לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1062010,620 עוקבים אודות עסקים

פורום עוברים לקנדה - הגירה

ברוכים הבאים לפורום עוברים לקנדה-מהגרים לקנדה, בן גאה למשפחת "ישראלים בקנדה". כאן המקום לסיוע הדדי וסיוע מקצועי למי שמתחילים או נמצאים בתהליך המעבר, ושל אלה שכבר בקנדה ויש להם סבלנות, רצון או אינטרס לעזור למי שמעוניין לעבור לכאן. מנהל הפורום סתו אדיבי מתגורר בקנדה מאז 2006, עוסק בתיווך נדל"ן,  מסייע למהגרים חדשים לנחות כאן "נחיתה רכה". מטבע הדברים הנושאים לדיון בקהילת העוברים לקנדה הם הגירה, לימודים, עבודה, ניהול עסקים, וגידול משפחה באושר ובעושר במדינה הענקית והמעניינת הזו המשמשת היום יעד פופולרי להגירה של ישראלים ובית לכ 100,000 ישראלים. הגירה היא עניין קשה ומסובך מעשית ונפשית,שאלות כמו קליטה חברתית, השרדות כלכלית, השארת בני משפחה אהובים מאחור, הסתגלות של ילדים ומבוגרים למנטליות השונה, לשפה החדשה ולמזג האויר הן שאלות שיעלו כאן. מטבע הדברים יעלו כאן שאלות חוזרות ונשנות בתחומים שונים, נשתדל להתייחס לכל שואל חדש בסבלנות ובאורך רוח, ומכם החברים החדשים נבקש: אנא השתדלו להיות קוראים פאסיביים בימים הראשונים, לקרוא את דפי הארכיון, שירשורים ישנים, שאלות נפוצות ומאמרים לפני שתשאלו שאלה חדשה, זה ישפר את כח המשיכה של הפורום. נהלי ההגירה הם פשוטים וברורים ורבים מהגרים ללא סיוע של עורך דין, נשתדל לתת כאן מנסיונם של החברים הרבים כולל המנהל שעשו זאת לבד, אולם אסור לשכוח חברי הפורום ברובם אינם עורכי דין או יועצי הגירה, ואין להם אחריות משפטית או אחרת להמלצותיהם שרק משקפות את דעתם ונסיונם האישי הפרטי. במקרים אישיים מורכבים, במקרים היכולים להיות נתונים לפרשנות או שבצידן שתי בקשות מקבילות לויזה ן PR, ובמקרה שבו למועמד להגירה אין שליטה מלאה באנגלית שכירת בעל מקצוע יכולה להיות מעשה נבון. היחסים בין ישראלים בחו"ל לבין מדינת ישראל ואורחות החיים בה הם נושא נפיץ ועדין, בשם חופש הביטוי חסימה ומחיקה כאן יהיו עניין נדיר, אבל דיונים שיירדו ללשון ביבים, או שיהיו פרובוקטיביים באופן חריג יימחקו. אאוטינג אסור ובמרבית המקרים יימחק, ביקורת על מנהלי פורומים מקומן במסר אישי למנהל הפורום או בתלונה להנהלת "תפוז", פוסטים חוזרים באותו שירשור מעיקים על הקורא וגם הם עלולים להמחק. זכרו אנחנו פורום מעשי לעזרה הדדית ולא מועדון ויכוחים.  
קבוצת הפייסבוק "נחיתה רכה" בקנדה, תעסוק באותם נושאים שהפורום עוסק בהם, ונועדה להגדיל את כמות האנשים הנעזרים בידע הנצבר בפורום. לצערי, למרות שהפלטפורמה של "תפוז" טובה יותר לצורך ניהול דיאלוגים, דיונים ושרשורים, ויש לה גם יתרון אדיר בשל האפשרות לשמור על אנונימיות באמצעות בחירת כינוי (ניק) שמאפשר לגולש לשמור על פרטיות, כמות התעבורה בקבוצת הפייסבוק השונות גרמה לאנשים רבים לא להגיע לכאן, כי לא הכירו את הפלטפורמה, וכשרצו לשמור על אנונימיות, שלחו מסרים אישיים, מה שמפספס את המטרה העיקרית של עזרה הדדית, שימוש בחוכמת המונים מנוטרת על ידי מקצוען, או שנמנעו מלפרסם. הסינרגיה בין הפורום לבין הקבוצה, תביא לכאן את חברי הקבוצה כשיירצו לשמור על דיסקרטיות, תרחיב את מעגל המתעניינים בנושא ההגירה, והקליטה בקנדה, ותביא לפורום חיים חדשים ודינמיקה שתשמר אותו לאורך שנים, תגדיל את כמות החברים, את כמות השרשורים, ואת העניין של כולנו. אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק נחיתה רכה בקנדה בשמכם האמיתי, להצטרף כאן כחברים בניק אנונימי, ולשמור על היתרון של השלם שהוא יותר מסכום חלקיו, של שתי הפלטפורמות יחד ולחוד. אני מאחל לכולנו, שירשורים מעניינים, קליטה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עוברים לקנדה - הגירה

ברוכים הבאים לפורום עוברים לקנדה-מהגרים לקנדה, בן גאה למשפחת "ישראלים בקנדה". כאן המקום לסיוע הדדי וסיוע מקצועי למי שמתחילים או נמצאים בתהליך המעבר, ושל אלה שכבר בקנדה ויש להם סבלנות, רצון או אינטרס לעזור למי שמעוניין לעבור לכאן. מנהל הפורום סתו אדיבי מתגורר בקנדה מאז 2006, עוסק בתיווך נדל"ן,  מסייע למהגרים חדשים לנחות כאן "נחיתה רכה". מטבע הדברים הנושאים לדיון בקהילת העוברים לקנדה הם הגירה, לימודים, עבודה, ניהול עסקים, וגידול משפחה באושר ובעושר במדינה הענקית והמעניינת הזו המשמשת היום יעד פופולרי להגירה של ישראלים ובית לכ 100,000 ישראלים. הגירה היא עניין קשה ומסובך מעשית ונפשית,שאלות כמו קליטה חברתית, השרדות כלכלית, השארת בני משפחה אהובים מאחור, הסתגלות של ילדים ומבוגרים למנטליות השונה, לשפה החדשה ולמזג האויר הן שאלות שיעלו כאן. מטבע הדברים יעלו כאן שאלות חוזרות ונשנות בתחומים שונים, נשתדל להתייחס לכל שואל חדש בסבלנות ובאורך רוח, ומכם החברים החדשים נבקש: אנא השתדלו להיות קוראים פאסיביים בימים הראשונים, לקרוא את דפי הארכיון, שירשורים ישנים, שאלות נפוצות ומאמרים לפני שתשאלו שאלה חדשה, זה ישפר את כח המשיכה של הפורום. נהלי ההגירה הם פשוטים וברורים ורבים מהגרים ללא סיוע של עורך דין, נשתדל לתת כאן מנסיונם של החברים הרבים כולל המנהל שעשו זאת לבד, אולם אסור לשכוח חברי הפורום ברובם אינם עורכי דין או יועצי הגירה, ואין להם אחריות משפטית או אחרת להמלצותיהם שרק משקפות את דעתם ונסיונם האישי הפרטי. במקרים אישיים מורכבים, במקרים היכולים להיות נתונים לפרשנות או שבצידן שתי בקשות מקבילות לויזה ן PR, ובמקרה שבו למועמד להגירה אין שליטה מלאה באנגלית שכירת בעל מקצוע יכולה להיות מעשה נבון. היחסים בין ישראלים בחו"ל לבין מדינת ישראל ואורחות החיים בה הם נושא נפיץ ועדין, בשם חופש הביטוי חסימה ומחיקה כאן יהיו עניין נדיר, אבל דיונים שיירדו ללשון ביבים, או שיהיו פרובוקטיביים באופן חריג יימחקו. אאוטינג אסור ובמרבית המקרים יימחק, ביקורת על מנהלי פורומים מקומן במסר אישי למנהל הפורום או בתלונה להנהלת "תפוז", פוסטים חוזרים באותו שירשור מעיקים על הקורא וגם הם עלולים להמחק. זכרו אנחנו פורום מעשי לעזרה הדדית ולא מועדון ויכוחים.  
קבוצת הפייסבוק "נחיתה רכה" בקנדה, תעסוק באותם נושאים שהפורום עוסק בהם, ונועדה להגדיל את כמות האנשים הנעזרים בידע הנצבר בפורום. לצערי, למרות שהפלטפורמה של "תפוז" טובה יותר לצורך ניהול דיאלוגים, דיונים ושרשורים, ויש לה גם יתרון אדיר בשל האפשרות לשמור על אנונימיות באמצעות בחירת כינוי (ניק) שמאפשר לגולש לשמור על פרטיות, כמות התעבורה בקבוצת הפייסבוק השונות גרמה לאנשים רבים לא להגיע לכאן, כי לא הכירו את הפלטפורמה, וכשרצו לשמור על אנונימיות, שלחו מסרים אישיים, מה שמפספס את המטרה העיקרית של עזרה הדדית, שימוש בחוכמת המונים מנוטרת על ידי מקצוען, או שנמנעו מלפרסם. הסינרגיה בין הפורום לבין הקבוצה, תביא לכאן את חברי הקבוצה כשיירצו לשמור על דיסקרטיות, תרחיב את מעגל המתעניינים בנושא ההגירה, והקליטה בקנדה, ותביא לפורום חיים חדשים ודינמיקה שתשמר אותו לאורך שנים, תגדיל את כמות החברים, את כמות השרשורים, ואת העניין של כולנו. אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק נחיתה רכה בקנדה בשמכם האמיתי, להצטרף כאן כחברים בניק אנונימי, ולשמור על היתרון של השלם שהוא יותר מסכום חלקיו, של שתי הפלטפורמות יחד ולחוד. אני מאחל לכולנו, שירשורים מעניינים, קליטה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

מתחילים כאן !!!!    חובה לקרוא הודעה זו.

חברי פורום חדשים מתבקשים לעיין תחילה בסרגל הכלים הכחול למעלה ולהתעדכן במאמרים ובשאלות הנפוצות גם כאן וגם בפורום  "ישראלים בקנדה" . העיון המוקדם ייאפשר לכם לשאול שאלות ממוקדות, ולהפוך את הפורום לדינמי ומעניין, שאלות שאינן עוסקות בהגירה לימודים ועבודה של מהגרים חדשים, מקומן בפורום ישראלים בקנדה, אנו מבקשים להימנע מלשאול את אותה שאלה גם כאן וגם שם.

לינק למאמרים:

כללי התנהגות:

1. מריבות אישיות וכל מה שישורשר אליהם  עלול להמחק, יוזם המריבה או מי שהגיב לו עלול להיחסם על פי שיקול דעתו הבלעדי של המנהל.
2. פרסומת בוטה חוזרת ונשנית תימחק וכותבה ייחסם על פי שיקול דעתו הבלעדי של המנהל.
3. מי שנמחק ונחסם בניק אחד לא יכתוב בניק אחר. מועד הסרת החסימה יותנה בהתנהגות טובה על פי שיקול הדעת הבלעדי של המנהל.
4. מי שחושב שצריך להעיף את המנהל שיפנה במסר להנהלת הפורומים, ולא ייעשה זאת כאן.

המשך >>

לצפיה ב-'מעבר לקנדה'
מעבר לקנדה
21/10/2017 | 19:56
1
59
שלום, 
אני ובעלי מאוד רוצים לעבור לקנדה, חושבים על זה מהיום שהכרנו בערך.. 
החלטנו שהגיע הזמן להתחיל לגשש ולראות מאיפה מתחילים.. 
אז קצת רקע עלינו: 
נשואים שנה, ללא ילדים, אני בת 25 ובעלי בן 26. 
אני בעלת תואר ראשון במדעי המעבדה הרפואית (ובעלת רשיון לעסוק בתחום ממשרד הבריאות), ובעלי הוא הנדסאי תעשייה וניהול עם ניסיון של 3 שנים בתחום. 
שואפים להגר לאיזורים הפחות קרים של קנדה והפחות מתועשים וענקיים, אבל כן לגור בקרבת בית חולים שהרי המקצוע שלי דורש עבודה בבית חולים. 
כמה שאלות: 
1) לפי מה שסיפרתי על גילנו והשכלתנו- האם הסיכויים שלנו למעבר טובים? פעם אחד המרצים שלי בתואר אמר לי שעובדי מעבדה זה מקצוע מבוקש בקנדה ולכן אני יכולה להגר לקנדה על סמך המקצוע שלי, האם זה נכון? מה הן הדרישות שלהם ומאיפה אני מתחילה?
2) איזה ערים בקנדה מתאימות לתיאור שציינתי? קצת פחות קר, פחות עירוני ורועש.. 
3) באופן כללי מאיפה מתחילים את כל התהליך הזה? וכמה זמן זה יכול לקחת מרגע ההתחלתי עד לרגע המעבר עצמו? 

תודה מראש!! :) 
לצפיה ב-'אתם בגיל צעיר, משכילים, אם האנגלית שלכם טובה תתקבלו בשמחה'
אתם בגיל צעיר, משכילים, אם האנגלית שלכם טובה תתקבלו בשמחה
22/10/2017 | 16:30
2
את התהליך מתחילים מרישום מהיר מאד של שניכם לבחינת IELTS, ושליחת תעודות ההשכלה של שניכם ל WES. כשהציון של הבחינה מגיע, אתם יושבים ופותחים 2 פרופילים ב אקספרס אנטרי  EXPRESS ENTRY (בהנחה שכל פרופיל עובר את ה 400 נקודות) ומחכים לשליפה. מומלץ מאד לקחת קורס הכנה של ה BRITISH COUNCIL, שמלמד איך להתמודד אסטרטגית עם הבחינה. אם אתם צריכים לשפר אנגלית, יש עשרות בתי ספר לאנגלית בתל אביב, אבל הם לא מכינים ספציפית ל IELTS. אחרי גיל 28 הניקוד מתחיל לרדת, אז רצוי מאד שתזדרזו.
לצפיה ב-'עזרה בהגירה'
עזרה בהגירה
22/10/2017 | 09:48
1
24
שלום רב
אני מעוניין להגר לקנדה על בסיס מקצוע noc 7315
הבעיה העיקרית הוא שחוץ מתעודת בגרות אין לי עוד תעודות שמעידות על ההשכלה,וזה מוריד לי בניקוד לתוכנית express entry.
השאלה האם ללכת להוצאי תעודת טכנאי שזה 1600 שעות לימוד יקנה לי ניקוד של שנה בקולג לפי התוכנית?

לצפיה ב-'הנוק הזה הוא נוק בדירוג שני של בעלי מקצוע ולא בדירוג הראשון.'
הנוק הזה הוא נוק בדירוג שני של בעלי מקצוע ולא בדירוג הראשון.
22/10/2017 | 16:18
2
ולכן לניקוד, ולהצעת עבודה שמוסיפה ניקוד תהייה חשיבות אדירה. אם אתה יכול לקבל הצעת עבודה, יכול להיות שמספיק לעשות IELTS, ואז הניקוד מהמעסיק שיבחר אותך, ייתן לך כל מה שאתה צריך. מצד שני, אתה לא יודע מה יהיה, וכמה זמן ייקח עד שתמצא מעסיק, ולכן שנת הלימוד לתואר טכנאי חשובה, בכל מקרה אתה צריך להסתכל על התוכנית של TRADE שבה דרוש פחות ניקוד, אבל יש תנאים אחרים. תחשוב אם אתה רוצה לעבוד עם עזרה של יועץ הגירה, או שהאנגלית שלך מספיק טובה כדי להבין את הכללים בתוכניות לבדך. הכל מופיע באתר של CIC.
לצפיה ב-'הגיע הרגע!'
הגיע הרגע!
22/10/2017 | 14:35
3
11
אחרי כמעט 3 שנים, קיבלנו את האישור המיוחל.

עברנו דרך ארוכה: מבחני IELTS (פעמיים, בשביל לשפר), אישורים מ WES, מכתבי מעסיקים. לא עמדנו ברף, אבל אז קיבלנו פנייה מאונטריו להגיש בקשה דרך OINP. שלב ארוך ומייגע עם עוד מסמכים, המתנה ארוכה של חודשים ארוכים, ואחרי שנה, תוספת של 600 נקודות, שהבטיחו ITA. עוד קצת מסמכים, הרבה תרגומים, בדיקות רפואיות לכולם ו...

ננסי לוין אחת, שליוותה אותנו בכל התהליך! תודה ננסי!
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
22/10/2017 | 15:36
1
מתי רגע האמת ?
לצפיה ב-'מזל טוב ובהצלחה!'
מזל טוב ובהצלחה!
22/10/2017 | 15:46
1
לצפיה ב-'מזל טוב !!! ברוך הבא !!! '
מזל טוב !!! ברוך הבא !!!
22/10/2017 | 16:10
1
עכשיו צריך לתכנן נכון לנדינג ונחיתה רכה. אני כאן כדי לעזור אם בחרת להתגורר במטרופולין טורונטו. (סיור שכונות בלנדינג, סיוע במגורים, ריהוט זמני, הובלה משדה תעופה עם כל המזוודות) ותשובות לכל שאלה.

להזכיר: בלנדינג חובה: לעשות SIN, לפתוח חשבון בנק, ולעשות כרטיס אשראי.
כדאי: לעשות רשיון נהיגה לאחד מבני הזוג, לעשות סיור שכונות עם מתווך, לנסות לעשות נטוורקינג בעניין מציאת עבודה. אולי לארגן מראש ראיונות עבודה לפני שבאים.

ושוב: מזל טוב וברוכים הבאים.
לצפיה ב-'שאלה בנושא NOC '
שאלה בנושא NOC
22/10/2017 | 00:43
1
41
שלום,
אני רו"ח עם תואר בראיית חשבון וכלכלה מישראל אבל אני עובד בקנדה בתחום של (IT Audit (Risk Assurance
ןיש לי ניסיון קנדי של שנה בתחום הזה
לפי מה אני בוחר את ה NOC לפי התואר או לפי הניסיון הקנדי
לצפיה ב-'לפי הניסיון המקצועי, ובלבד שזה נוק מדירוג A או B. '
לפי הניסיון המקצועי, ובלבד שזה נוק מדירוג A או B.
22/10/2017 | 16:20
לצפיה ב-'בדיקות רפואיות'
בדיקות רפואיות
21/10/2017 | 22:21
2
44
שלום לכולם,
סוף סוף הגענו לשלב הזה "בדיקות רפואיות" יש לנו דילמה בין 2 רופאים הבאים:
1) מיכאל קופלר
2) שרון צדוק
אשמח לקבל  חוות דעת.

בנוסף, האם יש עוד אנשים שנמצאים באותו שלב בתהליך ההגירה ורוצים לשתף מידע - מוזמנים לפנות בפרטי.
לצפיה ב-'זה ממש לא משנה. תלכו למי שיש תור הכי קרוב'
זה ממש לא משנה. תלכו למי שיש תור הכי קרוב
22/10/2017 | 04:04
15
לצפיה ב-'אנחנו היינו בירושלים תור מהיום להיום אישור תוך שבוע-תשקלו '
אנחנו היינו בירושלים תור מהיום להיום אישור תוך שבוע-תשקלו
22/10/2017 | 09:19
12
לצפיה ב-'זמן תהליך של נומינציה מפרובינציה '
זמן תהליך של נומינציה מפרובינציה
21/10/2017 | 16:26
46
היי, כמה זמן בערך לוקח מרגע שמגישים ועד שמקבלים נומינציה מפרובינציה? (נובה סקוטיה או אלברטה).

לצפיה ב-'שאלת מרשם פלילי..'
שאלת מרשם פלילי..
20/10/2017 | 23:29
2
67
בשני תיקים שונים של שתי משפחות הוגש רישום פלילי רגיל שניתן בידיים בתחנת משטרה, תורגם על ידי נוטריון ונשלח. שניהם התקבלו ללא שום דרישה נוספת. יש הסבר הגיוני לתופעה? 
לצפיה ב-'לרשיות ההגירה?'
לרשיות ההגירה?
21/10/2017 | 04:21
43
אם כן, נשמע כמו שקר כולשהו. זה פשוט לא עובד ככה
לצפיה ב-'זה מאד משונה, וגם אם פקיד כלשהו בקנדה קיבל את זה כחלק מההגשה'
זה מאד משונה, וגם אם פקיד כלשהו בקנדה קיבל את זה כחלק מההגשה
21/10/2017 | 07:36
33
ייתכן שכשהתיק יגיע לשגרירות בתל אביב, יחזירו את התיק, או יבקשו את התעודה הנכונה, שלוקח 6 שבועות לפעמים לקבל. לא הייתי משחק עם העניין, זה שיש מקרים שקיבלו בטעות טופס לא נכון, לא עושה את זה פרקטיקה שכדאי לנקוט בה.
יש באתר המשטרה טופס של אישור רישום פלילי לשגרירות זרה, רק אותו יש לבקש, והוא נשלח ישירות ממשטרת ישראל לשגרירות קנדה בישראל. יש למלא בטופס הבקשה, את הכתובת של שגרירות קנדה, ואת מספר ה ID של התיק שלכם ב CIC.
לצפיה ב-'דיווח כספים + שהות בעבר בקנדה'
דיווח כספים + שהות בעבר בקנדה
19/10/2017 | 22:50
5
82
שלום,
האם עליי לדווח על פנסיות אם יש לי יותר כסף ממה שצריך להגירה?
דבר שני, למדתי בעבר שנה בקנדה לפני 12 שנה, האם עליי לדווח את זה בבקשה שאני מגיש?
לצפיה ב-'יש צורך להראות את הסכומים שהם דורשים ומעל, אין צורך להציג את'
יש צורך להראות את הסכומים שהם דורשים ומעל, אין צורך להציג את
20/10/2017 | 04:18
4
104
כל חשבונותיך, אם יש לך בקרן השתלמות נזילה, או בחשבון חיסכון, את הסכום המבוקש של 20-40 אלף דולר לפי גודל המשפחה בטבלה, אין צורך להציג יותר מזה, זה לא עוזר, וסתם יעמיס.

לגבי השנה בקנדה, באחד מהטפסים יש שאלות מפורט על כל מה שעשית והיכן גרת מגיל 18, ברור שיש להציג את השנה הזו. במיוחד עם היא הסתיימה בדיפלומה....

לצפיה ב-'האם חובה אם כן להצהיר על נכס על שמי?'
האם חובה אם כן להצהיר על נכס על שמי?
20/10/2017 | 12:08
3
36
הנכס נרכש ע"י הוריי ואין לי שום פעולות של תשלומם מולו.
אני פשוט לא רוצה להסתבכך עם עוד מסמכים
לצפיה ב-'יש חובה לשלם מס על שכר הדירה, חובת הדיווח חלה בדו"ח המס '
יש חובה לשלם מס על שכר הדירה, חובת הדיווח חלה בדו"ח המס
20/10/2017 | 14:11
2
44
הראשון שתגיש בקנדה אחרי שעברת להתגורר בקנדה. כמו כן אם אתה לא מוכר בשנה שאתה עובר, יחול עליך בישראל מס שבח בעת שאתה מוכר, ויש לשקול בזהירות עם עורך דין מומחה, אם לא כדאי למכור את הנכס לפני המעבר, כדי לא לשלם הרבה מס. הפטורים אינם חלים על תושבי חוץ, ואחרי שתעבור לקנדה, תיחשב בישראל תושב חוץ.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/10/2017 | 15:33
1
30
אני בכל מקרה לא אמכור אותו אז נושא המיסוי פחות רלוונטי
לצפיה ב-'אם אתה משכיר נושא המיסוי כן רלוונטי'
אם אתה משכיר נושא המיסוי כן רלוונטי
20/10/2017 | 19:58
27
שכר הדירה הוא הכנסה שאתה אמור להצהיר עליה בדו"ח המס השנתי. מצד שני, אפשר גם לקזז מההכנסה הזו הוצאות כמו אחזקה ושיפוצים, תשלום למישהו שמטפל עבורך בדירה ובהשכרה ואפילו טיסה לישראל "כדי לבדוק את מצב הנכס"
לצפיה ב-'לוחות זמנים'
לוחות זמנים
19/10/2017 | 13:46
5
123
שלום,
כמה זמן עובר מרגע שבשגרירות מקבלים את המסמכים של השלב האחרון (משטרה ורפואה) ועד השלב הבא (נדמה לי זה "הפקדת דרכונים" במקרה הטוב) 

סדר גודל (יומיים - חודש - חצי שנה) מתי צריך להתחיל לדאוג?
תודה מראש
לצפיה ב-'כמה חודשים - אבל אל תעשו שום דבר לפני שאתם מקבלים דרכונים'
כמה חודשים - אבל אל תעשו שום דבר לפני שאתם מקבלים דרכונים
19/10/2017 | 14:36
1
89
כבר קרה בעבר שהם הקפיאו את הטיפול בחלק או כל התיקים לחודשים ארוכים. במקרה שלנו זה היה חצי שנה עיכוב בגלל "שדרוג תוכנה".
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
19/10/2017 | 16:08
29
לצפיה ב-'זה נורא אינדוודואלי'
זה נורא אינדוודואלי
19/10/2017 | 16:43
1
68
לנו לקח חודשיים
הממוצע הוא חצי שנה
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
19/10/2017 | 16:50
20
לצפיה ב-'אנחנו עשינו את הבדיקות הרפואיות ב 24/9 ועדיין ממתינים להפקדה'
אנחנו עשינו את הבדיקות הרפואיות ב 24/9 ועדיין ממתינים להפקדה
21/10/2017 | 16:54
13
לצפיה ב-'לנדינג'
לנדינג
18/10/2017 | 12:07
6
151
מועד הלנדינד שלנו הולך ומתקרב ויש לי מספר שאלות למי שמכיר את התהליך-

1. כמה זמן הפגישה עם הפקיד הגירה נמשכת ?
2.אנחנו מגיעים בטיסה שנוחתת בטורנטו בשעה 7:00 האם יש זמנים שבהם אין פקידים ללנדינג?
3. חוץ מרישמת המסמכים ששלחו לנו שאנחנו צריכים להשיג מה בעצם קורה מול הפקיד הגירה ? מה הוא יכול לשאול?

אשמח לתושובת ממי שהיה וביצע את העניין

תודה מראש
לצפיה ב-'answers'
answers
18/10/2017 | 16:05
92
1. about an hour
2. there is always someone there 24/7
3. He didn't ask us anything
לצפיה ב-'=>'
=>
19/10/2017 | 00:02
1
55
1. לנו לקח בערך רבע שעה. לא היה תור בכלל (נחתנו אאל"ט באיזור 23 בלילה).
2. תמיד יש מישהו
3. הפקיד ביקש את המסמכים שאמורים לתת לפקיד COPR כדי לחתום עליהם. בדק את הדרכונים. שאל (בלי לאמת או לבקש הוכחה) אם יש לנו מספיק כסף (settlement funds) כנדרש, ענינו שכן. ביקש לחכות בצד, אחרי חמש דקות קרא לנו שוב, קיבלנו את המסמכים יחד עם עוד טפסי המשך (בקשה לכרטיס PR וכו') ויצאנו. ביציאה היו "דודות" שחילקו לנו שקית עם ערכת "ברוכים הבאים".

השלב הבא זה ללכת עם המזוודות למכס, שם צריך להצהיר גם על מה שהבאנו וגם על מה שיבוא (אם יבוא) במשלוח ימי/אוויר. פקידי המכס היו מאוד נחמדים. לא לשכוח לסמן בטופס מכס ש*כן* יש דברים שבאים איתכם ויש על מה להצהיר (לא תשלמו כלום כמובן).

השלב הבא יהיה לצאת החוצה, תגיעו למלון תרקדו ותפתחו בקבוק יין.

זה היה כ"כ מהיר וחלק, הפוך לגמרי מכל התהליך הארוך והמייגע של ה PR. בסה"כ החוויה היתה נעימה מאוד.

כל מה שכתבתי כאן מתבסס על מקרה בודד שעברנו, אוגוסט 2015 בשדה התעופה בטורנטו.

לצפיה ב-'זה די דומה למה שהיה לנו'
זה די דומה למה שהיה לנו
19/10/2017 | 00:53
66
נחתנו ב5 בבוקר, לא היה שום תור אז ישר ניגשנו לפקיד. כמה דקות של ביורוקרטיה, קצת צחוקים מצד הפקיד, ושקית עם ג'אנק ביציאה מההגירה
לצפיה ב-'בנוסף'
בנוסף
19/10/2017 | 00:04
2
88
למרות שהפגישה עצמה לוקחת כשעה, יכול להיות תור ויכול להיות שתחכה שעה-שעתיים בתור

אל תשכח רשימת חפצים שאתה מתכוון להביא איתך לקנדה - אין הזדמנות נוספת לספק את הרשימה הזו, והרבה שוכחים את זה
לצפיה ב-'מדוע זה חשוב? '
מדוע זה חשוב?
19/10/2017 | 06:20
1
64
מה המשמעות?
לצפיה ב-'המשמעות היא פטור ממכס'
המשמעות היא פטור ממכס
19/10/2017 | 15:16
33
לצפיה ב-'אשמח לקבל המלצות...'
אשמח לקבל המלצות...
18/10/2017 | 17:53
1
95
היי כולם... מגיעה בתחילת נובמבר לטורונטו עם ויזת סטודנט.
מישהו יכול לעשות לי סדר מבחינת ביטוח רפואי כסטודנטית? יש חברה מומלצת?מה זה כולל? (מדובר על טורונטו)
כמו גם מה לגבי חברת סלולר- יש המלצה על חברה לא יקרה?
מוסיפה גם אשמח המלצות לבנק שאפשר לפתוח בו חשבון בנק סטודנט ומה מקבלים כשפותחים חשבון?
תודה מראש :)
לצפיה ב-'דבר ראשון, תבדקי באוניברסיטה/מכללה'
דבר ראשון, תבדקי באוניברסיטה/מכללה
18/10/2017 | 19:22
47
להרבה מוסדות אקדמאים יש הסדרים קבוצתיים לביטוח של סטודנטים בינלאומיים (ולפעמים זה כלול בחבילת התשלומים למוסד כברירת מחדל- אלא אם החלטת לא לשלם את החלק הזה)
לצפיה ב-'קהילות במניטובה'
קהילות במניטובה
18/10/2017 | 14:39
2
86
שלום לכולם
רציתי לשאול האם מישהו יודע מה קורה עם נושא הקהילות במניטובה?
מתי יפתחו?האם מישהו יודע מה יהיו החוקים או ההנחיות החדשות?
תודה לעונים.
לצפיה ב-'nobody knows, it might never reopen. '
nobody knows, it might never reopen.
18/10/2017 | 16:00
1
61
Other community immigration paths have closed indefinitely
לצפיה ב-' מה זאת אומרת נסגרו?'
מה זאת אומרת נסגרו?
22/10/2017 | 12:16
4
הכוונה לקהילה היהודית או לנומינציה ע''י פרובינציה (בלי קשר לקהילה היהודית)? 
לצפיה ב-'עדיפות מקצועית בהגירה לקנדה ?'
עדיפות מקצועית בהגירה לקנדה ?
16/10/2017 | 16:51
103
שלום לכולם,
בעבר עבדתי בתחום התעופה גם בצבא וגם כאזרח-מכונאות מטוסים וכיום עשיתי הסבה לתחום הנדל"ן כמתווך דירות...
שאלתי היא האם בקנדה העדיפות למהגרים(והבנתי שיש כזאת) היא לבעלי מקצוע
מסויים או מה שנקרא "נדרש" ? כי הבנתי שכמכונאי מטוסים יהיה לי יותר קל להגר
מאשר כמתווך או שלא כך הדבר?
ראוי לציין שיש לי השכלה תיכונית מקצועית בלבד ולא השכלה אקדמית(אבל אנגלית מצויינת אם זה עוזר...)

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:56
16

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'הגירה '
הגירה
15/10/2017 | 12:39
3
138
היי שלום לכולם.
ברצוננו (אני ואשתי) לעשות הגירה לקנדה.
אנחנו מאוד מאוד בהתחלה, זה הגישושים הראשונים, אבל אולי לקבל מושג לגבי הסיכויים שלנו להגיע.
אז ככה אני עם תואר שני (התמחות באיכות סביבה) שנת ניסיון אחת, אשתי מנהלת חשבונות עם 7 שנות ניסיון.
הגיל שלי 37 אשתי 33. רמת האנגלית שלי ושל אשתי מעולה מכל הבחינות, בנוסף, לא יודע אם זה יכול לעזור, אבל יש לנו זוג חברים שגרים בקנדה (הגיעו לשם עם יועץ הגירה) כבר 3 שנים. 
אשמח לתגובות :) 

לצפיה ב-'שלב ראשון - תרשם לתפוז כדי שלא תהיה משתמש זמני'
שלב ראשון - תרשם לתפוז כדי שלא תהיה משתמש זמני
15/10/2017 | 16:21
1
102
יש לנו נסיון רע מאוד עם משתמשים זמניים שנעלמים אחרי השאלה הראשונה. אם אתה רוצה תשובות, תחזור לכאן עם משתמש קבוע.
לצפיה ב-'שלב ראשון V '
שלב ראשון V
16/10/2017 | 10:29
85
היי את השלב הראשון סיימתי בהצלחה, משער שזהו השלב הכי קל בדרך לקנדה :)
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה'
תשובה של היועצת הגירה
16/10/2017 | 01:15
116
אם תרצה לשלוח קורות חיים שלכם למייל שלי nancylewin@live.com, אני עושה הערכת אפשרויות למשתתפי פורום תפוז ללא תשלום.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
ICCRC #: R509063
Commissioner for Taking Affidavits
Toronto, Ontario, Canada
Tel: 1-647-338-2553 - email: nancylewin@live.com
http://www.canadaresident.com
לצפיה ב-'שלום, פתחתי קבוצה חדשה בפייסבוק לכל עינייני ההגירה'
שלום, פתחתי קבוצה חדשה בפייסבוק לכל עינייני ההגירה
10/10/2017 | 22:56
1
229
בקבוצה אני אענה על שאלות בכל תחום הנושא הגירה לקנדה. ישנם קבצים בהם מוסברים נושאים רבים בתחום ההגירה והחיים בקנדה.
מוזמנים להצטרף ולצרף אנשים.
אשמח לעזור ושיהיה בהצלחה לכל המתעניינים והמבצעים הגירה לקנדה.
לצפיה ב-'קבוצת הפייסבוק "נחיתה רכה" בקנדה, תעסוק באותם נושאים שהפורום'
קבוצת הפייסבוק "נחיתה רכה" בקנדה, תעסוק באותם נושאים שהפורום
11/10/2017 | 01:39
122
קבוצת הפייסבוק "נחיתה רכה" בקנדה, תעסוק באותם נושאים שהפורום עוסק בהם, ונועדה להגדיל את כמות האנשים הנעזרים בידע הנצבר בפורום. לצערי, למרות שהפלטפורמה של "תפוז" טובה יותר לצורך ניהול דיאלוגים, דיונים ושרשורים, ויש לה גם יתרון אדיר בשל האפשרות לשמור על אנונימיות באמצעות בחירת כינוי (ניק) שמאפשר לגולש לשמור על פרטיות, כמות התעבורה בקבוצת הפייסבוק השונות גרמה לאנשים רבים לא להגיע לכאן, כי לא הכירו את הפלטפורמה, וכשרצו לשמור על אנונימיות, שלחו מסרים אישיים, מה שמפספס את המטרה העיקרית של עזרה הדדית, שימוש בחוכמת המונים מנוטרת על ידי מקצוען, או שנמנעו מלפרסם. הסינרגיה בין הפורום לבין הקבוצה, תביא לכאן את חברי הקבוצה כשיירצו לשמור על דיסקרטיות, תרחיב את מעגל המתעניינים בנושא ההגירה, והקליטה בקנדה, ותביא לפורום חיים חדשים ודינמיקה שתשמר אותו לאורך שנים, תגדיל את כמות החברים, את כמות השרשורים, ואת העניין של כולנו. אתם מוזמנים להצתרף לקבוצת הפייסבוק נחיתה רכה בקנדה בשמכם האמיתי, להצטרף כאן כחברים בניק אנונימי, ולשמור על היתרון של השלם שהוא יותר מסכום חלקיו, של שתי הפלטפורמות יחד ולחוד. 
לצפיה ב-'מסמכים להגשת ITA - ניו ברונסוויק'
מסמכים להגשת ITA - ניו ברונסוויק
14/10/2017 | 00:17
2
97
שלום,
מעיון בדרישות של ניו ברונסוויק עולים לי מספר שאלות:

1. האם ניתן להדפיס מסמכים ממעסיקים ולהגיש להם? רשום פשוט "מקור אלא אם כן צויין אחרת". החשיבה שלי הייתה שבכל המחוזות מגישים היום און ליין ולכן לא ראיתי צורך במקור. בנוסף, האם חובה לתת תלושי משכורת על כל אחד מהם או שמספיק אם זה רשום במכתב מהמעסיק?
2. האם חייבים לציין בעלות על רכוש? לא מספיק לתת קרן השתלמות,פנסיה וחשבון בנק של המועמד העיקרי?
3. האם מבחינת ידועים בציבור שאין להם חשבון בנק משותף ולא שום הוצאה משותפת (גרים בחצר של ההורים) יש סיבה לדאוג מבחינת מסמכים אם יש את הטופס הפדרלי חתום, תינוק משותף
ותמונות ביחד?
4. מה הכוונה של מסמך national id האם זה התעודת זהות הישראלית או שמספיק לרשום דרכון?

אם מישהו יכול לתת לי הכוונה מקצועית אשמח (יש לי חודש וחצי להגיש הכל)
לצפיה ב-'תשובה מהיועצת הגירה לרונן'
תשובה מהיועצת הגירה לרונן
14/10/2017 | 23:38
1
78
כל מחוז יש לו דרישות משלו, זה לא נכון שכולם מקבלים את בקשותיהם אונליין. כדי מאוד שתפעול לפי הדרישות שרשומות. בהצלחה.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada
לצפיה ב-'מענה לננסי - ניו ברונסוויק'
מענה לננסי - ניו ברונסוויק
15/10/2017 | 01:27
62
היי ננסי,

אני ידעתי שניו ברונסוויק לא מקבלים מסמכים און ליין עוד טרם ה-ITA.
השאלות עלו לאחר מעבר מעמיק על התוכנית שלהם.

לצפיה ב-'הצעה מהיועצת הגירה לגבי בדיקת ניקוד על ידי מחשבונים אונליין'
הצעה מהיועצת הגירה לגבי בדיקת ניקוד על ידי מחשבונים אונליין
14/10/2017 | 23:56
108
הרבה פעמים שאנשים עושים את החישוב ניקוד שלהם דרך המחשבונים אונליין נותנים לעצמם ניקוד יותר גבוהה מהמגיע להם על ידע שפות רשמיות. רצוי קודם כל ששני בני הזוג יעברו את המבחן אנגלית הדרוש, כדי לקבל הערכה מציאותית. למי שלא יודע, המבחן IELTS, זה רמת שפה מאוד גבוהה והתוצאות בכל יכולת רלבנטים, לא התוצאה הכללית.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'ניקוד'
ניקוד
12/10/2017 | 23:24
2
128
היי הגעתי לניקוד של 415. יש טעם להמתין למשהו מניסיונכם? או לחשוב על הרשמה ללימודים? תודה.
לצפיה ב-'מציע שתרשמי לתפוז. האם הניקוד מבוסס על תוצאות הבחינה ו WES ?'
מציע שתרשמי לתפוז. האם הניקוד מבוסס על תוצאות הבחינה ו WES ?
13/10/2017 | 16:26
75
אם כן, כדאי שתרשמי ל EE ותפתחי פרופיל. יש מצבים שבהם מקבלים מינוי מפרובינצייה על בסיס ניקוד נמוך יותר, ומקצוע שבאופן ספציפי מבוקש בפרובינצייה. יש מצבים שמעסיקים יחליטו לתת לך הצעת עבודה על בסיס הפרופיל, וזה ייתן עו ניקוד. ככלל ההמלצה שלי להעלות פרופיל על בסיס 400 נקודות ומעלה, אבל אולי יבוא הנה מי מהיועצים ויגיד שאפילו מ 380-390.   
אחר כך תוכלי לעבוד על שיפור הניקוד, אם יש ביכולתך לעשות זאת, ואז תמחקי או תעדכני את הפרופיל ותעלי מחדש. אולי לקראת סוף השנה פתאום תהייה משיכה גדולה והניקוד יירד לפעם אחת. מי יודע ?
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה לשרון'
תשובה של היועצת הגירה לשרון
14/10/2017 | 23:47
61
האם כוונתך זה שכבר היכנת פרופיל במאגר אקספרס אנטרי הכולל את התוצאות בדיקת תארים + תוצאות מבחני שפה, או שעשית בדיקה דרך אחד מהמחשבונים אונליין? 415 זה תוצאה שהרבה אנשים היו שמחים מאוד לראות.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada
לצפיה ב-'שלום '
שלום
13/10/2017 | 17:15
110
מי מכיר בית ספר פרטי ללימוד אנגלית בטורונטו
תודה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ