לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1111611,116 עוקבים אודות עסקים

פורום אימון אישי - coaching

פורום זה מיועד להיות קהילה מקצועית של מאמנים, ולתת מענה כל מי שמתעניין ורוצה להיעזר באימון אישי. אימון אישי יכול להיות בתחומי החיים האישיים, ביחסים בין אישיים ובתחום העסקי.
אימון אישי מתרחש בדרך כלל בסדרת פגישות אישיות בין מאמן למתאמן, שבהם חוקרים המאמן והמתאמן יחד מהם רצונותיו ושאיפותיו ומהם המקומות שיאפשרו לו להגשים את עצמו. בתהליך יבדקו ביחד פרספקטיבות ותחושות כדי לאפשר הסתכלות רחבה על הנושא שבו הנושא שבו רוצה המתאמן לטפל ועל חייו של המתאמן.
אימון עסקי מתרחש בתוך ארגון או עסק. הוא דומה לאימון אישי במהותו, אך בדרך כלל מתמקד בנושאים הקשורים לאדם בארגון או בפיתוח העסק. כאשר המתאמן הוא עובד בארגון, לעיתים יקבעו חלק ממטרות האימון על ידי הארגון.
מאמנים אישיים מוזמנים להתייעץ, לשתף ולהעלות נושאים מקצועיים לדיון.
בפורום הזה תוכלו לשאול ולברר לעצמכם יותר מהו אימון אישי,
וגם תוכלו לבדוק נושא שמעסיק אתכם או שאתם מרגישים תקועים איתו.
העצות והשאלות בפורום אינם תחליף להתייעצות עם איש מקצוע.
כל מאמן מוזמן להשתתף בפורום ולהוות חלק מהפנל המקצועי בו.
כל גולש מוזמן להעלות שאלות, ולקבל מענה אימוני מהמשתתפים.

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני שאתם כותבים. אנו מקווים שתיהנו ותפיקו ערך מהפורום. נשמח לשמוע את דעתכם - מה עוד הייתם רוצים לראות בפורום?

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אימון אישי - coaching

פורום זה מיועד להיות קהילה מקצועית של מאמנים, ולתת מענה כל מי שמתעניין ורוצה להיעזר באימון אישי. אימון אישי יכול להיות בתחומי החיים האישיים, ביחסים בין אישיים ובתחום העסקי.
אימון אישי מתרחש בדרך כלל בסדרת פגישות אישיות בין מאמן למתאמן, שבהם חוקרים המאמן והמתאמן יחד מהם רצונותיו ושאיפותיו ומהם המקומות שיאפשרו לו להגשים את עצמו. בתהליך יבדקו ביחד פרספקטיבות ותחושות כדי לאפשר הסתכלות רחבה על הנושא שבו הנושא שבו רוצה המתאמן לטפל ועל חייו של המתאמן.
אימון עסקי מתרחש בתוך ארגון או עסק. הוא דומה לאימון אישי במהותו, אך בדרך כלל מתמקד בנושאים הקשורים לאדם בארגון או בפיתוח העסק. כאשר המתאמן הוא עובד בארגון, לעיתים יקבעו חלק ממטרות האימון על ידי הארגון.
מאמנים אישיים מוזמנים להתייעץ, לשתף ולהעלות נושאים מקצועיים לדיון.
בפורום הזה תוכלו לשאול ולברר לעצמכם יותר מהו אימון אישי,
וגם תוכלו לבדוק נושא שמעסיק אתכם או שאתם מרגישים תקועים איתו.
העצות והשאלות בפורום אינם תחליף להתייעצות עם איש מקצוע.
כל מאמן מוזמן להשתתף בפורום ולהוות חלק מהפנל המקצועי בו.
כל גולש מוזמן להעלות שאלות, ולקבל מענה אימוני מהמשתתפים.

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני שאתם כותבים. אנו מקווים שתיהנו ותפיקו ערך מהפורום. נשמח לשמוע את דעתכם - מה עוד הייתם רוצים לראות בפורום?

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה מיועד למאמנים ולמתעניינים באימון, לחצו כאן וקיראו את כללי ההתהגות בפורום לפני שאתם כותבים בפורום.

כללי הפרסום בפורום:
 מאמנים יקרים, הפורום לא מיועד לפרסום שלכם כמאמנים. הערך שלכם יעלה מתוך מה שאתם כותבים. אין לרשום בגוף ההודעה טלפון, אימייל או קישור לאתר. בחתימה שלכם תוכלו לתת פרטים על עצמכם (החתימה היא מה שמופיע מתחת לקו ואותו מעדכנים דרך העולמות של תפוז).
 אין להציע הצעות אימון לכותבים בפורום, אלא אם ביקשו זאת במפורש. הדבר גורם להצפת הכותבים במסרים שאינם מכבדים אותם ואת מקצוע האימון. מאמן שיעשה זאת באופן עקבי יחסם בפורום.
 אין להעביר דיון פורום לפסים אישיים - בנוסח "פנה אלי לשאלות נוספות" אלא אם הדבר מתבקש לחלוטין מתוכן הדיון.
 מדי פעם נפתח שרשור לפרסומים של  סטז'רים ומחפשי מאמנים. כל פרסום מוגבל ל-10 שורות. השרשור נועד לסטאז'רים ולמתאמנים בלבד.
 ארועים, סדנאות והרצאות ניתן לפרסם בלוח הארועים של הפורום בלבד. ארועים, סדנאות והרצאות שיפורסמו כהודעה בפורום ימחקו.

להמשך התקנון 

המשך >>

לצפיה ב-'שינוי בחיים '
שינוי בחיים
03/03/2019 | 09:39
2
13
כל יום ראשון אני מוצאת את עצמי בשביזות יום א' עם כך שאני רוצה לעשות שינוי בחיים.
אני עובדת במשרה מלאה באותו מקום עבודה כבר 14 שנה.
אני אמא ל3 ילדים ,הגדולה בת 8,האמצעי בן 6  והקטן בן 8 חודשים .
אני גם אופה ומעצבת עוגות ויש לי עסק.
לפני כחודשיים חזרתי מחופשת לידה ואני כל פעם לא מפסיקה לחשוב על זה שאני רוצה להיות בבית.
רוצה להיות בבית ולפתח את העסק שלי.
אני כל יום שעתיים על הכביש כדי להגיע ולחזור מהעבודה.שעתיים של שעמום ובזבוז זמן.
עוברת בי מחשבה שאני אהיה בבית אני אצליח להרים את העסק שלי יותר גבוה,לפתח אותו ולהרוויח ממנו.אני גם אהיה בבית לכל מטלות הבית ולפגוש את הילדים שלי מהמסגרות ולא לחזור ב17-18 הביתה ואמא גמורה ועייפה וחסרת סבלנות.
כל יום ראשון אני בשביזות על כך שרוצה שינוי בחיים ולא מעיזה.
פוחדת שלא ארוויח מספיק,פוחדת שאכשל ....
בעבודה כשכירה אני מאוד מוערכת ומקצועית ועושה הכל בעיניים עצומות ואני כבויה כי אין לי חשק לכלום...אין לי חשק לרצות את אף אחד ...
איך מתקדמים למטרה?
איך מתקדמים למטרה?

לצפיה ב-'היי אירית'
היי אירית
18/03/2019 | 02:13
6
שלום אירית. לפני שאומר לך את עצתי חשוב לי לציין שיעוץ עסקי אינו המקצוע שלי. יעוץ בכלל גם אינו המקצוע שלי. אני בעל עסק מזה חמש שנים (מטפל NLP ומרצה), קורא ולומד על עסקים וכסף בשביל עצמי. מהמקום הזה באה התשובה שלי.

אז קחי בערבון מוגבל את התשובה שלי. תיישמי עם היגיון בריא ואחריות אישית את מה שיתאים לך.

בואי נתחיל מזה שהדבר הכי חשוב בעסק, לפחות בהתחלה שלו, זו את. בעלת העסק. וזה הדבר שהכי חשוב להשקיע בו. ויש לך ארבע שעות ביום: שעתיים בדרך לעבודה ושעתיים בדרך חזרה, שבהן את יכולה להאזין לתכנים מעצימים של טוני רובינס או לתכנים על עסקים של gary vee (יש לו פודקאסט מצויין), או לספרים דיגיטאליים בנושא עסקים והתפתחות אישית. כל עוד את בעבודה תנצלי את הזמן הזה כדי לבנות לעצמך תשתית פסיכולוגית איתנה. זה הנכס הכי חשוב לעסק שלך.

ברמה הטכנית- אין מה לעשות- ככל שתקיעי יותר זמן בעסק כך הוא יצמח מהר יותר. אני לא יודע מה המציאות הכלכלית שלך אבל האידיאלי זה כמובן להתפטר מהעבודה. קחי בחשבון שלעסק יכול לקחת זמן עד שיכניס לך כסף לכן אם את בוחרת את האופציה הזאת את צריכה לוודא שיהיה לך כסף בזמן הזה. בין אם זה מקור הכנסה אחר, בין אם זה הלוואה לפתיחת עסק (מסוכן אבל אופציה לגיטימית בעיניי).

הפשרה היא לצמצם את המשרה באופן הדרגתי. בהתחלה להוריד יום אחד וביום הזה להשקיע בעסק. כשהעסק קצת גדל להוריד עוד יום מהמשרה. כך עד שאת מרגישה בטוחה מספיק כדי להתפטר.

לגבי הפחדים- את יכולה לעבוד עליהם בעזרת כלים כמו NLP (גילוי נאות- אני לא קואוצ'ר, אין לי מושג בתחום הזה) וזה עשה לי פלאים בעסק אבל אני לא יכול להעביר לך טיפול NLP בהודעות אז אומר לך מה שאני כן יכול בהודעה: הפחד מכישלון הוא פחד מאשליה. כישלון זה לא משהו פיזי שאפשר לגעת בו. הוא קיים רק בראש שלנו. כישלון זה לקחת תהליך לא גמור, ולהקפיא אותו בזמן על ידי הפיכתו לשם עצם. בעסקים אין דבר כזה כישלון. יש להרים ידיים. רוב בעלי העסקים מרימים ידיים מוקדם מידיי וקוראים לזה כישלון.

כששאלו את אדיסון אם זה לא ביאס אותו שהוא נכשל 2000 פעמים לפני שהצליח לבנות נורת חשמל שלא נשרפת הוא אמר שהוא לא נכשל בכלל אלא שהתהליך של המצאת הנורה היה תהליך בן 2000 צעדים.

אז כן את תיכשלי. אני לא אומר את זה כדי לחבל לך או לקצוץ את הכנפיים אלא להיפך- אין שום דרך להתקדם בלי כישלון. כדי לקבל החלטות נכונות צריך ניסיון. התהליך של צבירת ניסיון כרוך בהחלטות לא נכונות ובכשלונות. משברים ונפילות הם חלק מהדרך למעלה. ככל שתהיי מסוגלת לעמוד בזה יותר, כך תוכלי לטפס גבוהה יותר.
לצפיה ב-'צעדים לשינוי'
צעדים לשינוי
22/03/2019 | 11:42
2
שלום אירית,
את רוצה לפתח את העסק הביתי, שגורם לך התרגשות ושמחה. אני מניחה שאת ממשיכה לעבוד בגלל אילוצי פרנסה. 
העניין הוא שלפתוח עסק ולגרום לו להיות כלכלי לוקח זמן. בהרבה מקרים זה ייקח בין שנה לשנתיים, גם אם את עוסקת רק בזה. יש קצב מסוים להכרות עם השוק, בניית בסיס לקוחות, הכרות מפה לאוזן, יצירת קשרים וכו'.
אם תעזבי את העבודה לפני הזמן, וייקח עוד הרבה זמן לעסק להתרומם, את עלולה לא להצליח להרים כלכלית את העסק העצמאי שלך מספיק מהר, ולהתייאש ממנו ולחזור לעבודה כשכירה. מצד שני, אם לא תעזבי את העבודה כשגיע הזמן, לא תוכלי להקדיש מספיק זמן לעסק ולאפשר לו להמריא. 

מה שיכול לתת לך כיוון הוא בירור השאלות הבאות - 
לאילו יעדים את רוצה להגיע עם העסק שלך? אם את מציירת את גרף ההכנסות (או המחזור) של החודשים האחרונים, כיצד את רואה שהוא מתקדם? 
איזה מחזור יאפשר לך לפרוש מהעבודה כשכירה? האם אפשרי להקטין את שעות העבודה במשרה שלך ולהתחיל ליצור איזון אחר בין העסק הביתי ובין העבודה כשכירה? כמה חודשים את יכולה להרשות לעצמך לא לעבוד כשכירה בזמן שהעסק שלך מתרומם? 
כאשר תעני לעצמך על השאלות האלה, יהיה לך קל יותר לבנות תוכנית יעדים מציאותית שתיתן לך כיוון ואופק לפרישה מהעבודה ומעבר לעסק העצמאי שלך. 
לצפיה ב-'מחפשת מאמן אישי/nlp לטיפול במשבר חיים'
מחפשת מאמן אישי/nlp לטיפול במשבר חיים
20/02/2019 | 19:56
1
30
לאחר תקופת מחלה של 7 חודשים מעוניינת לחזור לשגרה ואין לי את האומץ והביטחון שהיו לפני.. פחד לחזור לשגרה.
במידה ויש מאמנים באיזור ראשון לציון/נס ציונה בעלות נמוכה/ סטאז׳רים שחושבים שיכולים לעזור אשמח לקבל עוד פרטים בפרטי או כאן
לצפיה ב-'מאמנים'
מאמנים
20/02/2019 | 20:02
21
את מוזמנת להסתכל למטה, בשרשור הסטאז'רים, אולי תמצאי מישהו שיתאים לך. 
לצפיה ב-'המלצה למאמן אישי'
המלצה למאמן אישי
03/02/2019 | 14:24
1
24
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
20/02/2019 | 09:28
10
שלום גילה,
קצת קשה להמליץ באופן כללי כל כך - ובכל מקרה אנחנו לא ממליצים על אנשים מעל גבי הפורום. 
אם תרצי קצת יותר הכוונה או שיפנו אלייך, צייני מה את מחפשת, מאיזה מקום בארץ, לאיזה גיל ולאילו נושאים תרצי את האימון. 
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לתהליך קוצינג'
שאלה בנוגע לתהליך קוצינג
03/01/2019 | 17:32
2
48
אני פניתי למאמנת, שהגיעה עם הרבה מאוד המלצות, בגלל שעמדתי בפני שינוי משמעותי מאוד בחיי. 

הסברתי לה, עוד לפני תחילת התהליך,  היכן אני נמצאת ולאן אני רוצה להגיע. 

התחלנו לעבוד, הגדרתי מטרות ויעדים (לא זוכרת בדיוק באלו מושגים היא השתמשה), כתבתי חזון, מילאתי את העיגול עם כל תחומי החיים

ואז הכל נעצר, כאילו, לא קרה דבר, כל פגישה בינינו התחילה באיזה סמול טוק שהוביל אותי לדבר על כל מיני דברים (קל לגרור אותי לדבר על כל מיני דברים....). מספר פעמים אמרתי לה שאני לא מבינה את התהליך, אני לא מבינה את תוכנית העבודה, (לא היתה תוכנית עבודה) אני לא מבינה אם ואיך אני מתקדמת, אני לא מבינה איך אני אמורה להגיע לשינוי. 

לא קיבלתי תשובות

אחרי 12 פגישות הודעתי לה שאני איני מעונינת להמשיך. 

יצאתי בהרגשה לא הכי טובה
פניתי לקוצינג  כי ידעתי בדיוק מהם השינויים שאני מעונינת לבצע אבל לא הייתי בטוחה ביכולת שלי לעשות את השינויים. 

כאן אני שואלת האם כדאי לפנות למישהו אחר, או שמה שעברתי הוא מה שקורה בדרך כלל, ואני פשוט לא הצלחתי להביא את השינוי. ואולי בכלל כדאי לפנות לעזרה מסוג אחר
לצפיה ב-'אופי תהליך אימון'
אופי תהליך אימון
06/01/2019 | 09:07
39
שלום מיקה,
יש שיטות אימון שונות - הכוללות יותר הבנייה או יותר זרימה עם מה שקורה. מהניסיון שלי גם שיחה על "כל מיני דברים" היא חשובה ויכולה להגיע לאותם נושאים עקרוניים שבהם רצית לעסוק. לפעמים הדרך העקלקלה שעוברת דרך הנושאים שמעסיקים אותך ביומיום היא דרך טובה ואפילו מעמיקה יותר. יתכן שלדעתה של המאמנת דרך זו קידמה אותך וכך היא עובדת. 
הבעיה העיקרית היא בתקשורת ביניכן. את היבעת את טרדתך וחוסר שביעות הרצון שלך, ונשמע שלא קיבלת מענה. יכול להיות שאם היית מבינה שהשיחה שניהלתן קשורה למטרות שלך היית רגועה ובטוחה יותר בתהליך. מצד שני, יכול להיות שהייתה גם התעלמות מהמטרות שלך ושיחה על דברים חשובים אחרים שעלו - זה גם יכול היה להיות בסדר אם הייתן מדברות על זה ומגיעות להסכמה שאלו נושאים חשובים שמקדמים אותך. ויכול להיות שלא דיברתן על דברים חשובים לך, והייתה החמצה אף גדולה יותר.
בכל מקרה - אימון הוא דיאלוג שבו חייב להיות מקום למתאמן להביע את רצונותיו מהתהליך, הקשבה והבנה, וגם יכולת של המאמן לראות היכן הגישה שלו לא מתאימה או שטעה. זה בהחלט אחריותה של המאמנת לאפשר דיאלוג פורה ולהיות קשובה. 
אני חושבת שכדאי לפנות למאמן.ת אחר.ת - ולבנות תיאום ציפיות מוצלח יותר. 
לגבי השאלה האם ניתן לעשות את השינויים שאת רוצה, על זה אי אפשר לענות מכאן, בלי להכיר אותך ואת התהליך שלך. יש תהליכים שהם תהליכי עומק שדורשים טיפול פסיכולוגי, ויש שינויים שניתן לבצע באימון. 
את מוזמנת להתייעץ איתי על התהליך טלפונית ואוכל אולי לייעץ יותר. 
לצפיה ב-'הייתי מתחילה בהגדרת יעד אחד'
הייתי מתחילה בהגדרת יעד אחד
15/03/2019 | 15:10
3
יעד שנראה לך הכי  ישים ולכי על זה..כמו תינוק שלומד ללכת צעד אחרי צעד תלמדי
לבטוח בך וביכולת שלך להגשים אותך בהצלחה!
לצפיה ב-'בחירת בית ספר ללימודי קאוצינג'
בחירת בית ספר ללימודי קאוצינג
19/11/2018 | 16:55
1
31
היי
יש הרבה בתי ספר עם כל מיני תעודות איך אני יודעת איך לבחור בית ספר טוב שייתן לי כלים לעבוד בתחום?
האם יש צורך בהכרה של איגוד המאמנים וכו....?
ולמה עלי לשים לב?

לצפיה ב-'בחירת בית ספר לאימון'
בחירת בית ספר לאימון
26/11/2018 | 19:53
27
שאלה מצויינת שאלת - גם כי באמת חשוב לדעת וגם כי לאחרונה כתבתי מאמר על הנושא 
כפי שנהוג בפורום אני מצרפת את תחילת המאמר ובסופו תמצא קישור למאמר המלא אם תרצי לקרוא את כולו (כמובן מומלץ). 

בחירת בית ספר לאימון
לימודי אימון הם חווייתיים ונותנים כלים רבים לחיים וכמובן הכשרה למי שרוצה לעסוק באימון.
לפני שהולכים ללמוד, כדאי לחוות אימון אישי בעצמכם כדי להבין אם התהליך נכון לכם וכן כדי להבין יותר לעומק לדעת מה הייתם רוצים לקבל מהלימודים. 
קריטריונים לבחירת בית ספר לאימון 
השיטה הנלמדת
 באימון יש מספר רב של גישות שנבדלות באופן בו עובדים ומתבוננים על התהליך.
  • גישות תוצאתיות מול גישות הוויתיות – גישות אשר מתמקדות בתוצאה או מתמקדות באדם שעליך להיות כדי להשיג את התוצאה.
  • גישה מובנה מול גישה פתוחה – בשיטות מסוימות יש מבנה לכל פגישה ומבנה לתהליך האימון – מה הנושא של הפגישה, למשל חזון או ערכים, וסדר מתוכנן לפגישות. בגישות אחרות עובדים על אותם הנושאים או חלקם אך באופן גמיש המותאם להתפחות התהליך וצרכי הלקוח, וגם מספר המפגשים משתנה.
  • מודלים שונים הנמצאים בבסיס השיטה ומכוונים את מהלך האימון.
  • גישה רוחנית או בהוויה דתית
  • אימון בגישה משלבת אומנויות או בשילוב עבודה עם הגוף.
לכל אדם יש את גישת החיים שלו שהצטברה מניסיון החיים, החינוך והאופי המולד שלו. עליך למצוא שיטת אימון איתה תרגיש נוח ובהלימה לסגנון האישי שלך.
הסמכת בית הספר
קריטריון חשוב בבחירת בית ספר לאימון הוא קבלת תעודת הסמכה. בית הספר יכול להיות מאושר לתת תעודות הסמכה מכמה גורמים אשר ערבים לטיב ההכשרה הניתנת בו. ההסמכה הנפוצה והחשובה בארץ היא של לשכת המאמנים, והיא מלמדת על הכשרה מספקת מבחינת היקף החומר וכמות שעות הלימוד וקבלת הדרכה על תהליכי אימון ממדריך מוסמך. הסמכה של ארגון המאמנים הבינלאומי ICF דומה בטיבה להסמכה של לשכת המאמנים, אך יתרונה של לשכת המאמנים היא שהיא בודקת באופן רוטיני את בתי הספר ואת תהליכי העבודה שלהם.
איזו תעודה מקבלים...

לצפיה ב-'פחד קהל'
פחד קהל
23/10/2018 | 17:51
1
61
הי, 
כדי להתקדם במקצועי אני צריכה להעביר פרזנטציות וכד'
אבל יש לי סוג של פחד קהל
אני שומעת את הקול שלי ממש בקול כאילו מישהו אחר מדבר
ולא מצליחה באמת להתרכז במה שאני אומרת ואיכשהו הכל מתבלבל ויוצא לא טוב
אשמח לעצות
או להמלצות על מישהו שיכול לטפל 
תודה
נגה
לצפיה ב-'מדריך להעלאת ביטחון עצמי'
מדריך להעלאת ביטחון עצמי
16/11/2018 | 17:52
34
אהלן נוגה ,
בעיה כמו שלך זה בעיה מוכרת שיש להרבה אנשים, את יכולה לפנות לאנשים מומחים בתחום שיעזרו לך ואני בטוח שזה יעזור אבל אם לא באלך ללכת למישהו ספציפית אז יש גם מדריך דיגיטלי להעלאת ביטחון עצמי והערכה עצמית שיעזור לך להתמודד עם הפחד קהל.. הוא מאוד מקצועי ועולה לא מעט אבל בטוח יהיה יותר זול ממוחים שתלכי אליהם ככה אולי שווה לך לנסות, יש גם סרטון הסבר כזה לפני שקונים אשכרה את המדריך, 
יכולה לנסות זה אף פעם לא מזיק
שיהיה המון בהצלחה!

לצפיה ב-'לימודי אימון במכון אדלר'
לימודי אימון במכון אדלר
04/10/2018 | 15:29
36
שלום,

האם יש פה מאמנים שלמדו במכון אדלר בשנים האחרונות?

אשמח לשמוע על חווית הלימודים שלכם - אהבתם? ממליצים? יתרונות/חסרונות?

תודה רבה מראש :)
לצפיה ב-'בקשה לטיפים/רעיונות למציאת מתאמנים לשלב הפרקטיקום'
בקשה לטיפים/רעיונות למציאת מתאמנים לשלב הפרקטיקום
04/10/2018 | 13:28
1
74
אני יוצאת למסע כמתמחה באימון אישי (בוגרת מכון אדלר, בשלב ההתמחות) ואני מחפשת כ-9 מתאמנים לתהליך אימון מוזל. האם יש למישהו רעיונות/טיפים איך ניתן "להפיץ את הבשורה"?
הצטרפתי לקבוצות שונות בפייסבוק, פתחתי דף עסקי אליו אני מעלה פוסטים בתדירות של אחת לשבועיים בערך, ספרתי לכל מי שאני מכירה...
האם יש עוד אופצית?
אשמח לשמוע...
רונית  גויכמן-מתמחה (סטז'רית) אימון אישי
לצפיה ב-'מציאת מתאמנים לפרקטיקום'
מציאת מתאמנים לפרקטיקום
13/10/2018 | 13:02
65
עוד כמה רעיונות:
את יכולה לפרסם הודעה ברורה גם בשרשור הסטאז'רים שלנו כאן למטה.
אפשר לעשות ערבי הכרות עם הרצאה בהתנדבות במקומות שונים, זה נותן חשיפה ויכול להביא גם מתאמנים.
אולי השאלה היא איך את מספרת על זה - האם אנשים באמת חושבים איתך מי יכול להתעניין באימון מוזל, או שאת מספרת ודי. 
עוד משהו שעוזר הוא להתמקד - איזה מתאמנים את מחפשת? במה הניסיון הקודם שלך? את מי היית רוצה לאמן? באילו נושאים? 
זה יעזור לך לחפש את המאמנים הנכונים, וכאשר יש לך רקע בתחום מסוים, קל יותר לאנשים להתחבר אלייך ולסמוך עלייך. 
בהצלחה
לצפיה ב-'דפוסי חשיבה'
דפוסי חשיבה
25/09/2018 | 23:54
1
51
מה לדעתכם הטכניקות הכי חזקות לשינוי דפוסי חשיבה?
אבל באמת שעובדים!
לצפיה ב-'באופן אישי אני מאמינה שלכל אחד יש את האחת שלו'
באופן אישי אני מאמינה שלכל אחד יש את האחת שלו
15/03/2019 | 15:02
5
שלא תלויה בתהליכים חזקים או חלשים או טכניקה כזו או אחרת
בהצלחה!

לצפיה ב-'לבטים בבחירת בית ספר לאימון'
לבטים בבחירת בית ספר לאימון
12/09/2018 | 17:10
1
52
שלום , 
בהמשך להודעה האחרונה שלי , אבקש לקבל חידוד לגבי :

יש היום המון בתי ספר שמלמדים אימון ומקצועות נלווים לאימון 
מה הקריטריונים הפרטיים שאני צריך לשים לב אליהם שאני בא לבחור בית ספר ?
יש היום המון סוגי וגדלי הצעות וזה מבלבל.
אשמח לפירוט כמה שיותר רחב ואני מניח שהדבר הכי משמעותי הוא מה קורה אחרי זה ליווי וכדומה

לצפיה ב-'בחירת בית ספר לאימון'
בחירת בית ספר לאימון
19/10/2018 | 10:13
25
השאלה שלך הזכירה לי שכתבתי מאמר בנושא, שהתפרסם לפני כמה שנים באתר שכבר נסגר... אז בשבילך, העליתי אותו שוב באתר שלי.
כפי שנהוג אצלנו בפורום, אני מעלה את תחילת המאמר כאן, וקישור למאמר המלא בסוף. 

בחירת בית ספר לאימון
לימודי אימון הם חווייתיים ונותנים כלים רבים לחיים וכמובן הכשרה למי שרוצה לעסוק באימון.
לפני שהולכים ללמוד, כדאי לחוות אימון אישי בעצמכם כדי להבין אם התהליך נכון לכם וכן כדי להבין יותר לעומק לדעת מה הייתם רוצים לקבל מהלימודים. 
קריטריונים לבחירת בית ספר לאימון 
השיטה הנלמדת
באימון יש מספר רב של גישות שנבדלות באופן בו עובדים ומתבוננים על התהליך.
גישות תוצאתיות מול גישות הוויתיות – גישות אשר מתמקדות בתוצאה או מתמקדות באדם שעליך להיות כדי להשיג את התוצאה.
  • גישה מובנה מול גישה פתוחה – בשיטות מסוימות יש מבנה לכל פגישה ומבנה לתהליך האימון – מה הנושא של הפגישה, למשל חזון או ערכים, וסדר מתוכנן לפגישות. בגישות אחרות עובדים על אותם הנושאים או חלקם אך באופן גמיש המותאם להתפחות התהליך וצרכי הלקוח, וגם מספר המפגשים משתנה.
  • מודלים שונים הנמצאים בבסיס השיטה ומכוונים את מהלך האימון.
  • גישה רוחנית או בהוויה דתית
  • אימון בגישה משלבת אומנויות או בשילוב עבודה עם הגוף.
לכל אדם יש את גישת החיים שלו שהצטברה מניסיון החיים, החינוך והאופי המולד שלו. עליך למצוא שיטת אימון איתה תרגיש נוח ובהלימה לסגנון האישי שלך.
הסמכת בית הספר
קריטריון חשוב בבחירת בית ספר לאימון הוא קבלת תעודת הסמכה. בית הספר יכול להיות מאושר לתת תעודות הסמכה מכמה גורמים אשר ערבים לטיב ההכשרה הניתנת בו.
...

לצפיה ב-'שנה טובה '
שנה טובה
09/09/2018 | 13:27
31
לכל באי הפורום 
אני רוצה לאחל שנה טובה, ו,
הרבה שמחה והצלחה, הגשמת מטרות והתקדמות!

לצפיה ב-'שאלה בסיסית :)'
שאלה בסיסית :)
05/09/2018 | 11:44
2
59
שלום לכולם ,
אשתדל לקצר. אני רוצה לאמן ,
אני בעלים של מספר עסקים , חי התפתחות קידום ושינוי .
עברתי הרבה ויש לי מתודולוגיות ברורות .
ברור לי שאני יכול לקדם אנשים בצורה בלתי רגילה.
האם לדעתכם זה ראוי שאתחיל לאמן ? ( ללא לימודי תעודה וכדומה )
לצפיה ב-'לאמן ללא לימודים'
לאמן ללא לימודים
09/09/2018 | 13:22
57
שלום לך איש יקר,
התשובה הקצרה לשאלתך היא לא.כל מה שכתבת, הוא הקדמה מצויינת ללימודי אימון, בהם תלמד טכניקות אימון, כלים נוספים, והחשוב מכל - אתיקה. 
אפשר לסייע לאנשים בהרבה דרכים, אבל אפשר גם להזיק. בלימודי אימון תוכל להפריד ולהבין מתי מה שאתה עוזר ומתי הוא מזיק. למשל - לומר לאנשים מה לעשות, יכול להיות מועיל עבורם (להראות להם את הדרך), ויכול להיות גם מזיק (משאיר אותם קטנים וחסרי כח). האימון הוא לא רק הידע הרב והיכולת האישית שלך - זה חובה בכל מקרה, ולכן לימודי אימון מומלצים לאנשים שכבר עשו תואר וצברו ניסיון בחייהם. 
מה עוצר אותך מללמוד באחד מהקורסים הרבים המוצעים ולקבל הסמכה מסודרת (שכוללת גם סופרוויז'ן)? 
לצפיה ב-'לפי דעתי זה בעייתי לקרוא לזה אימון'
לפי דעתי זה בעייתי לקרוא לזה אימון
12/09/2018 | 17:43
29
כמו שמי שלא למד פסיכולוגיה לא יכול לקרוא לעצמו פסיכולוג.. גם אני לא קורא למה שאני עושה אימון כי למדתי NLP ואני לא רוצה להטעות ולגרום לאנשים לחשוב שאני עושה אימון אישי למרות שיש הרבה דמיון במטרות שאיתן אנשים מגיעים אליי ולאימון אישי (וגם אנשים מבינים את המילה "אימון" יותר מאשר את המילה "הנחיה").

אבל "אימון" זו רק מילה. לדעתי אתה לא חייב ללמוד שיטה מסודרת כדי לעזור לאנשים. אם אתה משוכנע שאתה יכול לקדם אנשים בצורה בלתי רגילה אני אומר- לך על זה.

אני מציע לך להתחיל במסגרת שבה מותר לך לטעות. אתה יכול לקחת מחיר סמלי וגם להגיד שזה כמו סטאז' בשבילך כדי שהאנשים שנעזרים בך ידעו לקחת אותך בערבון מוגבל, ואתה עם הזמן תתחדד ותבין איך לעבוד עם אנשים בצורה יותר אפקטיבית ותשנה את המחירים שלך בהתאם.

דבר נוסף שאתה יכול לעשות זה להפוך את ההצלחה שלך בעסקים (או כל דבר אחר שאתה עושה ממש טוב) לשיטה מובנית כולל איך ללמד כל דבר ואיך להטמיע אותו בתת המודע של האנשים שבאים ללמוד ממך. ב- NLP קוראים לזה מודלינג. הנחת היסוד של המודלינג היא שאדם שפיתח מיומנות גבוהה- הרבה ממה שהוא עושה קורה באופן אוטומטי ולא מודע. לכן, למרות שיש לך מתודולוגיות מובנות אולי כדאי להיעזר במודלינג על מנת להוסיף למתודולוגיה שלך גם את הדברים שאתה לא יודע שאתה עושה. בעזרת מודלינג מתקדם גם מפתחים שיטות להטמעת אותם תהליכים לא מודעים בלא מודע של האנשים שבאים לקבל את עזרתך (ככה הקורסים של NLP עובדים.. הם מטמיעים את הנחות היסוד, האמונות והמיומנויות בתת המודע של התלמידים).
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
30/07/2018 | 00:10
8
120
מדובר בבחור בשנות העשרים המאוחרות שלא מעונין להכיר חברים חדשים חוץ מקרובי משפחה שגרים בעיר אחרת. הוא שקט, נאה, אבל בודד, עובד אבל יש ימים שמבריז מהעבודה, השאלה שלי איך ניתן לעזור לו? חשבתי לפנות לאתר כמו שותף אבל חוששת שזה יישמע מגוחך, מה גם שהוא עלול להתנגד למהלך.
פניתי לקאוצר ובקשתי ששיחפש לו חברים
התשובה שלו היתה שזה כמו לחפש שידוך.זה לא שידוך, הוא סטרייט, אלא חברים כמו שיש לכולם.
אשמח להדרכה והצעות. אני יכולה לשלם מחיר מוזל כי אני
מתקיימת מקיצבה. אנחנו תושבי פ"ת.
בתודה מראש.
אמא דואגת.

לצפיה ב-'אי אפשר לעזור למי שלא עוזר לעצמו'
אי אפשר לעזור למי שלא עוזר לעצמו
31/07/2018 | 08:06
6
66
רבקה יקרה,
בשביל להעזר באימון הבן שלך צריך לרצות בכך - לאימון צריך להגיע ברצון חופשי ואז גם אפשר לקבל ממנו תועלת רבה. אם הבן רוצה בחברים ולא יודע איך, או מתקשה בכך, מאמן יוכל לעזור לו. יש מאמנים בסטאז' שמאמנים בעלות נמוכה. 
יכול להיות שמה שהוא זקוק הוא עזרה נפשית. יש אפשרות שהוא בדיכאון קל. במקרה זה אימון הוא פחות מתאים, ויותר מתאים טיפול נפשי - כזה אפשר לקבל גם דרך קופות החולים (טיפול נפשי הוא בסל הבריאות) וגם דרך העיריה - יש תחנות לטיפול בזוג ובמשפחה שנותנות גם טיפולים פרטיים, ויש הנחות לפי מצב כלכלי. 
לצפיה ב-'נכון'
נכון
31/07/2018 | 14:54
5
55
קשה לעזור למי שלא רוצה לעשות שינוי. מצד שני זאת בעצם כל הבעיה
שהוא לא מבין שיש לו בעיה.
אני מנסה להשיג סיוע נפשי, אבל גם פה הוא צריך לשתף פעולה.
בינתיים אם יש מישהו או מישהיא מפ"ת בגיל 27-30 שמוכנ/ה לעזור
וגם להרוויח חבר טוב, אשמח אם יפנה לפורום ואני אפנה אליו במסר
אישי ואם יש מאמן מאיזור פ"ת שמוכן לעזור במחיר מוזל אשמח להצעה.

תודה ענבל. בהצלחה לכולם!!!
לצפיה ב-'את לא בכיוון מותק'
את לא בכיוון מותק
01/08/2018 | 15:10
4
63
תייעצי, רק אם הוא מוכן לשמוע, אחרת שחררי. את לא אמורה לחיות במקומו !
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
01/08/2018 | 20:25
3
46
אם הוא היה מוכן לשמוע אז לא הייתי פה. לפעמים צריך להפעל כוח
חזק לפי עצמת ההתנגדות.

אני מכירה מקרה של בחורה שלא תפקדה ואז שני האחים שלה תפסו
אותה בכוח והכניסו אותה לרכב לבית חולים. היא אושפזה קיבלה טיפול
ושוחררה. היום היא מטופלת מרצונה החפשי ומרגישה טוב. אם היו מזניחים
המצב שלה היה מתדרדר ונהיה גרוע. אין מה לעשות, לפעמים צריך להתערב.

במקרה שלי אין לי רכב ואין דמות גברית שתדאג לו. אנשים קראו את הפוסט
ואף אחד לא טרח לעזור. פעם מישהי פנתה לאחד האתרים בתפוז ואמרה
שהיא מחפשת חברות ישר הצעתי את עצמי, היה קשר טלפוני אבל זה לא
החזיק מעמד בגלל פער גילאים בנינו ומרחק גאוגרפי, לפחות ניסיתי.

לא הבנתי מה זה המשפט האחרון!

לצפיה ב-'עזרה חברית ועזרה מקצועית'
עזרה חברית ועזרה מקצועית
02/08/2018 | 09:04
2
47
רבקה יקרה,
פנית לפורום מקצועי של מאמנים, וביקשת עזרה מקצועית. את העזרה הזו קשה לתת במקרה שלך, כי אין שיתוף פעולה של הבן. 
מאמן לא יכול "למצוא לבן חברים". זה לא האופן בו מאמנים עובדים. מאמן יכול לעזור לבן להגדיל את מעגל החברים שלו, אם יגיע לאימון וירצה בכך. 
למעשה, אף אחד לא יכול למצוא לבן שלך חברים, מלבדו. חברות זה דבר אישי מאוד, שמתבסס על כימיה וחיבור. 
נכון, אפשר לאשפז בכפייה מישהו הזקוק לעזרה נפשית דחופה. אבל אצלכם זה אינו המקרה, ולנו אין דרך לעזור לו בכוח. 
אם את מחפשת תמיכה לא מאנשי מקצוע, כדאי לחשוב על פורומים אחרים, אולי למשל של תושבי פתח תקווה, ולבקש שיבואו לבקר או מה שנראה לך שיכול לעזור לכם. 
לצפיה ב-'כן! אני אחפש דרך מה לעשות'
כן! אני אחפש דרך מה לעשות
02/08/2018 | 14:56
1
33
מסתבר שהרבה עובדים הבריזו מהעבודה בגלל המזג אוויר 
וזה הכניס אותו ללחץ וגרם לו לשחיקה.
תודה!
לצפיה ב-'לפעמים העזרה הטובה ביותר נמצאת קרוב...'
לפעמים העזרה הטובה ביותר נמצאת קרוב...
06/08/2018 | 20:05
31
נשמע ששוחתתם והתקדמתם קצת. 
לפעמים החלפת מקום עבודה יכולה לעשות טוב, להחליף אווירה וליצור קשרים חדשים. 
לצפיה ב-'מה אני מציעה לך?'
מה אני מציעה לך?
04/10/2018 | 13:20
21
רבקה היקרה,
הדאגה שלך לבן שלך והמחויבות שלך כאמא היא מאוד טבעית ובהחלט מובנת.
כל החברים שענו לפני בהחלט נתנו לך את התשובות הטבעיות והמדויקות. כי כל עוד אין האדם עצמו מחליט לקחת אחריות על חייו ולבחור לעשות שינוי בלתי אפשרי לסייע לו. אבל, אני הייתי רוצה להציע לך לעבור תהליך אימון אשר יכול לסייע לך ולהעניק לך כלים בהתמודדות שלך עם הדאגה הכל כך טבעית הזו. אני מאמינה כי ברגע שאת תרכשי את הכלים המתאימים ואת תחווי ותעברי שינוי זה ישפיע גם על הסובבים אותך (במקרה הזה הבן שלך).
היות ואני מבינה שיש קושי כלכלי יש אופציה לעבור תהליך אימון מוזל של מאמן/נת שנמצא/ת בשלב ההתמחות (הפרקטיקום).

אם את מעונינת בפרטים נוספים, אשמח לסייע.

בברכה ויום נעים
רונית גויכמן - מתמחה (סטז'רית) באימון אישי
לצפיה ב-'שאלה לקאוצ'רים'
שאלה לקאוצ'רים
26/07/2018 | 14:37
1
95
זה נושא שמערב הסכם סודיות ולכן אוכל לשאול את השאלה רק באופן פרטי.
0507961900, אפשר בהודעה או בוואטספ.
תודה!
לצפיה ב-'איך מתחילים?'
איך מתחילים?
10/07/2018 | 20:05
1
95
למדתי אימון אישי לפני מספר שנים, מאז הסטאז' לא אימנתי ואני מעוניינת לחזור לזה. אני מעט אבודה.. איך הייתם ממליצים לי להתחיל? מה עושים קודם?
לצפיה ב-'להתחיל לאמן'
להתחיל לאמן
12/07/2018 | 17:49
79
שלום לך,
מאחר והפסקת לאמן אחרי הסטאז' (סיימת אותו?) לא רכשת מיומנות ובטחון באימון. בדיוק כפי שאם היית מפסיקה לנהוג מיד אחרי קבלת הרשיון, היית מרגישה עדיין חסרת בטחון בנהיגה.
הייתי מציעה לך לחשוב על עצמך כאילו את בסטאז' - לחפש מתאמנים בעלות נמוכה, ולאמן תחת סופרוויז'ן. זה יחזיר אותך למסלול, ויתן לך את תחושת המקצועיות והבטחון שדרושה כדי להיות עצמאית. 
יש סיכוי טוב שלבית הספר בו למדת יש קבוצות סופוויז'ן, או שאת יכולה לפנות אליהם לסופרוויז'ן אישי. או לפנות למאגר הגדול יותר בלשכת המאמנים של סופרווזורים מוסמכים. 

לצפיה ב-' לוח מתאמנים וסטאז'רים '
לוח מתאמנים וסטאז'רים
07/07/2018 | 10:34
31
110
שרשור זה מיועד:
  לאנשים המחפשים מאמנים
 למאמנים מתחילים  וסטאז'רים המעוניינים לתת אימון בתשלום סמלי או בחינם.
 למאמנים המחפשים מדריכים (סופרוויז'ן).
  להצעות ובקשות אימון בברטר
  יוזמות למפגשי מאמנים ומפגשי קהילה חינמיים

המנעו מפרסום בפורום - תוכלו לפתוח כרטיס עסק ולהופיע בין בעלי המקצוע בתפוז.
לצפיה ב-'אימון אישי במחיר מוזל'
אימון אישי במחיר מוזל
04/07/2018 | 21:18
106
אשמח למתאמנים המעוניינים לעבור תהליך אישי מעצים, במסגרת סטאז' בעלות סבירה. לפנות בבקשה דרך המייל. תודה

לצפיה ב-'מאמנת אישית בסטאז' בעלות סמלית מחפשת מתאמנים!'
מאמנת אישית בסטאז' בעלות סמלית מחפשת מתאמנים!
06/07/2018 | 13:15
109
מאמנת אישית בסטאז' בעלות סמלית, תעזור לך להשיג הצלחה בכל מה שתרצי. סודיות מובטחת, גרה באשדוד. 0505587552 אנינה.
אפשרי לאימון בסקייפ או בטלפון.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
21/06/2018 | 16:13
1
71
מחפש מאמן אישי וגם NLP באיזור אשדוד.
זקוק לעזרה.
דחוף.
תודה.

לצפיה ב-'ממליצה בחום על מאמנת אישית שנמצאת כרגע בסטאז''
ממליצה בחום על מאמנת אישית שנמצאת כרגע בסטאז'
06/07/2018 | 13:12
102
מאמנת אישית בסטאז' בעלות סמלית, תעזור לך להשיג הצלחה בכל מה שתרצי. סודיות מובטחת, גרה באשדוד. 0505587552 אנינה.
אפשרי אימון בטלפון או בסקייפ.
לצפיה ב-'אימון אישי מוזל במסגרת פרקטיקום'
אימון אישי מוזל במסגרת פרקטיקום
10/06/2018 | 12:19
1
94
היי לכולם,
שמי מיכל, ואני לקראת סיום תהליך ההכשרה כמאמנת במכון אדלר.
במסגרת ההכשרה, אני מחפשת מתאמנים/ות המעוניינים לעבור תהליך משמעותי ומעצים, בן 12 שעות, אחת לשבוע, במחיר מוזל של 50 ש"ח למפגש, ובליווי צמוד של מאמנת בכירה ומנוסה במכון.
מוזמנים/ות ליצור קשר לפרטים נוספים:
מיכל
טל' 0546318319
לצפיה ב-'היי, היכן המפגשים מתקיימים?'
היי, היכן המפגשים מתקיימים?
10/07/2018 | 20:06
42
לצפיה ב-'יש כאן סטאז'רים מאזור המרכז?'
יש כאן סטאז'רים מאזור המרכז?
14/06/2018 | 08:03
55
אשמח לשוחח איתכם.
איציק 050-8660565
לצפיה ב-'קבוצת עמיתים'
קבוצת עמיתים
17/06/2018 | 14:03
56
מתגבשת קבוצת מטפלים מתחומים שונים למפגש אחת לשבועיים. בכל מפגש חבר אחר מהקבוצה יעביר פעילות בהתאם לתחום עיסוקו ומה שהוא אוהב. המפגשים יתקיימו באזור מודיעין והסביבה, אם אופציה להרחבה (גאוגרפית) וגמישות.
לפנות באימייל ל
לצפיה ב-'אימון אישי במסגרת פרקטיקום (סטאז') : אפרת שמש - 052-4701722'
אימון אישי במסגרת פרקטיקום (סטאז') : אפרת שמש - 052-4701722
06/06/2018 | 12:10
87
שלום לכולם,
שמי אפרת,
ואני מסיימת לימודי הכשרת מאמנים בתות תקשורת ותוצאות של אלון גל.
כחלק מההכשרה אני עושה פרוייקט סיום ולשם כך,
אם את בת 21 ומעלה ומעוניינת לעבור תהליך אימון אישי,

צרי איתי קשר בטלפון: 052-4701722

ואשמח לשוחח ולמסור פרטים נוספים
לצפיה ב-'אימון ע"י סטאז'ר'
אימון ע"י סטאז'ר
05/06/2018 | 18:28
1
89
קראתי כאן מודעות ישנות (בערך מ-2010) על אימון אישי בידי סטאז'ר (בפיקוח מאמן מוסמך של מכון אדלר).
זה עוד קיים היום? יש למישהו המלצה?
לצפיה ב-'סטאז'רים'
סטאז'רים
13/06/2018 | 21:52
62
מי שהיה סטאז'ר ב-2010 יש לקוות שכבר מזמן סיים את הסטאז'. 
יש כאן מודעות מעודכנות של סטאז'רים, נראה לי שכדאי לפנות אליהם אם אתה מחפש אימון במחיר סמלי. 
לצפיה ב-'אימון אישי מתנה להשגת כל יעד'
אימון אישי מתנה להשגת כל יעד
19/07/2018 | 15:57
49
היי לכולם.
אני לומדת בבית ספר את כל אימון הNLP ועוד נושאים הקשורים להתפתחות אישית בכל התחומים.
אני מוכנה לאמן כסטאז' בתשלום סימלי של 30 שח לפגישה משהיא/וא רציני/ת שמתחייבת לתהליך ורוצה להשיג יעד מסויים בחיים. מבחינה בריאותית. זוגיות. פרנסה או כל דבר שתירצו.
עדיפות למשהו בשפלה רמלה רחובות לוד וכו' האימון הוא אחת לשבוע
מוזמנים להתקשר אלי 0549722992
לצפיה ב-'לקראת הסופ״שׁ :)'
לקראת הסופ״שׁ :)
02/08/2018 | 11:48
23
קוראים לי בר סולומון, יועצת חינוכית בהתמחות וכרגע בעיצומו של סטאז׳ באימון אישי.

נכון שלפעמים יש את התחושה הזו שהכל בסדר, אבל....  ��

- הייתם רוצים למצוא את העבודה שתעניק לכם אושר? 
- להתחזק? לחיות את אורח החיים שאתם רוצים?
- לטפח מערכות יחסים?

אז אם אתם מרגישים ומוכנים לעבור תהליך ללא פשרות בו אלווה אתכם למינוף עצמי, השגת המטרות שתציבו לעצמכם ומימוש הפוטנציאל שטמון בכם! 

אז קדימה בשביל זה אני פה!!

עלות הפגישה היא 100 ש"ח והפגישות מתקיימות בראשון לציון.

מתחילים בפגישת היכרות ללא עלות ����

בר סולומון-050-9442669

״כל מה שמוחו של אדם יכול להגות ולהאמין בו, הוא יכול להשיג.״
- נפוליאון היל
לצפיה ב-'אימון אישי מוזל בשיטת מכון אדלר'
אימון אישי מוזל בשיטת מכון אדלר
26/08/2018 | 13:52
53
שלום לכולם!
מחפש מועמדים לתהליך אימון אישי מעצים במסגרת התמחות במכון אדלר.
התהליך כולל 12 פגישות בנות שעה, לבירור עצמי, הגדרת מטרות והשגת יעדים. האימון במחיר מוזל של 50 ש"ח לפגישה מאחר והוא חלק מההתמחות.
רוצים לשנות משהו גדול או קטן בחיים? מכירים מישהו ש"תקוע" שאני יכול לעזור לו? זו ההזדמנות שלכם לעשות משהו חיובי ומקדם ולא להשאר באותו מקום!
קצת על עצמי - בן 42, מנהל בהייטק, מגדל 5 ילדים, נשוי בשנית, והאמת שזה פחות חשוב - כי בתהליך אימון אתם במרכז ולא אני.
לפרטים - נא לשלוח הודעה בפרטי או להתקשר 0546364357.
תודה על כל שיתוף!
יאיר
לצפיה ב-'מחפשת מאמן אישי באיזור באר שבע'
מחפשת מאמן אישי באיזור באר שבע
26/08/2018 | 01:58
15
שלום! אני מחפשת מאמן אישי צעיר (לא מאמנת) לזוגיות לידיד, הוא סטודנט ובגלל זה יהיה עדיף סטאז'ר או מאמן שלוקח עלות סמלית באופן יחסי.
ניסיתי לחפש בגוגל אבל הוא לא הניב לי תוצאות טובות או מבטיחות מספיק.
תודה רבה!
לצפיה ב-'מחפשת מאמנ/ת אישי/ת שהוא/היא גם יועצ/ת פיננסי/ת'
מחפשת מאמנ/ת אישי/ת שהוא/היא גם יועצ/ת פיננסי/ת
31/08/2018 | 17:38
2
29
לעניינים אישיים + במשפחה (ילדים מבוגרים)
+ יעוץ פיננסי
עדיף באזור ראשל"צ, נס ציונה, רחובות או במרחק סביר.
תודה
לצפיה ב-'אימוו'
אימוו
01/09/2018 | 10:44
1
31
אני ממודיעין, אם מתאים מוזמן לפנות אלי. 
לצפיה ב-'מודיעין אפשרית'
מודיעין אפשרית
24/09/2018 | 12:59
10
נא למסור פרטים לגבייך... תודה וחג שמח
לצפיה ב-'בקשה לאימון אישי'
בקשה לאימון אישי
17/09/2018 | 11:13
2
58
אני מחפשת אימון אישי, רצוי אישה בהוד השרון.

גמר חתימה טובה

לצפיה ב-'אם לא מצאת...'
אם לא מצאת...
19/10/2018 | 10:15
1
18
מוזמנת לפנות אלי, אני מרעננה
לצפיה ב-'מחפשת מאמן לנער '
מחפשת מאמן לנער
23/10/2018 | 09:47
9
שלום 
מחפשת מאמן לנער מתבגר מרמת השרון מקסים מקסים! 
אנחנו משפחה חד הורית ולכן חשוב לי מאמן 
בבקשה בעלות סמלית 

תודה רבה 
לצפיה ב-'זה הזמן שלך לעשות שינוי - הצעה לאימון אישי בזמן התמחות'
זה הזמן שלך לעשות שינוי - הצעה לאימון אישי בזמן התמחות
10/12/2018 | 11:01
13
כפי שכתוב בפלאייר המצורף:
שני הפונים הראשונים יקבלו אימון ללא עלות והשאר במחיר סמלי מאד!
מוזמנים ליצור קשר ..רותי גל 0544635611
לצפיה ב-'קואוצ'ר מתחיל מעוניין בבעלי עסק עצמאיים לטובת פיילוט'
קואוצ'ר מתחיל מעוניין בבעלי עסק עצמאיים לטובת פיילוט
04/12/2018 | 19:10
2
16
שלום לכולם!
אני מחפש בעלי עסק עצמאיים המעוניינים לפתח יכולות אישיות חדשות שיסייעו להם בקידום העסק.
למעוניינים- נא לפנות במייל coachforlife40.walla.com
לצפיה ב-'אשמח לעוד פרטים'
אשמח לעוד פרטים
04/12/2018 | 20:24
2
שולחת גם למייל. תודה רבה!
לצפיה ב-'מעוניינת'
מעוניינת
04/12/2018 | 20:26
2
האם מתאים לכל בעל עסק? שולחת לך פרטים אישיים בפרטי.
לצפיה ב-'אימון אישי הוליסטי במסגרת סטאג במחיר סמלי - ביוקנעם '
אימון אישי הוליסטי במסגרת סטאג במחיר סמלי - ביוקנעם
03/01/2019 | 13:09
6
מהו האימון ההוליסטי ולמה אני צריכה כזה?
האימון ההוליסטי מבוסס על שיחה, שאילת שאלות ושילוב של כלים חוויתים כמו דמיון מודרך וקלפים.
תהליך האימון עוזר למתאמן או המתאמנת לעלות דפוסים ואמונות המונעים מהם להגיע אל המטרות.
למי זה מתאים?
* אם את מבינה כי המודעות היא המפתח לפתוח את הדלת אל עולם החלומות שלך. 
* אם את רוצה לגלות את החוזקות והערכים שלך בכדי לחיות חיים אותנטיים ומלאים.
* אם את מרגישה ש"לא מבינים אותך" ואת לא מצליחה לשים את האצבע על הבעיה כי את מרגישה מבולבלת.
סביבת האימון היא סביבה תומכת המאפשרת לאדם להגיע למי שהוא באמת ומי שהוא רוצה להיות. אני מזמינה אותך להצטרך למסע המרתק הזה איתי .

האימונים מתקיימים במסגרת סטאג ובעלות סמלית של 50 שקלים. 
לפרטים נוספים ניתן לפנות בדף הפייסבוק 
https://www.facebook.com/holistic.svetlana ;
ולקבוע שיחת הכרות.

לצפיה ב-'מחפש קאוצ'ר למיקוד בעשייה תוך הצבת מטרות ביניים'
מחפש קאוצ'ר למיקוד בעשייה תוך הצבת מטרות ביניים
31/12/2018 | 20:50
1
8
אהלן.
יש לי רצון לעשייה בכמה תחומים. אני רוצה ליצור בהירות במטרות, תוך הצבת מטרות ביניים להגשמה. בנוסף איך לארגן את עצמי נכון יותר לצורך מיקוד וארגון לצורך העשייה.
אזור דרום/מרכז
תודה, גיא
לצפיה ב-'אימון אישי'
אימון אישי
06/01/2019 | 09:11
9
הי גיא,
מוזמן לפנות אלי אם תרצה :)
אני מרעננה ועובדת גם דרך סקייפ. 
לצפיה ב-'מאמנת NLP'
מאמנת NLP
18/02/2019 | 11:04
10
שלום רב,
שמי מירב ואני מאמנת NLP המחפשת מונחים המעונינים לשפר עכשו את איכות חייהם. המפגשים בתשלום סימלי.
להתראות
לצפיה ב-'מאמנת אישית לקראת סיום התמחות'
מאמנת אישית לקראת סיום התמחות
01/03/2019 | 10:17
8
שלום, אני לקראת סיום ההתמחות.  מחפשת אנשים לתרגול של מפגשי אימון ללא עלות.  אפשרי מפגש בודד או סדרה של מפגשים.  שיחת אימון הינה שיחה חוויתית ומעצימה בנושאים מגוונים כמו קבלת החלטה, העצמת השקט הפנימי, שדרוג יחסים, התנהלות לעבר מטרה ולא מתוך שגרה.  בעיני זו מתנה. yaelnamir@gmail.com
לצפיה ב-'פיתוח אפליקציית self coaching'
פיתוח אפליקציית self coaching
21/06/2018 | 17:46
62
מחפש קואצ'ר לעבוד איתו בצמוד על פיתוח אפליקציית self coaching.
תודה מראש!

omrikingsley@gmail.com
לצפיה ב-'התלבטות לגבי בית ספר לאימון'
התלבטות לגבי בית ספר לאימון
29/05/2018 | 13:43
1
53
מתלבטת בין גומא ליוזמות. אשמח אם מישהו יוכל להצביע על השוני בינהם?
לצפיה ב-'שאלה קשה'
שאלה קשה
31/05/2018 | 16:34
50
השאלה שאת שואלת קשה לתשובה, כי בדרך כלל אנשים מכירים טוב את בית הספר בו למדו, ואת האחרים בכלל לא, או כמעט ולא. 
ובכלל, אנשים נוטים להמליץ על מה שהם מכירים, שזה בית הספר בו למדו, ואין באמת דרך לדעת אם היו יכולים להיות מרוצים יותר בבית ספר אחר.

יש עוד הרבה בתי ספר ותיקים ומוכרים. 
מה את מחפשת בבית ספר? מה חשוב לך? איך את התרשמת ובחרת דווקא באלו? אם תפרטי אולי נוכל לעזור. 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

עמי ויסברג להוביל את השינוי
דחיינים?
יורה דעה- הכנה למבחנים מחוננים ופיתוח חשיבה יצירתית
יורה דעה- הכנה למבחנים
פורום הורים למחוננים
פורום הורים למחוננים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה