לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום איביי ופייפל ebay and paypal
פורום זה הוקם כדי לעזור למוכרים וקונים אשר משתמשים או מעוניינים להשתמש באתר EBAY ובשירותים תומכי EBAY כגון PAYPAL.
חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בנסיון שלהם , בהמלצות שלהם ובידע אותו צברו מתוך נסיונם האישי, על מנת לעזור לשאר החברים.
מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום:
1. לא לקלל.
2. לא להשמיץ .
3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים או בכלל.
4. לא לפרסם , ניתן לפרסם אך ורק בלוחות הפורום. קישורים לאתרים המעניקים שירותים משלימים כאן בישראל ניתן למקם בלוחות או בחתימה בלבד!
5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לתחום.
6. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות.
7. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום, בשביל זה יש את צאט הפורום וניתן לקרוא לחבר או חברים לשיחה.
8. במידה ושרשורים ייתארכו יתר על המידה עקב התנצחויות אישיות ומאבקי כח השרשור יימחק.
9. למנהלי הפורום שיקול הדעת למחוק תכנים שנוגדים את מהות הפורום ומסיתים נגד השימוש באיביי .

הפורום הזה מיועד לכול מי שמעוניין ללמוד ,לחלוק ולשתף ואנחנו רוצים שיהיה מועיל , יעיל וחוויתי .

כל הפרה של כללי היסוד הנ"ל תסתיים בחסימה זמנית או קבועה. וכמובן, הערות והארות יתקבלו בשמחה גלישה נעימה,

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איביי ופייפל ebay and paypal

פורום זה הוקם כדי לעזור למוכרים וקונים אשר משתמשים או מעוניינים להשתמש באתר EBAY ובשירותים תומכי EBAY כגון PAYPAL.
חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בנסיון שלהם , בהמלצות שלהם ובידע אותו צברו מתוך נסיונם האישי, על מנת לעזור לשאר החברים.
מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום:
1. לא לקלל.
2. לא להשמיץ .
3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים או בכלל.
4. לא לפרסם , ניתן לפרסם אך ורק בלוחות הפורום. קישורים לאתרים המעניקים שירותים משלימים כאן בישראל ניתן למקם בלוחות או בחתימה בלבד!
5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לתחום.
6. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות.
7. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום, בשביל זה יש את צאט הפורום וניתן לקרוא לחבר או חברים לשיחה.
8. במידה ושרשורים ייתארכו יתר על המידה עקב התנצחויות אישיות ומאבקי כח השרשור יימחק.
9. למנהלי הפורום שיקול הדעת למחוק תכנים שנוגדים את מהות הפורום ומסיתים נגד השימוש באיביי .

הפורום הזה מיועד לכול מי שמעוניין ללמוד ,לחלוק ולשתף ואנחנו רוצים שיהיה מועיל , יעיל וחוויתי .

כל הפרה של כללי היסוד הנ"ל תסתיים בחסימה זמנית או קבועה. וכמובן, הערות והארות יתקבלו בשמחה גלישה נעימה,
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

סמינר בנושא פיתוח מוצרים, מיתוג איכותי והבאת תנועה חיצונית
05/05/2016 | 22:31
7

ביום שישי הבא ה 13.05 בשעה 9:00 ייערך סמינר בנושא הקמת עסק באמזון, את הסמינר יעביר מאיר ש. שמחי, מומחה בינלאומי למיתוג ואסטרטגיה דגיטלית.
מדובר בסמינר שארגנו בהתראה קצרה מאחר ומאיר הגיע מסין לביקור בישראל וקיבלנו המון פניות לערוך כנס בנושא.
אנחנו מזמינים אתכם להצטרף וללמוד טיפים לפיתוח מוצרים, מיתוג איכותי וכמובן קידום המוצרים באמזון והבאת תנועה חיצונית.
ההשתתפות לא כרוכה בתשלום אך מצריכה רישום מוקדם מאחר והמקום מוגבל ל 50 איש בלבד.
http://tzerim.activetrail.biz/Capsula_amazon
טוב ניסיתי להרשם לאיביי ואני קצת חוששת
04/05/2016 | 08:20
6
30
קודם כל הסתכלתי באינטאנט על סרטון שמסביר איך להרשם ביוטיוב וכשנרשמתי הפרטים שביקשו בהרשמות והאופן שזה נראה היה אחרת לגמרי מהסרטון  עוד לא נרשמתי לפייפאל כי אני שוקלת קודם לנסות אולי לעשות חשבון בדואר אבל זה בטוח להכניס בפרטים באיביי שם ושם משפחה? אם לא ארשם מחדש. וגם לא אפשרו לי לבחור כינוי איביי בחרו בשבילי את האופציות ולא היה בהרשמה אופציה להכניס ארץ בסרטון ביוטיוב בהרשמות של הregister כן נדרשו להכניס ארץ ועיר וכדומה בקיצור לא יודעת אולי נרשמתי לחלק הלא נכון באיביי :P
אי אפשר למכור / לקנות באיביי בלי חשבון פייפל מקושר
04/05/2016 | 09:31
5
25
אין בעיה להכניס פרטים אישיים . מליון אנשים משתמשים באיביי כזירת קניות ומכירות ורשומים עם פרטיהם האישיים.
הכינוי הוא שם המשתמש שלך באתר. אין לזה שום משמעות. 
תמצאי איזה ניק ניים שמתאים לך ותרשמי. לא צריך להתעכב על זה.
אחרי שתרשמי בפייפל את צריכה לקשר את החשבון אליבי ולבצע אימות חשבון לכרטיס האשראי שלך עם קוד.
תודה האמת זה לא אפשר לי להמציא ניקניים
04/05/2016 | 09:37
16
לא מדויק; אפשר לקנות באיביי ללא חשבון פייפל, משלמים באשראי
04/05/2016 | 18:17
3
22
כמו כן לקונה אין חובה לקשר בין חשבון איביי לחשבון פייפל מסוים.
לא נריאה לי שאת צודקת
05/05/2016 | 17:19
2
16
אבל לא נתווכח על זה.
אני צודקת, מניסיון; אתה מדבר מניסיון של מוכר, זה משהו אחר
05/05/2016 | 17:20
1
11
ניתן לקנות גם ללא פייפאל אלא רק עם כרטיס אשראי
05/05/2016 | 17:35
10
פייפאל עושה מן טריק כזה שהיא יוצרת לאותה עסקה חשבון פייפאל זמני שכתובתו היא סט של מספרים וסיומת של שטרודל ואימייל.

בעבר מישהו מהשואלים כאן חשד שרוצים לעקוץ אותו כי המייל של החשבון הפייפאל של הקונה נראה לו מוזר.
הסברנו לו שכנראה לקונה אין חשבון פייפאל והוא שילם באשראי ולכן פייפאל יצרו לקונה חשבון פייפאל עם מזהה מוזר כזה.

האם אני יכול לבוא בדרישה לספק שלי לא לשתף פעולה
05/05/2016 | 16:32
1
23
עם מוכרים אחרים במוצר הספציפי שאני עובד איתו?
כי כך התחרות שלי בשוק תגדל ואני ארוויח פחות .

אתה יכול לבוא באילו דרישות שבא לך
05/05/2016 | 17:17
19
השאלה האם יש לספק שלך אינטרס וכדאיות כלכלית לעבוד רק מולך.
טוב שאתה חושב שתרוויח פחות אם התחרות תגדל, אבל הספק שלך מפעיל עסק שמטרתו להרוויח כמה שיותר. 
למה אתה חושב שיסכים לתת לך בלעדיות על מוצר כלשהו?
האם אתה קונה ממנו כמות גדולה מאוד כל חודש ומשלם מראש על הסחורה?
האם החלטה שלך להפסיק לעבוד מול הספק הזה תגרום לו לירידה מאוד משמעותית במכירות ששווה לו לתת לך בלעדיות?
מאיפה שאני בא,, נותנים בלעדיות לחברה שמוכיחה את עצמה בווליום מכירות מסויים וגם זה רק לאחר חתימה על תוכנית עסקית שהחברה הזו מחוייבת עליה מראש, במידה ולא תעמוד בה תצטרך לפצות את הספק או שתאבד את הבלעדיות.
אז טוב ויפה שיש לך אינטרס למכור ללא תחרות ולהרוויח כמה שיותר, להגיד לשותף עסקי "אם לא תביא לי את הווילה שלך, לא תקבל את הלירה שביד שלי" לא עומד בקנה אחד עם הציפייה שלך.
עזרה בבקשה|...
04/05/2016 | 21:41
2
48
שלחתי מייל לאיביי להעלות את מכסת המכירות
(אני עושה דרופ מאמזון ומסין)
וקיבלתי את המייל הזה: מה אני עונה להם???

תודה על פנייתך שירות לקוחות eBay על המגבלות על חשבונך. אני בהחלט יכול להבין את ההתלהבות שלך ב המבקשים לרשום יותר פריטים באתר שלנו, כמו רישום יותר פריטים עשויים לתרגם למכירות יותר. אני אריקה ואני אשמח לסייע לך עם זה.

קודם כל, אנחנו מודים לך על התעניינותך מכירת פריטים נוספים באתר שלנו כדי להגדיל את המכירות שלך. נשמח לעזור לך להצליח עם העסק שלך. על מנת שתוכל להעריך את בקשתך גבולות מוכרים גבוהים, אנו זקוקים לעזרתכם. נא לענות על השאלות האלה, ופעם שתקבלו את תשובתך אז אנחנו נבדוק את החשבון שלך בתוך 7-10 ימי עסקים .

• אילו סוגים של פריטים אתה רוצה למכור ב eBay (להיות ספציפי עם מותגים ומה הפריטים הם)?

• איפה אתה מקבל את המוצרים שאתה מתכנן למכור (להיות ספציפי עם שמות של המפיצים והספקים שלך)?

• כמה פריטים אתם מתכננים לרשום באתר?

• מהו המחיר הממוצע עבור הפריטים שאתה מוכר?

• האם את הפריטים חדש או משומש?

• האם יש לך חשבונות eBay אחרים, למכירה או לקנייה?

אם אתה עסק רשום, אנא מלא את שאלות נוספות הבאות:

• מהו שמו של העסק שלך?

• האם יש לך אתר אינטרנט או לבנים בחנות מרגמה? או שניהם? אם יש לך אתר אינטרנט נא לציין את כתובת האתר.

• ציין את זיהוי המס שלך.

לאחר שנקבל תשובת הדוא"ל שלך, אנחנו בוודאי נבדוק את הבעיה ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי. אנו מעריכים את שיתוף הפעולה שלך.

אני מאוד שמח לעזור לך באיזושהי דרך היום ואני מאחל לך את הטוב ביותר של מזל במכירות בעתיד שלך כאן eBay. אני באמת אוהב איך מוטיבציה אתה במכירת פריטים כאן ואני מקווה שאתה לא לאבד את המוטיבציה כי. תודה שבחרת eBay! אנו מעריכים את העסק שלך!

בכנות,

אריקה ס
שירות לקוחות eBay

רק שיחת טלפון, חבל על ההתכתבות המיותרת
04/05/2016 | 22:30
1
36
בטלפון זה הרבה יותר מהר
אבל מה להגיד להם?
05/05/2016 | 08:52
26
גם בטלפון הם ישאלו איפה המוצרים... מה אני אומרת?
בקשה לת.ז בהזמנה מאמאזון דרך i-parcel
04/05/2016 | 19:34
2
36
אני יודע שדיברו על זה בעבר, אבל אני מעלה את הנושא הזה שוב מכיוון שנורטון מזהיר אותי ש i-parcel.com  הוא אתר הידוע בגניבת זהות, וממליץ לא להיכנס לאתר. (תמונות מצורפות)

זאת ההודעה שקיבלתי מ i-parcel.com לאחר ההזמנה מאמאזון:

לקוח/ה יקר/ה
אנו שמחים להודיעך כי הנך אמור/ה לקבל משלוח מארצות הברית באמצעות חברת i-parcel

על מנת לבצע את הליך השחרור מהמכס בארץ הנך נדרש/ת להמציא לידינו את מספר תעודת הזהות שלך

יש להקפיד לציין את תשע הספרות של תעודת הזהות לרבות מספר הביקורת
יובהר כי ללא נתון זה לא נוכל לצערנו לשלוח את החבילה מארה"ב לישראל שכן לא נוכל לשחררה במכס

אבקשך למלא את מספר תעודה הזהות:

הקלק כאן i-parcel
בתודה מראש על ההבנה ושיתוף הפעולה.

ובכבוד רב

צוות היצוא
i-parcel USA

מה דעתכם?
תתעלם מנורטון ותן להם את הפרטים
04/05/2016 | 23:18
12
i-parcel היא חברת בלדרות מוכרת וידועה השייכת ל-UPS
04/05/2016 | 23:40
22
אמזון עובדים איתה, היא הקבלן שלהם לענייני משלוחים (אחרי השחרור מהמכס בישראל הם כבר מעבירים את החבילה לשליחויות של דואר ישראל). הזמנת מוצר מאמזון, הם זקוקים למספר תעודת הזהות שלך (שלאמזון אין) כדי לשחרר אותו עבורך מהמכס . זו דרישה של המכס כי אתה היבואן כאן, הם רק הנציגים שמבצעים את הפעולה במקומך, זה חלק מהשירות וכך זה גם בחברות בלדרות אחרות.

אין לי מושג מה נורטון רוצה ואין לי מושג על איזו "גנבת זהויות" אתה מדבר. לו היית מקבל דרישה מאתר לא ידוע בלי שהזמנת שום דבר, הייתה סיבה טובה לחשוד; אבל הזמנת מאמזון, אתה ממתין לחבילה, וידוע גם שאמזון עובדים איתם, כך שאין שום סיבה לחשוד שמישהו מנסה לרמות אותך או לגנוב לך את הזהות.
המשך הבעיה עם הארנק של מייקל קורס
04/05/2016 | 20:26
1
33
כזכור אחר שרכשתי ארנק והוא התברר כזיוף תבעתי את המוכר דרך פייפאל אך התיק נסגר לכן טלפנתי לפייפאל והם אמרו לי שהתיק נסגר עקב זה שהמוכר מכר ארנק מסוים וקיבלתי את אותו ארנק ופייפאל אינם אחראים אם המוצר מזויף או לא-כל עוד הזמנתי ארנק וקיבלתי ארנק זה בסדר מבחינתם-הבהרתי לנציג בפייפאל שבתקנות של איביי אסור למוכר למכור זיופים ולכן הארנק אמור להישאר אצלי ואני גם אמור לקבל החזר מלא-אך הוא טען שבגלל שהתיק נסגר ע"י וועדה מלמעלה ידיו כבולות ואינו יכול לעשות דבר והמליץ לי לתבוע את המוכר דרך איביי, דא עקא שאיביי לא נותנים לי לתבוע את המוכר אצלם מכיוון שהתיק כבר נסגר אצל פייפאל-מישהו יודע מה עוד ניתן לעשות ע"מ לקבל החזר מלא?(איני רוצה לשלם מחיר על מוצר מזויף כשמחיר המוצר המקורי אינו גבוה בהרבה ממחיר המוצר המזויף שקניתי)
רק לנסות להתקשר שוב ולדבר עם נציג אחר / לבקש מנהל
04/05/2016 | 23:32
17
ואם זה לא עוזר אני חוששת שמיצית את האפשרויות וראה בכך שכר לימוד. להבא כדאי לפתוח תיקים על קניות באיביי באיביי ולא בפייפל, כי שם תקפה מדיניות איביי.
עזרה בנושא בנר מוצרים בתחתית הליסט
04/05/2016 | 20:38
20
שלום חברים

האם משהו יודע כיצד ניתן להסיר\ לערוך בנר מוצרים המופיע מתחת לעמוד המכירה- מצורפת תמונה

אשמח להכוונה

בברכה,
Import charges מה זה?
04/05/2016 | 11:21
2
30
שלום רב,
אני מעוניין להזמין מוצר דרך ebay.com.
לאחרונה ראיתי שמתחת למחיר המשלוח נוספה שורה בשם  Import charges.

מה אומר הסכום הזה?
האם אלו הטלי ממס מקומי (בארץ של המוכר) שעלי לשלם?
כל קניה תחוייב בסכום הנקוב או רק קנייה מעל סכום מסויים ?
למה זה מופיע רק בחלק מהמוצרים?

תודה
זה חדש יחסית, חלק מה- Global Shipping Program
04/05/2016 | 12:11
21
ואלו המיסים שתדרשי לשלם בישראל וגובים ממך מראש כולל היטלים נוספים של חברת הבלדרות.

מה שקורה זה שהמוכר שולח את הפריט הנמכר למרכז הפצה של איביי בארה"ב ומשם הם מטפלים הלאה בכל העניין, וזה אמור להגיע אליך עד הבית עם שליח ללא תשלום נוסף.

זה נמצא רק בחלק מהפריטים כי רק חלק מהמוכרים בוחרים להשתמש בזה, כל אחד בוחר בדרכו.
ובהמשך לנאמר מעליי, שים לב לסימן השאלה ולקישור see details
04/05/2016 | 18:10
9
שבו יש קישור שמוביל אותך לתנאי השירות.
עזרה במאמר על אמזון ישראל
04/05/2016 | 16:56
1
20
גתבתי משהו קטן על אמזון בישראל.
האם תוכלו לעזור לי ולהוסיף לי מחכתמכם בנושא?
שכחת לציין שירותי העברת דואר (כתובת אמריקנית)
04/05/2016 | 18:07
9
כפי שמציעות חברות רבות כמו BUY2USA, מסטופ, דיל-טס, שיפיטו ועוד.
האם דואר רשום עדיין נספר לעניין Top Rated ?
04/05/2016 | 10:07
1
19
או שחייב שזה יסרק גם ב-USPS  ?
הכוונה לארה"ב כמובן
04/05/2016 | 10:07
17
שאלה טכנית
03/05/2016 | 21:35
2
44
אם אני לוחץ על BIN ועדיין לא שילמתי

האם המוכר רואה שלחצתי על BIN
כמובן
03/05/2016 | 22:20
1
20
הפריט יופיע אצלו ברשימת המכירות הממתינות לתשלום.

תודה
04/05/2016 | 03:38
9
MEETUP 2/6/2016 שני חינמי לקהילת מוכרי eBay בישראל יוצא לדרך
03/05/2016 | 13:02
52
אהלן חברים,
לאור ההצלחה המסחררת של המיטאפ הראשון אנחנו שמחים לעדכן שמפגש נוסף יוצא לדרך בתאריך ה-2/6/2016!
הפעם נתארח בקמפוס גוגל בת"א ונשמע את הרצאתו של מר אלעד ברדה, בעל ניסיון של 7 שנים בתפקידים שונים בeBay ישראל, וד"ר להב גן מנכ"ל CampaignGO.
הכניסה בחינם אך מספר המקומות מוגבל - מהרו להבטיח את מקומכם!
איך אני משייכת צבע לדוגמא שלו . ?בהעלאת ליסט
03/05/2016 | 09:50
1
23
הוספתי מידה, הוספתי שם של דגם אבל אני צריכה שכשבוחרים דגם זה יראה בתמונה. שהם יהיו ממוזגים.
???
במסך הוואריציות
03/05/2016 | 12:57
13
יש אופציה להחליט מהי הוואריציה הראשית, אם לדוגמה יש לך גם מידה וגם צבע.
ניתן לכל וואריציה לצרף תמונה.
דרוש מוכר למוצרים משומשים מפרטי
03/05/2016 | 08:39
40
אם אתה מוכר ומעוניין למכור כמה חפצים משומשים (שלי) תמורת עמלה, צור קשר ב 050-7797088.
לבעלי נסיון בלבד.

אלירן.
כיצד מבטלים הזמנה שטרם הושלמה
02/05/2016 | 22:13
1
46
היי
בדקתי מחיר למוצר הנל והתחרטתי,כיצד ניתן לבטל את ההזמנה שבוצעה לפני כשעתיים?
בתודה מראש
מבקשים מהמוכר לבטל
02/05/2016 | 23:37
26
והוא לא חייב להסכים
קניית חשבון
02/05/2016 | 20:32
46
מעוניין לקנות חשבון באיבי חשבון אם 3000 פיתבקים חיובים
חברה אני חושבת שאני בבעיה
02/05/2016 | 08:10
2
91
אני מוכרת מוצר מסויים שנשלח מהולנד. USPS
בגלל בעיה טכנית של איביי אני לא יכולה לשנות ITEM LOCATION  להולנד וזה נמצא על ישראל.
קנו ממני כבר לפחות 8 אנשים מישראל ויש מצב מאוד גדול שהם יצפו שהמוצר יגיע אליהם תוך כמה ימים. יש פה פתח לפידבקים שליליים ??
הוספתי בתיאור המוצר שהוא נשלח מהולנד וכמובן משלוח לוקח 11-23 ימי עסקים .
מה הייתם עושים?

מודיעה לכל הלקוחות שיקבלו את המוצר מהולנד
02/05/2016 | 10:45
1
74
במקביל, מוריד מידיית את הליסט ומעלה מחדש עם המיקום הנכון.
מה בדיוק הבעיה שאת נתקלת בשינוי מיקום?
איזו הודעה את מקבלת?
קחי בחשבון שאף אחד לא קרא את תוכן הליסט וכולם חושבים שהמוצר ישלח מישראל כי זה מה מופיע במסך הראשי שלך.
עכשיו הצד החיובי של התגובה:
אף אחד לא מבטיח שמוצרים שנשלחו מישראל יגיעו לפני מוצרים שנשלחים מהולנד. הרבה פעמים מוצרים שנשלחים מאירופה מגיעים יחסית מהר.
בשורה התחתונה לדעתי הלקוחות יקבלו את המוצר בזמן, זה רק עניין של הגדרת ציפיות.
שאלה: את מעדכנת מספרי מעקב נכון? הלקוחות שלך קבלו בטח מספר מעקב אירופאי. אף אחד לא פנה אליך?

עכשיו זה הסתדר יכול להיות כי התעצבנתי עליהם ממש
02/05/2016 | 16:11
57
בהודעות לאיביי אז אולי הם שינו לי שם משהו ועכשיו הצלחתי לשנות להולנד.זה פשוט הוסיף את הולנד לישראל ולא הוריד את ישראל.
אני מעדכנת מספרי מעקב ,יכול להיות שהם לא יודעים מה זה אומר USPS כי לקוחה מישראל שלחה לי הודעה שהמספר מעקב לא נמצא . הסברתי לה שלוקח לאתר משלוחים בין שבוע לשבוע וחצי לאתר את מספר המעקב ושתתאזר בסבלנות.
מקווה לטוב!!
קנייה דרך אמזון צרפת
29/04/2016 | 19:04
10
64
שלום, פעם ראשונה שאני רוצה לקנות דרך האינטרנט. מדובר בדיסק שיצא בצרפת של הזמר עמיר חדד. להלן קישור: תגידו לי בבקשה איך אני מזמינה לישראל וכמה יעלה המשלוח? (המחיר של הדיסק כפי שאני רואה הוא 13.99 יורו). https://www.amazon.fr/gp/product/B01CSI6WMG/ref=s9...
הוא נשלח לישראל במחיר 13.5 אירו (ניסיתי לקנות וכך ראיתי)
01/05/2016 | 16:12
9
39
מחיר התקליטור מוזל מעט (כנראה מופחת ממנו מס קנייה / מע"מ מקומי כי הוא נשלח מחוץ למדינה) והוא יעלה לך רק 11.66 אירו. סה"כ 25.16 אירו.

כדי לבצע את הקנייה יש להיכנס לחשבון אמזון (אם אין לך אחד אפשר להירשם; אם אינך יודעת צרפתית יהיה קל יותר להירשם דרך אמזון ארה"ב, Amazon.com, הפרטים תקפים לכל זירות אמזון) ולבצע רכישה לכתובתך.
תודה. יצרתי חשבון (הכנסתי שם, אימייל וסיסמא), מה התהליך
01/05/2016 | 21:57
8
17
עכשיו, ואיך אני בוחרת שיישלח לישראל (וכותבת את הכתובת)?
שמה בסל וממשיכה מסך אחרי מסך לפי ההנחיות. הכול כתוב
01/05/2016 | 22:31
7
34
כאמור, אם את לא מסתדרת עם צרפתית:
א. נסי להיעזר בתרגום גוגל לאנגלית (אצלי האפשרות מובנית בדפדפן כי אני גולשת ב"כרום");
ב. נסי לבצע תהליך מקביל באמזון ארה"ב, המסכים זהים אבל הכיתוב באנגלית (כך ידעתי מה לעשות באמזון צרפת, כי זיהיתי את הכפתורים בכל מסך).

אל תחששי מניסיון קנייה באמזון, תמיד אפשר לבטל במסך האחרון ולא להשלים את הקנייה (זה מה שעשיתי: שמתי בסל, עברתי את כל התהליך ובמסך האחרון ראיתי את הסכום הסופי ואז ביטלתי את הרכישה).
תודה, קניתי :) היה אופציה של תאריכי משלוח שונים, קרובים
02/05/2016 | 20:12
6
21
יותר ורחוקים יותר. אני מבינה שאפשר לבחור מביניהם (ככול שהמשלוח מהיר יותר זה עולה יותר). בחרתי ב-AMAZONGLOBAL PRIORITY. 
זה אומר שתקבלי את המוצר באמצעות שליח לכתובת ההזמנה
02/05/2016 | 22:09
5
7
אני אצטרך לשלם על זה?
03/05/2016 | 00:09
4
7
כבר שילמת
03/05/2016 | 01:37
3
5
מצויין. תודה. קראתי באינטרנט שאם אני לא בבית אז משאירים לי
03/05/2016 | 12:36
2
9
פתק בתא דואר, לבוא לקחת את החבילה מהדואר.
זה נכון לחבילות שנשלחות בדואר רגיל; בדואר שליחים זה לא כך
03/05/2016 | 13:10
1
8
אם את לא בבית משאירים לך פתק להתקשר ולתאם שליח מחדש. אם זה לא מסתדר אפשר לקחת את החבילה ממוקד השליחים, אך היא לא נמצאת בסניף.
מצויין. תודה על הכול
03/05/2016 | 14:15
1
קיבלתי סימון של פידבק חיובי מצד לקוח. איפה אני רואה את מה
01/05/2016 | 20:56
1
37
שהוא כתב?
לוחץ על המספר של הפידבקים שלך
01/05/2016 | 21:36
26
שם תראה מה שכולם כתבו
מה קורה היום לאתר פייפל?
01/05/2016 | 03:03
1
53
כבר יותר מעשר שעות אני לא מצליחה להיכנס לפייפל - לא רק לחשבון שלי אלא בכלל לאתר. האם ידוע לכם על איזו בעיה אצלם?
נסה להשתמש בדפדפן אחר
01/05/2016 | 20:27
23
במשך שבועיים לא הצלחתי להיכנס לפייפל באמצעות גוגל כרום רק באמצעות דפדפן אחר.
לאחר כמה זמן הבעיה הסתדרה לבד.
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
חיה בר - סחר ושילוח בינלאומי
חיה בר - סחר ושילוח בינלא
אולטק- גאדג'טים ומתנות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
פורום לימודי שוק ההון
פורום לימודי שוק ההון
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה