לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1258212,582 עוקבים אודות עסקים

פורום אוניברסיטת תל אביב

סטודנטים לתואר ראשון, תואר שני, דוקטורנטים, מתרגלים, מרצים, וכל שאר הלומדים והעובדים באוניברסיטת תל אביב- בעבר, בהווה ובעתיד- הפורום הזה הוא שלכם ובשבילכם!

בפורום יש מקום לשרשורים בנושא אוניברסיטת תל אביב, כמובן, אך הוא גם מיועד להיות מעין 'קמפוס' וירטואלי, סוג של כר דשא גדול, בו יוכלו להיפגש גם אלו מאיתנו שלא חולקים את אותו הדשא בהפסקה :-).

לכולם- ברוכים הבאים!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אוניברסיטת תל אביב

סטודנטים לתואר ראשון, תואר שני, דוקטורנטים, מתרגלים, מרצים, וכל שאר הלומדים והעובדים באוניברסיטת תל אביב- בעבר, בהווה ובעתיד- הפורום הזה הוא שלכם ובשבילכם!

בפורום יש מקום לשרשורים בנושא אוניברסיטת תל אביב, כמובן, אך הוא גם מיועד להיות מעין 'קמפוס' וירטואלי, סוג של כר דשא גדול, בו יוכלו להיפגש גם אלו מאיתנו שלא חולקים את אותו הדשא בהפסקה :-).

לכולם- ברוכים הבאים!

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
| שאלה בנושא שכר לימוד? בידינג? בדוק פה קודם  | הפרסום בפורום אסור! לשם כך קיימים הלוחות.| נא לקרוא את חוקי הפורום | . תשובות סופיות לקבלה יינתנו כאשר יתמלא המקום בחוג באופן סופי - זה יכול להיות גם לקראת תחילת הלימודים!

המשך >>

לצפיה ב-'מחקר בפסיכולוגיה חברתית'
מחקר בפסיכולוגיה חברתית
16/06/2018 | 18:27
שלום רב
אני סטודנט למדעי ההתנהגות בבן גוריון ובמסגרת התואר שלי אני משתתף במחקר בשיתוף אוניברסיטת בן גוריון ואוניברסיטת מיינז בגרמניה. המחקר עוסק בפסיכולוגיה חברתית.
כל מי שעונה יעזור לי מאוד בתואר וגם יעזור לקדם את הידע בתחום הפסיכולוגיה בכלל.
תודה לכל העונים!

https://www.soscisurvey.de/studysociety/

לצפיה ב-'דרושים כותבים בתחום המשפטים'
דרושים כותבים בתחום המשפטים
01/06/2018 | 00:12
4
לאקדליסט כתיבת עבודות סמינריון דרושים כותבים מתחום המשפטים. ידע בתוכנת אקדליסט, איתור פסקי דין .
שעות גמישות ותנאים טובים למתאימים.
 עדיפות לבעלי ניסיון בכתיבת עבודות אקדמיות.
בנוסף, אנו מחפשים כותבים במגוון תחומים רחב!

ניתן לפנות אלינו ישירות למייל:
jobs@acadelist.co.il

או להגיש פניה דרך האתר: אקדילסט כתיבת עבודות

* המודעה מיועדת לנשים וגברים כאחד

לצפיה ב-'אשמח לעזרה במילוי שאלון בנושא ADHD ושינה, תודה :)'
אשמח לעזרה במילוי שאלון בנושא ADHD ושינה, תודה :)
31/05/2018 | 11:50
6
לצפיה ב-'~~הדרכה חינמית הכנה לתקופת המבחנים~~'
~~הדרכה חינמית הכנה לתקופת המבחנים~~
28/05/2018 | 14:20
5
היי חברים ��
~~הדרכה חינמית הכנה לתקופת המבחנים~~
של המנטורית המקסימה ���� שרון אשד - מנטורינג לסטודנטים, בשישי הקרוב בשעה 10 בבוקר.
��אונליין - מהמחשב שלכם בבית / בדרכים
��חינם לגמרי
��שישי בשעה 10 בבוקר
זה יהיה אונליין מהמחשב שלכם וחינמי לגמרי!
ממליצה בחום, היא באמת מדהימה ותגרום לתקופת המבחנים שלכם להיות כייפית ומהנה הרבה יותר...מניסיון אישי שלי (אם יש למישהו שאלות דברו איתי בפרטי)
לא לפספס!! שווה להקדיש את הזמן הזה בשביל ציונים טובים ואווירה מדהימה. כנסו לסרטונים שלה למי שעוד לא מכיר. המון השראה וטיפים.
~~שתפו ותייגו חברים שאכפת לכם מההצלחה שלהם~~
הנה הקישור להרשמה:
https://sharoneshed.ravpage.co.il/webmay2018?ref=linoy2047@walla.com

לצפיה ב-'מחפשת מורה לקומפילציה ומערכות הפעלה '
מחפשת מורה לקומפילציה ומערכות הפעלה
28/05/2018 | 09:28
1
שלום, 
אשמח להמלצה על מורה לקומפילציה ומערכות הפעלה 
טלפון 0544868100 שגיא
לצפיה ב-'השתתפות במחקר'
השתתפות במחקר
27/05/2018 | 10:28
2
שלום רב לכלום
במסגרת התואר השני בפסיכולוגיה חברתית (באוניברסיטה הפתוחה), עלי להשלים עבודת מחקר (תזה). אשמח אם תקדישו זמן ותענו על השאלון בנוגע לשימוש באמצעי התקשורת השונים. כמו כן כל מי שממלא את השאלון כראוי, יהיה זכאי להיכנס להגרלה נושאת פרסים. שלושה משתתפים יבחרו באופן אקראי לאחר שנגיע למכסת המשתתפים ויזכו בפרס של 300 ש"ח. תודה רבה לכולכם אנא שתפו את השאלון. לשאלות בנוגע למחקר אנא פנו דרך כתובת המייל: noam.liav@gmail.com.
עוד מספר משתתפים ונתחיל את ההגרלה...

*אשמח למלא את השאלונים שלכם, אנא צרפו אותם בתגובות.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKVbCa6C...
לצפיה ב-'מבחן gmat'
מבחן gmat
21/05/2018 | 22:15
9
שלום.
אני מעוניין לעשות תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב.
הבנתי שיש דרישת סף של מבחן כמותי gmat.
רציתי לשאול אם יש מישהו שעשה את זה או מי שמבין בזה, מה מומלץ? ומה רמת הקושי?
האם לקחת קורס או שכדאי ללמוד עצמאית? כמה זמן כדאי ללמוד לפני שניגשים?
ואם עצמאי, איזה ספר להיעזר?
ראיתי באמזון קינדל במחיר סביר. מומלץ?
אגב, הציון הנדרש הוא 45 בחלק הכמותי.
תודה

לצפיה ב-'החזרת מילגה'
החזרת מילגה
21/05/2018 | 19:19
12
שלום. האם סטודנט שקיבל מלגה (שכ"ל וקיום) והחליט לעזוב באמצע השנה, יתבקש להחזיר את המלגה? תודה לעוזרים
לצפיה ב-'עזרה בעיבודים סטטיסטיים SPSS'
עזרה בעיבודים סטטיסטיים SPSS
08/05/2018 | 10:59
7

ביצוע ניתוחים סטטיסטיים ב- SPSS על ידי סטטיסטיקאי.
השירות כולל את שלבי ההקלדה, ניתוח הנתונים וכתיבת פרק הממצאים באופן מפורט וברור.
העבודה מתבצעת תוך 1-2 ימי עסקים.

יאיר.

בקרו באתר: http://sites.google.com/site/statistics4u
מייל: spss101@gmail.com
סלולר: 7729513- 054

לצפיה ב-'רוצה ללמוד באוניברסיטת תל אביב'
רוצה ללמוד באוניברסיטת תל אביב
01/05/2018 | 22:48
43
שלום,אני חייל משוחרר בן 21, מעוניין בלימודי מדמ"ח באוניברסיטת תל אביב.
ממוצע הבגרות שלי 112 ( 5 יחידות מתמטיקה ופיזיקה בסביבת ציונים של 90), ואני כעת בעיצומו של קורס פסיכומטרי. אני יודע שרף הקבלה הוא דינאמי מאוד לאור הביקוש. 
ברצוני לקבל הבהרה לקבל ציון פסיכומטרי אשר יבטיח לי קבלה, ובנוסף לכך אשמח למידע מאנשים שלומדים מדמ"ח באוניברסיטת תל אביב. 
למרות שאני חייל משוחרר ונחשב עוד ל"צעיר", מאוד חשוב לי להבטיח את עתידי, אני מעוניין ללמוד באוניברסיטה ולא במכללה ( באפקה אני למשל יכול להתקבל ללימודי הנדסת תוכנה ללא פסיכומטרי,אבל אני מעדיף לימודים אוניברסיטיים).
לצפיה ב-'שירותי תרגום לסטודנטים'
שירותי תרגום לסטודנטים
25/04/2018 | 00:34
10

אני עורך דין הנותן שירותי תרגום מאנגלית לעברית ולהפך: מאמרים, עבודות, מצגות, קורות חיים, המלצות וכו'. תעריף מוזל לסטודנטים.

טל': 054-4898769
דוא"ל: faustja87@gmail.com
פייסבוק: 
https://www.facebook.com/faust.translation

לצפיה ב-'קבלה לעתודה במדעי המחשב'
קבלה לעתודה במדעי המחשב
17/04/2018 | 15:51
14
לצפיה ב-'תואר שני בבריאות הציבור באוניברסיטת תל-אביב'
תואר שני בבריאות הציבור באוניברסיטת תל-אביב
07/04/2018 | 11:51
20
שלום, הנני בוגר תואר ראשון בקידום בריאות ולימודים רב-תחומיים בציון גבוה מאוניברסיטת חיפה ובוגר לימודי נטורופתיה (4 שנים). אני מתעניין בלימודי בריאות הציבור לתואר שני במוסד זה, רציתי לדעת האם יש מה לעשות עם התואר הנ"ל מבחינה תעסוקתית והאם התוכניות לימוד בתל-אביב נחשבות למובילות, תודה ושבוע טוב :)
לצפיה ב-'מחפש ידיעה שפורסמה ב"ידיעות אחרונות" בעבר - בתשלום כמובן'
מחפש ידיעה שפורסמה ב"ידיעות אחרונות" בעבר - בתשלום כמובן
04/04/2018 | 15:44
20
אני מחפש ידיעה שפורסמה בעמוד האחורי של עיתון ידיעות אחרונות בין השנים 1975 - 1980.  אני גר בחו"ל ואין לי גישה לארכיון.. מי שמעוניין לעזור ולעשות קצת כסף מהצד מוזמן לפנות למייל - ran.nahum@gmail.com

תודה מראש,

לצפיה ב-'ועדת קבלה מיוחדת לתואר שני'
ועדת קבלה מיוחדת לתואר שני
26/03/2018 | 21:57
25
הציון שלי בתואר ראשון 84 נדרש 85 כדי ללמוד  תואר שני בסטטיסטיקה. כיצד אפשר לפנות לועדת הקבלה?
לצפיה ב-'סיוע והנחייה בכתיבת ממנים, עבודות אקדמיות וסמינריונים '
סיוע והנחייה בכתיבת ממנים, עבודות אקדמיות וסמינריונים
26/03/2018 | 11:35
1
10
סיוע והנחייה בכתיבת ממנים, עבודות אקדמיות וסמינריונים 
סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות וסמינריונים במגוון תחומים ; ייעוץ והנחייה בעיצוב מתודולוגיות מחקר לפי כללי ה-APA; בניית שאלוני מחקר וניתוח נתונים סטטיסטיים. שרות מיוחד לסטודנטים מהאוניברסיטה הפתוחה תוך התמקדות בכתיבת ממ"נים, פרו סמינריונים (פרו"ס), סמינריונים, איסוף מקורות, התנסחות מול רכזת הקורס ועוד. ביצוע סקירות ספרות ברמה אקדמית ואיתור מקורות. לפרטים נוספים צרו קשר עם מייקי בטלפון 0558847962 ולשלוח מידע למייל shechmonis@gmail.com עם מידע כגון שם, טלפון, סוג העבודה הנדרש וכדומה. 
http://healworlds.blogspot.com/2011/01/blog-post_0...
לצפיה ב-'שרותי סטטיסטיקה לסטודנטים - ביצוע ניתוח ממצאים ועיבוד ססטטיס'
שרותי סטטיסטיקה לסטודנטים - ביצוע ניתוח ממצאים ועיבוד ססטטיס
26/03/2018 | 11:36
6
שרותי סטטיסטיקה לסטודנטים - ביצוע ניתוח ממצאים ועיבוד ססטטיסטי למחקרים כמותיים 
שרות עיבוד נתונים סטטיסטים וממצאים באמצעות תוכנת ה-SPSS ניתן לסטודנטים עבור עבודות אקדמיות וסמינריונים. השרות כולל: בדיקת מהימנות. תיאור המדגם (סטטיסטיקה תיאורית של משתני הרקע) סטטיסטיקה תיאורית של משתני המחקר. טבלת קורלציות. בדיקת השערות המחקר בכלים הסטטיסטיים המתאימים הצגת התוצאות (טבלאות ו/או גרפים, בהתאם לסוג הבדיקה), כתיבה בקצרה על משמעות התוצאות ביחס להשערת המחקר (אוששה, הופרכה, אוששה באופן חלקי וכד') לפרטים נוספים צרו קשר עם מיכל בטלפון 0558847962 ולשלוח מידע למייל shechmonis@gmail.com עם מידע כגון שם, טלפון, סוג העבודה הנדרש וכדומה. 
http://healworlds.blogspot.com/2011/08/blog-post_6...
לצפיה ב-'להשלים הכנסה בזכות העבודות האקדמיות, הממ"נים והסמינריונים'
להשלים הכנסה בזכות העבודות האקדמיות, הממ"נים והסמינריונים
26/03/2018 | 11:34
14

להשלים הכנסה בזכות העבודות האקדמיות, הממ"נים והסמינריונים
סטודנטים יקרים ואקדמאים שימו לב, החיים עולים הרבה כסף נכון? בואו לפצות על זה בעזרת העבודות האקדמיות, המטלות הסמסטריאליות, הממ"נים, סיכומי הקורסים והסמינריונים שכתבתם. באמצעות סמרטר, תוכלו להעלות אותם למאגר, למכור אותם ולקבל כסף בכל פעם שהעבודה נמכרת וזה אפילו בלי להתאמץ. בנוסף, ניתן להעזר בעבודות איכותיות רבות שהאתר מכיל לכתיבת העבודות שלך. אני כבר שם ואתם?  http://www.smarter.co.il/?Reffer=1090
לצפיה ב-'עבודה לסטודנטים בבתי חולים במרכז 24/7 שכר נאה'
עבודה לסטודנטים בבתי חולים במרכז 24/7 שכר נאה
26/03/2018 | 11:30
19
דרושים עובדים לתפקידים בעלי אופי טיפולי-סיעודי בבתי חולים
דרושים: לחברת פרטית המספקת כח עזר לבתי חולים והשגחות פרטיות למאושפזים וחולים סיעודיים דרושים עובדים לתפקידים בעלי אופי טיפולי-סיעודי בבתי חולים בעיקר לאזור המרכז, השרון והשפלה למגוון תפקידים. מדובר בתפקידים כגון מטפלים צמודים למאושפזים במחלקה כהשגחה צמודה, טיפול בחולים סיעודיים ואף כח עזר.
אזורים: דרושים עובדים בעיקר באזור המרכז והשרון או השפלה לעבודה בבתי חולים במרכז הארץ
שכר: השכר משתנה בהתאם לאופי התפקיד ומתחיל ב-30 לשעה ומגיע אף ל-65 שקלים לשעה.
משמרות: ישנה אפשרות למשרה חלקית או מלאה. מתאים לסטודנטים, לאמהות ולפנסיונרים. מכורח המציאות ישנה אפשרות לעבוד בכל שעות היממה - 24/7.
דרישות: מעל גיל 18 בלבד וללא עבר פלילי. עדיפות לבעלי הכשרה רפואית מינימלית - מגישי עזרה ראשונה או חובשים.

פנייה: למעוניינים יש לשלוח הודעה לטלפון 054-7790549 או למייל desertstormil@gmail.com עם הפרטים הבאים - גיל, הכשרה מקצועית רלוונטית, אזור מגורים, שם ומספר טלפון.
המשרה מיועדת לנשים וגברים מעל גיל 18 בעיקר מאזור המרכז השרון או השפלה לעבודה בבתי חולים בעיקר באזור המרכז וללא עבר פלילי בין אם למשרה חלקית, מלאה, לאמהות, סטודנטים, פנסיונרים ועוד.

לצפיה ב-'עבודה לסטדנטיות '
עבודה לסטדנטיות
21/03/2018 | 12:04
1
43
דרושות סוטנדיות לעבודה טובה ומתגמלת חברה מפנקת חופשות בארץ ובחול שכר גבוה מאוד  שעות נחות וגמישות כל מה שחלמתם עליו למתאמים ניתן להמשיך לעבוד לאחר סיום התואר  במגוון תחומים לפרטים roybrbr85@gmail.com 
לצפיה ב-'זהירות'
זהירות
26/03/2018 | 11:15
30
נשמע כמו תרמית פרמידה. להרחבה - http://healworlds.blogspot.co.il/2011/09/blog-post_22.html

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום דרכון רומני
זקוקים לדרכון רומני?
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
פורום פסיכומטרי
פורום פסיכומטרי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה