לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78927,892 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בחודש הבא תעלה לשידור העונה ה36 של הישרדות האמריקאי - אי הרוחות.
העונה צולמה באיי פיג'י, 20 שורדים חדשים לחלוטין,
שיצטרכו להתמודד עם טוויסטים שכשלו בעונות הקודמות.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בחודש הבא תעלה לשידור העונה ה36 של הישרדות האמריקאי - אי הרוחות.
העונה צולמה באיי פיג'י, 20 שורדים חדשים לחלוטין,
שיצטרכו להתמודד עם טוויסטים שכשלו בעונות הקודמות.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'למה לזוכה של הישרדות סמואה מגיע לקבל יותר קרדיט '
למה לזוכה של הישרדות סמואה מגיע לקבל יותר קרדיט
16/08/2018 | 13:07
17
44
אני לא חושב שהייתה מנצחת יותר שנויה במחלוקת מאשר נטלי ווייט, שחקנית אשר נתפסת כאחת שנגררה אחרי ראסל. אבל אני באמת לא חושב שזה נכון. נטלי נמצאת די גבוה אצלי כרגע שזה מגיע לראויים לניצחון, ואני ארצה להסביר למה. (שימו לב, אני לא אומר שלראסל הגיע לנצח או לא, פשוט למה לנטלי כן הגיע לנצח).

אז, נטלי התחילה בשבט פואה פואה, וישר מצאה את עצמה בברית עם ראסל, שכמובן כרת ברית עם כולם, והוא לא חשב שנטלי משחקת את המשחק. אבל נטלי רצתה שאנשים יחשבו שזה חכם לקחת אותה לגמר, כי הם "יוכלו לנצח אותה", אלא שבפועל, נטלי ידעה שהיא תוכל לנצח את ראסל. אז היא החליטה להיות בברית עם ראסל, לא לעשות צרות, ולבנות קשרים חברתיים עם כולם. היא גם ראתה איך מתמודדות חזקות כמו בטסי הודחו מוקדם, אז היא ידעה שהיא צריכה לשחק אחרת. ומשהו שאני מופתע שלא הועלה, פואה פואה הפסידו אתגר אחרי אתגר, והלכו למועצת השבט חמש פעמים. ובכל הפעמים האלו, השם של נטלי לא הועלה פעם אחת להדחה. תקחו בחשבון שאם פואה פואה היו הולכים עוד פעם למועצת שבט, ראסל היה רוצה שנטלי תשאר, וג'ייסון או מיק היו מודחים לפניה. ועוד דבר, באחד הפרקים לפני האיחוד לורה משבט גאלו הגיעה לפואה פואה לאחר משימה כלשהי. נטלי ישר התחילה לבנות איתה קשרים חברתיים. את ליז זה עצבן, אבל ראסל ידע שמה שנטלי עושה הכרחי למשחק שלו, לבנות קשרים עם הצד השני.

לאיחוד, נטלי הגיעה עם ראסל, ג'ייסון ומיק. הם הגיעו לאיחוד כמיעוט מול שמונת חברי גאלו. אבל, נטלי דיברה עם הבנות על האפשרות להדיח את אריק. עכשיו, שמעתי ראיונות של דייב ולורה שאומרים שזה לא היה רעיון של נטלי להדיח את אריק, בעוד שמוניקה נתנה קרדיט לנטלי על ההדחה של אריק. אני מאמין, שכל האנשים שרצו להדיח את אריק, ונטלי שדיברה עם הבנות להדיח אותו, שכנעה אותם להדיח אותו. ראסל, השתמש בפסלון חסינות על עצמו, אף על פי שלא קיבל שום קול נגדו. בנוסף, נטלי מאוד התחברה לברט. מן הסתם היא לא הייתה הולכת איתו לגמר, אף אחד לא היה מנצח אותו, אבל במקרה וראסל רצה להדיח אותה, היה לה רשת ביטחון.

עכשיו, ראסל היה אחראי על המון מהלכים שקידמו את פואה פואה, כמו לגרום לג'ון ולשאמבו להצביע איתם (שמעניין אגב, היו היחידים להצביע לראסל בגמר). אבל נטלי הצליחה לגרום לראסל לרצות לקחת אותה לגמר. אני לא יכול להגיד שמהשחק שלה לא היה תלוי בראסל, אבל היא ידעה מה היא עושה. אני חושב שנטלי שיחקה משחק חברתי מעולה, וזה היה האסטרטגיה שלה.

מה דעתכם? אני חושב לעשות פינות כאלו על עוד מנצחים אחרים שאני חושב שלא מקבלים מספיק הערכה. אני חושב אולי לכתוב על אראס, כי אני יודע שאני לא נותן לא מספיק קרדיט.
לצפיה ב-'לא ממש לא!'
לא ממש לא!
16/08/2018 | 16:45
5
27
היא אולי לא הייתה "עציץ עונתי" אבל ההשפעה שלה על המשחק הייתה קטנה יחסית לראסל.
הוא היה מגיע לגמר גם בלעדיה והיא ממש לא בטוח הייתה מגיעה בלעדיו.
היא לא הזוכה הגרועה אי פעם או משהו כזה והיא לא הייתה חלאה כמו ראסל אבל בעונה הזאת(בניגוד ל20 שהגיע לפרוואטי לדעתי, ובטח שלא לסנדרה) הגיע לו לדעתי לזכות.
היא זכתה נטו בגלל שהיא מצד אחד לא ראסל שעצבן הרבה אנשים ומצד שני לא הייתה עציץ מוחלט כמו מיק.
לצפיה ב-''
16/08/2018 | 18:51
4
19
א) ההשפעה הקטנה שלה לעונה זה נטו לעריכה. זאת לא הייתה עונה רגילה, זה היה "המופע של ראסל".
ב) נכון, ראסל יכל להגיע לגמר בלעדיה, אבל יש משהו מאוד חשוב בהדחה של אריק. ההדחה הזאת בעצם גרמה לג'ון לכעוס על הברית שלו, וכך לראסל היה יותר קל לגרום לו להתהפך עליהם. אם נטלי לא הייתה מדברת עם הבנות של גאלו, מי יודע, אולי ג'ייסון היה מודח. כי זה לא שראסל עשה משהו מיוחד בהדחה הזאת. נטלי היא זאת שדיברה איתן, בעוד שראסל סמך יותר מדי על הפסלון חסינות שלו, שהוא השתמש בלא הצורך.
לצפיה ב-''
16/08/2018 | 19:40
3
21
לא חושב שראסל היה מגיע לגמר ללא נטלי
מיק וג'ייסון הם שני בוקים שכולם לא ממש סבלו אותם
ראסל, ראינו את היכולות החברתיות שלו
ומי היה נשאר איתם עוד? ליז?

פואה פואה היו מגיעים כ4 מעצבנים שגאלו היו מדיחים אחד-אחד
לא היה שום שידור שאולי יש שם פרטנר שכדאיי לברר איתו על ברית
הדחת אריק לא הייתה קורית ושאמבו לא הייתה עוברת לפואה פואה כי היא עברה בגלל הדחת אריק
לצפיה ב-'יש בזה משהו '
יש בזה משהו
16/08/2018 | 20:24
2
19
למרות שאני חושב שלג'ייסון היו רעיונות חכמים. את מיק בקושי הראו. הדחת אריק הייתה קריטית בשביל פואה פואה, וראסל לא ניסה לשכנע אותם להדיח אותו, הוא היה בטוח שכולם יצביעו לו, מה שלא קרה. בעוד שנטלי ניגשה אל הבנות ודיברה איתן על ההדחה של אריק. נטלי עוד בנתה קשרים חברתיים עם לורה בפרק שבו לורה ביקרה בפואה פואה.

וכמו שרשמתי, שמעתי רעיונות של לורה ודייב שאומרים שההדחה של אריק הייתה רעיון של דייב, בעוד שמוניקה אמרה שנטלי שכנעה אותם. אני רושם את זה כדי להיות הוגן, אז אני מצטער אם אני נשמע כמו תקליט שבור חחח. אני חושב שכל אחד מהם רוצה לצאת האיש הכי חכם בחדר, אז אני לא יודע על מי לסמוך. אני כן מאמין שנטלי נתנה עוד סיבות להדיח אותו, אז אני כן נותן לה קרדיט.

אם אריק לא היה מודח, פואה פואה היו מודחים אחד אחד. ונטלי כנראה הייתה נשארת על פניהם, כי היא נתפסה כפחות איום.
לצפיה ב-'אני לא מסכים איתכם'
אני לא מסכים איתכם
17/08/2018 | 00:10
1
19
כשצפיתי שוב בעונה זה הרגיש לי כאילו מאד מנסים לזקוף את ההדחה של אריק לזכותה של נטלי.
בעיני היא עדיין אחת המנצחות הכי גרועות שהיו.
לצפיה ב-''
17/08/2018 | 00:25
12
אני לא חושב שאי פעם נוכל לדעת את רמת ההשפעה שלה על ההדחה של אריק, אבל מראים מאוד ברור איך היא ישר הלכה לדבר עם לורה וקלי. אז אני כן מאמין שהיה לה חלק בהדחתו, אני רק לא יודע עד כמה. היא תמיד דאגה להגיד לראסל עד כמה הוא השחקן הטוב ביותר אי פעם, כי היא רצתה שהוא יקח אותה לגמר, כי היא ידעה שהיא תוכל לנצח אותו. ועוד משהו שצריך להגיד, שהיא בקושי קיבלה זמן מסך. כולם בקושי קיבלו, זה היה המופע של ראסל. אז אולי קשה יותר לשפוט איך נטלי שיחקה שבקושי קיבלה זמן מסך.

אני חושב גם לכתוב על אמבר ווספיה, שאני מוצא אותן אנדרייטד, וגם על אראס, כי גם אמרו לי בפורום שאני מדרג אותו נמוך מדי שמדרגים מנצחים.

לצפיה ב-'למה לזוכה של הישרדות מרקיז מגיע לקבל יותר קרדיט '
למה לזוכה של הישרדות מרקיז מגיע לקבל יותר קרדיט
17/08/2018 | 14:36
10
24
עכשיו, אני מודע לכך שהעונה שודרה לפני 16 שנים (!!!) ולא צריך ספויילרים, אבל אני תמיד שם ליתר ביטחון.

וספיה היא כנראה המנצחת שהכי לא מקבלת מספיק הערכה. אני לא אומר שהיא השחקנית הכי טובה אי פעם, אבל היא שיחקה משחק ממש טוב במרקיז. וספיה התחילה באחד השבטים הפחות מוצלחים אי פעם, מאראמו. היא ישר נכנסה לברית עם שון, והיא די סיפרה לנו את האסטרטגיה שלה מההתחלה: לא להיכנס לויכוחים. וספיה שיחקה מתחת לרדאר והייתה מוכנה להצביע עם הרוב. אבל, דבר אחד שהיא לא מקבלת עליו קרדיט, זה שהיא ידעה לקרוא דינמיקות קבוצתיות מעולה. לאחר שהיא, רוב ושון עברו לרוטו, וספיה התרחקה מהם, והחלה להתחבר לחברי רוטו, ולעזור להם בשבט, בעוד שרוב ושון די התעצלו וישנו בשבט. אם רוטו היו מפסידים משימות חסינות נוספות, הם לגמרי היו מודחים לפניה.

שאני רואה אנשים שכותבים שלנלה ולפסקל הגיע לנצח יותר מוספיה, אני לא מבין זאת, בגלל פרק ההדחה של ג'ון. לנלה ופסקל לא הייתה בעיה להיות מודחים ולתת לברית של ג'ון להגיע עד הסוף של המשחק. שון ווספיה חברו לקאת'י ישר, נלה ופסקל לא. זה היה רק אחרי המשימת חסינות שרבעיית רוטו חשפה את סדר ההדחה, שגרמה לנלה לשכנע את פסקל להצטרף אל וספיה, קאת'י ושון. בפיינל 4, וספיה זכתה במשימת חסינות, אשר הייתה טריוויה על כל מתמודדי העונה. ממה שאני זוכר, וספיה הביאה איתה לאי מחברת (בעונות הראשונות, המתמודדים יכלו להביא איתם חפץ אחד לאי). והיא רשמה עובדות על כל המתמודדים לאורך שהותה על האי. היא כרתה ברית עם קאת'י לפיינל 2. במשימת החסינות האחרונה, וספיה אחראית אולי לאחד המהלכים "המלוכלכים" בהיסטוריה של הישרדות, אבל מהלך הכרחי. וספיה אמרה לנלה שהיא תתן לה לנצח את משימת החסינות, אם היא תקח אותה לגמר. כל זה מול קאת'י.

שמדברים על חברי שבט ממורמרים, אני מופתע שלא מזכירים את מרקיז. לא היו חסרים שם מתמודדים ששמרו טינה כלפי וספיה ונלה, במיוחד תמי. אני יודע שהרבה אנשים אהבו אותה, וגם אני אהבתי איך שהיא שיחקה, אבל הנאום שלה ממש היה מגוחך, היא האשימה את וספיה ונלה שהן חמדניות, כי הן שיחקו את המשחק. ואף על פי שכעסו על וספיה, היא הצליחה בכל זאת לנצח.

אתם אולי לא אוהבים את וספיה, או איך שהיא שיחקה, אבל אני חושב שאי אפשר להגיד שוספיה לא שיחקה. היא שיחקה את המשחק מהיום הראשון.

לצפיה ב-'תמי לא התלוננה על כך שהן שיחקו את המשחק'
תמי לא התלוננה על כך שהן שיחקו את המשחק
17/08/2018 | 14:56
9
29
תמי התלוננה על כך שהן האשימו את ברית רוטו בכך שהם משחקים את המשחק ורוצים להגיע לסוף ולכסף בעוד שהן רק רוצות "משחק הוגן"
הניסיון להציג את המשחק של הטוב מול הרע כשהטוב "מנצח" את הרע

וספייה ונלייה היו שחקניות סבירות, וספייה אוליי קצת יותר מסבירה אבל הן היו מתחסדות מאוד גדולות, שתיהן מחו על בריתות מאורגנות ומשחק אסטרטגי אבל בסופו של דבר שתיהן שיקרו, שתיהן הוליכו שולל ושתיהן מייד אחריי זה הלכו לבכות לג'יזס שימחל להן
זה בסדר, לא גורע מהמשחק שלהן אבל זה בהחלט מעצבן ואם הייתי מושבע גם הייתי מתעצבן על כך, בתור צופה התעצבנתי

ווספייה הצליחה לנצח כי רוב המרמור של ברית רוטו היה כלפיי נלייה
וגם נלייה הייתה שחקנית חברתית גרועה כלפיי כולם מלבד פסקל (סוכריית מנטה?)
בעוד וספייה הכירה את המושבעים וידעה פרטים אישיים עליהם (שבגלל זה גם זכתה בחסינות)
לצפיה ב-''
17/08/2018 | 15:10
1
25
זו גם הסיבה לשנאה הגדולה שהייתה כלפי ליסה בעונה 25.

ואם כבר מרמור, מה עם שון? כל תכלית המשחק שלו הייתה מרמור, התחסדות והאשמה בגזענות. הוא היה לוחם צדק חברתי לפני שזה היה מקובל (למרות שיכול להיות שלא שמתי לב והכול היה בהומור).

בכלל, בהתחשב בעובדה שזו הייתה העונה הראשונה עם מהפך אמיתי, זו הייתה עונה מאוד "ראויה". כמעט כל מי שאינו מרביעיית רוטו התייחס למשחק ולשקרים באור שלילי בנקודה מסוימת.
לצפיה ב-'סולידסנייק2, מסכים עם דבריך '
סולידסנייק2, מסכים עם דבריך
17/08/2018 | 15:22
17
למרות שאני לא זוכר ששנאו את ליסה במשחק, אתה מתכוון בפורום?
שון לגמרי היה ממורמר ועצבן אותי בהמון רגעים. היה גם קטע עם וספיה שהם ניסו לשכנע את קאת'י להצטרף אליהם והם אמרו משהו על גזענות. אבל דיברתי נטו על הנאומים של חברי המושבעים, ואיך שהם הצביעו.

ואני חושב שתמי כן ראתה באור שלילי את השקרים במשחק, כי היא אמרה שבזכות וספיה ונלה, היא החליטה לא לשחק מלוכלך (או משהו כזה).
לצפיה ב-''
17/08/2018 | 15:18
4
18
ממה שאני הבנתי מתמי, היא כעסה על זה שנלה ביקשה מהם שיקחו אותה לאיחוד, ואז היא הדיחה אותן. אני זוכר את וספיה שהייתה נוצריה אדוקה, אבל אני לא זוכר שהיא התחסדה על זה. אצל בנג'מין נגיד, כן, זה היה מאוד ניכר. אני לא זוכר את זה לגבי וספיה. ואני גם חושב שוספיה צברה לעצמה אויבים לאחר מה שעשתה לקאת'י.
לצפיה ב-'אם כבר'
אם כבר
17/08/2018 | 15:30
3
14
יותר האשימו את נליה במה שהיא עשתה לקאת'י: "היי הציצים שלך בחוץ"

ותראה שוב את העונה
היחס של ברית המהפך כלפיי ברית רוטו אחריי ההדחה של ג'ון היה נוראי
זה לא היה בקטע של "היי, זה רק משחק, הבסנו אתכם"
זה היה בקטע של "תוכלו את מה שבישלתם, נבלות"
ברמות שלא יושבים איתם ומבטלים את כל מה שיש להם לאמר
וכל זה בגלל שהיו פעם בברית שולטת עם ג'ון

זה התחסדות לכל דבר
לצפיה ב-'ממה שאני זוכר'
ממה שאני זוכר
17/08/2018 | 15:34
2
11
שאחרי שג'ון הודח, זואי פשוט אמרה לתמי שהיא לא אוהבת אותה, או משהו כזה. שון התנהג בצורה גסה כלפי כולם, אבל לא זכור לי משהו רע שוספיה, קאת'י, פסקל או נלה אמרו. ומתי נלה אמרה את ההערה הזאת לקאת'י? היא אמרה אותה, או שלא הבנתי נכון?
לצפיה ב-'תראה שוב את הפרק אחריי שג'ון הודח'
תראה שוב את הפרק אחריי שג'ון הודח
18/08/2018 | 11:42
1
16
רוברט ותמי הלכו לדבר עם פסקל ונלייה ואלו לא רצו לשמוע אותם כי הם "קשורים לג'ון ואחראים על המעשים שלו"
לא משנה מה הם יעשו או יאמרו הם מבחינתם מחוברים איתו ביחד

בפרק הדחה של רוברט קאת'י עשתה פרק שלם על כך שהתחברות לרוברט תהפוך אותה ל"כלבה של העונה"

תמי ורוברט דיי יצאו גם קורבנות של הבניי ברית שלהם במשחק הזה
אם אני זוכר נכון במשימת הקוקוסים תראה שמי שהעיפו בשיטתיות את שון, וספייה, קאת'י, פסקל ונליה היו ג'ון וזואי
תמי ורוברט דיי חילקו את הקוקוסים שלהם רנדומלית וחתכו גם לזואי וג'ון
זואי גם הייתה זאת שבטפשותה אמרה לרוב ושון שקאת'י הבאה בתור אחריהם
מה שמראש הוביל למהפך

מבחינה אסטרטגית ובריתות זה לא ממש צריך לעניין, תמי ורוברט התחברו עם שני אנשים טפשים, אכלו אותה וזה המשחק
מבחינה אישית, לא, הם לא אחראים על דברים שזואי וג'ון אמרו או עשו והכעס עליהם וניסיון להציג אותם כנבל העונתי בגלל דברים שזואי וג'ון אמרו או עשו הוא מה שהרגיז

זה גם קצת מזכיר בהישרדות אוסטרליה שאחריי שג'רי הודחה אף אחד לא דיבר עם אמבר חוץ מקולבי, היא דיי נחשבה GUILTY BY ASSOSIATING
לצפיה ב-'זה לא נשמע מתאים לפסקל ונלה אבל אצפה שוב'
זה לא נשמע מתאים לפסקל ונלה אבל אצפה שוב
18/08/2018 | 16:31
8
לא צפיתי בעונה חודשים טובים. היהירות של ג'ון לגמרי הרסה את הברית שלו. אלו עדיין עונות הראשונות, אז יש יותר דגש על מי יותר "ראוי".
לצפיה ב-'די מסכים עם שניכם'
די מסכים עם שניכם
18/08/2018 | 14:09
1
19
אני כן חושב עם השנים שוספיה די אנדרייטד ולא מגיע לה להיחשב כמנצחת כל כך גרועה (למרות שהיא דמות מעפנה וקאת'י  הייתה הרבה יותר לייקאייבל),
אבל מזדהה עם נועם
לצפיה ב-'קאת'י הייתה האנדרדוג האולטימטיבי'
קאת'י הייתה האנדרדוג האולטימטיבי
18/08/2018 | 16:33
12
והיא גם הייתה בין הדמויות הראשיות של העונה. אבל אני עדיין לא מבין למה שונאים את וספיה...אני לא זוכר שהיא עשתה משהו כזה נורא, פחות נראתה על המסך, זה כן.
לצפיה ב-'בואו נדבר שניה על BB20!!'
בואו נדבר שניה על BB20!!
16/08/2018 | 12:43
3
18
נכון שגם אני לא כל כך פעיל בפורום ואחרי שמרגיש שהתוכנית מאבדת מהרלוונטיות (למרות שעונות 17 ו18 היו חביבות לגמרי)...

WOW! איזו עונה מטורפת, לדעתי היא כרגע בטופ 3 של הגדולות אי פעם, ואם היא תמשיך ככה סיכוי טוב שגם תמשיך לעלות.
לצפיה ב-'לא הצלחתי למצוא איפה לצפות בעונה חחח'
לא הצלחתי למצוא איפה לצפות בעונה חחח
16/08/2018 | 20:25
2
6
לצפיה ב-'פרוג'קט טיוי פרי'
פרוג'קט טיוי פרי
17/08/2018 | 00:12
1
11
חייב חייב לצפות! עונה אדירה כבר מהשבוע הראשון
לצפיה ב-'ניסיתי לחפש שם בעבר ולא מצאתי אבל אנסה שוב'
ניסיתי לחפש שם בעבר ולא מצאתי אבל אנסה שוב
17/08/2018 | 00:26
9
אני צריך חוויה מתקנת מעונה 15 חחחח
לצפיה ב-''
14/08/2018 | 19:49
2
21
טוב, פרק קצר אבל עד עכשיו הכי משעמם לדעתי
מתיי כבר יפסיקו עם הסרטוני היכרות הקיטשים האלו? זה מעצבן
בעיקר אלו שלא אומרים כלום
יכלו בהחלט להעביר לנו שהיט' וטיגן מחוברים יחד בזה שלשניהם יש ילדים (אז מה? יש גם לשאר) גם בלי להראות אותם משחקים איתם על הדשא

לא יודע אם לשמוח או להתעצבן על ההדחה הזאת
טיגן והית' לא עשו שום דבר לבטח את עצמם, הם פשוט הניחו שיש להם שליטה על השבט (וההדחה של טיגן הייתה ברורה מאוד מההתחלה)
מצד שני אם הצד שעכשיו ניצח ישלוט אנחנו הולכים לראות את זאק עוד הרבה
מצד שלישי יש לי ווייב טוב מבנג'י מתחילת המשחק
ומפתיע שהוא עשה את עצמו מליונר, הוא דיי נראה בלוק שלו כמילנייאל טיפוסי שלוקח את הזמן
הוא אח של אנאליס מהעונה הקודמת שאמנם לא הייתה בשליטה במשחק אבל גם לא הייתה פראיירית ממש והודחה בפתאומיות בגלל טוויסט ראשוני

אצל האלופים לא ממש היה מעניין הפרק

נחכה לפרק הבא
לצפיה ב-'הישרדות אוסטרליה עונה 5 פרק 7'
הישרדות אוסטרליה עונה 5 פרק 7
14/08/2018 | 19:50
1
10
שכחתי בכותרת
לצפיה ב-'פרקים 7 ו-8'
פרקים 7 ו-8
15/08/2018 | 23:25
14
חחחחחח,
רק רשמתי שטיגן והית' נמצאים במצב הכי טוב בשבט וטיגן מודחת, והית' בכלל לא ידע על זה. אבל כל הכבוד לבנג'י שחשב על הרעיון. אני לא כל כך שמח שיש את האי גאולה (או איך שלא קוראים לזה), אבל נראה לאן זה יוביל. בשבט האלופים, אני עדיין חושב שסאם ושרן משחקים הכי טוב, וגם מאט משחק לא רע בכלל.

בפרק השמיני, מגיע להית' גם קרדיט. הוא השתמש בפסלון חסינות והדיח את אניטה, כי טיגן תוכל ככל הנראה לנצח אותה בדו קרב. למה אבל הם לא פיצלו את הקולות??? זה היה הדבר הכי מתבקש. בכל מקרה, העונה מתקדמת טוב כרגע, ואני עדיין לא יודע מי הולך לנצח, מה שיותר טוב, כי זה לא צפוי.
לצפיה ב-'סיימתי את עונה 35! דעתי עליה, הזוכה והפורמט'
סיימתי את עונה 35! דעתי עליה, הזוכה והפורמט
13/08/2018 | 00:12
5
42
אני חצוי בדעתי!
מצד אחד היו אחלה מהלכים ומתמודדים שכולם שיחקו ושיחקו טוב(למעט קול וJP).
מצד שני ההפקה מבחינתי נכשלה בגדול. כמה פסלונים? כמה טוויסטים?
והכי גרוע:
הביאו את בן לגמר על מגש של כסף! איכס, מרגיש כמו הישרדות ישראל.

לדעתי בן הוא הטוב מבין אלה שהגיעו לגמר אבל הזכייה הגיעה לדבון שבאמת הוביל את העונה. בן מצא את עצמו במיעוט וזכה בזכות המון פסלונים(שאני חושד שלפחות אחד מהם ההפקה עזרה לו למצוא) וטוויסט מוזר בשילוב נאום מושבעים וסיפור אישי מוצלח.
לדעתי צריך לבטל לעשות אחד משלושת הדברים:
1. להוציא את הפסלונים מהפורמט.
2. להגביל את השימוש בהם.
3. להקשות מאוד על מציאה של פסלון.
4. שמציאת פסלון תהיה רק ב"אי הגלות".
5. לא לאפשר שימוש בפסלונים בפיינל 5(פעם היה אסור).
וגם כל היתרונות חבויים האלה מעצבנים כי זה בכמות מוגזמת וכוח מוגזם. מילא לתת לזה שזכה במשימה אבל סתם בתוך שקית צ'יפס? מזל נטו.

מה שהיה עכשיו היה לחלוטין מבחינתי לא לעניין.
מבחינתי דבון היה ראוי לזכיה, ריאן דמות מעניינת, בן דמות מעניינת שנהנתה מספק מזל ספק התערבות, לורן החריבה לעצמה את המשחק ויכלה לזכות עם הכוח שהיה לה.
ואת העיניים המפחידות של זה שהודח מוקדם אזכור להרבה זמן...

ניפגש בעונה 36 בתקווה שתחזור עטרה ליושנה.
לצפיה ב-''
13/08/2018 | 10:03
32
זה באמת הרגיש שההפקה פשוט נתנה את הניצחון בשביל בן, וכל התירוצים של ג'ף על הטוויסט המגוכח בפיינל 4 פשוט לא עובדים על אף אחד. אני לא יודע אם צריך להוציא את הפסלונים מהמשחק, אבל באמת צריך להיות הגבלה. זה כבר מתחיל להעיק כמות הפסלונים והיתרונות הסודיים במשחק, זה כבר מתחיל להימאס. אבל הטוויסט בפיינל 4 הכי הורס בשבילי.
לצפיה ב-'מסכים לגבי הכל'
מסכים לגבי הכל
14/08/2018 | 09:42
3
24
חוץ מדבר אחד - לבן גם הכי פחות הגיע מאלה שהגיעו לגמר.
הדבר היחיד שעשה היה למצוא אלילים - הוא שרף את עצמו חברתית, הוא הגיע לגמר נטו בגלל טוויסט לא מתוכנן והוא גם לא היה משהו במשימות.
דיוון ללא ספק נשדד לגמרי. שחקן אדיר ששלט בשקט בעונה.
כריסי היא אחת המלכות ודמות אדירה - למרות שהמשחק החברתי שלה היה לוקה בחסר, בכל אופן היא ללא ספק מנצחת ראויה יותר מבן ולו רק בגלל שהצליחה להפוך את המצב שלה מעמדת מיעוט קיצוני למצב של שליטה במשחק הביחד עם ריאן.
כנל ריאן
לצפיה ב-'לא חושב לגבי ריאן'
לא חושב לגבי ריאן
14/08/2018 | 13:40
2
21
ריאן שלט במשחק עד למהלך של דבון שהוא השתמש בבן כ"סוכן כפול", והפיל את ריאן וכריסי מעמדת השולט לעמדת האנדרדוג. החל משלב זה דבון שלט במשחק(לא כל כך שקט פשוט לא רועש כמו בן) ולמרות זאת לא עצבן את כל השבט ושמר על יחסים טובים עם ריאן למרות שריאן שיקר לו עם הפסלון ולמרות שהוא דפק את ריאן במהלך המבריק ששינה את פני המשחק ושבר את ברית השביעיה.

לצפיה ב-'ברור, אני לגמרי מסכים לגבי זה'
ברור, אני לגמרי מסכים לגבי זה
15/08/2018 | 00:42
1
25
שדיוון שלט בעונה בסך הכל
אבל אחרי שריאן וכריסי נפלו והיו במצב מיעוט נוראי הם עדיין הצליחו להגיע למצב שבו הם די קבעו את ההחלטות והיו הקולות המכריעים במועצות שמאז
לצפיה ב-''
16/08/2018 | 00:42
19
בלי הטוויסט הזה, דיוון היה מנצח 99%. אבל כריסי וריאן נלחמו בשביל להגיע לגמר, בעיקר כריסי. ריאן שיחק משחק מעולה, עד שהוא נתפס משחק בשני הצדדים, מה ששם אותו ואת כריסי במצב נוראי. אבל הם שיחקו חזק כדי להגיע לגמר, בעוד שעם בן זה מרגיש שהוא קיבל עזרה נוספת מההפקה, ולא משנה מה שג'ף אומר. אני חושב שבן הוא חכם, וזה יותר ביקורת על ההפקה מאשר עליו, אבל היו מספר פעמים שהוא היה מודח בוודאות אילולא ההפתעות של ההפקה: להשתמש בפסלון חסינות לפני שמצביעים וכמובן הטוויסט בפיינל 4 שלקח מדיוון את הניצחון.
לצפיה ב-'הדרדרות איכות המשימות בעונות האחרונות?'
הדרדרות איכות המשימות בעונות האחרונות?
14/08/2018 | 13:39
1
28
לא ראיתי את עונות 24-33 (ולא את כל הראשונות אלא רק חלק מהן) אבל אני שמתי לב שאיכות, יצירתיות והעניין במשימות יורד לאחרונה.
אולי זה כחלק מניסיון לעשות משימות שאינן פיזיות כדי לאפשר לחלשים יותר לנצח, אבל זה פשוט לא מעניין לצופה.
וגם היצירתיות שלהן קצת לוקה בחסר הן מאוד דומות זו לזו-סיבולת או מסלול מכשולים קל וקצר שבסיומו פאזל. וגם הקבוצתיות דומות למדי זו לזו(לרוב).
משימת הפיינל 4 של עונה 35 הייתה השיא...

אני נזכר במשימות האדירות של עונה 7 בשילוב נושא הפיראטים, או המשימות המצוינות של עונה 18 והקרבות האדירים בעונה 20 לפני האיחוד במשימות. וגם בעונות המשעממות יותר לרוב במשימות היה עניין למעט כמה מקרים חריגים.
ובעונות 34-35? פשוט שעמום. אם לא הייתה עריכה טובה בארה"ב אז רמת העניין בהן הייתה דומה למשימות הנוראיות מישראל של להחזיק מתחת למים עם שנורקל במשך 6 שעות(ששודרה ללא עריכה בשעות הלילה! למה שמישהו יצפה בזה?)
דעתכם?
לצפיה ב-'לפי דעתי'
לפי דעתי
14/08/2018 | 15:30
21
המשימות נהיו פחות רלוונטיות מאז שאלילי החסינות נכנסו לתמונה
אז פחות משקיעים בהם כי זה לא שווה
כי זה חלק מאוד קטן ולא משמעותי מהסדרה

והמשימה הכי מפגרת הייתה דווקא בפיינל 6 של עונה 35
משימת הפרס של המשפחות
לצפיה ב-'הישרדות אוסטרליה 5 פרקים 4-5'
הישרדות אוסטרליה 5 פרקים 4-5
09/08/2018 | 00:53
2
25
זאק דוחה ממש, ברמת סקוט וג'ייסון ואפילו יותר
כמו שאמרתי באופן כללי לא ממש אוהב ברית גברים בריאליטי
אבל פה זה נראה שיש מעבר לאחוות גברים בסיסית
גם מה הקטע לכוון דווקא על זאת שהם יודעים בוודאות שהיא איתם?

סטיב, אמרתי עליו בהתחלה שהוא יכול להיות ממש מעניין או להעיק, עכשיו התגלה שהוא מעיק אז טוב שנפתרנו ממנו עכשיו
עוד הוא הוזה שהיה איזה נוול גדול ומניפולטור העונה הזאת

מעניין איך הית' ידע על ההצבעה, לא ראינו שהוא בשיח עם הבנות

אתגר הפרס עם האלופים היה מעיק מאוד, גם מי זה לעזאזל בראיין? לא הבחנתי בו לשניה עד עכשיו
אוהב מואנה, לא ממש אוהב את מאט אז לא יודע מה דעתי על הברית הזאת

פרק אחריי היה משעמם כמו פרק שמתרכז כולו בפרישה/פינוי רפואי
גם נתנו לה להמשיך עם גבס וקביים ועם נזק לגידים? אם ניל מקואו רונג רואה את הישרדות אוסטרליה הוא בטח מאוד מתעצבן שהיא נשארת על כזה דבר ואותו פינו בדחיפות בגלל פרונקל שאפילו לא כאב לו

ג'נה נלחמה, צריך לתת לה קרדיט על זה
אבל שום טיעון לא היה הגיוני בשבילה
בשלב זה כשהאיחוד עוד ארוך מאוד אי אפשר להסתמך על מישהי שלא תוכל להשתתף ב90% מהתחרויות ותוכל להיות מפונית כל רגע 
לצפיה ב-'פרק 6 '
פרק 6
10/08/2018 | 03:02
17
לא!!!!!!!
מואנה!!!!
אז היה לנו עוד פרק על הדחה בגלל מחלה
לפחות היה קצת יותר מותח מהקודם

בדרך כלל אני לא אוהב פרישות אבל אני מבין את מואנה, יש עוד זמן עד האיחוד, המצב בין השבטים דיי שווה כרגע
והיא לא משתפרת מבחינה בריאותית אז יכולה להיות מפונה בכל רגע אם רק יעלה לה החום ואז השבט שלה יכול להכנס למיעוט שיגרום לו לצרות
מבין שהיא לא רצתה את זה על הכתפיים שלה
למרות שאם נאמר את האמת גם כשהיא חולה עדיין עדיפה על שני בטטות כמו שיין וג'קי
אפילו הצליחה להפיל את פייג' דיי בקלות באתגר הפרס

לא יודע כלכך אם השיתוף של פייג' את מאט נעשה מתוך תמימות וטמטום או תכנון אסטרטגי לעבוד איתו בעתיד
מעריך שאם תגיע לאיחוד כנראה תערוק
אבל השבט לא ממש יעריך אותה, היא תהיה סוג של קנדיס או קוקרן

אם יש הבדל בין הגרסה האוסטרלית לאמריקאית היא שהאמריקאית כנראה לא הייתה מראה בעריכה את הערת מדיח הכלים של זק, תוך שניות היו אלפיי תלונות להפקה אם היה כך
מקווה שהדוש הזה יעוף בקרוב, שלא ייתקע לי באיחוד ובמושבעים, שונא אותו
ושיודח בבליינדסייד

מעניין שלא הראו לנו שיש ברית בין תיגן להית', זה גם מסביר את זה שהוא הצביע לסטיב בפרק 4 בניגוד לשאר הבנים
סוף סוף הדברים מתחילים להיות מעניינים בשבט הזה
אניטה גם התחילה למצוא חן בעיני
לצפיה ב-'בקצרה על שלושת הפרקים '
בקצרה על שלושת הפרקים
13/08/2018 | 09:35
8
ממש באסה בשביל מואנה  לגמרי הייתה אחת מן המתמודדות המובילות של העונה, ואני מאמין שאם היא לא הייתה חולה, היא הייתה מגיעה מאוד רחוק, אפילו לנצח. גם באסה ההדחה של ג'נה, שהודחה נטו בגלל הפציעה ברגל, ולזכותה ייאמר שהיא לא ויתרה כל כך בקלות.

ההערות של זאק מתחילות לעצבן אותי חחח, אני לא יודע למה לא שמתי לב לזה רק עכשיו. פייג' לגמרי בצרות, אבל אני מקווה שהיא תוכל להגיע לאיחוד כי אז בטוח שיהיה מעניין. בכללי, בשבט המתמודדים, אני חושב שהית' וטיגן נמצאים בעמדות הכי טובות כרגע.

בשבט האלופים, סאם פשוט קורע מצחוק  והוא גם משחק טוב, לא אתנגד אם הוא ינצח. וכרגע, אני לא רואה מלבדו שחקן נוסף משבט האלופים שיכול לנצח, מלבד שרן גם משחקת טוב. למאט יש את פסלון החסינות, אבל אני לא חושב שהוא יצליח להגיע כל כך רחוק, למרות שגם הוא משחק טוב בינתיים.
לצפיה ב-'הישרדות אוסטרליה 5 שני פרקים ראשונים'
הישרדות אוסטרליה 5 שני פרקים ראשונים
03/08/2018 | 16:35
25
61
התחלה טובה סה"כ
צחקתי איך שהציגו את השבט של ה"אלופים" ואז מישהו אמר "אם כל מה שעברנו אין סיכוי למתמודדים מולנו"
ואז מראים אחד שחקן פוטבול אגרסיבי, אחד חייל בעירק שהטנק שלו מתפוצץ ואחת מיס אוסטרליה מנשקת לקהל

מצחיק גם שהיא אומרת שהזכייה שלה במיס אוסטרליה מראה על משחק סוציאלי טוב

מחבב את סטיבי, יכול להיות מאוד מבדר ומשעשע, מצד שני יכול להיות טאיי 2 ולהעיק בהמשך
סה"כ שמח שהוא נשאר
לא ממש בגללו אלא בגלל שמאט עשה לעצמו השמדה עצמית 
אחד ממופעיי הטרייבל קונסיל הכי לא מובנים שהיו, מיילא אם היה מנסה לעשות מהלך נגד זאק ומנסה לשכנע את הבנות אבל ממילא לא תכנן לעשות מהלך נגד זאק
סתם יצא מעפן
וזאק צריך לעוף בדחיפות, מקווה שבנג'י לא יישאר בחבורה הזאת כי ממנו יש לי דווקא ווייב טוב

פרק 2:
מואנה מראה פוטנציאל
אהבתי גם שהיא לא הכירה את ראסל והתייחסה אליו כ"מר טקסס" כל הפרק
ההוא עם הפרוטזות עושה רושם של מעיק מאוד, גם נראה שהוא דיי מחוץ ללופ כי הוא היחיד שלא הצביע איתם
ראסל פשוט אדיוט
מה הקטע להראות לכולם שמצא אליל חסינות כשיודע שהוא המטרה המסומנת ואין לו שום כוונה להשתמש בו?
רק משך עוד קולות אליו
האגו שלו יותר חשוב לו מהכל כנראה ובמועצה ניפחו לו את האגו על כמה שהוא שחקן טוב ומעולה וזה השפיע עליו לא לשחק

והפיינל וורדס עוד יותר פאתטים, מעניין למה זה היה בבוקר, אולי בלילה בכה ולא רצה לדבר
אבל בכל מקרה: "אני שיחקתי ועשיתי את כל המהלכים הנכונים, זה פשוט לא עבד"
הרצפה עקומה וצריך להחליף את המתמודדים
תהיה לי סוג של הערכה אליו אם פעם אחת יגיד: "חבר'ה, יצאתי מעפן, הם שיחקו בי טוב והייתי צריך לקלוט את זה, כנראה שבמקרים מסויימים יש שחקנים טובים ממני"
אבל כנראה שזה יותר מדיי לצפות מהבן אדם הזה
שיין הרגה אותי עם הריח של התחתונים שהוא צריך להחליף

ברוך שפטרנו ואל תחזור יותר לאף גרסה של הישרדות בבקשה
לצפיה ב-'טוב, השתכנעי וצפיתי גם כן '
טוב, השתכנעי וצפיתי גם כן
04/08/2018 | 02:02
5
51
הדבר היחידי שמציק לי שהם מצלמים בפיג'י, אחרי שרואים את הישרדות אמריקה לזמן מה, המקום כבר נהפך להיות למאוס. אהבתי גם איך שהם הציגו את הרקע של השחקנים לאורך שני הפרקים. והצילומים ממש יפים, לכן אני גם המלצתי לראות את הישרדות ניו זילנד, איכות הצילום ממש יפה. כמו כן, יש בעונה 24 מתמודדים  אני יודע לפי ויקיפדיה שבישראל השתתפו 25 מתמודדים בעונה השלישית, אבל לא ראיתי אותה חחח.

פרק ראשון
הרס אותי סטיבי שחיפש בצורה כה גלויה את הפסלון חסינות. והסיבה היחידה שלא הודח היא כי מאט חיפש בצורה עוד יותר גלויה ממנו, וגם לגמרי הרס לעצמו את המשחק במועצת השבט. נראה שהבנות חזקות ביחד, וגם יש את הברית של בנג'י, זאק ורובי (אם אני לא טועה), אז המצב לא טוב אצל סטיבי כרגע. הייתי גם אומר שג'נה בצרות בגלל הפציעה ברגל, אבל לא נראה שכולם עושים מזה סיפור גדול, והיא נראית אהודה בשבט.

פרק שני
אז ראסל מצא את הפסלון חסינות עוד בפרק הראשון, והחליט להראות את זה מול כל חברי השבט. מואנה לגמרי לא פראיירית, ואני ממש שמח ששיין לא הודחה כי אני חושב שהיא משחקת משחק חברתי טוב כרגע, אבל אני חושש שירצו להדיח אותה בהמשך. גם סאם ושרן הפתיעו אותי לטובה הפרק. אין יותר מה להוסיף על ראסל. כן, הוא היה מטרה גדולה בתחילת המשחק, אבל הוא הצליח להגדיל את המטרה על עצמו. הוא פשוט גרם לאנשים לא לסמוך עליו עוד יותר. ואז עוד אחרי המועצת שבט, הוא אומר שזה היה המהלך הנכון, פשוט לא עבד...מה?!?! נראה שלפי הפרומו בפרק הבא, ג'קי בצרות.

שני פרקים טובים, אני חושב שהרוב מקבלים עריכה הוגנת וזמן מסך ראוי (הרוב, לא כולם). הקצב פה קצת יותר מהיר מניו זילנד: תאינלד, אבל זה לא אומר שהעונה של ניו זילנד רעה או משהו כזה. שינוי מרענן מהישרדות האמריקאית.
לצפיה ב-'כן, מהעונה השלישית זה קבוע 24 מתמודדים'
כן, מהעונה השלישית זה קבוע 24 מתמודדים
04/08/2018 | 02:07
3
33
גם המספר ימים יותר ארוך מהגרסאות האחרות
55 ימים
לצפיה ב-'וואו, לוקחים את זה ברצינות שם חח'
וואו, לוקחים את זה ברצינות שם חח
04/08/2018 | 02:14
2
31
אני רק מקווה שהעונה לא תרגיש נמרחת בגלל זה בהמשך. 
לצפיה ב-'לפי ויקיפדיה'
לפי ויקיפדיה
04/08/2018 | 03:08
1
33
מה-6 עד ה-9 יהיה כל יום פרק
שזה 4 פרקים

ואחר כך מה13-16
עוד 4 פרקים

כך שאני מניח שתרוץ דיי מהר
לצפיה ב-'כן גם אני ראיתי'
כן גם אני ראיתי
04/08/2018 | 08:45
25
מקווה שזה באמת ירוץ מהר, כי גם בישראל עשו מספר פרקים בשבוע והעונה התחילה להרגיש מאוסה (העונה האחרונה שדווקא ראיתי לזמן מה). אבל אני חושב שהעונה החדשה של ההישרדות האוסטרלית התחילה ברגל ימין, אז אני אופטימי.
לצפיה ב-'השתכנעתי*'
השתכנעתי*
04/08/2018 | 02:27
2
לצפיה ב-'הישרדות NZ: סיכום ועדכון דירוג מנצחים ועונות '
הישרדות NZ: סיכום ועדכון דירוג מנצחים ועונות
04/08/2018 | 17:07
8
42
אז, סיימתי לצפות את הישרדות ניו זילנד: תאילנד.
עונה מאוד טובה, הרבה יותר טוב מן העונות האחרונות של ההישרדות האמריקאית. כמו שציינתי בעבר, הצילומים פשוט מרהיבים. לעונה יש קצת קצב איטי, כל פרק הוא שעה כמו הגרסה האוסטרלית. אין דמויות Over the top, אבל יש שחקנים מאוד חכמים ולא חסר דרמה. 15 פרקים בסך הכל, וכל פרק יש הדחה. בליינדסיידים על ימין ועל שמאל.

המתמודדת שניצחה היא ליסה סטנגר. היא מעריצת על של הישרדות. היא החלה את המשחק בברית של רוב במקום טוב, ונראה שהיא הולכת לפיינל 3 עם שחקן אסטרטגי נוסף, מאט. אבל, בפיינל 6, ליסה עושה מהלך מבריק שמזכיר את המהלך של סירי בהישרדות פנמה. היא לא רצתה להגיע עם מאט לגמר, כי היא ידעה שהוא ינצח אותה. לכן היא רצתה להדיח אותו, כי היא מעדיפה להיות מודחת עכשיו, מאשר להגיע לגמר ולא לקבל שום קול כי אנשים יחשבו שהיא נגררה אחרי מאט. היא עוד חשבה על זה בפיינל 7, אבל שניהם מצאו פסלון חסינות, ומאט גם זכה בחסינות אישית. בפיינל 6, ליסה וחברת הברית שלה טרה הסכימו להדיח את מאט. ליסה סיפרה לדייב על כל התכניות שלה עם מאט ועל כך שהם מצאו פסלון חסינות. מאט ודייב הם חברים טובים מבית הספר, לכן מאט רצה לדבר איתו על זה. בראיון שהוא עשה באתר של רוב, הוא הודה שהוא רצה להדיח ביחד עם מאט את ליסה, אבל לאחר שהוא ראה שמאט שיקר לו, דייב הצטרף להדחתו ביחד עם ליסה וטרה. מאט ואדם הצביעו בשביל טס, בעוד שטס היחידה שהצביעה לטרה. ככה נוצר מצב קולות של 3-2-1, ומאט הודח.

אז אם יש לכם זמן, ממליץ בחום לצפות בעונה הזאת. ועכשיו לדירוגים:
מנצחים
23. בוב
22. פאביו
21.  אראס
20. ג'נה
19. סנדרה (20)
18. אית'ן
17. טום
16. בריאן
15. יול
14. שארלוט (UK)
13. טינה
12. וספיה
11. ליסה (NZ) - שיחקה משחק חברתי טוב על ההתחלה, ואחראית על אחד מן המהלכים הגדולים בעונה. היא הייתה קרובה מאוד להפסיד לטס, ששניהן נתנו נאום מצוין.
10. אמבר
9. כריס
8. סנדרה (7)
7. ריצ'רד
6. נטלי
5. טוד
4. פארווטי
3. ג'יי טי
2. ארל
1. דני
* החלפתי מקומות רק בין טינה ושארלוט..אני לא החלטי חחח.

עונות
23. תאינלד
22. גבון
21. אפריקה
20. פיג'י
19. אולסטארס
18. סמואה
17. פלאו
16. ניקרגואה
15. פלאו טיגה (UK)
14. פנמה
13. איי קוק
12. ניו זילנד: תאילנד - עונה ממש חזקה, הקצב האיטי טיפה פוגע בה אבל לא מאכזבת בכלל.
11. מרקיז
10. בורנאו
9. אוסטרליה
8. אמזונס
7. ונואטו
6. טוקנטינס
5. גואטמלה
4. מיקרונזיה
3. גיבורים נגד נבלים
2. סין
1. איי הפנינה

לצפיה ב-''
04/08/2018 | 18:31
3
21
כן, קראתי קצת שליסה הייתה שחקנית חזקה
ושהיא הצליחה לגרום להדחות של שני אנשים חזקים עם אליל (מאט ועוד מישהו ששכחתי)

גם יהיה מרענן לראות מישהי מבוגרת משחקת משחק אקטיבי ומנצחת
היחידה שהייתה כזאת עד עכשיו היא דניס (לא מחשיב את טינה)
אז מחכה לראות אותה

אני עדיין בניקרגואה (פרק 10 מתוך 20) כי אני אוהב לשמור על סדר
אי הגאולה קצת תקוע שם ומאריך את הפרקים אבל חוץ מזה היא עונה דיי טובה
תראה אותה גם

גם שני העונות האחרונות של הישרדות דרום אפריקה (5 ו6) שמעתי שהם ממש טובות
עדיין לא הספקתי להכנס אליהם
לצפיה ב-''
05/08/2018 | 08:22
2
13
אם אני זוכר נכון, היא ומאט תכננו ביחד את ההדחה של בראד, שמצא את הפסלון חסינות. בדרך כלל מעריצי על של הישרדות לא הולך להם כל כך, אבל ליסה פשוט לקחה את הכדור ורצה איתו. מבחינתה זה היה הכול או כלום, ואני מעריך אותה מאוד על זה. 

התחלתי לראות את העונה הראשונה בניקרגואה. הגעתי לשמונה פרקים. הפרקים יותר קצרים, ואני לא ראיתי שהזכירו בכלל את רעיון הפסלון חסינות. הפרה מרג' לא רע. אני מרגיש קצת צבוע, כי מצד אחד אני שמח ששיי חזרה מאי הגלות, אבל מצד שני אני גם לא מהמעריצים הגדולים של אי הגלות חחח. וכבר עשיתי לעצמי ספויילרים לראות מי הזוכה לא הצלחתי להתאפק ולגלות.

אני ממש מקווה שיש עונה שלישית, כי הבנתי שהרייטינג עד כה היה נמוך לסדרה, והמפיקים עדיין לא אישרו שתהיה עונה שלישית.
לצפיה ב-''
05/08/2018 | 09:18
1
13
זה בסדר, אני דיי משוכנע שהיית מזהה את זה בערך עוד כמה פרקים
זה נעשה דיי ברור

אני חושב שהניוזילנדיים לא מכירים את הישרדות, לפחות לא בעונה הזאת, שזה גם יכול להסביר למה הם לא מכירים את פסלון החסינות
וגם יכול להסביר למה כולם באו בגישה כזאת "ראויה"
אבל בזה אני מאשים גם חלקית את אי הגאולה, קשה להיות שחקן קר ומחושב כשאתה מגיע לאי הגאולה ואז איזה סבא משה אומר לך "נו, נו, נו, הדחת אותי,  בגדת בברית, תתבייש לך"
אני חושב שזה השפיע עמוקות על אלו שכן רצו לשחק אקטיבית ושינה את האקלים של העונה הזאת

וזה החיסרון הכי גדול של הטוויסט המגעיל הזה
אבל זה שהעונה הזאת הצליחה להיות עם אקלים "ראוי" וגם חביבה לצפייה אומר משהו לזכותה

אני עכשיו בשני פרקים אחרונים
לצפיה ב-''
05/08/2018 | 09:46
23
אתה מתכוון למה שטוני אמר לשיי? לא אהבתי את זה כל כך. אני מבין שטוני אדם מבוגר ושירת בצבא אבל כן זה היה בטעם רע. אבל אני חושב שגם בעונה הזאת, ובעונה שאחריה, ליהקו מתמודדים שבאמת רוצים לשחק את המשחק, שזה מעולה. 
לצפיה ב-'הישרדות ניו זילנד ניקרגואה סיכום'
הישרדות ניו זילנד ניקרגואה סיכום
05/08/2018 | 13:35
3
29
טוב, כמו שאמרתי עונה טובה אבל מאוד "ראויה", אין ספק שאי הגאולה היה בעוכרייה
אני מניח שהשיא היה ההתנפלות של מייק על שאנון בנאום מתחסד אחריי ההדחה של סאלה
מאז שהוא נתן לה את הנאום הזה פתאום אף אחד לא שיחק את המשחק וכולם רק רצו שמישהו מכובד יגיע לגמר

וחבל כי יש להם פוטנציאל, שאנון שיחקה בין הבריתות ממש טוב, יכול להיות שהייתה הולכת בעקבות שרה לשינה אם מייק לא היה מפריע לה מאי הגאולה
גם ברב באה במקור לשחק חזק ואז פתאום באיזה פרק פתאום אמרה שלא חשוב לה והקדישה את עצמה לאבי וטום, התפלאתי שכולם שנאו אותה במושבעים כי זה לא ממש נראה לאורך העונה, חשבתי ששאנון דיי חיבבה אותה וגם סאלה היה נראה ביחסים טובים איתה לפניי שהדיחה אותו

בכל מקרה, לא יודע כמה הישרדות ניוזילנד תצליח בשביל להגיע לשם אבל מאוד הייתי רוצה לראות את שאנון ואת ברב בעונה ללא אי הגאולה

אהבתי את הברית של אבי ותום וזה מוזר כי בדרך כלל אני לא אוהב ברית של גברים, כשאני חושב על כך היו רק שתי בריתות של גברים שאהבתי בכל הריאליטי שראיתי:
הבריגייד מביג ברודר 12
ולוק וג'ריקו מעונה 4 של הישרדות אוסטרליה
כל השאר דיי לא סבלתי אז זה דיי מפתיע שאהבתי אותם
אבי הוא סוג של אית'ן זון משופר לפי דעתי
ואני אומר משופר כי הוא בניגוד לאית'ן איכשהוא הצליח להתמודד גם עם מצב של מיעוט ויצא ממנו
סך הכל שמח שניצח והגיע לו יותר מטום שסמך על אחרים וחסינויות שיצילו אותו
לצפיה ב-'הישרדות ניו זילנד - תאילנד סיכום'
הישרדות ניו זילנד - תאילנד סיכום
08/08/2018 | 15:16
2
9
וואו, עונה מדהימה
בהחלט עומדת בסטנדרטים
לא מבין כלכך את ההערה של סאוסי על הקצב שלה, לי היא דווקא עברה דיי מהר
המנחה היה מאוד מצחיק בהערות שלו שנראו לי דיי אישיות
למשל במועצה שפרנקי הודחה הוא לא הסתיר את אכזבתו ואמר בסוף משהו כמו "טוב, העפתם את השחיינית הכי חזקה שלכם, יש לי הרגשה שאראה אתכם פה בקרוב מאוד"

לטס לא הגיע להגיע לגמר והיה ממש אנטיקליימט לעונה אם הייתה זוכה, גם לא אהבתי את הנאום שלה בסוף, אפשר לחשוב. זה לא שהיא זכתה עכשיו בשבע חסינויות רצוף ומצאה אלילים (את זה עוד הייתי יכול להעריך) שהיא יכולה לטעון שהצילה את עצמה כל המשחק כשהייתה עם הגב לקיר
היא זכתה בשתי תחרויות חסינות סה"כ שבו נודה באמת שתיהן היו דיי אותה תחרות של להיאחז בעמוד  (פעם אחת במאונך ופעם אחת במאוזן)

דייב שחקן טוב לפי דעתי
לא ממש משנה לי שהוא ומאט היו יחד בבית ספר
קודם כל זה היה מזמן והם לא נפגשו מאז ודבר שני זה גם קושי מאוד גדול כי קשה לשחק באופן כזה ולהתייחס לאדם שאתה מכיר אותו כאילו אתה לא
הייתה להם ברית סודית שאף אחד לא היה מודע אליה עד הסוף, וזה מרשים
וכמו שמאט הציל את דייב גם דייב הציל את מאט, בהדחה של דילן למשל
אז מספיק עם השטויות האלו
ורנה, מיילא שאת צדקנית, ראינו כבר כאלו אבל צדקנים על כלום? לא ראיתי
דייב אמר לה שהוא לא שיקר לה
כולם אמרו לה שדייב לא שיקר לה
שג'וש הצביע לה (אוי ואבוי, מה את לקס?) במועצה אבל היא נשארה בתסביכיי רדיפה שלה
אהבתי אבל את השאלה שלה לליסה, זו שאלה שיכולה להכשיל כל פיינליסט כי אף מושבע לא רוצה לצאת צפוי, יש אפקט התנגדות כמעט אינסטיקטיבי
ליסה זיהתה את זה אבל ויצאה מזה יפה

דייב דיי דפק את עצמו כשהצביע לטרה בסוף כי לפי דעתי אם היה מגיע לסוף עם טס וטרה הקולות שהיו לליסה היו עוברים אליו, אני גם בספק אם מאט היה מספר בוילה במקרה כזה כי אני חושב שהמניע שלו לספר היה גם הרצון שליסה תנצח

ועל ליסה אין לי הרבה מה לאמר, שחקנית מעולה, שלטה במשחק הזה עד סופו ונראה שהיא באמת אוהבת את המשחק הזה
לצפיה ב-''
08/08/2018 | 15:29
1
5
אני לא יודע למה, הרגשתי שהעונה קצת הייתה איטית בהתחלה, זאת פשוט הייתה ההתרשמות האישית שלי. אבל כן, עונה מעולה ואני ממש מקווה שהולכת להיות עונה שלישית. אבל כן, עונה מעולה עם מנצחת מעולה.
לצפיה ב-''
08/08/2018 | 15:57
6
מקווה שהניצחון של ליסה לא יביא תלונות של צופים משם שעכשיו ידרשו את אי הגאולה בחזרה

הגרסה הזאתי יכולה ללכת לפי ליסה - אהבה למשחק, דאגה ראשונה לעצמך ולעשות כל מה שצריך על מנת שתגיע לסוף ותנצח

או ללכת לפי אבי - נאמנות, שמירה על המילה שלך והידיעה שאתה יכול ללכת הביתה בלב נקי

מקווה שתלך לפי ליסה
לצפיה ב-''
05/08/2018 | 15:35
6
38
החלטתי לנסות לצפות בזה כדי לראות את ראסל שוב. הוא לא שחקן אהוב עלי אבל אי אפשר להתעלם ממנו כדמות, love him or hate him, הוא פשוט עושה טלוויזיה טובה

שמחתי לראות אותו שוב ואז... התבאסתי. הוא לא למד כלום. שיחק בדיוק כמו ששיחק לפני מי יודע כמה שנים, אותם טריקים, אותו אגו, אפילו הוסיף קצת מיקס של פיירפלי למשחק שלו (נשבע על טבעת הנישואים שלו למרות שהוא גרוש) מה שכן הדהים אותי שהוא הצליח להפוך הצבעה של 1-11 ל2-2-4-4. אם היה זורק פחות שמות לאוויר היה נשאר במשחק. אם היה משתמש באליל שמצא, היה נשאר במשחק. אני כן יכולה להבין למה הוא אמר "עשיתי את המהלכים הנכונים, זה לא עבד" כי להשאיר את האליל אצלו כשהוא המטרה הברורה ושכולם מבולבלים ולא מצביעים כבלוק היה משאיר אותו חסין ליותר זמן, והוא היה צריך את החסינות הזו יותר מכל אחד בשבט (לא משנה כמה בטוח היה בעצמו, אי אפשר לצפות שימצא אליל חדש כל יום).

הוא היה היוצא דופן בשבט של ספורטאים ואלופים אולימפיים, כבר מראש בא עם מטרה גדולה (סומן גם ע"י אנשים שלא ידעו מי הוא - "מר טקסס"). למרות שבמקום להקטין אותה הוא רק הגדיל אותה כשהראה לכולם את האליל שלו ויצר כאוס כמו שהוא יודע לעשות. חבל. אם היה ספק כלשהו לגבי ראסל אחרי RI, עכשיו אפשר לומר בוודאות שאין לו סיכוי להגיע רחוק בשום גרסא של המשחק.

(פרק ראשון: מאט השמיד את עצמו לגמרי. מדהים שכמעט כל משפט שהוציא במועצה העליב מישהו אחר. העריכה של האוסטרלים טיפה מוזרה [צילמו אחת מהמתמודדות עם הילדים שלה בליווי מנגינה עצובה ושקיעה? באמת?!] אבל לא ברמה כזו שתגרום לי להפסיק לצפות. בנתיים).
לצפיה ב-''
05/08/2018 | 19:48
5
19
לא ממש קונה את התירוץ ש"הוא גם ככה היה מטרה גדולה"
מאמין שהיו עוד אנשים שבשבילם הוא היה מר טקסס
אם תשימי לב מי שהתלהב ממנו הם השבו השני
בשבט שלו לא אמרו כלום
וזה הגיוני כי הם נלקחו לשם בתור סלבס, לא מעריצים של התכנית והם בכלל מתגוררים ביבשת אחרת
מאמין שהיו כמה מהם שזיהו אותו בקטע של "היי, היית פעם בהישרדות בעונה עם הבלונדה" אבל לא מעבר
הוא לא כזאת אגדת הישרדות כמו שהוא חושב שהוא

הוא נעשה מטרה גדולה בגללו
בגלל שהוא לא מסוגל לשאת את המחשבה שהוא יהיה מתחת לרדאר
לא מסוגל לשאת את המחשבה שצופה יגיד "היי, ראסל נעלם לגמריי הפרק הזה"
ועל זה הוא שילם בהדחה מוקדמת

גם תשמעי את הווידואים שלהם כשהדיחו אותו
הם לא מדברים עליו כאיזה פרסונה שראו בטלוויזיה
הם מדברים עליו כעל האדם המעצבן שהיה איתם עכשיו שבוע
לצפיה ב-'זה מה שכתבתי '
זה מה שכתבתי
05/08/2018 | 20:18
4
26
הוא היה מטרה גדולה לא בגלל שהוא ראסל, המטרה הייתה עליו כי היה יוצא דופן בשבט שלו (לא מאוסטרליה, שיחק את המשחק בעבר, לא בשבט בגלל היכולות האתלטיות שלו או סיפור החיים המרתק) הוא פשוט הגדיל אותה כשהתחיל להתרברב למוניקה ולשאר חברי השבט עם האליל, וחבל, ממש חבל ששחקן כמוהו לא מסוגל ללמוד מטעויות עבר - ההזדמנות שקיבל מהאוסטרלים הייתה הרבה יותר טובה מהשבט שקיבל בRI, והוא עדיין פישל.

אם פעם היה משעשע לשמוע אותו מאמין לשטויות שיוצאות לו מהפה, עכשיו זה כבר קצת עצוב.
לצפיה ב-''
05/08/2018 | 21:15
3
26
הוא גם האשים את ההפקה בטוויטר שלו שנתנה למתמודדים בגדים חמים ואוכל, ואני ממש לא קונה את זה. שמעתי את סטיבן וניק אידנזה, מתמודד בהישרדות אוסטרליה, באתר של רוב: http://robhasawebsite.com/australian-survivor-week-1-ep-2-3-survivor-know-it-oz-stephen-fishbach-rob-cesternino-intro/

ניק דחה בתוקף את האשמות של ראסל וגם ממש כעס עליו (זה לקראת הסוף ככה). אני חושב שהסיבה שפיצלו את הקולות כי במידה וראסל היה משתמש בפסלון חסינות, אז ג'קי הייתה מודחת. נראה כי מוניקה וסאם היו איתו בהתחלה, אבל בסוף הדיחו אותו. רק דמיאן נשאר נאמן לו. נכון, לראסל הייתה מטרה גדולה על הגב והוא ידע את זה, אבל נראה שבמקום לנסות לשקם את המעמד שלו בשבט, הוא שיחק שוב יותר מדי אסרטיבי. אני חושב שהוא היה צריך לשחק העונה משחק שונה, קצת מתחת לרדאר, פחות אסרטיבי ומאיים, אבל לא נראה שהוא מעוניין לעשות זאת. 

ולגבי ניו זילנד, עדיין לא ראיתי את כל הפרקים, אז לא ראיתי עדיין את התקרית בין מייק ושאנון. אני חושב שבעונה הבאה גם יש שחקנים שמדברים על ערכים ולהיות "ראוי", אבל זה ברמה של הנסבל. אני מאוד מרוצה מהליהוק של המתמודדים בניו זילנד ובאוסטרליה. 
לצפיה ב-'אולי בקרוב'
אולי בקרוב
05/08/2018 | 22:41
2
24
נראה ספוילרים לכל המשך העונה של הישרדות אוסטרליה

ויפה שבחרו בניק להנחות, לא שמעתי עדיין אבל נשמע בחירה ממש מתאימה
לצפיה ב-''
07/08/2018 | 08:29
1
14
חחחח, אחרי השמועות שהוא זה שהפיץ את סדר ההדחה בגיבורים נגד נבלים, לא נראה לי שהוא יעז לעשות זאת.

אני לא מכיר את ניק, אני רק יודע לאחר שבדקתי בעונה שלו שהוא הגיע די רחוק. הוא וסטיבן העבירו ממש טוב את הפודקאסט לפי דעתי.
לצפיה ב-''
07/08/2018 | 10:07
8
היה מושבע ראשון מתוך 9
לא יודע כמה זה רחוק כלכך
אבל בהחלט היה דמות בולטת
לצפיה ב-'פרק 3 '
פרק 3
07/08/2018 | 08:38
2
17
רציתי לחכות לפרק 4 שיהיה היום, אבל לא עמדתי בפיתוי חחח.
שום דבר מעניין קורה כל כך בשבט המתמודדים, כל העניין הוא בשבט האלופים בפרק הזה.
אני די חושש להגיד זאת, מחשש שהיא תודח עם המזל שלי, אבל מואנה פשוט תותחית ויצאה גדולה בפרק הזה. משחקת חברתית ואסטרטגית, וגם מצאה את פסלון החסינות במועצת השבט. אבל מה שעוד מוסיף לי לחשש, שהיא מקבלת ממש עריכה טובה כרגע, מה שגורם לי להיות סקפטי אם היא תנצח. גם שרן וסאם ממשיכים להרשים, ואם ג'קי תצליח להישאר, היא לגמרי תתחיל בעיות במשחק. קצת באסה שדמיאן הודח, כי הוא נראה ממש בחור נחמד, אבל אני חושב שהתגובות ברשתות החברתיות לאחר הדחתו היא מוגזמת. באמת היה לי קשה לראות אותו מודח, אבל זה המשחק. אף אחד לא עשה את זה בגלל סיבות אישיות, אבל המעריצים לוקחים את זה כל כך אישי וחלקם גם יורדים לפסים אישיים על המתמודדים שהדיחו אותו.
לצפיה ב-''
07/08/2018 | 10:15
11
באוסטרליה אתה לא ממש יכול לסמוך על עריכה בגלל האורך של התכנית
האיחוד מתחיל בערך מפרק 14 שזה הפרק בדרך כלל שמסיים את העונה האמריקאית או כל עונה ממוצעת אחרת

מה שאומר שיכול להיות לך שחקן אקטיבי, נראה ששולט במשחק ונבנתה לו דמות של "השחקן" אחד שמגיע לניצחון אבל הוא מודח פרי-ג'ורי בפרקים 10-14
היה אחד/אחת כזה/כזאת גם בעונה הקודמת וגם בזאת שלפניה

קצת בלתי אפשרי לצפות מי יזכה באוסטרליה על פי עריכה כי היא עובדת אחרת וצריך עוד כמה עונות לפי דעתי בשביל לראות את המסלול שלה
לצפיה ב-' פרק 3'
פרק 3
07/08/2018 | 12:24
13
אני אוהב את מואנה מאוד והיא כרגע הפייבוריטית שלי אבל הקטע שלה עם אחותה שם היה תקוע ומיותר
מקווה שנגמרו ההצגות שלהם ולא נראה עוד קטעים כאלו

הרעיון שהאליל נמצא במועצת השבט וצריך להפסיד בשביל לקבל אותו הוא רעיון גאוני שאני ממליץ גם לגרסה האמריקאית לאמץ
זה בהחלט דילמה שתהיה מעניינת לראות
יכול להיות שבהמשך אפילו אנשים בלי רמז ינסו להפסיד בכוונה רק מהמחשבה שאולי יש אליל במועצת השבט כי היה לכך תקדים

ג'קי מעצבנת ומזכירה לי קצת את ראסל בשיגעון גדלות שלה
אנשים רצו להדיח את דמייאן לפניי, זה לא בגללך, לא בגלל הדמעות שהפעלת ולא בגלל המניפולציות שלך, יש לך מילה מאוד קטנה בשבט הזה כרגע

לא מצטער על דמייאן, היו לדמות שלו רק שני נטיבים, להיות מודח מוקדם או להתקדם במשחק ולהעיק עם הסיפור שלו, שמח שהודח מוקדם
חוץ מזה הוא לא זכה לשום זמן מסך בפרק הזה וג'ונתן אפילו לא התייחס אליו במועצת השבט וזה עוד עם הסיפור שלו שיכלו לעשות פרק על הגיבור האמריקאי שמודח (תזכרו את דן האסטרונאוט בפנמה) מה שאומר לי שאם עד כדי כך לא היה להם פוטג' שלו להתעסק כנראה שמדובר באדם משעמם מאוד וחסר כריזמה
לצפיה ב-'סיכום עונה 34+בקשה ל"סיכום העונה הרשמי" של הפורום'
סיכום עונה 34+בקשה ל"סיכום העונה הרשמי" של הפורום
29/07/2018 | 00:27
4
62
הרגע סיימתי בסוג של "מרתון" את 4 הפרקים האחרונים של עונה 34... היה מתיש אבל המשפחה רצתה.
בכל מקרה לגבי דעתי על העונה: אחלה עונה! העונה האחרונה שראיתי לפניה היא 23 הנוראית(שלדעתי הרבה יותר גרועה מ22), לא צפיתי ב24-33, ואיבדתי תקווה בפורמט, והאהבה להישרדות חזרה לי!
היו בעונה כמה דברים בעייתיים כמו מלא פסלונים, יותר מידי טוויסטים מבוססי מזל, כמה מתמודדים מעצבנים וההדחה המוזרה של סירי(פירוט לגביה עוד רגע), אבל אחלה זוכה!
לגבי מתמודדים אני לא מתכנן לכתוב עכשיו דעות מפורטות למעט זה שלשרה הגיע לזכות, טרוז'יאן הוא פיינליסט קלאסי של 0 קולות ובראד הרס לעצמו מיליון דולר בהחלטה שלו...

ועוד דבר: סירי אכן שיחקה מצוין כרגיל(ואני לא מהמעריצים הגדולים שלה) אבל אני חושב שהמהלך שלה עם שרה היה טעות קשה והיא יכלה לשנות לגמרי את מהלך המשחק אם היא הייתה פשוט עובדת לפי התוכנית ומדיחה את תאי(עם שני פסלונים בכיס!) ואז דרכה לזכיה הייתה סלולה.
נכון שההדחה שלה הייתה לא הוגנת אבל היא כן עשתה טעויות קריטיות. מה שמדהים אותי שלמרות הכוונת הענקית שהייתה עלייה היא הצליחה להוריד ממנה אש ולהגיע למצב של סוג של "זקן השבט" שבאים להתייעץ איתו והוא קובע, מבלי שהוא בכלל אופציה להדחה.
לצפיה ב-'והבקשה ודירוג העונות:'
והבקשה ודירוג העונות:
29/07/2018 | 00:31
1
49
אם אפשר לינק לדיון הסיכום ה"רשמי" של הפורום של עונה 34 כפי שתמיד עושים אני אשמח.
פשוט אני לא רוצה כחלק מהחיפושים למצוא בטעות ספוילרים ל35 שעוד לא ראיתי(יש בVOD בYES).
לגבי דירוג עונות אמריקאיות שלי(שימו לב שלא ראיתי את כולן):
1. 16 האגדית
2. 20 האגדית כמעט באותה מידה
3. 7 למרות שידעתי מי זוכה כשראיתי אותה! קלאסיקה במיטבה
4. 18 אחלה עונה שראיתי כמה פעמים והפעם האחרונה שבה הפסלון היה בפורמט שאני אוהב עם אי הגלות, והמשימות הכי מעניינות ויפות.
5. 19 ראסל הפיל אותי מהרגליים בזמנו כמו שאף מתמודד לא הצליח.
6. 17 עם ההדחה של רנדי ובוב שלדעתי היה חביב אבל אני פחות זוכר את השאר.
7. 22 שעד כמה שהיא נוראית היו בה כמה פרקים ראשונים מעולים ואת רוב ששיחק מושלם(וכן לא ממש ניסו לאתגר אותו רוב הזמן...).
8. 23 חוץ מהפרק שבו האחיין של ראסל וויתר על השרשרת וההפתעה שקואוץ' למד לשחק זו פשוט עונה נוראית שלא עולה על העונות בארץ למעט נושא העריכה
לצפיה ב-'דיון פרק הגמר + הדירוג הסופי'
דיון פרק הגמר + הדירוג הסופי
29/07/2018 | 03:53
35
לצפיה ב-'ספוילרים לעונה 34 כמובן...'
ספוילרים לעונה 34 כמובן...
29/07/2018 | 02:26
1
39
לא יודע מה הנהלים בימינו לגבי זה
לצפיה ב-'שבועיים אחריי שעונה נגמרת בשידור המקורי שלה'
שבועיים אחריי שעונה נגמרת בשידור המקורי שלה
29/07/2018 | 14:45
42
היא כבר לא בגדר ספוילר
לצפיה ב-'התרשמות עד כה מעונה 34 וכמה שאלות (ל20,34,7)'
התרשמות עד כה מעונה 34 וכמה שאלות (ל20,34,7)
22/07/2018 | 22:39
1
78
נא לא להרוס לי עם ספוילרים לעונות קודמות או ל34 מעבר לאלה שאני אבקש במפורש כמובן..
צפיתי עכשיו בפרק 6(ההדחה של סנדרה), אדיר! רמה גבוהה מאוד של משחק במיוחד לשלב הזה. אולסטארס לא מאכזב!
התאכזבתי מJT שהיה אחד החביבים עליי גם בעונה 18 וגם בעונה 20(כן אני יודע ששונאים אותו בגלל שהוא הדיח את סירי אבל זה היה מהלך מבריק) למרות המהלך הנועז עם ראסל והפסלון... בכלל נראה שמהלכים "קרוס שבטיים" לא עובדים לו כל כך...
עד שסוף סוף סנדרה התחילה לשחק ולא להיות "עציץ" היא הודחה?! מסקנה: אולי לא כזה רע להיות "עציץ".
חיסרון בולט לעונה: הרבה יותר מידי פסלוני חסינות שאנשים משיגים סתם ככה בלי מאמץ ומחשיד להתערבות הפקה.

כמה חורים, כדי שלא להרוס לעצמי בחיפוש בגוגל אשאל אתכם כמה דברים קטנים:
זו פעם חמישית של אוזי או רביעית?
מי מהעונה הזאת זכה לפני? למעט JT וסנדרה וטוני
מה הקטע עם טאי והפסלונים בעונה הקודמת שלו? הוא באמת השיג בצרורות? עוד יותר מאשר ראסל?
טוני יותר נבל מראסל? עשו ממנו החלאה של כל הזמנים בפרקים שהוא עוד היה
קרוקן השתתף שוב אחרי ההשפלה ב23 ועוד זכה?! ממש הופתעתי. באיזו עונה זה היה?
"השוטרת"(לא זוכר מה השם), באמת שיחקה בצורה מעניינת או יוצאת דופן?
לצפיה ב-'טוב'
טוב
22/07/2018 | 22:58
44
פעם  רביעית של אוזי, אף אחד לא היה מעל 4
מי שהזכרת הם אלו שזכו
לתאי היה אליל אחד בעונה הקודמת שלו (32) אבל היה סביבו סיפור סביב טוויסט שקשור באלילים שהיה באותה עונה
טוני לא נחשב נבל, היה דיי אהוב וכיבדו אותו בעונה שלו (בניגוד לראסל) אבל נחשב שחקן מסוכן
קוקרן זכה בעונה 26, שיחק משחק סביר
שרה לא שיחקה בצורה יוצאת דופן בעונה המקורית שלה
לצפיה ב-'מבקשת המלצה לעונה מהנה בלי '
מבקשת המלצה לעונה מהנה בלי
22/07/2018 | 20:50
3
66
בבקשה בלי ספוילרים...
העונה האחרונה שבה צפיתי הייתה 20 ומשהו כמדומני (וכמובן צפיתי בכל העונות שבאו לפני כן).
אז בקשה קטנה מכם - אני מחפשת המלצה לעונה מעולה שנוכל לצפות ולהנות ממנה, שלא תלויה גם בעונות אחרות מבחינת הבנה...
תודה מראש לממליצים

לצפיה ב-'28 ו29'
28 ו29
22/07/2018 | 21:42
10
לצפיה ב-'25, 28, אולי גם 29 או 33 '
25, 28, אולי גם 29 או 33
22/07/2018 | 22:37
1
43
כל השאר נעות בין הסביר לבין החרא, חוץ מעונת אולסטאר אחת שאמנם מעולה, אבל כאמור היא עונת אולסטאר. וחלק מהמתמודדים בה הגיעו מעונות לא משהו.
לצפיה ב-'31 עומדת בפני עצמה'
31 עומדת בפני עצמה
22/07/2018 | 22:40
44
אם אין שום כוונה לראות את העונות האחרות
זה לא שיש שם אזכורים למהלכי עבר
לצפיה ב-'הישרדות אי הגאולה - פרק 1 '
הישרדות אי הגאולה - פרק 1
18/07/2018 | 21:18
16
62
קודם כל, אני רוצה לבקש סליחה שאני מזכיר את העונה הזאת, אבל אם אני צופה בכל העונות שעבר, אני חייב גם לראות אותה. 

*נשימה עמוקה* ומתחילים.

המתמודדים מגיעים לאי (שנמצע בסאן חואן דל סור, ניקרגואה, כדרך אגב). הם כבר מחולקים לשבטים, אומטפה וזאפטרה. ג'ף אומר ששני מתמודדים נוסים מצטרפים למשחק, ומן המסוק יוצאים ראסל האנץ ורוב מריאנו. שניהם הגרילו באפים, ורוב מצטרף לשבט הכתום, אומטפה, בעוד שראסל מצטרף לשבט הסגול, זאפטרה. יש יותר מדי בהישרדות שבט כתום נגד סגול, לא? בלכ מקרה, ג'ף מודיע להם על הטוויסט של אי הגאולה, וגם אם הם יודחו, הם יוכלו לחזור בנקודה כלשהי למשחק. אני לא יודע עם זה באמת טוויסט שחשבו שיכניס עניין למשחק, או יותר רשת ביטחון לראסל ורוב.

בזאפטרה, ראסל לוקח את תפקיד המנהיג. באומטפה, רוב עוזר בשבט ונראה שרוב חברי השבט מרוצים שרוב הצטרף לשבט שלהם. פיליפ מחלק הוראות ללא הפסקה ומרגיז מספר בנות מאומטפה. קריסטינה חיפשה רמז לפסלון חסינות בקופסת כלים, אך לא מצאה אותו. רוב תפס אותה בשעת המעשה. הם דיברו ונראה שהכל טוב, אבל קריסטינה חוששת שעכשיו יראו אותה כשחקנית אגרסיבית. רוב רצה לעבוד עם פיליפ, אבל נראה שפיליפ פחות מעוניין להיות בברית איתו. אז הוא וקריסטינה כרתו ברית ביחד. בזאפטרה, ראסל וסטפני גם כן כרתו ברית. דיוויד וסאריטה (ככה רושמים, נכון?) תפסו את ראסל מדבר עם סטפני. דיוויד דיבר על זה עם מייק, ונראה שהם רוצים שראסל יודח כמה שיותר מוקדם. באומטפה, ביום השלישי למשחק, קריסטינה יודעת שרוב הוא איום במשחק. היא רואה איך הוא משפיע בקלות על הבנות בשבט. לכן, היא החליטה לחפש אחר הפסלון חסינות ומצאה אותו. היא כרתה ברית ביחד עם פיליפ ופרנ'צסקה. פיליפ התחיל לעצבן אותן שהוא התחיל להיות מאוד אגרסיבי ושאל בתקיפות את קריסטינה למי שלושתם מצביעים במידה ויגיעו למועצת השבט (איך הוא היה סוכן פדרלי?!)

במשימת החסינות, שני השבטים יצטרכו לדחוף ארבעה בלוקים דרך מסילה. אותם בלוקים יצרו מדרגות. המתמודדים יעלו במדרגות, שם אחד מן המתמודדים יצטרך לחתוך חבלים אשר ישחררו גרם מדרגות נוסף. שהם יגיעו לראש המגדל, הם יצטרכו להשלים פאזל כדי לנצח בחסינות. בנוסף, השבט הזוכה יקבל אבן אש. זאפטרה התחילו בפער משמעותי. אומטפה הצליחו לצמצם את הפער לקראת הסוף, אבל זאפטרה זכו במישמה.

לאחר שאומטפה חזרו מן המשימה, קריסטינה סיפרה לפרנצ'סקה שהיא מצאה את פסלון החסינות. קריסטינה רצתה להדיח את רוב, אבל פרנצ'סקה אמרה שכדאי להדיח את נטלי, כי כולם יכעסו עליהן אם הן ידיחו את רוב. אם כבר מדברים על רוב, הוא בהתחלה רצה להדיח את פרנצ'סקה, בגלל שהיא שאיך שג'ף הציג אותו ואת ראסל למשחק, היא אמרה שהיא לא רוצה לשחק איתם בגלל שהם שהם מסוכנים (או משהו כזה). אבל לאחר שרוב תפס את קריסטינה מחפשת אחרי הרמז לפסלון החסינות, הוא מבין שהיא איום אסטרטגי. לכן, מנקודת הדחה שהיא מצאה את פסלון החסינות, הוא דיבר עם רוב חברי השבט לפצל את הקולות בין פרנצ'סקה לקריסטינה. פיליפ עדיין רוצה לדעת למי מצביעים, וקריסטינה מראה לו שהיא מצאה את פסלון החסינות. היא לא רצתה לעשות את זה, אבל הרגישה שלא הייתה לה ברירה. נראה שהשניים הלבינו את העניינים בניהם, וכרגע הם משתפים פעולה.

אבל במועצת השבט, לאחר שפרנצ'סקה אמרה שרוב לא הולך להיות מודח, פיליפ חושף מול כולם שפרנצ'סקה אמרה לו להדיח את רוב. פרנצ'סקה מכחישה את זה וגם קריסטינה. פיליפ ממשיך וגם חושף שלקריסטינה יש את פסלון החסינות. רוב שואל את קריסטינה להראות את הפסלון, וכך קריסטינה עושה. רוב מבקש שהוא יביא לה את פסלון החסינות והיא לא תודח, אבל היא שמרה את זה לעצמה. אז לאחר שפיליפ לחלוטין זרק את פרנצ'סקה וקריסטינה מתחת לאוטובוס, הן החליטו להצביע לפיליפ, ולבסוף פרנצ'סקה הודחה.

זה לא שהתכנית של קריסטינה הייתה מצליחה, כי רוב והשאר פיצלו את הקולות. פיליפ פשוט הוציא לעצמו שם רע במועצת השבט הזאת. הוא היה סוכן פדרלי!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'פרק 2 '
פרק 2
19/07/2018 | 03:43
13
43
פרנצ'סקה מגיעה לאי הגאולה. היא מרגישה שאף על פי שהודחה ראשונה, עדיין יש לה סיכויים לנצח. באומטפה, קריסטינה מאושרת שהיא לא השתמשה בפסלון חסינות. פיליפ לקח את רוב הצידה ואמר לו שהוא תמיד יצביע איתחו עד שיגיע לאי הגאולה. רוב תכנן להדיח את פיליפ במועצת השבט הקרובה עם רוב חברי השבט. רוב חברי השבט אוהבים אותו, הם רואים בו כמנהיג. אני לא יכול להגיד אותו דבר על ראסל בשבט זאפטרה. הוא מגייס את קריסטה לברית שלו עם סטפני, ויוצא לחפש את פסלון החסינות. מייק וסטיב ראו את ראסל מחפש אחרי הפסלון חסינות. ראלף התחיל לאסוף סלעים, ושם לב לאבן שלא אמורה להימצא על עץ, שם הוא מוצא את פסלון החסינות. בחזרה לאומטפה, אנדריאה ומאט מתקרבים. זה לא מוצא חן בעיני רוב, כי הוא יודע עד כמה זוג יכול להיות חזק במשחק. נראה שהוא רוצה להיות בברית עם נטלי, הוא מרגיש שהוא צריך לגרור אותה לגמר ולקוות שיקבל את הקולות. הוא אומר לה שאם הם יפסידו, אנדריאה או פיליפ צריכים להיות מודחים. שניהם מסכימים שאנדריאה ומאט ביחד מסוכנים. נטלי מרגישה שזה טוב למשחק שלה לשחק עם רוב. ההבעות פנים שלה ממש מצחיקות  לא בקטע רע, פשוט מצחיק.

במשימת החסינות, המתמודדים יצטרכו לשחות דרך בריכה, לטפס על מגדל, ולקפוץ משם למים, תוך כדי שהם מנפצים אריח שאליו קשור מפתח. עליהם להחזיר את המפתח לנקודת ההתחלה וכך יעשה חבר השבט אחריו. לאחר שהשיגו את כל חמשת המפתחות, המתמודד ישתמש בהם כדי לפתוח תיבה, שם נמצא כדור. שני מתמודדים יזרקו את הכדור אל עבר חמישה אריחים. הראשונים שישברו את כל חמשת האריחים יזכו בחסינות ובנוסף, בערכת דיג. לאחר קרב צמוד, זאפטרה ניצחו. לאחר המשימה, מאט מאומטפה ניגש ללחוץ לשבט זאפטרה את היד, מה שעצבן את רוב.

שזאפטרה הגיעו לשבט, ראסל מצא רמז לפסלון חסינות בסלסלה של ערכת הדיג. הוא לא שם לב שכמעט כולם שמו לב שהוא לקח את הרמז. הוא חולק את הרמז עם סטפני וקריסטה, לא שזה משנה כי לראלף יש את פסלון החסינות. ראלף החליט להתעמת עם ראסל לגבי הרמז, מה שראסל הכחיש שלקח. אני לא מבין למה ראלף היה צריך להתעמת איתו ל זה, גם ככה יש לו את פסלון החסינות, הוא סתם יוצר לעצמו ככה אויבים. באומפטה, אשלי, גראנט ורוב הסכימו להדיח את מאט. אנדריאה ומאט מאמינים שהבנות מצביעות לקריסטינה והבנים לפיליפ, בגלל שלקריסטינה יש פסלון חסינות. 

רוב אמר לפיליפ שבמעוצת השבט, הוא ישים את ידו על הכתף של מי שהוא רוצה שיצביע נגדו. וכך, במועצת השבט, רוב הניח את ידו על כתפה של קריסטינה. פיליפ רואה זאת, ומצביע נגדה ביחד עם אנדריאה. קריסטינה משתמשת בפסלון החסינות, ומבטלת את שני הקולות נגדה, אך היא לא הייתה צריכה להשתמש בזה, כיוון ששאר חברי השבט הצביעו למאט ושלחו אותו לאי הגלות לתדהמתה של אנדריאה.
לצפיה ב-'זהו? כבר התייאשת מהעונה? '
זהו? כבר התייאשת מהעונה?
27/07/2018 | 00:05
12
10
לצפיה ב-'חחח קצת '
חחח קצת
29/07/2018 | 02:09
26
הפסקתי וראיתי את העונה החדשה של הישרדות ניו זילנד שהיא מעולה. ואז לא היה לי חשק עוד להמשיך בעונה הזאת חחחח. אבל אני אמשיך שבוע הבא.
לצפיה ב-'זה הזמן הנכון להתייאש מהעונה הזאת'
זה הזמן הנכון להתייאש מהעונה הזאת
29/07/2018 | 14:47
6
23
פרקיי "מאט מודח" היו הפרקים היחידים שטובים בה
לצפיה ב-'יאפ...אבל אני עדיין אצטרך להשלים את העונה הזאת '
יאפ...אבל אני עדיין אצטרך להשלים את העונה הזאת
29/07/2018 | 21:11
5
23
אבל אני באמת ממליץ בחום לחברי הפורום לראות את הישרדות ניו זילנד: תאילנד. עדיין לא ראיתי את כל הפרקים (הגעתי לחמישה מתוך 15), אבל זה יותר טוב בפער משמעותי ממה שקורה בהישרדות האמריקאית. אני אפרסם את דעותי נראה לי שאגיע לאיחוד או משהו. רק כמו שכתבת על הישרדות אוסטרליה, כל פרק זה שעה.
לצפיה ב-'מה עם ניו-זילנד ניקרגואה?'
מה עם ניו-זילנד ניקרגואה?
30/07/2018 | 18:37
4
23
או שעליה ויתרת מראש בגלל שהיה אי הגאולה?
לצפיה ב-'האמת, שהתחלתי את העונה אחרי שקראתי ביקורות טובות עליה '
האמת, שהתחלתי את העונה אחרי שקראתי ביקורות טובות עליה
31/07/2018 | 06:12
3
17
עדיין לא ראיתי את ניקרגואה, אבל לא בגלל האי גאולה, פשוט שמתי לב יותר לעונה השניה של ניו זילנד.
לצפיה ב-'אם אתה רוצה לראות בזמן אמת'
אם אתה רוצה לראות בזמן אמת
02/08/2018 | 09:59
2
18
אז היום אפשר לראות את הפרק הראשון של הישרדות 5 אוסטרליה
וראסל כן משתתף בסוף אז אולי זה יביא מפה עוד כמה צופים חח
לצפיה ב-'כן, הם כבר אחרי שני פרקים '
כן, הם כבר אחרי שני פרקים
03/08/2018 | 00:39
1
18
ולפי ויקיפדיה, אני לא מופתע מהתוצאות של הפרק האחרון.
לצפיה ב-'ממליץ לך לראות'
ממליץ לך לראות
03/08/2018 | 16:41
15
לא רוצה להיות לבד

וסה"כ התחלה טובה ואין ספוילרים לעונות קודמות
לצפיה ב-'דווקא העונה סבירה יחסית לפני האיחוד'
דווקא העונה סבירה יחסית לפני האיחוד
13/08/2018 | 15:08
3
14
בייחוד 4 הפרקים הראשונים מוצלחים.
מכאן משעמם עד משעממם מאוד למעט הכמה פרקים האחרונים.
לצפיה ב-'אין לי כוח להמשיך לראות אבל זה יקרה בהקדם...'
אין לי כוח להמשיך לראות אבל זה יקרה בהקדם...
13/08/2018 | 19:49
2
4
לצפיה ב-'לא ברור לי איך כבר עכשיו התייאשת'
לא ברור לי איך כבר עכשיו התייאשת
14/08/2018 | 00:29
1
7
4 הפרקים הראשונים ממש טובים! והפרק הראשון הוא אולי הפרק הראשון הכי מוצלח שאני זוכר.
השעמום מגיע בהמשך
לצפיה ב-'היה לי קשה מאוד לצפות בעונה הזאת בראש פתוח'
היה לי קשה מאוד לצפות בעונה הזאת בראש פתוח
14/08/2018 | 08:52
4
שאני יודע מראש עד כמה מייאש זה הולך להיות. שלושת הפרקים הראשונים לא היו רעים, אני אודה בזה.
לצפיה ב-'פרק 3 '
פרק 3
03/08/2018 | 02:32
20
יש, ממשיכים עם העונה הזאת...

לאחר שאומטפה חוזרים ממעוצבת השבט, רוב אומר לפיליפ שהם, אשלי, גראנט ונטלי הם בברית במשחק. בבוקר למחרת, השורדים משני השבטים מקבלים דואר אי אשר מזמן שניים מכל שבט לצפות בדו-קרב הראשון של אי הגאולה. שני השבטים הגרילו אבנים, מזאפטרה, דיוויד וסטיב ילכו לצפות בדו-קרב, בעוד שמאומפטה אנדריאה ואשלי נבחרו לצפות בדו-קרב. רוב לא אהב את זה, כי הוא חושש מברית אפשרית בעתיד בין אנדריאה ומאט, לכן מאט הודח מלכתחילה. בכל מקרה, מאט ופרנצ'סקה נפגשים לדו-קרב הראשון. עליהם לקשור מקלות בעזרת חבלים, כך ליצור מקל ארוך מספיק. בעזרת אותו מקל, הם יצטרכו להעביר אותו דרך גדר ולהשיג שלושה מפתחות בעזרת מקל זה, ולהחזיר אותם אליהם. הראשון שיפתח את שלושת המנעולים ינצח. מאט הצליח לגבור על פרנצ'סקה ולהיות המתמודד הראשון שזכה בדו-קרב באי הגאולה, ופרנצ'סקה הודחה סופית מן המשחק.

שאנדריאה ואשלי חזרו מן הדו-קרב, רוב ניסה ללבן את העניינים עם אנדריאה לאחר הדחתו של מאט. הוא מבטיח לה שהיא עדיין בברית הגדולה, אך אנדריאה יודעת שהיא לא יכולה לסמוך עליהם יותר והיא גם כועסת על מה שהם עשו, אך היא שומרת את התחושות האלה לעצמה. בזאפטרה, דיוויד וסטיב שיקרו לראסל שפרנצ'סקה ניצחה בדו-קרב, בלי שום סיבה אסטרטגית למען האמת, סתם כי זה משעשע את סטיב. ראסל יודע שמאזן הכוחות בשבט נגדו. הוא לא הצליח למצוא את הפסלון חסינות (כי ראלף מצא אותו), אז סטפני הציעה שהם יכינו פסלון חסינות מזויף, והם ישימו את זה בתיק של סטפני והיא תתנהג כאילו באמת יש לה פסלון חסינות. וואו, ראסל סטפני וקריסטה לגמרי מבודדים את עצמם משאר חברי השבט. גם בגיבורים נגד נבלים ראסל התחיל בברית של מיעוט, אבל הוא יצר יותר אינטרקציה עם אנשים מאשר פה. דיוויד, מייק, סאריטה, סטיב וראלף רוצים לזרוק את משימת החסינות כדי להדיח את ראסל כבר עכשיו. אני מבין את החשש ממנו, אבל אתם יודעים איך הוא משחק, אז חבל סתם לזרוק את המשימה. ג'ולי אמרה נכון, שהיא יכולה להתמודד עם ראסל בהמשך. גם אם היה מצב בעתיד של ערבוב, קשה לי מאוד להאמין שאומטפה ירצו לעבוד בכלל עם ראסל.

משימת החסינות היא פחות או יותר כמו במשימה בפרק החמישי של הישרדות: ניקרגואה, רק שבמקום לנפץ אריחים, יצטרכו להרכיב פאזל בסוף. בנוסף, המתמודדים משחקים בשביל פרס: שני כיסאות ושתי כריות, ברזנט, שלושה שמיכות ועששית. אף על פי שג'ולי לא עפה על הרעיון שהוצע, זאפטרה הצליחו להפסיד במשימה (מוזר לכתוב את זה כך חחח), ולהעניק לאומטפה את הניצחון הראשון שלהם. ראסל יודע שזאפטרה הפסידו בכוונה במשימה. לאחר שאומטפה חזרו מן המשימה, רוב יודע שצריך להיות רמז לפסלון חסינות איפה שהוא בפרסים שהם קיבלו. הוא הקים את פיליפ מן הכיסא, ומצא את הרמז לפסלון חסינות מתחת לכיסא. הוא שומר את הרמז לעצמו. שזאפטרה חזרו לשבט, ראסל הבין שהולכים לפצל את הקולות. לכן, הוא וסטפני דיברו עם ג'ולי להצביע איתם וקריסטה נגד ראלף. 

במועצת השבט, סטפני נשמעת יותר מדי כמו מעריצת על של ראסל, שזה כבר מוגזם. ג'ולי החליטה להצביע לפי התכנית של הברית המקורית. סטפני, קריסטה וראסל הצביעו נגד ראלף, ג'ולי, דיוויד וסאריטה הצביעו נגד סטפני, ומייק, סטיב וראלף הצביעו נגד ראסל. תיקו של 3-3-3. בהצבעה חוזרת, ראסל קיבל את המרבית הקולות והודח בפעם הראשונה שלו במשחק, ונשלח לאי הגאולה. אני חושב שג'ולי עשתה החלטה חכמה לא להצביע עם הברית של ראסל, כי אז כל שאר חברי הברית המקוריים שלה היו כועסים עליה, אבל היא הייתה צריכה קצת להתעקש יותר לא להפסיד במשימה.

לצפיה ב-'פרק 4 '
פרק 4
16/08/2018 | 00:33
2
לאחר "חופשה" מן העונה, חזרתי. להגנתי, צפיתי בהישרדות ניו זילנד ועכשיו צופה בגרסה האוסטרלית חחח.

אני לא יודע עם ראסל באמת מתנהג כך במציאות, או שהוא סתם משחק "דמות" בשביל המצלמות. באומטפה, פיליפ מתחיל לעצבן את חברי השבט, בעיקר בגלל מה שהוא לובש...כן. בזאפטרה, סטפני וקריסטה מבינות שהן בחוץ, אז הן פשוט מבודדות את עצמן מהשבט ומשתזפות על החוף. בינתיים, ראלף מגלה לשאר חברי השבט (חוץ מסטפני וקריסטה כמובן) שהוא מצא את פסלון החסינות. פיליפ וקריסטינה () מאומטפה, וסאריטה וראלף מזאפטרה הגיעו לצפות בדו קרב בין ראסל למאט. עליהם לסדר קוביות דומינות על קרש עץ, תוך כדי שהם עוברים דרך מבוך של חבלים אשר יכולים להפיל את הקוביות.לאחר שהם חושבים שהם סידרו אותם בצורה נכונה, הם יפילו את הקוביות שאמורות ליפול אחת על השניה, ולהפיל כדור שינפץ אריח בסוף המסלול. בקרב צמוד, מאט מנצח וראסל מודח סופית, פעם ראשונה שלו בשלושת העונות שבהן הוא שיחק. ראסל נשבר בבכי ואז מתחיל לבקר את זה שהשבט שלו הפסיד בכוונה במשימה כדי להדיח אותו. ואז ראלף, משום מקום, מראה שהוא מצא את פסלון החסינות, מול פיליפ וקריסטינה! למה ראלף, למה?!?!?!

באומטפה, רוב מביא את כולם לחוף, כי הוא רוצה למצוא את פסלון החסינות לפני קריסטינה. רוב רץ ליער לחפש את פסלון החסינות (מדהים שאף אחד מאומטפה לא חשב שהוא מחפש אחר פסלון החסינות), הוא חופר בורות, מחפש עץ אחר עץ, ולבסוף מוצא את פסלון החסינות מונח על ענף עץ!!!!!! פעם מתמודדים היו צריכים לחפור באדמה כדי למצוא את פסלון החסינות, ועכשיו הם פשוט מניחים אותו על עצים?!?! אוקי, נרגעתי חחח. פיליפ וקריסטינה עושים את דרכם לשבט, פיליפ רוצה לחדש את הברית שלו עם קריסטינה ולגרום לה להישאר, אוקיי, מגניב! אבל, הוא לא עושה עבודה טובה כל כך. הוא אומר לרוב ולגראנט שראסל אמר למי יש פסלון חסינות ומי המנהיג, אבל הוא רוצה לתת את המידע עם קריסטינה תשאר, מה שגרם לרוב ולגראנט לסמוך פחות על פיליפ.

משימת החסינות הייתה מוזרה, אבל יצירתית. בתהחלה, מתמודד אחד מכל שבט יפתח תיבת עץ בעזרת מוט, שם יש את. אחר כך, שני מתמודדים אחרים יחפרו בארגז חול עם האת כדי למצוא גרזן. שני מתמודדים אחרים ישתמשו בגרזן כדי לחתוך חבל שנמצא בתוך בול עץ אשר ישחרר שני מסורים. לאחר מכן, שני מתמודדים מכל שבט ישתמשו במסורים לנסר קרשים מן חומה. שני מתמודדים חדשים מכל שבט ישתמשו בקרשים כדי להשלים רמפה אל במה. כאשר כל השבט יחצה את הרמפה ויגיע לבמה, מתמודד אחד מכל שבט ישחרר פטיש, וישתמש בו על שלושה מסמרים שינפצו שלושה אריחים. הראשונים שיעשו זאת ינצחו. תודה רבה לויקיפידיה חחח. בכל מקרה, זאפטרה ניצחו, והם גם זכו בערכת ברביקיו.

אומטפה חוזרים לשבט לאחר ההפסד. פיליפ מכנס את כולם ומנסה לעלות את המורל של כולם, אבל הוא רק מעצבן את השאר. האמת, שפה הרגשתי רע בשבילו, כי נראה שהוא באמת רצה לעשות משהו טוב לשבט, אבל הם כבר מוכנים להדיח אותו. נטלי מבחינה שקריסטינה מתנהגת מוזר ולא מחפשת אחר פסלון החסינות. היא אומרת את זה לאשלי, גראנט ורוב. רוב, שיש לו פסלון חסינות, ראה בזה הזדמנות להציע לפצל את הקולות בין קריסטינה ופיליפ. כך יחשבו שלקריסטינה יש פסלון חסינות ולא לו. בנוסף, הוא רוצה שקריסטינה תודח על פני פיליפ, כי היא יותר איום על המשחק שלו. גראנט ניסה לשכנע את רוב להדיח את פיליפ, אבל לבסוף, במועצת השבט, התכנית של רוב צלחה: שלושה קולות לפיליפ והשאר לקריסטינה. אפילו פיליפ הצביע לה. קריסטינה מודחת והולכת לאי הגאולה.
לצפיה ב-'פורסם תאריך הקרנת הבכורה להישרדות: דוד נגד גוליית '
פורסם תאריך הקרנת הבכורה להישרדות: דוד נגד גוליית
14/07/2018 | 22:02
18
124
סמנו את התאריך ביומנים, הפרק הבכורה של העונה ה-37 של הישרדות, אשר תיקרא "הישרדות: דוד נגד גוליית", יוקרן ב-26 בספטמבר. אורך הפרק יהיה 90 דקות אז סביר להניח שנראה שתי מועצות שבט.

שיהיה שבוע שקט ובטוח לכולנו 
לצפיה ב-'הישרדות ניקרגואה - פרק 10 '
הישרדות ניקרגואה - פרק 10
15/07/2018 | 03:18
48
לאחר מועצת השבט, ברנדה אומרת לצופים שבנרי, דן ופאביו הולכים להיות המודחים הבאים. הולי וג'יין דיברו על זה שברנדה וסאש נמצאים בעמדת שליטה חזקה במשחק. הולי רוצה לעשות מהלך, כי היא לא מרגישה שיש לה מה להפסיד. אז ביום למחרת, הולי מספרת לבנרי שברנדה וסאש הצביעו למארטי. נראה שהולי מכוונת יותר לעבר ברנדה, ובנרי מצטרף לתכנית הזאת. ג'יין מנסה לשכנע את נאונקה להדיח את ברנדה, ונראה שהיא הצליחה לשכנע אותה. הולי מנסה לשכנע את צ'ייס להדיח את ברנדה, אבל הוא רוצה להדיח את בנרי. הוא שוב מוצא את עצמו בין שתי בריתות. זאת לא בהכרח אסטרטגיה רעה, אבל הוא עושה זאת בצורה כל כך ברורה, שגורמת לאנשים לחשוד בו. במשימת הפרס, המתמודדים שוב מתחלקים לשתי קבוצות. כל קבוצה מקבלת ארבעה חביות, שני קרשי עץ וחבל. הם יצטרכו ליצור גשרים עם הקרשי עץ ולחצות מסלול על האי בלי לגעת על החול. הקבוצה הראשונה שתגיע לפלטפורמה שלה, תטוס במסוק אל הר הגעש סרו נגרו, שם הם יכולו לגלוש על הר הגעש, ויקבלו בראוניז, פיצה ושתיה קלה. הקבוצה של ג'יין, נאונקה, פאביו, צ'ייס וקלי ש. זכו במשימה.

הגלישה על ההר געש נראת מאוד מהנה, אני חייב להודות. בינתיים בשבט ליברטאד, שלושה תיבות עלו באש, ושרפו אספקה וציוד בשבט. בחזרה לפרס, נאוקנה לקחה את פאביו לצד, מה שגרם לצ'ייס ולקלי ש. להרים גבה, כי למה לקחת מישהו לצד על הר געש חחח. היא מספרת לו את התכנית של להדיח את ברנדה. פאביו בעד התכנית הזאת, והוא מקווה שהוא יוכל להישאר מתחת לרדאר. שהזוכים בפרס חזרו לליברטאד, צ'ייס החליט שהוא סומך על ברנדה, אז הוא סיפר לה על כל התכנית להדיח אותה, ואומר שבנרי והולי אחראים על זה. ברנדה לגמרי נמצאת בפאוור טריפ מטורף, היא לא חושבת שהיא צריכה לעשות משהו כדי לשנות את זה. צ'ייס סיפר לנאונקה שהוא רוצה להדיח את בנרי, ושהוא סיפר לברנדה שרוצים להדיח אותה. אחי, מה אתה עושה?! נאונקה כמובן ישר מזהירה את בנרי, ג'יין והולי שאי אפשר לסמוך עליו.

במשימת החסינות, המתמודדים יצטרכו להחזיק בחבל, תוך כדי שהם עומדים על פלטפורמה קטנה שגבם מופנה אל בריכת מים. כל 5 דקות, המתמודדים יזוזו רחוק יותר עם החבל. עליהם להחזיק בחבל ולא ליפול לבריכת המים. ג'יין וצ'ייס נשארו אחרונים, וג'יין נשארה אחרונה וזכתה במשימת החסינות. וואו, היא באמת הפגינה כוח סיבולת מרשים מאוד, פשוט להוריד לה את הכובע על זה. בחזרה לשבט, סאש עדיין רוצה להדיח את בנרי, כי הוא לא סומך עליו. נאונקה מספרת לסאש הולכים להדיח את ברנדה, וסאש בהחלט חושב על זה. עם זאת, הוא וצ'ייס סיפרו לברנדה שנאונקה הולכת להצביע לה, וברנדה עדיין מסרבת לעשות מהלך. היא לא רוצה להיתפס כאסרטיבית, אבל את עוד שניה מלהיות מודחת. היא פשוט מקווה כרגע שסאש ייתן לה את פסלון החסינות והם יוכלו להדיח את נאונקה.

במועצת השבט, ברנדה ממש לא עושה עבודה טובה בלנסות לשכנע את שאר חברי השבט להשאיר אותה. לבסוף, התכנית של הולי עבדה, סאש לא השתמש בפסלון חסינות בשביל ברנדה, וברנדה הודחה. אפילו צ'ייס הצביע נגדה. 

הולי וג'יין יצאו גדולות בפרק הזה 
לצפיה ב-'פרק 12 '
פרק 12
15/07/2018 | 20:46
6
31
אני לא רואה את פרק 11 כי זה פרק בונוס כזה שמראים את ה-27 הימים הראשונים במשחק.

לאחר מועצת השבט, קלי ש. מרגישה לגמרי מחוץ למשחק כי לא היה לה מושג שברנדה מודחת. הולי מנחמת את נאונקה לאחר שברנדה זרקה אותה מתחת לאוטובוס ואומרת לה שהיא סומכת עליה לאחר שהדיחו את ברנדה. נאונקה וצ'ייס דיברו על האפשרות להדיח את סאש. בבוקר למחרת, גשם כבד פקד את המחנה, מה שגרם לנאונקה ולקלי בי לרצות לפרוש. נאונקה אפילו נתנה את הפסלון חסינות שלה לצ'ייס. נראה שהברית המרכזית כרגע היא ג'יין, הולי, סאש וצ'ייס, אבל סאש מרגיש שהוא יותר סומך על נאונקה וקלי ש., וגם חושב על אפשרו להצטרף אל בנרי, דן ופאביו.

במשימת הפרס, המתמודדים יחולקו שוב לשני קבוצות. הם יהיו קשורים בשלשלאות. עליהם לשחרר בובה ענקית של בובה בשם גוליבר אשר קשור לחבלים על שולחן. הם יצטרכו להעביר את גוליבר דרך סדרת מכשולים אל קו הסיום. הקבוצה המנצחת תלך ל"סינימת הישרדות", שם הם יצפו בקטע מהסרט שעדיין לא הוקרן דאז "מסעי גוליבר" (אני רואה שסרט ספג ביקורות עליו, אבל עדיין לא ראיתי אותו...זה זמן טוב להזכיר שבעונה 23, הפרס אשכרה היה לראות את הסרט ג'ק וג'יל). הם גם יהנו ממתקים, נאצ'וס, נקניקיות, פופקורן ושתייה. דן לא נבחר והוא הושב על כיסא ענקי חחחח. הוא הימר על הקבוצה הכחולה שתנצח (בנרי, הולי, נאונקה וצ'ייס). הקבוצה הזאת אכן ניצחה והוא יצטרף אליהם לפרס.

לאחר משימת הפרס, נאונקה וקלי ש. הודיעו שהן הולכות לפרוש. ג'ף מנסה לעודד אותן ונותן להן לחשוב על זה במהלך היום. בנוסף, בגלל שמספר דברים נשרפו בשבט, ג'ף הציע לקבוצה המנצחת שאם מתמודד אחד יפרוש מן המשימה, הוא יוכל לקחת ברזנט חדש ואורז לשבט. הולי ויתרה על מקומה בפרס ולקחה את הברזנט והאורז. בנרי ניסה לשכנע את נאוקנה לוותר על מקומה בפרס כי היא גם ככה פורשת, אבל היא לא אמרה כלום. גם הולי נתנה לה מבט של: "את רצינית?". שהולי חזרה למחנה אם הקבוצה שלא ניצחה, היא מנסה לשכנע את קלי ש. להישאר במשחק. אין כל כך מה להוסיף על הפרס עצמו.

טוב אני פשוט אגיע לעניין, נאונקה וקלי בי החליטו לפרוש במועצת השבט. אף פעם לא ראיתי את ג'ף כועס ככה. גם חברי המושבעים כעסו ובצדק. אלינה אשכרה בכתה בגלל זה. אני חושב שהיו מקרים בהישרדות שמתמודדים פרשו שהיו מאוד מוצדקים, אבל פה...הן הגיעו די רחוק וזה לא שנשאר עוד הרבה ימים במשחק. אני חושב שזה קל לנו להעביר עליהן ביקורת על זה שהן פרשו, אבל המציאות היא שהן היו שם בתנאי מזג אוויר קשים, בעוד שאנחנו רושמים את הדעות שלנו מהבית. עם זאת, אם הייתה לי הזדמנות לשחק בהישרדות, אני הייתי נותן את כל מה שיש בי למשחק (נשמע קלשיאתי, סליחה) ואני בטוח שככה עוד הרבה בפורום היו עושים זאת ומעריצי הישרדות בכלל.
לצפיה ב-'כמו שכתבתי כבר אז '
כמו שכתבתי כבר אז
15/07/2018 | 21:29
5
32
אני במקום ג'ף הייתי שובר להן את הלפידים וזורק אותם לאש, ובטח שלא הייתי מאפשר להן להיכנס למושבעים.
לצפיה ב-''
15/07/2018 | 21:44
4
23
שכחתי לציין, זה ממש לא הוגן שהן נכנסו למושבעים, הן פרשו אז הן צריכות בכלל לעזוב את המשחק.
לצפיה ב-'ז'אנו פרשה בעונה 10'
ז'אנו פרשה בעונה 10
16/07/2018 | 00:21
3
36
וקיבלה לכך עידוד מג'ף ומשאר חברי השבט, הייתה במושבעים וגם זמן מסך ומקום של כבוד בריאוניון ומחיאות כפיים על המהלך שהוצג באותו פרק כמהלך של גבורה
והיא פרשה בערך באותו מקום שלהן

והיו פרישות יותר עלובות
בהישרדות סאות' אפריקה מישהו פרש בגלל שפשפת!! בפרק 3 בערך
והוא עוד לא היה הראשון שפרש
לצפיה ב-'אני מניח '
אני מניח
16/07/2018 | 01:17
2
33
שהפרישה של ז'אנו תרמה לעלילה של סטף כגיבורה של העונה. ואני לא אוהב במיוחד להודות בזה, כי מאוד אהבתי את סטף בעונה הזאת (רק בעונה הזאת). אני מניח שפה, ג'ף וההפקה בנו על נאונקה כמתמודדת שתחזור לשחק שוב, וברגע שרצתה לפרוש, זה הרס להם את כל התכנית. ככה אני חושב לפחות.

אתה מתכוון שעד הפרק השלישי בהישרדות של סאות' אפריקה, שניים פרשו? ולפרוש בגלל שפשפת...אין לי מילים חחח.

לצפיה ב-'כן'
כן
16/07/2018 | 02:13
1
36
בעצם עד הפרק השני שניים פרשו
תראה מדקה 25
והוא עוד ירד על הבחורה הראשונה שפרשה לפניו
לצפיה ב-'וואי'
וואי
16/07/2018 | 06:16
34
בין הדברים הכי הזויים שראיתי עד עכשיו, רק בגלל הסיבה שבזמן שהוא דיבר על השפשפת שלו, הוא כרך את זרועותיו סביב שני מתמודדים שנמצאים מימינו ולשמאלו :|
לצפיה ב-'פרק 13 '
פרק 13
16/07/2018 | 07:08
24
אז יש שתי בריתות: ברית אחת של ג'יין, הולי וצ'ייס וברית שנייה של בנרי, דן ופאביו (שזה סופר מוזר, כי לא הראו שהם בכלל הקימו ברית ביחד). בכל מקרה, סאש מודע לבריתות האלו, והוא גם מחזיק בפסלון חסינות שמארטי נתן לו. הוא מרגיש בעמדת כוח, כי הוא יודע ששתי הבריתות צריכות את הקול שלו. הוא אומר לבנרי, פאביו וצ'ייס שהוא הולך להשתמש בפסלון חסינות במועצת השבט בכל מקרה, כדי שלא יראה כאיום. לאחר מכן הוא דיבר עם צ'ייס לבד. צ'ייס אמר לו שהוא רוצה להגיע עם סאש לגמר. סאש בעניין, אבל הוא מזכיר לצ'ייס שג'יין היא איום רציני לנצח. בנוסף, צ'ייס הבטיח שאם הוא הולך לזכות במשימת הפרס, הוא יקח אותו ואת הולי, בתקווה שהפרס הוא אוכל.

וכך, צ'ייס זכה במשימת הפרס. על המתמודדים היה לעבור סדרת מכשולים ומיני-אתגרים שהם השתתפו בהם במהלך העונה. צ'ייס זכה ללכת למקום פרטי שם יקבל מקלחת, מסאז' וארוחה. הוא בחר בהולי וג'יין להצטרף אליו. למה ג'יין? למה לא לקחת את מארטי שאתה יודע שיש לו פסלון חסינות ואתה די צריך אותו. הבנאדם פשוט לא מפסיק לעשות טעויות על ימין ושמאל לכל העונה. חשבתי שאני אהיה יותר בעדו, אבל וואו. אז כמובן שסאש ניסה ליצור ברית ביחד עם בנרי, דן ופאביו. בנרי ודן לא סומכים עליו, אבל בשלב הזה, זה לא אמור כל כך לשנות להם, הם צריכים אותו. בפרס, הולי וצ'ייס הבינו איזה טעות צ'ייס עשה שלא לקח את סאש איתו לפרס. לאחר שג'יין, הולי וצ'ייס חזרו לשבט, ג'יין גילתה שאכלו את התרנגולת. היא הייתה מאוד עצובה והכינה קבר בשבילה (פלשאבקים לג'אן מתאילנד שמאוד אהבתי). היא אמרה שהם לא היו צריכים לאכול את התרנגולת, יש מספיק אורז, מה שנכון (אבל מאוחר מדי ) בנרי אמר לצ'ייס שהוא יצביע איתו לא משנה למי, אפילו לפאביו. הולי וצ'ייס ניסו לתקן את הטעות של צ'ייס בכך שדיברו עם סאש וגרמו לו לחוש בטוח איתם. צ'ייס רוצה להדיח את בנרי כי הוא איום במשימות.

במשימת החסינות, המתמודדים יהיו קשורים לקורת עץ. עליהם לעבור בין החבלים ולשחרר מספיק חבל, כדי שיוכלו להגיע לשק של מטבעות זה. שלושת המתמודדים הראשונים שיגיעו לשק, יגיעו לשלב הבא, שם הם יצטרכו להרכיב מן המטבעות הללו פאזל בשביל לנצח בחסינות. בנרי, סאש ופאביו השיגו ראשונים את שק מטבעות הזהב, וסאש זכה בחסינות. עם בנרי היה זוכה פה בחסינות, 99% שפאביו היה מודח.

סאש חזר להיות שיכור מכוח. הוא בטוח שהניצחון אצלו בכיס. אולי הוא סתם עושה את זה למשימות. אני אגיד את זה לטובתו של פאביו, הוא מבין שסאש הוא הקול המתנדנד בין שתי הבריתות, וביקש ממנו לעדכן אותו אם הקול שלו יעלה. בנוסף, הוא החליט להיות מתחת לרדאר לקראת מועצת השבט. אבל לצערו, זה עדיין נראה שזה בינו לבין בנרי. דן ובנרי בטוחים שפאביו הולך הביתה והם הולכים להצביע לו. בנרי משקר לו ואומר שמצביעים להולי, מה שבנרי לא יודע שגם משקרים לו.

במועצת השבט, התכנית של סאש להשתמש בפסלון חסינות לא קרתה מן הסתם, יש לו חסינות אישית. הברית של ג'יין, והולי צ'ייס ועכשיו סאש שהצטרף אליהם, הדיחו ביחד את בנרי, שלא ראה את זה מגיע.
לצפיה ב-'הישרדות ניקרגואה - פרק 14 '
הישרדות ניקרגואה - פרק 14
17/07/2018 | 22:50
6
24
לאחר מועצת השבט, פאביו בצרות, ומסתמן כלהיות המודח הבא. לפני משימת הפרס, חברי השבט ראו דרך מכשיר סלולרי של חברת "ספרינט" מסרים אישים ממשפחותיהם. כמו כן לפני המשימה, פאביו וצ'ייס הסכימו לקחת את אחד השני לפרס. במשימת הפרס, המתמודדים התחרו עם בני משפחותיהם. על המתמודים היה להוציא שני שקים מבריכת מים שמכילים אותיות. על המתמודדים להביא את אותם שקים לבני משפחותיהם, ועל בני המשפחה להרכיב משפט בעזרת האותיות הללו. צ'ייס ואימו קורין זכו בפרס. צ'ייס בחר בסאש (אם אימו לי [באנגלית Lea]) והולי (עם בעלה צ'ארלי). הם כולם אכלו סעודה יחדיו על סירה.

פאביו כעס על כך שצ'ייס לא בחר בו כמו שהם סיכמו, כי צ'ייס ידע כמה חשובה לו אימא שלו. שניהם גרים במדינות אחרות. כמו כן, דן מרגיש שצ'ייס היה צריך לבחור את ג'יין להצטרף אליו. ג'יין מבינה שהיא הרביעית בברית שלה עם הולי, סאש וצ'ייס. בפרס, הולי, סאש וצ'ייס הסכימו שזה שלושתם לגמר. נראה שגם צ'ייס מצא רמז לפסלון חסינות, אבל הוא וסאש כבר מחזיקים בפסלוני החסינות היחידים במשחק. במשימת החסינות, המתמודדים, בעוד שעיניהם מכוסות, יצטרכו לעבור סדרת מכשולים שבעוד שהם קשורים בחבל. עליהם להגיע לצד השני, שם ישנו מגן עם סמלים. עליהם למשש את הסמלים ולזכור את הסדר. עליהם לקחת מהעמדה שקים אשר מכילים את אותם סמלים, ולחזור לעמדת ההתחלה. שם ישנו מגן ריק שעליהם להתאים את הסמלים לפיו שאיך הם זכרו בעזרת חוש המישוש. פאביו זכה בחסינות והציל את עצמו מהדחה כמעט ודאית.

לאחר שכולם חזרו מן המשימה, פאביו אמר לצ'ייס שעכשיו זה הזמן להדיח את ג'יין ולא את דן. צ'ייס דיבר על זה עם הולי וסאש ונראה שהם יותר נוטים להצביע לג'יין. לאחר מכן, ג'יין מגיעה לשיחה, והם לא מסתירים את זה שהם הולכים להצביע לה. ג'יין התעצבנה עליהם, יותר על צ'ייס, וכיבתה את המדורה שהיא החלה, כי היא גם ככה הולכת להיות מודחת. במועצת השבט ג'יין יצאה על הברית שלה לשעבר. צ'ייס אחר כך אומר שהוא, הולי וסאש הם הולכים ביחד לגמר. הוא גם לחץ עליהם להודות בזה (מה אתה עושה?!?!?!) זה גם היה צריך לעורר את ג'יין, דן ופאביו לעבוד ביחד. אפילו ג'ף הציע את זה, שאני לא זוכר שזה קרה אי פעם בהישרדות וגם לא בטוח עד כמה זה חוקי. ג'יין הציעה ששלושתיהם יצביעו להולי, כיוון שלסאש ולצ'ייס יש פסלוני חסינות, וזאת מועצת השבט האחרונה להשתמש בה. אבל לא, הם לא עשו את זה, ג'יין הצביעה לסאש, אבל הוא וצ'ייס השתמשו בפסלון חסינות. לא שהוא היה צריך, כי רק ג'יין הצביעה לו, וכל השאר הצביעו נגד ג'יין.

חבל שג'יין בחרה לצאת ככה. היא יכלה ליצור ברית עם דן ופאביו לפני מועצת השבט. שלושתם יכלו להצביע להולי ולגרום ולהגרלת אבנים, שבאותו זמן היה הרעיון הכי טוב בשביל שלושתם. מהלך שלגמרי התפספס וגם פה העונה מתחילה ליפול, בשבילי. צ'ייס לא מפסיק לעשות טעויות לאורך כל העונה.
לצפיה ב-'בתכלס '
בתכלס
18/07/2018 | 01:28
5
18
סאש וצ'ייס היו מוגנים מהאליל כמו שאמרת ובמידה ויש תיקו אז גם ג'יין והולי מוגנות (פאביו זכה בחסינות) ככה שאם דן ופאביו היו כופים תיקו, דן היה מודח בעצמו.

לצפיה ב-''
18/07/2018 | 01:31
4
16
למה ג'יין והולי מוגנות? זה אומר ששתיהן ודן צריכות להגריל אבנים, לא?
לצפיה ב-''
18/07/2018 | 23:25
3
15
מי שקיבל קולות בתיקו הופך למוגן מהגרלת האבנים. לכן דן היה האופציה היחידה במקרה זה ומודח by default
לצפיה ב-'אה, וואלה '
אה, וואלה
19/07/2018 | 01:35
2
13
שכחתי שאלו החוקים...למרות זה לא כל כך הגיוני אם חושבים על זה..למה מי שקיבל קולות במצב של תיקו יהיה חסין מהדחה?
לצפיה ב-'כי אלו שקיבלו קולות לא משתתפים בדיון אחריי'
כי אלו שקיבלו קולות לא משתתפים בדיון אחריי
19/07/2018 | 12:01
1
15
הרעיון הוא שאלו שלא קיבלו קולות עושים דיון על מנת להגיע לקונצנזוס ואם הם לא מצליחים להגיע אז הם צריכים לקחת את האחריות לכך שאחד מהם יודח

אלו שקיבלו קולות לא כפו דדלוק כי לא השתתפו בדיון אז הם פתורים מהאחריות הזו
לצפיה ב-'אני חושב שטעיתי ככה בגלל '
אני חושב שטעיתי ככה בגלל
20/07/2018 | 08:30
11
הפיינל 4 בהישרדות מרקיז. כולם חוץ מוספיה הגרילו אבנים, כי וספיה זכתה בחסינות אישית. וזה היה הפעם הראשונה והיחידה לזמן זה שהגרילו אבנים. אבל זה גם היה שלושה אנשים, לא הייתה בדיוק אפשרות שם.
לצפיה ב-'הישרדות ניקרגואה - הגמר '
הישרדות ניקרגואה - הגמר
18/07/2018 | 04:11
1
28
פאביו מודע לכך שהוא הבא להיות מודח. הוא מדבר עם הולי ואחר-כך עם סאש על האפשרות עם הם ירצו להגיע איתו לגמר. סאש די אומר לו את מה שהוא רוצה לשמוע, וזה די ברור שאם הוא לא זוכה במשימת חסינות, הוא מודח. במשימת החסינות הראשונה, המתמודדים יצטרכו לפתוח אריח ששם רשום שאלה לגבי ניקרגואה. מימין ושמאל יש שני אריחים, שמתחתם תשובה אחת נכונה ואחת שגויה. עליהם לבחור את השק של אותו אריח ולהביא אותו בחזרה לעמדה. אם הם בחרו נכון, הם ימצאו בשק חלקי פאזל, ואם לא, הם ימצאו חלקים שחורים. הראשון שיפתור את הפאזל יזכה בחסינות. ושוב, פאביו זכה בחסינות. ושוב, הציל את עצמו מהדחה ודאית. הוא מנסה לשכנע את סאש וצ'ייס שהולי יוצר איום לנצח מאשר דן. במועצת השבט, דן גם מנסה לשכנע את כולם שאין לו סיכוי לנצח בגמר. לאחר ההצבעה, פאביו הצטרף לברית השולטת ודן הודח פה אחד. וואי המילים האחרונות של דן אחרי שהוא הודח היו ממש לא במקום. פאביו מנסה לשכנע את סאש וצ'ייס להגיע ביחד איתו לגמר. הם משקרים לו ואומרים שכן, אבל אם הוא לא זוכה במשימת החסינות האחרונה, הוא מודח. הולי דיברה עם צ'ייס שבמידה ופאביו זוכה בחסינות, כדאי להדיח את סאש, כי הוא יכול לקבל הרבה קולות בגמר.

לאחר שהמתמודדים הלכו בין הלפידים הכבויים של המתמודדים שהודחו (הם צריכים להחזיר את זה שוב), הגיעו המתמודדים למשימת החסינות האחרונה. במשימת זאת, על המתמודדים יצטרכו לאזן חרב שהלהב שלה נוגעת במגן, בעוד שהם שמים מטבעות על ידית החרב עם יד אחרי השניה. האחרון שיוכל להשאיר את המטבעות על הידית ינצח. בפעם השלישית ברציפות (והרביעית במשחק בכללי) פאביו זוכה בחסינות האחרונה.

אף על פי שפאביו לא בין הזוכים הכי טובים אי פעם (אני אגיע לזה עוד רגע), אני חושב שהקטע אחרי שהוא זכה בחסינות הוא בין האהובים עלי בהישרדות. בגלל, עכשיו הוא נמצא בעמדת שליטה, אנשים מגיעים לבקש את הקול שלו. פאביו גם מוכיח שהוא לא טיפש, סאש אומר לא שהוא היה לוקח אותו לגמר אם הוא זכה בחסינות, והוא יודע שסאש משקר לו. הוא גם דיבר עם הולי וצ'ייס והם אישרו לו שאם הוא לא היה זוכה בחסינות, הוא היה מודח. פאביו גם מודע שהולי היא איום חזק לנצח. הייתי רוצה לראות את הצד הזה בפאביו יותר במשחק, הוא הוכיח פה וגם בפרק ההדחה של דן, שיש לו חשיבה אסטרטגית. אני לא אתנגד שהוא ישחק שוב כי אני מאמין שהוא התבגר ואני ארצה לראות אותו משחק כמו שהוא התנהג עכשיו בפיינל 4. במועצת השבט, לבסוף החליטו הבנים להדיח את הולי  איך היא לא חזרה עד עכשיו לעוד עונה?!?! יותר מראויה לפי דעתי. עשתה מהפך מדהים בהתנהגות שלה במהלך המשחק לטובה.

בנאומים שלפני שאלות המושבעים, צ'ייס אמר שהוא רוצה שכולם ישאלו אותו את השאלות הקשות, והוא יענה עליהם בכנות. פאביו אמר שהאסטרטגיה שלו הייתה להיות עצמו, כספר פתוח. סאש אמר שהוא הצטער שהיו מקרים שהוא היה צריך לשבור בריתות, אבל זה חלק מהמשחק. לא אהבתי את הטענות של ברנדה שדי האשימה את סאש וצ'ייס בהדחה שלה, שהיא עצמה לא עשתה הרבה כדי להישאר. אין כל-כך מה להתייחס לשאלה של מארטי, אני לא מבין מה הוא ניסה להשיג עם זה. להולי היה את השאלות הכי טובות. שאלה את צ'ייס מהו המהלך האסטרטגי שהוא בעצמו אמר, שהוא ענה לבחור להדיח את שאנון. היא שאלה את פאביו הם החסינויות זה קצת מאוחר מדי, ופאביו האמת מפתיע אותי הפרק ומציד את הזכיות שלו. היא לבסוף שואלת את סאש מתי הוא שיקר לה, והוא ענה שהוא הדיח אותה, מתי שהם הסכימו שהם לא יצביעו אחד נגד השני. ג'יין כועסת על סאש (ואומרת דברים לא במקום) וגם על צ'ייס, אבל מוכנה לסלוח לו. דן כועס אני לא מבין על מה. אני מצטער, אבל לא ראיתי אותו עושה משהו מיוחד במשחק שמצדיק כעס כזה..נשמע רע, אבל זה מה שאני חושב. כל שאר השאלות בסדר. נאונקה שאלה אם ברגע שהוא ראה את אימו, זה מה שהכניס בו את המוטיבציה להגיע לגמר. פאביו אמר שכן והיו מאוד אמציונלי, מה שכנראה הביא לזכייתו. פאביו זכה עם חמש קולות, צ'ייס קיבל ארבעה וסאש לא קיבל שום קול.

בת'כלס, לסאש הכיע הגיע לזכות, אבל קראתי שהוא ניסה לשחד את חברי המושבעים (או רק את קלי ש., לא בטוח), אז כן, מן הסתם לא מגיע לו לזכות אחרי זה. אומנם צ'ייס שיחק משחק טוב יותר מפאביו, זה לא אומר שהגיע לו לזכות. אף פעם לא ראיתי מישהו עושה כל כך הרבה טעויות כמוהו. הוא כל הזמן שיחק בין שני הצדדים, ונתפס מספר פעמים עושה זאת.

וכך הגענו לפאביו. הוא ענה תשובות טובות לחברי המושבעים לפי דעתי, והוא גם זכה לכבוד שלהם בכך שזה בחסינויות האלו. ואני גם חושב שהוא יותר חכם ממה שאנשים נותנים לו קרדיט כפי שפעל בפרק הזה, והוא גם היה מודע למצבו. אבל אני לא יכול להגיד שהוא בין המנצחים הטובים אי פעם. בין עשרת הפעמים שהוא הצביע במועצת השבט, ארבעה פעמים הוא הצביע לאדם הלא נכון. הוא גם היה זקוק לחסיניות האלו, ואם לא הוא היה מודח. קצת מזכיר במובנים מסוימים את בוב, רק שניסה יותר ליזום מהלכים.

לגבי העונה, היא התחילה טוב, והתרסקה לקראת הסוף. אבל אני חושב שהיא הייתה סבירה באופן מפתיע, לא כמו אי הגאולה, שאני צריך לצפות עכשיו 

עדכון דירוג עונות ומנצחים בדרך 
לצפיה ב-'עדכון דירוג מנצחים ועונות לאחר ניקרגואה '
עדכון דירוג מנצחים ועונות לאחר ניקרגואה
18/07/2018 | 16:13
24
מנצחים
22. בוב
21. פאביו - אם כמה שאני חושב שהוא כן חכם ולא מקבל מספיק קרדיט, הוא היה צריך לזכות בכל החסינויות האלו כדי להגיע לגמר. בלעדיהם הוא כבר היה מודח עוד בפיינל 6.
20. אראס
19. ג'נה
18. סנדרה (20)
17. אית'ן
16. טום
15. בריאן
14. יול
13. טינה
12. שארלוט (UK)
11. וספיה
10. אמבר
9. כריס
8. סנדרה (7)
7. ריצ'רד
6. נטלי
5. טוד
4. פארווטי
3. ג'יי טי
2. ארל
1. דני

עונות
22. תאילנד
21. גבון
20. אפריקה
19. פיג'י
18. אולסטארס
17. סמואה
16. פלאו
15. ניקרגואה - כמו שרשמתי, העונה דווקא התחילה טוב, אבל נפלה לקראת הסוף. רשמתי קודם שהיא "התרסקה" בשבילי בהדחה של דן, אבל יותר נכון לומר שהיא התחילה ליפול שנאונקה וקלי ש. פרשו.
14. פלאו טיגה (UK)
13. פנמה
12. איי קוק
11. מרקיז
10. בורנאו
9. אוסטרליה
8. אמזונס
7. ונואטו
6. טוקנטינס
5. גואטמלה
4. מיקרונזיה
3. גיבורים נגד נבלים
2. סין
1. איי הפנינה
לצפיה ב-'הישרדות אוסטרליה 3 - הכנה לצפייה (ללא ספוילר)'
הישרדות אוסטרליה 3 - הכנה לצפייה (ללא ספוילר)
08/07/2018 | 14:15
10
65
קודם כל אני אמרתי פה בעבר שהישרדות אוסטרליה אינה ניתנת לצפייה ולא ערוכה טוב, אחריי שצפיתי עכשיו בכולה אני רוצה לאמר שזה לא ממש מדוייק אבל בכל זאת מי שרוצה לצפות צריך לדעת כמה דברים

1. העניין האמיתי מתחיל רק מהמיזוג הראשון של שלושה שבטים לשניים, זה מגיע בערך בפרק 8, עד אז יש 7 פרקים דיי משעממים ומתישים לעבור שעדיין לא מזהים בדיוק מי נגד מי, צריך התמדה, לפי דעתי זה שווה את זה

2. הפרקים מחולקים כך שאם יש אתגר פרס הפרק הוא למעלה משעה, אם אין אתגר פרס הפרק הוא באורך רגיל של 45 דקות אז אל תיבהלו מהאורך הנוסף, הוא הולך על האתגרים שדווקא נחמדים לצפייה

3. המיזוג האמיתי של שבט אחד מתחיל מפרק 15, תהיו מוכנים לכך ותוכלו להינות משלב הטרום מיזוג בלי להתעצבן שהמיזוג לא מגיע

4. יש ארבעה פרקים ללא הדחה, 3 לפני המיזוג ו1 אחריי המיזוג, עדיף שתדעו את מיקומם מראש שלא תתעצבנו (פרק 5, פרק 8, פרק 13, פרק 22) אבל זה עדיין לא כמו הישרדות ישראל

אחריי שיודעים את הדברים האלו ומוכנים להם אפשר להנות מעונה מעולה שנותנת פייט גדול לעונות האמריקאיות
לצפיה ב-'תודה, אני אנסה לראות בקרוב '
תודה, אני אנסה לראות בקרוב
08/07/2018 | 20:33
9
44
אני יותר ויותר רואה כתבות על הישרדות אוסטרליה וניו זילנד, שאני אצטרך לראות מתישהו. אני קצת חושש מלראות עונות ארוכות מדי, אבל אני מרגיש שהישרדות האמריקאית קצת בדעיכה בשבילי עם כל הטוויסטים שהביאו לאחרונה, אז אני ארצה לצפות בזה בקרוב.
לצפיה ב-'תראה'
תראה
10/07/2018 | 16:23
8
21
יש בה אלילי חסינות וכל מיניי טוויסטים מהאמריקאי אבל מצד שני הם גם נאמנים למקור (פיינל 2 במקום פיינל 3 לדוגמה)
השורדים גם מחוברים מאוד למקור, לפחות חצי מהקאסט מעריצים שאומרים ש"חלמו להיות שם מאז ריצ'ארד האץ'"
משחק זה לא מילה גסה שם, אפילו להיפך (מתייחס יותר לעונה הרביעית שעכשיו הגעתי למיזוג שלה אבל גם בעונה השלישית רואים זאת)
וגם כל השחקנים משתתפים בה ביחס לזמן מסך ואין איזה "סופר-שחקן" ששולט בעונה (ראסל, אל תקלקל את זה!)
גם המנחה יחסית אדיש ונותן לשורדים לספר את הסיפור במועצה ולא מתערב או מטה את הדברים כמו ג'ף וגם אנחנו רואים 10 דקות מהמועצה שזה כמעט פי שלוש מהאמריקאי כך שיש יותר הרגשה שאנחנו מקבלים את הסיפור המלא של הפרק

ולי אישית הדבר הכי חשוב בהישרדות זה הסיפור
מה שכן, כמו שאמרתי מאוד קשה עד מתיש להתרגל אליה אם אתה מתבסס ומשווה לקצב של העונות האמריקאיות (והרי כולנו משווים)
אז צריכה להיות לך המון סבלנות עד שתקלוט מה הקטע שלהם
לצפיה ב-'ואני ממליץ'
ואני ממליץ
10/07/2018 | 16:25
7
24
(למרות שאני ממליץ את זה בקשר לכל עונה גמורה ואף אחד לא מקשיב לי)
לראות אותם אחריי שאתה יודע באופן כללי את סדר ההדחות
לצפיה ב-'עשיתי לי בטעות סוג של ספוילרים לגבי המנצח/ת של העונה'
עשיתי לי בטעות סוג של ספוילרים לגבי המנצח/ת של העונה
11/07/2018 | 13:10
6
27
נכנסתי לאתר שלהם כי רציתי לראות אם הם פרסמו את המתמודדים של העונה החדשה ולראות אם השמועות נכונות וראסל משתתף בעונה הזאת, ואז ראיתי את הפנים של המנצח. שכחתי את שמו, אבל אני יודע שגבר ניצח העונה.

כדרך אגב, למה לפי דעתך כדאי לצפות בהישרדות לאחר שיודעים את סדר ההדחות?
לצפיה ב-'משאר שראית ספוילרים לעונה 4'
משאר שראית ספוילרים לעונה 4
11/07/2018 | 14:32
5
29
כי היא הייתה האחרונה שהסתיימה
ולאחר שתראה את עונה 3 בטוח תשכח את מי ראית שם

עונה 5 נקראת CHAMPIONS VS CONTENDERS שזה שילוב של סלבריטי (בעיקר ספורטאים כי אלו בעיקר הסלב האהובים באוסטרליה) עם מתמודדים רגילים
נראה שראסל לא שם
גם דיי היה מוזר אם הוא היה שם כי ממה שזכור לי החוקים הם כמו בארה"ב, אתה צריך להיות אזרח ותושב המדינה כך שאלא אם כן ראסל עשה רילוקיישן קשה לי לראות אותו שם אבל אולי זה ווישפול פינקינג שלי שלעולם לא אאלץ יותר לראות אותו על המסך

ולגבי הצפייה
זה תורם לכל עונה אבל בעיקר לעונות עם קצב איטי מאוד וקצת מבולגן כמו אוסטרליה
שלא יודעים ממש מי נגד מי ומי באיזה שבט (אני לא חושב שאראה בלייב את עונה 5 אלא אחכה שתסתיים)
סדר ההדחות עושה סדר וגורם לך לראות יותר על הסיפור של העונה

נגיד אתה רואה בפרק 5 את דני ויוסי, חברים הכי טובים, ברית אדוקה
כל אחד אומר על השני שהוא הכי סומך עליו
אתה יודע מהסתכלות קצרה בויקיפדיה שבפרק 20 יוסי הודח 4-3 שהקול של דני היה הקול המכריע שהדיח אותו
אז באיזהשהוא שלב הם אמורים להתפרק ולהיות יריבים או שיוסי בכלל הודח בבליינדסייד ועדיין מאוד סמך על דני
בכל מקרה המידע הזה נותן לך אופציה להסתכל על הזיווג הזה עוד מפרק 5 ולראות מה קורה

או שאתה יודע ששלמה הוא המנצח של העונה, אתה כרגע בפרק 8 ועד עכשיו שלמה מגיח מדיי פעם בפריים, אפילו לא נותן וידוי
בפרק 10 פתאום יש פרק ששלמה מככב, אתה שיודע שהוא ניצח תוכל לשים לב יותר לפרק הזה כי אולי פה קורית הפריצה של שלמה שהפכה אותו משחקן סתמי לדומיננטי שינצח את העונה
תוכל לשים לב לזה יותר מאשר מי שלא יודע כלום

אני באיזהשהוא מקום מרגיש שאנשים שמשתמשים במונח "ספוילר" צופים בתכנית באופן חד מימדי וכל הפרק ההתרכזות שלהם מכוונת רק למועצת השבט בסוף וגם אין להם את הסיפור המלא של העונה אלא פר-פרק והאהבה של העונה מחולקת לפי פייבוריטים
הפייבוריטים שלי ניצחו - אחלה עונה
הפייבוריטים שלי הפסידו - חרא עונה
ואז גם ההנאה פוחתת, לפחות אצלי ריאליטי שאני ארצה לא לדעת מה קורה בו כדי להתרגש לקראת התוצאה הסופית זה ריאליטי כשרונות וזה בעיקר בגלל שאין בו שום תחכום מעבר לכך שאם תוריד לי את האלמנט של "לא לדעת" אתה מוריד לי את כל ההנאה

אני לא רוצה הסחות דעת
לא רוצה לקוות שעודד יגיע רחוק ושחנן יודח כבר
רוצה מפה מסודרת של מה שהולך ואני אוכל לראות ולחקור איך בדיוק המפה הזאת נבנתה
לצפיה ב-'כן, העונה האחרונה'
כן, העונה האחרונה
11/07/2018 | 22:17
4
35
אבל אני לא זוכר את השם, כך שזה לא משנה חח.

אני חושב שמי שצופה בעונה שיודעים מראש מי יודח יוכל יותר לעקוב אחרי המנצח/ת של העונה ולבנות דעה יותר מגובשת כלפי הדרך שבה הוא/היא שיחק/ה. זה מה שאני מנסה לעשות עכשיו בצפייה מחדש של העונות.

מצד שני, יכול להיותשזה הורס את חוויית הצפייה, כי אין הפתעות והכל צפוי מראש. עם מתמודד שאתה בעדו הולך להיות מודח עושה מהלך ומצליח להישאר במשחק, זה רק מוסיף שזה בא בהתפעה. כמובן שיש אכזבות, אבל זה חלק מהחווית צפיה. אני יודע שיש אנשים שלא אוהבים עונות מסויימות כי בשלב מסוים הן כבר נהפכו לצפויות מראש.

לצפיה ב-'גם אני פחות אוהב עונות צפויות'
גם אני פחות אוהב עונות צפויות
11/07/2018 | 22:52
3
28
עונה 22 הייתה גרועה גם בעיניי

אבל זה שהמידע חשוף לא אומר שאתה לא יכול להינות מעונות לא צפויות
להיפך, אתה רואה שבפרק 9 יש מהפך גדול אז כן, מעניין לחכות לפרק 9 ולראות איך בדיוק זה קרה ומי הוביל את זה
והאם זו יוזמה של הפיכה מצד המיעוט או שפשוט הצד החזק עשה משהו ממש מפגר שגרם להדחה שלו
את זה אתה לא יודע
לצפיה ב-'יש בזה משהו'
יש בזה משהו
12/07/2018 | 05:53
2
33
כלומר, שאני עכשיו צופה בעונות עבר ואני כבר יודע את סדר ההדחות, אני עדיין נהנה מהן, ויש כאלה שלא, אבל גם לא אהבתי אותן בהתחלה. ואני חייב לציין, שניקרגואה לא נוראה כמו שחשבתי שהיא תהיה (בינתיים), אבל ממש אין לי כוח לעונה 22 חח. 
לצפיה ב-'ניתוח של עונה 22'
ניתוח של עונה 22
12/07/2018 | 10:19
1
46
Seosi  21/07/18 10:45 הישרדות 22 פרק 9
רוב שולט בעונה, השאר אפסים

Seosi  24/07/18 11:57 הישרדות 22 פרק 10

Seosi  02/08/18 13:00 הישרדות 22 פרק 11
לצפיה ב-''
12/07/2018 | 13:13
12
לצפיה ב-'הישרדות ניקרגואה - פרק 1'
הישרדות ניקרגואה - פרק 1
06/07/2018 | 22:24
8
57
אין דרך להתחמק מזה, צריך לצפות בעונה הזאת שוב מתישהו. 

המתמודדים מגיעים לאי, הם מגיעים בשני קבוצות לפני חלוקת השבטים. ג'ף מודיע להם שאיפשהו בלגונה שלידם מוסתר מדליון הכוח, אשר מי שימצא אותו, יעניק כוח רב לשבט שלו. כולם רצים ללגונה לחפש את המדליון וברנדה הראשונה למצוא את המדליון. בזמן החיפוש למדליון, אלינה שמה לב שקלי ב. צלעה. לקלי ב. חסרה רגל ימין עקב מחלה, והיא החליטה בתחילת המשחק לא לחשוף את זה בין שאר המתמודדים כדי שלא יחשבו שהיא חלשה. ג'ף מפתיע את המתמודדים שהוא ואמר להם שכל מי שמגיל 40 ומעלה להסתדר בקבוצה אחת, וכל מי שמגיל 30 ומטה בקבוצה אחרת. השבט המבוגרים יקראו "אספדה" ושבט הצעירים יקראו "לה פלור". אני אוהב את זה, טוויסט חדש בהישרדות. לה פלור צריכים להחליט האם הם ישמרו את מדליון הכוח בשבילם, או שיחליפו אותו תמורת אבן אש וערכת דיג. אם הם משאירים את המדליון, אספדה מקבלים את אבן אש וערכת הדיג, ואם הם בוחרים בערכת דיג, אספדה מקבלים את המדליון. לה פלור החליטו להחליף את המדליון תמורת כלי הדיג, ואספדה מקבלים את מדליון הכוח, שעדיין אף אחד לא יודע כמה כוח יש לזה.

באספדה, ישנו מתמודד מפורסם, ג'ימי ג'ונסון, אשר היה מאמן לשעבר ב-NFL. נראה שהוא הולך להיות המנהיג בשבט. הולי וונדי כורתות ברית החל מהתחלה. הולי אומרת שיש לה קריאה טובה על אנשים. וונדי קצת הופתעה מכך שהולי כרתה איתה ברית כל כך מהר. היא רוצה לשחק את המשחק בצעדים קטנים, שמכיוון שהיא מדברת הרבה, זה יכול לשים על עצמה מטרה. ג'יין הצליחה להדליק מדורה בשביל השבט. בלה פלור, שאנון עולה לי על העצבים די מהר. הוא ישר מזלזל בפאביו, כנראה בגלל שהוא צעיר וגם מתנהג כך. שאנון וצ'ייס ישר כורתים ברית, והוא לא רוצה שאישה תנצח העונה. קלי ב. החליטה בסוף להראות לחברי השבט שלה שחסרה לה רגל, כיוון שלא יחשדו שיש לה בעיה בהמשך. על השטח נראה שהם מקבלים את זה סבבה, אבל נראה שזה שם על עצמה מטרה על הגב להיות מודחת ראשונה, מהחשש שהיא תנצח בקלות בגמר בגלל המצב הזה. באספדה, ג'ימי ג'יי עובד קשה מדי. בחזרה ללה פלור, ברנדה וצ'ייס כורתים ברית. צ'ייס סומך יותר מדי על ברנדה. אלינה וקלי בי. מוצאות רמז לפסלון חסינות ושומרות את זה ביניהן. אלינה מרגישה בגלל שהן מצאו את הרמז יחדיו, נכפה עליה להיות בברית על קלי ב., היא לא רוצה להיות איתה ביחד בגמר, כי גם היא חושבת שקלי בי. תנצח בגלל המצב שלה.

ג'ימי ג'יי מכנס את חברי השבט לפני משימת החסינות. הוא אומר להם שהוא יודע שאף אחד לא יצביע בשבילו לזכות במיליון שקל, אבל הוא יכול לעזור להם לזכות במיליון שקל. ג'ימי ג'יי נראה לי בחור נחמד, אבל הוא שם על עצמו מטרה גדולה על הגב כך. במשימת החסינות, ג'ף מגלה את כוחו של המדליון. אם הם ישתמשו במדליון עכשיו, הם יקבלו יתרון גדול במשימת החסינות על פני השבט השני. במשימה שעליהם למלא חביות במים ואז להשלים פאזל, הם יקבלו כבר חבית מים מלאה. אם הם ישתמשו במדליון, אז המדליון יעבור ללה פלור. אספדה מחליטים לשמור את המדליון ולא להשתמש בו. החלטה זאת כנראה לא הייתה נכונה, כי לה פלור זכו במשימת החסינות הראשונה.

ג'ימי טי מאוד רוצה להצביע לג'ימי ג'יי. הוא היה מאוד ווקאלי לגבי זה אחרי שהם חזרו לשבט. ג'ימי ג'יי חושב שוונדי או שהוא עצמו יודחו כיוון שהם פחות חזקים בשבט. הוא אומר את זה להולי מה ששם את הולי בדילמה, כי היא זאת שכרתה ברית על עם וונדי מהיום הראשון. במועצת השבט, וונדי מרגישה שלא היה לה הרבה זמן להתחבר עם שאר חברי השבט. וונדי מנסה בכל כוחה לשכנע את חברי השבט לא להדיח אותה, אבל לאחר ההצבעה, וונדי מודחת פה אחד. באסה

אני חייב להודות, שהפרק הראשון לא היה נורא בכלל. אני עדיין לא סגור לגבי המדליון, צריך לראות איך זה ישפיע באתגרים הבאים כי אני לא זוכר.
לצפיה ב-'פרק 2'
פרק 2
07/07/2018 | 14:19
23
לאחר שאספדה חזרו ממועצת השבט, הולי מרגישה מחוץ לשבט, והיא מרגישה רע על כך שהיא הייתה צריכה להדיח את וונדי. ג'ימי ג'יי לקח פיקוד בבוקר לאחר מועצת השבט על בניית המחנה מחדש, כיוון שלכולם קשה לישון בלילה. דבר זה עיצבן את ג'ימי טי, ומארטי ידע שזה רק יוסיף לחץ על ג'ימי ג'יי בתפקיד המנהיג, ושהוא יוכל להשתמש בזה לטובתו להדיח אותו בעתיד. בלה פלור, נאונקה וסאש מתחברים לברית. סאש רוצה לצרף את ברנדה לברית שלהם. קלי בי ממשיכה להיות מטרה גדולה בגלל מצבה הגופני. בחזרה לאספדה, הולי ראתה את ג'יל אוכלת חלזונות, והיא חשבה בשל שפת הגוף של ג'יל שאי אפשר לאכול אותם, אז היא זרקה את כל החלזונות. ג'יל סיפרה את זה לכל חברי השבט, מה ששם את הולי בסכנת הדחה. הולי שמעה את דן קורא לה משוגעת, מה שפגע בה. אז כדי לשחרר את הכעס שלה, היא לקחה את נעליו של דן, מלאה אותם בחול, וזרקה אותם לים  הולי לאחר מכן התנצלה לפני דן מול כולם. הנעליים עלו 1,600 דולר!!! והם גם היו עשוים מעור תנין, אז אני לא יכול לכעוס על הולי. 

בלה פלור, נאונקה לא מצאה את הגרב שלה, והיא חשדה שמישהו בשבט החביא החביא אותה. אז היא מצאה גרב של פאביו במחנה ופשוט לבשה אותו  זה כמובן עצבן את פאביו, ושהוא ניסה לשאול אותה לגבי הגרב, היא פשוט התפרצה עליו, ועכשיו היא רוצה להדיח אותו. בחזרה לאספדה, הולי לוקחת את ג'ימי ג'יי לשיחה. הולי נשברה ורצתה לפרוש מן המשחק, אבל לאחר שג'ימי ג'יי עודד אותה, היא החליטה להישאר במשחק, כי היא לא רוצה לאכזב את השבט שלה. במשימת הפרס/חסינות, על כל אחד מן המתמודדים לעבור מתחת רשת, להגיע לערימת חציר ולחלץ משם כדור. לאחר שהם מוצאים את כל ארבעת הכדורים, עליהם להקפיץ כל אחד מהם על מגן קטן אחד לעבר השני אל חבית. הזוכים במשימה יבחרו בין ברזנט אם חבל או ערכת דיג. אספדה מחליטים להשתמש במדליון, ולהעביר אותו ללה פלור. שבט אספדה יתחיל אם כדור אחד כבר בתוך החבית ולהושיב מתמודד אחד מחוץ למשימה. הם בחרו להושיב את דן. אספדה נפלו מאחור במשימה, אבל הצליחו לנצח במשימה למרות זאת. הם בחרו כפרס בערכת הדיג.

לאחר שאספדה חזרו מהמשימה, מצב הרוח של הולי השתפר. הם גם מצאו רמז לפסלון חסינות בערכת הדיג. ג'יל הקריאה את הרמז לכל חברי השבט, והחיפוש לאחר פסלון החסינות החל. ג'יל הבינה שהפסלון נמצא בקרבת דואר העץ, והיא אמרה את זה למארטי על מנת ליצור אמון בניהם. דן ומארטי החלו לחפש יחד את הפסלון, אבל בסוף אלו היו ג'יל ומארטי שמצאו יחדיו את פסלון החסינות, והתחלה של ברית בניהם. בחזרה ללה פלור, קלי בי הרשימה את חברי השבט במשימה. השם של נאונקה עלה להדחה, אבל זה עבר לברנדה. אלינה וקלי רואות בה באיום, במיוחד בגלל הקרבה שלה אל צ'ייס. שאנון מנסה לשכנע את צ'ייס להדיח את ברנדה, מה ששם את צ'ייס בין שתי בריתות. נאונקה סיפרה לברנדה שהיא רוצה להדיח את שאנון בגלל שהוא מדבר עם כולם בשבט. היא רוצה להדיח את פאביו אחר כך. היא גם אומרת לה שצ'ייס רוצה להיות בברית איתן. זה מוצא חן בעיני ברנדה, והיא חושבת שהיא יכולה לשכנע את קלי ש. וצ'ייס להדיח את שאנון. צ'ייס מגלה לברנדה שהברית של שאנון רוצה להדיח אותו, אז היא מנסה לשכנע אותו להצביע לשאנון. אלינה שמעה את השיחה הזאת, ואמרה את זה לשאנון, פאביו וקלי בי.

במועצת השבט, שאנון התעמת עם צ'ייס שהוא לא נאמן לו. צ'ייס אשכרה הודה שהוא כרת ברית עם ברנדה ועם שאנון. זה הוביל לשאנון להתעצבן, פאביו אמר לו שהוא יותר מדי אגרסיבי, ויוצר לעצמו אויבים. שאנון זרק הערה הומופובית לסאש שגרמה לכמה מחברי השבט לגלגל עיניים. בנרי וקלי בי בסוף הצביעו נגד שאנון, והוא המודח הראשון מלה פלור.

שאנון מציג: איך לא לשחק הישרדות. וואו.

לצפיה ב-'פרק 3'
פרק 3
07/07/2018 | 16:11
15
לאחר הדחתו של שאנון, נראה שאלינה, פאביו וקלי בי בצרות. אספדה נתקלים בלהקת קופים וג'ימי ג'יי מנסה לתקשר איתם. מארטי שם לב שהרבה אנשים אוהבים אותו, והוא רוצה להדיח אותו לפני האיחוד. הוא משתף את ג'יל בתחושותיו. ג'יל אמרה לו שהוא צריך להראות לכל חברי השבט שיש לו את פסלון החסינות, על מנת שיסמכו עליו. אני מבין את כיוון המחשבה של ג'יל, אבל אני לא בטוח עד כמה זה רעיון חכם. בחזרה ללה פלור, פאביו אומר שהאסטרטגיה שלו היא להצחיק את חברי השבט, ושהם ירצו להשאיר אותו בשל ההתנהגות החיובית שלו. נראה שזה די עובד על רוב חברי השבט חוץ מנאונקה. באספדה, מארטי שמע לעצתה של ג'יל והראה לכל חברי השבט שיש לו פסלון חסינות, ושהוא מתכוון לחלוק את זה עם שאר חברי השבט באיחוד. רוב חברי השבט קיבלו את ההודעה של מארטי בשמחה, חוץ מטיירון, שגורם לו עכשיו לפקפק בו. דן מתקשה בשבט פיזית. בלה פלור, הברית של ברנדה, נאונקה, צ'ייס, סאש וקלי ש. רוצים להדיח את אלינה. 

במשימת הפרס/חסינות, על חברי השבט להביא 10 חביות ולשים כל אחת מהן על פלטפורמה אחת, כך שהן יהיו מסודרות במשולש. לאחר מכן, מתמודד אחד מכל שבט יזרוק שקי חול לחביות, הראשון שיקלע כל שק חול לכל חבית, ינצח. הפרס הוא נקניקיות, תבלינים, פירות וגני עשב. ללה פלור ניתנה האפשרות להשתמש במדליון, אשר יתן להם יתרון ששני חביות כבר יהיו על הפלטפורמות, ועליהן יהיו מונחים כבר שקי החול. לה פלור החליטו לשמור את המדליון לעצמם. אספדה היו ביתרון, אבל לה פלור הצליחו לצמצם את הפער ולנצח במשימת החסינות והפרס. שקלי בי ונאונקה הלכו לקחת את הסלסלה שמכילה את הפרס שלהם, הן שניהן ראו שמוחבא שם רמז לפסלון חסינות. שלה פלור חוזרים מהמשימה, נאונקה וקלי בי מתנפלות על הסלסלה, ונאונקה מוציאה משם את הרמז לפסלון החסינות. אני מרגיש רע בשביל קלי בי, כי היא ואלינה בסכנת הדחה, אבל אי אפשר להכחיש שנאונקה מבדרת  היא חולקת את הרמז עם ברנדה.

באספדה, המתמודדים מנסים להבין איך הם הפסידו. ג'ימי טי מרגיש שהוא יכול להביא הרבה לשבט. מארטי רוצה להדיח את ג'ימי ג'יי. הוא לא קונה את זה שהוא אומר שהוא לא בא בשביל לנצח, והוא חושב שאם הוא יודח, הוא יהפוך למתמודד החזק בשבט. בשביל ג'יל, זה לא משנה אם הולי, דן או ג'ימי ג'יי יודחו, אבל מארטי עובד ממש חזק בשבט בלנסות לשכנע את המתמודדים להצביע נגד ג'ימי ג'יי. הוא מדבר עם ג'יל, אחר-כך עם דן, לאחר מכן עם ג'ימי טי ולבסוף עם טיירון, אשר עדיין לא סומך על מארטי. נראה שיש הסכם בין הולי וג'יין לשמור על אחת השניה, וזה גם נראה שג'יין הולכת להצביע נגד דן, בגלל חוסר התפקוד שלו בשבט.

במועצת השבט, המתמודדים דיברו על תפקיד המנהיגות של ג'ימי ג'יי, ועל כך שדן מתקשה לקום. ג'יין העלתה שלדן יש צלקת בברך, שזה מה שמקשה עליו לקום. ג'ימי טי אמר שיש כמה מתמודדים חלשים בשבט. אף אחד מהם לא הסכים להודות בזה, חוץ מג'ימי ג'יי. לאחר ההצבעה, ג'ימי ג'יי הודח פה אחד. התפקיד של המנהיגות בשבט שהוא לקח החלט הביא להדחתו המוקדמת.

לצפיה ב-'פרק 4'
פרק 4
08/07/2018 | 04:00
16
אספדה חוזרים ממועצת השבט, וגשם חזק מקבל את פניהם. ג'ימי טי שמח שג'ימי ג'יי הודח. הוא מתחיל לשיר, ונראה שזה מעצבן חלק מחברי השבט, בעיקר את מארטי. הם גם נמצאים במחסור של אוכל, והם לא יכולים לדוג בשל מזג האוויר. בלה פלור, ברנדה ונאונקה מצליחות לפענח את הרמזים לפסלון החסינות, והן מוצאות אותו בקרבת הדואר עץ. נאונקה שומרת על הפסלון חסינות. אלינה כועסת על נאונקה כיוון שהיא דחפה את קלי בי בפרק שעבר כדי להשיג את הרמז. היא וקלי בי מחליטות לחפש את פסלון החסינות שכבר נמצא. נאונקה עוקבת אחריהן, והיא פשוט יוצאת על קלי בי. היא מגזימה פה, אומרת לקלי בי שהיא לא אוהבת אותה, והיא די יצאה לא בסדר פה. קלי בי התנהגה בצורה מאוד בוגרת לסיטואציה הזאת. בחזרה לאספדה, מארטי מציע שטיירון ינהיג במשימה הבאה. ג'ימי טי לא בדיוק אהב את זה, והוא אמר לחברי השבט שלו שהוא רוצה להנהיג את השבט במשימה.

במשימת הפרס/חסינות, המתמודדים יחולקו לזוגות, ועיניהם יהיו מכוסות. מתמודד אחד ידריך אותם להביא חפץ אשר נמצא ברחבה מולם בחזרה לשטיח של השבט שלהם. ברגע שהם ישיגו את כל עשרת החפצים, אותו מתמודד שהדריך את הזוגות ידריך זוג אחד לעבר צרור מפתחות, שאיתו הם יצטרכו לפתוח תיבה ולהביא בחזרה לשטיח של השבט. בנוסף לחסינות, השבט הזוכה יוכל לבחור בשלושה חפצים אשר הביאו לשטיח. לה פלור החליטו להשתמש במדליון, והם יתחילו את המשימה עם שני חפצים על השטיח של השבט. לה פלור זוכים בחסינות בפעם השניה ברציפות, וכפרס הם בוחרים בערכת דיג, בברזנט ובכלי בישול.

שאספדה חזרו מהשימה, ג'ימי טי עדיין מרגיש שהוא יכול להיות מנהיג במשימות החסינות, וזה נראה שהוא שם על עצמו מטרה. בלה פלור, צ'ייס מוצא רמז לפסלון חסינות בקופסת ערכת הדיג. הוא משתף את ברנדה ברמז והם הולכים לחפש אותו. ברנדה כבר מצאה את הפסלון עם נאונקה, ולאחר התלבטות, היא החליטה לספר את זה בסוף לצ'ייס. היא ביקשה ממנו לא לספר לנאונקה שהיא סיפרה לו על פסלון החסינות, כי אז הם יכולים להיות מודחים בגלל זה. בחזרה לאספדה, בזמן שכמה מן חברי השבט חיפשו אחרי אוכל, ג'ימי טי אמר למארטי שהוא לא שחקן קבוצתי, מה שדי סגר את העניין בשביל מארטי להדיח אותו. דן עדיין בסכנת הדחה בגלל מצבו הגופני, אבל מארטי סומך עליו והוא רוצה להדיח את ג'ימי טי. במועצת השבט, ג'ימי טי ממשיך להתעקש שהוא יכול להנהיג את השבט, אבל לאחר ההצבעה, הוא הודח שקיבל את מרבית הקולות, חוץ מג'יין והולי. אני מרגיש רע בשבילו, אני לא יודע איך להסביר את זה.

פרק הבא, השבטים מתערבבים.
לצפיה ב-'פרק 5'
פרק 5
10/07/2018 | 07:56
22
הולי וג'יין נמצאות במצב לא טוב באספדה. הולי הייתה בטוחה שדן יודח, אבל ג'ימי טי הודח במקום. מארטי מרגיש בשליטה על השבט. בלה פלור, גם נאונקה מרגישה שהיא בשליטה עם הברית שלה. כל זה הולך להשתנות, לאחר שהמתמודדים הגיעו למשימת הפרס, ג'ף הכריז שמערבבים את השבטים. המתמודדים בחרו אבנים מוסתרות בשק, וברנדה והולי בחרו באבנים הצבעוניות והן המנהיגות של השבט שלהן. ברנדה בוחרת 3 מתמודדים מאספדה שיעבור ללה פלור, והולי בוחרת בארבע מלה פלור לאספדה. ג'יין, ג'יל ומארטי עוברים ללה פלור, בעוד שאלינה, בנרי, נאונקה וצ'ייס עוברים לאספדה. וגם מדליון הכח מתבטל. במשימת הפרס, זוג משבט אחד יזרוק כדורים אל עבר קיר מכשולים, בעוד שזוג מהשבט השני יצטרך לתפוס את הכדורים, אם הם מפספסים את הכדור, אז נקודה לשבט היריב, ככה עד 3. הפרס הוא..תרנגולות  בכל מקרה, אספדה מנצחים 3-2.

טיירון אומר לחברי השבט איך דברים מתנהלים באספדה, והוא נתפס בעניהם כמנהיג, ולא בצורה טובה. הולי מצליחה יותר להתחבר לאלינה ונאונקה. בלה פלור, ג'יין מזהירה את ברנדה וקלי בי מפני ג'יל ומארטי. פאביו מגלה למארטי שנאונקה דחפה את קלי בי על מנת להשיג את הרמז לפסלון החסינות. מארטי עושה את הטעות הראשונה שלו במשחק. הוא חושף בפני השבט החדש שיש לו פסלון חסינות. זה עבד לו פחות או יותר באספדה, אבל פה לא. באספדה, נאונקה נשברת בגלל מזג האוויר והגשם. היא חושבת אפילו לפרוש (כולנו יודעים לאן זה הוביל חחח) אלינה מנסה לנחם אותה, אף על פי שהיא חושבת שהיא מגזימה. צ'ייס גם מנסה לעודד את נאונקה, הוא מספר את החוויה האישית לו לאחר מות אביו. רגע מאוד אנושי בתכנית.

במשימת החסינות, שלושה מתמודדים מכל חברי שבט יהיו קשורים לגלגל. שלושה חברי שבט נוספים יגלגלו את הגלגל, ובכך המתמודדים הקשורים לגלגל יהיו זמן קצר מתחת למים. עליהם לאסוף את המים, ולירוק אותם למבחנה. ברגע שיגיעו לכמות המים המספיקה, כדור יפול מהמבחנה, ועל אחד המתמודדים לשבור חישה אריחים בערזת הכדור בשביל לזכות במשימת החסינות. שבט לה פלור החדש זוכה במשימת החסינות, שאני חייב לציין, בין המגניבות שראיתי בהישרדות. נאונקה עדיין חושבת על לפרוש. שאר חברי אספדה רצו לאכול את התרנגולת חוץ מטיירון. לאחר שהם החליטו לאכול אותה (שוב, ), טיירון אכל נתח יותר גדול מכולם, מה שכצבן קמת מחברי השבט.

במועצת השבט, טיירון הודה שהוא רואה את עצמו כמנהיג השבט, בעוד שנאונקה הודתה שהיא חשבה על פרישה. לאחר ההצבעה, טיירון הודח. פרק רגיל, לא משהו מיוחד למען האמת.
לצפיה ב-'פרק 6'
פרק 6
11/07/2018 | 14:26
11
באספדה, דן אומר להולי שהוא חושב לפרוש בגלל הגשם. אני לא זוכר עונה שמספר מתמודדים דיברו על פרישה. איב שואלת את הולי למה לא סיפרו לה על ההדחה של טיירון. הולי אמרה בגלל שחשבו שהיא בברית קרובה איתו, מה שאיב אמרה שלא נכון. הולי אומרת לאיב שדן חושב על לפרוש מהמשחק. איב הולכת להשתמש בזה לטובתה כי היא יודעת שהיא יכולה להיות המודחת הבאה. בלה פלור, ג'יל יודעת שהיא ומארטי בסכנה כי זה ברור שהצעירים מאוד קרובים אחד לשני. ג'יין לא בצרות, כי היא מתחברת לצעירים. ברנדה רוצה שאם הם ילכו למועצת שבט, שלושה אנשים יצביעו לג'יין ושלושה למארטי על מנת שמארטי ישתמש בפסלון חסינות.

ששני השבטים מגיעים למשימה, ג'ף מודיע להם ששני השבטים מתמודדים על חסינות אישית, כי שניהם הולכים למועצת השבט. אחד מאספדה יזכה בחסינות אישית ואחד מלה פלור. על המתמודדים לחפור עם משוט באדמה בחיפוש אחר טבעות חבל ולהקפיץ אותם אחורנית לסל שקשור לגבם. הראשון שיביא את שלושת טבעות החבלים זוכה בחסינות בנוסף, שני המנצחים מכל שבט יתמודדו אחד מול השני בהטלת הטבעות חבל. הראשון שישצליח לקלוע את שלושת טבעות החבל יזכה לסעודה בשביל השבט שלו. אותו שבט יצביע קודם, ואז יקשיב למועצת השבט של השבט השני בעוד שהם אוכלים. הולי זוכה בחסינות האישי באספדה וג'יל זוכה בחסינות האישית בלה פלור. ג'יל מנצחת את הולי וזוכה בסעודה בשביל לה פלור.

בגלל שג'יל זכתה במשימת חסינות, זה הרס את התכנית של ברנדה. סאש הציע לברנדה לפצל את הקולות בין מארטי לקלי בי במקום, ולהגיד לקלי בי ששלושתם מצביעים לג'יין. מארטי משקר לפאביו שהוא רב-אמן בשחמט. הוא עושה זאת, כדי לנסות לשכנע את פאביו להצטרף אליו, לג'יל ולג'יין. הוא גם סיפר לו שהוא ניצח את שחקן השחמט הטוב ביותר בעולם, גיז'רמו וילאס, שהוא בעצם טניסאי  אבל היי, פאביו קונה את זה. באספדה, הולי יודעת שהיא צריכה להצביע לפי הרוב. דן גם אמר לה שהוא לא רוצה לפרוש בסוף. בנרי רוצה להדיח את איב כי היא תהיה יותר איום אסטרטגי באיחוד מדן. נאונקה וצ'ייס שוקלים האם כדי להם להדיח את דן במקום, כי הם ימשיכו להפסיד במשימות איתו. איב מנסה לשכנע את אלינה ונאונקה להשאיר אותה,אבל היא עושה טעות בכך שהיא אומרת שיש לה קשרים חזקים עם חברי השבט האספדה המקוריים שנמצאים בלה פלור, מה שגורם לאלינה רק לרצות להדיח אותה. בלה פלור, ברנדה משתפת את התכנית המקורית לג'יין להצביע למארטי, ג'יין יותר שמחה מלעשות זאת. סאש מספר את אותה תכנית לפאביו, אשר מהסס להצביע למארטי, כיוון שברית איתו יכולה להשתלם בשבילו. 

לה פלור ניגשים ראשונים למועצת השבט. מארטי הביא את הפסלון חסינות איתו. ברנדה זורקת את ג'יל ומארטי מתחת לאוטובוס, אומרת שג'יין צריכה להיזהר שהם לא ידיחו אותה. לאחר ההצבעה, יש תיקו בין קלי בי ומארטי, ובהצבעה חוזרת, קלי בי מודחת 

במועצת השבט של אספדה, איב מנסה לשכנע את חברי השבט להשאיר אותה. דן קורא לה יהירה, אבל היא אומרת לו שהיא לא מדברת על כל הבתים והמכוניות שיש לה, מה שדן כן עושה. לבסוף, אספדה החילטו להצביע את איב. היא עשתה טעות שחשפה את הקשר הטוב שלה עם חברי אספדה המקוריים בלה פלור. אבל אני חושב שהיה לה פוטנציאל.
לצפיה ב-'פרק 7'
פרק 7
12/07/2018 | 16:12
10
באספדה, נאונקה וצ'ייס רוצים להדיח את אלינה במועצת השבט הבאה. הולי הייתה שותפה בשיחה הזאת. בלה פלור, מארטי עדיין מחזיק ברשותו בלה פלור, וזה די ברור שהוא וג'יל בצרות. מארטי אמר לג'יין שהוא אף פעם לא שיקר לה במשחק, ושהוא יודע שהיא רשמה את השם שלו במועצת השבט האחרונה, וג'יין צחקה בתגובה. אני חושב שמארטי התנהג דווקא בסדר בשיחה הזאת, אבל אני לא מבין את הכעס שלו כלפי ג'יין, בגלל שלפני הערבוב, ג'יין והולי היו המודחות הבאות. אז עכשיו, ג'יל ומארטי רוצים להדיח את ג'יין.

במשימת הפרס, מתמודד אחד יעמוד על קורה בבריכת מים. מתמודדים מהשבט השני יצטרכו לזנק מהפלטפורמה ולנסות להבקיע כדור אל הרשת שמאחורי המתמודד שעל הקורה. השבט הראשון שיבקיע חמישה גולים, יזכה ביום למחרת לרכב על סוסים ובארוחת בוקר. אספדה ניצחו 5-3, ועוד עם דן, שלא הצליח לקפוץ מהפלטרפומה בגלל הברך שלו. אין טעם להזכיר מה קרה עם פאביו בבריכה חחח. אחרי משימת הפרס, קלי ש. קיבלה וידוי!!! וואו, די בטוח בין המתמודדות שקיבלו הכי פחות זמן מסך בהישרדות.

בלה פלור, ג'יין עובדת קשה במשימות של השבט, כי היא רוצה שהברית של הצעירים ירצו להשאיר אותה על פני ג'יל ומארטי. לסאש זה לא משנה, אלא מי שהכי נאמן לו. הוא לגמרי מרגיש נוח במשחק כרגע. אבל היא כן הצליחה לדוג דגים, מה שמקנה לה נקודות. באספדה, אלינה והולי בכו מרוב התרגשות בזמן ארוחת הבוקר. במשימת החסינות, שני מתמודדים מכל שבט יעמדו על על ראש מגדל, ויצטרכו לגלגל כדורי פגז דרך מגלשה, ולנפץ את האריחים של השבט היריב ארבעה מתמודדים מכל שבט יצטרכו לסדר בעזרת חבלים את המגלשה. השבט הראשון שינפץ 5 אריחים ינצח. אספדה גם ניצחו במשימת החסינות בפרק הזה.

לאחר שלה פלור חזרו ממעוצת השבט, הברית של הצעירים וג'יין רוצים לפצל את הקולות בין ג'יין ומארטי, ולגרום למארטי להשתמש בפסלון חסינות. סאש וברנדה דיברו על האפשרות לנסות לשכנע את מארטי להביא להם את פסלון החסינות שלו, ובכך הם יבטיחו לו שהוא לא יודח. סאש אומר למארטי שג'יל תודח לא משנה מה, אבל אם הוא יביא לו את הפסלון חסינות, הוא יבטיח לו שהוא ישאר במשחק, ואם תהיה מועצת שבת נוספת של לה פלור, הוא יחזיר לו את פסלון החסינות. מארטי הסכים עם התכנית, והביא לסאש את פסלון החסינות. למה????? מארטי לגמרי איכזב אחרי הערבוב. אבל במעוצת השבט, ג'יל בסוף הודחה, והסאש שמר על המילה שלו מול מארטי. אין מה לעשות, מלוא הקרדיט מגיע לברנדה וסאש על המהלך הזה. אולי יותר לסאש, כי הוא זה שיזם את הרעיון, אבל הוא לא הוציא אותו לפועל עד שדיבר עם ברנדה. אני חושב שהבעתי את דעתי על ברנדה איך שהיא שיחקה בעונה 26, אבל אני לא יכול להכחיש שהיא משחקת פה חזק (בינתיים).

באסה שג'יל הודחה, אבל זה נראה שהיא ומארטי גרמו לג'יין להרגיש בחוץ באספדה, וזה מה שהביע להדחתה של ג'יל, שאני חושב שכן היה לה פוטנציאל במשחק.
לצפיה ב-'פרק 8'
פרק 8
14/07/2018 | 03:44
12
לה פלור מקבלים מפתח ומפה לאי של אספדה, בעוד ששבט אספדה מקבלים תיבה. שני השבטים מבינים מהר שמדובר באיחוד. מאטרי מתלהב מן האיחוד כי הוא חושב שהסיכויים שלו להישאר במשחק גוברים. אלינה אומרת לשאר חברי אספדה שצריך להדיח את מארטי קודם, אבל נראה שאנשים יותר רוצים להדיח אותה. לה פלור מגיעים לאי של אספדה, שני השבטים פותחים את התיבה ומוצאים בנדנות אדומות, מוצרי מזון ומכתב שמאשר שהם מתאחדים. מארטי הציע את השם "ליברטאד", חירות בספרדית. הוידוי של נאונקה לאחר הארוחה...לא משנה חח. אם כבר מדברים על נאונקה, היא וברנדה התחברו שוב באיחוד. נראה שהן מאוד קרובות אחת לשניה, והן מספרות את הכל לאחת השניה. ג'יין וצ'ייס גם התחברו מאוד מהר.

נאונקה הכינה טורטיות וכעסה שחברי השבט לא השארו לה טורטיות גדולות מספיק. אז היא שמה את הקמח בתיק והלכה אל היער. הולי תפסה אותה בעת המעשה. נאונקה קברה את הקמח, והחביאה מזון ואספקה ביער גם כן. בנוסף, היא סיפרה לאלינה שכולם רוצים להדיח אותה, ואז חולקת איתה את האוכל שהיא החביאה. היא עושה זאת על מנת שהיא תצביעה לה בגמר. חברי השבט שמו לב שנעלמו מסר מוצרי מזון ואספקה. הולי אמרה שנאונקה לקחה את הקמח. נאונקה מכחישה ואמרה שהיא החזירה את הקמח. אלינה וצ'ייס שכענו את נאונקה להתוודות, מה שהיא עושה, חלקית, מול חברי השבט. היא מודה שהיא החביאה את מוצרי מזון ואספקה לטובת השבט, שלא הכל יסתיים מהר, מה שלא בדיוק נכון. אלינה גם הודתה שהיא חלקה במזון החבוי עם נאונקה. ברנדה, ג'יין, סאש וצ'ייס החליטו שעל מנת להגן על נאונקה במשחק, הם צריכים להתרחק ממנה. סאש רוצה להגיע איתה לגמר כי היא לא תקבל קולות. מארטי מצד שני, מנסה לשכנע את חברי השבט להדיח את ג'יין, כי היא יכולה לנצח, ברנדה לא קונה את זה, אבל היא צריכה להשגיח עליו כי הוא יכול לשכנע אנשים אחרים.

במשימת החסינות, על המתמודדים להחזיק מוט מתכת בעזרת ידיות מתכת מעל אריח. עם המוט נופל, המתמודד יוצא מן המשימה. הגבר והאישה האחרונים שישארו במשימה יזכו בחסינות אישית. שני מתמודדים יהיו חסינים מהדחה. ג'יין זכתה בחסינות מבין הנשים. היא בחרה להמשיך להישאר במשימה מול הגברים שנותרו. פאביו זכה בחסינות מבין הגברים. ג'יין סיפרה לבנות השבט שהיא נשארה במשימה אף על פי שניצחה על מנת להראות למארטי. היא רוצה מאוד להדיח אותו, אבל סאש ביקש ממנה לחכות עם זה בשל ההבטחה שלו למארטי. אלינה מנסה לשכנע את פאביו להצביע איתה נגד מארטי, אבל פאביו לא כל כך בעניין להצביע נגדו. הוא אומר לאלינה שזה למה אנשים רוצים להדיח אותה כי היא איום. אלינה אומרת בצדק שהיא בסכנת הדחה ולכן היא משחקת חזק כדי להישאר.

במועצת השבט, מארטי אומר לכולם שאם ג'יין תגיע לגמר היא תזכה, ואפילו הוא יצביע לה. הוא העלה כמה נקודות נכונות, אבל אני חושב שהוא קצת הלך רחוק מדי שהזכיר את פטירתו של בעלה המנוח של ג'יין. אלינה ניסתה לשכנע את חברי השבט להשאיר אותה, אבל לבסוף הודחה פה אחד חוץ מג'יין, שהצביעה למארטי כמובן. באסה, היא תמיד הייתה בברית הלא נכונה ובמצב הלא נכון. גם לא אהבתי את  הדברים שאמר בנרי שהצביע.
לצפיה ב-'פרק 9'
פרק 9
14/07/2018 | 06:45
15
נראה שמארטי יותר פגע בעצמו במועצת השבט על כל הדברים שאמר על ג'יין. שאר המתמודדים מרגישים רע בשביל ג'יין, ורק רוצים להדיח את מארטי יותר. מארטי מתוסכל לשחק את המשחק עם אנשים טיפשים (מילים שלו)...כלומר, נתת את פסלון החסינות שלך לסאש, מהלך לא חכם בפני עצמו, אז מי אתה שתשפוט? בכל מקרה, מארטי העלה תכנית בפני בנרי ודן להגיד להולי ולצ'ייס שהם מצביעים לנאונקה, ואז בפועל הם ידיחו את ג'יין. כך, נאונקה תשמש בפסלון החסינות שלא בצורך, וג'יין תודח. במשימת הפרס, המתמודדים יתחלקו לשני שבטים. עליהם לעבור סדרת מכשולים ולאסוף על הדרך שלושה מפתחות. הם ישתמשו במפתחות לפתוח שלושה מנעולים, מה שישחרר דגל. הקבוצה המנצחת תזכה בסיור בג'ונגל דרך גלישה על אומגה וכמו כן יהנו מארוחת ברביקיו. הקבוצות חולקו לבנות נגד בנים. צ'ייס לא נבחר, אבל ניתנה לו האפשרות לבחור בקבוצה שחושב שתנצח. אם הקבוצה אכן תנצח, הוא יצטרף אליה לפרס. צ'ייס בחר בקבוצה של הבנות, אך לצערו ולצער הבנות, קבוצת הגברים ניצחה.

בפרס, מארטי מנסה לשכנע את הגברים להצביע לג'יין ולגרום לנאונקה להשתמש בפסלון חסינות. סאש קצת בפאוור טריפ, הוא אומר שהוא וברנדה יחליטו בסופו של יום מי יודח. בשבט, צ'ייס והבנות הסכימו שמארטי צריך להיות המודח הבא. אבל, צ'ייס מרגיש שברנדה לא בטוחה בזה, וזה גורם לו להיות טיפה פרנאויד. זה מעצבן את ברנדה וגם קצת את נאונקה. במשימת החסינות האישית, ג'ף יראה למתמודדים סדרה של צורות. על המתמודדים לחזור על הצורות בעזדרת קוביה לפי הסדר שג'ף הראה להם. ברנדה ניצחה את מארטי לאחר שנשארו אחרונים במשימה וזכתה במשימת החסינות האישית.

נראה שבנרי ופאביו בעד התכנית של מארטי, והם החליטו להיות מתחת לרדאר ברגע זה. מארטי החל את התכנית שלו וסיפר לצ'ייס שהוא הולך להצביע לנאונקה. צ'ייס סיפר את זה להולי כפי שמארטי ציפה, אבל צ'ייס יותר חכם ממה שמארטי חושב. הוא אומר להולי שהוא חשוב שמארטי מנסה להדיח את ג'יין. מארטי סיפר את התכנית שלו לברנדה. אז היא וצ'ייס דיברו על האפשרות להדיח או את ג'יין או את מארטי.

במועצת השבט, אף על פי ההתפרצות של נאונקה. התכנית של מארטי לא הצליחה. נאונקה לא השתמשה בפסלון חסינות, וברנדה וסאש בחרו להצביע נגד מארטי ולהביא להדחתו. 
לצפיה ב-'CBBUS - עונה 1'
CBBUS - עונה 1
30/06/2018 | 14:57
28
45
אני רואה שעוד מישהו משלים אז נראה לי שאפשר לפתוח מרוכז...
לצפיה ב-'פרקים 1-2 '
פרקים 1-2
30/06/2018 | 14:57
33
לא יודע למה ציפיתי להכיר מישהו.... דיי צפוי שזה יהיה מפורסמים סוג ג'.
טווח הגילאים משמעותית גבוה יותר מעונה רגילה של BB, וזה הגיוני בהתחשב בזה שרוב ה"סלבס" זה כאלו שכבר עברו את השיא, אפשר לומר, ויש להם פחות מה להפסיד.
אז אין פה מה לדבר על שואומנסס וכאלה, הבנות פחות דרמה מהרגיל, סה"כ הגיוני שזה יהפוך לבנים/בנות.

כרגע הבנות ברוב וגם בשלטון וזה ממש סבבה מבחינתי, אולי כי אני בעד הבנות ואולי כי זה לא קורה הרבה (אם זה היה הפוך והבנים היו בשליטה זה בטח היה מעצבן אותי)

אומרוסה מגניבה, יש לה עוצמה כזאת שמזכירה לי את ג'סיקה פירסון מ-Suits. אהבתי שהיא חיבלה בעסקה שג'יימס ניסה לעשות.
רוס משעשע. ושאנון באמת נראית בעלת פוטנציאל טוב (רק חבל שהיא אמרה שהיא ומריסה מכירות כי זה שם עליהם מטרה).

בכללי חצי מהאנשים שם - ובעיקר מהבנים - לא יודעים לשחק וגם לא ממש אכפת להם. קצת חבל.
ג'יימס מנסה אבל גם הוא ממש לא משהו.

הטוויסט של ה-Gift Bag היה מגניב דווקא, לא מאמין שעל הפתיחה הראשונה היה את ה-Recast וכל הטוויסט הלך לפח!
בטח ההפקה רצתה למות ברגע הזה. אחרי כל ההשקעה...
לצפיה ב-'פרק 3 '
פרק 3
30/06/2018 | 15:11
17
מה הגיוני בשאנון משתמש בויטו כדי להציל את צ'אק רק כדי "להפחיד" את מארק?
גאד הם באמת לא יודעים לשחק.

בהתחלה חיבבתי את הברית-BGM הזאת, אבל אז אומרוסה וקישה ניהיו מעצבנות. אני ממש מחבב ובעד שאנון (ואו איזו מילה היא דפקה בתחרות!!! איזו מלכה חח)
וגם רוס ומריסה. מקווה שהם יגיעו רחוק.

טוב ששאנון לא השתמשה בויטו. אבל אני באמת חושש כמו שהזוכים לשעבר אמרו (לא מאמין שג'וש חלק מהם, וגם איאן לא זכור לי כמישהו שהערכתי במיוחד), שהיא מטרה ממש גדולה עכשיו.
אני מקווה שלהשאיר את ג'יימס הייתה החלטה טובה, כי האמת בהתחשב בזה שג'יימס בין היחידים שמנסים או מבינים משהו במשחק, יכל להיות להם הרבה יותר קל בלעדיו.

נראה לי שהם אקסטרה "רגישים" כי הם מודעים לדעת הקהל ולא רוצים לצאת לא-בסדר ולפעמים זה קצת מוגזם.
לצפיה ב-'ושתי שאלות על הקונספט'
ושתי שאלות על הקונספט
30/06/2018 | 15:13
2
19
מה הפרס בסוף? כנראה פיספסתי את זה
ומה הקונספט? אני מבין שאין מושבעים? הם חוזרים להצביע אחרי שראו הכל בבית?
לצפיה ב-'הפרס'
הפרס
30/06/2018 | 15:46
1
17
250000 $

והמושבעים מתחילים מהמודח הראשון והם חוזרים הבייתה
דיי הגיוני גם בגלל שהעונה קצרה (פחות מחודש)
וגם כי לתקוע את המושבעים בבידוד ולגרום להם להפסיד ימי עבודה יצריך מההפקה לשלם להם יותר כסף שגם ככה אני מאמין ששילמו להם סכום התחלתי

כשאתה מוגדר סלבריטי (גם אם אתה לא באמת כזה) אתה נהיה מפונק בדרישות שלך
לצפיה ב-'ברור והגיוני'
ברור והגיוני
30/06/2018 | 15:48
19
שהם לא ימשיכו לבודד אותם שלא לצורך
ומניח שזה ישפיע רבות על ההחלטה שלהם בסוף... יש בזה משהו מעניין
לצפיה ב-'פרקים 4-5 '
פרקים 4-5
30/06/2018 | 17:14
5
17
ממש אהבתי את הברית של רוס, מריסה, שאנון וג'יימס.
לא מאמין ששניה אחרי הם רצו להדיח את שאנון! אוף, בא לי שהיא תגיע רחוק.
חשבתי שמריסה לפחות תשמור לה אמונים.

אומרוסה מלחיצה. ואו הם ממש מנצלים אותה כדי להעלות את BB לשיח הציבורי.

כמות האנשים שרוצים לפרוש או לא מבינים מה המשחק (אהמ מטה) זה דיי מביך.
לא הבנתי מה הסיפור עם קישה אבל אם זה הציל את שאנון אז סבבה חח

מישהו יכול להסביר לי למה כולם צחקו כשג'ולי השתעלה?!
לצפיה ב-''
30/06/2018 | 23:58
4
19
הם לגמרי היו מוכנים להשתמש בוטו על קישה אבל היא ביקשה לעוף! מביכה!
היא אומרת שהשאירה ילדה בבית והיא חייבת ללכת אליה להניק.

בהתחלה חיבבתי אותה אבל היא פשוט אחת הגרועות שהיתה בתכנית ריאליטי אי פעם
ועוד לפני שפרשה גם כן הרסה לעצמה
לצפיה ב-'כן אבל '
כן אבל
01/07/2018 | 15:59
3
12
למה פתאום "נפל עליה" ההבנה שהיא צריכה ללכת להניק?
היא לא ידעה מראש שהיא מוותרת על זה?
לצפיה ב-'תירוץ'
תירוץ
01/07/2018 | 16:51
2
12
קודם כל ההבנה שהיא פתאום לא בשליטה כנראה גרמה לה חוסר חשק והיא רצתה לצאת, אולי חשבה פתאום שהיא לא יוצאת טוב בעיני הקהל או משהו

דבר שני, הרבה פעמים בריאליטי סלב הסלבס מקבלים כסף על השתתפות
בשביל הסלב עבר האלו זה דיי משמעותי
אני מניח שבשביל לקבל את הכסף הם חותמים על חוזה עם ההפקה שהם משתתפים לאורך כל המשחק ואסור להם לפרוש
אז דרך טובה גם לפרוש וגם לעשות קופה היא לבקש שידיחו אותך ואז אתה משוחרר
הרי קישה מקבלת את אותו סכום שיקבל המקום השלישי, רק השניים האחרונים מקבלים את הסכומים הגדולים אז זה דיי שווה לה בהנחה שהיא ראתה שהיא לא בשליטה ואין ממש סיכוי שתגיע רחוק
לצפיה ב-'לא בטוח שזה נכון '
לא בטוח שזה נכון
01/07/2018 | 17:32
1
18
שאין הבדל בינה לבין מקום שלישי, יכול להיות שהם גם מקבלים סכום בהתאם לימים שהם היו בבית - זה אפילו הגיוני

בכל אופן, אני מרגיש שאם הכסף היה חשוב להם אז הם גם היו מנסים הרבה יותר, מדובר בפרס כספי דיי מכובד אחרי הכל. ועדיין נראה שחצי מהם לא ממש מנסים
לצפיה ב-'בכל מקרה כנראה שזה הספיק לה'
בכל מקרה כנראה שזה הספיק לה
01/07/2018 | 17:41
13
היא לא הראשונה שעושה את זה
גם ג'וני פיירפליי עשה את זה בהישרדות מיקרונזיה, הם שילמו לו המון על ההשתתפות שלו, הוא היה דמות מבוקשת וגם היה היחיד שחזר מעונות טרום האולסטאר הראשון
ואז הוא פרש ראשון גם בתירוץ "מתגעגע לאשתי"
וצחק עליהם אחר כך
מאמין שזה גם המניע של קישה, היא הרוויחה את החשיפה הרצויה ואת הסכום הרצוי לה מההפקה וחיפשה לצאת

אצל מטה אני חושב שגם,  למרות שהוא גם בן אדם לא יציב אז קשה לדעת
אבל אני תוהה איך הבן אדם היה שחקן כדורסל, בטח היו לו נסיעות רבות מחוץ לבית, רחוק, בטח ישן במלונות תקופות ואימונים רבים של משחקים
בקיצור, הוא כבר חווה זמנים שהיה רחוק מאשתו
אז מאמין שאם זה היה משהו יותר חשוב או שהיו מציעים משמעותית יותר כסף מהסכום ההתחלתי הוא גם היה נשאר
לצפיה ב-'פרק 10 '
פרק 10
30/06/2018 | 19:45
7
17
קודם כל, מי שרואה את הפרק הזה, שיעשה מסך מלא מיד, כי איזה זבל החליט לפרסם מי זוכה. אולי הוא סתם מבלבל את כולם, אבל סביר להניח שהוא זבל. והאם מתישהו תהיה בביג בראדר ברית שאין לה שם מטומטם?

אגב, אני חייב לציין שעד עכשיו לא היה מקרה שהיה מובן מאליו שהמודח יודח לפי הבגדים. שאנון הייתה לבושה יפה, אבל תכל'ס גם מארק. האם סוף סוף הכריחו את שני המועמדים להתלבש יפה, כדי לא להרוס לקהל?

מארק זוכה ב-HOH, והחדשות הטובות הן שהוא כבר לא פלוטר. החדשות הרעות הן שהוא הטוב במיעוטו בנקודה הזו, ויש סיכוי טוב מדי שאריאדנה תודח. אוקיי... מה היה הקטע המוזר בחדר כושר, ולמה ג'יימס נשמע כמו פרינס? לאלוהים הפתרונים. אחרי הכול, פרינס איתו כבר שנתיים. 

רק רגע - נשארו רק שלושה פרקים?!? אבל שניים מהם כפולים. הו וול.
לצפיה ב-'דווקא '
דווקא
02/07/2018 | 21:23
10
אני חשבתי הפוך, תמיד זה שמודח לבוש משמעותית יותר יפה וזה דיי שקוף...
וואלה גם אני לא הבנתי מה הקטע היה בחדר כושר. אחד הלא ברורים

ואני גם חושב שראיתי ספוילר לצערי...
לצפיה ב-'פרק 11 '
פרק 11
04/07/2018 | 22:46
5
13
ברנדי מאבדת את זה לגמרי, המתמודדת הכי פחות אהובה עליי אחרי מטה בקלות. היא לא נרתעת מהמשחק והיא לא קלולס לגמרי, היא פשוט שחקנית חברתית גרועה, וכנראה אדם די חרא במציאות. בייו'ש.

אם מארק יודח עכשיו יהיה פיינל 5 מושלם, אבל אומרוסה היא ה-HOH, אז הסיכוי נמוך. זה היה יכול להסתיים באסון, אבל רוס שוב זוכה בוטו וג'יימס מודח במקומו. סך הכול אחלה עונה, אחלה פיינל 5, רוס הוא הפייבוריט שלי בפער גדול, אחריו מריסה, אריאדנה, אומרוסה ולבסוף מארק.
לצפיה ב-'מסכים עם הסוף'
מסכים עם הסוף
05/07/2018 | 16:39
10
אבל קישה הרבה יותר גרועה מברנדי וגם צ'אק. ברנדי היתה משעשעת ובצד הנכון של הבית. עזבה בזמן .
ג'יימס מפתיע אותי כמה אהבתי אותו בסופו של דבר לא אתנגד לראות אותו משחק שוב אם זה הגיוני . זה כנראה לא הגיוני..
לצפיה ב-'פרקים 12, 13 '
פרקים 12, 13
07/07/2018 | 22:04
3
12
פרק 12 לא רלוונטי, אז ישר נעבור לגמר. רוס ממשיך להיות כוכב גם בתחרויות, זוכה ב-HOH וגם בוטו, ומדיח סוף סוף את אומרוסה.

בתחרות HOH בפיינל 4, צירוף מקרים שכמעט תמיד כשהויכוח היה בין גבר ואישה, הגבר טעה? אני חושב שיש כאן אירוניה איפשהו. מריסה זוכה ב-HOH הכי קריטי, ואני חושב שבכל מקרה ארי לא הייתה ממשיכה לשלב הבא. אילו מארק היה זוכה, היינו מקבלים זכייה צפויה ומשעממת של רוס, אבל מול מריסה, יש לו אשכרה פייט.

כן, היה לו פייט מול מריסה, כי מול מארק לא היה לו סיכוי! לא מול מושבעים כאלה. כמעט כולם שיחקו, אבל כולם כאחד התחסדו והצביעו למי ששיחק "ראוי", כאילו שהם עצמם שיחקו "ראוי". בעעע. לא שמריסה זוכה רעה, אבל לא מול רוס, ובטח לא בצורה הזו.
לצפיה ב-'מסכים. '
מסכים.
10/07/2018 | 20:43
2
15
מארק היה זוכה..
שאנון אומרוסה וקישה ממש אכזבו
צ'אק מי אתה בכלל
וגיימס.. הפתיע אבל לא כועס עליו נראה לי שהצביע מהמניעים הנכונים לפחות.. כמו ארי.. הם אהבו את שניהם כי באמת מריסה גם שיחקה מעולה.. פיינל 2 מהמושלמים שהיו .. לפחות רוס זכה בכסף של מקום שני +חביב הקהל (למרות שאולי הם מוכרחים לתרום את הכסף הזה..)
וגם עכשיו הוא עם תכנית על ביבי20(יחד עם מריסה)
לצפיה ב-'איך BB20 עד עכשיו?'
איך BB20 עד עכשיו?
10/07/2018 | 21:36
1
3
לצפיה ב-'מושלם. בעיקר בפידס מעניין.'
מושלם. בעיקר בפידס מעניין.
11/07/2018 | 00:09
28
לצפיה ב-'פרקים 6-7 '
פרקים 6-7
30/06/2018 | 19:48
5
23
נמאס לי שפייבוריטים שלי עפים.
לא הבנתי את האינטרס שלהם (ובעיקר של רוס ומריסה) להדיח אותה. א' היא הייתה איתם, ב' היא תמיד הייתה מטרה יותר גדולה מהם.
גם מה הקטע בלהמשיך לשקר גם בהודעות פרידה? אתם מודעים לזה שהיא הולכת לראות את זה בטלוויזיה, כן?...
לצפיה ב-''
02/07/2018 | 00:22
4
14
אין מי שלא אהד את שאנון. אבל היא ממש עיצבנה ברגע ששמו אותה  להדחה. על הבכי הראשוני עוד ויתרתי לה חיכיתי שאפילו נגלה שהיה בזה אסטרטגיה ותשתמש ברגש (על ברנדי זה באמת עבד!!).
אבל זה לעולם לא הגיע היא פשוט ויתרהה .. אז למה שיתנו לה להשאר? ביחוד אחרי שג'יימס זכה בוטו והיא היתה קרובה גם אליו.

לפעמים ביחוד בעונה כזו קצרה לא משתלם להשאיר מתמודדת כזאת חזקה גם אם ההיא נאמנה.
היא הודחה בפיינל 9. אם היא נשארת בפיינל 8 עם ג'יימס
והם ברית של 4 (רוס ברנדי ארי ומריסה) זה מאוד מסוכן להם
אני גם חשבתי שהם קצת מייהרו מדי אבל בעיקר שאנון סימנה את עצמה חזק מדי מכל בחינה ואז לא עשתה כלום כדי להשאר היא התנהגה בצורה ממשש מאכזבת
לצפיה ב-''
02/07/2018 | 21:18
3
13
מסכים איתך שהיא קצת הגזימה איך שהיא נשברה אחרי שהעמידו אותה להדחה, אבל רואים שהיא מאוד רגישה ואני מבין אותה - כולם בגדו בה. והמשחק היה חשוב לה הרבה יותר מכל השאר שם.
אבל אני לא יודע להגיד אם היא ניסתה או לא, בת'כלס אנשים שם לא היו מוכנים להקשיב בכל מקרה אז אני לא חושב שהיה לה סיכוי.

וכן, אם הם בברית הזאת של ה-4 אז יש הגיון בלהדיח את שאנון, אבל הברית הייתה אמורה להיות רוס, מריסה, ג'יימס ושאנון. ואז הם בגדו בה...
ברנדי וארי גם היו אמורות להיות איתה סבבה אבל הן זה עוד מילא...
לצפיה ב-''
03/07/2018 | 01:16
2
17
אני ראיתי את העונה הזו בקצב אמיתי אז גם קראתי פידס שזה עדכונים מהבית ושאנון פשוט לא עשתה כלום כדי לשכנע אותם .
איך זה נראה שהמשחק חשוב לה? חלק מהמשחק זה גם לשרוד את הבלוק . היא גם בגדה אז מה קרה?

ורוס ומריסה העדיפו בצדק את הפיינל 4 עם ארי וברנדי זה ברית שהם עשו מרגע שהם הבינו ששאנון עשתה הרבה דילים צדדים בינהם עם אומרוסה
לצפיה ב-' '
04/07/2018 | 01:28
1
12
יכול להיות שהיא הבינה שאין לה למה לטרוח... אבל ראו שהיא שבורה מהחיים, גם בגמר
לצפיה ב-'לא מעריך את זה'
לא מעריך את זה
04/07/2018 | 12:52
12
ובטח לא את המרמור בגמר

לצפיה ב-'פרקים 8-9 '
פרקים 8-9
01/07/2018 | 17:27
24
מצד אחד העונה הזאת מהנה, אומרוסה מביאה קצת מהדרמה הנדרשת ורוס ומריסה ממש משעשעים,
יש אסטרטגיה כי הבית מתהפך ולא נשאר כל הזמן עם אותו צד של אנשים.

ומצד שני איזה קאסט מביך ששניים מבקשים לצאת. ות'כלס דופקים את המשחק.
השבוע הזה של אומרוסה היה לחלוטין מיותר בהתחשב בזה. וזה מבאס כי במקום להוציא מישהו מברית ה-4, חזרנו למצב ההתחלתי שהם בכח.
לא מבין למה לג'יימס היה קשה להתחבר לאומרוסה, זה המהלך המובן מאליו בהתחשב בשאר האנשים בבית.

מריסה עיצבנה אותי שהיא לא הבינה איך ברנדי "העזה" להגיד שמריסה תבגוד בהם,
או שהיה לה כ"כ קשה לחשוב על לבגוד בארידנה -- וואלה מה קרה לפני שבוע שבגדת בשאנון שהייתה גם חברה וגם בעלת ברית שלך?
אל תשחקי אותה עכשיו תמימה וחמודה.

רוס משחק טוב וגם לוקח אחריות על הדברים שלו.
(משחק טוב זה הכל ביחס לעונה הזאת של אנשים שלא באמת יודעים לשחק חח)

אה והצחיק אותי שהם חשבו שברנדי כ"כ מתוחכמת שהיא הצביעה למארק במחשבה על ההצבעה בסוף, כאילו זה משהו שהיא תיהיה מודעת אליו.
לצפיה ב-'פרקים 10-11 '
פרקים 10-11
02/07/2018 | 21:11
16
לא מבין למה ג'יימס הרגיש כ"כ בטוח להתחבר מחדש למריסה ורוס אחרי שהם בגדו בו ובשאנון.

ברנדי סיפקה אחלה דרמה, אני אוהב את זה שהמתמודדים הפעם הרבה יותר "נורמלים" ומאופקים, והריבים שלהם זה לא עכשיו לזרוק אחד על השני דברים.
אני בטוח שזה גם כי יש הרבה מודעות לדעת קהל, אבל אני חושב שזה גם כי וואלה הם אנשים יותר תרבותיים מהקאסט שבד"כ מביאים.
כשמריסה אמרה שברנדי "צעקה עליה" זה היה מצחיק. דוגמה מעולה למה אני מתכוון חח
והם חייבים להראות את ההודעת פרידה של ברנדי לג'יימס חח

מריסה: There's no tomatoes - הרסה אותי
גם כשג'יימס נכנס למקלחת

האמת שקצת רציתי שרוס או מריסה יודחו....

לא הבנתי את הקונספט כ"כ של הסוף, זה נשמע קצת מאולץ ומזורז, מקווה שזה לא יהיה טיפשי.

חייב לומר שצ'ן-בוט הרבה יותר משוחררת מבד"כ, אולי כי זו עונה עם סלבס שהיא מכירה וקאסט פחות משוגע מבד"כ.
לצפיה ב-'הגמר!!! '
הגמר!!!
04/07/2018 | 01:23
30
האמת, היה גמר ממש כיפי. גמר שכונה כזה. ג'ולי הייתה משוחררת מתמיד וזה היה מעולה (היא נראתה קצת כאילו היא באמת נהנת).
הקאסט יודע להתמודד עם במה וטלוויזיה. כולם לקחו את זה יחסית בקלות.

שמחתי ממש שמריסה ניצחה ב-HOH כי היא הובילה כל התחרות והגיע לה, התבאסתי שהיא השאירה את רוס כי מבחינה אסטרטגית זה גרוע, אבל בסוף זה עבד לה - כי מסתבר שהמושבעים האלה מאוד ממורמרים.
או לחילופין כמו שאמרתי כל העונה, הם לא באמת מבינים את המשחק.

כי אם הם ציירו את רוס כ"נבל" אז זה דיי מצחיק. הוא היה הכי אסטרטגי אבל מבחינת שקרים והונאות הוא לא היה כזה נורא יחסית למה שהולך בד"כ. הוא דיי שמר אמונים לברית שלו, חוץ מלשאנון.
כולם הצביעו למי ששיחק יותר ב"כנות" - נראה לי לא הבנתם.

אז אסטרטגית לרוס כנראה יותר הגיע אבל מריסה ממש חמודה והיא גם שיחקה טוב אז כיף שניצחה.
אגב, הקונספט של הסוף ממש מוזר, ה-HOH מדיח שניים? באיזה קטע?

שוב חבל שנותנים למושבעים שאלות רובוטיות לשאול ולא מספיק זמן לדבר,
ממש רציתי ששאנון, רוס ומריסה ילבנו קצת עניינים - כי סבבה היא הייתה איום אבל היא גם הייתה בברית שלכם.

האמת חשבתי שמקום שני לא יכול לקבל פייבוריט, אבל מן הסתם זה רוס ולחלוטין מוצדק (למרות שקיוויתי ששאנון תקבל משהו ותרגיש טוב עם עצמה)

יאללה, עונה 20...
האמת אני מתלבט אם להתחיל או לחכות ולעשות מרתון בהמשך - יש לי גם קצת מנת יתר.
לצפיה ב-'הישרדות חוזרת ליס! זמן השלמות, אשמח לעזרה'
הישרדות חוזרת ליס! זמן השלמות, אשמח לעזרה
02/07/2018 | 19:21
6
73
שלום,
לא יודע אם מישהו זוכר אותי... אז למקרה שלא:
חובב של הישרדות ארה"ב. ראיתי את רוב העונות עד 23 כולל ואני יודע מה קרה גם באלו שלא ראיתי. התייאשתי מחיפושי מקורות פיראטיים אחרי עונה 23 שגם הייתה משעממת והפסקתי לצפות "עד שיחזור לYES"(שם שודרו 1-19).
ובכן, חזר לYES בשעה טובה? אבל מה? מתחילים מעונה 34 שהיא חצי אולסטארס...
אז אשמח לדעת: אילו עונות כדאי במיוחד להשלים?  בעונות 24-33 כולל.
הכוונה לעונות טובות יחסית שיש שחקנים שהשתתפו בהן וחזרו בעונה 34, עדיפות לכאלה של יותר משחקן אחד. תנסו בלי ספוילרים... ממש לא בא לי עוד עונה כמו 22 או 23.

ובפרטי אשמח ללינק מוצלח לצפיה/הורדה של העונות הנ"ל, שיהיה בטוח מווירוסים.

לצפיה ב-'בשביל עונה 34'
בשביל עונה 34
02/07/2018 | 19:34
3
66
הכי קריטיים לך הם 28, 33, 31(שהיא גם אולסטאר) ו27 (חצי אולסטאר)
25 גם טובה
29 מעולה בלי קשר אבל אף אחד משם לא חזר ל34
30 נוראית כולה, גם מבחינת עניין וגם מבחינת דמויות מגעילות
24 אהודה בגלל שחקנ/ית אחד/אחת
32 ו26 מרדימות עם פרק אחד או שניים שקצת מעוררים

אם אתה רואה את 31 תראה את 29 לפניי אבל בכל אופן הייתי ממליץ לך על כל העונות עם דילוג על 30 (או הרצה מאוד מהירה שלה)
לצפיה ב-'מ29 חזרו ל31 אז לראות!'
מ29 חזרו ל31 אז לראות!
02/07/2018 | 19:50
2
49
24 תכלס גם הוא יכול לדלג לא?
נראה לי לא חזרו משם לשום עונה
לצפיה ב-'מ24'
מ24
02/07/2018 | 20:16
1
45
חזרו שורדים ל27 ול34
לצפיה ב-'הו נכון נכון.. '
הו נכון נכון..
03/07/2018 | 10:46
15
לצפיה ב-'ברוך השב:)'
ברוך השב:)
02/07/2018 | 19:44
1
56
מוזמן לשתף אותנו  בדעותייך כשתצפה..
קודם כל אתחיל בחדשות טובות.. יותר גרוע מ22 ו23 לא היה לדעתי
אתן לך כמה מילים בקצרה על ההמשך

24- יש שממש לא אוהבים אותה יש שכן .. אפשר לשמור להמשך
25 עונה מעולה לדעתי גם די כולם יסכימו! מהטובות שהיו..
תתחיל בה בכיף
26 27 לדעתי תוותר! לפחות לבנתיים.. גם מי כבר חזר משם לא יותר מדי..
28 עונה מדהימה בטופ 5 שלי של כל העונות.. אף אחד לא שמע אותה..דחוף לראות:)
29גם עונה מעולה וחשובה לקראת 31
30 עונה סבירה יש ששונאים אותה.. אפשר לוותר
31 עונת אולסטאר בעיני עונה מצוינת ..
32 עונה גרועה אבל יש שם כמה שחזרו ל34
33 עונה מעולה וחשובה  לקראת 34..

בקיצור לדעתי תראה 25 ואז 28 29 31 33.. אלה הטובות.. אפשר לראות 33 גם לפני האחרות אבל ל31 שזה אולסטאר כדאי 28 29 לפני
ואז  26 27 32 אם תרצה להכיר לקראת 34 ולהשלים כי הם לא אסון
30 לא חושב שקריטית להשלים כרגע  לא נזכר במישהו שחזר משם לא ל31 ולא ל34 וזה לא עונה וואו
לצפיה ב-'נזכרתי בחוזרים מ30'
נזכרתי בחוזרים מ30
02/07/2018 | 19:45
51
הם די אנמיים הכל טוב חח
אבל לא אסון אם תראה זו עונה טובה מ32 למשל
לצפיה ב-'הישרדות UK: פלאו טיגה פרקים 1-2'
הישרדות UK: פלאו טיגה פרקים 1-2
30/06/2018 | 02:27
18
61
אני מקווה שכתבתי את זה נכון חחח. לפני שאני אתחיל לצפות בעונה 21, חשבתי דווקא להתחיל בעונה שהפתיעה אותי לטובה עד עכשיו, לאחר דיון שנועם הזכיר אותה. ב-2001, בריטניה שידרה את העונה הראשונה לגירסה שלה בהישדרות. כדי לעשות קצת סדר, להלן השבטים והמתמודדים:

שבט אולר
פיט (בן 30)
זואי (בת 29)
ריצ'רד (בן 33)
איב (בת 30)
ג'קי (בת 31)
ניק (בן 38)
שרה (בת 33)
מיק (בן 55)

שבט הלאנג
אדריאן (בן 22)
אוזמה (בת 30)
סיימון (בן 35)
ג'ניפר "ג'יי ג'יי" (בת 37)
ג'יימס (בן 40)
ג'יין (בת 47)
אנדי (בן 41)
שארלוט (בת 24)

חצי מהפרק הראשון מראה את המתמודדים מנסים להסתגל ביומם הראשון על האי. באולר, ניק לוקח פיקוד על בניית המחנה וג'קי מרגישה לא טוב. בשבט הלאנג, ג'יי ג'יי מנסה לקחת פיקוד. אוזמה וסיימון מוצאים באר מים (אני חושב) לאחר שעה וחצי של חיפוש בג'ונגל. באולר, ניק וזואי מדברים על להקים ברית עם מיק, פיט ואיב. ההתנגות של ג'יין בהלאנג מעצבנת כמה מן האנשים. המשימת פרס/חסינות היא קופי מהמשימה הראשונה של בורנאו. הלאנג מנצחים במשימה הראשונה. זואי לא הצטרפה לברית של ניק, וניק הודח לאחר 5 קולות נגדו על פני ג'סיקה, בגלל שהוא יותר מדי שתלטן.

פרק שני
ג'קי מנסה לעבוד קשה יותר במחנה כיוון לשנות את דעתם של שלושת האנשים שהצביעו נגדה. בהלאנג, אוזמה מרגישה לא טוב ולא עובדת בשבט. יש אנשים בשבט שעובדים וכאלה שנחים. אנדי מרוצה מהמקום שלו בשבט, והוא לא רוצה לקחת עליו את תפקיד המנהיג כי הוא לא רוצה להיות יוצא דופן. 

אולר מנצחים במשימת אכילת ג'וקים () שנלקחה היישר מן בורנאו. עם זאת, הלאנג מנסים לעלות את רמת המורל בשבט, אך לרוע מזל, מרבית מחפציהם נסחפו אל החוף ונרטבו. ג'יי ג'יי מתנהגת בצורה אגרסיבית בשבט. שני השבטים עדיין נאבקים מול הרעב. באולר, שרה זרקה בטעות פחית של מיץ אננס, וחוששת שזה יביא להדחתה. במשימת החסינות, שני מתמודדים משני השבטים היו צריכים לחכות על עץ גבוה. על השבטים היה לבנות אלונקה מקורות עץ, להביא את השורד מהג'ונגל בחזרה אל החוף. אולר מנצחים במירוץ צמוד.

זואי חששה שהיא ננשכה על ידי נחש או משהו, אבל זה היה רק דג (נראה לי). בהלאנג, ג'יי ג'יי יוצאת מכליה, צועקת וכועסת על המצב בשבט, שאך אחד לא יודע איפה נמצאים חפצים. אז ג'יי ג'יי נמצאת בסכנת הדחה בשל התנהגותה השתלטנית ביחד אם אוזמה שנתפסת כחלשה פיזית במשימות. במועצת השבט, ישנו תיקו בין אוזמה וג'יי ג'יי. המנחה מארק (אם אני לא טועה), מבקש מן שאר ששת חברי השבט לדון על ההחלטה הרחק מן אוזמה וג'יי ג'יי שלא יצביעו. בהצבעה חוזרת, סיימון שינה את קולו מאוזמה והצביע לג'יי ג'יי, וכך, ג'יי ג'יי מודחת. מועצת שבט מעולה, מבחינת המתח, המוזיקה, הכל. ג'יי ג'יי יותר חזקה מאוזמה, אבל אני מניח שהיא הודחה בשל סיבות אסטרטגיות והאישיות שלה. לא שהיא עשתה משהו רע, פשוט נתפסה כשתלטנית בשבט.

לצפיה ב-'פרקים 3-4'
פרקים 3-4
30/06/2018 | 11:50
18
פרק 3
כן, למנחה קוראים מארק. בהלאנג, בעוד שחברי השבט נחים, החליטו אנדי, ג'יימס וג'יין לדוג דגים. אנדי מרגיש שלאחר שג'יי ג'יי הודחה, הוא צריך לקחת את תפקיד הפיקוד בשבט. אוזמה ושארלוט לא סומכות על שלושתם. במשימת הפרס, על חברי השבט ללבוש חולוצות עם אותיות ולעמוד על בול עץ במים, בעוד ששני חברי שבט על החוף מסדרים אותם על מנת ליצור מילה. מי שיוצר כמה שיותר מילים מנצח. אולר זוכים במשימת הפרס ומקבלים פחיות אוכל ואביזרים לעזור להם לדוג. אנדי מרגיש שהוא הגיע לנצח, בעוד ששאר חברי השבט באו בשביל לנפוש. חברי הלאנג מנסים לעלות את המורל שלהם, ומצטייר שאנדי הוא מנהיג השבט החדש. אבל במשימת חסינות שבהם התמודדים היו צריכים להביא תיבה מתחתית הים אל החוף, אולר ניצחו ושמרו על רצף הניצחונות שלהם. נראה בבירור ששבט אולר נהנה בעוד ששבט הלאנג מתקשים עם ההפסדים והחיים על האי. בהלאנג יש ברית של אדריאן, אוזמה ושארלוט וברית נוספת של אנדי, ג'יימס וג'יין, וסיימון נמצא בין שתי בריתות. אוזמה בסוף הודחה, סיימון הצביע עם הברית של המבוגרים, והיא לא הצביעה עם הברית שלה כדרך אגב.

פרק 4
יש מתקפת עכברים בשני השבטים. הם לא עושים שום דבר, אגב, מה יש לאנשים נגד עכברים? איכס, הם מראים איך הם מכינים את האוכל שלהם עם העכברים והדגים...אנדי וג'יין מרגישים ששארלוט היא יותר איום אסטרטגי מאדריאן. באולר, זואי קמה קצת עצבנית, ושמו לב לזה כמה מן חברי השבט. נראה שאיב וזואי מתרחקות, למרות שזה נראה שהן היו חברות טובות בפרק הראשון. במשימת פרס קלאסית של להעביר כדורים במבוך, הלאנג ניצחו ושברו את רצף ההפסדים שלהם. הם זוכים בתרנגולות () נראה שאדריאן וג'יין לא מסתדרים במיוחד. באולר, איב ושרה מסתדרות מעולה. איב מרגישה שהיא ושרה, ביחד עם ג'קי וריצ'רד תמיד יצביעו ביחד במועצות השבט.

במשימת החסינות, על השבטים למצוא 22 מסכות אשר מסתתרות בביצה. הלאנג עלו על הגל, והם זכו במשימת החסינות. זואי פונה לג'קי ואומרת לה שהיא מרגישה שאיב וריצ'רד מאוד שתלטנים בשבט. זואי רוצה לפרק את הברית של איב וריצ'רד. נראה שג'קי רוצה יותר להדיח את שרה, כי היא לא מסתדרת איתה. ריצ'רד די זורק את איב ושרה מתחת לאוטובוס בשיחה שלו עם ג'קי, הוא די כועס עליהן כי הן שינו את דעתן למי להצביע...במועצת השבט, ריצ'רד הפנה את גבו לברית עם איב ושרה, והצביע עם שאר חברי השבט להדיח את שרה. הסיבה שהיא הודחה נראית בגלל הקשר החזק שלה עם איב, והחשש מכך שהן יקחו שליטה יחד במשחק.
לצפיה ב-'פרקים 5-6'
פרקים 5-6
30/06/2018 | 16:38
12
פרק 5
איב יודעת שהיא לבד והיא מרגישה שהיא לא צריכה להתאמץ להיות נחמדה יותר לג'קי, והיא מוסיפה שריצ'רד רוצה להיות בברית שהוא המנהיג שלה. היא לא סומכת על זואי כי היא שחקנית בחיים האמיתיים. בהלאנג, המתמודדים מתחילים להתגעגע למשפחות שלהם. במשימת הפרס, על המתמודדים לשחרר מן קרקעית הים 8 אותיות מתוך ה-40 האותיות שנמצאים בתחתית הים וליצור מילה. הלאנג מנצחים וזוכים בבירה, ספגטי ושוקולד. תנאי מזג האוויר קשים לשני השבטים. המשימת החסינות היא הכי קשה עד כה בעונה. תחשבו על זה כמירוץ שליחים בג'ונגל, ועל המתמודדים לעבור כל מיני מכשולים בדרך. נראה כי הלאנג זכו במשימת החסינות, אבל בגלל שג'יימס לא פעל לפי ההוראות, אולר זוכים במשימת החסינות.

אנדי חושב האם להצביע לאדריאן או לבת בריתו ג'יין. הוא חושב שבמשימת החסינות השבטית האחרונה, אדריאן יהיה יותר חזק במשימה הזאת. שארלוט רוצה שג'יין תודח. הן לא מסתדרות בדיוק. לא שהן רבו, אבל פשוט לא החברות הטובות בשבט. ג'יין מרגישה ששארלוט פלירטטה אם בני השבט והצליחה להעביר אותם לצד שלה. במועצת השבט, ג'יין הודחה בפה אחד.

פרק 6
שני השבטים קמו השכם בבוקר וזומנו להר געש בוצי. המנחה מארק אומר להם שבמשימת הפרס, עליהם ליצור במחנה שלהם אותות מצוקה. מארק יעבור מעליהם במסוק, והשבט שיצר את אותות המצוקה הטובות ביותר, ינצחו. אנדי מרגיש ששארלוט מנסה לקחת פיקוד ושהיא אומרת כל מה שעולה בדעתה. אולר עובדים בצורה יותר מגובשת וזוכים במשימת הפרס. קופסא צונחת מן המסוק למים. בקופסא יש כרית, מוצרי הגיינה ורדיו. הם נראים קצת מאוכזבים, כנראה שהם ציפו לאוכל.

זוהי משימת החסינות השבטית האחרונה לפני האיחוד. עם הלאנג לא ינצחו, אם ייכנסו לאיחוד במיעוט. שני השבטים קיבלו מפה למצוא איפה נמצאים חפצים המסתתרים ברחבי האי. אולר זוכים במשימת החסינות וגם בבירה ופירות. הלאנג הולכים להיות בצרות באיחוד. אדריאן די ויתר. שארלוט מכנסת את שאר חברי השבט לדבר בים, חוץ מאדריאן שנשאר לנוח במחנה. אוקי, שארלוט בהחלט מפלרטטת עם בני השבט. סיימון שוב מוצא את עצמו באמצע: אדריאן ושארלוט רוצים להדיח את ג'יימס בעוד שאנדי וג'יימס ורצים להדיח את אדריאן. במועצת השבט, סיימון חבר לברית של אנדי, ואדריאן הודח.

פרק הבא איחוד!

לצפיה ב-'פרקים 7-8'
פרקים 7-8
01/07/2018 | 02:32
6
20
פרק 7
שני השבטים מתאחדים. שכחתי לציין שהשורדים לא לובשים בנדנות אלא חולצות עם הצבע והלוגו של השבט שלהם. מזכיר קצת את הצופים חחח. בכל מקרה, השבט המאוחד, מקבלים דגל כתום ונקראים סקוטו. אני חשוב שמשהו שחסר בעונה הזאת, זה המוסיקה. מצד אחד, זה מרגיש קצת כמו דוקו-ריאליטי שזה מגניב, אבל מצד שני, אני מרגיש שהמוסיקת רקע חסרה פה. חברי שבט הלאנג לשעבר נמצאים בסכנת הדחה, כי יש יותר מתמודדים משבט אולר. ג'קי אומר לאיב שהיא רוצה להגיע איתה לגמר, כי היא לא יכולה לנצח נגד שאחר חברי שבט אולר. אנדי יודע שהדרך היחידה שהלאנג לא יודחו אחד אחרי אחד זה לראות אם יש חלוקות בין חברי שבט אולר. איב מרגישה שהקול של שארלוט חזק מדי בשיחות, ושהיא אוהבת לקבל את תשומת הלב. גם זואי אמרה זאת בעבר. שארלוט מוצפת ברגשות. נראה שהברית הגדולה של אולר רוצה להדיח את סיימון.

במשימת החסינות, על המועמדים לעמוד על קורת עץ מעל הים למשך הכי הרבה זמן. אנדי, סיימון וריצ'רד נשארים אחרונים על הקורה כל הלילה עד השחר. הברית של הלאנג מקווים שאולר יראו בריצ'רד כאיום לאחר המשימה הזאת. אנדי מנצח במשימת החסינות לאחר שנשאר על הקורה 23 שעות. כלומר, אין מצב שזה נכון? כי אם כן...וואו. טוב, הם ישר הולכים למועצת השבט, וסיימון הודח כצפוי. הברית של הלאנג לא הצביעה באופן מאורגן משום מה.

פרק 8
שארלוט מתחילה להישבר ומרגישה שאין לה סיכוי לנצח. שארלוט ואיב נכנסות לויכוח על האורז. משימת הפרס הינה תחרות צלילה מתחת למים. ג'יימס זוכה במשימת הפרס. הוא לוקח את אנדי איתו. הם הולכים לקבל טיפול של מלון של 5 כוכבים, מקבלים אוכל ומסאז' וישנים במיטה נוחה. ממש חסר לי גם ההתלהבות של המתמודדים.

במשימת חסינות שהיא חידון, פיט זוכה במשימת החסינות. הוא לא מקבל יותר מדי זמן מסך כדרך אגב, אף על פי שהוא נראה בנאדם נחמד. פיט לא רוצה להדיח את אנדי. מצד שני, נראה קצת שאנדי ויתר? הוא די מקריב את עצמו לשאר חברי הברית שלו. אנדי מן הסתם הודח, כי הוא באמת איום אסטרטגי, ונהפך לחבר המושבע הראשון. חבל, היה לו המון פוטנציאל. דרך אגב, למי שרואה, מה הקטע שיש מתמודדים שמורחים על הפנים שלהם בוץ לפני מועצת השבט? חחח
לצפיה ב-'הסיבה שהלנג לא הצביעו באופן מאורגן'
הסיבה שהלנג לא הצביעו באופן מאורגן
01/07/2018 | 03:12
4
19
זה בגלל השיטה של התיקו הישנה
אם אתה זוכר סופרים קולות עבר
אז המטרה של הלנג הייתה לפזר קולות באופן כזה שבמקרה שכן יהיה פיזור באולר ויהיה תיקו בין אחד מאולר לאחד מהלנג
להוא מאולר יהיו יותר קולות קודמים נגדו
שזה מאוד חכם לפי דעתי לתכנן ככה, זה חשיבה לטווח ארוך על פי היידע שיש לך על חוקי המשחק

האתגר חסינות בפרק 7 מאוד הרשים והם אכן נשארו שם כל הלילה, הכי ארוך בכל גרסה של הישרדות
ואהבתי את אנדי מאוד, הוא נראה לי הטיפוס היחיד של המנהיג המפרנס שאהבתי
בדרך כלל ממש לא אוהב את הטיפוס
לצפיה ב-'נכון, אתה צודק'
נכון, אתה צודק
01/07/2018 | 04:50
3
22
אני חושב ששארלוט אמרה שזה היה הרעיון של ג'יימס. אנדי הוא גם מסוג המתמודדים שאני לא תמיד אוהב אבל הוא הוכיח את עצמו כשחקן אסטרטגי לחלוטין. חבל שהוא ויתר ככה, הוא באמת שיחק טוב. אני מוריד את הכובע בפניהם שנשארו מעל 20 שעות שמה, זה מטורף. קצת מוזר שביטלו את הישרדות לאחר שתי עונות, כי קראתי שלהישרדות היה רייטינג יותר גבוה מהאח הגדול. מי יודע, אולי יחזירו את זה פעם. לפי ויקיפדיה, ההישרדות האוסטרלית חזרה לשידורים לאחר עשר שנים, אז הכל יכול לקרות (אבל אני בספק חח).
לצפיה ב-'ממה שהבנתי'
ממה שהבנתי
01/07/2018 | 19:24
2
16
יחסית לערוץ ITV הרייטינג היה נמוך לעומת דברים שהיו להם בעבר במשבצת השידור הזאת
גם תזכור שבשנות ה2000 המוקדמות (2000-2003 בערך) ריאליטי טיוי היה סוג של ז'אנר נסיוני שלא ממש ידעו אם יעבוד או לא וגם הקהל לא תמיד ידע איך לאכול אותו
זה שהם הובילו בריאליטי טיוי ועברו את האח הגדול עדיין לא אומר שהיה רייטינג מרשים
האח הגדול גם נמשך הרבה יותר פרקים אז אני מניח שהצליחו להפציץ יותר ברייטינג בהמשך
הגמר של הישרדות משודר כאשר האח הגדול בערך בהדחה החמישית
זה לא חוכמה למדוד
לצפיה ב-'ובאופן כללי'
ובאופן כללי
01/07/2018 | 19:29
1
13
אני חושב שהבריטים פחות חובבים ריאליטי שלא קשור בהצבעת קהל
אני לא חושב שיש אחד כזה שהצליח אצלם
הם אוהבים להיות מעורבים

גם בגמר של העונה השניה של הישרדות נתנו להם להיות מושבע נוסף ולהצביע למי שהם אוהבים
לא ממש עזר כנראה
לצפיה ב-'אה...באסה'
אה...באסה
04/07/2018 | 01:36
8
אבל מצד שני, אני מעדיף שהם לא יחזירו את הישרדות עם הם מתכננים לעשות הצבעת קהל. זה ממש לא הוגן במשחק כזה.
לצפיה ב-'ואני חושב'
ואני חושב
01/07/2018 | 03:20
8
שמריחת בוץ על הפנים הייתה איזה סוג של גג מסויים בעונה הראשונה של הישרדות בריטניה
גם בתמונות פרופיל הם עם בוץ על הפנים
לצפיה ב-'פרקים 9-10'
פרקים 9-10
01/07/2018 | 15:06
18
פרק 9
איב כועסת על ג'יימס, פיט ושארלוט שהם לא עובדים מספיק בשבט כמו שאר חברי השבט. שארלוט גם לא אוהבת את איב. איב וזואי גם מרגישות שפיט לא משחק את המשחק, ונראה שאיב וזואי מתחילות להיות חברות שוב. השורדים מגיעים למשימה של יריית חצים למטרה תוך נשיפת מוט (Blowpipe), וכמה שהם קרובים יותר למטרה הם מקבלים יותר כסף. אותו הכסף משמש אותם לאחר מכן למכירה פומבית. ריצ'רד קנה פיצה, איב קנתה המבורגר וצ'יפס, זואי קנתה קוביות שוקולד, ג'יימס גם קנה המבורגר וצי'פס וחלק אותם עם שארלוט שלא קיבלה שום כסף מהשימה וזואי קיבלה שיחת טלפון מהבית. 

ג'יימס ושארלוט כועסים על הברית של אולר שהם לא חלקו איתם באוכל כפי שהם הסכימו קודם, ואיב כעסה עליהם כי ג'יימס לקח ממנה קטשופ לצ'יפס. את רצינית? זה ממש קטנוני לכעוס על קטשופ, בהתחשב העובדה שלאיב היה בקבוק שלם ולג'יימס לא. ואני ממש לא רואה את ג'יימס ושארלוט אנוכיים כמו שאיב אומרת. הם יודעים שהם בחוץ, זו מנטליות אחרת לחלוטין. ג'יימס ושארלוט מרגישים שפיט הוא היחידי שהתנהג אליהם בכבוד. וואי, הברית של אולר קצת מכעיסים, אף על פי שאני אוהב את זואי. ג'יימס אומר לריצ'רד שהם ביחד עם פיט ושארלוט יכולים להגיע לפיינל 4, והוא ושארלוט יצביעו לריצ'רד לנצח. אבל, אם ריצ'רד יגיע לגמר אם מישהו אחר חוץ מפיט, הוא לא יקבל את הקול שלהם. אאוץ'. ריצ'רד זוכה במשימת חסינות הישר מבורנאו של הדלקת מדורה. שארלוט אמרה שהיא ניגשה לאיב לשאול אם היא תבציע עם הברית שלה, אבל איב די זרקה אותה מתחת לאוטובוס שהיא דיברה עם זואי. בכל מקרה, ג'יימס הודח. באסה, עוד שחקן עם פוטנציאל.

פרק 10
שארלוט נשארה אחרונה בסקוטו משבט הלנאג. נראה שפיט והברית הגדולה מאולר מתרחקים אחד מן השני. הברית של אולר לגמרי נמצאים בפאוור טריפ. פיט זוכה במשימת פרס שעל המתמודדים היה לשמור על האיזון תוך שהם הולכים על במבוק. הוא זוכה בארוחת בוקר אנגלית. פיט נוצרי והוא הביא איתו את הביבליה (ככה קוראים לזה, לא?). הוא לא בדיוק משחק את המשחק, אבל הוא בנאדם נחמד.

במשימת חסינות, על השורדים לצלול מתחת למים, ולחפש מתוך 25 תיבות את התיבה היחידה שנמצא בה פסלון. ריצ'רד זוכה שוב במשימת החסינות. שארלוט יודעת שהיא הולכת להיות מודחת ומקבלת את זה. אבל, חברי הברית של אולר רואים בפיט איום גדול יותר לנצח במשימת חסינות מאשר בשארלוט. ריצ'רד סיפר לפיט שהוא הולך להיות מודח. הוא סיפר לו את זה בגלל מה שג'יימס אמר לו פרק שעבר, וכי ריצ'רד הבטיח לפיט לספר לו אם הוא יהיה בסכנת הדחה. פיט מרגיש נבגד. ריצ'רד סוג של בוחן את זואי שהוא די זורק את ג'קי מתחת לאוטובוס (אני יודע, אני משתמש במושג הזה הרבה), וזואי חושבת על להדיח אותה. פיט מספר לשארלוט שהוא הולך להיות מודח, ובמועצת השבט, פיט מבאמת מודח על ידי שאר חברי השבט שלו. שארלוט הצביעה לאיב כדי שיהיה לה יותר קולות נגדה בעתיד. היא אפילו לא צריכה לעשות כלום עכשיו, זה נראה שאולר הולכים להדיח את אחד השני חחח.

לצפיה ב-'פרקים 11-12 (פרקים חובה לצפייה, במיוחד פרק 11)'
פרקים 11-12 (פרקים חובה לצפייה, במיוחד פרק 11)
04/07/2018 | 02:44
2
13
פרק 11
סערה פוקדת את המחנה בלילה. זה קצת מזכיר לי את הסערה שהייתה בהישרדות אוסטרליה (השנייה באמריקה), אבל נגרם פחות נזק. איב חושפת בפני זואי ומיק שג'קי משחקת בצורה ערמומית. היא מרגישה שג'קי נגררה עד לשלב זה (אני לא מסכים, ואני חושב שאם אולר היו מפסידים בעוד משימת חסינות לפני האיחוד, איב הייתה בצרות). אני אתן לג'קי קרדיט, היא מודה שהיא משחקת בצורה ערמומית, היא לא מסתירה את זה, אבל היא יודעת שזה כנראה חוזר עכשיו נגדה. עכשיו ג'קי מנסה להתקרב יותר אל שארלוט, ושמה על עצמה מטרה על הגב בדרך.

לפני משימת הפרס, המתמודדים רואים סרטונים קטנים מהמשפחה שלהם דרך הטלוויזיה. המנצח יזכה לראות את כל הסרט מהמשפחה שלו. על המתמודדים לעבור דרך סדרת מכשולים בג'ונגל ולהגיע כמה שרחוק יותר תוך 30 שניות. ריצ'רד מנצח, אבל החליט ששארלוט צריכה את המסר הזה יותר ונתן לה את הפרס. אני לא חושב שזה רק היה מהלך אסטרטגי מצד ריצ'רד בגלל שהוא ממש בכה ונראה שבאמת היה לו קשה לעשות את ההחלטה הזאת. המטרה על הגב של ג'קי הולכת וגודלת, וגם השם של זואי עולה, בגלל שהיא מנהיגת הברית של אולר. נראה שריצ'רד כורת ברית עם שארלוט, שעדיין נמצאת בסכנת הדחה.

במשימת חסינות, על המתמודדים לבנות רפסודה, ו"לחלץ" אנשים מהים אל החוף. איב היא הראשונה לעשות זאת, וזוכה במשימת החסינות. מארק מודיע לריצ'רד שהאיש שאותו חילץ זה לא אחר מאשר אחיו, ומקבל זמן לדבר איתו. ג'קי ושארלוט  חושבים שאיב, זואי או מיק החביאו חלק נכבד מהאורז לעצמם. זואי בפאוור טריפ מטורף, ג'קי לגמרי משחקת את המשחק. במועצת השבט, החליטו ברית של זואי להצביע לשארלוט, אבל שארלוט הצביעה ביחד עם ג'קי וריצ'רד לזואי ונוצר תיקו. בגלל שזואי קיבלה יותר קולות משארלוט במועצות שבט, היא הודחה. פרק אדיר!!! מתבאס על זואי כי אני כן חושב שהיא שיחקה טוב עד שהיא הרגישה בנוח מדי. היא קצת מזכירה לי את דינה מאמזונס. ושארלוט מזכירה לי קצת את ג'נה, עם כבר מדברים על אמזונס. ג'קי וריצ'רד יצאו תותחים בפרק הזה 

פרק 12
איב לא אוהבת הרבה אנשים...חוץ ממיק. אבל, מיק מגלה לשאר חברי השבט שאיב החביאה את בקבוק הקטשופ בלילה שאחרי המועצה (אם אני לא טועה), והם מצאו אותו בתיק שלה. הוא עשה את זה כדי שהיא תודח לפניו. אאוץ'. במשימת הפרס האחרונה, על המתמודדים לנחש כמה משקל הם הורידו מאז שנשקלו בפעם הראשונה על ידי הצוות הרפואי של המשחק. הוצבה מולם מראה גדולה כך שהם יוכלו לנחש כמה משקל הם הורידו. לאחר שהמתמודדים נשקלו שוב, איב ניחשה הכי קרוב וזכתה במשימת הפרס. היא זוכה בעוגת שוקולד גדולה, ומחליטה לשתף את העוגה עם שאר חברי השבט. שארלוט סומכת יותר על ג'קי מריצ'רד. היא לא חושבת שריצ'רד ירצה לשבת לידה בפיינל 2, ושהוא די בונה על הקול שלה בגמר.

במשימת החסינות, על המתמודדים הה להניח יד על עמוד טוטם שהם עומדים על בול עץ, ואחרי כל חצי שעה, עליהם לצעוד לבול עץ הבא. מסכנה שארלוט חחח, בזמן המשימה היא קיבלה מחזור והייתה צריכה לפרוש מן המשימה. איב וריצ'רד נשארים אחרונים במשימה, ולאחר 14 שעות, ריצ'רד מנצח במשימת חסינות. היכולת סיבולת שלהם מטורפת חחח. איב החליטה לא לעזור בשבט כי היא יודעת שהיא הולכת להיות מודחת. והיא אשכרה כועסת על שארלוט שהיא פרשה ממשימת החסינות בגלל שהיא קיבלה מחזור, מה?! הם גם לקחו משהו מהתיק של איב, כי נראה שהיא לקחת בגד מסוים ששייך לשבט, אבל אני לא בטוח. בכל מקרה, מועצת שבא, איב מודחת פה אחד. הרגשתי רע לאיב בדברי סיום שלה שהיא בכתה בסוף, אבל זה לא מצדיק את ההתנהגות שלה, במיוחד בפרק הזה. היא לא בנאדם רע, אבל היא לא הייתה צריכה להתנהג ככה.
לצפיה ב-'אני לא יודע'
אני לא יודע
04/07/2018 | 03:32
1
11
עד כמה ריצ'ארד וג'קי (במיוחד ריצ'ארד) פעלו בחוכמה בפרקים האלו
מיילא זואי אבל איב היא מתנה לקחת לפיינל 2 וזה לא שנשאר לה ממש כוח לשנות עניינים ולעומת זאת שארלוט היא סכנה מאוד גדולה עם שני קולות בטוחים מתוך ארבע שהיא צריכה
לא מבין כלכך את הרציונאל לשמור אותה אחריי ההדחה של זואי מלבד איזהשהוא רגש אישי שהם פיתחו אליה
לצפיה ב-'זה בהחלט מהלך מסוכן'
זה בהחלט מהלך מסוכן
04/07/2018 | 06:33
8
כלומר, אנחנו יודעים כבר ששארלוט ניצחה אז זה לא הצליח להם חחח. אני מבין למה הם הדיחו את זואי. היא הייתה מנהיגת הברית של אולר ואיום אסטרטגי. עדיין, אני מסכים שזה יותר פגע מריצ'רד מאשר בג'קי, כי ממש סמכו עליו עד עכשיו. השאלה היא אם הם היו מדיחים את שארלוט במקום איב, מה היה קורה בפיינל 4. האם הולך להיות תיקו בין איב ומיק לג'קי וריצ'רד? או שמיק היה מצטרף אליהם להדיח את איב? אני חושב שהמשהלך הזה יותר קידם את ג'קי שגם ככה הברית הישנה של אולר זנחה אותה. ריצ'רד נתפס יותר כאיום אסטרטגי לאחר המהלך הזה.

ואני לא מבין למה יש מתמודדים שממש שונאים את שארלוט, בעיקר איב שהרחיקה לכת בדבריה. אני חושב ששארלוט מאוד נחמדה וטיפוס חברותי מאוד. במחשבה לאחור, אני לא בטוח אם היא באמת פלירטטה עם הגברים בשבט כי היא נשואה. אבל היא באמת לא עשתה שום דבר רע שיביא לכזאת שנאה. כן, היא מזכירה לי קצת את ג'נה, אבל להבדיל, היא לא נכנסת למריבות ודברים כאלה. היא פשוט בנאדם חברותי שנראה שנחמד להיות בסביבתה.
לצפיה ב-'פרק 13'
פרק 13
04/07/2018 | 07:26
11
איב לקחה איתה את בקבוק הקטשופ שהיא הודחה...מיק מבין שהוא צריך לזכות במשימת חסינות כדי להישאר במשחק. במשימת החסינות הראשונה לפרק, על המתמודדים למצוא רמזים בג'ונגל אשר יובילו אותם למצוא לוחית בהר געש הבוצי. הראשון שימצא את הלוחית, זוכה בחסינות. זאת הייתה משימת חסינות קשה בשל החום הכבד, מיק ושארלוט פרשו באמצע. לאחר שריצ'רד מצא את הלוחית וענה יותר נכון על שאלות מג'קי, הוא זוכה שוב במשימת החסינות. מיק יודע שהוא הולך להיות מודח, וג'קי, ריצ'רד ושאלרוט לא מסתירים את זה. מיק מודח פה אחד במועצת השבט. לפחות הוא לקחת את ההדחה של ברוח ספורטיבית.

ריצ'רד אמר שאם הוא ינצח במשימת החסינות האחרונה, הוא יקח את ג'קי איתו לפיינל 2, וג'קי אמרה אותו דבר. שארלוט החליטה לספר לג'קי שריצ'רד אמר לפיט באותו  יום שהוא הולך להיות מודח, ופיט אמר זאת לשארלוט. היא סיפרה את זה לג'קי, כי היא יודעת שהם הולכים לקחת את אחד השני לגמר, אז זה ניסיון לשבור את הברית בין ג'קי וריצ'רד. שארלוט אומרת לג'קי שריצ'רד יותר אהוד בקרב חברי המושבעים ויכול לנצח, וג'קי די קונה את זה למען האמת. ריצ'רד חושב שאם שארלוט תודח, היא תוכל לשכנע את חברי הלאנג להצביע לריצ'רד לנצח, בעיקר לאחר שהוא נתן לה לצפות בקלטת של בעלה. שארלוט ממש מנסה לשכנע את ג'קי, ושאי אפשר לסמוך עליו. ריצ'רד בנתיים מתבודד ויושב על סלעים.

משימת החסינות האחרונה מתרחשת במועצת השבט, מול חברי השבט. המשימה הינה טריוויה על מתמודדי העונה. לאחר קרב צמוד בין שארלוט וג'קי, שארלוט זוכה במשימת החסינות הכי קריטית לעונה, ובמיוחד בשבילה. אוקי זה שונה מהגרסה האמריקאית, אף על פי ששארלוט ניצחה, שלושתם בכל מקרה הולכים להצביע. ריצ'רד מצביע לג'קי בלית ברירה, וג'קי מצביעה לריצ'רד בלית ברירה. שארלוט מצביעה גם היא לריצ'רד, וכך ריצ'רד מודח והופך להיות חבר המושבע האחרון. פרק הבא הגמר, שאני אעביר דעות על העונה והזוכה 
לצפיה ב-'פרק 14 - הגמר'
פרק 14 - הגמר
04/07/2018 | 17:05
2
15
משהו שאני חייב לשתף. לא הבנתי למה אנשים לא אהבו את שארלוט. ישנן שמועות חזקות שהיא הייתה בסוג של זוגיות עם אדריאן על האי, אבל לא הראו את זה בגלל שהיא נשואה (מקור: http://robhasawebsite.com/why-survivor-failed-in-the-uk/) אני מקווה שאלו סתם שמועות מגעילות. זו בחירה של שארלוט מה לעשות בחייה, אבל זה כן יאכזב אותי לשמוע שזה מה שקרה. אוי, מתברר שזה נכון אני רציני שמצאתי את זה רק עכשיו http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-49650/We-knew-Survivor-affair.html

בכל מקרה, אני אדון במשחק של שארלוט בצורה אובייקטיבית. אני אעבור ישר לנאומים של ג'קי ושארלוט, ולדברי חברי השבט. ג'קי אמרה שהאסטרטגיה שלה במשחק הייתה לשחק מתחת לרדאר, וליצור בריתות חזקות ולהגיע לאיחוד, אבל היא הייתה צריכה לשנות את דרך המשחק שלה לאחר שהיא שמעה שאנשים רוצים להדיח אותה. שארלוט אמרה שהיא הגיע למשחיקה בשביל להשיג חוויה משנה חיים. היא מרגישה שהיא השתמשה באישיות שלה על מנת שאנשים ירצו להשאיר אותה במשחק, ועצם העובדה שהיא הצליחה להגיע לגמר לאחר שכל חברי הלאנג הודחו אחד אחרי השני, זהו הישג בפני עצמו. 

אנדי שואל אותן איך הכסף ישנה את חייהן לאחר שנה. שארלוט אמרה שזה יעזור לה לשלם משכנתא, זה יעזור למשפחתה ושהיא רוצה להקים עסק ולעבוד עם חיות, אבל היא אומרת שהכסף לא יהפוף אותה לאדם רע. ג'קי אמרה שזה יעזור לה המון עם החשבונות. ג'יימס שואל את שארלו מה היא למדה על עצמה שהיא לא ציפתה לו. שארלוט אמרה שהיא למדה להסתדר בכוחות עצמה. הוא שואל את ג'קי מה היא למדה על חברי השבט שהיא לא ציפתה לו. ג'קי אמרה שקשה לשפוט את אישיות האדם בסביבה כזאת, ג'יימס לוחץ על תשובה, וג'קי אומרת שהיא למדה איך אנשים זרים יכולים להסתדר ביחד בסביבה כזאת. פיט שואל על מה הן היו צריכות להתפשר בשביל להגיע לגמר. שארלוט אמרה שבהלאנג, היא הצביעה לג'יימס למרות שהיא הייתה צריכה להצביע נגד אדריאן. ג'קי אמרה שמתי שהיא הייתה צריכה להדיח אותו, והיא ידעה שהיא הייתה צריכה להדיח אותו בשביל להגיע לגמר. זואי נפגעה מהשמועות שהיא החביאה אורז משאר חברי השבט, דבר שהיא לא עשתה. ג'קי ושארלוט שניהן מסבירות לה איך השמועה הזאת התחילה, ושזה לא היה מכוון ספציציפית אליה, אלא לכל הברית שלה. זואי גם שאלה האם מגיע להן לזכות לאחר שאמרו שהן לא רוצות להישאר במשחק. שתיהן אומרות שכן, כי שהן אמרו את זה הן הרגישו מדוכדכות אבל נלחמו בשביל להישאר. איב שאלה את ג'קי למה היא חושבת שהיא שונאת אותה. ג'קי אמרה שזה בגלל איך שהיא דיברה אליה. איב גם שאלה אם היא חושבת שזאת האישיות שלה או שהיא שיחקה תפקיד (איב). ג'קי חושבת שזאת האישיות שלה והיא תרצה ללבן את העניינים בניהן לאחר המשחק. איב שואלת את שארלוט מה היא עשתה שיצדיק את הקולות של חברי הלאנג (אנדי וג'יימס) להצביע לה לניצחון. שארלוט אומרת שהיא לא נגררה על ידי הלאנג, ושהיא עבדה קשה להגיע לגמר, אף על פי שהיא נמצאה במיעוט. מיק אמר לג'קי שהיא לא הצליחה במשימות ושואל אותה איזה תכונות שלה יכולים לגרום למיק להצביע לה. ג'קי אומרת שהיא מרגישה שהיא השתפרה ממשימה למשימה ואף הייתה יותר טובה ממנו במשימה אחת ספציפית. היא אומרת שהיא בעלת התמדה. מיק שואל את שארלוט אם היא בוגרת מספיק בשביל להתמודד עם מיליון פאונד. שאלרוט לא חושבת שהיא לא בוגרת, אבל אנשים חושבים כך בגלל האישיות שלה. הוא גם שואל אותה אם היא חמדנית. היא אומרת שלא, אבל היא מבינה למה אנשים יכלו לחשוב שהיא כזאת, בגלל מקרה אחד או מספר מקרים בשבט. אבל היא לא חמדנית. ריצ'רד מספר סיפור קצר ואומר ששניהן העירו הערות סטיגמטיות כלפי אנשים בעלי מחלה נפשית (שלא הראו). שארלוט אמרה שהיא לא התכוונה להעליב אף אחד ומקווה שאף אחד לא נעלב ממנה. ג'קי אומרת לריצ'רד שגם הוא העיר הערות לא במקום. בנאומי סיכום, ג'קי חידדה כמה מהתשובות שלה, ושארלוט מציינת שהיא הגיעה לאיחוד עם ברית במיעוט. שארלוט זכתה בכל הקולות של חברי השבט ונהפכה למנצחת הראשונה של הישרדות בריטניה.

אז ככה, העונה הפתיעה אותי לטובה. כמו שציינתי קודם, לעונה הייתה הרגשה יותר של דוקו-ריאליטי מאשר תכנית ריאלטי, שאני דווקא חשבתי שזה די מגניב. אני חושב שזה יהיה קשה קצת להסתגל לזה, אבל אם מתמידים בפרקים, זאת עונה לא רעה בכלל. לגבי שארלוט, היא הגיעה לגמר ת'כלס נגד כל הסיכויים. אני חושב שהיא השתמשמה באישיות שלה להגיע כמה שרחוק שאפשר והיא כן זוכה ראויה. עם זאת, אני חושב שהיא הרוויחה המון מהברית אם אנדי וג'יימס שהיא לא הייתה איתם בהתחלה, ושהברית של אולר התחילה להתהפך על אחד השני.

אני אעדכן דירוג מנצחים כי הפורמט הזה הוא די אחד לאחד לעונות הראשונות של הגרסה האמריקאית, אז אני לא רואה סיבה שלא.

לצפיה ב-'אל תסמוך ממש על המילים של אוזמה'
אל תסמוך ממש על המילים של אוזמה
04/07/2018 | 22:20
1
15
דבר ראשון כבר היו מקרים בהישרדות בעבר שמישהו חשב שיש רומן ואף התעקש על כך ולא היה כלום (רוקסי מעונה 25 למשל)
ודבר שני תזכור שאוזמה מוסלמית, לא רוצה לצאת גזען אבל אני משער שמה שנראה לה כנגיעות יותר מדיי לא נראה לשרלוט ואדריאן כנגיעות יותר מדיי
בכל מקרה שרלוט ובעלה ביחד עד היום ממה שבדקתי אז אם היה משהו זה מאחוריהם

דבר שני לגבי הזכיה של שרלוט
אני יכול להבין למה אתה חושב שדני יותר אסטרטגית
למרות שכמו שאמרתי לפי דעתי היו הרבה נקודות דמיון
ריצ'ארד ביצע התאבדות על המשחק שלו כי רצה להשאיר אותה
כמו שרייף עשה עם דאני
הייתה פה השפעה דומה מאוד לפי דעתי

למה אתה שם את כריס מעליה אני לא מבין כי כריס, אם כל המשחק החברתי שלו היה מאוד מזליסט

אני חושב שיש פה אלמנט מאוד חשוב גם שמשום מה אתה לא מתייחס אליו והוא הכרונולוגיה והתרבות של המשחק
כשדאני וכריס ניצחו זה כבר היה אחריי המפלה של ברית רוטו
זה היה אחריי רוב ססטרנינו שזגזג בין בריתות
זה היה אחריי איי הפנינה וכל התהפוכות שהיו שם
כך שהיה להם פתח למסע ומתן כי כבר היו תקדימים שאנשים התהפכו

שרלוט לעומת זאת הייתה בתקופה שפאגונגינג של שבט שלם היה הסטנדרט
הדבר המובן מאליו לעשות
אז היא הייתה צריכה לעשות יותר מאמץ להתחבב על שאר בני השבט כי ההישארות שלה הייתה משהו שבכלל לא היה נראה כחלק מהתרבות של המשחק

והיא יצרה עוד תקדים, היא הראשונה בתולדות המשחק שקיבלה את כל הקולות
וזה לא שג'קי הייתה סוג של עז בסגנון דרימז וקסנדרה בעונה 14
חוץ מאיב וג'יימס לא היה ממש מישהו שהיה ממורמר עליה ודווקא נתנו לה קרדיט
ריצ'ארד אף היה השותף שלה במשך כל המשחק
והאנליטור דיי חשב שיש פה ניצחון ברור שלה
אז זה ששרלוט זכתה בכל הקולות אומר שיש משהו בה שגרם לאנשים להשאיר אותה, זה אומר שהיא עשתה עבודה
לצפיה ב-''
04/07/2018 | 23:38
7
האמת שהופתעתי לקרוא מכל האנשים את אוזמה אומרת את זה על שארלוט. כי הן היו חברות טובות בשבט. אולי לא הייתי צריך להגיד את זה על שארלוט, כי זה לא משהו פגע במשחק שלה ואם היא ובעלה חיים ביחד והכל טוב, אז אני מרגיש שיצאתי לא בסדר. אני מסכים שריצ'רד וג'קי (יותר ריצ'רד) הרסו לעצמם את המשחק כמו שרייף וסטפני עשו בגואטמלה (באופן מצחיק קצת, יותר רייף). אני חושב שלכריס היה משחק חברתי חזק שהצליח בשבילו להציל אותו ממספר טעויות אסטרטגיות שעשה (כמו לא להדיח את ג'ולי לפני האיחוד). אבל אני חושב שהיה לו חלק גדול בהדחתה של ליאן. זה היה נטו רעיון של טווילה וסקאוט, אבל הן לא יכלו לעשות זאת בלי כריס בגלל שהוא היה יותר קרוב לאלייזה משניהן, ועוד ששניהן התחילו איתה באותו שבט.

אבל העלת משהו שבאמת לא חשבתי עליו, זאת הייתה העונה הראשונה.  לשארלוט לא היה בדיוק על מה לבסס את המשחק שלה כי זאת הייתה העונה הראשונה. באמת שלא חשבתי על זה. אני השוויתי בין שארלוט לג'נה בגלל האסטרטגיה הפלרטטנית, אבל ת'כלס, עם ג'נה לא היתה זוכה בחסיניות האלו, היא הייתה מודחת ממזמן, להבדיל משארלוט.

אני פשוט חשבתימ שאנדי היה שחקן אסטרטגי יותר טוב, אבל אז הוא ויתר באיחוד (לצערי). גם ג'יימס היה פוטנציאל, אבל אני לא חושב שהוא עשה הרבה בשביל שסיימון יצביע איתו ולא נגדו מתי שאדריאן הודח.

אני מודה שלא הקדשתי לזה יותר מדי מחשבה...אני חושב שבינתיים אעלה את שארלוט למקום 13. אני יודע שהרבה אנשים פה לא אוהבים את טינה, אבל אני כן רואה אותה כשחקנית אסטרטגית. לגבי מיקום של דירוג העונה אני מרגיש מרוצה. חשבתי להוסיף גם מנצחים מישראל אבל הפורמט לגמרי שונה, וממש אין לי כוח את כל העונות, כי רובן, אני מצטער, נוראיות. אולי חוץ מעונת ה-VIP. אני חושב שנעמה, אריק ואיתי מנצחים ראויים. יש את שחר אם אני לא טועה מהעונה השלישית אבל אני לא ראיתי אותה אז אני לא יודע איך הוא שיחק...בכל מקרה, אני צריך לצערי לצפות בניקרגואה, אבל אני מעדיך לצפות בה מאשר רוב העונות של ישראל חח.

לצפיה ב-'עדכון מנצחים וזוכים לאחר העונה הזאת '
עדכון מנצחים וזוכים לאחר העונה הזאת
04/07/2018 | 17:22
24

מנצחים
21. בוב 
20. אראס
19. ג'נה 
18. שארלוט הוברו - הישרדות UK פלאו טיגה: זה לא שהיא לא זוכה ראויה, אני פשוט חושב שהיא הרוויחה המון ממקרים שלא בשליטתה, אף על פי הישג באמת מרשים. מזכירה לי את ג'נה מורסקה המון. אני חושב שההבדל בינה לבין דני, שדני שיחקה בצורה יותר אסטרטגית לדעתי.
17. סנדרה - הישרדות גיבורים נגד נבלים
16. אית'ן
15. טום 
14. בראיין 
13. יול 
12. טינה
11. וספיה
10. אמבר
9. כריס
8. סנדרה - הישרדות איי הפנינה
7. ריצ'רד
6. נטלי - שיניתי את המקום שלה עם טוד, ואני עוד חושב האם לדרג אותה לפני סנדרה וריצ'רד או לא.
5. טוד
4. פארווטי
3. ג'יי טי
2. ארל
1. דני

עונות
21. תאילנד
20. גבון
19. אפריקה
18. פיג'י
17. אולסטארס
16. סמואה
15. פלאו
14. הישרדות UK פלאו טיגה - כמו שאמרתי, עונה מפתיעה לטובה, אבל צריך להתרגל אליה.
13. פנמה
12. איי קוק
11. מרקיז
10. בורנאו
9. אוסטרליה
8. אמזונס
7. ונאטו
6. טוקנטינס
5. גואטמלה
4. מיקרונזיה
3. גיבורים נגד נבלים
2. סין
1. איי הפנינה

לצפיה ב-'דירוג 20 המנצחים והעונות של הישרדות '
דירוג 20 המנצחים והעונות של הישרדות
27/06/2018 | 23:54
26
86
אז, לאחר שהשלמתי את עונה 20, ולפחות כחודשיים שצפיתי בחזרה בכל העונות, חשבתי לפתוח דיון בפורום ולדרג את ה-20 המנצחים והעונות של הישרדות מעונה מבורנאו עד גיבורים נגד נבלים. זאת רק דעתי, ומטרת הדיון לראות מה השאר חושבים. אני אתחיל עם המנצחים. אני רק אדגיש שאני לא חושב שיש מנצח שלא ראוי, פשוט כאלה ששיחקו בצורה טובה יותר וכאלה שפחות:

20. בוב קראולי - הישרדות גאבון: אני לא מצליח לשים אצבע על סיבה מסוימת שבזכותה בוב ניצח. הוא היה מרשים מאוד במשימות, אבל אני לא יכול לחשוב על סיבה אחרת. בחצי מן מועצות השבט הוא הצביע לאדם שלא הודח בכלל, וזה מרגיש שרוב הזמן הוא היה מחוץ לתמונה בדיונים אסטרטגיים, אף על פי שהוא אינטליגנט. 

19. אראס בסקאוסקס - הישרדות פנמה: אראס הוא כן שיחק אסטרטגי, אבל אני חושב שהיו פעמים שהוא הצטייר בצורה לא טובה מול חברי השבט. למשל במועצת השבט שמלינדה הודחה, הוא אמר מול השבט שהוא יצביע לה או לסירי, מה שעצבן חלק מחברי השבט. אחרי הערבוב הבנות לקחו פיקוד בלי ידיעתו של אראס, ותמיד היה מועמד להדחה. אני חושב שהכישורים החברתיים שלו עזרו לו הרבה להישאר במשחק.

18. ג'נה מורסקה - הישרדות אמזונס: אין זוכה בהישרדות שלא עשה טעויות במהלך המשחק. אבל אני חושב שהטעויות של ג'נה כמעט הביאו להדחתה. כמו שהיא סיפרה לדייב מי נמצא איתה בברית ומי לא. בפיינל 5 זה נראה שהיא והיידי כמעט ויתרו. מה שכן, היא הצליחה למנוע הדחה ודאית של היידי, וזכתה בארבעה חסינויות, שבלעדיהן, כנראה הייתה מודחת. אני עדיין רוצה שהיא תשחק שוב כדרך אגב.

17. סנדרה דיאז-טוויין - הישרדות גיבורים נגד נבלים: סנדרה היא בין המתמודדות האהובות עליי בהישרדות. אבל אני פחות התרשמתי מאיך שהיא שיחקה בפעם השנייה שלה. אני חושב שהסיבה העיקרית שהיא ניצחה היא כי באיחוד היא הייתה היחידה משבט הנבלים שניסתה לעבוד עם הגיבורים להדיח את ראסל פעם אחר פעם. רוב הזמן היא הייתה מחוץ לתמונה, אבל להגנתה, היא ידעה את זה.

16. אית'ן זון - הישרדות אפריקה: אני די מתקשה לבקר את המשחק של אית'ן, כי העונה הייתה בין הראשונות, ות'כלס, הוא לא עשה משהו בהכרח לא נכון. הוא היה מאוד נחמד, והוא גם בין המתמודדים המועדפים עלי, במיוחד באולסטארס. אני פשוט חושב שהיו באפריקה מתמודדים אחרים שהגיע להם לזכות, כמו טריסה, קים ג'ונסון ואפילו לקס, למרות שדי הרס לעצמו באיחוד.

15. טום ווסטמן - הישרדות פלאו: ראיתי בהמון דירוגים באתרים אמריקאיים שכותבים שטום הוא בין עשרת המנצחים הכי טובים אי פעם, ושהוא היה "אלפא מייל". ובעוד שאני חושב שהוא כן שיחק טוב בפלאו, יש לי שתי בעיות לדרג אותו יותר גבוה. סיבה ראשונה היא שהוא היה 85% מהמשחק חסין מהדחה (משהו כזה חחח). סיבה שניה, שהיו מספר פעמים שהוא הכעיס את חברי השבט שלו עם הרצון שלו להנהיג כל הזמן, ונתפס מספר פעמים כשחקן שתלטני.

14. בראיין היידיק - הישרדות תאילנד: בריאן שיחק משחק אסטרטגי בתאילנד, אבל הכישורים החברתיים שלו לקו בחסר. אני רשמתי את זה גם בReddit (שלא הסכימו בפה אחד), אבל זה אומר המון שהוא כמעט הפסיד לקליי.

13. יול קוון - הישרדות איי קוק: אני ממש לא אוהב לדרג את יול יחסית נמוך, כי לפי דעתי הוא בין השחקנים הכי חכמים ששיחקו בהישרדות אי פעם. עם זאת, הפסלון חסינות שהוא מצא נתן לו יותר מדי כוח במשחק, שאני לא בטוח אם הוא היה יכול לנצח אם הוא לא היה מוצא אותו.

12. טינה ווסון - הישרדות אוסטרליה: אני חשוב שטינה שיחקה משחק אסטרטגי בעונה הזאת. היא הצליחה לשכנע את קולבי וקית' ליצור שוויון ולהדיח את קית'. היא שיחקה טוב בעונה הזאת. קולבי יכל לנצח בעונה הזאת, אבל הוא החליט לקחת את טינה לגמר איתו במקום את קית'.

11. וספיה טאוורי - הישרדות מרקיז: וספיה לגמרי לא מקבלת את הקרדיט שמגיע לה. היה לה קריאה מצוינת של הדינמיקות בשבט. היא שיחקה מתחת לרדאר והוכיחה את חשיבותה בשבט. למשל, בחילוף השבטים, שהיא רוב ושון עברו לשבט השני, היא עזרה לחברי השבט רוטו, בעוד שרוב ושון לא. אם רוטו היו מפסידים במשימות החסינות, רוב ושון היו מודחים על פני וספיה.

10. אמבר ברקיץ' - הישרדות אולסטארס: אמבר הייתה בין המתמודדות הכי שקולות באולסטארס, והשחקנית הכי טובה בעונה. אני חושב שהיא הצליחה לשמור על איזון מסוים בשבט צ'אפירה, היה לה חלק גדול בברית של הפיינל 4 עם בוסטון רוב, ג'נה לואיס ורופרט, וסגרה עם קאת'י עסקה אשר הצילה אותה מהדחה, ונתנה לרוב לעשות את רוב העבודה המלוכלכת. לצערי, היא ניצחה די בגלל שחברי המושבעים כעסו, בגלל שרובם היו חברים טובים שהגיעו למשחק.

9. כריס דוטרי - הישרדות ונואטו: כריס נשאר הגבר האחרון באיחוד, ובכל זאת הצליח לנצח. הוא היה שחקן חברתי מעולה והצליחה לשכנע את אלייזה להצביע איתו, עם טווילה ועם סקאוט להדיח את ליאן. עם זאת, אני חושה שהוא די שיקר בלי סיבה לאלייזה ולג'ולי, והוא היה צריך לתת את ההופעה של החיים שלו במועצת השבט בשביל שהן יצביעו לו.

8. סנדרה דיאז-טוויין - הישרדות איי הפנינה: בעונה הזאת סנדרה הייתה חדה והיא ידעה מה הולך בשבט. אחרי שפיירפליי ובורטון התהפכו על הברית שלה, היא הצליחה לגרום להם להיראות כמטרות הכי גדולות במשחק, והביאה להדחתו של בורטון בפיינל 5. היא נקלעה לריבים מיותרים קצת עם פיירפליי, אך היא קיבלה אפילו את הקול שלו לניצחון מאוד ראוי.

7. ריצ'רד האץ' - הישרדות בורנאו: ריצ'רד שיחק משחק מעולה בבורנאו. הוא הראשון להבין את החשיבות של אסטרטגיה וכישורים חברתיים במשחק שכזה. הוא היה הראשון להקים ברית. עם זאת, הוא לא הצליח להשאיר את קלי בתוך הברית איתו והיא החליטה משום מה להפסיק להיות בברית, ולא להצביע איתם. היו מקרים שהוא יכל בקלות להיות מודח.

6. טוד הרצוג - הישרדות סין: שחקן אסטרטגי מעולה. היה בשליטה ברוב ההדחות. אבל שימו לב למילה רוב. טוד הוא לא היה השחקן האסטרטגי המעולה היחידי בעונה, גם אמנדה. זה היה הרעיון שלה להדיח את ג'יימס, והיא אפילו חשבה להדיח את טוד בפיינל 5 בגלל הדרך שבה הוא התנהג. אבל בכל זאת, שחקן מעולה.

לצפיה ב-'המשך '
המשך
27/06/2018 | 23:58
61
5. נטלי ווייט - הישרדות סמואה: הפתעתי אתכם? נטלי שיקחה משחק מצוין בסמואה. היא הבינה שהבנות האסרטיביות מודחות מהר בשבט שלה, אז היא הייתה צריכה לתאם את עצמה לפי הדינמיקה של השבט. באיחוד, אני חושב שמגיע לה הרבה קדיט על כך שעזרה לשכנע את הברית של גאלו להדיח את אריק. בין השחקניות החברתיות הכי טובות בהיסטוריה של הישרדות.

4. פארווטי שאלו - הישרדות מיקרונזיה: מעבר לפן האסטרטגי, פארווטי שיקחה משחק חברתי מעולה. היא לגמרי הוכיחה את עצמה כשחקנית מעולה בעונה הזאת. היא זאת שיצרה את ברית הבנות והצליחה לבנות רוב שידיח את אוזי. זה היה רעיון של סירי, אבל פארווטי הייתה לגמרי האחראית על ברית הבנות. ובשל שהיא בנתה קשרים חברתיים איתן, נטלי ואלכסיס העניקו את הניצחון לה על פני אמנדה.

3. ג'יי טי תומאס - הישרדות טוקנטינס: משחק חברתי מעולה. הצליח לגרום לאנשים לרצות להשאיר אותו במשחק בשל הכישורים החברתיים שלו. הוא שכנע את ברנדן להשאיר אותו במשחק, מפני שברנדן חשב שמגיע לג'יי טי להישאר במשחק. בעזרת הכישורים החברתיים שלו, והאסטרטגיה של סטיבן, הם הצליחו לנווט דרך מועצות השבט לפי שאיך הם רצו. והוא גם השורד הראשון שלא קיבל שום קול נגדו, וכולם הצביעו לו בגמר.

2. ארל קול - הישרדות פיג'י: בשביל מישהו שלא ראה הישרדות מימיו, ארל שיחק משחק כמעט מושלם. הוא היה המנהיג של השבט שלו, הברית שלו עם יאו-מן בין הבריתות האהובות עלי בהישרדות. אף על פי שהתחיל בשבט שנפגע מטוויסט לא הוגן, וכתוצאה מכך הוא הלך כמעט לכל מועצת שבט, הצליח ליצור ברית של רוב והגיע לגמר כמעט בלי בעיה, חוץ מזה שניסו להדיח את יאו-מן, עד שהם עלו על זה בגלל הערה של סטייסי.

1. דני בואטרייט - הישרדות גואטמלה: לגמרי לא מקבלת מספיק הערכה. אף על פי שנאמר שהיא החביאה את האסטרטגיה שלה מההפקה, ניתן לראות שהיא שיחקה ממש מעולה בגואטמלה. אני רואה אותה כמנהיגת הברית של יאשה לאחר ערבוב השבטים. היא די בחכמה הגיעה לאיחוד עם בני ברית שהיו מטרה יותר גדולה ממנה. שנשאר אחרונה מהברית, היא כרתה ברית עם רייף. היא הביאה להדחה של ג'אד. היא גם הצליחה להישאר על פני לידיה, לאחר שאמרה לרייף שהיא תיקח אותו לגמר בכל מקרה. היא לבסוף בחרה בסטפני להגיע איתה לגמר, וניצחה ממש כנגד כל הסיכויים. דני מאוד אנדרייטד לפי דעתי.

אני אדרג את העונות בהודעה הבאה. מה אתם חושבים על המנצחים מהעונות האלו? מי לפי דעתכם שיחק הכי טוב? יש לכם דירוג משלכם? דיון נעים.

לצפיה ב-'דירוג העונות'
דירוג העונות
28/06/2018 | 11:03
45
20. הישרדות תאילנד: בין המקרה שקרה בין גדניה וטד למיזוג המזויף שהביא להדחתה של שי-אן, תאילנד לא הייתה נוחה לצפייה. בנוסף, העונה לא הייתה מעניינת לצפייה, שהחל מהאיחוד כל חברי סוק ג'אי הודחו אחד אחרי השני.

19. הישרדות גבון: אחד מהמקומות הכי יפים שבהם צולמה הישרדות, אבל לצערי זו המחמאה היחידה שאני יכול לתת לעונה הזאת. כן היו קטעים מבדרים, אבל היו מתמודדים שחצו קווים אדומים כמו קורין ורנדי, ות'כלס קאסטינג לא מוצלח.

18. הישרדות אפריקה: שוב, מקום ייחודי לצילום הישרדות אבל העונה הייתה די משעממת לטעמי. ממש לא אהבתי את היהירות של ברית הצעירים בשבט בסאמבורו. העונה יכלה להיות יותר מעניינת בפרק התשיעי של העונה, אבל זה לא קרה הודות לברנדון.

17. הישרדות פיג'י: ההדחה של אדגרדו הייתה בין ההדחות הכי מוצלחות בתולדות הישרדות, וכמו שרשמתי, אהבתי את הברית של ארל ויאו-מן. אבל הטוויסט של חיים בתנאים טובים מול חוסר תנאים, ומישל די הודחה לא כהוגן באיחוד.

16. הישרדות אולסטארס: על הנייר, העונה הייתה אמורה להיות בין הטובות ביותר בהישרדות, אך בפועל היא הייתה מאוד מאכזבת, לפי דעתי לפחות. ממש לא אהבתי את הברית בצ'אפירה (חוץ מאמבר), ולמנצחים לא היה בכלל סיכוי בעונה הזאת.

15. הישרדות סמואה: אני חושב שמעריצי ראסל יאהבו את העונה הזאת. אבל די קשה לי לדרג את העונה גבוה יותר שההפקה התמקדה רק בראסל שקיבל את רוב זמן המסך מכל שאר המתמודדים, הרבה יותר מהמנצחת נטלי, שלא קיבלה עריכה הוגנת בשביל מישהי שניצחה.

14. הישרדות פלאו: זה היה מעניין לראות איך שבט אחד נהפך למתמודדת אחת. אבל סטף לא זכתה לסיפור הסינדרלה שלהם הצופים ציפו. והיו מתמודדים בשבט קורור שלא קיבלו זמן מסך הרבה זמן, כמו ג'אנו.

13. הישרדות פנמה: עונה סבבה. המון מהלכים אסטרטגים מעולים מאת סירי, והיו מתמודדים מבדרים נוספים בעונה. אבל בשלב מסוים, ההצבעות נהפכו לצפויות מראש.

12. הישרדות איי קוק: החלוקה של המתמודדים לפי קרבה אתנית הייתה לגמרי טעות, אין לי מושג מה חשבו לעצמם המפיקים. אם זאת, זה לא אומר שהעונה לא הייתה טובה. המון חשיבה אסטרטגית מהמתמודדים, המון דרמה כמו למשל המרד ובסופו של יום, זוכה ראוי בהחלט.

11. הישרדות מרקיז: עונה טובה לצפייה. פעם הראשונה שהיה חילופי כוחות בין הבריתות. אין לי שום דבר רע להגיד על העונה למען האמת. לא העונה הכי מעניינת, אבל בכל מקרה עונה טובה עם מגוון רחב של דמויות מעניינות.

10. הישרדות בורנאו: כן, יש משהו בעונה הזאת בגלל שהיא הייתה הראשונה של הישרדות. הייתה תחושה של משהו חדש, וזה די מטורף לראות איך המשחק השתנה מאז. אבל היה נחמד לראות איך המשחק התעצב בפעם הראשונה, שהמתמודדים מנסים להבין איך לשחק את המשחק בפעם הראשונה.

9. הישרדות אוסטרליה: עונה טובה במיקום ייחודי. לא חסרים רגעים מבדרים ודרמתיים. פיינל 2 מאוד ראוי לעונה זאת. בנוסף, המון חשיבה אסטרטגית בעונה בגלל שאם היה תיקו בין שני מתמודדים, ומתמודד אחד קיבל קולות נגדו בעבר הוא הודח, כמו שקרה עם ג'ף וכמו שטינה הצליחה לשכנע את חברי הברית שלה להצביע למיטשל ולהביא להדחתו.

8. הישרדות אמזונס: העונה הזאת הגיעה לרמות חדשות של אסטרטגיה, בעיקר מאת רוב. פעם ראשונה שעשו גברים נגד נשים וזה ממש עבד. כנראה בין העונות האסטרטגיות של הישרדות אי פעם. אף על פי הביקורת שלי כלפי ג'נה, היא הצליחה לנצח בארבעה משימות חסינות, מה שמאוד מרשים. אני ממש מופתע שלא החזירו עדיין את דינה, היה לה המון פוטנציאל.

7. הישרדות ונואטו: אני מקווה שאני רושם את זה נכון, אבל ונאוטו היא די הפנינה הנסתרת של הישרדות. אין סוף אסטרטגיה, וזה מעניין לראות איך הברית הבנות של איימי התפרקה באיחוד. אהבתי את הברית בין טווילה לסקאוט, אהבתי את אלייזה שתמיד הייתה בסכנת הדחה, ואת כריס, הגבר האחרון שנשאר בונואטו, הוא הזוכה של העונה.

6. הישרדות טוקנטינס: תאמינו לי, לצפות בטוקנטינס אחרי גבון הייתה אוויר צח לנשימה. פשוט עונה מעולה וכיפית לצפייה. מדהים איך שג'יי טי וסטיבן הצליחו לשנות את המשחק לטובתם. הם גם קיבלו עזרה מארין, עוד מתמודדת שאני אשמח שתחזור לשחק שוב.

5. הישרדות גואטמלה: עונה אנדרייטד לחלוטין. אני לא יודע איך להסביר את זה, פשוט מאוד נהנתי לראות את העונה. היו כל כך הרבה שחקנים מעולים, שאני מופתע שלא החזירו אף אחד מגואטמלה עד עכשיו. 

4. הישרדות מיקרונזיה: הברית בנות של פארווטי היא עדיין אחת מן הבריתות היותר מוצלחות בהישרדות. כל מועצת שבט הייתה מרתקת ומותחת. מה שכן, היו בעונה שני מתמודדים שפונו רפואית, ושלושה שפרשו. בנוסף, הדחה מאוד עצובה של סירי, אבל זה חלק מן המשחק.

3. הישרדות גיבורים נגד נבלים: אהבתי מאוד את הקונספט. המון רגעים מעולים במועצות השבט. אני מרגיש שבעוד ששבט הנבלים עלו על הציפיות, שבט הגיבורים די נפל. ממש התאכזבי מאיך שהם שיחקו בעונה, אבל בכל זאת, עונה מצויינת.

2. הישרדות סין: אני מאוד אוהב את העונה הזאת. אהבתי את המיקום, את (רוב) המתמודדים, וזוכה ראוי לחלוטין. אני חושב שזה לא היה הוגן איך שערבבו את השבטים, אבל חוץ מזה, עונה מצוינת.

1. הישרדות איי הפנינה: אולי אני קצת "משוחד" פה, כי זאת הייתה העונה הראשונה שראיתי אי פעם של הישרדות שהייתי קטן. זאת העונה שהתחלתי לעקוב אחר הישרדות. ולאחר צפייה חוזרת, איי הפנינה נשארת המועדפת עלי בהישרדות. אני לא חושב שיש פרק משעמם אחד, כל פעם יש אקשן, משהו קורה. אני מודע לכך שהטוויסט שהחזיר את ברטון וליליאן למשחק לא הוגן, אבל אי אפשר להכחיש שזה הכניס המון עניין לעונה.

מה דעתכם? אני עכשיו הולך לצפות בהישרדות ניקרגואה...אוף. האמת שאני לא זוכר כל כך את העונה אני מקווה לטוב, אבל אני גם אצטרך לצפות בעונות 22-24 שאני יודע מראש שהן לא טובות ואין לי כוח לזה חחח.

לצפיה ב-'לא הסכמתי עם הרבה מהדברים, אבל אחלה נימוקים! '
לא הסכמתי עם הרבה מהדברים, אבל אחלה נימוקים!
28/06/2018 | 12:46
23
40
לדעתי כולם ראו את העונות האלה כאן ..ללא ספק 16 ו20 בטופ
סין גם עונה מצוינת.. אני מופתע קצת מכמה נמוך שמת את 12 ואת אראס בהתאמה..
גם את ג'נה אוהב הרבה יותר .. לדעתי הויתור שלה היה אסטרטגי ממה שהבנתי..
ואני גם לא זכרתי שזו היא שחשפה את הבריתות שלה אלא אלכס שאמר שהוא קרוב יותר לבנות מרוב ..ב8 היא לגמרי לא חזרה כמו שצריך ממש בא לי שתשחק כיום..

כל כך מסכים שגוואטמלה עונה מעולה ובושה שאף אחד משם לא חזר!
(בריאן ואיימי שלא מיצו את הפוטנציאל והודחו בערבוב.... רייף ..ג'יימי..)
אני כן לא מתרשם כל כך מדני כמוך בחיים לא הייתי שם אותה ככה גבוה
עוד מעל פארווטי וטוד..
אבל בסדר :)
לצפיה ב-'תודה'
תודה
28/06/2018 | 15:41
22
32
פנמה קצת נהפכה לצפויה בשבילי לזמן מה, אבל עכשיו שאני חושב על זה, אולי אני צריך להחליף מקומות בין פנמה למרקיז..וזה שום דבר נגד אראס, אני כן חושב שהוא שיחק טוב וזוכה ראוי. מה דעתך על אראס? ולגבי ג'נה, אני זוכר שהיא ודייויד נבחרו לשבת בבקתה והיא חשפה בפניו את חברי הברית שלה, אם אני זוכר נכון. אבל ג'נה כן אסטרטגית, ויצרה בריתות. אני גם רוצה שהיא תחזור לשחק שוב, באמת עצוב מה שקרה בעונה 8 ומגיע לה לשחק שוב, כי אני מרגיש שהיא יכולה להגיע רחוק. היא גם התבגרה והשתנתה בטח מאז אמזונס.

לגבי דני, אני יודע שזה די שנוי במחלוקת ששמתי אותה במקום ראשון. אני גם מבין לצערי למה אנשים מדרגים אותה יחסית נמוך כי היא בקושי קיבלה זמן מסך. אבל שצפיתי בוגאטמלה וניסיתי להתמקד בדני, אני חושב שהיא שיחקה מצוין. שמתי אותה מעל טוד ופארווטי בגלל שאני חושב שטוד יכל להיות מודח על-ידי אמנדה בגלל שהתנהג בצורה לא בוגרת, ופארווטי הייתה מוכנה ללכת לפיינל 3 עם סירי. אני לא חושב שסירי הייתה מקבלת את כל הקולות בגמר, אבל זה בהחלט היה סיכון בשבילה.
לצפיה ב-'? '
?
28/06/2018 | 17:17
21
29
אני חושב שאראס שלט בעונה  ושבאמת שיחק מצוין ואחלה זוכה מקום שני שלי אחרי סירי לעונה, הוא כן הרגיז כמה אנשים  אבל גם כן היה לו מכשול רציני עם טרי והאליל והוא וסירי עקפו את טרי מלשלוט בעונה, מה שלא הצליחו לעשות בעונה 13..
פנמה אולי צפויה לעיתים כמו הרבה עונות  אבל עדיין מלאה באסטרטגיה וברגעים מבדרים.

טוד לא נכנס חלק לפיינל 3 אבל גם דני בטח שלא!
פארווטי בחרה להכנס לפיינל 3 עם סירי אבל דני נכנסה לפיינל 3 עם 2 שתמיד יבחרו אחד בשני וגם ששלטו במשחק ועם מושבעים אחרים יכלו לזכות. ובעצם.. היא לא בחרה ללכת. לא היה לה את הכוח לשלוט בעונה במילא. גם אם השבט שלה היה ברוב לא חושב שהיתה שולטת .
לצפיה ב-''
28/06/2018 | 17:29
20
20
זה לא שהיה לדני הרבה בחירה. היא הגיעה במיעוט לאיחוד ונשארה אחרונה מהברית שלה. והברית שהיא כרתה עם רייף וההבטחה שהיא תקח אותו לגמר אם היא תנצח גרמה לרייף לרצות שהיא תשאר על פני סידני ולידיה. היא הייתה צריכה לעשות מה שהיא יכלה. ככה אני רואה את זה לפחות. אני מסכים עם הדברים שכתבת על אראס כי בסופו של יום הוא כן היה די המנהיג של הברית שלו, אבל אני חושב שהוא הרוויח הרבה בלהיות באותה ברית עם סירי. והוא גם תכנן להגיע איתה לפיינל 2, זאת כנראה הבעיה העיקרית שלי. אבל שוב, אני עדיין חושב שהוא ראוי לזכיה כמו שרשמת.

אני יכול למצוא סיבות למה אראס ניצח, אבל אני לא יכול למצוא למה בוב ניצח חחח. גבון הייתה ממש עונה מוזרה.
לצפיה ב-'אממ'
אממ
28/06/2018 | 23:01
19
20
גם ג'ייטי הגיע במיעוט.. ושלט בעונה..
או ספנסר היה במיעוט ואמנם לא שלט בעונה ב28 אבל מחזיק ממנו ב2 העונות שהיה.. בשניה מהם גם הצליח לשלוט די מהר אחרי שהיה בתחתית..
כריס היה במיעוט והגיע לטופ  בכבוד(אם כי בעיני סקאוט וטווילה ראויות יותר)
כמובן ראסל שהפך הכל בעונה 19 ועוד מקרים...
אצל דני זה לא קרה (מלבד העובדה שהשאירו אותה..לא היה מהפך כוחות) וכן..לא היתה לה ברירה אבל אין הרבה שעשתה שאוכל להעריך אותה ועוד יותר מפארווטי טוד ג'ייטי ועוד כמה גדולים..

בוב לגמרי זוכה גרוע הוא זכה כי לא הזיק לאף אחד והגיע ממיעוט . אם כי רנדי היה צריך לכעוס גם עליו כי בוב איפשר לתת לו אליל מזויף שהוא הכין .. וזה היה מהלך מיותר מצידו כי רנדי היה לצידו.
שוגר היתה צריכה לקחת את העונה אבל היא התעקשה לתת תשובות נוראיות בגמר .חבל שמאטי לא זכה למרות שגם לא היה איזה שחקן מבריק.
לצפיה ב-''
28/06/2018 | 23:19
2
13
אני מבין אותך, אולי זאת פשוט הדעה שלי. אני חושב שרייף היה קרוב לנצח ממש בעונה הזאת, עד שדני התעלתה עליו לפי דעתי. העובדה שהיא הצליחה לגרום להדחה של ג'אד, ולהישאר במשחק על פני סידני ולידיה, מישהי שרייף וסטף יכלו לנצח במשימת החסינות האחרונה, גרם לי להעריך אותה יותר. אבל אני מודה שהיא לא הדמות הכי גדולה או משהו כזה. לראסל היה המון בלהפוך את הכוחות בעונה 19 שהעביר את שאמבו וג'ון אליו, אבל אני גם רוצה לתת לנטלי קרדיט, ששכנעה את חברי השבט להצביע לאריק. זה מוזר, כי אני שמעתי ראיונות של לורה ושל דייב שאומרים שזה לא היה הרעיון של נטלי, ומצד שני קראתי ראיון עם מוניקה שזה כן היה הרעיון שלה. אני אישית חושב שכל אחד רוצה לצאת האדם הכי חכם במשחק ולא מוכן להודות בטעויות שלו.

וואי, גבון עונה הזוי מהבחינה שאני לא יכול לחשוב על מישהו מהאיחוד שם שאם היה מנצח היה נחשב לזוכה מעולה.
לצפיה ב-''
29/06/2018 | 00:34
1
24
בעיני כל אחד ממי שהגיע למיזוג היה יכול להיות מנצח יותר סביר מבוב שבאמת ניצח במקרה.
בכל מקרה זו עונה הזויה אבל במהות שלה מוצלחת - היו בה דמויות קומיות ורגעים בלתי נשכחים.

יש הרבה נקודות שאני מסכים איתן בדירוג לשך - היחידה אולי שהייתי קצת מעלה היא פנמה שבעיני היא בטופ 5 של העונות האלה (ביחד עם ה4 שבטופ 4) - אמנם לא העונה הכי הכי אסטרטגית ומותחת שיש אבל היו בה דמויות אדירות ומבדרות, מהלכים אסטרטגים טובים וברית ששלטה באופן מעולה למרות האיום של האליל. גם בעיני אראס דורג נמוך מדי אצלך.
בכללי מסכים עם זה שאמאזון המעולה לכל הדעות, טוקנטינס שהיא גם נהדרת וגם ונואטו  וגוואטמלה האנדרייטד ראויות לטופ 10, הייתי מוסיף גם את מרקיז שבעיני היא עונה מאד מאד אנדרייטד בעיקר כי היא ישנה והעריכה שלה מאד מיושנת בהתאם.

לגבי דירוג המנצחים -אני דווקא מסכים שדני היא מאד אנדרייטד, היא אמנם מנצחת מאד מאד משעממת אבל אין ספק שהיא הצליחה להגיע להישג מאד מרשים כנגד כל הסיכויםי, הרבה כי סטפני ורייף יצראו שני מטומטמים.
אני גם מסכים על זה שג'נה מורסקה קצת אוברייטד - מנצחת ראויה והיא עשתה מהלכים לא רעים אבל יש כאן כאלה שמהללים אותה יותר מדי. פארווטי וטוד בעיני ראויים למקום קצת יותר גבוה בדירוג, נטלי ווייט - ממש לא מסכים לגביה, נכון שזו הייתה שיטת המשחק שלה ללכת עם ראסל אבבל באותה המידה היא הייתה ממש תלויה לחסדיו ולא היה לה יותר מדי ראש במשחק לדעתי. לא חושב שיש סיבה שהיא תהיה במקום כל כך גבוה בעוד סנדרה 20 שלמרות שנכשלה אסטרטגית לפחות היה לה ראש עצמאי ומשחק עצמאי יותר מנטלי, תהיה במקום 17.
בכללי לא כל כך סגור איך הייתי מדרג את המנצחים של העונות האלה אבל מאמין שפארווטי,טוד וג'יי טי היו מגיעים אצלי הכי גבוה שיש. קשה קצת להחליט
לצפיה ב-''
29/06/2018 | 01:24
22
הסיבה שדירגתי את נטלי גבוה, כי היא רצתה שאנשים לא יראו בה באיום, והיא ידעה שיש לה סיכויים יותר טובים לנצח מולו בגמר, ושהיא טובה בלבנות קשרים חברתיים עם מתמודדים. אני לא אומר שלראסל לא הגיע לנצח כי הוא באמת שיחק חזק, ואפשר אפילו לומר על סמואה שהיא התחילה עידן חדש בהישרדות עם כל פסלוני החסינות. אני יודע שהמשחק של נטלי היה תלוי המון בראסל, ואני לא יודע איך היא הייתה משחקת אם הוא לא היה בעונה. זה למה אני רוצה שהיא תשחק שוב, כי אני חושב שזה יהיה מעניין לראות איך היא תשחק. ואני חושב שההבדל בינה ולבין סנדרה זה שנטלי הייתה בברית עם ראסל וסנדרה תמיד הייתה נגדו.

נראה שאני צריך לראות פנמה שוב, כי אולי אני מפספס משהו לגבי העונה ולגבי אראס...

לצפיה ב-'העניין עם דני'
העניין עם דני
29/06/2018 | 14:32
15
42
שהיא גרמה לשני שחקנים שבאו לשחק את המשחק לעשות סוג של התאבדות בשבילה בלי ששום דבר ייצא להם מזה

הראשון זה גארי שהיה המנהיג של יאשה והיה נראה שחקן חזק מאוד על ההתחלה עם הרבה סיי
מהרגע שפגש אותה הוא התחיל במסע הדחה של כל חבריי השבט שלו
ובמיזוג כשהייתה לו הזדמנות לחזור לברית שלו שהיו מקבלים אותו בזרועות פתוחות בחר להשאר לצדה
עשה סוג של התאבדות

ואחריי זה רייף שהיה בדרך לגמר וכנראה היה גם זוכה כי לא היה שם אף אחד שלא אהב אותו ולא ראה בו פרטנר לסוף עד שהתחיל לזגזג לכיוון של דאני
הברית עם דאני לא עשתה לו שום דבר טוב מבחינה משחקית
אבל הוא החליט בכל זאת להשאיר אותה, עשה התאבדות

אני לא יודע אם זה קשור דווקא למשחק של דאני או שפשוט מאוד אהבו אותה
היא לא הראשונה דרך אגב

הייתה ב2001 בבריטניה בחורה בשם שארלוט הוברואו
שארלוט הגיעה עם השבט שלה למיעוט כשהשבט השני חזק במטרה על פאגונגינג
אז גם לא הייתה מחשבה על דרך אחרת
כל השבט שלה הודח ואז פתאום השבט עם הרוב התחיל להדיח אנשים משלהם מסיבות שרירותיות ושני המנהיגים של השבט פתאום קורתים איתה ברית לפיינל 3
ממש לא היה ברור מה גרם לשינוי הזה כי זה לא ממש נראה
גם כשהגיע לפיינל 2 הביאו מן אנליטור שיחזה את התוצאות והוא אמר שלפי דעתו ללא ספק השניה (ג'קי) זוכה
ואז נחשפים הקולות ושארלוט זוכה פה אחד (הרבה הרבה לפני שארל קול עשה זאת באמריקאי) ולא מתוך מרמור
כל אחד שם בא ומדבר על השיחות שהיו לו איתה שהיו לו ממש משמעותיות ושהיא שינתה משהו בחייו

בניצחון של דאני לעומת שארלוט כן היה דיי מרמור על סטפאני אבל אם מסתכלים על דרך ההגעה לגמר והסיפור באופן כללי אני חושב שזה דיי דומה
לצפיה ב-'ולגבי בוב'
ולגבי בוב
29/06/2018 | 17:05
25
הייתי יכול להתייחס אליו כמו אל שארלוט ודאני
גם הוא גרם איכשהוא לשוגר לעשות התאבדות משחקית על מנת להשאיר אותו
אבל מה שכן, אני חושב שבוב היה סוג של דמות אקראית ששיקפה לשוגר משהו
וזה יכל להיות כל אחד אחר, היא פשוט דמות לא יציבה

וגם הוא בעצמו אמר שהוא לא עשה שום דבר במשחק הזה על מנת להגיע לגמר אז מי אני שלא אאמין לו
גם אני מסכים שהוא המנצח הכי גרוע עד עכשיו
לצפיה ב-'כדאי לראות את הגרסה הבריטית של הישרדות?'
כדאי לראות את הגרסה הבריטית של הישרדות?
29/06/2018 | 19:15
13
31
ומה שרשמת על דני זה די הסיבה למה דירגתי אותה במקום הראשון...ובוב היה קרוב להפסיד לסוזי, שאני עדיין לא בטוח אם היא שיחקה יותר טוב ממנו או לא..
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
29/06/2018 | 19:38
12
30
לראות אותה בשביל מתח זה בזבוז של זמן כי הבן אדם שיראה יתאכזב
בגלל זה גם לא הרגשתי שזה משנה להזכיר את שארלוט
כמו שאנשים מכירים אותי פה אני בכל מקרה לא מבין מה הפאס של האנשים סביב ספוילרים והבכייה של "אבל זה יקלקל לי" אבל בעונות הבריטיות זה עוד יותר מרגיש מיותר

אני חושב שהעונה הראשונה היא חביבה, יש שם דמויות טובות לפי דעתי
שימוש נכון באסטרטגיה של השבט המפסיד דווקא (פה לא אגיד אם אתה רגיש לספוילרים אבל אתה תראה את זה)
והתמודדות באתגר סיבולת הכי מרשימה שהייתה בכל תולדות הישרדות
היא נמצאת ביוטיוב
מה שכן, קח בחשבון שזו עריכה ישנה (2001) וגם האיכות של הוידיאו בהתאם

על העונה השניה אם אין לך יותר מדיי זמן פנוי תוותר
לא זוכר ממנה הרבה

העונות האוסטרליות הראשונות דיי משמימות, למרות שאהבתי את הברית של הפיינל 2 בעונה הראשונה
ואת העונות המתקדמות לא הצלחתי לראות בגלל האורך

על העונות הדרום אפריקאיות אתה יכול לוותר גם, משחק לא מוערך שם בכלל אלא זוכה לגנאי ואין הרבה תקדימים, מלבד משימות הדחה שזה דיי מעצבן
לצפיה ב-'ויש גם את הניוזילנדית'
ויש גם את הניוזילנדית
29/06/2018 | 19:40
11
25
שלא ראיתי
אבל זו עונת אי הגאולה אז לא יודע אם ממש מתחשק לי לראות
לצפיה ב-'ראיתי שניו זילנד תופסת תאוצה מבחינת פופולריות לאחרונה'
ראיתי שניו זילנד תופסת תאוצה מבחינת פופולריות לאחרונה
29/06/2018 | 19:47
10
41
ואוסטרליה גם מקבלת דיבור כי ראסל הולך לשחק שם לפי הדיווחים האחרונים, מה שאני מניח שהרבה מחברי הפורום ירצו לראות. יש פרקים ביוטויוב של העונה הראשונה הבריטית. אני רואה את הפרק הראשון ואתה לא טועה לגבי איכות הוידיאו חחח. יש לזה הרגשה של עונות אולד סקול כזה כמו בורנאו, אבל חצי מהפרק אפילו מראה רק את החיים בשבט. מראים מי לוקח יותר פיקוד ודינמקות אחרות בשבט. 

אני חייב לציין שהיו עונות לא רעות בהישרדות ישראל, כמו הישרדות VIP, אבל כל הפרקים נמשכים כמו מסטיק וההתערבויות של ההפקה בולטות יותר פה.
לצפיה ב-'יש הרגשה של עונות אולדסקול כי זה אולדסקול'
יש הרגשה של עונות אולדסקול כי זה אולדסקול
29/06/2018 | 19:49
1
7
לצפיה ב-'כן, עכשיו אני מבין שיצאתי אהבל, זה שודר ב-2001'
כן, עכשיו אני מבין שיצאתי אהבל, זה שודר ב-2001
29/06/2018 | 19:50
2
לצפיה ב-'גם מעריצי ראסל הכי גדולים'
גם מעריצי ראסל הכי גדולים
29/06/2018 | 20:01
7
37
לא יסבלו פרק של שעה וחצי מתוך 29 פרקים נוספים שיהיו שבהם הם גם לא בטוחים מתי מראים את ראסל כי לא ממש ברור איזה שבט נראה על המסך כי המעברים לא ברורים וגם לא ברור לך אם מי ראסל נמצא בברית ואם מי לא ופרק אחריי מי שהיה נראה חבר של ראסל ובברית איתו פתאום האויב הכי גדול שלו ואין הסבר מה בדיוק הלך שם כי הכל מבולגן

לי יש סבלנות מאוד גדולה כשזה נוגע לריאליטי אבל אני צריך את היכולת לספר סיפור מהפרק
אם לי קשה אם עריכה כזאת אני מאמין שלאחרים יהיה מאוד מאוד קשה
לצפיה ב-'אז זה כמו בישראל?'
אז זה כמו בישראל?
29/06/2018 | 21:05
6
8
לצפיה ב-'לא'
לא
29/06/2018 | 21:32
5
18
יש הדחה כל פרק אבל הרבה משתתפים

בישראל העריכה שטחית אבל איכשהוא הסיפור יותר מובן לי
פה הסיפור לא היה מובן לי בכלל
מתבסס על שלושה פרקים
לא ראיתי מעבר
לצפיה ב-'אה '
אה
30/06/2018 | 00:46
4
28
אפרופו ישראל, קראתי דיווחים שמני נפתלי, אביבית בר זוהר ורינת גבאי ישתתפו בעונה הבאה...אין לי כוח אוף..

ראיתי שלושה פרקים של הישרדות בריטניה..קצב קצת איטי אבל לא רע. המועצת השבט של הפרק השני הייתה מעולה, דרך אגב.
לצפיה ב-'עשית לי חשק וגעגוע'
עשית לי חשק וגעגוע
30/06/2018 | 00:59
3
23
אולי אצטרף אליך

ובקשר להישרדות ישראל זה נשמע הגיוני
רשת נואשים מאוד ומתאים להם לעשות דברים כאלו
לצפיה ב-'אני חושב אולי לפרסם את הדעות שלי לגבי העונה בפורום'
אני חושב אולי לפרסם את הדעות שלי לגבי העונה בפורום
30/06/2018 | 01:08
2
26
יש המון שחקנים אסטרטגים. לגבי ישראל, נתתי הזדמנות לעונה האחרונה והיא הייתה טובה עד שהמילה אסטרטגיה נהפכה למילה רעה...
לצפיה ב-'סבבה. שוט'
סבבה. שוט
30/06/2018 | 01:09
1
3
לצפיה ב-''
30/06/2018 | 01:12
26
עדיף מלצפות בעונות 21-24 ברצף חחח.
לצפיה ב-'הישרדות גיבורים נגד נבלים - הגמר!!!'
הישרדות גיבורים נגד נבלים - הגמר!!!
24/06/2018 | 18:42
10
66
ראסל כעס על סנדרה שהשתמשה בפסלון חסינות (כי הוא סיפר לסנדרה כל פעם שהוא השתמש בפסלון חסינות) והאשים את פארווטי שהיא ידעה על זה, מה שלא נכון. הוא עכשיו רוצה להדיח את פארווטי, ונראה שגם ג'רי וקולבי. פארווטי ללא ספק המתמודדת עם המטרה הכי גדולה על הגב במהלך העונה. עם קולבי לא מנצח במשימת החסינות, הוא מודח, ועם הוא מנצח, פארווטי בסכנת הדחה. ראסל רוצה לקחת את ג'רי וסנדרה לגמר כי הוא מרגיש שהן לא שיחקו וחבר המושבעים יהיה מחויב להצביע לו. פארווטי ניצחה במישמת החסינות השלישית שלה שנראתה לראשונה בסין. הכי קרוב לחסינות שקולבי הגיע לעונה.

קולבי מנסה לשכנע את שאר חברי השבט שהוא ויתר, לאחר שהוא אמר להם שהוא, טוב, נכנע. זה הביא אותו לדמעות בוידוי אישי, שזה קצת גרם לי להרגיש רע לגבי הביקורת שלי כלפיו, אבל חשוב לי לציין שאני מבקר אותו כצורה שבה הוא משחק, לא אותו אישית (לא שהוא קורא את זה, אני רושם את זה בשבילי). קולבי מנסה לשכנע את ראסל להדיח את סנדרה, כי אז יש אפשרות יותר גדולה להביס את פארווטי במשימת חסינות בפיינל 4. אבל קצת מאוחר מדי, וקולבי מודח פה אחד. 

המטרה עדיין לא יורדת מהגב של פארווטי, ונראה שג'רי רוצה להדיח אותה, וראסל בהחלט חושב על זה. אני ממש מתגעגע לכך שהשורדים עוברים בין הלפידים של המתמודדים המודחים. במשימת חסינות האחרונה לעונה שנראתה לראשונה באמזונס, ראסל זוכה בחסינות. ג'רי ממש הייתה שניות מלזכות במשימת החסינות. ג'רי בטוחה שפארווטי מודחת. ראסל רוצה לקחת איתו את סנדרה לגמר כי הוא חושב שהסיכויים שלו לנצח נגדה יותר גבוהים. פארווטי מנסה לשכנע אותו להדיח את סנדרה, כי היא יודעת שיש לה סיכויים יותר גבוהים לנצח במשחק. ג'רי הודחה בסופו של דבר. היא שחקנית מבדרת, וללא ספק העונה הכי טובה שלה, אבל אני לא חושב שהיא הייתה מנצחת בגמר. עדיין סנדרה.

אני אתן קרדיט לראסל (לפני שתשנאו אותי), הוא הגיע לגמר שוב לאחר שבועיים של הפסקה מסמואה. סנדרה הגיעה לגמר עוד פעם, ובפעמיים ששיחקה, היא קיבלה רק 3 קולות נגדה בעונה הזאת, ושניים מהם לא הוחשבו בגלל הפסלון חסינות. פארווטי נהפכת לשורדת הראשונה בהיסטוריה לשחק 114 ימים, ומגיעה לגמר גם כן בפעם השנייה. הנאום של סנדרה היה טוב, בכך שזה יותר פנה לשבט הגיבורים. הנאום של ראסל לא היה רע חוץ מהחלק שהוא אמר שהוא הגיע לשם בלי מזל. פארווטי ניסתה להשתמש בברית שלה עם ראסל להגנתה. אני חושב שפארווטי הייתה צריכה להתחיל בנאום שלה את מה שהיא ענתה לקולבי, כי היא באמת הייתה בסכנת הדחה כל הזמן. נאום ממורמר ומתחסדר לגמרי של קואץ'. מעניין מה קרה בין אמנדה ופארווטי, היא לא שאלה אותה כלום. סנדרה משחקת לעובדה שהיא ניסתה להדיח את ראסל, אבל הגיבורים לא רצו להדיח אותו. ראסל עדיין בטוח שכל חברי המושבעים יצביעו לו. אני לא אהבתי את הנאום של קנדיס, וחשבתי שרופרט הגזים עם הדברים שהוא אמר לראסל.

סנדרה ניצחה עם 6 קולות, פארווטי קיבלה 3 קולות, וראסל לא קיבל שום קול. סנדרה לפי דעתי ניצחה בגלל שהיא היחידה מהשלושה שהייתה לה אינטרקציה חיובית עם שבט הגיבורים. היא תמיד דיברה איתם  וניסתה להדיח את ראסל, על אף זה לא הלך. עם כמה שאני אוהב את סנדרה, אני מעדיף את הניצחון שלה בעונה 7. זה עדיין הישג גדול לנצח פעמיים במשחק, אבל אני חושב שלפארווטי הגיע לנצח בגלל שהיא באמת הייתה המטרה הכי גדולה במשחק, ועל אף שזה לא היה משחק מושלם, היא נתנה הכל למשחק והגיע לגמר נגד כל הסיכויים. אני חושב שראסל הפסיד בגלל שהוא יצר בריתות והבטחות ביום אחד ואז הפר אותם ביום אחר. זו לא אסטרטגיה רעה, אבל הוא שרף הרבה קשרים, והצטייר בעין רעה בעיני המושבעים. 

עונה מאוד טובה, הבעייה היחידה שלי זה שבט הגיבורים, ממש שבט לא טוב חחח. אבל חוץ מזה עונה טובה. אני חושב לדרג את 20 המנצחים והעונות פה ואז לעדכן לאחר שאני אסיים עוד 5 עונות וכן הלאה. מה דעתכם?

שבוע טוב לכולם, דרך אגב 
לצפיה ב-'יש לך עכשיו את השרשרת'
יש לך עכשיו את השרשרת
24/06/2018 | 20:09
1
39
של 21, 22, 23 ו24

מאחל לך הרבה הצלחה, רבים וטובים לא שרדו אותם
לצפיה ב-'אני אשכרה צריך לעשות הכנות נפשיות לקראת זה'
אני אשכרה צריך לעשות הכנות נפשיות לקראת זה
24/06/2018 | 20:31
32
אין לי כוח לעונות האלו חחח
לצפיה ב-'מותר לעשות דירוג מנצחים?'
מותר לעשות דירוג מנצחים?
25/06/2018 | 12:56
2
33
או שזה סתם יהיה ספאם, ולפרסם את זה באשכול שפה. כי חשבתי לפתוח דיון חדש, לדרג את ה-20 המנצחים והעונות הראשונים.
לצפיה ב-'לך על זה למה לא'
לך על זה למה לא
26/06/2018 | 23:53
1
5
לצפיה ב-'מעולה '
מעולה
27/06/2018 | 20:54
2
לצפיה ב-'CBB פרק 8 '
CBB פרק 8
27/06/2018 | 23:47
4
21
רק עכשיו מתחילים עם הסלופ? איזה צירוף מקרים מעניין... אם אי פעם אגיע לתוכנית הזו, אני אברר מי צמחוני או טבעוני, אכרות איתו ברית ואלחם כדי שיישאר במשחק. 

אומרוסה זוכה ב-HOH ועכשיו יש הרבה אסטרטגיה משני הצדדים, לצערי עדיין יש שני פלוטרים גדולים, אחד פשוט הולך לאן שנושבת הרוח ולשני אין שום מושג מה זה המשחק הזה לעזאזל. אני רק מקווה שרוס יישאר במשחק.
לצפיה ב-'פרק 9 '
פרק 9
29/06/2018 | 22:40
2
18
לפחות העונה הזו יותר טובה מעונה 18, ולפי מה שהבנתי גם עונה 19. בעצם, העונה הזו ממש אחלה. אהבתי את החלטת הקהל לגבי סוג הוטו, זה משהו שאפשר ליישם עוד בהמשך, עדיף על התערבות הפקה אפשרית. רוס זוכה בוטו! אני חייב להגיד שאני מת עליו, על מריסה ועל ארי, אבל גם על אומרוסה, וגם ג'יימס לא רע.

ובשעה טובה נפרדנו מאחד השחקנים הכי גרועים שראיתי בתוכנית במשך שנים! השאלה הגדולה היא - למה לעזאזל לא פרשת?!? אפילו את ג'ן בעונה 30 הבנתי, כי ברור היה לי שהיא לא שונאת את המשחק, רק את האנשים בעונה (שבאמת הרכיבו את אחד הקאסטים הכי חרא בתולדות הישרדות), וקצת נכנסה לדיכאון. אבל מטה פשוט לא היה בקטע של המשחק! למה הוא לא פרש?!? ואחרי זה עוד התעצבן על שאנון שלא העמידה אותו להדחה - כאשר אאל"ט היא בכלל לא העמידה להדחה, קישה גנבה את ה-HOH שלה!
לצפיה ב-'אני חושב שזה עניין של כסף'
אני חושב שזה עניין של כסף
30/06/2018 | 01:13
1
13
כשיש ריאליטי סלב חותמים איתם גם על חוזה כספי, הם מקבלים סוג של משכורת על השתתפות
אני חושב שאם מתה היה פורש לפי החוזה הוא היה מאבד את המשכורת שCBS שילמו לו

בלי קשר לזה קרא עליו קצת, הוא בן אדם דיי בעייתי ולא יציב
לצפיה ב-'ובקשר לזה זה רק סימן לכך'
ובקשר לזה זה רק סימן לכך
30/06/2018 | 16:11
8
שCBS צריכים לעשות הקשחות עם החוזה שלהם ולציין שכל בקשה להדיח אותך זה פרישה לכל דבר
אולי זה ימנע בעתיד ממתמודדים כמו קישה ומתה שמגיעים בעיקר בגלל הכסף
לצפיה ב-'למה, ממה עשוי הסלופ?'
למה, ממה עשוי הסלופ?
01/07/2018 | 17:35
1
לצפיה ב-'הישרדות עונה 35 '
הישרדות עונה 35
21/06/2018 | 22:15
58
130
אין פה מה לנצלש, אז... השלמתי עכשיו את עונה 34 ו-35.
עונה 35 - איזו עונה מוזרה. מרגיש אובר טוויסטים ושינויים במשחק שהשפיעו (ובעיקר הצילו) יותר מדיי דברים.
הריניון זה מה שאני מעוניין בו בסוף וזה היה אחד המביכים ולא-מעניינים שזכורים לי.

בכל אופן, קצת מתבאס שאני לא יכול...
המשך>>
אין פה מה לנצלש, אז... השלמתי עכשיו את עונה 34 ו-35.
עונה 35 - איזו עונה מוזרה. מרגיש אובר טוויסטים ושינויים במשחק שהשפיעו (ובעיקר הצילו) יותר מדיי דברים.
הריניון זה מה שאני מעוניין בו בסוף וזה היה אחד המביכים ולא-מעניינים שזכורים לי.

בכל אופן, קצת מתבאס שאני לא יכול לראות את הפונדורוסה בגלל שאני מפחד להיתקל בספוילרים לעונה 36 שכבר הסתיימה, למישהו יש רעיון איך לעשות את זה בכל זאת?
(בעונה 34 גם ויתרתי ואם אני אחכה לראות את עונה 36 אני כבר לא אזכור מה הלך ב35 ולא יעניין אותי)

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו