לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1081310,813 עוקבים אודות עסקים

פורום אימון אישי - coaching

פורום זה מיועד להיות קהילה מקצועית של מאמנים, ולתת מענה כל מי שמתעניין ורוצה להיעזר באימון אישי. אימון אישי יכול להיות בתחומי החיים האישיים, ביחסים בין אישיים ובתחום העסקי.
אימון אישי מתרחש בדרך כלל בסדרת פגישות אישיות בין מאמן למתאמן, שבהם חוקרים המאמן והמתאמן יחד מהם רצונותיו ושאיפותיו ומהם המקומות שיאפשרו לו להגשים את עצמו. בתהליך יבדקו ביחד פרספקטיבות ותחושות כדי לאפשר הסתכלות רחבה על הנושא שבו הנושא שבו רוצה המתאמן לטפל ועל חייו של המתאמן.
אימון עסקי מתרחש בתוך ארגון או עסק. הוא דומה לאימון אישי במהותו, אך בדרך כלל מתמקד בנושאים הקשורים לאדם בארגון או בפיתוח העסק. כאשר המתאמן הוא עובד בארגון, לעיתים יקבעו חלק ממטרות האימון על ידי הארגון.
מאמנים אישיים מוזמנים להתייעץ, לשתף ולהעלות נושאים מקצועיים לדיון.
בפורום הזה תוכלו לשאול ולברר לעצמכם יותר מהו אימון אישי,
וגם תוכלו לבדוק נושא שמעסיק אתכם או שאתם מרגישים תקועים איתו.
העצות והשאלות בפורום אינם תחליף להתייעצות עם איש מקצוע.
כל מאמן מוזמן להשתתף בפורום ולהוות חלק מהפנל המקצועי בו.
כל גולש מוזמן להעלות שאלות, ולקבל מענה אימוני מהמשתתפים.

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני שאתם כותבים. אנו מקווים שתיהנו ותפיקו ערך מהפורום. נשמח לשמוע את דעתכם - מה עוד הייתם רוצים לראות בפורום?

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אימון אישי - coaching

פורום זה מיועד להיות קהילה מקצועית של מאמנים, ולתת מענה כל מי שמתעניין ורוצה להיעזר באימון אישי. אימון אישי יכול להיות בתחומי החיים האישיים, ביחסים בין אישיים ובתחום העסקי.
אימון אישי מתרחש בדרך כלל בסדרת פגישות אישיות בין מאמן למתאמן, שבהם חוקרים המאמן והמתאמן יחד מהם רצונותיו ושאיפותיו ומהם המקומות שיאפשרו לו להגשים את עצמו. בתהליך יבדקו ביחד פרספקטיבות ותחושות כדי לאפשר הסתכלות רחבה על הנושא שבו הנושא שבו רוצה המתאמן לטפל ועל חייו של המתאמן.
אימון עסקי מתרחש בתוך ארגון או עסק. הוא דומה לאימון אישי במהותו, אך בדרך כלל מתמקד בנושאים הקשורים לאדם בארגון או בפיתוח העסק. כאשר המתאמן הוא עובד בארגון, לעיתים יקבעו חלק ממטרות האימון על ידי הארגון.
מאמנים אישיים מוזמנים להתייעץ, לשתף ולהעלות נושאים מקצועיים לדיון.
בפורום הזה תוכלו לשאול ולברר לעצמכם יותר מהו אימון אישי,
וגם תוכלו לבדוק נושא שמעסיק אתכם או שאתם מרגישים תקועים איתו.
העצות והשאלות בפורום אינם תחליף להתייעצות עם איש מקצוע.
כל מאמן מוזמן להשתתף בפורום ולהוות חלק מהפנל המקצועי בו.
כל גולש מוזמן להעלות שאלות, ולקבל מענה אימוני מהמשתתפים.

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני שאתם כותבים. אנו מקווים שתיהנו ותפיקו ערך מהפורום. נשמח לשמוע את דעתכם - מה עוד הייתם רוצים לראות בפורום?

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה מיועד למאמנים ולמתעניינים באימון, לחצו כאן וקיראו את כללי ההתהגות בפורום לפני שאתם כותבים בפורום.

כללי הפרסום בפורום:
 מאמנים יקרים, הפורום לא מיועד לפרסום שלכם כמאמנים. הערך שלכם יעלה מתוך מה שאתם כותבים. אין לרשום בגוף ההודעה טלפון, אימייל או קישור לאתר. בחתימה שלכם תוכלו לתת פרטים על עצמכם (החתימה היא מה שמופיע מתחת לקו ואותו מעדכנים דרך העולמות של תפוז).
 אין להציע הצעות אימון לכותבים בפורום, אלא אם ביקשו זאת במפורש. הדבר גורם להצפת הכותבים במסרים שאינם מכבדים אותם ואת מקצוע האימון. מאמן שיעשה זאת באופן עקבי יחסם בפורום.
 אין להעביר דיון פורום לפסים אישיים - בנוסח "פנה אלי לשאלות נוספות" אלא אם הדבר מתבקש לחלוטין מתוכן הדיון.
 מדי פעם נפתח שרשור לפרסומים של  סטז'רים ומחפשי מאמנים. כל פרסום מוגבל ל-10 שורות. השרשור נועד לסטאז'רים ולמתאמנים בלבד.
 ארועים, סדנאות והרצאות ניתן לפרסם בלוח הארועים של הפורום בלבד. ארועים, סדנאות והרצאות שיפורסמו כהודעה בפורום ימחקו.

להמשך התקנון 

המשך >>

לצפיה ב-'לימודי אימון במכון אדלר'
לימודי אימון במכון אדלר
04/10/2018 | 15:29
6
שלום,

האם יש פה מאמנים שלמדו במכון אדלר בשנים האחרונות?

אשמח לשמוע על חווית הלימודים שלכם - אהבתם? ממליצים? יתרונות/חסרונות?

תודה רבה מראש :)
לצפיה ב-'בקשה לטיפים/רעיונות למציאת מתאמנים לשלב הפרקטיקום'
בקשה לטיפים/רעיונות למציאת מתאמנים לשלב הפרקטיקום
04/10/2018 | 13:28
1
14
אני יוצאת למסע כמתמחה באימון אישי (בוגרת מכון אדלר, בשלב ההתמחות) ואני מחפשת כ-9 מתאמנים לתהליך אימון מוזל. האם יש למישהו רעיונות/טיפים איך ניתן "להפיץ את הבשורה"?
הצטרפתי לקבוצות שונות בפייסבוק, פתחתי דף עסקי אליו אני מעלה פוסטים בתדירות של אחת לשבועיים בערך, ספרתי לכל מי שאני מכירה...
האם יש עוד אופצית?
אשמח לשמוע...
רונית  גויכמן-מתמחה (סטז'רית) אימון אישי
לצפיה ב-'מציאת מתאמנים לפרקטיקום'
מציאת מתאמנים לפרקטיקום
13/10/2018 | 13:02
עוד כמה רעיונות:
את יכולה לפרסם הודעה ברורה גם בשרשור הסטאז'רים שלנו כאן למטה.
אפשר לעשות ערבי הכרות עם הרצאה בהתנדבות במקומות שונים, זה נותן חשיפה ויכול להביא גם מתאמנים.
אולי השאלה היא איך את מספרת על זה - האם אנשים באמת חושבים איתך מי יכול להתעניין באימון מוזל, או שאת מספרת ודי. 
עוד משהו שעוזר הוא להתמקד - איזה מתאמנים את מחפשת? במה הניסיון הקודם שלך? את מי היית רוצה לאמן? באילו נושאים? 
זה יעזור לך לחפש את המאמנים הנכונים, וכאשר יש לך רקע בתחום מסוים, קל יותר לאנשים להתחבר אלייך ולסמוך עלייך. 
בהצלחה
לצפיה ב-'סאטירה על קואוצ'ינג'
סאטירה על קואוצ'ינג
03/10/2018 | 13:06
9
סדרת אינטרנט קומית קורעת על נושא הקואוצ'ינג..
שתי היוצרות הגיעו מעולם הפסיכולוגיה והחליטו קצת לצחוק על עצמן 
יש כבר שני פרקים ביוטיוב והשאר בדרך :)
קישור לפרק השני:
https://bit.ly/whosbatia

לצפיה ב-'דפוסי חשיבה'
דפוסי חשיבה
25/09/2018 | 23:54
9
מה לדעתכם הטכניקות הכי חזקות לשינוי דפוסי חשיבה?
אבל באמת שעובדים!
לצפיה ב-'בקשה לאימון אישי'
בקשה לאימון אישי
17/09/2018 | 11:13
32
אני מחפשת אימון אישי, רצוי אישה בהוד השרון.

גמר חתימה טובה

לצפיה ב-'מתנה לחברי הפורום: חוברת אימון אישי לשנה החדשה! '
מתנה לחברי הפורום: חוברת אימון אישי לשנה החדשה!
16/09/2018 | 11:36
16
שנה טובה לחברי הפורום.
שנה חדשה עם הזדמנויות, החלטות, ואפשרויות חדשות לכל אחד ואחת מאתנו. ונחשו מה? זה בידיים שלכם איך תראה השנה שלכם!

אני נותן לכם במתנה מדריך קואצ'ינג לשנה החדשה
עם 23 עמודים של הנחיות, דפי עבודה וגם סרטון הדרכה -
שיעזרו לכם להבטיח שתהא זאת שנה טובה ודיפרנט!

כנסו ללינק וקבלו את החוברת חינם > http://bit.ly/2xraehH
* מוענק לזמן מוגבל בלבד
לצפיה ב-'לבטים בבחירת בית ספר לאימון'
לבטים בבחירת בית ספר לאימון
12/09/2018 | 17:10
23
שלום , 
בהמשך להודעה האחרונה שלי , אבקש לקבל חידוד לגבי :

יש היום המון בתי ספר שמלמדים אימון ומקצועות נלווים לאימון 
מה הקריטריונים הפרטיים שאני צריך לשים לב אליהם שאני בא לבחור בית ספר ?
יש היום המון סוגי וגדלי הצעות וזה מבלבל.
אשמח לפירוט כמה שיותר רחב ואני מניח שהדבר הכי משמעותי הוא מה קורה אחרי זה ליווי וכדומה

לצפיה ב-'שנה טובה '
שנה טובה
09/09/2018 | 13:27
23
לכל באי הפורום 
אני רוצה לאחל שנה טובה, ו,
הרבה שמחה והצלחה, הגשמת מטרות והתקדמות!

לצפיה ב-'שאלה בסיסית :)'
שאלה בסיסית :)
05/09/2018 | 11:44
2
27
שלום לכולם ,
אשתדל לקצר. אני רוצה לאמן ,
אני בעלים של מספר עסקים , חי התפתחות קידום ושינוי .
עברתי הרבה ויש לי מתודולוגיות ברורות .
ברור לי שאני יכול לקדם אנשים בצורה בלתי רגילה.
האם לדעתכם זה ראוי שאתחיל לאמן ? ( ללא לימודי תעודה וכדומה )
לצפיה ב-'לאמן ללא לימודים'
לאמן ללא לימודים
09/09/2018 | 13:22
24
שלום לך איש יקר,
התשובה הקצרה לשאלתך היא לא.כל מה שכתבת, הוא הקדמה מצויינת ללימודי אימון, בהם תלמד טכניקות אימון, כלים נוספים, והחשוב מכל - אתיקה. 
אפשר לסייע לאנשים בהרבה דרכים, אבל אפשר גם להזיק. בלימודי אימון תוכל להפריד ולהבין מתי מה שאתה עוזר ומתי הוא מזיק. למשל - לומר לאנשים מה לעשות, יכול להיות מועיל עבורם (להראות להם את הדרך), ויכול להיות גם מזיק (משאיר אותם קטנים וחסרי כח). האימון הוא לא רק הידע הרב והיכולת האישית שלך - זה חובה בכל מקרה, ולכן לימודי אימון מומלצים לאנשים שכבר עשו תואר וצברו ניסיון בחייהם. 
מה עוצר אותך מללמוד באחד מהקורסים הרבים המוצעים ולקבל הסמכה מסודרת (שכוללת גם סופרוויז'ן)? 
לצפיה ב-'לפי דעתי זה בעייתי לקרוא לזה אימון'
לפי דעתי זה בעייתי לקרוא לזה אימון
12/09/2018 | 17:43
14
כמו שמי שלא למד פסיכולוגיה לא יכול לקרוא לעצמו פסיכולוג.. גם אני לא קורא למה שאני עושה אימון כי למדתי NLP ואני לא רוצה להטעות ולגרום לאנשים לחשוב שאני עושה אימון אישי למרות שיש הרבה דמיון במטרות שאיתן אנשים מגיעים אליי ולאימון אישי (וגם אנשים מבינים את המילה "אימון" יותר מאשר את המילה "הנחיה").

אבל "אימון" זו רק מילה. לדעתי אתה לא חייב ללמוד שיטה מסודרת כדי לעזור לאנשים. אם אתה משוכנע שאתה יכול לקדם אנשים בצורה בלתי רגילה אני אומר- לך על זה.

אני מציע לך להתחיל במסגרת שבה מותר לך לטעות. אתה יכול לקחת מחיר סמלי וגם להגיד שזה כמו סטאז' בשבילך כדי שהאנשים שנעזרים בך ידעו לקחת אותך בערבון מוגבל, ואתה עם הזמן תתחדד ותבין איך לעבוד עם אנשים בצורה יותר אפקטיבית ותשנה את המחירים שלך בהתאם.

דבר נוסף שאתה יכול לעשות זה להפוך את ההצלחה שלך בעסקים (או כל דבר אחר שאתה עושה ממש טוב) לשיטה מובנית כולל איך ללמד כל דבר ואיך להטמיע אותו בתת המודע של האנשים שבאים ללמוד ממך. ב- NLP קוראים לזה מודלינג. הנחת היסוד של המודלינג היא שאדם שפיתח מיומנות גבוהה- הרבה ממה שהוא עושה קורה באופן אוטומטי ולא מודע. לכן, למרות שיש לך מתודולוגיות מובנות אולי כדאי להיעזר במודלינג על מנת להוסיף למתודולוגיה שלך גם את הדברים שאתה לא יודע שאתה עושה. בעזרת מודלינג מתקדם גם מפתחים שיטות להטמעת אותם תהליכים לא מודעים בלא מודע של האנשים שבאים לקבל את עזרתך (ככה הקורסים של NLP עובדים.. הם מטמיעים את הנחות היסוד, האמונות והמיומנויות בתת המודע של התלמידים).
לצפיה ב-'בן שאף פעם לא מרוצה....'
בן שאף פעם לא מרוצה....
15/08/2018 | 12:23
1
42

בני בשנות השלושים המוקדמות. אקדמאי. בכל עבודה שמתחיל לעבוד לא מרוצה... תמיד נראה שזה לא מה שסיפרו לו...
אם אני מסתכלת אחורה תמיד היה כזה: לא מרוצה ביסודי, לא בתיכון, לא בצבא ...אבל עשה את כל המסלול
מאד מטריד אותי כי מפסיק לעבוד ומתחיל לחפש שוב וכך הלאה כבר 3 פעמים...גר בדירה משפחתית עלייה לא משלם שכירות ועזרנו לא חודשית . עכשיו החלטנו לסגור את הברז ולתת לו להתמודד גם אם מחסור למרות שעדין לא הגיע לשם כי יש לו כסף שחסכנו/ חסך. מה אתם מציעים לעשות?להרפות ? לתת לו לעשות את טעויותיו לבד? רוצה גם לציין שהוא לא בזוגיות (מחפש...אולי את זו שלא נולדה עדיין) ויש לו חברים וחברות- מבלה...גם הולך לפסיכולוגית...
מחכה לשמוע דעתכםבני בשנות השלושים המוקדמות. אקדמאי. בכל עבודה שמתחיל לעבוד לא מרוצה... תמיד נראה שזה לא מה שסיפרו לו...
אם אני מסתכלת אחורה תמיד היה כזה: לא מרוצה ביסודי, לא בתיכון, לא בצבא ...אבל עשה את כל המסלול
מאד מטריד אותי כי מפסיק לעבוד ומתחיל לחפש שוב וכך הלאה כבר 3 פעמים...גר בדירה משפחתית עלייה לא משלם שכירות ועזרנו לא חודשית . עכשיו החלטנו לסגור את הברז ולתת לו להתמודד גם אם מחסור למרות שעדין לא הגיע לשם כי יש לו כסף שחסכנו/ חסך. מה אתם מציעים לעשות?להרפות ? לתת לו לעשות את טעויותיו לבד? רוצה גם לציין שהוא לא בזוגיות (מחפש...אולי את זו שלא נולדה עדיין) ויש לו חברים וחברות- מבלה...גם הולך לפסיכולוגית...
מחכה לשמוע דעתכםבני בשנות השלושים המוקדמות. אקדמאי. בכל עבודה שמתחיל לעבוד לא מרוצה... תמיד נראה שזה לא מה שסיפרו לו...
מחכה לשמוע דעתכם

לצפיה ב-'התמודדות עם החיים'
התמודדות עם החיים
09/09/2018 | 13:33
19
יפה יקרה,
יש אפשרות שאם תמשיכו לגונן עליו הבן ימשיך להרגיש נוח בחממה שלו, שלא דורשת ממנו התמודדות עם העולם. בגיל 30, בוודאי שמצופה שיפרנס את עצמו. כדאי להבין גם מצדכם מדוע המצב הזה נמשך עד היום. כמובן שנהדר שאפשר לעזור לילדים עם תחילת החיים, בלימודים, במשברים. 
כמובן שגם אם תחליטו לצמצם את התמיכה בו, יש לעשות זאת באופן הדרגתי ומוסבר - משאביכם אינם אינסופים, ועליו להתחיל ולקחת אחריות כספית על חייו. את השגותייך על הזוגיות שלו והעדרה עדיף שלא תשתפי איתו. זה מציק ומכביד, ולא מסייע במאום. 

שתהיה שנה טובה!
לצפיה ב-'פרקטיקום'
פרקטיקום
13/08/2018 | 17:06
1
36
הי שמי חגית ורציתי לפנות למאמנים שעברו פרקטיקום מלא. 
עברה שנה ושמונה חודשים מאז אימנתי בפרקטיקום ועכשיו אני רוצה לחזור לזה. רק שבבית הספר שבו למדתי רוצים שאני יעבור תשעה שיעורים נוספים ומפגשים נוספים  ויתחיל מהתחלה את הפרקטיקום ובנוסף ישלם 2500 שקל ... נראה לכם הגיוני? יש למי לפנות? כי מה שעושים שם זה שגורמים לי לוותר על האימון מכיוון ואין לי כסף כרגע לזה ויש לי אנשים שרוצים שאני יאמן אותם. שאלתי בבית ספר אם יש אופציה נוספת יותר זולה ומהירה אך התשובה הייתה שלילית ומוחלטת. 
לצפיה ב-'המשך הפרקטיקום'
המשך הפרקטיקום
13/08/2018 | 17:36
21
שלום חגית,
זה מאוד תלוי באיזה שלב עזבת את הפרקטיקום - האם כמעט סיימת אותו או שנותר לך עוד הרבה. 
בכל מקרה, אני חושבת שכדאי לך להתקשר ללשכת המאמנים ולהעלות את הנושא, שם מכירים את הכללים ויוכלו גם לפנות לבית הספר אם התשובה שלהם אינה סבירה בעינייך - יש אפשרות להגיש תלונה. 

לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
30/07/2018 | 00:10
8
77
מדובר בבחור בשנות העשרים המאוחרות שלא מעונין להכיר חברים חדשים חוץ מקרובי משפחה שגרים בעיר אחרת. הוא שקט, נאה, אבל בודד, עובד אבל יש ימים שמבריז מהעבודה, השאלה שלי איך ניתן לעזור לו? חשבתי לפנות לאתר כמו שותף אבל חוששת שזה יישמע מגוחך, מה גם שהוא עלול להתנגד למהלך.
פניתי לקאוצר ובקשתי ששיחפש לו חברים
התשובה שלו היתה שזה כמו לחפש שידוך.זה לא שידוך, הוא סטרייט, אלא חברים כמו שיש לכולם.
אשמח להדרכה והצעות. אני יכולה לשלם מחיר מוזל כי אני
מתקיימת מקיצבה. אנחנו תושבי פ"ת.
בתודה מראש.
אמא דואגת.

לצפיה ב-'אי אפשר לעזור למי שלא עוזר לעצמו'
אי אפשר לעזור למי שלא עוזר לעצמו
31/07/2018 | 08:06
6
43
רבקה יקרה,
בשביל להעזר באימון הבן שלך צריך לרצות בכך - לאימון צריך להגיע ברצון חופשי ואז גם אפשר לקבל ממנו תועלת רבה. אם הבן רוצה בחברים ולא יודע איך, או מתקשה בכך, מאמן יוכל לעזור לו. יש מאמנים בסטאז' שמאמנים בעלות נמוכה. 
יכול להיות שמה שהוא זקוק הוא עזרה נפשית. יש אפשרות שהוא בדיכאון קל. במקרה זה אימון הוא פחות מתאים, ויותר מתאים טיפול נפשי - כזה אפשר לקבל גם דרך קופות החולים (טיפול נפשי הוא בסל הבריאות) וגם דרך העיריה - יש תחנות לטיפול בזוג ובמשפחה שנותנות גם טיפולים פרטיים, ויש הנחות לפי מצב כלכלי. 
לצפיה ב-'נכון'
נכון
31/07/2018 | 14:54
5
34
קשה לעזור למי שלא רוצה לעשות שינוי. מצד שני זאת בעצם כל הבעיה
שהוא לא מבין שיש לו בעיה.
אני מנסה להשיג סיוע נפשי, אבל גם פה הוא צריך לשתף פעולה.
בינתיים אם יש מישהו או מישהיא מפ"ת בגיל 27-30 שמוכנ/ה לעזור
וגם להרוויח חבר טוב, אשמח אם יפנה לפורום ואני אפנה אליו במסר
אישי ואם יש מאמן מאיזור פ"ת שמוכן לעזור במחיר מוזל אשמח להצעה.

תודה ענבל. בהצלחה לכולם!!!
לצפיה ב-'את לא בכיוון מותק'
את לא בכיוון מותק
01/08/2018 | 15:10
4
38
תייעצי, רק אם הוא מוכן לשמוע, אחרת שחררי. את לא אמורה לחיות במקומו !
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
01/08/2018 | 20:25
3
31
אם הוא היה מוכן לשמוע אז לא הייתי פה. לפעמים צריך להפעל כוח
חזק לפי עצמת ההתנגדות.

אני מכירה מקרה של בחורה שלא תפקדה ואז שני האחים שלה תפסו
אותה בכוח והכניסו אותה לרכב לבית חולים. היא אושפזה קיבלה טיפול
ושוחררה. היום היא מטופלת מרצונה החפשי ומרגישה טוב. אם היו מזניחים
המצב שלה היה מתדרדר ונהיה גרוע. אין מה לעשות, לפעמים צריך להתערב.

במקרה שלי אין לי רכב ואין דמות גברית שתדאג לו. אנשים קראו את הפוסט
ואף אחד לא טרח לעזור. פעם מישהי פנתה לאחד האתרים בתפוז ואמרה
שהיא מחפשת חברות ישר הצעתי את עצמי, היה קשר טלפוני אבל זה לא
החזיק מעמד בגלל פער גילאים בנינו ומרחק גאוגרפי, לפחות ניסיתי.

לא הבנתי מה זה המשפט האחרון!

לצפיה ב-'עזרה חברית ועזרה מקצועית'
עזרה חברית ועזרה מקצועית
02/08/2018 | 09:04
2
27
רבקה יקרה,
פנית לפורום מקצועי של מאמנים, וביקשת עזרה מקצועית. את העזרה הזו קשה לתת במקרה שלך, כי אין שיתוף פעולה של הבן. 
מאמן לא יכול "למצוא לבן חברים". זה לא האופן בו מאמנים עובדים. מאמן יכול לעזור לבן להגדיל את מעגל החברים שלו, אם יגיע לאימון וירצה בכך. 
למעשה, אף אחד לא יכול למצוא לבן שלך חברים, מלבדו. חברות זה דבר אישי מאוד, שמתבסס על כימיה וחיבור. 
נכון, אפשר לאשפז בכפייה מישהו הזקוק לעזרה נפשית דחופה. אבל אצלכם זה אינו המקרה, ולנו אין דרך לעזור לו בכוח. 
אם את מחפשת תמיכה לא מאנשי מקצוע, כדאי לחשוב על פורומים אחרים, אולי למשל של תושבי פתח תקווה, ולבקש שיבואו לבקר או מה שנראה לך שיכול לעזור לכם. 
לצפיה ב-'כן! אני אחפש דרך מה לעשות'
כן! אני אחפש דרך מה לעשות
02/08/2018 | 14:56
1
24
מסתבר שהרבה עובדים הבריזו מהעבודה בגלל המזג אוויר 
וזה הכניס אותו ללחץ וגרם לו לשחיקה.
תודה!
לצפיה ב-'לפעמים העזרה הטובה ביותר נמצאת קרוב...'
לפעמים העזרה הטובה ביותר נמצאת קרוב...
06/08/2018 | 20:05
21
נשמע ששוחתתם והתקדמתם קצת. 
לפעמים החלפת מקום עבודה יכולה לעשות טוב, להחליף אווירה וליצור קשרים חדשים. 
לצפיה ב-'מה אני מציעה לך?'
מה אני מציעה לך?
04/10/2018 | 13:20
3
רבקה היקרה,
הדאגה שלך לבן שלך והמחויבות שלך כאמא היא מאוד טבעית ובהחלט מובנת.
כל החברים שענו לפני בהחלט נתנו לך את התשובות הטבעיות והמדויקות. כי כל עוד אין האדם עצמו מחליט לקחת אחריות על חייו ולבחור לעשות שינוי בלתי אפשרי לסייע לו. אבל, אני הייתי רוצה להציע לך לעבור תהליך אימון אשר יכול לסייע לך ולהעניק לך כלים בהתמודדות שלך עם הדאגה הכל כך טבעית הזו. אני מאמינה כי ברגע שאת תרכשי את הכלים המתאימים ואת תחווי ותעברי שינוי זה ישפיע גם על הסובבים אותך (במקרה הזה הבן שלך).
היות ואני מבינה שיש קושי כלכלי יש אופציה לעבור תהליך אימון מוזל של מאמן/נת שנמצא/ת בשלב ההתמחות (הפרקטיקום).

אם את מעונינת בפרטים נוספים, אשמח לסייע.

בברכה ויום נעים
רונית גויכמן - מתמחה (סטז'רית) באימון אישי
לצפיה ב-'שאלה לקאוצ'רים'
שאלה לקאוצ'רים
26/07/2018 | 14:37
1
60
זה נושא שמערב הסכם סודיות ולכן אוכל לשאול את השאלה רק באופן פרטי.
0507961900, אפשר בהודעה או בוואטספ.
תודה!
לצפיה ב-'אם לא קיבלת מענה'
אם לא קיבלת מענה
14/08/2018 | 09:22
27
אתה מוזמן לפנות אלי דרך מערכת המסרים באתר ואשמח לעזור. 
לצפיה ב-'איך מתחילים?'
איך מתחילים?
10/07/2018 | 20:05
1
54
למדתי אימון אישי לפני מספר שנים, מאז הסטאז' לא אימנתי ואני מעוניינת לחזור לזה. אני מעט אבודה.. איך הייתם ממליצים לי להתחיל? מה עושים קודם?
לצפיה ב-'להתחיל לאמן'
להתחיל לאמן
12/07/2018 | 17:49
45
שלום לך,
מאחר והפסקת לאמן אחרי הסטאז' (סיימת אותו?) לא רכשת מיומנות ובטחון באימון. בדיוק כפי שאם היית מפסיקה לנהוג מיד אחרי קבלת הרשיון, היית מרגישה עדיין חסרת בטחון בנהיגה.
הייתי מציעה לך לחשוב על עצמך כאילו את בסטאז' - לחפש מתאמנים בעלות נמוכה, ולאמן תחת סופרוויז'ן. זה יחזיר אותך למסלול, ויתן לך את תחושת המקצועיות והבטחון שדרושה כדי להיות עצמאית. 
יש סיכוי טוב שלבית הספר בו למדת יש קבוצות סופוויז'ן, או שאת יכולה לפנות אליהם לסופרוויז'ן אישי. או לפנות למאגר הגדול יותר בלשכת המאמנים של סופרווזורים מוסמכים. 

לצפיה ב-' לוח מתאמנים וסטאז'רים '
לוח מתאמנים וסטאז'רים
07/07/2018 | 10:34
19
59
שרשור זה מיועד:
  לאנשים המחפשים מאמנים
 למאמנים מתחילים  וסטאז'רים המעוניינים לתת אימון בתשלום סמלי או בחינם.
 למאמנים המחפשים מדריכים (סופרוויז'ן).
  להצעות ובקשות אימון בברטר
  יוזמות למפגשי מאמנים ומפגשי קהילה חינמיים

המנעו מפרסום בפורום - תוכלו לפתוח כרטיס עסק ולהופיע בין בעלי המקצוע בתפוז.
לצפיה ב-'אימון אישי במחיר מוזל'
אימון אישי במחיר מוזל
04/07/2018 | 21:18
70
אשמח למתאמנים המעוניינים לעבור תהליך אישי מעצים, במסגרת סטאז' בעלות סבירה. לפנות בבקשה דרך המייל. תודה

לצפיה ב-'מאמנת אישית בסטאז' בעלות סמלית מחפשת מתאמנים!'
מאמנת אישית בסטאז' בעלות סמלית מחפשת מתאמנים!
06/07/2018 | 13:15
66
מאמנת אישית בסטאז' בעלות סמלית, תעזור לך להשיג הצלחה בכל מה שתרצי. סודיות מובטחת, גרה באשדוד. 0505587552 אנינה.
אפשרי לאימון בסקייפ או בטלפון.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
21/06/2018 | 16:13
1
50
מחפש מאמן אישי וגם NLP באיזור אשדוד.
זקוק לעזרה.
דחוף.
תודה.

לצפיה ב-'ממליצה בחום על מאמנת אישית שנמצאת כרגע בסטאז''
ממליצה בחום על מאמנת אישית שנמצאת כרגע בסטאז'
06/07/2018 | 13:12
61
מאמנת אישית בסטאז' בעלות סמלית, תעזור לך להשיג הצלחה בכל מה שתרצי. סודיות מובטחת, גרה באשדוד. 0505587552 אנינה.
אפשרי אימון בטלפון או בסקייפ.
לצפיה ב-'אימון אישי מוזל במסגרת פרקטיקום'
אימון אישי מוזל במסגרת פרקטיקום
10/06/2018 | 12:19
1
62
היי לכולם,
שמי מיכל, ואני לקראת סיום תהליך ההכשרה כמאמנת במכון אדלר.
במסגרת ההכשרה, אני מחפשת מתאמנים/ות המעוניינים לעבור תהליך משמעותי ומעצים, בן 12 שעות, אחת לשבוע, במחיר מוזל של 50 ש"ח למפגש, ובליווי צמוד של מאמנת בכירה ומנוסה במכון.
מוזמנים/ות ליצור קשר לפרטים נוספים:
מיכל
טל' 0546318319
לצפיה ב-'היי, היכן המפגשים מתקיימים?'
היי, היכן המפגשים מתקיימים?
10/07/2018 | 20:06
24
לצפיה ב-'יש כאן סטאז'רים מאזור המרכז?'
יש כאן סטאז'רים מאזור המרכז?
14/06/2018 | 08:03
37
אשמח לשוחח איתכם.
איציק 050-8660565
לצפיה ב-'קבוצת עמיתים'
קבוצת עמיתים
17/06/2018 | 14:03
38
מתגבשת קבוצת מטפלים מתחומים שונים למפגש אחת לשבועיים. בכל מפגש חבר אחר מהקבוצה יעביר פעילות בהתאם לתחום עיסוקו ומה שהוא אוהב. המפגשים יתקיימו באזור מודיעין והסביבה, אם אופציה להרחבה (גאוגרפית) וגמישות.
לפנות באימייל ל
לצפיה ב-'אימון אישי במסגרת פרקטיקום (סטאז') : אפרת שמש - 052-4701722'
אימון אישי במסגרת פרקטיקום (סטאז') : אפרת שמש - 052-4701722
06/06/2018 | 12:10
45
שלום לכולם,
שמי אפרת,
ואני מסיימת לימודי הכשרת מאמנים בתות תקשורת ותוצאות של אלון גל.
כחלק מההכשרה אני עושה פרוייקט סיום ולשם כך,
אם את בת 21 ומעלה ומעוניינת לעבור תהליך אימון אישי,

צרי איתי קשר בטלפון: 052-4701722

ואשמח לשוחח ולמסור פרטים נוספים
לצפיה ב-'אימון ע"י סטאז'ר'
אימון ע"י סטאז'ר
05/06/2018 | 18:28
1
63
קראתי כאן מודעות ישנות (בערך מ-2010) על אימון אישי בידי סטאז'ר (בפיקוח מאמן מוסמך של מכון אדלר).
זה עוד קיים היום? יש למישהו המלצה?
לצפיה ב-'סטאז'רים'
סטאז'רים
13/06/2018 | 21:52
42
מי שהיה סטאז'ר ב-2010 יש לקוות שכבר מזמן סיים את הסטאז'. 
יש כאן מודעות מעודכנות של סטאז'רים, נראה לי שכדאי לפנות אליהם אם אתה מחפש אימון במחיר סמלי. 
לצפיה ב-'אימון אישי מתנה להשגת כל יעד'
אימון אישי מתנה להשגת כל יעד
19/07/2018 | 15:57
25
היי לכולם.
אני לומדת בבית ספר את כל אימון הNLP ועוד נושאים הקשורים להתפתחות אישית בכל התחומים.
אני מוכנה לאמן כסטאז' בתשלום סימלי של 30 שח לפגישה משהיא/וא רציני/ת שמתחייבת לתהליך ורוצה להשיג יעד מסויים בחיים. מבחינה בריאותית. זוגיות. פרנסה או כל דבר שתירצו.
עדיפות למשהו בשפלה רמלה רחובות לוד וכו' האימון הוא אחת לשבוע
מוזמנים להתקשר אלי 0549722992
לצפיה ב-'לקראת הסופ״שׁ :)'
לקראת הסופ״שׁ :)
02/08/2018 | 11:48
13
קוראים לי בר סולומון, יועצת חינוכית בהתמחות וכרגע בעיצומו של סטאז׳ באימון אישי.

נכון שלפעמים יש את התחושה הזו שהכל בסדר, אבל....  ��

- הייתם רוצים למצוא את העבודה שתעניק לכם אושר? 
- להתחזק? לחיות את אורח החיים שאתם רוצים?
- לטפח מערכות יחסים?

אז אם אתם מרגישים ומוכנים לעבור תהליך ללא פשרות בו אלווה אתכם למינוף עצמי, השגת המטרות שתציבו לעצמכם ומימוש הפוטנציאל שטמון בכם! 

אז קדימה בשביל זה אני פה!!

עלות הפגישה היא 100 ש"ח והפגישות מתקיימות בראשון לציון.

מתחילים בפגישת היכרות ללא עלות ����

בר סולומון-050-9442669

״כל מה שמוחו של אדם יכול להגות ולהאמין בו, הוא יכול להשיג.״
- נפוליאון היל
לצפיה ב-'אימון אישי מוזל בשיטת מכון אדלר'
אימון אישי מוזל בשיטת מכון אדלר
26/08/2018 | 13:52
21
שלום לכולם!
מחפש מועמדים לתהליך אימון אישי מעצים במסגרת התמחות במכון אדלר.
התהליך כולל 12 פגישות בנות שעה, לבירור עצמי, הגדרת מטרות והשגת יעדים. האימון במחיר מוזל של 50 ש"ח לפגישה מאחר והוא חלק מההתמחות.
רוצים לשנות משהו גדול או קטן בחיים? מכירים מישהו ש"תקוע" שאני יכול לעזור לו? זו ההזדמנות שלכם לעשות משהו חיובי ומקדם ולא להשאר באותו מקום!
קצת על עצמי - בן 42, מנהל בהייטק, מגדל 5 ילדים, נשוי בשנית, והאמת שזה פחות חשוב - כי בתהליך אימון אתם במרכז ולא אני.
לפרטים - נא לשלוח הודעה בפרטי או להתקשר 0546364357.
תודה על כל שיתוף!
יאיר
לצפיה ב-'מחפשת מאמן אישי באיזור באר שבע'
מחפשת מאמן אישי באיזור באר שבע
26/08/2018 | 01:58
8
שלום! אני מחפשת מאמן אישי צעיר (לא מאמנת) לזוגיות לידיד, הוא סטודנט ובגלל זה יהיה עדיף סטאז'ר או מאמן שלוקח עלות סמלית באופן יחסי.
ניסיתי לחפש בגוגל אבל הוא לא הניב לי תוצאות טובות או מבטיחות מספיק.
תודה רבה!
לצפיה ב-'רחל חובל - אימון אישי'
רחל חובל - אימון אישי
16/08/2018 | 09:26
28
שלום, 
אני מתמחה באימון אישי מטעם מכון אדלר, ומחפשת מתאמנים מאזור אשקלון והסביבה שרוצים לעבור תהליך אימון שלם של 12 מפגשים מעצימים ומשנה חיים התהליך נעשה בליווי אישי ומקצועי ממכון אדלר.
מוזמנים לפנות במייל: rrhovel@gmail.com
או בנייד: 050-5501401 
רחל חובל.
לצפיה ב-'מחפשת מאמנ/ת אישי/ת שהוא/היא גם יועצ/ת פיננסי/ת'
מחפשת מאמנ/ת אישי/ת שהוא/היא גם יועצ/ת פיננסי/ת
31/08/2018 | 17:38
2
17
לעניינים אישיים + במשפחה (ילדים מבוגרים)
+ יעוץ פיננסי
עדיף באזור ראשל"צ, נס ציונה, רחובות או במרחק סביר.
תודה
לצפיה ב-'אימוו'
אימוו
01/09/2018 | 10:44
1
20
אני ממודיעין, אם מתאים מוזמן לפנות אלי. 
לצפיה ב-'מודיעין אפשרית'
מודיעין אפשרית
24/09/2018 | 12:59
5
נא למסור פרטים לגבייך... תודה וחג שמח
לצפיה ב-'פיתוח אפליקציית self coaching'
פיתוח אפליקציית self coaching
21/06/2018 | 17:46
41
מחפש קואצ'ר לעבוד איתו בצמוד על פיתוח אפליקציית self coaching.
תודה מראש!

omrikingsley@gmail.com
לצפיה ב-'התלבטות לגבי בית ספר לאימון'
התלבטות לגבי בית ספר לאימון
29/05/2018 | 13:43
1
38
מתלבטת בין גומא ליוזמות. אשמח אם מישהו יוכל להצביע על השוני בינהם?
לצפיה ב-'שאלה קשה'
שאלה קשה
31/05/2018 | 16:34
39
השאלה שאת שואלת קשה לתשובה, כי בדרך כלל אנשים מכירים טוב את בית הספר בו למדו, ואת האחרים בכלל לא, או כמעט ולא. 
ובכלל, אנשים נוטים להמליץ על מה שהם מכירים, שזה בית הספר בו למדו, ואין באמת דרך לדעת אם היו יכולים להיות מרוצים יותר בבית ספר אחר.

יש עוד הרבה בתי ספר ותיקים ומוכרים. 
מה את מחפשת בבית ספר? מה חשוב לך? איך את התרשמת ובחרת דווקא באלו? אם תפרטי אולי נוכל לעזור. 
לצפיה ב-'מרגיש שאני לא יודע מה אני רוצה מהחיים שלי'
מרגיש שאני לא יודע מה אני רוצה מהחיים שלי
02/05/2018 | 01:08
2
100
כבר הגעתי לסנוף שנות ה- 20 המאוחרות, ולא הצלחתי להגיע לשום מסקנה ברורה ואין שום כיוון לחיים.
אני כבר עשור מנסה לפתור את זה, אך למעשה שום דבר לא השתנה.
בגדול - לא רוצה כלום וכמעט לא מעניין אותי כלום.
מרגיש שהכל סתם וריקני והחיים עוברים להם...
הייתי כבר בלא מעט טיפולים, אבל לא הרגשתי שמשהו הצליח ממש לעזור.
אין מטרות אמיתיות, אין תשוקות, אין איזה דרייב חזק לחיים.
בפאן הזוגי - מעולם לא הייתי בקשר זוגי, ולא הייתי בתוך מערכת יחסים, כרגע מרגיש שאין כ"כ מה לתת לצד השני.
בפאן הקריירה -  עובד בעבודה כללית וללא מקצוע.
אימון אישי למציאת המטרות - טרם ניסיתי.
הרגשתי שהשיחות עם הפסיכולוגים לא תורמות לי יותר מדי.
לצפיה ב-'חלומות אבודים'
חלומות אבודים
13/05/2018 | 18:41
75
שלום לך איש יקר,
לצערי אין טיפים מהירים לבעיה שאתה מתמודד איתה. 
אומר משהו מהניסיון שלי, וזו לא דעה מבוססת או מחקר מדעי, כך שאיני מתיימרת לומר משהו עליך אישית, ובוודאי שאיני מכירה אותך ואת חייך. 
לפעמים הקושי למצוא כיוון נובע מהרבה תשוקות וחלומות שנפסלו לאורך הדרך ושלא היה להם מקום. הרבה פעמים - לא היתה להם לגיטימציה מהסביבה, נחשבו לא שווים, לא ראויים. זה לא תהליך קל, מאחר והדברים האלו הושמו בצד ואף נדרכו הרבה זמן, אבל בעיני האתגר הוא למצוא את שרידיהם ולטפח אותם.  
מה היו חלומות הילדות? 
מה הם הדברים שהם כל כך מופרכים שברור לך שלא תגשים? אולי שם יש קצה חוט. 

*צר לי על התגובה המאוחרת, אני ממש זוכרת שכתבתי כבר משהו בתגובה, אבל נראה לי שזה נמחק בגלל תקלת מערכת. 
לצפיה ב-'זה דווקא סימן טוב'
זה דווקא סימן טוב
23/09/2018 | 19:09
2
לפעמים אדם מגיע למצב שהוא לא מוצא שום טעם בדברים רגילים שישנם בחיים - בקריירה, בזגויות, בקניית מכוניות יוקרה וכו', ומחפש משהו קצת יותר עמוק ומשמעותי בחיים מהדברים הרגלים שאנשים רודפים.

בגדול, זה סימן מאוד טוב, דווקא סימן שאתה מפותח יותר מאנשים שכן מוצאים טעם בדברים בחיים, פשוט צריך לדעת מה לעשות עם זה.

ממליץ לך לקרוא קצת כאן:
http://www.kab.co.il/kabbalah/%D7%A2%D7%93-%D7%A2%...

לצפיה ב-'איך אפשר לאתגר גברים..?'
איך אפשר לאתגר גברים..?
25/04/2018 | 09:54
1
77
אם בנתחלה גבר רדף אחרי ובהמשך אני זאת שנדלקתי בחזרה וירד לו ממני והחליט שנהיה רק ידידים
לצפיה ב-'פחד ממחוייבות'
פחד ממחוייבות
20/05/2018 | 11:22
33
הכרתי לפני 3 חודשים בחור ממקום העבודה שבהתחלה רדף אחריי אבל מהר מאוד איבד בי עניין כשנפגשנו.
הוא ראה שאני שקטה וביישנית. כמעט ולא מדברת ונותנת לו את כל הבמה. זה נורא הפריע לו ואני חושבת שזה סיבה שהכי הפריע לו אצלי שאין ביננו תקשורת.
כמו כן , הוא מאוד פרמטיבי ולמרות היותו גרוש התאכזב לגלות שאני לא בתולה ושהייתי עם 4 בחורים.
גם גרם לי להרגיש נורא עם זה שיצאתי קצת למועדונים.
אמר שהוא מחפש בחורה של בית ושהקשר ביננו לא ילך..
אמר מעולם לא היה ולא יהיה ביננו כלום ושנישאר ידידים.
אני לקחתי את זה מאוד קשה כי נדלקתי עליו מאוד.
ניסיתי להישאר ידידה שלו בתקווה שהקשר כן יתפתח לזוגיות בהמשך..
אולם הוא אכזב אותי בכל מיני דרכים:
כמו ששיקר לי כמה פעמים כמו למשל לגבי זה שאין לו פייסבוק ובסוף הוא זה ששלח לי בקשת חברות.
שאמר שהוא גזען ושונא ערבים ושמאוד הפריע לו שסיפרתי לו שישבתי עם ערבים. נטו ישיבות בלי כלום מעבר.
השקר התגלה עיי כך שחיטטתי לו בפייסבוק וראיתי שיש לו לפחות 2 חברים קרובים שהיה יוצא איתם לכפרים. מעלה חופשי לפייס -תמונה אחת שווה אלף מילים.
זה כמובן מאוד הפריעו לי השקרים שלו.
כמו כן הבטיח לי שיקח אותי לטיול כלשהו בפסח ובסוף כלום. שיקר לי שהנחלים סגורים וכל מיני
בכללי הוא בן אדם שמשקר הרבה.

בהתחלה הייתי רודפת אחריו מלא , מציעה לו להיפגש אבל לאט לאט הגעתי למצב שגם שהוא קבע שניפגש וביטל את זה כי היה לו עיסוק אחר שצץ , אז הודעתי לו שמצידי להישאר בבית.

הוא גם התחיל עם בנות אחרות בעבודה.
אז קיבלתי עליו עוד יותר רושם רע.

יום אחד שלחתי לו הודעה לא מזמן שיפה לו שהוא התקדם הלאה.
הוא התחיל לריב איתי בהודעות.
שכבר אמר שלא היה ולא יהיה ביננו כלום.
שלא יצא עם בחורה שישבה עם ערבים.
גם שיקר שלא היה לו חברים כאלה למרות שיש הוכחות בשטח בפייסבוק.
אמר שאני לא בחורה טובה כמו שהוא אוהב-בתולה.
אמר שבכללי שוקל לחזור לאישתו. שהיא קנאית ולכו הוא חוסם אותי בווטסאפ.
חסם אותי
ואז אחרי יומיים פנה אליי כאילו כלום.
אמר שלא חוזר אליה.
הודיע לי שיש לו כבר דירה בעיר אחרת בצפון שהוא עובר לגור לבד שם.
שאל אם בא לי לגור איתו.
אמר לי לדבר עם ההורים ושאל אם יסכימו לי. ממש פתח דיון.
שאל איך אני יתמודד עם זה שאצטרך לעזוב מקום עבודה ולחפש עבודה אחרת..,
אני הייתי בהלם. לפני יומיים חסם מה הקטע שלו ואני גם ידידה שלו במקרה הטוב.
אז מה זה ההצעה הזאת. חשבתי הוא מסתלבט עליי
באותו יום הוא הציע לי שנישב בים.
סרבתי לו כי לא מתחשק לי באותו יום ודחיתי את זה לסופ"ש..
הייתי צריכה לעקל את ההתנהגות שלו.
אולם בסופש שהגיע הוא לא יצר קשר ומאז שחסם אותי לא שלחתי לו הודעות.
בכל אופן הוא חסם אותי שוב
הוא היה אמור לעזוב בשישי שעבר את העבודה אבל הוא מחוייב לעבוד שבועיים עד שימצאו לו מחליף.
גיליתי שהוא עוזב רק במקרה.
ששאלתי נו מה קורה עם העיר שאמר לי שהוא עובר לגור לשם.
וגם פניתי אליו רק כי חסם אותי.
אז נפגעתי שדווקכ ביום שעוזב חוסם אותי שמבחינתי זאת הדרך היחידה שהיינו מתקשרים לרוב.
נשאר לו שבוע אחרון לעבוד אצלינו .

באתי אמרתי לו שככה הוא התכווו להיפרד ממני מהידידה שלו עיי חסימה .
הוא בא מראה לי טלפון שלו שמחק פייסבוק ווטסאפ וטוען שלא חסם אותי.
אם הוא לא חסם ורק מחק אז למה אין לו תמונת פרופיל.
וזה כבר 3 פעמים שזה קורה. אז היה לי קשה לי להאמין לו..

באותו יום הוא התקשר אלי ורצב שנישב בים.
סרבתי שוב בעדינות ודחינו למחרת.
בשלב הזה כבר הייתי מתוסכלת ממנו. מכל השקרים שלו , מהחסימות.

נפגשנו ביום רביעי בים.
ישבנו 4 שעות. יותר נכון ישבנו ועשינו הליכה ארוכה.
מאיך שנפגשתי איתו התביישתי מאוד.
היה לי קשה להיפתח אליו להיות אני.
בהתחלה הייתי לו לספר פתוח סיפרתי לו מי אני ומה אני עושה בזמני הפנוי.
הוא עשה לי על זה בלאגן.
לכן לא היה לי מה לספר לו..
התעניינתי כן בעולמו אבל זה לא הספיק לו. הוא אמר שרצה לבדוק אם השתנתי קצת מאז שנפגשנו, אבל המצב אותו המצב שרק הוא מדבר..
הוא גם אמר לי את זה בצורה גלוייה שהוא מעשן הרבה בגלל זה שהוא איתי.

הפחד ממחוייבות צץ לשנינו בשיחה.
אולם למרות שלי בעצמי יש פחד ממחוייבות לא שיתפתי אותו שלא יקבל עליי רושם לא נכון.

הוא דיבר הרבה על דירה החדשה . דיבר הרבה על המזונות שיצטרך לשלם לבת הקטנה. על זה שהוא נמאס לו מהעיר שהוא גר בה ורוצה לגור קרוב ל3 חברים שלו.
שהוא נורא מפחג ליפול כי יש אנשים שמפחידים אותו שלא יצליח לשרוד מכל הבחינות. הוא רוצה להוכיח להם שהוא חזק. שמצידו לעבוד ב2 עבודות.
שאלתי מי יבשל לך ..?
הוא צחק אמר לי או את או אמא שליי
שאל אם אני יוכל לבקר אותו בשישי שבת וכשעניתי שכן שאל אם אני יכולה לעשות את זה קבוע..? אמרתי שכו למרות שאני לא יודעת אם בכלל זה יסתדר לי עם העבודה כי אני מסיימת לעבוד ב4 בצהריים.

הוא אמר שאין מצב שהוא יכבס ויקפל כבידה ופעם בשבוע אמא שלו תדאג לו כנל לגבי אוכל..
ואחרי זה שאל אם אני יודעת לבשל ואני בו אדם האחרון שיודע לבשל.
פה נכנס הפחד שלי בכללי מזוגיות.
אני הרגשתי שאני לא מועילה לו בכלום.
מה נניח וכו היה רוצה איתי קשר רציני
אני לא רוצה שכל הנטל יפול עלי :
גם לבשל , גם לנקות גם לכבס , בטח גם לעשות קניות (זה דווקה אני כן רגילה ) ובנוסף לעבוד
והוא מה יהיה התפקיד שלו בבית..?
פחדתי להעלות את הנושא
ואז התבאסתי ממש בתוכי אמרתי לזעזל זה לא הקשר שאני מחפשת בזוגיות.
בבית שלי אני כמו מלכה לא עושה כלום.
ולא רק שאני לא יודעת לעשות כלום אני גם בלאגניסטית. שזה גם סוד
אני מפחדת להכיר שהצד האפל שבי לא יתגלה. יש המון ריבים עם אמא שלי לגבי זה. היא לא מצליחה להתמוד איתי
גם אמרתי לו שאני ואמא שלי לא תמיד מסתדרים. הוא שאל למה ולא פירטתי לו שוב בגלל שגם ככה הוא קיבל עליי רושם חרא בהתחלה. הוא מחפש אשת בית ואני הבן אדם האחרון שיכולה להיות לו לכזאת.
אין לי בעייה ללמוד לבשל אבל בשלבים.
הוא נתו לי להבין עיי רמיזות שגם אם אני יבוא לבקר אותו הוא מצפה שאני יעזור לו בבישולים.
זה לא כיף לי ככה.
אני מוצאת עצמי מתוסכלת ממש. אוקיי ניח שאני והוא מתרחקים , שהוא לא באמת ישמור איתי על הקשר.
עדייו יבוא יום אני ירצה להיכנס לקשר והפחד הכי גדול שלי ממחוייבות יצוץ.
שלא נדבר עוד על ילדים שזה עוד נטל ועוד כאב ראש והוצאה כלכלית שרק המחשבה על זה קשה לי לנשום. מרגישה מועקה.

לא ככה דמיינתי זוגיות.
בגלל שגן מעולם לא היה לי מערכת יחסים וגילי המתקדם 31
יש לחץ מהסביבה לקשר של חתונה. מקום שאני לא נמצאת בו מבחינה שכלית.
אני רוצה קשר של בילויים כמו טיולים משותפים , מגורים כל אחד בנפרד.
ובעיקר שיחות נפשיות.
אבל לא קשר שבו אני מתחילה לטפל בגבר מגיעה שפוכה מעבודה רק כדי לבשל לחבר שלי לראןת טלויזיה וללכת לישון עייפה.
מבחינתי עדיף כבר את הלבד
למרות שזה לא בדיוק נכון.
כי שוב אני ואמא שלי רבות המון יותר נכוו היא רבה איתי בלי סוף ולעיתים גם בבית הפרטי שלי אני סובלת.

לקראת סוף הפגישה הוא העלה את הנושא של הפחד ממחוייבות שלו.
אמר שביום החופה שלו ידע שיבוא יום שהם יתגרשו.
שאלתי למה
ענה שהיו להם ריבים לפני זה ופשוט היה לחץ של משפחות
שאלתי מה לגבי הקשר שלו של 3 שנים. אמר שגם שם הוא הרגיש סגור בקשר , שהיא באה לו עם הדרישות.
וגם אשתו דרשה ממנו לעבוד ב3 עבודות כדי לגדל את התינוקת.
שמעכשיו הוא לא יתן לאף אישה לשלוט בו , שהמילה שלו תהיה האחרונה.
הוא גן שאל אותי באמצע הפגעשה מי לדעתו אמור לשלוט במערכת היחסים ואני שאני רגילה ששלוטים בי עניתי שהגבר.
למרות שזה לא אמור להיות ככה, פשוט גדלתי בבית כזה .

אחרי הפגישה לא רדפתי אחריו בכלל. בקושי שלום שלום בעבודה. בטח שלא שולחת לו הודעה רגילה.
בתוכי יש הרבה תסכול.
כמה שהור מצא חן בעייני אבל אני מרגישה לא ראוייה , אין לי מה להציע לו בקשר.
אני בעצמי מפונקת ועצלנית.
וגם הןא בא בקטע של הישרדות ולא בראש שלי בכלל.
הוא סיפר לי שנהג לקחת בנות הזוג שלו לטיול בים. זה לא מה שאני מחפשת בקשר.
אני רוצה בילויין נופש לא חייב כל שבוע אבל כן פעם בכמה חודשים .
רוצנ גבר שגם יועיל לי ואיתו אפילו להיתפתח ולהיות אני בלי מסכות אני לא יכולה מחשש שחברח ברגע שישמע מי אני באמת.

האם יש גבר שאני יכולה למצוא שיועיל לי בחיים ויעמוד בציפיות שלי או שמה אצטרך להשלים עם הרעיון שאן אני רוצה זוגיות עליי להתפשר ולהיות השפכה בקשר או להישאר רווקה זקנה..?
לצפיה ב-'מובטל 4 שנים לא מבחירה'
מובטל 4 שנים לא מבחירה
12/04/2018 | 10:33
6
106
אני בן 40 מחיפה ,נשוי+3 ובעל שני תארים. מאז סיום התואר הראשון (15 שנה) תמיד היה לי קשה למצוא עבודה, ובסופו של דבר בחרתי במקום הראשון שאמר לי כן.
פוטרתי עקב קיצוצים ממקום העבודה האחרון שלי לפני כ4 שנים, ומאז כלום. בשנתיים הראשונות עוד הייתי הולך מדי פעם לראיונות ומרכזי הערכה, אך בשנתיים האחרונות כלום. כמובן שהגיל לא עוזר.
ביקשתי עזרה מחברים, רשתות חברתיות,חברות כח אדם, הלכתי לסדנאות חיפוש עבודה, עשיתי קורסים מקצועיים להעשרה, פניות יזומות לחברות וכד'. כרגע אני במצב שאין לי יותר מדי דרישות ואני יורה לכל הכיוונים. יש לי שני קווים אדומים - עד חצי שעה נסיעה מחיפה (כי לא הבאתי ילדים כדי לראות אותם רק בסופ"ש) ולא לעבודות לא מקצועיות (כגון שמירה ואבטחה, מרכזים טלפוניים וכד').
המצב מאוד מתסכל ומבלבל וגורם לי לתחושת נחיתות ואפס בטחון עצמי. כשאני מסתכל בצורה אובייקטיבית ומנסה להבין מה לא בסדר אתי אני יכול להצביע על מספר בעיות:

1.נסיון מקצועי שאינו תואם גיל ביולוגי. המשרות שאני פונה אליהן מתאימות לאנשים צעירים ממני.
2. חוסר בטחון עצמי,שלדעתי מובן לאחר שנים של כשלונות.
3. אני מסרב לשקר ולהתפאר בהישגים לא לי. אפס שיווק עצמי.
4. אין לי מרפקים / אסרטיביות.
5. בעיית תקשורת עם אנשים, שקט ומופנם.
6. אין לי שאיפה או תשוקה לקריירה מסויימת, רק רוצה לעבוד ולהתפרנס בכבוד, ואם זה יהיה עם עניין מה טוב. מובן לי שזה משפט בעייתי, אך מעולם לא מצאתי את התשובה לכך.

הדבר היחיד שלא עשיתי זה אימון אישי/קריירה. פניתי לנסות אימון אישי בתות ונאמר לי שאני לא מוכן עדיין לאימון ואולי לנסות פסיכולוג.

אשמח לדעת ממשתתפי הפורום שני דברים:

1.מה הייתם מייעצים לי לעשות?
2. מה זה "לא מוכן עדיין לאימון"?
תודה רבה

לצפיה ב-'אימון למציאת עבודה'
אימון למציאת עבודה
12/04/2018 | 20:06
3
85
בכל הנושאים שציינת אפשר לסייע באמצעות אימון אישי ממוקד בנושא התעסוקה, וזה גם האמצעי היעיל ביותר בעיני בהקשר הזה, ולא פסיכולוג. 
טיפול פסיכולוגי טוב בפני עצמו, ובוודאי יוכל לסייע לך לברר לעצמך דברים בתוכך,ואני הרבה פעמים ממליצה עליו. במקרה שלך נראה (כמובן שנדרשת שיחה כדי לומר בוודאות) שאימון יכול לעזור.
אני יכולה לתת דוגמאות מדברים שאני עושה באימונים למציאת עבודה ונראה שהם רלוונטיים עבורך:
1. מיקוד במשרות רלוונטיות לפי עניין, כישורים, זמינות וכו'
2. כתיבה ומיקוד קורות חיים - אם מדובר בכמה תחומים, מדובר בכמה גרסאות של קורות החיים.
3. בניית הסיפור האישי - למה אתה מתאים לעבודה הזו, מה יש לך להציע, מדוע כדאי לקחת אותך, כיצד משתלבת ההיסטוריה התעסוקתית שלך במשרה החדשה.
4. הכנה לראיון - סימולציה עם שאלות ותשובות ומשוב כיצד אתה עובר ומה הרושם שנוצר, ותרגול לשיפור.
5. אם רוצים - גם הכנה לעבודה - איך להשתלב, איך להבין את המערכת מספיק טוב כדי להחשב עובד טוב וכזה שרוצים לשמר ולקדם. 

אני לא יודעת למה אמרו לך בתות שאינך מוכן לאימון. באופן כללי אנשים מדוכאים, או אנשים שאינם לוקחים אחריות על ההתנהגות שלהם פחות יתאימו לאימון. אדם שרוצה ללמוד ולהשתפר בדרך כלל מתאים לאימון. אני מתרשמת שאתה מאוד רוצה להצליח, ושאתה מוכן להתאמץ כדי שזה יקרה.
תות אינו המקום הראשון בו הייתי מחפשת מאמן. זה בית ספר שמחויב לספק לבוגרים שלו עבודה, ואין לך בקרה על הרקע, הניסיון וההתאמה של המאמן שנותנים לך. רוב המאמנים הם עצמאיים וניתן להגיע אליהם בחיפוש ברשת (או גם כאן דרך הפורום). אפשר גם לחפש באתר לשכת המאמנים.
אתה מוזמן להתייעץ איתי טלפונית, כדי שנבין את עניין "ההתאמה לאימון" ואוכל לכוון אותך באופן המדויק ביותר. 
לצפיה ב-'תודה על תשובתך, אבל'
תודה על תשובתך, אבל
15/04/2018 | 12:53
2
50
את כל מה שציינת בתשובתך כבר עשיתי, שילמתי 2000 ש"ח למכון אדם מילא להכוונה תעסוקתית וייעוץ, עברתי סדנאות בנושא גם במסגרת לשכת התעסוקה וגם במסגרת מרכז צעירים של עיריית חיפה. קורות החיים שלי שופצו עשרות פעמים ויש לי אכן כמה גרסאות מוכוונות משרה ספציפית. 
בשורה התחתונה, החלק הזה יכול לעזור אבל רק שעוברים את שלב סינון קורות החיים ומגיעים לראיון, אבל כמו שציינתי, אני כלל לא מגיע לשלב הזה בשנתיים האחרונות. אין לי אפשרות להתגבר על ה"בור הכרונולוגי" בשנות העסקתי בלי לשקר וגם גילי המתקדם אינו עוזר. 
לצפיה ב-'התבוננות מחדש'
התבוננות מחדש
15/04/2018 | 21:32
50
אני לא מאמינה כל כך בתחום של הכוונה תעסוקתית, לא בגלל שהוא יכול לזהות במה אתה טוב, אלא כי הכיוון הנכון עבור אנשים בדרך כלל נובע מתוכם ולא מתחומי החוזק שלהם. 
אם קורות החיים שלך לא מאפשרים לך להגיע לראיון, אזי הם לא משרתים את המטרה וצריך לטפל בהם. יכול להיות שצריך להתבונן שוב במשרות שאתה מחפש. כיוון נוסף שעוזר לפעמים הוא לחפש באמצעות נטוורקינג ולא במשלוח עיוור של קו"ח. 
קשה לשלוף תשובות למצב בו אתה נמצא, מה שברור הוא שצריך לעזור משהו שונה ממה שעשית עד כה, ומאחר וניסית הרבה דברים, צריך לחפש במקומות אחרים. באימון אפשר לעשות כזה תהליך, כדי להתבונן באופן רענן בדברים. 
איך היית רוצה שנעזור לך? 
לצפיה ב-'טיפ: תענה למסרים שאנשים שולחים לך '
טיפ: תענה למסרים שאנשים שולחים לך
22/04/2018 | 19:57
51
איך אתה בדיוק מצפה להתקדם לאן שהוא, כשאתה מתעלם מכל מי שמנסה ליצור איתך קשר?

לצפיה ב-'זה לא בשמיים'
זה לא בשמיים
22/04/2018 | 15:57
39

שלום JACK
בתוך הדברים שכתבת באומץ  - מקופל כאב רב,
שמשותף להרבה אנשים שלא מצליחים למצוא עבודה,
לא בגלל חוסר כישורים ויכולות,
אלא בגלל האמונה שלא ראוי שאדם ישבח את עצמו,
בגלל צניעות יתר או חוסר ביטחון.

אתה בהחלט ראוי לעבוד בעבודה מקצועית, שתתאים לכישוריך, ושיש בה עניין.
גם אם אתה שקט ומופנם אתה יכול להיות עובד מצוין.
כשלונות העבר לא מגדירים את העתיד.
זה לא בשמיים.
עם אדם כמוך ניתן לעבוד כדי להתגבר על הקשיים
ולהגיע למטרות שהצבת בפניך.

לצפיה ב-'שאלות שכדאי שתענה לעצמך כדי "לפתוח את הראש" לכיוונים חדשים'
שאלות שכדאי שתענה לעצמך כדי "לפתוח את הראש" לכיוונים חדשים
24/04/2018 | 13:29
52
1. מה אני אוהב לעשות בשעות הפנאי?
2. איזה סוג של "תעשה לי טובה קטנה" שהחברים או המשפחה מבקשים ממך?
3. לחשוב על עסק עצמאי,אולי כזה שמתכתב עם השאלות למעלה, בידיעה שבשנתיים הראשונות אתה עובד בלי להרוויח, רק בשביל התעסוקה, אח"כ תחליט אם להמשיך או לא.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פרקטי חינוך פיננסי
פרקטי חינוך פיננסי
פורום הורים למחוננים
פורום הורים למחוננים
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה