לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
82518,251 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה2 של האח הגדול האמריקאי - גרסת הסלבס.
החל מה20.2 תשודר העונה ה38 של הישרדות האמריקאי - פסגת המוכחדים.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה2 של האח הגדול האמריקאי - גרסת הסלבס.
החל מה20.2 תשודר העונה ה38 של הישרדות האמריקאי - פסגת המוכחדים.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות 38: פסגת ההכחדה - פרק 1 '
הישרדות 38: פסגת ההכחדה - פרק 1
21/02/2019 | 04:07
15
46
מוזמנים לדון בפרק הבכורה פה 
לצפיה ב-''
21/02/2019 | 04:17
2
49
פרק סביר כזה, לא הכי הרבה "אקשן", אבל מצד שני אני לא יכול לקרוא לזה פרק רע.
אין לי כוח אפילו להבין מזה הטוויסט הזה שמצא רון, באמת מקווה שיהיה כמה שפחות מהשטויות האלו. מארבעת החוזרים בינתיים ג'ו ודיוויד דווקא בלטו לטובה. התאכזבתי קצת מקלי, הרגשתי שהיא הייתה יותר מדי אגרסיבית במועצת השבט כלפי רים, וגם הברית שלה עם לורן מאוד ברורה. נראה שכבר מהפרק הבא היא בצרות, אבל היא הייתה בסוג של אותו מצב בפעם השנייה ששיחקה אז אולי היא תוכל לשנות את המשחק לטובתה.

"וורדוג" שחשבתי שיודח מוקדם הפתיע אותי לטובה הפרק, כמעט הוביל הדחה של וונדי, למרות שאני גם שמח שהיא לא הודחה. אני מקווה לראות יותר מן שבט קאמה, יש שם מתמודדים מעניינים. עדיין לא מעריץ של כל הפסגת ההכחדה הזאת, אבל יאמר לזכותם של עורכי התכנית שהם ערכו את זה ממש טוב, דרמטי. 
לצפיה ב-''
21/02/2019 | 22:19
1
26
היתרון, למשך 3 מועצות שבט הקרובות יכול או לגנוב פרס מהשבט  השני, או אליל חסינות , או קול כפול.
זה לא נורא בכלל, יש לו הגבלה על היתרון ויש לו גם בחירה לעשות.
לצפיה ב-''
22/02/2019 | 00:09
21
בתיאוריה זה יכול להיות לא רע, אני רק חושש שהם הולכים להציף בעונה עם כל היתרונות האלה.
לצפיה ב-''
21/02/2019 | 11:22
47
ואוו העריכה, עשו את זה ממש דרמטי בסוף. לדעתי הטוויסט הזה מוריד את כל המתח מהמועצות וזה מבאס אותי, אבל עדיין אתן לזה צ'אנס כי נראה שהרבה מתמודדים העונה באו לשחק ולא יהיו אנשים שירצו לפרוש כ"כ מהר

קלי גם אכזבה אותי, היא קצת שקופה. נראה שדיוויד במצב יותר טוב ממנה שזה מפתיע כי הוא הצבעה קלה ללפני המיזוג. אבל זה רק הפרק הראשון והרבה דברים משתנים ברגע.
לא אהבתי את הpick your reward thing שרון מצא. זה יותר מדי כוח. לפחות הגבילו את זה ל3 מועצות, מעניין אם הוא יחליט לצ'פר את השבט שלו או לדאוג לעצמו
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
21/02/2019 | 12:15
39
פרק פתיחה לא רע בסה"כ.
את הכתומים לא הראו כמעט אז מחכה להכיר אותם יותר לעומק בהמשך.
ממה שכן הראו נראה שאריק וגאווין יכולים להיות צמד שיגיע רחוק ויהיו אחראים על הרבה הדחות (הזכירו לי קצת את ריאן ודאבון מעונה 35).
נראה שדווקא אוברי וקלי יותר בצרות, בעוד שג'ו ודיוויד נראים במצב יותר טוב כרגע.
אני שמח שבינתיים וונדי נשארה כי ממש חיבבתי אותה.
הטוויסט בסוף היה ערוך מעולה לדעתי!
מקווה שתהיה עונה טובה
לצפיה ב-''
21/02/2019 | 12:47
38
הפרק רק מתחיל וכבר אני יודע שאני לא אנקוב בכינוי של דן. אני עדיין בספק אם אני אמצא מישהו שאני יותר אהיה בעדו מאשר קלי, אבל אני נותן להם צ'אנס. כמובן שלא יהיה לי דירוג עד ששני השבטים ילכו למועצת השבט לפחות פעם אחת. על ההתחלה רון מוצא יתרון סודי... הנה אנחנו מתחילים שוב, די כבר עם זה! התוכנית לא צריכה יותר מדיבורים ובריתות, ומקסימום אליל או שניים! כשהדגש הוא אליל או שניים. בעונה הבאה, אני רוצה טוויסט שלא ישימו עוד אליל במקום אחד ששומש, אז השורדים יחשבו פעמיים האם להשתמש באליל שלא לצורך או לא.

הרבה פוקוס על מאנו, וואו, מעניין איזה שבט ילך למועצה! הרבה וידויים, ולשמחתי יש גם כמה של קלי. וונדי אולי תצליח יותר ממה שאנחנו חושבים. אצל קאמה, אני בספק אם ג'ולי תגיע אפילו לערבוב, ואם ג'ו לא יצטנע קצת, רק חסינויות ישאירו את התחת שלו במשחק. כמובן, עם אי ההכחדה, יש סיכוי שהוא באמת יהיה נועם טור של אמריקה. ואז רון מגלה שיש לו אפשרות לבחור בין גניבת קול, קול כפול, או אליל. בואו תביאו את גרזן החרטא הכפול שנותן מה שההפקה רוצה בכל רגע, ונגמור עניין. אנחנו גם ככה קרובים בצורה מפחידה לאבוט רייף המאירי.

האמת שיש פוקוס על מתמודדים בשני השבטים, אבל אצל מאנו יותר. אני מאוד אתפלא אם רים לא תודח בפרק הזה, אז גם זה חזרה לעבר במידה מסוימת, אבל לעבר המאוד רחוק, כשהאישה המבוגרת והחלשה פיזית הודחה ראשונה בדיפולט. אני לא רוצה שהישרדות תחזור לתקופת הפרה-בליינדסיידים של עונות 1-5. אף אחת מהן לא באמת מעולה. ואם כבר עונות ישנות, איך זה שב-2019 עדיין יש שחורים שלא יודעים לשחות? ענה לי, קית'!

אתגר חסינות. שמתם לב שכל פעם ששם של שבט מסתיים ב-U, הוא תמיד מוטעם במלרע, אבל בכל מצב אחר השם מוטעם במלעיל? מעניין. ואם כבר מדברים, למה המילה "מלעיל" מוטעמת במלרע?!? היא צריכה לייצג את עצמה! אני בעד לשלוח מכתב תלונה לאקדמיה ללשון העברית!!! סתאאאאאאם, זה לא כזה מרגיז אותי. בכל מקרה, באתגר יש כמה אלמנטים שלא נראו מעולם בהישרדות, וזה נחמד. מאנו, כמובן, הולכים למועצת השבט.

ואז וונדי ורים דוחפות חזק להדיח את וולדמורט, ומפנות את כל השבט נגדן. הן גם דוחפות את עצמן לתחתית הדירוג שלי, אבל אולי וונדי, אם היא לא תודח, עוד תצליח להציל את עצמה מאות קלון בהמשך. לרים אין פאקינג סיכוי, וטוב תעשה וונדי אם היא תצביע נגדה בעצמה. אבל היא לא. חשבתי שאת מעריצה! חשבתי שאת בעד המשחק! אבל לא, אני לא אתפלא אם היא תעביר למישהו את שרשרת החסינות בהמשך. בהנחה, כמובן, שהיא תגיע בכלל למיזוג. ובסוף אנחנו חוזרים שוב לתחילת הסידרה, והפעם לפני המצאת הבריתות, כששתי המועמדות להדחה אפילו לא מתאמות קולות. למזלה של וונדי, החברה שלה היא אחת המטומטמות. מאז שאנון בניקרגואה לא ראיתי מישהו חופר לעצמו את הקבר ביעילות כזו. בייו'ש, לא אתגעגע, בבקשה אל תשרדי את אי ההכחדה.

ועכשיו יש לי דירוג של כל שבט מאנו, כששבט קאמה יגיע למועצת השבט אצרף אותו. כריס כמובן עדיין לא קיבל וידוי ואין לי יותר מדי מידע לגביו, הוא מדורג כקבוצת ביקורת.

1. וולדמורט
2. לורן
3. ריק
4. דיוויד
5. דן
6. כריס
7. קית'
8. וונדי
9. רים
לצפיה ב-''
21/02/2019 | 13:33
51
פרק פתיחת עונה קצר מדי לטעמי, ציפיתי שהוא ייארך לפחות שעה וחצי, אך הבנתי שברשת CBS נאלצו לחתוך אותו בגלל שידור הסדרה החדשה עם דרו בארימור. ולכן את המשך פרק הפתיחה הם העבירו כבר לפרק השני שישודר רק בשבוע הבא. ולמרות זאת, מבחינתי העונה הזאת מתחילה בהחלט ברגל ימין, בניגוד לשתי העונות האחרונות, ואני מקווה מאוד שכך זה גם יימשך.

כפי שצפיתי, קלי התחברה כבר מהיום הראשון על האי עם לורן הסופר מעריצה שלה וגם של ג'ו, וביחד יש לשתיהן כוח כפול, אך יחד עם זאת היא השכילה להתחבר גם לרוב חברי השבט, ויצרה איתם את ברית הרוב, עד כדי כך שאפילו וורדוג עמד לצידה כשנחשפה מזימתה של רים להדיחה. גם המכה החזקה שקלי חטפה במשימת החסינות מהקורה שהותירה לה חתך קטן באף וחבורה במצח, מאוד הדאיגה אותי ואף חשבתי שאוטוטו יצטרכו לפנותה, אך קלי כמו קלי, שהיא מהסוג שמתאבד על כל משימה, קמה והמשיכה במשימה כמו גדולה כאילו כלום לא קרה עד לסוף המשימה, מה שאני לא חושב שהרבה מהמתמודדים בהישרדות היו עושים אם היו חוטפים כזאת מכה חזקה בנפילה מהקורה. ואין לי מושג מי תכנן את המשימה הזאת, אך זאת היתה משימה מסוכנת ואני מאוד מקווה שהוא ישלם על חוסר האחריות המשוועת הזאת שיכלה להיגמר הרבה יותר גרוע.

אורורה הפייבוריטית השנייה שלי אחרי קלי כמעט ולא קיבלה זמן מסך ולא באה לכדי ביטוי, מלבד זה שלמרות שהיא לסבית היא לגמרי בצוות של ג'ו אמייזינג.

כמובן שכצפוי ולמרות שג'ו אמר בתחילת הפרק שהפעם הוא לא הולך להתבלט ולשחק אותה פרופיל נמוך, הוא לא יכל לעמוד במילתו ולצאת נגד הטבע שלו עשה בדיוק את ההיפך הגמור, כשהדליק אש ללא אבן אש, לימד את ג'ולי לעבוד עם מצ'טה ואת כל חברי שבטו איך לחיות בטבע ולהקים מחנה, והביא את הניצחון לשבטו כמעט במו ידיו. היה לי ברור מכתחילה שהשבט שלו יזכה מול השבט של קלי, כי כידוע ג'ו מלך משימות החסינות ואף אחד מהמתמודדים החדשים העונה לא מגיע לרמתו, כך שזה ממש לא הפתיע אותי שהם זכו בחסינות השבטית.

רים לא באה לי טוב עוד מהרושם הראשוני, הרגשתי את האנטי שיש לה כלפי קלי כבר בתמונת הקאסט של העונה ואיך שהיא מסתכלת עליה, והקנאה בלורן שקלי התחברה אליה ולא אליה ממש לא הפתיעה אותי. אך רים גם עשתה הרבה טעויות על הדרך שגרמו לאנטי כלפיה מצד שאר חברי השבט, כשלקחה את הבגדים הרטובים של כולם מבלי להודיע או לשאול אותם ופיזרה אותם על החול בחוף הים, ואחר כך כשניסתה לתכנן להדיח את קלי באגרסיביות עם וונדי וקית'. וגם במועצת השבט היא לא השכילה להתנהל נכון וכשאמרה לכולם ללכת לעזאזל היה לי ברור שלמרות שוורדוג העדיף להדיח את וונדי בסוף היא זו שתודח. וכאמור, בדיוק כפי שהמנחה ג'ף פרובסט תיאר זאת בראיון איתו, חיכתה לה בסוף השביל הצטלבות עם שני שלטים ושתי אופציות: לפרוש סופית מהמשחק או להמשיך במשחק, לעלות על הסירה שתיקח אותה ללא נודע... (אל אי ההכחדה החשוך והשומם)

וונדי בעלת הטורט שלא באה לי טוב כבר מהרושם הראשוני איתה, וממש לא בגלל שיש לה טורט או שיער כחול, אלא בגלל שקיבלתי ממנה וייבים של שחקנית לא רצינית, ועובדה שהיא הוכיחה עד כמה, כשהודיעה לוורדוג ודייויד שלמרות שרוב השבט החליט להדיח את רים היא עדיין עומדת להצביע לקלי, ביג נו נו בהישרדות, כי מילא להצביע נגד רוב השבט אבל להודיע על כך לפני מועצת שבט? וזה מה שנקרא מהלך לא רציני ולא אחראי. כך מפסידים בהישרדות, לא מנצחים. אז מה הפלא שמיד אחר כך וורדוג העדיף להדיחה.

דווקא קית' החלשלוש שמתברר שגם אינו יודע לשחות, שזה חיסרון גדול מאוד בהישרדות, הפתיע הפרק הזה לטובה, כשהחליט ליידע את קלי ושאר חברי צוותו על מזימתה של רים להדיח את קלי, וכך למרות שהשבט סימן את שלושתם כחוליה החלשה שיש להדיחם ראשונים, הצליח להבדיל את עצמו מוונדי ורים ולדעתי לקנות לעצמו זמן. מה שבטוח שקלי לא תשכח לו את זה בהמשך.

גם ויקטוריה הפתיעה לטובה, מסתבר שהיא לא רק מתוקה אמיתית, אלא גם באה לשחק את המשחק, ואני אוהב את הראש שלה. מקווה שלא אתאכזב ממנה בהמשך. אך נכון לכרגע היא הפייבוריטית השביעית שלי.

אריק הכבאי וגאווין החנון המקועקע שהתחברו זוממים להדיח את אוברי שבה הם רואים חוליה חלשה ומיותרת כשיש לשבט שלהם את ג'ו אמייזינג כקפטן, אך לא בטוח שהם יוכלו לממש את מזימתם להדיחה כל עוד השבט שלהם מנצח במשימות החסינות השבטיות, ועד המיזוג הכל עוד יכול להשתנות...

וההיילייט של הפרק היה כמובן יתרון התפריט שרון קלארק מצא את הרמז למיקומו על הספינה, מה שמאפשר לו לבחור בין שלושה אופציות: אליל חסינות אישי, גניבת פרס או קול נוסף, שתקף רק לשלושת מועצות השבטים הראשונות, מה שלדעתי הוא לא יצטרך לעשות בו שימוש כלל, כי קשה לי לראות את השבט הצהוב מפסיד, למרות שהשבט הכחול היה די צמוד אליו במשימת החסינות הראשונה, או לפחות כך זה נראה בעריכה. אך לא מובן לי איך הוא בדיוק יסביר לחבריו לשבט את העובדה שהוא מרוח כולו בבוץ, כשישוב מהבאר שממנה הוא הלך לשאוב מיים, מבלי שהן יעלו עליו ועל היתרון שמצא. לדעתי זה ממש טיפשי מצידו להתפלש בתוך הבוץ לאחר שמצא את יתרון התפריט, ועוד ליד הבאר שזה מקום שכל רגע יכול לצוץ בו חבר שבט אחר או אפילו כמה. מה שמוכיח לי שרון לא ממש מבין את הקונספט של המשחק מה שבהמשך עוד יהיה בעוכריו.

בפוסט גדול ומפורט על מה שקרה על הספינה שפורסם אמש גילה דלטון רוס שנכח במקום הצילומים על כך שהיה על הספינה עוד יתרון שבטי שלצערה של ההפקה אף אחד לא שם לב אליו ונשאר על הספינה לאחר שכולם קפצו ממנה למים. וחבל שלא טרחו להראות לנו את זה בעריכה, בגלל אורכו הקצר של פרק הפתיחה שארך רק 45 דקות ללא הפרסומות הנלוות לו ובסה"כ שעה ביחד איתן.

שאר המתמודדים, ובעיקר מהשבט הצהוב, כמעט ולא באו לכדי ביטוי ולכן בקושי למדנו להכירם. האם זה אומר שהם לא יחזיקו הרבה מעמד במשחק? אי אפשר לדעת, זה מה שנקרא כוחה של העריכה.

ובפרומו לפרק הבא, כבר רואים את דייויד זומם להדיח את קלי, ולדעתי עושה טעות אסטרטגית גדולה, כי לא רק שהדחתה אם תצליח תשאיר אותו כשחקן החוזר היחיד בשבט, מה שיסמן אותו מיד כמטרה, אלא אף שאם המהלך שלו לא יצליח ומזימתו תיחשף, זה יחזור אליו כמו בומרנג ובסוף הוא זה שיודח. כי כמו שקלי יודעת להחזיר טובה כך היא גם יודעת לנקום במי שרוצה ברעתה, ודייויד ימצא את עצמו מהר מאוד באי ההכחדה ביחד עם רים, שכבר בפרומו לפרק הבא רואים עד כמה שהיא מיואשת וכועסת על כולם, ולדעתי היא מהסוג שלא יחזיק מעמד על אי ההכחדה ויחליט לפרוש המשחק.
לצפיה ב-'Still I'm dying with every step I take'
Still I'm dying with every step I take
21/02/2019 | 18:16
2
37
הישרדות זה משחק אכזרי. ברור לכולם שרים לא הודחה בגלל שהיא פרסה את הבגדים על החול או ווטאבר, אלא שפשוט הכי קל וטבעי להיטפל אליה. בימים הראשונים כשכל אחד רק מנסה לא להיות הראשון שמודח זה בהחלט מספיק. אולי יש משהו בהאשמה לאייג'יזם, אבל אז גם אפשר לשאול מה הסיפור עם דניס, טריש, מיסי, קרוליין, דבי, כריסי ואנג'לה.
הדגישו מאוד את אריק, וונדי וריק, את מצטייני העריכה של הפרק מקבלים דן, רון וגווין במיוחד, ומכל החוזרים נראה שוונטוורת משחקת הכי פחות טוב כרגע אבל באמת שמוקדם לומר משהו. הרשימו אותי לטובה מהחדשים: אריק, גווין, ריק וקית'. הליהוק הנשי נכון לעכשיו מאכזב. מסמן את מי שהפסידו את התפקיד בפרוזן לאנה ואלזה, אורורה וויקטוריה.
סהכ: עדיין לא העונה הכי גרועה אבר
לצפיה ב-'חחח מה? '
חחח מה?
21/02/2019 | 22:16
1
26
גווין לא כזהההה בלט עד כדי כך
וגם בשיחה האסטרטגית שלו שהראו זה היה אריק הדומיננטי

איך.בדיוק גווין ממצטייני העריכה?
 ריק +וורדוג כן מהמצטיינים . לגמרי
לצפיה ב-''
22/02/2019 | 00:27
21
אני לא חושב שגווין גם כזה בלט, אבל הוא ממש מזכיר את ניק מהעונה האחרונה. אבל שוב, זה הפרק הראשון הכל יכול להשתנות.
לצפיה ב-'אני קודם אכתוב, '
אני קודם אכתוב,
21/02/2019 | 22:09
30
לפני שאראה את הדעות של כולם

פרק טוב מאוד לא וואו! כי צפוי
צפוי מי תודח , אפילו לא היתה הדחה שהיא לא מבריקה אבל מגניבה יותר של וונדי
ובעיקר היה צפוי מי ילכו למועצה

מראש חשבתי שיהיו איזה 7 שהם ממש אחלה
ואני רואה שבנוסף אליהם יש אפילו עוד כמה כוכבים כמו ריק ששיחק פשוט מעולה וגם אהבתי שקית' זיהה שהספינה שלו שוקעת.. הוא לא כזה פראייר!!!
וונדי ורים לא קלטו את המפה החברתית ועוד בייחוד ששמו את זה לוונדי מול העיניים, אז הגיע לה יותר ללכת

דיוויד הפתיע מאוד , מצד שני זה הגיוני, הוא כזה מקסים שקשה לחשוב עליו משהו רע.. או להגיד עליו

רון ,עם היתרון הסודי, אהבתי שיש בחירה, בייחוד שזה מוגבל זמן. הנה דוגמא  לטוויסט ויתרון חדש שהוא לא מוגזם בכח שלו ועדיין יכול להיות מגניב ומחדש! סחטיין להפקה .

אהבתי את הקשר של אריק וגווין
גם של לורן וקלי אבל לתחושתי קלי לא תחזיק מעמד עד המיזוג
רק בזכות אי ההכחדה

יכולה להיות עונה ממש מגניבה מקווה באמת שלא יהיו מסנוורים מהחוזרים יותר מדי
ושאי ההכחדה הזה לא יהרוס
לצפיה ב-''
21/02/2019 | 23:06
27
מזמן לא התרגשתי ככה לקראת פרק בהישרדות!
והיה ממש ממש אחלה של פרק!
כל מי שחשבתי שאני אוהב באמת היו חמודים וחמודות, ויש גם הרבה כאלו שלא הייתי בטוח לגביהם והתגלו ממש לטובה :)
השבט של קלי המלכה כמובן השבט האהוב עלי לבנתיים, עם הברית הגדולה שלה (מינוס דיוויד המקק, פלוס קית' החמוד שהיה הפתעת הפרק)
בשבט השני רון הפתיע לטובה, בצירוף היתרון (שלראשונה מזה הרבה עונות מגיע יתרון חדש, מקורי ומגניב) שאר המתמודדים מהשבט האלו לא כלכך בלטו (הדיבורים המוקדמים על הדחה של אוברי רק אומרות שכנראה זה לא הולך לקרות והיא תגיע רחוק העונה)
אני שמח שרים עפה, נראה שהיא ממש ממש לא מבינה לאיפה היא הגיעה, כנ"ל חברתה וונדי (ה2 שבראיונות לפני המשחק גם היה נראה שהן לא כלכך מעריצות לעומת שאר הקאסט)
אהבתי את העריכה של אי המוכחדים, וממש מסקרן מה הולך להיות שם ואיך הולך להתנהל החזרה למשחק במיזוג. ואגב, מגניב ממש ששוב זה נשמר בסוד עד המיזוג.
נראה שהולכת להיות אחלה של עונה אמן!
לצפיה ב-''
22/02/2019 | 12:20
11
טבו היה אחלה פרק,
רים ללא ספק מהמודחות הראשונות הכי גרועות שהיו בתוכנית אבל היא הרגהההההההה אותי מצחוק. חבל שוונדי לא עפה זה גם היה יכול לשעשע.
מסכים עם האנשים כאן שאני לא ככ בטוח לגבי קלי - אבל זה רק פרק ראשון וזה יכול לתעתע בנו.
דייויד נראה שהשתלב יפה בשבט, מהשבט של ג'ו ואוברי לא ראינו מספיק כרגע בשביל לדעת מה הולך שם.
סה"כ קאסט מאד חביב והרבה פוטנציאל, אני לא מתלהב מהטוויסט אבל הוא כן נערך בצורה מוצלחת.
לצפיה ב-''
22/02/2019 | 14:09
2
בניגוד לרוב פה אני לא ממש התלהבתי
היה לי דיי meh
כשראיתי אותו אתמול נרדמתי והיום ראיתי אבל לא התלהבתי להשלים

היו הרבה רגעיי קרינג' שקצת התביישתי שאני צופה בפרק
הרגע שהשורדיי עבר מגיעים וכולם מתלהבים מהם כאילו לחשוב מה כבר הם עשו
האתגר שזורקים דברים מהספינה שהרגיש לי סטייל ששטוס

נראה שקצת עלה לקלי לראש כל ההערצה אליה בשבט שלה והיא נהיית הרבה יותר מדיי בטוחה בעצמה, אם זה לא ישתנה אז או שהיא תודח מאוד מהר או שהיא תהפוך לסטפאני מגואטמאלה ותהיה נרקסיסטית שכל הזמן תדבר על המסע שלה

את דיוויד אני אוהב אבל כמעט לא הראו אותו
ג'ו נתן לי ווייב של כוכב פורנו עם המראה המשופם הזה, אולי המשאות שלו עם וויגלסוורת' גרמו לו לחשוק בקריירה נוספת? אולי מזה הוא יתפרנס ויהיה כוכב גדול ולא נצטרך לראות אותו יותר בהישרדות אף פעם? (ווישפול פינקינג)

עדיין לא ויתרתי על וונדי, היא פישלה בפרק הזה אבל גם אריק מהישרדות ישראל וגם שיין מהישרדות אוסטרליה היו מביכים בפרקים הראשונים, נטלי גם הייתה קלולס עד האיחוד ושלושתם דיי בטופ, מהשורדים האהובים עליי ביותר בכל הזמנים
ווונדי נראית אחת עם פוטנציאל למידה

כולם פה משווים את וורדוג לטוני, לי הוא בינתיים יותר מזכיר את אריק קראפי ליטרמן מביג ברודר
ויש לי הרגשה שגם יהיה דמות מעיקה כמוהו

רים נכשלה חברתית אז לא אכפת לי ממש עליה אבל איך שיצאה הדאיגה אותי לגבי העונה
כרגע זה לא משפיע כי השורדים לא יודעים על האי הזה
אבל כשידעו ויראו שהווייב של השורדים שם הוא "הדיחו אותי, מנייאקים, נקמה" הם יירתעו מלבצע מהלכים או לסתות מהבריתות שלהם וזה יהרוס את העונה
לצפיה ב-''
22/02/2019 | 14:22
1
פרק ראשון לא משהו בכלל. הרגיש לי שכל כך הרבה דברים ירדו בעריכה על מנת לכווץ את הפרק ל-42 דקות שהפסדנו מלא אינפורמציה חשובה לגבי בריתות, יחסים בתוך השבטים וכו'.
שוב פעם ג'ו, אוברי וקלי. דיי. נמאס. הם באמת מהשחקנים הכי אובר-רייטד שהיו בהישרדות איי פעם. את דיוויד אני לא ממש מכיר כי לא צפיתי בעונה 33. הוא נחשב לאסטרטג כל כך טוב כמו שג'ף הציג אותו בפני החדשים?

אין יותר מדיי מתמודדים שהתבלטו בפניי לחיוב.. 
אריק נראה לי סבבה והוא סביר להניח מי שאני אעודד העונה הזאת. כריס חתיך אבל נראה דיי למלם. הלסבית מהשבט הכתום גם נראית לי מגניבה. רון מזכיר לי את ורנר. החננות מהשבט הכחול לא ממש מרשימים אותי - זה עם המשקפיים נראה כמו מישהו שהייתי שמח לחבוט בו, וונדי מעצבנת אותי כבר עכשיו. פשוט עופי כבר. האפרוכושי שלא יודע לשחות נראה לי חביב אבל אין מצב שיחזיק מעמד לאורך זמן, הוא חלש מדיי. "כלב מלחמה" הולך להיות חתיכת קרצייה רצינית.

ו-וונטוורת' - מה הסיפור? יהרוג אותך קצת לחייך, ביץ'?? 
היא נראתה עצבנית וממורמרת מהשניה הראשונה על הספינה. בקצב הזה לא יפריע לי אם היא מודחת מוקדם. 
לצפיה ב-'שתי הבהרות חשובות לגבי עונת הישרדות החדשה '
שתי הבהרות חשובות לגבי עונת הישרדות החדשה
20/02/2019 | 12:36
46
1. ע"פי ראיון שנערך עם מנחה התוכנית ג'ף פרובסט, לממתודדים המשתתפים העונה אין שום מושג לגבי אי ההכחדה והאופציה לעבור אליו אם הם מודחים, וגם לא יהיה להם שום מידע לגביו לפחות עד למיזוג השבטים, כזמן קצר לפניו יתחרו ביניהם כל המודחים שיבחרו להישאר על אי ההכחדה ולא לפרוש המשחק, על התחנה הראשונה לחזור חזרה למשחק ורק אחד מהם יחזור למשחק ישירות למיזוג השבטים. מה שאומר שברגע שמישהו מודח הוא הולך בשביל המודחים, ושם אמור לחכות לו התפצלות עם שלט שנותן לו אופציה לעבור לאי ההכחדה או לפרוש סופית מהמשחק. ומי שיפספס את השלט בהתפצלות, עלול לעזוב א המשיק מבלי בכלל לדעת שהיתה לו אופציה לעבור לאי ההכחדה ולנסות לחזור שוב למשחק.

2. כל המודחים באי ההכחדה שיחברו להישאר עליו ולא לפרוש מהמשחק, מלבד השניים שיזכו לחזור למשחק, יהפכו אוטומטית למושבעים שקולותיהם יכריעו מי יזכה בגמר העונה.מה שאומר שמי שלמי שיחזור מאי ההכחדה יהיה הרבה יותר סיכוי לקבל יותר קולות, בגלל ששם הוא יוכל להתחבר לרוב המושבעים.
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות 38 - רושם ראשוני '
פינת הפופולאריות 38 - רושם ראשוני
16/02/2019 | 23:13
14
56
אז אחרי שלא ביצעתי אותה בעונה הקודמת ננסה להחזיר עטרה ליושנה עם הפינה הזו...

אתם מכירים את הנהלים: דרגו את כל המתמודדים מדירוג של 1-10,
כמובן שהפעם זה מתבסס על פי הראיונות כניסה שלהם למשחק (וההיכרות המוקמדת עם 4 שורדים)

יאללה תהנו

אוברי
אורורה
אריק
ג'ו
ג'ווין
ג'וליה
ג'וליה
דיוויד
דן
וונדי
ויקטוריה
כריס
לורן
קית'
קלי
רון
רים
ריק

דירוג נעים!

לצפיה ב-'דירוג '
דירוג
17/02/2019 | 16:11
1
64
אוברי 6 לא התחברתי ב32 וב34 היא פתאום הייתה מותק אבל גם לא מדהימה, אני לא יודע אם היא תצליח הפעם אבל היא בדרך כלל יודעת להשתלב חברתית..
אורורה 10
אריק 10
ג'ו 3 ממש לא מאמין שיהיה איתו משהו העונה חוץ מהעובדה שיצליח להתברג לגמר כי הוא חזק
ג'ווין 3
ג'וליה 5 חמודה אבל לא צופה לה הצלחה
דיוויד 8 יהיה לו בעייתי לשרוד אבל הוא חמוד ואינטליגנט. אם כי לא שחקן כזה מבריק כפי שעושים ממנו ..
דן 10 בריון, איך לא אתאהב?
וונדי 1 זוועה
ויקטוריה 8 מתוקה השאלה אם תוכל גם להתנתק מזה שהיא צעירה ומתוקה ולשחק
כריס 10
לורן 10 מותק
קית' 6
קלי 8 מצד אחד בטוח תשחק חזק מצד שני עוד לא ראיתי עונה שהיא  בשליטה, היא קצת אוברייטד תסלחו לי. אבל כן בעדה . היא תסומן פה חזק מאוד, אז מעניין מה יהיה ..
וקבלו את הפלופים
רון 1
רים 1
ריק 1
לצפיה ב-'מוסיף'
מוסיף
19/02/2019 | 15:29
22
1 לג'ולי
לצפיה ב-'הבהרה קלה'
הבהרה קלה
18/02/2019 | 21:10
1
33
יש שתי ג'וליה!

ג'וליה קרטר
וג'וליה רוזנברג
לצפיה ב-'יש רק ג'וליה אחת, ג'וליה קרטר, השניה זו ג'ולי רוזנברג'
יש רק ג'וליה אחת, ג'וליה קרטר, השניה זו ג'ולי רוזנברג
19/02/2019 | 14:24
33
ולא ג'וליה רוזנברג
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
18/02/2019 | 21:48
38
אוברי 8 לא שחקנית העשור, ב32 לא אהבתי אותה. ב34 לא שיחקה משהו אבל היא באמת הייתה מותק אמיתית, אישית מאד מחבב אותה ומאמין כמו נדי שתצליח להגיע רחוק שוב אבל לא תנצח
אורורה 8 פוטנציאל לקווין העונתית
אריק 5 לא הצלחתי ממש להתחבר אבל יש מצב... נגלה בהמשך
ג'ו 5 הוא מצד אחד מותק והכל אבל הוא ממש מיצה ואני ממש חושש שיגיע רחוק עקב הטוויסט
גווין 2 לא אהבתי
ג'וליה קרטר 4 חמודה אך לא צופה לה עתיד
ג'וליה רוזנברג 3 לא חושב שתגיע רחוק אבל אי אפשר לדעת
דיוויד 10 למרות שלצערי לא ממש רואה לו עתיד
דן 8 פייבוריט
וונדי 7 קווין! או שתהיה גרועה אבל למי אכפת
ויקטוריה 8 מפייברט
כריס 6 יש פוטנציאל
לורן 7 עקרונית מהממת אבל אני ממש רואה איך נתאכזב ממנה כמו כל חקייניות פארווטי
קית' 4 לא התחברתי ממש, הוא אשכרה יותר צעיר ממני אלוהים 
קלי 10 קווין למרות סטילהוק
רון 7 מקבל ממנו וייבים של מרטי אבל מאמין שהוא ישחק מעניין
רים 3 לא חושב שתגיע רחוק אבל יש שםן פוטננציאל
ריק 2 לא אוהב את הטייפ
לצפיה ב-'כיף שחזרה הפינה!'
כיף שחזרה הפינה!
18/02/2019 | 22:05
38
כהרגלי, אתחיל לדרג החל משבוע הבא
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
19/02/2019 | 00:51
41
אוברי - 1 מיותרת
אורורה - 7
אריק - לא יודעעעעעעעעעעעעעע מצד אחד אני מקבל ממנו וויב של אריק19 מצד שני אני עלול לאהוב אותו. אתן לו בנתיים 7
ג'ו - 6
גווין - 6 חמודי
ג'וליה הצעירה - 9
ג'וליה המבוגרת - 7
דיוויד - 1 מזעזע
דן - 10 בהצלחה :-* אמן תשחק טוב!
וונדי - 1 אמן תודח ראשונה ותפרוש מאי המוכחדים
ויקטוריה - 10 ממש מקבל ממנה וויב טוב  (וגם היא מפברטת את רופרט)
כריס - 8
לורן - 7 רוב הניקוד הולך על זה שהיא סביר להניח תהיה ברית של קלי
קית' - 6
קלי - 10 מלכת העונה בהצלחה:-*
רון - 5 וואלה לא יודע מה לחשוב עליו
רים - 5
ריק - 7
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
19/02/2019 | 15:54
35
7 עונות אני מחכה לעונה הזאת שמתחילה השבוע עם המון תקווה בלב, אך יחד עם זאת גם עם המון חששות. וכולי תקווה שהתקווה תנצח בסופו של דבר.

אז על פי רושם ראשוני והכרה עם 4 השורדים החוזרים, זה הדירוג שלי:

אוברי - 6 (מקום חמישי בגיים צ'יינג'רס עם משחק מאוד חלש ומעט מאוד נוכחות, ולמרות שזה יכול להוריד את המטרה מעל גבה, משום מה אני לא רואה אותה מגיעה רחוק העונה)
אורורה - 10 (בחורה יפה, אתלטית, חריפה ועושה רושם של אינטילגנטית, עורכת דין לענייני גירושין שמתעסקת מתוקף עיסוקה ביום יום עם טיפוסים לא קלים בכלל, בקיצור יש לה את כל החבילה, אז אם לא קלי שהכי אשמח אם תזכה, אורורה היא הזוכה שלי)
אריק - 9 (הפייבוריט השישי שלי, חזק, אתלטי, אסטרטגי ועל פי הקעקוע על חזהו מסתבר שגם יהודי)
ג'ו - 9 (מלך משימות החסינות, שהעונה הזאת הכי מתאימה לו, ולדעתי ישאירו אותו לפחות עד המיזוג, ומשם הכל יהיה תלוי בו, נכון לכרגע הפייבוריט החמישי שלי מתוך 6)
גאווין - 5 (די אמביוולנטי לגביו מרושם ראשוני, סוג של חנון עם קעקוע גדול)
ג'וליה - 4 (נכון לכרגע לא מתחבר אליה מרושם ראשוני)
ג'ולי - 7 (עושה רושם שיש לה פוטנציאל, אך צריך לחכות ולראות עד כמה, אם בכלל, היא תביא אותו לכדי ביטוי)
דייויד - 6 (חלש פיזית, למרות שטוב בלמצוא אלילים ואסטרטג לא קטן, אך בעונה כזאת בשלבים הראשונים בונים על החזקים אל מול השבט היריב ומסננים את החלשים, ולכן לדעתי הוא יהיה בין הראשונים באי ההכחדה, ואולי אפילו הראשון שם)
דן - 7 (הבחור מעריץ של טוני ואף די דומה לו, אך לפי מה שהבנתי הוא פסיכי על כל הראש, ועצם זה שאדם מבוגר קורא לעצמו 'וור דוג' ומדבר בגוף שלישי זה קצת פאטתי ומרתיע)
וונדי - 5 (לא מתחבר אליה בכלל מרושם ראשוני, מעבירה וייבים של אחת לא רצינית בכלל)
ויקטוריה - 7 (בחורה יפה, עושה רושם של מתוקה אמיתית, אך רק עם מתיקות לא מנצחים, מקווה שיש בה הרבה יותר מזה, נדמה לי אם איני טועה, שהיא הג'ינג'ית הטבעית הראשונה בתולדות הישרדות)
כריס - 9 (הפייבוריט השלישי שלי אחרי קלי ואורורה, חזק, אתלטי, נחוש ואסרטגי, כנראה ייתן פייט רציני לג'ו במשימות החסינות, ולדעתי בעל סיכויים גבוהים לזכות)
לורן - 9 (הפייבוריטית הרביעית שלי, בחורה יפה ועושה רושם גם של בחורה חזקה ואסטרטגית, היא גם מעריצה גדולה של קלי ויכולה לשמש כבת בריתה לפחות עד המיזוג, כי שתיהן נמצאות באותו שבט, ויחד יכול להיות להן כוח כפול) 
קית' - 4 (לא מתחבר אליו בינתיים, עושה רושם שיהיה בין המודחים הראשונים שלא יחזיקו מעמד ויפרשו)
קלי - 10  (זה לא סוד שהיא השורדת הכי אהובה עלי בכל הזמנים, ואם יש מישהי שהכי מגיעה לה לזכות העונה לדעתי לפחות זאת היא, ולכן ברור שהיא הפייבוריטית מס' 1 שלי. אך אני די אמבווילנטי לגבי השתתפותה העונה, כי מצד אחד אני מחכה לשובה להישרדות כבר 7 עונות מאז מפח הנפש בפיינל 4 בקמבודיה, ואני מאוד רוצה ומקווה שהיא תצליח ותגיע הכי רחוק שרק אפשר במשחק, כולל לגמר ולניצחון בו, אך מאידך אני נורא חושש לה שתיתפס כבר מהתחלה על ידי כולם כאיום הכי גדול במשחק, ותישלח לאי ההכחדה ושם תאלץ להעביר את מרבית העונה, ואני מאוד מקווה שזה לא מה שיקרה, אך זאת הישרדות והכל יכול לקרות בה וצריך להיות מוכנים לכל תרחיש)
רון - 7 (אדם באמת מאוד מרשים, היה עליו סרט 'מורה לחיים' בכיכובו של מתיו פרי מ'חברים', שעשה שינוי משמעותי בחייהם של תלמידים רבים שהוריהם איבדו כל תקווה לגביהם, ורק בזכותו ושיטת הלימוד שלו הם הגיעו להישגים, יחד עם זאת הוא טוען שיש לו צד אפל מה שיכול להפוך אותו לנוול, ואני לא יודע איך הוא יהיה בהישרדות ואם היא בכלל מתאימה לו)
רים - 4 (לא מתחבר אליה כלל, לפחות לא מרושם ראשוני)
ריק - 6 (שדרן חדשות בוקר שעושה רושם של טראבל מייקר, טוען שמעדיף להסתכן ולהיות מודח מאשר לא לקחת בכלל סיכונים, ובכלל נראה לי שיהיה איתו הרבה בלגן)
לצפיה ב-'טוב נו '
טוב נו
19/02/2019 | 22:44
28
אוברי - 7
אורורה - 8
אריק - 7
ג'ו - 5
ג'ווין - 5
ג'ולי - 5
ג'וליה - 6
דיוויד - 8 למרות שלא מאמין שיגיע רחוק
דן - 7 ואני *לא* מתכנן לקרוא לו וורדוג, מספיק סבלתי עם בנג'מין
וונדי - 3
ויקטוריה - 8
כריס - 9
לורן - 9
קית' - 4
קלי - 10 כמובן
רון - 6
רים - 3
ריק - 4
לצפיה ב-'יאללה'
יאללה
20/02/2019 | 00:37
29
אוברי 10
אורורה 10 בתקווה שתהיה ביץ' נוראית
אריק 1
ג'ו 1
ג'ווין 1 ווינר פיק
ג'ולי 1
ג'וליה 10 בגלל שאין לה בולבול
דיוויד 1 ישחק טוב ויעצבן אותי
דן 10 אני הולך לשנוא אותו כי הוא זכר
וונדי 10 הולכת להיות מאוד מעצבנת ולשחק טוב
ויקטוריה 10 בחורה חכמה, לרוב זה לא עוזר הרבה
כריס 10
לורן 1 מריסה #999
קית' 1 לא זוכר
קלי 10
רון 10 מחבב
רים 10 טרולית חביבה, אפס ציפיות
ריק 1
לצפיה ב-'איזה כיף שהפינה חזרה מדרג '
איזה כיף שהפינה חזרה מדרג
20/02/2019 | 19:28
2
41
אוברי 9 אנדרייטד פה בפורום. להזכירכם שהיא הגיע לגמר בפעם הראשונה שלה ובפעם השנייה היא הגיעה לפיינל 5, אז אל תקחו אותה כמובן מאליו.
אורורה 8 מקווה שהיא תהיה העורכת דין הראשונה שתצליח בעונה, כל השאר עד עכשיו לא היו משהו.
אריק 5 לא יודע...די חושב שהוא יעלם ברקע.
ג'ו 5 הוא נחמד והכל אבל לא תופס ממנו שחקן אסטרטגי.
ג'ווין 9 אני חושב שהוא הולך להפתיע המון אנשים פה.
ג'וליה ק. 7 אני דווקא חושב שהיא תפתיע, אני לא חושב שהיא תנצח אבל אני רואה אותה מנסה להוביל מספר מהלכים.
ג'וליה ר. 6 נראית נחמדה, לא חושב שהיא תגיע רחוק.
דיוויד 10 די אנדרייטד, הוא מצחיק וגם שחקן ממש לא רע, אני בעדו.
דן 4 לא יודע, לא הכי בא לי בטוב...מה זה הכינוי הזה שלו? מקבל נקודות על ההערכה לארל.
וונדי 8 לא יודע, יש לי תחושה טובה כלפיה. אנשים הולכים להמעיט ביכולתה והיא יכולה להשתמש בזה לטובתה.
ויקטוריה 5 היא נחמדה אבל היא נראית לי מהסופר מעריצים שמודחים מוקדם במשחק.
כריס 8 מנהל מכירות מחוזי, אין לי ספק שהוא ישחק אסטרטגי. השאל היא אם הוא ישחק טוב או לא.
לורן 4 יכול להיות שהיא תהיה טובה אבל אני לא אוהב אנשים שאומרים "אני זה, אני זה ואני זה..."
קית' 7 הוא נראה סבבה אבל אני די חושש שהוא יודח בפרקים הראשונים עם לא בפרק הראשון.
קלי 10 חחח וואי מה שהולך להיות פה בפורום  אבל אהבתי אותה בהזדמנות שנייה. 
רון 7 הוא יכול להיות משעשע.
רים 6 נראית בנאדם נחמד אבל לא מאמין שהיא תגיע רחוק.
ריק 7 או שהוא יהיה שחקן מפתח או שהוא יהיה בסוף כמו ג'ייקוב מאי הרוחות 
לצפיה ב-''
21/02/2019 | 01:02
1
23
גם תאי הגיע לגמר פעם אחת ולפיינל 4 בפעם השנייה - בעיני הוא אחד השחקנים הגרועים אסטרטגית שהתוכנית ראתה, ככה שזה לא אומר כלום.

לצפיה ב-''
21/02/2019 | 02:58
24
יש בזה משהו, למרות שזה לא משהו אישי נגד טאי. אני חושב שאוברי שיחקה טוב בפעם הראשונה שלה ואני חושב שגם לה הגיע לנצח וזה בא מאחד מהיחידים שאוהב את מישל. בפעם השניה שיחקה פחות טוב אבל עדיין יזמה מהלכים.
לצפיה ב-''
21/02/2019 | 00:47
34
אובריטד 1
אורורה 9
אריק 8
ג'ו 2
ג'ווין 4 
ג'ולי 5
ג'וליה  6 הולכת להיות חמודה אבל לא תצליח לדעתי
דיוויד 9 בהצלחה נסיך!
דן 10... מקווה מאוד שתהיה הבריון הבא ושכמוהם תסיים בגמר (שושלת ראסל-טוני-דומיניק) כמובן שאני מאוד אהנה מזה ורוב הפורום יסבול 
וונדי 1 
ויקטוריה 8 סופסוף ג'ינג'ית
כריס 8
לורן 9 בהצלחה!
קית' 4 אין סיכוי יצליח
קלי 8 אם כי אוברייטד
רון 9 בהצלחה!
רים 3
ריק 3

לצפיה ב-' הבחירה הגורלית - עונה 38 '
הבחירה הגורלית - עונה 38
17/02/2019 | 12:32
12
49
אז מזמן לא עשינו פינה לעונה והגיע הזמן.

החוקים:
מזכיר את החוקים-
כל שבוע לפני שידור הפרק אפתח שרשור בחירה גורלית,
כל משתתף בוחר בשורד אחד שהוא מאמין שישרוד כמה שיותר רחוק.
בכל שבוע שורד אחד יכול להבחר רק על ידי משתתף אחד.
אפשר לבחור שבוע אחרי שבוע באותו שורד(בתנאי שאף אחד אחר לא בחר בו קודם) או לבחור בין שורדים שונים.
על כל שבוע שהשורד שבחרתם לא מודח - מרוויחים עליו נקודה.
ברגע שאותו שורד מודח - מפסיקים להרוויח נקודות על הבחירות בו.
בסופו של דבר המנצח הגדול יהיה מי שיהיו לו הכי הרבה נקודות.
שימו לב - בשל אי המוכחדים, מתמודד שיודח מהשבט שלו ויעבור לאי, כל עוד ישהה באי תקבלו עליו חצי נקודה ברגע שיודח לא יתקבלו עליו נקודות כלל. (כמובן שאם יחזור למשחק יתקבל עליו נקודה מלאה).

רשימת השורדים:
אוברי
אורורה
אריק
ג'ו
ג'ווין
ג'וליה
ג'וליה
דיוויד
דן
וונדי
ויקטוריה
כריס
לורן
קית'
קלי
רון
רים
ריק

אז... מתחילים! בהצלחה לכולם
לצפיה ב-'ספוילר?'
ספוילר?
17/02/2019 | 13:17
38
שיהיה אוברי
לצפיה ב-'קלי וולדמורט!'
קלי וולדמורט!
17/02/2019 | 15:29
16
לצפיה ב-''
17/02/2019 | 15:45
40
כריס
לצפיה ב-'ג'ו'
ג'ו
17/02/2019 | 16:38
13
לצפיה ב-'לורן '
לורן
17/02/2019 | 20:05
10
לצפיה ב-'אני גרועה בניחושים, אבל יאללה. ריק'
אני גרועה בניחושים, אבל יאללה. ריק
18/02/2019 | 13:30
10
לצפיה ב-'אורורה'
אורורה
18/02/2019 | 14:14
12
לצפיה ב-'בוחר בדן/וורדוג/איך שלא קוראים לו'
בוחר בדן/וורדוג/איך שלא קוראים לו
18/02/2019 | 18:25
12
לצפיה ב-'טוב אז'
טוב אז
18/02/2019 | 18:52
3
39
בד"כ מתמודד ותיק שחוזר מגיע לגמר (קרה כל פעם בהישרדות, וכל פעם מלבד פעם אחת באח הגדול) אבל כולם נבחרו חוץ מדיוויד שלדעתי אין לו סיכוי, ואורישקי בחר לי את הפייבוריט!
אז בוחר בטוני השני... אריק!
לצפיה ב-'מתי לא קרה באח הגדול? תזכיר לי פליז'
מתי לא קרה באח הגדול? תזכיר לי פליז
18/02/2019 | 22:06
2
30
כי גם אני זכרתי שתמיד זה קרה...
לצפיה ב-'הפעם היחידה שלא קרה'
הפעם היחידה שלא קרה
18/02/2019 | 22:18
1
25
ג'סי עונה 11 (בעיני אפילו הוא יכל להגיע לגמר בלי הקו דה טא).
לצפיה ב-'אהה בסדר לא נחשב '
אהה בסדר לא נחשב
18/02/2019 | 23:16
10
לצפיה ב-'הישרדות 12 - פנמה'
הישרדות 12 - פנמה
15/02/2019 | 15:46
19
43
כמה מילים על העונה: אחת העונות האהובות עליי, וכמובן השבט האהוב עליי- קאסאייה.
פיינל 2 (ומנצח) שאהבתי מההתחלה וסארי אחת גדולה.

מי זכה בעונה? אראס.

למי הכי הגיע לזכות? תכלס אפשר למצוא סיבות טובות גם לאראס גם לדניאל וכמובן גם לסארי.
ממש שמחתי מהניצחון של אראס, ואני חושב שאם הוא לא היה,
הברית של קאסאייה לא הייתה שורדת הרבה זמן מעמד,
ועוד היינו עלולים לקבל ניצחון של טרי

את מי הכי אהבתי? אז כמו שכבר ציינתי את אראס, דניאל וסארי.
גם שיין וקורטני בתור דמויות היו אחלה. סאלי הייתה מקסימה, והייתי שמח לראות אותה שוב גם, וגם אוסטין היה סבבה.
בכלל הקאסט היה מעולה ואפילו מתמודדות כמו טינה, מלינדה ומיסטי שהודחו מוקדם היו עם פוטנציאל.

מוזמנים לכתוב מה חשבתם על העונה

לצפיה ב-'עונה טובה '
עונה טובה
16/02/2019 | 01:04
26
כמובן שסירי כיכבה פה ושיחקה את המשחק האסטרטגי הכי טוב. השבט של טרי היה פחות מעניין לפי דעתי. אני גם זוכר שחשבתי שמיסטי הייתה ממש דומה לפארווטי מבחינת המראה.

לא הכי מתלהב מהנצחון של אראס. לא אומר שהוא לא ראוי או משהו כזה, אבל ההתנהגות שלו די עצבנה את חלק מן חברי השבט לפני האיחוד (שהוא אמר לסירי ולמלינדה שהוא ידיח אחת מהן). גם בהדחה של בובי הוא נשאר מחוץ למעגל, זה היה שסירי דניאל וקורטני היו בשליטה אז במשחק. כן היה לו משחק חברתי יחסית טוב, ואף על פי שנגרר לחלק מן מריבות היו לו קשרים חברתיים יותר חזקים משל דניאל.
לצפיה ב-'לא מהחסידים שלה'
לא מהחסידים שלה
16/02/2019 | 01:44
22
קודם כל העונה הזאת סימנה מבחינתי התחלה של דבר שאני מאוד לא אוהב בהישרדות שזה המעבר מעונות מבוססות מיקום לעונות מבוססות קונספט
עכשיו, מיילא, התרגלנו, כבר היו מלא פרומואים
אולי בסוף נרוויח משהו ויכולה להיות דינמיקה מעניינת 4 שבטים שמחולקים לפי גילאים ו...רק פרק אחד
אחריי כל הטררם הפרסומי
תעלול, גימיק פרסומי שלא משפיע באחוז אחד על המשחק

והשבטים פה התערבבו בצורה מדוייקת ביותר שבשבט אחד יש את כל הדמויות הצבעוניות ובשבט השני כל האנשים ששווים צפייה בטיח מתקלף מקיר
מה שיצא זה ששבט טיח מתקלף מקיר היה זה שהפסיד בחסינויות אז כל הפרה מרג' היה בפוקוס עליו
ואז באיחוד קיבלנו פאגונגינג של שלושה אנשים שלא ממש אכפת לנו מהם בזמן שהדבר העיקרי שאנחנו חוזים בו זה המשחק המעיק של טרי שמסתכם ב"נה נה נה נה נה זכיתי בחסינות וגם יש לי אליל", כל פרק דה ג'ה וו, לא היה שום הבדל ביניהם חוץ מהפנים של המודח בסוף
וכשאנחנו חושבים שסוף סוף המשחק מתחיל יש לנו 45 דקות של ברוס מנסה לחרבן

המשחק התחיל פה מפרק 11 עם התכנית המעולה של ה1-2-3 של סירי והשיתוף פעולה עם דניאל ואראס ומשם נהיה עניין בעונה
אבל אם תשאלו אותי עונה שמתחילה בפרק 11 כשהיא כוללת בתוכה 13 פרקים זה משהו קצת בעייתי בה
לצפיה ב-'פנמה - העונה הראשונה של הישרדות עם טוויסט אי הגלות'
פנמה - העונה הראשונה של הישרדות עם טוויסט אי הגלות
16/02/2019 | 02:39
3
27
והעונה שהכירה לעולם את טרי דיטץ, מי שעד היום מחזיק ביחד עם עוד 4 שורדים בלבד בשיא החסינויות לעונת הישרדות בכל הזמנים, והיחיד מבין החמישה שלא הגיע לגמר. אני זוכר שרצף החסינויות שלו ועצם העובדה שלמרות שהיה לו אליל חסינות הוא לא נזקק להשתמש בו, הפך אותו בעיניי לאחד מ 20 השורדים הגדולים והאהובים עלי בכל הזמנים, ובאותה עונה רציתי מאוד שיזכה, כנגד כל הסיכויים, ובעיקר לאחר הפאגונינג של כל שאר חברי שבטו, הוא הזכיר לי את סטפני ומה שעברה בפלאו. אם היה פיינל 3 במקום פיינל 2, אין לי בכלל ספק שטרי היה הזוכה של אותה עונה, מה שהיה משדרג מאוד את דירוגה.

אהבתי מאוד את מיסטי שהזכירה ביופיה את פארווטי, ומאוד לא אהבתי את הדחתה בשלב כל כך מוקדם של העונה. וחבל שלא החזירו אותה לעונה נוספת ולא נתנו לה הזדמנות נוספת לשחק.

לעומת זאת, מאוד לא אהבתי את שיין פאוורס המעצבן ואת בובי מייסון החזירי והלא מתחשב ושמחתי מאוד כשהם הודחו, ולא חזרו מאז לשום עונה נוספת, בתקווה שגם לא יחזרו אף פעם להישרדות.

העונה הזאת של הישרדות US מדורגת אצלי במקום ה 22.
לצפיה ב-'הוא לא היה מגיע'
הוא לא היה מגיע
16/02/2019 | 13:22
2
28
בגלל שהאליל לא יכל לתפוס למועצה האחרונה
והוא גם ככה היה מפסיד במשימה האחרונה
לצפיה ב-'אתה טועה'
אתה טועה
16/02/2019 | 14:00
1
32
האליל של יול כן היה תקף במועצה האחרונה והביא אותו אוטומטית לגמר (אז ההפקה לא חשבו על הבעייתיות שבדבר וגם בכלל הפיינל 3 היה הפתעה)
ומכיוון שהאליל של טרי זה האליל של יול אז כך היה גם לגביו אם היו מחליטים על פיינל 3 עונה אחת קודם
למזלנו זה לא קרה
גם אני לא חושב שהוא היה מפסיד את המשימה האחרונה, לפחות לא בכזה כישלון אם לא היה זוכה בפרס הזה שאפשר לו לאכול ארוחה גדולה לילה לפני שיש לו חסינות שבה צריך לעמוד עמידה ממושכת
באתגר הוא היה בזמן התהליך עיכול של כל הדבר הזה, מי יודע אולי אפילו היה צריך לשירותים, כך זה היה נראה
בעוד אראס ודניאל יכלו לעמוד שם שעות

עכשיו כשאני חושב על זה, מעניין באמת אם להפקה יש פתרון לשירותים במשימות מהסוג הזה שנמשכות שעות ממושכות, בUK המשימה הזאת נמשכה 25 שעות, לא יכול להיות שבכל העונות והגרסאות אף אחד לא היה צריך
לצפיה ב-'אני קצת..'
אני קצת..
16/02/2019 | 16:20
23
לא קונה את זה שהם באמת שם כל כל כך הרבה שעות האמת..
נראה לי הזיה אפילו 6 שעות , כמו שהיה בעונה האחרונה .
אני איבדתי אמון בריאליטי..
ואולי יש להם חיתולים למבוגרים ;)

וסליחה שלא לוקח חלק פעיל בפינה הזאת, אני מרגיש ששנים לא ראיתי את העונות האלה והיום בטח יהיה לי מחשבה כל כך אחרת מפעם
לצפיה ב-'העונה הכי טובה עד אז '
העונה הכי טובה עד אז
16/02/2019 | 13:04
1
32
זה נכון שהמהלך המשמעותי הגדול היחיד בעונה היה ההדחה של קורטני בפיינל 6, אבל הקאסט היה כל-כך צבעוני ומבדר, שהעונה בקושי הייתה צריכה אסטרטגיה כדי להיות מהנה. אהבתי כמעט את כולם.

החסרון הבודד של העונה הזו הייתה ההדחה של מיסטי (שהייתה ונשארה בעיניי המתמודדת היפה בתולדות הישרדות ), רק בגלל שנתקעה בשבט עם גברים שוביניסטים מיושנים, שפחדו מזה שבחורה צעירה ויפה יכולה להיות גם חכמה.
לצפיה ב-'שזו סיבה לגיטימית '
שזו סיבה לגיטימית
16/02/2019 | 16:23
20
בתכלס, להדיח ..זה שמישהי חכמה ולא מחוברת אליהם חברתית..
לצפיה ב-'מסכים פה עם רוב הנאשים'
מסכים פה עם רוב הנאשים
16/02/2019 | 13:26
4
34
אחת העונות שאני הכי אוהב וזה בעיקר בגלל שהיא אחת המבדרות ביותר לצפיה.
לה מינה היו מיותרים אבל שבט קאסאיה הוא ללא ספק השבט הטוב והמבדר ביותר שראינו בתוכנית.
סירי כמובן שכיכבה ובעיני ההדחה של ה3-2-1 הייתה אחת ההדחות הכי יפות שעשו בתוכנית, יש מצב גם שהכי יפה פשוט כי היא הייתה נטולה מכל אליל או טוויסט או בלאגן, פשוט מלאכת מחשבה מדהימה של מתמודדת אדירה.
אראס ודניאל גם היו נהדרים, שיין וקורטני היו קורעים מצחוק וברוס היה מותק.
את טרי כמובן שלא סבלתי - אוברייטד ברמות, לא ידע את המשחק וכל הטסרטיגה לשו הסתכמה בלהיות דושבאג ולזכות בחסינויות, אם הוא היה מנצח העונה הייתה ממש נהרסת.
נצחי בעיני- הריב הבלתי נשכח של שיין שצועק על קורטני שהוא ירצח אותה בדירה המחורבת שלה - וקורטני ההזויה נפגעת לא מהאיום אלא מאיך שתיאר את הדירה שלה
לצפיה ב-'שיין הדוחה אחד המתמודדים הכי שנואים עלי בכל הזמנים'
שיין הדוחה אחד המתמודדים הכי שנואים עלי בכל הזמנים
17/02/2019 | 00:14
3
21
ואני מאוד שמח שלא החזירו אותו לעונה נוספת. הוא ובובי מייסון היו דוחים ובלתי מתחשבים ברמות. והקטע עם האיום ברצח אותי ממש לא הצחיק, זה רק הראה איזה אדם איום ונורא השיין הזה. לא הייתי רוצה להיות הבן שלו, ולראות את אבא שלי מתבטא כך מול מיליוני צופים. הייתי קובר את עצמי באדמה במקום הילדים שלו.
לצפיה ב-'אגב'
אגב
17/02/2019 | 01:49
24
שמעתי גם שמועות שהוא אנס ופצע את טרי, וזו הסיבה שטרי בסוף לא ניצח והיה חלש מאוד במשימת החסינות האחרונה, אכן שפל.
לצפיה ב-'באמת לא ברור לי עד הסוף'
באמת לא ברור לי עד הסוף
17/02/2019 | 07:14
1
28
למה דמויות כמו ג'יימי, ג'אד, ג'אן רובר, ריקי, ליסי, שוגר וכה'
שנמצאים על תקן המשוגע העונתי נחשבים שנואים
ואילו שיין נחשב "ענק" ו"חייב לחזור"
זה גם לא שבנוסף להיותו המשוגע העונתי הוא הראה איזהשהוא תשוקה למשחק שיכלה לחפות על כך, הוא רצה לפרוש על היום הראשון בגלל סיגריות ואם אראס לא היה משכנע אותו היה נחשב עד היום כבדיחה
ודיי יצא ממורמר בסוף

לא מבין מה סוד הקסם שלו
לצפיה ב-'בעיקר שהוא קורע מצחוק'
בעיקר שהוא קורע מצחוק
17/02/2019 | 12:39
19
הוא גם מאוד רגיש הוא לא עובר לי כאחד באמת דושבג ומניאק
אלא יותר כמו מישהו שלא מתאים לו להיות על האי
ושוגר לא שנואה אפילו כן חזרה
לצפיה ב-'אחמ אוברייטד'
אחמ אוברייטד
16/02/2019 | 19:05
1
26
באמת שלא מבין איך היא בטופ של כולם כאן, עונה עם קאסט שחלקו מעולה וחלקו משעמם, עם עלילה והדחות מאוד לא מעניינות (מלבד הסוף של העונה).
אהבתי כמובן את סירי ואת מהלך הפיינל 6 שלה, מלבדה אהבתי גם את שיין כמובן שהיה קורע וקורטני שעשעה גם כן.
אראס ודניאל היו גמר חיוור בעיני - אראס שחקן אוברייטד שלא שיחק משחק כזה טוב ולפעמים אפילו הצטדק קצת, אני אישית הייתי בעד דניאל ששיחקה יותר אגרסיבי ואסטרטגי כמו שאני מתחבר לפחות.
על טרי לא נדבר בכלל כי הוא באמת פוץ אמיתי...

לצפיה ב-'העונה הזאת ממש לא בטופ שלי, מדורגת אצלי במקום 22'
העונה הזאת ממש לא בטופ שלי, מדורגת אצלי במקום 22
17/02/2019 | 00:08
18
שזה אפילו אמצע הטבלה, ורחוקה מאוד מלהיות אהובה עלי.
לצפיה ב-'עונה מעולה, והיתה הכי אהובה עליי עד מיקרונזיה.'
עונה מעולה, והיתה הכי אהובה עליי עד מיקרונזיה.
17/02/2019 | 19:32
2
22
עכשיו היא מקום 3 אצלי, אחרי עונות 16 ו-20.
עונה שפשוט היה כיף לראות, בעיקר בגלל שבט קאסיה המעולה - וכמובן - סירי המלכה.
זו היתה העונה הראשונה שאחד הפייבוריטים שלי זוכה בה, ולא רק זה, אאל שהפיינל 4 הורכב מהשלושה שהכי אהבתי. רק טרי היה חייב להרוס . אחד השורדים הפחות אהובים עליי.
לסיכום - עונה מעולה עם פיינל 2 מעולה, ומאוד אנדרייטד.

לצפיה ב-'עונה ראשונה שאחד הפייבוריטים שלך זוכה?'
עונה ראשונה שאחד הפייבוריטים שלך זוכה?
17/02/2019 | 22:08
1
19
אין לך מזל בהישרדות אה?
לי היה לפני אראס את ג'נה, אמבר ודני.
לצפיה ב-'כן, הם פעם לא זכו לפני זה '
כן, הם פעם לא זכו לפני זה
19/02/2019 | 18:59
18
הכי רחוק שהגיעו היה מקום שני. אני לגמרי ג'ינקס לפייבוריטים שלי, הם בדרך כלל לא זוכים, או אפילו לא מגיעים לגמר.
לצפיה ב-'עונה מדהימה'
עונה מדהימה
18/02/2019 | 13:37
23
כמו שכתבו מעלי, לפעמים עונה לא צריכה יותר מדי אסטרטגיה אם יש דמויות טובות. בכיתי מצחוק מכמה מהפרקים, הפינוי של ברוס שהיה אמור להיות עצוב היה פשוט קורע. גם ההיסטריה של סירי מעלים, והצחוק שלה על השאלות הרפואיות של שיין (היא אחות! seriously!) זהב טלוויזיוני. אני בספק אם זה ישרוד צפייה חוזרת כי זכור לי ששיין היה ממש חמור לקורטני, אבל בזיכרון שלי זו הייתה עונה ממש מהנה, ואפילו את אראס אהבתי למרות שהפייבורטית הייתה, כמובן, סירי
לצפיה ב-' הישרדות פלוס מינוס עונה 34 : הגמר '
הישרדות פלוס מינוס עונה 34 : הגמר
15/02/2019 | 10:01
14
36
אז הנה הגענו לגמר המיוחל :

מלקולם - אחד המתמודדים האהובים אי פעם שחזר לעונה שלישית, מלקולם השתלב מהר חברתית במשחק והיה במצב טוב בשבט שלו ובשבט המעורבב, אך ב
טוויסט מפוקפק שלח את השבט שלו ביחד עם שבט אחר למועצת השבט - שם השבט השני השתמש באליל נכונה והדיח אותו כאיום הגדול ביותר.

אנדראה - אנדראה גם כן משחקת בפעם השלישית, הפעם היא עבדה עם סירי וזיק בתחילת האיחוד והצליחה לארגן רוב במשחק. לאחר שזיק החליט בטמטומו לפנות נגדה הרוב הפך למיעוט והיא מצאה את עצמה זוכה בחסינויות וניצלת מהדחות כאיום הגדול ביותר במשחק, בסופו של דבר בפיינל 8 גם סירי פנתה נגדה והיא הודחה.

סירי - בפעם הרביעית כשחקנית! סירי התחילה כאיום ומטרה גדולה, כשאוזי וגייטי נגדה. מהר מאוד התחברה לאנשים ואפילו לאוזי, אך באיחוד הפכה למיעוט בשל אפסיותו של זיק. בסופו של דבר סירי שיחקה מתחת לראדר והצליחה להישאר עד הפיינל 6 - שם בהדחה מפוקפקת ביותר עפה כברירת מחדל, לאחר שארגנה בליינדסייד מעולה על שרה.

ההצבעה כרגיל כל 12 שעות.
פלוס נותן 1 ומינוס מוריד 2 :
מלקולם 6
אנדראה 6
סירי 6

בהצלחה!
לצפיה ב-'סטילהוק - say hi to sarah for me'
סטילהוק - say hi to sarah for me
15/02/2019 | 10:08
11
36

פלוס לאנדראה מינוס למלקולם

מלקולם 4
אנדראה 7
סירי 6
לצפיה ב-'פלוס למלקולם, מינוס לסירי'
פלוס למלקולם, מינוס לסירי
15/02/2019 | 10:54
10
21
מלקולם 5
אנדראה 7
סירי 4

אורי, מה לי ולה בדיוק?
לצפיה ב-'פלוס סירי, מינוס אנדראה'
פלוס סירי, מינוס אנדראה
15/02/2019 | 11:20
9
19
מלקולם 5
אנדראה 5
סירי 5
לצפיה ב-'פלוס אנדראה מינוס סירי'
פלוס אנדראה מינוס סירי
15/02/2019 | 11:33
8
22
מלקולם 5
אנדראה 6
סירי 3
לצפיה ב-'פלוס אנדריאה מינוס סירי'
פלוס אנדריאה מינוס סירי
15/02/2019 | 11:50
7
31
מלקולם 5
אנדריאה 6
סירי 1
לצפיה ב-'פלוס אנדראה ומינוס לסירי!!!'
פלוס אנדראה ומינוס לסירי!!!
15/02/2019 | 12:04
6
36
Its over. The queen stays queen . Adios

מלקולם 5
אנדריאה 7

לצפיה ב-'פלוס אנדראה מינוס מלקולם'
פלוס אנדראה מינוס מלקולם
15/02/2019 | 12:57
4
36
מלקולם 3
אנדריאה 8

לצפיה ב-'פלוס מלקולם מינוס אנדריאה'
פלוס מלקולם מינוס אנדריאה
15/02/2019 | 15:32
3
22
מלקולם 4
אנדריאה 6
לצפיה ב-'מוסיף לאנדריאה'
מוסיף לאנדריאה
15/02/2019 | 17:50
23
כי שכחתי מקודם

מלקולם 4
אנדריאה 7
לצפיה ב-'פלוס אנדראה מינוס מלקולם'
פלוס אנדראה מינוס מלקולם
15/02/2019 | 22:40
1
27
מלקולם - ניצחת כבר
there will never be another two time winner except the queen

מלקולם 2
אנדראה 8

לצפיה ב-'פלוס אנדריאה'
פלוס אנדריאה
16/02/2019 | 00:17
22
The real queen!
נגמר
לצפיה ב-'ונשארנו עם הפיינל 2'
ונשארנו עם הפיינל 2
15/02/2019 | 13:45
28
שהוא אותו הפיינל 2 של הפינה בקרמואן!
לצפיה ב-' התוצאות '
התוצאות
16/02/2019 | 18:49
1
34
20.זיק
19.דבי
18.סיירה ביג מובז
17.טרויזאן
16.וארנר
15.היילי
14.אוזי
13.תאי
12.סיירה הגבוהה
11.שרה
10.מיקאילה
9.ג'יי טי
8.קיילב
7.אוברי
6.הקווין
5.בראד
4.טוני

3. סירי
2. מלקולם

1. אנדריאה

לצפיה ב-'חחחח ענק'
חחחח ענק
16/02/2019 | 20:55
32
אבל קווין יש רק אחת 
לצפיה ב-'האינטרו הרשמי של הישרדות 38 שמתחילה בעוד 5 ימים '
האינטרו הרשמי של הישרדות 38 שמתחילה בעוד 5 ימים
16/02/2019 | 03:07
44
בעוד 5 ימים בלבד מתחילה העונה ה 38 המסקרנת של הישרדות, שתיקרא Edge Of Extinction ואמש עלה ליוטיוב סוף סוף האינטרו הרשמי של העונה.

Official Full Intro Of Survivor 38: Edge Of Extinction

לצפיה ב-' הישרדות פלוס מינוס : עונה 34 '
הישרדות פלוס מינוס : עונה 34
08/02/2019 | 14:41
102
422
אז עברנו לעונה הבאה, שבעיני היא אחת הגרועות אי פעם עם קאסט שמלא בלוזרים כושלים לצד 3-4 מלכים שכתוצאה מכך היו המטרות העיקריות.

אז נחזור על החוקים:
כל גולש יכול להוסיף נקודה לאחד השורדים ולהוריד 2 נקודות מאחד השורדים. אין אפשרות להוסיף או להוריד פחות או יותר נקודות.
...
המשך>>
אז עברנו לעונה הבאה, שבעיני היא אחת הגרועות אי פעם עם קאסט שמלא בלוזרים כושלים לצד 3-4 מלכים שכתוצאה מכך היו המטרות העיקריות.

אז נחזור על החוקים:
כל גולש יכול להוסיף נקודה לאחד השורדים ולהוריד 2 נקודות מאחד השורדים. אין אפשרות להוסיף או להוריד פחות או יותר נקודות.
כל גולש יכול להשתתף פעם ב-12 שעות. למשל, אם שיחקתי היום ב- 10:22 אז רק החל מהשעה 22:22 מותר לי לשחק שוב. כל הודעה לפני תחום ה-12 שעות לא תיחשב.
יש להעתיק ולהדביק את רשימת הניקוד מהגולש האחרון ששיחק, על מנת שיהיה לשאר הגולשים קל לעקוב. בעקרון זו לא חובה אבל זה יהיה מאוד קשה לעקוב בלי זה, אז תשתדלו..
(שימו לב:ניתן לשנות הצבעה רק במידה ואף אחד לא הצביע אחרייך)
בניגוד לסדרות מציאות פה יהיה רק מנצח אחד וכאשר נגיע ל2/3 מתמודדים אחרונים שנשארו(בהתאם למספר משתתפי הגמר באותה עונה)הניקוד יתאפס בחזרה ל6 וכך הגמר יתנהל עד שאחד ישאר.

נתחיל מ5 נקודות לכל שורד, מינוס מוריד ב2 ופלוס מוסיף ב1:

סיירה א 5
טוני 5
קיילב 5
מלקולם 5
ג'יי טי 5
סנדרה 5
וארנר 5
היילי 5
אוזי 5
דבי 5
זיק 5
סיירה ד 5
אנדריאה 5
מיקאילה 5
סירי 5
אוברי 5
תאי 5
טרויזן 5
בראד 5
שרה 5

הצבעה נעימה!
לצפיה ב-'הישרדות 11 - גואטמלה'
הישרדות 11 - גואטמלה
09/02/2019 | 19:39
9
36
כמה מילים על העונה: עונה נוסטלגית וטובה בעיניי, עם מתמודדים טובים מצד אחד, ומעניינים מצד שני, ערבוב טוב ולא מעט מהפכים ובליינדסיידים.
לראשונה מחזירים רק שני מתמודדים להזדמנות נוספת.
בנוסף, האליל מופיע לראשונה, וכמובן שבעתיד הוא יעבור עוד הרבה שינויים...

מי ניצחה בעונה? דני.

למי הכי הגיע לזכות? דני (האנדרייטדית בטירוף, שכל "חטאה" היה שהתמודדה בגמר מול סטפני האהובה, וכנראה שאם הייתה מול מתמודד אחר אולי הייתה מקבלת יותר הערכה). לדעתי, דני שיחקה טוב לפני המיזוג, ואחרי המיזוג ידעה מתי לרדת מתחת לראדר ומתי להוביל מהלכים, למי לחבור וממי להתרחק, והצליחה להגיע לגמר למרות שהייתה במיעוט לאחר המיזוג.
לגבי סטפני, היא אולי שיחקה חזק הפעם והייתה בשליטה אבל צריך לדעת את מי להדיח ויותר חשוב- מתי להדיח! היא (ורייף) עשו לא-מעט טעויות שפשוט הרסו להם את המשחק. הם יכלו להגיע לגמר בקלות, אבל דפקו את עצמם.

את מי הכי אהבתי? הכי הרבה אהבתי את דני.
בסה"כ גם את סטפני ובובי ג'ון אהבתי (אבל בעיקר מ"חסר נעורים").
איימי ובריאן היו עם פוטנציאל וחבל שלא חזרו לעונה נוספת.

לצפיה ב-'גוואטמלה'
גוואטמלה
10/02/2019 | 17:29
23
קודם כל אחד הלוקיישנים המיוחדים אי פעם - אולי הכי הרבה אחרי גאבון.
לגבי העונה עצמה, האמת שאני בקושי זוכר אותה (למרות שבסדר ההשלמות צפיתי בה יחסית מאוחר) והיחידים שאני זוכר הם בובי ג'ון (שלא כזה עפתי עליו), סטפני ורייף (שאהבתי) וג'אד שהיה דמות.
אני זוכר שבקושי הראו את דני וזה אכן היה מוזר לי איך היא נשארה ככה כלכך הרבה, אבל אני מניח שהעריכה הסתירה דברים ולכן לא יצא לי להתחבר אליה בכלל.
ממש התבאסתי שסטפני הפסידה כי היא הייתה הפייבוריטית שלי ובעיני כן שיחקה טוב, אבל שוב אני צריך לצפות בעונה הזו שוב כדי להבין מה בדיוק הלך שם.
לטעמי עונה חלשה בעיקר בגלל הקאסט - לא זוכר אף מתמודד מהפרה מרג' וזה כמעט ולא קורה לי - אני בד"כ זוכר הכל ואת כל סדר ההדחות.

לצפיה ב-'לא יודע '
לא יודע
10/02/2019 | 18:53
23
מצד אחד הייתה אסטרטגיה, התחיל שם האליל, לטוב ולרע, והיו מתמודדים מעניינים - כולל המודח פרה-מרג' האהוב עליי מכל הזמנים, בריאן קורידן. הבעייה העיקרית היא בדיוק זו, שחלק מהמתמודדים היותר מעניינים (בעיקר הוא ואיימי) הודחו יחסית מוקדם, ולמיזוג הגיעו חלק מהמתמודדים הדוחים ביותר אי פעם, במיוחד הצמד חמד ג'יימי וג'אד. בובי ג'ון גם התנהג לפעמים כמו קוף.

לצפיה ב-'עונה מאוד אנדררייטד'
עונה מאוד אנדררייטד
10/02/2019 | 20:02
2
25
למעשה בזמן השידור שלה היא הייתה העונה הכי אהובה עליי יחד עם מרקייזס ואני זוכר עוד בפורום 407 שאמרו שזו העונה הכי טובה כשהצפייה הייתה בזמן אמת

דברים טובים שנשכחו מעונה 11:
פרק פתיחה מעולה שבו שלושה מנאקום כמעט מתו ומרגרט האחות טיפלה בכולם
יציאות ההדחה הכי מבדרות לפחות עד מיקיילה ב33 (ה"בליינדסיידד נייס" של ג'יימי, ה"סקאמבגז" של ג'אד וה"כוכבים" של סינדי)

וזו גם הייתה העונה הראשונה נראה לי שהערבוב השפיעה על קשרים בין אישיים, נכון שהשפיעה על בריתות בעבר אבל זה היה בשביל המשחק והסכמים בתוכו
פה נהיה ערבוב והשבטים שכחו בכלל את מה שהיה קודם, מבחינתם שבטיי הערבוב היו השבטים שלהם מאז ומעולם ויש להם נאמנות אליהם ואני זוכר שזה היה מאוד מוזר באותה תקופה

אני אהבתי מאוד את סינדי למרות שמודה שהיא לא הייתה שחקנית טובה אלא רק אוגרת חמודה כזאת, היו לה המון נאומים שהראו על פוטנציאל והבנה במשחק שהיא פשוט לא מימשה, סוג של סיירה איסטין של אז
אהבתי את רייף באיחוד אבל בשלבים המאוחרים התחיל להעיק
שנאתי מאוד את גארי וההטפות שלו ועוד כשאנשים הגדירו אותו כ"שחקן טוב" אחריי ששם את עצמו ביודעין במיעוט, שמחתי מאוד שהלך

למה היא עונה נשכחת?
אני חושב שאם מסתכלים על הישרדות באופן שטחי של אולדסקול וניוסקול
גואטמאלה איכשהוא נופלת בביניים, היא הייתה העונה האחרונה שמבוססת על מיקום ולא קונספט (מבוגרים מול צעירים, לבנים מול שחורים, זקנים מול צעירים וכהנה וכהנה) ונעשו עליה כל מיניי נסיונות שעדיין ההפקה לא הייתה בטוחה איך להשתמש בהם:
דיברו הרבה על דבר חדש של אליל חסינות שנמצא על האי! - בסוף אחריי כל הביג דיל לא הראו אפילו את מציאת האליל וההשפעה שלו הייתה לפרק אחד כמו שרשרת חסינות רגילה
השתמשו לראשונה בקונספט של שחקנים חוזרים אהובים מול שחקנים חדשים - בסוף הקהל ראה שבלי ההילה של אולונג והקונספט של מעטים מול רבים בובי ג'ון הוא רדנק מעצבן וסטפאני היא סוג של יאכנה מתלוננת ומעיקה
וגם שהמנצחת בסוף אולי הייתה מישהי שאפשר להגיד עליה שחקנית טובה אבל המשחק שלה היה בלתי נראה מהאיחוד ולאף אחד לא היה אכפת ממנה

כל הדברים האלו דיי השכיחו את העונה מהקהל וחבל
לצפיה ב-'מה שהכי זכור לי מהעונה הזאת זה את הקללה של השיימן'
מה שהכי זכור לי מהעונה הזאת זה את הקללה של השיימן
10/02/2019 | 20:38
28
ואת אכילת המנחה שהוא אסר עליהם לאכול, מה שהביא אותם להפסיד בסופו של דבר.
דבר נוסף שזכור לי מהעונה הזאת, זה האגם עם התנינים, והבריכה שבנו לשבט הזוכה במשימת הפרס, כדי שיוכלו לשחות בו מבלי להיטרף ע"י תנינים. ובדיוק היה לדני יום הולדת אז היא הזמינה את השבט המפסיד של סטפני לחגוג איתם בבריכה.

ונזכרתי גם שהיתה שם מכת זבובים ויתושים כמו שלא היתה באף עונה של הישרדות, אני זוכר שזה היה סיוט עבורם.
לצפיה ב-'די מסכים פהע הכל'
די מסכים פהע הכל
14/02/2019 | 19:50
13
בעיני עונה מעולה, אצלי היא די שואפת לטופ 10 בדירוג שלי כנראה....
אחד המיקומים היותר קשים, קאסט מעולה ומבדר, הרבה בליינדסיידים ומשחק חברתי מעולה....
אפפילו דני שהייתה די אנמית שיחקהמ שחק אוי מאד לדעתי
לצפיה ב-'בזמנו זו היתה העונה הכי אהובה עליי'
בזמנו זו היתה העונה הכי אהובה עליי
11/02/2019 | 12:33
30
לצד אי הגלות, בעיקר בגלל שכל כך אהבתי את סטפני. עד היום היא המקום השני שהכי רציתי שיזכה, וממש התאכזבתי שזה לא קרה.
הקאסט עצמו לא היה מלהיב, במיוחד כי אנשים מרירים ומעצבנים כמו ג'אד וג'יימי הגיעו רחוק מדי, ואנשים עם פוטנציאל כמו איימי ובראיין הודחו מוקדם.
לא ראיתי את העונה הזו בערך מאז התקופה בה היא שודרה לראשונה, אז מעניין מה אחשוב עליה בצפייה חוזרת.
לצפיה ב-'ראיון עם דני'
ראיון עם דני
14/02/2019 | 16:14
1
27
שמסביר בעצם למה ראו אותה פחות בעונה הזו

היא לא רצתה לדבר על האסטרטגיה שלה מול המצלמות וחשבה שהמלהקים ינסו לרמוז למתמודדים אחרים על התוכניות שלה אם תגיד משהו (זה דיי נכון, לא רק ג'ף משחק עם המתמודדים במועצה - גם האנשים שמראיינים אותם לוידויים שואלים שאלות בצורה מסויימת לקבל תגובה כזו או אחרת) כשצפיתי בעונה לא שמתי לב שהיא שם, עד השלבים האחרונים. רציתי שסטפני תנצח, גם רייף היה נחמד מהמעט שזכור לי
לצפיה ב-'כן זה סיפור ידוע '
כן זה סיפור ידוע
14/02/2019 | 22:39
13
לצפיה ב-'אחת מן העונות האהובות עלי וסופר אנדרייטד '
אחת מן העונות האהובות עלי וסופר אנדרייטד
16/02/2019 | 00:57
18
באמת מוזר למה העונה הזאת נשכחה אצל מעריצי הישרדות, אולי בגלל שלא החזירו משם אף אחד לשחק בעוד עונה. אני חושב שהציעו לדני אבל היא אמרה שהיא רוצה לשחק רק בעונה של מנצחים. כבר חפרתי פה בפורום על דני חחחח אחת מן הזוכות האהובות עלי ושיחקה משחק מאוד חכם והצליחה לנצח שכל הסיכויים נגדה אז הכי הגיע לה לנצח.

את סטפני אהבתי בפלאו אבל היא די הרסה לעצמה את המוניטין שלה פה בעונה, התנהגה בצורה מאוד שתלטנית. רייף היא מאוד נחמד ושיחק ממש טוב, עד ההדחה של לידיה. אני מבין למה הוא עשה זאת כי דני הבטיחה לו פיינל 2, אבל ממש הזוי להדיח את לידיה על פני דני בפיינל 4. איימי ובריאן גם היו שחקנים טובים וגם גארי, שאני באמת חושב שהוא לא שיחק רע בכלל.

לכל מי שלא צפה בעונה הזאת אני ממש ממליץ לכם לראות אותה שוב, עונה ממש מעולה 
לצפיה ב-'CBB S02E10E11'
CBB S02E10E11
10/02/2019 | 09:27
25
36
טוב, טום דיי הוכיח בהו"ה האחרון שלו שהוא משחק בעיקר בשביל הטלוויזיה והיה סוג של מריונטה בידיי קאנדי
קאנדי עשתה חכם להתעקש על נטלי בתור מטרה כי נטלי ולולו צמודות לעומת ריקי שהוא נספח לברית כך שיש יותר סיכוי שקאנדי תצליח להביא את לולו למצב של ברית בנות במקרה הצורך ולשים אותה מעליו
חבל על נטלי אבל, הייתה חמודה והייתה קרובה לזכות גם בהוה וגם בויטו, אם כי היא הייתה יותר מדיי ברורה וצפויה במשחק שלה

אהבתי שפרק 11 היה פרק כפול כי בדרך כלל דאבל אויקשן עוברים לי בצורה כזאת שאני לא מבין כלום
לולו הייתה מצחיקה כהו"ה עם השאלה על התאי ברייקר וזה שג'ולי התעצבנה עליה ואיימה שהיא תפסיד את ההוה אם לא תעמיד עוד מישהו
יש משהו משעשע בזה שאף אחד מהם לא מכיר את המשחק ומופתעים מהדברים הכי אובייס במשחק

אני עצמי הופתעתי ששלום עולמי התגייס למערכון של חמש דקות במשימת הויטו ולא ביקש לפרוש אפילו פעם אחת
זה המשחק הכי יציב שהיה לו איי פעם

טום הדחה דיי ברורה, לא נשאר לו שום נשק חוץ מלהתחנף אם כי משחקית היה עדיף ללולו וריקי להשאיר אותו על פני קאנדי שהיא מסוכנת

ומי היה מאמין שמי שנראה כהכי לוס קאנון שיקים מהומות התגלה כשחקן הכי מחושב בבית
תמר נמצאת במצב ממש טוב והיא משחקת משחק סנדרה מושלם

אני מקווה שדינה תודח בהוה הבא (אם כי אני חושב שהעריכה עושה לה עוול)

ואז אנחנו נשארים במצב של 2-2 שהכל תלוי מי יזכה בהוה
אם תמר או קאנדי זוכות בהוה תמר מנצחת
ואם ריקי או לולו זוכים בהוה אני מאמין שריקי מנצח (למרות שקשה לדעת כי המושבעים הראו הערכה ללולו)

בכל מקרה בעד תמר לניצחון
שני פרקים לגמר חבר'ה
לצפיה ב-''
10/02/2019 | 16:25
15
קנדי לניצחון!!!

לצפיה ב-' עד לפרק 11'
עד לפרק 11
10/02/2019 | 17:34
1
24
עונה ממש מעולה - נהנה ממנה לגמרי.
אני אישית בעד קנדי שמשחקת את המשחק הכי טוב, אחריה ריקי כמובן.
אני מת על תמר אבל בתכלס היא מאוד רגשנית ולמרות שהיא במצב טוב במשחק (וגם זה לא ממש בגלל משהו שהיא עשתה) היא חמת מזג (כמו לולו) ולא רואה את המושבעים מכבדים אותה ומצביעים לה - אולי רק מול דינה וגם זה כנראה שלא.
חבל לי שנטלי הלכה ולא לולו , אבל אין ספק שהשאירו את לולו דווקא כי היא גרועה.
טום היה שחקן גרוע ברמות שעשה החלטות הזויות ומפגרות רק בשביל טלוויזיה טובה, שמח שהפוץ הזה עף וזה היה אסון אם היה איכשהו לוקח את כל המשימות ומנצח בסוף.

אני ממש מייחל לגמר של קנדי - תמר, זה יהיה פשוט סוף אדיר לעונה הזו! כמובן שקנדי תנצח .
ההימור שלי הוא שריקי יהיה הזוכה בכל זאת... ואני לא אתבאס מזה כי גם הוא סבבה

לצפיה ב-''
10/02/2019 | 18:56
16
הייתי אומר שזה כן דיי בזכותה
היא הצליחה לשמור על גוד טרמז עם שני צדדי הבית
אפילו נטלי כשהודחה אמרה שהיא רוצה שריקי, לולו או תמר ינצחו
ונראה שהחשיבה אותה כחלק מהברית שלה

עכשיו, לא הייתי אומר שהיא נותנת לרגשות לשלוט בה
היא נראית כזאת, זה נכון
אבל היא מחושבת
היא דאגה להשאיר את קאנדי במשחק שתהיה לה כבת ברית למרות שהיו לה משקעים איתה
היה לה הזדמנות לעשות מהלך רגשני וליצור רגע טלוויזיוני עם הכוח שהקהל נתן לה והיא החליטה לא להשתמש בו כי הוא לא היה הכרחי לה
גם כשהייתה לה את המיני התפרצות על קאטו בזמן ההוה שלו, יום אחריי זה היא הסדירה את הדברים איתו והובילה אותו לצד שלה

בכלל, אף אחד לא היה רגשן בעונה הזאת
מה שמיוחד בה זה שכל מי שיצא יצא בכבוד כשכולם מוחאים לו כפיים כך שאני לא מאמין שיהיו הצבעות אישיות שיעשו מעלבון (אולי רק המודחים הראשונים)
אלא אנשים באמת יחשבו על מי מגיע לו הפרס וקשה לקרוא את הראש שלהם מהבחינה הזאת
היי, טום אמר שהוא רוצה שלולו תנצח!
לצפיה ב-''
10/02/2019 | 21:41
18
אני חולה על תמאר ברמות והיא מפתיעה לפעמים בעיקר במשימות
אבל ממש ממש לא חושב שהיא מחושבת לצערי מאוד מאוד רגשנית ועשתה המון טעויות פשוט נתפסת כפחות מאיימת
היא גם ממש לא משחקת העיקר זה לא אני סטייל חחח היא בעצמה אמרה אני לא אתחנן בפני טום שלא ישים אותי והיא בעיקר צעקה עליו..לא דאגה לזרוק מישהו אחר

מי הראה מהמושבעים הערכה ללולו? טום ונטלי, אבל צריך 5 קולות לנצח.. אני גם מאמין שבגלל שהם הולכים הביתה ורואים לייב יספגו הרבה השפעה מהקהל שפשוט לא סובל אותה
לצפיה ב-'הגמר!!!!!'
הגמר!!!!!
14/02/2019 | 11:13
3
18
איזו זכייה מושלמת!! פאקינג מי שאהבתי מההתחלה!
היא לא הייתה הכי שחקנית to say the least..  אבל היי!! מי היה??

ריקי אמנם היה הארדקור ושיחק חכם מתחת לראדר אבל היי, למרות כמה התפרצויות שלה גם היא שמרה על עצמה כמה פעמים מתחת לראדר
לדוגמא בפיינל 5 הפתיע אותי לגלות שהיא בעד שלולו תודח וכרתה מאחורי הגב שלה ברית עם ריקי לגמר
והבטיחה לה שקנדי עפה ואז לא הצביעה נגדה
היא גם חזלשה את ההדחה של קנדי מול ג'ואי

ריקי היה שחקן טוב אבל די שיחק בעיקר עם לולו ונטלי
עובדה שגם ההצבעה היתה פה אחד
כי תמר למרות הרגשנות שהיתה בה
התחברה לכמה צדדים של הבית
התחברה לאנשים
הפתיעה במשימות וניצחה בכמה
והיא מותק ומצחיקה

זה עונה שניה מתוך 2 של הסלב שהחמודה והמצחיקה שהיא גם מעריצה!!!!!!! זוכה בתכנית!
מהמם מבחינתי

לולו לא מספיק היתה שחקנית גרועה גם היתה חתיכת ממורמרת שהודחה
ממש כיף שלא הגיעה לגמר

וריקי..היית צריך לקחת את דינה כמובן

אה וחבל על קנדי המותק אבל לפחות תמר לקחה את זה:) הגיע לה בסוף
לצפיה ב-'משהו שהוא לא ממש ספוילר'
משהו שהוא לא ממש ספוילר
14/02/2019 | 11:17
11
שממש מפריע לי בעונה הזאת וגם היה בעונה הקודמת של הסלבס

נאומי ההדחה ובעיקר נאומי הגמר (שזה עוד יותר הציק לי) היו כולם על חברויות, החיים, הסיפור האישי, כנות ועוד חפירות כדומה!
שואלים אותך למה מגיע לך לנצח זה לא צריך להיות בגלל הדרך שעברתי בחיים והאדם שאתה

סבבה שזה נכנס לנאום אבל תגידו גם משהו על המשחק! משהו אחד!!!!
קיצר זה עונות לא של שחקנים וזה לפעמים באסה
פשוט המזל שלפעמים הם כל כך גרועים במשחק שהם טובים חחח
כי הפורמט מכריח אותך בכל זאת לעשות מהלך
אם היו בהישרדות יש מצב  היינו רואים שוב מקרי עונה ראשונה שכל אחד מצביע איך שבא לו
לצפיה ב-''
14/02/2019 | 13:37
1
13
ווהוווווו
יששש, עונה מעולה שמי שהכי הגיע לו ניצח
אני לא מסכים אתך לגבי תמר
אני חושב שהיא שיחקה מושלם כל הדרך שלה וניהלה משחק חברתי אחד הטובים בכל הזמנים בעיקר בהתחשב במעט הזמן שהיה לה והמהירות של העונה

ריקי די הוכיח בפרק הזה שדיי היה לו מזל להיות עם לולו ונטלי שהניעו אותו אבל חוץ מזה הוא לא מבין כלום
דינה איום? באמת?

ואם כבר דינה אני לא מתייחס לתחרויות בדרך כלל אבל הזלזול שלה בהוה האחרון די עצבן אותי והיה נראה שגם את ג'ולי

לולו יצאה מופתעת ונבגדת
אני לא חושב אבל שהייתי מתייג אותה כממורמרת
שאנון זו מושבעת ממורמרת שבכתה חודש שלם על כך שהעיפו אותה
לולו הרגע הודחה וגם ריקי הדיח אותה באופן ממש מגעיל שרמז שהביאה את זה על עצמה "היית צריכה להסכים לעסקה שלי" wtf?

ודבר אחרון הרבה לועגים לסגנון ההגשה של ג'ולי וקוראים לה צ'נבוט
אבל הגעתי למסקנה העונה שאני מעדיף את ההבשה שלה הרבה יותר משל
ג'ף "מושלמושים" אסי עזר פרובסט
בבקשה תנו לה להנחות את האיחוד של הישרדות במקומו הוא גם ככה שונא את זה
לצפיה ב-'חולה על ג'ולי!!!! '
חולה על ג'ולי!!!!
14/02/2019 | 15:05
12
שיירדו מהקווין
אין על ג'ולי

ואני חושב שתמאר שיחקה מעולה רק ביחס לעונה הזאת והשחקנים או יותר נכון לא-שחקנים שהביאו,
דווקא המהירות והקצת שחקנים מה שעזר לה ,
אני לא רואה אותה שורדת  בעונה רגילה
אבל כן נסכים שהגיע לה מאוד לנצח ושהיא מותק
ושזו זכייה כיפית!!
לצפיה ב-'גמררררר'
גמררררר
14/02/2019 | 16:37
3
16
איזה כיףףףףףףף
זה למה אני אוהב ממש את עונות הסלבס יותר מהרגילות
עוד זכיה מושלמת עונה אחרי עונה!
הגיע לה כלכךךך
באמת שהיא שיחקה את המשחק הכי טוב בבית - הצליחה לשמור על עצמה חלק מכל הבריתות שבבית, וידעה לשחות מתחת לראדר, מדי פעם להרים את הראש מעל הראדר כדי להוביל מהלכים שהיו הכרחיים בשביל המשך המשחק שלה, ואז לחזור לשחות מתחת לראדר
וכל זה בבידור רב
אהבתי גם ממש את ריקי ולולו וכיף שהם מקומות 2-3!
אבל חבל בשביל ריקי שבחר בתמר ולא בדינה(ניצחון וודאי) או לולו(לגרד קולות)
יאללה שיזמינו עונה שלישיתתתת
לצפיה ב-'כשאני חושב על זה'
כשאני חושב על זה
14/02/2019 | 19:00
2
19
לא בטוח שמול דינה זה ניצחון כלכך וודאי
יש את ג'ונתן שקשור אליה ויכול להיות שההשפעה שלו תגרום לשני החברים שלו להצביע כמקשה אחת יחד איתו

בנוסף יש את לולו שהייתה מאוכזבת ממנו גם אם היה בוחר בדינה במקומה, אפילו יותר

ויש את טום וקייטו שנמצאים בקבוצת הגיל של דינה וגם לא כלכך אהבו את ריקי במשחק

זה היה ניצחון מאכזב מאוד שלא קשור בכלל למשחק אבל יכלה לנצח אותו
לצפיה ב-'מסכים איתך '
מסכים איתך
14/02/2019 | 19:13
1
21
לדעתי שלושת הבנות היו מנצחות את ריקי, וגם לא בהצבעה צמודה
אז מזל שזו תמר שזכתה ולא לולו או דינה 
לצפיה ב-'נכון! ויואו ממש מזל !!!'
נכון! ויואו ממש מזל !!!
14/02/2019 | 20:48
5
לצפיה ב-'הגמר'
הגמר
14/02/2019 | 23:54
11
כ"כ שמח שתמר ניצחה!!!
הופתעתי שזה היה פה אחד- חשבתי שזה יהיה יותר צמוד חחח
היא לגמרי עשתה לי את העונה, וקרעה אותי מצחוק,
והפציצה בגמר עם התשובות שלה למושבעים (למרות שהיו רק שלוש שאלות)
ועם הנאום שלה.
האמת שרציתי די מההתחלה שהיא תזכה אבל לא חשבתי שהיא תגיע כ"כ רחוק,
ואז מאמצע העונה האמנתי שהיא כנראה תגיע לגמר אבל כנראה גם תפסיד,
ושמחתי לגלות שטעיתי
אחלה עונה!
לצפיה ב-'הגמר'
הגמר
15/02/2019 | 00:10
11
17
שמח מאוד שתמר ניצחה, היא קרעה מצחוק מההתחלה ובאמת מגיע לה, במיוחד שהיא מעריצה של המשחק.
מבחינת משחק היא ללא ספק שיחקה הכי טוב - הייתה מתחת לראדר לרוב ובין בריתות, היא אומנם לפעמים נתנה לרגשות שלה לפגוע בה (ולטובתה גם הודתה בזה) אבל בסוף בעונה כזו קצרה (ועם מתמודדים דיי משוגעים) זה הספיק.
ריקי חמוד ושיחק כנראה הכי טוב אחרי תמר וקנדי, אבל בגמר היה קצת חלש , אני חושב שכן הייתי לוקח את תמר לגמר אם הייתי במצבו - לדעתי דינה הייתה מנצחת אותו והרגיש לי שהג'ורי קצת מתחסד האמת (קצת כמו העונה הקודמת), אני מאמין שיותר חשוב להם מי נחמד או מצחיק מאשר מי שיחק את המשחק, וזה למה הם בקושי דיברו על המשחק גם.

סה"כ מאוד מרוצה מהתוצאה ומהגמר (ממש שמחתי שהיה תיקו בין ריקי לתמר וקיוויתי שתמר תיקח, ואז שריקי לקח התפללתי שיקח אותה ונמנע מניצחון של לולו). טום ולולו העיקו עליי אבל חוץ מהם נהניתי מהכל.

דירוג:
1.תמר
2.קנדי
3.ריקי
4.נטלי
5.ריאן
6.ג'ונתן
7.ג'ואי
8.דינה
9.לולו
10.קיטו
11. טום - ועכשיו ברצינות - את מי לעזאזל הוא מצחיק? הבדיחה עם הסנדוויצ'ים מביכה, ממש ריחמתי על נטלי בקטע הזה.

לצפיה ב-'תכלס'
תכלס
15/02/2019 | 00:41
12
גם אני לא מבין את מי בדיוק טום מצחיק...
כנראה שהאמריקאים אוהבים הומור כזה...
ורק התבאסתי שהוא זכה בסוף בחביב הקהל
לצפיה ב-'ממש לא מסכים אתכם'
ממש לא מסכים אתכם
15/02/2019 | 07:03
9
17
ואפילו לא מבין את הטענה שהג'ורי היה "מתחסד"
מדובר אולי בקאסט הכי קלאסי בתולדות ביג ברודר
כולם כיבדו את כולם, כולם פרגנו לכולם וכל מי שהודח עד לולו (שגם היא הייתה לוקחת את הדברים אחרת אם ריקי לא היה זורק את ההערה המטומטמת על העסקה) יצא בחיבוקים עם כולם ועידוד שלהם ואמר "היי חברים, זה רק משחק"

מדובר בקאסט שחוץ מתמר כל השחקנים לא הכירו את ביג ברודר והתוודאו אליו לראשונה כשנכנסו, הציפייה שיתחילו לדבר על "משחק אסטרטגי" ו"משחק חברתי" כמו בפורום הזה היא לא ריאלית, אין להם את הלקסיקון הזה, הם לא מדברים ככה, למעשה אם היו מדברים בשפה כזאת הייתי יודע בוודאות שכנראה השתילו להם מילים מההפקה בשאלות וזה היה דיי מעצבן!
אבל חוץ מהעניין השולי שאין להם את השפה הזאת, כולם (חוץ מדינה) כיבדו את המשחק ונלחמו על מקומם כשהיה צריך, ארגנו והשתלבו בבריתות, התאמצו בתחרויות והראו שאכפת להם להשאר

קאסט מתחסד זה קאסט שלא אכפת לו או קאסט כועס, הקאסט הזה היה לגמרי להיפך מזה
לצפיה ב-''
15/02/2019 | 08:33
21
ורק כדיי לחדד את ההבדל להלן דוגמאות:

מושבע מתחסד: "נדב ובראל, שניכם הגעתם למעמד הזה בדרכים שונות, נדב, אתה הגעת בדרך הטוב והטוהר והיה אכפת לך מהאמת ואילו אתה בראל, דרכת על אנשים ותקעת סכינים בגב, מתוקף היותי נוצרי מאמין ומורה שאכפת לו שהתלמידים שלו ודור העתיד ילמד שהטוב מנצח בסוף אני מצביע לך נדב"

מושבע שהשיקולים שלו חברתיים: "נדב ובראל, מזל טוב לשניכם על המעמד. נדב, אני מוקיר את הזמן שישבנו וצחקנו ביחד, היית לי חבר טוב ויד מחזקת בתקופה הזאת ואשמח לראות אותך מנצח"

יש הבדל חד, למושבע מותר שהשיקולים שלו יהיו חברתיים, זה בסדר ולגיטימי להצביע למי שהרגשת הכי קשור אליו במשחק, בין זה לבין מושבע מתחסד יש הבדל גדול
לצפיה ב-'אני דווקא מסכים איתך '
אני דווקא מסכים איתך
15/02/2019 | 13:41
6
13
לולו הייתה ממורמרת, ואולי גם ג'ונתן עם האמירה שלו
(שהיא אפילו לא הגיונית... לתמאר היה את הגב שלך??? היא זו שלימדה את לולו ונטלי שאפשר לבגוד בברית ושכדאי לנצל את המומנטום להוציא אותך! לא היו עושות את זה אם לא היא.)
אבל הם רק 2 מתוך הצבעה פה אחד!
לצפיה ב-'זה לא מה שהוא אמר '
זה לא מה שהוא אמר
15/02/2019 | 15:37
5
13
הוא אמר שהוא מצביע למי שיותר שמר על הגב שלו
לצפיה ב-'נו? '
נו?
15/02/2019 | 16:24
4
13
ממש לא שמרה על הגב שלו..
הראשונה לרצות להדיח אותו
לצפיה ב-'זאת הכוונה '
זאת הכוונה
15/02/2019 | 16:31
3
12
ברור שהוא לא אמר עליה ישירות שהיה לה את הגב שלו. אלא יותר מריקי. אבל לא מסכים איתו,
וזו השוואה מיותרת, לא הוא ולא היא שמרו עליו. ואם כבר , היא זאת שבגדה בו, לריקי לא היה שום סיבה לעזור לו . וזו גם סיבה אדיוטית להצביע במילא, כי לא הכל סובב סביב ההדחה שלו.
לצפיה ב-'מכיוון שכמעט לכולם שם יש הסטוריה '
מכיוון שכמעט לכולם שם יש הסטוריה
15/02/2019 | 17:59
1
19
אז קשה לדעת
יכול להיות שהוא אמר שתמיד שמרה על הגב שלו מבחינת זה שהיא תרמה לקריירה שלו או משהו כזה

או שיכול להיות שזה סתם משפט סתמי שהוא תכנן לאמר כשהוא מצביע ולא הכין משהו במיוחד לריקי או לתמר

ומסתבר שלינדסי לא ממש מרוצה מהעונה
כן, לא קשור אבל לא ידעתי איפה לשים את זה:
לצפיה ב-'חחח יש מצב '
חחח יש מצב
16/02/2019 | 16:35
14
לגמרי נשמע כמו משפט קלישאתי שפשוט אומרים שמצביעים

וגם אני הייתי לא מרוצה ממשחק שבו אמא שלי הייתה קוסטרית
ועלובה במשימות, ואפילוו לא הרוויחה את הכסף של מקום שני וגם לא זמן מסך , אבל הגזימה לגמרי..
מבאס שהיתי מעריץ שלה כנער

הן שתיהן די מחורפנות
לצפיה ב-'יכול להיות גם שפשוט'
יכול להיות גם שפשוט
16/02/2019 | 19:06
11
הוא ממש התלבט בין ריקי לתמר
ולא היה סגור עד הסוף למי יותר מגיע לזכות
כי מבחינתו לשניהם ממש הגיע, ובגלל זה דפק את המשפט הזה.
חוץ מזה יש הרבה דברים שאנחנו לא יודעים אז יכול להיות שהיא סיפרה לו
שהוא יודח גם ככה וכו' וכו'
והוא זכר לה את הטובה הזאת.
קיצר לא חשוב. העיקר שהוא הצביע לה
לצפיה ב-'היא לא היחידה שהכירה את התוכנית'
היא לא היחידה שהכירה את התוכנית
15/02/2019 | 15:38
14
היו עוד כמה מתמודדים.

לצפיה ב-'מומחי הישרדות בפודקאסט בוטליסט משוער לעונה 38 '
מומחי הישרדות בפודקאסט בוטליסט משוער לעונה 38
08/02/2019 | 18:52
4
51
צמד מומחי הישרדות פיל ואלכסה שמלווים את עונות הישרדות מאז העונה ה 30 ועורכים בוטליסט משוער ומשחקי כוחות שבהם הם בוחרים את קבוצות הפייבוריטים שלהם מבין המתמודדים המשתתפים בעונה לגבי כל עונה חדשה, העלו פודקאסט של בוטליסט (רשימת סדר המודחים מהמשחק מהראשון ועד האחרון שבהם), משוער לעונה 38 החדשה שאמורה להתחיל בדיוק בעוד שבועיים, ואף צרפו אליהם מתמחה בהישרדות בשם רוברט שכבר השתתף בפודקאסט אחר שלהם בעונה שעברה, וניחושיו היו לא רעים בכלל.

והפעם, בניגוד לכל שאר העונות הקודמות, הבוטליסט שלהם מתבסס בעיקרו לא רק על מי עלול להיות מודח מוקדם במשחק ומי יגיע לשלבים המאוחרים שלו, ואולי אפילו לשלבים האחרונים ולגמר, אלא מבוסס בעיקרו הרבה על מי ישרוד את אי ההכחדה ולא ייכנע לתנאים שעל האי לעומת מי יתייאש ויוותר על המשך המשחק ויחליט לפרוש מרצונו. כמו גם, למי מהשורדים החוזרים יש את הסיכויים הגבוהים ביותר לשרוד את אי ההכחדה, לחזור למשחק ואולי אפילו לזכות בו, או לפחות להגיע לגמר ולמי מהם יש הכי פחות סיכויים לכך. וכל זאת בהתבסס על הכרה קודמת עם השורדים החוזרים, ראיונות ההכרה עם כל המתמודדים שהשתתפו בעונה החדשה, אינפורמציה לגבי הרקע שלהם, תחביביהם, סביבתם ומקום מגורם ועוד... 

בכל מקרה, ניתן ללמוד הרבה לגבי המשתתפים החדשים מהפודקאסט הזה, וגם להסיק לא מעט מסקנות ותובנות לגביהם ולגבי כל הקונספט החדש הזה שנקרא 'סף ההכחדה'.

Survivor 38 - Edge Of Extinction Bootlist Game

צפייה נעימה 
לצפיה ב-'וכל הקשקשת הזאת מתבססת על ריאיונות עם הקאסט?'
וכל הקשקשת הזאת מתבססת על ריאיונות עם הקאסט?
09/02/2019 | 03:33
3
31
וואו.. לאנשים שם ממש אין חיים.
לצפיה ב-'גם, אבל לא רק'
גם, אבל לא רק
09/02/2019 | 03:48
2
35
ואם היית טורח לשמוע את כל הפודקאסט היית מגלה לבד. וזאת לא קשקשת, זה עריכת בוטליסט משוער. גם רוב ססטרנינו ופישבאך יערכו בוטליסט בקרוב. פשוט הם הקדימו אותם.
לצפיה ב-'למה שאני אעשה את זה לעצמי? '
למה שאני אעשה את זה לעצמי?
10/02/2019 | 14:57
1
41
שעתיים של חפירות שלא באמת נותנות שום דבר. אי אפשר באמת לנבא סדר הדחות בהישרדות (ז"א, אלא אם יש לך מידע קונקרטי להתבסס עליו. יעני ספוילרים). לא תודה.

לצפיה ב-''
10/02/2019 | 19:32
6
לצפיה ב-' הישרדות פלוס מינוס - עונה 33 הגמר '
הישרדות פלוס מינוס - עונה 33 הגמר
06/02/2019 | 23:15
26
55
אז הגענו לגמר שבעיני אולי הראוי ביותר, הכולל את שלושת המתמודדים הבאים :

ג'סיקה - התחילה את המשחק בברית הראש בשבט הזקנים, שם לאחר שפנו נגדה ניצלה ע"י אליל של דיוויד במהלך אמיץ ומשם המשיכה לעבוד קרוב ביחד עם ק ודיוויד. באיחוד היא לקחה חלק בברית הזו עם דיוויד וקן ביחד עם האנה ואדם, בפיינל 10 החמישייה הגיעו למצב של הגרלת אבנים נגד החמישה האחרים, ולמרות שג'סיקה שקלה לעבור צד , היא החליטה להישאר נאמנה לברית שלה ובשל כך הגרילה את האבן השונה ומצאה את עצמה מודחת מהמשחק בצער רב.

ג'יי - אחד המתמודדים הצבעוניים בעונה, התחיל כsurfer dude בברית היפים עם מישל, פיגי וטיילור , בערבוב הוא עבד ביחד עם וויל וחבר לברט וסאנדיי כדי להדיח את מיקיילה (באחת מההדחות המשעשעות אי פעם). באיחוד הוא נכשל בלפתח את הקשרים שלו עם ברט, סאנדיי ושות' ומצא את עצמו במיעוט עם ברית היפים בתחילת האיחוד - לאחר שרוב חבריו הודחו ג'יי הצליח איכשהו להשתחל ולהגיע רחוק יותר מהם במשחק למרות היותו איום גדול, ובעזרת כמה זכיות בחסינות, אליל חסינות ומהלכים הוא הצליח להגיע לפיינל 6 בסופו של דבר , שם הודח באחת ההדחות הכיפיות לאחר שהשתמש באליל מזויף.

אדם - אדם התחיל את המשחק במיעוט בברית המעפנים עם זיק, מארי והאנה אך בהמשך התחבר לקן וג'סיקה (ולאחר מכן גם לדיוויד) ולמרות שהיה המטרה בהדחות הראשונות באיחוד, הצליח למצוא את מקומו במשחק. אדם המשיך ושיחק חזק - הוא זכה בחסינות, השתמש באלילים על בני ברית, ויצר קשרים עם אנשים שהם גם לא בני בריתו (ברט, סאנדיי, ג'יי). בסופו של דבר בפיינל 4 כאשר רק הוא ובני בריתו נשארו, אדם הצליח לשכנע את האנה ובמיוחד את קן - בני הברית הנאמנים של דיוויד, להדיח אותו וכך הבטי לעצמו ניצחו בטוח בגמר, שם ניצח את 2 העיזים פה אחד.

כרגע הניקוד מתאפס ל6 נקודות וכך גם הזמנים, לכן אפשר להצביע מעכשיו.
2 למינוס ו1 לפלוס.
כרגיל ניתן להצביע בחזרה אחרי 12 שעות: (כל אחד יכול להצביע מעכשיו ללא קשר לזמנים הקודמים שלו).

ג'סיקה 6
ג'יי 6
אדם 6

הצבעה נעימה!
לצפיה ב-'ופרט משעשע'
ופרט משעשע
06/02/2019 | 23:16
29
הגמר של מדליקים לפידים אי שם לפני שנתיים - כלל את המתמודדים מיקאילה, קן וטיילר! שם מיקיילה ניצחה את טיילר בתיקו
לצפיה ב-'פלוס לג'יי מינוס לאדם'
פלוס לג'יי מינוס לאדם
06/02/2019 | 23:20
17
ג'סיקה 6
ג'יי 7
אדם 4
לצפיה ב-'פלוס אדם מינוס ג'סיקה '
פלוס אדם מינוס ג'סיקה
06/02/2019 | 23:21
16
18
ג'סיקה 4
ג'יי 6
אדם 7
לצפיה ב-'תיקון'
תיקון
06/02/2019 | 23:23
13
ג'סיקה 4
ג'יי 7
אדם 5
לצפיה ב-'רגע אז עכשיו העדכני זה'
רגע אז עכשיו העדכני זה
06/02/2019 | 23:23
20
ג'סיקה 4
ג'יי 7
אדם 5
לצפיה ב-'מינוס לג'יי פלוס לאדם'
מינוס לג'יי פלוס לאדם
06/02/2019 | 23:48
13
13
ג'סיקה 4
ג'יי 5
אדם 6
פלוס לג'יי מינוס לאדם
07/02/2019 | 00:52
12
13
ג'סיקה 4
ג'יי 6
אדם 4
לצפיה ב-'פלוס לאדם מינוס לג׳סיקה'
פלוס לאדם מינוס לג׳סיקה
07/02/2019 | 01:35
11
20
ג'סיקה 2
ג'יי 6
אדם 5
לצפיה ב-'פלוס לאדם מינוס ג'יי'
פלוס לאדם מינוס ג'יי
07/02/2019 | 11:22
10
14
ג'סיקה 2
ג'יי 4
אדם 6
לצפיה ב-'פלוס ג'יי ביי ג'סיקה'
פלוס ג'יי ביי ג'סיקה
07/02/2019 | 11:28
9
16
ג'יי 5
אדם 6
לצפיה ב-'פלוס לאדם מינוס ג'יי'
פלוס לאדם מינוס ג'יי
07/02/2019 | 12:48
8
13
ג'יי 3
אדם 7
לצפיה ב-'פלוס ג'יי מינוס אדם'
פלוס ג'יי מינוס אדם
07/02/2019 | 12:58
7
12
ג'יי 4
אדם 5

לצפיה ב-'פלוס לj מינוס לאדם'
פלוס לj מינוס לאדם
07/02/2019 | 13:01
6
28
ג'יי 5
אדם 3
לצפיה ב-'פלוס לאדם מינוס לג׳יי'
פלוס לאדם מינוס לג׳יי
07/02/2019 | 15:28
5
27
ג'יי 3
אדם 4
לצפיה ב-'פלוס אדם מינוס ג'יי'
פלוס אדם מינוס ג'יי
07/02/2019 | 23:23
4
25
ג'יי 1
אדם 5

יאאלה שוהם תסיים את זה
לצפיה ב-'פלוס ג'יי מינוס אדם'
פלוס ג'יי מינוס אדם
08/02/2019 | 01:02
3
14
נותן עוד סיכוי! נועם זו ההזדמנות להפתיע

ג'יי 2
אדם 3
לצפיה ב-'פלוס לג'יי מינוס לאדם!'
פלוס לג'יי מינוס לאדם!
08/02/2019 | 01:03
2
23
ג'יי 3
אדם 1
לצפיה ב-'פלוס לאדם, מינוס לג׳יי'
פלוס לאדם, מינוס לג׳יי
08/02/2019 | 03:49
1
24
ג׳יי 1
אדם 2
פלוס לג'יי מינוס לאדם
08/02/2019 | 06:42
30
זהו
לצפיה ב-' התוצאות '
התוצאות
08/02/2019 | 08:37
38
20.לוסי
19.פול
18.רייצ'ל
17.דיוויד
16.סיסי
15.וויל
14.פיגי
13.מיקאילה
12.מארי
11.טיילור
10.כריס
9.זיק
8.סאנדיי
7.מישל
6.קן
5 ברט
4.האנה

3.ג'סיקה
2.אדם

1. ג'יי
לצפיה ב-'ורשימת המנצחים'
ורשימת המנצחים
08/02/2019 | 08:41
5
50
ניקרגואה - נאונקה
אי הגועל - סטפני
האוקיינוס הלא שקט בגלל הזמן מסך של קואוץ' וקוקרן - וויטני
עולם אחד - קים
פיליפינים - דניס
קרמואן - מלקולם
דם נגד מים - היידן
המופע של טוני - טוני
סאן חואן דל סור - נטלי
עולמות נפרדים - מייק
קמבודיה - קלי וולדמורט
קאו רונג - סינדי
דור החרטא נגד דור הברטא - ג'יי
עונת האולסטארס (25-32) - ספנסר
לצפיה ב-''
08/02/2019 | 10:44
10
לצפיה ב-'הרסתם'
הרסתם
08/02/2019 | 11:49
3
31
היו דווקא זוכים טובים חוץ מג'יי

לצפיה ב-'אם נתתם לסטפני ולנסיה לנצח'
אם נתתם לסטפני ולנסיה לנצח
08/02/2019 | 14:41
2
27
אז ג'יי עוד יותר לגיטימי
לצפיה ב-'ועוד על פני רוב!! אדם חמוד אבל היו יותר טובים'
ועוד על פני רוב!! אדם חמוד אבל היו יותר טובים
08/02/2019 | 14:42
8
לצפיה ב-'כאילו עונה 22 שופעת באופציות אחרות'
כאילו עונה 22 שופעת באופציות אחרות
08/02/2019 | 15:07
26
ובתור מי שמאמין שהעונה נתפרה בשביל ניצחון של רוב - לא מסוגל לפרגן לו סורי
לצפיה ב-'CBB S02E09 '
CBB S02E09
05/02/2019 | 18:42
7
24
בוקר טוב תמר!!!!
מפתיע שהיא זאת שבסוף הצילה את קאנדי
ומודה שלא ממש ראיתי את הברית שלהן ביחד עם דינה
זה יפה, הן בברית אבל לא ממש מדגישים את זה

אז כרגע לפי מה שאני מבין הבריתות הם כך:
נטלי ולולו ויש להן את ריקי נוטה מהצד
תמר וקאנדי ויש להן את דינה נוטה מהצד
ויש את טום שנשאר לוחם יחיד

קאטו מסתבר בסוף דיי הרס לעצמו שכיוון נגד ראיין וג'ואי, אין לי ספק שהם היו נשארים נאמנים לו מול הבנות ולא עושים הרבה נזק אחריי
הם כח פיזי חזק אבל דיי טפשים במשחק הזה
ואז גם היה להם את דינה
אבל כל זה בדיעבד

העונה הזאת בהחלט עונה נשית וזה לא שהייתה אפילו איזו ברית נשית רשמית נגד הגברים כמו בעונה שעברה, זה יצא ככה
אני אוהב את לולו ונטלי אבל אשמח שגם הן ייפרדו שבוע הבא בשביל לאזן את הדברים

ושוב, היציאה של קאטו הייתה מקסימה והוכיחה שוב שבעונה הזו משחקים חזק אבל לא לוקחים דברים אישית
לצפיה ב-'ולמה רק אני רואה את העונה המעולה הזאת?'
ולמה רק אני רואה את העונה המעולה הזאת?
05/02/2019 | 18:49
6
9
לצפיה ב-'לא רק אתה, רובנו בפרק 7'
לא רק אתה, רובנו בפרק 7
05/02/2019 | 23:09
4
13
ואני השלמתי לא מזמן  לעד פרק 7
אז הרגיש לי מוזר  להגיב בכזה דילאיי חח
לצפיה ב-'תחושותיי בגדול אחרי פרק 8'
תחושותיי בגדול אחרי פרק 8
05/02/2019 | 23:21
2
16
מוצא את עצמי כן נהנה ומסוקרן מהעונה אבל בלי פייבוריט חד משמעי אלא פשוט בעד המשחק , לטובה ולרעה אומר את זה , זה גם קצת קשה שאין מישהו אחד ממש לאהוב
אם כי כרגע מי שלדעתי הכי ראוי לזכייה הוא ריקי . הוא משחק נכון  וחכם בלי רעש וצלצולים ובלי אמוציות , משהו שחוגג העונה.
תמר היא מלכה ! אחת הדמויות ever  אבל שחקנית לצערי לא טובה. אם כי אשמח לראות אותה עד הסוף. ואני גם חולה על קנדי משום מה ורוצה מאוד שהיא תעשה מהלך
גם נטלי משחקת די מעולה
לולו מחורפנת וחייבת לעוף, שחקנית נוראית
ג'ואי היה אדיר בראיון הדחה חבל שזה לא יצא/לא ראינו את זה בבית
ובכלל באופן מפתיע ממש עודדתי אותו  והתבאסתי עליו אחרי ששנאתי אותו בשבוע הראשון
קייטו וטום בלתי נסבלים מהרגע הראשון שמחתי שהברית התפרקה
(וגם לא הפתעה שהתפרקה ברית עם לולוו לוקו)
דינה..הקוסטרית העונתית אבל היא מותק כפרעליה.

מפריע לי שבהדחות אתה לא ממש יודע למה מישהו עף
חשבתי שהתפרקות הברית תעזור לג'ואי להשאר ,בטח שלא יהיה פה אחד, היה חסר לי להבין מה היה שם

לצפיה ב-'בנוגע להדחה בפרק 8'
בנוגע להדחה בפרק 8
06/02/2019 | 03:02
1
13
קודם כל אני חושב שבטח בתחילת פרק 9 יראו לנו מה הוביל להדחה שלו
כנראה שאם הפרק נגמר כמו שהוא נגמר כנראה שהתוכנית הסופית נרקמה ממש זמן קצר לפני שידור הפרק ולא יכלו כבר להכניס את זה לעריכה
כמובן אם יהיה לזה הסבר מעניין (אולי ריב בינו לבין לולו? כי יצא באמת ממש חם עליה)
אם לא היה כלום אז כנראה שפשוט ג'ואי נזכר רק ברגע האחרון להתעורר על החיים שלו במשחק, ועם כל הכבוד לאנרגיות שהוא הביא באותה סצינה אחרונה שגרמה לך להיות פתאום בעדו, זה לא מספיק כשזה מגיע בשלב הזה..
הרי למה שהם יבחרו להקריב את קנדי שעד עכשיו כולם ביחסים סבבה איתה ולא היה איתה שום עניין שלילי בבית, והבנות אפילו היו איתה ועם תמר בברית בהתחלה? להקריב אותה ולהציל מישהו שלא רצה לדבר אסטרטגיה עד הרגע שבו התחת שלו בוער? למה שיאמינו לו שיום אחרי שוב יקבל סיבוב שהוא לא אוהב לדבר על בריתות? ומה הייתרון בלשמור אותו במשחק - כי הוא יהיה נגד טום? גם קנדי מן הסתם תהיה נגד טום שהעמיד אותה להדחה..
מאוחר מדי, שחקן גרוע, ומה שראינו ממנו זה סביר מאוד גם מה שהוא היה בבית בכל התקופה הזו.
לצפיה ב-'פרק 9 '
פרק 9
06/02/2019 | 23:13
17
מסתבר שדווקא תאיימר זו ששינתה את המהלך יחד עם קנדי ודינה וציפיתי שזה יהיה הפוך.. תיימאר לא פראיירית בכללללל ואת קנדי גם התחלתי ממש לאהוב
וההבדל בין לשמור את ג'ואי שהוא יהיה יותר טוב כשילד אבל כן.. זה כנראה היה מאוחר מדי עבורו להתעורר..יאמר לזכותו שכן כמעט עבד לו
לצפיה ב-'ראיתי עד 8 אישית'
ראיתי עד 8 אישית
05/02/2019 | 23:24
19
בראל, ברייר עד 7
שיהיה ברור למה אמרתי שהשלמנו עד 7 ואז נתתי תגובה על 8
לצפיה ב-'גם אני רואה! עד פרק 8 כרגע'
גם אני רואה! עד פרק 8 כרגע
06/02/2019 | 02:55
22
וואו אני ממש נהנה כרגע!
איזה כיף זה עונות סלבס! הרבה יותר אינטנסיבי ומהיר
אסכם כזה עד כה כי לא כתבתי מהפרק הראשון:
קודם כל הטוויסט עם מוץ' הדייר הלא אמיתי זה טוויסט הזוי ומעפן, וממש חסר חשיבות
אבל עבר לי מהר מזה וטוב שזה התחיל והסתיים בהתחלה ולא היינו נגיד מגלים את זה בשבוע השני כי זה היה יותר מאכזב
שמחתי על ההדחה של ג'ונתן שהיה אובר מתלהב והתנהל ממש לא חכם.
התבאסתי על ההדחה של ריאן כי למרות שהגיע לו והתנהל מאוד לא חכם בשבוע הראשון בתור ראש בית, ולא נתן ביטחון לברית שלו ושיתף אותם בהחלטות, שזה מה שנכון לשבוע הראשון לפחות (ורוב מי שהיו ראשי בית בשבוע הראשון והתנהגו כמו דיקטטורים באמת מצאו את עצמם עפים על ההתחלה לעומת ראשי הבית שניצלו את זה כדי לשתף ולחזק קשרים והגיעו לסוף המשחק)
אבל ריאן היה באמת חמוד ולדעתי היה לומד מהטעות הזו ומשתפר
לג'ואי ממש הגיע להיות מודח כי ממש לא הבין את המשחק והתחיל להבין ולהתעורר על עצמו כשזה כבר מאוחר מדי ואין באמת סיבה שאנשים ישאירו אותו וידיחו את קנדיס שלעומתו כן שיחקה וניהלה קשרים אסטרטגיים עם שחקנים במשחק

ועכשיו אעבור קצת על השחקנים שנשארו:
הפייבוריטים שלי כרגע הם נטלי לוטו ו...ריקי!
קודם כל ריקי הוא הפתעת המשחק מבחינתי, מי שלא ספרתי אותו בתחילת המשחק והייתה לי תחושה שמדובר באח של שלום עולמי, נדלקה לי עליו נורה בפרקים האחרונים והתגלה כמה שהוא שחקן מצויין וחכם ועם הראש עמוק בתוך המשחק כמה רמות מעל כולם שם! בנוסף לזה שהוא גם ממש מצחיק אותי בגישה שלו (הרג אותי בעיקר בתגובה שלו לחיפוש השם לברית)
נטלי גם התגלתה לי כחכמה יותר ממש שחשבתי בפרק האחרון בעיקר, ואני חושב שההצמדות שלה ללולו מאוד חכמה והיא מהיחידים בבית שיודעים להתנהל מולה בצורה חכמה
ולולו שאני ממש אוהב למרות השגעונות שלפעמים יוצאים מפרופורציה אבל עדיין אני חושב שהיא מאוד חכמה וכיף לי לראות אותה בכללי חח
טום וקייטו שני מוזרים, שנראה לי שחושבים שזה האח הגדול בריטניה ולא האח הגדול ארה"ב מבחינת פורמט. ההתנהגות שלהם מתאימה יותר לסמסים מהקהל ופחות לדינמיקה ואסטרטגיה של הבית.
תקופת ראש הבית של טום הייתה מהגרועות ביותר בתולדות האח הגדול. הבן אדם הזה פשוט טיפש. קודם כל סיבה דפוקה לחלוטין להעמיד 2 דיירים להדחה. מה זה יעזור לו? מה זה נותן לו? איך זה משרת אותו? גם אם היה קולע נכון והיה לאחד מהם את הייתרון והוא היה מוציא את עצמו מהדחה, מה זה היה עוזר לו להמשך? רק קונה לעצמו אויב שלא יודח על פארש
אחכ הוא משנה את התוכנית ומחליט לבקדר את ריקי - למה? ואם אתה מתכנן תוכנית כזו ורוצה להוציא את ג'ואי מהעמדה למה אתה לא מדבר עם ג'ואי? וגם מנחס לעצמך ייתרון להמשך וגם היה גורם לג'ואי לבחור בן אדם אחר להתחרות מולו בוטו ואולי באמת התוכנית שלך הייתה מצליחה?
ואזזז כשהתוכנית נדפקת להם בפנים הם בוחרים בדרך הכי גרועה לפוצץ את הברית. באח הגדול האמריקאי המעשים יותר חשובים מהדיבורים. יכלו להשאיר את זה כמו שזה נגמר בחדר ראש הבית, מבליגים, נותנים לבנות לחשוב שקניתם את השקר ולמצוא את הזמן להתהפך עליהם -במשחק- כשאחד ממכם יזכה בהמשך בראשות הבית
אבל הדיבורים? והצעקות? מה הם נתנו? אם קייטו לא יזכה בראשות הבית אחד מהם הולך הביתה.. אבל ממש לא יכאב לי (ואפילו יקל עלי בלי הבדיחות הלא מצחיקות של טום)
חוץ מהם יש את תמר וקנדי ששתיהן חמודות, קנדי יותר עם הראש במשחק ותמר יותר קורעת מצחוק ודמות ממש טובה
ויש את דינה שהיא אכזבת העונה שלי שבנתיים ממש לא שם והיחידה שממש ממש לא שם.
ונראה לי שעברתי על כל מי שנשאר
מקווה שהעונה תמשיך ככה ושיהיה כיף
ואמן שכל אחד אחר שהוא לא קייטו יזכה בראשון הבית!
לצפיה ב-' הישרדות 38 - פסגת ההכחדה - הכירו את הקאסט! '
הישרדות 38 - פסגת ההכחדה - הכירו את הקאסט!
02/02/2019 | 16:15
85
320
בעוד 3 שבועות, בלילה שבין רביעי לחמישי (ה20/21.2) עולה לשידור העונה ה38 של הישרדות!
לעונה קוראים "פסגת ההכחדה" על שם הטוויסט העונתי/
בדומה לעונה 7 (שבט המנודים) לאחר שמתמודד יודח...
המשך>>
בעוד 3 שבועות, בלילה שבין רביעי לחמישי (ה20/21.2) עולה לשידור העונה ה38 של הישרדות!
לעונה קוראים "פסגת ההכחדה" על שם הטוויסט העונתי/
בדומה לעונה 7 (שבט המנודים) לאחר שמתמודד יודח מהמשחק - ינתנו בפניו 2 אופציות - לעזוב את המשחק לצמיתות או לעבור לאי המוכחדים לחוויה לא ידועה עד מועד לא ידוע שבו תנתן אפשרות לחזור למשחק.

בנוסף - 4 שורדים לשעבר חוזרים למשחק - קלי, ג'ו, אוברי ודייויד.

כיאה למסורת, בשרשור זה מוזמנים להכיר את הקאסט ולחוות את דעתכם על כל אחד מהשורדים.
לצפיה ב-' הישרדות פלוס מינוס : עונה 33 '
הישרדות פלוס מינוס : עונה 33
29/01/2019 | 21:28
85
344
אז בגלל הפגרה החלטתי שכדי להעביר את הזמן פה נמשיך את משחק הפלוס מינוס שעשיתי לפני שנתיים, עשיתי את עונות 21-32 , אז עכשיט אם יזרום נמשיך בעונות 33-35 ואז אולי נריץ את העונות הראשונות.

אז הנה החוקים:
כל גולש יכול להוסיף נקודה לאחד השורדים ולהוריד 2 נקודות מאחד השורדים. אין אפשרות להוסיף או...
המשך>>
אז בגלל הפגרה החלטתי שכדי להעביר את הזמן פה נמשיך את משחק הפלוס מינוס שעשיתי לפני שנתיים, עשיתי את עונות 21-32 , אז עכשיט אם יזרום נמשיך בעונות 33-35 ואז אולי נריץ את העונות הראשונות.

אז הנה החוקים:
כל גולש יכול להשתתף פעם ב-12 שעות. למשל, אם שיחקתי היום ב- 10:22 אז רק החל מהשעה 22:22 מותר לי לשחק שוב. כל הודעה לפני תחום ה-12 שעות לא תיחשב.
יש להעתיק ולהדביק את רשימת הניקוד מהגולש האחרון ששיחק, על מנת שיהיה לשאר הגולשים קל לעקוב. בעקרון זו לא חובה אבל זה יהיה מאוד קשה לעקוב בלי זה, אז תשתדלו..
(שימו לב:ניתן לשנות הצבעה רק במידה ואף אחד לא הצביע אחרייך)
בניגוד לסדרות מציאות פה יהיה רק מנצח אחד וכאשר נגיע ל2/3 מתמודדים אחרונים שנשארו(בהתאם למספר משתתפי הגמר באותה עונה)הניקוד יתאפס בחזרה ל6 וכך הגמר יתנהל עד שאחד ישאר.

נתחיל מ5 נקודות לכל שורד, מינוס מוריד ב2 ופלוס מוסיף ב1:

רייצ'ל 5
מארי 5
פול 5
לוסי 5
סיסי 5
פיגי 5
מיקיילה 5
מישל 5
טיילור 5
כריס 5
ג'סיקה 5
זיק 5
וויל 5
סאנדיי 5
ג'יי 5
ברט 5
דיוויד 5
קן 5
האנה 5
אדם 5

הצבעה נעימה!
לצפיה ב-' מדליקים לפידים - הישרדות 37 : הגמר '
מדליקים לפידים - הישרדות 37 : הגמר
27/01/2019 | 20:46
18
73
פאט קיוזאק - בשעה טובה ומוצלחת
הפורום אמר את דברו

ונשארנו עם שלושה:

דייבי - אחד השחקנים המשעשעים והחמודים העונה, השתמש באליל שלו על כריסטיאן באחת ההדחות המוצלחות והצליח להגיע עד לפיינל 6, שם הודח בבליינדסייד ע"י הגוליאתים.

אנג'לינה - כבר מההתחלה היה נראה שאנג'לינה משחקת חזק, ועם הזמן היא הפכה לאחת הדמויות המשעשעות, ובאופן מפתיע גם הגיעה לגמר, שם סיימה במקום השלישי ללא אף קול.

מייק - התחיל כodd man out בשבט גוליאת אך לאט לאט הפך לשחקן מרכזי במשחק , יצר ברית חזקה עם ניק "הרוקסטארס" בג'באני ולאחר הקרב המתמשך בין דויד לגוליאת הצליח להשתחל לגמר , שם קיבל 3 קולות אך הפסיד לניק.

הדליקו לפיד למתמודד שתרצו שינצח במשחק!
שימו לב - לא ניתן לשנות הצבעה!
בנוסף - ההצבעה תימשך בדיוק 24 שעות מהרגע שההודעה נשלחה.

הצבעה מהנה

לצפיה ב-'אורי,אורי'
אורי,אורי
27/01/2019 | 21:30
37
Can I Have Your Vote?

Ori....
Ori.....

כמובן שכן

לפיד לאנג'לינה
לצפיה ב-'מייק '
מייק
27/01/2019 | 21:41
13
לצפיה ב-'אנג'לינה '
אנג'לינה
27/01/2019 | 22:02
1
33
מלכת האורז, הג'קטים, הסולמות, הרמזים האבודים, האלילים המזוייפים, קולות המושבעים... מלכת העונה. אגדה מהלכת על שתיים
התלהבתי ממנה מההתחלה וקיוויתי שתגיע רחוק אחרי ההדחה של ג'רמי, אבל עם כל פאשלה במשחק הסיכוי שלה לנצח ירד, ולמרות שידעתי את זה, החזקתי אצבעות כל פרק שהיא תגיע לגמר. כל שניה שלה על המסך גרמה לי לצחוק ולחייך. בשלב מסויים לא היה אכפת לי מי מנצח - רציתי יותר מהכל שהיא תשאר ותמשיך להריץ את העונה

ללא ספק אחת הדמויות הכי צבעוניות בהישרדות אי פעם. לא יכולה להשוות אותה לשום שחקן עבר, המשחק שלה כל כך מבולגן ולא צפוי
אני יודעת שחפרתי פה קצת (הרבה) עליה, אבל לא נראה לי שהזכרתי שהיא השיגה אורז לשבט... אז כדאי שכולם ידעו: היא הקריבה חסינות והשיגה אורז לשבט!!!
לצפיה ב-''
27/01/2019 | 22:45
8
לצפיה ב-'כרוניקה של תוצאה ידועה מראש'
כרוניקה של תוצאה ידועה מראש
27/01/2019 | 22:22
3
45
אנג'לינה העז המושלמת זוכה, כי הרי לשם כך נועדה מראש כל ההצבעה המגוחכת הזאת חעונה הגרועה הזאת. אז יאללה, למה להמשיך את הבדיחה הזאת אם אפשר לקצר אותה, רוצים את אנג'לינה העז והבדיחה המהלכת כזוכה? בבקשה קבלו אותה וזהו: אנג'ילנה.

יאלה שתגיע כבר עונה 38 ועונה 37 הגרועה תהפוך להיסטוריה שעדיף לשכוח.
לצפיה ב-' איזה כיף שסוף סוף הצטרפת אליה'
איזה כיף שסוף סוף הצטרפת אליה
27/01/2019 | 22:49
1
29
לצבא האמת של אנג'לינה

תמיד ידעתי שאתה מבין עניין
לצפיה ב-'אל תטעה אפילו לרגע, לא הצטרפתי לאף אחד'
אל תטעה אפילו לרגע, לא הצטרפתי לאף אחד
27/01/2019 | 23:00
30
מכיוון שאני לא אוהב אף מתמודד מהעונה הזאת שבעיני לפחות נחשבת לאחת העונות הכי גרועות בתולדות הישרדות ביחד עם ונואטו ותאילנד, לא ממש איכפת לי מי הזוכה בה. ואם כבר נהפוכו, דווקא הזכייה של אנג'לינה היתה קוברת אותה סופית אפילו מתחת לתאילנד שנמצאת אצלי במקום האחרון בדירוג העונות. אז אני פשוט עוזר לה להיקבר יותר מהר בתחתית ולהישכח.
לצפיה ב-''
27/01/2019 | 23:01
38
לצפיה ב-'לפיד למייק '
לפיד למייק
27/01/2019 | 22:38
16
לצפיה ב-'מייק!!!!'
מייק!!!!
27/01/2019 | 22:48
12
לצפיה ב-'לפיד לאנג'לינה'
לפיד לאנג'לינה
27/01/2019 | 23:13
10
לצפיה ב-'פאט'
פאט
27/01/2019 | 23:23
2
36
אני מתכחש לתוצאה ההזויה הזאת
לצפיה ב-'פאט "נפצע" ופונה'
פאט "נפצע" ופונה
28/01/2019 | 08:05
1
40
בצורה נבנית על ידי ההפקה של המשחק
יש אנשים שאומרים שראו בבירור את בראל שם לו את הקוץ בזרת שגרם לפינוי
לצפיה ב-''
30/01/2019 | 09:30
20
זה בדיוק מה שקרה
לצפיה ב-'מייקוש'
מייקוש
28/01/2019 | 02:46
8
לצפיה ב-'פאט ומליסה מאשרים '
פאט ומליסה מאשרים
28/01/2019 | 08:09
34
להצביע לאנג'לינה
לצפיה ב-'מייק!!!'
מייק!!!
28/01/2019 | 16:01
8
לצפיה ב-'אנג'לינה'
אנג'לינה
28/01/2019 | 16:12
29
קווין סליי
לצפיה ב-'CBB S02E05'
CBB S02E05
28/01/2019 | 18:13
2
30
פרק יפה, קאטו הרבה יותר מעניין כהו"ה מראיין ובהחלט מקווה שיעשה לו באקדור שבוע הבא כמו שהבטיח
הברית של ראיין, ג'ואי ודינה צריכה להיעלם (למרות שיש לדינה פוטנציאל לדעתי אם תיפרד מהם)
ריקי בהחלט בעל הסיכויים הכי טובים לנצח בינתיים לפי דעתי, אם זו הייתה עונת האח הגדול רגילה בסגנון בריטי אפילו הייתי אומר שזה כבר סגור
רק למה צריך להראות לנו את הכישורים החברתיים של ריקי בכך שהוא עוזר לקאטו לחרבן? לא יכלו למצוא משהו פחות קרינג'י?

לא אצטער עם תמר תלך השבוע גם, הדמות שלה דיי מיצתה את עצמה לדעתי ואנחנו לא הולכים לראות ממנה דברים חדשים, חבל שתתפוס זמן מסך עם הדרמה שלה על קטעים חשובים מהמשחק
כך שבכל מקרה נראה לי שאם ההדחה השבוע אהיה מרוצה
לצפיה ב-'פרק 6 '
פרק 6
29/01/2019 | 18:44
30
טוב, זה אולי מוקדם (למרות שאם נחשוב על כך חצי עונה כבר מאחורינו)
אבל אני חושב שאפשר כבר לאמר שהעונה הזאת עולה על הקודמת
הקודמת גם הייתה טובה אבל היו בה את הקטעים של הפרישה עם התירוץ העלוב של קישה, מופא בכי מרמורים האימים של שאנון שראתה שהעיזו להעמיד אותה להדחה והתכנונים של שלום עולמי שידיחו אותו שקצת השאירו טעם רע בפה
בעיקר כי קרו אחד אחריי השני
גם בעונה הקודמת מי ששלט זה רוס ומאריסה שיש להם את ארי וג'יימס שאולי נותנים 10% פייט מאחור וכל השאר דיי הולכים עם הזרם, דיי היה ידוע המסלול שלה

פה אני לא ממש יודע מי ינצח, הבריתות הולכות להשתנות כל הזמן לפי דעתי

והכי חשוב שההצבעה למנצח כנראה תהיה לפי המשחק כי כולם מכבדים אותו (גם ג'ואי שאין לו מושג עדיין לא יצא לו להתמרמר על ה"רשעים" שמשחקים ומשקרים וגם לא נראה לי שיקרה)

ההדחה של ראיין הייתה ממש כיפית לצפייה, היה ממש מהנה לראות את האחרים למרות שהיו יריבים שלו נותנים לו כבוד והוא גם מקבל את ההפסד בכיף ולוקח אחריות
מחכה לפרקים הבאים
לצפיה ב-'פרקים 7 ו8'
פרקים 7 ו8
03/02/2019 | 18:05
15
טוב, דיי מפתיע אבל חבל לי על ג'ואי
הוא בהחלט נלחם בשני הפרקים האחרונים וניפץ את התדמית של קלי וויגלסוורת' שהייתה לו בפרקים הראשונים, בסוף קיוויתי שיישאר על פני קנדי
טום וקאטו יצאו ממש תינוקות בפרק הזה, זה לא התור שלכם, קבלו את זה
הביאו את עצמם ממצב בטוח למצב שסיכוי סביר יהיו מודחים פרק הבא
נטלי יצאה מלכה

סצנריו הכי מעניין פרק הבא יהיה הו"ה של תמר מכיוון שאין מושג מה היא תעשה איתו
היא יכולה ללכת עם הברית של הבנות שהתחברה איתם מהתחלה ולהעמיד את טום וקאטו
היא יכולה ללכת עם טום, קאטו ודינה כברית נגדית לבנות שגם ככה הייתה האאוטסיידרית שם ולהעמיד את לולו ונטלי
וגם יכולה לעשות מהלך לגמריי אישי ומנותק מבריתות ולעשות מסע צלב נגד קאנדי
היא הכי לא צפויה פה, בעיקר שיש לה ויטו בטוח בזכות הקהל והיא בטוח תוכל לארגן באקדור למישהו
לצפיה ב-'הישרדות 10 - פאלאו'
הישרדות 10 - פאלאו
27/01/2019 | 03:01
13
44
כמה מילים על העונה: עוד עונה משמימה עם פאגוגינג מצ'עמם, שלפחות הולידה לנו את סטפני. מניח שהייתה יכולה להיות עונה טובה אם שבט קורור היו מפסידים מדי פעם...

מי זכה בעונה? טום.

למי הכי הגיע לזכות? טוב, אמנם בתור דמות ושחקן הוא משעמם ברמות אבל ברור שהכי הגיע לטום לזכות.

את מי הכי אהבתי? כמובן שאת סטף ובובי ג'ון. בכלל אהבתי את השבט שלהם הרבה יותר (גם את אנג'י וחבל שג'ף נפצע וביקש שידיחו אותו). אח"כ כשבמיזוג נותרו בעיקר שבט קורור, כל מי שהעדפתי הודח אחד אחרי השני (קובי, גרג, ג'ן), ככה שמבחינתי הטופ 3 היה אחד המבאסים...

לצפיה ב-'אחת העונות המשעממות ביותר אבר'
אחת העונות המשעממות ביותר אבר
27/01/2019 | 06:12
30
לקח לי חודשים שלמים עם הרבה הפסקות באמצע עד שסיימתי אותה
אהבתי רק את סטפני ואחרי שהודחה לא היה אכפת לי מה קורה
זה פשוט היה פאגונג אחרי פאגונג כשב״מיזוג״ עוד היה שמץ של תקווה שהיא תצליח לשרוד יותר
אבל כן לטום הכי הגיע לזכות וטוב שזה קרה חח
וחוץ מזה אין כלכך באמת מה לדבר על העונה הזו (רק מראה כמה שהיא אחת מהמשעממית שהיו)
אחריה ניסיתי לראות את תאילנד ועוד עונות ישנות (2-4) וכבר פחות היה לי סבלנות לנסות לסיים אותם
אני מאמין שאם את 22 32 35 ו37 הייתי רואה גם בדיליי ולא בזמן אמת גם לא הייתי שורד
לצפיה ב-'הרבה שוכחים'
הרבה שוכחים
27/01/2019 | 07:06
4
41
שבפאלאו היה פרק פתיחה עם המון פוטנציאל
שלב הטרום שבטים שכולם היו על אי אחד
הקפיצה למים
הרבה אז בפורום 407 החשיבו אותו כפרה הפתיחה הכי טוב שהיה עד אז כ שצפו בו בזמן אמת
ההדחה של וונדי וג'ונתן לא הייתה הכרחית בעיני אבל בסדר

החיסרון הכי גדול בעונה הזו וגם מה שהיה מוזר בה זה שלא היה ערבוב
אני מניח שאולי היה אמור להיות ואז ההפקה ראתה את רצף ההפסדים של אולונג והחליטה ללכת על סנריו שעוד לא היה עד עכשיו של שבט מובס מול שבט מאוחד

לגבי סטפאני לא ממש סגור
מצד אחד גם אני אהבתי אותה בעונה
מצד שני ההישג הגדול שלה בלהשאר אחרונה באולונג הוא הישג שיכל להשיג כל אחד אחר כי כשכבר מובס תמיד יישאר אחד אחרון ממנו וגם יקבל מזה את אפקט הגיבור
אבל סה"כ סטפאני דיי הייתה עכברה במשחק הזה
הקריבה את בני הברית שלה ג'יימס ואנג'י רק בגלל שלא רצתה להכנס לתיקו
לא הייתה שום הדחה באולונג ששם היא הנהיגה את הטון לגבי המודח
באיחוד כשקורור אמרו להיום שקובי מודח זרמה על זה ויתרה על חסינות בשביל חמאת בוטנים ולא חשבה גם בכלל על ההדחה הבאה וכשהגיע זמן ההדחה שלה הנשק היחיד שלה היה להגיד כמה שזה לא פייר כי היא כלכך רוצה את זה ומגיע לה

אז אפשר להגיד הרבה על סטפאני אבל לוחמת כמו שהציגו אותה אז היא לא

לצפיה ב-'מסכים איתך'
מסכים איתך
27/01/2019 | 12:01
27
פרק הפתיחה היה באמת טוב עם דמויות מעניינות,
והדחה קצת מוזרה של וונדי וג'ונתן.
אגב אולי אם לא היו נותנים למתמודדים לבחור בעצמם את השבטים אז העונה הייתה מתפתחת טוב יותר.
כשאין ערבוב זה באמת משפיע לרוב לרעה (אגב גם בתאילנד לא היה ערבוב).
לצפיה ב-'ההישג של סטפני היה'
ההישג של סטפני היה
27/01/2019 | 15:37
2
33
שהיא פשוט הצליחה לשרוד את כל מועצות השבט. זה הישג שכל אחד יכל להשיג, אבל רק היא הצליחה לעשות את זה.
לצפיה ב-'דיי לא מסכים איתך'
דיי לא מסכים איתך
27/01/2019 | 17:19
1
35
אולונג הפסידו מספר של אתגרים מסויים
בכל מקרה הסצנריו היה שכל אולונג הלכו חוץ ממתמודד אחד X שמצטרף לקורור
זה לא שסטפאני נשארה בזכות איזה אתגר חסינות שהצליחה לנצח בו את שאר חברי קורור כנגד כל הסיכויים הייתי אומר יופי, כל הכבוד לה והיא קבלה את הכבוד שלה
אבל לא, קורור ניצחו בכל אתגר וההפקה היא שהחליטה לעשות את הסצנריו באופן כזה שסטפאני תהיה הגיבורה הלוחמת
הם יכלו באותה מידה לנהל את העניין ככה שאם היא ובובי ג'ון מפסידים שניהם מודחים אוטומטית כי אי אפשר לקיים מועצת שבט ואז סטפאני והמצב שלה בעריכה היו פחות הירואים

עכשיו, לגבי זה שהיא נשארה באולונג מבין כולם
כמו שאמרתי זה לא שהיא הייתה בתפקיד פיקוד שם והנהיגה הדחות
להיפך, היא דיי ויתרה על קים, על אנג'י ועל ג'יימס שסמכו עליה בטענה ש"אין לה מה לעשות"
בובי ג'ון שלט שם הרבה יותר ממנה וסה"כ היא נשארה כי מההדחה של ג'ף אולונג הבינו שכל בחירה של הדחה שהיא לא הבן אדם הכי חלש בשבט שהיה אחראי להפסד בחסינות היא אבסורדית

וסטפאני היא בחורה שרירית וחזקה למראה שהייתה בשבט אחד עם אחת עם אופי של נסיכה, אחת שמנה, אחד שחיף חסר קואורדינציה ואחד שלא יודע לשחות
זה דיי היה הברירת מחדל שבשלב הזה, שכל ההחלטות נעשות לפי פיזיות היא ובובי ג'ון יישארו אחרונים בגלל הנתונים המוקדמים שלהם ביחס לשאר חברי השבט
וזה לא הישג של אף אחד מהם

האפקט ההירואי שלה היה נטו מהעריכה וממבנה המשחק, לא בגלל דברים שהיא עשתה ותכננה, יכולת לשים כל אחד אחר מאולונג יחד עם קורור כיחיד בשבט והוא היה מגיע לאותה תוצאה איתם ואולי אפילו יותר טוב
לצפיה ב-'כל מה שמסביב לא משנה'
כל מה שמסביב לא משנה
30/01/2019 | 08:48
17
עצם העובדה שהיא שרדה את ההדחות, לא משנה איך ואיזו עריכה היא קיבלה - זה עדיין הישג. אולי זה לא מרשים מבחינתך, אבל זה עדיין משהו שאף אחד מהשבט שלה לא הצליח לעשות.
לצפיה ב-'עונה מתסכלת!'
עונה מתסכלת!
27/01/2019 | 15:44
26
אהבתי מאוד את אולונג ומשבט קורור ממש לא היה לי אכפת, ככה שלראות אותם מפסידים כל שבוע היה מאוד מבאס ומתיש.
סטפני היתה הפייבוריטית שלי, ועד היום היא אחד השורדות האהובות עליי. מקווה שתחזור לשחק פעם רביעית, כי את הפעם הקודמת אני מעדיף לשכוח
מאוד לא אהבתי את הפיינל 3, ושלושתם היו בלתי נסבלים, אבל בגלל שאני אוהב ששחקנים מעונות מוקדמות חוזרים לשחק, דווקא הייתי שמח לראות אותם שוב.
עוד שחקנים שהייתי רוצה שיחזרו: בובי ג'ון, אנג'י וגרג.
לצפיה ב-'העונה הראשונה שצפיתי (אחרי גבון)'
העונה הראשונה שצפיתי (אחרי גבון)
27/01/2019 | 18:10
25
והראשונה כחלק מהשלמת הסדרה שלי.
מהסיבה הזו יש לי חיבה אליה וסהכ אהבתי אותה, ממש אהבתי את סטפני ואת סיפור האנדרדוג שלה ולאחר שהודחה לא ממש אהבתי אף אחד אבל מאוד הערכתי את טום והמשחק שלו.
בדיעבד עונה לא משהו אבל עדיין זוכר אותה באור חיובי (עד שאראה שוב).
לצפיה ב-'עונה שנהרסה במו ידי ההפקה '
עונה שנהרסה במו ידי ההפקה
28/01/2019 | 18:48
30
רק בגלל מוטיב המלחמה. ההפקה יכלה לעשות עונה נורמלית של הישרדות, לערבב את השבטים בפרק 5 או משהו (ועדיין סיכוי סביר שאולונג היו עוברים פאגונגינג, אבל עדיף על מה שהיה), אבל לא, הם היו חייבים לעשות ששבט אחד יכבוש את השני. אחרי ההדחה של ג'יימס קורור היו ביתרון מספרי כל-כך גדול, שהם לא יכלו להפסיד שום אתגר יותר.

לא שזה כל-כך משנה, כי היחיד מהעונה שהפגין משחק אסטרטגי טוב מספיק כדי להצדיק עונה שנייה הוא טום. סטף אמנם גיבורה ושורדת והכול, אבל שוב, בעונה נורמלית עם ערבוב היא לא נשארת לבד, ואולי אפילו מודחת לפני המיזוג.

לצפיה ב-'צדק לג'ונת'ן ו-וונדה! '
צדק לג'ונת'ן ו-וונדה!
28/01/2019 | 23:58
2
31
תראו איזה קטע. 14 שנה חלפו ואני עדיין עצבני על הסיכול הממוקד שעשו לשני המסכנים האלה. לחשוב שהשניים האלה עברו את כל תהליך האודישנים, הכינו את עצמם למשחק, טסו עד לפלאו ואז הודחו מהמשחק טכנית לפני שבכלל קיבלו צ'אנס לשחק זה כל כך לא הוגן! למה הם לא היו הראשונים שהוצא להם לחזור לעונת הצ'אנס הנוסף?? אפילו פרססקווסקוה קיבלה צ'אנס נוסף להיות מודחת ראשונה, אז למה לא וונדה היפיופה וג'ונת'ן הסקס-בוט? 

כל כך קיוויתי שטוויסט שבט המודחים יחזור גם בעונה הזאת ונזכה לראות את וונדה חוזרת לקורור ושרה להם את "ווי אר סורבייבורז!" עד שהאוזניים שלהם מדממות והם חוטפים שבץ מוחי, אבל לאאא... במקום זאת קיבלנו את סטפמי מחסלת את השבט של עצמה ומתבכיינת את עצמה לדעת בעוד שטום צד כרישים ונח על זרי הדפנה כל הדרך לניצחון. אם לפחות היו זורקים לנו משהו. משהו! נגיד, קארין וקייטי הולכות מכות וקייטי יושבת על קארין עד שהשנייה נופחת את נשמתה, או קובי משתמש בג'אנו האנורקסית (זוכרים אותה? ) כקיסם לנקות בין השיניים, או הילידים עורכים פשיטה על החוף ומקריבים את ג'ף כקורבן לאלים שלהם. משהו!

איזה פיספוס של עונה. 
ג'ן RIP
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
30/01/2019 | 07:35
1
27
הודחו סתם. וונדה הייתה דופקת לכולם את השכל
כל פעם שאני רואה את השרשורים האלו אני רוצה להשתתף אבל הזיכרון שלי לא משהו. ראיתי את רוב העונות הישנות פעם אחת בבינג', אז חוץ ממהלכים ודמויות בולטות אני לא זוכרת המון. הדבר שהכי הרגיז אותי (חוץ מזה שאולונג התפרקו כי עודדתי אותם מההתחלה) זה שאיאן פרש אחרי 12!! שעות של אתגר. מה זה היה?!

מישהו יכול להזכיר לי למה כולם שנאו את ג'אנו? גם ג'ף לא מת עליה
לצפיה ב-'נראה לי בעיקר כי היא ביקשה שידיחו אותה'
נראה לי בעיקר כי היא ביקשה שידיחו אותה
30/01/2019 | 18:31
19
מה שלפחות נתן לסטף עוד 3 ימים במשחק
לצפיה ב-'עונה MEH '
עונה MEH
05/02/2019 | 18:28
8
ממש אהבתי את סטפני פה, כי היא באמת הייתה האנדרדוג שקשה היה להיות נגדה. בגואטמלה, זה כבר סיפור אחר. אני חושב שמצד אחד טום הוא מנצח ראוי, הוא כן היה אסטרטג וזכה במספר רב של חסינויות, אבל מצד שני, הוא אף פעם לא היה במועצת שבט לפני האיחוד (שלא קרה) אז אני לא יודע עם הוא היה ממשיך להישאר במשחק כי אני יודע שגרג חשב על להדיח אותו. גם קייטי ניסתה לארגן להדיח אותו, אבל קארין...

חובה להחזיר את אנג'י לעוד עונה!!!
לצפיה ב-' מדליקים לפידים 37: התוצאות '
מדליקים לפידים 37: התוצאות
28/01/2019 | 21:45
2
46
נבצר מבר להגיש מסיבות אישיות את הפינה, לכן לבקשתו אני אפרסם את התוצאות הסופיות

עם 6 קולות לניצחון - הזוכה הגדולה היא הקווין היחידה - אנג'לינה קלי

למקום השני, עם 5 קולות, הגיע כמו בעונה - מייק ווייט

ולמקום השלישי ללא קולות - הגיע דייבי ריקנבייקר

התוצאות הסופיות:

18/19/20. ג'רמי קרופורד 
18/19/20. לירסה טורס 
18/19/20. קארל באודראוקס 
16/17. בי נגיואן 
16/17. ג'סיקה פיט
14/15. נטליה אזוקה
14/15. דן רנג'רינג
12/13. אליזבת' אולסון
12/13. ניק וילסון
11. קארה קיי
10. אליסון רייבאולד 
9. ג'ון האניגן 
8. כריסטיאן היוביקי
7. אלק מרלינו
6. נטלי קווין קול
5. גבי פסקוזי
4. פט קיוזאק
3. דייבי ריקנבייקר
2. מייק וייט
1. אנג'לינה קלי

יאללה ביי 
לצפיה ב-''
28/01/2019 | 22:12
41
שברנו את סטילהוק
הוא הביא לאנג'לינה את הניצחון

Couldn't ask for a better outcome
לצפיה ב-'אני בשוק....'
אני בשוק....
28/01/2019 | 23:42
52
לצפיה ב-'CBB S02E01'
CBB S02E01
22/01/2019 | 19:51
19
51
דבר ראשון טענה למלהקים
שוב היועץ שהיה מקורב לטראמפ?
שוב הספורטאי שפרש ומתעניין במיסטיקה?
שוב כוכב עבר של תכנית ילדים?
שוב פעם מתאבק זירה? (שגם נראה לי תעוף ראשונה כמו צ'אק)

קצת גיוון

בכל מקרה בדרך כלל יש לי נטייה לעודד בהתחלה בתור דפיולט את הצד הנשי אבל פה רואים באופן חד שהליהוק הגברי יותר מעניין ויותר בעל פוטנציאל
היחידה מהבנות שיכולה לעניין בינתיים נראית לי תמר, כל השאר דיי פלקטיות
אולי גם ללולו יש פוטנציאל אבל אני חושש שתהיה מתחסדת
את ראיין וג'ונתן אני מאוד אוהב בינתיים ולכן מקווה שהמועמד השני (לא אחד מהם) שיועמד להדחה יהיה זה שיודח
לצפיה ב-'בדיוק באתי לכתוב שהעונה התחילה'
בדיוק באתי לכתוב שהעונה התחילה
23/01/2019 | 00:40
24
אני אחכה שהעונה תתקדם קצת ואז אריץ הכול ברצף
לצפיה ב-'וואו! '
וואו!
23/01/2019 | 04:05
34
איזו התחלת עונה חזקה!
יש הרבה הרבה דיירים צבעוניים ויש לי תחושה שהולך להיות ממש מעניין!
אני לא מסכים לגבי הטענה שלך נועם לגבי הקאסט, אני חושב שיש כאן ליהוקים מאוד מגוונים ומיוחדים מסוג שלא היה עדיין.
אהבתי את זה גם שהם מזהים אחד את השני ויש כאלו שאפילו מכירים אחד את השני, בעונה הקודמת אף אחד די לא הכיר אחד את השני..
גם רוב הקאסט די מבוגר (אין אף אחד מתחת לגיל 30!) אז זה באמת מעניין.
אהבתי גם את הטוויסט של פתיחת העונה (וכנראה שהמודח הראשון היה אחד מה2 שלא נבחרו אז טוב שהם עם חסינות כי תהיה הדחה ראשונה מעניינת)
אישית אני בעד ריאן ואין לי בעיה בכיף שג'ונתן יעוף ראשון כי הוא לא בא לי בטוב

איזה כיף שכל יום יש פרק השבוע, אבל מה הקטע שרק בשישי ההדחה? 4 פרקים ראשונים הם גוררים את ההדחה הראשונה? יש רק 12 פרקים לעונה אז יתר ההדחות הולכות להיות סופר מהירות. אבל אולי זה לטובה
לצפיה ב-' לפרקים 1-3'
לפרקים 1-3
24/01/2019 | 18:08
28
ממש נהניתי מהפרקים, נראה שהרבה מתמודדים באו לשחק.
מאוד אוהב את ברית הבנות שנוצרת בין נטלי-תמר-קנדי-לולו ובכללי תמר פשוט קורעת ולא פראיירית בכלל! נטלי היא הפייבוריטית שלי כרגע ומקווה שתגיע רחוק, כי יש לה את זה.
אוהב גם את ריאן וגונתן (למרות שגונתן משחק חזק ושקוף מדי ויש סיכוי שיעוף בגלל זה).
אנתוני וטום גם יכולים לעניין ואפילו ריקי הראה סימני משחק עם הוטו שלו.
מקווה בכל זאת שגונתן ישאר כדי שיהיה מעניין.
לצפיה ב-'פרק 1 '
פרק 1
25/01/2019 | 17:35
20
טוב, החלטתי לתת לעונה (ולפורמט, בכלל) הזדמנות.
חלק מן השמות שמעתי אבל היחידה שאני מכיר היא נטלי, שאני זוכר אותה כאיווה מארי מה-WWE. האמת שדי הרגשתי רע בשבילה אז, המון מעריצים ומבקרים ירדו עליה כי היא לא הייתה הכי טובה כמתאבקת. הקאסט אבל נראה נחמד, כלומר, אין פה אף אחד שאני שונא ויש כמה משעשעים כמו תמר וג'ונתן. יש לי אבל הרגשה שריאן או ג'ואי ינצחו (או לפחות יגיעו רחוק).

המשימה ה-Head of Household הייתה די מצחיקה, ג'ולי הפתיעה שאו ג'ואי או ג'ונתן יהיו מועמדים להדחה אוטומטית אם לא ינצחו את אחד השני.

בסך הכל פרק חביב.
לצפיה ב-'פרק 2 '
פרק 2
25/01/2019 | 18:11
5
15
אז ג'ונתן מבין שהוא חייב לשחק את המשחק ומחליט לכרות ברית עם ג'ואי, לולו, נטלי, קנדי, ריאן ותמר. וכולם זורמים עם זה, חוץ מאחד. לפני כמה דקות רשמתי שג'ואי ינצח או יגיע רחוק, נכון? אז תשכחו מזה  הוא אומר לולו שהוא לא מעוניין בבריתות, אז הוא בחוץ. ג'ונתן כורת ברית של רביעיה אחרונה עם לולו, נטלי וריאן ולולו ונטלי נראה שרוצות ללכת ביחד בסוף, והן גם נמצאות בברית רביעיית נשים עם קנדי ותמר, אז לולו ונטלי במרכז העניינים.

ריאן זוכה בקרב מול ג'ונתן, מה שאומר שריאן הוא ראש ועד הבית הראשון לעונה (ככה רושמים את זה באנגלית?) וג'ונתן מועמד אוטומטית להדחה. ג'ולי מודיעה לריאן שיש לו חצי שעה לבחור שני מתמודדים נוספים. ג'ונתן וריאן נכסו לחדר לדבר וטום נכנס ופשוט עמד שם  ריאן חושב להעמיד את דינה (אני מודה לזה שהיא אימא של לינדזי לוהן אבל זה מפחיד כמה היא מזכירה אותה) ואת אנטוני. הוא לא כל כך משתף את קנדי בתכניות שלו, מה שגורם לי לחשוב שהברית הזאת לא תחזיק מעמד. ג'ונתן הצליח לשכנע את ריאן לשים את טום במקום דינה כי יש לו יחסים טובים איתה עוד מקריירת המשחק שלו, אז מועמדים להדחה הם אנטוני, ג'ונתן וטום. ת'כלס, אנטוני מועמד הכי קל להדחה, אפשר בקלות להציג אותו כאיום אסטרטגי.

דרך אגב, מה קרה בין קנדי ותמר? חחח הן כל הזמן מדברות על זה ואין לי מושג מה קרה בניהן (או מי הן בדיוק למען האמת חחח, למרות ששעמתי את השם תמר).
לצפיה ב-'HOH = ראש הבית'
HOH = ראש הבית
26/01/2019 | 21:12
4
15
זה התרגום המילולי והמקובל
זו עונה ראשונה של האח הגדול האמריקאי שאתה רואה?

וגם אותי מסקרן ממש מה הסיפור בין קנדי ותמר מלפני המשחק, לא מצאתי על זה אף מידע באינטרנט
לצפיה ב-'לא בדיוק...עונה 15 הייתה הראשונה שלי עד שפרשתי לקראת הסוף'
לא בדיוק...עונה 15 הייתה הראשונה שלי עד שפרשתי לקראת הסוף
27/01/2019 | 04:29
3
7
לצפיה ב-'וואלה?'
וואלה?
27/01/2019 | 06:05
2
18
אני במיעוט בפורום לגבי עונה 15 שלדעתי אחת הטובות ביותר שהיו באח הגדול (למרות הסוף המאכזב)
לצפיה ב-'כל אחד והטעם שלו, אבל העונה הזאת הגעילה אותי'
כל אחד והטעם שלו, אבל העונה הזאת הגעילה אותי
27/01/2019 | 15:06
1
17
ואני מודע לכך שאני נשמע מתייפייף אבל רמתת הגזענות, הבריונות, ההמופוביה, כל הדברים האלה היו יותר מדי בשבילי. תראה את התגובה של הווארד למשל, לאחר כל הדברים שקרו אם ארין וג'ינה מארי. באמת שאולי רק 2-3 אנשים אהבתי פה, כל השאר חצו גבולות, ואני יודע שכמה מתמודדים פוטרו מן העבודות שלהם לאחר הדברים שהם אמרו ועשו בתכנית. פשוט השאיר לי טעם ממש רע בפה. אבל בעונה הזאת אני בינתיים סבבה איתה.
לצפיה ב-'זו עונה שגם אני הפסקתי לראות באמצע אבל בשלב יותר מאוחר ממך'
זו עונה שגם אני הפסקתי לראות באמצע אבל בשלב יותר מאוחר ממך
27/01/2019 | 18:21
18
והיא אכן הכי פחות אהובה עליי בערך.
מסכים שהגסענות הייתה מוגזמת אבל זה נגמר יחסית בהתחלה (ממש פרה מושבעים) לי מה שעוד הפריע היה מה שהלך במשחק עצמו אבל זה כבר משהו אחר, אם הפריעה לך הגזענות וההערות המגעילות (בהחלט מובן למה הפריע) אז תדע שאתה יכול לתת צאנס כי הן נגמרו יחסית מהר.
לצפיה ב-'פרק 3 '
פרק 3
25/01/2019 | 19:52
1
15
אז, לולו מיידעת את נטלי ותמר שדינה הייתה אמורה לעמוד להדחה, אבל היא ראתה שג'ונתן נתן לרייאן מין מבט כזה, ואז טום הועמד להדחה במקום דינה. בקיצור, שלושתן הבינו שג'ונתן ביקש מריאן לשים את טום כמועד להדחה במקום דינה. הברית של ג'ונתן וריאן מתחזקת, ונראה לי שהוא יצטרך כמה שיותר חברים לצידו כי היא די משחק חזק, אפילו קרוב לחזק מדי. לולו, נטלי ותמר כבר לא סומכות עליו ואפילו מדברות על להדיח אותו.

לולו ונטלי נכנסות לחדר, נטלי מדברת שהן צריכות לחשוב על שם לברית של שניהן, אבל היא לא שמה לב שתמר בחדר  חחחחחחחח, אני אתן לה קרדיט שהיא נסתה להסתיר את זה אבל תמר לא קנתה את זה. תמר עדיין רוצה להדיח את ג'ונתן, ואני מרגיש שהפרק הזה הוא נפילה בשביל לולו. היא נכנסה לריב מיותר עם תמר, ואז אמרה לג'ונתן וריאן שהיא יודעת שהם בברית של פיינל 2 ועשתה להם אצבע משולשת 

ריקי זוכה במשימת הוטו (ובזמן מסך). ריאן מדבר איתו על להשתמש בוטו, והוא ישים את לולו כמועמדת להדחה. ריקי הולך ומספר את כל זה ללולו כי הוא רוצה לגרום קצת לבלאגן, לגרום לאנשים לפחוד קצת על מקומם. הוא החליט בסוף לא להשתמש בוטו ולהשאיר את המועמדים להדחה כפי שהם. המצב לא נראה טוב לג'ונתן כרגע.
לצפיה ב-'שכחתי לציין '
שכחתי לציין
25/01/2019 | 20:15
19
קנדי ותמר דיברו. מתברר שהסכסוך שלהן נובע מסיור הופעות או משהו כזה? קנדי הייתה יותר רגועה פה אבל תמר ממש כעסה. הן ניסו לדבר עוד פעם אבל זה שוב הוביל לויכוח  הן בסוף התחבקו אבל לא נראה לי שהן הולכות להיות הרבה זמן ביחד.
לצפיה ב-'פרק 4 '
פרק 4
26/01/2019 | 08:42
2
17
אז הטוויסט הגדול הוא שאנטוני לא דייר אמיתי ויוצא מהמשחק...אוקי? הוא גם מכריז שבעונה אפשר לזכות בשני שרשראות וטו (או איך שלא קוראים לזה). בגלל שאנטוני הועמד להדחה ועכשיו יצא מן המשחק, ריאן צריך להעמיד מישהו אחר להדחה, והוא מעמיד את קנדי. עכשיו, אני לא צופה של האח הגדול, אבל האם הברית של ג'ונתן היא הברית הכי קצרה בהיסטוריה של התכנית או משהו כזה? חחח. הוא גם עדיין מכוון כלפי לולו, שאני מבין כי היא עשתה להם אצבע משולשת 

קאטו זוכה במשימת הוטו, ונראה שהוא די רוצה להציל את טום, והם גם כורתים ברית של פיינל 2 על הדרך. ריאן מנסה לעשות שלום עם לולו, היא מסבירה לו שהיא כועסת עליו כי היא יודעת שהוא תכנן להדיח אותה. בסוף שניהם התחבקו, וריאן לא בטוח אם זה יהיה רעיון טוב בשבילו לשים את לולו ברשימת ההדחה עם קאטו ישתמש בוטו. קאטו בסוף משתמש בוטו על טום, וריאן שם את ג'ואי במקומו, כי הוא רוצה שקנדי תודח. 

הייתה שיחה אסטרטגית בין טום, לולו, נטלי, קאטו וריקי. שימו עין על ריקי, הוא לא פראייר בכלל ויודע מה הוא עשה. ג'ונתן בסוף מודח עם שישה קולות נגדו, בעוד שרק דינה הצביעה לקנדי. ג'ונתן מאוד נחמד וגם חכם, אבל לגמרי שיחק חזק מדי, אז אני מבין מדוע הוא הודח. למרות שראיתי ביוטיוב שקרו המון דברים עם תמר שלא הראו בפרק, שהיא רצתה להדיח את קנדי ואני לא מבין מדוע היא הצביעה בסוף לג'ונתן, כאילו התעלמו מזה לחלוטין. מה כאילו, הם באמת התעלמו מזה! זאת אולי הביקורת היחידה שלי לפרק.

לצפיה ב-''
27/01/2019 | 18:18
10
יש להם 43 דקות של פרק ועוד וטו, הקטע עם אנטותי וההעמדה הנוספת, אז לא מפתיע אותי שלא הראו. חוץ מזה בלי קשר זה קורה הרבה בביג בראדר שיש המוןןן תכנונים בהדחה אבל לא מראים הכל והאמת לא הרבה בד"כ, הנסיונות של תמר לא שינו ובמילא היה רוב מוחלט לכן גם היא הצביעה נגדו בכל זאת, זו לא פעם ראשונה שמשהו קורה זה קורה כמעט תמיד.
לצפיה ב-''
30/01/2019 | 23:45
7
עונה 10 גם היה התרסקות למישהו שהיה אמור לשלוט בברית גדולה,
ועוד בעונה 10 החבר ברית הכי טוב שלו באמת שם אותו לעומת כאן שזה היה כתוצאה מטוויסט והוא לא רצה להעמיד אותו
ובעונה 13 גם  לא החזיקה ברית על ההדחה הראשונה
בקיצור. זה קורה . אבל פה ממש היה הרבה סדקים בברית של כולה 6 איש ! ג'ואי כנראה צדק בסוף לא לקחת חלק בזה חחח
לצפיה ב-'פרק 2'
פרק 2
26/01/2019 | 21:09
12
עוד פרק מצויין!
אני ממש אוהב את הברית השישה שנרקמה, למרות שג'ונתן לא כלכך בא לי בטוב וריאן איכזב בהתנהלות שלו מול שאר חברי הברית (שרק יחזק את ההתהפכות עליו שצפוי שתקרה בעתיד הקרוב של העונה)
ג'ואי הרג אותי מצחוק שסירב לברית, נראה לי פעם ראשונה בהיסטוריה של האח הגדול שמעשה מטומטם שכזה נעשה בתחילת המשחק.. ומפתיע שהוא לא הועמד להדחה
מה3 אני ממש מקווה שטום יעוף, כי הוא די מעיק עלי ולא כלכך מצחיק אותי
לצפיה ב-'פרקים 2-4'
פרקים 2-4
27/01/2019 | 10:32
18
טוב, אם חשבתי בפרק הראשון שהבנים הם הטובים בקאסט והבנות מעפנות שיניתי את דעתי
מי שמשחק בינתיים זה הבנות אם כי יש להן פאלטות פה ושם כמו של אווה מארי או ההתפרצויות בין קנדי לתמר
אבל הבנים מצד שני פשוט דפוסים ודווקא הנורמלי מביניהם הלך היום
ראיין שחשבתי פרק ראשון פייבוריט לניצחון מתגלה כדביל כמו התאום שלו מארשל מאיך פגשתי את אמא
ויש לנו גם את התאום של ג'סטין טימברלייק שרוצה להיות קלי וויגלסוורת הבאה וטום שמסתובב בבית כמו דיר אין דה הדלייט
אם כבר ריקי שחשבתי שיהיה כמו שלום עולמי מראה בינתיים הכי נחישות למשחק מהם
הטוויסט עם אנתוני מיותר ולא הוסיף כלום. לא הבנתי את הקטע
מקווה להמשך טוב 
לצפיה ב-' פרק 4'
פרק 4
27/01/2019 | 18:13
16
התבאסתי שג'ונתן עף סה"כ, כי הוא בהחלט שיחק והביא עניין, אבל ברור שלא שיחק טוב
מסכים פה שלמרות הטעויות הבנות משחקות הכי טוב (בעיקר נטלי ותמר) והן הפייבוריטיות הראשיות שלי. הפלואטרים כמו קאטו וריקי מפתיעים וכן באו לשחק סה"כ (גם טום) אז לדעתי יהיה מאוד מעניין. את ריאן אני עדיין מחבב אבל בהחלט עשה טעויות, מצד שני היה לו חוח קשה מאוד. ג'ואי ללא ספק הכי לא קשור.
לצפיה ב-'פרקים 1-4 '
פרקים 1-4
30/01/2019 | 23:23
13
קודם כל, מאוהב בתמר!!!!!
שתירגע עם הריבים. היא עלולה להיות שחקנית חזקה ביותר אם תשמור על קור רוח.
לולו התחילה כפייבוריט והתרסקה חזק. ואת עוד כועסת על ריאן?? עשית את זה לעצמך !
למרות שלג'ואי עדיין שמור הפדיחה הכי גדולה.
והיא איכשהו הצליחה להציל את עצמה בשיחת נפש עם ראיין, למרות שזה לא היה נשמע כאילו היא מתנצלת. אולי הוא הבין שהיא עלולה להשאר . כנראה אם ג'ונתן היה ניצל עם הוטו הוא כן היה שם אותה.
הסיפור עם ג'ונתן מזכיר לי עם שאנון שכל כך אהבתי אותה אבל היא פשוט שיחקה חזק מדי ושקוף..
וכנל אליו. מה שכן אבל,
הוא הרבה הרבה פחות רגשן ממנה. וגם לא באמת היה אמור לעמוד להדחה , אז ממש באסה שהודח ראשון !! היה נראה בהתחלה שיש לו את זה.

באסה שאנתוני לא ימשיך במשחק הוא דווקא אחד הליהוקים המעניינים והיה כזה חמוד!

טום גרין מעיק, מבאס שניצל עם הוטו. למרות שכנראה לא היה מודח בכל אופן.

ריקי שיחק מעולה עם הוטו.
נטלי גם שחקנית חזקה למרות פשלת הפיינל2
לא יודע למה אבל  אוהב ממש  את קנדי, רק שתשתדל להיות בטוב עם תמר בבקשה.

נכון לכרגע , למרות שהודח מי שהכי ציפיתי ממנו,
עונה מעולה!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה