לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום אוניברסיטת תל אביב

סטודנטים לתואר ראשון, תואר שני, דוקטורנטים, מתרגלים, מרצים, וכל שאר הלומדים והעובדים באוניברסיטת תל אביב- בעבר, בהווה ובעתיד- הפורום הזה הוא שלכם ובשבילכם!

בפורום יש מקום לשרשורים בנושא אוניברסיטת תל אביב, כמובן, אך הוא גם מיועד להיות מעין 'קמפוס' וירטואלי, סוג של כר דשא גדול, בו יוכלו להיפגש גם אלו מאיתנו שלא חולקים את אותו הדשא בהפסקה :-).

לכולם- ברוכים הבאים!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אוניברסיטת תל אביב

סטודנטים לתואר ראשון, תואר שני, דוקטורנטים, מתרגלים, מרצים, וכל שאר הלומדים והעובדים באוניברסיטת תל אביב- בעבר, בהווה ובעתיד- הפורום הזה הוא שלכם ובשבילכם!

בפורום יש מקום לשרשורים בנושא אוניברסיטת תל אביב, כמובן, אך הוא גם מיועד להיות מעין 'קמפוס' וירטואלי, סוג של כר דשא גדול, בו יוכלו להיפגש גם אלו מאיתנו שלא חולקים את אותו הדשא בהפסקה :-).

לכולם- ברוכים הבאים!

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
| שאלה בנושא שכר לימוד? בידינג? בדוק פה קודם  | הפרסום בפורום אסור! לשם כך קיימים הלוחות.| נא לקרוא את חוקי הפורום | . תשובות סופיות לקבלה יינתנו כאשר יתמלא המקום בחוג באופן סופי - זה יכול להיות גם לקראת תחילת הלימודים!

המשך >>

בקשר למכינה של תל אביב
12/02/2016 | 15:25
9
היי, אני מעוניין ללמוד הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, ונכון לעכשיו אני לא עומד בתנאים בגלל תעודת הבגרות שלי שלא מספיקה, ולכן אני מתכוון להיכנס למכינה של תל אביב (בבר אילן) למסלול הנדסה ומדעים מדוייקים. ויש לי כמה שאלות:

1. המכינה למיטב הבנתי נעשית 5 פעמים בשבוע, אני גר בנתניה... עד כמה יהיה קשה להגיע כל יום למכינה בבר אילן, ואיך מסתדרים?

2. מה הסיכויים להיכנס להנדסת חשמל עם ציון של 650 פסיכומטרי וציון טוב במכינה (מעל 85)

3. האם יש העדפה שנותנים למסיימי המכינה- לקבלה לאונ' תל אביב? (לא בר אילן)

תודה
קורס הכנה במתמטיקה
09/02/2016 | 20:19
2
46
ראיתי שבפקולטה למדעים מדוייקים רשום שגם אנשים שנבחנו בבחינת בגרות במתמטיקה לפני למעלה משנתיים מומלץ לעשות את הקורס הכנה במתמטיקה.

יש פה מישהו שעשה את הקורס הזה ויכול להגיד עד כמה הקורס הזה היה חשוב, מועיל?
לא עשיתי את הקורס,
13/02/2016 | 00:34
1
15
אני יודעת אבל שיש סיבה טובה מאוד שמציעים קורסים כאלה. רוב האנשים לא מגיעים מוכנים מספיק, לא מבחינת ידע ולא מבחינת יכולת חשיבה. אנשים מגיעים ולא זוכרים מה זה מתמטיקה, נבהלים מהסימונים ומהמשוואות, מקבלים "הלם של תחילת שנה" ובקורסי מתמטיקה של שנה א' יש המון נכשלים (50% בחלק מהקורסים).
הקורסי הכנה האלו הם בד"כ יוזמה של המרצים בקורסי הבסיס של שנה א' שרואים את הסטודנטים הלא-מוכנים שבאים אליהם כל שנה, והמטרה שלהם היא לעזור לך לבוא יותר מוכן. פחות מבחינת החומר עצמו (לא באמת צריך לזכור דברים מהתיכון כי לומדים הכל מחדש), יותר מבחינת התרגלות לדרכי חשיבה.

מה הסיבות לא לעשות את הקורס? הוא עולה יותר מדי? גורם לך להפסיד זמן עבודה?
תכננתי
13/02/2016 | 15:37
האמת שתכננתי להיות בחו"ל ובמקרה שמתי לב שיש את הקורס הזה אז כנראה שאני אשנה את התוכניות שלי.

בכל מקרה ניסיתי לברר בכל מיני פורומים על הקורס הזה ועל לימודי מתמטיקה בתואר והדבר העיקרי שעלה זה כמות הנכשלים וכמה שהמרצים לא טובים ושהאוניברסיטה מעיפה סטודנטים עם ציונים נמוכים הרבה יותר בקלות מאשר אוניברסיטאות אחרות.

באמת המרצים כל כך גרועים? ואוניברסיטאות אחרות יותר טובות?
הסיבה העיקרית שאני רוצה לבוא לת"א היא שזה פשוט קרוב אלי יותר, אבל אם המצב בטכניון לדוגמא טוב יותר אולי כדאי שאני אשקול ללכת לטכניון. מה דעתך?
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:55
3
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

עזרה מבוגרים/סטודנטים לתואר שני בכלכלה
09/02/2016 | 13:26
14
שלום לכולם,
אני מחפש את הספרים וחומרי לימוד נוספים שנלמדים באקונומטריקה למתקדמים

אקונומטריקה א' למוסמך מחקרי
אקונומטריקה 2 למוסמך מחקרי

מוכן לקנות את החומר בתמורה לתשלום סביר, ובהנחה שמרביתו בשפה העברית.

מוזמנים להגיב כאן ו/או בהודעה פרטית.

תודה.
תפקידים חברתיים באוניברסיטה
07/02/2016 | 19:10
22
שלום, רציתי לדעת איך אפשר להצטרף לאגודת הסטודנטים בתור בעל תפקיד כלשהו? או לקחת חלק מקבוצה שמטרתה לעזור לסטודנטים?
במרחק הליכה מן האוניברסיטה - מחקר קצר תמורת 50 ש"ח!!!
04/02/2016 | 23:14
2
29
חוששים מעכבישים?
אם כן, המחקר הזה בשבילכם!
המחקר נערך במעבדה לפסיכולוגיה של האוניברסיטה הפתוחה צמוד לקניון רמת אביב, משכו פחות משעה!! ובעבורו ישולם סך של 50 ₪!!! כל הנתונים אשר ייאספו במחקר מיועדים לצרכי המחקר והם יהיו חסויים !!!
לפרטים נוספים ולשאלון קצר יש להיכנס ללינק, אפשר גם בסלולרי:
https://mta.eu.qualtrics.com/SE/?SID=SV_bwOHJIn0gv...
תודה על שיתוף הפעולה
לימור ארביב
אפשר למלא שעת חלון וגם לצאת עם 50 ש"ח
07/02/2016 | 09:11
1
20
במיוחד לכם, הסטודנטים בת"א זה שווה, המחקר עוסק בתהליכים פסיכולוגיים, הוא נחמד, וגם קרוב אליכם, אז אם יש לכם שעת חלון, או שהגעתם מוקדם, או שסתם בא לכם לקנח את היום עם ניסוי נחמד...קדימה, מלאו את השאלון ותגיעו.
למי שנוח יותר כשמתחיל הסמסטר... מצויין! המחקר יימשך גם במרץ
09/02/2016 | 18:59
9
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:25
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

ראויים לקידום - בכללי ובגן גוריון בפרט
03/02/2016 | 14:37
27
אהלן ,קיבלתי 30 נקודות מעמותת ראויים לקידום .
רציתי לדעת איך הנקודות עוזרות לי להתקבל לאונ'?
זה מוריד את רף הקבלה , אני מתחרה עם עוד אנשים וכו ?
אשמח לקבל הסבר מורחב על הקלות(בפרט בבן גוריון )
תודה
הפסקה של לימודי סטודנט בפקולטה
03/02/2016 | 05:43
2
68
בתקנון של הפקולטה למדעי החיים כתוב: "תלמיד שנכשל בשני מקצועות חובה ויותר, יופסקו לימודיו בפקולטה, מסיבות אקדמיות."
אינני חושבת שמצבי עד כדי כך גרוע הסמסטר (על אף שאין ודאות בינתיים), ובכל זאת, האם הדבר מתייחס למקרה בו נכשלים בשני מועדי א' (כלומר, נחסמת בפניך אוטומטית האפשרות לשפר ולימודיך בפקולטה מסתיימים) או רק כאשר נכשלים בציון הסופי של הקורס (גם לאחר מועד ב')?
תודה מראש.
רק אחרי מועד ב'
06/02/2016 | 21:33
1
35
הציון הסופי בקורס לא נקבע עד שעברו כל המועדים שמותר לך לגשת אליהם + הייתה לך הזדמנות להגיש ערעור לכל מועד + הייתה לך הזדמנות להגיש בקשה למועד מיוחד.
אף אחד לא יכול להגיד לך שנכשלת בקורס לפני שיש לך ציון סופי. זכותך גם לא לגשת בכלל למועד א', וללכת ישר למועד ב'.
איזו הקלה. תודה!
07/02/2016 | 20:35
5
התחלת לימודים בסמסטר ב'
03/02/2016 | 01:09
41
היי 
אני רוצה ללמוד מדעי המחשב(כנראה בבר אילן או בעברית), אך אני רוצה להתחיל להתקדם אל המטרה כבר מעכשיו, אולי אפילו לנסות להצטרף באוקטובר הקרוב כבר לשנה ב'.
ראיתי שההרשמה לתואר במתמטיקה בסמסטר ב' פתוחה(בניגוד לעברית ולבר אילן שאין אופציה כזאת וקורסים שמועברים בסמסטר א' לא מועברים בסמסטר ב'), עברתי על רשימת הקורסים ויש לי כמה שאלות.

האם אפשר לקחת פחות קורסים מהנדרש בסמסטר ספציפי?
התשלום מתבצע על סמך כמות הקורסים שאליו אני רשום? כמה עולה כל קורס?
במידה ואני רוצה לקחת את הקורס במתמטיקה בדידה, אך הוא לא שייך למחלקת מתמטיקה אלא למדעי המחשב(הוא מועבר בסמסטר ב', בדקתי), זה אפשרי?

ישנה אופציה פשוט להירשם לקורסים ספציפיים בלי להירשם לתואר? ז"א, צבירת נק"זים?
כמה המעבר, על סמך ציונים, ממתמטיקה למדמח באת"א הוא קשה? אילו ציונים צריך בד"כ?

תודה רבה!
קבלת מעמד חריג לקבלה
02/02/2016 | 13:35
32
שלום לכולם.
רציתי לדעת האם אפשרי לקבל אישור חריג על סמך פסיכומטרי אשר גבוהה משמעותית מהבגרויות?
הבגרויות שלי מגבילות אותי בסכם ואני ממש על הקשקש, השאיפה שלי כרגע היא להבטיח את מקומי בשנה הקרובה בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.
נתוני הפסיכומטרי הם: רב תחומי 719, דגש כמותי 749, דגש מילולי 690, מרכיב כמותי 150, מרכיב אנגלית 145, מרכיב מילולי 124.
אשמח כמובן לעזרה/הכוונה נוספת אם ישנה.

תודה מראש לכולם
מועמדים לפקולטה להנדסה - תחשבו טוב...
02/02/2016 | 10:05
113
מעבר לאוניברסיטת תל אביב
01/02/2016 | 18:54
1
58
ערב טוב,
אני סטודנט לסוציולוגיה וחינוך באוניברסיטה העברית, שנה א'.
אני רוצה לעבור לאוניברסיטת תל אביב.
אני ממש דואג שאני אצטרך להשלים הרבה קורסים ודברין למיניהם, וכתוצאה מכך שלא יתארך לי ל4 שנים של לימודים.
הסתכלתי בתואר של חינוך, ואני רואה שיש לי המון מקורסים, מכיוון שאני משלב עם סוציולוגיה וגם מלימודים נוכחיים באוניברסיטה העברית. יש לי 22 ש"ס של קורסים שיש לי פטור מהם. 
בחינוך הבנתי שאני צריך לעשות 56 ש"ס. אז מה זה אומר בעצם? שאני אצטרך לעשות רק 34 ש"ס בחינוך? במשך השנתיים הבאות? או זה שאני פטור מקורסים אלו, אני בעצם צריך לקחת קורסים אחרים? אשמח לעזרתכםץ זה ננש חשוב לי. אני דואג ממש. אני מאוד רוצה לעבור, אבל זה מרתיע אותי אמוד, כל ההשלמות של הקורסים וכו... 
ל הקורסים שאני מקבל עליהם פטור הם קורסי חובה בחינוך, אבל עוד פעםף השאלה היא אםמזה אומר שאני אצטרך לעות פחות קורסים במסגרת התואר שלי בחינוך, או שבמקום קורסים אלו אני אעשה קורסי בחירה אחרים.
הבנתי שאפשר לקבל זיכוי על הקורסים האלה, בתנאי שהקורסים האלו אינם נכללים במניין השעות של הקורס. מה ז"א שהם נכליים, שהם חלק מהש"ס שלי בסוציולוגיה? אם כן, זה בעייתי בשבילי, כי ככה אני אצטרך להמיר את הקורסים האלו לא? יש לי   קורסים כאלו.

תודה!!!

זיכוי קורס
01/02/2016 | 19:08
25
זיכוי - תלמידים יקבלו פטור מקורס, בתנאי שהקורס אינו נכלל במניין השעות לתואר בחוג הלימודים האחר. במקרה זה התלמידים יקבלו זיכוי ממכסת השעות בהתאם למספר שעות הלימוד של הקורס בבית ספר לחינוך.
מה זה אומר בעצם?
שבדיוק אותו קורס שאני לומד בחינוך אינו נכלל בשעות או שהקורס ההוא שקיבלתי בזכותו פטור אינו נכלל בשעות.
מעונות לסטודנטים לתואר שני עם ילדים
01/02/2016 | 12:58
20
יש דבר כזה?
שמעתי שלסטודנטים בטכניון יש דבר כזה.

אלגברה לינארית 2 - שאלונים עבור מבחן
01/02/2016 | 10:43
42

שלום,
אני לומד צדעי מחשב ויש לי שאלה בקשר לאלגברה לינארית 2.
יש למישהו דוגמאות של שאלונים מהשנים הקודמות?
ניתן לקנות חוברת כזאת?
יש אולי אתר עם דוגמאות כאלה?
יש ספר עם תרגילים רלוונטיים?
תודה על כל עצה. 

עיבודים סטטיסטיים SPSS
31/01/2016 | 17:06
14
ביצוע ניתוחים סטטיסטיים ב- SPSS באופן איכותי ע"י סטטיסטיקאי.
השירות כולל את שלבי הקידוד, ניתוח הנתונים וכתיבת הממצאים והמסקנות באופן מפורט וברור.
העבודה מתבצעת תוך ימים ספורים.

יאיר.

בקרו באתר: http://sites.google.com/site/statistics4u
מייל: spss101@gmail.com
סלולר: 7729513 -  054

תואר בתולדות האמנות: חד חוגי או דו חוגי?
29/01/2016 | 15:27
3
20
היי,

אני שוקל לימודים לתואר בתולדות האמנות או בפסיכולוגיה. אין לי הציונים הנדרשים לקבלה ללימודי פסיכולוגיה באוניברסיטה בהיבט הפסיכומטרי, לכן אתמקד בלימודי תולדות האמנות. את"א מועדפת עליי על פני האונ' העברית, אלא שלהבנתי התואר המוצע באת"א הוא חד חוגי, וזה המוצע באוני' העברית יכול לשלב חוג נוסף. אני מעוניין לדעת אם שילוב לימודי תולדות האמנות עם לימודי תחום נוסף ממדעי הרוח או החברה, עשוי לקדם אותי מבחינה מקצועית ולהרחיב את האפשרויות שלי אם אחליט, בעתיד, להשלים תואר שני.

בנוסף, אם מישהו יודע לספר על אפשרויות התעסוקה עם תואר בתולדות האמנות, אשמח.

תודה.
היי,
31/01/2016 | 01:35
2
18
חברה טובה שלי למדה דו-חוגי עם היסטוריה.
מוזר לי שאפשר רק חד חוגי
לא ברור לי איך נעלם מעיניי,
01/02/2016 | 21:48
1
15
באת"א אכן קיים מסלול דו-חוגי. בכל אופן, מאחר שלסטודנטים בעלי ציונים גבוהים במסלול החד-חוגי מוצעים תכנית מיוחדת ו/או מסלול ישיר לתואר שני, המסלול החד-חוגי מושך אותי יותר. תודה בכל אופן.
הנקודה היא,
05/02/2016 | 11:42
7
שתוכל להתחיל דו-חוגי ולעבור לחד חוגי עם ממוצע 80 ומעלה.

סדנת מיינדפולנס לסטודנטים המאובחנים עם בעיות קשב
27/01/2016 | 20:49
19
שלום לכולם,
אני לומדת תואר שני בייעוץ חינוכי עם חינוך מיוחד, עושה תזה בהנחייתו של ד''ר ריקרדו טרש בנושא: השפעת מדיטצית המיינדפולנס על סטודנטים עם בעיות קשב וריכוז.
גישת המיינדפולנס כוללת תרגול של מדיטציה, מודעות גופנית, גישות קוגנטיביות והקניית מיומנויות. מחקרים מראים ששילוב של יכולות אלו באמצעות תרגול מדיטצית המיינדפולנס מפחיתים את חווית הלחץ, משפרים את איכות החיים ומאפשרים להיות מרוכזים, רגועים ובשליטה.
לסטודנטים המאובחנים עם בעיות קשב אנחנו מעבירים סדנה של מיינדפולנס במסגרת המחקר שלי בסימסטר הקרוב.
מצרפת קובץ עם פרטים על הסדנה ודרכי התקשרות .
הילה.
סכם חשמל
25/01/2016 | 13:48
1
55
אהלן שלום, הסתכלתי עכשיו בנתוני החתך של את"א לקראת שנת הלימודים הבאה אוקטובר 16. נתוני החתך של הנדסת חשמל הם 660 כרגע ולפי מה שאני זוכר שנה שעברה נתוני החתך היו בסביבות ה650 האם זה תמיד גבוה בתחילת שנה בצורה דרסטית??
כן..
25/01/2016 | 22:44
32
ויורד באיטיות :)
לימודי פסיכולוגיה ביולוגיה
21/01/2016 | 01:30
1
48
היי,
אני מתכוונת להירשם בשנה הבאה ללימודי ביולוגיה, אבל לצערי למסלול ששהעדפתי - ביולוגיה פסיכולוגיה - הציונים שלי לא מספיקים.
רציתי לדעת האם אפשרי לעבור למסלול דו חוגי במידה ואני מקבלת ממוצע ציונים גבוה מספיק? האם אנשים כבר עשו את זה בעבר?
תודה :)
היי,
25/01/2016 | 01:53
28
ציוני התואר מחליפים את ציוני הבגרות. במידה וזה יספיק מבחינת סכם, תוכל לעבור.

חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
פורום טיולים בהודו נפאל
פורום טיולים בהודו נפאל
פורום טיולים באוסטרליה ניו זילנד
פורום טיולים באוסטרליה
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה