לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1046310,463 עוקבים אודות עסקים

פורום אימון אישי - coaching

פורום זה מיועד להיות קהילה מקצועית של מאמנים, ולתת מענה כל מי שמתעניין ורוצה להיעזר באימון אישי. אימון אישי יכול להיות בתחומי החיים האישיים, ביחסים בין אישיים ובתחום העסקי.
אימון אישי מתרחש בדרך כלל בסדרת פגישות אישיות בין מאמן למתאמן, שבהם חוקרים המאמן והמתאמן יחד מהם רצונותיו ושאיפותיו ומהם המקומות שיאפשרו לו להגשים את עצמו. בתהליך יבדקו ביחד פרספקטיבות ותחושות כדי לאפשר הסתכלות רחבה על הנושא שבו הנושא שבו רוצה המתאמן לטפל ועל חייו של המתאמן.
אימון עסקי מתרחש בתוך ארגון או עסק. הוא דומה לאימון אישי במהותו, אך בדרך כלל מתמקד בנושאים הקשורים לאדם בארגון או בפיתוח העסק. כאשר המתאמן הוא עובד בארגון, לעיתים יקבעו חלק ממטרות האימון על ידי הארגון.
מאמנים אישיים מוזמנים להתייעץ, לשתף ולהעלות נושאים מקצועיים לדיון.
בפורום הזה תוכלו לשאול ולברר לעצמכם יותר מהו אימון אישי,
וגם תוכלו לבדוק נושא שמעסיק אתכם או שאתם מרגישים תקועים איתו.
העצות והשאלות בפורום אינם תחליף להתייעצות עם איש מקצוע.
כל מאמן מוזמן להשתתף בפורום ולהוות חלק מהפנל המקצועי בו.
כל גולש מוזמן להעלות שאלות, ולקבל מענה אימוני מהמשתתפים.

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני שאתם כותבים. אנו מקווים שתיהנו ותפיקו ערך מהפורום. נשמח לשמוע את דעתכם - מה עוד הייתם רוצים לראות בפורום?

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אימון אישי - coaching

פורום זה מיועד להיות קהילה מקצועית של מאמנים, ולתת מענה כל מי שמתעניין ורוצה להיעזר באימון אישי. אימון אישי יכול להיות בתחומי החיים האישיים, ביחסים בין אישיים ובתחום העסקי.
אימון אישי מתרחש בדרך כלל בסדרת פגישות אישיות בין מאמן למתאמן, שבהם חוקרים המאמן והמתאמן יחד מהם רצונותיו ושאיפותיו ומהם המקומות שיאפשרו לו להגשים את עצמו. בתהליך יבדקו ביחד פרספקטיבות ותחושות כדי לאפשר הסתכלות רחבה על הנושא שבו הנושא שבו רוצה המתאמן לטפל ועל חייו של המתאמן.
אימון עסקי מתרחש בתוך ארגון או עסק. הוא דומה לאימון אישי במהותו, אך בדרך כלל מתמקד בנושאים הקשורים לאדם בארגון או בפיתוח העסק. כאשר המתאמן הוא עובד בארגון, לעיתים יקבעו חלק ממטרות האימון על ידי הארגון.
מאמנים אישיים מוזמנים להתייעץ, לשתף ולהעלות נושאים מקצועיים לדיון.
בפורום הזה תוכלו לשאול ולברר לעצמכם יותר מהו אימון אישי,
וגם תוכלו לבדוק נושא שמעסיק אתכם או שאתם מרגישים תקועים איתו.
העצות והשאלות בפורום אינם תחליף להתייעצות עם איש מקצוע.
כל מאמן מוזמן להשתתף בפורום ולהוות חלק מהפנל המקצועי בו.
כל גולש מוזמן להעלות שאלות, ולקבל מענה אימוני מהמשתתפים.

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני שאתם כותבים. אנו מקווים שתיהנו ותפיקו ערך מהפורום. נשמח לשמוע את דעתכם - מה עוד הייתם רוצים לראות בפורום?

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה מיועד למאמנים ולמתעניינים באימון, לחצו כאן וקיראו את כללי ההתהגות בפורום לפני שאתם כותבים בפורום.

כללי הפרסום בפורום:
 מאמנים יקרים, הפורום לא מיועד לפרסום שלכם כמאמנים. הערך שלכם יעלה מתוך מה שאתם כותבים. אין לרשום בגוף ההודעה טלפון, אימייל או קישור לאתר. בחתימה שלכם תוכלו לתת פרטים על עצמכם (החתימה היא מה שמופיע מתחת לקו ואותו מעדכנים דרך העולמות של תפוז).
 אין להציע הצעות אימון לכותבים בפורום, אלא אם ביקשו זאת במפורש. הדבר גורם להצפת הכותבים במסרים שאינם מכבדים אותם ואת מקצוע האימון. מאמן שיעשה זאת באופן עקבי יחסם בפורום.
 אין להעביר דיון פורום לפסים אישיים - בנוסח "פנה אלי לשאלות נוספות" אלא אם הדבר מתבקש לחלוטין מתוכן הדיון.
 מדי פעם נפתח שרשור לפרסומים של  סטז'רים ומחפשי מאמנים. כל פרסום מוגבל ל-10 שורות. השרשור נועד לסטאז'רים ולמתאמנים בלבד.
 ארועים, סדנאות והרצאות ניתן לפרסם בלוח הארועים של הפורום בלבד. ארועים, סדנאות והרצאות שיפורסמו כהודעה בפורום ימחקו.

להמשך התקנון 

המשך >>

לצפיה ב-'פחד ממחוייבות'
פחד ממחוייבות
20/05/2018 | 11:22
2
הכרתי לפני 3 חודשים בחור ממקום העבודה שבהתחלה רדף אחריי אבל מהר מאוד איבד בי עניין כשנפגשנו.
הוא ראה שאני שקטה וביישנית. כמעט ולא מדברת ונותנת לו את כל הבמה. זה נורא הפריע לו ואני חושבת שזה סיבה שהכי הפריע לו אצלי שאין ביננו תקשורת.
כמו כן , הוא מאוד פרמטיבי ולמרות היותו גרוש התאכזב לגלות שאני לא בתולה ושהייתי עם 4 בחורים.
גם גרם לי להרגיש נורא עם זה שיצאתי קצת למועדונים.
אמר שהוא מחפש בחורה של בית ושהקשר ביננו לא ילך..
אמר מעולם לא היה ולא יהיה ביננו כלום ושנישאר ידידים.
אני לקחתי את זה מאוד קשה כי נדלקתי עליו מאוד.
ניסיתי להישאר ידידה שלו בתקווה שהקשר כן יתפתח לזוגיות בהמשך..
אולם הוא אכזב אותי בכל מיני דרכים:
כמו ששיקר לי כמה פעמים כמו למשל לגבי זה שאין לו פייסבוק ובסוף הוא זה ששלח לי בקשת חברות.
שאמר שהוא גזען ושונא ערבים ושמאוד הפריע לו שסיפרתי לו שישבתי עם ערבים. נטו ישיבות בלי כלום מעבר.
השקר התגלה עיי כך שחיטטתי לו בפייסבוק וראיתי שיש לו לפחות 2 חברים קרובים שהיה יוצא איתם לכפרים. מעלה חופשי לפייס -תמונה אחת שווה אלף מילים.
זה כמובן מאוד הפריעו לי השקרים שלו.
כמו כן הבטיח לי שיקח אותי לטיול כלשהו בפסח ובסוף כלום. שיקר לי שהנחלים סגורים וכל מיני
בכללי הוא בן אדם שמשקר הרבה.

בהתחלה הייתי רודפת אחריו מלא , מציעה לו להיפגש אבל לאט לאט הגעתי למצב שגם שהוא קבע שניפגש וביטל את זה כי היה לו עיסוק אחר שצץ , אז הודעתי לו שמצידי להישאר בבית.

הוא גם התחיל עם בנות אחרות בעבודה.
אז קיבלתי עליו עוד יותר רושם רע.

יום אחד שלחתי לו הודעה לא מזמן שיפה לו שהוא התקדם הלאה.
הוא התחיל לריב איתי בהודעות.
שכבר אמר שלא היה ולא יהיה ביננו כלום.
שלא יצא עם בחורה שישבה עם ערבים.
גם שיקר שלא היה לו חברים כאלה למרות שיש הוכחות בשטח בפייסבוק.
אמר שאני לא בחורה טובה כמו שהוא אוהב-בתולה.
אמר שבכללי שוקל לחזור לאישתו. שהיא קנאית ולכו הוא חוסם אותי בווטסאפ.
חסם אותי
ואז אחרי יומיים פנה אליי כאילו כלום.
אמר שלא חוזר אליה.
הודיע לי שיש לו כבר דירה בעיר אחרת בצפון שהוא עובר לגור לבד שם.
שאל אם בא לי לגור איתו.
אמר לי לדבר עם ההורים ושאל אם יסכימו לי. ממש פתח דיון.
שאל איך אני יתמודד עם זה שאצטרך לעזוב מקום עבודה ולחפש עבודה אחרת..,
אני הייתי בהלם. לפני יומיים חסם מה הקטע שלו ואני גם ידידה שלו במקרה הטוב.
אז מה זה ההצעה הזאת. חשבתי הוא מסתלבט עליי
באותו יום הוא הציע לי שנישב בים.
סרבתי לו כי לא מתחשק לי באותו יום ודחיתי את זה לסופ"ש..
הייתי צריכה לעקל את ההתנהגות שלו.
אולם בסופש שהגיע הוא לא יצר קשר ומאז שחסם אותי לא שלחתי לו הודעות.
בכל אופן הוא חסם אותי שוב
הוא היה אמור לעזוב בשישי שעבר את העבודה אבל הוא מחוייב לעבוד שבועיים עד שימצאו לו מחליף.
גיליתי שהוא עוזב רק במקרה.
ששאלתי נו מה קורה עם העיר שאמר לי שהוא עובר לגור לשם.
וגם פניתי אליו רק כי חסם אותי.
אז נפגעתי שדווקכ ביום שעוזב חוסם אותי שמבחינתי זאת הדרך היחידה שהיינו מתקשרים לרוב.
נשאר לו שבוע אחרון לעבוד אצלינו .

באתי אמרתי לו שככה הוא התכווו להיפרד ממני מהידידה שלו עיי חסימה .
הוא בא מראה לי טלפון שלו שמחק פייסבוק ווטסאפ וטוען שלא חסם אותי.
אם הוא לא חסם ורק מחק אז למה אין לו תמונת פרופיל.
וזה כבר 3 פעמים שזה קורה. אז היה לי קשה לי להאמין לו..

באותו יום הוא התקשר אלי ורצב שנישב בים.
סרבתי שוב בעדינות ודחינו למחרת.
בשלב הזה כבר הייתי מתוסכלת ממנו. מכל השקרים שלו , מהחסימות.

נפגשנו ביום רביעי בים.
ישבנו 4 שעות. יותר נכון ישבנו ועשינו הליכה ארוכה.
מאיך שנפגשתי איתו התביישתי מאוד.
היה לי קשה להיפתח אליו להיות אני.
בהתחלה הייתי לו לספר פתוח סיפרתי לו מי אני ומה אני עושה בזמני הפנוי.
הוא עשה לי על זה בלאגן.
לכן לא היה לי מה לספר לו..
התעניינתי כן בעולמו אבל זה לא הספיק לו. הוא אמר שרצה לבדוק אם השתנתי קצת מאז שנפגשנו, אבל המצב אותו המצב שרק הוא מדבר..
הוא גם אמר לי את זה בצורה גלוייה שהוא מעשן הרבה בגלל זה שהוא איתי.

הפחד ממחוייבות צץ לשנינו בשיחה.
אולם למרות שלי בעצמי יש פחד ממחוייבות לא שיתפתי אותו שלא יקבל עליי רושם לא נכון.

הוא דיבר הרבה על דירה החדשה . דיבר הרבה על המזונות שיצטרך לשלם לבת הקטנה. על זה שהוא נמאס לו מהעיר שהוא גר בה ורוצה לגור קרוב ל3 חברים שלו.
שהוא נורא מפחג ליפול כי יש אנשים שמפחידים אותו שלא יצליח לשרוד מכל הבחינות. הוא רוצה להוכיח להם שהוא חזק. שמצידו לעבוד ב2 עבודות.
שאלתי מי יבשל לך ..?
הוא צחק אמר לי או את או אמא שליי
שאל אם אני יוכל לבקר אותו בשישי שבת וכשעניתי שכן שאל אם אני יכולה לעשות את זה קבוע..? אמרתי שכו למרות שאני לא יודעת אם בכלל זה יסתדר לי עם העבודה כי אני מסיימת לעבוד ב4 בצהריים.

הוא אמר שאין מצב שהוא יכבס ויקפל כבידה ופעם בשבוע אמא שלו תדאג לו כנל לגבי אוכל..
ואחרי זה שאל אם אני יודעת לבשל ואני בו אדם האחרון שיודע לבשל.
פה נכנס הפחד שלי בכללי מזוגיות.
אני הרגשתי שאני לא מועילה לו בכלום.
מה נניח וכו היה רוצה איתי קשר רציני
אני לא רוצה שכל הנטל יפול עלי :
גם לבשל , גם לנקות גם לכבס , בטח גם לעשות קניות (זה דווקה אני כן רגילה ) ובנוסף לעבוד
והוא מה יהיה התפקיד שלו בבית..?
פחדתי להעלות את הנושא
ואז התבאסתי ממש בתוכי אמרתי לזעזל זה לא הקשר שאני מחפשת בזוגיות.
בבית שלי אני כמו מלכה לא עושה כלום.
ולא רק שאני לא יודעת לעשות כלום אני גם בלאגניסטית. שזה גם סוד
אני מפחדת להכיר שהצד האפל שבי לא יתגלה. יש המון ריבים עם אמא שלי לגבי זה. היא לא מצליחה להתמוד איתי
גם אמרתי לו שאני ואמא שלי לא תמיד מסתדרים. הוא שאל למה ולא פירטתי לו שוב בגלל שגם ככה הוא קיבל עליי רושם חרא בהתחלה. הוא מחפש אשת בית ואני הבן אדם האחרון שיכולה להיות לו לכזאת.
אין לי בעייה ללמוד לבשל אבל בשלבים.
הוא נתו לי להבין עיי רמיזות שגם אם אני יבוא לבקר אותו הוא מצפה שאני יעזור לו בבישולים.
זה לא כיף לי ככה.
אני מוצאת עצמי מתוסכלת ממש. אוקיי ניח שאני והוא מתרחקים , שהוא לא באמת ישמור איתי על הקשר.
עדייו יבוא יום אני ירצה להיכנס לקשר והפחד הכי גדול שלי ממחוייבות יצוץ.
שלא נדבר עוד על ילדים שזה עוד נטל ועוד כאב ראש והוצאה כלכלית שרק המחשבה על זה קשה לי לנשום. מרגישה מועקה.

לא ככה דמיינתי זוגיות.
בגלל שגן מעולם לא היה לי מערכת יחסים וגילי המתקדם 31
יש לחץ מהסביבה לקשר של חתונה. מקום שאני לא נמצאת בו מבחינה שכלית.
אני רוצה קשר של בילויים כמו טיולים משותפים , מגורים כל אחד בנפרד.
ובעיקר שיחות נפשיות.
אבל לא קשר שבו אני מתחילה לטפל בגבר מגיעה שפוכה מעבודה רק כדי לבשל לחבר שלי לראןת טלויזיה וללכת לישון עייפה.
מבחינתי עדיף כבר את הלבד
למרות שזה לא בדיוק נכון.
כי שוב אני ואמא שלי רבות המון יותר נכוו היא רבה איתי בלי סוף ולעיתים גם בבית הפרטי שלי אני סובלת.

לקראת סוף הפגישה הוא העלה את הנושא של הפחד ממחוייבות שלו.
אמר שביום החופה שלו ידע שיבוא יום שהם יתגרשו.
שאלתי למה
ענה שהיו להם ריבים לפני זה ופשוט היה לחץ של משפחות
שאלתי מה לגבי הקשר שלו של 3 שנים. אמר שגם שם הוא הרגיש סגור בקשר , שהיא באה לו עם הדרישות.
וגם אשתו דרשה ממנו לעבוד ב3 עבודות כדי לגדל את התינוקת.
שמעכשיו הוא לא יתן לאף אישה לשלוט בו , שהמילה שלו תהיה האחרונה.
הוא גן שאל אותי באמצע הפגעשה מי לדעתו אמור לשלוט במערכת היחסים ואני שאני רגילה ששלוטים בי עניתי שהגבר.
למרות שזה לא אמור להיות ככה, פשוט גדלתי בבית כזה .

אחרי הפגישה לא רדפתי אחריו בכלל. בקושי שלום שלום בעבודה. בטח שלא שולחת לו הודעה רגילה.
בתוכי יש הרבה תסכול.
כמה שהור מצא חן בעייני אבל אני מרגישה לא ראוייה , אין לי מה להציע לו בקשר.
אני בעצמי מפונקת ועצלנית.
וגם הןא בא בקטע של הישרדות ולא בראש שלי בכלל.
הוא סיפר לי שנהג לקחת בנות הזוג שלו לטיול בים. זה לא מה שאני מחפשת בקשר.
אני רוצה בילויין נופש לא חייב כל שבוע אבל כן פעם בכמה חודשים .
רוצנ גבר שגם יועיל לי ואיתו אפילו להיתפתח ולהיות אני בלי מסכות אני לא יכולה מחשש שחברח ברגע שישמע מי אני באמת.

האם יש גבר שאני יכולה למצוא שיועיל לי בחיים ויעמוד בציפיות שלי או שמה אצטרך להשלים עם הרעיון שאן אני רוצה זוגיות עליי להתפשר ולהיות השפכה בקשר או להישאר רווקה זקנה..?
לצפיה ב-'מרגיש שאני לא יודע מה אני רוצה מהחיים שלי'
מרגיש שאני לא יודע מה אני רוצה מהחיים שלי
02/05/2018 | 01:08
1
24
כבר הגעתי לסנוף שנות ה- 20 המאוחרות, ולא הצלחתי להגיע לשום מסקנה ברורה ואין שום כיוון לחיים.
אני כבר עשור מנסה לפתור את זה, אך למעשה שום דבר לא השתנה.
בגדול - לא רוצה כלום וכמעט לא מעניין אותי כלום.
מרגיש שהכל סתם וריקני והחיים עוברים להם...
הייתי כבר בלא מעט טיפולים, אבל לא הרגשתי שמשהו הצליח ממש לעזור.
אין מטרות אמיתיות, אין תשוקות, אין איזה דרייב חזק לחיים.
בפאן הזוגי - מעולם לא הייתי בקשר זוגי, ולא הייתי בתוך מערכת יחסים, כרגע מרגיש שאין כ"כ מה לתת לצד השני.
בפאן הקריירה -  עובד בעבודה כללית וללא מקצוע.
אימון אישי למציאת המטרות - טרם ניסיתי.
הרגשתי שהשיחות עם הפסיכולוגים לא תורמות לי יותר מדי.
לצפיה ב-'חלומות אבודים'
חלומות אבודים
13/05/2018 | 18:41
19
שלום לך איש יקר,
לצערי אין טיפים מהירים לבעיה שאתה מתמודד איתה. 
אומר משהו מהניסיון שלי, וזו לא דעה מבוססת או מחקר מדעי, כך שאיני מתיימרת לומר משהו עליך אישית, ובוודאי שאיני מכירה אותך ואת חייך. 
לפעמים הקושי למצוא כיוון נובע מהרבה תשוקות וחלומות שנפסלו לאורך הדרך ושלא היה להם מקום. הרבה פעמים - לא היתה להם לגיטימציה מהסביבה, נחשבו לא שווים, לא ראויים. זה לא תהליך קל, מאחר והדברים האלו הושמו בצד ואף נדרכו הרבה זמן, אבל בעיני האתגר הוא למצוא את שרידיהם ולטפח אותם.  
מה היו חלומות הילדות? 
מה הם הדברים שהם כל כך מופרכים שברור לך שלא תגשים? אולי שם יש קצה חוט. 

*צר לי על התגובה המאוחרת, אני ממש זוכרת שכתבתי כבר משהו בתגובה, אבל נראה לי שזה נמחק בגלל תקלת מערכת. 
לצפיה ב-'איך אפשר לאתגר גברים..?'
איך אפשר לאתגר גברים..?
25/04/2018 | 09:54
28
אם בנתחלה גבר רדף אחרי ובהמשך אני זאת שנדלקתי בחזרה וירד לו ממני והחליט שנהיה רק ידידים
לצפיה ב-'מובטל 4 שנים לא מבחירה'
מובטל 4 שנים לא מבחירה
12/04/2018 | 10:33
6
48
אני בן 40 מחיפה ,נשוי+3 ובעל שני תארים. מאז סיום התואר הראשון (15 שנה) תמיד היה לי קשה למצוא עבודה, ובסופו של דבר בחרתי במקום הראשון שאמר לי כן.
פוטרתי עקב קיצוצים ממקום העבודה האחרון שלי לפני כ4 שנים, ומאז כלום. בשנתיים הראשונות עוד הייתי הולך מדי פעם לראיונות ומרכזי הערכה, אך בשנתיים האחרונות כלום. כמובן שהגיל לא עוזר.
ביקשתי עזרה מחברים, רשתות חברתיות,חברות כח אדם, הלכתי לסדנאות חיפוש עבודה, עשיתי קורסים מקצועיים להעשרה, פניות יזומות לחברות וכד'. כרגע אני במצב שאין לי יותר מדי דרישות ואני יורה לכל הכיוונים. יש לי שני קווים אדומים - עד חצי שעה נסיעה מחיפה (כי לא הבאתי ילדים כדי לראות אותם רק בסופ"ש) ולא לעבודות לא מקצועיות (כגון שמירה ואבטחה, מרכזים טלפוניים וכד').
המצב מאוד מתסכל ומבלבל וגורם לי לתחושת נחיתות ואפס בטחון עצמי. כשאני מסתכל בצורה אובייקטיבית ומנסה להבין מה לא בסדר אתי אני יכול להצביע על מספר בעיות:

1.נסיון מקצועי שאינו תואם גיל ביולוגי. המשרות שאני פונה אליהן מתאימות לאנשים צעירים ממני.
2. חוסר בטחון עצמי,שלדעתי מובן לאחר שנים של כשלונות.
3. אני מסרב לשקר ולהתפאר בהישגים לא לי. אפס שיווק עצמי.
4. אין לי מרפקים / אסרטיביות.
5. בעיית תקשורת עם אנשים, שקט ומופנם.
6. אין לי שאיפה או תשוקה לקריירה מסויימת, רק רוצה לעבוד ולהתפרנס בכבוד, ואם זה יהיה עם עניין מה טוב. מובן לי שזה משפט בעייתי, אך מעולם לא מצאתי את התשובה לכך.

הדבר היחיד שלא עשיתי זה אימון אישי/קריירה. פניתי לנסות אימון אישי בתות ונאמר לי שאני לא מוכן עדיין לאימון ואולי לנסות פסיכולוג.

אשמח לדעת ממשתתפי הפורום שני דברים:

1.מה הייתם מייעצים לי לעשות?
2. מה זה "לא מוכן עדיין לאימון"?
תודה רבה

לצפיה ב-'אימון למציאת עבודה'
אימון למציאת עבודה
12/04/2018 | 20:06
3
44
בכל הנושאים שציינת אפשר לסייע באמצעות אימון אישי ממוקד בנושא התעסוקה, וזה גם האמצעי היעיל ביותר בעיני בהקשר הזה, ולא פסיכולוג. 
טיפול פסיכולוגי טוב בפני עצמו, ובוודאי יוכל לסייע לך לברר לעצמך דברים בתוכך,ואני הרבה פעמים ממליצה עליו. במקרה שלך נראה (כמובן שנדרשת שיחה כדי לומר בוודאות) שאימון יכול לעזור.
אני יכולה לתת דוגמאות מדברים שאני עושה באימונים למציאת עבודה ונראה שהם רלוונטיים עבורך:
1. מיקוד במשרות רלוונטיות לפי עניין, כישורים, זמינות וכו'
2. כתיבה ומיקוד קורות חיים - אם מדובר בכמה תחומים, מדובר בכמה גרסאות של קורות החיים.
3. בניית הסיפור האישי - למה אתה מתאים לעבודה הזו, מה יש לך להציע, מדוע כדאי לקחת אותך, כיצד משתלבת ההיסטוריה התעסוקתית שלך במשרה החדשה.
4. הכנה לראיון - סימולציה עם שאלות ותשובות ומשוב כיצד אתה עובר ומה הרושם שנוצר, ותרגול לשיפור.
5. אם רוצים - גם הכנה לעבודה - איך להשתלב, איך להבין את המערכת מספיק טוב כדי להחשב עובד טוב וכזה שרוצים לשמר ולקדם. 

אני לא יודעת למה אמרו לך בתות שאינך מוכן לאימון. באופן כללי אנשים מדוכאים, או אנשים שאינם לוקחים אחריות על ההתנהגות שלהם פחות יתאימו לאימון. אדם שרוצה ללמוד ולהשתפר בדרך כלל מתאים לאימון. אני מתרשמת שאתה מאוד רוצה להצליח, ושאתה מוכן להתאמץ כדי שזה יקרה.
תות אינו המקום הראשון בו הייתי מחפשת מאמן. זה בית ספר שמחויב לספק לבוגרים שלו עבודה, ואין לך בקרה על הרקע, הניסיון וההתאמה של המאמן שנותנים לך. רוב המאמנים הם עצמאיים וניתן להגיע אליהם בחיפוש ברשת (או גם כאן דרך הפורום). אפשר גם לחפש באתר לשכת המאמנים.
אתה מוזמן להתייעץ איתי טלפונית, כדי שנבין את עניין "ההתאמה לאימון" ואוכל לכוון אותך באופן המדויק ביותר. 
לצפיה ב-'תודה על תשובתך, אבל'
תודה על תשובתך, אבל
15/04/2018 | 12:53
2
30
את כל מה שציינת בתשובתך כבר עשיתי, שילמתי 2000 ש"ח למכון אדם מילא להכוונה תעסוקתית וייעוץ, עברתי סדנאות בנושא גם במסגרת לשכת התעסוקה וגם במסגרת מרכז צעירים של עיריית חיפה. קורות החיים שלי שופצו עשרות פעמים ויש לי אכן כמה גרסאות מוכוונות משרה ספציפית. 
בשורה התחתונה, החלק הזה יכול לעזור אבל רק שעוברים את שלב סינון קורות החיים ומגיעים לראיון, אבל כמו שציינתי, אני כלל לא מגיע לשלב הזה בשנתיים האחרונות. אין לי אפשרות להתגבר על ה"בור הכרונולוגי" בשנות העסקתי בלי לשקר וגם גילי המתקדם אינו עוזר. 
לצפיה ב-'התבוננות מחדש'
התבוננות מחדש
15/04/2018 | 21:32
26
אני לא מאמינה כל כך בתחום של הכוונה תעסוקתית, לא בגלל שהוא יכול לזהות במה אתה טוב, אלא כי הכיוון הנכון עבור אנשים בדרך כלל נובע מתוכם ולא מתחומי החוזק שלהם. 
אם קורות החיים שלך לא מאפשרים לך להגיע לראיון, אזי הם לא משרתים את המטרה וצריך לטפל בהם. יכול להיות שצריך להתבונן שוב במשרות שאתה מחפש. כיוון נוסף שעוזר לפעמים הוא לחפש באמצעות נטוורקינג ולא במשלוח עיוור של קו"ח. 
קשה לשלוף תשובות למצב בו אתה נמצא, מה שברור הוא שצריך לעזור משהו שונה ממה שעשית עד כה, ומאחר וניסית הרבה דברים, צריך לחפש במקומות אחרים. באימון אפשר לעשות כזה תהליך, כדי להתבונן באופן רענן בדברים. 
איך היית רוצה שנעזור לך? 
לצפיה ב-'טיפ: תענה למסרים שאנשים שולחים לך '
טיפ: תענה למסרים שאנשים שולחים לך
22/04/2018 | 19:57
27
איך אתה בדיוק מצפה להתקדם לאן שהוא, כשאתה מתעלם מכל מי שמנסה ליצור איתך קשר?

לצפיה ב-'זה לא בשמיים'
זה לא בשמיים
22/04/2018 | 15:57
19

שלום JACK
בתוך הדברים שכתבת באומץ  - מקופל כאב רב,
שמשותף להרבה אנשים שלא מצליחים למצוא עבודה,
לא בגלל חוסר כישורים ויכולות,
אלא בגלל האמונה שלא ראוי שאדם ישבח את עצמו,
בגלל צניעות יתר או חוסר ביטחון.

אתה בהחלט ראוי לעבוד בעבודה מקצועית, שתתאים לכישוריך, ושיש בה עניין.
גם אם אתה שקט ומופנם אתה יכול להיות עובד מצוין.
כשלונות העבר לא מגדירים את העתיד.
זה לא בשמיים.
עם אדם כמוך ניתן לעבוד כדי להתגבר על הקשיים
ולהגיע למטרות שהצבת בפניך.

לצפיה ב-'שאלות שכדאי שתענה לעצמך כדי "לפתוח את הראש" לכיוונים חדשים'
שאלות שכדאי שתענה לעצמך כדי "לפתוח את הראש" לכיוונים חדשים
24/04/2018 | 13:29
23
1. מה אני אוהב לעשות בשעות הפנאי?
2. איזה סוג של "תעשה לי טובה קטנה" שהחברים או המשפחה מבקשים ממך?
3. לחשוב על עסק עצמאי,אולי כזה שמתכתב עם השאלות למעלה, בידיעה שבשנתיים הראשונות אתה עובד בלי להרוויח, רק בשביל התעסוקה, אח"כ תחליט אם להמשיך או לא.
לצפיה ב-'הרגשת אשמה ומחשבה כפייתית '
הרגשת אשמה ומחשבה כפייתית
08/04/2018 | 13:36
18
46
אני מרגישה שמאוד קשה לי לסרב לאנשים שאני מקירה . יש לי ילדה שכאשר אני באה לאסוף אותה מבה"ס הרבה פעמים ניגשת אלי חברה ומזמינה את עצמה. חשוב לציין שיש חברות שהיא לא מסתדרת איתן אחרי חצי שעה ואז אני נשארת השמרטפית .הילדה הזאת לא מזמינה אותה אליה, בנוסף לזה אימא של אותה ילדה שולחת לי הודעה שהיא רוצה לבוא אלינו.
כל פעם אני מרגישה לא נעים , אשמה מנסה לחפש יום אחר שזה יתאים לי. המחשבה לא עוזבת אותי.
אשמח לעזרה

לצפיה ב-'היכן עוד את פוגשת מצבים דומים לאלה בחייך?'
היכן עוד את פוגשת מצבים דומים לאלה בחייך?
08/04/2018 | 18:08
2
17
לצפיה ב-'הרגשת אשמה'
הרגשת אשמה
08/04/2018 | 20:36
1
24
בד"כ קשה לי להיות אסרטיבית ולסרב ,אבל  היגעתי למצב שקל לנצל אותי. ואז מה שיצא שהזמנתי חברות ללא הגבלת זמן כאשר לא היה לי נעים להיתקשר להורים ולהגיד שזהו. בסוף שנה הייתי בשיחה עם מטפלת רגשית של הילדה וסיפרתי לה שהיא לא מסתדרת עם חברות אחרי שעה וחצי ומה שהיא אמרה שאני אמורה להגן עליה ולשים גבולות. לא נעים לי תמיד קיים אצלי . כאשר מזמינים אותי לאירוע ואין לי כסף אבל לא נעים ואם פעם אחת לא הלכתי אז אכלתי את עצמי מבפנים . מה אני יכולה לעשות?
לצפיה ב-'בהחלט ניתן לעזור במקרים כאלה'
בהחלט ניתן לעזור במקרים כאלה
08/04/2018 | 20:54
26
נושא האשמה והגבולות חוזרים אצל אנשים שוב ושוב בקליניקה שלי וחבל.
כדאי לברר על מה זה יושב ובעיקר כדי לא להעביר הלאה לילדה
לצפיה ב-'הרגשת אשמה'
הרגשת אשמה
09/04/2018 | 13:28
2
30
אירה שלום,
הרבה אנשים חווים חוויות מסוג זה. הרגשת ה"לא נעים". 
העניין הוא שתחושות אלה גורמות לתיסכולים רבים, ולמחשבות רבות שלא עוזבות.
תשאלי את עצמך: "מה אני רוצה במקום זה?"
"איך יהיו חיי ללא ה"לא נעים?"
"איך אגיב כאירה החדשה, זו שכבר עשתה את השינוי, ובוחרת להגיב באופן שונה?"
"מה זה יאפשר לי?"
דרך אגב, יש לי תלמידים שעושים סטאז' במחיר סמלי. במידה שאת מעוניינת, אוכל לקשר ביניכם.
עדנה מימון
ednamaim@gmail.com 
לצפיה ב-'הרגשת אשמה'
הרגשת אשמה
11/04/2018 | 11:48
1
28
שלום, אלו שאלות שאני הרבה שואלת את עצמי, אני רוצה להרגיש קלילה לא לחשוב על כול סירוב שבועיים, לדעת לעבור הלאה,

לצפיה ב-'להרגיש קלילה'
להרגיש קלילה
11/04/2018 | 20:58
21
מעולה אירה. את רוצה להרגיש קלילה. זה חשוב. כמובן שתדמייני איך תיראי כשאת קלילה, איך תישמעי כשאת קלילה, ואיפה בדיוק תרגישי את זה בגוף. מה זה בשבילך להיות קלילה. ותעשי את זה.
דבר נוסף, כמה זמן את רוצה לחשוב על כל סרוב? תבחרי את הזמן. ברגע שאת שמה גבולות לזמן, את תהיי יותר בשליטה על המחשבות. לאחר מכן, תבחרי במחשבות אחרות. כמובן שתחליטי מראש איזה מחשבות את רוצה. (שוב, צעדים אלה יתנו לך את השליטה).
בנוסף, תעסיקי את עצמך בדברים מעניינים.
לצפיה ב-'גבולות'
גבולות
10/04/2018 | 12:39
11
23
שלום אירה,
נסיבות הסיפור שלך לא לגמרי ברורות לי, אשמח אם תבהירי -
את שומרת על ילדה ביסודי? בת כמה היא? ובת כמה את? 
מה התפקיד שלך מול הילדה הזו? 
האם אפשר לבדוק עם הילדה לפני אם היא מעוניינת להזמין חברות? 
האם אפשר לקחת את הילדה הצידה לפני שנותנים תשובה לחברה ומתייעצים איתה אם זה מתאים? 
נסי להסביר יותר על האירוע והנסיבות כדי שאוכל לסייע.

לצפיה ב-'גבולות'
גבולות
11/04/2018 | 11:56
10
18
שלום,
הילדה שלי בת 6 יש ילדה שהיא לא הכי בקשר איתה , אבל אנחנו גרים באותה שכונה ואותו בהס , והיא כל הזמן מזמינה את עצמה כאשר אנחנו נפגשים או שזה בא בהודעות מאימא שלה שכותבת בשם הילדה שלה.
חשוב לציין שהן ביחד אחרי זמן קצר לא הכי מסתדרות והן לא מזמינות גם.
אני מרגישה לא בנוח עד לחנק מצד אחד מצד שני פעם אחרונה שאלתי את הילדה שלי את מי היא רוצה להזמין והיא היזמינה חברה אחרת שהיא איתה בקשר יותר טוב ואז השדון הלא נעים התחיל ללחוץ עלי ואני התחלתי ללחוץ על הילדה שלי ולשאול אותה אולי תשנה את דעתה כי חברה אחרת רצתה לבוא אליה.
לצפיה ב-'למה להתערב?'
למה להתערב?
12/04/2018 | 08:03
9
23
יש לך ילדה מתוקה בת 6 שיודעת עם מי טוב לה ומה היא רוצה. אם תתני לה להחליט ותתמכי בהחלטה שלה, תעזרי לה לגדול להיות אדם אוטונומי ובעל החלטה.
אם באופן עקבי היא מחליטה לא טוב - בוחרת ילדה שלא נעים לה אתה, את יכולה לשוחח איתה על כך ולבדוק מה גורם לה להזמין אותה.
אם ילדה מסוימת מזמינה את עצמה, את יכולה לעזור לה להתחמק באופן נעים מהאירוע - לעזור לה מצוא משפטים לומר כמו "יש לנו תוכניות אחרות", "אולי מחר" וכו'. 
הדבר החשוב הוא לחזק את הילדה ולאפשר לה ללמוד לעשות החלטות טובות בעצמה. 
לצפיה ב-'הקושי הוא אצלי'
הקושי הוא אצלי
12/04/2018 | 08:50
8
13
תודה רבה, מה שכתבת זה בדיוק מה שצריך לעשות הבעיה היא אצלי. אני מרגישה לא נעים ורגשות אשמה כאשר ילדה שהיא לא בקשר איתה רוצה לבוא אלינו ואימא שלה כותבת לי בשמה. ואז זה יוצא בגלל הלא נעים שלי אני מתחילה להכריח את הילדה שלי בבחירות שהיא עושה. לא נעים לי אחרי זה לפגוש את האימא ברחוב התחלתי להימנע ללכת לגן שעשועים. 
לצפיה ב-'אשמה'
אשמה
12/04/2018 | 19:53
7
17
אירה יקרה,
תוכלי לכתוב מדוע את מרגישה אשמה? 
זה לא חייב להיות הגיוני במיוחד, רגשות הם הרבה פעמים לא מאוד הגיוניים. יעזור אם תרשמי את שרשרת המחשבות שעוברת לך בראש כשהאמא כותבת לך. 
לצפיה ב-'הרגשת אשמה'
הרגשת אשמה
12/04/2018 | 20:55
6
14
קודם כול , לא נעים לי כי, אנחנו גרים קרוב, ואני רואה אותה בבהס ועכשיו התחלתי ממש להימנע מסיטואציות של מקומות מפגש, זה התחיל לשלוט בי ,אני לא יודעת מה להגיד מרגישה מאוד לא בנוח. פעם הינו בקשר יותר גם בגלל זה לא נעים לי , מצד אחד מצד שני יכול להיות שזה החינוך שקיבלתי אני אדם שקשה לו לסרב לא נעים מה יחשבו .
לצפיה ב-'מה יחשבו'
מה יחשבו
13/04/2018 | 11:18
5
18
אירה יקרה,
מה באמת יחשבו עלייך אם תאמרי "יש לנו תוכניות אחרות" או "הבת שלי לא מסכימה" או משהו דומה? 
סביר להניח שזה זה לא יהיה נעים לאותה אמא, נעים יותר לקבל תשובה חיובית. (זו תחושה, לא מחשבה).
האם באחריותך לגרום לכולם מסביב להרגיש נעים כל הזמן? 
האם יש לך אפשרות לגרום לכוווולם לחשוב שאת הכי בסדר כל הזמן? 
לצפיה ב-'הרגשת אשמה'
הרגשת אשמה
13/04/2018 | 20:10
4
16
היי, זאת בדיוק הנקודה שאני מנסה כל הזמן להיות בסדר עם כולם על חשבון הרגשות שלי, ועל חשבוני. עכשיו היה מקרה דומה - היתי בגן שעשועים בת שלי היתה עם חברה והיו שם עוד בנים שהיא לא מקירה . הבת שלי ביישנית לא רצתה לשחק איתם ישבה לידי ואמרה אני שונאת בנים לא רוצה לשחק איתם ורוצה רק עם חברה. האימא של הבנים שישבה גם שם אמרה - הם ילדים טובים ואז הבת שלי החלה להגיד שהיא לא משחקת עם בנים. האמא של הבנים אמרה לא יודעת מה החינוך אצלך , אבל אצלי במקרים כאלה אני מחזירה הביתה.
מאוד נפגעתי בלב ולא עניתי. איך אני מגיעה למצב שלא לשמור בבטן אלא לענות בלי רגשות מיותרים?
לצפיה ב-'מה היית רוצה לענות? '
מה היית רוצה לענות?
15/04/2018 | 21:24
3
14
שלום אירה,
השלב הראשון הוא להבין מה באמת היית רוצה לענות. 
מה התשובה שהיית רוצה לענות לה ולא ענית? 
מה תהיה תשובה עניינית ולא רגשית? 

לצפיה ב-'קשה לי לענות '
קשה לי לענות
17/04/2018 | 09:27
2
9
שלום רב,
אני רוצה להודות שהיה לי קשה לחשוב על תשובה.  לא כולם חייבים לרצות לשחק ביחד או אני לא צריכה עזרה בחינוך.
רק המחשבה על התשובה עשתה לי פרפרים בבטן. תמיד כאשר אני צריכה להגיד משהו אסרטיבי אני יותר מזיעה מרגישה את הדופק. הגוף נכנס לסטרס
לצפיה ב-'מה הלאה'
מה הלאה
24/04/2018 | 21:51
1
13
אירה יקרה,
קשה באמת לעזור לך מכאן. אני חושבת שכדאי לך מאוד לפנות לאיש מקצוע - זה יכול להיות פסיכולוג, או ייעוץ הורים, או קורס בהורות. 
יש מקומות אישיים שלך שכדאי לך לעבוד עליהם, ויש הדרכה כללית שתוכל לסייע לך לבנות החלטיות ובהירות באופן בו את מתנהלת עם הילדה. 
לצפיה ב-'תודה '
תודה
26/04/2018 | 14:47
7
תודה רבה
לצפיה ב-'לוח מתאמנים וסטאז'רים'
לוח מתאמנים וסטאז'רים
05/06/2017 | 09:58
32
126
שרשור זה מיועד:
לאנשים המחפשים מאמנים
למאמנים מתחילים  וסטאז'רים המעוניינים לתת אימון בתשלום סמלי או בחינם.
למאמנים המחפשים מדריכים (סופרוויז'ן).
להצעות ובקשות אימון בברטר
יוזמות למפגשי מאמנים ומפגשי קהילה חינמיים

המנעו מפרסום בפורום - תוכלו לפתוח כרטיס עסק ולהופיע בין בעלי המקצוע בתפוז.

לצפיה ב-'מעוניינת באימון אישי טלפוני לתזונה ולאורח חיים בריא '
מעוניינת באימון אישי טלפוני לתזונה ולאורח חיים בריא
04/06/2017 | 01:37
1
90
היי,
מעוניינת באימון אישי טלפוני לתזונה ולאורח חיים בריא, על ידי מתלמדת, בתשלום סמלי או ללא עלות. אשמח להפניות מתאימות או הצעות.
תודה!
לצפיה ב-'אימון מוזל לתזונה ולאורח חיים בריא'
אימון מוזל לתזונה ולאורח חיים בריא
17/08/2017 | 01:00
62
היי,
שמי עינת, מאמנת בסוף תהליך סטאג' בן שנה וחצי במכון אדלר. בת 46, נ+4.
עד כה במהלך הסטאג' אימנתי גם לאורח חיים בריא.
אשמח לאמן אותך אימון טלפוני או במפגש פנים אל פנים, לאחר שיחה טלפונית בירורית ובחינה (הדדית :) כדי לראות אם אנו מתחברות ואם נכון לך לפנות לתהליך אימון או לתהליך אחר בנושא).
מדובר באימון בן 12 מפגשים/שיחות בני כשעה כל אחד מהם. האימון מתבצע בהדרכה (מאחורי הקלעים) של מדריכה בכירה בעלת וותק של שנים בתחום במכון אדלר מוכרת מאוד בתחום אורח החיים הבריא.
עלות האימון 600 שח' אשר עוברים ישירות ממך למכון אדלר ומשולמים למעשה למדריכה המלווה אותי עבור ההדרכה המקצועית.

אם נשמע לך, אשמח אם תצרי עמי קשר טלפוני : 058-4948999 ונוכל לשוחח לקבלת פרטים נוספים.

נשתמע,
עינת.
לצפיה ב-'מעוניינת באימון קבוצתי בעלות סמלית אזור ת"א'
מעוניינת באימון קבוצתי בעלות סמלית אזור ת"א
06/05/2017 | 16:35
3
135
היי מעוניינת באימון קבוצתי שיגרום לי להיות יותר שלמה ומאושרת עם החיים שלי , לצערי איני יכולה לעבוד ואין לי אינטרקציה חברתית ומרגישה לפעמים שעמום וחוסר תכלית .
אשמח לשמוע אם מישהו יודע על איזושהי קבוצה שיכולה להתאים לי.
משהו בעלות סמלית או חינמית .

לצפיה ב-'אלטרנטיבות'
אלטרנטיבות
01/06/2017 | 22:42
93
היי ליפז
אני מניח שמלבד אימון קבוצתי את יכולה לארגן בעצמך סיטואציות חברתיות. בקניון יש סיטואציות. באוטובוס. עם המוכר/ת במכולת. בתור לקפה. בכל מקום. 

ומעבר לזה, יש כל מיני אירועים/הרצאות/סדנאות באוניברסיטאות וכו' שבד"כ לא ממש יקרים. נסי לעשות גוגל.

נסי גם את MEETUP.COM ולחפש שם דברים באיזור שלך (יש חיפוש לפי מיקום).

גם בסניפים של חנויות ריקושט יש הרצאות על כל מיני טיולים, תוכלי לפגוש שם אנשים.

סתם, רעיונות.
לצפיה ב-'אימון קבוצתי'
אימון קבוצתי
05/06/2017 | 10:26
84
הי ליפז,
זו תהיה בעיה למצוא אימון קבוצתי בחינם, את יכולה לבדוק דרך עמותות שונות - אולי "בעצמי" יכול לעזור. מאמנים עובדים בשכר, ובצדק. 
אימון אישי יהיה קל יותר למצוא בתשלום סמלי, אצל סטאז'רים. 
לצפיה ב-'אימון מוזל להעצמה ואושר'
אימון מוזל להעצמה ואושר
17/08/2017 | 01:07
66
היי ליפז,

היי ליפז היקרה,
שמי עינת, מאמנת בסוף תהליך סטאג' בן שנה וחצי במכון אדלר. בת 46, נ+4.
עד כה במהלך הסטאג' אימנתי נשים מקסימות אשר נסיבות חייהן לא איפשרו להן לקיים אורח חיים רגיל, לכן אני יכולה להזדהות מאוד עם תחושת התסכול הנובעת מכך.
בשלב זה עדיין אינני עורכת אימונים קבוצתיים (מתכננת לאחר סיום הסטאג') אבל 
אשמח לאמן אותך אימון  במפגש פנים אל פנים, לאחר שיחה טלפונית בירורית ובחינה (הדדית :) כדי לראות אם אנו מתחברות ואם נכון לך לפנות לתהליך אימון או לתהליך אחר בנושא).
מדובר באימון בן 12 מפגשים בני כשעה כל אחד מהם. האימון מתבצע בהדרכה (מאחורי הקלעים) של מדריכה בכירה בעלת וותק של שנים בתחום במכון אדלר.
עלות האימון 600 שח' אשר עוברים ישירות ממך למכון אדלר ומשולמים למעשה למדריכה המלווה אותי עבור ההדרכה המקצועית.
אם נשמע לך מתאים אשמח לשוחח ולתת לך פרטים נוספים. טל: 0584948999.

לצפיה ב-'אימון אישי להכוונה תעסוקתית במחיר סמלי'
אימון אישי להכוונה תעסוקתית במחיר סמלי
15/08/2017 | 23:02
1
51
אני מזמינה אותך לאימון אישי להכוונה תעסוקתית, העצמה אישית וכל תחום בו תבחרי.
שמי רונית, מאמנת אישית בהתמחות באימון תעסוקתי וויסות רגשי לנשים ונערות.
אז אם בוער בך לצאת למסע לדרך חדשה ולחולל שינוי בחייך, התקשרי ל 0524552454 או השאירי כאן הודעה ו בפרטי אחזור אליך.
רונית
לצפיה ב-'היי רונית אשמח לקבל פרטים לגבי אימון אישי להכוונה תעסוקתית '
היי רונית אשמח לקבל פרטים לגבי אימון אישי להכוונה תעסוקתית
25/04/2018 | 10:18
1
בין היתר, מהו מחיר סימלי?

בתודה מראש

לצפיה ב-'אימון אישי מוזל ממאמנת בסוף תהליך סטאג' '
אימון אישי מוזל ממאמנת בסוף תהליך סטאג'
17/08/2017 | 01:12
59

שמי עינת, מאמנת בסוף תהליך סטאג' בן שנה וחצי במכון אדלר. בת 46, נ+4. לאחר למעלה מ20 שנה של עבודה בתפקידי ניהול בכירים בארגון גדול אני מתחילה את דרכי כמאמנת אישית.
אשמח לאמן אותך אימון טלפוני או במפגש פנים אל פנים, לאחר שיחה טלפונית בירורית ובחינה (הדדית :) כדי לראות אם אנו מתחברים ואם נכון לך לפנות לתהליך אימון או לתהליך אחר בנושא).
מדובר באימון בן 12 מפגשים/שיחות בני כשעה כל אחד מהם. האימון מתבצע בהדרכה (מאחורי הקלעים) של מדריכה בכירה בעלת וותק של שנים באימוןבתחום עליו תבקשי להתאמן ממכון אדלר.
אשמח לשוחח לקבלת פרטים נוספים: 0584948999

לצפיה ב-'אימון NLP במחיר סמלי - אזור השרון'
אימון NLP במחיר סמלי - אזור השרון
19/08/2017 | 17:27
50
מה זה NLP?
 NLP (Neuro Linguistic programming) היא שיטת אימון המתמקדת בהבנת דפוסי ההתנהגות שלנו, ביצירת שינוי בדפוסים שמזיקים לנו ובמינוף ההתנהגויות שמועילות לנו לתחומים נוספים בחיים. 
במצבים בהם אנחנו חווים תקיעות, פחד, קונפליקט פנימי (כזה שמונע מאיתנו לעשות משהו שאנחנו רוצים, או כשיש לנו התלבטות גדולה), רגשות לא נעימים, דחיינות, או במקרים שבהם אנחנו מעוניינים לאפשר לעצמנו להרגיש טוב יותר ולהשתמש טוב יותר במשאבים פנימיים, משמש ה NLP כלי עוצמתי וממוקד כפתרון. 
אימון NLP מונע מאיתנו "לחפור" שוב ושוב בבעייתנו או להתקע במקומות שבהם שיחות על הבעיה לא עזרו. האימון יוצר פריצת דרך ומעלה מוטיבציה, בטחון ודפוסי התנהגות חיוביים יותר.  
כשתרגישו מוכנים לשינוי, אני זמינה בשבילכם:
058-4598310
לצפיה ב-'הצעה לאימון-ייעוץ אישי'
הצעה לאימון-ייעוץ אישי
25/09/2017 | 02:54
49
בס"ד

שמי איילת השחר, והנני סטודנטית שנה ג' בבית הספר 'תורת הנפש' ללימודי פסיכולוגיה יהודית בשיטת הבעל שם-טוב.  בשיטה זו נוגעים ברבדים עמוקים מאוד בנפש האדם, במיוחד בעל-מודע שלו, ומגיעים לתובנות משנות-חיים.  היהדות היא מקור בלתי-נדלה של חכמת-הנפש, ומתוכה שואבת השיטה את ייחודיותה ועצמתה.

בשלב זה של לימודיי (תקופת הסטאז'), הנני זקוקה לנשים, המעוניינות לעבור תהליך ייעוצי-אימוני מעצים-חיים. בתהליך זה נצלול למעמקי-הנפש ונגלה את סודותיה ואת כוחה לרפא את עצמה.

המחיר לכל מפגש אימוני-ייעוצי (עד שעה) הוא 60 ש"ח.

השירות מוצע לנשים בלבד (דתיות וחילוניות כאחד).

אשמח להיות חלק מתהליך יציאתכן מגולה לגאולה.

איילת השחר
מאמנת  ויועצת
050-7684864
ירושלים

לצפיה ב-'מתנה. אימון אישי לשינוי'
מתנה. אימון אישי לשינוי
03/10/2017 | 11:59
1
42
הי כולם, במסגרת התמחות לשלב ב' כמאמנת מוסמכת-מחפשת להעניק אימון אישי במתנה למי שבאמת רוצה שינוי. בעלת תואר ראשון בחינוך,  תואר שני בייעוץ חינוכי,  מנחת קבוצות ומאמנת. מקבלת בכפר יונה. האימון ללא תשלום. מי שרוצה..מוזמן בשמחה.  שנה טובה. 
לצפיה ב-'אימון במתנה'
אימון במתנה
02/12/2017 | 19:58
32
היי טליאין
מה כתובת המייל שלך שאוכל לתת לך את מס הטלפון שלי?
(אני לא יודעת איך כותבים הודעה מבלי שאחרים יוכלו לראות אותה)

לצפיה ב-'מאמן אישי בשלבי הפרקטיקום מחפש מתאמנים'
מאמן אישי בשלבי הפרקטיקום מחפש מתאמנים
24/10/2017 | 10:53
40
שלום לכולם :)
סיימתי השנה קורס אומן NLP ומאמן NLP ואני באמצע תהליך הסופרוויז'ן ובתחילת תהליך הפרקטיקום ומחפש מתאמנים כדי לסיימם. מי שיש לו עצות או רעיונות לגבי איפה עוד אפשר לפרסם ומה עוד אפשר לעשות אשמח לשמוע. המייל שלי הוא moran8friedlander@gmail.com
המשך שבוע טוב!
לצפיה ב-'מפגשי הנחיה/אימון בשיטת NLP במחיר סמלי לצורכי סיום הסטאג''
מפגשי הנחיה/אימון בשיטת NLP במחיר סמלי לצורכי סיום הסטאג'
17/11/2017 | 10:47
42
כחלק מסיום לימודי כמאמן בשיטת -NLP אני מעביר עכשיו הנחיות NLP כחלק מתהליך הסופרוויז'ן. מדובר על תהליכים קצרים וממוקדים של 3-6 מפגשים שבהם נבנה ביחד מטרת שינוי ספציפית ממוקדת סיטואציה שעליה נעבוד, נפתח משאבים שיעזרו להגיע למצב הרצוי, נעבור תהליכי NLP שעובדים עם תת המודע לשינויים מהירים של התנהגויות/מחשבות/רגשות דפקטיביים אוטומטיים בחיינו שלפעמים אנו מרגישים כאילו אין לנו שליטה עליהם. לא בהכרח מדובר בתהליך "כבד" שעוסק  לדוגמא בפחדים עמוקים (למרות שגם זה אפשרי), אלא זה גם יכול להיות תהליך קליל על התמדה במשהו שקשה לך להתמיד בו או להתחיל לאכול איזה ירק בריא שמשום מה את/ה לא אוהב/ת.
אם יש לכם שאלות צרו איתי קשר פה או במספר טלפון 052-8829944 - אני בכל מקרה אשמח לשוחח איתכם ולהסביר לכם עוד על העולם הגדול הזה שנקרא NLP.
לצפיה ב-'אימון בהתנדבות '
אימון בהתנדבות
02/12/2017 | 20:03
35
היי
מחפשת מאמנת בהתנדבות או במסגרת סטאג'.
לצפיה ב-'מחפשת מאמנת בהתנדבות או מחיר סמלי'
מחפשת מאמנת בהתנדבות או מחיר סמלי
07/12/2017 | 14:16
1
31
אני מחפשת מאמנת או איזה שהוא סוג של ליווי גם של מישהי שזה לא המקצוע שלה אבל רוצה לעזור ולתת תמיכה חברית למשימות היום יום. בהתנדבות או במחיר סמלי.
באזור המרכז, אפשר להפגש באזור הבית שלה או שלי.
לצפיה ב-'היי '
היי
08/01/2018 | 21:18
9
היי 

אני מאמנת ואני אשמח לראות אם אוכל לעזור 
לצפיה ב-'מחפשת מתנדבת, מלווה, גם מישהי שהיא לא מאמנת במקצועה'
מחפשת מתנדבת, מלווה, גם מישהי שהיא לא מאמנת במקצועה
07/12/2017 | 14:39
19
מחפשת מישהי שרוצה לעזור ולתת תמיכה חברית במשימות היום יום בתקופה קשה שלי. לא בהכרח עזרה מקצועית אלא ליווי. עזרה בדברים שלי כרגע קשה לעשות לבד. אני מחפשת מתנדבת או במחיר סמלי או שהעזרה תהיה הדדית, אני אעזור לה בדברים שהיא צריכה עזרה. יש לי יכולת לעזור לאחרים אבל לעצמי כרגע אני צריכה עזרה.
לצפיה ב-'מזמינה לאימון אישי בעלות נמוכה'
מזמינה לאימון אישי בעלות נמוכה
09/12/2017 | 23:15
2
32
יועצת ומאמנת אישית מזמינה אותך לאימון בעלות נמוכה. אימון לחיים מייטביים, איכותיים ומעצימים. איזור מרכז. קליניקה פרטית.
לצפיה ב-'אימון אישי בעלות נמוכה'
אימון אישי בעלות נמוכה
14/01/2018 | 18:38
1
20
היי,
לאיזה מייל אפשר לכתוב לך ?
לצפיה ב-'אימון במחיר סמלי באיזור המרכז'
אימון במחיר סמלי באיזור המרכז
14/01/2018 | 19:16
11
הי
צרי עימי קשר דרך המייל שלי
אשמח לעזור
תודה
לצפיה ב-'מחפשת אימון אישי מוזל דרך הסקייפ'
מחפשת אימון אישי מוזל דרך הסקייפ
21/12/2017 | 22:18
1
15

שלום רב
אני מחפשת אימון אישי מוזל כדי לקבוע ולממש מטרות בתקופה של חוסר ודאות עד למציאת עבודה
תודה

לצפיה ב-'הי'
הי
24/12/2017 | 21:42
11
שמי אירן כרמל
אני מאמנת מזה מספר שנים. גם בסקייפ ובטלפון.
אני גרה בירושלים.
תוכלי לכתוב לי ונתאם שיחה.
ביי ובהצלחה
לצפיה ב-'מאמנת אישית ועיסקית ברמת הגולן והגליל'
מאמנת אישית ועיסקית ברמת הגולן והגליל
29/12/2017 | 10:53
16
שלום לכולם סיימתי לימודי הכשרת מאמנים ואימון מתקדם וכרגע לומדת אימון עיסקי. אשמח לקבל מתאמנים במחיר מיוחד ומוזל
054-6617866 
לצפיה ב-'מאמנת אישית במחיר סמלי '
מאמנת אישית במחיר סמלי
07/01/2018 | 16:59
2
40
האם אתם רוצים לחוות שינוי בחיים שלכם  ? האם יש בכם רצון לצמוח בתחום כלשהו  בחיים?  אילו מטרות הייתם רוצים להגשים השנה ? אולי עזרה תייסע לכם לצעוד לעבר השינוי. 
אתם מוזמנים לפנות אלי להתחיל  מסע מדהים, בו תקבלו כלים חדשים שיעזרו לכם להתחבר לפוטניצאל הטבעי שלכם ולהגשים מטרות ויעדים.
אני יפעת סיימתי אימון הוליסטי במכללת רידמן משך התהליך 10 מפגשים עלות  כל מפגש 50 שקלים 
המפגשים מתקיימים ברמת גן,   ניתן להשאיר הודעה ואני אחזור 
לצפיה ב-'שלום. זה עדיין רלוונטי?'
שלום. זה עדיין רלוונטי?
10/03/2018 | 08:55
1
17
אשמח לדעדת
לצפיה ב-'היי '
היי
11/03/2018 | 08:21
10
היי זה עדין רלוונטי את מוזמנת לפנות אלי ונשוחח 
0522238627
יום נעים 
לצפיה ב-'אימון אישי- 50 שח למפגש'
אימון אישי- 50 שח למפגש
13/03/2018 | 20:22
27

במסגרת לימודיי כמאמנת אישית במכון אדלר אני רוצה להעניק לכם את האפשרות להתמקד בכם.
אם אתם מעוניינים להקדיש לעצמכם שעה בשבוע לאימון שנועד להניע אתכם להשגת המטרות החשובות בחייכם,
מטרות שיעשו לכם סדר ויגדירו לאן תרצו להגיע,
צרו עימי קשר במספר- 0527073966, ובתשלום סימלי תצעדו לעברם.

בהצלחה ויום מקסים לכולם ☀️
שני

לצפיה ב-'אימון אישי במסגרת פרקטיקום (סטאז') : אפרת שמש - 052-4701722'
אימון אישי במסגרת פרקטיקום (סטאז') : אפרת שמש - 052-4701722
02/05/2018 | 23:47
1
שלום לכולם ,
שמי אפרת ואני מסיימת לימודי הכשרת מאמנים  בבית ספר מוביל.
כחלק מההכשרה אני עושה פרוייקט סיום ולשם כך, אם את בת 21 ומעלה ומעוניינת לעבור תהליך אימון אישי,
צרי איתי קשר בטלפון: 052-4701722
ואשמח לשוחח ולמסור פרטים נוספים.
 אפרת
לצפיה ב-'אימון אישי במסגרת פרקטיקום (סטאז')'
אימון אישי במסגרת פרקטיקום (סטאז')
02/05/2018 | 23:39
17
שלום לכולם,
שמי אפרת ואני מסיימת לימודי הכשרת מאמנים  בבית ספר מוביל.
כחלק מההכשרה אני עושה פרוייקט סיום ולשם כך, אם את בת 21 ומעלה ומעוניינת לעבור תהליך אימון אישי, צרי איתי קשר בטלפון: 052-4701722 ואשמח לשוחח ולמסור פרטים נוספים.

לצפיה ב-'מאמן NLP בתהליך פרקטיקום מחפש מתאמנים '
מאמן NLP בתהליך פרקטיקום מחפש מתאמנים
26/04/2018 | 13:04
18
כחלק מסיום לימודי ותהליך ההתמחות (סטאז') שאני עובר, אני מעביר תהליכי אימון אישי (קואצ'ינג) והנחיות NLP במחיר סמלי של רק 50 שקלים למפגש של שעה-שעה וחצי. המפגשים מתקיימים בתל אביב, ומדובר בתהליך יחסית קצר של 3-10 מפגשים. למי שמעוניין וולמי שיש שאלות – מוזמנים ליצור איתי קשר ב-0528829944. המשך שבוע טוב! :)

לצפיה ב-'האם הפורום עדיין פעיל?'
האם הפורום עדיין פעיל?
10/03/2018 | 08:50
1
20
לא רואה כבר פעילות. 
לצפיה ב-'הפורום פתוח'
הפורום פתוח
10/03/2018 | 13:53
31
הי יעל,
הפורום פעיל ככל שהגולשים מפעילים אותו. אני כמנהלת עוקבת אחרי מה שקורה ומגיבה כשצריך. 
אם תעלי נושא תקבלי עליו תגובות בדרך כלל. 
לצפיה ב-'שאלה לגבי מפגשי אימון'
שאלה לגבי מפגשי אימון
23/02/2018 | 07:12
2
51
שלום רב,

כמאמנים, האם אתם מגיעים למפגשים עם מחשב?
לצפיה ב-'תגובה לשאלה על פגישת אימון עם מחשב'
תגובה לשאלה על פגישת אימון עם מחשב
23/02/2018 | 16:45
43
אף פעם לא השתמשתי במחשב בפגישת אימון, וגם לא אשתמש.
חשובה לי הזרימה בתהליך. מבחינתי המחשב פוגע בזרימה.
אני כותבת במחברת.
לצפיה ב-'מעדיפה בלוק'
מעדיפה בלוק
24/02/2018 | 19:57
32
אני חייבת לרשום נקודות במהלך הפגישה, אבל תמיד עושה זאת בכתב יד על בלוק. בתחושה שלי מחשב יוצר חיץ גדול יותר מאשר בלוק (שגם זה לא אידאלי, מאחר ואין קשר עין כשכותבים). 
הלקוחות שלי מגיעים לפעמים עם מחשב לסכם לעצמם נקודות, זה כמובן בסדר גמור מבחינתי. 
לצפיה ב-'האם הייתם מוכנים לשים כסף שתפסידו אם לא תעמדו במטרות'
האם הייתם מוכנים לשים כסף שתפסידו אם לא תעמדו במטרות
27/12/2017 | 23:07
8
71
שלכם?

למשל אם אני לא יורד במשקל במשך השבוע אני מפסיד 50 שקל?

האם הפחד להפסיד כסף יעזור לכם לעמוד ביעדי הדיאטה להתמיד ולא להתפתות? והאם הייתם מוכנים להתנסות בכזה דבר אם היו מציעים לכם?

שואל זאת מכיוון שמישהו שאני מכיר רוצה להקים מיזם כזה באינטרנט, מה דעכם?
לצפיה ב-'תרומה'
תרומה
28/12/2017 | 10:36
4
58
אני אישית לא הייתי שמה כסף כנגד המטרות שלי, אלא מחפשת דרך חיובית להגיע אליהן. 
אבל גם אם כן, לא הייתי מוכנה שמישהו באיזה אתר ירוויח מזה, אלא אם הייתי יודעת שהכסף הולך למשל לתרומה למטרה טובה שהייתי יכולה לבחור אותה. 
לצפיה ב-'מעניין...מבין לגבי אי רצון למניעה שלילי לגבי התרומה'
מעניין...מבין לגבי אי רצון למניעה שלילי לגבי התרומה
28/12/2017 | 23:38
3
33
אם כן הייתי בקטע אז דווקא  אולי היתי רוצה שהכסף לא ילך לתרומה אלא אפילו לשונא שלי מכאן שהכסף ילך לאתר מאשר תרומה הוא הגיוני...
לצפיה ב-'באמת? '
באמת?
01/01/2018 | 08:38
1
25
היית נותן כסף לשונא שלך כדי לעמוד במטרות? נראה לי משונה מאוד, על גבול הפגיעה העצמית. 
אני מוצאת רעיון של אתר כזה שבו האתר מרוויח אם לא הצלחתי במשהו יותר דומה להימורים מאשר למשהו שמקדם את האדם ומטרותיו. המחויבות של אדם למטרות שלו היא לא שלילית - היא לא באה כנגד מישהו אלא בעד עצמו ובעד ההתקדמות שלו. זה נראה לי שגוי לגמרי לקדם ככה מטרות. 

לצפיה ב-'זה יותר גרוע מהימורים, כי בהימורים יש לפחות סיכוי להרוויח'
זה יותר גרוע מהימורים, כי בהימורים יש לפחות סיכוי להרוויח
03/01/2018 | 08:11
16

לצפיה ב-'הבעיה עם זה שהכסף הולך לבעל האתר פשוטה: יש לו אינטרס שתיכשל'
הבעיה עם זה שהכסף הולך לבעל האתר פשוטה: יש לו אינטרס שתיכשל
22/04/2018 | 20:10
10
למה שבעל האתר ירצה בכלל לעזור לך כלקוח, אם בכל פעם שאתה מועד הוא מקבל כסף? זה פשוט מזמין דינמיקה נצלנית, שבה הוא בעצם מקבל תגמול חיובי על תוצאה שלילית. לא נשמע לך בעייתי?

לצפיה ב-'מה פירוש "לשים כסף"? אם אעמוד ביעד, אז בעל האתר ישלם לי?'
מה פירוש "לשים כסף"? אם אעמוד ביעד, אז בעל האתר ישלם לי?
03/01/2018 | 08:09
18
אם זה הולך רק בכיוון באחד (אם נכשלת, תשלם לנו) אז זה רעיון נצלני וטיפשי מאין כמוהו.

לצפיה ב-'אני מכיר את הגישה הזאת. זה יכול לעבוד אבל לא על כולם'
אני מכיר את הגישה הזאת. זה יכול לעבוד אבל לא על כולם
07/01/2018 | 15:21
17
זה מבוסס על כיוון מוטיבציה של הימנעות מכאב- הפחד להפסיד.

זה יכול לעבוד כדי לשבור סוג של פחד שמספיק לפעול כמה פעמים כדי שהפחד ישבר. כלומר שהפחד מבוסס על אמונות שטחיות שאין לגביהן הרבה תחושה של וודאות ומספיקות התנסויות בודדות כדי לפרק את האמונות האלה וליצור חדשות.

בדיאטה זה לא יכול לעבוד מכמה סיבות:
א- הדרך הבריאה לרדת במשקל היא לשנות את סגנון החיים. זה לא מספיק להיכנס לתקופה של דיאטה כי אחר כך חוזרים לאכול כרגיל. אז אם אתה משתמש במקור מוטיבציה שהוא נטו חיצוני אז כדי לשמור על המשקל אתה תישאר תלוי בו לנצח.

ב- רוב האנשים שזקוקים לעזרה בירידה במשקל הקושי שלהם נובע ממקור עמוק יותר. הפחד להפסיד כסף לא חזק מספיק. זה לא משתווה לפחדים שנובעים מדימוי עצמי נמוך.

ג- ירידה במשקל זו תוצאה של תזונה אבל זו תוצאה שאין לנו 100% שליטה עליה. גם אם נשנה את התזונה ונעשה הכל מושלם, אי אפשר לחזות באיזה קצב נרד במשקל ומתי נראה תוצאות. לכן למדוד את זה ככה יהיה בעייתי מאוד וגם לא יעזור מוטיבציונית כי כשאדם לא מרגיש שיש לו יכולת להשפיע על משהו, קשה לו מאוד לגייס מוטיבציה כדי בכלל לנסות.
לצפיה ב-'דרך למזער דחיינות'
דרך למזער דחיינות
18/01/2018 | 15:43
22
היי
 קראתי ספר בשם "דחיינות" ובו אחת הדרכים להתמודד עם עשייה זה "תמריץ שלילי" מה יקרה אם לא אעמוד בהתחייבות שהצבתי לעצמי.
בספר הייתה דוגמה על תמריץ שלילי של תרומה לעמותה שאני לא מאמין בה, כדי לחזק את העמידה במטרות לדוגמה. 
התערבות עם חבר שאם לא יעמוד במטרה אז אתה חייב לו משהו.
זה לא חייב להיות סביב כסף אבל אם מניע אותך תמריץ שלילי יותר מחיובי אז נסה למצוא דרכים שיכולות גם לפרגן לסביבה שלך :)
בהצלחה 

רינת רחמינוב- אימון לאהבה והגשמה עצמית

לצפיה ב-'מדיטציית NLP לחיזוק הביטחון העצמי והאומץ, וחיבור להוקרה'
מדיטציית NLP לחיזוק הביטחון העצמי והאומץ, וחיבור להוקרה
10/12/2017 | 22:42
2
74
אהלן חברים. הכנתי בערוץ היוטיוב שלי מדיטציית NLP לשיפור הביטחון העצמי, חיבור לאומץ והוקרה. מדיטציה לפריצת פחדים והשגת מטרות. מומלץ לחזור אליה מידיי פעם ולהאזין שוב.

תיהנו!

נ.ב
אין להאזין בזמן נהיגה
לצפיה ב-'תודה מדיטציה מקסימה'
תודה מדיטציה מקסימה
13/03/2018 | 20:58
1
9
לצפיה ב-'באהבה רבה :)'
באהבה רבה :)
21/03/2018 | 14:04
3
לצפיה ב-'מעוניינת להתנדב (ללא תשלום) בארגון העוסק בתחום'
מעוניינת להתנדב (ללא תשלום) בארגון העוסק בתחום
07/12/2017 | 15:05
1
79
שלום לכולם,
אני משפטנית המתעניינת בתחום. על מנת לטעום מהתחום המרתק הזה, אני מעוניינת להתנדב בהיקף של יום בשבוע למשך תקופה ארוכה, באזור המרכז, במקום המעביר סדנאות/הכשרות/טיפולים בתחום. אני יכולה לסייע בשיווק, כתיבה, אדמיניסטרציה וכמובן יעוץ משפטי. 
אשמח לקבל הצעות לאימייל:  erezerez8@gmail.com  
יום נפלא - פזי.
לצפיה ב-'התנדבות'
התנדבות
07/12/2017 | 19:07
55
הי פזי,
הגוף העיקרי שמרכז את תחום האימון הוא לשכת המאמנים, הוא יתן לך את החשיפה הגדולה ביותר לתחום. 
הנה האתר, את יכולה לפנות לאסנת מנהלת האדמיניסטרציה או לטילי, יו"ר הלשכה ולבדוק איתן מה האפשרויות להתנדב.
עוד מקום מסוג אחר שאפשר להתנדב בו הוא עמותות - יש מספר עמותות שמפעילות פרויקטים של אימון באופן קבוע, למשל "רוח נשית" שפועלת למען עצמאות כלכלית לנשים נפגעות אלימות. 
לצפיה ב-'הנוסחה המדעית להצלחה בכל תחום [סרטון]'
הנוסחה המדעית להצלחה בכל תחום [סרטון]
30/11/2017 | 11:40
49
מתוך ההרצאה שלי על השקר הגדול של מחשבה יוצרת מציאות. הבאתי בהרצאה את מה שאני קורא לו "הנוסחה המדעית להצלחה". תיהנו :)
לצפיה ב-'לימודי אימון אישי'
לימודי אימון אישי
12/11/2017 | 13:48
1
81
שלום! ניסיתי לחפש את התשובה בפורום, אך לא מצאתי אז מקווה שתוכלו לעזור לי.
אני כרגע מתלבטת בין שני מקומות ללמוד מהם ומחפשת חוות דעת לגבי המקום (אני מודעת לכך שמדובר בחוויה אישית ולעיתים הרבה עניין של כימיה, אבל עדיין).
ההתלבטות בין אימון הוליסטי ברידמן לאימון אישי בבית ספר יוזמות.
אם תוכלו לעזור לי ולייעץ מאוד אשמח.
בגדול אני מתחברת יותר לקונספט של רידמן, אך הם יותר יקרים ואני לא ממש מצליחה להבין אם זה מוצדק.
לצפיה ב-'איך לבחור בית ספר לאימון'
איך לבחור בית ספר לאימון
12/11/2017 | 22:14
58
יש הרבה בתי ספר לאימון, האם בדקת בתי ספר נוספים, לפני שצמצת לשניים אלו? 
בלשונית "כלים ומידע" יש "שאלות נפוצות" ושם תוכלי לקבל הכוונה לשיקולים שונים בבחירת בית ספר לאימון. 
מעל הפורום אנחנו לא ממליצים על בתי ספר, כי כל אחד נוטה להמליץ על בית הספר בו הוא למד (או שבו הוא מלמד...). 
אחד הדברים שחשוב לבדוק כיום הוא האם בית הספר מוכר על ידי לשכת המאמנים, והאם תוכנית הלימוד והסכום שאת משלמת כוללים את הליווי בזמן הסטאז' עד להסמכה של לשכת המאמנים. תכנית ללא ליווי בסטאז' תעלה לך פחות, אבל תשאיר אותך ללא הסמכה בסופו של דבר. 

בהצלחה!

לצפיה ב-'איך להיפטר מהאגו ולהעיף אותו בבעיטה סיבובית.. [סרטון]'
איך להיפטר מהאגו ולהעיף אותו בבעיטה סיבובית.. [סרטון]
30/10/2017 | 22:05
46
אהלן חברים. הרבה זמן לא הוצאתי סרטון אז החלטתי לחזור בענק. בחרתי בנושא שמעסיק הרבה מאוד אנשים ויש לי מסר מאוד חשוב לגביו- האגו.

ואני לא מדבר על אותו אגו שפרויד דיבר עליו, ואני גם לא מדבר על הרצון לדאוג לעצמנו ולשים גבולות מתאימים מול אנשים אחרים, אלא אני מדבר על אותו אגו שגורם לנו להקטין אנשים אחרים על מנת להאדיר את עצמנו, וגורם לנו להסתיר את עצמנו או לזייף את עצמנו על מנת שיחשבו עלינו דברים טובים, גם כשזה פוגע באנשים אחרים וגם כשזה גורם לנו להתנהגות שאנחנו מתחרטים עליה אחר כך.

אז איך נפטרים מהאגו הזה? צפו בסרטון:
לצפיה ב-'פחד לחיות?'
פחד לחיות?
21/10/2017 | 23:35
3
90
שלום לחברי הפורום,
אני בת 25 ובעקבות לקויות למידה שיש לי לא הצלחתי ללמוד מקצוע או להתקדם למשהו ממשי בחיים.
החלטתי לנסות ללמוד קורס המותאם (ככל האפשר) ללקויי למידה אבל יש לי פחד שאנשים שאני מכירה יראו אותי בסביבת הלימודים.
יש לי פחד שהם יראו שאני שונה מהם ושלא התקדמתי בחיים כמוהם.ופחד שאני אכשל גם בניסיון הזה.
הבעיה של הלקויות למידה (ולצערי גם בעיות אחרות) תפסה אותי גם בתחומים אחרים בחיים כמו למשל זוגיות.
בכל מצב שאני מרגישה או יודעת שאני יהיה שונה אני מנסה בכל הכוח להימנע מהסיטואציה שבה אני אצטרך ליצור קשר עם אנשים.
כל החלטה שאני מקבלת או שוקלת מתחילה ב"מה אם...אני מפחדת שאני לא אצליח..."
היו תקופות ארוכות שלא יצאתי מהבית כי פחדתי שאנשים שאני מכירה יראו אותי ברחוב וישאלו מה איתי ואני  והם נראה את הפערים בתחומי החיים ביני לבינם.
הבנתי שהפכתי לבן אדם שמפחד לחיות ובסופו של דבר החיים עברו לי מהר מול העיניים ונתקעתי במקום.
אז השאלות הן :איך לשבור את דפוס המחשבה ולהפסיק לפחד לחיות את החיים?איך לקבל כישלון ולהמשיך הלאה?
ואיך לא להתבייש במי שאני?
אני מרגישה שפעם היכולת התמודדות שלי הייתה יותר טובה מהיום אבל משהו בדרך הפסיק לעבוד.

תודה מראש,
daisy6
לצפיה ב-'לא שונה - מיוחדת'
לא שונה - מיוחדת
23/10/2017 | 08:20
53
דייזי שלום,
כואב לקרוא את ההודעה שלך. 
כתיבת ההודעה בפורום היא צעד אמיץ וחשוב 
שמראה על הרצון והנכונות שלך לשינוי. 

את כותבת על ההרגשה שאת שונה,
אפשר לומר זאת גם אחרת -
את מיוחדת !

לקויות למידה הם דבר שכיח ויש היום מודעות לנושא.
הן לא קשורות ליכולת האינטלקטואלית שלך,
ואפשר להתגבר עליהן על ידי  הכוונה ולימוד אסטרטגיות מתאימות.

בכל קורס יש תלמידים/סטודנטים שמקבלים הקלות -
גם את יכולה לקבל הקלות וללמוד. 

כל צעד שתעשי הוא הצלחה, גם אם הוא לא מושלם,
והוא עדיף על המנעות. 
לצפיה ב-'כיף לראות את השיתוף שלך'
כיף לראות את השיתוף שלך
26/10/2017 | 19:14
44
אוהב לראות אנשים שנפתחים ומדברים על עצמם בנושאים האלה. כל הכבוד. דרך אגב גם אני הייתי במקום הזה ולדעתי רוב האנשים עוברים מתישהו בצעירותם את השלב שהם מפתחים לעצמם את הביטחון העצמי. 
אני מציע לך ללכת לקאוצר/ית (חיפוש בגוגל או קאוצ'ר שאת מכירה) ולפתוח איתו את הנושא. זה נוגע לביטחון עצמי ובעזרת כלים שונים שהוא יציג לך, את תעברי תהליך שיוביל אותך בצעדים מדודים לעבר הביטחון שאת מחפשת.
המון בהצלחה.
לצפיה ב-'להתגבר על הפחד'
להתגבר על הפחד
18/01/2018 | 16:30
12
היי, כמה מילים על פחד לאישה אמיצה שמחפשת מענה:
פחד הוא מקור הישרדותי שנועד לשמור עלינו מפני סכנה של חיים ומוות. 
המצב שאת מתארת רחוק מחיים ומוות במובן פיסי אבל מדמה תחושת מוות באופן רגשי, כלמר בהרגשתך אם תפגשי אנשים מהעבר ומבחינתך הם יזלזלו בך זה פגיעה בשמך הטוב, זו בושה וסיבה טובה לרצות לא להיות שם (להיעלם).

אז הדבר הראשון לשינוי הדפוס הוא להבין שאת לא במצב הישרדותי שזה לא פיסי וזה רק במחשבה לכן זה כבר נתון לשינוי. אלו חדשות מעולות! באמת. 
אז ראשית להאמין שאפשר לשנות. 

דבר שני, לא משנה מה את מרגישה אני יכולה לומר לך בוודאות שאת מתפתחת בצורה מדהימה כי את מודעת ועושה עבודת חיפוש ועבודה עצמית בעזרת בקשה לייעוץ ועזרה. מניסיון אני אומרת לך שאת במצב הרבה יותר טוב מאנשים שדוחקים עצמם לפינה או לא מודעים.

דבר שלישי, העבודה האמיתית שלך היא קבלת עצמל כמו שאת. אהבה עצמית וביטחון עצמי. כל אלו אותה נגזרת.
תרגיל הכי פשוט ויעיל שאני מכירה בתור התחלה הוא תרגיל הוקרה יומי.
קחי לך פנקס קטן וכל לילה לפני השינה כתבי 3 דברים שעשו לך טוב בין אם עשית אותם בעצמך או שקרו לך במהלך היום. 
אל תנסי למצוא דברים גדולים, תתמקדי במחוות קטנות ונעימות. 
אם את לא מוצאת אז תדעי שאפילו צחצוח שיניים בבוקר שנתן לך הרגשה של אוויר רענן ועשה לך נעים זה כבר נחשב. 

מטרת התרגיל הזה הוא לחזק את החיובי בחייך, מול עצמך. 
כל ערב במשך חודש ואני ממש מקווה שכבר תרגישי בשינוי כשתסתכלי פעם בשבוע במבט לאחור על הפנקס. תזכי לראות דברים חיוביים שמרגישים לך טוב וזה יעזור לך להרגיש יותר טוב עם עצמך מול אנשים. 

הקסם של התרגיל הזה הוא כשאנחנו בלופ של מחשבות חיוביות ועשייה חיובית צצות גם פעולות חיוביות. את מבינה שפעולות חיוביות עוזרות להרגיש ביטחון עצמי גבוה יותר.

מוזמנת לעדכן
רינת רחמינוב
אימון לאהבה והגשמה עצמית
http://www.itspossible.co.il
לצפיה ב-'סליחה כמפתח לצמיחה'
סליחה כמפתח לצמיחה
09/10/2017 | 17:33
45
ראשית שנה חדשה מזמינה התבוננות קדימה ותכנון – מה היינו רוצים להשיג השנה? מה אנחנו רוצים שיקרה? ההתכוונות לדברים הגדולים מאפשרת ליצור תכניות ומעשים שיגשימו אותם.

אבל מיד בתחילתה מזמינה אותנו השנה העברית לעוד סוג של התבוננות – התבוננות אחורה, הרהור ולמידה. יום כיפור מיועד למחילת עוונות וסליחה, בין האדם לסביבתו ולעצמו. גם אם אינכם מחוברים לפן הדתי של החג, החיים מזמנים פסק זמן לבדוק מה ניתן ללמוד מאירועי השנה החולפת.

אנחנו עושים טעויות רבות בחיינו:

• החלטות שגויות שאנחנו לוקחים שמזיקות לנו או לאחרים
  • חוסר תשומת לב שגורם נזק – מכוס שנופלת ועד תאונת דרכים
  • שאננות "יהיה בסדר" שלעתים היא לא ממש בסדר
  • אי אכפתיות, אדישות או קהות שפוגעים באחרים או בעצמנו
  • לפעמים אנחנו פוגעים בכוונה – "הוא עשה לי ככה ואני אראה לו"
על חלק מהטעויות אנחנו מצטערים ואפילו סובלים בגללן, וחלק מהן עוברות לנו ליד האוזן – אנחנו יודעים שלא היינו בסדר, אבל מתעלמים. ועדיין, משהו קטן בתוכנו חש באי שקט וחוסר נוחות.

הסליחה חשובה – היא מפתח לצמיחה וגדילה, וגם נושאת בחובה אופציה לשקט נפשי. הסליחה היא קודם כל לעצמנו – אחרי שאנחנו מצליחים לקבל את עצמנו, פגומים וחסרים כפי שאנחנו. לא מושלמים, שוגים, לפעמים קטנים וקטנוניים, לצד יכולותינו היפות והטובות. מי שלא נהיה ...

זהו הפתיח של המאמר. לחצו כאן להמשך המאמר

לצפיה ב-'הסכם אימון צד ג'
הסכם אימון צד ג
22/09/2017 | 19:37
1
80
ערב נפלא ושנה טובה, 

אני מחפשת הסדר /הסכם אימון .
יש לי את הסכם ש לשכת המאמנים אבל אני מחפשת הסכם שכולל בתוכו את ענין צד ג -=אצלי באימונים הם ההורים שלי הילדים שמגיעים אלי.

אני מחפשת הסכם שכזה..יש לימשהו בבקשה לשלוח לי או להפנות אותי היכן אני יכולה למצוא.
תודה רבה מראש לעונים

שנה ברוכה ונפלאה +)
לצפיה ב-'תוספות להסכם אימון'
תוספות להסכם אימון
24/09/2017 | 16:15
60
ניצה יקרה,
אין לי הסכם מן המוכן לתת לך, אבל אולי אין צורך בזה.
גם הסכם האימון של לשכת המאמנים צריך לעבור אצלך "גיור" - תבחני כל סעיף בו ותראי מה מתאים לך ורלוונטי, מה היית רוצה לחזק ולהבהיר, או מה אין צורך שיהיה שם עבורך. רק הסכם שהפכת לשלך הופך להיות משהו מוצדק ובעל ערך לאימון שלך. 
לגבי צד ג' - חשבי מה היית רוצה לכתוב בהסכם הספציפי הזה - 
מה את מסכימה לדווח להורים ואיך, איך תשמרי על פרטיות הילדים ומנגד על בטחונם במקרה שעולה משהו שמצדיק את השאלה הזו. 
הקוד האתי של הלשכה יכול לכוון בקשר למותר ולאסור, ואת צריכה לכוון את עצמך בקשר לשאלות ספציפיות שעולות באימון המסוים הזה. שום הסכם מוכן לא יכול לענות על השאלות האלה.

שנה טובה יקרה, ואימונים מוצלחים!
לצפיה ב-'זה הזמן לשנה טובה! '
זה הזמן לשנה טובה!
18/09/2017 | 19:23
1
12
תחילת השנה היא תמיד זמן למיזוג אהבותי - צילום ואימון, והזדמנות לצלם משהו שיהפוך בצ'יק צק לשנה טובה מעוצבת.
אז הנה פרי עמלי והזדמנות לומר לכולם שנה טובה ומתוקה, שנה עם הרבה יצירה והתפתחות!

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:22
7

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'מחזיר אהבות ראשונות – סיפור על טיפול זוגי מעורר השראה '
מחזיר אהבות ראשונות – סיפור על טיפול זוגי מעורר השראה
14/09/2017 | 13:59
39
בחירת העורך!
אני רוצה לשתף אתכם בסיפור עתיק אבל אקטואלי עבור כל מי שזוגיות חשובה לו. לדעתי, מומלץ במיוחד לכל מי שעוסק בייעוץ, טיפול, אימון או חינוך לזוגיות. להלן התובנות שלי, אשמח לכל הערה, הארה תובנה או שיתוף שבא לכם לתת לי ולנו. 
מעשה באשה אחת בצידן (בית ציידא, עיירה ליד הכנרת) ששהתה עשר שנים עם בעלה, ולא ילדה. באו לפני רבי שמעון בר יוחאי, וביקשו להפרד זה מזה. אמר להם: בחייכם, כמו שהתחתנתם במאכל ובמשתה, כך אין אתם נפרדים אלא מתוך מאכל ומשתה. עשו כדבריו ועשו לעצמם יום חג וסעודה גדולה. השקתה אותו האשה יין יותר מדי עד שהשתכר. כשנתיישבה דעתו אמר לה: בתי, ראי כל חפץ טוב שיש לי בבית, וקחי אותו ולכי לבית אביך. מה עשתה היא? לאחר שנרדם, רמזה לעבדיה ולשפחותיה ואמרה להם: שאוהו במיטה וקחו אותו והוליכו אותו לבית אבא". באמצע הלילה התעורר משנתו, וכיון שהתפכח, אמר לה: בתי, היכן אני?  אמרה לו, בבית אבא. אמר לה, מה לי לבית אביך? אמר לו, לא כך אמרת לי בערב, כל חפץ טוב שיש בביתי קחי אותו ולכי לבית אביך? איך חפץ טוב לי בעולם יותר ממך! הלכו להם לרבי שמעון בר יוחאי, עמד והתפלל עליהם ונפקדו בילדים. (מדרש שיר השירים רבא). 
הסיפור הקטן והמרתק הזה עשה מסע של 2000 שנים כדי להגיע אלינו, מה יש בו בשבילינו?
לצפיה ב-'איך להתחיל לענות על שאלה אימונית'
איך להתחיל לענות על שאלה אימונית
05/09/2017 | 11:49
3
107
דיברנו בטלפון על העיסוק הבא שלי שילווה אותי בזמן הלימודים המשמעותיים לשלוש השנים הקרובות.
כרגע אני חייבת לעזוב את התפקיד שאותו אני מבצעת כי הוא הורס את גופי, פיזית, ומעבר לכך גם לא תורם יותר עניין.
התפקיד הזה מתמשך לאורך שש השנים האחרונות כשבשנה-שנתיים האחרונות אני לא מצליחה לצאת מלופ של זמניות - שרידות כלכלית נטו.

אז נשאלתי, מה הייתי עושה אם היו לי מיליארד דולר?
וכמה שבועות שאני לא מצליחה לצאת מאזור השרידות שלי ולענות עם מעוף על השאלה. מחפשת קצה חוט.
לצפיה ב-'שאלות אימוניות'
שאלות אימוניות
05/09/2017 | 13:32
2
337
לפעמים טוב דווקא להקטין את השאלה. מיליארד זה סכום שאנחנו לא יכולים לדמיין. 
מה היית עושה עם 1000 דולר? ועם 10000? ועם 100000? 
אבל שאלות יותר ממוקדות בעיני הן: 
איזה עיסוק מהנה עבורך?
איזה עיסוק גורם לך תחושת משמעות? 
איזה דבר היית עושה גם ללא תשלום? 
איפה היית מוכנה להתנדב? 
איפה את יכולה לדמיין את עצמך מעבירה את היום בלי לסבול? 
לצפיה ב-'מחמאות לענבל'
מחמאות לענבל
25/09/2017 | 02:57
1
49
בס"ד

ענבל, אהבתי מאוד את שאלותייך. 

איילת השחר
לצפיה ב-' שמחתי לעזור '
שמחתי לעזור
08/10/2017 | 21:01
9

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום סקסולוגיה
לייעוץ בפורום סקסולוגיה
יהל - ייעוץ, הכוונה וטיפול למשפחה והגיל השלישי
יהל - ייעוץ וטיפול
אורנה זכאי - יועצת משפחתית
אורנה זכאי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה