לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1436914,369 עוקבים אודות עסקים

פורום איכות הסביבה

גם איכות חיים וגם איכות הסביבה – זה אפשרי.

ברוכים הבאים! פורום זה מעניק מקום שבו תוכלו לשאול שאלות בנושא איכות סביבה שמעניינות אתכם, להתייעץ עם אלו שכבר היו שם במקומכם ובעיקר לקבל רעיונות חדשים לגבי פתרונות אפשריים לקשיים המטרידים אתכם.

אנחנו מבטיחים לענות כמיטב יכולתנו ולגייס את מיטב המומחים בתחום כדי לענות לשאלתכם הייחודית באופן המדויק ביותר שניתן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איכות הסביבה

גם איכות חיים וגם איכות הסביבה – זה אפשרי.

ברוכים הבאים! פורום זה מעניק מקום שבו תוכלו לשאול שאלות בנושא איכות סביבה שמעניינות אתכם, להתייעץ עם אלו שכבר היו שם במקומכם ובעיקר לקבל רעיונות חדשים לגבי פתרונות אפשריים לקשיים המטרידים אתכם.

אנחנו מבטיחים לענות כמיטב יכולתנו ולגייס את מיטב המומחים בתחום כדי לענות לשאלתכם הייחודית באופן המדויק ביותר שניתן.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "איכות הסביבה"! תודה לחברי הפורום ולאורחים על ההשתתפות.
הפרסום בפורום למטרות מסחריות אסור עפ"י תקנון תפוז, למרות האמור אנו מפרסמים פעם בחודש מה שנראה לנו כמוצרים או שירותים מסחריים התורמים לקהילה ולחינוך לאיכות הסביבה. פנו למנהלים במסרים במידה ואתם מעוניינים.
הפורום עוסק בסוגיות סביבתיות על כל גווניהן, כולכם מוזמנים ליטול חלק פעיל או שקט בפורום. נסייע לאורחים המעוניינים להיות ירוקים יותר ונעלה את המודעות הסביבתית באופן כללי. ניתן לשאול שאלות בנושא איכות סביבה שמעניינות אתכם, להתייעץ עם אלו שכבר היו שם במקומכם ובעיקר לקבל רעיונות חדשים לגבי פתרונות אפשריים לקשיים המטרידים אתכם.

לפני העלאת שאלה, רצוי לבדוק בשאלות נפוצות או לבצע חיפוש בפורום.

אנא שמרו על כבוד הפורום וכבדו את חבריכם לפורום. אל תשכחו, עזרו לכם? תגידו תודה, מה אכפת לכם..

מאחלים לכם גלישה נעימה.

המשך >>

לצפיה ב-'ריסוס "פג תוקף"'
ריסוס "פג תוקף"
12/11/2017 | 17:12
מה לעשות עם מיכל ריסוס נגד מקקים, שפג תוקפו, אך הוא עדיין חצי מלא?איך ניפטרים ממנו?
לצפיה ב-'מחזירים את השקט בלילות לתושבי תל אביב'
מחזירים את השקט בלילות לתושבי תל אביב
12/11/2017 | 15:04
7
חתמו על העצומה
מחזירים את השקט בלילות לתושבי תל אביב
https://www.atzuma.co.il/sheketlv
לצפיה ב-'פרויקט הסברה - מיחזור ושמירה על איכות הסביבה'
פרויקט הסברה - מיחזור ושמירה על איכות הסביבה
30/10/2017 | 11:40
9
שלום רב לחברי הקבוצה , האם יעניין כאן מישהו פרויקט הדרכתי בנושא איכות הסביבה ?
אני מחפשת מדריכים ... ניתן לחזור אליי למייל - shirlic@manpower.co.il
לצפיה ב-'פרויקט מחזור !! דרושיםם !!! '
פרויקט מחזור !! דרושיםם !!!
25/10/2017 | 10:48
14
לפרויקט קצר של חודש וחצי באיזור גבעתיים חולון , דרושים סטודנטים \חיילים משוחררים \צעירים 17+
למשרת הסברה מדלת לדלת על חשיבות המיחזור לאיכות הסביבה .
שכר מעולה למתאימים + שעות גמישות
ליציתר קשר - 073-2369654 - שיר
לצפיה ב-'שבוע קשה היה עם הרבה שריפות ומפגעי עשן'
שבוע קשה היה עם הרבה שריפות ומפגעי עשן
20/10/2017 | 13:49
8
בעיקר באיזור השרון , ראש העין פתח תקווה וכפר סבא. לא נראה שיש סוף לתופעה הזאת. כל פעם זה משהו אחר, הפעם הבנתי שהייתה שריפת זבל גדולה באיזור קלקילייה וגם בפתח תקווה היה משהו...חלק גדול מתושבי מדינת ישראל לא יכולים לישון עם חלון פתוח בלילה..
כתבתי עוד על הנושא במאמר:

לצפיה ב-'קו מתח גבוה'
קו מתח גבוה
16/10/2017 | 16:49
10
שלום
רציתי לדעת אם מגורים במרחק עשרים מטרים מעמוד החשמל שבתמונה המצורפת הם בטוחים. תודה!

לצפיה ב-'מיחזור נייר'
מיחזור נייר
10/10/2017 | 11:37
7
עם השנים קיים שיפור משמעותי באיכות החיים שלנו ומביא אותנו לצרוך לא מעט מוצרים ובכך לייצר יותר פסולת. הפסולת מצטברת ואינה מתפרקת בעצמה ומביאה "להרעלה סביבתית".
תפקידנו הוא למזער את הנזק. מיחזור נייר וקרטון מתחיל בהפרדה ופינוי במתקנים המיועדים לכך. ישנן חברות אשר מציבים מתקנים למיחזור נייר ודואגות לפינוי. כמו כן, ניתן להשתמש בשירותיהם לפינוי פסולת ביניין, גזם,פסולת תעשייתית ועוד. 
לצפיה ב-'בניה ואיכות הסביבה'
בניה ואיכות הסביבה
05/10/2017 | 07:43
1
17
שלום חברים 
לאחרונה קראתי את המאמר של גברת דניאלה פז באתר של גלובס על התחדשות עירונית, ותהיתי לגבי ההשפעה של התהליכים האלו על איכות הסביבה. ברור שהיתרונות גדולים בעבור האדם, אבל מה עם כל השאר? 
לצפיה ב-'מכירים?'
מכירים?
30/10/2017 | 15:19
1
היי,
מכירים מישהי כמו דניאלה פז? שיכולה לתת ייעוץ ועזרה בתחום של הנדלן.
לצפיה ב-'הפחתת ערכי cod במים'
הפחתת ערכי cod במים
01/10/2017 | 11:21
15
איך אפשר להפחית את ערכי cod במים
בנוסף להקפדה על שאיבות?

לצפיה ב-'האם יש ערך למיחזור? '
האם יש ערך למיחזור?
25/09/2017 | 22:51
5
25
זו לא שאלה של התרסה אלא של הבנה. 
אני משתדלת למיין זבל ולמחזר מה שאפשר.
ניירות , ברושורים, קרטוני אריזות; אריזות פלסטיק למיניהן, מוצרים ח"פ, גביעי מעדני "חלב" (סויה במקרה שלי) וכו'; זכוכיות ואפילו בדים (מפות ישנות, מגבות ועוד). בפועל אני משתדלת לייצר רק זבל אורגני. כמובן גם חשמל ומים עד כמה שאפשר. 
אבל אז אני הולכת לעבודה למשל ושם אין עם מי לדבר, ולא רק שם. מוסדות גדולים יותר או פחות לא טורחים להשקיע משאבים, אפילו בסיסיים, במיחזור או בשמירה כלשהי על איכות הסביבה (החברה משלמת, אז למה לטרוח לכבות אורות למשל). 
אז אני באמת תוהה?! כמה השפעה יש לי כיחידה שלא מייצרת הרבה זבל, לעומת גופים גדולים שזורקים ערימות של דפים, אריזות, פלסטיק וכו'?
האם יש ערך אמיתי למאבק הפרטי על איכות הסביבה? 

לצפיה ב-'מיחזור נייר '
מיחזור נייר
28/09/2017 | 11:01
20
היי,
אני יכולה להגיד לך שאני הסתובבתי באתר "דודאים"של חברת נגב אקולוגיה למטרת עבודה וראיתי מקרוב עד כמה חשוב המיחזור הביתי. הכל מתחיל באדם אחד ואת יכולה להעביר זאת הלאה. קחי את המושכות לידיים עד כמה שאת יכולה. קחי יוזמה ותנסי להוביל מהפך אצלך בעבודה. את יכולה לקחת את זה עלייך כפרוייקט, כי ברור שזה חלק משמעותי בחייך. תתחילי במיחזור נייר וקרטון שזה רוב הפסולת במשרדים.
שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'מיחזור פסולת'
מיחזור פסולת
09/10/2017 | 11:32
16
קחי יוזמה ותובילי לשינוי! ממליצה לך על חברה לפינוי ומיחזור פסולת אשר נותנים שירות לכל הארץ. את מוזמנת להיכנס לאתר שלהם ולהתרשם ממגוון השירותים שהם נותנים.
תתחילי במיחזור נייר וקרטון ותעברי הלאה לבקבוקים.. תתחילי להטמיע לסובבים אותך במקום העבודה על חשיבות המיחזור והדרך בה ממחזרים.
שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה לשתיכן'
תודה לשתיכן
09/10/2017 | 15:26
2
5
התשובות שלכן מאוד דומות ולא ממש עונות לי על השאלה..
כאמור- אני ממיינת זבל כבר עכשיו, אבל זו משימה שקשה לרתום אליה גופים גדולים יותר מאשר האדם הפרטי.
לצפיה ב-'אני חושב שזו שאלה שכל ממחזר שואל אותה את עצמו מתישהו'
אני חושב שזו שאלה שכל ממחזר שואל אותה את עצמו מתישהו
16/10/2017 | 20:31
1
8
על אחת כמה וכמה כשאתה יודע שיש היום מפעלים שלמים בארץ כמו בעטרות ובחירייה שממש ממיינים את הזבל שלנו וממחזרים עד 50 % למטרות שונות.
עם כל זה אני בביתי מפריד ה-כ-ל . אבל זה לא העיקר כי את כבר ממחזרת:)
במפעלים שאני מבקר גם אין בהרבה מקרים הפרדה וכדומה אבל אני יכול להגיד שמניסיוני בנושאים האלה דווקא אין התנגדות למקבלי ההחלטות שהעובדים יפרידו נייר למיחזור למשל. למה? כי זה נראה טוב כי הם לא באמת מתאמצים וזה עוד משהו נחמד ואפילו במקרים מסויימים יש פרסים מהמדינה וגופים אחרים, הבעיה המרכזית בדברים כאלה בדכ זה שצריך מישהו/מישהי שתוריד את הכפפה ותשקיע מאמץ וזמן.
לדעתי זה אפשרי אבל צריך להשקיע זמן ולהתחיל בקטן אפילו לשים רק אצלך במשרד הפרדה של נייר ואחכ להציע לקולגות..
מקווה שזה ענה בצורה זו או אחרת
בברכה,
אינג' מאור דימינסקי
מנכ"ל מייסד
סוטוק הנדסה סביבתית, חיפה.
נייד: 054-7499711
www.sutok.co.il
לצפיה ב-'זה מעודד קצת'
זה מעודד קצת
16/10/2017 | 22:41
6
מבחינתי אני אמשיך כי היום קשה לי שלא להפריד זבל. במקומות העבודה שלי כיום ובעבר לא הצלחתי לשכנע. זה נראה לאנשים כמו בזבוז זמן. במקום הקודם מיחזרו לפחות בקבוקי שתייה קטנים, אבל זה כי זה כסף. השאר לא עניין אותם. למה למחזר נייר כשאפשר לזרוק לפח שאוכל הכל?
במקום עבודה כיום זה פשוט לא מעניין אותם.
כמו שכתבת, עד שלא יהיה גיבוי כלשהו מהמדינה, בצורת פרסים או חוק, לא יהיה שינוי משמעותי. בגלל זה יש לי חושה של עבודה לשווא.
לצפיה ב-'מיחזור נייר וקרטון'
מיחזור נייר וקרטון
25/09/2017 | 08:40
17
שלום חברים,

מידי שנה כורתים קרוב למיליארד עצים לצורך ייצור נייר ברחבי העולם ומסיבים נזק סביבתי חמור. בשנים האחרונות מדינת ישראל עוברת מהפכה בנושא חשיבות המיחזור והפרדת פסולת אשר מהווה כ 30% ממשקל האשפה בארץ אשר גודלת בכל שנה.  
ברצוני להמליץ על חברת נגב אקולוגיה אשר התחלתי איתם שיתוף פעולה לאחרונה. הם עוסקים בכל הקשור לפינוי ומיחזור פסולת.

החברה מפעילה מערך לוגיסטי נרחב ומתקדם. לרשות החברה הציוד הנדרש למתן פתרונות איסוף של פסולת נייר וקרטון.
פסולת הנייר נאספת במכלים המיועדים לכך ומובאים למפעל למטרת מיון לפי סוגי הנייר השונים וניקוי מפני פסולת נוספת כגון סיכות,נייר דבק, לכלוך ועוד.
בואו נשמור כולנו על סביבה ירוקה.
אם ברצונכם לקבל פרטים נוספים בנושא מיחזור נייר וקרטון או להתרשם ממגוון השירותים שלהם, ניתן להיכנס לאתר שלהם.
לצפיה ב-'שפכים תעשייתיים וחומרים מסוכנים'
שפכים תעשייתיים וחומרים מסוכנים
09/09/2017 | 19:32
17
הקדמה ומושגים

שפכים תעשייתיים
הם שפכים המהווים תוצרי לוואי מתהליך הייצור של מפעל או בית מלאכה מסויים. לשפכים תעשייתיים מאפייני סיכון רבים ומגוונים בהרבה מאשר לשפכים ביתיים ובמקרים מסוימים מוגדרים כחומרים מסוכנים.
חומרים מסוכנים
מאופיינים ע"י מאפייני הסיכון השונים שלהם המתוארים בפירוט ב"ספר הכתום" ומתחלקים על פי תשע קטגוריות עיקריות כשלחלקן ישנן תת קטגוריות:
1.חומרי נפץ- קבוצת חומרי הנפץ מכילה מגוון רחב של תת קטגוריות כיוון  שקרו מספר מיקרים בהם שמו חומרים מקבוצת סיכון 1 ללא תת הפרדות יחד והם הגיבו בניהם, יצרו פיצוץ וגרמו לאבדות בנפש.
2.גזים- מחולק לתתי קטגוריות של גזים דליקים, לא דליקים רעילים ועוד.
3.נוזלים דליקים- היא הקבוצה הנפוצה בחיי היומיום שלנו מאצטון להורדת הלק ועד אלכוהול(אתנול) ,ההגדרה המשותפת להם היא נוזלים העלולים להתלקח בטמפ' נמוכות יחסית למשל בנזין.
4.מוצקים דליקים
5.חומרים מחמצנים- חומרים בעלי יכולת חמצון, יש הפרדה של תת קטגוריה לחומרים מחמצנים כלליים (5.1) ופרוקסידים (5.2).
6.חומרים רעילים וזיהומיים
7.חומרים רדיואקטיביים- חומרים הפולטים קרינה רדיואקטיבית.
8.חומרים קורוזיביים- חומרים מאכלים, גורמים לפגיעות ברקמות חיות וחומרים שונים כגון אבן גיר.
9.חומרים אחרים- בפועל בקטגוריה הזאת נכנסים כלל החומרים שלא מכילים את אחד ממאפייני הסיכון האחרים. במקרים רבים שפכים.

מאפייני הסיכון לחומרים מסוכנים נותנים לנו מושג איך לפעול ומה לעשות כדי למנוע פגיעה באדם ובסביבה. מאפיינים אלה נקבעים לאחר מספר אנליזות של נתונים שנובעות מפרמטרים כמו ריכוזי מתכות כבדות, שמנים ושומנים, ערך הגבה (pH), ריכוז חומרים נדיפים, מיקרו-מזהמים כגון הורמונים ותרופות ועוד.

מה הבעייתיות במזהמים כאלו?
זיהום מי תהום (מלחים ומתכות כבדות)
פגיעה ואטימה של הקרקע (שמנים ושמונים)
הרס של צנרת הולכת השפכים (למשל ע"י חומר קורוזיבי)
מיקרו-מזהמים כגון שאריות תרופות והורמונים

תמונת מצב כיום
כיום בארץ המודעות בנושא חשיבות הטיפול בשפכים עולה, ישנו מגוון הולך וגדל של אתרי טיפול בשפכים תעשייתיים והרגולציה הולכת ומחמירה בנושא, בשנים האחרונות הייתה קפיצת מדרגה גדולה בדרישות הבירוקרטיות דבר שמקשה מאד על מפעלים (במיוחד הקטנים) לעמוד בדרישות תאגידי המים משרד הגנת הסביבה והגופים הממונים השונים. במקרים רבים המפעל לא בקיא בדרישות הכלליות והספציפיות עבורו כגון היתר רעלים, היתר פליטה, אישורי מנהל, אישור אינטגרטיבי וכדומה. דבר זה גורם לפגיעה חמורה במפעל ומגיע לעיתים לשימועים וקנסות גדולים. בימים אלה ה"סבלנות" שהייתה למשרד הגנת הסביבה לגבי הפרות שונות הולכת ומתקצרת ואנו שומעים יותר ויותר על מפעלים שמשלמים מאות אלפי ועד מיליוני שקלים על זיהומים והפרות.
המצב כיום משתנה חדשות לבקרים יוצאים חוקים חדשים לגבי מה מותר ומה אסור. למרות השינויים הנשנים דבר אחד ברור- האחריות תמיד על יצרן הפסולת. על היצרן לוודא שמצא את הפתרון המתאים ביותר לטיפול בפסולת ובמידה ובחר לשלוח אותה לאתר טיפול הוא מחויב לוודא שהגיע ואכן טופלה ע"י קבלת ושמירת כלל האישורים .
באירופה וארצות הברית התקינה כבר הוטמעה ונכנסו בה רגישויות רבות שעדיין לא קיימות אצלנו, בפועל כל מפעל על פי סוג התעשייה, האזור בו הוא ממוקם ויעד השפכים נקבע למי הקולחין היוצאים ממנו פרמטרים שעליו לעמוד בהם מבחינת ריכוזי מלחים, מתכות כבדות וערכים אורגניים.
דוגמא מצרפת היא מפעל לטיפול תרמי הפועל בשיתוף פעולה עמנו שמזרים את הקולחין שלו לנהר ליד כאשר ריכוז המלחים (נתרן, כלוריד...) שמותר לו עולה בסדרי גודל מהריכוזים המותרים להזרמה בארץ, הצרפתים מסבירים שהרגולציה מתחשבת בספיקות של הנהר מספיק גדולות ביחס לספיקת קולחין ומאפשרות מיהול משמעותי.
כלומר בפועל כל מקרה ומקרה נבחן לגופו.
בימינו אנו רואים בארץ ניצנים ראשונים של התאמה זאת למפעלי טיפול, למשל בהבחנה בין מפעלים המזרימים את הקולחין למט"שים לאחרים שמזרימים לבריכות אידוי ולפיכך אוסרים הגעה של שפכים מתעשיית הפרמאצבטיקה למפעלים השופכים למט"שים מהחשש שיגיע למי השקייה. עד שהרגולציה תתאים את עצמה ותרד לרזולוציות הנדרשות המפעלים והתעשייה ימשיכו לשאת בנטל.
כל עוד לא תהייה רגולציה מאפשרת שמנגישה ומקלה על המפעלים והתעשייה לגבי מה כן לעשות ואיך לעשות, לעומת מתן קנסות ללא הסברים והבהרות, השוק השחור בתחום יגדל. הפסולת תגיע למקומות לא רצויים, לשוחת הביוב, לשדה או במקרים מסוימים כמו השמן השחור מהמוסכים יוברח לשטחים ולעזה כחומר בערה על אף תכונות הסיכון המצריכות טיפול ויחזור אלינו בצורת עשן הפוגע בסביבה ובנו.

סיכום
לסיכום לשפכים תעשייתיים מאפייני סיכון רבים ומגוונים שמצריכים טיפול והתייחסות שונה מאשר שפכים ביתיים. שפכים תעשייתיים עלולים לגרום לפגיעה במים בקרקע באדם ובסביבה ולכן יש למצוא את אופן הטיפול המתאים ביותר עבור השפכים על ידי סקר שפכים מקיף, הפחתה במקור וטיפול רלוונטי. הרגולציה בארץ מתפתחת וגדלה בשנים האחרונות אך עם זאת יש לה עדיין כברת דרך.
בכדי לקרוא עוד על טיפול בשפכים תעשייתים היכנסו ללינק.

לצפיה ב-'קלטות'
קלטות
25/08/2017 | 16:29
18
כמות גדולה של קלטות טייפ ודיסקים.
היכן ניתן למחזר אותם?
לצפיה ב-'סקר נסיעות משותפות'
סקר נסיעות משותפות
13/08/2017 | 22:54
8
שלום לכולם,
אשמח לעזרתכם במענה על שאלון קצר וקליל (כ-4-5 דק' בממוצע) עבור סמינר שעוסק בנסיעות משותפות,

בין העונים יוגרלו פרסים כספיים בסכומים של 100-400 ש"ח,
תודה רבה!

לצפיה ב-'מצילים את העצים בשדרות ירושלים!'
מצילים את העצים בשדרות ירושלים!
11/11/2015 | 22:35
38
מתכנני הרכבת הקלה ביפו מתכננים לעקור עשרות עצים בשדרות ירושלים. אם גם לכם אכפת מיפו ולא חתמתם עדיין אנא הקדישו רגע מזמנכם היקר, כדי לתת כבוד לשדרה בת ה-100 ולהציל את עצי הפיקוס לאורכה - נכס טבע נפלא בתוך העיר, נוף מורשת משותף לשני עמים וחלק בלתי נפרד מזכרונות ילדותנו. הקישור כאן:
http://www.atzuma.co.il/jaffa

לצפיה ב-'השלכת פסולת בניין '
השלכת פסולת בניין
08/11/2015 | 10:21
55
ביום שישי רכבתי באזור נחל רבה סמוך למחלף שער השומרון.
האזור הופך בהדרגה לאתר פיראטי להשלכת פסולת בניין בכמות מבהילה. מי הכתובת לנושא?

לצפיה ב-'בית שמקיים את עצמו'
בית שמקיים את עצמו
04/05/2013 | 20:01
3
388
שלום רב,
יש לכם מושג האם קיימים היום פתרונות אשר מאפשרים לבנות בית שיהיה כמעט מערכת עצמאית בפני עצמה. כלומר המים שישתמשו בהם בבית יהיו כמעט כולם ממוחזרים והשאר ממי גשמים או טל או דברים אחרים שנשתמרו והחשמל יהיה מהשמש או ממקורות אחרים. האם קיימים פתרונות טכנולוגים מספיק טובים על מנת לייצר בית ללא עלות חודשים של מים וחשמל?
לצפיה ב-'המשך'
המשך
04/05/2013 | 20:04
2
115
כמובן שהבית הזה יכול לכלול גם כל מיני גורמים כמו בידוד וכדומה שמאפשרים צריכת חשמל נמוכה יותר (שכך אולי יתאפשר להשתמש רק בחשמל מאנרגיה ירוקה)
לצפיה ב-'אני הייתי מתחיל את החיפוש באתר של'
אני הייתי מתחיל את החיפוש באתר של
06/05/2013 | 11:17
1
152
המועצה הישראלית לבנייה ירוקה,
יש להם המון מידע וקישורים, כמו גם המלצות לבעלי מקצוע שבונים עם הכוונה סביבתית.

בהצלחה!
לצפיה ב-'והנה הקישור:'
והנה הקישור:
06/05/2013 | 11:22
95
לצפיה ב-'הפרדת אשפה בהרצליה'
הפרדת אשפה בהרצליה
05/05/2013 | 13:05
182
תראו איזה דבר יפה קורה בהרצליה,
אתם מוזמנים להכנס לקישור ולהצביע לעבודות שמוצאות חן בעיניכם: http://he.ariza.org.il/index.php/archive/symbols/s...
לצפיה ב-'מה שעשינו - עשינו'
מה שעשינו - עשינו
03/05/2013 | 09:47
5
411
קצת על זה שעשינו עם הסביבה ועם כדה''א בכלל. ככה, באופן כללי
לצפיה ב-'אהבתי'
אהבתי
03/05/2013 | 14:38
2
111
תוסיף שם קצת אנטנות סלולריות ואני בכלל עף על זה.

עמיר
לצפיה ב-'אנטנות סלולריות לא מסריחות '
אנטנות סלולריות לא מסריחות
03/05/2013 | 16:54
1
101
אנטנות סלולריות לא מסריחות לכן הן לא כל כך מקלקלות את כל העניין
לצפיה ב-'זה רק בהקשר של מפגעי ריח?'
זה רק בהקשר של מפגעי ריח?
03/05/2013 | 21:48
67
אנטנות סלולריות (וקרינת רדיו בכלל) חשודות בפגיעה ביכולת הניווט של בעלי חיים (למשל דבורים וציפורים נודדות).
יש גם מחקר שמראה שקרינת WIFI (קרינת רדיו) פוגעת בצמחים.
זה גם סוג של הרס הכוכב, לא?

בכל זאת אחלה איור!
לצפיה ב-'נפלא !'
נפלא !
05/05/2013 | 13:58
21
לצפיה ב-'אימג' מעולה! מי הצייר/ת?'
אימג' מעולה! מי הצייר/ת?
05/05/2013 | 15:57
31
לצפיה ב-'מידע על רעש משדה תעופה חצור'
מידע על רעש משדה תעופה חצור
02/05/2013 | 15:56
121
האם מישהו כאן יודע אם קיים מידע על רעש משדה תעופה חצור?
אם יש מידע כזה, האם יש מידע ספציפי לפי ישובים? באר טוביה, עזריקם, כפר אחים וכד'?

תודה רבה.

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו