לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
80128,012 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בחודש הבא תעלה לשידור העונה ה36 של הישרדות האמריקאי - אי הרוחות.
העונה צולמה באיי פיג'י, 20 שורדים חדשים לחלוטין,
שיצטרכו להתמודד עם טוויסטים שכשלו בעונות הקודמות.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בחודש הבא תעלה לשידור העונה ה36 של הישרדות האמריקאי - אי הרוחות.
העונה צולמה באיי פיג'י, 20 שורדים חדשים לחלוטין,
שיצטרכו להתמודד עם טוויסטים שכשלו בעונות הקודמות.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות דוד נגד גוליית - פרק 4 '
הישרדות דוד נגד גוליית - פרק 4
18/10/2018 | 05:44
5
4
לצפיה ב-''
18/10/2018 | 06:02
2
18
אוקי, אני אתחיל עם משהו קטנוני, אבל די מעצבן לראות עוד באף ירוק. אלו אותם שלושה צבעים שראינו בעונה שעברה, לא יכלו לחשוב על צבעים אחרים? אני מוכן להתערב שהבאף של האיחוד יהיה באף שחור כמו בעונה שעברה.

באסה בשביל בי שהייתה צריכה לפרוש, למרות שהייתי צריך לצפות לזה מראש ממה שראינו בפרק שעבר. אני לא אוהב את המבטל פסלון חסינות הזה שקארל מצא, זה סוג של מזכיר את הפסלון החסינות שיול מצא בעונה 13, שקיבל איתו כוח מטורף. אני לא מתנגד לרעיון עצמו, אבל זה שהחביאו את זה באי הגאולה ולא באי שבו כולם נמצאים די לא הוגן.

עם ג'בני, השבט הסגול, היו מפסידים נטלי הייתה מודחת ללא ספק. אני מחכה לראות שהיא תשתפר במשחק, אבל היא ממשיכה לשים על עצמה מטרה על הגב, ואני לא בטוח שהיא שמה לב לאיך שהיא מתנהגת בשבט. ניק ממשיך להרשים ולשחק מצוין. אנג'לינה עשתה עבודה ממש טובה במשימה והצליחה לנצח בחסינות ברגע האחרון. אני מניח שגבי גם הייתה מודחת אבל היא עשתה עבודה טובה גם כן במשימת חסינות. 

אלק עשה ממש טעות בלהדיח את נטליה. הוא היה צריך לחכות להדחה הזאת באיחוד, אבל בשלב הזה, זו הייתה טעות לפי דעתי. אליזבת' ודיווי עשו עבודה מאוד טובה הפרק, זה הגיע לשלב שהם היו צריכים להצביע אחד נגד השנייה, אבל בסוף אלק הצביע איתם. החילופי דברים בין נטליה ואלק שהיא הודחה היה רגע ענק 

הפרק הכי טוב עד עכשיו לפי דעתי.
לצפיה ב-'הודעה זו פורסמה בטעות חחח'
הודעה זו פורסמה בטעות חחח
18/10/2018 | 06:03
4
לצפיה ב-''
18/10/2018 | 09:26
7
החלטה מטומטמת ביותר
נטליה מעצבנת?
סבבה, אז תסתובב אותה כמה שאתה יכול בשביל קול ואז תיפתר ממנה כמו ז'אן רובר
נראה שאלקה סתם רצה את התווית של "ביגמוב" בלי לחשוב בכלל קדימה אם ה"ביגמוב" הזה בכלל יעזור לו
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
18/10/2018 | 11:24
1
5
בום!! איזה פרק משוגע! אולי זה מה שירים את העונה מבחינתי
קודם כל, באסה שבי נאלצה לפרוש ככה.
דבר שני, לא הבנתי למה הערבוב היה ככה ולא פשוט שני שבטים שכל אחד עם שמונה?!
אנג'לינה אדירה!!
ואז אני מבין שבעצם אם השבט הכתום הולך למועצה אז יש סיכוי שאליזבת' תודח, ואני מתבאס.
אבל אז נזכרתי שיש לדייבי אליל, אבל הסתום הזה לא מספר לה ומעדיף לשמור אותו לעצמו לשלב מאוחר יותר במשחק,
והוא בוחר לשרוף אותה במשחק
למזלי, אלק מעדיף סיכונים ומדיח את נטליה, וכמובן שאני שמח שהוא עשה את זה,
אבל ברור שזה צעד פשוט מטומטם
היה עדיף לו להדיח את דייבי/אליזבת עכשיו ומקסימום אם הם יפסידו שוב
הוא יכל להתהפך על נטליה- כי עכשיו קארל מצטרף אליהם ולשבט דיוויד יש רוב- ותכלס הם צריכים לשקול להפסיד בכוונה, ולהדיח את אלק
חוץ מזה אהבתי את האליל שקארל מצא- זה דווקא קטע מגניב שיכול להוסיף עניין למשחק.

לצפיה ב-'אגב בקישור שראיתי לא היה את הקטעים מהפרק הבא'
אגב בקישור שראיתי לא היה את הקטעים מהפרק הבא
18/10/2018 | 11:25
4
ואת החלק שהמודח מדבר ומראים מי הצביע למי...
לצפיה ב-'BB20E13 '
BB20E13
16/10/2018 | 09:08
1
19
בפרק הזה, לשם שינוי, כבר לא קורה הרבה בבית. הקווים כבר חקוקים באבן, ואין פלוטרים העונה. לא יודע כמה אני מחבב את סאם, וחבל שהיא העמידה את השתיים הכי נורמליות מפאוטה. כן, אמרתי את זה. אני מעדיף אותן על סקוטי, ובתור חנון הייתי בטוח שאני אחבב אותו! אבל אני לא. הוא כנראה רוצה לנקום בלבל 6 על סטיב, כלומר הוא כבר ממורמר. מה יהיה במושבעים, אוי ויי. אולי הוא יודח בשבוע הבא?

אוי לא, רייצ'ל ריילי מה כולם מתלהבים ממנה? אפילו אם רייצ'ל מהעונה הנוכחית תשחק טוב ותיזכר, היא לא תהיה האגדה, היא לא תחליף אותה בתור ה-רייצ'ל. ואם כבר מדברים, זוכרים את רייצ'ל מעונה 6? היא הייתה שחקנית טובה שפשוט נעלמה לתוך היסטוריית ביג בראדר.

בכל מקרה, אחרי תחרות וטו מטופשת, פסי זוכה בוטו השני שלו. וואו, הוא בטוח לא הולך להיות מטרה בקרוב! אם אתה צריך לבחור בין שתי בנות ברית, אסור לך לזכות בוטו! גם אם שתיהן יישארו, זו דרך טובה להפוך אחת מהן לאויבת! ובסוף הוא משתמש בוטו על היילי. היו טיפשים ממנו בתולדות התוכנית, אבל פסי הוא ללא ספק הכי טיפש העונה. רוקסטאר מועמדת במקום היילי, וכולי תקווה שהיא תודח.
לצפיה ב-'פרק 14 '
פרק 14
18/10/2018 | 09:01
3
אז לשם שינוי, אין לי מושג מי תודח, ומי יצביע למי, או אפילו האם הבריתות יהיו מאוחדות הפעם. מה שבטוח, זה שככל הנראה ההדחה עדיין תהיה הכי טובה לטיילר, אחד השחקנים הכי טובים בכל הזמנים.

ולבסוף כמעט כולם מצביעים נגד קייטלין, שמבזבזת את ההזדמנות השנייה שלה ומודחת סופית. סאם, היית צריכה להשתמש בכוח שלך על וינסטון! אבל לא נורא, לבל 6 (5?) עדיין סבבה. נראה מה יקרה בשבוע הבא.
לצפיה ב-'המירוץ למיליון 30- פרק 2'
המירוץ למיליון 30- פרק 2
14/10/2018 | 10:11
18
היה פרק חמודי.
גם ג'ס וקודי הגיעו ראשונים לשטיח, וגם הבנות שרציתי שיודחו בפרק
הקודם, הודחו עכשיו
עדיין מדהים אותי שאשכרה יש בפרק אחד שלוש משימות וזוג מודח-
כמה שונה מהגרסה המרוחה אצלנו...
ובאמת זו הפעם הראשונה שהייתה משימה של ראש בראש?!
אצלנו זו אחת המשימות החרושות...
לצפיה ב-'הישרדות דוד נגד גוליית - פרק 3 '
הישרדות דוד נגד גוליית - פרק 3
11/10/2018 | 05:38
10
29
לצפיה ב-''
11/10/2018 | 05:56
1
55
נטלי וג'רמי 
ואני עוד הייתי בטוח שג'רמי יגיע רחוק, אבל וואו הבנאדם פשוט הרס לעצמו את המשחק בשלושה ימים. שאפו ענק לאנג'לינה שזיהתה את ההזדמנות להדיח אותו אותו על פני נטלי. בשבט גוליית ג'ון נראה האמת במצב הכי טוב כרגע (לא שזה משנה, כי פרק הבא השבטים מתערבבים).

בשבט דוד, ניק ממשיך לבלוט לטובה, זה היה ממש פרק טוב בשבילו. באסה בשביל גבי שהוא וכריסטיאן די זרקו אותה מתחת לאוטובוס. התעצבנתי קצת בתחילת הפרק שנתנו את הקרדיט להדחה של ג'סיקה לכריסטיאן וניק, שזה בכלל היה רעיון של אליזבת', אבל בסדר. פרק ממש טוב לפי דעתי.הם ממש מתחילים לערבב שבטים בשלב מוקדם יחסית, הם לא מחכים יותר מדי.
לצפיה ב-'ועוד משהו '
ועוד משהו
11/10/2018 | 07:27
56
ההערה שג'רמי זרק לנטלי במועצת השבט שאף אחד לא יבוא להלוויה שלה אבל שלו כן (משהו כזה) הייתה ממש לא במקום.
לצפיה ב-''
11/10/2018 | 08:15
50
פרק חביב ושבט גוליית חוץ מאלו שברומן נראים דיי מתמודדים רציניים
לעומת דוד ששם כולם נראים דיי פרווה
אבל חוץ מזה לא התרגשתי יותר מדיי
לצפיה ב-''
11/10/2018 | 09:08
54
בוקר חדש מפציע, אבל עוד לפני כן קארל מספק לנו רגש, דמעות וקצת סינדרלה. האם הוא הזוכה החדש? אני מאוד מקווה שלא, אבל יהיה אפשר לקרוא לו "קארל ווינסמאצ'" או "ווינסאלוט" או משהו כזה אם הוא יזכה. חבל שהוא לא שוטר. אני חושב שאין שוטרים בעונה הזו. בי מפציעה בוידוי משחק, אבל היא צריכה גם להוכיח את עצמה.

אצל הגולייתים, ג'ון גם מקבל וידוי מפליל, וג'רמי מראה איך באמת צריך להנהיג - להתנהג כמו חבר, לא כמו בוס. נטלי בינתיים היא בקלות המתמודדת הכי גרועה העונה. גם ג'רמי מקבל ודיוי שיכול בכיף לגייס אותו ל"כוכב נולד". אה, רגע. כבר אין "כוכב נולד". יופי. וחלק מהדוידים חושבים כבר על השבט השני, מה שאומר ש...ערבוב בפתח? טוב, אחרת גבי היא המודחת הבאה מהשבט, כמעט בטוח.

אצל הגולייתים, הפרנויה משתלטת על ג'רמי ברמה שמזכירה לי את גארט מקאגאיאן. אחי, אתה לא יכול לעשות את זה! לבקש מהמתמודדים לא לדבר זה עם זה זה לבקש מהם שידיחו אותך! ואז אנג'לינה, שעד עכשיו לא קיבלה אפילו וידוי, חושבת להדיח את ג'רמי. הוא, מצידו, רוצה להדיח את דן בגלל שיש לו אליל. כבר? לפחות תחכה למיזוג! אני שונא שאנשים חושבים כבר על מי איום לגמר, בוא תוודא שאתה בברית עם רוב מספרי, אחרת תחוסל!

למרות שאין פוקוס מוגזם על הגולייתים, היו שם יותר וידויי אסטרטגיה, ולכן לא הופתעתי יותר מדי מההפסד שלהם בחסינות (אגב, עדיין יש שם גשם! ווהו! אתם בטוחים שהם לא שינו מיקום?). נטלי עדיין גרועה, אבל זה רק אומר שאין שם אף אחד שאני ממש לא סובל. לצערי, אני *עדיין* לא בטוח שאני מוכן לדירוג. יש יותר מדי אנשים שאני לא בטוח מה המשחק שלהם. אבל נטלי בבוטום, אני לא חושב שיש שם שמישהו שאני פחות אוהב, ואנג'לינה, כריסטיאן וניק במקומות גבוהים. הבעייה היא, שוב, שההפקה עצמה לא שמה את המשחק במרכז. זה כמו שיחה בין פעיל זכויות בעלי חיים לבין פעיל איכות הסביבה - יש סיכוי טוב שאחד מהם יחשוב על מצב החיות בטבע, אבל השני יחשוב יותר על חיות החווה.

בסוף במועצת השבט, ג'רמי מודח פה אחד. זה מה שנקרא לחפור לעצמך את הקבר. בשבוע הבא ערבוב.
לצפיה ב-''
11/10/2018 | 12:02
52
חחחחחחחחחח ביי ביי ג'רמי- איזו הדחה משמחת
האמת כשג'ף הסביר על אתגר החסינות,
האמנתי ששבט דוד יוכל לזכות כל עוד הם יקבלו הזדמנות להגיע לחלק של הפאזל בזמן-
ואכן הם זכו!!! כיף ממש במיוחד שנראה שגבי קצת בסכנה.
לא הבנתי למה גם כריסטיאן זרק את האשמה עליה? הוא בעצם מעדיף את ניק על פניה?
טוב, נראה מה יקרה בפרק הבא עם הערבוב...
לצפיה ב-''
11/10/2018 | 18:16
1
55
עוד פרק עבר והעונה הזו עדיין לא ממריאה.
בשבט גוליית כל הבנות נראות לי אותו הדבר, עדיין לא מבדיל בינהן
והאמת לא היה אכפת לי אם ג'רמי או נטלי יודחו כי שניהם מעצבנים. ג'רמי קצת יותר (לנטלי יש עוד פוטנציאל לשעשע)
בשבט דוד ניק שבפרק הראשון דווקא אהבתי אותו, ממעיס עלי את עצמו עם השמות שהוא נותן לבריתות. ואת כריסטיאן אני לא מצליח לסבול אז החיבור הזה כבר מעצבן אותי.
בפרק הבא ערבוב שמגיע ממש בזמן, אולי יצליח להכניס יותר עניין, ואולי סוף סוף אמצא מישהו לאהוד אותו
(למרות שערבוב אי זוגי - מעניין איך זה יהיה ומה עם הבן אדם ה17? אי גלות?)
ואולי סוף סוף אחרי הערבוב נפסיק לשמוע חפירות שמצדיקות את התמה של דוד נגד גולית (על מי אני עובד?)
לצפיה ב-''
11/10/2018 | 23:44
50
אני גם מרגיש שהעונה הזאת לא ממריאה לי ושאין לי מישהו אחד שאני בעדו וכו'
מקווה שאולי זה ישתנה בהמשך העונה.
לגבי הערבוב האי זוגי- יכול להיות שפשוט יעשו שבשבט גוליית עדיין יהיו תשעה מתמודדים.
קצת מוזר שפתאום יצוץ אי גלות בשלב הזה לא?
לצפיה ב-''
12/10/2018 | 00:29
1
65
קווין נטלי
כזאת דמות הזויה

ג'רמי לגמרי דיבר את עצמו לדעת - לפי מה שהוא טען בראיון הכל התחיל בכלל בגלל שהוא סיפר בדיחה על זה שאנג'לינה וג'ון ב"שואומנס" - כי לטענתו אנג'לינה נדלקה על ג'ון למרות שהיא נשויה. אנג'לינה התעצבנה ואמרה שזה לא נכון והוא יהרוס לה את התדמית ואת חיי הנישואין ומכאן הכל היסטוריה....

לצפיה ב-''
12/10/2018 | 01:26
62
קראתי גם את הראיון הזה, ואני לא יודע עד כמה אמת יש בזה. קשה לי להאמין שזאת הסיבה היחידה שהוא הודח, כלומר, הוא הודח פה אחד. נראה שגם אחרים ראו שהוא איום במשחק יותר מנטלי.
לצפיה ב-''
16/10/2018 | 00:20
15
פרק מעולה!!
אם לא שפת הגוף של מייק, עדיין הייתי חושב שזו תהיה נטלי.
אנג'לינה שיחקה אותה.

נראה לי בי תפונה, אולי זה גם מסביר את הערבוב.
(האם רואים אותה ??)
לצפיה ב-'BB20-פרק 38'
BB20-פרק 38
06/10/2018 | 22:44
12
23
קייסי זוכה בווטו החמישי שלה- מטורףףף!!
ובוחרת להדיח את אנג'לה
בלי קשר שאני מבואס שאנג'לה הודחה,
אני לא חושב שזאת הייתה החלטה חכמה של קייסי.
טיילר הוא איום הרבה יותר גדול ואנג'לה לא אהובה אצל המושבעים
לפי מה שראינו במהלך העונה, ככה שמבחינה משחקית היה יותר חכם לה להדיח אותו.
נראה מה יקרה ב-HOH האחרון...
לצפיה ב-'אפשר לדלג על פרק 39 ולראות ישר את הגמר נכון?'
אפשר לדלג על פרק 39 ולראות ישר את הגמר נכון?
06/10/2018 | 22:56
25
הרי תמיד עושים אותו סתם פרק כזה שנזכרים בקטעים מהעונה בזמן שהם בתחרות HOH הראשונה לא?
לצפיה ב-' ה ג מ ר '
ה ג מ ר
07/10/2018 | 00:43
6
20
לא להאמין שאחרי כל זה בסוף קייסי ניצחה...
טוב נלך לפי הסדר:
- במפגש של המושבעים עם וויל- ביילי כזאת ממורמרת על טיילר- שונא אותה!!
היה מצחיק לראות שאנג'לה סיפרה להם על לבל 6 והם עדיין היו בשוק!!!
כאילו איך לא קלטתם את זה עדיין?! בחיי שהם סתומים ברמות אחרות...
מה שכן רוקסטאר קרעה אותי כשאמרה לסאם- YOU WERE ONE DAY LATE
- אז קייסי וטיילר מגיעים לשלב השלישי של ה-HOH, והייתה תחרות די משעשעת
אבל בסוף קייסי זוכה ובוחרת להדיח את ג'ייסי. WHAT?! סיריסלי?!? מטורף שהיא בחרה ללכת עם טיילר לגמר, ולגמרי חשבתי שזאת עוד טעות שלה, אבל...
- לפני ההצבעה האחרונה- אשכרה סוואגי הציע עכשיו נישואים לביילי?!?!!?
זאת בדיחה נכון???
- קיצר נעבור להצבעה:
אנג'לה, ג'ייסי וברט מצביעים כמובן לטיילר.
היילי גם מצביעה לטיילר (הרגשתי ממנה שהיא מעריכה אותו לאורך העונה).
ואז המהפך המקולל:
סקוטי האפס, פסי המטומטם, ביילי הממורמרת, רוקסטאר העלובה מצביעים לקייסי,
וסאם (שכנראה נפגעה מטיילר) גם מצביעה לקייסי והיא הזוכה.
איזה באסוש!!!
חששתי שבגלל המשחק החברתי החזק של קייסי וזה שהיא הפציצה בתחרויות מאמצע העונה והעובדה שטיילר סגר בריתות עם הרבה
מתמודדים לפיינל 2 תתנקם בו, אבל זה ממש מבאס ומשאיר טעם רע בפה.
ממש הגיע לו לזכות, וחבל שלא נותנים לפיינליסטים יותר זמן בנאומים ובתשובות לשאלות
ואז אולי הוא היה מצליח יותר להסביר כמה הוא עשה בעונה הזאת...
מצחיק שבתחילת העונה קיוויתי שיודח מהר
אגב כשאמרתם שזאת עונה טובה, חשבתי שבטח יהיו מלא מהפכים, ושלא צד אחד שולט
ומצחיק שבסוף הייתה ברית אחת ששלטה אבל שלגמרי אהבתי אותה והייתי בעדה והכי הגיעה לה...
לפחות טיילר זכה בחביב הקהל (כצפוי, אבל הוא היה בהלם חחח), מצחיק שדווקא היילי וברט היו בטופ 3 (חשבתי שסאם וסקוטי, אבל לגמרי ברט והיילי עדיפים).
לצפיה ב-''
07/10/2018 | 18:28
1
19
אכן סיכמת את זה יפה,
שדווקא הבחירה של קייסי בטיילר הייתה צפויה - בסה"כ הם שניהם הלכו ביחד ההתחלה, היו בברית מאד חזקה ואם קייסי הייתה לוקח תאת ג'יי סי היא גם יכלה להסתכן בהצבעות מרמור.... חוץ מזה שאם כבר הטעות של קייסי הייתה להדיח את אנג'לה על פניי טיילר - אבל שוב, בסוף יצא לה יפה.
זה גם הקטע של קייסי - היא מאד טים פלייר כי זה מי שהיא, היא הייתנה אהובה כי היא באמת בן אדם של אנשים והיא מותק ונשמה טובה - בכל עונה הייתה יכולה להיות מנצחת ראויה, לעונה הזאת היא גם מנצחצתת ראויה אבל כשזה ליד טיילר זה משאיר טעם רע בפה... ההייב ללא ספק חבורה של לוזרים.

לגבי חביב הקהל זה לא כזה מפתיע - הלבל 6 היו בדירוגים המובילים של הג'וקר כל העונה, כשטיילר וקייסי בטופ וברט ואנג'לה קצת אחריהם באופן קבוע. צופים שפחות עוקבים אחרי הפידס כמובן אהבו את אנג'לה פחות כי ערכו אותה קצת רע, ובלי קשר מעריצי ההייב וגם כמה מתמודדי עבר כמו ג'אנל דפקו קמפיין די רציני להיילי, ואחרי שקייסי ניצחה ולא נכנסה לתחרות זה העזר להיילי להיכנס לטופ 3.
סאם היתיה בהתחלה מאד פופולארית אבל זה עבר כשלאנשים נמאס ממנה לגמרי, סקוטי היה אהוב רק על ידי צופים מזדמנים שעדיין אוהבים את גימיק החנוון.

בתצכלס מה שיפה בעונה זה שרוב ההדחות היו ממש בליינדסייד ועדיין ברית שלמה שלטה בעונה - ההוכחה שיכול להיות פאגוגינג שהוא פשוט טוב.
לצפיה ב-'אהה מי שזוכה בעונה לא יכול גם לזכות בחביב הקהל?'
אהה מי שזוכה בעונה לא יכול גם לזכות בחביב הקהל?
07/10/2018 | 23:12
4
לצפיה ב-''
07/10/2018 | 18:53
3
22
קודם כל כמובן שמסכים שטיילר היה צריך לקחת את זה בענק!!!
הכל התחיל להתפקשש בפיינל 4
אם ג'ייסי היה מודח ב4 אני מאמין שטיילר היה מגיע עם אנג'לה לגמר לוקח בהליכה.. בעיני גם הגיע לה יותר מקייסי
גם וטו של אנג'לה בפיינל 4 היה עוזר.. כי היא הייתה מדיחה את קייסי.

קייסי שחקנית מצוינת אבל מי שהוביל הכל .. מההדחה של סטיב וסוואגי ועד ללקשור את כולם יחדיו + סאם וג'ייסי  זה טיילר .
והוא היה לא פחות חזק במשימות אם רוצים להסתכל גם על זה.

הברית של לבל6 לא בדיוק שלטה על הנייר היה חוחים לרעתה . זה למה כן היה מהפכים בעונה לדעתי
הם תמיד שלטו אפילו כש2 מהם היו על הבלוק הם עשו בלייינסייד לשאר הבית והדיחו את מי שהיה לייאבליטי יותר גדול מהשניים (רייצ'ל ווינסטון) ומי שהחוח לא התכוון שיעוף..
ומה שקרה עם פסי..
זו לא הייתה שליטה חלקה + שהם באמת הפייבורייטים זה הופך את העונה למצוינת.
חבל על הניצחון של קייסי אבל לפחות זה לא שעכשיו סאם זכתה..
קייסי שיחקה מצוין והיא מהממת

אולי אנג'לה וטיילר יוכלו לזכות יחד במירוץ וככה 3 מלבל6 יהיו זוכים:)
לצפיה ב-'רעיון גאוני'
רעיון גאוני
07/10/2018 | 23:14
2
22
להביא אותם למירוץ- והלוואי ויזכו!!
לצפיה ב-'יש על זה דיבור רציני ולדעתי זה גם יקרה'
יש על זה דיבור רציני ולדעתי זה גם יקרה
08/10/2018 | 22:23
1
17
הם גם אמרו שמוכנים לזה
לצפיה ב-'חלום'
חלום
08/10/2018 | 22:35
4
לצפיה ב-'פרק 9 '
פרק 9
08/10/2018 | 19:27
3
19
אני חייב להגיד שזה פחות כיף מאשר לראות את העונה כשהיא משודרת, כולל מעקב אחרי וידויים וספוילרים. אני זוכר שבנקודה הכי אפלה של BB18, כשהגברים הכי דוחים ושוביניסטיים בתולדות הריאליטי שלטו בצורה מוחלטת בבית, החלטתי להפסיק לצפות לשבוע. חזרתי לצפות רק אחרי שהעזתי לבדוק ספוילרים, וגיליתי שויקטור העמיד את פאולי להדחה.

לצערי, נראה שההצבעה של סקוטי נגד כריס הייתה רק הצגה, והוא למעשה תופס את מקומו בברית הנגדית. לא יודע כמה זה רעיון טוב ללבוש את החולצה של המודח הטרי! כמו קראפי מעונה 6 המיתולוגית, יש לי הרגשה שאני אדבר עליו עד סוף העונה, אפילו שהוא כבר מחוץ למשחק. אני חייב להגיד, וינסטון הוא לא המתמודד שאני הכי אוהב מלבל 6, אבל אני לא רוצה שמישהו מהברית יודח!

ולצערי, סקוטי מעמיד אותו ואת ברט להדחה. מי היה מאמין, עונה שעצוב לי כששני האלפא מיילז הכי גדולים מועמדים להדחה. אבל ככה זה כשהמשחק חוזר למרכז. ואם זה לא מספיק, ביילי זכתה בכוח השבועי. ותפסיקי לדבר על עצמך בגוף שלישי, רבאק! את לא עידן קפון!
לצפיה ב-'פרק 10 '
פרק 10
10/10/2018 | 23:22
2
17
אני עדיין עצבני, וזה נראה כאילו סקוטי באמת נוקם בכל הגברים החסונים בעולם על מה שהוא עבר בתיכון. ועוד שאר הברית המטומטמת של ביילי יוצאת נגדם, מה הם עשו שמתייחסים אליהם ככה? יכול להיות שהם בדרך כלל מתייחסים לאחרים כמו שברט יצא הפעם על סקוטי. אבל אני לא מאמין, אני חושב שפאוטה הם חבורת זבל שלוקחת הכול בצורה אישית, כמו (שוב) הנרד הרד מעונה 6.

אז הם צריכים את הוטו, ולמזלם עוד שני חברי ברית מתמודדים יחד איתם. הוטו מתרחש בסביבה בסגנון יווני ו... האם ביילי קראה לעצמה אלה?!? אני מניח שהצניעות עושה אותה מושלמת. או שאולי הצביעות עושה אותה עולבת? לאלוהים הפתרונים. לצערי קורה הגרוע מכל וסקוטי זוכה. אז לא משנה מה, לבל 6 יאבדו שחקן השבוע. באסה.
לצפיה ב-'פרק 11 '
פרק 11
13/10/2018 | 00:25
1
14
כנראה הייתי מרוכז מדי במשחק, כי פתאום אני קולט שקייטלין היא דרמה קווין. ועדיין היא אולי הכי נורמלית מהברית שלה. אני מניח שהיילי אפילו יותר נורמלית אבל... מי היא? בכל מקרה, למה זה כל-כך קריטי מי מהאחים נשאר במשחק? לא יודע, אבל שוב הבית מחולק, ואני מקווה שלבל 6 שוב ינצחו. זה יהיה ניצחון פירוס, כמובן, מישהו מהם בכל מקרה מודח, אבל יקרה המצב הרע במיעוטו.

והרע במיעוטו קורה. חבל רק שסאם לא השתמשה בכוח שלה כדי להציל את וינסטון. פאק, רוקסטאר מטומטמת מה ברט עשה שמתייחסים אליו ככה?!? מקווה ששבוע הבא יהיה יותר טוב.
לצפיה ב-'פרק 12 '
פרק 12
13/10/2018 | 23:00
15
רק עכשיו אני קולט מה עשה ברט. אני חושב שבמהלך הזה הוא בעצם כיסה את התחת של טיילר. העונה הזו היא משהו שלא באמת היה מאז עונה 10 - עונה ממש, ממש טובה. כל הדרמה מגיעה מהמקומות הנכונים, ללא התערבות הפקה משום סוג (אני לא מאמין שאני אתגעגע אי פעם לתיבת פנדורה והקו-דה-טה), ואשכרה יש אסטרטגיה מעולה מצד יותר משחקן אחד. ולפחות שחקן אחד הוא ברמה שלא הייתה בתוכנית מאז דן.

דבר אחד שבחיים לא יהיה טוב זה האתגרים, אבל הם לא אמורים להיות טובים, או חדשים. מה זה, הישרדות? מצד שני, בגלל שהאסטרטגיה כל-כך טובה, למה לא. חבל רק שהצד השני כל-כך דפוק. חוץ מהיילי, כמובן. איך זה תמיד קורה? איך החרא תמיד מתגבש בברית אחת? כמובן, בעונות שבהן הבית מחולק לשתי בריתות יציבות, ולא כשיש כמה אנשים שמנהלים בית מלא באפסים (היי, עונות 12, 16!). יוצאת דופן הייתה עונה 9, שכמעט כל הבית היה מלא בחרא עם איזה שניים-שלושה פייבוריטים פה ושם.

בכל מקרה, סאם זכתה ב-HOH, ובכל מובן היא כמו חברה בלבל 6. ההבדל היחיד הוא שהיא לא מוכנה לדון אסטרטגית בשום דבר, וטכנית היא יותר קלף משוגע. אבל כרגע היא בצד הנכון של הבית, וזה מה שחשוב. אז קייטלין והיילי מועמדות, הלוואי שביילי הייתה מועמדת במקום אחת מהן, אבל זה יכול לחכות.
לצפיה ב-'AS E21E22(סוסי חזור)'
AS E21E22(סוסי חזור)
05/10/2018 | 19:06
6
43
טוב, בראיין יצא ממש דפוק בפרקים האלו
ושיין יצאה מלכה
עשתה לבראיין מה שראסל עשה לטייסון בזמנו
ובכלל שינתה את מהלך הכוחות ועדיין לא הובילה אש אליה

אם היא ושרן אבל נפתרות ממנו ומשאירות את שוני הן דפוקות כמוהו
אני לא מתאר לעצמי את בראיין מקבל קול אחד בגמר ולא חושב שמישהו מעריך אותו (אלא אם כן תהיה הפתעה גדולה והוא יפציץ בעימות ג'ורי שיטה את כולם כמו הזוכה בעונה האחרונה של היחשרדות דרום אפריקה)
לעומת זאת לשוני יש קולות דיי בטוחים מרובי, בנג'י ופאנלה ואני חושב שגם מוניקה תצביע לה במידה ושרן לא תהיה בפיינל 2 ובראיין אם יהיה בג'ורי כמו שהן מתכננות
בנוסף יש לה סיפור אנדרדוג שיכול להטות מתנדנדים

שרן עלובה שנגררה אחריי מאט ועכשיו נגררת אחריי שיין, בבקשה אל תזכי, מוניקה מעריכה אותה על כלום

בינתיים נראה שמי שמעריך את שיין זה רק סטיב אבל מקווה שהיא תצליח להגיע לפיינל 2 (בתקווה עם בראיין) ותיתן נאום משכנע ותהיה אחת המנצחות הראויות בכל הזמנים של הישרדות
אולי שניה הכי טובה אצלי אחריי נטלי אנדרסון

הדבר היחיד שאני יכול להגיד לרעתה הוא שהיא יותר מדיי נאמנה ולכן אני בספק אם תשאיר את מייקל לסוף
לצפיה ב-'מגיב!!!'
מגיב!!!
07/10/2018 | 00:16
29
אין לי תירוץ לשכוח לראות, הפרקים משודרים אחד אחרי השני/
שיין 
הייתי בטוח שהיא בצרות לאחר ההדחה של מאט, אבל היא הצליחה להפוך את הקערה על פיה. החשש היחידי שלי שהיא מתמודדת קלאסית שבדרך כלל מודחת בפיינל 4 או 3 (רוב, סירי, סקאוט). אני ממש מקווה שזה לה יקרה כי ממש מגיע לה לנצח.

מוניקה עשתה טעות  שהתקרבה יותר מדי לבריאן, עד עתה היא שחקה מתחת לרדאר כמו שצריך. אפרורפו בריאן, אין מצב שהוא ינצח. אני די רואה אותו בפיינל 2, אבל הוא לא הולך לקבל קולות לפי דעתי. ואם היה לו סיכוי לנצח, הוא הרס אותו לגמרי בשני הפרקים האלו (מה אתה לוקח את מוניקה למשימת הפרס, מה?!?!??!?)

אני לא חושב ששרן עלובה אבל היא כן מתחילה להיות פעילה מאוחר מדי. היא מזכירה לי קצת את לורל מהישרדות אי הרוחות, רק ששרן יותר אקטיבית, אבל גם זה תלוי באנשים אחרים (בריאן ועכשיו שיין).

שונה נחמדה אבל אני מרגיש שהיא עשתה הרבה טעויות במהלך המשחק. אבל אני ממש מקווה ששיין תנצח. 
לצפיה ב-'פרק 23'
פרק 23
08/10/2018 | 16:45
15
טוב, דיי מטופש לנסות להראות מתח
כשהבחירה ההגיונית מבחינת שארן גם הייתה להצביע לשוני
שיין פחות סביר שתזכה בחסינויות ובראיין ממש שנוא ופרטנר טוב לג'ורי
שוני איום רציני גם בחסינויות וגם לג'ורי

טוב מאוד שבראיין זכה בחסינות אחרת שארן ושיין היו עושות טעות קריטית נוסח קולבי וווו (זה שהשאיר את טוני, איך לעזאזל כותבים את השם הזה בעברית?)

פרק הבא אנחנו יכולים לקבל את כל שלושת הוריאציות:
אם בראיין זוכה בחסינות הוא מדיח את שארן, מתמודד מול שיין - שיין זוכה

אם שארן זוכה בחסינות היא מדיחה את שיין, מתמודדת מול בראיין - שארן זוכה

אם שיין זוכה בחסינות היא מדיחה את בראיין, מתמודדת מול שארן - במצב הזה כרגע אני חושב שיש ייתרון לשארן מבחינת יחסים קודמים עם הג'ורי אבל יש את הנאומים שבזה שיין יכולה להיות מאוד טובה בעוד ששארן, למרות היותה עורכת דין בהחלט יכולה להיות סוג של אמנדה
אז לא יודע כרגע
לצפיה ב-'גמר!!!'
גמר!!!
09/10/2018 | 19:16
2
17
שיין
המנצחת הגדולה של העונה הזאת
שיחקה משחק מושלם עד הסוף
מהמטרה הראשונה של כולם להדחה
ללהגיע לגמר כשכולם בוטחים בה ורוצים לקחת אותה לפיינל 2
בנוסף בגיל 61 גם המנצחת המבוגרת ביותר שהייתה (לפחות בגרסאות הדוברות אנגלית)
קצת חבל שהחלטה כלכך גדולה בסגנון "מי השורד האחרון" נפלה על מאט הבכיין וזה שפגעו לו באגו
חתיכת אדיוט, שארן הצביעה אתך וגם כמעט נתנה לך אליל באותו יום
אבל לפחות זה גרם לתוצאה הרצויה

שיין גם הייתה הרבה יותר קרת רוח וענתה ברוגע למה ששאלו אותה לעומת שארן שהייתה קצת הסטרית
אני מאמין שאם היו נותנים לג'ורי להצביע ישירות אחריי הדחת בראיין בלי המועצה האחרונה שארן כנראה הייתה מנצחת
מעניין גם מה היה קורה אם לידיה הייתה במושבעים כי אני מאמין שהייתה מצביעה לשארן ואז היה נוצר תיקו בפיינל 2 
לצפיה ב-'ודרך אגב'
ודרך אגב
09/10/2018 | 19:32
1
23
אני מאוד מקווה שהכסף יוכל לעזור לשיין להוסיף למלתחה שלה גם חולצות אחרות

לא נראה לי שהיה פרק אחד שהייתה לבושה אחרת כולל הריאוניון
לצפיה ב-'מישהו מסוים לא היה בריאוניון '
מישהו מסוים לא היה בריאוניון
10/10/2018 | 02:55
22
לצפיה ב-''
10/10/2018 | 02:48
23
אני לא יודע מה יותר מרשים, הניצחון של שיין, או העובדה ששרן פשוט זרקה את הניצחון שלה לפח. אם היא הייתה לוקחת את בריאן, 100% הייתה מנצחת.

הופתעתי לראות עד כמה כעסו חברי המושבעים, בעיקר בריאן, שזה די הפתיע אותי. אני מאוד אהבתי את הנאום והתשובות של שיין, במיוחד ששוני שאלה אותה אם היא יודעת איפה היא גרה, ושיין הפתיעה אותה והוכיחה לה שכן. שרן לא הייתה רעה, אבל קצת הרגשתי רע בשבילה בשלב מסוים כי הרגשתי שחברי המושבעים היו קצת יותר מדי קשוחים איתה. דבר נוסף שלא אהבתי פה זה איך שכולם מדברים לשחק עם ערכים וכולי, כבר נמאס לי לשמוע את המילה ערכים בהישרדות חחח.

אין מה להגיד על שיין, פשוט גדולה. המתמודדת הכי מבוגרת, כאלו שראו אותה "חלשה" במשימות, מסומנת מובהקת למודחת ראשונה, מנצחת ניצחון מאוד מרשים. הייתי בטוח שלאחד ההדחה של סטיב באיחוד שהיא הולכת להיות הבאות בתור, אבל היא הצליחה לעבוד על בריאן ולהפוך את המשחק לטובתה. ללא ספק זוכה יותר מראויה 
לצפיה ב-'המירוץ למיליון 30- פרק 1'
המירוץ למיליון 30- פרק 1
07/10/2018 | 23:10
7
42
גיליתי שהוט מעלים את העונה הזאת לוי.או.די
והיה לי חשק לראות (למרות שלא ראיתי כבר מלא עונות של המירוץ האמריקאי)
בעיקר כי ג'סיקה וקודי שם...
מדהים לראות את ההבדלים בין הגרסה שלנו לשל האמריקאים.
הפרק עף בטיל ולפני שאתה מבין מי זה מי מודח כבר זוג.
היה מירוץ לסיום צמוד בטירוףףףף ודווקא העדפתי שאלו שנשארו- יודחו
כי אחת מהן הייתה ממש מעצבנת (שרה).
מקווה שתהיה עונה טובה
לצפיה ב-'נראה לי שאחכה שכל הפרקים יעלו לויאודי'
נראה לי שאחכה שכל הפרקים יעלו לויאודי
11/10/2018 | 19:57
5
6
לצפיה ב-'תכלס זה חכם... באסה עכשיו לחכות כל שבוע '
תכלס זה חכם... באסה עכשיו לחכות כל שבוע
11/10/2018 | 23:38
4
7
לצפיה ב-'לגמרי! זה גם די מוזר'
לגמרי! זה גם די מוזר
12/10/2018 | 02:44
3
21
היום בעידן הבינג' זה או שמעלים את הכל במכה או שמעלים שבוע אחרי שבוע לפי קצב השידור
אבל העונה הזו שודרה לפני כמעט שנה.. אז למה לגרום לנו לחכות סתם? שיעלו הכל וזהו!
לצפיה ב-'כי זה הוט '
כי זה הוט
13/10/2018 | 23:52
2
15
הם תמיד מעלים פרק רק פעם בשבוע למרות שמדובר בעונות/בסדרות לא כאלה חדשות...
לצפיה ב-'זה גם ביס! '
זה גם ביס!
15/10/2018 | 19:36
1
3
לצפיה ב-'אותו חרא '
אותו חרא
15/10/2018 | 20:55
1
לצפיה ב-'שמחתי לראות שהתחילו לשדר את זה'
שמחתי לראות שהתחילו לשדר את זה
13/10/2018 | 14:13
18
אבל אני גם אחכה, לפחות עד שיהיו כמה פרקים שאוכל לראות ברצף. זה באמת מעיק לחכות כל שבוע לפרק חדש כשהעונה גם ככה ישנה. ראיתי גם את לרדת בגדול האמריקאי, וזה היה עוד יותר מעצבן, כי הם חילקו כל פרק לשניים, אז יצא שבעצם העלו פרק אחד שלם בשבועיים.
לצפיה ב-'הישרדות 37 דוד VS גוליית- פרק 2'
הישרדות 37 דוד VS גוליית- פרק 2
04/10/2018 | 10:03
13
89
שתהיה צפייה נעימה לכולנו,
ואם מישהו מצליח למצוא קישור נורמלי שישלח לי במסר
לצפיה ב-''
05/10/2018 | 16:50
62
בנעיגוד לפרק הראשון הכושל זה היה פרק טוב
בגוליית היתה את נטלי דמות הזויה וקורעת מצחוק
את דן וקארה שיותר מדי פותחי םאת הפה ומצד שני גם את ברית הזוגות האפשרית, וגם מייק שלאט לאט משתקם. לדעתי ההדחה הראשונה שם יכולה ללכת לכל כיוון.
הכי חושב שאוהב מהשבט הזה את נטליה עושה רושם של שחקנית עם פוטנציאל שכרגע נמצאת במצב מספיק טוןב.
ובשבט דוד הייתה הדחה די מגניבה בסוף, חייבבתי את ג'סיקה אבל הבליינסייד היה שווה את זה. ברית החנונים של ניק-כריסטן מפתיעה לטובה ואישית אני יותר אוהב דווקא את ניק בצמד הזה.
לצפיה ב-''
05/10/2018 | 18:42
55
בהחלט פרק יותר טוב בהרבה!
הדחה גם מעולה. האמת שלא היה צפוי גם .
גבי נראית לי קלה מדי לתמרון קיוויתי שהיא שחקנית יותר חזקה , אבל אני לגמרי בעד החמישה הזו שנוצרה כשיש את צמד החנונים ואת אליזבת' שממש כיכבה הפרק.
אבל אני לא גם לא מאמין שישארו יחד, ליסה יכולה בקלות עדיין לעוף.
בגוליית נטלי הרגה אותי מצחוק בחוסר מודעות שלה !
דן אכזב.
ג'רמי בא לשחק. מייק לדעתי יהיה בסדר גמור. מסכים שנטליה עושה רושם טוב.

יאאלה שימשיך כך:)
לצפיה ב-''
05/10/2018 | 19:11
58
נמאס לי לראות את אסי עזר שנדחף לתכנית מחופש לג'ף פרובסט
חוץ מזה היה פרק נחמד
לא התלהבתי ולא רואה מישהו שממש מתחבב עליי באופק

ראיתי לפניי זה פרק באוסטרלית ואמנם הם בשלבים מתקדמים כבר אבל ההבדל מההתרגשות שלי שם להתרגשות שלי פה עצום

ג'סיקה עפה ועפה בבליינדסייד אבל בסופו של דבר למי אכפת?
למי אכפת מכל מי שהיה יכול להיות מודח הפרק?
לצפיה ב-''
06/10/2018 | 00:26
2
68
אוי שבט דוד, איזה שבט של לוזרים. מילא שבאתגרים הפיזיים הם עלובים, וזאת עוד בלשון המעטה, אל מול הגולייתים, אך מסתבר שגם בפאזלים הם בכלל לא משהו...

אז עברה סופת הציקלון שפקדה את איי הוולט דיסני שטופי השמש של פיג'י לאחר שגבתה קורבן משבט דוד שפונה והוצא מהמשחק, מה שנתן דרור לחנונים בשבט להתאחד, ולתחמן ניק שהיה אמור להיות המודח הראשון אם לא הפינוי של פט, לקנות את כריסטיאן בנזיד עדשים, קרי ליצור איתו ברית בנוסח ג'יי.טי. וסטיבן פישבך מטוקנטין, מה שקנה מיד את החנון המצוי התורן, שאף כינה את פישבך לא פחות מ'הגאון'.

אגב אם אתם חושבים שזה לא עשה שום אפקט על פישבך עצמו שמסקר את העונה ביחד עם ססטרנינו, שהשבוע שניהם ניהלו דיון בשידור חי מהעיר ניו יורק שאליו הוזמנו כמה מהשורדים המוכרים מהשנים האחרונות, כמו אנדריאה בולקה שהשתתפה ברוב הדיון, וונדל ודום הזוכה וסגנו מהעונה הקודמת, שישבו כמובן בנפרד והכי רחוק שרק אפשר זה מזה, ברט לה בל מדור המילניום נגד דור האיקס, ברייס ג'ונסון מקגיאן, כריס נובל מהעונה הקודמת, ג'ייקוב אף הוא מהעונה הקודמת והגיטרה שלו, אלייזה אורלינס מהעונות ונואטו ומיקרונזיה, ודלטון רוס המפיק והחבר הטוב של המנחה ג'ף פרובסט, פישבך לא הפסיק להתרברב שוב ושוב בזה שאמרו שהוא גאון בפריים טיים של CBS ולהזכיר את הברית שלו ושל ג'יי.טי.

אז מה היה לנו בפרק הזה? נטאלי המעצבנת המלאה בעצמה שלא מוכנה לשמוע גם לאלה שרוצים בטובתה ובאים אליה בטוב, ממשיכה להיות קרציה מעצבנת שאם יקרה נס ושבט הגולייתיים שלה יפסיד באתגר החסינות השבטית לשבט דוד הלוזרים שדאגו להחליש את עצמם מבחינה פיזית אף יותר לאחר איבודו של פט, רוב הסיכויים שתהיה הראשונה שתודח מאצלהם, וככל הנראה ברוב קולות, לנוכח האנטגוניזם שהיא מעוררת.

כשמנגד, מסתמן מעין ניצוץ של התחלה של ברית בנות בין בנות השבט, שכל אחת מהן עובדת על בחור אחר מהשבט, ושלושתן יחד מתכוונות להתל בכולם ולנסות להגיע ביחד לגמר כשידן על העליונה.

דן שהתרברב בפרק הקודם על כך שמצא פסלון חסינות, ועוד עם שתי הבנות הכי יפות בשבטו, עושה מעשה מטופש ומחביא את הפסלון בבגדיו האישיים במקום להחביאו במקום נסתר, מה שמאפשר לג'רמי לפשפש בבגדיו ולגלות אודות הפסלון חסינות שלו, ולרוץ לספר לחבר'ה, בטענה שידע שווה הרבה יותר מפסלון חסינות, ובעיקר אם מוצא הפסלון לא יודע שכל השבט יודע לגבי פסלון החסינות שלו, מה שיכול לפעול לרעתו.

במקביל דייבי, מי שהגדיר את עצמו כ'החנון השחור' בשבט דוד מוצא אף הוא פסלון חסינות ביער, אך בניגוד לדן הוא אינו משתף איש לגבי הפסלון שמצא, שזה הדבר הכי טוב לעשות כשמוצאים פסלון בהישרדות, כי אלמנט ההפתעה בהישרדות הוא האלמנט החזק ביותר, ויש אינספור דוגמאות לכך מעונות קודמות לכל הטירונים שלא מבינים בהישרדות.

כמו כן, כאמור ניק התחמן שמאז שהתחיל המשחק כרת ברית חשאית בנפרד כמעט עם כל שחקן/שחקנית בשבטו, מנצל את שתי העובדות שפט שקלט אותו נאלץ לפרוש מהמשחק בשל פציעתו הקשה, ושהוא עצמו בניגוד לכל הסיכויים לא הודח מהמשחק, וכורת ברית עם כריסטיאן המגה-חנון, בטענה שזאת תהיה ברית בנוסח הברית של סטיבן פישבך וג'יי.טי. בטוקנטין. וכריסטיאן שנמצא כבר בברית חשאית עם גבי החנונית, מתלהב מהרעיון של הברית החדשה עם ניק התחמן, אך נקרע בין שתי הבריתות. הדבר בא לכדי ביטוי בעיקר כשבשבט שלו מחליטים להדיח את לירסה בטענה שהיא החוליה הכי חלשה בשבטם, ובעוד גבי ואליזבת מתנגדות להדחתה, כל השאר ובעיקר קארל שהעלה את שמה בעד. כשלירסה שומעת מאליזבת שקארל שם את ראשה על הגרדום היא מנסה להפנות את האש אליו, אך אין קונים לרעיון, ואז אליזבת מעלה את הרעיון של אולי להדיח את ג'סיקה הקוסית התורנית של השבט, ולמעשה של שני השבטים העונה, ובכך לנתק את הברית שבין קארל ודייבי לבי שג'סיקה מחברת ביניהם, ומשתפת ברעיונה את גבי שמנסה לשכנע אף את בן בריתה כריסטיאן ללכת על זה. ועכשיו כריסטיאן צריך לבחור בין הברית שלו עם גבי לברית החדשה שלו עם ניק, אלא אם כן הוא יצליח לשכנעו ללכת עם הבנות. בסופו של דבר, למרות שזה נראה שכריסטיאן מתכוון לבגוד בבת בריתו גבי, ולהדיח את לירסה, דווקא ג'סיקה היא המודחת במועצת השבט, ועוד מתברר שלא רק שכריסטיאן הצביע לה אלא אף בן בריתו החדש ניק. מה שמדיח אותה ברוב של 5 קולות: גבי, אליזבת, לירסה, כריסטיאן וניק, מול 4 הקולות של קארל, בי ודייבי שעכשיו נמצאים בתחתית, ושל ג'סיקה עצמה שהודחה.

ועל פי הפרומו של הפרק הבא נטאלי נמצאת בצרות כשרוב חברי שבטה מעוניינים בהדחתה, אך האם תהיה להם בכלל הזדמנות להדיחה, לנוכח ההפסדים הרצופים המתמשכים של שבט דוד הלוזרים שלאחר ההדחה האחרונה רק הורידו עוד יותר את כוחם הפיזי מול הגולייתים?...
לצפיה ב-'שאלה קטנה....(בקשר לעונה 36)'
שאלה קטנה....(בקשר לעונה 36)
06/10/2018 | 09:56
1
60
למה אמרת שוונדל ודום ישבו רחוק אחד מהשני? הם הסתכסכו מאז שהתוכנית נגמרה ולא ידעתי?
לצפיה ב-'לא שידוע לי שהסתכסכו, אך בדיון הם ישבו בשני קצוות הבמה'
לא שידוע לי שהסתכסכו, אך בדיון הם ישבו בשני קצוות הבמה
06/10/2018 | 20:48
39
וגם די עקצו אחד את השני, בעיקר דום את וונדל.
לצפיה ב-' עוד מישהו שם לב ש...'
עוד מישהו שם לב ש...
06/10/2018 | 17:55
1
57
כריסטיאן מחקה בצורת הדיבור שלו ובתנועות הפנים והידיים את השחקן ג'ף גולדבלום?
לצפיה ב-'באמת מזכיר אותו'
באמת מזכיר אותו
07/10/2018 | 01:41
14
לצפיה ב-''
06/10/2018 | 22:55
1
45
קודם כל אני שמח שממשיך לרדת גשם, זו הפעם הראשונה בהישרדות מאז... מאז מתי בעצם? אני חושב שהפעם האחרונה שבאמת דיברו על הגשם הייתה ב... סמואה?!? כן, סמואה. מאז אני לא זוכר שהיה גשם, אבל זה לא משנה להפקה יותר מדי, אחרי הכול זה לא שצריך *לשרוד* או משהו, זה רק משחק, נכון? אפילו ג'ף מודיע לשורדים שהגשם היה מאוד לא שגרתי, ואז נותן לשני השבטים אבני אש במתנה. עם כל הכבוד לקגאיאן, סן חואן וקמבודיה, הייתי צריך להפסיק לצפות אחרי עונה 20.

דן מחביא את האליל בחול, אבל תחפור עמוק! אני מתגעגע לאי הגלות. אבל שהאליל אשכרה יהיה באי הגלות! אבל זה לא יקרה. ההפקה רוצה שאלילים יימצאו וישוחקו, כי הדרמה במרכז עכשיו. לא חיי המחנה. לא הבריתות. לא התככים והשקרים. בגלל זה קדחת המהלכים הגדולים מכה במשחק בעונות האחרונות. האם זה מהלך נכון? למי איכפת! כמה זמן נשאר עד שההפקה תעשה האיים הקאריביים ותאחוז במושכות בכזו עוצמה, שהסוס ייחנק למוות? לא איכפת לי, כי בעונה הבאה אני בטוח לא צופה.

ואז האסטרטגיה מתחילה סוף סוף. אצל הגולייתים, איך אני "אוהב" את אלה שבאו לפקד על האחרים ולא לעשות כלום בעצמם. ואז נטלי מתפלאת שרוצים להדיח אותה, בגלל שהיא חלשה. בנקודה הזו, "אסטרטגיית פרה-מיזוג" נזרקה לכלבים, חלק מזה בגלל הערבוב, אז אני שמח שלשם שינוי עושים את ההחלטה ההגיונית. אצל הדוידים יכול להיות קצת יותר מעניין.

הגענו לאתגר סוף סוף, ודווקא החלק הכי פחות מעניין באתגר. קאמבקים? ראש בראש? לא הפעם, הגולייתים ניצחו במארש טורקי על גמל. קיוויתי שעוד תהיה לי הזדמנות להשתמש בביטוי הזה שלי. חבל על מי שנתקע עם הדוידים, במיוחד כריסטיאן, גבי ובי (יש קשר משפחתי לסימון מעונה 35?). אני נזכר בשבט המוח מקגאיאן. ואז החנונים עושים בליינדסייד על ג'סיקה. והעורכים לא ניסו אפילו להשאיר אותנו במתח! 

עדיין אין לי דירוג. צריך שהגולייתים יפסידו. אבל מה שבטוח זה שנטלי אחרונה.
לצפיה ב-'בקמבודיה דווקא ירד המון גשם'
בקמבודיה דווקא ירד המון גשם
07/10/2018 | 01:41
36
אני זוכר את פישבך האומלל שסבל קשות מקלקול קיבה נאלץ לצאת מהבקתה באמצע הסופה ולעשות את צרכיו בזמן שירד גשם זלעפות, והחברים שלו שנשארו בבקתה ממש קפאו ורעדו מקור כשהם מנסים לחמם זה את זה... זכורה לי גם משימה שלמה שצולמה כולה בזמן שירד שם גשם, המשימה עם הכדור. מאז לא זכור לי שירדו כאלה גשמים בשום עונה שצולמה אחר כך. בדיון שניהלו רוב ופישבך עם כמה מהשורדים המוכרים, ביניהם וונדל ודום מהעונה הקודמת, סיפר דום שבעונה שלהם היו רק כמה שעות של גשם וההפקה אפילו לא טרחה לצלם אותן, ולכן הציקלון הזה שעבר באיי פיג'י הוא לא משהו ייחודי שבדרך כלל מאפיין את המזג אוויר שם.

אגב, מה שמצחיק העונה זה שג'ף המנחה עומד מולם במשימת החסינות השבטית ולא נרטב, בעוד שחברי שני השבטים נרטבים מהגשם שיורד עליהם.
לצפיה ב-''
07/10/2018 | 01:13
1
37
הרבה יותר טוב מהפרק הבכורה. אני חייב התנצלות בפני לירסה, כי חשבתי שהיא הולכת להיות מודחת ראשונה ולא תפסי ממנה הרבה על סמך רושם ראשוני, אבל היא פשוט קורעת בוידויים האישיים  כריסטיאן משחק טוב, אבל אני ממש מופתע אם הוא ינצח. הוא מזכיר לי קצת את ריאן מעונה 35. הברית שלו עם דייבי נשמע רעיון נחמד. גם דייבי מפתיע אותי לטובה. בשבט גוליית' לעומת זאת, דן מאכזב, ציפיתי ממנו שישחק בצורה יותר אסטרטגית. נטליה במצב מאוד טוב, אבל אני חושש שהיא תרגיש יותר מדי בטוחה, וזה מה שיביא להדחתה. מנטלי ציפית לשחק בצורה אובר אסרטיבית, וכך היא עושה. ג'רמי עושה רושם של מישהו שיגיע רחוק

ורוב השבחים להדחה של ג'סיקה ראויים לאליזבת', היא זאת שהובילה את ההדחה של ג'סיקה כדי להשאיר את לירסה במשחק. 
לצפיה ב-'מתקן '
מתקן
07/10/2018 | 01:53
40
ניק וכריסטיאן בברית, לא כריסטיאן ודייבי. ניק הוא זה שמפתיע אותי לטובה, לא דייבי (אף על פי שהוא מצא פסלון חסינות, אבל הוא לא הצביע עם הרוב).
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
07/10/2018 | 01:46
47
טוב לא יודע אם אני עוד מושפע מ-BB
אבל העונה הזאת בינתיים פחות מעניינת אותי
ולכן כמו שציין noamlah לפניי- למי באמת אכפת מי הודח בסוף?
למרות שנחמד שזה לפחות היה בבליינדסייד.
מניח שבעיקר אני מרגיש שאין כמעט שחקנים שממש אכפת לי מהם
וכל השאר ממש לא מעניינים...
חוץ מזה, הפאזל במשימה היה ממש קשה- לשמור גם על בלאנס ועוד להיות מסונכרן עם האחרים,
ולא הבנתי אגב למה לעזאזל שבט דוד בחר ב-B לעשות את החלק הראשון של האתגר?
בקיצור כרגע עונה די משמימה מקווה שאולי תשתפר בהמשך.
לצפיה ב-'סיכום עונה 36-דווקא אהבתי!'
סיכום עונה 36-דווקא אהבתי!
06/10/2018 | 16:09
6
46
באמת שאני לא מבין על מה התלונות שלכם!
הרעיון של אי הרוחות והפסלונים המוזרים באמת היה די רע, והטוויסט בפיינל 4 נשאר, וכל הקטע לפני המיזוג עם הערבובים שדפקו מתמודדים ועשו בלאגן היה בעייתי,
אבל אחרי המיזוג? עונה טובה עם מתמודדים אסטרטגיים מאוד ברובם.

דום לדעתי היה צריך לזכות והוא ממש הזכיר לי את בוסטון רוב-בנאי(או מפקח בנייה...) שחובב פוקר, לא רע במשימות, נראה קצת דומה לדעתי, משחק אסטרטגי חזק אבל לרוב לא מוגזם כמו ראסל או פיירפליי. אולי הוא הגזים בהתנהגות שלו בטופ 6 מה שעלה לו במשחק.
עם זאת גם וונדל שיחק סבבה ואני לא מבואס שהוא זכה.
לגבי התיקו-לא ציפיתי לזה... אבל תאמת הצמד וונדל ודום היו כל כך מתואמים וביחד שקשה להפריד ביניהם אז הגיוני להצביע לשניהם.
מתמודדים רבים מהעונה הזאת אשמח שיחזרו לעונה נוספת! דווקא רובם הודחו לצערי לפני המיזוג.
ודווקא למרות הTHEME המפגר של העונה הפסלונים הפריעו לי פחות מאשר בעונה הקודמת שבן זכה בעיקר בזכותם. נראה לי שדום ווונדל היו מצליחים לנצח גם בלי פסלונים כלל.

קיצר, הופתעתי לטובה, העונה הכי טובה מאלה שראיתי שאחרי 20(עוד לא ראיתי את 28 לצערי-אראה בקרוב). מחכה לעונה 37!
דירוג עונות שלי מאלה שראיתי:
*0. 16(לא זוכר את הרוב לפרטי פרטים).
1. 20
2. 7
3. 18
4. 36
5. 34
6. 19
7. 35(הייתה מקבלת אפילו טופ 3 לולא בן, הפסלונים והטוויסט)
8. 22
*9. 17(לא זוכר מספיק)
אחרון לנצח נצחים: 23
* אומר עונות שראיתי יותר מידי מזמן כדי שאוכל לשפוט אותן מנקודת מבט של היום.
לצפיה ב-'עונה מזעזעת לטעמי'
עונה מזעזעת לטעמי
06/10/2018 | 17:46
41
היו כמה פרקים יפים לפני המיזוג אבל זה הרגיש לי שבמיזוג עצמו כולם פשוט זרמו עם העדר עד שהבינו ממש רגע לפני הסוף שאין טעם במה שהם עושים... למען האמת היה שלב פשוט הפסקתי לצפות
דום-וונדל היה צמד טוב ולשניהם הגיע לנצח, אולי זה כי הדחתי את העונה אבל בתכלס אני לא זוכר למה דום נחשב שחקן יותר טוב מוונדל בעיני רבים, הוא כן היה אישיות יותר קולנית אבל הרגיש לי שהם עשו בערך את הכל בעונה ביחד. אבל שוב, היו הרבה פרקים שפשוט דילגתי עליהם אז אולי פספסתי את זה
לצפיה ב-'זה לא הקאסט זה הווייב של העונה'
זה לא הקאסט זה הווייב של העונה
06/10/2018 | 18:09
44
ובכלל של העונות האחרונות
מן תחושה של "למי אכפת מי יודח ומה מערך הכוחות באי, תראו אילו יתרונות ופסלונים שווים יש לנו"
והווייב הזה באמת עובר, כל פרק מחכים שייגמר ובאמת לא אכפת מה קורה בו
וונדל ודום שחקנים טובים אבל לא היו להם הרבה אתגרים
אני נותן לוונדל קצת יותר קרדיט כי בגללו בעיקר לורל הייתה נאמנה להם ודיי סיכלה כל מהלך נגדם
אני גם מאמין שהיה נשאר גם אם לא היה הטוויסט כי אין סיכוי שלורל הייתה מצביעה נגדו אחריי שכל הזמן דיברה על כך שהיא רוצה גמר עם דום ווונדל אז היה אתגר אש בכל מקרה וכמו שראינו הוא ניצח
אבל בתור אישיות הוא יבש ומשעמם ולא אוהב אותו

מה שכן אפשר להגיד לזכות העונה זה שהיו המון רומנים בין חבריי הקאסט וההפקה לא התייחסה לזה בכלל ולא עשתה אווירה מעיקה
לצפיה ב-'הטוויסט של עונה 35 זה טוויסט קבוע שנועד להימשך כל העונות'
הטוויסט של עונה 35 זה טוויסט קבוע שנועד להימשך כל העונות
06/10/2018 | 20:58
3
35
קרי, גם העונה יהיה את הטוויסט הזה לפני הגמר. השאלה אם הודיעו למתמודדים לגביו או לא. רוב הסיכויים שהם מודעים לגביו מראש.

מה שכן, ייתכן שהטוויסט הזה כבר לא יהיה בעונה 38 שיש לה טוויסטים חדשים משל עצמה. אך גם זה לא בטוח.
לצפיה ב-'בגלל שבעונה הזאת ידעו מראש אז פחות הפריע לי'
בגלל שבעונה הזאת ידעו מראש אז פחות הפריע לי
06/10/2018 | 22:18
2
29
כי אפשר להיערך בהתאם איכשהו מבחינה אסטרטגית וגם אין חשש להתערבויות הפקה.
לעומת זאת בעונה 35 זה גם נראה רע מבחינת התערבויות ההפקה וגם בא להם בהפתעה מוחלטת מבחינתם מה שלא אפשר להם להתכונן אסטרטגית כמו שצריך.
לצפיה ב-'כי בעונה 35 היה מדובר בטוויסט חדש'
כי בעונה 35 היה מדובר בטוויסט חדש
06/10/2018 | 22:55
26
וכמו כל טוויסט חדש הוא אמור להגיע בהפתעה. בעונות הבאות אחריה הוא כבר הפך לחלק אינטגרלי מהמשחק, ועל כן ידוע מראש.
לצפיה ב-'לי עדיין יש איתו בעיה עקרונית'
לי עדיין יש איתו בעיה עקרונית
06/10/2018 | 23:18
35
זה אומר שלשחקן בעצם יש שתי הזדמנויות להגיע לגמר באמצעות משימה.... זה מסריח
לצפיה ב-'עונה 38 של הישרדות ארה''ב - השם והנושא'
עונה 38 של הישרדות ארה''ב - השם והנושא
06/10/2018 | 01:01
2
71
אז איזה נושא מטורף מבשלים לנו בהפקה לעונת הישרדות הבאה ואולי הכי מסקרנת?

בחודש יוני האחרון, נחשף שהשם והנושא של העונה ה-38 של הישרדות יהיה 'אי ההכחדה' (Island Of Extinction), אלא שבינתיים התקבל תיקון קל לאותו מידע, ומסתבר שהשם למעשה יהיה 'קצה ההכחדה' (Edge Of Extinction).

השם המתוקן פורסם לראשונה על ידי המשתמש Phee-Lion הן באתר Reddit והן באתר Inside Survivor ומאז זה אומת עם מקורותיהם. הטוויסט עצמו נשאר אותו הדבר, אם כי אי ההכחדה יהיה פשוט מכונה 'אי ההכחדה'. ויש אף עדכון לגבי סוגיית חבר המושבעים לנוכח הטוויסט החדש.

להלן תרגום המאמר המקורי שפורסם באתר Inside Survivor בחודש יוני האחרון:

מה זה אומר? למה זה נשמע כמו הכותרת של סרט עתידי של פארק היורה? האם אנחנו הולכים לראות באופן מילולי דינוזאור בתוכנית הישרדות? כל השאלות תקפות. אז תנו לי לנסות להסביר זאת הכי טוב שאני רק יכול.

לאחר כל מועצת שבט, תהיה למודחים ברירה בין לעזוב את המשחק או לעבור לאי ההכחדה שבו הם ישהו ללא מקלט ורק עם אספקת מזון מוגבלת, כשהדבר היחיד שיעמוד לרשותם זה זמן, בעוד שהם ממתינים בסבלנות לקבל סיכוי פוטנציאלי לחזור חזרה למשחק. ועדיין כל אחד מהם יוכל לבחור לפרוש ולעזוב את המשחק בכל רגע נתון. אם תרצו, ביסודו של דבר מדובר במעין 'אי הגאולה' רק ללא הדו-קרבות שהתנהלו עליו.

מוקדם יותר השבוע פורסמה ידיעה באתר Inside Survivor לגבי ארבעה שורדים ותיקים שאמורים לחזור להשתתף ולהתחרות על המיליון בעונה 38 ואין מנוס שלא לחשוב שהטוויסט של 'אי ההכחדה' נועד מראש בכדי להאריך את זמן המסך של אותם שורדים ותיקים, במידה שיודחו בשלבים המוקדמים של המשחק, ואף יכול לשמש כתמריץ עבור השורדים החדשים שלא לנסות להדיח את השורדים הותיקים, בידיעה שיש סיכוי שהם עלולים לחזור למשחק...

אי ההכחדה נשמע כמו גרסה מעודכנת של הרעיון המקורי של 'אי הרוחות' שהיה אחד מהרעיונות שהונחו על השולחן לעונה 30 עוד בשנת 2014. האתר Inside Survivor פירסם מאמר לגבי הרעיון של 'אי הרוחות' הישן כבר בשנה שעברה לאחר שמקור אמין שיתף אותנו בקטע ממסמך המפרט בנושא. בקטע, מתואר 'אי הרוחות' כמקום שבו מתמודדים אשר הודחו מהמשחק ובחרו לעבור ל'אי הרוחות' נאלצים לחיות שם יחד "ללא מקלט ורק עם אספקה ​​דלה של מזון" בזמן שהם ממתינים להזדמנות לחזור למשחק בשלב מאוחר יותר של העונה...

קטע המסמך ממשיך ואומר שאלה שיישארו על האי יתחרו ביניהם באתגר סיבולת, הן בשלב המיזוג והן לקראת היום ה-37, ושהזוכה מביניהם יחזור חזרה למשחק. הוא אף אומר שההתמקדות תהיה על "סוג חדש של הישרדות - הישרדות נפשית", ושהחוסר בבריתות יוכל ליצור "סוג חדש של פוליטיקה בהישרדות" שבו מתמודדים "ינסו להבין כיצד לגרום למתמודדים אחרים שנמצאים איתם על האי לפרוש מהמשחק" בכדי להגדיל את סיכוייהם לחזור למשחק.

על פי עידכון מתאריך 13.07.2018: אתר Inside Survivor יכול כעת לאשר כי הנושא אכן יעבוד כמו הרעיון המקורי של 'אי הרוחות' שהוזכר לעיל. כאשר מתמודדים שהודחו מהמשחק יוכלו לבחור בין לעזוב את המשחק או לעבור לאי ההכחדה.
כמו כן, מתמודדים יוכלו לעזוב את המשחק מרצונם החופשי בכל רגע נתון. בנוסף, יהיו שתי הזדמנויות לכל מתמודד שהודח לנסות לזכות לחזור חזרה למשחק, ההזדמנות הראשונה בשלב המיזוג וההזדמנות השנייה רק בסביבות יום 35/36. אי ההכחדה לא יתאפס בשלב המיזוג, והמודחים שלא יצליחו לחזור למשחק בשלב זה עדיין יוכלו לבחור להמשיך לחיות על אי ההכחדה עד ליום 35/36, כשאז תהיה להם שוב הזדמנות שנייה לחזור למשחק.

כן, פירוש הדבר שמתמודדי טרום-המיזוג יוכלו לחיות לצד המתמודדים שיגיעו למיזוג. וכן, מבחינה תיאורטית פירוש הדבר שכל המתמודדים במשחק יוכלו עדיין להישאר במשחק עד ליום ה 35/36 שלו. מה שאף אומר שלמשל לשחקן שהודח ביום השלישי עדיין יהיה סיכוי לחזור ולנצח את העונה כולה.

על פי עידכון מתאריך 20.07.2018: אנשים רבים שאלו איך סוגיית חבר המושבעים תעבוד לנוכח הטוויסט החדש הזה?, ובכן, אפשר סוף סוף לשפוך קצת אור על הסוגייה. על פי הבנתי, כל מתמודד אשר יודח מהמשחק ויבחר לעבור לאי ההכחדה לאחר שלב המיזוג יהיה אוטומטית חלק מחבר המושבעים (גם אם מתמודד שנמצא על אי ההכחדה יחליט לפרוש לאחר שלב המיזוג, הוא עדיין יהיה בחבר המושבעים).

כן, זה אומר, שתיאורטית, כל 15 השורדים לאחר שלב המיזוג שלא יגיעו לשלישיית הגמר יוכלו לשמש כמושבעים. זה אף אומר שמתמודדים שהודחו מהמשחק כבר בשלביו המוקדמים יוכלו להצביע עבור מתמודדים שהם מעולם לא פגשו במועצת השבט האחרונה והמכריעה של המשחק.

אז מה דעתכם? האם התוכנית הישרדות הלכה רחוק מדי עם הטוויסט החדש? האם זה יהיה מהנה לראות מתמודדים מנסים לגרום אחד לשני לפרוש מהמשחק? האם המתמודדים שיישארו במשחק מבלי להיות מודחים יקבלו בהבנה את העובדה שמתמודדים שהודחו בשלבים המוקדמים של המשחק חוזרים למשחק בשלבים המאוחרים שלו? והאם זה הוגן שכל מתמודד שהודח מהמשחק יוכל להשתתף כחבר בחבר המושבעים?

לצפיה ב-'נראה לי שההפקה קצת התחרפנה...'
נראה לי שההפקה קצת התחרפנה...
06/10/2018 | 09:58
19
לצפיה ב-'Survivor: Self Destruction'
Survivor: Self Destruction
07/10/2018 | 00:18
11
לצפיה ב-'BB20- פרקים 31+32'
BB20- פרקים 31+32
03/10/2018 | 00:11
12
36
קייסי שוב מפציצה וזוכה בווטו, וכמובן לא משתמשת בו.
סקוטי מספר לברט שאנג'לה כנראה יותר שנואה ממנו,
וברט חושב לבקדר אותה כדי להרוויח נקודות אצל המושבעים.
אישית, הייתי שוקל להשאיר אותה ולקחת אותה לגמר בגלל שהמושבעים פחות אוהבים אותה...
די משעשע שטיילר ואנג'לה התחילו בשואומאנס בשלב יחסית מאוחר במשחק, לא?
והיילייט של פרק 32 מגיע- סקוטי מודח שוב!!!!
ב-GM (אורישקי למדתי!! ) ברט וג'ייסי שורפים את טיילר צקצקצק
ובתחרות ה-HOH קייסי זוכה (כנראה ממש בשנייה מברט)!!
המשחק שלה מתחיל להזכיר לי את של הזוכה בBB קנדה.
מעניין יהיה לראות מה היא תעשה...
וסוף סוף ההדחה הבאה תהיה כפולה!
לצפיה ב-'פרק 33'
פרק 33
03/10/2018 | 12:53
19
ניקולוהית מגיעה לבית האח הגדול, ושם ויקטור מציע לה נישואים.
אגב כשהראו אותו על המסך, אמרתי לעצמי שהוא צריך לקצץ את הזקן,
ואז הוא מופיע בבית מגולח ומסופר ונראה פשוט אחרת לגמרי!! בחיים לא הייתי מזהה אותו!!
והאמת זה נראה עליו ככה פחות טוב משמעותית- כבר עדיף שיחזור לזקן
ביחד איתו מגיעים עוד כמה שחקני עבר, ממש ריוניון חחחח
וחזרה לענייננו- קייסי מעמידה להדחה (ושוב בצדק) את היילי וסאם.
נראה מה יקרה עם הווטו...
לצפיה ב-''
03/10/2018 | 19:40
2
22
איך כמו קנדה?
קייסי זוכה הרבה לפני הפיינל4
וגם קייסי משחקת מאוד נאמן לברית אחת וקבוצה גדולה
פחות לטייל בין הבריתות
אם כבר טיילר יותר מזכיר אותה
בייחוד שגם הוא כמוהה מסתחררת היותו מעריץ
וגם הוא כמוהה מנסה להדמות כתמים וטיפש
לצפיה ב-'טוב זה ספוילר לביביקנדה6'
טוב זה ספוילר לביביקנדה6
03/10/2018 | 19:42
16
גם בלי השם זה ברור חח
לצפיה ב-'וואלה יש מצב שאתה צודק'
וואלה יש מצב שאתה צודק
03/10/2018 | 22:42
14
פשוט היא יותר הזכירה לי כי שתיהן לא ממש בלטו
עד שלב מסוים,
וטיילר בולט כבר מתחילת העונה.
לצפיה ב-'פרק 34'
פרק 34
03/10/2018 | 23:39
18
תחרות הווטו מגיעה וקייסי שוב זוכה!!
אני עדיין בשוק מהמהירות שהיא סיימה את המשימה- מטורף!!
היא כמובן מחליטה לא להשתמש בווטו,
והיילי או סאם יהיו המודחות הבאות.
נראה מה יהיה אחרי ההדחה הכפולה בפרק הבא
לצפיה ב-'פרק 35'
פרק 35
04/10/2018 | 10:53
2
16
וווףףף איזה פרק
טוב אז כמובן שהיילי מודחת ראשונה.
ואז מגיעה תחרות ה-HOH וטיילר זוכה!!
אני ממש חושב שהוא היה צריך לוותר על ה-HOH הזה...
הוא מעמיד להדחה את ג'ייסי וסאם.
בתחרות הווטו אנג'לה זוכה!!!
הראו אותה מתכננת עם אנג'לה וחשבתי שהיא לא תשתמש בווטו ושהם ידיחו את ג'ייסי,
אבל אז בטקס הווטו היא משתמשת בווטו על ג'ייסי WTF?!
ואז טיילר מעמיד להדחה את ברט במקומו וברט מודח
לא סגור על ההחלטה, אבל מניח שהעדיפו שיודח בגלל שהוא חזק יותר במשימות מג'ייסי.
חבל שלבל 6 לא הגיעו לפיינל 4, אבל מקווה שיגיעו לפיינל 3 ושג'ייסי וסאם יהיו המודחים הבאים...
לצפיה ב-''
04/10/2018 | 13:25
19
ברט רצה להדיח את אנג'לה בפיינל 6 וקייסי הבאה בתור
.. ברגע שהוא בא לטיילר עם התכנית הזאת , טיילר פנה לבנות כדי להדיח אותו .. אני חושב שזה היה נכון. הוא לא יכל לסמוך על ברט יותר והוא באמת איום יותר גדול הוא למד את הימים כמו משוגע , שזה ידוע כפקטור חזק בתחרויות האחרונות  
לצפיה ב-'מסכים מאד עם נדי בתגובה.... '
מסכים מאד עם נדי בתגובה....
04/10/2018 | 23:36
14
ברור שיותר אידיאלי בשביל טיילר היה שאנג'לה או קייסי יעשו את זה
אבל היה עדיף לו מאשר שהיו מדיחים את הבנות,
במיוחד את אנג'לה
לצפיה ב-'פרק 36'
פרק 36
04/10/2018 | 11:34
19
אנג'לה זוכה שוב ב-HOH!!!
מה שאומר שבטוח היא תעמיד להדחה את ג'ייסי וסאם,
ולבל 6 בטוח יהיו בפיינל 4
נראה מה יקרה בווטו...
לצפיה ב-'פרק 37'
פרק 37
04/10/2018 | 23:52
1
18
והנה הטעות הגיעה...
קייסי זוכה בווטו הרביעי שלה!
היא כמובן משאירה את המועמדים כמו שהם,
וסאם מודחת מהמשחק.
בתחרות ה-HOH ג'ייסי זוכה
והורס את החלום שלי לפיינל 3 חלומי

לצפיה ב-''
05/10/2018 | 18:46
10
לא הייתי אומר טעות , גם סאם יכלה לזכות . ובהחלט אי אפשר היה לצפות את זה...
כן, לגמרי הגיע להם להיות פיינל 3:/
לצפיה ב-'פרק 8 '
פרק 8
06/10/2018 | 01:20
13
זהו זה, הוא בחוץ! שלום ולא להתראות!!! ועכשיו סקוטי HOH, אז בוא נראה אם טיילר הצליח לקנות לו עוד בן ברית. אחרי הכול, הוא הצביע נגד כריס.
לצפיה ב-'הישרדות 36 עד פרק 6: די לערבובי השבטים! הרסו קאסט אגדי'
הישרדות 36 עד פרק 6: די לערבובי השבטים! הרסו קאסט אגדי
30/09/2018 | 00:42
12
68
תאמת יש סיכוי שזה פרק 7.. הפרק שבו עשו ערבוב מחדש לשלושה פרקים. בבקשה לא להרוס לי פרקים עתידיים בעונה הזאת.

מההתרשמות שלי בינתיים: יש בעונה הזאת סוללה אדירה של שחקנים מעולים שיכולה להתעלות על כמעט כל עונה שראיתי(לא ראיתי את כולן) שאינה אולסטארס ואפילו להתחרות באולסטארס.
ברנדון, כריס, סטפני, דומיניק, מייקל, בראדלי(נראה לי, זה שלומד משפטים) וגם האחרים לא פראיירים, שלא לדבר על ג'ייקוב ההזוי שניסה להיות ראסל 2...
כולם אחד אחד משחקים אסטרטגי ומתוחכם, חשדניים ומתחוכמים.
אבל מה הרס הכל?
ערבובי השבטים האלה!
זה הביא למצב שחברי השבט "הצהוב" המקורי פשוט לא הצליחו לשחק כי הם הגיעו למיעוט שלא באשמתם וגם בערבוב המחודש לשלושה שבטים כל יחסי הכוחות נשברו. אי אפשר לתכנן ככה לטווח הארוך!
בעיות נוספות של ערבובי שבטים:
הורס את הקטע של משימות פרס ובניית המחנה-הרי כל רגע יכול להיות שיעבירו אותך אי...
הורס את הקטע של להשאיר מתמודדים חזקים או שתורמים מבחינה השרדותית(אוכל וכו') כי אולי הם לא יהיו איתך בפעם הבאה...
לא מתגמל מספיק על הצלחה במשימות חסינות.

מה דעתכם? האם באמת ערבובי שבטים הם בהכרח החלטה רעה? האם הקאסט של עונה 36 אכן היה בעל פוטנציאל להיות מהאדירים והאסטרטגייים ביותר? והאם בעונה הספציפית הזאת היה פוטנציאל לפרה-מרג' מהטובים שהיו אם לא היו כל הטוויסטים?
לצפיה ב-'אממממ'
אממממ
30/09/2018 | 09:30
42
אני אישית לא סובל את העונה (אשתדל לא להשתמש בספוילרים) אבל כן כשחושבים על זה היה שם קאסט של שחקנים עם פוטנציאל ושהראו שהם משחקים. הערבובים גרמו למצב של הובלה מוחלטת של אחד השבטים.
לצפיה ב-'פרק האיחוד:'
פרק האיחוד:
30/09/2018 | 22:22
4
34
איזה פרק מטורף!
כריס אידיוט, מה עבר לו בראש? למה הוא לא השתמש בפסלון אחרי שדום השתמש בו ולכן הוא יודע שהוא על הכוונת? בנה על פיצול מוצלח?
איך שקרה שכולם כמעט פה אחד הצביעו לו?
הוא שיחק מצוין עד עכשיו אבל חירב לעצמו את המשחק בפרק הזה גם עם ההימור על זכות ההצבעה...
כמה פסלונים יש כרגע? נראה לי כמעט ואין מתמודד שאין לו יתרון או פסלון כרגע ויכול מאוד לקרות שיהיה לנו שוב מקרה "סירי" ומישהו יודח על לא עוול בחפו...

אבל פרק מהנה ומטורף! העימות בין כרטיס ודום שנבנה לאורך כל כך הרבה פרקים ממש הזכיר לי את העימות בין רוב וראסל מעונה 20
לצפיה ב-'אם זה לא היה ברור אז התכוונתי שתעזרו לי לספור'
אם זה לא היה ברור אז התכוונתי שתעזרו לי לספור
30/09/2018 | 22:30
3
36
כמה פסולנים ויתרונות היו כבר וכמה נשארו לאנשים?
בבקשה לשים לב איזה פרק אני ולא להרוס. אני מבולבל לגמרי וקשה לי לעקוב אחרי הנושא הזה...
היה את:
1. פסלון של דום שעוד לא השתמש בו. בנוסף לפסלון המזויף שהוא יצר ולא עבד על כריס.
2. פסלון של מייקל שהוא הפסלון של ג'יימס-שומש.
3. פסלון נוסף של מייקל? הוא אמר על זה משהו בפרק הזה(המיזוג-איחוד של שלושת השבטים).
4. הפסלון שהוא המקל של אוזי מעונה 16-לא זוכר אצלי מי.
5. הפסלון שהוא השרשרת של אריק-אני לא זוכר אצלי מי.
6. פסלון כלשהו של וונדל?
7. לאחת הנשים יש פסלון נראהלי?
8. יתרון המורשת של דום-שומש.
9. הפסלון של JT של כריס-הודח איתו בכיס.
10. יתרון ההצבעה הכפולה של זאת שאני לא יודע להגיד את שמה..
לצפיה ב-'טוב'
טוב
01/10/2018 | 01:31
1
30
למייקל יש את האליל שהיה מזוייף של אוזי
לדום יש את האליל של אנדריאה, היה לו את הייתרון של סיירה שקיבל ממורגן שהוא השתמש בו בפרק הזה
לוונדל השרשרת של אריק
לכריס היה האליל של ג'יי טי
למייקל היה את האליל של ג'יימס
לצפיה ב-'אז כרגע יש'
אז כרגע יש
01/10/2018 | 02:01
26
שלושה פסלונים רצים ועוד יתרון הצבעה כפולה?
לצפיה ב-''
02/10/2018 | 01:19
26
מייקל שיקר שיש לו שני איידולים כדי לנסות להדיח את בראדלי.
השרשרת של אריק זה הפסלון של וונדל לדעתי ושל אוזי של דום. או ההפך.בכל מקרה רק לשניהם יש.
קול כפול יש לקלין , אבל פסלון אין לאף אחת  מהבנות.
לצפיה ב-'לא כזה מסכים'
לא כזה מסכים
02/10/2018 | 01:21
3
40
ערבובים קיימים מעונה 3.
ללא ערבוב השבט הצהוב יכל להיות מוכחד עוד יותר.
לסטפני היה פוטנציאל כל השאר ציינת או שלא, או שבכל זאת מימשו אותו.
לצפיה ב-'היו כמה שחקנים לא רעים בכלל'
היו כמה שחקנים לא רעים בכלל
02/10/2018 | 11:06
2
23
ברנדון למשל: הראה חשדנות וראייה אסטרטגית מהרגע הראשון והודח בגלל שהוא מצא עצמו במיעוט שלא באשמתו.
בראדלי-מצא עצמו בחוץ בגלל ערבוב שבטים שגרם לו להיות במיעוט.
כריס יכל להימנע מהפאדיחה שהוא הגיע אלייה אם היו נותנים לו להיפטר מדומיניק בשלב יותר מוקדם רק שלא הייתה לו הזדמנות-הבן אדם לא היה מעורב בשום מועצת שבט עד ההדחה שלו!
סטפני באמת הייתה המובילה מבחינת פוטנציאל עד כדי כך שאני ואח שלי חשבנו שהיא תזכה בעונה עוד בפרק הראשון או השני.

לצפיה ב-'ככה'
ככה
02/10/2018 | 22:07
1
18
נכון שברנדון הודח מסיבות שהרבה טובים נפלו אבל לא התרשמתי ממנו בשיט והוא בעיקר משעמם
לגבי בראדלי אתה טועה.. הוא הודח על ידי אנשים מהשבט שלו עצמו וכי היה חתיכת מתנשא  ובלתי נסבל וכבר חשב שהוא ניצח במשחק .
כריס לא היה מצליח להפטר מדומיניק גם אם חיו היו תלויים בכך הוא פשוט שחקן גרוע ודומיניק הרבה יותר מתוחכם ממנה..
כריס לגמרי אשם בפאדיחה של עצמו.. ההדחה שלו אפילו לא הייתה קרובה. גם מהשבט שלו העיפו את דומיניק עליו.

לגבי סטפני. כן. מאוד אהבנו אותה בפורום.. אבל זה קורה כל עונה בערך..
לצפיה ב-'ממנו* העדיפו את * '
ממנו* העדיפו את *
02/10/2018 | 22:09
6
לצפיה ב-'ערבוב זה לגמרי חלק בלתי נפרד מהמשחק'
ערבוב זה לגמרי חלק בלתי נפרד מהמשחק
02/10/2018 | 04:04
1
42
ובהרבה פעמים הכרחי
יש עונות שלא היו בהן ערבוב וזה הרס את המשחק (22,23..)
הבעיה היחידה שלי היא עם ערבובים שעושים אחרי פרק אחד (כמו ב31,34,36) שבקושי מספיקים להכיר\להבין מי נגד מי, מי עם מי וישר המשחק מתבלגן
לצפיה ב-'ברוב ההעונות האהובות עליי לא היה ערבוב'
ברוב ההעונות האהובות עליי לא היה ערבוב
02/10/2018 | 11:03
35
7,18 ו20 לא היה ערבוב והן היו מעולות.
לגבי 22 הייתה הצדקה לערבוב אחרי ההדחה של ראסל שהרסה את הפואנטה של העונה. אבל ב23 שום דבר לא היה מציל את העונה הזאת שפשוט הייתה בעייתית מאוד מבחינת הקאסט(לדעתי גרוע בהרבה מ22 שהיו כמה טובים שפשוט הודחו מוקדם) וה"אווירה" בה של התפילו עם קואוץ'
לצפיה ב-'BB20EP5 '
BB20EP5
29/09/2018 | 23:21
16
28
בינתיים כל השואומנסים נמצאים בצד שאני לא אוהב. שואומנס הוא רק סיפמטום של לא לשחק את המשחק עד הסוף, וזה למה אני חושב שלבל 6 יצליחו, לפחות הפעם. נכון שהיו שחקנים מעולים שגם מצאו מישהי (אוקיי, יותר נכון היה שחקן שגם מצא מישהי - ד"ר וויל, וגם הוא רק באולסטארס, וזו הייתה ג'אנל שבעצמה לא פראיירית בכלל). אם קייטלין תבגוד בברית שלה מתוך קנאה... אני לא יודע מה להגיד אפילו.

גם סאם וגם סטיב וכנים לצאת מהבית לפי הלבוש, ואחד הדברים שאני הכי שונא בתוכנית זה כשרק אחד מהמועמדים להדחה לבוש ליציאה, וואו, מעניין מי יודח. צריך להכריח את שני המועמדים להתלבש יפה. ואז זה בא. משהו שאין ממנו באמת הרבה בביג בראדר. בליינדסייד! בדרך כלל המהלך הוא באקדור, אבל אחרי טקס הוטו, אפשר כבר לדעת מי יודח. וטיילר בזה הרגע הפך מ"מישהו שבא לשחק" לשחקן מעולה.

עכשיו קייטלין היא ה-HOH ורק אלוהים יודע מה יקרה. היא בטוח עדיפה על סוואגי שיט.
לצפיה ב-'פרק 26'
פרק 26
29/09/2018 | 23:57
20
אז שני דברים קרו לראשונה העונה:
1. אחד המועמדים להדחה זכה בווטו
2. מתמודד מודח פה אחד!!
וכמה כיף שסוף סוף סקוטי הודח (ונותר לקוות שלא יחזור גם...).

לצפיה ב-'פרק 6 '
פרק 6
01/10/2018 | 22:29
3
19
אז קייטלין רשמית עברה צד... אז עכשיו הם לבל 7? או 8? סקוטי כנראה עובר רשמית לצד השני. הבעייה היא שבניגוד לטיילר, אין שום דרך שקייטלין תצא מההדחה הקרובה בלי דם על הידיים. סוואגי יותר מעצבן מכל מתמודד מ-BB17, אולי אפילו 18 (וזה לא שחסרה תחרות... פאולי ), אבל אני מניח שמתמודדים מ-19 עולים עליו. גם ביילי. למה אתם חייבים לדבר כאילו כל העולם כבר מכיר אתכם? כשעידן קפון דיבר בגוף שלישי, זה היה מצחיק כי זה לא היה מתוך אגו. ותסלחו לי על חוסר הטאקט, אבל אפילו מבין כל השחורים שלוהקו לריאליטי עד היום, אף אחד לא התנהג בצורה כל-כך... סטריאוטיפית. הם קלישאה יותר גדולה מאינדיאנים וקאובויים.

אני אוהב איך שהם חושבים ש"לא חושבים עליהם טוב", כשבפועל מה שקורה זה שמי שמדברים עליו הכי הרבה, לטוב או לרע, נבחר, ומי שמדברים עליו הכי מעט נדפק. רייצ'ל קיבלה... בערך... עשר דקות של זמן מסך במשך כל השבוע? ולא עשתה בינתיים כלום. היא חברה בברית וזהו. הסיבה היחידה לדבר עליה זה כי היא נראית טוב, אבל אפילו במראה היא לדעתי נמצאת בצל של אנג'לה.

קייטלין החליטה לשחק בטוח ככל שיכלה ולהעמיד להדחה את סקוטי, כשוינסטון איתו בתור פיון. בפועל הברית של סוואגי חושבת שסקוטי הוא הפיון, אבל עכשיו כשטיילר וסאם מצביעים, לסקוטי אין סיכוי להישאר.
לצפיה ב-''
02/10/2018 | 09:01
16
ההזיה היא שלא..לא עברה צד;)
פשוט תומרנה היטב על ידי המלך.
לצפיה ב-'פרק 7 '
פרק 7
03/10/2018 | 22:45
1
20
הדברים יותר טובים ממה שחשבתי... סוואגי הוא המטרה השבוע מההתחלה! טיילר גאון, פשוט גאון. וזה רק השבוע השני!

או שפשוט פאוטה או שאיך שהם לא קוראים לעצמם סתומים. פסי באמת חושב שזכיות עוקבות בוטו לא יהפכו אותו לאיום? תזכירו לי למה רציתם להעמיד להדחה את אנג'לה בהתחלה? קודי וג'סיקה בבית, אני לא מתלהב בגלל שהם מעונה 19, אבל ממה שהבנתי הם היו השניים הנסבלים היחידים והודחו מוקדם.

משימת וטו ממש כיפית. זה רק אני או שמקריי בדיעבד נראה כמו ויין מ"עולמו של ויין"? טיילר זוכה בוטו! וחושב על עוד מהלך, בואו נראה אם זה יעבוד! טיילר אכן משתמש בוטו, וקייטלין מעמידה להדחה את כריס (מצטער, אין שום סיבה שאני אקרא לו בכינוי המטומטם שלו! זה לא שאי פעם צייתתי לבנג'מין!!!) הבעייה היא שהוא בדיוק מי שההפקה תביא שוב ושוב ושוב, לא לאולסטארס חלילה אלא כעונש, כמו ג'סי ורייצ'ל ריילי. הם תוקפים אפילו עונות טובות, ובכל הקשור למתמודדי עבר ההפקה מקבלת ממני (אגב רייצ'ל) אפס כוכבים!!!!!
לצפיה ב-'אחד המהלכים הכיפיים'
אחד המהלכים הכיפיים
05/10/2018 | 18:55
11
הבקדור הכי מושלם שיש בייחוד כשבא בבליינסייד

לגבי קודי וגסיקה זה תלוי מי תשאל עבורי הם היו בלתי נסבלים ומהשחקנים הכי גרועים שראיתי
בעיקר הוא
לצפיה ב-'פרק 27'
פרק 27
01/10/2018 | 23:10
12
אנג'לה וטיילר נמצאים במצב מעולה, ובאמת לא היו צריכים לנסות לזכות ב-HOH הזה,
אבל בסוף אנג'לה זוכה.
היא מתלבטת מה לעשות, אבל בסופו של דבר מחליטה להעמיד להדחה את היילי ופסי.
הקטע עם ג'ייסי שהוא מנסה לפתות את כולם באמצעות אוכל, כדי שהוא יזכה בתחרויות- קורע
לצפיה ב-'פרק 28'
פרק 28
01/10/2018 | 23:57
9
הווטו מגיע, וקייסי זוכה סוף סוף!!!
בהפרש של נקודה מפסי- מדהים!
היא כמובן מחליטה לא להשתמש בווטו,
ונראה שפסי יהיה המודח הבא.
אבל יש תחרות החזרת מושבע, ככה שנקווה שלבל 6 יצליחו לעמוד בזה!!
לצפיה ב-'ופרק 29'
ופרק 29
02/10/2018 | 00:46
3
18
פסי מודח, וג'ולי מספרת לו שיש סיכוי שהוא יכול לחזור למשחק.
בסופו של דבר, סקוטי הוא זה שחוזר
אני ממש ממש מקווה שהוא יודח שוב במהרה...
לצפיה ב-''
02/10/2018 | 09:00
2
19
איך שנאתי שהחזירו! בעונה הזו לא היו ראויים מה4 האלה לעוף !
אבל לפחות סקוטי היחיד שלא היה נגד טיילר אז ברמה מסוימת כן העדפתי אותו (היה מאוד קשה לעודד מישהו, ארבעתם הם השחקנים הכי שנואים עליי העונה אפילו יותר מסוואגי )

בגדול התגובות שלך לעונה כרגע זה כמו שלי ושל בר ואורי.
באמריקה המון אנשים אהבו את סקוטי ומתו שהוא יחזור ..
סבבה שהוא עושה בהתחלה רושם של איזה חנון חמודי, (כביכול.. גם הרושם ראשוני שלי אליו  לא היה משהו אישית) אבל הוא לא והוא ממש לא מעניין, והוא השחקן הכי גרוע שראיתי מזה הרבה זמן.
לצפיה ב-'קלטתי שבאמריקה'
קלטתי שבאמריקה
02/10/2018 | 18:52
1
17
ממש אהבו אותו,
אבל הוא היה בלתי נסבל והוא עשה מלאאאא טעויות!
ובעיקר שמחתי שזה תמיד התפוצץ לו בפנים
לצפיה ב-'לגמרי!!'
לגמרי!!
02/10/2018 | 21:55
4
לצפיה ב-'פרק 30'
פרק 30
02/10/2018 | 19:41
4
18
תחרות ה-HOH הייתה ממש מותחת אבל ידעתי שאפשר לסמוך על טיילר שיזכה!!
הוא מתלבט מה לעשות אבל בוחר (ובצדק) להעמיד להדחה את היילי וסקוטי.
תכלס זה הכי חכם מבחינתו כרגע.
נראה מה יקרה עם הווטו.
אגב נראה לי שראיתי בטעות מי הזוכה אבל לא סגור על זה חחח
ועוד משהו לגבי היילי- לדעתי היא דווקא שחקנית טובה (בטח הכי טובה בברית שלה)
ותכלס בעיקר נדפקה מזה שהיא בצד הלא נכון...
לצפיה ב-'ממממ... '
ממממ...
02/10/2018 | 22:02
3
13
היילי בחורה נבונה אבל ממש ממש לא שיחקה טוב וזה הרבה מעבר לאנשים שקשרה אותם איתה
קודם כל היא יכלה לראות שהם בעיתים ולטפל בזה
דבר שני זה לא שהקבוצה שלה הפסידה זה ההחלטות שלהם שהיו שגויות פעם אחר פעם . למשל..
היא בתור האקר העמידה מישהו חזק ובחרה אף אחד מהקבוצה שלה לוטו (למעשה בחרה את הבת ברית הכי חזקה שלו . היא לא ידעה את זה אבל עדיין). היא לא הבינה כמו קייסי לאחר מכן,שההאקר  שזו הזדמנות שלא תחזור אחרי טקס הוטו אז צריך דווקא להעמיד מישהו חלש..
אחרי זה התוודתה שהיא ההאקר!!!
למרות שלדעתי היא היתה מטרה כבר לפני זה בלי קשר..
היא לא היתה מסוגלת לשכנע את פסי לא לשים את סקוטי..
תתאר לך שטיילר לא מצליח לשכנע את אנג'לה משהו..
מה היא שווה אז?
וגם לקייטלין נתנה לשים את סווגי היא ידעה את זה הרבה לפני .
היא לא התאמצה להכיר חברתית הרבה אנשים עד הרגע האחרון..
היא לא קראה נכון שום דבר ממה שקורה בבית .חשבה שטיילר מהופנט מבנות וחסר עמוד שדרה.

בסוף העונה כבר חיבבתי אותה אבל היא ממש הייתה גרועה
היא גם מודעת לזה יאמר לזכותה
לצפיה ב-'התכוונתי לומר'
התכוונתי לומר
03/10/2018 | 12:55
2
12
שהיא בעלת פוטנציאל להיות שחקנית טובה,
ולא שהיא שיחקה טוב עד כה...
הייתי שמח אם היו מחזירים אותה לאולסטארס למשל

לצפיה ב-'מסכים עם שניכם בגדול '
מסכים עם שניכם בגדול
03/10/2018 | 18:37
1
14
אני חושב שמעבר לזה שכבן אדם היילי היא בחורה הרבה יותר חביבה משאר הברית שלה, היא כן מישהי שיכולה לעשות ניקול ולהפוך לשחקנית טובה בעונה הבאה שחוזרת אליה. למרות שניקול עדיין פחות נאיבית מהיילי.
יאמר לזכותה שהיא כן מבינה ומעריכה את המשחק
לצפיה ב-'כן זה נכון'
כן זה נכון
03/10/2018 | 19:43
14
רק לא הסכמתי שהיא שחקנית טובה *כרגע*.
ביחס לעונה הזאת לפחות.
היא לא מקרה אבוד סגנון ביילי.
לצפיה ב-'הישרדות 37 דוד נגד גוליית- פרק 1'
הישרדות 37 דוד נגד גוליית- פרק 1
27/09/2018 | 10:10
9
79
צפייה מהנה לכולם
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
27/09/2018 | 10:15
92
נתחיל מזה שלא הבנתי את החפירה של ג'ף על ההבדלים בין השבטים
וזה סתם היה מוגזם לדעתי.
שמחתי מאוד ששבט דוד זכו באתגר הראשון, אבל חבל שלא נתנו להם איזשהו פרס.
חבל שהם גם לא זכו בחסינות!
ואז התקרית עם פאט שבסופה הוא נאלץ לפרוש מהמשחק
מקווה ששבט דוד יצליח במשחק, אהבתי שם לא-מעט מתמודדים.
לצפיה ב-' '
27/09/2018 | 18:42
89
לא אהבתי,
אולי כי היייתי יותר עסוק בלקרוא על הגמר של BB - אבל גם הדמויות שהיו נראות מעניינות לא נתפסו לי עד הסףו, הרגיש לי שהיה מלא בלאגן ולא באמת הצלחתי להבין מה הולך שם, הפרק נגמר בפינוי הזוי ובעיקר הדבר המעצבן זה ההתמקדות החפורת בסטורי ליין הדבילי והלא מעניין (כאילו ג'ף מנסה בכוח לקשור את הנושא הלא קשור הזה למה שקורה בעונה), וגם זה שעדיין יש מתמודדים שרצים בבירור כדי למצוא איידולים.

אפשר לראות שוב את Level 6?
לצפיה ב-''
28/09/2018 | 06:08
85
לעומת שתי העונות לייט הקודמות שנראו כיותר לקוחות מדיסנילנד, העונה הזאת נראית קשה וקשוחה במיוחד, כשכבר בפרק הבכורה שלה מתמודד נפצע אנושות בדרכו לאי של שבטו בסירת מנוע, שכמובן ההפקה לא מראה לנו אפילו קמצוץ של איך זה בדיוק קרה, אלא רק את ההשלכות ואת הטיפול הרפואי שהוא מקבל אחר כך על החוף, כשכל שאר חברי שבטו בוכים ומעודדים אותו, עד שמגיע ג'ף בזמן שההוא שוכב על אלונקה כואב ומונשם ומודיע לו שהצוות הרפואי החליט להוציאו מהמשחק לטובתו ובריאותו.

גם לא נראה שהעונה הזאת מתרחשת בפיג'י שטופת השמש שג'ף וההפקה כל כך התאהבו בה, כי על פי גשם הזלעפות שלא מפסיק לרדת כולל במשימות עצמן, ומזג האוויר הנוראי של כל הימים הראשונים שם, זה ממש לא נראה כמו פיג'י.

אז התחילה עונה חדשה עם שני שבטים חדשים: שבט דוד של החנונים והכביכול חלשים, ומולם שבט גוליית של הקשוחים והחזקים, או אם תרצו המגניבים, שפועלים בכוח ולא במוח, אך למרות הפסד צורם של שבט גוליית לשבט דוד כבר ביום הראשון, ברגע האמת כשהקרב הוא על החסינות השבטית דווקא הם זוכים ומאלצים את חברי שבט דוד ללכת למועצת השבט הראשונה שלהם. אלא שהם לא מספיקים להגיע אפילו חזרה למחנה השבט שלהם והמנהיג שלהם נפצע אנושות ומפונה כשהוא כאמור מוצא מהמשחק בשל פציעתו הקשה, וג'ף שמח לבשר להם שאי לכך לא תתקיים מועצת שבט והדחה נוספת.

על פי הפרומו לפרק הבא נראה שהולך להיות מעניין בשני השבטים, ויש כבר אפילו מועמדים להדחה פוטנציאלים שסומנו בשני השבטים, והפעם כידוע אין אי מתים או אי גאולה שניתן להישלח אליו ולמצוא בו כל מיני מגנים, איידולים ושאר ירקות כמו שהיה בעונה הקודמת. מה שכן בשבט גוליית יש כבר מתמודד שמצא פסלון חסינות בזמן שכל השבט שלו חיפש אחרי פסלוני חסינות. והוא היחיד כרגע שמחזיק בו, למרות ששתי מתמודדות נוספות יודעות לגבי פסלון החסינות שלו, אך הן בעלות הברית שלו.
לצפיה ב-'מה '
מה
28/09/2018 | 13:01
82
אחד מפרקי הפתיחה הכי הזויים שהיו בתוכנית
אמנם נראה קאסט לא רע בכלל, אבל אז מתחיל מצעד הרגעים ההזויים:
1. צרחות ההתרגשות כשג'ף חושף את הנושא (שזה בעצם אותה גברת בשינוי אדרת לעונות 28 ו32)
2. המשימה הראשונה והמאד מאולצת של ההפקה לגרום לשבט דיוויד לנצח
3. מצעד הבריתות שנכרתו 5 דקות מההגעה לאיים
4. מצעד הבכי של שבט דיוויד בסיפורים האישיים
5. מצעד הבכי 2: הדמעות חוזרות, כשפינו את מה-שמו. אתם מכירים שלושה ימים, בואו...

בקיצור, פרק פתיחה מאד אמריקאי, אבל נראה שיש פוטנציאל לעונה מעניינת
לצפיה ב-''
28/09/2018 | 13:03
82
לא אתפלא אם איזה איש הפקה נתן "בעדינות" במקל לפאט כדי שזה יתאים לת'ים של העונה

"זה בדיוק מה שדיוויד מתמודדים איתו פעם אחר פעם" WTF

חוץ מזה לחנונים יש פוטנציאל (לא הBLERD, האחרים, הBLERD אני רוצה שיעוף)
ניק כנראה ימשיך רחוק
המתאגרף הוא הסקוט של העונה
ונטליה מתבייתת על נטלי כי כנראה מעצבן אותה שמתבלבלים בשמות

וכמובן חיפוש איידולים על ההתחלה והתמקדות בהתרוצצות במחנה במקום יצירת קשרים כי "זה הדבר הכי חשוב בהישרדות", ערור ראסל תהיה, ערור...
לצפיה ב-'טוב נו '
טוב נו
29/09/2018 | 01:27
64
זו בכל מקרה העונה האחרונה שלי, אלא אם ההפקה איכשהו תקלוט שהיא לא תרוויח צופים חדשים על ידי הזניית המשחק לרמה תגרום לאיים הקאריביים להיראות כמו מיקרונזיה. הם לא שם עדיין, אבל עונה 38 יכולה בכיף להיות עונת הריאליטי הכי גרועה עלי אדמות. והעונה לא מתחילה טוב, שוב דגש מיותר על הנושא המיותר, במקום, לא יודע, להתמקד במקום ולתת לשורדים לראות שבטים מקומיים?!? העונה האחרונה שלא היה לה נושא הייתה עונה 25, והעונה האחרונה שרוח המקום (זוכרים שזה היה משהו פעם?) הורגשה בה הייתה עונה... 21. עברו מאז שמונה פאקינג שנים, ויותר מאי פעם אני מרגיש שכלב קטן וחמוד שאהבתי לשחק איתו הפך איכשהו להיות קרברוס.

אני לא יודע מה לחשוב על האתגר שהיה ממש על ההתחלה. ואז השבטים יוצאים לדרכם ו... הולי שיט! יש מוזיקה שבטית פתאום! הפסקול היה מלא דרמה מאז... עונה 22, אני חושב. הנקודה שבה הישרדות באמת התחילה ליפול. כריסטיאן מקבל המון וידויים, אבל לפני שאני אחליט אם זה מדאיג אותי או לא... בואו ניתן למשחק להתחיל! בואו נכיר קצת יותר טוב את הדמויות!

פתאום אני קולט שהעונה מנסה לחזור לעבר. חיי המחנה לא בלטו כל-כך מאז המון זמן, הבריתות מרגישות יותר טבעיות, למרות שגם אין כזו התמקדות באסטרטגיה, וזה רק אני או שיש הרבה יותר מבוגרים מאשר בעונות האחרונות? ומה בדיוק קורה שם - יורד גשם? בפיג'י? באיי דיסני? או מיי גאד, לראשונה מזה המון זמן השורדים אשכרה צריכים לשרוד, ולא רק לשחק את המשחק. כנראה האמריקאים מתלוננים על דברים כאלה בדיוק כמונו, ולראשונה ההפקה החליטה להוציא את הראש מהתחת.

מה לא מרגיש כמו בעבר? האסטרטגיה עצמה. בחיים לא חשבתי שכל האלילים יגיעו לרמה שישתמשו בהם כל שני וחמישי, ושבסיס המשחק - הדיבורים, הבריתות, המשחק החברתי וכמובן השקרים - יידחק הצידה. ולמה לעזאזל ניק רוצה לתת שמות מטופשים לבריתות? יותר מאי פעם, אתה לא באח הגדול.

לצערי באתגר, המוזיקה הדרמטית חוזרת. האתגר עצמו היה נחמד, היה צמוד אבל לא בצורה שאפשר לחשוד בביום, והסתיים בניצחון של הגולייתים. לצערי ההמשך כבר לא היה נחמד בכלל, והפרק הסתיים בפינוי. סך הכול היו הרבה סימנים מעודדים הפרק, אני מקווה שהישרדות מתחילה לחזור לעצמה.

לצפיה ב-''
30/09/2018 | 08:13
53
טוב, אז מה גרם לקאמבק שלי לפורום?
אני הרי רואה השרדות קבוע ולא הפסדתי אף פרק (חוץ מעונה 4 שלא ראיתי ולא השלמתי).
פעם אפילו הייתי מגיב פה מלא.

נכון, הפורמט של תפוז כבר מיושן. נכון, להיות עם 2 ילדים קטנים ועמוס בעבודה לא עוזר.
אבל עדיין - ראיתי כל פרק ולא הגבתי. 

אז מה החזיר אותי?
אני מעריץ מושבע של האבקות בידורית. מאז שצצו שמועות שג'ון הניגן יהיה בקאסט, אמרתי שאני אחזור להגיב בפורום.

בזמנו בWWE הוא היה המתאבק האהוב עליי (שם הופיע בתור ג'וני נייטרו בהתחלה ואז בתור ג'ון מוריסון, השאמאן של הסקסיות). מאז עבר בין כמה ארגונים אבל עדיין מתאבק פעיל.

טוב, נחזור לנושא הפורום - הפרק הראשון.
כמו שציינו לפניי, הנושא נראה מאולץ וגם נראה שבשבטים עצמם אין ממש חלוקה נכונה לדוד וגוליית - נד שניבלי (מייק ווייט) - אני מסתכל עלייך!

האתגר הראשון נועד לתת לשבט הדוד את הניצחון וזה אכן קורה. שמחתי לראות את הניגן במרכז. 

במחנות ישר בריתות וחיפושי אלילים. משעמם. 

אתגר חסינות של גוליית - לא ממש מפתיע. ואז - פינוי רפואי?! וואט דה פאק? ואפילו לא הראו את הסירה מתהפכת!
מה שכן - זה היה מלחיץ וחבל לי על פאט. הוא היה דמות חביבה ודומיננטית בשבט דוד. 

יאללה, שתהיה לנו אלחה עונה בהמשך! גו ג'ון גו! (הוידוי שלו שהוא מפרט את כל כינויי הזירה שלו היה הדבר הכי מצחיק הפרק!)
לצפיה ב-'מממ '
מממ
02/10/2018 | 09:12
46
די עלוב ועוסק מדי בצהוב , הזכיר פרק ישראלי, גם לא קיבלנו הדחה .. אבל בסדר, מה יכלו לעשות. וזה רק פרק ראשון, ייתכן שיש פוטנציאל.
כמובן ששבט דוד מעניין יותר כרגע.
אני מאמין שהמנצח יצא משם, כמו בסיפור ;)

מגוליית חיבבתי את דן שמצא את האליל, רק שלא ישקע בתוך השואמנס .
גם מקווה שמייק יצליח לצאת מההתלהבות של היום הראשון ושנתפס מחפש אליל ויוכל לשחק את המשחק כי הוא בחור אינטליגנט. יש את נטלי שתסומן לפניו . שיחזיק עד ערבוב.
ואני חושב שהוא בשבט הזה כי בחיים שלו הוא מאוד עשיר ומצליח, זה לא רק עניין של כוח פיזי.

בשבט דוד כריסטיאן באופן מפתיע לדעתי דווקא מסתמן כאחד שיגיע רחוק , אהבתי את גבי אבל מקווה שהיא גם תשחק ולא רק תהיה מאוד חמודה .
הפינוי כנראה הציל את ניק, אני שמח שהוא ממשיך כי לא בטוח שישחק טוב אבל לפחות הוא שואף לכך.
איך שזה עובד בדרך כלל, בטח את החסינות הבאה הם ייקחו (ויצעקו.. זה עבור פט.. וג'ף יעשה מזה עניין בלה בלה) .. פרק אחרי זה כבר אליל או שינוי כוחות או ערבוב יציל את ניק ולבסוף הוא יגיע רחוק.
לצפיה ב-''
07/10/2018 | 00:49
10
פרק סביר מינוס. ראינו התחלות של בריתות וסיפורים אישיים של המתמודדים אבל לא יותר מזה. אין לי כל כך מה להוסיף למען האמת חח, באסה בשביל פטריק. כמובן שיש לי מתמודדים שבלטו לטובה, אבל אני מרגיש שזה מוקדם מדי לסמן מנצח/ת, אז אולי תהיה לי דעה יותר מגובשת בפרקים הבאים.
לצפיה ב-' BB20 - הסוף - מי שלא ראה אל תכנסו'
BB20 - הסוף - מי שלא ראה אל תכנסו
27/09/2018 | 10:24
1
57
אוף

ככה הסתיימה לה עונה שבקלות מתברגת בטופ 3 וחידשה את האהבה שלי למשחק, עם טעם קצת רע בפה.
קייסי שחקנית מעולה, מנצחת ראויה, בכל עונה אחרת הייתי ממש מבסוט על הזכיה שלה אבל לטיילר כל כך הגיע. הבחור שיחק את המשחק הכי מושלם שראיתי בBB (נכון, אולי דריק שיחק משחק יותר נקי על פניו אבל בעונה הרבה יותר קלה...). הוא היה תותח במשימות, הניע מהלכים מאחורי הקלעים ועדיין לא היה מטרה כי כולם אהבו אותו. הרגיש לי שההצבעות של המושבעים פשוט היו הצבעות דווקא, אפשר להבין למה סאם נפגעה - אבל רוקסגטאר וביילי די התגברו על זה והודו שטיילר שיחק משחק מדהים. סקוטי ופסי בחיים לא היה להם קשר בכלל לקייסי במשחק. פשוט תוצאה מבאסת ברמות.
לפחות טיילר זה בAFP וגם באנגלה ואני מאמין שעוד נראה ואתם בTAR 
היילי ללא ספק הוכיחה שלמרות שהיא שיחקה בינוני כל העונה היא לפחות מכבדת את המשחק וחושבת עצמאי מהברית שלה - וחבל שהברית שלה שוב לא הקשיבה לה גם בהצבעה הסופית של העונה..... 
מדהים איך דווקא האנשים שטיילר בגד בהם בתכלס הכי הרבה (חוץ מסאם) והיו להם סיבות יותר גדולות להיפגע ממנו - הם אלה שכיבדו את המשחק... לפחות לא באמת יכול להגיד שהתאכזבתי מאף אחד בהצבעת גמר.
סוואגי - במילה אחת, פתטי. האיש חתיכת זונת פרסום עלובה וזה היה דוחה איך שהוא לקח זמן מאנשים כמו קייטלין, רייצל או ווינסטון שלא שמענו עליהם.

אנשים לאולסטארס: ללא ספק כל הטופ 4, ברט ומבחינתי אפשר לפרגן גם להיילי או אפילו רייצ'ל כהזדמנות נוספת. אפשר גם לפרגן לקייטלין ווינסטון (הם ורייצ'ל עכשיו גרים ביחד או משהו כזה ) - את כל השאר אין שום צורך שנראה....

דירוג עונתי:
1. טיילר
2. אנג'לה - למען האמת היא גם קרובה להיות מקום ראשון, היא לגמרי בחורת החלומות מבחינתי. התאהבתי ממש בה ובטיילר ובכללי בכל לבל 6.
3. ברט
4. קייסי
5. ג'ייסי
6. רייצ'ל
*פער*
7. היילי
8. ווינסטון
9. קייטלין
*פער*
10. סטיב
11. סאם
*פער*
12. רוקסטאר - עצבנה בהצבעה אבל לפחות היא הייתה משעשעת והביאה קטעים מצחיקים במהלך העונה.
13. סוואגי - הוא מעל השלושה האחרים רק בגלל שבראיונות הוא ממש פרגן לטיילר ואמר שטיילר או אנג'לה צריכים לנצח. 
14. פסי 
15. ביילי
16. סקוטי - ללא ספק הכי לוזר בעונה. שחקן גרוע, יצא באופן דוחה וגם היה ממורמר. מקווה שלא נשמע ממנו בחיים.

דירוג עונות:
1. עונה 10
2. עונה 7
3. עונה 20 - התלבטתי בימים האחרונים ממש אם היא מקום 2 או 3 אבל הגמר השאיר קצת טעם רע בפה.
4. עונה 6
5. עונה 8
6. עונה 3
7. עונה 14
8. עונה 5
9. עונה 4
10. עונה 17
11. עונה 11
12. עונה 15
13. עונה 18
14. עונה 2
15. עונה 9
16. עונה 12
17. עונה 16
18. עונה 13

את עונה 19 + עונת הסלבס לא ראיתי 
לצפיה ב-'BB20 הסוף'
BB20 הסוף
28/09/2018 | 09:59
34
במילה אחת  -אכזבה.
קייסי הייתה שחקנית מעולה אבל טיילר הוא ברמה של האגדות (דן, דריק, ונסה, וויל)ובתכלס בעיניי אפילו הכי טוב אחרי דן.
הוא באמת שיחק מושלם מההתחלה עד הסוף, עשה מהלכים, שיחק בין 2 הצדדים באופן מושלם וכשנחשף אז זכה במשימות שצריך ועשה כל מה שיכל, היתרון שלו היה ללא ספק החזות שלו ומה שהוא משדר - אף אחד לא חשב שהוא יכול לעשות את מה שיכל וכולם המעיטו בערכו מההתחלה בגלל הלוק שלו והגישה של ה"גולש הטיפש" סטייל פאביו, ואני חושב שזה גם הסיבה שהוא לא ניצח.
בסופו של דבר ההייב הממורמרים לא היו מספיק אינטיליגנטיים (וגם לא היה מספיק זמן בגמר) כדי להבין כמה מושלם הוא שיחק (חוץ מהיילי ששינתה את דעתה בפרק הגמר) ככה שקשה לי להאשים אותו והוא באמת עשה מה שיכל (ושאף אחד לא יתחיל אפילו לבלבל במוח על המושג המומצא jury managment כי זה לא קשור אל העונה הזו), במיוחד שהסיבות של מי שהצביעו להייב ובעיקר של סקוטי ופסי הם הסיבות הכי מטומטמות ששמעתי להצבעה למתמודד (נו באמת, זכייה בשאלת שובר שיוויון או ניצחון בוטו מסוים - ככה בוחרים מתמודד לניצחון?) נשמע כמו תירוץ למרמור שלהם.
סוואגי וביילי לא מעניינים והוא פתטי בטירוף, אתה מכיר אותה 3 שבועות יא זונת פרסום וצומי.
ממש גאה ושמח על ה4 שהצביעו לטיילר, ללא ספק הג'ורי הכי בוגרים ואינטיליגנטיים, ההייב וסאם היו ונשארו יצורים טיפשים.
למרות הגמר הנורא מאכזב, העונה הייתה מושלמת מההתחלה והרבה אודות ללבל6 ובעיקר לטיילר, שהיו גם אנשים כיפיים וגם שיחקו ממש ממש טוב ונכון בכל דרך.

דירוג עונתי:
1.טיילר - השחקן הכי טוב אי פעם אחרי דן, כבר ב2 השבועות הראשונים עשה מהלכים מדהימים שלא מקבלים מספיק קרדיט.
2.אנג'לה - פשוט בחורה מושלמת, שיחקה מעולה ומאוד נאמן, לא מבין למה ההייב כלכך שנאו אותה כי גם בלייב פידס היא הייתה בחורה שקטה ונחמדה, אין ספק שיש פה קצת קנאה.
3.ברט - קורע מצחוק, שחקן סביר אבל תרם את החלק שלו ללבל6 וממש גאה בו על ההצבעה, הוא אדיר וחייב לחזור.
4.קייסי - כמנצחת היא איכזבה אבל היה מתאים לה להיות ראנר אפית , שחקנית טובה שעזרה מאוד לברית ובעיקר לטיילר (מזכירה לי במשחק את קודי כשטיילר הוא דריק) וכבנאדם היא ממש אחלה ומת עליה גם כן.
5.ג'ייסי - היחיד שלא מלבל6 שרשאי לעקוף לבל6 אחרים. הוא שיחק ממש מעולה סה"כ ושיחק במוחות של אנשים, עזר ממש בתכלס ברוב העונה אבל גם הוא כמו קייסי שיחק הרבה בשביל טיילר. מת עליו גם כן, נסיך אמיתי.
6.ווינסטון - הודח ממש מוקדם אבל הוא מייסד הלבל6 ובנוסף היה קורע סה"כ בעיקר עם הברומאנס שלו עם ברט ושירד על סקוטי הלוזר,
7.רייצ'ל - גם כמו ווינסטון, התחרפנה ממש בהדחה שלה אבל היא חלק מהלבל6 וממש אהבתי אותה בהתחלה.
8.היילי - הרוויחה ביושר את המקום שלה כאן כשהצביעה לטיילר, מעבר לזה היא חמודה אבל שיחקה גרוע ועשתה מהלכים לא נכונים לאורך כל העונה.
9.קייטלין - עזרה המון ללבל6 ולטיילר, סה"כ חמודה עם כל השגעונות.
10.סטיב - הוא כאן בעיקר כי השאר הם ממש חבורה של אפסים מושפלים והוא תכלס היה השחקן הכי חכם בברית הגרועה הזו, אז מזל שעף ראשון.
*פער*
11.רוקסטאר - היה קשה לבחור את מי מהלוזרים לשים כאן, אבל רוקסטאר לפחות הייתה משעשעת ולא ציפיתי ממנה לכלום.
12.סאם - יצור מהחלל החיצון, לא מחוברת למציאות ומצטדקת, ההצבעה ממש הורידה ממנה אבל יאמר לזכותה שלפחות הייתה רוב המשחק בצד הנכון.
13.פסי - היה חמודי ברוב העונה אם כי דביל גדול, בנוסף הוא יצא ממש טיפש בחוח שלו ולוזר בהדחה שלו, וההצבעה המטופשת היא בכלל הקש ששבר את גב הגמל.
14.סוואגי - עלוב ברמות אבל לפחות פירגן לטיילר וזה למה הוא מעל 2 אנשים.
15.ביילי - הגועל נפש של העונה, בחורה בהמתית וטיפשה שמעבר לזה ששיחקה לא טוב היא גם התנהגה מגעיל והייתה ממורמרת, אבל יש אחד ששבר גם את השיאים שלה.
16.סקוטי - השחקן הכי גרוע של העונה לדעתי, הברית שלו עצמה לא סמכה עליו בגלל ההתנהגות המוזרה והחשודה שלו והמהלכים הטיפשיים שלו, היה מביך לראות אותו בבית וההצבעה והתירוץ שלו בגמר היו עלובים ברמות (אפילו יותר מפסי או סאם) ובנוסף לכך היציאה שלו הייתה עלובה ונסיון נואש לפוקוס עליו, ממש מקווה שלא נראה אותו באף עונה כי הוא היה ממש כושל וגרוע.

לצפיה ב-'BB20-פרק 21'
BB20-פרק 21
25/09/2018 | 23:59
7
23
לבל 6 מנסים לגרום להיילי להעמיד להדחה את סאם (ואז תכלס יש להם מספיק קולות),
וטיילר מנסה לגרום לה לבקדר אותו- קטע ענק
תכלס יצאה סתומה קצת שלא חשדה...
היילי מעמידה להדחה את קייסי ואנג'לה. באסה.
אבל אז מגיעה תחרות ההאקר והתפללתי שלבל 6 יזכו,
ואכן קייסי זוכה!!! ישששש!!!
היא כמובן מצילה את עצמה ומעמידה להדחה את רוקסטאר.
בהתחלה חשבתי שזאת טעות לא להעמיד מישהו חזק,
אבל כשחשבתי על זה לעומק הבנתי שעדיף לשים מישהו חלש
שהסיכויים שיזכה בווטו נמוכים יותר.
נראה מה יקרה בווטו.
לצפיה ב-'פרק 22'
פרק 22
26/09/2018 | 10:12
1
17
WHAT?!?!?!?!?
תקשיבו, אם זה לא אחד ה-פרקים, אז אני כבר לא יודע כלום...
תחרות הווטו מגיעה, ונוצר מצב ששלושה מהברית של טיילר VS שלושה מהברית של היילי.
התחרות מתחילה גרוע כשקייסי ואנג'לה מודחות ראשונות.
ואז בסיבוב השלישי- פסי נפסל (קרע אותי שהוא חיפש בהתחלה את השם של רוקסטאר,
ואז הוא נזכר שהיא עדיין בתחרות- איזה מטומטם ).
קיוויתי שאיכשהו היילי תודח כדי שלטיילר יהיה קל יותר מול רוקסטאר
בסיבוב הרביעי- טיילר מוצא ראשון אבל מביא את התשובה הלא נכונה, ורוקסטאר שמגיעה אחריו
ולא בטוחה בתשובה שהביאה ושואלת אותו, ואז טיילר מבין שהוא טעה,
וטס לחפש את התשובה הנכונה,
ועדיין מצליח למצוא לפני היילי, שמודחת מהתחרות- תודה רבה רוקסטאר
ואז בסיבוב האחרון-
רוקסטאר מגיעה ראשונה, וכולי כבר מבואס שאנג'לה או קייסי יודחו
אלא שאז מתברר שרוקסטאר הביאה את התשובה הלא נכונה!!!!!!!!
אומייגאדדדדדדדדדדדדדד!!! זה אמיתי??????
EPIC!!!!
אני עדיין לא מאמין ובא לי לראות את התחרות הזאת שוב ושוב
טיילר המלך זוכה בווטו, ומציל את אנג'לה מהבלוק!!
קיוויתי שהיילי אולי תשים את סקוטי, אבל היא מחזירה את קייסי לבלוק.
נקווה שהם יצליחו לארגן מספיק קולות בשבילה ונגיד כבר ביי ביי לרוקסטאר.
פרק לפנתיאון.
לצפיה ב-''
26/09/2018 | 13:30
18
ללא ספק אחת התחרויות הכי מותחות שהיו! לעקוב אחרי זה בשבוע עצמו היה כסיסת ציפורניים עד שגילינו שטיילר זכה בוטו ולא יעמוד להדחה שני לבל 6 ביחד.
ההחלטה להעמיד את רוקסטאר זה בדיוק עוד דוגמא ללמה לבל 6 ברית כל כך חכמה שחושבת על כל פרט קטן - אם הם היו מעמידיםאת פסי/סקוטי היה להם סיכוי יותר גדול לקחת וטו (למרות שבאופן מפתיע רוקסטאר נתנה עבודה במשימה הזאת...) ואז לכו תדעו מה היה קורה...
כמובן שרוקסטאר הסתומה המשיכה לעשות את העבודה טוב בזה שגילתה לטיילר את התשובה ואז עוד צפיתה שיקח אותה...
וכמובן צריך לתת קרדיט גם לאנגלה וקייסי שלמרות שעמדו להדחה לא התחרפנו כמו רייצ'ל ונשארו הכי רגועות בעולם....
לצפיה ב-'פרק 23'
פרק 23
26/09/2018 | 23:24
15
טוב, אין יותר מדי מה להגיד
ביי ביי רוקסטאר, לא נתגעגע.
היה בא לי שהצד השני יהיה קצת יותר בשוק,
כדי להעצים את חוויית הבליינדסייד, אבל לא נורא
נראה מי יהיה ה-HOH הבא...
לצפיה ב-'פרק 24'
פרק 24
27/09/2018 | 11:06
1
20
O
M
G
!!!!!!!
מה זה היה עכשיו??
זה אמיתי????
לא עובדים עליי???
פסי זכה ב-HOH (חשדתי כבר בהתחלה שהוא יזכה בתחרות הזאת, אגב)
והעמיד להדחה את סקוטי!!!!!
אני ב-ה-ל-ם!!!!
בדוק העונה הזאת מבויימת
נשאר רק להתפלל שהמועמדים לא השתנו (או מקסימום שברט יזכה בווטו)
ושסקוטי יודח- וזה יהיה מדהים!!!
חייב לציין שכשפסי בהתחלה זכה ב-HOH הייתי מבואס שמישהו מלבל 6 יודח
אבל ניחמתי את עצמי שמקסימום יהיה לי את מי לעודד כשיעשו את התחרות שמחזירים מושבע
אבל התסריט הזה הרבה הרבה יותר טוב
לצפיה ב-'*לא ישתנו'
*לא ישתנו
27/09/2018 | 11:19
4
לצפיה ב-'פרק 25'
פרק 25
27/09/2018 | 12:09
28
זינגבוט מגיע!!
והפעם תחרות הווטו ממש מותחת!
האמת סקוטי בחר מקום מעולה, ואני בשוק שהתכנית של ברט עבדה,
אבל העיקר שברט זכה בווטו אהאעהאעהא!!!
אפשר כבר לחגוג את ההדחה של סקוטי?
אה לא, רגע אחד.
סאם רוצה להציל את סקוטי ומחליטה לנסות לשכנע את פסי
להעמיד להדחה את... היילי?! WTF??
נראה לי שהיא רק מסכנת את עצמה יותר ויותר.
בטקס הווטו-
אין לדעת כי משום מה החליטו לסיים את הפרק לפני
לצפיה ב-'פרק 4 '
פרק 4
28/09/2018 | 00:07
19
אז העונש של פסי הוא... לאכול כמויות ענקיות של נקניק? טוב, בגלל שהוא מוסלמי הוא אוכל תחליף טופו, אבל ברצינות, ביג בראדר? נגמרו לכם הרעיונות לעונשים יותר קשים? כרגע אני פשוט מקווה שאף אחד לא ישתמש בוטו, למרות שאני משוכנע שבכל מקרה אנג'לה לא תועמד להדחה כמעט קראתי לה אמנדה, לא יודע למה.

בסוף פסי זוכה בוטו, ואחרי עוד סשן אינטנסיבי של אכילת נקניק מן הצומח מחליט לא להשתמש בוטו.
לצפיה ב-'australian survivor s05e19e20'
australian survivor s05e19e20
26/09/2018 | 07:23
34
טוב. היו בהישרדות הרבה שחקנים מתחת לרדאר אבל בראיין ומוניקה הם היחידים שמשחקים פלואטר טוב מאז סנדרה

אבל...אם סטיב נבחר לבד מן ווקינג לא היה יותר עדיף להדיח את שרן בהתחשב בזה שסביב לא יכול להצביע מועצה הבאה גם?
אני יכול להבין את הפחד מזה שסביב כמעט זכה בחסינות אבל מצד שני שרן זכתה  בשתי החסינויות הראשונות
היא גם יכולה לזכות

ברוך שפטרנו מסטיב ופרק 19 היה דיי מיותר שרק גרם לסביבה בפרק 20 יותר לקשקש אבל כן היה לו תפקיד חשוב הפרק וזה לתת קרדיט לשיין
שזו הפעם הראשונה שמראים כבוד אליה מצד שחקנים אחרים
מה שאומר שהיא יכולה לנצח

פרק הבא המזל של בראיין ומוניקה הולך להיגמר. אני בהחלט רואה פיינל 5 של בנות. מצד שני אחריי שהוא יודח אני בהחלט רואה את שתי הבריתות חוזרות לפנות אל מוניקה

שיין הלוואי שתזכי
מוניקה הלוואי שתזכי

כל אחד אחר אופציה עלובה לעונה כזאת חזקה
לצפיה ב-'BB20- פרק 13'
BB20- פרק 13
23/09/2018 | 00:44
25
26
משימת HOH די מגניבה, חבל רק שביילי זכתה חחח
לדעתי היא עשתה כמה טעויות הפרק,
אבל בסוף העמידה להדחה את רייצ'ל וברט.
הלוואי הלוואי הלוואי שאחד מהם יזכה בווטו,
ושביילי תעשה טעות ותעמיד להדחה במקומם את ג'ייסי או סקוטי,
ואז יש סיכוי גדול שהם יודחו!!!

לצפיה ב-'*פרק 15'
*פרק 15
23/09/2018 | 00:52
12
לצפיה ב-''
23/09/2018 | 12:50
1
23
מגניבה? לא דורש שום כישרון לא פלא שזכתה. איכס .

וכן הסתומה הזאת כמעט העמידה את ג'ייסי בהתחלה. חבל שלא..

אחד הרגעים העצובים:/ מת על שניהם (ברט ורייצ'ל)
לצפיה ב-'כתבתי די מגניבה'
כתבתי די מגניבה
24/09/2018 | 23:09
16
כי הרעיון עצמו של המשימה מגניב שצריך להיות כמה שיותר קרובים,
אבל נכון שהביצוע עצמו די מעפן, שיהיה...
לצפיה ב-'מאיפה אתם רואים? '
מאיפה אתם רואים?
23/09/2018 | 23:14
10
34
אני כבר כמה ימים מנסה ולא מצליח לצפות, להוריד, אפילו לקנות ניסיתי.
לצפיה ב-'הצלחתי! BB20E1 '
הצלחתי! BB20E1
24/09/2018 | 13:13
6
38
פרקי פתיחה בדרך כלל לא מעניינים כי המשחק עוד לא התחיל, והרבה פעמים המתמודדים מדברים על אהבה, אבל הפעם... לא בכזו רמה. נראה שהפעם האח הגדול החליט לוותר על החשיבות של השואומנס לטובת... מה? המשחק? אפשר רק לקוות. בינתיים אפשר כבר לראות שחלק נכבד מהיפות גם אופות, וזה משהו שהיה מאוד חסר מ-BB16 ואילך. קיבלתי רושם ראשוני טוב מטיילר, אנג'לה, סטיב, וינסטון, ברט ורייצ'ל. יותר בנים, אבל זה כבר שיפור לעומת BB16-18.

המשחק מתחיל... וגם הטוויסטים. אוף. עונה 10 הרי הייתה הכי טובה במיוחד *בגלל* שלא היו טוויסטים כמעט בכלל. המשימה הזו אבל ממש מגניבה. איך עשו אותה? עם אפקטים מיוחדים, אני מבין, אבל מה קרה שם באמת? זה הרבה יותר מורכב מטריקים של קוסמים. והולי שיט, אף אחת מהמשימות היא לא משימת סיבולת! האם ימות המשיח הגיעו? לצערי סוואגי (שאני לא סובל) זוכה בכוח.

ואז מתגלים שני העונשים... מה?!? איך סאם יכולה לשחק את המשחק אם היא רובוט? אני מאוד מקווה שזה לא יפריע יותר מדי למשחק, וזה לא משהו ברמה שמוכרת את המשחק, או חרא כמו מה שהיה בעונות 9 ו-13 (לעד העונות הכי גרועות... נכון? אין מצב שעונה 19 הייתה עד כדי כך גרועה) אבל אני לא התרשמתי לטובה. ועדיין זה רק הפרק הראשון, אז נמשיך הלאה.
לצפיה ב-'19 גרועה יותר'
19 גרועה יותר
24/09/2018 | 15:05
1
8
לצפיה ב-'מזל שבאה אחריה עונה 20'
מזל שבאה אחריה עונה 20
24/09/2018 | 18:36
21
שהיא בטופ 3 של כל הזמנים
ויש מצב אחרי שנראה מה יהיה בגמר שתהיה גם יותר גבוה
לצפיה ב-'פרק 2 '
פרק 2
24/09/2018 | 23:17
3
18
המשימות ממשיכות להיות מגניבות, והבריתות מתחילות להיכרת. המשימה הזו יכולה בכיף להיות בהישרדות. טיילר הוא ה-HOH הראשון, ואנג'לה מסומנת חזק אצל סוואגי, אבל המהלך הזה רק גורם לטיילר לחבור אליה ואל וינסטון וליצור ברית נגדית. שתי בריתות, עונה שבה הכוח זז בין הצדדים והברית שמשחקת יותר טוב תשלוט, אנחנו כנראה בדרך לעונה טובה.

טיילר החליט ללכלך פחות את הידיים ולהעמיד את המטרות הקלות. יהיה עצוב אם סאם תודח ראשונה, אבל אם היא תשחק טוב מספיק, היא תוכל להישאר.
לצפיה ב-'פרק 3 '
פרק 3
25/09/2018 | 23:39
2
23
טיילר הוא בקלות השחקן הכי טוב מאז ונסה. פול מי? אתם בטוחים שאתם לא מתכוונים לתמנון ההוא ממונדיאל 2010? עדיין אין לי מושג איך עונש הרובוט עובד. נראה לי שסאם יושבת באיזה חדר צדדי ושולטת ברובוט דרך שלט רחוק, כי זאת לא תחפושת. וכשהיא מקללת זה הדבר הכי מצחיק בעולם.

אז טיילר הצטרף רשמית לברית של אנג'לה, וינסטון, רייצ'ל, קייסי וברט. רק רגע - אלה כמעט כל הפייבוריטים שלי! איך זה קורה שבברית אחד נמצאים כל הפייבוריטים ובברית השנייה נמצאים כל המתמודדים שאני שונא? כל עונה זה קורה! אבל האם לבל 6 היא הברית הכי מדהימה אי פעם? מה שבטוח, את סוואגי אני מתעב. וזה רק פרק 3! אני ראיתי רק שלוש שעות של תוכן!

סאם מקבלת כוח למשחק, אז כנראה שהמודחת הראשונה היא לא, ופסי מקבל עונש... כלשהו. אני מניח שזה לא באמת נקניק כי זה אמור להיות משהו מגעיל.
לצפיה ב-'אמנם מעונה 19 התרחקתי כמו מאש'
אמנם מעונה 19 התרחקתי כמו מאש
26/09/2018 | 13:25
1
21
אבל בעונה 18 אין ספק שהשחקנית הכי טובה זו ניקול ובטח שלא פול
לצפיה ב-''
26/09/2018 | 23:21
8
לצפיה ב-'איפה אתה רואה?'
איפה אתה רואה?
24/09/2018 | 19:01
2
21
עשיתם לי חשק לראות
לצפיה ב-''
25/09/2018 | 12:37
5
לצפיה ב-'יאאלה מחכים לשמוע'
יאאלה מחכים לשמוע
02/10/2018 | 09:15
6
לצפיה ב-'פרק 16'
פרק 16
24/09/2018 | 20:22
15
טוב אז הווטו מגיע, וברט... כמעט זוכה בו
ממש רציתי שהוא יציל את עצמו...
טיילר שזכה בווטו (אגב הוא צריך להתחיל להיזהר, ודווקא לדעתי היה עדיף לו לא לזכות הפעם)
שוקל אם להשתמש בו.
הוא מדבר עם ביילי ומנסה לגרום לה לחשוב שהוא קרוב לסקוטי בניסיון לעשות לה הפוך על הפוך (האמת רעיון לא רע),
אלא שביילי מספרת לרייצ'ל שטיילר מנסה לגרום לה להעמיד להדחה את אנג'לה במידה והווטו ישומש
(מה שכמובן שקר מוחלט).
כתוצאה מכך, רייצ'ל מאבדת את זה, ורצה לספר על כך לאנג'לה, אבל תודה לאל שאנג'לה
יותר רגועה,
ואחרי דיבור עם קייסי הן מדברות עם טיילר וכבר לא סומכות על רייצ'ל (חבל רק שהן לא פשוט חשבו שביילי פשוט שיקרה בניסיון לסכסך בין הברית שלהן או משהו כזה).
רייצ'ל גם מספרת לאנג'לה שלביילי יש כוח להחליף מועמדים, ואנג'לה מספרת על כך לטיילר
שלצערי כתוצאה מכך לא משתמש בווטו.
בתכלס כבר היה עדיף שהוא כן ישתמש בווטו ומקסימום בשבוע הבא אם ביילי הייתה משתמש בכוח שלה
הוא יכל בתגובה להשתמש בכוח שלו, ואז כל הכוחות היו מחוץ למשחק...
היה שווה לו לנסות "לשמור" על המספרים בברית שלו, ולקוות שביילי תעמיד להדחה את ג'ייסי/סקוטי (והיה סיכוי כזה, בטח אם היא שקלה ברצינות ברית בנות וכו')
אז רייצ'ל VS ברט- מאוד מקווה שהברית של ברט תחליט להשאיר אותו!!
לצפיה ב-'פרק 17'
פרק 17
24/09/2018 | 23:12
4
16
וואי וואי וואי איזה פרק
קודם רייצ'ל הודחה ולא ברט!
אגב, היציאה הדרמטית שלה הייתה כמו של ילדה קטנה שלא מקבלת את מבוקשה,
והריאיון יציאה עם ג'ולי היה אוקוורד ברמות אחרות.
ואז אנג'לה זוכה ב-HOH!!!! איך קפצתי משמחה!!!
עכשיו רק נשאר לקוות שהברית שלה תצליח להתגבר על הכוח של ביילי.
לדעתי, טיילר צריך להגיד לכולם שסקוטי התהפך ושיזרקו אותו על הבלוק,
ואז נראה לי שביילי לא תעשה כלום...
לצפיה ב-'ואגב מה זה'
ואגב מה זה
24/09/2018 | 23:16
15
היה הקטע שהראו את סוואגי מגיע לפגוש את ההורים של ביילי?!
למי לעזאזל אכפת מזה?! וממנו?!
מנסים כאילו לעשות ממנו ומביילי ג'ף וג'ורדן???
לצפיה ב-''
25/09/2018 | 12:29
2
18
אולי ההדחה הכי מטורפת אי פעם! בעיקר בגלל התגובה של רייצ'ל שהייתה פשוט המומה
בתכלס רייצ'ל ממש מגניבה ומהממת, עד השבוע הזה היא שיחקה מעולה והייתה ממש במצב אפשרי לזכות. היא הודחה בגדול כי איבדה את זה כפאון על הבלוק וזה גרם לברית שלה לא לסמוך עליה ובצדק, הייתי רוצה שתחזור לעוד עונה.
אבל כל ההדחה הזאת - הנאום של ברט, רייצ'ל שבהלם מההדחה ואז על כל זה הGBM של אנג'לה לרייצ'ל (שבתכלס כולו נבע מזה שביילי באמת ובתמים האמינה שטיילר זרק את אנג'לה מתחת לכלבים, אמרה את זה לרייצ'ל בכנות ואז רייצ'ל האמינה לזה והלכה לאנג'לה שכמובן מספיק חכמה כדי להבין את זה... הרבה אי הבנות). הייתה הדחה מטורפת ואפשר להבין למה רייצ'ל הייתה בהלם
אבל היא אחת הנשמות ברשתות החברתיות
לצפיה ב-'מה זה GBM?'
מה זה GBM?
25/09/2018 | 23:53
1
6
לצפיה ב-'goodbye message'
goodbye message
26/09/2018 | 13:24
5
לצפיה ב-'פרק 18'
פרק 18
25/09/2018 | 00:01
17
אמאלה!! מה זאת התחרות האקר הזאת??
מטורף!!!
אגב הזוי שהצלחתי לפתור את המילים לפני המתמודדים
שאפו להיילי שהצליחה לזכות!!
מצד שני לדעתי היא לא פעלה נכון כשהורידה את סקוטי מהבלוק ושמה את טיילר.
נראה מה יקרה אחרי הווטו...

לצפיה ב-' פרק 19'
פרק 19
25/09/2018 | 00:57
13
אומייגאדדדד!
WHAT JUST HAPPEN???
בהתחלה לא הבנתי למה אנג'לה מנסה לשכנע כ"כ את סקוטי לוותר על ווטו,
כשהיא יכולה לקבל בתמורה 5000 דולר וגם ככה טיילר ייקח ממנו?
ובכלל למה סקוטי רוצה את הווטו כשברור שהוא לא יישאר אצלו!!
ואז טיילר מוותר על הווטו ומשאיר אותו אצל אנג'לה- שוקינג!!!
אגב עד מתי ימשיכו להביא את ג'סי הנודניק הזה?!?!?
זה גדול שקייסי "זכתה" ללבוש כבר שתי תלבושות העונה
ואז מגיע טקס הווטו (ואגב שוב לא נותנים למועמדים להדחה לדבר)-
אנג'לה משתמשת בווטו על טיילר ומעמידה את ביילי
ודופקת לה נאום של החיים ! פרייסלס
נתעלם מהעובדה שאנג'לה טעתה אבל עדיין היא פעלה נכון כשהעמידה את ביילי להדחה
(למרות שהייתי שמח אם גם רוקסטאר/סקוטי כבר היו מודחים).
לצפיה ב-'פרק 20'
פרק 20
25/09/2018 | 01:55
2
22
היילי מתוודה בפני ביילי שהיא זכתה בתחרות האקר,
ולאחר מכן מכנסת ישיבת דיירים ומתוודה על כך בפני כולם,
אלא שאז ביילי מאבדת את זה (ובעיקר את הקול שלה) ויוצאת על טיילר.
מסכנוני איך הוא נפגע ממנה
ביילי מודחת כמעט בפה אחד (אשכרה העונה עוד לא הייתה הצבעה מאוחדת חחח)!!!
והיא גם המושבעת הראשונה.
בתחרות ה-HOH היילי זוכה ב-HOH!!
מבאס.
בטח היא תעמיד את טיילר ואנג'לה (או משהו כזה)
מאוד מאוד מאוד מקווה שמישהו מהברית של טיילר יזכה בהאקר!
לצפיה ב-''
25/09/2018 | 12:36
1
29
עוד שבוע מטורף זה היה, כמה כססתי ציפורניים בפידס שביילי לא תשתמש, אבל ברור שהיא יצאה סתומה ואז גם התחרפנה ואיבדה את זה כמו שאף מתמודד לא איבד - בלי להבין שזה פאקין משחק.
אנג'לה הייתה מלכה בHOH הזה והתנהגה בול איך שצריך להתנהג - וגם טיילר כשעמד להדחה בלי קשר לחיים התנהל כולו ברוגע ולא התחרפן כמו רייצ'ל קודמתו שהביאה את ההדחה על עצמה. מה שכן גם אני חושב שהיה ממש מיותר מבחינתה ללחוץ ככה על סקוטי כשגם ככה טיילר יכל לקחת את הוטו לעצמו.. והיא עוד יכלה להישאר עם הוטו לעצמה.
מה שהיה חכם עוד יותר בנאום של אנג'לה זה גם שככה ביילי יכלה לחשוב שהיא העמידה אותה בטעות - ובעצם ביילי לא הבינה (ונראלי עד היום לא באמת מבינה...) שהיא הייתה עומדת להדחה בכל מקרה כי הלבל 6 (שהיא אפילו לא הבינה שקיימת) רצתה למנוע ממנה להשתמש בפאוור אפ. ההייב הסתומים כמובן התחילו ללכלך על אנג'לה ולחשוב שהיא מטומטמת ופלאוטרית וסתם העמידה את ביילי על כלום... אבל מגיע להם
ולגבי היילי - הקרדיט היחיד שאני יכול לתת לה זה על זה שהיא זיהתה כמה טיילר מאיים על המשחק שלה - אבל עדיין להעמיד אותו לא הייתה הבחירה הכי חכמה, ובטח שלא לבחור בקייסי לוטו ואז גם להודות בפני כולם שהיא ההאקר ולשרוף לעצמה את המשחק.
לצפיה ב-'מסכים איתך לגמרי!!'
מסכים איתך לגמרי!!
26/09/2018 | 00:00
6
לצפיה ב-'BB20- פרק 12'
BB20- פרק 12
20/09/2018 | 11:13
10
35
הופתעתי מאוד שסאם זכתה ב-HOH, כל הכבוד לה!
ואני לא סגור עד הסוף מה אני חושב על ההחלטה שלה לא לדבר עם אף אחד במהלך השבוע...
הצד של היילי, ביילי ושות' מנסים להבין מי התהפך,
ובסוף קייטלין מחליטה שסאם השתמשה בכוח שלה וגנבה קולות מהצד שלהם...
סאם בסופו של דבר, מעמידה להדחה את היילי וקייטלין,
ונכנסת בהן בנאום הדחה שלה.
אה! וכמובן הויכוח המיותר בין ביילי לג'ייסי- לדעתי ביילי לקחה את זה לאקסטרים,
אבל לפחות בסוף נראה שהם השלימו.
לצפיה ב-'הפרק הזה פשוט מתמצת'
הפרק הזה פשוט מתמצת
20/09/2018 | 22:21
2
31
את ההבדל בין שתי הבריתות בעכונה הזו...
לצפיה ב-'למה אתה מתכוון?'
למה אתה מתכוון?
20/09/2018 | 23:05
1
20
אתה יכול לפרט? אם תצליח בלי לספיילר כמובן חחח
לצפיה ב-'כל התיאור שלך על הפרק'
כל התיאור שלך על הפרק
21/09/2018 | 00:10
21
ביילי לוקחת את הויכוח עם ג'יי סי לקטע מפגר ופסים אישיים,
ההייב לא סגורים מה הלך בהצבעה כבר פעם שלישית ברצף

זה בגדול
לצפיה ב-'פרק 13'
פרק 13
20/09/2018 | 23:08
16
פסי מבטיח להיילי וגם לקייטלין שיציל אותן מהבלוק אם יבחרו בו לשחק בווטו.
בהתחלה לא הבנתי למה הוא עושה את זה, ואז הבנתי שכנראה הוא פוחד שיבקדרו אותו
ולכן הוא ממש רוצה הזדמנות להציל את עצמו, אבל עדיין זה בוודאות יכניס אותו לבוץ...
רייצ'ל (13) מגיעה להנחות את תחרות הווטו!
היילי בוחרת בפסי והוא אכן זוכה בווטו ובסופו של דבר מחליט להציל אותה.
סאם מתכננת להעמיד להדחה את ג'ייסי (טיילר נלחץ לרגע שזה הוא),
אבל הוא מתחנן בפניה שלא תעשה זאת, והיא בוחרת ברוקסטאר.
ואז היא גם מספרת להם על הכוח שהיא קיבלה ומי שיודח יקבל הזדמנות לחזור....
לצפיה ב-'פרק 14'
פרק 14
20/09/2018 | 23:59
5
21
בעוד הברית של פסי מעדיפים להדיח את קייטלין,
הברית של טיילר מעדיפה להשאיר את קייטלין, אבל הם צריכים גם את הקול של ג'ייסי שאומר להם שהוא מעדיף שקייטלין תודח.
האמת? אם רוצים להחליש את הברית של פסי, דווקא זה חכם מצידם (של הברית של טיילר)
להדיח את רוקסטאר שהיא יותר חלשה במשימות, ואז הסיכוי שהיא תחזור למשחק נמוך יותר
וככה הם שומרים על המספרים...
בסופו של דבר, סוף סוף יש לנו כמעט הצבעה פה אחד נגד קייטלין, ודווקא ג'ייסי מצביע בסוף בעדה WTF
קייטלין מקבלת משימה (דווקא לא ממש קשה) אבל לא מצליחה לתפקד תחת הלחץ ומודחת סופית מהמשחק.
דווקא היה יכול להיות נחמד אם היא הייתה נשארת ומבקדרת את פסי

ושתי נק' נוספות בלי קשר:
- יותר מדי בכי העונה הזאת וחפירות על אותם דברים, והרבה דרמה קווין (בעיקר מצידה של קייטלין, אז אולי טוב שהודחה), וזה קצת מתחיל להעיק...
- העריכה מעלימה מלללאאא מתמודדים: את קייסי מתחילת העונה לא מראים בכלל.
את אנג'לה הראו בפרקים הראשונים ומאז נעלמו עקבותיה.
ברוקסטאר נזכרו רק ממש לאחרונה כשברט ניסה לשרוף לה את המשחק.
סקוטי גם שוב נעלם מאז שהוא כבר לא HOH, ורייצ'ל גם לא ממש מככבת. מה קטע עם זה??
אולי עכשיו כשקייטלין הודחה יראו יותר מתמודדים.
לצפיה ב-'אה וגילוי נאות-'
אה וגילוי נאות-
21/09/2018 | 00:10
21
אני יודע שהולכים להחזיר מושבע יותר מאוחר במהלך העונה (אבל לא יודע מי חוזר!!)
ככה ששיערתי שכנראה מי שיודח לא יחזור (כי בטח לא יחזירו פעמיים)
ובטח ההפקה החליטה שאם עכשיו המודח לא יצליח במשימה,
הם יתנו הזדמנות שנייה לאחד המושבעים...
לצפיה ב-'היו כמה מתמודדים שנעלמו בשבועות הראשונים'
היו כמה מתמודדים שנעלמו בשבועות הראשונים
21/09/2018 | 00:12
23
כשקוראים את הפידס מקבלים עוד קצת פרספקטייבה לעונ הזאת

לצפיה ב-''
21/09/2018 | 15:37
2
24
זו עונה של משחק הרבה יותר מ"דמויות".
עדיף לך לא לראות יותר מדי מרוקסטאר. קטע. אולי כי קראתי את הפידס קיבלתי את התחושה שהיא כן מאוד בולטת.
לגבי סקוטי אין לו בכלל שיחות אין מה לשדר איתו, מאז שעבדו עליו עם סטיב הוא בפאניקה שכל שיחה שלו תעבור לצד השני ושזה יפגע בו .
לגבי אנג'לה וקייסי הן חלק מלבל 6 ומשחקות משחק מאוד חכם ושקט מתחת לרדאר.

לגבי הבכי..זכור לי בעיקר את קייטלין בוכה, אז כן, מן הסתם זה יורד משמעותית מרגע שהיא בחוץ.  יש גם את ביילי ורוקסטאר , אבל זה מצחיק יותר ממעיק כי הן , יסלח לי תפוז אין לי דרך טובה להגיד את זה, סתומות.
לצפיה ב-'מסכים ולא מסכים '
מסכים ולא מסכים
21/09/2018 | 18:27
18
זו בהחלט עונה של משחק קודם כל אבל לדעתי זו גם עונה של דמויות.
גם מגוחכות כמו רוקסטאר וביילי וקייטלין, גם אנגל'ה וקייסי ורייצ'ל שבשלב הזה של העונה לפחות לא רואים מהן הרבה אבל מי שרואה את הלייב פידס מבין שהן מגניבות לגמרי. כמובן טיילר,ברט,ג'יי סי.... אפילו סאם באיזשהו מקום
לצפיה ב-'באמת מרגישים'
באמת מרגישים
23/09/2018 | 00:45
19
שיש קצת פחות דמויות, ואולי בגלל זה
הם ממש מתמקדים ב"דמויות" ומזניחים בינתיים את השאר...
לצפיה ב-'פרק 5'
פרק 5
17/09/2018 | 23:11
9
34
(משום מה אתמול לא הצלחתי להעלות הודעות בתפוז)
רק עכשיו קלטתי שהכוח של סאם נותן לה סיכוי לחזור למשחק (ולא בהכרח שהיא חוזרת במאה אחוז...).
הברית של השישייה של טיילר מחפשת קול נוסף בכדי להדיח את סטיב, והמזל משחק להם לידיים
כשקייטלין מתלוננת בפני טיילר על השואומנס בין היילי לפאזי.
ו... אני עדיין לא מאמין שהתוכנית הזאת אשכרה עבדה! מדהים!!!
טעות ענקית של קייטלין לדעתי, וכל הכבוד למי שהצליח לגרום לה להדיח את סטיב.
בתחרות ה-HOH קייטלין מפתיעה וזוכה!!
תכלס מגניב יהיה לראות מה היא תעשה עכשיו (נראה לי שהברית של סוואגי בכלל לא חושדים בה, והם ממש שמחו שהיא זכתה, ככה שיהיה קורע לראות אותה מתהפכת עליהם!)
לצפיה ב-'*BB20-פרק 5^'
*BB20-פרק 5^
17/09/2018 | 23:12
10
לצפיה ב-'פרק 6'
פרק 6
17/09/2018 | 23:16
1
22
טיילר ממש מתחיל להתחבב עליי, וצפיתי שהוא יזכה ב-APP STORE,
והוא בחר בכוח מטורף!!!
בכלל הוא עשה הפרק עבודה מדהימה עם קייטלין וכרגע זה נראה שהיא ממש מקשיבה לו,
ואם זה אכן מה שיקרה בסוף- הברית של ווינסטון חייבת לטיילר מלא!!
בינתיים קייטלין מעמידה להדחה את ווינסטון ואת סקוטי (שממש לא מבין למה היא העמידה אותו להדחה ולא מישהו מהברית של ווינסטון...).
נראה מה יקרה בווטו...
לצפיה ב-'ממשיך לקנא בך שאתה רואה את העונה המדהימה'
ממשיך לקנא בך שאתה רואה את העונה המדהימה
18/09/2018 | 10:37
27
הזו מהתחלה
לצפיה ב-'פרק 7'
פרק 7
19/09/2018 | 22:26
14
הווטו מגיע בחסות ג'סיקה וקודי מהעונה הקודמת שמסתבר שגם התארסו...
טיילר זוכה בווטו!!
ואומר לקייטלין שהוא ישתמש בו על סקוטי. קצת ריסקי אבל מובן.
קייטלין מספרת על התוכנית להיילי (שמספרת לרוקסטאר) ובסוף גם לפאזי.
בטקס הווטו, טיילר אכן משתמש בווטו על סקוטי, וקייטלין בדמעות מעמידה את סווגי להדחה!!!
האמת יכל להיות מגניב אם אף אחד מהצד שלו לא היה יודע וכולם היו בשוק, אבל ניחא.
עכשיו רק נשאר לקוות ששום דבר לא ישתבש...
לצפיה ב-' פרק 8'
פרק 8
19/09/2018 | 23:15
14
הוא הודח הוא הודח הוא הודח!!!!
חייב להודות שפחדתי שזה טו גוד טו בי טרו,
אם סוואגי יודח כ"כ מהר- אבל זה קרה!!!
היה ניסיון מוזר מצד העריכה לגרום לנו לחשוב שסאם אולי תציל אותו,
אבל כנראה עשו את זה כדי שזה לא יהיה צפוי כ"כ.
סקוטי זוכה ב-HOH ומעניין יהיה לראות מה הוא יעשה...
לצפיה ב-'פרק 9'
פרק 9
20/09/2018 | 00:14
12
אוקיי אז כמה דברים:
- שמתם לב שכבר לא מראים את הקטע של ה-מי רוצה לראות את החדר HOH שלי?
ושה-HOH מקבל מכתב/וידיאו מהבית? וכולם מתחנפים אליו?
וגם את ה-HAVE NOT גם כבר לא הראו פעמיים...
- היילי מספרת לרוקסטאר שהיא הצביעה נגד ווינסטון ושלדעתה סקוטי הצביע נגד סווגי.
ורוקסטאר הרגה אותי כשהיא אמרה- "הוא בטח גם בכלל לא בתול"
- APP STORE אחרון יוצא לדרך (חבל שכבר זה נגמר, בעיקר רציתי לדעת מה היו שאר הפרסים/עונשים).
חייב להודות שהופתעתי שהיילי הכי פחות אהובה (מי הצביע לרוקסטאר? ולקייסי?! לא מראים אותן בכלל!!).
ועוד יותר הופתעתי שדווקא ביילי זכתה בתור הכי אהובה?! WTF?!
לפחות הכוח שהיא קיבלה יחסית מוגבל...
- סקוטי שוקל להעמיד להדחה את ווינסטון וברט, ולדעתי זו טעות.
קודם כל אם כבר להעמיד להדחה מישהו מהברית שלהם עדיף להעמיד את הבנות,
כי ככה מי מהבנים שיישאר בטוח ירצה לנקום בסקוטי.
מה גם שיש סיכוי גבוה שאחד מהם יזכה בווטו, ואז נגיד שסקוטי יעמיד להדחה את אנג'לה
עדיין יש סיכוי שהיא זאת שתודח (כי אולי הברית שלהם תעדיף להשאיר מתמודד חזק יותר)
ואז אם שניהם ישרדו את השבוע אז בכלל סקוטי יידפק.
בקיצור לא חושב שהוא עשה את הצעד הכי חכם כרגע מבחינתו. נראה מה יהיה עם הווטו...
לצפיה ב-'פרק 10'
פרק 10
20/09/2018 | 00:59
13
אין הרבה מה להגיד על הפרק.
סקוטי זכה גם בווטו וכמובן משאיר את המועמדים כמו שהם.
נראה מי יודח ואם סאם תשתמש בכוח שלה...
לצפיה ב-'פרק 11 (אחרון ללילה זה)'
פרק 11 (אחרון ללילה זה)
20/09/2018 | 01:36
1
20
ברית השישה מעדיפים שברט יישאר,
בעוד הצד השני מעדיף שהוא יודח.
חיבבתי את ווינסטון בהתחלה והיה נראה שיש לו ראש טוב למשחק,
אבל עם הזמן הוא נהיה פוץ וממורמרי ככה ששמחתי שבסוף הוא הודח.
מה גם שהיה נראה שאם הוא יחזור למשחק הוא לא היה בהכרח נשאר נאמן לברית שלו,
אז אולי טוב שסאם לא השתמשה בכוח שלה עליו.
מצחיק ששוב הצד של ביילי, היילי ושות' שוב לא הצליחו להדיח את מי שהם רצו
בכל מקרה הכוח של סאם ישומש בוודאות, ויש מצב שגם הכוח של ביילי-
נראה מה יהיה...
לצפיה ב-''
21/09/2018 | 15:43
17
הייתה הדחה מעולה שהם השאירו בסוף את ברט והנאום וההתנגחות הקאלט שלו עם רוקסטאר!!! הקטע האהוב עליי העונה שהניב את הלהיטים
ON MY DAUGHTER BIRTHDAY
OWN IT
והגדול מכולם
THATS CUTE !!!!
רציתי בטירוף שסאם תשתמש בכוח שלה על ווינסטון חבל שלא עשתה את זה!!
היא ידעה שהוא לא נגדה ושהוא אחד הקולות שהשאירו אותה בשבוע הראשון המינימום זה שהיתה משאירה אותו הרי ידעה שגם ככה אין לה שליטה בשבוע הבא (ועוד הלכה וזכתה בHOH בעצמה...) ושהיא גם לא בסכנה.. חבל, הוא לא היה מתמרמר על הברית שלו הוא היה מדיח את סקוטי ונשאר בלבל 6. (אם בכלל היה מצליח לזכות במשהו כן.. אבל מבחינת קולות היה מצביע איתם)

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו