לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
82968,296 עוקבים אודות עסקים

פורום חברות של חיילים

יש לך חבר חייל?אוהבת כמו שלא חשבת שאי פעם תאהבי? אבל זה בדיוק היום הולדת שלך והוא סוגר שבת.נשמע מוכר? כנראה שאת אחת מאיתנו. כאן את יכולה לבכות, להתלונן, לשפוך, לשתף, והכי חשוב לשמוח- כי כולנו באותו הבוץ! חבר שלה, תראה כמה אתה חסר לה!!!

אודות הפורום חברות של חיילים

יש לך חבר חייל?אוהבת כמו שלא חשבת שאי פעם תאהבי? אבל זה בדיוק היום הולדת שלך והוא סוגר שבת.נשמע מוכר? כנראה שאת אחת מאיתנו. כאן את יכולה לבכות, להתלונן, לשפוך, לשתף, והכי חשוב לשמוח- כי כולנו באותו הבוץ! חבר שלה, תראה כמה אתה חסר לה!!!
הפורום לא פעיל

לצפיה ב-'בסיס בגבעת חביבה '
בסיס בגבעת חביבה
30/08/2012 | 12:50
240
איך האוכל בבסיס? ומי מלמד שם חיילות ?והאם זה סגור או פתוח.
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
06/07/2011 | 18:14
250
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'שעמום של שמירה'
שעמום של שמירה
06/07/2011 | 15:44
272
מחפשת משפטים חמודים לשלוח לחבר בזמן שהוא בשמירה שלא יהיה לו משעמם.
יש רעיונות? (:
לצפיה ב-'חייבת עזרה שוב!'
חייבת עזרה שוב!
04/07/2011 | 13:04
1
418
לחבר שלי יש השבוע יומולדת, הבעיה היא שהוא בטירונות עכשיו. (02 אם זה משנה)
אני רוצה להביא לו חבילה לבסיס (אני לא שולחת כי זה כבר לא מספיק זמן מראש), לדבר עם חבר שלו שיקח את זה ממני מהש.ג או משהו כזה וייתן לו.

מה כדאי לשים בפנים?
אני שוברת את הראש ולא עולה לי כלום.

תודה מראש :)
לצפיה ב-'היי'
היי
04/07/2011 | 21:35
192
קנית מתנה?! ובנוסף, את יכולה לשים חטיפים שוקולדים... במידה ואת לא שולחת בדואר כי ממש חם. מכתב יפה ותמונה שלכם...
לצפיה ב-'שלום בנות :) אשמח אם תעזרו לי, זה נורא דחוף!'
שלום בנות :) אשמח אם תעזרו לי, זה נורא דחוף!
29/06/2011 | 18:23
1
575
חבר שלי מתגייס ביום ראשון ואין לי מושג מה לקנות לו!
מה דעתכן?
אני אובדת אצות.

תודה מראש :)
לצפיה ב-'היי :)'
היי :)
30/06/2011 | 14:09
233
אממ יש כל מיני דברים שאת יכולה לקנות..
את יכולה לקנות לו טישרט לבנה ולהדפיס איזה הדפס מאחורה "תמיד הגב שלך" משהו כזה..
אפשרי גם דברים שיהיו שימושיים בשבילו,סט גילוח,גרביים,בוקסר ,אולר חח איזה קופסא חמודה עם כל הדברים האלה זה אחלה..
סומכת עליך שתחליטי לקנות משהו יפה :)
לצפיה ב-'מתגעגות לחבר?'
מתגעגות לחבר?
29/06/2011 | 20:34
1
558
בואו תעבירו את הזמן בתחרות זיהוי השירים הכי קורעת ברשת.
כל יום פרס יומי והזוכה הגדול יקבל חבילה מפנקת של טיסה, מלון וכניסה להופעה של רד הוט או בון ג'ובי בברצלונה

http://www.facebook.com/isstamusic

מזל שכבר מאשרים לטוס לחו"ל בצבא
לצפיה ב-' לפחות זה אישי'
לפחות זה אישי
06/07/2011 | 02:31
150
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב- אנשים'
פורומים חדשים ב- אנשים
27/06/2011 | 16:07
52

אחרי הצלחתה הסוחפת של העונה הראשונה, מאסטר שף חוזרת בעונה חדשה!
ארבעה שופטים, עשרות מתכונים טעימים ורק טבח חובב אחד שיקבל את התואר מאסטר שף. מי זה יהיה? בואו לגלות בפורום הרשמי החדש לתכנית
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

דודו אהרון, זהבה בן, אביהו שבת, אתי לוי, אלון דה לוקו וג'ולייטה טסים ל-L.A ומתחרים על ההזדמנות לפרוץ לקריירה בינ"ל. מי מהם יקטוף את התהילה?
בואו להתמכר לריאליטי הכי רותח על המסך בפורום חי בלה לה לנד
לצפיה ב-'הגעתי למסקנה שחיילים הם חרא של חברים'
הגעתי למסקנה שחיילים הם חרא של חברים
21/06/2011 | 20:07
5
627
כשהחייל בבסיס ויצטרך מישהי שתתמוך בו הוא יתקשר בלי הפסקה, יגיד כמה הוא מתגעגע וכבר רוצה לפגוש אותך.
אבללללללל, כשהוא ייצא הביתה פתאום הוא יזרוק עלייך זין! פתאום יש לו תוכניות ואין לו זמן לפגוש אותך, ומה את רוצה, זה לא אשמתו.
ופתאום הוא ישכח איך הוא אמר בטלפון שהוא מחכה כבר לצאת מהבסיס כדי לפגוש פאקינג אותך!!!
פתאום לא משעמם לו והוא לא צריך למלא את הזמן בשיחות איתך ופתאום הוא לא צריך מישהי להתבכיין לה על הצבא!!!!!

טוב, בטח יש גם חיילים אחרים.
אבל אני הגעתי למסקנה הזו אחרי מעל שנה וחצי עם חייל חרא שכזה!!!!!
לצפיה ב-'חחח ואי את כל כך צודקת!!'
חחח ואי את כל כך צודקת!!
22/06/2011 | 03:12
311
אין זה פשוט ככה, שהחיילים בצבא.. הם תמיד ימצאו את הזמן להתקשר ולמצוא אצלך כתף תומכת אבל שהם בבית.. מי את בכלל?!
חח מכירה את הסיטואציה חוויתי את זה עם האקס וזה היה בלתי נסבל.
מזדהה איתך, גם הוא היה אומר לי עד כמה הוא מחכה לצאת הביתה בשביל לראות אותי ואז הוא היה כל הזמן עם החברים...
מה לעשות, בנים.. לפעמים חושבים כמו מטומטמים.

הייתי אומרת לך לשבת ולדבר איתו,אבל לא נראה לי שזה כל כך יפתור משו. בכל מקרה,תנסי לפתוח את הנושא הזה ולהגיד לו מה שמפריע לך כי זה לא יכול להימשך ככה.
לצפיה ב-'כי את זו שנותנת לו את התחושה שאת ברירת מחדל'
כי את זו שנותנת לו את התחושה שאת ברירת מחדל
23/06/2011 | 10:18
2
363
ביום שחבר שלך יעשה לי דבר כזה, הוא יכול מבחינתי להמשיך לשיר סרנדות מהחלון עד שיגיע סוף העולם, שום דבר לא יעזור
אל תתנו לאף גבר מטומטם לשים אתכן בעדיפות שניה!!!!
כן, הוא אמור להיות עם חברים, וכן, אתן גם אמורות לפרגן לו על זה שהוא נהנה איתם, אבל זה לא אמור להיות משהו קבוע שהוא מבטל אותכן בשבילם, ושבטלפון הוא מספר סיפורי אלף לילה ולילה ובחמשוש זורק זין.
לצפיה ב-'אז זהו ש...'
אז זהו ש...
23/06/2011 | 23:29
1
290
נפרדנו והוא התחנן שנחזור וסיפר לי את כל סיפורי האלף לילה ולילה האלה בטלפון, וממש גרם לי לבכות מאושר ומאהבה מהדיבורים שלו והסכמתי שננסה שוב. אבל כשהוא חזר הביתה פתאום היו לו דברים חשובים יותר לעשות מאשר להיפגש או לדבר איתי. אז זה לא עבד וזה כנראה כבר לא יעבוד יותר לעולם. מטומטם!! נפרדנו בהרגשה כ"כ מגעילה בגלל זה....
לצפיה ב-'מצטערת'
מצטערת
26/06/2011 | 19:31
208
אבל אם כבר ניסית ודיברתם על זה אז אולי זה הדבר הטוב לעשות, אני מאחלת לך בהצלחה ושתרגישי יותר טוב עדיף שתסיימו יפה...
לצפיה ב-'אני חושבת שכדאי שתסיימו את זה פה.'
אני חושבת שכדאי שתסיימו את זה פה.
29/06/2011 | 15:23
227
למה שישים אותך בעדיפות שנייה?
לא מגיע לך יחס כזה.
אני אישית מתכננת עם חבר שלי את הסופ"ש ביחד שיש איזון בין הזמן שמוקדש אליי,לחברים ולמשפחה.

אולי גם אתם תוכלו לעשות זאת..
לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
23/06/2011 | 14:30
79
אנו מודים ל FallOutGirl על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

לצפיה ב-'זה שיר פרידה..'
זה שיר פרידה..
23/06/2011 | 07:23
3
351
בכל ה-6 שנים שלי בתפוז לא היה לי כזה קשה לעזוב ניהול של פורום. בכל ה-6 שנים האלה לא היה פורום כה משמעותי לי ושהייתי בו כלכך הרבה זמן כמו זה! התחלתי לכתוב פה בדצמבר 2008, חודש אחרי שהאקס שלי התגייס.. במאי 2010 נכנסתי לניהול.. ביולי-אוגוסט 2010 נפרדנו אחרי שנתיים ו3 ביחד. נשארתי בניהול עוד כמעט שנה כי פשוט קשה לעזוב :)) היו פה ויש פה בנות מדהימות, תומכות ואוהבות! בזמן האחרון אין לי זמן בכלל להכנס, הרבה שעות בבסיס. אפילו עכשיו אני כותבת מהפלאפון בדרך לבסיס כי לא הספקתי להכנס למחשב אתמול והיום בבוקר.. אבל זו לא הבעיה היחידה.. כבר אין פה פעילות, נגמרו לי הרעיונות וגם שאני פותחת שרשור חדש אין כבר מי שתגיב ותשתף. אני כבר אבודה חח אבל תמיד מאמינה שיהיה טוב :) את הפורום כמובן שאני לא אעזוב! אמשיך להכנס ולהגיב.. בתקווה לחבר חייל חדש ;) לא לאבד תקווה. אני אוהבת אתכן ומודה לכן על כל התמיכה בי ואחת בשנייה!! אני מקווה להעביר את הפורום לידיים טובות ;) פייסבוק למי שרוצה לשמור על קשר קצת יותר טוב ולדבר איתי יותר ;) shachar dror תמונה עם שיער אדום ומוציאה לשון ;) חחחחח
לצפיה ב-'יווווו'
יווווו
23/06/2011 | 10:39
67
באמת שזה אחד הפורומים היותר תומכים ומדהימים שהייתי בו, והכל הודות לבנות המדהימות פה(:
תודה לך על ההשקעה התמיכה והכל, ומה אני נפרדת בכלל? את תמשיכי להיכנס במילא
תודה(:
לצפיה ב-'אני פה רק זמן קצר..'
אני פה רק זמן קצר..
29/06/2011 | 15:33
60
אבל את מדהימה שניהלת את הפורום הזה ולא התייאשת כ"כ הרבה זמן!
תודה לך :)
לצפיה ב-'היית מנהלת מעולה!'
היית מנהלת מעולה!
30/06/2011 | 14:19
43
אוהבת אותך :)
לצפיה ב-' שרשור- החייל שלי הוא...'
שרשור- החייל שלי הוא...
22/06/2011 | 03:08
3
370
אהלן בנות קדימה להתעורר ולהגיב לשרשור הזה
שכל אחת תכתוב תכונה אחת של חבר שלה, לא משנה איזו.. טובה/רעה, ותספר מקרה/סיפור שקשור לזה.

למשל-
החייל שלי הוא..
רומנטי.
הוא קנה לי ורדים ליום האהבה הראשון שלנו.

חח משהו כזה, קיצור זרמו ותתחילו להחיות את הפורום כי כל כך יבש פה
לילה טוב :-*
לצפיה ב-'החייל שליי'
החייל שליי
22/06/2011 | 23:04
279
החייל הכי מדהים ,מפנק, אוהב, חתיך מוכשר. פשוט מושלם אוהבת אותו בלי סוף
לצפיה ב-'החייל שלי הוא..'
החייל שלי הוא..
26/06/2011 | 00:56
264
מצחיק.. אני לא חושבת שיש מילה שתתאר אותו יותר טוב מזה..
אבל לא מצחיק המוני- שחר חסון כזה.. אלא שנון וחד.. אין, הוא הורג אותי מצחוק לא משנה כמה זמן אנחנו ביחד..
ברור שחוץ מזה הוא עוד אלפי דברים מדהימים, אבל אני יכולה להגיד שהדבר שמשך אותי אליו לפני שנתיים עוד לפני שנהיינו ביחד זו העובדה שהוא מצחיק
לצפיה ב-'החייל שלי הוא...'
החייל שלי הוא...
30/06/2011 | 20:11
197
[כן, זאת פעם ראשונה שאני כותבת פה. היי :)]

החייל שלי הוא משקיע ומתחשב. [בינתיים P:]
וכן, גם לי יש עוד מלא דברים טובים לחשוב, אבל אם הדברים העיקריים, אז זה אלו :)
לצפיה ב-'אז .. נפרדנו..'
אז .. נפרדנו..
20/06/2011 | 14:22
4
430
אני יודעת שלא כתבתי פה יותר מדי, ואת הסיפור שלי מכירה בעיקר (רק) אפרת (אגב, מיליון תודות!)

אבל... כן, אחרי כמה שנים נפרדנו...
אהבנו המון, אבל היה לנו קשר קשה, ובדיעבד אני רק מבינה עד כמה..
בחודשים האחרונים נפרדנו וחזרנו ונפרדנו וכו'.. בקושי התראינו, אפילו שהוא כבר אזרח (וגם אני).
ואז החלטתי שזה מספיק לי..
בפרידה האחרונה כבר לא בכיתי, כי נגמרו לי הדמעות, כי בכיתי כ"כ הרבה בקשר הזה.

אהבתי אותו המון, הוא האהבה הראשונה שלי, התאהבות טוטאלית כזו.

הוא התקשר לפני כמה ימים, רצה שנחזור, אבל אני כבר לא יכולה... כבר נפגעתי יותר מדי..
והוא מדהים, באמת. בחור זהב. נדיר.
אני בטוחה שהוא ימצא מישהי שתעשה לו טוב.

זהו.
לצפיה ב-'לילה טוב'
לילה טוב
21/06/2011 | 01:09
1
169
לא הבנתי למה את בטוחה שאת לא בסדר בכל הסיפור, ימצא משהי שתעשה לו טוב?
בכל אופן שולחת
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
21/06/2011 | 02:28
106
לאלא, אני לא חושבת שהייתי רעה או משהו כזה..
עשיתי מה שיכלתי.. אהבתי בטירוף..
אבל אנחנו שונים מדי, והשוני הולך וגדל. ויש עוד כל מיני דברים.
הוא ימצא מישהי דומה לו והם יסתדרו מצוין. אני בסה"כ רוצה שיהיה לו טוב, כי באמת שמגיע לו.

[אני בסדר בעקרון, רק רציתי לפרוק קצת :$]

לילה טוב
ותודהרבה, שוב.
לצפיה ב-'מאמי!!!'
מאמי!!!
22/06/2011 | 02:36
1
119
את לא רצינית? זה נגמר סופית?
לפחות החלטת את ההחלטה הנכונה והטובה בשבילך, ואני שמחה שבחרת בדרך הזאת וזה ממש לא קל.

ושטויות אני תמיד פה לייעץ לך, דברי איתי בפייסבוק נדבר על העניין
יהיה בסדר, הלך אחד יבוא אחר!
לילה טוב יפה :-*
לצפיה ב-'מותק '
מותק
22/06/2011 | 20:11
85
כן.. אמנם בחרתי שנשאר, וכו' וכו'.. אבל אח"כ היה לנו נורא קשה להסתדר, וכל דבר הכי הכי קטן בעולם היה גורם לו להגיד לי ש"כל אחד מושך לכיוון אחר" ובלה בלה בלה.
ונפרדנו וחזרנו ואז שוב והחלטתי שאני לא חוזרת יותר... זה קשה לי מדיי ככה..

אני משתדלת להחזיק מעמד, מסיחה את עצמי כמה שאני יכולה.
המון המון המון תודות לך!!!!
לצפיה ב-'גם אני רוצה שגלעד שלי יחזור הביתה'
גם אני רוצה שגלעד שלי יחזור הביתה
22/06/2011 | 14:01
189

כדאי לראות את הוידיאו הזה
http://www.youtube.com/watch?v=C6n14Ufd1q0
לצפיה ב-' חדשים ודרושים ב אנשים '
חדשים ודרושים ב אנשים
20/06/2011 | 15:33
38

שפות, עדות, מאכלים, טלוויזיה, אינטרנט, תאטרון, קולנוע, אומנות: עולמו העשיר של המזרח התיכון מורכב מתחומים אלו ורבים אחרים.
בואו להתוודע אל כולם בפורום החדש מוזיקה ותרבויות המזרח התיכון

האם הריאליטי שישבור את מונופל האח הגדול הגיע?
פורום הדור הבא – 24/7 ממתין לכם להתוודע, להתכונן ולהעלות השערות רגע לפני שהריאליטי הכי מסתורי במדינה עולה למסך:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

רוצים לנהל את הפורום? עקבו אחר הפרטים בסוף ההודעה.

דרושים נוספים:

דרוש/ה מנהל/ת לפורום שירה ופרוזה - הפורום בו משתפים אחרים ביצירות שלכם ומחווים דעה על יצירות של אחרים:

חולה על הפייסבוק? לא עוברת חצי שעה מבלי סטטוס חדש או צ'ק אין? פורום פייסבוק ורשתות חברתיות מחפש מנהל/ת ששרופ/ה על שיתופים ברשת:

אם המילה "אייפון" לא מרגשת אותך אבל "אנדרויד" דווקא כן – פורום אנדרויד – Android מחפש מנהל/ת:

בא לכם לנהל את אחד הפורומים הנ"ל וחושבים שאתם הכי מתאימים?
מלאו את הטופס שבקישור ואולי עוד תכתבו בו בכחול:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

לצפיה ב-'חבר בקבע'
חבר בקבע
18/06/2011 | 22:47
1
344
שלום לכולם..
אני וחבר שלי ביחד שנתיים.
הזוגיות שלנו מאז ומתמיד הייתה רק זוגיות של סופי שבוע כי הוא משרת בקבע.
הוא נוסע כל יום ראשון לצבא וחוזר בחמישי או בשישי.
בסדיר שלו הוא היה קרבי ועכשיו הוא מפקד על חיילים ביחידתו....וחוזר רק סופשים כי הוא נמצא בבסיס בדרום.
העניין הוא כזה..
אני מאוד אוהבת אותו. כיף לי איתו והוא  מפנק ואוהב ומקסים.
העניין הוא השבוע הזה שאני לא רואה אותו.
דיי נמאס לי מזה. אני לא יודעת מה לעשות. מצד אחד אני לא רוצה להגיד לו את זה כי הוא התבאס...מצד שני כבר נמאס לי מזה.
אני לא יכולה עם זה יותר. הוא חתום קבע עד מאי הבא....אני לא יודעת מה לעשות.
אם הוא לא ישתחרר לפני, אני לא יודעת כמה אני אמשיך.
הסיבה שאני כותבת את זה בפורום, זה כי אני חייבת להוציא את זה כבר.
אשמח לשמוע תגובות, אם יש למישהי משהו להגיד שישמח אותי קצת....או סתם לשתף אם היא באותו המצב..
שבוע טוב, ותודה
לצפיה ב-'אני באותו מצב כמוך....'
אני באותו מצב כמוך....
18/06/2011 | 23:50
208
אני וחבר שלי ביולי ניהיה 3 שנים ביחד ואני מבינה ומזדהה איתך לגמרי
הוא גם בקבע (בתור קצין) ואני יודעת כמה זה קשה להיות בזוגיות כזאת שהוא חוזר הביתה
רק פעם בשבוע בחמישי או שישי ואז רוצים להספיק מיליון ואחד דברים ואז מתחילים הכעסים והריבים.
אני יכולה להגיד לך שאת יכולה להתעודד שחבר שלך חתום רק עד מאי הבא חבר שלי בינתיים חתום עוד שנתיים וחצי
וכמו שאני מכירה אותו הוא יחתום עוד אחרי זה.
מנסיון אישי אני יכולה להגיד לך שכדאי לך כן להגיד לו איך את מרגישה, תשבו שניכם ובאמת תדברו על הכל כי אנחנו עשינו את
הטעות הזאת ולא דיברנו ואז הכל מתפרץ הכל ביחד ועם עצבים ונאמרים דברים שאח"כ מצטערים עליהם.
אם את רוצה להמשיך לדבר את מוזמנת לשלוח לי מסר.
לצפיה ב-'אומנם זה לא קשור לחבר, זה יותר קשור לצבא ... '
אומנם זה לא קשור לחבר, זה יותר קשור לצבא ...
18/06/2011 | 18:07
5
183
טוב ,
אז אני חיילת כבר 9 חודשים , כשהתגייסתי ביקשתי בסיס סגור , אחרי הטירונות שלחו אותי לפתוח .. מהיום שהייתי שם ניסיתי לעזוב ..
עד היום אני מנסה לעזוב .. גם אם זה אחרי 8 חודשים במקום שאני נמצאת בו ..
התפקיד שקיבלתי - פקידה !! - ממש לא מספק אותי , יוצא שאני לא עושה כלום רוב היום , וחוטפת צעקות וחפירות מאיזה 700 אנשים ,
אני מאוד רוצה לעזוב , להתחיל מחדש ..
כי חברות ביומיות אין ממש , זה יותר חברות של הבסיס , לא נשארים בשר גם אחרי זה..
ויש לי חברה אחת טובה שעושה שבוע שבוע , כל השאר פשוט .. איך להגיד את זה .. אגואיסטיות ..
רק כשהם צריכות אותי הם יודעות איך להשיג אותי , - יותר מזה -כלום .

דיברתי עם המפקד שלי בערך 800 פעמים , אבל הוא לא מוכן לוותר עליי .
החייל התחיל לעשות 11/3 ,  וזה מעולה , אבל אני צריכהקצת בשבילי ,
קשה לי ללכת לישון לבד , להיות לבד רוב היום , בעיקר כשמגיעים הביתה .. בא לי את הצחוקים של הלילה בבסיס סגור , את החברים ...

מה הייתן עושות במקומי ? נשארות ביומיות ?

לצפיה ב-'נשמע שאת לא מרוצה מהתפקיד שלך..'
נשמע שאת לא מרוצה מהתפקיד שלך..
18/06/2011 | 19:29
4
42
ואם את חושבת שבסיס סגור יעשה אותך ליותר מאושרת אז תעברי ואל תחשבי פעמיים!
בכל מקרה, אני רואה שאת כן רוצה לעשות שירות משמעותי ולרכוש יותר חברים והכל..
אבל תנסי לחשוב שנייה על המצב עם החבר. אם את תהיי בבסיס סגור מן הסתם את תסגרי יותר..
ואם היציאות שלכם יתנגשו? זה יהיה כל כך חרא. אז בגלל זה אני חושבת שכדאי לך לחשוב על זה ולא ישר להחליט כי אולי את תאכלי אותה אם תעברי לבסיס סגור.
לצפיה ב-'ואגב, את חדשה פה לא?'
ואגב, את חדשה פה לא?
18/06/2011 | 19:34
1
24
שמתי לב שאת חדשה חח, תכתבי קצת על עצמך.. כמה זמן עם החבר והכל :)
לצפיה ב-'האמת שלא... אני פשוט סוג של סמויה פה ..'
האמת שלא... אני פשוט סוג של סמויה פה ..
18/06/2011 | 19:53
32
אני נכנסת וקוראת ,אבל פחות מגיבה ..
אני בפורום בערך שנה וחצי .. אפילו קצת יותר.. מאז הגיוס שלו.. [:

אני שנתיים ו3 עם חבר (:
לצפיה ב-'תראי , לבסיס שאני רוצה להגיע ..'
תראי , לבסיס שאני רוצה להגיע ..
18/06/2011 | 19:56
1
36
זה יציאות של חמשו"שים .. יש שם אנשים מדהימים , לפחות ממה ששמעתי ..
תשמעי , מאוד קשה לי ביומיות האלה , אני לא עובדת, כל החברים שלי בבסיסים סגורים .. ככה שאין לי ממש עם מי להיות , או מה לעשות ..
אני ]שוט מגיעה יום יום הביתה והולכת לישון באיזה 7-8 ככה ..
לא נראה לי שאלה החיים שאני רוצה בכל השירות הצבאי שלי ..

והקטע זה שמפקד שלי עושה לי מלא שיחות , אבל הוא לא באמת מזיז משהו .. הוא הבטיח שאני אעבור באוגוסט הקרוב , אבל לפני כמה ימים הוא דיבר איתי והוא נתן לי תחושה שאין מצב שאני עוברת עד סוף השירות שלי . מה שעצבן אותי יותר , כי הוא בעצם לא עמד בהבטחה שלו
לצפיה ב-'אז תתחילי לכתוב פה, דיי להיות סמויה!'
אז תתחילי לכתוב פה, דיי להיות סמויה!
22/06/2011 | 03:04
29
חח באמת, אני אשמח אם תעזרי לי להעיר את הפורום כי כולן פה ישנות!!!

קיצור, ממה שאני מבינה ממך, את מאד רוצה ללכת על החמשושים.. ובצדק. גם אני הייתי חושבת כמוך למרות שאני עדין לא בצבא ואין לי מושג איך זה, אבל בכל מקרה.. תנסי לצאת מהיומיות ולעשות הכל. מקסימום לא תצליחי לפחות תדעי שניסית!

מה החייל חושב על זה? הוא תומך שתצאי לבסיס הסגור?
זה מאד חשוב הדעה שלו בקטע הזה.
לצפיה ב-'ואו באמת שבעוד שניה אני פשוט נשברת'
ואו באמת שבעוד שניה אני פשוט נשברת
16/06/2011 | 20:45
3
226
אני פשוט חיבת לפרוק את זה מעליי ולא היה לי למי שבאמת יבין אז החלטתי לכתוב כאן ..
אנחנו כבר 5 חודשים ביחד ועדין לא התגברתי על זה.
אני לא יכולה יותר עם המחשבות עליו כל היום, עם כל הגעגועים האלה שהורגיםםםםם אותי והמרחק המטורף הזהההההה בנינו
עוד יותר מבאס אותי שבעוד כחודש אני אמורה להתגייס, ובאותו יום של הגיוס החבר יוצא לרגילה.. רק המחשבה שהוא יהיה בבית 10 ימים ואני לא אהיה איתו הורגת אותיייייייייי והסוג של פחד הזה שעם הגיוס שלי הקשר יתקלקל.

איך לעזאזאל אתן מסתדרות בקשר כזה??? מה אתן עושות כדי להתגבר על כל הקשיים האלה ?
לצפיה ב-'תמיד את מוזמנת לכתוב פה!'
תמיד את מוזמנת לכתוב פה!
16/06/2011 | 22:48
93
זה דבר ראשון..
דבר שני זה מובן לגמרי מה שאת עוברת.. כל אחת עברה. זה לוקח זמן עד שאת מתרגלת לסיטואציה. זה באמת קשה לחכות ולהתגעגע אבל מה שאת יכולה לעשות זה להעסיק את עצמך ולא לחשוב על זה יותר מדיי.. ואפילו פעם שהאקס שלי היה בקו של 17,4 אז הייתי עושה טבלת ייאוש ועושה איקס על כל יום שעובר. זה באמת מטופש אבל עדיין זה עזר לי להעביר את הימים שהוא היה בצבא. והכי חשוב תמיד הקפתי את עצמי באנשים והייתי עסוקה וככה זה עבר לי!!

ולגבי זה שאת מתגייסת, לכולן יש את הפחד הזה אבל אין סיבה שהקשר ייהרס רק בגלל שאת נכנסת לצבא. זה לא שאת הולכת להיות קרבית, את תצאי הביתה הרבה אני מאמינה. וזה שהוא יהיה ברגילה זה רק לטובתך, שתחזרי מהטירונות כל הסופש הוא יהיה לרשותך ורק שלך! ולא יצטרך להיות עם המשפחה והחברים כי הוא איתם בשאר הימים מן הסתם.

יהיה בסדר, תהיי חזקה, תאמיני בעצמך ובכם!
לצפיה ב-'אני כבר קצת אחרי'
אני כבר קצת אחרי
17/06/2011 | 01:33
108
הוא כבר בערך 7 חודשים כבר בצבא.. וההתחלה הייתה פשוט זוועה.. תקופה נוראית, באמת.. אין יום שלא בכיתי, כשהיו לו הפניות כמעט נסעתי לב"ש בשביל לראות אותו חצי שעה.. הכל היה כ"כ קיצוני..
הפניתי את כל הרגש הנוראי שהיה לי להכין לו דברים, לתכנן דברים שנעשה, לשלוח לו חבילות ומכתבים וסמסים כל הזמן.. זה לא עזר ב100%, אפילו לא ב50%, אבל עדיין זה כאילו מקרב אותך אליו באופן כלשהו.. כשאת כותבת לו מכתב את גם מדמיינת איך הוא יגיב וישמח ויצחק מהשורה שכתבת.. לא יודעת...
אני שונאת כ"כ שאומרים לי את זה... אבל הזמן יעשה את שלו.. באמת.. אתם שניכם תלמדו איך להתמודד עם זה ותצליחו...
לגבי הרגילה, נכון, זה זין, אבל תחשבי על היתרונות שבעניין- החבר אשכרה יהיה בגיוס שלך! זה החלום שלי! הוא יחכה לך בבית כשתחזרי כמו שאת חיכית לו, הוא יפנק אותך וידבר איתך בזמנים שאת תוכלי ולא כשאת מקווים שהשעות ט"ש שלכם יחפפו..
זה לא יהיה קל, אבל ההתחלה תעבור, ואתם תצליחו כמו שהרבה לפניכם והרבה אחריכם הצליחו(: אל תדאגי..
לצפיה ב-'ווואייי , את כל כך מזכירה לי את עצמי ... '
ווואייי , את כל כך מזכירה לי את עצמי ...
18/06/2011 | 17:23
91
תשמעיי , אני והחבר היינו חצי שנה ביחד , כשהוא התגייס... הטירונות שלו הייתה סיוט .. הוא היה יותר 21 ומקוצרת ..ז"א חוזר הביתה ביום שישי , ובשבת בערב כבר היה בדרך חזרה לבסיס ..
ככה עברו להם 4 חודשים .. בהתחלה הייתי על הפנים , גם אחרי הטירונות והקורס שלו .. הוא היה יוצא 17\4 ..
אחרי הוא יצא לקורס חובשים קרבים ואיכשהו שם , גם הוא סגר דיי הרבה ..[ למרות שלא אמורים לסגור כל כך הרבה .. ]

בסופו של דבר , אני יכולה להגיד לך שהזמן .. באמת עושה את שלו ... מתגעגעים כן , אבל פחות .. כבר אין כל יום שיחות עידוד כאלה ואחרות .. כי גם אני בצבא ..
ולא יודעת , איכשהו מסתדאים ים זה ..
והאמת שאין כל כך ברירה לגבי זה שהוא יוצא לרגילה ,ואת בדיוק מתגייסת , אני בטוחה שאת תעברי חוויות משמעותיות בטירונות שלך ..
ואני שמה כסף על זה שתרצי לחזור לשם .. כי אני הייתי הופכת עולמות כדי לחזור ..
וזה חוויה ..
ואם אתם חזקים , אז גם את הצבא שורדים , וגם את זה שרואים אחד את השני הרבה פחות מפעם..
אבל כשתתגייסי את תראי שלאט לאט , את ממלאה את כל הזמן שלך , ואת כמעט ושוכחת את הגעגוע כי את כל הזמן עם חברים וחברות ..

[ ו........ וואוווווווו איזו חפירה !!! ]  , מצטערת על זה
לצפיה ב-'אני צריכה עזרה'
אני צריכה עזרה
15/06/2011 | 01:31
7
181
טוב, לא יודעת כ"כ איך להתחיל...

כבר תקופה מסויימת שאני לא מרוצה מהקשר שלי ושלו, אני לא יכולה לשים את האצבע בדיוק על מה לא טוב לי בקשר, אבל אני רק יודעת שיש משהו..

אני עכשיו בתקופת הסיומים, יב' נגמר, הכל נגמר, הצבא מחכה לי באופק עוד חודש וחצי ויש כ"כ הרבה דברים להספיק ולעשות..

לאחרונה אני מתחילה הרבה לחשוב על "איך זה להיות עם אחרים" [הוא החבר הראשון שלי, נשיקה ראשון, ה-ראשון והכל], והבעיה היא שהמחשבה הזאת פשוט לא עוזבת לי את הראש..
הרבה מתחילים איתי, ואמרו לי כמה פעמים שכמה חבל שיש לי חבר, ואין מה לעשות, דברים כאלו נכנסים לראש..
ואז עליתי על משהו: יש לי חבר, ייאי, אבל אני רואה אותו פעם בשבועיים, אוף..
למעשה החסרונות של חבר חלים עלי [לא לזרום כשמתחילים איתך, להרגיש תמיד כשכולן בטירוף חושים של בנים שאת ה"נשואה" שיושבת בצד, לדחוס קשר שלם לתוך יומיים ביחד], ומצד שני בקושי יש לי את היתרונות של חבר [להתראות כל יום, לצאת איתו, להיראות בציבור, אפילו לדבר כמו בני אדם בטלפון, ולהיות המתפנקת ולא המפנקת כ-ל הזמן {נו, חבר בצבא אלא מה}]..

ואז קרה הדבר הנורא באמת... התחלתי לפקפק באהבה שלי אליו.. אני כבר לא מתרגשת מכל ציוץ שלו, לא דחוף לי לראות אותו בכל שנייה ושנייה, הפלאפון כבר לא דבוק לי לתחת מרוב שאני מחכה לשיחה, אפילו הסקס נהיה קצת מאוס, ועם כמה שזה קשה לי לומר- החיים שלי מתנהלים סבבה בזמן שהוא בצבא.. כבר לא חסר לי..

דיברתי איתו על זה [לא על החלק של האהבה, אלא על החלק של כל מה שחסר לי], והוא אמר שגם הוא שנה שעברה היה במצב הזה, גם הוא ראה איך הכל סביבו הופך לבית זונות במסיבות של השכבה, כולם עם כולם, כולם משתכרים ונהנים עם אחרים והוא כמו זקן יושב בצד וחושב על איזה באסה שחברה שלו לא איתו.. הוא אמר שאין מה לעשות, שזה יעבור לי כשכל התהליך סופשנה הזה יגמר.. שעכשיו אני בתחושה של להספיק הכל ולכבוש את העולם תוך חודש וחצי...
הוא כנראה צודק גם..
מה לא הייתי עושה בשביל אופציה בה יהיה לי חודש וחצי חופש, להיות לבד, להיות עם כולם, להנות בלי חשבון ואז כשאני אתגייס לחזור לידיו השריריות.. אבל זה לא אפשרי...
אולי כשהתקופה הזאת תיגמר אני אחזור לאהוב אותו כמו פעם? וכשאני אתגייס [אם ניפרד] מי יעמוד לצידי ויחזיק אותי כשיהיה לי קשה? אוף..

אני עומדת פה בפני הדילמה הכי גדולה שעמדתי בה:
להיפרד או לא?
לפני חודש אם הייתן שואלות אותי "מתי החבר שלך ואת תיפרדו?", הייתי אומרת שכנראה כשאחד מאיתנו ימות ולא לפני..
ועכשיו מה? איך תוך כ"כ מעט זמן כל מה שהרגשתי התמעט כ"כ?
איך אפשר אחרי שנה ו7 שהבן אדם הוא אשכרה החיים שלי לסגור את הבסטה? זה לא נראה לי ריאלי...
שלא תבינו לא נכון, אני עדיין אוהבת אותו, הוא עדיין הנסיך שלי... אבל... לא כמו פעם...

חשבתי שכשאני אכתוב את הדברים פה המצב קצת יתבהר לי ויעזור לי להגיע להחלטה.. וזה רק סיבך אותי עוד יותר...
אני מפחדת לעשות את ההחלטה השגויה ולהתחרט על זה מאוד...

תעזרו לי פליז!
לצפיה ב-'זה קורה לכולן...'
זה קורה לכולן...
15/06/2011 | 11:01
97
זה קרה לי כל כך הרבה פעמים שפתאום חושבים די למה צריך את זה.. החיים בחוץ כל כך סוערים ויש כל כך הרבה אופציות.. אבל אם תגידי את זה לחברות שלך שרווקות, הדבר היחידי שהן יגידו לך זה שהשתגעת ואין יותר טוב מקשר יציב שאת יודעת שיש לך על מי לסמוך.. נכון שחסר כבר הריגוש הזה של ההתחלה והכל נורא שיגרתי.. אבל תחשבי מה זה הלחץ הזה של ההתחלה  ושהכל אי וודאי ולא יודעים מה לעשות.. בנוסף לזה אמרת שאת תכף מתגייסת.. זאת התקופה שאת הכי צריכה את הקשר היציב ומישהו שיתמוך בך.. אני ממש מבינה אותך בקטע הזה של 'למה אני צריכה לחכות שבועיים בשביל יומיים מסכנים??' וזה באמת שובר ולחשוב שזה לא תקופה של חודש חודשיים אלא כמה שנים.. הרבה פעמים ייקרה לך עוד שתחשבי שנמאס לך מהקשר.. ושבוע אחרי את תחשבי לעצמך איך חשבת ככה ושאת כל כך אוהבת אותו... לדעתי אל תעשי את זה.. לא זורקים קשר כזה ארוך לפח רק בגלל שרוצים להיות עם אחרים... את אפילו עוד לא התגייסת יש לך עוד כל כך הרבה לפנייך... אם אתם צריכים להיפרד זה ייקרה בזמן שמתאים לו ואז יהיה לך את הזמן להיות עם כמה בנים שאת רוצה...
מקווה שעזרתי לך
לצפיה ב-'אני יכולה להבין אותך...'
אני יכולה להבין אותך...
15/06/2011 | 15:27
71
גם אני בדיוק הייתי במצב שלך החברות הכי טובות שלי רווקות וכל פעם שיצאנו היה טירוף וכיף חיים ולפעמים אמרתי למה יש לי חבר ואז הבנתי שעם כל הכיף הזה..הוא מלאכותי הוא סתם מסיבות שממלאות לך הזמן ברגע זה..עכשיו בסיום י"ב זה באמת מדהים כי כל פעם יש משהו אחר שמסתיים ועוד מליון מסיבות ומה לא..אבל בלי זה..מה הכל שווה?האם את חושבת שזה באמת שווה לך להפרד ממנו כי כיף לך פה ושם במסיבות?

זה מובן שעם בחורים כיף להתחיל ושמתחילים איתך,אבל תחשבי על כל הבנים האלה ותחשבי על חבר שלך...כמה הוא נתן לך וכמה את נתת לו,כל פעם שיוצא שבחור מתחיל איתי אני שואלת עוד כמה שאלות ומבינה שאין אין בחור בעולם שיהיה כמו חבר שלי.בגלל זה נשארתי איתו כל הזמן הזה[שנה ו7 חודשים]

אני מבינה שהוא זה שמחזק,ומצחיק ומדהים...לא כל השאר..אז אם את רוצה חופש תבקשי הפסקה,אבל אם את סתם נשארת איתו כי את מרגישה בנוח זה הכי לא נכון! תצאי מאיזור הנוחות שלך,את סתם פוגעת בו.

אפשר להפרד,זה קשה אבל עוברים את זה.גם אחריי שנה ו7 חודשים...יש זוגות שנפרדים עשרות שנים אחריי כי זה פשוט לא מתאים.
לצפיה ב-'ממ'
ממ
15/06/2011 | 20:30
45
אני חושבת שהוא צודק..
כי את בתקופה שכוווולם מבלים, וגם מלא מתחילים איתך, ואת גם רואה אותו לעיתים רחוקות, ואת גם לפני הצבא ואת 'רוצה להספיק הכל' כמו כולם..

ותראי, אחרי מע' יחסים כזאת במשך של שנה ו7, וזה אולי נהייה קצת שיגרתי גם, אז תוסיפי את זה לנ"ל וקם את זה שהוא הראשון שלך בהכל, הנה קבלת את ההרגשה שיש לך.

אני חושבת שזה עניין זמני שיעבור לך, כי הרי אם היית במסגרת שבו אין את כל הנ"ל גם לא היית רוצה את זה...

ולדעתי- אם תמשיכי לחשוב שהכל נהיה מאוס זה גם יהיה ככה ואף יחמיר. ואם תתחילי לחשוב שהכי טוב איתו אז זה מה שיהיה...

ולא הייתי ממליצה להעלות את עניין הפרידה כ"כ מהר.. כי לדעתי ברגע שמעלים דבר כזה (ואפילו נניח מאוחר יותר מבינים לא רוצים להיפרד וכו') זה עדיין אפישהו שם ויכול ממש לעלות בריבים וכאלה. ואםילו אם זה לא יעלה הרבה זה עדיין ישאר שם, מתחת לפני השטח.

שיהיה לכם המון בהצלחה
לצפיה ב-'את זאת פשוט אני חח'
את זאת פשוט אני חח
16/06/2011 | 18:46
50
לפני כמה חודשים גם אני הייתי ככה.. עוד לפני שנפרדנו. כל החברות רווקות יוצאות וזורמות עם בנים במסיבות ויוצאות לדייטים וכל מה שסיפרת ואני הייתי שנתיים איתו והרגשתי גם "נשואה" חח וזה ביאס אותי וגם אני חשבתי על פרידה אולי.. ושאולי אני מפספסת פה את התקופה הכי יפה שלי והכל.

גם אני בי"ב וגם אני מסיימת ומתגייסת בקרוב אז אני מבינה את הלחץ שלך להספיק הכל ולהינות והכל אבל תנסי לחשוב לרגע על עצמך בלעדיו. האם בלעדיו את תרגישי יותר טוב?
אני יכולה להגיד לך, שזה גם מה שאני הרגשתי.. גם יוני היה הראשון בהכל והחבר הראשון.. ותמיד הרגשתי פספוס שאני רק בת 17 וכבר שנתיים עם חבר.
בסופו של דבר נפרדנו בגלל מלא סיבות בפבואר הזה.. וזה היה קשה. אבל פתאום התחלתי להתלהב.. יצאתי למסיבות,התחילו איתי, הייתי בקשר עם בנים, יצאתי לדייטים. הרגשתי בחורה נחשקת לגמרי.
אבל אחרי חודש של כל זה פתאום התחלתי להרגיש ריקנות כזאת.. לא יודעת איך להסביר לך. את חוזרת ממסיבה למיטה לבד, את חוזרת ממסיבה אחרי שהיית עם בחור שלקח את המספר שלך אבל לא התקשר יותר.. זה דברים שמתחילים להימאס והמסקנה שלי זה שפשוט אין כמו להיות בזוגיות ובקשר.

כרגע, אולי עוברת עליך תקופה של היסוסים ומחשבות במיוחד בגלל שאת תכף מתגייסת ומתחילה דרך חדשה בחיים שלך, וגם כמו שציינת את מרגישה שמשהו חסר לך איתו. אני מבינה אותך לגמרי, אבל לפי דעתי את לא צריכה להיפרד רק בגלל שאולי קצת נמאס ושחסר לך כל תקופת הרווקות. אתם שנה ו7 ביחד וזאת חתיכת תקופה! לא חבל לזרוק הכל בגלל כל החששות וההיסוסים האלה?
זה שנמאס זה ברור.. זה לא שאתם חודש ביחד וזה לא אותה התלהבות של ההתחלה אבל עדיין את אוהבת אותו ויש לכם בסיס טוב לקשר אז למה לך לוותר?
אם יש דברים שמפריעים לך בו, את יכולה אולי לדבר איתו ולנסות לפתור את הבעיה.. הכי טוב זה לדבר ולא לשמור בבטן!!!!

ולגבי כל הקטע של זה שאת רואה אותו פעם ב.. תאמיני לי שזה עדיף מאשר לראות את החבר שלך שהוא יוצא כל יום. ובכללי, קרביים הכי שווים.. במיוחד באופי שלהם. זה קשה אבל לפי מה שסיפרת בהודעות קודמות כן טוב לך איתו.

אז תנסי לחשוב על זה יותר ככה, ואני אומרת לך מנקודת המבט שלי.. את לא צריכה להיפרד ממנו, ואם את חושבת שכן אז לפחות תחשבי על זה יותר ותבחני את כל הכיוונים ואולי אפילו תדבר איתו ותשתפי אותו בזה.

וואו, חפרתי רצח חח אבל אני כל כך מזדהה איתך שאין לך מושג!!!
בקיצור, מקווה שאולי קצת עזרתי.. ספרי לי מה החלטת אחרי זה :)
לצפיה ב-'זה מוזר'
זה מוזר
17/06/2011 | 01:08
35
כמו שאחת מכן אמרה, תוך כמה ימים זה משתנה ואני שואלת את עצמי אם נפלתי לגמרי על הראש שחשבתי בכלל לוותר על הדבר הזה..
אבל אני יודעת שזה יחזור, תכף מסיבה בים של השכבה שאח"כ אני אוכלת את עצמי, ונשף ואפטר ומה לא.. מספיק פעמים כדי שאני אחזור לנקודה שהייתי בה לפני שבוע.. אני אצטרך כל פעם כאפה בשביל להתעורר, ואקרא את השירשור הזה וכל מה שכתבתן כדי להכניס דברים קצת לפרופורציה..

אתמול היה לי יום עצבני בטירוף.. מכל דבר התעצבנתי ובכיתי ולא נרגעתי.. וכל מה שרציתי זה שהוא ידבר איתי וירגיע אותי.. כ"כ רציתי אותו לידי.. ופתאום קלטתי שאין מצב שאני מוותרת עליו...

זה לא אומר שזהו, הגעתי לשלווה, ממש לא, עדיין כל מה שכתבתי מפריע לי ומעיק מאוד.. אני פשוט אצטרך על חלק לדבר איתו, חלק לבלוע ולקוות שיגמר מהר [כשיגמר כל פסטיבל סיום יב' הזה] וזהו..

אין לכן מושג כמה עזרתן לי.. זה מוזר, עם כמה שאנחנו לא מכירות וזה, עדיין אתן יודעות להגיד דברים שאפילו חברות שלי לא יודעות להגיד.. תודה
לצפיה ב-'אני יכולה להגיד לך - '
אני יכולה להגיד לך -
18/06/2011 | 17:29
40
שאת עוברת את מה שכולן בערך עוברות ..
גם אני עוברת את זה ..
למרות שכשהייתי בבית ספר ממש לא חשבתי על זה .. כרגע אני בצבא ו-כן .. זה קורה הרבה יותר ..
לפעמים בא לי לעזוב , להרגיש דברים אחרים , ולהתחרפןן ...
אבל תמישד בא לי לחזור לידיים של הגבר שלי ..
אז אני מתגברת על התחושות שלי .. ותאמיני לי , שאם את תרצי ללעזוב ממש . את תעזבי .. בלי לחשוב פעמיים ..

אני חושבת שהבוא צודק כשהוא אמר לך שזה החודש וחצי האלה שבין הבית ספר לצבא .. רוצים לעשות הרבה דברים .. את עדין ילדה , גם אני עדין ילדה .. זה ככה ..

העיקר שאל תשכחי את מה שכתבת .. שבסופו של דבר את רוצה להיות איתו .. החודש וחצי האלה קצת משגעים אותך ,כי בטאח חברות שלך [ הרווקות ] מתכננות ללכת ולבלות .. ולך זה קצת יותר קשה בקטעים האלה ..

לכי לפי התחושות שלך , אבל תדעי שזה קורה לכולם כמעט ..
לצפיה ב-'איגואנה יקרה..'
איגואנה יקרה..
27/06/2011 | 03:07
37
סביר להניח שעוד לא ניתקלתן בזה, אבל.. אני קצת יותר בוגרת מכן. לא בקטע המתנשא, אני באמת יותר בוגרת בגילי :) אני כאן בגלל שחבר שלי חייל.. מצאתי עכשיו את הפורום, וכיף לקרוא את הדברים שלכן!
ולדברייך, בדיוק כמו behind blue eyes, אני מבינה ללבך.. אני זוכרת את ההרגשה הזאת של "כמה יפים הם חיי הרווקות כלפי חוץ..." "כמה חסר לי שוב להרגיש מחוזרת.. הריגוש.." וכו', אבל בהמשך לדבריה, תרשי לי לחלוק איתך עד כמה הרגשות האלה חד פעמיים וקצרים.. אני לא יודעת איך לתאר לך עד כמה העולם (עולם הרווקות) אכן ריקני, עד כמה הבחורים חלולים וחסרי תוכן.. אחרי קשר של 4 שנים, יצאתי לעולם הרווקות חסרת ניסיון אבל מרוגשת מכל הבחורים שפנו אליי.. מכירה את המשפט "תפסת מרובה, לא תפסת"? ככה זה הרגיש.. בהתחלה התלהבתי מכמות המחזרים, ואח"כ הבנתי שזה מאוד זמני.. אף אחד לא היה רציני או משמעותי במיוחד... וכך חלפו להן 5 שנים של רווקות ותסכול. המסיבות כבר ממש לא מהנות, במיוחד עם קהל הבחורים שיש בהן... ומתברר שהנסיכים לא גדלים על העצים, והאבירים לא מסתובבים חופשי ברחבי העיר.
אני לא אגיד לך שלא איבדתי אף פעם תקווה, כי איבדתי... החייל הנסיכי שלי התפרץ לחיי ממש לא מזמן, והחזיר אותי לחיים. הפרש הגילאים היווה בעיה, ועדיין מהווה (אבל כבר לא ביני ובינו..), אבל אני מתפללת בכל מאודי שלעולם לא אשכח את תקופת הרווקות (כן, היו רגעים יפים, אבל זה מה שהם היו.. רגעים), ושלעולם לא אקח את מה שיש לי כמובן מאליו.
ואם כן, שזה יהיה רגע קצר ושיחלוף מהר :)
אין מה, לפעמים צריך לחוות את הדברים לבד ולהבין אם את טועה או צודקת, ולא יעזרו החברים עם העצות סביבך, אבל מקווה שעזרתי לך אפילו קצת..

בהצלחה בכל דרך שתבחרי!!
לצפיה ב-'בנות אני חייבת עצה!'
בנות אני חייבת עצה!
14/06/2011 | 22:50
7
163
אני בצבא כבר חצי שנה, עד עכשיו הייתי בקורס ועשיתי חמשושים.. באמצע חבר שלי התגייס... עכשיו כשהגעתי לסדיר היציאות שלי כוללות הרבה שבתות שצריך לסגור וחבר שלי סוגר הרבה פעמים 21, אני מפחדת שייקרו מצבים שבהם לא נתראה איזה חודשיים בגלל שאני אסגור בדיוק כשהוא ייצא.. הבסיס אחלה והאנשים אחלה וממש כיף לי שם.. אבל אני שוקלת אם לנסות לעבור ליומיות רק כדי שלא ייקרה מצב כזה שלא ניפגש הרבה זמן, מה הייתן עושות במקומי?
לצפיה ב-'אם אתם מספיק חזקים תעברו גם את הזמנים הקשים'
אם אתם מספיק חזקים תעברו גם את הזמנים הקשים
15/06/2011 | 01:03
3
60
לדעתי חבל לוותר על משהו שטוב לך בו בגלל הזוגיות, אני מאמינה שכשאוהבים מספיק אפשר לעבור הכל..
אני הייתי נשארת...
לצפיה ב-'...'
...
15/06/2011 | 10:55
2
37
זה נכון אבל מצד שני כשהוא סוגר 21 אני מתחרפנת כבר מגעגועים... המחשבה שהוא בבית סופסוף ואני תקועה בבסיס תהרוג אותי
לצפיה ב-'הוא יוכל לבקר אותך?'
הוא יוכל לבקר אותך?
15/06/2011 | 20:23
1
42
בשבתות או ימי שישי בסופשים שאת סוגרת.

זה יכול להקל ממש
לצפיה ב-'כן, אני חושבת.. אבל זה לא אותו דבר..'
כן, אני חושבת.. אבל זה לא אותו דבר..
15/06/2011 | 22:15
27
לצפיה ב-'שמעי זאת החלטה שאת צריכה לחשוב עליה..'
שמעי זאת החלטה שאת צריכה לחשוב עליה..
16/06/2011 | 18:33
46
בואי נראה בצורה הגיונית.. מצד אחד כן יש מצב שאתם תסגרו בשבתות שונות ותפספסו סופשים ביחד וזה באסה וקשה בגלל הגעגועים.
אבל מצד שני האם באמת את רוצה לוותר על התפקיד הנוכחי שלך? הרי איתו את תסתדרי בכל מקרה גם אם זה ממש ממש קשה אם אתם אוהבים הכל אפשרי.
אני הייתי נשארת ולא הייתי עוברת ליומיות שזה מאד משביז לפי מה ששמעתי.. אבל אם את לא מרוצה מהתפקיד הנוכחי זה משהו שונה.

בקיצור את צריכה לשבת לחשוב על זה.. אבל אני לא הייתי מוותרת על התפקיד שלי, כמו שהוא לא היה מוותר על התפקיד שלו בוודאי.
לצפיה ב-'יש לי מלא מה להגיד על זה .. '
יש לי מלא מה להגיד על זה ..
18/06/2011 | 17:45
1
46
תשמעי , אני עושה יומיות כבר 8 חודשים.. אני מתחרטת על הרגע שהגעתי לשם ... מהגיוס שלי , ועד היום אני לא רוצה להשאר ביומיות ... אני עושה כל מה שאני יכולה לעזוב  את הבסיס .. אני יכולה להגיד לך שקיבלתי תפקיד שאני לא מרוצה ממנו , בסיס שאני לא מרוצה ..
אני אומרת שלא תוותרי על זה ..
את הגעת לתפקיד שאת רוצה , שאת מצליחה ואוהבת , לבסיס עם אנשים טובים .. אחרת לא היה לך כל כך טוב ..
אני מניחה שטוב לך ..
ואם טוב לך , את לא צריכה לוותר על זה .. גם בשבילו ,
אין מה לעשות , זה חלק מהצבא ,
כמו שאת יכולה לוותר , גם הוא יכול לוותר ..
תשאפי לגבוה !! אל תרדי , אם זה מה שאת אוהבת לכי על זה עד הסוף ...
וגם אם לא תראו אחד את השני , לפחות תוכלו להפגש  שהוא בסופ"ש או שאת בסופ"ש , וללכת לבקר אאחד את השני ...
הוא יכול להיות איתך 8 שעות אם רק תרצי, הזמנים של הביקור לא ממש קבועים ..

בקיצור - אל תוותרי ,, יומיות באמת לא שווה את זה ..
אני יכולה להגיד על עצמי , שביומיות זה קשה , כשהחבר סוגר כל כך הרבה.. כי בכל זאת , את יוצאת ואת בבית , ואת מוצאת מה לעשות עם עצמך ..

בקיצור - אל תוותרי (:
לצפיה ב-'מצד אחד אני יודעת שאת צודקת..'
מצד אחד אני יודעת שאת צודקת..
18/06/2011 | 20:19
22
מצד שני המחשבה על זה עושה לי פשוט רע, מעבר לזה שלא נתראה.. גם העניין של לסגור כל כך הרבה שבתות מדכא אותי... ואז עוד לחשוב שהוא יוצא.. אבל את צודקת ככה זה בצבא וצריך להתמודד עם זה.. דיברתי איתו לגבי זה על רגל אחת כי הוא בבסיס ושאלתי אותו אם אני אסגור הוא יבוא לבקר והוא לא לקח יותר מדי ברצינות.. הוא אמר שנראה לו שכן אבל הוא בנאדם שמחליט באותו הרגע.. אני מניחה שהוא יבוא לבקר אבל זה כל כך שונה... כאילו הכל מראה שאני צריכה להישאר בבסיס  ולא לעבור אבל ההרגשה פשוט לא משתנה גם אם אני מבינה את זה
לצפיה ב-'כך הכל התחיל..'
כך הכל התחיל..
11/06/2011 | 21:30
4
133
איך הכרתם? איך זה התחיל? מי יזם? איך היה הדייט הראשון? מתי החלטתם שאתם ביחד? (:
שתפו בננות.
לרווקות שבנינו- ספרו על הקשר האחרון או על אחד הקשרים המשמעותיים שהיו לכן..

איפה הכי כדאי להכיר חייל? ;)
לצפיה ב-'משתפת ראשונה'
משתפת ראשונה
12/06/2011 | 11:26
91
הכרנו בערך שנה לפני שהתחלנו לצאת דרך ידיד משותף אבל לא היינו כ"כ רואים אחת את השני כי לא סבלתי את האקסית שלו (בלי קשר אליו) בכל מקרה הוא היה בשבוע כוננות אצלי בבסיס עם הידיד המשותף שלנו אז כל השבוע הייתי יושבת איתם אחרי העבודה וסגרתי שבת באותו שבוע אז אמרתי להם שיבואו להגיד לי שלום ביום חמישי לפני שהם יוצאים. ידיד שלי באמת בא להגיד לי שלום וששאלתי אותו איפה לירן הוא אמר שאין לו מושג ואולי הוא ישן. בכל מקרה עליתי בסביבות 7 עם חברה שלי לחדר אחרי העבודה (המגורים איפה שהוא ישן היו בדיוק מול המגורים שלנו) וראיתי אוטו שנראה בול כמו האוטו שלו אבל אמרתי לעצמי שאני בטוח מדמיינת המשכנו ללכת וחשבתי שאני שומעת מישהו קורא לי אבל לא התייחסתי, איך שאני נכנסת למגורים אני מקבלת ממנו הודעה "מה לא יאה לך לענות שקוראים לך מהחלון?" ישר התקשרתי אליו ושאלתי אותו איפה הוא אז הוא אמר לי לצאת החוצה ושיצאתי שאלתי אותו מה הוא עושה פה ולמה הוא לא יצא גם הביתה אז הוא אמר שהוא שמע שאני סוגרת שבת והוא נשאר כדי להיות איתי, אז קראתי לחברה שלי כי כבעתי איתה ללכת לשק"ם והלכנו איתו וסתם כל הספ"ש היינו ביחד ושאלתי אותו ביום שבת מה עם חברה שלו אז הוא אמר שהוא נפרד ממנה לפני שלושה ימים.
במוצ"ש הפכנו את הקשר בינינו לרשמי (עוד סיבה למה האקסית שלו עד היום לא סובלת אותי ואני לא אותה) ובערך שבועיים אח"כ הוא טס לחו"ל ל3 וחצי חודשים
לצפיה ב-'איך הכל חוזר אליי פתאום '
איך הכל חוזר אליי פתאום
18/06/2011 | 14:04
1
70
הכרנו לפני 4 חודשים ביומולדת של ידיד שלי שהלכתי עם חברה שלי, הוא חבר מהצבא של ידיד שלי, ישבנו באותו שולחן והתחלנו לדבר והכל נורא זרם ובסוף הערב החלפנו מספרים, הוא שלח לי כמה פעמים הודעות ואז הזמין אותי לסרט ואח"כ לבית קפה והמשכנו לדבר הרבה, מתי שזה המשיך לדייט שני הרגשתי שזה זורם למשהו רציני ועכשיו אנחנו 3 חודשים ו3 שבועות יחד
לצפיה ב-'חמודים!! שיהיה לכם המון בהצלחה בהמשך :)'
חמודים!! שיהיה לכם המון בהצלחה בהמשך :)
22/06/2011 | 03:13
29
לצפיה ב-'משתתפת בכיףף (:'
משתתפת בכיףף (:
18/06/2011 | 17:40
45
טוב,

אז הכרנו לפני 3 שנים בערך .. הוא אח של חברה שלי ...
שנה היינו ידידים כאלה , הייתה לו חברה ..אבל לא ויתרתי , ממש רציתי אותו .. ואחרי כמה זמן ה נפרדו ..
בכיתה י'א טסתי לפולין , ודיברנו וזה .. והוא אמר שהוא רוצה לראות אותי ..
אז נפגשנו , ברחנו , התחמקנו כדי שאחותו לא תראה .. וישבנו האיזה גן שעשועים ליד הבית שלו..דיברנו התחבקנו והתנשקנו ,
אחרי זה חזרתי הביתה והלכתי לישון כי הטיסה שלי הייתה ב6 לפנות בוקר ובשעה 2 יצאנו מהבית ספר ..
תוך כדי המסע , הייתי בטוחה שחלמתי את זה , ואין מצב שזה באמת קרה - ואז - באחד מהמלונות היה מחשב .. אז התחמקתי לשם בערב והתחברתי .. והוא שלח לי הודעה מי זה .. אז אמרתי לו שזאת אני .. וחברה שלי שלחה לי הודעה [ היא הייתה בארץ ..] והוא בעצמו סיפר לה שאנחנו ביחד.. ואני בכלל לא ידעתי על זה ..
ומאז הכל היסטוריה , יש עליות , יש ירידות .. אבל אנחנו שנתיים ו3 ביחד (:
עברנו את חצי י'א שלי ,את י'ב , ואת הצבא אנחנו עוברים עדין (:

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ