק עצמו.
לפחות בין טוויסט למשימה לסיפור סינדרלה יש טיפונת משחק, שבו מנצנצים ומצטיינים לורל, מייקל, בראדלי וקלין. דז, דום, דונתן וסבסטיאן מפתיעים לטובה, וכריס ואנג'לה מסתמנים כ2 השחקנים החלשים של העונה. שניהם אגב עלולים להגיע מאוד רחוק.
לגבי ההדחה, היה ברור לי שאובר העריכה שדז קיבלה הוא טריק עריכתי ושזה בין 2 הבנים, וברגע שהשם של ג'יימס עלה היה ברור לי שהוא מודח ושמחתי מזה מאוד כי הוא חתיכת בלוק משעמם.
מקווה מאוד שהמיזוג ב12 ולא אחרי ההדחה הבאה, ככל שהשלבים מתקדמים גם יותר סביר שנאוויטי יתפרקו.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט
סיגנל טורס- החברה המובילה במשק בתחום הנסיעות
סיגנל טורס
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה