לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83928,392 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה38 של הישרדות - פסגת המוכחדים
העונה ה7 של האח הגדול - קנדה. 
והעונה ה31 של המרוץ למליון - בהשתתפות זוגות מתמודדים מהישרדות והאח הגדול.
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת העונה ה38 של הישרדות - פסגת המוכחדים
העונה ה7 של האח הגדול - קנדה. 
והעונה ה31 של המרוץ למליון - בהשתתפות זוגות מתמודדים מהישרדות והאח הגדול.
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-' פינת הפופולאריות 38 - הגמר '
פינת הפופולאריות 38 - הגמר
17/05/2019 | 01:56
17
31
אז זהו דירוג הגמר של העונה האידיוטית ביותר בתולדות התוכנית

16. ג'וליה - 1.4 2
15. רים - 1.6 1
14. כריס - 1.7 1
13 ג'ו - 1.8 2
11. אריק - 1.9
11. רון - 1.9 5
10. אוברי - 2.5
9. דייויד - 2.8 3
8. וורדוג - 3 1
7. ריק - 3.5
6. קלי - 3.8 2
5. ג'ולי - 4.3
4. אורורה - 5

והטופ 3....
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
17/05/2019 | 01:57
34
עם ממוצע 7.9
נשארת באותו מקום

השחקנית שדפק אותה טוויסט ואז החליטה לדפוק את כולם עם המרמרו שלה! 

ויקטוריה! 
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
17/05/2019 | 02:00
30
עם ממוצתע 8.1,

גם הוא נשאר באותו מקום
הנשדד העונתי

גווין
לצפיה ב-' ובמקום הראשון...'
ובמקום הראשון...
17/05/2019 | 02:07
1
43
נשארת במקום הראשון! בשבוע השני ברצף

עם ממוצע 9.6!

קווין לורן
לצפיה ב-'אלוהים יודע מה מצאתם בלורן'
אלוהים יודע מה מצאתם בלורן
17/05/2019 | 19:33
27
חוץ מזה שהיא סנובית מעצבנת, היא גם שחקנית גרועה שעשתה הרבה בחירות מטומטמות.
לצפיה ב-' הדירוג האחרון'
הדירוג האחרון
17/05/2019 | 02:09
11
42
אוברי
אורורה
אריק
ג'ו
ג'ולי
ג'וליה
גווין
דייויד
וונדי
וורדוג
ויקטוריה
כריס
לורן
קית'
קלי
רון
רים
ריק

דירוג נעים 
לצפיה ב-'טוב זה יהיה קשה '
טוב זה יהיה קשה
17/05/2019 | 02:18
1
74
אוברי 1 חתיכת לוזרית מסכנה!!!!!! אם למדתי לחבב אותך לפחות עם הזמן אז גם את זה הורדת לי. את רוצה לקרוא לעצמך שחקנית טובה ומצביעה לשחקן שלא היה בכלל בעונה? יאללה לכי
אורורה 8 בתכלס היא די מלכה, לקחה את הכל בסבבה, הצביעה בגמר כמו שצריך, והייתה די תותחית באתגרים. חבל שכריס חזר ולא היא
אריק 1 WHO? הצבעת ג'ורי מאכזבת
ג'ו 1 שחקן גרוע והצבעת ג'ורי של אפס, לך עם החברה הג'ירפה שלך ותעזוב אותנו בשקט
ג'ולי 8 בתכלס היא מותק וקצת אנדרייטד לדעתי, לא הגיע לה 0 קולות. שיחקה משחק חברתי טוב
ג'וליה 1 וואי הכי שנואה עליי העונה!!! חתיכת כלומניקית מסכנה עלובה!!!!! שחקנית כושלת ואז גם מתמרמרת בג'ורי ומדברת מסריח לכולם. מגיע לה העריכת קלי פרפל שקיבלה
גווין 10 ROBBED QUEEN
דייויד 1 אפס!!! כמה אהבתי אותך והגנתי עליו גם כשלא באמת הגיע לו ממש בעונה אבל הצבעת ג'ורי כל כך חסרת כבוד למשחק. שלא נפגוש גם בך יותר בחיים יא צימוק
וונדי 5 לא מאמין שזה קרוה... רק על זה שהיא לא הייתה חלק בפארסה המזעזעת הזאת ולא הצביעה במשובעים מגיע לה לעבור אותם בדירוג
וורדוג 1 אכזבה!!!! סלחתי ל ועל זה ששיחק גרוע אבל על זה לא מגיע לו. חשב שהוא יהיה טוני אבל בפועל הוא יותר אפס מקואוץ!!!
ויקטוריה 1 האכזבה מספר אחת1!!! היא לגמרי נדפקה מהטוויסט ויכלה אפילו לנצח אבל היא יצאה כל כך קטנה ולוזרית וממורמרת שלא מגיע לה שום כבוד! יא חתיכת שרוך אדם מגעיל
כריס 1 אתה שדדת מגווין מליון דולר אז מגיע לך להשדד בחזרה
לורן 10 אמנם עשתה פאדיחה שהשתמשה על כריס שעלתה לה בהדחה ואולי גם במיליון דולר........ אבל היא מותק אמיתית ואמן תחזור עוד כמה שנים להיות פארווטי 2
קית' 5 ראה ערך וונדי
קלי 9 בתכלס היא בסדר גמור, בחורה חמודה, שחקנית לא רעה למרות שגם לא טובה, ואפילו סולח לה על זה שקצת עצבנה בעונה
רון 1 עוד אכזבה, ביייייי
רים 2 נקודה אחת היא מקבלת על זה שלפחות היא סיפקה קטעים מצחיקים באי הגאולה
ריק 8 אני מאד שמחתי שהוא הפסיד, בעיני הוא לא שחקן מוצלח והיה גם די חופר ומעצבן ועף על עצמו ופמפמו אותו אבללללללל. הוא כן ניסה לשחק כמה שיותר חזק והוא כן בחור נחמד והוא גם היה ממש ממש אחלה מושבע אז יאללה קבל פרגון
לצפיה ב-''
17/05/2019 | 02:38
40
לך אתה עם החברה הג'ירפה שלך!
לצפיה ב-''
17/05/2019 | 02:36
73
אוברי 4 יאללה נפרגן לך טיפה
אורורה 8 חמודה
אריק 5
ג'ו 4
ג'ולי 8 חמודה מאוד
ג'וליה 1 וואי הכי עלובה בקאסט, אולי חוץ מוונדי
גווין 10 קווין! השחקן של העונה
דייויד 7
וונדי 1 מרוב הבלאגנים שכחנו שהיא השחקנית הכי גרועה אי פעם
וורדוג 9 עדיין קינ מה נעשה...
ויקטוריה 3 ממורמרת אמיתית
כריס 8 כמה ששנוי במחלוקת, מאוד חיבבתי אותו סה"כ ולא מדוכא מהניצחון שלו
לורן 10 חמודה ברמות
קית' 5
קלי 9
רון 9
רים 4 dudeee
ריק 8 סה"כ מבדר ברמות למרות שכלכך לא רציתי שינצח כי הוא שחקן גרוע

לצפיה ב-''
17/05/2019 | 16:23
1
53

אוברי - 5
אורורה - 7
אריק - 4
ג'ו - 1
ג'ולי - 7
ג'וליה - 1
גווין - 9
דייויד - 8
וונדי - 1
וורדוג - 10 למרות שהצביע כריס, אני לא יכול לתת לו פחות, הוא ה-אסטרטג של העונה
ויקטוריה - 5 וזה המינימום שאני מעז לתת לה, אבל לולא ההדחות של אוברי ורון בכיף הייתה מקבלת ממני 1
כריס - 6 Love the sinner, hate the sin
לורן - 10 השדודה האמיתית של העונה, עם כל הכבוד לגווין
קית' - 1
קלי - 10 קווין סטייז קווין
רון - 9
רים - 1
ריק - 7 עד הפיינל 10 שיחק סבבה, אחרי הפיינל 10 תכל'ס עשה מה שיכול למרות שזה לא היה הרבה, וסיים בתור אחלה מושבע

לצפיה ב-''
17/05/2019 | 19:41
24
בוא לא נגזים עם האסטרטג של העונה...
אולי הדמות של העונה - אבל הוא עשה המון שטויות שגרמו להדחה שלו.
לצפיה ב-''
17/05/2019 | 18:27
43
חחח כמעט  אותם שמות כמו תמיד
אבל אתן הפעם ניקוד משוקלל לכל העונה ולא 1 למועמדים

אוברי 1 את כן מקבלת אחד כי לא הוכחת את עצמך בשום צורה ואפילו הושפלת
אורורה 8 וואי ממש אהבתי אותה לקראת הסוף , היא לא היתה מאוד טובה חברתית וגם פשוט לא היתה דמות , אבל היא מותק וסופר חזקה
אריק 1 ולחשוב שרציתי שתחזור
ג'ו 1  מיותר העונה
ג'ולי 7 לא שחקנית מבריקה בלשון המעטה, אבל כן שיחקה את המשחק והיתה מותק. זה גם היה ברור מפרק הגמר שכן יש לה קשר טוב עם גווין ולורן שהשאיר אותה על פני אורורה בלי קשר לתרגיל של ריק.
ג'וליה 1 אפסית
גווין 10 מלך העונה ללא ספק! משחק מושלם , לא היה אופציה להדחה אפילו פעם אחת וכן עשה מהלכים ( רון, וורדוג, אריק..)
חבל שהמושבעים מחפשים הצגות ומהלכי אלילים וכדומה במקום משחק חברתי
דייויד 4 קשה כי אהבתי אותך, אבל בסופו של דבר לא ממש הוכחת את עצמך כשחקן חברתי טוב מספיק העונה, וגם בגמר פישלת עבורי
וונדי 1 אני ממש לא הולך לתת לה יותר , ואני בטוח אורישקי שהיתה מתנהגת כמושבעת גם גרוע ביותר
וורדוג 7 הפייבוריט שלי העונה, אבל גם כן פישל במשחק וגם כמושבע
ויקטוריה 4 בכל זאת כמה נקודות חסד ,אבל אכזבה מטורפת..חשבתי שהיא קול מובטח לגאווין. ומילא היתה אומרת שהתרשמה מכריס על המהלכים האמיצים, אבל היתה ממורמרת על גאווין? היתה מצביעה לריק?
כריס 8 אהבתי אותו גם בתחילת העונה , ושחזר גרם ללורן וריק לתת לו איידול, ואז זרק אותם שסיים להשתמש , וכמובן עשה מהלך אמיץ ביותר בפיינל4, וגם מאמין ששיחק חברתי מאוד חזק באי הכחדה. באמת ניצל את ה6 ימים שלו היטב , לדעתי גאווין היה צריך לזכות אבל כריס כן היה ראוי יותר מכמה שהיו במשחק באיחוד. חבל שפספסנו אותו. אגב , הוא היה באותה כמות מועצת שבט כמו מישל 32 .
לורן 8 התחלה די חזקה, אחר כך היתה בצללים, אחר כך חזרה חזק אבל בפרק הגמר פישלה בענק וגם לא ממש ברור למה. מילא ההחלטה לוותר על ויקטוריה ולהשאר עם שני חוזרים שהם איום מטורף לגמר ועובדים יחד, אבל למה לבזבז אליל? אפילו לא הצלת אותו. בכל אופן היא מותק ולא אתנגד לראות אותה בעונה חוזרת חכמה יותר.
קית' 1 אבל חמוד
קלי 7  שיחקה אולי את המשחק הכי טוב שלה , וגם היתה מדהימה כמושבעת, אבל בואו לא נגזים עם עשיריות
רון 7 הוא באמת עצבן אותי כמושבע וגם היה מאוד יהיר כמתמודד, אבל בכל זאת סיפק הרבה רגעים טובים כשחקן וכדמות
רים 5 היתה חתיכת דמות ולגמרי מבין אותה כמושבעת
ריק 8 כן, שנאתי אותו כשחקן , אבל אי אפשר פחות בדירוג כל העונה כי היה  הדמות הכי חזקה העונה.אני גם כן אוהב את ריק עצמו. נניח , בעונה שבה ימצאו איך להחזיר אותו, כן אהיה בעדו . בעונה הזו פישל יותר מדי פעמים אסטרטגית+חברתית , סופר אוברייטד, אמריקה כבר עשתה ממנו אגדה כאילו הוא ראסל או טוני, וזה נובע לדעתי מאובר קרדיטים ועריכה מוגזמת שקיבל לא בצדק! אבל !אין ספק שהיה דמות מטורפת ושעשה המון ונלחם. וכמובן היה מושבע מושלם.. ונקנח בכך שאהבתי שאמר " לא באתי לחוויה, למצוא חברים , או לגלות דברים על עצמי, אלא לשחק את המשחק ולזכות במיליון דולר"
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
17/05/2019 | 19:18
44
אוברי - 2 (יצאה מהמשחק עוד לפני האיחוד, והרבה באשמתה כי למרות שהיה לה אליל חסינות+יתרון של קול נוסף, לא היתה מספיק זהירה וסמכה על מי שכבר הוכיחו שהם נגד שחקנים חוזרים)

אורורה - 5 (ללא ספק אחת המתמודדות החזקות ביותר פיזית העונה, אם לא אפילו החזקה שבהן, וללא ספק חיית משימות. מאידך לא שחקנית חברתית ואסטרטגית במיוחד, שזה למעשה עקב אכילס שלה כשחקנית הישרדות)

אריק - 2 (אולי שחקן חזק פיזית, אך מבחינת התנהלות בכלל לא משהו)

ג'ו - 5 (ללא ספק השחקן הפיזי וחיית המשימות הכי גדול של העונה, שגם היה ממש במרחק נגיעה מלחזור חזרה למשחק מאי ההכחדה, אך כריס הקדים אותו בדקות ספורות)

ג'ולי - 2 (לגמרי עז, שהמשחק שלה נפגע מאוד בגלל שהיא רגשנית יתר שנתנה לרגשותיה להשפיע עליה, וחוץ מחבירתה ללורן וסיועה להדחתו של וורדוג הזחוח שאחרי הדחתה של קלי הלך כבר לאיבוד והיה כבר בטוח שהניצחון נמצא בכיסו, היא לא תרמה הרבה למשחק העונה)

ג'וליה - 1 (שחקנית גרועה ונוראית שאני מקווה שלא תחזור יותר לאף עונה נוספת)

גאווין - 8 (שיחק לא רע בכלל, למרות שלא חיפש ולא מצא אף פסלון חסינות ואף יתרון, וגם זכה בשרשרת חסינות. ועצם העובדה שהוא הגיע לגמר מבלי שהשם שלו יירשם אפילו פעם אחת על אף פתק הדחה זה הישג ענק לכשעצמו, ובהחלט הייתי שמח אם הוא היה זוכה בגמר במקום כריס שהיה המודח השלישי ושיחק במשחק עצמו רק 12 ימים)

דייויד - 4 (שחקן חלש פיזית, אך גם האובססיה שלו שהוזנה הרבה מאוד ע"י ריק להדיח את קלי כמעט לאורך כל המשחק, למרות יחסי הידידות-יריבות בין השניים, שלעיתים אף נאלצו לשתף פעולה ולעבוד ביחד כדי להישאר במשחק, די דפקה לו את המשחק בסופו של דבר)

וונדי - 1 (קוויטרית עלובה ואחת השחקניות הגרועות ביותר של הישרדות)

וורדוג - 2 (לא להאמין שהבחור הרס לעצמו את המשחק במו ידיו עם הדחתה של בת בריתו קלי ופירוקה של ברית השלישייה שיכלו להגיע יחד עד לגמר, או לפחות עד לפיינל 4, רק בשביל הרזומה שהוא הדיח את קלי,ומהרגע שלא היה לו יותר את קלי כמנטורית שתדריך ותייעץ ותנווט אותו, הוא פשוט הלך לאיבוד במשחק והודח, ובצדק. וכל מי שטוען מנגד שהוא אסטרטג גדול, לא יודע כמה מהאסטרטגיות שלו היו בכלל רעיונות של קלי שהוא בסה"כ הוציא אותם לפועל כי קלי עצמה לא יכלה בשל היותה שחקנית חוזרת. הרי וורדוג בכבודו ובעצמו כבר הודה ואף סיפר על כך בהרחבה למעריצי הישרדות באתר רדיט. ועובדה שמהרגע שקלי הודחה התחילה הנפילה של וורדוג שהסתיימה בהדחתו. אז לא, הוא לא כזה אסטרטג גדול כמו שחושבים)

ויקטוריה - 5 (תגידו מה שתגידו עליה, אך אי אפשר לקחת ממנה את התכנון והביצוע המעולה של ההדחה של אוברי, שהיה לא פחות ממדהים. אך מאידך, מהרגע שהיא גילתה אודות טוויסט אי ההכחדה, הכל השתנה לרעה אצלה והחשש שלה מהמחשבה שהיא עלולה להגיע לאי ההכחדה פיזית, יותר אפילו מלהיות מודחת מהמשחק, וזאת על פי וידוייה שלה עצמה בטוויטר שלה, גרם לכל צורת המשחק שלה להשתנות ומשחקנית שמוכנה לדקור ולשסף את גרונו של כל מתמודד היא נרגעה והתחילה לשחק הרבה פחות אגרסיבי ויותר מהוסס, ולמרות זאת הצליחה להגיע די רחוק במשחק, כשרוב המשחק שמה לא נרשם על פתקי ההדחה, והיא טסה מתחת לרדאר עד לפיינל 6. אך אז הגיע כריס שהיה לו כנראה אינפורמציה מאוברי על ויקטוריה מאי ההכחדה ששניהם שהו עליו מספיק זמן ביחד בשביל שהיא ספר לו הכל לגבי זה, וזה היה סופה של ויקטוריה, שזכתה בתחילת העונה לכינוי 'הרוצחת השקטה' אצל מרבית מעריצי הישרדות, אך לקראת סוף העונה התחילה לעשות טעויות, שהובילו בסופו של דבר להדחתה. ומה שהכי מוזר, שדווקא היא הצביעה למי שהדיח אותה כזוכה העונה ולא לבן בריתה גאווין שהיתה איתו לאורך כל העונה)

כריס - 7 (למרות הכל, שמח שהוא זכה ולא ריק יקיר ההפקה השקוף המעצבן. אך כמובן שהייתי שמח הרבה יותר אם גאווין היה זוכה, ולא רק בגלל שקלי הצביעה לו, אלא בגלל שהוא הגיע לגמא בלי לקבל אפילו קול אחד במשך עונה שלמה, שזה מדהים לכשעצמו. וכמובן שאם לורן או קלי היו זוכות אז בכלל הייתי מאושר עד השמיים)

לורן - 9 (לגמרי מי שהיתה צריכה לזכות מבחינתי העונה אם לא קלי יותר מכל מתמודד/ת אחר/ת העונה, וחבל שאחרי מסע כל כך ארוך כשהיא כל כך קרובה לגמר, היא נפלה כזאת קלות בפח שטמנו לה כריס וריק, והשתמשה באליל שלה בכדי להציל את כריס שהערים עליה מהדחה בטוחה. שלא לדבר על מה שעשו לה עם האליל המזוייף, ועוד מי? ריק יקיר ההפקה השקוף והמעצבן שכשרון ניסה לעשות לו את זה התלונן שזה בושה וחרפה שמנסים להוציא אותו ככה מול משפחתו, אבל כשהוא עושה את זה ללורן ולג'ולי זה בסדר גמור? בכל אופן, אני מאוד מקווה שלורן לפחות עוד תחזור לעונות נוספות, חכמה יותר, פחות תמימה והרבה יותר חדה ומחושבת וחדורת מטרה, כי אין לי בכלל ספק שלבחורה הזאת יש המון פוטנציאל לנצח בהישרדות, אך לא בעונה מעורבת עם שחקנים חוזרים אלא אך ורק בעונה שכולה מורכבת רק משחקנים חוזרים, כמו למשל עונת אולסטארס, או עונת גיבורים נגד נבלים 2) 

קית' - 1 (קוויטר עלוב ואחד השחקנים הגרועים ביותר של הישרדות)

קלי - 10 (אהובתי הנצחית שלמרות שהעונה הזאת מצאה את האליל השלישי שלה וקבעה שיא חדש בהישרדות כשורדת שמצאה הכי הרבה אלילים, קלי שהרבה לא העריכו אותה כשחקנית חברתית ואסטרטגית, התקדמה והגיעה רחוק העונה ללא כל שימוש בשום אליל או יתרון או אפילו זכייה בשרשרת חסינות, אלא אך ורק חברתית ואסטרטגית, וזאת למרות היותה שחקנית חוזרת שריחף מעל ראשה איום מתחילת העונה ועד ליום שבו היא הודחה. ומה שהכי חשוב שמכל השחקנים החוזרים היא האחרונה שהודחה מהמשחק, ועל זה לבד מבחינתי לפחות מגיע לקלי כל הכבוד. וגם היתה בין חמשת המודחים שהיו הכי קרובים לחזור למשחק. למעשה הטעות היחידה שהיא עשתה היתה לסמוך על בן בריתה וורדוג, כי היא לא האמינה אפילו לרגע שוורדוג כזה מטומטם שיהיה מוכן להרוס לעצמו את הברית ואת המשחק רק בשביל להדיח אותה, ועוד בשלב כזה של המשחק. גם אהבתי את מה שהיא ענתה לג'ף בריוניון לגבי זה שהיא רוצה להוות מקור השראה לנערות שלא מאמינות בעצמן שיתחילו להאמין יותר בעצמן ולהבין שאם הן רק תרצנה הן תוכלנה להשיג כל מטרה שהן תצבנה לעצמן. ואני חושב שהרבה מאוד נערות אכן יכולות לקחת השראה גדולה מקלי, למרות שהיא אחת מהשורדות הגדולות ביותר שמעולם לא זכתה וכפי שזה נראה כככל הנראה כבר לא תחזור להישרדות ולא תגשים את חלומה לזכות במיליון דולר ובתואר השורדת האחרונה שכל כך מגיע לה. ולמרות זאת, קלי וונטוורת' היתה מלכה ותישאר מלכה ואנצור אותה בליבי לעד )

רון - 2 (לא אהבתי אותו עוד מהפרק של הפאפט מאסטר שהוא ניסה למרר את חייהן של קלי ולורן ולהרעיבן כדי שלא יוכלו להשיג חסינויות, והאגרסיביות יתר שלו היתה בעוכריו ובסופו של דבר אף הביאה להדחתו מהמשחק)

רים - 2 (לפרקים היתה מעצבנת, אך לפרקים גם היתה די משעשעת עם המשפטי DUDE שלה, ויש לציין שהיא גם שהתה והחזיקה מעמד יותר מכולם על אי ההכחדה ולא ויתרה או הרימה ידיים כמו שני הלוזרים וונדי וקית')

ריק - 1 (איך אני שמח שיקיר ההפקה השקוף השנוא והמעצבן עם הדאבל סטנדרט של העונה לא זכה, וזאת למרות מיליון ואחד האלילים והיתרונות, האלילים המזוייפים, שרשראות החסינות, המזימות והמלכודות ומה לא... ורק על זה שכריס הצליח להדיח אותו בדו-קרב אש בפיינל 4 ממש רגע לפני הגמר היה מגיע לו מבחינתי לזכות. כי אם ריק היה זוכה זו היתה לחלוטין העונה האחרונה של הישרדות שהייתי צופה בה. כריס הציל את העונה ולמעשה את הישרדות כולה. ולכן מבחינתי לפחות הוא זוכה ראוי. למרות שכפי שכבר ציינתי הייתי הרבה יותר שמח אם גאווין היה זוכה, ואם הנסיבות היו אחרות אז בטח ובטח שאם לורן היתה זוכה. שלא לדבר בכלל על ניצחון של קלי...)

לצפיה ב-''
17/05/2019 | 22:56
35
דווקא בפרק האחרון אחרוג ממנהגי לדרג את כולם ואעשה משהו שאחרים עשו לפני
אז ככה
ריק 10
קלי 9
גווין 9
כל השאר 1 יאללה ביי
ושלום הישרדות נוחי על משכבך בשלום
לצפיה ב-''
18/05/2019 | 18:01
33
אוברי - 1
אורורה - 7
אריק - 1
ג'ו - 1
ג'ולי - 7
ג'וליה - 1
גווין - 9
דייויד - 3
וונדי - 1
וורדוג - 10
ויקטוריה - 2
כריס - 9
לורן - 10
קית' - 6
קלי - 10
רון - 5
רים - 1
ריק - 8
לצפיה ב-'נראה לי העונה שהכי קשה לדרג את המתמודדים '
נראה לי העונה שהכי קשה לדרג את המתמודדים
18/05/2019 | 22:51
38
אוברי- 5
אורורה- 5
אריק- 5
ג'ו- 1 בבקשה לא להחזיר אותו יותר!!
ג'ולי- 5
ג'וליה- 5
גווין- 3
דייויד- 7
וונדי- 5
וורדוג- 10
ויקטוריה- 1
כריס- 6 קשה ממש לדרג אותו
לורן- 9
קית'- 1
קלי- 8
רון- 1 לא אהבתי אותו סורי
רים- 2
ריק- 3 שמחתי שלא זכה
לצפיה ב-'ספוילר'
ספוילר
19/05/2019 | 23:58
7
לורן 10 מושלמת
גאווין 9 מתוקי
ויקטוריה 8 על ההצבעה
ג'ולי, וונטוורת 7
אורורה, דוונס 6
כריס 4
וונדי וקית'- 2
כל השאר 1
לצפיה ב-'עוד דירוגים! '
עוד דירוגים!
19/05/2019 | 20:44
12
לצפיה ב-'הודלף הקאסט לעונה 40 '
הודלף הקאסט לעונה 40
19/05/2019 | 01:00
11
59
כאמור, עונה 40 תהיה עונת המנצחים הגדולה
שבימים הקרובים טסים לפיג׳י

בנות:
אמבר, דני, דניס, קים, מישל, נטלי29, פארווטי, סנדרה, שרה, סופי
בנים:
אדם, בן, איתן, ג׳רמי, ניק, רוב, טוני, טייסון, וונדל ויול
לצפיה ב-''
19/05/2019 | 01:09
40
זה אמיתי?!
אם כן, קאסט חזק מאוד ומסקרן!
רק באסה שהביאו גם את אמבר וגם את רוב-
אחד מהם בטוח יודח מהר.
לצפיה ב-'באמת? '
באמת?
19/05/2019 | 03:04
1
37
אמבר ורוב שעכשיו נשואים משחקים שוב יחד באותה עונה כמו באולסטארס שבה הם הכירו והתאהבו? ורוב עוד משתתף, אמנם לא כמתמודד אך כמנטור, גם בעונה 39 המקדימה לה? לא, הם ממש לא הגזימו... 
לצפיה ב-'רגע... '
רגע...
19/05/2019 | 04:16
35
עכשיו שמתי לב שגם סנדרה. מה נסגר עם ההפקה הזאת? 
לצפיה ב-''
19/05/2019 | 05:47
3
36
אפשר פשוט לדלג על עונה 39 וישר להגיע לעונה 40?
ולמה הביאו את בן ולא את ארל, למה?!?!?!?!?!?!?!
מרוצה אבל מ-85% מהקאסט.
לצפיה ב-'כי'
כי
19/05/2019 | 07:02
2
44
אם היו קוראים לארל זה היה נשמע בערך כך

ארל: הלו?
הפקה: זה אנחנו מהישרדות
ארל: מי?
הפקה: הישרדות
ארל: מה זה? משהו של הצופים, מחנות טבע וכל זה?
הפקה: לא, נו, הישרדות! הפרוייקט הזה שהשתתפת בו לפני 12 שנה?
ארל: מאיפה אזכור? אתה יודע כמה דברים עשיתי לפני 12 שנה? עכשיו ברשותך אני אדם מאוד עסוק אז יום טוב לך!

מאמי, משוגעים בטלפון, מתחילים לקשקש לי על איזה הישרדות...
לצפיה ב-'טוב ת'כלס כן חחח, אבל עדיין '
טוב ת'כלס כן חחח, אבל עדיין
19/05/2019 | 07:06
1
21
לצפיה ב-'דווקא'
דווקא
19/05/2019 | 09:38
38
אותי יותר מאכזב שזו לא נטלי במקום מישל כי הן יושבות על אותה משבצת רק שלנטלי יש יותר פוטנציאל לנווט עניינים ולהסתדר שם בכוחות עצמה והיא גם הרבה יותר מעניינת ממנה

כריס גם היה יכול להיות בחירה טובה כי אם זו עונה ללא אקסטינשיין היינו יכולים לראות באמת למה הוא מסוגל במשחק אמיתי

חוץ מזה הבחירות מעולות ומופתע מאוד לטובה שלא החזירו חתיכוס כמו ג'יי טי וטום שמיצו את עצמם   
לצפיה ב-''
19/05/2019 | 15:32
28
בגדול - סופר מרוצה מהקאסט! והם לא טסו אפילו ואני כבר מתתת שיגיע פברואר וזה כבר יתחיל

אמבר - יהיה סופר מעניין לראות אותה 15 שנים אחרי הפעם האחרונה ששיחקה, לראות אותה בוגרת יותר ומתמודדת סביר להניח בשבט לבד בלי רוב (ויש מצב שהחזרה של רוב תבוא לרעתה וידיחו אותה ראשונה כדי לפגוע בכוח שלו במשחק.. אז חבל שהוא חזר)
דני - סוף סוף נראה אותה מקבלת הזדמנות שניה ומוכיחה לנו שהיא באמת שחקנית טובה בלי להתחבא מאחורי תירוצים של "לא סיפרתי להפקה כלום"
דניס - וואו איזה כיף! ממש ממש שמח שהיא חוזרת וזה יהיה מעניין!!! לדעתי גם סיכוי גדול שתגיע רחוק ואולי אפילו בשקט בשקט תגיע לגמר ותנצח שוב בלי שישימו לב
קים - אעאעאע כנ"ל! יהיה מרתק לראות אותה בעונה נוספת, והפעם בלי קאסט חלש וחסר אופי
מישל - זו גם ההזדמנות של מישל להוכיח את עצמה ולשפר לעצמה את התדמית של המנצחת הרנדומלית ביותר אבר
נטלי - יששששש בהצלחה מתרגש ממש שהיא סוף סוף חוזרת
פארווטי - בחיים לא הייתי מאמין שהיא תחזור לעוד עונה! איזה כיף! יהיה בידור העונה! מקווה שהיא תהיה באותו שבט עם טוני ושהם יעשו פארווטי-ראסל אחרת לשניהם אין שום סיכוי
סנדרה - מתבקש מאוד שהיא תחזור, אבל אף פעם אין לי באמת כוח אליה
שרה - פחות מתרגש כי ראינו אותה יחסית לאחרונה, אבל ליהוק נחמד
סופי - למלמית משעממת
אדם - ישששש בטח הוא סופר מתרגש להיות חלק מהדבר הזה, סופר שמח בשבילו ומקווה שיצליח לגבש סביבו ברית צעירים נגד הגאנג של רוב (לא רואה אותו על אף מעריציותו מלקק לרוב)
בן - נייס! יאללה בוא תוכיח את עצמך לכולם בקאסט מלא בחזקים ובמחפשי אלילים
איתן- יששששש גם לא הייתי מאמין שיחזור בחיים, וכיף ממש שהוא חוזר!! התבאסתי באולסטארס שזה נגמר לפני המיזוג כי הוא באמת הוכיח צדדים אסטרטגים, ולא הייתה לו באמת שום ברירה מול האנטי-מנצחים בעונה הזו. הלוואי ילך לו טוב. ברית יהודים עם אדם דחוף
ג'רמי - פחות מתלהב, אבל יש מצב שזה ליהוק לטובת הפייבוריטים שלי
ניק - נחמד! בסהכ הוא חמוד ממש ויהיה מעניין
רוב - הו נו.... באמת שלא היה לזה שום צורך, למרות שהוא אייקון... אין לו משהו חדש לתרום בעונה חמישית מקווה שיעיפו אותו ראשון לא משנה באיזה שבט יהיה ועם מי יהיה. שפשוט יבינו שזו הדרך היחידה גם על חשבון החלשת השבט.
טוני- יססססססססססססססססס פאקינג טוני אמן אמן אמן תצליח הפעם להגיע רחוק פליז
טייסון - הליהוק המיותר ביותר בכל הקאסט הזה, יותר מרוב. באמת, אין לו שום דבר חדש לתרום, דיי. ומזל שג'ייטי לא שם כי זה היה אפילו יותר מעצבן.
וונדל - וואלה נחמד! בהצלחה!
יול - אף פעם לא סבלתי אותו, וזו הזדמנות בשבילו להתחבב עלי

בלטו בחסרונם:
פאקינג ריצ'ארד האץ'! לא יאמן שעונה כזו בלעדיו
ג'נה
טוד - שיוכיח את עצמו אחרי שכולם מחשיבים אותו למנצח הטוב ביותר
ארל - לגמרי הייתי רוצה לראות אותו שוב ועוד שנים אחרי
כריס38 - היה צריך לקבל הזדמנות להוכיח את עצמו בעונה נוספת!
לצפיה ב-'איזה כיףףף '
איזה כיףףף
19/05/2019 | 18:33
22
אמבר - איזה הפתעה שהביאו אותה! ועוד ביחד עם רוב יהיה מאד מעניין לראות אותם ביחד למרות שאני ממש רואה אותה מודחת ראשונה כתוצאה מהקשר אליו
דני -  אחד הליהוקים המעניינים! נוכל להבין עד כמה היא באמת שחקנית טובה או שהיה לה מזל
דניס - אחת המנצחות האהובות עליי ואכן אחת הפייבוריטיות שלי.כיף שהיא חזרה
קים - כמו דניס, עוד מנצחת שאני מאד אוהב והיה מתבקש שתחזור! אולי השחקנית הכי טובה ששיחקה בעונה בודדת ואני מקווה שלא תיתפס ככאיום גדול מדי (למרות שלמזלה יש כאלה שיכולים לתפוס לה את המצב)
מישל - יכולה להיות מעניינת ולהגיע רחוק, למרות שהיא אחת המנצחות היותר חלשות בעינ,י בתכלס לא ראינו אותה הרבה.
נטלי 29 - יאס כמו קים ודניס - עוד פייבוריטית גדולה שלי ששיחקה רק עונה אחת. אישית היא ההימור ניצחון הראשוני שלי.
פארווטי - המלכה!!! היא בטוח תבוא עם מטרה אמיתית אבל אני רואה אותה מצליחה באלגנטיות שלה להגיע לפחות למושבעים.
הקווין - ה-מלכה כמובן שזה גם מתבקש. היא ופארווטי באות עם מטרה ענקית ברמות, מקווה שנראה אותה כמה שיותר.
שרה - לא אוהב אותה, דמות די משעממת למרות שהייתה מנצחת ראויה.  יאללה נקווה שתעוף
סופי - גם מנצחת די למלמית אבל שוב, זה די מעניין לראות כאלה בהזדמנות נוספת.

בנים:
אדם - חמודי מאד אבל קצת אוברייטד בעיני, בכל מקרה לא אכפת לי כמובן שהוא חוזר
בן - לא אוהב אותו במיוחד ומאד אוברייטד, אבל שיהיה
איתן - איזה כיף!!!! אמן ויצליח.
ג'רמי - חמודי ומנצח ראוי אבל בעיני מיצה ולא רואה איך עוד יכול לחדש
ניק - סבבה מקבל לגמרי
רוב - הוא גם די מיצה אבל מצד שני הוא גם אייקון.... הוא כנראה השחקן הכי מסוכן בעונה הזו
טוני - אמן והעונה הוא יגיע רחוק! ושהברית שלו ושל סנדרה תתממש. לדעתי אחרי 34 הוא יבוא עם פחות מטרה עליו ביחס לרוב/פארווטי/סנדרה לפחות אז סבבה.
טייסון - הכי מיותר שיש מבחינתי! מיצה עוד בפעם השניה והזכיה השלישית שלו לא הייתה בעקבות משחק יוצא דופן. מזל שג'יי טי לפחות לא בא
וונדל - הוא שחק'ן טוב, בתכלס היה נורא בצילו של דום בעונה המקורית....
יול - גם כן מעניין לראות אותו משחק בעונה אמיתית ובלי האליל, הוא שחקן עם פוטנציאל להצליח

פייבוריטים: סנדרה, פארווטי, טוני
ואחריהם: קים, דניס, נטלי בוסטון רוב ואיתן
ליהוק מעניין שאני שמח שלוהקו: אמבר, דני, יול
חמודיים לגמרי: אדם, ניק, וונדל
אוהב אבל מיצה: ג'רמי
לא מציאה בעונה אבל אולי כן יוכלו להפתיע: מישל, סופי
הפחות אהובים: בן, טייסון, שרה

והיחידים שבאמת חסרים לי: ריץ'! טוד, ג'נה מורסקה (חבל שדווקא היא לא בהתחשב בעובדה שעל הרבה מנצחות פה היה אפשר לוותר)
ואולי קצת מייק/כריס9 אבל לא ראיתי לזה הרבה סיכוי מראש
לצפיה ב-'איזה כיף '
איזה כיף
19/05/2019 | 21:01
17
אמבר - יהיה מעניין לראות אותה בלי רוב אבל בשביל זה צריך שהוא יעוף מוקדם
דני - לא זוכר אותה בכלל האמת... מעניין
דניס - אחת המנצחות החמודות! ואגב הכי מבוגרת בקאסט אבל בכושר מצוין, בהצלחה
קים - חייבים להודות שהיא חתיכת קווין
מישל - מעדיף אותה על נטלי וייט העציץ, ולדעתי יש לה סיכוי גבוה להצליח במיוחד שהיא כזו צעירה משאר הקאסט
נטלי29 - יש קווין! גו גט דם
פארווטי - אמאלה איזה כיף , פליז פיינל2 עם פארווטי (ותגררו את סנדרה כשהפעם תנצחו אותה)
סנדרה - מובן מאוד למה היא פה אז סבבה
שרה - משעממת פחד, שחקנית טובה סה"כ פשוט מעצבנת
סופי - עלובה רצח אבל באמת לא נותרו הרבה אופציות

אדם - חמוד רצח יאללה בהצלחה!
בן- לא מפריע לי יותר מדי, עכשיו שעברה שנה וחצי אפשר להבין שהגזמנו איתו
איתן - יואו איזה כיף! הוא ממש חמודי ומעניין יהיה לראות איך ישתלב בעונה כזו
ג'רמי - שיעמום...יכלו למצוא יותר טובים
ניק - יאללה בהצלחה! חמוד רצח כמו אדם
רוב - קינג בגדול אבל ממש מאוס, כולם באמת חייבים להעיף אותו ישר
טוני - המנצח האהוב עליי, מלך כל הבריונים - בהצלחה ענקית!!
טייסון - מאוס ללא ספק...
וונדל - משעמם גם כן, חבל שדומיניק לא פה ואומנם בכל זאת לא גרוע בכלל
יול - יואו איזה כיף! ממש אהבתי אותו וגם אותו יהיה מעניין רצח לראות

אם יודחו אין טעם לצפות : פארווטי, טוני
פייבוריטים : קים, נטלי, יול, ניק, דניס, אדם, איתן
לא מפריעים לי : בן, מישל, אמבר, דני
מעפנים : וונדל, טייסון, ג'רמי, שרה, סופי
תעופו פליז : רוב, סנדרה

לצפיה ב-''
19/05/2019 | 22:25
13
אמבר: היא לא בדיוק שיחקה חזק באולסטארס, אולי הפעם, כשבגידות ושקרים (ואלילים ויתרונות ) הפכו לדבר שבשיגרה, היא תשחק חזק.

דני: חייבת להוכיח את עצמה הפעם! באמת ראיתי קצת קווי דמיון בינה לבין כריס (9), רק שלפחות עריכתית נראה שסטפני ורייף עמדו מאחורי המהלכים.

דניס: ליהוק מעולה! הגיע הזמן שנשמע שוב ממנה ולא מלקולם בפעם האלף.

קים: בואו נראה גם אותה בעונה עם שחקנים יותר חזקים. מלכה והכול, אבל הקאסט של עולם אחד לא היה בדיוק מהחזקים.

מישל: למה דווקא אותה? לא שיש הרבה בחירה אצל המין הנשי, רק 14 אפשרויות (פלוס זוכה פוטנציאלית לעונה 39, אבל נראה לי שהצילומים של 40 התחילו לפני סיום 39), אבל איפה ג'נה?

נטלי29: לדעתי שיחקה את המשחק הכי מושלם, גם אם היא באמת התחילה לשחק חזק רק בפיינל 10.

פרוואטי: לא יודע כמה סיכוי יש לה, אבל היא בוודאי תבדר עד שתודח, וגם אם לא, לפחות תספק אחלה נוף.

סנדרה: היא בטוח תבדר, השאלה היא איך היא תשחק ולאן היא תגיע.

שרה: לדעתי אולסטאריות כמו פרוואטי וסנדרה יהיו בחסרון מההתחלה, נראה אם היא תשויך לאותה הקטגוריה.

סופי: לדעתי שיחקה היטב את המעט שיכלה תחת שלטון הברזל של בנג'מין, הפעם יהיה לה יותר חופש לתחמן.

אדם: עוד זוכה שממש רציתי שיחזור.

בן: באמת? בניגוד לבנות, יש הרבה זוכים שהייתי רוצה שיחזרו, ובעיקר בולטים בהיעדרם טוד, כריס וכריס. כן, גם של 38, אני רוצה לראות אותו משחק 39 ימים ולא רק 12.

אית'ן: עוד שורד שהייתי מחליף באחד משלושת הנ"ל, אני חושש שהוא יסבול מאותה הבעייה כמו ג'רבס וטינה בעונה 27, האבולוציה של הישרדות תחלוף על פניו והוא ישחק משחק מיושן ומתחסד.

ג'רמי: עוד זוכה שכבר שיחק עם אולסטארס, נראה אם גם הוא יסומן על ההתחלה כמו שאני מצפה מחלק מהבנות.

ניק: כמובן שחייב עוד עונה, בגדול חוץ מכמה פספוסים זה קאסט חזק לאללה, ובניגוד לעונה הנוכחית, לא תהיה אפילו החזרת מודחים (אני מקווה)

רוב: הוא, כנגד זה, חייב לעוף מהר. הוא פשוט לא מסוגל לעשות טלוויזיה טובה, בוסטון רוב בשלטון = מתכון לעונה גרועה. ובואו נחזיר מתמודדים גם לעונה חמישית, שישית ושביעית, למה לא (חוץ מסירי)

טוני: חייב להיות, אפילו אם יעשה פדיחות ויודח מוקדם שוב, אחת הסיבות שאני שמח שלא הפסקתי בעונה 20.

טייסון: וזה המתמודד השלישי שהייתי מחליף. 

וונדל: נראה אותו עם קאסט יותר חזק, ולא רק סנדק והוא

יול: ובמיוחד נראה אותו כשהוא אשכרה צריך לשחק חזק ואין לו אליל כל-יכול שיגרור אותו ישר לגמר!
לצפיה ב-'מדליקים לפידים 3801 '
מדליקים לפידים 3801
18/05/2019 | 18:40
18
41
אוקיי, הגיע הזמן לחזור - בפעם השנייה לפני האחרונה גג - למשחק שאחרי!

חוקים זהים לאלה שאורי קבע:
- אחרי כל שלב שאני מעלה יהיה ניתן לשרשר לפיד למתמודד שאתם תרצו להשאיר. מתמודד שיקבל לפיד (או יותר, תלוי במספר הלפידים לאותו שלב) יהיה מחוסן. בסוף השלב המתמודד (או המתמודדים... שוב תלוי בשלב) שיישארו ללא לפיד יודחו.
- אפשר להדליק לפיד כל 24 שעות.
- מותר לשנות את ההצבעה רק במידה ולא נתן עוד מישהו לפיד אחריך. בנוסף אם אתה משנה הצבעה 24 השעות שלך עד שתוכל לתת לפיד נוסף יתחילו כמובן מהזמן המדויק שבו שינית את הלפיד...

שימו לב שבהודעה שלי מספוילרים מקומות המתמודדים, אבל אתם לא חייבים לסמן ספוילר...

המתמודדים:

1. רים דאלי
2. קית' סואל
3. אוברי בראקו
4. וונדי דיאז
5. ג'ו אנגלים
6. אריק הפמן
7. ג'וליה קרטר
8. דיוויד רייט
9. קלי "וולדמורט" וונתוורת'
10. דן "וורדוג" דה סילבה
11. רון קלארק
12. אורורה מקרירי
13. ויקטוריה באמונד
14. לורן אוקונל
15. ריק דווינס
16. ג'ולי רוזנברג
17. גווין וויטסון
18. כריס אנדרווד

שני השורדים שיישארו בלי לפיד יודחו. צולדרך!
לצפיה ב-'לפיד לקלי וונטוורת' '
לפיד לקלי וונטוורת'
18/05/2019 | 21:27
9
לצפיה ב-'לפיד למנצח האמיתי של העונה'
לפיד למנצח האמיתי של העונה
18/05/2019 | 21:33
41
קינג כריס!
לצפיה ב-'לפיד לוורדוג'
לפיד לוורדוג
18/05/2019 | 21:51
10
לצפיה ב-'לפיד ללורן! '
לפיד ללורן!
18/05/2019 | 22:02
6
לצפיה ב-'קווין גאווין'
קווין גאווין
18/05/2019 | 22:06
8
לצפיה ב-''
18/05/2019 | 23:06
36
אין פה אייקון של תרנגולת אז שמתי חמישה אפרוחים במקום שנותנים לפיד לנציגה שלהם
לצפיה ב-'קווין אורורה '
קווין אורורה
19/05/2019 | 00:32
10
לצפיה ב-'דיוויד'
דיוויד
19/05/2019 | 05:44
9
לצפיה ב-'ויקטוריה'
ויקטוריה
19/05/2019 | 10:44
6
לצפיה ב-'קית''
קית'
19/05/2019 | 14:58
1
7
לצפיה ב-'אתה באמת מדליק לקוויטר העלוב והגרוע הזה לפיד?'
אתה באמת מדליק לקוויטר העלוב והגרוע הזה לפיד?
19/05/2019 | 20:04
18
ועוד על חשבון שחקנים אחרים שנשארו במשחק ולא פרשו?
לצפיה ב-'צריכים לפיד '
צריכים לפיד
19/05/2019 | 21:15
6
26
1. רים דאלי
3. אוברי בראקו
5. ג'ו אנגלים
6. אריק הפמן
7. ג'וליה קרטר
11. רון קלארק
15. ריק דווינס
16. ג'ולי רוזנברג

לצפיה ב-'לפיד לצ'נדלר'
לפיד לצ'נדלר
19/05/2019 | 21:32
2
22
לצפיה ב-''
19/05/2019 | 21:34
7
לצפיה ב-'אה, זה לא נחשב'
אה, זה לא נחשב
19/05/2019 | 22:02
14
אעדכן עוד שעה
לצפיה ב-'לפיד לג'ולי '
לפיד לג'ולי
19/05/2019 | 22:25
4
לצפיה ב-'אריק'
אריק
19/05/2019 | 22:36
6
לצפיה ב-'לפיד לאוברי'
לפיד לאוברי
19/05/2019 | 23:34
3
לצפיה ב-'מתלבט עם להמשיך את פינת הפופולאריות של הישרדות VIP '
מתלבט עם להמשיך את פינת הפופולאריות של הישרדות VIP
19/05/2019 | 06:02
5
36
היי  
למי שעוקב אחרי הפינת הדירוגים אני מצטער שלא פרסמתי הרבה זמן, פשוט לא הצלחתי להיכנס לפורום זמן מה עקב תקלה טכנית באתר של תפוז. פתחתי אפילו משתמש חדש (SeosiTapuz) אבל אז גם דרכו לא הצלחתי להיכנס. אבל עכשיו שמח שהתקלה הסתדרה וכיף לחזור לפה! 

עם זאת, אהיה כנה אתכם. לא ראיתי את מספר הפרקים האחרונים של הישרדות, ומעבר לזה, לפי היסטוריית ההצבעות של העונה בויקיפדיה, מתחיל גם לי להרגיש שההפקה מעתרבת יותר מדי בעונה. כלומר, הדו-קרב בין ג'וזי ושקד, העונש שקיבל את אסף והביא להדחתו, מה שמנע מהדחתה של נעמה. עדיין לא ראיתי את הפרקים, ואני לא אוהב להשתמש במילה התערבות הפקה יותר מדי, אבל ממה שאני קראתי, זה באמת מרגיש כך, שאני כבר מתחיל לחשוב האם באמת צריך עוד לקיים את הפינה הזאת? מי שירצה אז בכיף, אני אחזיר את הפינה הזאת, אבל רק רציתי לשתף אתכם איפה אני עומד כרגע בעונה הזאת. 

מה דעתכם?
לצפיה ב-'אם* '
אם*
19/05/2019 | 06:25
9
לצפיה ב-'אין צורך, זו עונה מבויימת שהרבה צופים הפסיקו לצפות בה'
אין צורך, זו עונה מבויימת שהרבה צופים הפסיקו לצפות בה
19/05/2019 | 08:27
27
והתערבות של ההפקה זה עוד תיאור עדין למה שקורה בעונה המבויימת הזאת.
לצפיה ב-'אני הייתי שמח שתחזיר'
אני הייתי שמח שתחזיר
19/05/2019 | 16:36
23
ולגבי ההדחה של אסף,
הוטו מנע את ההדחה של לונא
, לא של נעמה.
היא בכל מקרה היתה ניצלת , אם שמחה שוכנעה להציל אותה.
ולגבי עוד קול אחד לאסף, יש לך ספק שהיתה מנצחת את אסף בקרב אש?
ולגבי הדו קרב. ג'וזי גם כן בכל מקרה היה מיעוט והצטייר בתור המנהיג.

וצריך לקחת עונות ישראליות, תמיד בערבון מוגבל. אני לא יודע אם זו התערבות או פשוט רצון כל הזמן למלא את התכנית בטוויסטים .
אגב היה יותר קל לתת לנעמה וטו, מאשר להמציא את הגלגל הזה.
לצפיה ב-'מצד אחד אני בעד שתמשיך כי זה כיף '
מצד אחד אני בעד שתמשיך כי זה כיף
19/05/2019 | 21:38
1
11
מצד שני באמת שאני באה לדרג זה קשה לי כי אני לא יודעת אם נעמה באמת כזאת טובה או שזאת התערבות בוטה של הפקה
וכנ"ל בקשר לעוד מתמודדים
לצפיה ב-'לא צריך להיות גאון הדור בכדי להבין שזו עונה מבויימת'
לא צריך להיות גאון הדור בכדי להבין שזו עונה מבויימת
19/05/2019 | 21:59
11
קחי לדוגמא את ההצבעה בהדחתה של ליהיא ביום ה 19. את באמת חושבת שכל 11 המתמודדים הצביעו ללהיא ללא התערבותה של ההפקה לטובת יקירת ההפקה שהרי לשם כך חיכו ליום ה 19 של המשחק, וללא פיצול קולות כשיש לך 11 חברי שבט? אם כך תחשבי שוב...
לצפיה ב-'BBCAN 7- שני פרקים ראשונים'
BBCAN 7- שני פרקים ראשונים
19/05/2019 | 12:16
12
עכשיו כשנגמרה העונה של הישרדות, אני יכול להשלים את העונה הזאת.
פתיחה מהירה, קצת חבל שלא עשו תחרות ווטו, זה יכל לגרום למתמודדים לשקול ללכת נגד ה-HOH,
אבל ברגע שביטלו את הווטו היה לי די ברור שתהיה הדחה צפויה ופה אחד.
לא מפתיע שדווקא לורה הודחה, למרות שיכלה להביא עניין בהמשך.
לדעתי אם דמיאן ישחק נכון הוא עוד יכול להפתיע בהמשך.
הכי תפס לי את העין לטובה בינתיים זה מארק.
מקווה שהעונה לא תהיה שיחזור של עונה 12 של BB,
ושתהיה עונה טובה
לצפיה ב-' הישרדות פסגת ההכחדה - הגמר הגדול '
הישרדות פסגת ההכחדה - הגמר הגדול
16/05/2019 | 06:09
36
51
לצפיה ב-''
16/05/2019 | 06:29
7
102
וואו!!!!
נראה לי שזה הפרק גמר הכי מותח ולא צפוי שראיתי בהישרדות :-O
קודם כל הזייה לגמרי שדווקא כריס זה שזכה.. לא האמנתי שמי שמיום 9 נמצא על אי המוכחדים והתנוון שם בלי להכניס לעצמו מזון בכלל לפה יש לו בכלל סיכוי באתגר מול כאלו שכבר יצא להם להנות מכמה פרסים
וזה האמת היה מרענן וכאילו התחיל את כל העונה מחדש
כריס פשוט מהרגע שנחת על האי התנהל בצורה מושלמת.. איך שדיבר עם כולם ועם כל אחד באופן פרטני...
והוא ממש הצליח להשתמש במידע שקלי זרקה לאוויר בשביל לשחק ללורן בראש מתוך ידיעה שקלי זו האלילה שלה.. והיא פשוט נפלה בפח ועשתה טעות של מליון דולר כנראה כשבזבזה את האליל שלה לחינם
ואז פיינל 5 וריק פשוט הרג אותי מצחוק עם ההטרלה שלו של האלילים המזוייפים... זה היה פשוט גאונייייי לא הפסקתי לצחוק
הטעות של המליון דולר של ריק זה שהוא לא תפס שהבדיחה על חשבונו ושהוא היה צריך להתמקד בלהעיף את כריס מהמשחק.. לא למסור לו בחזרה את החצי אליל.. זה פשוט מטופש להגיע לפיינל 4 עם כריס! מה הוא חשב לעצמו?
אז הייתה מועצה אחת המצחיקות עם 4 אלילים משומשים ש2 מהם מזוייפים,
ואז בפיינל 4 מגיעה עוד מועצה שמתעלה על עצמה, שכריס עושה צעד של מליון דולר ומוותר על החסינות כדי להתחרות מול ריק. הוא מבין שזו הדרך היחידה שלו לנצח את המשחק, ובלי זה אין שום סיכוי שהוא היה מקבל קולות משמעותיים שעזרו לו לנצח בסופו של דבר.
כן התבאסתי מאוד בשביל גווין שלא ניצח, בעיקר כי אני משוכנע שהוא היה השחקן הכי טוב בעונה, ועשה את הבלתי יאומן לשבת שם ולהוביל מהלכים ולא להיות על הכוונת של אף אחד! והוא פשוט דיבר מושלםםםם בגמר והזוי שקיבל רק 4 קולות!!! וברור לי שהעריכה עשתה לו אבל, וזה בעיקר בשביל שהמעריצים לא יאהבו אותו יותר מדי בשביל לשנוא מנצח שהודח שלישי וחזר לפיינל 6
ובכל זאת, אני מכבד את הנצחון של כריס ומפרגן לו מאוד.. אני חושב שהוא שיחק משחק מצויין עם 0 טעויות
לא חושב שהיה לו מה לעשות כלכך בהדחה הראשונה שלו, וכשחזר הוא פשוט שיחק מושלם.. וטען בגמר את כל מה שהיה לו לטעון..
כן מאוכזב מאוד מויקטוריה שלא הצביעה לגווין (את לא מכירה בכלל את כריס מה יש לך? כל העונה סתם זורמת עם הרוב חסרת דעה)
ומאוכזב מרון שגם הכיר את כריס כולה 3 ימים ולא ידע לפרגן ל2 שהיו איתו מתחילת המשחק
ומדיוויד אוברי וג'ו שבאמת לא ציפיתי משלושתם כלום פשוט לוזרים
קלי ולורן לא היה לי ספק שיצביעו לגווין..  האמת שגם אורורה.. ריק הפתיע אותי לטובה!
וזהו... לא מאמין שהעונה הזו נגמרה... נהנתי ממנה בטירוף ומוזר עכשיו שזה נגמר
רשמית העונה הזו בטופ5 שלי של כל העונות
ואם אדייק, מקום 5 (אחרי 20, 19, 28 ו16)

עונה הבאה כאמור ידענו כבר לפני שבועיים בערך שזה מה שהולך להיות
הפסלים הענקיים של רוב וסנדרה הזוייים בטירוףףףףף קריפי ממש
מקווה שבכל זאת תהיה עונה טובה
אחרי רצף עונות החל מ32 ועד 37 (בדגש על 35-37 שאני בהכחשה לגביהם ולא נהנתי מהם בכלל) הגיעה 38 שהחזירה לי את הריגוש מהישרדות, ואני מקווה שזה ישמר! בעיקר כי עונה 40 מרגשת אותי בטירוף
לצפיה ב-'בתור צופה הדוק זה עלבון להישרדות '
בתור צופה הדוק זה עלבון להישרדות
17/05/2019 | 22:35
6
48
ונאמן של התוכנית , זה הביזיון הכי גדול שאי פעם היה , מתמודד שלא היה חלק מהמשחק , מהבריתות , מהאסטרטגיות , מנצח , בושה
זה לא יכול להיות בטופ 5 , זה יכול להיות רק בעונות הכי גרועות , עלבון להישרדות

לצפיה ב-'סורי, לא מרגיש כמוך חח '
סורי, לא מרגיש כמוך חח
17/05/2019 | 23:26
2
41
הוא שיחק סבבה בתחילת המשחק, הודח שלא יותר מדי באשמתו, שרד את אי המוכחדים ורקם שם קשרים וחברויות, והצליח לחזור למשחק וב3 הדחות להתנהל בצורה הכי מושלמת שיכל להתנהל.
פיתח קשרים עם ריק לורן וג'ולי, הצליח לגרום ללורן לבזבז עליו אליל ופרק אחרי העיף אותה, הצליח לגרום לריק להעביר לו את החצי אליל (בניגוד לאינטרס של ריק!) והקריב את החסינות שלו באופן אישי בשביל לדאוג שהוא אכן יודח. עשה כל מה שהוא יכל לעשות בשביל להגיע לגמר עם מקסימום קרדיט והצליח בזה. אני לא מאמין שהרבה אחרים שבמקומו היו חוזרים היו מצליחים כמוהו.
אז מפרגן לו על הניצחון, ובעיני הוא לא מנצח גרוע בכלל וזה בכלל לא בזיון. זה חלק מהמשחק והפורמט של העונה.
רציתי שגווין ינצח, ובכל זאת מפרגן לנצחון של כריס
אם כבר ביזיון, בעיני הבזיון הגדול ביותר אי פעם הוא הנצחון של סנדרה מול ראסל ופארווטי. אין ולא יהיה יותר בזיון מזה
לצפיה ב-'מסכי איתך בהחלט '
מסכי איתך בהחלט
18/05/2019 | 00:14
37
כריס אכן זוכה ראוי, למרות שהייתי מעדיף זוכים אחרים על פניו. אבל אי אפשר להגיד עליו שהוא לא ראוי בפורמט שהוא שיחק בעונה הזאת, עם מה שהיה לו. הדבר היחיד שהציק לי לגביו זה האליל החצוי שההפקה שמה בתרמילו. אך צריך לזכור שגם ריק מצא בתרמילו אליל חצוי שההפקה שמה לו בתרמיל כשחזר מאי ההכחדה.אז מן הראוי שגם כריס יקבל הזדמנות שווה לזו שריק קיבל. ועדיין הייתי מעדיף ששניהם לא יקבלו שום יתרון מההפקה עם חזרתם מאי ההכחדה למשחק.

ועם כבר מדברים על עלבונות להישרדות, אז מה שקורה בעונת ה VIP הישראלית הנוכחית של הישרדות זה לגמרי עילבון להישרדות, לפורמט, להפקה, ולכל מי שמשתתף בעונה הזא והיה מוכן לקחת חלק בביזיון הזה של העבודה בעיניים על הצופים.

לצפיה ב-''
18/05/2019 | 10:10
1
32
מאד אהבתי את העונה הזו, הפרק הלפני אחרון היה קצת חלש  אבל הגמר היה פשוט ביזיון
למרות שניצחון של דווינס היה ללא פחות בזיוני...
לצפיה ב-'לא מסכים '
לא מסכים
18/05/2019 | 12:27
33
ריק אמנם גם הסתמך על אלילים, יתרונות וחסינויות, במיוחד החל מההדחה של דיוויד, אבל הוא היה על אי ההכחדה רק שבוע, ובאחת מהמועצות שהוא דילג עליהן הוא אפילו לא היה אמור להיות נוכח. כריס היה רוב הזמן על אי ההכחדה, ורוב המושבעים מכירים אותו יותר כמודחים מאשר כשורדים!

חבל שאי ההכחדה נפל על עונה שהייתה יכולה להיות מעולה, במקום על עונה שגם ככה הייתה עם קאסט די מעאפן, כמו 36. במיוחד שסוף סוף אשכרה היו נשים ששיחקו טוב את המשחק, בניגוד לשלוש העונות האחרונות (חוץ מכריסי כפרעליה, וגם אשלי קצת)! גם אם גבר בכל זאת היה זוכה (גווין, שלדעתי ללורן עדיין הגיע יותר לזכות), אילו לורן הייתה בגמר, במקום כריס, יכולתי לכבד את העונה הזו. ויקטוריה כנראה הייתה מושבעת בכל מקרה, אבל אולי הייתה מתמרמרת פחות.
לצפיה ב-' מסכימה איתך'
מסכימה איתך
18/05/2019 | 18:59
24
כריס היה האחרון שציפיתי שינצח! בין השלושה - קיוויתי שג'ולי תנצח. לריק דוונס הגיע. לדעתי ממש לא מנצח ראוי - ייאמר לזכותו שבזכות שלושה ימים מוצלחים הרוויח מיליון דולר!
לצפיה ב-'SURVIVOR S38 גמר'
SURVIVOR S38 גמר
16/05/2019 | 06:25
2
109
אבל בואו נקפוץ ישר לריאוניון:
ג'ף: "עונה הבאה הישרדות גלגל המזל, מיליוני צופים מכל העולם מתחרים ביניהם במלחמת שיניים אבל רק גלגל אחד מחליט"

אני: "ג'ף, מה זה השטויות האלו, הישרדות זה משחק אסטרטגי, הזוכה צריך להוכיח..."

ג'ף: "והזוכה בעונה 39, הישרדות גלגל המזל הוא...נעם להב"

אני: "וואו, אין לי מילים, באמת? אמנם עונה קצרה אבל הכי טובה אבר, תודה ג'ף, מה עוד יש לך להציע לנו?"

ג'ף: "בקרוב..מה שחיכינו לו, 20 מנצחי עבר שנלחמו בשיניים על מנת להגיע למעמד זה, הם באו לפה חדורי מוטיבציה ובמהלך העונה לא יבחלו בשום אמצעי על מנת להגיע לסוף ששם יצטרכו לעמוד במשימה האולטימטיבית כי הרי השורד האחרון לא רק צריך לדעת לשמור על האש, החוכמה היא גם לכבות אותה, מי יהיו אלו שיעמדו במשימה בלי שיישרפו להם הפיפי או הטושטוש (היי, בכל זאת, אנחנו תכנית לכל המשפחה):
'הישרדות כיבוי צופים' בקרוב אצלינו"

גילוי נאות, מגיב לפני שצפיתי בפרק (סליחה סטילהוק) ורק הסתכלתי על התוצאות ברפרוף
אבל גם בלי צפייה אפשר להשתעשע מהרנדומאליות של ה'זוכה' הגדול שבקלות אני ועוד כמה אנשים היינו יכולים לקדם בשביל השעשוע במדליקים לפידים, מי יודע, אולי הפעם הטרול יהיה גם המנצח אצלינו

תגובה פוסט צפייה בהמשך
לצפיה ב-'אני לא מבין איך אפשר להסיק מסקנות בלי לצפות בפרק קודם?'
אני לא מבין איך אפשר להסיק מסקנות בלי לצפות בפרק קודם?
16/05/2019 | 06:38
1
35
לצפיה ב-'מלראות את התוצאות'
מלראות את התוצאות
16/05/2019 | 06:50
81
בכל מקרה מכל דבר אפשר להסיק מסקנות, לראיה תראה איך אנשים פה מסיקים מסקנות כשרק מוצג להם נושא העונה החדשה בכל פעם
כי מהצגת הנושא הם יכולים כבר לראות תמונה כלשהיא
כמו שאמרתי השראה את הפרק אגיב שוב

באופן כללי מעונה 2 בערך ככה אני צופה
רואה את התוצאות, שם לי תמונה בראש של איך הפרק יילך ואז צופה ולפעמים מופתע לטובה\לרעה
ההבדל הוא שבדרך כלל לא מפרסם פה התרשמות טרום צפייה
פה הייתי חייב

ככה אני צופה וככה אמשיך
לצפיה ב-'דעתי על הגמר-'
דעתי על הגמר-
16/05/2019 | 11:52
87
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איזו עונה
מבחינתי איבדתי עניין בגמר ברגע שלורן הודחה, וקיבלנו את אחד מהפיינל 4 הגרועים והמשעממים.
ככה שמההדחה שלה כבר די הרצתי את הפרק, ואפילו את המועצה האחרונה- הדיבור של השלישייה אל מול המושבעים עוד לא ראיתי.
מה שכן שמחתי שלפחות ריק הודח לפני הגמר.
חשדתי שכריס יוותר על החסינות, והוא אכן עשה את ההחלטה הנכונה מבחינתו-
אני מניח שבלי זה הוא כנראה לא היה זוכה...
חבל לי שעונה שהתחילה טוב והמשיכה עוד יותר טוב, פשוט איבדה את זה מהשליש האחרון שלה, והסיום שלה פשוט הזוי.
לצפיה ב-' '
16/05/2019 | 13:13
1
93
זה מה שהתכוונתי לכתוב בתגובתי אחרי מועצת השבט הראשונה ומה שהלך עם ריק והאלילים לפניה:

צר לי מאוד, אך נראה שהישרדות ארה"ב הפכה להישרדות הישראלית.
אחרי 38 עונות, שלום ולא להתראות לתוכנית הריאליטי הכי אהובה עלי בעולם. נפלת ובגדול. בעונה הבאה אני כבר לא מתכוון לצפות. ואני בטוח שאני ממש לא היחיד שנמאס לו מזה שג'ף וההפקה פשוט הרסו את הישרדות עם מה שהלך בפרקים האחרונים, והדובדבן הגועלי שבקצפת פרק הגמר עם הכי הרבה התערבות של ההפקה לטובת יקיר ההפקה השקוף בכל הזמנים.  אז שלום ולא להתראות לך הישרדות ארה"ב, שהיתה תוכנית הריאליטי הכי אהובה עלי בעולם. 

אך אז הגיע המהלך ששינה את הכל ולמעשה הציל את העונה מבחינתי. ואני מדבר כמובן על המהלך האמיץ של כריס שלמרות שכבר זכה בשרשרת החסינות והבטיח את מקומו בגמר, כשהוא גם זה שאמור להחליט את מי הוא לוקח איתו לגמר ולמי הוא נותן להיאבק בדו-קרב האש, העדיף לקחת הימור ולהרוויח את עלייתו לגמר מחדש בדו-קרב מול יקיר ההפקה המעצבן והשקוף של העונה, ריק דוונס. כשכריס החליט להעביר את שרשרת החסינות שלו לג'ולי העז (ועובדה שלא קיבלה אפילו קול אחד בגמר), שגם כך התכוון לקחת אותה איתו לגמר, ולהביס בעצמו ובמו ידיו את ריק המעצבן, וזאת למרות שישב כל היום ולימד את ג'ולי וגאווין להדליק אש. ובאותו רגע ידעתי שיש לנו מנצח, עוד לפני שהוא הצליח להדליק להבה מספיק גבוהה בכדי לקרוע את החוט מעליה ולהניף את הדגלון, כבר אז ידעתי שהכל עומד להשתנות באותו רגע. ולא היה לי בכלל ספק שהוא הזוכה. אז תודה לכריס שהציל את הישרדות ומנע את הזכייה מיקיר ההפקה השקוף ונמעצבן, שהיה רק חסר לו שההפקה תשים בתרמילו במקום האליל חסינות החצוי כרטיס מעבר ישיר ישירות לגמר מהרגע שנחת חזרה על האי מאי ההכחדה. וכמה אני שמח שהוא הודח ולא זכה, כי זה יכל זכייה שלו היתה הורסת את העונה האפית הזאת ומורידה את דירוגה ובגדול. כמובן שאם גאווין שלא קיבל אפילו קול אחד נגדו לאורך כל העונה היה זוכה זה גם היה בסדר, אך מה שכריס עשה בשלושה ימים מאז שחזר מהאי זו עבודת מאסטרפיס שלא גאווין ובטח שלא ג'ולי עשו במשך 39 הימים שהם היו במשחק. ולכן לא פלא שרוב המושבעים שאף הכירו אותו היטב מאי ההכחדה שהם חיו שם ביחד כולם העדיפו אותו כזוכה העונה.

מה שכן, אחרי הדחתה של קלי לורן היתה לגמרי הזוכה שלי, אלא אם כן קלי תצליח לחזור למשחק מאי ההכחדה, מה שלצערי לא קרה, למרות שהיתה בין החמישה שהיו הכי קרובים לזכות באתגר החזרה למשחק ולחזור למשחק, ולכן הצטערתי מאוד בשבילה שנפלה בפח שטמן לה כריס הערמומי שתשחק את אליל החסינות שלה עליו ותבזבז אותו סתם וללא שום צורך, אך לא הבנתי למה היא סמכה על כריס בפעם השנייה אחרי שהבינה שהוא הפיל אותה בפח בפעם הראשונה. היא הרי חשדה שמדובר באליל מזוייף שרק אלוהים וההפקה יודעים איך ריק הצליח לשתול גם רמז אליו וגם אותו עצמו עם הפתק המקורי, מה שלא קרה מעולם בהישרדות. האם ההפקה הכינה לריק פתק עם רמז מיוחד או שלריק היה עט קסמים שהוא יכול לשנות את הרמז לפסלון החסינות למה שהוא רוצה? אז כן, מסכנה לורן שנפלה בפח של כריס וריק פעמיים והודחה מהמשחק לפני הפיינל 4. וגם ויקטוריה שאהבתי מאוד בתחילת העונה עשתה לא מעט טעויות לקראת הסוף ושילמה בהדחתה. מי חשב בכלל בתחילת העונה שזאת תהיה שלישיית הגמר ושהזוכה יהיה מי שהודח בהדחה השלישית של העונה.

ולגבי הפרומו לעונה הבאה של הישרדות, אני ממש לא אוהב את סנדרה, למרות שזכתה פעמיים, היא אחת הזוכות הכי מאוסות עלי, והשם אי האלילים ממש לא נשמע לי טוב, ובעיקר לנוכח העונה האחרונה שהיו בה יותר מדי אלילים ויתרונות לטעמי. ואני מאוד מקווה שהעונה הבאה לא תהיה אפילו מוגזנת יותר מבחינת יתרונות ואלילים.

ועוד דבר לגבי אהובתי הנצחית קלי, העונה הזאת, למרות המצאה את האליל השלישי שלה וקבעה שיא חדש בהישרדות של השורדת שמצאה הכי הרבה אלילים, קלי שהרבה לא העריכו אותה כשחקנית אסטרטגית, התקדמה והגיעה רחוק, ללא שימוש בשום אליל או יתרון או שרשרת חסינות, אלא אך ורק חברתית ואסטרטגית, וזאת למרות היותה שחקנית חוזרת שהאיום על ראשה ריחף מתחילת העונה ועד היום שבו הודחה. ומה שהכי חשוב שמכל השחקנים החוזרים היא האחרונה שהודחה, ועל זה לבד מבחינתי לפחות מגיע לה כל הכבוד. גם אהבתי מה שהיא ענתה לג'ף בריוניון לגבי זה שהיא רוצה להוות מקור השראה לנערות שלא מאמינות בעצמן האמין יותר בעצמן ולהבין שאם הן רק ירצו הן יוכלו להשיג כל מטרה שהן יציבו לעצמן. ואני חושב שהרבה נערות יכולות לקחת השראה מקלי, למרות שהיא אחת הישרדות הגדולות ביותר שמעולם לא זכתה וכנראה שכבר לא תחזור להישרדות ותגשים את חלומה לזכות בה. נזכור אותך לעד קלי וונטוורת'. 

לצפיה ב-''
17/05/2019 | 22:41
42
כן הניצחון של כריס הציל את העונה , כן כריס ש28 !!!!! מתוך ה39 יום היה באי הגלות/מתים / ואטאבר , עדיף על ריק שסה"כ 6 ימים היה על האי

לצפיה ב-''
16/05/2019 | 22:18
4
71
רק הדחה של ריק תציל את העונה - בהנחה שלמי שחוזר מאי ההכחדה אין סיכוי.אבל שוב, חלק מהמושבעים מכירים את הקאסט רק לפי מועצות השבט. וזו הסיבה למה מי שהפסידו לריק היו צריכים לעבור ישירות לפונדרוסה ולנקות את הקרקע! בכל מקרה, אתגר פיזי, אז לאסטרטגים שביניהם אין ממש סיכוי. הפרק כבר לא מתחיל טוב. ובסוף מי שחוזר למשחק הוא כריס. לפחות הוא שיחק את המשחק, ב...תשעה ימים שהוא היה. אם איכשהו הוא זוכה עכשיו בשלוש חסינויות, מגיע לגמר וזוכה, הוא יהיה יותר גרוע מריק, ואפילו מבן, בוב ופאביו. אני מניח שזה מדהים שהוא הצליח לנצח שורדים שהודחו הרבה אחריו וזכו בכמה פרסים טובים.

ואז נאומי פרידה לכל המושבעים שמקומם מחוץ למשחק עכשיו הוא סופי. הרבה דמעות, הרבה פסנתר, והרבה פיהוקים מצידי. זה באמת קטע שמקומו רק בהישרדות הישראלית. היה שלום, אי ההכחדה. שלום ולא להתראות. ולעולם, לעולם, אל תנסו יותר להחזיר מודחים בשום צורה. כבר היה עדיף שהמודחים יתמודדו ביניהם באי המתים. וכריס מיד מקבל וידוי. האם זה ייתכן... האם הולך להיות זוכה עוד יותר גרוע מאשר ריק? יותר גרוע ממה שאפשר לדמיין? תחשבו על זה, ויקטוריה, גווין וג'ולי בכלל לא מכירים אותו!

ואם זה עדיין לא מספיק, עם מי כריס כורת ברית? עם לא אחר מאשר ריק, חברו לאי ההכחדה. בואו נעלה את שניהם לגמר, נביא גם את ג'ולי איכשהו ונקבל את הגמר הכי גרוע בכל הזמנים. כן, אפילו יותר מאשר גאבון וניקרגואה ביחד. בעצם, העונה הזו די דומה לגאבון וניקרגואה, אבל העריכה לא ממש מוזרה אז אולי הפעם איכשהו כן יש סיכוי למנצח נורמלי, או יותר נכון מנצחת נורמלית. לא שאני לא בעד גווין, אני פשוט לא מאמין שיש לו סיכוי.

אתגר חסינות, ובו זוכה... לא ריק! גם לא כריס! ג'ולי! לצערי ריק שוב לא יודח, כי יש לו אליל, וגם... אתם לא רציניים... כריס קיבל את אותו האליל שריק קיבל כשהוא חזר מאי ההכחדה!!! אני יודע שאני מתלונן על עודף יתרונות כל הזמן, אבל אני נשבע שזה מרגיש כאילו יש בעונה הזו יותר יתרונות מאשר אפילו בפאקינג אי הרוחות. אם זה לא היה ברור עדיין כשהיתרונות התחילו לצוץ להם בסביבות עונה 30 (?), אם זה עדיין לא היה מובן כשסירי הודחה ללא הצבעה, להפקה לא איכפת מהמשחק עצמו, היא רק רוצה דרמה, ורצוי צהובה ככל האפשר. אבל בגלל שיש לנו עונה מושלמת לסיים איתה את הישרדות בעוד שנה, אני, ואני לא מאמין שאני *שוב* אומר את זה, הולך להישאר לעוד שתי עונות אחרונות לגמרי. אני מרגיש כמו ג'אנקי שמנסה להיגמל, אבל שוב ושוב חוזר לסמים.

לשם שינוי, אשכרה הייתה קצת אסטרטגיה הפעם מצד אנשי האלילים והחסינויות... סליחה ג'ולי, אני לא מתכוון אלייך. אני לא מאמין שכריס יצליח במזימה שלו, אבל... למי מצביעים בעצם? בכל מקרה, במועצת השבט, ריק מציל את עצמו כמובן, ואז לורן משתמשת באליל שלה על כריס?!? לא!!! לא!!! דאמט!!! והמודחת היא ויקטוריה... לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!! עכשיו שהיא בחוץ, באמת שאין לי מושג מי יהיה בגמר.

למחרת, לא ממש למחרת כי השמש עוד לא עלתה, נחשו מה? ריק מוצא עוד פאקינג אליל! עוד!!! פאקינג!!!! אליל!!!!!! ואז לכריס יש אליל משלו, כי למה לשחק את המשחק כשאתה יכול למצוא אלילים. וקחו בחשבון שצלמים נמצאים שם עם השורדים, אז למה שהם לא יתנו טיפ למתמודד שהם אוהבים? יאפ, עכשיו כשאני חושב על זה, אין שום סיבה להאמין שמשהו עדיין טהור במשחק הזה. אני נותן לריק קרדיט, שוב, על זה שהוא שם אלילים מזויפים, שבטח נראים יותר טוב מהמקל הידוע לשמצה של אוזי. טוב שהם מזויפים, כי הדבר האחרון שאני רוצה זו עוד הדחת דיפולט כי כל השאר חסינים.

אבל היי, לפחות ההפקה השקיעה באתגר! שנים חיכיתי שיהיה אתגר כל-כך מושקע בגמר שוב... רק חבל שבינתיים המשחק הספיק להיהרס כמעט עד היסוד! ונחשו מי זוכה בחסינות... הפייבוריט הגדול של הפורום, ריק! איזה כיף, אדם שהודח וחזר, אמנם פיספס רק שתי מועצות שבט אבל לא היה ברוב כמעט אף פעם מאז שחזר, עומד לזכות בהישרדות! ואחרי חגיגת האלילים הצפויה במועצה, ושוב בלי לומר מילה על זהות המודחת, זאת לורן... לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!! חרא עונה!!! אין לי פייבוריטים!!!

גם בפיינל 4 יש אתגר חדש דנדש, אבל זה כבר לא משנה. הזוכה היחיד שעוד יכול להיות סבבה הוא גווין, ומבחינה עריכתית אין לו ממש סיכוי. אז בכל מקרה אפשר כבר עכשיו להגיד שאנחנו נקבל את אחד הזוכים הכי גרועים בכל הזמנים. כריס זוכה בחסינות, וזה המצב הכי גרוע שיכול להיות, כי עכשיו הוא יקח את ג'ולי איתו לגמר, וגווין יפסיד באתגר האש. העונה נשארה יחסית טובה, אבל מוזרה, רגע לפני קו הסיום, אבל במאני טיים היא הופכת לקטסטרופה. אבל רגע... כריס מוותר על החסינות כדי לנסות לנצח את ריק? כריס מוותר על החסינות כדי לנסות לנצח את ריק! והוא מצליח!!! עכשיו שהפייבוריט של ההפקה הפסיד באתגר האש, אולי זה גם יהיה הטריגר לגמור עם האבסורד הזה? או, שבגלל שמישהו השתמש בטוויסט הזה כמו שצריך, השרץ הוכשר ולעולם לא ייעלם?

בכל מקרה, תודה לאל שריק לא בגמר, אבל כריס עלול להיות זוכה עוד יותר גרוע. קודם כל, הוא הודח. רוב הזמן הוא לא היה במשחק, לא זכה באתגרים (שאם הוא היה חוזר מאי המתים, לפחות היה אפשר לומר עליו את זה), לא חיפש אלילים, לא כרת בריתות, לא בגד ולא שיקר, לא הצביע ולא הדיח. הבנאדם שיחק רק 12 ימים. הוא היה רק בחמש מועצות שבט, באחת מהן הוא הודח, וטכנית בעוד שתיים הוא היה באותו המצב כמו ריק! מבחינתי יש לי רק שתי אפשרויות מבחינתי: לא לדרג אותו בכלל ולהגדיר אותו כ"בלתי שפיט", או לדרג אותו כזוכה הגרוע מכולם. זה נכון שהוא הספיק לעשות מהלך אחד טוב ועוד אחד שהיה גם טוב מבחינתו, אבל זה כל הרזומה שלו!

ואז כמובן אנחנו מגיעים למועצת השבט האחרונה, בפעם החמישית ברצף ולעד בפורמט החדש והשנוא, והפעם עם 13 פאקינג מושבעים. בנקודה הזו, אי ההכחדה כבר הוכיח את עצמו כאחד הטוויסטים הכי גרועים לא רק בתולדות הישרדות, אלא בכל הז'אנר. עכשיו רק צריך ניצחון של כריס כדי באמת לחרבן על העונה ועל כל התוכנית. אם איזשהו מפיק התפטר איפשהו בנקודה שבה התוכנית הפכה למה שהיא היום, יש מצב שהוא מתכנן עכשיו להתאבד. גאד, כמה שאני שונא את הפורמט החדש. וכמו שציפיתי, כריס זוכה. ואם אני אראה עוד החזרת מודחים באיזושהי תוכנית ריאליטי, אני אפסיק לגמרי עם כל הז'אנר לעולם ועד.

הדירוג הסופי:

1. קלי
2. וורדוג
3. ויקטוריה
4. רון
5. לורן
6. גווין
7. דיוויד
8. אוברי
9. ריק
10. אריק
11. ג'ולי
12. כריס
13. אורורה
14. ג'וליה
15. ג'ו
16. קית'
17. רים
18. וונדי

חשבתי לדרג את כריס יותר גבוה, אבל שוב, הרזומה שלו מתבסס על שני מהלכים!
לצפיה ב-'עונות וזוכים '
עונות וזוכים
16/05/2019 | 22:39
75

עונות:

1. קאגאיאן
2. מיקרונזיה
3. גיבורים נגד נבלים
4. קמבודיה
5. אי הגלות
6. סין
7. איי הפנינה
8. אמזונס
9. סאן חואן דל סור
10. XYZ
11. אוסטרליה
12. הפיליפינים
13. ונואטו
14. דוד נגד גוליית
15. טוקנטינס
16. דם נגד מים
17. HHH
18. קרמואן
19. עולם אחד
20. מרקייזיס
21. גוואטמלה
22. גיים צ'יינגרס
23. סמואה
24. בורנאו
25. אי הרוחות
26. אי ההכחדה - איזו אכזבה, העונה הייתה כל-כך קרובה להיות מעולה ועוד העזתי לדמיין שהולכות להיות שוב עוד עונות טובות, אבל בשבועות האחרונים העונה פשוט קרסה תחת משקל הטוויסטים האבסורדיים שלה. שוב.
27. עולמות בנפרד
28. קו-רונג
29. אי הנוצרים
30. גאבון
31. ניקרגואה
32. פיג'י
33. איי קוק
34. פאלאו
35. אי המתים
36. אולסטארס
37. אפריקה
38. תאילנד

זוכים:
1. נטלי אנדרסון
2. פרוואטי
3. שרה
4. טוד
5. טוני
6. קים
7. ריץ'
8. דניס
9. ניק
10. אדם
11. ג'רמי
12. מייק
13. כריס
14. בריאן
15. קוקרן
16. סנדרה עונה 7
17. ג'יי טי
18. וונדל
19. רוב
20. ג'נה
21. טייסון
22. סופי
23. ארל
24. טינה
25. אראס
26. יול
27. טום
28. אית'ן
29. נטלי ווייט
30. סנדרה עונה 20
31. מישל
32. וספיה
33. דני
34. אמבר
35. בן
36. בוב
37. פאביו

בלתי שפיט - כריס אנדרווד למרות שאילו הייתי מדרג אותו, הוא ללא ספק היה במקום האחרון והמאוד לא חביב. אני לא רוצה להאשים יותר מדי את השחקן, אבל אני מאשים במאה אחוז את המשחק, וזו הסיבה שלדעתי בסופו של דבר אני מגדיר את העונה הזו כגרועה. אני הייתי מוכן לדרג את העונה בטופ 10! טופ 10!!! ובמחי שעה וחצי הכול נהרס.
לצפיה ב-'פרוטוקול מועצת השבט האחרונה!!! '
פרוטוקול מועצת השבט האחרונה!!!
17/05/2019 | 16:14
2
55
האמת שגם אני נפלתי על הפרק הקטוע, רק עכשיו ראיתי באמת.

אני מוכן לסלוח לרוב מי שהצביעו לכריס, בין השאר בגלל שהם הוכיחו את עצמם אסטרטגית (בעיקר וורדוג, רון ודיוויד) ומי שלא אסטרטג היה מעאפן גם ככה. כולם, חוץ מאחת - ויקטוריה. וואט דה פאקינג פאק?!? מצד אחד אפשר לסלוח לה בגלל שהיא יוצאת נגד הטוויסטים, אבל א', גם לולא החזרה של כריס יש סיכוי סביר שהיא הייתה המודחת הבאה - זאת לורן שהטוויסטים באמת שדדו אותה - ו-ב', בניגוד לכל השאר, את לא מכירה את כריס! לא היית באי ההכחדה אפילו יום אחד! ואת היית הכי קרובה לגווין מכולם!

אז אפשר לסכם שאי ההכחדה הוא הטוויסט השנוא עליי, ואני יכול לפרט את הסיבות למה:

1. מודח שחזר מאי הגאולה וזכה, כמו שאמרתי כבר, לפחות היה צריך לנצח באתגרים. כריס לא היה צריך לעשות כלום! רק לשהות באי ולרעוב (מבלי לגלוש לתיאוריות קונספירציה).

2. וואו, כריס מגיע לגמר עם שניים מקאמה, מעניין באמת למי רים תצביע! למזלי, היא ואוברי היו היחידות במושבעים שהודחו לפני המיזוג, אבל גם שאר המושבעים (חוץ מויקטוריה ) היו עם כריס יותר מאשר עם שאר הפיינליסטים, חוץ מאורורה שהייתה מוכחדת רק יום אחד וכמובן הצביעה גווין.

3. הוא כמובן היה פתח לעוד אלף ואחד אלילים ויתרונות, כי אין מספיק דרמה בעונות האלה. כבר הגעתי בעונה הקודמת למסקנה העצובה שהשאלה אינה "האם הישרדות תחזור לקדמותה?" אלא "מתי המשחק יושמד לחלוטין?" והתשובה היא "בעונה 38".

בכל מקרה, שינויים הכרחיים לדירוגים:

1. קלי
2. וורדוג
3. לורן
4. רון
5. גווין
6. דיוויד
7. אוברי
8. ג'ולי
9. ריק
10. אורורה
11. ויקטוריה!!! איך נפלו גיבורים!
12. כריס
13. אריק
14. ג'וליה
15. ג'ו
16. קית'
17. רים
18. וונדי

-999999999999. אי ההכחדה

אני מצטער, אני לא יכול להפסיק לדבר על כמה שאני שונא את הטוויסט הזה. תחשבו רגע: כריס לא חוזר. בעצם, אף אחד לא חוזר. כנגד זה, זה אומר שהאתגר של הפיינל 6 לא היה בכלל (או שהוא היה אתגר פרס) והיו עוברים ישר לאתגר בפיינל 5, שם ריק כנראה בכל מקרה היה זוכה (לא מסוגל לתאר את ויקטוריה מנצחת באתגר פיזי) סיכוי סביר שהוא היה מצביע נגד ויקטוריה בכל מקרה, השאלה היא האם הוא היה משתמש באליל על ג'ולי או גווין, סביר להניח שעל גווין - ואז הוא, יחד עם לורן וויקטוריה כמובן, היה מצביע נגד ג'ולי. 

פיינל 4, אני מנחש שבלי כריס, גווין זוכה בחסינות - או, אם ויקטוריה מודחת בפיינל 5, ג'ולי. אני מניח ששניהם היו לוקחים את לורן לגמר. אני מסוגל לראות את גווין מנצח את ריק באתגר האש, את ויקטוריה לא. אז הגמר היה יכול להיות ריק-לורן-ג'ולי (ריק זוכה, אבל עדיין זוכה עדיף על כריס!) או הגמר הכי טוב שהיה יכול לקרות, לורן-גווין-ויקטוריה, שבו אני מניח שלורן הייתה זוכה, וכמובן בכל מקרה ספק אם ויקטוריה הייתה מחרבנת על המשחק לולא הטוויסט המטומטם, גם אם הייתה מודחת.

לצפיה ב-''
17/05/2019 | 17:40
31
ויקטוריה לא מורדת בשום טוויסטים, לא מבין מאיפה הבאת את זה

הטפשה הזאת חשבה שגווין בגד בה בגלל שהיא הייתה הקול היחיד לכריס ולא היה פיצול, זאת למרות שראתה את לורן נותנת לכריס את הפסלון, עדיין חשבה שזה גווין שבגד בה
אז היא אמרה שגווין הוא המנצח בעיניה כי רצתה שידיחו אותו במקום את ריק שהיה הפייבוריט שלה
אמרה שהצביעה לכריס כי למרות שלא שיחק 39 ימים עדיין היו לו מהלכים טובים בסוף

בקיצור, אצל ויקטוריה "מהלך גדול" = שימוש באליל
ריק היה הפייבוריט שלה כי השתמש בהכי הרבה אלילים
כריס השתמש באליל אחד (או 2 כולל זה של לורן) אז זה נתן לו נקודות זכות אצלה
זהו! שום מחשבה מעבר
בטח לא מרידה בטוויסטים
לצפיה ב-'אתה שוכח רק פרט קטנטן '
אתה שוכח רק פרט קטנטן
17/05/2019 | 17:50
37
אם אי ההכחדה לא היה קיים, ואף אחד לא היה חוזר מהדחה, אז גם ריק עצמו לא היה חוזר למשחק, ואז כל המשחק כולו היה נראה אחרת לאחר האיחוד. ולדעתי ממש לא בטוח שבמצב כזה לורן, ויקטוריה וגאווין היו בהכרח שלישיית הגמר.

יותר מזה, רק תחשוב איך היה נראה המשחק אם התוכנית של קלי ולורן של ברית בנות שתביא להדחתו של ריק ישר אם חזרתו למשחק, אם לא התערבותה של ג'ולי שריחמה על 'האומלל', היתה מתקבלת ויוצאת לפועל איך היתה נראית כל העונה הזאת וגם איך היה נראה הגמר שלה...
לצפיה ב-''
17/05/2019 | 00:56
68
במילה אחת - בזיון
לצפיה ב-'סיקור פוסט צפיה '
סיקור פוסט צפיה
17/05/2019 | 03:56
3
77
מצטער חבר'ה, באמת ציפיתי לראות את הפרק
באמת, בעקבות מה שכתבתם הייתה לי איזה תקווה שכריס יגיע, יטרוף את הקלפים ויחפה על כך שלא יודעים מיהו, לא קרה, השתעממתי מאוד והתעצבנתי לעתים
והיו מקומות שנרדמתי באמצע

קודם כל, אני מופתע איך אף אחד לא העיר על המשפט הראשון של ג'ף לקית' ווונדי - "הם פרשו וזה לחלוטין בסדר!", הם פרשו וזה לחלוטין בסדר? מה קרה למי שפורש "לא מכבד את המשחק", מה קרה לזריקת הלפיד לים? מה קרה לביוש פומבי?
עכשיו פתאום לפרוש זה בסדר? כשזה מסתדר להפקה שלא יהיו כל השחקנים מושבעים אז לפרוש זה בסדר?

באופן כללי כל העונה הזאת סודרה כך שתהיה הערכה מאוד גדולה למי ש"שרד" את אי ההכחדה באיך שהוא הוצג למתמודדים
"הם שם, בלי אוכל, בלי מים כל המשחק...בלה בלה בלה"
וגם האלילי חסינות בתיק/בנדנה לכל מי שחזר משם כדי לוודא שלא יעוף ראשון וגם יעורר "רגע קסם" למושבעים שיושבים מולו, כי הרי אין דבר יותר מגניב בהישרדות מאשר מישהו שקם ואומר "זבבנג ג'ף, הנה אליל, לא הולך לשום מקום חה חה חה", לבחור כזה מגיע הרבה יותר מבחור שאשכרה דיבר עם אנשים וארגן רוב לטובתו והיה בשקט כל המשחק

אז כריס קיבל אליל במתנה והשתמש בו טוב, הוא לא בזבז אותו כמו כריס מעונה 36 אלא עשה את המעשה ההגיוני והשתמש בו, מסכים שהייתה לו הברקה לסדר כך שהוא לא יצטרך להשתמש בו מיד אבל בכל זאת: הוא קיבל אליל במתנה, השתמש בו ואפילו מסתבר שמאוד היה צריך אותו וכנראה לא היה מצליח להסתדר בלעדיו, שבחים לא מגיע לו!

ובאופן כללי, לגבי העריכה, אם מישהו מאי ההכחדה זכה בסופו של דבר אז לפחות תדאגו שיהיה לנו איכשהוא אכפת מהאי הזה!
יכול להיות שאם הייתי רואה במהלך העונה את כריס באי ההכחדה, יוצר קשר עם מתמודדים אחרים, הופך אותם לחברים הכי טובים שלו ומדבר על המשחק יכול להיות שהיה לי איכשהוא אכפת מהניצחון שלו ולא, שתי שניות שמראות אותו דג כריש ואת אריק מפרגן לו לא נחשבות זמן מסך ראוי למנצח!
חלק מאיך שעונה נמדדת זה הסיפור של המנצח, הדרך שהוא עשה ובסופו של דבר המסקנה אם "הגיע לו" או "לא הגיע לו" ואני מסכים מאוד עם יונתן שכריס פה בלתי שפיט וזה מאוד מעצבן!

חלק מהסיבה שלא ראינו קטעים משמעותיים מאי ההכחדה היא שלא היה בו שום אלמנט של משחק!
אם נגיד היו עושים כמו שהיה בהישרדות ישראל, שיש אי של מודחים ושם הם משחקים גם הם את המשחק ולפני שמגיע אליהם המודח הטרי הם עושים אתגר חסינות ומועצה קטנה משלהם על מנת לפנות לו מקום
כך גם לא היה להם מספר מפלצתי של מושבעים וגם אנחנו היינו יכולים קצת לראות את הדינמיקות שם וקצת להעריך את מי ששרד משם כי הוא היה צריך גם לשרוד מועצות פנימיות
בלי אלמנט משחק הצפייה באי הזה חסרת ערך
לצפיה ב-''
17/05/2019 | 09:12
2
53
אני כן נותן קרדיט גדול לכריס על זה שאמר בדיוק את המילים הנכונות כדי לערער את לורן ולגרום לה לעשות מהלך מיותר לגמרי - להשתמש באליל עליו מתוך מחשבה שהיא תראה ככה יותר טוב בעיני הג'ורי, ולבזבז את האליל - וגם בעצם לזרוק את ויקטוריה (בזה שאמר להם שויקטוריה ודווינס הם השניים הכי מוערכים על ידי הג'ורי).

האליל שהוא קיבל היה ללא ספק מעצבן אבל כן אם ניקח בחשבון את זה שהוחבא עוד אליל שדווינס מצא הסיכוי ובגכלל שדווינס זכה בחסינות הוא כנראה היה משתמש באליל על כריס ואז כריס היה ניצל גם ככה.

ועדיין, זה היה ממש ניצחון של אלילים וטוויסטים מפגרים, ועם כל הכבוד לזה שהוא עשה מה שיכל מאז שחזר - זה פשוט לא מצדיק את הניצחון הזה.
לצפיה ב-'אם אתגר האש'
אם אתגר האש
17/05/2019 | 10:49
1
55
אין לדווינס שום סיבה לשמור על כריס בשלב הזה
היה לו אינטרס להשתמש בו בפיינל 6 וזה הכל
בפיינל 5 אחריי שריק כבר זכה בחסינות או עוד לפני, כשנצא אליל חדש הוא היה אמור לעשות לו 'תאי' לזרוק את החצי אליל ולתת לכריס ללכת 
זה אם הוא היה חכם אבל הוא טיפש שהמומחיות שלו זה "זבבנג" במועצות שבט
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
17/05/2019 | 17:31
11
לצפיה ב-'שאלה על פרק הגמר ..'
שאלה על פרק הגמר ..
17/05/2019 | 11:09
5
63
משהו מוזר.. האם לא היה מועצת שבט אחרונה עם שאלות של המושבעים????!? הכרזה על הזוכה??  כי בסרטון שאני צפיתי בו היה פרק של שעתיים שמשום מה הסתיים בזה ששלושת הפיינליסטים צעדו על החוף לעבר מועצת השבט ואז הפרק נגמר והפרק הבא היה כבר הריוניין ולצערי ראיתי מי ניצח וזה הרס לי הכל!!
לצפיה ב-'.... '
....
17/05/2019 | 12:02
1
50
הקטעים הנ"ל של המושבעים וההכרזה היו בפרק 13 הכפול או בפרק 14 בריוניין???
לצפיה ב-'בפרק 13 הרגיל ללא פרסומות'
בפרק 13 הרגיל ללא פרסומות
17/05/2019 | 12:34
16
לצפיה ב-'האמת שגם אני נפלתי לצערי על הפרק של שעתיים הקטוע שציינת'
האמת שגם אני נפלתי לצערי על הפרק של שעתיים הקטוע שציינת
17/05/2019 | 12:22
52
ואחרי שראיתי בריוניון מי זכה, חיפשתי קובץ גרסה של הפרק ללא פרסומות וראיתי את מועצת השבט האחרונה. אבל לקח בערך שעתיים ואולי אף יותר עד שעלה פרק גמר מלא ללא פרסומות, וזה היה די מרגיז ששעות כבר ידעתי מי הזוכה עד שיצא לי לראות איך ובכמה קולות הוא זכה. 
לצפיה ב-'חברים, תעברו לפופקורן טיים'
חברים, תעברו לפופקורן טיים
17/05/2019 | 20:16
1
42
הם בדרך כלל לא מעלים לשם קבצים פגומים. למה להוריד פרקים מאלוהים יודע מאיפה אתם מורידים, כשיש פרקים זמינים באיכות טובה בסטרימינג?
לצפיה ב-'איכות 1080P זה לא מספיק איכותי לסטרימינג?'
איכות 1080P זה לא מספיק איכותי לסטרימינג?
17/05/2019 | 20:27
28
ומה זה פופקורן טיים כשיש מיליון ואחד אפליקציות אחרות שוות בהרבה ומגוונות בהרבה? הסיבה שהפרק גמר שצפינו בו היה מקוטע היה בגלל שזה היה זמן קצר לאחר סיום שידור הפרק המקורי בארה"ב, וזה היה גדוש פרסומות, למרות שארך שעתיים, מה שבסופו של דבר קטע את הפרק לפני הגעתם של שלישיית הגמר למועצת השבט האחרונה. אך בפרק המלא והמתוקן כבר ללא פרסומות שעלה כשעתיים או אפילו יותר אח"כ זה כבר לא היה מקוטע והיה אפשר לראות גם את כל מה שקרה עד הריוניון.

לצפייה - מוסתר
17/05/2019 | 17:28
לצפיה ב-'לדעתי הריוניון של העונה הזאת היה הכי קצר בתולדות הישרדות'
לדעתי הריוניון של העונה הזאת היה הכי קצר בתולדות הישרדות
17/05/2019 | 18:01
44
בקושי רבע שעה, כולל הפרומו לעונה הבאה. וגם זה בלחץ, ומבלי להראות כמעט אף קטע משמעותי של מה שקרה העונה על האי. הדבר היחיד שאהבתי בריוניון זה את הראיון עם קלי שאסור לוותר על החלום, ושהיא רוצה להוות השראה לבחורות צעירות שלא יוותרו לעולם על חלומן ושאם הן ינסו ולא ירימו ידיים וירצו מספיק הן יוכלו להגשים כל חלום וכל מטרה שהן יציבו לעצמן בחיים, למרות שגם הוא היה די קצר. לעומת זאת ממש לא אהבתי את הגישה של ג'ף המנחה לגבי הקוויטרים של אי ההכחדה, שזה בסדר גמור לוותר, שזה היה ההיפך הגמור מהמסר של קלי שאסור ולוותר ולהרים ידיים.
לצפיה ב-''
17/05/2019 | 19:53
58
טוב... אז... לפני שצפיתי בפרק האחרון לא יכולתי להמתין וקראתי על הניצחון של כריס. זה שימח אותי מאוד, מכיוון שחיבבתי את כריס מתחילת העונה (חתיך, חמוד, ז.ין גדול וכו'. אוי סתמו, אוחצ'ות. אתן יודעות שגם אתכן זה עניין ) ולמרות שלא האמנתי לרגע שדווקא הוא זה שיחזור למשחק, ובטח לא שינצח את דבנס המזוויע - הניצחון שלו היה כל כך אקראי ומשוגע שלא יכולתי שלא לשמוח שהעונה האיומה הזאת הסתיימה עם ניצחון מתוק ובלתי צפוי בעליל. 

אבל אז צפיתי בפרק... 

והבולשיט הקבוע המשיך - אינספור איידולים, הפעם אפילו החביאו איידול בתוך התיק של כריס(!) אי פעם קרה דבר כזה בהישרדות? ריק מצא עוד איידול (ממתי ממשיכים להחביא איידולים בפיינל 5?) וקיבל מההפקה חומרים על מנת ליצור איידולים מזוייפים ולהשפיל את לורן וג'ולי אחרי שהוא בעצמו מחה על האכזריות כביכול של ג'ולי ורון להעניק לו איידול מזוייף... בקטע הזה כמעט נשברתי ורציתי לכבות את הפרק. אחר כך, בטרייבל - כולם שולפים איידולים, חלקם מזוייפים, חלקם אמיתיים. איידול לכל דורש. ממש אמריקן איידול. והג'ורי מריע על השטויות האלה כאילו הוא צופה בפרק האחרון של משחקי הכס. בעצם, אולי כדאי לא לדבר על זה כי סף העצבים שלי רגיש אחרי פרק ה'דרקאריס' המחריד וזה לפורום אחר בכלל.
אחר כך בפיינל 4 כריס מוותר על שרשרת החסינות ומחליט להתמודד מול דבנס בהחלטה שנראה כאילו נכתבה על ידי מיטב התסריטאים של CBS. וכמובן שכריס מנצח. 
ואז הטרייבל האחרון. גאווין מציין את העובדה שהוא היחיד ששיחק את המשחק בצורה מושלמת, משום שאף אחד לא כתב את השם שלו אי פעם וזו הוכחה לכך שהוא הזוכה האמיתי כי הפורמט הזה של אי ההכחדה לא. פאקינג. פייר.

דוג-שיט ממהר להבהיר לגאווין שהפורמט לא עומד למשפט, אלא הוא. פאק יו דוג-שיט.
דוגשיט מקבל חיזוק מג'ף שצועק בהתלהמות מהבהילה על הצופים בבית שלא יחשבו לרגע שהפורמט הקדוש פגום מיסודו. 

ולמי הג'ורי מצביע? לכריס, כי הגימיק הזה צריך לחזור מתישהו בעתיד וזה היה נראה מביך אם הזוכה היה מישהו שלא היה לו קשר לאי ההכחדה. 

ז.ין על התכנית הזאת. אין פה יותר שום דבר שנראה אותנטי או הגון. הכל מתוסרט ומבויים על ידי ג'ף וההפקה. איידולים שמוחבאים בתוך התיק? למה לא! מתמודדים שלא שיחקו את המשחק במשך כמעט חודש חוזרים וזוכים? בכיף! 

אין לי שום דבר נגד כריס. הוא עשה את המיטב ממה שהיה לו. אבל גאווין נשדד לאור יום. והישרדות קפצה את הכריש. שוב.
לצפיה ב-''
18/05/2019 | 21:43
28
עוד לא הספקתי להגיב, אבל כנראה שזה אחד הגמרים הכי טובים אי פעם!
גם אני העדפתי שגווין ינצח, אבל כריס שיחק ממש טוב בפרק הזה ושמחתי ברמות שניצח את ריק באתגר אש - המהלכים שלו הראו שיש לו ראש למשחק.
אז נכון שהוא בילה הרבה באי ההכחדה, אבל זה חלק מהפורמט של העונה והמתמודדים ידעו את זה והיו צריכים לדעת שמתמודד שבילה עם כל המושבעים זמן רב כלכך כנראה שזה יתן לו נקודות בגמר.
ולכן לורן, ג'ולי ובעיקר ריק עשו טעויות ענקיות שהשאירו אותו בפיינל 6 שהייתה להם הזדמנות להעיף אותו, ולאחר מכן ריק גם השאיר אותו בפיינל 5.
קיוויתי בכל זאת שגווין ינצח כי הוא ממש חמודי ,  אבל גם כריס זה ניצחון ראוי מספיק לעונה הזו...ותהיו בטוחים שהיו לפחות 8-9 מנצחים גרועים יותר (לדוגמא סנדרה שניצחה באופן הרבה יותר בזיוני בעיני את ראסל ופארווטי, כמו שברייר אמר) אז אני מאוד מרוצה.
העונה הזו הייתה ממש הפכפכה ובאמת שכל פרק הייתי במתח ולא ידעתי למה לצפות, כמובן שהגמר היה השיא.
העונה מדורגת אצלי איפשהו למעלה בערך בטופ 10.
נתראה בעונה הבאה ונקווה לטוב!
לצפיה ב-'אני לא זוכר את דירוג המנצחים שעשיתי כרגע '
אני לא זוכר את דירוג המנצחים שעשיתי כרגע
19/05/2019 | 06:07
28
ולא ראיתי את הפרקים האחרונים כולל הגמר, אבל כריס נמצא במקום האחרון אצלי. וזה לא באשמתו, כל הקונספט של המשחק היה מעצבן מההתחלה, אבל אני לא יכול לדרג אותו יותר גבוה בעצם העובדה שהוא הודח שלישי מהמשחק, אני לא יכול לדרג אותו אפילו גבוה יותר מבוב ופאביו, הם לעומתו לא הודחו.

ג'ף וההפקה באמת חושבים שזה היה רעיון טוב? הם לא קוראים את הביקורות שהם מקבלים מאז עונה 35 (בן-חייב-לנצח-בכל-מחיר)? 
לצפיה ב-''
19/05/2019 | 10:57
24
עונה שהיתה ממש טובה רוב הזמן אבל איבדה מומנטום לקראת הסוף. ברגע שגם ויקטוריה וגם לורן הודחו ראשונות בפרק, איבדתי עניין, ובלי קשר, הפרק היה מאוד משעמם, חוץ מכמה רגעים מעולים, כמו ההחלטה של כריס לוותר על החסינות כדי להתמודד מול ריק.
לגבי הניצחון של כריס - ממש רציתי לראות את גאווין זוכה, אבל חייבים להעריך את כריס - הוא חזר למשחק בשיא הכח וניצל את הימים הבודדים שלו במשחק כדי לעשות כל מה שאפשר כדי לעשות מהלכים ועשה אותם טוב. אז זה ניצחון מעניין, אבל אין ספק ששנוי במחלוקת.
לגבי העונה הבאה - אין דבר שאני רוצה לראות פחות מאשר את רוב מריאנו על מסך הטלוויזיה שלי שוב. יש כל כך הרבה שורדים מעולים ומוצלחים שלא חרשו עליהם, אי אפשר להביא מישהו מהם!? ועוד לקבל אותו ואת סנדרה שוב בעונה שלאחר מכן. נוראי
לצפיה ב-'אשלי מאסארו מהישרדות סין הלכה לעולמה'
אשלי מאסארו מהישרדות סין הלכה לעולמה
17/05/2019 | 03:35
8
67
אשלי מאסארו, נפטרה ביום חמישי בבוקר בבית החולים הקרוב לביתה, כך מדווחים TMZ. היא הייתה בת 39 במותה.

אשלי השתתפה בעונה ה-15 של הישרדות: סין, שלשם היא הגיעה למקום ה-15. אשלי הייתה ידועה בתור מאתבקת מקצועית בעבר אשר התאבקה אצל ה-WWE בין השנים 2005-2008. רק אתמול היא פירסמה בחשבון הטוויטר שלה שהיא משיבה על מכתבי מעריצים. היא גם תכננה לערוך את החזרה שלה לעולם ההיאבקות.

יהי זכרה ברוך. 
לצפיה ב-'וואו איזה שוקקקקק'
וואו איזה שוקקקקק
17/05/2019 | 09:18
51
מסכנה, בגיל נורא צעיר.....
מעניין מה קרה
לצפיה ב-'מעניין שהם מסתירים את סיבת המוות שלה בגיל כל כך צעיר '
מעניין שהם מסתירים את סיבת המוות שלה בגיל כל כך צעיר
17/05/2019 | 14:16
2
45
לפי מה שהבנתי מהכתבות על מותה, הם רק מוכנים לאמר שהמוות שלה הוא מה שמוגדר כ"מוות לא בנסיבות כרימינליות" (Non-Criminal), קרי שהיא לא נרצחה. כמו גם שהמשטרה קיבלה קריאת מצוקה מביתה לפני שהגיעו לפנותה לביה"ח הסמוך שבו היא נפטרה. ושיום לפני מותה היא עוד השיבה לאלפי מעריציה בטוויטר. 
לצפיה ב-'היא הייתה מתאבקת'
היא הייתה מתאבקת
17/05/2019 | 14:54
1
38
אז יכול להיות בעיית לב שהרבה מתאבקים מתים ממנה בגיל צעיר
אני מאמין אבל שיפרסמו בהמשך, בניגוד לדן שהוא אדם פרטי מעבר להישרדות והמשפחה שלו יכולה לשמור את נסיבות המוות שלו לעצמם בלי שאף אחד יציק אשלי קצת יותר ידועה
לצפיה ב-'אני לא חושב שזה המקרה עם אשלי'
אני לא חושב שזה המקרה עם אשלי
17/05/2019 | 18:35
31
מה שרשמת לגבי המתאבקים הוא נכון, ישנם מתאבקים רבים שנפטרו בגיל צעיר מבעיות לב, זאת לאחר שהשתמשו בסטרואידים. אבל המתאבקים האלה התאבקו בשנים ממש מוקדות, שנות ה-80 ואפילו לפני. אשלי באה מעידן שחל איסור על שימוש בסטרואידים ובסמים אחרים, כאלו שיכולים להביא לפיטורים של מתאבק. אני יודע שאשלי חוותה מספר זעזועי מוח במהלך הקריירה שלה, אך איני אם זאת הסיבה. היא לא התאבקה מעל עשור, אז אני לא יודע.

לצפיה ב-'עצוב מאוד'
עצוב מאוד
17/05/2019 | 19:31
2
37
עוד מתמודדת ריאליטי שבחרה לסיים את חייה. זה מראה כמה שהעולם הציני הזה שאנחנו חיים בו יכול להיות הרסני לאנשים מסויימים.
לצפיה ב-'על פי מה בדיוק קבעת שהיא בחרה לסיים את חייה?'
על פי מה בדיוק קבעת שהיא בחרה לסיים את חייה?
17/05/2019 | 20:13
1
37
הבחורה יום לפני מותה עוד התכתבה בטוויטר עם אלפי מעריציה והבטיחה להם שהיא מתכוונת לחזור ולארגן מפגש מעריצים. זה לא מה שעושה מי שמתכוונת לסיים את חייה. וחוץ מזה, אין שום עדות לכך משום מקור. אם כבר נהפוכו, יש עדות מהמשטרה שהם קיבלו אותות מצקה מביתה ושבעקבות כך נשלחה הניידת משטרה שמצאה אותה ודאגה להעבירה לביה"ח הסמוך שבה נקבע מותה.
לצפיה ב-' המשטרה שללה מקרה פלילי'
המשטרה שללה מקרה פלילי
18/05/2019 | 13:20
27
מה זה עוד יכול להיות? אולי מנת יתר, אבל זה גם משהו שנעשה ממצוקה. קיצר, חבל עליה.
לצפיה ב-'עוד פרטים על המקרה'
עוד פרטים על המקרה
18/05/2019 | 00:26
50
ניתן לאשר כי אשלי מאסארו אכן שמה קץ לחייה. אשלי טענה לאור זעזועי מוח ופציעות שהיא ספגה במהלך קריירת ההיאבקות, היא פיתחה דיכאון, מיגרניה, ואובדן זיכרון לטווח קצר. היא השתתפה בתביעה יצוגית של 60 מתאבקים נגד ה-WWE, בטענה שהחברה לא פעלה נכון לטיפול בפציעותיה. 
מקורות:

אם אתם/ן מתמודדים/ות עם מצוקה נפשית, ניתן לפנות לטלפון של ער"ן: 1201

לצפיה ב-' הישרדות 38 : הבחירה הגורלית - התוצאות '
הישרדות 38 : הבחירה הגורלית - התוצאות
16/05/2019 | 18:52
3
57
אז לאחר הפינאלה ההזוי ביותר אי פעם, כריס חזר למשחק ולאחר מכן הודחו לפי הסדר:
ויקטוריה
לורן
ריק דווינס

בגמר הפסידו גווין וג'ולי למנצח של העונה: כריס

והנה הטבלה הסופית מצורפת, לאחר חישוב הנקודות אחרי כל הדחה והדחה ועד לניצחון.

מה שמשעשע כאן, זה שכריס נבחר פעם אחת לאורך כל המשחק, רק ע"י נדי ברושם הראשוני (good for you נדי!)

אז תודה רבה לכולם על ההשתתפות, ונתראה בפינה הבאה

לצפיה ב-'לפי הטבלה'
לפי הטבלה
16/05/2019 | 20:05
29
גם סוסי בחר בו
לצפיה ב-''
16/05/2019 | 20:57
38
יואו אז לפי החוקים של פעם אני הזוכה;) סימנתי אותו ברושם ראשוני ..
ולהיות מקום שלישי אחרי שכל העונה דשדשתי בתחתית ! מעולה לי!
לפרק הגמר בחרו כאופציה לזכייה רק את לורן ואת ריק ששניהם הודחו ...ללא ספק עונה הזיה!
בר תודה על הפינה וסחטיין על הזכיה, לא הפריע לך העובדה שתמיד הצבעת בין האחרונים .
לצפיה ב-'מה שמעניין '
מה שמעניין
17/05/2019 | 14:30
21
מה שמעניין שדווקא חזיתי את זכייתו של כריס כאחד מששת המתמודדים שלדעתי יזכו העונה עוד מהרושם הראשוני כבר בתחילת חודש פברואר שבועיים וחצי לפני שהעונה החלה, אבל אחרי שכריס הודח, ועוד לאור התנהלותו הכל כך רשלנית, שהביאה להדחתו, כבר לא האמנתי שהוא עוד יזכה. למרות שהיתה לי תחושה שאם לא ג'ו או קלי חוזרים למשחק, אז רוב הסיכויים שכריס או אריק חוזרים.

הנה התחזית שלי למי ששת הזוכים הפוטנציאליים שלי בעונה הזאת לפני שהעונה בכלל החלה:

לצפיה ב-'SURVIVOR SA S07E01'
SURVIVOR SA S07E01
17/05/2019 | 13:31
32
מגיע בלי הרבה צפיות כי דרום אפריקה כי מניסיון שלי גרסה דיי חלשה של הישרדות עם המון שלא ממש מכירים/או מבינים את המשחק
למה אני רואה? כי זו גרסה של הישרדות בשפה שאני יכול להבין ואם יהיה "הישרדות - גן חנה" אני גם אראה ואכתוב פה כמה הקאסט בכיין ומפונק

אחד הדברים הטובים אבל בהישרדות דרום אפריקה זה שיש גיוון בקאסט
בעונה הזאת יש לנו אנשים בשנות ה-20-30-40-50 ושניים שאף מתקרבים לשישים
ובאופן כללי אנשים נראים שונה, גם בגלל הגיוון הגזאי שיש שם
אני לא אומר זאת בתור SJW אבל נחמד לראות אנשים שנראים שונה לעומת החתיכוס והבלונדיניות של הישרדות ארצות הברית שרק בפרק 3 אני מזהה מי זה מי

מה שכן, פה דיי ייקח לי זמן לקלוט ולזכור את השמות שלהם:
קובוס?
דוראו?
מממבה?
סיפיי?
אני פשוט אקרא לכם ג'ון

אז הפרק מתחיל וניקו (שאת שם משפחתו לא מסוגל לקלוט) מקבץ את המתמודדים שמחולקים לשלושה שבטים ומציג להם את הטוויסט הגדול של העונה - אי הסודות, שבואו נאמר את האמת זה דיי כמו אי הגלות רק אם שם אחר אבל היי, בדרום אפריקה זה חדש
כל שבט בוחר לעצמו מנהיג שיצטרך להתמודד עם דילמה באי הסודות
והדילמה הראשונה היא "אבן אש" לשבט או רמז לפסלון חסינות
למען האמת לא ממש הבנתי פה מה הדילמה, ממילא מקבלים אבן אש בימים הראשונים אחרי אתגר חסינות
אבל יש התלבטות וכנראה ששוב זה נובע מחוסר ההיכרות של המשתתפים עם המשחק

הבחירה של פול לבחור ברמז של האליל חסינות רק בשביל שיוכל להגיע לשבט שלו ולהגיד להם "בואו נחפש אותו ביחד וניפטר ממנו" נראתה לי מאוד תמוהה אבל איכשהוא המהלך הזה גרם לו לצבור פופולאריות
הוא סוג של מנהיג אבל לא נראה לי מנהיג שיגיע רחוק, יותר מנהיג כמו גרטשן, מרקוס וג'ף קנט שיעופו בין לקראת האיחוד לקצת אחריו

קובוס מחטט במכנסיים של פול ורואה את הרמז לאליל החסינות ונואם כמה חכם הוא שעשה זאת אבל לא מבין ממש שכנראה הרמז לאליל מכוון לאי של השבט של פול והוא בכלל בשבט אחר, או שהוא בונה על חילוף שבטים

ובאופן כללי בשבטים
כל אחד מהשבטים יש דיבורים על בריתות ובכולן זה האוטומט של ברית בנים/ברית בנות עולה על הפרק בלי ממש מחשבה מעבר
ובתגובה, חלק כועסים שכורתים איתם ברית כלכך מוקדם ביום 2
ויש כאלו שממש כועסים שהאנשים חיכו עד ליום 2 בשביל לדבר איתם
אין ממש הבנה של המשחק אבל לפחות אין "ראויים" שמדברים על מוסר, ערכים וכה'

בכל מקרה דיי ברור שאף אחד מהחבר'ה פה לא מבין ממש את המשחק ואם יהיה שחקן טוב זה יהיה שחקן שילמד את המשחק תוך כדי תנועה, קצת כמו ארל קול בפיג'י רק מקווה שיהיה הרבה יותר מעניין ממנו

מי שנראים לי כרגע בעלי פוטנציאל להיות שחקנים טובים הם לטיטיה, המבוגרת בשבט הצהוב
ניקול וסיפיי מהשבט הכחול
מייק מהשבט הצהוב
וטינג טינג מהשבט הסגול

היה קצת כואב לראות את מועצת השבט כי דיי היה ברור שליאן מודחת בגלל שהיא מוזרה, משקפפופרית, קצת שמנמנה ולא ממש יודעת לדבר
היה נראה שהם ממש מנסים לזרז את מועצת השבט כי הקול שלה מעצבן אותם

אבל סך הכל הייתה חווית צפייה נחמדה והרבה יותר נהניתי מזה מאשר הצפייה בגמר של הישרדות אתמול, גם ניקו פאנאגיו הרבה יותר נסבל מג'ף פרובסט, אולי בגלל שבעונות של דרום אפריקה יש לעתים טווח של כמה שנים אז הוא נראה הרבה יותר טבעי בניגוד לג'ף שרוצה לפרוש כבר מעונה 9, נשאר בגלל המשכורת ומזייף התלהבות שכבר מזמן אין בו

מקווה לעונה טובה ומעניינת
לצפיה ב-'הלילה נגלה הכל, מי חזר, מי שלישיית הגמר ומי הזוכה '
הלילה נגלה הכל, מי חזר, מי שלישיית הגמר ומי הזוכה
15/05/2019 | 19:19
4
59
הלילה נגלה הכל, מי חזר/ה מאי ההכחדה, מי הם שלישיית הגמר ומי הזוכה במיליון דולר ובתואר השורד האחרון של העונה המטורפת הזאת, שהיתה כמו רכבת הרים לכל אורכה. 
לצפיה ב-'ההימור שלי '
ההימור שלי
15/05/2019 | 20:32
1
59
מי שיחזור כנראה קיבל וידוי בפרק הקודם עם המכתבים, היחיד מהם ששיחק טוב הוא דיוויד, אבל אני לא מאמין שהוא חוזר אז בואו נגיד... רים. או כריס. הגיוני יותר שזה כריס כי הוא חזק יותר.

פיינל 6: כריס כמובן יודע שללורן יש אליל, הוא כורת ברית עם כריס וג'ולי, אבל במועצת השבט לורן שולפת את האליל שלה וכריס, לראשונה העונה, מגיע לפונדרוסה! ריק בטח זוכה בחסינות או משהו.

פיינל 5: לצערנו לריק עדיין יש אליל, ובין אם הוא חסין מהאתגר או לא, הוא משתמש בו כדי להדיח את גווין.

פיינל 4: היו ללורן כמה וידויים על אש, אז אני מקווה שהיא תנצח את ריק באתגר האש. זה נראה לי תרחיש הגיוני כי ריק מתחיל להיות דומיננטי מדי ואמריקה סוגדת לו מסיבה כלשהי ואולי זה יגרום להפקה לרדת מהרעיון המעצבן הזה סוף סוף!!!

בכל מקרה, אם ריק בגמר, הוא זוכה... אבל אני לא רואה אותו בגמר. לורן בטוח בגמר (ובתקווה זוכה), ויקטוריה גם, השאלה מי יהיה איתן, כי אני גם לא בטוח שג'ולי תהיה שם... אולי מי שיחזור מאי ההכחדה? ואם בכל זאת כנגד כל הסיכויים והוידויים מדובר בקלי/וורדוג, זה בכלל יהיה גמר מעולה.
לצפיה ב-'לדעתי דווקא נהפוכו '
לדעתי דווקא נהפוכו
15/05/2019 | 20:55
41
מי שקיבל וידוי וזכה לקרוא את המכתב שכתב לעצמו בפרק האחרון, כבר לא חוזר, כי וידאו שהסיפטר שלו כאילו הסתיים. מה שמשאיר אונו עם מי שלא קיבל וידוי ולא זכינו לשמוע את המכתבים שרשמו לעצמם. ואם אני טועה, ורים העלובה הזאת אכן חוזרת זו תהיה מכה קשה לעונה ולהישרדות בכלל. ואם היא גם זוכה אז בכלל, העונה הזאת יורדת לתחתית טבלת הדירוגים. אז בואו נקווה מאוד שזה לא מה שיקרה.
לצפיה ב-'ואם מישהו מתקשה להפרד'
ואם מישהו מתקשה להפרד
15/05/2019 | 20:35
1
59
יום אחריי מתחילה העונה השביעית של הישרדות דרום אפריקה
#באלליגתהעלעםחולצהשלהפועלחולון
#ישליחרדתנטישה
#בבקשהתצפואיתי
לצפיה ב-'לפחות נשארה לנו הישרדות ישראל '
לפחות נשארה לנו הישרדות ישראל
16/05/2019 | 21:09
13
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות 38 - פרק 13 '
פינת הפופולאריות 38 - פרק 13
10/05/2019 | 18:13
14
51
ולהלן הדירוג הקודם:

15. ג'ו - 1.4 3
15. רים - 1.4 4
14. ג'וליה - 1.5 2
13. כריס - 1.8 2
12. דייויד - 2
11. אריק - 2.3 3
10. אוברי - 2.4
9. ווורדוג - 3.3 8!!
8. קלי - 3.5 1
7. ריק - 4.1 1
6. רון - 5.3 1
5. ג'ולי - 5.5 1
4. אורורה - 5.8 5

ויש לנו טופ 3 חדש!
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
10/05/2019 | 18:17
60
עם ממוצע 8.1,

לראשונה מאז פרק המיזוג היא עולה 5 מקומות - וחוזרת לטופ 3!
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
10/05/2019 | 18:19
54
עם ממוצע 8.4,

עולה 3 מקומות - ולראשונה מאז תחילת המשחק הוא בטופ 3!!!

גווין
לצפיה ב-' ובמקום הראשון...'
ובמקום הראשון...
10/05/2019 | 18:20
66
עם ממוצע 9.3!

עולה ב2 מקומות - ולראשונה במשחק אחרי המון פעמים בטופ 3 אבל אף פעם במקום הראשון

היא כובשת אותו!

לורן
לצפיה ב-' הדירוג'
הדירוג
10/05/2019 | 18:24
10
50
בפעם הלפני האחרונה - מה שאומר שזו הפעם האחרונה שאנחנו מדרגים 16 ולא את שני כוכבי העונה האמיתיים! קית' וונדי 

אוברי
אורורה
אריק
ג'ו
ג'ולי
ג'וליה
גווין
דייויד
וורדוג
ויקטוריה
כריס
לורן
קלי
רון
רים
ריק

דירוג נעים
לצפיה ב-''
10/05/2019 | 19:50
49
מוכחדים - 1

אורורה - 5 סתם יצאה מרירה לאורך כל הפרק
ג'ולי - 5
גווין - 7 טעות מצידו
ויקטוריה - 7 גם מצידה
לורן - 9 דווקא מצידה לא
ריק - 7 דווקא שיחק טוב הפרק
לצפיה ב-' יאללה'
יאללה
10/05/2019 | 19:51
55
וורדוג, רון וקלי - 5
שאר המוכחדים - 1
ג'ולי - 7
גווין - 8
לורן - 10
ויקטוריה - 6
אורורה - 5
ריק דווינס - 2
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
11/05/2019 | 01:18
40
מוכחדים = 4
אורורה = 2
ג'ולי = 2
גווין = 7
ויקטוריה = 8
לורן = 8
ריק = 10 לא יודע למה אבל הוא ממש אנדרייטד פה , על התפקוד בזמן האחרון מגיע לו רק 10!!
לצפיה ב-''
11/05/2019 | 09:27
33
אוברי 1
אורורה 7
אריק 1
ג'ו 1
ג'ולי 6
ג'וליה 1
גווין 10
דייויד 10
וורדוג 1
ויקטוריה 10
כריס 1
לורן 10
קלי 1
רון 1
רים 1
ריק 6
לצפיה ב-''
11/05/2019 | 12:01
35
גווין,ויקטוריה,אורורה,לורן- 10
ג'ולי-5
מוכחדים והמוכחד לשעבר וללא יתרונות בהווה- 1
לצפיה ב-'È difficile stare al mondo'
È difficile stare al mondo
11/05/2019 | 14:01
38
לורן 10
ויק וגאווין 8
ג'ולי 5
כל השאר 1
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
11/05/2019 | 14:47
42
אוברי - 2
אורורה - 5
(שיחקה טוב והצביעה נכון למרות שהודחה, חבל שכל השאר לא הצביעו כמוה)
אריק - 1
ג'ו - 5
(בעל רוב הסיכויים לחזור למשחק)
ג'ולי - 3 (חוץ מזכייה בשרשרת החסינות הראשונה והמהלך עם לורן להדחת וורדוג לא תרמה הרבה למשחק העונה, ומאז שרון הודח נעלמה)
ג'וליה - 1
גווין - 6
(עשה טעות שלא הצביע לג'ולי ונפל בפח שטמן להם ריק)
דייויד- 1
וורדוג - 1
(יהיה מוזר מאוד אם מרוב כמה שהוא גרוע במשימות ובין הראשונים שנכשל בכולן הוא זה שיחזור מאי ההכחדה)
ויקטוריה - 6 (עשתה טעות שלא הצביעה לג'ולי ונפלה בפח שטמן להם ריק)
כריס - 1
לורן - 10
(מלכה חדשה בהתהוות, עם עמוד שדרה מפלדה ועדיין עם אליל חסינות שספק אם בכלל תצטרך אותו עד הגמר)
קלי - 5 (בתקווה שהיא חוזרת למשחק וחוברת ללורן, ויקטוריה וגאווין)
רון - 1
רים - 1
(בבקשה רק שהיא לא זו שחוזרת למשחק עם כל העריכות המיותרות שהיא מקבלת כל פרק)
ריק - 2 (אם לא כל היתרונות שההפקה סיפקה לו מהרגע שחזר למשחק מאי ההכחדה היה עף מזמן, וחבל שהמטומטמים האלה של קאמה לא הלכו עם התוכנית של קלי ולורן הדיחו אותו כשהם עוד יכלו)
לצפיה ב-'דירוגי-'
דירוגי-
11/05/2019 | 23:26
24
אוברי- 5
אורורה- 2
אריק- 5
ג'ו- 1
ג'ולי- 1
ג'וליה- 2
גווין- 6
דייויד- 5
וורדוג- 8
ויקטוריה- 6
כריס- 3
לורן- 9
קלי- 5
רון- 1
רים- 1
ריק- 5
לצפיה ב-''
12/05/2019 | 05:31
34
וורדוג וקלי - 5
שאר המוכחדים - 1
ג'ולי - 5
גווין - 10
לורן - 10
ויקטוריה - 8
אורורה - 5
ריק  - 6
לצפיה ב-''
13/05/2019 | 17:16
41
אוברי 8
אורורה 8
אריק 3
ג'ו 2
ג'ולי 6
ג'וליה 3
גווין 9
דייויד 3
וורדוג 3
ויקטוריה 10
כריס 3
לורן 10
קלי 10
רון 3
רים 4
ריק 1
לצפיה ב-'הישרדות VIP 2 - פרק 20 '
הישרדות VIP 2 - פרק 20
13/05/2019 | 09:41
1
61
טוב, נראה שג'ובאני ש'פתאום' הפך לבן הברית של נעמה וליהיא כבר לא יודח בהדחה הקרובה, כי למרות שלא זכה בחסינות במשימת האוכל המגעיל ושקד זכה בה בפרק המגעיל (תרתי משמע), ששודר אמש, ההפקה סידרה לג'ובאני שרשרת חסינות נוספת משלו, ולעומת זאת, לאסף שנשלח להתחרות בו בדו-קרב (מעניין מי האידיוט שהחליט לשלוח אותו להתחרות בג'ובאני? אה, שקד ), שם אחד בכד ההצבעות הדחה.

ושימו לב לזה, עוד אלמנט חדש בכדי להטות את המשחק לתוצאות שההפקה רוצה נוסף לאלמנטים של הישרדות הישראלית: גלגל המזל  , שמעכשיו והלאה כל זוכה בדו-קרב שייערך לאחר הזכייה במשימת החסינות האישית ישתמש בו מול יריבו. 

קרי, לא מספיק כל היתרונות שיש לנו עד עכשיו בעונה הכי מכורה ומבויימת של הישרדות בכל הזמנים, הוסיפו לנו גם גלגל מזל שיספק עוד שרשראות חסינות ויתרונות אחרים מול חסרונות ליריבים.

זו כבר לא הישרדות, זו עבודה בעיניים וההפקה קובעת מי יגיע לגמר ומי יזכה. 
לצפיה ב-'הישרדות הישראלית הולכת ומתדרדרת מדחי אל דחי '
הישרדות הישראלית הולכת ומתדרדרת מדחי אל דחי
17/05/2019 | 13:59
22
פרק ההדחה בהפתעה היה כל כך הגב ששבר את גב הגמל מבחינתי שכבר ממש לא בא לי יותר להמשיך לצפות בהישרדות VIP 2. הרי היה ברור מראש שאם ההפקה דאגה שג'ובאני יהיה גם הוא עם שרשרת חסינות על צווארו, ומנגד שלאסף כבר יהיה קול אחד בכד נגדו, כדי שלא ייווצר מצב של תיקו ולא ליהיא ולא נעמה יהיו בסכנת הדחה או אפילו דו-קרב הדלקת אש, כל עוד אפשר פשוט ללכת על אסף שיש כבר קול אחד נגדו מראש בכד. וזה בדיוק מה שהם עשו. אך הכי מפתיע, שממש רגע לפני הדחתו, אסף 'פתאום' משום מקום קפץ וצעק ואף התעקש שהכל מותר, ושאף אחד לא צריך לקיים הבטחות או לעמוד במילה שנתן למישהו אחר, לעזאזל הוא אפילו טען שמותר לגנוב את המאובן המוזהב למתמודד אחר (רק שכאן הוא קצת כנראה לא מעודכן, כי לכולם אין באמת מאובן מוזהב ורק כשההפקה תראה שאחד הפייבוריטים או יותר נכון יקירות ההפקה שלה בסכנה היא תדאג להחליף להן את המאובן הרגיל במאובן מוזהב, בכדי שיינצלו מהדחה בטוחה, כמו למשל ליהיא), וזה סגר וחתם אצלי סופית את הפינה של החשד שלי לגבי זה שהעונה הזאת כולה מבויימת ועשויה עם האצבע ולמעשה פייק אחד גדול, ושהסלבס המשתתפים בה משמשים פשוט כמריונטות עם הוראות ותסריט רשום מההפקה שאותו הם מדקלמים כמו המריונטות שהם. וגם קשה לי להאמין שכולם שם כאלה מטומטמים באמת.

בכל אופן, העונה הזאת היא העונה הגרועה ביותר עד היום של הישרדות ישראל. ואכן עוד לא היתה עונה כזאת, קרי כזאת עונה מכורה ומבויימת ועשויה עם האצבע כמו העונה של הישרדות VIP 2, שכולי תקווה שגם הרייטינג שלה יצנח בהתאם, אם לא כבר צנח מאז ההתערבות הכל כך בולטת של ההפקה במשחק.

פשוט בושה וחרפה. 
לצפיה ב-'הישרדות VIP 2 - פרק 19 '
הישרדות VIP 2 - פרק 19
12/05/2019 | 01:23
3
77
הג'ובאני הזה כזה מטומטם שעדיין לא המציאו שם לטמטום שמאפיין אותו. להשאיר את נעמה במשחק עכשיו שידוע שאין לה שום אליל חסינות, ולא להדיח אותה בהזדמנות הראשונה, זה לשחק באש בתוך בית שקירותיו ורצפתו נשטפו בבנזין.

ולמה הוא חי במחשבה שכולם שם חייבים לתת לו דין וחשבון? הבן אדם חי בסרט, ולא סתם סרט אלא מאפיונרים רע, ולכן לא פלא שאפילו בן בריתו מני חתך ממנו והצטרף לברית של קנקאי. שלא לדבר בכלל על זה שאחרי ההדחה של אייל והפרישה של מישל הוא הפך לפאפי של נעמה שמאכילה אותו לוקשים בכפית ועוד תביא להדחתו. כי חוץ משמחה שעוד מחזיקה ממנו, אף אחד שם כבר לא מחזיק ממנו יותר. וההתנהלות שלו בבקתה היא לא פחות מביזיון.
לצפיה ב-''
12/05/2019 | 10:39
2
69
נו, זה ברור שג'ובאני לא מבין במשחק והיה צפוי שיקח את המכתב . אבל דווקא הוא צדק שאם הוא ונעמה ימשיכו לחפש אחד את השני, שניהם יסיימו בספסל המושבעים . אין לי ספק ששקד יקח את קנקאי וידיח את ג'ובאני ברגע שיסיים עם נעמה. ואם לא, גם ללכת 2 בריתות של 3 לפיינל6 ו"שהטוב ינצח" זה אידיוטי.
אלא אם כן באת למסיבה ואתה רוצה להיות באווירה טובה כמו שלונא אומרת, לא אם באת למשחק.
מני אדיוט, גם לא מבין את זה וגם נותן את כל הסיבות להתהפך על ג'ובאני כשהוא מספר לקנקאי שהוא מתכנן ללכת נגדם ועם נעמה. מה הוא חושב , זה רק עוד יותר נותן להם סיבה ללכת נגד ג'ובאני במועצה הקרובה או אחריה .
הוא לא חושב מני.

ג'ובאני לא יוותר אז מעניין אותי לראות אם הוא יצליח לשכנע את מני,  את שמחה , שניהם, או שהפתרון יגיע מקרב אש+וטו לטובתם.
נעמה לא הולכת , זה ברור.
לצפיה ב-'לא אתפלא כלל '
לא אתפלא כלל
12/05/2019 | 15:27
1
69
לא אתפלא כלל אם דווקא ג'ובאני המודח הבא. כי אם זו לא תהיה נעמה או ליהיא, 4 קולות לפחות יצביעו לג'ובאני. ומי שמשחק באש בסופו של דבר נכווה. ואם ג'ובאני טוען שאת נעמה אי אפשר לנצח, הוא הראשון שהיה צריך להדיח אותה. אלא אם כן הוא רוצה שתזכה.
לצפיה ב-''
13/05/2019 | 07:33
50
אתה מודה בעצמך שרביעית קנקאי יכולה בקלות להדיח את ג'ובאני בכל רגע נתון, אז למה שייתן להם להמשיך במשחק?

בכל אופן, למועצה הקרובה הוא גם קיבל חסינות, אבל לא היו נוגעים בו.
בהמשך הוא בהחלט בסכנה אם נעמה הולכת.
לצפיה ב-'THE AMAZING RACE S31E04'
THE AMAZING RACE S31E04
09/05/2019 | 09:52
4
70
היציאה הכי מכוערת שהייתה אי פעם בתולדות המירוץ
אם כל הכבוד שהיה לי לקורין ואלייזה בתור הצוות המבדר העונה
עכשיו אני אומר ברוך שפטרנו

אני מסכים שרייצ'ל הייתה בלתי נסבלת בעונה 12 של ביג ברודר
יכול להיות גם שאת הדמות שלה בעונה 13 פחות אהבו + המשימה שנתפרה בשבילה

אבל במירוץ זה נראה שכועסים עליה סתם
עונה שעברה כעסו עליה בגלל שרק הצביעה לכיוון הרמז כשקונור שאל אותה למיקומו ולא לקחה אותו עד אליו
עכשיו אלייזה וקורין כועסות עליה כי היא עלתה על השטיח לפניהן
כל השנאת חינם הזאת שהיא מקבלת במירוץ דיי גורמת לי לפייברט אותה העונה הזאת ולרצות שתגיע רחוק ותנצח
לצפיה ב-''
10/05/2019 | 09:33
54
דבר אחד בטוח לגבי המודחות הטריות הפרק: ספורטיביות הן ממש לא.
שלא לדבר על כך שכל הכעס שלהן על הבנות שהקדימו אותן על השטיח לא היה בכלל מוצדק, כי זה שהן שמו להן עצור או סיבוב פרסה, או אפילו פגעו בהן באיזושהי צורה, הן בסך הכל סיימו מהר יותר את משימתן והקדימו אותן על השטיח בכמה דקות בודדות. ועוד פרגנו להן ככוח נשי, למרות שהפסידו, והרבה בגלל שאלייזה נכשלה שוב ושוב בטסט האופנועים במשימה הקודמת ובגלל זה הן הגיעו אחרונות למשימה באגם. אז על מה בדיוק הן כל כך כועסות כל כך על הבנות עד כדי כך שהן הצהירו בפניהן שהן מתכוונות להחרימן ולא להשתתף באף מסיבה של המירוץ?
לצפיה ב-''
11/05/2019 | 05:32
33
היה פרק קצת משעמם ומעייף חייב לומר
משימות מאוד משעממות וסתמיות
המשימה הראשונה עם המזחלות זה בדיחה, אני ממש שונא משימות שמתחילות בזה שכולם צריכים לחכות עד הבוקר ביחד מחוץ לדלת ואז כולם בבת אחת מתחילים, וכאן במיוחד זה היה פשוט סתם להתגלש במזחלת 2 שניות והחוצה...
והספיד באמפ בכלל היה בדיחה.. לאסוף כמה כדורי שלג ולהביא אותם למקום שהם גם ככה צריכים להגיע אליו... איפה הספיד באמפ פה בדיוק? עיכב אותם אוליייי ב5 דקות (ועובדה שהצליחו לעקוף בלי בעיה זוגות אחרים בשלב הזה)
המשימה עם האופנועים הייתה נראת ממש קשה, וכאלו עם נסיון עבר באופנועים הצליחו אותה בלי בעיה, וכאלו שפעם ראשונה עולים על אופנוע זו באמת בעיה... אני לא יודע אם הייתי מצליח להסתדר בקלות עם משימה כזו, זה היה נראה באמת קשה ממש
ואז המשימת צומת האחרונה.. שזה באמת היה טעות בשביל האפגנימלס ורייצ'ל ואליסה לבחור בבניה (שמן הסתם הרבה יותר מורכב וקשה מסתם לחתור על רפסודה לקחת כד עם דגים ולחזור.. היו צריכים להחליף משימה בכישלון הראשון של הבניה במקום להתעקש על זה.. חבל זה כמעט עלה בהדחה של רייצ'ל
התבאסתי שאלייזה וקורין הודחו כי הן היו ממש מבדרות, ובאסה שהלג בלי הדחה היה פרק קודם ולא בפרק הזה.. הן הרבה יותר מעניינות מכריס וברט!
אבל כשזה היה בינן לבין רייצ'ל ואליסה, כמובן שהעדפתי את הקוויניות שלי
ובהחלט יציאה מאוד מבאסת ולא תחרותית, ובאמת לא הצלחתי להבין מאיפה זה נבע.. וטוב שרייצ'ל ואליסה שמרו על איפוק ולא ירדו לרמה הנמוכה שלהן..
מקווה שפרק הבא יהיה יותר מעניין! כך זה נראה ממה שהראו בפריוויו... ודובאי זו תמיד הזדמנות של האפגנימלס לחזור למשחק אחרי 2 לגים חלשים!
לצפיה ב-'ספוילרררררר'
ספוילרררררר
11/05/2019 | 20:12
1
39
כן בלי קורין ואלייזה המירוץ ירד בחצי מאטרקטיביותו והן היו הפייב בלה בלה בלה
אני כ"כ שמח אבל שהן יצאו ככה בנסיבות האלו כי זה היה פאקינג אפיק פשוט יצאו כמו מלכות אמיתיות בלי ההתייפייפויות הצבועות והאיפוק המזויף אלא במרמור ועצבים והתנהגות מגעילה כמו *פאקינג אנשים אמיתיים*. מאחל לכל העולם עוד רגעי טלוויזיה כאלו.

מה שכן, העדפתי שרייצ'ל והפרסומת לבוטוקס שרצה איתה ימשיכו פשוט כי יש להן יותר סיכוי להתקדם. אלייזה וקורין היו מודחות אם לא עכשיו אז עוד פרק או שניים.
חוץ מזה אני לא סובל את האפגנימלז בגלל שהם אדירים ו2 רמות מעל כולם שם וזה משעמם אותי כי אין לאף אחד אחר סיכוי שם. אולי לזוג האהבלים מביג בראדר אבל הם ככ דביקים ומשעממים שאני מעדיף לזרוק את עצמי מתחת לאופנוע בהוצ'ימין מאשר להמשיך לצפות בהם עוד 8 לגים. ג'אנל ושאנל או ווטאבר חמודות. זהו בעיקרון.

לצפיה ב-'כמו אנשים אמיתיים? '
כמו אנשים אמיתיים?
12/05/2019 | 00:59
37
למה נראה לך שאנשים אמיתיים היו מתנהגים בכזה ביזיון? הרי הן לא הודחו בגלל שרייצ'ל ואליסיה שמו להם עצור או סיבוב פרסה, וגם לא בגלל שהן פגעו בהן באיזושהי צורה אחרת. הן הודחו בגלל שהן היו גרועות במשימת האופנועים, ולמרות שהגיעו אליה בין הראשונים יצאו ממנה אחרונות. ובזה הן יכולות להאשים אך ורק את עצמן ולא אף אחד אחר, ובטח שלא את רייצ'ל ואחותה. הודחתן, תגידו תודה ושלום ותצאו כמו גדולות. אבל לא, מה פתאום, שהן ייצאו כמו גדולות מבלי להאשים את כל העולם ואשתו מלבדן? אם יש משהו שאני הכי שונא במשחק, כל משחק, זה אנשים שלא יודעים להפסיד בכבוד. והן האחרונות שאפשר לקרוא להן אנשים אמיתיים.  
לצפיה ב-' הישרדות 38 : הבחירה הגורלית - פרק הגמר '
הישרדות 38 : הבחירה הגורלית - פרק הגמר
09/05/2019 | 16:59
12
91
אז בפרק האחרון הודחה אורורה, וסאוסי איבד 2 נקודות, סטילהוק איבד 4 נקודות.

אז אנחנו מגיעים לפרק הגמר בו יש לנו חמישה מתמודדים (שיהפכו לשישה) ו4 בחירות(!!!) לבצע:

פיינל 6 - כאן תהיה הגבלת בחירה של מתמודד אחד לכל 3 משתתפים ולא יותר.
מכאן לא תהיה הגבלה ויהיה אפשר לבחור במי שרוצים:
פיינל 5
פיינל 4
בחירת הגמר

כרגיל, ניתן לבחור עד השעה 2:00 בלילה שבין רביעי לחמישי.

שיהיו בחירות מוצלחות
לצפיה ב-''
09/05/2019 | 17:01
47
קווין גווין לכל הבחירות
לצפיה ב-'ורק מבהיר '
ורק מבהיר
09/05/2019 | 17:04
48
טכנית אתם יכולים לבחור במישהו מאי ההכחדה ותקבלו ניקוד על כל שלב שבו לא יודח במידה ויחזור

לצפיה ב-''
09/05/2019 | 17:23
43
לורן בהכל
לצפיה ב-'ספוילר'
ספוילר
09/05/2019 | 19:07
46
לורן להכול
לצפיה ב-''
09/05/2019 | 20:28
40
4 פעמים לורן
לצפיה ב-''
09/05/2019 | 20:34
44
4 פעמים ריק
לצפיה ב-''
09/05/2019 | 23:12
36
ריק להכל

Let's goooo
לצפיה ב-''
09/05/2019 | 23:18
41
ויקטוריה לפיינל 6
לורן לכל שאר השלבים

לצפיה ב-''
10/05/2019 | 11:40
32
גאווין
ואז לורן להכל
לצפיה ב-''
10/05/2019 | 17:00
33
ויקטוריה
לורן
לורן
לורן

לצפיה ב-''
10/05/2019 | 19:31
41
ויקטוריה
לורן
לורן
לורן
לצפיה ב-''
13/05/2019 | 17:59
18
לא ממש מתה עליו, אבל מוצא אלילים, מנצח בחסינות, מקבל עריכה מדהימה - 
ריק - הכל 
לצפיה ב-'BB CAN S07E28'
BB CAN S07E28
09/05/2019 | 07:50
1
36
למרות שלפי התוצאות זה כבר לא כלכך 
קודוס לאדם שנלחם אבל הפיץ' שלו לא היה טוב
וזה נובע מהזלזול שיש בקירה, הם לא מבינים כמה איום הם יכולים להיות
אם אדם היה אומר לאנתוני שאם במקרה קירה מגיעים לגמר האימפקט ייראה שהייתה ברית גדולה של בנים ששלטה כל המשחק וקירה היחידים שהצליחו להביס אותם ואחריי כל העבודה הקשה בסוף העונה הזאת לא תהיה העונה של הPB
אני חושב שאם אנתוני ודיין היו מסתכלים על זה כך הם היו משנים את ההחלטה שלהם
היי, אני חושב שהיו משנים את ההחלטה שלהם אם היו רואים איך הג'ורי הגיב לכך שקירה ניצחו בהו"ה

בכל מקרה אנתוני בטוח לא ינצח בהו"ה הבא כי הוא גרוע בתחרויות אבל מצד שני הוא בטוח בגמר
בניגוד למה שאדם חושב גמר של דיין וקירה לא יהיה
קשה לדעת מי מדן וקירה ינצח בהו"ה כי שניהם (או שלושתם? גם במספרים זה הולך כך?) דיי טובים כשזה נוגע לפרטים אם כי אם זו תהיה תחרות שהמרחב והתזוזה תיקח בה מקום לדיין יש ייתרון ברור
מקווה מאוד שזה יהיה דיין שינצח

הג'ורי דיי מתחלק כמעט חצי-חצי
שלושה שלא מעניין אותם בכלל המשחק ויצביעו מרגשנות - קורי, דמיאן ואסתי
שלושה שיכבדו את המשחק ויצביעו להכי טוב - אדם, מארק ואולי סם (קשה לדעת אצלה אבל חושב שכן)
ומי שיכריע אם ההצבעה תהיה שכלית או רגשית בסופו של דבר יהיה המושבע האחרון - דיין או קירה
שלשניהם גם יהיה המון אימפקט על הג'ורי כי היו שחקנים בולטים

יאללה, מחר גמר 
לצפיה ב-'גמר'
גמר
10/05/2019 | 09:03
63
מזמן לא התרגשתי ככה מגמר של תכנית ריאליטי
בהחלט העונה הכי טובה של ביג ברודר קנדה
ואולי גם נמצאת איפהשהוא בטופ של כל עונות ביג ברודר

הג'ורי הפתיע אותי מאוד לטובה, מהתגובות הקודמות שלהם חשבתי שתהיה מרמרת מאוד גדולה ובסוף דווקא אלו שחשבתי שיהיו הכי ממורמרים היו בעד השחקן הכי טוב וקבלו את ההפסד שלהם בכיף
אסתי החזירה את הכבוד שלה אצלי
ובסוף מי שהיה ממורמר היה ממורמר על אנתוני

אני עדיין חושב שדיין עשה עבודה טובה בבחירה באנתוני לפיינל 2
נראה שהג'ורי לא כיבד את קירה אבל אם היו מגיעים היו רואים את הקהל מריע להם וקירה היו יכולים לנאום על איך שהגיעו מעמדת מיעוט לטופ והביסו את הפריטי בויז ורוצים להוכיח לכל ילד חלש ובלה בלה בלה והיו יכולים להטות קולות לכיוונם

אנתוני ודיין נמצאים באותו משחק רק שדיין שיחק אותו יותר טוב
אנתוני היה על תקן נושא כלים ובהחלט הרס לעצמו בהדחה של מארק
התשובות שלו בגמר למושבעים היו ממש לא טובות
הוא אומר שהיה נאמן לקורי ושכנע את הפריטי בויז שהיא ערך, אבל קורי הודחה מושבעת שניה והחבר'ה של דיין הודחו אחריה אז מה שבעצם אנתוני הדגיש זה שלדיין היה יותר סיי בקבלת ההחלטות ממנו וגם הוא בכלל לא הדגיש שהוא עצמו לא הצביע לקורי שזה דיי נשמע שחשבה כך
בנוסף לא נתן שום טיעון למה הוא ראוי יותר מדיין למרות שאסתי כיוונה לכך בשאלה שלה
דיין לעומת זאת נתן תשובות ממש טובות והתמודד עם הג'ורי מעולה וגם עם קירה שהיו ממורמרים עליו, הוא גרם לכך שיהיו ממורמרים גם על אנתוני

שחקן מעולה, ברמות של דן, דרק, וויל וכל הגדולים מביג ברודר שהצליח אפילו לעבוד עלי בהתחלה ולחשוב שהוא הטיפש העונתי
במהלך העונה גם אהבתי לראות אותו משחק וגם נכנס לי ללב
ואני בדרך כלל ממש לא סובל עונות של שחקן אחד ופה חיכיתי בקוצר רוח לכל פרק וקצת חבל לי שלא יהיה את זה עכשיו

טוב, תכנית הבאה שאכתוב לה יומן פרטי פה
הישרדות דרום אפריקה, עונה 7, עוד שבוע בדיוק!
לצפיה ב-'SURVIVOR S38E12'
SURVIVOR S38E12
09/05/2019 | 08:53
18
61
מזל טוב לריק דוונס על נצחונך בהישרדות
הפרק הזה עם העריכה הזאת לא השאיר מקום לספק
מצד שני הוא לא יהיה מנצח גרוע כמו בן כי הוא בניגוד לבן עושה יותר דברים מרק לחפש 17868764328 אלילים
עבד עליהם טוב בדיבורים הפרק
וההחלטה שלהם ממש לא הייתה הגיונית, אם לריק יש אליל ואולי מתכוון להשתמש בו על ג'ולי אז הדבר הכי טוב לעשות זה לשים את הרוב על ג'ולי
גם ככה יודעים שריק וג'ולי יצביעו לאורורה אז זה לא היה משנה להם בשיט

סוף סוף שומעים מאי ההכחדה
אבל זה לא מספיק עריכה בשביל שנחשוב שמישהו יחזור משם
מעניין גם ששמעו שם הפרק את אלו שפחות בולטים שם כמו אריק, כריס, ג'וליה
בעוד שמתמודדים שהיו כלכך בולטים בעונה כמו קלי ווורדוג נשארו שותקים
נראה לי שהפרט שלדיוויד יש חברה בא להרבה צופים בהפתעה
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
09/05/2019 | 10:31
3
79
איך שהפרק נפתח עם הוידוי הזה של אורורה, ידעתי שהיא תודח הפרק.
אני חושב שבהתחשב בנסיבות, לורן שיחקה יפה הפרק- גם קיבלה את התוצאה הרצויה מבחינתה, וגם היא לא היחידה שהתהפכה,
אבל אני לא חושב שויקטוריה וגווין הרוויחו כ"כ מההדחה הזאת,
למרות שאפשר גם להבין אותם (ואגב, יש מצב שבכל מקרה הם תכננו להדיח את ג'ולי
ופשוט לא הראו לנו את ההחלטה הסופית שלהם, אז אולי רק בפרק הבא נדע).
הרגשתי שבאמת המושבעים בעד ריק, אבל פתאום כל ההצגה שהוא עשה,
ובסוף שמר את האליל לעצמו, דווקא הצטיירה לי כמשהו שהרס לו,
ואם באמת היה משחק אותו על ג'ולי- כולם היו עפים עליו בטירוף.
אבל כמובן שהכי נכון לו לשמור על האליל לעצמו.
לא ראיתי מה הולך להיות בפרק הבא- מחזירים מודח? זה כבר סוף סוף הגמר?

לצפיה ב-''
09/05/2019 | 10:58
1
71
שבוע הבא זה פרק הגמר, ישר מחזירים מודח והם הופכים מ5 ל6.
וכן, אחרי הוידוי של אורורה היה ברור שהיא עפה...

לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/05/2019 | 11:18
17
לצפיה ב-''
09/05/2019 | 12:22
65
לא חושב שהרס לו, חושב ההיפך
אם יש משהו טוב שאפשר לאמר על ריק זה שהוא טוב ב"נראות"
פרק קודם הוא לא היה זה שהגה את הרעיון להדיח את רון
אבל אם הנאום (שזלזלתי בו אבל עכשיו אני רואה שהיה בו הגיון) במועצה גרם למושבעים וגם לרון עצמו לחשוב שהוא זה שהביס אותו, שהוא זה שתכנן.

במועצה הזאת הוא קודם כל משך את כל השיחה לכיוונו, מה שלא קורה בדרך כלל עם מי שמקבל חסינות כי ממילא הוא לא על הפרק להדחה, אז הצהיר שג'ולי היא המטרה המיידית בתור בת ברית שלו ואז הצהיר שהוא ישים עליה אליל
בסוף מודחת אורורה בהפתעה כשהקול שלה הוא נגד ג'ולי
מה המסקנה של המושבעים?: ריק אחראי להדחת אורורה
לא משנה שבמחנה עצמו היו יותר דיבורים
זו התמונה שהם קבלו ונראה לי כרגע היחידה שלא מוקסמת ומתפעלת ממנו באי ההכחדה היא אורורה

אם מסתכלים על זה כך, אולי ריק יהיה זוכה ראוי אחרי הכל
לצפיה ב-''
09/05/2019 | 12:28
58
לא עברו שנתיים מאז שהניצחון של בן צילק את כולנו, ושוב מישהו מסתמך כמעט לגמרי על אלילים כדי לזכות. בניגוד לבן, כמו שאמרתי, ריק מסתמך *כמעט* רק על אלילים. אבל עוד בניגוד לבן, הוא בעצם הודח כבר. זכייה של אדם שהודח היא מבחינתי תרחיש יום הדין. כן, גם אם אלה יהיו קלי, וורדוג או רון. אפשר להעריך את הנחישות של מתמודד על מציאת אליל אחרי אליל אחרי אליל, אני מעדיף להעריך את השכל של מי שמצליח לעלות מעמדת מיעוט, לכרות ברית מכלום, לפרק אותה אחרי שבוע כדי להדיח איום ענק ולהמשיך לא לקבל שום קול עד למועצת השבט האחרונה - נטלי אנדרסון, עדיין הזוכה הכי טובה לדעתי. אבל עוד בניגוד לבן, ריק הוא לא יוצא צבא, אין לו סיפור סינדרלה והפעם ייתכן שאתגר האש יבוא לטובתנו.

אבל קודם כל, פעם שנייה ברצף שאין אתגר פרס קבוצתי, ווהו! גווין זוכה, לוקח איתו את ויקטוריה ולורן... אני לא בטוח שזה היה רעיון טוב להשאיר את אורורה במחנה, יכול להיות שהיא תעבור צד. ובמעבר לחד לאי ההכחדה, שם כל המודחים קוראים מכתבים שהם כתבו לעצמם בתחילת המשחק... וכמובן שהפסנתר המזורגג חייב לדחוף את האף. קישטה! קישטה! בכל מקרה, מי שיחזור הוא כנראה לא שחקן חזק (ביי ביי לפיינל 3 של קלי, לורן וויקטוריה... למרות שהשתיים האחרונות כנראה יהיו בגמר בכל מקרה, בתקווה לא עם ריק), וכנראה יודח בהדחה או שתיים האחרונות שקובעים המתמודדים.

אז ריק מצא עוד אליל (תודח כבר, גאד דאמט!!!), וכמו שאמרתי, בניגוד לבן אשכרה יש לו שכל, אז הוא גורם לשאר המתמודדים לחשוב שעדיין אין לו את האליל, והולך כביכול לחפש אותו ביער. אני עדיין לא אוהב אותו, אסטרטגית הוא כשל, ובכל עונה עד 26 (ששם באמת התחילה ההז***ה של האלילים) הוא היה חוזר לאי המתים. אבל הוא לא גרוע כמו בן, וכרגע אני אמקם אותו איפשהו יחד עם סוללת הבנות ששיחקו בעיקר חברתית. בכל מקרה, לצערי ריק זוכה שוב בחסינות, והוא כמובן מוגן גם בהדחה הבאה, בגלל האליל המזורגג שלו.

אז אם ריק הוא לא אופציה, ג'ולי תודח הפרק, לא? אבל שוב, ריק הוא *לא* בן, הוא שחקן יותר טוב שאשכרה משחק את המשחק, רק פחות חזק מרוב האחרים. אבל גם אם ריק ישתמש באליל על ג'ולי, עדיין זה הרעיון הכי טוב להצביע לה! אורורה תודח בכל מקרה, לא יהיה לכם דם על הידיים, ותוציאו את האליל מהמשחק! כרגע ריק מקבל עריכה ברמה של מרקוס/ברנדה (21)/ג'וש לפני המיזוג, מה שגורם לי לקוות שאולי בכל זאת הוא פייק ליד, אבל הזוכה במקרה הזה כבר לא תהיה ויקטוריה, אלא לורן. בכל מקרה, אם ריק בגמר, הוא זוכה. המושבעים מתנהגים כמו אוהדי כדורגל, זה מגעיל אותי.

דירוג:

1. קלי
2. וורדוג
3. ויקטוריה
4. רון
5. לורן
6. גווין
7. דיוויד
8. אוברי
9. ריק
10. אריק
11. ג'ולי
12. אורורה
13. ג'וליה
14. ג'ו
15. כריס
16. קית'
17. רים
18. וונדי

לצפיה ב-''
09/05/2019 | 13:12
60
הפרק הזה גרם לי ממש למצות את העונה ובעיקר את ריק. אין לי כח אליו יותר ועוד אהבתי אותו בתחילת העונה ואפילו בכמה רגעים באיחוד. התקווה היחידה שלי מהעונה זה שגם ככה פרק הגמר כבר הגיע ושהוא לא ינצח.

לדעתי רצו להדיח את אורורה במילא. בעיקר לורן  .ואם זה נכון בכלל זה מעצבן ששוב ריק יקבל קרדיט סתם. והם לא יכלו לדעת בוודאות שהוא מכוון על אורורה ולא על אחד מהם .
אבל כן אפשר להעריך שאם היה באמת רוצה להשתמש באליל על ג'ולי, היה פשוט עושה את זה בלי להזהיר אותם מראש.
עוד דבר שמציתי זה אי ההכחדה.
הייתי בטוח שזה נגמר הפרק.
יאאלה עייפו אותי
וכמובן הדחה צפויה

מקווה שהגמר יהיה טוב ולא המופע של ריק כי זה כבר בכלל ישאיר טעם רע (וזה ממש מבאס שהוא מגיע למועצה הבאה עם אליל!)
ולדעתי דווקא הוא גרוע יותר מבן
כי בן שלט במשחק עד בפיינל7
ריק לעולם לא שלט במשחק
לצפיה ב-''
09/05/2019 | 16:00
54
אוףףףף
מסכים עם כולם
ריק יודע לשווק את עצמו זה בטוח - והוא גם מנסה יפה.
אבל באופן כללי הוא לא שחקן מוצלח שאף פעם לא שלט במשחק והוא שם די באמצעות אלילים וחסינויות.
מאד מאד מאד מאד מאד מקווה שלא יהיה פה מקרה בן 2 והוא לא יזכה.
לדעתי לויקטוריה וגווין ההחלטה הזו לא עזרה במיוחד.... גם עדיף להם עקרונית מישהי כמו אורורה שגם טובה במשימות ותוכל לנצח את ריק וגם תהיה מטרה יותר גדולה מהם
ללורן אולי כן כי עכשיו היא תוכל למקם את עצמה כסווינג ווט.
לצפיה ב-' מתי העונה הזאת נגמרת כבר? '
מתי העונה הזאת נגמרת כבר?
09/05/2019 | 19:55
7
72
עייפתי. עונה מתישה עד מאוד. האווירה הזאת שאנשים מודחים, אבל לא מודחים לגמרי (ויכולים לחזור בכל רגע למשחק) מוציאה את כל האנרגיה מהישרדות והופכת את זה להישרדות-ישראל - מסטיק בלתי נגמר.

לא יכול לסבול יותר את רים המביכה הזאת והוידויים חסרי המשמעות שלה. דיי, הדיחו אותך ראשונה. את בחיים לא תחזרי למשחק. מה את רוצה מחיינו?

קלטתם כמה זמן מסך חסר פשר קיבלו המודחים הפרק הזה? איזה ביזבוז זמן! 
פתחתי השבוע במקרה טלוויזיה (חיכיתי לפרק החדש של משחקכוס ובינתיים זיפזפתי ונפלתי על רשת) ונפלתי על וילת המודחים של הישרדות VIP. היה להם אייטם שלם שבו איזה בחור עם מבטא צרפתי בוכה לתורג'י על הסכינים בגב שהוא קיבל, על הבוגדים והאויבים שלו ועל זה שלא הצליח לספק מזון למשפחה שלו. חשבתי שהוא מדבר על יום נפילת הבסטיליה ועל זעקת הפרולטריון. אבל לא, מסתבר שהוא דיבר על החווייה האישית שלו בתכנית ריאליטי מתוסרטת. פי מיליון דרמה. אז ככה בדיוק הרגשתי בפרק הזה של הגרסא של מעבר לאוקיינוס. ים של דמעות. דמעות תנין.

אז נראה שג'ף פרובסט מקבל טיפים מגיא זוארץ איך להפוך את התכנית הזאת למתוסרטת מאלף עד תו, ועכשיו גם בגרסא דוברת האנגלית ההפקה מסמנת פייבוריט, שוטפת אותו באיידולים ובחסינויות ונותנת לו את השורות הכי טובות בתסריט כל הדרך אל הניצחון. הפעם היא סימנה את איש החדשות/סוכן מכירות הממולח ריק דבנס שינסה למכור ניצחון (מזוייף) לקהל השבוי בבית. נחמד. שיהיה להם בהצלחה. אני כבר פחות ופחות מזהה בתכנית הזאת את הישרדות הישנה והקלאסית שאהבתי, אבל אני מניח שדברים משתנים.

לצפיה ב-'תראה הישרדות אוסטרליה'
תראה הישרדות אוסטרליה
09/05/2019 | 20:39
3
59
בגרסה העכשווית שלה (מה3 והלאה)
קצת קשה להתרגל לאורך שלה (בעיקר בעונה ה3) בהתחלה והעריכה קצת שונה
אבל מבחינת האותנטיות בהחלט מזכירה את הישרדות של פעם
ובנוסף מותחת ומעניינת מאוד
לצפיה ב-'אתה מצליח להסתדר עם המבטא האוסטרלי?'
אתה מצליח להסתדר עם המבטא האוסטרלי?
09/05/2019 | 21:40
1
56
אני זוכר שב"קרוב רחוק" זה שיגע אותי והייתי חייב כתוביות 
לצפיה ב-'כן. מעולם לא הפריע לי'
כן. מעולם לא הפריע לי
09/05/2019 | 23:08
41
הם מדברים ברור
בעונה שלוש היה קשה להתרגל לעריכה שקצת קפצה ממקום למקום, היה קשה להבין מי נגד מי ומי באיזה שבט ולזה שיש הרבה פרקים, אפשר לאמר שהיה צריך קצת כוח למשוך את הפרה מיזוג ומהמיזוג עצמו העונה רצה והייתה מהנה
זו עונה שצריך סבלנות בשבילה

עונות 4 ו5 היו כבר יותר ברורות ויותר עוברות חלק לצופה מבחינת הסיפור שלהם וגם מעולות
5 במיוחד אהבתי
אבל גם בהם, 24 פרקים, כל אחד שעה+, אמנם בניגוד להישרדות ישראל פה הפרקים מסתיימים ההדחה אבל עדיין, צריך להיות מוכן להשקיע
לצפיה ב-'לגמרי, הישרדות האוסטרלית הגרסה העכשווית הכי טובה של הישרדות'
לגמרי, הישרדות האוסטרלית הגרסה העכשווית הכי טובה של הישרדות
10/05/2019 | 00:10
47
עד שככל הנראה גם הם יתקלקלו עם הזמן...
לצפיה ב-'פרק הבא'
פרק הבא
09/05/2019 | 20:41
73
ולצערי נוטה להסכים איתך הפעם....
לצפיה ב-'ואיכשהוא'
ואיכשהוא
09/05/2019 | 21:05
1
83
קצת משעשע אותי זמן המסך הרב שרים מקבלת, הכי הרבה מכל מי שנמצא באי הגאולה
כאילו העורך כל הזמן מקפיץ אותה למעלה כמו שאנחנו מקפיצים את פאט וחבורתו במדליקים לפידים ואז הם מגיעים למקומות 2-4 כשכולם מתעצבנים
לך תדע, אם בודקים רק על פי זמן מסך באי הגאולה היא כנראה החוזרת משם
לצפיה ב-''
09/05/2019 | 21:42
63
למרות שאני מאמין שהדרך היחידה שרים תוכל לחזור למשחק יהיה אם היא תאכל לכולם את הראש לילה לפני ותהיה המתמודדת היחידה על האי. ז"א.. ליטרלי תאכל לכולם את הראש.
לצפיה ב-''
09/05/2019 | 20:48
1
66
זה היה ללא ספק הפרק הכי חלש ומשעמם כל העונה
קודם כל מאכזב מאוד שזה דווקא מה שבחרו להראות מאי ההכחדה, הדבר הכי לא מעניין בערך, במיוחד שמי שמקבלים את הוידויים והזמן מסך משם הם הלא רלוונטיים שהודחו ראשונים
אם כבר מראים את אי ההכחדה, למה לא להראות לנו קצת דינמיקה? קצת דיבורים שלהם על המשחק ועל השחקנים שנשארו? מבאס.... במיוחד כשזה על חשבון פונדרוסה ששם כן מראים דברים כאלו (ו2 שניות של "אוייי המשחק קשהההה יהיההה בסדרררר" בסוף הפרק אחרי הכתוביות לא מספק אותי)
בנוסף זו גם הייתה הדחה מאוד צפויה.. גם מבחינת זמן המסך של אורורה בעונה, וגם מבחינת זה שזו ההדחה המתבקשת ביותר ברגע שריק חסין
מבאס שדווקא ריק מכולם הוא זה ששולט עכשיו על החסינויות והאלילים
אבל אני כן יכול להעריך אותו על זה שהוא נלחם על חייו במשחק, מבין את מקומו ולא מתייאש ולא מפסיק לחפש.. לא ברור לי למה השאר לא מתאבדים על זה כמוהו.. במצבים כאלו הכי מתבקש מרדף חיפוש אלילים שכולם לוקחים חלק
לצפיה ב-''
10/05/2019 | 00:31
51
האמת שמאז שוורדוג הודח לא הראו לנו שום שיחה על האי, לא מה נאמר בערב הדחתו בינו לבין קלי ודייויד, לא מה נאמר בערב הדחתו של רון בינו לבין וורדוג וכל השאר, כלום. ההפקה פשוט העלימה את זה מהצופים.

כולי תקווה שלפחות יעלה ליוטיוב קטע סודי של המכתב שקלי רשמה לעצמה לפני שהתחילה העונה. כי מעצבן שדווקא את המכתב שלה הפקה גזלה מאיתנו הצופים.
לצפיה ב-''
09/05/2019 | 23:45
66
ללא ספק, ואני בטוח שאני לא היחיד שחושב כך, זה היה הפרק הכי גרוע העונה.

ונתחיל דווקא מהסוף, ממועצת השבט האחרונה.
לא יודע מה לגביכם, אך לי המהלך של ריק הזכיר לי מאוד את המהלך של ראסל בעונה האחרונה של הישרדות האוסטרלית, שבה ראסל ענד את פסלון החסינות על צווארו לאורך כל מועצת השבט שבסופה הוא הודח עם פסלון החסינות על צווארו, בגלל שחברי השבט לא נפלו בפח ולא קנו את הבלוף שלו שהוא ישחק את הפסלון אם הוא מראה להם אותו ומאיים עליהם איתו. אלא שהפעם, בניגוד למה שקרה עם ראסל חברי השבט כן נפלו בפח השקרי של ריק שהיה ברור לי מכתחילה שהוא עושה להם מהלך ראסל קלאסי. ובעיקר התאכזבתי מויקטוריה וגווין, פחות מלורן, שההדחה הזאת דווקא שירתה אותה, בגלל שהדחת איום פיזי כמו אורורה פותח לה הזדמנות להשיג שרשרת חסינות יותר בקלות, ובעיקר שפיזית היא נכון לעכשיו השחקנית הכי חזקה במשחק, לפחות עד שיחזור מישהו מאי ההכחדה, ובתקווה שזה לא יהיה מישהו כמו ג'ו, אריק או כריס, או אפילו אורורה שרק הודחה.

אך מה שהכי עיצבן אותי הפרק, זה דווקא מה שהראו על אי ההכחדה, שכולם שם קיבלו את המכתבים שרשמו לעצמם לפני שהתחילה העונה, ומכולם שם, ההפקה החליטה לההתעלם דווקא מהמכתב של קלי, בעוד שאפילו את המכתב של רים הקריאו לנו. אז האם זה בכדי להעביר לנו הצופים מסר שקלי סיימה את דרעה העונה? או האם זה בשביל לבלבל אותנו דרך העריכה ודווקא היא זו שתחזור למשחק בפרק הגמר? בכל אופן, הייתי מאוד מעוניין לדעת מה קלי רשמה לעצמה במכתב לפני שהתחילה העונה, ואת זה ההפקה גזלה מאיתנו הצופים. וזה מכעיס מאוד.

לגבי שאר הפרק, היתה הרגשה של טרום גמר עונה 35 אול אובר אגן. רק שבמקום בן היה ריק, שאין בכלל ספק שהוא יקיר ההפקה, עם יותר מדי יתרונות, שרשראות חסינות ופוקסים לאורך כל המשחק, ובעיקר מאז שחזר מאי ההכחדה. ועל כן, בעיניי לפחות, אם הוא יגיע לגמר ויזכה הוא ממש לא יהיה זוכה ראוי. וכולי תקווה שזה לא יקרה ולורן תשכה, או כל אחד אחר מלבדו ומלבד רים, שיש לי משום מה תחושה לאור העריכה המיותרת כל כך שהיא מקבלת כמעט כל פרק למרות שהודחה ראשונה מהמשחק, שהיא זו שחוזרת בפרק הגמר מאי ההכחדה למשחק.

ובפרק הבא כבר הגמר שייארך כשעתיים ביחד עם כל הפרסומות, ואחריו הריוניון.
לצפיה ב-'הישרדות VIP 2 - פרק 18 '
הישרדות VIP 2 - פרק 18
09/05/2019 | 23:53
92
בדיוק כמו שחשבתי וצפיתי שיקרה, ההפקה הכינה לנו את ה'פוקס' השביעי שישאיר את ליהיא יקירת ההפקה הכי שקופה העונה במשחק.

וג'וזי העלוב הזה 'פתאום' נהפך למעריץ של ליהיא אחרי שהודח בגללה מהמשחק?

ועוד דבר, לא אתפלא כלל אם ההפקה חילקה לכולם מאובן רגיל, ורק כשליהיא יקירת ההפקה או נעמה יימצאו באמת בסכנת הדחה ההפקה תדאג להחליף להן את המאובן לפני מועצת השבט במאובן המוזהב.

בכלל כל העניין הזה עם המאובן המוזהב שהוא דבר חדש לגמרי בהישרדות בכלל, ואין אותו באף גירסה אחרת בעולם חוץ מבישראלית העונה, הוא דבר מאוד חשוד ומיותר. לא מספיק כל פסלוני החסינות, האלילים, שרשרות החסינות, צמידי הווטו וכל שאר היתרונות, דוחפים לנו עכשיו גם מאובן מוזהב?

סורי, אך אותי לא עשו עם האצבע, וגם לא ברמי.
לצפיה ב-'הישרדות VIP - פרק 17'
הישרדות VIP - פרק 17
07/05/2019 | 01:06
17
86
ג'וזי מודח והופך להיות המושבע הראשון,
ובהמשך הפרק גיא מודיע למתמודדים שגם מישל מפונה מהמשחק.
לא אהבתי בכלל שבמשימת החסינות, גיא פתאום זורק רמז לפתרון הפאזל- באיזה קטע?!?!
מילא אם כל המתמודדים כבר היו בשלב של הפאזל, אבל מה פתאום לרמוז ככה כשרוב המתמודדים האחרים עוד לא בשלב הזה???
חבל שג'ובאני לא באמת זרק עליו את החלקים
ליהיא ונעמה בצרות בפרק הבא, ונראה שנעמה פונה לשקד שיחבור אליה ושידיחו את ג'ובאני (למרות שקשה לי להבין איך היא תשיג רוב של קולות- אולי אם היא תזכה בווטו).
תכלס אם ג'ובאני לא יודח עכשיו, הוא יכול בקלות לזכות.
הוא מקושר כמעט לכולם במשחק ואם הוא מגיע לגמר, כולם ירצו להצביע לו.
אגב, חשבתי ששמחה גם תכעס עליו אבל בינתיים נראה שהיא כועסת רק על ליהיא ונעמה...
לצפיה ב-''
07/05/2019 | 16:13
8
69
שמחה מעצבנת וגם ג'ובאני.
"ליהיא מכרה אותי"?
במה היא מכרה אותו? הוא הראשון שקפץ ואמר אני גם ידעתי .
אכפת לו פתאום שהיא אמרה מי החברים שלו זה עילה להדחתה?
או היה חלק בתכנית וזה צביעות של שמחה לכעוס על ליהיא ונעמה יותר מעליו . ועכשיו שמישל לא במשחק זה עוד יותר טיפשות מוחלטת לתת את היתרון לשבט קנקאי. גם אם היו יודעים להרדים את ליהיא ונעמה(והם לא) או גם אם בכל מקרה ליהיא תודח (מה שאני לא חושב,בייחוד שלא מפסיקים להשמיע לנו שלונא רוצה להדיח אותה. הבנו.)
בקיצור, לא מסכים איתך, כי גם אם בהדחה הזאת ליהיא יוצאת,
אז בפיינל 9 יש את 4 קנקאי+ נעמה
וביחוד עם צמיד וטו , ג'ובאני בקלות יוצא מהמשחק .
גם במועצה הזאת, הם 10
אם שקד משכנע את לונא , ולדעתי היא הבעיה היחידה ברביעית קנקאי, אז זה קנקאי+ליהיא ונעמה
זה גם רוב. אם הצמיד לטובתם , אפילו לא צריך את לונא.
אם הצמיד לרעתם, חייבים את לונא ליצור קרב אש, ואז שווה להעביר את הקולות נגד שמחה .
אבל בתחושה שלי נעמה התחילה את כל התכנית ממקום שהצמיד וטו אצל שקד /אירה/אצלה ואצל ליהיא
לצפיה ב-'סליחה '
סליחה
07/05/2019 | 16:15
49
אם הצמיד לרעתם , צריך את לונא וזהו. בלי קרב אש .
קנקאי+ נעמה (נגיד ליהיא לא מצביעה)
נגד מני,אייל, ג'ובאני ושמחה.
לצפיה ב-'רואה רק את פרקיי ההדחה'
רואה רק את פרקיי ההדחה
07/05/2019 | 17:08
6
61
אז לא מעורה בכל הדינמיקות
אבל ממה שזה נראה פה ליהי ונעמה יוצאות דיי מטומטמות כשזה נוגע לשמחה
היא בן אדם רגשן ומרגישה פגועה אישית
לחפור לה באוזן "זה משחק" לא ממש יעזור פה.

וג'ובאני כנראה רצה להשאר מאחורי הקלעים בנוגע למקרה של ליהי ואכן לחשוף "גם ג'ובאני ידע" שם אותו על המוקד
טבעי שירצה לנתק את עצמו מהן אחריי זה. ליהי פשוט לא יודעת לסתום את הפה שלה ונעמה, כמה שהיא מתגאה בכך שהיא אסטרטגית גדולה גם לא מצטיינת בכך
לדעתי אחת מהן תודח ואז המאובן ייצא לפועל, לא סתם עשו לו בילדאפ בפרק הזה כשנעמה דברה עליו
לצפיה ב-'אז אם אתה לא רואה הכל '
אז אם אתה לא רואה הכל
07/05/2019 | 18:53
5
58
אז אתה לא יכול לצאת בכל מני הצהרות בלי לראות
כי למשל ג'ובאני בעצמו קפץ ואמר אני ידעתי , הרבה לפני שליהיא דיברה על המעורבות שלו הוא כבר סיפר לכל הקאסט בעצמו
וזה בן אדם שתמיד אומר הכל בפנים והכי גלוי שיש
(כולם העונה ,אבל הוא בראש הדבר)

גם שהיו בשבט נפרד ממנו אייל ומישל כבר הודו ודיברו בגלוי כמה הם חזק עם ג'ובאני ובשבילו שומרים על שמחה וכמה הם איתו
שום דבר בעונה הזאת לא סוד

וליהיא ונעמה אמרו הרבה דברים לשמחה מעבר ל"זה משחק" אבל היא מסרבת להבין . היא אטומה.
היא תמיד בתחושה שרודפים אותה ועושים לה אישית
וחזרה על זה כמה פעמים שהיא מרגישה שהמהלך נעשה עליה והסבירו לה אלף פעם שזה על כולם ולמה זה יצא לטובתה ולמה העליבו אותה ולא את אייל נניח. כי ידעו שזה הרבה יותר משפיע ויזיז
מה שלא אמרו לשמחה, היא בשלה

לגבי המאובן. יש מצב אז גם שג'ובאני קיבל אותו...
לצפיה ב-'הדרך להגיע לבן אדם רגשן '
הדרך להגיע לבן אדם רגשן
07/05/2019 | 20:58
4
47
זה לדבר איתו מהמקום שלו
להגיד כמה זה היה קשה, כמה סבלו מזה
שהן מבינות שנפגעה. אולי אפילו לבלוע צפרדע, להתנצל ולהגיד שאולי באמת נחצה פה קו אדום
לליהי ונעמה האגו חסם אותן מלעשות את זה
אפשר לדבר עם שמחה ואפשר להוביל אותה, אייל ומישל עשו את זה בעבר והם לא גאונים גדולים
וגם פה, היא לא כועסת על ג'ובאני כי הוא יודע איך לדבר איתה שלא תכעס יתפנה נגדו

גם לא יודע אם נושא רגיש כמו השומן של שמחה היה רעיון טוב מבחינתן, הן היו צריכות לדעת ששימוש בדבר רגיש זה גם אם זה לצורך משחק לא יתקבל טוב אצלה או אצל האחרים גם אם זה לצורך משחק ויכלו לסמן ולעצבן אותה בדרכים אחרות, זו לא משימה קשה לעצבן את שמחה
גם וורנר השתמש במיניות של זיק לצורך משחק וגם זה לא התקבל טוב

ואני אומר מראש במה אני צופה, לא יכול לצפות בכל שאר הפרקים כי זה עושה לי כאב ראש, סביר להניח שמי שצופה בהם יודע יותר ממני, אני אומר ממה שאני רואה
לצפיה ב-'אז תקח בחשבון '
אז תקח בחשבון
07/05/2019 | 21:04
1
37
שלהפסיד פרקים וביחוד פרק של הישרדות ישראל שהוא ארוך,
אתה מפסיד מידע ושיחות וזה סותר הרבה מהדברים שאתה חושב

אם כי מסכים איתך שליהיא לא עשתה את זה בדרך הנכונה
לגבי נעמה, נכון , ליהיא עושה הכל בהדרכתה אבל היא לא הכניסה לה את המילים האלה לפה וגם אמרה לה להשתמש בנושא הזה
נעמה היא זאת שהרבה פעם ניסתה להרגיע אותה
ליהיא היא לא שחקנית טובה

אני גם מאמין שנעמה ושמחה כן יהיו בטוב וימשיכו הלאה אם ליהיא תצא
ויש מצב גם אם ג'ובאני יצא, מספיק שיעברו כמה ימים ושמחה תרגע
הן לא עושות עבודה טובה איתה במיוחד צודק אבל אני לא חושב שזה מאגו כמו שפשוט הגישה שלהן מאוד שונה למשחק
לצפיה ב-'גם באופן כללי'
גם באופן כללי
07/05/2019 | 21:15
1
37
לא בטוח שלעצבן את חברי השבט זו הגישה הנכונה
לליבי יש בעל ושני ילדים קטנים בבית
איזו השתפכות על כך שכבר אין לה כוחות למשחק וכל הימים האחרונים היא רק חשבה על הילדים שלה שבבית וכמה הם זקוקים לאמא והיא לא שם והיא לא רוצה לחשוב על כך שיקרה להם משהו
והיא מבקשת המשוררים שידיחו אותה כי היא גם לא רוצה לצאת כפורשת

אנשים כבר עפו פה אחד על דבר כזה בעבר

והחזרה שלה הייתה מתקבלת ביותר סימפטיה לדעתי ויותר פתח לעבודה עם הברית הקודמת שלה ושל נעמה
לצפיה ב-'היא העלתה את האופציה הזאת'
היא העלתה את האופציה הזאת
07/05/2019 | 22:59
34
שהיא תבקש שידיחו אותה
אבל הן הגיעו למסקנה, בעיני בצדק , שזה חשוד מדי ולא יעבוד
כי ליהיא ,לא הטיפוס הרגשות שיקום יום אחד וישבר מגעגועים
בייחוד שכולם יודעים שאתה לא מגיע הביתה אלא לוילת המודחים

לדעתי זה היה יוצא הכי שקוף שיש

אגב , אני לא מגן על ליהיא כי חושב שהיא שחקנית הדור, היא רחוקה מזה. היא באמת הגזימה ועצבנה יותר מדי
(שוב , גם נעמה שנאה את זה ואמר לה להפסיק)

אבל היא ללא ספק משחקת את המשחק ובצורה מאוד מבדרת
ושמחה וג'ובאני ועוד כמה שם, יותר מדי צדקנים וכבדים
וחוץ משמחה , אפילו שקד נראה שקיבל את זה בסדר
לונא התעצבנה שהיא שמה לדו קרב את החברים שלה יותר מזה שעצבנה אותם

ליהיא סמכה על החברות שלה עם שמחה,שהיא תצליח להבין אותה
אני לא יותר מדי מאשים אותה על זה כי באמת לא היתה לה כוונה לעשות משהו נגדה. אני דווקא מאשים את שמחה כאן שהיא ילדה קטנה (ומי שעקב אחרי ההודעות שלי, יודע שאני אוהב את שמחה ופרגנתי לה כאן המון)
לצפיה ב-'ליהיא המתמודדת הכי דוחה העונה, ושקוף שגם יקירת ההפקה'
ליהיא המתמודדת הכי דוחה העונה, ושקוף שגם יקירת ההפקה
07/05/2019 | 17:43
6
70
והסיכוי שכולם הצביעו פה אחד להדיחה במועצת השבט הקודמת ללא עזרת והכוונת ההפקה שואף לאפס ממתחת לבלטות.

ההפקה הישראלית של הישרדות כבר מזמן הפסיקה לספור את הצופים הישראלים ולהשתין עליהם בקשת רק מהמקפצה הנמוכה. היום הם כבר משתינים עליהם בקשת מהמקפצה האולימפית.

ההתנהלות של ההפקה ממש מוציאה את כל החשק להמשיך לצפות בעונה הזאת, שכנראה כשהצהירו שלא היתה עוד עונה כמוה התכוונו לכזאת עונה מבויימת, עשויה עם האצבע ומכורה מראש.
לצפיה ב-'אז הם '
אז הם
07/05/2019 | 19:01
4
70
עשו לה עוול ..
כי בלי הכוח העצום , היא הייתה במצב הרבה יותר טוב
עם שמחה ועם ג'ובאני לצידה,
בלי כל האש עליה ועל נעמה

מה זה נתן לה להדיח את ג'וזי
זה לא היה שווה את כל זה
הם היו ברוב עליו גם ככה
בייחוד אם במקום הדחה מזויפת שלה היתה הדחה אמיתית של אירה/לונא ..אפילו של ג'וזי בעצמו!

לצפיה ב-'אתה טועה '
אתה טועה
07/05/2019 | 20:33
3
54
ללא ההתערבות של ההפקה ליהיא כבר מזמן היתה עפה ואפילו לא מגיעה ליום ה 19 של המשחק. אמנם לא הדחה בפה אחד ברוב קולות, אבל פינקי המאוסה שעלתה לרובם על העצבים עוד לפני הקטע שהיא היתה צריכה לגרום להם להדיחה, כבר היתה מודחת ולא היתה במשחק מזמן. ואפילו עוד באותה מועצת שבט שבה פרימו 'פרש' כביכול על דעת עצמו מהמשחק, אחרי שההפקה ראתה את מה שהיה רשום בפתקים ולפני שבכלל הקריאו אותם.
לצפיה ב-'כשמחפשים קונספירציות'
כשמחפשים קונספירציות
07/05/2019 | 20:59
2
55
ולהעליל עלילות תמיד מוצאים
למה שמישהו יפרוש כדי להציל אותה? לא הגזמנו
וזה במועצת שבט היחידה שהיתה בה עד יום 19 , גם גרמו לשבט שלה תמיד לנצח? וואו חתיכת הפקה בשביל ליהיא גרינר

שורה תחתונה לכרגע זה די ברור שהיא בכלל לא היתה בסכנת הדחה אם לא היתה פותחת את הפה ועושה את המשימה הזאת  אז
הכח העצום הזה רק הזיק לה
לצפיה ב-'כן, ממש 'פוקסיונרית' הליהיא הזאת '
כן, ממש 'פוקסיונרית' הליהיא הזאת
07/05/2019 | 21:44
1
15
לצפיה ב-'ההפקה בנתה את כל העונה הזאת מסביב ליקירת ההפקה '
ההפקה בנתה את כל העונה הזאת מסביב ליקירת ההפקה
07/05/2019 | 22:08
56
אם לא שמתם לב ליהיא הראשונה שהגיעה לאי לפני כולם, אבל ממש ב'פוקס'.
היא גם זו שקיבלה את פני כל שאר המתמודדים במשחק העונה. ושוב, ממש ב'פוקס'.
והיא גם המספרת של תחילת העונה. אך שוב, ממש, אבל ממש ב'פוקס'.
ואולי היא גם זאת שבסוף עוד תנצח? אבל שוב, ממש, אבל ממש ממש ב'פוקס'.
לצפיה ב-'גם אם אתה צודק'
גם אם אתה צודק
07/05/2019 | 22:23
62
ויש עזרה לליהי מההפקה זה עדיין בקטנה לעומת עונות קודמות
באופן כללי רואה מאוד שיפור בעונה הזאת כי הם יכלו והיה להם אינטרס להתערב
דמויות אטרקטיביות כמו ג'וזי, אורין ואלכסה בחוץ
בעוד דמויות אנמיות נשכחות כמו אסף ומני עדיין במשחק

גם בגזרת היופי, מהבנות לא נשארה אף EYE CANDY, לונה יפהפייה אבל לא נחשבת כזאת
ומהבנים החתיכוס היחיד שנשאר זה אייל
ועכשיו תאמרו "יופי לא קשור להשרדות" אבל מדובר בהישרדות ישראל שבעבר העניין העיקרי שלהם התמצא בישבנים של מרינה ונטלי דדון
וקרבות בוץ של בנות
ובאופן כללי כשאני חושב על כך העונה הזאת מאוד חסודה
ליהיא ושמחה בבגדי ים סגורים
לונה, אירה ואורין שהיא על תקן הדוגמנית במכנסונים שמגיעים להן כמעט מעל הפופיק וגוזיות, אין מחשוף העונה
היחידה שבאה חשופה זו רותם והיא הודחה ראשונה

מעניין אם זו איזושהיא פנייה לקהל המסורתי דתי או מנגד פנייה לפמיניסטיות בעקבות קמפיין METOO
לצפיה ב-'יותר מדי פוקסים לטובת יקירת ההפקה הישראלית העונה '
יותר מדי פוקסים לטובת יקירת ההפקה הישראלית העונה
07/05/2019 | 21:41
77
יותר מדי פוקסים לטובת ליהיא יקירת ההפקה הישראלית העונה:

פוקס ראשון: נעמה מודחת ושתי הנציגות שנשלחות לבקתת ההתדיינות מולה משני השבטים הן ליהיא וענת, ממש בפוקס שתי בנות בריתה של נעמה, ליהיא בוחרת להחזיר את נעמה בת בריתה למשחק ולהדיח במקומה את רותם, ולא רק זה, אלא שההפקה גם מצ'פרת אותה ביתרון הכוח העצום שהיא יכולה לזכות בו אם היא תגיע ליום ה 19 של המשחק ותצליח לגרום לכולם שם לשים את השם שלה ולהדיחה מהמשחק. אוקיי החלקנו, פוקס.

פוקס שני: כל השבט של ליהיא רותחים מעצבים על ליהיא ששברה את המילה שנתנה להם, ודאגה רק לעצמה ומתכוונים להדיחה במועצת השבט הקרובה לאחר שהפסידו לראשונה לשבט היריב. כולם מצביעים וגיא מתכונן כבר להקריא את השמות שרשומים על פתקי ההצבעה. אמממה, פתאום משום מקום וממש ב'פוקס' קם לו אדון משה פרימו ומודיע לגיא שהוא מבקש לפרוש מהמשחק, כי נמאס לו. נו טוב, בסך הכל פוקס שני, אז גם אותו החלקנו.

פוקס שלישי: שמחה קמה בבוקר של משימת החסינות השבטית ו'לא מרגישה טוב' ומקבלת פטור בלתי מוסבר מלהשתתף במשימת החסינות השבטית. אמממה, ממש ב'פוקס' מדובר במשימה שאם שמחה היתה משתתפת בה השבט שלה היה מפסיד על בטוח וליהיא היתה מודחת (המשימה שצריך להעביר את הבנות על המים באמצעות גשר אנושי ובסוף כולם צריכים לעמוד על המשטח העגול הצר ולא ליפול למים). אז השבט של ליהיא מנצח במשימה רק בגלל הפטור של שמחה וליהיא ניצלת שוב מהדחה ב'פוקס'. נו טוב, היא הרי צריכה להגיע ליום ה 19 ואיך היא תגיע אליו אם היא תודח? אז אמנם אומרים שפעם שלישית , אבל שוב החלקנו, כי בסך הכל הרי מדובר בעוד פוקס.

פוקס רביעי: רגע לפני איחוד השבטים יש ערבוב וליהיא ונעמה מוצאות את עצמן כבנות היחידות בשבט היריב ביחד עם ג'ובאני היחיד מהשבט שלהם, כשבשבט השני נשארים שני השחקנים הכי חזקים פיזית ושאר הבנות, כולל שמחה. ולא רק זה, אלא שליהיא ונעמה מהר מאוד מצליחות לעלות לכולם שם בשבט המעורבב החדש שלהן על העצבים וכבר רשום על הקיר באותיות לבנה שאם השבט שלהן יפסיד אחת מהן תודח. ואז נעמה ושמחה שתיהן נשלחות לבקתת ההתדיינות ושם מוענק להן ממש על מגש רמז לפסלון חסינות, נעמה ושמחה מוצאות את הפסלון חסינות שנראה כמו צדפה ונעמה מיד מנכסת אותו אליה, כך שברור לכולם שאם השבט שלה מפסיד, נעמה מוגנת עםהפסלון חסינות וליהיא מודחת. אמממה, ממש, אבל ממש ב'פוקס' דווקא השבט השני מפסיד ממש על חודו של דו-קרב, והפעם בגלל ששמחה כן השתתפה במשימת החסינות השבטית שהיה ברור שהיא לא תוכל לבצעה. אך נו טוב, הרי זה לא ששמחה בשבט של ליהיא וההפקה צריכה שוב להגן על ליהיא מהדחה, אז אין פטורים במצב כזה. וליהיא שוב ניצלת ממש ב'פוקס' מהדחה בטוחה שהיתה רשומה על הקיר באותיות לבנה, במידה שהשבט שלה היה מפסיד.

פוקס חמישי: הפעם נראה שנגמרו הפוקסים והשבט השני עומד לנצח במשימת המים הפיזית, שהשבט של ליהיא עומד להפסיד בה וליהיא עומדת להיות סוף סוף מודחת המשחק. אמממה, אנחנו עדיין לא ביום ה 19 של המשחק, שרק בו ליהיא צריכה להיות מודחת, ועוד ברוב קולות בפה אחד, בכדי לזכות ביתרון הכוח העצום. אז אדון מישל מחליט פתאום משום מקום ממש ב'פוקס' שאלכסה בת בריתו לא באה לו טוב ושהוא חייב להכשיל את משימת החסינות השבטית של שבטו, ולא רק אותה, אלא גם את הדו-קרב על הקול הנוסף של השבט היריב במועצת השבט שלהם הוא מצליח להכשיל. ומה אתם יודעים ממש ב'פוקס' המזימה מצליחה לו והשבט שלו, שליהיא לא להזכירכם כבר אינה נמצאת בו, מפסיד לשבט של ליהיא, וליהיא שוב ניצלת ממש ב'פוקס' מהדחה בטוחה.

פוקס שישי: אחרי שליהיא הדרמה קווין המעצבנת מצליחה בהגזמה פראית לעלות לכולם על העצבים לקראת היום ה 19 של ההדחה הגורלית, ולמרות שגם ג'וזי ושקד, וגם כל השאר מריחים שמשהו פה מסריח ואפילו מראים לנו אותם שוקלים לפצל קולות בין נעמה לליהיא, כי בכל זאת מדובר הרי ב 11 קולות שניתן בקלות לפצלם, ממש, אבל ממש ב'פוקס' יוצא שכל 11 המתמודדים רשמו את שמה של ליהיא על הפתק הדחה שלהם ואף לא אחד מהם לא רשם את שמה של נעמה או כל שם אחר, ולו רק ליתר ביטחון אם לליהיא יש פסלון חסינות, וזאת למרות כל ההגזמה הפראית שלה והאובר דרמה בהצגה שהצליחה לעצבן אפילו את בת בריתה נעמה. ומה אתם יודעים, ממש, אבל ממש ב'פוקס' ליהיא מודחת ברוב קולות פה אחד ממש ביום ה 19 של המשחק וזוכה לקבל את יתרון הכוח העצום.

פוקס שביעי: כולם רותחים מעצבים על חזרתה של ליהיא למשחק עם יתרון הכוח העצום, לונא עצבנית עליה רצח, שמחה עצבנית עליה רצח, ג'ובאני עצבני עליה רצח, שקד עצבני עליה, ונראה שמתרקמת ברית להדחתה של ליהיא העצבנת מהמשחק סוף סוף. אמממה, נראה לכם שעם הפקה כזאת שמשתינה כבר על הצופים בקשת מהמקפצה האולימפית, לא יהיה פוקס שביעי וליהיא תינצל מהדחה בטוחה שוב ב'פוקס'? אם כך תחשבו שוב... כי אם לא שמתם לב לפרומו של הפרק הבא שישודר בחמישי בערב, כבר מכינים לנו את הקרקע ל'פוקס' השביעי...

ממש פוקסיונרית הליהיא הזאת...
לצפיה ב-'BB CAN S07E27'
BB CAN S07E27
06/05/2019 | 21:42
41
חחח

פעם ראשונה שנהניתי מטקס הפרסים הזה
אז דיין זכה בהו"ה דיי בקלות
כלכך מגיע לו לנצח במשחק הזה
כלכך חבל שאתם מפספסים אותו כי החלטתם לא לראות
אנתוני
וכנראה ההקרבה לא רק מהצד שלו אם דיין מוכן לא לשים אותו על הבלוק רק כדי שישמור על הרקורד שלו

אדם וקירה - בבקשה לא!

לא יודע מי משניהם אני רוצה שיודח יותר
מצד אחד לאדם יש יותר סיכוי לנצח בהו"ה האחרון ולמנוע פיינל 2 של דיין ואנתוני
מצד שני לקירה יש יותר סיכוי לנצח אם היא מגיעה (אין יותר פרואנאנס, דיי, אין לי כח!) לפיינל 2
בעצם, נראה לי שמעדיף שקירה תלך, למרות שעד לפני שני פרקים אם היו שואלים אותי הייתי אומר אדם

ג'וני הוא הוונדיס' האחרון? וואו, נראה שההפקה ממש רוצה להשכיח את פאראס מההסטוריה שלה, מעניין למה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה