לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83358,335 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה38 של הישרדות - פסגת המוכחדים
העונה ה7 של האח הגדול - קנדה. 
והעונה ה31 של המרוץ למליון - בהשתתפות זוגות מתמודדים מהישרדות והאח הגדול.
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה38 של הישרדות - פסגת המוכחדים
העונה ה7 של האח הגדול - קנדה. 
והעונה ה31 של המרוץ למליון - בהשתתפות זוגות מתמודדים מהישרדות והאח הגדול.
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-' הישרדות 38 : הבחירה הגורלית - פרק 12 '
הישרדות 38 : הבחירה הגורלית - פרק 12
25/04/2019 | 14:41
8
41
אז בפרק האחרון הודח וורדוג ובעקבותיו אבידות רבות.
ג'ורדי איבד נקודה, סטילהוק ואורישקי איבדו 2 נקודות, ברייר איבד 3 נקודות,
ושוהם איבד 9(!!!) נקודות.

ניתן כרגיל לבחור עד השעה 2:00 בלילה שבין רביעי לחמישי
3 משתתפים יוכלו לבחור את אותו המתמודד.

לצפיה ב-''
25/04/2019 | 14:49
30
רון
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 15:05
26
רון
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 16:50
21
גווין
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 17:08
19
וורדוג!
סתם, לורן.

לצפיה ב-''
25/04/2019 | 17:53
18
ג'ולי
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 21:58
11
לורן
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 22:02
9
קודם כל אני בחורה :)
דבר שני, לורן
לצפיה ב-''
26/04/2019 | 00:52
2
ויקטוריה
לצפיה ב-' הישרדות פסגת המוכחדים - פרק 11 '
הישרדות פסגת המוכחדים - פרק 11
25/04/2019 | 06:27
13
20
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 06:34
2
52
וואו!!!!!!!!!!
זו התגובה שלי לפרק הזה
וואו וואו וואו וואו
אני חושב שמעולם לא הופתעתי ככה מהדחה כמו שהופתעתי בפרק הזה
וזה אחרי שבפרק הקודם ההדחה של קלי באה לי בהפתעה גדולה
לגמרי ראיתי את וורדוג גמר ולגמרי ראיתי אותו מנצח
אבל ההתנהלות שלו הפרק לצעריייי לא הייתה כלכך חכמה :(
ומסתבר שההדחה של קלי, שרציתי להאמין שהייתה החלטה חכמה, התבררה כטעות גדולה
באסה
ועכשיו אין לדעת מה יהיה.. באמת שזה יכול ללכת לכל כיוון וכל אחד שם יכול לזכות.. (ומי לעזאזל יחזור מאי המוכחדים)

קלי הייתה סופר חמודה לאורך כל הפרק
כלכך התרגשתי ממנה איך שהיא התבאסה מההדחה... וזה היה כלכך חמוד איך שג'ו ואוברי ניחמו אותה ורים הזו פשוט מעצבנת.. מה לעזאזל היא קשורה ומה לעזאזל היא רוצה ממנה אחרי שעבר כמעט חודש מההדחה שלה
אני מקווה שכל התשומת לב שהיא קיבלה גם בפרק וגם במועצה מסמל שאולי היא זו שתחזור למשחק.. למרות שנראה לי שזה היה יותר לכיוון של סגירת מעגל של הסיפור שלה במשחק.
הזוי הזוי הזוי באמת אין לדעת מה קורה עם העונה הזו! אבל אני כלכך נהנה!
לצפיה ב-' מסכים לגבי זה '
מסכים לגבי זה
25/04/2019 | 12:46
17
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 08:15
52
ישששששששששששששש
קישטה וורדוג, קישטה, קיששש
החוצה, לחצר, אתה מלכלך לי את הספה
במקרה של וורדוג זה יותר הוא ושחקנים כמוהו מלכלכים לי עונות של הישרדות עושים המון רעש ותופסים את כל המרחב של העונה ובסוף מוכתרים כאיזה מנצחים גדולים או לפחות ככאלה שמגיעים לגמר ו"הגיע להם"

מקווה שהמקרה של וורדוג גם יפסיק את המנהג הדוחה הזה של לעשות ביג מוב בשביל שמשהו ייכנס לך לרזומה

בסופו של דבר רון יצא עם ידו על העליונה, נראה שגם נתנו לי קרדיט על הביג מוב של ההדחה של קלי ("אלו היו רון ווורדוג") וגם אלו שנפגעו מוורדוג באו לרון כנחמה וכרגע הוא נראה במצב הכי טוב בשבט

הזוי שריק נהיה האיום הכי גדול העונה של כולם
אבל כן, מצליח לו באתגרים וממבט השמחה של קלי ודיוויד על זה שראו אותו עם חסינות מתברר שהוא יהיה אחלה מנצח פשרה בשביל האנשים על אי ההכחדה
או שאולי קלי רק הראתה שמחה בשביל דיוויד כי הוא בן ברית שלו והתרגשות ממועצה שתהיה מעניינת ולא צפויה

העריכה הייתה עד עכשיו בעיקר על אלו מאי ההכחדה אבל קשה לי לראות אחד מהם זוכה
בשביל להצביע למישהו שהודח מהמשחק אתה צריך להיות או מישהו ממש ממורמר או מישהו שרואה את הפן הפיזי כפאן החשוב של המשחק
מהאחרון יש רק קול אחד שזה ג'ו
ומהממורמרים יש לנו את כריס ורים, ואולי גם אריק וג'וליה (קשה לדעת) אבל אם הם ממורמרים הם ממורמרים יותר על החוזרים הפוטנציאלים מאי הגאולה (וורדוג, קלי, דיוויד) מאשר על מי שנמצא במשחק
כריס ורים אולי יכולים להצביע לג'ו אם יגיע לגמר במקרה (למרות שהעריכה נגדו), זו תהיה אחלה פשרה בשבילם אבל כל השאר ממש לא

כך שנראה לי שהניצחון של רון שכמעט הפך לדאני בואוטוורייט של העונה עד הפרק הזה
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 10:50
46
פרק מצויין עם תוצאה שצפיתי מראש כבר בשבוע שעבר. הכתובת היתה רשומה על הקיר ברגע שהוא הדיח את קלי.

בדיוק כפי שצפיתי כבר בשבוע שעבר וורדוג היה הבא בתור, כי המטומטם הזה פשוט הפך את עצמו במו ידיו למטרה הגדולה והמסוכנת ביותר במשחק על ידי השמדת ברית השלישיה החזקה שלו והדחתה המוקדמת מדי לדעתי לפחות של בת בריתו ששימשה עבורו כמגן. ובכך הפך למטרה הגדולה ביותר, ורק שחקנים טיפשים היו משאירים אותו במשחק. כפי שהוא בעצמו הודה בטסטה. ובדיוק כפי צפיתי שיקרה, גם לורן בת בריתו השנייה שנבגדה על ידו ואיבדה את בת בריתה הכי גדולה ונאמנה במשחק, פנתה אף היא נגדו, ובצדק. והבליינסייד של קלי חזר אל וורדוג כמו בומרנג.

אך הקטע הכי מרגש של הפרק היה ללא ספק לראות את קלי בוכה ומזילה דמעה על אי ההכחדה, ואת ג'ו ואוברי מחבקים אותה, ואז רים קלקלה את הרגע כשבער לה להגיד לקלי שהיא הרסה לה את החלום של הישרדות, מה שקרה בערך לפני 'מיליון שנה' וקלי היתה בכלל רק קול אחד בהדחתה, שהיתה הדחה בפה אחד, להוציא את וונדי. מה שכן, אהבתי שלמרות זאת, כשקלי שכבה בדיכאון בשמש רים ניגשה אליה ואמרה לה שזה לא בריא והוציאה אותה משם. מה שאומר שהיא התרככה מעט כלפיה.

ואגב,עכשיו שהצדק נעשה ומר וורדוג נענש על יהירותו והחיפזון להרוס לעצמו את הברית ואת המשחק (לא סתם נאמר שהחיפזון מהשטן, ושחקן טוב אמור לדעת את זה), והודח מהמשחק אף הוא אל אי ההכחדה, אני ממש לא רואה שום סיכוי שהוא מנצח באתגר החזרה למשחק השני וחוזר למשחק, ובעיקר בהתחשב בעובדה של עד כמה שהוא גרוע באתגרים ומשימות, כפי שכולנו ראינו, כולל בפרק האחרון, עם הקפיצה ההזויה שלו למים ועם שחייתו לרפסודה הלא נכונה עד שחבריו לקבוצה צעקו לו על זה.

ובפרומו לפרק הבא מראים לנו שרון מתכנן להערים על ריק עם יתרון התפריט שאת הרמז למציאתו רון מצא על סיפון האוניה שהשיטה אותם אל האי כבר ביום הראשון של העונה, כמו גם שריק מגלה שחיטטו לו בדברים. ובנוסף קרובי המשפחה מגיעים, וכנראה ישתתפו או יצפו במשימת החסינות הבאה...
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 12:03
42
וואו איזה באסה !!!
עם כל האהבה אליו הוא ממש אכזב , כשבנוסף להחלטה להדיח את קלי מוקדם מדי,(ובעיני גם על דיוויד היו צריכים לשמור) רב עם גווין ועוד על מה? מה לא היה בסדר במה שגווין אמר?
אחרי מהלך כזה שעשה, הדבר האחרון שוורדוג היה צריך זה להסתכסך.
גם לא מספיק שיקם את היחסים עם לורן.

חושב שקאמה יעשו טעות גדולה מאוד להגיע לגמר עם ריק, וורדוג או לורן שכל אחד משלושתם יוכל לטעון לאנדרדוג שהצליח להגיע לגמר   וביחוד שקאמה במו ידיהם הדיחו אחד את השני ויש סיכוי שאריק, ג'וליה, ג'ו יתמרמרו על כך ויתנו בקלות את הקול שלהם לחבר לאסו/מאנו . אז זה היה נכון לרון וכל קאמה להדיח את וורדוג , אבל ללורן אני לא חושב שזו היתה ההחלטה הכי נכונה .
מצד שני, היא בדרך להיות המאנו האחרונה, עם אליל בכיס והיא בחורה הרבה יותר חכמה ממה שנותנים לה קרדיט שם (ריק וגם וורדוג חשבו שתמשיך להגרר אחריהם) .
והיא  אופציה טובה לניצחון, מאמין שבפיינל6 היא תשתמש באליל על עצמה ושאם היא בפיינל 4 היא מגיעה לגמר עם חסינות/אתגר אש ויש לה קייס לא רע לגמר, בייחוד אם רון לא שם.

רון כרגע ללא ספק השחקן הכי חזק שגם אחרי שהתהפך על גווין וג'ולי הם מצפים לעבוד איתו שנית
וגם שהוא רב עם אורורה על האורז , היא ממשיכה להיות תחת פיקודו
מאוד מקווה לניצחון שלו כרגע אבל כמו שראינו..הכל יכול לקרות בעונה

גווין גם הפך להיות אופציה לניצחון, בייחוד שקיבל המון קרדיט על ההדחה הפעם
(שבהתחלה ממש חשבתי שזה אומר שיעוף)
וגם בתחילת העונה, היה איזה התמקדות קטנה על הסיפור שלו
אז לדעתי זה יהיה זכייה הזויה קצת משום מקום אבל אפשרית בעונה כזו הפכפכה

יותר מדי זמן מסך לאי הכחדה במיוחד עם רים:/ יאאלה מחכה לפרק הגמר שבו אין את זה
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 12:50
45
וואו
חייב להגיד שזה ממש ממש הפתיע אותי
רוב השחקנים בעונה היו די נעלמים ביחס לוורדוג וחשבתי שהוא יגיע לגמר עם ההרכב הנוכחי.
אפילו במועצה עצמה כשהיה 4-2 לוורדוג - חשבתי שזה 4 קולו תשל ויקטוריה גווין ואורורה בקול הכפול או משהו כזה ואז יבואו עוד 3 קלוות לאורורה
כנראה שההדחה של קלי באמת הייתה טעות וקרתה מוקדם יותר, אבל חבל - הוא הביא עניין לעונה.

בינתיים רון הפך להיות בחזרה השחקן ששולט בעונה.
ויקטוריה וגאווין לצערי הפכו להיות בעיקר זורמים עם הזרם - הם לא שחקנים רעים אבל הטעות של ההדחה של אריק ממשיכה לרדוף אחריהם.
ג'ולי ולורן זה חיבור מפתיע עם פוטנציאל להמשך - לדעתי בשביל רון וג'ולי זו הייתה ללא ספק החלטה חכמה,
לורן - בשבילה אולי היה עדיף שאורורה כן תעוף אבל נראה שיש לה קשר טוב מספיק עם ג'ולי, שאנשים לא חושבים שהיא איום ועדיין אף אחד לא יודע על האליל שלה - מה שיכול לעזור לה גם אחר כך.

רים קווין
קלי הייתה מאד חמודה בהחלט הפרק בגלות. אכן סגרו לה את הסיפור בצורה יפה. יש לי הרגשה כזאת שהיא חוזרת אבל מרגיש לי שכבר אי אפשר לדעת מה קורה בעונה הזו.
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 14:17
2
50
פרק מאכזב, נכון שוורדוג עשה טעויות אבל הוא היה המתמודד הכי מעניין העונה ועכשיו נשארנו עם רון וחבורת עיזים...
מאוד מקווה שרון ינצח אבל לא רואה את זה קורה ולדעתי יעוף ב2 ההדחות הקרובות.
מהמר שהחוזר יהיה או אריק או דווינס שיודח ויחזור שוב.

לצפיה ב-''
25/04/2019 | 15:19
1
39
אתה דיי סותר את עצמך פה
הייתי אומר בענק אפילו
עז ההישרדות היא מי שהמנצח מביא לגמר בידיעה שיש לו ניצחון קל מולו והעז מצדו נצמד למנצח ותומך בתכנית

כך שאי אפשר להגיד שנשארנו עם רון וחבורתו עזים אבל שרון יעוף בהדחות הקרובות
כי אלא אם כן זה הישרדות ישראל ורון ימצא את הדחתו באתגר החמסה הקוסמית  המוזהבת
רון צריך שמישהו ידיח אותו

בקיצור אם הם מדיחים את רון הם לא עזים
אם הם כן עזים אז רון נשאר

אי אפשר תרחיש שהם כולם עזים חוץ מרון ויעיפו את רון

באופן כללי לא היה ניסיון להשתמש בעזים במשחק הזה. ריק כל פעם מציע את עצמו כעז לצד שחושב שחזק וכל פעם נופל אז זה לא עובד לו
ואולי גם ויקטוריה איכשהוא מצפה שמישהו יביא אותה לגמר באופן פאסיבי אבל היא לא נצמדת לבן אדם אחד
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 15:36
45
נגיד, אז קבל תיקון:
נשארנו עם רון וחבורת לא רלוונטים

לצפיה ב-''
25/04/2019 | 19:07
32
חזרנו לסאגת הפרקים המשעממים. ליטרלי שום דבר מעניין לא קרה בפרק הזה חוץ מההדחה המפתיעה של דוג שיט.

אני דווקא מחבב את המהלך הזה וחושב שזה היה צעד מתבקש של כל שאר החבורה (מינוס דבנס) בהתחשב בעובדה שדוג שיט לא באמת הצליח לגבש סביבו ברית חזקה ויצר לעצמו תדמית גרועה ביותר של מישהו שמשחק משחק עצמאי תוך כדיי נביחת פקודות על כל השאר. (אההה... בגלל זה קוראים לו וורדוג...)

לגבי אלה שעדיין במשחק - 

רון - אני מניח שהוא כרגע בטוח שהוא המנהיג של המשחק ושמכאן זה מסלול ישיר אל הגמר. יש לי הרגשה שהוא יופתע מאוד בפרק הקרוב (אבל היי! לפחות הוא הגיע למפגש המשפחות!)

ג'ולי - מתחיל להרגיש לי יותר ויותר שהיא המאסטר-מיינד האמיתית של העונה הזאת והעריכה מתחילה להראות אותה יותר ויותר כמו דאני (עונה 11) שתצליח לרתום את היוצרות לכיוון שלה ולזכות.

דבנס - אם היצור המעצבן הזה מודח וחוזר שוב למשחק (מישהו ציין את זה פה
למעלה) אני עם הישרדות גמרתי. איזה שחקן מזוויע. איך לעזאזל הוא הפך לכזאת חיית חסינויות?? אבל בינתיים עושה רושם שאם הוא ימשיך לזכות בחסינויות (תלוי כמה תחרויות המכילות פאזלים יהיו לנו עד סוף העונה) הוא לא יודח לעולם.

אורורה - היא הקלי וויגלסוורת' של העונה: משחק חברתי ואסטרטגי גרוע, בונה על זכייה בחסינויות או הפיכה לעז. מושלמת לגמר כי אין לה שום סיכוי בעולם לזכות וכולם יודעים את זה. 

לורן, ויקטוריה וגאווין - כבשים. לא מעניינים.

תחזית גמר - דבנס, ג'ולי ואורורה/לורן. זוכה - ג'ולי. 

חוזר מאי ההכחדה - כריס (ומייד מודח שוב. מיותר).

לצפיה ב-''
25/04/2019 | 21:27
19
המתמודדים חוזרים למחנה והכלב האהוב על כולם מתחיל לפקשש. מה שמחליט האם בגידה היא מהלך טוב או לא, הוא מבחן התוצאה, ואני חושש שבמבחן הזה וורדוג עלול להוציא ציון נכשל. ומה קשור גווין עכשיו? מה אתה מתפרץ עליו? שתוק! אה, רגע, אתה כלב - שב! בנקודה הזו ממש מתחילות להימאס עליי עכשיו הפרסומות שמועלות יחד עם הפרקים, כבר ארבעה שבועות כמעט לגמרי ברצף. מה הקטע?! ועכשיו מתמודדים מזוהים לפי הכוח שלהם? לא עיר המוצא, לא המקצוע, רון מזוהה כ"יש לו יתרון קול כפול".

אני חושב שהמתמודד הכי פחות אהוב עליי שעדיין במשחק כרגע הוא ריק - אה סליחה, דוונס. אני חוזר ושואל, מה לעזאזל הוא עשה שהוא זוכה לכבוד להיקרא בשם המשפחה?!? והוא בברית עם וורדוג, וגם רון איתם. זה די קשה לדרג עונה כזו, כשיחסי הכוחות משתנים כל הזמן וכולם באו לשחק. וכמובן, כ-ו-ל-ם חוץ מאשר וונדי וקית' עוד יכולים לשנות את דעתי עליהם כמושבעים. לכו תדעו, אולי רים תיתן "נאום אנטיכרייסט" ואני אעלה אותה לראש הטבלה! בעצם לא, יש דברים שלא ייתכנו.

הפרק יש אתגר פרס, אבל שוב לא מראים את הבחירה. זה כבר מתחיל לייגע, ויותר מזה - מוריד פן אסטרטגי שבעבר הקים והשמיד בריתות. וככל שמודחים יותר שורדים, נותנים יותר זמן מסך לאי ההכחדה. אבל קלי מקבלת זמן מסך גדול מהרגיל, אז אני מקווה שהיא תחזור! או דיוויד, או אוברי, או אפילו אריק. מתחיל להיות מחסור בתותחים רציניים, ואם וורדוג מודח הפרק המחסור רק יחמיר! רון מתחיל לשחק את המשחק, בשעה טובה, ואילו ריק הופך לאיום הראשי. הוא הולך למצוא בני ברית חדשים, כן? אולי למצוא אליל? בטוח יש אחד חדש אחרי שקלי הודחה! אבל לא - הוא בונה על חסינויות. אם איכשהו הוא יזכה, אולי אפילו אחרי עוד הדחה וחזרה נוספת, אפילו פאביו יהיה עדיף בעיניי.

וראו זה פלא, ריק זוכה בחסינות. רון יוזם הדחות, וורדוג תותח כבר מההתחלה, וגם גווין חושב על המשחק. מה שמשאיר את הציור השבועי לילד - לאן נעלמו הנשים? איפה תחילת העונה? קלי באי ההכחדה, וגם אם תחזור, היא בעצם הודחה. לורן מצאה אליל בתחילת העונה וכרתה ברית עם קלי, ומאז גורנישט. ויקטוריה יזמה היטב את ההדחה של אוברי, אבל מתחילת המיזוג - זילצ'. ג'ולי לפחות יוזמת, אבל אני לא בטוח שמישהו לוקח אותה ברצינות. מהבטחה של עונה עם הרבה כוח נשי, העונה הפכה... לכל עונה מודרנית אחרת. עם החזרת מודחים ומלא טוויסטים מעצבנים, אז העונה הזו איכשהו עלולה גם להיות גרועה כמו כל עונה מודרנית אחרת. כמה זמן עבר מאז עונה 33? ועם הטוויסטים ההולכים וקרבים, אני מרגיש שכל מה שעשה את הישרדות לאט לאט מתפרק, וכמעט ואין יותר שום דבר שהפך את הישרדות לנעלה מתוכניות ריאליטי אחרות.

אז וורדוג מודח, עדיין בין הפייבוריטים שלי למרות כמה טעויות הפרק, ותוך כדי התעלמות חיננית מחסדי עבר, אני מעדכן את הדירוג שלי:

1. קלי
2. וורדוג
3. רון
4. לורן
5. דיוויד
6. גווין
7. ויקטוריה
8. אוברי
9. אריק
10. ג'ולי
11. אורורה
12. ריק
13. ג'וליה
14. ג'ו
15. כריס
16. קית'
17. רים
18. וונדי

לצפיה ב-''
25/04/2019 | 23:31
13
ידעתי שהמהלך על קלי היה מוקדם מדי... אבל וואו זה שוורדוג עף מיד אחריה זה היה באמת מפתיע

לורן נשארה חברת מאנו האחרונה (חוץ מריק שכבר הודח..) ודי מרגיש לי שהיא יכולה לנצח, אבל זה לא יהיה קל כשרוב קאמה עדיין סומכים על רון ורוצים לעבוד איתו. בכל מקרה אני חושב שחוץ מרון, ריק ולורן אף אחד אחר לא במצב של לנצח כרגע...
אלא אם מישהו חוזר מאי ההכחדה, לוקח 3 חסינויות (או 2 + מנצח באש) ומגיע ככה לגמר. זה הדרך היחידה לכל האחרים, וזה ממש קשה לערוך ניצחון כזה אז אני לא מאשים את העורכים שיהיה מנצח אנמי. רק מקווה שזה לא יקרה כי זה יהיה ממש זול ומשעמם.
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות 38 - פרק 11 '
פינת הפופולאריות 38 - פרק 11
25/04/2019 | 13:02
11
19
והדירוג של הפרק הקודם - שכמובן שוב ידע המון שינויים בהשוואה לדירוגי עברו (וגם ירידה בדירוגים של הטופ 3)

16. ג'וליה - 1.4 4
15. רים - 1.6 1
14. כריס - 1.8 1
12. אריק - 2 2
12. ג'ו - 2 4
11. אוברי - 2.4 1
10. ג'ולי - 3.2 1
9. אורורה - 3.7 6
8. ריק - 4 3
7 .גווין - 4.3 1
6. ויקטוריה - 4.8 1
5. דייויד - 4.9 1
4. לורן - 5.8 1

והטופ 3...............
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
25/04/2019 | 13:04
23
עם ממוצע 6.3,

פרק ההדחה שלה הוריד אותה ב3 נקודות בציון הממוצע ובמקום אחד בדירוג - אבל היא עדיין בטופ 3

קלי וולדמורט! 
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
25/04/2019 | 13:06
2
27
עם ממוצע של 6.5,

ועלייה חדה ב6 מקומות!

חוזר לטופ 3

רון הבריון
לצפיה ב-'יש! מגיע לו!!'
יש! מגיע לו!!
25/04/2019 | 15:29
1
4
לצפיה ב-'לגמרי מגיע!'
לגמרי מגיע!
25/04/2019 | 15:39
4
לצפיה ב-' ובמקום הראשון...'
ובמקום הראשון...
25/04/2019 | 13:09
23
רגע לפני ההדחה - הוא נשאר באותו מקום...

עם ממוצע 8.9

וורדוג
לצפיה ב-' הדירוג'
הדירוג
25/04/2019 | 13:10
5
14
אוברי
אורורה
אריק
ג'ו
ג'ולי
ג'וליה
גווין
דייויד
וורדוג
ויקטוריה
כריס
לורן
קלי
רון
רים
ריק

דירוג נעים
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 14:02
29
אוברי 1 
אורורה 1 הכי גרועה ממי שנשארו
אריק 1 
ג'ו 1
ג'ולי 6 איכשהוא היא במצב טוב לגמרי עכשיו, נראה שיש לה קשר טוב גם עם לורן וריק והיא כנראה בת הברית הכי גדולה של רון. הבעיה שלה שאני חושב שהיא משחקת נורא רגשי ולפי הוידוי של ריק כנראה שלא מקבלת מספיק הערכה על זה בשבט. 
ג'וליה 1 
גווין 5 הוא וויקטוריה פשוט הרסו לעצמם ברגע שהתהפכו על אריק כל כך מהר ועל זה הם לא בשליטה. מצד שני הם כן משחקים נכון מתחת לראדר. מצד שלישי- אין להם את הסיי והכריזמה שיש למי שישלטו במשחק
דייויד 5
וורדוג 9 עשה טעות עם ההדחה של קלי ויכל לשחק יותר טוב הפרק - אבל הוא נדפק גם מהחסינות של ריק וגם בלי קשר הוא עשה עניין בכל הפרקים עד כה העונה ולכן חבל.
ויקטוריה 5 כנל לגווין
כריס 1
לורן 5 יש לה סיכוי דווקא, היא עם אליל שאף אחד לא יודעים עליו, לא תופסים ממנה שחקנית יותר מדי חזקה ומרגיש שהיא כנראה בקשר טוב במיוחד עם ג'ולי. ניתן לה הזדמנות 
קלי 5 הייתה חמודה הפרק.
רון 10 המלך הנוכחי
רים 10 היא מצחיקה אותי ואני מעריך את הנחישות שלה אני רוצה שתעקוף את רוב המודחים  
ריק 8 הוא לא שחקן טוב במיוחד אבל אני אוהב אותו. המערכת יחסים שלו ושל הוורדוג הייתה מצחיקה
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 14:22
30
כל המוכחדים למיניהם - 1
ויקטוריה - 1
גווין - 6
אורורה - 3
גולי - 5
לורן - 4 , בעיני עשתה טעות...
דווינס - 8 סחתיין על החסינות!
קינג רון הבריון - 10! פליז תנצח (לא יקרה)
ה-וורדוג - 10, כן עשה טעויות אבל הדמות הכי טובה בעונה ומאוד מפחד שבלעדיו העונה תהיה כלום
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 15:07
21
אוברי 7
אורורה 6
אריק 5
ג'ו 2
ג'ולי 8
ג'וליה 5
גווין 7
דייויד 3
וורדוג 4
ויקטוריה 7
כריס 4
לורן 9
קלי 10
רון 7
רים 5
ריק 1
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 15:42
26
מוכחדים- 1!
אורורה- 5 עשתה כמה דברים טובים לאחרונה כדי להשאר
ג'ולי- 7 מאוד הופתעתי לטובה ממנה , חשבתי שתשתגע שלא שיתפו אותה בהדחה של קלי
גווין- 8 אם ידיח את רון וריק , יוכל עוד לנצח את המשחק
וורדוג- 6 הוא הביא את זה על עצמו לצערי. אבל יצא כמו קינג.
ויקטוריה-5
לורן -5 עוד הדחה לא לטובתה,
אבל יש לה צ'אנס להתחיל לשחק עכשיו
רון- 10
ריק -7 פשוט הפך להיות דמות מצויינת ושחקן חכם. אם כי לא מצליח ברעיונות שלו..
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 22:02
11
מוכחדים - 1
אורורה - 3
ג'ולי - 7
גווין - 7
וורדוג - 8
ויקטוריה - 6 עדיין מחכה שתיקחי את המשחק לידיים
לורן - 7 לך, כנגד זה, יש סיכוי טוב כי עכשיו ממש תצטרכי לשחק
רון - 9
ריק - 3 לך כבר, נמאסת
לצפיה ב-'ספוילר לקאסט\טוויסט לעונה 39 של הישרדות'
ספוילר לקאסט\טוויסט לעונה 39 של הישרדות
25/04/2019 | 07:01
6
54
כזכור כמו שבראל פירסם בפורום לפני שבוע - עונה 40 של הישרדות (שתחגוג 20 שנה) ככל הנראה תורכב מקאסט שכולו מנצחים 

כעת נחשפה שמועה מבוססת חדשה לגבי עונה 39:
בוסטון רוב וסנדרה חוזרים!
אך לא בתור שורדים, אלא בתור יועצים לשורדים.
לא ברור עדיין איך זה יתבטא, אך לאורך כל העונה השורדים יקבלו אפשרות להפגש עם רוב וסנדרה לשיחות ייעוץ וטיפים לגבי המשחק.
לא ברור עדיין אם זה יהיה סטייל אי הגלות שכל פרק מתמודד ישלח לשם ויזכה כפרס לשיחת יעוץ אישית, או שרוב וסנדרה יהיו "מנטורים" של שבטים
אבל מה שבטוח זה שזה טוויסט שימשך לאורך כל העונה, ולא כמשהו חד פעמי

2 שאלות שזה מעלה:
1. האם כמו בעונה 14 של האח הגדול יתאפשר להם לאורך העונה להכנס למשחק כשחקנים? (זה שהם מנותקים מהרשתות החברתיות מעלה לי את החשד שכן)
2. מה זה אומר לגבי עונה 40 - הם לא ישתתפו? ישתתפו גם וגם?
נצטרך לחכות ולגלות! מאמין שמידע נוסף על 39 ו40 ימשיך לדלוף בהמשך
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 07:44
47
איכסל'ה
היה את הטוויסט הזה בעונה 5 של דרום אפריקה
שם אלו היו שני ספורטאים
היו מיותרים לגמריי, גנבו המון זמן מסך ממה שקורה בשבט
חפרו לכולם כל הזמן "לא משנה מה קורה, תצביעו עם הלב שלכם"
באיחוד הם היו במין אי מבודד כזה ותפסו זמן מסך כי כל פרק היה אתגר ביניהם שמי שניצח היה לו אופציה למחוק קול למתמודד במידה ויקבל קול במועצת השבט
ובדרך כלל זה היה לאנשים רנדומאליים וסיבות רנדומאליות ("בחרתי למחוק קול לבולה כי היא נתנה את הלב שלה היום" או משהו כזה) ולא באמת השפיעו

גם זמן המועצות שבט התבזבז עליהם שהמנחה שאל מה דעתם על מה שהולך שם, פרקיי לקט על הקפטנים, אופצייה לקהל להצביע למי מהקפטנים מגיע סכום מסויים של כסף...איכס

והדבר הכי גרוע זה שהעונה הזאת משחקית הייתה טובה והיה לה זוכה ממש טוב
היא הייתה פיכסה רק בגלל הטוויסט הזה

בוסטון רוב וסנדרה לא יהיו כאלו פלצנים כמו הספורטאים הללו אבל עדיין כנראה יתבזבז עליהם הרבה זמן מסך מיותר כדי להצדיק את שהותם שם
לצפיה ב-'מיותרר '
מיותרר
25/04/2019 | 11:58
36
מת על שניהם אבל אין מה להחזיר אותם לעונה שהם לא אקטיביים בה, זה סתם יתפוס זמן מסך משורדים אחרים.
טוויסט גרוע ביותרררר.
שיחזרו לעונה 40 וזהו
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 15:38
40
ממש מבאס אם זה נכון.
שניהם מאוסים עליי, במיוחד סנדרה.

לצפיה ב-''
25/04/2019 | 17:50
12
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 18:48
24
פאק לא!

מי הגאון שמביא את הרעיונות הגרועים האלה? האם זה ג'ף?
קודם אי הגאולה, אחר כך אי הרוחות, אחר כך דויד מול גוליית (שהיה חסר משמעות לחלוטין), אחר כך אי ההכחדה המביך שדוחף לנו בכוח לגרון אנשים כמו רים שהודחה ראשונה ועדיין מזיינית לכולנו ת'שכל על חשבון האנשים שעדיין במשחק ועכשיו השטות הזאת שתגזול זמן מסך מהשורדים החדשים על חשבון רוב וסנדרה. למה ג'ף מתעקש להמשיך להרוס את הסדרה?
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 21:29
19
הישרדות, תהי נשמתך צרורה בצרור החיים. כאילו שהייתי צריך הוכחה שההפקה לא שמה גרוש על המשחק שגדלתי עליו.

אולי את עונה 40 אראה, את העונה הבאה בטוח לא.
לצפיה ב-' המירוץ למיליון 31 - פרק 2 '
המירוץ למיליון 31 - פרק 2
25/04/2019 | 06:36
4
18
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 06:51
27
פרק מעולה!

בנקודות:
- רייצ'ל ואליסה יצאו מלכות שהשתמשו ביוטורן ושמו על בקה ופלוייד, בעיקר כי אני מאמין שאם הן לא היו עושות את זה, אף אחד לא היה משתמש ביוטורן.. ואני שונא עונות לאבי דאבי שאף אחד לא מרגיש נעים להשתמש בזה.. וכמעט הצליח להן להדיח זוג מאוד חזק מהמשחק
- בקה ופלוייד לעומת זאת עשו טעות אסטרטגית שהשתמשו ביוטורן דווקא על טיילור וקורי.. הם היו צריכים להשתמש דווקא על זוג חלש כדי לוודא שהם בטוח ישרדו את הלג, ולא על זוג חזק ש(כצפוי) שרדו יפה את היוטורן ואפילו עקפו אותם ועוד כמה זוגות אבל הם עשו את זה כי היו בשוק ובלחץ ובהשפעה של האפגנימלס הגאונים
- מה שמוביל אותי לחזור ולסמן את האפגנימלס לזוכים של העונה!!! הם כלכך אדירים והעונה הזו במיוחד הם סופר פורחים! באו הרבה יותר חזקים ואסטרטגים ונראה שזה בכיס שלהם, בעיקר כשהם מוקפים בניוביז שלא מבינים עדיין את המשחק
-התבאסתי שרופרט ולורה הודחו כי הם באמת היו ממש חמודים ומצחיקים, הם הם באמת כבר פרק שני היו סופר קלולסים, ואולי בעונה רגילה היה הולך להם יותר טוב, בעונה כזו חזקה לא היה להם סיכוי.. וחוץ מזה שהעדפתי שבקה ופלויד ישארו
- מהמר שכריס וברט הבאים בתור, הם גם כבר פעם שניה ברציפות מזדנבים ונראה שממש לוקחים את הזמן שלהם...
- דבר אחד שהפריע לי ממש בפרק - אני שונא שהם עושים לגים שמתחילים בריסט שבו כולם נפגשים באותו מקום ואז המרוץ מתחיל מחדש..
לצפיה ב-'ABC או BBQ? '
ABC או BBQ?
25/04/2019 | 06:54
1
24
מה אתם הייתם בוחרים?

לדעתי הייתי בוחר בABC
גם כי כנראה לא הייתי שורד את הריח של כל הדגים האלו מבלי להקיא
וגם כי נראה לי יותר מהיר לשנן את האותיות האלו (שזה תכלס כמו ללמוד שיר) והייתי מסתדר
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 17:02
15
ABC
אני גם כמוך לא סובל ממש דגים, ובכללי להתעסק עם בשר זה די מגעיל אותי,
וגם לדעתי הייתי קולט את האותיות והשפה יותר מהר כי אני עם קליטה מהירה
לצפיה ב-''
25/04/2019 | 13:56
24
קורין ואלייזה
הן והאפגנימלס ממש עושים את העונה

ויקול - זוג טוב אבל הדביקות מדי שלהם מעצבנתתתת
האמת מסכים עם מה שכתבו פה לגבי זה שחבל שהעונה לא עונת הישרדות/האח הגדול בלבד. לצוותים מהעבר יש ממש יתרון. בכללי אני רואה את זה רק בגלל החוזרים.

רופרט ולורה - סתם מיצו, יאללה ביי. 
לצפיה ב-'הישרדות 21 - ניקרגואה'
הישרדות 21 - ניקרגואה
24/04/2019 | 23:25
30
כמה מילים על העונה: עונה די מוזרה, ובטח אחרי העונה המעולה ששודרה לפניה, עם אחד הזוכים הכי מבאסים, אבל מצד שני עם כמה שחקנים טובים ואף מפתיעים.

מי זכה בעונה? פאביו.

למי הכי הגיע לזכות? לדעתי, הכי הרבה הגיע להולי. אמנם, היא התחילה גרוע את המשחק, אבל די מהר היא עשתה שינוי מטורף
של 180 מעלות, ושיחקה יופי של משחק, וממש חבל שלא הצליחה להגיע לגמר.
אם לא היא, חבל שצ'ייס לא זכה. הוא לא שיחק מושלם, אבל עשה מהלכים,
גם אם לא תמיד הכי חכמים, והיה מחובר ללא-מעט מתמודדים,
ולדעתי מהשלישייה הגיע לו הכי הרבה.
סאש היה בסדר, אבל רק עד שלב מסוים, והמשחק החברתי שלו היה עלוב.
גם נאונקה יכלה בקלות לנצח את העונה, או מינימום להגיע לגמר,
וממש חיבבתי אותה והיא הייתה משעשעת, ולכן גם ממש התבאסתי מהפרישה שלה.

את מי הכי אהבתי? בעיקר את הולי.
רוב הקאסט היה ממש חביב ועם פוטנציאל, ולא היה אכפת לי לראות אותם בעונה נוספת.

מוזמנים לכתוב מה חשבתם על העונה
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות 38 - פרק 10 '
פינת הפופולאריות 38 - פרק 10
19/04/2019 | 16:23
18
41
16. ג'ו - 1.8 1
15. אורורה - 2.2 9!
14. רים - 2.6 1
13. כריס - 2.7 1
12. ג'וליה - 2.8 3
10. אוברי - 3.1 2
10. אריק - 3.1
9. ג'ולי - 4.3 2
8. רון - 4.4 3
7. ויקטוריה - 5.1 2
6. גווין - 5.7 2
5. ריק - 6.3 11!!
4. דייויד - 8.2 2

והטופ 3 חוזר לסורו......
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
19/04/2019 | 16:31
46
עם ממוצע 8.5,

נשארת באותו מקום - בשבוע השני ברציפות

לורן
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
19/04/2019 | 16:42
44
עם ממוצע 9.3,

רגע לפני הבליינדסייד - היא עלתה ב2 מקומתו וחזרה לטופ 3!

קלי
ובמקום הראשון...
19/04/2019 | 16:47
46
עם ממוצע 9.5

נשאר במקום הראשון!

ה-וורדוג!
לצפיה ב-' הדירוג'
הדירוג
19/04/2019 | 16:50
14
33
אוברי
אורורה
אריק
ג'ו
ג'ולי
ג'וליה
גווין
דייויד
וורדוג
ויקטוריה
כריס
לורן
קלי
רון
רים
ריק

דירוג נעים
לצפיה ב-' '
19/04/2019 | 16:52
50
אוברי1 
אורורה 1
אריק 1 
ג'ו 1
ג'ולי 1
ג'וליה 1
גווין 1
דייויד 6
וורדוג 10 
ויקטוריה 5
כריס 1
לורן 1
קלי 5
רון 5 
רים 1
ריק 7 
לצפיה ב-' מדרג בקלילות'
מדרג בקלילות
19/04/2019 | 16:52
1
67
1 לכולם
10 ל-וורדוג
לצפיה ב-''
24/04/2019 | 22:35
8
רון הבריון - 10

לצפיה ב-'נמאס '
נמאס
19/04/2019 | 22:41
58
מאנשים מסוימים בדירוג
תבינו לבד שזה 1 בשבילם

אורורה 7!
אהבתי את המהלך עם רון
ג'ולי 3
מרגיש לי שהיא משחקת אישית
גווין 5 נעלם
דייויד 7 בהצלחה לחזור(אלא אם כן רון או וורדוג יגיעו חלילה לאי)
וורדוג 10 לא בטוח בכלללל שהמהלך נכון, אבל זמן יגיד . אין להכחיש שהוא משחק מטורף ובלי גבולות
ויקטוריה 6 סופסוף היה מהלך שהיתה מעורבת.. ההדחה של קלי מאוד טובה למשחק שלה.
לורן 5 נעלמה
קלי 6 בעיה אם הבן ברית הכי קרוב עשה לך את זה, זה לא היה קאמה אז זה נקודות לרעתה , מצד שני היא פשוט הגיעה עם מטרה ענקית.
רון 10 מלך! לא הבנתי בהתחלה למה הלך עם השלישיה ולא עם דיוויד, אבל זה לגמרי השתלם.
ריק 7 חזר להתחבב עליי וחושב שעכשיו יהיה במצב טוב
לצפיה ב-''
19/04/2019 | 23:40
1
58
אוברי - 1
אורורה - 6 סוף סוף עשתה מהלך, אבל רק כשהגב שלה אל הקיר וזה היה כנראה קורה בכל מקרה
אריק - 1
ג'ו - 1
ג'ולי - 5
ג'וליה - 1 ברוכה הבאה למועדון...
גווין - 5 די נעלם בזמן האחרון
דייויד - 10 לא מגיע לו, אבל אני מרפד אותו, כי מעכשיו ועד הגמר הוא לא יקבל שום דבר חוץ מ-1...
וורדוג - 10 אם הוא זוכה, הוא הזוכה הכי טוב אי פעם. אבל אני לא רואה את זה קורה.
ויקטוריה - 8
כריס - 1
לורן - 7
קלי - 10 כנ"ל לדיוויד
רון - 7
רים - 1
ריק - 5 עדיין לא מחבב אותו בכלל, וחצי מהחסינות היא בגלל היתרון שדיוויד מצא לו.
לצפיה ב-'לא מבין אז'
לא מבין אז
22/04/2019 | 11:25
32
איך אתה מדרג בצורה מסוימת פה,
אבל בדירוג שאתה עושה בסיכום של הפרק
וורדוג בכלל במקום השישי?!

לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
20/04/2019 | 05:58
49
וורדוג 10
רון 8
דיוויד וקלי 7
כל השאר 1.
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
20/04/2019 | 10:21
56
אוברי - 2
אורורה - 5
(מצד אחד כל הכבוד לה שזכתה כבר בשרשרת החסינות השנייה, ולמעשה נכון לכרגע היא המובילה במשימות החסינות, אך זה גם מה שהופך אותה למטרה ובעיקר לקראת סוף המשחק, כשגם השחקנים האחרים רוצים לזכות בחסינות, ואיתה במשחק יהיה קשה יותר להשיגה, וגם המהלך המסוכן שהיא עשתה למסור לרון את יתרון הקול הנוסף שלה יכל לחרוץ את גורלה, רק שלמזלה ולמרבה הצער לוורדוג ולרון היתה תוכנית אחרת)
אריק - 1
ג'ו - 1
ג'ולי - 3
(שוב נבגדה ונשארה מחוץ לתמונה כשהיא מצביעה עם הצד המפסיד, כך שאין לי בכלל ספק שצפויה לנו עוד סצינת התמוטטות עצבים שלה בפרק הבא, כשהיא כבר לא תדע למי להאמין ולא תהיה כבר בכלל רגועה)
ג'וליה - 1
גווין - 5
(עדיין די אמביוולנטי לגביו, והוא גם בקושי נראה ונשמע הפרק)
דייויד - 5 (לא הלך לו, אבל לפחות הוא ניסה להציל את עצמו)
וורדוג - 8 (יש לי תחושה שהוא הבא בתור, ובעיקר עכשיו שהוא סימן את עצמו כמטרה הכי גדולה במשחק ואין לו יותר מאחורי מי להתחבא. בכל אופן יהיה מעניין לראותו משחק בלי מגן ובלי ברית נאמנה שהובילה אותו מתחילת העונה. עכשיו זה המאני טיים מבחינתי להראות לנו מה הוא באמת שווה)
ויקטוריה - 7 (למרות שהיא נמצאת בתחתית, ממשיכה לשחק מתחת לרדאר של כולם, וגם הצביעה תמיד בצד הנכון, שלא לדבר בכלל על כך ששמה עדיין לא נרשם על אף פתק הדחה מתחילת העונה. דבר אחד בטוח, אנחנו עוד נראה אותה בעונות נוספות)
כריס - 1
לורן - 9
(מלכה חדשה בהתהוות, למרות שגם היא שמרה על האליל חסינות שלה ולא השתמשה בו כבר 7 מועצות שבט ברציפות, אך בניגוד לקלי היא לא היתה צריכה אותו, והיא גם נראית די חזקה במשימות אפילו כשהיא חולה, רעבה ותשושה. אגב, למי שפספס עלה קטע סודי ליוטיוב שאעלה אותו יותר מאוחר לפורום, שבו וורדוג מנסה לשכנע שוב את קלי להדיח את לורן, בדיוק כשלורן מגיחה מאחוריהם ותופסת אותם על חם ושואלת אותם על מה הם מדברים והתנהגותו של וורדוג למעשה די מסגירה את תוכניתו, וקלי מרגישה ממש נבוכה מעד כמה שהוא שקוף ומנסה להציל את המצב. כך שלא אתפלא אם מיד אחר כך וורדוג החליט לשנות את תוכניתו מלורן לקלי)
קלי - 8 (בחצי הראשון של הפרק היא שיחקה טוב והשיגה עמדת כוח רצינית, אך כבר אז חששתי לה, כי קלי היא שחקנית מצויינת בעיקר כשהיא משחקת מהתחתית ופחות מהצמרת שאינה רגילה להיות בה, ועוד כשחקנית חוזרת שמהווה איום. ולאורך כל העונה גם לפני שדייויד הודח היה ברור לי שקלי המטרה הכי גדולה ומסוכנת במשחק, כי עובדה שגם דייויד בעצמו ניסה להדיחה מתחילת העונה. והאמת שאם היא היתה מבזבזת את האליל שלה לחינם כמו שדייויד ביזבז את שלו ובן הברית שלה וורדוג לא היה מתכנן את הדחתה היא היה נשארת בלי שום מגן ומודחת בפרק הבא, כך שאיני כועס עליה שלא השתמשה באליל שלה כי סמכה על בני בריתה שליוו אותה והיו נאמנים לה מתחילת העונה, רק עצוב שהיא הודחה מהמשחק עם אליל חסינות באמתחתה, מקווה מאוד שהיא עוד תחזור מאי ההכחדה)
רון - 6 (עצם זה שהוא גרם לבת הברית הנאמנה היחידה שלו להצביע עם הצד המפסיד עוד יעלה לו ביוקר, ובעיקר שג'ולי שמונעת מרגש וממש שונאת את אורורה ונוטה לאבד מהר מאוד את אמונה בבני בריתה, ולהחליט לקפוץ בשניות מהסיפון לספינה השנייה, כפי שכבר ראינו כולנו רק לפני שבוע. מצד שני יש לרון עכשיו בידו את יתרון הקול הכפול ואת אורורה שתעשה כל מה שהוא יגיד לה בגלל שהשאיר אותה במשחק ולא הדיח אותה אחרי שמסרה לו את היתרון שלה)
רים - 1
ריק - 4
(למרות שאיבד את בן בריתו הכי גדול ונאלץ לחבור בלית ברירה ליריבו המושבע שאותו הוא שונא ושנשבע שלא יעבוד איתו לעולם, הוא עדיין במשחק ואף יכול לעשות מהלכים להוציא את וורדוג מהמשחק)

בכל אופן, יהיה מעניין מאוד לראות מה יקרה בהמשך, עכשיו כשכל השחקנים החוזרים כבר הודחו ונמצאים על אי ההכחדה ונותרו במשחק רק שחקנים חדשים...
לצפיה ב-''
21/04/2019 | 13:02
62
אוברי 8
אורורה 7
אריק 5
ג'ו 2
ג'ולי 7
ג'וליה 5
גווין 7
דייויד 3
וורדוג 1
ויקטוריה 8
כריס 5
לורן 9
קלי 10
רון 5
רים 5
ריק 1
לצפיה ב-'הדירוג שלי-'
הדירוג שלי-
22/04/2019 | 11:34
2
55
אוברי- 7
אורורה- 2
אריק- 7
ג'ו- 1
ג'ולי- 1 מעניין אם עכשיו אחרי הבגידה של רון, היא בכלל תאבד את זה סופית
ג'וליה- 1
גווין- 3 הפך לרוח רפאים
דייויד- 8
וורדוג- 10 כי אי אפשר פחות, ולצערי גם אי אפשר יותר
ויקטוריה- 1 עוד לא הבנתי על מה עפים עליה בפורום (וכנראה שגם לא אבין)
כריס- 5
לורן- 8
קלי- 5 אחח האירוניה
רון- 3
רים- 3
ריק- 8 ממש משתפר, ואומר הרבה דברים נכונים (בעיקר במועצות)
לצפיה ב-''
23/04/2019 | 03:19
1
32
לגבי ויקטוריה - מסכים איתך.
אני בהתחלה התלהבתי ממנה ונראתה לי אחת שתשחק חזק ותהיה מגניבה כזו אבל ממש התאכזבתי ממנה באיחוד, גם אני נפלתי לפלופ מה שנקרא.
לדעתי הסיבה שהיא מוערכת היא רק בגלל שהיא חמודה ונראית איך שהיא נראית, בתכלס חוץ מהפרק הטוב בהדחה של אוברי היא לא הציעה כלום מעבר להיותה חמודה...

לצפיה ב-'שטויות '
שטויות
23/04/2019 | 22:04
19
אני האחרון שאכפת לו ממראה ועוד של אישה ...
ויקטוריה חמודה מאוד, אינטליגנטית, חברתית ומעריצה של המשחק שהוכיחה שמוכנה לעשות מהלכים .
כרגע וורדוג , וגם רון לאחרונה, פשוט מעפילים עליה. אבל מבין חברי קאמה הייתה במעמד טוב.
וגם עכשיו שהיא במיעוט היא מצליחה להיות מתחת לראדר של אנשים.   היא לא מאוד שונה מלורן שמקבלת גם בטירוף הערכה.
כן אז היא לא מצאה איידול כמוהה או היתה במיליון מועצות שבט כמו לורן .אבל
שתיהן שחקניות לא רעות וגם לא מעולות. ועם פוטנציאל להמשך העונה להרים מהלך.
לצפיה ב-'Don't know how I ended here'
Don't know how I ended here
23/04/2019 | 00:30
48
יאללה נקצר:
ג'ולי וגווין 5
וורדוג וויקטוריה 10 אם הם לא טופ 2 אני אתאכזב
לורן 8 עוד יש מעט תקווה
ריק 2
כל השאר 1
לצפיה ב-''
23/04/2019 | 22:44
25
אוברי - 1
אורורה - 6
אריק - 1
ג'ו - 10 בא לי שאחרים יהיו במקום האחרון
ג'ולי - 5
ג'וליה- 1
גווין - 10
דייויד - 1
וורדוג - 10
ויקטוריה - 1 סורי אבל אוברייטד בטירוף, ובניגוד לנדי אני חושב שההדחה של קלי הייתה מאוד לרעתה
כריס - 1
לורן - 9
קלי - 10
רון - 10
רים - 1
ריק - 4
לצפיה ב-' הישרדות 38 : הבחירה הגורלית - פרק 11 '
הישרדות 38 : הבחירה הגורלית - פרק 11
19/04/2019 | 16:03
14
74
בפרק האחרון הודח דיוויד, וספיר, אורישקי וג'ורדי איבדו נקודה, סאוסי איבד 2 נקודות וזוריה איבדה 3 נקודות.
בחלק השני הודחה קלי, ועומר איבד נקודה, יונתן איבד 2 נקודות, אורישקי,ברייר וסטילהוק איבדו 3 נקודות, וג'ורדי איבדה 4 נקודות.

כרגיל, ניתן לבחור עד הלילה שבין רביעי לחמשי בשעה 2:00

בנוסף - שימו לב שמעכשיו מתמודד אחד יכול להיבחר ע"י 3 משתתפים שונים בסיבוב.

לצפיה ב-''
19/04/2019 | 16:19
45
כלב המלחמה
לצפיה ב-''
19/04/2019 | 16:32
42
רון
לצפיה ב-'ספוילר'
ספוילר
19/04/2019 | 18:31
37
קינג וורדוג
לצפיה ב-''
19/04/2019 | 23:42
38
ויקטוריה... לא שזה משנה. אין שום קונפיגורציה אפשרית שבה אני זוכה, או אפילו במקום מכובד.
לצפיה ב-''
20/04/2019 | 00:27
34
ויקטוריה
לצפיה ב-''
20/04/2019 | 06:02
30
אורורה.
לצפיה ב-''
20/04/2019 | 10:24
31
טוב לי כבר אין צ'אנס אז נלך גם על וורדוג
לצפיה ב-''
21/04/2019 | 12:07
28
ויקטוריה
לצפיה ב-''
21/04/2019 | 12:59
31
ריק
לצפיה ב-''
22/04/2019 | 01:53
1
32
ריק דווינס!
לצפיה ב-' משנה'
משנה
24/04/2019 | 22:36
8
חוזר לג'ולי!
לצפיה ב-''
24/04/2019 | 04:42
24
הולך גם על ריק
לצפיה ב-''
24/04/2019 | 15:32
1
29
ג'ולי
מיקומי על הפנים, הבחירות שעשיתי עד כה היו איומות... מה כבר נשאר? התחילו להתייחס לג'ולי הרבה לאחרונה (זמן מסך) - אז מנסה. לא כדאי לבנות על כך שתישאר עוד הרבה...
לצפיה ב-'דווקא יש סיכוי גבוה'
דווקא יש סיכוי גבוה
24/04/2019 | 23:11
15
שהיא תגיע לגמר בתור "העז"
לצפיה ב-'TAR 31 - פרק 1 '
TAR 31 - פרק 1
18/04/2019 | 23:23
3
53
עוד מישהו צפה?

בינתיים, התחלה סבירה ומבטיחה לעונה בעלת פוטנציאל לא רע. אני אומנם לא מכיר את כל הצוותים (בעיקר אלו מ-BB, אבל שמעתי שג'אנל היתה אחת הסטאריות המרכזיות בעשור הקודם) אבל נראה שיש עם מה לעבוד

קולין וכריסטי, wtf... אני לא קונה את התדמית השאנטי-בנטי החדשה שלהם. אני בטוח שכשמדד הלחץ יעלה, הפרצופים האמיתיים (כולל מה שמסתתר מאחורי פני הקולגן של כריסטי) ייחשפו שוב במערומיהם. או במילים אחרות - צפו להרבה צרחות ורגעי טאנטרום של קולין.

טיילר ושמיילר - אוי, אלוהים... לא אוכל לשאת את הצחוק הנרקיסיסטי הזה לאורך כל העונה. שמישהו יחוקק כבר חוק שיוטיוברים צריכים להיות מורחקים מהחברה לצמיתות. שישארו בטווח הפס הרחב ותו לא.

הזוגות מהישרדות מזוויעים. איזו פאדיחה רופרט כבר מזמן הפך לבדיחה לא מצחיקה, ברט והשני למלמים נשכחים וקורין ואלייזה הולכות להיות ה-train wreck של העונה(אלייזה כבר הזילה דמעה. בפרק הראשון! ) כרגע אני לא רואה אף אחד מהזוגות האלה מגיע רחוק. נראה לי שאפשר לקבוע סופית שמתמודדים שעוברים מהישרדות למירוץ פשוט גרועים בזה (וזה כולל את וויטני וקית' ומורסקה ואית'ן).

אני לגמרי בסדר עם הצוות שהודח ראשון. גם כי אין לי מושג מיהם וגם כי הם פשוט צוות חלש שהלך לאיבוד מרגע ההזנקה.

אני מניח שחוץ מהצוות הזה, הקרב יהיה בעיקר מול וותיקי המירוץ. מחזיק אצבעות לבקה ושמקה (לא זוכר את השם של הידיד, אז מעתה זהו כינויו) או לקולין וכריסטי. גם ג'אנל נראית מבטיחה, אז יאללה שיהיה בכיף.
לצפיה ב-''
19/04/2019 | 00:22
40
פרק מצויין!
אני אוהב ממש עונות אולסטארס שכאלו שאפשר להנות מהפרק מבלי להתעסק בלהבין מי זה מי!
כמו שתיארתי לעצמי הזוגות של המרוץ עושים בית ספר לזוגות של הישרדות והאח.. וככה יצא שה5 הראשונים שהגיעו זה זוגות המרוץ (הכללתי את רייצ'ל ואליסה כי בכל זאת רייצ'ל כבר הייתה 2 עונות)
וזוגות כמו רופרט ולורה, שאומנם כן התחילו ראשונים ובנתיים היו סבבה במשימות, אין להם את זה מבחינת ניווט והבנה של מה לחפש ואיך דברים אמורים להראות.. (ובכללי כמו שזה נראה בקצב הזה הם הולכים לעוף מהר מאוד)
בגלל זה מצד אחד נראה שהולכת להיות עונה ממש כיפית, מצד שני עם כמה שכיף לי לראות זוגות מהמרוץ שאני ממש שמח שחזרו, לדעתי היו צריכים לעשות זוגות של האח והישרדות בלבד.. זה ממש לא כוחות כרגע
הזוג היחידי שהוא באמת החוליה החלשה מהמרוץ זה הזוג שעף, שהזדקנו ממש ונראים ממש לא בכושר, ואני באמת לא מבין למה הם עשו את זה לעצמם שחזרו לעוד עונה. אבל הם הזוג היחידי שאני באמת לא סובל (לפחות מהעונה המקורית שלהם) אז טוב שהם הראשונים ללכת...

כמה נקודות:
-רייצ'ל ואליסה כ"כ חמודות רייצ'ל באה באנרגיה אחרת לגמרי כשזה עם אליסה, ומעניין אם זה ישמר ככה לאורך זמן גם ברגעים לחוצים באמת
-אלייזה וקורין הרגו אותי מצחוק כשטינפו על כל הזוגות וזה היה רגע אדיר איך שהן היו משוכנעות שהן הולכות לעוף, ופיל אומר להם "מצטער לבשר לכן" והן כבר מתות, ואז הוא מבשר להם שהם מקום 9 והן קופצות כאילו הן הגיעו לגמר
-האפגנימלס פשוט אדירים!!! ולעומת העונות הקודמות הם הזוג החזק ביותר ביי-פאר במשחק וכרגע הם ההימור שלי למנצחים של העונה
-לא יאומן כמה ג'אנל מזליסטית על הנסיון הראשון עם הנעל לצאת משם למרות שבתכלס, דרך המצלמה זה היה נראה ממש ברור מה השוקולד ומה העץ. השוקולד היה בצבע לבן, אפילו לא צבעו אותו לצבע עץ.. לא מבין איך כאלו כמו ויקטור מצאו את עצמם לועסים חזק עץ 800 פעמים
-פרק הבא טוויסט חדש נוסח הישרדות והאח הגדול - הצבעה משותפת על מי מקבל יוטורן?! לא יודע עוד מה לחשוב על זה
לצפיה ב-''
19/04/2019 | 06:24
32
פרק בכורה לא רע לעונה החדשה של המירוץ, כמו שחשבתי הגיל עשה את שלו ושני הצמדים הכי מבוגרים נשרכו מאחור ונאבקו ביניהם על המקום האחרון. שמח שארט וג'ייג'יי בני החמישים הודחו ראשונים, ולא רק בגלל גילם, אלא גם בגלל שהם מבין הצמדים שלא סבלתי עוד מהעונה המקורית שלהם במירוץ, למרות שהגיעו למקם השני וכמעט ניצו בעונה 20 שבה הם השתתפו. אך גם אם רופרט האוברייטד במיליון דולר למרות שהשתתף 4 פעמים בהישרדות ולא זכה אפילו פעם אחת, ולורה אשתו היו מודחים, מה שלדעתי מרבית הסיכויים שיקרה כבר בפרק הבא, זה גם היה בסדר מבחינתי.

מצחיק שרופרט התרברב בכך שהצמדים מהישרדות הכי חזקים ובעלי הסיכוי הגבוה ביותר לזכות במירוץ, ואז כשרק התחיל המירוץ והוא אשתו היו צריכים לנווט לבדם בטוקיו והלכו לאיבוד, הוא בעצמו הודה שזה פי מיליון יותר קשה מהישרדות.

קורין ואלייזה הביצ'יות כבר התחילו לטנף חופשי על כל שאר הצמדים, ואז הקטע שפיל עושה להם כמעט התקפת לב שיחשבו שהן מודחות ראשונות, רק בשביל לגלות שאמנם הן בתחתית, אך עדיין במירוץ. רק חבל שלא עשו קלוז אפ על הפנים של אלייזה.

וכמו שחשבתי דווקא הצמדים מהאח הגדול הכי אהובים עלי העונה, גם רייצ'ל שלא סבלתי אותה כשרצה עם בעלה והם כל הזמן רבו, עושה רושם הרבה יותר חביב העונה והאינטרקציה שלה עם אחותה אליסה שונה לחלוטין מהאינטרקציה שלה עם בעלה. וגם ויקטור וניקול וג'אנל ובריטני בינתיים משחקים לא רע.

ומהמירוץ עצמו, קולין וקריסטי וצמד פאן ואפילו האפגנים שלא סבלתי בשני העונות הקודמות משחקים בינתיים לא רע. ולדעתי משישיית הצמדים הזאת ייצא הצמד הזוכה העונה.

ולפי הפרומו לפרק הבא מחכה לצמדים במירוץ סיבוב פרסה, או שמא מדובר בסיבוב פרסה כפול? כי את זה לא ממש הצלחתי להבין, וכנראה שאצתרך לצפות בפרומו שוב בכדי להיות סגור לגבי זה.

לצפיה ב-''
20/04/2019 | 07:50
29
נראה לי אני היחיד פה שמחבב את ארט וג'יי ג'יי
גם היה חבל לי עליהם בעונה 20 שהרודבלוק האחרון בוודאות התאים לנשים דקיקות לבצע ושם אותם בחיסרון מול הזוגות המעורבים שהתחרו בהם
חוץ מזה הם הפסידו לשיאני המירוץ

אבל בעונה הזאת בהחלט היו צריכים לוותר, מההתחלה נראה שהם לא בווייב של התחרות
לגבי שאר הזוגות
בריטני וג'אנל מרגישים לי דיי אוף, מניח שחיברו ביניהן במיוחד בשביל התחרות הזאת והן לא באמת חברות
לעומת זאת קורין ואלייזה נראות משלימות אחת את השניה ודיי בידור, נראה לי שהם טייפ קאסט של מקום שלישי
ליאו וג'אמל נחמדים כשהם לא נרקסיסטים מרוכזים בעצמם
רופרט הפתעה טובה מבחינתי, אולי בפורמט הזה אני יכול לחבב אותו
ואצל קולין וכריסטי היחסים ומערכת הכוחות השתנתה, בעונה 5 כשהם רק התחילו לצאת הוא היה המוביל ועכשיו כשהם נשואים 10 שנים היא בהחלט המובילה ביחסים האלו, מקווה שזה לא יוריד מהתחרותיות שלהם

המשימות היו קצת מאכזבות והזכירו יותר תחרות של קייטנה במתנ"ס מאשר המירוץ למיליון
לצפיה ב-'הישרדות 20 - גיבורים נגד נבלים'
הישרדות 20 - גיבורים נגד נבלים
17/04/2019 | 23:01
9
55
כמה מילים על העונה: נראה לי שאפשר לומר בביטחון
שמדובר בעונה מעולה שגם מדורגת גבוה אצל כולם, גם אם לא כולם
מרוצים מהסיום שלה (כל אחד מהסיבות שלו).

מי זכתה בעונה? סנדרה.

למי הכי הגיע לזכות? פרוואטי. מטורף בכלל שהצליחה להגיע שוב לגמר.
המועצה עם שני האלילים פשוט מדהימה (וכמובן כל מה שנלווה אליה- המכתב של ג'ייטי וכו').
בנוסף, גם המועצה עם ההדחה של טייסון- EPIC!!
שתי מועצות שבעיקר בזמנו היו פשוט מטורפות

את מי הכי אהבתי? כמובן שפרוואטי קודם כל.
גם סארי- וכל כך מבאס שהודחה מוקדם.
ג'רי הייתה גם מהממת, וגם רוב וסנדרה היו אחלה בסה"כ.
רופרט וקולבי פשוט איכזבו ולא אהבתי אותם בעונה הזאת, וכנ"ל לגבי אמנדה שמהמיזוג פשוט איכזבה.

מוזמנים לכתוב מה חשבתם על העונה
לצפיה ב-'המופע של ראסל חלק ב''
המופע של ראסל חלק ב'
18/04/2019 | 00:08
5
47
החל מההדחה הגאונית של טייסון, העברת הצד של ג'רי וקואוץ, האליל שקיבל מג'ייטי, המשחק הפסיכולוגי האדיר עם קנדיס , ההשפלה של דניאל וכו'
פארווטי וג'רי גם היו חמודות אבל דיי נראו לי לא קריטיות ליד הקינג
לצפיה ב-'אמ...'
אמ...
18/04/2019 | 02:00
4
43
אני לא מבין איך פארווטי נמצאת באותה קטגורה עם ג'רי? היא שיחקה הרבה יותר חזק ממנה (עם כל הכבוד לג'רי, שאני לא חושב ששיחקה רע) וגם המהלך שלה עם 2 פסלוני החסינות היה הכרחי לשבט הנבלים להתקדם הלאה. ברור שראסל שיחק גם פה משחק אסטרטגי מעולה, אבל זה לא שפארווטי הייתה פרווה או משהו כזה. כן ראסל הצליח לשבור את הברית שלה עם דניאל (וזה באשמת דניאל בלבד) אבל אני לא מסכים שזה היה רק המופע שלו ורק הוא שיחק.
לצפיה ב-''
18/04/2019 | 04:04
3
33
גם למהלך 2 האלילים שלה יש חלק גדול שלו... אני מאוד אוהב את פארווטי אבל בעונה הזו היא דיי התחבאה בצל שלו, בעיקר אחרי שהדיח לה את דניאל וסוג של "סירס" אותה. 
לצפיה ב-''
18/04/2019 | 04:54
2
26
הוא הביא לפארווטי את אחד הפסלונים אבל הוא לא ידע שהיא הולכת להשתמש בשני הפסלוני חסינות באותה מועצה. זאת הייתה הברקה שלה. ואני לא מנסה לקחת שום דבר מראסל, כי כמו שרשמת על ההדחה של דניאל (שזאת הייתה אשמת דניאל חח), אבל מגיע לפארווטי קרדיט במשחק פה. זה הגיע למצב בסוף שפארווטי הייתה צריכה להילחם על השרשרות חסינות, ואני לא יודע איך היא הייתה משחקת אם היא לא הייתה זוכה באחת מהן. אני זוכר שראסל דיבר עם רופרט וקולבי על להדיח את פארווטי להגיע איתם לגמר, אבל היחסים בין רופרט וראסל לא היו משהו. סנדרה כבר מיליון פעמים ניסתה להדיח את ראסל. מה שפארווטי יכלה לנסות במצב כזה הוא לדבר עם סנדרה על להדיח את ראסל ולנסות למשוך את רופרט וקולבי בגלל הקרבה של סנדרה ורופרט (סוג של). שוב, הכל בתיאוריה, יכול להיות שהייתה מודחת. אני לא חושב שהיא שיחקה בצל שלו אלא יותר נזהרה כי ידעה שכל רגע יכלה להיות מודחת.

לצפיה ב-''
18/04/2019 | 11:33
1
27
אני גם חושב שלא היתה בצל שלו, אבל כן אגיד שהמהלך של 2 האלילים, עד כמה שאני אוהב את פארווטי, היה יותר טלוויזיוני מאשר מבריק . מועצה אחת אחרי זה, בצורה לא מפתיעה במיוחד,  סנדרה כבר היתה מוכנה להתהפך ולהדיח את פארווטי . אז מעבר לעובדה שסנדרה לא קיבלה נגדה קולות בהדחה של ג'יי טי אז האלילי היה טכנית בזבוז, גם להציל את סנדרה לא היה כזה קריטי. היה עדיף לשמור אליל אחד.
ההברקה אם כבר היתה  להשתמש על ג'רי ולא על עצמה .(שזה כי גם אמנדה אחת השחקניות הגרועות ...)
לצפיה ב-''
18/04/2019 | 20:51
22
אני מניח שאולי היא נתנה את הפסלון לסנדרה כי היא לא ידעה למי הגיבורים יצביעו והיא לא רצתה להסתכן. בדיעבד, זה היה אמור לגרום לסנדרה לסמוך יותר על פארווטי, ואמנם הן כן היו בקשר טוב, סנדרה עדיין חיפשה איך להדיח את ראסל עד שהבינה שזה יפגע במשחק שלה. אני מנסה לומר שלפי דעתי פארווטי רצתה לגרום לסנדרה להרגיש שהיא חלק מן שבט הנבלים כדי שלא תעבור לגיבורים אבל הכל בגדר ספקולציה. 
לצפיה ב-'מאוד אוהב את העונה הזאת '
מאוד אוהב את העונה הזאת
18/04/2019 | 02:08
58
ואני ממש אוהב את סנדרה, ואני חושב שמגיע לה קרדיט על ההחדה של קואץ', מה שהצליח לקדם אותה אל עבר האיחוד, אבל אני חושב שפארווטי הייתה צריכה לנצח. בדומה לעונה 16, פארווטי עוד סומנה להדחה מהיום הראשון ובכל זאת הצליחה להגיע לגמר גם פה, שזה בכלל לא מובן מאליו. אין מילים גם על המהלך שלה עם שני פסלוני החסינות. זה הגיע בשלב מסוים שלה ולראסל הייתה שליטה שווה במשחק עד שראסל הדיח את דניאל לאחר שדניאל חשפה שהיא ממש קרובה לפארווטי. משם פארווטי הייתה צריכה להילחם במשימות חסינות ועדיין לשמור על מקומה בברית וכך הגיעה לסוף. גם ראסל שיחק משחק אסטרטגי מעולה, בפרט ההדחה האדירה של טייסון. אבל לבנאדם אין קריאה טובה של חברי המושבעים. ואני עדיין לא משוכנע שהוא שחקן חברתי כמו שנאמר לי פה בפורום, כי הוא הוכיח זאת שהוא לא בעונה 22 ובעונה האוסטרלית האחרונה (לראות דחוף!!!) לפני שאתם מתרגזים עלי, אני חושב שהוא שיחק משחק אסטרטגי ממש מעולה, אני פשוט חושב לבסוף שלפארווטי הגיע.

הנקודה הרעה בעונה היא שבט הגיבורים. וואו, איזו אכזבה מרובם. מג'יי טי שניסה לשחק חזק מדי והביא להדחתו, לקולבי שפשוט לא עשה כלום. רופרט היה קטעים שהיה בסדר והיו קטעים שפחות, קנדיס זורקת את המשחק שלה לפח, סירי מודחת מוקדם מדי..בלגאן. דווקא אהבתי יותר את טום פה מאשר עונה 10.
לצפיה ב-'עונה מעולה, למרות התחלה קצת מדאיגה '
עונה מעולה, למרות התחלה קצת מדאיגה
19/04/2019 | 23:59
39
ואני מתכוון בעיקר לפרק השני עם ההדחה המרגיזה של סטפני על ידי ג'יימס ורופרט הבריונים. בכלל, לולא חסדי העבר (ואולי אפילו בגללם), היו הרבה הפתעות לרעה, בעיקר מצד הגיבורים - כמובן גם קולבי שירד מגדולתו ולא עשה כלום, קנדיס שהוכיחה שהיא סתם פחדנית, לא גיבורה ולא נעליים, אמנדה שנתנה לקשרי העבר להשפיע עליה יותר מדי, ואפילו ג'יי טי שמאוד היה מבטיח בהתחלה, אבל פשוט הביך את עצמו כשסמך יותר מדי על ראסל (למרות שהעונה צולמה לפני/במהלך השידור של סמואה). דווקא טום הפתיע לטובה וחבל שהודח מוקדם, יחד עם סירי כמובן.

לעומת הגיבורים, הנבלים בראשות ראסל ופרוואטי פשוט סיפקו את הסחורה. גם הלכו הרבה פחות למועצת השבט בתחילת העונה, וכשהלכו למועצת השבט, היריבות בין רוב וראסל נתנה כמה פרקים מאוד מעניינים (ולצערי בהמשך גם את העונה הכי מיותרת, דפוקה ומשעממת בתולדות הישרדות לדעתי, עם אי המתים), כשהשיא היה כמובן ההדחה של טייסון, ולאחר מכן של בנג'מין. בהמשך הנבלים פשוט עשו לגיבורים בית ספר לאסטרטגיה. חוץ מההדחה של דניאל היה בעצם פאגונגינג של הגיבורים, אבל הוא לא היה משעמם לרגע בגלל שבניגוד לרוב וכמו קים, הנבלים היו צריכים לעבוד כדי להגיע לעמדת שליטה. כמובן, ראסל ופרוואטי היו צריכים לשחק קצת יותר חזק מאשר קים.

האם לראסל הגיע לזכות? לא יודע, הפעם הוא לא הגיע לגמר עם עז חמודה שהמשחק שלה היה בעיקר חברתי, אלא עם תותחית לא פחות ממנו, שאפילו זכתה לפני כן. האם לסנדרה הגיע לזכות? בשום פנים ואופן לא. הג'ורי היה ממורמר, וראסל ופרוואטי נשדדו.
לצפיה ב-'עונה שהתחילה עצוב ונגמרה מעולה'
עונה שהתחילה עצוב ונגמרה מעולה
21/04/2019 | 16:24
30
זו העונה השניה הכי אהובה עליי, אחרי מיקרונזיה, למרות שהיא התחילה ממש קשוח עבורי, עם ההדחות הסופר עצובות ומאכזבות של סטפני וסירי. ההדחה של סטפני במיוחד היתה קשה, עם היחס שהיא קיבלה מג'יימס,  וזה שיש כל הרבה אנשים שמצדיקים אותו ועדיין מהללים אותו, מאוד מעצבן אותי עד היום.
אבל אין ספק שאחרי שתי ההדחות האלה, העונה הפכה להיות מעולה ממש, במיוחד כשקרה הבלתי יאומן ומריאנו שאני כל כך לא אוהב הודח עוד לפני המיזוג. מצד שני, ראסל הגיע לגמר וזה קצת הרס

הכי אהבתי את קנדיס (כן, למרות שהיא איכזבה), ג'רי, דניאל ובעיקר את פארווטי, שממש הגיע לה לזכות.
לצפיה ב-'הישרדות פסגת ההכחדה - פרק 9 '
הישרדות פסגת ההכחדה - פרק 9
18/04/2019 | 03:58
17
44
לצפיה ב-''
18/04/2019 | 04:00
78
אוף שני מתמודדים שהייתי בעדם הודחו בפרק אחד חחח איזו מכה. אין מה להגיד, וורדוג שיחק אותה פה. כרגע מעניין לראות איך לורן תתנהל, כיוון שיש לה פסלון חסינות, רק מקווה שתוכל להשתמש בו בחכמה.
לצפיה ב-''
18/04/2019 | 04:07
1
73
וואו.

לצפיה ב-''
19/04/2019 | 03:53
45
אז היה פרק באמת מצוין והיה כיף לראות אותו בלייב (עם נדוש ובריירוש)
נתחיל מהחלק הראשון - אני באמת אוהב את דיוויד אבל יש לו בעיה במשחק החברתי בעיקר בעונה הזו, הוא באמת הצטייר כמישהו לא אמין ובלי ברית חזקה (מלבד ריק שגם ביניהם היו בעיות) אז ממש לא הופתעתי שאף אחד לא סמך עליו וזו דווקא הייתה ההחלה הנכונה מצד כולם - חוץ מזה שהמשחק החברתי של וורדוג הוכח טוב וזה לא מפתיע שנשאר.
לגבי ההדחה של קלי - כמה שאני אוהב אותה שמחתי וקפצתי ברמות! אחד הבליינדסיידים הטובים ו-וורדוג פשוט אדיר שוב בקטע הזה הוא קנה אותי סופית ולי זה דווקא מזכיר את ההדחה של אלג'יי (כנראה בגלל ההשוואה בין טוני לוורדוג) - גם אז ביקרנו את המהלך הזה ואני בעצמי לא בטוח כמה זה חכם, אבל אם וורדוג ימשיך עם המשחק החברתי הזה הוא באמת מסוגל לנצח ...לדעתי דווקא המושבעים בוודאות יצביעו לו בגמר, במיוחד שכל החוזרים עפו - והשאלה האמיתית היא אם יגיע לשם או לא.
מבחינת העריכה לדעתי ג'ולי,ויקטוריה,גאווין,לורן,רון ואורורה בוודאות לא מנצחים - גם לגבי ריק אני לא כזה בטוח, אז או שוורדוג לוקח או שחוזר לוקח (יותר סביר שוורדוג).

לצפיה ב-''
18/04/2019 | 08:14
68
וורדוג מנסה לצרף את גווין וג'ולי לשלישייה, ועוברים לאתגר חסינות. האמת? אני כל-כך לא מתלהב מהם. אורורה זוכה בחסינות (אוף! אני לא שונא אותה, אבל היא הטוב במיעוטו, אולי חוץ מריק). זו העונה השלישית, אחרי איי הפנינה וסן חואן, שיחסי הכוחות נוזליים לגמרי ואין לדעת מה יקרה מהדחה להדחה. וורדוג, קלי ולורן יישארו מאוחדים, זהו בערך. רון מצטרף גם הוא לברית והם זוממים להדיח את דיוויד. ובמועצת השבט, התוכנית יוצאת לפועל. ויקטוריה מצטרפת למה שעכשיו היא הברית השולטת, ודיוויד מודח. חבל שזה לא ריק.

וורדוג הוא בנקודה הזו השחקן הכי חזק אסטרטגית בעונה (בניגוד לאתגרים ), ועכשיו אני קולט ללא ספק כמה הכינוי שלו מתאים לו. כמובן, הוא נאמן כמו כלב - נאמן בצורה כמעט לא הגיונית. אבל הוא גם אגרסיבי כמו רוטווילר, וגם הקול שלו די רם. אני לא רוצה להגיד שהקול שלו נשמע כמו נביחה, אבל... גודדאמט, הקול שלו נשמע כמו נביחה! אני לא מאמין שיש לו סיכוי, אבל עד פרק הגמר, אף אחד לא האמין שבעונה 28 טוני יזכה ולא ספנסר. הוא יהיה זוכה ראוי. הוא, או קלי, או לורן או ויקטוריה. אולי גם גווין. כל השאר - לא.

אז אתגרי פרס בפרק הזה אין, טירוף כמו בפרק הקודם אני מניח שאין, אבל זמן לאי ההכחדה  - יש! דיוויד זוכה בעוד יתרון שהוא יכול להעניק למישהו שעדיין במשחק... זה מתחיל להימאס עליי. הוא יעניק אותו לריק, כמובן. אגב, הפרק שוב עלה עם פרסומות. זה לבד מוציא ממני את כל הרצון לראות הישרדות. ואז, עוד אתגר חסינות. לשם שינוי, זה לא אתגר סיבולת קלאסי. ואז ריק מציג את היתרון, איזו הפתעה! וריק זוכה רק בגללו! עד כמה שהאסטרטגיה טובה העונה, ההפקה פשוט איבדה את זה עם כל היתרונות. תנו למשחק להתנהל, דאמט!!!

ואז וורדוג נדבק בקדחת המהלכים הגדולים ברמה שסיירה (27) יכולה רק לשבת בבית ולקנא בו. כן, אתה בונה לך רזומה. רזומה של אדם שאי אפשר לסמוך עליו! יש מהלכים שחייבים לעשות, ויש מהלכים שאסור לעשות. להדיח את הבת ברית הכי קרובה שלך, רק בגלל להוכיח שאתה יכול לעשות הכול, זה משהו שלא עושים!!! תדיח את גווין או משהו! אפילו את לורן! האם ראסל היה מדיח את נטלי, אם היא לא הייתה פונה נגדו קודם? וכשרון הוא לשון המאזניים, הוא מן הסתם ילך עם גווין וג'ולי... לא. 

אני מאוכזב כי זו דוגמה קלאסית של מהלך למען המהלך נטו. אני לא מבין איך וורדוג ירוויח מזה באיזושהי צורה, יש סיכוי טוב שהוא יהיה המודח הבא, ואם לא, אני לא רואה אותו זוכה בגמר מול רוב ההרכבים. אולי מול אורורה ו... רון, אנערף. אבל אני כבר מזמן חושב שהזוכה של העונה היא ויקטוריה. אבל כשיש 13 מושבעים, כולל המודחת הראשונה שבכלל לא מכירה חצי מהקאסט, הכול יכול לקרות. יכול להיות שוורדוג יגיע לגמר עם שניים מקאמה ויקבל את כל הקולות של מי שהודחו לפני המיזוג, כי ככה.

דירוג:

1. וולדמורט - אני רוצה להוריד לה, ולא מוצא למה. היא באמת לא עשתה שום דבר לא נכון.
2. לורן
3. ויקטוריה
4. דיוויד
5. אוברי
6. וורדוג
7. ג'ולי
8. גווין
9. אריק
10. ג'וליה
11. רון
12. ריק
13. אורורה
14. ג'ו
15. כריס
16. קית'
17. רים
18. וונדי

לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
18/04/2019 | 10:29
73
מבחינתי סופית צריך להיות רק מנצח אחד לעונה הזאת, וזה כמובן וורדוג
בכלל לא בטוח שהוא יגיע לגמר, וגם אם יגיע לא בטוח שיפרגנו לו,
אבל מבחינתי זה נחתם סופית אחרי הפרק הזה.

קצת יותר בהרחבה:
היה ברור שבאתגר הראשון אורורה תזכה בחסינות ותציל את עצמה,
ואז התבאסתי שדווקא וורדוג ודיוויד היו אלו שבסכנת הדחה.
בכלל, זה אתגר חסינות אחד הקשים אבר!!! ובגלל זה גם כנראה הוא נגמר יחסית מהר,
בעיקר כי אתה נמצא בתנוחה לא נוחה בעליל, ואין כמעט בכלל מקום לתמרון.
גם בישראלית האתגר הזה היה ובאמת התפלאתי מאיפה חשבו עליו
החלק השני של הפרק התנהל די בעצלתיים וכבר חשבתי שזה הולך להיות פרק הדחה כפול
הכי משעמם אבר, אבל כנראה שאפשר לסמוך על וורדוג שיציל את המצב
ועוד משהו- לא מפתיע שאחרי שדיוויד הודח, גם קלי הודחה בעקבותיו...
לצפיה ב-' '
18/04/2019 | 12:31
3
70
המלכה נשארת מלכה !
לקלי יש את הכישרון המיוחד של שורדת שאי אפשר ללמד אף אחד וזה מתי ואיך להשתמש באליל החסינות שלה. זו הסיבה העיקרית שהיא נקראת מלכת האלילים בזזכות החושים החדים שלה!! והנה כבר מועצה 9 ברציפות היא מזהה שאין צורך .. רגע. מה!?
לא הבנתי.

איזו הדחה כיפית!
העונה הזאת נהיית הזויה מרגע לרגע!
קאמה חיסלו אחד את השני במו ידיהם
ועכשיו זה מאנו/ לאסו

היה לי תחושה שזה יקרה בדומה לדיוויד וגוליית
שהם לא הצליחו להדיח את הדיווידים(במקרה שלהם גם בגלל יתרונות ואלילים וכו') עד שהם בעצם פנו אחד נגד השני (כריסטיאן ואז ניק)

אני גאה בקאסט ניוביז הראשון אי פעם שהצליח לחסל את כל הוטרנס!!
3 מהם בליינסייד
2 עם אליל בכיס
לא היה פשוט !
חבל שיש את אי ההכחדה ככה שהמסורת שתמיד יש וטרן בגמר עדיין לא נשברה וקיים עוד צ'אנס כזה

לפי העריכה שלו יש לדיוויד סיכוי ענקי לחזור למרות שזה יהיה די מצחיק שדווקא הוא ינצח את כריס,אריק ואת פאקינג ג'ו באתגרים! אבל הי,זה אפשרי בהתחשב בחיה שהפך להיות לאחרונה באתגרים.

אבסורד שגווין וג'ולי לא לקחו חלק בהדחה של קלי, ודווקא וורדוג כן
אחרי פרק די בכייני שלו בהדחה של הקודמת ,רון חזר לעניינים חזק
בהתחלה פקפקתי בהחלטה שלו ללכת עם השלישיה במקום עם דיוויד וריק אבל זה השתלם לו,
כי דיוויד וריק לא היו מדיחים אחד את השני ומסתבר שבשלישיה..כן!

עונה מטורפת .
מת לראות איך לורן תגיב לכל זה..

לצפיה ב-''
18/04/2019 | 12:54
2
69
אתה מחכה לתגובה של לורן אני יותר מחכה לתגובה של סטילהוק
לצפיה ב-''
18/04/2019 | 13:05
21
לצפיה ב-''
18/04/2019 | 13:09
62
לגמרי
אבל מניח שזה יהיה פשוט לכתוש את וורדוג על איך הוא עשה את המהלך הכי גרוע אי פעם ועכשיו הוא האדום הכי שנוא באמריקה ובקהילות השורדים בכל העולם
וכמובן איך הוא יודח וישלם על כך מהר מאוד או יקבל אפס קולות בגמר
וגם על איך קלי רק הרוויחה מכל המהלך הזה כי היא תחזור מאי ההכחדה ואחרי שתחזור היא תדאג להדיח את וורדוג (אם עוד יהיה במשחק כמובן)

אגב לדעתי המהלך של וורדוג על פניו נדמה טעות ומהיר מדי
אבל גם חשבתי ככה על עוד דברים בעונה הלא ברורה הזאת
למשל לא הבנתי למה רון וג'ולי הולכים איתו ולא עם דיוויד וריק
אז נותן לו את חמת הספק
כי אני חושב שהוא ידע על האליל של קלי
אם הוא יתגבר על כך מי אני שאשפוט אותו
גווין בנתיים גם ממשיך במשחק בלי 2 בני הברית הכי קרובים שלו
יש בזה גם משהו טוב שפותח אותך משחקית וכבר לא מקשרים אותך לשלישיה מאיימת
להתיחס אליו כבוגד וכאלה לא חושב ,אנחנו לא בהשרדות ישראל
לצפיה ב-''
18/04/2019 | 13:01
2
62
ואוו! מרוב שקלי הייתה אופציה להדחה בכ"כ הרבה פרקים לא האמנתי שזה הולך לקרות
ואז
אורורה
קלי
אורורה
אורורה
אורורה
קלי
קלי
וולדמורט
ההוא שאין להגיד את שמו

BAM

וורדוג שיחק אותה! It finally happened!
סוף סוף עונה עם שחקנים חוזרים שכל השחקנים החוזרים מודחים לפני הגמר. סוף סוף קאסט עם שכל
לצפיה ב-''
18/04/2019 | 13:12
1
50
הקריאת קולות הייתה גאונית!!

לצפיה ב-''
18/04/2019 | 13:15
61
גם המנגינה שהתעצמה ברגע שג'ף התחיל להקריא את הקולות לקלי. כולי "Oh shit is it happening? it's happening!!"
לצפיה ב-''
18/04/2019 | 14:05
83
פרק הדחה כפולה עצוב שהתחיל טוב ומבטיח והסתיים רע מאוד עבור קלי.

וורדוג עשה לדעתי טעות אסטרטגית גדולה שפירק במו ידיו את ברית השלושה של לסו, שיכלו להגיע בקלות לגמר מול כל שאר הבריתות שהתפרקו, ובראשם ברית הקאמה 6 שנותרו ממנה רק שאריות של שני צמדים ואורורה אחת שכולם רצו להדיחה כקול בטוח. ועכשיו לקאמה יש יתרון גדול על לסו.

יחד עם זאת, גם קלי עשתה טעות גדולה שסמכה בעיניים עצומות על בן בריתה שמלווה אותה כבר מתחילת העונה ותמיד הצביע איתה, למרות שחייבים להודות שוורדוג לא שידר לה שום סימן שהוא בכלל מתכוון להדיחה, והפעם לקלי לא היתה שום דרך לזהות שהיא נמצאת בסכנה. אך עדיין עצוב שהיא לא השתמשה באליל החסינות שלה והודחה מהמשחק לאי ההכחדה איתו באמתחתה. כולי תקווה שאולי קלי עוד תחזור לקראת הגמר ואף תגיע לשלישיית הגמר.

אורורה לקחה הימור גדול שמסרה לרון קלארק את יתרון הקול הנוסף שלה שקיבלה מאוברי, ויש לה מזל גדול שרון לא שחקן כזה אכזרי כמו שהיה שרה לאקינה בגיים צ'יינג'רס שהדיחה את החברה הכי טובה שלה במשחק אחרי שגילתה לה על יתרון הלגאסי שלה בשביל שתוכל להשתמש בו בעצמה. כי אחרת אורורה על הטעות הזאת היתה מודחת ללא ספק. כי מילא לספר ליריבך על היתרון שביך, אך למסור אוו פיזית למי שעלול להדיח אותך רק בכדי שיוכל להשתמש בו בעצמו אחרי הדחתך? האם אורורה לא צפתה בעונות קודמות. כך זבהחלט היה לה הרבה יותר מזל משכל, כי אם וורדוג לא היה מציע לרון קלארק לעשות בליינסייד לבת בריתו קלי אורורה היתה ללא ספק מודחת כשרון קלארק נשאר עם היתרון שלה בידיו.

לדעתי עכשיו שקלי ודייויד שני האיומים האסטרטגיים הכי גדולים ומסוכנים במשחק הודחו, וורדוג הפך לאיום האסטרטגי (כולל הקולני), הכי גדול ומסוכן במשחק. ואם לשחקנים שנותרו במשחק יש טיפה שכל בקדקודם הם יסמנו אותו כמטרה. ולורן שתבין איזה מהלך מטומטם הוא עשה שפירק את ברית השלושה שלהם שהגנה על שלושתם ואין להם יותר את המגן של קלי שישמור עליהם מאוחדים, כי ללא ספק לנוכח כוונתם להדיח זה את זו קלי היתה הדבק שחיבר ביניהם ושמר על ברית השלושה מאוחדים וחזקים אל מול כל שאר הבריתות שהלכו והתפרקו במהלך העונה, תתרחק ממנו ולא תנסה להצילו ותעדיף לאחד כוחות עם שאר השחקנים שנותרו במשחק בכדי להדיחו.

לצערי אחרי הדחתה של קלי בבליינסייד ע"י בן בריתה, נכון לכרגע הפייבוריטים שלי במשחק, או יותר נכון הפייבוריטיות, הן לורן וויקטוריה, שיש לי תחושה שאחת מהן אף תהיה הזוכה העונה, אם הזוכה לא יגיע בכלל מאי ההכחדה. ומי יודע, אולי זאת עדיין תהיה קלי שתזכה באתגר החזרה למשחק השני ועוד תחזור חזרה למשחק ביום 35/36 שלו, כמובן ללא אליל החסינות שלה, ולמרות כל הסיכויים אף תגיע לגמר. במצב כזה כמובן שאעדיף שקלי תזכה. אך אם לא קלי, ויקטוריה או לורן בהחלט יהיו זוכות ראויות מבחינתי.
לצפיה ב-''
18/04/2019 | 21:24
54
באמת וואו.

אשכרה אוזי מיקרונזיה אול אובר אגיין - זו גם אותה הקראת קולות גאונית שהייתה אז וגם הדחה עם אליל בכיס.
בסה"כ לא יכול להאשים את קלי יותרררררררררר מדי ודי לא סבלתי אותה העונה, אבל היא כן הייתה צריכה לדעתי להפסיק עם הסיכונים האלה.
חבל לי על דיוויד, הוא ניסה ושרד והכל אבל בשלב מסוים כבר לא היה לו סיכוי והוא כנראה באמת לא הצליח לגרום למלא אנשים לסמוך עליו.

אכן כיף לראות שהשורדים החדשים העונה ממש לא מתביישים וחוששים להעיף את השורדי עבר! ואכן ראינו את ארבעתם מודחים עד לפיינל 8, ועוד רובם בבליינדסייד ועם אלילים.
מרשים.

וורדוש
לצפיה ב-''
18/04/2019 | 23:58
64
וואו!
פרק שהתחיל מבחינתי בשמחה גדולה והסתיים בבאסה קטנה
וורדוג פשוט שחקן מצויין וטוטאלי, ומשחק משחק חברתי אדיר.. אין מה להגיד
היחידי שמתחילת המשחק ועד עכשיו (למעט ההדחה של ג'ו שבחר באופן מודע להיות עמוק מתחת לראדר)  בשליטה מלאה על המשחק, כשהוא זה שקובע איך ההדחה תגמר.
ברגע שדיוויד סימן אותו ידעתי שהוא כבר גמור, ושוורדוג הולך לחסל אותו. אין כאן שום השוואה. כשקאמה צריכים להתלבט בין שניהם זה ברור שהם יבחרו בניובי שהוכיח שאפשר לסמוך על כל מילה שלו ולא יוותרו על עוד הזדמנות להדיח מתמודד חוזר, ועוד אחד כזה עם תדמית של נחש והתנהגות של נחש.
בכללי, אף פעם לא אהבתי את דיוויד, ואני חושב שהוא כנראה בן אדם מאוד נחמד אבל הוא ממש לא שחקן שמתאים להישרדות. הוא אובר פרנואיד, וזה גורם לו להצטייר כבן אדם שקשה לסמוך עליו. גם ברושם שהוא יוצר וגם במעשים שלו.
אז אחרי השמחה מההדחה שלו, כבר הרשתי לעצמי להתרווח במקום ולחכות להדחה של אורורה, אבל לוורדוג יש תוכניות אחרות. והוא בחר להדיח את וולדמורט אהובתי
אז מצד אחד זו הדחה שממש ממש ממש ביאסה אותי, כי באמת שלא הכנתי את עצמי אפילו למצב שבו היא תודח. ויהיה מבאס לא לראות אותה בפרקים הבאים (מלבד דקה וחצי באי המוכחדים)
ומצד שני אני כן חושב שזה היה חכם לוורדוג, מאותה הסיבה שזה היה חכם לראסל להפטר מדניאל. הכל טוב ויפה שהם ברית של 3, אבל זה גם משולש מאיים ויהיה קשה להמשיך את המשחק ולשכנע אנשים להצביע איתם כשהם גוש של 3 וזה ברור לאחרים שרוצים להגיע לפיינל 3 שהם מספרי 4,5,6.. וגם בשביל וורדוג, מסוכן להתקדם עם 2 שהם "closer than you think!"
ומצד שלישי.. אנחנו על בטוח הולכים להנות מקלי על ספסל המושבעים עד עכשיו לא הזדמן לנו באמת
לצפיה ב-'Strike a pose, there's nothing to it'
Strike a pose, there's nothing to it
19/04/2019 | 09:33
65
העריכה הפרק הייתה פשוט מעולה. ככה אני אוהב את הישרדות- מהירה, קלילה, מפתיעה, אכזרית.
וורדוג אחת הדמויות היותר לאבאבל מהעונות האחרונות וזה בלי להחשיב כמה הוא חתיך. לא סגור על כמה המהלך נגד קלי נכון אבל הוא בהחלט הוביל לכמה דברים שטובים לו: הוריד איום להמשך שבוודאות הייתה עושה לו את אותו הדבר, העמיק את הפילוג בקאמה, הפריד את רון וג'ולי, הפריד את לורן וקלי, ביטל את "שלישיית לסו" המאיימת שבשמינייה\שביעייה בוודאות היו מתהפכים עליה, ובלי שהוא יודע הוא גם הוציא אליל מהמשחק. (הייתי מציע ללורן להתחיל לחפש ולהשתמש באק טו באק)

מצטרף לברכות לצוות הניוביז התותחים שהעיפו את כל הרטורניז ומעבר לכך, קאסט מצויין העונה, מקווה שלא על זה פיטרו את ספילמן.
לצפיה ב-''
21/04/2019 | 11:01
34
כל ה-returnees עפו??אני בפנים!

אז השלמתי את ארבעת הפרקים האחרונים אחרי שעשיתי הפסקה מהעונה הלא ממש מעניינת הזאת. אני עדיין לא ממש מבין מה קורה שם מבחינת בריתות וגושי הצבעה. הכל מרגיש סופר-כאוטי ואני עדיין מרגיש שאין לי מושג מי אלה האנשים האלה ומה הם רוצים. כל כך הרבה זמן מסך הולך על המודחים באי הדינוזאורים, שנדמה שאנחנו מתחילים להכיר אותם רק אחרי ההדחה(!) וזה נותן איזושהי תקווה שאולי נגלה בסוף שרק אחרי שכולם מודחים יתחיל המשחק האמיתי, אבל ברור לי שזה לא יקרה ורוב זמן המסך שהמודחים מקבלים הוא לחינם (אלא אם הזוכה הוא אחד מהם). 

אני נותן ח"ח לדוג-שיט על המהלך שלו להעיף את וונטי, אבל הוא כרגע נראה כמו מישהו שמשחק בצורה אגרסיבית על מנת להגיע לגמר, לא על מנת לזכות (לא כמו ראסל, אבל עדיין). פלוס - הוא הגרסא הפחות כיפית של טוני, זאת שאין לה צ'ארם ולכן אני לא ממש מצליח להבין מי יצביע לו בגמר. ברור לי שהוא לא יגיע לאי ההכחדה במשחק הזה, אז סחתיין על זה. עם זאת, קצת מעצבן שהעריכה שוב פעם מתמקדת בבן אדם אחד ונותנת לו 70% מזמן המסך.

דבינס (ריק) - הוא אחד הקרציות של העונה הזאת וממש בא לי שיעוף כבר. הוא כמו קאס, רק בזכר. אם הוא הזוכה הוא בהחלט יהיה אחד הזוכים השנואים עליי איי פעם.

רון - רון היה יכול להיות אחלה דמות מרכזית בעונה הזאת. הוא כמו שילוב של האץ' עם מייק מהעונה הקודמת, אבל מיעוט זמן המסך שהוא מקבל מראה שהוא לא באמת קובע את העניינים ולכן החליטו להראות אותו כמה שפחות. קצת חבל. אולי בעונה בלי אי הכחדה ושחקנים ותיקים + דוגשיט ששותים את רוב זמן המסך הוא היה יכול להיות הרבה יותר דומיננטי.

ג'ולי - אני מניח שזה יכול להיות סיוט לשחק איתה, כי היא כל כך אמוציונאלית ומשחקת בצורה היסטרית. עם זאת, נראה שמרבית האנשים מכבדים אותה מספיק כדיי לגרור אותה לפיינל 3 והיא יכולה להיות העז המושלמת ואולי גם לנצח אם הג'ורי ממורמרים מספיק.

כל השאר - (גאווין והבנות) הם לא ממש פקטור בעיניי. לא רואה אף אחד מהם זוכה או מטיל איזשהו חותם על המשחק.

לצפיה ב-'Survior:All Champions '
Survior:All Champions
15/04/2019 | 16:03
14
110
אז לאחרונה רצות שמועות חזקות באינטרנט על כך שעונה 40 שתשודר בפבואר הקרוב תהיה עונת מנצחים מלאה, (אפשר לראות מידע על זה באתר של רדמונד, insidesurvivor).

אז אם יכולתם לבחור מכל השורדים 18 מנצחים (9 נשים ו9 גברים) במי הייתם בוחרים?
לצפיה ב-'ואני אתחיל'
ואני אתחיל
15/04/2019 | 16:19
97
גברים - 

ריצ'ארד - בתור המנצח הראשון והבריון הראשון בסדרה, הוא אומנם לדעתי לא יהיה שחקן טוב כי הוא מעורר אנטגוניזם ובוטה מדי, אבל הוא אחד הקורעים 

טוד - חמודי ברמות ושחקן באמת מעולה, הוא מקבל הערכה מאוד גדולה פה בפורום ולדעתי קצת מוגזמת, אז מקווה שיוכיח את עצמו כי אהבתי אותו!
מקווה גם שמצבו הנפשי/בריאותי יאפשר לו להשתתף בכלל..

טוני - אפילו יודח ראשון הפעם, כל פרק איתו הוא תענוג טלוויזיוני וזה שווה את זה.

יול - אישית בעיני הוא אחד השורדים הכי פחות מוערכים כאן, גם בלי האליל הוא שיחק משחק אסטרטגי מעולה לאותה עונה ובחור חכם מאוד.

מייק - אוהב אותו מאוד כדמות, בעיקר שהוא אגרסיבי ולא מוותר - אולי הפעם ימתן את עצמו ולא יעשה שטויות, כי אולי יכל גם לנצח בלי כל החסינויות

אדם - שורד חמוד ביותר ויהיה ממש כיף לראות אותו חוזר

ניק - גם חמודי ובעיני שחקן חברתי מהמעולים שהיו, מהלך הפיצול והאליל המזויף היו גם מרשימים

התלבטתי אם להכניס את רוב וג'ייטי - אבל בסופו של דבר שניהם מיצו, לכן מכניס ברשימה שלי בסוף שניים שלא השתתפו שוב:

בן - עם כמה שהטוויסט מעצבן תכלס הוא דמות מעניינת ושיחק חזק

כריס - גם כן שחקן חברתי ממש טוב, ואחד הישנים
גם את ארל תכלס הייתי שמח לראות, ואפילו וונדל- כל השאר לא ממש.

בנות :

קים - אחת המנצחות החזקות שהיו בכל אספקט

דניס - שיחקה יחסית משחק רגוע אבל הלכה לכל מועצת שבט שזה הישג אדיר, ובאמת שהיא בין המנצחות הטובות שהיו

נטלי אנדרסון - אולי אחרי פארווטי המנצחת הכי אהובה עליי מהנשים, בהתחלה לא בלטה אבל אחרי זה שיחקה חזק ואגרסיבי כמו שאני אוהב ("בריונית")

פארווטי - לא תימאס עליי בחיים, ועכשיו שהיא עם ילד ונשואה וגדולה בכמה שנים אז אולי נרגיש ממנה משחק שונה (אולי פחות פלרטטני)

שרה - לא מת עליה, אבל היא באמת שיחקה ממש טוב ב34 ומגיע לה

דני - סימן השאלה הכי גדול שלי בערך, אז זה יכול לפתור את זה

מישל - מנצחת מזליסטית אבל לפחות טובה במשימות וצעירה, כל מי שנשארו לא משהו

סנדרה - כמה שהיא אוברייטד בעיני היא חייבת להשתתף רק בגלל העובדה שניצחה פעמיים

ג'נה - גם היא חייבת להשתתף! סה"כ שיחקה טוב ועשתה דברים

לצפיה ב-'אוקיי אז כך!'
אוקיי אז כך!
15/04/2019 | 16:48
63
ומקווה שזה נכון.. זה יהיה מאוד מעניין.

בנים:
1. ריצ'רד - ברור שבעונה כזו קלאסית חייבים את המנצח הראשון והאגדי
2. ניק - הוא מהמם ועם תשוקה למשחק אחד הזוכים שהכי אהבתי.
3. אדם 33- עוד חמוד אש ומעריץ  של המשחק .
4. איתן - אשמח לראות אותו בעונה מודרנית.
5 . טוני - כמו שבר אמר, גם בפרק אחד הבחור יודע לתת עבודה.
6. אראס - היה לו נסיון שני לא טוב, שיבוא שוב חכם יותר.
7. יול - מאודדדד מעניין לראות אותו בלי הסופר איידול!
8. מייק - אחד האהובים עליי גם.
9. טוד - נו ברור. והוא גם מת לחזור, מקווה שיאפשרו לו כי זה ישבור לו את הלב עונת מנצחים בלעדיו.

נשארו בחוץ: ארל , וונדל וכריס שלא אתנגד לראות שוב. וגייטי אחד הזוכים האהובים עליי אבל היה מספיק . אם וורדוג ניצח  העונה או דיוויד, גם אשמח לראות אותם במקום אראס או איתן.

בנות:
1. פארווטי - מצד אחד שיחקה כבר כל כך הרבה, מצד שני איך אפשר עונת מנצחים בלעדיה. אני גם לא מסוגל למצות אותה.
2. קים - לגמרי צריך לראות אותה עם קאסט אחר .
3. דניס - עוד מנצחת מעולה שיהיה מעניין לראות שוב
4. נטלי 29 כמובן
5 . אמבר - אני רוצה לראות אותה בלי רוב ( או קולבי )
6. ג'נה מורסקה - מת שנים שתחזור, עונה 8 הרי לא נחשבת.
7. סופי - יאאלה, שנים שאת מדברת בפודקסטים, בואי תחזרי ותנסי להיות דומיננטית יותר הפעם.
8. דני גואטמלה, אבל בתנאי שתדבר למצלמות הפעם.

אין לי עוד אחת , נקווה שבעונה 39 תזכה מישהי מעניינת.  או אולי בעונה הזאת
לצפיה ב-'Survivor כמובן'
Survivor כמובן
15/04/2019 | 17:15
24
לצפיה ב-'יכול להיות מגניב '
יכול להיות מגניב
15/04/2019 | 19:12
54
גברים:

ריצ'ארד - ברור שחובה, גם אם הוא יהיה גרוע כמו (כמעט) כל ראשוני הישרדות שחזרו לעונות מודרניות.

טוד - ברור

טוני - אפילו שחזר לעונה נוספת, הוא בכיף יכול מבחינתי לחזור שוב

אדם - גם כן שחקן מעולה

ניק - לא העונה הכי טובה, וניצל בזכות טוויסטים ויתרונות, אבל בגלל זה אני רוצה שיוכיח את עצמו בעונה נוספת

כריס - עדיין לא השתתף בעונה שנייה, בוודאי ישמח לחזור

ארל - נראה אותו מתמודד בעונה עם קאסט פחות זוועתי, סך הכול שיחק מעולה ולא זוכרים אותו בגלל שהתמודד עם אגדה כמו יאו-מן

אראס - לא שיניתי את דעתי עליו, אבל הוא אולי יוכל לשנות אותה בכל זאת בעונה שנייה.

מייק - לא הייתה לו ממש הזדמנות לשחק אסטרטגי בגלל שהוא נתקע עם אולי הקאסט הכי גרוע בכל הריאליטי האמריקאי.

נשים:

ג'נה - קצת כמו ארל (רק בנסיבות אחרות לגמרי), וכמובן אי אפשר ממש לומר שהיא מיצתה את ההזדמנות השנייה שלה.

סנדרה - סירי הצליחה להגיע שוב לפרק הגמר בעונה הרביעית שלה. עוד יש לה הזדמנות להוכיח שהקווין, למרות הפסד צורב בעונה השלישית (כמו סירי), סטייז קווין.

קים - יש מה להרחיב?

דניס - גם שחקנית מעולה

נטלי אנדרסון - עדיין לדעתי הזוכה הכי טובה אי פעם

שרה - שיחקה חזק וטוב, אבל יש מה לשפר בהתחשב בעובדה שבעונה יותר ישנה ויותר הוגנת הייתה מגיעה למקום השישי.

פרוואטי - יש מתמודדים ומתמודדות שלעולם לא יימאס לי מהם. חוץ מזה, הפעם האחרונה שלה הייתה לפני כמעט עשר שנים.

סופי - אם היא הצליחה למצוא לעצמה מרחב תמרון לשחק בשבט "ראוי" ו"ישראלי" כמו שבט אופולו, לכו תדעו מה היא תעשה בליגת העל.

מישל - נו שוין, יש פחות זוכות מזוכים (ואחת מהן זכתה פעמיים) אז יש הרבה פחות בחירה, בתקווה תזכה השנה מישהי שמשחקת יותר טוב.

לצפיה ב-'אני דווקא לא ממש מת על הרעיון'
אני דווקא לא ממש מת על הרעיון
15/04/2019 | 19:45
1
63
קודם כל חושב שיזמינו את כל החוזרים כולל את המאוסים כמו רוב וג'ייטי
הקהל מצפה לראות אותם
דבר שני חלק מהדרייב שיש לשחקנים חוזרים בדרך כלל זה להוכיח שהפעם הם יכולים לזכות ואז המשחק שלהם גם הרבה יותר מחושב ומעניין
מפחד שעונת מנצחים, כשאין להם את הדרייב הזה תהיה סוג של עונת חצי כוח חופשה על החוף ובוא נעיף את זה שאנחנו לא ממש מסתדרים איתו
עד עכשיו לא היה מנצח שחזר שדעתי השתנתה עליו לטובה מהעונה שבה ניצח

אני דווקא הייתי רוצה אם כבר עונה מיוחדת שיעשו מאשאפ בין הגרסאות דוברות האנגלית שמשודרות כרגע, ארצות הברית, אוסטרליה ודרום אפריקה ויביאו את המיטב מכל גרסה (למרות שמודה שבדרום אפריקה זה יהיה קשה)
אפשר שלוש שבטים שכל אחד מכיל 6 מכל גרסה
כך גם יהיה מעניין וזה גם יכריח אתכם לראות את העונות האלה!!!
לצפיה ב-'אבל אלך אתכם בכל זאת'
אבל אלך אתכם בכל זאת
15/04/2019 | 20:20
47
גברים
בראיין היידיק (למרות שאין סיכוי כי ההפקה לא סובלת אותו)
טוד
כריס
יול
וונדל
טוני
מייק
אדם
ג'רמי

הרוב דיי ברירות מחדל, בניגוד לרוב פה לא בא לי לראות את ריצ'ארד חוזר, הוא היה בהרבה ריאליטי ובכולם קוריוז של דוד מעצבן
אין לו באמת את מה שצריך בשביל לשחק משחק של מעבר ל"בואו נהיה ברית ונעיף את כולם"

בנות
נטלי(למרות שאם השבטים מחולקים בנים בנות היא דיי אופציה למודחת ראשונה)
אמבר (שתוכיח את עצמה גם לבד)
נטלי ווייט (כנ"ל לאמבר)
דניס
שרה הלא צפויה
קים (אם החבורה הזאת לא תצליח להקים ברית בנות ולהיות בשליטה כלכך בקלות)
דאני (בואו נראה את המשחק שלך וצריך מישהו לחזור סוף סוף מעונה 11)
וספייה (לא סובל אותה אבל בדיאבד שיחקה טוב ויהיה מעניין לראות אותה חוזרת, כמובן שלא נראה לי שיש סיכוי)
ג'נה מורסקה - כי לא באמת הייתה לה הזדמנות פעם קודמת, עכשיו אין אמא ואין אבא ואין דודים כך שהסיכוי שמישהו ימות וג'נה תצטרך לרוץ הבייתה קלוש, כמובן שיש סיכוי שהיא תפונה רפואית כי תנשך מתמודד
לצפיה ב-'יאללה אני גם רושם'
יאללה אני גם רושם
15/04/2019 | 23:21
42
חייב להגיד ששמתי לב שרוב המנצחות הנשים ממש לא הטעם שלי:

נשים:
1. סנדרה - כמובן, השורדת האהובה עליי, הכי מצחיקה שיש והיא גם ניצחה פעמיים. כל עונה איתה זה בידור.
2. פארווטי - ברור, היא ממציאה את עצמה תמיד מחדש ובאמת לא הצליחה להימאס לגמרי עדיין
3. קים - אולי השחקנית ששיחקה את המשחק הכי מושלם ונקי לעונה אחת - מעניין יהיה מאד לראות אותה בעונה עם כל הגדולים
4. דניס - שחקנית מעולה, סטורי ליין מגניב - הגיע זמנה לחזור
5. נטלי אנדרסון - מהמנצחות הטובות ביותר ולא סתם כהיא ככה מוערכת פה, לדעתי היא מאלה שיש להם פוטנציאל לנצח פעם שניה.
6. ג'נה מורסקה - לא קיבלה הזדמנות שניה כמו שצריך. חייב שתחזור
מכאן זה כאלה שאני לא באמת אוהב במיוחד ולא חשוב שיחזרו:
7. שרה - לא אוהב אותה והיא דמות משעממת אבל שיחקה די מעולה בעונה השניה שלה.
8. וספיה - בדיעבד לא מנצחת גרועה ואפילו שיחקה לא רע, היום היא די מבוגרת אבל מעניין לראות מישהי מהעונות של פעם מסתגלת למשחק היום.
9. דני - אבל באמת בתנאי שתדבר למצלמות. לדעתי היא תחזור בעונה כזו היא גם תמיד אמרה שאם היא תחזור זה בעונת מנצחים
10. כנראה שסופי. אמבר וטינה מיצו לגמרי. סופי יכולה להפתיע .

גברים:
1. טוד - לצערי עם המצב הבריאותי שלו זה בספק אבל הוא חייבבב לחזור שוב
2. ריץ' - גם כן דחוף לחזור שוב, ושלא יעשה שטויות עם המיסים
3. טוני - לא מיצה מספיק את ההזדמנות השניה. כמו סנדרה הוא אחד כזה שיבדר ויוסיף עניין לכל עונה שיהיה בה.
4. בריאן - שיחק משחק מאד חלק ונבזי - צריך לחזור לעוד עונה כדי שנראה אותו,, במיוחד במשחק המודרני
5. כריס - כמובן
6. יול - כדי שנדע אם האליל זה מזל או לא
7. ארל - שחקן טוב שכמו בריאן וכריס לא חזר עוד.
8. מייק - ווינר אמיתי, דמות מאד מאד טובה. צריך לחזור
9. אדם - נסיך אמיתי.
10. אית'ן - גם אותו מעניין יהיה לראות בעונה מודרנית, הוא היה מאד פייטר באולסטארס ומגיע לו עוד הזדמנות לדעתי.

בכללי מהגברים יש עוד כמה שלא הייתי מתנגד לראות: ניק היה ממש על הקצה אבל יש יותר מעניינים ממנו, בוסטון רוב נורא מיצה אבל עקרונית מגיע לו להיות פה, מצד שני לא חושב שיש לו עוד מה להראות. אראס מקווה שכן יחזור יותר מפוקס כמו שנדי אמר, ג'רמי לא מת עליו אבל הוא שחקן מש טוב. וונדל שיהיה מעניין לראות קצת יוצא מהצל של דומיניק.
ג'יי טי, טום, טייסון - מבחינתי מיצו לגמרי ואין להם ממש מה להוסיף.
בן וקוקראן - לא נסבלים, הייתי רוצה שיחזרו רק כדי שיעופו ראשונים.
הגרועים שאין ממש שום סיבה לראות שוב: בוב, פאביו. 
לצפיה ב-'הקאסט שאני ארצה לראות'
הקאסט שאני ארצה לראות
16/04/2019 | 00:01
44
גברים
1. ריצ'רד - סיכויים אפסיים שהוא יחזור בגלל העבר הפלילי שלו, אבל הוא חייב לחזור לעונה שכזאת.
2. אית'ן - מאוד הייתי בעדו באולסטרס, ובגלל שהדיחו ישר את המנצחים שם, מגיע לו עוד הזדמנות.
3. בריאן - מאוד אוברייטד לטעמי, הוא כמעט הפסיד לקליי! אבל ראיתי בהרבה פורומים שאומרים שהוא ידע שיש לו 4 קולות נעולים בשבילו, אבל זה עדיין די סיכון לפי דעתי. אבל כן, יהיה מעניין לראות אותו משחק שוב.
4. כריס - בין אם אוהבים אותו כמנצח או לא, הוא דמות ענקית.
5. יול - מאוד אינטיליגנט ורוצה לראות איך הוא ישחק עכשיו עם חוקים נורמלים לפסלון חסינות.
6. טוד - לא יקרה בגלל המצב שלו, אני מקווה שהוא יותר טוב.
7. מייק - אני יודע שהוא לא בין המנצחים הפופולאריים אבל אתן לו הזדמנות.
8. וונדל - יהיה מעניין לראותו אותו משחק בסביבה אחרת בלי דום.
9. ניק - בין המנצחים מהעונות המודרניות הכי טובים לטעמי.

נשים
1. וספיה - אנדרייטד, שיחקה משחק טוב מתחת לרדאר.
2. ג'נה - אף על פי שאני לא בין המעריצים שלה, בהחלט מגיע לה הזדמנות נוספת.
3. סנדרה - לעונה כזאת היא חייבת.
4. דני - בין המנצחות האהובות עלי.
5. פארווטי - כנראה השחקנית שהשאירה הכי הרבה השפעה על המשחק, חייבת לחזור לשחק שוב.
6. סופי - לגמרי אנדרייטד.
7. קים - משחק מושלם בניסיון הראשון, עכשיו נראה איך היא תשחק עם אתגר אמיתי.
8. דניס - איך אפשר שלא? להגיע לכל מועצת שבט ולנצח זה דבר לא מובן מאליו.
9. נטלי אנדרסון - ממה שהבנתי היא הייתה צריכה להשתתף בעונת Game Changers אבל לא יכלה לשחק ברגע האחרון בגלל פציעה.

מתמודדים שכמעט נכנסו
טום - די אהבתי איך שהוא שיחק בעונה 20, אבל אני חושב שמגיע למישהו אחר הזדמנות.
פאביו - חשבתי שיהיה מגניב לראות אותו משחק שוב אחרי שהתבגר, אבל אני חושש שהוא לא יצליח למצות את ההזמדנות הזאת.
אמבר - הוחלפה על ידי סופי, כי אני באמת לא רואה אותה רוצה לשחק שוב.
נטלי ווייט - אני מניח שאני בין היחידים שאוהב איך שהיא שיחקה חחח, אבל לא יכלתי לשים אותה על פני האחרים. אם זה היה 20 מתמודדים והיה עוד מקום אחד אז כן, הייתי גם מלהק אותה לעונה זאת.
מישל - פחות או יותר מה שרשמתי על נטלי ווייט.
לצפיה ב-'הקאסט שלי'
הקאסט שלי
16/04/2019 | 00:56
50
בנים:
1. ריצ'ארד האץ', לא צריך להרחיב, וזה כבר חייב לקרות!
2. אית'ן - אם כבר להביא מנצח אולד סקול - לגמרי איתן
3. טום - כן כן! אהבתי אותו ממש בעונה 20 והצטערתי שהודח מוקדם.
4. ארל - עוד מנצח שאהבתי שממש הייתי רוצה לראות אותו משחק שוב
5. טוני - חובההההההההה אסור שעונה 34 תזכר כאחרונה שלו
6. מייק - עוד מנצח שנהנתי לעודד ויהיה מעניין אותו לראות עם שחקנים אמיתיים
7. אדם - החמודי הזה חייב להיות שם
8. בן - אחלה בחור, ושיוכיח את עצמו בפעם השניה
9. הפתעה... פאביו! כי חייבים דמות כזו בכל עונה ואין הרבה מנצחים כאלו צבעוניים.
אם וורדוג ינצח אז אשמח לראות אותו בעונה הזו במקום בן

בנות:
1. ווספיה! סקרן לראות אותה 18 שנה אחרי
2. ג'נה - חייבת חייבת חייבת לחזור אחרי מה שהיה בעונה 8 :( וגם יהיה מעניין לראות דינמיקה שלה עם איתן אחרי ההיסטוריה שלהם
3. אמבר -  לגמרי יהיה מעניין לראות אותה הפעם לבד בלי רוב, ואחרי שהיא בוגרת ומכירה את המשחק טוב
4. פארווטי - המנצחת עם הסיכויים הכי קלושים לחזור, אבל הלוואי וזה יקרה
5. קים - צריכה להוכיח את עצמה גם בפעם שניה ;)
6. דניס - מת לראות אותה שוב!
7. נטלי אנדרסון - הלוואייייי :)
ואין לי עוד 2, אבל אם צריך אז אגיד סופי ודני, כדי שיוכיחו שתיהן שהן לא פקה פקה ובאמת יודעות לשחק
וכל מתמודדת שהיא לא רים או אוברי שעוד נשארה במשחק ואולי תנצח - אשמח לראות בעונה הזו!
לצפיה ב-'הבחירה שלי-'
הבחירה שלי-
16/04/2019 | 18:17
41
וזה בעיקר לפי אלו שאני הכי אוהב...
בנים-
1. טוד
2. אראס
3. טוני
4. מייק
5. ג'ייטי
6. בוסטון רוב
7. ריץ'
8.בריאן
9. ניק

בנות-
1. פרוואטי
2. ג'נה מורסקה
3. אמבר
4. דני
5. קים
6. דניס
7. נטלי אנדרסון
8. שרה
9. סנדרה
לצפיה ב-'אוי'
אוי
18/04/2019 | 13:53
27
לאאא! שיעשו עונת פיינליסטים. Jeff can Angelina be in it? Jeff? JEFF?!

יש אולי 5 מנצחים שבאמת הייתי רוצה לראות שוב, השאר מיצו או סתם לא מעניינים במיוחד - ריצ'ארד, טוד, נטלי א, דניס וקים
אחרים: ג'נה (שתהיה לה עוד הזדמנות כי היא לא באמת עשתה משהו באולסטאר) אמבר (בלי רוב) שרה, יול, כריס, מייק, אדם, דני, טוני.
סנדרה ופארווטי צריכות להיות בעונה כזו אבל מה הטעם כשברור לכולם שהן יודחו על הרגע הראשון שלהן באי?
לצפיה ב-'עונת מנצחים לא מדברת אלי מהסיבה הפשוטה שכל אחד מהם כבר זכה'
עונת מנצחים לא מדברת אלי מהסיבה הפשוטה שכל אחד מהם כבר זכה
18/04/2019 | 16:25
2
36
במיליון דולר. ורובם בכלל כתוצאה מהיותם ברירות מחדל מול העיזים שהביאו איתם לגמר. כך שממש לא בא לי לראות למשל את קוקראן חוזר לעונה נספת, או את כריס, או את בריאן, או פאביו, או את בוב, או נטאלי ווייט, או אפילו את בן, ג'רמי, ניק או וונדל. ואת סנדרה שזכתה כבר פעמיים כברירת מחדל ממש לא בא לי לראות זוכה שוב פעם שלישית.

בקיצור, מעטים מאוד המנצחים שהייתי רוצה לראות משחקים שוב. אבל גם להם לא מגיע, כי הם כבר זכו גם בכסף וגם בתואר.
לצפיה ב-'עונת מנצחים לא מדברת אליך מהסיבה הפשוטה '
עונת מנצחים לא מדברת אליך מהסיבה הפשוטה
19/04/2019 | 03:45
1
41
שקלי וונטוורת לא תהיה שם
לצפיה ב-''
19/04/2019 | 06:33
45
זו ממש לא הסיבה, וכבר הסברתי למה. מבחינתי מהרגע שקלי תזכה בהישרדות, אם וכאשר תזכה בה, זה לא יהיה הוגן שתחזור לעונה נוספת. כי אחרי שמקבלים מיליון דולר צריך לתת צ'אנס גם לאחרים לזכות. וזה ממש לא משנה מבחינתי אם זו קלי או כל שורד או שורדת אחרים. זו גם הסיבה שלא אהבתי את חזרתם של סנדרה וטוני לגיים צ'יינגרס, כי שניהם כבר זכו וסנדרה אפילו פעמיים.

זה לא שאתנגד לראות את פארווטי או קים חוזרות שוב להישרדות ומשחקות שוב, אך רק בתנאי שזה לא יהיה על פרס כספי, ובטח לא על מיליון דולר, אלא אך ורק על התואר של מי יהיה השורד האחרון מבין כל הזוכים.

אז נכון שהכסף שהם מקבלים זה לא הכסף שלי ולא יוצא מכיסי או מחשבון הבנק שלי, אך יש גם מה שנקרא הגינות. וזה לא הוגן שמי שכבר זכה לקבל מיליון דולר יקבל עוד אחד. ובעיקר לא כמו שסנדרה עשתה את זה כששימשה ברירת מחדל בגיבורים נגד נבלים.
לצפיה ב-'הישרדות VIP - פרק 13 '
הישרדות VIP - פרק 13
13/04/2019 | 22:54
36
106
תזכרו שגם מחר יש פרק.
לצפיה ב-''
13/04/2019 | 23:00
3
119
עם כל הביקורת שלי כלפי אלכסה לאחרונה, אני מאוד מעריך אותה על הפרק הזה, היא באמת ניסתה עד כמה שיכלה כדי להישאר במשחק. וגם הרגשתי רע בשבילה הפרק, הרגשתי שמישל ושמחה הגזימו איך שדיברו אליה, במיוחד מישל. אני מבין למה אירה ולונא לא הצביעו עם אלכסה בסוף כי אייל גם הצביע לבסוף לאלכסה, אני רק מקווה בשבילן שהן יתאחדו עם אייל וינסו להדיח את מישל או, אפילו שננתי לה קדיט, שמחה שנראה לי שאייל יותר יזרום להדיח אותה. אני כן אוהב את הלהיטות של אירה לשחק את המשחק, ולונא עשתה בשכל שאמרה שהיא כבר לא בברית עם ג'וזי ושקד.
לצפיה ב-''
13/04/2019 | 23:52
2
69
מה שהכי עצבן אותי בפרק הזה ובמועצת השבט שלו זו ממש לא ההדחה של אלכסה הביץ', שאותה אני גם כך לא סובל עוד מהמירוץ למיליון שגם שם היא התנהגה כמו ביץ' והרסה לעצמה את המשחק עם הפה הגדול שלה, כשהיא רוכבת תרתי משמע על גבו של בן זוגה למירוץ שהספיק אף להיפרד ממנה זמן קצר אחרי ששניהם הודחו מהמירוץ. אלא דווקא ששמחה שכל הזמן מברברת על רגש ולב גדול, יושבת במועצת השבט ושומעת את מישל שמתגאה בלעג על איך הכשיל שתי משימות שבטיות רק בכדי להדיח את בת בריתו, כשאפילו לא מדובר בסתם חבר או חברת שבט, אלא שעבד על כולם, כולל עליה עצמה, שלהזכירכם לקחה את זה קשה מאוד ו'דאגה' לו כשהיה נראה שהוא נכנס לחרדה ועומד לטבוע, ועשה את כל זה רק בכדי להדיח את בת בריתו עצמו, ועוד על מה? על זה שפגעה בכבודו של האפנדי, וזה פשוט לא מזיז לה והיא עוד טוענת בסוף שזה רק משחק. באמת? אז אם זה רק משחק למה את נפגעת כל כך כשמדובר בך גב' שמחה?

ואני שואל איך אפשר להמשיך ולסמוך בכלל על מי שיושב ומתגאה בלגלוג והנאה במעשיו השפלים שפגעו בשבט שלו וצמצמו את מספרם מול השבט היריב, רק בשביל להדית את בת הברית שלו? יותר מזה, מה אם אלכסה שהיתה למעשה די קרובה לזה, היתה זוכה בשרשרת החסינות האישית ולא לונא, האם זה לא היה מעמיד בסכנה את כל שאר חברי השבט? הרי כל אחד מהם יכל להיות מודח במקומה במועצת השבט הזאת, כולל שמחה 'זה רק משחק' ומישל בעצמו.

אך יש עוד דבר לא פחות חשוב שחייבים לציין: מה פתאום ההפקה רואה את מישל, גבר גדול ושרירי, נכנס לחרדה במים בזמן משימת החסינות השבטית, עושה סימנים של טובע ובולע מים במשך דקות ארוכות שנמשכות כמו נצח, ואף אחד בהפקה אפילו לא חושב לעצור את המשימה או לפחות לשלוח שחיינים או צוללנים לעזור לו לפני שהוא טובע? ומה אם זו לא היתה הצגה והוא באמת היה טובע? איפה האחריות של ההפקה לביטחון המתמודדים? מה שמוביל אותי מיד למסקנה שההפקה כנראה היתה חייבת לדעת מראש על תוכניתו של מישל להכשיל את משימת החסינות השבטית ולכן לא התערבו ולא עשו דבר בכדי לנסות להצילו. שאחרת איך תסבירו את זה? נראה לכם שההפקה של הישרדות היו נותנים למתמודד בתוכנית לטבוע להם מול העיניים ולחטוף תביעה מהסרטים? אז זהו שלא.

לצפיה ב-''
13/04/2019 | 23:56
1
61
טוב, אני מניח שהם ידעו מן הסתם על התכנית של מישל לאחר שהוא אמר זאת בוידוי.
לצפיה ב-''
14/04/2019 | 00:07
62
זה לא אולי, ההפקה בטוח ידעה. אך שמחה ושאר הבנות בשבט שלו לא ידעו, וגם כל השבט השני לא. וגם אייל גילה את זה ממנו רק ביום האחרון של מועצת השבט.
לצפיה ב-'כמה דברים:'
כמה דברים:
14/04/2019 | 00:06
2
85
אכן, בסה"כ אלכסה עשתה כמעט כל מה שיכלה כדי להישאר.
אולי הייתה צריכה לנסות לעבוד עליהם שיש לה אליל כדי ליצור עוד כאוס
ואולי לגרום להם לפצל קולות, ואז לשכנע את לונא ואירה ללכת איתה.
לדעתי גם לונא ואירה היו צריכות לנסות ללחוץ על אייל (כשהוא בא לספר לכולם מה אלכסה ביקשה ממנו)
ולהגיד לו- "זה בסדר אנחנו מבינות אם אתה לא רוצה להצביע לה, יש לנו גם ככה מספיק קולות נגדה" וכו'.
לא הבנתי בכלל למה לונא היססה, הרי ברור שככה או ככה, היא ואירה הופכות להיות בצרות
אחרי שאלכסה מודחת- בקיצור יצאה ממש לא חכמה לדעתי.
לצפיה ב-''
14/04/2019 | 00:14
1
57
אני חושב ששתיהן די חששו להגיע משהו כדי שלא למשוך אש אליהן. בת'כלס אני חושב שאלכסה הייתה צריכה לפעול להדיח את שמחה, במיוחד לאחר הריב שלה עם אייל. ובכללי הרגיש לי מאוד שלונא מאוד חששה לעשות את המהלך ואירה דווקא כן רצתה. 
לצפיה ב-''
14/04/2019 | 00:46
54
צריך לזכור שגם אם שתי הבנות היו מצביעות עם אלכסה הם עדיין היו 3-4 כי אייל רשם את שמה בסוף, למרות שהבטיח לה שלא. וגם אם נגיד היה 3-3-1 עדיין הם היו הולכים לדו-קרב אש שבו לאייל זה שלימד ואימן את אלכסה איך להדליק אש עם אבן אש היה יתרון גדול עליה. ואם הן היו מצביעות עם אלכסה, מי מבטיח להן שמישל שכבר הכשיל משימה שבטית או יותר נכון 2 משימות שבטיות ברצף רק בכדי להדיח את בת בריתו שפגעה בכבודו לא יעשה זאת שוב בשביל להדיח אחת מהן כנקמה?
לצפיה ב-'ואגב '
ואגב
14/04/2019 | 00:56
1
71
שמתם לב בפרק הקודם איך מרוב כל הסיפור שדחפו לנו עם מישל הטובע המדומה אפילו לא הראו את שמחה שהשבט שלה היה בכלל במיעוט מספרי מול השבט היריב מבצעת את משימת החסינות השבטית? הרי הראו לנו בסוף רק את אלכסה מליחה לצמצם את הפער שהשאיר אחריו מישל עם הטביעה המדומה שלו, אך לא הראו לנו בכלל את שמחה משתתפת ומבצעת את המשימה כמו כל שאר חברי השבט שלה.

אז זה כבר לא רק שההפקת הישרדות הישראלית משתינה על הצופים בקשת, היא כבר עושה זאת ממרומי המקפצה האולימפית. ומדהים שאף אחד מהצופים אפילו לא שם לב.
לצפיה ב-''
14/04/2019 | 01:35
60
שמחה היתה עם אייל בעמדה שבה צריך לקלוע . הם שניהם לא היו צריכים לצלול.
עד שהגיע הזמן לקלוע, קנקאי כבר ניצחו .
לצפיה ב-'משהו טוב לאמר'
משהו טוב לאמר
14/04/2019 | 08:00
4
83
משהו טוב להגיד על הישרדות ישראל
בפרק הזה היה את כל המקום והאינטרס  להתערבות הפקה:
הן מבחינת בליינדסייד שהיה יכול להיות מאוד משעשע
והן מבחינת הדמויות להמשך שאלקסה הרבה יותר אטרקטיבית מאייל
כך שלפי מה שאנחנו מכירים את הישרדות ישראל אליסה הייתה צריכה ללכת לטייל ולמצוא לסלון חסינות
או ללכת לבקתת המסע ומתן ולמצוא שם צמיד ויטו
או לזכות בחסינות ברגע האחרון
או שבכלל ג'וזי שוקד היו מרגישים פתאום חמלה כלפיה ונותנים לה את החצי לסלון

כל זה לא היה וההדחה הייתה כמתוכנן 
בראבו
לצפיה ב-'מסכים לגמרי וגם '
מסכים לגמרי וגם
14/04/2019 | 11:07
1
61
לא היה צריך ללכת רחוק כי יש את מאובן הזהב שמציל מהדחה ..
נראה לי שהיו אנשי הפקה שמאוד התפללו שהיא תקבל את זה

(את חצי הפסלון לא יכלו לתת לה, כי הוא לא שווה בלי שהוא שלם.. אולי היו ממציאים שאפשר לתת לללונא את שלהם ושהיא תחבר איתה..אבל הם פשוט נתנו פסלון לנעמה במקום. הם הבינו שאלכסה היא מקרה אבוד)
לצפיה ב-'מה שמעניין את ההפקה '
מה שמעניין את ההפקה
14/04/2019 | 11:24
65
מה שמעניין את ההפקה זה שליהיא תגיע ליום ה 19 ואז אם תצליח לגרום לכולם לשים את שמה להדחה, דבר קל מאוד לכשעצמו לאחת בלתי נסבלת כמו ליהיא שמסוגלת לעלות מהר מאוד לכולם על העצבים, תקבל את הכוח העצום החדש, בגלל זה דאגו כל הזמן שרק השבטים שליהיא לא נמצאת בהם יפסידו ויילכו למועצת שבט. ובפעם היחידה שליהיא היתה בסכנת הדחה כי כל השבט שלה היה עצבני עליה על ששברה את המילה שלה, פתאום משום מקום פרימו הודיע שהוא מבקש לפרוש המשחק. וכל זה בשביל שיוכלו להראות לצופים את הכוח העצום החדש שההפקה המציאה במיוחד בשביל ליהיא כדי להשאירה במשחק ולהביאה לגמר.

למעשה העונה הזאת שהיא עונת ה VIP השנייה של הישרדות הישראלית מזכירה לא מעט את העונה הראשונה של ה VIP הישראלית שרגע לפני האיחוד ששגב היה בסכנת הדחה הביאו את השבט השני של תורג'י לא רק להשתתף במועצת השבט כמשקיפים אלא גם להצביע בה, מה שהביא להדחתו של פרסטר והצלתו מהדחה בטוחה של שגב שבסוף גם הגיע לגמר וזכה. מה שאומר לי שרוב הסיכויים שליהיא יקירת ההפקה המובהקת העונה תגיע לגמר, ואולי אף תזכה בו. ולא אתפלא אם שמחה היא זו שקיבלה את המאובן המוזהב כדי שתישאר גם היא עד הגמר.
לצפיה ב-'עזוב את זה, הכי חשוב'
עזוב את זה, הכי חשוב
14/04/2019 | 13:11
1
70
שאין יום שישי וירח מלא כל פרק,
והשורדים עושים קבלת שבת ובוכים
לצפיה ב-'ואי באמת לא היה קבלת שבת עד עכשיו .איפה הדתה שצריכים אותה'
ואי באמת לא היה קבלת שבת עד עכשיו .איפה הדתה שצריכים אותה
14/04/2019 | 15:43
19
לצפיה ב-''
14/04/2019 | 11:26
6
63
יכל להיות מגניב המהלך על אייל ,
שהוא אפילו לא לקח בחשבון,
אבל הגיע זמנה של אלכסה שהיא אחת השורדות שהכי הביאה על עצמה את ההדחה שלה אי פעם.
אני בטוח שיש גם דברים שלא ראינו או לא יכולנו להרגיש רק מלהסתכל מהצד . כי שמישל זורק משימה אנשים סולחים לו בלי למצמץ (מצחיק שדיברתם על זה  כמשהו רע ששמחה סולחת לו על זה .. זה טוב שהיא מסוגלת להבין את המהלך שלו בלי להתלהם)
אבל שאלכסה רק אומרת אל תתנו להם פירות... היא השטן..
גם נעמה הייתה נגד להאכיל את השבט השני ולא קיבלה אחוז מהשנאה הזאת..

בהתחלה חשבתי שיש לה סיכוי אמיתי להגיע לגמר אבל היא הגזימה ביחס שלה לאנשים ..מודה שלא ריחמתי עליה , אם כי זה די עצוב שהיא לא לחלוטין מודעת לעצמה .

ממש לא מבין סאוסי למה אמרת ששמחה הגזימה בדיבור אליה, היא אמרה את הדברים הכי כמו שהם . מישל התלהם קצת וצעק כהרגלו אבל גם לא אמר דברים נוראיים ,להגיד כפויית טובה זה לא קללה , ואני הכי מבין למה הוא הרגיש את זה ממנה ..

כן מעריך את המחשבה על המהלך שרצתה לעשות ובמובן מסוים זה יכל לעבוד , אייל יכל ליפול בפח הזה (כל הכבוד לו שהוא בכל זאת הצביע נגדה ובכלל, שתפס מרחק ממנה כי הבין שהיא מזיקה לו, אני מתחיל ממש להיות בעדו)
אבל!!
אני לא מבין למה לא היה הרבה יותר הגיוני מצידה, לנסות למשוך את אייל איתה שיצביע נגד שמחה ,
או את שמחה נגדו, למה את רוצה ללכת לקרב אש נגד הבן אדם שלימד אותך ונגד הבן אדם היחיד במשחק שבעדך..
המהלך שרצתה לעשות יוצר בכל מקרה 3-3-1 אז זה לא חייב להיות אייל, כי גם אם היה מצליח לה להדיח אותו, היא עדיין תתקשה למצוא עם מי לעבוד בהמשך.
אם היתה אומרת ללונא ואירה שישימו איתה קולות נגד שמחה,
אז גם היה לה אתגר אש שהיא מנצחת בו על עיוור , וגם אייל היה עדיין אופציה לעבוד איתה באיחוד, מה ששמחה כנראה בחיים לא תהיה. לדעתי אלכסה היתה מונעת מפגיעה אישית מאייל, גם במועצת שבט היא היתה עסוקה בלהשתלח בו מה שסותר את הרעיון שלה שלא יצביע נגדה. אני שונא ששחקנים מתמסכנים ומתקרבנים במועצה, אבל זה לגמרי מה שהיתה צריכה לעשות כדי להשיג את אייל, אבל האגו היה חשוב לה יותר ,לצאת עם הראש מורם. אז לא באמת כזה מעריך את הנסיון שלה .
לצפיה ב-''
14/04/2019 | 11:37
1
41
שמחה בהחלט אופציה עדיפה על אייל להדחה, ובעיקר בהתחשב בכך שרגע לפני זה שלושת הבנות ואיילם דיברו על כך שהיא שבחופשה וכל הזמן עם ג'ובאני על החוף, שלא לדבר בכלל על כך שהיא נטל על השבט במשימות הפרס והחסינות השבטית, ובגלל זה עדיף להדיח אותה כדי שלא יגיעו שוב למועצת שבט עד האיחוד. ולעומת זאת אייל ומישל שניהם כוח פיזי שיכול להביאם לאיחוד ללא עוד הדחות על הדרך.

כך שזו בהחלט היה מהלך מוטעה של אלכסה ללכת על אייל ולא על שמחה. אבל אולי היא חששה מזה שהבנות יחששו להישאר לבדן מול שלושתם שהם גם חזקים פיזית וגם היו כבר בברית.
לצפיה ב-''
14/04/2019 | 11:49
230
לונא ואירה בכל מקרה צריכות לעשות את המהלך באמונה שאלכסה עכשיו איתן .
אין שום סיכוי שהיתה חוזרת לברית עם מישל!
ואני בספק שחשבו על זה.
לצפיה ב-'העניין'
העניין
14/04/2019 | 15:07
1
47
שהיא פיטתה את הבנות להצביע לאייל כדי לסלק מישהו חזק לפני האיחוד
ההסבר הזה לא היה עובד על שמחה

ובכל מקרה נראה שבמועצה כבר היה ברור גם לה שכולם מצביעים נגדה
אולי אפילו לונה ואירה דיווחו לאייל על התכנית והוא פוצץ לה את התקווה להשאר. היה נראה מהתחלה שלונה לא ממש בעניין כך שזה יותר היה משהו לצופים שנערך היטב מאשר משהו שבאמת היה לו סיכוי לצאת לפועל.

גם הברית של אייל ואלכס הייתה אינטרסנטית מהתחלה, הם לא היו איזה חברי נפש שמספרו סודות אחד לשניה והוא לא טיפוס רגשי כמו ענבל מהעונה הקודמת כך שהסיכויים למהלך הזה היו אפסיים  
לצפיה ב-'•'
14/04/2019 | 19:01
29
הקטע שהיא צריכה להתמודד באתגר אש מול אותו חזק
היא יכלה להשתמש בקלף ששמחה חלשה כדי להגיד להן שככה לא יגיעו למועצת שבט פעם הבאה
וגם ככה בטוח יפרקו את הברית

היה לה גם את הקלף ששמחה פנתה נגדן מועצה לפני ..ושזה ידוע שיש לה ברית באיחוד עם 3 בנים..

ואני לא חושב שלונא פוצצה את התכנית..היינו רואים את זה בטוח ,לפחות במועצת שבט,אייל לא פראייר הוא היה מעלה את זה כשהיא היתה אומרת שהיא נבגדת..
לצפיה ב-'היא לא הייתה מצליחה לשכנע אותו '
היא לא הייתה מצליחה לשכנע אותו
14/04/2019 | 20:45
49
אתה מתאר לעצמך איך ג'ובאני ומישל היו מגיבים אם אלכסה הייתה נשארת עוד יום
(אני מדברת רק על עצם זה שהיא תשאר אפילו לא מתייחסת למצב שזה יהיה על חשבון שמחה)
אייל במהלך כזה היה שורף את עצמו (הוא גם אמר לה את זה בעצמו שהוא לא יכול לעזור שכולם שונאים אותה)

אני גם חשבתי שאייל יפול בפח שלה

לצפיה ב-''
15/04/2019 | 00:01
32
אני חושב ששמחה הגזימה קצת שהיא אמרה לה שיש לה עיניים צהובות וכדומה, ואם כל האנטיגוניזם שאלכסה מייצרת, אני עדיין לא חושב ששמחה הייתה צריכה להגיד לה את זה, אבל בקטנה. מסכים שהיא בעצמה הרסה לעצמה את המשחק.
לצפיה ב-'פרק 14 '
פרק 14
15/04/2019 | 00:37
3
76
ליהיא  
עם כמה שההתנהגות של ג'ובאני מעצבנת אותי פה ושם אני חייב להודות שלפי דעתי הוא משחק ממש לא רע, ולא הבנתי את רמת ההשפעה שלו על הגברים במשחק עד עכשיו. נעמה פשוט משחקת מצוין, הדבר היחידי שמפריע לרזומה שלה במשחק הוא ההדחה המעצבנת הזאת בפרק הראשון ואיך ש"בפוקס" שתי בנות הברית שלה קיבלו הזדמנות להחזיר אותה. אבל היא לא כמו דן מנו, היא באמת חדה ואסטרטגית ממש טובה. אני רק מקווה שליהיא לא תביא להדחה פוטנציאלית שלה כי היא מגזימה לגמרי, אף על פי ההזהרות של נעמה.
לצפיה ב-'בהחלט היה פרק'
בהחלט היה פרק
15/04/2019 | 00:51
1
80
משעשע, אבל ליהיא צריכה ממש להיזהר.
אני קצת מפחד שנעמה על הכוונת, ואני מקווה שבמידת הצורך היא תשתמש באליל שהיא ושמחה מצאו.
לצפיה ב-'לגמרי שכחתי '
לגמרי שכחתי
15/04/2019 | 03:17
62
שלנעמה יש פסלון חסינות. אני מקווה שהיא לא תצרך להיגרר למצב הזה רק בגלל ליהיא.
לצפיה ב-''
15/04/2019 | 02:37
60
למעמה להזכירך יש אלל חסינות שמצאה לפני כל הבלגן.
אך מה שכן, אם לא כולם יצביעו נגד ליהיא היא לא תזכה בכוח העצום. וטוב שכך.
לצפיה ב-'מומלץ לצפות גם בוילת המודחים, מגלים דברים חדשים '
מומלץ לצפות גם בוילת המודחים, מגלים דברים חדשים
15/04/2019 | 09:21
78
מומלץ לצפות גם בוילת המודחים, מגלים דברים חדשים שלא ידענו, כמו למשל בפרק האחרון שאורין מודחת ומגיעה לוילה שתורג'י מנהל אותה. היא מספרת לראשונה בחייה על שתי תקיפות Nיניות שעברה כשהיתה ילדה, מה שיכול להסביר איך מחד היא הפכה לפייטרית בצבא שמתעסקת עם נשק וגם אחר כך באזרחות לדוגמנית שהיא לא אוהבת את ההגדרה הזאת, כמי שמבינה הרבה בנשק ובתפעולו ולא רק מצטלמת איתו, ומאידך הפכה למאוד רגישה ותוקפנית ולא מאוזנת, ובעיקר בעת מצבי לחץ שמחזירים אותה לחוויות הקשות שהיא חוותה כילדה.

גם מאוד מעניין לראות איך המודחים הותיקים מקבלים את פני המודחים הטריים שמגיעים לוילה, וגם משהו חדש שלא היה בעונות קודמות, כל מי שנמצא בוילת המודחים זוכה לצפות בקטעים ממה שקורה על האי שהתרחש כשהמודחים הטריים עדיין היה במשחק, ואף לחוות את דעתם על כך.
לצפיה ב-'אחרי הפרק האחרון של הישרדות VIP 2 מדובר בעונה מכורה'
אחרי הפרק האחרון של הישרדות VIP 2 מדובר בעונה מכורה
15/04/2019 | 23:13
5
81
אחרי הפרק האחרון של הישרדות VIP 2 כבר אין בכלל כל צל של ספק שהמשחק מכור העונה.

כי אין מצב שבעולם שכולם שמו פה אחד את השם של ליהיא אחרי כל ההצגה הדרמתית המוגזמת שלה וכל הדיבורים על לפצל קולות. המהלך הזה לא היה מצליח לעולם ללא התערבות ההפקה, ולא משנה גם אם שחקן זוכה אוסקר היה מנסה לעשות את המהלך הזה. שלא לדבר על כך שליהיא הדרמה קווין המוגזמת והבלתי נסבלת רחוקה מאוד מלהיות שחקנית זוכת אוסקר, או בכלל שחקנית.

אז עכשיו כולנו יודעים שמדובר בעוד עונת הישרדות ישראלית מכורה ועשויה עם האצבע. וזה למה להרבה צופים פשוט נמאס כבר מהישרדות הישראלית ומעדיפים את הישרדות האמריקאית המקורית.
לצפיה ב-'אבל עדיין לא היה את הפרק ההדחה '
אבל עדיין לא היה את הפרק ההדחה
16/04/2019 | 00:09
4
68
וממה שזה נראה, יש מתמודדים שמכוונים כלפי נעמה בגלל שהם לא מאמינים לליהיא. וזה לא כזה בלתי אפשרי שמתמודד יודח בפה אחד. אליזבת' מהעונה של דוד נגד גוליית הודחה ראשונה באיחוד עם 12 קולות נגדה. האם יש התערבויות של ההפקה בהישרדות הישראלית? בוודאי, אין ספק (וכנראה גם באמריקאית, בואו לא נשלה את עצמנו) אבל צריך לחכות לפרק ההדחה כדי לקבוע בוודאות.
לצפיה ב-''
16/04/2019 | 00:30
3
64
דווקא היה פרק הדחה הערב, וגם מחר יש פרק שבו נגלה כולנו וגם המתמודדים משני השבטים מה בדיוק הכוח העצום שההפקה סידרה לליהיא שגם הודחה פה אחד הערב, וניצלה מההדחה למרות שלא היה לה שום שרשרת חסינות או פיסלון חסינות וגם זכתה ביתרון הכוח העצום מגיא, כי הצליחה לגרום לכולם להצביע לה פה אחד.
לצפיה ב-'חחחחח אפילו לא ידעתי שהיה היום פרק '
חחחחח אפילו לא ידעתי שהיה היום פרק
16/04/2019 | 01:01
2
80
אני מודה שזה די מוזר שהיה דיבור על פיצול קולות, ואפילו אירה העלתה את האפשרות הזאת, אז באמת שאין לי הסבר רציונלי איך זה הגיע לכך. אני רק מקווה שהיתרון שליהיא תקבל יהיה להגיע ישירות לגמר או משהו כזה. אני מניח שזה נותן לה שתי קולות בכל מועצת שבט או משהו כזה.
לצפיה ב-'על מה ולמה? '
על מה ולמה?
16/04/2019 | 01:21
1
68
על מה ולמה מגיע חחיהיא להגיע ישירות לגמר? על זה שהיא יקירת ההפקה המובהקת שהם אפילו לא טורחים להסתיר עד כמה וסדרו לה קומבינה שלא תועמד להדחה מתחילת העונה ועד ש'תשיג' את יתרון הכוח העצום?

אחרי הפרק הערב שחתם אצלי סופית את זה שהעונה הזאת מכורה החלטתי לא להשתתף יותר בדירוגי המתמודדים העונה. ולא לשתף פעולה עם המשחק המכור של ההפקה.
לצפיה ב-'אופס, טעות בכתב אצלי חח '
אופס, טעות בכתב אצלי חח
16/04/2019 | 01:22
59
אני מקווה שהיתרון לא ייתן לה כרטיס לגמר. 
לצפיה ב-'להעלות פינת פופולאריות עכשיו או לחכות ליום רביעי/שבת? '
להעלות פינת פופולאריות עכשיו או לחכות ליום רביעי/שבת?
16/04/2019 | 01:04
2
58
אני לא יודע עם לפרסם עכשיו פינת פופולאריות לאור העובדה שהיה פרק 15 היום, או לחכות עם זה ליום רביעי/שבת כי אני לא רוצה להיות ספאמר פה אם אני מפרסם כל דקה...
לצפיה ב-'אפשר לא לעשות,'
אפשר לא לעשות,
16/04/2019 | 11:16
1
57
כי זה היה פרק די פיקטיבי שסבב סביב להיא, אבל אל תחכה לפרק הבא ברביעי או שבת, כי הוא יהיה סתם פרק בלי הדחה. תעלה פשוט אחרי כל הדחה , לא קשור לאיזה יום וכמה פרקים עברו.
לצפיה ב-'סבבה תודה '
סבבה תודה
16/04/2019 | 11:35
17
לצפיה ב-''
16/04/2019 | 18:09
66
העונה הזו כבר מתחילה לעלות לי על העצבים.
היא פשוט בסימן "מתמודדים שזורקים משימות לפח מסיבותיהם האישיות".
וזה התחיל ממישל שזרק לא אחת, אלא שתי משימות והרס לשבט שלו. מה כיף לראות פה? מתמודדים שלא מנסים לזכות במשימות? כי אני חושבת שזה די חרא.
ההפקה מתערבת בצורה כל כך בוטה שאני פשוט כועסת על עצמי שאני עוד ממשיכה לתת צ'אנסים לעונות הישראליות.
גרים על אותו אי, מתערבים במועצות שבט של שבטים אחרים, צמידי וטו, שרשרת חסינות אישית כשיש עוד שבטים, בקתת ההתדיינות, משימות שקובעות אם השבט יוכל להצביע במועצה של השבט השני (אם לא מספיק שהם מבקרים אחד את השני על בסיס שעתי ומתאמים הדחות), מחזירים את נעמה שהודחה בפרק הראשון (הרי זה לא מה שהם קיוו), בעודם מסדרים בבקתה את שתי בעלות הברית שלה, כשידוע שליהיא גרינר פשוט תעשה מה שאומרים לה ותתוגמל בהמשך. וזה רק תקציר חלקי.
כל זאת ועוד גורמים לי לא ליהנות מאף דקה במשחק הישראלי.

לצפיה ב-'הדקות הראשונות של עונת TAR החדשה עלו ליוטיוב '
הדקות הראשונות של עונת TAR החדשה עלו ליוטיוב
16/04/2019 | 02:10
1
35
לצפיה ב-'הלילה אחרי הישרדות פרק הבכורה של המירוץ לריאליטי '
הלילה אחרי הישרדות פרק הבכורה של המירוץ לריאליטי
17/04/2019 | 19:48
23
הלילה גם פרק מותח של הישרדות עם הדחה כפולה ומיד בסיומו פרק הבכורה של המירוץ למיליון 31: המירוץ לריאליטי, עם משתתפי המירוץ למיליון, הישרדות והאח הגדול.
לצפיה ב-'הישרדות VIP - פינת הפופולאריות פרקים 12+13 '
הישרדות VIP - פינת הפופולאריות פרקים 12+13
13/04/2019 | 23:06
10
68
14. מני - 1.16 (1-)
13. אסף - 2.33 (1+)
12 א'. לונא - 3 (9-!!!)
12 ב'. מישל - 3 
10. ג'וזי - 3.33 
9. אורין - 4 (4-)
8. אלכסה - 4.5 (1+)
7. אירה - 5.16 
6 א'. אייל - 5.83 (8+!!!)
6 ב'. שקד - 5.83 (4-)
4 א'. ג'ובאני - 6.66 (3+)
4 ב'. ליהיא - 6.66 
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
13/04/2019 | 23:09
1
68
כניסה חדשה! האישה שיודעת לזהות עיניים צהובות.

עם ממוצע של 8.33,
שמחה
לצפיה ב-''
14/04/2019 | 00:09
18
ובמקום הראשון...
13/04/2019 | 23:10
54
אני מרגיש שמיותר להוסיף מילים.

עם ממוצע של 8.5,
נעמה
לצפיה ב-'הרשימה '
הרשימה
13/04/2019 | 23:12
6
46
אייל
אירה
אלכסה
אסף
ג'ובאני
ג'וזי
לונא
ליהיא
מישל
מני
נעמה
שמחה
שקד

זאת הפעם האחרונה שתוכלו לדרג את אלכסה אשר הודחה בפרק האחרון. דירוג נעים וחג שמח לכולם 

לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
13/04/2019 | 23:23
32
אייל 9 אף על פי שניצל ממבחן אש פוטנציאלי, אני חושב שבסך הכול הוא התבטא במועצת השבט לא רע, הרבה יותר טוב ממישל ומשמחה. 
אירה 10 אהבתי את הלהיטות לשחק את המשחק! עכשיו תעשי ברית עם אייל ולונא.
אלכסה 8 שאפו על המהלך שניסתה לעשות, לא ויתרה.
אסף 1 בכלל נעלם בפרקים האחרונים.
ג'ובאני 6 יש קטעים שהוא די מרגיז אותי, אבל הוא עדיין לא משחק רע.
ג'וזי 1 כי שקד הוא המאסטרמיינד בברית הזאת.
לונא 8 עשתה נכון שהודיעה בפומבי שהיא כבר לא בברית עם ג'וזי ושקד ונראה גם שהאמינו לה, אני רק חושש שהיא מהססת יותר מדי.
ליהיא 6 חחח אני לא יכול לחכות לפרק הבא.
מישל 1 פשוט מהלך שגוי, סתם להדיח מישהי מהברית שלך ולסכן את עצמך במשחק.
מני 1 לא רואים אותו.
נעמה 10 אין מה להוסיף 
שמחה 6 אומנם לחשוף את הברית של אייל ואלכסה לא היה רעיון רע, אבל הייתה צריכה לעשות את זה בצורה טובה יותר.
שקד 10 לא שהוא עשה משהו בפרקים האלה, אבל הוא מקבל דירוגים נמוכים על סתם, אז אני מפרגן.
לצפיה ב-'דירוגי-'
דירוגי-
14/04/2019 | 00:13
42
אייל- 2
אירה- 5
אלכסה- 7
אסף- 3
ג'ובאני- 7
ג'וזי- 2 מה שטוב בהדחה של אלכסה זה שלפחות בינתיים אין לו אליל
לונא- 1 סורי נוט סורי
ליהיא- 9
מישל- 1
מני- 2 כיף דווקא שלא מראים אותו כמעט
נעמה- 10
שמחה- 8
שקד- 7
לצפיה ב-''
14/04/2019 | 12:05
33
אייל 10 מבין את המפה החברתית ומגיע חזק לאיחוד
אירה 8 מוכנה לשחק גם אם זה להשאיר מישהי שמסוכסכת איתה עוד מהבית וגם פעם שניה ידעה לסגת ממהלך שלא יצליח , שגם את זה צריך לדעת
אלכסה 1 שחקנית חברתית נוראית ביותר ולדעתי המהלך שלה היה לא מחושב נכון אלא מונע מנקמה ובמועצת שבט כבר האגו שלה דיבר ,כאילו ויתרה כבר על המהלך
אסף 1
ג'ובאני 7 שולט במשחק
ג'וזי 5 נעלם
לונא 8 שאפו על השינוי החד , ואני גם ממש מבין למה חששה לעשות את המהלך בלי שיש רוב .. לדעתי יצרה קשר טוב עם מישל
ליהיא 5
מישל 5 מתלהם מדי  וצדקן מדי עבורי אבל משחק חברתי טוב
מני 1 חחח הרג אותי שראה אותם בחסינות ואמר עליהם גרועים..כי אתה..
נעמה 10 הקווין
שמחה 10 סגנית הקווין
שקד 6 מעניין מה יהיה איתו באיחוד, התחיל בלי זמן מסך בכללללל.. ואז היה חזק מאוד.
ומאז הערבוב שוב לא קיים
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
14/04/2019 | 12:27
36
אייל - 5
אירה - 6
אלכסה - 4
אסף - 1
ג'ובאני - 5
ג'וזי - 1
לונא - 7
ליהיא - 1
מישל - 1
מני - 1
נעמה - 7
שמחה - 1
שקד - 2
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
14/04/2019 | 18:31
42
אייל 6 סהכ עובד נכון
אירה 8 מעניינת
אלכסה 6 חבל שהודחה כי יש לה ראש אסטרטגי, אבל משחק חברתי מזעזע
אסף 7
ג'ובאני 4 לא יכול לסבול אותו אבל משחק חברתי מעולה
ג'וזי 6 פחות טוב ממה שהוא חושב שהוא
לונא 7 חכמה ושקולה, משחקת כדי להגיע רחוק ולא כדי לנצח. לא תגיע רחוק גם.
ליהיא 8 הורסת
מישל 3 סהכ מבין אותו אבל לא סובל אותו
מני 1
נעמה 10
שמחה 8 תגיע רחוק ולא בזכות עצמה
שקד 7 כי הוא מעל הממוצע אבל אם הוא חושב לרגע שיש לו יותר סיכוי עם קנקאי החדש מאשר עם אירה לונא ואלכסה הוא דביל
לצפיה ב-'אני '
אני
15/04/2019 | 22:48
30
ג'ובאני וג'וזי 10
ליהיא ונעמה 8
שמחה 7 היא אכזבה אותי במועצה האחרונה ובריב שהיה לה אחרי שריכלו עליה
כל שאר 1

לצפיה ב-'שמועה לגבי הנושא של העונה הבאה של הישרדות '
שמועה לגבי הנושא של העונה הבאה של הישרדות
15/04/2019 | 20:55
74
בשבוע האחרון מסתובבת שמועה ברשת, ובעיקר בקרב היוטיוברים שמסקרים את הישרדות, על כך שהעונה הבאה שתהיה כבר העונה ה 39 של הישרדות האמריקאית, תהיה כולה בסימן תאומים. וזה גם כנראה יהיה הנושא והשם שלה.

עדיין לא ידוע האם מדובר בתאומים זהים או בסתם תאומים, אך מה שכן ידוע זה שישתתפו בעונה הזאת צמדים של תאומים ותאומות שיופרדו כבר מתחילת העונה וכל תאום יהיה בשבט היריב לאחיו או אחותו התאומה. ואם יהיה מדובר בתאומים זהים, יכול להיות בכלל מעניין, כי הם יוכלו להחליף זה את זה מבלי שאף אחד יידע.

בכל אופן, מכיוון שמדובר עדיין רק בשמועה, אני מתייחס לכך בעירבון מוגבל, עד שתצא הודעה רשמית על כך, כמו למשל באיחוד הגמר של העונה הנוכחית, כמו שהיה באיחוד הגמר של העונה הקודמת.
לצפיה ב-'BB CAN S07E18 לא מוותר לכם!'
BB CAN S07E18 לא מוותר לכם!
15/04/2019 | 19:58
16
התנהלות ילדותית מאוד של מארק בהו"ה הזה
סבבה שאתה רוצה להעמיד את אדם להדחה אבל תגיד לו את המתבקש
צריך להסית את הבית מהמחשבה שיש ברית גברים והוא בעל הסיכוי הגבוה ביותר לזכות בויטו ולהוציא את עצמו, במקום זה התחיל לקשקש על סם ועל איך שהיא שמה אותו ובלה בלה בלה...נראה אבל שסדרו את העניינים אחר כך

אדם הפתיע אותי לטובה הפרק, סוף סוף מראה שאכפת לו ולא נשאר עם הקול המונוטוני והפרצוף אבן שלו

דמיאן הוא השחקן הכי רנדומלי בריאליטי מאז נטלי טרנטלי, אולי אפילו יותר ממנה כי לה לפחות היה תפקיד להיות הכלבה של רוב, הוא סתם שם, יושב איפהשהוא ולא עושה כלום...איך הוא נהיה לייקאבל ברושם הראשוני אין לי מושג
ואפילו שנראה שהולך להיות רגע מעניין איתו כשמוצא טייפ ריקורדר, דן מגיע ומשתלט על זה

לא יודע מי עדיף שיודח השבוע, כלום כמו דמיאן שלא משחק, או טפשה כמו אסתי שלא משחקת וחושבת שהיא משחקת

בכל מקרה אם אחד מהם יודח השבוע אהיה מרוצה
לצפיה ב-' הישרדות 38 : הבחירה הגורלית - פרק 10 '
הישרדות 38 : הבחירה הגורלית - פרק 10
12/04/2019 | 22:48
17
94
בפרק האחרון הודחה ג'וליה, ואף אחד לא בחר בה ולכן אין איבוד נקודות.

כרגיל, ניתן להצביע עד 2:00 בלילה בין רביעי לחמישי.
ניתן לבחור מתמודד אחד פעמיים. 

בחירה נעימה
לצפיה ב-'בוחר ב...'
בוחר ב...
12/04/2019 | 22:50
50
דיוויד.
לצפיה ב-''
12/04/2019 | 23:01
56
קלי
לצפיה ב-''
13/04/2019 | 01:15
3
69
קלי

איזה הזוי שהיא הגיעה כל כך רחוק ואף אחד לא בחר בה
לצפיה ב-''
14/04/2019 | 00:08
2
36
כי כנראה חשבנו שהמתמודדים יהיו מספיק אינטליגנטיים
לנסות להעיף אותה כמה שיותר מהר
לצפיה ב-'חחח התכוונתי ל'
חחח התכוונתי ל
14/04/2019 | 18:20
1
23
ג'וליה
לצפיה ב-'אההה זה קל'
אההה זה קל
14/04/2019 | 23:54
21
בגלל העריכה
וליתר דיוק- חוסר העריכה
לצפיה ב-''
13/04/2019 | 10:56
36
לורן
לצפיה ב-''
13/04/2019 | 11:12
33
לורן
לצפיה ב-''
13/04/2019 | 17:55
33
ג'ולי
לצפיה ב-''
13/04/2019 | 19:54
34
קינג וורדוג
לצפיה ב-''
14/04/2019 | 06:21
24
וורדוג
לצפיה ב-''
14/04/2019 | 09:57
28
טוב אז אחרי שלקחתם לי את כל השווים, אני אלך גם על דיוויד.
לצפיה ב-''
14/04/2019 | 12:07
26
ג'ולי
לצפיה ב-''
14/04/2019 | 14:26
34
גאווין
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי '
לפי מה שהבנתי
15/04/2019 | 09:28
1
36
לפי מה שהבנתי השבוע אמורה להיות הדחה כפולה.
לא יודע בדיוק איך זה יתבצע בפרק אחד, אך שניים מודחים השבוע בזה אחר זה.
לצפיה ב-''
15/04/2019 | 12:46
26
אני יודע על ההדחה הכפולה, אך היא תתבצע בפרק אחד ולכן לא תהיה לנו בחירה כפולה השבוע.

לצפיה ב-''
17/04/2019 | 19:26
11
את דיוויד כבר לקחו... אז ויקטוריה (למרות שאני לא מתה עליה)
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות 38 - פרק 9 '
פינת הפופולאריות 38 - פרק 9
12/04/2019 | 21:42
20
46
ולהלן דירוג הפרק הקודם:

16. ריק - 1.1 6
15. ג'ו - 1.6 1
14.כריס - 2.1 2
13. רים - 2.6 2
12. אוברי - 3.3 1
11. רון - 4 8
10. אריק - 4.1 5
9. ג'וליה - 4.4 2
8. גווין - 4.8 4
7. ג'ולי - 5 6
6. ארורוה - 5.7 9!
5. ויקטוריה - 6.3 3
4. קלי - 8.2 2

והטפו 3.......
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
12/04/2019 | 22:00
51
עם ממוצע 8.4,

עולה 3 מקומות וחוזרת לטופ 3!

לורן
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
12/04/2019 | 22:04
1
53
עם ממוצע 8.5,

ועלייה ב7 מקומות!!!

לראשונה מאז הפרק הראשון שהוא בטופ 3

דייויד
לצפיה ב-'הגיע הזמן!!!!!!!! '
הגיע הזמן!!!!!!!!
12/04/2019 | 22:34
21
ובמקום הראשון...
12/04/2019 | 22:07
52
עם ממוצע 9.3!

עולה ב5 מקומות,
אחרי פרק אחד מחוץ לטופ 3
ושלושה פרקים לשא היה במקום הראשון

וורדוג!
לצפיה ב-' הדירוג'
הדירוג
12/04/2019 | 22:16
15
37
אוברי
אורורה
אריק
ג'ו
ג'ולי
ג'וליה
גווין
דייויד
וורדוג
ויקטוריה
כריס
לורן
קלי
רון
רים
ריק

דירוג נעים
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
12/04/2019 | 22:43
4
33
אוברי 5 התגובות שלה במועצת השבט היו ענקיות.
אורורה 1 נמצאת מחוץ ללופ לגמרי.
אריק 3 אין לי כל כך דעה.
ג'ו 4 אני 99.9% שהוא יחזור למשחק רק כי הוא כל כך טוב במשימות.
ג'ולי 5 עשתה את ההחלטה הנכונה בסופו של דבר, אבל כל דרך ההתנהלות שלה די שמה על עצמה מטרה על הגב.
ג'וליה 5 נטו על התגובות שלה במועצת השבט 
גווין 6 מקווה שילך לו יותר טוב ממה שקרה לג'וליה.
דייויד 10 איך אתם נותנים לו פחות מ-10, איך??? ובמיוחד אחרי הפרק הזה.
וורדוג 10 ממשיך להוכיח את עצמו.
ויקטוריה 9 אני בעדך, אבל נראה לי שהיא הולכת להיות בסכנה עכשיו.
כריס 2 חחח באמת לוקח לי רגע להיזכר מי הוא, ואני לא אומר את זה כדי להישמע רע.
לורן 10 שמח לראות שהיא נמצאת במצב פיזי יותר טוב מפרק שעבר.
קלי 10 איכשהו מצליחה להישאר, למרות שתמיד רוצים להדיח אותה.
רון  8 מאוד שמח שהוא נשאר, וגם הרס אותי שארמק במועצת השבט שאפשר להדיח את ויקטוריה מול הפנים שלה 
רים 5 Dude.
ריק 5 נטו על המהלך שעשה עם דיוויד במועצת השבט, אבל הוא עדיין מתנהג כממורמר על חברי השבט לאסו.
לצפיה ב-'אגב לדעתי'
אגב לדעתי
12/04/2019 | 23:04
3
37
לפי עריכה - ג'ו לא חוזר (נראה שאיבד את זה) ואם הייתי יכול להמר זה היה כריס או אריק (או מישהו שיבוא בהמשך).

לצפיה ב-''
12/04/2019 | 23:07
2
34
ת'כלס, ריק הצליח לחזור והוא בין האחרונים שציפיתי שיחזור אבל הצליח לנצח שם את כולם.
לצפיה ב-'דווקא לפי'
דווקא לפי
14/04/2019 | 00:16
1
23
העריכה שלו (עוד לפני שהודח)
לא ממש הופתעתי שהוא זה שחזר...
לצפיה ב-'דוגרי שמסתכלים על זה '
דוגרי שמסתכלים על זה
14/04/2019 | 00:19
27
אתה צודק.
אז לפי העריכה ג'ו בטוח לא חוזר לשמחתנו

לצפיה ב-''
12/04/2019 | 22:58
41
אוברי 1 הוכיחה שהיא חוזרת גרועה לעומת ה2 שבמשחק
אורורה 1 פוסטמה
אריק 5 חוזר למשחק ?
ג'ו 1 ממש נהיה מיותר יותר מאי פעם אפילו
ג'ולי 5 משוגעת
ג'וליה 1 אמאלה איזו גרועה הייתה בפרק הזה
גווין 5 חמודי מאוד ולדעתי צדק שלא רצה לפנות נגד קלי, חבל שלא עשה משהו עם זה (אם כי מבין אותו)
דייויד 9
וורדוג 10 שאט אפ, קינג
ויקטוריה 5 דומה לגווין
כריס 2
לורן 8 היא לא שחקנית חברתית/אסטרטגית חזקה מספיק ונראית צל של קלי וורדוג, אבל יש לה את זה במשימות והיא פייטרית
קלי 10 דה קווין
רון 7  מחבב
רים 1
ריק 8 שיחק אותה
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
13/04/2019 | 00:36
43
אוברי - 5 הקפיצה ממושבה ומבט התדהמה על פניה במועצת השבט האחרונה פשוט פרייסלס. וחובה להכין ולעלות גיף של זה.

אורורה - 1 נראה שהבחורה בכלל לא במשחק, אחרי כל הבלגן במועצת השבט האחרונה שהיא שדיברה יותר מדי (I Can't deal with soccer moms), וללא ספק לגמרי אחת מהאחראיות להיווצרותו, והיתה יכולה בקלות להיות
המודחת במקום ג'וליה שממש התאבדה במקומה, ועוד עם יתרון הקול הנוסף באמתחתה.

אריק - 1 כבר ביום הראשון שלו על אי ההכחדה הוא שוקל לפרוש. כך שמגיע לו שרים שנמצאת על אי ההכחדה כבר מהיום השלישי של העונה, ונשמעת יותר כמו רוח הרפאים של אי ההכחדה, נתנה לו על הראש.

ג'ו - 3 לא ראינו ממנו הרבה הפרק, מלבד הופעתו כמושבע די משועשע במועצת השבט האחרונה (Wheres the?), ובעיקר כשהבין שהוא צופה במועצת השבט הכי מטורפת ומצחיקה בתולדות הישרדות.

ג'ולי - 1 נראה שאיבדה את זה לחלוטין עם הפריצה בבכי כנראה כתוצאה מהתמוטטות עצבים רגעית (I'm ready to jump ship), הפראנויה לגמרי השתלטה עליה (I'm jumping ship), וכמו שויקטוריה אמרה עליה (Oh my god, she losther damn mind), המסכנה פשוט יצאה מדעתה.

ג'וליה - 1 עוד לא ראיתי בתולדות הישרדות שחקנית שמידרדרת (You're such a passenger Rick), ומתאבדת בכזאת מהירות (You're Not part of many of the plans), והופכת את עצמה במו ידיה או יותר נכון פיה, למטרה של כמעט כולם במועצת השבט ולהדחתה (Shut Up Wardog!) וכמעט בפה אחד.

גווין - 5 עדיין די אמביוולנטי לגביו, מצד אחד זכה בחסינות ותכנן להדיח את דייויד ולשמור על קלי, אך מצד שני לא עשה כלום עם זה, ואם לא שרשרת החסינות שענד על צווארו ולכן גם הרגי הרבה יותר בטוח מכל שאר המשתתפים במועצת השבט הכי מטורפת בתולדות הישרדות רוב הסיכויים שאף הוא היה נשאב לזה ולוקה בפראנויה. כי במצב  כזה הכי טוב להיות חסין עם שרשרת חסינות על צווארך.

דייויד - 4 אהבתי את הדימוי שלו על הכרישים שבמים שטורפים את כל דגי הרקק, אך מאידך לא יכול לתת יותר מזה למי שבזבז לחינם ללא כל צורך פסלון חסינות שיכל לשמור עליו בהמשך ולקדמו בשלבים היותר מתקדמים
וקריטיים של המשחק. שלא לדבר על חבירתו חזרה לריק הוויילד קארד רק בשל בעלותם המשותפת על פסלון החסינות החצוי והליכה שוב נגד קלי עם הצד המפסיד של מועצת השבט האחרונה. ובסוף יצא ששניהם בזבזו את
הפסלון החסינות החצוי המשותף שלהם לחינם.

וורדוג - 8 עד עכשיו נתתי לו המון קרדיט על תוכניות אסטרטגיות נכונות ש'הגה' והוציאן לפועל, אך אחרי שקראתי את הפוסט שלו ברדיט שבו הוא בעצמו הודה שקלי עמדה למעשה מאחורי רובן, ושימשה למעשה כמדריכה
ומורת הדרך גם שלו ושל לורן לאורך כל העונה, וזה בדיוק גם מה שחשבתי עוד לפני זה, ורק חיזק את דעתי לגבי זה, קצת קשה לי להמשיך ולתת לו את כל הקרדיט על תוכניות אסטרטגיות שלמעשה קלי עומדת מאחוריהן והוא
למעשה רק המוציא פועל שלהן, כי קלי חייבת להשתמש בוורדוג או לורן, ולא לבוא בעצמה, ובעיקר עכשיו אחרי שהבינה שהקאמה לא רוצים שחקנים חוזרים, בכדי שזה לא ייראה ברור מדי שהיא למשעה זאת שעומדת מאחורי
זה, מה שעלול למנוע מהתוכנית לצאת פועל. אך יחד עם זאת, וורדוג למרות שאולי לא אסטרטג גדול, הוא בהחלט מוציא לפועל מצויין ועל כך בהחלט מגיע לו קרדיט.

ויקטוריה - 3
האמת שאפילו היא כבר מבולבלת מרוב כל מה שהולך עם השבט שלה (Whatever man, this is like a mess now), ולמרות שבהתחלה היא נראתה הרבה יותר חדה ולא מפחדת מכלום ואת מי היא מדיחה, הפעם
לראשונה היא היתה לגמרי בסכנה ואפילו שמה הועלה במועצת השבט כמי שצריך להדיחה, מה שהדהים אותה והכניס אותה להלם.

כריס - 2 מה זה היה הדג טריגון הזה שהוא דג מהמים, ושאני יכול להישבע שהזיז את פיו, ונראה לרגע כמו דמות מסרט אנימציה.

לורן - 9 סגנית המלכה שאני שמח מאוד לראות שהתאוששה ומרגישה קצת יותר טוב וגם יותר מחוייכת. שלא לדבר על עמוד השדרה מפלדה שיש לה בכדי להיות מסוגלת לעבור כבר 5 מועצות שבט מבלי להשתמש באליל החסינות שלה. אין לי בכלל צל של ספק שאנחנו עוד נראה אותה גם בעונות נוספות. כמו גם שהיא תהיה יורשת ראויה של קלי, שכפי שכבר ציינתי, אף זכתה כבר, ובצדק, לכינוי קלי וונטוורת' 2.0 ברחבי הרשת כולה.

קלי וונטוורת'  - 10 והמלכה נשארת מלכה . יש הרבה יתרונות בעידן החדש של הישרדות שלא היו בעידן הישן שלה, כמו אליל חסינות, יתרון קול כפול, יתרון גניבת קול, יתרון למשימת חסינות, ועוד... אך למעשה היתרון הכי גדול והכי חשוב בהישרדות הוא דווקא היתרון הטבעי שאותו אי אפשר ללמד אף אחד ושאו שיש לך אותו או שאין לך אותו, וזה החוש להרגיש מתי אתה נמצא בסכנה ומתי לא (מה שדייויד הגדיר בפרק האחרון כחושי עכביש), גם אם יש לך אליל וגם אם לא, ואז לפעול בהתאם בכדי להוריד מעליך את הסכנה ולהפוך את הקערה על פיה מבלי שיידעו בכלל שאתה זה שעומד מאחורי זה. ולקלי יש את זה ובגדול, וזה מה שהופך אותה בעיניי לפחות לשחקנית אולי הכי טובה ומסוכנת העונה, שחקנית שכבר הוכיחה למרות כל מי שלגלג עליה וטען שהיא אוברייטד ושללא האלילים שלה שאותם היא מצאה היא לא תגיע רחוק במשחק, שמיומנותה למצוא אלילים ולהשתמש בהם הוא רק בונוס, ושגם ללא שימוש באלילים כשהשם שלה כל הזמן מופיע בכל מועצת שבט היא מסוגלת להגיע די רחוק במשחק, ואולי אפילו עד הגמר והניצחון. ואני לגמרי מאמין שהיא עוד מסוגלת להגיע עד הסוף, ובעיקר עכשיו כשנותרו רק עוד 5 פרקים לעונה ולקלי וגם לבת בריתה הכי נאמנה לורן בעלות העצבים ועמוד השדרה מפלדה שעדיין יש באמתחתן שני אלילים שאותם שתיהן השכילו לשמור ולא להשתמש בהם לשווא, בניגוד לדייויד וריק שבזבזו את הפסלון חסינות החצוי שלהם לשווא במועצת השבט האחרונה.

רון - 1 הפאפטמאסטר הכל כך מלא בעצמו מהפרק שעבר שהפך לקראינג בייבי בפרק האחרון, שפרץ בדמעות והבטיח שיצביע למי שיבקשו ממנו כל עוד לא ידיחו אות עצמו. ואז נתפס על חם מנסה להדיח את ויקטוריה (Do we all want to vote outVictoria?) שעמדה ממש לידו וצרחה עליו: מה?

רים - 3 אמנם מדובר שחקנית גרועה, לא חברתית ומרירה, שאני מאוד מקווה שלא היא תחזור למשחק לקראת הגמר. ואם היא תזכה אז בכלל תיהרס כל העונה מבחינתי. זה יהיה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לעונה כזאת טובה.
אך מאידך, עושה רושם שהיא מעין רוח הרפאים של אי ההכחדה, כמו למשל כשאריק הודח וכשבלילה שהוא הגיע לאי ההכחדה אמר שבעצם זה לא כזה נורא כמו שתיאר לעצמו, אך אז שומעים ברקע את קולה של רים אומרת לו:
Dude, Don't Get Excited כדי שיהיה לו ברור מיד לאיזה בית משוגעים הגיע.

ריק - 4 אמנם הוא נרגע קצת אחרי מה שקרה במועצת השבט הקודמת והחליט לשתף פעולה עם דייויד חברו ובן בריתו, ואף החליט בסופו של דבר לתת לו את הפסלון החסינות החצוי, אך עדיין האובססיה שלו נגד וורדוג וקלי שאותם נראה שהוא ממש שונא, מונעת ממנו לחשוב בהיגיון וגורמת לו לעשות הרבה טעויות, כמו למשל בזבוז פסלון החסינות החצוי המשותף שלו ושל דייויד לשווא במועצת השבט האחרונה, שבה שמו של דייויד נרשם רק כל פתק אחד של אורורה שבכלל לא עם הראש במשחק. ולדעתי זה שהוא הצהיר בפני ג'וליה וכולם במועצת השבט האחרונה שעכשיו הוא במושב הטייס (Well guess what, I'm on the pilot seat) לדעתי לפחות עוד יפגע בו בהמשך...

לצפיה ב-''
13/04/2019 | 01:20
41
אוברי 1
אורורה 1 מיותרת
אריק 5 עדיין קורבן
ג'ו 1
ג'ולי 1 מדרובה אמימת :D
ג'וליה 1 כולה דיבורים
גווין 1 עשה טעות פרק קודם
דייויד 10 תותח
וורדוג 10 גם כן תותח
ויקטוריה 1 מאכזבת מאד בינתיים
כריס 5 תודה על הדגים!
לורן 3 נעלמה הפרק
קלי 7 כשמגיע מגיע היא חזרה לשחק טוב ויש לה אינסטינקים טובים
רון 5
רים 5
ריק 8 שיחק טוב מאד הפרק לשם שינוי, מגיע לו לעלות
לצפיה ב-''
13/04/2019 | 09:57
35
אוברי 1 למרות הפרצופים הקורעים
אורורה 1 אין צורך להסביר
אריק 2  גם בצער רב
ג'ו 1
ג'ולי 3 אין לי בעיה עם בכי ,אבל במועצת שבט היא כל כך התחרפנה .. וזה גם מרגיש אישי אצלה המהלך
ג'וליה 2 נקודה אחת בלבד על כך ששיחקה את המשחק, אבל לדעתי אגב גם בלי הבלאגן במועצת שבט היתה מוצאת את עצמה מודחת מהאליל של דיוויד או קלי..
גווין 6 נראה, לא יודע מה יהיה עם הבחור הזה.הוא שחקן טוב ואני מעריך את זה שהוא מעריץ. אבל בגלל שהוא מעריץ הוא מאוד פזיז.אבל הוא צדק שהם היו צריכים ללכת על דיוויד..
דייויד 9 אני מאוכזב מהמצב החברתי שלו , אבל מצד שני אני לא אופתע לראות אותו זוכה , יש לו ממש סיכוי. והוא קרע אותי מצחוק במועצה.
וורדוג 10 הקינג נשאר קינג
ויקטוריה 7 אין לה סיי כבר 2 מועצות ברצף אבל היא תמיד בעניינים . לפעמים זה לא לגבי התוצאה הסופית אלא גם הדרך שלך, המון זוכים או ראנר אפים ששלטו בעונה היו להם כמה מועצות שבט "כושלות", כמו מייק וניק מעונה שעברה, שגם חטפו בליינסייד.
אז היא ירדה במשחק שלה אבל עוד לא מבטל את הסיכויים שלה להתגבר .והיא גם בברית עם אנשים בעייתים.  הייתי מת לראות אותה מלוהקת לשבט מאנו מהתחלה.
כריס 1 למרות שאתה חתיך שלמות ומביא דגים
לורן 8
קלי 8
רון 3 הוא היה ממש עלוב בפרק ועוד אחרי שהציעו לו להיות חלק מתכנית המשיך להתבכיין..
רים 1
ריק 10 אני לא מאמין שאני עושה את זה , אבל פשוט מגיע לו .
אני עדיין לא אבכה על הדחה של חוזרת שלו, אבל הפעם שיחק אותה מצטער..
לצפיה ב-''
13/04/2019 | 17:57
27
אוברי 8
אורורה 6
אריק 6
ג'ו 3
ג'ולי 7
ג'וליה 5
גווין 8
דייויד 7
וורדוג 7
ויקטוריה 8
כריס 7
לורן 10
קלי 10
רון 6
רים 6
ריק 5
לצפיה ב-''
13/04/2019 | 21:43
26

אוברי - 1 לא איכפת לי שהיא הייתה אחלה מושבעת, חוקים הם חוקים ובעונה אחרת היא בכלל לא הייתה מושבעת, בטח שלא מדורגת עכשיו.
אורורה - 3 קלולס
אריק - 1 ברוך הבא לגיהינום
ג'ו - 1
ג'ולי - 5 התחילה סבבה, סיימה רע
ג'וליה - 2 וכמובן שבפרק הבא גם את זה לא תקבלי
גווין - 6 אם הוא באמת חכם, הוא יינצל
דייויד - 10
וורדוג - 10
ויקטוריה - 6 כנ"ל גווין, אבל עם העריכה שלה אני מאמין שתגיע לפרק הגמר (כלומר לפיינל 5/6), אם במשחק עצמו או מאי ההכחדה
כריס - 1
לורן - 9
קלי - 10
רון - 7
רים - 1
ריק - 8 וואלה ממש לא בא לי לתת לו כל-כך גבוה, אבל מה לעשות, שיחק אותה
לצפיה ב-'דירוגי-'
דירוגי-
14/04/2019 | 00:25
1
26
אוברי- 7
אורורה- 4
אריק- 6 לרגע חשבתי שיפרוש
ג'ו- 1
ג'ולי- 1 איבדה את זה (וכנראה רק בגלל שעשו לה בליינדסייד בפרק הקודם)
ג'וליה- 5 הדיחה את עצמה אבל הייתה חמודה הפרק (בניגוד לשאר העונה שפשוט לא ידעתי מי היא)
גווין- 5
דייויד- 9
וורדוג- 10 קינג
ויקטוריה- 1 מקווה שכבר יפסיקו לתת לה עשיריות רק בגלל שלפני 200 פרקים היא הצליחה לעבוד על אוברי
כריס- 5
לורן- 9 כזאת מותק, אבל גם אם תגיע לגמר כנראה בחיים לא תנצח
קלי- 8 שיחק לטובתה כל הבלאגן במועצה, כי אני לא חושב שזה היה חכם מצידה להדיח עכשיו את דיוויד
רון- 1
רים- 2
ריק- 7 שיחק אותה במועצה אין מה לעשות (עם כמה שקשה להודות בזה)
לצפיה ב-''
14/04/2019 | 04:23
21
קלי לא רצתה להדיח את דייויד, זה שלושת צעירי קאמה שרצו להדיחו, היא אפילו שלחה את לורן לנסות לשכנע אותם שאולי עדיף להדיח את רון קלארק, אך הם לא רצו, ובכלל תכננו בסוף להדיח את קלי עצמה, שישר קלטה את זה בחושי העכביש שלה שהיא בסכנה. בגלל זה היא בכלל פנתה לג'וליה ושאלה אותה לגבי התוכנית שלהן באמצע מועצת השבט, והצחקוק של ג'וליה שג'ף שאל אותה לגביו הסגיר אותה וגרם לכל המהומה והטירוף שהלך במועצת השבט הזאת. וזה גם מה שגרם לריק לפנות נגד ג'וליה ולמעשה הרס להם את כל התוכנית. כך שלמעשה קלי היא זו שעומדת מאחורי כל הבלגן שקרה במועצת השבט האחרונה, והיא עשתה זאת כל כך בחוכמה ובערמומיות שאף אחד אפילו לא הבחין שזאת היא. בזמן שישבה ונתנה לקאמה פשוט לקבור את עצמם במו ידיהם, או יותר נכון פיהם. והאמת שהם עשו עבודה ממש מצויינת וצמצמו את עצמם לחמישה מול חמישיית לסו המקורית. שלא לדבר בכלל שע"י כך היא גם החזירה את ריק לעבוד שוב עם לסו שהוא אמר לוורדוג שלא יעבוד איתם לעולם.
לצפיה ב-'ספוילר'
ספוילר
14/04/2019 | 01:44
38
אוברי 1
אורורה 1 מזכירה לי את אנג'לה מ36. שוקיסטית, הראש לא במשחק, מהלכים מפגרים
אריק 1
ג'ו 1
ג'ולי 7 חוץ מלהוציא את עצמה משוגעת לדעתי היא הייתה בסדר גמור. עם הצעירים של קאמה מובן שכבר אין לה לאן להתקדם. בין ריק ודוד לשלישיית לסו יש הרבה יותר מקום לשחק.
ג'וליה 1
גווין 5 עשה טעות
דייויד 10 מעולה הפרק
וורדוג 10 היכולת שלו לקלוט הזדמנות, לנצל אותה למירב הפוטנציאל ולעשות את זה קלאסי ויפה היא מטריפה. לורן ווונטוורת צריכות לנשק לו תכפות רגליים
ויקטוריה 7 מונחתים עליה מלא אגרופים כל רגע והיא עושה עם זה את מה שהיא יכולה. אני בעדה אבל ימיה ספורים.
כריס 1
לורן 10
קלי 10
רון 1
רים 1
ריק 4 שזה המוןןןן מבחינתי בהתחשב בזה שהוא כבר הודח.
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
14/04/2019 | 06:26
34
אוברי - 1
אורורה - 3
אריק - 1
ג'ו - 2
ג'ולי - 8
ג'וליה - 5
גווין - 10 חמוד רצח
דייויד - 4
וורדוג - 10 הקינג
ויקטוריה - 4 איבדה שליטה על המשחק
כריס - 1
לורן - 9
קלי - 10
רון - 5
רים - 1
ריק - 4
לצפיה ב-'הישרדות פסגת/סף ההכחדה/וואטאבר פרק 8 '
הישרדות פסגת/סף ההכחדה/וואטאבר פרק 8
11/04/2019 | 07:44
15
144
לצפיה ב-''
11/04/2019 | 08:22
3
89
אי ההכחדה שוב לא בא לי בטוב, וזה בעיקר בגלל שאני חושב על מה שיקרה ברגע שיהיו יותר מודחים משורדים. מה אז, יתמקדו בעיקר בהם? אני גם מאוד לא אוהב את הקונספט של מושבעים שהודחו לפני המיזוג. ההפקה בעבר נלחמה ברעיון בכל הכוח, על ידי התחלת המושבעים מהמקום העשירי מסין ואילך, ולאחר מכן, התחלת המיזוג בטופ 12/13. אבל כשהמודחת הראשונה עוד עלולה להצביע למישהו שהיא בכלל לא מכירה, אני חושש מאוד. אולי יעשו בהמשך תחרות שתקבע מי מושבע ומי יסיים לחלוטין את תפקידו במשחק?

בכל מקרה, רון לא בדיוק שחקן העשור, אבל ג'ולי כבר הרימה מהלך והיא מנסה ליזום שוב - הדחה של ג'וליה! יש מצב שגווין, ג'וליה וויקטוריה הולכים להפוך למיעוט! אבל לפני כן, אתגר חסינות - כל-כך מוקדם? זה אומר שתהיה הרבה אסטרטגיה בפרק הזה. וגווין זוכה, לראשונה העונה גבר זוכה לבדו במשהו.

שוב במחנה, ריק ממשיך להתמרמר אוי ויי, הוא יהיה מושבע נוראי. רד מהם כבר, אלוהים ישמור! אבל לשלישייה לא יהיה מהלך יותר גרוע מלהדיח את דיוויד. אגב, לורן לא פחות אסטרטגית מאשר וורדוג וקלי. היחידה מחוץ לשלישייה שבאמת ברמה שלהם, וגם זה לא בטוח, היא ויקטוריה. היא יכולה עכשיו ללכת עם מי שבא לה, גווין וג'וליה, או ג'ולי, רון ו... ריק. אורורה היא גם סוכנת חופשיה, אבל היא עדיין לא משחקת טוב.

וולדמורט ממשיכה עם הפלאשבקים מויאטנ... אני מתכוון קמבודיה, והנה אנחנו מגיעים למועצת השבט, כשבפרקים אחרים לפעמים אפילו לא מתחיל אתגר חסינות. זו נראית כמו מועצת שבט רגילה... ואז ג'וליה פותחת את הפה. היא יוצאת נגד ריק, מחזירה אותו כנגד כל הסיכויים לברית שהוא כל-כך שונא. ואז כולם מתחילים לדבר - לא ללחוש! לדבר בקול רם!!! - במועצה. יכול להיות שויקטוריה הייתה נשארת מחוץ לברית בכל מקרה אחר, אבל בגלל שעכשיו כולם יודעים מה יקרה, ויקטוריה ואפילו גווין פונים יחד עם כולם כנגד אחת - ג'וליה. רק אורורה מצביעה נגד דיוויד. היא אפילו לא ניסתה להשתתף במריבה ובדיונים. הראש שלה פשוט לא במשחק.

דירוג:

1. וולדמורט
2. לורן
3. ויקטוריה
4. וורדוג
5. דיוויד
6. אוברי
7. ג'ולי
8. גווין
9. אריק
10. ג'וליה
11. רון
12. אורורה
13. ג'ו
14. כריס
15. ריק
16. קית'
17. רים
18. וונדי

לצפיה ב-''
11/04/2019 | 19:40
2
58
שבט קאמה פשוט ירו לעצמם ברגל עם ההדחה הזאת של אריק. הם פשוט נתנו את חבל ההצלה שלאסו היו צריכים. אבל מועצת השבט הייתה ענקית, הרסה אותי ג'וליה אם התגובות שלה. אני חושב שג'ולי עשתה את המהלך הנכון, רק אם היא הייתה עושה את כל זה בלי ההתפרצויות, זה היה מעולה מבחינתה. ממש שמח שרון נשאר כי הוא דמות מעניינת. ריק עדיין ממורמר, אבל מגיע לו ולדיוויד (שממש אנדרייטד בה בפורום) המון קרדיט על הבלגאן שהם יצרו במועצת השבט.
לצפיה ב-''
11/04/2019 | 19:46
1
60
בעיני לא רק ההדחה של אריק הייתה טעות אלא כל ההתנהלות של קאמה לאורך כל הפרק (בעיקר של ג'וליה) והפליפ שהם עשו מדיוויד נגד קלי...בעיני אם היו מדיחים את דיוויד ביחד עם לאסו הם יכלו לשנות את המשחק בהמשך - בעיקר כי הם פשוט לא יכולים לעבור כל שנייה צד ולא להיות החלטיים, במיוחד שדיוויד גם ככה לא איתם והכי חכם להם להשאיר את האופציות פתוחות גם עם ג'ולי וגם עם וורדוג מהצד של לאסו.
וכן ההתנהלות במועצה של אורורה ושל ג'וליה בכלל לא עזרה.
לצפיה ב-'מסכים '
מסכים
11/04/2019 | 20:00
18
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
11/04/2019 | 11:24
1
92
לא היה אפילו אתגר פרס
אז כמה דברים:
- אחרי ההדחה של אריק בפרק הקודם, הייתה לי תחושה שמי שתשלם על כך בהדחה הבאה זאת ג'וליה.
אמנם הגיע לה, כי פליטת הפה שלה במועצה היא שהניעה את ההדחה שלה,
אבל דווקא התחלתי לאחרונה לחבב אותה
- ריק במועצה הפתיע אותי לטובה, ואהבתי שהוא זה שדחף לכיוון של שיתוף פעולה בין לאסו לבין רון וג'ולי.
- אגב ג'ולי, איבדה את זה לגמרי מבחינתי בפרק הזה.
- אורורה גם לא ממש תרמה במועצה עם מה שאמרה, למרות שהדברים שהיא אמרה בהחלט היו יכולים להיות נכונים, ואפשר להבין את החששות שלה.
- אגב ללא כל הבלאגן במועצה כנראה שדיוויד היה אמור להיות מודח, אבל בהתחשב באליל, מעניין מי אז היה מודח...
- לורן שיחקה יופי בפרק הזה, וגם וורדוג שתפס פיקוד במועצה.

לצפיה ב-' '
11/04/2019 | 17:54
62
מסתבר שכל הפרק התרחש ביום אחד בלבד.
כנראה בגלל החזרה העתידית מאי ההכחדה 
לצפיה ב-'בסימן טמטום '
בסימן טמטום
11/04/2019 | 15:23
3
121
אז כצופה, אין ספק שהמועצה הייתה מהנה. התנהלות כיאוטית, לא יודעים מי נגד מי, מבחר פנינים ואנלוגיות, ולרגעים, היה נראה שזו מועצת שבט מהישרדות ישראל.

בתכל'ס, הטמטום שלט. 
שתי ההדחות הקודמות של ג'ון ואריק הן אלה שגרמו להדחה של ג'וליה. 
כמו בעונה שעברה, ש"החברה" של כריסטיאן החליטה להתהפך לפני הזמן ומצאה עצמה מודחת, כך גם ג'וליה.
ברית שלטת חייבת שקט תעשייתי וכמה שפחות סיבות לתת לחברי הברית להרגיש שהם בתחתית. בטח ובטח כאשר עדיין ישנם כל כך הרבה שחקנים, ועל אחת כמה וכמה, כאשר שני שחקנים כמו קלי ודיויד עדיין במשחק ושיודעים עד כמה הם עובדים.
סבתא ג'וליה בשלה דייסה בטעם חבר מושבעים. בתיאבון.

דיויד: "i was... well, i was taking a poop"
ריק (כעבור כמה רגעים): "i might be the poop"
אם מישהו היה יכול לחשוב, בטעות, שהוא על ערוץ נשיונל ג'אוגרפיק עם האנלוגיה לדגיגים וכרישים, דיויד וריק וידאו שלא יהיו טעויות.
הרג אותי ריק. אחד המשפטים הכי חזקים ומצחיקים ששמעתי אי-פעם בהישרדות. 
לדיויד לא היה מושג שזה מה שיאמר לאחר שנתן את האנלוגיה שלו למצב השבטים והמשפט המסכם שלו לא יהיה משפט המחץ.

however or but
דיויד: "בלה בלה בלה, BUT" (מניף ידיים לצדדים ומגחך לעצמו) - תענוג!!!
כל כך כיף לצפות בו ללא כל המסכנות והפחדים שהיו מלווים בעונה הקודמת בה השתתף.
ושוב - דיויד לקלי: "hi, remember me?"
בכללי, אוהב מאוד את הדינמיקה של ריק ודיויד. מן הומור חנוני שנון וחריף.

אגד, שלום.
וורדוג נתן אחלה מועצת שבט. בחירת מילים מעולה בתפקיד הנוסע ולא משנה אם עלה על קו אגד או מטרופולין.
לקח בשתי ידיים את מה שריק התחיל ומיד ניגש לעבודה.

כפרת עוונות.
בפרק הקודם ריק שיחק גרוע. בפרק הזה ריק כיפר על כך. היה הקטליזטור של כל הבלאגן במועצה כשהגיש את רביעית קאמה לשוחט וכיוון מחדש את ה-GPS שלו.
התוצאה - ג'וליה ואורורה בלעו את הפתיון ושפכו הכל במועצה. ממש הזכיר לי מועצת שבט ישראלית שבה לאנשים אין עצם בלשון. גאווה לאומית.

ואם בישראל עסקינן... יש למישהו וואבן?
שיתן דחוף לג'ולי כדור או שניים. 
התקף פראנויה משוגע, שוב, כמיטב הישרדות ישראל.
אם כבר... אז כבר...

המרוויחות הגדולות - קלי ולורן.
מיותר לציין למה.

מעניין לראות מה יקרה בפרק הבא לאחר שהאבק ישקע.

לצפיה ב-' תיארת את זה די מדויק '
תיארת את זה די מדויק
11/04/2019 | 23:04
64
למרות שאני מרגיש שאני צריך לראות שוב את הפרק או לפחות את  המועצה כדי להבין מה הלך שם
לצפיה ב-'סיכום הפרק הכי טוב אבר '
סיכום הפרק הכי טוב אבר
12/04/2019 | 21:46
1
15
לצפיה ב-' '
13/04/2019 | 14:48
10
לצפיה ב-''
11/04/2019 | 17:22
80
עוד פרק מצויין, אך מטורף של העונה שהולכת ומסתמנת כאחת העונות הטובות ביותר בתולדות הישרדות.

ריק ודייויד השלימו רק בגלל שיוכלו להשתמש בפסלון החסינות החצוי שזה נכון לכרגע הדבר היחיד שעדיין מחבר ביניהם אם ירצו או לא ירצו, ובסוף בחרו ללכת עם הצד המפסיד במועצת השבט האחרונה.

הצד של קאמה שעשה את המהלך ביחד עם ברית לסו של וורדוג וקלי ניסה לעבוד על קלי ולהדיחה פעם נוספת, אלא שקלי החכמה וחושיה קלטו מהר מאוד את המזימה, ובמועצת השבט אולי הכי מטורפת בתולדות הישרדות, שכמוה לא נראתה מעולם בהישרדות, קלי ודייויד היריבים/חברים שהבינו שזה או היא או הוא שוב עבדו יחד והצליחו להטות את הכף נגד ג'וליה שחפרה לעצמה את הקבר במו ידיה, וגם לאורורה עם חוסר הטאקט ופליטות הפה המיותרות לא היה חסר הרבה בשביל להיות מודחת עם יתרון הקול הכפול בכיסה.

מדהים שאפילו גאווין שעוד בתחילת העונה היה לגמרי נגד שחקנים חוזרים ביחד עם אריק, ושניהם כל כך רצו להדיח את אוברי וג'ו, העדיף לעבוד עם קלי, כי הבין שאיתה יוכל להתקדם הרבה יותר רחוק במשחק יותר מכל אחד אחר, אך לא יכל לעשות מהלך והיה חייב ללכת עם חבריו שהחליטו להדיחה בבליינדסייד כמו שעשו לאוברי.

אך קלי זו לא אוברי, ולמרות שכבר הוכיחה שיש לה עצבים ועמוד שדרה מפלדה, כשלא השתמשה בפסלון החסינות שלה כבר 4 מועצות שבט ברציפות, וכשגם בת בריתה הנאמנה לורן הולכת בעקבותיה ולא משתמשת בפסלון החסינות שלה כבר 5 מועצות שבט ברציפות, רקורד מרשים לכשעצמו, החושים שלה לקלוט מתי היא נמצאת בסכנה ומתי לא, פשוט מרשימים ומדהימים כל פעם מחדש וממש ולא מובנים מאליהם. בדיוק כמו בקמבודיה, כך גם העונה, זה למה קלי היא מלכת האלילים, ולא רק בגלל שהיא השורדת שמצאה הכי הרבה אלילים, אלא בגלל שהיא היחידה שידעה ויודעת מתי ואיך להשתמש בהם רק כשבאמת צריך.

זה למה בסופו של דבר רק ג'וליה המודחת היחידה שבסופו של דבר רשמה את השם של קלי וכל השאר, להוציא אורורה שבכלל לא במשחק ורשמה את השם של דייויד בכלל, הדיחו כמעט פה אחד את ג'וליה.
לצפיה ב-'מועצת השבט המטורפת ביותר בתולדות הישרדות '
מועצת השבט המטורפת ביותר בתולדות הישרדות
12/04/2019 | 07:20
1
90
קטע של 5 דקות בלבד ממועצת השבט המטורפת ביותר בתולדות הישרדות עלה ליוטיוב, ולמרות שמדובר בקושי ב 5 דקות בלבד מתוך מה כל המועצה שראינו בפרק עצמו, אפשר להבין רק מהתגובות ההיסטריות ומהציטוטים באנגלית של הגולשים הצופים עד כמה מטורפת ומצחיקה היתה מועצת השבט הזאת, שכנראה תיזכר לנצח בפנתאון של הישרדות, ולו רק בשל המשפטים, המבטים, המימיקות על הפנים, הן של השורדים עצמם והן של המושבעים, והדימויים הלא מעטים שכללה מועצת השבט המטורפת הזאת שכמוה לא נראתה מעולם, ושלכל אורכה ישב ג'ף המנחה בשילוב רגליים ופשוט נהנה מההצגה הכי טובה על האי.

וכמובן שמדובר במועצת השבט של הפרק האחרון של העונה הנוכחית של הישרדות.

רק בשביל לסבר את האוזן, הנה כמה מציטוטי המשפטים והדימויים שכללה מועצת השבט המטורפת ביותר בתולדות הישרדות: (וזה אפילו לא הכל)

"You're such a passenger Rick."
Lauren's reaction is the greatest thing I've ever seen
"Shes up. There we go. And it's on."
"Hi, Remember me?"
"Wheres the popcorn?"
"I cant deal with soccer moms."
"Do yall want to vote out Victoria?"
Ron looks right at Victoria and realise mistake as Victoria shouts "what"
"IM READY TO JUMP SHIP!"
scurries off
"Oh my god she lost her DAMN mind."
Ron confused af "WAETEVER MAEN, THIS IS A MESS NOW!"

"Guess what? I'm in the pilot seat! I'm tryna drive!"
"DRIVE BUDDY DRIVE!"
"Wow, I've never seen anything like it!"

Aurora: 'Oh, my God! I can't DEAL with soccer moms'

Victoria: 'Oh my god, she lost her damn mind'

Victoria's and David's exchange:

Victoria: 'I told them David.'

David: 'I heard that.'

Victoria: 'Whatever man, this is like a mess now!'

David: 'Actually it's very clean now.'

And of course the winning one-liner of the season:

Julie: 'I'm jumping ship!'

And not included in the video
"i might be the poop"
"SHUT UP WARDOG"

בחיים שלי לא צחקתי כל כך הרבה ממועצת שבט של הישרדות

לצפיה ב-'קצת סדר בבלגן '
קצת סדר בבלגן
12/04/2019 | 22:25
49
Julia: "You're such a passenger Rick"
(Lauren's reaction is the greatest thing I've ever seen)
Rick: "Well guess what, I'm on the pilot seat and I'm trying to drive! :"
Julia: "Drive Buddy Drive!"

The jury about Kelley:
"She's up. There we go. And it's on."

David to Kelly: "Hi, Remember Me?"
Ron: "Devens, David"
David: "Okay, Hang on"

Victoria's & David's exchange:
Victoria: "I told them David"
David: "I heard that"
Victoria: "Whatever man, this is like a mess now!"
David: "Actually it's very clean now"

Julia: "You're Not part of many of the plans"

Joe: "Wheres the popcorn?"

Ron: "Do we all wanna vote out Victoria?"
Victoria: (Standing right next to him and shouts) "What?!"

Julie: "I'm ready to jump ship"
Victoria: "Oh my god, she lost her damn mind"

Julie: "I'm jumping ship"
Aurora: "I Can't deal with soccer moms"

Jeff: "Wow, I've never seen anything like it!"

And Not Included In The Video:

David: "I was... well, i was taking a poop"
Jeff To Rick: "And where were you?"
Rick: "I might be the poop"

Wardog: "Wh'er Ready To Vote"
Julia: "Shut Up Wardog!"

לצפיה ב-'happiness is the same price as red-bottoms'
happiness is the same price as red-bottoms
13/04/2019 | 21:00
43
חשבתי שאחרי מערכת בחירות כזו נוראית אני אהנה מלצפות באנשים בוגרים שמתנהלים בצורה שקולה ואחראית, and oh boy i was in for a treat.
הפרק עצמו סטנדרטי ולא מעניין במיוחד פרט להתמוטטות עצבים של ג'ולי ולחדות של וונטוורת, אבל מועצת השבט הפכה מהר מאוד למשא ומתן קואליציוני בלייב שנגמר בממשלת אחדות (לשמחתם של השביעייה ולצערם של ויק וגאווין), וכרגיל את המחיר שילמו האתיופים והלהט"בים.
ברור שהמרוויחים העיקריים מהמהלך שבפרק הקודם הם שלישיית לסו שפירקו את קאמה לחלקיקים, בעוד שהמפסידים מהמהלך הם צעירי קאמה שנפלו בפח של וורדוג() והכניסו את עצמם למיעוט.
לצפיה ב-'הפרומו לפרק הבא של הישרדות 38 עלה ליוטיוב '
הפרומו לפרק הבא של הישרדות 38 עלה ליוטיוב
13/04/2019 | 11:01
35

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה