לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
77597,759 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בחודש הבא תעלה לשידור העונה ה36 של הישרדות האמריקאי - אי הרוחות.
העונה צולמה באיי פיג'י, 20 שורדים חדשים לחלוטין,
שיצטרכו להתמודד עם טוויסטים שכשלו בעונות הקודמות.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בחודש הבא תעלה לשידור העונה ה36 של הישרדות האמריקאי - אי הרוחות.
העונה צולמה באיי פיג'י, 20 שורדים חדשים לחלוטין,
שיצטרכו להתמודד עם טוויסטים שכשלו בעונות הקודמות.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות עונה 35 '
הישרדות עונה 35
21/06/2018 | 22:15
18
37
אין פה מה לנצלש, אז... השלמתי עכשיו את עונה 34 ו-35.
עונה 35 - איזו עונה מוזרה. מרגיש אובר טוויסטים ושינויים במשחק שהשפיעו (ובעיקר הצילו) יותר מדיי דברים.
הריניון זה מה שאני מעוניין בו בסוף וזה היה אחד המביכים ולא-מעניינים שזכורים לי.

בכל אופן, קצת מתבאס שאני לא יכול לראות את הפונדורוסה בגלל שאני מפחד להיתקל בספוילרים לעונה 36 שכבר הסתיימה, למישהו יש רעיון איך לעשות את זה בכל זאת?
(בעונה 34 גם ויתרתי ואם אני אחכה לראות את עונה 36 אני כבר לא אזכור מה הלך ב35 ולא יעניין אותי)
לצפיה ב-''
21/06/2018 | 22:30
10
28
אני דווקא אהבתי את העונה עד הטוויסט בפיינל 4 שבעצם נתן לבן ניצחון במתנה.
לצפיה ב-''
22/06/2018 | 20:10
30
הטוויסט הזה היה השיא של הכל, אבל גם כל עניין האיידולים לפעמים פשוט פוגע בכל הרעיון של המשחק...

בכללי בעונה לא היה לי איזה פייבוריט מובהק, היחיד שחיבבתי היה קול וגם זה היה נטו כי אני שיטחי והוא היווה אחלה נוף (זה שהוא יצא טמבל לא עזר)
בסוף התחלתי לאהוב יותר את לורן ואז גם היא הודחה, ואז דיוון, כריסי.. אולי קצת אשלי.. מה שהותיר לי טעם לא משהו עם כל הטוויסטים ובן בסוף שזכה...
לצפיה ב-'וגם '
וגם
22/06/2018 | 20:24
8
23
בפיינל 6, שג'ף בניגוד לחוקים הרשה לבן להשתמש באליל לפני ההצבעה. אם תבדוק את שרשור הפרק תמצא אותי כועס מאוד.
לצפיה ב-'זה באמת אסור?'
זה באמת אסור?
22/06/2018 | 22:06
7
16
זה פחות הפריע לי האמת
לצפיה ב-'הפעם היחידה '
הפעם היחידה
22/06/2018 | 22:46
6
16
שזה היה מותר זה היה בגואטמלה, אשר הייתה הפעם הראשונה אי פעם שהציגו את פסלון החסינות. גארי השתמש בזה לפני ההצבעות באחד הפרקים המוקדמים של האיחוד לפני שניגשו להצבעה.

באיי קוק, המתמודדים יכלו להשתמש בפסלון חסינות אחרי שקראו את הקולות, משהו כמו סופר איידול.

בפיג'י, החלו להשתמש בפסלון חסינות כפי שמוכר לנו כיום, לפני הקראת הקולות. מאז ואילך תמיד זה היה כך. זה היה הפורמט הקבוע של השימוש בפסלון חסינות. ואגב, אני לגמרי מסכים איתך לגבי הפסלונים, זה כבר יותר מדי. עונה יכולה להיות טובה בלי מיליוני פסלוני חסינות. והטוויסט בפיינל 4 ממש הרס בשבילי.
לצפיה ב-'כן אבל יש הבדל בין אם זה נעשה '
כן אבל יש הבדל בין אם זה נעשה
24/06/2018 | 16:40
5
7
לאם זה אסור או מותר. יש לזה השפעה אסטרטגית מן הסתם אבל אני לא רואה למה זה בעייתי בגדול.

וכן כמות האיידולים ובעיקר הקלות שבה אנשים מוצאים אותה (אני מניח שזה דורש שעות של חיפוש לחלקם אבל בלי רמזים ובלי כלום) זה ניהיה מגוחך.
לצפיה ב-''
24/06/2018 | 16:55
4
3
ממה שאני יודע, מותר להשתמש בפסלון חסינות רק אחרי קריאת הקולות. ככה זה תמיד היה, וזה לא מראה את ההפקה של הישרדות באור חיובית שהפעם היחידה שמתמודד השתמש בפסלון חסינות לפני קריאת הקולות (מאז גואטמלה), הוא בן. זה פשוט נותן הרגשה של התערבות בההפקה. זה והטוויסט בפיינל 4. 

ואני מסכים איתך לגבי האיידולים, בעבר עוד טרחו להחביא את זה מתחת לאדמה וצריך לחפור כדי למצוא את זה, היום פשוט מניחים את זה על איזה עץ.
לצפיה ב-'השאלה'
השאלה
24/06/2018 | 19:15
3
6
האם השתמש עדיין הוא רק הגיש את זה לג'ף.
זה יכל להיות גם מזויף.
והוא גם יכל להתחרט.
בעצם אם הוא לא השתמש זה לא שונה נניח מכל מיני מקרים כמו מלקולם . או אחרים שלבשו אליל ואמרו שישתמשו .ההבדל שנתן את זה לג'ף.
באמת אני לא זוכר מה ג'ף אמר אחרי זה? כל הקולות נגד בן לא יספרו?

לצפיה ב-'זה בעיקר לא הפריע לי'
זה בעיקר לא הפריע לי
24/06/2018 | 19:18
8
כי זה מהלך אדיוטי של בן שמונע ממנו להדיח את מי שהוא רוצה
אף אחד לא עשה את זה כי למה להם? מי שרצה לאיים וכאלה כפי שאמרתי ענד את זה על הצוואר וכדומה. ובן לא היה במצב לאיים אלא נטו להשתמש בהפתעה.
יכול להיות שזה תמיד היה מותר ואף אחד פשוט לא ראה לנכון לעשות את זה.
לפני שקוראים את הקולות זה הקריאה *האחרונה* להשתמש באליל אבל לא הזמן היחיד במועצת שבט

לצפיה ב-'ג'ף כן אישר את זה'
ג'ף כן אישר את זה
24/06/2018 | 20:19
1
5

אבל בכל מקרה אני לא מבין איך זה עזר לבן במקרה הזה כי ממיילא לא היה מודח
ובן עצמו הצביע לאשלי כך שגם אשלי בכל מקרה הייתה מודחת
לצפיה ב-'אני צריך לראות את הפרק כי אני לא זוכר מה קרה '
אני צריך לראות את הפרק כי אני לא זוכר מה קרה
24/06/2018 | 20:33
6
כלומר, לפי ויקיפדיה אשלי הודחה פה אחד. השאלה היא אם בן לא היה משתמש בפסלון חסינות לפני ההצבעה, אשלי הייתה נשארת. אין לי מושג, אני באמת לא זוכר.
לצפיה ב-'חיפשתי לך פלייליסטים'
חיפשתי לך פלייליסטים
22/06/2018 | 03:32
1
22
לא יודעת אם כל הסרטונים כלולים (לא רואה פונדרוסה) אבל יש שם סרטון לכל מושבע.

נצל"ש קשור - ערוץ Yes Reality חוזר לשדר ולפי הפרסומת הם כנראה יחזירו את השידור של הישרדות ארה"ב עם HHH.
לצפיה ב-'וואי תודה רבה!'
וואי תודה רבה!
22/06/2018 | 20:12
17
אולי זה יעבוד באמת. אני פשוט מפחד שאני אראה סרטון ואז יקפוץ לי איזה סרטון "מומלץ" מעונה 36 :|
לצפיה ב-'אגב, '
אגב,
22/06/2018 | 22:11
17
גם האתגרים, מצד אחד היו כמה אתגרים חדשים ומרעננים במהלך העונה, מצד שני היו הרבה יותר מדיי אתגרי endurance כשעד כמה שזכור לי תמיד מקפידים לאזן את זה עם אתגרים מסוג אחר.
ה"בחירת אבן" עם המשפחות היה פשוט מגוחך, לא האמנתי שככה הם "זכו" בבילוי המשפחתי.... באיזה קטע?
וגם האתגר האחרון של הסידור אותיות הזה הרגיש לי פשוט מדיי לשלב כ"כ משמעותי.
לצפיה ב-'BBUS19 - פרק 1-5 '
BBUS19 - פרק 1-5
23/06/2018 | 15:01
3
12
טוב אני בהשלמת ריאליטי שלא ראיתי הרבה זמן, אז הגעתי ל-BB...

וואלה מבואס מזה שקמרון הודח ראשון, ראיתי בו פוטנציאל טוב לעונה והוא נראה הרבה יותר מעניין מ-80% מהאנשים שם...
ופול. אני כבר לא כזה זוכר את העונה הקודמת אבל לא נראה לי שהתגעגעתי. כשג'ולי אמרה fan favorite חשבתי שזה באמת יהיה פייבוריט. דיי מיותר.

הקטע עם שרשרת החסינות מגוחך. קודם כל לתת לקהל להצביע כ"כ מהר - ברור שהם יצביעו לבנאדם היחיד שהם מכירים שזה פול (במיוחד אם הוא "פייבוריט")! לא נתתם לשאר הזדמנות בכלל.
דבר שני זה overpowered לחלוטין... 3 שבועות חסינות?! זה מגוחך!
והקטע עם הפיתוי ועונש - מה אכפת לפול אם מישהו אחר מהבית מקבל עונש? זה לא נוגע אליו בכלל. העונשים צריכים להיות אישיים למי שזכה אחרת מה השיקול בכלל.
אם עכשיו פול הולך להיבחר כל שבוע (כי אני מבין שזה משהו שבועי) זה יהרוס את כל המשחק.

קודי יצא מטומטם במהלך השבוע הזה ואין לו מושג איך לשחק את המשחק.
מייגן מסכנה. האמת ציפיתי יותר מהבחורה שטענה שהיא חוקרת או מה שזה לא יהיה. היא נשברה מהר מדיי אבל גם כולם יצאו עליה זה היה הזוי. לא הבנתי אם היא פרשה או שבאמת כמו שהמכתב אמר "משהו אישי דחוף"(?)
וג'יליאן גם מסכנה, נראתה חמודה
לצפיה ב-'זה אכן משהו שבועי'
זה אכן משהו שבועי
24/06/2018 | 14:04
1
8
אבל ברגע שמתמודד נבחר פעם אחת, הוא לא יכול להיבחר יותר על ידי הקהל פעם נוספת...
לצפיה ב-'זהו, המשכתי והבנתי את זה חח'
זהו, המשכתי והבנתי את זה חח
24/06/2018 | 16:41
1
לצפיה ב-'יואו קטע ראיתי לא מזמן'
יואו קטע ראיתי לא מזמן
24/06/2018 | 19:20
5
זה עונה מאוד שנואה אבל אני נהניתי דווקא
לדעתי פול היה נשאר בכל מקרה בשבוע הראשון כי קודי אדיוט
מייגן ממש מסכנה הייתי בהלם. חבל שפרשה . לדעתי זה תירוץ הקטע האישי.
לצפיה ב-'הישרדות גיבורים נגד נבלים - הגמר!!!'
הישרדות גיבורים נגד נבלים - הגמר!!!
24/06/2018 | 18:42
2
8
ראסל כעס על סנדרה שהשתמשה בפסלון חסינות (כי הוא סיפר לסנדרה כל פעם שהוא השתמש בפסלון חסינות) והאשים את פארווטי שהיא ידעה על זה, מה שלא נכון. הוא עכשיו רוצה להדיח את פארווטי, ונראה שגם ג'רי וקולבי. פארווטי ללא ספק המתמודדת עם המטרה הכי גדולה על הגב במהלך העונה. עם קולבי לא מנצח במשימת החסינות, הוא מודח, ועם הוא מנצח, פארווטי בסכנת הדחה. ראסל רוצה לקחת את ג'רי וסנדרה לגמר כי הוא מרגיש שהן לא שיחקו וחבר המושבעים יהיה מחויב להצביע לו. פארווטי ניצחה במישמת החסינות השלישית שלה שנראתה לראשונה בסין. הכי קרוב לחסינות שקולבי הגיע לעונה.

קולבי מנסה לשכנע את שאר חברי השבט שהוא ויתר, לאחר שהוא אמר להם שהוא, טוב, נכנע. זה הביא אותו לדמעות בוידוי אישי, שזה קצת גרם לי להרגיש רע לגבי הביקורת שלי כלפיו, אבל חשוב לי לציין שאני מבקר אותו כצורה שבה הוא משחק, לא אותו אישית (לא שהוא קורא את זה, אני רושם את זה בשבילי). קולבי מנסה לשכנע את ראסל להדיח את סנדרה, כי אז יש אפשרות יותר גדולה להביס את פארווטי במשימת חסינות בפיינל 4. אבל קצת מאוחר מדי, וקולבי מודח פה אחד. 

המטרה עדיין לא יורדת מהגב של פארווטי, ונראה שג'רי רוצה להדיח אותה, וראסל בהחלט חושב על זה. אני ממש מתגעגע לכך שהשורדים עוברים בין הלפידים של המתמודדים המודחים. במשימת חסינות האחרונה לעונה שנראתה לראשונה באמזונס, ראסל זוכה בחסינות. ג'רי ממש הייתה שניות מלזכות במשימת החסינות. ג'רי בטוחה שפארווטי מודחת. ראסל רוצה לקחת איתו את סנדרה לגמר כי הוא חושב שהסיכויים שלו לנצח נגדה יותר גבוהים. פארווטי מנסה לשכנע אותו להדיח את סנדרה, כי היא יודעת שיש לה סיכויים יותר גבוהים לנצח במשחק. ג'רי הודחה בסופו של דבר. היא שחקנית מבדרת, וללא ספק העונה הכי טובה שלה, אבל אני לא חושב שהיא הייתה מנצחת בגמר. עדיין סנדרה.

אני אתן קרדיט לראסל (לפני שתשנאו אותי), הוא הגיע לגמר שוב לאחר שבועיים של הפסקה מסמואה. סנדרה הגיעה לגמר עוד פעם, ובפעמיים ששיחקה, היא קיבלה רק 3 קולות נגדה בעונה הזאת, ושניים מהם לא הוחשבו בגלל הפסלון חסינות. פארווטי נהפכת לשורדת הראשונה בהיסטוריה לשחק 114 ימים, ומגיעה לגמר גם כן בפעם השנייה. הנאום של סנדרה היה טוב, בכך שזה יותר פנה לשבט הגיבורים. הנאום של ראסל לא היה רע חוץ מהחלק שהוא אמר שהוא הגיע לשם בלי מזל. פארווטי ניסתה להשתמש בברית שלה עם ראסל להגנתה. אני חושב שפארווטי הייתה צריכה להתחיל בנאום שלה את מה שהיא ענתה לקולבי, כי היא באמת הייתה בסכנת הדחה כל הזמן. נאום ממורמר ומתחסדר לגמרי של קואץ'. מעניין מה קרה בין אמנדה ופארווטי, היא לא שאלה אותה כלום. סנדרה משחקת לעובדה שהיא ניסתה להדיח את ראסל, אבל הגיבורים לא רצו להדיח אותו. ראסל עדיין בטוח שכל חברי המושבעים יצביעו לו. אני לא אהבתי את הנאום של קנדיס, וחשבתי שרופרט הגזים עם הדברים שהוא אמר לראסל.

סנדרה ניצחה עם 6 קולות, פארווטי קיבלה 3 קולות, וראסל לא קיבל שום קול. סנדרה לפי דעתי ניצחה בגלל שהיא היחידה מהשלושה שהייתה לה אינטרקציה חיובית עם שבט הגיבורים. היא תמיד דיברה איתם  וניסתה להדיח את ראסל, על אף זה לא הלך. עם כמה שאני אוהב את סנדרה, אני מעדיף את הניצחון שלה בעונה 7. זה עדיין הישג גדול לנצח פעמיים במשחק, אבל אני חושב שלפארווטי הגיע לנצח בגלל שהיא באמת הייתה המטרה הכי גדולה במשחק, ועל אף שזה לא היה משחק מושלם, היא נתנה הכל למשחק והגיע לגמר נגד כל הסיכויים. אני חושב שראסל הפסיד בגלל שהוא יצר בריתות והבטחות ביום אחד ואז הפר אותם ביום אחר. זו לא אסטרטגיה רעה, אבל הוא שרף הרבה קשרים, והצטייר בעין רעה בעיני המושבעים. 

עונה מאוד טובה, הבעייה היחידה שלי זה שבט הגיבורים, ממש שבט לא טוב חחח. אבל חוץ מזה עונה טובה. אני חושב לדרג את 20 המנצחים והעונות פה ואז לעדכן לאחר שאני אסיים עוד 5 עונות וכן הלאה. מה דעתכם?

שבוע טוב לכולם, דרך אגב 
לצפיה ב-'יש לך עכשיו את השרשרת'
יש לך עכשיו את השרשרת
24/06/2018 | 20:09
1
6
של 21, 22, 23 ו24

מאחל לך הרבה הצלחה, רבים וטובים לא שרדו אותם
לצפיה ב-'אני אשכרה צריך לעשות הכנות נפשיות לקראת זה'
אני אשכרה צריך לעשות הכנות נפשיות לקראת זה
24/06/2018 | 20:31
2
אין לי כוח לעונות האלו חחח
לצפיה ב-'BB עונה 20(!!!)- חשיפת המתמודדים'
BB עונה 20(!!!)- חשיפת המתמודדים
19/06/2018 | 20:50
19
34
פרסמו אתמול את המתמודדים שישתתפו בעונה
(דווקא חשבתי שהיא תהיה אולסטארס או משהו כזה אבל לא )
אז מי שמעוניין לדעת מוזמן להיכנס לקישור-
https://www.cbs.com/shows/big_brother/photos/10084...

לצפיה ב-'ושכחתי לכתוב שהעונה תתחיל ברביעי הבא (27.6)'
ושכחתי לכתוב שהעונה תתחיל ברביעי הבא (27.6)
19/06/2018 | 20:51
7
לצפיה ב-'כל פעם שאני חושב על האח הגדול '
כל פעם שאני חושב על האח הגדול
20/06/2018 | 11:58
16
28
אני נזכר בעונה 15, ואני לא רואה בסוף...אולי אני אראה את העונה הזאת, אבל אני פחות מתחבר לאח הגדול מהישרדות.
לצפיה ב-'תראההה'
תראההה
20/06/2018 | 14:47
5
24
מומלץ להתחיל בעונה 6
לא הכי וואו אבל אחלה עונה להתחלה
ואז 2-5 אם תצליח (קשה קצת מבחינת האורך והאיכות.. אבל עונות טובות)
ובעיקר עונות
7
8
10
המעולות!
גם 17 טובה בעיני.

לצפיה ב-'אני אנסה '
אני אנסה
20/06/2018 | 17:11
20
אבל כמו שרשמת, העונות ממש ארוכות חחח. וברור לי שלא כל עונה היא כמו 15, זה סתם השאיר לי טעם רע בפה.
לצפיה ב-'הוא אומר'
הוא אומר
21/06/2018 | 13:16
3
18
שהוא לא אהב את עונה 15 בגלל כל האלימות שבתוכה
ואתה ממליץ לו על 6....אוקיי
לצפיה ב-'חחח'
חחח
21/06/2018 | 19:25
2
23
קודם כל לא זכרתי למה לא אהב את 15...
אבל ב6 זה יותר עימותים משעשעים מאשר אמירות גזעניות מוגזמות ;)
8 יותר אלימה מ6 תכלס וגם עליה המלצתי ;)
לדעתי אפשר להנות מהם כי זה לא אישי  וגזעני כמו ב15
מה שכן..
אל תראה 19 סאוסי אם ככה..
לצפיה ב-'19 '
19
21/06/2018 | 20:23
1
18
להתרחק מהעונות עם המספר 9
לצפיה ב-'רשמתי לעצמי חחח'
רשמתי לעצמי חחח
21/06/2018 | 22:19
2
לצפיה ב-'הישרדות יותר טוב'
הישרדות יותר טוב
20/06/2018 | 14:49
31
אבל יש כמה עונות מעולות של ביבי בייחוד 7,8,10 הקטע ש7 זה אולסטאר אז מומלץ לראות את העונות לפני (מלבד הראשונה זה לא רלוונטי הראשונה היא בפורמט כמו של ישראל)
ובהאח קנדה מומלץ לראות עונה 4
לצפיה ב-'מה שטוב באח הגדול'
מה שטוב באח הגדול
21/06/2018 | 13:08
8
22
זה שהכוח כל הזמן מתחלף ולכן לא מספיק לך ליצור כוח של רוב יחסי כמו בהישרדות אלא אתה צריך להיות בבריתות מסויימות עם כל הבית כדי להישאר כך שהמשחק האסטרטגי יותר חזק
וגם שאין כבוד לשחקנים אנדר דה רדאר (שנקראים פלואטר) ולכן רוב העונות של האח הגדול בסוף יהיו לך שחקנים אקטיביים

לגבי מגעילות אני לא חושב שאפשר להמנע מזה באח הגדול, בכל עונה יש לפחות אחד שמעיר הערה גזענית או סקסיסטית או סתם אלים
כשאני נזכר למשל בעונה 9 שג'וש אמר לאמנדה שהיא צריכה חבל תליה כמו של אבא שלה...עונה 15 הייתה עדינה, מאוד עדינה
לצפיה ב-'מה...מה עובר על האנשים האלה?'
מה...מה עובר על האנשים האלה?
21/06/2018 | 22:18
7
18
זה לא שחסר מתמודדים כאלה בהישרדות, כן? אבל...אין מילים חחח. 
אני רוצה לומר שבגלל שהם נמצאים בסביבה מלאכותית זה מוציא מהם צדדים כאלה, אבל זה לא בדיוק תירוץ...ואני חשבתי שבישראל הגיעו לרמת געזנות חדשה חחח.
לצפיה ב-'ולגבי עונה 15 '
ולגבי עונה 15
21/06/2018 | 22:28
16
נכנסתי עכשיו ליוטויב לחפש קצת קטעים מאותה עונה..קנדיס והאוורד ממש עברו סיוט בלהות שם. ואני זוכר שהייתה גם את הלן שחוותה גם גזענות.

הקטע הזה בכלל שובר את הלב: https://www.youtube.com/watch?v=a9is5z8e-1k
לצפיה ב-'בגלל שהיא משודרת בלייב'
בגלל שהיא משודרת בלייב
22/06/2018 | 00:29
5
18
העריכה פועלת אחרת
בין הייתר כי אם ריב מוצג במצלמה הם לא יכולים להתעלם ממנו

מניח שבהישרדות גם היו קטעים מגעילים אבל שם יש מקום לא לשדר אותם אם הם לא מתאימים לסיפור העונתי שכבר ידוע מראש
לצפיה ב-'כן, זה נכון'
כן, זה נכון
22/06/2018 | 06:33
4
13
אני רוצה להאמין שאם היה מקרה כזה בהישרדות היינו מודעים אליו, אבל אי אפשר לדעת.
לצפיה ב-'גם בהישרדות'
גם בהישרדות
22/06/2018 | 12:37
3
14
יש יותר כח לרוב אז אם יש אחד מגעיל סביר להניח שיודח מוקדם כשעוד מדיחים על פי אישיות
וגם בהישרדות מראים לך הדחה על פני פרק אחד בניגוד לביג ברודר שהדחה היא על פני שלושה פרקים

אני גם מאמין שהצופים של ביג ברודר יותר אוהבים אלימות אז מראים להם
הייתה שם אחת שקיבלה איומים על חייה בגלל שהדיחה את הפייבוריט של אמריקה
לצפיה ב-'מה שרשמת בסוף '
מה שרשמת בסוף
22/06/2018 | 13:09
2
15
די הזכיר לי את מה שקרה לדון בעונה 26. אחרי ההדחה של ברנדה, אני זוכר שגם היא עברה די בריונות ברשת. זה לא הגיע לרמה של איומים בחיים, אבל כן זה מה שקרה שהיא הדיחה את הסוויטהארט האמריקאית. היא גם אמרה בראיון שהרגישה שג'ף לחץ עליה להתנצל בפניה ברנדה, אם אני לא טועה.
לצפיה ב-'גם ג'רי מאנת'י'
גם ג'רי מאנת'י
22/06/2018 | 17:13
1
14
חטפה הרבה בוז אחריי העונה הראשונה שלה וזה דיי גרם לה טראומה
אבל באח הגדול זה יותר חזק לפי דעתי
לא ממש יודע למה אבל זה מגיע מאוד למקומות אישיים של שנאה
אני זוכר שהייתה מן גרסה של האח הגדול אצלנו (פרוייקט Y אם אני לא טועה)
משהו דיי נישתי, אפילו שודר רק בלוויין ובכל זאת הזעם שם על אחת המתמודדות היה עצום
ברמה שהיו התארגנויות שגייסו אנשים להגיע לגמר ושם לצעוק לה "בוזזזז" איך שהיא יוצאת
אנשים איכשהוא מרגישים יותר מעורבים
גם בפורום הזה ובפורום הישן בעיקר (407) אם תראה דיונים על האח הגדול (בעיקר עונה 6) תראה שהתגובות הרבה יותר אישיות, בעיקר כלפיי מתמודדים שנואים
למה זה? עדיין לא ממש יודע
לצפיה ב-'יכול להיות בגלל שהפורמט שונה?'
יכול להיות בגלל שהפורמט שונה?
22/06/2018 | 18:05
11
כי בכל זאת, לצופים של האח הגדול יש גישה לצפות בשידור ישיר 24/7, ככה שרואים יותר את האופי של המתמודדים.
לצפיה ב-'יאאלה מקווה לעונה טובה'
יאאלה מקווה לעונה טובה
20/06/2018 | 14:43
23
סימנתי לי את סאם ווינסטון !
וגם פייסי די חמוד רק מקווה שלא ישחק ראוי מדי ..
ברט יש מצב גם ישחק טוב.
מקווה שלא יפתיעו ויחזירו אנשים. צריך קצת עונת ניוביז ואז אולסטאר מלא.
ובבקשה בלי להחזיר. בטח לא מהמושבעים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'הישרדות גיבורים נגד נבלים פרק 9'
הישרדות גיבורים נגד נבלים פרק 9
20/06/2018 | 10:12
6
27
חזרתי!!!
שכחתי לציין בפרק הקודם, שקואץ' הוא החבר המושבע הראשון בעונה (יש...)
ג'רי מרגישה בחוץ, כי לא אמרו לה על ההדחה של קואץ', בין הברית הכי קרוב שלה במשחק (אני לא יכול לקחת את מערכת היחסים שלהם ברצינות). סנדרה וקורטני עדיין בצרות.

במשימת הפרס, הגיבורים עדיין מאמינים שבשבט הנבלים יש ברית בנות, כי ראסל הוא באמת הגבר האחרון שנשאר בשבט. משימת הפרס הינו איזון שראינו לראשונה בפיג'י. שבט הנבלים החליטו להשיב את ראסל, שזה רעיון טוב לגרום לשבט הגיבורים לחשוב שבאמת יש ברית בנות. משימה מגניבה, שחקן משבט הגיבורים מתמודד מול שחקן משבט הנבלים, וכל שניים נמצאים בעמדה לפי איך שהשבט שלהם דירג אותם, מהחלק לחזק (אני מקווה שאני ברור חחח, ג'ף מסביר את זה יותר טוב ממני פה: https://www.youtube.com/watch?v=9eKcfedSyo0). ג'ף מכריז שאמנדה היא המתמודדת הראשונה בהיסטוריה של הישרדות ששיחקה 100 ימים. וואו, באמת שאפו. חחח, ראסל מתחנן לג'יי טי שיעזור לו היה מצחיק. שבט הנבלים ניצחו במשימה, כל המתמודדים בשבט הגיבורים נפלו כמו זבובים (חוץ מקורטני). 

שבט הגיבורים מגיעים לבקתה שהם מקבלים שתייה וסטייקים, מזל שאני צמחוני. אז כולם יושבים לאכול, פארווטי יושבת בקצה של השולחן, והיא מוצאת רמז לפסלון החסינות, ומסתירה אותו מהר. ומי אמר שלשבת בקצה של השולחן מביא מזל רע? פארווטי משתפת את דניאל ברמז של הפסלון חסינות, כי היא רוצה שדניאל תהיה קרובה אליה יותר מאשר אל ראסל. בשבט הגיבורים, אני מציג לפניכם את הנפילה הגדולה של ג'יי טי. הוא מציע לחברי השבט לתת לראסל את פסלון החסינות במשימת החסינות, כדי שהוא יוכל להשתמש בזה להדיח את פארווטי. הוא רוצה לתת פסלון חסינות למישהו שהוא לא מכיר, בשבט שהוא לא נמצא. אני מבין את הרעיון מאחורי זה, אבל עדיף לחכות לאיחוד, למצוא סדקים בברית הנבלים (כי יש), ואז לראות עם מי אפשר לעבוד. אם כבר מדברים על פסלון החסינות, פארווטי ודניאל מוצאות ביחד את הפסלון חסינות ומחליטות לא לשתף את ראסל בזה. בשבט הגיבורים, ג'יי טי רושם לראסל מגילה עם הנחיות לפסלון חסינות שהוא אשכרה הולך לתת לו. אני מאוכזב מזה שאמנדה לא ניסתה לעצור אותו מלעשות את זה. לא מופתע מהאחרים. אולי קצת מקנדיס.

הגיבורים מנצחים במשימת החסינות בפעם השלישית ברציפות, ושאף אחד לא שם לב, ג'יי טי נותן לראסל את פסלון החסינות  והוא דווקא שיחק ממש טוב בטוקנטינס...זה היה ממש קלאסי לראות את ראסל ופארווטי קוראים את המכתב של ג'יי טי, זה היה רגע בידורי מעולה. קורטני וסנדרה מבינות שאחת מהן הולכת הביתה. קורטני אומרת לפארווטי שהיא מצביעה לג'רי, והיא אומרת שאמנדה תסמוך עליה באיחוד בגלל שהן שיחקו יחד בסין, וכך יהיו לנבלים עוד קול. פארווטי מדברת על זה עם חברי הברית שלה האם כדאי להדיח את סנדרה במקום, כי היא מרגישה שהסיכויים שקורטני תתהפך עליהם באיחוד פחותים מהסיכויים שסנדרה תעשה זאת. אבל במועצת השבט, קורטני מודחת פה אחד, וגם סנדרה הצביעה לה. זה לא שקורטני הייתה שחקנית העשור, אבל היא הייתה ממש מבדרת בסין לפי דעתי, ואני הופתעי לראות שהיא בקושי קיבלה זמן מסך העונה הזאת.

פרק הבא האיחוד!

לצפיה ב-'פרק 10'
פרק 10
20/06/2018 | 13:29
20
הגיבורים מקבלים תיבה נעולה, הנבלים מקבלים מפתח לתיבה ומפה לאי של הגיבורים. קדימה, איחוד. דניאל, פארווטי וראסל תכננו להגיד שגרם ראסל וגם פארווטי השתמשו בפסלון חסינות, כך שקורטני הודחה בסוף. השם החדש של השבט הוא יין-יאנג..אני בסדר עם זה. זוכרים שהשם של של השבט בעונה 30 היה "מריקה"? בכל מקרה, פארווטי מרגישה שהיא בצרות, ושהגיבורים רוצים להדיח אותה. ראסל מספר את השקר שהוא תכננן עם דניאל ופארווטי לג'יי טי ורופרט, והם פשוט קונים את זה. לפחות עד שסנדרה עושה סדר לרופרט. היא מגלה לו איך קורטני באמת הודחה, ושראסל מריץ את המשחק ביחד עם פארווטי. אז אמנדה, ג'יי טי, קנדיס ורופרט הולכים לדבר ביער, ותקלטו את זה, רופרט הוא זה שאומר שלא צריך לסמוך בראסל 100%, כי הוא בשבט הנבלים מסיבה מסוימת. תודה.רבה!!!הם מחליטים לבחון את ראסל, להגיד לו שהם מצביעים לפארווטי, ואז להצביע למישהו אחר בלי לומר לו. עם כמה שאני חושב שרופרט לא שחקן אסטרטגי גדול, לפחות הוא זה שהבין שמשהו לא בסדר. ג'יי טי לגמרי נאיבי, ובטוח שראסל איתם.

אמנדה ופארווטי מדברות, אמנדה אומרת לפארווטי שמנסים להדיח אותה, ופארווטי מגלה לה שיש לה פסלון חסינות. זה קצת זורק לפח את התכנית שלהם מקודם, אבל גם ככה רופרט גילה שזה שקר. אמנדה לא אומרת לפארווטי את כל האמת, כי היא חושבת שאם פארווטי תגיע לגמר, היא תנצח שוב. משימת חסינות שראינו לראשונה בונואטו. קולבי וסנדרה ראשונים לצאת מן המשימה. דניאל ופארווטי נשארות אחרונות במשימה. דניאל אומרת לה שהיא רוצה לנצח, כי לפארווטי יש את הפסלון חסינות. ת'כלס צודקת, היא לא רוצה לצאת פראיירית. וכך, דניאל זוכה במישמת החסינות הראשונה בשבט המאוחד. ראסל חושד שפארווטי תשחק בפסלון חסינות במועצת השבט, בגלל שהיא נתנה לדניאל לנצח בצורה די שקופה. חמשת הגיבורים מחליטים להצביע לג'רי או סנדרה, ולהגיד לראסל שהם מצביעים לפארווטי, כדי לראות אם הוא יצביע איתם או לא.

סנדרה עדיין רוצה להדיח את ראסל, אבל היא יודעת שהיא צריכה להמשיך לשחק איתו אם היא רוצה להישאר במשחק. ראסל נותן לפארווטי פסלון חסינות כדי שהיא תוכל להשתמש בו על עצמה ולהדיח את ג'יי טי. מה שהוא לא יודע שלפארווטי יש פסלון חסינות נוסף, זאת אומרת, שהיא עכשיו מבינה שיש לה שני פסלוני חסינות. היא גם עכשיו מבינה למה כולם רוצים להדיח אותה. אמנדה אומרת לפארווטי להשתמש על הפסלון חסינות על עצמה כי היא בסכנת הדחה, אבל פארווטי יודעת שאמנדה משקרת לה, היא יודעת שאמנדה רוצה להדיח אותה.

במועצת השבט, לאחר דיון סוער על בננות ירוקות, הגיבורים החליטו להצביע לג'רי. לפני שג'ף קורא את הקולות, פארווטי מוציאה פסלון חסינות בשביל סנדרה. כל שבט הגיבורים מחייך. ואז, סנדרה שולפת פסלון חסינות נוסף ומשתמשת בו בשביל ג'רי, מתירה את כל השבט המאוחד בהלם, כולל ראסל. חמשת הקולות נגד ג'רי נפסלו, וג'יי טי הודח בסוף. אחד המהלכים הכי גדולים בהסיטוריה של הישרדות בפער. אני חושב שהעונה הזאת הוכיחה שג'יי טי הוא שחקן חברתי ולא אסטרטגי, עשה יותר מדי טעויות העונה. הפרק הזה גם הוכיח עד כמה מסוכנת פארווטי.
לצפיה ב-'CBB פרק 6 '
CBB פרק 6
21/06/2018 | 01:44
1
19
הבעייה שלי היא שהמשחק מרגיש שטחי מדי, אבל מצד שני לא ראיתי ביג בראדר כמעט שנתיים, ויכול להיות שבגלל זה אני שופט לפי הסטנדרט של הישרדות, שאפילו עכשיו עם כל הטוויסטים והיתרונות הוא הרבה יותר מחמיר. מריסה ורוס ממשיכים לשכנע אותי, ואני מקווה שבהמשך יתגלו עוד שחקנים טובים.

עם באקדור יש עוד בעייה, וזה הסיכוי שמישהו לא ישתמש בוטו. גם אם שאנון או ג'יימס לא יזכו בוטו, יש מספיק שחקנים מחוץ לברית. אבל בסוף ארי עושה את המהלך הנכון ומעמידה את שניהם מההתחלה. עכשיו שאנון בטוח תתמודד בוטו, אבל אם היא לא זוכה, היא עפה. אלא אם כן נזכה לראות עוד קצת משחק. עד כמה שכיף לראות שחקנים שולטים, אנדרדוגים משחקים יותר מעניין, ובואו רק נזכיר שדן בשתי העונות שלו עשה מהלכים שהם לא פחות מניסים.
לצפיה ב-'פרק 7 '
פרק 7
23/06/2018 | 20:07
8
לראות מישהו מתחסד מעצבן אותי, כי התוכניות האלה קיימות כמעט עשרים שנה, אין סיבה לא להיות מודע לעובדה שמשקרים בהן. לראות מישהי ששיחקה את המשחק מתחסדת זה פי אלף יותר גרוע, אלא אם כן מדובר בהפוך על הפוך וההתחסדות היא עוד כלי אסטרטגי, וזה כמובן לא המקרה. מאז ברנדה לא היה כזה מקרה של מישהי שמסוגלת לשחק רק בטופ, ולא יותר מלוכלך.

כמובן שהשחקן כדורסל, שלא משנה באיזה שם אקרא לו זה יישמע מגוחך, הוא יותר גרוע כי הוא פשוט קלולס. HOH שלו יהיה כמו השבוע ההוא באולסטארס שצ'יקן ג'ורג' זכה. בהישרדות כבר לא מעזים להביא כאלה.
לצפיה ב-'פרק 11'
פרק 11
22/06/2018 | 10:42
14
ראסל כועס על כך שפארווטי לא סיפרה לו שיש לה פסלון חסינות נוסף. נראה שפארווטי רצתה קצת לערער לו את הביטחון. רופרט מאוכזב מזה שהגיבורים לא הקשיבו לסנדרה, ועכשיו הוא רוצה לנסות לעבוד איתה שוב. ראסל מנסה לשכנע את קנדיס לעבור אליהם, כי הוא לא סומך על סנדרה.

משימת פרס קלאסית מאמזונס. הקבוצה של אמנדה, דניאל וקולבי זוכים במשימת הפרס. השלושה מגיעים לביתו של הסופר המנוח רוברט לואיס סטיבנסון. אמנדה מרוכזת בלמצוא רמז לפסלון החסינות. השלושה יושבים על מיטה וצופים בסרט אי המטמון משנת 1934 (שאני חייב לציין, די מגניב). בזמן ששלושתם אוכלים פופקורן, דניאל מוצאת רמז לפסלון חסינות בקערת הפופקורן ומחביאה את זה לידה, אבל אמנדה תפסה אותה על חם. אז אמנדה פשוט חטפה את הרמז לפסלון חסינות ורצה לצד השני של החדר בזמן שדניאל מנסה לקחת אותו בחזרה וקולבי פשוט ממשיך לצפות בסרט! הוא אפילו לא מגבה את אמנדה, והיא החזירה את הרמז לדניאל בסוף. אחי, מה נסגר איתך?! הגיבורים בסכנת הדחה ואתה לא עושה כלום! אה כן, ראסל מוצא פסלון חסינות נוסף. ראיתי בדיחה מצחיקה ביוטיוב שהוא כמו הארי פוטר שמוצא את כל ההורקרוקסים חח. הוא עכשיו מבטיח לקנדיס מקום בפיינל 3. הוא מחליט לו לספר לברית שלו על הפסלון, כמו שפארווטי ודניאל לא סיפרו לו על הפסלון שהן מצאו. סנדרה חושבת על להתהפך על הנבלים ולהצטרף לגיבורים להדיח את ראסל, כי היא יודעת שהיא לא תגיע רחוק יותר מהפיינל 5 שראסל עוד במשחק. אבל היא לגמרי משחקת בשני הצדדים, שהיא מבטיחה לראסל שהיא עוד איתם.

ג'רי זוכה במשימת החסינות הראשונה שלה אי בפעם בכל הפעמים שהיא שיחקה הישרדות. המשימה נראתה לראשונה בגאבון. סנדרה מוכנה כבר לעבור לגיבורים. היא מוכנה כבר להדיח את ראסל. ואז קנדיס הורסת את הכל. היא מספרת לראסל שסנדרה רוצה להדיח אותו, והורסת את התכנית לחלוטין. סנדרה והגיבורים מחליטים להצביע לפארווטי, במדיה ולראסל יש פסלון חסינות. סנדרה מנסה לשכנע את קנדיס להצביע לפארווטי ולא לעבור צד.

במועצת השבט, ראסל אומר שסנדרה חלשה באתגרים והיא מישהי שהוא ירצה לשבת לידה בגמר כי הוא יוכל לנצח אותה. הוא גם אומר שהיא פשוט סתם נמצאת עם הנבלים. וואו חבר'ה, איזה משחק חברתי מדהים!!! אם הוא חשש שסנדרה תעבור צד, אז מה שהוא אמר עכשיו בכלל יגרום לה לרצות להישאר איתם!! אבל לבסוף היא כן נשארת איתם, כי קנדיס התהפכה על הגיבורים. אמנדה מודחת פעם ראשונה בעונה השלישית שלה, כי היא הייתה האיום האסטרטגי הגדול ביותר בשבט הגיבורים, אין בזה עניין של שאלה אפילו. ראסל השתמש בפסלון חסינות כי הוא לא ידע עם סנדרה וקנדיס יצביעו נגדו, אך לבסוף לא קיבל קול אחד נגדו.
לצפיה ב-'פרק 12'
פרק 12
24/06/2018 | 06:58
9
הפרק יהיו שתי מועצות שבט. שני מודחים. קנדיס שרפה את עצמה לגמרי, הן במשימת בשבט הגיבורים והן בשבט הנבלים, כי אי אפשר לסמוך עליה. רופרט מנסה להראות לשאר חברי השבט את צבעיו האמיתיים של ראסל, והתחיל להתווכח עם ראסל מול חברי השבט. רופרט הלך רחוק מדי, לדעתי, קרא לראסל אדם מגעיל כי נשבע על הילדים שלו. ראסל לא היה צריך להגיב, אבל הוא אמר לו להתחיל לארוז את הדברים. פארווטי זכתה במשימת החסינות אשר נראתה לראשונה באפריקה. למען האמת, היא זכתה באותה משימה במיקרונזיה. וכמו באולסטארס, רופרט היה קרוב לנצח באותה משימה, אשר זכתה בה שי-אן (בבקשה שתחזור לעוד עונה).

לאחר המשימה, ג'ף מקריא לכולם רמז לפסלון החסינות החבוי בשבט. המירוץ למציאת הפסלון חסינות החל, וסנדרה מוצאת אותו. היא מחליטה להשאיר את הפסלון לעצמה. רופרט יודע שהוא הבא בתור להדחה, אז הוא לקח אבן, שם אותה בכיס שלו, וניסה לגרום לזה להיראות שהוא מצא את הפסלון חסינות. ראסל חשב כך, והוא רוצה לפצל את הקולות. ג'רי העלתה את הרעיון בפני דניאל ופארווטי להצביע לקנדיס במהלך פיצול הקולות. רופרט וקולבי יודעים שהדרך היחידה שלהם להישאר במשחק, אם הם מפצלים את הקולות, להצביע לקנדיס. במעוצת השבט, קנדיס ניסתה להגן על עצם ההדחה של אמנדה, שגם אם היא הייתה מצביעה לפארווטי, אמנדה הייתה מודחת. מה שלא נכון, כי סנדרה הייתה מצביעה עם הגיבורים. בכל מקרה, קנדיס הודחה. שקולבי הצביע בשבילה, הוא אמר שהוא מתגאה בדרך שהוא שיחק עכשיו...באמת? אוקי, זה היה רע מצידי חחח.

ראסל חושב שזאת הייתה טעות להדיח את קנדיס והבנות היו צריכות להצביע לקולבי, אבל אני מבין למה הן הדיחו את קנדיס. לא מהסיבות שראסל חושב שהן פשוט לא אוהבות אותה, בגלל שהיא יותר איום אסטרטגי מרופרט וקולבי, וזה לא שהם חזקים במשימות. ראסל זוכה בשמימת החסינות, אשר נראתה לראשונה בפנמה. פארווטי רוצה להדיח את רופרט, אבל ראסל רוצה לשבור את הברית של דניאל ופארווטי. הוא אומר לשתיהן בנפרד שהן רוצות להדיח את אחת השנייה, מה שלא נכון. לאר שפארווטי התווכחה על זה עם ראסל, היא דיברה עם דניאל והן הבינו שמה שראסל אמר לא נכון. הן מנסות לשכנע את ג'רי להצביע איתן ועם סנדרה לרופרט, בעוד שראסל מנסה לשכנע את ג'רי להצביע לדניאל יחד עם הגיבורים. דניאל נשברת לדמעות במהלך ויכוח עם ראסל במועצת השבט, ואז היא שורפת את עצמה במשחק, ואומרת לראסל מול כולם שהיא קרובה לפארווטי יותר ממה שהוא חושב. אני מניח שזה מה שגרם לג'רי להתהפך, ודניאל הודחה. זה מהלך טוב של ראסל לשבור את הברית של דניאל ופארווטי, אבל זה לא חיזק את המעמד החברתי שלו במשחק, לפחות איך שהוא עשה את המהלך הזה.

לצפיה ב-'פרק 13'
פרק 13
24/06/2018 | 17:50
4
פארווטי הייתה בטוחה שרופרט יודח. ג'רי אמרה לה שהיא הצביעה לדניאל בגלל שראסל אמר לה שאם היא לא תעשה את זה, תהיה מודחת הבאה, אז היא הרגישה מאיומת ממנו. ראסל ופארווטי כבר לא סומכים זה על זה. פארווטי יודעת שהיא צריכרה להתנהג נחמד אל ראסל, וראסל ידע שדניאל הייתה מאוד קרובה לפארווטי, והוא הדיח את הבת ברית הכי קרובה של פארווטי.

משימת פרס עם קרובי המשפחה של המתמודדים. אני חושב שאנחנו זקוקים לראות משימות כאלה, לראות את הצד האנושי במתמודדים ולא רק אסטרטגיה. ג'רי ניצחה עם אחותה ג'ניפר, במשימה שנראתה לראשונה באיי קוק. ג'רי בוחרת בפארווטי (עם אביה מייק) וסנדרה (עם דודה של סנדרה, פרננדו), להצטרף אליה ולאחותה למקום מאוד יפה, ועורכים שם פיקניק. ג'רי יודעת שראסל מאוד כועס עליה עכשיו, אבל פארווטי וסנדרה מבטיחות לה שהן איתה, ושהן יגנו עליה. ראסל מאוד כועס על ג'רי ופארווטי, מרגיש שג'רי חייבת לו כי הוא הציל אותה מספר פעמים. אז הוא כורת ברית של פיינל 3 עם רופרט וקולבי, ואומר שהוא יוכל להעביר את ג'רי להדיח את פארווטי כי היא יכולה לנצח אותו בגמר. בשביל ראסל, ללכת לגמר עם שני גיבורים זו פשוט לסיים את המשחק. אין מצב שהוא, או כל אחד משבט הנבלים, יכול לנצח בגמר שרופרט או קולבי יושבים שם. רופרט מתחיל לעצבן את חברי השבט שמנסים לישון והוא החליט שזה זמן טוב לעבוד. ג'רי מנסה ללבן את העניינים עם ראסל, ונראה שראסל רוצה לעבוד איתה כי הוא חושב שהוא יכול לשלוט בה (מילים שלו).

במשימת החסינות שנראתה לראשונה בגאבון, פארווטי מסכלת את התכנית של ראסל, והיא זוכה במשימת החסינות. היא ממש טובה במשימות סיבולת, מה להגיד. אגב, קולבי נפסל ראשון מהמשימה לאחר 15 שניות. קראתי נראה לי ביוטיוב שהקרב על החסינות היה בסוף בין פארווטי לג'רי, לא בין פארווטי לרופרט, אבל אני לא יודע עד כמה זה נכון. בגלל שפארווטי זכתה בחסינות, ראסל רוצה להדיח את רופרט. סנדרה מדברת עם רופרט על האפשרות להדיח את ראסל, ורופרט רץ להלשין עליה על ראסל. למה?!?!?!?!? עד שנתתי לך קרדיט במשחק, אוף. ראסל שואל את סנדרה אם היא איתו או נגדו. היא אומרת שהיא נגדו, ועכשיו ראסל חושב האם הוא צריך להדיח את סנדרה או לא. 

לאחר מועצת השבט, סנדרה לא הייתה בטוחה אם הולכים להדיח אותה או לא, אז היא השתמשה בפסלון חסינות האישי ביום האחרון שאפשר. אבל רק רופרט וקולבי הצביעו לה, ושאר שבט הנבלים הצביעו לרופרט. עד שנתתי לו קרדיט, הוא פשוט הרס לעצמו את הכל.
לצפיה ב-'BB CAN 6- ה ג מ ר '
BB CAN 6- ה ג מ ר
17/06/2018 | 23:52
2
15
קודם כל, אני חייב לציין שכשחושבים על זה, ממש לא ברור לי
איפה בדיוק בא לידי ביטוי הקונספט של העונה (גן עדן/גיהינום) חוץ מהשבוע הראשון.
ממש חשבתי שזה יבלוט לאורך העונה ושיהיו דברים מגניבים ובסוף גורנישט, וחבל.
בתקציר של העונה בתחילת הפרק, העריכה ממש מתמקדת בבנות ובעיקר בפארס.
החלק הראשון של ה-HOH יוצא לדרך, וקיוויתי למשימה מנטלית פרופר כדי שפארס תזכה,
אבל למרות שלא הייתה משימה רק מנטלית, פארס ממש מפתיעה וזוכה!!!
בחלק השני קיילה מנצחת את דרק!!
ואז בחלק האחרון- פארס VS קיילה, ופארס פשוט מדהימה אותי וזוכה!!! שוקינג!!!
היא כמובן מדיחה את דרק- יששש! סוף סוף ובשעה טובה!
וסה"כ קיבלנו יופי של פיינל 2
המושבעים שואלים את שתי הפיינליסטיות את שאלותיהם,
ואני חייב לציין ששתי הבנות נלחמות כמו שתי לביאות/זאבות/וואטאבר
והכי קורע שהן מדברות בטיל בספק כמה המושבעים קלטו חחח
קצת חבל שקיילה קצת "ירדה" על שאר המתמודדים (ודווקא שרה הזהירה מפני מהלך כזה), זה פגע בה לדעתי.
ג'וני והנאום על הנחש והחולדה- איזה הומאז'
בסופו של דבר, פארס זוכה בהצבעה של 6-1 מדהים!!! כל הכבוד לה
חייב לציין שהפעם היו בעונה מעריצים אמיתיים וכמו שצריך שעשו הרבה כבוד
ושתיים מהן הגיעו לגמר והוכיחו שזה אפשרי!
(אגב, די בתחילת העונה נתקלתי בתגובה של מישהי שכתבה על פרק הגמר שהיא אהבה את קיילה,
והתפלאתי מאוד כי בשלב הזה בכלל לא הראו אותה,
אז הבנתי שכנראה תגיע רחוק מאוד אבל לא תזכה חחח).
סה"כ הסוף של העונה שיפר אותה פלאים, ורק התבאסתי שאריקה הודחה ככה,
ואפילו לא הגיעה למושבעים
לצפיה ב-'ובקיצור, בן אולי כן שווה לך לתת הזדמנות לעונה הזאת '
ובקיצור, בן אולי כן שווה לך לתת הזדמנות לעונה הזאת
17/06/2018 | 23:54
3
לצפיה ב-''
18/06/2018 | 12:39
14
יש! עכשיו אתה מבין למה אהבתי את העונה חחח הסיום באמת משדרג ..פרס אחת המתמודדת האהובות עליי אי פעם ולא ספק הזוכה הכי טובה בקנדה!
וגם אם יש סיכוי שאי פעם הייתי משחק בפורמט הזה הייתי רוצה לשחק כמוהה.

התעצבנתי שראיתי את החלק ה1 בhoh  כי בניתי עליה לזכות בקלות באינדורנס (תמיד הייתה שניה לג'וני) ואז הביאו משימה הרבה יותר קשה אבל היא הצליחה!!!
וכשזכתה בחלק האחרון הייתי באמת ככה :0
עד הפיינל 4 לא זכתה בכלום ואז תפרה את 2 החוח האחרונים מלכה!! הנאום שנתנה היה אש! היה ללא ספק פיינל 2 לוהט עם שתי מלכות

קיילה טוענת שכבר הבינה שלא יצביעו לה אז ירדה עליהם חחח זה באמת לא הוסיף לה אבל בסדר
אני בטוח שבגמר מול דרק היתה זוכה לכן היתה יוצאת גרועה אם היתה מדיחה אותו

אה וריאן אמנם צדק שהצביע לפרס אבל הוא היה מושבע דוחה וממורמר על קיילה איכס

לגבי גן עדן גהנום היה גם את החדר האב נאט המזעזע והעיצוב של החדרים ..שהחוח הוא בשמיים
העונה הזאת בסופו של דבר לא היתה כזו מלאה בטוויסטים שזה דבר טוב כי בעיקר קנדה נוטים להגזים
זה עוד אחת הסיבות שזו עונה מצוינת .. למרות ההדחה המוקדמת של אריקה
(שהיתה מלכה בגמר ובטוויטר ופרגנה גם לפרס וגם לקיילה)

לצפיה ב-'BB CAN 6- פרק 24'
BB CAN 6- פרק 24
14/06/2018 | 10:46
20
18
קיילה ממשיכה להפציץ וזוכה ב-HOH!
מאדי מציעה תוכנית לוויל ופארס שתוכל לשמור את שלושתם במשחק
(אגב, אני זוכר שכבר חשבתי על התוכנית הזאת בעונה 11 ).
אלא שבהמשך מאדי מבינה שהיא די לבד במשחק (דווקא חשבתי שהיא ופארס ממש קרובות)
ויוזמת שיחה עם קיילה שמניעה שרשרת אירועים שמערערת את הברית בין השלישייה.
הרבה תלוי עכשיו בווטו ולא יודע מי בא לי שיודח עכשיו חחח
נראה לי שהכי הייתי שמח אם הפיינל 3 היה קיילה, מאדי ופארס,
אבל זה כנראה לא יקרה כי אני מניח שמאדי או פארס יודחו עכשיו.
הכי מדהים יהיה אם באמת וויל יזכה בווטו ויציל אחת מהן, אבל זה גם לא יקרה בגלל שהוא הבטיח לא להשתמש בווטו...
לצפיה ב-'ופרק 25-'
ופרק 25-
14/06/2018 | 11:44
8
14
אם הייתה לי עד עכשיו איזושהי הערכה לוויל, היא נעלמה לחלוטין.
לא מאמין שהוא פשוט ויתר בתחרות הווטו!!!
שאפו לפארס ומאדי שלא ויתרו גם כשהתחרות הסתיימה
וניסו לגרום לקיילה להיפטר כבר עכשיו מדרק.
היה ברור שהיא לא תעשה את זה, ובתכלס זה גם לא משתלם לה כרגע להדיח אותו לדעתי.
בכלל אני חושב שגם אם היא מגיעה לגמר עם דרק, היא כן יכולה לזכות.
(ועדיין לא מבין למה עפתם על העונה כ"כ...)
לצפיה ב-''
14/06/2018 | 12:56
7
16
וויל יצא ממש אדיוט!!!!
דרק אפילו לא הבטיח לו פיינל 3 הוא הבטיח לו פיינל 4
למה צריך את ההבטחה הזאת??
אם יש לך וטו- אתה פיינל 4!
וגם מדי ופרס הפסידו - גם ככה אתה פיינל 4

דרק ללא ספק השתמש נכון בפרנואידיות של וויל

לא "עפנו" על העונה אבל היא עונה טובה עם הרבה אסטרטגיות ודמויות טובות
יותר הגיונית מעונה 5 שנעשו שם מהלכים מוזרים ולרוב לא חכמים כל העונה
ושהמנצח ניצח בגלל משימות וכי היה בגמר נגד שחקנית גרועה.
2 לדעתי היה די משעמם צפוי לרוב 3 בכלל גרועה!!
לדעתי 4 הכי טובה ואז 6 בעונות של קנדה
לצפיה ב-'אבל הקטע הוא'
אבל הקטע הוא
14/06/2018 | 22:51
6
12
שגם העונה הזאת תלוית משימות...
ככה זה ביג בראדר אבל, וזה החיסרון שלה לדעתי
לצפיה ב-'יחד עם זאת'
יחד עם זאת
15/06/2018 | 10:02
5
16
יש לך את ד.ר וויל שבחיים לא זכה במשימה.. את דניאל רייס ששיחקה מדהים בעונה 3 עם זכיה אחת בלבד..
דרק בעונה 16 בכמה משימות זכה כבר? אם בכלל!

ונסה היתה אלופה במשימות אבל זה לא הסיבה ששיחקה מדהים והיתה ראויה לזכות

עונה 5 קנדה
גם דמיטרי הגיע רחוק בגלל שהיה אלוף במשימות
אבל זה לא היה הדבר היחיד אצלו
היה לו משחק חברתי חזק
שרד את הבלוק פעמיים
כשהיה ראש הבית לפחות השיג דברים שרצה לעומת קווין
לקווין לא הגיע הנצחון זה היה נטו המשימות מה שהביא אותו לזה
לא אכפת לי כשמישהו כמו בוגי או דיק שולט בעונה וזוכה למרות שאפשר להגיד עליהם שמן הסתם היו צריכים את הזכויות
אצל קווין הוא היה רחוק מלשלוט בעונה  לא יודע אם יש אפילו הדחה אחת שהיתה בגללו עד הפיינל 4
לצפיה ב-'ובעונה הזאת של קנדה '
ובעונה הזאת של קנדה
15/06/2018 | 10:11
3
25
יש את פרס שמשחקת בעיני מדהים! מאוד חברתי ואסטרטגי.
לא הועמדה עד הפיינל 5 והיתה קול מכריע בהדחות בלי שום זכייה
ואת קיילה שבהתחלה שיחקה אנדר דה רדאר
ואז מהחצי השני מפציצה במשימות אבל זה לא הסיבה היחידה שהיא טובה
היא עושה מהלכים חזקים ומצליחה
היא בפיינל 8 שרדה את הבלוק
היא הצליחה יחד עם דרק לערער את וויל
היא פתחה את המשחק עם קשרים מאוד טובים ששמרו אותה מהבלוק למרות שהשואמנס שלה היה ידוע מראש ..
גם היא וגם פרס משחקות שונה אבל מצוין ..
דרק יש לו אותם זכיות כמו קיילה פחות או יותר אבל הוא לא מבין במשחק..
אז זה תלוי בן אדם
כמו שגם בהישרדות יש אנשים שזכו בחסינויות קריטיות אבל זה לא הופך אותם לשחקנים פחות ראויים ויש כאלה כמו טרי שבחיים לא היו מגיעים ככה רחוק בלי לזכות בכל חסינות..
לצפיה ב-'זה גם כמו'
זה גם כמו
16/06/2018 | 11:05
2
12
שיש שחקנים שמאוד ראויים לזכות כי שלטו בהדחות סגנון וונדל ודום
ויש שחקנים דווקא כמו ספנסר שהרבה הדחות היה במיעוט ואפילו קלולס . בשתי העונות שלו! אבל אתה לא יכול שלא לאהוב אותו ולהעריך את זה שדווקא למרות הכל הגיע לפיינל 4/3 ...
אז יש שחקנים שטובים במשימות ובלמצוא אלילים וזה כל מה שהם שווים (טרי ג'יימס אוזי..)
ויש כאלה שבנוסף לזה שהם חזקים גם שחקנים טובים אז לא מפריע לך שטחנו חסינות (קים פארווטי...)
לצפיה ב-'תראה בסה"כ התכוונתי להגיד'
תראה בסה"כ התכוונתי להגיד
16/06/2018 | 22:50
1
10
שהמשימות בביג בראדר הן הרבה יותר משמעותיות וגורליות
(בטח ביחס להישרדות למשל),
בעיקר בשלבים המאוחרים של המשחק כשאין הרבה מתמודדים,וכל HOH ווטו חשובים וקריטיים
ולדעתי קבעו את תוצאות הסופיות של רוב העונות.
לצפיה ב-'בטוח'
בטוח
16/06/2018 | 23:39
7
אבל גם בהישרדות יש נפילות מעצבנות של מי שלא יכל לזכות ברגעים האחרונים (בעיקר סירי)
אז דבר דומה היה לונסה

היו כמה ראויים לכך שלא זכו בביבי בגלל מושבעים ממורמרים ולא בגלל משימות

והיו לרוב זוכים ראויים בגדול
בעונה 5 קנדה זה הכי הפריע לי ביחס לכל עונה אחרת  באמריקה וקנדה יחד כמה שזה השפיע לרעה המשימות
לצפיה ב-'*למחוק*'
*למחוק*
15/06/2018 | 10:12
3
לצפיה ב-''
14/06/2018 | 12:48
2
20
התוכנית הזאת יצאה לפועל בעונה 5 של אמריקה וזה היה גאוני!
בעונה 8 ו13 זה היה מאוד מפגר שלא עשו את זה!

מאדי ופרס כן סופר קרובות...
פרס הצילה אותה כל המשחק הזה גם
אבל היא לא יכלה לסמוך על וויל  או על זה שבגלל יזכה.. אז היה לה גם תכנית ב'
לצפיה ב-'אה נכון'
אה נכון
16/06/2018 | 22:46
1
7
שכחתי שזה היה בעונה 5..

והתכוונתי לכתוב שחשבתי שמאדי ופארס קרובות יותר מאשר וויל ופארס,
אבל לפי הוידויים של מאדי הבנתי שפארס יותר קרובה לוויל.
ממש אין לי תלונות לגבי איך שהיא פעלה (רק אולי שהיא פעלה מוקדם מדי)
לצפיה ב-'אממ'
אממ
16/06/2018 | 23:54
7
פרס הייתה ממש קרובה לשניהם בטירוף כל המשחק.. קשה להגיד למי יותר..זה גם לא ממש רלוונטי כי נראה לי ברור לשתיהן היה בשלב זה שההדחה ביניהן ושכבר יותר הגיוני שדרק יודח כאיום מאשר וויל.  

גם פרס וויל נעלבו שמאדי אמרה לדיילה שהם התלבטו כל הזמן עד הרגע האחרון אם להשאיר את קיילה מול אלי.. כי היא מציגה את זה כאילו היא האחראית ללשמור על קיילה בטריפל  ושהם לא נאמנים כמוהה.. שזה מהלך יפה מצידה אבל זה דורך עליהם והם חשבו שתשמור על השם שלהם.. אחרי שהגנו עליה כל המשחק והיא הייתה צריכה הרבה הגנות מלא פעמים רצו להדיח אותה
לצפיה ב-'התחלתי לראות CBB '
התחלתי לראות CBB
16/06/2018 | 20:39
3
18
התלונה העיקרית שלי על ביג בראדר היא שיש יותר מדי פרקים, אז בגלל שהעונה הזו קצרה התחלתי לראות אותה. אני בפרק 4 עכשיו, האסטרטגיה די שטחית, רוס ומאריסה עושים רושם טוב, אף בחורה לא מרשימה אותי לרעה, מצד שני יש את השחקן כדורסל - הוא אמיתי? הוא באמת בחיים שלו לא ראה תוכנית ריאליטי? לא, רגע, גם זה לא תירוץ - ג'ולי אמרה להם את החוקים! אני מניח שהוא הכי יחרפן אותי במהלך העונה.

צ'אק וג'וני שניהם היו עם פוטנציאל, אבל לג'וני יש סיכוי יותר טוב להשפיע על המשחק. עכשיו אומרוסה וקישה מסומנות, אז אם אומרוסה לא זוכה ב-HOH, שתיהן על הבלוק. רוס זוכה, ושתיהן כן על הבלוק. מקווה לחילופי כוחות נוספים בעונה.
לצפיה ב-'זה ג'יימס חח'
זה ג'יימס חח
16/06/2018 | 23:56
10
עונה כיפית

לצפיה ב-'פרק 5 '
פרק 5
19/06/2018 | 00:25
1
10
כבר זוממים להדיח את שאנון? נכון שהיא משחקת קצת חזק מדי, אבל אני מתחיל לראות טרנד מדאיג. בינתיים נפרדים מקישה.
לצפיה ב-'איזה טרנד?'
איזה טרנד?
19/06/2018 | 11:13
6
רצית חילופי כוחות ;)

לצפיה ב-'פרק 26'
פרק 26
16/06/2018 | 22:44
3
11
אז מאדי מודחת כצפוי, וחייב לציין שדווקא חיבבתי אותה, אבל הגיע זמנה.
ממש אהבתי את מה שהיא אמרה לאורך הפרק ובעיקר בנאום שלה לפני ההצבעה.
תחרות ה-HOH יוצאת לדרך ואני ממש מקווה שפארס תזכה כבר!!
חוץ מזה, אהבתי שהראו קצת את המושבעים- הם היו משעשעים.
לצפיה ב-'פרק 27'
פרק 27
16/06/2018 | 23:59
2
13
כן!!! היא עשתה את זה!!!
פארס זכתה ב-HOH!!!
סוף סוף!!!
כמובן שהיא העמידה להדחה את קיילה ודרק,
אבל זה לא באמת משנה, והכול תלוי עכשיו בווטו.
אהבתי גם שעשו את הטקס פרסים כי הראו קטעים מצחיקים
לצפיה ב-'פרק 28'
פרק 28
17/06/2018 | 11:30
1
8
קיילה זוכה בווטו!!
והיא בוחרת להדיח את וויל.
תכלס אם היא רוצה להגיע לגמר, אז היא עשתה את הבחירה הנכונה לדעתי,
כי יש יותר סיכויים שדרק ייקח אותה לגמר מאשר וויל לדעתי.
אהבתי את המפגשים עם המנצחים של העונות הקודמות
מקווה שאחת הבנות תזכה בסופו של דבר, אני מאוד אתאכזב אם בסוף דרק יזכה,
ולא בא לי שהעונה הזאת ממש תיגמר רע
לצפיה ב-'ואגב חלמתי אתמול בלילה (קצת ספוילר)'
ואגב חלמתי אתמול בלילה (קצת ספוילר)
17/06/2018 | 11:31
11
שדרק ואני חברים טובים, והוא מספר לי שהוא וקיילה מתכננים להתחתן
בתחילת חודש יולי - איזה הזוי
לצפיה ב-'BB CAN 6- פרקים 18-20'
BB CAN 6- פרקים 18-20
10/06/2018 | 23:33
5
26
טוב אז קיוויתי שלפחות אחד מהאנדרדוגים יזכה ב-HOH
שלפחות יהיה קצת מעניין,
אבל דווקא דרק זכה
הוא מחליט להעמיד להדחה את ריאן וג'וני.
בנוסף, דרק זוכה גם בווטו.
עד שג'וני היה צריך לזכות (ולשם שינוי קיוויתי שיזכה) הוא לא זכה- הכי מרפי...
דרק כמובן לא משתמש בווטו.
הייתי בטוח שסתם מנסים לעשות עניין שיש איזשהו סיכוי שג'וני יצליח להישאר,
אבל לתדהמתי ריאן בסוף מודח פה אחד (!!!)
נו, לפחות משהו אחד משמח.
ומסתבר שההדחה הבאה תהיה משולשת- שונא את זה לרוב
אבל בגלל שלא כזה אכפת לי מהעונה/מהמתמודדים, פחות מפריע לי...
לצפיה ב-''
11/06/2018 | 05:20
20
יששש המשכת;)

הייתי גם ממש מופתע שג'וני נשאר!
עשה עבודה מעולה

לצפיה ב-'פרקים 21-22'
פרקים 21-22
12/06/2018 | 11:11
1
12
ג'וני זוכה ב-HOH וכמובן מעמיד להדחה את דרק וקיילה.
בתחרות הווטו דרק זוכה לצערי הרב וכמובן משתמש בווטו על עצמו.
ג'וני מחליט להעמיד להדחה את אלחנדרה במקומו.
כמה דברים:
- אמנם המודחת הבאה תהיה אישה, אבל אני חושב שלשלושת הבנים שנותרו אין ממש סיכוי
לזכות העונה, או אפילו להגיע לגמר (מאוד אופתע אם כן).
- לפי ההודעות הקודמות שלכם נראה לי שקיילה מצליחה לשרוד למרות הכול.
- בפרק הבא יהיו שלושה מודחים, מה שאומר שה-HOH הבא פחות או יותר יקבע את סוף
העונה וכנראה מי שיזכה בו יעניק את הכוח ואת השליטה לצד שלו...
לצפיה ב-'ואגב'
ואגב
12/06/2018 | 12:53
11
לקראת סוף הפרק, הוא קצת קפץ לי אז לא ממש הבנתי על מה אוליביה וג'וני שוחחו,
ועל מה אח"כ הוא דיבר עם אלחנדרה ופארס, אבל לא קריטי אני מניח...
לצפיה ב-'פרק 23'
פרק 23
12/06/2018 | 13:36
1
16
אז אכן אלחנדרה מודחת, ואני לא בטוח אם זו הייתה ההחלטה הנכונה מצידם של השלישייה
(למרות מה שקרה לאחר מכן).
בתחרות ה-HOH שוב דרק זוכה- סיריסלי?!?!
הוא מעמיד להדחה את ג'וני, אוליביה ומאדי.
בווטו קיילה מפציצה וזוכה, וכמובן לא משתמשת בווטו.
ג'וני ואוליביה מודחים כצפוי, ונשארנו עם הפיינל 5
לצפיה ב-''
12/06/2018 | 17:17
17
החלטה שהשלישיה מאוד קיבלו בראש עליה אבל לדעתי לא היו שורדים את הטריפל אחרת  .
קיילה יצאה אלופה.
לצפיה ב-'הישרדות גיבורים נגד נבלים פרק 6'
הישרדות גיבורים נגד נבלים פרק 6
07/06/2018 | 02:37
37
53
נראה שקנדיס הייתה צריכה להצביע נגד ג'יימס ולשכנע את ג'יי טי להצטרף אליה, כי עכשיו כולם רוצים להדיח אותה. בשבט הנבלים, ראסל רוצה להדיח את רוב, ורוב רוצה להדיח את ראסל, זה היה די ברור ששני מתמודדים כמוהם לא יכולים להיות באותו שבט למשך זמן מה.

ששני השבטים מגיעים למשימת החסינות, וג'ף מודיע להם ששניהם הולכים למועצת השבט ומתחרים במשימת חסינות אישית. בשבט הגיבורים, קנדיס פשוט עפה דרך המכשולים ומנצחת במשימת החסינות, וכנראה מצילה את עצמה מהדחה אפשרית. בשבט הנבלים, רוב זוכה במשימת החסינות. ועכשיו, רוב וקנדיס מתחרים ביניהם, שהמנצח/ת במשימה בעצם זוכה בשביל השבט שלה/ו בנקניקיות ובשתייה קלה במועצה השבט, בעוד שהם צופים במועצת השבט של הקבוצה היריבה. רוב זוכה בשביל השבט שלו, אי אפשר להכחיש את זה שהוא טוב במשימות. קולבי די מקבל את העובדה שככל הנראה הוא זה שיודח במועצת השבט.

בשבט הנבלים, פארווטי ידעה שהיא הייתה צריכה לנצח במשימה הזאת, ועכשיו שרוב זכה, זה נותן לו הרבה כוח. וכך, רוב מכנס את כל חברי הברית שלו והם קובעים להדיח את פארווטי, אך לגרום לזה להיראות שהולכים להדיח את ראסל. רוב אומר לו שכדאי לו להשתמש בפסלון חסינות. ראסל מספר את כל זה לדניאל ולפארווטי, ואומר להן שהוא רוצה להדיח את טייסון, ולתת את פסלון החסינות לפארווטי. בחזרה לשבט הגיבורים, קולבי פשוט מוותר. הוא אומר לכולם שהוא יודע שהוא מודח, וזה בסדר מבחינתו. אמנדה, ג'יי טי קנדיס ורופרט מדברים האם הם צריכים להדיח את ג'יימס בגלל הפציעה שלו. אמנדה אומרת לג'יימס שהוא צריך להוכיח את עצמו שהוא יכול להישאר במשחק מבחינה פיזית. אז הוא וג'יי טי עורכים תחרות ריצה, וג'יי טי ניצח. קולבי פשוט נרגע לו באוקיינוס, הוא באמת לא עושה כלום.

בחזרה לשבט הנבלים, רוב אומר שכדאי לפצל את הקולות בין ראסל ופארווטי בגלל הפסלון חסינות, מה שנכון. ראסל אומר לטייסון שהוא רוצה להצביע לפארווטי, על מנת להציל את עצמו. שמה שראסל רוצה באמת שיקרה, שטייסון יצביע לפאוורטי, ואז ראסל ישתמש בפסלון חסינות על פארווטי. במועצת השבט, סנדרה אומרת שהיא יודעת שלראסל יש את פסלון החסינות, ואם אין לו, כדאי לו להתחיל לחפש אותו. במועצת השבט, ראסל משתמש בפסלון החסינות בשביל פארווטי, והתכנית שלו עובדת. טייסון מצביע לפארווטי, ובעצם מאפשר לכך שהוא יודח. אין מה להגיד, מהלך גדול של ראסל, לפארווטי היה אינסטינקט טוב להמשיך להיות בברית עם ראסל ולהתקרב אליו עד כדי כך שהוא ישתמש בפסלון חסינות בשבילה. ואתם יודעים מה? טייסון הוא זה שהודח, וממש לא אהבתי אותו בטוקנטינס. אז אני ממש בסדר עם זה שהוא זה שהודח בסוף, רק באסה בשביל הברית של רוב...

במועת השבט של הגיבורים, הם החליטו להדיח את ג'יימס בגלל הפציעה שלו...הם לא יכלו להרשות לעצמם להדיח את קולבי על פניו אם הם רוצים לנצח. כבר הבעתי את דעותיי כלפי ההתנהלות של ג'יימס במשחק.

פרק מעולה!!!

לצפיה ב-'אולי הפרק הכי טוב בהיסטוריה של הישרדות'
אולי הפרק הכי טוב בהיסטוריה של הישרדות
07/06/2018 | 10:13
44
ראיתי אותו אינסוף פעמים ונהנה כל פעם מחדש!
לצפיה ב-''
07/06/2018 | 12:12
3
49
איזה פרקקקקקק
לא יאומן שטייסון הדפוק הזה אחר כך ניצח עונה!
כנראה מהטראומה לקח את כל התמימות שלו והשליך אותה החוצה
(אם כי עדיין בעונה27 לא השתמש באליל שהיה לו וכמעט הודח באבנים)

לא זכרתי שגם קולבי וקנדיס שיחקו עד כדי כך כל כך גרוע ..ידעתי שגרוע לא זכרתי כמה
קולבי עלוב בטירוף!!!!
ג'יימס נוראי גם כן.
בגדול הגיבורים היו גרועים

ראסל ופארווטי לשלטון העולם!

לצפיה ב-''
07/06/2018 | 14:22
2
38
איך אפשר לשכוח כמה קולבי היה גרוע בHvV? נראה לי אפילו את ג'ף הוא אכזב, ברמה כזו שראו אותו צורח עליו באתגרים ויורד עליו במועצות. בא עם אפס אנרגיות למשחק.
לצפיה ב-'חלילה לשכוח'
חלילה לשכוח
07/06/2018 | 14:59
1
39
אבל לא זכרתי שממש ויתר על לנסות בכלל
כמה חבל שנשאר
לצפיה ב-''
07/06/2018 | 20:53
24
זה ממש גרוע. הוא לא כל כך עשה משהו בעונה הזאת, אבל בפרק הזה הוא בכלל הרים ידיים. ומבחינת בידור, שבט הנבלים יותר טובים משבט הגיבורים בפער. אמנדה אני חושב היא השחקנית עם הכי חשיבה אסטרטגית בשבט הגיבורים.
לצפיה ב-'פרק 7'
פרק 7
08/06/2018 | 07:41
28
24
רוב מרגיש שבפעם הראשונה שלו במשחק, הוא לא ידע מה קרה במועצת השבט. אבל אני חייב לעצור את הכל, כי קורטני סוף סוף קיבלה וידוי!!! אני 99% בטוח שזמן המסך היחידי שהיא קיבלה עד עכשיו היו במועצות השבט. דניאל, פארווטי וראסל צוחקים ושמחים על התוצאה במועצת השבט, אבל הם עדיין 3 נגד 5. אז שלושתם מנסים לגרום לג'רי לעבור לצד שלהם.פארווטי מבטיחה לה מקום בפיינל 4. נראה שג'רי וקואץ' נמצאים בין שתי בריתות כרגע. בשבט הגיבורים, קולבי מרגיש שהוא צריך להשתפר במשימות, כדי שהוא ישאר במשחק, כי הוא באמת נשאר די במזל עד עכשיו.

שבט הגיבורים חוזרים על הגל, הם מנצחים בשלושת הסיבובים במשימת הפרס שראינו לראשונה בטוקנטינס. הם מגיעים למקום באמת יפה, מקבלים אוכל ושתייה. קנדיס מוצאת רמז לפסלון החסינות. אמנדה קוראת אותו, ונראה שהם החליטו לעבוד כקבוצה למצוא את הפסלון ביחד. בשבט הנבלים, ראסל מבטיח לג'רי ולקואץ' שהוא לוקח אותם לפיינל 3. ג'רי נוטה יותר לעבוד עם ראסל, היא באה למשחק הזה אם יותר חשיבה אסטרטגית מכל הפעמים שבהם היא שיחקה. קואץ' נפגע משום מה מג'רי על כך שהיא סומכת על ראסל או לא התייעצה איתו קודם? לא הבנתי.

הגיבורים ממשיכים לרכוב על הגל, והם זוכים במשימת חסינות ממש מגניבה. הם היו צריכים לטפס על חבלים, להוריד שקים שבתוכם ישנם חלקי פאזל ולהביא אותם לשני חברי שבט שירכיבו אותם. ממש אהבתי את המשימה הזאת.

קואץ' רוצה להדיח את קורטני, כי היא באמת די עיכבה את השבט שהיא הייתה צריכה לטפס על החבלים. ראסל עושה אחת מן הטעויות הגדולות שלו עד עכשיו. הוא יושב עם רוב, קורטני וסנדרה על החוף, ואומר לרוב שצריך להדיח את קורטרני או את סנדרה, מול הפנים שלהן. זה ממש לא הולך לקנות לו חברים במשחק שירצו שהוא ינצח. רוב מנסה לשכנע את קואץ' להדיח את ראסל, כי הוא מסוכן למשחק. קואץ' נותן לרוב את המילה שלו ואומר שהוא רוצה לעמוד לצידו עד סוף המשחק. ראסל רוצה להדיח את רוב, אבל קואץ' עדיין רוצה להדיח את קורטני. רוב מנסה לשכנע את ג'רי להצביע איתו. נראה שהיא וקואץ' עדיין באמצע. 

במועצת השבט, ראסל ממש חוטא בחטא ההיבריס. אל תבינו אותי לא נכון, הוא עושה מהלכים אסטרטגים מעולים, אבל הכישורים החברתיים שלו ממש לוקים בחסר. בעוד שקואץ' החליט להישאר ניטרלי ולהצביע לקורטני, ג'רי קפצה לצד השני, ורוב הודח. אני מופתע להגיע את זה אבל ממש באסה שהוא הודח, אני חושב שהוא שיחק טוב והטעות של טייסון לא כל כך הייתה בשליטתו. היילייט של הפרק שקואץ' קם לחבק את רוב אחרי שהודח, אבל רוב דחה את זה 

לצפיה ב-' למרות שמצחיק אותי'
למרות שמצחיק אותי
08/06/2018 | 10:05
10
34
להתייחס לעונה הזאת כספוילר...

הכישורים החברתיים של ראסל "לוקים בחסר" ותזכיר לי למה הוא גרם במועצת שבט הזאת?
שקואוץ' לא יצביע נגדו
ושג'רי תצביע איתם אחרי שהיא ופארווטי לא התחברו בלשון המעטה
אז תאמין לי שזה לא פארווטי כאן עשתה את העבודה

הפך את זה מ5-3 נגדו לבעדו
בהצבעה אחת
בלי אליל ,קול כפול וואטבר
נטו משחק אסטרטגי וחברתי הפעם
זה ממש לא רק ההדחה של טייסון שהפילה את רוב

אולי אצל רוב המשחק החברתי לוקה בחסר?
לצפיה ב-'ועוד משהו'
ועוד משהו
08/06/2018 | 10:13
3
31
הקטע שאמר לקורטני וסנדרה בפנים זה אחד הקורעים!
הוא בכלל לא התכוון להצביע נגדן אז זה די זורק אותם  את הברית זאת אומרת אין סכנה שרוב ישתמש באליל על עצמו אחרי דבר כזה במידה והיה לו .. אלא מקסימום עליהן והוא משתעשע כי הוא כבר יודע כמה הברית הזאת של רוב סנדרה וקורטני כבר נגדו ...
הוא לא היה משיג את הקול שלהן אף פעם כבר .. אלא אם הן היו יודעות להסתכל על המשחק אסטרטגית ולא רגשית ואז לא היה מפריע הרגע הזה .. הוא לא ירד עליהן אישית

היה באח הגדול  זוג
וכשאחד מהם היה בכוח אחד הדיירים אמר בצחוק..יאאלה תשים להדחה את הבת זוג שלך...

אני רואה את זה כמשהו כזה
זה הרי ידוע שרוב נגדו ושקורטני וסנדרה הבנות ברית שלו והוא אומר לו..בוא נדיח אחת מהן..
זה הכי הומור של ראסל
אתה הרי לא חושב שהוא היה רציני בלהציע לו את זה?
לצפיה ב-'כרגיל מסכים איתך'
כרגיל מסכים איתך
08/06/2018 | 10:28
1
26
הקטע עם סנדרה וקורטני שבר אותי, ראסל יצא מלך שם ש2 הסמרטוטות ישבו בחוף.
אני לא מבין גם למה מהלך כזה (שזה אפילו לא באמת מהלך) ישר מבוקר ולא בסדר אבל ההתנהגות של סנדרה ורוב בעונה הזו (שאפשר לראות את היהירות והבוטות שלהם גם בפרק הקודם וגם במועצות השבט) היא בסדר?

לצפיה ב-''
08/06/2018 | 10:33
17
הם ניסו לגרום לראסל להשתמש בפלסון חסינות, אבל ראסל כבר הצליח לעבוד על טייסון.
לצפיה ב-''
08/06/2018 | 10:40
25
עם ראסל? אין לי מושג, האמת. אני לא חושב שהוא ירד עליהן אישית, זה נבע ממקום אסטרטגי, אבל גם עם זה היה הומור של ראסל, זה עדיין לא נותן לא תדמית טובה. לפי דעתי. אני חושב שראסל אף על פי שהיה יהיר גם בסמואה, הכישורים החברתיים שלו באו לידי ביטוי עם שאמבו, ג'ון, וראיתי אותו אפילו צוחק עם דייב. פה הוא כן בנה קשרים חברתיים עם ג'רי, דניאל ופארווטי, אבל היהירות שלו יותר באה לידי ביטוי בעונה הזאת. וכן, אני מבין שזה מבדר. אני יודע שסנדרה ורוב גם כן מתמודדים יהירים (כל מי שמדבר על עצמו בגוף שלישי אני מחשיב אותו למתמודד יהיר).
לצפיה ב-' כלכך'
כלכך
08/06/2018 | 10:24
4
19
הורג אותי כל הזמן הטיעון הזה, ראסל הוא האחראי להעברה של ג'רי וקואוץ' לצד שלהם ככה שלהגיד שהמשחק החברתי שלו לוקה בחסר זה לא נכון.
אף שחקן לא יכול לשחק אסטרטגית טוב בלי כישורים חברתיים... אתה צריך אנשים שילכו אחרייך ויסמכו עלייך בשביל לבצע מהלכים ולהתקדם במשחק וראסל הוא בהחלט מתמודד שמתמודדים אחרים הולכים אחריו, אז די עם הבולשיט. הוא הוכיח את זה בעונה 19 שהיה מנהיג של השבט שלו והעביר לצד את שאמבו ואחרכך גם את ג'ון, ומוכיח את זה גם עכשיו (בשלב שאתה נמצא בעונה) שפארווטי דניאל ועכשיו גם ג'רי הולכות אחריו. 
לצפיה ב-''
08/06/2018 | 10:31
3
14
אני אסכים איתך עם זה, ראסל כן בנה קשרים חברתיים עם ג'רי. אבל אפילו בפרק 8 שדניאל ניסתה לשכנע את ראסל להצביע לקואץ', הוא פשוט התפרץ עליה. כן הוא אחר כך נרגע, אבך הוא מתחיל לפתח מוניטין לא טוב אצלו.
לצפיה ב-'צריך לזכור'
צריך לזכור
08/06/2018 | 11:12
2
15
שהוא גם משחק שתי עונות רצופות זה חתיכת דבר קשה מנטלית

זה גם ככה משחק שמוציא ממך אמוציות בעונה אחת
אז להמשיך אחרי ששיחקת 39 יום??
לצפיה ב-'זה אני מסכים '
זה אני מסכים
08/06/2018 | 11:17
1
18
ונתתי לו קרדיט על זה. אבל אני לא רואה את המשחק החברתי המעולה שכולם מדברים עליו. אני לא מבקר על המשחק האסטרטגי שלו, אני מדבר על המשחק החברתי, נטו. אני לא אומר שהוא בנאדם רע, או שחקן גרוע, הוא פשוט זורק מספר הערות לפעמים לא במקום, זה הכל.
לצפיה ב-'בלי משחק חברתי טוב אין משחק אסטרטגי טוב'
בלי משחק חברתי טוב אין משחק אסטרטגי טוב
08/06/2018 | 11:54
27
זה הולך ביחד.
אם אתה לא מצליח לשחק חברתי ולגרום לאנשים להתחבר אליך ולרצות לשחק איתך, לא תצליח לממש את האסטרטגיות שלך גאוניות ככל שיהיו.
ראינו את זה בהרבה עונות של שחקנים אסטרטגים שמודחים מהר או מעוררים אנטגוניזם כי הם לא מצליחים להתחבר לאף אחד ומדברים רק על המשחק.
לצפיה ב-''
08/06/2018 | 10:27
16
יחד עם זאת, קואץ' לא הצביע נגד רוב. וברור לי שעכשיו ג'רי יותר קרובה לראסל, אני לא נתתי את כל הקרדיט לה, אני אמרתי שהיא, דניאל וראסל ניסו לשכנע את ג'רי להצטרף אליהם, ואז ראסל ניסה לצרף את ג'רי וקואץ' איתו. אני אתן לו קרדיט שהצליח להטות את הקולות ללא פסלון חסינות.

לגבי רוב, כבר אמרתי שהוא אוברייטד לא פעם ולא פעמיים, אבל הוא היה יותר כריזמטי מראסל. ואם טייסון לא היה מתהפך בדקה האחרונה, רוב עוד היה במשחק. אבל שוב, זה מהלך גאוני של ראסל, שכבר אמרתי את זה.
לצפיה ב-'רוב בעונה 20 = השחקן שמונע הכי הרבה על ידי אגו אבר'
רוב בעונה 20 = השחקן שמונע הכי הרבה על ידי אגו אבר
08/06/2018 | 10:55
16
38
ואני לא מסוגל לקבל אף מילה על זה שהוא היה שחקן טוב בעונה 20!
ויש עוד כאלו שחושבים ככה וזה פשוט שטויות במיץ!
רוב הגיע לעונה 20 כמו טווס כשכולם מסתכלים עליו כנבל הכי גדול בהיסטוריה שחזר שנים אחרי עונה 8
רק שמה? הוא ידע שהמשחק מאז השתנה ולא הסכים לקבל את זה ולשחק את זה
נתחיל מהיהירות הראשונה שלו - ראסל מחפש את האליל ״תנו לו לחפש ואנחנו נדיח אותו במועצה הקרובה״
סליחה? איזו אסטרטגיה טובה זו לתת לבן אדם שאתה רוצה להדיח לחפש אליל? באיזו עונה ראינו עוד דבר כזה? בשום עונה! כי אנשים למדו מהטעות הזו של רוב, וכשמישהו שרוצים להדיח מחפש אליל כולם רצים ליער לחפש לפניו. אפילו בשבט הגיבורים הלא אסטרטגי ניסו למנוע מטום למצוא אליל! אפילו הליצנים של סמואה למדו על בשרם את הלקח ויום אחרי ניסו למנוע מראסל למצוא שוב! והעיקר שרוב בטוח בעצמי שהוא הרודן של הישרדות ועם אליל בלי אליל הוא קובע את החוקים והכל יקרה בדרך שלו.
טעות מספר 2- רוב אומנם מתכנן תוכנית חכמה לפיצול קולות בין ראסל לפארווטי, אך הוא מנחית את התוכנית על חבריו בלי להקשיב להם בלי לוודא איתם הבנה של התוכנית. ואיך אני יודע שזה המצב? תראה שוב את הסצנה בתוך המחסה, אני מכיר אותה בע״פ. רוב מגיע עם התוכנית, וטייסון אומר לרוב ״אבל אם ראסל יצביע לפארווטי..״(סביר שראסל ישב על טייסון על הראש יותר מהשיחה הקצרה שהראו לנו) ורוב פשוט סותם לו את הפה וממשיך לדקלם ״לא נוכל להפסיד ככה!!!!״. עם גישה כזו לא פלא שבסופו של דבר טייסון החליט לפעול באופן עצמאי.
טעות מספר 3- אחרי הכישלון של רוב בהדחה של טייסון האגו של רוב הגיע לריצפה, ומאותו רגע המשחק הפסיק לעניין אותו והוא חשב רק על נקמה בראסל. גם רוב וגם קואץ הציעו לי להדיח את אחת הבנות החלשות, והוא פשוט לא היה מוכן לשמוע על שום דבר מלבד הדחה של ראסל. לא עניין אותו להתקדם אפילו עוד 3 ימים במשחק, מבחינתו זה היה או הוא או ראסל. בתוספת של אווירה מאוד שלילית שהוא הכניסה למחנה באותו רגע, זה היה פשוט מתבקש מצד ג׳רי לקפוץ אל חיקו של ראסל.
רוב הפגין בעונה הזו 0 משחק חברתי 0 התגמשות ו0 הבנה במשחק
בעונה 22 הוא כבר הבין שהמשחק לא כמו פעם והוא התייחס למשחק בצורה אחרת

אגב, לא מוכן גם לקבל גם שום דבר שלילי על ראסל ששיחק משחק מושלם. ונדי הסביר טוב מאוד איזה שחקן חברתי מצויין הוא היה.
אני רק רוצה להוסיף ולהשוות בין 2 סיטואציות:
ראסל ל3 שחקנים שהצביעו נגדו אתמול בערב: ״אני בעד להצביע נגד החלשות במשימות בשבט - שזה סנדרה או קורטני - אחת משתיכן״
לעומת רוב לראסל(שעד לפני 3 ימים היו ברית וחברים): ״כדאי לך לחפש את האליל, אחרת היה נעים להכיר!״
מי השחצן? מי הבריון? מי מדבר לגיטימי לעומת מי שסתם מתגרה ומשחק גרוע?
נקודה למחשבה..
לצפיה ב-''
08/06/2018 | 11:06
2
30
1. זאת הייתה סנדרה שאמרה שמי שמוצא את פסלון החסינות יהיה מסומן להדחה. ורוב האנשים פשוט הסכימו עם זה. זה לא אומר שאני מסכים אם זה, אבל בסדר, מסכים שזאת הייתה טעות של רוב.

2. אי אפשר להגיד שטייסון הצביע נגד פארווטי כדי להיות נגד רוב, הוא רצה להיות איתו באותו ברית.

3. הוא ניסה להדיח את ראסל לא מנקמה, כי הוא ידע שהוא השחקן הכי מסוכן בשבט. זה שראסל יצא עם ידו על העליונה אני מסכים.

ורוב אמר לראסל על האליל כדי שהוא ישתמש בו. כך שהם גם נפטרים מהפסלון וגם מדיחים את פארווטי/ראסל.

אני מרגיש שפתחתי תיבת פנדורה, שאסור בכלל לבקר את ראסל. הוא משחק אסטרטגי טוב, חברתי פחות. זאת לפחות דעתי. ראסל משחק טוב עד עתה, אבל אם כולם בראש שראסל שיחק משחק מושלם, ואסור להשמיע קולות אחרים...
לצפיה ב-'אין באמת צורך בסימן ספוילר לדעתי באמת'
אין באמת צורך בסימן ספוילר לדעתי באמת
08/06/2018 | 11:41
1
25
1. סנדרה אמרה את זה ראשונה, ורוב היה איתה באותה הדעה ותמך בזה. הוא גם זה ששלח אותה ללכת אחרי ראסל ולבדוק אם הוא מחפש את האליל. אבל סבבה שאתה מסכים איתי שכל ההתנהלות הזו הייתה טעות גדולה של רוב
2. לא ירדת לסוף דעתי. טייסון לא הצביע נגד פארווטי כדי להיות נגד רוב, לא טענתי דבר כזה וזה באמת לא נכון. טייסון רצה להיות בברית גם עם רוב וגם עם ראסל. הוא היה נגד ההתפרקות של הברית המקורית שלא הראו לנו את קיומה. לכן הוא העדיף שאם כבר הם זורקים אחד מהם לפח שזו תהיה לפחות פארווטי שהוא לא התחבר אליה. כל המהלך שקרה שם באותו יום זה שראסל שיכנע אותו שראסל ופארווטי השלימו והבינו את זה שזה אחד משניהם שמודח, ולכן פארווטי ודניאל הולכות להצביע לראסל וראסל הולך להצביע לפארווטי. הוא ביקש מטייסון להצטרף אליו להצביע נגד פארווטי, כי הוא הבין שיש פיצול ובמקרה שכזה ההצבעה תהיה 5-4 וראסל מודח. טייסון רצה לשתף את רוב בנוגע לזה, ולהעלות בפניו את האפשרות שזה מה שבאמת יקרה, ורוב סתם לו את הפה ולא היה מוכן להקשיב לשום תרחיש הצבעה שהוא לא 3-3-3. אם הוא היה מקשיב לטייסון ומבין ממנו מה שהוא יודע, סביר מאוד להניח שהתוצאה הייתה אחרת. כי טייסון כן בחר לשתף בהתחלה, ורואים את זה בתוך הפרק. זה ממש לא נכון להגיד שטייסון על דעת עצמו שינה את הקול ו"דפק להם את המשחק". אם כבר זה רוב מריאנו דפק את המשחק של טייסון.

3. זה לגמרי מנקמה וזה לגמרי מאגו. רוב לא יכל להשאר יום במשחק מתוך ידיעה שראסל שניצח אותו בהצבעה נמצא במשחק יחד איתו. רוב ידע שבתסריט הכי טוב בשבילו יהיה תיקו בהצבעה, הרי ג'רי בעצמה אמרה שהיא סיפרה לרוב לפני מועצת השבט שהיא ככל הנראה מתכוונת להצביע נגדו, והוא אמר לה לעשות מה שהיא חושבת שטוב למשחק שלה.
אם הוא היה מתגבר על האגו, ומחליט לזרוק את קורטני לכלבים (וכולם חוץ מסנדרה היו בעניין של להדיח אותה) הם היו מנצחים במשימות הבאות, ובמיזוג הוא יכל להתחבר לגיבורים והמשחק היה מתחיל בשבילו מחדש. אבל לא היה לו שום עניין בלהניח את האגו בצד, הוא רצה רק להדיח את ראסל. (והטענה שהוא רצה להדיח אותו כי הוא הכי מסוכן בשבט, זו הסיבה שהרבה מאוד שחקנים מוצאים את עצמם מודחים בתחילת המשחק. ראה ערך מריסה. צריך לדעת איך להדיח שחקנים מסוכנים, או יותר נכון מתי. ברגע שהוא ידע שהמספרים כבר לא לטובתו, זה לא חכם לעשות התאבדות)

ברור שזו הייתה הסיבה שרוב אמר את זה לראסל, אבל אני מדבר על הגישה לא על הסיבה. אתה אומר שראסל התנשא על קורטני וסנדרה בזמן שהוא אמר דברים כנים ולגיטימים. אתה כמובן לא ציפית שבשיחה הזו כשרוב שאל אותו את מי לדעתו צריך להדיח, שהוא יגיד לשלושת השחקנים שהכי ברור שהם נגדו "נדיח את פארווטי". וזה אומנם קטע מצחיק רצח כי זה רגע כנה בטירוף, אבל הוא אמר את הדברים בצורה מאוד לגיטימית ואפילו נימק שהן חלשות פיזית.
ואני משווה את זה לרוב שדיבר לראסל בצורה מתנשאת "היה לי הכבוד להכיר...."

אתה כמובן יכול להשמיע פה את הדעות שלך, ואם הדעות שלך הן שראסל שחקן לא טוב זה בסדר שזו הדעה שלך ואתה מוזמן להמשיך להשמיע אותן גם אם הרוב חושבים אחרת (עד לפני כמה שנים הרוב בפורום היה דווקא איתך)
אבל הדיונים זה חלק מהפורום, בתקווה שנשכנע אותך שאתה טועה ואולי לא מסתכל בצורה נכונה על האירועים שקרו
לצפיה ב-'אני מסמן ספוילר מתוך הרגל חחח'
אני מסמן ספוילר מתוך הרגל חחח
09/06/2018 | 04:35
17
אני לא אומר שטייסון החליט על דעת עצמו בגלל לדפוק את השמחק של רוב, אני אומר שראסל הצליח לשכנע אותו להצביע לפארווטי. כנראה לא הבנתי אותך שם נכון.

אני מניח שרוב לא רצה להדיח את קורטני כל כך מהר כיוון שהיא כן הייתה בברית איתו והצביעה ביחד איתו, זה עוד קול בשבילו. ואני לא חושב שלהדיח את ראסל זה עניין של נקמה, הוא הבין שהוא נמצא במיעוט, ואם יש לו סיכוי בכלל להשיאר במשחק, זה לנסות לשכנע אנשים להצביע נגד ראסל. וגם אחרי שרוב הודח, ג'רי התחרטה על זה, אבל זה כבר היה מאוחר מדי.

ואני לא אומר שראסל לא שחקן טוב. אני כבר נתתי לו שבחים על מהלכים שעשה. אני כולה אומר שהמשחק החברתי שלו חלש בעונה הזאת. האנשים שאיתם הוא בנה קשרים חברתיים עדיין גרמו לו להיות במיעוט, בעוד שרוב סחף אחריו את רוב השבט. ראסל הצליח להטות את הכוחות לטובתו, ושוב, מהלך מעולה, אבל עדיין, יכל לבנות קשרים חברתיים חזקים יותר עם האחרים. פארווטי בכלל הצטרפה אליו לברית בגלל שהיא ידעה שהיא בסכנת הדחה, והיא צריכה לעבוד עם מישהו.
לצפיה ב-'ודרך אגב '
ודרך אגב
08/06/2018 | 11:10
12
30
אני ממליץ שצתפו גם בסרטון הזה מהדקה 8:25, שמסביר בקצרה על הבעיתיות במשחק של ראסל https://www.youtube.com/watch?v=JDdxk0KTHhE
לצפיה ב-'לא הולך להקשיב לשום סרטון של אדם שמכנה את ראסל "עז"'
לא הולך להקשיב לשום סרטון של אדם שמכנה את ראסל "עז"
08/06/2018 | 11:16
11
36
רק מהכותרת של הסרטון זה ברור לי שזו ליצנות
עוד אחד מתוך... יוטיוברים שחושבים שהשמש קורצה להם מהתחת והם יודעים לקריין ולפרשן את המשחק מהמזגן בבית
וכשהם מגיעים למשחק הם לא מפסיקים לבכות שלא מצליח להם כמו שהם חשבו
סטיבנים למינהם
לצפיה ב-''
08/06/2018 | 11:18
1
30
קלעת בול עם ההגדרה - לגמרי סטיבן ושות' (ועוד סטיבן הוא המוצלח מבין הזן הזה)
לצפיה ב-'שות'?'
שות'?
08/06/2018 | 11:19
7
לצפיה ב-'אולי תצפה בסרטון לפחות ואז תגיד למה אתה לא מסכים? '
אולי תצפה בסרטון לפחות ואז תגיד למה אתה לא מסכים?
08/06/2018 | 11:19
8
25
לפחות תראה למה הוא קורא לראסל "עז"?
לצפיה ב-'לפני שאצפה בסרטון שמסביר למה ראסל הוא עז'
לפני שאצפה בסרטון שמסביר למה ראסל הוא עז
08/06/2018 | 11:52
7
37
אני אצטרך לצפות בעוד כמה סרטונים דומים שעוד לא התפנתי לראות
בינהם:
סרטון שמסביר למה השמיים הם בעצם בצבע אדום ולא כחול
סרטון שמסביר שחתולים הם בעצם חייזרים שהגיעו ממאדים לכדור הארץ
וסרטון שמסביר שלהקת הביטלס העתיקו את כל השירים שלהם מלהקת "ניצני פתח תקווה"
לצפיה ב-'לעז יש שני סוגים'
לעז יש שני סוגים
08/06/2018 | 18:56
6
30
זה יכול להיות אדם שנגרר לגמר ולא עשה שום פעולה

וזה יכול להיות אדם שכלכך שנוא על המושבעים שברור שאף אחד לא יצביע לו אז כדאיי לקחת אותו לגמר
קייתי מעונה 10
דרימז מעונה 14 היה עז מהסוג הזה
קאס הייתה יכולה להיות עז בעונה 28
למרות שכולם היו דיי אקטיבים במשחק

ראסל יכול להיות עז מהסוג השני אבל הוא עז רק אם נטלי או סנדרה תכננו בשלב כלשהוא להגיע איתו לגמר מהסיבה שאף אחד לא יצביע לו ולהן כן
ממה שראינו נראה שזה לא התקיים כך אז הוא כנראה לא עז
לצפיה ב-'יכול להיות שפרוואטי חשבה על זה '
יכול להיות שפרוואטי חשבה על זה
09/06/2018 | 01:17
22
אבל היא לא התכוננה למחשבה שהג'ורי יהיה כל-כך ממורמר, שהוא ישדוד אותה.
לצפיה ב-'דיברתי על הסוג השני '
דיברתי על הסוג השני
09/06/2018 | 04:27
4
23
שכולם רצו לשבת ליד ראסל כי ידעו שהוא לא יקבל קולות. נטלי גם רצתה לשבת ליד ראסל בעונה 19, כי היא ידעה שיש לה יותר סיוכיים לנצח מולו.
לצפיה ב-'לא נכון'
לא נכון
09/06/2018 | 10:50
3
25
נטלי זרמה עם המשחק של ראסל כי ידעה שלהתוכח ולהכנס מולו כמו הבנות האחרות לא יתרום לה, כי זה לא משחק שהיא יכולה לשחק
הכוחות שלה לא מגיעים משם וזה היה דיי בחוכמה
אבל היא לא הובילה את ראסל לגמר על תקן היותו עז
גם לא ממש היה ברור שראסל לא יקבל קולות עד הפיינל 6 בערך
כי למשל ג'ייסון היה חבר שלו עד שהודח וההצבעה שלו הייתה מרמור נטו, כלומר היה מצביע נגד כל מי שיזם הדחה שלו, בלי קשר לאינטראקציה החברתית

קול של ג'ייסון יחד עם שאמבו וג'ון זה כבר 6-3 שזה לא כלכך לנדסלייד וגם לא היה ממש ברור אם גאלו ילכו כולם כמקשה אחת
היא כן שמרה על קשרים טובים איתם בשביל לקבל קולות ופה יש לה פלוס על ראסל אבל אני ממש לא בטוח שהיא ידעה את התוצאה

בעונה 20 היה דיי ברור מהאמצע שהניצחון של ראסל אבוד אבל אני לא חושב שסנדרה ניסתה להביא אותו לגמר כי היא כל הזמן טענה שרצתה להדיח אותו
למרות שיכול להיות שהתכנון היה לחפור לגיבורים על כמה שהיא רוצה להדיח אותו, לרצות להגיע איתו לגמר ואז להגיד שהיא היחידה שהלכה נגד ראסל
לא יודע, בכל מקרה זה לא נראה לנו בבירור
מניח שמהפיינל 4 היא כבר ידעה שהיא זוכה בוודאות מול כל אחד ומשם כבר נתנה לראסל להאמין שהיא סוג של עז לגמר
לצפיה ב-'אני רואה את זה ככה '
אני רואה את זה ככה
12/06/2018 | 13:20
2
22
לגבי נטלי אני מסכים, היא ראתה שכל הנשים החזקות מודחות כמו בטסי, והחליטה להתאים את המשחק שלה לפי הסביבה שבה נמצאה.

בגיבורים נגד נבלים, זה לא שסנדרה רצתה להביא אותו לגמר ולכן הוא "עז", אלא פשוט שכל אחד מהתמודדים רצו לשבת לידו כי הם ידעו שהם יכול לנצח אותו. זה לא שאני בהכרח קורא לראסל "עז", אבל אני לא יכול לקרוא לו שחקן חברתי מעולה.
לצפיה ב-'כן, שחקן חברתי הוא לא'
כן, שחקן חברתי הוא לא
12/06/2018 | 14:31
1
32
לא רק בגלל שהוא לא מתחבב על אחרים אלא בעיקר בגלל שלא יודע לקרוא את המפה החברתית
בסמואה היה זוכה בכל קונסטולציה מול מיק, ג'ייסון או שאמבו
גם אם שונאים אותו, את שאמבו גם שונאים לא פחות אפילו לתת 1000000 דולר למישהו מהסמרטוטים האלו אף אחד לא היה עושה, הם היו נאלצים להצביע לו כשחקן הטוב ביותר כמו שהצביעו לרוב בעונה 22
אבל לא, הוא הביא לגמר את מי שהייתה החברה הטובה של כל שבט גאלו עוד מלפני האיחוד ופשוט מסר לה את הניצחון

גם בגיבורים נגד נבלים, ההגיון של המפה החברתית אומר שהגיבורים ממורמרים, סנדרה לפחות התייחסה אליהם אז סנדרה ממש מסוכנת וצריך להפטר ממנה
זה גם חלק מהסיבה שניצחה פעם קודמת, לא היה לה דם על הידיים

אבל ראסל, לא!! מבחינתו אף אחד לא יצביע לה בגמר כי היא תיחשב כנגררת
תזכיר לי מי המושבעים שאתה משחק מולם, מי יצביע לך מתוך כבוד למשחק
רופרט? קולבי? קנדיס?
שוב, קליטה ממש גרועה של המפה החברתית ויכולת לראות מאילו מניעים פועלים חבריו לשבט

להגיד "אני אקרע אותך בגמר כי אני מלך המשחק ואתה קקי" זה לא מספיק
ולכן ראסל שחקן חברתי גרוע
כי הוא עיוור למה שקורה מבחינת הדינמיקה החברתית
לצפיה ב-'תודה, הוצאת לי את המילים מהפה!!! '
תודה, הוצאת לי את המילים מהפה!!!
12/06/2018 | 14:42
25
מסכים איתך מילה במילה. ראסל שחקן אסטרטגי טוב, ואני לא אומר שהוא שחקן רע, אני פשוט חושב שהכישוריים החברתיים שלו לוקים בחסר, וגם שהוא כן בונה קשרים חברתיים, זה עם אחד או שניים.

ודרך אגב, אני אסקר את הפרקים הבאים ביום חמישי חבר'ה, אני פשוט די עסוק כרגע...
לצפיה ב-'פרק 8'
פרק 8
08/06/2018 | 08:29
2
38
וואי, אני לא שונא את רוב בכלל, אבל הקטעים שהראו מהפרק הקודם היו ממש הגזמה, ג'ף לא הפסיק לשבח את רוב. מה שכן, האגו של ראסל באמת מגיע לשיאים חדשים. עוד וידויים מתחסדים אבל טיפה יותר נסבלים מאת קואץ'. בשבט הגיבורים, ג'יי טי החליט לחפש את פסלון החסינות לבד, והוא מצא אותו. ואז אמנדה מגיעה משום מקום ותופסת אותו על חם. כך שלג'יי טי אין ברירה ולחשוף בפני כל חברי השבט שהוא מצא את פסלון החסינות. קנדיס רוצה להדיח אותו בגלל שהוא מסוכן ואי אפשר לסמוך עליו.

שבט הנבלים מקבלים דואר עץ, והם בטוחים שזה איחוד...אז לא. הם מגיעים למשימת חסינות שבו הם ישחקו באולינג, נראה לראשונה בסמואה. הגיבורים אחרי שראו שרוב הודח, היו בטוחים שישנה ברית בנות, מה שלא נכון. קואץ' אומר שסנדרה וקורטני ישבו בצד...מה?! אם הם רוצים לנצח במשימת החסינות, הם היו צריכים להושיב שני מתמודדים חזקים בצד, כדי שיוכלו להתמודד במשימת החסינות. זאת ממש ירייה ברגל. וזה לא שזה עזר להם, הם בכל מקרה הפסידו במשימת הפרס. הגיבורים עדיין תחת הרושם המוטעה שישנה ברית בנות בשבט הנבלים.

אפרופו שבט הנבלים, ג'רי כועסת על כך שהושיבו את סנדרה וקורטני במשימת הפרס, ובצדק. אבל אז מתפתח ריב בינה ולסנדרה. וגם דניאל. ג'רי אמרה שסנדרה לא הייתה החלטית אם להשתתף במשימה או לא, וסנדרה הגנה על עצמה שזאת לא אשמתה ואשמת קורטני שהם הפסידו במשימה. גם זה נכון, אמנם לא נראה לי שזה מה שג'רי התכוונה. קורטני וסנדרה יודעות שהן הבאות ללכת. סנדרה הוגה רעיון להגיד לראסל שקואץ' רוצה לדיח אותו, מה שירוויח זמן בשבילה ובשביל קורטני. אז היא אומרת לראסל שהיא שמעה שקואץ' כעס על כך שרוב הודח, ושהוא מתכנן להדיח את ראסל, ונראה שראסל די קונה את זה. הוא מדבר עם זה על פארווטי, והם גם מגיעים להסכמה שאם קואץ' יודח, זה ישרת את המטרה שהגיבורים יחשבו שישנה ברית בנות בשבט הנבלים, ואז הם ינסו באיחוד להעביר את ראסל להצביע איתם.

הגיבורים ניצחו במשימת החסינות, מן הסתם. נראה שקורטני נפצעה ברגל, אבל לא משהו רציני. אבל מצד שני, דניאל רוצה עכשיו להדיח את קורטני. גם קואץ' רוצה להדיח אותה. דניאל מנסה לשכנע את ראסל לא להדיח את קואץ', מה שהוביל למריבה בניהם, וראסל לא רוצה להמשיך לדבר איתה, עד שהוא נרגע ואומר לפארווטי לדניאל שהוא רוצה להדיח את קורטני עכשיו..

במועצת השבט, קורטני נלחמת כדי להישאר במשחק. ובהצבעה מאוד קרובה, התכנית של סנדרה עבדה, וקואץ' מודח. חה חה! אני לא אומר שהוא בנאדם רע, אני פשוט לא אהבתי איך שהוא משחק. מהלך גאוני של סנדרה.
לצפיה ב-'נו באמת'
נו באמת
08/06/2018 | 10:24
1
42
הרי ראו בפרק שקואוץ' באמת לא סומך על ראסל והתעצבן עליו
וזה באמת משרת את העובדה שיש ברית בנות
המהלך הזה עשה רק טוב לראסל ופארווטי וזה היה בידיים שלהם אם לעשות את זה או לא
לא על סנדרה..
היא לא המציאה משהו שקרי
קורטני המתמודדת היחידה בתולדות הישרדות ששברה לסנדרה את גישת "רק לא אני"
כי הן ממש ממש התחברו
זה אפילו לא ממניע אסטרטגי אלא ממש רגשי אליה
לדעתי מהחיבורים החזקים שנעשו בתכנית
לצפיה ב-''
08/06/2018 | 10:35
31
זה שירת את שתי הצדדים מן הסתם, קורטני וסנדרה נשארות במשחק, והגיבורים חושבים שיש ברית בנות, כך שהם יפנו לראסל. נכון שזה לא שיקרי שקואץ' לא רצה לעבוד ראסל, אבל אני לא ראיתי שהוא אמר לסנדרה שהוא רוצה להדיח את ראסל. אז ראסל רצה להדיח אותו כי הוא חשב שהוא מנסה להדיח אותו וגם כי הוא ידע שאז שבט הגיבורים יחשבו שיש ברית בנות.
לצפיה ב-'BB CAN 6- פרק 17'
BB CAN 6- פרק 17
07/06/2018 | 10:32
7
34
ידעתי שזה מה שיקרה.
עונה פח!!
לא בא לי להמשיך לצפות בכלל.
לא מבין למה אהבתם את העונה
לצפיה ב-'מזל שאתה אומר את זה, כמעט התפתתי לראות גם'
מזל שאתה אומר את זה, כמעט התפתתי לראות גם
07/06/2018 | 10:45
4
8
לצפיה ב-'אולי אתה תאהב חחח'
אולי אתה תאהב חחח
07/06/2018 | 11:32
2
26
אבל לא הבנתי משהו-
קראת את ההודעות שלי בלי לראות את העונה?
זה לא הרס לך?
לצפיה ב-'חחחחח האמת שלא קראתי את שאר ההודעות שלך'
חחחחח האמת שלא קראתי את שאר ההודעות שלך
07/06/2018 | 12:52
1
27
פתחתי בטעות את ההודעה הזאת כי בוקר וחשבתי שהכותרת זה משהו אחר אבל קיבלתי בדיוק את מה שרציתי לשמוע
לצפיה ב-'חחחח גדול'
חחחח גדול
08/06/2018 | 00:19
3
לצפיה ב-'ברייר סתום מה אתה קורא'
ברייר סתום מה אתה קורא
07/06/2018 | 11:53
27
חחחחח ותרגעו שניכם זה פרק כזה ..זה לא מעיד על כל העונה
לצפיה ב-' על ההדחה בפרק'
על ההדחה בפרק
07/06/2018 | 12:00
25
נכון! גם אני שנאתי ממש את ריאן היחיד העונה ששנאתי
ואהבתי את אריקה מאוד! היא חייבת לחזור ומאמין שתחזור.
וחבל לי שלפחות לא היתה במושבעים
אבל!!!!
זה היה מהלך  מצוין של קיילה . וכן בא ממנה
נכון שהיא לא תכננה את זה בשלב זה שריאן יוצל. אבל זה כן מהלך של קיילה שלא הייתה חייבת לעשות וזה נובע מזה שאריקה שיחקה מאוד חזק על ההתחלה . זה יכל לקרות בלי הטוויסט אני זוכר שגם קיילה באמת התכוונה לעשות את זה אם ג'וני היה משתמש בוטו .
העובדה שאלי ואוליביה הדיחו את אריקה בין השאר מעיד על משחק לא מספיק טוב של אריקה מצטער.
קיילה משלב זה הופכת להיות ממש באד אס ושחקנית מעולה.
פארס גם שחקנית מעולה וג'וני ומדי אחלה , עד עכשיו אנשים שצפו כמוהם הולכים להתעורר ..
בגלל זה זה עונה מעולה כי כולם באו לשחק גם לפלוטרים יש אסטרטגיה מכוונת
והם גם כולם מלבד ריאן חמודים ומבדרים לכן זה עונה מעולה אל תתייאש ;)

לצפיה ב-''
08/06/2018 | 10:53
18
אני מבין אותך, גם אני כמו נדי וכמוך לא סבלתי את ריאן ואני חושב שהוא שחקן פח, אריקה הייתה דמות מפתח במשחק אבל היא הפכה את עצמה למטרה ככה שלא הופתעתי שזה קרה, ועם כמה שזה מבאס שדמות טובה במשחק עפה העונה בעיני ממשיכה בקו מעולה ואפילו משתפרת - הרבה מתמודדים שלא היו בולטים יתבלטו יותר עכשיו, אז ממליץ לך להמשיך.

לצפיה ב-'מומחי הישרדות מארחים את קלין ושואלים את כל השאלות '
מומחי הישרדות מארחים את קלין ושואלים את כל השאלות
07/06/2018 | 05:29
1
48
מומחי הישרדות פיל ואלכסה מארחים את קלין בפודקאסט שנמשך למעלה משעתיים ושואלים אותה כל השאלות שכולנו רצינו לקבל עליהן תשובות לגבי מה שהיה בעונת הישרדות: אי הרוחות האחרונה שבה היא השתתפה והגיעה למקום השישי.

The Kellyn Bechtold Tell-All - Survivor: Ghost Island

לצפיה ב-'שביעי.'
שביעי.
07/06/2018 | 12:03
10
לצפיה ב-'BB CAN 6- פרק 11'
BB CAN 6- פרק 11
31/05/2018 | 23:41
9
26
מה זה היה הפתיח ההזוי הזה?
ואגב זה הזכיר לי שהעונה אין באמת פתיח...
ומסתבר שיש הדחה כפולה!
האמת הפתיעו אותי, ועוד בשלב מוקדם יחסית לא?
קסנדרה המלכה מגיעה לבקר (רזתה קצת לא?)
ורוניקה בעידודו של המזה מארגנת האוס מיטינג-
תכלס אהבתי מה שהיא אמרה, אבל הרוב שם פחדנים.
כמובן שהיא מודחת בסופו של דבר.
אוליביה מפציצה וזוכה ב-HOH ומעמידה להדחה את מארן וריאן.
ריאן זוכה בווטו (בהפרש של מאית שנייה), ואוליביה מעמידה להדחה את המזה!!
וכמובן שבמצב כזה הדיירים מדיחים את המזה- שוקינג!!
נראה לי שההפקה וקנדה היו בהלם שהם איבדו אותו כ"כ מוקדם.
תכלס קצת מבאס לאבד בערב כזה שני שחקנים בולטים...

נעשה סקירה קצרה על מי שנשאר-
את ג'וני וריאן אני לא אוהב.
דרק נעלם לגמרי מבחינתי, ונראה לי די אהבל כזה.
מאדי, מארן, וויל וקיילה- חביבים אבל לא מספיק התחברתי אליהם... אולי אם יראו אותם יותר...
אוליביה- היא יותר מדי רעה בשביל שאהיה בעדה.
אלחנדרה- נראה לי שיש לה פוטנציאל והיא הרבה יותר לייקבל מאוליביה.
אריקה- מאוד אוהב אותה ומקווה שתגיע כמה שיותר רחוק.
פארס- הייתי בעדה די מההתחלה, אבל היא קצת נעלמה לי, וחבל.
לצפיה ב-''
01/06/2018 | 11:10
17
ההדחה של המזה מהלך מעולה!!
בהחלט הפסד של דמות...
הוא הלך וצייץ מלא בטוויטר ושה סרטונים ביוטיוב למעריצים חחח
אחד הדמויות אבל פשוט באמת לא שיחק חכם ..

אל תדאג יראו את כולם
לצפיה ב-'פרק 12'
פרק 12
03/06/2018 | 11:53
14
הקטע עם המסיבה (שלמעשה הייתה חלק מתחרות ה-HOH) היה גדול !
ואיך כולם הגיעו שפוכים למשימה
מארן מחליט לא לשתות כדי לזכות ועדיין מודח ראשון מהמשימה חחחח
באסה לו! כבר היה עדיף לו לשתות
אריקה שוב זוכה ב-HOH
החיקוי של פארס לאוליביה- EPIC!
מפתיע אותי שלא שמים את דרק וקיילה להדחה!
אריקה מחליטה בסופו של דבר להעמיד להדחה את מארן וריאן- תכלס זה הכי חכם כרגע.
אבל יש לי תחושה שבסוף היא שוב תבקדר מישהו, ואני מקווה שלא את אלי כי זה לדעתי מוקדם בשבילה להעיף אותה...
לצפיה ב-'פרק 13'
פרק 13
03/06/2018 | 23:06
12
טוב אין הרבה מה לכתוב.
ג'וני זכה בווטו ורצה להשתמש בו כדי שאריקה תבקדר את קיילה או דרק,
אבל הוא לא היה בטוח שהיא בהכרח תשים אותם להדחה ולכן החליט לא להשתמש באליל.
לדעתי הוא פשוט לא פעל נכון בכדי להוציא לפועל את התוכנית שלו,
ואם הוא היה קודם כל מדבר עם אריקה וחופר לה, במקום להשקיע את המאמצים
בלאסוף קולות במידה ואחד מהם יהיה על הבלוק, היו יותר סיכויים שהוא היה מצליח...
אז ריאן או מארן יודחו, ואישית אני מעדיף שריאן יודח אבל נראה שכרגע רוב הסיכויים שהוא נשאר...
לצפיה ב-'פרק 14'
פרק 14
03/06/2018 | 23:57
3
17
מה שמייחד את העונה הזאת בעיניי זאת ההפרדה בין חברות וקשרים אישיים
לבין אסטרטגיה, ואני חושב שאצל אריקה זה הכי בא לידי ביטוי,
ותכלס זה דבר שקשה לעשות אבל זה הכי חכם.
רק צריך לשים לב שאלו שאתם משחק מולם/איתם גם ישחקו באותה צורה,
אחרת אתה כנראה תידפק מזה...
הפרק גם הדגישו כמה הבנות בינתיים שולטות בעונה, כמו שכבר ציינתי די בתחילת העונה.
מארן לגמרי משחק מוזר, ואני אפילו לא זוכר שחקן ששיחק ככה בעבר-
שלאף אחד אין מושג מי המטרה שלו ואת מי הוא יעמיד להדחה,
ותכלס זה בסופו של דבר היה בעוכריו, וחבל שהוא לא השכיל להבין זאת.
עולה החשד שיהיה תיקו בין ריאן למארן, אבל בסוף אוליביה מצביעה נגד מארן והוא מודח
מעניין למה היא החליטה ככה בסוף, למרות שאני מניח שגם אם היה תיקו, אריקה היתה מדיחה את מארן.
חבל שלא נפטרנו כבר מריאן, וקצת מבאס על מארן רק כי הוא כזה נסיכי ואהבתי ממש את האופי שלו ואת הגישה שלו.
אריסה חושפת עוד טוויסט- הקהל יכול להציל מועמד מהדחה (ואם לא ינוצל בשבוע הקרוב,
אז בשבוע שלאחר מכן תהיה הזדמנות נוספת).
כנראה זאת הדרך שלהם במקום להחזיר מודח, להציל פייבוריט נוסף (אחרי שאיבדו את המזה) מהדחה מוקדמת...
לצפיה ב-''
04/06/2018 | 00:26
2
22
בלי קשר לאיך העונה ממשיכה, ריאן היה המתמודד הכי פחות אהוב עליי וממש לא התחברתי אליו ובטח שלא לצורת המשחק שלו - הHOH שלו בשבוע השני היה בין הגרועים אי פעם בעיני. 
אגב למי אתה מתחבר בינתיים?
לצפיה ב-'עשיתי סקירה בהודעה הראשית פה '
עשיתי סקירה בהודעה הראשית פה
04/06/2018 | 12:56
1
7
לצפיה ב-'ולגמרי מסכים עם מה שכתבת בהודעה'
ולגמרי מסכים עם מה שכתבת בהודעה
04/06/2018 | 13:02
5
לצפיה ב-'פרק 15'
פרק 15
04/06/2018 | 13:00
19
קיילה מפציצה בתחרות ה-HOH וזוכה!
היא מחליטה לעשות הרבה בלאגן ולסכסך בין המתמודדים (בעיקר אלו שלא איתה בברית).
פארס מאוד הרשימה אותי לטובה בכך שהצליחה לשכנע את קיילה לא להעמיד את מאדי להדחה (בינתיים לפחות).
קיילה מזמינה את אוליביה לארוחה ומנסה לדבר איתה, אבל אוליביה רק מתעניינת באוכל
קיילה מעמידה להדחה את ריאן (מאוד מקווה שכבר יודח!) ואת וויל בתור פיון (למרות שאמרה לו שלא תעמיד אותו להדחה).
נראה מה יקרה אחרי הווטו...
לצפיה ב-'פרק 16'
פרק 16
04/06/2018 | 23:41
17
הווטו מגיע וריאן וג'וני מתחרים ראש בראש, וג'וני שוב זוכה בווטו!
הוא שוקל להשתמש בו על וויל, אבל קיילה לא מעוניינת בכך,
ואכן בסופו של דבר ג'וני שוב לא משתמש בווטו.
אני מאוד (!!!) מקווה שידיחו כבר את ריאן, ושקנדה לא תציל אותו...
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות 36 - התוצאות '
פינת הפופולאריות 36 - התוצאות
01/06/2018 | 00:31
15
32
הגיע הזמן להתחיל!

חזרתי!

אני אפרסם לצד שם המתמודד וממוצע הנקודות שנתתם לו, את הירידה או העלייה שלו במקום מאז דירוג הרושם הראשוניכשנחשף הקאסט, את המקום שלו בתוכנית עצמה, את מיקום השיא שלו, המיקום הנמוך שלו, ממוצע השיא שלו, והממוצע הנמוך שלו. 
מקומות 16-20 יפורסמו בהודעה אחת, לאחר מכן מקומות 11-15 ולאחר מכן מקומות 6-10.
לבסוף הטופ 5 יפורסם בהודעות נפרדות.

העונה באופן לא מפתיע הממוצעים היו מאד מאד נמוכים כמו שתראו - והתוצאות.. מעניינות
לצפיה ב-' מקומות 16-20 '
מקומות 16-20
01/06/2018 | 00:51
45
20. סבסטיאן - 1.4 1
מיקום בתוכנית עצמה: 6
מיקום שיא בפינה: 6 (פרק 13)
מיקום נמוך בפינה: 20 (פרק הגמר, היה במקום האחרון גם בפרקים 8-12)
ממוצע שיא: 5.7 (פרק 3)
ממוצע נמוך: 1 (פרק 12)

19. אנג'לה - 1.59
מיקום בתוכנית עצמה: 4
מיקום שיא בפינה: 7 (פרקים 12-13)
מיקום נמוך בפינה: 20 (פרקים 1-2 הכפולים. הייתה במקום האחרון גם בפרקים 4-7,13) 
ממוצע שיא: 6.8 (רושם ראשוני)
ממוצע נמוך: 1.5 (פרק 6,פרק הגמר)

18. גונזלס - 1.6 11
מיקום בתוכנית עצמה: 20
מיקום שיא בפינה: 7 (רושם ראשוני)
מיקום נמוך בפינה: 18 (פרק הגמר)
ממוצע שיא: 7 (רושם ראשוני)
ממוצע נמוך: 1.6 (פרק הגמר)

17. בראדלי - 2.3 10
מיקום בתוכנית עצמה: 14
מיקום שיא בפינה: 7 (רשום ראשוני)
מיקום נמוך בפינה: 18 (פרק 3)
ממוצע נמוך: 2.2 (פרק 3)

16. ג'ייקוב - 2.4 15
מיקום בתוכנית עצמה: 19
מיקום שיא בפינה: 1 (רושם ראשוני)
מיקום נמוך בפינה: 16 (פרק הגמר)
ממוצע שיא:  8.5 (רושם ראשוני)
ממוצע נמוך: 2.4 (פרק הגמר)
לצפיה ב-' מקומות 11-15 '
מקומות 11-15
01/06/2018 | 01:10
1
40
15. ברנדן - 2.6 3
מיקום בתוכנית עצמה: 17 
מיקום שיא בפינה: 9 (פרק 3)
מיקום נמוך בפינה: 18 (רושם ראשוני)
ממוצע שיא: 5.7 (פרקים 1-2)
ממוצע נמוך:2.6 (פרק הגמר)

14. ג'נה - 2.9
מיקום בתוכנית עצמה: 10
מיקום שיא בפינה: 5 (פרק 5)
מיקום נמוך בפינה: 14 (רושם ראשוני, פרק הגמר)
ממוצע שיא: 7.1 (פרק 5)
ממוצע נמוך: 2.3 (פרק 11)

13. צ'לסי - 3 6
מיקום בתוכנית עצמה:
מיקום שיא בפינה: 6 (פרק 12)
מיקום נמוך בפינה: 19 (פרקים 1-2)
ממוצע נמוך: 2.6 (פרק 12)

12. לורל - 3.1 1
מיקום בתוכנית עצמה: 3
מיקום שיא בפינה: 1 (פרקים 8-10)
מיקום נמוך בפינה: 12 (פרק הגמר)
ממוצע שיא: 8.6 (פרק 5)
ממוצע נמוך: 2.3 (פרק 13)

11. דזיריי - 3.7 9
מיקום בתוכנית עצמה: 11
מיקום שיא בפינה: 2 (רושם ראשוני)
מיקום נמוך בפינה: 14 (פרק 3)
ממוצע שיא: 8 (רושם ראשוני)
ממוצע נמוך: 3.4 (פרק 10)
לצפיה ב-'וואו '
וואו
01/06/2018 | 11:03
32
מיקום מביך ללורל
קצת בצדק קצת מוגזם חח
לצפיה ב-' מקומות 6-10 '
מקומות 6-10
01/06/2018 | 01:22
45
10. כריס - 3.8 10
מיקום בתוכנית עצמה: 13
מיקום שיא בפינה: 10 (פרקים 5,הגמר)
מיקום נמוך בפינה: 20 (רושם ראשוני)
ממוצע שיא: 5.6 (פרק 5)
ממוצע נמוך: 2.5 (פרק 8)

9. מורגן - 3.9 7
מיקום בתוכנית עצמה: 18
מיקום שיא בפינה: 2 (רושם ראשוני)
מיקום נמוך בפינה: 9 (פרק הגמר)
ממוצע שיא: 8 (רושם ראשוני)
ממוצע נמוך: 3.9 (פרק הגמר)

8. ג'יימס - 4.4 8
מיקום בתוכנית עצמה: 15
מיקום שיא בפינה: 4 (פרק 3)
מיקום נמוך בפינה: 16 (רושם ראשוני,פרקים 1-2)
ממוצע שיא: 8.5 (פרק 3)
ממוצע נמוך: 3.8 (פרקים 1-2)

7. דונתן - 4.5 3
מיקום בתוכנית עצמה: 5
מיקום שיא בפינה: 3 (פרקים 8-9)
מיקום נמוך בפינה: 15 (פרק 3)
ממוצע שיא: 7.8 (רושם ראשוני)
ממוצע נמוך: 3.1 (פרק 13)

6. קלין - 5 1
מיקום בתוכנית עצמה: 7
מיקום שיא בפינה: 1 (פרק 8)
מיקום נמוך בפינה: 7 (פרקים 9-10)
ממוצע שיא: 8.6 (פרק 6)
ממוצע נמוך: 3.4 (פרק 11)
לצפיה ב-'ההמשך - מחר'
ההמשך - מחר
01/06/2018 | 01:23
1
10
לצפיה ב-'וואי '
וואי
01/06/2018 | 03:03
31
דירוגים ממש נמוכים העונה.
לצפיה ב-' מקום 5 '
מקום 5
01/06/2018 | 13:26
37
5. ליבי - 5.7 8
מיקום בתוכנית עצמה: 12
מיקום שיא בפינה: 3 (פרקים 3,7)
מיקום נמוך בפינה:  13 (רושם ראשוני, פרקים 1-2)
ממוצע שיא: 8.7 (פרק 3)
ממוצע נמוך: 4.7 (פרקים 1-2)

למרות שהודחה בשלב מוקדם יחסית במיזוג, ליבי ברוב העונה הייתה שחקנית שהפתיעה לטובה בחשיבה שלה והייתה בצד שהפורום עודד (ושהפסיד כל הזמן ) ולכן בין קאסט כה חלש אין פלא שהיא מגיעה עד לטופ 5 העונתי
לצפיה ב-' מקום 4 '
מקום 4
01/06/2018 | 13:32
41
4. סטפני - 6.8 7
מיקום בתוכנית עצמה: 16
מיקום שיא בפינה: 1 (פרקים 1-3)
מיקום נמוך בפינה: 11 (רושם ראשוני)
ממוצע שיא: 9.1 (פרקים 1-3)
ממוצע נמוך: 6.6 (רושם ראשוני)

אחת לכל כמה עונות מגיע מתמודד שמסתמן כפייבוריט רציני בפרקים הראשונים אבל (לרוב) מחוסר מזל הוא לא מצליח להתקדם ומגיע די מוקדם. העונה הייתה זו סטפני שדורגה במקום הראשון בפרקים הראשונים, אך הודחה לבסוף רק בפרק החמישי כשהיא נתקעת מול ברית הרוב של נאביטי.
למרות הכל, בעונה חלשה כמו זו סטפני נשארה אחת המתמודדות האהובות ביותר - והצליחה להגיע עד למקום הרביעי! דבר נדיר למדי למשתתפת בעונה רגילה שאינה אולסטארס.
סטפני היא גם האישה הכי מצליחה בפינה העונה - כשבפעם הראשונה יש טופ 3 גברי בדירוג הסופי! 
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
01/06/2018 | 13:40
41
3. וונדל - 8.3 14
מיקום בתוכנית עצמה: 1
מיקום שיא בפינה: 2 (פרקים 11-13)
מיקום נמוך בפינה: 17 (רושם ראשוני)
ממוצע שיא: 8.3 (פרק הגמר)
ממוצע נמוך: 4.1 (רושם ראשוני) 

למרות שהגיע למקום די נמוך ברושם הראשוני - וונדל די מתחילת התוכנית התברג למעלה כשנתפס כמתמודד חזק וחריף למדי, והמשיך לעלות במיוחד לאחר שהוא נשאר אחד מהיחידים האלה בעונה הזאת. למרות זאת, בין היתר בגלל האופי היחסית אנמי שלו - הוא מסתפק במקום השלישי בלבד!
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
01/06/2018 | 13:45
43
2. דומניק - 8.7 13
מיקום בתוכנית עצמה: 2
מיקום שיא בפינה: 1 (פרקים 11-12)
מיקום נמוך בפינה: 15 (רושם ראשוני)
ממוצע שיא: 9.4 (פרק 13)
ממוצע נמוך: 4.8 (פרק 3)

כמו בעונה עצמה - השחקן הכי דומיננטי העונה מסיים בסוף רק במקום השני.... בתחילת העונה זה לא היה ברור האם דומניק משחק חזק מדי או שהוא משחק חזק ויגיע רחוק - אך עם הזמן ובהמשלך העונה זה רק הוכח שהוא ווונדל הם הצמד החזק ביותר של העונה.
לצפיה ב-' ובמקום הראשון...'
ובמקום הראשון...
01/06/2018 | 13:50
1
47
1. מייקל - 9 5
מיקום בתוכנית עצמה: 9
מיקום שיא בפינה: 1 (פרקים 3-7, פרק הגמר)
מיקום נמוך בפינה: 6 (רושם ראשוני)
ממוצע שיא: 9.3 (פרק 6)
ממוצע נמוך: 6.1 (פרק 8)

למרות שדומניק וונדל ללא ספק שלטו ביחד בעונה, מייקל, שהוא גם אולי האלטרנטיבה הכי גדולה שהייתה לצמד בעונה הזאת, הוא המתמודד האהוב יותר - ואפשר לשים לב לזה כשהוא דורג בטופ 3 בכל שבוע שבו התמודד (למעט ברושם הראשוני ופעם אחת בפרק 8), ובמקום הראשון במשך 5 שבועות ברצף.
לצפיה ב-'שמח לראות שעוד אהבו אותו!'
שמח לראות שעוד אהבו אותו!
02/06/2018 | 21:16
24
הכי ראוי לחזור מהעונה הזאת.
לצפיה ב-' סטטיסטיקות וסיכום '
סטטיסטיקות וסיכום
01/06/2018 | 14:14
2
36
המתמודד שהגיע לטופ 3 הכי הרבה פעמים - מייקל (10/14)
המתמודד שהגיע למקום הראשון הכי הרבה פעמים - מייקל (5/14)
המתמודד שהגיע למקום האחרון הכי הרבה פעמים - אנג'לה (6/14)
המין שהגיע למקום הראשון הכי הרבה פעמים - גברים (9/16)
אנשים שהגיעו למקום הראשון - ג'יקוב,סטפני,מייקל,לורל,קלין,דומניק
אנשים שהגיעו למקום האחרון - כריס,אנג'לה,בראדלי,סבסטיאן
אנשים שהגיעו לטופ 3 (או 5 בגמר) וקיבלו תמונה משלהם - 
ג'ייקוב,דזיריי,מורגן,סטפני,מייקל,לורל,ליבי,קלין,דונתן,דומניק,וונדל (11/20)
הממוצע הכי גבוה - דומניק (9.4)
הממוצע הכי נמוך - סבסטיאן (1)

היכל התהילה:
גיבורים נגד נבלים: פארווטי
ניקרגואה: הולי
אי הגאולה: רוב
האוקיינוס השקט: ג'ים
עולם אחד: קים
הפיליפינים: דניס
קמרון: מלקולם
דם נגד מים: היידן
קאגאיאן: ספנסר
סן חואן דל סור: נטלי
עולמות נפרדים: מייק
 קמבודיה: קלי וולדמורט
 קאו רונג: אוברי
דור הX נגד דור הY: דייויד
משני משחק: סירי
גיבורים נגד מרפאים נגד פעלתנים: דיוון
אי הרוחות: מייקל

היכל הבושה:
גיבורים נגד נבלים: שוגר
ניקרגואה: דן
אי הגאולה: ראלף
האוקיינוס השקט: סמהר
עולם אחד: ביל
הפיליפינים: ארטיס
קמרון: ג'וליה/שמר
דם נגד מים: קולטון
קאגאיאן: ברייס
סן חואן דל סור: דרו
עולמות נפרדים: וינס
קמבודיה: ויטאס
קאו רונג: פיטר
 דור הX נגד דור הY: טיילור/רייצ'ל
משני משחק: דבי
גיבורים נגד מרפאים נגד פעלתנים: אלן
אי הרוחות: סבסטיאן
לצפיה ב-'תודה רבה על ההשקעה!!!'
תודה רבה על ההשקעה!!!
02/06/2018 | 01:39
25
אף על פי שלא אהבת את העונה 
לצפיה ב-'תודה על הפינה נסיךךךך'
תודה על הפינה נסיךךךך
02/06/2018 | 22:49
5
לצפיה ב-'חזרתי הרגע מאי הרוחות!'
חזרתי הרגע מאי הרוחות!
02/06/2018 | 20:00
47
לאור האכזבה שלי מאיך שעונה 35 התנהלה והסתיימה עם טוויסט אתגר האש בפיינל 4, החלטתי שבעונה 36 לא אצפה בקצב השידור.
בשבוע האחרון השלמתי את כל הפרקים. להלן תגובתי:

במהלך הצפייה בעונה הזאת הרגשתי כמו קשור למיטת חולים, בלי יכולת לזוז, כשמדי פעם מחשמלים אותי עם שוקר ובמקביל עושים לי דיקור סיני.
ובקיצור, לא נהנתי מהעונה. לא היו "מהלכים גדולים", עודף טוויסטים הוציא את האסטרטגיה מהעונה, אי הרוחות היה די מיותר ומאחר וגם ככה רוב הדברים נמצאו בשבטים.
הליהוק היה לא משהו בכלל: היחיד שהצלחתי לאהוב וגם זה רק לקראת המיזוג היה מייקל ואפילו הוא הודח די מוקדם.
לורל אחת השחקניות חסרות התועלת שהישרדות אי פעם הביאה למסך, ד'ונתן דורש אשפוז דחוף (ממליץ על הטיפול שהצעתי למעלה) וחצי מהבנות בעונה בלונדיניות בלי יכולת לנסח משפט קוהרנטי.
דום וונדל שיחקו יפה, אבל לא הצלחתי להתחבר אליהם. אפשר לומר שהתיקו ביניהם בגמר היה הרגע של העונה אבל הייתי יותר במתח לפני שנטע ניצחה את ביונסה הקפריסאית.

לסיכום, עונה חלשה מאוד שממשיכה, לצערי הרב, את מגמת הירידה שהתחילה מעונה 34. אני חושב שזה די ברור מה צריך לשנות כדי לחזור לרמה טובה (או לפחות סבירה), אבל כנראה שההפקה החליטה שזה מספיק טוב בשבילה.

עד כאן ממני.
נתראה כשתסתיים עונה 37 (דוד נגד גוליית ממה ששמעתי).
לצפיה ב-'ספוילר לעונה 38'
ספוילר לעונה 38
31/05/2018 | 06:25
24
82
בעונה 38, אנחנו נראה 16 מתמודדים חדשים, שאליהם יצטרפו 4 "קפטנים". 4 שחקני עבר. כמו שהיה למשל בגואטמלה שבובי ג'ון וסטפני שחזרו לשתי שבטים חדשים, ראסל ורוב באי הגאולה וכן הלאה.

מי אתם תרצו לראות חוזר למשחק? האם אתם בעד זה או לא? אני מניח שזה הולך להיות שתי בנות ושני בנים. אני לא יודע מה אני חושב על זה, אבל אם יחזירו מתמודדים שאני בעד, אז אין לי בעיה משמעותית עם זה.

לצפיה ב-''
31/05/2018 | 08:31
57
דיוויד, נטלי (29), קלי (31) ודומיניק
לצפיה ב-''
31/05/2018 | 11:48
4
51
הייתי רוצה אולסטאר מלא ב40 אז שיחכו קצת..

אבל מקווה שאם כבר מביאים שזה לא יהיו חרושים או מעיקים אלא אנשים שבאמת מגיע להם וזה יהיה כיף לראות אותם.. כי למשל הודחו בצורה מבאסת או מוקדמת..
ואני מקווה שכל הניוביז לא ישחקו לידיים שלהם כמו שקורה כל פעם בין אם זה השרדות ובין אם האח הגדול

אין סיכוי שמישהו מהם לא יהיה בפיינל 2 זה פשוט תמיד קורה
לצפיה ב-'על הכול'
על הכול
31/05/2018 | 11:57
15
לצפיה ב-''
31/05/2018 | 21:45
1
38
עונה 25 הייתה יוצאת דופן שמהר מאוד השחקנים החוזרים נדחקו לשוליים
למרות שגם שם הגיע אחד לפיינל אבל זה היה במקרה
לצפיה ב-'תכלס נכון '
תכלס נכון
31/05/2018 | 22:54
37
אבל כרגיל אחד מהם מקום שני או ראשון חח
לצפיה ב-''
31/05/2018 | 23:29
7
לצפיה ב-''
31/05/2018 | 13:28
49
אוף די כבר עם השיט הזה של שחקנים חוזרים בעונות עם שחקנים חדשים. מאוד מקווה שמי שחוזר שיחק רק פעם אחת. כבר עכשיו רואה את הוידויים של "וואי איזה כיף שקיבלנו את X לקבוצה שלנו!"
לצפיה ב-'ספוילר חשוב נוסף'
ספוילר חשוב נוסף
31/05/2018 | 23:39
14
77
להלן ארבעת המתמודדים אשר יחזרו לשחק:

אוברי בראקו - הגיעה למקום שני בקאו ראנג ולמקום חמישי במשני משחק.

ג'ו אנגלים - הגיע למקום עשירי בעולמות נפרדים ולמקום שני בהזדמנות שנייה.

דייויד רייט - הגיע למקום רביעי בדור המילניום נגד דור X.

קלי וונת'וורת' - הגיעה למקום 14 בסאן חואן דל סור ומקום רביעי בהזדמנות שנייה.

מה דעתכם?

אני דווקא חושב שהחזירו מתמודדים סבבה..רציתי שיחיזרו דווקא מנצחים. אני כבר צופה הרבה מריבות כלפי קלי חחח.
לצפיה ב-''
31/05/2018 | 23:45
48
ג'ו- נו למה אבל??? אין לי כוח אליו
אוברי- מקווה שיילך לה טוב!
דיוויד- כנ"ל
קלי- היא צריכה ליפול על שבט שיעריץ אותה ואז היא תגיע רחוק, כי אם לא, הם יעיפו אותה מהר לדעתי...
לצפיה ב-''
01/06/2018 | 00:16
4
49
ג'ו זה אוזי החדש
איכס

השאר ממש סבבה
לצפיה ב-''
01/06/2018 | 14:34
3
45
אני לא חושב שג'ו הוא פוץ מתחסד. את אוזי חיבבתי בהתחלה (מצד שני לאיי קוק יש קאסט חלש מאוד) ולאט לאט הוא המאיס את עצמו, עד שאפילו כשהיה בצד שעודדתי בעונה 34 הוא הצליח לרדת לשפל חדש, הוא כנראה בין 50 השנואים עליי לפחות.
לצפיה ב-''
01/06/2018 | 18:48
2
36
ג'ו לגמרי רחוק מלהיות כמו אוזי, ואני מתכוון לזה במובן הטוב. ואני מסכים מילה במילה על כל מה שרשמת על אוזי, ממש לא אוהב איך הוא שיחק בכל העונות שבהם השתתף, ובשלושת הפעמים שבהם הגיע לחבר המושבעים, הוא נתן נאומים ממורמרים בגמר במחשבה שהכל סובב סביבו...אולי במציאות הוא בנאדם נחמד, אבל במשחק הוא ממש היה מתיש לצפייה.
לצפיה ב-''
01/06/2018 | 19:47
1
29
הוא אוזי החדש מבחינת זה שהוא החתיכוס החדש שמביאים באופן קבוע בשביל הקהל הרחב שמצפה שיזכה
מודה שג'ו הרבה יותר צנוע מאוזי
מצד שני גם אם לג'ו יהיו קטעיי אוזי, גם אז הקהל יריע לו
לצפיה ב-''
01/06/2018 | 20:07
38
זה יכול להיות, כי אני מודה שזה די הפתיע אותי שהוא חוזר לשחק בפעם השלישית. אני לא מבין איך אוזי הוא כל הזמן חביב הקהל. אם אנחנו מדברים על שחקנים "מתחסדים", אוזי אמור להיות בראש הרשימה. אני מרגיש רע לכתוב את זה חחח, אבל זה מה שאני באמת חושב.
לצפיה ב-''
01/06/2018 | 00:21
52
שובה של קלי וולדמורטטטט איזה כיף הכי מגיע לה בעולם! למרות שממש הייתי רוצה שתחזור לעונת אולסטארס מלאה, אבל לא נורא בהצלחה!
אני גם סבבה לגמרי עם חזרה של ג'ו!
את דיוויד לא אהבתי בכלל בעונה 33, ואת אוברי לא אהבתי ב2 העונות שהיא השתתפה בהם (כשבאחרונה היא הייתה על תקן עציץ, אז הליהוק שלה הכי לא ברור לי מכל ה4)
נשמע שהולך להיות מעניין!
לצפיה ב-''
01/06/2018 | 01:28
48
מאוברי וג'ו כבר השתעממתי בצפייה הראשונה, בשניה בכלל. לא חושבת שהם צריכים לחזור שוב, יש מספיק שורדים שממלאים את אותה משבצת. לדיוויד מגיע לחזור (למרות שהפוקוס עליו בעונה שהיה בה המאיס לי אותו לגמרי אז עריכה חדשה אולי תתקן) וקלי יכולה להיות מעניינת (איפה אתה סטילהוק? מסתבר שצדקת לגבי ראסל וקלי, שניהם חוזרים לשחק הישרדות אבל לא באותה עונה )

בכללי סביר. לא אופתע אם דיוויד יגיע רחוק ויביס את גוליית.
לצפיה ב-''
01/06/2018 | 09:14
2
49
קלי ודייויד זה מעולה שניהם לא מיצו את עצמם בכלל.. מצד שני חבל שמביאים אותם לעונות מאוסות מהסוג הזה ולא לאולסטארס ביחד עם כל הגדולים.

אוברי - האמת שדווקא ב34 היא ממש התחבבה עליי ועדיין באותה המידה אני חושב שהיא מיצתה. בן אדם ממש חביב אבל כשחקנית היא די בינונית.

ג'ו - מקום שמיני התכוונת? בכל מקרה ממש ממש מיותר אוף מקווה שלא יגיע רחוק ויריצו אותו.
לצפיה ב-'אוי '
אוי
01/06/2018 | 11:21
46
חחח כן התכוונתי למקום שמיני, נפל בעריכה. אני לא שונא את ג'ו, אבל בהחלט יכלו למצוא מישהו אחר במקומו. דבון מעונה 35 ממש מתאים לעונה כזאת שמלהקים מנהיגים, והוא גם כן היה ממש קרוב לנצח.

לצפיה ב-''
01/06/2018 | 12:46
41
אולי זה דווקא טוב שהחזירו אותם עכשיו אם נניח שעונת האולסטאר הבאה היא עונת מנצחים.
לצפיה ב-''
01/06/2018 | 14:28
54
לא יודע אם אני יותר בעד קלי או דיוויד, ברור שקלי יותר טובה אבל זו כבר ההזדמנות השלישית שלה ועם כל הכבוד היא יותר מהוכיחה את עצמה בקמבודיה, לצערי יש סיכוי סביר שהפעם היא תקבל את כבוד האולסטארס המפוקפק ותודח מוקדם. אם היא שוב תגיע רחוק היא צריכה להתמודד מול סירי על תואר אלופת האלופות. לעומת זאת הפרופיל של דיוויד נמוך לעומתה.

אוברי סבבה, בטוח לא תזיק, אבל הרבה פחות טובה משני אלה, ועל ג'ו עדיף שלא אגיב. אם כל-כך רוצים מישהו שנראה טוב (ובואו נודה באמת, זה כל מה שג'ו מביא לשולחן) מצידי שתביאו את מלקולם אפילו בפעם הרביעית. מה הדבר הבא, אולסטאר לסבסטיאן?!?

לצפיה ב-''
03/06/2018 | 11:26
35
איזה כיף! את אוברי וקלי אני ממש אוהב, ג'ו למלם אבל נחמד ורק את דייויד לא ממש אהבתי.
משמח אותי שהחזירו שתי נשים, בהתחשב בזה שהם אוהבים להחזיר תמיד דווקא את הגברים, ודווקא את אלו שאני הכי פחות אוהב
לצפיה ב-''
07/06/2018 | 05:21
17
מה אתם יודעים, מסתבר ששוב צדקתי, עונה 38 אכן כוללת שחקני עבר, וביניהם לא אחרת מקלי וונטוורת' . כמה זמן חיכיתי לשובה, ועכשיו צריך לחכות בסבלנות עוד עונה שלמה של ניוביז, עד שתגיע העונה שאני הכי מחכה לה מאז קמבודיה: ההזדמנות השנייה, עם השורדת הכי אהובה עלי בכל הזמנים שכולי תקווה שהפעם אולי ייעשה צדק והיא תזכה בתואר זוכת הישרדות שהגיע לה לזכות בו כבר בעונה 31 האפית.

למרות שאני די אמביוולנטי לגבי שובה, בגלל שקלי מגיעה עם רזומה שלא מבייש אף זוכה של הישרדות, ואף גדול יותר משל חלקם, ועל כן לא אתפלא כלל אם ייראו בה את האיום הכי גדול במשחק ויסמנו אותה על ההתחלה כמטרה. שלא לדבר בכלל על זה שכל העיניים יהיו עליה ולא יתנו לה אפילו ללכת לבדה לשירותים.

אלא אם כן היא תגיע לקבוצה של מעריצים שיעריצו אותה לפחות כמו שהקבוצה של סטפני לה גרוסה העריצו אותה בהישרדות גואטמלה, ובגלל זה היא אף הגיעה הפעם לגמר. למרות שהייתי מעדיף שקלי תחזור לעונת אולסטראס או גיבורים נגד נבלים 2, בתור גיבורה כמובן. אך אשמח לראותה גם כמנהיגת שבט.

רק שתגיע כבר עונה 38 של הישרדות.
לצפיה ב-'ספוילר שלישי'
ספוילר שלישי
06/06/2018 | 13:01
1
41
לעונה 38 יקראו אי ההכחדה. זה גם יבוא לידי ביטוי במשחק. ברגע שמתומדד מודח הוא יכול לבחור או לפרוש מן המשחק, או לעבור לאי ההכחדה. במידה והמתמודד המודח בוחר לעבור לאי ההכחדה, הוא יגיע לאי ללא מחסה, עם אספקת מזון מוגבלת, ולחכות להזמדנות לחזור למשחק. זה לא בדיוק אי הגאולה כי אין משימות דו-קרב שבועיות שבהן המתמודד שמנצח נשאר על האי.

לצפיה ב-''
06/06/2018 | 18:41
32
עוד העתקה מהשרדות ישראל, לפחות כך נראה לי

האי הזה היה בעונה ה-3 בפיליפינים, נקרא "האי הנעלם", נכנסו אליו 7 מודחים מראש (מתוך 25 משתתפים) בפרק הראשון ותפקדו כשבט, עם הדחות בהצבעות והכל וכל פעם שמישהו היה מודח מהשבטים הרגילים היה מצטרף לשבט הזה במקום המודח שהודח שם עד שהייתה ניתנת הזדמנות ל4 מתוך ה7 לחזור למשחק בקביעה של משימה
סה"כ הייתה הגרסה הכי טובה של החזרת מודחים שראיתי בריאליטי כי הם שיחקו את המשחק עצמו והייתה מעורבת שם אסטרטגיה
לצפיה ב-'הישרדות גיבורים נגד נבלים פרק 1 '
הישרדות גיבורים נגד נבלים פרק 1
30/05/2018 | 04:18
20
60
כן, כן, זאת הפעם הראשונה שאני הולך לצפות בעונה בשלמותה!
לפני שאני אתחיל, אני חייב לתת קרדיט לראסל. אף על פי שהוא לא בין השחקנים האהובים עלי, לפי מה שהבנתי הוא שהה במלון שבועיים אחרי הישרדות סמואה כדי להשתתף בעונה הזאת. יש לו תשוקה למשחק, ואני מעריך את זה. 

משימת הפרס די פיזית, סטפני פורקת את הכתף ממקומה, ראסל וטום מתאבקים כאילו שהם ב-WWE, סנדרה קורעת את החזייה של שוגר ורופרט שבר את אצבע בכף הרגל. בסופו של המשימה, הגיבורים זוכים ומקבלים אבן אש.

בשבט הנבלים, בדומה לסמואה, ראסל מקבל את רוב זמן המסך. הוא משחק כמו ששיחק בסמואה, עושה בריתות עם כולם. הוא מבטיח לדניאל ללכת איתה לפיינל 2, ואותו דבר לפארווטי, אך בניגוד לדניאל, פארווטי יודעת שראסל אומר את זה לכולם, ובכל מקרה מעדיפה לעבוד איתו ולא נגדו. בשבט הגיבורים, קורה הדבר הכי שנוא עליי בהישדרות, תופסים תרנגולים  הם לא יכולים לאכול אורז במקום???

ביום השני בשבט הנבלים, מתברר שקורה משהו בין ג'רי לקואץ'. מה?!? זה הדבר הכי רנדומלי שראיתי בהישרדות עד עכשיו חחח. בחזרה לשבט הגיבורים, ג'ייטי מתחיל להראות חשיבה יותר אסטרטגית, נראה שאמנדה וסירי ביחד, אמנדה יודעת שהיא צריכה להישאר במרחק מה מסירי ומג'יימס כדי שלא יחשדו בהם. וטום וסטפני בהחלט בברית. קולבי וקנדיס מנסים לברר מה הם יודעים על כל אחד מהם. טום החליט שהסיכויים שלו לנצח יהיו גבוהים יותר אם הוא ישב ליד מישהו שניצח בעבר. אז הוא פונה לג'ייטי כדי לכרות איתו ברית. ג'ייטי מבהיר לנו שהוא לא הולך לשחק כמו פעם שעברה, כיוון שכולם ראו איך הוא משחק.

בשבט הנבלים, הם אשכרה הצליחו להצית אש על ידי שני קורות עץ! ללא אבן אש או משהו כזה, הפתיע אותי האמת. ראסל כבר ישר שם מטרה על רוב. שני שחקנים אם אגו גדול לא הולכים ביחד. גם לרופרט יש קצת אגו, אגב. ראיתי את זה אחרי צפייה חוזרת באיי הפנינה ואול-סטארס. דרך אגב, למרות שאני חושב שרוב אוברייטד, אני אתן לו קרדיט. הוא כריזמטי. סנדרה אמרה שהיא רוצה לעבוד איתו, וכך גם קואץ'. בשבט הגיבורים שוגר מנסה לפרלטט עם קולבי, אבל הוא לא רוצה שום עניין מזה, כי אז חברי השבט יסמנו אותו להדחה.

שבט הנבלים מנצח במשימת החסינות, שראינו לראשונה באיי קוק. הגיבורים היו ביתרון, אבל נפלו בהרכבת הפאזל. סנדרה אומרת לכל חברי השבט מי ששיחקו בעבר ביחד, ככל הנראה ישחקו שוב יחד. קצת הלחיץ את פארווטי בגלל הברית בנות שהייתה לה במיקרונזיה. בשבט הגיבורים, שוגר רוצה להדיח את אמנדה. קנדיס העלתה את הרעיון להדיח את סטפני או טום בפני אמנדה וסירי, בגלל שניכר שהם בברית חזקה, כי שניהם שיחקו באותה עונה (לא היחידים, אבל בסדר). לבסוף, השבט רצה לשמור על החוזק במשימות, ושוגר הודחה פה אחד.

פרק פתיחה טוב בשביל להכיר את כל הדמויות. אני חושב ששוגר נחמדה, אבל לא כל כך באה מוכנה למשחק הזה.
לצפיה ב-'איזה כיף מקנא בך '
איזה כיף מקנא בך
30/05/2018 | 04:51
1
37
ראית את כל העונות 1-19 לפני עונה 20?
לצפיה ב-'כן '
כן
30/05/2018 | 05:43
33
בגלל שיש לי יותר מדי זמן פנוי, אני משלים את כל העונות כדי לדרג מנצחים ועונות. פרסמתי ברדיט, אבל נראה לי שאחרי העונה הזאת, אני אפרסם את הדירוגים שלי פה 
לצפיה ב-'אני גם זוכר שהקשר'
אני גם זוכר שהקשר
30/05/2018 | 22:45
21
בין ג'רי לקואוץ' בא לי בהפתעה מוחלטת!!!
ממש לא ראיתי את זה קורה...
וברור שתפרסם פה את הדירוגים שלך!
לצפיה ב-'פרק 2 '
פרק 2
31/05/2018 | 05:08
7
35
חחחח אני עדיין לא יכול לקחת את הברית הזאת בין ג'רי לקואץ', עדיין הזוי. בשבט הנבלים רוב מרגיש שהוא היחידי שעובד. בשבט הגיבורים, רופרט רוצה להדיח את סטף כי זה הכי טוב למשחק שלו...והוא מתחיל לזרוק הערות מעצבנות. בחזרה בשבט הגיבורים, ג'רי מוצאת את רוב מעולף ביער. בגלל שהיא הודחה באול-סטארס על פני אמבר, היא החליטה להתעלם ולהמשיך הלאה. סתם חחחח. היה די מלחיץ לראות את רוב ככה, אבל מזל שלא קרה לו כלום.

קצת בחירה מסוכנת לתת לרוב להשתתף במשימת החסינות/פרס, אבל אין מה לעשות, הוא עדיין בין המתמודדים הפיזים החזקים בשבט. פארווטי כמעט נפצעה, אבל במזל לא קרה כלום. שבט הנבלים ניצחו במשימה, ג'יימס עצבני על סטף, והיא בצרות.

ג'יימס רוצה להדיח את סטף, בגלל שהיא תמיד הייתה בשבט של המפסידים...חח זאת אשכרה הסיבה שלו. סטף וטום עובדים חזק, מנסים לשכנע את קנדיס וסירי להצביע לאמנדה. אני יודע שקולבי מצביע ביחד עם סטף וטום, אבל לא ראיתי אותו מנסה בכלל לשכנע מישהו להצביע איתם. קנדיס וסירי עושות חושבים איפה הכי כדאי להן להיות.

מועצת שבט מגעילה, אני לא כל כך אהבתי את ג'יימס בעונות שהוא שיחק, אבל הוא היה די מבדר. פה הוא היה ממש מגעיל, וטום העמיד אותו בצדק במקומו. סטף הודחה. באסה. אני לא אהבתי איך שהיא שיחקה בגואטמלה, אבל ממש רציתי שהיא תגיע רחוק בעונה הזאת.
לצפיה ב-'חחח אצלי הפוך'
חחח אצלי הפוך
31/05/2018 | 11:45
5
29
אהבתי אותה מאוד בגוואטמלה
בעונה הזו לא הפריע לי שהלכה בייחוד שהיתה מחוברת לשני מעפנים.

טום סירב להיות בברית עם סירי ולדעתי אפילו כיוון נגדה ..
קצת מאוחר מדי להתחנן לקול שלה ביום 6
לצפיה ב-'באמת? '
באמת?
31/05/2018 | 19:53
4
20
אני דווקא חשבתי שסטף בעונה 11 הייתה בטוחה שהכול מגיע לה..זה כאילו שסטף של עונה 11 שונה לחלוטין מסטף מעונה 10. אני לא שונא אותה, ואני לא אתנגד שהיא תשחק שוב, אבל פחות אהבתי את הדרך שבה היא שיחקה בעונה 11.

לגבי טום, אני די מסכים. קצת יצא מאוחר מדי, והוא היה צריך לנסות לחבור אל סירי יותר מוקדם, ולא כמה דקות לפני מועצת השבט.
לצפיה ב-'סטף של עונה 10'
סטף של עונה 10
31/05/2018 | 21:39
1
22
גם הייתה בטוחה שהכל מגיע לה
פשוט שם היא הגיעה מעמדה של מיעוט אז זה היה נראה יותר הירואי
כל מועצת השבט של הפרישה של ג'אנו הייתה סביב סטף וכמה היא חושבת שמגיע לה להשאר ולבקש מג'אנו לפרוש על מנת שהיא תוכל להשאר במשחק (למרות שהפרישה בכלל לא הייתה קשורה אליה)
לצפיה ב-'יכול להיות '
יכול להיות
31/05/2018 | 22:37
18
פשוט שמתי לב לזה יותר בעונה 11. אבל אני לא בטוח שסטף ביקשה מג'אנו לפרוש, היא די כעסה על זה, לפי מה שאני זוכר...בכל מקרה, ג'יימס עדיין התנהג בצורה מגעילה.
לצפיה ב-'הממ'
הממ
31/05/2018 | 22:48
1
21
אני לא כזה סולד מיהירות במשחק... כמעריץ ראסל האנץ;)

יותר מפריע לי התבכיינות התחסדות ..הצטדקות מרמור .. משחק גרוע;)  כל מיני כאלה..שהרגשתי אצלה ב20 יותר מ10+11..אבל יש מצב היה שם תמיד
לצפיה ב-'זה לא כל כך יהירות בשבילי '
זה לא כל כך יהירות בשבילי
31/05/2018 | 23:26
21
פשוט התנגות שתלטנית. למשל, הייתה משימת אוכל באיחוד של גואטמלה. לידיה רצתה לזכות במשימה, כי היא לא אכלה הרבה זמן, וסטף כן. היא החליטה להוציא את סטף מהמשימה ממש בהתחלה, וסטף עשתה מזה ממש עניין. היא אפילו הוציאה אותה מהברית בגלל זה. אבל זה היה בעבר, אולי היא הייתה משתנה בעונה 20. 

ולגבי שחקנים מצטדקים, טוב...מזל שלא החזירו את אוזי חחח.
לצפיה ב-'אחת המועצות שבט הכי מעצבנות שהיו אי פעם'
אחת המועצות שבט הכי מעצבנות שהיו אי פעם
01/06/2018 | 12:37
28
לא יכלתי לסבול את כל ההתנהגות של ג'יימס לסטפני באותו פרק
בעונות 15-16 הוא היה למלם מארץ הלמלמים, קצת חמוד ולפעמים מצחיק
פתאום כנראה שהשתן עלה לו או שהעריכה חשפה צד שלו שלא הראו בעבר
היה לי ממש עצוב על סטפני, גם על זה שהודחה מוקדם (והגיע לה להגיע רחוק יותר) וגם על זה שהייתה צריכה לסבול את הבריונות שלו (ומזל שטום היה מלך ועמד להגנתה)
אני מאוד אוהב את טום ואהבתי אותו בעונה 20 יותר מעונה 10, אבל באמת שהטעות הגדולה שלו שהוא על ההתחלה הביע התנגדות לכל קשר עם סירי. גם אם נניח הוא לא רצה להתקדם איתה לשלבים מתקדמים במשחק, למה סתם לפסול אותה? זה עלה בהדחה של סטפני. סירי מספרת שהיא מאוד רצתה להיות בברית איתה ועם טום והוא פשוט דחה אותה.
מקווה שהיא תחזור לעוד עונה!
לצפיה ב-'פרק 3 '
פרק 3
01/06/2018 | 05:04
4
29
אני יותר מחבב את טום בעונה הזאת, מאשר בעונה 10. ואני בכלל לא שנאתי אותו בעונה 10. קולבי כבר מוכן להרים ידיים, אז זה הכל על הכתפיים של טום. בשבט הנבלים, פארווטי מפלרטטת עם ראסל. שוב, מה?! חחח. בשבט הגיבורים, הגברים עושים סולחה על ידי תפיסת תרנגולות (שוב...). בחזרה לשבט הנבלים, קואץ' רוצה להדיח את פארווטי, והוא הסביר למה אנשים רוצים להיות איתה יפה מאוד. היא טובה בליצור קשרים חברתיים. אבל זה היה די ברור שתהיה עליה מטרה על הגב, בגלל הברית נשים שבזכותה ניצחה במיקרונזיה. מתחיל להתפתח מלחמת אגו בין ראסל ורוב. ובלילה, ראסל עושה מחביא חפצים חינויים במחנה, כמו שהוא עשה בסמואה. ואני חייב לציין שזה לא בהכרח מהלך טוב. בסמואה, השבט של ראסל היה ברצף הפסדים, ואני חושב שהדברים שהחביא ראסל הביאו לזה. גם רנדי שם לב לכישורים החברתיים של פארווטי.

בשבט הגיבורים, אני לא מבין למה ג'יי טי חשב על להדיח את קנדיס, למרות שהיא רצתה להיות איתו בברית. הוא אמר לסירי ולאמנדה שקנדיס לא סומכת על סירי, היא מנסה לראות מי אמר את זה. ג'יימס ממש לא אסטרטגי, אגב.

במשימת החסינות/פרס שבט הגיבורים פשוט רומסים את שבט הנבלים. זאת הייתה המשימה בפלאו, שצריך להעיף את המתמודד מהבמה בעזרת שק. היו מספר פעמים שהנבלים היו קצת קרובים, אבל לא היה להם סיכוי. ג'יימס העיף את רנדי כדי לנצח במשימה. הוא גם זרק את השק על רנדי, שנראה קצת מסוכן האמת, והתחיל לקלל. לא עונה טובה בשביל ג'יימס עד כה.

נראה שזה הולך להיות בין רנדי ופארווטי. הוא דואג מה יקרה שהיא את חבריה לברית לשעבר במיקרונזיה. גם טייסון חושב שפארווטי יותר מסוכנת מרדני, גם ג'רי. סנדרה רוצה שרנדי יודח כי הוא יותר חלש מפארווטי. שזה נכון, לא צריך לדאוג לגבי זה עכשיו. והיא גם הסבירה לקואץ' יפה שהיא הולכת להצביע איך שהרוב יצביעו. דניאל ופארווטי מנסות לשכנע את ג'רי להדיח את רנדי, ומשום מה, ג'רי מתחילה לשנוא את פארווטי משום מה חחח. הן לא אוהבות אחת את השניה בעצם. אוי קואץ' עם הוידויים המתחסדים שלו: "אני המתמודד היחידי עם יושרה בשבט", והוא החליט שהוא נלחם בשביל מרטין לותר קינג??? או שלא הבנתי אותו נכון? 

בכל מקרה, במועצת השבט המתמודדים עדיין חוששים מהיחסים הקודמים של פארווטי בשבט הגיבורים. למה הם חוששים שהיא תחבור לג'יימס? היא בכלל לא סיפרה לו על ההדחה של אוזי. סנדרה מצביעה על כך שרוב הוא מנהיג השבט, וקואץ' מחלק הוראות ואז נעלם. אני יודע שרוב האנשים פה לא אוהבים את סנדרה, אבל היא מצחיקה, ונראה שגם אנשים רוצים להיות בקרבתה. רנדי הודח פה אחד. לא אהבתי אותו בגאבון, ולא היה לו סיכוי פה. פרק טוב, הרבה יותר טוב מהפרק השני לפי דעתי.
לצפיה ב-'It grew legs and walked off'
It grew legs and walked off
01/06/2018 | 09:13
1
27
חבל שלא היה אפשר לראות לייב פידס של שבט הנבלים וככה לראות כל מה שהלך שם מאחורי הקלעים
דרך אגב, אחד הדברים הכי מבאסים שהעריכה לא הראתה הייתה הברית שהייתה בימים הראשונים בין רוב-דניאל-פארווטי-סנדרה-קורטני-ראסל
לצפיה ב-'באמת??'
באמת??
01/06/2018 | 11:11
23
באסה שלא הראו את זה..הייתי שמח לראות איך הברית הזאת נוצרת מאשרת וידויים של קואץ'.
לצפיה ב-'אחד הפרקים האהובים עלי בעונה 20'
אחד הפרקים האהובים עלי בעונה 20
01/06/2018 | 13:03
1
28
עם רצף הסצנות הקורע של קואץ' ורוב מאיימים על ראסל בצירוף הוידויים שלו עליהם (its russell hantz! give me a break!), ראסל מספר לפארווטי שהם חמים להדיח אותה בצירוף הוידוי שלה בנושא (למה הם תמיד רוצים להדיח אותי? אני ילדה מתוקה ותמימה!) ולקינוח ראסל נוקם בקואץ' ורוב ומעלים את המצ'טה, ועם שאיפה להעלים בהמשך את הכובע של רוב
אגב, קטע בונוס שלא שודר אבל עלה ליוטיוב(אתה יכול לנסות לחפש) - חברי השבט מגלים שהמצ'טה נעלמה - ובמי הם חושדים? ברנדי לא ברור למה הם הגיעו למסקנה הזאת אבל זה תרם מאוד להדחה שלו בסופו של דבר.
אני גם לא סבלתי את רנדי בגאבון ולא הבנתי למה החזירו אותו לעונה 20, הוא היה ממש לא קשור והיה צפוי שיודח ראשון בשבט הזה. קצת ריחמתי עליו כשקראתי בראיון איתו משנים אחרי המשחק שהוא הגיע לעונה 20 אחרי פשיטת רגל ובמצב נפשי לא משהו.

אגב, לא ברור לי למה כל הזמן כשמדברים על קשרים עם השבט השני מסתכלים על פארווטי והכוונת רק עליה. מה עם קואץ' וטייסון שיש להם קשר עם ג'ייטי? וקורטני שיש לה קשר גם עם ג'ייטי(הייתה בת זוג של סטיבן באותה תקופה) וגם עם אמנדה וג'יימס? ומה עם סנדרה שלא מפסיקה לדבר על קשרים עם השבט השני והיא הייתה הBFF של רופרט בעונה 7? ודניאל וסירי? בקיצור, כמעט לכולם יש קשרים, סתם מחפשים להוסיף עוד סיבה למה היא איום
לצפיה ב-''
01/06/2018 | 18:42
17
זהו, זה ממש הזוי שנופלים על פארווטי, שכמעט לכולם שם היו קשרים בצד השני מעונות קודמות.

לא ידעתי על מצבו של רנדי, מצער לשמוע. אני מקווה שהוא נמצא במצב טוב יותר עכשיו.
לצפיה ב-'פרק 4 '
פרק 4
02/06/2018 | 05:06
1
26
קשה לי קצת להרגיש רע לגבי קואץ'. לא רציתי שזה יבוא למצב שהוא יבכה ושהרגשות שלו באמת ייפגעו, אבל הוא עדיין מתנהג כאילו הוא הכי טוב מכל השאר. אני לא חושב שהוא עשה הצגות שאמר שהוא רוצה לפרוש..אבל, קשה לי לגלות אמפתיה כלפיו, שהוא חושב שהוא מוסרית יותר טוב מכולם.

אהבתי את משימת הפרס. אהבתי אותה גם בפיג'י. שבט הנבלים ניצחו בקרב מאוד צמוד. ראסל בטעות הפיל רמז לפסלון החסינות שלא שם לב שהיה חבוי מאחד החפצים שקיבלו בפרס, סוג של סכין כזאת. בכל מקרה, רוב מקרה את הרמז, וסנדרה אומרת שמי שמקבל את פסלון החסינות יהיה מסומן להדחה, כי אז ינסו לגרום לאותו מתמודד להשתמש בפסלון החסינות לשווא. חברי השבט מסכימים לא לחפש את הפסלון חסינות חוץ מראסל. וכך, ראסל שם על עצמו מטרה על הגב שחיפש את פסלון חסינות לאורך החוף, וסנדרה עלתה עליו. בשבט הגיבורים, גם הם מוצאים רמז לפסלון החסינות, וזה סיפור שונה לגמרי אצלם. המירוץ למצוא את פסלון החסינות החל, וטום הצליח למצוא את זה. הוא ניסה להסתיר את זה בגרבו, אבל אמנדה תפסה אותו על חם, וסיפרה לחברי בריתה על כך שטום מצא את פסלון החסינות. טום וקולבי מתכננים להעביר מישהו אליהם בעזרת פסלון החסינות.

שבט הנבלים ניצחו במשימת החסינות, זאת שהייתה בסמואה שראסל סוואן התעלף. הם הצליחו לשמור על הפער בהתחלה וניצחו במה שנראה בסוף בקרב צמוד. קנדיס מציעה לחלק את הקולות בין טום וקולבי, בגלל שלטום יש את הפסלון חסינות. ג'יי טי רוצה להדיח את קנדיס. טום אומר לאמנדה ולג'יי טי שהוא וקולבי יהיו נאמנים להם, והוא מוכן אפילו לתת להם את פסלון החסינות. אני לא חושב שהוא באמת היה עושה את זה, הוא פשוט מנסה ליצור ברית (קולבי לא עושה כלום אגב). בכל מקרה, אמנדה קנתה את זה. היא אמרה את התכנית להדיח את קנדיס לסירי, שסירי מן הסתם אמרה שזה רעיון לא טוב. היא יישרה קו איתה, עם ג'יימס ורופרט שטום הוא המטרה הכי גדולה. ג'יי טי שומע את השיחה, ומבין כמה כוח יש לסירי. הוא רץ לטום ולקולבי, מדבר איתם על להדיח את סירי. ובמועצת השבט, טום משתמש בפסלון חסינות כדי לפסול את הקולות נגדו, וסירי מודחת מן המשחק  סירי היא איום רציני, ואני מבין למה ג'יי טי רצה להדיח אותה, אבל הוא שם על עצמו מטרה על הגב, והצטרף לברית שבמיעוט. אם ג'יי טי לא היה שומע את השיחה, רוב הסיכויים, נראה לי, שסירי אפילו הייתה מגיעה לאיחוד, כי זה ממש נראה שהיא הייתה המנהיגה של שבט הגיבורים.
לצפיה ב-'אוי איזו תוצאה עצובה'
אוי איזו תוצאה עצובה
02/06/2018 | 13:10
27
זה היה פשוט בלתי יאמן איך סירי מצליחה בפעם השלישית שלה לשים את עצמה במצב שבו היא עומדת במרכז השבט ומקבלת את ההחלטות בשביל כולם. לא היה ולא יהיה שחקן עם משחק חברתי כלכך מושלם כמו של סירי!
וזה היה פשוט כאב לב לראות אותה מודחת בשלב כלכך מוקדם, וכמו שאמרת בטוח שהיא הייתה מגיעה רחוק גם הפעם אם לטום לא היה אליל / ג׳ייטי לא היה מקשיב ומזגזג
לך לעזאזל ג׳ייטי
לצפיה ב-'פרק 5 '
פרק 5
02/06/2018 | 05:33
26
ג'יי טי מנסה להסביר את מה שהוא עשה, אבל לברית של אמנדה יש סיבה לא להאמין לו יותר. בשבט הנבלים, קואץ' עשה סדנת יוגה, שאני אודה, היה נחמד. כולם, למעט ראסל, השתתפו בזה. זאת הבעיה שלי עם ראסל, הוא לא מנסה אפילו לבנות קשרים חברתיים, בסמואה הוא התחבר עם שאמבו וג'ון, אבל פה בכלל לא. אז בזמן שהם עושים את היוגה, ראסל מוצא את פסלון החסינות (הנה התחלנו שוב).

במשימת הפרס שראינו בסמואה, ג'יימס נפצע קשה בברך. במיקרונזיה הוא גם יצא מן המשחק בגלל פציעה, זה כאילו שהגורל נגדו. לא כל כך פייר שנתנו לטום ולקנדיס להתמודד מול ראסל, טייסון ודניאל. היו צריכים להשיב מישהו משלושתם לפי דעתי. רופרט בטעות פוצע את ג'רי, ואני באמת חשבתי לשנייה שרוב הולך להרביץ לרופרט. בכל מקרה, שבט הנבלים ניצחו במשימת הפרס.

רוב והברית שלו נמצאים ברוב, בעוד שראסל מספר לפארווטי ולקואץ' שיש לו את פסלון החסינות. אני לא יכול יותר עם הטקסים האלה של קואץ'. אמנדה אמוציונלית לגבי ג'יימס, היא רואה בוא כאח גדול. ג'יימס חזר לשבט, והוא נשאר במשחק...שמתם לב לקול ההתלבות שלי עכשיו? שבט הנבלים ניצחו במשימת החסינות. שבט הגיבורים ממש לא נמצאים במצב טוב עכשיו.

עכשיו, הדבר הלוגי לעשות זה להדיח את ג'יימס בגלל הפציעה, נכון? טוב, אז רופרט חושב שצריך להדיח את טום, כי ג'יימס עדיין יותר חזק ממנו. הוא גם רוצה להדיח את קנדיס. נראה שג'יי טי וקנדיס נמצאים באמצע והם צריכים להחליט למי להצביע, ג'יימס או טום. לבסוף במועצת השבט, הם החליטו להדיח את טום. רחשתי כלפיו יותר כבוד כשחקן. לא שהוא שיחק רע בפלאו, הוא פשוט היה חסין כמעט כל העונה. פה הוא היה יותר בסכנה, ולמרות שהוא עשה טעות שלא פנה לסירי מוקדם יותר, הוא הוכיח את עצמו כשחקן אסטרטגי שחושב קדימה, מבחינתי לפחות. ממש לא אתנגד שהוא יחזור לשחק שוב. 

דרך אגב, שבת שלום חברים 
לצפיה ב-'ההדחות של פרקים 2 ו-4 הן מהעצובות ביותר שהיו בתוכנית '
ההדחות של פרקים 2 ו-4 הן מהעצובות ביותר שהיו בתוכנית
03/06/2018 | 11:29
23
מזל שהעונה הזאת כל כך מעולה, שמה שקורה בה לאחר מכן פיצה על ההדחות האלו.
לצפיה ב-'BB CAN 6- פרק 7'
BB CAN 6- פרק 7
28/05/2018 | 09:40
6
21
תחרות הווטו קצת הייתה לא הוגנת, כי לבנות היא ממש קשה.
המזה זוכה גם בווטו.
הוא מנסה לשכנע את דרק ששווה להם להדיח את ג'סי, אבל דרק לא ממש זורם איתו,
והמזה שוקל להעמיד אותו להדחה.
בסופו של דבר המזה לא משתמש בווטו (דווקא יכל להיות מגניב אם היה מעמיד את דרק לצד ג'סי).
אני בסה"כ בעד המזה, אבל מרגיש לי שהוא משחק מדי למצלמות ולקהל
עם כל המשפטים והקלישאות שלו, אבל שיהיה...
לצפיה ב-'פרק 8 וחלק מ-9'
פרק 8 וחלק מ-9
28/05/2018 | 14:05
1
16
אז היה פרק ממש משעשע, במיוחד עם יום ההולדת של ורוניקה והנקיונות והריקודים.
התחלתי לאהוב את מארן, הוא קורע ומשחק טוב בינתיים.
באופן כללי, אני מרגיש שהבנות העונה יותר דומיננטיות ומשחקות את המשחק
והבנים די תמימים...
ג'סי מנסה להציל את עצמו, אבל היה לי ברור שהוא זה שיודח.
תכלס אני סבבה עם זה, למרות שהעדפתי אותו על פני אוליביה.
הייתי חייב לדעת מי זכה ב-HOH אז המשכתי לראות את הפרק הבא,
ולשמחתי אריקה זכתה
מעניין לראות מה היא תעשה.
כרגע הכי מיותרים בעיניי הם ריאן וג'וני שאת שניהם כמעט ולא מראים בכלל.

לצפיה ב-'והמשך הפרק (המועמדים להדחה)-'
והמשך הפרק (המועמדים להדחה)-
29/05/2018 | 21:16
13
אחרי התלבטויות, אריקה מחליטה להעמיד להדחה את מאדי ומארן.
מניח שהיא תנסה לבקדר מישהו, כנראה את ורוניקה (קצת מבאס אם כן).
מצחיק שהיא שמה שניים יחסית פלואטרים כשיש כ"כ הרבה מטרות,
אבל מניח שזה יותר חכם מצידה כרגע לעשות כך...
לצפיה ב-'פרק 10'
פרק 10
31/05/2018 | 11:54
3
14
מצחיק שכל שבוע, יש מתמודדים אחרים שבולטים, ואחרים ש"נעלמים".
בגלל זה אני מחבב כמעט את כולם, וקשה לבחור פייבוריט מובהק אחד.
השבוע למשל אלחנדרה ממש התבלטה לטובה בעוד פארס נעלמה לי
אוליביה גם משעשעת (למרות שהיא ביצ'ית ו-MEAN GIRL כזאת) בעיקר בקטעים שאין לה כוח
למשחק החברתי ולשחק אותה מתעניינת באנשים אחרים, ובכל הסמול טוק
אריקה זוכה גם בווטו!
זה באמת כבר מתחיל לסמן אותה כמטרה, והיא צריכה להיזהר מזה.
כפי שחשבתי היא אכן משתמשת בווטו על מאדי ושמה את ורוניקה להדחה במקומה.
קצת חבל, כי חיבבתי את ורוניקה ואני חושב שיש לה פוטנציאל, אבל היא (וגם מארן) די נדפקו בגלל שנכנסו אחרונים...
לצפיה ב-''
31/05/2018 | 22:46
2
19
כן ורוניקה ממש מעניינת אבל היא לא שיחקה ממש טוב היא התחברה לאנשים מאוד ספציפיים ועשתה הרבה רעש בדרך כלל בלי סיבה ..
לא חושב שהבעיה שלהם רק שנכנסו אחרונים ..
לפחות לא שלה..

וכן חוץ מ*** ואנדרו .. שגם היה די מבדר די אהבתי את כל המתמודדים העונה
לצפיה ב-'חוץ ממי?'
חוץ ממי?
31/05/2018 | 23:32
1
4
לצפיה ב-'אגיד בהמשך'
אגיד בהמשך
01/06/2018 | 11:05
12
לא רוצה שתחשוב שזה מעיד על משהו
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות - פרק הגמר '
פינת הפופולאריות - פרק הגמר
26/05/2018 | 08:26
24
36
אז העונה נגמרה והנה הדירוג האחרון מהשבוע שעבר:
7. אנג'לה - 1.3
6. סבסטיאן - 1.6 1
5. לורל - 2.3
4. דונתן - 3.1
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
26/05/2018 | 08:30
40
עם ממוצע של 5 בדיוק,

נשארת באותו מקום

הלוזרית העונתית וחביבת הפורום

קלין

לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
26/05/2018 | 08:33
36
עם ממוצע 7.4,

נשאר גם כן באותו מקום

המנצח של העונה וחלק מהצמד השולט בעונה

וונדל
לצפיה ב-' ובמקום הראשון...'
ובמקום הראשון...
26/05/2018 | 08:36
42
עם ממוצע של 9.4,

נמצא שם כבר כמה שבועות

הדיקטטור והשחקן של העונה

דומיניק
לצפיה ב-' הדירוג'
הדירוג
26/05/2018 | 08:39
14
40
מכיוון שזהו הדירוג האחרון לעונה אנחנו נדרגים את כל המתמודדים שהשתתפו.

הרשימה:
אנג'לה
בראדלי
ברנדן
ג'יימס
ג'ייקוב
ג'נה
גונזלס
דומניק
דונתן
דזיריי
וונדל
כריס
לורל
ליבי
מורגן
מייקל
סבסטיאן
סטפני
צ'לסי
קלין

אורי יא צעיר!

לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
26/05/2018 | 08:46
47
אנג'לה - 1 נגררת כזו לא ראיתי הרבה זמן 
בראדלי - 2
ברנדן - 3
ג'יימס - 5
ג'ייקוב - 1
ג'נה - 3 על ההצבעה לדום
גונזלס - 1
דומניק - 10 ברוך הבא לליגה של הגדולים
דונתן - 2
דזיריי - 3 כנ"ל לג'נה
וונדל - 9 מנצח מעולה
כריס - 3 כנ"ל לג'נה ודז
לורל - 1
ליבי - 8 חמודה מאוד
מורגן - 2
מייקל - 9 מלך
סבסטיאן - 1 מעפן
סטפני - 8 
צ'לסי - 1
קלין - 1 שלום!
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
26/05/2018 | 08:51
3
55
אנג'לה 1 איכזבה לחלוטין.
בראדלי 1 יהיר ומלא בעצמו, ולא שיחק טוב בכלל. על מה הוא קיבל 10 בדירוגים?
ברנדן 6 אני לא מבין למה שונאים אותו בפורום.
ג'יימס 8 היה לו פוטנציאל.
ג'ייקוב 4 כי הוא חביב, ואני חשבתי שהוא יהיה משחקני העונה 
ג'נה 5 די אנמית רוב העונה, ואני לא חושב שהמהלך להתהפך על דונתן היה חכם בשבילה.
גונזלס 4 הייתה חביבה.
דומניק 10 שיחק חזק והגיע לגמר, וגם כמעט ניצח. אני לא יכול לתת לו הפעם פחות מ-10.
דונתן 6 הוא היה חביב בהתחלה, אבל ממש הרס לו את המשחק בפרקים האחרונים. ייאמר לזכותו שהוא בין היחידים שבאמת ניסה לעשות מהלך נגד דום וונדל.
דזיריי 5 ציפיתי ליותר ממנה.
וונדל 10 זוכה ראוי, אני לא יכול להתווכח עם זה. מזל טוב.
כריס 6 קצת הרגשתי רע בשבילו, אבל לגמרי הביא את ההדחה על עצמו.
לורל 7 כי בסופו של דבר אני מבין למה היא בחרה להישאר עם וונדל ודום, אבל זה לגמרי עלה לה בניצחון.
ליבי 7 הייתה נחמדה, אבל קצת נעלמה בפרקים מסויימים.
מורגן 8 היא הייתה שחקנית טובה, פשוט מהלך מעולה של ג'יימס.
מייקל 10 הפתיע אותי ממש לטובה העונה.
סבסטיאן 5 בקושי קיבל זמן מסך.
סטפני 10 באסה שהודחה כה מוקדם 
צ'לסי 4 היא בכלל לא קיבלה זמן מסך.
קלין 7 אני חושב שהיא שיחקה ממש טוב לפני האיחוד, ואז הרסה לעצמה את המשחק החל מהאיחוד.

חחח, אורי פרש מפינת הפופולאריות?
לצפיה ב-'אורי אכן פרש '
אורי אכן פרש
26/05/2018 | 09:14
2
40
ולגבי ברנדן - אתה באמת לא יודע מה הסיבה?
לצפיה ב-''
26/05/2018 | 09:20
1
30
באמת שאין לי שמץ. הוא עשה משהו שאני לא מודע אליו?
לצפיה ב-''
26/05/2018 | 09:30
33
הוא גבר שרירי ולא מעניין במיוחד, זה בערך הסיפור.

לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
26/05/2018 | 09:12
46
אנג'לה 1
בראדלי 1
ברנדן 1
ג'יימס 5
ג'ייקוב 1
ג'נה 2
גונזלס 1
דומניק 5 שמח שוונדל ניצח ולא הוא , שיחק טוב אבל לא מתחבר לסגנון הזה
דונתן 1
דזיריי 1
וונדל 10
כריס 1
לורל 1
ליבי 6
מורגן 1
מייקל 6 שיחק לא רע
סבסטיאן 1
סטפני 7
צ'לסי 2
קלין 9
לצפיה ב-'שלום לכםםם'
שלום לכםםם
26/05/2018 | 09:31
1
51
אנג'לה 1 אחת הגרועות אי פעם!
בראדלי 2 היה די מבדר לפחות
ברנדן 1 לא שונא פשוט שעמום ולא רלוונטי
ג'יימס 6 חמוד ממש חבל
ג'ייקוב 2 כבראדלי
ג'נה 3 הצביעה לדום+לא נגררה אבל כן שיחקה ממש גרוע היא גם סיפרה לקלין שמייקל לא סומך עליה !!! בשביל מה!!!
גונזלס 1 חחחח
דומניק 10 המלך!!! אין ספק בכלל!
דונתן 5 הכניס עניין ולא ממש היה לו ברירה ללכת אחרי וונדום ולורל עד שכבר הבין שאין טעם ..בפרק הגמר גם שיחק טוב..אבל ב2 הפרקים לפני הגזים ששיחק שקוף
דזיריי 4 ניסתה לעשות מהלכים גם לפני זה שרצתה להדיח את ליבי שכולם את כריס..לא נגררה.
אז אתן לה קצת
וונדל 10 זוכה מאוד ראוי ששיחק מדהים אמנם העדפתי את דום אבל לא יכול לתת לו פחות
כריס 3 הוא ממש גרוע אבל כן ידע לפרגן לדום +הכניס עניין לעונה משמימה
לורל 5 בעיקר פספסה מהפיינל 7 אבל יש בי חלק שמבין אותה בייחוד עד אז (באה כשרידה של מלולו לא כמישהי עם כח) וכן תרמה לעונה.
ליבי 6 מותק.לא הצליח הפעם. תעשי עם מייקל את המירוץ .
מורגן 3 יכול להיות שיש פוטנציאל
מייקל 10 מאוהב.
סבסטיאן 1 היה רגע שאולי  יש בו משהו אבל... לא. ביי. אחד העלובים
סטפני 10 נשמה איך הלכת לנו ככה מהר
צ'לסי 1 היה אפשר גם בלעדיה
קלין 1 היא הרי יודעת בעצמה שעשתה מלא טעויות העונה . והגמר  בטח לא הוסיף לה (לא ההצבעה עצמה כמו הסיבות)
לצפיה ב-''
26/05/2018 | 09:36
37
נכון, שכחתי ממה שג'נה עשתה - בהחלט אחד המהלכים המזעזעים ביותר העונה (ועצוב שהיו אפילו יותר גרועים של אנג'לה)
לצפיה ב-''
26/05/2018 | 10:29
40
אנג'לה - 3
בראדלי - 6
ברנדן - 1 לא רלוונטי
ג'יימס - 5
ג'ייקוב - 4
ג'נה - 3
גונזלס - 1
דומניק - 10
דונתן - 7
דזיריי - 5
וונדל - 6
כריס - 3
לורל - 6
ליבי - 3
מורגן - 3
מייקל - 8
סבסטיאן - 1
סטפני - 5
צ'לסי - 2
קלין - 1
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
26/05/2018 | 16:59
34
מכיוון שזה דירוג על כל העונה לכל המתמודדים שהשתתפו בה, אני בניגוד לאחרים פה שלא אובייקטיביים בשיט, אדרג את המתמודדים העונה על פי כל העונה, ולא רק לפי הפרקים האחרונים שלהם, קרי על פי הממוצע העונתי הכולל שלהם.

אנג'לה - 2 (אומנם זכתה בשרשרת חסינות אישית והיתה קרובה לזכות בעוד אחת מול צ'לסי, אך היתה גרועה מאוד בפן החברתי ועשתה טעויות נוראיות, כמו למשל כשמייקל פנה אליה והיא רצה להלשין עליו או בפיינל 6 שהיתה להם הזדמנות להדיח את דום עם היתרון של הקול הכפול של סיבס, ושוב היא רצה להלשין. בקיצור שחקנית שאי אפשר לסמוך עליה ולגלות לה שום דבר, ובגלל זה גם לא שיתפו אותה, ובצדק, בהחלטות של את מי להדיח במרבית ההדחות)

בראדלי - 3 (אמנם היה שותף ואף יזם חלק מההדחות הגדולות של חברי מאלולו, אך התנהגותו המעיקה והנודניקית עד לעייפה וקיטוריו הבלתי פוסקים פגעו מאוד במשחק החברתי שלו והביאו את חברי השבט שלו עצמם להדיחו מהמשחק, עד כדי כך שצ'לסי ודום על פי עדותם שלהם עצמם הפסידו בכוונה במשימת חסינות כדי להדיחו במועצת השבט באותו ערב)

ברנדן - 2 (חוץ משרירים ורוגע לא ראיתי ממנו הרבה, ואני מדבר בעיקר על אסטרטגיה)

ג'יימס - 3 (ייאמר לזכותו שהוא יזם את הדחתה של מורגן, אך מאידך אי אפשר לשכוח לו את הרגע המביך במשימת הצלילה שכשחיין מקצועי הוא אפילו לא היה מוכן לצלול ובסופו של דבר דונתן היה צריך לצלול במקומו, בזמן ששניהם בזבזו לפני זה זמן יקר, מה שעלה לשבט שלהם בהפסד והדחה שצמצם אותם מול נאוויטי)

ג'ייקוב - 2 (שחקן גרוע אך בהחלט שימש כאתנחתא קומית בתחילת העונה, אך לא יותר מזה, לא אשכח לו את הקטע שהוא מילא את הגרב הסרוחה שלו בכל האורז של שבטו ואחר כך שפך אותו בחזרה למיכל עם כל הג'יפה)

ג'נה - 1 (לא עשתה שום מהלך ולא זכתה בשום חסינות שיצדיקו יותר מזה)

גונזלס - 1 (אולי הודחה מוקדם מדי ולכן לא הספקנו לראות ממנה כלום, אך כמודחת הראשונה של העונה אי אפשר לתת לה יותר מזה)

דומניק - 9 (למרות האגרסיביות שלו, ההשתחצנות הבלתי נלאית והתאקלים המיותרים שלו, ייאמר לזכותו שהוא בהחלט שלט במשחק. כמובן הרבה בזכות קלין הבלתי מוערכת בפורום הזה, שכולם פה שוכחים שסידרה לשבט שלה את הרוב המוצק הזה על חברי שבט מאלולו, ואם לא הרוב המוצק שקלין סידרה לנאוויטי דום וייתכן שאף וונדל לא היו שורדים יותר מהדחה אחת או שתיים אחרי הדחתו של כריס, ובטח ובטח שלא שולטים במשחק. יחד עם זאת, וידוי קטן, העדפתי שהוא יזכה על פני וונדל, בגלל שהוא שיחק משחק אסטרטגי הרבה יותר טוב ממנו)

דונתן - 5 (על כך שהוא לפחות ניסה לעשות מהלכים ולא להגיע לגמר כעז כמו לורל, שגם אמר בראיון איתו אחרי הגמר שאפילו הוא לא העניק את קולו ללורל בגלל שהיה מתוסכל ממנה והמשחק שלה שהעדיפה להגיע לגמר כעז ולא לקחת סיכונים ולעשות מהלכים)

דזיריי - 2 (אחרי שנסתה לתקוע סכין בגב לחברה הכי טובה שלה מהיום הראשון שלהן על האי שאף הצילה אותה מהדחה בטוחה אחרי ששכנעה את אנג'לה להדיח את ג'יימס ולא אותה, ולא רק שעשתה את המהלך הכל כך מיותר הזה יותר מדי מוקדם, אלא אף שיתפה בתוכניתה את השטינקרית הראשית של וונדום שמיד רצה להלשין לאדוניה, לא היה לה אפילו את האומץ לעמוד מאחורי מעשיה ולקחת עליהם אחריות, דבר שכולם היו מעריכים הרבה יותר מזה שהיא שקרה במצח נחושה בעוד שרובם יודעים שהיא משקרת להם בפנים, והודחה בבושת פנים מהמשחק. אם כבר עושים מהלך מוטב לעמוד מאחוריו ולקחת את כל האחריות עליו, אחרת מוטב כבר לא לעשות את המהלך)

וונדל - 9 (ייאמר לזכותו שהוא שחקן חברתי שיודע איך לקשור קשרים ולגעת בלבבות של אנשים, מה שאין לדום, אנשים בטוחים שהוא זכה רק בגלל המהלך האגרסיבי והשנוי במחלוקת של דום בהדחה של סבסטיאן, אך כל מי שקצת אובייקטיבי וצפה בראיונות הגמר עם הפיינל 6 יודע כבר שזה לא נכון, כי לא קלין, לא סיבס, לא צ'לסי, לא דונתן, לא אנג'לה ואפילו לא לורל העז של העונה והגמר, הצביעו לוונדל ולא לדום בגלל זה, אלא בגלל שההפקה לא הראתה לנו הרבה מהיחסים הקרובים שהיו להם עם וונדל, למעט פיזור רמזים פה ושם כמו הצדף שהביא לסיבס, או בחירתו לקחת איתו לארוחת הפרס את אנג'לה וסיבס, אך מסתבר על פי הראיונות של 6 הפיינליסטים שהיה הרבה יותר מזה שההפקה פשוט לא הראתה לנו, כנראה כדי שנצחונו של וונדל לא יהיה כזה ברור מאליו לצופים. אז מזל טוב על זכייתו, למרות שהעדפתי שדווקא דום יזכה, ולא אהבתי שמי שהכריעה מי הזוכה היתה לורל העז הפחדנית והלוזרית של הגמר)

כריס - 4 (ייאמר לזכותו שהוא לקח בספורטיביות את המשחק ואף את ההדחה שלו עצמו, אך ההתנהגות המעיקה והמעצבנת, שלא לדבר בכלל על שחצנותו הבלתי נלאית, על גבול הנרקסיסזם שלו בהחלט הופך אותו לאחד השחקנים החברתיים הגרועים ביותר בהישרדות, וזה גם למה כולם, להוציא אנג'לה ודז הצביעו להדיחו מהמשחק)

לורל - 1 (העז הכי גדולה, הכי פחדנית, הכי עלובה והכי פאטתית בתולדות הישרדות, מקווה לא לראות אותה יותר חוזרת לעולם)

ליבי - 8 (שחקנית עם המון פוטנצאל מבוזבז ועוד החמצה גדולה של העונה רק בגלל שהיתה בצד הלא נכון של המספרים)

מורגן - 3 (שחקנית לא רעה עם פוטנציאל שהפכה לקורבן בגלל השקרים של דום ושילמה את המחיר במקומו, מאמין שאם לא היתה מודחת היינו רואים ממנה יותר)

מייקל - 10 (החמצת העונה, לגמרי מלקולם 2.0, ובדיוק כמו מלקולם, הבעיה שלו היתה שהוא נמצא בצד הלא נכון של המספרים, מקווה לראות אותו חוזר ובגדול)

סבסטיאן - 1 (אם עד שסוף סוף אחרי שלא ראינו אותו כל העונה הוא רצה לעשות מהלך ודום באמת התרתיע אותו עם המהלך ההזוי והשנוי במחלוקת שלו עם פסלון החסינות המזוייף, אז הוא לא ראוי בכלל להשתתף בהישרדות)

סטפני - 5 (הייתי ונשארתי אמביוולנטי לגביה, מצד אחד שחקנית אסטרטגית לא קטנה עם המון פוטנציאל, אך מצד שני הרשעות בעיניים שלה יותר מדי מזכירה לי את כריסי מהעונה שעברה שאותה לא סבלתי ושמחתי מאוד שהיא לא זכתה)

צ'לסי - 7 (היא ממש לא אשמה שההפקה דפקה אותה בעריכה ולא הראתה לנו את המהלכים שהיא עשתה או היתה שותפה להם, ולא משנה בכלל מאיזו סיבה)

קלין - 10 (לגמרי שחקנית העונה והיחידה שאם היתה עומדת מול וונדום בגמר רוב הסיכויים שהיתה הזוכה ואולי אפילו משאירה את שניהם גם יחד עם 0 קולות, ודווקא בגלל שאף הם עצמם ידעו את זה ואף אמרו זאת בעצמם, הם החליטו להדיח אותה לפני הגמר ולא לתת לה הזדמנות להגיע אליו, בניגוד גמור ללורל העז הכי גדולה והכי פחדנית בתולדות הישרדות שהם ידעו שאם יקחו אותה איתם לגמר מרבית הסיכויים שייזכו, אך אפילו הם לא תיארו לעצמם שהיא תקבל 0 קולות מתוך 10 מושבעים. מקווה לראות את קלין אותה חוזרת עם הזדמנות לתקן את השגיאות שעשתה אחרי המיזוג, ואולי אפילו בעונת אולסטאר יחד עם מייקל והפעם באותו צד) ונראה שאני ממש לא לבד בזה, כי הרבה צופים רוצים לראות את קלין, מייקל ודום חוזרים להזדמנות נוספת.
לצפיה ב-' בשעה טובה זה נגמר'
בשעה טובה זה נגמר
26/05/2018 | 18:10
38
אנג'לה 1 הלוזרית של העונה
בראדלי 3 לא סבלתי אותו אבל איכשהו אם הוא היה נשאר אולי העונה הזו הייתה פחות משעממת, מהלך מעולה של דומניק הייתה ההדחה שלו
ברנדן 2 לא באמת מעניין, נקודה כי הוא מהטובים
ג'יימס 6 ממש חיבבתי אותו וממש חבל שעף מהר
ג'ייקוב 1 עלוב
ג'נה 4 חיבבתי אותה אבל שיחקה די גרועה
גונזלס 1
דומניק 10 אין מה להגיד אני לא ממעריציו הגדולים אבל מגיע לו על משחק מעולה
דונתן 5 הוא כן ניסה פשוט די בכישלון
דזיריי 5 כנל לדונתן
וונדל 9 דמות די משעממת, מנצח די ראוי
כריס 5 היה שובר מצחוק, ותכלס לקח תמשחק ממש בכיף
לורל 3 ממש התחשק לי לתת לה 1 אבל אני אוסיף לה 2 על זה שהיא לפחות ידעה להיות עז שתגיע לגמר ולא להיות עז שתודח באמצע. וכן היו לה טיעונים לוגיים הגיוניים לפחות עד שלב מסוים
ליבי 7 מותק, חבל שיצאה כל כך מוקדם ולא הלך לה
מורגן 4 כנראה שהיה פוטנציאל
מייקל 10 נסיךךךךךךךך שיחזור דחוף
סבסטיאן 1 מיותר
סטפני 10  לא נשכח ולא נסלח
צ'לסי 3 לדעתי הייתה סהכ סבבה לא גרועה, פשוט לא מעניינת ולא תרמה לעונה הזו כל כך
קלין 6 קווין! אבל באמת שפרגנתי לה אובייקטיבית הרסה לעצמה
לצפיה ב-'דירוג אחרון'
דירוג אחרון
26/05/2018 | 19:09
35
אנג'לה1
בראדלי1
ברנדן1
ג'יימס2
ג'ייקוב1
ג'נה1
גונזלס1
דומניק10
דונתן2
דזיריי1
וונדל10
כריס1
לורל1
ליבי6
מורגן1
מייקל10
סבסטיאן1
סטפני6
צ'לסי6
קלין10
לצפיה ב-'הדירוג שלי-'
הדירוג שלי-
27/05/2018 | 01:56
29
:
אנג'לה- 4
בראדלי- 1
ברנדן- 1
ג'יימס- 1
ג'ייקוב- 1
ג'נה- 4
גונזלס- 1
דומניק- 8
דונתן- 5
דזיריי- 5
וונדל- 2
כריס- 7
לורל- 8
ליבי- 7
מורגן- 5
מייקל- 10
סבסטיאן- 1
סטפני- 7
צ'לסי- 1
קלין- 2
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
30/05/2018 | 11:16
16
כל כך לא התחברתי לעונה הזאת, שאני כבר בקושי זוכר חצי מהקאסט

אנג'לה 1
בראדלי 1
ברנדן 7
ג'יימס 5
ג'ייקוב 5
ג'נה 5
גונזלס 5
דומניק 6
דונתן 8
דזיריי 6
וונדל 7
כריס 7
לורל 2
ליבי 6
מורגן 5
מייקל 8
סבסטיאן 1
סטפני 6
צ'לסי 6
קלין 7
לצפיה ב-''
27/05/2018 | 03:09
40
אנג'לה 1
בראדלי 5
ברנדן 5
ג'יימס 5
ג'ייקוב 5
ג'נה 2
גונזלס 1
דומניק 7
דונתן 7
דזיריי 6
וונדל 8
כריס 4
לורל 1
ליבי 3
מורגן 2
מייקל 7
סבסטיאן 1
סטפני 6
צ'לסי 1
קלין 5
לצפיה ב-''
27/05/2018 | 09:39
4
72
העונה הזאת ממש גרועה. הזכירה לי קצת את עונה 22.

חוץ מדום וונדל ומייקל שנאתי את כולם. ליהוק נשי מחריד (אהבתי רק מורגן ).
לצפיה ב-'יואו מסכימים חחח'
יואו מסכימים חחח
29/05/2018 | 19:40
1
26
יאאלה תדרג את הבנים 10
לצפיה ב-'יאללה נדרג '
יאללה נדרג
30/05/2018 | 09:55
30
דום, וונדל, מייקל ומורגן - 10
כל השאר - 2
קלין - 1
לצפיה ב-''
30/05/2018 | 10:29
1
40
חח...ליהוק נשי מחריד
ואני עדיין זוכר אותך בתור זה שהתמריץ הראשי שלו לצפייה בהישרדות היה לראות את הבנות בבגדי ים
לצפיה ב-''
31/05/2018 | 16:25
6
לצפיה ב-'הישרדות 36 - הגמר!!! '
הישרדות 36 - הגמר!!!
24/05/2018 | 06:05
91
689
אני: "אוף איזו עונה מאכזבת, מה הטעם לראות את הגמר אפילו?"

גם אני: צופה בפרק הגמר בשידור חי 
המשך>>
אני: "אוף איזו עונה מאכזבת, מה הטעם לראות את הגמר אפילו?"

גם אני: צופה בפרק הגמר בשידור חי 
לצפיה ב-'הצצה קטנה לעונת הישרדות הבאה שתשודר בסתיו '
הצצה קטנה לעונת הישרדות הבאה שתשודר בסתיו
26/05/2018 | 17:57
56
קבלו הצצה קטנה לעונת הישרדות הבאה שתשודר בסתיו ותיקרא 'דוד מול גוליית', שצילומיה הסתיימו או שעומדים להסתיים בימים אלה ממש.

כבר מהפרומו הזה ניתן לקבל אינדיקציה לגבי את מי ההפקה מעדיפה. ועוד לפני הפרומו, השם שבחרו לעונה הזאת מהווה רמז לא קטן לאיך ההפקה רוצה שהעונה הזאת תסתיים....
לצפיה ב-'משימת מכרז האוכל.'
משימת מכרז האוכל.
24/05/2018 | 18:13
8
66
למה הפסיקו לעשות אותה?

אני מתגעגע אליה
לצפיה ב-'אתה יכול לנמק את השאלה?'
אתה יכול לנמק את השאלה?
25/05/2018 | 04:02
6
44
לא כל כך הבנתי למה הכוונה...
לצפיה ב-'הוא כנראה מתכוון למכירה הפומבית שאין יותר בעונות האחרונות'
הוא כנראה מתכוון למכירה הפומבית שאין יותר בעונות האחרונות
25/05/2018 | 17:09
5
14
לצפיה ב-'אהה'
אהה
25/05/2018 | 17:10
4
37
טוב, יש עונות שיש בהן מכרז ויש עונות שאין בהן..לא נראה לי שהפסיקו עם זה לתמיד.
לצפיה ב-'לא בעונות האחרונות, לא זוכר באיזו עונה היה המכרז האחרון'
לא בעונות האחרונות, לא זוכר באיזו עונה היה המכרז האחרון
25/05/2018 | 17:18
3
40
אם אני לא טועה, המכירה הפומבית האחרונה היתה לפני עונה 29. ובכל מקרה לפני קמבודיה.
לצפיה ב-'נזכרתי, זה היה בעונה 29'
נזכרתי, זה היה בעונה 29
25/05/2018 | 17:20
42
שהזוכה שלה גם זכה בגללה, כי זה העניק לו יתרון, ואני זוכר שהוא לא קנה שום דבר לאכול וחיכה ליתרון ואז רכש אותו בכל הכסף שהיה לו במכירה הפומבית. והיתרון הזה עזר לו לנצח את המשימה הגדולה.
לצפיה ב-'האחרון היה ב30'
האחרון היה ב30
25/05/2018 | 21:04
1
34
ב29 לא היה
לצפיה ב-'אכן, התכוונתי ל 30 העונה ששודרה לפני קמבודיה'
אכן, התכוונתי ל 30 העונה ששודרה לפני קמבודיה
25/05/2018 | 21:40
12
לצפיה ב-'גם אני! '
גם אני!
25/05/2018 | 17:16
7

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו