לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1216212,162 עוקבים אודות עסקים

פורום אוניברסיטת תל אביב

סטודנטים לתואר ראשון, תואר שני, דוקטורנטים, מתרגלים, מרצים, וכל שאר הלומדים והעובדים באוניברסיטת תל אביב- בעבר, בהווה ובעתיד- הפורום הזה הוא שלכם ובשבילכם!

בפורום יש מקום לשרשורים בנושא אוניברסיטת תל אביב, כמובן, אך הוא גם מיועד להיות מעין 'קמפוס' וירטואלי, סוג של כר דשא גדול, בו יוכלו להיפגש גם אלו מאיתנו שלא חולקים את אותו הדשא בהפסקה :-).

לכולם- ברוכים הבאים!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אוניברסיטת תל אביב

סטודנטים לתואר ראשון, תואר שני, דוקטורנטים, מתרגלים, מרצים, וכל שאר הלומדים והעובדים באוניברסיטת תל אביב- בעבר, בהווה ובעתיד- הפורום הזה הוא שלכם ובשבילכם!

בפורום יש מקום לשרשורים בנושא אוניברסיטת תל אביב, כמובן, אך הוא גם מיועד להיות מעין 'קמפוס' וירטואלי, סוג של כר דשא גדול, בו יוכלו להיפגש גם אלו מאיתנו שלא חולקים את אותו הדשא בהפסקה :-).

לכולם- ברוכים הבאים!

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
| שאלה בנושא שכר לימוד? בידינג? בדוק פה קודם  | הפרסום בפורום אסור! לשם כך קיימים הלוחות.| נא לקרוא את חוקי הפורום | . תשובות סופיות לקבלה יינתנו כאשר יתמלא המקום בחוג באופן סופי - זה יכול להיות גם לקראת תחילת הלימודים!

המשך >>

לצפיה ב-'יוגה לסטודנטים '
יוגה לסטודנטים
03/01/2018 | 18:05
6
הי חברים מוזמנים להצטרף ליוגה תל אביב פרטים נוספים בסירטון מוזמנים לשתף 
Happy new year
לצפיה ב-'הצעת עבודה לססטטיסטיקאים '
הצעת עבודה לססטטיסטיקאים
02/01/2018 | 23:46
9
היי חברים,
לאקדליסט כתיבת עבודות אקדמיות דרוש/ה סטטיסטיקאי לניתוח השערות.

ידע ב-SPSS
שכר משתלם!

ניתן לפנות אלינו ישירות למייל: jobs@acadelist.co.il

או דרך האתר:
http://acadelist.co.il/%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7...

המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

לצפיה ב-'80 שעות אקדמאיות '
80 שעות אקדמאיות
25/12/2017 | 13:38
11
שלום , אולי תוכלו לעזור לי כאן.
נרשמתי לקורס , רשום שם 80 שעות אקדמאיות. 
בפועל אנחנו מקבלים 15 מפגשים,  כל מפגש 4 שעות שמתוכם חצי שעה הפסקה. 

נראה לי שחסרים פה כ7.5 שעות לימוד. 

מישהו יכול לעזור לי האם החישוב שלי נכון או אני טועה? תודה 

לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:19
3

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'איך לעשות כסף מהר והרבה'
איך לעשות כסף מהר והרבה
18/12/2017 | 15:21
1
20
 כסף קל!! זה פשוט, זה שווה וזה עובד!! רק תקדישו 5 דקות לקריאה והכסף בדרך אליכם!!! 

כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ותקראו ממנו או שתשמרו ותדפיסו את המסמך בכדיי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה ואם כן הם מפסידים.
 לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: "אנחנו מחפשים אחרי צבא" "אתה צעיר מדי"..."הכל תפוס"... תבוא בעוד חודש"... או להיתקל בחברות כח אדם סתומות. לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-5 דקות הללו לעומת רווח מלא!... באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף! 
 פשוט תקראו זה מטורף כמה זה גאוני!!!
 "מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ₪ ו- 6 בולים (אני כבר אסביר לכם...). המחשבה שלי הייתה שזוהי הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח..." הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.
 היה כתוב שם שאם אשלח 5 ₪ לכל אחד מ- 6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף).. וכשתחשבו על זה אין מלכודת... וזה עובד!!!
 בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.
 אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, לבטח כל אחד מאיתנו ירוויח.
 השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא: 
 האם זה נכון? 
 וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪ בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪. 
 וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 210 אלף ₪ 
 וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ₪ + 6 הבולים!!! 
 לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!!"
 זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ ו-6 בולים! (בוא נגיד 5 ₪ ליום בשבוע + בול רק כדי להראות לכם עד כמה שההשקעה היא אפסית.
 אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים להלן 4 צעדים להצלחה ! :
 צעד ראשון: 
 קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שמכם והכתובת המדויקת. 
 עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ₪ ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריך להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪. 
 מה שאתם עושים הוא ליצור שרות, אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה עכשיו שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:
 1. דניאל קוסייב עירית 5 דירה 12 יפו ג' מיקוד 68047 
 2. הילה רוזנצוויג, קדושת הלוי 40/6 ,ביתר עילית, מיקוד 99879 
 3. לריסה נובגורודוב, מוצקין 19 דירה 14, נתניה, מיקוד 42460 
 4. עידו לוריא, רחוב התאנה 5, קדימה, מיקוד 60920 
 5. נטלי ובר, נחום 18 דירה 13 נתניה, מיקוד 42334 
 6. שמואל נאבת, בית שערים 6\א, ירושלים, מיקוד 9542614
 אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות, אחת לכל שם!
 צעד שני: 
 הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך ששמי, שהיה מספר 6 נהיה מספר 5, 5 נהיה 4... וכו') והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה.
 צעד שלישי: 
 השתמשו בדפדפנים כמו: internet explorer,netscape ובאתרים כמו: msn, ynet, נענע, וואלה וכו' חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד...) יש לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!!!
 צעד רביעי: 
 שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלו יותר כסף!!!
 כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.
 אך... בבקשה זכרו!
 התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 5 כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקליים!!!
 עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?
 מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ₪ אם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים. 
 343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 12050 ₪!!! 
 אוקי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6 בולים!!!
 זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים? 
 אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם!
 הערות:
 אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים.
 אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ₪, גם הוא חלק מהשרשרת הגאונית הזו!
 אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!!!
 והכי חשוב!!! 
 אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 150 ₪ וזה רק אחרי 7 , 8 שבועות ! אז הוא שלח 5 ₪ כמו שצריך אנשים הוסיפו אותו לרשימה שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ-20000 ₪.
 ושוב ! 
 הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם.
 בהצלחה!
לצפיה ב-'כסף באינטרנט'
כסף באינטרנט
10/01/2018 | 09:18
5
ממליץ באהבה את הקורס שיוציא אותכם מכל הצרות הכלכליות שאתם מצויים.
זו עבודה לכל דבר עם פוטנציאל כספי גבוה , לעשות את זה על הצד הטוב ביותר.
יש היום תחום שנקרא "שיווק שותפים" שאנשים מכל האוכלוסיות והמינים נכנסו לזה ועושים אלפי אם לא מאות אלפי שקלים.
לקבלת הקורס ללא התחייבות
לצפיה ב-'סמינריון וכללי אזכור APA'
סמינריון וכללי אזכור APA
08/12/2017 | 12:19
10

אהלן.
אני כותב עבודה במדעי המדינה במסגרת תואר ראשון.
שיטת האזכור שבחרתי בעבודה היא הערות שוליים בגוף העבודה.
כיצד נכון לאזכר מקור כאשר יש לי מאמר בתוך ספר שכבר אזכרתי אותו בעבודה,
אך עם זאת-מדובר במחבר שונה?
האם נכון לציין -
שם המחבר, שם, מס' עמוד ?
ההתלבטות היא מאחר ושם מציין את המחבר הראשי בספר ושאר המאמרים בתוכו הם של עמיתים שהשתתפו במחקר,לכן אם אציין את שם המחבר העיקרי ואשתמש בשם, בפועל מדובר במחברת אחרת.
האם נכון להשתמש ב-שם המחבר ולהוסיף ואחרים וכך נפתרת ה"בעיה"?
חיפשתי באתרים של מס' פקולטות אבל הדרך הנכונה לאזכר אינה ברורה מספיק.
תודה רבה מראש! 

לצפיה ב-'עבודה סמינריונית'
עבודה סמינריונית
22/11/2017 | 19:24
17

שלום לכולם
אשמח לעזרה במילוי שאלון לצורך עבודה סמינריונית בפסיכולוגיה. השאלון עוסק בספורט ושינה
תודה רבה מראש!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbfjuSSR...

לצפיה ב-'מחפשת סטודנטים לשמוע מהם'
מחפשת סטודנטים לשמוע מהם
10/10/2017 | 13:15
61
היי אני אשמח לשמוע מסטודנטים לריפוי בעיסוק\ לפסיכולוגיה ביולוגיה בדגש על מדעי מוח על הלימודים, המרצים, הקורסים והחוויות באוניברסיטה! ובכללי אם הם ממליצים על התארים האלה 
תודה תודה!!
לצפיה ב-'חברים יקרים בבקשה תעזרו לסיים את התואר'
חברים יקרים בבקשה תעזרו לסיים את התואר
18/09/2017 | 04:37
50
בבקשה תמלאו את השאלון ותעזרו לי לסיים את התואר. זה לא ייקח לכם יותר מ-8 דקות:
לצפיה ב-'בחירת מנוע חשמלי'
בחירת מנוע חשמלי
14/09/2017 | 15:27
1
36
שלום,

אני מחפשת מנוע חשמלי זול ופשוט יחסית שיכול להתאים לכיסא גלגלים ממונע.
מהירות מקסימלית 16 קמ"ש. לא צריך לסחוב בעליות וירידות.
המלצות מישהו? בנוסף, המלצה למיקרו בקר מתאים :)

אשמח לעזרה :)
לצפיה ב-'נראה לי שטעית בפורום... חחח שנה טובה ובהצלחה '
נראה לי שטעית בפורום... חחח שנה טובה ובהצלחה
17/09/2017 | 20:58
11
לצפיה ב-'מישהו יכול להמליץ על לימודי קולנוע באוניברסיטה?'
מישהו יכול להמליץ על לימודי קולנוע באוניברסיטה?
05/09/2017 | 15:49
2
39
מתלבט אם ללכת על לימודי תואר או לבית ספר מקצועי כמו סם שפיגל. אשמח לשמוע המלצות של אנשים שלמדו שם קולנוע.
מה איכות הלימודים? האם יש הרבה מעשי?
תודה
לצפיה ב-'חברה שלי למדה שם והייתה ממש מרוצה'
חברה שלי למדה שם והייתה ממש מרוצה
10/09/2017 | 15:04
31
אני לא יודעת איך בבתי ספר אחרים אבל היא עשתה מלא סרטים והיה לה כיף. מגיעים לשם אחלה אנשים
לצפיה ב-'כדאי ללכת ליום פתוח ולדבר עם סטודנטים שלומדים שם עכשיו'
כדאי ללכת ליום פתוח ולדבר עם סטודנטים שלומדים שם עכשיו
10/09/2017 | 15:12
8
לצפיה ב-'שאלות קצרות בהנדסה- צריכה עזרה. '
שאלות קצרות בהנדסה- צריכה עזרה.
27/08/2017 | 12:50
48
היי לכולם, 
יש לי כמה שאלות שאני רוצה להשוות את התשובות שלי ולראות אם צדקתי. 

1. במערכת הכוללת צנרת וסלילי קירור מוזרמים מים המהווים נוזל קירור. בספיקת מים 10 קוב שעה נמדד לחץ במערכת של 100 קילו פסקל.
מה יהיה מפל הלחץ במערכת במידה והספיקה תוגדל ל20 קוב שעה?

2.השאלה בתמונה שצירפתי. 

המון תודה(:
לצפיה ב-'מאגר עבודות במשפטים'
מאגר עבודות במשפטים
25/08/2017 | 18:41
1
32
היי חברים,
סטושנטים למשפטים שמחפשים מאגר או דוגמאות של עבודות במשפטים, ממליץ על אתר שנקרא טופ סמינר. יש שם ממש הכל מהכל. 

שבת שלום:)

לצפיה ב-'ממליצה בחום גם על אקדליסט'
ממליצה בחום גם על אקדליסט
22/12/2017 | 17:31
7
אני חיפשתי עזרה בכתיבת עבודות גמר בחינוך תואר שני והגעתי אליהם. קודם כל , באתר שלהם יש מלא דוגמאות לעבודות, כך שישר הבנתי שמדובר בחברה מקצועית, אבל מעבר לזה - השירות שלהם והאמינות זה מה שבאמת קנה אותי וגרם לי להמליץ עליהם ולרצות לחזור שוב. הציון היה מעולה כמובן, שזה הכי חשוב.

בהצלחה! 
לצפיה ב-'אפשרות להארכת הלימודים לתואר ראשון'
אפשרות להארכת הלימודים לתואר ראשון
15/09/2016 | 23:51
1
266
היי, אני מתחילה השנה במסלול ביולוגיה-פסיכולוגיה דגש במדעי המוח וראיתי שאין אפשרות להאריך את התואר ל4 שנים. רציתי לדעת מה זה אומר בדיוק? ואם ישארו לי כמה קורסים לאחר 3 שנים, לא תהיה לי אפשרות להשלים?
לצפיה ב-'היי'
היי
16/09/2016 | 00:13
185
עקרונית את יכולה למשוך את קורסי הבחירה שלך לשנה רביעית.
המשמעות היא קנס גרירה של כ-1000 ש"ח.

לצפיה ב-'מחפש שותפים למימוש רעיון סטארטפ '
מחפש שותפים למימוש רעיון סטארטפ
10/09/2016 | 19:46
166
שלום, 
שמי יובל ואני מחפש אנשים חדורי מוטיווציה בלהאמין ברעיון שעלה לי בראש לפני כשנה ואני פשוט לא יודע איך לממש אותו. הרעיון הוא מאוד פשוט אך יכול בקלות עם קצת אמונה להגיע מאוד מאוד רחוק.
אני מחפש שותפים להתחיל בפרוייקט 
טלפון: 0526134617
מייל: yuvalair@gmail.com
לצפיה ב-'רפואת שיניים'
רפואת שיניים
31/08/2016 | 19:45
1
109
היי.. התקבלתי ללימודי רפואת שיניים ואני צרריך לעבור את מבחני הידע במתמטיקה ופייקה כתנאי כניסה.
האם אתם מכירים מישהו נדחה בגלל הבחינות האלו? לאיחר כל השלבים שעברנו ולמרות שבעברית הקורס נעשה במהלך התואר...

לצפיה ב-'היי,'
היי,
02/09/2016 | 00:07
75
הגיוני שאם מדובר במבחני ידע כתנאי כניסה, האופציה ללא קבלה קיימת.
אמור להיות רשום לך באתר האוניברסיטה האם קבלתך היא "מן המניין" או מותנת במשהו.
בכל מקרה, האוניברסיטה חזרה מפגרה, אז תוכל לברר מולם ישירות.

לצפיה ב-'עדכון והעברת ציוני בגרות קיץ לאוניברסיטה'
עדכון והעברת ציוני בגרות קיץ לאוניברסיטה
29/08/2016 | 12:33
1
177
היי,
יש כאן מישהו שמחכה גם להעברת הציונים לאוניברסיטה כדי להתקבל לאוקטובר 16??
מישהו יודע מתי הציונים יגיעו לאוניברסיטת תל אביב?
יש דרך לעקוף את התהליך של ההמתנה שהספחים של הציונים יגיעו לבית הספר?
יש מישהו שהתנסה בעבר בתהליך דומה ויכול להגיד כמה זמן לוקח בערך בין פרסום הציונים לעדכונם באוניברסיטאות?

אני קצת חושש שההרשמה להנדסת חשמל תסגר לפני שמשרד החינוך יועיל בטובו לעדכן את האוניברסיטה.

תודה לכולם!!
לצפיה ב-'הציונים עדכנו לי כבר.. ההודעה לא רלבנטית, תודה (:'
הציונים עדכנו לי כבר.. ההודעה לא רלבנטית, תודה (:
30/08/2016 | 14:08
54
לצפיה ב-'חישוב ממוצע תואר'
חישוב ממוצע תואר
17/08/2016 | 11:04
1
245
שלום,
 רציתי לדעת כיצד מחושב ממוצע תואר דו חוגי? האם מחברים את ממוצעי שני החוגים ומחלקים ב2? או שהממוצע מחושב לפי כמות הנק״ז שנלקחו בכל חוג?

בנוסף, לגבי סיום תואר בהצטיינות: האם מצוין ליד כל חוג אם סיימתי בהצטיינות או רק ליד ממוצע התואר הסופי?

תודה מראש על העזרה!
לצפיה ב-'היי,'
היי,
24/08/2016 | 04:44
121
כתוב לך במידע האישי כיצד מחושב הממוצע.. ויש אתרים שמחשבים לך אותו. בעיקרון לכל חוג יש את הממוצע שלו. למיטב ידעתי אין קשר בין שני הממוצעים (יש קשר בקבלה לתואר שני, אבל לא מחברים אותם או משהו).

לצפיה ב-'מתלבט לגבי הכוונה מקצועית'
מתלבט לגבי הכוונה מקצועית
14/08/2016 | 15:09
3
176
נכשלתי בטכניון לאחר 3 שנים, ואני רוצה כעת לגשת להכוונה מקצועית (שיבדקו לפי כישוריי מה מתאים לי ללמוד). מקצועיי בחלק מהמקצועות המרכזיים אותם לקחתי:
אלג' לינ' 60
חדוא 1 57
פיסיקה 1 75
חדוא 2 58
פיסיקה 2 57
מדר 69
פונצ' מרוכבות 55

המליצו לי על המכון ברמן באונ' חיפה, ועל אדם מילוא. מי מביניהם עדיף, אם בכלל?

בנוסף, האם כדאי לי ללכת ללמוד מהנדס במקום אחר, קל יותר, כאשר יתחשבו לי בציונים של הקורסים שציינתי?

תודה מראש.
לצפיה ב-'היי'
היי
17/08/2016 | 03:14
2
120
לצערי אני לא מכירה את המכונים הנ"ל וקשה לי להמליץ לך.
מה גם שהמכונים עושים איזשהו שכלול אישיותי שאולי לא מתאים לך בהכרח. תשאל את עצמך במה אתה רוצה לעסוק? ותחשוב איך אתה מגיע לשם.
ובטכניון הרמה מאוד גבוהה, אולי שם ההתאמה בעייתית, אולי סוג ההנדסה שבחרת לא מתאים לך. שווה ללכת ליום פתוח, או אולי אפילו לייעוץ אקדמי פנים-אוניברסיטאי.

לצפיה ב-'את מתכוונת'
את מתכוונת
18/08/2016 | 22:26
1
87
למכון ייעוץ של אוניברסיטה מסוימת, למשל מכון ברמן של אונ' חיפה?

למה לשם ולא למכון רגיל כמו אדם מילוא?
לצפיה ב-'היי'
היי
24/08/2016 | 04:42
64
כיוון שאולי הם יכולים להסתכל על הציונים שלך ועל הדרישות במקום שלמדת ולראות האם יש הנדסה אחרת שכן מתאימה לך.

אני מבינה את הרצון שמישהו יימצא לך התאמה, אבל אולי שווה שזו תהיה החלטה שלך? ולא אקראית של מכון?

לצפיה ב-'מבולבל'
מבולבל
13/08/2016 | 13:20
1
207
אמור להתחיל ללמוד השנה,בדקתי כמעט כל תחום והדבר היחיד שמעניין אותי זה הערבית. הבעיה שכנראה שלא תהיה בזה עבודה אחר כך..

יש פה אנשים שלומדים/למדו את זה ואוכל להתייעץ איתם?
או בכללי מישהו שיכול לייעץ לי מה לעשות? האם ללכת ללמוד משהו שאתה אוהב ולהצטיין בו אבל לקחת סיכון שכנראה לא אעבוד בזה
או ללכת ללמוד תחום שתהיה בו עבודה אבל כנראה שהחומר לא יעניין אותי?
לצפיה ב-'היי,'
היי,
17/08/2016 | 03:16
111
הרבה אנשים לומדים תחומים שלא מעניינים אותם ועובדים בזה, השאלה אם זה מה שאתה רוצה.
לגבי ערבית- למה אתה חושב שלא תהיה לך עבודה? אני יכולה לחשוב על יותר ממקום אחד שתוכל לעבוד בו, ואפילו להרוויח לא מעט.
יש לך זמן עד תחילת השנה, שווה לעצור שניה- להסתכל על התמונה הרחבה ולחשוב מה מעניין אותך. להתחיל ללמוד אפשר תמיד, אבל ללמוד משהו ולהיות אקדמי מובטל... זה סתם :(

בהצלחה :)

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום ייעוץ קריירה
פורום ייעוץ קריירה
פורום אזרחות בבריטניה וארה
מעוניינים באזרחות
חגי שלו - להצליח בקריירה ובעסקים
להצליח בקריירה ובעסקים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה