לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1220412,204 עוקבים אודות עסקים

פורום עוברים לקנדה - הגירה

ברוכים הבאים לפורום עוברים לקנדה-מהגרים לקנדה, בן גאה למשפחת "ישראלים בקנדה". כאן המקום לסיוע הדדי וסיוע מקצועי למי שמתחילים או נמצאים בתהליך המעבר, ושל אלה שכבר בקנדה ויש להם סבלנות, רצון או אינטרס לעזור למי שמעוניין לעבור לכאן. מנהל הפורום סתו אדיבי מתגורר בקנדה מאז 2006, עוסק בתיווך נדל"ן,  מסייע למהגרים חדשים לנחות כאן "נחיתה רכה". מטבע הדברים הנושאים לדיון בקהילת העוברים לקנדה הם הגירה, לימודים, עבודה, ניהול עסקים, וגידול משפחה באושר ובעושר במדינה הענקית והמעניינת הזו המשמשת היום יעד פופולרי להגירה של ישראלים ובית לכ 100,000 ישראלים. הגירה היא עניין קשה ומסובך מעשית ונפשית,שאלות כמו קליטה חברתית, השרדות כלכלית, השארת בני משפחה אהובים מאחור, הסתגלות של ילדים ומבוגרים למנטליות השונה, לשפה החדשה ולמזג האויר הן שאלות שיעלו כאן. מטבע הדברים יעלו כאן שאלות חוזרות ונשנות בתחומים שונים, נשתדל להתייחס לכל שואל חדש בסבלנות ובאורך רוח, ומכם החברים החדשים נבקש: אנא השתדלו להיות קוראים פאסיביים בימים הראשונים, לקרוא את דפי הארכיון, שירשורים ישנים, שאלות נפוצות ומאמרים לפני שתשאלו שאלה חדשה, זה ישפר את כח המשיכה של הפורום. נהלי ההגירה הם פשוטים וברורים ורבים מהגרים ללא סיוע של עורך דין, נשתדל לתת כאן מנסיונם של החברים הרבים כולל המנהל שעשו זאת לבד, אולם אסור לשכוח חברי הפורום ברובם אינם עורכי דין או יועצי הגירה, ואין להם אחריות משפטית או אחרת להמלצותיהם שרק משקפות את דעתם ונסיונם האישי הפרטי. במקרים אישיים מורכבים, במקרים היכולים להיות נתונים לפרשנות או שבצידן שתי בקשות מקבילות לויזה ן PR, ובמקרה שבו למועמד להגירה אין שליטה מלאה באנגלית שכירת בעל מקצוע יכולה להיות מעשה נבון. היחסים בין ישראלים בחו"ל לבין מדינת ישראל ואורחות החיים בה הם נושא נפיץ ועדין, בשם חופש הביטוי חסימה ומחיקה כאן יהיו עניין נדיר, אבל דיונים שיירדו ללשון ביבים, או שיהיו פרובוקטיביים באופן חריג יימחקו. אאוטינג אסור ובמרבית המקרים יימחק, ביקורת על מנהלי פורומים מקומן במסר אישי למנהל הפורום או בתלונה להנהלת "תפוז", פוסטים חוזרים באותו שירשור מעיקים על הקורא וגם הם עלולים להמחק. זכרו אנחנו פורום מעשי לעזרה הדדית ולא מועדון ויכוחים.  
קבוצת הפייסבוק "נחיתה רכה" בקנדה, תעסוק באותם נושאים שהפורום עוסק בהם, ונועדה להגדיל את כמות האנשים הנעזרים בידע הנצבר בפורום. לצערי, למרות שהפלטפורמה של "תפוז" טובה יותר לצורך ניהול דיאלוגים, דיונים ושרשורים, ויש לה גם יתרון אדיר בשל האפשרות לשמור על אנונימיות באמצעות בחירת כינוי (ניק) שמאפשר לגולש לשמור על פרטיות, כמות התעבורה בקבוצת הפייסבוק השונות גרמה לאנשים רבים לא להגיע לכאן, כי לא הכירו את הפלטפורמה, וכשרצו לשמור על אנונימיות, שלחו מסרים אישיים, מה שמפספס את המטרה העיקרית של עזרה הדדית, שימוש בחוכמת המונים מנוטרת על ידי מקצוען, או שנמנעו מלפרסם. הסינרגיה בין הפורום לבין הקבוצה, תביא לכאן את חברי הקבוצה כשיירצו לשמור על דיסקרטיות, תרחיב את מעגל המתעניינים בנושא ההגירה, והקליטה בקנדה, ותביא לפורום חיים חדשים ודינמיקה שתשמר אותו לאורך שנים, תגדיל את כמות החברים, את כמות השרשורים, ואת העניין של כולנו. אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק נחיתה רכה בקנדה בשמכם האמיתי, להצטרף כאן כחברים בניק אנונימי, ולשמור על היתרון של השלם שהוא יותר מסכום חלקיו, של שתי הפלטפורמות יחד ולחוד. אני מאחל לכולנו, שירשורים מעניינים, קליטה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עוברים לקנדה - הגירה

ברוכים הבאים לפורום עוברים לקנדה-מהגרים לקנדה, בן גאה למשפחת "ישראלים בקנדה". כאן המקום לסיוע הדדי וסיוע מקצועי למי שמתחילים או נמצאים בתהליך המעבר, ושל אלה שכבר בקנדה ויש להם סבלנות, רצון או אינטרס לעזור למי שמעוניין לעבור לכאן. מנהל הפורום סתו אדיבי מתגורר בקנדה מאז 2006, עוסק בתיווך נדל"ן,  מסייע למהגרים חדשים לנחות כאן "נחיתה רכה". מטבע הדברים הנושאים לדיון בקהילת העוברים לקנדה הם הגירה, לימודים, עבודה, ניהול עסקים, וגידול משפחה באושר ובעושר במדינה הענקית והמעניינת הזו המשמשת היום יעד פופולרי להגירה של ישראלים ובית לכ 100,000 ישראלים. הגירה היא עניין קשה ומסובך מעשית ונפשית,שאלות כמו קליטה חברתית, השרדות כלכלית, השארת בני משפחה אהובים מאחור, הסתגלות של ילדים ומבוגרים למנטליות השונה, לשפה החדשה ולמזג האויר הן שאלות שיעלו כאן. מטבע הדברים יעלו כאן שאלות חוזרות ונשנות בתחומים שונים, נשתדל להתייחס לכל שואל חדש בסבלנות ובאורך רוח, ומכם החברים החדשים נבקש: אנא השתדלו להיות קוראים פאסיביים בימים הראשונים, לקרוא את דפי הארכיון, שירשורים ישנים, שאלות נפוצות ומאמרים לפני שתשאלו שאלה חדשה, זה ישפר את כח המשיכה של הפורום. נהלי ההגירה הם פשוטים וברורים ורבים מהגרים ללא סיוע של עורך דין, נשתדל לתת כאן מנסיונם של החברים הרבים כולל המנהל שעשו זאת לבד, אולם אסור לשכוח חברי הפורום ברובם אינם עורכי דין או יועצי הגירה, ואין להם אחריות משפטית או אחרת להמלצותיהם שרק משקפות את דעתם ונסיונם האישי הפרטי. במקרים אישיים מורכבים, במקרים היכולים להיות נתונים לפרשנות או שבצידן שתי בקשות מקבילות לויזה ן PR, ובמקרה שבו למועמד להגירה אין שליטה מלאה באנגלית שכירת בעל מקצוע יכולה להיות מעשה נבון. היחסים בין ישראלים בחו"ל לבין מדינת ישראל ואורחות החיים בה הם נושא נפיץ ועדין, בשם חופש הביטוי חסימה ומחיקה כאן יהיו עניין נדיר, אבל דיונים שיירדו ללשון ביבים, או שיהיו פרובוקטיביים באופן חריג יימחקו. אאוטינג אסור ובמרבית המקרים יימחק, ביקורת על מנהלי פורומים מקומן במסר אישי למנהל הפורום או בתלונה להנהלת "תפוז", פוסטים חוזרים באותו שירשור מעיקים על הקורא וגם הם עלולים להמחק. זכרו אנחנו פורום מעשי לעזרה הדדית ולא מועדון ויכוחים.  
קבוצת הפייסבוק "נחיתה רכה" בקנדה, תעסוק באותם נושאים שהפורום עוסק בהם, ונועדה להגדיל את כמות האנשים הנעזרים בידע הנצבר בפורום. לצערי, למרות שהפלטפורמה של "תפוז" טובה יותר לצורך ניהול דיאלוגים, דיונים ושרשורים, ויש לה גם יתרון אדיר בשל האפשרות לשמור על אנונימיות באמצעות בחירת כינוי (ניק) שמאפשר לגולש לשמור על פרטיות, כמות התעבורה בקבוצת הפייסבוק השונות גרמה לאנשים רבים לא להגיע לכאן, כי לא הכירו את הפלטפורמה, וכשרצו לשמור על אנונימיות, שלחו מסרים אישיים, מה שמפספס את המטרה העיקרית של עזרה הדדית, שימוש בחוכמת המונים מנוטרת על ידי מקצוען, או שנמנעו מלפרסם. הסינרגיה בין הפורום לבין הקבוצה, תביא לכאן את חברי הקבוצה כשיירצו לשמור על דיסקרטיות, תרחיב את מעגל המתעניינים בנושא ההגירה, והקליטה בקנדה, ותביא לפורום חיים חדשים ודינמיקה שתשמר אותו לאורך שנים, תגדיל את כמות החברים, את כמות השרשורים, ואת העניין של כולנו. אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק נחיתה רכה בקנדה בשמכם האמיתי, להצטרף כאן כחברים בניק אנונימי, ולשמור על היתרון של השלם שהוא יותר מסכום חלקיו, של שתי הפלטפורמות יחד ולחוד. אני מאחל לכולנו, שירשורים מעניינים, קליטה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'הגעה לצורך לימודים'
הגעה לצורך לימודים
25/01/2020 | 13:30
2
26
צהריים טובים חברים,

התקבלתי ללימודים בטורונטו, והבנתי שכעת אני צריך לבקל אישור לימודים ולאחר מכן ויזת לימודים (תקנו אותי אם אני טועה).
בת הזוג שלי מגיעה איתי > אנו רוצים לבקש ויזת עבודה עבורה.
מה שלא הצלחתי למצוא באתר של CIC -  כמה זמן לפני תחילת הלימודים אני רשאי להגיע לקנדה (לסדר דירה טלפון וכו') ?
המידה וניתן לפני האם ויזת העבודה שלה תהיה תקפה רק מתחילת הלימודים ?

תודה מראש על העזרה :)

לצפיה ב-'אישור לימודים וויזת לימודים זה אותו דבר'
אישור לימודים וויזת לימודים זה אותו דבר
27/01/2020 | 17:20
8
המונח הרשמי הוא
Study Permit שזה האישור הרשמי של רשויות ההגירה שמאפשר לך לבוא לקנדה לצורך לימודים (מכונה גם ויזת לימודים או ויזת סטודנט באופן לא רשמי).

כשאתם מגישים את הבקשה בשגרירות, תשאל כמה זמן אפשר לבוא לפני. למיטב ידיעתי זה משהו כמו חודש. וכיון שאישור העבודה של בת זוגך יהיה תלוי באישור הלימודים שלך, הוא יהיה תקף לאותם תאריכים.
לצפיה ב-'האם מישהו גר במיסיסאגאה '
האם מישהו גר במיסיסאגאה
21/01/2020 | 21:46
1
39
שלום רציתי לשאול האם יש ישראלים שחיים במיסיסאגה ? הייתי שמח לשאול איך החיים שם האם בטוח לגדל שם ילדים ? כי שמעתי דברים לא כל כך טובים על האזור אבל בכל זאת המחירים שם נמוכים מוואן או ריצמונד היל . תודה לעונים
לצפיה ב-'מיסיסוגה'
מיסיסוגה
22/01/2020 | 15:33
45
מידע על מיסיסוגה בסוף העמוד יש טבלה של תושבי המקום הגרים שם ומספרם. 
לצפיה ב-'הגירה לקנדה מארצות הברית '
הגירה לקנדה מארצות הברית
20/01/2020 | 19:33
2
72
שלום
זוג + אחד (66 הגבר , 51 האישה 16 הילד) כולם אזרחים אמריקאיים. האישה דר' לנטורופתיה (רישיון במדינת וושינגטון ) ומדקרת סינית (רשיון בכל ארצות הברית ) הבעל חקלאי לשעבר וכרגע מובטל אבל עם פנסיה צבאים של 2000$ בחודש. מחפשים מידע על אפשרויות ההגירה והאם בכלל רלוונטי
תודה
לצפיה ב-'סיכויים קלושים להגר '
סיכויים קלושים להגר
21/01/2020 | 18:04
1
65
יש לך מגבלת גיל שהוא עד גיל 47. פנסיה שלך תספיק רק לשכירת דירה בלבד.
לצפיה ב-''
21/01/2020 | 18:14
14
לצפיה ב-'רשימת צ׳ק ליסט'
רשימת צ׳ק ליסט
21/01/2020 | 12:06
31
אשמח לשרימה של דברים שצריך לעשות לפני מעבר לקנדה וישר אחרי.
היכן אוכל למצוא זאת?
לצפיה ב-'שליחת מסמכים לשגרירות קנדה בתל אביב'
שליחת מסמכים לשגרירות קנדה בתל אביב
20/01/2020 | 17:12
35
היי,
יש למישהו ניסיון עם חברת שילוח אמינה כדי לשלוח מסמכים לשגרירות קנדה בתל אביב?
תודה
לצפיה ב-'הגירה ללא תואר'
הגירה ללא תואר
19/01/2020 | 18:01
1
109
הייי!
אני בת 21, ואני רוצה להגר לקנדה, כרגע לבד.
אני קוראת כבר שבועיים על כל מיני דרכים להגר.
רציתי לשאול אתכם בתור כאלה שעברו כבר את התהליך, האם יש לי סיכוי להגירה דרך מסלול מסויים שלא חובה בו תואר או מקצוע.
חשבתי שהaipp מושלם עבורי אבל הבנתי ששום מקום לא יציע לי עבודה אם אין לי שום ידע קודם או תעודה ממשית.

כמה נקודות לציון,
יש לי תעודת טכנאי שהרחבתי בבגרות, למרות שאני ממש לא מעוניינת לעסוק בזה.
ויש מישהו מהקהילה היהודית באחד המחוזות שדיברתי איתו והוא אמר שישמח לעזור אבל אמר שהגירה דרך בית הכנסת במחוז שלו כבר לא אפשרית. האם לדעתכם יש דרך שאוכל להיעזר בו כי הוא כבר שם?

תודה
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה ל-בטי'
תשובה של היועצת הגירה ל-בטי
19/01/2020 | 23:34
55
בשלב זה, האפשרות היחידה עבורך זה לשקול להתחיל את דרכך על ידי לימודים בקנדה. רוב התוכניות מבוססות (בין היתר) על רמת לימודים + נסיון מקצועי. 

Nancy Lewin
Immigration Consultant
ICCRC #: R509063
Commissioner for Taking Affidavits
Toronto, Ontario, Canada
Tel: 1-647-338-2553 - email: nancylewin@live.com
http://www.canadaresident.com

לצפיה ב-'תרגום דיפלומת הנדסאי ושליחה ל WES'
תרגום דיפלומת הנדסאי ושליחה ל WES
13/01/2020 | 10:04
1
47
המכללה שלי נסגרה לפני כמה שנים.
אני מתכנן לתרגם את הדיפלומה באופן עצמאי.
מכירים שירות שמתמחה בתרגומים ל WES?

יש משהו מיוחד שאני צריך לעשות בשליחה ל WES?

תודה לעונים
לצפיה ב-'האם הארכיון של המכללה לא הועבר לגוף אחר? מישהו רכש את הפעילו'
האם הארכיון של המכללה לא הועבר לגוף אחר? מישהו רכש את הפעילו
13/01/2020 | 21:39
37
מה שם המכללה ? צור איתי קש/ר בפרטי ונמצא פתרון, אני מניח שהפתרון יצטרך להסתמך על קשרים אישיים שיש לי במה"ט. WES לא מקבלים תרגומים נוטריוניים, רק מהמכללה.

הווטסאפ שלי  1-647-292-3600+
לצפיה ב-'תעודת יושר'
תעודת יושר
11/01/2020 | 15:35
8
143
שלום, האם מישהו יכול להסביר לי בדיוק איך זה עובד עם תעודת יושר?

אני כבר בקנדה (טורונטו) עם work permit. עשיתי פרופיל EE וקיבלתי invitation to apply. עכשיו אני צריך תעודה יושר ישראלית.

הבנתי מהעמוד הזה:
שאני צריך לקבוע תור בקונסוליה ולהביא את הטופס. מה שאני לא מבין זה: "שים לב- בכל מקרה עליך לספק כתובת למשלוח התעודה." מאיפה אני יודע לאיפה הם צריכים לשלוח את זה? לא הצלחתי למצוא ב-online system שלהם כתובת של משרד IRCC ספציפי שאמור לטפל באפליקציה שלי.

עוד שאלה שקצת קשורה. יש לי UCI מה-work permit application וכשעשיתי את פרופיל ה-EE אחת השאלות הייתה אם יש לי UCI וזה מה שהכנסתי. אבל אחרי שהפרופיל was submitted (אבל לפני שקיבלתי ITA) ראיתי שהפרופיל קיבל UCI אחר לגמרי. ה-UCI הישן היה עשר ספרות, ה-UCI החדש מתחיל ב-CAN0000 ואחריו שמונה ספרות אחרות. אני צריך פשוט לשכוח מה-UCI הישן?
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה '
תשובה של היועצת הגירה
13/01/2020 | 01:23
7
68
דבר ראשון, אתה יכול להזמין את התעודת מידע פלילי אונליין דרך האתר של משטרת ישראל, ואתה יכול לבקש שזה ישלח לשגרירות קנדה בתל אביב. היני קישור:

מספר UCI זה לא אמור להתחלף. המספר שציינת זה מספר זמני בפורטל. תשתמש במספר UCI שמופיע באישור עבודה שלך. 

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'למה לשגרירות קנדה בת"א?'
למה לשגרירות קנדה בת"א?
13/01/2020 | 03:30
6
56
הם מקושרים ל-IRCC איכשהו כך שכל תועדת יושר שמגיעה לשגרירות קנדה בת"א נכנסת לתיק, גם אם המבקש (אני) לא קשור לישראל מלבד תעודת היושר הזו?
לצפיה ב-'הייתי בקונסוליית ישראל בטורונטו לגבי זה'
הייתי בקונסוליית ישראל בטורונטו לגבי זה
14/01/2020 | 17:51
31
מסרתי את הטופס והם אמרו שאפשר לשלוח את תעודת היושר אלי הבייתה אחרי שהיא מגיעה לקונסוליה בדואר דיפלומטי. כלומר אחרי שאני מקבל את התעודה אני סורק אותה ו-upload to the online system, כמו תעודות יושר של מדינות אחרות.
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה ל-זילאםא'
תשובה של היועצת הגירה ל-זילאםא
16/01/2020 | 01:43
4
27
כמובן שהם קשורים ל-IRCC. זה מגיע למחלקת הגירה של שגרירות קנדה בתל אביב תוך שבועיים וניתן לבקש מהם לעלות את זה לבקשה שלך במערכת הגלובלית של רשויות ההגירה הקנדים. 

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'כדאי לי בכל זאת לעשות את זה?'
כדאי לי בכל זאת לעשות את זה?
16/01/2020 | 19:16
3
26
כפי שאמרתי כבר הזמנתי את התעודה למשלוח הבייתה דרך הקונסוליה, אבל אמרו לי שם שזה ייקח חודש-חודשיים.

האם כדאי לי להזמין בנוסף תעודה דרך האתר ושלוח לשגרירות קנדה בת"א? אם את אומרת שזה ייקח שבועיים, ולא צריך להסתמך על הדואר הקנדי המחורבן, נראה שזה ישתלם. יש סיבה לא לעשות את זה?
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה ל-זילאםא'
תשובה של היועצת הגירה ל-זילאםא
18/01/2020 | 01:04
2
16
אין שום סיבה לא לעשות זאת.

עד כמה שידוע לי הקונסוליה הישראלית בטורונטו לא ישלחו לך את התעודת מידע פלילי הביתה. אתה אמור לספק להם כתובת של המשרד הגירה הקנדית שמטפלת בבקשתך והם שולחים את זה אליהם. בהצלחה.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'זה גם מה שאני חשבתי'
זה גם מה שאני חשבתי
19/01/2020 | 01:20
1
18
על סמך מה שקראתי באינטרנט ומה שאמר לי חבר שהיה צריך תעודת יושר ישראלית (ההבדל שהוא היה צריך את זה בתוך ישראל ובשביל אישור עבודה במדינה אחרת) חשבתי שאני לא אקבל תעודת יושר בעצמי ואצרך לספק כתובת של משרד IRCC כלשהו לקונסוליה. הבעיה שלא ידעתי איזה משרד IRCC אמור בכלל לטפל בבקשה שלי. התקשרתי ל-IRCC והבחורה שענתה ממש לא הבינה מה אני רוצה ממנה וכל מה שהיא "עזרה" לי זה להקריא לי מידע מהאתר שלהם שכבר קראתי בפירוט.

אבל בקונסוליה הישראלית אמרו לי שהם מזמינים תעודת יושר ממשטרת ישראל אליהם וזה יגיע בדואר דיפלומטי, ואז הם יכולים לתת לי את זה אם אני מגיע שוב לקונסוליה, או לשלוח לי את זה בדאור רשום ($15 בתוך אונטריו).

הבעיה שהזמן הצפוי הוא "חודש-חודשיים". הייתי בקונסוליה ביום השביעי מתוך 60 אחרי ה-ITA כך שאם "חודשיים" זו הגזמה, לא צריכה להיות בעיה. אבל זה המסמך החסר היחיד ואני רוצה להיות כבר ב-processing כך שאולי באמת אזמין תעודה נוספת דרך האינטרנט.

האם תהיה לי איזושהי אינדיקציה מתי התעודה שהוזמנה דרך האינטרנט מגיעה לשגרירות קנדה בת"א?
לצפיה ב-'תשובה נוספת של היועצת הגירה ל-זילאםא'
תשובה נוספת של היועצת הגירה ל-זילאםא
19/01/2020 | 23:37
13
תצתרך להתכב עם השגרירות דרך אימייל. אני תמיד עושה זאת עבור לקוחותי.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'Police Certificate'
Police Certificate
09/01/2020 | 02:09
4
49
שלום לכולם. אני עם אשתי בתהליך של קבלת PR, אנחנו עם ויזות עבודה ושלשום קיבלתי מכתב מרשויות הגירה שעלי לספק להם אישור על רישום פלילי שלי ושל אשתי.
Police Certificate: The "Criminal Record Printout" you provided from Israel is not an
acceptable police certificate. Please provide a recent and original police certificate for ISRAEL.
הבעיה שאני לא יודע על איזה אישור מדובר ואני כבר בקנדה.
הגשתי טופס רישום פלילי ותירגמתי אותו דרך מתורגמן קנדי , אבל כנראה שזה לא האישור הדרוש.
יכוליות מישהו יכול לעזור לי ולהסביר איזה אישור דרוש ואיך אני יכול לספק אותו.
תודה מראש.
אגב כשהגשתי בקשה לויזות עבודה , ניגשתי לתחנת משטרה והם שלחו את האישור העדר רישום פלילי ישירות לשגרירות , השאלה אם זה האישור הנדרש ? והאם הוא שמור במערכת של שגרירות קנדה בישראל
לצפיה ב-'הם זקוקים לאישור חדש שתאריך הדפסתו ב חודשים האחרונים'
הם זקוקים לאישור חדש שתאריך הדפסתו ב חודשים האחרונים
09/01/2020 | 18:18
2
30
אתה מזמין את האישור בקישור הזה ומבקש שיישלח לשגרירות קנדה בישראל

לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
10/01/2020 | 00:56
1
27
מעולה,אז אזמין עכשיו.בשגרירות קנדה בישראל כבר ידעו לשייך את זה לבקשת  PR שלי או שאני חייב לציין את זה איפשהו ?
לצפיה ב-'אם יש מקום בטופס לציין משהו בשדה שח כתובת הנציגות הזרה'
אם יש מקום בטופס לציין משהו בשדה שח כתובת הנציגות הזרה
10/01/2020 | 14:34
21
תרשום שם את מספר ה UCI שלך. אחרת הדרך היחידה היא שהם ימצאו אותך היא לפי שם, מספר תעודת זהות, ותאריך לידה. בכל מקרה אני ממליץ שבועיים שלושה  אחרי הזמנת הטופס לבדוק את הפרופיל שלך ולראות עם העלו את תעודת היושר. אן לא העלו מוצע   לשלוח אי מייל למחלקת ההגירה בשגרירות קנדה בישראל ולבדוק עם זה הגיע.
לצפיה ב-'תשובה מהיועצת הגירה ל-Liam V'
תשובה מהיועצת הגירה ל-Liam V
12/01/2020 | 23:27
25
אתם סיפקתם את התדפיס ממשטרת ישראל. זה לא המסמך הדרוש. אתם צריכים להזמין "תעודת מידע פלילי". משטרת ישראל לא נותנת לידי המועמדים את המסמך הזה. תבקשו שישלחו את זה לשגרירות קנדה בתל אביב או לקונסוליה הקנדית בטורונטו.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada
Tel: 1-647-338-2553 - email:
לצפיה ב-'אין מועדים למבחן IELTS'
אין מועדים למבחן IELTS
05/01/2020 | 23:57
3
69
אני רוצה להירשם למבחן אבל אין מועדים. מה לדעתכם כדאי לעשות? חשבתי על לעשות את המבחן בירדן,יש שם מלא מקום, יש כאלה שעשו את זה פה?
לצפיה ב-'סע לקפריסין - בסוף כולל הטיסה זה אותו הכסף'
סע לקפריסין - בסוף כולל הטיסה זה אותו הכסף
06/01/2020 | 16:26
2
62
יש כל הזמן מבחנים ואין אטרף או הרבה מדי אנשים במבחן.
הכל מסודר ואם צריך אפשר לתקשר עם הסניף לאחר מכן - הם מאוד רוצים לעזור.
לקחתי יומיים ועשיתי את זה בשקט.
הכל כולל הכל עם הלינה (לא רחוק מבית העיתונאים - איפה שעושים את המבחן)
+ טיסה + אוכל - יצא כמו המבח בישראל. ממש ככה.

תהנה/י ובהצלחה
לצפיה ב-'אתה יכול להגיד לי מה הסידור?'
אתה יכול להגיד לי מה הסידור?
06/01/2020 | 23:57
1
52
אני רואה שמבחן בשגרירות הבריטית , איפה נחתת? ובאיזה מלון הייתה?
לצפיה ב-'שמע, אני לא זוכר, אבל זה לא כזה מסובך'
שמע, אני לא זוכר, אבל זה לא כזה מסובך
08/01/2020 | 03:07
59
יש מספיק בתי הארחה מסביב למקום, אין מחסור וזה לא יקר.
אני חיפשתי מקום שיהיה מספיק קרוב שאוכל ללכת ברגל למבחן.
פשוט תבדוק בגוגל את הכתובת של השגרירות או איפה שמתקיים המבחן, תמצא מקומות לינה מסביב - יש הרבה בעיקר בעונה הזו, תתקשר ותזמין.
חלק מהם יקבלו תשלום במקום חלק לא. אני העדפתי לשלם במקום.
אין שום אתגר ממשי שצריך לפתור, אלא אם אתה לא יודע אנגלית, 
ואז זה קצת יותר מורכב... גם המבחן
לצפיה ב-'תרגום תעודה ונוטוריון'
תרגום תעודה ונוטוריון
05/01/2020 | 23:54
1
44
תרגמתי תעודת הנדסאי אצל מתרגם מוסמך, האם יש צורך להחתים גם נוטריון כדי לשלוח לWES?
לצפיה ב-'יש להביא את התרגום לבית ספר להנדסאים לאישור של מנהל מגמה'
יש להביא את התרגום לבית ספר להנדסאים לאישור של מנהל מגמה
09/01/2020 | 18:35
20
מנהל המגמה ייאשר את הדיוק של התרגום באמצעות הערה עם חותמת של בית הספר. צילום העתק נאמן למקור של הדיפלומה וגליון הציונים, וכן של התרגום המאושר בידי בית הספר, צריכים להיות מוכנסים למעטפה חתומה של בית הספר, כשבית הספר חותם על המעטפה מאחור כדי להוכיח שהמעטפה החתומה לא נפתחה, ואת המעטפה הזו שנחתמה על ידי בית הספר יש לשלוח ישירות ל WES.
לצפיה ב-'טופס מהמשטרה'
טופס מהמשטרה
03/01/2020 | 16:33
2
59
שלום,

מה הטפסים שצריך להוציא מהמשטרה למטרת הגירה?
האם אני יכול להוציא אותם לפני שיצרתי פרופיל ב Expess Entry?

תודה לעונים
לצפיה ב-'הטופס נקרא אישור מרשם פלילי לנציגות זרה. אין טעם לבקש אותו '
הטופס נקרא אישור מרשם פלילי לנציגות זרה. אין טעם לבקש אותו
05/01/2020 | 21:57
43
לפני שקיבלת ITA= INVITATION TO APPLY או לפחות לפני שיש לך פרופיל EE פעיל. נכון שכשתקבל את ה ITA יהיו לך רק 60 יום ותצטרך להיות זריז יעיל ותקיף, אבל אין תועלת בבקשה לפני שיש לך  UCI.   = unique client identifier. 
זהו מספר מזהה שלך במערכת ההגירה, מה שמאפשר למחלקה הקונסולרית בשגרירות קנדה לסרוק את התעודה למקום הנכון.
אתה יכול לנסות אחרי שיש לך פרופיל פעיל לבקש, אבל תצטרך בכל מקרה לתת תעודה טרייה כשתקבל ITA, כי התוקף של אישור המשטרה מבחינתם הוא 6 חודשים בלבד.  בכל מקרה, אני מציע שתיגש לתחנת משטרה ותזמין לעצמך תעודת יושר רגילה בעברית, כדי שתדע  אם יש איזה בעיה בעברך, או טעות ברישום, כדי שתוכל לתקנו אולי לפני בקשת המסמך עבור שלטונות קנדה.

לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה ל-Curious John'
תשובה של היועצת הגירה ל-Curious John
12/01/2020 | 23:15
9
אין טעם להזמין "תעודת מידע פלילי" לפני שתקבל ITA. לא ניתן לעלות מסמכים לפרופיל במאגר אקספרס אנטרי. אשפר לעלות מסמכים רק אחרי שתקבל ITA ואחרי שתמלא את כל הבקשה לתושבות קבע אונליין (תוך 60 יום מקבלת ה-ITA). בנוסף תוקף של תעודות יושר מוגבל. 

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'שאלה לגבי PR'
שאלה לגבי PR
31/12/2019 | 16:32
5
144
יש לנו PR מלפני עשר שנים שעשינו הגירה וגרנו בקנדה חצי שנה.
חזרנו לארץ ולא צברנו שנתיים מתוך חמש. לא ויתרנו על הPR ואנחנו שוקלים לחזור לקנדה. האם נוכל לחזור ללא בעיה?
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי - כבר אין לכם PR'
למיטב ידיעתי - כבר אין לכם PR
31/12/2019 | 16:52
88
אם לא מחדשים אחרי סוף התוקף הדיפולטי של ה-PR , שזה חמש שנים - הוא מתבטל.
אם רוצים להמשיך להחזיק בו צריך לבקש הארכה ולהגיש את הטפסים הרלוונטיים.

בגדול מאז שהוצאתם החוק גם קצת השתנה - עכשיו הממשלה דורשת שתשארו 3 שנים מתוך ה-5. יכול להיות שתוכלו לקבל נקודות על שהותכם בעבר בקנדה, אבל לדעתי אתם צריכים להגיש את הבקשה מחדש, כי ה-PR שבידכם אינו בתוקף.
לצפיה ב-'גם לדעתי כבר אין לכם'
גם לדעתי כבר אין לכם
01/01/2020 | 00:35
64
אם לא הייתם פה 10 שנים- אני לא מאמין שהוא כבר תקף- יש איזה זמן של כמה שנים, שאחרי שלא נמצאים במדינה- מאבדים את התושבות שלה....
לצפיה ב-'תצטרכו להתחיל את תהליך ההגירה מחדש'
תצטרכו להתחיל את תהליך ההגירה מחדש
01/01/2020 | 03:05
47
לצפיה ב-'חד משמעית, אין לכם PR'
חד משמעית, אין לכם PR
04/01/2020 | 23:50
58
תצטרכו להתחיל תהליך הגירה חדש.
לצפיה ב-'הבהרה מהיועצת הגירה ל-רונית'
הבהרה מהיועצת הגירה ל-רונית
12/01/2020 | 23:20
35
אתם כבר לא תושבי קבע PR של קנדה. כדי לשמור על סטטוס של תושבי קבע, חובה לחיות בקנדה לפחות שנתיים בתוך כל 5 שנים. למרות מה שכתבו לכם על בקשה להארכה, שנים רבות לא קיים דבר כזה.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'ביומטרי אחרי הזמנה לויזות'
ביומטרי אחרי הזמנה לויזות
25/12/2019 | 12:02
1
91
שלום לכולם,
בשעה טוב קיבלנו את ההזמנה לשלוח את הדרכונים לתל אביב. לדרישתם התוקף צריך להיות מעל שנה כלומר אחד מהדרכונים שלנו צריך החלפה לביומטרי שזה מספר דרכון חדש. איך מיידעים את ההגירה? מעלים לפרופיל גם את החדש? צריך לשלוח להם את הישן שעבר את האפליקיישן וגם את החדש בחבילה בדואר לתל אביב?
והאם בכלל יש לנו סיכוי ב30 יום להצליח לעשות את זה?
תודה מראש על העזרה
לצפיה ב-'רוצו למשרד הפנים, תגידו שזה דחוף, הם מסוגלים להוציא דרכון'
רוצו למשרד הפנים, תגידו שזה דחוף, הם מסוגלים להוציא דרכון
26/12/2019 | 19:00
65
תוך 10 ימים. אחרת תגישו בחלון בשגרירות הקנדית חבילה חסרה, ותסבירו את העניין. תיגשו אישית לשגרירות. 

לצפיה ב-'גישושים ראשונים..'
גישושים ראשונים..
24/12/2019 | 10:09
2
100
בוקר טוב וחג שמח,
היכן אני יכולה למצוא פירוט על האפשרויות השונות להתחלת תהליך של הגירה לקנדה? האם מישהו כאן יכול להפנות אותי למאגר מידע מסודר כלשהו?
אנחנו זוג, בני 40, אקדמאים עם 2 ילדים ומתחילים לחשוב בכיוון.. נשמח לעזרה!
תודה,
גילי
לצפיה ב-'אתר ההגירה הקנדי https://www.canada.ca/en/services/imm'
אתר ההגירה הקנדי https://www.canada.ca/en/services/imm
24/12/2019 | 19:34
51
לצפיה ב-'אני מדביק כאן כמה קישורים חשובים, ניתן לקיים איתי שיחה אישית'
אני מדביק כאן כמה קישורים חשובים, ניתן לקיים איתי שיחה אישית
24/12/2019 | 21:34
98
יש קבוצת פייסבוק סגורה שניתן להירשם אליה, ולהיות קורא סמוי, שאלות פעילות אפשר לשאול כאן ושם, אם כשאלה אנונימית (שולחים את השאלה אלי במסר אישי) ואם בצורה ישירה, תלוי מה רמת הדיקרטיות שאת זקוקה לה.

ניתן לפנות אלי ישירות בשיחת טלפון או הודעת ווטסאפ, הייעוץ והליווי לגמרי ללא תשלום.   1-647-292-3600+

יש מגוון גדול של דרכים להגיע לקנדה, ומי שנחוש לעשות זאת ויש לו את הכישורים ו/או האמצעים יצליח לעשות זאת.  הגירה לא מתאימה לכל אחד, זה מחייב תמימות דעים בין שני הזוג, והבנה שהתהליך מחייב השקעת משאבים ריגשיים וכלכליים. התועלת העיקרית היא לגדל ילדים ולחיות במקום שבו אין לחצים, הכל צפוי, שעות הפנאי מקודשות, ויש אווירה של "חייה ותן לחיות" אבל הכסף לא גדל כאן על העצים וצריך לעבוד קשה, כדי להגיע לרמת חיים גבוה, זה לוקח זמן הסתגלות, ואם המניע למעבר הוא כלכלי בלבד, עדיף לוותר על העניין מראש.   
שיהיה בהצלחה.  סתו אדיבי, מנהל הפורום
לצפיה ב-'מאחלת לכל משתתפי פורום תפוז חג שמח'
מאחלת לכל משתתפי פורום תפוז חג שמח
22/12/2019 | 23:18
1
42
מאחלת לכל משתתפי פורום תפוז חג שמח

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada
לצפיה ב-''
24/12/2019 | 03:28
6
לצפיה ב-'מבחן IELTS וסיכיי הגירה'
מבחן IELTS וסיכיי הגירה
13/12/2019 | 16:57
3
137
אני מהנדס תוכנה עם כחמש שנים של ניסיון, עשיתי כמה דוגמאות של מבחני IELTS וראיתי ש-8 אין מצב שאני מקבל, אולי 6 או 7, האם יש לי סיכוי בכלל לזכות במועמדות פרובינציאלית באיזשהו אזור עם ציון כזה או שרק 8 ומעלה מזכה באפשרות?
לצפיה ב-'7-7.5 וגיל צעיר אמורים להספיק. המקצוע הוא ברשימות של אונטריו'
7-7.5 וגיל צעיר אמורים להספיק. המקצוע הוא ברשימות של אונטריו
13/12/2019 | 20:48
2
103
לתוכנית של "הון אנושי" ו 400 נקודות יכולות להניב מינוי פרובינציאלי שנותן עוד 600 נקודות.
לצפיה ב-'מה לגבי ציון של 6 במבחן?'
מה לגבי ציון של 6 במבחן?
14/12/2019 | 14:38
1
63
לצפיה ב-'הסיכוי נמוך מאד מהותית וגם פרקטית.'
הסיכוי נמוך מאד מהותית וגם פרקטית.
14/12/2019 | 19:03
96
בדוק את הניקוטד שאתה מקבל ותראה שעם 6 באנגלית אין לך מספיק ניקוד במקצועות האקדמיים. - NOC A,B, 0

פרקטית: למה שהפרובינציה או מעסיק יזמינו מועמד שהוא מתכנת עם ניקוד של פחות מ 350 כשיש מספיק מתכנתים שמגיעים בקלות ל 380. כך שלאקספרס אנטרי במסלול של עובד מנוסה אין לך סיכוי. מצד שנים עם 6 באנגלית ומקצוע של עובד כפיים, כמו מסגר או אינסטלטור, או חרט, יש סיכוי מעולה...
לצפיה ב-'שאלה על אישור היעדר רישום פלילי בהקשר של בקשת אזרחות'
שאלה על אישור היעדר רישום פלילי בהקשר של בקשת אזרחות
13/12/2019 | 00:45
2
71
שלום!

רוב השאלות שעלו לי בחיפוש נגעו לשלב בקשת ה PR, ולא לשלב האזרחות.

בשעה טובה אנחנו יכולים להגיש בקשה לאזרחות, אני שם לב שאני צריך לספק תעודת היעדר אישור פלילי מכל מדינה (במקרה שלי ישראל) בה הייתי למעלה מ 183 ימים בארבע השנים לפני הגשת הבקשה.

אני זוכר מימי ה PR העליזים שזה היה די סיוט (ועכשיו אני בכלל לא פיזית בישראל אז בכלל...), ולא סגור לגבי כמה דברים, אשמח אם תחלקו מניסיונכם -

א. האם זה ארבע שנים מלאות או ארבע שנים מיום הבקשה ועד בדיוק ארבע שנים אחורה ?

עברנו לקנדה באוגוסט 2016, מה שאומר שבמרץ 2020 לא נהיה כבר 183 ימים ברצף ישראל אם מחשבים ממרץ 2020 אחורה למרץ 2016. אבל אם מחשבים את כל 2016, אז כן נהיה. הניסוח באנגלית -

In the past four (4) years, if you spent 183 days or more in a row (since the age of 18) in a country (other than Canada), you must provide a police certificate from each country

ב. אם כן צריכים, אני משער שצריך לשלוח את האישור לשגרירות ישראל בטורונטו או שגרירות קנדה ? איך הם ידעו לשייך את זה לתיק שלנו ? ב PR זכור לי שביקשו רק אח"כ, כשכבר היה לנו מספר תיק וכאלה, והכל טופל ב/דרך ישראל. איך בעצם אני אמור לצרף לתיק הגשה לאזרחות מסמך כזה ?

תודה רבה על כל טיפ או עצה!
לצפיה ב-'אם ביום הגשת הבקשה לאזרחות, לא שהית 183 יום בישראל'
אם ביום הגשת הבקשה לאזרחות, לא שהית 183 יום בישראל
13/12/2019 | 20:52
1
60
ב 1480 הימים שקדמו ליום ההגשה, אתה לא צריך אישור מישראל.
לצפיה ב-'מעולה, תודה רבה! :)'
מעולה, תודה רבה! :)
18/12/2019 | 01:34
13
לצפיה ב-'עזרה בתירגום קורות חיים'
עזרה בתירגום קורות חיים
09/12/2019 | 09:43
1
100
שלום חברים , מי יכול לעזור לתרגם את הקורות חיים שלי לאנגלית? פניתי למתרגם וזה יעלה לי המון כסף. 
לצפיה ב-'סתם מתוך עניין כמה זה המון כסף?'
סתם מתוך עניין כמה זה המון כסף?
11/12/2019 | 12:22
58
לצפיה ב-'תרגום תעודת בגרות לצורך לימודים'
תרגום תעודת בגרות לצורך לימודים
02/12/2019 | 20:39
2
75
ערב טוב חברים,
שאלה מנסיונכם העשיר...
אני מעוניין לתרגם את תעודת הבגרות (עבור לימודים בקנדה) באמצעות מתרגם קנדי.
המתרגם הולך לשלוח לי את התרגום סרוק למייל.
האם באמת יש צורך במקור המתורגם? או שמספיקה הסריקה ?
למיטב הבנתי משלוח לארץ דרך DHL עולה בערך CAD 80 ...
תודה מראש :)
לצפיה ב-'תלוי למי. יש מוסדות שיזדקקו למקור החתום ויש כאלה ש PDF יספיק'
תלוי למי. יש מוסדות שיזדקקו למקור החתום ויש כאלה ש PDF יספיק
13/12/2019 | 21:07
25
אפשר לסרוק, ולשלוח בדואר רשום.
לצפיה ב-'זאת שאלה שכדאי לשאול את אנשי ה admissions'
זאת שאלה שכדאי לשאול את אנשי ה admissions
18/12/2019 | 21:58
23
במקום בו מעוניינים ללמוד.

אם רוצים מקור והמתרגם נמצא בקנדה אפשר אולי לבקש ממנו לשלוח ישירות אליהם ולהוסיף את דמי המשלוח לעלות התרגום. שוב, אם עושים את זה, כדאי לשאול את אנשי ה admissions אם זה בסדר שזה יישלח אליהם בנפרד או שהם רוצים את כל חבילת המועמדות קומפלט.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

finupp-החזרי מס
finupp החזרי מס
פורום מיסים והחזרי מס
פורום מיסים והחזרי מס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה