לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אימון אישי - coaching

פורום זה מיועד להיות קהילה מקצועית של מאמנים, ולתת מענה כל מי שמתעניין ורוצה להיעזר באימון אישי. אימון אישי יכול להיות בתחומי החיים האישיים, ביחסים בין אישיים ובתחום העסקי.
אימון אישי מתרחש בדרך כלל בסדרת פגישות אישיות בין מאמן למתאמן, שבהם חוקרים המאמן והמתאמן יחד מהם רצונותיו ושאיפותיו ומהם המקומות שיאפשרו לו להגשים את עצמו. בתהליך יבדקו ביחד פרספקטיבות ותחושות כדי לאפשר הסתכלות רחבה על הנושא שבו הנושא שבו רוצה המתאמן לטפל ועל חייו של המתאמן.
אימון עסקי מתרחש בתוך ארגון או עסק. הוא דומה לאימון אישי במהותו, אך בדרך כלל מתמקד בנושאים הקשורים לאדם בארגון או בפיתוח העסק. כאשר המתאמן הוא עובד בארגון, לעיתים יקבעו חלק ממטרות האימון על ידי הארגון.
מאמנים אישיים מוזמנים להתייעץ, לשתף ולהעלות נושאים מקצועיים לדיון.
בפורום הזה תוכלו לשאול ולברר לעצמכם יותר מהו אימון אישי,
וגם תוכלו לבדוק נושא שמעסיק אתכם או שאתם מרגישים תקועים איתו.
העצות והשאלות בפורום אינם תחליף להתייעצות עם איש מקצוע.
כל מאמן מוזמן להשתתף בפורום ולהוות חלק מהפנל המקצועי בו.
כל גולש מוזמן להעלות שאלות, ולקבל מענה אימוני מהמשתתפים.

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני שאתם כותבים. אנו מקווים שתיהנו ותפיקו ערך מהפורום. נשמח לשמוע את דעתכם - מה עוד הייתם רוצים לראות בפורום?

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אימון אישי - coaching

פורום זה מיועד להיות קהילה מקצועית של מאמנים, ולתת מענה כל מי שמתעניין ורוצה להיעזר באימון אישי. אימון אישי יכול להיות בתחומי החיים האישיים, ביחסים בין אישיים ובתחום העסקי.
אימון אישי מתרחש בדרך כלל בסדרת פגישות אישיות בין מאמן למתאמן, שבהם חוקרים המאמן והמתאמן יחד מהם רצונותיו ושאיפותיו ומהם המקומות שיאפשרו לו להגשים את עצמו. בתהליך יבדקו ביחד פרספקטיבות ותחושות כדי לאפשר הסתכלות רחבה על הנושא שבו הנושא שבו רוצה המתאמן לטפל ועל חייו של המתאמן.
אימון עסקי מתרחש בתוך ארגון או עסק. הוא דומה לאימון אישי במהותו, אך בדרך כלל מתמקד בנושאים הקשורים לאדם בארגון או בפיתוח העסק. כאשר המתאמן הוא עובד בארגון, לעיתים יקבעו חלק ממטרות האימון על ידי הארגון.
מאמנים אישיים מוזמנים להתייעץ, לשתף ולהעלות נושאים מקצועיים לדיון.
בפורום הזה תוכלו לשאול ולברר לעצמכם יותר מהו אימון אישי,
וגם תוכלו לבדוק נושא שמעסיק אתכם או שאתם מרגישים תקועים איתו.
העצות והשאלות בפורום אינם תחליף להתייעצות עם איש מקצוע.
כל מאמן מוזמן להשתתף בפורום ולהוות חלק מהפנל המקצועי בו.
כל גולש מוזמן להעלות שאלות, ולקבל מענה אימוני מהמשתתפים.

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני שאתם כותבים. אנו מקווים שתיהנו ותפיקו ערך מהפורום. נשמח לשמוע את דעתכם - מה עוד הייתם רוצים לראות בפורום?

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה מיועד למאמנים ולמתעניינים באימון, לחצו כאן וקיראו את כללי ההתהגות בפורום לפני שאתם כותבים בפורום.

כללי הפרסום בפורום:
 מאמנים יקרים, הפורום לא מיועד לפרסום שלכם כמאמנים. הערך שלכם יעלה מתוך מה שאתם כותבים. אין לרשום בגוף ההודעה טלפון, אימייל או קישור לאתר. בחתימה שלכם תוכלו לתת פרטים על עצמכם (החתימה היא מה שמופיע מתחת לקו ואותו מעדכנים דרך העולמות של תפוז).
 אין להציע הצעות אימון לכותבים בפורום, אלא אם ביקשו זאת במפורש. הדבר גורם להצפת הכותבים במסרים שאינם מכבדים אותם ואת מקצוע האימון. מאמן שיעשה זאת באופן עקבי יחסם בפורום.
 אין להעביר דיון פורום לפסים אישיים - בנוסח "פנה אלי לשאלות נוספות" אלא אם הדבר מתבקש לחלוטין מתוכן הדיון.
 מדי פעם נפתח שרשור לפרסומים של  סטז'רים ומחפשי מאמנים. כל פרסום מוגבל ל-10 שורות. השרשור נועד לסטאז'רים ולמתאמנים בלבד.
 ארועים, סדנאות והרצאות ניתן לפרסם בלוח הארועים של הפורום בלבד. ארועים, סדנאות והרצאות שיפורסמו כהודעה בפורום ימחקו.

להמשך התקנון 

המשך >>

לצפיה ב-'מתוסכלת מאוד'
מתוסכלת מאוד
20/04/2017 | 00:10
1
12
חזרתי לפני כשעה מנופש של כמה ימים מאילת עם חברה שאני מקנאה בה.
כל הכסף אזל לי תוך שבוע עם קבלת המשכורת.
רציתי להתחיל תהליך כלשהו , אך שוב נאלצת לחכות עם זה עד המשכורת הבאה..

סיפרתי פה שאני וחברה שלי שתינו שמנמנות , אך למרות שגם היא  שמנמנה הולך לה עם גברים יותר ממה שהלך לי אי פעם בחיים גם שהייתי רזה ונראתי טוב.

באמת לקחתי לתשומת ליבי שאולי היא משדרת משהו שמושך גברים, בלי קשר למראה חיצוני אם היא יותר יפה או לא בגלל ביטחון עצמי

אך לצערי קשה לי מאוד לראות במו עיניי איך עפים עליה
גם נשים וגם גברים מול הפרצוף שלי
באילת יצא לי להיות מאופרת ועדיין בתמונות ראיתי שהידיים שלי יותר שמנות משלה ושאני נראית בת 30-40 אז מה הפלא שרק מבוגרים מגלים בי עניין..? אחרי שהצטלמתי איתה נגעלי מעצמי

אני מסתכלת עליה ולפעמים קשה לי שרצה לי המחשבה "היא נראית יותר יפה ממני"
נשים שנתקלו בה אמרו לה איזה היא היא -בובה , או שחבר שלה זכה בבחורה יפה כזאת שיש מה לתפוס..
או ראיתי מבט של מישהו שסובב אחריה את הראש ליד המגורים שלנו ליד חבר שלה.

הייתכן שהמראה שהיא יצרה עם הפסים והעדשות הכחולות-שהפכו אותה ממרוקאית במקור לרוסייה?
ואני יש לי מראה מזרחי

למה לי אף אחיד לא אומר איזה בובה יפה אני וזה..
הכי הרגו אותי התמונות שאני נראית בת 40 לידה
,אני ממש נגעלת מעצמי
אני רוצה לרדת במשקל אבל יודעת שזה לא מספיק..זה יפה כנקודת פתיחה , בשביל ההרגשה הטובה אך לא מעבר
לי כנראה אף פעם לא יהיה מזל כמו שלה יש

לצפיה ב-'בתור גבר אני אומר לך- כנראה שזה לא קשור למראה'
בתור גבר אני אומר לך- כנראה שזה לא קשור למראה
24/04/2017 | 15:23
1
נראה לי מדברים נוספים שכתבת שאת לא מקבלת את עצמך. ומכאן הכל מתחיל. זה משפיע גם על החיצוניות- על שפת הגוף, יציבה, התנהגות, ואפילו על שרירי הפנים.

את יכולה להתעסק בלי סוף במראה, לחשוב איזה איפור יהיה האפקטיבי ביותר, איזהה ציפרניים לעשות ואיזה בגדים לבחור אבל בסופו של דבר מה שיעשה לך את ההבדל הגדול ביותר הוא שינוי פנימי- לעשות עבודה עם עצמך, לקבל את עצמך כמו שאת, לאהוב את עצמך.

אם קשה לך לאהוב את עצמך, יהיה קשה לגבר לאהוב אותך. אם הוא ירגיש מראש שאת לא אוהבת את עצמך, סיכוי טוב שהוא מראש יעדיף לא לנסות אפילו, והוא אפילו לא יהיה מודע לזה.

זו נקודת המבט שלי על העניינים.
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:04
3
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'מאמן אישי באיזור עמק יזראל?'
מאמן אישי באיזור עמק יזראל?
05/04/2017 | 13:00
12
לצפיה ב-'איך לבנות לך חזון כדי להביא להנעה משמעותית בחייך?'
איך לבנות לך חזון כדי להביא להנעה משמעותית בחייך?
28/03/2017 | 22:39
40
בפוסט הקודם הבטחתי לסייע לך לבנות לעצמך חזון,
 -תמונת עתיד מיטבית חיובית שלך הנבחרת על ידיך ומהווה מנוע רב מוטיבציה והשראה ליצירת תכנית פעולות אפקטיבית ומשמעותית למימוש עתיד זה. וכבר ציינתי בפוסט הקודם חשיבותו וערכו לניהול חיים הישגיים ומתגמלים.

אז יאללה, מוכנים? 
שריינו לכם שעה שקטה, ללא הפרעה. הצטיידו במכשיר הקלטה.
צאו למרחב המשרה עליכם אווירה נעימה ורגועה ודמיינו את עצמכם 66 שנים מהיום, במציאות בה לא עמדו בפניכם מכשולים כלשהם ולא היו מגבלות כלכליות כלשהן.
השנה היא 2023, 
אתם השגתם בהצלחה את כל ששאפתם לעשות.
עתה אתם מתעדים את ההווה שלכם באפריל 20233- עונים על השאלות הבאות, לא ממהרים נהנים מכל רגע- ומקליטים את תשובותיכם:-

מה אתם עושים בתחום העבודה? מה ההישגים המשמעותיים שלכם בתחום הקריירה?

מה קורה בחייכם בתחום האהבה? עם מי אתם חיים? מה מערכת היחסים ביניכם? מה אתם אוהבים ומוקירים מאוד במערכת היחסים הזאת?

מה מצבכם המשפחתי? האם אתם הורים? למי? תארו את הקשרים והאווירה המשפחתית השוררת במשפחתכם? אילו ערכים משמעותיים משפחתיים נוכחים כאן? מה ההצלחה החשובה שלכם בתחום המשפחתי?

מה בפן החברתי? מי הם חבריכם? כמה חברים? מה אופי היחסים החברתיים שלכם? מה אתם תורמים לחברתכם וכיצד? במה אתם גאים במיוחד בתחום זה?

מה בפן האישי? היכן אתם עומדים על ציר ההתפתחות האישית שלכם? לימודים? תחביבים? מה אתם מקפידים מאוד לעשות בתחום האישי ולא מוותרים עליו? מה מעצים אתכם?

בכל אחד ואחד מהתחומים חשבו: כיצד הגעתם להישגים אלה? מה הצעדים העיקריים שנקטתם ובזכותם הישגתם את הישגיכם אלה? מה עזר לכם? מי עזר לכם?

עתה הקשיבו מספר פעמים להקלטה שבידיכם.
חברים... התחלתם לרקום חזון!
 ואפילו אולי התחלתם להבין מה יכול לסייע לכם כדי להתקדם לכיוונו.

אני ממליצה לכם בחום לקבוע עתה פגישה עם איש מקצוע מיומן כגון מאמן אישי שאתם סומכים עליו כדי לחדד ולגבש את החזון, כאן שמתי רק מספר שאלות יסוד שהן בגדר "קריאת כיוון" ליצירת חזון אישי. כאשר יהיה בידיכם חזון מגובש תוכלו להגדיר, באמצעות איש מקצוע, את המטרות בדרך להשגתו ואחר כך לפרוט תכנית פעולה יישימה להגשמתו צעד אחר צעד.

כייף לרקום חזון נכון?
 עוד יותר כייף להגשים אותו במציאות!
לצפיה ב-'תיקון סיטואציות'
תיקון סיטואציות
27/03/2017 | 00:00
2
34
שלום לכולם,
אני עובר תהליך רב עוצמה ,
יש לי כמה סיטואציות מהעבר שהייתי רוצה לעשות להם סוג של תיקון.
הן כולן דומות ומניח שדברים שמנהלים אותי משם עדיין רלוונטיים,
הייתי רוצה לשמוע קצת עצות לתרגול עצמי לתיקון סיטואציות וצמיחה מהן 
לצפיה ב-'שאלה קצת כללית'
שאלה קצת כללית
( לעמוד שלי בתפוז )
27/03/2017 | 21:41
28
שלום לך,
אתה שואל שאלה מאוד כללית - איך נתקן את ההתנהלות שלנו בהווה. אם היתה לזה תשובה פשוטה, החיים היו קלים. 
יש ספרי עזרה עצמית, עם עצות מהסוג הזה, שאני בטוחה שחלקן גם מועילות לפעמים. 
אני מאמינה יותר בעבודה אישית - להבין מה הדפוס וכיצד אפשר לשנות אותו. הדפוס והקושי עם הסיטואציות שלך אינו כמו הקושי של האחר באותו מצב. 
אם תרצה לפרט יותר, אולי נוכל להתייחס יותר ספציפית. 

לצפיה ב-'עבודה מול זכרונות העבר'
עבודה מול זכרונות העבר
06/04/2017 | 19:22
11
יש ב- NLP יש טכניקות של עבודה מול זכורות עבר ושחרור של רגשות, החלטות מגבילות ואמונות מגבילות שנוצרו שם כולל ניקוי של טראומות.

אני לא מכיר שום דרך לעבוד לבד בתרגול עצמי על דברים מהעבר. בטח אם לא עברת הכשרה בזה. אני מעביר את זה כל הזמן ללקוחות אבל לא יכול לעשות את זה לעצמי. זה דורש מישהו שינחה אותך.

לצפיה ב-'חומר למחשבה'
חומר למחשבה
19/03/2017 | 15:20
41
חומר למחשבה:
היום גם המדענים יודעים שאיפשהו המדע שלנו די תקוע.  
המדע הוא זה שעומד באובססיות לא להתנתק מאותם קריטריונים של אובייקטיביות, תקפות וכו שמבססים אותו כמדע אמפירי.
מיסטיקה, פילוספיה אלו הם נושאים שלא ניתן להתייחס אליהם ברצינות מכיוון שאין להם יכולת לבסס את האמיתות שלהם.
אבל....
האם יכול להיות שהפרדיגמה הבאה, השיטה הבאה שתתגלה תהיה זו אשר תחבר בין שני אלו?
תדבר על משהו שלא מושג בחושים שלנו אך תהיה אמפירית עבור אחרים?
מי אלו ה "אחרים"?
אלו הם שיפתחו סכמות, תבניות, יכולות לקליטת אותה השיטה.
חומר למחשבה... :)
לצפיה ב-'איך טיול בדרום אמריקה ישפיע על שארית חייך? או - למה לי חזון?'
איך טיול בדרום אמריקה ישפיע על שארית חייך? או - למה לי חזון?
19/03/2017 | 13:21
27
איך טיול בדרום אמריקה ישפיע על שארית חייך?
תארו לעצמכם שאתם יוצאים לטיול חד פעמי ביערות דרום אמריקה ואינכם יודעים לאילו יעדים ברצונכם להגיע - לפיכך אין בידכם מפה ומצפן, אינכם מצוידים בציוד מתאים, אינכם מתכננים מסלול , אינכם מבררים דבר על הסכנות או האטרקציות שבדרך וכך אתם מטיילים ללא מטרה.
מה תפיקו בסיומו של הטיול?
מאידך, תארו לכם שאתם יוצאים לאותו טיול - הפעם יש לכם יעד ברור, תכנון מסלול ברור, מפה ומצפן, אתם יודעים במי להיעזר בדרך ומתי, ואתם יודעים גם מתי להשאיר מקום למזל ולאילתור (מותר גם להנות מהטבע כך סתם אם יודעים מתי זה אפשרי)...
איזה טיול יהיה מוצלח יותר?
באיזה מהם תרוויחו יותר הנאה והצלחה?
באיזה מהם יש יותר סכנות וכשלונות?
ובכן - הטיול הראשון משול לטיול חיינו כאשר איננו מצוידים באותו חזון המהווה את המפה והמצפן לדרך.
חזון הוא תמונת עתיד מיטבית חיובית שלך הנבחרת על ידיך ומהווה מנוע רב מוטיבציה והשראה ליצירת תכנית פעולות אפקטיבית ומשמעותית למימוש עתיד זה. מחקרים מוכיחים חד משמעית כי אנשים בעלי חזון הם אנשים המצליחים להשיג את מטרותיהם ולהתקדם בחייהם למחוזות שאפתניים בתחומי החיים: באהבה, בקריירה, פיתוח העצמי ובכל תחומי החיים..
אז קדימה - צרו לכם חזון!
לצפיה ב-'איך לקבל ביקורת? סרטון שלי'
איך לקבל ביקורת? סרטון שלי
13/03/2017 | 12:25
22
היי חברים.. סרטון חדש בערוץ שלי שעוסק באיך לקבל ביקורת- והדרך שאנו יכולים לתעל אותה לשיפור עצמי.
מקווה שתאהבו- אם כן אשמח שתירשמו. 

לצפיה ב-'מחפש מנטור שיעוזר לי להכיר אישה'
מחפש מנטור שיעוזר לי להכיר אישה
08/03/2017 | 21:52
2
56
היי,
אני מחפש מנטור שיכול לעזור לי להכיר אישה.
 מעדיף מאוד לא מישהו וולגרי / מתחום אומנויות הפיתוי שמדבר בצורה גסה.
מעוניין במישהו פרגמטי בעל הרבה שנות ניסיון בתחום (מעל 6 שנות ניסיון) ומעל גיל 35, לא בתפקיד פסיכולוג, שיכול לעזור לי עם קשרים זוגיים, בדייטים, ובתהליך התקשורת עם בחורות. מחפש מישהו שגם יכול לצאת מהחדר הסגור "של הפסיכולוג" וגם להיפגש בעולם האמיתי.
קצת פירוט : אני מחפש מישהו שיעזור לי ספציפית בכתיבת הודעות באתרים ולקיחת מספרי טלפון, שיתן לי ביקורת בונה, שיעזור לי להבין מה האישה חושבת עליי בתהליך ההכרות ושיצא איתי גם למקומות בחיים האמיתיים. לא מעוניין במישהו שעושה NLP, פסיכולוג, הומאופתיה, רוחניות, מזלות, כישוף, שמכוון יותר מדי לכיוון של שינוי עצמי ומדבר יותר מדי על חשיבה חיובית במקום על פעולות מעשיות, או מישהו שרק רוצה לעבוד מתוך הבית או במשרד.
מעדיף שזה יהיה גבר מאשר אישה.
 אשמח לקבל המלצות. תודה.
לצפיה ב-'אתה מחפש מנטור או ממלא מקום?'
אתה מחפש מנטור או ממלא מקום?
13/03/2017 | 00:00
38
היי.
סליחה על הכותרת הסרקסטית אבל המטרה אינה פוגענית כי אם  לעורר אצלך מחשבה.
קראתי בעיון כמה פעמים את תוכן הודעתך. אני מבינה כי העניין פה הוא בעיקר בטחון עצמי נמוך בכל הקשור להיכרות - אולי בגלל נסיון עבר לא נעים אולי מסיבות של ביישנות או אחרות. בכל מקרה שמחתי מאוד לראות כי אתה מכיר בערך הזוגיות, עושה מהלכים משמעותיים כדי למצוא אותה ואף שוקל אימון רציני בנושא. ניכר כי אתה עם רגליים על הקרקע מעשי ופרקטי ומבין כי הדרך הנכונה היא דרך הפעולה והעשייה האמיתית. קראתי והתרשמתי עד ש... עד שקראתי שאתה רוצה שהמנטור גם יגיע עמך ל"שטח". אני רוצה לאתגר אותך - אנא ממך, שאל את עצמך אם זה נכון... בסופו של דבר הדרך למצוא זוגיות היא מעשית - את הדבר אתה תצטרך לבצע בעצמך, מובן שעם סיוע, עידוד ובניית הבטחון והערך העצמי שלך. אני חושבת שיש לצייר גבול ברור בין הדרכה, גיבוי, עידוד, סיוע בגיבוש תכנית הפעולה, לבין הביצוע ב"שטח".
האם משהו שיגיע עמך זו לא "בריחה" שלך? אני חושבת שיציאה עצמאית שלך לשטח היא הכרחית, הרי בהמשך הדרך הזוגית תצטרך לעשות צעדים בעצמך, בלי המנטור "שיחזיק לך את היד".
מאמן רציני ומקצועי ילמדך את הדרך, יאיר בפניך את כישוריך ועוצמותיך
ויסייע לך בהקניית כלים שישרתו אותך בעתיד בצעדים הבאים שיהיה עליך לעשות לאחר שתכיר בת זוג, וגם במקרים אחרים ובתחומי החיים האחרים.
נקודה למחשבה....
בהצלחה רבה, רבה.
לצפיה ב-'מנטור להכיר אישה.'
מנטור להכיר אישה.
27/03/2017 | 17:36
18
היי
ממש מבין ללבך, והאמת שדיי הייתי בנעליים שלך לפני כשנה.חסר ביטחון ועם קשר על הפנים שבסוף נגמר, אבל עכשיו אני בקשר מעולה עם מישהי, בגלל שהמאמנת עזרה לי עם הביטחון העצמי שלי, 
וטיפ ממני אתה לא חייב גבר כי מי מבין נשים יותר מנשים  
מאמנת מעולה אומנם חדשה אבל עם נסיון חיים של שנים, דליה שגב פרץ

לצפיה ב-'כיצד לרכוש ידידים והשפעה מאת דייל קרנגי, תקציר אנימציה'
כיצד לרכוש ידידים והשפעה מאת דייל קרנגי, תקציר אנימציה
02/03/2017 | 16:57
3
67
אנימציה ראשונה, הקלטתי עם מיקרופון של 50 שקל מKSP אשמח להצעות לספר הבא שאני יעשה עליו אנימציה (אני חשבתי על ''אבא עשיר אבא עני'')
ביקורות בונות בבקשה ♥
תגובות כמו גרוע, יאפס, אחותי עושה יותר טוב והיא בת 5 יתקבלו באהבה! 

לצפיה ב-'נחמד מאוד'
נחמד מאוד
( לעמוד שלי בתפוז )
03/03/2017 | 11:01
27
הקול שלך נעים וזה נשמע טוב.
אולי הייתי מחלישה את המוזיקה ברקע. אני די שונאת מוזיקת רקע באופן אישי. 
לצפיה ב-'עשוי טוב. מאחל לך שפע של צפיות ונרשמים לערוץ'
עשוי טוב. מאחל לך שפע של צפיות ונרשמים לערוץ
09/03/2017 | 22:46
13
אני מצטרף למה שענבל אמרה- מוזיקת הרקע מעט חזקה.

כשאני משתמש במוזיקת רקע אני בוחר אותה לפי ההרגשה שהיא מעבירה, ושם אותה חלש חלש מאוד. ברמה כמעט בלתי מורגשת. מה שקורה זה שרוב האנשים בכלל לא שמים לב שיש מוזיקת רקע אבל היא כן משפיעה על הרגשות ומקנה תחושה מקצועית ושלמה יותר לסרטון.

אה, ואבא עשיר אבא עני זו אפשרות מצויינת לסרטון הבא שלך..
אל תזניח את כוחו של הרגע הזה, מושלמים כמו שאנחנו, לאהוב את מה שיש...
לצפיה ב-'מהמם!! מאוד כישרוני ויפה. בדיוק אני באמצע של קריאת הספר....'
מהמם!! מאוד כישרוני ויפה. בדיוק אני באמצע של קריאת הספר....
14/04/2017 | 15:13
לצפיה ב-'מיואשת'
מיואשת
26/02/2017 | 14:00
8
80
שלום לכולם.

קיבלתי הערות גם מהאינטרנט וגם בחיי היום יום  שאני צריכה לרדת במשקל
הסכמתי עם זה באותו הרגע עד לפני כמה ימים .

יש לי סיפור שנוגד את מה שהאמנתי בו עד היום .
לפני שנתיים וחצי הייתי רזה בזכות דיאטה שהקפדתי עליה.
לא משנה אם הייתי רזה או שמנה גברים לא היו מתחילים איתי.
תמיד האמנתי שבחורים יעדיפו רזות.
גם כשרזיתי ועלה לי הביטחון , עדיין לא התחילו איתי בכל מקום.
אולי פה ושם אבל לא בחורים לטעמי.

איך שנכנסה חברה שצעירה ממני ב7 שנים (בת 23) הזנחתי את הדיאטה. הפכתי להיות כמוהה שמנמנה.
אפשר להגיד שאחרי הזנחה עצמית היא אפילו נראית קצת פחות שמנמנה ממני כיום.

תמיד הייתה עדה לכך שהיא משכה תשומת לב של גברים.
מבחינת האופי שלה הוא יותר טוב משלי.
לא פעם קיבלתי ממנה ביקורת שאני צריכה להיפתח יותר ולהיות קלילה יותר .

לאחרונה אני רואה במו עייני איך שבחורים נועצים בה מבטים ממושכים.
מתחילים איתה מדי פעם גם לידי.
שבוע שעבר לפני שנפגשנו היא סיפרה לי ש-2 גברים נעצו בה מבט.
אחד אמר לה פשש איזה כוסית בקול רם , השני צחק איתה אם היא רוצה את האוטו שלו במתנה. היא כמובן התעלמה והמשיכה ללכת.
גם אז שעבדה איתי היו עובדים צעירים מתחילים איתה.
אני לעומת זאת גברים מבוגרים מתחילים איתי.
פעם אחרונה שאחד כזה התחיל היה השבוע. עשיתי לו התלמדות.
סיפר לי שהוא בן 47 רווק.
הוא נראה רע כלומר מבוגר.
אמר שפעם היה מאוד בררן עם נשים. העדיף רק רזות , אך היום הוא לוקח כל מה שבא לו ליד גם שמנות.
אמר כזה שאם לא היה לי חבר , היה מזמין אותי לצאת.
ויש עוד 2 בחורים כאלה בני 40 פלוס שמתחילים איתי.
אני ממש לא מעוניינת בגברים מעל גיל 32

לפני שבוע הלכתי עם חברה הזאת בת 23 לראיון עבודה.
המוכרת חשבה שאני הבת שלה.
כשהייתי רזה חשבו שאני בת 22
ואילו עליה חושבים שהיא בת 18 למרות היותה שמנמנה.

הייתי עדה לכל מיני סיפורים שלה שמתחילים איתה ומתפעלים ממנה.
אני ממש מקנאה בה

כל מה שחשבתי שגברים מעדיפים רק רזות פתאום מתגלה לי כלא נכונה בהכרח.

אנשים שלא מכירים אותנו חושבים שאנחנו אחיות. שתינו עם גווני שמש בשיער . רק שהיא עם עדשות כחולות ומראה של רוסייה ואני יותר מראה של ערבייה.

אני מקנאה בה המון שהיא מבוקשת ואני לא.
אנשים לא מכירים אותה בכלל.
היא לא מחייכת אליהם לא כלום ונמשכים אליה .
לעומת זאת אני זה סיפור אחר..
שלא נדבר על זה שהאופי שלי מופנם יותר.
אני רוצה למצוא אהבה , ורוצה שגם איתי יתחילו.
גברים צעירים לא מסתכלים עליי ברחוב , ולצאת עם בן 40 פלוס אני לא יצא.

לאחרונה אני שוקלת להתחיל אימון אישי או לנסות טיפולך התנהגותי קוגנטיבי. אני עדיין מתלבטת , והפחד שלי שזה לא יעזור לי. כמו כן, יש בעעיה כספית כרגע. כלומר אני מחפשת אימון אישי לא יקר.
בעבר הייתי אצל פסיכולוגים חינוכי וקליני כל החרא הזה ולא עזר לי.
ניסיתי כמה וננתי צאנס..אבל קשה לי עם אימון ארוך טווח, בלי שאני ירגיש כימיה עם מטפל , ובלי שאני ירגיש התקדמות לפחות פיצית מפגישה לפגישה.
אני מוצאת את עצמי מתוסכלת ממש וחסרת אונים.
גם בלי קשר לקנאה בחברה שחיי חסרי משמעות.
אני בת 30 ואין כלוםםם אפילו אין לי חשק לכלום. נגיד לצאת פאב .
פאב שעברה שיצאתי נעצו בה מבט ולא בי ובעוד חברה.
אמא טוענת שאני נראית בת 40 עם הזנחה במשקל.
מאז שעליתי במשקל אני גם ממש עצלנית נהייתי
אבל אני מתוסכלת בזה שחברתי שמנמנה טיפה פחות ממני , בלי עבודה ועדיין כשהיא יוצאת מהביתצ מתחילים איתה ואיתי לא.
שהיא עם שאיפות בחיים ואני אין לי שאיפות ואני לא מאמינה בעצמי
ומה שהכי מפריע לי בחיים זה שאין לי מיומנות חברתית. קשה לי לפתח שיחה סמול טוק עם אנשים.

לצפיה ב-'מערכת יחסים עם עצמך '
מערכת יחסים עם עצמך
26/02/2017 | 20:36
2
47
שלום לך , ותודה על השיתוף,
יקירה , לפני שתפתחי קשר זוגי את צריכה לפתח קשר עם עצמך , כי לפי התיאורים שלך את זקוקה לחיזוקק בדימויי העצמי שלך ... שגורם לך לחוסר ביטחון , לתקיעות ... להעדר קשרים חברתיים ...לחוסר שביעות רצון מעצמך בכל מיניי מובנים ... התחרות הסמוייה עם החברה ...שמוריד לך את הביטחון שממילא נמוך ,  זה הכל בראש !!!!! ואינו קשור בכללל למשקל או לחברה שלך , את זו המראה של הסביבה - אך שאת תופסת את עצמך ככה הסביבה תתפוס אותך , והתוצאות בהתאם , מהמקום הזה מגיעה המציאות שאת לא מעוניינת וגם הגברים שאת לא רוצה , ברגע שתעשי עבודה עם עצמך, את תציבי את עצמך במקום ובאור אחר לגמרי בעיניי עצמך ומשם לסביבה , והתוצאות לא יאחרו לבוא )) , אם את זקוקה להכוונה, ממליצה לך להיעזר באיש/ת מקצוע בתחום האימון האישי שתטיל עלייך משימות שיבנו לך את ההדימויי העצמי שלך , ועם דרך ברורה אך את משנה את המציאות בכל תחומי החיים , קחי אחריות ותובילי את עצמך לשינויי )) , לגבי עלות ... מזה מבחינתך יקר ?
לצפיה ב-'מערכת יחסים עם עצמיי'
מערכת יחסים עם עצמיי
27/02/2017 | 00:48
1
29
אני מבינה שזה חלק מהעניין למה לא הולך לי עם בנים ואיתה כן.
אני משדרת משהו שלישי ואילו היא ההיפך.
אניי רוצה לעשות עבודה עם עצמי, ולגמרי רוצה שינוי
אני אפילו חושבת שאין טעם שאצא לדייטים, לפני שאני יהיה מחוזקת טיפה.
חיברה שלי אומרת  לי שיש לי אופי חרא , הכוונה הכל שלילי וממורמר.
אני מחפשת בגדול מאמנת אישי או פסיכולוגית התנהגותי קוגנטיבי
בשבילי יקר זה מעל 300 שח. הייתי משלמת בזמנו 200-300  שח והפסקתי אחרי תקופה קצרה ביין היתר בגלל המחיר , כי זה פעם בשבוע ויוצא מעל אלף שח וזה הרבה.
אני ממש רוצה לעשות ים עצמי שינוי,ף ממש בוער לי, אבל בגלל שניסיתי כמה ונכוותי כספית ותוצאתית אני נזהרת
לצפיה ב-'הדגשים שאת מחפשת מאמנת אישית והערך של תהליך אימון על חייך '
הדגשים שאת מחפשת מאמנת אישית והערך של תהליך אימון על חייך
27/02/2017 | 14:54
29
לפני הכל , כל הכבוד על המודעות ועל ההבנה ועל כך שאת מבקשת עזרה , לא מובן מאליו ביכלללל... אני ממליצה לך שאת מחפשת אשת מקצוע שימי דגש חזק על החיבור בניכן והתחושת בטן שלך שאת בידיים טובות , והרושם שהיא מקצועית ומבינה עיניין שתראה אותך תבין אותך ,תקלוט ותזהה דפוסים בך, ותוביל אותך לשינויי המיוחל , אם יש לך את זה , זה שווה מיליונים !!! את צריכה לשים דגש על התוצאה והמחירים האישיים ההישגים שלך על המהפך שתעשי בחייך שעולים פי כמה וכמה מ300 ש"ח למפגש . שאת תביני את הערך של תהליך האימון וכמה זה יתרום לך , ה300 ש"ח יראו זניחים .
לצפיה ב-'היי CREMA'
היי CREMA
01/03/2017 | 11:23
1
28
את כבר הרבה זמן מתכתבת פה, וניכר דבר אחד בכל מה שאת כותבת- הדימוי העצמי שלך.
את מאמינה שהאופי שלך מופנם יותר ושאין לך מיומנויות חברתיות בגלל שקשה לך לפתח סמול טוק. את טוענת שהאופי שלה יותר טוב מהאופי שלך.

כל אלה זה לא אמיתות, אלה האמונות שלך לגבי עצמך. אלה אמונות שמעידות נטו על הדימוי העצמי שלך ולא על המציאות. אני בטוח שאת יכולה להיות בן אדם מדהים, מעניין, שמח וכל מה שאת רוצה להיות- ברגע שתקבלי ותאהבי את עצמך.

אני ממליץ ללכת לטיפול או אימון כלשהו. חפשי מישהו עם המלצות.
לצפיה ב-'אני כן רוצה שינוי ומוכנה לנסות אימון אישי'
אני כן רוצה שינוי ומוכנה לנסות אימון אישי
01/03/2017 | 12:56
38
אני ממש סזובלת מדימוי עצמי נמוך
אני חושבת אפילו שגם חברה שלי עוד יותר מורידה לי אותו. יש לה לפעמים כל מיני עקיצות ורמיזות .
נגיד אתמול היא לא חסכה להסתיר ממני שמקודם שטיילנו בקניון , איזה מישהו נעץ בה מבט.
ועליי היא אומרת שלמה יתחילו איתי אם אני לא כוסית
אני ממש אוכלת את עצמי מבפניםם ברמות שזה ממש שולט עליי
אני כבר ציניתי צבע שיער . בקרוב אקנה עדשות בצבע כחול לפחות לתקופה קצרה כדי לבדוק אם זה עובד בשטח ..

פעמיים לפני פחות מ-3 שנים שהייתע רזה לא חזבתי לרגע שהיא יותר יפה ממני , להיפך נרתעתי ממנה בהתחלה.
לקח לי זמן לקבל עובדה שאני מתחברת עם חברה שמנמונת.
צחוק החיים שהיום אני אפילו קצת יותר שמנה ממנה
ואיפה אני ואיפה היא..
גם שנראתי טוב התחילו איתה ואיתי לא
אני ממש אובססיבית , ואין לי מנוחה נפשית
לצפיה ב-'איזו עזרה'
איזו עזרה
( לעמוד שלי בתפוז )
03/03/2017 | 11:14
2
24
יקרה,
נדמה לי שכתבתי לך בעבר, וכשאני קוראת את מה שאת כותבת היום, אני עדיין חושבת שטיפול רגשי יועיל יותר מאימון. אני אומרת זאת כי נראה לי שיש עומס של נושאים שמטריד אותך, וכל דבר קשור בכל דבר. הקנאה שנראה שאת מפתחת בחברה שלך לא בריאה לך וליחסים שלכן. 
משקל הוא לא סיבה בלעדית שאנשים יתחילו איתך. יש דברים אחרים שאנחנו משדרים שקשורים, זה דבר מורכב. בכל מקרה, כדי לפגוש ולהכיר יש עוד דרכים חוץ מגברים שמתחילים איתך ברחוב בגלל המראה החיצוני שלך. יש בחורות שהמראה שלהן מושך מבטים, סבבה להן. יש אחרות שמכירות בדרכים אחרות - בעבודה, בחוגים ופעילויות פנאי, באתרי הכרויות. 
כיום בעקבות הרפורמה בבריאות הנפש אפשר לקבל גם טיפול חינם במרפאות, כדאי להתייעץ עם רופא המשפחה שלך איך עושים זאת. לטיפול צריך סבלנות, לבנות קשר ואמון, ויש גם תוצאות שהן מעמיקות וארוכות טווח. 
אימון זה דבר נהדר, הוא קצר טווח ויעיל בדרך כלל, אבל הוא לא מתאים לכל אחד. כאשר הבעיות מורכבות, ההתקדמות באימון איטית והוא הופך להיות ארוך טווח כמו טיפול, רק שלמטפל יש הכשרה יותר טובה לטיפול בבעיות מורכבות. אם היית באימון ולא היתה התקדמות פיצית בין הפגישות, זה רומז לנו שאימון אינו הכלי עבורך. 
חבל שתחפשי עזרה בפורומים, ותשארי בודדה ומתוסכלת. העזרה האמיתית מצויה בהישג ידך - בבניית קשר טוב ונכון עם מטפל שילווה אותך. בסבלנות. 
לצפיה ב-'טיפול רגשי'
טיפול רגשי
03/03/2017 | 17:39
1
27
איזה טיפול רגשי הכוונה..? לפסיכולוג.?
לזה התכוונתי שהלכתי לפסיכולוגיות לכמה ואף אחת מהן לא הרגשתי התקדמות.
לזה יותר הכוונה ולא לאימון אישי
כי אני מחפשת היום לשנות את המצב , ופסיכולוגיות שהייתי בהן לא הועילו לי בכלום.
ממש בכלום.
הייתי רק אצל מאמנת אישית אחת בעבר , איתה כן הרגשתי חיבור. אך כייו שלא הייתי רצינית לעשות שינוי כלשהו, אלא רק לקטר על הבעיות , אז הבנתי שזה לא מתאים לי גם , ובנוסף אז התחלתי להכינס למינוס , והחלטתי לסיים איתה.

לצפיה ב-'טיפול'
טיפול
( לעמוד שלי בתפוז )
04/03/2017 | 10:43
25
כן, הכוונה לפסיכולוג או פסיכותפיסט.
טיפול הוא דבר איטי, לכן אמרתי שצריך סבלנות. לפעמים הדרך האיטית היא הדרך המהירה. אם את בוחרת בדרכים מהירות כביכול אבל שלא מקדמות אותך את בסוף מבזבזת את הזמן (והכסף).
קיטרת אצל המאמנת כי קשה לעשות שינוי, בוודאי כשהוא נוגע במקומות עמוקים. בשביל זה יש טיפול פסיכולוגי שמאפשר לעשות את השינוי לאט ונכון. 
לצפיה ב-'התעניינות בלימודי הכשרת מאמנים'
התעניינות בלימודי הכשרת מאמנים
04/02/2017 | 20:27
58
שבוע טוב,
מעוניין להתחיל ללמוד קואוצ'ינג באופן מקצועי
מעבר למימוש העצמי סבור כי מדובר בעיסוק מאוד ערכי ותורם.
אשמח לקבל המלצות לגבי בתי ספר/חברות בהן ניתן ללמוד את התחום באופן מקצועי ומקיף.

אני מתגורר באזור חיפה

תודה לעונים!

לצפיה ב-'חוק גישור'
חוק גישור
29/01/2017 | 12:27
1
38
חברים יקרים.
בהתרגשות גדולה אני שמח להודיע כי הצעת חוק הגישור, חוק משפחה מתגרשת וכן התיקון לחוק הסדר התדיינויות במשפחה , אשר מביאים בשורה חדשה לציבור, הוגשו למזכירות הכנסת היום.
היוזם של הצעות החוק והתיקון הוא ח"כ אורן חזן, כאשר בהקשר זה אני חייב לציין כי פגשנו באדם חכם ביותר, זריז , מיומן , ממוקד וחדור מטרה ואנו שמחים מאוד כי הוא האיש.
כמו כן, אני רוצה לציין את חברותינו לדרך עורכות הדין ליאת אייל ואלינור ברגר, אשר סייעו לנו להגיע עד הלום עם חוק הגישור של לשכת המגשרים בישראל אשר נכתב ע"י עו"ד יניב שוורצמן (יו"ר בדימוס) וימשיכו אתנו בדרך המרתקת וכן את הלוביסטית היידי מוזס שליוותה אותנו לכל אורך הדרך ויצרה את הקשרים הנכונים במהירות, במקצועיות וביעילות רבה.
כמובן, שאני מודה לחברי הוועד של לשכת המגשרים על תמיכתם ואמונתם בפעילותנו בכנסת.

בברכה ,
ד"ר ירון מאיר (Ph.D)
יו"ר לשכת המגשרים בישראל

לצפיה ב-'יותר שאלות מתשובות'
יותר שאלות מתשובות
( לעמוד שלי בתפוז )
31/01/2017 | 20:24
20
ירון היקר,
מה המשמעות של הגשת הצעת חוק למזכירות - האם הוא אושר? 
ומה כתוב בחוק הזה וכיצד הוא משפיע על חיינו? 
נשמח ליותר מידע מעבר לחנופה לח"כ הנפלא חזן. 
לצפיה ב-'CBT או פסיכודנאמי לטיפול באובססיה לקשר עבר?'
CBT או פסיכודנאמי לטיפול באובססיה לקשר עבר?
09/01/2017 | 22:00
4
54

אני רוצה לשתף בסוגיה שקרתה לי במרפאה.

אני כבר כמה חודשים טובים חווה אובסיסיה לקשר זוגי מעמותי שהיה לי עם בחור.

הסברתי שאני סובל מדכאון. שיש לי התקפים של באסה ושל נורמל.
שאני מבין מה שנאמר אם לא נוגעים בפצע הוא מגליד טיפה. מאשר אם מדברים על האובססיה לקשר ולאקס.
ובכל זאת אני רוצה לעבור טיפול.

אני רוצה להבין איזה טיפול אני רוצה- CBT או דינאמי.
אני לא ככ בטוח מה יתאים למצב שלי.
החרדה שלי היא שלא אמצא בנזוג בעתיד שיגרום לי הלרגיש אושר דומה.
אני קצת חרד לראות את האקס כי זה יגרום לי לגעגוע וצער.
אבל האם אלה נושאים ש CBT אפקטיבי בהם יותר?

מודה לעונים

לצפיה ב-'איזה טיפול לבחור'
איזה טיפול לבחור
( לעמוד שלי בתפוז )
14/01/2017 | 10:43
3
36
אני שמחה שהחלטת לפנות לטיפול בנושא הזה. 
מאחר ואני (ורוב האנשים כאן) איננו מטפלים יקשה עלי להציע תשובה ברורה לשאלה. 
נראה כי אם אינך רוצה לגעת בפצע יותר מדי, CBT יוכל להציע לך אופני התמודדות אפקטיביים יותר - כיצד להימנע מהמחשבות האובססיביות. 
מצד שני, הסיבה שאתה מגיע למצב זה כנראה לא תפתר ועלולה לחזור שוב בעתיד. ולכך טיפול דינאמי יוכל לסייע כנראה יותר - להבנת המנגנונים המפעילים אותך. 
בכל מקרה הייתי מתייעצת עם אנשי המקצוע במרפאה, נראה לי שזה חלק מתפקידם לכוון אותך. 
לצפיה ב-'תודה.במרפאה אמרו לי שאני יכול לבחור בין שניהם.'
תודה.במרפאה אמרו לי שאני יכול לבחור בין שניהם.
14/01/2017 | 11:25
2
16
אילוצי מערכת אמרו לי שיש יותר מטפלים דינאמיים
אבל שניהם יכולים להתאים.

לצפיה ב-'CBT או דינאמי'
CBT או דינאמי
20/01/2017 | 09:28
1
41
דינמי יוכל לעזור לך להבין את עצמך יותר טוב, להבין יותר טוב את האובססיה, להבין למה דווקא הבת זוג הזו ולא אחרת והדבר יוכל לעזור לך גם בקשרים עתידיים
CBT יוכל לעזור לך לטפל במחשבות האובססיביות עצמם אבל כמו שאמרו מעלי, אם לא יורדים לשורש העניין הבעיה עלולה לצוץ שוב בעתיד או אפילו להתבטא באופן אחר

היתה לי בעיה דומה, כרגע אני בזוגיות והתחילו לי מחשבות אובססיביות על אקס ישן מלפני כמה שנים והייתי חושבת עליו ביום וחולמת עליו בלילה, פניתי בעקבות זה לטיפול דינמי וזה עזר לי מאד להבין מאיפה התחילו לנבוע המחשבות האלה ובעקבות זה המחשבות פחתו.
יכולתי לפנות לטיפול CBT (למדתי NLP אז זה אותו עיקרון) הבעיה היא שכשלא חשבתי על האקס אז התחלתי לחשוב על אנשים אחרים (כלומר יכול להיות שיעבדו איתך על המחשבות על האקסית אבל תתחיל לקבל אובססיה לגבי משהו אחר או כמו שאמרתי הבעיה תשנה צורה ותתבטא בכלל באופן אחר שהוא לא אובססיה למשל נידודי שינה עייפות כאבים פיזים וכו', זה לא חייב להיות משהו שקשור למחשבה) בקיצור הלכתי לדינמי והבנתי את שורש הבעיה והיא נפתרה ברוך השם.

טיפול דינמי גם לא מתאים לכל אחד, הוא מתאים למי שמסוגל לדבר על הרגשות שלו אז קח גם את זה בחשבון
לצפיה ב-'רציתי רק להבהיר משהו '
רציתי רק להבהיר משהו
20/01/2017 | 09:30
18
רשמתי "המחשבות פחתו"
עדיין הוא עובר לי בראש מדי פעם כי מן הסתם שום טיפול פסיכולוגי לא מוחק זיכרון ,
עדיין יש מחשבות פעם ב.. אבל לא באופן אובססיבי ואלה גם מחשבות ש*לא* מלוות ברגש כמו שהיה לי בתקופה האובססיבית.
זה הכל בהצלחה
לצפיה ב-'לוח מתאמנים וסטאז'רים'
לוח מתאמנים וסטאז'רים
( לעמוד שלי בתפוז )
08/01/2017 | 22:31
10
85
שרשור זה מיועד:
לאנשים המחפשים מאמנים
למאמנים מתחילים  וסטאז'רים המעוניינים לתת אימון בתשלום סמלי או בחינם.
למאמנים המחפשים מדריכים (סופרוויז'ן).
להצעות ובקשות אימון בברטר
יוזמות למפגשי מאמנים ומפגשי קהילה חינמיים

תוכלו למצוא מאמנים תחת הכותרת  "עסקים" למעלה בשורה הכתומה.
עוד מודעות של מאמנים והודעות על סדנאות יש להפנות ללוחות הפורום וללוח האירועים אשר נמצאים תחת המשבצת הכחולה "כלים ומידע" למעלה.
לפרסום - תוכלו לפתוח כרטיס עסק ולהופיע בין בעלי המקצוע בתפוז.

לצפיה ב-'הצעה: בעל ניסיון ניהולי רב מציע אימון אישי במחיר מוזל'
הצעה: בעל ניסיון ניהולי רב מציע אימון אישי במחיר מוזל
08/01/2017 | 18:11
83
שלום לכולם,

חשים תקועים? בעיות בעבודה גולשות לך לחיי המשפחה?
מאמין שאתה יכול להיות מוערך ומשמעותי יותר, לו רק היו לך את הכלים המתאימים?

במהלך הקריירה שלי נפגשתי עם המון אנשים אשר הרגישו בדיוק כך. אבל אפשר לקחת את המושכות לידיים ובעבודה משותפת להביא הצלחות קטנות שיובילו לשינויים גדולים גם תוך זמן קצר. מעבודה להצלחה!

אני מנהל בכיר בחברת תוכנה גלובלית, בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי המחשב, בוגר קורס אימון והנחייה פרטנית, מביא ניסיון עשיר בניהול של צוותים ואנשים בסביבות מורכבות ודינמיות.
מלווה אנשים באימון אישי והנחייה פרטנית להצלחה, מצוינות ויצירת משמעות בחיים ובקרירה, תוך התמקדות ב:

שימוש ביכולות האישיות והבין אישיות על מנת למקסם את ההשפעה בתוך הארגון.
כלים פרקטיים בהנעת אנשים וקבוצות עבודה.
יצירת מינופים להתפתחות בקרירה.
יצירת מוטיבציה ומשמעות בסביבה הארגונית.

אני כרגע בתהליך פרקטיקום, ומציע פגישת היכרות בחינם ושלוש פגישות ראשונות במחיר של פגישה אחת.
 טלפון לתיאום:        054-3388087

שיהיה בהצלחה,
קובי.
לצפיה ב-'מחפש מאמן מתלמד בחינם בת״א. להתגבר על אהבה גאה נכזבת'
מחפש מאמן מתלמד בחינם בת״א. להתגבר על אהבה גאה נכזבת
23/12/2016 | 00:45
46
לצפיה ב-'מחפש מנטור שיעזור לי להכיר אישה'
מחפש מנטור שיעזור לי להכיר אישה
09/01/2017 | 11:19
69
היי,
אני מחפש מנטור שיכול לעזור לי להכיר אישה.
מעדיף מאוד לא מישהו וולגרי שמדבר בצורה גסה / מתחום אומנויות הפיתוי
מעוניין במישהו בעל הרבה שנות ניסיון בתחום (מעל 6 שנות ניסיון) ומעל גיל 35, לא בתפקיד פסיכולוג, שיכול לעזור לי עם קשרים זוגיים, בדייטים, ובתהליך התקשורת עם בחורות. מחפש מישהו שגם יכול לצאת מהחדר הסגור "של הפסיכולוג" וגם להיפגש בעולם האמיתי ומחוץ לחדר המוגן.
מעדיף שזה יהיה גבר מאשר אישה.
 אשמח לקבל המלצות. תודה.
לצפיה ב-'אימון אישי במחיר מוזל'
אימון אישי במחיר מוזל
31/01/2017 | 14:33
61
אימון אישי במסגרת פרקטיקום באדלר במחיר מוזל באזור נתניה או בטלפון
מקומות אחרונים בהחלט
לצפיה ב-'אימון אישי במחיר משתלם ומכל הלב'
אימון אישי במחיר משתלם ומכל הלב
04/02/2017 | 21:12
48
שלום שמי הראל וסיימתי לימודי אימון אישי במכללת תות תקשורת ותוצאות המוכר על ידי לשכת המאמנים אני במהלך הסטאז שלי מזמין אתכם לתהליך אימון בין 10 מפגשים במרכז וזאת במכיר של 50 שקלים למפגש בלבד.
למעוניינים מספר הטלפון שלי הוא: 0523273739
לצפיה ב-'אימון אישי במחיר מוזל ברמת גן '
אימון אישי במחיר מוזל ברמת גן
25/02/2017 | 16:16
30
מעוניינים להגשים חלום? למצוא זוגיות? להחליט במה לעסוק או מה ללמוד? 
מרגישים שאתם נמצאים בצומת דרכים וזקוקים לעזרה?
 אתם מוזמנים לפנות אלי ולהתחיל מסע מדהים, בו תקבלו כלים חדשים שיעזרו לכם להתחבר לפוטנציאל הטבעי שלכם דרך הקשבה לקול הפנימי, להגדיר מטרות ויעדים נכונים ולמצוא את הדרך למימושן של מטרות אלו.
 אני יפעת, סיימתי לימודי אימון הוליסטי במכללת רידמן- מכללה המוכרת ע"י לשכת המאמנים בישראל.
המחיר לשעת אימון הינו 50 ₪ משך התהליך 10 מפגשים. המפגשים מתקיימים ברמת גן ניתן לפנות בפורום הזה או במייל 
 ifatk99@hotmail.com 
לצפיה ב-'מאמן אישי ועסקי'
מאמן אישי ועסקי
01/03/2017 | 11:21
34
מעוניין לאמן להעצמה ,יחסים אשיים ובתחום העסקי ללא תשלום באיזור הדרום ,יש לי קליניקה בעומר למי שמעוניין אשמח לתת פרטים נוספים 0524708145 דוד
לצפיה ב-'אימון במסגרת סטאג' של מכון אדלר במחיר מוזל'
אימון במסגרת סטאג' של מכון אדלר במחיר מוזל
05/03/2017 | 11:57
33
היי,
שמי עינת, אני בת 45 - אמא ל-4, נשואה באושר, מנחת סדנאות ומפתחת הדרכה.
לפני כשנה וחצי פרשתי מארגון גדול (לאחר 27 שנה) בו עסקתי בתפקידי ניהול בכירים, ובתחום פיתוח בכירים, מתוך רצון עז לעסוק באימון אישי אחד על אחד,שכן אני אוהבת אנשים', מאמינה בהם ומעריכה מאוד את יכולותו של כל אחד ואחד להשיג מטרותיו וחלומותיו - בעידוד והנחיה נכונה. לתחום זה נחשפתי משך שנים רבות וסיוע לאנשים להתקדם ולהשיג מטרותיהם הוא אהבתי הגדולה!
סיימתי לימודי אימון בני שנה וחצי במכון אדלר ועתה אני נמצאת בשלהי הסטאג'.
לסטאג' במכון אדלר יתרון גדול עבורך המתאמן, על פני סטאג' של מאמנים שלמדו בבתי ספר אחרים: אני כבר כמעט שנה מאמנת בתהליך אימון מוזל, המלווה על ידי מאמן בכיר של מכון אדלר. אתה במתאמן מגיע ל-12 מפגשי אימון בני שעה, משלם שכר מוזל מאוד של 600 שח' עבור כל התהליך. הסכום הזה מועבר ישירות למכון אדלר ועבורו אני מקבלת הדרכה צמודה לאימון שלך בלבד של מאמן בכיר ומיומן שלו נסיון של לפחות שנים באימון.
אני נמצאת ברעננה ומקבלת ברעננה ובאיזור.
אם מתאים לך - צרו קשר במייל einathellman@gmail.com
לצפיה ב-'מציע תהליך אימון אישי מול מאמן סטאז'ר'
מציע תהליך אימון אישי מול מאמן סטאז'ר
16/03/2017 | 09:12
33

שמי יורי קנטור, בן 38, בעל ניסיון רב בתחומי ניהול והדרכה.
נמצא  בתהליך סטאג' בתחום האימון האישי מטעם מכללת "קשת".
אם את/ה רוצה להתמודד עם דילמה או להשיג שינוי בחיים, להכניס הרגלים חדשים, להשלים עם עצמך ולשפר מערכות יחסים עם הסביבה ,  אשמח לאמנך בתהליך קצר וממוקד ב - 10-12 מפגשים של אימון אישי. ביחד נבין את הבעיה, נגדיר אותה ולאחר בניית תכנית עבודה נוכל לצאת לתהליך השינוי והצמחיה האישית.
לפרטים נוספים: יורי קנטור yuri.kantor@gmail.com

לצפיה ב-'הגשמת מטרות בחיים בתהליך ממוקד ומעצים'
הגשמת מטרות בחיים בתהליך ממוקד ומעצים
02/04/2017 | 14:39
15

היי,
שמי עינת, אני בת 45 - אמא ל-4, מאמנת אישית, ומנחת סדנאות להגשמת מטרות בחיים.
לפני כשנה וחצי פרשתי מארגון גדול (לאחר 27 שנה) בהן צברתי נסיון וידע בתפקידי ניהול מרכזיים ובתחום פיתוח בכירים. בחרתי לעסוק באימון אישי לאחר שנוכחתי בתפקידי בארגון זה ביכולתי ובהצלחותי לסייע לאנשים להתקדם, לעודדם ולשקף להם יכולותיהם ועוצמותיהם להשגת יעדיהם בחיים ובעבודה.  אני אוהבת אנשים, מאמינה בהם ומעריכה מאוד את יכולותו של כל אחד ואחד להשיג מטרותיו וחלומותיו - בעידוד והנחיה נכונה. 
סיימתי לימודי אימון בני שנה וחצי במכון אדלר ועתה אני נמצאת בשלהי הסטאג'.
לסטאג' במכון אדלר יתרון גדול עבורך המתאמן, מחד מחירו  מוזל מאוד (600 ש"ח לתהליך אימוני מלא בן 12 מפגשים שבועיים), מאידך הוא מלווה על ידי מאמן מקצועי ובכיר מצוות מכון אדלר.  בתהליך קצר וממוקד נגדיר יחד מטרה  בתחום שאת/ה שואף לממש בחייך, נגבש דרך להגשמתה ותגשימ/' אותה בפועל הלכה למעשה, תוך עידוד רב, והעצמתך. 
אני מקבלת ברעננה ובאיזור.
אם מתאים לך - צרו קשר במייל einathellman@gmail.com

לצפיה ב-' איך להשיג את המטרות שלכם בשנה הקרובה?'
איך להשיג את המטרות שלכם בשנה הקרובה?
01/01/2017 | 10:38
70

5 עקרונות לעיצוב מטרה באופן שתת המודע והמודע שלך דואגים שתשיג את המטרות שלך.

המלצה שלי: תכינו מחברת ועט..

שיתוף יעזור

תיהנו

לצפיה ב-'האם תרופות פסיכאטריות יכולות לעזור להתשחרר מאהבה נכזבת?'
האם תרופות פסיכאטריות יכולות לעזור להתשחרר מאהבה נכזבת?
16/12/2016 | 16:38
6
36

למשעה, הגוף לא רוצה. לא בטוח שתרופה תעזור.

נושא נדוש. מדובר בכל שיר. נרשם בכל ספר.
ובכל זאת - עד שזה לא קרה לי - לא הבנתי כמה הוא קשה.
אחרי 2 פרידות מאותו בן זוג. הוא מצא בן זוג חדש.
ואני ממוטט מזה.
לא נכנס לפרטי הפרידה. אלא לריקושטים שלה. אני מסתכל מהצד ולא מאמין שהיא התרחשה סופית. הזוי לי שלפני שנה הכל היה אחרת.
אנשים אומרים לי לשחרר. אני יוצא מלא. אבל לא מסוגל להרגע.
לחץ בחזה. סחרחורת מדי פעם כשחושב על הזוגיות החדשה שלו או שמישהו מספר לי משהו עליהם.
הוא היה ועודנו כל עולמי. ואני בשוק שאני צריך להתאפק מלדבר עליו או בכלל על לחשוב מתי אוכל לסמס לו חג שמח.
כבר אמרתי לו כמה אני אוהב וכמה הייתי רוצה שנחזור.
הייתה לנו אהבה גדולה יותר מהכל. תקשורת בלתי מילולית ככ מדויקת.
אני מלא חרטה. כעס. הלקאה עצמית. 
אבל יותר מהכל- פיסית הגוף שלי מתעורר כל בוקר מוקדם. וישר חושב עליו. נכנס לדופק מואץ שאין לי אותו. אני חושש כל לילה מפני הקימה המוקדמת עם מחשבות טורדניות.
אני מתעסק בקשר באובסיביות. רק מת לספר לאנשים כמה אני מתגעגע. כמה הגוף שלו היה לי מדויק. 
אנשים לא מבינים שאני לא מצליח להתקדם לא מבחירה. אלא כי כל אחד אחר מרגיש לי פשרה.
אני יודע שלכל אחד יש כמה מכסים. ואהבה שניה היא בצורה אחרת. הוא היה האהבה הראשונה שלי. ואני ככ מצטער שלא פעלתֿי אחרת כדי לשמור עליה אפילו תוך כדי ביטול עצמי.
חשבתי ללכת לפסיכאטר לקבל כדורים נוגדי דיכאון.
אבל אני לא בטוח שזה יעזור. אני רץ הרבה. מטייל. עובד.
היו לי תקופות של דיכאון רציני שלא רציתי לצאת מהמיטה בסופש ויצאתי בכח.
אבל באמצש אני מתפקד.
כדורים נוגדי דכאון יעזרו באיזה אופן?
ישחררו את המחשבה החוזרת?
כי הרי לא יקהוו את הרגש. לא יגרמו לי לא להשוות. לא ישכיחו את האהבה שהייתה.
נכון?
אשמח לשמוע אם מישהו חווה משהו דומה.
כי כל מה שמרגיע אותי כרגע זה מחשבה שאיש לא יודע מה יהיה במובן של אולי הם יפרדו ויהיה לי שוב סיכוי בעתיד.
היינו שנתיים וחצי עם הפסקה של 4 חודשים. נפרדנו לפני שנה. הוא מצא בחור חדש אחרי 3 חודשים.

לצפיה ב-'אהבה נכזבת'
אהבה נכזבת
( לעמוד שלי בתפוז )
18/12/2016 | 15:05
4
47
אני לא חושבת שיש תרופה לאהבה נכזבת, אבל אני וגם האחרים כאן איננו רופאים ולכן זה לא המקום לשאול שאלה בנוגע לתרופות. 
יכול להיות שזו היתה אהבה מיוחדת במינה, אבל היא לא צריכה להיות האחרונה בחייך. אם תאפשר לעצמך, תוכל לפגוש אנשים נהדרים אחרים. אולי זה לא יהיה אותו הדבר, אבל זה אינו אומר שזה לא יכול להיות טוב ומיוחד בדרך אחרת. 
אני חושבת עם זאת שתוכל להרוויח מטיפול נפשי - לשוחח עם פסיכולוג על האהבה שלך, על הדברים שגרמו לכם להפרד, ועל הקושי שלך להרפות ממנה, גם כשכנראה צריך. 

לצפיה ב-'עשיתי כבר את השיחות האלה עם הפסיכולגים'
עשיתי כבר את השיחות האלה עם הפסיכולגים
18/12/2016 | 17:01
3
34
זה רק קידם אותי להבין שהוא היה מיוחד ואהוב.

החמצה, חרטה, פחד ש״אולי זה לא יהיה אותו הדבר״ מבאסים, משתקים.

אני חושש שאחיה עם החרטה עוד שנים ארוכות.
לצפיה ב-'חרטה'
חרטה
( לעמוד שלי בתפוז )
20/12/2016 | 13:45
2
33
אם מסתכלים אחורה, יש אפשרות גם שלא רק הטעויות שלך הפרידו בינכם, אלא שהיה חוסר התאמה שהיה בא לידי ביטוי במהלך הזמן. 
יכול גם להיות שעשית טעויות שאתה מתחרט עליהן ושהיו משנות את המצב בינכם. את הגלגל אי אפשר לסובב אחורה. לעומת זאת אפשר לסובב אותו קדימה ולתת לחיים להתקדם ולקרות. 
השאלה האם אתה מוכן לקבל את מה שקורה בהווה, ולהתקדם עם חייך, או שאתה מעדיף את העבר ואת מחוזות הדימיון, עם מה שיכול היה להיות. 
לצפיה ב-'זו העדפה שלא תלויה בי'
זו העדפה שלא תלויה בי
20/12/2016 | 14:06
1
20
אני קם בבוקר עם דפיקות לב. חושב עליו. בלי שארצה.

מתעורר מוקדם וחושב עליו
לצפיה ב-'לזוז הלאה'
לזוז הלאה
( לעמוד שלי בתפוז )
22/12/2016 | 13:28
15
השאלה איך מתקדמים מהמחשבות האלה, שלא עוזרות לך כלל - מכאיבות ולא מאפשרות לך לזוז הלאה עם חייך.
לכן חשבתי שטיפול יכול לסייע. 
לצפיה ב-'אני לא יודע לגבי תרופות'
אני לא יודע לגבי תרופות
20/12/2016 | 17:55
24
אבל מהניסיון שלי זה בהחלט לא מקרה שמצריך תרופות. 
מה שכן טיפולים שעובדים ברמת ההגיון גם לא יעזרו לך. 
אתה פשוט מעבד את כל החוויה ואת התגובה בצורה מסויימת בפנים. 
ואתה נאחז באופן פנימי בזכרונות והתגובות הרגשיות שזה מייצר.
כל עוד נאחזים בהם ממשיכים להגביר אותם.
ממליץ לך לפנות לאימון/טיפול שמשלב גישות שעובדות ברמה הלא מודעת, רגשית, פיתוח מודעות וכד.
לצפיה ב-'חדרי אימון לפי שעה?'
חדרי אימון לפי שעה?
16/12/2016 | 10:56
1
61
מישהו/י מכיר מקום שאפשר לשכור בו חדרי אימון לפי שעה, באזור תל אביב?
לפני כמה שנים יצא לי לעבוד במקום שהיה קרוב לעזריאלי.
לא בטוח אם זה עדיין קיים.
יש המלצות למקום נגיש במרכז תל אביב/גבול רמת גן?
תודה!
לצפיה ב-'חדרי אימון להשכרה '
חדרי אימון להשכרה
18/12/2016 | 16:48
61
תתקשרי לחברת תות תקשורת ותוצאות , יש להם חדרי אימון, אני זכיינית ומקיימת את הפגישות שלי שם , תבררי אם יש אפשרות להשכיר למי שמגיע מבחוץ .
לצפיה ב-'רוצה לחזור בן אדם'
רוצה לחזור בן אדם
30/11/2016 | 12:23
2
114
רוצה לחזור בן אדם

בן 47
הצלחה כלכלית ומשפחתית.
ההצלחה במשפחה בעיקרה האישה שקיבלה אותי כמו שאני. בשנתיים האחרונות רק התחלתי להעריך אותה ויש שיפור משמעותי בזוגיות. גם עזר לי המודעות בשנתיים האחרונות שאני לא תמיד צודק.

סובל מ
הימנעות בהרבה דברים
הימנעות מעימותים
פחד מהעלבה
פחד מהשפלה
קושי בשותפויות.
חוסר תשוקה. חיים חסרי משמעות. אין מוטיבציה. חיים של שגרה.
חשד באנשים והמניעים האינטרסנטיים שלהם.
היססנות.
אי קבלה עצמית.
קושי רב להיות במרכז.
חוסר בטחון עצמי וביישנות במיוחד בנוכחות נשים
נמאס מהמרוץ להישגיות וכסף
לא רגיל לעשות דברים שאני אוהב. לא בדיוק יודע מה אני אוהב
למשך עשרות שנים אני רגיל לעבוד ולהיות במשימה כל הזמן
כמעט ואין לי חברים. לא מצליח לפתח חברות.
לא מרגיש טוב עם זמן פנוי.
לא רואה סרטים כל חיי.
ייתכן מאוד שאני כמעט בלי רגשות.
אני מעוניין לפתח את התחום הזה של רגשות.

המוזר מכל הוא שיש לי שאיפות להיות פוליטיקאי או מנהיג אבל ללא שום כלים בסיסיים.

מה שאני מחפש זה  להיות בן אדם.

מחפש דברים לנפש. מחפש לאהוב בני אדם. מחפש זמן איכות בלי להרגיש אשם שאני לא משיג משהו חומרי.

מה יכול לעזור לי?

לצפיה ב-'חיים מלאים'
חיים מלאים
( לעמוד שלי בתפוז )
01/12/2016 | 10:18
80
שלום לך איש יקר,
נשמע שיש לך הרבה מודעות לקשיים ורצון לשפר. זו התחלה טובה וחשובה. 
לפי רוחב היריעה שפרסת, נשמע שטיפול רגשי הוא האפיק שיקדם אותך ביותר - שיחות עם פסיכולוג שבהן תוכל לבחון את הנושאים השונים שאתה מעלה לעומקם, ולשפר את האופן שבו אתה חי, כדי לחיות חיים מלאים ומשמעותיים יותר. 

אימון גם יכול לסייע. אימון ממוקד במטרות ספציפיות ויוכל לעזור לך איתן. בגלל רוחב הנושאים שאתה מעלה והשפעתם על כל חייך, אני חושבת שטיפול יהיה כיוון מתאים יותר. 
לצפיה ב-'מספר דברים...'
מספר דברים...
08/12/2016 | 16:14
57
שלום לך,

אני אתחיל מהאמצע מאחר ושם לדעתי נמצאת הבעיה העיקרית.

ציינת את עניין חוסר התשוקה, חיים חסרי משמעות וכו'.
תלונה זו אופיינית לטסטוסטרון נמוך שזו תופעה מאוד נפוצה בטווח הגיל בו אתה נמצא.
אם זו אכן הבעיה ניתן לגלות בעזרת בדיקת דם פשוטה (לבקש מרופא המשפחה).

טסטוסטרון נמוך גורם לחוסר חשק מיני, הרגשה של ריקנות, חוסר משמעות, חוסר עניין והנאה מהמון דברים שלא קשורים בהכרח למיניות.

רשמת המון דברים שצריך לתקן אבל תתפלא יותר מאוחר שכמעט כל אחת מהבעיות קשורה לבעיה אחרת מהרשימה ולבסוף תבין שגורם אחד או שניים גורמים להכל פשוט לא להיות תקין.

ברגע שרע לנו אנחנו הרבה פעמים מסתכלים על כל השלילי, ושמחפשים מוצאים, גם אצל אנשים שמחים.

אני אתן לך דוגמא להתקשרות של הבעיות שרשמת אחת לשנייה:
חוסר ביטחון עצמי:
קושי רב להיות במרכז
חוסר ביטחון עצמי
גם עם נשים
לא מצליח לפתח חברות
אי קבלה עצמית
הימנעות מהרבה דברים
הימנעות מעימותים

ואתה מבין לאן זה הולך...
חצי מהרשימה נובעת מחוסר ביטחון עצמי, שבו יש להתמקד.

הייתי מתחיל מעניין הטסטוסטרון וטיפול בעניין הביטחון עצמי ובנוסף כדאי מאוד להתחיל עם חיי חברה, אם זה טיולים, מפגשים של כל מיני קבוצות, הכרויות של זוגות (הכרויות חברים), כאן האינטרנט הוא חברך הנאמן לכל הפתרונות האלו.

אנשים ללא חיי חברה הם הראשונים לשקוע בדיכאון אז......

שיהיה בהצלחה,
רועי

לערוץ ה-YouTube המדהים שלי:
לצפיה ב-'איפה הכי כדאי ללמוד קואצ'ינג למגזר פרטי והעסקי? '
איפה הכי כדאי ללמוד קואצ'ינג למגזר פרטי והעסקי?
15/11/2016 | 00:02
3
79
היי לכולם,
אני מעוניין ללמוד קואצ'ינג באופן מקצועי עם התמקדות במגזר הפרטי והעסקי.
יש שפע של מכונים/מכללות/בתי ספר שאפשר ללמוד בהם, אבל הייתי שמח לשמוע מכם מה אתם ממליצים על סמך מקום שלמדתם בו (ומאיזה מקום גם כדאי להיזהר).
עדיפות לאזור המרכז והדרום.

תודה רבה לעונים! 

לצפיה ב-'שאלה חשובה'
שאלה חשובה
15/11/2016 | 11:26
93
כמו שציינת, יש הרבה מקומות,
אני מציעה לך שתבקש פגישה אישית עם המורה המלמד. וכך תוכל לבחון את האנרגיה של המורה. הרבה פעמים החיבור עם המורה נמדד בחיבור לאנרגיה שלו. 
שיחה של כחצי שעה תיתן לך הרבה אינפורמציה.

לצפיה ב-'אני עברתי ליווי עסקי ממש טוב והם גם מכשירים מלווים עסקיים'
אני עברתי ליווי עסקי ממש טוב והם גם מכשירים מלווים עסקיים
19/11/2016 | 19:48
93
אסור להמליץ על גבי הפורום. אשמח להפנות אותך בפרטי.
לצפיה ב-'אשמח להמליץ לך בפרטי'
אשמח להמליץ לך בפרטי
22/11/2016 | 11:53
36

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
פורום תמ
פורום תמ"א 38
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה