לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
74027,402 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בחודש הבא תעלה לשידור העונה ה36 של הישרדות האמריקאי - אי הרוחות.
העונה צולמה באיי פיג'י, 20 שורדים חדשים לחלוטין,
שיצטרכו להתמודד עם טוויסטים שכשלו בעונות הקודמות.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בחודש הבא תעלה לשידור העונה ה36 של הישרדות האמריקאי - אי הרוחות.
העונה צולמה באיי פיג'י, 20 שורדים חדשים לחלוטין,
שיצטרכו להתמודד עם טוויסטים שכשלו בעונות הקודמות.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'CBB US S01E06 הו"ה ומועמדים להדחה '
CBB US S01E06 הו"ה ומועמדים להדחה
15/02/2018 | 14:58
4
30
מאיגרא רמה לבירה עמיקתה
איי איי, שאנון שאנון, אם פרק שעבר לא דאגתי לה עכשיו אני חושב שהסיכויים שלה קלושים ועוד יותר מזה יש בי איזה רצון שהיא תעוף בגלל התבוסתנות הזאת
גורם לי לחשוב שאולי טעיתי לגביה והיא סוג של ברנדה שמצטלמת טוב בוידואים ונראית בשליטה כאשר היא בעצם נגררת שלא תילחם על המקום שלה

ג'יימס לעומת זאת, שלא סבלתי בפרק הראשון מתחיל למצוא חן בעיניי והיה לי קצת חבל בשבילו שהפסיד על זמן של מאית השניה

נראה שהרצון של הבית להדיח את שאנון הפך ליותר אישי מאסטרטגי, הם פשוט רוצים אותה בחוץ, אף אחד לא חושב על כך שג'יימס היה קרוב לנצח כל תחרות הו"ה שהייתה אלא רק זה שהוא מקורב לשאנון

גם תהיתי אם שאנון יודעת שמריסה ורוס גם בגדו בה או שחושבת שגם הם קורבן לבגידה של אריאנדה וברנדי בברית. כי אם היא יודעת שבגדו בה אז יכלה לזרוק אותם מתחת לגלגלים בשניה כשהייתה אומרת שהחיבור שעושים בינה לבין ג'יימס היא בעצם חלק מברית פיינל 4 שגם רוס ומריסה היו שותפים לה ושרוס הוא זה ששלח אותה לדבר עם ג'יימס

אומרוסה נשארת מניפולטיבית אבל הפעם אהבתי אותה ואיך שהיא ערערה את שאנון עם ההערה על קישה ועל כך שהיא הייתה בבית חולים היה ממש טוב
לצפיה ב-'אמזונס פרק 6 '
אמזונס פרק 6
17/02/2018 | 19:50
11
עד עכשיו אמנם הייתה קצת אסטרטגיה בעונות 2 ו-4, אבל זו הנקודה שהמשחק עולה מדרגה. הבליינדסייד הפך בפרק הזה ממשהו שאין ברירה אלא לעשות, לשיגרת הישרדות. רוב ודינה שני שחקנים מעולים, וזו כמובן רחוקה מלהיות הבגידה הראשונה של רוב, שייזכר בתור השחקן הראשון שלא פחד ללכלך את הידיים - ובכל זאת היה זוכה אילו היה מגיע לגמר.
לצפיה ב-' CBB S01E07'
CBB S01E07
18/02/2018 | 08:39
1
16
טוב, צדקתי, שאנון היא ברנדה
ואפילו יותר גרוע כי ברנדה לפחות ניסתה לבקש מסאש שיביא לה את האליל וכשלא הצליח לה ניסתה להעביר קולות לכיוון סאש
שאנון פשוט ישבה ובכתה ולא עשתה כלום, אפילו כשאנשים אמרו לה להלחם
והיו לה קלפים:
היא יכלה לזרוק מתחת לאוטובוס את רוס ומליסה בכך שהם הקימו את הברית
היא יכלה להלשין שאומרוסה דברה איתה
ויכלה לנסות להעביר אנשים לכיוון של ג'יימס כשעדיין היה על הבלוק בטענה שהוא הרבה יותר חזק ממנה
אבל פשוט לא עשתה כלום וגם בראיון הדחה אכזבה כשאמרה שכנראה לא תצביע לרוס אם יגיע לגמר
לכן גם לא הבנתי למה הם ממשיכים עם הקשקושים של BIGGEST PLAYER IN BIG BROTHER HISTORY

מה שכן, קצת מפריע לי הכיוון שהעונה הולכת אליו, אם כמה שטוב שאין רוב מרייאנו שכולם סוגדים לו גם מצב שמעיפים כל פעם את מי שבשליטה בפרק הקודם לא אידיאלית, אין בכלל דיבור על פלואטרס שבדרך כלל שולט בביג ברודר ואם זה ימשיך לאן נגיע בדיוק? לגמר של שלום עולמי שרק בוכה שרוצה ללכת ומארק שלא יודע מה זה ויטו?
אז באמת תהיה אמירה של BIG BROTHER HISTORY של הגמר הכי גרוע בסדרה ובכל ריאליטי שאיי פעם היה

ודרך אגב שלום עולמי, נראה לי שהוא קצת נרדם או איבד ריכוז בטקס המועמדים הראשון כי מי שלא העמידה אותו להדחה בשבוע הראשון היא קישה, לא שאנון
לצפיה ב-''
18/02/2018 | 23:31
15
לאאאא.. היא איכזבה אבל לא להגזים . היא בהחלט כיוונה נגד ג'יימס בהתחלה  והלכה להתפייס עם אומרוסה ועוד דברים. גם שנלחמה בשולחן לפני שהעמידו אותה. היה בה חלק שניסה אבל בהחלט לא מספיק. נגיד הדיל המיותר שעשו עם ג'יימס לפיינל 5(ברור שהוא יגיד את האמת הוא על הבלוק ואתם הרוב..אממ) היא היתה צריכה לעשות כזה כשהיא במקומו . ביחוד שראתה שמעלים אותו למעלה!!!

ומתישהו מטה או מארק או שניהם יהיו פואון המטרה האמיתית תזכה בוטו והם יעופו. כל פלוטר מגיע זמנו . מקווה לניצחון של מריסה רוס או ג'יימס (מי היה מאמין)וזה לדעתי אפשרי מאודדדדד
לצפיה ב-''
18/02/2018 | 23:25
8
לצערי די מסכים קיוויתי ששאנון תלחם הרבה יותר. אין בעיה שבהתחלה נשברה מזה זה אנושי. אבל היא לא קמה מזה לצערי וגם היתה די ממורמרת על רוס ומריסה "לא אצביע להם ".
כך שזה די ברור שהיא לא ממש קלטה כמה שליטה היה לרוס ומריסה על הדבר הזה מצד שני היא לא קנתה את זה שהם לא חלק מזה. זה עדיין היה עצוב ומאכזב. היא בכל זאת לא ברנדה.
וכן!!! הם לגמרי לא רואים שג'יימס מאיים אפילו יותר משאנון??
וגם אני התחלתי ממש לחבב אותו יש לו גישה טובה גם להכל
לצפיה ב-'בחמישי ב TAR 30 עוד פרק כפול עם המון הפתעות שמצפות לצמדים'
בחמישי ב TAR 30 עוד פרק כפול עם המון הפתעות שמצפות לצמדים
14/02/2018 | 05:03
1
18
ובשבוע הבא לאחר שיישארו 4 הצמדים הפיינליסטים האחרונים ישודר כבר פרק חצי הגמר. שבוע אחריו ישודר הגמר.

להזכירכם, מדובר בעונה שצולמה כולה בחודש ספטמבר 2017, בעוד שהעונה הישראלית צילומיה החלו כבר ב 10 למאי 2017 ושידורי הפרקים שלה החלו ב 21 לאוקטובר 2017, בעוד ששידורי הפרקים של TAR 30 בארה"ב החלו רק בחודש שעבר (ינואר 2018). ואילו אצלנו במירוץ למיליון הישראלי עדיין מותחים ומושכים את המסטיק עם תת-מירוץ של המודחים ובין לבין דוחפים עוד ועוד פרקים מיותרים עד שהמסטיק ייקרע והמומנטום של המירוץ יילך לאיבוד, אם לא הלך כבר....
לצפיה ב-'בשבוע הבא ב TAR 30 הפרק הכפול של הגמר וחצי הגמר '
בשבוע הבא ב TAR 30 הפרק הכפול של הגמר וחצי הגמר
16/02/2018 | 11:38
17
אחרי עונה מטורפת מעולה, היסטורית, אפית דרמתית ומותחת, עם צמדים חזקים, שהכניסה חוקים חדשים שישנו את המירוץ האמריקאי, ספקה לא מעט דרמות כמו הצעת נישואין בשידור חי על השטיח של פיל קוגן, איבוד דרכון במטוס, ושני דו-קרבים בין הצמדים רגע לפני שדורכים על השטיח ממש ס"מ מהפיטסטופ, מגיע הרגע להיפרד מהעונה המצויינת הזאת עם עוד פרק כפול של שעתיים (הפרק הכפול השלישי העונה). שישודר בשבוע הבא, עם החצי גמר והגמר גם יחד. ומה שהכי חשוב ששני הצמדים הפייבוריטים שלי עדיין במירוץ.

לא להאמין ש TAR 30 ששידוריו בארה"ב החלו רק בינואר חודש שעבר עומד להסתיים, ואילו המירוץ למיליון הישראלי ששידוריו החלו באוקטובר 2017 עדיין מדדה מאחור וכנראה שההפקה הישראלית תמשוך אותו עד לפסח.
לצפיה ב-'CBB S01E03 ויטו והדחה '
CBB S01E03 ויטו והדחה
11/02/2018 | 19:03
15
48
טוב, הפרק הזה היה פרק כפול אבל איכשהוא עבר הרבה יותר מהר מהקודמים

אני תמיד הייתי פמיניסט כשזה מגיע לתכניות ריאליטי
במקרונזיה מחאתי כפיים
בעולם אחד חייכתי
אפילו בקטעים מגעילים כמו ואנואטו עם ג'ולי וליאן והכנפיים עדיין תמכתי בצד הנשי

העונה זו פעם ראשונה בריאליטי ברית בנות שאני מתאב
קישה ואומרוסה טיפשות וצבועות
ג'יימס מטרה שלכן, מה לעזאזל צריך להיות לכן אכפת מי יישב ליידו?
הרצון שלהן לא היה מצורך של משחק אסטרטגי אלא מצורך של גחמה להראות שהן שולטות, "גירל פאוור" וווהוווו, "בלאק מג'יק" וווהווו

הנאום של קישה היה תאונת רכבת אחת גדולה
"ילדות קטנות מסתכלות עלינו בהערצה ואנחנו צריכות להוות דוגמה לנשים חזקות שנשארות יחד"
באמת קישה? מסתכלות עלייך בהערצה? להזכיר לך שפעם אחרונה שהיית רלוונטית היה בשנות ה80? ששיא הקריירה שלך היה בגיל 7? שאת סוג של אולסן טווינס לעניים?
MAY THE BEST WOMAN WIN
טוב, לטובתה של קישה אגיד שאני לא חושב שזה בגלל שהיא מטומטמת ולא חשבה על כך שרוס בחדר אלא שהיא שובניסטית וחושבת שבגלל שרוס הומו הוא אוטומטית בחורה
שמח לראות שרוס לא שבוי בברית המגעילה הזאת, מקווה שהברית שלו עם שאנון תחזיק ושהם יפעלו בכל הצדדים של הבית

כל הכבוד לשאנון עם ה16 אותיות אבל הסכמתי עם ניקול שזה לא היה הכרחי
היא לא הייתה צריכה לזכות בויטו הזה ובטח לא בצורה כזאת

ג'ף: טכנוטרוניקס
פאולה: קאלטורו
ועכשיו אריאנה: ורינג
אריאנה יצאה עוד יותר טפשה מהם כי היא אשכרה טעתה באיות

מארק מזכיר לי סוג של כלב על הדשבורד וההתפעלות שלו מכל מה שקורה במשחק מצחיקה אותי:
יואווו אז אני יכול לזכות בויטו, להוריד אותך ואז לא יכולים לשים אותי?
יואווו איזה קטע, תראו התמונה בשחור לבן?

בסופו של דבר כל הכבוד לשאנון ורוס שצליחו להפוך את הבית, נראה שלשאנון יש המון כח השפעה על הבנות, הרבה יותר מאומרוסה וקישה
אבל אם זאת אני לא בטוח שהם עשו את ההחלטה הנכונה כי הביסוס שלהם היה להדיח את צ'אק כי אומרוסה וקישה רצו שיירד מהבלוק אז כנראה יש לו דיל איתם
הם לא שיערו שאומרוסה וקישה פשוט סתם מטומטמות באגו טריפ ובעצם אין להם כלום עם צ'אק
ומבין צ'אק וג'יימס אני חושב שצ'אק היה הרבה יותר גמיש ללכת בין הבריתות ולשתף פעולה עם רוס ושאנון מאשר ג'יימס שימשיך להיות נגדם ולא ממש יביא תועלת

משאר ששאנון לא יכולה להתחרות בהו"ה הבא אז יאללה רוס:)
לצפיה ב-''
12/02/2018 | 14:50
6
22
פרק מעולה!מסכים שקישה ואומרוסה יצאו רע כי גם הברית שלהם קלטה כמה הן שתלטניות ושהן ביחד חזק. העיקר שרוס שאנון ומליסה לשלטון!
יהיה מאוד קשה לשאנון לשרוד במשחק:(

זה נכון לצ'אק לא באמת היה איזה דיל מטורף עם קישה . מצד שני כן נראתה די קרובה אליו וג'יימס לדעתי כן יסכים לעבוד עם רוס ושאנון נגד קישה ואומרוסה אחרי שהובילו את ההדחה שלו וגם יכולים לספר למארק על התכנית שהיתה להן.
אני חושב שאנון כן יכולה לזכות בחוח הבא וזו קישה שלא יכולה אז בכלל סיכוי גבוה שקישה ואומרוסה על הבלוק . לא בעד ששאנון תזכה זה יהיה הנצחון השלישי שלה ברצף מתוך 3! זכייה של רוס או ברנדי יהיה טוב. או ג'יימס אם ישים את 2 הבנות שהצביעו נגדו :)
לצפיה ב-''
12/02/2018 | 16:34
5
13
גם אם ג'יימס יסכים לעבוד איתם יש לי הרגשה שהוא סוג של LOOSE CANNON 
אחד כזה שישפוך את כל הסודות והתכניות של הברית שלו כדי להתגרות באויב שלו כך שגם אם יהיה נאמן לברית אני בספק אם שווה להיות בברית עם אחד כזה ואם כן אז להגיד לו חלקיי דברים
לצפיה ב-''
12/02/2018 | 19:12
4
10
הוא עושה פוזות בתא הוידויים להיות מצחיק, בשורה התחתונה אפילו לא ביקש לפתוח את השקית שלו . זה מראה שהוא לא כזה מופרע , אני חושב שכן אפשר לעבוד איתו  , צ'אק יותר הוכיח את עצמו כמישהו שיפעל איך שירצה לפעול
לצפיה ב-'פרק 4'
פרק 4
13/02/2018 | 13:15
3
17
מסתבר שצדקתי וכך גם שאנון ורוס כי ג'יימס לא רק כרת איתם ברית  אלא זרק את האתגר בשבילם אז מהבחינה הזו זה השתלם . אם כי במידה וצ'אק היה נשאר יכלו לפתוח מלחמה שקטה נגד קישה ואומרוסה וצ'אק לא היה איום לזכות באתגר. לשאנון יצא טוב שג'יימס נשאר , מה שממש גרוע עכשיו שרוס מתכנן עליה
לצפיה ב-''
13/02/2018 | 15:19
2
16
אני דווקא בעד זה שיתכננו קצת על שאנון
אני אוהב אותה אבל עד שרוס אמר משהו היה נראה שהולך לה יותר מדיי רוב מריאנו
אז שמח שיש לה קצת אתגר

מה שמיוחד בעונה הזו הוא האמון החזק של המתמודדים בדבר האחרון שאומרים להם, לא משנה ממי הוא מגיע וכמה אנשים קרובים אחד לשני
לצפיה ב-'חחח זה תמיד ככה'
חחח זה תמיד ככה
13/02/2018 | 21:32
1
59
וזה לא נראה כמו אתגר אלא ממש מכשול רציני ובעיה . :(
לצפיה ב-''
13/02/2018 | 21:43
10
לא תמיד
פה זה ממש קיצוני
שאנון אומרת לכולם שלקישה יש דיל עם צ'אק - כולם מזדעזעים ופונים נגד קישה
רוס אומר לכולם שלשאנון יש דיל עם ג'יימס לפיינל 2 - כולם מזדעזעים ופונים נגד שאנון

אף אחד לא חושב שאולי השליח הוא זה שמשקר
לצפיה ב-'פרק 5חפירה'
פרק 5חפירה
13/02/2018 | 13:31
4
26
וואי עונה מטורפת!!!
אני ממש בעד שאומרוסה תשאר בשביל העניין . זה קטע הכל נראה אסטרטגי אצלה אבל לדעתי היא באמת כזאת.

עצוב בטירוף לראות כמה מהר התהפכו על שאנון!! והכי הפתעה ממריסה. ציפיתי שתכבה את הרעיון . בלי קשר ששאנון הפייבוריטית שלי (כן היא משחקת חזק מדי אבל היא משחקת. ופשוט מת עליה!!) באמת חושב שזה היה שם את רוס  קודם כל במיעוט
כי ג'יימס יכל לכעוס
קישה ואומרוסה לא חייבות לו דבר
קישה גרועה אבל לא פראיירית
ומי תזכה בחוח הבא? ברנדי ואדריאנדה? אולי מריסה אבל אם לא הוא היה בבעיה כי עשה מהלך גם גדול משמע הוא שחקן חזק וגם הראה שהוא לא אמין לבריתות שלו.

זה ממש מרגיז שהם חוזרים הביתה ולא לוילת מושבעים . הדבר הזה הרס את עונה 3 אני מאוד מקווה שלא יהרוס את העונה הזאת גם.

מאריסה לשלטון!! הכי הרבה פוטנציאל לזכות העונה.
אם שאנון עכשיו זוכה בחוח זה יהיה אדיר. מה שטוב שהיא יכולה גם לזכות בווטו מקסימום . אבל היא די פישלה בשני האתגרים האחרונים.. שתחזור להיות חיה !
לצפיה ב-'חח יצאתי דפוק'
חח יצאתי דפוק
13/02/2018 | 13:40
3
לצפיה ב-'גם בעונה 2'
גם בעונה 2
13/02/2018 | 15:04
13
המושבעים חזרו הבייתה וויל זכה כמעט פה אחד
וזה היה אחד הקאסטים הכי צדקניים אבר אז אולי אפשר לקוות לטוב

זה דיי ברור שבעונה הזאת המושבעים יחזרו הבייתה כי זה עניין של תקציב, אם היה בית מושבעים המפורסמים היו דורשים עוד כסף על הישארותם בתכנית
ובהתחשב שזה קונספט של ביג ברודר שצופים בקושי רואים אותו וגם ככה זו עונה מאוד קצרה להפקה לא משתלם להוציא תקציב כזה
לצפיה ב-''
13/02/2018 | 16:38
1
21
זה אולי קצת ציני אבל אני לא קונה את ההצגה שלה לרגע אחד
הילדה שלה בת שנה וחודשיים ולא ממש חייבת בגיל הזה חלב אם בשביל לשרוד
וזה לא שקישה היא עקרת בית ביום יום שצמודה כל היום לבת שלה והיא עוזבת לפחות מחודש
היא פשוט חשבה שיהיה לה פשוט במשחק ומרגע שהיה קצת קשה חיפשה את הדרך החוצה
גם את אומרוסה אני לא אוהב אז לא היה לי ממש אכפת אבל אני לא חושב שההפקה הייתה נותנת לה ללכת, בטח אם היא הייתה המטרה אז היא איכשהוא הייתה מוצאת את 'תפוח הוטו' שמאפשר לה להחליף את המועמדים

לא דואג ממש לשאנון, כרגע נראה שהיא בסכנה אבל אני חושב שברגע האמת אם אלו יהיו היא וג'יימס על הבלוק ג'יימס יילך ואז כבר שאנון לא תהיה מטרה

מקווה שאריאנה או שלום עולמי ייקחו את ההו"ה הבא, פשוט כי אין לדעת מה הם יעשו וזה יעמיד את כל הבית בלחץ
לצפיה ב-''
13/02/2018 | 21:42
17
זה היה נראה שמריסה מודיעה לה שתציל אותה והיא נגד !! לא יאומן!! אבל מזל שכך. שלום שלום! אחד המשחקים הגרועים בהיסטוריה . היה מיותר מצידה לקחת את החוח ואז כל הפאוורטריפ שלה להעמיד את מארק במקומו . בנוסף מציעים להציל אותה והיא מסרבת ? צודק אם היה הולך לה במשחק היתה נשארת . כנראה ידעה שגם אם יבקדרו את שאנון עכשיו זה לא שהיא בשליטה. זה לא מהלך שלה. מענין מה היה קורה אם היתה זוכה בויטו בעצמה....

ומקווה שאתה צודק בנוגע לשאנון אולי תעשה ונסה . (בהדחה של ונסה מול שלי ושהגיעה לפיינל 3 למרות שהיתה מטרה ואיום מתחילת המשחק)
לצפיה ב-'איך העונה? שווה להשלים ולראות?'
איך העונה? שווה להשלים ולראות?
13/02/2018 | 14:13
2
7
לצפיה ב-'בינתיים מעניינת'
בינתיים מעניינת
13/02/2018 | 15:07
26
מעוררת אמוציות
יש את מי לעודד, יש את מי לשנוא
התחלה טובה סך הכל
לצפיה ב-'כןןןן'
כןןןן
13/02/2018 | 21:43
6
לצפיה ב-' אמזונס פרק 1 '
אמזונס פרק 1
10/02/2018 | 01:45
17
35
קודם כל, חשבתי שתהיה ירידה דרסטית באיכות הצילום אבל אין. בעונות שלפני, במיוחד בורנאו... האיכות כל-כך גרועה שקשה לצפות.

זו העונה הראשונה שהבגידה הופכת בה לנורמה, אבל ממש אי אפשר לדעת את זה מהפרק הראשון. אפילו רוב עצמו מתהדר בעיקר בוידויים חרמנים וכדור הקסם שלו. אילו היו מתמקדים בכדור יותר מדי לאורך העונה, ולולא רוב היה הופך לאסטרטג על עוד לפני המיזוג, היה מקום להשוואה עם שון והחכה שלו. ואני לא מאמין שאמרתי את זה.

רוג'ר, מצד שני, היה ונשאר גדול החזירים בתולדות הישרדות. בכלל, כל הבנים היו שוביניסטים ושחצנים ממש וכל-כך שמחתי כשהפסידו באתגר וחטפו את הכאפה שהחזירה אותם למציאות. מזמן לא הרגשתי כל-כך רע להיות גבר.

הבנות קיבלו הרבה זמן מסך יחסית לשבט שזכה בחסינות - אה רגע, זה בגלל שזו עונה ישנה. אני מסכים שמתמקדים קצת יותר מדי בכריסטי, וכשאני אומר את זה אני מתכוון שכל וידוי שני בשבט הוא שלה. טוב גם שאין את הפסנתר הדפוק מהעונות החדשות, בעיקר כי זה כל-כך לא אותנטי. אותנטיות זה משהו שנעלם לגמרי מהישרדות כבר שנים, והצפייה בעונות הישנות האלה גורמת לי להבין כמה התוכנית השתנתה, ולא ממש לטובה, גם אם המשחק עצמו השתפר.
לצפיה ב-'אתה לא צריך ספוילר על אמזון'
אתה לא צריך ספוילר על אמזון
10/02/2018 | 02:22
21
והתכנית השתנתה לרעה בהרבה מובנים אבל דווקא ב"יחס" לגיבורות כמו כריסטי היא דיי השתנתה לטובה
בעונות מתקדמות כריסטי לא הייתה מקבלת כזאת אהדה וסימפטיה בעונות החדשות מהעריכה רק בגלל שהיא חירשת

ורוג'ר בסדר יחסית, היה יכול לקבל עריכת רודי חמודה אם היה מגיע רחוק ויוצר קצת יותר קשרים חברתיים
בכל מקרה היו חזירים גדולים יותר גם לפניו (קית', קליי) וגם אחריו (מר[פין]כוס, רודני, דן 30, טרויזן, קולפפר, סקוט וג'ייסון, ג'ף וורנר...להמשיך?)
לצפיה ב-'אני חושב שזו העונה היחידה בהישרדות שהשתתפה בה חירשת'
אני חושב שזו העונה היחידה בהישרדות שהשתתפה בה חירשת
10/02/2018 | 09:06
1
21
וזאת העונה הראשונה של בנים נגד בנות, העונה הבאה של בנים נגד בנות זו עונת ונואטו הנוראית והשנואה עלי במיוחד בשל שלישיית הגמר שלה, וגם הטבח האכזרי שנעשה בשבט הבנים ע"י 'בוגרי השבט' שהוכיחו כמה הם מטומטמים.
לצפיה ב-'בעונה 30 השתתפה חירשת'
בעונה 30 השתתפה חירשת
10/02/2018 | 10:26
23
שהתנהגה באופן דיי דומה לכריסטי רק קבלה עריכה שונה

והטבח "האכזרי" בואנואטו נעשה גם על ידי הבנות פעמיים
המבוגרות שהדיחו את הצעירות והבנות שהדיחו את הבנים

חוץ מזה גם באמזון היה בהתחלה מבוגרים נגד צעירים כשהמבוגרים על העליונה וגם בעולם אחד (וגם באפריקה אבל שם הצעירים שלטו)
לצפיה ב-'פרק 2 '
פרק 2
10/02/2018 | 18:22
8
21
תודה לאל שההפסד הכפול הוציא את הבנים מהאגו טריפ שלהם. כל הבנים, זאת אומרת, חוץ מאחד - החזיר התורן רוג'ר. אחרי השוביניזם הגיע תור ההומופוביה. רק צריך קצת גזענות בפרק הבא והרי לכם מתכון נפלא לחזיר ברוטב ג'ורה. לא בריא, לא טעים, לא כשר ולא כלום.

אבל רק כדי לאזן אצל הבנות, ג'ואנה, למה לעזאזל את בהישרדות? חשבתי שלא גייסו אז אנשים, איך היא נרשמה למשהו שהיא לא יודעת עליו כלום, בלי להשלים עונות? איך היא לא ידעה שהזוכים בחסינות מקבלים בובה קטנה שנקראת "אליל"? דרך אגב, היא (וג'נה) הסיבה שכריסטי פחות או יותר אהובה, גם בעיניי. האם המשחק של כריסטי מעאפן? כן, אבל לפחות הוא קיים, בניגוד לזה של ג'ואנה. או היידי.

ולגבי ג'נט, אני חושב שהיא הייתה מודחת בקלות גם בלי עניין החטיף. היא הייתה הכי מבוגרת בשבט, והכי חלשה פיזית. כרגע הבנות מצליחות בעיקר בזכות דינה, מנהיגה בלתי מעורערת ולא מעוררת אנטגוניזם, בניגוד לרוג'ר.
לצפיה ב-'גם היידי לא ידעה כלום על הישרדות'
גם היידי לא ידעה כלום על הישרדות
10/02/2018 | 18:36
5
23
וגויסה לתכנית, אומרת שבא אליה מלהק כשראה אותה רצה מרתון ושאל אותה מה דעתה להבחן לתכנית
לצפיה ב-'קודם כל, אני לא אוהב את היידי '
קודם כל, אני לא אוהב את היידי
10/02/2018 | 20:08
4
35
לא היה לה משחק בשיט והיא רק נגררה אחרי ג'נה. אני גם מאמין שג'נה לא הייתה קרובה להיות כזו ביצ' אם היידי לא הייתה איתה, בדיוק כמו שאמבר ספגה את האישיות של רוב.

אבל העניין הוא שג'ואנה דתייה, והיא הייתה צריכה או להתגבר על עניין האליל או לפרוש על קידוש השם. ככה היא סתם יצאה צבועה ודוחה.
לצפיה ב-'איך אתה יודע'
איך אתה יודע
10/02/2018 | 21:42
2
29
שג'נה זכתה לעריכה מגמתית גרועה ומצד שני היידי כן הייתה ביץ' אמיתית
אם אנחנו הולכים על כך שג'נה נערכה גרוע אז גם היידי נערכה גרוע, לפחות בקטע של הביץ', היה נוח לערוך אותה ככלבה רדודה
ברור שמבין השתיים ג'נה הייתה שחקנית יותר טובה, גם ניצחה בסוף אבל היידי היא לא כמו בוטש ומאתיו, היא מאוד אינטיליגנטית, הייתה אקטיבית והיה לה סיי בהדחות

ברור שבזוג בדרך כלל יהיה אחד שיש לו אדג' אבל להגיד שהיידי סתם נגררה אחריי ג'נה זה כמו להגיד שראיין סתם נגרר אחריי כריסי ,שארל סתם נגרר אחריי יאהו מאן או שאמנדה סתם נגררה אחריי פרוואטי
לצפיה ב-'ראיין באמת סתם נגרר אחרי כריסי'
ראיין באמת סתם נגרר אחרי כריסי
10/02/2018 | 22:20
21
בגלל זה במועצת השבט של הגמר הוא היה צריך להמציא ולשקר למושבעים שהוא יזם הכל. כמובן שאף אחד לרא קנה את שקריו כי כולם היו עדים לזה שהוא הפך לפאפי של כריסי. הפעם היחידה שהוא עשה משהו היה שהוא מצא את האליל בחול, אבל אז הוא בזבז אותו על פארש, ולא לפני שהוא גילה לכל העולם ואשתו שיש לו אליל חסינות בתחתונים.
לצפיה ב-'מודה בטעות '
מודה בטעות
14/02/2018 | 15:07
10
אבל ברגע שמישהו לא מחליט (או לפחות משפיע פחות) זה הרושם שיוצא ממנו.

אגב ראיין, הוא במיוחד חשוד כי המהלך היחיד שלו מהערבוב עד הגמר היה להפנות את דיוון נגד אשלי.

להגיד את זה על ארל זה שטויות, דווקא הוא זכה לעריכה מאוד חיובית (מעניין למה...)

והבעייה שלי עם אמנדה היא לא ההתנהגות שלה בברית הבנות, בגלל שבכל זאת היא הצליחה לעבוד על כולן שאין לה אליל, אלא החצי הראשון של העונה, כשהיא נגררה (באמת) אחרי אוזי ואפילו רצתה להדיח את אלקסיס רק בגלל שדיברה איתו.
לצפיה ב-'ואם אני זוכר נכון'
ואם אני זוכר נכון
10/02/2018 | 21:53
20
מה שהפריע לג'ואנה זה לא שיש אליל אלא זה שהאליל היה במקום מרכזי במחנה
יכלו גם סתם לזרוק אותו בצד ולכסות אותו באיזה סמרטוט, הן מקבלות את האליל כסימן לכך שניצחו בחסינות, אף אחד לא אומר להן איזה יחס לתת לו במחנה
בעונה 13 היה סוג של ויכוח הפוך שקאו בוי רצה להביא את האליל גם למשימות הפרס שישמור עליהם וייתן להם מזל לעומת יול שאמר לו שזה סתם יגרור אנטגוניזם כאילו הם מתגרים בשבט השני

דווקא מי שיצאה צבועה באותו פרק היא כריסטי שריכלה עליה מאחוריי הגב בגלל זה
לצפיה ב-'הפרק הכי שווה באמזון זה שהבנות הצעירות רוחצות זו את זו בנחל'
הפרק הכי שווה באמזון זה שהבנות הצעירות רוחצות זו את זו בנחל
10/02/2018 | 22:24
1
24
אחרי שהן זוכות במשימת הפרס בסבונים השמפואים והתמרוקים.
ואז הן מתרחקות מהשבט כדי שהמבוגרות והזקנות לא יקנאו בהן ורוחצות זו את זו טופלס בנחל.
לצפיה ב-'והנה גם הקטע עצמו ביחד עם חשיפת רמת ה IQ הגבוהה של היידי'
והנה גם הקטע עצמו ביחד עם חשיפת רמת ה IQ הגבוהה של היידי
11/02/2018 | 11:38
23
Survivor: The Amazon: The Legend Of Heidi Strobel

לצפיה ב-'אמזונס פרק 3 '
אמזונס פרק 3
12/02/2018 | 19:42
4
28
דבר אחד שאף פעם לא הבנתי בעונה הזו: למה ג'נה והיידי אף פעם לא הזמינו את כריסטי? היא לא נראית מבוגרת כמו דינה או ג'ואנה. בואו נבדוק בוויקיפדיה... היא יותר צעירה מהיידי! אייג'יזם זה דבר אחד, אבל הריחוק מכריסטי הוא רק בגלל שהיא פחות יפה מהן!

למרות שפערי הגיל נמצאים בשני השבטים, הגברים הרבה יותר מפולגים, ובגלל זה כנראה הם גם הפסידו כל-כך הרבה בהתחלה. ראיין ודניאל לא בדיוק היו כוכבי הישרדות, אבל הם היו בברית עם רוב ונגד רוג'ר, ורק בגלל זה חבל שהודחו.
לצפיה ב-'כריסטי יפהפייה לפי דעתי'
כריסטי יפהפייה לפי דעתי
12/02/2018 | 22:03
19
לפחות לאותה תקופה, עכשיו קצת פחות
כשהסתכלתי בפרישואו לפניי שהתכנית שודרה נראתה לי המתמודדת הכי יפה מכולן
אני חושב שהריחוק ממנה היא בגלל שבנוסף לחירשות היכולות החברתיות שלה בקרשים

זה לא שאצל המבוגרות היא הייתה מלכת השבט
וגם עם הבנים לא היה אף אחד שממש חיבב אותה
היחידה אולי שהייתה חברה שלה היא ג'נט (וזה לא מצפייה של התכנית פשוט אני זוכר מהצ'אט הדחה של ג'נט)

אז אני לא ממש מתפלא שלא הזמינו אותה
לצפיה ב-'מי אמר לך שזה בהכרח קשור למראה שלה?'
מי אמר לך שזה בהכרח קשור למראה שלה?
14/02/2018 | 22:25
7
בכל קבוצה של אנשים טבעי שחלקם יתחברו יותר וחלקם פחות.
בכל המסגרות שהיית בהם במהלך חייך התחברת לכולם?
ולמי שהתחברת- התחברת יותר בגלל המראה שלו?
לצפיה ב-'אמזונס פרק 4 '
אמזונס פרק 4
15/02/2018 | 01:00
1
9
אולי אילו הייתי חי במדינה אחרת, שבה עניין חופש הדת והחופש מדת פחות בוער, ג'ואנה הייתה פחות מפריעה לי. או שלא. זה לא שהיו חסרים מתמודדים, ואפילו אסטרטגים, שהודו לישו על כל דבר. וספיה, למשל, הייתה ברמה אחרת, וכל הזמן חפרה וחפרה וחפרה, כמו הסטיגמה שמדביקים לטבעונים. וג'ואנה אפילו ברמה אחרת ממנה, כי היא לא הפסיקה להטיף מוסר = למשוך אנטגוניזם. זוכרת באיזה משחק את משתתפת? מה המטרה שלך בדיוק?

וזו לא הייתה בדיוק הדחה שקשה להימנע ממנה. כל מה שהייתה צריכה לעשות זה לא לעצבן את כולן, ושונה הייתה מודחת. הל, שונה אפילו לא הצביעה נגד ג'ואנה! אבל היא העיקה, וכל הבנות חוץ מג'ין רצו להדיח אותה, אז רק נותר לעשות לה מחווה קטנה ולצעוק HALLELUJAH!!! OH GLORY!!!
לצפיה ב-'אמזונס פרק 5 '
אמזונס פרק 5
17/02/2018 | 11:09
14
הערבוב הלך הפעם ממש טוב, בחירת בית ספר זה משהו שתמיד צריך להיות במקרים כאלה, ואם עדיין יש אותה, צריך להראות אותה. כשהבחירה נעשית באקראי, כמעט תמיד יוצאים שבטים מאוד לא מאוזנים.

לצערי השאירו את השלושה גברים היותר שוביניסטים בשבט המקורי שלהם, ועכשיו כשג'ין הודחה, אילו הם היו הולכים למועצת השבט שוב, כריסטי הייתה מודחת אחריה. היידי כנראה לקחה בחשבון שבדרך כלל יש מיזוג בפיינל 10.
לצפיה ב-'CBB US S01E01 '
CBB US S01E01
08/02/2018 | 22:52
2
48
טוב
חוץ משאנון, קישה ואומרוסה
לא ידעתי שאף אחד מהם קיים
ואולי זה טוב ככה, כי אוכל להתייחס לעונה הזו כעונה רגילה לכל דבר

שאנון ממש השתנתה, אני לא יודע אם אפשר לאמר שהזדקנה אפילו
זה נראה כאילו הדביקו לה פנים אחרות
בינתיים אבל מכולם נראה שיש לה הכי ראש למשחק וכולם סומכים עליה
אני אוהב את השילוב שלה עם השחקנית מהיירספריי אבל מעדיף שיהיו סוג של פאוור קאפל במשחק דינמי מאשר להמשיך עם הרעיון הארכאי של "בואו נעיף את כל הבנים"

הקומיקאי מג'יי לנו כרגע נסבל אבל יש לי הרגשה שבהמשך יהיה מרסלס 2.0

כוכב הילדים חייב לעוף וכמה שיותר מהר
וגם אומרוסה, לא מבין מה מוצאים בה וזה לא בגלל שהיא "רעה", היא פשוט לא מעניינת, היה לה פשוט מזל גדול להשתתף באפרנטיס כשג'רי מנת'י הייתה עוד מדוברת והיא הייתה סוג של חיקוי שלה
חשבתי שקצת נרגעה אחריי שהענק מגרין מייל מת לה מול העיניים אבל כנראה נשארה אותו דבר
נראה לי אבל ההפקה בונה בעיקר עליה ולכן מצאו דרך להציל אותה בשבוע הראשון

תחרות הו"ה, שאנון זוכה אבל כנראה זה לא משנה כי החליטו שההו"ה לא באמת נחשב, אם שאנון תהיה בסכנה בגלל הטוויסט המטומטם הזה אני אתעצבן
באופן כללי אבל לפחות אם אחת מהבנות זוכה בטוויסט, זה דיי מטומטם להשתמש בו

פרק לא אדיר אבל גם לא ממש גרוע
ניתן לעונה הזדמנות
לצפיה ב-'CBB US S01E02'
CBB US S01E02
09/02/2018 | 17:18
1
39
טוב, אוליי יצטרפו אליי בהמשך

כרגע הבית מתחלק ל2
אלה שמשחקים משחק גרוע וצפוי
ואלו שלא משחקים בכלל

הבנות כנראה לא מבינות שהן לא נמצאות בהישרדות, הפורמט שונה ואולי גם מישהו מהבנים שבוע הבא יזכה בהו"א אז לעשות את הברית שלכן כלכך ברורה ולהשפיל את כל הבנים זה לא ממש רעיון טוב מבחינתכן

היידן, ליין ואנזו צריכים לבוא ולהראות להם איך מרכיבים ברית חזקה על בסיס מגדר אבל מצד שני דואגים שתהיה דיסקרטית

ומה יותר מעיק מברית בנות? ברית בנות שמצרפת אליהן את הגבר ההומו כי הרי הומו זה בעצם בת, הכי לא סטריאוטיפי אברר...
ברור שרוס צריך להסכים כי בשלב הזה זה רק לטובתו, מקווה שהוא לא לחלוטין קונה את כל ה"וווהווווו, גירל פאוור" שיש שם וישכול את כל האופציות

אבל זה לא שבגזרת הבנים יש איזה משהו טוב
יש את כוכב הילדים היפיוף שזיהה שיש ברית בנות אז הכי נכון מבחינתו זה להתיח את זה בפניהן ולהגיד "ייהההה, אז אתן יודעות מה גם אנחנו הבנים נהיה ביחד יההה" ויש לו אסטרטגיות גאוניות כגון "אם ישימו בן ובת ואז אנחנו נזכה בויטו אז אנחנו יכולים להפוך את המשחק יהההה", יופי, אבל למה שישימו בת להדחה אם אתה לא נותן להן שום סיבה ושום אופציה אלתרנטיבית לברית שלהן אדיוט

יש את שלום עולמי שכנראה מנסה לעשות טריק ולפרוש מהמשחק בלי לשבור את החוזה מול ההפקה ומבקש שידיחו אותו. אחריי שזה קרה עם פיירפליי במקרונזיה, וויל שניסה את זה באולסטארס ובטח עוד מקרים ששכחתי אני חושב שההפקה בהחלט צריכה לחדש את החוזים שלהם מול המתמודדים
לבקש שידיחו אותך זה כמו פרישה
טוב, לפחות יש מן תקווה עכשיו אחריי שלא יתגשמה בקשתו הוא יתחיל לשחק ברצינות
באיזה שהוא מקום אני מקווה שהעונה הזו תתפוס רק בשביל שנוכל לקחת את שלום עולמי כביטוי למי שרוצה לפרוש על ההתחלה וכשזה יקרה בעונות מתקדמות של הישרדות או BB נוכל להגיד
"אוף, רק לא עוד פעם שלום עולמי", "לא רוצים שלום עולמי", "מי שחושב על שלום עולמי מראש לא צריך להרשם למשחק!!!"
זה יהיה מגניב

אומרוסה ממשיכה להיות פאתטית, ברור שיזכרו אותך בזכות טראמפ, אין לך שום זכות קיום אחרת, אפילו בתכנית לא ידעו איך להגדיר אותך ורשמו TELEVISION PERSONALITY
אם לא יקשרו אותך לטראמפ למה יקשרו?
מה שכן, היא צודקת שקישה היא האחרונה שיכולה להתלונן עליה כי קישה השתתפה בעשרות תכניות ריאליטי מפורסמים, גם של טראמפ בין הייתר, אפשר לומר שמאז שסיימה את תפקידה כרודי זו הקריירה העיקרית שלה

ההפקה גם ממשיכה להיות פאתטית: "במקרה" קישה בחרה בכדור הכתום הנכון שייאפשר לה לפתוח שקית ואז ממש "במקרה" לה היה את שקית המזל שיש בה את כח הHOH
גם היא עצמה לא נראתה מופתעת וברור שזה תוכנן, רק אני לא מבין מה זה שווה להם כי ממיילא שאנון הייתה מעמידה את ג'יימס וצ'אק, קישה עושה כל מה ששאנון מורה לה לעשות
אבל בסדר, כל עוד ג'יימס מועמד אני מרוצה ואם משהו לא ישתנה דרסטית גם ימצא את עצמו בחוץ

מקווה ששבוע הבא מישהו מהבנים יזכה
לצפיה ב-'הצטרפתי '
הצטרפתי
12/02/2018 | 12:15
17
אוהב אנדרדוגס אבל הבנים נוראיים, מופתע לחיוב שהטוויסט לא פגע בכוח של שאנון אלא אפילו עזר לה , אז אני ממש מרוצה
ממש לא מעוניין שהבנים יזכו פעם הבאה! כי זה גם לא שידיחו את אחת הבנות הפחות מעניינות אם כן (ברנדי והקולומביאנית)

ומטה הכדורסלן. מגוחך .תנו לו לצאת. גם ככה זה עונה זריזה לא? יאאלה שיצא.
ועוד חשבתי שהוא הבן הכי נורמלי אחרי רוס. הוא גם כעס שלא שמו אותו להדחה

יאאלה הלוואי שצ'אק וג'יימס שניהם יכלו לעוף. יהיה יותר חכם לשמור את צ'אק כי הוא פחות מתוחכם וגם הכוח שלו בעיקר פיזי, ג'יימס נראה כמו מישהו שיכול לזכות בכל סוג של HOH

לצפיה ב-'הכניסו את אי המתים של הישרדות למירוץ למיליון הישראלי '
הכניסו את אי המתים של הישרדות למירוץ למיליון הישראלי
07/02/2018 | 21:48
22
לצפיה ב-' הישרדות 36 - אי הרוחות - הכירו את הקאסט '
הישרדות 36 - אי הרוחות - הכירו את הקאסט
02/02/2018 | 14:52
65
178
ב28.2 תעלה לשידור העונה ה36 של הישרדות - אי הרוחות!
20 מתמודדים חדשים לחלוטין מחולקים אקראית ל2 שבטים (דבר שלא קרה מאז עונה 19 )
והפעם טוויסט חדש - אי הרוחות!
בכל פרק אחד המתמודדים...
המשך>>
ב28.2 תעלה לשידור העונה ה36 של הישרדות - אי הרוחות!
20 מתמודדים חדשים לחלוטין מחולקים אקראית ל2 שבטים (דבר שלא קרה מאז עונה 19 )
והפעם טוויסט חדש - אי הרוחות!
בכל פרק אחד המתמודדים ישלח לאי הרוחות, שם יצטרך לחיות בבידוד (כמו אי הגלות)
ושם יתמודד עם אתגר שבמידה ויצלח אותו - יזכה ביתרון בדמוי אחד הטוויסטים שכבר היו בעונות הקודמות שמי שהחזיק בהם פישל! כך שיקבלו הזדמנות נוספת לגאול את הטוויסט ולסגור מעגל.

במהלך שרשור זה כמיטב המסורת אציג את הקאסט, ואתם מוזמנים להגיב ולהביע את דעתכם
לצפיה ב-'ב 28.2.2018 זה מתחיל: הישרדות 36: אי הרוחות '
ב 28.2.2018 זה מתחיל: הישרדות 36: אי הרוחות
01/02/2018 | 06:44
5
100
שני שבטים חדשים דנדשים יתחרו ביניהם אלה באלה באיי פי.ג'י. שנראה שהפקת הישרדות ובראשם המנחה הוותיק פיל קוגן, החליטו להפוך למקום הצילומים הקבוע מעתה ואילך של התוכנית הישרדות וכל עונותיה החדשות.

את שני השבטים החדשים: Naviti ו-Malolo ירכיבו 20 שחקנים חדשים שאף אחד מהם מעולם לא השתתף בתוכנית הישרדות:

Naviti

אנג'לה פרקינס בת ה 42 מסינסינטי, אוהיו.
ברדלי קלייהייג' בן ה 26 מלוס אנג'לס, קליפורניה.
צ'לסי טאונסנד בת ה 25 מלוס אנג'לס, קליפורניה.
כריס נובל בן ה 27 מברוקלין, ניו יורק.
דזירי אפוייה בת ה 21 מברוקלין, ניו יורק.
דומיניק אבאטה בן ה 38 מנסקונסט, ניו יורק.
קלין בכטולד בת ה 31 מדנבר, קולוראדו.
מורגן ריקה בת ה 29 מאורלנדו, פלורידה.
סבסטיאן נואל בן ה 22 מסטלייט ביץ', פלורידה.
וונדל הולנד בן ה 33 מפילדלפיה, פנלסילבניה.

Malolo

ברנדן שפירו בן ה 41 מהרנדון, וירג'יניה.
דונתן הארלי בן ה 26 מקימפר, קנטאקי.
ג'ייקוב דרווין בן ה 22 מברוקלין, ניו יורק.
ג'יימס לים בן ה 24 מניו יורק סיטי, ניו יורק.
ג'נה באומן בת ה 23 מויניס ביץ', קליפורניה.
לורל ג'ונסון בת ה 29 ממיניאפוליס, מינסוטה.
ליבי וינצ'ק בת ה 24 מיוסטון, טקסס.
מייקל ירגר בן ה 18 מלוס אנג'לס, קליפורניה.
סטפני גונזלס בת ה 26 מאוקלה, פלורידה.
וסטפני ג'ונסון בת ה 34 משיקגו, אילינוי.

העונה החדשה כולה צולמה כבר בקיץ 2017, כמה שבועות בלבד לאחר שהסתיימו צילומי הישרדות 35: גיבורים נגד מרפאים נגד פעלתנים. ועל פי אותו לוח זמנים של צילומי הישרדות 33: מילניום נגד דור האיקס והישרדות 34: גיים צ'יינג'רס.

השחקנים החדשים יוכלו לחוות את הטעויות של שחקני העבר, שקמעותיהם יהיו מפוזרות על מקום המכונה 'אי הרוחות'. ישנם בסך הכל 82 פריטים מכל העונות הקודמות על אי הרוחות, החל מהעונה השנייה שצולמה באוסטרליה, ועד לעונה האחרונה שהסתיימה לא מזמן, אם כי רבים מהפריטים הללו הם רק פריטים דקורטיביים חסרי כל משמעות מבחינה משחקית.

כמו כן, זמן קצר לאחר הכניסה למשחק, שני השבטים יבחרו מנהיג, אשר בתורו יבחר בשני שחקנים משבטו, שחקן אתלטי אחד ושחקן פותר פאזלים אחד, זאת עבור אתגר של תגמול מיידי לשבט המנצח.

כמו כן, לפי מה שהתחיל כבר בעונה האחרונה, לגבי ה F4, שוב, מי שיזכה באתגר החסינות של ה F4 יקבל את הזכות לבחור שחקן אחד כדי לקחת איתו ל F3. בעוד ששני השחקנים הנותרים יתחרו ביניהם באתגר אש בכדי לקבוע מי האחרון שיעלה מביניהם לגמר ויצטרף אל שני השחקנים הראשונים שעלו אליו.
לצפיה ב-'תודה על הפרסום אבל אני חייב לומר משהו'
תודה על הפרסום אבל אני חייב לומר משהו
01/02/2018 | 10:29
2
77
אני ממש לא אוהב את הטוויסט הזה של הפיינל פור. זה משהו שמתאים לעשות בפורמט הישראלי, לפי דעתי זה סתם הורס את חווית הצפייה, בשבילי לפחות. אני ממש מקווה שאני טועה ושתהיה עונה טובה. אני נהניתי מהעונה האחרונה עד נקודה מסוימת, ופרק הגמר ממש הרס לי בגלל הטוויסט הזה.
לצפיה ב-'רוב הפורום יסכים איתך'
רוב הפורום יסכים איתך
01/02/2018 | 13:15
56
היו פה כמה דיונים כשהפרק שודר

בכל מקרה, הנה קצת מידע על הקאסט מאתר CBS.
לצפיה ב-'ההפקה החליטה על הטוויסט הזה כטוויסט קבוע בהישרדות כמו האליל'
ההפקה החליטה על הטוויסט הזה כטוויסט קבוע בהישרדות כמו האליל
01/02/2018 | 23:58
57
וזאת בשל הייאוש שלה ושל צופים ומעריצים רבים של התוכנית הישרדות מאי הצדק שנעשה כלפי השחקנים הגדולים באמת של הישרדות שתמיד נדפקים ב F4 ונוצרת קואליצייה של לוזרים נגדם. לפי ניסוי שנערך ע"י ההפקה הרבה גמרים של עונות פחות טובות היו נראים אחרת ומשדרגים בצורה משמעותית את העונות שלהם, לו הטוויסט החדש הזה היה נקבע כבר מזמן, ולא לוקח 35 עונות לקבוע אותו. לעומת זאת, יש גם צופים שעד היום לא ממש אוהבים את אלילי החסינות ואת כל שאר הטוויסטים של הישרדות, ומעדיפים את האולד סקול על הניו סקול.

הנה מצעד הטוויסטים הגדולים ביותר של התוכנית הישרדות ומה מהטוויסטים החדשים מבורך ועל מה מביניהם עדיף לוותר:
לצפיה ב-'פיל קוגן????'
פיל קוגן????
09/02/2018 | 20:51
1
20
פיל זה המנחה של המירוץ למליון , אתה מתכוון לג'ף פרובסט כמובן

לצפיה ב-'צודק, טעות שלי, ג'ף פרובסט, זה בגלל שאני צופה ב TAR 30'
צודק, טעות שלי, ג'ף פרובסט, זה בגלל שאני צופה ב TAR 30
10/02/2018 | 09:01
17
עונה מצויינת, היסטורית ואפית.
לצפיה ב-'בפרק הבא בין השעתיים של TAR 30 היסטוריה בהתהוות '
בפרק הבא בין השעתיים של TAR 30 היסטוריה בהתהוות
01/02/2018 | 05:49
5
44
לראשונה בתולדות TAR על כל גרסאותיו, הצמדים במירוץ יחליפו בני זוג באמצע המירוץ ולא ימשיכו לרוץ עם אותו בן זוג שאיתו נרשמו יחד למירוץ. וזה קורה בלג השביעי של המירוץ למיליון האמריקאי מס' 30. לאחר שכבר היו לנו בעונה הזאת שני דו-קרבים ראשונים בתולדות המירוץ האמריקאי + הצעת נישואין בשידור חי. העונה הזאת ללא ספק הולכת להיות עונה היסטורית אפית שלא תישכח עוד הרבה מאוד זמן. השאלה כמה זמן ייקח עד שהשפעת העונה הזאת תגיע גם למירוץ הישראלי....
לצפיה ב-'זה היה במירוץ הישראלי מזמן'
זה היה במירוץ הישראלי מזמן
01/02/2018 | 14:21
4
42
יותר נכון בגרסה קדומה של המירוץ ובעלת שם אחר כדי שלא יידעו שגנבו שנקראה "רצים לדירה"
היה שם לג שלם שבו הזוגות התחלפו ורצו עם בן זוג מצוות שונה
לצפיה ב-'הנה'
הנה
01/02/2018 | 14:23
3
35
אפילו הייתה כתבה על כך
לצפיה ב-'מעניין, לא ראיתי את רצים לדירה, האם זה היה עד סוף העונה?'
מעניין, לא ראיתי את רצים לדירה, האם זה היה עד סוף העונה?
01/02/2018 | 22:54
2
9
לצפיה ב-'היה פרק אחד'
היה פרק אחד
01/02/2018 | 23:21
1
27
וגם היה פרק ללא הדחה

במירוץ למיליון הודיעו בפירוש שזה יהיה עד סוף העונה?
לצפיה ב-'לא ידוע עד מתי זה יהיה, ידוע שזה מתחיל בפרק הבא של שעתיים'
לא ידוע עד מתי זה יהיה, ידוע שזה מתחיל בפרק הבא של שעתיים
01/02/2018 | 23:48
41
ומנחה המירוץ כל הזמן דואג לרמוז לצמדים שמגיעים לפיטסטופ שהעונה הזאת יש הרבה הפתעות והיא ממש לא הולכת להיות כמו כל העונות....
לצפיה ב-'הסלבס שהולכים להשתתף בביג בראדר סלבס הם...'
הסלבס שהולכים להשתתף בביג בראדר סלבס הם...
29/01/2018 | 23:18
60
אז קודם כל העונה צפויה להתחיל ב- 7.2 והיא הולכת להיות די קצרה
ולהסתיים כבר ב- 25.2.
מי שמעוניין לדעת אלו סלבס הולכים להשתתף בעונה מוזמן להיכנס לקישור הבא-
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Celebrity_Bi...

לצפיה ב-'מזל טוב לנסיך הפורום אורי!!!'
מזל טוב לנסיך הפורום אורי!!!
24/01/2018 | 10:01
2
27
מאחל לך עוד הרבה שנים של אושר,
עושר, בריאות, הצלחה ואהבה!
מי ייתן והשירות יעבור כהרף עין
ותגשים את כל מה שאתה מאחל לעצמך לטובה!!!
שיהיה יום הולדת הכי שמח שיש
מת עליך!
לצפיה ב-'אין עלייך שומי תודה'
אין עלייך שומי תודה
24/01/2018 | 23:01
9
לצפיה ב-'לא איחלנו לאף אחד כבר המון זמן, נכון? '
לא איחלנו לאף אחד כבר המון זמן, נכון?
25/01/2018 | 21:38
22
נראה לי שכמו שהתוכנית עצמה זנחה חלק מההיבטים שלה, ככה גם אנחנו...

בכל מקרה המון מזל טוב, כמובן, ושתמיד הדעות שלך יהיו כמו שלי!
לצפיה ב-' אירוח בנושא תזונת ספורט '
אירוח בנושא תזונת ספורט
21/01/2018 | 12:16
28
3

כולנו עושים ספורט ושומרים על תזונה נכונה, טוב נו... לפחות מנסים.
אז עכשיו יש לכם הזדמנות מעולה להתחיל.
ביום רביעי, 24.1, נארח בפורום קרב מגע והגנה עצמית את אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית, קאוצ'רית ונטורופתית, בנושא תזונת ספורט.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-' עונות קודמות '
עונות קודמות
19/01/2018 | 19:53
27
61
אז התחלתי בצמי לראות עונות קודמות, ואו כדי להוכיח לעצמי שהעונה הנוכחית לא כזו גרועה, ושהיו עונות גרועות פי אלף, התחלתי לראות את... פאלאו.

אין לי מושג למה האמריקאים אוהבים את העונה הזו... אה רגע, זה כי אסטרטגיה מעניינת את סבתא שלהם. ושוב, זה לא חדש ל"עידן החדש" (כי אם זה עידן אז אני לא אשרוד אותו) של הישרדות, כשג'ף נותן תקציר של עונה הוא אף פעם לא מתייחס לבליינדסיידים אלא ל"רגעים הגדולים". זה למה מרקייזיס אנדרייטד. רוב ססטרנינו מחליף בריתות כמו זוגות גרביים, כשאסטרטגיה עוד לא תפסה כל-כך? לא, בואו נתמקד בג'נה והיידי מתפשטות.

טוויסטים לבדם לא הורגים עונה. אני עדיין אוהב... פרקים מסוימים בעונות שכביכול נהרסו לחלוטין בגלל טוויסטים. אבל בפאלאו אני יכול לספור על יד אחת את הפייבוריטים שלי. סטף, טום, בובי ג'ון, אנג'י ואנערף... איאן נגיד? אילו שבט קורור היה הולך למועצת השבט, היינו נפטרים מכמה מהמעצבנים של העונה הרבה לפני שהודחו, אבל מי שבאמת הרגיז אותי והודח הרבה יותר מדי מאוחר, במיוחד כי הוא היה משבט אולונג, הוא ג'יימס. אחד המתמודדים הכי מעצבנים מונואטו ועד איי קוק. הלוואי שהיה מודח אפילו לפני קים.

אבל היום ראיתי את פרק חמש. אתם יודעים, ההדחה הכפולה. זכרתי שאיברהים קיבל את כל הקולות של קורור, ועוד יותר התעצבנתי מהמחשבה שהוא היה כל-כך קרוב לא לקבל חסינות. ובלי חסינות הוא היה עף. השבט היה כל-כך נעול על להדיח אותו, שהוא לא ידע מה לעשות. הנה טיפ בשבילכם: תדיחו את ג'יימס!!! הוא לא עשה שום דבר טוב לשבט! הוא לא היה טוב באתגרים, לא במחנה, לא בשיט, והוא בן אדם מגעיל! אה, הזמנים שפשוט יכולתי לשפוט בן אדם, ולא הכול היה משחק משחק ומשחק. אין מצב שזה יחזור, לא כשהישרדות מתכננת להשתקע באיי דיסני, סליחה פיג'י. אני צריך לראות את עונה 14 כדי לבדוק אם היה בה גשם מתישהו. והכי מעצבן שהם אפילו לא נתנו סיבות למה הם מדיחים את מי שהדיחו. אבל כמובן שהכי גרוע, זה שזו הייתה אנג'י.   
לצפיה ב-'דווקא פאלאו?'
דווקא פאלאו?
19/01/2018 | 21:24
2
39
יש לך את האוקיאנוס השקט, גאבון, ניקרגואה, קאמרון וכמובן אי הגאולה כאופציות הרבה יותר גרועות

פאלאו הייתה עונה מבדרת, הבעייה העיקרית שלה הייתה שהיא התנהלה כשני משחקונים
אולונג מודחים אחד-אחד
ומייד אחר כך הישרדות קורור
לא היה ממש קשר, ערבוב היה פותר את זה אבל נראה לי כבר משלב מאוד מוקדם ההפקה רצתה את הסיפור של שבט שלם שמקריב את עצמו והגיבור הבודד בקרב שיוצא ממנו
אם זאת היה לה פרק פתיחה מרשים, היו שאמרו הכי מרשים עד לאותו זמן
והיו בה דמויות
בובי ג'ון
סטפאני
קובי
טום
איאן
גרגג
קייתי
וגם אלו שנראו נגררים כמו ג'ן וקארין היו הרבה יותר מעניינים מהנגררים בעונות האחרונות שהגיעו לפיינל 2

גם בגזרת האסטרטגיה היו בה רגעים טובים
הניסיון (הכושל) של קובי להקים קולקטיב מול טום ואיאן
ההדחה של גרגג הייתה בליינדסייד טוב
והתהפכות של טום על איאן בפיינל 4 שכמעט הביאה להדחתו

זו עונה שהיא דיי באמצע
לא הכי טובה, אבל בהחלט באמצע

ולהדחה של אנג'י יש רק אשמה אחת - סטפאני שלא הפגינה עמוד שדרה, כמו שלא עשתה כל העונה הזאת ובגואטמאלה
לצפיה ב-'משום מה שתיהן הצביעו נגד בובי ג'ון '
משום מה שתיהן הצביעו נגד בובי ג'ון
19/01/2018 | 23:56
1
31
אילו היו מצביעות נגד ג'יימס הוא היה מודח!
לצפיה ב-'היא הצביעה נגד בובי ג'ון'
היא הצביעה נגד בובי ג'ון
20/01/2018 | 00:53
24
כי ג'יימס היה בברית איתה
לסטפאני הייתה ברית עם ג'יימס וברית עם אנג'י
לעומת בובי ג'ון ואיברהים שהיו ביחד

מניח שהצפייה שלה הייתה שג'יימס יצביע יחד איתה ועם אנג'י לבובי ג'ון אך לא הספיקה לעדכן אותו על כך, כשראתה שתיקו שינתה לאנג'י בשביל למנוע אותו

פרק אחריי זה גם בגדה בג'יימס בשביל למנוע תיקו והודגש שם שהיו קרובים

אם כבר מה שאפשר לתהות עליו זה למה בובי ג'ון בחר להשאיר אותה על פניי איב
כי גם היא לא הייתה איתו מהתחלה כמוהו
וגם יותר משתלם לו אסטרטגית להשאיר אותו

יכול להיות שציפה שעם סטפאני יש להם עוד סיכוי לזכות בחסינות אבל גם זה קלוש
לצפיה ב-'דווקא אני ראיתי את העונה הזאת לפני כמה חודשים'
דווקא אני ראיתי את העונה הזאת לפני כמה חודשים
20/01/2018 | 09:40
10
41
ושיניתי עליה קצת את דעתי, היא בטח לא מהטובות וחד צדדית מדי אבל היה בה ענייין ודמויות. את גרג מאד הערכתי בדיעבד, את קייטי מאד גם. את איאן אני רק שנאתי יותר.
לצפיה ב-'גרגג*'
גרגג*
20/01/2018 | 11:08
32
מעניין אם זה אכפת לו כמו רובב מתאילאנד
לצפיה ב-'נראה לי שפשוט כשצופים שוב גם בעונות גרועות'
נראה לי שפשוט כשצופים שוב גם בעונות גרועות
20/01/2018 | 20:38
7
25
הצפייה החוזרת גורמת לנו לסבול פחות כנראה כי יודעים מה הולך פחות או יותר להיות...
לפחות ככה הרגשתי כשצפיתי לאחרונה בעונות הראשונות (וזה תקף גם לגבי מתמודדים שממש לא אהבתי,
פתאום הם פחות מפריעים לי...)
לצפיה ב-'אני חושב שזה יותר קשור למאזן של העונות'
אני חושב שזה יותר קשור למאזן של העונות
20/01/2018 | 21:02
6
31
כלומר עונה 10 כשצופים בה לראשונה צופים בה בהשוואה לעונות 1-9

כשצופים בעונה 10 עכשיו צופים בה בהשוואה לכל העונות שהיו עד עכשיו וכמו שאמרתי יחסית לעונות 19, 21, 22, 23 ו26 עונה 10 מעולה
כמובן שהידיעה של הסיפור שלה (ובגלל זה אגב אני קורא תקציר של כל פרק מראש לפני שאני רואה) גם תורמת ואנשים צופים בה יותר רגועים ולא מתעצבנים על כל ההפסדים של אולונג אבל זה לא העיקר לפי דעתי
לצפיה ב-'אני רואה שיש לנו טעם מאד דומה'
אני רואה שיש לנו טעם מאד דומה
29/01/2018 | 17:07
5
42
ולכן שואל אותך:
איזה מהעונות הבאות שווה לי להשלים? בהנחה שאני מעוניין בעונות סבירות ומעלה מבחינת עניין.

20
25-27
31
33-36 (עכשיו זה 36 לא?)
לצפיה ב-'סבבה'
סבבה
29/01/2018 | 17:19
2
16
25 ו33 מעולות, בין הטובות בסדרה

31 נהיית טובה בערך מהערבוב השני, עונה גבוהה מהממוצע

34 דמויות ממש טובות וגם משחק טוב, עריכה נוראית וחבל

35 אם יש לך זמן

26 - עונה סתמית עם הרבה דמויות נשכחות, יש פרק אחד מלהיב

27 - עונת משפחות, הדינמיקה בין השורדים המוכרים למשפחות שלהם נחמדה, לפחות בהתחלה, נהיית צפויה מאוד מהאיחוד

20 - כולם פה מאוד אוהבים ויש פה כאלה שהיא אצלם בטופ, אני אישית במיעוט לגביה, עונה בסדר, לא סבלתי אבל גם לא מתלהב (גם כי אני לא אוהב את הרעיון של "גיבורים" ו"נבלים")

36 תהיה העונה הקרובה בסוף החודש הבא
לצפיה ב-'תודה'
תודה
29/01/2018 | 17:51
1
41
34 לראות או לא? איך היית מדרג אותה לעומת עונה 30 נניח?
לצפיה ב-'יותר טובה מ30'
יותר טובה מ30
29/01/2018 | 18:05
16
30 בין הגרועות לפי דעתי

34 טובה ברטרוספקטיבה והייתי ממקם אותה גבוה יחסית
עונת אול סטאר, עם משחק טוב ודמויות טובות (שניים מהם מ33 אז תראה אותה לפניי)
פשוט כשאני נזכר שצפיתי בה בזמן אמת מאוד כעסתי על העורכים שהרבה פעמים מראים לנו חצי סיפור של מה שקרה
אני זוכר שהתמקדו מאוד בזמן מסך באתגרים ואז בקושי היה זמן לראות מה קורה במחנה, כאילו ניסו להחזיר כבוד לחשיבות הפיזית של המשחק הזה
מועצות שבט מבולגנות של אמירה פה, אמירה שם וגם מועצת שבט סופית בפורמט חדש ומאוד מבולגן לטעמי

יכול להיות שאם הייתי מוכן לעריכה כזאתי מראש הייתי יותר נהנה מהעונה ויכול להיות שפה אני מציל אותך
לצפיה ב-'איך לעזאזל עוד לא ראית את 20?!?!?!?!?'
איך לעזאזל עוד לא ראית את 20?!?!?!?!?
29/01/2018 | 22:07
19
גם 25,33,31 מעולות.
למרות ש31 היא אולסטארס שמכיל בו שני שחקנים מ27, אבל מצד שני זה גם לא מרגיש צורך יותר מדי גודל לראות אותה לפני כן, היא עונה שיש בה רק פרק אחד אדיר במיזוג והשאר מהמיזוג די פח. לפני כן סביר.

34 - די מסכים עם מה שנועם אמר, אני אישית די סבלתי ממנה מרוב הפרקים בגלל הרבה דברים שלא אהבתי בה למרות שגם היו בה רגעים, בעיקר בהתחלה.

35 - עונה עם פוטנציאל, אני אהבתי אותה לאורך כל אורכה ומהאמצע היא נהייתה מדהימה ואז הגיע קטע בסוף שהרס את כולה והוא גם הקטע הכי מסריח בתולדות הישרדות. עדיין הייתי רואה
לצפיה ב-'צפה ב20!'
צפה ב20!
30/01/2018 | 13:04
13
לצפיה ב-'איאן אידיוט. הגמר הזה די הכעיס אותי'
איאן אידיוט. הגמר הזה די הכעיס אותי
21/01/2018 | 13:10
29
וגם אני הייתי בהלם כמה מועצות ג'יימס הצליח לשרוד. מדהים כמה מעיק הוא היה.

בכללי מאז שסטפני הודחה העונה הזו די שיעממה אותי, ודווקא כשהתחיל להיות קצת אקשן עם הרצון להדיח את טום הגיעה השטות הזו של איאן.
לצפיה ב-'פרקים 6, 7 '
פרקים 6, 7
23/01/2018 | 21:13
12
21
סך הכול מוטיב המלחמה הופך את העונה הזו למעניינת, אבל אני צריך לשאול את עצמי האם ההפקה אחראית לפרה-מיזוג. לפחות בדבר אחד זה נכון, שלא היה ערבוב. הבעייה עם העונה הזו היא כמה שהמצב לא הוגן. גם אם איברהים היה מודח בהדחה הכפולה, עדיין אף אחד מלבד סטף לא היה מגיע למיזוג. לדעתי מגיע לכל שבט אולונג, אפילו ג'יימס וקים שאני לא סובל, להתמודד שוב. ובנקודה הזו אני מתחיל לשים לב לצבע החאקי שמופיע באתגרים. זה כנראה היה הצבע של השבט המאוחד, אילו היה איחוד נורמלי.

ג'יימס היה גרוע ואיברהים לא תרם בשום דבר חיובי, ושמחתי שהודחו, ואני זוכר שבצפייה ראשונה ממש חששתי לסטפני.
לצפיה ב-'פרק 8 '
פרק 8
25/01/2018 | 21:45
11
20
בנקודה הזו (למעשה, בערך מההדחה של קים) הגורל של אולונג נחתם. יש לקורור יתרון כל-כך גדול, שהם יכולים להחליף מתמודדים באתגרים כמו זוגות גרביים ותמיד יהיה להם יתרון. כמובן, אנחנו עדיין אפילו לא בנקודה שהאסטרטגיה היא העיקר אצל ההפקה, לדעתי הנקודה הזו התחילה במיקרונזיה, למרות שכבר אחרי האולסטארס הישרדות התחילה קצת לשנות את האופי שלה. בשבילי, כמובן, האסטרטגיה תמיד הייתה במרכז. העונה הראשונה שראיתי הייתה אוסטרליה. באתי בשביל האתגרים, ובעקבות ההדחה של ג'רי, נשארתי בשביל האסטרטגיה.

אז מזל טוב לסטפני שעברה לחלק השני של העונה (מיזוג הרי זה לא היה, אפילו רשמית) ואולי עכשיו יהיה קצת מעניין?

לצפיה ב-'אתה באמת רוצה להגיד שלא צפית עדיין בעונה הזאת?'
אתה באמת רוצה להגיד שלא צפית עדיין בעונה הזאת?
26/01/2018 | 02:12
17
בכל מקרה, לקורור היה מזל גדול שהיה להם את טום, הבן אדם חיה רעה שמחסל נחשים ארסיים וכריש במו ידיו, אז מה הפלא שהם הובילו על השבט הלוזרי של סטף האומללה. חבל שבגיבורים נגד נבלים טום לא הראה אפילו עשירית מהכישורים שלו מפלאו.
לצפיה ב-'פרקים 9, 10 '
פרקים 9, 10
27/01/2018 | 19:03
9
19
מצחיק שכולם פרשו מהאתגר בפרק 9 אחרי שלוש שעות. כמה זמן הם עמדו שם באוסטרליה? בטוח שלפחות כמה שעות יותר. מצד שני אני מבין את סטפני, זו קפיצה של לפחות שני כוכבים (כמו של מלונות) באיכות. שמתם לב שבזמן האחרון אין פיתויים באתגרי סיבולת? אין דרך להוכיח את זה כי זו הישרדות האמריקאית והם מקצוענים, אבל אני לא אתפלא אם בעונות האחרונות השורדים אפילו לא רעבים, ובונים להם את המחסה... או במילים אחרות, למעשה אין הישרדות יותר.

כמובן שהאסטרטגיה הייתה ונשארה הדבר המרכזי לדעתי בתוכנית, אבל ההפקה בנקודה הזו פשוט מחקה לגמרי אחד מהאלמנטים החשובים של הישרדות. ואם היא עושה את זה, אין סיבה שהיא לא תתערב במשחק, ותלך ותעשה את זה באופן יותר ויותר בוטה, כי עברנו את הנקודה שהאסטרטגיה במרכז והגענו לנקודה שהדרמה במרכז.

בכל מקרה, קובי היה יכול להיות מתמודד מאוד חזק, ואילו הייתה עונה נורמלית, עם ערבוב שבטים ועם מיזוג בפיינל 10, הוא היה מגיע הרבה יותר רחוק. ג'אנו לוזרית ואפילו לא ניסתה. היא לא גרועה כמו כל השאר שפרשו (חוץ מג'נה כמובן), אבל מבחינתי פרישה היא עדיין עלבון לכל מי שמעריץ את התוכנית ומנסה שנים להשתתף.
לצפיה ב-'לא זוכר כמה זמן זה היה באוסטרליה'
לא זוכר כמה זמן זה היה באוסטרליה
27/01/2018 | 23:28
1
25
אבל זה בהחלט היה יותר מ3 שעות כי הם נכנסו לתוך הלילה
נראה לי זה היה בערך 8 שעות

תראה כמה האתגר הזה נמשך בעונה הראשונה של הישרדות בריטניה
(מדקה 14 עד דקה 34 בערך)
העונות של בריטניה מאוד משעממות אסטרטגית אבל בזה הם שיחקו אותה
לצפיה ב-'20 שעות יותר מפאלאו'
20 שעות יותר מפאלאו
27/01/2018 | 23:36
6
לצפיה ב-'ולגבי הפרקים'
ולגבי הפרקים
27/01/2018 | 23:52
12
עונה מזיכרון
הדבר היחיד שזכור לי מפרק 9 הוא שקובי פרש ראשון מהאתגר בגלל משולש פיצה
נראה לי זה שהוא פרש ראשון גם זירז את הפרישות של האחרים כי דיי סיכמו עליו כמטרה, אפילו סטף נראתה מאוד רגועה בפרק הזה

לא ברור לי בדיוק אם איזו אמפריה דמיונית קובי ניסה לעשות אופוזיציה מול טום ואיאן כמו שהוא קשקש במשך כל העונה כי בכל הפעמים שיכל להצביע הצביע נגד בני ברית שלו, הוא מסוג המתמודדים שנראים טוב על המסך ויודעים לקשקש, לא ממש שונה מג'ו של העונה הנוכחית לדעתי

ז'אנו הייתה צריכה להיות מושפלת כמו כל שאר הפורשים אבל ג'ף וההפקה דיי זירזו ועודדו את הפרישה שלה כדי שהסיפור של סטפאני יישאר לעוד פרק
אם אני זוכר נכון גם היו ראיונות איתה ואמרה שהפרישה לא הייתה פשוטה לה והיא התייעצה עם ההפקה ורק אחריי שעודדו אותה ואמרו לה שמה שהיא עושה זה בסדר, שהיא את ההתמודדות שלה עשתה וזה לא ימנע ממנה מקום במושבעים היא הייתה שלמה עם ההחלטה שלה

סך הכל אבל אם זה היא מול איאן  אני חושב שאיאן פורש פחות לגיטימי ממנה, למרות ש"טכנית" היא פרשה והוא לא
לצפיה ב-'פרק 11 '
פרק 11
30/01/2018 | 22:36
5
8
הבאסה הגדולה היא שאילו הבליינדסיידים על טום ואיאן היו מצליחים, הייתה יכולה להיות עונה טובה. מי הייתה זוכה? לא יודע, כנראה סטף באמת. אבל קארין הייתה חייבת להרוס את העונה
לצפיה ב-'סטף לא יכלה לזכות מהרגע שסרבו לברית בנות שהיא תכננה.'
סטף לא יכלה לזכות מהרגע שסרבו לברית בנות שהיא תכננה.
31/01/2018 | 00:51
9
מאותו רגע היא חיה על זמן שאול עד הדחתה.
לצפיה ב-'פרק 12 '
פרק 12
31/01/2018 | 21:50
3
12
אחרי 11 פרקים של פרה-מיזוג מאוד חד צדדי, היעדר כמעט מוחלט של אסטרטגיה עד המיזוג ואז עוד שלושה פרקים די מאכזבים, סוף סוף, למשך פרק אחד, קיבלתי את מה שאני הכי אוהב בהישרדות. בליינדסייד קלאסי.

לצערי העונה חוזרת להיות גרועה עד הסוף.
לצפיה ב-'פרק 13 '
פרק 13
02/02/2018 | 22:25
2
5
שוב סיכוי לבליינדסייד ו*שוב* קארין הורסת הכול. ברוך שפטרנו, אחת השורדות הכי גרועות בתולדות הישרדות. יש סיכוי שאני מעדיף אפילו את ג'יימס על פניה.
לצפיה ב-'הגמר! '
הגמר!
03/02/2018 | 22:23
1
9
קודם כל, עד שקארין הודחה, קייטי החליטה לקבל השראה ממנה ולהרוס בליינדסייד על איאן. למה נראה לך שתצליחי יותר מולו לעומת ג'ן?!

אחרי זה, איאן כמובן יצא אחד מגדולי הטמבלים של הישרדות עם הבקשה מטום שידיח אותו. אתה. מגיע. להישרדות. כדי. לנצח. לא כדי להתיידד עם אנשים. לא בשביל "לחיות על אי בודד". כדי לנצח!!! עכשיו אני לא מצפה ש"המשחק" יהיה בשביל כולם, אבל המטרה של התוכנית היא המיליון!

תוך כדי העונה הזו תיזכר גם בתור העונה היחידה בתולדות הישרדות שאישה אף פעם לא זכתה בה בשום אתגר, אלא אם כן רוצים להיות טכניים ולדבר על האתגר אש שנתן לסטפני עוד כמה ימים במשחק.

כמובן, מהרגע שטום הגיע למועצת השבט האחרונה, הצ'ק כבר היה רשום על שמו. מזל טוב, עונה מאוד בינונית אבל מסכים שהיו עונות יותר גרועות. אפילו האולסטארס, שלקס החריב לגמרי בתחילתה, ורוב סירס אותה לגמרי מאז המיזוג, כמו שבוסטון רוב עשה כל הזמן.

עכשיו אני צריך לחשוב על העונה הבאה שאני רוצה לראות.
לצפיה ב-'ממליץ לך לראות את אולסטארס'
ממליץ לך לראות את אולסטארס
04/02/2018 | 08:41
8
ולהסתכל עלי מזווית שונה
אני מוכן לעשות את זה אתך אם אתה רוצה
לצפיה ב-'מתי התחלתם לצפות בתוכנית? למה אתם עדיין עוקבים?'
מתי התחלתם לצפות בתוכנית? למה אתם עדיין עוקבים?
18/01/2018 | 12:11
10
67
ניסיון  לדיון קצת יותר חיובי
הפרק הראשון שראיתי היה מעונה 16, הפרק בו ברית הבנות שכנעה את אריק לוותר על שרשרת החסינות שלו. נתקלתי בפרק בזפזופ בין הערוצים ב-Yes, באותו זמן היה להם ערוץ ששידר תוכניות ריאליטי. לא ידעתי הרבה על הפורמט, רק שזה ריאליטי, ודיי סלדתי מזה בכללי. אבל הפרק הזה שינה את דעתי.
לראות את הדינאמיקה בין השחקנים ואז את קטע ההצבעה (שבו כל אחת מהבנות אמרה משפט מחץ על תמימותו של אריק) קרע אותי מצחוק והחלטתי להמשיך לצפות. ראיתי את העונה עד הסוף (באותו זמן לא הבנתי למה אמנדה לא ניצחה כי היא נראתה לי יותר likeable). את עונה 17 ראיתי גם ב--יס, השלמתי עונות קודמות (ואת 16 מההתחלה), ומעונה 18 התחלתי לצפות בתוכנית בקצב השידור שלה בארה"ב.

יש עונות טובות ויש כאלו שפחות (את 22 הפסקתי באמצע) והרבה פעמים במהלך השנים חשבתי שאולי כבר אין לסדרה הזו מה לחדש כי כבר ראינו את כל ה"דמויות" עושות את אותן המהלכים והטעויות שוב ושוב, עם אותם קווי "עלילה" ואותם וידויים, אבל מידי פעם יש רגעים מעניינים שמזכירים לי למה זו סדרת הריאליטי היחידה שנהניתי ממנה.

גם אם התוכנית הולכת לכיוון שפחות מעניין אותי כרגע, נראה שלCBS עדיין יש מה לסחוט מהפורמט הזה.

*(בגרסא הישראלית אגב לא טרחתי לצפות. ראיתי כמה קטעים קצרים וויתרתי -  ארוך, מתיש, מלא בוידויים סתמים והתערבויות הפקה. אם הגרסא האמריקאית הייתה ארוכה כמו הישראלית, וערוכה בצורה דומה - ספק והייתי שורדת עונה).
לצפיה ב-'התחלתי לצפות כבר כששודר הפרק הראשון בעונה הראשונה'
התחלתי לצפות כבר כששודר הפרק הראשון בעונה הראשונה
18/01/2018 | 12:40
1
50
בימי שבת בערוץ 2 אני חושב
התמכרתי מהר מאוד, אבל אחרי העונה הרביעית כשהתוכנית עברה ליס (ולי היה עדיין הוט בזמנו), לא המשכתי לראות. חזרתי אליה בפאלאו והשלמתי פערים כמובן.
אני עדיין מאוד מאוד נהנה לצפות בה, למרות שהעונות שבאמת מרגשות ומלהיבות אותי כבר מגיעות לעיתים יותר ויותר רחוקות.
לצפיה ב-'בול כמוני וגם כששודר ב-AXN'
בול כמוני וגם כששודר ב-AXN
20/01/2018 | 20:30
4
לצפיה ב-'גדלתי איתה'
גדלתי איתה
18/01/2018 | 16:39
1
41
ראיתי בערך מהפרק ה-4 של העונה הראשונה בארץ, הייתי בן 13 וחצי
אבא שלי הציע לצפות, לא זוכר למה
זוכר את התמימות שלי כשחשבתי כמעט כל העונה שאלו אנשים שמיוזמתם החליטו להתמקם על אי ולהדיח אנשים ויש צוות תיעודי שהגיע לצלם אותם בפעולה

אהבתי את הקונספט של התכנית, נתן לי סוג של מענה חיובי לייצר המרדני שלי במוסרנות של החברה
חושב שבגלל זה גם נהגתי לראות ג'רי ספרינגר וריקי לייק בזמנו אבל הם עזבו אותי, הישרדות נשארה
ראיתי את שתי העונות ששודרו בערוץ 2, ואת 3 ו4 בAXN
לאחר מכן הייתה הפסקה ולא הייתה לי גישה אבל עדיין ידעתי מה קורה לפי הקצב של ארה"ב כי טרחתי להסתכל כל פעם באינטרנט מי מודח, לעתים ניסיתי להתאמץ עם האנגלית החלשה שלי כדי לקרוא גם למה ולראות את מהלך העניינים, רוב הפעמים המצאתי לעצמי עלילה בראש, למשל חושב שאיכשהוא לפי התסריט שלי ארין מעונה 5 הודחה בגלל שהייתה איום
בניתי מצגת POWERPOINT שאותה הייתי מקשט בתמונות של השורדים וסיפור קצר על הפרק, היו לה כמה גרסאות במהלך השנים שהגיעו למאות או אפילו אלפים של שקופיות
ב2004 התחלתי לכתוב בפורום וזכיתי להכיר חלקים מפה (היי אבי), זו הייתה עונת אולסטאר ושם כבר לא הסתפקתי במבט חטוף באתר CBS אלא ראיתי גם בקביעות את קטעיי האינסיידר שירכיבו לי את הפרק המדובר
הרגשתי כאילו אני חוזר לראות את התכנית בפעם הראשונה ולכן גם אני מאוד אוהב ומעריך את העונה הזאת

עונה 9 הייתה העונה הראשונה שראיתי בקצב של ארה"ב כשהורדתי מהאינטרנט, למעשה הדבר הראשון שהורדתי מהאינטרנט באופן מלא, פתאום גיליתי שאני יכול להבין אנגלית שוטפת, זה היה נחמד
כמובן שהשלמתי גם את העונות הקודמות שלא ראיתי באופן מלא ואימצתי עוד מספר של תכניות ריאליטי

ומאז אני פה באופן דיי קבוע
עונה 22 עם אי הגאולה והבגידה של ההפקה בפורמט גרמה לי להפסיק לצפות באמצע וחזרתי רק בעונה 24
כמובן שאני עם אופי כמו שלי הייתי צריך להשלים ולשתוק את כל מה שפספסתי מ22 ו23 בשביל לעשות זאת
אני חושב שאם אי הגאולה היה נשאר כטוויסט קבוע בכל העונות כנראה לא הייתי חוזר

עדיין מצליח להתרגש גם מעונות מתקדמות אם הם ערוכות טוב ומלוהקות טוב
עונות 25 ו29 הן הדוגמאות הכי טובות לכך, אולי גם 33 במידה מסויימת
לצפיה ב-'שמרת את המצגת? מעניין בכמה מהפעמים צדקת. '
שמרת את המצגת? מעניין בכמה מהפעמים צדקת.
30/01/2018 | 13:06
6
לצפיה ב-'התחלתי לראות בשידורים החוזרים של AXN '
התחלתי לראות בשידורים החוזרים של AXN
18/01/2018 | 23:46
36
זה היה באמצע 2006, ואחריהם התחלתי לראות את עונה 13, בהפרש של כמה שבועות מאמריקה. את עונה 14 כבר ראיתי כשהיא התחילה, וכבר מהמעט עונות הישנות שראיתי (שכללו את 6 ו-7 הנהדרות) ידעתי שהעונות החדשות הן פח, והייתי בספק אם להמשיך לראות. מזל שסין הגיעה אחריהן והחזירה לי את ההתלהבות.
לצפיה ב-'התחלתי לצפות לפני בערך 10 שנים'
התחלתי לצפות לפני בערך 10 שנים
19/01/2018 | 17:42
28
בערך בתקופה שהתחילה להיות משודרת הישרדות ישראל. מאוד אהבתי את הפורמט אבל הקצב של הפרקים בארץ גרם לי לרצות לראות בתדירות יותר גבוהה.
אני חושב שראיתי בהתחלה פרקים מגוואטמלה (לכן יש לי פינה מיוחדת בלב לעונה הזאת).
ראיתי כמעט את כל העונות ואז בדיוק הדבקתי את קצב השידור של עונה 18 ואז את 19 ראיתי גם לגמרי בקצב השידור של ארה"ב. התגייסתי באמצע עונה 19 וסגרתי 21 בדיוק בשבוע של הגמר, מה שמאוד ביאס אותי. למזלי (או לצערי), קיבלתי גימל של יום אחד באמצע ולמרות שהייתי חולה, השלמתי את הגמר
גם במהלך עונה 20 כשכבר הייתי בסדיר, יצאתי לאבט"ש בדיוק אחרי פרק ההדחה הכפולה (ואז העונה התחילה להיות מעניינת) אז נאלצתי לחכות שבועיים עד שראיתי את פרק ההדחה של רוב.
מאז אני עוקב באדיקות אחרי התוכנית. התוכנית הזאת עברה המון עליות ומורדות אבל עדיין המשכתי לצפות (ובשביל העונות הטובות זה היה שווה את זה).
אני מודה ששתי העונות האחרונות הוציאו לי את החשק מהסדרה. מרגיש שההפקה מנסה לכפות רגעים טלוויזיוניים במקום לתת להם לקרות באופן ספונטני וריבוי הטוויסטים גם מאוד פוגם באיכות. אז לא יודע אם אני אמשיך לצפות באותה אדיקות.
לצפיה ב-'התחלתי לפני שנתיים בערך'
התחלתי לפני שנתיים בערך
20/01/2018 | 01:03
28
דווקא התחלתי מעונה 20 כי קראתי שהיא הכי טובה (חבל שלא ראיתי עונות קודמות לפני,כדי להכיר את המתמודדים). המשכתי לעונה 26 המעולה ומשם ראיתי כבר את כל העונות מ15 והלאה (חוץ מ21 שקראתי שהיא מזעזעת).
לא יכול לראות עכשיו עונות ישנות. לא מסתדר לי.

אני עדיין עוקב כי אני עדיין נהנה מהתוכנית הזאת.
עונה 34 הייתה לא משהו אבל די אהבתי את 35 בעיקר בגלל בן. 
גם את הישרדות ישראל אני רואה למרות ששם הרמה הרבה יותר נמוכה, וזה פשוט נמרח ונמרח והעונה לא נגמרת.
העונה האחרונה הייתה הכי טובה שראיתי בישראל ביחד עם העונה השנייה שאריק ניצח.

לצפיה ב-'כשהישרדות תאילנד שודרה בערוץ YES REAL '
כשהישרדות תאילנד שודרה בערוץ YES REAL
21/01/2018 | 11:59
25
מוזר שדווקא העונה הגרועה הזו גרמה לי לאהוב את הסדרה הכי טובה אי פעם לדעתי :)
לצפיה ב-'התחלתי לצפות בתקופת ההישרדות הוירטואלית'
התחלתי לצפות בתקופת ההישרדות הוירטואלית
21/01/2018 | 21:00
34
אמנם התאהבתי בהישרדות עקב הגרסה הישראלית (נעמה ?) אבל הפוש לצפות בגרסה האמריקאית הגיע מאלו ששיחקתי איתם. העונה הראשונה שראיתי היא 12 וזכור לי ששנאתי אז את שיין וטרי שנאה יוקדת, וכמובן שסירי ודניאל היו הפייבוריטיות שלי. העונה הראשונה שצפיתי בה בקצב ארהב היא 21. הערצתי את הולי, אהבתי מאוד את נאונקה ברנדה וג'יין והתאכזבתי קשות מהניצחון של פאביו.
לצפיה ב-'יצא לי לראות פה ושם קטעים מAXN'
יצא לי לראות פה ושם קטעים מAXN
21/01/2018 | 22:55
35
כששידרו את העונות הראשונות של הישרדות, אבל הייתי ילד צעיר ולא כלכך הבנתי או התעניינתי אז לא באמת ישבתי וצפיתי בפרק
ואז אחרי כמה שנים הגיע הישרדות הישראלי, וממש אהבתי והתחלתי להתעניין, והחלטתי לנסות לראות את העונה שבדיוק שודרה באותו זמן בארה"ב, זה היה עונה 16, ראיתי את הפרק הראשון שפיירפליי פרש, לא הבנתי כלום וזה היה נראה לי ממש עלוב ואמרתי שאם הוא נחשב לאולסטארס כנראה שזה פחות מעניין...
ואז באה עונה 2 של הישרדות הישראלי, שהייתה אפילו הרבה יותר טובה ומעניינת, מה שדירבן אותי לתת עוד צ'אנס להישרדות האמריקאי. אז ניסיתי שוב את העונה ששודרה באותו זמן בארה"ב (זה היה עונה 18) ומאז נסחפתי לעולם ההישרדות עד היום!

למה אני עדיין צופה? כי אני מרגיש שזה עדיין מרגש אותי ועדיין מסקרן אותי כל פעם מחדש לגלות מי יודח, מי ינצח, מי ימצא אליל חסינות, איזה מהלכים חדשים יובילו... ועונות האולסטארס מרגשות אותי כל פעם מחדש ואני סקרן מי יהיו השורדים הבאים שיחזרו לעונה נוספת!
לצפיה ב-'הישרדות אוסטרליה עונה 3 פרק 1'
הישרדות אוסטרליה עונה 3 פרק 1
20/01/2018 | 16:25
2
53
במידה ומישהו רוצה לראות איתי

סך הכל אם הייתי צריך לשפוט את פרק הפתיחה בפניי עצמו ולהגיד אם מוצלח או לא מוצלח לצערי הייתי נוטה יותר לכיוון השני
היו פה שלושה חסרונות עיקריים
1. מספר המתמודדים, 24, יותר מדיי לטעמי, אם הם היו מקצצים ב2 שורדים בכל שבט ויוצרים עונה של 18 כבר היה אפשר לראות יותר מה המצב בשבטים ולהכיר את הדמויות, לפחות במראה
2. האורך של הפרק - שעה ו9, הישרדות ארה"ב יכולה להחזיק אורך כזה דווקא בגלל שיש להם מספיק טוויסטים ודרמות (גם אם יש שיאמרו יותר מדיי) להחזיק את הצופה עירני, עונה כזו שבינתיים עונה פשוטה שמתרכזת בחיים במחנה ובדינמיקה בין השורדים לא יכולה להחזיק כזה זמן של פרק
3. השבט האדום הפסיד, מה שגרם להדחה מאוד צפויה וברורה של מתמודד שמראש היה אאוטסיידר

למרות זאת אני חושב שנראה שלעונה הזאת יש פוטנציאל
קודם כל היא מעוררת איזה סוג של נוסטלגיה, הפרק הזכיר מאוד עונות ישנות של הישרדות עם ההתרכזות בחיי המחנה
אתגר ראשון QUEST FOR FIRE הנוסטלגי שהיה האתגר הראשון גם של בורניאו
המוזיקה של פול וינטר וראס לנדאו תפקדה כמעט כשחקן נוסף הפרק
החל מפתיח מלא של KURSKI KUNK (מאוד התגעגעתי) ובהמשך לא נראה לי היה פריים אחד שלא התנגנה מוזיקה, מנגינות שאת חלקם לא שמענו מעונה 3 לפי דעתי

מבחינת אסטרטגיה אין הרבה מה לאמר בינתיים
ליי נראה לי אחד שהולך לעלות לי על העצבים מאוד מהר, גם השרירן התורן השני שלא זוכר איך קוראים לו (זה שהיה אחראי על האש)
פליק עושה רושם של אחת שיש לה ראש למשחק, מקווה שקונר לא יקלקל לה, גם קריסטי יכולה להיות אחת שאוהב בהמשך
לגבי השבטים האחרים אין לי הרבה מה לאמר חוץ מזה ששוב מצאתי את זה מצחיק שיש בשבט הצהוב אחת בשם ג'נה לואיס שמדברת המון וגם זקנה נרגנת בשם סו

מחכה להמשך
לצפיה ב-'אוסטרליה עונה 3 פרק 2 '
אוסטרליה עונה 3 פרק 2
20/01/2018 | 23:41
34
הרבה יותר טוב מהקודם
קריסטי משוגעת עם הפראנויה שלה אבל עדיין מוצאת חן בעיניי משום מה
פיבי התגלתה הפרק ואמנם היה לה משפט וחצי אבל נשמע שהיא לא פראיירית ואני חושב שבקרב בינה לבין אוון והטיפש השני  היא תצא עם ידע על העליונה

בשבט הכחול אני אוהב את כולם חוץ מפיט וקונר הבכיינים
פליק 
וגם ברוק וקיילי ומיסטר קוריי עכביש (סאם?)
חבל לי על ביאנקה ובהחלט רציתי שהיא תישאר על פני מישהו שמתחילת הפרק מתלונן ומבקש שיצביעו נגדו (אם רוצה לפרוש למה לא פורש מיוזמתו? מה מפריע לו?) אך מצד שני היא אכן הביעה את ההדחה שלה על עצמה בכך שלא שמרה על פרופיל נמוך וגם אם פיט היה אף זה היה פעם שניה ברציפות שהיה עף זקן שלא הצליח להשתלב עם הצעירים של השבט אז שמח על הגיוון

ג'ף האוסטרלי הרג אותי מצחוק: "אתם מבינים, הטוויסט במשחק הזה הוא שבסופו של דבר אתם חייבים להדיח מישהו מהמשחק"
חחח...
האם הם באמת עד כדיי כך לא מודעים לגרסה האמריקאית, מעניין אותי איך יגיבו בהמשך לטוויסטים שיגיעו כמו ערבוב ואליליי חסינות

לפי הפרומו לפרק הבא טוויסט ראשון שהוא מעבר ל:"אתם חייבים להדיח מישהו מהמשחק"
הוא בא בצורת דואר עץ ואומר שחבר שבט ייצטרך לבגוד בשביל לקבל ייתרון
יכול להיות שיהיה מעניין

מקווה מאוד שהשבט הצהוב יילך למועצה כדי שנראה יותר מה הולך שם
חוץ מג'נה לואיס אני לא מכיר שם בכלל את השמות, אפילו לא של זה עם הכובע שדיבר כל הפרק
לצפיה ב-'נסה ת'לינק הזה...'
נסה ת'לינק הזה...
21/01/2018 | 01:39
31

אין צורך בזכוכית מגדלת...

לצפיה ב-'אחיו התאום של דיוון פינטו? '
אחיו התאום של דיוון פינטו?
20/01/2018 | 21:21
2
58
מישהו מזהה מי זה?
לצפיה ב-'על פי חיפוש תמונות בגוגל'
על פי חיפוש תמונות בגוגל
20/01/2018 | 21:37
1
41
מישהו שקוראים לו עומר דרור

האם אני יודע מי זה? לא
האם דומה לדיוון? לא
יותר לירן דנינו
לצפיה ב-'יש הרבה דימיון בין השניים, הן מבחינת העיניים, הפנים והן הגוף'
יש הרבה דימיון בין השניים, הן מבחינת העיניים, הפנים והן הגוף
20/01/2018 | 22:00
40
מדובר בחברה הכדורגלן של נועה קירל בסדרה היומית החדשה שלה 'כפולה' שעלתה במקביל בהוט וייס.

ובפעם הבאה תנסו לזהות בלי העזרה של גוגל.
לצפיה ב-'יומולדת 90 שמח'
יומולדת 90 שמח
20/01/2018 | 11:18
3
49
לזקן השורדים ולפייבוריט הראשון שלי בסדרה
מזל טוב רודי
לצפיה ב-'ענק! שיהיה לו עד 120 ויותר '
ענק! שיהיה לו עד 120 ויותר
20/01/2018 | 17:37
2
10
לצפיה ב-'COMBAT MISSIONS'
COMBAT MISSIONS
20/01/2018 | 19:12
39
רק עכשיו שמתי לב שהיא נמצאת ביוטיוב

לצפיה ב-'30 עונות מאז שמשודרת TAR בארה"ב ורק העונה.... '
30 עונות מאז שמשודרת TAR בארה"ב ורק העונה....
19/01/2018 | 22:18
38
נערך לראשונה דו-קרב ראשון בין הצמדים במירוץ. והלג האחרון נערך במרוקו, ואני שואל מתי לעזאזל הם חושבים להגיע גם אלינו לישראל? הם היו כבר כמעט בכל המדינות הערביות, חוץ מאולי סוריה ואיראן, ודווקא אצלנו בישראל המירוץ למיליון האמריקאי לא מצא לנכון בכל 30 העונות שלו זמן להגיע?....
לצפיה ב-'מדליקים לפידים - התוצאות! '
מדליקים לפידים - התוצאות!
13/01/2018 | 22:00
39
50
כריסי ודיוון שיחקו חזק מאוד לאורך העונה, אבל בגמר כריסי עשתה טעות וחשבה שהמושבעים ממורמרים, והזכירה לכולם את ההדחות שדיוון עמד מאחוריהן - של סימון, פטריק, אלי, בן ולורן. היא אמנם הצליחה להשיג את הקולות של בן, ג'סיקה ומייק, אבל קורבנות הפאגונגינג הצביעו לחברם לשבט, ויחד עם הקול הברור של ראיין, דיוון זכה. לורן העניקה קול תנחומים אחד לאשלי, שסיימה כצפוי במקום השלישי.

וכרגיל (כמעט - בעונה 33 הייתה חריגה מבורכת) כלל הביטול במקרה של תיקו בגמר פועל לרעתי! לא שדיוון זוכה גרוע או משהו. מבחינתי כולם ראויים לזכייה, אז תודיעו לכולם, מרוקאי זכה בגמר מדליקים לפידים!

מקום 18/17/16: קול מדרס
מקום 18/17/16: ג'ון פול "ג'יי פי" הילסבק
מקום 18/17/16: רורק לסקין
מקום 15/14: אלן בול
מקום 15/14: קטרינה רדקי
מקום 13/12: דזירה "דזי" וויליאמס
מקום 13/12: ג'ו מאנה
מקום 11: סימון נגויאן
מקום 10: פטריק בולטון
מקום 9: אלכסנדרה "אלי" אליוט
מקום 8: בן דרייברגן
מקום 7: ג'סיקה ג'ונסטון
מקום 6: מייק זהלסקי
מקום 5: לורן רימר
מקום 4: ראיין אולריך
מקום 3: אשלי נולאן
מקום 2: כריסי הופבק
מקום 1: דיוון פינטו

נתראה בעונה שבטוח תהיה פחות טובה מזו, וכנראה גם מעונה 35 האמיתית!
לצפיה ב-'דווקא היה לי ברור שדיוון יזכה פה... חבל שפתחת את הסיבוב בשבת'
דווקא היה לי ברור שדיוון יזכה פה... חבל שפתחת את הסיבוב בשבת
13/01/2018 | 22:12
2
14
לצפיה ב-'כריסי ומעריציה שומרים שבת?'
כריסי ומעריציה שומרים שבת?
14/01/2018 | 01:51
1
8
לצפיה ב-'הרבנית כריסי '
הרבנית כריסי
14/01/2018 | 14:33
5
לצפיה ב-'תודה יונתן על הפינה:) '
תודה יונתן על הפינה:)
14/01/2018 | 16:43
33
28
תוצאות כמעט מושלמות לאורך כל העונה
חבל שזה לא המיקומים שהיו בעונה עצמה
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
14/01/2018 | 18:30
32
21
לולא השטות עם האליל המוקדם בפיינל 6 יש גם מצב שזה היה הפיינל 4, או אפילו 3 (לא מאמין שכריסי הייתה בוחרת לקחת את אשלי לגמר ולא מאמין שדיוון היה מפסיד לה באתגר אש)
לצפיה ב-'הסיבה היחידה שכריסי בכלל הגיעה לגמר זו הטעות המטופשת של בן'
הסיבה היחידה שכריסי בכלל הגיעה לגמר זו הטעות המטופשת של בן
14/01/2018 | 19:15
31
20
לנצח יזכרו לכריסי שהיא הגיעה לגמר בגלל אות הפוכה של בן.

מה שמצחיק שלמרות שטעות האות ההפוכה יכלה לרדוף אותו לנצח נצחים אם היה מפסיד את העלייה לגמר בגללה, בסוף הוא גם עלה בזכות עצמו לגמר וגם זכה בו.

לעומת זאת, לכריסי תמיד יזכרו שהיא הגיעה לגמר בכלל בגלל האות ההפוכה של בן.
לצפיה ב-'פחחח'
פחחח
14/01/2018 | 19:31
27
19
אם כבר את בן תמיד יזכרו בתור המנצח שניצח למרות שלא היה אמור לנצח והכל בגלל הטוויסט הכי שוני במחלוקת אי פעם של ההפקה
לצפיה ב-'אתה יכול לעשות פחחח עד מחר, זאת עובדה.'
אתה יכול לעשות פחחח עד מחר, זאת עובדה.
14/01/2018 | 19:33
26
20
רוצה להתווכח עם עובדות? תתווכח. אך זאת עדיין תישאר עובדה. והאמת תמיד כואבת.
לצפיה ב-'טוב '
טוב
14/01/2018 | 19:33
25
8
לצפיה ב-'תאר לעצמך שבן לא היה טועה ושם את האות לא הפוכה לפני שסגר'
תאר לעצמך שבן לא היה טועה ושם את האות לא הפוכה לפני שסגר
14/01/2018 | 19:36
24
19
איפה היתה כריסי רגע אחר כך? הרי בן לא היה לוקח אותה איתו לגמר, הוא היה לוקח את ראיין ונותן לדיוון וכריסי להילחם ביניהם באתגר האש. ואני לא רואה את כריסי מנצחת את דיוון. אז אולי דיוון היה זוכה בגמר במצב כזה, אבל כריסי לא היתה בכלל בגמר.
לצפיה ב-'מה זה קשור?'
מה זה קשור?
14/01/2018 | 19:57
23
14
קודם כל זו משימה, המהות של המשימה זה לנצח אותה ולעמוד לפי הכללים, מה זה קשור בכלל "מה היה קורה אם?", ובאותה המידה בכל סיטואציה אחרת בן היה מודח אם לא הייתה לו את החסינות ואם לא הטוויסט האידיוטי.ץ
חוץ מזה שכריסיהוכיחה יכולות במשימות יותר מכל מתמודד העונה, גם יותר מדיוון שממש לא הבריק באתגר האש.
לצפיה ב-'זה קשור בגלל שאם זה היה הפוך והיה עוזר לכריסי לא היית מצייץ'
זה קשור בגלל שאם זה היה הפוך והיה עוזר לכריסי לא היית מצייץ
14/01/2018 | 20:09
22
18
מילה כנגד הטוויסט. אם כבר נהפוכו, עוד היית משבח אותו ואת גאוניותו.

מי שאשם בזכייתו של בן זה כריסי ודיוון שהיו להם כל כך הרבה הזדמנויות למנוע ממנו להשיג איידול ולא ניצלו אפילו אחת מהן. אז מי שעצלן והולך לישון בזמן שהאיום הכי גדול עליו בגמר מסתובב חופשי לחפש איידולים, מגיע לו שישלם על עצלנותו ושחצנותו (לא, אין שום סיכוי שהוא ימצא עוד איידול. באמת????) ואחרי זה עוד קוראים לה 'קווין', על מה ולמה בדיוק?
לצפיה ב-'טוב מה שתגיד'
טוב מה שתגיד
14/01/2018 | 20:14
4
לצפיה ב-'זה לא יעזור'
זה לא יעזור
14/01/2018 | 22:54
3
16
כי בן יזכר לנצח כמנצח הראשון שניצל מפיינל 4 בלי הצבעה (שהצבעה היא המהות של התוכנית לפחות לטעמי) עזוב אותך אליל - לא הייתה הצבעה באותה מועצה ובעיני זו בושה, ואל תתחיל לזיין עכשיו בשכל על ה"עידן החדש" כי זה ממש לא מעניין אף אחד כאן, מועצת שבט בלי הצבעה הורסת את כל הפואנטה של הפורמט ולכן בן הוא מנצח כלכך בזיוני - האמת שאין לי בעיה אישית נגדו והוא שיחק טוב עד לשלבים מסוימים, אם היה מגיע לגמר בזכות חסינות הייתי מאוד מעריך אותו, אם היה כופה תיקו בכלל הייתי מעריך אותו - אבל מועצת שבט ללא הצבעה? לא התוכנית שאני רוצה לראות.
אם זה מה שאתה רוצה לראות שיבושם לך, כנראה אנחנו מעדיפים חלקים אחרים בתוכנית ( אתה טוויסטים הזוים ולא מעניינים ואני אסטרטגיה).

לצפיה ב-'אם כך תצטרך לאמר את זה מעתה ואילך על כל הזוכים בתוכנית'
אם כך תצטרך לאמר את זה מעתה ואילך על כל הזוכים בתוכנית
15/01/2018 | 07:21
2
20
כי הטוויסט הזה של אתגר האש ללא הצבעה עומד להפוך לחלק אינטגרלי בלתי נפרד מכל העונות הבאות. אז אם בן בגלל זה נחשב בעיניך זוכה לא לגיטימי או לא ראוי, כל הזוכים מהיום והלאה יהיו כמוהו. וכבר אמרתי, שאם מחר יחליטו לבטל את הנבדל בכדורגל, שכל כך הרבה מבקשים לבטלו, זה כבר לא יהיה אותו המשחק כמו שהיה עד עכשיו, ומי שפעם היה בנבדל ונפסלו הגולים שלו בגלל זה, כבר לא יהיה. אז מה יטענו אז? שבגלל שביטלו את הנבדל הכוכבים החדשים של הכדורגל לא באמת כוכבים? אני מבין שיש צופים שהתרגלו לעידן הישן, זה של ריצ'ארד האץ' וחבריו, ללא האיידולים וכל היתרונות, אך הזמנים משתנים ואיתם גם החוקים, ושחקן טוב לא נתקע בעבר, הוא מסגל את עצמו לחוקים החדשים, אחרת הוא לא באמת שחקן טוב.
לצפיה ב-'ממש לא בטוח'
ממש לא בטוח
15/01/2018 | 15:48
1
15
למרות שממש לא בטוח, הוא יכול בקלות להזרק לבוידם יחד עם אי הגאולה או האליל במתכונת יול אם ההפקה תראה שעונות הבאות גיבורים ילכו דרכו או שסתם ההפקה תקלוט שהופך את הגמר ליותר משעמם טלוויזיונית

באופן כללי אם אתה צופה שנים בהישרדות אתה צריך לדעת שההפקה בוחנת את הטוויסטים שלהם עד שנכנסים קבוע

ערבוב
עונה3, 4
עונה 5 - ננסה בלי
עונה 6 - נחזיר
עונה 7 - אולי טוויסט החזרת שחקנים ייצור יותר עניין
עונה 8 - לא, בעצם נחזור לערבוב
ורק מאז נהיה מתכונת קבועה, למרות שעדיין בעונות שחשבו שיהיה מעניין בלעדיו כמו עונה 10 הוא לא היה

פיינל 3
יותר יציב אבל גם עשו נסיונות בעונות 16 ו18 לחרוג ממנו

אי הגאולה כבר הזכרתי, טוויסט שהוצג כחזק ועצמתי וגם כחלק מהעידן חדש של הישרדות ונפסל, כי הוא לא תפס

אבל בכל זאת, גם אם ימשיך עדיין לא מוצא אותו לגיטימי למשחק, כמו שאי הגאולה לא לגיטימי גם אם היה ממשיך
וכן, אם ימשיך אקווה מאוד שמי שזוכה מההפקר ועולה לגמר בגלל הטויסט הזה לא ינצח, גם אם היה פייבוריט (איזו מילה מגעילה) שלי כל העונה
לצפיה ב-'אי הגאולה, אי הגלות, אי המתים או כל טוויסט אחר כזה'
אי הגאולה, אי הגלות, אי המתים או כל טוויסט אחר כזה
15/01/2018 | 16:33
16
לא יכול וגם לא צריך להפוך לחלק אינטגרלי קבוע בכל עונה. עצם זה שהוא הפתעה הופך אותו לרלוונטי, אך אם יידעו שכל עונה יש אותו איפה פה ההפתעה? לעומת זאת הטוויסט החדש לא נועד בשביל להיות גורם הפתעה, אלא גורם מתקן להפלייה שהיתה עד היום לשחקנים הטובים ביותר של הישרדות, שאף אחד לא מעוניין להגיע איתם לגמר ולכן עושים הכל להדיחם לפניו. ורשימת הקורבנות הלא מוצדקים ארוכה.... הטוויסט החדש בא להעניק הזדמנות שווה גם להם להגיע לגמר בכוחות עצמם וללא טובות מ'חבריהם' למשחק. וכמו שכבר ציינתי, למרות שנוח להתעלם מזה, ההבדל בין בן משתמש בטוויסט הזה לכריסי משתמשת בטוויסט הזה הוא בסך הכל אות אחת הפוכה, שאם בן היה מניח אותה נכון כל המשחק היה נראה אחרת ואז כולם פה שצועקים חמאס על הטוויסט החדש היו מרוצים ומאמצים אותו בחום. כי זה לא הטוויסט שמפריע לכם, אלא מי שהוא עזר לו.
לצפיה ב-'שניכם טועים'
שניכם טועים
14/01/2018 | 22:56
16
41
גם בן וגם כריסי תמיד ייזכרו כאלו שהגיעו לגמר במשחק שנשדד מהמלך האמיתי של העונה
לצפיה ב-' Robbed Queen'
Robbed Queen
14/01/2018 | 23:02
12
לצפיה ב-''
14/01/2018 | 23:04
14
30
לצפיה ב-'הנה הוא'
הנה הוא
14/01/2018 | 23:06
13
33
בפרק ההדחה שלו
אלי המרשעת משקרת לו ועושה את הבגידה הכי גדולה שהיתה בתולדות המשחק
לצפיה ב-'והנה קטע סודי'
והנה קטע סודי
14/01/2018 | 23:15
12
31
שבו ראיין המנייאק רומז לשבט איך להצביע, הרי הוא ידע שמולו אין לו שום סיכוי
לצפיה ב-'מייק וג'סיקה מחפשים אחריי האליל'
מייק וג'סיקה מחפשים אחריי האליל
14/01/2018 | 23:37
11
29
יותר נכון מייק מחפש וג'סיקה שותה מהמימייה
לצפיה ב-'הם מחפשים את האליל'
הם מחפשים את האליל
14/01/2018 | 23:38
10
23
באותו מקום שג'ו מצא את האליל הקודם
לצפיה ב-'אשלי וג'יי פי פאוור קאפל'
אשלי וג'יי פי פאוור קאפל
14/01/2018 | 23:48
9
28
לצפיה ב-'לא נכון'
לא נכון
14/01/2018 | 23:48
8
29
אין ביניהם שום קשר אלן
לצפיה ב-'ראיין'
ראיין
15/01/2018 | 00:01
7
21
מספר ליותר מדיי אנשים שיש לו אליל
לצפיה ב-'מה שגורם לבן'
מה שגורם לבן
15/01/2018 | 00:03
6
26
לאבד בו אמון ולצאת במשימה של סוכן כפול
לצפיה ב-'החוסר זהירות של ראיין'
החוסר זהירות של ראיין
15/01/2018 | 00:06
5
23
כמעט הרס לו ולכריסי את כל המשחק
לצפיה ב-'גם דיוון איבד אמון בראיין'
גם דיוון איבד אמון בראיין
15/01/2018 | 00:15
4
24
אבל הם הצליחו ליישר הדורים ולעבוד שוב ביחד לקראת הסוף
לצפיה ב-'עד שדיוון'
עד שדיוון
15/01/2018 | 00:16
3
24
הפסיד לבן בשובר שוויון שנוי במחלוקת
לצפיה ב-'הפיינל 3'
הפיינל 3
15/01/2018 | 00:21
2
30
נקיים ומצוחצחים בריאוניון
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
15/01/2018 | 00:26
1
26
המנצח של הישרדות 35
לצפיה ב-'תודה לכם צופים'
תודה לכם צופים
15/01/2018 | 00:30
34
על עונה מדהימה ומושלמת שהייתה לנו
ניפגש בעונה הבאה עם הרבה טוויסטים מושלמושים
לצפיה ב-'הסיבה היחידה שבן הגיע לגמר'
הסיבה היחידה שבן הגיע לגמר
14/01/2018 | 22:50
2
24
זה בגלל טוויסט שההפקה הביאה בפעם הראשונה ללא התראה בתחילת העונה, זה מצחיק כמה שאתה מתעלם מדברים מסוימים אבל מזכיר דברים אחרים (כמו דבר טיפשי שכריסי הגיעה לגמר בזכות טעות של בן - זה כל הקטע. בן לא היה מספיק טוב באתגר ופישל ולכן כריסי ניצחה אותו שהיא כן הצליחה והייתה טובה יותר).

לצפיה ב-'אם בן היה שם את האות נכון הוא לא היה צריך בכלל את הטוויסט'
אם בן היה שם את האות נכון הוא לא היה צריך בכלל את הטוויסט
15/01/2018 | 07:26
1
28
אבל כריסי ועוד איך היתה צריכה אותו, וכל הבכיינים פה היו אז מאושרים שיש טוויסט.
לצפיה ב-'לא נמאס לך?'
לא נמאס לך?
15/01/2018 | 08:10
6
לצפיה ב-'Robbed Queen '
Robbed Queen
14/01/2018 | 18:00
9
לצפיה ב-'מאוד מקווה שלא נראה יותר לעולם עוד עונה כל כך גרועה כמו 35'
מאוד מקווה שלא נראה יותר לעולם עוד עונה כל כך גרועה כמו 35
14/01/2018 | 19:23
28
שבכל העונות הבאות ההפקה תביא שחקנים בעלי רמה גבוהה, ולא כאלה שזורקים איידול לאש, ובסוף מצביעים עם מי שנתנה להם את האיידול והודחה בגלל טיפשותם,  רק בגלל שהם חלמו לעשות זאת 15 שנים. בושה להישרדות האמריקאית שכזה שחקן גרוע בכלל לוהק להישרדות. צריך לפטר את המלהקים שלו ולהחליפם במלהקים רציניים שיביאו שחקנים חדשים אמיתיים חזקים ומאתגרים שיהיה כיף לראותם משחקים, ולא נקיא את נשמתנו מהמשחק שלהם ומהטעויות הפטאליות שלהם. לא סתם העונה הזאת מדורגת אצלי במקום האחרון.
לצפיה ב-'מעניין שאף אחד פה לא מדבר על TAR 30'
מעניין שאף אחד פה לא מדבר על TAR 30
14/01/2018 | 14:34
29
העונה הראשונה של TAR שהצמדים עומדים להחליף בני זוג באמצע המירוץ.
לצפיה ב-'מדליקים לפידים - הגמר! '
מדליקים לפידים - הגמר!
12/01/2018 | 21:48
13
59
ראיין אולריך - הפורום אמר את דברו למרות שנראה לי שרק אני מעדיף את אשלי על פניך

איכשהו הפיינל 3 פה הצליח לראשונה להיות הפיינל 3 של הפופולאריות שלנו:

הנסיכה אשלי
הנסיך דיוון
וכמובן המלכה כריסי

וכמו תמיד, לכל עונה יש גמר! והגמר, כמו כל גמר, יימשך 24 שעות ובסופן מי שתקבל הכי הרבה לפידים תזכה. אמנם דיוון שם, אבל מעבר לרוב הנשי אני חושב שברור לכולנו מי תזכה פה...

המתמודדים:

1. אשלי נולאן
2. דיוון פינטו
3. כריסי הופבק

צולדרך!!!
לצפיה ב-'לפיד לכריסי '
לפיד לכריסי
12/01/2018 | 21:49
6
לצפיה ב-'לפיד למנצח האמיתי של העונה'
לפיד למנצח האמיתי של העונה
12/01/2018 | 22:07
28
דיוון - שלולא הטוויסט המרגיז היה בוודאות לוקח את העונה, אז לפחות תנו לו לקחת כאן! אל תהיו רעים.

לצפיה ב-'תקציר העונה '
תקציר העונה
12/01/2018 | 22:16
1
36
זו הנקודה שבה אני מסכם את העונה כאילו המתמודדים עצמם הדיחו זה את זה, לפי המיקומים שלנו. כל הטוויסטים שהיו בעונה מופיעים גם הסיכום, למרות שלדעתי הלוואי והם לא היו בכלל.

בניגוד לעונה האמיתית, אצלנו שבט הרופאים התחיל על רגל שמאל, כשקול, שרגיל לאכול הרבה, התמוטט אפילו לפני האתגר הראשון ופונה מהמשחק. איכשהו השבט הצליח להתאושש ולא להפסיד חסינות. במקומם הגיבורים, כמו בעונה האמיתית, הלכו למועצת השבט. לפני המועצה, אלן הצליח לעצבן את כל השבט עם דיבורים על כוח פיזי, מה שהוביל את הבנות להתאחד נגדו. עם זאת, אלן אכן היה יחסית חזק, ולכן העדיפו להדיח את ג'יי פי כדי "שלא יהיה כמו קול". במועצת השבט בן הצטרף אליהן, וג'יי פי היה המודח הראשון מעונה 35.

בפרק 2 שבט המרפאים הפסיד חסינות, והפעם לא היו אינטריגות או אסטרטגיות - הייתה הדחה אולד סקול של המתמודדת הכי חלשה בשבט, רורק. בפרק 3 הגיבורים שוב הפסידו חסינות, והיו מוכנים להדיח את קטרינה, אבל כריסי הבהירה לכולם שהערבוב קרב, ולכן הבנות ובן נשארו ביחד והדיחו את אלן. בפרק 4 היה הערבוב, וקטרינה נשארה בשבט הכחול ופטריק בשבט האדום, אבל סימון שובצה לשבט הצהוב. השבט הכחול הפסיד חסינות שוב. במועצה גילתה אשלי שג'סיקה חסמה לה את ההצבעה, והיא לא יכלה למנוע הדחה פה אחד של קטרינה.

השבט הכחול הלך למועצה עוד פעמיים. בפרק 5 ג'ו מצא אליל, והחליט בתור מחווה לתת אותו לדיוון, בתנאי שיצביע נגד אשלי. אבל דיוון החליט לבגוד בהם. הוא נתן את האליל לאשלי, והיא השתמשה בו במועצת השבט,  ודזי הודחה עם קול אחד בלבד נגדה. בפרק 6 ג'ו הבין שהאליל שאשלי השתמשה בעצם היה האליל שהוא נתן לדיוון, וחיפש אליל כל הפרק, אבל דיוון ניסה להתפייס איתו, כשהוא בעצם מנע ממנו להיות לבד. ג'ו לא מצא אליל, והודח במועצת השבט.

בפרק 7, 11 השורדים שנותרו התאחדו. הפעלתנים, שעד עכשיו לא הודח מהם אף אחד, היו ברוב מכריע. הגיבורים והמרפאים התאחדו, אבל עדיין היו במיעוט. לבסוף כריסי ואשלי החליטו לצרף את דיוון וראיין, שאיתם היו בשבטים המעורבבים, לברית. התוכנית הצליחה, ובשלוש המועצות הבאות הודחו סימון, פטריק ואלי. בפרק 10 כולם היו בדרך לעוד הדחה צפויה, אלא שבדיוק אז לורן זכתה בחסינות. השביעייה התחילה להתפרק, ולורן ניצלה את המצב כדי לצרף אליה את ג'סיקה, מייק, ראיין ודיוון, וביחד הם הדיחו את בן בבליינדסייד הגדול ביותר עד כה של העונה.

בפרק 11, מייק פיטפט על אסטרטגיה באמצע אתגר החסינות, ופתאום כולם הבינו שהוא איום רציני בגמר, ואז כולם התחילו לדבר על בריתות. אבל מייק זכה בחסינותף ולכן ג'סיקה, בת בריתו הקרובה ביותר, הודחה. בפרק 12, האחרון לפני פרק הגמר, נגמר למייק המזל, והוא הודח פה אחד.

כריסי זכתה בחסינות בפיינל 5. בנקודה הזו לורן עדיין הייתה בברית עם ראיין ודיוון, אבל לכריסי היה אס בשרוול: הסופר אליל שהיא קיבלה על ההתחלה. במועצת השבט היא שלפה אותו מהתיק, ושמה אותו על הצוואר של אשלי. הפעלתנים נכנסו לפאניקה, וראיין ודיוון בגדו בלורן והדיחו אותה. בפיינל 4 אשלי הפתיעה את כולם וזכתה בחסינות. היא נשארה נאמנה לכריסי וכפתה תיקו במועצת השבט, ואז דיוון ניצח את ראיין באתגר האש.
לצפיה ב-'אה, רגע '
אה, רגע
12/01/2018 | 22:23
18
אם זה היה תיקו בין כריסי וראיין, אז היא ניצחה אותו באתגר האש, כמובן.
לצפיה ב-'אשלי'
אשלי
13/01/2018 | 01:40
4
לצפיה ב-'דיוון '
דיוון
13/01/2018 | 03:45
3
לצפיה ב-'גם המקום הרביעי והחמישי זהה '
גם המקום הרביעי והחמישי זהה
13/01/2018 | 03:47
1
36
גם מקום שלישי בטח יהיה זהה רק 1ו2 בטח יתחלפו
לצפיה ב-'או שלא... '
או שלא...
13/01/2018 | 19:56
4
לצפיה ב-'כריסי'
כריסי
13/01/2018 | 09:04
1
לצפיה ב-'לפיד לקוווין פאקינג כריסי'
לפיד לקוווין פאקינג כריסי
13/01/2018 | 09:45
3
לצפיה ב-'לפיד לROBBED QUEEN של העונה'
לפיד לROBBED QUEEN של העונה
13/01/2018 | 14:51
32
דיוון
לצפיה ב-'דיוון~'
דיוון~
13/01/2018 | 19:17
5
לצפיה ב-'לפיד לכריסי'
לפיד לכריסי
13/01/2018 | 20:27
3

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
סיגנל טורס- החברה המובילה במשק בתחום הנסיעות
סיגנל טורס
פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה