לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אוניברסיטת תל אביב

סטודנטים לתואר ראשון, תואר שני, דוקטורנטים, מתרגלים, מרצים, וכל שאר הלומדים והעובדים באוניברסיטת תל אביב- בעבר, בהווה ובעתיד- הפורום הזה הוא שלכם ובשבילכם!

בפורום יש מקום לשרשורים בנושא אוניברסיטת תל אביב, כמובן, אך הוא גם מיועד להיות מעין 'קמפוס' וירטואלי, סוג של כר דשא גדול, בו יוכלו להיפגש גם אלו מאיתנו שלא חולקים את אותו הדשא בהפסקה :-).

לכולם- ברוכים הבאים!

אודות הפורום אוניברסיטת תל אביב

סטודנטים לתואר ראשון, תואר שני, דוקטורנטים, מתרגלים, מרצים, וכל שאר הלומדים והעובדים באוניברסיטת תל אביב- בעבר, בהווה ובעתיד- הפורום הזה הוא שלכם ובשבילכם!

בפורום יש מקום לשרשורים בנושא אוניברסיטת תל אביב, כמובן, אך הוא גם מיועד להיות מעין 'קמפוס' וירטואלי, סוג של כר דשא גדול, בו יוכלו להיפגש גם אלו מאיתנו שלא חולקים את אותו הדשא בהפסקה :-).

לכולם- ברוכים הבאים!

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
| שאלה בנושא שכר לימוד? בידינג? בדוק פה קודם  | הפרסום בפורום אסור! לשם כך קיימים הלוחות.| נא לקרוא את חוקי הפורום | . תשובות סופיות לקבלה יינתנו כאשר יתמלא המקום בחוג באופן סופי - זה יכול להיות גם לקראת תחילת הלימודים!

המשך >>

לצפיה ב-'אפשרות להארכת הלימודים לתואר ראשון'
אפשרות להארכת הלימודים לתואר ראשון
15/09/2016 | 23:51
1
31
היי, אני מתחילה השנה במסלול ביולוגיה-פסיכולוגיה דגש במדעי המוח וראיתי שאין אפשרות להאריך את התואר ל4 שנים. רציתי לדעת מה זה אומר בדיוק? ואם ישארו לי כמה קורסים לאחר 3 שנים, לא תהיה לי אפשרות להשלים?
לצפיה ב-'היי'
היי
16/09/2016 | 00:13
26
עקרונית את יכולה למשוך את קורסי הבחירה שלך לשנה רביעית.
המשמעות היא קנס גרירה של כ-1000 ש"ח.

לצפיה ב-'מחפש שותפים למימוש רעיון סטארטפ '
מחפש שותפים למימוש רעיון סטארטפ
10/09/2016 | 19:46
30
שלום, 
שמי יובל ואני מחפש אנשים חדורי מוטיווציה בלהאמין ברעיון שעלה לי בראש לפני כשנה ואני פשוט לא יודע איך לממש אותו. הרעיון הוא מאוד פשוט אך יכול בקלות עם קצת אמונה להגיע מאוד מאוד רחוק.
אני מחפש שותפים להתחיל בפרוייקט 
טלפון: 0526134617
מייל: yuvalair@gmail.com
לצפיה ב-'פרישה מניהול הפורום'
פרישה מניהול הפורום
02/09/2016 | 00:06
1
56
היי לכולם :)
בעקבות סיום הלימודים, אני פורשת מניהול הפורום. 
מאחלת לכולכם שנת לימודים מעולה!
מקווה שהפורום ימשיך להיות פעיל ומועיל.
ריקי.

לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
04/09/2016 | 11:20
24
אנו מודים ל birka על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

לצפיה ב-'רפואת שיניים'
רפואת שיניים
31/08/2016 | 19:45
1
48
היי.. התקבלתי ללימודי רפואת שיניים ואני צרריך לעבור את מבחני הידע במתמטיקה ופייקה כתנאי כניסה.
האם אתם מכירים מישהו נדחה בגלל הבחינות האלו? לאיחר כל השלבים שעברנו ולמרות שבעברית הקורס נעשה במהלך התואר...

לצפיה ב-'היי,'
היי,
02/09/2016 | 00:07
38
הגיוני שאם מדובר במבחני ידע כתנאי כניסה, האופציה ללא קבלה קיימת.
אמור להיות רשום לך באתר האוניברסיטה האם קבלתך היא "מן המניין" או מותנת במשהו.
בכל מקרה, האוניברסיטה חזרה מפגרה, אז תוכל לברר מולם ישירות.

לצפיה ב-'עדכון והעברת ציוני בגרות קיץ לאוניברסיטה'
עדכון והעברת ציוני בגרות קיץ לאוניברסיטה
29/08/2016 | 12:33
1
46
היי,
יש כאן מישהו שמחכה גם להעברת הציונים לאוניברסיטה כדי להתקבל לאוקטובר 16??
מישהו יודע מתי הציונים יגיעו לאוניברסיטת תל אביב?
יש דרך לעקוף את התהליך של ההמתנה שהספחים של הציונים יגיעו לבית הספר?
יש מישהו שהתנסה בעבר בתהליך דומה ויכול להגיד כמה זמן לוקח בערך בין פרסום הציונים לעדכונם באוניברסיטאות?

אני קצת חושש שההרשמה להנדסת חשמל תסגר לפני שמשרד החינוך יועיל בטובו לעדכן את האוניברסיטה.

תודה לכולם!!
לצפיה ב-'הציונים עדכנו לי כבר.. ההודעה לא רלבנטית, תודה (:'
הציונים עדכנו לי כבר.. ההודעה לא רלבנטית, תודה (:
30/08/2016 | 14:08
14
לצפיה ב-'חישוב ממוצע תואר'
חישוב ממוצע תואר
17/08/2016 | 11:04
1
75
שלום,
 רציתי לדעת כיצד מחושב ממוצע תואר דו חוגי? האם מחברים את ממוצעי שני החוגים ומחלקים ב2? או שהממוצע מחושב לפי כמות הנק״ז שנלקחו בכל חוג?

בנוסף, לגבי סיום תואר בהצטיינות: האם מצוין ליד כל חוג אם סיימתי בהצטיינות או רק ליד ממוצע התואר הסופי?

תודה מראש על העזרה!
לצפיה ב-'היי,'
היי,
24/08/2016 | 04:44
33
כתוב לך במידע האישי כיצד מחושב הממוצע.. ויש אתרים שמחשבים לך אותו. בעיקרון לכל חוג יש את הממוצע שלו. למיטב ידעתי אין קשר בין שני הממוצעים (יש קשר בקבלה לתואר שני, אבל לא מחברים אותם או משהו).

לצפיה ב-'מתלבט לגבי הכוונה מקצועית'
מתלבט לגבי הכוונה מקצועית
14/08/2016 | 15:09
3
71
נכשלתי בטכניון לאחר 3 שנים, ואני רוצה כעת לגשת להכוונה מקצועית (שיבדקו לפי כישוריי מה מתאים לי ללמוד). מקצועיי בחלק מהמקצועות המרכזיים אותם לקחתי:
אלג' לינ' 60
חדוא 1 57
פיסיקה 1 75
חדוא 2 58
פיסיקה 2 57
מדר 69
פונצ' מרוכבות 55

המליצו לי על המכון ברמן באונ' חיפה, ועל אדם מילוא. מי מביניהם עדיף, אם בכלל?

בנוסף, האם כדאי לי ללכת ללמוד מהנדס במקום אחר, קל יותר, כאשר יתחשבו לי בציונים של הקורסים שציינתי?

תודה מראש.
לצפיה ב-'היי'
היי
17/08/2016 | 03:14
2
44
לצערי אני לא מכירה את המכונים הנ"ל וקשה לי להמליץ לך.
מה גם שהמכונים עושים איזשהו שכלול אישיותי שאולי לא מתאים לך בהכרח. תשאל את עצמך במה אתה רוצה לעסוק? ותחשוב איך אתה מגיע לשם.
ובטכניון הרמה מאוד גבוהה, אולי שם ההתאמה בעייתית, אולי סוג ההנדסה שבחרת לא מתאים לך. שווה ללכת ליום פתוח, או אולי אפילו לייעוץ אקדמי פנים-אוניברסיטאי.

לצפיה ב-'את מתכוונת'
את מתכוונת
18/08/2016 | 22:26
1
31
למכון ייעוץ של אוניברסיטה מסוימת, למשל מכון ברמן של אונ' חיפה?

למה לשם ולא למכון רגיל כמו אדם מילוא?
לצפיה ב-'היי'
היי
24/08/2016 | 04:42
20
כיוון שאולי הם יכולים להסתכל על הציונים שלך ועל הדרישות במקום שלמדת ולראות האם יש הנדסה אחרת שכן מתאימה לך.

אני מבינה את הרצון שמישהו יימצא לך התאמה, אבל אולי שווה שזו תהיה החלטה שלך? ולא אקראית של מכון?

לצפיה ב-'מבולבל'
מבולבל
13/08/2016 | 13:20
1
80
אמור להתחיל ללמוד השנה,בדקתי כמעט כל תחום והדבר היחיד שמעניין אותי זה הערבית. הבעיה שכנראה שלא תהיה בזה עבודה אחר כך..

יש פה אנשים שלומדים/למדו את זה ואוכל להתייעץ איתם?
או בכללי מישהו שיכול לייעץ לי מה לעשות? האם ללכת ללמוד משהו שאתה אוהב ולהצטיין בו אבל לקחת סיכון שכנראה לא אעבוד בזה
או ללכת ללמוד תחום שתהיה בו עבודה אבל כנראה שהחומר לא יעניין אותי?
לצפיה ב-'היי,'
היי,
17/08/2016 | 03:16
35
הרבה אנשים לומדים תחומים שלא מעניינים אותם ועובדים בזה, השאלה אם זה מה שאתה רוצה.
לגבי ערבית- למה אתה חושב שלא תהיה לך עבודה? אני יכולה לחשוב על יותר ממקום אחד שתוכל לעבוד בו, ואפילו להרוויח לא מעט.
יש לך זמן עד תחילת השנה, שווה לעצור שניה- להסתכל על התמונה הרחבה ולחשוב מה מעניין אותך. להתחיל ללמוד אפשר תמיד, אבל ללמוד משהו ולהיות אקדמי מובטל... זה סתם :(

בהצלחה :)

לצפיה ב-'כמה מושגים לא ברורים עד הסוף'
כמה מושגים לא ברורים עד הסוף
11/08/2016 | 17:29
3
126
אהלן לכולם,
הייתי מעוניין לברר איך הולכת להיראות המערכת שלי בשנה הבאה (שנה א'), אבל רשימת הקורסים רשומה כאמור כרשימה אחת ארוכה שממנה אני צריך לדלות בדיוק מה יש לי באיזה שעה ומה הם האופציות שלי לשחק עם זה. בשביל זה אני צריך להבין מה זה בדיוק:
שיעור, שו"ת (האם זה כמו שעת קבלה?), תרגיל, פרו"ס, סמינר (האם זה כמו עבודה?)
מה המשמעות של כל אחד מהם, באילו מהם הנוכחות היא חובה, באילו מהם הנוכחות מומלצת, אילו מהם מתקיימים על ידי הסטודנט בבית (כמו עבודה למשל) ואילו מהם מתקיימים באוניברסיטה בכיתות הלימוד?
אני יודע שהתשובה לגבי המלצות של נוכחות ככל הניראה תהיה אינדיבידואלית כתלות בחוג אותו לומדים ובסטודנט עצמו, אבל בכל זאת אשמח לשמוע גם דעות אישיות. אני אדע לקחת מזה מה שניראה לי מתאים.
תודה מראש ויום טוב

לצפיה ב-'היי, '
היי,
11/08/2016 | 19:52
2
72
מה את מתכוונת ללמוד?
שו"ת -  שיעור + תרגיל
פרוס- פרוסמינר + סמינר- אכן מגישים בסוף עבודה..
אבל כל זה לא חשוב במיוחד.
בשנה א' רוב הקורסים שלומדים הם קורסי חובה.. אולי תצליחי לקחת 2-3 קורסי בחירה..

לצפיה ב-'אהלן'
אהלן
11/08/2016 | 21:03
1
46
מתחיל ללמוד פכ"מ.
אני מודע שדווקא בתואר הזה הכל יחסית מובנה ואין יותר מדי אפשרויות בחירה, מצד שני הבנתי שגם אצטרך לעשות בידינג, וגם באופן כללי אני רוצה להבין מתוך הרשימה כמה שעות וכמה ימים בשבוע אצטרך לשבת בכיתה בשנה הראשונה, ולהעריך כמה אצטרך להשקיע בבית.
יחד עם זאת, ברשימה שקיימת כרגע יש כמה כפילויות (אותו שם של קורס רק עם מספר קורס אחר, מרצה אחר, בכיתה אחרת ובשעות/ימים אחרים) אז אני מניח שאני צריך כל פעם לבחור באחד מהם.

אז רק כדי לעשות סדר - שיעור זה אומר הרצאה - פשוט יושבים ומקשיבים/כותבים/מסכמים.

תרגיל - מה עושים בשעות של התרגילים? האם זה משהו שתמיד מצריך נוכחות, מקבלים על זה ציון?

ושו"ת זה פשוט שניהם ביחד?

הבנתי נכון?

תודה רבה לך בירקה :)

לצפיה ב-' היי'
היי
17/08/2016 | 03:19
26
אממ.. אתה פשוט בוחר מנות להבנתי, וזה עניין של מרצים שונים/מתרגלים שונים.. אם ממש ממש בא לך, אתה יכול לחפש את השמות של המתרגלים באינטרנט, ולראות האם יש מישהו טוב או גרוע באופן מיוחד.
לגבי נוכחות- אי אפשר להגיד לך את הדברים האלה מראש, כי מרצים יכולים לשנות את דעתם. למיטב היכרותי עם הנדסה, יש הגשות מידי שבוע, אבל לא נוכחות חובה. לשיקולך עד כמה זה יהיה קריטי לך להיות נוכח.
תכין את עצמך ל-100% נוכחות, ועם הזמן תבין מה חשוב ומה פחות.
ולגבי השאר - הבנת נכון :)
בכיף, ובהצלחה!

לצפיה ב-'שאלות כלליות על בידינג'
שאלות כלליות על בידינג
11/08/2016 | 09:45
1
124
יש כמה פרטים שלא מצאתי בשום מקום...
1. אני מתחילה ללמוד מסלול דו חוגי אבל לאחד מהחוגים שלי לא כתוב תאריך הרשמה לקורסים בשום מקום- לאן אפשר לפנות ולשאול? או לחלופין אם ידוע למישהו מתי התאריך של ההרשמה של המסלול המשולב של מדעי הרוח.
2. יש לי יחסית הרבה בחירה, מומלץ לקחת קודם כל קורס ליבה או קורס חובה כדי לסיים איתם מהר או שהם קורסים קשים יותר וכדאי לי לרווח ביניהם?
3. ניסיתי ליצור לו״ז קורסים כטיוטא כדי שההרשמה תלך בקלות, אבל בכל מקום כתוב שהפרטים של הקורסים אינם סופיים ולא צריך להסתמך על זה. מתי יהיו סופיים?
לצפיה ב-'היי'
היי
11/08/2016 | 19:55
67
הרוב כבר סופי..
אז תוכלי להסתמך.
את חייבת קודם כל לעשות את כל קורסי החובה ואחריהם לשבץ את הבחירה- אם יש לך מקום, ובלי לחץ בכלל. קחי בחשבון שיש שבועיים שינויים, אז אם לחוץ- אפשר לבטל.
בשיבוצים צריך להתחשב בבחינות- אין התחשבות בהתנגשויות בין בחינות בין קורס חובה לבחירה.

ואת מועדי הבידינג תוכלי למצוא באתר הבידינג במידע האישי.
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:17
3
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'לימודי ליבה במחלקה לביולוגיה לקראת רפואה 4 שנתי'
לימודי ליבה במחלקה לביולוגיה לקראת רפואה 4 שנתי
02/08/2016 | 22:10
49
איך המחלקה הזו ?
ניתן ללמוד את הקורסים תוך שנה ?

הקורסים המדוברים :
ביוכימיה
ביולוגיה של התא
ביולוגיה מולקולרית
מיקרוביולוגיה בסיסית \ מבוא למיקרוביולוגיה
פיזיולוגיה בסיסית \ מבוא לפיסיולוגיה
גנטיקה
סטטיסטיקה
לצפיה ב-'שאלה- ביואינפורמטיקה / הנדסה ביו רפואית'
שאלה- ביואינפורמטיקה / הנדסה ביו רפואית
31/07/2016 | 20:06
1
59
היי כולם!
יש לי מספר שאלות לגבי המקצועות ביואינפורמטיקה והנדסה ביו רפואית.

1. קודם כל, אשמח אם מישהו שמכיר מקרוב יוכל להסביר לי קצת על המקצועות האלה. כל פיסת מידע תתקבל בברכה.

2. לפי מה שהבנתי יש אפשרות לתואר ראשון בביואינפורמטיקה, ואילו בהנדסה ביו רפואית יש אפשרות להמשיך לתארים שני ושלישי (באונ' ת"א).
האם יש אפשרות להתקבל לתואר שני בהנדסה ביו רפואית עם תואר ראשון בביואינפורמטיקה? ואם כן, האם זה פחות מומלץ מלעשות את שני התארים בהנדסה?

3. האם חובה בגרות בפיזיקה (או השלמה במכינה) כדי להתקבל להנדסה ביו רפואית?
כי בתנאי קבלה למיטב הבנתי, אם יש בגרות בביולוגיה זה יכול לשמש כתחליף לפיזיקה, אבל מאוד יכול להיות שלא הבנתי נכון, כי באתר של האונ' כתוב שעל חסרי פיזיקה להשלים במכינה (בלי התייחסות נפרדת למי שחסר פיזיקה אך יש לו בגרות בביולוגיה...)

תודה רבה לעונים!
לצפיה ב-'אני אנסה לענות,'
אני אנסה לענות,
02/08/2016 | 21:29
49
אבל בחייאת, תבדוק אותי :)
למיטב ידעתי, ביולוגיה לא מחליפה פיזיקה... בלי קשר לדרישות האוני'- יותר קל (בהרבה) לעשות בגרות ולקבל פטור מאשר לעשות קורס באוני'.
מדובר במקצועות שונים. ביואינפורמטיקה הוא לא מקצוע "פרקטי" כלשעצמו הוא הכלאה מגניבה לחלוטין. הנדסה ביורפואית הוא מקצוע שאיתו תוכל להתחיל לעבוד ממש מהר...

לא נשמע לי הגיוני שלא תוכל להמשיך לתארים נוספים, כנראה שבביואינפורמטיקה תצטרך לבחור להתמקצע באחד מהדו-חוגיים שבשילוב.

מה שנקרא- ט.ל.ח... ושווא לאמת את המידע מול האתר של האוני' ומול יושביי הפורום במידה ויוכלו לענות לך.
בכל מקרה,
המון הצלחה!

לצפיה ב-'דרושה מזכירה '
דרושה מזכירה
31/07/2016 | 10:01
31
למרפאת מומחים ברמת אביב (ליד האוניברסיטה) : דרושה מזכירה אחראית, בעלת ראש גדול, הבנה וקליטה מהירים, אמינה ועם יחסי אנוש טובים.
עברית ברמת שפת אם, ידע במחשב באנגלית ושפות נוספות - יתרון
העבודה משלבת: עבודה במרפאה בימי שני 14:00-20:00 ובימי שישי 8:00-14:00 ועבודה מהבית כ-12 שעות נוספות במהלך השבוע.
יתרון לניסיון או ידע בתחום יישור שיניים / סייעות / רפואת שיניים / מדעי החיים.
מתאים לסטודנטים, שכר טוב למתאימים.

קו"ח במייל orthokorot@gmail.com

לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 12:01
13
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 10:00
1
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'סיכויי קבלה - הנדסת חשמל - מקרה מיוחד.'
סיכויי קבלה - הנדסת חשמל - מקרה מיוחד.
12/07/2016 | 11:58
2
186
היי,
בשנה האחרונה השלמתי 5 יחידות פיזיקה ומתמטיקה על מנת להתקבל לתואר ראשון בהנדסת חשמל באוניברסיטה.
הסכם שלי היום עומד על 655, וכאשר הציונים של פיזיקה ומועד ב' במתמטיקה יגיעו הוא צפוי להיות גבוה בעוד 15 נקודות בערך (הערכה ראלית מאוד).
עכשיו לשאלתי:
הציונים הסופיים המשוקללים של בגרויות מתמטיקה ופיסיקה אמורים להגיע אך ורק בתחילת חודש ספטמבר. ההצהרה הרשמית של הפקולטה לחשמל היא שיש להציג ציוני בגרות עד חודש אפריל, אך אני סבור כי "רשימת המתקבלים" לא נסגרת באמת עד לתחילת הלימודים עצמם, בעיקר בעקבות כך שאנשים נרשמים למספר אוניברסיטאות במקביל, ומבטלים הרשמה בסמוך לתחילת הלימודים, ויש כאלה שחוטפים פיק ברכיים ברגע האמת / בעיות כספיות וכו'.

הייתי שמח לדעת מה לדעתך סיכויי הקבלה שלי? הסכם שלי יהיה מעל הרף העליון בוודאות בהפרש ניכר, ציונים סופיים של 90+ במתמטיקה ופיזיקה.

כמו כן הייתי שמח לקבל טיפ או שניים כיצד ניתן לדחוף ולהתניע את התהליך של הקבלה הלא סטנדרטית הזאת / האם ידוע לך על אנשים שהתקבלו עם סיפור דומה בעבר? כך שעמדו בכל התנאים של הפקולטה, אך הציגו את הנתונים בתאריך מאוחר.

נקודה חשובה: אני רשום לשנת הלימודים הקרובה כבר מראשית פתיחת ההרשמה, באזור חודש פברואר 2016. 

חייב לציין כי אני ממש רוצה להתחיל את הלימודים באוקטובר השנה, ואין לי בעייה לעמוד פנים מול פנים עם הבירוקרטייה (:
לצפיה ב-'מקרה מעט שונה שאולי יעזור לך'
מקרה מעט שונה שאולי יעזור לך
16/07/2016 | 20:01
1
104
בחודש ספטמבר הקודם לערך, יצרתי קשר עם החוג למדעי המחשב (להבדיל מהמקרה שלך) וביררתי האם ניתן להירשם לחוג עם ציוני הבגרות של מועד הקיץ הסמוך לתחילת שנת הלימודים (אז קיץ 2015). באתר של החוג היה רשום שההרשמה עדיין פתוחה, אך בלשונית "לוח זמנים" היה רשום ש"המועד האחרון להמצאת ציוני בגרות" הוא אפריל. נאמר לי על ידי מזכירות החוג, שאפשר להירשם עדיין לחוג וגם להסתמך על ציוני קיץ 15. היום, כבר שינו את הכיתוב בעמוד של החוג ורשום באופן פורמלי שאפשר להירשם על סמך ציוני בגרות הקיץ הסמוכים לתחילת שנה"ל. המקרה כאמור מעט שונה אך הוא עשוי ללמד גם על המקרה של החוג להנדסת חשמל, משום שלפי מה שאני רואה באתר ההרשמה אליו עדיין פתוחה ובלוח הזמנים רשום שהמועד האחרון לציוני הבגרות הוא אפריל. לכן, אם ההרשמה תמשיך להיות פתוחה גם לאחר שיתקבלו ציוני בגרות הקיץ, ותעמוד מעל רף הקבלה - יכול להיות שתוכל להירשם עוד השנה. זאת על פי המקרה שתארתי, אך כמובן שיש סיכוי וכל חוג נוהג אחרת. לדעתי, כדאי לך בכל מקרה לנהל שיח עם החוג כבר היום, ולגשש לגבי ההתכנות של קבלה כזאת מבחינתם.

לגבי זירוז התהליך, הבנתי שמהרגע שמתפרסמים ציוני הבגרות בתחילת ספטמבר, לוקח מספר ימים עד שהציונים נקלטים במחשבי האוניברסיטה. קראתי בעבר על ידי מישהו בפורום, שישנה פרוצדורה בה מקבלים טופס מהאוניברסיטה (או שניתן להוריד אותו באתר) ואיתו מגיעים לבית הספר (במקרה שאתה נבחן משנה), כותבים עליו את הציונים שקיבלת בבגרויות הקיץ ומחתימים את מנהל התיכון, וטופס זה יהיה אסכמתא על הציונים לשם הקבלה לתואר, והוא יתחלף כאשר יגיעו הציונים הרשמיים. יש לציין שיצא לי לשאול את רכז הבגרויות בתיכון שלי לגבי פרוצדורה זאת, והוא אמר שהוא מעולם לא שמע עליה. אז האם זה קיים ועובד? אני לא יודע. אבל אולי חשוב שתדע על כך בכל מקרה.
לצפיה ב-'ואו תודה על ההשקעה בתגובה!'
ואו תודה על ההשקעה בתגובה!
17/07/2016 | 13:06
43
אין ספק שעזרת! תודה רבה!
לצפיה ב-'זכאות למעונות'
זכאות למעונות
01/07/2016 | 18:53
116
שלום,
אני מתחילה לימודי תואר שני באוניברסיטת תל-אביב והגשתי בקשה למעונות איינשטיין, אני גרה בצפון. האם סטודנטים של תואר שני זכאים לקבל מעונות? ומה הסיכוי שאקבל לדעתכם?
תודה מראש
לצפיה ב-'מחקר מעניין וחשוב'
מחקר מעניין וחשוב
30/06/2016 | 08:12
86
היי חברים, אשמח מאוד אם תוכלו להשתתף במחקר מקדים לתזה שאני עורכת בפסיכולוגיה. הנושא מאוד מעניין (פירוט בסוף) ולוקח מספר דק' בלבד. הנה הקישור
https://openuil.az1.qualtrics.com/SE/?SID=SV_2uaYXeLjGvZRaJv
לצפיה ב-'גובה מלגת קיום'
גובה מלגת קיום
15/06/2016 | 12:42
114
כמה זה 150% מלגת קיום למסטרנט בשקלים?

אני יודע שהסכומים משתנים משנה לשנה אבל כמה זה בערך? בלי התחייבות על מספר מדויק

תודה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
קנגרו שירותי הגירה בע
קנגרו שירותי הגירה בע"מ
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה