לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78037,803 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בחודש הבא תעלה לשידור העונה ה36 של הישרדות האמריקאי - אי הרוחות.
העונה צולמה באיי פיג'י, 20 שורדים חדשים לחלוטין,
שיצטרכו להתמודד עם טוויסטים שכשלו בעונות הקודמות.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בחודש הבא תעלה לשידור העונה ה36 של הישרדות האמריקאי - אי הרוחות.
העונה צולמה באיי פיג'י, 20 שורדים חדשים לחלוטין,
שיצטרכו להתמודד עם טוויסטים שכשלו בעונות הקודמות.    
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'פורסם תאריך הקרנת הבכורה להישרדות: דוד נגד גוליית '
פורסם תאריך הקרנת הבכורה להישרדות: דוד נגד גוליית
14/07/2018 | 22:02
13
62
סמנו את התאריך ביומנים, הפרק הבכורה של העונה ה-37 של הישרדות, אשר תיקרא "הישרדות: דוד נגד גוליית", יוקרן ב-26 בספטמבר. אורך הפרק יהיה 90 דקות אז סביר להניח שנראה שתי מועצות שבט.

שיהיה שבוע שקט ובטוח לכולנו 
לצפיה ב-'הישרדות ניקרגואה - פרק 10 '
הישרדות ניקרגואה - פרק 10
15/07/2018 | 03:18
23
לאחר מועצת השבט, ברנדה אומרת לצופים שבנרי, דן ופאביו הולכים להיות המודחים הבאים. הולי וג'יין דיברו על זה שברנדה וסאש נמצאים בעמדת שליטה חזקה במשחק. הולי רוצה לעשות מהלך, כי היא לא מרגישה שיש לה מה להפסיד. אז ביום למחרת, הולי מספרת לבנרי שברנדה וסאש הצביעו למארטי. נראה שהולי מכוונת יותר לעבר ברנדה, ובנרי מצטרף לתכנית הזאת. ג'יין מנסה לשכנע את נאונקה להדיח את ברנדה, ונראה שהיא הצליחה לשכנע אותה. הולי מנסה לשכנע את צ'ייס להדיח את ברנדה, אבל הוא רוצה להדיח את בנרי. הוא שוב מוצא את עצמו בין שתי בריתות. זאת לא בהכרח אסטרטגיה רעה, אבל הוא עושה זאת בצורה כל כך ברורה, שגורמת לאנשים לחשוד בו. במשימת הפרס, המתמודדים שוב מתחלקים לשתי קבוצות. כל קבוצה מקבלת ארבעה חביות, שני קרשי עץ וחבל. הם יצטרכו ליצור גשרים עם הקרשי עץ ולחצות מסלול על האי בלי לגעת על החול. הקבוצה הראשונה שתגיע לפלטפורמה שלה, תטוס במסוק אל הר הגעש סרו נגרו, שם הם יכולו לגלוש על הר הגעש, ויקבלו בראוניז, פיצה ושתיה קלה. הקבוצה של ג'יין, נאונקה, פאביו, צ'ייס וקלי ש. זכו במשימה.

הגלישה על ההר געש נראת מאוד מהנה, אני חייב להודות. בינתיים בשבט ליברטאד, שלושה תיבות עלו באש, ושרפו אספקה וציוד בשבט. בחזרה לפרס, נאוקנה לקחה את פאביו לצד, מה שגרם לצ'ייס ולקלי ש. להרים גבה, כי למה לקחת מישהו לצד על הר געש חחח. היא מספרת לו את התכנית של להדיח את ברנדה. פאביו בעד התכנית הזאת, והוא מקווה שהוא יוכל להישאר מתחת לרדאר. שהזוכים בפרס חזרו לליברטאד, צ'ייס החליט שהוא סומך על ברנדה, אז הוא סיפר לה על כל התכנית להדיח אותה, ואומר שבנרי והולי אחראים על זה. ברנדה לגמרי נמצאת בפאוור טריפ מטורף, היא לא חושבת שהיא צריכה לעשות משהו כדי לשנות את זה. צ'ייס סיפר לנאונקה שהוא רוצה להדיח את בנרי, ושהוא סיפר לברנדה שרוצים להדיח אותה. אחי, מה אתה עושה?! נאונקה כמובן ישר מזהירה את בנרי, ג'יין והולי שאי אפשר לסמוך עליו.

במשימת החסינות, המתמודדים יצטרכו להחזיק בחבל, תוך כדי שהם עומדים על פלטפורמה קטנה שגבם מופנה אל בריכת מים. כל 5 דקות, המתמודדים יזוזו רחוק יותר עם החבל. עליהם להחזיק בחבל ולא ליפול לבריכת המים. ג'יין וצ'ייס נשארו אחרונים, וג'יין נשארה אחרונה וזכתה במשימת החסינות. וואו, היא באמת הפגינה כוח סיבולת מרשים מאוד, פשוט להוריד לה את הכובע על זה. בחזרה לשבט, סאש עדיין רוצה להדיח את בנרי, כי הוא לא סומך עליו. נאונקה מספרת לסאש הולכים להדיח את ברנדה, וסאש בהחלט חושב על זה. עם זאת, הוא וצ'ייס סיפרו לברנדה שנאונקה הולכת להצביע לה, וברנדה עדיין מסרבת לעשות מהלך. היא לא רוצה להיתפס כאסרטיבית, אבל את עוד שניה מלהיות מודחת. היא פשוט מקווה כרגע שסאש ייתן לה את פסלון החסינות והם יוכלו להדיח את נאונקה.

במועצת השבט, ברנדה ממש לא עושה עבודה טובה בלנסות לשכנע את שאר חברי השבט להשאיר אותה. לבסוף, התכנית של הולי עבדה, סאש לא השתמש בפסלון חסינות בשביל ברנדה, וברנדה הודחה. אפילו צ'ייס הצביע נגדה. 

הולי וג'יין יצאו גדולות בפרק הזה 
לצפיה ב-'פרק 12 '
פרק 12
15/07/2018 | 20:46
6
18
אני לא רואה את פרק 11 כי זה פרק בונוס כזה שמראים את ה-27 הימים הראשונים במשחק.

לאחר מועצת השבט, קלי ש. מרגישה לגמרי מחוץ למשחק כי לא היה לה מושג שברנדה מודחת. הולי מנחמת את נאונקה לאחר שברנדה זרקה אותה מתחת לאוטובוס ואומרת לה שהיא סומכת עליה לאחר שהדיחו את ברנדה. נאונקה וצ'ייס דיברו על האפשרות להדיח את סאש. בבוקר למחרת, גשם כבד פקד את המחנה, מה שגרם לנאונקה ולקלי בי לרצות לפרוש. נאונקה אפילו נתנה את הפסלון חסינות שלה לצ'ייס. נראה שהברית המרכזית כרגע היא ג'יין, הולי, סאש וצ'ייס, אבל סאש מרגיש שהוא יותר סומך על נאונקה וקלי ש., וגם חושב על אפשרו להצטרף אל בנרי, דן ופאביו.

במשימת הפרס, המתמודדים יחולקו שוב לשני קבוצות. הם יהיו קשורים בשלשלאות. עליהם לשחרר בובה ענקית של בובה בשם גוליבר אשר קשור לחבלים על שולחן. הם יצטרכו להעביר את גוליבר דרך סדרת מכשולים אל קו הסיום. הקבוצה המנצחת תלך ל"סינימת הישרדות", שם הם יצפו בקטע מהסרט שעדיין לא הוקרן דאז "מסעי גוליבר" (אני רואה שסרט ספג ביקורות עליו, אבל עדיין לא ראיתי אותו...זה זמן טוב להזכיר שבעונה 23, הפרס אשכרה היה לראות את הסרט ג'ק וג'יל). הם גם יהנו ממתקים, נאצ'וס, נקניקיות, פופקורן ושתייה. דן לא נבחר והוא הושב על כיסא ענקי חחחח. הוא הימר על הקבוצה הכחולה שתנצח (בנרי, הולי, נאונקה וצ'ייס). הקבוצה הזאת אכן ניצחה והוא יצטרף אליהם לפרס.

לאחר משימת הפרס, נאונקה וקלי ש. הודיעו שהן הולכות לפרוש. ג'ף מנסה לעודד אותן ונותן להן לחשוב על זה במהלך היום. בנוסף, בגלל שמספר דברים נשרפו בשבט, ג'ף הציע לקבוצה המנצחת שאם מתמודד אחד יפרוש מן המשימה, הוא יוכל לקחת ברזנט חדש ואורז לשבט. הולי ויתרה על מקומה בפרס ולקחה את הברזנט והאורז. בנרי ניסה לשכנע את נאוקנה לוותר על מקומה בפרס כי היא גם ככה פורשת, אבל היא לא אמרה כלום. גם הולי נתנה לה מבט של: "את רצינית?". שהולי חזרה למחנה אם הקבוצה שלא ניצחה, היא מנסה לשכנע את קלי ש. להישאר במשחק. אין כל כך מה להוסיף על הפרס עצמו.

טוב אני פשוט אגיע לעניין, נאונקה וקלי בי החליטו לפרוש במועצת השבט. אף פעם לא ראיתי את ג'ף כועס ככה. גם חברי המושבעים כעסו ובצדק. אלינה אשכרה בכתה בגלל זה. אני חושב שהיו מקרים בהישרדות שמתמודדים פרשו שהיו מאוד מוצדקים, אבל פה...הן הגיעו די רחוק וזה לא שנשאר עוד הרבה ימים במשחק. אני חושב שזה קל לנו להעביר עליהן ביקורת על זה שהן פרשו, אבל המציאות היא שהן היו שם בתנאי מזג אוויר קשים, בעוד שאנחנו רושמים את הדעות שלנו מהבית. עם זאת, אם הייתה לי הזדמנות לשחק בהישרדות, אני הייתי נותן את כל מה שיש בי למשחק (נשמע קלשיאתי, סליחה) ואני בטוח שככה עוד הרבה בפורום היו עושים זאת ומעריצי הישרדות בכלל.
לצפיה ב-'כמו שכתבתי כבר אז '
כמו שכתבתי כבר אז
15/07/2018 | 21:29
5
18
אני במקום ג'ף הייתי שובר להן את הלפידים וזורק אותם לאש, ובטח שלא הייתי מאפשר להן להיכנס למושבעים.
לצפיה ב-''
15/07/2018 | 21:44
4
16
שכחתי לציין, זה ממש לא הוגן שהן נכנסו למושבעים, הן פרשו אז הן צריכות בכלל לעזוב את המשחק.
לצפיה ב-'ז'אנו פרשה בעונה 10'
ז'אנו פרשה בעונה 10
16/07/2018 | 00:21
3
23
וקיבלה לכך עידוד מג'ף ומשאר חברי השבט, הייתה במושבעים וגם זמן מסך ומקום של כבוד בריאוניון ומחיאות כפיים על המהלך שהוצג באותו פרק כמהלך של גבורה
והיא פרשה בערך באותו מקום שלהן

והיו פרישות יותר עלובות
בהישרדות סאות' אפריקה מישהו פרש בגלל שפשפת!! בפרק 3 בערך
והוא עוד לא היה הראשון שפרש
לצפיה ב-'אני מניח '
אני מניח
16/07/2018 | 01:17
2
24
שהפרישה של ז'אנו תרמה לעלילה של סטף כגיבורה של העונה. ואני לא אוהב במיוחד להודות בזה, כי מאוד אהבתי את סטף בעונה הזאת (רק בעונה הזאת). אני מניח שפה, ג'ף וההפקה בנו על נאונקה כמתמודדת שתחזור לשחק שוב, וברגע שרצתה לפרוש, זה הרס להם את כל התכנית. ככה אני חושב לפחות.

אתה מתכוון שעד הפרק השלישי בהישרדות של סאות' אפריקה, שניים פרשו? ולפרוש בגלל שפשפת...אין לי מילים חחח.

לצפיה ב-'כן'
כן
16/07/2018 | 02:13
1
28
בעצם עד הפרק השני שניים פרשו
תראה מדקה 25
והוא עוד ירד על הבחורה הראשונה שפרשה לפניו
לצפיה ב-'וואי'
וואי
16/07/2018 | 06:16
24
בין הדברים הכי הזויים שראיתי עד עכשיו, רק בגלל הסיבה שבזמן שהוא דיבר על השפשפת שלו, הוא כרך את זרועותיו סביב שני מתמודדים שנמצאים מימינו ולשמאלו :|
לצפיה ב-'פרק 13 '
פרק 13
16/07/2018 | 07:08
17
אז יש שתי בריתות: ברית אחת של ג'יין, הולי וצ'ייס וברית שנייה של בנרי, דן ופאביו (שזה סופר מוזר, כי לא הראו שהם בכלל הקימו ברית ביחד). בכל מקרה, סאש מודע לבריתות האלו, והוא גם מחזיק בפסלון חסינות שמארטי נתן לו. הוא מרגיש בעמדת כוח, כי הוא יודע ששתי הבריתות צריכות את הקול שלו. הוא אומר לבנרי, פאביו וצ'ייס שהוא הולך להשתמש בפסלון חסינות במועצת השבט בכל מקרה, כדי שלא יראה כאיום. לאחר מכן הוא דיבר עם צ'ייס לבד. צ'ייס אמר לו שהוא רוצה להגיע עם סאש לגמר. סאש בעניין, אבל הוא מזכיר לצ'ייס שג'יין היא איום רציני לנצח. בנוסף, צ'ייס הבטיח שאם הוא הולך לזכות במשימת הפרס, הוא יקח אותו ואת הולי, בתקווה שהפרס הוא אוכל.

וכך, צ'ייס זכה במשימת הפרס. על המתמודדים היה לעבור סדרת מכשולים ומיני-אתגרים שהם השתתפו בהם במהלך העונה. צ'ייס זכה ללכת למקום פרטי שם יקבל מקלחת, מסאז' וארוחה. הוא בחר בהולי וג'יין להצטרף אליו. למה ג'יין? למה לא לקחת את מארטי שאתה יודע שיש לו פסלון חסינות ואתה די צריך אותו. הבנאדם פשוט לא מפסיק לעשות טעויות על ימין ושמאל לכל העונה. חשבתי שאני אהיה יותר בעדו, אבל וואו. אז כמובן שסאש ניסה ליצור ברית ביחד עם בנרי, דן ופאביו. בנרי ודן לא סומכים עליו, אבל בשלב הזה, זה לא אמור כל כך לשנות להם, הם צריכים אותו. בפרס, הולי וצ'ייס הבינו איזה טעות צ'ייס עשה שלא לקח את סאש איתו לפרס. לאחר שג'יין, הולי וצ'ייס חזרו לשבט, ג'יין גילתה שאכלו את התרנגולת. היא הייתה מאוד עצובה והכינה קבר בשבילה (פלשאבקים לג'אן מתאילנד שמאוד אהבתי). היא אמרה שהם לא היו צריכים לאכול את התרנגולת, יש מספיק אורז, מה שנכון (אבל מאוחר מדי ) בנרי אמר לצ'ייס שהוא יצביע איתו לא משנה למי, אפילו לפאביו. הולי וצ'ייס ניסו לתקן את הטעות של צ'ייס בכך שדיברו עם סאש וגרמו לו לחוש בטוח איתם. צ'ייס רוצה להדיח את בנרי כי הוא איום במשימות.

במשימת החסינות, המתמודדים יהיו קשורים לקורת עץ. עליהם לעבור בין החבלים ולשחרר מספיק חבל, כדי שיוכלו להגיע לשק של מטבעות זה. שלושת המתמודדים הראשונים שיגיעו לשק, יגיעו לשלב הבא, שם הם יצטרכו להרכיב מן המטבעות הללו פאזל בשביל לנצח בחסינות. בנרי, סאש ופאביו השיגו ראשונים את שק מטבעות הזהב, וסאש זכה בחסינות. עם בנרי היה זוכה פה בחסינות, 99% שפאביו היה מודח.

סאש חזר להיות שיכור מכוח. הוא בטוח שהניצחון אצלו בכיס. אולי הוא סתם עושה את זה למשימות. אני אגיד את זה לטובתו של פאביו, הוא מבין שסאש הוא הקול המתנדנד בין שתי הבריתות, וביקש ממנו לעדכן אותו אם הקול שלו יעלה. בנוסף, הוא החליט להיות מתחת לרדאר לקראת מועצת השבט. אבל לצערו, זה עדיין נראה שזה בינו לבין בנרי. דן ובנרי בטוחים שפאביו הולך הביתה והם הולכים להצביע לו. בנרי משקר לו ואומר שמצביעים להולי, מה שבנרי לא יודע שגם משקרים לו.

במועצת השבט, התכנית של סאש להשתמש בפסלון חסינות לא קרתה מן הסתם, יש לו חסינות אישית. הברית של ג'יין, והולי צ'ייס ועכשיו סאש שהצטרף אליהם, הדיחו ביחד את בנרי, שלא ראה את זה מגיע.
לצפיה ב-'הישרדות ניקרגואה - פרק 14 '
הישרדות ניקרגואה - פרק 14
17/07/2018 | 22:50
2
7
לאחר מועצת השבט, פאביו בצרות, ומסתמן כלהיות המודח הבא. לפני משימת הפרס, חברי השבט ראו דרך מכשיר סלולרי של חברת "ספרינט" מסרים אישים ממשפחותיהם. כמו כן לפני המשימה, פאביו וצ'ייס הסכימו לקחת את אחד השני לפרס. במשימת הפרס, המתמודדים התחרו עם בני משפחותיהם. על המתמודים היה להוציא שני שקים מבריכת מים שמכילים אותיות. על המתמודדים להביא את אותם שקים לבני משפחותיהם, ועל בני המשפחה להרכיב משפט בעזרת האותיות הללו. צ'ייס ואימו קורין זכו בפרס. צ'ייס בחר בסאש (אם אימו לי [באנגלית Lea]) והולי (עם בעלה צ'ארלי). הם כולם אכלו סעודה יחדיו על סירה.

פאביו כעס על כך שצ'ייס לא בחר בו כמו שהם סיכמו, כי צ'ייס ידע כמה חשובה לו אימא שלו. שניהם גרים במדינות אחרות. כמו כן, דן מרגיש שצ'ייס היה צריך לבחור את ג'יין להצטרף אליו. ג'יין מבינה שהיא הרביעית בברית שלה עם הולי, סאש וצ'ייס. בפרס, הולי, סאש וצ'ייס הסכימו שזה שלושתם לגמר. נראה שגם צ'ייס מצא רמז לפסלון חסינות, אבל הוא וסאש כבר מחזיקים בפסלוני החסינות היחידים במשחק. במשימת החסינות, המתמודדים, בעוד שעיניהם מכוסות, יצטרכו לעבור סדרת מכשולים שבעוד שהם קשורים בחבל. עליהם להגיע לצד השני, שם ישנו מגן עם סמלים. עליהם למשש את הסמלים ולזכור את הסדר. עליהם לקחת מהעמדה שקים אשר מכילים את אותם סמלים, ולחזור לעמדת ההתחלה. שם ישנו מגן ריק שעליהם להתאים את הסמלים לפיו שאיך הם זכרו בעזרת חוש המישוש. פאביו זכה בחסינות והציל את עצמו מהדחה כמעט ודאית.

לאחר שכולם חזרו מן המשימה, פאביו אמר לצ'ייס שעכשיו זה הזמן להדיח את ג'יין ולא את דן. צ'ייס דיבר על זה עם הולי וסאש ונראה שהם יותר נוטים להצביע לג'יין. לאחר מכן, ג'יין מגיעה לשיחה, והם לא מסתירים את זה שהם הולכים להצביע לה. ג'יין התעצבנה עליהם, יותר על צ'ייס, וכיבתה את המדורה שהיא החלה, כי היא גם ככה הולכת להיות מודחת. במועצת השבט ג'יין יצאה על הברית שלה לשעבר. צ'ייס אחר כך אומר שהוא, הולי וסאש הם הולכים ביחד לגמר. הוא גם לחץ עליהם להודות בזה (מה אתה עושה?!?!?!) זה גם היה צריך לעורר את ג'יין, דן ופאביו לעבוד ביחד. אפילו ג'ף הציע את זה, שאני לא זוכר שזה קרה אי פעם בהישרדות וגם לא בטוח עד כמה זה חוקי. ג'יין הציעה ששלושתיהם יצביעו להולי, כיוון שלסאש ולצ'ייס יש פסלוני חסינות, וזאת מועצת השבט האחרונה להשתמש בה. אבל לא, הם לא עשו את זה, ג'יין הצביעה לסאש, אבל הוא וצ'ייס השתמשו בפסלון חסינות. לא שהוא היה צריך, כי רק ג'יין הצביעה לו, וכל השאר הצביעו נגד ג'יין.

חבל שג'יין בחרה לצאת ככה. היא יכלה ליצור ברית עם דן ופאביו לפני מועצת השבט. שלושתם יכלו להצביע להולי ולגרום ולהגרלת אבנים, שבאותו זמן היה הרעיון הכי טוב בשביל שלושתם. מהלך שלגמרי התפספס וגם פה העונה מתחילה ליפול, בשבילי. צ'ייס לא מפסיק לעשות טעויות לאורך כל העונה.
לצפיה ב-'בתכלס '
בתכלס
18/07/2018 | 01:28
1
6
סאש וצ'ייס היו מוגנים מהאליל כמו שאמרת ובמידה ויש תיקו אז גם ג'יין והולי מוגנות (פאביו זכה בחסינות) ככה שאם דן ופאביו היו כופים תיקו, דן היה מודח בעצמו.

לצפיה ב-''
18/07/2018 | 01:31
3
למה ג'יין והולי מוגנות? זה אומר ששתיהן ודן צריכות להגריל אבנים, לא?
לצפיה ב-'הישרדות ניקרגואה - הגמר '
הישרדות ניקרגואה - הגמר
18/07/2018 | 04:11
2
פאביו מודע לכך שהוא הבא להיות מודח. הוא מדבר עם הולי ואחר-כך עם סאש על האפשרות עם הם ירצו להגיע איתו לגמר. סאש די אומר לו את מה שהוא רוצה לשמוע, וזה די ברור שאם הוא לא זוכה במשימת חסינות, הוא מודח. במשימת החסינות הראשונה, המתמודדים יצטרכו לפתוח אריח ששם רשום שאלה לגבי ניקרגואה. מימין ושמאל יש שני אריחים, שמתחתם תשובה אחת נכונה ואחת שגויה. עליהם לבחור את השק של אותו אריח ולהביא אותו בחזרה לעמדה. אם הם בחרו נכון, הם ימצאו בשק חלקי פאזל, ואם לא, הם ימצאו חלקים שחורים. הראשון שיפתור את הפאזל יזכה בחסינות. ושוב, פאביו זכה בחסינות. ושוב, הציל את עצמו מהדחה ודאית. הוא מנסה לשכנע את סאש וצ'ייס שהולי יוצר איום לנצח מאשר דן. במועצת השבט, דן גם מנסה לשכנע את כולם שאין לו סיכוי לנצח בגמר. לאחר ההצבעה, פאביו הצטרף לברית השולטת ודן הודח פה אחד. וואי המילים האחרונות של דן אחרי שהוא הודח היו ממש לא במקום. פאביו מנסה לשכנע את סאש וצ'ייס להגיע ביחד איתו לגמר. הם משקרים לו ואומרים שכן, אבל אם הוא לא זוכה במשימת החסינות האחרונה, הוא מודח. הולי דיברה עם צ'ייס שבמידה ופאביו זוכה בחסינות, כדאי להדיח את סאש, כי הוא יכול לקבל הרבה קולות בגמר.

לאחר שהמתמודדים הלכו בין הלפידים הכבויים של המתמודדים שהודחו (הם צריכים להחזיר את זה שוב), הגיעו המתמודדים למשימת החסינות האחרונה. במשימת זאת, על המתמודדים יצטרכו לאזן חרב שהלהב שלה נוגעת במגן, בעוד שהם שמים מטבעות על ידית החרב עם יד אחרי השניה. האחרון שיוכל להשאיר את המטבעות על הידית ינצח. בפעם השלישית ברציפות (והרביעית במשחק בכללי) פאביו זוכה בחסינות האחרונה.

אף על פי שפאביו לא בין הזוכים הכי טובים אי פעם (אני אגיע לזה עוד רגע), אני חושב שהקטע אחרי שהוא זכה בחסינות הוא בין האהובים עלי בהישרדות. בגלל, עכשיו הוא נמצא בעמדת שליטה, אנשים מגיעים לבקש את הקול שלו. פאביו גם מוכיח שהוא לא טיפש, סאש אומר לא שהוא היה לוקח אותו לגמר אם הוא זכה בחסינות, והוא יודע שסאש משקר לו. הוא גם דיבר עם הולי וצ'ייס והם אישרו לו שאם הוא לא היה זוכה בחסינות, הוא היה מודח. פאביו גם מודע שהולי היא איום חזק לנצח. הייתי רוצה לראות את הצד הזה בפאביו יותר במשחק, הוא הוכיח פה וגם בפרק ההדחה של דן, שיש לו חשיבה אסטרטגית. אני לא אתנגד שהוא ישחק שוב כי אני מאמין שהוא התבגר ואני ארצה לראות אותו משחק כמו שהוא התנהג עכשיו בפיינל 4. במועצת השבט, לבסוף החליטו הבנים להדיח את הולי  איך היא לא חזרה עד עכשיו לעוד עונה?!?! יותר מראויה לפי דעתי. עשתה מהפך מדהים בהתנהגות שלה במהלך המשחק לטובה.

בנאומים שלפני שאלות המושבעים, צ'ייס אמר שהוא רוצה שכולם ישאלו אותו את השאלות הקשות, והוא יענה עליהם בכנות. פאביו אמר שהאסטרטגיה שלו הייתה להיות עצמו, כספר פתוח. סאש אמר שהוא הצטער שהיו מקרים שהוא היה צריך לשבור בריתות, אבל זה חלק מהמשחק. לא אהבתי את הטענות של ברנדה שדי האשימה את סאש וצ'ייס בהדחה שלה, שהיא עצמה לא עשתה הרבה כדי להישאר. אין כל-כך מה להתייחס לשאלה של מארטי, אני לא מבין מה הוא ניסה להשיג עם זה. להולי היה את השאלות הכי טובות. שאלה את צ'ייס מהו המהלך האסטרטגי שהוא בעצמו אמר, שהוא ענה לבחור להדיח את שאנון. היא שאלה את פאביו הם החסינויות זה קצת מאוחר מדי, ופאביו האמת מפתיע אותי הפרק ומציד את הזכיות שלו. היא לבסוף שואלת את סאש מתי הוא שיקר לה, והוא ענה שהוא הדיח אותה, מתי שהם הסכימו שהם לא יצביעו אחד נגד השני. ג'יין כועסת על סאש (ואומרת דברים לא במקום) וגם על צ'ייס, אבל מוכנה לסלוח לו. דן כועס אני לא מבין על מה. אני מצטער, אבל לא ראיתי אותו עושה משהו מיוחד במשחק שמצדיק כעס כזה..נשמע רע, אבל זה מה שאני חושב. כל שאר השאלות בסדר. נאונקה שאלה אם ברגע שהוא ראה את אימו, זה מה שהכניס בו את המוטיבציה להגיע לגמר. פאביו אמר שכן והיו מאוד אמציונלי, מה שכנראה הביא לזכייתו. פאביו זכה עם חמש קולות, צ'ייס קיבל ארבעה וסאש לא קיבל שום קול.

בת'כלס, לסאש הכיע הגיע לזכות, אבל קראתי שהוא ניסה לשחד את חברי המושבעים (או רק את קלי ש., לא בטוח), אז כן, מן הסתם לא מגיע לו לזכות אחרי זה. אומנם צ'ייס שיחק משחק טוב יותר מפאביו, זה לא אומר שהגיע לו לזכות. אף פעם לא ראיתי מישהו עושה כל כך הרבה טעויות כמוהו. הוא כל הזמן שיחק בין שני הצדדים, ונתפס מספר פעמים עושה זאת.

וכך הגענו לפאביו. הוא ענה תשובות טובות לחברי המושבעים לפי דעתי, והוא גם זכה לכבוד שלהם בכך שזה בחסינויות האלו. ואני גם חושב שהוא יותר חכם ממה שאנשים נותנים לו קרדיט כפי שפעל בפרק הזה, והוא גם היה מודע למצבו. אבל אני לא יכול להגיד שהוא בין המנצחים הטובים אי פעם. בין עשרת הפעמים שהוא הצביע במועצת השבט, ארבעה פעמים הוא הצביע לאדם הלא נכון. הוא גם היה זקוק לחסיניות האלו, ואם לא הוא היה מודח. קצת מזכיר במובנים מסוימים את בוב, רק שניסה יותר ליזום מהלכים.

לגבי העונה, היא התחילה טוב, והתרסקה לקראת הסוף. אבל אני חושב שהיא הייתה סבירה באופן מפתיע, לא כמו אי הגאולה, שאני צריך לצפות עכשיו 

עדכון דירוג עונות ומנצחים בדרך 
לצפיה ב-'הישרדות אוסטרליה 3 - הכנה לצפייה (ללא ספוילר)'
הישרדות אוסטרליה 3 - הכנה לצפייה (ללא ספוילר)
08/07/2018 | 14:15
10
51
קודם כל אני אמרתי פה בעבר שהישרדות אוסטרליה אינה ניתנת לצפייה ולא ערוכה טוב, אחריי שצפיתי עכשיו בכולה אני רוצה לאמר שזה לא ממש מדוייק אבל בכל זאת מי שרוצה לצפות צריך לדעת כמה דברים

1. העניין האמיתי מתחיל רק מהמיזוג הראשון של שלושה שבטים לשניים, זה מגיע בערך בפרק 8, עד אז יש 7 פרקים דיי משעממים ומתישים לעבור שעדיין לא מזהים בדיוק מי נגד מי, צריך התמדה, לפי דעתי זה שווה את זה

2. הפרקים מחולקים כך שאם יש אתגר פרס הפרק הוא למעלה משעה, אם אין אתגר פרס הפרק הוא באורך רגיל של 45 דקות אז אל תיבהלו מהאורך הנוסף, הוא הולך על האתגרים שדווקא נחמדים לצפייה

3. המיזוג האמיתי של שבט אחד מתחיל מפרק 15, תהיו מוכנים לכך ותוכלו להינות משלב הטרום מיזוג בלי להתעצבן שהמיזוג לא מגיע

4. יש ארבעה פרקים ללא הדחה, 3 לפני המיזוג ו1 אחריי המיזוג, עדיף שתדעו את מיקומם מראש שלא תתעצבנו (פרק 5, פרק 8, פרק 13, פרק 22) אבל זה עדיין לא כמו הישרדות ישראל

אחריי שיודעים את הדברים האלו ומוכנים להם אפשר להנות מעונה מעולה שנותנת פייט גדול לעונות האמריקאיות
לצפיה ב-'תודה, אני אנסה לראות בקרוב '
תודה, אני אנסה לראות בקרוב
08/07/2018 | 20:33
9
38
אני יותר ויותר רואה כתבות על הישרדות אוסטרליה וניו זילנד, שאני אצטרך לראות מתישהו. אני קצת חושש מלראות עונות ארוכות מדי, אבל אני מרגיש שהישרדות האמריקאית קצת בדעיכה בשבילי עם כל הטוויסטים שהביאו לאחרונה, אז אני ארצה לצפות בזה בקרוב.
לצפיה ב-'תראה'
תראה
10/07/2018 | 16:23
8
16
יש בה אלילי חסינות וכל מיניי טוויסטים מהאמריקאי אבל מצד שני הם גם נאמנים למקור (פיינל 2 במקום פיינל 3 לדוגמה)
השורדים גם מחוברים מאוד למקור, לפחות חצי מהקאסט מעריצים שאומרים ש"חלמו להיות שם מאז ריצ'ארד האץ'"
משחק זה לא מילה גסה שם, אפילו להיפך (מתייחס יותר לעונה הרביעית שעכשיו הגעתי למיזוג שלה אבל גם בעונה השלישית רואים זאת)
וגם כל השחקנים משתתפים בה ביחס לזמן מסך ואין איזה "סופר-שחקן" ששולט בעונה (ראסל, אל תקלקל את זה!)
גם המנחה יחסית אדיש ונותן לשורדים לספר את הסיפור במועצה ולא מתערב או מטה את הדברים כמו ג'ף וגם אנחנו רואים 10 דקות מהמועצה שזה כמעט פי שלוש מהאמריקאי כך שיש יותר הרגשה שאנחנו מקבלים את הסיפור המלא של הפרק

ולי אישית הדבר הכי חשוב בהישרדות זה הסיפור
מה שכן, כמו שאמרתי מאוד קשה עד מתיש להתרגל אליה אם אתה מתבסס ומשווה לקצב של העונות האמריקאיות (והרי כולנו משווים)
אז צריכה להיות לך המון סבלנות עד שתקלוט מה הקטע שלהם
לצפיה ב-'ואני ממליץ'
ואני ממליץ
10/07/2018 | 16:25
7
20
(למרות שאני ממליץ את זה בקשר לכל עונה גמורה ואף אחד לא מקשיב לי)
לראות אותם אחריי שאתה יודע באופן כללי את סדר ההדחות
לצפיה ב-'עשיתי לי בטעות סוג של ספוילרים לגבי המנצח/ת של העונה'
עשיתי לי בטעות סוג של ספוילרים לגבי המנצח/ת של העונה
11/07/2018 | 13:10
6
23
נכנסתי לאתר שלהם כי רציתי לראות אם הם פרסמו את המתמודדים של העונה החדשה ולראות אם השמועות נכונות וראסל משתתף בעונה הזאת, ואז ראיתי את הפנים של המנצח. שכחתי את שמו, אבל אני יודע שגבר ניצח העונה.

כדרך אגב, למה לפי דעתך כדאי לצפות בהישרדות לאחר שיודעים את סדר ההדחות?
לצפיה ב-'משאר שראית ספוילרים לעונה 4'
משאר שראית ספוילרים לעונה 4
11/07/2018 | 14:32
5
24
כי היא הייתה האחרונה שהסתיימה
ולאחר שתראה את עונה 3 בטוח תשכח את מי ראית שם

עונה 5 נקראת CHAMPIONS VS CONTENDERS שזה שילוב של סלבריטי (בעיקר ספורטאים כי אלו בעיקר הסלב האהובים באוסטרליה) עם מתמודדים רגילים
נראה שראסל לא שם
גם דיי היה מוזר אם הוא היה שם כי ממה שזכור לי החוקים הם כמו בארה"ב, אתה צריך להיות אזרח ותושב המדינה כך שאלא אם כן ראסל עשה רילוקיישן קשה לי לראות אותו שם אבל אולי זה ווישפול פינקינג שלי שלעולם לא אאלץ יותר לראות אותו על המסך

ולגבי הצפייה
זה תורם לכל עונה אבל בעיקר לעונות עם קצב איטי מאוד וקצת מבולגן כמו אוסטרליה
שלא יודעים ממש מי נגד מי ומי באיזה שבט (אני לא חושב שאראה בלייב את עונה 5 אלא אחכה שתסתיים)
סדר ההדחות עושה סדר וגורם לך לראות יותר על הסיפור של העונה

נגיד אתה רואה בפרק 5 את דני ויוסי, חברים הכי טובים, ברית אדוקה
כל אחד אומר על השני שהוא הכי סומך עליו
אתה יודע מהסתכלות קצרה בויקיפדיה שבפרק 20 יוסי הודח 4-3 שהקול של דני היה הקול המכריע שהדיח אותו
אז באיזהשהוא שלב הם אמורים להתפרק ולהיות יריבים או שיוסי בכלל הודח בבליינדסייד ועדיין מאוד סמך על דני
בכל מקרה המידע הזה נותן לך אופציה להסתכל על הזיווג הזה עוד מפרק 5 ולראות מה קורה

או שאתה יודע ששלמה הוא המנצח של העונה, אתה כרגע בפרק 8 ועד עכשיו שלמה מגיח מדיי פעם בפריים, אפילו לא נותן וידוי
בפרק 10 פתאום יש פרק ששלמה מככב, אתה שיודע שהוא ניצח תוכל לשים לב יותר לפרק הזה כי אולי פה קורית הפריצה של שלמה שהפכה אותו משחקן סתמי לדומיננטי שינצח את העונה
תוכל לשים לב לזה יותר מאשר מי שלא יודע כלום

אני באיזהשהוא מקום מרגיש שאנשים שמשתמשים במונח "ספוילר" צופים בתכנית באופן חד מימדי וכל הפרק ההתרכזות שלהם מכוונת רק למועצת השבט בסוף וגם אין להם את הסיפור המלא של העונה אלא פר-פרק והאהבה של העונה מחולקת לפי פייבוריטים
הפייבוריטים שלי ניצחו - אחלה עונה
הפייבוריטים שלי הפסידו - חרא עונה
ואז גם ההנאה פוחתת, לפחות אצלי ריאליטי שאני ארצה לא לדעת מה קורה בו כדי להתרגש לקראת התוצאה הסופית זה ריאליטי כשרונות וזה בעיקר בגלל שאין בו שום תחכום מעבר לכך שאם תוריד לי את האלמנט של "לא לדעת" אתה מוריד לי את כל ההנאה

אני לא רוצה הסחות דעת
לא רוצה לקוות שעודד יגיע רחוק ושחנן יודח כבר
רוצה מפה מסודרת של מה שהולך ואני אוכל לראות ולחקור איך בדיוק המפה הזאת נבנתה
לצפיה ב-'כן, העונה האחרונה'
כן, העונה האחרונה
11/07/2018 | 22:17
4
30
אבל אני לא זוכר את השם, כך שזה לא משנה חח.

אני חושב שמי שצופה בעונה שיודעים מראש מי יודח יוכל יותר לעקוב אחרי המנצח/ת של העונה ולבנות דעה יותר מגובשת כלפי הדרך שבה הוא/היא שיחק/ה. זה מה שאני מנסה לעשות עכשיו בצפייה מחדש של העונות.

מצד שני, יכול להיותשזה הורס את חוויית הצפייה, כי אין הפתעות והכל צפוי מראש. עם מתמודד שאתה בעדו הולך להיות מודח עושה מהלך ומצליח להישאר במשחק, זה רק מוסיף שזה בא בהתפעה. כמובן שיש אכזבות, אבל זה חלק מהחווית צפיה. אני יודע שיש אנשים שלא אוהבים עונות מסויימות כי בשלב מסוים הן כבר נהפכו לצפויות מראש.

לצפיה ב-'גם אני פחות אוהב עונות צפויות'
גם אני פחות אוהב עונות צפויות
11/07/2018 | 22:52
3
22
עונה 22 הייתה גרועה גם בעיניי

אבל זה שהמידע חשוף לא אומר שאתה לא יכול להינות מעונות לא צפויות
להיפך, אתה רואה שבפרק 9 יש מהפך גדול אז כן, מעניין לחכות לפרק 9 ולראות איך בדיוק זה קרה ומי הוביל את זה
והאם זו יוזמה של הפיכה מצד המיעוט או שפשוט הצד החזק עשה משהו ממש מפגר שגרם להדחה שלו
את זה אתה לא יודע
לצפיה ב-'יש בזה משהו'
יש בזה משהו
12/07/2018 | 05:53
2
29
כלומר, שאני עכשיו צופה בעונות עבר ואני כבר יודע את סדר ההדחות, אני עדיין נהנה מהן, ויש כאלה שלא, אבל גם לא אהבתי אותן בהתחלה. ואני חייב לציין, שניקרגואה לא נוראה כמו שחשבתי שהיא תהיה (בינתיים), אבל ממש אין לי כוח לעונה 22 חח. 
לצפיה ב-'ניתוח של עונה 22'
ניתוח של עונה 22
12/07/2018 | 10:19
1
30
Seosi  21/07/18 10:45 הישרדות 22 פרק 9
רוב שולט בעונה, השאר אפסים

Seosi  24/07/18 11:57 הישרדות 22 פרק 10

Seosi  02/08/18 13:00 הישרדות 22 פרק 11
לצפיה ב-''
12/07/2018 | 13:13
8
לצפיה ב-'הישרדות ניקרגואה - פרק 1'
הישרדות ניקרגואה - פרק 1
06/07/2018 | 22:24
8
43
אין דרך להתחמק מזה, צריך לצפות בעונה הזאת שוב מתישהו. 

המתמודדים מגיעים לאי, הם מגיעים בשני קבוצות לפני חלוקת השבטים. ג'ף מודיע להם שאיפשהו בלגונה שלידם מוסתר מדליון הכוח, אשר מי שימצא אותו, יעניק כוח רב לשבט שלו. כולם רצים ללגונה לחפש את המדליון וברנדה הראשונה למצוא את המדליון. בזמן החיפוש למדליון, אלינה שמה לב שקלי ב. צלעה. לקלי ב. חסרה רגל ימין עקב מחלה, והיא החליטה בתחילת המשחק לא לחשוף את זה בין שאר המתמודדים כדי שלא יחשבו שהיא חלשה. ג'ף מפתיע את המתמודדים שהוא ואמר להם שכל מי שמגיל 40 ומעלה להסתדר בקבוצה אחת, וכל מי שמגיל 30 ומטה בקבוצה אחרת. השבט המבוגרים יקראו "אספדה" ושבט הצעירים יקראו "לה פלור". אני אוהב את זה, טוויסט חדש בהישרדות. לה פלור צריכים להחליט האם הם ישמרו את מדליון הכוח בשבילם, או שיחליפו אותו תמורת אבן אש וערכת דיג. אם הם משאירים את המדליון, אספדה מקבלים את אבן אש וערכת הדיג, ואם הם בוחרים בערכת דיג, אספדה מקבלים את המדליון. לה פלור החליטו להחליף את המדליון תמורת כלי הדיג, ואספדה מקבלים את מדליון הכוח, שעדיין אף אחד לא יודע כמה כוח יש לזה.

באספדה, ישנו מתמודד מפורסם, ג'ימי ג'ונסון, אשר היה מאמן לשעבר ב-NFL. נראה שהוא הולך להיות המנהיג בשבט. הולי וונדי כורתות ברית החל מהתחלה. הולי אומרת שיש לה קריאה טובה על אנשים. וונדי קצת הופתעה מכך שהולי כרתה איתה ברית כל כך מהר. היא רוצה לשחק את המשחק בצעדים קטנים, שמכיוון שהיא מדברת הרבה, זה יכול לשים על עצמה מטרה. ג'יין הצליחה להדליק מדורה בשביל השבט. בלה פלור, שאנון עולה לי על העצבים די מהר. הוא ישר מזלזל בפאביו, כנראה בגלל שהוא צעיר וגם מתנהג כך. שאנון וצ'ייס ישר כורתים ברית, והוא לא רוצה שאישה תנצח העונה. קלי ב. החליטה בסוף להראות לחברי השבט שלה שחסרה לה רגל, כיוון שלא יחשדו שיש לה בעיה בהמשך. על השטח נראה שהם מקבלים את זה סבבה, אבל נראה שזה שם על עצמה מטרה על הגב להיות מודחת ראשונה, מהחשש שהיא תנצח בקלות בגמר בגלל המצב הזה. באספדה, ג'ימי ג'יי עובד קשה מדי. בחזרה ללה פלור, ברנדה וצ'ייס כורתים ברית. צ'ייס סומך יותר מדי על ברנדה. אלינה וקלי בי. מוצאות רמז לפסלון חסינות ושומרות את זה ביניהן. אלינה מרגישה בגלל שהן מצאו את הרמז יחדיו, נכפה עליה להיות בברית על קלי ב., היא לא רוצה להיות איתה ביחד בגמר, כי גם היא חושבת שקלי בי. תנצח בגלל המצב שלה.

ג'ימי ג'יי מכנס את חברי השבט לפני משימת החסינות. הוא אומר להם שהוא יודע שאף אחד לא יצביע בשבילו לזכות במיליון שקל, אבל הוא יכול לעזור להם לזכות במיליון שקל. ג'ימי ג'יי נראה לי בחור נחמד, אבל הוא שם על עצמו מטרה גדולה על הגב כך. במשימת החסינות, ג'ף מגלה את כוחו של המדליון. אם הם ישתמשו במדליון עכשיו, הם יקבלו יתרון גדול במשימת החסינות על פני השבט השני. במשימה שעליהם למלא חביות במים ואז להשלים פאזל, הם יקבלו כבר חבית מים מלאה. אם הם ישתמשו במדליון, אז המדליון יעבור ללה פלור. אספדה מחליטים לשמור את המדליון ולא להשתמש בו. החלטה זאת כנראה לא הייתה נכונה, כי לה פלור זכו במשימת החסינות הראשונה.

ג'ימי טי מאוד רוצה להצביע לג'ימי ג'יי. הוא היה מאוד ווקאלי לגבי זה אחרי שהם חזרו לשבט. ג'ימי ג'יי חושב שוונדי או שהוא עצמו יודחו כיוון שהם פחות חזקים בשבט. הוא אומר את זה להולי מה ששם את הולי בדילמה, כי היא זאת שכרתה ברית על עם וונדי מהיום הראשון. במועצת השבט, וונדי מרגישה שלא היה לה הרבה זמן להתחבר עם שאר חברי השבט. וונדי מנסה בכל כוחה לשכנע את חברי השבט לא להדיח אותה, אבל לאחר ההצבעה, וונדי מודחת פה אחד. באסה

אני חייב להודות, שהפרק הראשון לא היה נורא בכלל. אני עדיין לא סגור לגבי המדליון, צריך לראות איך זה ישפיע באתגרים הבאים כי אני לא זוכר.
לצפיה ב-'פרק 2'
פרק 2
07/07/2018 | 14:19
18
לאחר שאספדה חזרו ממועצת השבט, הולי מרגישה מחוץ לשבט, והיא מרגישה רע על כך שהיא הייתה צריכה להדיח את וונדי. ג'ימי ג'יי לקח פיקוד בבוקר לאחר מועצת השבט על בניית המחנה מחדש, כיוון שלכולם קשה לישון בלילה. דבר זה עיצבן את ג'ימי טי, ומארטי ידע שזה רק יוסיף לחץ על ג'ימי ג'יי בתפקיד המנהיג, ושהוא יוכל להשתמש בזה לטובתו להדיח אותו בעתיד. בלה פלור, נאונקה וסאש מתחברים לברית. סאש רוצה לצרף את ברנדה לברית שלהם. קלי בי ממשיכה להיות מטרה גדולה בגלל מצבה הגופני. בחזרה לאספדה, הולי ראתה את ג'יל אוכלת חלזונות, והיא חשבה בשל שפת הגוף של ג'יל שאי אפשר לאכול אותם, אז היא זרקה את כל החלזונות. ג'יל סיפרה את זה לכל חברי השבט, מה ששם את הולי בסכנת הדחה. הולי שמעה את דן קורא לה משוגעת, מה שפגע בה. אז כדי לשחרר את הכעס שלה, היא לקחה את נעליו של דן, מלאה אותם בחול, וזרקה אותם לים  הולי לאחר מכן התנצלה לפני דן מול כולם. הנעליים עלו 1,600 דולר!!! והם גם היו עשוים מעור תנין, אז אני לא יכול לכעוס על הולי. 

בלה פלור, נאונקה לא מצאה את הגרב שלה, והיא חשדה שמישהו בשבט החביא החביא אותה. אז היא מצאה גרב של פאביו במחנה ופשוט לבשה אותו  זה כמובן עצבן את פאביו, ושהוא ניסה לשאול אותה לגבי הגרב, היא פשוט התפרצה עליו, ועכשיו היא רוצה להדיח אותו. בחזרה לאספדה, הולי לוקחת את ג'ימי ג'יי לשיחה. הולי נשברה ורצתה לפרוש מן המשחק, אבל לאחר שג'ימי ג'יי עודד אותה, היא החליטה להישאר במשחק, כי היא לא רוצה לאכזב את השבט שלה. במשימת הפרס/חסינות, על כל אחד מן המתמודדים לעבור מתחת רשת, להגיע לערימת חציר ולחלץ משם כדור. לאחר שהם מוצאים את כל ארבעת הכדורים, עליהם להקפיץ כל אחד מהם על מגן קטן אחד לעבר השני אל חבית. הזוכים במשימה יבחרו בין ברזנט אם חבל או ערכת דיג. אספדה מחליטים להשתמש במדליון, ולהעביר אותו ללה פלור. שבט אספדה יתחיל אם כדור אחד כבר בתוך החבית ולהושיב מתמודד אחד מחוץ למשימה. הם בחרו להושיב את דן. אספדה נפלו מאחור במשימה, אבל הצליחו לנצח במשימה למרות זאת. הם בחרו כפרס בערכת הדיג.

לאחר שאספדה חזרו מהמשימה, מצב הרוח של הולי השתפר. הם גם מצאו רמז לפסלון חסינות בערכת הדיג. ג'יל הקריאה את הרמז לכל חברי השבט, והחיפוש לאחר פסלון החסינות החל. ג'יל הבינה שהפסלון נמצא בקרבת דואר העץ, והיא אמרה את זה למארטי על מנת ליצור אמון בניהם. דן ומארטי החלו לחפש יחד את הפסלון, אבל בסוף אלו היו ג'יל ומארטי שמצאו יחדיו את פסלון החסינות, והתחלה של ברית בניהם. בחזרה ללה פלור, קלי בי הרשימה את חברי השבט במשימה. השם של נאונקה עלה להדחה, אבל זה עבר לברנדה. אלינה וקלי רואות בה באיום, במיוחד בגלל הקרבה שלה אל צ'ייס. שאנון מנסה לשכנע את צ'ייס להדיח את ברנדה, מה ששם את צ'ייס בין שתי בריתות. נאונקה סיפרה לברנדה שהיא רוצה להדיח את שאנון בגלל שהוא מדבר עם כולם בשבט. היא רוצה להדיח את פאביו אחר כך. היא גם אומרת לה שצ'ייס רוצה להיות בברית איתן. זה מוצא חן בעיני ברנדה, והיא חושבת שהיא יכולה לשכנע את קלי ש. וצ'ייס להדיח את שאנון. צ'ייס מגלה לברנדה שהברית של שאנון רוצה להדיח אותו, אז היא מנסה לשכנע אותו להצביע לשאנון. אלינה שמעה את השיחה הזאת, ואמרה את זה לשאנון, פאביו וקלי בי.

במועצת השבט, שאנון התעמת עם צ'ייס שהוא לא נאמן לו. צ'ייס אשכרה הודה שהוא כרת ברית עם ברנדה ועם שאנון. זה הוביל לשאנון להתעצבן, פאביו אמר לו שהוא יותר מדי אגרסיבי, ויוצר לעצמו אויבים. שאנון זרק הערה הומופובית לסאש שגרמה לכמה מחברי השבט לגלגל עיניים. בנרי וקלי בי בסוף הצביעו נגד שאנון, והוא המודח הראשון מלה פלור.

שאנון מציג: איך לא לשחק הישרדות. וואו.

לצפיה ב-'פרק 3'
פרק 3
07/07/2018 | 16:11
13
לאחר הדחתו של שאנון, נראה שאלינה, פאביו וקלי בי בצרות. אספדה נתקלים בלהקת קופים וג'ימי ג'יי מנסה לתקשר איתם. מארטי שם לב שהרבה אנשים אוהבים אותו, והוא רוצה להדיח אותו לפני האיחוד. הוא משתף את ג'יל בתחושותיו. ג'יל אמרה לו שהוא צריך להראות לכל חברי השבט שיש לו את פסלון החסינות, על מנת שיסמכו עליו. אני מבין את כיוון המחשבה של ג'יל, אבל אני לא בטוח עד כמה זה רעיון חכם. בחזרה ללה פלור, פאביו אומר שהאסטרטגיה שלו היא להצחיק את חברי השבט, ושהם ירצו להשאיר אותו בשל ההתנהגות החיובית שלו. נראה שזה די עובד על רוב חברי השבט חוץ מנאונקה. באספדה, מארטי שמע לעצתה של ג'יל והראה לכל חברי השבט שיש לו פסלון חסינות, ושהוא מתכוון לחלוק את זה עם שאר חברי השבט באיחוד. רוב חברי השבט קיבלו את ההודעה של מארטי בשמחה, חוץ מטיירון, שגורם לו עכשיו לפקפק בו. דן מתקשה בשבט פיזית. בלה פלור, הברית של ברנדה, נאונקה, צ'ייס, סאש וקלי ש. רוצים להדיח את אלינה. 

במשימת הפרס/חסינות, על חברי השבט להביא 10 חביות ולשים כל אחת מהן על פלטפורמה אחת, כך שהן יהיו מסודרות במשולש. לאחר מכן, מתמודד אחד מכל שבט יזרוק שקי חול לחביות, הראשון שיקלע כל שק חול לכל חבית, ינצח. הפרס הוא נקניקיות, תבלינים, פירות וגני עשב. ללה פלור ניתנה האפשרות להשתמש במדליון, אשר יתן להם יתרון ששני חביות כבר יהיו על הפלטפורמות, ועליהן יהיו מונחים כבר שקי החול. לה פלור החליטו לשמור את המדליון לעצמם. אספדה היו ביתרון, אבל לה פלור הצליחו לצמצם את הפער ולנצח במשימת החסינות והפרס. שקלי בי ונאונקה הלכו לקחת את הסלסלה שמכילה את הפרס שלהם, הן שניהן ראו שמוחבא שם רמז לפסלון חסינות. שלה פלור חוזרים מהמשימה, נאונקה וקלי בי מתנפלות על הסלסלה, ונאונקה מוציאה משם את הרמז לפסלון החסינות. אני מרגיש רע בשביל קלי בי, כי היא ואלינה בסכנת הדחה, אבל אי אפשר להכחיש שנאונקה מבדרת  היא חולקת את הרמז עם ברנדה.

באספדה, המתמודדים מנסים להבין איך הם הפסידו. ג'ימי טי מרגיש שהוא יכול להביא הרבה לשבט. מארטי רוצה להדיח את ג'ימי ג'יי. הוא לא קונה את זה שהוא אומר שהוא לא בא בשביל לנצח, והוא חושב שאם הוא יודח, הוא יהפוך למתמודד החזק בשבט. בשביל ג'יל, זה לא משנה אם הולי, דן או ג'ימי ג'יי יודחו, אבל מארטי עובד ממש חזק בשבט בלנסות לשכנע את המתמודדים להצביע נגד ג'ימי ג'יי. הוא מדבר עם ג'יל, אחר-כך עם דן, לאחר מכן עם ג'ימי טי ולבסוף עם טיירון, אשר עדיין לא סומך על מארטי. נראה שיש הסכם בין הולי וג'יין לשמור על אחת השניה, וזה גם נראה שג'יין הולכת להצביע נגד דן, בגלל חוסר התפקוד שלו בשבט.

במועצת השבט, המתמודדים דיברו על תפקיד המנהיגות של ג'ימי ג'יי, ועל כך שדן מתקשה לקום. ג'יין העלתה שלדן יש צלקת בברך, שזה מה שמקשה עליו לקום. ג'ימי טי אמר שיש כמה מתמודדים חלשים בשבט. אף אחד מהם לא הסכים להודות בזה, חוץ מג'ימי ג'יי. לאחר ההצבעה, ג'ימי ג'יי הודח פה אחד. התפקיד של המנהיגות בשבט שהוא לקח החלט הביא להדחתו המוקדמת.

לצפיה ב-'פרק 4'
פרק 4
08/07/2018 | 04:00
14
אספדה חוזרים ממועצת השבט, וגשם חזק מקבל את פניהם. ג'ימי טי שמח שג'ימי ג'יי הודח. הוא מתחיל לשיר, ונראה שזה מעצבן חלק מחברי השבט, בעיקר את מארטי. הם גם נמצאים במחסור של אוכל, והם לא יכולים לדוג בשל מזג האוויר. בלה פלור, ברנדה ונאונקה מצליחות לפענח את הרמזים לפסלון החסינות, והן מוצאות אותו בקרבת הדואר עץ. נאונקה שומרת על הפסלון חסינות. אלינה כועסת על נאונקה כיוון שהיא דחפה את קלי בי בפרק שעבר כדי להשיג את הרמז. היא וקלי בי מחליטות לחפש את פסלון החסינות שכבר נמצא. נאונקה עוקבת אחריהן, והיא פשוט יוצאת על קלי בי. היא מגזימה פה, אומרת לקלי בי שהיא לא אוהבת אותה, והיא די יצאה לא בסדר פה. קלי בי התנהגה בצורה מאוד בוגרת לסיטואציה הזאת. בחזרה לאספדה, מארטי מציע שטיירון ינהיג במשימה הבאה. ג'ימי טי לא בדיוק אהב את זה, והוא אמר לחברי השבט שלו שהוא רוצה להנהיג את השבט במשימה.

במשימת הפרס/חסינות, המתמודדים יחולקו לזוגות, ועיניהם יהיו מכוסות. מתמודד אחד ידריך אותם להביא חפץ אשר נמצא ברחבה מולם בחזרה לשטיח של השבט שלהם. ברגע שהם ישיגו את כל עשרת החפצים, אותו מתמודד שהדריך את הזוגות ידריך זוג אחד לעבר צרור מפתחות, שאיתו הם יצטרכו לפתוח תיבה ולהביא בחזרה לשטיח של השבט. בנוסף לחסינות, השבט הזוכה יוכל לבחור בשלושה חפצים אשר הביאו לשטיח. לה פלור החליטו להשתמש במדליון, והם יתחילו את המשימה עם שני חפצים על השטיח של השבט. לה פלור זוכים בחסינות בפעם השניה ברציפות, וכפרס הם בוחרים בערכת דיג, בברזנט ובכלי בישול.

שאספדה חזרו מהשימה, ג'ימי טי עדיין מרגיש שהוא יכול להיות מנהיג במשימות החסינות, וזה נראה שהוא שם על עצמו מטרה. בלה פלור, צ'ייס מוצא רמז לפסלון חסינות בקופסת ערכת הדיג. הוא משתף את ברנדה ברמז והם הולכים לחפש אותו. ברנדה כבר מצאה את הפסלון עם נאונקה, ולאחר התלבטות, היא החליטה לספר את זה בסוף לצ'ייס. היא ביקשה ממנו לא לספר לנאונקה שהיא סיפרה לו על פסלון החסינות, כי אז הם יכולים להיות מודחים בגלל זה. בחזרה לאספדה, בזמן שכמה מן חברי השבט חיפשו אחרי אוכל, ג'ימי טי אמר למארטי שהוא לא שחקן קבוצתי, מה שדי סגר את העניין בשביל מארטי להדיח אותו. דן עדיין בסכנת הדחה בגלל מצבו הגופני, אבל מארטי סומך עליו והוא רוצה להדיח את ג'ימי טי. במועצת השבט, ג'ימי טי ממשיך להתעקש שהוא יכול להנהיג את השבט, אבל לאחר ההצבעה, הוא הודח שקיבל את מרבית הקולות, חוץ מג'יין והולי. אני מרגיש רע בשבילו, אני לא יודע איך להסביר את זה.

פרק הבא, השבטים מתערבבים.
לצפיה ב-'פרק 5'
פרק 5
10/07/2018 | 07:56
14
הולי וג'יין נמצאות במצב לא טוב באספדה. הולי הייתה בטוחה שדן יודח, אבל ג'ימי טי הודח במקום. מארטי מרגיש בשליטה על השבט. בלה פלור, גם נאונקה מרגישה שהיא בשליטה עם הברית שלה. כל זה הולך להשתנות, לאחר שהמתמודדים הגיעו למשימת הפרס, ג'ף הכריז שמערבבים את השבטים. המתמודדים בחרו אבנים מוסתרות בשק, וברנדה והולי בחרו באבנים הצבעוניות והן המנהיגות של השבט שלהן. ברנדה בוחרת 3 מתמודדים מאספדה שיעבור ללה פלור, והולי בוחרת בארבע מלה פלור לאספדה. ג'יין, ג'יל ומארטי עוברים ללה פלור, בעוד שאלינה, בנרי, נאונקה וצ'ייס עוברים לאספדה. וגם מדליון הכח מתבטל. במשימת הפרס, זוג משבט אחד יזרוק כדורים אל עבר קיר מכשולים, בעוד שזוג מהשבט השני יצטרך לתפוס את הכדורים, אם הם מפספסים את הכדור, אז נקודה לשבט היריב, ככה עד 3. הפרס הוא..תרנגולות  בכל מקרה, אספדה מנצחים 3-2.

טיירון אומר לחברי השבט איך דברים מתנהלים באספדה, והוא נתפס בעניהם כמנהיג, ולא בצורה טובה. הולי מצליחה יותר להתחבר לאלינה ונאונקה. בלה פלור, ג'יין מזהירה את ברנדה וקלי בי מפני ג'יל ומארטי. פאביו מגלה למארטי שנאונקה דחפה את קלי בי על מנת להשיג את הרמז לפסלון החסינות. מארטי עושה את הטעות הראשונה שלו במשחק. הוא חושף בפני השבט החדש שיש לו פסלון חסינות. זה עבד לו פחות או יותר באספדה, אבל פה לא. באספדה, נאונקה נשברת בגלל מזג האוויר והגשם. היא חושבת אפילו לפרוש (כולנו יודעים לאן זה הוביל חחח) אלינה מנסה לנחם אותה, אף על פי שהיא חושבת שהיא מגזימה. צ'ייס גם מנסה לעודד את נאונקה, הוא מספר את החוויה האישית לו לאחר מות אביו. רגע מאוד אנושי בתכנית.

במשימת החסינות, שלושה מתמודדים מכל חברי שבט יהיו קשורים לגלגל. שלושה חברי שבט נוספים יגלגלו את הגלגל, ובכך המתמודדים הקשורים לגלגל יהיו זמן קצר מתחת למים. עליהם לאסוף את המים, ולירוק אותם למבחנה. ברגע שיגיעו לכמות המים המספיקה, כדור יפול מהמבחנה, ועל אחד המתמודדים לשבור חישה אריחים בערזת הכדור בשביל לזכות במשימת החסינות. שבט לה פלור החדש זוכה במשימת החסינות, שאני חייב לציין, בין המגניבות שראיתי בהישרדות. נאונקה עדיין חושבת על לפרוש. שאר חברי אספדה רצו לאכול את התרנגולת חוץ מטיירון. לאחר שהם החליטו לאכול אותה (שוב, ), טיירון אכל נתח יותר גדול מכולם, מה שכצבן קמת מחברי השבט.

במועצת השבט, טיירון הודה שהוא רואה את עצמו כמנהיג השבט, בעוד שנאונקה הודתה שהיא חשבה על פרישה. לאחר ההצבעה, טיירון הודח. פרק רגיל, לא משהו מיוחד למען האמת.
לצפיה ב-'פרק 6'
פרק 6
11/07/2018 | 14:26
11
באספדה, דן אומר להולי שהוא חושב לפרוש בגלל הגשם. אני לא זוכר עונה שמספר מתמודדים דיברו על פרישה. איב שואלת את הולי למה לא סיפרו לה על ההדחה של טיירון. הולי אמרה בגלל שחשבו שהיא בברית קרובה איתו, מה שאיב אמרה שלא נכון. הולי אומרת לאיב שדן חושב על לפרוש מהמשחק. איב הולכת להשתמש בזה לטובתה כי היא יודעת שהיא יכולה להיות המודחת הבאה. בלה פלור, ג'יל יודעת שהיא ומארטי בסכנה כי זה ברור שהצעירים מאוד קרובים אחד לשני. ג'יין לא בצרות, כי היא מתחברת לצעירים. ברנדה רוצה שאם הם ילכו למועצת שבט, שלושה אנשים יצביעו לג'יין ושלושה למארטי על מנת שמארטי ישתמש בפסלון חסינות.

ששני השבטים מגיעים למשימה, ג'ף מודיע להם ששני השבטים מתמודדים על חסינות אישית, כי שניהם הולכים למועצת השבט. אחד מאספדה יזכה בחסינות אישית ואחד מלה פלור. על המתמודדים לחפור עם משוט באדמה בחיפוש אחר טבעות חבל ולהקפיץ אותם אחורנית לסל שקשור לגבם. הראשון שיביא את שלושת טבעות החבלים זוכה בחסינות בנוסף, שני המנצחים מכל שבט יתמודדו אחד מול השני בהטלת הטבעות חבל. הראשון שישצליח לקלוע את שלושת טבעות החבל יזכה לסעודה בשביל השבט שלו. אותו שבט יצביע קודם, ואז יקשיב למועצת השבט של השבט השני בעוד שהם אוכלים. הולי זוכה בחסינות האישי באספדה וג'יל זוכה בחסינות האישית בלה פלור. ג'יל מנצחת את הולי וזוכה בסעודה בשביל לה פלור.

בגלל שג'יל זכתה במשימת חסינות, זה הרס את התכנית של ברנדה. סאש הציע לברנדה לפצל את הקולות בין מארטי לקלי בי במקום, ולהגיד לקלי בי ששלושתם מצביעים לג'יין. מארטי משקר לפאביו שהוא רב-אמן בשחמט. הוא עושה זאת, כדי לנסות לשכנע את פאביו להצטרף אליו, לג'יל ולג'יין. הוא גם סיפר לו שהוא ניצח את שחקן השחמט הטוב ביותר בעולם, גיז'רמו וילאס, שהוא בעצם טניסאי  אבל היי, פאביו קונה את זה. באספדה, הולי יודעת שהיא צריכה להצביע לפי הרוב. דן גם אמר לה שהוא לא רוצה לפרוש בסוף. בנרי רוצה להדיח את איב כי היא תהיה יותר איום אסטרטגי באיחוד מדן. נאונקה וצ'ייס שוקלים האם כדי להם להדיח את דן במקום, כי הם ימשיכו להפסיד במשימות איתו. איב מנסה לשכנע את אלינה ונאונקה להשאיר אותה,אבל היא עושה טעות בכך שהיא אומרת שיש לה קשרים חזקים עם חברי השבט האספדה המקוריים שנמצאים בלה פלור, מה שגורם לאלינה רק לרצות להדיח אותה. בלה פלור, ברנדה משתפת את התכנית המקורית לג'יין להצביע למארטי, ג'יין יותר שמחה מלעשות זאת. סאש מספר את אותה תכנית לפאביו, אשר מהסס להצביע למארטי, כיוון שברית איתו יכולה להשתלם בשבילו. 

לה פלור ניגשים ראשונים למועצת השבט. מארטי הביא את הפסלון חסינות איתו. ברנדה זורקת את ג'יל ומארטי מתחת לאוטובוס, אומרת שג'יין צריכה להיזהר שהם לא ידיחו אותה. לאחר ההצבעה, יש תיקו בין קלי בי ומארטי, ובהצבעה חוזרת, קלי בי מודחת 

במועצת השבט של אספדה, איב מנסה לשכנע את חברי השבט להשאיר אותה. דן קורא לה יהירה, אבל היא אומרת לו שהיא לא מדברת על כל הבתים והמכוניות שיש לה, מה שדן כן עושה. לבסוף, אספדה החילטו להצביע את איב. היא עשתה טעות שחשפה את הקשר הטוב שלה עם חברי אספדה המקוריים בלה פלור. אבל אני חושב שהיה לה פוטנציאל.
לצפיה ב-'פרק 7'
פרק 7
12/07/2018 | 16:12
10
באספדה, נאונקה וצ'ייס רוצים להדיח את אלינה במועצת השבט הבאה. הולי הייתה שותפה בשיחה הזאת. בלה פלור, מארטי עדיין מחזיק ברשותו בלה פלור, וזה די ברור שהוא וג'יל בצרות. מארטי אמר לג'יין שהוא אף פעם לא שיקר לה במשחק, ושהוא יודע שהיא רשמה את השם שלו במועצת השבט האחרונה, וג'יין צחקה בתגובה. אני חושב שמארטי התנהג דווקא בסדר בשיחה הזאת, אבל אני לא מבין את הכעס שלו כלפי ג'יין, בגלל שלפני הערבוב, ג'יין והולי היו המודחות הבאות. אז עכשיו, ג'יל ומארטי רוצים להדיח את ג'יין.

במשימת הפרס, מתמודד אחד יעמוד על קורה בבריכת מים. מתמודדים מהשבט השני יצטרכו לזנק מהפלטפורמה ולנסות להבקיע כדור אל הרשת שמאחורי המתמודד שעל הקורה. השבט הראשון שיבקיע חמישה גולים, יזכה ביום למחרת לרכב על סוסים ובארוחת בוקר. אספדה ניצחו 5-3, ועוד עם דן, שלא הצליח לקפוץ מהפלטרפומה בגלל הברך שלו. אין טעם להזכיר מה קרה עם פאביו בבריכה חחח. אחרי משימת הפרס, קלי ש. קיבלה וידוי!!! וואו, די בטוח בין המתמודדות שקיבלו הכי פחות זמן מסך בהישרדות.

בלה פלור, ג'יין עובדת קשה במשימות של השבט, כי היא רוצה שהברית של הצעירים ירצו להשאיר אותה על פני ג'יל ומארטי. לסאש זה לא משנה, אלא מי שהכי נאמן לו. הוא לגמרי מרגיש נוח במשחק כרגע. אבל היא כן הצליחה לדוג דגים, מה שמקנה לה נקודות. באספדה, אלינה והולי בכו מרוב התרגשות בזמן ארוחת הבוקר. במשימת החסינות, שני מתמודדים מכל שבט יעמדו על על ראש מגדל, ויצטרכו לגלגל כדורי פגז דרך מגלשה, ולנפץ את האריחים של השבט היריב ארבעה מתמודדים מכל שבט יצטרכו לסדר בעזרת חבלים את המגלשה. השבט הראשון שינפץ 5 אריחים ינצח. אספדה גם ניצחו במשימת החסינות בפרק הזה.

לאחר שלה פלור חזרו ממעוצת השבט, הברית של הצעירים וג'יין רוצים לפצל את הקולות בין ג'יין ומארטי, ולגרום למארטי להשתמש בפסלון חסינות. סאש וברנדה דיברו על האפשרות לנסות לשכנע את מארטי להביא להם את פסלון החסינות שלו, ובכך הם יבטיחו לו שהוא לא יודח. סאש אומר למארטי שג'יל תודח לא משנה מה, אבל אם הוא יביא לו את הפסלון חסינות, הוא יבטיח לו שהוא ישאר במשחק, ואם תהיה מועצת שבת נוספת של לה פלור, הוא יחזיר לו את פסלון החסינות. מארטי הסכים עם התכנית, והביא לסאש את פסלון החסינות. למה????? מארטי לגמרי איכזב אחרי הערבוב. אבל במעוצת השבט, ג'יל בסוף הודחה, והסאש שמר על המילה שלו מול מארטי. אין מה לעשות, מלוא הקרדיט מגיע לברנדה וסאש על המהלך הזה. אולי יותר לסאש, כי הוא זה שיזם את הרעיון, אבל הוא לא הוציא אותו לפועל עד שדיבר עם ברנדה. אני חושב שהבעתי את דעתי על ברנדה איך שהיא שיחקה בעונה 26, אבל אני לא יכול להכחיש שהיא משחקת פה חזק (בינתיים).

באסה שג'יל הודחה, אבל זה נראה שהיא ומארטי גרמו לג'יין להרגיש בחוץ באספדה, וזה מה שהביע להדחתה של ג'יל, שאני חושב שכן היה לה פוטנציאל במשחק.
לצפיה ב-'פרק 8'
פרק 8
14/07/2018 | 03:44
8
לה פלור מקבלים מפתח ומפה לאי של אספדה, בעוד ששבט אספדה מקבלים תיבה. שני השבטים מבינים מהר שמדובר באיחוד. מאטרי מתלהב מן האיחוד כי הוא חושב שהסיכויים שלו להישאר במשחק גוברים. אלינה אומרת לשאר חברי אספדה שצריך להדיח את מארטי קודם, אבל נראה שאנשים יותר רוצים להדיח אותה. לה פלור מגיעים לאי של אספדה, שני השבטים פותחים את התיבה ומוצאים בנדנות אדומות, מוצרי מזון ומכתב שמאשר שהם מתאחדים. מארטי הציע את השם "ליברטאד", חירות בספרדית. הוידוי של נאונקה לאחר הארוחה...לא משנה חח. אם כבר מדברים על נאונקה, היא וברנדה התחברו שוב באיחוד. נראה שהן מאוד קרובות אחת לשניה, והן מספרות את הכל לאחת השניה. ג'יין וצ'ייס גם התחברו מאוד מהר.

נאונקה הכינה טורטיות וכעסה שחברי השבט לא השארו לה טורטיות גדולות מספיק. אז היא שמה את הקמח בתיק והלכה אל היער. הולי תפסה אותה בעת המעשה. נאונקה קברה את הקמח, והחביאה מזון ואספקה ביער גם כן. בנוסף, היא סיפרה לאלינה שכולם רוצים להדיח אותה, ואז חולקת איתה את האוכל שהיא החביאה. היא עושה זאת על מנת שהיא תצביעה לה בגמר. חברי השבט שמו לב שנעלמו מסר מוצרי מזון ואספקה. הולי אמרה שנאונקה לקחה את הקמח. נאונקה מכחישה ואמרה שהיא החזירה את הקמח. אלינה וצ'ייס שכענו את נאונקה להתוודות, מה שהיא עושה, חלקית, מול חברי השבט. היא מודה שהיא החביאה את מוצרי מזון ואספקה לטובת השבט, שלא הכל יסתיים מהר, מה שלא בדיוק נכון. אלינה גם הודתה שהיא חלקה במזון החבוי עם נאונקה. ברנדה, ג'יין, סאש וצ'ייס החליטו שעל מנת להגן על נאונקה במשחק, הם צריכים להתרחק ממנה. סאש רוצה להגיע איתה לגמר כי היא לא תקבל קולות. מארטי מצד שני, מנסה לשכנע את חברי השבט להדיח את ג'יין, כי היא יכולה לנצח, ברנדה לא קונה את זה, אבל היא צריכה להשגיח עליו כי הוא יכול לשכנע אנשים אחרים.

במשימת החסינות, על המתמודדים להחזיק מוט מתכת בעזרת ידיות מתכת מעל אריח. עם המוט נופל, המתמודד יוצא מן המשימה. הגבר והאישה האחרונים שישארו במשימה יזכו בחסינות אישית. שני מתמודדים יהיו חסינים מהדחה. ג'יין זכתה בחסינות מבין הנשים. היא בחרה להמשיך להישאר במשימה מול הגברים שנותרו. פאביו זכה בחסינות מבין הגברים. ג'יין סיפרה לבנות השבט שהיא נשארה במשימה אף על פי שניצחה על מנת להראות למארטי. היא רוצה מאוד להדיח אותו, אבל סאש ביקש ממנה לחכות עם זה בשל ההבטחה שלו למארטי. אלינה מנסה לשכנע את פאביו להצביע איתה נגד מארטי, אבל פאביו לא כל כך בעניין להצביע נגדו. הוא אומר לאלינה שזה למה אנשים רוצים להדיח אותה כי היא איום. אלינה אומרת בצדק שהיא בסכנת הדחה ולכן היא משחקת חזק כדי להישאר.

במועצת השבט, מארטי אומר לכולם שאם ג'יין תגיע לגמר היא תזכה, ואפילו הוא יצביע לה. הוא העלה כמה נקודות נכונות, אבל אני חושב שהוא קצת הלך רחוק מדי שהזכיר את פטירתו של בעלה המנוח של ג'יין. אלינה ניסתה לשכנע את חברי השבט להשאיר אותה, אבל לבסוף הודחה פה אחד חוץ מג'יין, שהצביעה למארטי כמובן. באסה, היא תמיד הייתה בברית הלא נכונה ובמצב הלא נכון. גם לא אהבתי את  הדברים שאמר בנרי שהצביע.
לצפיה ב-'פרק 9'
פרק 9
14/07/2018 | 06:45
11
נראה שמארטי יותר פגע בעצמו במועצת השבט על כל הדברים שאמר על ג'יין. שאר המתמודדים מרגישים רע בשביל ג'יין, ורק רוצים להדיח את מארטי יותר. מארטי מתוסכל לשחק את המשחק עם אנשים טיפשים (מילים שלו)...כלומר, נתת את פסלון החסינות שלך לסאש, מהלך לא חכם בפני עצמו, אז מי אתה שתשפוט? בכל מקרה, מארטי העלה תכנית בפני בנרי ודן להגיד להולי ולצ'ייס שהם מצביעים לנאונקה, ואז בפועל הם ידיחו את ג'יין. כך, נאונקה תשמש בפסלון החסינות שלא בצורך, וג'יין תודח. במשימת הפרס, המתמודדים יתחלקו לשני שבטים. עליהם לעבור סדרת מכשולים ולאסוף על הדרך שלושה מפתחות. הם ישתמשו במפתחות לפתוח שלושה מנעולים, מה שישחרר דגל. הקבוצה המנצחת תזכה בסיור בג'ונגל דרך גלישה על אומגה וכמו כן יהנו מארוחת ברביקיו. הקבוצות חולקו לבנות נגד בנים. צ'ייס לא נבחר, אבל ניתנה לו האפשרות לבחור בקבוצה שחושב שתנצח. אם הקבוצה אכן תנצח, הוא יצטרף אליה לפרס. צ'ייס בחר בקבוצה של הבנות, אך לצערו ולצער הבנות, קבוצת הגברים ניצחה.

בפרס, מארטי מנסה לשכנע את הגברים להצביע לג'יין ולגרום לנאונקה להשתמש בפסלון חסינות. סאש קצת בפאוור טריפ, הוא אומר שהוא וברנדה יחליטו בסופו של יום מי יודח. בשבט, צ'ייס והבנות הסכימו שמארטי צריך להיות המודח הבא. אבל, צ'ייס מרגיש שברנדה לא בטוחה בזה, וזה גורם לו להיות טיפה פרנאויד. זה מעצבן את ברנדה וגם קצת את נאונקה. במשימת החסינות האישית, ג'ף יראה למתמודדים סדרה של צורות. על המתמודדים לחזור על הצורות בעזדרת קוביה לפי הסדר שג'ף הראה להם. ברנדה ניצחה את מארטי לאחר שנשארו אחרונים במשימה וזכתה במשימת החסינות האישית.

נראה שבנרי ופאביו בעד התכנית של מארטי, והם החליטו להיות מתחת לרדאר ברגע זה. מארטי החל את התכנית שלו וסיפר לצ'ייס שהוא הולך להצביע לנאונקה. צ'ייס סיפר את זה להולי כפי שמארטי ציפה, אבל צ'ייס יותר חכם ממה שמארטי חושב. הוא אומר להולי שהוא חשוב שמארטי מנסה להדיח את ג'יין. מארטי סיפר את התכנית שלו לברנדה. אז היא וצ'ייס דיברו על האפשרות להדיח או את ג'יין או את מארטי.

במועצת השבט, אף על פי ההתפרצות של נאונקה. התכנית של מארטי לא הצליחה. נאונקה לא השתמשה בפסלון חסינות, וברנדה וסאש בחרו להצביע נגד מארטי ולהביא להדחתו. 
לצפיה ב-'CBBUS - עונה 1'
CBBUS - עונה 1
30/06/2018 | 14:57
28
36
אני רואה שעוד מישהו משלים אז נראה לי שאפשר לפתוח מרוכז...
לצפיה ב-'פרקים 1-2 '
פרקים 1-2
30/06/2018 | 14:57
28
לא יודע למה ציפיתי להכיר מישהו.... דיי צפוי שזה יהיה מפורסמים סוג ג'.
טווח הגילאים משמעותית גבוה יותר מעונה רגילה של BB, וזה הגיוני בהתחשב בזה שרוב ה"סלבס" זה כאלו שכבר עברו את השיא, אפשר לומר, ויש להם פחות מה להפסיד.
אז אין פה מה לדבר על שואומנסס וכאלה, הבנות פחות דרמה מהרגיל, סה"כ הגיוני שזה יהפוך לבנים/בנות.

כרגע הבנות ברוב וגם בשלטון וזה ממש סבבה מבחינתי, אולי כי אני בעד הבנות ואולי כי זה לא קורה הרבה (אם זה היה הפוך והבנים היו בשליטה זה בטח היה מעצבן אותי)

אומרוסה מגניבה, יש לה עוצמה כזאת שמזכירה לי את ג'סיקה פירסון מ-Suits. אהבתי שהיא חיבלה בעסקה שג'יימס ניסה לעשות.
רוס משעשע. ושאנון באמת נראית בעלת פוטנציאל טוב (רק חבל שהיא אמרה שהיא ומריסה מכירות כי זה שם עליהם מטרה).

בכללי חצי מהאנשים שם - ובעיקר מהבנים - לא יודעים לשחק וגם לא ממש אכפת להם. קצת חבל.
ג'יימס מנסה אבל גם הוא ממש לא משהו.

הטוויסט של ה-Gift Bag היה מגניב דווקא, לא מאמין שעל הפתיחה הראשונה היה את ה-Recast וכל הטוויסט הלך לפח!
בטח ההפקה רצתה למות ברגע הזה. אחרי כל ההשקעה...
לצפיה ב-'פרק 3 '
פרק 3
30/06/2018 | 15:11
17
מה הגיוני בשאנון משתמש בויטו כדי להציל את צ'אק רק כדי "להפחיד" את מארק?
גאד הם באמת לא יודעים לשחק.

בהתחלה חיבבתי את הברית-BGM הזאת, אבל אז אומרוסה וקישה ניהיו מעצבנות. אני ממש מחבב ובעד שאנון (ואו איזו מילה היא דפקה בתחרות!!! איזו מלכה חח)
וגם רוס ומריסה. מקווה שהם יגיעו רחוק.

טוב ששאנון לא השתמשה בויטו. אבל אני באמת חושש כמו שהזוכים לשעבר אמרו (לא מאמין שג'וש חלק מהם, וגם איאן לא זכור לי כמישהו שהערכתי במיוחד), שהיא מטרה ממש גדולה עכשיו.
אני מקווה שלהשאיר את ג'יימס הייתה החלטה טובה, כי האמת בהתחשב בזה שג'יימס בין היחידים שמנסים או מבינים משהו במשחק, יכל להיות להם הרבה יותר קל בלעדיו.

נראה לי שהם אקסטרה "רגישים" כי הם מודעים לדעת הקהל ולא רוצים לצאת לא-בסדר ולפעמים זה קצת מוגזם.
לצפיה ב-'ושתי שאלות על הקונספט'
ושתי שאלות על הקונספט
30/06/2018 | 15:13
2
18
מה הפרס בסוף? כנראה פיספסתי את זה
ומה הקונספט? אני מבין שאין מושבעים? הם חוזרים להצביע אחרי שראו הכל בבית?
לצפיה ב-'הפרס'
הפרס
30/06/2018 | 15:46
1
16
250000 $

והמושבעים מתחילים מהמודח הראשון והם חוזרים הבייתה
דיי הגיוני גם בגלל שהעונה קצרה (פחות מחודש)
וגם כי לתקוע את המושבעים בבידוד ולגרום להם להפסיד ימי עבודה יצריך מההפקה לשלם להם יותר כסף שגם ככה אני מאמין ששילמו להם סכום התחלתי

כשאתה מוגדר סלבריטי (גם אם אתה לא באמת כזה) אתה נהיה מפונק בדרישות שלך
לצפיה ב-'ברור והגיוני'
ברור והגיוני
30/06/2018 | 15:48
17
שהם לא ימשיכו לבודד אותם שלא לצורך
ומניח שזה ישפיע רבות על ההחלטה שלהם בסוף... יש בזה משהו מעניין
לצפיה ב-'פרקים 4-5 '
פרקים 4-5
30/06/2018 | 17:14
5
16
ממש אהבתי את הברית של רוס, מריסה, שאנון וג'יימס.
לא מאמין ששניה אחרי הם רצו להדיח את שאנון! אוף, בא לי שהיא תגיע רחוק.
חשבתי שמריסה לפחות תשמור לה אמונים.

אומרוסה מלחיצה. ואו הם ממש מנצלים אותה כדי להעלות את BB לשיח הציבורי.

כמות האנשים שרוצים לפרוש או לא מבינים מה המשחק (אהמ מטה) זה דיי מביך.
לא הבנתי מה הסיפור עם קישה אבל אם זה הציל את שאנון אז סבבה חח

מישהו יכול להסביר לי למה כולם צחקו כשג'ולי השתעלה?!
לצפיה ב-''
30/06/2018 | 23:58
4
18
הם לגמרי היו מוכנים להשתמש בוטו על קישה אבל היא ביקשה לעוף! מביכה!
היא אומרת שהשאירה ילדה בבית והיא חייבת ללכת אליה להניק.

בהתחלה חיבבתי אותה אבל היא פשוט אחת הגרועות שהיתה בתכנית ריאליטי אי פעם
ועוד לפני שפרשה גם כן הרסה לעצמה
לצפיה ב-'כן אבל '
כן אבל
01/07/2018 | 15:59
3
11
למה פתאום "נפל עליה" ההבנה שהיא צריכה ללכת להניק?
היא לא ידעה מראש שהיא מוותרת על זה?
לצפיה ב-'תירוץ'
תירוץ
01/07/2018 | 16:51
2
12
קודם כל ההבנה שהיא פתאום לא בשליטה כנראה גרמה לה חוסר חשק והיא רצתה לצאת, אולי חשבה פתאום שהיא לא יוצאת טוב בעיני הקהל או משהו

דבר שני, הרבה פעמים בריאליטי סלב הסלבס מקבלים כסף על השתתפות
בשביל הסלב עבר האלו זה דיי משמעותי
אני מניח שבשביל לקבל את הכסף הם חותמים על חוזה עם ההפקה שהם משתתפים לאורך כל המשחק ואסור להם לפרוש
אז דרך טובה גם לפרוש וגם לעשות קופה היא לבקש שידיחו אותך ואז אתה משוחרר
הרי קישה מקבלת את אותו סכום שיקבל המקום השלישי, רק השניים האחרונים מקבלים את הסכומים הגדולים אז זה דיי שווה לה בהנחה שהיא ראתה שהיא לא בשליטה ואין ממש סיכוי שתגיע רחוק
לצפיה ב-'לא בטוח שזה נכון '
לא בטוח שזה נכון
01/07/2018 | 17:32
1
18
שאין הבדל בינה לבין מקום שלישי, יכול להיות שהם גם מקבלים סכום בהתאם לימים שהם היו בבית - זה אפילו הגיוני

בכל אופן, אני מרגיש שאם הכסף היה חשוב להם אז הם גם היו מנסים הרבה יותר, מדובר בפרס כספי דיי מכובד אחרי הכל. ועדיין נראה שחצי מהם לא ממש מנסים
לצפיה ב-'בכל מקרה כנראה שזה הספיק לה'
בכל מקרה כנראה שזה הספיק לה
01/07/2018 | 17:41
12
היא לא הראשונה שעושה את זה
גם ג'וני פיירפליי עשה את זה בהישרדות מיקרונזיה, הם שילמו לו המון על ההשתתפות שלו, הוא היה דמות מבוקשת וגם היה היחיד שחזר מעונות טרום האולסטאר הראשון
ואז הוא פרש ראשון גם בתירוץ "מתגעגע לאשתי"
וצחק עליהם אחר כך
מאמין שזה גם המניע של קישה, היא הרוויחה את החשיפה הרצויה ואת הסכום הרצוי לה מההפקה וחיפשה לצאת

אצל מטה אני חושב שגם,  למרות שהוא גם בן אדם לא יציב אז קשה לדעת
אבל אני תוהה איך הבן אדם היה שחקן כדורסל, בטח היו לו נסיעות רבות מחוץ לבית, רחוק, בטח ישן במלונות תקופות ואימונים רבים של משחקים
בקיצור, הוא כבר חווה זמנים שהיה רחוק מאשתו
אז מאמין שאם זה היה משהו יותר חשוב או שהיו מציעים משמעותית יותר כסף מהסכום ההתחלתי הוא גם היה נשאר
לצפיה ב-'פרק 10 '
פרק 10
30/06/2018 | 19:45
7
17
קודם כל, מי שרואה את הפרק הזה, שיעשה מסך מלא מיד, כי איזה זבל החליט לפרסם מי זוכה. אולי הוא סתם מבלבל את כולם, אבל סביר להניח שהוא זבל. והאם מתישהו תהיה בביג בראדר ברית שאין לה שם מטומטם?

אגב, אני חייב לציין שעד עכשיו לא היה מקרה שהיה מובן מאליו שהמודח יודח לפי הבגדים. שאנון הייתה לבושה יפה, אבל תכל'ס גם מארק. האם סוף סוף הכריחו את שני המועמדים להתלבש יפה, כדי לא להרוס לקהל?

מארק זוכה ב-HOH, והחדשות הטובות הן שהוא כבר לא פלוטר. החדשות הרעות הן שהוא הטוב במיעוטו בנקודה הזו, ויש סיכוי טוב מדי שאריאדנה תודח. אוקיי... מה היה הקטע המוזר בחדר כושר, ולמה ג'יימס נשמע כמו פרינס? לאלוהים הפתרונים. אחרי הכול, פרינס איתו כבר שנתיים. 

רק רגע - נשארו רק שלושה פרקים?!? אבל שניים מהם כפולים. הו וול.
לצפיה ב-'דווקא '
דווקא
02/07/2018 | 21:23
9
אני חשבתי הפוך, תמיד זה שמודח לבוש משמעותית יותר יפה וזה דיי שקוף...
וואלה גם אני לא הבנתי מה הקטע היה בחדר כושר. אחד הלא ברורים

ואני גם חושב שראיתי ספוילר לצערי...
לצפיה ב-'פרק 11 '
פרק 11
04/07/2018 | 22:46
5
13
ברנדי מאבדת את זה לגמרי, המתמודדת הכי פחות אהובה עליי אחרי מטה בקלות. היא לא נרתעת מהמשחק והיא לא קלולס לגמרי, היא פשוט שחקנית חברתית גרועה, וכנראה אדם די חרא במציאות. בייו'ש.

אם מארק יודח עכשיו יהיה פיינל 5 מושלם, אבל אומרוסה היא ה-HOH, אז הסיכוי נמוך. זה היה יכול להסתיים באסון, אבל רוס שוב זוכה בוטו וג'יימס מודח במקומו. סך הכול אחלה עונה, אחלה פיינל 5, רוס הוא הפייבוריט שלי בפער גדול, אחריו מריסה, אריאדנה, אומרוסה ולבסוף מארק.
לצפיה ב-'מסכים עם הסוף'
מסכים עם הסוף
05/07/2018 | 16:39
9
אבל קישה הרבה יותר גרועה מברנדי וגם צ'אק. ברנדי היתה משעשעת ובצד הנכון של הבית. עזבה בזמן .
ג'יימס מפתיע אותי כמה אהבתי אותו בסופו של דבר לא אתנגד לראות אותו משחק שוב אם זה הגיוני . זה כנראה לא הגיוני..
לצפיה ב-'פרקים 12, 13 '
פרקים 12, 13
07/07/2018 | 22:04
3
11
פרק 12 לא רלוונטי, אז ישר נעבור לגמר. רוס ממשיך להיות כוכב גם בתחרויות, זוכה ב-HOH וגם בוטו, ומדיח סוף סוף את אומרוסה.

בתחרות HOH בפיינל 4, צירוף מקרים שכמעט תמיד כשהויכוח היה בין גבר ואישה, הגבר טעה? אני חושב שיש כאן אירוניה איפשהו. מריסה זוכה ב-HOH הכי קריטי, ואני חושב שבכל מקרה ארי לא הייתה ממשיכה לשלב הבא. אילו מארק היה זוכה, היינו מקבלים זכייה צפויה ומשעממת של רוס, אבל מול מריסה, יש לו אשכרה פייט.

כן, היה לו פייט מול מריסה, כי מול מארק לא היה לו סיכוי! לא מול מושבעים כאלה. כמעט כולם שיחקו, אבל כולם כאחד התחסדו והצביעו למי ששיחק "ראוי", כאילו שהם עצמם שיחקו "ראוי". בעעע. לא שמריסה זוכה רעה, אבל לא מול רוס, ובטח לא בצורה הזו.
לצפיה ב-'מסכים. '
מסכים.
10/07/2018 | 20:43
2
13
מארק היה זוכה..
שאנון אומרוסה וקישה ממש אכזבו
צ'אק מי אתה בכלל
וגיימס.. הפתיע אבל לא כועס עליו נראה לי שהצביע מהמניעים הנכונים לפחות.. כמו ארי.. הם אהבו את שניהם כי באמת מריסה גם שיחקה מעולה.. פיינל 2 מהמושלמים שהיו .. לפחות רוס זכה בכסף של מקום שני +חביב הקהל (למרות שאולי הם מוכרחים לתרום את הכסף הזה..)
וגם עכשיו הוא עם תכנית על ביבי20(יחד עם מריסה)
לצפיה ב-'איך BB20 עד עכשיו?'
איך BB20 עד עכשיו?
10/07/2018 | 21:36
1
3
לצפיה ב-'מושלם. בעיקר בפידס מעניין.'
מושלם. בעיקר בפידס מעניין.
11/07/2018 | 00:09
28
לצפיה ב-'פרקים 6-7 '
פרקים 6-7
30/06/2018 | 19:48
5
22
נמאס לי שפייבוריטים שלי עפים.
לא הבנתי את האינטרס שלהם (ובעיקר של רוס ומריסה) להדיח אותה. א' היא הייתה איתם, ב' היא תמיד הייתה מטרה יותר גדולה מהם.
גם מה הקטע בלהמשיך לשקר גם בהודעות פרידה? אתם מודעים לזה שהיא הולכת לראות את זה בטלוויזיה, כן?...
לצפיה ב-''
02/07/2018 | 00:22
4
14
אין מי שלא אהד את שאנון. אבל היא ממש עיצבנה ברגע ששמו אותה  להדחה. על הבכי הראשוני עוד ויתרתי לה חיכיתי שאפילו נגלה שהיה בזה אסטרטגיה ותשתמש ברגש (על ברנדי זה באמת עבד!!).
אבל זה לעולם לא הגיע היא פשוט ויתרהה .. אז למה שיתנו לה להשאר? ביחוד אחרי שג'יימס זכה בוטו והיא היתה קרובה גם אליו.

לפעמים ביחוד בעונה כזו קצרה לא משתלם להשאיר מתמודדת כזאת חזקה גם אם ההיא נאמנה.
היא הודחה בפיינל 9. אם היא נשארת בפיינל 8 עם ג'יימס
והם ברית של 4 (רוס ברנדי ארי ומריסה) זה מאוד מסוכן להם
אני גם חשבתי שהם קצת מייהרו מדי אבל בעיקר שאנון סימנה את עצמה חזק מדי מכל בחינה ואז לא עשתה כלום כדי להשאר היא התנהגה בצורה ממשש מאכזבת
לצפיה ב-''
02/07/2018 | 21:18
3
12
מסכים איתך שהיא קצת הגזימה איך שהיא נשברה אחרי שהעמידו אותה להדחה, אבל רואים שהיא מאוד רגישה ואני מבין אותה - כולם בגדו בה. והמשחק היה חשוב לה הרבה יותר מכל השאר שם.
אבל אני לא יודע להגיד אם היא ניסתה או לא, בת'כלס אנשים שם לא היו מוכנים להקשיב בכל מקרה אז אני לא חושב שהיה לה סיכוי.

וכן, אם הם בברית הזאת של ה-4 אז יש הגיון בלהדיח את שאנון, אבל הברית הייתה אמורה להיות רוס, מריסה, ג'יימס ושאנון. ואז הם בגדו בה...
ברנדי וארי גם היו אמורות להיות איתה סבבה אבל הן זה עוד מילא...
לצפיה ב-''
03/07/2018 | 01:16
2
16
אני ראיתי את העונה הזו בקצב אמיתי אז גם קראתי פידס שזה עדכונים מהבית ושאנון פשוט לא עשתה כלום כדי לשכנע אותם .
איך זה נראה שהמשחק חשוב לה? חלק מהמשחק זה גם לשרוד את הבלוק . היא גם בגדה אז מה קרה?

ורוס ומריסה העדיפו בצדק את הפיינל 4 עם ארי וברנדי זה ברית שהם עשו מרגע שהם הבינו ששאנון עשתה הרבה דילים צדדים בינהם עם אומרוסה
לצפיה ב-' '
04/07/2018 | 01:28
1
12
יכול להיות שהיא הבינה שאין לה למה לטרוח... אבל ראו שהיא שבורה מהחיים, גם בגמר
לצפיה ב-'לא מעריך את זה'
לא מעריך את זה
04/07/2018 | 12:52
11
ובטח לא את המרמור בגמר

לצפיה ב-'פרקים 8-9 '
פרקים 8-9
01/07/2018 | 17:27
23
מצד אחד העונה הזאת מהנה, אומרוסה מביאה קצת מהדרמה הנדרשת ורוס ומריסה ממש משעשעים,
יש אסטרטגיה כי הבית מתהפך ולא נשאר כל הזמן עם אותו צד של אנשים.

ומצד שני איזה קאסט מביך ששניים מבקשים לצאת. ות'כלס דופקים את המשחק.
השבוע הזה של אומרוסה היה לחלוטין מיותר בהתחשב בזה. וזה מבאס כי במקום להוציא מישהו מברית ה-4, חזרנו למצב ההתחלתי שהם בכח.
לא מבין למה לג'יימס היה קשה להתחבר לאומרוסה, זה המהלך המובן מאליו בהתחשב בשאר האנשים בבית.

מריסה עיצבנה אותי שהיא לא הבינה איך ברנדי "העזה" להגיד שמריסה תבגוד בהם,
או שהיה לה כ"כ קשה לחשוב על לבגוד בארידנה -- וואלה מה קרה לפני שבוע שבגדת בשאנון שהייתה גם חברה וגם בעלת ברית שלך?
אל תשחקי אותה עכשיו תמימה וחמודה.

רוס משחק טוב וגם לוקח אחריות על הדברים שלו.
(משחק טוב זה הכל ביחס לעונה הזאת של אנשים שלא באמת יודעים לשחק חח)

אה והצחיק אותי שהם חשבו שברנדי כ"כ מתוחכמת שהיא הצביעה למארק במחשבה על ההצבעה בסוף, כאילו זה משהו שהיא תיהיה מודעת אליו.
לצפיה ב-'פרקים 10-11 '
פרקים 10-11
02/07/2018 | 21:11
16
לא מבין למה ג'יימס הרגיש כ"כ בטוח להתחבר מחדש למריסה ורוס אחרי שהם בגדו בו ובשאנון.

ברנדי סיפקה אחלה דרמה, אני אוהב את זה שהמתמודדים הפעם הרבה יותר "נורמלים" ומאופקים, והריבים שלהם זה לא עכשיו לזרוק אחד על השני דברים.
אני בטוח שזה גם כי יש הרבה מודעות לדעת קהל, אבל אני חושב שזה גם כי וואלה הם אנשים יותר תרבותיים מהקאסט שבד"כ מביאים.
כשמריסה אמרה שברנדי "צעקה עליה" זה היה מצחיק. דוגמה מעולה למה אני מתכוון חח
והם חייבים להראות את ההודעת פרידה של ברנדי לג'יימס חח

מריסה: There's no tomatoes - הרסה אותי
גם כשג'יימס נכנס למקלחת

האמת שקצת רציתי שרוס או מריסה יודחו....

לא הבנתי את הקונספט כ"כ של הסוף, זה נשמע קצת מאולץ ומזורז, מקווה שזה לא יהיה טיפשי.

חייב לומר שצ'ן-בוט הרבה יותר משוחררת מבד"כ, אולי כי זו עונה עם סלבס שהיא מכירה וקאסט פחות משוגע מבד"כ.
לצפיה ב-'הגמר!!! '
הגמר!!!
04/07/2018 | 01:23
26
האמת, היה גמר ממש כיפי. גמר שכונה כזה. ג'ולי הייתה משוחררת מתמיד וזה היה מעולה (היא נראתה קצת כאילו היא באמת נהנת).
הקאסט יודע להתמודד עם במה וטלוויזיה. כולם לקחו את זה יחסית בקלות.

שמחתי ממש שמריסה ניצחה ב-HOH כי היא הובילה כל התחרות והגיע לה, התבאסתי שהיא השאירה את רוס כי מבחינה אסטרטגית זה גרוע, אבל בסוף זה עבד לה - כי מסתבר שהמושבעים האלה מאוד ממורמרים.
או לחילופין כמו שאמרתי כל העונה, הם לא באמת מבינים את המשחק.

כי אם הם ציירו את רוס כ"נבל" אז זה דיי מצחיק. הוא היה הכי אסטרטגי אבל מבחינת שקרים והונאות הוא לא היה כזה נורא יחסית למה שהולך בד"כ. הוא דיי שמר אמונים לברית שלו, חוץ מלשאנון.
כולם הצביעו למי ששיחק יותר ב"כנות" - נראה לי לא הבנתם.

אז אסטרטגית לרוס כנראה יותר הגיע אבל מריסה ממש חמודה והיא גם שיחקה טוב אז כיף שניצחה.
אגב, הקונספט של הסוף ממש מוזר, ה-HOH מדיח שניים? באיזה קטע?

שוב חבל שנותנים למושבעים שאלות רובוטיות לשאול ולא מספיק זמן לדבר,
ממש רציתי ששאנון, רוס ומריסה ילבנו קצת עניינים - כי סבבה היא הייתה איום אבל היא גם הייתה בברית שלכם.

האמת חשבתי שמקום שני לא יכול לקבל פייבוריט, אבל מן הסתם זה רוס ולחלוטין מוצדק (למרות שקיוויתי ששאנון תקבל משהו ותרגיש טוב עם עצמה)

יאללה, עונה 20...
האמת אני מתלבט אם להתחיל או לחכות ולעשות מרתון בהמשך - יש לי גם קצת מנת יתר.
לצפיה ב-'הישרדות חוזרת ליס! זמן השלמות, אשמח לעזרה'
הישרדות חוזרת ליס! זמן השלמות, אשמח לעזרה
02/07/2018 | 19:21
6
50
שלום,
לא יודע אם מישהו זוכר אותי... אז למקרה שלא:
חובב של הישרדות ארה"ב. ראיתי את רוב העונות עד 23 כולל ואני יודע מה קרה גם באלו שלא ראיתי. התייאשתי מחיפושי מקורות פיראטיים אחרי עונה 23 שגם הייתה משעממת והפסקתי לצפות "עד שיחזור לYES"(שם שודרו 1-19).
ובכן, חזר לYES בשעה טובה? אבל מה? מתחילים מעונה 34 שהיא חצי אולסטארס...
אז אשמח לדעת: אילו עונות כדאי במיוחד להשלים?  בעונות 24-33 כולל.
הכוונה לעונות טובות יחסית שיש שחקנים שהשתתפו בהן וחזרו בעונה 34, עדיפות לכאלה של יותר משחקן אחד. תנסו בלי ספוילרים... ממש לא בא לי עוד עונה כמו 22 או 23.

ובפרטי אשמח ללינק מוצלח לצפיה/הורדה של העונות הנ"ל, שיהיה בטוח מווירוסים.

לצפיה ב-'בשביל עונה 34'
בשביל עונה 34
02/07/2018 | 19:34
3
46
הכי קריטיים לך הם 28, 33, 31(שהיא גם אולסטאר) ו27 (חצי אולסטאר)
25 גם טובה
29 מעולה בלי קשר אבל אף אחד משם לא חזר ל34
30 נוראית כולה, גם מבחינת עניין וגם מבחינת דמויות מגעילות
24 אהודה בגלל שחקנ/ית אחד/אחת
32 ו26 מרדימות עם פרק אחד או שניים שקצת מעוררים

אם אתה רואה את 31 תראה את 29 לפניי אבל בכל אופן הייתי ממליץ לך על כל העונות עם דילוג על 30 (או הרצה מאוד מהירה שלה)
לצפיה ב-'מ29 חזרו ל31 אז לראות!'
מ29 חזרו ל31 אז לראות!
02/07/2018 | 19:50
2
36
24 תכלס גם הוא יכול לדלג לא?
נראה לי לא חזרו משם לשום עונה
לצפיה ב-'מ24'
מ24
02/07/2018 | 20:16
1
34
חזרו שורדים ל27 ול34
לצפיה ב-'הו נכון נכון.. '
הו נכון נכון..
03/07/2018 | 10:46
11
לצפיה ב-'ברוך השב:)'
ברוך השב:)
02/07/2018 | 19:44
1
43
מוזמן לשתף אותנו  בדעותייך כשתצפה..
קודם כל אתחיל בחדשות טובות.. יותר גרוע מ22 ו23 לא היה לדעתי
אתן לך כמה מילים בקצרה על ההמשך

24- יש שממש לא אוהבים אותה יש שכן .. אפשר לשמור להמשך
25 עונה מעולה לדעתי גם די כולם יסכימו! מהטובות שהיו..
תתחיל בה בכיף
26 27 לדעתי תוותר! לפחות לבנתיים.. גם מי כבר חזר משם לא יותר מדי..
28 עונה מדהימה בטופ 5 שלי של כל העונות.. אף אחד לא שמע אותה..דחוף לראות:)
29גם עונה מעולה וחשובה לקראת 31
30 עונה סבירה יש ששונאים אותה.. אפשר לוותר
31 עונת אולסטאר בעיני עונה מצוינת ..
32 עונה גרועה אבל יש שם כמה שחזרו ל34
33 עונה מעולה וחשובה  לקראת 34..

בקיצור לדעתי תראה 25 ואז 28 29 31 33.. אלה הטובות.. אפשר לראות 33 גם לפני האחרות אבל ל31 שזה אולסטאר כדאי 28 29 לפני
ואז  26 27 32 אם תרצה להכיר לקראת 34 ולהשלים כי הם לא אסון
30 לא חושב שקריטית להשלים כרגע  לא נזכר במישהו שחזר משם לא ל31 ולא ל34 וזה לא עונה וואו
לצפיה ב-'נזכרתי בחוזרים מ30'
נזכרתי בחוזרים מ30
02/07/2018 | 19:45
40
הם די אנמיים הכל טוב חח
אבל לא אסון אם תראה זו עונה טובה מ32 למשל
לצפיה ב-'הישרדות UK: פלאו טיגה פרקים 1-2'
הישרדות UK: פלאו טיגה פרקים 1-2
30/06/2018 | 02:27
18
56
אני מקווה שכתבתי את זה נכון חחח. לפני שאני אתחיל לצפות בעונה 21, חשבתי דווקא להתחיל בעונה שהפתיעה אותי לטובה עד עכשיו, לאחר דיון שנועם הזכיר אותה. ב-2001, בריטניה שידרה את העונה הראשונה לגירסה שלה בהישדרות. כדי לעשות קצת סדר, להלן השבטים והמתמודדים:

שבט אולר
פיט (בן 30)
זואי (בת 29)
ריצ'רד (בן 33)
איב (בת 30)
ג'קי (בת 31)
ניק (בן 38)
שרה (בת 33)
מיק (בן 55)

שבט הלאנג
אדריאן (בן 22)
אוזמה (בת 30)
סיימון (בן 35)
ג'ניפר "ג'יי ג'יי" (בת 37)
ג'יימס (בן 40)
ג'יין (בת 47)
אנדי (בן 41)
שארלוט (בת 24)

חצי מהפרק הראשון מראה את המתמודדים מנסים להסתגל ביומם הראשון על האי. באולר, ניק לוקח פיקוד על בניית המחנה וג'קי מרגישה לא טוב. בשבט הלאנג, ג'יי ג'יי מנסה לקחת פיקוד. אוזמה וסיימון מוצאים באר מים (אני חושב) לאחר שעה וחצי של חיפוש בג'ונגל. באולר, ניק וזואי מדברים על להקים ברית עם מיק, פיט ואיב. ההתנגות של ג'יין בהלאנג מעצבנת כמה מן האנשים. המשימת פרס/חסינות היא קופי מהמשימה הראשונה של בורנאו. הלאנג מנצחים במשימה הראשונה. זואי לא הצטרפה לברית של ניק, וניק הודח לאחר 5 קולות נגדו על פני ג'סיקה, בגלל שהוא יותר מדי שתלטן.

פרק שני
ג'קי מנסה לעבוד קשה יותר במחנה כיוון לשנות את דעתם של שלושת האנשים שהצביעו נגדה. בהלאנג, אוזמה מרגישה לא טוב ולא עובדת בשבט. יש אנשים בשבט שעובדים וכאלה שנחים. אנדי מרוצה מהמקום שלו בשבט, והוא לא רוצה לקחת עליו את תפקיד המנהיג כי הוא לא רוצה להיות יוצא דופן. 

אולר מנצחים במשימת אכילת ג'וקים () שנלקחה היישר מן בורנאו. עם זאת, הלאנג מנסים לעלות את רמת המורל בשבט, אך לרוע מזל, מרבית מחפציהם נסחפו אל החוף ונרטבו. ג'יי ג'יי מתנהגת בצורה אגרסיבית בשבט. שני השבטים עדיין נאבקים מול הרעב. באולר, שרה זרקה בטעות פחית של מיץ אננס, וחוששת שזה יביא להדחתה. במשימת החסינות, שני מתמודדים משני השבטים היו צריכים לחכות על עץ גבוה. על השבטים היה לבנות אלונקה מקורות עץ, להביא את השורד מהג'ונגל בחזרה אל החוף. אולר מנצחים במירוץ צמוד.

זואי חששה שהיא ננשכה על ידי נחש או משהו, אבל זה היה רק דג (נראה לי). בהלאנג, ג'יי ג'יי יוצאת מכליה, צועקת וכועסת על המצב בשבט, שאך אחד לא יודע איפה נמצאים חפצים. אז ג'יי ג'יי נמצאת בסכנת הדחה בשל התנהגותה השתלטנית ביחד אם אוזמה שנתפסת כחלשה פיזית במשימות. במועצת השבט, ישנו תיקו בין אוזמה וג'יי ג'יי. המנחה מארק (אם אני לא טועה), מבקש מן שאר ששת חברי השבט לדון על ההחלטה הרחק מן אוזמה וג'יי ג'יי שלא יצביעו. בהצבעה חוזרת, סיימון שינה את קולו מאוזמה והצביע לג'יי ג'יי, וכך, ג'יי ג'יי מודחת. מועצת שבט מעולה, מבחינת המתח, המוזיקה, הכל. ג'יי ג'יי יותר חזקה מאוזמה, אבל אני מניח שהיא הודחה בשל סיבות אסטרטגיות והאישיות שלה. לא שהיא עשתה משהו רע, פשוט נתפסה כשתלטנית בשבט.

לצפיה ב-'פרקים 3-4'
פרקים 3-4
30/06/2018 | 11:50
17
פרק 3
כן, למנחה קוראים מארק. בהלאנג, בעוד שחברי השבט נחים, החליטו אנדי, ג'יימס וג'יין לדוג דגים. אנדי מרגיש שלאחר שג'יי ג'יי הודחה, הוא צריך לקחת את תפקיד הפיקוד בשבט. אוזמה ושארלוט לא סומכות על שלושתם. במשימת הפרס, על חברי השבט ללבוש חולוצות עם אותיות ולעמוד על בול עץ במים, בעוד ששני חברי שבט על החוף מסדרים אותם על מנת ליצור מילה. מי שיוצר כמה שיותר מילים מנצח. אולר זוכים במשימת הפרס ומקבלים פחיות אוכל ואביזרים לעזור להם לדוג. אנדי מרגיש שהוא הגיע לנצח, בעוד ששאר חברי השבט באו בשביל לנפוש. חברי הלאנג מנסים לעלות את המורל שלהם, ומצטייר שאנדי הוא מנהיג השבט החדש. אבל במשימת חסינות שבהם התמודדים היו צריכים להביא תיבה מתחתית הים אל החוף, אולר ניצחו ושמרו על רצף הניצחונות שלהם. נראה בבירור ששבט אולר נהנה בעוד ששבט הלאנג מתקשים עם ההפסדים והחיים על האי. בהלאנג יש ברית של אדריאן, אוזמה ושארלוט וברית נוספת של אנדי, ג'יימס וג'יין, וסיימון נמצא בין שתי בריתות. אוזמה בסוף הודחה, סיימון הצביע עם הברית של המבוגרים, והיא לא הצביעה עם הברית שלה כדרך אגב.

פרק 4
יש מתקפת עכברים בשני השבטים. הם לא עושים שום דבר, אגב, מה יש לאנשים נגד עכברים? איכס, הם מראים איך הם מכינים את האוכל שלהם עם העכברים והדגים...אנדי וג'יין מרגישים ששארלוט היא יותר איום אסטרטגי מאדריאן. באולר, זואי קמה קצת עצבנית, ושמו לב לזה כמה מן חברי השבט. נראה שאיב וזואי מתרחקות, למרות שזה נראה שהן היו חברות טובות בפרק הראשון. במשימת פרס קלאסית של להעביר כדורים במבוך, הלאנג ניצחו ושברו את רצף ההפסדים שלהם. הם זוכים בתרנגולות () נראה שאדריאן וג'יין לא מסתדרים במיוחד. באולר, איב ושרה מסתדרות מעולה. איב מרגישה שהיא ושרה, ביחד עם ג'קי וריצ'רד תמיד יצביעו ביחד במועצות השבט.

במשימת החסינות, על השבטים למצוא 22 מסכות אשר מסתתרות בביצה. הלאנג עלו על הגל, והם זכו במשימת החסינות. זואי פונה לג'קי ואומרת לה שהיא מרגישה שאיב וריצ'רד מאוד שתלטנים בשבט. זואי רוצה לפרק את הברית של איב וריצ'רד. נראה שג'קי רוצה יותר להדיח את שרה, כי היא לא מסתדרת איתה. ריצ'רד די זורק את איב ושרה מתחת לאוטובוס בשיחה שלו עם ג'קי, הוא די כועס עליהן כי הן שינו את דעתן למי להצביע...במועצת השבט, ריצ'רד הפנה את גבו לברית עם איב ושרה, והצביע עם שאר חברי השבט להדיח את שרה. הסיבה שהיא הודחה נראית בגלל הקשר החזק שלה עם איב, והחשש מכך שהן יקחו שליטה יחד במשחק.
לצפיה ב-'פרקים 5-6'
פרקים 5-6
30/06/2018 | 16:38
11
פרק 5
איב יודעת שהיא לבד והיא מרגישה שהיא לא צריכה להתאמץ להיות נחמדה יותר לג'קי, והיא מוסיפה שריצ'רד רוצה להיות בברית שהוא המנהיג שלה. היא לא סומכת על זואי כי היא שחקנית בחיים האמיתיים. בהלאנג, המתמודדים מתחילים להתגעגע למשפחות שלהם. במשימת הפרס, על המתמודדים לשחרר מן קרקעית הים 8 אותיות מתוך ה-40 האותיות שנמצאים בתחתית הים וליצור מילה. הלאנג מנצחים וזוכים בבירה, ספגטי ושוקולד. תנאי מזג האוויר קשים לשני השבטים. המשימת החסינות היא הכי קשה עד כה בעונה. תחשבו על זה כמירוץ שליחים בג'ונגל, ועל המתמודדים לעבור כל מיני מכשולים בדרך. נראה כי הלאנג זכו במשימת החסינות, אבל בגלל שג'יימס לא פעל לפי ההוראות, אולר זוכים במשימת החסינות.

אנדי חושב האם להצביע לאדריאן או לבת בריתו ג'יין. הוא חושב שבמשימת החסינות השבטית האחרונה, אדריאן יהיה יותר חזק במשימה הזאת. שארלוט רוצה שג'יין תודח. הן לא מסתדרות בדיוק. לא שהן רבו, אבל פשוט לא החברות הטובות בשבט. ג'יין מרגישה ששארלוט פלירטטה אם בני השבט והצליחה להעביר אותם לצד שלה. במועצת השבט, ג'יין הודחה בפה אחד.

פרק 6
שני השבטים קמו השכם בבוקר וזומנו להר געש בוצי. המנחה מארק אומר להם שבמשימת הפרס, עליהם ליצור במחנה שלהם אותות מצוקה. מארק יעבור מעליהם במסוק, והשבט שיצר את אותות המצוקה הטובות ביותר, ינצחו. אנדי מרגיש ששארלוט מנסה לקחת פיקוד ושהיא אומרת כל מה שעולה בדעתה. אולר עובדים בצורה יותר מגובשת וזוכים במשימת הפרס. קופסא צונחת מן המסוק למים. בקופסא יש כרית, מוצרי הגיינה ורדיו. הם נראים קצת מאוכזבים, כנראה שהם ציפו לאוכל.

זוהי משימת החסינות השבטית האחרונה לפני האיחוד. עם הלאנג לא ינצחו, אם ייכנסו לאיחוד במיעוט. שני השבטים קיבלו מפה למצוא איפה נמצאים חפצים המסתתרים ברחבי האי. אולר זוכים במשימת החסינות וגם בבירה ופירות. הלאנג הולכים להיות בצרות באיחוד. אדריאן די ויתר. שארלוט מכנסת את שאר חברי השבט לדבר בים, חוץ מאדריאן שנשאר לנוח במחנה. אוקי, שארלוט בהחלט מפלרטטת עם בני השבט. סיימון שוב מוצא את עצמו באמצע: אדריאן ושארלוט רוצים להדיח את ג'יימס בעוד שאנדי וג'יימס ורצים להדיח את אדריאן. במועצת השבט, סיימון חבר לברית של אנדי, ואדריאן הודח.

פרק הבא איחוד!

לצפיה ב-'פרקים 7-8'
פרקים 7-8
01/07/2018 | 02:32
6
20
פרק 7
שני השבטים מתאחדים. שכחתי לציין שהשורדים לא לובשים בנדנות אלא חולצות עם הצבע והלוגו של השבט שלהם. מזכיר קצת את הצופים חחח. בכל מקרה, השבט המאוחד, מקבלים דגל כתום ונקראים סקוטו. אני חשוב שמשהו שחסר בעונה הזאת, זה המוסיקה. מצד אחד, זה מרגיש קצת כמו דוקו-ריאליטי שזה מגניב, אבל מצד שני, אני מרגיש שהמוסיקת רקע חסרה פה. חברי שבט הלאנג לשעבר נמצאים בסכנת הדחה, כי יש יותר מתמודדים משבט אולר. ג'קי אומר לאיב שהיא רוצה להגיע איתה לגמר, כי היא לא יכולה לנצח נגד שאחר חברי שבט אולר. אנדי יודע שהדרך היחידה שהלאנג לא יודחו אחד אחרי אחד זה לראות אם יש חלוקות בין חברי שבט אולר. איב מרגישה שהקול של שארלוט חזק מדי בשיחות, ושהיא אוהבת לקבל את תשומת הלב. גם זואי אמרה זאת בעבר. שארלוט מוצפת ברגשות. נראה שהברית הגדולה של אולר רוצה להדיח את סיימון.

במשימת החסינות, על המועמדים לעמוד על קורת עץ מעל הים למשך הכי הרבה זמן. אנדי, סיימון וריצ'רד נשארים אחרונים על הקורה כל הלילה עד השחר. הברית של הלאנג מקווים שאולר יראו בריצ'רד כאיום לאחר המשימה הזאת. אנדי מנצח במשימת החסינות לאחר שנשאר על הקורה 23 שעות. כלומר, אין מצב שזה נכון? כי אם כן...וואו. טוב, הם ישר הולכים למועצת השבט, וסיימון הודח כצפוי. הברית של הלאנג לא הצביעה באופן מאורגן משום מה.

פרק 8
שארלוט מתחילה להישבר ומרגישה שאין לה סיכוי לנצח. שארלוט ואיב נכנסות לויכוח על האורז. משימת הפרס הינה תחרות צלילה מתחת למים. ג'יימס זוכה במשימת הפרס. הוא לוקח את אנדי איתו. הם הולכים לקבל טיפול של מלון של 5 כוכבים, מקבלים אוכל ומסאז' וישנים במיטה נוחה. ממש חסר לי גם ההתלהבות של המתמודדים.

במשימת חסינות שהיא חידון, פיט זוכה במשימת החסינות. הוא לא מקבל יותר מדי זמן מסך כדרך אגב, אף על פי שהוא נראה בנאדם נחמד. פיט לא רוצה להדיח את אנדי. מצד שני, נראה קצת שאנדי ויתר? הוא די מקריב את עצמו לשאר חברי הברית שלו. אנדי מן הסתם הודח, כי הוא באמת איום אסטרטגי, ונהפך לחבר המושבע הראשון. חבל, היה לו המון פוטנציאל. דרך אגב, למי שרואה, מה הקטע שיש מתמודדים שמורחים על הפנים שלהם בוץ לפני מועצת השבט? חחח
לצפיה ב-'הסיבה שהלנג לא הצביעו באופן מאורגן'
הסיבה שהלנג לא הצביעו באופן מאורגן
01/07/2018 | 03:12
4
19
זה בגלל השיטה של התיקו הישנה
אם אתה זוכר סופרים קולות עבר
אז המטרה של הלנג הייתה לפזר קולות באופן כזה שבמקרה שכן יהיה פיזור באולר ויהיה תיקו בין אחד מאולר לאחד מהלנג
להוא מאולר יהיו יותר קולות קודמים נגדו
שזה מאוד חכם לפי דעתי לתכנן ככה, זה חשיבה לטווח ארוך על פי היידע שיש לך על חוקי המשחק

האתגר חסינות בפרק 7 מאוד הרשים והם אכן נשארו שם כל הלילה, הכי ארוך בכל גרסה של הישרדות
ואהבתי את אנדי מאוד, הוא נראה לי הטיפוס היחיד של המנהיג המפרנס שאהבתי
בדרך כלל ממש לא אוהב את הטיפוס
לצפיה ב-'נכון, אתה צודק'
נכון, אתה צודק
01/07/2018 | 04:50
3
21
אני חושב ששארלוט אמרה שזה היה הרעיון של ג'יימס. אנדי הוא גם מסוג המתמודדים שאני לא תמיד אוהב אבל הוא הוכיח את עצמו כשחקן אסטרטגי לחלוטין. חבל שהוא ויתר ככה, הוא באמת שיחק טוב. אני מוריד את הכובע בפניהם שנשארו מעל 20 שעות שמה, זה מטורף. קצת מוזר שביטלו את הישרדות לאחר שתי עונות, כי קראתי שלהישרדות היה רייטינג יותר גבוה מהאח הגדול. מי יודע, אולי יחזירו את זה פעם. לפי ויקיפדיה, ההישרדות האוסטרלית חזרה לשידורים לאחר עשר שנים, אז הכל יכול לקרות (אבל אני בספק חח).
לצפיה ב-'ממה שהבנתי'
ממה שהבנתי
01/07/2018 | 19:24
2
15
יחסית לערוץ ITV הרייטינג היה נמוך לעומת דברים שהיו להם בעבר במשבצת השידור הזאת
גם תזכור שבשנות ה2000 המוקדמות (2000-2003 בערך) ריאליטי טיוי היה סוג של ז'אנר נסיוני שלא ממש ידעו אם יעבוד או לא וגם הקהל לא תמיד ידע איך לאכול אותו
זה שהם הובילו בריאליטי טיוי ועברו את האח הגדול עדיין לא אומר שהיה רייטינג מרשים
האח הגדול גם נמשך הרבה יותר פרקים אז אני מניח שהצליחו להפציץ יותר ברייטינג בהמשך
הגמר של הישרדות משודר כאשר האח הגדול בערך בהדחה החמישית
זה לא חוכמה למדוד
לצפיה ב-'ובאופן כללי'
ובאופן כללי
01/07/2018 | 19:29
1
12
אני חושב שהבריטים פחות חובבים ריאליטי שלא קשור בהצבעת קהל
אני לא חושב שיש אחד כזה שהצליח אצלם
הם אוהבים להיות מעורבים

גם בגמר של העונה השניה של הישרדות נתנו להם להיות מושבע נוסף ולהצביע למי שהם אוהבים
לא ממש עזר כנראה
לצפיה ב-'אה...באסה'
אה...באסה
04/07/2018 | 01:36
8
אבל מצד שני, אני מעדיף שהם לא יחזירו את הישרדות עם הם מתכננים לעשות הצבעת קהל. זה ממש לא הוגן במשחק כזה.
לצפיה ב-'ואני חושב'
ואני חושב
01/07/2018 | 03:20
7
שמריחת בוץ על הפנים הייתה איזה סוג של גג מסויים בעונה הראשונה של הישרדות בריטניה
גם בתמונות פרופיל הם עם בוץ על הפנים
לצפיה ב-'פרקים 9-10'
פרקים 9-10
01/07/2018 | 15:06
18
פרק 9
איב כועסת על ג'יימס, פיט ושארלוט שהם לא עובדים מספיק בשבט כמו שאר חברי השבט. שארלוט גם לא אוהבת את איב. איב וזואי גם מרגישות שפיט לא משחק את המשחק, ונראה שאיב וזואי מתחילות להיות חברות שוב. השורדים מגיעים למשימה של יריית חצים למטרה תוך נשיפת מוט (Blowpipe), וכמה שהם קרובים יותר למטרה הם מקבלים יותר כסף. אותו הכסף משמש אותם לאחר מכן למכירה פומבית. ריצ'רד קנה פיצה, איב קנתה המבורגר וצ'יפס, זואי קנתה קוביות שוקולד, ג'יימס גם קנה המבורגר וצי'פס וחלק אותם עם שארלוט שלא קיבלה שום כסף מהשימה וזואי קיבלה שיחת טלפון מהבית. 

ג'יימס ושארלוט כועסים על הברית של אולר שהם לא חלקו איתם באוכל כפי שהם הסכימו קודם, ואיב כעסה עליהם כי ג'יימס לקח ממנה קטשופ לצ'יפס. את רצינית? זה ממש קטנוני לכעוס על קטשופ, בהתחשב העובדה שלאיב היה בקבוק שלם ולג'יימס לא. ואני ממש לא רואה את ג'יימס ושארלוט אנוכיים כמו שאיב אומרת. הם יודעים שהם בחוץ, זו מנטליות אחרת לחלוטין. ג'יימס ושארלוט מרגישים שפיט הוא היחידי שהתנהג אליהם בכבוד. וואי, הברית של אולר קצת מכעיסים, אף על פי שאני אוהב את זואי. ג'יימס אומר לריצ'רד שהם ביחד עם פיט ושארלוט יכולים להגיע לפיינל 4, והוא ושארלוט יצביעו לריצ'רד לנצח. אבל, אם ריצ'רד יגיע לגמר אם מישהו אחר חוץ מפיט, הוא לא יקבל את הקול שלהם. אאוץ'. ריצ'רד זוכה במשימת חסינות הישר מבורנאו של הדלקת מדורה. שארלוט אמרה שהיא ניגשה לאיב לשאול אם היא תבציע עם הברית שלה, אבל איב די זרקה אותה מתחת לאוטובוס שהיא דיברה עם זואי. בכל מקרה, ג'יימס הודח. באסה, עוד שחקן עם פוטנציאל.

פרק 10
שארלוט נשארה אחרונה בסקוטו משבט הלנאג. נראה שפיט והברית הגדולה מאולר מתרחקים אחד מן השני. הברית של אולר לגמרי נמצאים בפאוור טריפ. פיט זוכה במשימת פרס שעל המתמודדים היה לשמור על האיזון תוך שהם הולכים על במבוק. הוא זוכה בארוחת בוקר אנגלית. פיט נוצרי והוא הביא איתו את הביבליה (ככה קוראים לזה, לא?). הוא לא בדיוק משחק את המשחק, אבל הוא בנאדם נחמד.

במשימת חסינות, על השורדים לצלול מתחת למים, ולחפש מתוך 25 תיבות את התיבה היחידה שנמצא בה פסלון. ריצ'רד זוכה שוב במשימת החסינות. שארלוט יודעת שהיא הולכת להיות מודחת ומקבלת את זה. אבל, חברי הברית של אולר רואים בפיט איום גדול יותר לנצח במשימת חסינות מאשר בשארלוט. ריצ'רד סיפר לפיט שהוא הולך להיות מודח. הוא סיפר לו את זה בגלל מה שג'יימס אמר לו פרק שעבר, וכי ריצ'רד הבטיח לפיט לספר לו אם הוא יהיה בסכנת הדחה. פיט מרגיש נבגד. ריצ'רד סוג של בוחן את זואי שהוא די זורק את ג'קי מתחת לאוטובוס (אני יודע, אני משתמש במושג הזה הרבה), וזואי חושבת על להדיח אותה. פיט מספר לשארלוט שהוא הולך להיות מודח, ובמועצת השבט, פיט מבאמת מודח על ידי שאר חברי השבט שלו. שארלוט הצביעה לאיב כדי שיהיה לה יותר קולות נגדה בעתיד. היא אפילו לא צריכה לעשות כלום עכשיו, זה נראה שאולר הולכים להדיח את אחד השני חחח.

לצפיה ב-'פרקים 11-12 (פרקים חובה לצפייה, במיוחד פרק 11)'
פרקים 11-12 (פרקים חובה לצפייה, במיוחד פרק 11)
04/07/2018 | 02:44
2
13
פרק 11
סערה פוקדת את המחנה בלילה. זה קצת מזכיר לי את הסערה שהייתה בהישרדות אוסטרליה (השנייה באמריקה), אבל נגרם פחות נזק. איב חושפת בפני זואי ומיק שג'קי משחקת בצורה ערמומית. היא מרגישה שג'קי נגררה עד לשלב זה (אני לא מסכים, ואני חושב שאם אולר היו מפסידים בעוד משימת חסינות לפני האיחוד, איב הייתה בצרות). אני אתן לג'קי קרדיט, היא מודה שהיא משחקת בצורה ערמומית, היא לא מסתירה את זה, אבל היא יודעת שזה כנראה חוזר עכשיו נגדה. עכשיו ג'קי מנסה להתקרב יותר אל שארלוט, ושמה על עצמה מטרה על הגב בדרך.

לפני משימת הפרס, המתמודדים רואים סרטונים קטנים מהמשפחה שלהם דרך הטלוויזיה. המנצח יזכה לראות את כל הסרט מהמשפחה שלו. על המתמודדים לעבור דרך סדרת מכשולים בג'ונגל ולהגיע כמה שרחוק יותר תוך 30 שניות. ריצ'רד מנצח, אבל החליט ששארלוט צריכה את המסר הזה יותר ונתן לה את הפרס. אני לא חושב שזה רק היה מהלך אסטרטגי מצד ריצ'רד בגלל שהוא ממש בכה ונראה שבאמת היה לו קשה לעשות את ההחלטה הזאת. המטרה על הגב של ג'קי הולכת וגודלת, וגם השם של זואי עולה, בגלל שהיא מנהיגת הברית של אולר. נראה שריצ'רד כורת ברית עם שארלוט, שעדיין נמצאת בסכנת הדחה.

במשימת חסינות, על המתמודדים לבנות רפסודה, ו"לחלץ" אנשים מהים אל החוף. איב היא הראשונה לעשות זאת, וזוכה במשימת החסינות. מארק מודיע לריצ'רד שהאיש שאותו חילץ זה לא אחר מאשר אחיו, ומקבל זמן לדבר איתו. ג'קי ושארלוט  חושבים שאיב, זואי או מיק החביאו חלק נכבד מהאורז לעצמם. זואי בפאוור טריפ מטורף, ג'קי לגמרי משחקת את המשחק. במועצת השבט, החליטו ברית של זואי להצביע לשארלוט, אבל שארלוט הצביעה ביחד עם ג'קי וריצ'רד לזואי ונוצר תיקו. בגלל שזואי קיבלה יותר קולות משארלוט במועצות שבט, היא הודחה. פרק אדיר!!! מתבאס על זואי כי אני כן חושב שהיא שיחקה טוב עד שהיא הרגישה בנוח מדי. היא קצת מזכירה לי את דינה מאמזונס. ושארלוט מזכירה לי קצת את ג'נה, עם כבר מדברים על אמזונס. ג'קי וריצ'רד יצאו תותחים בפרק הזה 

פרק 12
איב לא אוהבת הרבה אנשים...חוץ ממיק. אבל, מיק מגלה לשאר חברי השבט שאיב החביאה את בקבוק הקטשופ בלילה שאחרי המועצה (אם אני לא טועה), והם מצאו אותו בתיק שלה. הוא עשה את זה כדי שהיא תודח לפניו. אאוץ'. במשימת הפרס האחרונה, על המתמודדים לנחש כמה משקל הם הורידו מאז שנשקלו בפעם הראשונה על ידי הצוות הרפואי של המשחק. הוצבה מולם מראה גדולה כך שהם יוכלו לנחש כמה משקל הם הורידו. לאחר שהמתמודדים נשקלו שוב, איב ניחשה הכי קרוב וזכתה במשימת הפרס. היא זוכה בעוגת שוקולד גדולה, ומחליטה לשתף את העוגה עם שאר חברי השבט. שארלוט סומכת יותר על ג'קי מריצ'רד. היא לא חושבת שריצ'רד ירצה לשבת לידה בפיינל 2, ושהוא די בונה על הקול שלה בגמר.

במשימת החסינות, על המתמודדים הה להניח יד על עמוד טוטם שהם עומדים על בול עץ, ואחרי כל חצי שעה, עליהם לצעוד לבול עץ הבא. מסכנה שארלוט חחח, בזמן המשימה היא קיבלה מחזור והייתה צריכה לפרוש מן המשימה. איב וריצ'רד נשארים אחרונים במשימה, ולאחר 14 שעות, ריצ'רד מנצח במשימת חסינות. היכולת סיבולת שלהם מטורפת חחח. איב החליטה לא לעזור בשבט כי היא יודעת שהיא הולכת להיות מודחת. והיא אשכרה כועסת על שארלוט שהיא פרשה ממשימת החסינות בגלל שהיא קיבלה מחזור, מה?! הם גם לקחו משהו מהתיק של איב, כי נראה שהיא לקחת בגד מסוים ששייך לשבט, אבל אני לא בטוח. בכל מקרה, מועצת שבא, איב מודחת פה אחד. הרגשתי רע לאיב בדברי סיום שלה שהיא בכתה בסוף, אבל זה לא מצדיק את ההתנהגות שלה, במיוחד בפרק הזה. היא לא בנאדם רע, אבל היא לא הייתה צריכה להתנהג ככה.
לצפיה ב-'אני לא יודע'
אני לא יודע
04/07/2018 | 03:32
1
11
עד כמה ריצ'ארד וג'קי (במיוחד ריצ'ארד) פעלו בחוכמה בפרקים האלו
מיילא זואי אבל איב היא מתנה לקחת לפיינל 2 וזה לא שנשאר לה ממש כוח לשנות עניינים ולעומת זאת שארלוט היא סכנה מאוד גדולה עם שני קולות בטוחים מתוך ארבע שהיא צריכה
לא מבין כלכך את הרציונאל לשמור אותה אחריי ההדחה של זואי מלבד איזהשהוא רגש אישי שהם פיתחו אליה
לצפיה ב-'זה בהחלט מהלך מסוכן'
זה בהחלט מהלך מסוכן
04/07/2018 | 06:33
8
כלומר, אנחנו יודעים כבר ששארלוט ניצחה אז זה לא הצליח להם חחח. אני מבין למה הם הדיחו את זואי. היא הייתה מנהיגת הברית של אולר ואיום אסטרטגי. עדיין, אני מסכים שזה יותר פגע מריצ'רד מאשר בג'קי, כי ממש סמכו עליו עד עכשיו. השאלה היא אם הם היו מדיחים את שארלוט במקום איב, מה היה קורה בפיינל 4. האם הולך להיות תיקו בין איב ומיק לג'קי וריצ'רד? או שמיק היה מצטרף אליהם להדיח את איב? אני חושב שהמשהלך הזה יותר קידם את ג'קי שגם ככה הברית הישנה של אולר זנחה אותה. ריצ'רד נתפס יותר כאיום אסטרטגי לאחר המהלך הזה.

ואני לא מבין למה יש מתמודדים שממש שונאים את שארלוט, בעיקר איב שהרחיקה לכת בדבריה. אני חושב ששארלוט מאוד נחמדה וטיפוס חברותי מאוד. במחשבה לאחור, אני לא בטוח אם היא באמת פלירטטה עם הגברים בשבט כי היא נשואה. אבל היא באמת לא עשתה שום דבר רע שיביא לכזאת שנאה. כן, היא מזכירה לי קצת את ג'נה, אבל להבדיל, היא לא נכנסת למריבות ודברים כאלה. היא פשוט בנאדם חברותי שנראה שנחמד להיות בסביבתה.
לצפיה ב-'פרק 13'
פרק 13
04/07/2018 | 07:26
11
איב לקחה איתה את בקבוק הקטשופ שהיא הודחה...מיק מבין שהוא צריך לזכות במשימת חסינות כדי להישאר במשחק. במשימת החסינות הראשונה לפרק, על המתמודדים למצוא רמזים בג'ונגל אשר יובילו אותם למצוא לוחית בהר געש הבוצי. הראשון שימצא את הלוחית, זוכה בחסינות. זאת הייתה משימת חסינות קשה בשל החום הכבד, מיק ושארלוט פרשו באמצע. לאחר שריצ'רד מצא את הלוחית וענה יותר נכון על שאלות מג'קי, הוא זוכה שוב במשימת החסינות. מיק יודע שהוא הולך להיות מודח, וג'קי, ריצ'רד ושאלרוט לא מסתירים את זה. מיק מודח פה אחד במועצת השבט. לפחות הוא לקחת את ההדחה של ברוח ספורטיבית.

ריצ'רד אמר שאם הוא ינצח במשימת החסינות האחרונה, הוא יקח את ג'קי איתו לפיינל 2, וג'קי אמרה אותו דבר. שארלוט החליטה לספר לג'קי שריצ'רד אמר לפיט באותו  יום שהוא הולך להיות מודח, ופיט אמר זאת לשארלוט. היא סיפרה את זה לג'קי, כי היא יודעת שהם הולכים לקחת את אחד השני לגמר, אז זה ניסיון לשבור את הברית בין ג'קי וריצ'רד. שארלוט אומרת לג'קי שריצ'רד יותר אהוד בקרב חברי המושבעים ויכול לנצח, וג'קי די קונה את זה למען האמת. ריצ'רד חושב שאם שארלוט תודח, היא תוכל לשכנע את חברי הלאנג להצביע לריצ'רד לנצח, בעיקר לאחר שהוא נתן לה לצפות בקלטת של בעלה. שארלוט ממש מנסה לשכנע את ג'קי, ושאי אפשר לסמוך עליו. ריצ'רד בנתיים מתבודד ויושב על סלעים.

משימת החסינות האחרונה מתרחשת במועצת השבט, מול חברי השבט. המשימה הינה טריוויה על מתמודדי העונה. לאחר קרב צמוד בין שארלוט וג'קי, שארלוט זוכה במשימת החסינות הכי קריטית לעונה, ובמיוחד בשבילה. אוקי זה שונה מהגרסה האמריקאית, אף על פי ששארלוט ניצחה, שלושתם בכל מקרה הולכים להצביע. ריצ'רד מצביע לג'קי בלית ברירה, וג'קי מצביעה לריצ'רד בלית ברירה. שארלוט מצביעה גם היא לריצ'רד, וכך ריצ'רד מודח והופך להיות חבר המושבע האחרון. פרק הבא הגמר, שאני אעביר דעות על העונה והזוכה 
לצפיה ב-'פרק 14 - הגמר'
פרק 14 - הגמר
04/07/2018 | 17:05
2
14
משהו שאני חייב לשתף. לא הבנתי למה אנשים לא אהבו את שארלוט. ישנן שמועות חזקות שהיא הייתה בסוג של זוגיות עם אדריאן על האי, אבל לא הראו את זה בגלל שהיא נשואה (מקור: http://robhasawebsite.com/why-survivor-failed-in-the-uk/) אני מקווה שאלו סתם שמועות מגעילות. זו בחירה של שארלוט מה לעשות בחייה, אבל זה כן יאכזב אותי לשמוע שזה מה שקרה. אוי, מתברר שזה נכון אני רציני שמצאתי את זה רק עכשיו http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-49650/We-knew-Survivor-affair.html

בכל מקרה, אני אדון במשחק של שארלוט בצורה אובייקטיבית. אני אעבור ישר לנאומים של ג'קי ושארלוט, ולדברי חברי השבט. ג'קי אמרה שהאסטרטגיה שלה במשחק הייתה לשחק מתחת לרדאר, וליצור בריתות חזקות ולהגיע לאיחוד, אבל היא הייתה צריכה לשנות את דרך המשחק שלה לאחר שהיא שמעה שאנשים רוצים להדיח אותה. שארלוט אמרה שהיא הגיע למשחיקה בשביל להשיג חוויה משנה חיים. היא מרגישה שהיא השתמשה באישיות שלה על מנת שאנשים ירצו להשאיר אותה במשחק, ועצם העובדה שהיא הצליחה להגיע לגמר לאחר שכל חברי הלאנג הודחו אחד אחרי השני, זהו הישג בפני עצמו. 

אנדי שואל אותן איך הכסף ישנה את חייהן לאחר שנה. שארלוט אמרה שזה יעזור לה לשלם משכנתא, זה יעזור למשפחתה ושהיא רוצה להקים עסק ולעבוד עם חיות, אבל היא אומרת שהכסף לא יהפוף אותה לאדם רע. ג'קי אמרה שזה יעזור לה המון עם החשבונות. ג'יימס שואל את שארלו מה היא למדה על עצמה שהיא לא ציפתה לו. שארלוט אמרה שהיא למדה להסתדר בכוחות עצמה. הוא שואל את ג'קי מה היא למדה על חברי השבט שהיא לא ציפתה לו. ג'קי אמרה שקשה לשפוט את אישיות האדם בסביבה כזאת, ג'יימס לוחץ על תשובה, וג'קי אומרת שהיא למדה איך אנשים זרים יכולים להסתדר ביחד בסביבה כזאת. פיט שואל על מה הן היו צריכות להתפשר בשביל להגיע לגמר. שארלוט אמרה שבהלאנג, היא הצביעה לג'יימס למרות שהיא הייתה צריכה להצביע נגד אדריאן. ג'קי אמרה שמתי שהיא הייתה צריכה להדיח אותו, והיא ידעה שהיא הייתה צריכה להדיח אותו בשביל להגיע לגמר. זואי נפגעה מהשמועות שהיא החביאה אורז משאר חברי השבט, דבר שהיא לא עשתה. ג'קי ושארלוט שניהן מסבירות לה איך השמועה הזאת התחילה, ושזה לא היה מכוון ספציציפית אליה, אלא לכל הברית שלה. זואי גם שאלה האם מגיע להן לזכות לאחר שאמרו שהן לא רוצות להישאר במשחק. שתיהן אומרות שכן, כי שהן אמרו את זה הן הרגישו מדוכדכות אבל נלחמו בשביל להישאר. איב שאלה את ג'קי למה היא חושבת שהיא שונאת אותה. ג'קי אמרה שזה בגלל איך שהיא דיברה אליה. איב גם שאלה אם היא חושבת שזאת האישיות שלה או שהיא שיחקה תפקיד (איב). ג'קי חושבת שזאת האישיות שלה והיא תרצה ללבן את העניינים בניהן לאחר המשחק. איב שואלת את שארלוט מה היא עשתה שיצדיק את הקולות של חברי הלאנג (אנדי וג'יימס) להצביע לה לניצחון. שארלוט אומרת שהיא לא נגררה על ידי הלאנג, ושהיא עבדה קשה להגיע לגמר, אף על פי שהיא נמצאה במיעוט. מיק אמר לג'קי שהיא לא הצליחה במשימות ושואל אותה איזה תכונות שלה יכולים לגרום למיק להצביע לה. ג'קי אומרת שהיא מרגישה שהיא השתפרה ממשימה למשימה ואף הייתה יותר טובה ממנו במשימה אחת ספציפית. היא אומרת שהיא בעלת התמדה. מיק שואל את שארלוט אם היא בוגרת מספיק בשביל להתמודד עם מיליון פאונד. שאלרוט לא חושבת שהיא לא בוגרת, אבל אנשים חושבים כך בגלל האישיות שלה. הוא גם שואל אותה אם היא חמדנית. היא אומרת שלא, אבל היא מבינה למה אנשים יכלו לחשוב שהיא כזאת, בגלל מקרה אחד או מספר מקרים בשבט. אבל היא לא חמדנית. ריצ'רד מספר סיפור קצר ואומר ששניהן העירו הערות סטיגמטיות כלפי אנשים בעלי מחלה נפשית (שלא הראו). שארלוט אמרה שהיא לא התכוונה להעליב אף אחד ומקווה שאף אחד לא נעלב ממנה. ג'קי אומרת לריצ'רד שגם הוא העיר הערות לא במקום. בנאומי סיכום, ג'קי חידדה כמה מהתשובות שלה, ושארלוט מציינת שהיא הגיעה לאיחוד עם ברית במיעוט. שארלוט זכתה בכל הקולות של חברי השבט ונהפכה למנצחת הראשונה של הישרדות בריטניה.

אז ככה, העונה הפתיעה אותי לטובה. כמו שציינתי קודם, לעונה הייתה הרגשה יותר של דוקו-ריאליטי מאשר תכנית ריאלטי, שאני דווקא חשבתי שזה די מגניב. אני חושב שזה יהיה קשה קצת להסתגל לזה, אבל אם מתמידים בפרקים, זאת עונה לא רעה בכלל. לגבי שארלוט, היא הגיעה לגמר ת'כלס נגד כל הסיכויים. אני חושב שהיא השתמשמה באישיות שלה להגיע כמה שרחוק שאפשר והיא כן זוכה ראויה. עם זאת, אני חושב שהיא הרוויחה המון מהברית אם אנדי וג'יימס שהיא לא הייתה איתם בהתחלה, ושהברית של אולר התחילה להתהפך על אחד השני.

אני אעדכן דירוג מנצחים כי הפורמט הזה הוא די אחד לאחד לעונות הראשונות של הגרסה האמריקאית, אז אני לא רואה סיבה שלא.

לצפיה ב-'אל תסמוך ממש על המילים של אוזמה'
אל תסמוך ממש על המילים של אוזמה
04/07/2018 | 22:20
1
14
דבר ראשון כבר היו מקרים בהישרדות בעבר שמישהו חשב שיש רומן ואף התעקש על כך ולא היה כלום (רוקסי מעונה 25 למשל)
ודבר שני תזכור שאוזמה מוסלמית, לא רוצה לצאת גזען אבל אני משער שמה שנראה לה כנגיעות יותר מדיי לא נראה לשרלוט ואדריאן כנגיעות יותר מדיי
בכל מקרה שרלוט ובעלה ביחד עד היום ממה שבדקתי אז אם היה משהו זה מאחוריהם

דבר שני לגבי הזכיה של שרלוט
אני יכול להבין למה אתה חושב שדני יותר אסטרטגית
למרות שכמו שאמרתי לפי דעתי היו הרבה נקודות דמיון
ריצ'ארד ביצע התאבדות על המשחק שלו כי רצה להשאיר אותה
כמו שרייף עשה עם דאני
הייתה פה השפעה דומה מאוד לפי דעתי

למה אתה שם את כריס מעליה אני לא מבין כי כריס, אם כל המשחק החברתי שלו היה מאוד מזליסט

אני חושב שיש פה אלמנט מאוד חשוב גם שמשום מה אתה לא מתייחס אליו והוא הכרונולוגיה והתרבות של המשחק
כשדאני וכריס ניצחו זה כבר היה אחריי המפלה של ברית רוטו
זה היה אחריי רוב ססטרנינו שזגזג בין בריתות
זה היה אחריי איי הפנינה וכל התהפוכות שהיו שם
כך שהיה להם פתח למסע ומתן כי כבר היו תקדימים שאנשים התהפכו

שרלוט לעומת זאת הייתה בתקופה שפאגונגינג של שבט שלם היה הסטנדרט
הדבר המובן מאליו לעשות
אז היא הייתה צריכה לעשות יותר מאמץ להתחבב על שאר בני השבט כי ההישארות שלה הייתה משהו שבכלל לא היה נראה כחלק מהתרבות של המשחק

והיא יצרה עוד תקדים, היא הראשונה בתולדות המשחק שקיבלה את כל הקולות
וזה לא שג'קי הייתה סוג של עז בסגנון דרימז וקסנדרה בעונה 14
חוץ מאיב וג'יימס לא היה ממש מישהו שהיה ממורמר עליה ודווקא נתנו לה קרדיט
ריצ'ארד אף היה השותף שלה במשך כל המשחק
והאנליטור דיי חשב שיש פה ניצחון ברור שלה
אז זה ששרלוט זכתה בכל הקולות אומר שיש משהו בה שגרם לאנשים להשאיר אותה, זה אומר שהיא עשתה עבודה
לצפיה ב-''
04/07/2018 | 23:38
7
האמת שהופתעתי לקרוא מכל האנשים את אוזמה אומרת את זה על שארלוט. כי הן היו חברות טובות בשבט. אולי לא הייתי צריך להגיד את זה על שארלוט, כי זה לא משהו פגע במשחק שלה ואם היא ובעלה חיים ביחד והכל טוב, אז אני מרגיש שיצאתי לא בסדר. אני מסכים שריצ'רד וג'קי (יותר ריצ'רד) הרסו לעצמם את המשחק כמו שרייף וסטפני עשו בגואטמלה (באופן מצחיק קצת, יותר רייף). אני חושב שלכריס היה משחק חברתי חזק שהצליח בשבילו להציל אותו ממספר טעויות אסטרטגיות שעשה (כמו לא להדיח את ג'ולי לפני האיחוד). אבל אני חושב שהיה לו חלק גדול בהדחתה של ליאן. זה היה נטו רעיון של טווילה וסקאוט, אבל הן לא יכלו לעשות זאת בלי כריס בגלל שהוא היה יותר קרוב לאלייזה משניהן, ועוד ששניהן התחילו איתה באותו שבט.

אבל העלת משהו שבאמת לא חשבתי עליו, זאת הייתה העונה הראשונה.  לשארלוט לא היה בדיוק על מה לבסס את המשחק שלה כי זאת הייתה העונה הראשונה. באמת שלא חשבתי על זה. אני השוויתי בין שארלוט לג'נה בגלל האסטרטגיה הפלרטטנית, אבל ת'כלס, עם ג'נה לא היתה זוכה בחסיניות האלו, היא הייתה מודחת ממזמן, להבדיל משארלוט.

אני פשוט חשבתימ שאנדי היה שחקן אסטרטגי יותר טוב, אבל אז הוא ויתר באיחוד (לצערי). גם ג'יימס היה פוטנציאל, אבל אני לא חושב שהוא עשה הרבה בשביל שסיימון יצביע איתו ולא נגדו מתי שאדריאן הודח.

אני מודה שלא הקדשתי לזה יותר מדי מחשבה...אני חושב שבינתיים אעלה את שארלוט למקום 13. אני יודע שהרבה אנשים פה לא אוהבים את טינה, אבל אני כן רואה אותה כשחקנית אסטרטגית. לגבי מיקום של דירוג העונה אני מרגיש מרוצה. חשבתי להוסיף גם מנצחים מישראל אבל הפורמט לגמרי שונה, וממש אין לי כוח את כל העונות, כי רובן, אני מצטער, נוראיות. אולי חוץ מעונת ה-VIP. אני חושב שנעמה, אריק ואיתי מנצחים ראויים. יש את שחר אם אני לא טועה מהעונה השלישית אבל אני לא ראיתי אותה אז אני לא יודע איך הוא שיחק...בכל מקרה, אני צריך לצערי לצפות בניקרגואה, אבל אני מעדיך לצפות בה מאשר רוב העונות של ישראל חח.

לצפיה ב-'עדכון מנצחים וזוכים לאחר העונה הזאת '
עדכון מנצחים וזוכים לאחר העונה הזאת
04/07/2018 | 17:22
19

מנצחים
21. בוב 
20. אראס
19. ג'נה 
18. שארלוט הוברו - הישרדות UK פלאו טיגה: זה לא שהיא לא זוכה ראויה, אני פשוט חושב שהיא הרוויחה המון ממקרים שלא בשליטתה, אף על פי הישג באמת מרשים. מזכירה לי את ג'נה מורסקה המון. אני חושב שההבדל בינה לבין דני, שדני שיחקה בצורה יותר אסטרטגית לדעתי.
17. סנדרה - הישרדות גיבורים נגד נבלים
16. אית'ן
15. טום 
14. בראיין 
13. יול 
12. טינה
11. וספיה
10. אמבר
9. כריס
8. סנדרה - הישרדות איי הפנינה
7. ריצ'רד
6. נטלי - שיניתי את המקום שלה עם טוד, ואני עוד חושב האם לדרג אותה לפני סנדרה וריצ'רד או לא.
5. טוד
4. פארווטי
3. ג'יי טי
2. ארל
1. דני

עונות
21. תאילנד
20. גבון
19. אפריקה
18. פיג'י
17. אולסטארס
16. סמואה
15. פלאו
14. הישרדות UK פלאו טיגה - כמו שאמרתי, עונה מפתיעה לטובה, אבל צריך להתרגל אליה.
13. פנמה
12. איי קוק
11. מרקיז
10. בורנאו
9. אוסטרליה
8. אמזונס
7. ונאטו
6. טוקנטינס
5. גואטמלה
4. מיקרונזיה
3. גיבורים נגד נבלים
2. סין
1. איי הפנינה

לצפיה ב-'דירוג 20 המנצחים והעונות של הישרדות '
דירוג 20 המנצחים והעונות של הישרדות
27/06/2018 | 23:54
26
61
אז, לאחר שהשלמתי את עונה 20, ולפחות כחודשיים שצפיתי בחזרה בכל העונות, חשבתי לפתוח דיון בפורום ולדרג את ה-20 המנצחים והעונות של הישרדות מעונה מבורנאו עד גיבורים נגד נבלים. זאת רק דעתי, ומטרת הדיון לראות מה השאר חושבים. אני אתחיל עם המנצחים. אני רק אדגיש שאני לא חושב שיש מנצח שלא ראוי, פשוט כאלה ששיחקו בצורה טובה יותר וכאלה שפחות:

20. בוב קראולי - הישרדות גאבון: אני לא מצליח לשים אצבע על סיבה מסוימת שבזכותה בוב ניצח. הוא היה מרשים מאוד במשימות, אבל אני לא יכול לחשוב על סיבה אחרת. בחצי מן מועצות השבט הוא הצביע לאדם שלא הודח בכלל, וזה מרגיש שרוב הזמן הוא היה מחוץ לתמונה בדיונים אסטרטגיים, אף על פי שהוא אינטליגנט. 

19. אראס בסקאוסקס - הישרדות פנמה: אראס הוא כן שיחק אסטרטגי, אבל אני חושב שהיו פעמים שהוא הצטייר בצורה לא טובה מול חברי השבט. למשל במועצת השבט שמלינדה הודחה, הוא אמר מול השבט שהוא יצביע לה או לסירי, מה שעצבן חלק מחברי השבט. אחרי הערבוב הבנות לקחו פיקוד בלי ידיעתו של אראס, ותמיד היה מועמד להדחה. אני חושב שהכישורים החברתיים שלו עזרו לו הרבה להישאר במשחק.

18. ג'נה מורסקה - הישרדות אמזונס: אין זוכה בהישרדות שלא עשה טעויות במהלך המשחק. אבל אני חושב שהטעויות של ג'נה כמעט הביאו להדחתה. כמו שהיא סיפרה לדייב מי נמצא איתה בברית ומי לא. בפיינל 5 זה נראה שהיא והיידי כמעט ויתרו. מה שכן, היא הצליחה למנוע הדחה ודאית של היידי, וזכתה בארבעה חסינויות, שבלעדיהן, כנראה הייתה מודחת. אני עדיין רוצה שהיא תשחק שוב כדרך אגב.

17. סנדרה דיאז-טוויין - הישרדות גיבורים נגד נבלים: סנדרה היא בין המתמודדות האהובות עליי בהישרדות. אבל אני פחות התרשמתי מאיך שהיא שיחקה בפעם השנייה שלה. אני חושב שהסיבה העיקרית שהיא ניצחה היא כי באיחוד היא הייתה היחידה משבט הנבלים שניסתה לעבוד עם הגיבורים להדיח את ראסל פעם אחר פעם. רוב הזמן היא הייתה מחוץ לתמונה, אבל להגנתה, היא ידעה את זה.

16. אית'ן זון - הישרדות אפריקה: אני די מתקשה לבקר את המשחק של אית'ן, כי העונה הייתה בין הראשונות, ות'כלס, הוא לא עשה משהו בהכרח לא נכון. הוא היה מאוד נחמד, והוא גם בין המתמודדים המועדפים עלי, במיוחד באולסטארס. אני פשוט חושב שהיו באפריקה מתמודדים אחרים שהגיע להם לזכות, כמו טריסה, קים ג'ונסון ואפילו לקס, למרות שדי הרס לעצמו באיחוד.

15. טום ווסטמן - הישרדות פלאו: ראיתי בהמון דירוגים באתרים אמריקאיים שכותבים שטום הוא בין עשרת המנצחים הכי טובים אי פעם, ושהוא היה "אלפא מייל". ובעוד שאני חושב שהוא כן שיחק טוב בפלאו, יש לי שתי בעיות לדרג אותו יותר גבוה. סיבה ראשונה היא שהוא היה 85% מהמשחק חסין מהדחה (משהו כזה חחח). סיבה שניה, שהיו מספר פעמים שהוא הכעיס את חברי השבט שלו עם הרצון שלו להנהיג כל הזמן, ונתפס מספר פעמים כשחקן שתלטני.

14. בראיין היידיק - הישרדות תאילנד: בריאן שיחק משחק אסטרטגי בתאילנד, אבל הכישורים החברתיים שלו לקו בחסר. אני רשמתי את זה גם בReddit (שלא הסכימו בפה אחד), אבל זה אומר המון שהוא כמעט הפסיד לקליי.

13. יול קוון - הישרדות איי קוק: אני ממש לא אוהב לדרג את יול יחסית נמוך, כי לפי דעתי הוא בין השחקנים הכי חכמים ששיחקו בהישרדות אי פעם. עם זאת, הפסלון חסינות שהוא מצא נתן לו יותר מדי כוח במשחק, שאני לא בטוח אם הוא היה יכול לנצח אם הוא לא היה מוצא אותו.

12. טינה ווסון - הישרדות אוסטרליה: אני חשוב שטינה שיחקה משחק אסטרטגי בעונה הזאת. היא הצליחה לשכנע את קולבי וקית' ליצור שוויון ולהדיח את קית'. היא שיחקה טוב בעונה הזאת. קולבי יכל לנצח בעונה הזאת, אבל הוא החליט לקחת את טינה לגמר איתו במקום את קית'.

11. וספיה טאוורי - הישרדות מרקיז: וספיה לגמרי לא מקבלת את הקרדיט שמגיע לה. היה לה קריאה מצוינת של הדינמיקות בשבט. היא שיחקה מתחת לרדאר והוכיחה את חשיבותה בשבט. למשל, בחילוף השבטים, שהיא רוב ושון עברו לשבט השני, היא עזרה לחברי השבט רוטו, בעוד שרוב ושון לא. אם רוטו היו מפסידים במשימות החסינות, רוב ושון היו מודחים על פני וספיה.

10. אמבר ברקיץ' - הישרדות אולסטארס: אמבר הייתה בין המתמודדות הכי שקולות באולסטארס, והשחקנית הכי טובה בעונה. אני חושב שהיא הצליחה לשמור על איזון מסוים בשבט צ'אפירה, היה לה חלק גדול בברית של הפיינל 4 עם בוסטון רוב, ג'נה לואיס ורופרט, וסגרה עם קאת'י עסקה אשר הצילה אותה מהדחה, ונתנה לרוב לעשות את רוב העבודה המלוכלכת. לצערי, היא ניצחה די בגלל שחברי המושבעים כעסו, בגלל שרובם היו חברים טובים שהגיעו למשחק.

9. כריס דוטרי - הישרדות ונואטו: כריס נשאר הגבר האחרון באיחוד, ובכל זאת הצליח לנצח. הוא היה שחקן חברתי מעולה והצליחה לשכנע את אלייזה להצביע איתו, עם טווילה ועם סקאוט להדיח את ליאן. עם זאת, אני חושה שהוא די שיקר בלי סיבה לאלייזה ולג'ולי, והוא היה צריך לתת את ההופעה של החיים שלו במועצת השבט בשביל שהן יצביעו לו.

8. סנדרה דיאז-טוויין - הישרדות איי הפנינה: בעונה הזאת סנדרה הייתה חדה והיא ידעה מה הולך בשבט. אחרי שפיירפליי ובורטון התהפכו על הברית שלה, היא הצליחה לגרום להם להיראות כמטרות הכי גדולות במשחק, והביאה להדחתו של בורטון בפיינל 5. היא נקלעה לריבים מיותרים קצת עם פיירפליי, אך היא קיבלה אפילו את הקול שלו לניצחון מאוד ראוי.

7. ריצ'רד האץ' - הישרדות בורנאו: ריצ'רד שיחק משחק מעולה בבורנאו. הוא הראשון להבין את החשיבות של אסטרטגיה וכישורים חברתיים במשחק שכזה. הוא היה הראשון להקים ברית. עם זאת, הוא לא הצליח להשאיר את קלי בתוך הברית איתו והיא החליטה משום מה להפסיק להיות בברית, ולא להצביע איתם. היו מקרים שהוא יכל בקלות להיות מודח.

6. טוד הרצוג - הישרדות סין: שחקן אסטרטגי מעולה. היה בשליטה ברוב ההדחות. אבל שימו לב למילה רוב. טוד הוא לא היה השחקן האסטרטגי המעולה היחידי בעונה, גם אמנדה. זה היה הרעיון שלה להדיח את ג'יימס, והיא אפילו חשבה להדיח את טוד בפיינל 5 בגלל הדרך שבה הוא התנהג. אבל בכל זאת, שחקן מעולה.

לצפיה ב-'המשך '
המשך
27/06/2018 | 23:58
43
5. נטלי ווייט - הישרדות סמואה: הפתעתי אתכם? נטלי שיקחה משחק מצוין בסמואה. היא הבינה שהבנות האסרטיביות מודחות מהר בשבט שלה, אז היא הייתה צריכה לתאם את עצמה לפי הדינמיקה של השבט. באיחוד, אני חושב שמגיע לה הרבה קדיט על כך שעזרה לשכנע את הברית של גאלו להדיח את אריק. בין השחקניות החברתיות הכי טובות בהיסטוריה של הישרדות.

4. פארווטי שאלו - הישרדות מיקרונזיה: מעבר לפן האסטרטגי, פארווטי שיקחה משחק חברתי מעולה. היא לגמרי הוכיחה את עצמה כשחקנית מעולה בעונה הזאת. היא זאת שיצרה את ברית הבנות והצליחה לבנות רוב שידיח את אוזי. זה היה רעיון של סירי, אבל פארווטי הייתה לגמרי האחראית על ברית הבנות. ובשל שהיא בנתה קשרים חברתיים איתן, נטלי ואלכסיס העניקו את הניצחון לה על פני אמנדה.

3. ג'יי טי תומאס - הישרדות טוקנטינס: משחק חברתי מעולה. הצליח לגרום לאנשים לרצות להשאיר אותו במשחק בשל הכישורים החברתיים שלו. הוא שכנע את ברנדן להשאיר אותו במשחק, מפני שברנדן חשב שמגיע לג'יי טי להישאר במשחק. בעזרת הכישורים החברתיים שלו, והאסטרטגיה של סטיבן, הם הצליחו לנווט דרך מועצות השבט לפי שאיך הם רצו. והוא גם השורד הראשון שלא קיבל שום קול נגדו, וכולם הצביעו לו בגמר.

2. ארל קול - הישרדות פיג'י: בשביל מישהו שלא ראה הישרדות מימיו, ארל שיחק משחק כמעט מושלם. הוא היה המנהיג של השבט שלו, הברית שלו עם יאו-מן בין הבריתות האהובות עלי בהישרדות. אף על פי שהתחיל בשבט שנפגע מטוויסט לא הוגן, וכתוצאה מכך הוא הלך כמעט לכל מועצת שבט, הצליח ליצור ברית של רוב והגיע לגמר כמעט בלי בעיה, חוץ מזה שניסו להדיח את יאו-מן, עד שהם עלו על זה בגלל הערה של סטייסי.

1. דני בואטרייט - הישרדות גואטמלה: לגמרי לא מקבלת מספיק הערכה. אף על פי שנאמר שהיא החביאה את האסטרטגיה שלה מההפקה, ניתן לראות שהיא שיחקה ממש מעולה בגואטמלה. אני רואה אותה כמנהיגת הברית של יאשה לאחר ערבוב השבטים. היא די בחכמה הגיעה לאיחוד עם בני ברית שהיו מטרה יותר גדולה ממנה. שנשאר אחרונה מהברית, היא כרתה ברית עם רייף. היא הביאה להדחה של ג'אד. היא גם הצליחה להישאר על פני לידיה, לאחר שאמרה לרייף שהיא תיקח אותו לגמר בכל מקרה. היא לבסוף בחרה בסטפני להגיע איתה לגמר, וניצחה ממש כנגד כל הסיכויים. דני מאוד אנדרייטד לפי דעתי.

אני אדרג את העונות בהודעה הבאה. מה אתם חושבים על המנצחים מהעונות האלו? מי לפי דעתכם שיחק הכי טוב? יש לכם דירוג משלכם? דיון נעים.

לצפיה ב-'דירוג העונות'
דירוג העונות
28/06/2018 | 11:03
32
20. הישרדות תאילנד: בין המקרה שקרה בין גדניה וטד למיזוג המזויף שהביא להדחתה של שי-אן, תאילנד לא הייתה נוחה לצפייה. בנוסף, העונה לא הייתה מעניינת לצפייה, שהחל מהאיחוד כל חברי סוק ג'אי הודחו אחד אחרי השני.

19. הישרדות גבון: אחד מהמקומות הכי יפים שבהם צולמה הישרדות, אבל לצערי זו המחמאה היחידה שאני יכול לתת לעונה הזאת. כן היו קטעים מבדרים, אבל היו מתמודדים שחצו קווים אדומים כמו קורין ורנדי, ות'כלס קאסטינג לא מוצלח.

18. הישרדות אפריקה: שוב, מקום ייחודי לצילום הישרדות אבל העונה הייתה די משעממת לטעמי. ממש לא אהבתי את היהירות של ברית הצעירים בשבט בסאמבורו. העונה יכלה להיות יותר מעניינת בפרק התשיעי של העונה, אבל זה לא קרה הודות לברנדון.

17. הישרדות פיג'י: ההדחה של אדגרדו הייתה בין ההדחות הכי מוצלחות בתולדות הישרדות, וכמו שרשמתי, אהבתי את הברית של ארל ויאו-מן. אבל הטוויסט של חיים בתנאים טובים מול חוסר תנאים, ומישל די הודחה לא כהוגן באיחוד.

16. הישרדות אולסטארס: על הנייר, העונה הייתה אמורה להיות בין הטובות ביותר בהישרדות, אך בפועל היא הייתה מאוד מאכזבת, לפי דעתי לפחות. ממש לא אהבתי את הברית בצ'אפירה (חוץ מאמבר), ולמנצחים לא היה בכלל סיכוי בעונה הזאת.

15. הישרדות סמואה: אני חושב שמעריצי ראסל יאהבו את העונה הזאת. אבל די קשה לי לדרג את העונה גבוה יותר שההפקה התמקדה רק בראסל שקיבל את רוב זמן המסך מכל שאר המתמודדים, הרבה יותר מהמנצחת נטלי, שלא קיבלה עריכה הוגנת בשביל מישהי שניצחה.

14. הישרדות פלאו: זה היה מעניין לראות איך שבט אחד נהפך למתמודדת אחת. אבל סטף לא זכתה לסיפור הסינדרלה שלהם הצופים ציפו. והיו מתמודדים בשבט קורור שלא קיבלו זמן מסך הרבה זמן, כמו ג'אנו.

13. הישרדות פנמה: עונה סבבה. המון מהלכים אסטרטגים מעולים מאת סירי, והיו מתמודדים מבדרים נוספים בעונה. אבל בשלב מסוים, ההצבעות נהפכו לצפויות מראש.

12. הישרדות איי קוק: החלוקה של המתמודדים לפי קרבה אתנית הייתה לגמרי טעות, אין לי מושג מה חשבו לעצמם המפיקים. אם זאת, זה לא אומר שהעונה לא הייתה טובה. המון חשיבה אסטרטגית מהמתמודדים, המון דרמה כמו למשל המרד ובסופו של יום, זוכה ראוי בהחלט.

11. הישרדות מרקיז: עונה טובה לצפייה. פעם הראשונה שהיה חילופי כוחות בין הבריתות. אין לי שום דבר רע להגיד על העונה למען האמת. לא העונה הכי מעניינת, אבל בכל מקרה עונה טובה עם מגוון רחב של דמויות מעניינות.

10. הישרדות בורנאו: כן, יש משהו בעונה הזאת בגלל שהיא הייתה הראשונה של הישרדות. הייתה תחושה של משהו חדש, וזה די מטורף לראות איך המשחק השתנה מאז. אבל היה נחמד לראות איך המשחק התעצב בפעם הראשונה, שהמתמודדים מנסים להבין איך לשחק את המשחק בפעם הראשונה.

9. הישרדות אוסטרליה: עונה טובה במיקום ייחודי. לא חסרים רגעים מבדרים ודרמתיים. פיינל 2 מאוד ראוי לעונה זאת. בנוסף, המון חשיבה אסטרטגית בעונה בגלל שאם היה תיקו בין שני מתמודדים, ומתמודד אחד קיבל קולות נגדו בעבר הוא הודח, כמו שקרה עם ג'ף וכמו שטינה הצליחה לשכנע את חברי הברית שלה להצביע למיטשל ולהביא להדחתו.

8. הישרדות אמזונס: העונה הזאת הגיעה לרמות חדשות של אסטרטגיה, בעיקר מאת רוב. פעם ראשונה שעשו גברים נגד נשים וזה ממש עבד. כנראה בין העונות האסטרטגיות של הישרדות אי פעם. אף על פי הביקורת שלי כלפי ג'נה, היא הצליחה לנצח בארבעה משימות חסינות, מה שמאוד מרשים. אני ממש מופתע שלא החזירו עדיין את דינה, היה לה המון פוטנציאל.

7. הישרדות ונואטו: אני מקווה שאני רושם את זה נכון, אבל ונאוטו היא די הפנינה הנסתרת של הישרדות. אין סוף אסטרטגיה, וזה מעניין לראות איך הברית הבנות של איימי התפרקה באיחוד. אהבתי את הברית בין טווילה לסקאוט, אהבתי את אלייזה שתמיד הייתה בסכנת הדחה, ואת כריס, הגבר האחרון שנשאר בונואטו, הוא הזוכה של העונה.

6. הישרדות טוקנטינס: תאמינו לי, לצפות בטוקנטינס אחרי גבון הייתה אוויר צח לנשימה. פשוט עונה מעולה וכיפית לצפייה. מדהים איך שג'יי טי וסטיבן הצליחו לשנות את המשחק לטובתם. הם גם קיבלו עזרה מארין, עוד מתמודדת שאני אשמח שתחזור לשחק שוב.

5. הישרדות גואטמלה: עונה אנדרייטד לחלוטין. אני לא יודע איך להסביר את זה, פשוט מאוד נהנתי לראות את העונה. היו כל כך הרבה שחקנים מעולים, שאני מופתע שלא החזירו אף אחד מגואטמלה עד עכשיו. 

4. הישרדות מיקרונזיה: הברית בנות של פארווטי היא עדיין אחת מן הבריתות היותר מוצלחות בהישרדות. כל מועצת שבט הייתה מרתקת ומותחת. מה שכן, היו בעונה שני מתמודדים שפונו רפואית, ושלושה שפרשו. בנוסף, הדחה מאוד עצובה של סירי, אבל זה חלק מן המשחק.

3. הישרדות גיבורים נגד נבלים: אהבתי מאוד את הקונספט. המון רגעים מעולים במועצות השבט. אני מרגיש שבעוד ששבט הנבלים עלו על הציפיות, שבט הגיבורים די נפל. ממש התאכזבי מאיך שהם שיחקו בעונה, אבל בכל זאת, עונה מצויינת.

2. הישרדות סין: אני מאוד אוהב את העונה הזאת. אהבתי את המיקום, את (רוב) המתמודדים, וזוכה ראוי לחלוטין. אני חושב שזה לא היה הוגן איך שערבבו את השבטים, אבל חוץ מזה, עונה מצוינת.

1. הישרדות איי הפנינה: אולי אני קצת "משוחד" פה, כי זאת הייתה העונה הראשונה שראיתי אי פעם של הישרדות שהייתי קטן. זאת העונה שהתחלתי לעקוב אחר הישרדות. ולאחר צפייה חוזרת, איי הפנינה נשארת המועדפת עלי בהישרדות. אני לא חושב שיש פרק משעמם אחד, כל פעם יש אקשן, משהו קורה. אני מודע לכך שהטוויסט שהחזיר את ברטון וליליאן למשחק לא הוגן, אבל אי אפשר להכחיש שזה הכניס המון עניין לעונה.

מה דעתכם? אני עכשיו הולך לצפות בהישרדות ניקרגואה...אוף. האמת שאני לא זוכר כל כך את העונה אני מקווה לטוב, אבל אני גם אצטרך לצפות בעונות 22-24 שאני יודע מראש שהן לא טובות ואין לי כוח לזה חחח.

לצפיה ב-'לא הסכמתי עם הרבה מהדברים, אבל אחלה נימוקים! '
לא הסכמתי עם הרבה מהדברים, אבל אחלה נימוקים!
28/06/2018 | 12:46
23
31
לדעתי כולם ראו את העונות האלה כאן ..ללא ספק 16 ו20 בטופ
סין גם עונה מצוינת.. אני מופתע קצת מכמה נמוך שמת את 12 ואת אראס בהתאמה..
גם את ג'נה אוהב הרבה יותר .. לדעתי הויתור שלה היה אסטרטגי ממה שהבנתי..
ואני גם לא זכרתי שזו היא שחשפה את הבריתות שלה אלא אלכס שאמר שהוא קרוב יותר לבנות מרוב ..ב8 היא לגמרי לא חזרה כמו שצריך ממש בא לי שתשחק כיום..

כל כך מסכים שגוואטמלה עונה מעולה ובושה שאף אחד משם לא חזר!
(בריאן ואיימי שלא מיצו את הפוטנציאל והודחו בערבוב.... רייף ..ג'יימי..)
אני כן לא מתרשם כל כך מדני כמוך בחיים לא הייתי שם אותה ככה גבוה
עוד מעל פארווטי וטוד..
אבל בסדר :)
לצפיה ב-'תודה'
תודה
28/06/2018 | 15:41
22
28
פנמה קצת נהפכה לצפויה בשבילי לזמן מה, אבל עכשיו שאני חושב על זה, אולי אני צריך להחליף מקומות בין פנמה למרקיז..וזה שום דבר נגד אראס, אני כן חושב שהוא שיחק טוב וזוכה ראוי. מה דעתך על אראס? ולגבי ג'נה, אני זוכר שהיא ודייויד נבחרו לשבת בבקתה והיא חשפה בפניו את חברי הברית שלה, אם אני זוכר נכון. אבל ג'נה כן אסטרטגית, ויצרה בריתות. אני גם רוצה שהיא תחזור לשחק שוב, באמת עצוב מה שקרה בעונה 8 ומגיע לה לשחק שוב, כי אני מרגיש שהיא יכולה להגיע רחוק. היא גם התבגרה והשתנתה בטח מאז אמזונס.

לגבי דני, אני יודע שזה די שנוי במחלוקת ששמתי אותה במקום ראשון. אני גם מבין לצערי למה אנשים מדרגים אותה יחסית נמוך כי היא בקושי קיבלה זמן מסך. אבל שצפיתי בוגאטמלה וניסיתי להתמקד בדני, אני חושב שהיא שיחקה מצוין. שמתי אותה מעל טוד ופארווטי בגלל שאני חושב שטוד יכל להיות מודח על-ידי אמנדה בגלל שהתנהג בצורה לא בוגרת, ופארווטי הייתה מוכנה ללכת לפיינל 3 עם סירי. אני לא חושב שסירי הייתה מקבלת את כל הקולות בגמר, אבל זה בהחלט היה סיכון בשבילה.
לצפיה ב-'? '
?
28/06/2018 | 17:17
21
24
אני חושב שאראס שלט בעונה  ושבאמת שיחק מצוין ואחלה זוכה מקום שני שלי אחרי סירי לעונה, הוא כן הרגיז כמה אנשים  אבל גם כן היה לו מכשול רציני עם טרי והאליל והוא וסירי עקפו את טרי מלשלוט בעונה, מה שלא הצליחו לעשות בעונה 13..
פנמה אולי צפויה לעיתים כמו הרבה עונות  אבל עדיין מלאה באסטרטגיה וברגעים מבדרים.

טוד לא נכנס חלק לפיינל 3 אבל גם דני בטח שלא!
פארווטי בחרה להכנס לפיינל 3 עם סירי אבל דני נכנסה לפיינל 3 עם 2 שתמיד יבחרו אחד בשני וגם ששלטו במשחק ועם מושבעים אחרים יכלו לזכות. ובעצם.. היא לא בחרה ללכת. לא היה לה את הכוח לשלוט בעונה במילא. גם אם השבט שלה היה ברוב לא חושב שהיתה שולטת .
לצפיה ב-''
28/06/2018 | 17:29
20
18
זה לא שהיה לדני הרבה בחירה. היא הגיעה במיעוט לאיחוד ונשארה אחרונה מהברית שלה. והברית שהיא כרתה עם רייף וההבטחה שהיא תקח אותו לגמר אם היא תנצח גרמה לרייף לרצות שהיא תשאר על פני סידני ולידיה. היא הייתה צריכה לעשות מה שהיא יכלה. ככה אני רואה את זה לפחות. אני מסכים עם הדברים שכתבת על אראס כי בסופו של יום הוא כן היה די המנהיג של הברית שלו, אבל אני חושב שהוא הרוויח הרבה בלהיות באותה ברית עם סירי. והוא גם תכנן להגיע איתה לפיינל 2, זאת כנראה הבעיה העיקרית שלי. אבל שוב, אני עדיין חושב שהוא ראוי לזכיה כמו שרשמת.

אני יכול למצוא סיבות למה אראס ניצח, אבל אני לא יכול למצוא למה בוב ניצח חחח. גבון הייתה ממש עונה מוזרה.
לצפיה ב-'אממ'
אממ
28/06/2018 | 23:01
19
18
גם ג'ייטי הגיע במיעוט.. ושלט בעונה..
או ספנסר היה במיעוט ואמנם לא שלט בעונה ב28 אבל מחזיק ממנו ב2 העונות שהיה.. בשניה מהם גם הצליח לשלוט די מהר אחרי שהיה בתחתית..
כריס היה במיעוט והגיע לטופ  בכבוד(אם כי בעיני סקאוט וטווילה ראויות יותר)
כמובן ראסל שהפך הכל בעונה 19 ועוד מקרים...
אצל דני זה לא קרה (מלבד העובדה שהשאירו אותה..לא היה מהפך כוחות) וכן..לא היתה לה ברירה אבל אין הרבה שעשתה שאוכל להעריך אותה ועוד יותר מפארווטי טוד ג'ייטי ועוד כמה גדולים..

בוב לגמרי זוכה גרוע הוא זכה כי לא הזיק לאף אחד והגיע ממיעוט . אם כי רנדי היה צריך לכעוס גם עליו כי בוב איפשר לתת לו אליל מזויף שהוא הכין .. וזה היה מהלך מיותר מצידו כי רנדי היה לצידו.
שוגר היתה צריכה לקחת את העונה אבל היא התעקשה לתת תשובות נוראיות בגמר .חבל שמאטי לא זכה למרות שגם לא היה איזה שחקן מבריק.
לצפיה ב-''
28/06/2018 | 23:19
2
13
אני מבין אותך, אולי זאת פשוט הדעה שלי. אני חושב שרייף היה קרוב לנצח ממש בעונה הזאת, עד שדני התעלתה עליו לפי דעתי. העובדה שהיא הצליחה לגרום להדחה של ג'אד, ולהישאר במשחק על פני סידני ולידיה, מישהי שרייף וסטף יכלו לנצח במשימת החסינות האחרונה, גרם לי להעריך אותה יותר. אבל אני מודה שהיא לא הדמות הכי גדולה או משהו כזה. לראסל היה המון בלהפוך את הכוחות בעונה 19 שהעביר את שאמבו וג'ון אליו, אבל אני גם רוצה לתת לנטלי קרדיט, ששכנעה את חברי השבט להצביע לאריק. זה מוזר, כי אני שמעתי ראיונות של לורה ושל דייב שאומרים שזה לא היה הרעיון של נטלי, ומצד שני קראתי ראיון עם מוניקה שזה כן היה הרעיון שלה. אני אישית חושב שכל אחד רוצה לצאת האדם הכי חכם במשחק ולא מוכן להודות בטעויות שלו.

וואי, גבון עונה הזוי מהבחינה שאני לא יכול לחשוב על מישהו מהאיחוד שם שאם היה מנצח היה נחשב לזוכה מעולה.
לצפיה ב-''
29/06/2018 | 00:34
1
23
בעיני כל אחד ממי שהגיע למיזוג היה יכול להיות מנצח יותר סביר מבוב שבאמת ניצח במקרה.
בכל מקרה זו עונה הזויה אבל במהות שלה מוצלחת - היו בה דמויות קומיות ורגעים בלתי נשכחים.

יש הרבה נקודות שאני מסכים איתן בדירוג לשך - היחידה אולי שהייתי קצת מעלה היא פנמה שבעיני היא בטופ 5 של העונות האלה (ביחד עם ה4 שבטופ 4) - אמנם לא העונה הכי הכי אסטרטגית ומותחת שיש אבל היו בה דמויות אדירות ומבדרות, מהלכים אסטרטגים טובים וברית ששלטה באופן מעולה למרות האיום של האליל. גם בעיני אראס דורג נמוך מדי אצלך.
בכללי מסכים עם זה שאמאזון המעולה לכל הדעות, טוקנטינס שהיא גם נהדרת וגם ונואטו  וגוואטמלה האנדרייטד ראויות לטופ 10, הייתי מוסיף גם את מרקיז שבעיני היא עונה מאד מאד אנדרייטד בעיקר כי היא ישנה והעריכה שלה מאד מיושנת בהתאם.

לגבי דירוג המנצחים -אני דווקא מסכים שדני היא מאד אנדרייטד, היא אמנם מנצחת מאד מאד משעממת אבל אין ספק שהיא הצליחה להגיע להישג מאד מרשים כנגד כל הסיכויםי, הרבה כי סטפני ורייף יצראו שני מטומטמים.
אני גם מסכים על זה שג'נה מורסקה קצת אוברייטד - מנצחת ראויה והיא עשתה מהלכים לא רעים אבל יש כאן כאלה שמהללים אותה יותר מדי. פארווטי וטוד בעיני ראויים למקום קצת יותר גבוה בדירוג, נטלי ווייט - ממש לא מסכים לגביה, נכון שזו הייתה שיטת המשחק שלה ללכת עם ראסל אבבל באותה המידה היא הייתה ממש תלויה לחסדיו ולא היה לה יותר מדי ראש במשחק לדעתי. לא חושב שיש סיבה שהיא תהיה במקום כל כך גבוה בעוד סנדרה 20 שלמרות שנכשלה אסטרטגית לפחות היה לה ראש עצמאי ומשחק עצמאי יותר מנטלי, תהיה במקום 17.
בכללי לא כל כך סגור איך הייתי מדרג את המנצחים של העונות האלה אבל מאמין שפארווטי,טוד וג'יי טי היו מגיעים אצלי הכי גבוה שיש. קשה קצת להחליט
לצפיה ב-''
29/06/2018 | 01:24
22
הסיבה שדירגתי את נטלי גבוה, כי היא רצתה שאנשים לא יראו בה באיום, והיא ידעה שיש לה סיכויים יותר טובים לנצח מולו בגמר, ושהיא טובה בלבנות קשרים חברתיים עם מתמודדים. אני לא אומר שלראסל לא הגיע לנצח כי הוא באמת שיחק חזק, ואפשר אפילו לומר על סמואה שהיא התחילה עידן חדש בהישרדות עם כל פסלוני החסינות. אני יודע שהמשחק של נטלי היה תלוי המון בראסל, ואני לא יודע איך היא הייתה משחקת אם הוא לא היה בעונה. זה למה אני רוצה שהיא תשחק שוב, כי אני חושב שזה יהיה מעניין לראות איך היא תשחק. ואני חושב שההבדל בינה ולבין סנדרה זה שנטלי הייתה בברית עם ראסל וסנדרה תמיד הייתה נגדו.

נראה שאני צריך לראות פנמה שוב, כי אולי אני מפספס משהו לגבי העונה ולגבי אראס...

לצפיה ב-'העניין עם דני'
העניין עם דני
29/06/2018 | 14:32
15
38
שהיא גרמה לשני שחקנים שבאו לשחק את המשחק לעשות סוג של התאבדות בשבילה בלי ששום דבר ייצא להם מזה

הראשון זה גארי שהיה המנהיג של יאשה והיה נראה שחקן חזק מאוד על ההתחלה עם הרבה סיי
מהרגע שפגש אותה הוא התחיל במסע הדחה של כל חבריי השבט שלו
ובמיזוג כשהייתה לו הזדמנות לחזור לברית שלו שהיו מקבלים אותו בזרועות פתוחות בחר להשאר לצדה
עשה סוג של התאבדות

ואחריי זה רייף שהיה בדרך לגמר וכנראה היה גם זוכה כי לא היה שם אף אחד שלא אהב אותו ולא ראה בו פרטנר לסוף עד שהתחיל לזגזג לכיוון של דאני
הברית עם דאני לא עשתה לו שום דבר טוב מבחינה משחקית
אבל הוא החליט בכל זאת להשאיר אותה, עשה התאבדות

אני לא יודע אם זה קשור דווקא למשחק של דאני או שפשוט מאוד אהבו אותה
היא לא הראשונה דרך אגב

הייתה ב2001 בבריטניה בחורה בשם שארלוט הוברואו
שארלוט הגיעה עם השבט שלה למיעוט כשהשבט השני חזק במטרה על פאגונגינג
אז גם לא הייתה מחשבה על דרך אחרת
כל השבט שלה הודח ואז פתאום השבט עם הרוב התחיל להדיח אנשים משלהם מסיבות שרירותיות ושני המנהיגים של השבט פתאום קורתים איתה ברית לפיינל 3
ממש לא היה ברור מה גרם לשינוי הזה כי זה לא ממש נראה
גם כשהגיע לפיינל 2 הביאו מן אנליטור שיחזה את התוצאות והוא אמר שלפי דעתו ללא ספק השניה (ג'קי) זוכה
ואז נחשפים הקולות ושארלוט זוכה פה אחד (הרבה הרבה לפני שארל קול עשה זאת באמריקאי) ולא מתוך מרמור
כל אחד שם בא ומדבר על השיחות שהיו לו איתה שהיו לו ממש משמעותיות ושהיא שינתה משהו בחייו

בניצחון של דאני לעומת שארלוט כן היה דיי מרמור על סטפאני אבל אם מסתכלים על דרך ההגעה לגמר והסיפור באופן כללי אני חושב שזה דיי דומה
לצפיה ב-'ולגבי בוב'
ולגבי בוב
29/06/2018 | 17:05
24
הייתי יכול להתייחס אליו כמו אל שארלוט ודאני
גם הוא גרם איכשהוא לשוגר לעשות התאבדות משחקית על מנת להשאיר אותו
אבל מה שכן, אני חושב שבוב היה סוג של דמות אקראית ששיקפה לשוגר משהו
וזה יכל להיות כל אחד אחר, היא פשוט דמות לא יציבה

וגם הוא בעצמו אמר שהוא לא עשה שום דבר במשחק הזה על מנת להגיע לגמר אז מי אני שלא אאמין לו
גם אני מסכים שהוא המנצח הכי גרוע עד עכשיו
לצפיה ב-'כדאי לראות את הגרסה הבריטית של הישרדות?'
כדאי לראות את הגרסה הבריטית של הישרדות?
29/06/2018 | 19:15
13
27
ומה שרשמת על דני זה די הסיבה למה דירגתי אותה במקום הראשון...ובוב היה קרוב להפסיד לסוזי, שאני עדיין לא בטוח אם היא שיחקה יותר טוב ממנו או לא..
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
29/06/2018 | 19:38
12
27
לראות אותה בשביל מתח זה בזבוז של זמן כי הבן אדם שיראה יתאכזב
בגלל זה גם לא הרגשתי שזה משנה להזכיר את שארלוט
כמו שאנשים מכירים אותי פה אני בכל מקרה לא מבין מה הפאס של האנשים סביב ספוילרים והבכייה של "אבל זה יקלקל לי" אבל בעונות הבריטיות זה עוד יותר מרגיש מיותר

אני חושב שהעונה הראשונה היא חביבה, יש שם דמויות טובות לפי דעתי
שימוש נכון באסטרטגיה של השבט המפסיד דווקא (פה לא אגיד אם אתה רגיש לספוילרים אבל אתה תראה את זה)
והתמודדות באתגר סיבולת הכי מרשימה שהייתה בכל תולדות הישרדות
היא נמצאת ביוטיוב
מה שכן, קח בחשבון שזו עריכה ישנה (2001) וגם האיכות של הוידיאו בהתאם

על העונה השניה אם אין לך יותר מדיי זמן פנוי תוותר
לא זוכר ממנה הרבה

העונות האוסטרליות הראשונות דיי משמימות, למרות שאהבתי את הברית של הפיינל 2 בעונה הראשונה
ואת העונות המתקדמות לא הצלחתי לראות בגלל האורך

על העונות הדרום אפריקאיות אתה יכול לוותר גם, משחק לא מוערך שם בכלל אלא זוכה לגנאי ואין הרבה תקדימים, מלבד משימות הדחה שזה דיי מעצבן
לצפיה ב-'ויש גם את הניוזילנדית'
ויש גם את הניוזילנדית
29/06/2018 | 19:40
11
23
שלא ראיתי
אבל זו עונת אי הגאולה אז לא יודע אם ממש מתחשק לי לראות
לצפיה ב-'ראיתי שניו זילנד תופסת תאוצה מבחינת פופולריות לאחרונה'
ראיתי שניו זילנד תופסת תאוצה מבחינת פופולריות לאחרונה
29/06/2018 | 19:47
10
34
ואוסטרליה גם מקבלת דיבור כי ראסל הולך לשחק שם לפי הדיווחים האחרונים, מה שאני מניח שהרבה מחברי הפורום ירצו לראות. יש פרקים ביוטויוב של העונה הראשונה הבריטית. אני רואה את הפרק הראשון ואתה לא טועה לגבי איכות הוידיאו חחח. יש לזה הרגשה של עונות אולד סקול כזה כמו בורנאו, אבל חצי מהפרק אפילו מראה רק את החיים בשבט. מראים מי לוקח יותר פיקוד ודינמקות אחרות בשבט. 

אני חייב לציין שהיו עונות לא רעות בהישרדות ישראל, כמו הישרדות VIP, אבל כל הפרקים נמשכים כמו מסטיק וההתערבויות של ההפקה בולטות יותר פה.
לצפיה ב-'יש הרגשה של עונות אולדסקול כי זה אולדסקול'
יש הרגשה של עונות אולדסקול כי זה אולדסקול
29/06/2018 | 19:49
1
5
לצפיה ב-'כן, עכשיו אני מבין שיצאתי אהבל, זה שודר ב-2001'
כן, עכשיו אני מבין שיצאתי אהבל, זה שודר ב-2001
29/06/2018 | 19:50
1
לצפיה ב-'גם מעריצי ראסל הכי גדולים'
גם מעריצי ראסל הכי גדולים
29/06/2018 | 20:01
7
34
לא יסבלו פרק של שעה וחצי מתוך 29 פרקים נוספים שיהיו שבהם הם גם לא בטוחים מתי מראים את ראסל כי לא ממש ברור איזה שבט נראה על המסך כי המעברים לא ברורים וגם לא ברור לך אם מי ראסל נמצא בברית ואם מי לא ופרק אחריי מי שהיה נראה חבר של ראסל ובברית איתו פתאום האויב הכי גדול שלו ואין הסבר מה בדיוק הלך שם כי הכל מבולגן

לי יש סבלנות מאוד גדולה כשזה נוגע לריאליטי אבל אני צריך את היכולת לספר סיפור מהפרק
אם לי קשה אם עריכה כזאת אני מאמין שלאחרים יהיה מאוד מאוד קשה
לצפיה ב-'אז זה כמו בישראל?'
אז זה כמו בישראל?
29/06/2018 | 21:05
6
7
לצפיה ב-'לא'
לא
29/06/2018 | 21:32
5
16
יש הדחה כל פרק אבל הרבה משתתפים

בישראל העריכה שטחית אבל איכשהוא הסיפור יותר מובן לי
פה הסיפור לא היה מובן לי בכלל
מתבסס על שלושה פרקים
לא ראיתי מעבר
לצפיה ב-'אה '
אה
30/06/2018 | 00:46
4
25
אפרופו ישראל, קראתי דיווחים שמני נפתלי, אביבית בר זוהר ורינת גבאי ישתתפו בעונה הבאה...אין לי כוח אוף..

ראיתי שלושה פרקים של הישרדות בריטניה..קצב קצת איטי אבל לא רע. המועצת השבט של הפרק השני הייתה מעולה, דרך אגב.
לצפיה ב-'עשית לי חשק וגעגוע'
עשית לי חשק וגעגוע
30/06/2018 | 00:59
3
21
אולי אצטרף אליך

ובקשר להישרדות ישראל זה נשמע הגיוני
רשת נואשים מאוד ומתאים להם לעשות דברים כאלו
לצפיה ב-'אני חושב אולי לפרסם את הדעות שלי לגבי העונה בפורום'
אני חושב אולי לפרסם את הדעות שלי לגבי העונה בפורום
30/06/2018 | 01:08
2
24
יש המון שחקנים אסטרטגים. לגבי ישראל, נתתי הזדמנות לעונה האחרונה והיא הייתה טובה עד שהמילה אסטרטגיה נהפכה למילה רעה...
לצפיה ב-'סבבה. שוט'
סבבה. שוט
30/06/2018 | 01:09
1
2
לצפיה ב-''
30/06/2018 | 01:12
22
עדיף מלצפות בעונות 21-24 ברצף חחח.
לצפיה ב-'הישרדות גיבורים נגד נבלים - הגמר!!!'
הישרדות גיבורים נגד נבלים - הגמר!!!
24/06/2018 | 18:42
10
53
ראסל כעס על סנדרה שהשתמשה בפסלון חסינות (כי הוא סיפר לסנדרה כל פעם שהוא השתמש בפסלון חסינות) והאשים את פארווטי שהיא ידעה על זה, מה שלא נכון. הוא עכשיו רוצה להדיח את פארווטי, ונראה שגם ג'רי וקולבי. פארווטי ללא ספק המתמודדת עם המטרה הכי גדולה על הגב במהלך העונה. עם קולבי לא מנצח במשימת החסינות, הוא מודח, ועם הוא מנצח, פארווטי בסכנת הדחה. ראסל רוצה לקחת את ג'רי וסנדרה לגמר כי הוא מרגיש שהן לא שיחקו וחבר המושבעים יהיה מחויב להצביע לו. פארווטי ניצחה במישמת החסינות השלישית שלה שנראתה לראשונה בסין. הכי קרוב לחסינות שקולבי הגיע לעונה.

קולבי מנסה לשכנע את שאר חברי השבט שהוא ויתר, לאחר שהוא אמר להם שהוא, טוב, נכנע. זה הביא אותו לדמעות בוידוי אישי, שזה קצת גרם לי להרגיש רע לגבי הביקורת שלי כלפיו, אבל חשוב לי לציין שאני מבקר אותו כצורה שבה הוא משחק, לא אותו אישית (לא שהוא קורא את זה, אני רושם את זה בשבילי). קולבי מנסה לשכנע את ראסל להדיח את סנדרה, כי אז יש אפשרות יותר גדולה להביס את פארווטי במשימת חסינות בפיינל 4. אבל קצת מאוחר מדי, וקולבי מודח פה אחד. 

המטרה עדיין לא יורדת מהגב של פארווטי, ונראה שג'רי רוצה להדיח אותה, וראסל בהחלט חושב על זה. אני ממש מתגעגע לכך שהשורדים עוברים בין הלפידים של המתמודדים המודחים. במשימת חסינות האחרונה לעונה שנראתה לראשונה באמזונס, ראסל זוכה בחסינות. ג'רי ממש הייתה שניות מלזכות במשימת החסינות. ג'רי בטוחה שפארווטי מודחת. ראסל רוצה לקחת איתו את סנדרה לגמר כי הוא חושב שהסיכויים שלו לנצח נגדה יותר גבוהים. פארווטי מנסה לשכנע אותו להדיח את סנדרה, כי היא יודעת שיש לה סיכויים יותר גבוהים לנצח במשחק. ג'רי הודחה בסופו של דבר. היא שחקנית מבדרת, וללא ספק העונה הכי טובה שלה, אבל אני לא חושב שהיא הייתה מנצחת בגמר. עדיין סנדרה.

אני אתן קרדיט לראסל (לפני שתשנאו אותי), הוא הגיע לגמר שוב לאחר שבועיים של הפסקה מסמואה. סנדרה הגיעה לגמר עוד פעם, ובפעמיים ששיחקה, היא קיבלה רק 3 קולות נגדה בעונה הזאת, ושניים מהם לא הוחשבו בגלל הפסלון חסינות. פארווטי נהפכת לשורדת הראשונה בהיסטוריה לשחק 114 ימים, ומגיעה לגמר גם כן בפעם השנייה. הנאום של סנדרה היה טוב, בכך שזה יותר פנה לשבט הגיבורים. הנאום של ראסל לא היה רע חוץ מהחלק שהוא אמר שהוא הגיע לשם בלי מזל. פארווטי ניסתה להשתמש בברית שלה עם ראסל להגנתה. אני חושב שפארווטי הייתה צריכה להתחיל בנאום שלה את מה שהיא ענתה לקולבי, כי היא באמת הייתה בסכנת הדחה כל הזמן. נאום ממורמר ומתחסדר לגמרי של קואץ'. מעניין מה קרה בין אמנדה ופארווטי, היא לא שאלה אותה כלום. סנדרה משחקת לעובדה שהיא ניסתה להדיח את ראסל, אבל הגיבורים לא רצו להדיח אותו. ראסל עדיין בטוח שכל חברי המושבעים יצביעו לו. אני לא אהבתי את הנאום של קנדיס, וחשבתי שרופרט הגזים עם הדברים שהוא אמר לראסל.

סנדרה ניצחה עם 6 קולות, פארווטי קיבלה 3 קולות, וראסל לא קיבל שום קול. סנדרה לפי דעתי ניצחה בגלל שהיא היחידה מהשלושה שהייתה לה אינטרקציה חיובית עם שבט הגיבורים. היא תמיד דיברה איתם  וניסתה להדיח את ראסל, על אף זה לא הלך. עם כמה שאני אוהב את סנדרה, אני מעדיף את הניצחון שלה בעונה 7. זה עדיין הישג גדול לנצח פעמיים במשחק, אבל אני חושב שלפארווטי הגיע לנצח בגלל שהיא באמת הייתה המטרה הכי גדולה במשחק, ועל אף שזה לא היה משחק מושלם, היא נתנה הכל למשחק והגיע לגמר נגד כל הסיכויים. אני חושב שראסל הפסיד בגלל שהוא יצר בריתות והבטחות ביום אחד ואז הפר אותם ביום אחר. זו לא אסטרטגיה רעה, אבל הוא שרף הרבה קשרים, והצטייר בעין רעה בעיני המושבעים. 

עונה מאוד טובה, הבעייה היחידה שלי זה שבט הגיבורים, ממש שבט לא טוב חחח. אבל חוץ מזה עונה טובה. אני חושב לדרג את 20 המנצחים והעונות פה ואז לעדכן לאחר שאני אסיים עוד 5 עונות וכן הלאה. מה דעתכם?

שבוע טוב לכולם, דרך אגב 
לצפיה ב-'יש לך עכשיו את השרשרת'
יש לך עכשיו את השרשרת
24/06/2018 | 20:09
1
36
של 21, 22, 23 ו24

מאחל לך הרבה הצלחה, רבים וטובים לא שרדו אותם
לצפיה ב-'אני אשכרה צריך לעשות הכנות נפשיות לקראת זה'
אני אשכרה צריך לעשות הכנות נפשיות לקראת זה
24/06/2018 | 20:31
30
אין לי כוח לעונות האלו חחח
לצפיה ב-'מותר לעשות דירוג מנצחים?'
מותר לעשות דירוג מנצחים?
25/06/2018 | 12:56
2
31
או שזה סתם יהיה ספאם, ולפרסם את זה באשכול שפה. כי חשבתי לפתוח דיון חדש, לדרג את ה-20 המנצחים והעונות הראשונים.
לצפיה ב-'לך על זה למה לא'
לך על זה למה לא
26/06/2018 | 23:53
1
5
לצפיה ב-'מעולה '
מעולה
27/06/2018 | 20:54
1
לצפיה ב-'CBB פרק 8 '
CBB פרק 8
27/06/2018 | 23:47
4
20
רק עכשיו מתחילים עם הסלופ? איזה צירוף מקרים מעניין... אם אי פעם אגיע לתוכנית הזו, אני אברר מי צמחוני או טבעוני, אכרות איתו ברית ואלחם כדי שיישאר במשחק. 

אומרוסה זוכה ב-HOH ועכשיו יש הרבה אסטרטגיה משני הצדדים, לצערי עדיין יש שני פלוטרים גדולים, אחד פשוט הולך לאן שנושבת הרוח ולשני אין שום מושג מה זה המשחק הזה לעזאזל. אני רק מקווה שרוס יישאר במשחק.
לצפיה ב-'פרק 9 '
פרק 9
29/06/2018 | 22:40
2
15
לפחות העונה הזו יותר טובה מעונה 18, ולפי מה שהבנתי גם עונה 19. בעצם, העונה הזו ממש אחלה. אהבתי את החלטת הקהל לגבי סוג הוטו, זה משהו שאפשר ליישם עוד בהמשך, עדיף על התערבות הפקה אפשרית. רוס זוכה בוטו! אני חייב להגיד שאני מת עליו, על מריסה ועל ארי, אבל גם על אומרוסה, וגם ג'יימס לא רע.

ובשעה טובה נפרדנו מאחד השחקנים הכי גרועים שראיתי בתוכנית במשך שנים! השאלה הגדולה היא - למה לעזאזל לא פרשת?!? אפילו את ג'ן בעונה 30 הבנתי, כי ברור היה לי שהיא לא שונאת את המשחק, רק את האנשים בעונה (שבאמת הרכיבו את אחד הקאסטים הכי חרא בתולדות הישרדות), וקצת נכנסה לדיכאון. אבל מטה פשוט לא היה בקטע של המשחק! למה הוא לא פרש?!? ואחרי זה עוד התעצבן על שאנון שלא העמידה אותו להדחה - כאשר אאל"ט היא בכלל לא העמידה להדחה, קישה גנבה את ה-HOH שלה!
לצפיה ב-'אני חושב שזה עניין של כסף'
אני חושב שזה עניין של כסף
30/06/2018 | 01:13
1
11
כשיש ריאליטי סלב חותמים איתם גם על חוזה כספי, הם מקבלים סוג של משכורת על השתתפות
אני חושב שאם מתה היה פורש לפי החוזה הוא היה מאבד את המשכורת שCBS שילמו לו

בלי קשר לזה קרא עליו קצת, הוא בן אדם דיי בעייתי ולא יציב
לצפיה ב-'ובקשר לזה זה רק סימן לכך'
ובקשר לזה זה רק סימן לכך
30/06/2018 | 16:11
7
שCBS צריכים לעשות הקשחות עם החוזה שלהם ולציין שכל בקשה להדיח אותך זה פרישה לכל דבר
אולי זה ימנע בעתיד ממתמודדים כמו קישה ומתה שמגיעים בעיקר בגלל הכסף
לצפיה ב-'למה, ממה עשוי הסלופ?'
למה, ממה עשוי הסלופ?
01/07/2018 | 17:35
1
לצפיה ב-'הישרדות עונה 35 '
הישרדות עונה 35
21/06/2018 | 22:15
58
109
אין פה מה לנצלש, אז... השלמתי עכשיו את עונה 34 ו-35.
עונה 35 - איזו עונה מוזרה. מרגיש אובר טוויסטים ושינויים במשחק שהשפיעו (ובעיקר הצילו) יותר מדיי דברים.
הריניון זה מה שאני מעוניין בו בסוף וזה היה אחד המביכים ולא-מעניינים שזכורים לי.

בכל אופן, קצת מתבאס שאני לא יכול...
המשך>>
אין פה מה לנצלש, אז... השלמתי עכשיו את עונה 34 ו-35.
עונה 35 - איזו עונה מוזרה. מרגיש אובר טוויסטים ושינויים במשחק שהשפיעו (ובעיקר הצילו) יותר מדיי דברים.
הריניון זה מה שאני מעוניין בו בסוף וזה היה אחד המביכים ולא-מעניינים שזכורים לי.

בכל אופן, קצת מתבאס שאני לא יכול לראות את הפונדורוסה בגלל שאני מפחד להיתקל בספוילרים לעונה 36 שכבר הסתיימה, למישהו יש רעיון איך לעשות את זה בכל זאת?
(בעונה 34 גם ויתרתי ואם אני אחכה לראות את עונה 36 אני כבר לא אזכור מה הלך ב35 ולא יעניין אותי)
לצפיה ב-'BB עונה 20(!!!)- חשיפת המתמודדים'
BB עונה 20(!!!)- חשיפת המתמודדים
19/06/2018 | 20:50
22
49
פרסמו אתמול את המתמודדים שישתתפו בעונה
(דווקא חשבתי שהיא תהיה אולסטארס או משהו כזה אבל לא )
אז מי שמעוניין לדעת מוזמן להיכנס לקישור-
https://www.cbs.com/shows/big_brother/photos/10084...

לצפיה ב-'ושכחתי לכתוב שהעונה תתחיל ברביעי הבא (27.6)'
ושכחתי לכתוב שהעונה תתחיל ברביעי הבא (27.6)
19/06/2018 | 20:51
12
לצפיה ב-'כל פעם שאני חושב על האח הגדול '
כל פעם שאני חושב על האח הגדול
20/06/2018 | 11:58
19
44
אני נזכר בעונה 15, ואני לא רואה בסוף...אולי אני אראה את העונה הזאת, אבל אני פחות מתחבר לאח הגדול מהישרדות.
לצפיה ב-'תראההה'
תראההה
20/06/2018 | 14:47
5
35
מומלץ להתחיל בעונה 6
לא הכי וואו אבל אחלה עונה להתחלה
ואז 2-5 אם תצליח (קשה קצת מבחינת האורך והאיכות.. אבל עונות טובות)
ובעיקר עונות
7
8
10
המעולות!
גם 17 טובה בעיני.

לצפיה ב-'אני אנסה '
אני אנסה
20/06/2018 | 17:11
26
אבל כמו שרשמת, העונות ממש ארוכות חחח. וברור לי שלא כל עונה היא כמו 15, זה סתם השאיר לי טעם רע בפה.
לצפיה ב-'הוא אומר'
הוא אומר
21/06/2018 | 13:16
3
22
שהוא לא אהב את עונה 15 בגלל כל האלימות שבתוכה
ואתה ממליץ לו על 6....אוקיי
לצפיה ב-'חחח'
חחח
21/06/2018 | 19:25
2
28
קודם כל לא זכרתי למה לא אהב את 15...
אבל ב6 זה יותר עימותים משעשעים מאשר אמירות גזעניות מוגזמות ;)
8 יותר אלימה מ6 תכלס וגם עליה המלצתי ;)
לדעתי אפשר להנות מהם כי זה לא אישי  וגזעני כמו ב15
מה שכן..
אל תראה 19 סאוסי אם ככה..
לצפיה ב-'19 '
19
21/06/2018 | 20:23
1
25
להתרחק מהעונות עם המספר 9
לצפיה ב-'רשמתי לעצמי חחח'
רשמתי לעצמי חחח
21/06/2018 | 22:19
5
לצפיה ב-'הישרדות יותר טוב'
הישרדות יותר טוב
20/06/2018 | 14:49
37
אבל יש כמה עונות מעולות של ביבי בייחוד 7,8,10 הקטע ש7 זה אולסטאר אז מומלץ לראות את העונות לפני (מלבד הראשונה זה לא רלוונטי הראשונה היא בפורמט כמו של ישראל)
ובהאח קנדה מומלץ לראות עונה 4
לצפיה ב-'מה שטוב באח הגדול'
מה שטוב באח הגדול
21/06/2018 | 13:08
8
37
זה שהכוח כל הזמן מתחלף ולכן לא מספיק לך ליצור כוח של רוב יחסי כמו בהישרדות אלא אתה צריך להיות בבריתות מסויימות עם כל הבית כדי להישאר כך שהמשחק האסטרטגי יותר חזק
וגם שאין כבוד לשחקנים אנדר דה רדאר (שנקראים פלואטר) ולכן רוב העונות של האח הגדול בסוף יהיו לך שחקנים אקטיביים

לגבי מגעילות אני לא חושב שאפשר להמנע מזה באח הגדול, בכל עונה יש לפחות אחד שמעיר הערה גזענית או סקסיסטית או סתם אלים
כשאני נזכר למשל בעונה 9 שג'וש אמר לאמנדה שהיא צריכה חבל תליה כמו של אבא שלה...עונה 15 הייתה עדינה, מאוד עדינה
לצפיה ב-'מה...מה עובר על האנשים האלה?'
מה...מה עובר על האנשים האלה?
21/06/2018 | 22:18
7
27
זה לא שחסר מתמודדים כאלה בהישרדות, כן? אבל...אין מילים חחח. 
אני רוצה לומר שבגלל שהם נמצאים בסביבה מלאכותית זה מוציא מהם צדדים כאלה, אבל זה לא בדיוק תירוץ...ואני חשבתי שבישראל הגיעו לרמת געזנות חדשה חחח.
לצפיה ב-'ולגבי עונה 15 '
ולגבי עונה 15
21/06/2018 | 22:28
28
נכנסתי עכשיו ליוטויב לחפש קצת קטעים מאותה עונה..קנדיס והאוורד ממש עברו סיוט בלהות שם. ואני זוכר שהייתה גם את הלן שחוותה גם גזענות.

הקטע הזה בכלל שובר את הלב: https://www.youtube.com/watch?v=a9is5z8e-1k
לצפיה ב-'בגלל שהיא משודרת בלייב'
בגלל שהיא משודרת בלייב
22/06/2018 | 00:29
5
24
העריכה פועלת אחרת
בין הייתר כי אם ריב מוצג במצלמה הם לא יכולים להתעלם ממנו

מניח שבהישרדות גם היו קטעים מגעילים אבל שם יש מקום לא לשדר אותם אם הם לא מתאימים לסיפור העונתי שכבר ידוע מראש
לצפיה ב-'כן, זה נכון'
כן, זה נכון
22/06/2018 | 06:33
4
17
אני רוצה להאמין שאם היה מקרה כזה בהישרדות היינו מודעים אליו, אבל אי אפשר לדעת.
לצפיה ב-'גם בהישרדות'
גם בהישרדות
22/06/2018 | 12:37
3
18
יש יותר כח לרוב אז אם יש אחד מגעיל סביר להניח שיודח מוקדם כשעוד מדיחים על פי אישיות
וגם בהישרדות מראים לך הדחה על פני פרק אחד בניגוד לביג ברודר שהדחה היא על פני שלושה פרקים

אני גם מאמין שהצופים של ביג ברודר יותר אוהבים אלימות אז מראים להם
הייתה שם אחת שקיבלה איומים על חייה בגלל שהדיחה את הפייבוריט של אמריקה
לצפיה ב-'מה שרשמת בסוף '
מה שרשמת בסוף
22/06/2018 | 13:09
2
21
די הזכיר לי את מה שקרה לדון בעונה 26. אחרי ההדחה של ברנדה, אני זוכר שגם היא עברה די בריונות ברשת. זה לא הגיע לרמה של איומים בחיים, אבל כן זה מה שקרה שהיא הדיחה את הסוויטהארט האמריקאית. היא גם אמרה בראיון שהרגישה שג'ף לחץ עליה להתנצל בפניה ברנדה, אם אני לא טועה.
לצפיה ב-'גם ג'רי מאנת'י'
גם ג'רי מאנת'י
22/06/2018 | 17:13
1
21
חטפה הרבה בוז אחריי העונה הראשונה שלה וזה דיי גרם לה טראומה
אבל באח הגדול זה יותר חזק לפי דעתי
לא ממש יודע למה אבל זה מגיע מאוד למקומות אישיים של שנאה
אני זוכר שהייתה מן גרסה של האח הגדול אצלנו (פרוייקט Y אם אני לא טועה)
משהו דיי נישתי, אפילו שודר רק בלוויין ובכל זאת הזעם שם על אחת המתמודדות היה עצום
ברמה שהיו התארגנויות שגייסו אנשים להגיע לגמר ושם לצעוק לה "בוזזזז" איך שהיא יוצאת
אנשים איכשהוא מרגישים יותר מעורבים
גם בפורום הזה ובפורום הישן בעיקר (407) אם תראה דיונים על האח הגדול (בעיקר עונה 6) תראה שהתגובות הרבה יותר אישיות, בעיקר כלפיי מתמודדים שנואים
למה זה? עדיין לא ממש יודע
לצפיה ב-'יכול להיות בגלל שהפורמט שונה?'
יכול להיות בגלל שהפורמט שונה?
22/06/2018 | 18:05
16
כי בכל זאת, לצופים של האח הגדול יש גישה לצפות בשידור ישיר 24/7, ככה שרואים יותר את האופי של המתמודדים.
לצפיה ב-'וואו עונה 15 '
וואו עונה 15
25/06/2018 | 11:35
2
26
העונה הכי מעניינת שהייתה מאז עונה 10, אין ספק. אני זוכר שהייתי שקוע בעונה בטירוף וכל שנייה רואה וקורא פידס.
אבל כל כך הרבה אלימות.
לצפיה ב-'לא אהבתי את העונה הזאת בכלל'
לא אהבתי את העונה הזאת בכלל
25/06/2018 | 12:52
1
22
בגלל מה שרשמת בסוף.
לצפיה ב-'אני פחות מתחסד כשזה מגיע ל-BB, אז לא הפריע לי יותר מדי'
אני פחות מתחסד כשזה מגיע ל-BB, אז לא הפריע לי יותר מדי
25/06/2018 | 14:51
8
לצפיה ב-'יאאלה מקווה לעונה טובה'
יאאלה מקווה לעונה טובה
20/06/2018 | 14:43
35
סימנתי לי את סאם ווינסטון !
וגם פייסי די חמוד רק מקווה שלא ישחק ראוי מדי ..
ברט יש מצב גם ישחק טוב.
מקווה שלא יפתיעו ויחזירו אנשים. צריך קצת עונת ניוביז ואז אולסטאר מלא.
ובבקשה בלי להחזיר. בטח לא מהמושבעים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'הישרדות גיבורים נגד נבלים פרק 9'
הישרדות גיבורים נגד נבלים פרק 9
20/06/2018 | 10:12
6
30
חזרתי!!!
שכחתי לציין בפרק הקודם, שקואץ' הוא החבר המושבע הראשון בעונה (יש...)
ג'רי מרגישה בחוץ, כי לא אמרו לה על ההדחה של קואץ', בין הברית הכי קרוב שלה במשחק (אני לא יכול לקחת את מערכת היחסים שלהם ברצינות). סנדרה וקורטני עדיין בצרות.

במשימת הפרס, הגיבורים עדיין מאמינים שבשבט הנבלים יש ברית בנות, כי ראסל הוא באמת הגבר האחרון שנשאר בשבט. משימת הפרס הינו איזון שראינו לראשונה בפיג'י. שבט הנבלים החליטו להשיב את ראסל, שזה רעיון טוב לגרום לשבט הגיבורים לחשוב שבאמת יש ברית בנות. משימה מגניבה, שחקן משבט הגיבורים מתמודד מול שחקן משבט הנבלים, וכל שניים נמצאים בעמדה לפי איך שהשבט שלהם דירג אותם, מהחלק לחזק (אני מקווה שאני ברור חחח, ג'ף מסביר את זה יותר טוב ממני פה: https://www.youtube.com/watch?v=9eKcfedSyo0). ג'ף מכריז שאמנדה היא המתמודדת הראשונה בהיסטוריה של הישרדות ששיחקה 100 ימים. וואו, באמת שאפו. חחח, ראסל מתחנן לג'יי טי שיעזור לו היה מצחיק. שבט הנבלים ניצחו במשימה, כל המתמודדים בשבט הגיבורים נפלו כמו זבובים (חוץ מקורטני). 

שבט הגיבורים מגיעים לבקתה שהם מקבלים שתייה וסטייקים, מזל שאני צמחוני. אז כולם יושבים לאכול, פארווטי יושבת בקצה של השולחן, והיא מוצאת רמז לפסלון החסינות, ומסתירה אותו מהר. ומי אמר שלשבת בקצה של השולחן מביא מזל רע? פארווטי משתפת את דניאל ברמז של הפסלון חסינות, כי היא רוצה שדניאל תהיה קרובה אליה יותר מאשר אל ראסל. בשבט הגיבורים, אני מציג לפניכם את הנפילה הגדולה של ג'יי טי. הוא מציע לחברי השבט לתת לראסל את פסלון החסינות במשימת החסינות, כדי שהוא יוכל להשתמש בזה להדיח את פארווטי. הוא רוצה לתת פסלון חסינות למישהו שהוא לא מכיר, בשבט שהוא לא נמצא. אני מבין את הרעיון מאחורי זה, אבל עדיף לחכות לאיחוד, למצוא סדקים בברית הנבלים (כי יש), ואז לראות עם מי אפשר לעבוד. אם כבר מדברים על פסלון החסינות, פארווטי ודניאל מוצאות ביחד את הפסלון חסינות ומחליטות לא לשתף את ראסל בזה. בשבט הגיבורים, ג'יי טי רושם לראסל מגילה עם הנחיות לפסלון חסינות שהוא אשכרה הולך לתת לו. אני מאוכזב מזה שאמנדה לא ניסתה לעצור אותו מלעשות את זה. לא מופתע מהאחרים. אולי קצת מקנדיס.

הגיבורים מנצחים במשימת החסינות בפעם השלישית ברציפות, ושאף אחד לא שם לב, ג'יי טי נותן לראסל את פסלון החסינות  והוא דווקא שיחק ממש טוב בטוקנטינס...זה היה ממש קלאסי לראות את ראסל ופארווטי קוראים את המכתב של ג'יי טי, זה היה רגע בידורי מעולה. קורטני וסנדרה מבינות שאחת מהן הולכת הביתה. קורטני אומרת לפארווטי שהיא מצביעה לג'רי, והיא אומרת שאמנדה תסמוך עליה באיחוד בגלל שהן שיחקו יחד בסין, וכך יהיו לנבלים עוד קול. פארווטי מדברת על זה עם חברי הברית שלה האם כדאי להדיח את סנדרה במקום, כי היא מרגישה שהסיכויים שקורטני תתהפך עליהם באיחוד פחותים מהסיכויים שסנדרה תעשה זאת. אבל במועצת השבט, קורטני מודחת פה אחד, וגם סנדרה הצביעה לה. זה לא שקורטני הייתה שחקנית העשור, אבל היא הייתה ממש מבדרת בסין לפי דעתי, ואני הופתעי לראות שהיא בקושי קיבלה זמן מסך העונה הזאת.

פרק הבא האיחוד!

לצפיה ב-'פרק 10'
פרק 10
20/06/2018 | 13:29
22
הגיבורים מקבלים תיבה נעולה, הנבלים מקבלים מפתח לתיבה ומפה לאי של הגיבורים. קדימה, איחוד. דניאל, פארווטי וראסל תכננו להגיד שגרם ראסל וגם פארווטי השתמשו בפסלון חסינות, כך שקורטני הודחה בסוף. השם החדש של השבט הוא יין-יאנג..אני בסדר עם זה. זוכרים שהשם של של השבט בעונה 30 היה "מריקה"? בכל מקרה, פארווטי מרגישה שהיא בצרות, ושהגיבורים רוצים להדיח אותה. ראסל מספר את השקר שהוא תכננן עם דניאל ופארווטי לג'יי טי ורופרט, והם פשוט קונים את זה. לפחות עד שסנדרה עושה סדר לרופרט. היא מגלה לו איך קורטני באמת הודחה, ושראסל מריץ את המשחק ביחד עם פארווטי. אז אמנדה, ג'יי טי, קנדיס ורופרט הולכים לדבר ביער, ותקלטו את זה, רופרט הוא זה שאומר שלא צריך לסמוך בראסל 100%, כי הוא בשבט הנבלים מסיבה מסוימת. תודה.רבה!!!הם מחליטים לבחון את ראסל, להגיד לו שהם מצביעים לפארווטי, ואז להצביע למישהו אחר בלי לומר לו. עם כמה שאני חושב שרופרט לא שחקן אסטרטגי גדול, לפחות הוא זה שהבין שמשהו לא בסדר. ג'יי טי לגמרי נאיבי, ובטוח שראסל איתם.

אמנדה ופארווטי מדברות, אמנדה אומרת לפארווטי שמנסים להדיח אותה, ופארווטי מגלה לה שיש לה פסלון חסינות. זה קצת זורק לפח את התכנית שלהם מקודם, אבל גם ככה רופרט גילה שזה שקר. אמנדה לא אומרת לפארווטי את כל האמת, כי היא חושבת שאם פארווטי תגיע לגמר, היא תנצח שוב. משימת חסינות שראינו לראשונה בונואטו. קולבי וסנדרה ראשונים לצאת מן המשימה. דניאל ופארווטי נשארות אחרונות במשימה. דניאל אומרת לה שהיא רוצה לנצח, כי לפארווטי יש את הפסלון חסינות. ת'כלס צודקת, היא לא רוצה לצאת פראיירית. וכך, דניאל זוכה במישמת החסינות הראשונה בשבט המאוחד. ראסל חושד שפארווטי תשחק בפסלון חסינות במועצת השבט, בגלל שהיא נתנה לדניאל לנצח בצורה די שקופה. חמשת הגיבורים מחליטים להצביע לג'רי או סנדרה, ולהגיד לראסל שהם מצביעים לפארווטי, כדי לראות אם הוא יצביע איתם או לא.

סנדרה עדיין רוצה להדיח את ראסל, אבל היא יודעת שהיא צריכה להמשיך לשחק איתו אם היא רוצה להישאר במשחק. ראסל נותן לפארווטי פסלון חסינות כדי שהיא תוכל להשתמש בו על עצמה ולהדיח את ג'יי טי. מה שהוא לא יודע שלפארווטי יש פסלון חסינות נוסף, זאת אומרת, שהיא עכשיו מבינה שיש לה שני פסלוני חסינות. היא גם עכשיו מבינה למה כולם רוצים להדיח אותה. אמנדה אומרת לפארווטי להשתמש על הפסלון חסינות על עצמה כי היא בסכנת הדחה, אבל פארווטי יודעת שאמנדה משקרת לה, היא יודעת שאמנדה רוצה להדיח אותה.

במועצת השבט, לאחר דיון סוער על בננות ירוקות, הגיבורים החליטו להצביע לג'רי. לפני שג'ף קורא את הקולות, פארווטי מוציאה פסלון חסינות בשביל סנדרה. כל שבט הגיבורים מחייך. ואז, סנדרה שולפת פסלון חסינות נוסף ומשתמשת בו בשביל ג'רי, מתירה את כל השבט המאוחד בהלם, כולל ראסל. חמשת הקולות נגד ג'רי נפסלו, וג'יי טי הודח בסוף. אחד המהלכים הכי גדולים בהסיטוריה של הישרדות בפער. אני חושב שהעונה הזאת הוכיחה שג'יי טי הוא שחקן חברתי ולא אסטרטגי, עשה יותר מדי טעויות העונה. הפרק הזה גם הוכיח עד כמה מסוכנת פארווטי.
לצפיה ב-'CBB פרק 6 '
CBB פרק 6
21/06/2018 | 01:44
1
20
הבעייה שלי היא שהמשחק מרגיש שטחי מדי, אבל מצד שני לא ראיתי ביג בראדר כמעט שנתיים, ויכול להיות שבגלל זה אני שופט לפי הסטנדרט של הישרדות, שאפילו עכשיו עם כל הטוויסטים והיתרונות הוא הרבה יותר מחמיר. מריסה ורוס ממשיכים לשכנע אותי, ואני מקווה שבהמשך יתגלו עוד שחקנים טובים.

עם באקדור יש עוד בעייה, וזה הסיכוי שמישהו לא ישתמש בוטו. גם אם שאנון או ג'יימס לא יזכו בוטו, יש מספיק שחקנים מחוץ לברית. אבל בסוף ארי עושה את המהלך הנכון ומעמידה את שניהם מההתחלה. עכשיו שאנון בטוח תתמודד בוטו, אבל אם היא לא זוכה, היא עפה. אלא אם כן נזכה לראות עוד קצת משחק. עד כמה שכיף לראות שחקנים שולטים, אנדרדוגים משחקים יותר מעניין, ובואו רק נזכיר שדן בשתי העונות שלו עשה מהלכים שהם לא פחות מניסים.
לצפיה ב-'פרק 7 '
פרק 7
23/06/2018 | 20:07
11
לראות מישהו מתחסד מעצבן אותי, כי התוכניות האלה קיימות כמעט עשרים שנה, אין סיבה לא להיות מודע לעובדה שמשקרים בהן. לראות מישהי ששיחקה את המשחק מתחסדת זה פי אלף יותר גרוע, אלא אם כן מדובר בהפוך על הפוך וההתחסדות היא עוד כלי אסטרטגי, וזה כמובן לא המקרה. מאז ברנדה לא היה כזה מקרה של מישהי שמסוגלת לשחק רק בטופ, ולא יותר מלוכלך.

כמובן שהשחקן כדורסל, שלא משנה באיזה שם אקרא לו זה יישמע מגוחך, הוא יותר גרוע כי הוא פשוט קלולס. HOH שלו יהיה כמו השבוע ההוא באולסטארס שצ'יקן ג'ורג' זכה. בהישרדות כבר לא מעזים להביא כאלה.
לצפיה ב-'פרק 11'
פרק 11
22/06/2018 | 10:42
16
ראסל כועס על כך שפארווטי לא סיפרה לו שיש לה פסלון חסינות נוסף. נראה שפארווטי רצתה קצת לערער לו את הביטחון. רופרט מאוכזב מזה שהגיבורים לא הקשיבו לסנדרה, ועכשיו הוא רוצה לנסות לעבוד איתה שוב. ראסל מנסה לשכנע את קנדיס לעבור אליהם, כי הוא לא סומך על סנדרה.

משימת פרס קלאסית מאמזונס. הקבוצה של אמנדה, דניאל וקולבי זוכים במשימת הפרס. השלושה מגיעים לביתו של הסופר המנוח רוברט לואיס סטיבנסון. אמנדה מרוכזת בלמצוא רמז לפסלון החסינות. השלושה יושבים על מיטה וצופים בסרט אי המטמון משנת 1934 (שאני חייב לציין, די מגניב). בזמן ששלושתם אוכלים פופקורן, דניאל מוצאת רמז לפסלון חסינות בקערת הפופקורן ומחביאה את זה לידה, אבל אמנדה תפסה אותה על חם. אז אמנדה פשוט חטפה את הרמז לפסלון חסינות ורצה לצד השני של החדר בזמן שדניאל מנסה לקחת אותו בחזרה וקולבי פשוט ממשיך לצפות בסרט! הוא אפילו לא מגבה את אמנדה, והיא החזירה את הרמז לדניאל בסוף. אחי, מה נסגר איתך?! הגיבורים בסכנת הדחה ואתה לא עושה כלום! אה כן, ראסל מוצא פסלון חסינות נוסף. ראיתי בדיחה מצחיקה ביוטיוב שהוא כמו הארי פוטר שמוצא את כל ההורקרוקסים חח. הוא עכשיו מבטיח לקנדיס מקום בפיינל 3. הוא מחליט לו לספר לברית שלו על הפסלון, כמו שפארווטי ודניאל לא סיפרו לו על הפסלון שהן מצאו. סנדרה חושבת על להתהפך על הנבלים ולהצטרף לגיבורים להדיח את ראסל, כי היא יודעת שהיא לא תגיע רחוק יותר מהפיינל 5 שראסל עוד במשחק. אבל היא לגמרי משחקת בשני הצדדים, שהיא מבטיחה לראסל שהיא עוד איתם.

ג'רי זוכה במשימת החסינות הראשונה שלה אי בפעם בכל הפעמים שהיא שיחקה הישרדות. המשימה נראתה לראשונה בגאבון. סנדרה מוכנה כבר לעבור לגיבורים. היא מוכנה כבר להדיח את ראסל. ואז קנדיס הורסת את הכל. היא מספרת לראסל שסנדרה רוצה להדיח אותו, והורסת את התכנית לחלוטין. סנדרה והגיבורים מחליטים להצביע לפארווטי, במדיה ולראסל יש פסלון חסינות. סנדרה מנסה לשכנע את קנדיס להצביע לפארווטי ולא לעבור צד.

במועצת השבט, ראסל אומר שסנדרה חלשה באתגרים והיא מישהי שהוא ירצה לשבת לידה בגמר כי הוא יוכל לנצח אותה. הוא גם אומר שהיא פשוט סתם נמצאת עם הנבלים. וואו חבר'ה, איזה משחק חברתי מדהים!!! אם הוא חשש שסנדרה תעבור צד, אז מה שהוא אמר עכשיו בכלל יגרום לה לרצות להישאר איתם!! אבל לבסוף היא כן נשארת איתם, כי קנדיס התהפכה על הגיבורים. אמנדה מודחת פעם ראשונה בעונה השלישית שלה, כי היא הייתה האיום האסטרטגי הגדול ביותר בשבט הגיבורים, אין בזה עניין של שאלה אפילו. ראסל השתמש בפסלון חסינות כי הוא לא ידע עם סנדרה וקנדיס יצביעו נגדו, אך לבסוף לא קיבל קול אחד נגדו.
לצפיה ב-'פרק 12'
פרק 12
24/06/2018 | 06:58
10
הפרק יהיו שתי מועצות שבט. שני מודחים. קנדיס שרפה את עצמה לגמרי, הן במשימת בשבט הגיבורים והן בשבט הנבלים, כי אי אפשר לסמוך עליה. רופרט מנסה להראות לשאר חברי השבט את צבעיו האמיתיים של ראסל, והתחיל להתווכח עם ראסל מול חברי השבט. רופרט הלך רחוק מדי, לדעתי, קרא לראסל אדם מגעיל כי נשבע על הילדים שלו. ראסל לא היה צריך להגיב, אבל הוא אמר לו להתחיל לארוז את הדברים. פארווטי זכתה במשימת החסינות אשר נראתה לראשונה באפריקה. למען האמת, היא זכתה באותה משימה במיקרונזיה. וכמו באולסטארס, רופרט היה קרוב לנצח באותה משימה, אשר זכתה בה שי-אן (בבקשה שתחזור לעוד עונה).

לאחר המשימה, ג'ף מקריא לכולם רמז לפסלון החסינות החבוי בשבט. המירוץ למציאת הפסלון חסינות החל, וסנדרה מוצאת אותו. היא מחליטה להשאיר את הפסלון לעצמה. רופרט יודע שהוא הבא בתור להדחה, אז הוא לקח אבן, שם אותה בכיס שלו, וניסה לגרום לזה להיראות שהוא מצא את הפסלון חסינות. ראסל חשב כך, והוא רוצה לפצל את הקולות. ג'רי העלתה את הרעיון בפני דניאל ופארווטי להצביע לקנדיס במהלך פיצול הקולות. רופרט וקולבי יודעים שהדרך היחידה שלהם להישאר במשחק, אם הם מפצלים את הקולות, להצביע לקנדיס. במעוצת השבט, קנדיס ניסתה להגן על עצם ההדחה של אמנדה, שגם אם היא הייתה מצביעה לפארווטי, אמנדה הייתה מודחת. מה שלא נכון, כי סנדרה הייתה מצביעה עם הגיבורים. בכל מקרה, קנדיס הודחה. שקולבי הצביע בשבילה, הוא אמר שהוא מתגאה בדרך שהוא שיחק עכשיו...באמת? אוקי, זה היה רע מצידי חחח.

ראסל חושב שזאת הייתה טעות להדיח את קנדיס והבנות היו צריכות להצביע לקולבי, אבל אני מבין למה הן הדיחו את קנדיס. לא מהסיבות שראסל חושב שהן פשוט לא אוהבות אותה, בגלל שהיא יותר איום אסטרטגי מרופרט וקולבי, וזה לא שהם חזקים במשימות. ראסל זוכה בשמימת החסינות, אשר נראתה לראשונה בפנמה. פארווטי רוצה להדיח את רופרט, אבל ראסל רוצה לשבור את הברית של דניאל ופארווטי. הוא אומר לשתיהן בנפרד שהן רוצות להדיח את אחת השנייה, מה שלא נכון. לאר שפארווטי התווכחה על זה עם ראסל, היא דיברה עם דניאל והן הבינו שמה שראסל אמר לא נכון. הן מנסות לשכנע את ג'רי להצביע איתן ועם סנדרה לרופרט, בעוד שראסל מנסה לשכנע את ג'רי להצביע לדניאל יחד עם הגיבורים. דניאל נשברת לדמעות במהלך ויכוח עם ראסל במועצת השבט, ואז היא שורפת את עצמה במשחק, ואומרת לראסל מול כולם שהיא קרובה לפארווטי יותר ממה שהוא חושב. אני מניח שזה מה שגרם לג'רי להתהפך, ודניאל הודחה. זה מהלך טוב של ראסל לשבור את הברית של דניאל ופארווטי, אבל זה לא חיזק את המעמד החברתי שלו במשחק, לפחות איך שהוא עשה את המהלך הזה.

לצפיה ב-'פרק 13'
פרק 13
24/06/2018 | 17:50
14
פארווטי הייתה בטוחה שרופרט יודח. ג'רי אמרה לה שהיא הצביעה לדניאל בגלל שראסל אמר לה שאם היא לא תעשה את זה, תהיה מודחת הבאה, אז היא הרגישה מאיומת ממנו. ראסל ופארווטי כבר לא סומכים זה על זה. פארווטי יודעת שהיא צריכרה להתנהג נחמד אל ראסל, וראסל ידע שדניאל הייתה מאוד קרובה לפארווטי, והוא הדיח את הבת ברית הכי קרובה של פארווטי.

משימת פרס עם קרובי המשפחה של המתמודדים. אני חושב שאנחנו זקוקים לראות משימות כאלה, לראות את הצד האנושי במתמודדים ולא רק אסטרטגיה. ג'רי ניצחה עם אחותה ג'ניפר, במשימה שנראתה לראשונה באיי קוק. ג'רי בוחרת בפארווטי (עם אביה מייק) וסנדרה (עם דודה של סנדרה, פרננדו), להצטרף אליה ולאחותה למקום מאוד יפה, ועורכים שם פיקניק. ג'רי יודעת שראסל מאוד כועס עליה עכשיו, אבל פארווטי וסנדרה מבטיחות לה שהן איתה, ושהן יגנו עליה. ראסל מאוד כועס על ג'רי ופארווטי, מרגיש שג'רי חייבת לו כי הוא הציל אותה מספר פעמים. אז הוא כורת ברית של פיינל 3 עם רופרט וקולבי, ואומר שהוא יוכל להעביר את ג'רי להדיח את פארווטי כי היא יכולה לנצח אותו בגמר. בשביל ראסל, ללכת לגמר עם שני גיבורים זו פשוט לסיים את המשחק. אין מצב שהוא, או כל אחד משבט הנבלים, יכול לנצח בגמר שרופרט או קולבי יושבים שם. רופרט מתחיל לעצבן את חברי השבט שמנסים לישון והוא החליט שזה זמן טוב לעבוד. ג'רי מנסה ללבן את העניינים עם ראסל, ונראה שראסל רוצה לעבוד איתה כי הוא חושב שהוא יכול לשלוט בה (מילים שלו).

במשימת החסינות שנראתה לראשונה בגאבון, פארווטי מסכלת את התכנית של ראסל, והיא זוכה במשימת החסינות. היא ממש טובה במשימות סיבולת, מה להגיד. אגב, קולבי נפסל ראשון מהמשימה לאחר 15 שניות. קראתי נראה לי ביוטיוב שהקרב על החסינות היה בסוף בין פארווטי לג'רי, לא בין פארווטי לרופרט, אבל אני לא יודע עד כמה זה נכון. בגלל שפארווטי זכתה בחסינות, ראסל רוצה להדיח את רופרט. סנדרה מדברת עם רופרט על האפשרות להדיח את ראסל, ורופרט רץ להלשין עליה על ראסל. למה?!?!?!?!? עד שנתתי לך קרדיט במשחק, אוף. ראסל שואל את סנדרה אם היא איתו או נגדו. היא אומרת שהיא נגדו, ועכשיו ראסל חושב האם הוא צריך להדיח את סנדרה או לא. 

לאחר מועצת השבט, סנדרה לא הייתה בטוחה אם הולכים להדיח אותה או לא, אז היא השתמשה בפסלון חסינות האישי ביום האחרון שאפשר. אבל רק רופרט וקולבי הצביעו לה, ושאר שבט הנבלים הצביעו לרופרט. עד שנתתי לו קרדיט, הוא פשוט הרס לעצמו את הכל.
לצפיה ב-'BB CAN 6- ה ג מ ר '
BB CAN 6- ה ג מ ר
17/06/2018 | 23:52
2
19
קודם כל, אני חייב לציין שכשחושבים על זה, ממש לא ברור לי
איפה בדיוק בא לידי ביטוי הקונספט של העונה (גן עדן/גיהינום) חוץ מהשבוע הראשון.
ממש חשבתי שזה יבלוט לאורך העונה ושיהיו דברים מגניבים ובסוף גורנישט, וחבל.
בתקציר של העונה בתחילת הפרק, העריכה ממש מתמקדת בבנות ובעיקר בפארס.
החלק הראשון של ה-HOH יוצא לדרך, וקיוויתי למשימה מנטלית פרופר כדי שפארס תזכה,
אבל למרות שלא הייתה משימה רק מנטלית, פארס ממש מפתיעה וזוכה!!!
בחלק השני קיילה מנצחת את דרק!!
ואז בחלק האחרון- פארס VS קיילה, ופארס פשוט מדהימה אותי וזוכה!!! שוקינג!!!
היא כמובן מדיחה את דרק- יששש! סוף סוף ובשעה טובה!
וסה"כ קיבלנו יופי של פיינל 2
המושבעים שואלים את שתי הפיינליסטיות את שאלותיהם,
ואני חייב לציין ששתי הבנות נלחמות כמו שתי לביאות/זאבות/וואטאבר
והכי קורע שהן מדברות בטיל בספק כמה המושבעים קלטו חחח
קצת חבל שקיילה קצת "ירדה" על שאר המתמודדים (ודווקא שרה הזהירה מפני מהלך כזה), זה פגע בה לדעתי.
ג'וני והנאום על הנחש והחולדה- איזה הומאז'
בסופו של דבר, פארס זוכה בהצבעה של 6-1 מדהים!!! כל הכבוד לה
חייב לציין שהפעם היו בעונה מעריצים אמיתיים וכמו שצריך שעשו הרבה כבוד
ושתיים מהן הגיעו לגמר והוכיחו שזה אפשרי!
(אגב, די בתחילת העונה נתקלתי בתגובה של מישהי שכתבה על פרק הגמר שהיא אהבה את קיילה,
והתפלאתי מאוד כי בשלב הזה בכלל לא הראו אותה,
אז הבנתי שכנראה תגיע רחוק מאוד אבל לא תזכה חחח).
סה"כ הסוף של העונה שיפר אותה פלאים, ורק התבאסתי שאריקה הודחה ככה,
ואפילו לא הגיעה למושבעים
לצפיה ב-'ובקיצור, בן אולי כן שווה לך לתת הזדמנות לעונה הזאת '
ובקיצור, בן אולי כן שווה לך לתת הזדמנות לעונה הזאת
17/06/2018 | 23:54
3
לצפיה ב-''
18/06/2018 | 12:39
17
יש! עכשיו אתה מבין למה אהבתי את העונה חחח הסיום באמת משדרג ..פרס אחת המתמודדת האהובות עליי אי פעם ולא ספק הזוכה הכי טובה בקנדה!
וגם אם יש סיכוי שאי פעם הייתי משחק בפורמט הזה הייתי רוצה לשחק כמוהה.

התעצבנתי שראיתי את החלק ה1 בhoh  כי בניתי עליה לזכות בקלות באינדורנס (תמיד הייתה שניה לג'וני) ואז הביאו משימה הרבה יותר קשה אבל היא הצליחה!!!
וכשזכתה בחלק האחרון הייתי באמת ככה :0
עד הפיינל 4 לא זכתה בכלום ואז תפרה את 2 החוח האחרונים מלכה!! הנאום שנתנה היה אש! היה ללא ספק פיינל 2 לוהט עם שתי מלכות

קיילה טוענת שכבר הבינה שלא יצביעו לה אז ירדה עליהם חחח זה באמת לא הוסיף לה אבל בסדר
אני בטוח שבגמר מול דרק היתה זוכה לכן היתה יוצאת גרועה אם היתה מדיחה אותו

אה וריאן אמנם צדק שהצביע לפרס אבל הוא היה מושבע דוחה וממורמר על קיילה איכס

לגבי גן עדן גהנום היה גם את החדר האב נאט המזעזע והעיצוב של החדרים ..שהחוח הוא בשמיים
העונה הזאת בסופו של דבר לא היתה כזו מלאה בטוויסטים שזה דבר טוב כי בעיקר קנדה נוטים להגזים
זה עוד אחת הסיבות שזו עונה מצוינת .. למרות ההדחה המוקדמת של אריקה
(שהיתה מלכה בגמר ובטוויטר ופרגנה גם לפרס וגם לקיילה)

לצפיה ב-'BB CAN 6- פרק 24'
BB CAN 6- פרק 24
14/06/2018 | 10:46
20
18
קיילה ממשיכה להפציץ וזוכה ב-HOH!
מאדי מציעה תוכנית לוויל ופארס שתוכל לשמור את שלושתם במשחק
(אגב, אני זוכר שכבר חשבתי על התוכנית הזאת בעונה 11 ).
אלא שבהמשך מאדי מבינה שהיא די לבד במשחק (דווקא חשבתי שהיא ופארס ממש קרובות)
ויוזמת שיחה עם קיילה שמניעה שרשרת אירועים שמערערת את הברית בין השלישייה.
הרבה תלוי עכשיו בווטו ולא יודע מי בא לי שיודח עכשיו חחח
נראה לי שהכי הייתי שמח אם הפיינל 3 היה קיילה, מאדי ופארס,
אבל זה כנראה לא יקרה כי אני מניח שמאדי או פארס יודחו עכשיו.
הכי מדהים יהיה אם באמת וויל יזכה בווטו ויציל אחת מהן, אבל זה גם לא יקרה בגלל שהוא הבטיח לא להשתמש בווטו...
לצפיה ב-'ופרק 25-'
ופרק 25-
14/06/2018 | 11:44
8
14
אם הייתה לי עד עכשיו איזושהי הערכה לוויל, היא נעלמה לחלוטין.
לא מאמין שהוא פשוט ויתר בתחרות הווטו!!!
שאפו לפארס ומאדי שלא ויתרו גם כשהתחרות הסתיימה
וניסו לגרום לקיילה להיפטר כבר עכשיו מדרק.
היה ברור שהיא לא תעשה את זה, ובתכלס זה גם לא משתלם לה כרגע להדיח אותו לדעתי.
בכלל אני חושב שגם אם היא מגיעה לגמר עם דרק, היא כן יכולה לזכות.
(ועדיין לא מבין למה עפתם על העונה כ"כ...)
לצפיה ב-''
14/06/2018 | 12:56
7
17
וויל יצא ממש אדיוט!!!!
דרק אפילו לא הבטיח לו פיינל 3 הוא הבטיח לו פיינל 4
למה צריך את ההבטחה הזאת??
אם יש לך וטו- אתה פיינל 4!
וגם מדי ופרס הפסידו - גם ככה אתה פיינל 4

דרק ללא ספק השתמש נכון בפרנואידיות של וויל

לא "עפנו" על העונה אבל היא עונה טובה עם הרבה אסטרטגיות ודמויות טובות
יותר הגיונית מעונה 5 שנעשו שם מהלכים מוזרים ולרוב לא חכמים כל העונה
ושהמנצח ניצח בגלל משימות וכי היה בגמר נגד שחקנית גרועה.
2 לדעתי היה די משעמם צפוי לרוב 3 בכלל גרועה!!
לדעתי 4 הכי טובה ואז 6 בעונות של קנדה
לצפיה ב-'אבל הקטע הוא'
אבל הקטע הוא
14/06/2018 | 22:51
6
12
שגם העונה הזאת תלוית משימות...
ככה זה ביג בראדר אבל, וזה החיסרון שלה לדעתי
לצפיה ב-'יחד עם זאת'
יחד עם זאת
15/06/2018 | 10:02
5
16
יש לך את ד.ר וויל שבחיים לא זכה במשימה.. את דניאל רייס ששיחקה מדהים בעונה 3 עם זכיה אחת בלבד..
דרק בעונה 16 בכמה משימות זכה כבר? אם בכלל!

ונסה היתה אלופה במשימות אבל זה לא הסיבה ששיחקה מדהים והיתה ראויה לזכות

עונה 5 קנדה
גם דמיטרי הגיע רחוק בגלל שהיה אלוף במשימות
אבל זה לא היה הדבר היחיד אצלו
היה לו משחק חברתי חזק
שרד את הבלוק פעמיים
כשהיה ראש הבית לפחות השיג דברים שרצה לעומת קווין
לקווין לא הגיע הנצחון זה היה נטו המשימות מה שהביא אותו לזה
לא אכפת לי כשמישהו כמו בוגי או דיק שולט בעונה וזוכה למרות שאפשר להגיד עליהם שמן הסתם היו צריכים את הזכויות
אצל קווין הוא היה רחוק מלשלוט בעונה  לא יודע אם יש אפילו הדחה אחת שהיתה בגללו עד הפיינל 4
לצפיה ב-'ובעונה הזאת של קנדה '
ובעונה הזאת של קנדה
15/06/2018 | 10:11
3
26
יש את פרס שמשחקת בעיני מדהים! מאוד חברתי ואסטרטגי.
לא הועמדה עד הפיינל 5 והיתה קול מכריע בהדחות בלי שום זכייה
ואת קיילה שבהתחלה שיחקה אנדר דה רדאר
ואז מהחצי השני מפציצה במשימות אבל זה לא הסיבה היחידה שהיא טובה
היא עושה מהלכים חזקים ומצליחה
היא בפיינל 8 שרדה את הבלוק
היא הצליחה יחד עם דרק לערער את וויל
היא פתחה את המשחק עם קשרים מאוד טובים ששמרו אותה מהבלוק למרות שהשואמנס שלה היה ידוע מראש ..
גם היא וגם פרס משחקות שונה אבל מצוין ..
דרק יש לו אותם זכיות כמו קיילה פחות או יותר אבל הוא לא מבין במשחק..
אז זה תלוי בן אדם
כמו שגם בהישרדות יש אנשים שזכו בחסינויות קריטיות אבל זה לא הופך אותם לשחקנים פחות ראויים ויש כאלה כמו טרי שבחיים לא היו מגיעים ככה רחוק בלי לזכות בכל חסינות..
לצפיה ב-'זה גם כמו'
זה גם כמו
16/06/2018 | 11:05
2
13
שיש שחקנים שמאוד ראויים לזכות כי שלטו בהדחות סגנון וונדל ודום
ויש שחקנים דווקא כמו ספנסר שהרבה הדחות היה במיעוט ואפילו קלולס . בשתי העונות שלו! אבל אתה לא יכול שלא לאהוב אותו ולהעריך את זה שדווקא למרות הכל הגיע לפיינל 4/3 ...
אז יש שחקנים שטובים במשימות ובלמצוא אלילים וזה כל מה שהם שווים (טרי ג'יימס אוזי..)
ויש כאלה שבנוסף לזה שהם חזקים גם שחקנים טובים אז לא מפריע לך שטחנו חסינות (קים פארווטי...)
לצפיה ב-'תראה בסה"כ התכוונתי להגיד'
תראה בסה"כ התכוונתי להגיד
16/06/2018 | 22:50
1
11
שהמשימות בביג בראדר הן הרבה יותר משמעותיות וגורליות
(בטח ביחס להישרדות למשל),
בעיקר בשלבים המאוחרים של המשחק כשאין הרבה מתמודדים,וכל HOH ווטו חשובים וקריטיים
ולדעתי קבעו את תוצאות הסופיות של רוב העונות.
לצפיה ב-'בטוח'
בטוח
16/06/2018 | 23:39
8
אבל גם בהישרדות יש נפילות מעצבנות של מי שלא יכל לזכות ברגעים האחרונים (בעיקר סירי)
אז דבר דומה היה לונסה

היו כמה ראויים לכך שלא זכו בביבי בגלל מושבעים ממורמרים ולא בגלל משימות

והיו לרוב זוכים ראויים בגדול
בעונה 5 קנדה זה הכי הפריע לי ביחס לכל עונה אחרת  באמריקה וקנדה יחד כמה שזה השפיע לרעה המשימות
לצפיה ב-'*למחוק*'
*למחוק*
15/06/2018 | 10:12
3
לצפיה ב-''
14/06/2018 | 12:48
2
21
התוכנית הזאת יצאה לפועל בעונה 5 של אמריקה וזה היה גאוני!
בעונה 8 ו13 זה היה מאוד מפגר שלא עשו את זה!

מאדי ופרס כן סופר קרובות...
פרס הצילה אותה כל המשחק הזה גם
אבל היא לא יכלה לסמוך על וויל  או על זה שבגלל יזכה.. אז היה לה גם תכנית ב'
לצפיה ב-'אה נכון'
אה נכון
16/06/2018 | 22:46
1
9
שכחתי שזה היה בעונה 5..

והתכוונתי לכתוב שחשבתי שמאדי ופארס קרובות יותר מאשר וויל ופארס,
אבל לפי הוידויים של מאדי הבנתי שפארס יותר קרובה לוויל.
ממש אין לי תלונות לגבי איך שהיא פעלה (רק אולי שהיא פעלה מוקדם מדי)
לצפיה ב-'אממ'
אממ
16/06/2018 | 23:54
7
פרס הייתה ממש קרובה לשניהם בטירוף כל המשחק.. קשה להגיד למי יותר..זה גם לא ממש רלוונטי כי נראה לי ברור לשתיהן היה בשלב זה שההדחה ביניהן ושכבר יותר הגיוני שדרק יודח כאיום מאשר וויל.  

גם פרס וויל נעלבו שמאדי אמרה לדיילה שהם התלבטו כל הזמן עד הרגע האחרון אם להשאיר את קיילה מול אלי.. כי היא מציגה את זה כאילו היא האחראית ללשמור על קיילה בטריפל  ושהם לא נאמנים כמוהה.. שזה מהלך יפה מצידה אבל זה דורך עליהם והם חשבו שתשמור על השם שלהם.. אחרי שהגנו עליה כל המשחק והיא הייתה צריכה הרבה הגנות מלא פעמים רצו להדיח אותה
לצפיה ב-'התחלתי לראות CBB '
התחלתי לראות CBB
16/06/2018 | 20:39
3
21
התלונה העיקרית שלי על ביג בראדר היא שיש יותר מדי פרקים, אז בגלל שהעונה הזו קצרה התחלתי לראות אותה. אני בפרק 4 עכשיו, האסטרטגיה די שטחית, רוס ומאריסה עושים רושם טוב, אף בחורה לא מרשימה אותי לרעה, מצד שני יש את השחקן כדורסל - הוא אמיתי? הוא באמת בחיים שלו לא ראה תוכנית ריאליטי? לא, רגע, גם זה לא תירוץ - ג'ולי אמרה להם את החוקים! אני מניח שהוא הכי יחרפן אותי במהלך העונה.

צ'אק וג'וני שניהם היו עם פוטנציאל, אבל לג'וני יש סיכוי יותר טוב להשפיע על המשחק. עכשיו אומרוסה וקישה מסומנות, אז אם אומרוסה לא זוכה ב-HOH, שתיהן על הבלוק. רוס זוכה, ושתיהן כן על הבלוק. מקווה לחילופי כוחות נוספים בעונה.
לצפיה ב-'זה ג'יימס חח'
זה ג'יימס חח
16/06/2018 | 23:56
13
עונה כיפית

לצפיה ב-'פרק 5 '
פרק 5
19/06/2018 | 00:25
1
12
כבר זוממים להדיח את שאנון? נכון שהיא משחקת קצת חזק מדי, אבל אני מתחיל לראות טרנד מדאיג. בינתיים נפרדים מקישה.
לצפיה ב-'איזה טרנד?'
איזה טרנד?
19/06/2018 | 11:13
8
רצית חילופי כוחות ;)

לצפיה ב-'פרק 26'
פרק 26
16/06/2018 | 22:44
3
11
אז מאדי מודחת כצפוי, וחייב לציין שדווקא חיבבתי אותה, אבל הגיע זמנה.
ממש אהבתי את מה שהיא אמרה לאורך הפרק ובעיקר בנאום שלה לפני ההצבעה.
תחרות ה-HOH יוצאת לדרך ואני ממש מקווה שפארס תזכה כבר!!
חוץ מזה, אהבתי שהראו קצת את המושבעים- הם היו משעשעים.
לצפיה ב-'פרק 27'
פרק 27
16/06/2018 | 23:59
2
13
כן!!! היא עשתה את זה!!!
פארס זכתה ב-HOH!!!
סוף סוף!!!
כמובן שהיא העמידה להדחה את קיילה ודרק,
אבל זה לא באמת משנה, והכול תלוי עכשיו בווטו.
אהבתי גם שעשו את הטקס פרסים כי הראו קטעים מצחיקים
לצפיה ב-'פרק 28'
פרק 28
17/06/2018 | 11:30
1
9
קיילה זוכה בווטו!!
והיא בוחרת להדיח את וויל.
תכלס אם היא רוצה להגיע לגמר, אז היא עשתה את הבחירה הנכונה לדעתי,
כי יש יותר סיכויים שדרק ייקח אותה לגמר מאשר וויל לדעתי.
אהבתי את המפגשים עם המנצחים של העונות הקודמות
מקווה שאחת הבנות תזכה בסופו של דבר, אני מאוד אתאכזב אם בסוף דרק יזכה,
ולא בא לי שהעונה הזאת ממש תיגמר רע
לצפיה ב-'ואגב חלמתי אתמול בלילה (קצת ספוילר)'
ואגב חלמתי אתמול בלילה (קצת ספוילר)
17/06/2018 | 11:31
14
שדרק ואני חברים טובים, והוא מספר לי שהוא וקיילה מתכננים להתחתן
בתחילת חודש יולי - איזה הזוי
לצפיה ב-'BB CAN 6- פרקים 18-20'
BB CAN 6- פרקים 18-20
10/06/2018 | 23:33
5
26
טוב אז קיוויתי שלפחות אחד מהאנדרדוגים יזכה ב-HOH
שלפחות יהיה קצת מעניין,
אבל דווקא דרק זכה
הוא מחליט להעמיד להדחה את ריאן וג'וני.
בנוסף, דרק זוכה גם בווטו.
עד שג'וני היה צריך לזכות (ולשם שינוי קיוויתי שיזכה) הוא לא זכה- הכי מרפי...
דרק כמובן לא משתמש בווטו.
הייתי בטוח שסתם מנסים לעשות עניין שיש איזשהו סיכוי שג'וני יצליח להישאר,
אבל לתדהמתי ריאן בסוף מודח פה אחד (!!!)
נו, לפחות משהו אחד משמח.
ומסתבר שההדחה הבאה תהיה משולשת- שונא את זה לרוב
אבל בגלל שלא כזה אכפת לי מהעונה/מהמתמודדים, פחות מפריע לי...
לצפיה ב-''
11/06/2018 | 05:20
20
יששש המשכת;)

הייתי גם ממש מופתע שג'וני נשאר!
עשה עבודה מעולה

לצפיה ב-'פרקים 21-22'
פרקים 21-22
12/06/2018 | 11:11
1
12
ג'וני זוכה ב-HOH וכמובן מעמיד להדחה את דרק וקיילה.
בתחרות הווטו דרק זוכה לצערי הרב וכמובן משתמש בווטו על עצמו.
ג'וני מחליט להעמיד להדחה את אלחנדרה במקומו.
כמה דברים:
- אמנם המודחת הבאה תהיה אישה, אבל אני חושב שלשלושת הבנים שנותרו אין ממש סיכוי
לזכות העונה, או אפילו להגיע לגמר (מאוד אופתע אם כן).
- לפי ההודעות הקודמות שלכם נראה לי שקיילה מצליחה לשרוד למרות הכול.
- בפרק הבא יהיו שלושה מודחים, מה שאומר שה-HOH הבא פחות או יותר יקבע את סוף
העונה וכנראה מי שיזכה בו יעניק את הכוח ואת השליטה לצד שלו...
לצפיה ב-'ואגב'
ואגב
12/06/2018 | 12:53
11
לקראת סוף הפרק, הוא קצת קפץ לי אז לא ממש הבנתי על מה אוליביה וג'וני שוחחו,
ועל מה אח"כ הוא דיבר עם אלחנדרה ופארס, אבל לא קריטי אני מניח...
לצפיה ב-'פרק 23'
פרק 23
12/06/2018 | 13:36
1
16
אז אכן אלחנדרה מודחת, ואני לא בטוח אם זו הייתה ההחלטה הנכונה מצידם של השלישייה
(למרות מה שקרה לאחר מכן).
בתחרות ה-HOH שוב דרק זוכה- סיריסלי?!?!
הוא מעמיד להדחה את ג'וני, אוליביה ומאדי.
בווטו קיילה מפציצה וזוכה, וכמובן לא משתמשת בווטו.
ג'וני ואוליביה מודחים כצפוי, ונשארנו עם הפיינל 5
לצפיה ב-''
12/06/2018 | 17:17
18
החלטה שהשלישיה מאוד קיבלו בראש עליה אבל לדעתי לא היו שורדים את הטריפל אחרת  .
קיילה יצאה אלופה.
לצפיה ב-'הישרדות גיבורים נגד נבלים פרק 6'
הישרדות גיבורים נגד נבלים פרק 6
07/06/2018 | 02:37
37
57
נראה שקנדיס הייתה צריכה להצביע נגד ג'יימס ולשכנע את ג'יי טי להצטרף אליה, כי עכשיו כולם רוצים להדיח אותה. בשבט הנבלים, ראסל רוצה להדיח את רוב, ורוב רוצה להדיח את ראסל, זה היה די ברור ששני מתמודדים כמוהם לא יכולים להיות באותו שבט למשך זמן מה.

ששני השבטים מגיעים למשימת החסינות, וג'ף מודיע להם ששניהם הולכים למועצת השבט ומתחרים במשימת חסינות אישית. בשבט הגיבורים, קנדיס פשוט עפה דרך המכשולים ומנצחת במשימת החסינות, וכנראה מצילה את עצמה מהדחה אפשרית. בשבט הנבלים, רוב זוכה במשימת החסינות. ועכשיו, רוב וקנדיס מתחרים ביניהם, שהמנצח/ת במשימה בעצם זוכה בשביל השבט שלה/ו בנקניקיות ובשתייה קלה במועצה השבט, בעוד שהם צופים במועצת השבט של הקבוצה היריבה. רוב זוכה בשביל השבט שלו, אי אפשר להכחיש את זה שהוא טוב במשימות. קולבי די מקבל את העובדה שככל הנראה הוא זה שיודח במועצת השבט.

בשבט הנבלים, פארווטי ידעה שהיא הייתה צריכה לנצח במשימה הזאת, ועכשיו שרוב זכה, זה נותן לו הרבה כוח. וכך, רוב מכנס את כל חברי הברית שלו והם קובעים להדיח את פארווטי, אך לגרום לזה להיראות שהולכים להדיח את ראסל. רוב אומר לו שכדאי לו להשתמש בפסלון חסינות. ראסל מספר את כל זה לדניאל ולפארווטי, ואומר להן שהוא רוצה להדיח את טייסון, ולתת את פסלון החסינות לפארווטי. בחזרה לשבט הגיבורים, קולבי פשוט מוותר. הוא אומר לכולם שהוא יודע שהוא מודח, וזה בסדר מבחינתו. אמנדה, ג'יי טי קנדיס ורופרט מדברים האם הם צריכים להדיח את ג'יימס בגלל הפציעה שלו. אמנדה אומרת לג'יימס שהוא צריך להוכיח את עצמו שהוא יכול להישאר במשחק מבחינה פיזית. אז הוא וג'יי טי עורכים תחרות ריצה, וג'יי טי ניצח. קולבי פשוט נרגע לו באוקיינוס, הוא באמת לא עושה כלום.

בחזרה לשבט הנבלים, רוב אומר שכדאי לפצל את הקולות בין ראסל ופארווטי בגלל הפסלון חסינות, מה שנכון. ראסל אומר לטייסון שהוא רוצה להצביע לפארווטי, על מנת להציל את עצמו. שמה שראסל רוצה באמת שיקרה, שטייסון יצביע לפאוורטי, ואז ראסל ישתמש בפסלון חסינות על פארווטי. במועצת השבט, סנדרה אומרת שהיא יודעת שלראסל יש את פסלון החסינות, ואם אין לו, כדאי לו להתחיל לחפש אותו. במועצת השבט, ראסל משתמש בפסלון החסינות בשביל פארווטי, והתכנית שלו עובדת. טייסון מצביע לפארווטי, ובעצם מאפשר לכך שהוא יודח. אין מה להגיד, מהלך גדול של ראסל, לפארווטי היה אינסטינקט טוב להמשיך להיות בברית עם ראסל ולהתקרב אליו עד כדי כך שהוא ישתמש בפסלון חסינות בשבילה. ואתם יודעים מה? טייסון הוא זה שהודח, וממש לא אהבתי אותו בטוקנטינס. אז אני ממש בסדר עם זה שהוא זה שהודח בסוף, רק באסה בשביל הברית של רוב...

במועת השבט של הגיבורים, הם החליטו להדיח את ג'יימס בגלל הפציעה שלו...הם לא יכלו להרשות לעצמם להדיח את קולבי על פניו אם הם רוצים לנצח. כבר הבעתי את דעותיי כלפי ההתנהלות של ג'יימס במשחק.

פרק מעולה!!!

לצפיה ב-'אולי הפרק הכי טוב בהיסטוריה של הישרדות'
אולי הפרק הכי טוב בהיסטוריה של הישרדות
07/06/2018 | 10:13
48
ראיתי אותו אינסוף פעמים ונהנה כל פעם מחדש!
לצפיה ב-''
07/06/2018 | 12:12
3
52
איזה פרקקקקקק
לא יאומן שטייסון הדפוק הזה אחר כך ניצח עונה!
כנראה מהטראומה לקח את כל התמימות שלו והשליך אותה החוצה
(אם כי עדיין בעונה27 לא השתמש באליל שהיה לו וכמעט הודח באבנים)

לא זכרתי שגם קולבי וקנדיס שיחקו עד כדי כך כל כך גרוע ..ידעתי שגרוע לא זכרתי כמה
קולבי עלוב בטירוף!!!!
ג'יימס נוראי גם כן.
בגדול הגיבורים היו גרועים

ראסל ופארווטי לשלטון העולם!

לצפיה ב-''
07/06/2018 | 14:22
2
40
איך אפשר לשכוח כמה קולבי היה גרוע בHvV? נראה לי אפילו את ג'ף הוא אכזב, ברמה כזו שראו אותו צורח עליו באתגרים ויורד עליו במועצות. בא עם אפס אנרגיות למשחק.
לצפיה ב-'חלילה לשכוח'
חלילה לשכוח
07/06/2018 | 14:59
1
41
אבל לא זכרתי שממש ויתר על לנסות בכלל
כמה חבל שנשאר
לצפיה ב-''
07/06/2018 | 20:53
26
זה ממש גרוע. הוא לא כל כך עשה משהו בעונה הזאת, אבל בפרק הזה הוא בכלל הרים ידיים. ומבחינת בידור, שבט הנבלים יותר טובים משבט הגיבורים בפער. אמנדה אני חושב היא השחקנית עם הכי חשיבה אסטרטגית בשבט הגיבורים.
לצפיה ב-'פרק 7'
פרק 7
08/06/2018 | 07:41
28
25
רוב מרגיש שבפעם הראשונה שלו במשחק, הוא לא ידע מה קרה במועצת השבט. אבל אני חייב לעצור את הכל, כי קורטני סוף סוף קיבלה וידוי!!! אני 99% בטוח שזמן המסך היחידי שהיא קיבלה עד עכשיו היו במועצות השבט. דניאל, פארווטי וראסל צוחקים ושמחים על התוצאה במועצת השבט, אבל הם עדיין 3 נגד 5. אז שלושתם מנסים לגרום לג'רי לעבור לצד שלהם.פארווטי מבטיחה לה מקום בפיינל 4. נראה שג'רי וקואץ' נמצאים בין שתי בריתות כרגע. בשבט הגיבורים, קולבי מרגיש שהוא צריך להשתפר במשימות, כדי שהוא ישאר במשחק, כי הוא באמת נשאר די במזל עד עכשיו.

שבט הגיבורים חוזרים על הגל, הם מנצחים בשלושת הסיבובים במשימת הפרס שראינו לראשונה בטוקנטינס. הם מגיעים למקום באמת יפה, מקבלים אוכל ושתייה. קנדיס מוצאת רמז לפסלון החסינות. אמנדה קוראת אותו, ונראה שהם החליטו לעבוד כקבוצה למצוא את הפסלון ביחד. בשבט הנבלים, ראסל מבטיח לג'רי ולקואץ' שהוא לוקח אותם לפיינל 3. ג'רי נוטה יותר לעבוד עם ראסל, היא באה למשחק הזה אם יותר חשיבה אסטרטגית מכל הפעמים שבהם היא שיחקה. קואץ' נפגע משום מה מג'רי על כך שהיא סומכת על ראסל או לא התייעצה איתו קודם? לא הבנתי.

הגיבורים ממשיכים לרכוב על הגל, והם זוכים במשימת חסינות ממש מגניבה. הם היו צריכים לטפס על חבלים, להוריד שקים שבתוכם ישנם חלקי פאזל ולהביא אותם לשני חברי שבט שירכיבו אותם. ממש אהבתי את המשימה הזאת.

קואץ' רוצה להדיח את קורטני, כי היא באמת די עיכבה את השבט שהיא הייתה צריכה לטפס על החבלים. ראסל עושה אחת מן הטעויות הגדולות שלו עד עכשיו. הוא יושב עם רוב, קורטני וסנדרה על החוף, ואומר לרוב שצריך להדיח את קורטרני או את סנדרה, מול הפנים שלהן. זה ממש לא הולך לקנות לו חברים במשחק שירצו שהוא ינצח. רוב מנסה לשכנע את קואץ' להדיח את ראסל, כי הוא מסוכן למשחק. קואץ' נותן לרוב את המילה שלו ואומר שהוא רוצה לעמוד לצידו עד סוף המשחק. ראסל רוצה להדיח את רוב, אבל קואץ' עדיין רוצה להדיח את קורטני. רוב מנסה לשכנע את ג'רי להצביע איתו. נראה שהיא וקואץ' עדיין באמצע. 

במועצת השבט, ראסל ממש חוטא בחטא ההיבריס. אל תבינו אותי לא נכון, הוא עושה מהלכים אסטרטגים מעולים, אבל הכישורים החברתיים שלו ממש לוקים בחסר. בעוד שקואץ' החליט להישאר ניטרלי ולהצביע לקורטני, ג'רי קפצה לצד השני, ורוב הודח. אני מופתע להגיע את זה אבל ממש באסה שהוא הודח, אני חושב שהוא שיחק טוב והטעות של טייסון לא כל כך הייתה בשליטתו. היילייט של הפרק שקואץ' קם לחבק את רוב אחרי שהודח, אבל רוב דחה את זה 

לצפיה ב-' למרות שמצחיק אותי'
למרות שמצחיק אותי
08/06/2018 | 10:05
10
35
להתייחס לעונה הזאת כספוילר...

הכישורים החברתיים של ראסל "לוקים בחסר" ותזכיר לי למה הוא גרם במועצת שבט הזאת?
שקואוץ' לא יצביע נגדו
ושג'רי תצביע איתם אחרי שהיא ופארווטי לא התחברו בלשון המעטה
אז תאמין לי שזה לא פארווטי כאן עשתה את העבודה

הפך את זה מ5-3 נגדו לבעדו
בהצבעה אחת
בלי אליל ,קול כפול וואטבר
נטו משחק אסטרטגי וחברתי הפעם
זה ממש לא רק ההדחה של טייסון שהפילה את רוב

אולי אצל רוב המשחק החברתי לוקה בחסר?
לצפיה ב-'ועוד משהו'
ועוד משהו
08/06/2018 | 10:13
3
32
הקטע שאמר לקורטני וסנדרה בפנים זה אחד הקורעים!
הוא בכלל לא התכוון להצביע נגדן אז זה די זורק אותם  את הברית זאת אומרת אין סכנה שרוב ישתמש באליל על עצמו אחרי דבר כזה במידה והיה לו .. אלא מקסימום עליהן והוא משתעשע כי הוא כבר יודע כמה הברית הזאת של רוב סנדרה וקורטני כבר נגדו ...
הוא לא היה משיג את הקול שלהן אף פעם כבר .. אלא אם הן היו יודעות להסתכל על המשחק אסטרטגית ולא רגשית ואז לא היה מפריע הרגע הזה .. הוא לא ירד עליהן אישית

היה באח הגדול  זוג
וכשאחד מהם היה בכוח אחד הדיירים אמר בצחוק..יאאלה תשים להדחה את הבת זוג שלך...

אני רואה את זה כמשהו כזה
זה הרי ידוע שרוב נגדו ושקורטני וסנדרה הבנות ברית שלו והוא אומר לו..בוא נדיח אחת מהן..
זה הכי הומור של ראסל
אתה הרי לא חושב שהוא היה רציני בלהציע לו את זה?
לצפיה ב-'כרגיל מסכים איתך'
כרגיל מסכים איתך
08/06/2018 | 10:28
1
27
הקטע עם סנדרה וקורטני שבר אותי, ראסל יצא מלך שם ש2 הסמרטוטות ישבו בחוף.
אני לא מבין גם למה מהלך כזה (שזה אפילו לא באמת מהלך) ישר מבוקר ולא בסדר אבל ההתנהגות של סנדרה ורוב בעונה הזו (שאפשר לראות את היהירות והבוטות שלהם גם בפרק הקודם וגם במועצות השבט) היא בסדר?

לצפיה ב-''
08/06/2018 | 10:33
18
הם ניסו לגרום לראסל להשתמש בפלסון חסינות, אבל ראסל כבר הצליח לעבוד על טייסון.
לצפיה ב-''
08/06/2018 | 10:40
26
עם ראסל? אין לי מושג, האמת. אני לא חושב שהוא ירד עליהן אישית, זה נבע ממקום אסטרטגי, אבל גם עם זה היה הומור של ראסל, זה עדיין לא נותן לא תדמית טובה. לפי דעתי. אני חושב שראסל אף על פי שהיה יהיר גם בסמואה, הכישורים החברתיים שלו באו לידי ביטוי עם שאמבו, ג'ון, וראיתי אותו אפילו צוחק עם דייב. פה הוא כן בנה קשרים חברתיים עם ג'רי, דניאל ופארווטי, אבל היהירות שלו יותר באה לידי ביטוי בעונה הזאת. וכן, אני מבין שזה מבדר. אני יודע שסנדרה ורוב גם כן מתמודדים יהירים (כל מי שמדבר על עצמו בגוף שלישי אני מחשיב אותו למתמודד יהיר).
לצפיה ב-' כלכך'
כלכך
08/06/2018 | 10:24
4
20
הורג אותי כל הזמן הטיעון הזה, ראסל הוא האחראי להעברה של ג'רי וקואוץ' לצד שלהם ככה שלהגיד שהמשחק החברתי שלו לוקה בחסר זה לא נכון.
אף שחקן לא יכול לשחק אסטרטגית טוב בלי כישורים חברתיים... אתה צריך אנשים שילכו אחרייך ויסמכו עלייך בשביל לבצע מהלכים ולהתקדם במשחק וראסל הוא בהחלט מתמודד שמתמודדים אחרים הולכים אחריו, אז די עם הבולשיט. הוא הוכיח את זה בעונה 19 שהיה מנהיג של השבט שלו והעביר לצד את שאמבו ואחרכך גם את ג'ון, ומוכיח את זה גם עכשיו (בשלב שאתה נמצא בעונה) שפארווטי דניאל ועכשיו גם ג'רי הולכות אחריו. 
לצפיה ב-''
08/06/2018 | 10:31
3
15
אני אסכים איתך עם זה, ראסל כן בנה קשרים חברתיים עם ג'רי. אבל אפילו בפרק 8 שדניאל ניסתה לשכנע את ראסל להצביע לקואץ', הוא פשוט התפרץ עליה. כן הוא אחר כך נרגע, אבך הוא מתחיל לפתח מוניטין לא טוב אצלו.
לצפיה ב-'צריך לזכור'
צריך לזכור
08/06/2018 | 11:12
2
16
שהוא גם משחק שתי עונות רצופות זה חתיכת דבר קשה מנטלית

זה גם ככה משחק שמוציא ממך אמוציות בעונה אחת
אז להמשיך אחרי ששיחקת 39 יום??
לצפיה ב-'זה אני מסכים '
זה אני מסכים
08/06/2018 | 11:17
1
19
ונתתי לו קרדיט על זה. אבל אני לא רואה את המשחק החברתי המעולה שכולם מדברים עליו. אני לא מבקר על המשחק האסטרטגי שלו, אני מדבר על המשחק החברתי, נטו. אני לא אומר שהוא בנאדם רע, או שחקן גרוע, הוא פשוט זורק מספר הערות לפעמים לא במקום, זה הכל.
לצפיה ב-'בלי משחק חברתי טוב אין משחק אסטרטגי טוב'
בלי משחק חברתי טוב אין משחק אסטרטגי טוב
08/06/2018 | 11:54
28
זה הולך ביחד.
אם אתה לא מצליח לשחק חברתי ולגרום לאנשים להתחבר אליך ולרצות לשחק איתך, לא תצליח לממש את האסטרטגיות שלך גאוניות ככל שיהיו.
ראינו את זה בהרבה עונות של שחקנים אסטרטגים שמודחים מהר או מעוררים אנטגוניזם כי הם לא מצליחים להתחבר לאף אחד ומדברים רק על המשחק.
לצפיה ב-''
08/06/2018 | 10:27
16
יחד עם זאת, קואץ' לא הצביע נגד רוב. וברור לי שעכשיו ג'רי יותר קרובה לראסל, אני לא נתתי את כל הקרדיט לה, אני אמרתי שהיא, דניאל וראסל ניסו לשכנע את ג'רי להצטרף אליהם, ואז ראסל ניסה לצרף את ג'רי וקואץ' איתו. אני אתן לו קרדיט שהצליח להטות את הקולות ללא פסלון חסינות.

לגבי רוב, כבר אמרתי שהוא אוברייטד לא פעם ולא פעמיים, אבל הוא היה יותר כריזמטי מראסל. ואם טייסון לא היה מתהפך בדקה האחרונה, רוב עוד היה במשחק. אבל שוב, זה מהלך גאוני של ראסל, שכבר אמרתי את זה.
לצפיה ב-'רוב בעונה 20 = השחקן שמונע הכי הרבה על ידי אגו אבר'
רוב בעונה 20 = השחקן שמונע הכי הרבה על ידי אגו אבר
08/06/2018 | 10:55
16
40
ואני לא מסוגל לקבל אף מילה על זה שהוא היה שחקן טוב בעונה 20!
ויש עוד כאלו שחושבים ככה וזה פשוט שטויות במיץ!
רוב הגיע לעונה 20 כמו טווס כשכולם מסתכלים עליו כנבל הכי גדול בהיסטוריה שחזר שנים אחרי עונה 8
רק שמה? הוא ידע שהמשחק מאז השתנה ולא הסכים לקבל את זה ולשחק את זה
נתחיל מהיהירות הראשונה שלו - ראסל מחפש את האליל ״תנו לו לחפש ואנחנו נדיח אותו במועצה הקרובה״
סליחה? איזו אסטרטגיה טובה זו לתת לבן אדם שאתה רוצה להדיח לחפש אליל? באיזו עונה ראינו עוד דבר כזה? בשום עונה! כי אנשים למדו מהטעות הזו של רוב, וכשמישהו שרוצים להדיח מחפש אליל כולם רצים ליער לחפש לפניו. אפילו בשבט הגיבורים הלא אסטרטגי ניסו למנוע מטום למצוא אליל! אפילו הליצנים של סמואה למדו על בשרם את הלקח ויום אחרי ניסו למנוע מראסל למצוא שוב! והעיקר שרוב בטוח בעצמי שהוא הרודן של הישרדות ועם אליל בלי אליל הוא קובע את החוקים והכל יקרה בדרך שלו.
טעות מספר 2- רוב אומנם מתכנן תוכנית חכמה לפיצול קולות בין ראסל לפארווטי, אך הוא מנחית את התוכנית על חבריו בלי להקשיב להם בלי לוודא איתם הבנה של התוכנית. ואיך אני יודע שזה המצב? תראה שוב את הסצנה בתוך המחסה, אני מכיר אותה בע״פ. רוב מגיע עם התוכנית, וטייסון אומר לרוב ״אבל אם ראסל יצביע לפארווטי..״(סביר שראסל ישב על טייסון על הראש יותר מהשיחה הקצרה שהראו לנו) ורוב פשוט סותם לו את הפה וממשיך לדקלם ״לא נוכל להפסיד ככה!!!!״. עם גישה כזו לא פלא שבסופו של דבר טייסון החליט לפעול באופן עצמאי.
טעות מספר 3- אחרי הכישלון של רוב בהדחה של טייסון האגו של רוב הגיע לריצפה, ומאותו רגע המשחק הפסיק לעניין אותו והוא חשב רק על נקמה בראסל. גם רוב וגם קואץ הציעו לי להדיח את אחת הבנות החלשות, והוא פשוט לא היה מוכן לשמוע על שום דבר מלבד הדחה של ראסל. לא עניין אותו להתקדם אפילו עוד 3 ימים במשחק, מבחינתו זה היה או הוא או ראסל. בתוספת של אווירה מאוד שלילית שהוא הכניסה למחנה באותו רגע, זה היה פשוט מתבקש מצד ג׳רי לקפוץ אל חיקו של ראסל.
רוב הפגין בעונה הזו 0 משחק חברתי 0 התגמשות ו0 הבנה במשחק
בעונה 22 הוא כבר הבין שהמשחק לא כמו פעם והוא התייחס למשחק בצורה אחרת

אגב, לא מוכן גם לקבל גם שום דבר שלילי על ראסל ששיחק משחק מושלם. ונדי הסביר טוב מאוד איזה שחקן חברתי מצויין הוא היה.
אני רק רוצה להוסיף ולהשוות בין 2 סיטואציות:
ראסל ל3 שחקנים שהצביעו נגדו אתמול בערב: ״אני בעד להצביע נגד החלשות במשימות בשבט - שזה סנדרה או קורטני - אחת משתיכן״
לעומת רוב לראסל(שעד לפני 3 ימים היו ברית וחברים): ״כדאי לך לחפש את האליל, אחרת היה נעים להכיר!״
מי השחצן? מי הבריון? מי מדבר לגיטימי לעומת מי שסתם מתגרה ומשחק גרוע?
נקודה למחשבה..
לצפיה ב-''
08/06/2018 | 11:06
2
31
1. זאת הייתה סנדרה שאמרה שמי שמוצא את פסלון החסינות יהיה מסומן להדחה. ורוב האנשים פשוט הסכימו עם זה. זה לא אומר שאני מסכים אם זה, אבל בסדר, מסכים שזאת הייתה טעות של רוב.

2. אי אפשר להגיד שטייסון הצביע נגד פארווטי כדי להיות נגד רוב, הוא רצה להיות איתו באותו ברית.

3. הוא ניסה להדיח את ראסל לא מנקמה, כי הוא ידע שהוא השחקן הכי מסוכן בשבט. זה שראסל יצא עם ידו על העליונה אני מסכים.

ורוב אמר לראסל על האליל כדי שהוא ישתמש בו. כך שהם גם נפטרים מהפסלון וגם מדיחים את פארווטי/ראסל.

אני מרגיש שפתחתי תיבת פנדורה, שאסור בכלל לבקר את ראסל. הוא משחק אסטרטגי טוב, חברתי פחות. זאת לפחות דעתי. ראסל משחק טוב עד עתה, אבל אם כולם בראש שראסל שיחק משחק מושלם, ואסור להשמיע קולות אחרים...
לצפיה ב-'אין באמת צורך בסימן ספוילר לדעתי באמת'
אין באמת צורך בסימן ספוילר לדעתי באמת
08/06/2018 | 11:41
1
26
1. סנדרה אמרה את זה ראשונה, ורוב היה איתה באותה הדעה ותמך בזה. הוא גם זה ששלח אותה ללכת אחרי ראסל ולבדוק אם הוא מחפש את האליל. אבל סבבה שאתה מסכים איתי שכל ההתנהלות הזו הייתה טעות גדולה של רוב
2. לא ירדת לסוף דעתי. טייסון לא הצביע נגד פארווטי כדי להיות נגד רוב, לא טענתי דבר כזה וזה באמת לא נכון. טייסון רצה להיות בברית גם עם רוב וגם עם ראסל. הוא היה נגד ההתפרקות של הברית המקורית שלא הראו לנו את קיומה. לכן הוא העדיף שאם כבר הם זורקים אחד מהם לפח שזו תהיה לפחות פארווטי שהוא לא התחבר אליה. כל המהלך שקרה שם באותו יום זה שראסל שיכנע אותו שראסל ופארווטי השלימו והבינו את זה שזה אחד משניהם שמודח, ולכן פארווטי ודניאל הולכות להצביע לראסל וראסל הולך להצביע לפארווטי. הוא ביקש מטייסון להצטרף אליו להצביע נגד פארווטי, כי הוא הבין שיש פיצול ובמקרה שכזה ההצבעה תהיה 5-4 וראסל מודח. טייסון רצה לשתף את רוב בנוגע לזה, ולהעלות בפניו את האפשרות שזה מה שבאמת יקרה, ורוב סתם לו את הפה ולא היה מוכן להקשיב לשום תרחיש הצבעה שהוא לא 3-3-3. אם הוא היה מקשיב לטייסון ומבין ממנו מה שהוא יודע, סביר מאוד להניח שהתוצאה הייתה אחרת. כי טייסון כן בחר לשתף בהתחלה, ורואים את זה בתוך הפרק. זה ממש לא נכון להגיד שטייסון על דעת עצמו שינה את הקול ו"דפק להם את המשחק". אם כבר זה רוב מריאנו דפק את המשחק של טייסון.

3. זה לגמרי מנקמה וזה לגמרי מאגו. רוב לא יכל להשאר יום במשחק מתוך ידיעה שראסל שניצח אותו בהצבעה נמצא במשחק יחד איתו. רוב ידע שבתסריט הכי טוב בשבילו יהיה תיקו בהצבעה, הרי ג'רי בעצמה אמרה שהיא סיפרה לרוב לפני מועצת השבט שהיא ככל הנראה מתכוונת להצביע נגדו, והוא אמר לה לעשות מה שהיא חושבת שטוב למשחק שלה.
אם הוא היה מתגבר על האגו, ומחליט לזרוק את קורטני לכלבים (וכולם חוץ מסנדרה היו בעניין של להדיח אותה) הם היו מנצחים במשימות הבאות, ובמיזוג הוא יכל להתחבר לגיבורים והמשחק היה מתחיל בשבילו מחדש. אבל לא היה לו שום עניין בלהניח את האגו בצד, הוא רצה רק להדיח את ראסל. (והטענה שהוא רצה להדיח אותו כי הוא הכי מסוכן בשבט, זו הסיבה שהרבה מאוד שחקנים מוצאים את עצמם מודחים בתחילת המשחק. ראה ערך מריסה. צריך לדעת איך להדיח שחקנים מסוכנים, או יותר נכון מתי. ברגע שהוא ידע שהמספרים כבר לא לטובתו, זה לא חכם לעשות התאבדות)

ברור שזו הייתה הסיבה שרוב אמר את זה לראסל, אבל אני מדבר על הגישה לא על הסיבה. אתה אומר שראסל התנשא על קורטני וסנדרה בזמן שהוא אמר דברים כנים ולגיטימים. אתה כמובן לא ציפית שבשיחה הזו כשרוב שאל אותו את מי לדעתו צריך להדיח, שהוא יגיד לשלושת השחקנים שהכי ברור שהם נגדו "נדיח את פארווטי". וזה אומנם קטע מצחיק רצח כי זה רגע כנה בטירוף, אבל הוא אמר את הדברים בצורה מאוד לגיטימית ואפילו נימק שהן חלשות פיזית.
ואני משווה את זה לרוב שדיבר לראסל בצורה מתנשאת "היה לי הכבוד להכיר...."

אתה כמובן יכול להשמיע פה את הדעות שלך, ואם הדעות שלך הן שראסל שחקן לא טוב זה בסדר שזו הדעה שלך ואתה מוזמן להמשיך להשמיע אותן גם אם הרוב חושבים אחרת (עד לפני כמה שנים הרוב בפורום היה דווקא איתך)
אבל הדיונים זה חלק מהפורום, בתקווה שנשכנע אותך שאתה טועה ואולי לא מסתכל בצורה נכונה על האירועים שקרו
לצפיה ב-'אני מסמן ספוילר מתוך הרגל חחח'
אני מסמן ספוילר מתוך הרגל חחח
09/06/2018 | 04:35
18
אני לא אומר שטייסון החליט על דעת עצמו בגלל לדפוק את השמחק של רוב, אני אומר שראסל הצליח לשכנע אותו להצביע לפארווטי. כנראה לא הבנתי אותך שם נכון.

אני מניח שרוב לא רצה להדיח את קורטני כל כך מהר כיוון שהיא כן הייתה בברית איתו והצביעה ביחד איתו, זה עוד קול בשבילו. ואני לא חושב שלהדיח את ראסל זה עניין של נקמה, הוא הבין שהוא נמצא במיעוט, ואם יש לו סיכוי בכלל להשיאר במשחק, זה לנסות לשכנע אנשים להצביע נגד ראסל. וגם אחרי שרוב הודח, ג'רי התחרטה על זה, אבל זה כבר היה מאוחר מדי.

ואני לא אומר שראסל לא שחקן טוב. אני כבר נתתי לו שבחים על מהלכים שעשה. אני כולה אומר שהמשחק החברתי שלו חלש בעונה הזאת. האנשים שאיתם הוא בנה קשרים חברתיים עדיין גרמו לו להיות במיעוט, בעוד שרוב סחף אחריו את רוב השבט. ראסל הצליח להטות את הכוחות לטובתו, ושוב, מהלך מעולה, אבל עדיין, יכל לבנות קשרים חברתיים חזקים יותר עם האחרים. פארווטי בכלל הצטרפה אליו לברית בגלל שהיא ידעה שהיא בסכנת הדחה, והיא צריכה לעבוד עם מישהו.
לצפיה ב-'ודרך אגב '
ודרך אגב
08/06/2018 | 11:10
12
31
אני ממליץ שצתפו גם בסרטון הזה מהדקה 8:25, שמסביר בקצרה על הבעיתיות במשחק של ראסל https://www.youtube.com/watch?v=JDdxk0KTHhE
לצפיה ב-'לא הולך להקשיב לשום סרטון של אדם שמכנה את ראסל "עז"'
לא הולך להקשיב לשום סרטון של אדם שמכנה את ראסל "עז"
08/06/2018 | 11:16
11
37
רק מהכותרת של הסרטון זה ברור לי שזו ליצנות
עוד אחד מתוך... יוטיוברים שחושבים שהשמש קורצה להם מהתחת והם יודעים לקריין ולפרשן את המשחק מהמזגן בבית
וכשהם מגיעים למשחק הם לא מפסיקים לבכות שלא מצליח להם כמו שהם חשבו
סטיבנים למינהם
לצפיה ב-''
08/06/2018 | 11:18
1
31
קלעת בול עם ההגדרה - לגמרי סטיבן ושות' (ועוד סטיבן הוא המוצלח מבין הזן הזה)
לצפיה ב-'שות'?'
שות'?
08/06/2018 | 11:19
8
לצפיה ב-'אולי תצפה בסרטון לפחות ואז תגיד למה אתה לא מסכים? '
אולי תצפה בסרטון לפחות ואז תגיד למה אתה לא מסכים?
08/06/2018 | 11:19
8
26
לפחות תראה למה הוא קורא לראסל "עז"?
לצפיה ב-'לפני שאצפה בסרטון שמסביר למה ראסל הוא עז'
לפני שאצפה בסרטון שמסביר למה ראסל הוא עז
08/06/2018 | 11:52
7
38
אני אצטרך לצפות בעוד כמה סרטונים דומים שעוד לא התפנתי לראות
בינהם:
סרטון שמסביר למה השמיים הם בעצם בצבע אדום ולא כחול
סרטון שמסביר שחתולים הם בעצם חייזרים שהגיעו ממאדים לכדור הארץ
וסרטון שמסביר שלהקת הביטלס העתיקו את כל השירים שלהם מלהקת "ניצני פתח תקווה"
לצפיה ב-'לעז יש שני סוגים'
לעז יש שני סוגים
08/06/2018 | 18:56
6
32
זה יכול להיות אדם שנגרר לגמר ולא עשה שום פעולה

וזה יכול להיות אדם שכלכך שנוא על המושבעים שברור שאף אחד לא יצביע לו אז כדאיי לקחת אותו לגמר
קייתי מעונה 10
דרימז מעונה 14 היה עז מהסוג הזה
קאס הייתה יכולה להיות עז בעונה 28
למרות שכולם היו דיי אקטיבים במשחק

ראסל יכול להיות עז מהסוג השני אבל הוא עז רק אם נטלי או סנדרה תכננו בשלב כלשהוא להגיע איתו לגמר מהסיבה שאף אחד לא יצביע לו ולהן כן
ממה שראינו נראה שזה לא התקיים כך אז הוא כנראה לא עז
לצפיה ב-'יכול להיות שפרוואטי חשבה על זה '
יכול להיות שפרוואטי חשבה על זה
09/06/2018 | 01:17
25
אבל היא לא התכוננה למחשבה שהג'ורי יהיה כל-כך ממורמר, שהוא ישדוד אותה.
לצפיה ב-'דיברתי על הסוג השני '
דיברתי על הסוג השני
09/06/2018 | 04:27
4
25
שכולם רצו לשבת ליד ראסל כי ידעו שהוא לא יקבל קולות. נטלי גם רצתה לשבת ליד ראסל בעונה 19, כי היא ידעה שיש לה יותר סיוכיים לנצח מולו.
לצפיה ב-'לא נכון'
לא נכון
09/06/2018 | 10:50
3
26
נטלי זרמה עם המשחק של ראסל כי ידעה שלהתוכח ולהכנס מולו כמו הבנות האחרות לא יתרום לה, כי זה לא משחק שהיא יכולה לשחק
הכוחות שלה לא מגיעים משם וזה היה דיי בחוכמה
אבל היא לא הובילה את ראסל לגמר על תקן היותו עז
גם לא ממש היה ברור שראסל לא יקבל קולות עד הפיינל 6 בערך
כי למשל ג'ייסון היה חבר שלו עד שהודח וההצבעה שלו הייתה מרמור נטו, כלומר היה מצביע נגד כל מי שיזם הדחה שלו, בלי קשר לאינטראקציה החברתית

קול של ג'ייסון יחד עם שאמבו וג'ון זה כבר 6-3 שזה לא כלכך לנדסלייד וגם לא היה ממש ברור אם גאלו ילכו כולם כמקשה אחת
היא כן שמרה על קשרים טובים איתם בשביל לקבל קולות ופה יש לה פלוס על ראסל אבל אני ממש לא בטוח שהיא ידעה את התוצאה

בעונה 20 היה דיי ברור מהאמצע שהניצחון של ראסל אבוד אבל אני לא חושב שסנדרה ניסתה להביא אותו לגמר כי היא כל הזמן טענה שרצתה להדיח אותו
למרות שיכול להיות שהתכנון היה לחפור לגיבורים על כמה שהיא רוצה להדיח אותו, לרצות להגיע איתו לגמר ואז להגיד שהיא היחידה שהלכה נגד ראסל
לא יודע, בכל מקרה זה לא נראה לנו בבירור
מניח שמהפיינל 4 היא כבר ידעה שהיא זוכה בוודאות מול כל אחד ומשם כבר נתנה לראסל להאמין שהיא סוג של עז לגמר
לצפיה ב-'אני רואה את זה ככה '
אני רואה את זה ככה
12/06/2018 | 13:20
2
24
לגבי נטלי אני מסכים, היא ראתה שכל הנשים החזקות מודחות כמו בטסי, והחליטה להתאים את המשחק שלה לפי הסביבה שבה נמצאה.

בגיבורים נגד נבלים, זה לא שסנדרה רצתה להביא אותו לגמר ולכן הוא "עז", אלא פשוט שכל אחד מהתמודדים רצו לשבת לידו כי הם ידעו שהם יכול לנצח אותו. זה לא שאני בהכרח קורא לראסל "עז", אבל אני לא יכול לקרוא לו שחקן חברתי מעולה.
לצפיה ב-'כן, שחקן חברתי הוא לא'
כן, שחקן חברתי הוא לא
12/06/2018 | 14:31
1
33
לא רק בגלל שהוא לא מתחבב על אחרים אלא בעיקר בגלל שלא יודע לקרוא את המפה החברתית
בסמואה היה זוכה בכל קונסטולציה מול מיק, ג'ייסון או שאמבו
גם אם שונאים אותו, את שאמבו גם שונאים לא פחות אפילו לתת 1000000 דולר למישהו מהסמרטוטים האלו אף אחד לא היה עושה, הם היו נאלצים להצביע לו כשחקן הטוב ביותר כמו שהצביעו לרוב בעונה 22
אבל לא, הוא הביא לגמר את מי שהייתה החברה הטובה של כל שבט גאלו עוד מלפני האיחוד ופשוט מסר לה את הניצחון

גם בגיבורים נגד נבלים, ההגיון של המפה החברתית אומר שהגיבורים ממורמרים, סנדרה לפחות התייחסה אליהם אז סנדרה ממש מסוכנת וצריך להפטר ממנה
זה גם חלק מהסיבה שניצחה פעם קודמת, לא היה לה דם על הידיים

אבל ראסל, לא!! מבחינתו אף אחד לא יצביע לה בגמר כי היא תיחשב כנגררת
תזכיר לי מי המושבעים שאתה משחק מולם, מי יצביע לך מתוך כבוד למשחק
רופרט? קולבי? קנדיס?
שוב, קליטה ממש גרועה של המפה החברתית ויכולת לראות מאילו מניעים פועלים חבריו לשבט

להגיד "אני אקרע אותך בגמר כי אני מלך המשחק ואתה קקי" זה לא מספיק
ולכן ראסל שחקן חברתי גרוע
כי הוא עיוור למה שקורה מבחינת הדינמיקה החברתית
לצפיה ב-'תודה, הוצאת לי את המילים מהפה!!! '
תודה, הוצאת לי את המילים מהפה!!!
12/06/2018 | 14:42
26
מסכים איתך מילה במילה. ראסל שחקן אסטרטגי טוב, ואני לא אומר שהוא שחקן רע, אני פשוט חושב שהכישוריים החברתיים שלו לוקים בחסר, וגם שהוא כן בונה קשרים חברתיים, זה עם אחד או שניים.

ודרך אגב, אני אסקר את הפרקים הבאים ביום חמישי חבר'ה, אני פשוט די עסוק כרגע...
לצפיה ב-'פרק 8'
פרק 8
08/06/2018 | 08:29
2
39
וואי, אני לא שונא את רוב בכלל, אבל הקטעים שהראו מהפרק הקודם היו ממש הגזמה, ג'ף לא הפסיק לשבח את רוב. מה שכן, האגו של ראסל באמת מגיע לשיאים חדשים. עוד וידויים מתחסדים אבל טיפה יותר נסבלים מאת קואץ'. בשבט הגיבורים, ג'יי טי החליט לחפש את פסלון החסינות לבד, והוא מצא אותו. ואז אמנדה מגיעה משום מקום ותופסת אותו על חם. כך שלג'יי טי אין ברירה ולחשוף בפני כל חברי השבט שהוא מצא את פסלון החסינות. קנדיס רוצה להדיח אותו בגלל שהוא מסוכן ואי אפשר לסמוך עליו.

שבט הנבלים מקבלים דואר עץ, והם בטוחים שזה איחוד...אז לא. הם מגיעים למשימת חסינות שבו הם ישחקו באולינג, נראה לראשונה בסמואה. הגיבורים אחרי שראו שרוב הודח, היו בטוחים שישנה ברית בנות, מה שלא נכון. קואץ' אומר שסנדרה וקורטני ישבו בצד...מה?! אם הם רוצים לנצח במשימת החסינות, הם היו צריכים להושיב שני מתמודדים חזקים בצד, כדי שיוכלו להתמודד במשימת החסינות. זאת ממש ירייה ברגל. וזה לא שזה עזר להם, הם בכל מקרה הפסידו במשימת הפרס. הגיבורים עדיין תחת הרושם המוטעה שישנה ברית בנות בשבט הנבלים.

אפרופו שבט הנבלים, ג'רי כועסת על כך שהושיבו את סנדרה וקורטני במשימת הפרס, ובצדק. אבל אז מתפתח ריב בינה ולסנדרה. וגם דניאל. ג'רי אמרה שסנדרה לא הייתה החלטית אם להשתתף במשימה או לא, וסנדרה הגנה על עצמה שזאת לא אשמתה ואשמת קורטני שהם הפסידו במשימה. גם זה נכון, אמנם לא נראה לי שזה מה שג'רי התכוונה. קורטני וסנדרה יודעות שהן הבאות ללכת. סנדרה הוגה רעיון להגיד לראסל שקואץ' רוצה לדיח אותו, מה שירוויח זמן בשבילה ובשביל קורטני. אז היא אומרת לראסל שהיא שמעה שקואץ' כעס על כך שרוב הודח, ושהוא מתכנן להדיח את ראסל, ונראה שראסל די קונה את זה. הוא מדבר עם זה על פארווטי, והם גם מגיעים להסכמה שאם קואץ' יודח, זה ישרת את המטרה שהגיבורים יחשבו שישנה ברית בנות בשבט הנבלים, ואז הם ינסו באיחוד להעביר את ראסל להצביע איתם.

הגיבורים ניצחו במשימת החסינות, מן הסתם. נראה שקורטני נפצעה ברגל, אבל לא משהו רציני. אבל מצד שני, דניאל רוצה עכשיו להדיח את קורטני. גם קואץ' רוצה להדיח אותה. דניאל מנסה לשכנע את ראסל לא להדיח את קואץ', מה שהוביל למריבה בניהם, וראסל לא רוצה להמשיך לדבר איתה, עד שהוא נרגע ואומר לפארווטי לדניאל שהוא רוצה להדיח את קורטני עכשיו..

במועצת השבט, קורטני נלחמת כדי להישאר במשחק. ובהצבעה מאוד קרובה, התכנית של סנדרה עבדה, וקואץ' מודח. חה חה! אני לא אומר שהוא בנאדם רע, אני פשוט לא אהבתי איך שהוא משחק. מהלך גאוני של סנדרה.
לצפיה ב-'נו באמת'
נו באמת
08/06/2018 | 10:24
1
44
הרי ראו בפרק שקואוץ' באמת לא סומך על ראסל והתעצבן עליו
וזה באמת משרת את העובדה שיש ברית בנות
המהלך הזה עשה רק טוב לראסל ופארווטי וזה היה בידיים שלהם אם לעשות את זה או לא
לא על סנדרה..
היא לא המציאה משהו שקרי
קורטני המתמודדת היחידה בתולדות הישרדות ששברה לסנדרה את גישת "רק לא אני"
כי הן ממש ממש התחברו
זה אפילו לא ממניע אסטרטגי אלא ממש רגשי אליה
לדעתי מהחיבורים החזקים שנעשו בתכנית
לצפיה ב-''
08/06/2018 | 10:35
32
זה שירת את שתי הצדדים מן הסתם, קורטני וסנדרה נשארות במשחק, והגיבורים חושבים שיש ברית בנות, כך שהם יפנו לראסל. נכון שזה לא שיקרי שקואץ' לא רצה לעבוד ראסל, אבל אני לא ראיתי שהוא אמר לסנדרה שהוא רוצה להדיח את ראסל. אז ראסל רצה להדיח אותו כי הוא חשב שהוא מנסה להדיח אותו וגם כי הוא ידע שאז שבט הגיבורים יחשבו שיש ברית בנות.
לצפיה ב-'BB CAN 6- פרק 17'
BB CAN 6- פרק 17
07/06/2018 | 10:32
7
35
ידעתי שזה מה שיקרה.
עונה פח!!
לא בא לי להמשיך לצפות בכלל.
לא מבין למה אהבתם את העונה
לצפיה ב-'מזל שאתה אומר את זה, כמעט התפתתי לראות גם'
מזל שאתה אומר את זה, כמעט התפתתי לראות גם
07/06/2018 | 10:45
4
9
לצפיה ב-'אולי אתה תאהב חחח'
אולי אתה תאהב חחח
07/06/2018 | 11:32
2
26
אבל לא הבנתי משהו-
קראת את ההודעות שלי בלי לראות את העונה?
זה לא הרס לך?
לצפיה ב-'חחחחח האמת שלא קראתי את שאר ההודעות שלך'
חחחחח האמת שלא קראתי את שאר ההודעות שלך
07/06/2018 | 12:52
1
27
פתחתי בטעות את ההודעה הזאת כי בוקר וחשבתי שהכותרת זה משהו אחר אבל קיבלתי בדיוק את מה שרציתי לשמוע
לצפיה ב-'חחחח גדול'
חחחח גדול
08/06/2018 | 00:19
3
לצפיה ב-'ברייר סתום מה אתה קורא'
ברייר סתום מה אתה קורא
07/06/2018 | 11:53
27
חחחחח ותרגעו שניכם זה פרק כזה ..זה לא מעיד על כל העונה
לצפיה ב-' על ההדחה בפרק'
על ההדחה בפרק
07/06/2018 | 12:00
26
נכון! גם אני שנאתי ממש את ריאן היחיד העונה ששנאתי
ואהבתי את אריקה מאוד! היא חייבת לחזור ומאמין שתחזור.
וחבל לי שלפחות לא היתה במושבעים
אבל!!!!
זה היה מהלך  מצוין של קיילה . וכן בא ממנה
נכון שהיא לא תכננה את זה בשלב זה שריאן יוצל. אבל זה כן מהלך של קיילה שלא הייתה חייבת לעשות וזה נובע מזה שאריקה שיחקה מאוד חזק על ההתחלה . זה יכל לקרות בלי הטוויסט אני זוכר שגם קיילה באמת התכוונה לעשות את זה אם ג'וני היה משתמש בוטו .
העובדה שאלי ואוליביה הדיחו את אריקה בין השאר מעיד על משחק לא מספיק טוב של אריקה מצטער.
קיילה משלב זה הופכת להיות ממש באד אס ושחקנית מעולה.
פארס גם שחקנית מעולה וג'וני ומדי אחלה , עד עכשיו אנשים שצפו כמוהם הולכים להתעורר ..
בגלל זה זה עונה מעולה כי כולם באו לשחק גם לפלוטרים יש אסטרטגיה מכוונת
והם גם כולם מלבד ריאן חמודים ומבדרים לכן זה עונה מעולה אל תתייאש ;)

לצפיה ב-''
08/06/2018 | 10:53
20
אני מבין אותך, גם אני כמו נדי וכמוך לא סבלתי את ריאן ואני חושב שהוא שחקן פח, אריקה הייתה דמות מפתח במשחק אבל היא הפכה את עצמה למטרה ככה שלא הופתעתי שזה קרה, ועם כמה שזה מבאס שדמות טובה במשחק עפה העונה בעיני ממשיכה בקו מעולה ואפילו משתפרת - הרבה מתמודדים שלא היו בולטים יתבלטו יותר עכשיו, אז ממליץ לך להמשיך.

לצפיה ב-'מומחי הישרדות מארחים את קלין ושואלים את כל השאלות '
מומחי הישרדות מארחים את קלין ושואלים את כל השאלות
07/06/2018 | 05:29
1
52
מומחי הישרדות פיל ואלכסה מארחים את קלין בפודקאסט שנמשך למעלה משעתיים ושואלים אותה כל השאלות שכולנו רצינו לקבל עליהן תשובות לגבי מה שהיה בעונת הישרדות: אי הרוחות האחרונה שבה היא השתתפה והגיעה למקום השישי.

The Kellyn Bechtold Tell-All - Survivor: Ghost Island

לצפיה ב-'שביעי.'
שביעי.
07/06/2018 | 12:03
10
לצפיה ב-'BB CAN 6- פרק 11'
BB CAN 6- פרק 11
31/05/2018 | 23:41
9
27
מה זה היה הפתיח ההזוי הזה?
ואגב זה הזכיר לי שהעונה אין באמת פתיח...
ומסתבר שיש הדחה כפולה!
האמת הפתיעו אותי, ועוד בשלב מוקדם יחסית לא?
קסנדרה המלכה מגיעה לבקר (רזתה קצת לא?)
ורוניקה בעידודו של המזה מארגנת האוס מיטינג-
תכלס אהבתי מה שהיא אמרה, אבל הרוב שם פחדנים.
כמובן שהיא מודחת בסופו של דבר.
אוליביה מפציצה וזוכה ב-HOH ומעמידה להדחה את מארן וריאן.
ריאן זוכה בווטו (בהפרש של מאית שנייה), ואוליביה מעמידה להדחה את המזה!!
וכמובן שבמצב כזה הדיירים מדיחים את המזה- שוקינג!!
נראה לי שההפקה וקנדה היו בהלם שהם איבדו אותו כ"כ מוקדם.
תכלס קצת מבאס לאבד בערב כזה שני שחקנים בולטים...

נעשה סקירה קצרה על מי שנשאר-
את ג'וני וריאן אני לא אוהב.
דרק נעלם לגמרי מבחינתי, ונראה לי די אהבל כזה.
מאדי, מארן, וויל וקיילה- חביבים אבל לא מספיק התחברתי אליהם... אולי אם יראו אותם יותר...
אוליביה- היא יותר מדי רעה בשביל שאהיה בעדה.
אלחנדרה- נראה לי שיש לה פוטנציאל והיא הרבה יותר לייקבל מאוליביה.
אריקה- מאוד אוהב אותה ומקווה שתגיע כמה שיותר רחוק.
פארס- הייתי בעדה די מההתחלה, אבל היא קצת נעלמה לי, וחבל.
לצפיה ב-''
01/06/2018 | 11:10
17
ההדחה של המזה מהלך מעולה!!
בהחלט הפסד של דמות...
הוא הלך וצייץ מלא בטוויטר ושה סרטונים ביוטיוב למעריצים חחח
אחד הדמויות אבל פשוט באמת לא שיחק חכם ..

אל תדאג יראו את כולם
לצפיה ב-'פרק 12'
פרק 12
03/06/2018 | 11:53
14
הקטע עם המסיבה (שלמעשה הייתה חלק מתחרות ה-HOH) היה גדול !
ואיך כולם הגיעו שפוכים למשימה
מארן מחליט לא לשתות כדי לזכות ועדיין מודח ראשון מהמשימה חחחח
באסה לו! כבר היה עדיף לו לשתות
אריקה שוב זוכה ב-HOH
החיקוי של פארס לאוליביה- EPIC!
מפתיע אותי שלא שמים את דרק וקיילה להדחה!
אריקה מחליטה בסופו של דבר להעמיד להדחה את מארן וריאן- תכלס זה הכי חכם כרגע.
אבל יש לי תחושה שבסוף היא שוב תבקדר מישהו, ואני מקווה שלא את אלי כי זה לדעתי מוקדם בשבילה להעיף אותה...
לצפיה ב-'פרק 13'
פרק 13
03/06/2018 | 23:06
12
טוב אין הרבה מה לכתוב.
ג'וני זכה בווטו ורצה להשתמש בו כדי שאריקה תבקדר את קיילה או דרק,
אבל הוא לא היה בטוח שהיא בהכרח תשים אותם להדחה ולכן החליט לא להשתמש באליל.
לדעתי הוא פשוט לא פעל נכון בכדי להוציא לפועל את התוכנית שלו,
ואם הוא היה קודם כל מדבר עם אריקה וחופר לה, במקום להשקיע את המאמצים
בלאסוף קולות במידה ואחד מהם יהיה על הבלוק, היו יותר סיכויים שהוא היה מצליח...
אז ריאן או מארן יודחו, ואישית אני מעדיף שריאן יודח אבל נראה שכרגע רוב הסיכויים שהוא נשאר...
לצפיה ב-'פרק 14'
פרק 14
03/06/2018 | 23:57
3
17
מה שמייחד את העונה הזאת בעיניי זאת ההפרדה בין חברות וקשרים אישיים
לבין אסטרטגיה, ואני חושב שאצל אריקה זה הכי בא לידי ביטוי,
ותכלס זה דבר שקשה לעשות אבל זה הכי חכם.
רק צריך לשים לב שאלו שאתם משחק מולם/איתם גם ישחקו באותה צורה,
אחרת אתה כנראה תידפק מזה...
הפרק גם הדגישו כמה הבנות בינתיים שולטות בעונה, כמו שכבר ציינתי די בתחילת העונה.
מארן לגמרי משחק מוזר, ואני אפילו לא זוכר שחקן ששיחק ככה בעבר-
שלאף אחד אין מושג מי המטרה שלו ואת מי הוא יעמיד להדחה,
ותכלס זה בסופו של דבר היה בעוכריו, וחבל שהוא לא השכיל להבין זאת.
עולה החשד שיהיה תיקו בין ריאן למארן, אבל בסוף אוליביה מצביעה נגד מארן והוא מודח
מעניין למה היא החליטה ככה בסוף, למרות שאני מניח שגם אם היה תיקו, אריקה היתה מדיחה את מארן.
חבל שלא נפטרנו כבר מריאן, וקצת מבאס על מארן רק כי הוא כזה נסיכי ואהבתי ממש את האופי שלו ואת הגישה שלו.
אריסה חושפת עוד טוויסט- הקהל יכול להציל מועמד מהדחה (ואם לא ינוצל בשבוע הקרוב,
אז בשבוע שלאחר מכן תהיה הזדמנות נוספת).
כנראה זאת הדרך שלהם במקום להחזיר מודח, להציל פייבוריט נוסף (אחרי שאיבדו את המזה) מהדחה מוקדמת...
לצפיה ב-''
04/06/2018 | 00:26
2
22
בלי קשר לאיך העונה ממשיכה, ריאן היה המתמודד הכי פחות אהוב עליי וממש לא התחברתי אליו ובטח שלא לצורת המשחק שלו - הHOH שלו בשבוע השני היה בין הגרועים אי פעם בעיני. 
אגב למי אתה מתחבר בינתיים?
לצפיה ב-'עשיתי סקירה בהודעה הראשית פה '
עשיתי סקירה בהודעה הראשית פה
04/06/2018 | 12:56
1
7
לצפיה ב-'ולגמרי מסכים עם מה שכתבת בהודעה'
ולגמרי מסכים עם מה שכתבת בהודעה
04/06/2018 | 13:02
5
לצפיה ב-'פרק 15'
פרק 15
04/06/2018 | 13:00
19
קיילה מפציצה בתחרות ה-HOH וזוכה!
היא מחליטה לעשות הרבה בלאגן ולסכסך בין המתמודדים (בעיקר אלו שלא איתה בברית).
פארס מאוד הרשימה אותי לטובה בכך שהצליחה לשכנע את קיילה לא להעמיד את מאדי להדחה (בינתיים לפחות).
קיילה מזמינה את אוליביה לארוחה ומנסה לדבר איתה, אבל אוליביה רק מתעניינת באוכל
קיילה מעמידה להדחה את ריאן (מאוד מקווה שכבר יודח!) ואת וויל בתור פיון (למרות שאמרה לו שלא תעמיד אותו להדחה).
נראה מה יקרה אחרי הווטו...
לצפיה ב-'פרק 16'
פרק 16
04/06/2018 | 23:41
17
הווטו מגיע וריאן וג'וני מתחרים ראש בראש, וג'וני שוב זוכה בווטו!
הוא שוקל להשתמש בו על וויל, אבל קיילה לא מעוניינת בכך,
ואכן בסופו של דבר ג'וני שוב לא משתמש בווטו.
אני מאוד (!!!) מקווה שידיחו כבר את ריאן, ושקנדה לא תציל אותו...
לצפיה ב-' פינת הפופולאריות 36 - התוצאות '
פינת הפופולאריות 36 - התוצאות
01/06/2018 | 00:31
15
32
הגיע הזמן להתחיל!

חזרתי!

אני אפרסם לצד שם המתמודד וממוצע הנקודות שנתתם לו, את הירידה או העלייה שלו במקום מאז דירוג הרושם הראשוניכשנחשף הקאסט, את המקום שלו בתוכנית עצמה, את מיקום השיא שלו, המיקום הנמוך שלו, ממוצע השיא שלו, והממוצע הנמוך שלו. 
מקומות 16-20 יפורסמו בהודעה אחת, לאחר מכן מקומות 11-15 ולאחר מכן מקומות 6-10.
לבסוף הטופ 5 יפורסם בהודעות נפרדות.

העונה באופן לא מפתיע הממוצעים היו מאד מאד נמוכים כמו שתראו - והתוצאות.. מעניינות
לצפיה ב-' מקומות 16-20 '
מקומות 16-20
01/06/2018 | 00:51
48
20. סבסטיאן - 1.4 1
מיקום בתוכנית עצמה: 6
מיקום שיא בפינה: 6 (פרק 13)
מיקום נמוך בפינה: 20 (פרק הגמר, היה במקום האחרון גם בפרקים 8-12)
ממוצע שיא: 5.7 (פרק 3)
ממוצע נמוך: 1 (פרק 12)

19. אנג'לה - 1.59
מיקום בתוכנית עצמה: 4
מיקום שיא בפינה: 7 (פרקים 12-13)
מיקום נמוך בפינה: 20 (פרקים 1-2 הכפולים. הייתה במקום האחרון גם בפרקים 4-7,13) 
ממוצע שיא: 6.8 (רושם ראשוני)
ממוצע נמוך: 1.5 (פרק 6,פרק הגמר)

18. גונזלס - 1.6 11
מיקום בתוכנית עצמה: 20
מיקום שיא בפינה: 7 (רושם ראשוני)
מיקום נמוך בפינה: 18 (פרק הגמר)
ממוצע שיא: 7 (רושם ראשוני)
ממוצע נמוך: 1.6 (פרק הגמר)

17. בראדלי - 2.3 10
מיקום בתוכנית עצמה: 14
מיקום שיא בפינה: 7 (רשום ראשוני)
מיקום נמוך בפינה: 18 (פרק 3)
ממוצע נמוך: 2.2 (פרק 3)

16. ג'ייקוב - 2.4 15
מיקום בתוכנית עצמה: 19
מיקום שיא בפינה: 1 (רושם ראשוני)
מיקום נמוך בפינה: 16 (פרק הגמר)
ממוצע שיא:  8.5 (רושם ראשוני)
ממוצע נמוך: 2.4 (פרק הגמר)
לצפיה ב-' מקומות 11-15 '
מקומות 11-15
01/06/2018 | 01:10
1
44
15. ברנדן - 2.6 3
מיקום בתוכנית עצמה: 17 
מיקום שיא בפינה: 9 (פרק 3)
מיקום נמוך בפינה: 18 (רושם ראשוני)
ממוצע שיא: 5.7 (פרקים 1-2)
ממוצע נמוך:2.6 (פרק הגמר)

14. ג'נה - 2.9
מיקום בתוכנית עצמה: 10
מיקום שיא בפינה: 5 (פרק 5)
מיקום נמוך בפינה: 14 (רושם ראשוני, פרק הגמר)
ממוצע שיא: 7.1 (פרק 5)
ממוצע נמוך: 2.3 (פרק 11)

13. צ'לסי - 3 6
מיקום בתוכנית עצמה:
מיקום שיא בפינה: 6 (פרק 12)
מיקום נמוך בפינה: 19 (פרקים 1-2)
ממוצע נמוך: 2.6 (פרק 12)

12. לורל - 3.1 1
מיקום בתוכנית עצמה: 3
מיקום שיא בפינה: 1 (פרקים 8-10)
מיקום נמוך בפינה: 12 (פרק הגמר)
ממוצע שיא: 8.6 (פרק 5)
ממוצע נמוך: 2.3 (פרק 13)

11. דזיריי - 3.7 9
מיקום בתוכנית עצמה: 11
מיקום שיא בפינה: 2 (רושם ראשוני)
מיקום נמוך בפינה: 14 (פרק 3)
ממוצע שיא: 8 (רושם ראשוני)
ממוצע נמוך: 3.4 (פרק 10)
לצפיה ב-'וואו '
וואו
01/06/2018 | 11:03
33
מיקום מביך ללורל
קצת בצדק קצת מוגזם חח
לצפיה ב-' מקומות 6-10 '
מקומות 6-10
01/06/2018 | 01:22
49
10. כריס - 3.8 10
מיקום בתוכנית עצמה: 13
מיקום שיא בפינה: 10 (פרקים 5,הגמר)
מיקום נמוך בפינה: 20 (רושם ראשוני)
ממוצע שיא: 5.6 (פרק 5)
ממוצע נמוך: 2.5 (פרק 8)

9. מורגן - 3.9 7
מיקום בתוכנית עצמה: 18
מיקום שיא בפינה: 2 (רושם ראשוני)
מיקום נמוך בפינה: 9 (פרק הגמר)
ממוצע שיא: 8 (רושם ראשוני)
ממוצע נמוך: 3.9 (פרק הגמר)

8. ג'יימס - 4.4 8
מיקום בתוכנית עצמה: 15
מיקום שיא בפינה: 4 (פרק 3)
מיקום נמוך בפינה: 16 (רושם ראשוני,פרקים 1-2)
ממוצע שיא: 8.5 (פרק 3)
ממוצע נמוך: 3.8 (פרקים 1-2)

7. דונתן - 4.5 3
מיקום בתוכנית עצמה: 5
מיקום שיא בפינה: 3 (פרקים 8-9)
מיקום נמוך בפינה: 15 (פרק 3)
ממוצע שיא: 7.8 (רושם ראשוני)
ממוצע נמוך: 3.1 (פרק 13)

6. קלין - 5 1
מיקום בתוכנית עצמה: 7
מיקום שיא בפינה: 1 (פרק 8)
מיקום נמוך בפינה: 7 (פרקים 9-10)
ממוצע שיא: 8.6 (פרק 6)
ממוצע נמוך: 3.4 (פרק 11)
לצפיה ב-'ההמשך - מחר'
ההמשך - מחר
01/06/2018 | 01:23
1
11
לצפיה ב-'וואי '
וואי
01/06/2018 | 03:03
34
דירוגים ממש נמוכים העונה.
לצפיה ב-' מקום 5 '
מקום 5
01/06/2018 | 13:26
40
5. ליבי - 5.7 8
מיקום בתוכנית עצמה: 12
מיקום שיא בפינה: 3 (פרקים 3,7)
מיקום נמוך בפינה:  13 (רושם ראשוני, פרקים 1-2)
ממוצע שיא: 8.7 (פרק 3)
ממוצע נמוך: 4.7 (פרקים 1-2)

למרות שהודחה בשלב מוקדם יחסית במיזוג, ליבי ברוב העונה הייתה שחקנית שהפתיעה לטובה בחשיבה שלה והייתה בצד שהפורום עודד (ושהפסיד כל הזמן ) ולכן בין קאסט כה חלש אין פלא שהיא מגיעה עד לטופ 5 העונתי
לצפיה ב-' מקום 4 '
מקום 4
01/06/2018 | 13:32
43
4. סטפני - 6.8 7
מיקום בתוכנית עצמה: 16
מיקום שיא בפינה: 1 (פרקים 1-3)
מיקום נמוך בפינה: 11 (רושם ראשוני)
ממוצע שיא: 9.1 (פרקים 1-3)
ממוצע נמוך: 6.6 (רושם ראשוני)

אחת לכל כמה עונות מגיע מתמודד שמסתמן כפייבוריט רציני בפרקים הראשונים אבל (לרוב) מחוסר מזל הוא לא מצליח להתקדם ומגיע די מוקדם. העונה הייתה זו סטפני שדורגה במקום הראשון בפרקים הראשונים, אך הודחה לבסוף רק בפרק החמישי כשהיא נתקעת מול ברית הרוב של נאביטי.
למרות הכל, בעונה חלשה כמו זו סטפני נשארה אחת המתמודדות האהובות ביותר - והצליחה להגיע עד למקום הרביעי! דבר נדיר למדי למשתתפת בעונה רגילה שאינה אולסטארס.
סטפני היא גם האישה הכי מצליחה בפינה העונה - כשבפעם הראשונה יש טופ 3 גברי בדירוג הסופי! 
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
01/06/2018 | 13:40
43
3. וונדל - 8.3 14
מיקום בתוכנית עצמה: 1
מיקום שיא בפינה: 2 (פרקים 11-13)
מיקום נמוך בפינה: 17 (רושם ראשוני)
ממוצע שיא: 8.3 (פרק הגמר)
ממוצע נמוך: 4.1 (רושם ראשוני) 

למרות שהגיע למקום די נמוך ברושם הראשוני - וונדל די מתחילת התוכנית התברג למעלה כשנתפס כמתמודד חזק וחריף למדי, והמשיך לעלות במיוחד לאחר שהוא נשאר אחד מהיחידים האלה בעונה הזאת. למרות זאת, בין היתר בגלל האופי היחסית אנמי שלו - הוא מסתפק במקום השלישי בלבד!
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
01/06/2018 | 13:45
45
2. דומניק - 8.7 13
מיקום בתוכנית עצמה: 2
מיקום שיא בפינה: 1 (פרקים 11-12)
מיקום נמוך בפינה: 15 (רושם ראשוני)
ממוצע שיא: 9.4 (פרק 13)
ממוצע נמוך: 4.8 (פרק 3)

כמו בעונה עצמה - השחקן הכי דומיננטי העונה מסיים בסוף רק במקום השני.... בתחילת העונה זה לא היה ברור האם דומניק משחק חזק מדי או שהוא משחק חזק ויגיע רחוק - אך עם הזמן ובהמשלך העונה זה רק הוכח שהוא ווונדל הם הצמד החזק ביותר של העונה.
לצפיה ב-' ובמקום הראשון...'
ובמקום הראשון...
01/06/2018 | 13:50
1
49
1. מייקל - 9 5
מיקום בתוכנית עצמה: 9
מיקום שיא בפינה: 1 (פרקים 3-7, פרק הגמר)
מיקום נמוך בפינה: 6 (רושם ראשוני)
ממוצע שיא: 9.3 (פרק 6)
ממוצע נמוך: 6.1 (פרק 8)

למרות שדומניק וונדל ללא ספק שלטו ביחד בעונה, מייקל, שהוא גם אולי האלטרנטיבה הכי גדולה שהייתה לצמד בעונה הזאת, הוא המתמודד האהוב יותר - ואפשר לשים לב לזה כשהוא דורג בטופ 3 בכל שבוע שבו התמודד (למעט ברושם הראשוני ופעם אחת בפרק 8), ובמקום הראשון במשך 5 שבועות ברצף.
לצפיה ב-'שמח לראות שעוד אהבו אותו!'
שמח לראות שעוד אהבו אותו!
02/06/2018 | 21:16
24
הכי ראוי לחזור מהעונה הזאת.
לצפיה ב-' סטטיסטיקות וסיכום '
סטטיסטיקות וסיכום
01/06/2018 | 14:14
2
36
המתמודד שהגיע לטופ 3 הכי הרבה פעמים - מייקל (10/14)
המתמודד שהגיע למקום הראשון הכי הרבה פעמים - מייקל (5/14)
המתמודד שהגיע למקום האחרון הכי הרבה פעמים - אנג'לה (6/14)
המין שהגיע למקום הראשון הכי הרבה פעמים - גברים (9/16)
אנשים שהגיעו למקום הראשון - ג'יקוב,סטפני,מייקל,לורל,קלין,דומניק
אנשים שהגיעו למקום האחרון - כריס,אנג'לה,בראדלי,סבסטיאן
אנשים שהגיעו לטופ 3 (או 5 בגמר) וקיבלו תמונה משלהם - 
ג'ייקוב,דזיריי,מורגן,סטפני,מייקל,לורל,ליבי,קלין,דונתן,דומניק,וונדל (11/20)
הממוצע הכי גבוה - דומניק (9.4)
הממוצע הכי נמוך - סבסטיאן (1)

היכל התהילה:
גיבורים נגד נבלים: פארווטי
ניקרגואה: הולי
אי הגאולה: רוב
האוקיינוס השקט: ג'ים
עולם אחד: קים
הפיליפינים: דניס
קמרון: מלקולם
דם נגד מים: היידן
קאגאיאן: ספנסר
סן חואן דל סור: נטלי
עולמות נפרדים: מייק
 קמבודיה: קלי וולדמורט
 קאו רונג: אוברי
דור הX נגד דור הY: דייויד
משני משחק: סירי
גיבורים נגד מרפאים נגד פעלתנים: דיוון
אי הרוחות: מייקל

היכל הבושה:
גיבורים נגד נבלים: שוגר
ניקרגואה: דן
אי הגאולה: ראלף
האוקיינוס השקט: סמהר
עולם אחד: ביל
הפיליפינים: ארטיס
קמרון: ג'וליה/שמר
דם נגד מים: קולטון
קאגאיאן: ברייס
סן חואן דל סור: דרו
עולמות נפרדים: וינס
קמבודיה: ויטאס
קאו רונג: פיטר
 דור הX נגד דור הY: טיילור/רייצ'ל
משני משחק: דבי
גיבורים נגד מרפאים נגד פעלתנים: אלן
אי הרוחות: סבסטיאן
לצפיה ב-'תודה רבה על ההשקעה!!!'
תודה רבה על ההשקעה!!!
02/06/2018 | 01:39
25
אף על פי שלא אהבת את העונה 
לצפיה ב-'תודה על הפינה נסיךךךך'
תודה על הפינה נסיךךךך
02/06/2018 | 22:49
5
לצפיה ב-'חזרתי הרגע מאי הרוחות!'
חזרתי הרגע מאי הרוחות!
02/06/2018 | 20:00
50
לאור האכזבה שלי מאיך שעונה 35 התנהלה והסתיימה עם טוויסט אתגר האש בפיינל 4, החלטתי שבעונה 36 לא אצפה בקצב השידור.
בשבוע האחרון השלמתי את כל הפרקים. להלן תגובתי:

במהלך הצפייה בעונה הזאת הרגשתי כמו קשור למיטת חולים, בלי יכולת לזוז, כשמדי פעם מחשמלים אותי עם שוקר ובמקביל עושים לי דיקור סיני.
ובקיצור, לא נהנתי מהעונה. לא היו "מהלכים גדולים", עודף טוויסטים הוציא את האסטרטגיה מהעונה, אי הרוחות היה די מיותר ומאחר וגם ככה רוב הדברים נמצאו בשבטים.
הליהוק היה לא משהו בכלל: היחיד שהצלחתי לאהוב וגם זה רק לקראת המיזוג היה מייקל ואפילו הוא הודח די מוקדם.
לורל אחת השחקניות חסרות התועלת שהישרדות אי פעם הביאה למסך, ד'ונתן דורש אשפוז דחוף (ממליץ על הטיפול שהצעתי למעלה) וחצי מהבנות בעונה בלונדיניות בלי יכולת לנסח משפט קוהרנטי.
דום וונדל שיחקו יפה, אבל לא הצלחתי להתחבר אליהם. אפשר לומר שהתיקו ביניהם בגמר היה הרגע של העונה אבל הייתי יותר במתח לפני שנטע ניצחה את ביונסה הקפריסאית.

לסיכום, עונה חלשה מאוד שממשיכה, לצערי הרב, את מגמת הירידה שהתחילה מעונה 34. אני חושב שזה די ברור מה צריך לשנות כדי לחזור לרמה טובה (או לפחות סבירה), אבל כנראה שההפקה החליטה שזה מספיק טוב בשבילה.

עד כאן ממני.
נתראה כשתסתיים עונה 37 (דוד נגד גוליית ממה ששמעתי).

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו