לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1138011,380 עוקבים אודות עסקים

פורום עוברים לקנדה - הגירה

ברוכים הבאים לפורום עוברים לקנדה-מהגרים לקנדה, בן גאה למשפחת "ישראלים בקנדה". כאן המקום לסיוע הדדי וסיוע מקצועי למי שמתחילים או נמצאים בתהליך המעבר, ושל אלה שכבר בקנדה ויש להם סבלנות, רצון או אינטרס לעזור למי שמעוניין לעבור לכאן. מנהל הפורום סתו אדיבי מתגורר בקנדה מאז 2006, עוסק בתיווך נדל"ן,  מסייע למהגרים חדשים לנחות כאן "נחיתה רכה". מטבע הדברים הנושאים לדיון בקהילת העוברים לקנדה הם הגירה, לימודים, עבודה, ניהול עסקים, וגידול משפחה באושר ובעושר במדינה הענקית והמעניינת הזו המשמשת היום יעד פופולרי להגירה של ישראלים ובית לכ 100,000 ישראלים. הגירה היא עניין קשה ומסובך מעשית ונפשית,שאלות כמו קליטה חברתית, השרדות כלכלית, השארת בני משפחה אהובים מאחור, הסתגלות של ילדים ומבוגרים למנטליות השונה, לשפה החדשה ולמזג האויר הן שאלות שיעלו כאן. מטבע הדברים יעלו כאן שאלות חוזרות ונשנות בתחומים שונים, נשתדל להתייחס לכל שואל חדש בסבלנות ובאורך רוח, ומכם החברים החדשים נבקש: אנא השתדלו להיות קוראים פאסיביים בימים הראשונים, לקרוא את דפי הארכיון, שירשורים ישנים, שאלות נפוצות ומאמרים לפני שתשאלו שאלה חדשה, זה ישפר את כח המשיכה של הפורום. נהלי ההגירה הם פשוטים וברורים ורבים מהגרים ללא סיוע של עורך דין, נשתדל לתת כאן מנסיונם של החברים הרבים כולל המנהל שעשו זאת לבד, אולם אסור לשכוח חברי הפורום ברובם אינם עורכי דין או יועצי הגירה, ואין להם אחריות משפטית או אחרת להמלצותיהם שרק משקפות את דעתם ונסיונם האישי הפרטי. במקרים אישיים מורכבים, במקרים היכולים להיות נתונים לפרשנות או שבצידן שתי בקשות מקבילות לויזה ן PR, ובמקרה שבו למועמד להגירה אין שליטה מלאה באנגלית שכירת בעל מקצוע יכולה להיות מעשה נבון. היחסים בין ישראלים בחו"ל לבין מדינת ישראל ואורחות החיים בה הם נושא נפיץ ועדין, בשם חופש הביטוי חסימה ומחיקה כאן יהיו עניין נדיר, אבל דיונים שיירדו ללשון ביבים, או שיהיו פרובוקטיביים באופן חריג יימחקו. אאוטינג אסור ובמרבית המקרים יימחק, ביקורת על מנהלי פורומים מקומן במסר אישי למנהל הפורום או בתלונה להנהלת "תפוז", פוסטים חוזרים באותו שירשור מעיקים על הקורא וגם הם עלולים להמחק. זכרו אנחנו פורום מעשי לעזרה הדדית ולא מועדון ויכוחים.  
קבוצת הפייסבוק "נחיתה רכה" בקנדה, תעסוק באותם נושאים שהפורום עוסק בהם, ונועדה להגדיל את כמות האנשים הנעזרים בידע הנצבר בפורום. לצערי, למרות שהפלטפורמה של "תפוז" טובה יותר לצורך ניהול דיאלוגים, דיונים ושרשורים, ויש לה גם יתרון אדיר בשל האפשרות לשמור על אנונימיות באמצעות בחירת כינוי (ניק) שמאפשר לגולש לשמור על פרטיות, כמות התעבורה בקבוצת הפייסבוק השונות גרמה לאנשים רבים לא להגיע לכאן, כי לא הכירו את הפלטפורמה, וכשרצו לשמור על אנונימיות, שלחו מסרים אישיים, מה שמפספס את המטרה העיקרית של עזרה הדדית, שימוש בחוכמת המונים מנוטרת על ידי מקצוען, או שנמנעו מלפרסם. הסינרגיה בין הפורום לבין הקבוצה, תביא לכאן את חברי הקבוצה כשיירצו לשמור על דיסקרטיות, תרחיב את מעגל המתעניינים בנושא ההגירה, והקליטה בקנדה, ותביא לפורום חיים חדשים ודינמיקה שתשמר אותו לאורך שנים, תגדיל את כמות החברים, את כמות השרשורים, ואת העניין של כולנו. אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק נחיתה רכה בקנדה בשמכם האמיתי, להצטרף כאן כחברים בניק אנונימי, ולשמור על היתרון של השלם שהוא יותר מסכום חלקיו, של שתי הפלטפורמות יחד ולחוד. אני מאחל לכולנו, שירשורים מעניינים, קליטה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עוברים לקנדה - הגירה

ברוכים הבאים לפורום עוברים לקנדה-מהגרים לקנדה, בן גאה למשפחת "ישראלים בקנדה". כאן המקום לסיוע הדדי וסיוע מקצועי למי שמתחילים או נמצאים בתהליך המעבר, ושל אלה שכבר בקנדה ויש להם סבלנות, רצון או אינטרס לעזור למי שמעוניין לעבור לכאן. מנהל הפורום סתו אדיבי מתגורר בקנדה מאז 2006, עוסק בתיווך נדל"ן,  מסייע למהגרים חדשים לנחות כאן "נחיתה רכה". מטבע הדברים הנושאים לדיון בקהילת העוברים לקנדה הם הגירה, לימודים, עבודה, ניהול עסקים, וגידול משפחה באושר ובעושר במדינה הענקית והמעניינת הזו המשמשת היום יעד פופולרי להגירה של ישראלים ובית לכ 100,000 ישראלים. הגירה היא עניין קשה ומסובך מעשית ונפשית,שאלות כמו קליטה חברתית, השרדות כלכלית, השארת בני משפחה אהובים מאחור, הסתגלות של ילדים ומבוגרים למנטליות השונה, לשפה החדשה ולמזג האויר הן שאלות שיעלו כאן. מטבע הדברים יעלו כאן שאלות חוזרות ונשנות בתחומים שונים, נשתדל להתייחס לכל שואל חדש בסבלנות ובאורך רוח, ומכם החברים החדשים נבקש: אנא השתדלו להיות קוראים פאסיביים בימים הראשונים, לקרוא את דפי הארכיון, שירשורים ישנים, שאלות נפוצות ומאמרים לפני שתשאלו שאלה חדשה, זה ישפר את כח המשיכה של הפורום. נהלי ההגירה הם פשוטים וברורים ורבים מהגרים ללא סיוע של עורך דין, נשתדל לתת כאן מנסיונם של החברים הרבים כולל המנהל שעשו זאת לבד, אולם אסור לשכוח חברי הפורום ברובם אינם עורכי דין או יועצי הגירה, ואין להם אחריות משפטית או אחרת להמלצותיהם שרק משקפות את דעתם ונסיונם האישי הפרטי. במקרים אישיים מורכבים, במקרים היכולים להיות נתונים לפרשנות או שבצידן שתי בקשות מקבילות לויזה ן PR, ובמקרה שבו למועמד להגירה אין שליטה מלאה באנגלית שכירת בעל מקצוע יכולה להיות מעשה נבון. היחסים בין ישראלים בחו"ל לבין מדינת ישראל ואורחות החיים בה הם נושא נפיץ ועדין, בשם חופש הביטוי חסימה ומחיקה כאן יהיו עניין נדיר, אבל דיונים שיירדו ללשון ביבים, או שיהיו פרובוקטיביים באופן חריג יימחקו. אאוטינג אסור ובמרבית המקרים יימחק, ביקורת על מנהלי פורומים מקומן במסר אישי למנהל הפורום או בתלונה להנהלת "תפוז", פוסטים חוזרים באותו שירשור מעיקים על הקורא וגם הם עלולים להמחק. זכרו אנחנו פורום מעשי לעזרה הדדית ולא מועדון ויכוחים.  
קבוצת הפייסבוק "נחיתה רכה" בקנדה, תעסוק באותם נושאים שהפורום עוסק בהם, ונועדה להגדיל את כמות האנשים הנעזרים בידע הנצבר בפורום. לצערי, למרות שהפלטפורמה של "תפוז" טובה יותר לצורך ניהול דיאלוגים, דיונים ושרשורים, ויש לה גם יתרון אדיר בשל האפשרות לשמור על אנונימיות באמצעות בחירת כינוי (ניק) שמאפשר לגולש לשמור על פרטיות, כמות התעבורה בקבוצת הפייסבוק השונות גרמה לאנשים רבים לא להגיע לכאן, כי לא הכירו את הפלטפורמה, וכשרצו לשמור על אנונימיות, שלחו מסרים אישיים, מה שמפספס את המטרה העיקרית של עזרה הדדית, שימוש בחוכמת המונים מנוטרת על ידי מקצוען, או שנמנעו מלפרסם. הסינרגיה בין הפורום לבין הקבוצה, תביא לכאן את חברי הקבוצה כשיירצו לשמור על דיסקרטיות, תרחיב את מעגל המתעניינים בנושא ההגירה, והקליטה בקנדה, ותביא לפורום חיים חדשים ודינמיקה שתשמר אותו לאורך שנים, תגדיל את כמות החברים, את כמות השרשורים, ואת העניין של כולנו. אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק נחיתה רכה בקנדה בשמכם האמיתי, להצטרף כאן כחברים בניק אנונימי, ולשמור על היתרון של השלם שהוא יותר מסכום חלקיו, של שתי הפלטפורמות יחד ולחוד. אני מאחל לכולנו, שירשורים מעניינים, קליטה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'הצעת עבודה מטורונטו'
הצעת עבודה מטורונטו
14/07/2018 | 16:09
3
59
שלום,
אני מהנדס תוכנה ואני רוצה לפתוח כרטיס בEE אבל כרגע הציון שלי הוא 390
האם הצעת עבודה מטורונטו יכולה לתת לי יתרון או שההצעה חייבת להגיע מאחת הפרובינציות?
לצפיה ב-'אם יש מעסיק שרוצה אותך, הוא יכול לקבל בקלות LMIA'
אם יש מעסיק שרוצה אותך, הוא יכול לקבל בקלות LMIA
14/07/2018 | 21:04
43
ולהביא אותך ברשיון עבודה. זה מוסיף עוד 50 נקודות כשאתה עובד בקנדה, ויזניק אותך בניקוד. אונטריו בוחרת לעיתים קרובות אנשים שכבר כאן ברשיון עבודה, ומעסיקם הביע עניין להעסיקם במשרה מלאה רגילה, מה שגורר קבלת הזמנה מהירה מאד. גם אם אין הזמנה, ניסיון קנדי של שנה, והצעת עבודה קבוע של מעסיק, נותנים ניקוד שיקפיץ אותך מספיק גבוה, אם לא עכשיו, בעוד שנה. הבעיה שיש מעט מעסיקים שמוכנים להתעסק עם הביורוקרטיה (הלא מסובכת) של בקשת LMIA.
לצפיה ב-'עוד שאלה, האם ביצעת בפועל את הבחינה באנגלית, או שחישבת על '
עוד שאלה, האם ביצעת בפועל את הבחינה באנגלית, או שחישבת על
15/07/2018 | 16:06
20
בסיס הערכה של מה שתקבל ?
לצפיה ב-'אונטאריו היא פרובינציה ככל הפרובינציות'
אונטאריו היא פרובינציה ככל הפרובינציות
16/07/2018 | 00:57
3
הצעת עבודה מוסיפה נקודות ולא משנה מאיזה פרובינציה (ואפילו טריטוריה, כל עוד מדובר בקנדה) קיבלת אותה.
לצפיה ב-'ויזה לארצות הברית '
ויזה לארצות הברית
15/07/2018 | 21:55
1
11
שלום לכול מי שיכול לעזור בעלי נמצא בטורונטו עם אישור עבודה , הויזה לארצות הברית עומדת לפוג מעוניין להאריך לאן צריך לגשת אם אפשר קישור טלפון כדי לקבוע תור תודה מראש
לצפיה ב-'US consulate'
US consulate
15/07/2018 | 22:37
7

שיתקשר לעשות תור על מנת להגיע לקונסוליה. אסור להכניס תיקים
עדיף שישאיר במלון.
לצפיה ב-'המתנה ארוכהההה מדי לשלב הבא'
המתנה ארוכהההה מדי לשלב הבא
12/07/2018 | 01:45
12
125
הי חברים,

בדצמבר 2017 קיבלנו מייל אישור מסיס על כך שהגשת המועמדות (תמונות + כל המסמכים) שלנו התקבלה (אני מניח שזה אומר שנפתח תיק והם מתחילים לעבור על המסמכים).

כמה שאלות לחברי הפורום הרלוונטיים:
1) האם השלב הבא יהיה הפניה לבדיקה רפואית?
2) מה הם השלבים הבאים עד ללנדינג המיוחל?
3) אשמח לדעת שזו צרת רבים , האם ישנם עוד אנשים שממתינים כבר חצי שנה (או יותר) באותו הסטטוס כמונו? או האם יש כאלה שהגישו כמונו בתחילת השנה וכבר עברו לשלב הבא ?

תודה מראש,
מת שזה כבר יגמר
לצפיה ב-'המתנה ארוכה'
המתנה ארוכה
12/07/2018 | 06:44
9
97
הי
אולי זה לא נעים לשמוע אבל סיס לא מתחייבים לך לשום דבר. זה שההם כותבים 6 חודשים אז זה פשוט סטטיסטיקה תוך כמה זמן הם מטפלים באחוז מסויים של התיקים. אצלנו תיק עמד ללא תנועה 7 חודשים ואז הם ביקשו למלא את הטפסים המזד..נים של השירות הצבאי ואז  שמו אותנו לבדיקה בטחונית ל-10 חודשים!!! מה שאני רוצה להגיד זה שלכל אחד - מזל שלו. אל תתחילו לתכנן לנדינג וכד׳ לפני שיש לכם COPR בידיים - למרות שאני מבין טוב מאוד עד כמה זה קשה לחכות לתשובה מסיס. תחזיקו מעמד!!!

לצפיה ב-'היי y_grek'
היי y_grek
12/07/2018 | 08:43
1
82
אני מזדהה עם מה שכתבת, ההתנהלות סביב הנושא הזה היא הזויה ביותר. 
לאחר 10 חודשים בבדיקה הבטחונית קיבלתם את המייל המיוחל? במהלך 10 החודשים האלה המתנתם ללא מעש, או שהיו דברים שעשיתם מול CIC כדי לוודא שהתהליך מתקדם ושלא זרקו את הבקשה שלכם לאיזה מרתף חשוך?

לצפיה ב-'הי WesternStar'
הי WesternStar
12/07/2018 | 20:14
56
התקשרנו לסיס כמובן - לא תמיד בהצלחה - בהרבה מקרים אחרי בלה...בלה...בלה שלהם הם פשוט אומרים לך: סליחה - יש לנו הרבה לחץ - תתקשרו בפעם אחרת. וגם כשאתה מגיע אליהם לא שהם אומרים משהו שאתה לא יודע בעצמך... זאת הייתה תקופה של אי-ודאות הכי קשה...

לצפיה ב-'תודה על השיתוף והבהרה'
תודה על השיתוף והבהרה
12/07/2018 | 19:32
6
62
לא באתי בתלונה על התחייבות מצד סיס, רק מירמור כללי על ההמתנה.

אצלינו יש תוויסט לא צפוי - לפני כמה חודשים זכינו בהגרלה לדירה ב"מחיר למשתכן" במרכז (של המרכז ) הארץ ואנו צריכים להחליט עד אמצע חודש הבא אם נשארים וקונים דירה או מממשים את החלום ועוזבים לקנדה (לצערי גם וגם לא אופציה מבחינה כלכלית). יש חשש טבעי שאם נוותר על הדירה ובסוף סיס לא יאשר את המעבר לקנדה, נשאר בלי חלום ובלי תקווה לדירה.

רק רציתי לדגום אם בימים האלה ישנם עוד אנשים כמוני שממתינים תקופה זהה או יותר לעדכון מסיס.
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
12/07/2018 | 20:29
5
59
אני פשוט רציתי להסביר שאין פה דברים בטוחים - אם כתוב 6 חודשים - אל תבנו על זה - זה בקלות יכול לקחת יותר. ואולי לא...כל אחד והמזל שלו. צריך לראות מה יותר חשוב ספציפי לכם : לחיות בקנדה או בישראל ואז ללכת על זה... ( במקרה שלנו לא רצינו לחיות בישראל בשום צורה ובהתאם קיבלנו החלטות)
לצפיה ב-'איך קיבלתם החלטות לפני התשובה הסופית מהם?'
איך קיבלתם החלטות לפני התשובה הסופית מהם?
13/07/2018 | 00:39
3
57
איך הערכתם מתי זה אמור לקרות? אנחנו כרגע במוד on hold בארץ, לא יכולים לעשות שום תוכניות בנוגע לקנדה. אפילו להתמודד על משרות בקנדה אני לא באמת יכול במצב הנוכחי, באופן אבסורדי לחלוטין. הכל בהמתנה עד שהקנדים יחליטו שאנחנו ראויים לא פחות מכל עשרות האלפים שהם מכניסים בדלת לאחר חודש או שניים של עיבוד בקשה ורפרוף של שעה או שתיים במסמכים. 

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
13/07/2018 | 01:08
2
61
כשהתקשרנו לסיס - הם אמרו לנו שהכניסו אותנו ל- random security screening. בזמן הזה בנתיים פג תוקף של הבדיקות הרפויות שלנו. בפעם האחרונה כשהתקשרנו ענה בחור נחמד (גם כאלה יש ) ואמר שהאריכו לנו את הבדיקות הרפויות עד אוקטובר 2018 ושזה סימן לכך ש-3-4 חודשים לפני זה יכולים לקבל תשובה כדי שיהיה לנו כמה חודשים בשביל לעשות לנדינג. אז ביוני קיבלנו את האי-מייל הקסום ומשם כבר הכל הלך מהר . גם אצלנו פה חברים ממדינות כמטו איראן ופקיסטן קיבלו לפנינו - זה המזל - תחזיקו מעמד! ובקרוב אצלכם האי-מייל הקסום והמבורך!
לצפיה ב-'אני לא חושב שמדובר במזל'
אני לא חושב שמדובר במזל
13/07/2018 | 23:20
44
קראתי מה שכתבת ורציתי להגיב - נשמע לי קצת נאיבי לחשוב שזה עניין של pure luck. אם סיס מתנהלים בצורה תקינה אז מקרה שבו פקיד לא פותח את התיק שלך במשך 7 חודשים מהגשה וכשפותח רק כדי לתקוע אותך בהליך בדיקה של שנה, כנראה לא היה אמור לקרות.
בהתנהלות תקינה נדרש יחס אחיד, עד כמה שניתן, בעיקר דוקא ברמה הפרטנית. למשל - החלטה שגוררת עיכוב משמעותי בעיבוד תיק הייתה צריכה להתקבל בהקדם, יחד עם בקרה מלמעלה על החלטות של פקידים בודדים, בהירות לגבי אופן קבלת ההחלטות, לוודא שאין אפליה על רקע דעות אישיות של פקידים על אנשים ממדינות שונות וכו.
אם זה לא המצב, כפי שנראה כאן, פקיד יכול להחליט בהתאם למצב רוחו או דעתו עליך או על מדינתך כמועמד, שעל התיק של פלוני מטורקמיניסטן הוא יאשר אחרי יום של בדיקה בחפיף, ואת התיק שלך להניח בצד לחצי שנה, ולשלוח ברגע האחרון למסכת בדיקות ארוכה. 
מפליא לראות שדברים מתנהלים כך, סוג של מערב פרוע..

לצפיה ב-'תודה! מקווה באמת שבקרוב נקבל אותו'
תודה! מקווה באמת שבקרוב נקבל אותו
14/07/2018 | 18:44
8
לצפיה ב-'החלטות שמבוססות על השערות והערכות === הימור'
החלטות שמבוססות על השערות והערכות === הימור
13/07/2018 | 12:56
56
זה נחמד ש"לא רציתם לחיות בישראל בשום צורה" גם אנחנו לא (אחרת לא הינו משקיעים זמן מרץ וכסף בתהליך).
יש רק בעיה אחת עם "החלטות" שכאלה - הן לגמרי באוויר ותלויות בגורמים כמו סיס, כך  אותך ואותנו אף אחד לא שואל. לכן אלה לא החלטות אלא יותר הימור.
כך שכמו שציינתי - יתכן (חלילה) שלא נמצא חן בעיני סיס משד יודע איזו סיבה.
הזכיה מבחינתינו הינה בגדר סקנד בסט.

מכל מקום, נראה כי התגובות כאן אינן רלוונטיות לשאלה המקורית שלי.
תודה בכל מקרה
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה ל-Kazavka3'
תשובה של היועצת הגירה ל-Kazavka3
14/07/2018 | 00:48
1
62
אולי לא היבנתי טוב את מה שכתבת, השפת אם שלי אנגלית ולא עברית. לא לגמרי ברור דרך איזה תוכנית היגשת את הבקשה. כרגע נשמע לי שאולי זה ספנסורשיפ או תהליך פרובינציאלי. ראיתי שכל מיני אנשים ענו לך כאילו שזה דרך המאגר אקספרס אנטרי, אבל אם זה היה דרך המאגר אקספרס אנטרי הייתם צריכים לעבור את הבדיקות רפואיות ולהוכיח שעברתם אותם ביחד אם שער המסמכים שהעלית למערכת.
אם זה דרך ספנסורשיפ, אז ברוב המקרים אני מקבלת את ההוראות לבדיקות רפואיות עבור לקוחותי תוך בין 2 - 5 חודשים.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
ICCRC #: R509063
Commissioner for Taking Affidavits
Toronto, Ontario, Canada
Tel: 1-647-338-2553 - email: nancylewin@live.com
http://www.canadaresident.com

לצפיה ב-'אנו אכן במסלול הספונסרשיפ'
אנו אכן במסלול הספונסרשיפ
14/07/2018 | 14:06
38
אם כך מקווים לשמוע מהם בשבועות הקרובים.
תודה על המידע וההבהרות לגבי ההבדל בין שני המסלולים !  
לצפיה ב-'היתכנות הגירה'
היתכנות הגירה
13/07/2018 | 16:49
1
64
היי לכולם
אני בן 35 בשלבים מתקדמים של תואר בהנדסת חשמל ו13 שנים בתור חשמלאי מטוסים(אוויוניקה) בחיל האויר שם הייתי גם קצין
אישתי בת 30 ובעלת תואר בעיצוב גרפי והוראה
יש לנו 2 ילדים קטנים בני 5 וחצי שנה
האם יש סיכוי לבצע הגירה על בסיס המקצוע בצבא(מופיע ברשימת המקצועות)?
תודה על העזרה
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה'
תשובה של היועצת הגירה
14/07/2018 | 00:31
48
לא מסרת מספיק פרטים. אבל באופן כללי, לפעמים זה בעיה להוכיח את הניסיון בצבא מכיוון שצריך מכתבים מפורטים לגבי מה שעשית בדיוק בתפקיד. בנוסף לא ברור מה רמת הלימודים שלך. כתבת בשלבים מתקדמים של תואר הנדסת חשמל. לפני סיום התואר אתה לא מקבל על זה שום ניקוד. עוד שאלה חשובה, אם היה לך את הלימודים הדרושים כדי לעבוד בתור חשמלאי מטוסים בצבא. ברוב המקרים קנדה לא מכירה בקורסים שעברת בזמן השרות צבאי, ואז גם לא יחשיבו את הניסיון עבודה שלך בצבא.
לאשתך יש תואר אבל לא כתבת שום דבר לגבי ניסיון עבודה שלה, וגם לא לגבי ידע שלכם בשפות אנגלית ו\או צרפתית. אם תרצה להעביר למייל שלי nancylewin@live.com את הקורות חיים שלכם, אני עושה הערכת אפשרויות למשתתפי פורום תפוז ללא תשלום.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'בשליפה מהמאגר EE היום הניקוד המינימלי הדרוש שוב 442 '
בשליפה מהמאגר EE היום הניקוד המינימלי הדרוש שוב 442
11/07/2018 | 23:57
67
בשליפה מהמאגר אקספרס אנטרי שהתקיימה היום 11.07.2018 שוב פעם 3,750 מועמדים עם ניקוד CRS של 442 או יותר, קיבלו הזמנות להגיש בקשה לתושבות קבע.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'Passport stamping , Permanent Resident Visa '
Passport stamping , Permanent Resident Visa
11/07/2018 | 14:16
3
78
Greetings all ,
I have recently recieved the " 
Ready for Visa / Prêt pour Visa CPC, O-FinalRequest " email . It is unclear where to send the Passport to , should I just send the Passport to the Canadian embassy in Tel-Aviv . I tried reaching out to CIC , 6 days back , and I have also written the immigration department at the Embassy , yet alas no word has been recieved .
One last thing , within the email there is an icon for " goverment of Canada , Embassy of Canda " , but Tel-Aviv isn't specified in that icon .
Many thanks in advance for your inputs .

לצפיה ב-'האם התיק שלכם עובד בתל אביב?'
האם התיק שלכם עובד בתל אביב?
11/07/2018 | 16:55
2
62
אם כן, מומלץ להופיע בחלון של מחלקת ההגירה ברחוב נירים 5 עם הדרכון, צילום של הדרכון (דפים ראשונים) והעתק של המייל שקיבלתם, ולטפל בזה אישית. 

אם זה באנקרה או רומא, אני מרווה שאין לכם טיסות בזמן הקרוב, והיית שולח עם פדקס, ועם מעטפת החזר של פדקס משולמת מראש.
לצפיה ב-'Thanks '
Thanks
11/07/2018 | 20:45
1
41
Thanks a million ������
לצפיה ב-'Thanks '
Thanks
11/07/2018 | 20:48
26
Thanks a million , icons weren’t displayed properly in previous message :)

לצפיה ב-'זמן הגעה לאחר קבלת ה PR'
זמן הגעה לאחר קבלת ה PR
11/07/2018 | 07:41
2
80
שלום. 
תוך כמה זמן אנחנו צריכים לעשות לנדינג מרגע קבלת ה PR?

תודה
לצפיה ב-'המועד ללנדינג הוא קשיח ב 100%, אי אפשר לקבל שום הארכה'
המועד ללנדינג הוא קשיח ב 100%, אי אפשר לקבל שום הארכה
11/07/2018 | 16:52
1
83
מי שמתכנן לעשות ברגע האחרון, ופתאום נהייה לא כשיר לטיסה בגלל תאונה או מחלה זמנית, ייאבד את ההזדמנות, ראו הוזהרתם !!! מומלץ להגיע ללנדינג שבועות ספורים אחרי שקיבלתם את ה COPR. רשמית ניתן לחכות עד סמןך לתאריך הנקוב במכתב שהוא כ 11 חודש אחרי הבדיקה אצל הרופא, אבל כאמור מומלץ להזדרז.

אחרי הלנדינג ניתן לחזור לישראלי לתקופה של עד שנתיים וחצי. שוב רשמית ניתן להמתין 3 שנים, אבל תמיד יהיו צרכים של יציאה מחוץ לקנדה לעבודה, חתונות הלוויות ושאר עניינים. ולא כדאי להיות בקנדה בלי יכולת לצאת במשך שנתיים תמימות. מומלץ בעיקרון לעשות לנדינג תוך שבועות מיום קבלת הטפסים, ולעבור לקנדה תוך עד שנה.  בעת הלנדינג יש לעשות SIN, לפתוח חשבון בנק וכרטיס אשראי כדי לצבור הסטורייה,  ואם אפשר לעשות רשיון נהיגה קנדי (לבן זוג אחד בלבד, לא טוב לעשות במקביל, אלא רק בטור) כי לא ניתן לנהוג אחרי התיאורייה. יש הרבה מידע באתר המאמרים
קריאה נעימה.
לצפיה ב-'מועד ללנדינג'
מועד ללנדינג
11/07/2018 | 18:22
51
מעולה. תודה רבה על המידע המפורט. 
לצפיה ב-'ידועים בציבור'
ידועים בציבור
08/07/2018 | 13:20
3
95
שלום,
אני ובן הזוג שלי רוצים להיות ידועים בציבור (לצורכי ספונסרשיפ), אבל אנחנו לא גרים ביחד, וגם אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לגור מחוץ לבית הורינו כיוון שאנו צריכים לחסוך לקנדה. האם יש איזהשהו פתרון (חוץ מלהתחתן). האם יש מקום שבו אפשר להסביר לשגרירות את המצב? ולדווח שגרנו ביחד אצל ההורים למשל (לכן לא נוכל להראות תשלומים, חשבונות וכו).
תודה רבה לכל העונים! 

לצפיה ב-'אז איך אתם זוג? זו השאלה שישאלו אתכם הרי'
אז איך אתם זוג? זו השאלה שישאלו אתכם הרי
08/07/2018 | 14:58
1
83
יש לכם חשבון משותף?
רכוש משמעותי משותף (יכול גם להיות רכב)?
עסק משותף?
ילד משותף?
חשבונות משותפים?

אם אין לכם אף אחד מאלה ואתם לא נשואים אז חוץ מהחברים שלכם אף גורם רשמי לא יחשיב אתכם כזוג
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
08/07/2018 | 15:46
35
לצפיה ב-'תשובה של היעוצת הגירה ל-אנונימי'
תשובה של היעוצת הגירה ל-אנונימי
10/07/2018 | 00:57
54
אם אתם לא גרים ביחד ולא מתחתנים אז אין אפשרות לעשות ספסנסורשיפ. אם באמת הייתם גרים ביחד אצל ההורים אז ישנן דרכים להוכיח זאת. 

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'סכום כסף מינמלי הנדרש לקבלת ויזה - proof of funds'
סכום כסף מינמלי הנדרש לקבלת ויזה - proof of funds
09/07/2018 | 13:37
2
106
בן זוגי התקבל ללימודים פרטיים בקנדה והגיש בקשה לויזת לימודים ואני ביחד הגשתי בקשה לopen work permit.
ב proof of funds הראנו סכום מעל למינימום הנדרש לפי האתר של משרד ההגירה לזוג בנוסף ציינו שהלימודים ישולמו בעתיד בעזרת עזרה מההורים והכסף שנרוויח בעבודה.
קבלנו סירוב לויזה בטענה שאנו לא מציגים סכום שיספיק לנו למחייה וללימודים.
אנחנו רוצים להוסיך עוד כסף לחשבון ולהגיש מחדש. האם צריך להראות שאנחנו יכולים לשלם את הסכום עבור כל הלימודים בבת אחת (זה סכום מאוד גדול) או שמספיק להראות רק חלק מהסכום?
תודה רבה.
לצפיה ב-'האם ידוע לכם שלימודים פרטיים לא יובילו להיתרי עבודה שיאפשרו '
האם ידוע לכם שלימודים פרטיים לא יובילו להיתרי עבודה שיאפשרו
09/07/2018 | 23:46
69
להגר בסוף הלימודים ?  תצטרכו לקבל מספיק ניקוד להגירה, בלי אפשרות להינות מניקוד על ניסיון בעבודה. לא חבל ?

לגבי הוכחת יכולת, צריך להראות מספיק כסף לשנת לימודים מלאה של מחייה ושכר לימוד: 100-200 אלף שקל.
לצפיה ב-'תשובה ל-Lina47'
תשובה ל-Lina47
10/07/2018 | 00:52
60
על בסיס מה שכתבת אני לא מופתעת שסירבו לבקשתכם. בנוסף וכפי שסתיו כתב לכם, אם התוכנית לימודים במוסד לימודים פרטי וזה לא לימודי תואר אקדמי, באמת לאחר סיום הלימודים בן זוגך לא יהיה זכאי לאישור עבודה שנקרא:
post-graduation work permit.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'Commercial invoice '
Commercial invoice
08/07/2018 | 19:53
72
בשעה טובה הגענו לישורת האחרונה ושלחנו צילומי דרכון וכו׳ וכללנו כמובן גם מעטפה נוספת משולמת מראש דרך Fedex כדי לקבל את המסמכים חזרה. ביום שישי קיבלתי אימייל שכותרתו
Commercial invoice is requested
התקשרתי לFedex והם אמנם נתנו לי מסמך ריק כזה בPDF אבל אמרו לי שעשיתי הכל כשורה ושאין צורך
במסמך כזה. יש לחברי הפורום מושג מה הם רוצים( הקנדים)? מישהו מילא פעם טופס כזה ויכול לצרף צילום מסך? האם אני אמור למלא אותו או שהקנדים? תודה לעונים
לצפיה ב-'הגירה לקנדה - המלצות '
הגירה לקנדה - המלצות
05/07/2018 | 09:56
1
133
שלום,
האם מישהו כאן יכול להמליץ על סוכנות או עו"ד לענייני הגירה לקנדה? 

תודה,
לצפיה ב-'כן, יש רשימה של יועצי הגירה ועורכי דין מומלצים להגירה לקנדה'
כן, יש רשימה של יועצי הגירה ועורכי דין מומלצים להגירה לקנדה
06/07/2018 | 18:06
99
שגובשה במשך הרבה שנים של ניסיון. מוצע לא לפנות לאחרים, כיוון שיש בתחום הרבה שרלטנים, סוכנים לא חוקיים, או לא מקצועיים שגורמים נזק. 
אני מזהיר במיוחד מפני פנייה לאיטל ויינברג מוסקל, ול CN - איגור בן ציון.  הגיעו אלי תלונות רבות על טיפול לקוי שלהם.
לצפיה ב-'מעבר לקנדה- צעדים בתהליך'
מעבר לקנדה- צעדים בתהליך
05/07/2018 | 15:19
2
114
שלום,
מה הצעד הראשון שצריך לעשות כדי להתחיל את תהליך הבקשה לויזת עבודה? 
האם קיים מאגר של מעסיקים שמחפשים עובדים לא קנדים? או שקודם צריך לקבל את ויזת העבודה? 

אשמח לכל מענה
לצפיה ב-'הצעד הראשון זה להרשם לתפוז כדי שלא תהיה משתמש אנונימי,'
הצעד הראשון זה להרשם לתפוז כדי שלא תהיה משתמש אנונימי,
05/07/2018 | 18:41
83
ואז תקבל יותר תשובות. בדרך כלל משתמשים אנונימים נעלמים אחרי השאלה הראשונה אז רוב האנשים כאן לא טורחים לענות.
לצפיה ב-'אני מציע שתקרא ביסודיות את הקישורים הרשמיים מהמאמר'
אני מציע שתקרא ביסודיות את הקישורים הרשמיים מהמאמר
06/07/2018 | 18:02
79

ובאופן כללי את כל שאר המידע באתר "נחיתה רכה"
לצפיה ב-'שלב ראשון בהגירה לקנדה'
שלב ראשון בהגירה לקנדה
05/07/2018 | 19:31
4
94
מה השלב הראשון שצריך לעשות על מנת להגיש בקשה לויזת עבודה? והאם חייבים לעשות את התהליך דרך סוכנות או עו"ד? 
האם אפשר לשלוח קורות חיים למעסיקים בקנדה לפני הגשת הבקשה? 

תודה לעונים 
לצפיה ב-'מה המקצוע שלך, השכלה וכמה שנות נסיון ?'
מה המקצוע שלך, השכלה וכמה שנות נסיון ?
05/07/2018 | 19:40
3
48
לצפיה ב-'אדמיניסטרציה, הנדסאי תעשייה וניהול, 10+ שנות ניסיון '
אדמיניסטרציה, הנדסאי תעשייה וניהול, 10+ שנות ניסיון
05/07/2018 | 20:35
2
59
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
06/07/2018 | 14:38
92
אתה צריך למצוא מעסיק שירצה אותך מספיק כדי להוציא לך ויזת עבודה, שזה תהליך מייגע ויקר עבורו. המעסיק יצטרך להוכיח שהוא חיפש מועמד מקומי שיכול למלא את התפקיד ולא מצא כזה, ואז גם לשלם בערך $1000 עבור הויזה.

הסיכוי שתמצא מעסיק כזה קרוב לאפס, וגם לא חסרים אדמיניסטרטורים בקנדה.
לצפיה ב-'תשובות אחרות. '
תשובות אחרות.
06/07/2018 | 17:59
89
תלוי ברמת האנגלית שלך, ובהשכלה שלך או של אשתך, אולי אתם מגיעים לסף הניקוד ותוכלו להגר באופן ישיר. דרך אחרת ויקרה, היא שאחד מבני הזוג יבוא ללמוד על ויזת סטודנט ויעבוד במשרה חלקית, והשני יעבוד. למשל לגיטימי לגמרי שבעל דיפלומה של הנדסאי, יבוא לעשות בקנדה לימודי תעודה, או תואר ראשון במנהל עסקים. בתום הלימודים תקבלו ויזות עבודה שאורכן כאורך הלימודים, והניסיון הקנדי, יביא מספיק ניקוד כדי לקבל תושבות קבע. קרא את המאמר הראשי, ואת הלינקים הרשמיים, ותבין יותר איך זה עובד.
לצפיה ב-'האם אני יכול לפתוח עסק קטן כשיש אישור עבודה סגור?'
האם אני יכול לפתוח עסק קטן כשיש אישור עבודה סגור?
03/07/2018 | 20:00
2
67
אני כרגע בקנדה עם אישור עבודה סגור (LMIA) ולטובת הכנסה נוספת אני רוצה לפתוח עסק קטן (עד 10,000$ שנתי), האם זה  מותר\אפשרי כל עוד יש לי אישור עבודה סגור?

תודה רבה.
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה ל-Eitanro83'
תשובה של היועצת הגירה ל-Eitanro83
05/07/2018 | 00:41
1
81
אם אתה תפתח עסק בקנדה בזמן שאתה בסטטוס של מחזיק אישור עבודה סגור למעסיק מסויים אתה עובר על החוק ומפר את תנאי האישור שלך. 

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'תיארתי לעצמי... רק רציתי לוודא. תודה רבה'
תיארתי לעצמי... רק רציתי לוודא. תודה רבה
05/07/2018 | 22:23
24
לצפיה ב-'PR דרך אקספרס אנטרי והתיישבות בקוויבק'
PR דרך אקספרס אנטרי והתיישבות בקוויבק
03/07/2018 | 23:27
1
90
היי,
יש לי שאלה אל חברי הפורום - האם בעל PR שניתן דרך אקספרס אנטרי יכול להתיישב בקוויבק (לאחר ביצוע לנדינג בקנדה) ללא צפי לבעיות כלשהן בעת הבקשה לאזרחות? אני חושב שכשמגישים באקספרס אנטרי מצהירים שמתכוונים להתיישב לא בקוויבק. השאלה האם בפועל ישנה מחויבות מצד מחזיק PR לעשות כן, או שהוא יכול להתיישב בכל מקום בקנדה, כולל קוויבק, ללא כל בעיות בהמשך (מגיש דרך אקספרס אנטרי כללי, לא פרובינציאלי). 
אבקש הפניה לקישור רשמי של CIC בנושא, אם התשובה חיובית.
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה ל-פיאר'
תשובה של היועצת הגירה ל-פיאר
05/07/2018 | 00:31
62
ברגע שאדם נוחת בקנדה ומקבל את הסטטוס של תושב קבע בקנדה, הוא בעצם תושב קבע של כל קנדה, והוא יכול לחיות בכל פרובינציה בקנדה. הפרובינציה של Quebec  עדיין שייך לקנדה למרות שחלק מהאוכלוסיה של Quebec רוצים עצמאות מקנדה. כמו שרק הממשלה הפדרלית של קנדה יכול להוציא ויזות לתושבות קבע,  זה כנ"ל לגבי אזרחות קנדית. 

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'מעוניינים להגר'
מעוניינים להגר
04/07/2018 | 20:57
1
127
הי,,
זוג פלוס 2 ילדים קטנים
אנחנו מעוניינים להגר ולהתחיל חיים חדשים
נשמח לעזרה והכוונה במי אפשר להעזר?
שנינו עם תואר בעלי עובד בהייטק אני עם הילדים
אנגלית ברמה די טובה
מה צריך לעשות
והשאלה הגדולה האם מישהו היגר והצליח האם זה לא רק חלום ?
אשמח לעזרה
תודה
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה ל-סנדי'
תשובה של היועצת הגירה ל-סנדי
05/07/2018 | 00:21
112
בינתיים על פי המידע שמסרת, זה התחלה טובה. אבל צריך הרבה יותר פרטים כדי לבדוק את האפשרויות שלכם. אם תרצו לשלוח לי מייל ל: nancylewin@live.com אני עושה הערכת אפשרויות למשתתפי פורם תפוז ללא תשלום.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'איחוד משפחה דרך Sponsership'
איחוד משפחה דרך Sponsership
03/07/2018 | 09:03
2
107
שלום לכולם.
יש לי שאלה בנושא של Sponsership הפנסיונרים העושים איחוד משפחה עם הילדים הגרים בקנדה.כשהם מגיעים לקנדה מה המעמד שלהם ומה התנאים הסוציאליים שהם מקבלים ? במידה ובכלל הם מקבלים בקנדה איזה שהם תנאים.אשמח לקבל מידע בנושא

לצפיה ב-'סיכויים לא גבוהים '
סיכויים לא גבוהים
03/07/2018 | 14:12
104
כרגע קבלת ספונסשיפ להורים מותנית בהגרלה. יש הגרלה פעם בשנה בפברואר ונבחרים 10,000 מועמדים. השנה שעברה נרשמו 100,000. שנה הבאה אני מעריך שיהיו הרבה יותר.

במידה ונבחרת בהגרלה אתה יכול להתחיל תהליך של קבלת PR להורים. לא ידוע כמה זמן זה יקח, אני מנחש שלפחות שנה. זה גם מותנה בבדיקות רפואיות, אם ההורים במצב בריאותי לא טוב, עם מחלות מדבקות או כרוניות ויקרות לטיפול, הבקשה תסורב.

אם עברתם את כל זה, ההורים יגיעו לקנדה עם סטטוס תושב לכל דבר, ויקבלו את כל ההטבות שיש לתושבים (זכות לעבוד, רפואה ממלכתית וכולי)
לצפיה ב-'הבהרה מהיועצת הגירה ל-וסילי פ'
הבהרה מהיועצת הגירה ל-וסילי פ
04/07/2018 | 02:31
80
בנוסף למה שנאמר לך, ההתחייבות ב-sponsorship עבור הורים ו\או סבים זה ל-20 שנה. זאת אומרת אם הם לא יכולים לפרנס את עצמם, אתה מחוייב לפרנס אותם לתקופה של 20 שנה. הם בעצם לא זכאים לתמיכה כספית מהרשויות הקנדיות. כשהם מגיעים לקנדה הם נחשבים לתושבי קבע וכן יהיו זכאים לביטוח רפואי של הפרובינציה (לא כולל תרופות), ויהיו זכאים לעבוד ו\או ללמוד ולשהות בקנדה ללא הגבלת זמן. 

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'הגירה לקנדה'
הגירה לקנדה
30/06/2018 | 23:13
1
174
אהלן, יש לי כמה שאלות ואשמח לכיוון והכוונה-
אתחיל בקצת מידע על עצמי-
אני חייל לקראת סוף השירות, לוחם ביחידה מיוחדת, עם בת זוג 5 שנים גם כן לקראת סוף השירות, אנחנו מעוניינים מאוד לעבור לקנדה ויודעים שזה תהליך ארוך ולא פשוט ועדיף להתחיל אותו ולחסוך כמה שיותר מוקדם אם אפשר, אז אני מתכנן לקחת לי כמות זמן מספקת בלעבוד ולהרוויח כמה שיותר וכך גם בת זוגתי. (לשנינו השכלה תיכונית בגרות מלאה שהיא ממוצעת+ ואפשר לשפר, לבת זוגתי גם דיפלומה בהנדסת מכונות)
עכשיו נחזור לשאלות בנוגע להגירה-
ראשית אני אתחיל בנקודה מרכזית- אני מאוד מעוניין לעבוד בעבודה בטחונית גם בקנדה, זה העיסוק המרכזי שאני רוצה מסיבה פשוטה שאני פשוט מרגיש שזה הדבר הכי משמעותי ונכון שאני יכול לעשות עם עצמי. אין לי מושג איך זה יכול להשתלב ולעבוד שתהליך ההגירה הוא כמו שהוא (אשמח לכיוון ואופציות של משרות ביטחוניות אם אפשרי, גם קריירה משטרתית אם אפשרי).
ויותר רלוונטי בנוגע להגירה עצמה, אין לי מושג מאיפה להתחיל- קראתי את כל המסלולים ונשארתי מאוד מבולבל, באיזה מסלול הכי עדיף לי לבחור? כמה כסף אצטרך בכלל לחסוך? יש משהו שיכול להיות רלוונטי לעיסוק שאני מעוניין בו? הבנתי שלמשטרה אני יכול להגיע גם עם PR ולו דווקא עם אזרחות.
אשמח שתכוונו אותי, אני וחברה שלי חשבנו שאולי אם אחד מאיתנו ילמד שם, השני יוכל להיות עם ויזת עבודה ונוכל להסתדר בצורה כלשהי, אבל כמה כסף נצטרך לחסוך לכל זה, אני מאוד מבולבל מכל זה ואשמח לקבל כיוון.
תודה מראש!

לצפיה ב-'כדי להגיע לקנדה צריך שאחד מבני הזוג יעמוד בכללים '
כדי להגיע לקנדה צריך שאחד מבני הזוג יעמוד בכללים
03/07/2018 | 06:37
106
ויגיע לניקוד הדרוש, ההשכלה והנסיון המקצועי שלכם לא יביאו אתכם כרגע לניקוד הזה. אם לחברה שלך יש דיפלומה של הנדסאי, היא יכולה להירשם בקנדה ללימודי דיפלומה בתחום נוסף, שאפשר יהיה להראות את ההיגיון ללמוד אותו בקנדה. כדי שתוכל להצטרך אליה, אתם תצטרכו להוכיח משק בית משותף במשך, שנה, אז תשתחרר, תשכרו יחד דירה, ותתחילו לעבוד. יש צורך בחיסכון של כ 100,000 ש"ח כדי לממש את התוכנית.
לצפיה ב-'קבלת פרטים מהwes'
קבלת פרטים מהwes
29/06/2018 | 08:50
5
132
איך אפשר לקבל פרטים ספציפיים על חוסרים עבור wes?

יש לי תואר ראשון מהאונ׳ העברית ותואר שני מאונ׳ תל אביב.
wes אישרו את התואר השני, ואישור התואר הראשון מעוכב עם ההודעה הבאה:
Reason: The document received only contains a partial record of your study program. Subjects taken and grades earned for part of the study were not included. We are missing information

Instructions: Please resubmit a complete document that lists all subjects taken and grades earned for each year of the program according to the requirements for your country of education.

פניתי אליהם טלפונית ודרך המייל, וקיבלתי הפניה לאתר עם הדרישות הכלליות.

איך אפשר לקדם את זה? איך משיגים מהם איזה פרטים חסרים?
תודה!
תשובה של היועצת הגירה
29/06/2018 | 23:15
4
92
עושה רושם שהאוניברסיטה העברית לא העבירו ל-WES גליון ציונים מלא full transcripts. מה שהם כתבו זה מאוד ברור. אני מציעה לך לפנות לאוניברסיטה העברית כדי לוודא שהם ישלחו full transcripts לכל שנות לימודי התואר ראשון שלך.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'נראה שהעבירו להם full transcript, יש כמה קורסים שחזרתי עליהם'
נראה שהעבירו להם full transcript, יש כמה קורסים שחזרתי עליהם
01/07/2018 | 23:03
3
52
במהלך התואר היו מספר קורסים שחזרתי עליהם והם מופיעים אחרי אישור הזכאות לתואר בלי הקשר.

יכול להיות שזו הכוונה? 
לצפיה ב-'תשובה נוספת מהיועצת הגירה'
תשובה נוספת מהיועצת הגירה
02/07/2018 | 23:44
2
55
כדאי שתוודא שהם שולחים את כל הגליונות ציונים מלפני ואחרי הזכאות לתואר.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'עדכון - השם שלי לא היה על המסמכים'
עדכון - השם שלי לא היה על המסמכים
05/07/2018 | 21:25
1
24
אחרי טלפון שני לwes וקצת עזרה מהאוניברסיטה, מסתבר שהשם שלי לא הופיע על גליונות הציונים, אלא רק מספר הזהות.

מקווה שזה יפתר בשבועות הקרובים.

לצפיה ב-'תשובה נוספת מהיועצת הגירה'
תשובה נוספת מהיועצת הגירה
07/07/2018 | 22:12
14
אני שמחה לשמוע ומקוה שזה פתר את הבעיה.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'מועדי הרשמה לאוניברסיטאות'
מועדי הרשמה לאוניברסיטאות
29/06/2018 | 12:27
6
96

שלום,
הגשתי בקשה לתושבות קבע לפני הרבה זמן כבר, מאז ממתינים. התכנון הוא להירשם ללימודים לאחר קבלת התושבות, ובינתיים ככל שהזמן עובר אני מחמיץ עוד ועוד דדליינים להרשמה. 
השאלה שלי, כמה ההרשמה בפועל מוגבלת בהכרח למועדי הדדליינס? 
אם לפקולטה מסוימת יש שני דדליינים בשנה, אחר באוקטובר ואחד במאי, ואני מגיש בקשה בנובמבר, הם יחכו לשקילה של הבקשה עד למאי או שבפועל הקבלה אפשרית גם לפני?
אני מאמין שהתשובה אולי גם שונה בין אוניברסיטאות, אבל רציתי לדעת אם למישהו יש ניסיון עם זה.

לצפיה ב-'בד"כ יש תקופת הרשמה'
בד"כ יש תקופת הרשמה
29/06/2018 | 17:32
5
75
אם הגשת בנובמבר , אתה עלול להיות מחוץ לחלון ההרשמה לדדליין של מאי (שיהיה נניח מפברואר עד מאי) ואז הבקשה שלך תיפול בין הכסאות או שתיחשב כהגשה באיחור למועד אוקטובר. מצד שני, אם תיצור איתם קשר יכול להיות שהם יסכימו לקבל את הבקשה בהגשה מאוחרת (במיוחד אם מדובר בלימודים לתואר מתקדם. בהרשמה לתואר ראשון הדברים בד"כ פחות גמישים).

האם שקלת להגיש את המועמדות ללימודים בלי קשר לתושבות קבע? אתה יכול להתקבל בהתחלה כסטודנט בינלאומי (ותצטרך ויזת סטודנט אם לא תקבל את ה PR עד אז) אבל בחלק מהאוניברסיטאות- בגלל שהגשת בקשה ל PR- תשלם שכ"ל של סטודנט מקומי.
לצפיה ב-'לא חשבתי לנסות את מה שאתה מציע'
לא חשבתי לנסות את מה שאתה מציע
29/06/2018 | 22:11
4
52
אתה יודע שיש אוניברסיטאות בקנדה שיסכימו לקבל מגיש PR כבינ"ל אך בתנאי שכ"ל מקומי לפני קבלת ה PR? נשמע לי קצת כמו קומבינה שאפילו בישראל לא הייתה נחשבת כשרה. באיזה אוניברסיטאות שמעת שנהוג כזה דבר?

בנוסף - לפי מה שאני יודע בהגשת בקשה לויזת סטודנט אתה מצופה לספק הוכחות כביכול שאין לך כוונה להישאר אחרי הלימודים, אז במקרה של מגיש ל PR זה די ברור שיש לי כוונה להישאר אחרי הלימודים. כל הסיפור הזה הוא בדיחה טוטלית כי ברור שכל מי שבא ללמוד בקנדה עושה את זה כמקפצה לתושבות.
תשובה של היועצת הגירה
29/06/2018 | 23:08
1
71
להבדיל לדברים שנאמרו לך, אני רק מכירה מקרים של בני זוג של קנדים ו\או תושבי קבע בקנדה הנמצאים בתהליך ספנסורשיפ שכולל בקשה לתושבות קבע, שמוסד לימודים אפשר להם לשלם שכר לימוד זהה למקומיים. לעולם לא שמעתי על מקרים של מועמדים מחוץ לקנדה שהגישו בקשה לתושבות קבע שהיו זכאים ללמוד בקנדה ולשלם שכר לימוד זהה למקומיים.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'המקרים שאני מכיר אישית אכן היו ספונסרשיפ'
המקרים שאני מכיר אישית אכן היו ספונסרשיפ
29/06/2018 | 23:55
58
אבל לא יכול להזיק לברר עם האוניברסיטה
לצפיה ב-'כן, אני יודע בוודאות'
כן, אני יודע בוודאות
29/06/2018 | 23:46
1
60
אני חבר סגל באונ׳ טורונטו וזה מה שאנחנו עושים (בעיקר במקרים של בני/ בנות זוג של אזרחים שהגישו בקשת ספונסרשיפ). אני לא יודע אם זה כך בכל המחלקות ואם זה תקף גם לבקשות PR שאינן במסלול ספונסרשיפ  אבל שווה לברר עם האוניברסיטה. 
לצפיה ב-'תודה לכם על התשובות'
תודה לכם על התשובות
01/07/2018 | 22:55
31
נשמע הגיוני שיתייחסו אחרת לבקשות ספונסורשיפ. אני מעט סקפטי לגבי ההשלכה למצב של מגיש PR מחוץ לקנדה. 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אזרחות בארה
מעוניינים באזרחות
פיינר את לביא
משרד עו"ד פיינר את לביא

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה