לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
80968,096 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בחודש הבא תעלה לשידור העונה ה36 של הישרדות האמריקאי - אי הרוחות.
העונה צולמה באיי פיג'י, 20 שורדים חדשים לחלוטין,
שיצטרכו להתמודד עם טוויסטים שכשלו בעונות הקודמות.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בחודש הבא תעלה לשידור העונה ה36 של הישרדות האמריקאי - אי הרוחות.
העונה צולמה באיי פיג'י, 20 שורדים חדשים לחלוטין,
שיצטרכו להתמודד עם טוויסטים שכשלו בעונות הקודמות.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'BB20EP32 '
BB20EP32
20/11/2018 | 08:00
1
12
אנחנו מתקרבים לישורת האחרונה, ופאוטה (השם הזה רלוונטי בכלל? שתיים מההדחות הכי בולטות שלהם נעשו על ידי חברים בברית ). זה אומר שאחרי שבועיים של שקט יחסי, המשחק הולך בשבוע הבא לחזור להיות מעניין. ובהתחשב שיש בשבוע הבא הדחה כפולה, לפחות אחת מהן תהיה מעניינת. השנייה, כמובן, תהיה של היילי.

מצחיק שטיילר שוב לא מהווה מטרה בכלל, וגם בתוך לבל 6 אף אחד לא חושב להעמיד אותו להדחה. עוד יותר מצחיק שאף אחד לא חושב להדיח את סאם לפני שיחזרו להתלכלך. תכל'ס, היא אחת העיזים הכי גדולות שראיתי. וזה חבל, כי מלבדה כל חברי לבל 6 (אני מחשיב גם את ג'יי סי, כמובן) הם גם הטופ 5 שלי. אני לא רוצה לראות אף אחד מהם מודח.

סוף סוף, אורח שהוא לא יצור, חי בסרט או דוחה! או שילוב של שלושתם. רק אתמול גיליתי שהמבקר שצעק על רייצ'ל הוא לא אחר מהזוכה הידוע לשמצה של עונה 19. אם היה לי איזשהו רצון לראות את העונה הזו, הוא נעלם לגמרי. ורגע אחד לפני ההדחה, היילי לא צריכה להצביע כדי לחלק מחמאות לצ'נבוט! וואו. אפילו דן לא היה כל-כך נחוש באסטרטגיית המחמאות שלו. שזה טוב, כי זה אומר שהוא השקיע יותר באסטרטגיית המשחק שלו. ההפסד שלו בגמר היה ונשאר אחד הבזיונות הגדולים בתולדות הסידרה.

אז סקוטי מודח, כצפוי, ושוב פה אחד, ועכשיו היחידה בבית שאני לא ממש מחבב היא סאם. אני מניח שהוא יהיה מושבע הוגן ולא ממורמר, ויתן קונטרה למרמור הצפוי מצד פסי, ביילי ורוקסטאר. אם היילי לא מודחת באחת משתי ההדחות שבוע הבא, אני צנצנת. עוד יותר טוב אם סאם תודח יחד איתה, ונישאר עם אולי הפיינל 5 הכי טוב וראוי מכל התוכניות שבהן המתמודדים מדיחים זה את זה.

מה שחבל לי עכשיו זה שכרגיל ההפקה זנחה לגמרי את מה שהיה נושא העונה לפני כמה חודשים. בכל מקרה, קייסי היא ה-HOH החדש!!! השלטון של לבל 6 ממשיך, וגם של "לבל 3" - טיילר, אנג'לה וקייסי.
לצפיה ב-''
20/11/2018 | 12:05
9
המנצח של עונה 19 רק הגיח לבית לא בשביל להנחות, עם עוד כמה חברים , וזה יהיה  תכף עוד לא הגעת לזה.זה ממש לא ההוא שצעק על רייצ'ל כעונש עבורה.
זה סתם שחקן, הוא לא  היה מתמודד.
לצפיה ב-'גיא זו-ארץ מנחה הישרדות ישראל ינחה את האח הגדול+VIP של רשת'
גיא זו-ארץ מנחה הישרדות ישראל ינחה את האח הגדול+VIP של רשת
19/11/2018 | 06:00
19
גיא זו-ארץ ינחה את האח הגדול

המנחה של הישרדות גיא זו-ארץ מצטרף לתוכנית הדגל של "רשת" במקום עופר שכטר ואסי ישראלוף • לאחרונה השתתף זו-ארץ באודישנים להנחיית האירוויזיון.
לצפיה ב-'הישרדות 3 - אפריקה'
הישרדות 3 - אפריקה
16/11/2018 | 00:13
13
40
כמה מילים על העונה: אני יודע שזאת עונה שפחות זכורה לרוב האנשים, אבל דווקא נהניתי לצפות בה שוב והיו בה הרבה קטעים משעשעים.

מי זכה בעונה? אית'ן.

למי הכי הגיע לזכות? חייב להודות שזאת שאלה קשה...
מצד אחד, שמתי לב בצפייה חוזרת כמה קים ג' הייתה אסטרטגית, ומעניין אם הייתה זוכה מול לקס. מצד שני, אית'ן שיחק טוב חברתית.
מצד שלישי, גם ללקס וגם לטום הגיע באיזשהו מקום.
בקיצור, מבחינה אובייקטיבית אפשר למצוא סיבות טובות למה לכל אחד מהטופ 4 הגיע לנצח,
אבל אני מניח שהטופ 2 האמיתי יותר ראוי.

את מי הכי אהבתי? בצפייה ראשונה אני זוכר שאהבתי מאוד את קלי והתבאסתי שהודחה יחסית מוקדם (ועוד על משהו שלא באשמתה!).
מאוד אהבתי גם את סיילאס ולינדזי וחבל שהודחו עוד לפני המיזוג
(ושוב בגלל טוויסט שלא באשמתם), ועוד יותר חבל שלא הביאו אותם לעונה נוספת (וגם את קלי).
בצפייה חוזרת עדיין מאוד אהבתי את השלושה הנ"ל, ולמדתי לאהוב ולהעריך את קים ג'.
דווקא מתרזה (שזכרתי שאהבתי בצפייה ראשונה) די ירד לי.
אית'ן חביב אבל יש בו משהו מצ'עמם.
לקס, טום וברנדון הם אחלה בתור דמויות ודווקא חיבבתי אותם בניגוד לרוב האנשים.
קים פ' בהחלט מתוקה ואולי היה מגניב לראות אותה שוב.
את פרנק אני זוכר שממש לא סבלתי בצפייה ראשונה וכל הזמן רק חיכיתי שיודח כבר
לצפיה ב-'העונה הראשונה שאני ממש שונא '
העונה הראשונה שאני ממש שונא
16/11/2018 | 15:14
27
קלי הייתה ונשארה הפייבוריטית שלי בעונה, למרות שטרזה היא זו שהעלתה את רוב הרעיונות האסטרטגיים. חבל גם על סיילאס ולינדזי, אבל לפחות לינדזי הייתה מודחת מוקדם גם בעונה קצת יותר מאוחרת. אבל ההדחה של קלי פשוט לא הייתה הוגנת. לקס אידיוט עם השיטה שלו, ולולא ברנדון העוד יותר אידיוט הוא היה הופך למושבע הראשון. שונא את שניהם, כמובן. שמח שבאולסטארס הוא סוף סוף קיבל את מה שמגיע לו (ואז עוד התמרמר בגמר).

שורד נוסף שהודח מוקדם מדי ולא מזכירים אותו כאן כל-כך הוא קלארנס. חלק מהשורדים רצו להדיח אותו מאז עניין הדובדבנים (שבכלל היה בגלל דיאן), אבל חוץ מזה אין לי מושג איך קרה שכמעט כל השורדים הצביעו לו כשהוא הודח.
לצפיה ב-'אחרי אוסטרליה העונה הזאת היוותה משב רוח מרענן'
אחרי אוסטרליה העונה הזאת היוותה משב רוח מרענן
17/11/2018 | 00:45
31
ואני לא מתכוון לנאדים של טום.

אבל אין יותר מדיי אסטרטגיה בעונה הזאת (ממה שאני זוכר), אלא בעיקר התמודדות עם תנאי מחייה קשים, אולי הקשים ביותר איי פעם בהישרדות, ומשחקי כוח ילדותיים של צעירים מול מבוגרים.

אית'ן היה אחד הזוכים המשעממים והכי נעדרי כריזמה אבר ואני בהחלט לא מאמין שהגיע לו לזכות, אלא לקים ג'. בנוסף, העונה הזאת סיפקה לנו את אחד המתמודדים השנואים והמרגיזים ביותר מהעונות הישנות - לקס, שהרס לכולנו את עונת האולסטארס, אבל עוד נגיע לזה בהמשך...

לצפיה ב-'בניגוד להרבה אחרים אני אהבתי'
בניגוד להרבה אחרים אני אהבתי
17/11/2018 | 11:12
23
עונה כיפית לצפייה ומהנה
קאסט חביב שאפילו השנואים בו (ברנדון ופרנק) לא ממש העיקו עליי
אהבתי את קלי, לקס, קימפ, איתן, חושב שגם טום וטרזה בצפייה ראשונה
למרות שדיי כעסתי על טרזה שבגללה קלי הודחה, זה היה פרק לא נעים כלכך

אני חושב שאיתן דיי אנדרייטד על ידיי אנשים
בעיקר בגלל שהוא שורד דיי "ראוי" מבחינת הגישה שלו אבל הוא כן היה המנהיג האמיתי של בורן וראינו את זה בהדחה של ברנדון כשהוא ולקס התנגשו עם מי הלכו האחרים
אם אני חושב על כך איתן הוא בעצם השורד האהוב עליי איי פעם מכל השורדים ה"ראויים" (כן, גם ממך קולין) בגישה שלהם, לפחות בגרסה האמריקאית

ונזכרתי בו שוב לאחרונה כי המנצח של העונה הראשונה של ניו זילנד מאוד הזכיר לי אותו
לצפיה ב-'לגבי העונה הזו'
לגבי העונה הזו
17/11/2018 | 11:16
8
27
האמת שבדיעבד? אני חושב שאחת הסיבות שהעונה הזו ממש שיעממה אותי היא העריכה הקשה לצפיה, התחושה היבשה והרבה סיבות רקע.
כשלעצמה היו בה הרבה דברים טובים.

הקטע של קלרנס-דיאן בפרק הראשון זה קטע הזוי ואדנרייטטד במיוחד, טי-בירד שזה ממש ממש חבל שלא חזרה במקום מוניקה בעונת הסקנד צ'אנס, שיחקה משחק אסטרטגי ויפה מאד ביחס לעונות הראשונות, קלי גולדסמית' שהייתה סוג של שילוב בין קלי וונת'וורת' וקורטני ייטס וכמובן מאד אהבתי.

את לקס כמובן שלא סבלתי - יצור דוחה, מתחסד ושחקן גרוע. הקטע עם קלי היה מאד קשה לצפיה. כמובן שגם ברנדון ופרנק היו לא נסבלים כל אחד בדרכם.

לגבי אית'ן - בעיני הוא זוכה ראוי באמת, נכון שהוא על הטייפקאסט של שורדים ראויים אבל זה מה שהיה צריך כדי לנצח את המשחק הזה, ובאולס הוא בכלל היה פייטר. לא הייתי מתנגד לראות אותו שוב
לצפיה ב-'הכי מעניין בעונה הזאת שחיות הטרף היו ממש מעבר לגדר מה שנקרא'
הכי מעניין בעונה הזאת שחיות הטרף היו ממש מעבר לגדר מה שנקרא
17/11/2018 | 13:17
7
28
והשורדים ממש הסתכנו כשהם יצאו מהמחנה, למשל להביא מים מהבאר הרחוקה.
היום כבר אין דברים כאלה בהישרדות, לא האמריקאית ולא באף גירסה אחרת שלה.
לצפיה ב-'אולי כן אבל'
אולי כן אבל
17/11/2018 | 13:32
5
22
לא מאמין שההפקה האמריקאית, או כל הפקה הייתה מסתכנת בכך שאחד השורדים ימות. כנראה זו סתם העריכה.

מה שכן זה באסה שכל עונה מצולמת בפיג'י או בפיליפינים...... היה כיף הלוקיישנים הייחודיים
לצפיה ב-'אם זכרוני אינו מטעני נדמה לי שהיה שם קטע'
אם זכרוני אינו מטעני נדמה לי שהיה שם קטע
17/11/2018 | 13:37
24
שהם חוזרים למחנה ונתקלים באריה או לא זוכר מה זה היה ואיתן מרגיע אותם ואומר להם לא לזוז ולא לנסות לרוץ, בכל מקרה זה היה קטע מפחיד, עריכה או לא עריכה.
לצפיה ב-'מזכיר לי'
מזכיר לי
17/11/2018 | 16:14
3
30
שבתחילת הישרדות אוסטרליה היו שמועות שמשהו קרה לאחד השורדים והוא פונה והשמועה שתפסה הכי חזק זה "נטרף על ידי כריש"
לצפיה ב-'איך כריש אם אין שם ים?'
איך כריש אם אין שם ים?
18/11/2018 | 08:12
2
27
ולגבי השמועות היה מדובר בשורד שנשרפו לו הידיים במדורה ואחר כך חזר באחת העונות.
לצפיה ב-'THANK YOU CAPTAIN OBVIOUS'
THANK YOU CAPTAIN OBVIOUS
18/11/2018 | 19:04
1
21
ראיתי את העונה כבר ב2001
אמרתי מה היו השמועות לפני ששודר הפרק (וזה היה עם תנין עכשיו כשאני חושב על זה, לא כריש)
לצפיה ב-'תנין כבר נשמע יותר היגיוני'
תנין כבר נשמע יותר היגיוני
19/11/2018 | 05:55
2
לצפיה ב-'חחח הם ממש לא הסתכנו. אתם שוכחים שמעבר לטווח המצלמות'
חחח הם ממש לא הסתכנו. אתם שוכחים שמעבר לטווח המצלמות
18/11/2018 | 12:58
23
יש בערך 200 אנשי צוות שמצלמים, מפיקים ומלווים אותם בכל בערך פיפס שקורה שם. בהקשר של אפריקה - אני בטוח שריינג'רים חמושים שמרו עליהם. הם לא באמת היו שם לבד. אף חברת ביטוח בעולם לא היתה מכסה אותם אם אנשי ההפקה היו זורקים את המתמודדים אל גוב האריות (ליטרלי). 
לצפיה ב-'עונה חביבה, אך פחות מלהיבה מקודמותיה'
עונה חביבה, אך פחות מלהיבה מקודמותיה
18/11/2018 | 11:34
20
כרגיל, הייתי בעד האנדרדוגים. טרזה, קלי וקים פי היו הפייבוריטיות (וממש התבאסתי כשטרזה לא נבחרה לעונת ההזדמנות השניה. מקווה שעוד יביאו אותה בהמשך). גם את סיילאס ולינדזיי מאוד אהבתי.
אית'ן הוא זוכה קצת פרווה, שלא עשה יותר מדי. את לקס ובמיוחד את ביג טום ממש לא אהבתי.
העונה הזו גם כוללת את הרגע המתסכל הראשון שהיה עבורי בהישרדות - קלי מחליטה לעבור צד, רק כדי שברנדון האידיוט יחליף גם הוא צד ויגרום להדחה של קלי ולמפלה של הצד שהעדפתי
לצפיה ב-'הישרדות דוד נגד גוליית פרק 8 '
הישרדות דוד נגד גוליית פרק 8
15/11/2018 | 07:31
36
133
לצפיה ב-''
15/11/2018 | 08:17
9
75
אוקיי. אנג'לינה חייבת להתאפס על המשחק שלה, כי היא כבר עם רגל אחת בפונדרוסה. אליסון ממשיכה לקבל וידויים, ואני לא פוסל ניצחון שלה. נטלי בסן חואן גם לא קיבלה הרבה וידויים עד המיזוג, ואני חושב שכולנו חושבים שהיא ברמה של טוד ופרוואטי לפחות. ניק משחק סבבה, דיווי משחק סבבה, ושניהם עובדים יחד כדי לקבל... יתרון של גניבת קול. הפקה יקרה, די!!! עכשיו שאני יודע שהיתרונות לא הולכים לשום מקום, אני עוד יותר בספק לגבי המשך הצפייה שלי בהישרדות, אפילו בעונה הנוכחית.

לפני אתגר הפרס, ג'ף מעניש את השורדים באמצעות פיצה עם אננס ובייקון. אני סתם צוחק, האמת שאני מאלה שלא מבינים למה אננס הוא תוספת כל-כך שנואה, אבל אולי זה בגלל שאני לא שומר כשרות. אננס הולך מעולה עם נקניק, אולי בלי בשר הוא מאבד את הפואנטה. בכל מקרה, טוב שג'ף הודיע איך הלכה הבחירה ושההפקה לא בחרה את הצוותים, בעונה הבאה בבקשה להראות את תהליך הבחירה, זה לוקח כולה שתי דקות! אני חייב להגיד שאני אוהב את הטוויסט שהאתגר נותן לאתגרי סיבולת. ההפקה יכלה לחזור לאתגר הריצה במים, שהיא אהבה למחזר בתקופה שבין האולסטארס הראשון לגיבורים נגד נבלים. אבל לא, מישהו העדיף להיות מקורי.

בסופו של דבר, דן משוויץ, נכשל ומפסיד לצוות שלו את האתגר. וזה מעולה, כי רוב הפייבוריטים שלי נמצאים בצוות השני. חבל על מייק ודיווי, באמת. אבל הוא מנצל את ההפסד כדי לשחק את המשחק. לנצל הפסד כשהמנצחים עוזבים את האי זה דבר אחד, אבל כשהם עוד על האי ועלולים לצותת כמו סנדרה, זה דבר אחר לגמרי! כל מיני שמות נזרקים באוויר, לצערי כולם שייכים לפייבוריטים. בנקודה הזו, אני חושב שהדחה של אנג'לינה היא הרע במיעוטו.

אבל אחרי אתגר החסינות (שנגמר בניצחון של דן, מכל המתמודדים), מסתבר שכל הגולייתים, אפילו אלק, אליסון ומייק, רוצים להדיח את כריסטיאן. באסה. אבל במועצת השבט, דיווי משתמש באליל שלו על כריסטיאן! ואז דן משתמש בשלו על אנג'לינה! קארל *לא* משתמש במבטל! כותצאה מכל הטירוף הזה, ג'ון מודח עם שלושה קולות בלבד. כנראה שמישהו אצל הדוידים חשד שיש עוד אליל והחליט על פיצול קולות. כתוצאה מכך דן איבד את האליל שלו, מעניין אם גם זה היה בתכנון. פרק הבא יהיה מעניין!

דירוג:

1. מייק
2. כריסטיאן
3. ניק
4. דייבי
5. אנג'לינה
6. אליזבת' 
7. גבי
8. קארה
9. אליסון
10. אלק
11. לירסה
12. בי
13. פאט
14. ג'סיקה
15. קארל
16. נטליה
17. ג'ון
18. נטלי
19. דן
20. ג'רמי

לצפיה ב-''
15/11/2018 | 23:28
8
58
הסיבה היחידה שג'ון הודח היא בגלל הטיפ שקיבל ניק מאלק שלא יכל לשמור את הפה שלו סגור ובדיוק כמו שהפך במו ידיו את עצמו ואת קארה מרוב למיעוט בשבט המעורב, כך הוא ממשיך לגרום לחברי שבטו להפוך מרוב למיעוט גם בשבט הממוזג. אלא שהפעם יעלו עליו ופעם שלישית גלידה ואדון אלק ימצא את עצמו בפונדרוסה כמושבע לצידה של אליזבת' שנואת נפשו וג'ון.

ומי שחושב שהרעיון הגאוני לפצל את הקולות בשבט דוד היה של ניק, כדאי מאוד שחשוב שוב, כי מי שעמדה מאחורי רעיון הפיצול זאת דווקא גבי שסיפרה למומחי הישרדות שאפילו רבה עם כריסטיאן על זה, כי הוא לא הסכים לפגוע בחבריו לברית הבוצ'אצ'ו, והיא זאת ששכנעה את הדוידים לא לשים את כל הביצים בסל על אנג'לינה, כי כולם יודעים שלדן יש אליל, למרות שלהזכירך שבינתיים כבר יש לו שניים. כך שניק ממש לא כזה גאון כמו שעושים ממנו מעריציו המתלהבים שנותנים לו קרדיט הרבה יותר ממה שמגיע לו ואף לא אתפלא כלל אם הוא לא יגיע בכלל לגמר,כשכולם יבינו איזה תכמן ורמאי הוא ששיחק בכולם עם בריתות מפה ועד להודעה חדשה. תסלח לי מאוד, אך לא זכורה לי אף עונת הישרדות שמי שעבד על כל כך הרבה שורדים עם בריתות שקרות זכה בסופו של דבר. מה שכן, ניק בהחלט מזכיר לי את בנצי מהעונה האחרונה של הישרדות אוסטרליה, שגם לגביו מעריציו הפנאטים היו בטוחים שהוא יגיע לגמר ויזכה, וכל מי שצפה בעונה הזאת יודע בדיוק איך זה נגמר...

ולגבי כריסטיאן, מהרגע שהוא חשף את כל הקלפים בפני כולם הוא הפך לאיום הכי גדול במשחק, ובזה אפילו הוא בעצמו מודה. והפרק היה לו פשוט יותר מזל משכל, כי אם אלק לא היה מגלה לניק שרוצים להדיחו, ואם דייבי לא היה משחק עליו את האליל חסינות הסודית שלו שרצה לשמור לעצמו, ואם גבי לא היתה נלחמת שהם יפצלו קולות בין אנג'לינה לג'ון, כי גם כך הם מיעוט שחסרים להם כבר 2 קולות מול הגולייתים וגניבת קול לא תספיק להם, אולי מקסימום תביא אותם לשליפת אבנים, שאת זה אף אחד לא רוצה, אז כריסטיאן עם כל 'גאונותו' היה המודח הבא.
לצפיה ב-'כן. יודעים איך נגמר מ.אוסטרליה'
כן. יודעים איך נגמר מ.אוסטרליה
16/11/2018 | 16:08
7
50
בניצחון של שיין שהייתה בברית טרום מיזוג עם בראיין וג'קי ובגדה בהם בכך שהייתה מרגשת עבור הברית השניה והייתה היוזמת העיקרית להדחה של ג'קי

שהייתה אמורה להיות בברית של האלופים עם לידיה ויזמה בליינדסייד עליה

שהבטיחה לבראיין שהם ביחד וגרמה לו להצבעה שגרמה להדחת פנאלה ופרק אחרי הדיחה את בת בריתו מוניקה

מוזר שאתה מציין את בנג'י כהוכחה ששקרנים ותכמנים לא מנצחים

ולא מתייחס לכך שהמנצחת (שחקנית ענקית דרך אגב ) בגדה תכמנה ושיקרה לא פחות
הסברים רק כשזה מתאים לאג'נדה שלך
לצפיה ב-''
16/11/2018 | 17:21
41
שיין לא היתה בשום ברית עם בראיין וג'קי, היא היתה שתולה של מאט וחבריה לברית האמיתית שבה היא לא רק שלא בגדה, אלא אף נקמה במי שבגד. ג'קי ובראיין שתי מטומטמים שלעולם לא היו זוכים לא משנה מי היה עומד מולם בגמר. ובנג'י אידיוט עם תעודות, שחשב שכל השקרים, התחמונים והמניפולציות השקריות שהוא הפעיל כמעט על כל השורדים, להוציא רובי, האידיוט שהשתרך אחריו, לא יחזרו אליו כמו בומרנג ברגע שיעלו עליו ועל מעלליו. וראו זה פלא בדיוק מה שהתחמן השחצן חשב שלא יקרה לו קרה, ועוד ע"י מי שהחזיקה ממנו כל כך בהתחלה עד שהבינה עם מי יש לה עסק. שלא לדבר בכלל על העובדה שהאידיוט השחצן הזה עף מהמשחק עם האליל שלו בכיס. מה שנקרא אל יתהלל חוגר כמפתח.
לצפיה ב-'לא ראיתי אוסטרליה'
לא ראיתי אוסטרליה
19/11/2018 | 09:30
5
18
אבל יש מספיק זוכים גם באמריקה שהיה להם כמה וכמה בריתות ובגידות...
(לדוגמא פארווטי? טוני?
שרה ב34 שהייתה בברית עם כולם? ג'ייטי?)
ובמי ניק בגד בדיוק?הוא לא זה שפירק את ה6...
לצפיה ב-'מוסיף'
מוסיף
19/11/2018 | 12:54
4
19
סנדרה שאם זו לא היא לא אכפת לה מי יודח
אמבר שבגדה בלקס וקאתי שהיה לה סיכום איתם שהיא שומרת עליהם
כריס שהפר הבטחה לג'ולי ולאליזה
טום שהתהפך על גרג ושם את קארין במקומו....

כמעט כל הזוכים
לצפיה ב-'ואגב'
ואגב
19/11/2018 | 20:10
3
16
את מי ניק הדיח שזה לא בסדר? לא היה לו שום קשר לג'ון
בגידה היתה לזרום עם ההדחה של כריסטיאן (גם לא..זה לשמור על התחת שלך כמו במקרה לידיה.. אבל אם כבר..הוא עשה בדיוק ההפך מלבגוד)
לצפיה ב-'לגמרי, ושכחתם את הדוגמא הכי בולטת'
לגמרי, ושכחתם את הדוגמא הכי בולטת
19/11/2018 | 21:40
2
15
קים מעונה 24!!! שהייתה בברית באמת עם כולם
לצפיה ב-'ויש אפילו עוד'
ויש אפילו עוד
20/11/2018 | 00:53
1
13
נטלי בגדה בברית שלה עם ביילור, אפילו ארל בגד ביאו מן בפיינל4 כי היה חייב. אפילו בוב עשה מהלך של נטו לדפוק את רנדי בן הברית שלו והוא עוד נחשב כזוכה "גיבור" לפי ההגדרות של סטילהוק, בקיצור כמעט כל זוכה בגד ואפילו שחקנים יותר "ראוים" כמו מייק בוב וטום היו בוגדים אם התאפשר להם. אז אפשר להגיד שהרוב המוחלט של המנצחים בגדו בבני ברית ו/או התלכלכו.

לצפיה ב-'לדעתי,'
לדעתי,
20/11/2018 | 02:06
69
החלוקה בין גיבורים לנבלים בהישרדות היא דיכוטומיה לעניים.

נבלים -
אין להם נקיפות מצפון על בגידה בבן ברית.
אין להם בעיה להראות לנו, הצופים, כי הם באו לקחת ת'מיליון ויעשו הכל בשביל זה.
לפעמים יטבלו את זה באיזשהו מעשה שאין לו קשר להדחה.

גיבורים -
עושים את כל אותם הדברים שנבלים עושים, רק שלהם זה כואב... בכאילו
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
15/11/2018 | 10:34
80
וויפייייייייייי!!! איזה כיף!!!
פרק שהתחיל משעמם וככל שהתקדם נהיה יותר ויותר מעניין!
שמח שדייוי השתמש באליל שלו והציל את כריסטיאן ושדן בזבז את שלו לשווא.
ג'ון היה חמוד אבל בסדר מבחינתי להקריב אותו בהתחשב בנסיבות.
בזכות היתרון שניק מצא הם יכולים בפרק הבא לחטוף קול ואז יש להם רוב,
אבל יכול להיות שהם לא יצטרכו להשתמש בזה אם אלק יצטרף אליהם.
אגב, את מייק אני לא סובל ואם הוא חושב שהוא היה יכול להגיע לגמר עם הגולייתים הוא טועה ובגדול.
לצפיה ב-''
15/11/2018 | 13:40
74

מעניין.. למרות שחשבתי שזה הגיוני להיפטר מאחד מהשרירניים במיזוג, לא חשבתי שזה יקרה ככה. כל הכבוד לניק על הרעיון לפצל קולות מתוך הנחה שדייווי ישתמש באיידול כדיי להגן על כריסטיאן. זה מראה שניק הוא המאסטרמיינד האמיתי של העונה הזאת וחבל שלא מראים לנו את זה קצת יותר. העריכה ממשיכה להיות מעצבנת; לא רוצה לראות ניצחון של ניק מבלי להבין את הסיבה לכך שהגיע לפיינל 3 מלכתחילה. 

עם זאת, אני מוכרח לציין שכל האיידולים והיתרונות האלה ממשיכים להרוס את התכנית. זה הופך לאט לאט ממשחק חברתי-אסטרטגי למשחק של מזל נטו (מי שמוצא הכי הרבה איידולים ויתרונות מגיע הכי רחוק), וזה ממש לא משהו שמעניין אותי לראות.

ברמת העיקרון - לכריסטיאן הגיע לעוף הביתה היום. ואם לא הוא - אז אנג'לינה. האחרונה - מסיבות מובנות. היא שחקנית גרועה ביותר שמסתובבת כבר כמה שבועות עם סימן מטרה על המצח ואף אחד לא ממש סובל אותה. אם זו האסטרטגיה שלה על מנת להגיע לגמר, סחתיין. היא בחיים לא תנצח ככה. 

לגבי כריסטיאן - הוא כמעט נפל בין הכיסאות והוצל ברגע האחרון ע"י ידיד מהשבט המקורי. ללא ברית חזקה ויציבה הוא לא יוכל לייצר מהלכים שישאירו אותו במשחק, ולשרוד ע"י זה שאתה נתון לחסדיהם של אחרים לא יביא אותך רחוק גם ככה. 
לצפיה ב-''
15/11/2018 | 20:24
73
פרק מעולה! בליינדסייד ממש כיפי ויפה. והתותחים של הפרק הם ללא ספק ניק ודייבי . דייבי עשה מהלך אמיץ (ואת המהלך הנכון) ובאמת סחתיין על הביצים ועל החוכמה של לפצל קולות גם כשאין רוב (שזה תכלס ממש חכם ואני חושב שזו פעם ראשונה שזה קורה מצד המיעוט), אין ספק שניק וכריסטיאן ידעו על האליל של דייבי לפני המועצה כי הם הצביעו ביחד איתו לג'ון. מלבד המהלך האמיץ והתכנון החכם של דייבי, יש כמובן את ניק שבזכותו כל זה קרה - אלק סיפר לו על ההצבעה וזה מראה שאנשים סומכים עליו והוא לדעתי השחקן החברתי הכי טוב כרגע (כולם סומכים עליו, אפילו מייק שדיבר על הדוידס לא הזכיר את שמו כאיום/בצורה שלילית כמו שהזכיר את הארבעה האחרים) יש לו את הקשר עם כריסטיאן, דייבי וקארל וגוליאתס כמו אלק ומייק אז ממש מקווה שיגיע רחוק.
אנג'לינה חתיכת דמות ובחורה די שווה אבל היא תכלס שחקנית גרועה ונשארת באמת בחסד, לדעתי כריסטיאן הוא גם אוברייטד וניק או דייבי הרבה יותר טובים ממנו. גם מאלק אני מופתע לטובה והוא תכלס מביא עניין עד עכשיו אז אין סיבה לא לאהוב אותו , את מייק לעומת זאת התחלתי לא לסבול בגלל הגישה הפחדנית שלו.
ולגבי דן - הוא גם עשה כמובן את המהלך הנכון ואף אחד לא ציפה שהדוידז יהיו עד כדי כך חכמים, בכל מקרה הוא דיי נדפק בגלל הגניבת קול ומבטל האליל (דיי באסה שהגוליאתז יפלו רק בגלל הטוויסטים האלה)

דירוג פרק:
ניק, דייבי
אלק, אנג'לינה
כריסטיאן, ג'ון, דן, קארה, אליסון
קארל, גבי, מייק, 
לצפיה ב-''
16/11/2018 | 01:07
63
נשגב מבינתי איך יש צופים שמעריצים ואף מחלקים קרדיטים חופשי לשחקנים כל כך גרועים בהישרדות, כמו למשל נטלי שהעריכה עוד עשתה איתה חסד שחסכה מאיתנו ולא הראתה עד כמה באמת גועלית היא היתה שם, או אנג'לינה שהצליחה לשרוף את עצמה פעמיים בעיני חברי השבט שלה וגם בעיני השבט הנגדי, או אלק שירה לעצמו ברגל כבר פעמיים עם החלטות ובחירות מטומטמות שמתאימות לילד בגן ולא לשחקן הישרדות שרוצה לזכות במיליון. או ניק, שמיומו הראשון על האי כרת מיליון בריתות עם כל מי ומה שזז על האי, במחשבה שזה לא יכול לחזור אליו ולנשוך אותו בישבן מאוחר יותר כשכולם שם יבינו עם איזה רמאי נוכל ותחמן עלוב יש להם עסק, ואז הסיכוי שהוא יזכה במיליון הוא כמו הסיכוי שנסראללה יתגייר ויהפוך לציוני.

ולגבי הפרק האחרון, רק עיוורים וחירשים או צופים טירונים שאינם מבינים כלום בהישרדות וספק אם יצא להם לצפות אפילו בעונה אחת של הישרדות בשלמותה, שלא לדבר על כל העונות של הישרדות על כל גרסאותיה, יכלו לפספס ולא לשים לב לכך שהפרק הזה פשוט זעק 'התערבות של ההפקה', ואפילו התערבות די בוטה יש לאמר של ההפקה.

נתחיל בזה שככה סתם פתאום ניק בשוטטתו ביער ביחד עם 'ידידו הטוב' דייבי (תזכירו לי מתי בדיוק הם הפכו לידידים? כי בפעם האחרונה לפני הערבוב הם היו יריבים), נתקל משום מקום ברמז מצוייר שמראה לו היכן נמצא היתרון של גניבת הקול. אמממה, לחדי העין שבינינו ואלה שצופים כמו שצריך בפרקי העונה, זכור היטב שאותו ציור עם עץ הדקל הבודד הופיע כבר עוד בסעודת מיזוג השבטים, אלא שאף אחד מ'היוצלחים' ו'הגאונים' שמשתתפים העונה לא שם לב אליו וכולם עד האחרון שבהם פשוט פספסו את הרמז הכל כך בולט הזה שההפקה שתלה להם. (ולאלה מביניכם שפספסו כמוהם, מומלץ לצפות שוב בפרק המיזוג והפעם לשים לב טוב טוב לסעודת המיזוג ולשולחן שעליו היא נערכה). כך שלהפקה שלא רצתה שלא ייצא כלום מהרמז הזה שההפקה שתלה להם כבר בסעודת המיזוג שחבורת המטומטמים הללו כולם פספסו אותו ולא שמו לב אליו, לא היתה ברירה אלא להתערב הפרק ופשוט לשתול את אותו רמז (ציור הדקל הבודד על האי), בנתיב של ניק בכדי שזה האחרן ימצא אותו, ואם גם זה לא היה הולך לא הייתי מתפלא כלל אם ההפקה היתה מצניחה לו אותו ישירות לידיים עם מצנח, או פשוט שותלת לו אותו בבאף כפי שכבר עשתה בעונות קודמות.

נמשיך בזה שללא שום סיבה היגיונית אלק מחליט לגלות לניק שהוא וכל חברי שבט הגולייתים שלו מתכוונים להצביע לכריסטיאן, במחשבה שניק לא יעשה עם המידע הזה כלום. ייה רייט. אנחנו בהישרדות טמבל, ופה מידע שווה יותר מאוכל ויותר מכסף. מה אלק חשב שניק יעשה? ישתוק ויעריך אותו על זה שהוא בא להשתנקר ולספר לו לפני מועצת השבט? הרי זה בדיוק מה שעשתה אנג'לינה עם אליזבת' במטרה להשיג את קולה כמושבעת שהיא ידעה מראש שהיא עומדת להיות. העיקר שהוא בא לאנג'לינה בטענות בעוד שהוא הולך ועושה מעשה הרבה יותר מטומטם וחמור ממנה שאם יתגלה הוא הראשון שיעוף על טיל. ועם לא די בזה, פתאום גם קארל שלהזכירכם לא הוא ולא דייבי חברים בברית השישיה הסודית של הדוידים והגולייתים שאף אחד מלבדם אינו יודע עליה, מצטרף אליו ומגלה לו על האליל שמצא על אי הגלות שמסוגל לבטל אלילי חסינות. איזה שחקן הישרדות רציני ונורמלי שמעריך את עצמו ויודע לשחק את המשחק יילך וישפוך מידע כל כך חשוב שיש בידו למי שעד לא מזמן נחשב ליריבו? אלא אם כן ההפקה התערבה שוב והורתה לו לעשות זאת, אם בצורה ישירה ואם בעקיפין. ואולי תתפלאו, אך זה כבר קרה לא פעם ולא פעמיים בהישרדות.

ונסיים בגולת הכותרת, הדובדבן שבקצפת, זה שאינו משאיר שום מקום לספק לגבי התערבות ההפקה הפרק: מייק. כן מייק. מה פתאום שמייק שנמצא בברית השישיה הסודית של הדוידים והגולייתים ביחד עם כריסטיאן, גבי וניק, אלק ואליסון, מחליט ככה סתם פתאום שבא לו להדיח את כריסטיאן כי הוא מהווה איום? הלו! עד עכשיו כשרתת איתו ברית סודית הוא לא היווה איום? ומה לגבי זה שרק בפרק שעבר אנג'לינה שאינה שייכת לברית השישיה הסודית שלהם העלתה בדיוק את אותו עיון לא ניק ולא אף אחר מהגולייתים הסכים לזרום איתה, והעדיפו להיפטר מאליזבת' המעצבנת במקום כריסטיאן. אז אם הוא מהווה כזה איום למה לא הדחתם אותו כשהיתה לכם הזדמנות? כך שהפלא ופלא שפתאום שמייק 'הגאון' בא ומציע להדיח את כריסטיאן בטענה שהוא מהווה איום, מה שאנג'לינה טענה כבר בפרק הקודם, כל הגולייתים פתאום מסכימים איתו וחושבים שזה אחלה רעיון. הלו! כמה מטומטמים אתם חושבים אותנו הצופים של הישרדות? יש גבול לכל תעלול, ובעיקר כשמדובר בתעלול כל כך שקוף בשיתוף פעולה מלא עם ההפקה. ולא כולנו כאלה מטומטמים שאפשר לעבוד עלינו בעיניים.
לצפיה ב-'ותודה רבה ל... '
ותודה רבה ל...
16/11/2018 | 21:01
3
64
אלק!
בשרשור הקודם ציינתי כי אני לא יודע להבחין אם אלק עושה עבודה טובה כי הוא שחקן טוב או כי הוא פשוט שחקן שולף מהמותן - רנדומלי.
אז תודה לאלק על הרנדומליות שבו ושיצרה את כל הענין בפרק הזה.
אם אלק לא פותח את הפה ומספר לניק על תכנית הגוליית'ס היינו עוברים הדחה "משעממת וצפויה". בליינדסייד על כריסטיאן הוא בשום פנים ואופן לא משעמם וצפוי, אך לנו, כצופים, אין הפתעה בכך.
זוכה בתואר הקטליזטור של העונה עד כה.

דייוי וניק הם הכוכבים של הפרק. ההדחה הזו רשומה על שניהם. ביצעו את התכנית באופן מעולה.
מילה טובה לכריסטיאן על כך ששמע שהשם שלו עלה ולא איבד עשתונות ורץ במחנה כמו תרנגולת כרותת ראש. שמעת, דן?
אני נותן לניק את הבכורה בעשירית נקודה על פני דייוי. למה? כי למרות ששניהם יכולים לטעון בעלות על ההדחה הזו, אם יגיעו לגמר, ניק נשאר מאחורי הקלעים והדרך לשם, כנראה, תהיה קלה בהרבה מאשר לדייוי, שסימן עצמו כמטרה.

דן, אוי דן!
הייתה לי התלבטות למי להעניק את תואר המפסיד הגדול של הפרק (מלבד המודח, כמובן!)
לדן או למייק.
מייק היה במצב מעולה. שיחק מתחת לרדאר והיה תחת שתי בריתות עם פוטנציאל גדול. הימר... הפסיד...
אבל מייק לא נתפס כאיום.
לעומתו, דן הפסיד בגדול. גם בזבז אליל על מישהי שהוא לא סובל וגם איבד את בן הברית הכי חזק שלו. להוסיף על זה, כי דן הוא אדם גדול מימדים וכמיטב המסורת באיחוד... השליכוהו לבור!
תכינו ת'פופקורן - תרנגולת כרותת ראש תתרוצץ במחנה.
ולכן, לדעתי דן הוא המפסיד הגדול של הפרק.
ועוד משהו קטן, שאולי היה ניתן להבחין בו בתוך נוחות הצפייה ולא כחבר מועצה.
דייוי שלף אליל ושיחק אותו על... כריסטיאן. איך לא נדלקו לדן הנורות האדומות בכדי לדעת שהדייויד'ס יודעים על התכנית של הגוליית'ס ואנג'לינה היא לא המטרה האמיתית שלהם? 

אנג'לינה משחקת קלפים. בעיקר משחקת על קלף האישה.
אנג'לינה, י'מעפנה! לא ספרו אותך לא בגלל שאת אישה, אלא כי עלו עליך ואת אדם מעצבן בעיניהם.
גם בעיני...

ואחרון אחרון חביב... here's Johnny!
מה אגיד... עוד עונה בה הפייבוריט שלי מודח "מוקדם מהצפוי".
לא הראה ניצוצות ובכל זאת, שומר לו חסד נעורים.
אני אתנחם בדרך בה הוא יצא מהמשחק. הענק העדין.
למזכרת:
לצפיה ב-''
17/11/2018 | 01:16
2
39
לדעתי דווקא המודח הבא זה אלק.כי כמה אפשר לשחק בשני הצדדים ושאף אחד לא יעלה עליך? הגולייתים עכשיו יעשו בדק בית מי המדליף השטינקר שמסר את המידע לדוידים וברגע שיתברר להם שזה אלק שכבר מסומן לרעה על ידם בגלל ההדחה של נטליה והחלשתם בכך, יעוף על טיל, אלא אם כן הדוידים ישתמשו בכל הכלים שיש בידם בכדי להצילו ולהעבירו סופית לצידם. השאלה אם הוא בכלל ירצה לעבור ולסמן את עצמו כמטרה, שלא לדבר על כך שאחרי ג'ון ודן הוא הבא בתור כאיום פיזי.

אנג'לינה סתם שחקנית גרועה שרק אלוהים יודע למה נותנים ה קרדיט בפורום הזה, אחרי כל כך הרבה שגיאות ופאקים שבהם היא כבר נתפסה על חם.

והכי מעניין, אם עדיין לא ברור לכולם שהפרק הזה כולו היה בסימ התערבות ההפקה, שהגוליית הכי גולייתי (במימדי גופו) של הגולייתים הובס ע"י לא אחר מאשר דייבי (דוד). האם זה סתם מקרי? אם למדתי מהו בהישרדות ובכלל בריאליטי, אין דבר כזה מקריות, הכל זה מלמעלה, ולא מהשמיים...
לצפיה ב-''
17/11/2018 | 11:18
1
34
לא חושב שאף אחד נותן לאנג'לינה קרדיט בפורום הזה על המשחק שלה, אין ספק שהיא שחקנית מאד גרועה.

אבללללל - היא דמות קורעת שיוצרת עניין בעונה
לצפיה ב-''
17/11/2018 | 13:06
39
אולי היא דמות קורעת, אך שחקנית גרועה אף פעם לא זוכה. מקסימום מגיעה לגמר כעז (ראה ערך: לורל ג'ונסון מהעונה הקודמת)

ואגב, אחרי שדייבי שיחק את האליל חסינות שלו על כריסטיאן, כריסטיאן כבר לא יזכה, כי תמיד דייבי יזכיר לו שרק בזכותו הוא בכלל נשאר במשחק. ואם שניהם מגיעים לגמר דייבי הזוכה. מה שלא יפליא אותי כלל, שהרי דייבי זה דוד, ודוד ניצח את גוליית. ולזה ההפקה חותרת העונה. אין יותר שקוף מזה, ולא סתם ג'ף לא מפסיק להזכיר להם על מה נושא העונה.
לצפיה ב-''
17/11/2018 | 01:19
13
53
לא יודע, פרק 8 וזה עדיין מרגיש לי כמו הישרדות לעניים
הליהוק כלכך פרווה והעריכה כלכך חלשה, שאני באמת לא מצליח להתחבר לאף אחד
אפילו כשיש כזה מהלך של בליינדסייד, שבד"כ בכל עונה אחרת הייתי מתרגש (לטוב ולרע, תלוי בעד מי אני) הפעם באמת שהייתי פשוט אדיש... לא היה אכפת לי מי יעוף ואיזה צד יצליח במהלך הזה.
כולם שם שחקנים גרועים, אפס דמויות מעניינות, רוב האנשים אין לי מושג עדיין אפילו מה השם שלהם.
ואם זה הפרק הכי טוב לבנתיים, איבדתי תקווה מהמשך העונה הזאת..
מחזיק אצבעות שעונה 38 תהיה טובה יותר.
לצפיה ב-'כמוני כמוך '
כמוני כמוך
17/11/2018 | 13:10
9
45
העונה הזאת  כבר עוד מעט מסתיימת ועדיין לי אף פייבוריט, אפילו לא אחד. זה עוד לא קרה לי באף עונה, וזה אומר דרשני מבחינתי.

מחכה שהעונה הזאת כבר תסתיים ותתחיל כבר עונה 38 שלה רוב הצופים מחכים. מקווה מאוד שההפקה לא תדחה את שידור עונה 38 לחורף הבא, אלא תשדר אותה מיד איך שיסתיימו הצילומים שלה שנערכים ממש בימים אלה בפיג'י.
לצפיה ב-'אתה כרגיל מתבלבל ומבלבל'
אתה כרגיל מתבלבל ומבלבל
17/11/2018 | 19:57
1
33
עונה 38 כבר צולמה בקיץ, הצילומים הסתיימו, והיא תשודר בסביבות סוף פברואר כמו כל שנה
לצפיה ב-'התכוונתי איך שיסיימו לערוך אותה. ובסוף פברואר נשמע לי מצויין'
התכוונתי איך שיסיימו לערוך אותה. ובסוף פברואר נשמע לי מצויין
18/11/2018 | 08:09
11
לצפיה ב-'לא רוצה לבאס כבר עכשיו (לא יודע אם זה ספוילר, זה משהו כללי)'
לא רוצה לבאס כבר עכשיו (לא יודע אם זה ספוילר, זה משהו כללי)
18/11/2018 | 00:05
6
54
אבל השמועות טוענות שעונה 38 נחשבת לכ"כ מאכזבת שמעונה 39 הישרדות הולכת לעבור 'מתיחת פנים' דיי רצינית (מחזיק אצבעות שיבטלו את כל האיידולים). 
לצפיה ב-'עונה גרועה בשבילנו'
עונה גרועה בשבילנו
18/11/2018 | 00:24
3
40
היא עונה מעולה בשביל סטילהוק
אני מקווה שהמתיחת פנים תהיה להוציא את ג'ף לפנסיה, כבר לא יכול לשמוע את השטויות שלו במועצה ובפרומואים 
לצפיה ב-'עונה טובה בשבילי זו עונה שהטובים והראויים זוכים'
עונה טובה בשבילי זו עונה שהטובים והראויים זוכים
18/11/2018 | 08:14
2
29
וולא הרעים והמנוולים. אם זאת נחשבת לעונה רעה בשבילך שיבושם לך.
לצפיה ב-'עונה טובה בשבילי זו עונה'
עונה טובה בשבילי זו עונה
18/11/2018 | 09:34
1
31
שבה אין התייחסות ל"טוב וראוי" ו"רשע"
אם אני רוצה לראות טוב וראוי מול רשע אראה טלנובלה

יש מתמודדים שמשחקים בשביל להגיע לגמר ולזכות
יש כאלה שעושים את זה יותר טוב ויש כאלה שעושים את זה פחות טוב
בין אם הם פגעו באנשים במהלך המשחק או מתנדבים בתנו לחיות לחיות בזמנם הפנוי לא צריך לשנות לאף אחד כי יש להם רק תפקיד אחד וזה לדאוג שיגיעו כמה שיותר רחוק, סיימו את התפקיד שלהם, "תודה על עונה נפלאה, סיימתם את הרלוונטיות"

אין "רשע וגיבור בפוקר" או "רשע וחיבור  בשחמט" או רשע בכל משחק אסטרטגיה, אתה לא תראה בערוץ הספורט קריין אומר "יואוו איזה משחק מלוכלך זה היה, הלוואי שגרמניה יפסידו המרושעים האלו" כי אין רשע וגיבור,  רק שחקנים ולכן אין גם רשע בהישרדות

הישרדות התחילה מאוד להידרדר מאז שהקונספט השטוטי ומאוד ילדותי של החלוקה הזאת של "גיבורים ונבלים" נכנס שמאז שהגיע גם נהייתה פחות התייחסות למשחק עצמו וג'ף שהיה חביב נהיה אסי עזר מעצבן
לצפיה ב-'לא רק שיש רשעים ונבלים בהישרדות, העונה הכי אהובה היא'
לא רק שיש רשעים ונבלים בהישרדות, העונה הכי אהובה היא
18/11/2018 | 10:16
31
עונת גיבורים נגד נבלים. וראסל הנץ הוא הנבל הכי גדול בתולדות הישרדות שלא רק שיחק משחק מלוכלך אלא אף פגע פיזית בשורדים אחרים כבר בעונה הראשונה שבה הוא השתתף. וחוץ ממנו יש עוד לא מעט נבלים ונבלות שנואים שהשתתפו בהישרדות לאורך העונות. והרשימה שלהם יותר ארוכה אפילו משל הגיבורים שהשתתפו בה.
לצפיה ב-'אני חושש לגרוע מכל '
אני חושש לגרוע מכל
18/11/2018 | 19:44
1
29
כלומר, שישנו לגמרי את המשחק למשהו מבוסס SMSים.
לצפיה ב-'איך זה יעבוד בדיוק? עונה בשידור חי? '
איך זה יעבוד בדיוק? עונה בשידור חי?
18/11/2018 | 20:23
35
זה לא האח הגדול, אי אפשר "לכלוא" את השורדים על החוף לכמה חודשים. למרות שזה יכול להיות משעשע לראות שלדים מהלכים בטרייבל.

הדבר הגרוע ביותר שאתה חושש ממנו (ובצדק) זו הצבעת גמר בשידור חי, משהו שבהחלט יכול להתקיים. אבל לפי הבנתי, מדובר במתיחת פנים של הפורמט הכללי, ואני מקווה שמדובר ב"חזרה למקורות" - משחק חברתי נקי מאיידולים ומיתרונות כאלה ואחרים...
לצפיה ב-'עניין של טעם '
עניין של טעם
18/11/2018 | 07:13
2
50
אני דווקא נהנה מהעונה הזאת ויש לי דווקא הרבה פייבוריטים השנה : ניק , דייבי , כריסטיאן , גבי ומייק (למרות שאיכזב אותי בגדול בפרק האחרון) 

לצפיה ב-'כמוני כמוך.'
כמוני כמוך.
18/11/2018 | 19:24
1
34
אמנם לא בקטע של הפייבוריטים, אבל בהחלט בקטע של הענין העונה.
7 הדחות שמתוכן 4 הדחות כאשר "ברית הרוב" מגיעה למועצה והכל מתהפך והברית חוזרת עם זנב בין הרגלים ואחת (ג'רמי) שברית הרוב מתהפכת על מתמודד מתוכה.

לצפיה ב-'גם אני חושב ככה'
גם אני חושב ככה
19/11/2018 | 10:58
25
אין לי פייבוריטים אבל עדיין המועצות מעניינות!
לצפיה ב-''
17/11/2018 | 11:09
46
טוב אני מרוצה מהעונה בסה"כ,
יש לה חסרונות אבל כן רואים שאנשים באו לשחק את המשחק ויש עניין.

כמה נקודות:
* הדייוידס, יותר נכון ניק ודייבי יצאו לא פראיירים בכלל הפרק. הדבר היחיד שיבאס אותתי זה אם כל היתרונות שהם מצאו יגרמו להם לנצח ככה את הגולייתים.... 
* בסה"כ לא מאשים את דן על מה שהוא עשה ובד"כ אני לא סובל אותו, אבל בדרך כלל נדיר שהמיעוט מפצל קולות ועם כל חוסר אהבתו לאנג'לינה היא מספר בטוח בשבילו, ובלי קשר מתמודדת ששווה לקחת קדימה.
* ואם באנג'לינה עסקינן היא כזו שחקנית הזויה, ללא ספק הפייבוריטית שלי ביחד עם ניק. היא אמנם כושלת ברמות במשחק אבל היא מספקת המון בידור.
* כריסטיאן הפרק ללא ספק נשאר הודות להמון המון מזל. מה שכן אני די בטוח שהדייוידס ידעו על האליל של דייבי כי אחרת הם לא היו מפצלים קולות.
* ואלק הוא כזה פה גדול ולא החלטי, היה לו פוטנציאל אבל הוא הורס לעצמו את המשחק. לא אתפלא אם הוא יעוף אוטוטו
לצפיה ב-''
19/11/2018 | 09:45
2
30
Yes!! דיווי יצא מלך על. וגם ניק כמובן.  אלק רצה שזה יקרה ויש לו מקום של חסד עם הדיווידס.
חייב להגיד שדווקא מבין את מייק
ממש לא מבין את ההשתלחות בו
שבט הרוב באופן שיטתי בהשרדות מפסיד למיעוטים כי הם אוכלים אחד את השני סגנון גאלו וטימבירה
והוא לגמרי צדק לחשוש שהדיווידס יגברו עליהם ועוד לעזור לזה
עכשיו זה יקרה בכל מקרה
לא אוהב את דן אבל הוא מסכן חחח פרק הבא גם יבטלו לו את האליל בטח
(זה חייב לקרות לפני ההצבעה אגב... )

מופתע לטובה לשמוע שגבי גם היתה חלק מההדחה..מעניין לדעת מה יצא מהעריכה בהחלטה לפצל
כבוד לעריכה
אין דרך להבין שג'ון יקבל בכלל קולות

ברור שדיווי וניק יותר שחקנים מכריסטיאן
אבל שלושתם היו מאוד נאיבים עד אלק..חבל..שיתאפסו
לצפיה ב-'די מסכים לגבי... '
די מסכים לגבי...
20/11/2018 | 02:11
1
16
מייק.
עשה חושבים והחליט מה טוב בשבילו.
ניסה... נכשל... כמעט כמו כל אותם 90% מהשחקנים שלא זוכים.

מאיפה האינפורמציה לגבי גבי?

לצפיה ב-''
20/11/2018 | 12:33
10
וגם לכל זוכה יש מהלכים בדרך שנכשלו, מייק עדיין במשחק והוא גם לא המטרה הראשית של אף אחד עוד.

לגבי גבי (חחח;)) כל הדיווידס היו מעורבים בהחלטה לפצל
לפי וידוי של דיווי שעלה ליוטיוב
זה כריסטיאן שהצביע איתם לג'ון
קארל וגבי לאנג'לינה ,בידיעה שהיא המטרה המשנית.
אבל לא יודע אם גבי באמת חשבה על הכל כמו שסטיקלהוק טוען...
פשוט שהיא כן מעורבת

לצפיה ב-'פינה חדשה'
פינה חדשה
08/11/2018 | 23:39
12
64
טוב אז החלטתי לפתוח פינה חדשה, לאור ההתלהבות והשמחה שסוף סוף אפשר לחזור ולהגיב
(ומי יודע אולי זה יעורר שוב את הפורום).
כל פעם אני אכתוב על עונה של הישרדות, מי זכה/למי הגיע לזכות לדעתי/ואת מי הכי אהבתי, תוך השוואה בין צפייה ראשונה לצפייה חוזרת.
וכמובן שאם מישהו מעוניין להוסיף את דעותיו, לעורר דיון- יותר ממוזמן
לצפיה ב-'הישרדות בורנאו'
הישרדות בורנאו
08/11/2018 | 23:48
5
57
אגב, אם זה לא היה ברור- ספוילרים לעונה בשרשור.
אז נתחיל מהעונה הראשונה (לא סגור אם בהמשך אלך לפי הסדר הכרונולוגי, נראה):

מי זכה? ריצ'ארד.

למי הכי הגיע לזכות? אני זוכר איך בצפייה הראשונה (אי אז לפני קרוב ל-20 שנה) ממש רציתי שקלי תזכה והתבאסתי שהיא לא זכתה, אבל ברור שמבחינה אובייקטיבית
הגיע לריצ'ארד לזכות, ללא ספק בכלל (גם בצפייה חוזרת).

את מי הכי אהבתי? אז בצפייה ראשונה מאוד אהבתי את קלי, קולין וגרג.
חיבבתי מאוד גם את ג'נה וג'רבס (בקיצור קל להבין בעד איזה שבט הייתי ).
בצפייה חוזרת די ירד לי מקלי וגם מג'רבס, אבל את קולין וגרג עדיין מאוד אהבתי. התחברתי יותר לריץ' מאשר בצפייה הראשונה,
מה גם שהוא אדיר בתור דמות, וגם סו למרות שהדמות שלה עוברת שינוי די גדול במהלך העונה (ולא ממש לטובה).

מוזמנים גם להגיב מה חשבתם על העונה

לצפיה ב-'אחת העונות שלפחות אז מאוד אהבתי'
אחת העונות שלפחות אז מאוד אהבתי
09/11/2018 | 22:30
39
אני מניח שכיום בצפייה חוזרת זו הולכת להיות חווייה מאוד שונה, ולאו דווקא לטובה. בכל אופן - מדובר באחת מהעונות הראשונות של כל תכנית ריאליטי כלשהי (חוץ מ"העולם האמיתי" של mtv) ובטח שבעונה הראשונה של תכנית ריאליטי תחרותית. הכל בטח ייראה חובבני ומשעמם לעומת הצורה המלוטשת והסופר מניפולטיבית לפיה עורכים כיום את הישרדות. עם זאת, הראשוניות והעובדה שרוב המתמודדים לא ידעו בכלל שהם נמצאים במשחק, וחשבו שהם באיזה ניסוי חברתי בסגנון "בעל זבוב" הוא מה שעשה את העונה הזאת למעניינת יותר. כיום אין ספק שלא נראה יותר ליהוקים בסגנון של שון, קולין, סטייסי וגרג. המתמודדים של היום יודעים שהם באים לעשות טלוויזיה. הם מודעים לשטיקים, מודעים למצלמות וזורמים עם כל הגחמות של ההפקה מתוך רצון לשחק את המשחק האמיתי, דהיינו - להיות דמות ריאליטי. 
לצפיה ב-'זורם'
זורם
10/11/2018 | 06:13
38
בזמן הצפייה שלי בהישרדות בורניאו הכי אהבתי את רודי
הייתי אז בן 13.5, גם סוג של אחד כזה מתבודד שקצת שונא את כולם, מאוד הזדהיתי איתו
שנאתי מאוד את ג'רבס, ג'נה וקולין ובכלל כל פאגונג לא באו לי בטוב, אולי רק גרג
אני זוכר שכתבתי באיזה פורום (של IOL שפעל גם בעונה השניה) ואני הייתי היחיד שאהבתי את טאגי כשכולם דיי ברור להם שהם מעודדים את פאגונג כי הם כאלה חמודים ויש שם את כל הכוסיות וכה'
כלכך התעצבנתי על הפורום הזה שספיילרתי להם את כל העונה ונהייתי הטרול של אותו פורום

אני זוכר את הגמר של העונה הזאת שבה ג'ף אמר משהו כמו "אם היינו נותנים את התואר לשורד הכי אתלט זה היה ג'ואל או ג'רבס, אם היינו נותנים לשורד הכי מתוק זה היה סוניה או גרטשן...אבל למעשה אי אפשר באמת לקבוע למי יילך התואר עד שמגיעים לסוף"
ואני זוכר שכילד בן 13, מרדן שרב עם כל העולם שמנסה לחנך אותו בדרך מסויימת ודידקטית ל'טוב' ו'רע' כי "ככה צריך להתנהג" זה מאוד השפיע והולך איתי עד היום
למעשה אני מתייחס לעונה הזאת כסוג של נקודת מפתח בחיים שלי כי הישרדות זו התכנית שגידלה אותי בעצם (בגלל זה גם אני נגד הקונספט הרדוד שאנשים מחלקים לגיבורים ונבלים והופכים את העניין לכלכך שטחי)
לצפיה ב-'אני חושב שחלק מהקטע '
אני חושב שחלק מהקטע
10/11/2018 | 10:03
1
36
זה לראות את העונה בפעם הראשונה, כשזו הפעם הראשונה בהיסטוריה שמתמודדים מצביעים זה נגד זה. היום אי אפשר שלא להיות בעד ריצ'ארד (אמנם הוא ממש שחצן, אבל כמו שאומרים באנגלית He can also walk the walk), אבל אני חושב שגם אילו הייתי רואה את התוכנית לראשונה בשנת 2000 הייתי בעדו, ועדיין הייתי מתחיל לצחוק ברגע שהאסטרטגיה הבסיסית ביותר ופשוט "לשחק כדי לנצח" נחשבה לפאגונג כדבר מגונה, ואפילו לא מובן.

אה, ותודה לגרג שבזכות מזל טהור גרם לזכייה של ריצ'ארד ולהמשך הסדרה. אני לא יכול לתאר את הישרדות אילו קלי הייתה מנצחת, וכמובן שהתוכנית לא הייתה ממשיכה עד היום, אם לא היו מגיעים האנשים שהמשיכו ושידרגו את המשחק.
לצפיה ב-'זה לא באמת היה מזל'
זה לא באמת היה מזל
10/11/2018 | 19:10
35
גרג היה מצביע בכל מקרה לריצ'ארד.
לצפיה ב-'זאת העונה הראשונה של הישרדות שראיתי עוד כששודרה לראשונה'
זאת העונה הראשונה של הישרדות שראיתי עוד כששודרה לראשונה
17/11/2018 | 13:50
9
בארץ. אז הישרדות היתה באמת הישרדות ולא כמו היום שהשורדים מקבלים הכל ולא צריכים לצוד בשביל לאכול, ולחיות בתנאי טבע קשים. הפאגונינג היה מתסכל, אך הם אלה שהביאו את זה על עצמם בזה שלא היו מוכנים להתאחד ולהצביע כולם יחד כשבט כי היו חלוקים בדיעותיהם.
לצפיה ב-'יאללה'
יאללה
10/11/2018 | 19:46
1
36
את העונה הזו ראיתי יחסית מאוחר , אחרי שראיתי כמות נכבדת של עונות והאמת שממש אהבתי את העונה.
מעבר לזה שהיא הייתה אותנטית וכיפית, ריצ'ארד הוא אחת הדמויות הטובות אי פעם (עד היום) והיה הפייבוריט הראשי שלי לזכייה כמובן (והגיע לו לזכות הכי הרה מן הסתם) , אחריו אהבתי גם את סו ורודי , קולין וגרג גם היו מאוד חמודים אבל כל השאר meh... את קלי כמובן לא סבלתי ושמחתי שהפסידה.

לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
10/11/2018 | 20:36
32
שכל מי שראה את העונה בזמן המקורי אהב את קלי
וכל מי שצפה בעונה מאוחר לא סבל אותה
היא דמות שאת העליבות שלה ניתן לראות רק אחריי זמן ממושך שמכירים את הסדרה

לכן גם הרבה הופתעו והתאכזבו שהייתה מעפנה בעונה 31 למרות שדיי שיחקה את אותו משחק

גם ריצ'ארד לא גאון גדול בהסתכלות אחורה, הוא המציא את הבריתות אבל לא הצליח לשלוט בשוק או לעקוב אחריי ההצבעות שלו ואחריי זה קלי

אם פאגונג כן היו מקשיבים לג'רבס ומתאחדים להצבעה באיחוד כמו שמתבקש טאגיהיו המיעוט שהם מצביעים לגרטשן בזמן ששון הצביע לקולין, זו הייתה יכולה להיות טעות קריטית של כל ברית טאגי והיה להם מזל שהייתה את גרטשן המעפנה בשבט השני שהתנגדה להצבעה מאוחדת והביעה לתבוסה של השבט שלה (זה הריי לא שטאגי כיוונו אותה לזה או ידעו שפאגונג יצביעו כמו שהצביעו)
לצפיה ב-'טוב אז אני'
טוב אז אני
11/11/2018 | 23:37
31
עברו איזה 10 שנים מאז שראיתי את העונה הזו וברור שכשאתה רואה אותה לפני רוב העונות אתה חושב על דברים אחרת...
אישית היא הייתה העונה האמריקאית הראשונה שראיתי בערך אחרי עונה 7 ו8.

את ריצ'ארד כמובן הכי אהבתי ואין ספק שהוא זה שהכי הגיע לו לנצח, בזמנו כן אהבתי את קלי עם כי רק בדיעבד אתה באמת מבין כמה היא עלובה וגרועה. את רודי גם מאד אהבתי - דמות מאד מאד אדירה שאנחנו לא זוכים לראות כמותה עוד (והוא כבר בן 90! שיבדל לחיים ארוכים).
את סו הוק בזמנו מאד שנאתי ובדיעבד למדתי מאד להעריך אותה - גם כי היא הייתה מהיחידות שחשבו אסטרטגית בעונה הזו וגם כי בדיעבד אתה מבין כמה נאום הנחשים והעכברושים שלה הוא אבן דרך בתוכנית הזו.
פאגונג - חיבבתי את גרבס וקולין. למרות שהם די גרועים בסהכ. את ג'נה לרגעים לא סבלתי ולרגעים חיבבתי, את גרג די לא אהבתי בזמנו אבל בדיעבד אני יותר מקבל אותו כדמות משעשעת (בעיקר את קטע ההדחה הלא נשכח).
וכמובן אי אפשר לשכוח את שון - האידיוט העונתי וכמובן סוניה והשיר הנצחי ביי ביי בלוז

לא יחזרו עוד עונות כאלה
לצפיה ב-'נוסטלגיה '
נוסטלגיה
12/11/2018 | 17:54
36
ראיתי את העונה הזו כשעוד שודרה בזמנו בערוץ 2. זה היה כבר אחרי שהעונה הסתיימה בארה"ב, והיה ידוע מי זכה ואפילו עשו על זה כתבה ענקית בידיעות אחרונות (לא שמעו אז על ספוילרים כנראה).
בצפיה ראשונה הפייבוריטים שלי היו טאגי, למרות שבצפיות מאוחרות יותר חיבבתי יותר את פאגונג.
הכי אהבתי את קלי כמובן. לא ראיתי את העונה הזו כבר יותר מעשור אני חושב, אז מעניין באמת אם אשנה את דעתי עליה. יש לי הרגשה שלא, ושהיא תישאר הפייבוריטית
מאוד הייתי רוצה לראות אנשים מהקאסט הזה חוזרים לשחק, למרות שעכשיו כשאני חושב על זה, כל מי ששיחק פעם שניה מהעונה הזו איכזב ממש בפעם השניה - ריצ'ארד, סו, ג'נה, קלי וג'רבס, כולם היו גרועים או סתם ממש מעצבנים.
לצפיה ב-'אחלה רעיון!'
אחלה רעיון!
17/11/2018 | 02:42
1
18
את העונה הראשונה ראיתי לפני איזה 9 שנים () אחרי שהשלמתי כבר את רוב העונות
הזהירו אותי מאוד שמדובר בעונה די משעממת וקשה לצפייה בגלל שמדובר בעונה הראשונה
לא ציפיתי לכלום, ובסופו של דבר נהנתי ממנה מאוד! זו העונה היחידה מהעונות הראשונות שהצלחתי באמת להנות ממנה ולראות את כולה
אהבתי את התמימות הזו והסתקרנתי לראות מה הולך לקרות, למרות שידעתי מראש מי הפיינל 4
ולדעתי זו אחת העונות עם הליהוק הכי טוב!
הכי אהבתי כמובן את ריצ', שללא ספק הכי הגיע לו לנצח
אהבתי מאוד גם את רודי וסו (שלא מקבלת בד"כ קרדיט מאנשים, למרות שבתכלס היא השותפה של ריצ' להמצאת הברית)
וכמובן את גרג ההורג מצחוק וקולין המותק
לא סבלתי את ג'רבס הבטלן, את קלי המתחסדת, ואת ד"ר שון הטיפש.
לא סבלתי גם את המודחת הראשונה של האיחוד ואני זוכר שממש אהבתי שהיא הייתה הקורבן הראשון של הפאגונגינג.
בכללי אני זוכר ששמחתי מרצף ההדחות של הפרה-מרג' (למעט סוניה המותק שנכנסה לליבי בפרק אחד)
לצפיה ב-'אני חושב שהליהוק טוב'
אני חושב שהליהוק טוב
18/11/2018 | 12:08
14
בעיקר כי זאת העונה הראשונה, ואז המלהקים נוטים בעונות הבאות ללהק את אותו סוג
של טייפקאסט במיוחד אחרי שראו שזה עובד ומצליח,
ואז המתמודדים החדשים נראים חיוורים ביחס למקוריים...
ואגב זה קורה בעוד הרבה תוכניות ריאליטי (וכמובן גם אצלנו בישראל).
לצפיה ב-'הישרדות 2- אוסטרליה'
הישרדות 2- אוסטרליה
11/11/2018 | 21:58
17
50
מי זכתה בעונה? טינה.

למי הכי הגיע לזכות? אם אני באמת מנסה להיות כמה שיותר אובייקטיבי,
אפשר לומר שקולבי וטינה הם בהחלט הפיינל 2 הכי ראוי.
בצפייה ראשונה חשבתי שמגיע הרבה יותר לקולבי, אבל בצפייה חוזרת הערכתי הרבה יותר את המשחק של טינה,
והיא גם נתנה הופעה טובה יותר במועצה האחרונה (ותכלס קולבי עשה טעות שלא לקח את קית' לגמר).

את מי הכי אהבתי? אז בניגוד לרוב בפורום, אני העדפתי את קוצ'ה (גם בצפייה ראשונה וגם בצפייה חוזרת).
לדעתי הם שבט הרבה יותר מעניין, וממש התבאסתי שלאור הנסיבות
הם איבדו את השליטה במיזוג.
אליזבת' וג'ף היו הפייבוריטים שלי, ואחריהם אני זוכר שאהבתי את אמבר וקולבי,
אבל בצפייה חוזרת פחות התלהבתי מקולבי וגם מאמבר.

מוזמנים לכתוב מה חשבתם על העונה
לצפיה ב-'עונה משעממת'
עונה משעממת
15/11/2018 | 20:27
2
24
מלבד עונה 22, זו העונה היחידה שלא ראיתי בה את כל הפרקים ואני זוכר שמהפרקים המעטים שראיתי היו רגעים שפשוט נרדמתי.
ממש לא אהבתי יותר מדי את טינה ולדעתי הגיע לקולבי לנצח יותר כי אני זוכר שהוא דיי שלט באיחוד, מעבר להם אני לא זוכר ממש אף אחד.

לצפיה ב-'וואלה? '
וואלה?
15/11/2018 | 23:36
1
23
דווקא הרבה אוהבים אותה (בטח בפורום למיטב זיכרוני)...
לצפיה ב-'כן '
כן
16/11/2018 | 15:42
16
זו עונה ישנה מדי ובלי מספיק עניין בשבילי... מה גם שהרגישה לי התמקדות באספקט ההישרדותי והטבע וזה ממש לא מעניין אותי.

לצפיה ב-'עונה שדיי שנאתי בה את הקאסט'
עונה שדיי שנאתי בה את הקאסט
16/11/2018 | 05:12
24
חוץ מג'רי ואמבר זה הקאסט הכי מתחסד וצדקני שהיה איי פעם וזה מה שחשבתי גם אז
היה לי מאוד לא נעים לצפות בעונה הזאת
לא סבלתי את אליזבת שהמון אהבו אותה, ראיתי את הקשר שלה עם רודג'ר כקיטשי ומגעיל (הבאתי לך אבן לב WTF) וגם את מייק סקופין ששמחתי שנשרף ואת טינה גם דיי לא סבלתי לקראת הסוף בגלל איך שהתייחסה לאמבר
יכול להיות שיש כאלו שיראו בה עונה טובה אבל לי לא היה ממש את מי לעודד משלב מאוד מוקדם
לצפיה ב-'העונה הכי ארוכה'
העונה הכי ארוכה
16/11/2018 | 10:24
9
לצפיה ב-'תכל'ס? '
תכל'ס?
16/11/2018 | 15:06
25
זו עונה הרבה יותר חשובה מבורנאו. הפעם כולם באו לשחק את המשחק כדי לנצח, גם הייתה הבגידה האמיתית הראשונה עם הבליינדסייד על ג'רי, אפילו העריכה כבר אז התחילה להיות יותר ממוקדת אסטרטגיה (למרות שהמהפך האמיתי היה רק אחרי האמזונס, שזו העונה הראשונה שהייתי באמת ממליץ עליה כעונה ראשונה של מישהו).

מצד שני גם היו התנאים הכי קשים בתולדות הישרדות, למרות שחוץ מהמקרה של סקופין אף אחד לא התפנה מהאי וגם לא היו פרישות. משבר האורז, חום מאוד גבוה וכמובן תקרית ההצפה בפיינל 6. 

אה, ושלושת הימים הנוספים היו פשוט מיותרים. הגמר עכשיו כמעט בלתי אפשרי לצפייה בגלל הקטע המיותר עם האלילים.
לצפיה ב-'הדבר היחידי שאני יכול לחשוב עליו זה '
הדבר היחידי שאני יכול לחשוב עליו זה
17/11/2018 | 00:28
23
שבדיעבד חבל שמייקל לא נפל עם הפנים לתוך המדורה, ומשך איתו פנימה את אליזבת'. מהעולם היה נחסך נוכל פדופיל ותומכת טראמפ/מגישת פוקס ניוז סתומה.
לצפיה ב-'התגובה שלי רלוונטית גם לעונות 3-5'
התגובה שלי רלוונטית גם לעונות 3-5
17/11/2018 | 02:46
3
15
עונה 2 ניסיתי להשלים לפני כמה שנים, ראיתי רק חצי מהפרקים, די סבלתי מהצפייה והחלטתי לוותר ולפרוש
זה היה ממש מעייף וחוץ מג'רי לא מצאתי את עצמי מתעניין באף אחד שם
כשהיא הודחה אני הדחתי את העונה
עונה 3 גם ניסיתי לראות לפני כמה שנים, פרשתי אחרי הפרק הראשון
עונה 4 לא נתתי צ'אנס מתוך ידיעה שאני אזכה לחוויה דומה כמו שאר העונות המוקדמות
עונה 5 גם איכשהו ראיתי עד ה"מיזוג המזוייף", אין לי מושג מאיפה מצאתי את הכוחות לבזבז על זה את הזמן

מכל ה5 העונות הראשונות לדעתי רק העונה הראשונה כשירה לצפייה בעידן של היום ובקצב שאנחנו רגילים לו היום בטלוויזיה בכללי
לצפיה ב-'עונה 4 זאת העונה הראשונה שבוסטון רוב השתתף בה'
עונה 4 זאת העונה הראשונה שבוסטון רוב השתתף בה
17/11/2018 | 13:30
2
15
כשעוד היה תמים ובלתי מנוסה, אך חרוץ ומוכשר, וכבר אז היה אפשר לראות את בו הניצוץ של השחקן האסטרטגי שהוא התגלה בעונות הבאות. בהחלט עונה ששווה צפייה.

ואגב, אין דבר כזה לא ניתן לצפייה, צריך לדעת איפה ואיך לצפות, אך כל העונות ניתנות לצפייה, ובאיכות די סבירה. נכון שאיכות השידור של העונות הישנות קצת פחות טוב משל העונות היותר חדשות, אך עדיין מדובר ברמה סבירה לצפייה.
לצפיה ב-'עונה 4 אחת העונות הטובות'
עונה 4 אחת העונות הטובות
17/11/2018 | 13:36
1
15
בטח מהעונות הראשונות.
מעבר לבוסטון רוב הייתה שם את קאת'י, אולי אחת השחקניות הכי אהובות ולייקאייבל מהעונות הראשונות של התוכנית, המהפך הראשון בתולדות הסדרה, ועוד המון רגעים מעולים.
לצפיה ב-'הכי מצחיק בעונה הזאת זה הקטע עם קליאופטרה הנסיכה המפונקת'
הכי מצחיק בעונה הזאת זה הקטע עם קליאופטרה הנסיכה המפונקת
17/11/2018 | 13:42
11
שהיתה בין הראשונים לעוף.
לצפיה ב-'אני לא כל כך שונא אותה כמו כולם פה'
אני לא כל כך שונא אותה כמו כולם פה
17/11/2018 | 11:12
4
19
אולי בגלל שראיתי אותה ממש מזמן והיא הייתה ממש מהראשונות שראיתי אז אני שומר לה חסד נעורים.
באעיזשהמו מקום היא פיתחה את המשחק בהמשך לבורניאו.

היה שם את הקטע שבו טינה משכנעת את קולבי להדיח את מיטשל ולא את קית' ולאחר מכן הבגידה בג'רי (למרות שבדיעבד היא קרתה מוקדם מדי). בכללי טינה שיחקה משחק מאד טוב בעונה הזו ודי אנדרייטד. בלי קשר לעונות שבאו אחר כך.

וכמובן הטעות הקלאסית של קולבי שהשפיעה מאד על המשחק.

הכי אהבתי? את קולבי, טינה וג'רי. גם את אליזבת' אהבתי
לצפיה ב-'גם אני לא שונא את העונה הזאת למרות אורכה המוגזם'
גם אני לא שונא את העונה הזאת למרות אורכה המוגזם
17/11/2018 | 13:45
14
הכי אהבתי את אמבר, את ג'רי וכמובן את קולבי. חבל שלקח איתו את טינה לפיינל 2, יכל לזכות.
לצפיה ב-'באמת כשחושבים על זה'
באמת כשחושבים על זה
17/11/2018 | 18:48
2
16
ההדחה של ג'רי הייתה יכולה לעלות להם, אבל למזלם אמבר נשארה איתם.
לצפיה ב-'אמבר נשארה איתם מחוסר ברירה'
אמבר נשארה איתם מחוסר ברירה
18/11/2018 | 09:17
1
8
זה לא שאליזבת רודג'ר או ניק הציעו לה קואליציה

ההדחה של ג'רי (וגם של אמבר למען האמת) הייתה אישית לגמרי ולא היה מאחוריה שום כוונה אסטרטגית

בכלל, העונה הזאת הייתה הצבעות אישיות לגמרי לכל אורכה והצביעה היחידה שאיכשהו אפשר לאמר שאסטרטגית נטו זה ההדחה של אלישיה כי הייתה חזקה

זו גם סיבה שממש לא אהבתי את העונה הזאת
לצפיה ב-'אבל מה מנע ממנה ליזום בעצמה?'
אבל מה מנע ממנה ליזום בעצמה?
18/11/2018 | 11:59
8
היא יכלה לאגד אותם ולהציע להם להצביע ביחד.
עדיף לשבת ולחכות שידיחו אותך?
לצפיה ב-'עונה טובה שמאוד אהבתי'
עונה טובה שמאוד אהבתי
18/11/2018 | 11:28
11
ג'רי היתה הפייבוריטית שלי, ועד היום היא בטופ 10 של השורדים האהובים עליי.
השבט המועדף עליי היה אוגאקור. את קוצ'ה ממש לא אהבתי, ובעיקר לא את מייקל ואלישה הבלתי נסבלים. מהשבט הזה הכי אהבתי דווקא את קימי, שקיבלה משאר השבט יחס ממש נוראי.
לצפיה ב-'BB20EP25 '
BB20EP25
07/11/2018 | 23:44
8
29
אני עדיין לא מאמין שפסי היה מטומטם מספיק כדי להעמיד את סקוטי. במקום זאת, הוא מנסה לחבור לטיילר ואנג'לה. סבבה, כל עוד זה אומר שסקוטי יודח בקרוב. ואחריו פסי בעצמו, ואחריו סאם. והכול יהיה בסדר.

זינגבוט חוזר, וטוב מתמיד! השאירו אותנו במתח, אבל הזוכה בוטו הוא... ברט! מעולה!!! זה אומר שסקוטי נשאר על הבלוק, ו*זה* אומר שהוא מודח. חשבתי שסקוטי יהיה פייבוריט שלי, אבל עצם זה שבן ברית שלו העמיד אותו להדחה וגרם להדחתו אומר המון!
לצפיה ב-'פרק 26 '
פרק 26
09/11/2018 | 22:23
7
21
סקוטי, בצעד נואש אחרון, זורק את היילי מתחת לאוטובוס. הוא פשוט לא יודע לשחק את המשחק. הוא מנסה לשחק, הלב שלו שם, אבל הוא פשוט לא משחק טוב. והוא הגיע לנקודה שבה פשוט אין לו ברית. אז עכשיו פאוטה אפקטיבית לא קיימת יותר, ופסי והיילי מנסים לכרות ברית חדשה עם טיילר ואנג'לה. במילים אחרות, עכשיו טכנית כל הבית לבל 6.

אבל קודם כל, סקוטי מודח. נכון, ברט השתמש בוטו, ונכון, קייסי הועמדה להדחה במקומו, אבל זה לא משנה. סקוטי זכה בתואר המודח הראשון שהודח בהצבעה פה אחד העונה. וואו. מזל טוב. רשמית גרמת לכך שללבל 6 אין יותר אויבים. אתה גרוע!

אגב, כבר הרבה זמן שמתי לב לזה שמי שלא אמור להיות מודח עדיין לבוש יפה העונה, שזה דבר שהתלוננתי עליו שנים. רייצ'ל הודחה, אבל ללא ספק הייתה בטוחה שהיא נשארת. קייסי אמנם *לא* הייתה לבושה ליציאה, אבל אני לא מסוגל לתאר אותה בשמלה ועקבים. אגב, רק לי היא מזכירה קצת את דיאנה גולבי מהתקופה שהיא הייתה ב"כוכב נולד"?

ועכשיו תחרות HOH חדשה, דבר אחד בטוח - טיילר לא יועמד להדחה.
לצפיה ב-'פרק 27 '
פרק 27
10/11/2018 | 23:13
6
16
זהו זה. לבל 6 ניצחו. יכול להיות שג'יי סי או סאם יודחו לפני פסי או היילי, אבל המשחק כבר בידיים של טיילר, אנג'לה, קייסי וברט. רוב הפרק מ-ש-ע-מ-ם וכולו עוסק בתחרות ה-HOH. חשבתי שסיימנו עם פרקים כאלה, אח! ואם זה לא מספיק, הפרק שמופיע באינטרנט מזעזע. חצי מהזמן אין קול! מצטער שאני לא אזרח בארצות הברית של אמריקה!!!

בכל מקרה, אנג'לה היא ה-HOH שוב! המתמודדת הראשונה העונה שזכתה ב-HOH פעמיים עד עכשיו. פסי והיילי מועמדים להדחה, בתקווה פסי יודח ונישאר בלי מתמודדים שאני לא סובל.
לצפיה ב-'פרק 28 '
פרק 28
12/11/2018 | 22:22
5
16
הגענו לנקודה שאין ממש אקשן. אילו הייתי צופה מההתחלה, הייתי עד השבוע הנוכחי נכנס לפידז כל שעה בערך מתוך מתח, ואילו השבוע לא הייתי במתח בכלל. הדבר הכי גרוע שיכול לקרות זה שפסי יזכה בוטו והיילי תודח. מסכנה, מילא זה שהיא הייתה עם ביילי הדוחה, אבל מה היא עשתה שמגיע לה להיות בברית, שלא לדבר על שואומנס, עם אחד המתמודדים הכי טיפשים בתולדות הריאליטי? אפילו אם פסי לא ראה תוכנית ריאליטי מעולם, אין מצב שהוא יכול להיות עד כדי כך תמים, ולכן כנראה שהוא פשוט טיפש.

המשימה מגניבה... ומגעילה, וזה היה נראה כאילו פסי זכה בקלות, אבל לבסוף הוטו שייך לקייסי. אז יאללה פסי, תחזור לתזמורת, החתונה לא תתחיל בלעדיך. יוסי ומשה מחכים רק לך ולתוף שלך!
לצפיה ב-'פרק 29 '
פרק 29
14/11/2018 | 22:42
4
10
עכשיו זה רק עניין של זמן עד שרק לבל 6 (כשג'יי סי וסאם מחליפים את וינסטון ורייצ'ל כמובן) יישארו במשחק, אז הבית נחלק שוב, כשג'יי סי, סאם וכנראה ברט בצד אחד, וטיילר, אנג'לה וקייסי בצד השני. אני מניח שברור לכם איזה צד אני מעדיף.

אני אתגעגע להערות של היילי על הצ'נבוט, אמנם היא עוד לא הודחה, אבל היא תצביע רק אם היא תזכה בוטו. אחרת היא תועמד להדחה, או תזכה ב-HOH, ואז היא בכל זאת לא תצביע. וכמה מילות פרידה לפסי בשפת האם שלו, כדי שהוא בטוח יבין: יא אהבל! יא עאוור! יא חמאר! יא ג'וחא! יא טנג'רה! האמת שהוא כן עשה *משהו* אסטרטגי בנאום ההדחה שלו, אבל יש מצב שזה רק החמיר את מצבו.

אבל לפני שלבל 6 מפרקים את עצמם, יש החזרת מושבע, ותודה לאל שזה באמת מושבע ולא ביילי או רוקסטאר. הפעם באמת שלא הייתי מתנגד אם לא היו מחזירים אף אחד מהם, השבעה שנותרו הם אחלה פיינל 7, הייתי מחליף את סאם ברייצ'ל או וינסטון אבל זהו, סך הכול. סקוטי הוא ללא ספק הרע במיעוטו, אבל הוא צריך לחזור כלעומת שבא. הוא לא רצוי! הוא שרף את עצמו!
לצפיה ב-'פרק 30 '
פרק 30
17/11/2018 | 00:45
3
16
ההחזרה של סקוטי רק מעכבת את הבלתי נמנע, אלא אם כן הוא והיילי יזכו ב-HOH ברצף ללא הפסקה. והם בטוח לא יזכו ב-HOH הבא, כי זו תחרות סיבולת. אותה תחרות סיבולת שחוזרת על עצמה שוב ושוב, ללא הפסקה. פעם לא סבלתי אתגרים כאלה, אבל בערך מעונה 8 החליטו להריץ אותם יותר מהר, לא לאורך כל הפרק. 

זה היה צמוד ומותח, אבל ה-HOH הבא של הבית הוא טיילר! ולבל 6 נשארים בשליטה מוחלטת. השבוע-שבועיים הקרובים הולכים להיות קצת משעממים, אבל ברגע שלבל 6 יצטרכו להדיח מישהו משלהם, יתחיל הבלגן האמיתי. אני רק מקווה שטיילר יגיע לגמר. בתקווה עם אנג'לה. אנג'לה מזכירה לי קצת את אמנדה, רק פחות אסטרטגית אבל גם בלי כל הזעם שלה. דמיינו עכשיו בעונת אולסטארס אפשרית את שתיהן בברית. אולי אפילו יחד עם ונסה גם.

אה, וסקוטי והיילי מועמדים להדחה, אבל אני לא חושב שיש טעם אפילו לציין את זה. זה מהלך מובן מאליו.
לצפיה ב-'לא חושב שיש שום קשר'
לא חושב שיש שום קשר
17/11/2018 | 11:26
1
11
בין אנגלה ואמנדה חוץ מזה ששתיהן מתחילות ונגמרות באותה אות, ושתיהן מלכות.

אמנדה הייתה מופע של בן אדם אחד, שחקנית מאד שתלטנית ואדם באופן כללי מאד מוחצן. היא גם הייתה הרבה פחות קרת רוח מאנגלה.
אנגלה הייתה הרבה יותר טים-פלייר, סולידית, לא נלחצת מדברים....
לצפיה ב-''
17/11/2018 | 18:43
3
לצפיה ב-'פרק 31 '
פרק 31
17/11/2018 | 22:42
12
זהו זה, השואומנס בין טיילר ואנג'לה סוף סוף התחיל, אבל הם צריכים להיזהר. לבל 6 שולטים בבית, אבל טיילר ואנג'לה הם מיעוט בלבל 6. מה מונע מברט, קייסי, סאם וג'יי סי לבגוד בהם? אבל זה יקרה רק בשבוע הבא, כי כרגע טיילר הוא HOH והמטרה היא היילי.

תחרות הוטו הייתה אמורה להכניס אותי למתח, אבל... לשנייה לא הייתי. אפילו אם היילי הייתה זוכה בוטו, סקוטי היה מודח. לבל 6 תישאר מאוחדת השבוע בכל מקרה. אבל קייסי זוכה בוטו (זה כבר השלישי שלה, לא?) והמועמדים להדחה נשארים אותו הדבר.
לצפיה ב-'הישרדות דוד נגד גוליית פרק 7 '
הישרדות דוד נגד גוליית פרק 7
08/11/2018 | 07:24
19
29
לצפיה ב-''
08/11/2018 | 07:53
62
אז המיזוג מתחיל, ולהפתעתי הרבה הבאפים לא בצבע שחור! נראה מה יהיה בעונה הבאה. אה, רגע, סליחה - לא נראה מה יהיה בעונה הבאה, כי אני אצטרך הרבה אמונה כדי לצפות בה, וכרגע אין בי אמונה בתוכנית כמעט בכלל. הבאפים בצבע תכלת, צבע שלא ראינו המון זמן. רגע, אמרנו תכלת ולא כחול - לא ראינו באפים בצבע תכלת אף פעם! כל הבריתות הישנות חוזרות לעצמן, ונראה שהערבוב לא עזר בכלל חוץ מאשר לשרוף את המעמד של אלק אצל הגולייתים. אולי דייבי יחליף אותו.

ומה עם אליזבת'? עם כל היוזמות שלה בפרה-מיזוג, עצוב אם היא תודח פה אחד, וגם יהיה פרק די משעמם. כאילו שהעונה לא הייתה די רדומה גם ככה. היה רק מהלך רציני אחד, וגם הוא היה מטומטם ממש. אלק לא מקבל עריכה חיובית במיוחד, ואני אתפלא אם הוא ישרוד את שלוש המועצות הקרובות. אבל לא אם מייק ואליסון יהיו איתו בברית! וחבל, כי רוב השורדים בברית הזו הם פייבוריטים שלי.

אגב, דחיתי את הדירוג כל-כך הרבה זמן, אבל סוף סוף יש לי דירוג. מייק, ניק, כריסטיאן וגבי הם פייבוריטים שלי, ואיתם אנג'לינה, דייבי ואולי קארה. אליסון חדשה יחסית, אבל נוטה לרושם חיובי. רוב הבלתי נסבלים כבר הודחו - נטלי כמובן, ג'רמי ואולי גם נטליה. מבין מי שעדיין במשחק, אלק ודן בתחתית הדירוג, ואני לא יודע יותר מדי לגבי קארל ווינסלו. סורי, הייתי חייב.

שאר הפרק לא מלהיב. זה נחמד שיש אתגר חדש, אבל אתגרי סיבולת תמיד יהיו משעממים. אגב, רק עכשיו אני שם לב שאליסון נראית קצת כמו קים, רק שהאי לא הרס לא לגמרי את המראה החיצוני. בינתיים אין לה שפם. וכמובן, אליזבת' מודחת פה אחד, בלי שום שאלה. באסה.

דירוג:

1. מייק
2. כריסטיאן
3. אנג'לינה
4. ניק
5. דייבי
6. אליזבת'
7. גבי
8. קארה
9. אליסון
10. לירסה
11. בי
12. פאט
13. ג'סיקה
14. קארל
15. נטליה
16. ג'ון
17. אלק
18. נטלי
19. דן
20. ג'רמי
לצפיה ב-'דעתי על הפרק (סוף סוף אפשר להגיב בפורום?)'
דעתי על הפרק (סוף סוף אפשר להגיב בפורום?)
08/11/2018 | 10:42
65
המיזוג הגיע!!
בינתיים אני בעד השישייה החדשה שנוצרה (3 גוליית 3 דיוויד),
ונראה אם הם יצליחו עם התוכניות שלהם...
אגב, היה צפוי שאליזבת' לא באמת תצליח לשכנע אנשים להצביע איתה,
בטח כשהיא פתחה את הכול רק במועצה.
מקווה שהעונה מפה תמשיך את הקו החזק של הפרה-מרג'
לצפיה ב-'אפשר להגיב??'
אפשר להגיב??
08/11/2018 | 11:57
3
67
אני דווקא חששתי לאנג'לינה
ובטח שלא חשבתי שזה פה אחד.

גבי אני רוצה להיות בעדך אבל מה יהיה עם ההתפרצויות הרגשיות?
כנל דן.

אלק הרבה יותר חכם ממה שנדמה לנו .   חשבתי שיהיה פזיז להדיח את דן או אנג'לינה .
אני שמח שהוא חבר למייק וניק ולא מבין איזה עריכה רעה ראית,
זה לגמרי נראה שהוא בשליטה .

דיווי משחק משעמם עם האליל שלו. אני מבין שאתה שונא את אליזבת בגדול אבל זה היה הזדמנות להפוך את הקערה ואם תמשיך ככה אז במקסימום תדלג על מועצה אחת ואז תעוף.

יש דווקא מצב שכריסטיאן כן יודח בפרק הבא. באסה.

לצפיה ב-'וזה היה משעשע'
וזה היה משעשע
08/11/2018 | 12:04
2
64
שאנג'לינה כל כך לכלכה על אלק שבגד בנטליה , למרות שהיו ברוב ,
כשהיא ומייק עשו את אותו דבר לנטלי.

לצפיה ב-''
08/11/2018 | 16:33
1
51
טכנית אנג'לינה יכולה להגיד שהצביעה לירסה
לצפיה ב-'יכולה להגיד הכל '
יכולה להגיד הכל
08/11/2018 | 18:45
58
גם שהיה ללירסה אליל,
אבל היא אמרה את זה בוידוי אישי שאלק עשה מעשה אגואיסטי.
אז זו אמרה קצת הזויה מצידה,
זה לא נאמר לחברי השבט גוליית כדי להוציא את אלק כאיום גדול ממנה.
ומי כמוהה מתנהג באגואיסטיות (שזה בסדר.. אבל..אל תצאי נגד זה)
לצפיה ב-''
08/11/2018 | 19:24
1
62
אני בניגוד למה שהרבה חושבים משאר שרוב הסיכויים שגוליית ינצח בעונה הזאת
לפי העריכה לכל הגולייתים חוץ מדן יש סיכוי להיות מנצח
לעומת זאת בדוד כולם דמויות דיי עלובות מלבד ניק וכריסטיאן

אבל טוב, העריכה פה לא טובה בלספר סיפור, עובדה שעד עכשיו אליזבת הוצגה לנו כדמות מרכזית ואהובה שבמרכז השבט שלה ועכשיו מתברר שהיא מעצבנת שכל השבט בעצם לא סובל אותה עד שהם מוכנים להסתכן ולהקריב אותה לגולייתים

ודבר אחרון
זה רק אני או שגבי היא שיבוט אחד לאחד של הדס מהישרדות ישראל פיליפינים? (במראה ובהתנהגות)
לצפיה ב-'לגמרי ..למרות '
לגמרי ..למרות
08/11/2018 | 19:58
52
שבעיקר מזכירה לי את האנה מעונה 33
לצפיה ב-' מש"ש'
מש"ש
08/11/2018 | 19:37
71
העונה הזאת אפילו לא מתקרבת לעונה האחרונה של הישרדות האוסטרלית שהסתיימה בחודש שעבר, והוכיחה שבעוד האמריקאים הולכים ומאבדים את זה, האוסטרלים מצליחים להחיות את זה מחדש, ובענק. איזו עונה ענקית עונה 5 האוסטרלית, מה לא היה בה, החל מהנבל הכי גדול בתולדות הישרדות, גיבורים, תככים ומזימות אפילות, שקרים ובגידות, נקמה, סיפור אהבה, מלחמת המינים, מלחמת הדורות, משחק שפל ומלוכלך מול משחק הגון וישר, צמד בנות שהפכו את העונה הזאת לאחת העונות הכי משעשעות בתולדות הישרדות, הדחות כואבות וקורעות לב, בלוקי הצבעה כמו בקמבודיה, קינג פין שאפילו זכה לכינוי 'הסנדק', ומולו תחמן ותככן עלוב שהספיק לבגוד בכל מה שזז ועם כל 'החוכמה' שהוא כל כך התפאר בה נפל בדיוק ברגע האמת, אלילים, משחקים טובים עם אלילים, משחקים גרועים עם אלילים, משימות ענקיות שמשלבות את כל האלמנטים שהיו אי פעם בהישרדות, קטעים מצחיקים ומשעשעים, פרס משני מפתיע, ביקור משפחות בשלב הכי מפתיע, בריתות גדולות, בריתות קטנות, מנפולציות, צילומים מרהיבים של נוף משגע, מהלכים ענקיים ומפתיעים שלא היו מביישים אף שחקן הישרדות מהפנתיאון, ומה לא.... בקיצור מדובר בעיניי לחלוטין באחת העונות הטובות ביותר, אם לא אפילו העונה הטובה מכולן, שבהחלט מחייה ומרעננת את הז'אנר ומפיחה בו רוח חיים חדשה שלגמרי הולכת ואובדת לו בגירסה האמריקאית שלו...

ולגבי שני הפרקים האחרונים של הגירסה האמריקאית, אף אחת מאלו שהודחו השבוע ושבוע שעבר לא ממש עניינה אותי, לא לירסה ולא אליזבת'. אנג'לינה טועה לחשוב שהיא מנהלת את המשחק, אך לברית השישה הסודית המעורבת שהיא לא שותפה בה יש את מרבית הסיכויים להתקדם ולהגיע הכי רחוק. יחד עם זאת אסור לזלזל בכך שהגולייתים ששותפים בברית הסודית הזאת חייבים לשחק משחק כפול ולרצות את חבריהם הגולייתים האחרים שהם הרוב, ובעיקר אחרי שהדוידים נשארו מעטים. ועוד דבר מרגיז לגבי גבי, הבחורה לא מפסיקה לבכות ולייבב והיא יותר מדי אמציונלית למשחק כמו הישרדות שלפעמים צריך להניח את הרגש והלב בצד ולפעול עם הראש. כי זה יכול להיות ההבדל בין מיליון $ לאפס $.

הרבה זמן, אם בכלל, לא זכורה שהיתה עונה שלא היה איכפת לי מי יזכה, אלא רק מי לא יזכה, הרבה זמן, אם בכלל, לא זכורה לי עונת הישרדות שלא היו לי בה פייבוריטים, תמד היו לי פייבוריטים, ולפעמים אף יותר מרק פייבוריט אחד, אך העונה משום מה אני לא מצליח להתחבר לאף אחד מהמתמודדים. בניגוד לעונה האוסטרלית שבה כבר על ההתחלה היו לי 4 פייבוריטים לפחות ובהמשך הצטרפו אליהם עוד כמה, שאחת מהן אפילו כמעט הגיעה לגמר וניצחה. וזה הדבר היחיד שהרס לי את ההנאה המושלמת מהעונה האוסטרלית על כל 25 פרקיה המצויינים.

ולמי שלא יצא לו לצפות עדיין בעונה האוסטרלית החמישית והאחרונה עד כה של הישרדות, מומלץ בחום. יש שם כמה הפתעות שיפתיעו וישיאירו פעורי פה גם את הצופים הכי ותיקים בפורום. ודבר אחד בטוח: אתם לא תשתעממו אפילו לרגע.
לצפיה ב-''
09/11/2018 | 00:21
4
69
בכל פעם שבפרק של הישרדות אין איידולים ויתרונות כאלה או אחרים שג'ף מנפיץ מהתחת צריך להגיד "הללויה". ואני חושב שזו הסיבה המרכזית למה הפרק הזה היה יחסית סביר, עם דגש על האסטרטגיות והיחסים הבינאישיים. 

עם זאת, אני חייב לציין את המובן מאליו (ואלה שלא מסכימים איתי - לא להיעלב) - השורדים בעונה הזאת דיי מזוויעים. אחד אחד. עושים את כל הטעויות האפשריות. זה מביך ממש. החל מאנג'לינה הסתומה עם הפה הגדול שלא מצליחה להסתיר את הכוונות והאסטרטגיות הכל כך זועקות לשמיים שלה. היא חושפת את כל הקלפים שלה בפני כולם ולא נראה שהיא מודעת לכך שהיא צריכה ללמוד להצניע קצת ולשמור על פאסון. היא יצרה לעצמה תדמית מאוד שלילית, וצריך להתרחש נס מטורף על מנת להביא אותה לגמר.
נמשיך עם קארל ודייווי שהעדיפו להקריב מישהי משלהם גם כאשר השבט שלהם בעמדת מיעוט, רק כי הם לא ממש אוהבים אותה. באמת? באמת באמת?
אלק - שממשיך להצטייר כ-flipper שאי אפשר לסמוך עליו ולא ממש נראה שאכפת לו מה חושבים עליו. אני חושב שהוא סובל מאינטליגנציה נמוכה ביותר, או איזושהי נכות רגשית כלשהי. אולי הפילו אותו מהידיים כשהוא היה תינוק, אין לי מושג. משהו שם לא ממש מחובר. 
דן - נרקיסיסט ילדותי ומעצבן. והיום בפרק גילינו שהוא גם פרנואיד! כיף. לא פלא שקארה זרקה אותו בחיים האמיתיים לטובת התינוק שהופל על הראש.
גבי - לא, אני לא יכול לשאת את ההתקרבנות ודמעות הקרוקודיל. שמישהו יסתור לה חזק. היא לא אמיתית. 
מייסון דיקסון - חיים בסרט שהגולייתים ישתפו איתם פעולה ויאהבו אותם כמו אחים בדם. כרגע הם דיי נראים בתחתית של החבית. לא מבין מה הולך שם. 
קארה - מצפה להיות האמבר של דן. אסטרטגית היא משחקת את המשחק, אבל זו באמת זוכה פוטנציאלית ראוייה?
מייק - אני אפילו לא יודע איך להתחיל להתייחס לדודה עדנה הזאת. הוא מסוג הגיי-חננות האלה שמנסים ללקק לצעירים המגניבים על מנת שיאהבו אותם. זה לא ממש מעניין אותי או מרגש אותי לראות. 
ג'ון ואליסון - היחידים שבינתיים לא ממש מעצבנים אותי ונכון לרגע זה הם היחידים שאשמח שיזכו. 

קשה לי קצת עם העונה הזאת. מצד אחד, היא משעשעת. מצד שני, יש לי הרגשה שהכל הולך להתמוטט מהשלב הזה והלאה. ההדחה של אליזבת' היא רק יריית הפתיחה לקראת המשך פאגונגי משעמם וניצחון משעמם של דן או קארה.

לצפיה ב-''
09/11/2018 | 21:09
17
לצפיה ב-''
09/11/2018 | 21:10
1
52
לא אהבתי את הוידוי של ג'ון שהם ילכו גוליית כל ה7 עד הסוף ואז הטוב ביותר ינצח.. והוא מרגיש לי מאוד נאיבי .. הוא בחור נחמד אבל הוא לא משחק את המשחק.
אליסון באמת התגלתה לטובה אבל זו עריכה מאוד מפתיעה אם היא תנצח.
יש דווקא לכריסטיאן וניק סיכוי לטעמי.
לצפיה ב-''
09/11/2018 | 21:48
57
הוא לא צריך כרגע לעשות יותר מדיי, הוא במצב דיי טוב בתוך הברית שלו. האם זה יחשוף אותו בפרק הבא? אני מקווה שכן. זה דיי מדהים בעיניי איך אחרי 37 עונות של הישרדות, אנשים לא הבינו שברגע שמגיעים למיזוג חייבים לטרגט את החזקים והאתלטים. 
לזכותו של ג'ון ייאמר שלפני הערבוב הוא דווקא כרת ברית עם נטלי והתכוון להשתמש בה כעז לפיינל 3. 
לגבי אליסון - העריכה שלה משתפרת. אל תשכח את שרה לסינה בגיים-צ'יינג'רס. היא היתה רוח רפאים עד בערך המיזוג, ורק אז העריכה החלה להוציא אותה כמאסטר-מיינד שמשחקת משחק מנצח.   
הסיבה היחידה שדויד אמור לנצח היא משום שניצחון של גוליית דיי יפספס את הפואנטה של הגימיק הזה. עם זאת, ג'ף שונא את העונה הזאת וזה אומר שני דברים - או שאישה ניצחה או שגוליית ניצח. לדעתי זה שילוב של השניים - ניצחון של קארה  
לצפיה ב-'אני דווקא מסכים איתך כמעט על הכול'
אני דווקא מסכים איתך כמעט על הכול
10/11/2018 | 19:06
16
לצפיה ב-''
09/11/2018 | 18:53
55
באמת נחמד שאשפר להגיב.

אני דווקא אוהב את העונה הזו כרגע - חוץ מהפרק הראשון אהבתי כל דבר ובאמת איןין יל מושג לאן היא תמשיך. יכול לראות אותה ממשיכה לעוד הרבה כיוונים.

עד עכשיו מאד לא סבלתי את אלק ובעיקר חשבתי (ועדיין חושב) שהיה טעות להדיח את נטליה - אבל הפרק הוא שיחק טוב. הייתי בטוח שהוא יתפתה לעבור צדכבר עכשיו אבל הוא ללא ספק עושה את הצעד הנכון. עדיף היה לו לחכות 2-3 הדחות ואז להתהפך. גם אליסון עושה רושם של מישהי עם שכל.
את מייק אני עדיין לא סובל, מסכים עם מי שהגדיר אותו פה כחננה שמנסה להתחבר למבוגרים.
אני כרגע כנראה בעד ניק, הוא שילוב מגניב של גיק ודושבאג והוא מבין עניין. כריסטיאן חמוד אבל קצת מעצבן. מסכים שבגבי יש משהו לא נסבל עם האמוציונליות המוגזמת והיא באמת מזכירה ממששששששששששש את הדס מהישרודת הישראלית. לרגעים היא ממשבסדר ולרגעים ממש לא נסבלת
אנג'לינה מזכירה לי את אר סי בשילוב עם אביגיל מהישרדות הישראלית והיא ללא ספק דמות ענקית אם כי שחקנית צפויה מדי ודי שרפה לעצמה כבר את המשחק..
ואליזבת - טוב מסתבר שאף אחד לא סבל אותה בשבט, אבל לפחות יאמר לחזכותה שהיא ניסתה לשחק חזק וחכם.
חוץ מדן, קארל ודייוי אני די מחבב את כולם אבל
לצפיה ב-'פרק 7 '
פרק 7
10/11/2018 | 22:19
2
59
גבי נמאסה עלי. לא יכול לסבול את הדמעות שלה.
מעניין היה לראות איך הייתה מסתדרת ללא המניפולציה הכי נמוכה שיש.
תינוקות עושים זאת מהיום הראשון וזה עובד להם. אני ממש חושש שגבי בדרך לזכיה.

אלק עשה עבודה טובה הפרק.
דבר אחד לא מובן לי - אלק "התהפך" על נטליה ועכשיו בברית השישה, אף לא אחד מאותם אלו שעבד איתם בשבט הקטן נמצאים איתו בברית. גם לא קארל.
מה שגורם לי לחשוב שהעבודה הטובה שהוא עשה הפרק היא רנדומלית לגמרי.

אליזבת' שחקנית מתוחכמת... לעונות 1-4.
המשחק היום הרבה יותר מניפולטיבי ותזזיתי ואין מקום לאסטרטגיות בגרוש.
מילה טובה בכל זאת - חירב(נ)ה לאנג'לינה את המשחק.

אנג'לינה היא שרין רק בקנקן הרבה הרבה יותר יפה. מת על הטייץ האפור שלה.
ולמה שרין? כי הפער בין יכולות האסטרטגיה ובין היכולות החברתיות שלה רחוק כמזרח ומערב.
ממש כמו שרין.

דבר שקצת מציק לי לאורך השנים הוא המקרה של דן, למשל.
לא מובן לי הקטע הזה של אנשים שנדלקים ומאבדים את זה ברגע שהשם שלהם עולה כמועמדים להדחה.
גם עם שני פסלוני חסינות לא רואה אותו זוכה.

ניק משחק מעולה עד עכשיו. לא אתנגד לראות אותו לוקח את כל הקופה.
יש בו משהו כיפי לצפיה.
לא משנה אם יגיע לגמר כמייסון-דיקסון או כרוקסטאר או כחבר השישיה. העיקר שיגיע.

ואחרון אחרון חביב - ג'ון.
הפייבוריט שלי כרגע בעמדת הלמל"ם. מפתיע אותי שהשם שלו עדיין לא עלה.
בדרך כלל, אנשים מסוגו עפים ראשונים באיחוד.
אולי הוא עושה עבודה טובה בקטע החברתי ועדיין יש סיכוי? אמשיך להחזיק אצבעות.

לצפיה ב-'וואלה!! '
וואלה!!
11/11/2018 | 13:23
1
37
השוואה מעניינת בין אנג'לינה ושירין!
אולי זה מסביר למה אני בכל זאת אוהב את אנג'לינה
יש לי חיבה לאסטרטגיות כושלות
לצפיה ב-'זאת הייתה...'
זאת הייתה...
11/11/2018 | 17:18
41
השוואה גסה, כן...
אנג'לינה הרבה יותר טובה ממנה בצד האסטרטגי. אם חושבים על מה שהיא הציעה לגוליתים, אז זה בסך הכל די הגיוני.
פשוט החבר'ה קלטו את אנג'לינה די מהר ושרפו אותה.
שרין מנסה בכח להיות "קולית" (מי שראה אותה שיכורה על הבמה אצל רוב) ואנג'לינה לא באמת כזאת.

לצפיה ב-'מגיב '
מגיב
12/11/2018 | 18:00
31
עדיין לא יצא לי להגיב על העונה הזו, פשוט כי היא משאירה אותי קצת אדיש. אני אמנם נהנה ממנה, אבל אין אף שחקן שאני ממש בעדו (או שחקן אני ממש לא אוהב) ולא היו מהלכים שהפילו אותי מהכסא. פשוט עונה נחמדה בינתיים.
חביבת העונה שלי בינתיים היא ללא ספק אנג'לינה, שאמנם משחקת די גרוע, אבל מספקת הכי הרבה בידור. אגב, אני מתגעגע לדירוג של המתמודדים שהיינו עושים בעונות קודמות! הייתי נותן לה 10
לצפיה ב-'הישרדות דוד נגד גוליית פרק 6 '
הישרדות דוד נגד גוליית פרק 6
01/11/2018 | 08:19
2
28
לצפיה ב-''
01/11/2018 | 08:58
86
טעות גדולה מצד אנג'לינה. היא פשוט הוכיחה שהיא אסטרטגית, וזה אף פעם לא דבר טוב. אפשר לשחק כמו ראסל, לשקר לכולם, לשחק בפול גז בניוטרל ולעשות הרבה מהלכים לא הכרחיים - אבל אם בסמואה ראסל משך תמיד בחוטים (ובואו נודה באמת, לסמואה היה קאסט חלש מאוד) הרי שבעונה 20 בנקודה מסוימת הוא הפך לעז של פרוואטי. גם אם ג'רי הייתה בגמר במקום סנדרה, לא יודע כמה קולות ראסל היה מקבל. סיכוי סביר שפרוואטי הייתה זוכה 9-0-0.

כריסטיאן מקבל הרבה זמן מסך. הוא חכם, הוא דויד, והוא פתאום משתלב טוב בשבט, איזו התמקדות! האם יש לנו זוכה? לפני שנדע, צריך לעבור לאתגר פרס! אני חייב להגיד שהאתגרים הם החלק הכי פחות מעניין העונה. לצערי אני לא במתח בשום פרק, וזה בגלל שאני עדיין לא מתחבר בכלל לאף מתמודד. אני כנראה לא אפסיק את העונה באמצע, אבל אלא אם יש שינוי מנטליות בהפקה, זו תהיה העונה האחרונה שלי אי פעם. בדרך כלל כשהשבטים מתערבבים ויש שניים, תקופה ארוכה היו שני שבטים ממש לא מאוזנים, ופיצול לשלושה תיקן את הבעייה הזו. עכשיו השבט הירוק הרבה יותר טוב משני השבטים האחרים. אתם יודעים מה ממש יתקן את זה לצמיתות? בחירת בית ספר! ותראו לנו אותה, דאמט!

וטוב לאליסון ולגבי שהשבט הירוק כל-כך טוב באתגרים, כי הבנים השתלטו על השבט. לא בצורה שוביניסטית, תודה לאל, רק בצורה אסטרטגית. אבל גבי גם מקבלת המון זמן מסך, ולכן אם השבט הזה הולך למועצה, או שג'ון מודח איכשהו, או, מה שיותר הגיוני, שאליסון מודחת. ואז אליסון מכוונת את גבי נגד דן. האם גבי הולכת להלשין נגדה? או שיש לנו כאן אשכרה התפתחות עלילתית? בכל מקרה, ברוכה הבאה למשחק, אליסון! אישית, אני מת שדן יודח, כי הוא מתנהל בצורה מטומטמת לגמרי.

ואז בשבט הכתום, אליזבת ודייבי מתווכחים לגבי המחנה. אני עדיין מקווה שאלק יודח מהשבט הזה, או לפחות שהגולייתים יזרקו אותו לכלבים במיזוג - אבל בואו נראה קודם איך ילכו הבריתות. אבל לפני כן, אתגר חסינות. השבט הסגול ג-ר-ו-ע. למרות שהם לא הפסידו שני אתגרים, הם אף פעם לא הגיעו למקום הראשון. שני השבטים האחרים הגיעו למקום הראשון לפני באתגר אחד.

מה שכן, לשם שינוי לא התמקדו בשבט הסגול יותר מדי לפני החסינות, אז לא ניחשתי שהם יגיעו למועצת השבט. ניחשתי שזה יהיה השבט הירוק. מזל טוב, הישרדות! הגיע הזמן שתערכו את התוכנית יותר טוב! ובמועצת השבט, לירסה מודחת. האמת שאין הרבה מתמודדים שאני שונא, ומהשבט הזה לא ממש רציתי שמישהו יודח. אבל אנג'לינה חושבת אסטרטגית ואולי אפילו בולטת עריכתית מספיק כדי לזכות.
לצפיה ב-''
08/11/2018 | 12:01
32
מייק הפתיע ועשה את המהלך הנכון!!
לירסה היתה חוברת לדיווידס ללא ספק ...
מה גם שהיה מסכן את עצמו אם המיזוג לא היה מגיע ..
ודי, הגיע הזמן שדיוויד יודח.

מזל שאנג'לינה נשארה היא חתיכת דמות
לצפיה ב-'BB20EP19 '
BB20EP19
30/10/2018 | 15:25
7
21
הללויה, חזרתי! בכל מקרה:

לא. לא. לאאאאאאאאאאאאאא!!! לא בגלל שטיילר על הבלוק, אין צ'אנס שהוא יודח. אנג'לה עדיין שולטת בשבוע הזה ומקסימום אם רוקסטאר תזכה בוטו, אפילו אם מישהו אחר יציל אותה, יש מספיק בברית השנייה להעמיד. אבל אלוהים ישמור, ג'סי חוזר לבית האח חשבתי שלא אצטרך לסבול אותו יותר בחיים! קודם רייצ'ל, ועכשיו הוא... מי עוד ימשיך לז*** את חמש דקות התהילה שלו בתור מתמודד (ואדם) בלתי נסבל?

מצחיק אותי שאנג'לה משוכנעת שביילי היא ההאקרית, אבל לא איכפת לי כי היא הייתה צריכה לעוף מזמן. בכל מקרה, כל מי שנשארו מלבל 6 עכשיו נעולים בטופ 4 שלי, כשמאחוריהם ג'יי סי. זו אחת המשימות שיש בה כמה פרסים וכמה עונשים, וגם איזה יוניטרד נחמד. והיא הסתיימה בצורה הכי טובה - בזכייה של טיילר! לא הבנתי למה אנג'לה התעקשה לשמור את הוטו - טיילר יינצל בכל מקרה, והיא תקבל קצת כסף, במקום אלוהים יודע מה שטיילר יקבל.  שלא לדבר על זה שהיא לא תצטרך להפר את ההבטחה שלה לביילי! זה הצעד הראשון עד עכשיו שלא היה הגיוני בכלל.

אבל לא נורא, מה שמשנה זה שביילי מועמדת להדחה ובדרך הבייתה.

לצפיה ב-'פרק 20 '
פרק 20
30/10/2018 | 17:18
6
20
חשבתי עד עכשיו שהיילי חכמה, אבל לא בדיוק - היא הכי טובה מהברית שלה, אבל תסתכלו על סקוטי. פסי. רוקסטאר. וכמובן ביילי. אפילו סאם יותר טובה מהם. ואגב "רוקסטאר", די להכפיש את הז'אנר האהוב עליי! עם כל המתמודדים שמחזירים לביג בראדר כל עונה מחדש, מה עם איוול דיק? מצידי אפילו שיחזור להתמודד, ושיהיה כל עונה. לא איכפת לי שהוא שיחק גרוע, אני מת עליו. וכמובן שינגנו כל הזמן את השיר שלו.

ואז ביילי משתוללת לגמרי. וגם משקרת. לא יודע מה היא חשבה או איך כל אחד מהם תפס את המצב, אבל היא שיקרה. אפשר להשתמש במילה כלשהי שבחיים לא ציפיתי שאשתמש בה על לא-ישראלי? כן... היא ערסית. אוי אוי אוי, אסור שמשהו בחיים שלה ילך לא טוב. עד עכשיו היא לא התנהגה כמו האלמנות בעונה 15, או חס וחלילה המלאכיות של ג'סי בעונה 11, אבל ההתפרצות הזו הייתה יותר מכל מילה של התחסדות שנאמרה על ידי כל מתמודד אי פעם. יאללה לכי לעזאזל ותיהני מההצבעה פה אחד הראשונה העונה... נגדך. בייו'ששששששששששששששש!!!

לצערי עכשיו היילי HOH. יש לי הרגשה ששבוע הבא לא יהיה כל-כך כיפי.
לצפיה ב-'פרק 21 '
פרק 21
31/10/2018 | 22:37
5
13
טעיתי כשחשבתי שסאם בצד של לבל 6. היא לא בשום צד. היא לא במשחק בכלל. היא לא חושבת על המשחק, והיא חושבת ש"כולם רעים". איך בשנת 2018 עדיין מלהקים מתמודדים שאין להם שום מושג מהי תוכנית ריאליטי? כמה הולם שהיא הפכה לרובוט בשבוע הראשון, כי ככה היא מתנהלת. אבל לא ממש, כי רובוט משחק בכלל בלי רגש. סאם "משחקת" רק עם רגש, ולראשונה מאז... לא יודע מי, מגיעה פתאום מישהי שבאה "רק בשביל החוויה". איזו חוויה בדיוק? אני עוד איכשהו מסוגל להבין את זה בהישרדות, אבל מבחינתי זה כמו לשחק כל משחק כשהמטרה היא לא לנצח.

אז אנג'לה וקייסי מועמדות להדחה, אבל יש עדיין את ההאקר! אם התחרות הולכת ללבל 6, זה יהיה בדיוק כמו שבוע שעבר ברוורס. אם איכשהו יודחו סקוטי, פסי או אפשרות אפילו יותר טובה, רוקסטאר, לבל 6 פשוט יוכיחו עליונות מוחלטת על הברית השנייה. כאילו שהם לא הוכיחו אותה בכל מקרה. וההאקר השבוע הוא... שוב היא! ולא סתם, אלא קייסי! אגב, רק עכשיו הבנתי מה הבעייה שלי עם דמות ההאקר. הקריינית היא כמובן עם מבטא רוסי, וכמובן שגם לא אתפלא אם תהיה קריצה לסין. אבל האותיות במסך סטייל "מטריקס" הן לא סיניות, אלא יפניות! מי שמע על האקר יפני?! אז קייסי מעמידה את רוקסטאר במקום עצמה, ועכשיו הכול תלוי בוטו.
לצפיה ב-'פרק 22 '
פרק 22
03/11/2018 | 01:07
4
20
השבוע עדיין לא בטוח. אם רוקסטאר, היילי, פסי או סקוטי יזכו בוטו. לבל 6 בטוח יאבדו עוד חבר, והפעם אולי אפילו את טיילר בעצמו. אבל קודם כל, רוקסטאר בעצמה מצטרפת לחבורת הריבים. לא מאבדת את שפיות דעתה כמו ביילי, אבל לא בדיוק מוסיפה לעצמה כבוד.

ואז מתחילה תחרות הוטו המותחת ביותר בתולדות ביג בראדר. מהר מאוד מסתבר שזהו זה, זה הסוף של לבל 6... או שלא?!? פסי כל-כך טמבל, שהוא דפק לעצמו את הסיבוב! ואז טיילר כמעט עולה עם התשובה הלא נכונה, אבל רוקסטאר מספרת לטיילר מה התשובה הנכונה! תודה פוסטמה, תיהני מההדחה! בסיבוב האחרון, לצערי רוקסטאר מוצאת ראשונה את התשובה... הלא נכונה! או מיי גאד!!! טיילר זוכה בוטו!!! לבל 6 שולטים בשבוע!!! והחלק הכי טוב הוא שטיילר אפילו לא צריך להשתמש ביתרון שלו!!!

כמובן, קייסי על הבלוק במקום אנג'לה. למה לא ברט? לא שזה כזה משנה, כי לא רק שסאם וג'יי סי יצביעו עם לבל 6 כמעט בוודאות, אלא שקייסי עדיין יכולה לנטרל את הקול של פסי או סקוטי, או פסי, או... סקוטי. רק שניים מפאוטה יכולים להצביע? אה, כן... רוקסטאר? בייו'ש.
לצפיה ב-'פרק 23 '
פרק 23
03/11/2018 | 13:08
3
26
בנקודה הזו, לבל 6 (יחד עם סאם וג'יי סי) הם רוב מוחלט בבית. ובגלל שחברה אחת בפאוטה היא HOH ושנייה על הבלוק, אלא אם סאם וג'יי סי שניהם עורקים, לבל 6 ידיחו את רוקסטאר. העונה הזו די דומה לעונה 6, אבל מאוד שונה. במקום שהכוח יעבור בין הבריתות ובכל שבוע צד אחר של הבית מפסיד, לבל 6 איכשהו שלטו כמעט בכל הדחה, לא משנה מי זכו באיזו תחרות. אבל רוקסטאר חושבת שהיא נשארת, מסיבה כלשהי... איזו חבורה של קלולסים. מה היילי עושה איתם, לכל הרוחות? כמובן, מתבקשת ההשוואה למגי, אבל בעונה 6, שהייתה לא אסטרטגית כמעט בכלל, מגי שיחקה הכי טוב מכולם, והיא זוכה ראויה ומאוד אנדרייטד. היילי היא קוץ במדבר.

וכל זה לא היה קרוב לקרות לולא אחד השחקנים הכי טובים בתולדות ביג בראדר. לולא טיילר, סאם הייתה מודחת בשבוע הראשון, ג'יי סי היה כנראה מצטרף לצד השני של הבית, וברט ואנג'לה לא היו אפילו מגיעים למושבעים. בתוכנית הזו, אסטרטגים אמיתיים הם מצרך נדיר. האחרונה שהייתה שחקנית ממש טובה הייתה ונסה, ולפניה דן. דריק שיחק סבבה, אבל בעונה עם מתמודדים מאוד חלשים. לאמנדה היו רגעים טובים, אבל הביאה כמעט בכוחות עצמה את הסוף המזעזע של עונה 15.

ואז רוקסטאר מודחת, בהדחה הכי צפויה של העונה עד עכשיו. רק בפרק הבא יהיה אפשר לדעת מי ה-HOH הבא.
לצפיה ב-'פרק 24 '
פרק 24
05/11/2018 | 22:56
2
19

מה בעצם הטעם לכתוב? הפורום הזה מת. תפוז מת. יהי זכרו ברוך. בעצם, ימח שמו, כל זה באשמתו בלבד. בלעדיי אף אחד לא היה כותב פה כבר שבוע. רק לידיעה, צריך למחוק קבצי קוקי כדי לכתוב בתפוז. הבעייה היא שצריך למחוק אותם שוב ושוב ושוב. אז... האם זה שווה את זה?
בכל מקרה, ה-HOH הבא הוא... פסי. אוי. אוי ויי. ותחרות ההאקר נגמרה, אז אין יותר דרך ללבל 6 להציל את עצמם. טיילר כנראה יישאר במשחק, וזה מה שהכי חשוב, אבל בשביל אנג'לה או ברט, ובמקרה של פסי זה יהיה ככל הנראה ברט, נגמר המזל. ומה הקטע עם החולצות של סוואגי שיט? הוא שחקן כדורסל או ראפר מזורגג? ויותר מזה, האם הוא ירדוף אותי עד סוף העונה?

בכל מקרה, ג'יי סי להצלה! אם זה יעבוד, זה לא יהיה שונה בהרבה מהמהלך של טיילר על קייטלין בשבועיים הראשונים. וזה עובד! פסי מעמיד את סקוטי להדחה! או מיי גאד!!! כמובן, ברט גם מועמד להדחה, אבל בנקודה הזו יש ללבל 6 כל-כך הרבה כוח, שהם לא יכולים להפסיד.
לצפיה ב-'לפני חודשיים'
לפני חודשיים
06/11/2018 | 05:28
1
22
אני וסוסי היינו היחידים שמילאו את הפורום עם הישרדות אוסטרליה שסירבתם לראות
לצפיה ב-'אז לא הייתה עונה של הישרדות אמריקה '
אז לא הייתה עונה של הישרדות אמריקה
07/11/2018 | 23:45
20
ולא היה את הבולשיט שכמעט בלתי אפשרי לכתוב פה הודעות. בגלל הפאק של תפוז, נראה לי שכל האתר כמעט ריק.
לצפיה ב-'BB20 רשמים'
BB20 רשמים
27/10/2018 | 11:13
4
51
קודם כל חייב להגיד שאני מאוד מאוכזב מלבל 6
כשקראתי פה הודעות שלכם והתלהבות גדולה חשבתי שמדובר באיזה משהו פנטסטי
מהלכים שלא היו בתולדות הריאליטי או לפחות בתולדות ביג ברודר

סך הכל בואו נבחן את הברית הזאת
שני הראשונים שיצאו ממנה היו מיותרים כשהיו ומאוד ממורמרים כשהלכו, סתם מספרים בתוך הברית
ברט, לא מבין איך הוא שונה מכל "סוסון" אחר שהיה בביג ברודר, מה ההבדל בדיוק בינו לבין ג'ייס מעונה 5 או מאט מעונה 12 או ג'וש מעונה שעברה?
דמות מאוד לא נעימה לראות על המסך וגם בתור אסטרטג, שם את עצמו למטרה סתם בשביל להגן על חברי ברית ששמו אותו בתחתית העמוד מהרגע הראשון
אנג'לה תמיד הייתה בצל של טיילר ולולא הוא לא היה לה משחק

אז נשארנו עם קייסי וטיילר שטיילר היה שחקן אסטרטגי מצויין
וקייסי הייתה שחקנית חברתית מצויינת
אבל גם, בהיסטוריה היו הרבה מאוד טובים מהם
הם לא שחקנים שעשו היסטוריה הם שחקנים טובים, אוליי ברמה של דרו מעונה 5
ההתלהבות מהם מזכירה לי את ההתלהבות מהברית של עונה 6 שגם מהם לא הבנתי על מה כל הפאס

אם כבר ג'ייסי מאוד הרשים אותי בהדחה של סקוטי, הוא עשה דבר שלפניו עשו רק וויל ובוגי ששכנעו את אריקה לשים את דניאל רייס להדחה ועשה זאת בביטחון מאוד גדול, גם השתמש בנתונים נכונים כי לסקוטי באמת היה קראש על היילי

ג'ייסי גם משך המון בחוטים, שיתף פעולה באופן מלא עם לבל 6 (אבל לא סתם נגרר כמו סאם) והיה אחראי על המון הדחות של המושבעים אבל בשיחה עם וויל היה נראה שכנראה היו מצביעים לו, הוא לא צבר את הכעס שטיילר צבר

אהבתי מאוד את היילי בתור דמות ואני מקווה שתחזור לעוד עונה, אני חושב שהמכשול העיקרי שלה העונה היו בניי הברית שלה, פייסל שהוא אחד השחקנים המטומטמים ביותר שהיו בביג ברודר וביילי, היילי דיי הרסה את המשחק שלה בשביל להגן עליהם
אני רוצה לראות אותה בעונה לבד, בלי הברית הזאת

לא רוצה לראות יותר אף פעם את פייסל, ברט, סאם, ווינסטון, סוואגי וביילי
הייתה עונה טובה מאוד אבל יותר מדיי אנשים שאני לא סובל בבת אחת
לצפיה ב-'ועוד דבר '
ועוד דבר
27/10/2018 | 12:38
29
ג'ס וקודי, רייצ'ל ריילי, ג'סי, פול, ג'וש....העונה הזאתי דיי שברה שיא בכמות שחקנים מעצבנים חוזרים
לצפיה ב-''
27/10/2018 | 20:50
2
31

כנראה שאתה מאד מושפע מהעריכה ואימצת את הנרטיב שהעריכה ניסתה למכור

ווינסטון ורייצ'ל היו אמנם החוליות החלשות בברית מדהימה אבל הם גם שיחקו בסהכ די טוב - זה שהם היו בהלם מההדחה זה לגיטימי לגמרי, כשהכל נגמר הם מאד פרגנו לברית שלהם והכל היה בסדר. גם רייצ'ל למרות כל סאגת ההודעה של אנגלה הבינה מה גרם לכך וכולם חזרו להיות חברים טובים. זה כמו להגיד שמיקיילה ממורמרת בגלל שהייתה בהלם ראשוני מההדחה ב33.

להגיד שברט הוא כמו ג'ייס זה פשוט זלזול במשחק שהוא שיחק, או יותר גרוע כמו ג'וש, זה פשוט לא נכון.
ברט השתמש בנאומים (הקורעים) שלו כדי ליצור כאוס בבית וזה בדיוק מה שקרה - אחרי כל הנאומים שלו ההייב  התחילו בסשן של בלאגן וחוסר אמון הדדי, וזה גרם לטיילר בעצם לא להיות מטרה למרות שהוא לגמרי שיחק בהם.

לפרגן לג'יי סי אבל לא לפרגן לברט זה פשוט לא קשור למציאות - אחת הסיבות שג'יי סי הצליח היה כי ברט כל כך התקרב להיילי, פסי ורוקסטאר בימים שלפני ההדחה של רוקסטאר שהם אפילו ביקשו מברט שיעזור לה להכין את נאום ההדחה שלה, והמשחק של ברט ושל ג'יי סי עזר לתעתע בהם ולגרום להם להעיף את סקוטי
ברט שיחק משחק חברתי בסהכ מאד טוב, הוא היה בעל סיכוי די רציני לנצח בגמר אבל החיסרון שלו היה שכיוון על אנגלה בשלב הזה (אם כבר היה צריך על קייסי), שסמך מדי על טיילר ולא ניסה לפתח קשרים עם הבנות. 

להגיד על אנגלה שהיא הצל של טיילר זה בכלל קשקוש אחד גדול - היא שיחקה משחק מעולה והייתה תמיד עם הראש במשחק, כתפסו ממנה איום בהתחלה היא הורידה הילוך ונעלמה בבית, עזרה לתכנן את כל ההדחות של הלבל 6 שהובילו לשליטה שלהם במשחק, וזרחה בדיוק כשהיה צריך כשהיא התחילה לזכות במשימות. אין הרבה מתמודדים, ובמיוחד נשים ששיחקו משחק כל כך קר רוח אבל באותה המידה נכון, ובלי כמעט טעויות. החסרון שלה היה שהייתה פחות אהובה על המושבעים, אבל זה בעיקר נבע מזה שהיא פשוט בן אדם יותר ביישן וסגור. זה לא שהיא עשתה אי פעם משהו כדי לפגוע בהייב.

ג'יי סי אמנם היה מניפולטיבי ושיחק משחק טוב אבל הוא שיחק כדי להגיע למקום שלישי (או רביעי בלי הHOH, או חמישי בתכלס אם ברט לא היה מנסה לבגוד בלבל 6). להגיד שהוא היה מנצח את טיילר בגמר זו שטות. ג'יי סי היה מפסיד כלולם בגמר מהלבל 6, אולי למעט אנג'לה וגם אז זה היה צמוד. 

להגיד שטיילר הוא רק שחקן אסטרטגי טוב זה לא נכון. טיילר הגיע למצב שבו בפיינל 6 עיש לו מקום מובטח בפיינל 2 - וממש לא בגלל שראו אותו כעז שקל לנצח בגמר, פשוט כי כולם שם הרגישו שהם כל כך רוצים להיות לצדו בגמר. לא היה מתמודד כזה בתולדות התוכנית. אתה מדבר על המהלך של ג'יי סי אבל מה עם המהלך של טיילר שהצליח לגרום לקייטלין להתהפך על הברית שלה פעמיים? מה עם זה שהוא הדבק שחיבר את סאם וג'יי סי ללבל 6 וגרם להם להצביע איתם בכל ההדחות החשובות של העונה?
טיילר היה קשור מאד לרוב השחקנים העונה הרבה יותר מקייסי. נכון שקייסי הייתה שחקנית טובה ואהובה בסה"כ אבל עם סקוטי ופסי מעולם לא היה לה שום קשר, והסיבות שבגללן הם הצביעו לה היו הכי הזויות ששמעתי אי פעם (סקוטי הצביע לה לטענתו אחרי שראה שהיא זכתה בHOH האחרון, פסי הצביע לה כי פרגן לה על זה שהיא ניצחה בוטו שהדיח אותו....).

לדעתי אם היה לפיינל 2 יותר זמן לדבר ולמושבעים יותר זמן לדסקס - טיילר היה מצליח למשוך את הקולות של פסי או סקוטי, כמו שהוא הצליח למשוך את הקול של היילי שאמרה בעצמה שהיא באה במחשבה להצביע לקייסי - אבל אנגלה וברט בג'ורי ולאחר מכן הנאומים של טיילר גרמו לה להבין שטיילר שלט במשחק.
למרות שהוא הפסיד הוא ללא ספק בליגה של דן, דר וויל, דריק, דני רייז וונסה. אני חושב שהמשחק שלו איפלו יותר מרשים.

ואם כבר בהיילי עסקינן - נכון שהיא מותק והכל וללא ספק הדבר הכי חמוד שיצא מההייב - אבל היא עדיין שחקנית די גרועה. אולי בעונה אחרת יהיה לה פוטנציאל אבל העריכה בעיקר ניסתה למתג אותה כמן ממשיכת דרכה של ניקול - כשבפועל היא הייתה העתק מדויק של ניקול בעונה 16. היא לא השתמשה נכון בכוח שלה, היא לא קלטה בכלל את הקשר בין הלבל 6, היא נתנה לפסי להדיח את סקוטי, היא עשתה טמטום בבחירות שלה בהאקר (בניגוד לקייסי שבחרה בכוונה בבן אדם חלש מהברית השניה היא בחרה בשחקן שיכול לנצח וטו) והיא גם חשפה את עצמה עם ההאקר במה שהיה מהלך ממש ממש מטומטם.

ודבר אחרון לגבי הלבל 6 - להשוות אותם לסוב 6 זו ההשואה הכי מגוכחת ששמעתי אי פעם. הדבר היחיד שבו שתי הבריתות דומות הוא שבשני המקרים מדובר במתמודדים האהובים והכיפיים של העונה שבברית נגד הצד המשעמם והגרוע. אבל מבחינת הבריתות - בעוד שהסוב 6 היא אחת הברריתות הכי גרועות שהיו בתולדות התוכנית, הלבל 6 היא ברית מדהימה. הם הצליחו להשתלט על המשחק ולשלוט בכל הדחה - למרות שלפחות בתחילת העונה מאזן הHOH ממש לא היה לטובתם. גם כשלא הייתה ברירה מי שהודח בסוף היה מי שהם רצו (ווינסטון ורייצ'ל) ולא השחקן שהשתלךם להם יותר, והם עשו את כל זה כשהייתה ברית חזקה של 8 אנשים שכן עבדו ביחד (בניגוד לבריגייד שהתמודדו מול ברנצ'ל ועוד כמה פלאוטרים שלא באמת שיחקו, כנל לגבי ברית הבנים של עונה 16)  - וובלי שבכלל יעלו עליהם.

אם זה לא משחק טוב אז אני לא יודע למה כן ציפית. 

לצפיה ב-''
27/10/2018 | 21:56
24
השוואתי את הלבל 6 לסוב 6 רק בגלל הציפייה וההייפ שהפורום (פה אתם ובעונה 6 פורום 407) יצר כלפייהם שהתבררה לי כדיי אכזבה
לא אמרתי שהבריתות דומות

אני מושפע מהעריכה כי בסופו של דבר זה מה שאני רואה, מודה שאני לא צופה בלייב פידס וראיונות שאחריי אני בטח לא קורא, מבחינתי לאחר שהמשחק נגמר המתמודדים הופכים לדלעת ומתנדפים

טיילר אם מסתכלים עליו כסוליסט אז באמת יותר ניתן להעריך אותו, כשמסתכלים עליו כמכלול של הברית שלו אז קצת קשה
גם את הברית השניה לא אהבתי כמכלול ובכלל אני לא אוהב את הקטע הזה של בריתות בקטע של "נאמנות עד הסוף" בניגוד ל"בריתות עד איפה שיכולות לסחוב אותך", בגלל זה גם לא אהבתי את עונה 6 כמו שכולם אהבו
הברית היחידה שאהבתי אותה כמכלול בביג ברודר זה אוליי הבריגייד וזה כי הם תכננו את הברית בהתחלה אבל בהמשך המשחק שיחקו דיי כסוליסטיים עם העברת הודעות פה ושם

ברט שחקן לא טוב בעיניי כי היה בתחתית הברית כל המשחק ודיי ידע זאת
לא ממש היה שם איזה מהפך ענק בפיינל 6, מקסימום הוא רק החליף מקומות עם סאם ואני ממש לא חושב שהיה מועמד לזכיה במידה והיה מגיע לגמר, אם היו ממורמרים על טיילר אז על ברט ועוד איך היו ממורמרים
ומי שכיוון את ברט לכוון על אנג'לה זה גם ג'יי סי אם אני לא טועה, למרות שלהפיל את ברט לא הייתה הכוונה שלו אז זה לא נחשב הצלחה אבל אני חושב שג'יי סי התרכז בלטפס בעמוד ולראות באיזה מצב הוא נמצא הרבה יותר מברט שפשוט נשען על לבל 6 וחשב שמקומו בטוח

לא אמרתי שהיילי מאסטרמיינד, אמרתי שחבל שהייתה עם הברית הזאת כי עם אנשים יותר נורמאליים בצד שלה הייתה מצליחה הרבה יותר
אבל כן, זו בהחלט אשמתה שבחרה באנשים האלו כבניי ברית ונכנסה יותר מדיי למשחק רגשי
עדיין, מעוניין לראות אותה חוזרת למשחק
היא לא ניקול אבל היא יכולה לעשות את השיפור שניקול עשתה
וקצת מצחיק להאשים אותה בלשים שחקן פיזי חזק על הבלוק כשבתחרות הויטו ההיא לא היה שום אלמנט של פיזיות, כל אחד יכל לנצח
גם רוקסטאר כמעט ניצחה בויטו בהדחה שלה ואת הטמטום שלה לבל 6 לא יכלו לחזות אז בעולם מקביל שרוקסטאר לא הייתה מגלה לטיילר את התשובה וזוכה בויטו אז קייסי הייתה יוצאת גרועה על זה שהעמידה אותה?
הטיעון הזה של התנהלות נכונה עם האקר שכיוונה את התוצאות הוא טיעון מאוד חלש
לצפיה ב-'ו'
ו
27/10/2018 | 22:00
25
בקשר לרייצ'ל ווינסטון, ברור שמרמור נקבע בהקשר של הזמן שאתה נמצא במשחק
אני יכול גם להגיד לך שביג טום אמר בראיונות אחריי עונת האולסטאר של הישרדות שהוא מכבד את המשחק של בוסטון רוב ובמחשבה שניה היה מצביע לו
ופרנק אודי שאמר שהוא מכבד את המשחק של דן
עדיין, זה ממורמר וזה ממורמר, לא אכפת מה אמרו אחריי זה
לצפיה ב-'הישרדות דוד נגד גוליית - פרק 5 '
הישרדות דוד נגד גוליית - פרק 5
25/10/2018 | 04:04
12
46
לצפיה ב-''
25/10/2018 | 06:27
75
העונה הזאת מבחינה בידור נטו היא זהב  וואי, זה היה ענק שאנג'לינה ביקשה מנטלי את הז'קט שלה, ונטלי התעלמה ממנה. ועוד אנג'לינה לא הצביעה נגדה בכלל! אני עדיין בעד אנג'לינה, אבל המצב לא נראה מזהיר בשבילה כרגע, עם ג'אבני יפסידו בעוד משימת חסינות, היא רוב הסיכויים תודח. באסה קצת שנטלי הודחה, אבל אני שמח שלירסה נשארה. ניק פשוט מלך, הוא משחק את המשחק מושלם כרגע, אני חייב לומר.

אז דן מצא עוד פסלון חסינות. מייק יודע כבר על קיומו של פסלון חסינות אחד בגלל ג'רמי, אז דן יצטרך לישון עם הפסלון חסינות בלילה. 

אלק עדיין עשה מהלך גרוע, הוא עכשיו בשבט במיעוט עם קארה, שעכשיו לא סומכת עליו מן הסתם. אני לא ראיתי את כל הפרק, רק הצלחתי לצפות בחצי לייב, אז אני אשלים בהמשך, ואם יהיו לי עוד הערות אוסיף.
לצפיה ב-''
25/10/2018 | 17:41
5
73
סוף סוף בשעה טובה ומוצלחת, למרות שכל הסימנים הצביעו על כך, היתה ההדחה שהכי חיכיתי לה מתחילת העונה, ואני בטוח שביחד איתי רוב הצופים שכבר ממש נמאס להם מהקוץ בתחת הבוסית הפרזיטית הזאת שנקראת נטאלי שחושבת שהשמש זורחת מישבנה, חיכו לה. ותודה למייק שהתחשב בנו הצופים וגם בחבריו השורדים שנטאלי הקרצייה כבר יצאה להם מכל החורים ועלתה להם על כל הסעיפים שעזר להדיחה. ברוך שפטרנו מעונשה של זאת, מקווה לא לראותה יותר בשום עונה. מסוג השחקניות המיותרות והמעצבנות אבר בתולדות הישרדות.

גם מזג האוויר הסוער באופן די יוצא דופן באיי הוולט דיסני של פיג'י עם סופת הציקלון הקטלנית וההרסנית שג'ף וההפקה הפעם לא לקחו שום סיכון ודאגו לפנות את כל המתמודדים למקום מבטחים עד שוך הסערה שזרעה הרס בכל שלושת המחנות שהקימו על האיים שלהם, וכהשמש יצאה סוף סוף והמתמודדים שבו לאיים שלהם ולמחנותיהם לגלות איזה מזל היה להם שפינו אותם ושהם לא נמצאו בתוך המחנות שהקימו בעת הסערה שנראו ממש כמו אחרי הפצצה אחריה, מעט נרגע. בהחלט מדובר בעונה קשה מאוד מבחינת מזג האוויר, לעומת העונות הקודמות.

אז סוף סוף אפשר לנשום לרווחה, כי עכשיו העונה החדשה של הישרדות באמת התחילה. ואין יותר את נטאלי שכולם שונאים אותה ומתים להדיחה, ועכשיו הם יוכלו להתחיל באסטרטגיות ולהדיח אחד את השני.

אבל למעשה מכל שלושת השבטים השבט היחיד שבאמת מעניין את רוב הצופים העונה, זה ללא ספק השבט הירוק, שכולל בתוכו את שלושת השורדים הכי חזקים פיזית של העונה ואת שני השורדים הכי חכמים של העונה. בעוד שמהשבט הסגול ממש לא אתנגד אם לא יישאר אף אחד, וכנ"ל לגבי השבט הכתום, אולי להוציא את קארה, למרות שגם אליה אני לא ממש מתחבר, כי אף אחד בשני השבטים האלה לא מעניין אותי ואני לא מתחבר אליו, וכמו שכבר אמרתי, העונה אין לי בכלל פייבוריטים ולכן ממש לא משנה לי מי יודח ומי יישאר. מה שכן משנה לי זה מי אני לא רוצה שיזכו העונה, ונטאלי היתה בהחלט בראש הרשימה הזאת מבחינתי, אך האמת שממש לא היה איכפת לי אם היתה מתבצעת הדחה מחומשת והיו מדיחים את כל החמישה בשבט הזה בבת אחת.

את הפרומו לפרק הבא לא יצא לי לראות כי הוא לא שודר בפרק האחרון, ועל כן אין לי צל של מושג מה עומד לקרות שם בשבוע הבא...
לצפיה ב-'ועוד דבר '
ועוד דבר
25/10/2018 | 18:02
4
74
אנג'לינה מה זה יצאה פאטתית בפרק הזה. מילא שלא הדיחה את נטאלי שנואת נפשה בהזדמנות הראשונה שהיתה לה, ומילא שלא הדיחה אותה גם בהזדמנות השנייה שהיתה לה. אך להתרפס בפניה וללקק לשנואת נפשך ולהגן עליה במועצת השבט, בזמן שאת מתה שהיא תודח, רק בכדי שתוכלי להתרפס מיד אחר כך בפניה שתואיל להשאיר לך את הז'קט שלה, מוציא אותך מה זה עלובה ופאטתית. שלא לדבר על כך שבכך היא שיחקה ישירות לידיה של הקרצייה הבוסית המרושעת שממש נהנתה לצאת מהמשחק כשאנג'לינה מפצירה ומתחננת בפניה שתואיל להשאיר לה את הז'קט שלה. זה למעשה אפשר לאמר עשה לה את היום. כי הרעים תמיד ניזונים מחולשתם של אחרים, ובעיקר כשאפשר להריח את החולשה הזאת ממרחקים. ועל כן ממש לא פלא שנטאלי יצאה משם עם חיוך מרושע על פניה.
לצפיה ב-''
26/10/2018 | 00:01
3
85
אנג'לינה ידעה שמדיחים את נטלי. כל ההצגה במועצה נעשתה כדי לגרום לנטלי להעביר לה את הג'קט, בסופו של דבר זה לא עבד.
לצפיה ב-''
29/10/2018 | 22:36
2
29
את באמת מאמינה למה שכתבת?
לצפיה ב-'כן. '
כן.
29/10/2018 | 23:17
1
42
מספיק לראות את הפרצוף הכאילו-עצוב של אנג'לינה כשהיא חיבקה את נטלי לדעת שהכל זיוף.
ואם אתה עדיין לא מאמין, יש את הוידאו הזה: https://www.youtube.com/watch?v=IbxHVsxJthc
לצפיה ב-''
30/10/2018 | 11:51
31
הקטע הזה צולםלאחר מעשה. קרי לאחר ההדחה של נטאלי.
ש משפט חשוב שאומר: חתול שלא מגיע לחלב טוען שהחלב חמוץ. זה המקרה גם עם אנג'לינה, בגלל שהתוכנית שלה לא הצליחה אז פתאום היא משנה פאזה וטוענת שבכלל רצתה שנטאלי תודח וכל מה שעניין אותה זה לקבל ממנה את הג'אקט שלה. ייה רייט. נטאלי זה ממש הבן אדם שאפשר לסמוך עליה שאם תודח תשאיר למישהו שם את הג'אקט שלה. צריך להיות ממש מטומטם עם קבלות בכלל לחשוב כך.

לעומת זאת, ההתרפסות של אנג'לינה כלפי נטאלי, גם אם היתה מבויימת כפי שהיא טוענת, עדיין היתה פאטתית ועלובה, בדיוק כמו טיעוניה. ועובדה שנטאלי לא קנתה את זה.
לצפיה ב-''
27/10/2018 | 21:02
3
58
פעם עשרים כשאני מנסה להגיב את התגובה הזו.

נטלי
ללא ספק הדמות הכי  טובה שקיבלנו אי פעם

לצפיה ב-''
29/10/2018 | 18:37
30
אין לי מושג מה הופך את הפרזיטית המעצבנת הזאת בעיניך לדמות הכי  טובה שקיבלנו אי פעם. כנראה התהפכו אצלך היוצרות... גם לא נראה לי שעוד מישהו חוץ ממך חושב כך.
לצפיה ב-'מצטרף'
מצטרף
29/10/2018 | 22:02
1
36
אין ספק שהיא הקווין של העונה ודמות מושלמת, לא יודע איך נעבור את העונה הזו בלעדיה.

לצפיה ב-''
29/10/2018 | 22:53
37
באמת איך... תאמין לי שנסתדר ומהפרק הבא אפילו לא נרגיש בחסרונה.

מה שכן, מסכנה נטליה שצריכה להיות איתה בפנדרוסה. מצד אחד היא תשמח שהיא הודחה כי היא לא סובלת אותה ורצתה שהיא תודח ראשונה, אך מצד שני היא לא סובלת אותה והיא האחרונה שהיה בא לה לבלות איתה את הימים האחרונים שלה בפנדרוסה.

דבר אחד בטוח לי היא ממש לא תחסר.
לצפיה ב-''
30/10/2018 | 15:24
36

נטלי היא הדמות שראסל חולם להיות, רק בלי מה שכולם אוהבים בראסל - המשחק האסטרטגי. תכל'ס, ואני יכול להגיד את זה אלף פעם, ראסל יכול למצוא אלף אלילים וליזום אלף בליינדסיידים ולהגיע לגמר אלף פעמים, ובכולן הוא יקבל סך הכול אולי שלושים קולות. ראסל לעולם לא יזכה בהישרדות. ונטלי לא תזכה בעונה הזו. ובגלל זה יש סיכוי גבוה שהיא תגיע מעכשיו ישר לגמר כעז. היא העז הכי מושלמת בתולדות הישרדות.

ואז המתמודדים מתפנים מהאי! ההפקה ללא ספק לא רצתה כזו סופה. מעניין אותי אם בעונות עתידיות נחזור למזג אוויר סוער, אבל בעקבות העונה הזו, זה בהחלט לא סביר! בכל מקרה, עכשיו קארל במשחק, ובא לי שאלק יודח כבר הפרק! אליסון בוידוי הראשון שלה! אולי היה לה אחד בפרק הראשון, ואז זה השני שלה. האתגר הראשון שהוא פרס נטו, והשבט הכתום זוכה בתרנגולות! אני מאוד, מאוד מקווה שהם ידיחו את אלק, כי הוא הוכיח שאין לו לא נאמנות ולא היגיון, וזה אומר שאין דרך לדעת מה הוא יעשה.

השבט הירוק, דן מוצא עוד אליל! והגברים חוברים להם יחד... לא יודע מה הבעייה שלי עם בריתות של גברים. אולי זה בגלל שהגברים לא צריכים לעשות יותר מדי מהלכים (שימו לב כמה בליינדסיידים קים יזמה, וכמה בוסטון רוב יזם), ואולי בגלל שיש יותר ויותר זוכים, כשהרצף האחרון המשמעותי של זוכות נגמר לפני שש שנים. בכל מקרה, אם השבט הזה מפסיד חסינות, אליסון מודחת. נקודה.

למזלה, השבט הזה לא מפסיד חסינות, ולמזלם של אלק וקארה, גם השבט שלהם לא מפסיד חסינות. אבל בגלל שנטלי היא עז גמר כזו מושלמת, מי יודח במקומה? אגב, ממש אהבתי את הפאזל בסוף האתגר. אני אוהב שעדיין מוצאים רעיונות חדשים. אבל למזלי, לכל השבט נמאס וכולם, חוץ מאנג'לינה, הדיחו את נטלי. הבעייה עם העונה היא שיש רק שתי נשים שבולטות בעריכה, והן אנג'לינה וגבי. מבחינת נושא העונה, אני ממש לא אתפלא אם גבי תזכה, אבל היא צריכה יותר מזה כדי להיות זוכה *טובה*.

לצפיה ב-'הישרדות אי הגאולה - פרק 6 '
הישרדות אי הגאולה - פרק 6
25/10/2018 | 07:46
2
77
אני לא מאמין שעבר כמעט חודש וחצי מאז שהפסקתי לראות את העונה הזאת חחח. עם הישרדות ניו זילנד ואוסטרליה המציונות (תראו אותן עכשיו!!!), העדפתי לצפות בהן מאשר בעונה הזאת. אבל אין מה לעשות, ממשכים לצפות. 

בזאפטרה, סטיב לא הבין למה סטפני וקריסטה הצביעו לו. הקטע הזה ממש הביא לי פלאשבק להישרדות אפריקה, שלקס כעס שקיבל קול נוסף נגדו. למי אכפת? הן הצביעו רנדומלי, סתם לעשות הר מעכבר. באומטפה, אשלי ונטלי ממשכיות להיות חברות קרובות, אבל הן לא עובדות בשבט ומעדיפות סתם לשכב ולא לעשות כלום. אשלי מרגישה שהיא "עבדה קשה כל החיים שלה" והיא לא צריכה לעבוד עכשיו  פיליפ רוצה שהן יודחו כי הן לא תורמות כלום לשבט. מאט ניצח את קריסטה במשימת הדו קרב. יש טעם להתעכב על זה? מאט פשוט בלתי מנוצח שם כרגע. אנדריאה כבר די התגברה על מאט, ומבינה שהוא איום חברתי במשחק.

בזאפטרה, לסאריטה כואבת השן, וזה מעצבן כמה מחברי השבט, כי הם מרגישים שהיא עושה מזה יותר מדי סיפור. דיוויד כבר מוכן להדיח אותה ולהשאיר את סטפני על פני סאריטה. הוא אומר לסטפני שהיא צריכה להתחבר אל שאר חברי השבט. היא אחר כך "מתנצלת" בפני סטיב, מנסה לעשות בקרת נזקים. באומטפה, פיליפ רב עם אשלי כי היא ונטלי לא עושות כלום. אני מבין את הכעס של פיליפ אבל הוא ממש לא מתמודד עם זה נכון. רוב רוצה לנצח במשימת החסינות, אז הוא מנסה להרגיע את פיליפ.

אומטפה זוכים במשימת חסינות לאחר עבודת צוות מצוינת של גראנט ונטלי. בנוסף, הם זוכים בפרס של פיקניק הרחק מהשבט. בפיקניק כמובן יש רמז לפסלון חסינות. רוב מבחין בזה אבל הוא לא צריך את הרמז כי כבר יש לו את הפסלון. הוא נתן לגראנט לקחת את הרמז, ושניהם קראו אותו בסתר, אבל פיליפ, מכל האנשים, תפס אותם על חם. אז הם היו צריכים לשתף אותו ברמז.

בזאפטרה, סטפני מנסע לשכנע את ג'ולי להשאיר אותה על פני סאריטה. השבט נמצא בדילמה האם להשאיר את סטפני שהיא חזקה יותר מסארטיה אבל אי אפשר לסמוך עליה, או להשאיר את סאריטה, שהיא נאמנה אבל לא חזקה במשימות. בסוף במועת השבט, סטפני הודחה לאי הגלות. זאת הייתה ההחלטה הנכונה לפי דעתי, כי באיחוד ספטני הייתה עוברת צד 99%, אז צריך לחשוב על אמינות בשלב הזה.

לצפיה ב-''
25/10/2018 | 16:38
1
56

וואו, לא ראיתי את זה בא האמת   חשבתי שציפורת-לא-נחמדת תחזיק מעמד עוד הרבה זמן וקיוויתי שזה יקרה רק כדיי לראות את הג'ורי מתפוצצים עליה בגמר.

ממילות הסיום שלה היא הודתה שרוב הדברים שנאמרו עליה נכונים, מה שגורם לי לתהות - זאת היתה אשכרה האסטרטגיה שלה??   היא בחרה להיות מגעילה לאנשים ולעשות מעצמה צחוק מול כל אמריקה רק כדיי שיגררו אותה לגמר והיא תרוויח איזה 80K דולר? הזויה ממש. אם כך, ברוך שפטרנו. 

הסערה והפינוי מהמשחק - אז המתמודדים פונו לפונדרוסה והמשחק הופסק למשך יומיים. לאחר שוך הסערה הם חוזרים למשחק והמשחק לא ממשיך מהנקודה בה הם הפסיקו (יום 12), אלא ממשיך מיום 14. כלומר, הקאסט אשכרה קיבל הנחה של יומיים פחות מהמשחק. that's a first. אה, ואני לא קונה את העמדת הפנים המופתעת-המזוייפת כשכולם מגלים אחרי יומיים שנטליה הודחה. אה-הא. לא נפגשתם בפונדרוסה ולא גיליתם את זה off camera.   קטעים כאלה גורמים לי לרצות לפרוש מצפייה בתכניות ריאליטי. כמה מפגרת ההפקה חושבת שאנחנו?
ואם מדברים על ההפקה - דן מוצא עוד פסל חסינות. במקרה. כשהצלם מכוון את המצלמה על המיקום של הרמז. אוקייייי. זה כבר כל כך ישן שזה מביך.

עוד כמה נקודות -
כריסטיאן הוא אחד המעצבנים ובא לי שיעיפו אותו כבר כדיי שלא נצטרך להמשיך לראות את השטויות שלו. הוא כמו קוקרן על סטירואידים. תנו לו כבר את פסלון האמי ובואו נתקדם.
גורי אלפי - הוא מי שההפקה מנסה לגרום לנו בכוח לחבב, מה שאומר שהוא המנצח.
לאף אחת מן הנשים אין סיכוי לנצח העונה הזאת. על פי העריכה, בכל אופן.

לצפיה ב-'אופס.. מיועד לשרשור של עונה 37. שורשר לפה בטעות'
אופס.. מיועד לשרשור של עונה 37. שורשר לפה בטעות
27/10/2018 | 18:35
8
לצפיה ב-'הישרדות דוד נגד גוליית - פרק 4 '
הישרדות דוד נגד גוליית - פרק 4
18/10/2018 | 05:44
31
51
לצפיה ב-''
18/10/2018 | 06:02
9
96
אוקי, אני אתחיל עם משהו קטנוני, אבל די מעצבן לראות עוד באף ירוק. אלו אותם שלושה צבעים שראינו בעונה שעברה, לא יכלו לחשוב על צבעים אחרים? אני מוכן להתערב שהבאף של האיחוד יהיה באף שחור כמו בעונה שעברה.

באסה בשביל בי שהייתה צריכה לפרוש, למרות שהייתי צריך לצפות לזה מראש ממה שראינו בפרק שעבר. אני לא אוהב את המבטל פסלון חסינות הזה שקארל מצא, זה סוג של מזכיר את הפסלון החסינות שיול מצא בעונה 13, שקיבל איתו כוח מטורף. אני לא מתנגד לרעיון עצמו, אבל זה שהחביאו את זה באי הגאולה ולא באי שבו כולם נמצאים די לא הוגן.

עם ג'בני, השבט הסגול, היו מפסידים נטלי הייתה מודחת ללא ספק. אני מחכה לראות שהיא תשתפר במשחק, אבל היא ממשיכה לשים על עצמה מטרה על הגב, ואני לא בטוח שהיא שמה לב לאיך שהיא מתנהגת בשבט. ניק ממשיך להרשים ולשחק מצוין. אנג'לינה עשתה עבודה ממש טובה במשימה והצליחה לנצח בחסינות ברגע האחרון. אני מניח שגבי גם הייתה מודחת אבל היא עשתה עבודה טובה גם כן במשימת חסינות. 

אלק עשה ממש טעות בלהדיח את נטליה. הוא היה צריך לחכות להדחה הזאת באיחוד, אבל בשלב הזה, זו הייתה טעות לפי דעתי. אליזבת' ודיווי עשו עבודה מאוד טובה הפרק, זה הגיע לשלב שהם היו צריכים להצביע אחד נגד השנייה, אבל בסוף אלק הצביע איתם. החילופי דברים בין נטליה ואלק שהיא הודחה היה רגע ענק 

הפרק הכי טוב עד עכשיו לפי דעתי.
לצפיה ב-'הודעה זו פורסמה בטעות חחח'
הודעה זו פורסמה בטעות חחח
18/10/2018 | 06:03
24
לצפיה ב-''
18/10/2018 | 09:26
1
73
החלטה מטומטמת ביותר
נטליה מעצבנת?
סבבה, אז תסתובב אותה כמה שאתה יכול בשביל קול ואז תיפתר ממנה כמו ז'אן רובר
נראה שאלקה סתם רצה את התווית של "ביגמוב" בלי לחשוב בכלל קדימה אם ה"ביגמוב" הזה בכלל יעזור לו
לצפיה ב-''
19/10/2018 | 18:09
51
לא בטוח שיכול להשתמש בה כקול , היא לא מישהי שקל לשלוט עליה והיא גם מאוד אמוציונלית ובנוסף עם פה גדול , היא ממש לא בת ברית אפשרית
לצפיה ב-''
19/10/2018 | 18:07
5
50
זה ממש לא כמו האליל של יול.
זה לא לשימוש אחרי הקולות.
הוא צריך לנחש מאוד טוב באיזו הצבעה מי ישתמש האליל כדי שזה יעבוד. זה לא שאחרי שמישהו משתמש באליל הוא יכול לבטל.
אז הוא יכול גם  בקלות לפספס

לגבי הקולות מישהו יודע אם קארה הצביעה נגד דיווי או נגד נטליה ושיחקה אותה?

המהלך של אלק זה מסוג הדברים שמבינים מאוחר יותר אם זה השתלם. נטליה נראית מישהי שמאוד קשה לעבוד איתה.
מה שבטוח שאחרי הלחישות כבר לא יכול להרשות לעצמו לחזור אחורה
לצפיה ב-''
20/10/2018 | 07:24
3
45
גם אם הוא יכל להשתמש בזה אחריי שהוא רואה שימוש באליל חסינות עדיין לא היה לזה ממש כוח עליון כמו האליל של יול או "סופר איידול"
כי מה שעושה המבטל הזה הוא פשוט להחזיר את המצב לקדמותו שמי שמקבל את רוב הקולות מודח, אז לא רק שצריך שמישהו ישתמש באליל חסינות צריך גם שקארל יהיה בברית הרוב וצריך שהאחד שיש לו במקרה אליל חסינות יהיה במיעוט וברית הרוב תחליט להצביע נגדו

קארל תלוי פה בהרבה גורמים שלאו דווקא בשליטתו
אליל חסינות בפניי עצמו (כמו שהוא עכשיו) למשל הוא כח הרבה יותר גדול כי הוא נותן ליחיד הרבה יותר שליטה על המשחק
לצפיה ב-'ודרך אגב (לעונות מחו"ל)'
ודרך אגב (לעונות מחו"ל)
20/10/2018 | 07:30
1
52
בעונה 4 של אוסטרליה מישהי קיבלה "סופר איידול" שמה שזה אמר אצלם זה שהיא מקבלת אליל + מבטל אליל (שהיא תוכל להגיש לאחר שהיא רואה אליל משוחק)

בעונה 5 של דרום אפריקה שניים מברית הרוב חיטטו בתיק של זאת מברית המיעוט ופשוט לקחו את האליל לעצמם שמבחינה פרקטית זה דיי כמו מבטל אליל שבנוסף הם לקחו לעצמם

בכל מקרה גם היא וגם הם הודחו בערך באמצע המיזוג כך שכוח עצום ועליון זה לא
לצפיה ב-''
20/10/2018 | 10:02
38
לא צריך להרחיק עד לחו"ל, גם פה בארץ קרה מקרה מקומם דומה, בהישרדות 6 VIP שבו בוקי נאה גנב ללא בושה את פסלון החסינות שזכתה בו ענת הראל והשתמש בו כשלו במועצת השבט, כשההפקה שותקת ולא אומרת לו מילה על זה. זה היה אחד המהלכים המגעילים והדוחים ביותר בתולדות הישרדות, ומה שבעיקר איפשר בסופו של דבר ליקיר ההפקה איתי שגב להגיע לגמר ולזכות בעונה הזאת.
לצפיה ב-''
20/10/2018 | 10:37
35
קארל לא בהכרח צריך להיות בברית הרוב בכדי לבטל אליל חסינות. הוא יכול להיות גם במיעוט שמצביעים כולם נגד מתמודד מברית הרוב, ולאחד מהם יש אליל חסינות רגיל, שמשתמש בו נגד ההצבעה של ברית הרוב, ואז האליל מבטל אליל חסינות של קארל מבטל את האליל חסינות של ברית הרוב ושולח את מי שהצביעו ברית המיעוט הביתה.
לצפיה ב-''
20/10/2018 | 10:46
33
קארה הצביעה נגד דייבי ונטליה נגד אליזבת, כל השלושה האחרים הצביעו נגד נטליה.

וקארל יצטרך להיות מאוד עירני ומעורב מעכשיו והלאה אם הוא רוצה לשחק נכון באליל שמצא באי הגלות.
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
18/10/2018 | 11:24
4
76
בום!! איזה פרק משוגע! אולי זה מה שירים את העונה מבחינתי
קודם כל, באסה שבי נאלצה לפרוש ככה.
דבר שני, לא הבנתי למה הערבוב היה ככה ולא פשוט שני שבטים שכל אחד עם שמונה?!
אנג'לינה אדירה!!
ואז אני מבין שבעצם אם השבט הכתום הולך למועצה אז יש סיכוי שאליזבת' תודח, ואני מתבאס.
אבל אז נזכרתי שיש לדייבי אליל, אבל הסתום הזה לא מספר לה ומעדיף לשמור אותו לעצמו לשלב מאוחר יותר במשחק,
והוא בוחר לשרוף אותה במשחק
למזלי, אלק מעדיף סיכונים ומדיח את נטליה, וכמובן שאני שמח שהוא עשה את זה,
אבל ברור שזה צעד פשוט מטומטם
היה עדיף לו להדיח את דייבי/אליזבת עכשיו ומקסימום אם הם יפסידו שוב
הוא יכל להתהפך על נטליה- כי עכשיו קארל מצטרף אליהם ולשבט דיוויד יש רוב- ותכלס הם צריכים לשקול להפסיד בכוונה, ולהדיח את אלק
חוץ מזה אהבתי את האליל שקארל מצא- זה דווקא קטע מגניב שיכול להוסיף עניין למשחק.

לצפיה ב-'אגב בקישור שראיתי לא היה את הקטעים מהפרק הבא'
אגב בקישור שראיתי לא היה את הקטעים מהפרק הבא
18/10/2018 | 11:25
3
67
ואת החלק שהמודח מדבר ומראים מי הצביע למי...
לצפיה ב-''
18/10/2018 | 19:38
2
83
דייוי, אליזבת' ואלק הצביעו לנטליה
נטליה הצביעה דייוי
קארה הצביעה אליזבת'.

בפרק הבא נטלי ממשיכה לעצבן את השבט שלה (שוקר) וסופה חדשה מתחילה (זו כנראה הסופה שגרמה להפסקת הצילומים לכמה ימים, לפי מקורות זרים).
לצפיה ב-'אתה בטוח בזה?'
אתה בטוח בזה?
18/10/2018 | 23:44
1
77
זכרתי שהראו שנטליה הצביעה אליזבת'.
לצפיה ב-'הצדק איתך '
הצדק איתך
20/10/2018 | 15:32
42
נטליה הצביעה אליזבת'
קארה הצביעה דיווי
(הכי מטומטם זה ששתיהן אפילו לא הצביעו יחד בסוף)
לצפיה ב-''
18/10/2018 | 23:18
62
חחח
העונה הזו באופן מפתיע די טובה
הדבר היחיד שהורס זה החפירות הלא נגמרות על דייויד וגוליית. ג'ף - זה שבי נקעה את הרגל וזה שהם התחקו ל3-2 זה לא סימבולי סתום את הפה.

המועצה הייתה קורעת
אבל........ ללא ספק אחת ההחלטות הכי מטומטמות שאי פעם נעשו.
אלק פשוט ויתר על טופ 3 מוחלט רק כדי לעבור להיות מקום 4 אחרי שלישיה, אין שום שום היגיון במהלך הזה.

נטלי ממשיכה להיות מלכת העונה ואני רק מקווה שנמשיך לראות אותה עוד הרבה.
לצפיה ב-''
19/10/2018 | 06:00
4
67
עוד פרק מטומטם בעונה מטומטמת עם מהלך מטומטם של שחקן מטומטם.

נתחיל בזה שלמרות שבי פורשת בגלל פציעתה במשימה שבה השבט שלה זכה בחסינות השבטית, הפעם לא מבטלים את מועצת השבט וההדחה, ומיד עולה השאלה המתבקשת למה? למה כשבפרק הראשון ג'ף ביטל את מועצת השבט וההדחה בשל פציעתו הקשה ופינויו של פאט, בפרק 4 כשבי מחליטה לפרוש מהמשחק בשל פציעתה לא מבטלים את מועצת השבט וההדחה? האם זה אומר שג'ף וההפקה תכננו מראש שבי תפרוש או שההפקה רצתה פשוט לקצר את העונה ע"י הוצאת שני מתמודדים בפרק אחד? כנראה שרק לאלוהי ההפקה הפתרונות...

נמשיך בזה שמה היה קורה אילו בי היתה נשארת במשחק, איך היתה מתנהלת אז החלוקה לשבטים? האם בשבט אחד היו 6 שורדים ובשני השבטים האחרים רק 5? האם היו מחלקים אותם לשני שבטים במקום 3? האם קארל עדיין היה נשלח לאי הגלות ששכחו לספר לנו עליו בתחילת העונה?

ונעבור לאירועי הפרק לאחר הפרישה של בי והחלוקה המחודשת ל 3 לשבטים.

ממש, אבל ממש 'במקרה' יצא שבכל 3 השבטים חברי שבט דוד במיעוט והאילו הגולייתים הרוב, כאילו שמישהו מהצופים באמת מאמין שזה יצא להם באמת ככה ממש במקרה...

ואז קארל שלא הגריל שום באף בשום צבע, נשלח לאי הגלות שאף אחד לא סיפר להם ולנו הצופים שבכלל קיים העונה, ושם ישר איך שהוא מגיע מוצא פתק ששולח אותו לאליל חסינות או יותר נכון לאליל רב-עצמה שמסוגל לבטל אליל חסינות, ואם משחקים איתו נכון אפשר לבצע איתו מהלך באמת גדול.

ובינתיים בשבט הסגול מוצאים את עצמם ניק ולירסה משבט דוד במיעוט מול שלושת הגולייתים אנג'לינה, דייב ונטאלי הקרצייה הפראזיטית המעצבנת, שמצליחה לעצבן אף אותם בבוסיות שלה ובפראזיטיות שלה, ולעלות לאנג'לינה שלא סובלת אותה שוב את הסעיף, ולהזכיר לה למה היא כל כך רצתה להעיף אותה מכתחילה. ולא יהיה דבר שיותר ישמח אותי מלראות אותה מודחת. אך כנראה שזה לא יקרה, כי היא נחשבת לעז שכל אחד מהגולייתים יודע שיוכל לנצח אם יגיע איתה לשלישיית הגמר, וזה מה שהופך אותה למסוכנת בנוסף לקרצייה מעצבנת. וכנראה שעוד נראה הרבה שורדים מודחים לפניה, רק בגלל החשיבה המטומטמת הזאת.

אבל רגע, מה לגבי הטוויסט החדש של אתגר הדלקת האש בפיינל 4? הרי כך אחד מהם יכול לאבד את מקומו בשלישיית הגמר כשמי שיזכה באתגר החסינות האחרון שלפני הגמר יחליט לקחת איתו דווקא אותה ולהשאיר את השניים האחרים להתמודד ביניהם על הכרטיס האחרון. וקשה לי להאמין שההפקה שכחה לספר להם על הטוויסט החדש כבר בתחילת העונה. אך אולי אם לא סיפרה להם על אי הגלות היא גם לא סיפרה להם על הטוויסט בפיינל 4. איך אמר ג'ף? עונה של הפתעות.

ואילו בשבט הירוק נטול המחנה שצריך להתחיל לבנות את הכל מחדש כריסטיאן המגה חנון וחברתו גבי המגה חנונית מוצאים את עצמם במיעוט מול הגולייתים הבאמת ענקים וחזקים פיזית ג'ון, דן ואליסון, ובעוד שכריסטיאן מצליח להפעיל את קסמיו עליהם, גבי שסומכת אך ורק על כריסטיאן מבינה שאם הם יפסידו באתגר החסינות השבטי היא המודחת הבאה, אלא שדווקא השבט שלהם זוכה בחסינות השבטית, ועוד הרבה בזכותה. ובמקום השני זוכה השבט הסגול, שמגיע מאחור.

בעוד שהשבט הכתום (כנראה הצבע הכי מקולל בהישרדות), שבו מוצאים את עצמם אליזבת ודייבי החנון השחור במיעוט מול הגולייתים קארה, נטליה ואלק, מפסידים ונאלצים ללכת למועצת שבט ולהחליט את מי משבטם להדיח. לכאורה בחירה קלה בין דייב לאליזבת, אמממה בהישרדות כמו בהישרדות גם הבחירה הקלה והברורה ביותר יכולה להסתבך ולהגיע למחוזות מטומטמים, אם מדובר בשורדים מטומטמים שקל לעבוד עליהם ולהפעיל עליהם מניפולציות גם אם אתם נמצאים בתחתית, כפי שדייב ואליזבת הפעילו על אלק המטומטם, שלא רק שלא הצביע ביחד עם חברות שבטו להדיח את אליזבת שאותה הם בחרו להדיח, אלא אף הצביע עם הדוידים והדיח את נטליה, ובכך הוריד את עצמו במו ידיו וטימטומו מהפסגה לתחתית, כי קארל שחזר בינתיים מאי הגלות וצפה מהצד במועצת השבט אולי הכי מטומטמת העונה, בעודו חושש שהוא עומד להחליף את אחד מחברי שבטו בתחתית השבט הכתום, נדהם ושמח לגלות שלא רק שאף אחד מחברי שבטו לא הודח אלא שהוא גם מצטרף לשבט שבו הוא וחבריו הופכים להיות הרוב, ואילו אלק המטומטם וקארה משבט גוליית יהפכו למיעוט, בשל ההחלטה המטומטמת של אלק, שכל כך בער לן לבצע 'מהלך גדול' כאילו הוא אוטוטו בגמר וצריך להרשים שם את המושבעים לתת לו את המיליון, להדיח את נטליה, שלא פלא שכל כך כעסה עליו בשל הבליינדסייד שלה ללא שום סיבה.

והכי מצחיק שנטליה הודחה לטענתו של אלק בשל היותה כזאת 'בוסית' מעצבנת, ואילו נטאלי שפי אלף יותר גרועה ממנה והצליחה כבר לעלות לכולם, להוציא אולי ג'ון, על העצבים, עדיין במשחק, וכנראה תהיה בו עוד הרבה זמן, עד שתודח, אם בכלל...

בקיצור, כפי שאמרתי כבר בתחילת דבריי, מדובר בעוד פרק מטומטם בעונה מטומטמת עם מהלך מטומטם של שחקן מטומטם.

ועל פי הפרומו לפרק הבא, זה ממש לא הולך להשתפר, אלא רק נעשה יותר גרוע, כשנטאלי ממשיכה לעצבן ולעלות את הסעיף לכל חברי שבטה המעורבב החדש, והסערה הגדולה בפתח...

ומה שהכי נורא בעונה הזאת זה שכבר שודרו 4 פרקים של העונה ואין לי אפילו פייבוריט אחד, דבר שלא זכור לי שקרה באף עונה של הישרדות, תמיד היה לי פייבוריט, אם לא אפילו יותר מאחד. ואילו העונה אף אחד שם לא מדבר אלי ואני לא מצליח להתחסר לאף אחד מהם. כך שזה ממש לא מעניין אותי מי מודח ומי נשאר, חוץ מבחינה אסטרטגית. מה שכן, יש העונה שורדים מעצבנים שאני ממש לא רוצה שיזכו, ולא יהיה לי איכפת אם כל אחד אחר יזכה במקומם.

הייתי שמח שהעונה הזאת תסתיים ושתשודר כבר העונה הבאה המבטיחה והמסקרנת שאני הכי מחכה לה.

לצפיה ב-''
19/10/2018 | 08:59
2
54
לגבי בי - לדעתי זה מאד ברור שידעו מראש שהיא תפרוש והם רק חיכו שהיא תגיע לאתגר כדי שזה ייעשה באופן רשמי ודרמטי יותר ואחרי זה היה הערבוב.

לגבי הטוויסט בפיינל 4 - אל תשכח שהעונה הזו צולמה הרבה אחרי עונה 35 (ואני די בטוח שגם אחרי עונה 36) - ככה שהמתמודדים כבר מכירים את הטוויסט הזה.
לצפיה ב-''
19/10/2018 | 09:53
1
45
לגבי בי - התכוונתי האם ג'ף וההפקה ידעו כבר בתחילת העונה שהיא תפרוש ולכן תכננו את העונה על פי זה? ודאי תסכים איתי שזה לא היגיוני, ועל כן התשובה אינה יכולה להיות כן.

ולגבי הטוויסט בפיינל 4 - זה שמדובר בעונה 36 והמתמודדים יודעים לגבי הטוויסט שהחל בעונה 34 והמשיך בעונה 35 ממש לא אומר שההפקה לא יכולה להחליט אם הטוויסט הזה ימשיך גם בעונה הזאת ובעונות הבאות או לא. הרי ג'ף כל הזמן אומר להם שמדובר בעונת ההפתעות, ואחרי שלא אמרו להם וגם לא לנו הצופים שום דבר לגבי אי הגלות, לך תדע אם בכלל יהיה גם העונה את הטוויסט החדש...

לצפיה ב-''
19/10/2018 | 12:28
47
אי הגלות זה כן משהו שקורה לאחרונה בהישרדות כשנשאר בן אדם אחד בודד, זה קרה גם עם ג'וליה בעונה 32 ואני די בטוח שהיו עוד כמה מקרים ששכחתי

לגבי בי - ברור שלא תכננו ההפקה, הגיוני מאד שהתכנון היה שתהיה עכשיו עוד משימה אבל כשהבינו שבי פורשת החליטו פשוט לדלג לשלב הערבוב, לא חושב שיש פה משהו שסותר

מאד מקווה שהטוויסט בפיינל 4 לא יימשך. הדבר הכי גרוע שעשו בהפקה
לצפיה ב-'ואגב '
ואגב
20/10/2018 | 11:13
39
שמתם לב שלא רק שלא הראו איך השבט הירוק שזכה במקום הראשון במשימת החסינות השבטית נהנה מהפרס שהובטח לו אלא אף לא הראו אותם מקבלים את הפרס? או שאולי רק אני פספסתי את הרגע הזה?

כי לא זכור לי מקרה כזה בכל תולדות הישרדות שלא מראים שהשבט הזוכה מקבל את הפרס שזכה בו ונהנה ממנו, ועוד בעיקר כשמדובר בקפה ועוגיות, שזה מצרך נדיר בהישרדות...
לצפיה ב-'פרט משעשע ייתכן '
פרט משעשע ייתכן
19/10/2018 | 18:43
75
אני זוכר שקארה נטליה ואנג'לינה
דיברו על זה שישלטו בשבט כי כל אחת מחוברת לגבר אחר .. ואחת לשניה
והגבר של נטליה היה אלק לדעתי ;)

תראו..בעונה 30
ג'רמי מוניקה קימי וסטיב הגיעו ברוב לערבוב נגד ספנסר וקלי
הם בחרו להדיח את מוניקה ..
ספנסר באמת בסוף היה בן ברית נאמן וג'רמי ניצח את העונה..

סביר להניח שזה לא יקרה עם אלק..
אבל אני יכול להבין אותו וזה עבודה מאוד טובה שוב של אליזבת' שלא מקבלת מספיק קרדיט בדומה להדחה של ג'סיקה
היא ודיווי עושים רושם של אנשים טובים ורציונלים לעומת נטליה
ולפעמים זה יותר חשוב מ"איזה שבט באת איתו"
כי הוא לא הולך לחזור לגוליית
ובואו..גם מייק די בטוח מתכוון לבגוד בגוליית ואף אחד לא יגיד עליו מטומטם..

לי דווקא יותר הפריע שדיווי לא היה מוכן לשקול להשתמש באליל
בסוף יצא לו הרבה יותר טוב כן.. כל הכבוד לו. אבל הפריע לי שלא חשב לא לרגע לנצל את האליל הזה כדי להפוך את הקולות בייחוד שהוא יודע שזה קריטי כי קארל מצטרף אליהם
זה לא שהוא במצב שהוא נשאר במיעוט גם ככה ..
אבל בסוף הכל עבד לטובה

ואנג'לינה מלכה
והעריכה הייתה כזו צפויה פשוט ידעתיייי וגם אמרתי פה שבי הולכת להיות מפונה
מה שהפתיע אותי שעדיין לא היה מספרים שווים לערבוב
לצפיה ב-'המנצח של הפרק '
המנצח של הפרק
20/10/2018 | 13:47
6
72
דייוי BY FAR!!!

כמו אומן אמיתי קרא את מפת הכוחות של ברית הרוב ואיזו מנה להגיש לכל אחד.
ידע להוציא מאלק אינפורמציה לגבי ספקות של אלק כנגד הבנות.
זרע זרעי פורענות בראש של נטליה כנגד אליזבת'.
בכך, דייוי הבטיח לעצמו הגנה כפולה במועצת השבט.
בסופו של דבר יוצא מהמועצה עם פסלון בכיס, חבר בברית הרוב ועם חבר שחוזר מאי הגלות.

מקריאת הקולות אפשר להבין שברית הרוב חשבו לפצל קולות כנגד דייוי ואליזבת', כשאליזבת' היא המטרה ודייוי ואליזבת' מבטלים את הקולות אחד של השני.

נטלי היא הגרסה הלא חיננית בעליל של פיליפ.
פיליפ היה דמות תלושה עם המון הומור. נטלי דמות תלושה חסרת הומור וחוש חברתי.

ג'ון הוא המתמודד המועדף שלי לזכיה (זכר לימיו הגדולים ב-WWE), אם כי קשה לי לראות אותו צולח את שלב האיחוד (איום פיזי, כמיטב המסורת).

רק לא גבי!
לא יכול לסבול את המחשבה שגבי תבכה את עצמה עד הגמר. רק לא זה!

ציטוט השבוע:

so, i'm happy to... haaa... wwweeeeiiiwww with him to like, create that bond  
לצפיה ב-''
20/10/2018 | 15:59
5
54
לפי הפרק לפחות . דווקא אליזבת כיוונה נגד נטליה ולקחה את אלק לשיחה אישית על זה.
ואז היה שלב שאלק בא לערסל ואמר לדיווי שהוא לא סומך על נטליה...
זה עבודה של שניהם,כן.. אבל נדמה שאליזבת דווקא יותר כיוונה לנטליה בזמן שדיווי בעיקר דאג שאליזבת תהיה מטרה גדולה ממנו.

בכל זאת. אני לא לגמרי חולק עליך
דיווי יצא מאוד מורווח ושיחק טוב
לצפיה ב-'מה??? '
מה???
20/10/2018 | 17:32
4
56
מצטער, לזקוף את ההדחה לזכות אליזבת' זו פרשנות אקרובטית.
זה כאילו שלקחת את החלק בשיחה על החוף, חתכת את התגובה של אלק, זרקת את כל האינפורמציה עד המועצה וישר עברת להכרזה של ג'ף על המודח הבא.
מה? איך? למה?
מה שאתה מתאר הוא נרטיב שמבוסס על שברי עובדות קטנטנות, כדי לשוות לאליזבת' תכונות של מסטר מיינד.

אז מה היה לנו באמת בפרק הזה?

אליזבת' מדברת עם אלק ומוכרת לו את כל סיסמאות ההישרדות השחוקות שהיא מכירה.
(פה אתה הפסקת לתאר את אשר הראו לנו הפרק)
אלק לא קונה ועונה לה שזה לא נכון לו.
אליזבת' מבינה שזה לא הולך לשום מקום ו... "מוכרת" את דייוי.
לסיכום, בוידוי שלה, אליזבת' מודיעה שאלק לא נתן לה כלום ושכדי להציל את התחת שלה היא תצביע לדייוי.

בינתיים בשביל, אלק מציע לבנות הברית להדיח את דייוי.
הוא לא מבסוט מהיחס שהוא מקבל מנטליה.

במחסה, אלק לא מבסוט מהצורה שנטליה מדברת אל דייוי.

אלק ודייוי על הערסל מדברים ודייוי מוציא מאלק מידע שאלק לא סומך על הבנות.
(את הקטע הזה תארת כאילו עכשיו בזה הרגע אלק הגיע מהשיחה עם אליזבת' על החוף)
דייוי אומר לאלק שאפשר אחרת ומוסיף שגם אליזבת' רוצה להדיח את נטליה וחותם בכך שכל מה שצריך זה מבט ולא יותר.

מועצת שבט שכולם מדברים עם כולם חוץ מ... דייוי, שמספיק לו המבט של אלק.
מה שמצביע שיש להם תכנית ואליזבת' היא האחרונה לדעת עליה (מתוך השלישיה - אלק, דייוי, אליזבת')
עדות לכך אנחנו מקבלים כאשר אליזבת' ניגשת להצביע ומודיעה "אני באמת לא יודעת מה קרה עכשיו לעזאזל..."

אם כך, לאחר כל מה שקרה הפרק הזה, איך אפשר לזקוף את ההדחה הזו לזכות אליזבת'?
לצפיה ב-''
20/10/2018 | 21:15
3
42
אליזבת דחפה להדיח את נטליה בזמן שדיווי דחף להדיח את אליזבת.
הוא גרם לאלק באמת לשפוך מידע על נטליה ואמר לו שיהיה לצידו.
לדעתי הקרדיט צריך ללכת לשניהם .
אליזבת לא ידעה מה קורה כי אלק בעצמו אמר שיחליט במועצת שבט
אבל אם הוא לא היה רוצה לעבוד איתה , אז אלק לא היה עושה את המהלך הזה..
הוא ניסה לשכנע את הבנות שישאירו אותה מול דיווי, אז כן היתה הצלחה בשיחה שלה לבסוף היא גם יצאה מורווחת לא פחות מדיווי

אני לא חושב שהקרדייט רק לה ראו בעיקר לה..
אבל גם..
וזה מסתדר לי עם זה שגם ארגנה את ההדחה הראשונה של הדיווידס ונתנו את כל הקרדיט לכריסטיאן וניק

שכנראה פשוט לא הגיעה רחוק אז לא מייחסים לה מספיק משמעות
לצפיה ב-'זה עוד לא היה פה בפורום'
זה עוד לא היה פה בפורום
21/10/2018 | 10:04
2
58
כבר קראתי כאן במהלך השנים כמה וכמה דברים הזויים, אבל זה... עולה על כולם.

פעם אחת מתמודד מצהיר שאין לו יכולת לשנות מאומה (סיכום השיחה של אליזבת' עצמה שאתה, משום מה, בוחר להשמיט פעם אחר פעם)
ופעם שניה כשהמתמודד עצמו מצהיר שאין לו מושג מה קרה במועצה (בכל שנות השרדות לא היה דבר כזה שמי שמנהל מהלך, לא מודע אליו עד להצבעה עצמה)
ואף על פי כן ולמרות כל זאת, לקרוא כאן שהוא הוא המתמודד שאחראי לכל המהלך והוא הוא המוח הפועל מאחורי הקלעים.
לצפיה ב-'פשוט מאוד '
פשוט מאוד
21/10/2018 | 14:01
1
43
המהלך הוא של אלק.
הוא לא שלה לא אמרתי את זה אומר שהוא גם לא של דיווי, ושצריך לתת גם לה קרדיט
אלק לא היה עושה את זה  אם  לא היה מרגיש שיש לו עם מי לעבוד ולסמוך ואחרי שכן היא הציעה לו את הרעיון, גם אם הוא לא לקח את זה באותה שיחה , זה הובא אליו על ידה , היא לא האמינה שהשפיעה עליו ולבסוף משהו מזה כן.
אני מאמין שהוא ראה גם בדיוי וגם בה , כבני ברית טובים יותר להתקדם איתם וזה הרבה בזכותם
אני עוד לא חושב שאלק משוגע סגנון אבי מריה סטייל
אולי כן. לא חושב
לצפיה ב-'אז ככה '
אז ככה
25/10/2018 | 06:50
20
בואו נראה מה הוביל להדחתה של נטליה:
* אליזבת' דיברה עם דייבי על האפשרות להדיח את נטליה. דייבי גילה לקארה ולנטליה את התכנית שלה ותכנן להצביע נגדה.

* אליזבת' ניסתה לשכנע את אלק להצביע נגד נטליה. שראתה שהוא עדיין מתלבט, היא אמרה שהיא תצביע לדייבי.

* אלק ניסה לשכנע את נטליה וקארה להצביע לדייבי, אבל שניהן מתעקשות להדיח את אליזבת'.

* אלק הרגיש שנטליה לא נותנת לו אפשרות לתת את הטון שלו בברית שלהם. הוא שם לב שהיא די משתלטת והוא לא אהב איך היא אמרה לדייבי שהוא צריך להצביע איתן.

* דייבי שם לב שהברית של שהשלושה לא הכי קרובה. הוא ואלק מדברים על הערסל, ושדייבי שואל את אלק עם הוא סומך על קארה ונטליה, אלק אומר שלא. 

* במועצת השבט, אליזבת' מדברת שחייבים לעשות מהלכים גדולים במשחק, כך יצביעו לאותו מתמודד שיגיע לגמר. לאחר שאמרה זאת, אלק קם ולחש לה. אני מניח שהוא אמרה לה שהוא ודייבי מצביעים לנטליה, והיא הודחה.

אני חושב שגם לדייבי וגם לאליזבת' מגיע קרדיט. אולי קצת יותר לדייבי, אבל מעניין אותי לדעת האם מה שאליזבת' אמרה במועצת השבט גרמה לאלק להתהפך סופית או שזה סתם עריכה טובה של ההפקה. בכל מקרה, אני חושב ששניהם (אליזבת' ודייבי) שיחקו טוב הפרק. אלק עדיין עשה בחירה לא נכונה חחח. 

לצפיה ב-''
20/10/2018 | 16:56
1
58
אני חייב להגיד שכמעט ולא נותר לי עניין בהישרדות. אולי זה בגלל ש-BB20 כל-כך הרבה יותר טובה, ואולי כי זו העונה הרביעית ברצף שהאסטרטגיה פשוט לא במרכז. כמו עם ביג בראדר בעונות 16-19. מקווה שעונה 20 היא לא תאונה חד פעמית, אחרת אני אגיד לאמריקה ביי ביי מבחינת ריאליטי.

בכל מקרה, בי פורשת וג'ף כמובן מנצל את זה כדי לדחוף את נושא העונה. אני כבר יכול לנחש מעכשיו שגוליית לא יזכה, בדיוק כמו שהייתי צריך לנחש מהרגע שהאסטרטגיה הוצגה כדבר שלילי בגאבון שמישהו תלוש מהמציאות כמו בוב יזכה. לצערי המתמודדת היחידה שקרובה אצלי להיות פייבוריטית, אנג'לינה, היא גוליית. עוד לצערי, הדוידים היחידים שבולטים בעריכה הם גברים. האם אפשר לומר כבר מעכשיו ברכותיי לכריסטיאן או ניק על הזכייה?

אחרי שהעונה הקודמת נפטרה מהנושאים המזורגגים ואני אשכרה זכרתי את שמות השבטים, הפעם אני שוב אקרא להם לפי הצבעים שלהם. בכל שבט, הדוידים במיעוט, ואני מניח שמה שיקרה זה שהם יגיעו במיעוט קיצוני למיזוג וכמו פואה פואה, פשוט יקרעו את הגולייתים מבפנים. כמו כן, קארל יצטרף לשבט שיפסיד חסינות, אז הגולייתים צריכים להיות ממש מטומטמים כדי להדיח אחד את השני.

דיווי גם בולט בעריכה וממשיך עם הסיפור שלו, מזל שהפסנתר המזורגג כנראה החליט לפרוש מהתוכנית יחד עם בי. אחרי ארבע העונות האחרונות, אני כל-כך לא סובל פסנתר שהפסקתי לשמוע בלוז. חוץ מאריק קלפטון, הוא תמיד אחלה. קארל מספק לנו סיפור משלו, רגע... בכוונה בחרו כל-כך הרבה גיוון גזעי העונה? זה חלק מהנושא? בכל מקרה, קארל מקבל משהו שבחיים לא חשבתי שאראה שוב... רמז לאליל! מורשת ראסל לא בלתי מנוצחת!!! לצערי ההפקה עושה הכול כדי לשמר אותה, ונותנת לקארל את היכולת לבטל אליל. לא יודע האם זה צעד נוסף בדרך להתמוטטות האסטרטגיה, או צעד שנועד להילחם בקדחת המהלכים הגדולים. אבל כשמוציאים את העונה הזו מוואקום ומתייחסים גם לעונה הבאה, קשה שלא להיות פסימיים.

השבט הירוק בקושי מקבל זמן מסך! שני השאר מקבלים זמן מסך, אבל בכתום מדברים יותר על הדחה, אז וואו, מעניין איזה שבט יפסיד חסינות! כנראה אליזבת', כי העריכה של דיווי חזקה מדי. ובכן, הגיע הזמן לעוד אתגר חסינות גשום! בניגוד ל-BB20, אני לא אתפלא אם החזרה למזג אוויר לא נחמד היא באמת תאונה. השבט הכתום הפסיד, איזו הפתעה! והיי, אפילו ג'ף קרא לשבטים לפי הצבע שלהם, ואני סך הכול גוש אזוב, אז למה שאני אתעקש?

אליזבת' מוכיחה שהיא גם ראויה לשבח, ומנסה להעביר את אלק צד. אבל אם הוא מדיח את אחת הבנות, הוא במיעוט מול שלושה דוידים! הוא צריך להיות ממש ממש מטומטם כדי לעשות את זה! הוא חכם מכדי לעשות את זה! הוא... מדיח את נטליה. מה?!? ודיווי, למה שלא ידיחו את אליזבת' בגלל הסיפור שלה? זה הישרדות או כוכב נולד? נמאס לי מזה כבר! בנקודה הזו, אפילו המתמודדים כבר הבינו שהדרמה במרכז ובאים עם סיפורים בתקווה שההפקה תתערב לטובתם. אם זה יקרה, נעבור את נקודת האל-חזור.

ולא, *עדיין* אין לי דירוג. איך יכול להיות לי, כשעדיין אין לי מושג לגבי כמעט חצי קאסט?
לצפיה ב-''
20/10/2018 | 21:08
49
הוא אמר שהיא איום לגמר בגלל הסיפור שלה. הוא דווקא דיבר על זה שצריך להדיח אותה.
לצפיה ב-'BB20E13 '
BB20E13
16/10/2018 | 09:08
9
27
בפרק הזה, לשם שינוי, כבר לא קורה הרבה בבית. הקווים כבר חקוקים באבן, ואין פלוטרים העונה. לא יודע כמה אני מחבב את סאם, וחבל שהיא העמידה את השתיים הכי נורמליות מפאוטה. כן, אמרתי את זה. אני מעדיף אותן על סקוטי, ובתור חנון הייתי בטוח שאני אחבב אותו! אבל אני לא. הוא כנראה רוצה לנקום בלבל 6 על סטיב, כלומר הוא כבר ממורמר. מה יהיה במושבעים, אוי ויי. אולי הוא יודח בשבוע הבא?

אוי לא, רייצ'ל ריילי מה כולם מתלהבים ממנה? אפילו אם רייצ'ל מהעונה הנוכחית תשחק טוב ותיזכר, היא לא תהיה האגדה, היא לא תחליף אותה בתור ה-רייצ'ל. ואם כבר מדברים, זוכרים את רייצ'ל מעונה 6? היא הייתה שחקנית טובה שפשוט נעלמה לתוך היסטוריית ביג בראדר.

בכל מקרה, אחרי תחרות וטו מטופשת, פסי זוכה בוטו השני שלו. וואו, הוא בטוח לא הולך להיות מטרה בקרוב! אם אתה צריך לבחור בין שתי בנות ברית, אסור לך לזכות בוטו! גם אם שתיהן יישארו, זו דרך טובה להפוך אחת מהן לאויבת! ובסוף הוא משתמש בוטו על היילי. היו טיפשים ממנו בתולדות התוכנית, אבל פסי הוא ללא ספק הכי טיפש העונה. רוקסטאר מועמדת במקום היילי, וכולי תקווה שהיא תודח.
לצפיה ב-'פרק 14 '
פרק 14
18/10/2018 | 09:01
8
18
אז לשם שינוי, אין לי מושג מי תודח, ומי יצביע למי, או אפילו האם הבריתות יהיו מאוחדות הפעם. מה שבטוח, זה שככל הנראה ההדחה עדיין תהיה הכי טובה לטיילר, אחד השחקנים הכי טובים בכל הזמנים.

ולבסוף כמעט כולם מצביעים נגד קייטלין, שמבזבזת את ההזדמנות השנייה שלה ומודחת סופית. סאם, היית צריכה להשתמש בכוח שלך על וינסטון! אבל לא נורא, לבל 6 (5?) עדיין סבבה. נראה מה יקרה בשבוע הבא.
לצפיה ב-'פרק 15 '
פרק 15
20/10/2018 | 14:24
7
23
ג'יי סי מתחיל סוף סוף לדבר משחק, ובניגוד למה שאמרתי, הוא כן פלוטר, אבל במובן הטוב. הוא לא סתם הולך לאיפה שהכוח, הוא משחק בשביל עצמו ובלי שום נאמנות לאף אחד. אוקיי, הוא נוטה לצד של לבל 6, אבל הוא לא ממש נאמן להם. מה שכן, הוא חי בסרט אם הוא חושב שהוא מאסטרמיינד רק בגלל שהוא משך בחוט אחד או שניים. בניגוד אליו, סאם יותר נאמנה ללבל 6 בעיוורון, והיא לא באמת חושבת אסטרטגית.

האח מספק לנו עוד תחרות טכנולוגית במיוחד, ובסופה זוכה... ביילי?! לאאאאאאאא!!! ועכשיו גם רוקסטאר אומרת שהיא אלילה... מה הקטע עם הברית הדפוקה הזו ולמה היא יותר גרועה מהפאקינג נרד הרד? לפחות לנרד הרד הייתה מגי, אחת הזוכות הכי טובות והכי אנדרייטד בתוכנית. היחידה שקרובה לרמה שלה היא היילי, וגם זה רק בגלל הוידויים שלה. בניגוד למגי ובדומה לברנדה מהישרדות, האסטרטגיה של היילי מתבטאת בעיקר בדיבורים. וכן, אני בדיוק אמרתי את זה. אני מוכן לקראתכם, מעריצי ברנדה!

בכל מקרה, אני מניח שטיילר לא יועמד, כי בעקבות השקר של ברט, פאוטה עדיין מאמינים שהוא איתם. זה אומר שברט כמעט בוודאות *כן* יועמד, ונשאר רק לנחש מי מהבנות תועמד יחד איתו. אני מקווה שלא אנג'לה כי היא גם הראתה שהיא חושבת על המשחק. למזלה, אנג'לה לא נמצאת על הרדאר של אף אחד מהם חוץ מסקוטי, וסקוטי פשוט לא שחקן טוב. לצערי, כרגע ברט הוא הפייבוריט שלי אחרי טיילר, וכשרייצ'ל מועמדת לצידו, הוא צריך נס כדי לשרוד את השבוע הזה.

אה, ואיכשהו ביילי הצליחה להשניא את עצמה בעיניי אפילו יותר, ולא ידעתי שזה אפשרי אפילו. היא עכשיו עמוק בהיכל הבושה.
לצפיה ב-'וואו'
וואו
20/10/2018 | 16:06
23
כמה שנאתי שהיא הhoh ..
אחת השחקניות הכי בלתי נסבלות שהיו בכל תכנית ריאליטי .. לא רק באח..  ושהמטרה שלה זה ברט :(

J.c בהחלט פלוטר מהסוג הטוב , הוא שחקן מעולה.
לצפיה ב-'פרק 16 '
פרק 16
20/10/2018 | 20:47
5
35
רוב הפרק מתמקד בביילי וכמה שהיא מעצבנת ודפוקה, אז נעבור ישר לוטו, שבו טיילר זוכה. הגיוני שביילי תעמיד את ג'יי סי במקום מי שטיילר יציל, שאני מניח שיהיה ברט, לא? אבל לא, ביילי עושה הכול כדי שטיילר לא ישתמש בוטו ואומרת שהיא תעמיד להדחה את אנג'לה. האם היא באמת על הרדאר שלה? אין לי מושג, אבל האלטרנטיבה היחידה שבאמת נותרה מהברית היא קייסי... מה שאומר שבנקודה הזו כל פאוטה יודעים על לבל 6, חוץ מהעובדה שטיילר גם איתם.

ואז ביילי גורמת לרייצ'ל להאמין שטיילר מנסה לפרק את לבל 6, מה שגורם לה להיכנס לפאניקה ולהשמיד את המשחק שלה. האמת שזה לא ממש פייר, אבל היא לא עשתה כמעט כלום בברית. חבל על כל מי שבברית, אבל העובדה הפשוטה היא שמישהו מהברית יודח, ורייצ'ל היא הטוב במיעוטו. 
לצפיה ב-'פרק 17 '
פרק 17
25/10/2018 | 20:05
4
17
מה נסגר עם תפוז?
לצפיה ב-'ועכשיו שאפשר להגיב '
ועכשיו שאפשר להגיב
25/10/2018 | 20:25
23

סוף סוף תפוז נותן לי להגיב! הללויה! בכל מקרה, השבוע היה נוראי, אבל לפחות ברט נשאר במשחק. כרגע הוא אולי השני האהוב עליי אחרי טיילר. רייצ'ל פשוט לקחה נורא קשה את התפקיד שלה כפיון, ובינתיים יצאה בצורה הכי לא קלאסית עד עכשיו בעונה. וכריס כבר הודח.

אגב, בחיים לא התעצבנתי כל-כך ממישהו אחרי שהוא כבר הודח, לא הצטרף למושבעים וסיים לגמרי את תפקידו במשחק. חתיכת ז*נת פרסום, לפחות תחכה שידיחו את ביילי! עצוב לי שהשניים שאני הכי שונא העונה הם שחורים, אבל לא נורא, לפחות אני מחבב את ג'יי סי

ועכשיו אנג'לה HOH, אז לפחות שבוע הבא יהיה יותר טוב!

לצפיה ב-'מה ההבדל'
מה ההבדל
26/10/2018 | 15:58
1
29
בין היציאה של רייצ'ל ליציאה של ווינסטון?
שניהם יצאו בכעס, לא חיבקו אף אחד, מלאיי מרמור ואיחלו הפסד לברית שלהם שהדיחו אותם
אם כבר לרייצ'ל יש איזושהיא הצדקה למרמור בגלל ההודעה של אנג'לה
ווינסטון היה ממורמר וכולם חיבקו אותו בהודעות
למה היציאה שלה "הכי לא קלאסית" ושלו כן לדעתך?
לצפיה ב-'לא חשבתי על זה '
לא חשבתי על זה
30/10/2018 | 15:28
6
כנראה בגלל שרייצ'ל לקחה בצורה יותר קשה את המצב שלה כפיון. וינסטון לא היה פיון אלא מועמד אמיתי להדחה יחד עם ברט. ולגבי ההודעה של אנג'לה, רייצ'ל שמעה אותה רק אחרי שיצאה מהבית.
לצפיה ב-'פרק 19 '
פרק 19
30/10/2018 | 15:26
9
הללויה, חזרתי! מה עם פרק 18? תכל'ס, אין לי כוח לכתוב שוב את התגובה.

לא. לא. לאאאאאאאאאאאאאא!!! לא בגלל שטיילר על הבלוק, אין צ'אנס שהוא יודח. אנג'לה עדיין שולטת בשבוע הזה ומקסימום אם רוקסטאר תזכה בוטו, אפילו אם מישהו אחר יציל אותה, יש מספיק בברית השנייה להעמיד. אבל אלוהים ישמור, ג'סי חוזר לבית האח חשבתי שלא אצטרך לסבול אותו יותר בחיים! קודם רייצ'ל, ועכשיו הוא... מי עוד ימשיך לז*** את חמש דקות התהילה שלו בתור מתמודד (ואדם) בלתי נסבל?

מצחיק אותי שאנג'לה משוכנעת שביילי היא ההאקרית, אבל לא איכפת לי כי היא הייתה צריכה לעוף מזמן. בכל מקרה, כל מי שנשארו מלבל 6 עכשיו נעולים בטופ 4 שלי, כשמאחוריהם ג'יי סי. זו אחת המשימות שיש בה כמה פרסים וכמה עונשים, וגם איזה יוניטרד נחמד. והיא הסתיימה בצורה הכי טובה - בזכייה של טיילר! לא הבנתי למה אנג'לה התעקשה לשמור את הוטו - טיילר יינצל בכל מקרה, והיא תקבל קצת כסף, במקום אלוהים יודע מה שטיילר יקבל.  שלא לדבר על זה שהיא לא תצטרך להפר את ההבטחה שלה לביילי! זה הצעד הראשון עד עכשיו שלא היה הגיוני בכלל.

אבל לא נורא, מה שמשנה זה שביילי מועמדת להדחה ובדרך הבייתה.
לצפיה ב-'המירוץ למיליון 30- פרק 2'
המירוץ למיליון 30- פרק 2
14/10/2018 | 10:11
30
היה פרק חמודי.
גם ג'ס וקודי הגיעו ראשונים לשטיח, וגם הבנות שרציתי שיודחו בפרק
הקודם, הודחו עכשיו
עדיין מדהים אותי שאשכרה יש בפרק אחד שלוש משימות וזוג מודח-
כמה שונה מהגרסה המרוחה אצלנו...
ובאמת זו הפעם הראשונה שהייתה משימה של ראש בראש?!
אצלנו זו אחת המשימות החרושות...
לצפיה ב-'הישרדות דוד נגד גוליית - פרק 3 '
הישרדות דוד נגד גוליית - פרק 3
11/10/2018 | 05:38
10
35
לצפיה ב-''
11/10/2018 | 05:56
1
65
נטלי וג'רמי 
ואני עוד הייתי בטוח שג'רמי יגיע רחוק, אבל וואו הבנאדם פשוט הרס לעצמו את המשחק בשלושה ימים. שאפו ענק לאנג'לינה שזיהתה את ההזדמנות להדיח אותו אותו על פני נטלי. בשבט גוליית ג'ון נראה האמת במצב הכי טוב כרגע (לא שזה משנה, כי פרק הבא השבטים מתערבבים).

בשבט דוד, ניק ממשיך לבלוט לטובה, זה היה ממש פרק טוב בשבילו. באסה בשביל גבי שהוא וכריסטיאן די זרקו אותה מתחת לאוטובוס. התעצבנתי קצת בתחילת הפרק שנתנו את הקרדיט להדחה של ג'סיקה לכריסטיאן וניק, שזה בכלל היה רעיון של אליזבת', אבל בסדר. פרק ממש טוב לפי דעתי.הם ממש מתחילים לערבב שבטים בשלב מוקדם יחסית, הם לא מחכים יותר מדי.
לצפיה ב-'ועוד משהו '
ועוד משהו
11/10/2018 | 07:27
63
ההערה שג'רמי זרק לנטלי במועצת השבט שאף אחד לא יבוא להלוויה שלה אבל שלו כן (משהו כזה) הייתה ממש לא במקום.
לצפיה ב-''
11/10/2018 | 08:15
56
פרק חביב ושבט גוליית חוץ מאלו שברומן נראים דיי מתמודדים רציניים
לעומת דוד ששם כולם נראים דיי פרווה
אבל חוץ מזה לא התרגשתי יותר מדיי
לצפיה ב-''
11/10/2018 | 09:08
66
בוקר חדש מפציע, אבל עוד לפני כן קארל מספק לנו רגש, דמעות וקצת סינדרלה. האם הוא הזוכה החדש? אני מאוד מקווה שלא, אבל יהיה אפשר לקרוא לו "קארל ווינסמאצ'" או "ווינסאלוט" או משהו כזה אם הוא יזכה. חבל שהוא לא שוטר. אני חושב שאין שוטרים בעונה הזו. בי מפציעה בוידוי משחק, אבל היא צריכה גם להוכיח את עצמה.

אצל הגולייתים, ג'ון גם מקבל וידוי מפליל, וג'רמי מראה איך באמת צריך להנהיג - להתנהג כמו חבר, לא כמו בוס. נטלי בינתיים היא בקלות המתמודדת הכי גרועה העונה. גם ג'רמי מקבל ודיוי שיכול בכיף לגייס אותו ל"כוכב נולד". אה, רגע. כבר אין "כוכב נולד". יופי. וחלק מהדוידים חושבים כבר על השבט השני, מה שאומר ש...ערבוב בפתח? טוב, אחרת גבי היא המודחת הבאה מהשבט, כמעט בטוח.

אצל הגולייתים, הפרנויה משתלטת על ג'רמי ברמה שמזכירה לי את גארט מקאגאיאן. אחי, אתה לא יכול לעשות את זה! לבקש מהמתמודדים לא לדבר זה עם זה זה לבקש מהם שידיחו אותך! ואז אנג'לינה, שעד עכשיו לא קיבלה אפילו וידוי, חושבת להדיח את ג'רמי. הוא, מצידו, רוצה להדיח את דן בגלל שיש לו אליל. כבר? לפחות תחכה למיזוג! אני שונא שאנשים חושבים כבר על מי איום לגמר, בוא תוודא שאתה בברית עם רוב מספרי, אחרת תחוסל!

למרות שאין פוקוס מוגזם על הגולייתים, היו שם יותר וידויי אסטרטגיה, ולכן לא הופתעתי יותר מדי מההפסד שלהם בחסינות (אגב, עדיין יש שם גשם! ווהו! אתם בטוחים שהם לא שינו מיקום?). נטלי עדיין גרועה, אבל זה רק אומר שאין שם אף אחד שאני ממש לא סובל. לצערי, אני *עדיין* לא בטוח שאני מוכן לדירוג. יש יותר מדי אנשים שאני לא בטוח מה המשחק שלהם. אבל נטלי בבוטום, אני לא חושב שיש שם שמישהו שאני פחות אוהב, ואנג'לינה, כריסטיאן וניק במקומות גבוהים. הבעייה היא, שוב, שההפקה עצמה לא שמה את המשחק במרכז. זה כמו שיחה בין פעיל זכויות בעלי חיים לבין פעיל איכות הסביבה - יש סיכוי טוב שאחד מהם יחשוב על מצב החיות בטבע, אבל השני יחשוב יותר על חיות החווה.

בסוף במועצת השבט, ג'רמי מודח פה אחד. זה מה שנקרא לחפור לעצמך את הקבר. בשבוע הבא ערבוב.
לצפיה ב-''
11/10/2018 | 12:02
59
חחחחחחחחחח ביי ביי ג'רמי- איזו הדחה משמחת
האמת כשג'ף הסביר על אתגר החסינות,
האמנתי ששבט דוד יוכל לזכות כל עוד הם יקבלו הזדמנות להגיע לחלק של הפאזל בזמן-
ואכן הם זכו!!! כיף ממש במיוחד שנראה שגבי קצת בסכנה.
לא הבנתי למה גם כריסטיאן זרק את האשמה עליה? הוא בעצם מעדיף את ניק על פניה?
טוב, נראה מה יקרה בפרק הבא עם הערבוב...
לצפיה ב-''
11/10/2018 | 18:16
1
61
עוד פרק עבר והעונה הזו עדיין לא ממריאה.
בשבט גוליית כל הבנות נראות לי אותו הדבר, עדיין לא מבדיל בינהן
והאמת לא היה אכפת לי אם ג'רמי או נטלי יודחו כי שניהם מעצבנים. ג'רמי קצת יותר (לנטלי יש עוד פוטנציאל לשעשע)
בשבט דוד ניק שבפרק הראשון דווקא אהבתי אותו, ממעיס עלי את עצמו עם השמות שהוא נותן לבריתות. ואת כריסטיאן אני לא מצליח לסבול אז החיבור הזה כבר מעצבן אותי.
בפרק הבא ערבוב שמגיע ממש בזמן, אולי יצליח להכניס יותר עניין, ואולי סוף סוף אמצא מישהו לאהוד אותו
(למרות שערבוב אי זוגי - מעניין איך זה יהיה ומה עם הבן אדם ה17? אי גלות?)
ואולי סוף סוף אחרי הערבוב נפסיק לשמוע חפירות שמצדיקות את התמה של דוד נגד גולית (על מי אני עובד?)
לצפיה ב-''
11/10/2018 | 23:44
54
אני גם מרגיש שהעונה הזאת לא ממריאה לי ושאין לי מישהו אחד שאני בעדו וכו'
מקווה שאולי זה ישתנה בהמשך העונה.
לגבי הערבוב האי זוגי- יכול להיות שפשוט יעשו שבשבט גוליית עדיין יהיו תשעה מתמודדים.
קצת מוזר שפתאום יצוץ אי גלות בשלב הזה לא?
לצפיה ב-''
12/10/2018 | 00:29
1
70
קווין נטלי
כזאת דמות הזויה

ג'רמי לגמרי דיבר את עצמו לדעת - לפי מה שהוא טען בראיון הכל התחיל בכלל בגלל שהוא סיפר בדיחה על זה שאנג'לינה וג'ון ב"שואומנס" - כי לטענתו אנג'לינה נדלקה על ג'ון למרות שהיא נשויה. אנג'לינה התעצבנה ואמרה שזה לא נכון והוא יהרוס לה את התדמית ואת חיי הנישואין ומכאן הכל היסטוריה....

לצפיה ב-''
12/10/2018 | 01:26
68
קראתי גם את הראיון הזה, ואני לא יודע עד כמה אמת יש בזה. קשה לי להאמין שזאת הסיבה היחידה שהוא הודח, כלומר, הוא הודח פה אחד. נראה שגם אחרים ראו שהוא איום במשחק יותר מנטלי.
לצפיה ב-''
16/10/2018 | 00:20
21
פרק מעולה!!
אם לא שפת הגוף של מייק, עדיין הייתי חושב שזו תהיה נטלי.
אנג'לינה שיחקה אותה.

נראה לי בי תפונה, אולי זה גם מסביר את הערבוב.
(האם רואים אותה ??)
לצפיה ב-'BB20-פרק 38'
BB20-פרק 38
06/10/2018 | 22:44
12
26
קייסי זוכה בווטו החמישי שלה- מטורףףף!!
ובוחרת להדיח את אנג'לה
בלי קשר שאני מבואס שאנג'לה הודחה,
אני לא חושב שזאת הייתה החלטה חכמה של קייסי.
טיילר הוא איום הרבה יותר גדול ואנג'לה לא אהובה אצל המושבעים
לפי מה שראינו במהלך העונה, ככה שמבחינה משחקית היה יותר חכם לה להדיח אותו.
נראה מה יקרה ב-HOH האחרון...
לצפיה ב-'אפשר לדלג על פרק 39 ולראות ישר את הגמר נכון?'
אפשר לדלג על פרק 39 ולראות ישר את הגמר נכון?
06/10/2018 | 22:56
30
הרי תמיד עושים אותו סתם פרק כזה שנזכרים בקטעים מהעונה בזמן שהם בתחרות HOH הראשונה לא?
לצפיה ב-' ה ג מ ר '
ה ג מ ר
07/10/2018 | 00:43
6
26
לא להאמין שאחרי כל זה בסוף קייסי ניצחה...
טוב נלך לפי הסדר:
- במפגש של המושבעים עם וויל- ביילי כזאת ממורמרת על טיילר- שונא אותה!!
היה מצחיק לראות שאנג'לה סיפרה להם על לבל 6 והם עדיין היו בשוק!!!
כאילו איך לא קלטתם את זה עדיין?! בחיי שהם סתומים ברמות אחרות...
מה שכן רוקסטאר קרעה אותי כשאמרה לסאם- YOU WERE ONE DAY LATE
- אז קייסי וטיילר מגיעים לשלב השלישי של ה-HOH, והייתה תחרות די משעשעת
אבל בסוף קייסי זוכה ובוחרת להדיח את ג'ייסי. WHAT?! סיריסלי?!? מטורף שהיא בחרה ללכת עם טיילר לגמר, ולגמרי חשבתי שזאת עוד טעות שלה, אבל...
- לפני ההצבעה האחרונה- אשכרה סוואגי הציע עכשיו נישואים לביילי?!?!!?
זאת בדיחה נכון???
- קיצר נעבור להצבעה:
אנג'לה, ג'ייסי וברט מצביעים כמובן לטיילר.
היילי גם מצביעה לטיילר (הרגשתי ממנה שהיא מעריכה אותו לאורך העונה).
ואז המהפך המקולל:
סקוטי האפס, פסי המטומטם, ביילי הממורמרת, רוקסטאר העלובה מצביעים לקייסי,
וסאם (שכנראה נפגעה מטיילר) גם מצביעה לקייסי והיא הזוכה.
איזה באסוש!!!
חששתי שבגלל המשחק החברתי החזק של קייסי וזה שהיא הפציצה בתחרויות מאמצע העונה והעובדה שטיילר סגר בריתות עם הרבה
מתמודדים לפיינל 2 תתנקם בו, אבל זה ממש מבאס ומשאיר טעם רע בפה.
ממש הגיע לו לזכות, וחבל שלא נותנים לפיינליסטים יותר זמן בנאומים ובתשובות לשאלות
ואז אולי הוא היה מצליח יותר להסביר כמה הוא עשה בעונה הזאת...
מצחיק שבתחילת העונה קיוויתי שיודח מהר
אגב כשאמרתם שזאת עונה טובה, חשבתי שבטח יהיו מלא מהפכים, ושלא צד אחד שולט
ומצחיק שבסוף הייתה ברית אחת ששלטה אבל שלגמרי אהבתי אותה והייתי בעדה והכי הגיעה לה...
לפחות טיילר זכה בחביב הקהל (כצפוי, אבל הוא היה בהלם חחח), מצחיק שדווקא היילי וברט היו בטופ 3 (חשבתי שסאם וסקוטי, אבל לגמרי ברט והיילי עדיפים).
לצפיה ב-''
07/10/2018 | 18:28
1
25
אכן סיכמת את זה יפה,
שדווקא הבחירה של קייסי בטיילר הייתה צפויה - בסה"כ הם שניהם הלכו ביחד ההתחלה, היו בברית מאד חזקה ואם קייסי הייתה לוקח תאת ג'יי סי היא גם יכלה להסתכן בהצבעות מרמור.... חוץ מזה שאם כבר הטעות של קייסי הייתה להדיח את אנג'לה על פניי טיילר - אבל שוב, בסוף יצא לה יפה.
זה גם הקטע של קייסי - היא מאד טים פלייר כי זה מי שהיא, היא הייתנה אהובה כי היא באמת בן אדם של אנשים והיא מותק ונשמה טובה - בכל עונה הייתה יכולה להיות מנצחת ראויה, לעונה הזאת היא גם מנצחצתת ראויה אבל כשזה ליד טיילר זה משאיר טעם רע בפה... ההייב ללא ספק חבורה של לוזרים.

לגבי חביב הקהל זה לא כזה מפתיע - הלבל 6 היו בדירוגים המובילים של הג'וקר כל העונה, כשטיילר וקייסי בטופ וברט ואנג'לה קצת אחריהם באופן קבוע. צופים שפחות עוקבים אחרי הפידס כמובן אהבו את אנג'לה פחות כי ערכו אותה קצת רע, ובלי קשר מעריצי ההייב וגם כמה מתמודדי עבר כמו ג'אנל דפקו קמפיין די רציני להיילי, ואחרי שקייסי ניצחה ולא נכנסה לתחרות זה העזר להיילי להיכנס לטופ 3.
סאם היתיה בהתחלה מאד פופולארית אבל זה עבר כשלאנשים נמאס ממנה לגמרי, סקוטי היה אהוב רק על ידי צופים מזדמנים שעדיין אוהבים את גימיק החנוון.

בתצכלס מה שיפה בעונה זה שרוב ההדחות היו ממש בליינדסייד ועדיין ברית שלמה שלטה בעונה - ההוכחה שיכול להיות פאגוגינג שהוא פשוט טוב.
לצפיה ב-'אהה מי שזוכה בעונה לא יכול גם לזכות בחביב הקהל?'
אהה מי שזוכה בעונה לא יכול גם לזכות בחביב הקהל?
07/10/2018 | 23:12
6
לצפיה ב-''
07/10/2018 | 18:53
3
27
קודם כל כמובן שמסכים שטיילר היה צריך לקחת את זה בענק!!!
הכל התחיל להתפקשש בפיינל 4
אם ג'ייסי היה מודח ב4 אני מאמין שטיילר היה מגיע עם אנג'לה לגמר לוקח בהליכה.. בעיני גם הגיע לה יותר מקייסי
גם וטו של אנג'לה בפיינל 4 היה עוזר.. כי היא הייתה מדיחה את קייסי.

קייסי שחקנית מצוינת אבל מי שהוביל הכל .. מההדחה של סטיב וסוואגי ועד ללקשור את כולם יחדיו + סאם וג'ייסי  זה טיילר .
והוא היה לא פחות חזק במשימות אם רוצים להסתכל גם על זה.

הברית של לבל6 לא בדיוק שלטה על הנייר היה חוחים לרעתה . זה למה כן היה מהפכים בעונה לדעתי
הם תמיד שלטו אפילו כש2 מהם היו על הבלוק הם עשו בלייינסייד לשאר הבית והדיחו את מי שהיה לייאבליטי יותר גדול מהשניים (רייצ'ל ווינסטון) ומי שהחוח לא התכוון שיעוף..
ומה שקרה עם פסי..
זו לא הייתה שליטה חלקה + שהם באמת הפייבורייטים זה הופך את העונה למצוינת.
חבל על הניצחון של קייסי אבל לפחות זה לא שעכשיו סאם זכתה..
קייסי שיחקה מצוין והיא מהממת

אולי אנג'לה וטיילר יוכלו לזכות יחד במירוץ וככה 3 מלבל6 יהיו זוכים:)
לצפיה ב-'רעיון גאוני'
רעיון גאוני
07/10/2018 | 23:14
2
26
להביא אותם למירוץ- והלוואי ויזכו!!
לצפיה ב-'יש על זה דיבור רציני ולדעתי זה גם יקרה'
יש על זה דיבור רציני ולדעתי זה גם יקרה
08/10/2018 | 22:23
1
21
הם גם אמרו שמוכנים לזה
לצפיה ב-'חלום'
חלום
08/10/2018 | 22:35
5
לצפיה ב-'פרק 9 '
פרק 9
08/10/2018 | 19:27
3
23
אני חייב להגיד שזה פחות כיף מאשר לראות את העונה כשהיא משודרת, כולל מעקב אחרי וידויים וספוילרים. אני זוכר שבנקודה הכי אפלה של BB18, כשהגברים הכי דוחים ושוביניסטיים בתולדות הריאליטי שלטו בצורה מוחלטת בבית, החלטתי להפסיק לצפות לשבוע. חזרתי לצפות רק אחרי שהעזתי לבדוק ספוילרים, וגיליתי שויקטור העמיד את פאולי להדחה.

לצערי, נראה שההצבעה של סקוטי נגד כריס הייתה רק הצגה, והוא למעשה תופס את מקומו בברית הנגדית. לא יודע כמה זה רעיון טוב ללבוש את החולצה של המודח הטרי! כמו קראפי מעונה 6 המיתולוגית, יש לי הרגשה שאני אדבר עליו עד סוף העונה, אפילו שהוא כבר מחוץ למשחק. אני חייב להגיד, וינסטון הוא לא המתמודד שאני הכי אוהב מלבל 6, אבל אני לא רוצה שמישהו מהברית יודח!

ולצערי, סקוטי מעמיד אותו ואת ברט להדחה. מי היה מאמין, עונה שעצוב לי כששני האלפא מיילז הכי גדולים מועמדים להדחה. אבל ככה זה כשהמשחק חוזר למרכז. ואם זה לא מספיק, ביילי זכתה בכוח השבועי. ותפסיקי לדבר על עצמך בגוף שלישי, רבאק! את לא עידן קפון!
לצפיה ב-'פרק 10 '
פרק 10
10/10/2018 | 23:22
2
19
אני עדיין עצבני, וזה נראה כאילו סקוטי באמת נוקם בכל הגברים החסונים בעולם על מה שהוא עבר בתיכון. ועוד שאר הברית המטומטמת של ביילי יוצאת נגדם, מה הם עשו שמתייחסים אליהם ככה? יכול להיות שהם בדרך כלל מתייחסים לאחרים כמו שברט יצא הפעם על סקוטי. אבל אני לא מאמין, אני חושב שפאוטה הם חבורת זבל שלוקחת הכול בצורה אישית, כמו (שוב) הנרד הרד מעונה 6.

אז הם צריכים את הוטו, ולמזלם עוד שני חברי ברית מתמודדים יחד איתם. הוטו מתרחש בסביבה בסגנון יווני ו... האם ביילי קראה לעצמה אלה?!? אני מניח שהצניעות עושה אותה מושלמת. או שאולי הצביעות עושה אותה עולבת? לאלוהים הפתרונים. לצערי קורה הגרוע מכל וסקוטי זוכה. אז לא משנה מה, לבל 6 יאבדו שחקן השבוע. באסה.
לצפיה ב-'פרק 11 '
פרק 11
13/10/2018 | 00:25
1
18
כנראה הייתי מרוכז מדי במשחק, כי פתאום אני קולט שקייטלין היא דרמה קווין. ועדיין היא אולי הכי נורמלית מהברית שלה. אני מניח שהיילי אפילו יותר נורמלית אבל... מי היא? בכל מקרה, למה זה כל-כך קריטי מי מהאחים נשאר במשחק? לא יודע, אבל שוב הבית מחולק, ואני מקווה שלבל 6 שוב ינצחו. זה יהיה ניצחון פירוס, כמובן, מישהו מהם בכל מקרה מודח, אבל יקרה המצב הרע במיעוטו.

והרע במיעוטו קורה. חבל רק שסאם לא השתמשה בכוח שלה כדי להציל את וינסטון. פאק, רוקסטאר מטומטמת מה ברט עשה שמתייחסים אליו ככה?!? מקווה ששבוע הבא יהיה יותר טוב.
לצפיה ב-'פרק 12 '
פרק 12
13/10/2018 | 23:00
19
רק עכשיו אני קולט מה עשה ברט. אני חושב שבמהלך הזה הוא בעצם כיסה את התחת של טיילר. העונה הזו היא משהו שלא באמת היה מאז עונה 10 - עונה ממש, ממש טובה. כל הדרמה מגיעה מהמקומות הנכונים, ללא התערבות הפקה משום סוג (אני לא מאמין שאני אתגעגע אי פעם לתיבת פנדורה והקו-דה-טה), ואשכרה יש אסטרטגיה מעולה מצד יותר משחקן אחד. ולפחות שחקן אחד הוא ברמה שלא הייתה בתוכנית מאז דן.

דבר אחד שבחיים לא יהיה טוב זה האתגרים, אבל הם לא אמורים להיות טובים, או חדשים. מה זה, הישרדות? מצד שני, בגלל שהאסטרטגיה כל-כך טובה, למה לא. חבל רק שהצד השני כל-כך דפוק. חוץ מהיילי, כמובן. איך זה תמיד קורה? איך החרא תמיד מתגבש בברית אחת? כמובן, בעונות שבהן הבית מחולק לשתי בריתות יציבות, ולא כשיש כמה אנשים שמנהלים בית מלא באפסים (היי, עונות 12, 16!). יוצאת דופן הייתה עונה 9, שכמעט כל הבית היה מלא בחרא עם איזה שניים-שלושה פייבוריטים פה ושם.

בכל מקרה, סאם זכתה ב-HOH, ובכל מובן היא כמו חברה בלבל 6. ההבדל היחיד הוא שהיא לא מוכנה לדון אסטרטגית בשום דבר, וטכנית היא יותר קלף משוגע. אבל כרגע היא בצד הנכון של הבית, וזה מה שחשוב. אז קייטלין והיילי מועמדות, הלוואי שביילי הייתה מועמדת במקום אחת מהן, אבל זה יכול לחכות.
לצפיה ב-'AS E21E22(סוסי חזור)'
AS E21E22(סוסי חזור)
05/10/2018 | 19:06
6
50
טוב, בראיין יצא ממש דפוק בפרקים האלו
ושיין יצאה מלכה
עשתה לבראיין מה שראסל עשה לטייסון בזמנו
ובכלל שינתה את מהלך הכוחות ועדיין לא הובילה אש אליה

אם היא ושרן אבל נפתרות ממנו ומשאירות את שוני הן דפוקות כמוהו
אני לא מתאר לעצמי את בראיין מקבל קול אחד בגמר ולא חושב שמישהו מעריך אותו (אלא אם כן תהיה הפתעה גדולה והוא יפציץ בעימות ג'ורי שיטה את כולם כמו הזוכה בעונה האחרונה של היחשרדות דרום אפריקה)
לעומת זאת לשוני יש קולות דיי בטוחים מרובי, בנג'י ופאנלה ואני חושב שגם מוניקה תצביע לה במידה ושרן לא תהיה בפיינל 2 ובראיין אם יהיה בג'ורי כמו שהן מתכננות
בנוסף יש לה סיפור אנדרדוג שיכול להטות מתנדנדים

שרן עלובה שנגררה אחריי מאט ועכשיו נגררת אחריי שיין, בבקשה אל תזכי, מוניקה מעריכה אותה על כלום

בינתיים נראה שמי שמעריך את שיין זה רק סטיב אבל מקווה שהיא תצליח להגיע לפיינל 2 (בתקווה עם בראיין) ותיתן נאום משכנע ותהיה אחת המנצחות הראויות בכל הזמנים של הישרדות
אולי שניה הכי טובה אצלי אחריי נטלי אנדרסון

הדבר היחיד שאני יכול להגיד לרעתה הוא שהיא יותר מדיי נאמנה ולכן אני בספק אם תשאיר את מייקל לסוף
לצפיה ב-'מגיב!!!'
מגיב!!!
07/10/2018 | 00:16
31
אין לי תירוץ לשכוח לראות, הפרקים משודרים אחד אחרי השני/
שיין 
הייתי בטוח שהיא בצרות לאחר ההדחה של מאט, אבל היא הצליחה להפוך את הקערה על פיה. החשש היחידי שלי שהיא מתמודדת קלאסית שבדרך כלל מודחת בפיינל 4 או 3 (רוב, סירי, סקאוט). אני ממש מקווה שזה לה יקרה כי ממש מגיע לה לנצח.

מוניקה עשתה טעות  שהתקרבה יותר מדי לבריאן, עד עתה היא שחקה מתחת לרדאר כמו שצריך. אפרורפו בריאן, אין מצב שהוא ינצח. אני די רואה אותו בפיינל 2, אבל הוא לא הולך לקבל קולות לפי דעתי. ואם היה לו סיכוי לנצח, הוא הרס אותו לגמרי בשני הפרקים האלו (מה אתה לוקח את מוניקה למשימת הפרס, מה?!?!??!?)

אני לא חושב ששרן עלובה אבל היא כן מתחילה להיות פעילה מאוחר מדי. היא מזכירה לי קצת את לורל מהישרדות אי הרוחות, רק ששרן יותר אקטיבית, אבל גם זה תלוי באנשים אחרים (בריאן ועכשיו שיין).

שונה נחמדה אבל אני מרגיש שהיא עשתה הרבה טעויות במהלך המשחק. אבל אני ממש מקווה ששיין תנצח. 
לצפיה ב-'פרק 23'
פרק 23
08/10/2018 | 16:45
16
טוב, דיי מטופש לנסות להראות מתח
כשהבחירה ההגיונית מבחינת שארן גם הייתה להצביע לשוני
שיין פחות סביר שתזכה בחסינויות ובראיין ממש שנוא ופרטנר טוב לג'ורי
שוני איום רציני גם בחסינויות וגם לג'ורי

טוב מאוד שבראיין זכה בחסינות אחרת שארן ושיין היו עושות טעות קריטית נוסח קולבי וווו (זה שהשאיר את טוני, איך לעזאזל כותבים את השם הזה בעברית?)

פרק הבא אנחנו יכולים לקבל את כל שלושת הוריאציות:
אם בראיין זוכה בחסינות הוא מדיח את שארן, מתמודד מול שיין - שיין זוכה

אם שארן זוכה בחסינות היא מדיחה את שיין, מתמודדת מול בראיין - שארן זוכה

אם שיין זוכה בחסינות היא מדיחה את בראיין, מתמודדת מול שארן - במצב הזה כרגע אני חושב שיש ייתרון לשארן מבחינת יחסים קודמים עם הג'ורי אבל יש את הנאומים שבזה שיין יכולה להיות מאוד טובה בעוד ששארן, למרות היותה עורכת דין בהחלט יכולה להיות סוג של אמנדה
אז לא יודע כרגע
לצפיה ב-'גמר!!!'
גמר!!!
09/10/2018 | 19:16
2
21
שיין
המנצחת הגדולה של העונה הזאת
שיחקה משחק מושלם עד הסוף
מהמטרה הראשונה של כולם להדחה
ללהגיע לגמר כשכולם בוטחים בה ורוצים לקחת אותה לפיינל 2
בנוסף בגיל 61 גם המנצחת המבוגרת ביותר שהייתה (לפחות בגרסאות הדוברות אנגלית)
קצת חבל שהחלטה כלכך גדולה בסגנון "מי השורד האחרון" נפלה על מאט הבכיין וזה שפגעו לו באגו
חתיכת אדיוט, שארן הצביעה אתך וגם כמעט נתנה לך אליל באותו יום
אבל לפחות זה גרם לתוצאה הרצויה

שיין גם הייתה הרבה יותר קרת רוח וענתה ברוגע למה ששאלו אותה לעומת שארן שהייתה קצת הסטרית
אני מאמין שאם היו נותנים לג'ורי להצביע ישירות אחריי הדחת בראיין בלי המועצה האחרונה שארן כנראה הייתה מנצחת
מעניין גם מה היה קורה אם לידיה הייתה במושבעים כי אני מאמין שהייתה מצביעה לשארן ואז היה נוצר תיקו בפיינל 2 
לצפיה ב-'ודרך אגב'
ודרך אגב
09/10/2018 | 19:32
1
27
אני מאוד מקווה שהכסף יוכל לעזור לשיין להוסיף למלתחה שלה גם חולצות אחרות

לא נראה לי שהיה פרק אחד שהייתה לבושה אחרת כולל הריאוניון
לצפיה ב-'מישהו מסוים לא היה בריאוניון '
מישהו מסוים לא היה בריאוניון
10/10/2018 | 02:55
28
לצפיה ב-''
10/10/2018 | 02:48
28
אני לא יודע מה יותר מרשים, הניצחון של שיין, או העובדה ששרן פשוט זרקה את הניצחון שלה לפח. אם היא הייתה לוקחת את בריאן, 100% הייתה מנצחת.

הופתעתי לראות עד כמה כעסו חברי המושבעים, בעיקר בריאן, שזה די הפתיע אותי. אני מאוד אהבתי את הנאום והתשובות של שיין, במיוחד ששוני שאלה אותה אם היא יודעת איפה היא גרה, ושיין הפתיעה אותה והוכיחה לה שכן. שרן לא הייתה רעה, אבל קצת הרגשתי רע בשבילה בשלב מסוים כי הרגשתי שחברי המושבעים היו קצת יותר מדי קשוחים איתה. דבר נוסף שלא אהבתי פה זה איך שכולם מדברים לשחק עם ערכים וכולי, כבר נמאס לי לשמוע את המילה ערכים בהישרדות חחח.

אין מה להגיד על שיין, פשוט גדולה. המתמודדת הכי מבוגרת, כאלו שראו אותה "חלשה" במשימות, מסומנת מובהקת למודחת ראשונה, מנצחת ניצחון מאוד מרשים. הייתי בטוח שלאחד ההדחה של סטיב באיחוד שהיא הולכת להיות הבאות בתור, אבל היא הצליחה לעבוד על בריאן ולהפוך את המשחק לטובתה. ללא ספק זוכה יותר מראויה 
לצפיה ב-'המירוץ למיליון 30- פרק 1'
המירוץ למיליון 30- פרק 1
07/10/2018 | 23:10
7
47
גיליתי שהוט מעלים את העונה הזאת לוי.או.די
והיה לי חשק לראות (למרות שלא ראיתי כבר מלא עונות של המירוץ האמריקאי)
בעיקר כי ג'סיקה וקודי שם...
מדהים לראות את ההבדלים בין הגרסה שלנו לשל האמריקאים.
הפרק עף בטיל ולפני שאתה מבין מי זה מי מודח כבר זוג.
היה מירוץ לסיום צמוד בטירוףףףף ודווקא העדפתי שאלו שנשארו- יודחו
כי אחת מהן הייתה ממש מעצבנת (שרה).
מקווה שתהיה עונה טובה
לצפיה ב-'נראה לי שאחכה שכל הפרקים יעלו לויאודי'
נראה לי שאחכה שכל הפרקים יעלו לויאודי
11/10/2018 | 19:57
5
6
לצפיה ב-'תכלס זה חכם... באסה עכשיו לחכות כל שבוע '
תכלס זה חכם... באסה עכשיו לחכות כל שבוע
11/10/2018 | 23:38
4
7
לצפיה ב-'לגמרי! זה גם די מוזר'
לגמרי! זה גם די מוזר
12/10/2018 | 02:44
3
24
היום בעידן הבינג' זה או שמעלים את הכל במכה או שמעלים שבוע אחרי שבוע לפי קצב השידור
אבל העונה הזו שודרה לפני כמעט שנה.. אז למה לגרום לנו לחכות סתם? שיעלו הכל וזהו!
לצפיה ב-'כי זה הוט '
כי זה הוט
13/10/2018 | 23:52
2
18
הם תמיד מעלים פרק רק פעם בשבוע למרות שמדובר בעונות/בסדרות לא כאלה חדשות...
לצפיה ב-'זה גם ביס! '
זה גם ביס!
15/10/2018 | 19:36
1
5
לצפיה ב-'אותו חרא '
אותו חרא
15/10/2018 | 20:55
2
לצפיה ב-'שמחתי לראות שהתחילו לשדר את זה'
שמחתי לראות שהתחילו לשדר את זה
13/10/2018 | 14:13
26
אבל אני גם אחכה, לפחות עד שיהיו כמה פרקים שאוכל לראות ברצף. זה באמת מעיק לחכות כל שבוע לפרק חדש כשהעונה גם ככה ישנה. ראיתי גם את לרדת בגדול האמריקאי, וזה היה עוד יותר מעצבן, כי הם חילקו כל פרק לשניים, אז יצא שבעצם העלו פרק אחד שלם בשבועיים.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו