לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
71367,136 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה33 של הישרדות האמריקאי - דור הY נגד דור המילניום.
העונה צולמה באיי פיג'י, 20 שורדים שחולקו ל2 שבטים בחלוקה לפי גיל -
מבוגרים(דור הY) נגד צעירים(דור המליניום) מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה33 של הישרדות האמריקאי - דור הY נגד דור המילניום.
העונה צולמה באיי פיג'י, 20 שורדים שחולקו ל2 שבטים בחלוקה לפי גיל -
מבוגרים(דור הY) נגד צעירים(דור המליניום) מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות 35 פרק 9 '
הישרדות 35 פרק 9
23/11/2017 | 09:34
13
27
שבוע הבא פרק הדחה כפולה!
דיון מהנה.
לצפיה ב-''
23/11/2017 | 14:46
26
אני אגיד כבר עכשיו שלפי דעתי העונה הזאת די אנדרייטד.
מאוד שמח שלורן זכתה בחסינות, היא פשוט מישהי שקל להיות בעדה.
ממה שהראו הפרק אין לג'ו שום סיכוי לזכות במשחק. ואני מבין את ההתעקשות של בן להשאיר אותו ולהדיח את קול, אבל במובן מסוים הוא קצת חפר לעצמו בור. אבל הוא שיחק אותה עם הברית שלו עם דיוון, נראה שריאן קצת בצרות, הוא לא היה צריך להגיד כלום לבן. ובאסה לי קצת על מייק, בזבז חסינות אישית וגם שם על עצמו מטרה. פרק הבא הדחה כפולה, מקווה שיהיה פרק טוב.
לצפיה ב-'דעתי על הפרק '
דעתי על הפרק
23/11/2017 | 16:44
33
דעתי על עוד פרק מאכזב של עונה גרועה.

נתחיל מזה שאף אחד שם, אפילו לא כריסי שג'ף הציג אותה כאלופה במתמטיקה, לא יודע לספור, לא במועצת השבט ומסתבר שגם לא אחריה. כן, לא שכחתי להם את הפיאסקו בפרק הקודם שאף אחד לא שם לב שג'ף הציג 10 קולות במקום 11. הרי כולם, כל הפרשנים למיניהם בארה"ב אחרי הפרק הקודם בנו על כך שהם יעלו על זה אחרי מועצת השבט ההזויה, כי הרי לא ייתכן שכולם שם כאלה מטומטמים... אז יהיה מעניין לשמוע מה הם יגידו אחרי הפרק המאכזב הזה...

אז בזמן שלורן נהנית מחמת הספק שאף אחד שם לא יודע לספור ורק בן יודע על היתרון הסודי שלה, במחשבה שהוא נועד עבור שניהם ולא רק עבור לורן, קול ג'ו ג'יי פי וכריסי, הפעם בלי ראיין שמחליפה אותו הפעם אשלי, שוב זוכים בפרס של משימת הפרס, רק שמישהו יסביר לי איך זה שתמיד ממש 'במקרה' יוצא שהארבעה האלה מוצאים את עצמם באותה קבוצה מאז איחוד השבטים? האם ההפקה בוחרת את הקבוצות המתחרות במשימת הפרס או האם השורדים עצמם בוחרים אותן? כנראה ששוב רק להפקה הפתרונות... בכל אופן, ג'ו שוב משגע את כולם בחיפושיו אחר האיידול בכל פינה בכדי לגרום לחבורת המטומטמים האלה להמשיך ולהחזיק אותו, מה שהוא בונה שיצליח לו איתם כבר בפעם השלישית ברציפות, ורק אשלי היחידה שם עם מוח מסתבר שלא מבינה למה הם פשוט לא מדיחים אותו כבר, וגם מתחיל להימאס לה מהדיקטטורה של בן (או כמו שהגדירה זאת בת בריתו כריסי שגם לה מתחיל להימאס ממנו: איטץ איז וויי אור ת'ה הייוויי).

בינתיים בן שוב מחליט שיפצלו קולות, בגלל האיידול שג'ו עלול למצוא או מצא כבר, והפעם בין קול למייק, אותו מייק שבגד בחבריו לשבט ההילרס והביא להדחה של ג'סיקה ודסי, שמוצא את עצמו עכשיו מטרה, אלא מה, למייק כידוע יש אליל חסינות שאותו הוא מצא בעזרתה של ג'סיקה רגע לפני שבגד בה ועזר להדיחה, ו'גאון הדור' הזה מתכוון להשתמש בו במועצת השבט הקרובה ולעשות סוף סוף מהלך גדול שישנה אולי את כל המשחק. בינתיים ראיין הקריפ פולט לבן שיש לו אליל בתחתוניו ושהוא היחיד שיודע על זה, עזבו את זה שכריסי יודעת מזה עוד ביום שמצא אותו ושרגע לפני כן סיפר לדבון ואמר גם לו שרק הוא יודע מזה. הבעיה שכשדבון ובן מדברים ביניהם על המשך המשחק ובן מספר לדבון שלראיין יש אליל חסינות ושרק הוא יודע מזה, יורד סוף סוף לדבון האסימון והוא מבין שידידו הקריפ הוא לא השחקן הכי אמין במשחק, סופרייז, סופרייז, השאלה מה הוא יעשה עם זה, כי נראה שהוא הולך לשנות את כל המשחק שלו אחרי 'התגלית' המרעישה הזאת

אך אז מגיעה משימת החסינות האישית שקול חייב לזכות בה אם הוא רוצה להמשיך להישאר במשחק, ומה אתם יודעים שוב מדובר בעוד אחת מאלפי משימות הסיבולת ושיווי משקל שאין להם שום קשר לכוח פיזי או לכושר גופני, אם אפילו ראיין הקריפ שראינו כולנו במשימת החסינות הקודמת איך ליבו פועם מבחוץ, מראה קריפי לכשעצמו, מצליח להגיע בה לשלבים מתקדמים, ואז מראים לנו שנותרו במשימה רק לורן וקול, ובזמן שמראים לנו איך לורן נאבקת לשמור על הכד שלה יציב שלא ייפול אני כבר מתאר לעצמי שלקול אוטוטו עומד ליפול הכד, כי תמיד זה הפוך על הפוך, ואכן לא עוברים שניות ספורות והכד של קול נופל ולורן זוכה בשרשרת החסינות האישית. עכשיו קול יודע שהוא בסכנה ללא שום הגנה, אך בונה על כך שכולם שם שונאים את ג'ו יותר ממנו ולכן ידיחו אותו.

במועצת השבט מייק מבזבז את אליל החסינות שלו על עצמו, והנה לכם עוד אליל חסינות מבוזבז בעונה גרועה עם אלילים מבוזבזים ושחקנים שפשוט לא יודעים לשחק (איפה וונטוורת' שתעשה לכולם שם בית ספר באיך משחקים איידול במועצת שבט), ושוב ג'ו לא מקבל אפילו קול אחד, בזמן שמייק מקבל רק שני קולות, ואילו קול מקבל את כל השאר, כולל ממייק ומאשלי שהתנגדה להצביע לו ואף ניסתה לשכנע את כולם להדיח את ג'ו, שזו כבר ההזדמנות השנייה להדיחו כל עוד אין לו אליל, שהם מבזבזים.

אז קול כצפוי מודח מהמשחק והופך למושבע השני, ואילו עכשיו אחרי שמייק 'הגאון' בזבז לחינם את האיידול שלו הוא כנראה המטרה הבאה של ברית השולחן העגול, כפי שקורא לה בן.

ובפרק הבא של שעתיים שישודר אחרי חג ההודיה הנוצרי ג'ו ומייק הופכים לאוייבי הציבור מס' 1, אך הנאמנויות לברית השולחן העגול הולכות ומתפוגגות. האם סוף סוף יימצא מושיע העונה הגרועה הזאת שיעשה מהלך גדול? או שהצופים האומללים צפויים לעוד פרקים משעממים, מבויימים, חסרי כל תוכן וכל היגיון עד לסוף העונה?

כנראה שרק להפקה הפתרונות...
לצפיה ב-''
23/11/2017 | 17:23
8
30
חששתי לאשלי , עם כל הזמן מסך שקיבלה פתאום.
אבל זה היה כנראה סתם לדרמה :)
אני דווקא לא מסכים איתה ועם כריסי, קול מאוד מסוכן וטוב שהדיחו אותו  .
ההילרז או בן, כל כך לא הטריד אותי מי יודח. איפשהוא רציתי שזה כבר יהיה בן,
ביחוד שהראו שחבר לדייבון.  לא מוצאת חן בעיני הברית הזאת!
ניצחון של בן יהיה משעמם בהחלט.

הופתעתי שלורן יצאה על מייק במועצת שבט ושהוא בעצם לא בשום קשר עם בן ולורן,
מוכיח שהוא עלוב מאוד. חשבתי שיוכל דווקא להשתלב לסדקים של ברית ה7 אבל ממש לא. זו לא היתה הפתעה גדולה אם היה נותן לקול את האליל ומודח כתוצאה מזה.
היה כל כך מרוצה להשתמש באליל, הוא לא ידע שיש פיצול קולות? הוא רק עשה להם טובה.
פרק הבא הדחה כפולה מעניין אם זה אומר שבאמת יהיה לנו פאגונג עד הסוף, או כמו לפעמים בהדחה כפולה ההדחה הראשונה היא הצפויה השניה מפתיעה. (וזה גם פרק 10 אז אמור להיות מבטיח..)
הקטע שנראה לי שכל אחד בברית השביעיה מרגיש בטוח במקום שלו . ומבחינת איידולז, להילרז אין יותר וגם שהיה לא השתמשו בו נכון ... 3 אנשים לפחות מברית ה7 צריכים להחליט שהם עושים מהלך, אז קשה לי לדמיין את זה, אבל נראה.   
מישהו יכול לספר לי מה היה בהצצה לפרק הבא? או סרטון זה יהיה נפלא.
בקישור פרק שראיתי לא היה.
לצפיה ב-''
23/11/2017 | 17:33
7
23
מישהו ספר כמה איידולים מבוזבזים היו לנו מתחילת העונה? אני חושב שלא אטעה אם אקבע שהעונה נשבר שיא חדש לא רק בטמטום, אלא גם בכמות האיידולים המבוזבזים, ואנחנו רק בפרק 9 של העונה, כשפרק ההדחה הכפולה של שעתיים עדיין לפנינו... אז מעניין כמה עוד איידולים מבוזבזים יהיו לנו עד סוף העונה הגרועה הזאת...
לצפיה ב-''
23/11/2017 | 19:14
6
20
משחק טוב של ברית הרוב. :)
בעונות הכי גדולות , 16 ו20 , בוזבזו איידולים גם כן . להערכתי יותר פעמים (בעונה הזאת זה כולה הפעם השניה לא?)
ושחקנים גדולים כמו פארווטי , ראסל, מלקולם כבר בזבזו איידולים בעבר ....

פה זה לא המקרה של שחקנים דגולים, אבל בזבוז איידול הוא ממש לא אינדקציה לאם העונה גרועה, אם כבר הפוך :P
לצפיה ב-'דווקא ב16 לא בוזבזו איידולים'
דווקא ב16 לא בוזבזו איידולים
23/11/2017 | 19:51
4
17
פשוט אנשים לא השתמשו בהם והודחו
ובעונה 33 בוזבזו לדעתי 4 פסלונים. שניים מתוכם ע"י  המנצח של העונה ואני חושב שרוב האנשים חשבו שהעונה טובה. כך שכפי שאמרת, זאת לא אינדיקציה לעונה גרועה.
לצפיה ב-''
23/11/2017 | 20:27
3
26
לא רק בזבוזי האיידולים העונה הם אינדיקציה לעד כמה שהעונה הזאת גרועה וחסרת כל היגיון, שלא לדבר בכלל על ערוכה ומבויימת ברמה של זלזול עמוק באינטליגנציה של צופיה.
לצפיה ב-''
23/11/2017 | 20:48
2
22
לצפיה ב-''
23/11/2017 | 21:09
18
לצפיה ב-''
23/11/2017 | 21:27
21
לצפיה ב-''
23/11/2017 | 20:25
19
ממש לא משחק טוב משחק גרוע, חסר כל היגיון שגם גדולי הפרשנים, כולל השורדים האסטרטגים עצמם לא מבינים למה. והיו כבר לפחות 4 בזבוזי איידולים העונה, והיא עוד לא נגמרה, כך שאני מעריך שיהיו עוד לנוכח הטמטום ששובר שיאים חדשים העונה.
לצפיה ב-''
23/11/2017 | 19:48
25
הפרק החלש ביותר של העונה עד כה. גם הפרק הקודם לא היה מדהים אבל היה את החיפוש אחר הפסלון שהיה מעניין לפחות.
משימת החסינות הייתה אומנם חידוש אבל סה"כ עוד משימת סיבולת.
כל ה"דרמה" שהייתה במועצת שבט הייתה משעממת והדחה די צפויה.
אני חושב שג'ו יהיה המודח הבא ושמייק יגיע רחוק.
לצפיה ב-''
23/11/2017 | 23:30
12
פרק חדש מפציע ואני מגיע למסקנה שהעונה הזו כבר לא כל-כך טובה. היה יכול להיות מיזוג מטורף עם חילופי בריתות בכל פרק, מה שהפך לנורמה בזמן האחרון, ובמקום זאת יש פאגונגינג, שחקנים גרועים נשארים ומי שיש לו פוטנציאל מודח. אבל זו בסך הכול תופעת לוואי של גמילה מהעריכה המזעזעת של שתי העונות האחרונות, שלא השאירה מקום לספק מי יודח ומי יזכה.

הפרק הזה, ראיין עושה לראשונה טעות. בן לא הולך להיות בברית איתו לנצח, ועדיף לו לחזק את הקשר עם מתמודד שאין לו קשר עם מישהו אחר. יש סיכוי הרבה יותר טוב שדוון יבגוד באשלי, מאשר שבן יבגוד בכריסי. באתגר הפרס אני מתחיל לחשוב, שמעבר לזה שיש יותר מדי אתגרי פרס קבוצתיים בעונות האחרונות, שכחו בעריכה את סדר הבחירה. מילת המפתח כאן היא שקיפות, כשאפילו אני בעונה הקודמת תהיתי אם זו אותה הסדרה שהתחלתי לראות אי שם לפני 12 שנה. אותו הדבר לגבי חיי המחנה, המשחק יכול בנקודה הזו לעבור לבית האח הגדול ולא ישתנו יותר מדי דברים.

על היאכטה, ג'ו הופך מחיקוי לפארודיה. צריך להתאמץ כדי לשחק כל-כך גרוע. מזל שיש את כריסי, ראיין, בן ומייק, וגם דוון סוף סוף מתחיל לשחק. אשלי, אני עדיין מחכה. הזוי לי שבן לא מוכן להדיח את ג'ו. אמנם ג'ו בטוח יהיה עז, אבל מי יהיה לצידו? ואם אתם כל-כך רוצים להדיח את ג'ו, מה הוא עוד עושה במשחק?!? בסוף הולך להיות גמר של ג'ו, אשלי וג'יי פי אבל אפשר לשמוח רגע? קול הודח ישששששששששששששששששששששש!!! מזמן לא שנאתי כל-כך מתמודד.

דירוג:

1. כריסי
2. ראיין
3. בן
4. אלי
5. מייק
6. ג'סיקה
7. דיוון
8. לורן
9. דסי
10. רורק
11. אשלי
12. ג'יי פי
13. קטרינה
14. סימון
15. פטריק
16. ג'ו
17. אלן
18. קול

לצפיה ב-'פישבאך מנסה למצוא תירוץ למהלך המטומטם '
פישבאך מנסה למצוא תירוץ למהלך המטומטם
23/11/2017 | 21:39
21
פישבאך מנסה למצוא תירוץ למהלך המטומטם של ד"ר מייק במועצת השבט אחרונה, אך אפילו הוא לא מצליח להבין מה בדיוק הלך שם בדיוק ולמה ד"ר מייק וג'ו הצביעו לקול, בזמן שהם ניסו להסית את האש אליהם וד"ר מייק בזבז על עצמו את האיידול....
לצפיה ב-'שאלת טריוויה נוספת שרק צופי הישרדות מושבעים יידעו להשיב עליה'
שאלת טריוויה נוספת שרק צופי הישרדות מושבעים יידעו להשיב עליה
22/11/2017 | 10:50
5
39

שאלת טריוויה נוספת שרק צופי הישרדות מושבעים שצפו בכל העונות ושמו לב לכל הפרטים ישיבו עליה במהירות ומבלי הצורך להיעזר בגוגל או באף אחד אחר.

באיזה עונה של הישרדות מתוך כל 35 העונות ששודרו עד כה השבטים חיו יחד באותו מחנה לפני האיחוד, למרות שנותרו למעשה כשני שבטים שונים שגם הצביעו לחוד בהדחות של מועצות השבטים שלהם?

נא לא לרשום את התשובה בכותרת התגובה ולשים  בכותרת.

לצפיה ב-''
22/11/2017 | 12:12
4
39
תאילנד עד אחריי ההדחה של ארין

פאלאו עד ההדחה של ג'ונתן ווונדה

ועולם אחד שאמנם היו מחנות שונים אבל אותו אי עד לאיחוד ונגישות של שני השבטים זה לזה היה הקונספט שלה

דיי קל
לצפיה ב-''
22/11/2017 | 17:21
3
47
התשובה: תאילנד. השבטים צ'ואיי גאן וסוק ג'יי חיו באותו מחנה של שבט צ'ואיי גאן עד האיחוד שרק אז הם הפכו לשבט צ'ואיי ג'יי.

בפלאו מעולם לא היה איחוד שבטים, היו רק שני שבטים נפרדים קורור ואולונג, שחיו כל אחד על אי נפרד: עד שבאולונג נותרה רק סטפאני שהצטרפה אחרי שהביסה את בובי ג'ון בדו-קרב אש במועצת השבט האחרונה של מה שנשאר משבט אולונג לשבט קורור. אך מעולם שני השבטים הללו לא חיו יחד באותו מחנה.

ואילו בעולם אחד, אמנם שני השבטים של הבנים ושל הבנות חיו על אותו חוף, אבל במחנות נפרדים ולא באותו מחנה.

כך שהתשובה היא רק תאילנד.
לצפיה ב-'ביומיים שלפניי שג'ונתן וונדה הלכו'
ביומיים שלפניי שג'ונתן וונדה הלכו
22/11/2017 | 18:55
2
32
שני השבטים חיו באותו מחנה
אחריי היום השני בנו את השבטים

אז התשובה גם פאלאו
לצפיה ב-'אבל הם לא חיו כשני שבטים נפרדים '
אבל הם לא חיו כשני שבטים נפרדים
22/11/2017 | 20:37
24
אז זה לא נחשב.
לצפיה ב-'יש רק הבדל אחד קטנטן, באותו זמן הם לא היו בכלל שבטים'
יש רק הבדל אחד קטנטן, באותו זמן הם לא היו בכלל שבטים
22/11/2017 | 21:13
23
ואותו הדבר קרה גם בעונה של פיג'י שהם רק בנו ביחד מחנה מבלי לדעת בכלל של מי הוא יהיה. ואחר כך חלק מאלה שבנו את המחנה של העשירים והשבעים עברו לאי העניים והרעבים.כך שבשני המקרים זה בכלל לא דומה למה שקרה בתאילנד.
לצפיה ב-'שאלת טריוויה שרק צופי הישרדות מושבעים יידעו להשיב עליה'
שאלת טריוויה שרק צופי הישרדות מושבעים יידעו להשיב עליה
19/11/2017 | 18:20
7
66
שאלת טריוויה שרק צופי הישרדות מושבעים שצפו בכל העונות ושמו לב לכל הפרטים ישיבו עליה במהירות ומבלי הצורך להיעזר בגוגל או באף אחד אחר.

באיזה שני עונות בלבד של הישרדות מתוך כל 34 העונות ששודרו עד כה הגמר של אותן עונות נערך בצורה כזאת שהצופים היו בטוחים שהוא נערך במועצת השבט האותנטית המקורית באיזור שבו נערך המשחק, ורק בסופו לאחר ההכרזה על הזוכה של העונה התברר לכולם שהוא נערך למעשה באולפן CBS מול קהל צופים בארה"ב?

נא לא לרשום את התשובה בכותרת התגובה ולשים בכותרת.
לצפיה ב-'אם אף אחד לא יידע להשיב עד השעה 18:20 הערב אחשוף את התשובה'
אם אף אחד לא יידע להשיב עד השעה 18:20 הערב אחשוף את התשובה
20/11/2017 | 13:04
13
לצפיה ב-'אם אני זוכר נכון'
אם אני זוכר נכון
20/11/2017 | 17:08
5
43
זה היה ככה בעונה 5 ובעונה 3
לצפיה ב-''
21/11/2017 | 00:33
8
לצפיה ב-'זה היה רק בעונה ה-2'
זה היה רק בעונה ה-2
21/11/2017 | 22:56
3
26
כי זו היתה העונה הראשונה בה הקראת תוצאות הגמר התרחשה בשידור חי, ולא צולמה on set.
משם ואילך כל התוצאות התקיימו בשידור חי, ככה שאני לא ממש מבין את השאלה.
לצפיה ב-'לא'
לא
22/11/2017 | 00:53
1
25
בעונה 2 ג'ף בפירוש אמר "נקריא את התוצאות אבל לא עכשיו"
גם קולבי היה מגולח וטינה הייתה מאופרת מדיי בשביל שזה ייראה אוטנטי

בעונה 3 ו5 היו פיינל 2 נכונים אסתטית בפנים בשביל שיוכלו רק להלביש אותם באותם בגדים או לצלם אותם מזוית מסויימת וזה ייראה כאילו ההצבעה נמשכת על האי
לצפיה ב-'אההה לזה התכוונתם....'
אההה לזה התכוונתם....
23/11/2017 | 01:58
26
כן, זה היה דיי פאטתי מאחר ובשלב ההוא הצופים כבר הבינו שהקראת התוצאות היא לא באמת על האי.
לצפיה ב-'זה ממש לא היה בעונה 2'
זה ממש לא היה בעונה 2
22/11/2017 | 10:43
26
זה קרה רק בהישרדות אפריקה ובהישרדות תאילנד.
לצפיה ב-'הישרדות 35 פרק 8 '
הישרדות 35 פרק 8
16/11/2017 | 07:05
58
714
המשך>>
לצפיה ב-' הישרדות 35 - הבחירה הגורלית - פרק 9 '
הישרדות 35 - הבחירה הגורלית - פרק 9
17/11/2017 | 17:56
10
37
אז בפרק האחרון הודחה דסי, ואני וסקנדי הפסדנו נקודה, סאוסי הפסיד 2 נקודות.

כרגע עדיין שי מוביל בראש הטבלה כשאני מתחתיו בהפרש של נקודה אך הכל עדיין פתוח והקרב על המקומות הראשונים דיי צמוד.

מזכיר שניתן לבחור מתמודד אחד פעמיים , והבחירה תתבצע כרגיל עד השעה 2:00 בין רביעי לחמישי.

לצפיה ב-''
17/11/2017 | 17:59
31
אשלי
לצפיה ב-''
17/11/2017 | 18:10
28
כריסי
לצפיה ב-''
17/11/2017 | 19:51
27
בן
לצפיה ב-''
17/11/2017 | 19:53
26
מייק
לצפיה ב-''
17/11/2017 | 21:00
17
מייק
לצפיה ב-''
17/11/2017 | 21:46
19
סעמק איתכם
לורן
לצפיה ב-''
17/11/2017 | 22:37
17
לורן
לצפיה ב-''
18/11/2017 | 12:47
18
דיוון

לצפיה ב-''
18/11/2017 | 23:43
16
כריסי
לצפיה ב-''
21/11/2017 | 23:14
7
בן
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות - פרק 8 '
פינת הפופולאריות - פרק 8
17/11/2017 | 00:47
19
33
ולהלן דירוג פרק קודם!

12. קול - 1.1 1
11. ג'יי פי - 2 1
10. ג'ו - 2.1 1
9. דסי - 5 1
7. אשלי - 5.7 5
7. ג'סיקה - 5.7 4
6. לורן - 6.1 1
5. ריאן  - 6.5 1
4. דיוון - 6.8 1

ולהלן הטופ 3 שלנו! שכולל דמות קבועה, דמות חדשה לגמרי ודמות שחוזרת לאחר הרבה זמן!
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
17/11/2017 | 00:49
42
עם ממוצע 7.4,

עולה ב4 מקומות ונכנס לטופ 3 לראשונה מאז הפרק הראשון!

בן
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
17/11/2017 | 00:51
39
עם ממוצע 7.7,

עלייה ב3 מקומות! לראשונה בטופ 3!

דוקטור מייק
לצפיה ב-' ובמקום הראשון...'
ובמקום הראשון...
17/11/2017 | 00:57
38
עם ממוצע 8.3

ודי בקבוע

קווין כריסי
לצפיה ב-'הדירוג '
הדירוג
17/11/2017 | 00:59
15
32
ג'סיקה יוצאת מהדירוג וזו גם הפעם האחרונה של דסי!

חוקים:
- בכל שבוע אני אתן את רשימת המתמודדים שהשתתפו בפרק (כל מי שלא הודח + המודח/ים בפרק), כל אחד ידרג את הרשימה ויתן לכל שורד ציון מ1 עד 10.
בשבוע שאחרי, לאחר שידור הפרק, יעלו תוצאות הפרק הקודם, והפורום יצביע מחדש לשורדים האהובים עליו.
בחישוב התוצאות, אני אחשב את ממוצע הנקודות שכל אחד קיבל, כדי שיהיה נתון יותר מדויק להשוואה בהמשך העונה.

המתמודדים:

אשלי
בן
ג'ו
ג'יי פי
דיוון
דסי
כריסי
לורן
מייק
קול
ריאן

דירוג נעים
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
17/11/2017 | 09:47
29
אשלי - 7 למרות שבקושי הראו אותה הפרק. בכל מקרה היא התקווה האחרונה שלי לעונת הדיסני המאכזבת הזאת. אם גם היא תודח בשרשרת הדחות הבנות האחרונה אפשר לסגור את הבאסטה על אחת העונות הגרועות ביותר בתולדות הישרדות, שכולה התערבות שקופה ומוגזמת של ההפקה יותר מבכל עונה, שמאז ונואטו לא שנאתי עונת הישרדות כמו שאני שונא את העונה הנוכחית עם ההתערבות המוגזמת והשקופה של ההפקה במשחק עם קאסט של מטומטמים ודבילים שכמוהם לא נראו כבר הרבה זמן על המסך.

בן - 2 מתחיל להימאס עלי. והקטע שהוא מתחבא בשיחים ושומע את השיחה כל כך מבויים ומצוץ מהאצבע, שזה פשוט זלזול באינטליגנציה של הצופים.

ג'ו - 1 טוב הבנו כבר שהוא רוצה להיות הטוני החדש, אבל בחיים הוא לא יהיה, כי הוא יותר מדי מטומטם, בעל פתיל קצר, וולגרי ולא יודע לשמור על לשונו. ועד שחשבתי שסוף סוף ניפטר מעונשו של זה, חבורת הדבילים השאירו אותו.

ג'יי פי - 1 פשוט גוש שרירים חסר מוח ומסתבר שכנראה גם עיוור כמו עטלף, אם הוא לא רואה מ 2 ס"מ את ראיין חופר מול עיניו בחול שמתחת לשלט.

דיוון - 4 היחיד שעוד איכשהו נורמלי שם, למרות שגם הוא די מאכזב, כי היה הראשון במשימת הפרס ולא חשב בכלל לחפש את הרמז לאיידול, מה שמראה שהוא לא ממש מבין את המשחק או צפה בעונות קודמות. מקווה שבפרק הבא הוא יתחיל לשחק ויעלה על ראיין הקריפ שמשתמש בו כפיון ובהזדמנות הראשונה לא יהסס לתקוע גם לו סכין בגב כמו שתקע לאלי.

דסי - 6 שחקנית חזקה עם המון פוטנציאל מבוזבז, חבל שנפלה על העונה הלא נכונה ושילמה את המחיר של הטימטום של משתתפיה.

כריסי - 1 הפכה לאחת הנבליות הכי שנואות ובלתי נסבלות עלי בתולדות הישרדות, עם עריכה יותר ממוגזמת לטובתה, בעוד שצריך לזכור שמה שמציל אותה בינתיים זה המספרים שמקנים לה רוב, ולא משחק מבריק כמו שההפקה מנסה להציג בכוח לצופים. הרי אם היא היתה בהילרס היא מזמן היתה עפה. ואין לי ספק בכלל שהקטע שרוב הצופים העונה מחכים לו זה תקיעת הסכינים בגב בינה לבין הקריפ, והשאלה הגדולה של מי מביניהם יקדים את מי...

לורן - 2 עוד אכזבה גדולה, בשביל מה לגלות לבן על היתרון הסודי שקיבלה? ולמה זה טוב, הרי גם ככה בשביל להדיח את דסי היו להם מספיק קולות, ובסופו של דבר גם אחרי שהתברר שאין לג'ו אליל חסינות הם השאירו דווקא אותו במשחק, מה שמראה עד כמה גרועים המשתתפים העונה ולכן גם הרייטינג של העונה הנוכחית בהתאם נמצא בירידה מתמדת.

מייק - 2 בגד פעם אחת, בגד פעם שנייה, הוא באמת חושב שמישהו יסמוך עליו אחרי כל הבגידות בחבריו לשבט ההילרס, שבינתיים רק הבנות ממנו שילמו את מחיר בגידותיו? ולא אתפלא כלל אם הוא יהיה הבא בתור ביחד עם אליל החסינות שאותו הוא מצא בזכותה של ג'סיקה שאותה הוא עזר להדיח בכיסו מבלי לעשות איתו שום שימוש או צעד גדול.

קול - 1 וגם זה רק בגלל שאי אפשר לתת 0. ללא ספק אחד המטומטמים הגדולים בתולדות הישרדות, השבוע עלה לפייסבוק ראיון עם ג'סיקה שבו היא מודה שהחיבור שלה לקול פגע קשות במשחק שלה והביא להדחתה.

ריאן - 1 אחד הלוזרים הקריפים הגדולים בתולדות הישרדות וללא ספק יקיר ההפקה. ואת זה מרגישים בכל פרק מתחילת העונה. לא אתפלא כלל אם הוא הזוכה של העונה, בחסד ולא בזכות. כי כמה כבר אפשר לעבוד על הצופים בעיניים? כמה? אני לא קונה לרגע שאף אחד לא ראה אותו חופר מתחת לדגל אחר האליל חסינות. את הלוקש הזה שההפקה תמכור לצופים טירונים, לא לי.

ואיך זה שאף אחד מהם אפילו לא חשב לספור את הקולות במועצת השבט האחרונה? למרות שהפרצוף של קול של מה בדיוק קרה פה? בסוף מועצת השבט אמר למעשה הכל.
לצפיה ב-''
17/11/2017 | 10:09
33
אשלי - 6 אני עוד מחכה לראות אותך משחקת.
בן - 9
ג'ו - 1
ג'יי פי - 3
דיוון - 6 כנ"ל לאשלי
דסי - 3 על מה ולמה ההצבעה ללורן?!? מסתבר ש"השחקנית השקטה" הפכה להיות "ראויה" שאפילו לא ניסתה לשחק.
כריסי - 10 הבעייה היא שבקצב הזה אני לא רואה אותה בגמר.
לורן - 7
מייק - 8
קול - 1
ריאן - 10
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
17/11/2017 | 10:11
28
אשלי - 5
בן - 7
ג'ו - 1
ג'יי פי - 3
דיוון - 6
דסי - 2
כריסי - 10
לורן - 10
מייק - 5
קול - 2
ריאן - 10
לצפיה ב-''
17/11/2017 | 11:11
28
אשלי 4 אין על מה יותר
בן 4 לא כל כך עף עליו למען האמת, הוא מרגיש לי מאד אימפולסיבי 
ג'ו 1 יותר מזל משכל
ג'יי פי 1  מיותר
דיוון 8 חמוד למרות שאני קצת לא בטוח אם הראש שלו הכי במשחק הפרק הזה
דסי 1 גרועה 
כריסי 10 בלי תחרות המלכה של העונה
לורן 10 חולה עליה
מייק 8 משחק טוב
קול 1 פשוט כושל חחח
ריאן 10 הוא משחק מעולה בינתיים
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
17/11/2017 | 15:43
22
אשלי 6  היא נראית לי שחקנית סבבה אבל לא מקבלת זמן מסך.
בן 7 אני בעדו, אבל לגמרי שם על עצמו מטרה עם מה שקרה עם ג'ו.
ג'ו 1 אני לא רואה מצב שבו הוא מצליח להגיע לגמר.
ג'יי פי 1 לא מקבל זמן מסך.
דיוון 8 משחק טוב.
דסי 6 הייתי בעדה אבל קצת התאכזבתי מהראיון שקראתי איתה...היא הייתה צריכה להצביע לג'ו.
כריסי 10 משחקת ממש מעולה כרגע.
לורן 10 אני ממש מקווה שהמהלך שעשתה ישתלם לה, למרות שאין לי הרגשה טובה.
מייק 10 שחקן ממש טוב, הוא מבין שהמצב שלו לא הכי טוב בשבט, אבל הוא כל הזמן חושב קדימה.
קול 1 גם כן לא במצב טוב, אם לא היה זוכה בחסינות האישית, קרוב לוודאי שהיה מודח.
ריאן 10 שיחק אותה עם הצלחת, אבל נראה שהוא קצת בצרות בפרק הבא.
לצפיה ב-'You shoot me high, call me fly'
You shoot me high, call me fly
17/11/2017 | 16:55
22
אשלי 7 מצבה לא משהו
בן 7 הוא מתחיל לעצבן אותי. יפתיע אותי אם לא יוביל מהלך להעיף את כריסי בקרוב
ג'ו 1
ג'יי פי 1
דיוון 10
דסי 1 זה משחק לאנשים רעבים שאין להם דילמות מוסריות
כריסי 10
לורן 10
מייק 10
קול 1
ריאן 10
לצפיה ב-''
17/11/2017 | 18:28
24

אשלי 5 נעלמה
בן 7 עשה מעצמו מטרה מהר לא צופה לו הרבה
ג'ו  1
ג'יי פי 1
דיוון 8
דסי 1 אפילו ג'ו לא הצביע איתה
כריסי  10 הקווין
לורן 8
מייק 3 לא מת עליו בכללללללללל , לא מאשים אותו במהלך שעשה אבל עדיין
קול -3 חמוד לפחות ,ברור שגרוע ממש
ריאן - 10 אלוף , לא חושדים בו בכלום , נראה לי אפילו לא בקשר עם כריסי
ודי ברור שאם זה יהיה ריאן נגד בן , שהוא ינצח
לצפיה ב-''
17/11/2017 | 18:50
22
כריסי, בן - 10
דיוון, ריאן - 8
כל השאר - 1

לצפיה ב-''
17/11/2017 | 20:57
22
הפעם כולם 1
לצפיה ב-''
17/11/2017 | 22:40
3
35
בן 8
ג'ו 1
ג'יי פי 4
דיוון 6
דסי 6
כריסי 9
לורן 8
מייק 7
קול 1
ריאן 9
לצפיה ב-'בהשראת הפרק האחרון '
בהשראת הפרק האחרון
18/11/2017 | 03:40
31
חסר לך קול
לצפיה ב-'אכן חסרה לך '
אכן חסרה לך
18/11/2017 | 09:39
45
אשלי
לצפיה ב-'מוסיף '
מוסיף
18/11/2017 | 18:06
17
אשלי - 7
לצפיה ב-'דירוג'
דירוג
18/11/2017 | 07:10
26
אשלי 4
בן 4
ג'ו 1
ג'יי פי 1
דיוון 5
דסי 1
כריסי 5
לורן 5
מייק 5
קול 1
ריאן 10
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
20/11/2017 | 11:38
13
כריסי - 10
ג'ייפי - 10
כל השאר - 7

אחלה קאסט :)
לצפיה ב-'ראסל הנץ סוקר את פרק 8 של העונה וחושף '
ראסל הנץ סוקר את פרק 8 של העונה וחושף
17/11/2017 | 20:50
42
ראסל הנץ בבלוג האישי שלו סוקר את פרק 8 של העונה וחושף את מה שרוב הצופים חשדו בו, שלהפקה יש דרכים להשפיע על ההצבעות במועצות השבטים מבלי להגיד לשורדים בדיוק למי להצביע ולמי לא. זה מאוד מעניין מה שהוא חושף על הדרכים של ההפקה להתערב ולהשפיע על ההצבעות, וזאת הפעם הראשונה שזה נחשף ע"י משתתף בתוכנית הישרדות. כמו כן, גם הוא מודה שלהדיח את דסי בזמן שיש להם הזדמנות להדיח את ג'ו שאין לו כרגע אליל זה טמטום ממדרגה ראשונה, ושכנראה יש לנו עסק העונה עם חבורה של מטומטמים. את כריסי הוא בכלל קוטל, בדיוק כמו רוב ססטרנינו בפודקאסט שלו, שאולי היא אסטרטגית, אבל לא יודעת לשמור על הפה שלה ועושה את האסטרטגיות שלה בפומבי מול כולם כבר שני פרקים ברצף.
לצפיה ב-'כשמלקולם ראיין את קלי בגמר של עונת הישרדות הכי אהובה עלי'
כשמלקולם ראיין את קלי בגמר של עונת הישרדות הכי אהובה עלי
17/11/2017 | 17:32
36
הראיון ההיסטורי בין שני השורדים הכי אהובים עלי בכל הזמנים

מישהו זוכר כשמלקולם פריברג השורד הכי אהוב עלי בתולדות הישרדות ראיין את קלי וונטוורת' השורדת הכי אהובה עלי בתולדות הישרדות בגמר של הישרדות קמבודיה, העונה הכי אהובה עלי בתולדות הישרדות?

מעניין איך היתה נראית עונה של הישרדות עם שניהם ביחד... וזה גם כמעט קרה, אם קלי היתה נענית להזמנה להשתתף בגיים צ'יינג'רס שגם מלקולם השתתף בה, אך הודח די מוקדם אחרי סיירה, טוני וכיילב.

הבעיה עם קלי שהיא כל כך טובה ומסוכנת שכנראה שהיו מדיחים אותה ראשונה. ואולי דווקא לא, עובדה שבוסטון רוב שיחק 4 פעמים ובפעם הרביעית זכה, סנדרה זכתה פעמיים ופארבטי שיחקה 3 פעמים וזכתה בפעם השנייה ועדיין הגיעה לגמר בפעם השלישית. מה שאומר שלא בהכרח ידיחו אותך על ההתחלה כמו את טוני שהגזים כבר מהיום הראשון שלו בגיים צ'יינג'רס, גם אם אתה מהווה איום. אז כנראה שזה מאוד תלוי בעונה ובקאסט המשתתפים בה וגם באיך אתה משחק באותה עונה... למרות שעדיין לדעתי עם קלי אף אחד לא היה לוקח סיכון ומשאיר אותה במשחק. ולכן אני גם לא מתפלא שקלי סרבה להשתתף בגיים צ'יינגרס, כי היא ידעה שיותר גבוה ממה שהיא הגיעה בקמבודיה היא לא תגיע לעולם, אז למה להרוס לעצמה את המוניטין של השורדת הכי טובה בכל הזמנים...
לצפיה ב-'השורדים מעונות קודמות סוקרים את פרק 8 של העונה '
השורדים מעונות קודמות סוקרים את פרק 8 של העונה
17/11/2017 | 15:19
44
ותוהים כולם פה אחד למה לעזאזל הדיחו את דסי ולא הדיחו את ג'ו מוצא האלילים הסדרתי שכולם שם מפחדים ממנו כשהיתה להם כזאת הזדמנות שלא בטוח שתחזור שוב? כמו כן, כולם שם מסכימים שג'יי פי ודבון הם לא העפרונות הכי מחודדים בקלמר, ובמיוחד ג'יי פי שהפך לעיוור בפרק הזה. בין השאר, הם גם חושפים סודות של מאחורי הקלעים בעונות שלהם, כמו למשל שכשלוחשים כולם שומעים את הלחישות, רק הצופים חושבים שאף אחד לא שומע. וג'ף פרובסט במועצת השבט הראשונה של כל עונה עובר ביניהם ומלמד אותם איך ללחוש ככה שהמיקרופונים ישמעו מה שהם לוחשים בכדי שהצופים ישמעו, ומי שלא לוחש מספיק חזק מקבל מכה עם הבום של המקרופון בראשו, כאות שהוא צריך להגביר את קולו.
לצפיה ב-' השורדים שהלכו לעולמם '
השורדים שהלכו לעולמם
15/11/2017 | 21:09
63
Jenn Lyon - מקום 4 בהישרדות פלאו - נפטרה ב 19.01.2010 מסרטן השד בגיל 37
ג'ן השורדת הראשונה בתולדות הישרדות שנאלצה להשתתף בתחרות הדלקת אש עקב תיקו בהצבעות לפני הגמר.

B.B. Andersen - מקום 15 בהישרדות בורנאו - נפטר ב 29.10.2013 משבץ מוחי עקב סרטן במוח בגיל 77.
אנדרסון היה השורד השני והזכר הראשון שהודח בתולדות הישרדות.

Caleb Bankston - מקום 9 והמושבע השלישי בהישרדות דם נגד מים - נהרג ב 24.06.2014 בתאונת עבודה קשה בגיל 27.
כיילב היה ארוסו של קולטון קולבי והשניים היו אמורים להתחתן באוקטובר 2014.

Dan Kay - מקום 11 בהישרדות גבון - נהרג ב 31.12.2016 בנסיבות לא ידועות בגיל 40.
דן השורד היחיד בהישרדות גבון שנשלח לאי הגלות ולא הגיע למועצת השבט האחרונה.
לצפיה ב-'האם הישרדות אמיתית? מבויימת? או חצי חצי? '
האם הישרדות אמיתית? מבויימת? או חצי חצי?
10/11/2017 | 15:04
40
110
האם התוכנית הישרדות אמיתית? מבויימת? או חצי חצי? תשפטו בעצמכם לפי העובדות הבאות, שאני בטוח שעל חלקם חלק מכם כבר יודעים ועל חלקם רבים מכם יתפלאו כנראה לשמוע ולגלות. ועל כן גם שמתי בכותרת ההודעה.

בואו נאמר זאת כך: המשחק עצמו ומשתתפיו אמיתיים לחלוטין, אבל, וכאן האבל הגדול, כל מה שמסביב ורוב מה שמראים לצופים לא ממש אמיתי, חלקו מבויים וחלקו פשוט לא מתרחש במציאות.

ומאיפה נתחיל אם לא מההתחלה, קבוצה של אנשים זרים שאף אחד מהם לא מכיר אחד את השני, נזרקים לבדם על אי טרופי רוחש זוחלים ורמשים ארסיים באמצע האוקיינוס כשרק מצ'טה, שק אורז וסיר מים מחכים להם שם, ומה הדבר הראשון שהם עושים? חלקם בונים מחסה, בעוד שחלקם רצים לתוך היער הסבוך ומלא הנחשים, עקרבים, טרנטולות ושאר זוחלים ורמשים ארסיים ותוחבים את ידיהם החשופות לכל חור עץ, כוך או מחילה. ואם הם מגיעים לשם בלילה אז בכלל שישו ושמחו עם כל הזוחלים והרמשים הארסיים שנצאים שם, גם בזמן שהם ערים, גם בזמן שהם ישנים וגם בזמן שהם עושים את צרכיהם בשיחים. אך הפלא ופלא, מתוך מאות השורדים שהשתתפו בתוכנית, כולל קרוביהם שהגיעו לבקרם ושהו עימם במחסות שלהם, אף אחד לא הוכש ע"י נחש ארסי, נעקץ ע"י עקרב, ננשך ע"י טרנטולה או כל רמש ארסי אחר מכל אותם אלפי הזוחלים והרמשים הארסיים והטורפים המסתובבים באיזורים שאליהם הם מגיעים.

אז בואו נתחיל בעובדה הראשונה: עוד לפני שהמתמודדים מגיעים למקום, ההפקה דואגת לחטא באמצעות לוכדי נחשים וזוחלים ארסיים מקצועיים את האיזור מכל הזוחלים והרמשים הארסיים שנמצאים בו, ודרך אגב אם לא ידעתם מדובר לרוב בשמורות טבע מגודרות ותחומות שאף אחד מהמתמודדים אינו רשאי לחצות אותם ולצאת מתחומיהן בשום שלב.

עובדה 2, שאולי חלקכם יודעים וחלקכם לא: אף אחד מהמתמודדים אף פעם בשום שלב במשחק ובעונה לא נמצאים לבדם, אם זה במחסה עם כולם, עם זה על החוף, אם זה בתוך היער ואם זה על איזה אי גלות או אי גאולה מרוחק באמצע האוקיינוס, כי התוכנית מצולמת 24/7 מסביב לשעון, וכל אחד מהם מצולם 24/7, להוציא בזמן שעושה את צרכיו. וזאת לא רק בכדי שלא ייווצר מצב שמתרחש קטע חשוב שלא צולם ולכן לא ניתן לשדרו אח"כ, אלא אף בכדי לספק תחושת ביטחון למתמודדים שהם אף פעם הם לא לבדם ותמיד נמצא איתם צלם וצוותי הפקה שדואגים לבריאותם ובטחונם.

עובדה 3: תמיד נמצא בסביבה חובש ורופא ובזמן המשימות נמצא בסביבה צוותרפואי שלם, שאחרי כל משימה כל אחד מהמתמודדים נבדק על ידו ומקבל אישור אם הוא כשיר להמשיך או לא. אבל את זה כמובן שלא מראים לנו בעונה עצמה, ורק כשמתרחש אירוע מסכן חיים ג'ף מניף את ידו ובמטה קסם מופיעה סירה עם חובשים ומסוק פינוי במידת הצורך, וכל מי ששואל את צמו באמת איך הם מגיעים כל כך מהר? אז זהו, שהם לא מגיעים כי הם נמצאים כבר שם בכל משימה ומשימה מוכנים לכל תרחיש וכל אירוע חריג ומסכן חיים. בגלל זה גם אף מתמודד בשום עונה מתוך 35 העונות של הישרדות שצולמו ושודרו על היום מעולם לא נפטר או נהרג בזמן התוכנית, בגלל שתמיד יש איתם צות רפואי מקצועי.

עובדה 4, שאולי תפתיע את חלקכם: הקטעים שבהם מראים את חברי השבט צועדים בטור מופתי בזה אחר זה עם לפידיהם בלילה החשוך אל מועצת השבט שבה מחכה להם ג'ף לא באמת קורה במציאות, ומה שאנחנו הצופים רואים זה קטע מבויים של כמה שניות, בעוד שבמציאות המתמודדים מוסעים אל מועצת השבט שלהם במיניבוס ממוזג או בספינה, ובשום שלב לא צועדים כל הדרך ברגל אל מועצות השבטים שלהם. אבל בגלל שזה נראה הרבה יותר טוב ואותנטי מצלמים לנו כמה שניות שבהם הם הולכים בטור מופתי עם לפידיהם בקטע שנלקח כאילו מתוך סרט פנטזיה והרפתקאות. כך שגם מי שמודע לעובדה הזאת לא ממש מתלונן, כי זה נראה יותר טוב ככה, גם אם הקטע הזה מבויים ולא ממש מתרחש במציאות.

עובדה 5: מועצת שבט אורכת בין שעה לשעתיים ורוב הקטעים שמתרחשים ונאמרים בה הם או משעממים מדי או פשוט לא למצלמה. ואילו לנו הצופים מראים רק את התמצית שבתמצית מכל מועצת שבט. לדוגמא: אחרי שחברי השבט מסיימים להצביע ולשים את פתקיהם בתוך כד ההצבעות, מראים את ג'ף אומר להם שעכשיו הוא הולך להביא את הכד ומיד חוזר לספור מולם את הקולות, אך שוב במציאות זה בכלל לא מה שקורה, למעשה במציאות חברי השבט מתייבשים וקוססים ציפורניים מרוב מתח ושיעמום מעורבבים יחד עד שג'ף חוזר עם הכד ומקריא להם מתוכו את השמות. מה שקורה במציאות זה שג'ף וצוות ההפקה שנמצא במקום יושבים דקות ארוכות ולפעמים אפילו חצי שעה ויותר ומדסדסים ביניהם לגבי סדר הקראת השמות שבתוך כד ההצבעות כדי ליצור כמה שיותר דרמה, הן בקרה חברי השבט והן בקרב הצופים. ואז מסדרים את פתקי ההצבעה לפי  סדר ההקראה שעליו החלטו, ורק אז ג'ף לוקח את כד ההצבעות וחוזר למועצת השבט להקריא בפניהם את השמות.

עובדה 6: שום משימה שהמתמודדים מבצעים אינה הפתעה עבורם מלבד הרגע שהם מגיעים אליה. מה שלא מראים לנו הצופים ובמקום זאת ישר קופצים לצלם את המתמודדים מבצעים את המשימה, זה שמרגע הגעתם של המתמודדים ועד הרגע שבו הם מתחילים במשימה, יש מדריכים שמלווים אותם ומסבירים להם על רטוב כל פרט ופרט במשימה, מהו ואיך לבצעו, ובשום משימה המתמודדים לא מתחילים אותה רק אחרי תדרוך קצר של ג'ף. כל אחד ואחת מהם מבצעים את המשימה לפחות כמה פעמים לפני שהם בכלל מתחילים לצלם את המשימה. ושמראים לנו שג'ף מבקש מכל קבוצה להחליט מי ישתתף במשימה ומי יישב בצד, הם כבר יודעים זאת לפי הניסיונות לפני המשימה. זאת גם הסיבה לקלות שבה הם נבחרים להשתתף או לשבת בצד.

עובדה 7: צוות ההפקה, הצלמים, אנשי הסאונד, המאפרות, הסטייליסטים, אנשי הביטחון, לוכדי הנחשים, הצוות הרפואי וכל השאר... חיים בסמוך מאוד למתמודדים בקרבת מקום בכפר שמוקם מראש במיוחד עבורם, ונהנים בו מכל התענוגות האפשריים, בזמן שהם עובדים במשמרות כי להבטיח שכל העסק יעבוד ויתוקתק כמו שצריך 24/7.

עובדה 8: אף אחד מהמתמודדים לא מחליט על דעת עצמו מה ללבוש, ההפקה מחליטה עבור כל אחד ואחת מהם מה ילבש ומתי, ולכן כל פעם אנחנו רואים את המתמודדים מגיעים למשימות יבשים עם בגדי ים או בגדים חדשים כאילו יצאו מקטלוג, אפילו אחרי גשם זלעפות או שכשוך בבוץ, מלבד הקטעים שבם מטיסים אותם ככה מלוכלכים לאיזה ספא מקומי. האם שאלתם את עצמכם פעם איך זה למשל שהמתמודדים מגיעים למשימות שקשורים למים בבגדי ים ושורטים ואילו למשל למשימות סבל וסיבולת כמו למשל להחזיק בעמוד ולא ליפול ממנו עם מכנסיים קצרים וחולצות עם שרוולים? אז זהו שההפקה אומרת להם מראש מה ללבוש ומה להביא איתם לכל משימה. בשום שלב המתמודדים לא לא מחליטים זאת על דעת עצמם בלבד.

עובדה 9: הרבה פעמים מראים לנו משימות פיזיות קשות שמצולמות מכל מיני זוויות, לעיתים מלמעלה, לעיתים מהצד ולעיתים מקדימה או מאחורה, מה שרוב הצופים לא יודעים זה שבחלק מהצילומים ההפקה משתמשת בכפילים שאותם מצלמים בכלל לא באותו זמן שהמתמודדים מבצעים את המשימה, אלא לפני או אחרי המשימה, והכפילים האלה לובשים בדיוק את אותם הבגדים שלובשים המתמודדים שנקבעו להם מראש ע"י ההפקה כמצויין בעובדה 8, ועל כן בכל פעם שמראים לנו צילום מהאוויר, צילום מרחוק, או רק קטע גוף ללא פנים, רוב הסיכויים שמדובר בכפיל או כפילה ולא במתמודדים עצמם. הבר הזה לא נועד לרמות את הצופים לגבי המשחק והזוכים בו, אלא מכיוון שרוב המתמודדים עייפים ותשושים ולא במיטבם, ההפקה מעדיפה ליצור אשליה שהמתמודדים בכל רגע נתון הרבה יותר מהירים וחזקים ממה שהם במציאות ולכן משתמשת בכפילי גוף בחלק הקטעים המשודרים בעונה עצמה.

עובדה 10: רוב המתמודדים בהישרדות מגוייסים ע"י אנשי ההפקה ולא כפי שרבים נוטים לחשוב מעריצי הישרדות שנרשמו בכדי להשתתף בתוכנית הכי אהובה עליהם. זאת גם הסיבה שרבים מהם נופלים למלכודות שטומנים להם ולא באמת יודעים איך לשרוד או איך לתמרן את דרכם לגמר, למרות שרבים מהם טוענים לפחות מצלמות שהם מעריצים מושבעים של התוכנית, במציאות רבים מהם בכלל לא מכירים את התוכנית, לא צפו בה מעולם וחלקם אפילו גוייסו יומיים שלושה לפני שהעונה שלהם בכלל החלה, כמו לדוגמא נטאלי זוכת הישרדות סמואה שהעידה על עצמה שגוייסה ע"י ההפקה יומיים בלבד לפני צילומי העונה, ולא ידעה בכלל לאן היא מגיעה. ומתמודדת אחרת שהודחה די מהר בעקבות תככיו של ראסל, טענה שלאחר סיום העונה יחסים בינה לבין אביה התחזקו והם התקרבו יותר בצפייה יחד בעונה ובעונות נוספות.

ראו המשך

לצפיה ב-'האם הישרדות אמיתית? מבויימת? או חצי חצי? - חלק ב '
האם הישרדות אמיתית? מבויימת? או חצי חצי? - חלק ב
10/11/2017 | 15:30
80
הקישורים הבאים נועדו להוכיח ולחזק את העובדות שציינתי, כולל עובדות וחשיפות מפתיעות נוספות שחלקן עדיין שנויות במחלוקת, אך חלקן לא.

15Secrets You Didn't Know About Survivor
https://www.therichest.com/uncategorized/15-secret...

The Shocking Truth About Reality Survival TV
https://www.survivalschool.us/the-shocking-truth-a...

What Is Fake, Or Scripted, About Survivor, And What Is Real
https://www.quora.com/What-is-fake-or-scripted-abo...

At Last! The Secrets Of 'Survivor' Revealed
https://www.today.com/popculture/last-secrets-surv...

Reality TV Contestants Reveal How 'Rreal' The Shows Actually Were
http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv...

Survivor Contestants Say Producers Gave Them Fire & Food
https://www.realityblurred.com/realitytv/2012/02/s...

ועכשיו תשפטו בעצמכם....
לצפיה ב-'מעניין '
מעניין
10/11/2017 | 15:51
2
69
יש כמה דברים שידעתי ודברים שהפתיאעו אותי למדי

למשל לגבי אורך מועצת השבט זה היה די ידוע, גם לגבי הנוכחות של רופא בכל הזמן (בכל זאת לא ידעתי שאחרי כל משימה בודקים אותם), הקרבה של אנשי ההפקה.... גם העובדה האחרונה די ידועה, זה ידוע שהחל מעונות 13-14 רוב האנשים הם מגויסים ולא כאלה שנרשמו מיוזמתם - אבל באופן מעניין יש מקרים כמו ראסל, אחד השחקנים הכי דומיננטיים שהיו שממש לא היה מעריץ גדול לפני כן.
עדיין היו גם כמה דברים מעניינים שלא ידעיתי כמו לגבי המשימות, ודברים באמת זה מסביר הרבה יותר טוב.

רק לגבי החלק השני אני לא בטוח - אני זוכר שתמיד היה דיבור על זה שדני המנצחת של עונה 11 לא רצתה לדבר על אסטרטגיה עם אנשים אחרים מול המצלמות.
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 16:17
1
61
גם אנשי ההפקה הם בני אדם
מאמין שיש כאלו שיותר על הזנב של המתמודדים ומחכים לראות כל רגע ורגע ולעומת זאת יש כאלו שאולי פחות שמים לב ונמצאים כזה ליד
אני גם חושב שעונה 11 הייתה עונה שהתמקדו מאוד בסטפאני ובסיפור שלה כך שאם דני אכן עשתה אסטרטגיות מחוץ למצלמות היה לה קל לעשות את זה יחסית
זה שהם אף פעם לא לבד לא אומר שבכל רגע יש מצלמה על כל אחד מהמתמודדים
גם צוות הצלמים הוא מוגבל
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 16:31
55
לפי מה שהבנתי יש צלם אחד על כל מתמודד, ואל תשכח שבכל שבוע יש הדחה, מה שאומר שככל שהעונה מתקדמת יש יותר צלמים על פחות מתמודדים.

ולגבי עונה 11, ההפקה לא האמינה שלדאני יש סיכוי לנצח את סטפאני ולכן היא קיבלה פחות התייחסות ופחות זמן מסך.
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 17:44
29
64
לגבי עובדה 4, לא היה לי ברור משהו..חשבתי שזאת עובדה די ידועה בשעונה השניה, טניה שיכנעה את קולבי וקית' לעשות תיקו ולהצביע למיטשל לא? נראה לי שהיא גם אמרה את זה בנאום שלה בסוף הפרק.
אבל אני שמח שיש צוות רפואי שמשגיע עליהם 24/7, כי עדיין ראינו שלמרות זאת, מתמודדים פונו רפואית. ואני גם ממש שמח לקרוא על כך שדואגים על הרחקת חיות ארסיות מהמקום. אני זוכר שקראתי שקייטי מעונה 10 נעקצה על ידי חרק על האי, מה שהביא אותה למצב של סכנת חיים של ממש, אך במזל נמנע כל נזק.
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 18:28
6
68
הייתה גם את התולעת שנכנסה לאוזן של ג'ניפר בעונה 32
מאמין שגם בזה יש גבול למה שהם יכולים לעשות

ודרך אגב בהישרדות היו שני מקריי מוות עד עכשיו

אחד בצרפת שמתמודד קיבל דום לב עוד רק כשנכנסו לאי
במקרה הזה גנזו את העונה ואפילו הדוקטור של התכנית שהיה אחראי התאבד בעקבות זה

היה גם מקרה בבולגריה ששם מתמודד מת מהתקף לב באמצע משימה אבל שם בניגוד לגרסה הצרפתית המשיכו עם העונה
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 18:36
3
76
המתמודד מבולגריה עם המשימה שהפילה אותו
כנראה משימת סיבולת
לצפיה ב-'אף פעם לא שמעתי על זה '
אף פעם לא שמעתי על זה
10/11/2017 | 18:37
55
עצוב ומכעיס בו זמנית שהמשיכו את העונה.
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 18:39
1
61
ואלו הבחור הצרפתי והדוקטור שהתאבד
לצפיה ב-'זה אני זוכר'
זה אני זוכר
10/11/2017 | 18:42
48
עצוב שהמקרים האלה קרו.
לצפיה ב-''
56
כן אני זוכר את המקרה שהיה בצרפת, באמת מקרה מצער. אבל אף פעם לא שמעתי על מה שקרה בבולגריה, וזה ממש מכעיס אותי שהם השמיכו את העונה, מה הם חשבו לעצמם..
לצפיה ב-'התולעת לא היתה ארסית'
התולעת לא היתה ארסית
10/11/2017 | 18:42
60
ושני מקרי המוות הידועים שציינת לא התרחשו בהישרדות ארה"ב, וכל מה שציינתי נוגע להישרדות ארה"ב, לא לכל שאר הגרסאות. למשל בהישרדות ישראל התערבות ההפקה אפילו הרבה יותר חזקה ומורגשת. ולמרות זאת העונה האחרונה היתה הרבה יותר קשה וקשוחה מעונת הוולט דיסני האמריקאית.

לצפיה ב-''
10/11/2017 | 18:34
21
56
אני חושב שהרבה מהעובדות פה הכרחיות כדי למנוע מוות של מתמודדים. זו אולי יהיה יותר "אמיתי", אבל מוות של מתמודד יהיה המוות של הישרדות. אם עכשיו התוכנית כבר כל-כך לא רלוונטית (יחסית) שצריך לגייס מתמודדים, כמה אנשים ירצו להשתתף בידיעה שיכול להיות שזה יהיה הסוף שלהם?
לצפיה ב-'אין לי שום בעיה עם הכרחיות, יש לי בעיה שמסתירים זאת מהצופים'
אין לי שום בעיה עם הכרחיות, יש לי בעיה שמסתירים זאת מהצופים
10/11/2017 | 18:49
20
56
ונותנים להם תחושה כאילו כל מה שמראים להם אמיתי, בזמן שזה לא. מה ההבדל בין לצפות בסדרה עם שחקנים ותסריט לבין לצפות בתוכנית ריאליטי חצי מבויימת? אז נכון שבמשחקי הכס למשל מדובר בתסריט, ובהישרדות לא, אבל כל המסביב זה בעצם אותו הדבר. עדיין זה לא גורע מחוויית הצפייה שלי, בדיוק כמו שלצפות בסדרה מבויימת עם שחקנים ותסריט לא גורע מחוויית הצפייה שלי. אבל לא אצל כולם זה ככה, הרבה צופי ריאליטי בטוחים לחלוטין שכל מה שהם רואים על המסך אותנטי ואמיתי לגמרי ושאין שום התערבות של ההפקה, אך זה ממש לא נכון.
לצפיה ב-'תראה '
תראה
10/11/2017 | 19:41
47
אם היו מראים כל מה שהזכרת בפרקים אז גם תחושת האותנטיות תעלם וגם הפרקים יימשכו כמו בישראל, מה שכבר בשלב מסוים, אני מניח, מאבדים קצת עניין. ואין לי בעיה עם התערבויות כאלה שהזכרת בתנאי שאלו לא התערבויות לטובת מתמודד מסוים, אז זה היה מפריע לי. אני חושב שסטייסי מהעונה הראשונה היא היחידה שאני יודע שתבעה את ההפקה, בטענה שההפקה שכנעה את דירק ושון להדיח אותה. אבל אני לא יודע איך הסתיימה התביעה, או אם היו עוד מקרים דומים.
לצפיה ב-'לא נראה לי'
לא נראה לי
10/11/2017 | 20:10
18
58
שיש צופה ריאליטי אחד בוגר ושקול בדעתו שחושב ששורד שנמצא באי הגלות נמצא לבד והוא במקרה רואה אותו בלי שיש שם צלם שמצלם אותו
וגם אם כן, מה זה יזיק לאותו בן אדם שצופה בתכנית?
ודרך אגב הישרדות היא לא הדבר הראשון שמדמה משהו אמיתי למרות שיש אלמנטיים מבויימים, על WWF שמעת?
המכות לא אמיתיות, הנצחונות הם קבועים ולמרות זאת יש שופט ששורק ויש שדרנים שמקריינים את הקרב והצופים מקבלים הצגה שהיא הצגה מרתקת

הקשר בין הצופה להישרדות הוא קשר של צפייה בלבד, אין שם מעורבות מעבר
אם זו הייתה תכנית ריאליטי שהייתה משפיעה על הקהל בחיים האישיים הייתי מסכים אתך
לדוגמה, יש את הריאליטי THE BIGGEST LOSER או בשמה העברי "לרדת בגדול" שהיא ריאליטי שהוא בעצם תחרות ירידה במשקל של אנשים אוביסיים
והיא מלאה בשקרים
גורמים לצופה לחשוב למשל שירידה בריאה במשקל היא ירידה של 4 קילו בשבוע לפחות וכאשר מישהו יורד קילו וחצי הוא כנראה לא התאמץ מספיק
גורמים לצופה לחשוב שרק כושר אינטנסיבי שגורם לך ליפול מההליכון ולהתאלף הוא כושר לגיטימי שיביא תוצאות
גורמים לך לחשוב שהמוצרים שהם מפרסמים כאוכל בריא הוא בהכרח אוכל בריא ולא מזכירים שזו חסות
ועוד מלא שקרים שקשורים בתכנית הזאת
ללרדת בגדול לפי דעתי באמת יש חובה אתית כלפיי הצופה להגיד את האמת לגביי התהליך ולהזכיר את ההתיות שלהם כי פה צופים בהם המון אנשים שחולמים לרדת במשקל ויכולים להזיק לעצמם
שלא לדבר על מתמודדים עצמם שנפגעו המון אחריי התכנית כששמו לב שהתחילו אצלם בעיות גופניות כגון השתנת דם ושרובם הגדול העלו את כל המשקל שלהם ואפילו יותר במהירות לאחר כמה חודשים מסוף התכנית
פה יש בעייה אתית

או למשל רמזי ומטבחיי הגיהנום שבו לוקחים מתמודדים שחולמים להיות שפים ומציגים את כולם כאפסים לוזרים מלבד המנצח תוך כדיי שרמזי צועק עליהם, מקלל אותם ואף מסלק אותם מהמטבח, ברור שהמתמודדים לא כאלו גרועים כמו שמציגים אותם והרבה מזה בשביל השואו אבל כתוצאה מהשואו הזה שלושה מתמודדים התאבדו בתכניות שרמזי היה מעורב בהם
פה יש בעייה אתית, פה צריכים להציג תמונה יותר טובה לצופים לגביי האנשים ולא להשפיל אותם עד עפר

בהישרדות לעומת זאת יש חוסר כנות אבל לעומת זאת אין בעייה אתית אלא אם כן מדובר בהתערבות ישירה של ההפקה לשנות את התוצאות כמו במקרה של סטייסי סטילמן בעונה הראשונה
לצפיה ב-'מסכים ושאלה '
מסכים ושאלה
10/11/2017 | 20:19
17
52
היי, אז אני מסכים עם כל מה שקראת (אני עדיין רואה WWE חחח), אבל לגבי סטייסי, ידוע לך איך זה הסתיים או משהו? כי לא מצאת אם סטייסי זוכתה בעקבות זה, או משהו. אגב, לא נעים לי להגיד את זה, אבל התוכנית בישראל מרגישים ממש את התערבויות ההפקה לטובת המתמודדים.
לצפיה ב-'היא ביטלה את התביעה'
היא ביטלה את התביעה
10/11/2017 | 20:26
16
50
כי CBS איימו בתביעה נגדית והיא עורכת דין צעירה בתחילת דרכה, בת 27 באותו זמן הבינה שכנראה אין לה סיכוי מול המערכת המשומנת שלהם
אבל אני מאמין לה, בעיקר שדירק בין היה לצדה והעיד שמה שהיא אומרת נכון תוך כדיי שנותן סיפורים מפורטים על מה שהיה באי

דירק אמנם היה שורד גרוע ותמים אבל שקרן לא היה, הוא היה אדם מאמין שרצה לשחק את המשחק עם יושרה, תנ"ך היה חפץ המותרות שלו שהביא לאי כך שאם אומר שההפקה התערבה נגד סטייסי אז ההפקה התערבה נגד סטייסי וזה כתם גדול להישרדות עד היום בשבילי למרות שאני עדיין אוהב את התכנית
לצפיה ב-'מבאס '
מבאס
10/11/2017 | 20:35
15
45
אני גם אוהב את התוכנית, ואני יודע שזה תוכנית ריאלטי בסופו של דבר, אבל תמיד חשבתי שדברים כאלה לא קרו, כי לא דיברו עליהם, חוץ ממנה. בישראל זה יותר הורגש. לא העונה (אולי לא שמתי לב) אבל בעונה השישית שאמנם אהבתי, והעונה הראשונה בכלל.
לצפיה ב-'אני חושב שההבדל העיקרי '
אני חושב שההבדל העיקרי
10/11/2017 | 21:21
4
49
הוא שאצלנו הכול יותר חובבני. באמריקה בחיים לא יראו שמתמודד הוריד רק מאה גרם אני לא יודע אם הם באמת "שורדים" או לא, אבל אני יודע שגם אם הם אוכלים טוב, יביאו מאזניים מזויפים שיראו שהם הורידו במשקל, או לפחות יגידו למתמודדים לשקר למצלמה.
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 21:50
6
לצפיה ב-'דווקא העונה הישראלית האחרונה יותר קשוחה ואותנטית '
דווקא העונה הישראלית האחרונה יותר קשוחה ואותנטית
11/11/2017 | 17:17
2
43
בעוד שהעונה האמריקאית האחרונה נראית יותר כמו סרט דיסני על הישרדות מאשר הדבר האמיתי. החל ממזג האוויר, דרך החופים המושלמים, המחסות שכמו נבנו בידי בעלי מקצוע, המסעדת סטקיה שהקימו להם באיחוד ועוד.... גם הדיאלוגים בין המתמודדים בעונה האמריקאית האחרונה פחות אמינים מהדיאלוגים בעונה הישראלית האחרונה, ובחלקם נשמעים אפילו מדוקלמים. חייב להודות שאהבתי הרבה יותר את העונה הישראלית האחרונה מאשר את העונה האמריקאית האחרונה.
לצפיה ב-'באמת שמעתי '
באמת שמעתי
11/11/2017 | 20:46
1
34
שהמתמודדים בעונה האחרונה באו לשחק. עונה 7 כל-כך הוציאה לי את החשק, אחרי ש"המשחק" הפך למגונה וכל ניסיון להקים ברית מתוך אינטרסים חטף קללות, שעד שלא ראיתי עונה במלואה, התברר שהיא ברמה של עונה 2, אם לא יותר טובה.
לצפיה ב-'רגע '
רגע
11/11/2017 | 20:50
28
הישרדות של העונה האחרונה או הונדורס? ממש לא אהבתי את הונדורס, את העונה הזאת אהבתי עד שלקראת הסוף אסטרטגיה הפכה לסוג של מילה כזאת שאסור לדבר עליה..
לצפיה ב-'אני מאמין שלא התערבו באופן כזה בוטה מאז'
אני מאמין שלא התערבו באופן כזה בוטה מאז
11/11/2017 | 00:37
9
54
אז זה היה שונה גם כי הישרדות הייתה תכנית חדשה, לא ידעו איך היא תצליח והיו מוכנים להסתכן וגם זה היה רודי שהיה חבר טוב של מארק בארנט לפניי התכנית והוא רצה לקדם אותו
עכשיו הישרדות דיי מצליחה והם לא יירצו להסתכן בשערורייה שאז גם תוציא מהארכיון את המקרה של סטייסי

אם זאת אני חושב שיש התערבויות שההפקה מכוונת
זה מתבטא בהערות של ג'ף במשימות ודיאלוגים בקטנה שהוא עורך עם מתמודדים ופונה אליהם כמו שפנה אל כריסי בשיחת אגב לגבי מספרים וגרם לכך שיותר התבייטו עליה
זה מתבטא בערבוב שאמנם המתמודדים בוחרים על עיוור מטפחת אבל ג'ף בוחר את הסדר שבו הוא נותן להם את המטפחות למסודרות אחד מעל השני בכד
כך שיודע מה תהיה התוצאה ומי יגיע למיעוט בערבוב, למשל בערבוב של אולסטאר זה ממש לא מקרה שאמבר נשארה היחידה בצ'אפרה, זה נועד ליצור עניין ואכן תרם לסיפור של העונה
אצל שחקנים חוזרים לפי דעתי זה מתבטא גם בבחירת השבטים, למשל בעונה 22 אני לא חושב שזה מקרי שרוב מצא את עצמו בשבט שכולם סוגדים לו בעוד ראסל מצא את עצמו בשבט שכולם רוצים להדיח אותו
ההפקה בדקה לפני זה את הראיונות

אז יש התערבויות אבל הם יותר מתוחכמות
לצערי אני גם כבר לא חושב שיש הרבה הבדל בין הגרסה האמריקאית לישראלית
אני יכול להגיד לך למשל כשראיתי בעונה הראשונה בארץ את אי המתים הזדעזעתי וחשבתי שבארנט וחבורתו יזדעזעו מהמהלך הזה
ואז פתאום בגמר של עונה 21 ג'ף מציג לנו את הטוויסט המאלף החדש במשחק שאם אתה מודח זה עדיין לא אומר שאתה מודח ואתה יכול בעצם לחזור, איזה כיף
הזדעזעתי, הרגשתי קצת נבגד אפילו ועונה 22 הגרועה אפילו גרמה לי זמנית להפסיק לצפות בהישרדות
חזרתי, אבל יותר מפוקח

אני חושב כיום שאני יותר סובל את הגרסה האמריקאית מהישראלית בעיקר בגלל שיש לי אופצייה לא לראות את הזבל מסביב כגון פרומואים וראיונות פוסט הדחה טראשיות
וגם שבהישרדות אמריקה אנשים באים לתחרות ומתרכזים במשחק יותר מאשר בלהיות אהובי הקהל
אבל מבחינת ההפקה, אותה הפקה
לצפיה ב-'מסכים עם כל מה שכתבת, מלבד הכותרת של תגובתך '
מסכים עם כל מה שכתבת, מלבד הכותרת של תגובתך
11/11/2017 | 01:18
4
58
אני דווקא כן נוטה להאמין שהיתה התערבות של ההפקה בעונות נוספות לטובת מתמודדים שההפקה רצתה בייקרם. וזאת מכיוון שיש שמועות על לפחות עוד שני מקרים כאלה ברשתות החברתיות, ואחד מהם בעונה 31 נגד קלי וונטוורת' שזכתה במשימת הגמר וההפקה פסלה את זכייתה בטענה שהצילומים לא יצאו טוב וצריך לצלם שוב, ובסיבוב השני של צילומי המשימה היא הראשונה שהפסידה, והבכי שלה לאחר ההפסד לא היה רק בשל ההפסד כמו בגלל שהיא כבר זכתה ועמדה לעלות לגמר ולבחור את מי שהיא לוקחת איתה וזה פשוט נלקח ממנה. והסיבה שאני נוטה להאמין לזה היא שדווקא לא קלי שחתומה על חוזה דרקוני עם ההפקה כמו כל שאר המתמודדים בהישרדות היא זו שחשפה את זה, אלא דווקא אחד מהצלמים שצילמו את משימת הגמר של הישרדות קמבודיה, ולכן אני גם טוען שהזוכה האמיתית בעונה הזאת היא קלי וונטוורת', כי הרי ברור לכולם שאם היא היתה עולה לגמר היא היתה הזוכה של העונה, אפילו מול ג'רמי ולא רק מול ספנסר וטאשה. זאת גם הסיבה שכשההפקה הציעה לה להשתתף בעונת הגיים צ'יינג'רס קלי סירבה להצעה. ובנוסף יש גם הרבה מאוד עדויות של משתתפים מעונות אחרות של הישרדות על הכוונה של ההפקה ברמיזות למי עליהם להצביע במועצות השבטים, וכפי שאתה עצמך ציינת, ג'ף אף הוא משמש ככלי של ההפקה לכוון את המתמודדים לכיוון שההפקה רוצה שהם יילכו. כך למשל היה בעונה 17 כשג'ף לא צייץ מילה לגבי בוב המורה למתמטיקה שבגללו שבט קוטה הדומיננטי הפסיד במשימת החסינות דווקא של החידה המתמטית שהוא היה אחראי על פתרונה וקני משבט פונג ניצח אותו בה, ואפילו לא טרח לשאול אותו כפי שהוא עושה בדרך כלל למתמודדים שאחראים להפסדים של שבטם, האם הוא לא חושב שהוא זה שצריך להיות מודח בגלל ההפסד הזה? וזאת כי ההפקה לא רצתה שבוב הקשיש יודח כל כך מהר. ולעומת זאת את ג'יליאן הקשישה משבט פונג הוא דווקא כן שאל ואפילו דאג לציין בפני כולם שהיא החוליה החלשה במועצת השבט הנגדית של פונג. מה שרק מראה את האיפה ואיפה של בין מה שההפקה רוצה לבין מה שהיא לא רוצה, כך שגם אם אין ממש התערבות ישירה בהדחות ובתוצאות, ואני מאמין שברוב המקרים, מלבד אולי כמה בודדים וחריגים אכן אין, ברור לחלוטין שיש התערבות עקיפה ומתוחכמת שרק צופים ותיקים ומנוסים שצפו בכל העונות נוטים להבחין בה ולזהותה. וכפי שכבר ציינתי, אני מאלה שתמיד מייחס חשיבות לפרטים הקטנים, כי השטן נמצא בפרטים הקטנים שרוב הצופים פשוט לוקחים כמובן מאליו ואינם מייחסים להם כל חשיבות.
לצפיה ב-'נתקלתי במשהו דומה '
נתקלתי במשהו דומה
11/11/2017 | 16:25
3
42
עם מוניקה באותה העונה: https://www.realityblurred.com/realitytv/2015/10/s...
לצפיה ב-'לא דוגמא לכלום האישה הזאת '
לא דוגמא לכלום האישה הזאת
11/11/2017 | 16:47
1
49
גם לא אומרת שום דבר קונקרטי רק צועקת "התערבות" , כי בעונה הזאת גם שיחקה גרועה וגם לא ערכו אותה כי היא לא מעניינת
לצפיה ב-'אם המטרה הייתה ספנסר'
אם המטרה הייתה ספנסר
11/11/2017 | 21:43
38
יכול להיות שהייתי מאמין לה שמנסים להציל אותו על פניה
אבל מכיוון שאם לא הייתה היא זו הייתה קלי וויגלסוורת' זה מאוד לא מאמין
כי מוניקה הרבה יותר מעניינת ואטרקטיבית מקלי וויגלסוורת'
חתיכת קלקר הרבה יותר מעניינת ואטרקטיבית מקלי וויגלסוורת'
לצפיה ב-'פחחחח איזה לוזרית'
פחחחח איזה לוזרית
12/11/2017 | 11:52
31
רק מראה כמה קלולס היא הייתה בעונה הזאת.
לצפיה ב-'התחלתי לצפות בהישרדות מהתחלה (עכשיו עונה 5) '
התחלתי לצפות בהישרדות מהתחלה (עכשיו עונה 5)
11/11/2017 | 16:23
3
45
ושמתי לב שג'ף בכלל לא מדבר או זורק הערות במשימות.. אבל כן שמתי לב הפרק שכריסי ענתה לג'ף על השאלות, זה כמעט גרם להדחתה. מה שאני לא אוהב בהישרדות ישראל, היא שמעבר לכך שהפרקים נמשכים יותר מדי, שאסטרטגיה הפכה להיות מילה גיסה, ופתאום לכולם חשוב הערכים. אני חושב שהעונה האחרונה התחילה ברגל ימין ואז ממש איכזבה אותי. אני דווקא חושב שיש הבדל בין הפורמט האמריקאי לישראלי, שיש הרגשה שיותר באו לשחק בגרסה האמריקאית.  אני גם לא כל כך אוהב את האפשרות לחזור למשחק (למרות שאיי הפנינה היא העונה הכי אהובה עלי אי פעם). וגם ההפקה הישראלית יותר מדי מתמקדת על סמסים וכולי..
לצפיה ב-'אני צפיתי שוב בהישרדות גבון שכמעט ולא זכרתי מרוב הזמן שעבר'
אני צפיתי שוב בהישרדות גבון שכמעט ולא זכרתי מרוב הזמן שעבר
11/11/2017 | 17:04
2
39
והתאהבתי מחדש בשוגר שעשתה שם בית ספר לכולם, וגם הזוכה של העונה צריך להודות לה על זכייתו בגמר. למרות שבעיניי ובעיני צופים רבים אחרים שוגר הזוכה האמיתית של עונה 17 שהיתה לגמרי העונה שלה.
לצפיה ב-'שוגר שיחקה להפסיד, though'
שוגר שיחקה להפסיד, though
11/11/2017 | 18:06
1
36
מספיק לראות את התגובות במועצה האחרונה וההתנהלות הכללית שלה לראות שלא באמת היה אכפת לה מניצחון. קיבלה איזה חוזה דוגמנות או חרטוט שכזה אחרי העונה. אולי זה מה שרצתה מלתחילה.
לצפיה ב-'בגלל שלא הניצחון היה חשוב לה, אלא הטיפוס על ההר'
בגלל שלא הניצחון היה חשוב לה, אלא הטיפוס על ההר
11/11/2017 | 18:15
40
והיא נהנתה מכל רגע.

"Climbing Was His Paradise"
"גן העדן שלך הוא הטיפוס על ההר, ולא הפרס שממתין לך אם תגיע לפסגה."
אבק של חלומות (2004) / The Dust Factory
לצפיה ב-'אגב, דבר נוסף ששכחתי לציין '
אגב, דבר נוסף ששכחתי לציין
10/11/2017 | 18:59
70
לפני התוכנית כל המתמודדים עוברים בדיקה פסיכיאטרית, וגם במקום עצמו נמצאים פסיכולוגים ופסיכיאטרים שהמתמודדים יכולים לפנות ולהתייעץ איתם בכל מה שקשור למצבם הנפשי. וזאת בכדי למנוע מצב שפסיכופאטים יסתננו לתוכנית ויסכנו את חייהם של שאר המתמודדים. כמו כן, למרות שמראים לנו שהמתמודדים לא מורשים להביא איתם שום דבר, ההפקה מתירה למתמודדים להביא איתם תכשירי היגיינה לנשים, משקפי ראייה, כדורים, משחות ותרופות, ולמי שנגמר המלאי והוא חייב תרופות מספקים לו מלאי חדש. גם המיים שהמתמודדים שואבים מהבארות מגיעים בכלל מקולרים מחוטאים ובכלל לא מסוכנים לשתייה, ולכן גם אין באמת צורך להרתיחם.
לצפיה ב-'שום דבר מפתיע או מעניין מדי '
שום דבר מפתיע או מעניין מדי
11/11/2017 | 17:01
1
50
כן נכון מועצת שבט זה שעתיים וזה ערוך סבבה אז? זה אומר שזה מבוים?
לא, זה אומר שחוסכים ממני כל שטות
ממש אכפת לי איך הם מגיעים למועצת שבט!
ויש מגויסים בליהוק נו ברור שלא כולם מעריצים לא הבנתי את הטענה?
זכותם ללהק מי שבא להם
זה לא שתולים

אגב
ג'ף תמיד מכוון לדרמה זו תכנית טלויזיה הכל טוב עזבו אותו כבר
אם רואים אותו צולב מישהו ואז הבן אדם מודח זה פשוט כי זה מסתדר עם התוצאה
ג'ף יודע מה קורה במחנה
וחוץ מזה ,הרי מועצת שבט זה שעתיים,אולי צלב עוד מישהו אבל זה פחות רלוונטי לעריכה

ואם כבר
איך לא הזכרתם את הבקבוק בעונה 13 ובכלל את עונה 13 זה העונה שהכי מסריחה לי
אני לא חושב ששבט של 4 אנשים היה מקבל בקבוק שאומר שאחרי שהדיחו יש להם עוד הדחה
כמה נוח שזה יצא לשבט השני
מצד שני זה מאזן את זה שעקב טוויסט של ההפקה קנדיס וג'ונתן עברו שבט

עוד לא קרה מקרה באמריקאי שאכזב אותי יותר מדי ושכן אני פשוט שונא את העונה ספציפית (22 מישהו?) , עוד נהנה מהפורמט ומאמין למשחק
ובאמת כמו שאמרו פה לפחות אם הם מתערבים הם יודעים לעשות את זה בסטייל

לצפיה ב-'אותי עד היום מסקרן איך ההפקה ידעה באיזה שבט לבנות את הבריכה'
אותי עד היום מסקרן איך ההפקה ידעה באיזה שבט לבנות את הבריכה
11/11/2017 | 17:10
40
בהישרדות גואטמלה. הרי מיד אחרי משימת הפרס השבט של דאני מגיע לאי שלהם ומוצא את הבריכה נגד תנינים ניצבת לתפארת בתוך האגם שלהם. וכנ"ל לגבי המחסה המושלם שבנו לשבט המנצח במשימת הפרס בהישרדות אמזונס. נסתרות דרכי ההפקה....

ואגב, מה שציינת זה דווקא הדברים שפחות מטרידים אותי, למרות שגם עליהם רוב הצופים לא יודעים. מה שמטריד אותי זה הדברים היותר קונקרטיים שההפקה מסתירה מהצופים.
לצפיה ב-'הרבה מהדברים האלו ידועים והם לא משמעותיים במיוחד'
הרבה מהדברים האלו ידועים והם לא משמעותיים במיוחד
11/11/2017 | 17:54
2
61
לפחות לא ברמה כזו שתפגע בצפייה

עובדה 2 - מאיפה חשבת שמגיעים כל הצילומים מאי הגלות בדיוק? והוידויים? ברור שיש לידם צלמים 24/7. לא חושבת שגם אנשים שלא מעריצים את התוכנית חושבים אחרת.
עובדה 4 - גם רואים את זה בפונדרוסה - מסתירים את המתמודדים  בוואן ענק עם חלונות שחורים ואסור שיצלמו אותם כשהם עושים את הדרך הזו.
עובדה 5- זה מובן מאליו ועוזר להפקה לערוך את הפרק בהתאם לסיפור שהם בנו לו. רק שאלות רלוונטיות וקטעים "מעניינים" משודרים.
עובדה 6 - בספק שנותנים להם לעשות חלקים מהמשימה לפני שהיא מתחילה, זה למה יש קבוצה בהפקה שעושות את המשימה לפני שהיא מתחילה.
עובדה 9. גם בספק שמכניסים כפילים לצילומים לא משמעותיים שכאלו. בעונות הראשונות אולי - היה צילום אוויר שממה שהבנתי היה מזוייף (לא הייתה להם האפשרות באותו זמן אבל אחרי שהעונה שודרה הוסיפו קטעים), אבל חוץ מזה, what's the point?
עובדה 10-  זה שמגייסים אנשים יפים לתוכנית שלא יודעים כלום על הישרדות - ידוע. ג'ייסון מעונה 16 למשל לא באמת מעריץ. הוא סתם היה אהבל. אבל למזלם בניגוד להרבה מגוייסים הוא נתן קטע טלוויזיוני בלתי נשכח.

לדעתי מוזר לצפות מההפקה  לא לחטא את האזור או שלא יהיו באזור רופאים בכל זמן, זה סיכון מטורף ואין מישהו שרוצה לראות בנאדם נהרג. עד כמה שמעניין לראות קבוצת אנשים נכנסת לאזורים מסוכנים בטבע, זה מעולם לא היה העיקר של התוכנית.

מוסיפה:
לרוב גם נותנים לשורדים לצפות בעונות קודמות לפני שהצילומים מתחילים כדי שילמדו קצת על המשחק. זה גם למה מתמודדים שלא יודעים כלום על הישרדות בוחרים במתמודד X או Y בשאלונים ששואלים אותם לפני שהמשחק מתחיל ("לאיזה שורד אתה הכי דומה?")
יש למתמודדים חודש (או שבוע?) לפי שהמשחק מתחיל כדי ללמוד קצת על חיים בשטח. כולם חיים באוהלים, לומדים על מאכלים שהם יכולים למצוא באזור, איך להדליק אש וכו'

לא בדקתי את הקישורים אבל אם ישעמם לי אבדוק אח"כ.
לצפיה ב-'את טועה, הרבה מתמודדים לא הדליקו בחיים שלהם אש ולא יודעים'
את טועה, הרבה מתמודדים לא הדליקו בחיים שלהם אש ולא יודעים
11/11/2017 | 18:22
1
47
איך להדליק אש גם אחרי שהעונה שלהם הסתיימה.
מה שכן, וד עובדה ששכחתי לציין, ההפקה מספקת למתמודדים ספר הדרכה עם כל מה שהם צריכים לדעת, כולל איך להקים מחסה, להדליק אש, להרתיח מים, איזה מינים של דגים, חיות, צמחים, פירות וזוחלים חיים באיזור שלהם, איזה מהם רעילים ואייזה מהם ניתנים לאכילה. הבעיה שלא כולם טורחים בכלל לפתוח את ספר ההדרכה ולכן רבים מהם לא יודעים כלום על איך לשרוד ונאלצים להסתמך על אלה שכן יודעים.
לצפיה ב-'לא אמרתי שהם יודעים, אמרתי שמלמדים אותם'
לא אמרתי שהם יודעים, אמרתי שמלמדים אותם
11/11/2017 | 18:27
47
או לפחות מנסים ללמד אותם.

קאת'י (16) כתבה על זה בsurvivorsucks. היא לקחה מחברת וכתבה על החוויות שלה באותו זמן. שכל כמה שעות אנשי הפקה באים אליהם ובודקים איך הם מרגישים. היא כתבה הרבה גם על הקושי להיות רחוקה מהמשפחה שלה (מה שגרם לה בסופו של דבר לפרוש). אם אני לא טועה היא קראה לתקופה הזו Survivor Training או משהו דומה.
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות 35 - פרק 7 '
פינת הפופולאריות 35 - פרק 7
10/11/2017 | 01:35
16
28
ודירוג הפרק הקודם:

13. קול - 1.4 1
12. ג'יי פי - 2.4 1
11. ג'ו - 4 1
10. דסי - 6
9. אלי - 6.1
7. בן  - 7 3
7. לורן - 7 1
6. ריאן - 7.2 1
5. מייק - 7.8 2

והטופ 3 שהפעם הוא בכלל טופ 4!
לצפיה ב-' מקום 3 א' '
מקום 3 א'
10/11/2017 | 01:37
46
בדירוג שעבר היא חלקה את המקום הראשון  עם כריסי

הפעם היא יורדת שני מקומות וחולקת את המקום השלישי עם שחקן אחר ועם ממוצע 7.9
המודחת הטריה

ג'סיקה
לצפיה ב-' מקום 3 ב' '
מקום 3 ב'
10/11/2017 | 01:38
39
בשבוע השלישי ברציפות באותו מקום

ובשבוע השני ברציפות עם אותו ממוצע (7.9)

דיוון
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
10/11/2017 | 01:46
42
הפתעה די גדולה!

לראשונה בטופ 3,

עם עלייה ב3 מקומות

וממוצע 8

אשלי
לצפיה ב-' ובמקום הראשון....'
ובמקום הראשון....
10/11/2017 | 01:49
52
נשארת באותו מקום!

בפעם הרביעית עד כה בעונה,

ללא ספק המלכה של העונה עד כה

עם ממוצע 8.1

כריסי
לצפיה ב-' הדירוג'
הדירוג
10/11/2017 | 01:52
11
31
אלי עפה לה מהדירוג וזו גם הפעם האחרונה של ג'סיקה בדירוג!

חוקים:
- בכל שבוע אני אתן את רשימת המתמודדים שהשתתפו בפרק (כל מי שלא הודח + המודח/ים בפרק), כל אחד ידרג את הרשימה ויתן לכל שורד ציון מ1 עד 10.
בשבוע שאחרי, לאחר שידור הפרק, יעלו תוצאות הפרק הקודם, והפורום יצביע מחדש לשורדים האהובים עליו.
בחישוב התוצאות, אני אחשב את ממוצע הנקודות שכל אחד קיבל, כדי שיהיה נתון יותר מדויק להשוואה בהמשך העונה.

המתמודדים:

אשלי
בן
ג'ו
ג'יי פי
ג'סיקה
דיוון
דסי
כריסי
לורן
מייק
קול
ריאן

דירוג נעים "
לצפיה ב-' טוב זה די קל'
טוב זה די קל
10/11/2017 | 01:55
38
אשלי 5 ממש מותק אבל קצת אוברייטד פה
בן 7 עשה את ההחלטה הנכונה אבל לא בטוח אם הוא באמת שחקן כל כך טוב, נראה איך הוא יחזיק בפרקים הבאים
ג'ו 1 דביל
ג'יי פי 1 דביל
ג'סיקה 5 חמודה אבל באמת שהנקודות האלה הן מחיבה כלפיה, היא לא משהו
דיוון 8 מאד אוהב אותו
דסי 3 עוד לא הבנתי אם יש לה ראש למשחק או שחוץ מלהיות טובה בחסינויות אין בה באמת כלום
כריסי 10 ברור
לורן 7 לא ברור לי גם בדיוק איפה הראש שלה אבל היא לא פראיירית
מייק 8 הכי טוב מההילרז
קול 1 דביל
ריאן 8 האמת הפרק היה נראה שנעלם לטובת דיוון וכריסי ששלטו בברית
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 10:57
30
אשלי - 7
בן - 9
ג'ו - 1
ג'יי פי - 3
ג'סיקה - 4
דיוון - 8
דסי - 5
כריסי - 10
לורן - 6
מייק - 5
קול - 1
ריאן - 7
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
10/11/2017 | 11:43
36
אשלי 9 - כבר מתחילת העונה סימנתי אותה כבחורה עם המון פוטנציאל, ומאז הדחתה של אלי רבים מהצופים עברו אליה. כך שלא אתפלא כלל אם היא תגיע לגמר. נכון לכרגע היא נמצאת בברית השולטת אחרי האיחוד והדחתה של ג'סיקה, אך היא צריכה להיזהר מכריסי וראיין בני בריתה שלא יעבור זמן רב עד שהם יסמנו אותה כאיום, ולא לבטוח בהם בעיניים עצומות כמו אלי.
בן 4 - מכתחילה עשה עלי רושם של אדם לא אמין במיוחד, וממשיך להוכיח לי עד כמה צדקתי לגביו, שלא לדבר על כך שאם אתה כבר מכריז מלחמה כדאי מאוד שתדע נגד מי...
ג'ו 1 - אפס מאופס טוני וונאבי שלא מתקרב לקרסוליים של טוני. אוי כמה שאני לא סובל אותו.
ג'יי פי 1 - המריונטה של כריסי, עוד אחד מהשרירנים המטומטמים של הישרדות, וממש לא היו חסרים לנו כאלה גם בעונות הקודמות.
ג'סיקה 8 - עוד אבידה גדולה לעונה הנוכחית, אחת השורדות היותר טובות העונה, גם יפה, גם חכמה (היחידה שהיה לה מספיק שכל להבין שאם היה איידול ליד הבאר באי הקודם רוב הסיכויים שיהיה איידול ליד הבאר גם באי החדש) לעומת ג'ו שהיה צריך למצוא שוב רמז למובן מאליו, ואפילו קול יותר חכם ממנו, כי בלעדיו גם בפעם הראשונה הוא לא היה עולה בכלל על זה שהאיידול נמצא ליד הבאר. בכל אופן, בליינסייד כואב, אך לצערי די צפיתי אותו וראיתי אותו מגיע.
דיוון 5 - הבחור די מאכזב, ציפיתי ממנו להרבה יותר חדות וחשדנות כלפי ידידו הקריפי והלא אמין בשיט, כי אם הוא תקע סכין בגב לאלי מה ימנע ממנו לתקוע גם לו סכין בגב? עם 'חברים' כמו ראיין מי בכלל צריך אוייבים?
דסי 7 - כבר מתחילת העונה עשתה עלי רושם של שחקנית חזקה, וגם הפרק לא איכזבה והמשיכה להוכיח עד כמה. הבעיה עם זה שרבים יסמנו אותה כאיום.
כריסי 2 - אמנם זה ממש לא סוד שאני לא סובל את הביץ', אך השבוע הענקתי לה נקודה נוספת בגלל שחייבים להודות שכשאתה מוקף במטומטמים כמו ג'ייפי יותר קל להתקדם במשחק. ראסל הנץ הוכיח בעונה 19 יותר מכל באיזו קלות אפשר לעבוד על שבט שלם של מטומטמים, וביבי עושה את זה כבר יותר מעשור לליכודניקים. אך לדעתי גם אם היא תגיע לגמר, בעיקר אם ההפקה מכוונת לכך, סיכוייה לזכות שואפים לאפס. ובעיקר לנוכח הטוויסט החדש שמחכה להם בגמר העונה.
לורן 3 - אולי האכזבה הכי גדולה שלי הפרק, אלי היתה החברה הכי טובה שלה בשבט ההסטלרס שהצילה אותה כמה פעמים מהדחה בטוחה ואפילו הדיחה את פטריק שאותו היא מכירה עוד מלפני הישרדות בכדי להשאירה במשחק, והיא מצטרפת לברית של כריסי וראיין שהדיחו אותה? ומדיחה איתם את ג'סיקה? וזאת אחרי שהיא בעצמה ניסתה לשכנע את בן לא ללכת על המהלך הזה. אז נכון, ג'ו וגם קול הורידו הרבה לברית שלהם בהתרברבות הטיפשית והמיותרת שלהם לאחר שדובבו ונמשכו בלשון ע"י פרובס, אך עדיין מבחינה אסטרטגית להשאיר את כריסי במשחק ולהדיח את ג'סיקה זו טעות גדולה. בגלל זה שבט גאלו נמחק עד הגמר בהישרדות סמואה, בגלל שבמקום להדיח את ראסל כשהיו להם קולות הם הדיחו זה את זה וראסל עשה להם בי"ס בהפעלת מריונטות.
מייק 8 - הד"ר מתחיל להתחבב עלי, הרושם הראשוני שלי לגביו היה כנראה מוטעה, נכון לכרגע הוא מסתמן כאחד האסטרטגים הגדולים של העונה שבהחלט בא לשחק, וכמו שכבר אמרתי אחרי הפרק הקודם, מים שקטים חודרים עמוק. ד"ר מייק ואשלי ביחד עם דסי, למרות שאינם באותה ברית, נכון לכרגע בראש טבלת הדירוגים שלי.
קול 1 - אחד השורדים הכי שנואים עלי העונה, ידעתי שג'סיקה תודח בגללו, היתה לי הרגשה כל הזמן שהיא נמצאת בסכנה בגללו. והפרק מבלתי נסבל הוא הפך פשוט לשנוא עלי.
ריאן 1 - אחד המתמודדים הכי קריפים שנראו בהישרדות, מספיק להביט בעיניו בכדי לראות עד כמה הבחור הזה קריפי. מה שמצחיק שבעוד 'הגאון' בטוח שהוא עושה מהלכים אסטרטגים גדולים וחכמים, כריסי הביץ' מפעילה אותו כמו מריונטה, וכמו שראסל הנץ אמר למצלמות בעונה 19, כשתפסיק להזדקק יותר לשירותיו תשליך אותו ישירות לאשפה. אבל שימשיך לחשוב שהוא מנהל את העיניינים, בזמן שהשנאה והתיעוב כלפיו, ובעיקר לאחר בגידתו ותקיעת הסכין בגב של בת בריתו הכי נאמנה אלי חביבת הצופים הכי גדולה של העונה, רק הולכת גדלה ומצטברת ברשתות החברתיות עד כדי כך שרבים משווים אותו לקולטון, השורד האחרון שמישהו בכלל היה רוצה שישוו אותו אליו. היום שבו כריסי תתקע לו סכין בגב יהיה ההיילייט של העונה, בדיוק כמו ההיילייט של סמואה כשהנץ השליך את שאמבו הבוגדנית והשנואה לטראש.
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
10/11/2017 | 12:19
25
אשלי 6 זה לא נראה שהיא בסכנת הדחה כרגע.
בן 7 אני עדיין חושב שהו שחקן חכם, אבל אני יכול לראות מצב שבו הוא מודח בעוד מספר פרקים.
ג'ו 1 לגמרי לא שיחק נכון במועצת השבט האחרונה.
ג'יי פי 1 הוא אפילו לא קיבל וידוי הפרק..
ג'סיקה 8 אני דווקא קצת מבואס שהודחה, כי אני כן חושב שיש לה פוטנציאל, פשוט התחברה אל האנשים הלא נכונים..אולי יחזירו אותה לעוד עונה.
דיוון 9 מגיע לו גם קרדיט הפרק, שיחק ממש טוב.
דסי 7 היא ממש מעולה במשימות, אבל אני רוצה לראות יותר פן אסטרטגי ממנה.
כריסי 10 שיחקה אותה הפרק והצחיק אותי הפרומו לפרק הבא חחח .
לורן 8 אני בעדה, מקווה שלא ינסו להדיח אותה כי היא הצביעה נגד ג'סיקה.
מייק 8 הוא שחקן טוב, אף על פי שהוא לא נמצא במצב הכי טוב כרגע, אני חושב שהוא יכול לשנות משהו במשחק.
קול 2 אני חושב שהוא כן מנסה לשפר את המשחק שלו, אבל יכול להיות שזה מאוחר מדי.
ריאן 8 לא הראו אותו כל כך הפרק, אבל נראה שהוא במצב טוב עדיין.
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 18:55
28

אשלי 6 חמודה אבל נעלמה
בן 10 ! לא פייבוריט אבל משחק מעולה ועשה בחירה טובה וואלה מפרגן הפעם
ג'ו 1 אדיוט
ג'יי פי 1 היחיד מהברית שלו שלא סובל
ג'סיקה  5 לעולם לא נדע אם היה פוטנציאל, אלא אם תחזור
דיוון 9
דסי 1 למרות שהיא חזקה ביותר במשימות
כריסי 10 הקווין
לורן 8 כל הכבוד
מייק 6
קול 1 העריכה הייתה כלכך נגדו שהיה ברור שנשאר
ריאן 8
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 19:19
36
אשלי 1 מצנן
בן 8
ג'ו 1
ג'יי פי 1
ג'סיקה 8 אני עדיין
דיוון 10
דסי 2
כריסי 10
לורן 1 
מייק 6
קול 1
ריאן 6
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 19:54
30
אשלי - 5
בן - 8
ג'ו - 10
ג'יי פי - 1
ג'סיקה - 10
דיוון - 1
דסי - 5
כריסי - 1
לורן - 5
מייק - 10
קול - 2
ריאן - 1
לצפיה ב-''
11/11/2017 | 13:52
25
אשלי 7
בן 7
ג'ו 1
ג'יי פי 2
ג'סיקה 8
דיוון 4
דסי 5
כריסי 9
לורן 3
מייק 7
קול 1
ריאן 8
לצפיה ב-'ספוילר '
ספוילר
11/11/2017 | 18:09
28
אשלי 7 לא בפיינל 3 של אף אחד חוץ משל גייפי וזה לא שווה המון
בן 10 חכם מאוד, יכול לנצח- עלול גם לפשל בענק ולעוף מהר
ג'ו 1 כלום
ג'יי פי 1 כלום
ג'סיקה 1 האישה השלישית ברצף שעפה כאיום. לגמרי אחרית הימים
דיוון 10 חיימשלי
דסי 10 אני בטוח שיש בה הרבה מעבר למה שמראים, כרגע לא עושה שטויות ומשחקת סולידי. יש לג'ו הרבה מה ללמוד.
כריסי 10 וולטר וויט בגוף של אישה בת 40. בהישרדות.
לורן 10 הראש במשחק
מייק 10 מאוד בעדו
קול 1 פיגורי
ריאן 10 לא עושה בעיות
לצפיה ב-'סוף סוף חוזר לדרג '
סוף סוף חוזר לדרג
11/11/2017 | 21:12
27
אשלי 5
בן 7
ג'ו 1 אידיוט וקרציה
ג'יי פי 1
ג'סיקה 1
דיוון 6
דסי 5
כריסי 10
לורן 8
מייק 8
קול 1
ריאן 10

לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
13/11/2017 | 14:52
22
ג'ייפי - 10
כריסי - 10
לורן - 9
מייק - 9
קול - 1
כל השאר - 5
לצפיה ב-' הישרדות 35 - הבחירה הגורלית - פרק 8 '
הישרדות 35 - הבחירה הגורלית - פרק 8
09/11/2017 | 22:00
11
106
בפרק האחרון הודחה ג'סיקה, ונדי, עומר וברייר הפסידו נקודה, זוריה וסטילהוק הפסידו 3 נקודות ומצב הנקודות שלנו משתנה מעט.

מזכיר שניתן לבחור מתמודד אחד פעמיים , והבחירה תתבצע כרגיל עד השעה 2:00 בין רביעי לחמישי.

לצפיה ב-''
09/11/2017 | 22:34
31
כריסי
לצפיה ב-''
09/11/2017 | 22:38
43
אשלי

ועל מה ולמה בדיוק הפסדתי 3 נקודות אם גם בבחירה הגורלית האחרונה בחרתי באשלי ולא בג'סיקה כי תיארתי לעצמי שהיא בסכנה בגלל קול?
לצפיה ב-''
09/11/2017 | 23:33
22
כריסי
לצפיה ב-''
09/11/2017 | 23:36
27
דייואון לשלטון
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 09:41
22
ריאן
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 10:27
24
דיוון
לצפיה ב-'ספוילר'
ספוילר
10/11/2017 | 11:32
24
מייק
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 11:35
25
בחירה אסטרטגית בדוקטור מייק!
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 12:20
23
דסי
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 18:04
19
ריאן
לצפיה ב-''
11/11/2017 | 19:45
22
אשלי
לצפיה ב-' הישרדות 3507'
הישרדות 3507
09/11/2017 | 10:37
30
96
פרק יפה
הגיעו לאיחוד בלי יותר מדיי פאתוס
בלי ארוחה גדולה וחגיגית (הייתה, אבל לא אחת שהתעכבו עליה יותר מדיי)
בלי השתפכויות על הכבוד הגדול שנפל בחלקם
אלא עניינית "עברנו עוד שלב, עכשיו זה השלב הבא"
שוב, תודה רבה לעורכים

ובנוסף לעריכה העונה אני חייב לפרגן גם למי שהוגה את הרעיונות למשימות חסינות, היה הרבה חדשנות בתחום העונה והאתגר הפעם היה מעולה
אם כי אכן דיי מוטה לכך שאישה תנצח פה

ג'ף פרובסט עולה לי על העצבים כל פעם שמנסה לכוון ולהשפיע על המשחק עם ההערות בקטנה שלו, בכל עונה שעוברת הוא נהיה יותר ויותר אסי עזר, אתה מנחה התכנית, תפקידך לקריין ולתת לשחקנים לשחק!!!
מאוכזב גם קצת מכריסי כי היא יכלה להיות חכמה יותר ולא ליפול למלכודת ששם לה שכמעט עפה בגללה,
קשה לי לדעת אם היא מאוד פזיזה או מאוד חכמה
השיחה עם בן למשל כשכולם היו, מצד אחד זה מטופש כי יכולים בקלות להבין שהם ביחד, מצד שני אם הייתה לבן התלבטות כן לעבוד עם ההילרים זה יכול דיי לשרוף אותו שם ולהשאיר לו רק את הברית עם כריסי כבחירה אז אולי זה טוב מה שהיא עשתה

שמח שפעם שניה ברציפות הלכה שורדת אוברייטד שמקבלת קרדיט על כלום, מעדיף אחד כמו קול שדיי מוסכם שגרוע על כאלו שגרועים ומטעים כאינטיליגנטים שבסוף ייאכזבו. הראש של ג'סיקה לא היה שניה אחת במשחק והיא הוכיחה את זה בפיינל וורדס שלה

ההתנהגות של ג'ו בטרייבל קונסיל הזכירה לי ילד בן 3 שהייתי איתו בגן שהיה מצהיר בגאווה "עשיתי קקי" כדיי שכל העיניים יהיו אליו
פשוט חסר טעם, במיוחד שבסוף השתמש באליל על עצמו אז למה לא לנסות להטעות?

בשבוע הבא ההילרים בוודעות הולכים להיות עם היד העליונה כאשר האליל של מייק יופעל, לצערי אני חושב שהקורבן של זה יהיה בן שהעריכה כבר עכשיו התחילה לאמר לו שלום
מקווה שההילרס לא ימצאו את האליל הנוסף
לצפיה ב-'כמה נקודות על הפרק:'
כמה נקודות על הפרק:
09/11/2017 | 21:09
3
65
1. לא ייאמן ששני פרקים ברצף הודחו שתי שחקניות שהיו מאוד דומיננטיות בעונה. כרגע אני חושב שהיחידים עם סיכוי כלשהו לנצח (מבחינת עריכה) הם בן, כריסי, ראיין ומייק. אם אני צריך להמר עכשיו אז בן. 
2. לג'סיקה היה פוטנציאל גדול. הטעות הכי גדולה שלה הייתה להיות בברית קרובה עם שני הפיות הכי גדולים העונה: ג'ו וקול. שניהם לא ידעו לשמור על הפה שלהם והכניסו את עצמם לצרות.
3. קצת התבאסתי על לורן שהיא העדיפה להמשיך עם השבט השני שלה, אבל שמח שבסוף הפרק היא התפכחה.
4. ג'ו היה בשתי מועצות שבט העונה. בשתיהן השתמש בפסלון על עצמו. יש פה עוד מישהו שמהלל אותו?
5. כריסי
לצפיה ב-''
09/11/2017 | 21:53
2
56
ג'סיקה נמצאת ליד קול אז היא נראית לך פוטנציאל גדול
אני לא רואה זאת אבל אם כן אשמח שתסביר לי מה פוטנציאל בה

הייתה לה ברית צמודה שהייתה דיי ברורה לכולם ויכלה לשים אותה למטרה
גם על בן הברית הצמוד שלה לא הצליחה לשלוט
כשהייתה לה הזדמנות למצוא את אליל החסינות בחרה לתת למייק לקחת אותו במקום כשהיא לא יודעת עד כמה הוא נאמן לה (הריי בשבט הצהוב היה בתחתית והוא יודע את זה)
וגם בפרק הזה, שום אקטיביות מצדה כשהגברים בברית מנהלים את ההדחה ומחליטים על מטרה

איפה הפוטנציאל שלה?
לצפיה ב-''
09/11/2017 | 22:25
1
50
ביקרתי את ג'סיקה לאורך כל העונה על הברית שלה.
אני חושב שהיה לה פוטנציאל מבחינת זה שהיא חכמה ונראה שמבינה את המשחק. פשוט בחרה בני ברית גרועים. זאת אשמתה בלבד, כמובן.
לצפיה ב-''
09/11/2017 | 23:21
42
השאלה אם הבני ברית אכן גרועים או שזאת פשוט חוסר היכולת של ג'סיקה לנהל אותם
זה כמו הדיון בפרק הקודם שהיה פה שדיברו על כך שזה לא חוכמה ששחקנים מסויימים נקראים גדולים אחריי ששיחקו עם מטומטמים
שחקן טוב מצליח לנהל את המטומטמים האלו
כך עשה רוב עם פיליפ
קים עם אלישיה
ונטלי עם קית'
כל אלו לא טובים יותר מקול וג'ו
לצפיה ב-'טוב'
טוב
09/11/2017 | 21:41
7
108
תפוז ראו שקצת יבש אז החליטו לגייס אותי לתגובות בתשלום

אורישקי
ראיין וכריסי כרגיל עושים עבודה טובה
שמח לראות איך הברית הזאת מתקדמת
זו אחת הפעמים המעטות שבהן אני מקווה שיהיה פאגונגינג בעונה

סטילהוק
פרק גרוע, לאחר שאלי הודחה משעמם ויבש ועכשיו שג'סיקה הלכה בכלל אין בשביל מה לצפות כי אין אף אחד ראוי
ראיין וכריסי השקרנים והבוגדניים יעשו הכל בשביל להגיע לגמר אבל זה לא יעזור להם כי בסוף יש קארמה וגם הצופים אומרים את זה

סולידסנייק
טוב, אז הפרק נפתח ורגע......יש איחוד, אפילו לא הראו לנו שום קטעים שלהם במחנה, זה האיחוד הכי מהיר איי פעם, שמח שחזרו לשבט הסגול ולא לצהוב המשעמם או יותר גרוע, השחור
מצד שני הצבע הסגול היה בפעם האחרונה בעונה 27, אז האם זה מסמל שהעונה הזאת הולכת להיות כמו עונה 27? לא....לא רוצה לחשוב על זה
אבל אל דאגה, עונה 27 זו לא תהיה כי בעונה הזו יש מרכיב חשוב שלא היה לה וזה האסטרטגיה

דירוג:
1.כריסי
2.ראיין
3. אלי
4. סימון
5. בן
6. ג'סיקה
7. דוון
8. קטרינה
9. ג'ו
10. אלאן
11. אשלי
12. דסי
13. ג'ייפי
14. רוראק
15. לורן
16. פטריק
17. מייק
18. קול

(טוב, על התגובה האחרונה קיבלתי אקסטרה כסף + שעות נוספות)

חבר'ה, הכל באהבה, תחזרו, אוהב אתכם
לצפיה ב-'הרסת אותי! גאוני!'
הרסת אותי! גאוני!
09/11/2017 | 22:21
66
תחקה אותי גם חחח
לצפיה ב-'סטילהוק ויונתן-D'
סטילהוק ויונתן-D
09/11/2017 | 22:23
16
לצפיה ב-'do meeeeee'
do meeeeee
09/11/2017 | 22:43
14
לצפיה ב-'תחקה תחקה '
תחקה תחקה
09/11/2017 | 23:45
1
83
אבל לפחות אל תחרבש לי את הדירוג!!!
לצפיה ב-'טוב'
טוב
10/11/2017 | 00:00
43
הצלחתי 5 מתוך 18 בלי להציץ, זה גם משהו
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 00:27
22
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 01:23
11
לצפיה ב-'דעתי על הפרק ובכלל על העונה הנוכחית '
דעתי על הפרק ובכלל על העונה הנוכחית
09/11/2017 | 22:13
12
91
העונה הזאת ממשיכה להימאס עלי מפרק לפרק, עונה שהתחילה ברגל שמאל וממשיכה לאכזב, ולא רק בשל שתי המודחות האחרונות.

נתחיל בכך שכמי שצפה בכל העונות של הישרדות העונה הזאת נראית לי לפחות חצי מבויימת ולא אמינה בשיט. יותר כמו סרט דיסני על הישרדות מאשר תוכנית ריאליטי. ואפילו הדיאלוגים בין המתמודדים נראים כל כך לא אמינים כאילו נכתבו להם והם פשוט מדקלמים אותם, ואפילו לא בקונטקסט הנכון. כל צופה ריאליטי מנוסה יכול להבחין בזאת בקלות. ואיך אומרים, השטן תמיד נמצא בפרטים הקטנים. אלה שרוב הצופים אינם מייחסים להם הרבה חשיבות, בניגוד אלי שתמיד שם אליהם לב ומייחס להם חשיבות. כי כל פרט חשוב בעיניי. ומה לעשות שמעונה לעונה מורגשת יותר ויותר התערבות ההפקה ובולט יותר חוסר האמינות. שלא לדבר על כך שככל שמתקדמים בשנים מצטברים יותר ויותר חומר ועדויות ברשת על עד כמה תוכניות הריאליטי בכלל והישרדות בפרט אמיתיות וכמה מבויימות, וכל פעם אני נדהם לגלות פרטים חדשים על חשדות שהתאמתו וגם על כאלה שלא העלתי בכלל על דעתי. והעונה האחרונה ממחישה זאת יותר מכל.

ועכשיו לפרק עצמו:

אז סוף סוף מגיע האיחוד המיוחל בדיוק כשכל שלושת השבטים המעורבבים כמעט וגוועים ברעב על חופי הוולט דיסני שלהם עם מזג האוויר המושלם בתוך מבני המחסה המושלמים וחסרי הכל פגם שלהם שנראים כאילו נבנו ע"י בעלי מקצוע כמו בוסטון רוב ולא ע"י טירונים מתחילים שרק הגיעו בפעם הראשונה בחייהם להישרדות, כנראה שראסל הנץ התגנב למחסה של שלושתם בלילה וגנב את שקי האורז שלהם והשאיר להם רק פירורי סוכר בתוך צנצנת ריקה שקופה שמשום מה כולם מצליחים להוציא מתוכה כפית מלאה.

אלא שהעונה לשם שינוי, לא ערכו להם סעודת איחוד על החוף, אלא הקימו להם מסעדת סטקייה על החוף שהביאו במיוחד מארה"ב, עם מנות מותאמות אישית לכל שורד. ובאמצע הארוחה יושבים להם ממש במקרה צמודים זה לזו בן וכריסי, והיא מדסקסת איתו מול כולם על הברית 'הסודית' ביניהם. אך לא לדאוג, כי אף אחד לא שומע אותם, כי כולם הרי עסוקים בלאכול מרוב רעב. כך שאין סיכוי שמישהו מכל 'האסטרטגים' שם בכלל שם לזה לב.

משום מה דוון אפילו לא מתעניין וטורח לשאול את ידידו הקריפי משבט הלוזרים מה קרה לאלי ידידתם ואיך זה שהיא הודחה אם הם היו 2 מול 2? כנראה שהוא הספיק לשכוח אותה מרוב שגווע מרעב ממש רגע לפני שהוא קיפץ ודילג עם ראיין בשביל.

כולם מנסים להתערבב ולאחד בריתות בצורה הכי לא אמינה שנראתה אי פעם בתולדות הישרדות, ובן 'האומלל' ממש נקרע בין הברית הסודית שלו עם כריסי הביץ' לבין הברית החדשה שלו עם קול האגואיסט, לורן, ג'סיקה וד"ר מייק שהפך בתוך כמה ימים מנחנח פחדן שהטוני וונאבי מאיים עליו, למוצא אלילים בעזרה של בת שבטו ג'סיקה ו'אסטרטג' גדול היחיד שקולט עד כמה כריסי מסוכנת והראשונה שצריך להדיחה ואפילו מצליח לשכנע בכך את כל חברי שבטו. סוף סוף הביץ' על הכוונת ונראה שהיא המודחת הבאה, שהרי יש להם רוב ביחד עם הטוני וונאבי וחברתם לשבט דסי. והרי גם למייק וג'סיקה וגם לג'ו יש אלילים.

ואז מגיעה משימת החסינות האישית, שראיין הלוזר שוב מפסיד בה, ולמעשה הראשון שנכשל, כשג'ף טורח להבליט בעזרתה של כריסי עד כמה הוא לוזר, כשגם אשלי וגם דסי היחידות שמצליחות במשימה ומתחרות ביניהן על שרשרת החסינות שבסופו של דבר זוכה בה דסי. ובן מכריז מלחמה, רק עוד לא החליט על מי בדיוק.

אבל בשביל זה בדיוק יש את ג'ף המעצבן שכבר ידאג לכוון אותו לכיוון שההפקה רוצה שיילך במועצת השבט המאוחד הראשונה, שבה הברית של כריסי וראיין מסמנים את ג'סיקה כמטרה, ואילו הברית הנגדית של לורן קול וד"ר מייק מסמנים את כריסי כמטרה, כשבן 'האומלל נאלץ לשמש לשון מאזניים ולהחליט לאיזו מהבריתות ג'ף וההפקה רוצים שהוא יצטרף ובאיזו מהן הוא יילחם.

ואז מגיעה מועצת השבט הראשונה אחרי האיחוד הגדול, וג'ף מתחיל במלאכת הדיבוב שלו, ועושה את מה שבשביל זה משלמים לו, לדובב ולמשוך בלשון את הליצן התורן, במקרה הזה הטוני וונאבי שהוכיח הפרק עד כמה הוא רק וונאבי ולא הדבר האמיתי. נתחיל בזה שהוא עונד על צווארו את אליל החסינות ומתרברב בפני כולם עד כמה הוא אסטרטג גדול וכולם צריכים לפחד ממנו ומהאליל שלו, רק בשביל שיוכיח רגע אחר כך עד כמה שהוא סתם רברבן ואיפנטיל חסר מוח שלא מתקרב אפילו לקרסוליים של טוני. ג'ף יכול לסמן לעצמו V המשימה הושלמה, עכשיו אפשר להצביע.

הצופים ממש קוססים ציפורניים בזמן שג'ף פרובס הולך לקחת את הכד עם פתקי ההצבעות ומתחיל להוציא מתוכו בסדר מותאם מראש את פתקי ההצבעה ולהקריא את השמות של כריסי וג'סיקה שמשום מה כרגיל אצל ג'ף תמיד יש שיוויון ביניהן עד שמפסיק להיות, וג'ף משנה פתאום את סדר הקראת השמות ומוציא פתק עם השם ג'סיקה במקום השם של כריסי, אני כבר יודע שהפתק הבא יהיה גם של ג'סיקה ולא של כריסי. הבתולה היפה שגם הפרק לא שכחה לציין שהיא בתולה, הולכת הביתה, או יותר נכון לפנדרוסה כמושבעת הראשונה. היא ממש מבסוטית שיצא לה להשתתף בסרט דיסני של הישרדות ומאחלת הצלחה לקול ההמום שנשאר במשחק, בתקווה שאולי אחרי שתסתיים העונה הם ייצאו לדייט ואולי סוף סוף היא לא תצטרך לחזור ולהדגיש בפני הצופים שהיא בתולה.

בפרק הבא נראה שהולך להיות קרב גדול על מציאת האליל בין כריסי הביץ' לבין קול החבר של המודחת הטרייה שמבקש נקמה, בזמן ששאר חברי בריתו מתאבלים על מצבם העגום ומתקשים לעכל את הבליינסייד שהברית היריבה עשתה להם....

לצפיה ב-'צר לי לאכזב'
צר לי לאכזב
09/11/2017 | 22:50
7
57
אבל ג'סיקה לא הולכת להיות המושבעת הראשונה. ג'ף לא הכריז זאת כשהיא הודחה.
החל משבוע הבא מתחיל חבר המושבעים.
לצפיה ב-''
09/11/2017 | 22:57
6
50
המושבעים תמיד מתחילים מהמודח הראשון אחרי האיחוד, ולא כל מה שג'ף אומר משדרים. כמה פעמים ראית אותו שוכח לשאול אם למישהו יש פסלון חסינות במועצות שבטים? חוץ מזה במציאות כל מועצת שבט אורכת יותר משעה שמתוכה מראים לנו הצופים תמצית של 10-15 דקות מקסימום.

ובכל מקרה היא הולכת לפנדרוסה, גם אם היא לא מושבעת, כי אף אחד מהמודחים בהישרדות לא נוסע הביתה אחרי הדחתו.
לצפיה ב-''
09/11/2017 | 23:07
4
54
היא מודחת וישר מפונה למלון, הפרי ג'ורי שהודחו לפניה נמצאים בפונדרוסה שלא משדרים לנו ויום אחריי שג'סיקה (או מודח אחרון אחר) מודחת מפונים למלון ומשאירים את פונדרוסה לג'ורי

והמושבעים לא מתחילים בהכרח מהמודח הראשון אחריי האיחוד
למעשה העונה הראשונה שזה נהיה כמו שאתה אומר הייתה עונה 8 וגם מאז לא בהכרח שמרו על כך
עונה 9 (רורי לא במושבעים)
עונה 11 (ברנדון לא במושבעים)
עונה 12 (ניק לא במושבעים
עונה 13 מתחילים מושבעים משלושת המודחים לפני המיזוג
עונה 14 כנ"ל
עונה 17 מתחילים ממרקוס שהודח לפני
ואז עונה 18 שוב חוזר, ג'ו מודח (מפונה ראשון) ולא במושבעים
והוא לא האחרון שזה קרה לו
אתה אומר שאתה חושב שעונה 30 כלכך ראויה ולא זוכר את קלי רמינגטון שהודחה במיזוג ולא הייתה מושבעת?

תבדוק דברים לפניי שאתה אומר אותם בכזה ביטחון כי שוב, זה לא מוציא אותך חכם
לצפיה ב-'ומוסיף '
ומוסיף
09/11/2017 | 23:15
39
גם בעונה 26 קורין המודחת הראשונה באיחוד (של 12 כמו עכשיו) לא הייתה מושבעת.

לצפיה ב-'דיברתי על העונות האחרונות של העידן החדש, קרי 31-35 '
דיברתי על העונות האחרונות של העידן החדש, קרי 31-35
10/11/2017 | 10:28
2
46
אנחנו כבר בעשור הרביעי של הישרדות, ובכל העונות האחרונות המודחים הפכו למושבעים החל מהאיחוד. להזכירך מספר המושבעים החל מהישרדות קמבודיה עלה ל 10 מושבעים, וקלי וונטוורת' היא המושבעת העשירית הראשונה בתולדות הישרדות. ולכן מוזר שפתאום הם לא עושים את זה העונה, כנראה שזה תלוי מי ההפקה רוצה שיהיה מושבע ומי לא. אני בטוח שאם כריסי היתה המודחת הם היו מתחילים ממנה.

ואתה לא צריך לספר לי מה קרה בעונות קודמות, אני יודע טוב מאוד ואני גם יודע שחלק גדול ממה שהצופים רואים על המסך לא באמת קורה, או קורה אחרת לגמרי, כמו למ של צעידת השבט למועצת השבט עם הלפידים בכל מועצת שבט, הקראת השמות 'הספונטנית' של ג'ף בכל מועצת שבט, שורדים שנמצאים לגמרי 'לבדם' באי הגלות או באי הגאולה ועוד.... כך שאני האחרון שצריך לספר לו מה קרה בעונות קודמות. ולגבי עונה 30, למרות שהיא בטופ 10 העונות האהובות עלי, עדיין לא מגרדת את הקרסוליים של עונת האולסטאר האמיתית של הישרדות, עונה 31 שכולנו יודעים מי הזוכה האמיתית שלה.
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 15:25
1
35
אם פיג'י (14) הייתה מתנהלת כמו שהייתה אמורה להיות בלי שמקנאלטי הייתה משנה להם את המספרים (19 במקום 20) גם שם היו 10 מושבעים

ועונה 32 שהיא חלק מהעידן החדש של הישרדות שמאז יש 10 מושבעים ובלה בלה בלה...מנתה 8 מושבעים ואם אתה מוריד את ניל אז 7
בקיצור, הטענות שלך לא תופסות ולא מחזיקות כלום, גם אם תמשיך להגיד אותם בביטחון. פעם אחת תגיד "טעיתי", "לא חישבתי נכון את העונות" זה ממש לא בושה, לא ינדו אותך מהפורום ולא יכעסו עליך על זה

זה שתמשיך להתעקש בו בהסברים הזויים על עידן חדש ועידן ישן שאתה החלטת מאיפה צריך להתחיל
תמשיך להסיק שאם מישהו לא אהוב עליך מתקדם זה אומר שההפקה בעדו, לעומת מי שאתה אוהב שאם הוא מתקדם הכל כשר במשחק
תמשיך להגיד שמצד אחד אנחנו לא רואים כל מה שקורה במשחק אבל מנגד תתעקש שהייתה ברית חזקה בין אלי לראיין וסברינה לכריסי והם בגדו בבני ברית שלהם בלי לחשוב שאולי הקשרים החזקים שראית אולי גם תוצאה של עריכה מגמתית
כל זה לא יוציא אותך חכם אלא להיפך, קצת ענווה, קצת צניעות, קצת....
לצפיה ב-'מעניין שהזכרת את עונה 32 '
מעניין שהזכרת את עונה 32
24
כי דווקא עונה 32 שהיו בה הכי הרבה מקרים ופינויים רפואיים, מוכיחה את טענתי, כי עובדה שלמרות שניל פונה הוא עדיין חזר לשמש המושבע הראשון בכדי שלהמשיך את המסורת של העידן החדש שהמושבעים מתחילים מהאיחוד. חוץ מזה, אתה שוכח פרט כרונולוגי קטן, קאו רונג צולמה לפני קמבודיה, למרות שקמבודיה שודרה לפניה.
לצפיה ב-''
09/11/2017 | 23:15
48
המושבעים לא תמיד מתחילים מהמודח הראשון אחרי האיחוד.
בעונות הראשונות זה לא היה ככה וגם בחלק מהעונות האחרונות (קורין ב26, קלי ב30).
אמרתי משהו על פנדרוסה? אמרתי שהיא לא תהיה מושבעת.
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 00:39
2
63
בקשר לג'ף - הוא קורא את הקולות לפני שהוא חוזר ומסדר אותם שיהיה כמה שיותר דרמטי. לפעמים ההצבעה ברורה ואין צורך בזה, אבל ב99.9% מהמקרים הוא מראה את כל ההצבעות של השורד שבסופו של דבר לא הודח עד שנשארים רק פתקים של המודח. במקרה של ג'סיקה אז:
כריסי, ג'סיקה, כריסי, ג'סיקה, כריסי, ג'סיקה, כריסי... עד שנשארים רק פתקים עם ג'סיקה בכד. כמו שכתבת שמים לב לזה אחרי עונה או שתיים אז המתח של מי מודח נעצר כמה שניות לפי ההדחה בפועל. לא רואה בזה משהו מזוייף, הם מנסים ליצור עניין.
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 01:08
1
37
ההקראה הזאת כבר מזמן לא יוצרת עניין
להיפך, היא חושפת את המודח או המנצח דיי מהר לעומת עונות עבר שאנשים היו במתח עד סוף המועצה ואף הרגישו ממש בטוחים בגלל ההצבעה
למשל ההקראה בואנואטו באיחוד:
איימי
איימי
איימי
איימי
ואז אח"כ חמישה קולות לרורי
הבנים לא הבינו מאיפה זה נפל עליהם כי ג'ף גרם להם להרגיש דיי בטוחים

גם בעונה 14 היה את הריטואל הזה במועצת אדגרדו
שלושה קולות לקסאנדרה (סוסונים מחייכים)
קול למוקי (דרימז מחייך שהצליח לעבוד על הסוסונים ורואה עצמו כגאון)
כל שאר הקולות לאדגארדו (החיוכים נמחקים)

זה היה ריטואל הקראת קולות טוב אבל משום מה הפסיקו אותו באיזה שלב ועברו לריטואל הברור שיש לנו עכשיו שהרבה פחות טוב

בכלל הרבה השתנה בהתנהלות בעניין זה במהלך העונות: למשל עד עונה 7 או 8 בערך ג'ף לא אמר את המשפט "המודח החמישי של הישרדות" לפני שהיה הופך את הפתק אלא שפשוט היה מקריא את הפתקים אחד אחריי השני

לדוגמה:
קרן
קרן
דני
דני
דני
דני. זה מספיק, לא צריך להקריא את שאר הקולות, נשאיר זאת בגדר תאלומה, דני קח את הלפיד ובו אליי
באופן הזה היו אנשים שממש הופתעו כי לא עקבו אחריי הספירה ופתאום שמו לב שהודחו, חבל שלא עושה זאת גם היום

דרך אגב, ג'ף שבר את הריטואל של הקראת הקולות גם בעונה האחרונה בגמר שהקולות הוקראו:
שרה
בראד
שרה
בראד
בראד
שרה
שרה
שרה

ושרה דיווחה בראיון שלרגע הצליח לעבוד עליה
לצפיה ב-'האמת שהפרק '
האמת שהפרק
10/11/2017 | 01:27
50
זה היה אחרת, כי היה ברור כמעט לגמרי שזה יגמר 7-5 (אלא אם כן אליל משומש מן הסתם) ולכן זה לא באמת שינה שום דבר עד לקול האחרון.
לצפיה ב-' '
10/11/2017 | 01:58
47
אני לא אגיב להכל כי אני באמת משתדל אבל אולי חשבת לרגע שהעריכה שצריכה להכניס פרק מ45 דקות לא הראתה שום שיחה בין דיוון לריאן שקשורה לאלי כי אלי לא רלוונטית למשחק ולא הייתה לה יותר מדי השפעה במשחק גם כשהייתה שם, ולדיוון לא באמת אכפת ממנה בשביל שלנו הצופים יהיה אכפת לנו שאכפת לו ממנה?

לצפיה ב-''
09/11/2017 | 23:43
74
בינתיים יש כמה שמקבלים עריכה בולטת כל פרק ובדרך כלל חיובית, מהבנים אלה ראיין ובן, מהבנות כריסי וג'סיקה, כולם ראויים לזכייה, ולמרות שיש רק ארבעה זוכים יותר מזוכות (תשוו את זה לפער האבסורדי של ביג בראדר - זכו עד עכשיו 13 בנים ורק 6 בנות), אני בדרך כלל רוצה שאישה תזכה - סליחה, שאישה תשחק יותר טוב ואז תזכה. זכיות כמו של אמבר או וספיה לא יעשו את העבודה.

אז המיזוג מתחיל... אחרי פייק אאוט מוצלח, ובאמת הללויה שיש פעמיים ברצף צבע, בשנים האחרונות הגזימו בטירוף עם הבפים השחורים. אבל יש הפרק משהו הרבה יותר גרוע מהבאף השחור המיליון ואחד וזה לחפור על נותני חסויות. הוידויים היו נדירים ואמינים ברמה ישראלית. זה מה שנקרא הפקה נואשת וזה מצביע יותר מכל התערבות או מסחרה על זה שבפועל, למרות שהיו כמה עונות מעולות לאחרונה, כנראה המצב של הישרדות בקנטים.

האסטרטגיה עצמה הלכה בדיוק כמו שצריך, חוץ מקול אין אף אחד בעונה כרגע שלא בא לשחק, וסוף סוף גם העריכה לא הורסת. גם האתגרים מרעננים ברמה שמזמן לא הייתה. זו העונת לא-אולסטארס הכי טובה מאז 29 לדעתי. אולי אפילו 28. הבעייה היא שהמצב חייב להשתנות, אחרת תהיה לנו עונה צפויה שהייתה יותר טובה לפני המיזוג. אם המרפאים יפסידו לשני השבטים האחרים, השבט הכחול לשעבר יפנה נגד האדום וידיח אותו עד הסוף.

אחרי עוד אתגר חדש לגמרי, דסי זוכה בחסינות וראיין מוכיח שוב שהוא אחד המתמודדים הכי גרועים פיזית שהיו בתולדות הישרדות, שמבחינתי כמובן זה לא אומר כלום. כמעט. הפן הפיזי כן משפיע עליי, אבל אם יש התנגשות בינו לבין הפן האסטרטגי או החברתי, הוא תמיד יפסיד. תמיד. אז בן ולורן יהיו לשון המאזניים בהצבעה הפעם.

במועצת השבט, ג'ו יורד לשפל חדש. וכמובן שמשתמש באליל רק על עצמו. איזה אסטרטג מהולל, וואו. חקיין בשקל תשעים של טוני, והוא מתחיל ממש לעלות לי על העצבים. העונה התחילה נפלא, אבל בזמן האחרון הודחו כמה שחקניות טובות ונשארו כמה עודפי שומן שאני לא יכול לחכות שיודחו. ביי ג'סיקה, באסה שאת לא במושבעים כי את נראית טוב, אבל היי, לפחות אשלי ודסי עוד במשחק. בעונה 33 מזל שמישל הייתה מושבעת למרות המיקום הנמוך שלה, אחרת לא נשארה אף אחת חוץ מזה אני מקווה שיהיו הפתעות בהמשך, ולא, לא טוויסטים. גאד, ג'ף, עדיין לא מאוחר מדי להרוס את העונה.

דירוג:

1. כריסי
2. ראיין
3. בן
4. אלי
5. ג'סיקה
6. דיוון
7. לורן
8. דסי
9. רורק
10. מייק
11. אשלי
12. ג'יי פי
13. קטרינה
14. סימון (לא בדיוק הגיוני מה שעשיתי עכשיו, כי שתיהן הודחו מזמן, אבל מה זה משנה)
15. ג'ו
16. פטריק
17. אלן
18. קול

לצפיה ב-''
10/11/2017 | 01:32
54
טוב זה בהחלט היה הפרק הכי טוב של העונה הזאת ואני מאד מבסוט על זה, ומקווה שהרמה תישמר ותעלה.

כריסי - האמת שאני לא בטוח לגביה וזה כבר פרק שני שדי חשבתי שזה הסוף שלה (או שהעריכה עשתה את זה ממש טוב והאמנתי שלורן באמת רוצה להישאר נאמנה להילרז מסיבה לא ברורה) אבל היא שוב יוצאת עם היד על השלטון. קשה לדעת מה יהיה בסוף אבל כרגע התסריט שיש לי בעיניים זה לראות אותה מודחת בהדחה האחרונה ונשארת בזכרון הקולקטיבי כאחת השחקניות הכי טובות שלא ניצחו בעונה מסוימת.
בסופו ש דבר ג'סיקה הייתה חביבה עליי במיוחד אבל אני מסכים שהייתה פה קצת אוברייטד - זה בעיקר כי היא בחורה חמודה שנראית טוב והיו לה וידויים שהראו שיש לה ראש למשחק אבל בפועל הראש שלה היה יותר מדי בקול והיא לא ידעה לנהל נכון את מה שהיה לה בידיים. בכל זאת העדפתי שתשאר על פני קול או ג'ו אבל מן הסתם החבר'ה של כריסי עשו את הצעד הנכון והמתבקש.
ג'ו הוכיח שהוא שחקן בינוני לגמרי ולמרות שבאמת רציתי לתת לו צ'אנסים הפרק הוא בעיקר עלה לי על העצבים.
באופן כללי השחקן הכי טוב מההילרז הוא מייק שאני כן מקווה (וגם יכול לראות את זה קורה) שהוא יצליח להשתקם - יש לו את האליל, יש לו קשר טוב עם לורן והוא לא מתלהב כל כך מההילרז באופן כללי אז זה יהה טוב.
את ריאן דיוון ואשלי אני מאד מחבב תמיד. לורן ובן לבסוף עשו את הצעד הנכון לדעתי.
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 01:47
56
אני אוהב את הביטחון של כריסי. ביטחון כזה לא היה מאז רוב מריאנו.. מקווה רק שזה לא יתנקם בה בגמר אם תגיע אליו.
חבל שג'סיקה הודחה. העדפתי שקול יעוף. אני קצת מחבב את ג'ו.

עונה מעולה עד עכשיו, הכי טובה מאז 29. מצד אחד לא בא לי פאגונג- כי זה מה שיכול לפגוע בדירוג שלה; מצד שני, הצד השולט הוא הצד שאני אוהב אז גם פאגונג לא יהיה נורא מבחינתי.
לצפיה ב-''
10/11/2017 | 12:25
54
עד עכשיו העונה לא מאכזבת, אני ממש נהנה ממנה עד עכשיו.
באסה שג'סיקה הודחה. אני חושב שהיה לה פוטנציאל, אבל הקשר החזק שלה עם קול, והבחירה שלה ללכת עם ג'ו הביאו להדחתה. כתבתי את זה כבר בפינת הפופולאריות, אבל אני לא אתנגד אם יחזירו אותה לעוד עונה.
אני לא יודע עדיין עם לורן ובן עשו את הבחירה הנכונה או לא, אבל הם חושבים לטובתם, אז אני סומך עליהם שיעשו החלטות נכונות, למרות שנראה שבן קצת בסכנה.
כריסי ממש משחקת טוב עד עכשיו, והיא עשתה החלטה נבונה בלהצביע לג'סיקה. גם לדיוון מגיע לקבל קצת קרדיט על המהלך הזה.
נראה שג'ו ממש בסכנת הדחה עכשיו, במיוחד מה שקרה במועצת השבט.

ולגבי הפרומו של הפרק הבא: 
לצפיה ב-'ספוילר'
ספוילר
11/11/2017 | 17:59
39
האמת שהכל כבר נאמר, בן עשה אתה ההחלטה הנכונה, גסיקה לא הייתה מפוקסת בגלל קול וכריסי ומייק מסתמנים בתור הראשים האסטרטגיים המובילים של העונה.

רציתי רק לציין שמייק הפך באחת מהאנדרדוג הנצחי של ההילרז לבעיקרון המנהיג שלהם, ושבצד השני של המתרס יש הרבה יותר מדי מוחות עצמאיים בשביל ששביעיית הרוב תגיע לפיינל 7.
לצפיה ב-'כל האינטרוז המלאים של עונות הישרדות 1-32 באיכות HD '
כל האינטרוז המלאים של עונות הישרדות 1-32 באיכות HD
11/11/2017 | 17:36
26
מזכיר נשכחות, כל האינטרוז המלאים של עונות הישרדות 1-32 באיכות HD 1080p
לצפיה ב-'ג'ף פרובס בריאיון על עונה 35 '
ג'ף פרובס בריאיון על עונה 35
04/11/2017 | 17:32
2
85
מספר שבהמשך העונה העניינים יצאו מכלל שליטה, קרו דברים שההפקה לא לקחה בכלל בחשבון שיקרו, נחשפו סודות והיתה דרמה גדולה. כולל טוויסט גדול בגמר.
לצפיה ב-'על דברים לא ידועים יש לסמן ספוילר + מש"ש'
על דברים לא ידועים יש לסמן ספוילר + מש"ש
04/11/2017 | 22:06
1
69
(מה שלא שודר).
ספוילרים ודעות למיניהן לא ממש מעניינים אותי. לעתים רחוקות אני קוראת קצת תגובות של המתמודדים אחרי שמסתיימת העונה (במקרה והיו מהלכים הזויים בעיקר), וזהו.

ג'ף אומר די הרבה שטויות רוב הזמן, אז אל תקח את מה שהוא אומר כעובדה. אני כותבת את זה גם בלי צורך לצפות בוידאו.
לצפיה ב-'שמתי בכותרת'
שמתי בכותרת
05/11/2017 | 01:55
15
לצפיה ב-'15 השורדים והשורדות הכי אהובים עלי בתולדות הישרדות'
15 השורדים והשורדות הכי אהובים עלי בתולדות הישרדות
02/11/2017 | 09:29
53
244
מתוך 516 שורדים ושורדות שהשתתפו ב 35 העונות של הישרדות ארה"ב, שצולמו ושודרו מאז שנת 2000 ועד היום, דירגתי את 15 השורדים והשורדות הכי אהובים עלי בתולדות הישרדות, כל אחד והייחודיות שלו או שלה וכל אחד והיתרונות שלו ושלה, למרות שגם הם לא מושלמים ולא חפים מחסרונות וטעויות, אך אצלם בניגוד לכל...
המשך>>
מתוך 516 שורדים ושורדות שהשתתפו ב 35 העונות של הישרדות ארה"ב, שצולמו ושודרו מאז שנת 2000 ועד היום, דירגתי את 15 השורדים והשורדות הכי אהובים עלי בתולדות הישרדות, כל אחד והייחודיות שלו או שלה וכל אחד והיתרונות שלו ושלה, למרות שגם הם לא מושלמים ולא חפים מחסרונות וטעויות, אך אצלם בניגוד לכל השאר, היתרונות עלו על החסרונות.

בכל אופן, הנה הדירוג שלי ל 15 השורדים והשורדות הכי אהובים עלי בתולדות הישרדות US:

1. Kelley Wentworth
2. Malcolm Freberg
3. Kim Spradlin
4. Tony Vlachos
5. Boston Rob Mariano
6. Parvati Shallow
7. Stephenie LaGrossa
8. Mike Holloway
9. Oscar 'Ozzy' Lusth
10. Joe Anglim
11. Terry Deitz
12. Amanda Kimmel
13. Colby Donaldson
14. Jenna Morasca
15. Ami Cusack

שימו לב שרוב השורדים והשורדות הכי אהובים עלי לא זכו מעולם בהישרדות.

אשמח אם גולשים נוספים בפורום יציגו את דירוגיהם לשורדים והשורדות הכי אהובים עליהם בתולדות הישרדות.

לצפיה ב-'תוצאות הסקר הגדול של פרק 6 של הישרדות 35 '
תוצאות הסקר הגדול של פרק 6 של הישרדות 35
03/11/2017 | 17:32
2
58
Survivor 35: Did Ryan Ulrich make the right decision ditching Ali Elliott for Chrissy Hofbeck? [POLL]

November 2, 2017

On Wednesday’s sixth episode of “Survivor” 35, Ryan Ulrich made the game-changing move of turning on his original alliance member Ali Elliott in favor of Chrissy Hofbeck and, to a lesser extent, JP Hilsabeck. Did Ryan make the right decision in ousting his former Hustler ally, or should he have tried harder to convince Chrissy to keep Ali and eliminate JP instead? Make your voice heard by voting in our poll below.
Ali and JP were actually tied in our elimination predictions with 20/1 odds each, though our readers overwhelmingly thought Joe Mena was heading home this week. Ali’s downfall actually began in the fifth episode when Ryan joined up with Chrissy and JP to vote out Roark Luskin, keeping Ali in the dark the whole time. When the tribe returned to camp Ali and Ryan got in a huge fight, with Ali feeling like she was betrayed and Ryan being unapologetic about his decision.

After the Yawa tribe lost this week’s immunity challenge, Ali and Ryan seemed to make up, but it was all a rouse on Ryan’s part. When it came time to vote, Ali was unanimously sent packing by Ryan, Chrissy and JP. Understandably, Ali was not happy about being betrayed, even going to far as to call Ryan a “little twerp” during her exit interview. But what Ali didn’t know was that Ryan had given Chrissy a hidden immunity idol back in the first episode, so they had a powerful bond before they ever met.
Do YOU think Ryan make the right decision in ditching Ali? Or could Ryan have gone farther in the game with Ali than he will with Chrissy? All eyes will be on Ryan as the three tribes merge into one in next Wednesday’s all-new episode of “Survivor: Heroes v. Healers v. Hustlers.”
לצפיה ב-'יש שם עוד סקר '
יש שם עוד סקר
04/11/2017 | 14:37
1
45
ששואל מי הפייבוריט לניצחון?

ובמקום הראשון כרגע עם 34 % נימצאת כריסי, הרבה מעל השאר....

אז איפה השנאה שאתה מדבר עליה?
לצפיה ב-'אתה טועה '
אתה טועה
04/11/2017 | 16:56
42
במקום הראשון נמצאת אשלי. הצבעתי לסקר הזה לאשלי וקיבלתי את התוצאות.

לצפיה ב-'צילומי TAR 30 החלו והסתיימו באוקטובר האחרון והשידורים בקרוב'
צילומי TAR 30 החלו והסתיימו באוקטובר האחרון והשידורים בקרוב
04/11/2017 | 16:44
41
לכל חובבי TAR (The Amazing Race) המירוץ למיליון האמריקאי המקורי,  צילומי העונה ה30 החלו בראשון לאוקטובר והסתיימו ב 24 לאוקטובר, ושידורי העונה בארה"ב אמורים להתחיל בקרוב.

הנה קטע שצולם ע"י חובב TAR שנסע במיוחד עם אביו לקו פתיחת המירוץ של TAR צילם את ההזנקה של הצמדים במירוץ והעלה את זה ליוטיוב.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום פטרת ציפורניים
פורום פטרת ציפורניים
ד
מתקשים בפוריות?
גולדן טורס - סוכנות השייט הגדולה בישראל
גולדן טורס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה