לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום איביי ופייפל ebay and paypal

פורום זה הוקם כדי לעזור למוכרים וקונים אשר משתמשים או מעוניינים להשתמש באתר EBAY ובשירותים תומכי EBAY כגון PAYPAL.
חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בנסיון שלהם , בהמלצות שלהם ובידע אותו צברו מתוך נסיונם האישי, על מנת לעזור לשאר החברים.
מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום:
1. לא לקלל.
2. לא להשמיץ .
3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים או בכלל.
4. לא לפרסם , ניתן לפרסם אך ורק בלוחות הפורום. קישורים לאתרים המעניקים שירותים משלימים כאן בישראל ניתן למקם בלוחות או בחתימה בלבד!
5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לתחום.
6. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות.
7. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום, בשביל זה יש את צאט הפורום וניתן לקרוא לחבר או חברים לשיחה.
8. במידה ושרשורים ייתארכו יתר על המידה עקב התנצחויות אישיות ומאבקי כח השרשור יימחק.
9. למנהלי הפורום שיקול הדעת למחוק תכנים שנוגדים את מהות הפורום ומסיתים נגד השימוש באיביי .

הפורום הזה מיועד לכול מי שמעוניין ללמוד ,לחלוק ולשתף ואנחנו רוצים שיהיה מועיל , יעיל וחוויתי .

כל הפרה של כללי היסוד הנ"ל תסתיים בחסימה זמנית או קבועה. וכמובן, הערות והארות יתקבלו בשמחה גלישה נעימה,

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איביי ופייפל ebay and paypal

פורום זה הוקם כדי לעזור למוכרים וקונים אשר משתמשים או מעוניינים להשתמש באתר EBAY ובשירותים תומכי EBAY כגון PAYPAL.
חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בנסיון שלהם , בהמלצות שלהם ובידע אותו צברו מתוך נסיונם האישי, על מנת לעזור לשאר החברים.
מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום:
1. לא לקלל.
2. לא להשמיץ .
3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים או בכלל.
4. לא לפרסם , ניתן לפרסם אך ורק בלוחות הפורום. קישורים לאתרים המעניקים שירותים משלימים כאן בישראל ניתן למקם בלוחות או בחתימה בלבד!
5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לתחום.
6. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות.
7. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום, בשביל זה יש את צאט הפורום וניתן לקרוא לחבר או חברים לשיחה.
8. במידה ושרשורים ייתארכו יתר על המידה עקב התנצחויות אישיות ומאבקי כח השרשור יימחק.
9. למנהלי הפורום שיקול הדעת למחוק תכנים שנוגדים את מהות הפורום ומסיתים נגד השימוש באיביי .

הפורום הזה מיועד לכול מי שמעוניין ללמוד ,לחלוק ולשתף ואנחנו רוצים שיהיה מועיל , יעיל וחוויתי .

כל הפרה של כללי היסוד הנ"ל תסתיים בחסימה זמנית או קבועה. וכמובן, הערות והארות יתקבלו בשמחה גלישה נעימה,
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'8 ספינרים ב21 שקל'
8 ספינרים ב21 שקל
28/05/2017 | 07:36
1
www.ebay.com/itm/152536192660
ראיתי שאין הגנה של איביי, אבל מה נראה לכם? כדאי?
משהו שלא הבנתי, מיקום הספינרים בישראל, אבל נשלח מסין...?
תודה רבה מראש!
לצפיה ב-'IMPORT CHARGES'
IMPORT CHARGES
26/05/2017 | 17:55
1
24
כמעט הזמנתי משהו מאיביי מארה"ב הברית של אמריקה וראיתי שמבקשים ממני IMPORT CHARGES.

מס לאיזו מדינה זה...?
איך עוקפים את זה?

תודה לעונים
לצפיה ב-'זה מס לישראל, פירוש הדבר שהמוצר נשלח בשיטת גלובל שיפינג'
זה מס לישראל, פירוש הדבר שהמוצר נשלח בשיטת גלובל שיפינג
28/05/2017 | 02:44
5
כלומר אתה משלם מראש את כל עלויות המסים, העמלות וכו' ומקבל את המוצר עם שליח לדלת. עוקפים זאת ע"י הזמנה ממוכר/אתר אחר (אבל קח בחשבון שאם המוצר אכן חייב במס ייתכן שתידרש לשלם אותו כשתקבל את החבילה בדואר).
לצפיה ב-'מכירת שמפו לחו"ל'
מכירת שמפו לחו"ל
26/05/2017 | 20:39
2
32
היי ,
אני מעונין למכור שמפו לחו"ל,אמרו לי שלא
כדאי להתעסק עם זה.
שיש החמרות,מה דעתכם,רשמתי את כל המרכיבים האזהרות שיש
והרחבתי לגבי השמפו

לצפיה ב-'תשובה (חלקית)'
תשובה (חלקית)
26/05/2017 | 22:27
30
בנושא הרגולציה פחות מתמצא, אבל בהחלט יכול להיות סיכון, לא רק ע"י איביי אלא גם ע"י פייפאל. צריך לבדוק היטב היטב.
נקודה נוספת למחשבה, בדר"כ כשמדובר בשמפו, המיכל הוא לחיץ והאטימה לא תעמוד בלחץ רב. הסיכוי לנזק למיכל בעת המשלח לא קטן. אני שלחתי בתחילת הדרך מוצרים בסגנון הזה ולמרות שעטפתי היטב היטב בפצפצים ובאריזת קרטון, חלקן הגדול ניזוק בדרך והיתי צריך לזכות את הקונה.
לצפיה ב-'לשם מה? שמפו הוא מוצר זול לקנייה אבל יקר לשליחה (כבד)'
לשם מה? שמפו הוא מוצר זול לקנייה אבל יקר לשליחה (כבד)
28/05/2017 | 02:42
3
שלא לדבר על הטרחה במשלוח נוזלים (והתקלות שעלולות להיגרם, כפי שכבר צוין מעליי). רוב מותגי השמפו בישראל מיובאים והמיעוט המקומי לא ממש אטרקציה עבור לקוחות בחו"ל. ישראל אינה מעצמת שמפו, יוקר המחיה כאן גורם לכך שהמוצר עצמו לא זול יותר מבחו"ל ובתוספת משלוח על אחת כמה וכמה. איזה יתרון יש לך על פני מי שקונה שמפו בחנות מקומית או מזמין מספק מקומי?
לצפיה ב-'משלוח GSP שאבד בדרך לפני חודש'
משלוח GSP שאבד בדרך לפני חודש
27/05/2017 | 17:19
1
17
קניתי באיביי לפני כחודש וחצי מוצר שנשלח דרך GSP.
כמה ימים אחרי שיצא מהמרכז שלהם אל חברת השילוח לארץ הפסיקו להתעדכן פרטי המעקב.
באנגליה חברת השילוח היא ARAMEX בארץ הנציגים שלהם GCX.
בחודש מאז שאבד טילפנתי לGCX כמה פעמים, הכתובת נכונה אבל כל פעם אמרו לי שהמשלוח עדיין לא הגיע לארץ ולכן הם לא יכולים לעזור.
ניסיתי לפנות לARAMEX דרך FACEBOOK ושם הם אמרו לי שהם מבררים את העניין, כבר שבועיים וחצי אני שולח להם כל יומיים שלושה הודעה וכל פעם הם אומרים שהמשלוח עדיין נמצא בבדיקה ושברגע שידעו הם יעדכנו אותי.

בינתיים אתמול קיבלתי זיכוי מאיביי...
אומנם קיבלתי את הכסף בחזרה אבל עדיין הייתי רוצה להבין מה קרה למשלוח והאם הוא עדיין יכול להגיע אלי, זה פריט ייחודי שקשה להשיג, לא אכפת לי לקבל אותו על אף הזיכוי ואשלח כסף למוכר.

השאלות שלי הן...
האם בדרך כלל קורה שמשלוח אובד לנצח, או שבדרך כלל בסופו של דבר עולים על עקבותיו.
מה הם הצעדים שאני יכול לעשות או על מי עלי לפנות כדי לאתר את המשלוח.

(המוכר לא היה מוכן לעזור לי עוד לפני הזיכוי ומבחינת איביי העניין כבר ניסגר.)

תודה
לצפיה ב-'לצערי כן, קורה שמשלוח אובד לנצח. קרה לי הן כמוענת, הן כנמענת'
לצערי כן, קורה שמשלוח אובד לנצח. קרה לי הן כמוענת, הן כנמענת
28/05/2017 | 02:38
4
מי שיכול לברר מה עלה בגורל המשלוח הוא המוען (השולח). חודש וחצי זה עוד לא אבוד, הוא עוד יכול לצוץ... לפעמים משלוחים צצים אפילו אחרי חודשים. כתוב למוכר שאם המשלוח חוזר אליו אתה עדיין מעוניין במוצר.
לצפיה ב-'שאלה בקשר לפידבקים.'
שאלה בקשר לפידבקים.
27/05/2017 | 17:10
12
בתור מוכר אני נוהג להשאיר פידבקים לקונים באופן אוטומטי אחרי שאני שולח. השאלה אם זה נכון לעבוד כך ?
ובמידה וקונה השאיר לי שלילי, ועדיין לא נתתי לו פידבק, האם יש מה לעשות עם הפידבק שנשאר לי לתת לו?
לצפיה ב-'איך אמזון מחשבים עלות משלוח של כמה פריטים יחד?'
איך אמזון מחשבים עלות משלוח של כמה פריטים יחד?
25/05/2017 | 22:55
3
23
האם אני יכולה להגדיר את זה בעצמי?
לצפיה ב-'אי אפשר.שאלתי בצאט והנציגים לא ידעו '
אי אפשר.שאלתי בצאט והנציגים לא ידעו
26/05/2017 | 10:34
22
הם ענו שהם מתמחרים בצורה הכי הוגנת וזהו.לפעמים גם המוצר נשלח ישירות מהמוכר ואז לרוב הוא שקובע את המחיר לשילוח
לצפיה ב-'תלכי ל- shipping settings'
תלכי ל- shipping settings
26/05/2017 | 15:05
1
20
שם את יכולה להגדיר את כל הטמפלייטס של המשלוחים.
בעקרון יש שתי שיטות: על בסיס סך מכירה או על בסיס משקל.
את יכולה פשוט להגדיר על בסיס מחיר המוצרים ולבנות פירמידת מחירי משלוח.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/05/2017 | 20:53
11
כמובן שיש לי הגדרות של משלוח, אבל איך אפשר להגדיר את ההנחה בדמי משלוח כשמדובר בקניה של הרבה פריטים יחד?
אתמול רכשו ממני באמאזון 8 יחידות של אותו פריט יחד. מחיר המשלוח לפריט אחד הוא 5.65$ ועבור כל הפריטים יחד קיבלתי 10.27$.
האם החישוב שלהם נעשה על פי סך המשקל של כל 8 היחידות?
לצפיה ב-'תזכורת לגבי פידבקים וקונה שלא לוקחת את החבילה שלה'
תזכורת לגבי פידבקים וקונה שלא לוקחת את החבילה שלה
26/05/2017 | 15:22
1
28
1.אוקיי,אז כפי שכבר כתבתי קודם , אנשים קיבלו חבילות שלי ולא השאירו פידבק,עכשיו שמתי פתק בחבילה שאם הם מרוצים שישאירו פידבק מעבר לזה אני לא רוצה להטריד אנשים ,אז לא כתבתי להם בהודעות איביי תזכורת להשארת פידבק ,להשאיר את זה ככה ולא להטריד אותם או שבכל זאת לכתוב להם הודעת תזכורת?
2.קונה שלא אוספת את החבילה שלה-שבוע ימים שהחבילה שלה בברוקלין ביחידת הדואר שלה היום הזמן מוערך לקבלת משלוח מסתיים -כתבתי לה החבילה שלך מה 19.5 ביחידת הדואר שלך....מקווה שתאספי אותה בקרוב...אז במידה והיא לא תאסוף את החבילה מה קורה? גם שם יש מדיניות של שבועיים ואז שולחים לי את זה בחזרה לארץ? היא תפתח עליי קייס אם לא תקבל? אני לא מתכוונת כל יום לכתוב לה ולהזכיר ...כנראה יש להה את הסיבות שלה מדוע לא אספה אבל סתם מקווה שלא תפתח עליי קייס....אם היא לא תאסוף את זה וזה יישלח חזרה להחזיר לה כסף? או לא לעשות כלום ולראות את התגובה שלה?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
26/05/2017 | 16:28
24
כמוכרת חדשה את באופן טבעי קצת יותר לחוצה שההזמנות תגענה ליעד בזמן ושכוווווולם ישאירו פידבק (חיובי כמובן :) ).
עכשיו תנסי לחשוב קצת בעיניים של הקונה, האם את רגילה לקבל ממוכרים מיילים שיזכירו לך להשאיר פידבק או מיילים שלא אספת את החבילה שלך מהדואר? אני מניח שלא.
אל תלחצי על הקונים שלך, לא רוצה להעליב חס וחלילה אבל את לא כל כך מעניינת אותם... מעניין אותם רק המוצר שהזמינו. הם עלולים לפרש מיילים כאלה כהצקה, לא כרצון לעזור.
לגבי הקונה שלא אספה, אם יש לך מספר מעקב שמראה שהחבילה הגיעה ולא נאספה, את מוגנת. זו אחריות של הקונה ולא שלך. אם הקונה תפתח קייס את תוכיחי שהחבילה הגיעה ולא נמסרה אז אל תדאגי בקשר לזה. אם הקונה תרצה זיכוי, תוכלי לומר שכאשר המוצר יחזור אליך בריא ושלם את תזכי אותה (ואז תזכי רק את עלות המוצר ולא את עלות המשלוח ששילמת!).
כשתתחילי למכור יותר מוצרים, תראי שאין לך זמן לעקוב אחרי כל חבילה ולבדוק עם הגיעה או לא. זה לא תפקידך, אלא אם היתה בעיה והלקוח פנה אליך או פתח קייס.
בהצלחה!
לצפיה ב-'המלצה על חברת שילוח'
המלצה על חברת שילוח
26/05/2017 | 15:25
29
לאחרונה התחלתי לעבוד עם חברת מיילוג.
המחירון שלהם לשירות האיקומרס מקביל למחירי האקופוסט של הדואר.
הם שולחים להולנד ומשם החבילות מופצות לכל העולם. מסירה בתוך כ-10 ימים ומעקב מלא כולל ב- USPS (השירות דורש חתימה של הנמען).
הם מבצעים איסוף ורשימון יצוא ללא תוספת תשלום עם מינימום 10 חבילות.
כל הכנת הלייבלים מתבצעת ישירות מהאתר שלהם. זה דורש הכנת קובץ אקסל מפורט עם כל הנתונים, אבל שווה את העבודה.

שלחתי איתם גם לFBA ארה"ב עם הדפסת לייבלים ישירות ב-UPS.
הם נותנים מחיר ממש טוב ללא חישוב נפח, אלא רק משקל.
החבילות נשלחות עם UPS GROUND ויש מעקב מלא בתוך המערכת של אמזון עד למסירה.

אין לי שום קשר אישי אליהם ומי שקורא פה יודע שאני ממעיטה להמליץ על ספקים.
מומלץ למי שעובד עם כל הפלטפורמות ויש לו ווליום של משלוחים ובעיקר למי שעובד עם FBA.
אני יודעת שבקרוב יהיה להם גם שירות דומה באירופה (אבל שם חייבים VAT מקומי לקבלת הסחורה).

לצפיה ב-'מוכר חדש דנדש - שאלות'
מוכר חדש דנדש - שאלות
26/05/2017 | 11:35
1
36
שלום לחבריי הפורום!
יש לי תחביב קטן והוא איסוף בשמים ואני מעוניין למכור דוגמיות באייביי שאני מכין כדי להמשיך עם התחביב וגם לעשות רווח קטן ואולי משם להמשיך למכור מוצרים אחרים.
שאלות:
1. האם יש מדינות שיש להן הגבלות על שליחת מוצרי בישום? כדי שלא אפתח את כולן באפשרויות שילוח. מה לרשום על המוצר שאני שולח כדי שהמכס לא יתפוס אותו?
2. Shipping - הבנתי שאם אני רוצה מעקב אחר המשלוח הבינלאומי אז כדאי Eco-Post  במינימום כי רשום עוקב רק עד יציאה מהארץ.האם נכון הדבר?
3. קשור ל2, איך אני מגדיר דמי משלוח שיתאימו פר קונה לפי המדינה ממנה הוא מזמין? כי למשל לארה"ב יותר יקר לשלוח מאירופה. האם אני עושה "Caculated" או "Flat"?
4. שאלה מטומטמת. איזו קבלה אני שולח לקונה? מדפיס מהאיביי/ Paypal ומצרף לחבילה?
5. האם כדאי להשתמש באפשרות Subtitle בהתחלה (עולה לי 0.50 דולר).
6. שאלה אחרונה חביבה, האם אני יכול להגדיר למוצר ספציפי שני גדלים שונים. למשל: 3ml ו 5ml ואז לכל אחד לקבוע מחיר שונה. איך עושים דבר כזה?

מתנצל מראש על החפירות... מקווה להתחיל ברגל ימין את החנות שלי באיביי! תודה.
לצפיה ב-'ת'
ת
26/05/2017 | 15:10
26
1. יש מגבלות על משלוח נוזלים לכל היעדים (עד כמה שידוע לי).
2. ECOPOST מתאים רק ליעדים שדואר רשום לא אפקטיבי בהם - ארה"ב וקנדה.
3. בהגדרת המשלוחים, ארה"ב מופרדת משאר מדינות העולם (ב- ebay.com).
    תשתמש ב- FLAT.
4. אתה מדפיס packing slip ומצרף לחבילה.
5. לא.
6. כן, אם המוצר שאתה מוכר קיים בליסטינג בפורמט ואריאציה.

לצפיה ב-'שאלות של קונים מתחילים'
שאלות של קונים מתחילים
25/05/2017 | 03:56
6
64
שלום וסליחה על השאלות הירוקות.
(אם יש לינק לשאלות ותשובות שיחסכו את האשכול הזה אודה)

1. כמה זמן מהקניה יש לי בכדי לתת פידבק ?

2. כמה זמן עדיין ניתן לפתוח מחלוקת נדמה לי זה נקרא דיספיוט

3. שאלה דומה לגבי פייפאל

4. אם מוכר הונה אותי למי לפנות לאיביי או לפייפאל ?

תודה!
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
25/05/2017 | 08:01
1
31
ברוכה הבאה לעולם המופלא של איביי :)
1. 60 יום.
2. עד 30 יום מהמועד המשוער האחרון למסירה (איביי נותנת טווח תאריכים משוער להגעה לכל הזמנה לפי מדיניות המשלוח של המוכר).
3. 180 יום
4. רצוי לפנות קודם כל לאיביי כי שם ביצעת את הקניה, אך גם אפשר גם בפייפאל אם יותר נוח לך, בשניהם חוקי הגנת הקונה דומים ובשניהם השירות טוב לרוב.

אולי תרצי לספר לנו מה קרה?

לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
26/05/2017 | 00:42
15
תודה מקרב לב על ההתייחסות המפורטת והמועילה.

קשה לי לכתוב כעת וזה קצת ארוך וייתכן גם שזה ייפתר בימים הקרובים לפי תשובת המוכר אז סליחה שאיני משיב בחזרה באריכות וכאמור רב תודות וגם החכמתני
לצפיה ב-'תשובות '
תשובות
25/05/2017 | 11:20
2
23
2. זה משתנה מאתר לאתר. בעלי יש לך שעון עצר לפתיחת דיספיוט. אם לא תשים לב או תאריך זמן הגנה לא תוכל לפתוח אותו.
באיביי יש לך תאריך של זמן הגעה ורק לאחריו אתה יכל לפתוח לתקופה קצת יותר ארוכה. באיביי זה נקרא קייס.

4. לטעמי עדיף לפנות לפייפל, ולו בגלל שיש להם שלוחה פה בארץ איתה ניתן לדבר טלפונית ובעברית. אבל זה לפי בחירתך.

לצפיה ב-'אין קשר לסעיף 4 לזה שפייפל עם שלוחה בעברית'
אין קשר לסעיף 4 לזה שפייפל עם שלוחה בעברית
25/05/2017 | 11:38
1
19
המוצר נקנה באיביי הם יפנו אותך לטיפול מולם.
לפתוח באיביי קייס מול הלקוח.
לצפיה ב-' אני תמיד פונה קודם לאתר שבו קניתי, רק אח"כ לפייפל'
אני תמיד פונה קודם לאתר שבו קניתי, רק אח"כ לפייפל
25/05/2017 | 12:47
22
ועד היום פתחתי רק מחלוקת אחת בפייפל, כששירות הלקוחות של Buy in Coins (חנות סינית) היה על הפנים. בשאר הזמן הדברים נסגרו מול שירות הלקוחות בחנות שבה קניתי (או באיביי).
לצפיה ב-'תודה רבה לכל מהגיבים , אין עליכם '
תודה רבה לכל מהגיבים , אין עליכם
26/05/2017 | 00:43
14
עזרתם מאד וגם החכמתם , תבורכו

לצפיה ב-'חבילות רשומות שלא מגיעות'
חבילות רשומות שלא מגיעות
24/05/2017 | 10:42
16
82
בחודשים האחרונים הבעיה עם הדואר צב נהייתה יותר מרגיזה.שלוש חבילות שמתוכן 2 עם מספרי מעקב מלאים נעלמו.הראשון בems מופיע שהוא נשלח מהולנד ב9.5 והשני מגרמניה לא מופיע בכלל באתר הדואר למרות שהוא נשלח כרשום עם צורך בחתימה שלי.המודיעין של הדואר צב טוען ששתיהן לא הגיעו!!!.כמו כן הצבים(אני דווקא מאד אוהב צבים אז  אני עושה להם עוול בהשוואה לדואר. הם כבר היו מגיעים לחוף או ים מבטחים בזמן הזה)טוענים שאין דבר כזה שאין מספר מעקב וצריך לבקש מהמוכרים!!לא עוזר שאומרים להם שהמוכרים שלחו בלי מעקב ואין להם מספר.המוכרים באיביי,ויותר מכל אמזון עצמה,מעדיפים להחזר כסף מיידית,אבל אני כבר מרגיש בושה גדולה פבשביל המדינה הקרועה הזו.
ברביעי  שעבר הדוור טען שיש לו חבילה עבורי,והוא ימסור אותה לתחנת חלוקה למחרת וישים הםתק בראשון.מיותר לציין שעד עכשיו זה לא קרה והדפוק המעצבן בתחנה,שעושה טובה שעונה בכלל,אמר שלא הגיע לו.כנראה לא טרח לבדוק בכלל.
מישהו שמע פעם שכל חבילה חייב להיות לה מעקב?
לצפיה ב-'קצת סדר בבלגן'
קצת סדר בבלגן
24/05/2017 | 10:56
5
59
לא לכל חבילה צריך להיות מספר מעקב.
אבל... אם רוצים לעקוב אחרי חבילה ולדעת איפה היא, אז חייבים מספר מעקב.
לגבי החבילות שיש לך מספר מעקב שלהן, תנסי לבדוק ב-17track.net מה הסטטוס.

צריך להבין, שמספר מעקב הוא בראש ובראשונה אינטרס של המוכר. אם המוכר לא סיפק לך מספר מעקב (חסך בעלות המשלוח...), אז אם החבילה לא הגיעה במועד שהוגדר, את רשאית לפתוח קייס ולקבל את כספך בחזרה.

למרות שאני גם לא חסיד גדול של דואר ישראל, איך אתה יודע שהבעיה אצל דואר ישראל ולא בדואר של הנמען או במוכר עצמו ששלח באיחור או עם פרטים חסרים? בשביל זה צריך מספר מעקב...
לצפיה ב-'ידידי,אני קונה,לא מוכר וקצת התבלבלת'
ידידי,אני קונה,לא מוכר וקצת התבלבלת
24/05/2017 | 11:08
4
41
דובר פה במפורש על שתי חבילות רשומות שלא הגיעו אליי ואחת בלי מעקב.איך ייתכן שחבילה רשומה לא מופיעה חודש אחרי בדואר(ולמוכר הזה יש דרוג מאה מאלפי לקוחות)וחבילה ems,מאותו המוכר שכבר קניתי ממנו קודם,מצויין בפירוש שנשלחה מהולנד ב9.5 והיא תמיד מגיעה תוך שבוע מקסימום,נעלמה?ברור שזה מחדל של דואר ישראל,אז חבל שלא קראת טוב
לגבי בלי מעקב,גם לי נראה שהמודיעין הדואר ימציא כל מיני ספקולציות,כדי להקל על עצמו
לצפיה ב-'ממש לא התבלבלתי'
ממש לא התבלבלתי
24/05/2017 | 11:23
3
44
הבנתי שאתה הקונה ועניתי לך לכל שאלה למרות הבלגן שבו רשמת את הדברים (יש לך מספר מעקב או לא? לא ברור...).
בכל מקרה, תשובתך אלי לא מכבדת למרות הזמן שהשקעתי מזמני הפרטי לענות לך.
מקווה שהחבילות שהזמנת תגענה, ואם נוח לך להאשים את דואר ישראל (אולי הוא באמת אשם, מי יודע) אשריך.
לצפיה ב-'רשום לך של שתיים יש מספר ואחת לא'
רשום לך של שתיים יש מספר ואחת לא
24/05/2017 | 11:59
1
30
1
אז הבלגן,שאתה מזכיר,לא ברור.החבילות הרשומות הם בלי ספק אשמת הדואר בגלל שאחת רשומה באתרים בינלאומיים כמי שנשלחה מהולנד כבר לפני כשבועיים. חבילת ems מאירופה היא מהירה ומגיעה תוך כשבוע,בין היתר בגלל שיש תשלום לדואר על שחרור מהמכס,אז זה בדרך כלל מהיר ומשתלם לדואר..על השניה כבר הסברתי במדויק את הבעיה.אם תקרא בדה מארקר האחרון של שישי תראה עשרות תגובות של אנשים שלא קבלו חבילות גם אחרי חודשיים,כי מרכז המיון האוטומטי שפתחו במודיעין לא מתפקד והם מקלידים ידנית.לא "נוח" לי להאשימם כדבריך,אלא המציאות העגומה המתמשכת שלהם מכתיבה את זה.בארץ המצב לא שונה בהרבה.
מקווה שהובן 
לצפיה ב-'שיטה טובה לכעוס על מי שמתאמץ ועונה לך'
שיטה טובה לכעוס על מי שמתאמץ ועונה לך
24/05/2017 | 14:14
21
זה מבטיח לך שלא רבים פה ירצו לעזור לך. לפחות עד שתסדר את היסוחים והתחביר שלך (ואת הנימוס הבסיסי כמובן)
לצפיה ב-'לא ברור איזה מילים לא מכבדות...'
לא ברור איזה מילים לא מכבדות...
24/05/2017 | 16:26
22
האם זה "קצת התבלבלת" או "חבל שלא קראת טוב" או משהו אחר,אבל איתך הסליחה בכל מקרה
לצפיה ב-'אני לא אחדש הרבה, אבל בו ננסה לעשות סדר'
אני לא אחדש הרבה, אבל בו ננסה לעשות סדר
24/05/2017 | 14:21
1
30
חבילות ב EMS לא בהכרח מגיעות תוך שבוע. הן גם לא בהכרח עולות על מטוס במדינת המוצא ונוחתות ישר בנתב"ג. הרבה פעמים יש גם תחנות ביניים (גרמניה, תורכיה וכו...).
תקלות יכולות להיות בכל תחנה בדרך, ויש מספיק גורמים בדרך שיכולים לעקב את המשלוח, או אפילו לאבד את החבילה.

בנוסף, אם חבילה לא מופיעה באתר של הדואר, ייתכן שזה בגלל שהיא לא נסרקה עדיין, ולא בהכרח בגלל שהיא לא הגיעה. יכול להיות שיש עומס במכס, עומס בדואר או אפילו בשניהם. בכל מקרה, אם החבילה לא נסרקה בישראל, מבחינת הנציג של הדואר היא עדיין לא נכנסה לארץ (כמו לנחות בארץ, לפני הביקורת דרכונים).
מן הסתם, אם היא לא נסרקה עדיין, אף אחד לא יוכל לתת לך תשובות, ואתה תצטרך לחכות.
במצב הנוכחי לא ניתן לדעת איפה הבעיה (למרות שכמוך, גם אני מאמין שהעיכוב נגרם בגלל הדואר שלנו).

לגבי החבילה ללא המס' הרשום, כנראה שנפלת על פקיד קצת אהבל שמתעקש שלכל חבילה יש מס'. מצד שני, מעבר ללכת לחפש במחסן מאחורה, מה אתה מצפה שהוא יעשה בלי מס' מעקב?
לצפיה ב-'תודה עם הבהרה'
תודה עם הבהרה
24/05/2017 | 15:11
21
את המוצר ems הזה הזמנתי גם לפני כמה חודשים מאותו המוכר וזה הגיע תוך שבוע מאותו המקום בהולנד,כמו שהמוכר הבטיח.לאור זה זו לא חבילה שעוברת בכמה מקומות,וממה שידוע לי ככלל השיטה הזו מהירה יותר.לגבי החבילה מגרמניה,באתר שלהם רשום שכבר יצא לישראל לפני שלושה שבועות,אז בטוח שלא נעלם שם.
לגבי העומס במכס,אציין שחבילות מאמזון באותו הזמן הגיעו פחות או יותר בזמן שנאמר וגם הם נמסרות דרך הדואר,אז מה ההבדל?הבלגן במכס הוא יחסית ימין ספורים אבל במרכזי מיון החבילות יכולות להתקע או להעלם,והיו גם היו לי מקרים של רשומים שנעלמו גם לא מהזמן האחרון.אחד מהלקחים הלא נוחים זה לא להזמין יותר בלי מספר מעקב כמה שניתן 
לצפיה ב-'לא משנה רשום או לא, כשיש עומס יש עומס...'
לא משנה רשום או לא, כשיש עומס יש עומס...
25/05/2017 | 00:53
5
21
כרגע אני מחכה כבר חודש לשתי חבילות קטנות מסין (טוב, זה לא חריג) ולחבילה מארה"ב (בד"כ מגיעות מהר יותר). אף אחת לא רשומה, אבל זה לא משנה... בשנה האחרונה אני חשה בהאטה משמעותית בקצב, כנראה כי העומס גדל מאוד ואנשים מזמינים הרבה יותר. אגב, אני נתקלת באטיות גם בתוך ארה"ב, בין אם בחבילות שנשלחות אליי וגם בכאלה שאני שולחת לשם.

לא רואה טעם להציק לפקידי הדואר או למוכרים, הם לא יודעים הרבה יותר... יגיע כשיגיע (וכמעט הכול מגיע בסופו של דבר).
לצפיה ב-'תודה על התייחסותך אבל לא מדויק'
תודה על התייחסותך אבל לא מדויק
25/05/2017 | 13:43
4
14
יש יותר מדי אי הגעות מאשר "כמעט תמיד מגיע" ויעידו על זה הכתבה מדה מארקר בשישי האחרון ועוד כמה מהשנה האחרונה.
 אני לא מתקשר לפקידי דואר בקשר לכאלה בלי מעקב,אלא רק רשומים וגם זה די מעט.לגבי מוכרים,גם את יודעת שאם עבר משמעותית הזמן להגעת החבילות רשום או לא,הם חייבים לדעת על זה.לא?
יצא כמה פעמים שניסית לרכך ולהבין את המוסד הזה(מקווה שזה הגדר המכבד...),אבל העובדות בשטח מדברות אני כבר וותרתי על הציפיה שיגיעו 
לצפיה ב-'זה מדויק מאוד מהניסיון שלי, אחרי מאות הזמנות לאורך שנים רבות'
זה מדויק מאוד מהניסיון שלי, אחרי מאות הזמנות לאורך שנים רבות
25/05/2017 | 13:50
3
16
את כמות החבילות שמעולם לא קיבלתי אני יכולה לספור על אצבעות ידיי. יש סניפי דואר בעייתיים שבהם יש בעיות נקודתיות מהותיות ואז זה משפיע; אבל כשלא מדובר בבעיה נקודתית מקומית, האחוז נמוך מאוד. הוא לא אפס, אין רשות דואר שלא מאבדת בכלל דברי דואר... אבל הוא נמוך.

כבר קרה שחיכיתי לחבילה חודשיים מארה"ב ושלושה חודשים מסין... אבל בסוף כמעט הכול מגיע.
לצפיה ב-'הצקרה שספרתי על הדוור המקומי הוא לא רק אצלי'
הצקרה שספרתי על הדוור המקומי הוא לא רק אצלי
25/05/2017 | 14:36
2
17
שמעתי מעוד כמה שהדוורים מבטיחים משהו ולא מקיימים.לזה את ואחרים לא התייחסתם.איך יכולים להגיד שישימו פתק בראשון,ושבוע אחרי עדיין אין?.זה לא רק מקומי אלא בעיית שירות.חייבים למצוא להם תחרות במחירים סבירים.חובה מוסרית ונפשית
לצפיה ב-'לא אמרתי שזה רק אצלך. אבל אלה בעיות נקודתיות, כאמור'
לא אמרתי שזה רק אצלך. אבל אלה בעיות נקודתיות, כאמור
25/05/2017 | 14:53
1
15
בעבר הייתי בשכונה אחרת שבה לא קיבלתי דואר כל יום (בתקופה שזה היה החוק) וכל הזמן קיבלתי פתקים באיחור של יום, יומיים, שלושה... והייתי משויכת לסניף מעצבן שבו העובדים עבדו ל-א-ט ולא היה אשנב חבילות... (גם לזה מצאתי פתרונות) אבל בשכונה הנוכחית הסניף אחלה, די מתוקתק, אין כמעט תורים (אני לא מגיעה בימי שישי כמובן או בשעות העומס). לגבי פתקים בתיבה, אין לי כאלה; אני דואגת שמספר הטלפון שלי יופיע על החבילה (כותבת אותו כחלק אינטגרלי מהכתובת) ומקבלת מסרונים.
לצפיה ב-' אמצתי ממך לרשום הטלפון ליד הכתובת ולרשום הכתובת שנוחה לי'
אמצתי ממך לרשום הטלפון ליד הכתובת ולרשום הכתובת שנוחה לי
25/05/2017 | 15:46
11
ישנן שלוש הזמנות מחול עם שינוי הכתובת,מתוכן אחת מאמזון שממילא אין בעיות איתם.נראה אם אקבל סמסים 
לצפיה ב-'עם כל כמה'
עם כל כמה
25/05/2017 | 11:24
1
20
שהדואר בארץ שווה לת..... ואני לא סובלת אותו, חלק מהדברים שהעלית פה לא נכונים והוגנים להאשים בהם את הדואר.
מספר מעקב צריך להיות מסופק על ידי המוכר. ורק הוא יכל לדעת מה הוא. הדואר בישראל לא ממש יכל לנחש שאם נשלחה לך חבילה יש לה מספר ומהו.
אבל בהחלט יכל להיות שאין מספר כזה.... זה כמו שתשלח דואר רשום בארץ מול דואר רגיל. יש מספרי מעקב בדואר רשום וברגיל לא.

כעקרון ישנן חבילות שלוקח חודש עד חודשיים לקבל.
חברות גדולות כמו אמזון, נקסט, אסוס וכו עובדים בצורה שונה, הם מספקים בדרכ מספר מעקב והחבילה בארץ תוך יומיים-שלושה ואז זה כבר תלוי במרכז החלוקה החדש במודיעין, או במקרה של אסוס למשל - יש חברת שליחויות בכסף שמספקת תוך יום-יומיים.
לצפיה ב-'הבלי מעקב היה משני פה והעיקר זה הרשומים'
הבלי מעקב היה משני פה והעיקר זה הרשומים
25/05/2017 | 13:48
15
לא האשמתי את הדואר בחוסר יכולת לאתר בלי מעקב.איפה זה רשום??ציינתי את הטענה שלהם שכל מוכר חייב שיהיה לו איזשהו מספר מעקב אצלו גם אם שלח בלי מעקב.זהו
הטענות לגבי הרשומים מוצדקים לגמרי!חבילות מהולנד וגרמניה לא אמורות להתקע פה חודש....
תודה
לצפיה ב-'תלונה של לקוח'
תלונה של לקוח
25/05/2017 | 10:18
3
39
1
לקוח שהזמין שני מוצרים (שלחתי בחבילה אחת) טוען שהחבילה הגיעה רק עם מוצר אחד ומבקש החזר על השני. יש לי מה לעשות מלבד להחזיר לו את הכסף? 
לצפיה ב-' אתה שלחת בעצמך מפה, מדואר ישראל?'
אתה שלחת בעצמך מפה, מדואר ישראל?
25/05/2017 | 11:36
2
27
אתה יודע מה היה המשקל של החבילה?
אתה יכול לבדוק באתר של חברת השילוח של מדינת היעד. אמורה להופיע הוכחת מסירה ובדרך כלל כתוב כמה היה המשקל של החבילה.
לדעתי הלקוח מנסה לעשות עליך סיבוב.
אם אין לך הוכחות תיאלץ לבצע לו החזר.
לצפיה ב-'שלחתי עם דואר ישראל '
שלחתי עם דואר ישראל
25/05/2017 | 12:20
1
24
מה יעזור לדעת את המשקל? הוא יגיד שככה היא הגיעה, רק עם מוצר אחד
לצפיה ב-'אסביר לך כיצד זה יעזור'
אסביר לך כיצד זה יעזור
25/05/2017 | 15:35
29
אם שלחת שני מוצרים ואתה יודע ששניהם יחד שקלו 200 גרם.
אם בהוכחת המסירה ב USPS או חברת שילוח אחרת כתוב שהמוצר שהגיע ללקוח היה במשקל 200 גרם,
מסקנה: הלקוח משקר.

אם כתוב בחברת השילוח שהמוצר היה במשקל חצי, תברר מולם. אולי מישהו פתח את החבילה.
מה זה משנה מה הלקוח טוען? אתה הרי יודע מה ארזת נכון?
תמיד אפשר לפנות לאיביי ולהתלונן על הלקוח אבל אתה חייב הוכחות.
לצפיה ב-'פידבק שלילי'
פידבק שלילי
24/05/2017 | 08:13
1
35
לצערי קיבלתי פידבק שלילי מלקוח בנוגע למוצר שקיבל.
מה עושים? איך בכל זאת ניתן לבטל את זה?
הטענה שלו גורמת עוול ורושם מוטעה עבור המוצר אשר עד כה לא התקבלו עליו תלונות אלא להיפך. לקוחות מרוצים.
אין לי בעיה אפילו להחזיר את הכסף, רק שיבטל את הפידבק.
יש לציין שהמכירה הייתה באמצע חודש מרץ. ורק כעת 
קיבלתי ממנו את הפידבק.
מה עושים??

לצפיה ב-'על מה הפידבק בדיוק?'
על מה הפידבק בדיוק?
24/05/2017 | 09:28
34
מה הוא כתב?
מהיכן המוצר סופק?
יש כמה דרכים לפעולה פה:
1. טיפול ישיר מול הלקוח.
ליצור איתו קשר, קודם לשאול כיצד אפשר לשפר את חווית הקנייה שלו.
בשום אופן לא להתנות החזרים ופיצוי בשינוי פידבק. זה בניגוד לתקנות של איביי.
(אם הלקוח מהארץ אפשר להתכתב ישירות בוואטסאפ. שם אפשר להגיד הכל)
את צריכה קודם לחשוב כמו בעלת מסעדה. הלקוח מתלונן על המנה. לא טעים לו. קודם כל "מה אפשר לעזור לך על מנת שתהיה מרוצה".
כשהכל יסתדר , אפשר לבדוק בעדינות האם יש מצב לשלוח לו טופס שינוי פידבק.
רק אחרי. קחי בחשבון שאת לוקחת סיכון פה. את יכולה לפצות והוא בסוף יתעלם מהבקשה שלך לשנות פידבק.
קחי בחשבון שמספר הפעמים שאפשר לשלוח feedback revision form ספור בשנה. אל תשלחי סתם. גם לבקשה יש תוקף מסויים של ימים. לא זוכר כמה, כך ששולחים רק אחרי שמסכמים.
2. טיפול מול איביי - מתבצע אם לדעתך השלילי אינו מוצדק.
לדוגמה:
לקוח מתלונן שהמוצר היה יקר מידי.
לקוח מתלונן שהגיע באיחור ואת יכולה להוכיח שהגיע בזמן.
לקוח כותב בשפה לא נאותה.
מוצר לא כמתואר / פגום - בדרך כלל לא עובד הטיפול מול איבי אבל תמיד שווה לנסות.
3. האפשרות האחרונה היא לפנות למישהו צד שלישי שיטפל בהסרת הפידבק. אל תשאלי אותי כיצד זה מתבצע אבל בפייסבוק יש כמה כאלה שמצהירים שתמורת תשלום סמלי הם מסירים את השלילי ומתחייבים למאה אחוז הצלחה.
אחת שמפרסמת את עצמה, שמה DANA RO.
תחפשי בפייסבוק.
אפשר לשאול בקבוצה הזו:

בהצלחה

לצפיה ב-'האם מנסים לעקוץ אותי?'
האם מנסים לעקוץ אותי?
23/05/2017 | 21:13
12
67

שלום 
זכיתי במכירה פומבית בחוברת, אחרי כמה ימים המוכר פונה אלי בעניין המשלוח החוברת   (שאגב ביררתי ברשת משקלה כ-500 גרם)מקנדה לארץ רוצה כ-45 דולר קנדים! שיגיע בין 3-4 שבועות וככשאלתי אם זה מגיע עם מספר מעקב השיב לי המוכר בשלילה בטענה שזה יותר יקר עם מספר מעקב, זה נראה לכם הגיוני??

לצפיה ב-'האם המכירה היתה באיביי?'
האם המכירה היתה באיביי?
23/05/2017 | 21:20
6
48
אם כן, בדקי את עלות המשלוח בהזמנה שלך, זה מה שאת אמורה לשלם, וזה מחיר שהיה רשום מתחילת המכירה, כלומר יכולת לדעת אותו מראש.
למוכר אסור לבקש ממך כעת סכום אחר ממה שרשום לכן חשוב לבדוק על מה התחייבת כששמת את הביד.
לגבי מחיר המשלוח, לכל מוכר יש זכות לשים איזה מחיר משלוח שהוא רוצה, המחיר כולל גם את עלות "הטיפול" במשלוח כלומר חומרי אריזה למשל וגם אולי את הזמן של המוכר להכנת המשלוח ואת עלות הדלק לסניף הדואר... בקיצור זה עניין של המוכר איך לתמחר. את כקונה חכמה צריכה לבדוק את העלות הזו ולהחליט האם את מוכנה לשלם אותה בתוספת למחיר המוצר עצמו. אין פה עניין של עקיצה (אלא אם כן כפי שציינתי קודם המוכר מבקש כעת תוספת למחיר שציין במודעה מלכתחילה).
לגבי מספר מעקב, זה אינטרס של המוכר ותר משל הקונה, כיוון שאם המשלוח לא יגיע, לא תהיה למוכר הוכחת מסירה והוא ייאלץ לזכות אותך, כך שאין לך מה לדאוג בנוגע לזה.
לצפיה ב-'אכן המכירה היתה באיביי'
אכן המכירה היתה באיביי
23/05/2017 | 21:53
5
36
ושכחתי לציין דמי המשלוח היו כ-30 דולר קנדיים , לאחר מספר ימים מהרכישה המוכר שלח לי הודעה וציין שמשלוח בסכום של 30 דולר יקח כ6 עד 8 שבועות ואם אוסיף עוד 15 דולר ז"א שמחיר המשלוח יהיה 45 ש"ח אז זמן המשלוח יקח כ3-4 שבועות .
כששאלתי אם המשלוח של ה-45 דולר יהיה כולל מספר מעקב הוא השיב שלא ושזה יותר יקר . מה כבר יכול להיות יותר יקר מ45 דולר למשלוח של כולה חוברת ? ועוד ללא מספר מעקב ? מה נסגר עם הדואר הקנדי ... מה אתם ממליצים לעשות ?
תודה
לצפיה ב-'מה מדיניות המשלוח של המוכר?'
מה מדיניות המשלוח של המוכר?
23/05/2017 | 22:10
4
31
אם המוצר נשלח מקנדה, מדיניות המשלוח באקונומי היא 11-23 ימי עסקים (את יכולה לבדוק לצד המחיר). כלומר מקסימום 4.5 שבועות.
אני מציע לך לשלם על המוצר והמשלוח כפי שמופיע בהזמנה, את גם לא צריכה להודיע כלום למוכר, בטח לא להוסיף כסף, וגם מספר המעקב לא חשוב, זה יותר בעיה של המוכר מאשר שלך.
המוכר לא הוגן איתך (וכנראה פועל בניגוד לכללי איביי), ולכן לדעתי אם המשלוח יתארך מעבר לתאריך המשוער האחרון בהזמנה, תפתחי מיד קייס.
לצפיה ב-'ליד המחיר של המוצר לא כתוב כלום'
ליד המחיר של המוצר לא כתוב כלום
23/05/2017 | 22:25
3
26
אולי בגלל שהוא לא שלח עדיין את המוצר ? אבל אם אני לוחצת על MORE ACTION - I DIDNT RECEIVE THE ITEAM
עולה הודעה שהזמן המשוער למשלוח זה עד ה-12 ביוני .  לזה התכוונת ?
ושוב המון תודות על עזרתך
לצפיה ב-'ואגב שאלה קטנה נוספת'
ואגב שאלה קטנה נוספת
23/05/2017 | 22:35
2
18
אתה מתכוון ליום האחרון של התאריך המשוער 12 ביוני או שמא היום האחרון בחודש הנוסף 12 ביולי שזהו היעד האחרון לפתוח קייס ?

תנקסס
לצפיה ב-'אחרי ה-12 ביוני תוכלי לפתוח קייס אם לא תקבלי'
אחרי ה-12 ביוני תוכלי לפתוח קייס אם לא תקבלי
23/05/2017 | 23:15
1
22
ואני ממליץ לך לעשות כן אם זה יהיה המצב, אך ורק בגלל התנהגות המוכר (בדר"כ לא הייתי ממליץ לפתוח ישר קייס אלא להמתין כמעט חודש נוסף).
לצפיה ב-'כמה שאתה צודק'
כמה שאתה צודק
23/05/2017 | 23:28
20
אני תמיד מחכה לקייס כמוצא אחרון כמה ימים לפני פקיעת זמן החודש שניתן לפתוח קייס , אבל כאן מההתחלה המוכר הזה מתנהג לא לעניין וממציא לי מחירים של משכנתא בשביל משלוח .
לצפיה ב-'נשמע לי יקר מאוד. את יכולה לחפש מחירון משלוחים בדואר הקנדי'
נשמע לי יקר מאוד. את יכולה לחפש מחירון משלוחים בדואר הקנדי
23/05/2017 | 22:37
4
22
קחי בחשבון שבמכירות פומביות מוכרים נוטים לנפח את מחיר המשלוח כדי "לבטח" את עצמם מפני מכירה שנסגרת במחיר נמוך מדי.
לצפיה ב-'בטח יקר גם לדעתי וחוצפה שהמוכר בכלל'
בטח יקר גם לדעתי וחוצפה שהמוכר בכלל
23/05/2017 | 23:02
3
20
מבקש תוספת .נפלתי על מוכר עמה , לא התאפקתי וכתבתי לו שלפי המדיוניות של איביי זמן המשלוח האקונומי מקנדה לישראל 11-23 ימי עסקים והתאריך המשוער של החבילה 17.6 אז אני לא מוכנה לשלם תוספת מעבר למחיר שהוסכם במכירה ואם המוצר לא יגיע בזמן אז אחרי ה17.6 אני אפתח קייס ואתן לאיביי להחליט (כמובן ברוח טובה וללא פסיקים מאיימים )
אגב יש לציין ששילמתי איך שהמכירה פומבית הסתיימה
לצפיה ב-'עניין אותי המחיר'
עניין אותי המחיר
23/05/2017 | 23:18
2
19
אז נכנסתי לאתר הדואר הקנדי והכנסתי נתונים, המחיר משתנה בין 24 דולר ל-45 דולר קנדי, תלוי איך אני משחק עם הפרמטרים, כך שלא בטוח המחיר שצוין הוא מופרך.

זה כמובן לא משנה את העובדה שהמוכר מתנהג בחוסר מקצועיות.
לצפיה ב-'אז מלכתחילה המוכר היה אמור לכתוב את דמי המשלוח הנכונים'
אז מלכתחילה המוכר היה אמור לכתוב את דמי המשלוח הנכונים
23/05/2017 | 23:34
1
18
45 דולר קנדים ולא 30 , להוסיף עוד 15 דולרים זה נשמע לי הזוי ואתה יודע גם אם זה המחיר הנכון 45 דולר  אז למה אין מספר מעקב לפחות בסכום כזה ?
ובכלל העובדה שצריך לחכות למשלוח 6-8 שבועות עבור תשלום של 30 דולר קנדי זה פשוט לא נתפס וחשבתי שהסינים גרועים במשלוחים..
לצפיה ב-'לא מכיר את הדואר הקנדי'
לא מכיר את הדואר הקנדי
24/05/2017 | 07:55
11
אבל בהחלט ייתכן שהוא הרבה יותר יקר מדואר ישראל שלא נחשב כיקר.
את צודקת שהמוכר היה צריך מלכתחילה לכתוב את המחיר שרצה, ואם לא עשה זאת, עכשיו זו בעיה שלו, לא שלך.
לגבי משך המשלוח, אני בספק אם זה ייקח כל כך הרבה זמן, אלא אם המוצר נשלח מסין ולא מקנדה...
לצפיה ב-'מתי מומלץ לפנות למוכר בבקשה על איחור '
מתי מומלץ לפנות למוכר בבקשה על איחור
23/05/2017 | 12:50
8
30
שלום
אני  הזמנתי שני פריטים בתאריך 12 לאפריל. זמן ההגעה המשוער (delivery)
לפי מה שרשום הוא 28 לאפריל עד 24 למאי ( מחר) כלומר 42 יום .
אני בעבר כבר הזמנתי פריטים כך שמנסיון אחרי 40 יום הסיכוי שזה יקרה מחר שוואף לאפס גם עם זה מסין , השאלה שלי כמה ימים עוד לחכות עד לפתיחת שאלה או פנייה למוכר והאם יש לי עוד 30 יום עד לפתיחת קייס או הגנת איביי?
השמח לתשובה מניסיון אישי שלכם
תודה
לצפיה ב-'לדעתי (כמעט) הכי מאוחר שאפשר. בסוף (כמעט) הכול מגיע'
לדעתי (כמעט) הכי מאוחר שאפשר. בסוף (כמעט) הכול מגיע
23/05/2017 | 13:14
23
ואז לא צריך לפנות... הזמנים המשוערים באיביי לא בהכרח ריאליים כשמדובר במשלוחים בינ"ל, בעיקר מסין. מהתאריך האחרון המשוער יש לך 30 יום לפתיחת תלונה באיביי, כלומר עד 23/6, אז אין טעם לפעול עכשיו. הייתי מחכה עד 20/6 ורק אז פותחת, אם אכן לא הגיע (וסביר שעד אז כבר יגיע). אגב, בפייפל זה 180 יום מהרכישה (אם שילמת בפייפל) כך שבכלל אין לחץ.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
23/05/2017 | 13:16
6
23
1. יש פה מישהי שתעיד ש-40 יום זה מעט זמן :) ומשלוחים יכולים להגיע גם אחרי 3 חודשים.
2. יש לך 30 יום מהתאריך האחרון לקבלת המוצר לפתוח קייס.
3. אתה יכול לפנות למוכר, לא יודע אם זה יעזור...

לצפיה ב-' ואין טעם לפנות למוכר, הוא לא שולט בדואר...'
ואין טעם לפנות למוכר, הוא לא שולט בדואר...
23/05/2017 | 13:39
5
13
לצפיה ב-'לא טענתי אחרת'
לא טענתי אחרת
23/05/2017 | 14:12
4
8
לצפיה ב-'קצת לא ברור לי למה יש מוכרים שבזמן קצר מאוד'
קצת לא ברור לי למה יש מוכרים שבזמן קצר מאוד
23/05/2017 | 15:39
3
15
תוך שבוע מסין במקרה הטוב ביותר או שבועיים שלוש
במקרה הסביר מסין מגיע המשלוח ואילו יש ואולי לא רבים
לא שיש לי הרבה נסיון בזה שאחרי יותר מי 40 יום , לדעתי זה לא הגיוני ומרגיז ולא רק משום שדואר ישראל יוצר את העיקוב גם משום שהמוכר לדעתי מעקב אולי משום שאין לא במלאי ואולי לא טורח לעדכן או מסיבות שלו ...

לצפיה ב-'מה שתלוי במוכר הוא מועד המשלוח. אח"כ זה כבר בידי הדואר'
מה שתלוי במוכר הוא מועד המשלוח. אח"כ זה כבר בידי הדואר
23/05/2017 | 16:50
11
ולאו דווקא דואר ישראל. כבר קרה שהזמנתי מוצר פעם נוספת מאותו מוכר, פעם אחת הגיע מהר ופעם אחת לאט מאוד. זה בעיקר מזל, תלוי בעומסים.
לצפיה ב-'צריך לדעת ממי לקנות ואיזה סוג משלוח לבחור'
צריך לדעת ממי לקנות ואיזה סוג משלוח לבחור
23/05/2017 | 16:56
1
14
בעלי אקספרס לדוגמה, מומלץ לבחור רק מוכרים עם ארבעה יהלומים ומעלה.
בסוג המשלוח לבחור ePacket שהוא משלוח יותר מהיר. לפעמים זה עולה קצת יותר אבל אולי זה שווה.
ברור שמוצרים בדולאר וחצי , יקח להגיע מסין חודשיים. הסינים גם הרבה פעמים שולחים בפועל רק אחרי שבוע מרגע ההזמנה.
אבל מוצרים יותר יקרים יכולים להגיע מהר
לצפיה ב-'מניסיוני זה לא משנה, ולא שווה לשלם יותר, אין באמת הבדל'
מניסיוני זה לא משנה, ולא שווה לשלם יותר, אין באמת הבדל
23/05/2017 | 22:52
15
במשלוחים הרגילים (הזולים), גם אלה שעולים קצת יותר ומגיעים עם מספר מעקב מתעכבים באותה המידה... קיבלתי מוצרים במשלוח הזול אחרי 3–4 שבועות (זה נחשב למהיר מסין...) ומנגד משלוחים של מוצרים יקרים יותר (מעל $10) שנשלחו ברשום והגיעו גם אחרי כחודשיים וביום הרווקים הסיני גם אחרי שלושה...
לצפיה ב-'מה אני אמורה לעשות לגבי זה שהדואר לא שולח'
מה אני אמורה לעשות לגבי זה שהדואר לא שולח
21/05/2017 | 18:10
34
85
הייתי בסניף שלי ב-12.5 ,שלחתי חבילה בדואר רשום לצרפת-בדקתי היום לפי מספר מעקב שזה עדיין בישראל שזה בתהליך אבל עדיין לא נשלח-עברו 9 ימים מאז שהשארתי את החבילה בסניף,קודם כל יש לי מה להתחיל לדאוג ולנסות לבדוק דרך הסניף או דרך פניות הציבור למה החבילה עדיין לא נשלחה,האם זה מקובל שכל כך הרבה ימים זה לא נשלח?מה אתם ממליצים לעשות? לחכות,לנסות לעשות משהו לגבי זה?
לצפיה ב-'בהמשך לשאלה הקודמת'
בהמשך לשאלה הקודמת
21/05/2017 | 19:10
33
51
למרות שלפי האתר של דואר ישראל החבילה עדיין לא נשלחה ,נכנסתי לאתר הדואר הצרפתי ועשיתי איתור חבילה מה שמצאתי זה שהסטטוס של אותה חבילה שלכאורה לא נשלחה הוא Distribué ,עכשיו ניסיתי להבין האם זה אומר PACKAGE DELIEVERD? חיפשתי איזה פורום של דוברי צרפתית,לא מצאתי כאן בתפוז ,פונה אליכם מהידע שלכם מה זה אומר סטטוס חבילה Distribué וגם כתוב שם את המיקום של סניף הדואר.אני לא מבינה כלום לפי האתר של דואר ישראל זה עדיין לא נשלח ולפי האתר של דואר צרפת זה Distribué.בבקשה מהידע וניסיון שלכם מה זה אומר?
לצפיה ב-'אוקיי בררתי בוודאות'
אוקיי בררתי בוודאות
21/05/2017 | 20:52
32
49
המשלוח התקבל כבר בצרפת והוא בידי הלקוח-המספר מעקב הזה שקיבלתי בדואר ישראל,לא נתן תוצאות נכונות באתר של דואר ישראל אבל נתן תוצאות נכונות בדואר הצרפתי.איזה ברדק.....חשבתי שאם יש מספר מעקב אז הכל ברור ונהיר במיוחד באתר שלנו אבל לא- אין שום דבר חלק- הייתי צריכה לשבור את הראש וכבר לדאוג שאולי הדואר בכלל לא שלח את זה.מזל שאני יודעת קצת צרפתית וקצת הגדלתי ראש.....
לצפיה ב-'דואר ישראל אינו מספק מידע לגבי חבילות למעט "יצא מהארץ"'
דואר ישראל אינו מספק מידע לגבי חבילות למעט "יצא מהארץ"
22/05/2017 | 10:27
31
25
כשמדובר במשלוח רשום רגיל.
במשלוח EMS תקבלי הודעת SMS לכל שלב שעברה החבילה
תקראי קצת בפרוום. הסברנו את זה מלא פעמים.
אפשר לעקוב אחרי חיבלות באמצעות אתר www.track17.net
או באמצעות אתר הדואר המקומי במדינה..

לצפיה ב-'מי ששולח לארה"ב (איביי)'
מי ששולח לארה"ב (איביי)
22/05/2017 | 10:45
30
34
יכול לעקוב נפלא באמצעות לחיצה על מספר המעקב ברשימת ההזמנות ב- my ebay
לצפיה ב-'יש המון משלוחים שאין לגביהם תיעוד.'
יש המון משלוחים שאין לגביהם תיעוד.
22/05/2017 | 12:42
29
25
לא מעט קייסים הפסדתי בגלל זה
לצפיה ב-'לא דרך המעקב של איביי'
לא דרך המעקב של איביי
22/05/2017 | 12:58
28
27
הם מבצעים מעקב איכשהו. לא מדובר על מעקב דרך 17net. גם ככשם אין תוצאות לארהב באיביי יש
לצפיה ב-'אז למה כשפותחים לי קייס אני מפסיד כי איביי אומר שאין מעקב?'
אז למה כשפותחים לי קייס אני מפסיד כי איביי אומר שאין מעקב?
22/05/2017 | 13:14
27
22
אילו אותם מספרי מעקב שלא היה לגביהם מידע באתר track17
לצפיה ב-'תבדוק מה קורה '
תבדוק מה קורה
22/05/2017 | 13:23
26
24
מכיוון שב- 99% מהמקרים, משלוחים לארהב ניתנים למעקב בעמוד ההזמנות שלך ב- seller hub החדש וזה בלי שום קשר למה שמופיע באתר 17- ששם לא ניתן כלל לקבל נתונים לגבי משלוחים רשומים לארהב. יותר מזה, כשקונה מאמזון שואל מה עם המשלוח שלי אני מזינה את  מספר המעקב שלו באחד המשלוחים שלי שכבר נמסרו באיביי ותוך 24 שעות יש לי תוצאות מפורטות
לצפיה ב-'בבקשה דוגמה מהרגע - אין שום מעקב. המשלוח יצא לפני 12 יום'
בבקשה דוגמה מהרגע - אין שום מעקב. המשלוח יצא לפני 12 יום
22/05/2017 | 22:22
22
לקוח מארה"ב מתלונן שלא רואה שום סטאטוס לגבי המשלוח. הוא חושד שבכלל לא שלחתי.
ברור שבאתר טראק 17 מקבלים הודעה לקונית שהמוצר בדרך. ממש נהדר.
ב HUB SELLER המופלא של איביי אני מקבל את הסטאטוס הזה.
אין מעקב לארה"ב. ככה זה. זה לא חדש.
לצפיה ב-'מצד שני על משלוחים EMS ואקו פוסט מקבלים אחלה מעקב'
מצד שני על משלוחים EMS ואקו פוסט מקבלים אחלה מעקב
22/05/2017 | 22:25
24
16
אבל עבור זה משלמים.
לא לכל מוצר יש לי תקציב לשלם משלוחים כאלה יקרים.
הכוונה שלי היתה לגבי משלוחים ברשום רגיל.
לצפיה ב-'מה הקשר בין מה שכתבתי לבין וויאטנם פוסט???'
מה הקשר בין מה שכתבתי לבין וויאטנם פוסט???
22/05/2017 | 23:12
23
20
דואר רשום של דואר ישראל. אולי הדרופר שלך שם מספר לא תקין ואולי דואר וויאטנם לא עקיב. דואר ישראל רשום רגלי מישראל לארה"ב זוכה למעקב נפלא באיביי והלוואי והייתי יודעת איך הם עושים את זה (כי ברור שזה לא דרך USPS)
לצפיה ב-'הדרופר שלי ישראלי שגר בוויטנאם'
הדרופר שלי ישראלי שגר בוויטנאם
22/05/2017 | 23:20
19
אני עובד מולו כבר שלוש וחצי שנים. הוא שם מספרים אמיתיים תהיי בטוחה בזה.
וויטנאם פוסט עובד בדיוק כמו דואר ישראל.
יש לי מוצרים שנשלחים מישראל וגם לגביהם אין מעקב.
רק אם שולחים אקו או EMS.
הבעיה של USPS שהפסיקו לסרוק מספרי מעקב אינה שמורה רק לדואר ישראל.
היא בכל העולם.
לצפיה ב-'לפעמים יש מעקב ולפעמים אין'
לפעמים יש מעקב ולפעמים אין
22/05/2017 | 23:22
18
זה באמת מוזר, אבל אני עוקב באדיקות אחרי הנושא, לפעמים יש מעקב מלא על החבילה, לפעמים אין כלום. ניסיתי לבדוק אם זה בגלל שאני מעדכן באפליקציה או באתר את מספר המעקב אבל אני לא חושב שזה העניין. פשוט לוקח בחשבון שזה הימור אם יהיה לי מעקב או שלא...
ולגבי מה שעמירם אמר, פתחו לי פעם קייס על הזמנה שלא הגיע, ובאיביי היה לי מעקב מלא. התקשרתי לאיביי כשהקייס היה עוד פתוח, וציינתי בפני הנציג שלפי המעקב הזמנה נמסרה. מה שמצחיק הוא שהנציג ביקש שאפנה אותו לאתר שבו אפשר לראות את המעקב ורק כשאמרתי לו שאני רואה בתוך איביי הוא הצליח למצוא בעצמו, והקייס נסגר לטובתי. לכן אני חושב שכדאי להתקשר לאיביי במקרים האלו ולא לסמוך על המערכת שתזהה מספר מעקב...
לצפיה ב-'בבקשה. מוצר שנשלח מישראל באמצעות דואר ישראל רשום'
בבקשה. מוצר שנשלח מישראל באמצעות דואר ישראל רשום
22/05/2017 | 23:23
20
33
מספק שאני עובד מולו בארץ. דרופר. כמו שאת אומרת.
אין מעקב.
יש לי עוד כמה כאלה אם את רוצה עוד דגומאות.
לצפיה ב-'אין עליך. נשלח אתמול ועוד לא יצא מהארץ'
אין עליך. נשלח אתמול ועוד לא יצא מהארץ
23/05/2017 | 08:16
19
27
איזה מעקב אתה רוצה פה בדיוק.? נראה לי שאתה לא ממש מבין את רעיון המעקב אם זו הדוגמה שלך. לך להזמנה ששלחת לפני שבוע (זוכר? רשום, ישראל, ארה"ב, איביי) תלחץ על המספר בעמוד ההזמנות שלך ותראה.
לצפיה ב-'משלוחים בתוך הארץ אמורים לקבל מעקב?'
משלוחים בתוך הארץ אמורים לקבל מעקב?
23/05/2017 | 09:32
18
17
יש לי לפחות שלוש דוגמאות מאפריל שנשלחו בארץ וגם היום אחרי שהלקוחות כבר קבלו, אין שום מעקב דרך איביי.
אה שכחתי, זה "עובד" רק בקו ישיר מישראל לארה"ב....
לצפיה ב-'מה שהתמיה אותי בזה ספציפית'
מה שהתמיה אותי בזה ספציפית
23/05/2017 | 09:56
17
19
אוקיי אני מבינה שאין מעקב באופן גורף לגבי המוצר כשהוא במדינת היעד,אבל במקרה הספציפי הזה לא היה לי אפילו את היכולת לראות שהמוצר נשלח מישראל.בשאר הליסטינגים שלי היה רשום תאריך יציאה מהארץ,בזה המידע שהדואר נתן זה שזה עדיין בארץ,למרות שהלקוח כבר קיבל את זה.....זה מה שמעצבן...וזה גורם לי להבין שעליי לשלוח בדואר לא רשום -להחזיר להם את הכסף במקרה שהם מתלוננים ולא לשלם כפול על הרשום.במיוחד כשאני מוכרת מוצרים זולים -מאכזב כל הנושא הזה של דואר רשום
לצפיה ב-'אני אנסה להסביר שוב'
אני אנסה להסביר שוב
23/05/2017 | 10:17
16
21
ואם זה מתנהל כך אצלי בסלר דשבורד אני מאמינה שכך זה אצל כולם:
אתם מעדכנים מספר מעקב עם חברת השילוח Israel Post (אגב, אני עושה את זה דרך פייפאל וזה מתעדכן באיביי). כעבור מספר ימים, לחיצה על מספר המעקב מניבה שתי תוצאות אפשריות- אם המשלוח נשלח מישראל לארהב הלחיצה פותחת חלון עם שרשור מעקב שלם. אם המשלוח נשלח לכל מקום אחר בעולם, כולל ישראל הלחיצה על המספר פותחת חלון שבו יש ללחוץ על המספר מה שמוביל לאתר המעקב של 17net. שם יש תוצאות רק אם הדואר במדינת היעד תומך במעקב של דואר רשום.
ולגאיה- אני שולחת רק עם דואר רשום, אחוז הפספוסים אפסי וכשלקוח מתלונן על אי קבלה ואין לי מעקב אני פונה ישירות במייל ל"פניות דואר" והם מעבירים שאילתה לדואר במדינת היעד. בקיצור- מספר הפעמים בהם הייתי צריכה להחזיר כסף הוא זניח יחסית. לעומת זאת, ללא מספר מעקב אין לי שום יכולת התמודדות מול לקוחות. היו לי המון מקרים בהם לקוח שאל על המשלוח ואחרי בירור קל התברר שהמוצר מחכה לו בסניף הדואר.

לצפיה ב-'אוקיי תודה'
אוקיי תודה
23/05/2017 | 10:21
15
14
שאלה נוספת-אתם מדפיסים  או רושמים את הטלפון של הקונה על המעטפה כי ב-ORDER DETAILS אין את הטלפוןן,אבל יש דרך למצוא את הטלפון,אז זה מקובל להוסיף את הטלפון זה עושה את תהליך קבלת המוצר מהיר יותר? במדינות אחרות גם עובדים עם שיטת ה-SMS כמו אצלנו בארץ?
לצפיה ב-'האמת, אני לא יודעת לגבי סמס בחו"ל'
האמת, אני לא יודעת לגבי סמס בחו"ל
23/05/2017 | 10:28
14
23
אני כוללת את מספר הטלפון כשהוא כלול בכתובת הלקוח. באמאזון המספר תמיד כלול ולאחרונה גם בפייפאל. אבל עד לא מזמן כל ההזמנות למעט אמאזון היו ללא מספר טלפון
לצפיה ב-'ומשהו אחר'
ומשהו אחר
23/05/2017 | 15:03
13
16
אני מאוד דאגנית מכיוון שזה המוצרים הראשונים ששלחתי,מאוד חשוב לי שהכל יהיה בסדר.יש לי חבילה שתקועה כבר שבוע(לפי המעקב) במקום לא נכון בארה"ב,עכשיו ניסיתי לשלוח מייל ל-USPS כדי לנסות להזיז משהו,אבל זה מאוד מסובך לשלוח להם מייל צריך להכניס שם פרטים בטופס שאני לא יודעת.אז חשבתי להתקשר-רק בשביל עצמי- להרגיש שעשיתי כל מה שיכלתי כי לא נראה לי שהטלפון שלי יזיז משהו.בכל אופן המספר שלהם זה:
1-800-275-8777 עכשיו הקידומת של ארה"ב היא 1+ אז איך אני מחייגת את זה?אין לי הרבה נסיון בשיחות לחו"ל אז אין לי מושג איך לחייג את זה ניסיתי כל מני וריאציות בנתיים ללא הצלחה.עכשיו אני מבינה עוד יותר שאני לא צריכה לשלוח ברשום,סתם מלחיץ אותי....החצאי ידיעות האלה איפה המוצר.
לצפיה ב-'במקום 1+ מכניסים את הקידומת של הספק שלך'
במקום 1+ מכניסים את הקידומת של הספק שלך
23/05/2017 | 15:22
12
17

אם זה בזק אז 001
אם זה 012 אז 0121
וכו
אינני מבין על מה ההסטריה שלך. תמתיני שיגיע.  חבילה לפעמים עוברת ממרכז בסטייט אחד לשני.
למה לייצר לעצמך חששות ודאגות על מה שלא צריך?
מוצרים יכולים להגיע תוך שלושה שבועות לארה"ב. זה הממוצע
לא לשלוח ברשום על מנת להסיר דאגות זו לא שיטה.
הרשום נועד להגן עליך במידה והלקוח יתלונן. יחד עם זאת, כמו שאמרו לך בעבר, אם מדובר במוצר זול במיוחד, לא שווה להשקיע במשלוח רשום.
כלל האצבע שלך אמור להיות כזה:
תמיד תשאלי את עצמך מה המשמעות של הפסד אם הלקוח יזכה בקייס.
אם זה סכום משמעותי, אז תשתדלי לשלוח ברשום רגיל / אקו / EMS , תלוי בכדאיות הכלכלית כמובן.
אם זה סכום זעום, אז חבל על המאמץ.
אני מניח שמוצרים שנשלחים מהבית משמשים כהרצה להתחלה. אם תתייחסי לזה בהתאם. ברור שהלקוח מצפה לקבל ואת תעשי הכל על מנת לשרת אותו טוב ולגרום לו לחזור לקנות אצלך שוב. יפה שאת שירותית וחושבת על הלקוח. זה מתכון להצלחה.
זה לא מובן מאליו. יש הרבה מוכרים שמסתכלים על שירות טוב כמכשיר לא לקבל שלילי ולא כשירות ללקוח כי זה חשוב.
אז תמשיכי בעבודה הטובה ותמשיכי לשאול פה שאלות.
בהצלחה

לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/05/2017 | 15:46
11
7
לצפיה ב-'אני בהמתנה עכשיו -מחכה למענה של נציג USPS'
אני בהמתנה עכשיו -מחכה למענה של נציג USPS
23/05/2017 | 17:30
10
25
אעדכן אתכם על השיחה.בנתיים רציתי לשאול אני מניחה שזאת שיחת חינם כי זה 1800,אבל זה גם שיחת חינם למי שמתקשר מחוץ לארה"ב או שאני הולכת לשלם על התענוג הזה? ואם כבר שיחות לחו"ל איך משיגים את הטלפון של איביי בחו"ל,אני מניחה שיהיו מקרים בעתיד שאצטרך לדבר איתם,באתר שלהם לא מצאתי שום מספר טלפון-איפה משיגים את המספר והאם זה שיחת חינם או בתשלום?
לצפיה ב-'כמו שחשבתי'
כמו שחשבתי
23/05/2017 | 17:57
1
13
הם לא יודעים כלום והם לא רואים כלום,רק אמרו לי שזה בהחלט יכול להיות שמוצר יהיה תקוע בסטייט אחד שבוע ורק לאחר מכן יזוז הלאה-כמו שאמירם אמר.עכשיו אני שאלתי אותם אם אני הולכת לשלם על השיחה הזאת -הם לא ידעו לענות....אז אנא תתייחסו למה ששאלתי קודם ה-1800 לחו"ל הם בתשלום או בחינם? ואיפה אני משיגה את הטלפון של איביי?
לצפיה ב-'ברור שאת תשלמי על השיחה הזו'
ברור שאת תשלמי על השיחה הזו
23/05/2017 | 18:14
14
את מחייגת משירות מחו"ל. לא היה לי ברור מדוע התקשרת אליהם מלכתחילה.
לגבי הטלפון של איביי. תריצי חיפוש בפורום. כתבו על זה מלא פעמים.
אם אני זוכר, אורית810 כתבה פעם האחרונה תגובה למישהו עם המספר.
לאיבי ניתן להתקשר בשיחת סקייפ חינם כששמים +1 לפני.
הפרש השעות איתם עשר שעות אחורה מאיתנו פסיפיק טיים.
לצפיה ב-'1-800 זו שיחה מקומית חינם; אבל אפשר להתקשר מסקייפ בחינם...'
1-800 זו שיחה מקומית חינם; אבל אפשר להתקשר מסקייפ בחינם...
23/05/2017 | 22:41
7
15
בכל מקרה מניסיוני אין טעם לדבר איתם... וגם אם החבילה תקועה שבוע במרכז מיון אין בזה שום דבר מיוחד; USPS סובל מעומסים והשירות הבסיסי די אטי. תתרגלי.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
24/05/2017 | 18:33
6
18
קודם כל אני מקווה שאני לא מציפה פה את הפורום יותר מידי,פשוט אין לי אם מי להתעייץ חוץ מאשר אתכם ,אף אחד ממכריי לא מוכר באיביי.אז ככה מכיוון שאני בתחילת דרכי ומאוד חשוב לי להצליח ,אני דואגת ואני קצת מודאגת מכל הנושא של הפידבקים ....אני יודעת בוודאות שארבעה אנשים קיבלו את החבילה שלי.אחת השאירה פידבק לגמרי חיובי,השני כתב הודעה שהוא מרוצה ושהוא ישאיר פידבק חיובי אבל עברו כבר כמה ימים והוא לא משאיר והשלישי והרביעי שותקים.עכשיו כמובן שכל אדם בוחן לפי אמות מידה של עצמו ואני באופי שלי איך שמקבלת את המוצר בודקת אותו וישר משאירה פידבק באותו יום שקיבלתי אותו.עכשיו אני מבינה שלא כל האנשים כמוני וכל אחד והלו"ז שלו וגם המוצרים שאני מוכרת לא כל כך חשובים ....אבל בכל זאת .......עשיתי כאלה מאמצים ובחבילה לכל אחד כתבתי פתק שאם הוא מרוצה שישאיר פידבק וזה קצת מפריע לי רגשית שהם לא משאירים ,למרות שבעסקים לא צריך להיות רגשיים,אבל עדיין,זה נראה לכם בסדר ששלושה מתוך ארבעה לא משאירים פידבק? זה קורה גם לכם? 
לצפיה ב-'אני לא מוכרת, אבל לפי מה שנכתב כאן לא פעם זה נורמלי לגמרי'
אני לא מוכרת, אבל לפי מה שנכתב כאן לא פעם זה נורמלי לגמרי
24/05/2017 | 19:25
5
15
רוב הלקוחות לא משאירים משוב וזה לא קשור אלייך. פשוט תמשיכי למכור.
לצפיה ב-'תודה התשובה שלך מאוד מרגיעה אותי'
תודה התשובה שלך מאוד מרגיעה אותי
24/05/2017 | 19:36
4
19
בחיי אני לא מבינה אנשים,אני יותר מידי בראש של עצמי,אין מצב שאני לא משאירה פידבק.....אני לא משאירה פידבק רק במקרה שהיה קייס והמוכר באמת היה גרוע,אבל הוא מחזיר לי את הכסף ,אז אני פשוט לא משאירה-רק במקרים הנדירים האלה-,אבל מבחינתי להשאיר פידבק זה טריוויאלי לגמרי-מעניין לגלות שיש המון אנשים שמתנהלים לגמרי אחרת.
לצפיה ב-'דווקא מובן לגמרי – זו טרחה מסוימת, גוזל זמן, צריך לזכור...'
דווקא מובן לגמרי – זו טרחה מסוימת, גוזל זמן, צריך לזכור...
25/05/2017 | 14:50
3
13
רבים לא טורחים וזה הגיוני. גם אני לא תמיד משאירה, בין אם המוצר לא הגיע בזמן, לפעמים הוא לא הגיע אליי (הזמנתי לארה"ב וחיכיתי שיביאו לי לארץ), או שהגיע ולא ניסיתי אותו, או שסתם לא יצא, שכחתי...

תמיד זכרי שכמוכרת את בחרת לעבוד באיביי ולהפוך את המכירה לפרנסה שלך (גם אם לא באופן מלא) אבל לעומתך הלקוחות לא עובדים באיביי ולא עובדים עבורך. הם משלמים על השירות ומבחינתם עם קבלת המוצר העסק נגמר. יש כאלה שטורחים להשאיר משוב מתוך אכפתיות למוכר או ללקוחות אחרים (בעיקר אם החוויה הייתה שלילית ורוצים להזהיר...) אבל מבחינת רבים זה לא עניינם.

הם לא יודעים כמה זה חשוב לך וגם אם ידעו לא בטוח שיהיה חשוב להם; יש להם עבודה, עיסוקים וטרדות יום-יומיות משלהם... 
לצפיה ב-'תודה התשובה שלך נותנת פרופרציות'
תודה התשובה שלך נותנת פרופרציות
25/05/2017 | 15:15
2
21
יש לי שאלה אליכם מצד הקונה דווקא,אני עוד שבוע נוסעת לחו"ל,כבר לא מעלה ליסטינגים ובאמת מבחינת המכירות שלי הכל חלק ולא אמורות להיות בעיות בגלל שאני בחו"ל -הפסקתי בזמ.,אבל יש כמה דברים שהזמנתי באיביי שהאסטיימטד דלוירי טיים שלהם נופל על הימים שאני אהיה בחו"ל,אני לא כל כך מנוסה בקניות באיביי -יותר קונה בעליאקספרס -אבל לפי מה שהבנתי יש 60 יום לאחר הזמן מוערך לקבלת משלוח שאני יכולה לפתוח קייס,זאת אומרת אני יכולה להיות לא לחוצה ולא לדאוג לזה שאני לא פותחת קייס איך שהזמן מוערך מסתיים כי אני בחו"ל, אני גם יכולה להבין את המוכרים כי הדואר שלנו עובד על הפנים ,אז פשוט רציתי לוודא שבאמת יש לי 60 יום לאחר האסטימייטד טיים דלוירי לפתוח קייס,שאוכל לעשות את זה בראש שקט לאחר שאחזור מחו"ל....או שזה 60 יום מעת ביצוע ההזמנה?בקיצור כמה זמן יש לי כדי להגן על עצמי ולקבל כסף חזרה במקרה  שזה לא מגיע?
לצפיה ב-'פתיחת תלונה באיביי היא 30 יום מהתאריך המשוער האחרון להגעה'
פתיחת תלונה באיביי היא 30 יום מהתאריך המשוער האחרון להגעה
25/05/2017 | 15:25
1
34
כך שזה תלוי באופן שבו המוכר הגדיר את המשלוח. במשלוחים בינ"ל זה בד"כ מעל 60 יום מהרכישה, אבל צריך לבדוק נקודתית תאריך לכל עסקה בהיסטוריית הרכישות. אם שילמת בפייפל יש לך 180 יום מהרכישה לפתוח מחלוקת, כך שלא הייתי נלחצת.

אם כבר מה שצריך להדאיג אותך הוא שאם לא תהיי בארץ יותר משבועיים ואף אחד לא ייקח את החבילות מהדואר הן עלולות לחזור לשולח...
לצפיה ב-'תודה על תשובה מדויקת'
תודה על תשובה מדויקת
25/05/2017 | 15:47
25
למזלי אני לא אהיה בארץ שבוע ימים.תודה.אני לא אהיה לחוצה לגבי קייסים
לצפיה ב-'מוכר הדורש מספר טלפון למה ומה עושים ? '
מוכר הדורש מספר טלפון למה ומה עושים ?
22/05/2017 | 14:51
15
64
שלום.
ביצעתי קניה של מספר פריטים (המוכר מסין)
המוכר סימן שהוא שלח המוצרים.
לאחר מכן שלח הודעה שהוא לא שולח את המוצרים כי חסרים פרטים של שם ושל מספר טלפון.
הסברתי לו שהשם מופיע והסברתי לו מה החלק של השם ומה החלק של הכתובת מה שבטוח.
(הפרטים שלי למשלוח כלומר השם שלי והכתובת המלאים מופיעים קבוע ומעולם לא הייתה לי בעיה בעבר. )
הסברתי למוכר שאני לא נותן מספרי טלפון ברשת.
(חזרנו על התכתובת ביננו 3 פעמים) כאשר הוא חוזר ומבקש טלפון.
כעת הוא מסכים לבטל את ההזמנה.
אם כי כל התכתובת היא על מוצר אחד למרות שמדובר בכמה פריטים שונים.
מדוע הוא דורש טלפון ?
(זה משלוח חינם לא דואר רשום)
האם עלי לחשוש מטריק כלשהו או לאשר לו לתת החזר על התכתובת שמקושר למוצר אחד בלבד ?
אודה לעזרתכם.
לצפיה ב-'כניראה שהמוכר עושה עליך דרופ שיפינג'
כניראה שהמוכר עושה עליך דרופ שיפינג
22/05/2017 | 15:00
4
62
ברגע שאת קונה הוא הולך ומזמין מעלי אקספקס.
תבדוק האם המוכר עצמו באמת מסין. הוא כול להיות ישראלי או אמריקאי ומגדיר שמיקום המוצר בסין.
למה אני חושד?
כי ידוע שהזמנה מהאתרים הללו , גם באמזון חובה להכניס את כל הפרטים, כולל מספר טלפון.
גם אי אפשר להכניס אותיות שאינן אנגלית. 
בנוגע למספר הטלפטון, ברור שהוא יכול להכניס רק אפסים. זה יתפוס.
אולי הוא חדש. כמה פידבקים יש לו?
לצפיה ב-'80 אלף. '
80 אלף.
22/05/2017 | 15:16
3
55
תודה מקרב לב על התייחסותך

זאת אומרת שבאמת לא הייתי חייב למסור טלפון. תודה!
והשאלה היא איך להתנהל מולו כעת , כלומר זה אמור להיות ככה שאת כל התכתובת הוא עשה על קישור של מוצר אחד בשעה שהזמנתי כמה וכמה מוצרים ?

ושאלה נוספת בבקשה -
האם דרופשופינג זה אומר שבמקום לקבל חבילה אחת אני אקבל ממנו כמה חבילות שונות בזמנים שונים ?
תודה!
לצפיה ב-'גם אני עונה רק על מוצר אחד. מה זה באמת משנה?'
גם אני עונה רק על מוצר אחד. מה זה באמת משנה?
22/05/2017 | 17:40
2
32
כשמדובר באייבי, אינני יודע לגבי זירות אחרות, אם הזמנת ממני חמישה מוצרים שונים  ושאלת שאלה, אתה מתבקש לשייך את השאלה למספר ליסט (דף מכירה)
כמובן שתשאל לגבי אחד מהם ואני אענה על גבי אותו המוצר.
זה רק פרט טכני.

בנוגע לשאלתך לגבי הדואר. ההחלטה לשלוח בחבילה אחת או יותר אינה קשורה לשיטת העבודה.
אם אני מוכר פרטי,ההחלטה שלי היא  על פי שיקול כלכלי נטו.
אם שני מוצרים נכנסים לאותה מדרגת מס הם יארזו יחד. 
באתרים בינלאומיים, ייתכן וישנם שיקולים אחרים. אינני מכיר את האלגוריתם על פיו הרובוט מחליט כמה לארוז. 
באמזון אני יודע שמציגים את זה להחלטת הקונה. אם הוא רוצה להגן על כדור הארץ ולארוז בפחות קרטונים או לא. אולי גם גובים תוספת כסף עבור משלוח בניפרד, אינני יודע.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
22/05/2017 | 22:48
1
13
ראשית תודה מקרב לב על התייחסותכם

עד כה לא ייחסתי חשיבות לכך שהוא ניהל את התכתובת על פני מוצר מסוים והנחתי שכל התכתובת ביננו היא על כל ההזמנה.
אבל כעת לאחר שהסברת לי שייתכן שכל פריט בכלל נשלח ממוכר אחר הבנתי שיכולים להיווצר הבעיות הבאות.

1. שכאשר המוכר שאל אותי על פריט אחד אם אני מאשר לקבל החזר אני חושש שהוא בטעות או בזדון ייתן החזר רק לאותו פריט וישכח מכל השאר
(יגיד שיש לו אלפי הזמנות ולא שם לב וטעות אנוש וכו וכו ולך תרדוף אחרי כולם ואני בקושי מתפקד ולא יודע מתי יהיה לי עוד יום שאהיה מסוגל לנהל תקשורת)

2. אם כל פריט מגיע ממוכר אחר על פני הגלובוס פירוש הדבר שאני עשוי לקבל 8 פתקי איסוף שונים מהדואר בזמנים ומועדים שונים ומאחר ואני מוגבל קשות מאד בניידות ואני לבד זה מאד משמעותי עבורי אם אצטרך להגיע לדואר פעם אחת או 8

* לגבי הדואר נשאלת השאלה עד כמה זמן הם שומרים חבילות בסניף זאת כדי שאוכל להגיע לאחר שהצטברו כל הפריטים כנ"ל

כאמור תודה מקרב לב על ההתייחסות העניינית והמועילה.
לצפיה ב-'מה שקובע בד"כ הוא הזמנה = חבילה. כך מקובל.'
מה שקובע בד"כ הוא הזמנה = חבילה. כך מקובל.
22/05/2017 | 23:12
9
כלומר אם אתה מזמין יחד (באותה הזמנה) כמה מוצרים מאותו גורם (מוכר/חנות) הם יישלחו יחד. אם הזמנת לחוד, לחוד. לא מקובל לאחד אם לא ביקשת (ודאי לא בלי לשאול את הלקוח ולקבל את אישורו לכך מראש) ולא מקובל לפצל אלא אם יש בעיה של מחסור במלאי או מחסנים שונים (קורה באמזון לפעמים).

בשורה התחתונה, אם הזמנת יחד סביר להניח שתקבל יחד. אם קריטי לך שהכול יישלח יחד תוכל לברר זאת מראש מול המוכר. דווקא מסין עוד לא קרה עד היום שהזמנתי יחד וקיבלתי לחוד. אם המוכר עושה דרופשיפינג או עובד עם ספק כזה או אחר, זה עניין לוגיסטי שלו, לא שלי; לא נכנסת לשיקולים האלה בכלל.
לצפיה ב-'אני תמיד כותבת את הטלפון שלי כחלק אינטגרלי מהכתובת'
אני תמיד כותבת את הטלפון שלי כחלק אינטגרלי מהכתובת
22/05/2017 | 17:11
3
30
כדי שיוכלו לשלוח לי מסרון כשהחבילה תגיע לסניף הדואר. אחרת צריך לחכות לפתק...
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
22/05/2017 | 22:52
2
13
ראשית תודה מקרב לב על התייחסותך

אם נתתי סתם מספר מה שאומר שהמסרון יגיע למספר עלום האם ישלחו בכל מקרה פתקית ? או שלא ואז לא אדע שהחבילה הגיע לדואר ?

תודה!
לצפיה ב-'אם תכתוב סתם מספר והוא ייכתב על החבילה תהיה בבעיה'
אם תכתוב סתם מספר והוא ייכתב על החבילה תהיה בבעיה
22/05/2017 | 23:17
1
16
כי אני לא יודעת אם הם שולחים גם פתקית, ואם כן, אז אחרי הרבה זמן. בשנתיים האחרונות אני דואגת שהמספר שלי יופיע ע"ג כל החבילות (כותבת אותו בכל הכתובות בכל ההזמנות) וכך אני מקבלת רק מסרונים (אלא אם המספר על החבילה לא קריא). לרוב שולחים מסרון כשהחבילה בדואר עם מספר מדף (לפעמים שולחים מסרון מקדים שהיא עומדת להגיע לסניף, כלומר תגיע היום או מחר). אם לא אספתי, אחרי יומיים שולחים תזכורת. אחרי שבוע שולחים תזכורת נוספת, כמדומני. למצב שבו (אולי) שמים פתק בתיבה (בסה"כ נשמע הגיוני) לא הגעתי... אז אין לי מושג אם זה אכן קורה.

עם זאת, קח בחשבון שאם החבילה תגיע לאדם אחר והיא לא רשומה הוא יוכל לקחת אותה מהסניף במקומך... כמובן, אם זה בכלל מספר תקין, אם המסרון יגיע, אם יתקבל אצל אדם שנמצא באזור ויטרח ללכת לאסוף... אבל גם אם לא, ואם אדם זר יקבל מסרונים שלך, זו די הטרדה... ואם הוא יגיע לסניף שלו ויחשוב שקיבל חבילה, תטריח אותו לחינם... לא חבל סתם?

מה החשש הגדול במסירת מספר הטלפון שלך, לא ברור לי...
לצפיה ב-'אכן ולכן השאלות. תודה רבה לכולכם'
אכן ולכן השאלות. תודה רבה לכולכם
23/05/2017 | 00:15
10
מעריך מאד את התשובות המפורטות
לצפיה ב-'תרשום סתם מספר'
תרשום סתם מספר
22/05/2017 | 21:56
5
18
מה זה משנה?
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
22/05/2017 | 22:55
4
14
ראשית תודה מקרב לב על התייחסותך.

אנא ראה שאלתי למעלה ל-trilliane

לצפיה ב-'אם אתה כותב סתם מספר כתוב מספר לא חוקי בישראל'
אם אתה כותב סתם מספר כתוב מספר לא חוקי בישראל
22/05/2017 | 23:20
3
22
כדי שהמסרון לא יגיע למישהו אחר וישאירו לך פתק (ורצוי שגם יבינו שזה מספר לא תקין, כך לא ישלחו מלכתחילה...). אבל בחיי שלא ברור לי למה לא לכתוב פשוט את המספר הנכון, לקבל מסרון ולאסוף מהדואר במקום לחכות לפתק... זה רק מאריך את ההמתנה ולפעמים גם פתק אחד אובד וצריך לחכות להודעה שנייה... אתה מסרבל את עצמך לחינם. אין לך מה לחשוש ממסירת מס' הטלפון שלך לסיני, הוא לא יתקשר אליך או יטריד אותך.
לצפיה ב-'הרבה זמן לא רכשתי דרך האינטרנט ולכן'
הרבה זמן לא רכשתי דרך האינטרנט ולכן
23/05/2017 | 00:22
17
ולכן כל התכתובת הזו גרמה לי לתמוה שמא מנסים לעקוץ אותי
(כאמור הוא גם פעמים ביקש את השם למרות שזה היה כתוב)

מצאתי פיתרון אח שלי הסכים שארשום המספר שלו.
אמנם אני סבור שזה לא טוב אבל הוא יכול להרשות לעצמו כי הוא שולט באבטחת המידע של הטלפון שלו כי החברה שלו מנהלת את הדברים האלה ...

באשר למה החשש , האמיני לי לאחר שירות בחמ"ן שיש לא מעט סיבות לחשוש.
איני רוצה לאפשר מצב שאיני יכול לשלוט בו. היום הכל נמצא על הסלולרי ובשיתוף ענן ומאידך לאף אחד מאיתנו אין את הכח להילחם בכל פרצות אבטחות המידע שדוחפים לנו לסלולרי בניגוד לרצונינו לשמירת הפרטיות. וזה גם אמצעי זיהוי בצירוף נתונים אחרים. אמנם איביי לא ירשו לעצמם שיזלוג מהם מידע פרטי אבל מוכרים עלומים כן.

כאמור רב תודות. תבורכו כולכם/ן

לצפיה ב-'באותו נושא'
באותו נושא
23/05/2017 | 17:20
1
11
בכתובת למשלוח שרשומה אצל איביי מופיע פלאפון שרשמתי שם
הפלאפון הזה הוא רק לשיחות
הוא חסום ברמת המפעיל לאינטרנט או סמס
זה יכול להיות בעייה ?

הם עדיין ישלחו פתק או שינסו בסמס ?
לצפיה ב-'זו יכולה להיות בעיה; לא יודעת אם אכן כך, זו שאלה לדואר'
זו יכולה להיות בעיה; לא יודעת אם אכן כך, זו שאלה לדואר
23/05/2017 | 22:20
8
אולי אם זה מספר "כשר" המחשב שלהם יודע לא לשלוח... אבל אם זה סתם מספר (שאתה בחרת לחסום), אני מעריכה שהם ינסו לשלוח; השאלה אם מתקבלת אינדיקציה שהמסרון לא התקבל כי המכשיר חסום, ואם הם יכולים לקבל אותה (אלה מן הסתם מסרונים ממוחשבים, הם לא נשלחים ממכשיר סלולרי של עובד דואר). במקומך הייתי פונה לשירות הלקוחות  דואר ישראל לבירור העניין.
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לקורסים מקצועיים בנושא אייבי/אמזון'
שאלה בנוגע לקורסים מקצועיים בנושא אייבי/אמזון
23/05/2017 | 11:10
3
21
האם כל הקורסים והוובינרים סטייל סבתא שלי בת 74 מרוויחה 20K בחודש שמסתובבים דיי הרבה זמן ברשת באמת שווים משהו ?

האם כדאי באמת להשתתף בקורס כזה יש ערך מוסף או שניתן למצוא הכל ברשת וללמוד לבד ?
אגב אני ממש רוצה ללמוד באופן את מקצועי לגבי אמזון ואיביי
אודה לעזרתכם
תודה
לצפיה ב-'אני אישית מתרחק מקורסים עם טכניקת מכירה מזלזלת'
אני אישית מתרחק מקורסים עם טכניקת מכירה מזלזלת
23/05/2017 | 11:33
2
72
זה לא מכבד , אפילו מזלזל באינטליגנציה של התלמיד הפוטנציאלי.

לגבי איכות הקורס אתה חייב להתייעץ עם מישהו שעשה בפועל את הקורסים.

ניתן למצוא הכל ברשת הבעיה זה עודף המידע , האתגר הוא למצוא את החומרים האיכותיים.

בהצלחה

לצפיה ב-'אשמח לקבל תגובות נוספות'
אשמח לקבל תגובות נוספות
23/05/2017 | 16:07
1
16
האם מישהו חושב אחרת ? באם לקורס יש ערך מוסף האם יש לכם המלצות ?
תודה
לצפיה ב-'אני לא נגד קורסים באופן גורף'
אני לא נגד קורסים באופן גורף
23/05/2017 | 17:12
27
פשוט יש הרבה שרלטנים שמציעים קורסים באלפי שקלים בלי תמורה.
אני לדוגמה למדתי קורס מעולה בשיווק דיגיטל. שמונה חודשים במכללה טובה. עלה לי לא מעט - 9000 שקלים.
אפשר היה ללמדו את כל הנושאים האלה באינטרנט . פשוט אין לי זמן. עובד משרה מלאה.
גם בהקמה של חנות שופייפ אני נתקל בקשיים כי אני מנסה לעשות הכל לבד.
זה דורש זמן ואנרגיות שלפעמים אפשר לחסוך בקורס או מאמן אישי טוב.
הכל שיקול של זמן ועלות.
אתה צריך להכיר את עצמך. האם אתה אוטו דידיקט בנשמה. האם אתה אוהב לחקור לבד, איך האנגלית שלך (רוב הקורסים הטובי הם מחו"ל)
מה המטרות שלך, האם זה סתם מכירות להכנסה נוספת, אוש אתה מתכנן לעושת מזה ביזנס? 
על פי המטרות תבצע החלטות.
אני יכול להגיד לך שיש מדריכים טובים בשוק. צריך לבדוק לעומק ולקבל המלצות.
לפעמים מדריך טוב יכול להוביל אותך להצלחה בליווי אישי. 
בהצלחה בכל מה שתבחר

לצפיה ב-'שאלה על מספר מעקב של משלוח'
שאלה על מספר מעקב של משלוח
23/05/2017 | 13:13
4
11
האם יש הזמנות שלא מקבלים מספר מעקב
האם זה משהו שצריך לבקש מראש ?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
23/05/2017 | 13:19
9
כן, לא בכל הזמנה המוכר ישלח מספר מעקב כיוון שזה עולה לו יותר כסף.
למעשה, מספר המעקב משרת את המוכר כי בלי מספר מעקב אין לו הגנת מוכר והוא לו יכול להוכיח שקיבלת את המשלוח.
אם חשוב לך לקבל מספר מעקב כדאי לפנות למוכר ולוודא זאת לפני ביצוע ההזמנה, יכול להיות שהמוכר יבקש יותר כסף בעבור זה.
לצפיה ב-'אכן, לא כולם שולחים רשום, זה בתוספת תשלום (שנופלת עליך)'
אכן, לא כולם שולחים רשום, זה בתוספת תשלום (שנופלת עליך)
23/05/2017 | 13:31
2
7
יש לקוחות שמוכנים להוסיף, אני לא רואה טעם לשלם יותר; זה לא מגיע מהר יותר והאחריות להגעת המוצר היא על המוכר/חנות, כך שזו גם לא הבעיה שלי (אם בכלל יש בעיה). אני מעדיפה לחסוך כסף. בד"כ מוכרים שולחים מוצרים קטנים וזולים ללא מעקב ושולחים רשום במוצרים יקרים יותר, אבל זה תלוי מי, מה, מאיזו מדינה...

באיזו הזמנה מדובר? באיזה אתר אתה קונה / מאיזו מדינה?
לצפיה ב-'הזמנה של שני פריטים קטנים וזולים כמו שרשמת '
הזמנה של שני פריטים קטנים וזולים כמו שרשמת
23/05/2017 | 14:16
1
7
זה פעם ראשונה שאני מזמין ישירות במחשב ולא ידעתי שיש משלוחים בלי מספר מעקב
הפעם הקודמת שהזמתי הייתה שאמרתי למישהו שעשה הזמנה ונתתי לו כסף מזומן
והוא הביא לי מספר מעקב

יש איזה דברים שאני צריך לשים אליהם לב כאשר אני עושה הזמנה כלשהיא ?
יצא שחיפשתי מוצר מסויים ורשום בתיאור לפנות למוכר לקבלת מידע נוסף או שאלות
ולא מצאתי איפה אני פונה למוכר במייל או מסרים (מדובר באיביי)
לצפיה ב-'מסין? הסינים שולחים פריטים זולים ללא מעקב'
מסין? הסינים שולחים פריטים זולים ללא מעקב
23/05/2017 | 14:53
8
לעומת זאת בארה"ב המשלוח הבסיסי (לאזרח הרגיל) כבר כולל מעקב אוטומטית (חנויות גדולות ששולחות במסות משתמשות בגרסה שונה של השירות ואז הוא ללא מעקב).

אם המוכר הזין מראש כמה אפשרויות משלוחים תוכל לבחור ביניהן בעת התשלום. יש כאלה שמציעים משלוח בסיסי חינם ומשלוחים יקרים יותר עם מעקב, אקספרס, בלדרות וכו'. אתמול ערכתי הזמנה מעלי אקספרס, דברים קטנים וזולים עם משלוח בסיסי חינם ללא מעקב. בעת התשלום יכולתי לבחור לשדרג את המשלוח למשלוח רשום בתוספת של כ-$2 (לכל משלוח) או לשלם מספר דו-ספרתי של דולרים עבור משלוח מהיר, EMS ועוד. בעלי אקספרס זה די סנטדרטי, באיביי לא כל המוכרים טורחים.

אם זה חשוב לך אתה יכול לפנות למוכר באיביי במסר אחרי הרכישה (דרך מסך היסטוריית הרכישות, בצד ימין לצד כל רכישה יש אפשרויות) או מראש דרך עמוד המוצר, יש למטה אפשרות לשאילת שאלות.
לצפיה ב-'מישהו יודע\ת כמה זמן לוקח מישלוח בים לארה"ב?'
מישהו יודע\ת כמה זמן לוקח מישלוח בים לארה"ב?
22/05/2017 | 23:10
2
14
לצפיה ב-'דואר ישראל יודעים. תתקשרי לשירות לקוחות'
דואר ישראל יודעים. תתקשרי לשירות לקוחות
23/05/2017 | 09:38
17
זה תלוי בהרבה פרמטרים.
את שולחת מכולה / ספה או טלויזיה או קופסה של מאה גרם?
למה לשלוח דרך הים?
לצפיה ב-'הרבה זמן'
הרבה זמן
23/05/2017 | 11:17
19
זה לא רק זמן המשלוח עצמו שיכול לקחת 3-4 שבועות, אלא הזמן עד למשלוח, וזמן השחרור מהנמל ומהמכס. יכול להגיע לחודשיים בקלות ואולי יותר.
לא מומלץ בכלל לחבילות, כדאי רק אם שולחים תכולת בית או חלק מהבית / כמות מסחרית בייצוא.

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

לשכת יועצי מס בישראל
לשכת יועצי מס בישראל
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום