לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1240212,402 עוקבים אודות עסקים

פורום אוניברסיטת תל אביב

סטודנטים לתואר ראשון, תואר שני, דוקטורנטים, מתרגלים, מרצים, וכל שאר הלומדים והעובדים באוניברסיטת תל אביב- בעבר, בהווה ובעתיד- הפורום הזה הוא שלכם ובשבילכם!

בפורום יש מקום לשרשורים בנושא אוניברסיטת תל אביב, כמובן, אך הוא גם מיועד להיות מעין 'קמפוס' וירטואלי, סוג של כר דשא גדול, בו יוכלו להיפגש גם אלו מאיתנו שלא חולקים את אותו הדשא בהפסקה :-).

לכולם- ברוכים הבאים!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אוניברסיטת תל אביב

סטודנטים לתואר ראשון, תואר שני, דוקטורנטים, מתרגלים, מרצים, וכל שאר הלומדים והעובדים באוניברסיטת תל אביב- בעבר, בהווה ובעתיד- הפורום הזה הוא שלכם ובשבילכם!

בפורום יש מקום לשרשורים בנושא אוניברסיטת תל אביב, כמובן, אך הוא גם מיועד להיות מעין 'קמפוס' וירטואלי, סוג של כר דשא גדול, בו יוכלו להיפגש גם אלו מאיתנו שלא חולקים את אותו הדשא בהפסקה :-).

לכולם- ברוכים הבאים!

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
| שאלה בנושא שכר לימוד? בידינג? בדוק פה קודם  | הפרסום בפורום אסור! לשם כך קיימים הלוחות.| נא לקרוא את חוקי הפורום | . תשובות סופיות לקבלה יינתנו כאשר יתמלא המקום בחוג באופן סופי - זה יכול להיות גם לקראת תחילת הלימודים!

המשך >>

לצפיה ב-'שירותי תרגום לסטודנטים'
שירותי תרגום לסטודנטים
25/04/2018 | 00:34
1

אני עורך דין הנותן שירותי תרגום מאנגלית לעברית ולהפך: מאמרים, עבודות, מצגות, קורות חיים, המלצות וכו'. תעריף מוזל לסטודנטים.

טל': 054-4898769
דוא"ל: faustja87@gmail.com
פייסבוק: 
https://www.facebook.com/faust.translation

לצפיה ב-'קבלה לעתודה במדעי המחשב'
קבלה לעתודה במדעי המחשב
17/04/2018 | 15:51
לצפיה ב-'תואר שני בבריאות הציבור באוניברסיטת תל-אביב'
תואר שני בבריאות הציבור באוניברסיטת תל-אביב
07/04/2018 | 11:51
7
שלום, הנני בוגר תואר ראשון בקידום בריאות ולימודים רב-תחומיים בציון גבוה מאוניברסיטת חיפה ובוגר לימודי נטורופתיה (4 שנים). אני מתעניין בלימודי בריאות הציבור לתואר שני במוסד זה, רציתי לדעת האם יש מה לעשות עם התואר הנ"ל מבחינה תעסוקתית והאם התוכניות לימוד בתל-אביב נחשבות למובילות, תודה ושבוע טוב :)
לצפיה ב-'מחפש ידיעה שפורסמה ב"ידיעות אחרונות" בעבר - בתשלום כמובן'
מחפש ידיעה שפורסמה ב"ידיעות אחרונות" בעבר - בתשלום כמובן
04/04/2018 | 15:44
8
אני מחפש ידיעה שפורסמה בעמוד האחורי של עיתון ידיעות אחרונות בין השנים 1975 - 1980.  אני גר בחו"ל ואין לי גישה לארכיון.. מי שמעוניין לעזור ולעשות קצת כסף מהצד מוזמן לפנות למייל - ran.nahum@gmail.com

תודה מראש,

לצפיה ב-'ועדת קבלה מיוחדת לתואר שני'
ועדת קבלה מיוחדת לתואר שני
26/03/2018 | 21:57
15
הציון שלי בתואר ראשון 84 נדרש 85 כדי ללמוד  תואר שני בסטטיסטיקה. כיצד אפשר לפנות לועדת הקבלה?
לצפיה ב-'סיוע והנחייה בכתיבת ממנים, עבודות אקדמיות וסמינריונים '
סיוע והנחייה בכתיבת ממנים, עבודות אקדמיות וסמינריונים
26/03/2018 | 11:35
1
5
סיוע והנחייה בכתיבת ממנים, עבודות אקדמיות וסמינריונים 
סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות וסמינריונים במגוון תחומים ; ייעוץ והנחייה בעיצוב מתודולוגיות מחקר לפי כללי ה-APA; בניית שאלוני מחקר וניתוח נתונים סטטיסטיים. שרות מיוחד לסטודנטים מהאוניברסיטה הפתוחה תוך התמקדות בכתיבת ממ"נים, פרו סמינריונים (פרו"ס), סמינריונים, איסוף מקורות, התנסחות מול רכזת הקורס ועוד. ביצוע סקירות ספרות ברמה אקדמית ואיתור מקורות. לפרטים נוספים צרו קשר עם מייקי בטלפון 0558847962 ולשלוח מידע למייל shechmonis@gmail.com עם מידע כגון שם, טלפון, סוג העבודה הנדרש וכדומה. 
http://healworlds.blogspot.com/2011/01/blog-post_0...
לצפיה ב-'שרותי סטטיסטיקה לסטודנטים - ביצוע ניתוח ממצאים ועיבוד ססטטיס'
שרותי סטטיסטיקה לסטודנטים - ביצוע ניתוח ממצאים ועיבוד ססטטיס
26/03/2018 | 11:36
3
שרותי סטטיסטיקה לסטודנטים - ביצוע ניתוח ממצאים ועיבוד ססטטיסטי למחקרים כמותיים 
שרות עיבוד נתונים סטטיסטים וממצאים באמצעות תוכנת ה-SPSS ניתן לסטודנטים עבור עבודות אקדמיות וסמינריונים. השרות כולל: בדיקת מהימנות. תיאור המדגם (סטטיסטיקה תיאורית של משתני הרקע) סטטיסטיקה תיאורית של משתני המחקר. טבלת קורלציות. בדיקת השערות המחקר בכלים הסטטיסטיים המתאימים הצגת התוצאות (טבלאות ו/או גרפים, בהתאם לסוג הבדיקה), כתיבה בקצרה על משמעות התוצאות ביחס להשערת המחקר (אוששה, הופרכה, אוששה באופן חלקי וכד') לפרטים נוספים צרו קשר עם מיכל בטלפון 0558847962 ולשלוח מידע למייל shechmonis@gmail.com עם מידע כגון שם, טלפון, סוג העבודה הנדרש וכדומה. 
http://healworlds.blogspot.com/2011/08/blog-post_6...
לצפיה ב-'להשלים הכנסה בזכות העבודות האקדמיות, הממ"נים והסמינריונים'
להשלים הכנסה בזכות העבודות האקדמיות, הממ"נים והסמינריונים
26/03/2018 | 11:34
7

להשלים הכנסה בזכות העבודות האקדמיות, הממ"נים והסמינריונים
סטודנטים יקרים ואקדמאים שימו לב, החיים עולים הרבה כסף נכון? בואו לפצות על זה בעזרת העבודות האקדמיות, המטלות הסמסטריאליות, הממ"נים, סיכומי הקורסים והסמינריונים שכתבתם. באמצעות סמרטר, תוכלו להעלות אותם למאגר, למכור אותם ולקבל כסף בכל פעם שהעבודה נמכרת וזה אפילו בלי להתאמץ. בנוסף, ניתן להעזר בעבודות איכותיות רבות שהאתר מכיל לכתיבת העבודות שלך. אני כבר שם ואתם?  http://www.smarter.co.il/?Reffer=1090
לצפיה ב-'עבודה לסטודנטים בבתי חולים במרכז 24/7 שכר נאה'
עבודה לסטודנטים בבתי חולים במרכז 24/7 שכר נאה
26/03/2018 | 11:30
10
דרושים עובדים לתפקידים בעלי אופי טיפולי-סיעודי בבתי חולים
דרושים: לחברת פרטית המספקת כח עזר לבתי חולים והשגחות פרטיות למאושפזים וחולים סיעודיים דרושים עובדים לתפקידים בעלי אופי טיפולי-סיעודי בבתי חולים בעיקר לאזור המרכז, השרון והשפלה למגוון תפקידים. מדובר בתפקידים כגון מטפלים צמודים למאושפזים במחלקה כהשגחה צמודה, טיפול בחולים סיעודיים ואף כח עזר.
אזורים: דרושים עובדים בעיקר באזור המרכז והשרון או השפלה לעבודה בבתי חולים במרכז הארץ
שכר: השכר משתנה בהתאם לאופי התפקיד ומתחיל ב-30 לשעה ומגיע אף ל-65 שקלים לשעה.
משמרות: ישנה אפשרות למשרה חלקית או מלאה. מתאים לסטודנטים, לאמהות ולפנסיונרים. מכורח המציאות ישנה אפשרות לעבוד בכל שעות היממה - 24/7.
דרישות: מעל גיל 18 בלבד וללא עבר פלילי. עדיפות לבעלי הכשרה רפואית מינימלית - מגישי עזרה ראשונה או חובשים.

פנייה: למעוניינים יש לשלוח הודעה לטלפון 054-7790549 או למייל desertstormil@gmail.com עם הפרטים הבאים - גיל, הכשרה מקצועית רלוונטית, אזור מגורים, שם ומספר טלפון.
המשרה מיועדת לנשים וגברים מעל גיל 18 בעיקר מאזור המרכז השרון או השפלה לעבודה בבתי חולים בעיקר באזור המרכז וללא עבר פלילי בין אם למשרה חלקית, מלאה, לאמהות, סטודנטים, פנסיונרים ועוד.

לצפיה ב-'עבודה לסטדנטיות '
עבודה לסטדנטיות
21/03/2018 | 12:04
1
21
דרושות סוטנדיות לעבודה טובה ומתגמלת חברה מפנקת חופשות בארץ ובחול שכר גבוה מאוד  שעות נחות וגמישות כל מה שחלמתם עליו למתאמים ניתן להמשיך לעבוד לאחר סיום התואר  במגוון תחומים לפרטים roybrbr85@gmail.com 
לצפיה ב-'זהירות'
זהירות
26/03/2018 | 11:15
11
נשמע כמו תרמית פרמידה. להרחבה - http://healworlds.blogspot.co.il/2011/09/blog-post_22.html
לצפיה ב-'סיוע קטן שיעזור המון(:'
סיוע קטן שיעזור המון(:
15/03/2018 | 15:49
12
היי לכולם, אני סטודנטית למדעי ההתנהגות ברופין בשנה ג'. אשמח ממש אם תוכלו לענות על שאלון קצרצר (נשבעת שהוא באמת קצרצר), זה ממש יעזור לי. תודה רבה!
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום פסיכומטרי '
מחכים לכם בפורום פסיכומטרי
04/03/2018 | 13:25
3

חוזרים לפעילות עם מנהל מצוין בפורום המוקדש לאחת הבחינות הקשות והמאתגרות - בחינת הפסיכומטרי
בפורום, שיהווה סוג של "קבוצת תמיכה" לנבחנים, יינתן מענה מקצועי לשאלות הגולשים, יועלו טיפים ללמידה ושאלות מאתגרות, וכן יהיה ניתן להתלבט בכל הקשור ללימודים גבוהים.
היכנסו עכשיו לפורום פסיכומטרי

לצפיה ב-'דרושים כותבים במדעי הרוח'
דרושים כותבים במדעי הרוח
01/03/2018 | 08:12
11

לאקדליסט כתיבת עבודות סמינריוניות דרושים כותבים במדעי הרוח(עבודות וסיוע אקדמי)

תנאים טובים למתאימים, שכר משתלם!
עדיפות לבעלי ניסיון. ידע בתוכנת אקדליסט יתרון.

ניתן לשלוח פנייה דרך האתר: http://acadelist.co.il/%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%99%D7...

או במייל : jobs@acadelist.co.il

המשרה מיועדת לנשים ולגברים כאחד.
לצפיה ב-'מעבר ממדע המדינה וממשל למשפטים'
מעבר ממדע המדינה וממשל למשפטים
27/02/2018 | 10:59
15
שלום רב,
התחלתי ללמוד מדע המדינה ומשפטים בתל אביב, יש לי ממוצע 85. האם יש דרך לעבור לפקולטה למשפטים על אף שאיני עומד בתנאי הקבלה? 

תודה רבה מראש.
לצפיה ב-'דרושים סטודנטים מתחום המשפטים'
דרושים סטודנטים מתחום המשפטים
23/02/2018 | 00:04
37
לאקדליסט כתיבת עבודות סמינריון דרושים כותבים מתחום המשפטים. ידע בתוכנת אקדליסט, איתור פסקי דין .
תנאים טובים למתאימים, עדיפות לבעלי ניסיון בכתיבת עבודות אקדמיות.
ניתן לשלוח פנייה דרך האתר:  http://acadelist.co.il/%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%99%D7...
או במייל : jobs@acadelist.co.il
המשרה מיועדת לנשים ולגברים כאחד.

לצפיה ב-'קושי במועד א' ומועד ב''
קושי במועד א' ומועד ב'
18/02/2018 | 00:34
42
שלום רב,
האם תמיד אחרי מועד א' סביר יגיע מועד ב' קשה ככלל? האם יש לרמת הקושי במועדי ב' ומועדי א' חוקיות מסוימת? למיטב הבנתי יש חוק שמחייב את כותבי המבחנים להקפיד על אותה הרמה בשני המבחנים, אבל בפועל זה ממש לא מתבצע
לצפיה ב-'הלפ - לימודי חינוך'
הלפ - לימודי חינוך
13/02/2018 | 23:40
12
היי אנשים, אני זקוקה למידע מהימן בכמה נושאים (עוד שנייה מתחיל הסמסטר וזה יעזור לי מאוד להכריע):

1) למי שיש תעודת הוראה בחינוך מיוחד יכול להיות גם מורה רגיל, נגיד בבית ספר יסודי, או שצריך תעודת הוראה נוספת?
בלוינסקי ובבית ברל יש מסלול לשתי התעודות ביחד אך לא כך בבר אילן/או"פ/ת"א.
2) נהיה לי קצת סלט לגבי המושגים וההכשרות -
מה זו הוראה מתקנת ומה ההבדל בינה לבין תעודת הוראה בחינוך מיוחד?
האם מדובר בהכשרה שונה? במקצוע שונה? מה נחשב יותר?
3) באותו הקשר - לאוניברסיטה הפתוחה יש תואר בשם "חינוך - ליקויי למידה". בתיאור מודגש שהתואר אינו הופך את הבוגרים שלו לבעלי רשות/הסמכה לאבחן או לטפל בלקויות למידה ושבשביל זה נדרש תואר שני.
השאלה שלי היא האם תעודת הוראה בחינוך מיוחד כן יכולה להספיק לעבודה באבחון וטיפול בליקויי למידה גם בלי תואר שני?
והאם התואר של האו"פ לבדו בכל זאת מספיק לעבודה בתחום?
(אחרי הכול, מדובר בתואר שכל כולו עוסק בלקויות למידה).
4) לצערי קראתי דברים לא טובים על רמת המכללות לחינוך באופן כללי לעומת האוניברסיטאות. 
אם ארצה להמשיך לתואר שני באוניברסיטה ולא במכללה, האם זה עלול לפגוע בי שהתואר שלי ממכללה ולא מאוניברסיטה?
האם התארים של לוינסקי, בית ברל וסמינר הקיבוצים מוכרים על ידי המל"ג?
מי נחשבת ברמה גבוהה יותר - בית ברל או לוינסקי? (שואלת בדגש על הרמה האקדמית והמקצועית).

אני מתכננת להרשם בימים הקרובים ללימודים בפעם השנייה בחיי, מקווה הפעם לצאת עם מקצוע יציב ומעניין. חשוב לי לקבל את חוות דעתכם ולהיתרם מהידע שלכם. אשמח שתגיבו גם לחלק מהשאלות או לשאלה אחת, כי כל מידע אובייקטיבי יעזור לי. אתם גדולים, תודה רבה!

לצפיה ב-'ערעור על ציון בחינה בלינארית'
ערעור על ציון בחינה בלינארית
09/02/2018 | 15:14
58
קיבלתי ציון בלינארית אבל נראה לי שהבוחן היה קצת קשה איתי בשאלות מסוימות. מצד שני הבנתי שאפשר גם לקבל הורדת ציון לאחר ערעור ולכן אני מתלבט. מצרף את מחברת הבחינה ואשמח לקבל חוות דעת אם כדאי לי לערער.
בשאלה 3 ב הוא הוריד לי 4 נקודות רק כי לא רשמתי ש-x,y,z נמצאים ב-R כאשר יש אינסוף פתרונות (נראה לי מוגזם...), ובשאלה 3 א הוא בכלל הוריד לי את כל השאלה כי רשם למטה שאין הוכחה(?)... לאחר שפירטתי תיאור מלא איך להגיע לשיויון מטריצות...
מצד שני בשאלה 1 ב רשם לי כמה הערות אבל בסוף נתן לי ניקוד מלא.. 
קיצר אשמח לחוות דעת, מצרף גם את שאלון הבחינה 
תודה מראש!
לצפיה ב-'עבודות אקדמיות.'
עבודות אקדמיות.
01/02/2018 | 20:17
32
מי שמעוניין לקנות או למכור עבודות ברשת.
אני ממליץ על האתר המצ"ב, הצלחתי למכור שם עבודות במחירים יפים.
אם אתם בוגרי תואר או בסמסטר מתקדם עם עבודות משלכם. תוכלו למכור גם אתם.
הפרסום שם לא עולה. לאתר סמרטר
לצפיה ב-'יוגה לסטודנטים '
יוגה לסטודנטים
03/01/2018 | 18:05
29
הי חברים מוזמנים להצטרף ליוגה תל אביב פרטים נוספים בסירטון מוזמנים לשתף 
Happy new year
לצפיה ב-'הצעת עבודה לססטטיסטיקאים '
הצעת עבודה לססטטיסטיקאים
02/01/2018 | 23:46
28
היי חברים,
לאקדליסט כתיבת עבודות אקדמיות דרוש/ה סטטיסטיקאי לניתוח השערות.

ידע ב-SPSS
שכר משתלם!

ניתן לפנות אלינו ישירות למייל: jobs@acadelist.co.il

או דרך האתר:
http://acadelist.co.il/%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7...

המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

חגי שלו - להצליח בקריירה ובעסקים
להצליח בקריירה ובעסקים
פורום דרכון פורטוגלי
זקוקים לדרכון פורטוגלי?
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה