לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1182811,828 עוקבים אודות עסקים

פורום עוברים לקנדה - הגירה

ברוכים הבאים לפורום עוברים לקנדה-מהגרים לקנדה, בן גאה למשפחת "ישראלים בקנדה". כאן המקום לסיוע הדדי וסיוע מקצועי למי שמתחילים או נמצאים בתהליך המעבר, ושל אלה שכבר בקנדה ויש להם סבלנות, רצון או אינטרס לעזור למי שמעוניין לעבור לכאן. מנהל הפורום סתו אדיבי מתגורר בקנדה מאז 2006, עוסק בתיווך נדל"ן,  מסייע למהגרים חדשים לנחות כאן "נחיתה רכה". מטבע הדברים הנושאים לדיון בקהילת העוברים לקנדה הם הגירה, לימודים, עבודה, ניהול עסקים, וגידול משפחה באושר ובעושר במדינה הענקית והמעניינת הזו המשמשת היום יעד פופולרי להגירה של ישראלים ובית לכ 100,000 ישראלים. הגירה היא עניין קשה ומסובך מעשית ונפשית,שאלות כמו קליטה חברתית, השרדות כלכלית, השארת בני משפחה אהובים מאחור, הסתגלות של ילדים ומבוגרים למנטליות השונה, לשפה החדשה ולמזג האויר הן שאלות שיעלו כאן. מטבע הדברים יעלו כאן שאלות חוזרות ונשנות בתחומים שונים, נשתדל להתייחס לכל שואל חדש בסבלנות ובאורך רוח, ומכם החברים החדשים נבקש: אנא השתדלו להיות קוראים פאסיביים בימים הראשונים, לקרוא את דפי הארכיון, שירשורים ישנים, שאלות נפוצות ומאמרים לפני שתשאלו שאלה חדשה, זה ישפר את כח המשיכה של הפורום. נהלי ההגירה הם פשוטים וברורים ורבים מהגרים ללא סיוע של עורך דין, נשתדל לתת כאן מנסיונם של החברים הרבים כולל המנהל שעשו זאת לבד, אולם אסור לשכוח חברי הפורום ברובם אינם עורכי דין או יועצי הגירה, ואין להם אחריות משפטית או אחרת להמלצותיהם שרק משקפות את דעתם ונסיונם האישי הפרטי. במקרים אישיים מורכבים, במקרים היכולים להיות נתונים לפרשנות או שבצידן שתי בקשות מקבילות לויזה ן PR, ובמקרה שבו למועמד להגירה אין שליטה מלאה באנגלית שכירת בעל מקצוע יכולה להיות מעשה נבון. היחסים בין ישראלים בחו"ל לבין מדינת ישראל ואורחות החיים בה הם נושא נפיץ ועדין, בשם חופש הביטוי חסימה ומחיקה כאן יהיו עניין נדיר, אבל דיונים שיירדו ללשון ביבים, או שיהיו פרובוקטיביים באופן חריג יימחקו. אאוטינג אסור ובמרבית המקרים יימחק, ביקורת על מנהלי פורומים מקומן במסר אישי למנהל הפורום או בתלונה להנהלת "תפוז", פוסטים חוזרים באותו שירשור מעיקים על הקורא וגם הם עלולים להמחק. זכרו אנחנו פורום מעשי לעזרה הדדית ולא מועדון ויכוחים.  
קבוצת הפייסבוק "נחיתה רכה" בקנדה, תעסוק באותם נושאים שהפורום עוסק בהם, ונועדה להגדיל את כמות האנשים הנעזרים בידע הנצבר בפורום. לצערי, למרות שהפלטפורמה של "תפוז" טובה יותר לצורך ניהול דיאלוגים, דיונים ושרשורים, ויש לה גם יתרון אדיר בשל האפשרות לשמור על אנונימיות באמצעות בחירת כינוי (ניק) שמאפשר לגולש לשמור על פרטיות, כמות התעבורה בקבוצת הפייסבוק השונות גרמה לאנשים רבים לא להגיע לכאן, כי לא הכירו את הפלטפורמה, וכשרצו לשמור על אנונימיות, שלחו מסרים אישיים, מה שמפספס את המטרה העיקרית של עזרה הדדית, שימוש בחוכמת המונים מנוטרת על ידי מקצוען, או שנמנעו מלפרסם. הסינרגיה בין הפורום לבין הקבוצה, תביא לכאן את חברי הקבוצה כשיירצו לשמור על דיסקרטיות, תרחיב את מעגל המתעניינים בנושא ההגירה, והקליטה בקנדה, ותביא לפורום חיים חדשים ודינמיקה שתשמר אותו לאורך שנים, תגדיל את כמות החברים, את כמות השרשורים, ואת העניין של כולנו. אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק נחיתה רכה בקנדה בשמכם האמיתי, להצטרף כאן כחברים בניק אנונימי, ולשמור על היתרון של השלם שהוא יותר מסכום חלקיו, של שתי הפלטפורמות יחד ולחוד. אני מאחל לכולנו, שירשורים מעניינים, קליטה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עוברים לקנדה - הגירה

ברוכים הבאים לפורום עוברים לקנדה-מהגרים לקנדה, בן גאה למשפחת "ישראלים בקנדה". כאן המקום לסיוע הדדי וסיוע מקצועי למי שמתחילים או נמצאים בתהליך המעבר, ושל אלה שכבר בקנדה ויש להם סבלנות, רצון או אינטרס לעזור למי שמעוניין לעבור לכאן. מנהל הפורום סתו אדיבי מתגורר בקנדה מאז 2006, עוסק בתיווך נדל"ן,  מסייע למהגרים חדשים לנחות כאן "נחיתה רכה". מטבע הדברים הנושאים לדיון בקהילת העוברים לקנדה הם הגירה, לימודים, עבודה, ניהול עסקים, וגידול משפחה באושר ובעושר במדינה הענקית והמעניינת הזו המשמשת היום יעד פופולרי להגירה של ישראלים ובית לכ 100,000 ישראלים. הגירה היא עניין קשה ומסובך מעשית ונפשית,שאלות כמו קליטה חברתית, השרדות כלכלית, השארת בני משפחה אהובים מאחור, הסתגלות של ילדים ומבוגרים למנטליות השונה, לשפה החדשה ולמזג האויר הן שאלות שיעלו כאן. מטבע הדברים יעלו כאן שאלות חוזרות ונשנות בתחומים שונים, נשתדל להתייחס לכל שואל חדש בסבלנות ובאורך רוח, ומכם החברים החדשים נבקש: אנא השתדלו להיות קוראים פאסיביים בימים הראשונים, לקרוא את דפי הארכיון, שירשורים ישנים, שאלות נפוצות ומאמרים לפני שתשאלו שאלה חדשה, זה ישפר את כח המשיכה של הפורום. נהלי ההגירה הם פשוטים וברורים ורבים מהגרים ללא סיוע של עורך דין, נשתדל לתת כאן מנסיונם של החברים הרבים כולל המנהל שעשו זאת לבד, אולם אסור לשכוח חברי הפורום ברובם אינם עורכי דין או יועצי הגירה, ואין להם אחריות משפטית או אחרת להמלצותיהם שרק משקפות את דעתם ונסיונם האישי הפרטי. במקרים אישיים מורכבים, במקרים היכולים להיות נתונים לפרשנות או שבצידן שתי בקשות מקבילות לויזה ן PR, ובמקרה שבו למועמד להגירה אין שליטה מלאה באנגלית שכירת בעל מקצוע יכולה להיות מעשה נבון. היחסים בין ישראלים בחו"ל לבין מדינת ישראל ואורחות החיים בה הם נושא נפיץ ועדין, בשם חופש הביטוי חסימה ומחיקה כאן יהיו עניין נדיר, אבל דיונים שיירדו ללשון ביבים, או שיהיו פרובוקטיביים באופן חריג יימחקו. אאוטינג אסור ובמרבית המקרים יימחק, ביקורת על מנהלי פורומים מקומן במסר אישי למנהל הפורום או בתלונה להנהלת "תפוז", פוסטים חוזרים באותו שירשור מעיקים על הקורא וגם הם עלולים להמחק. זכרו אנחנו פורום מעשי לעזרה הדדית ולא מועדון ויכוחים.  
קבוצת הפייסבוק "נחיתה רכה" בקנדה, תעסוק באותם נושאים שהפורום עוסק בהם, ונועדה להגדיל את כמות האנשים הנעזרים בידע הנצבר בפורום. לצערי, למרות שהפלטפורמה של "תפוז" טובה יותר לצורך ניהול דיאלוגים, דיונים ושרשורים, ויש לה גם יתרון אדיר בשל האפשרות לשמור על אנונימיות באמצעות בחירת כינוי (ניק) שמאפשר לגולש לשמור על פרטיות, כמות התעבורה בקבוצת הפייסבוק השונות גרמה לאנשים רבים לא להגיע לכאן, כי לא הכירו את הפלטפורמה, וכשרצו לשמור על אנונימיות, שלחו מסרים אישיים, מה שמפספס את המטרה העיקרית של עזרה הדדית, שימוש בחוכמת המונים מנוטרת על ידי מקצוען, או שנמנעו מלפרסם. הסינרגיה בין הפורום לבין הקבוצה, תביא לכאן את חברי הקבוצה כשיירצו לשמור על דיסקרטיות, תרחיב את מעגל המתעניינים בנושא ההגירה, והקליטה בקנדה, ותביא לפורום חיים חדשים ודינמיקה שתשמר אותו לאורך שנים, תגדיל את כמות החברים, את כמות השרשורים, ואת העניין של כולנו. אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק נחיתה רכה בקנדה בשמכם האמיתי, להצטרף כאן כחברים בניק אנונימי, ולשמור על היתרון של השלם שהוא יותר מסכום חלקיו, של שתי הפלטפורמות יחד ולחוד. אני מאחל לכולנו, שירשורים מעניינים, קליטה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'כתובת פרוקסי לחודשים הראשונים'
כתובת פרוקסי לחודשים הראשונים
20/02/2019 | 17:03
3
19
בשביל לפתח חשבון בנק אני זקוק לכתובת מקומית. כנראה גם לצרכים אחרים. אבל בחודשיים שלושה הראשונים שלי בקנדה אני מתכנן לגור באיירבנב. משם מתכוון לחפש מגורי קבע.

אני מנסה לבקש מבעלי האירבנב את הרשות להשתמש בכתובת שלהם בשביל הבנק, אבל בינתיים עונים לי בשתיקה.

האם זה מקובל מבחינת הבנקים ושאר מוסדות שאתן להם כתובת של איזה forward warehouse בזמן פתיחת החשבון?תמהני אם הם לא מסוגלים לזהות שכתובת כזו או אחרת היא לא אותנטית אלא רק פרוקסי.

לצפיה ב-'חברי הפורום שמשתקעים באונטריו, מניטובה, ניו בראנסוויק ונובה '
חברי הפורום שמשתקעים באונטריו, מניטובה, ניו בראנסוויק ונובה
20/02/2019 | 20:27
2
22
ונובה סקושייה, מוזמנים להשתמש בכתובות של המשרדים שלי בפרובינציות האלה, לצורך מתן כתובת לבנק, ולקבלת כרטיס ה PR, אני גם כמובן אשמח לסייע להם למצוא בתים, יש לי צוות של אנשי נדל"ן בפרובינציות האלה. השירות ללא תשלום.
לצפיה ב-'תודה, השירות שלך בהחלט יכול לפתור לי בעיה. '
תודה, השירות שלך בהחלט יכול לפתור לי בעיה.
20/02/2019 | 23:42
1
5
נמשיך באימייל של המשרדים שלך?
לצפיה ב-'כן, אני מכניס כאן לינק לאתר המאמרים, תמצא שם כתובת ומייל'
כן, אני מכניס כאן לינק לאתר המאמרים, תמצא שם כתובת ומייל
21/02/2019 | 00:27
5
לצפיה ב-'Job offer from Canadian employer'
Job offer from Canadian employer
20/02/2019 | 12:34
3
30
שלום לכולם.
אני רוצה לנסות להגר דרך Atlantic Immigration Pilot Project. השאלה זה איך להשיג הצעת עבודה ממעסיק קנדי  וכמובן  איפה ניתן לראות את מודעות של דרושים בפרובינציות האלה .
לצפיה ב-'מה המקצוע שלך ? אולי אני יכול לסייע.'
מה המקצוע שלך ? אולי אני יכול לסייע.
20/02/2019 | 20:28
2
9
לצפיה ב-'אני הנדסאי מכונות'
אני הנדסאי מכונות
20/02/2019 | 20:52
1
12
כרגע אני עובד בתור מפעיל מכונה CNC
לצפיה ב-'חפש באתרי ביקוש לעובדים מפעלים שמחפשים עובד קנדי '
חפש באתרי ביקוש לעובדים מפעלים שמחפשים עובד קנדי
20/02/2019 | 21:01
9
במקצועות שלך, במידה ותמצאי משרה שעונה לכישוריך, פנה אלי בפרטי, ואני אוכל לעזור למעסיק להביא אותך.
לצפיה ב-'טיפ לישראלים לגבי תעודת יושר'
טיפ לישראלים לגבי תעודת יושר
19/02/2019 | 20:35
1
72
תעודת יושר מהמשטרת הישראלית לא ניתנת לכם באופן אישי, אלא נשלחת לשגרירות קנדה בישראל ישירות מהמשטרה. 

כשבועיים-שלושה לאחר פנייתם למשטרה עליכם לכתוב לשגרירות ולציין כי תעודת יושר נשלחה אליהם בהקשר לתיק מספר ____, על מנת שהיא תיסרק ותחובר לתיק.

לא תעשו זאת - המסמך עלול לשבת בשגרירות במשך חודשים לחינם ולעכב את התהליך. 

בברכה,
עוכב 186 יום בגין תעודת יושר
לצפיה ב-'ובטופס המשטרה, חובה לרשום כתובת השגרירות, ומספר תיק ההגירה'
ובטופס המשטרה, חובה לרשום כתובת השגרירות, ומספר תיק ההגירה
20/02/2019 | 20:29
4
לצפיה ב-'כמה זמן מרגע ששלחתם את הדרכונים ועד שהתקבל ה-CoPR?'
כמה זמן מרגע ששלחתם את הדרכונים ועד שהתקבל ה-CoPR?
17/02/2019 | 23:11
2
38
שלחנו את צילומי הדרכונים לרומא לפני כמה ימים, ולא שלחו עד עכשיו אפילו הודעה שהם קיבלו. UPS אגב אישרו את הגעת החבילה.

תודה!
לצפיה ב-'בדרך כלל עד שבועיים. בתל אביב מוציאים את האישורים כל שבוע '
בדרך כלל עד שבועיים. בתל אביב מוציאים את האישורים כל שבוע
18/02/2019 | 16:08
1
31
מי שמגיש עד יום שלישי, יכול לבוא ביום שישי לקחת, או ששולחים בדואר ביום רביעי או חמישי. אם נתת מעטפת החזר של פדקס, זה הרבה יותר בטוח מדואר ישראל.
לצפיה ב-'לא נתתי, אבל ביקשתי לאסוף בעצמי מהשגרירות ברומא. תודה!'
לא נתתי, אבל ביקשתי לאסוף בעצמי מהשגרירות ברומא. תודה!
19/02/2019 | 16:48
10
לצפיה ב-'מבחן IELTS בקפריסין'
מבחן IELTS בקפריסין
15/02/2019 | 13:00
2
75
שלום
האם מישהו התנסה בביצוע מבחן IELTS בקפריסין?, אשמח לשמוע חוויות. מהודעות שקראתי בפורום בעבר קיבלתי התרשמות חיובית אבל אשמח אם יש מישהו עדכני יותר.

לצפיה ב-'אכן חוויה חיובית'
אכן חוויה חיובית
16/02/2019 | 15:31
1
59
היי,
עשיתי גם בארץ וגם בקפריסין, ובדיעבד - אין סיבה לעשות בארץ.
מבחינת עלויות - אותו הדבר. כולל הטיסות, כולל לינה כולל הכל.
הרבה פחות צפוף שם ופחות אווירת מלחמה.
יותר מזה - הייתי צריך להתעסק עם בירוקרטיה בהקשר של המבחן - 
והתקשרתי לשם פשוט ודיברתי עם הצוות והם מאוד עזרו.
כאן היה מאוד קשה להשיג אנשים או לקבל עזרה שלא בדרך פורמלית וקרה.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
17/02/2019 | 16:30
30
באמת קבעתי בסוף בקפריסין:)
לצפיה ב-'לימודים בקנדה'
לימודים בקנדה
13/02/2019 | 10:24
2
80
תנאי להתקבל ללימודים הוא: diploma including grade 12 academic english מה זה אומר? אם למדתי אנגלית 4 יחידות על ציון 90 האים זה מספיק?

לצפיה ב-'נראה לי שאלו הדרישות לסטודנטים מקומיים'
נראה לי שאלו הדרישות לסטודנטים מקומיים
13/02/2019 | 19:18
55
לכל מכללה או אוניברסיטה יש גם את רשימת הדרישות לסטודנטים בינלאומיים- לעתים קרובות לפי מדינות. בד"כ דרישת המינימום מסטודנטים ישראליים היא תעודת בגרות או מכינה.
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה ל-נט'
תשובה של היועצת הגירה ל-נט
19/02/2019 | 02:14
14
עושה רושם שלא היבנת, את צריכה סיום תיכון (12 שנות לימוד) + מבחן אנגלית אקדמית, בדרך כלל IELTS ACADEMIC אבל כל מוסד לימודים בקנדה יש לו דרשיות משלו.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
ICCRC #: R509063
Commissioner for Taking Affidavits
Toronto, Ontario, Canada
Tel: 1-647-338-2553 - email: nancylewin@live.com
http://www.canadaresident.com

לצפיה ב-'האם אפשר לעבור מפרובינציה שה-PR ניתן דרכה?'
האם אפשר לעבור מפרובינציה שה-PR ניתן דרכה?
12/02/2019 | 13:31
2
82
היי חברים אשמח לעזרה,
בדיוק קיבלנו אישור ל-NS דרך אחת מהתוכניות הפרובינציאליות שם.

מה עושים אם המקום לא מוצא חן בעינינו? אנחנו תקועים?
יש לנו 3 ילדים קטנים יחסית ולהתיישב במקום כזה ואחר כך לעקור אותם שוב זה לא טריוויאלי רגשית וכלכלית, אז אני מנסה למזער נזקים... 

מה אפשר לעשות?
תודה רבה!
לצפיה ב-'הישארו שם לפחות חצי שנה'
הישארו שם לפחות חצי שנה
12/02/2019 | 18:19
1
81
ועשו ניסיונות כנים למצוא שם עבודות טובות ומסגרות טובות לילדיכם, אחרת כשתגישו בקשה לאזרחות אתם עלולים להיות מואשמים בMisrepresentation ולאבד את הPR
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
12/02/2019 | 21:48
31
לצפיה ב-'חידוש דרכון לילדה'
חידוש דרכון לילדה
12/02/2019 | 07:15
2
49
שלום לכולם, 
שאלה שאני מתלבטת בה, אולי מישהו נתקל במצב דומה. 
קיבלנו ITA ואנחנו לקראת סיום תהליך הגשת המסמכים (לאחר בדיקות רפואיות וכו').להבנתי הדרכונים חייבים להיות בתוקף של חצי שנה לפחות. לי ולבעלי יש דרכונים בתקוף לסוף 2021, אבל הדרכון של הילדה שלנו בתוקף עד נובמבר 2019. 
לכאורה הוא עומד בקריטריונים, אבל מה אם יקח לקנדים יותר מחצי שנה לאשר לנו את הבקשה ? הנ"ל אומר שנצטרך לחדש לה את הדרכון ולהגיש הכל מחדש? 
ואם יקח להם פחות מחצי שנה לאשר את הבקשה- הנ"ל אומר שנצטרך לעשות LANDING עד לתום פקיעת הדרכון? 
האם אפשרי לעשות חידוש דרכון תוך כדי המתנה לאישור הבקשה ולעדכן אותו אצלם במועד מאוחר יותר?  או שזה יצריך לעשות בדיקה רפואית חדשה?

תודה מראש לעונים 
לצפיה ב-'אנחנו כבר בפברואר 2019, נסו לרוץ למשרד הפנים ולבקש דרכון חדש'
אנחנו כבר בפברואר 2019, נסו לרוץ למשרד הפנים ולבקש דרכון חדש
18/02/2019 | 16:16
11
אחרת, בעת שתקבלו את הדרכון החדש, תשלחו עדכון, וכשתבואו ללנדינג, בואו עם שני הדרכויום, החדש והישן. לא טוב לאבד דרכונים ישנים, כיוון שהם הוכחה לזהות, כי לדרכון חדש יש מספר אחר. לא יהיה צורך בבדיקה רפואית חוזרת. 

מזל טוב !! ואם אתם עוברים למטרופולין טורונטו, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר, לקבלת סיוע (ללא תשלום) של נחיתה רכה. 
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה ל-mashutka1ra'
תשובה של היועצת הגירה ל-mashutka1ra
19/02/2019 | 02:21
11
עדיף שתאריכו או תוציאו דרכון חדש לילדה לפני שתסיימו את הגשת הבקשה לתושבות קבע שלכם. אם לא אז במקרה הטוב, יגבילו לכולכם את הויזות לתושבות קבע לפי הדרכון של הילדה.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'מורה פרטי למבחן IELTS'
מורה פרטי למבחן IELTS
11/02/2019 | 15:42
2
43
שלום, אני מחפש מורה פרטי למבחן הנ״ל. מצאתי כמה הודעות בחיפוש כאן, אך הן כנראה לא רלוונטיות כבר.
תודה.
לצפיה ב-'ממליץ לפנות לשגרירות הבריטית ולדוג מורים או לעשות קורס דרכם'
ממליץ לפנות לשגרירות הבריטית ולדוג מורים או לעשות קורס דרכם
15/02/2019 | 00:10
25
עברתי את הקורס לפני כשנתיים דרך השגרירות.
בלי קשר לשיפור האנגלית, הקורס נותן טיפים שמשפרים דרמטית את הציון, שכן הם עוזרים לך להבין איך השיטה עובדת מאחורה ועל מה מקבלים נקודות.
הקורס היה מאוד פרקטי ונתן כלים לשפר את הציון ועזר להבין אילו שיקולים ובחירות כדאי לעשות במבחן.
זכורה לי מורה בשם שרה שהייתה מקסימה ומקצועית. לא יודע איפה היא היום.

נ.ב. עלות הקורס הייתה סבירה בהחלט. לא זוכר את העלות המדוייקת, אבל אני זוכר שזה היה מאוד סביר ביחס ללקיחת מורה פרטית ובסופו של דבר נתן הרבה יותר כלים.

בהצלחה!
לצפיה ב-'בקבוצת הפייסבוק שלנו יש שרשור מעניין עם המלצות למורים.'
בקבוצת הפייסבוק שלנו יש שרשור מעניין עם המלצות למורים.
19/02/2019 | 18:29
4
מציע לחברים שמאד מעוניינים בהגירה, להירשם לפייסבוק רק לצורך זה, הקבוצה קנדה - נחיתה רכה היא סגורה, ורק חברי קבוצה יכולים לראות את התוכן. 

לצפיה ב-'אפשרויות הגירה'
אפשרויות הגירה
09/02/2019 | 10:58
3
120
שלום
שמי טל בן 27 ואני מעוניין כבר זמן מה בביצוע הגירה לקנדה.
אני בעל תואר ראשון בגיאולוגיה וכעת סטודנט לתואר שני לגיאופיזיקה. בשירות הצבאי שלי (קבע של 3 שנים) עסקתי במערכות GIS (ניהול מידע גיאוגרפי) וחישה מרחוק. ביצעתי מבחן TOEFL לפני כשנה וחצי וקיבלתי ציון 104 שזה מקביל לציון IELTS של 7.5. רציתי לדעת מה האפשרויות העומדות בפניי לגבי הגירה והאם אני יכול להתחיל את התהליך תוך כדי הלימודים לתואר השני.
תודה.
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה ל-dffd8'
תשובה של היועצת הגירה ל-dffd8
09/02/2019 | 23:08
94
בין היתר, זה יהיה מאוד תלוי אם הצבא יסכימו לתת לך מכתב מאוד מפורט לגבי מה כלל התפקיד.
בנוסף, המבחן IELTS בוחן כל יכולת בנפרד, אז 7.5 זה לא ממש ברור מה רמות הידע שלך בכל יכולת (קריאה\כתיבה\דיבור\הבנה). האמת שעדיף לעבור את המבחן IELTS GENERAL קודם כל כדי לוודא מה רמות הידע שלך. לדעתי המבחן IELTS הבריטי הוא יותר קשה מ-TOEFL אמריקאי.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'אם להתייחס לאפשרויות התעסוקה'
אם להתייחס לאפשרויות התעסוקה
11/02/2019 | 02:58
64
ייתכן ותוכל למצוא עבודה באזוריים הצפוניים של קנדה, בהם נמצאים מירב המכרות. קרוב לודאי שתצטרך השלמות קנדיות להשכלה שרכשת אבל יש לי הרגשה שדוקא בתחום זה לא יהיה לך קשה במיוחד בשל התנאים באזורים אלו. 
בהצלחה,

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
16/02/2019 | 13:12
9
לצפיה ב-'שינויים לאחר COPR'
שינויים לאחר COPR
09/02/2019 | 21:46
7
87
אהלן,

אז הגשנו את הצילומי דרכון שלנו לשגרירות, ועכשיו רק מחכים שה-COPR יגיע בדואר. 
בינתיים אנחנו חושבים על העתיד ונשמח להתייעץ -
1) האם אפשר ללדת תינוק בארץ אחרי הלנדינג ורק אז לעבור לקנדה? מה הפרוצדורה? 
2) האם כדאי לשנות את שם המשפחה אחרי הלנדינג או לפני? מה ההליך? 

תודה!
לצפיה ב-'תשובות חלקיות'
תשובות חלקיות
09/02/2019 | 22:06
56
היי,

לגבי 1 אני לא סגור ב- 100% על התשובה, אבל למיטב ידיעתי תינוק שמצטרף למשפחה אחרי COPR ללא הודעה לקנדים יצור בעיות (יתכן שבאופן משמעותי). אולי יועצי הגירה יגיבו כאן בהמשך או שתחפש מידע רשמי באתר הקנדי. כדאי לך להיות זהיר בעניין...

לגבי 2 - לא הייתי משנה שם משפחה לפני לנדינג אם זה לא הכרחי. כמה שפחות שינויים מול המרובעים האלה...
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה ל-גיא293'
תשובה של היועצת הגירה ל-גיא293
09/02/2019 | 22:58
66
אם תיוולד תינוק בארץ אחרי שביצעתם Landing, תצתרכו להביא את התינוק\ת לקנדה בתור תייר\ת ולהגיש בקשת ספנסורשיפ מלאה ביחד עם בקשה לתושבות קבע עבור התינוק\ת מתוך קנדה. לדידיעתכם להבדיל מאזרחים קנדים, תושבי קבע אינם זכאים להגיש בקשת ספנסורשיפ מחוץ לקנדה.
עדיף לא לשנות את שם המשפחה לפני ה-Landing.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'זה עניין שיש לו משמעויות כספיות, במיוחד באונטריו'
זה עניין שיש לו משמעויות כספיות, במיוחד באונטריו
18/02/2019 | 16:29
4
18
ילד שנכנס לקנדה במעמד תייר, אינו זכאי לביטוח בריאות ממלכתי, אם יש בעיות בריאות, זה עלול יהיה לעכב את ההגירה. מומלץ בתוקף, לעבור לקנדה מייד עם קבלת ה COPR, או לדחות כניסה להריון עד המעבר. אם את כבר בהריון, יש לשקול ברצינות מעבר לקנדה לפני החודש החמישי, כדי ללדת בקנדה כהביטוח הממלכתי בתוקף. 

לחילופין, עוברים עם התינוק לאחר הלידה, עושים לו ביטוח תיירים, תהליך הספונסרשים יכול לקחת 4-8 חודשים, שבהם אין לתינוק ביטוח רפואי של הפרובינציה.

כל מה אמרתי נכון לגבי אונטריו, יש פרובינציות אחרות שבהן הסידורים יותר נדיבים.
לצפיה ב-'זה נכון גם לעבודה קנדית בישראל?'
זה נכון גם לעבודה קנדית בישראל?
20/02/2019 | 19:18
3
11
לפי הבנתי אם אני (או לאשתי) מועסקים בישראל אך בחברה קנדית, הימים שלנו עדיין נחשבים לצורך מניין הימים לאזרחות ולשמירת על סטטוס ה-PR.
האם זה משפיע על אזרחות התינוק?
לצפיה ב-'כן, אם התינוק PR, וההורים מקבלים תלוש משכורת מחברה קנדית,'
כן, אם התינוק PR, וההורים מקבלים תלוש משכורת מחברה קנדית,
20/02/2019 | 20:24
2
2
הימים נחשבים לצורך הספירה לצורך הארכת התושבות, הם לא נספרים לצורכי האזרחות. אם התינוק נולד בישראל אחרי הלנדינג של ההורים, יהיה צורך לעשות לו ספונסרשיפ, אחרי שיעבור פיזית לקנדה.

לצפיה ב-'אז בכל מקרה צריך ספונסרשיפ אני מבין?'
אז בכל מקרה צריך ספונסרשיפ אני מבין?
20/02/2019 | 20:38
1
8
גם אם יש עבודה מחברה קנדית בארץ?
באסה.
בקנדה אין לנו את המשפחה והמסגרת שיכולה לתמוך בתינוק חדש בכמה חודשים הראשונים...זה רק אנחנו
לצפיה ב-'תתקשר אלי לווטסאפ לדסקס +1-647-292-3600 אשמח לעזור'
תתקשר אלי לווטסאפ לדסקס +1-647-292-3600 אשמח לעזור
20/02/2019 | 21:31
1
לצפיה ב-'CSQ'
CSQ
08/02/2019 | 10:34
82
הי לכם.המסמכים הגיעו לתל אביב וקיבלנו בקשה להגיש את ה CSQ אנחנו רוצים להגר לקוויבק השאלה האם יש את הטפסים האלה גם באנגלית? תודה
לצפיה ב-'שאלות כלליות על הגירה לקנדה '
שאלות כלליות על הגירה לקנדה
04/02/2019 | 12:21
1
147
שלום, רציתי לשאול כמה שאלות כלליות לגבי הגירה לקנדה אני בת 25 בלי משפחה עם תאודת בגרות מלאה (וטובה מבחינת הציונים) פסיכומטרי גבוה אם יש לזה חשיבות. אני מעוניינת להתחיל ללמוד בקרוב אך מתקשה מבחינת בחירת מקצוע כי תמיד רציתי שהמקצוע יהיה גם מתאים להגירה בהמשך החיים (בשנות ה30 שלי) אם באמת תהיה לי אפשרות להגירה עצמה. אני עוקבת אחרי הרשימה של המקצועות המבוקשים. אך לצערי אני נוטע למקצוע שלא ברשימה. בעבר כבר למדתי באוניברסיטה בארץ מקצוע מתחום הרפואה שכן מבוקש בקנדה אך לצערי פרשתי (באותו שלב הייתי צריכה לשלב גם עבודה ולא התאפשר ללמוד). כרגע האופציות שאני בחרתי לעצמי מתוך התעניינות זה פסיכולוגיה (מסלול שמלחיץ אותי מכיוון שהוא ארוך ולא בטוח) או הוראת אנגלית בבית ספר יסודי (פה הבעיה ברורה) לא נראה לי שמורה לאנגלית ממדינה אחרת יכול לעניין שם מישהו וזה באסה בשבילי כי אני באמת אוהבת אנגלית. אני מתחברת להרבה תחומים וכן הייתי רוצה לבחור מקצוע שיהיה תקף גם בקנדה. מה אתם ממליצים? האם לבחור באמת בהוראת אנגלית כי זה מה שמעניין אותי ולשכוח על הגירה בהמשך או לבחור אולי מקצוע הוראה אחר למשל מדעים בבית ספר יסודי 
האם תחומים נוספים כמו קלינאות תקשורת, אופטומטריסט  יקדמו אותי יותר להגירה בהמשך?
תודה מראש..

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
04/02/2019 | 15:32
118
לימודים בקנדה מאד יקרים לסטודנטים בינלאומיים האם תוכלי לעמוד בזה? קראי כאן על שכר הלימוד וכן המחיה. ב-2017. מחירים התייקרו מאז. טורונטו מאד יקרה לעומת פרובינציות אחרות.
לצפיה ב-'שליחת צילומי דרכונים לרומא - מה עושים?'
שליחת צילומי דרכונים לרומא - מה עושים?
02/02/2019 | 01:11
4
76
היי חברים,
ביקשו שאשלח לרומא, ואני לא סומך על דואר ישראל.
הבנתי שצריך לשלוח בפדקס/UPS (אגב, מי מומלץ?)

השאלה מה קורה אחרי שאני שולח אליהם?
הם שולחים משהו בחזרה דרך דואר ישראל?? בעיה.
מה הם שולחים (אם בכלל) ואיך עושים את זה נכון בלי ליפול עד שהגענו לכאן?!
(4 שנים לקח לנו!!) 

תודה על העזרה.
לצפיה ב-'אגב כדאי לעשות את זה פיזית ולקבל הכל במקום? מישהו עשה את זה?'
אגב כדאי לעשות את זה פיזית ולקבל הכל במקום? מישהו עשה את זה?
02/02/2019 | 01:18
50
זה יכול לעבוד או שצריך לחכות למשהו וזה בעייתי?

לצפיה ב-'..מישהו יודע..?'
..מישהו יודע..?
03/02/2019 | 11:14
19
לצפיה ב-'המלצה '
המלצה
11/02/2019 | 19:57
1
22
לא יודע איך קרה שאתה צריך לשלוח לרומא, אבל הייתי עושה את זה באמצעות פדקס. זה סיפור יקר, אבל אם תפתח חשבון און-ליין ותשלם מראש, אתה יכול לצרף מעטפה למשלוח חזרה אלייך - ככה זה לפחות בארצות הברית.

הייתי מתרחק מדואר ישראל. עוד לא קרא שהם איבדו לי מסמכים, אבל זה לא תמיד מגיע בזמן. מצד שני, EMS זה הרבה יותר זול מFEDEX או UPS.
לצפיה ב-'תודה. '
תודה.
11/02/2019 | 22:18
13
לצפיה ב-'בשליפה מהמאגר EE בתאריך 30.01.2019 הניקוד הדרוש היה 438'
בשליפה מהמאגר EE בתאריך 30.01.2019 הניקוד הדרוש היה 438
31/01/2019 | 01:42
95
בתאריך 30.01.2019 התקיים שליפה מהמאגר אקספרס אנטרי שבו 11,150 מועמדים עם ניקוד CRS של 438 ומעלה קיבלו הזמנה להגיש בקשה לתושבות קבע.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'לימודים בקנדה'
לימודים בקנדה
29/01/2019 | 21:12
4
100
שלום לכל חברי הפורום,
אשתי במהלך חיפוש לימודים בקנדה.
1. האם יש דרך להעריך את הסיכויים שלי לקבל רשיון עבודה למשך תקופת הלימודים שלה?
2. במידה והיא מתקבלת לאחד ממוסדות הלימודים, האם תשלום שכר הלימוד מתבצע לפני הגשת בקשת האשרה או לאחר מכן? אם לפני, האם ניתן לקבל בחזרה את שכר הלימוד או את חלקו במידה ואני לא מקבל רשיון עבודה?
3. אנו מתכננים להגיש בקשה עבור PGWP לאחר הלימודים וקראנו שלאחר לימודים של שנתיים, מקבלים רשיון ל-3 שנים. האם הלימודים צריכים להיות שנתיים קלנדריות או 4 סמסטרים?

קצת פרטים עלינו:
אשתי בת 33 ואני בן 32, מתכנת

תודה רבה!!!

לצפיה ב-'מידע כיצד להרשם ללימודים'
מידע כיצד להרשם ללימודים
30/01/2019 | 00:26
67
לסטודנטים בינלאומיים
לצפיה ב-'בדוק תאריכי תשלום שכ״ל'
בדוק תאריכי תשלום שכ״ל
03/02/2019 | 00:15
2
50
ספציפית לאוניברסיטה ולפקולטה שבה מדובר. אם עדיין לא התפרסם אפשר לבדוק תאריכים של שנה״ל הנוכחית ולקבל מושג לא רע. לרוב התשלום די קרוב לתחילת הסמסטר (לפעמים יש דמי רישום ובהמשך, אחרי תחילת הסמסטר, שאר הסכום). אני מעריך שבשלב בו תצטרכו לשלם שכ״ל כבר תדעו לגבי הויזה. 
לצפיה ב-'תודה..'
תודה..
03/02/2019 | 21:42
1
22
תודה רבה קיפי.
הכוונה שלי היא האם צריך לשלם את שכר הלימוד על מנת להקל על תהליך קבלת הויזה.
דבר נוסף, ראיתי שצריך להראות תדפיסי חשבון בנק מהשנה האחרונה, האם ניתן להראות גם תדפיסים של קרנות חסכון נזילות?

שוב תודה,
טל
לצפיה ב-'מכתב קבלה מספיק'
מכתב קבלה מספיק
13/02/2019 | 00:10
16
בנוסף, כפי שכתוב בקישור שלמעלה, תצטרך הוכחת יכולת כספית (בפנים יש גם קישור לרשימת המסמכים).
תשלום שכר לימוד לפני לא יזרז את התהליך.
לצפיה ב-'דיון פורה בנושא המעבר לקנדה בקבוצת הפייסבוק של סתו אדיבי'
דיון פורה בנושא המעבר לקנדה בקבוצת הפייסבוק של סתו אדיבי
29/01/2019 | 17:41
122
שלום לכולם, בקבוצה של סתו בפייסבוק מתנהלים מספר שרשורים מעניינים שאנשים עם נסיון כותבים על נסיונים האישי. אני ממליצה מאוד להיכנס ולקרוא: https://www.facebook.com/groups/123028061733693/
לצפיה ב-'CoPR'
CoPR
25/01/2019 | 19:42
12
136
בשעה טובה קיבלנו בקשה להפקיד דרכונים בשגרירות ברח' נירים בתל אביב בכדי לקבל את CoPR.
לפי הבנתי ישראלים לא צריכים ויזה אלא רק eta ולכן אפשר לתת להם רק צילומי דרכון, מישהו יכול לאשר?

איזה סוג של אישור אמורים לקבל מהם? טופס מסויים או פשוט מכתב אישור שיש לנו pr?

לבסוף, לאחר קבלת האישור מהם, האם יש לנו זמן קצר מוגבל או שיש לנו עד תום תוקף הבדיקות הרפואיות (עשינו שוב בדצמבר 2018)?
לצפיה ב-'מזל טוב !! מספיק להגיש צילומי דרכונים. צלם את הדרכון, '
מזל טוב !! מספיק להגיש צילומי דרכונים. צלם את הדרכון,
25/01/2019 | 19:56
11
115
ןגש לשגרירות עם המקור והצילום, בדרך כלל תוך שבוע תוכל לאסוף משם את טופס ה COPR הלא חתום, ומכתב נלווה שבו כתוב מה התאריך האחרון לכניסה לקנדה. 
בעיקרון התאריך יהיה 10-12 חודשים מיום הביקור אצל הרופא, אבל מניסיון ארוך שנים, אני ממליץ לתזמן ביקור הכנה מיידי (פסח ? אפריל 2019) בקנדה, כיוון שכל מחלה, תאונת דרכים, או אירוע אחר, שיגרור חוסר יכולת לטוב בהמשך, עלול להעלות את ה COPR באש, ואחרי כל המאמץ, חבל לאבד את המעמד.

בעת הכניסה לקנדה, יפעילו את ה COPR, ועליכם לשמור את הטופס החתום מכל משמר (הוא חיוני לקבל אזרחות, פנסייה ולצרכים אחרים).

אם אתם בתהליך פדרלי, ומיועדים לאונטריו, אתם מוזמנים לפנות אלי בפרטי, ולקבל ממני כתובת "מגורים" זמנית, כדי שיוכלו לשלוח לכם את כרטיסי ה PR, כמובן שאם אתם מתכוונים להתיישב במטרופולין טורונטו, אתם מוזמנים להסתייע בחבילת נחיתה רכה. -  רילוקיישן ונדל"ן חינם במטרופולין טורונטו
לצפיה ב-'נחוץ לפנסיה???'
נחוץ לפנסיה???
28/01/2019 | 09:20
1
69
טופס ה COPR נחוץ לקבלת פנסיה בקנדה??? באמת? 
האם לבקשת האזרחות צריך לצרף (כלומר למסור) את ה- COPR המקוריים? ואם כן - מה עושים אח"כ לפנסיה?
מילא שמבקשים לאזרחות, אבל לבקש לפנסיה, אחרי שאתה אזרח בקנדה כבר 20-40 שנה?!?!

נזכרתי הרגע בהום סנטר שמדפיסים את הקבלות עם דיו שיורד אחרי חודש, לך תבקש אחריות אחרי 2-3 שנים...
לצפיה ב-'בעת קבלת האזרחות מוסרים את תעודת ה PR מהפלסטיק.'
בעת קבלת האזרחות מוסרים את תעודת ה PR מהפלסטיק.
31/01/2019 | 23:55
32
הטופס המודפס על נייר רגיל של ה COPR, נשאר אצלך, מציגים אותו בעת הרישום להשבעה לאזרחות, אבל בשום אופן לא מוסרים. כשמגישים את התביעה ל CPP בגיל 65, יש צורך לצרף העתק נאמן למקור, ולפעמים יידרשו לראות את המקור, ולכן יש לשמור עליו. 
לצפיה ב-'תודה! עוד שאלה'
תודה! עוד שאלה
28/01/2019 | 14:42
1
56
אפשר פשוט לגשת לשגרירות ולהגיש? במכתב כתוב שחובה להגיש בדואר...

לצפיה ב-'מישהו יודע? '
מישהו יודע?
01/02/2019 | 14:00
15
לצפיה ב-'בשעה טובה גם אני COPR'
בשעה טובה גם אני COPR
31/01/2019 | 22:12
6
48
לצערי אני לא בארץ כדי להפקיד או לאסוף את הטופס. 
בנוסף לכך, הבדיקה הרפואית שעשיתי כבר לא בתוקף (הייתי תקוע בתהליך יותר משנה). 

מה מומלץ, לשלוח את הדרכון עצמו, רק את ההעתק, והאם לרוץ לעשות בדיקה רפואית נוספת? 
לצפיה ב-'מזל טוב, בשביל ההפקדה, והקבלה יש פדקס...'
מזל טוב, בשביל ההפקדה, והקבלה יש פדקס...
31/01/2019 | 23:49
5
56
ישראלים לא ממש צריכים להפקיד דרכון, רק לשלוח צילום. לגבי הבדיקה הרפואית, הם אמורים לכתוב לך במכתב בדיוק הוראות, קרא את המכתב או המייל של "הפקדת הדרכונים" ביסודיות. אם לא כתוב כלום, שלח אי מייל למחלקת ההגירה באותה קונסוליה שבה התבקשת "להפקיד" או למסור את הדרכונים. אני מניח שיגידו לך לרוץ שוב לרופא. אולי לא שמו לב לטעות.  אם אתה בתהליך פדרלי, אתה מוזמן לתת את הכתובת שלי בעת הלנדינג לצורך קבלת כרטיסי ה PR, תוכל לפנות אלי בווטסאפ 647-292-3600 לכל עזרה בעניין, ובוודאי אם אתה מתכוון לבוא לגור בטורונטו עו עד שעה וחצי נסיעה ממנה, אתה מוזמן לקבל עזרה (ללא תשלום) במציאת מקום מגורים.

לצפיה ב-'תודה! אני מיד אשלח לך הודעה. '
תודה! אני מיד אשלח לך הודעה.
01/02/2019 | 00:06
4
21
תודה! אני מיד אשלח לך הודעה. 

האמת שהם לא רשמו שום דבר על נושא הבדיקות. רק כתוב להודיע אם יש שינוי במצב הבריאותי, יכול להיות שלא שמו לב לזה, אבל לא יודע אם כדאי לעורר דובים משנתם, במיוחד בחורף קשה כזה. 
לצפיה ב-'יש עוד אפשרות'
יש עוד אפשרות
01/02/2019 | 14:00
3
35
לפני שביקשו מאיתנו לעבור שוב בדיקות רפואיות, עשו לנו הארכה אוטומטית של 9 חודשים לבדיקות הראשוניות שעשינו. לא הודיעו לנו על ההארכה, גילינו את זה בדוחות GCMS שהזמנו.
לצפיה ב-'אתה צודק'
אתה צודק
11/02/2019 | 19:16
2
10
מסתבר שקיבלתי הארכה של כמעט שנה לתוקף הבדיקות הרפואיות. 
לצפיה ב-'וואוו, זה חדש שהם מאריכים תוקף, בעבר, הם דרשו בדיקות חדשות.'
וואוו, זה חדש שהם מאריכים תוקף, בעבר, הם דרשו בדיקות חדשות.
19/02/2019 | 18:06
1
4
מזל טוב, ובהצלחה, בדרך כלל ישראלים מהיישוב עוברים את הבדיקה השניונית בהצלחה, אלא אם כן יש להם הרשעה ממערכת המשפט הצבאית על התעללות באוכלוסיה אזרחית, או השתתפות בפעולה קרבית שבעיני הקנדים שנוייה במחלוקת. 

אם לא היית בשרות פעיל בגזרת עזה ביום שישי השחור, סביר להניח שתקבל זיכוי בטחוני ותוזמן ללנדינג. לדעתי מהשנים האחרונות זה האירוע הבעייתי היחיד (למעט שירות בגדוד "נצח יהודה" אם שירתת שם, הבדיקה עלולה להימשך לנצח)
לצפיה ב-'בעקבות GCMS NOTES'
בעקבות GCMS NOTES
19/02/2019 | 19:33
5
הם בבק-לוג מטורף, ולדעתי לכן הם מאריכים תוקף. 

בעקבות ה-NOTES שקיבלתי אני מסיק שמישהו בשגרירות קנדה בארץ התרשל; לקח להם כמעט חצי שנה לחבר את התעודת יושר הישראלית לתיק, ועל זה היה בזבוז זמן גדול. הבדיקת רקע הייתה ארוכה, אבל כמו שאמרת לא היה בה שום איניקציה שלילית. 

לצפיה ב-'proof of funds '
proof of funds
28/01/2019 | 06:52
1
95
שלום, 
אם חשבון הבנק השוטף מתנהל בבנק א' וקיים חשבון משכנתא בבנק ב'- צריך להביא את התדפיס בנק משניהם? או שמספיק רק החשבון השוטף (שממנו נגבים תשלומי המשכנתא).
תודה מראש
לצפיה ב-'לא מעניין את ההגירה כמה את חייבת, אז חשבון המשכנתא לא מעניין'
לא מעניין את ההגירה כמה את חייבת, אז חשבון המשכנתא לא מעניין
31/01/2019 | 23:53
48
מה שמעניין אותם זה כמה כסף נזיל יש לך. ולכן קרנות השתלמות נזילות, חבכונות ומזומן בעו"ש זה מה שצריך להראות. 

יכול להיות שבמסלולים פרובינציליים מסויימים ירצו לראות הון עצמי, ואז שווי הדירה פחות המשכנתא שווה הון עצמי, אבל אין ידע מישהו מה שווי הדירה? זו הרי מטרה נעה. לכן בפדרלי בכלל לא מתייחסים לזה.
לצפיה ב-'עיתון הארץ בטורונטו'
עיתון הארץ בטורונטו
26/01/2019 | 12:58
2
95
האם עיתון הארץ נמכר בטורונטו ? האם יש דרך לקבל את העיתון על בסיס קבוע ?

תודה!
לצפיה ב-'יש ynet, יותר טוב'
יש ynet, יותר טוב
26/01/2019 | 20:45
52
לצפיה ב-'רכשנו מינוי, קרוב משפחה מקבל עותק פיזי בארץ, ואנחנו קוראים '
רכשנו מינוי, קרוב משפחה מקבל עותק פיזי בארץ, ואנחנו קוראים
11/02/2019 | 17:27
18
באתר הארץ. נוח מאד.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט
פורום אזרחות בארה
מעוניינים באזרחות
פיינר את לביא
משרד עו"ד פיינר את לביא

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה