לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1079810,798 עוקבים אודות עסקים

פורום עוברים לקנדה - הגירה

ברוכים הבאים לפורום עוברים לקנדה-מהגרים לקנדה, בן גאה למשפחת "ישראלים בקנדה". כאן המקום לסיוע הדדי וסיוע מקצועי למי שמתחילים או נמצאים בתהליך המעבר, ושל אלה שכבר בקנדה ויש להם סבלנות, רצון או אינטרס לעזור למי שמעוניין לעבור לכאן. מנהל הפורום סתו אדיבי מתגורר בקנדה מאז 2006, עוסק בתיווך נדל"ן,  מסייע למהגרים חדשים לנחות כאן "נחיתה רכה". מטבע הדברים הנושאים לדיון בקהילת העוברים לקנדה הם הגירה, לימודים, עבודה, ניהול עסקים, וגידול משפחה באושר ובעושר במדינה הענקית והמעניינת הזו המשמשת היום יעד פופולרי להגירה של ישראלים ובית לכ 100,000 ישראלים. הגירה היא עניין קשה ומסובך מעשית ונפשית,שאלות כמו קליטה חברתית, השרדות כלכלית, השארת בני משפחה אהובים מאחור, הסתגלות של ילדים ומבוגרים למנטליות השונה, לשפה החדשה ולמזג האויר הן שאלות שיעלו כאן. מטבע הדברים יעלו כאן שאלות חוזרות ונשנות בתחומים שונים, נשתדל להתייחס לכל שואל חדש בסבלנות ובאורך רוח, ומכם החברים החדשים נבקש: אנא השתדלו להיות קוראים פאסיביים בימים הראשונים, לקרוא את דפי הארכיון, שירשורים ישנים, שאלות נפוצות ומאמרים לפני שתשאלו שאלה חדשה, זה ישפר את כח המשיכה של הפורום. נהלי ההגירה הם פשוטים וברורים ורבים מהגרים ללא סיוע של עורך דין, נשתדל לתת כאן מנסיונם של החברים הרבים כולל המנהל שעשו זאת לבד, אולם אסור לשכוח חברי הפורום ברובם אינם עורכי דין או יועצי הגירה, ואין להם אחריות משפטית או אחרת להמלצותיהם שרק משקפות את דעתם ונסיונם האישי הפרטי. במקרים אישיים מורכבים, במקרים היכולים להיות נתונים לפרשנות או שבצידן שתי בקשות מקבילות לויזה ן PR, ובמקרה שבו למועמד להגירה אין שליטה מלאה באנגלית שכירת בעל מקצוע יכולה להיות מעשה נבון. היחסים בין ישראלים בחו"ל לבין מדינת ישראל ואורחות החיים בה הם נושא נפיץ ועדין, בשם חופש הביטוי חסימה ומחיקה כאן יהיו עניין נדיר, אבל דיונים שיירדו ללשון ביבים, או שיהיו פרובוקטיביים באופן חריג יימחקו. אאוטינג אסור ובמרבית המקרים יימחק, ביקורת על מנהלי פורומים מקומן במסר אישי למנהל הפורום או בתלונה להנהלת "תפוז", פוסטים חוזרים באותו שירשור מעיקים על הקורא וגם הם עלולים להמחק. זכרו אנחנו פורום מעשי לעזרה הדדית ולא מועדון ויכוחים.  
קבוצת הפייסבוק "נחיתה רכה" בקנדה, תעסוק באותם נושאים שהפורום עוסק בהם, ונועדה להגדיל את כמות האנשים הנעזרים בידע הנצבר בפורום. לצערי, למרות שהפלטפורמה של "תפוז" טובה יותר לצורך ניהול דיאלוגים, דיונים ושרשורים, ויש לה גם יתרון אדיר בשל האפשרות לשמור על אנונימיות באמצעות בחירת כינוי (ניק) שמאפשר לגולש לשמור על פרטיות, כמות התעבורה בקבוצת הפייסבוק השונות גרמה לאנשים רבים לא להגיע לכאן, כי לא הכירו את הפלטפורמה, וכשרצו לשמור על אנונימיות, שלחו מסרים אישיים, מה שמפספס את המטרה העיקרית של עזרה הדדית, שימוש בחוכמת המונים מנוטרת על ידי מקצוען, או שנמנעו מלפרסם. הסינרגיה בין הפורום לבין הקבוצה, תביא לכאן את חברי הקבוצה כשיירצו לשמור על דיסקרטיות, תרחיב את מעגל המתעניינים בנושא ההגירה, והקליטה בקנדה, ותביא לפורום חיים חדשים ודינמיקה שתשמר אותו לאורך שנים, תגדיל את כמות החברים, את כמות השרשורים, ואת העניין של כולנו. אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק נחיתה רכה בקנדה בשמכם האמיתי, להצטרף כאן כחברים בניק אנונימי, ולשמור על היתרון של השלם שהוא יותר מסכום חלקיו, של שתי הפלטפורמות יחד ולחוד. אני מאחל לכולנו, שירשורים מעניינים, קליטה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עוברים לקנדה - הגירה

ברוכים הבאים לפורום עוברים לקנדה-מהגרים לקנדה, בן גאה למשפחת "ישראלים בקנדה". כאן המקום לסיוע הדדי וסיוע מקצועי למי שמתחילים או נמצאים בתהליך המעבר, ושל אלה שכבר בקנדה ויש להם סבלנות, רצון או אינטרס לעזור למי שמעוניין לעבור לכאן. מנהל הפורום סתו אדיבי מתגורר בקנדה מאז 2006, עוסק בתיווך נדל"ן,  מסייע למהגרים חדשים לנחות כאן "נחיתה רכה". מטבע הדברים הנושאים לדיון בקהילת העוברים לקנדה הם הגירה, לימודים, עבודה, ניהול עסקים, וגידול משפחה באושר ובעושר במדינה הענקית והמעניינת הזו המשמשת היום יעד פופולרי להגירה של ישראלים ובית לכ 100,000 ישראלים. הגירה היא עניין קשה ומסובך מעשית ונפשית,שאלות כמו קליטה חברתית, השרדות כלכלית, השארת בני משפחה אהובים מאחור, הסתגלות של ילדים ומבוגרים למנטליות השונה, לשפה החדשה ולמזג האויר הן שאלות שיעלו כאן. מטבע הדברים יעלו כאן שאלות חוזרות ונשנות בתחומים שונים, נשתדל להתייחס לכל שואל חדש בסבלנות ובאורך רוח, ומכם החברים החדשים נבקש: אנא השתדלו להיות קוראים פאסיביים בימים הראשונים, לקרוא את דפי הארכיון, שירשורים ישנים, שאלות נפוצות ומאמרים לפני שתשאלו שאלה חדשה, זה ישפר את כח המשיכה של הפורום. נהלי ההגירה הם פשוטים וברורים ורבים מהגרים ללא סיוע של עורך דין, נשתדל לתת כאן מנסיונם של החברים הרבים כולל המנהל שעשו זאת לבד, אולם אסור לשכוח חברי הפורום ברובם אינם עורכי דין או יועצי הגירה, ואין להם אחריות משפטית או אחרת להמלצותיהם שרק משקפות את דעתם ונסיונם האישי הפרטי. במקרים אישיים מורכבים, במקרים היכולים להיות נתונים לפרשנות או שבצידן שתי בקשות מקבילות לויזה ן PR, ובמקרה שבו למועמד להגירה אין שליטה מלאה באנגלית שכירת בעל מקצוע יכולה להיות מעשה נבון. היחסים בין ישראלים בחו"ל לבין מדינת ישראל ואורחות החיים בה הם נושא נפיץ ועדין, בשם חופש הביטוי חסימה ומחיקה כאן יהיו עניין נדיר, אבל דיונים שיירדו ללשון ביבים, או שיהיו פרובוקטיביים באופן חריג יימחקו. אאוטינג אסור ובמרבית המקרים יימחק, ביקורת על מנהלי פורומים מקומן במסר אישי למנהל הפורום או בתלונה להנהלת "תפוז", פוסטים חוזרים באותו שירשור מעיקים על הקורא וגם הם עלולים להמחק. זכרו אנחנו פורום מעשי לעזרה הדדית ולא מועדון ויכוחים.  
קבוצת הפייסבוק "נחיתה רכה" בקנדה, תעסוק באותם נושאים שהפורום עוסק בהם, ונועדה להגדיל את כמות האנשים הנעזרים בידע הנצבר בפורום. לצערי, למרות שהפלטפורמה של "תפוז" טובה יותר לצורך ניהול דיאלוגים, דיונים ושרשורים, ויש לה גם יתרון אדיר בשל האפשרות לשמור על אנונימיות באמצעות בחירת כינוי (ניק) שמאפשר לגולש לשמור על פרטיות, כמות התעבורה בקבוצת הפייסבוק השונות גרמה לאנשים רבים לא להגיע לכאן, כי לא הכירו את הפלטפורמה, וכשרצו לשמור על אנונימיות, שלחו מסרים אישיים, מה שמפספס את המטרה העיקרית של עזרה הדדית, שימוש בחוכמת המונים מנוטרת על ידי מקצוען, או שנמנעו מלפרסם. הסינרגיה בין הפורום לבין הקבוצה, תביא לכאן את חברי הקבוצה כשיירצו לשמור על דיסקרטיות, תרחיב את מעגל המתעניינים בנושא ההגירה, והקליטה בקנדה, ותביא לפורום חיים חדשים ודינמיקה שתשמר אותו לאורך שנים, תגדיל את כמות החברים, את כמות השרשורים, ואת העניין של כולנו. אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק נחיתה רכה בקנדה בשמכם האמיתי, להצטרף כאן כחברים בניק אנונימי, ולשמור על היתרון של השלם שהוא יותר מסכום חלקיו, של שתי הפלטפורמות יחד ולחוד. אני מאחל לכולנו, שירשורים מעניינים, קליטה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

את החברות בפורום מתחילים כאן !!!!    חובה לקרוא הודעה זו.

חברי פורום חדשים מתבקשים לעיין תחילה בסרגל הכלים הכחול למעלה ולהתעדכן במאמרים ובשאלות הנפוצות גם כאן וגם בפורום  "ישראלים בקנדה" . העיון המוקדם ייאפשר לכם לשאול שאלות ממוקדות, ולהפוך את הפורום לדינמי ומעניין, שאלות שאינן עוסקות בהגירה לימודים ועבודה של מהגרים חדשים, מקומן בפורום ישראלים בקנדה, אנו מבקשים להימנע מלשאול את אותה שאלה גם כאן וגם שם.

לינק למאמרים:

כללי התנהגות:

1. מריבות אישיות וכל מה שישורשר אליהם  עלול להמחק, יוזם המריבה או מי שהגיב לו עלול להיחסם על פי שיקול דעתו הבלעדי של המנהל.
2. פרסומת בוטה חוזרת ונשנית תימחק וכותבה ייחסם על פי שיקול דעתו הבלעדי של המנהל.
3. מי שנמחק ונחסם בניק אחד לא יכתוב בניק אחר. מועד הסרת החסימה יותנה בהתנהגות טובה על פי שיקול הדעת הבלעדי של המנהל.
4. מי שחושב שצריך להעיף את המנהל שיפנה במסר להנהלת הפורומים, ולא ייעשה זאת כאן.

המשך >>

לצפיה ב-'הגירה לקנדה.'
הגירה לקנדה.
12/12/2017 | 05:14
2
81
שלום לכולם , שמי ארז בן 24
ברצוני לשאול כמה שאלות הקשורות
בהגירה לקנדה.
קודם כל ביקרתי בקנדה לתקופה של חודשיים וחצי הייתי בטורונטו אצל משפחה , התרשמתי מאוד ממה שראיתי.
לי ולארוסתי יש אזרחות ישראלית בלבד , רציתי לדעת בהתחשב בניסיון העונים .. 1.האם זה אפשרי להתחיל הליך הגירה לאחר פתיחת עסק במחוז מסוים בקנדה?
2.מאחר ואני ספר במקצועי .. האם מספרה מתאימה להגדרת המילה " עסק " בתהליך ההגירה? או שמדובר בעסק מסוג אחר?
3.האם זה אפשרי להתחיל הליך הגירה לי ולארוסתי תוך כדי שהייה בקנדה? ( ולא דרך לימודים ) אלא עבודה .. או כל מסלול אחר חוץ מלימודים?
4.במידה והצעד ייעשה , נגיע לקנדה עם סכום שיחזיק אותנו לזמן יחסית ארוך. 
זה לוקח זמן להשיג אישור עבודה? איך בכלל משיגים? והאם זה יהיה אפשרי מקנדה עצמה? ואם כן באילו תנאים?
5.מאחר ולמשפחתי יש עסק קטן בקנדה , הבנתי שיוכלו לדרוש אותי אבל במידה וכך ייעשה , במה כרוך האישור? עד כמה ארוכה הבירוקרטיה? מהי הסבירות שאקבל אישור? ואם אקבל האם התחשבות בבת הזוג ויפתחו הליך גם בשבילה?
נורא אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי ולתת הכוונה שאדע לקראת מה אני הולך על סמך הניסיון שלכם , תודה מראש .

לצפיה ב-'קנדה מעוניינת במהגרים צעירים, משכילים בעלי נסיון מקצועי.'
קנדה מעוניינת במהגרים צעירים, משכילים בעלי נסיון מקצועי.
13/12/2017 | 15:39
1
58
יש בקנדה הפדרלית למעלה מ 10 מדינות שונות (פרובינציות) הפרובינציות האטרקטיביות לא קולטות בעלי עסקים קטנים בסגנון של מספרות, מכבסות, חנויות נוחות וכדומה.  כך שלאונטריו, אלברטה, בריטיש קולומביה, וקוויבק, אין תוכניות מתאימות. מצד שני הרבה פרובינציות אחרות מעונייניות בקליטה כזו, ואם את רוצה לרכוש מספרה או לבנות חדשה או לקחת זיכיון על סניף או שניים ברשת מספרות בעלות של 100-150 אלף דולר, יש פרובינציות רבות שיקבלו אותך בשמחה. אחרי שנתיים שהעסק פתוח תוכל לקבל תושבות ולעבור לטורונטו. לאונטריו אין תוכנית כזאת, ולפי התיאור שלך, הדרך היחידה להגיע לכאן, היא להתחתן עם ארוסתך, ושהיא תירשם כאן ללימודים בתחום מדוייק מאד, שבו קל לקבל ויזת סטודנט. היא תלמד לתואר ואתה תעבוד. בסיום הלימודים, היא תוכל לקבל ויזת עבודה, וממנה המרחק להגירה יהיה קצר. רק תדאגו לא להיכנס להריון עד קבלת ה PR, כיוון שהעבודה היא מרכיב מרכזי ביכולת להשיג את הניקוד להגירה.
לצפיה ב-'הגירה לאונטריו עם עסק'
הגירה לאונטריו עם עסק
14/12/2017 | 03:38
28
שלום רב,

שאלת מספר שאלות:

א. לגבי הגירה בדרך של פתיחת עסק, זה לא בהכרח בלתי אפשרי באונטריו. כי יש תכנית כללית שמאפשרת לקבל אישור עבודה אם פותחים עסק שיכול להעסיק קנדים. זה הוא ה- LMIA owner/operator. הבעייה היא שבגלל שינויים שנערכו באופן בחירת המהגרים במסגרת הגרלת ה -express entry, אין בטחון כבעבר שבסיום תקופת סיום העבודה, אפילו אם העסק יצליח יהיו לך מספיק נקודות ל-PR בשיטה הזאת. זה דורש תכנון ובדיקה אישיים וקפדניים. 

ב. הדרך באמצעות העסק המשפחתי עשוייה להיות טובה יותר (בקיצור כי העבודה בעסק המשפחתי תוסיף לך ניקוד של נסיון תעסוקה בקנדה בניגוד לעבודה בעסק של עצמך), ולשם כך צריך לבחון באיזה תחום העסק, והאם יש תפקיד שיוכל להצדיק להעסיק בו, ואשר לאחר פרסום מתאים ניתן יהיה לקבל אישור שאין קנדי שמתאים לבצע את העבודה (LMIA), ושוב צריך לערוך תכנון וחישוב מדוקדק של הנקודות כדי לתכנן בצורה נכונה.

לצורך כך יש לקבל ייעוץ אישי. 
אני אשמח לשוחח איתך, ואף להפגש אתך כשאגיע לישראל ב- 6 לינואר.

בברכה,

ליאור איזנפלד, עו"ד (ישראל וקנדה)
טלפון: 053-7277505, 072-2587787
לצפיה ב-'מיסוי קצבאות ופנסיות'
מיסוי קצבאות ופנסיות
10/12/2017 | 20:54
3
72
שלום,

שאלתי היא: האם קצבאות אלו שמקבל גמלאי ישראלי שעבר להתגורר בקנדה חייבות במס בקנדה או פטורות?

תודה מראש.
לצפיה ב-'חייבות בדיווח אך פטורות ממס'
חייבות בדיווח אך פטורות ממס
11/12/2017 | 17:56
2
47
כך על פי אמנת המס בין ישראל לקנדה.
לצפיה ב-'כנראה הבנתי לקויה'
כנראה הבנתי לקויה
11/12/2017 | 20:02
1
41
תודה!

קראתי את האמנות (הישנה מ 75 והחדשה מ 2017) ולא מצאתי איפה כתוב שהפנסיות פטורות ממס בקנדה.
http://www.fin.gc.ca/treaties-conventions/Israel_1...
http://www.fin.gc.ca/treaties-conventions/Israel_-...

בנוסף לא הצלחתי למצוא רואה חשבון באזור טורונטו שמתמצא בתחום ויכול לענות על השאלה.

כאב ראש...
לצפיה ב-'אני אכתוב לאט שתבין. רווחי קרנות פנסייה גם בישראל וגם בקנדה'
אני אכתוב לאט שתבין. רווחי קרנות פנסייה גם בישראל וגם בקנדה
13/12/2017 | 15:47
35
פטורים ממס. לא משלמים מס על הרווחים שקרנות צוברות כל עוד אתה לא מושך. 
הרי הקרנות בעתיד יכולות גם להפסיד. (הקש בעץ, מלח מים שום בצל).

בעת משיכת כספים מהקרנות, משלמים מס לפי השולי, או 35% תלוי באופי המשיכה. אם שילמת בישראל, סכומי המס ששילמת בישראל מוכרים בקנדה לפי האמנה, ולא תצטרך על אותו כסף לשלם פעמיים. 
לצפיה ב-'מחפש '
מחפש
12/12/2017 | 22:16
2
72
שלום, 
אני צריך מישהו לדבר איתו ולשאול אותו הרבה על ההגירה לקנדה.
אם מישהו יכול לעזור לי ויש לו זמן לדבר ... אהיה מודה לו. 
תודה מראש 
לצפיה ב-'אתה יכול להתקשר אלי בתיאום מראש המייל STAV.ADIVI בג'ימייל'
אתה יכול להתקשר אלי בתיאום מראש המייל STAV.ADIVI בג'ימייל
13/12/2017 | 15:30
1
35
או בטלפון 03-722-2429 שלוחה 3

או בווטסאפ 1-647-292-3600

או במסנג'ר של פייסבוק  https://www.facebook.com/stav.adivi
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/12/2017 | 07:42
3
לצפיה ב-'השלב הסופי המלצה'
השלב הסופי המלצה
10/12/2017 | 11:39
2
109
חברים יקרים
התיק שלכם מטופל בשגרירות רומא? חיכיתם בסבלנות וקבלתם הודעה לשליחת תצלומי הדרכונים והתמונות, בשעה טובה.
אל תתפתו בשום אופן לקבלתם בדואר רשום!!!
חפשו חברת שילוח שעושה גם יבוא
לזכותם של ה"איטלקים" שתוך 4 ימים הנפיקו המסמכים. רק שע"פ מס' המעקב,
החבילה "בדרך" כבר כחודש,באתר דואר ישראל אין שום מידע לגבי מס' זה
לצפיה ב-'חברת שילוח'
חברת שילוח
10/12/2017 | 22:18
53
אנחנו חיפשנו בנרות חברה שתסכים לייבא PREPAID ולא מצאנו. רוב החברות לא מוכנות לשמוע על זה כי אנחנו לא עסק, וחברה אחת הסכימה, אבל רק אחרי מילוי מסמכים וגם אז, התסבר שצריך לתאם בעצמנו את האיסוף מרומא, וזה לא אפשרי כי רומא לא משתפים פעולה. בסוף התייאשנו וביקשנו בדואר רשום
לצפיה ב-'לא מסובך, מתזמנים איסוף של DHL ישירות באתר'
לא מסובך, מתזמנים איסוף של DHL ישירות באתר
12/12/2017 | 05:26
27
למען האמת אני לא זוכר את מי תיזמנתי בסוף DHL, UPS או FEDEX.
אחד מהם הצלחתי להתאים לחלון הזמן של השגרירות.
וגם הדפיסו לי את ה WayBill ללא בעיות.
לצפיה ב-'ייפוי כוח נוטריוני'
ייפוי כוח נוטריוני
10/12/2017 | 14:07
1
37
מישהו במקרה מכיר ויכול להמליץ על נוטריון באזור הדרום (עדיפות לבאר-שבע או שדרות) לצורך הוצאת ייפוי כוח לפני המעבר?
והאם מיופה הכוח (אבא שלי) צריך להיות נוכח גם הוא אצל הנוטריון?

תודה!
לצפיה ב-'ייפוי כח'
ייפוי כח
14/12/2017 | 03:40
5
אני מכיר היטב את שדרות ובאר שבע.
בשדרות, אתה יכול לפנות למשל לעו"ד מויאל. בבאר שבע, אם אתה מעוניין אוכל להפנות אותך למשרד שלי (לא אצלי כי אני בחו"ל), או לחברים אחרים. 
מיופה הכח לא חייב להיות נוכח, מר מייפה הכח.
אתה מוזמן להתקשר אלי אם תרצה.
טלפון: 053-7277505, 072-2587787

לצפיה ב-'מילוי היסטורית 10 שנים אחרונות לבקשת PR'
מילוי היסטורית 10 שנים אחרונות לבקשת PR
07/12/2017 | 15:38
6
118
היי,
האם אני חייב למלא שירות צבאי בבקשה?
דבר שני, מה קורה אם אני מדווח על תעסוקה שלא הצהרתי עליה (פשוט היה לי מספיק שנים)?
מה קורה אם תעסוקה חופפת זמן לימודים? האם לציין זאת?
התחלתי לעבוד אחרי סיום התואר אבל הסיום הרישמי היה כמה חודשים אחרי.
לצפיה ב-'הסטוריה'
הסטוריה
07/12/2017 | 19:06
94
צריך לדווח על השירות הצבאי. צריך לדווח על תעסוקה, גם אם התקופות חופפות. תעדכן גם את הסטורית התעסוקה שלך בהתאם
לצפיה ב-'סתם קוריוז'
סתם קוריוז
07/12/2017 | 20:21
4
94
כשמילאתי את בקשת ההגירה התלבטתי אם לשים בהיסטוריה את מה שעשיתי בקבע בשירות הצבאי, כי זב היה ממש בקצה חלון ה10 שנים ואמרתי לעצמי, את מי מעניין מה עשיתי בצבא כשאני מהנדס תוכנה. רצה הגורל ושינו את החוקים בדיוק כשהגשתי ורק רשימת מקצועות של איזה 20 מקצועות נכנסה, ורצה הגורל ומה שעשיתי בצבא היה בדיוק באותה רשימת מקצועות (מהנדס תוכנה לא היה), וכך הגענו לקנדה, אחרת הבקשה היתה נדחית
אז אל תזלזל ותרשום אפילו את מה שעשית בצבא
לצפיה ב-'המשך'
המשך
07/12/2017 | 22:45
3
76
מה עושים אחרי תקופת הצבא? נניח עבדתי בעבודה מועדפת, אני אהיה חייב לציין את זה גם בניסיון תעסוקתי וגם בהיסטוריה אישית?
לצפיה ב-'עבודה זה עבודה'
עבודה זה עבודה
07/12/2017 | 23:40
1
73
את הקנדים לא מעניין מה ההגדרה של זה, אם זה עבודה מועדפת או כמה הרווחת. אתה מפרט את הסטוריית העבודה שלך
לצפיה ב-'לא כל עבודה רלוונטית לניקוד'
לא כל עבודה רלוונטית לניקוד
10/12/2017 | 23:43
28
אני רואה שעדיף לרשום רק ניסיון תעסוקתי שנזקפות עבורו נקודות.
לצפיה ב-'לציין הכל'
לציין הכל
10/12/2017 | 22:21
27
גם אם לא עבדת תקופה, תציין את זה בהסטוריה אישית.
לצפיה ב-'היום התקיים שליפה נוספת מהמאגר Express Entry'
היום התקיים שליפה נוספת מהמאגר Express Entry
07/12/2017 | 00:48
137
היום 2,750 מועמדים במאגר אקספרס אנטרי עם ניקוד של 452 ומעלה קיבלו הזמנות להגיש בקשה לתושבות קבע בקנדה.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
ICCRC #: R509063
Commissioner for Taking Affidavits
Toronto, Ontario, Canada
Tel: 1-647-338-2553 - email: nancylewin@live.com
לצפיה ב-'שיחות ו\או פגישות ייעוץ בישראל עם יועצת הגירה '
שיחות ו\או פגישות ייעוץ בישראל עם יועצת הגירה
06/12/2017 | 03:33
1
116
שלום רב,

אני מגיעה לארץ בשבוע השלישי של דצמבר לשבועיים. ניתן לקבוע לשוחח איתי טלפוני ו\או לקבוע שיחות ייעוץ. המעוניינים צריכים לפנות אלי ישירות. מספר מקומות מצומצם.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada
Tel: 1-647-338-2553 - email:
לצפיה ב-'איך ניתן לקבוע איתך ייעוץ בארץ?'
איך ניתן לקבוע איתך ייעוץ בארץ?
14/12/2017 | 14:45
2
לצפיה ב-'לפי הקריאה בפורום נשמע קשה להגר לקנדה'
לפי הקריאה בפורום נשמע קשה להגר לקנדה
29/11/2017 | 21:01
54
454
או לארץ אחרת כמו ארה''ב.

אבל איך זה שמהגרים מאפריקה או ממדינות מוסלמיות מצליחים להגר? מפתיע אותי שמוסלמים מתקבלים בקנדה או ארה''ב כי הם לא אוכלוסיה כל כך אהודה בעיני רבים.
אם הם מצליחים להגר , למה קשה לישראלים? הם לא חשודים בטרור.
המשך>>
או לארץ אחרת כמו ארה''ב.

אבל איך זה שמהגרים מאפריקה או ממדינות מוסלמיות מצליחים להגר? מפתיע אותי שמוסלמים מתקבלים בקנדה או ארה''ב כי הם לא אוכלוסיה כל כך אהודה בעיני רבים.
אם הם מצליחים להגר , למה קשה לישראלים? הם לא חשודים בטרור.
לצפיה ב-'entrepreneur visa'
entrepreneur visa
28/11/2017 | 18:14
11
139
בבקשה עצתכם,
נשואה +1, בת 37 (בן זוגי בן 34). אני עם תואר ראשון בעיצוב תקשורת חזותית ונסיון תעסוקתי רחב של 10 שנים, לבן זוגי אין תואר - נסיון של שלוש שנים בתכנות לאייפון. אין לנו נסיון קנדי או לימודים בקנדה.
הגשתי ל-EE. עם מבחנים באנגלית ואישור התואר קיבלתי 300 נקודות. ברור לי שזה רחוק ממספיק. השאלה מה לעשות הלאה. לימודים פחות בא לשנינו, זה די האופציה האחרונה.
דיברתי עם עורך דין הממוקם בקנדה, עליו המליצו לי מכרים. הוא אמר שהאופציה הכי טובה שלנו זה entrepreneur visa ולדבריו לפי התרשמות ראשונית אני מתאימה לקריטריונים. עם הויזה אז אני אקבל אישור עבודה כעצמאית, בן זוגי - אישור עבודה רגיל ועם נסיון עבודה קנדי נוכל להגיש לתושבות קבע. 
הוא אמר שזה תהליך חדש יחסית ומהיר יחסית.
מי מכיר ויכול להגיד לי אם זאת המלצה נכונה ומצאיותית?

תודה רבה 
לצפיה ב-'האם עבדת כעצמאית? האם יש לך תיק עבודות מרשים?'
האם עבדת כעצמאית? האם יש לך תיק עבודות מרשים?
30/11/2017 | 11:43
10
83
ייתכן שזה אכן המפתח.
לצפיה ב-'כן, הייתי עצמאית כמה שנים ויש לי אתר עם עבודות'
כן, הייתי עצמאית כמה שנים ויש לי אתר עם עבודות
30/11/2017 | 12:50
9
68
האם אלה הדרישות היחידות לקבלת ויזה מסוג זה (חוץ מאנגלית כמובן) או שיש אותיות קטנות? 
לצפיה ב-'ברור שיש עוד דרישות. את לא הסתכלת באתר ממשלת קנדה?'
ברור שיש עוד דרישות. את לא הסתכלת באתר ממשלת קנדה?
30/11/2017 | 13:06
4
66
הנה הלינק לעמוד שמתייחס לויזה הזו (יש כמה וכמה דברים שאפשר לבדוק שם, כמו גם כמובן אם יכולה לבדוק אם את eligible) 
חלק מאוד חשוב שנראה לי שתדעי ישר -
Before applying, you will need to secure a commitment from a designated Canadian angel investor group or venture capital fund to invest in your business idea. 
Citizenship and Immigration Canada has collaborated with Canada’s Venture Capital and Private Equity Association, the National Angel Capital Organization and the Canadian Acceleration and Business Incubation Association to identify the participating private sector organizations. A list can be found online at cic.gc.ca/startup. 
To apply for the Start-Up Visa, contact one of these organizations and convince them your business idea is worth investing in.
מהמעט שאפשר להבין מכך הוא שאת צריכה להעמיד תיק משכנע מאוד מספיק בשביל חברות וותיקות שירצו להשקיע בך. אני מניחה שאתר עם עבודות זה לא מספיק.

לצפיה ב-'אתה מתבלבל, הלינק שנתת הוא ליזמים בתחום ההיי טק, ומדובר '
אתה מתבלבל, הלינק שנתת הוא ליזמים בתחום ההיי טק, ומדובר
30/11/2017 | 13:12
1
65
בתוכנית להבאת יזמים בעיקר בתחום הטכנולוגייה והסטארט אפים. 
המסלול שאולי יתאים לה הוא המסלול של עובדים עצמאיים, או אמנים. לדעתי היא חייבת שיחה פרטנית עם יועץ שעושה תיקים אינדיבדואליים, ולא יועץ שעובד במטחנת בשר. לא מדובר כאן במקרה פשוט של צעיר אקדמאי בעל ניסיון מקצועי, שיכול לעשות EE לבד. זה הרבה יותר מורכב וייחודי.
לצפיה ב-'אני מצטערת :) חשבתי שזה קשור לאותה מטרייה.'
אני מצטערת :) חשבתי שזה קשור לאותה מטרייה.
30/11/2017 | 13:31
33
לצפיה ב-'ברור שהסתכלתי וזה נראה לי מאוד מורכב '
ברור שהסתכלתי וזה נראה לי מאוד מורכב
30/11/2017 | 13:17
1
56
בגלל זה רציתי לשמוע מה יש לאנשים עם נסיון בנושא להגיד.
לא ראיתי התייחסות ל SELF EMPLOYEE. איכן זה רשום?
לצפיה ב-'self employed '
self employed
03/12/2017 | 09:58
33

זה מסלול הגירה לאמנים, סופרטאיים ואנשים שיכולים ורוצים לנהל חווה.
מציעה לך להתייעץ עם יועץ הגירה מורשה. בהצלחה!

לצפיה ב-'יש הרבה אותיות קטנות, זה מסלול ייחודי שמתאים לעצמאיים'
יש הרבה אותיות קטנות, זה מסלול ייחודי שמתאים לעצמאיים
30/11/2017 | 13:08
3
65
ובעלי הישגים מיוחדים בתחומי אמנויות.  זה מסלול שבויש חשיבות לבדיקה של השלטונות הקנדיים לגבי הקריירה שלך, ויש שני מסלולים שונים, האחד הוא של יזמים, והשני הוא של SELF EMPLOYEE. לא הרבה אנשים מהגרים במסלולים האלה, ויש חשיבות רבה לשאלה איך מכינים את התיק ומציגים אותו לשלטונות ההגירה. פני ל 2 מהיועצות בדף הקשר אנג'לינה וננסי, הן מבצעות ייעוץ ראשוני חינם בסקייפ או בטלפון, ולשתיהן יש ניסיון במסלול המסויים הזה ותשמעי מה דעתן. כפוף להיקף העסקים שלך וכושר ההשתכרות.  להלן הקישור: רשימת היועצים  
לצפיה ב-'הבהרה של היועצתה הגירה לגבי המסלול של Self-Employed'
הבהרה של היועצתה הגירה לגבי המסלול של Self-Employed
04/12/2017 | 01:23
49
המסלול של Self-Employed מיועד לאמנים וספורטאיום ברמה בינלאומית (לדוגמה מוזיקאי שמופיע ברחבי העולם, ספורטאי שמשתתף באולימפיאדות) ו\או למנהלי משק חקלאי שרוצים להקים ולנהל משק חקלאי בקנדה. זה לא מיועד לאנשים עמצאים בתחומים כללים. 

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada
http://www.canadaresident.com

לצפיה ב-'על פני הדברים זה מציאותי'
על פני הדברים זה מציאותי
09/12/2017 | 00:46
1
29
שלום רב,

על פני הדברים זה מסלול מציאותי. הזמן המפורסם לטיפול כפי שהוא מפורסם באתר של ה- IRCC הוא ארוך מאוד (כארבע שנים) אך בפועל הוא קצר הרבה יותר.
אבל בכל מקרה, זה דורש בדיקה מדוקדקת של הנתונים האישיים שלך.
ועוד הערה משום מה מצרפים כאן תמיד רק רשימת היועצים ולא מתייחסים לעורכי הדין. 

בברכה,
ליאור איזנפלד, עו"ד (אונטריו וישראל)

לצפיה ב-'אתה באוטאווה... רחוק. דבר איתי, ואצרף אותך גם כאן וגם שם'
אתה באוטאווה... רחוק. דבר איתי, ואצרף אותך גם כאן וגם שם
09/12/2017 | 01:18
17
לצפיה ב-'חקלאות בקנדה'
חקלאות בקנדה
27/11/2017 | 00:05
13
146
שלום לכולם,
אני בן 33, נשוי +1. אני בעל תואר ראשון בחקלאות ועובד כאגרונום בחברת דשנים בשנתיים האחרונות. אשתי היא אמנית בעלת עסק זעיר(רשומה) , אזרחית אמריקאית.
חושבים על מעבר לקנדה ע"מ להקים חממה ולעסוק בגידולים הידרופוניים/ בית גידול לפטריות מרפא ומאכל, או לחלופין למצוא עבודה בתור אגרונום שכיר לפחות לשנים הראשונות.
הייתי רוצה לשמוע אם יש כאן מישהו שיש לו ניסיון או מכיר את השוק החקלאי בקנדה..
בצורה גסה- מה הוא הסכום להשקעה ע"מ להקים חממה של 2-5 דונם..?
האם החקלאות משתלמת כלכלית בקנדה בהנחה שהכוונה היא לפנות לשוק המקומי..?
מישהו מכיר את שוק הפטריות בקנדה..?
מישהו שעבד בפרויקטים חקלאיים במדינה ..?
בקיצור- אשמח לשמוע כל בדל של מידע שיוכל לעזור לפנטז ולתכנן את החלום לעסוק בחקלאות מתקדמת ומדייקת ועדיין להתפרנס בכבוד...:)
תודה מראש לעונים...
לצפיה ב-'ממש טיפה מידע'
ממש טיפה מידע
27/11/2017 | 04:14
109
מבדיקה של הפטריות שנמכרות כאן בסופר ב BRITISH COLUMBIA
אני רואה שיש כאן מגדלים מקומיים שמגדלים פטריות גם אורגניות וגם לא
מהעובדה שעכשיו כבר חורף אני מבין שזה משהו שמגדלים כאן כל השנה

הינה השמות של המגדלים שאני רואה, אולי תחקור קצת אותם ותוכל ללמוד משהו על הגידול
All Seasons Mushrooms in Langley, BC
 Mikuni Wild Harvest in Kelowna,BC

לצפיה ב-'אבל לפני הכל'
אבל לפני הכל
27/11/2017 | 04:17
82
אתה חייב שתהיה לך תוכנית איך תוכל לעבור חוקית לקנדה, בלי זה כל התוכניות על השתלבות בשוק הפטריות הם סתם מגדלים באוויר
לצפיה ב-'לא זכור לי שראיתי כאן חממות'
לא זכור לי שראיתי כאן חממות
27/11/2017 | 13:35
72
אתה מודע לזה שבמרבית קנדה בחורף הטמפרטורה יורדת עד ל20- ואפילו פחות במהלך החורף?
חממה זה כמו כוסות רוח למת
לצפיה ב-'עד כמה שאני שמעתי מאוזן שלישית'
עד כמה שאני שמעתי מאוזן שלישית
27/11/2017 | 16:31
71
אז דווקא יש הרבה ביקוש לעובדים בגידולי פטריות
הנה כתבה עדכנית יחסית

יכול להיות שדווקא תמצא מעסיק שירצה להביא אותך

עוד הפעם, המידע מאוזן שלישית, אז לקחת בערבון מוגבל.
לצפיה ב-'יש מסלול הגירה מיוחד לאנשים שרוצים ויכולים לנהל חווה.'
יש מסלול הגירה מיוחד לאנשים שרוצים ויכולים לנהל חווה.
27/11/2017 | 17:00
7
78
אוקי, אני מרגישה שכל השנים האחרונות חיכיתי לרגע הזה. אז ככה -
יש הרי את מסלולי ההגירה הרגילים שכולם בפורום הזה מכירים עד עומקם. אך יש עוד כמה מסלולי הגירה, שפחות אנשים מכירים. אחד מהם הוא מסלול הגירה של - Self-employed people

בגדול -
The Self-Employed Program seeks to bring people who will become self-employed in Canada. They must have either:

* relevant experience in cultural activities or athletics, and
intend and be able to make a significant contribution to the cultural or athletic life of Canada, or
* experience in managing a farm, and
intend and be able to buy and manage a farm in Canada.

אני ובעלי עכשיו במסלול ההגירה של האומנים (דרכו), בקישור אתה יכול לראות באמת את כל הדרישות - אני מניחה שאתה צריך ממון לא קטן בשביל לרכוש חווה (אבל אני באמת לא יודעת, מעולם לא העמקתי בנתיב המסויים של המסלול הזה). אגב, אשתך יכולה לבדוק גם היא אם אולי היא מתאימה למסלול של האומנים, לא כולם מתאימים.
בגלל שזה מסלול קצת איזוטורי ואין יותר מדי מידע אנחנו החלטנו לשכור את ננסי (יועצת הגירה שכותבת כאן).
המון בהצלחה!!!

לצפיה ב-'חווה בקלות יכולה לעלות כמה מליונים'
חווה בקלות יכולה לעלות כמה מליונים
27/11/2017 | 17:34
5
68
אפילו באיזורים יחסית נידחים.
מעבר לכך צריך לקחת בחשבון שבאיזורים מרוחקים זה שונה מהארץ. אין שום תשתיות (מים, ביוב, גז) וצריך לדאוג לזה לבד.
לצפיה ב-'ברור. '
ברור.
27/11/2017 | 18:24
4
62
אבל לפני שסוגרים את העניין ואומרים ״אי אפשר״ כדאי ורצוי לבדוק את כל האופציות. בייחוד אם ישנן כאלו.
לצפיה ב-'בספק אם תמצא כאן אנשים שמכירים את הנושא'
בספק אם תמצא כאן אנשים שמכירים את הנושא
27/11/2017 | 21:26
3
49
זה לא בדיוק מסלול הגירה שיגרתי, ומצד שני זה מסלול שכן מצריך השקעת הון משמעותית.
אני כן זוכר שהיה כאן מישהו פעם שכתב שהוא מהגר לפרינס אדוארד איילנד בתור חקלאי, אבל אני באמת לא זוכר את הפרטים ואם זאת היתה רק תכנית או שהוא קיבל PR
לצפיה ב-'לכן בדיוק גם כתבתי שאנחנו נעזרים בננסי'
לכן בדיוק גם כתבתי שאנחנו נעזרים בננסי
28/11/2017 | 06:51
2
48
בגלל שהפורום הזה לא מכיר כלל את המסלול הזה אך ננסי כן. זו באמת תוכנית אזוטורית, אבל עדיין קיימת. אנחנו לא יודעים מה מצבו הכלכלי ולכן מן ההגיון לפרוש בפניו את כל האופציות, גם היקרות ביותר.
מה גם - שהוא כתב על אשתו שבאופן אירוני יכולה (אולי) להתאים לנתיב הראשון של המסלול - של האומנים. לכן זו כבר סיבה כפולה לקרוא היטב את כל הדרישות למסלול הזה.
לצפיה ב-'לא נראה לי שאישתו עונהצלהגדרה'
לא נראה לי שאישתו עונהצלהגדרה
28/11/2017 | 13:47
1
48
עוסק זעיר זה מישהו שהוא לא ממש עסק אבל פעם ב מוכר משהו אז כדי שיוכל למכור באופן חוקי הוא נרשם כעוסק זעיר
לצפיה ב-'סביר מאוד להניח, אבל שוב - '
סביר מאוד להניח, אבל שוב -
28/11/2017 | 16:58
36
עד שהם לא ייבדקו, הם לא יידעו.
לצפיה ב-'תשובות חלקיות'
תשובות חלקיות
09/12/2017 | 00:58
9
שלום רב,
משרדנו ייצג בזמן האחרון ממש לקוח שקנה חווה בדרום אונטריו. אין לי ידע ביחס לגידול פטריות.
ביחס למסלולי הגירה, הרי שגם בחלק מן הפרובינציות יש מסלולים מיוחדים למי שמעונינים להפעיל חווה ולפיכך השאלה היא להיכן אתה מבקש לעבור.
אגרונומים מצויים גם ברשימת המקצועות הנדרשים בתכנית של ססקצ'ואן (שנפתחת מספר פעמים בשנה).
אם אתה רציני ורוצה לעשות בדיקה ממשית של ההתכנות, הדבר אפשרי בתהליך מסודר.

בברכה,
ליאור איזנפלד, עו"ד (קנדה וישראל)
לצפיה ב-'One of my clients has a mushroom farm in SouthWest Ontario'
One of my clients has a mushroom farm in SouthWest Ontario
27/11/2017 | 21:33
72
It operates all year, they are one of the biggest mushroom producers in Canada.

It's not an easy business to get into, and they run on very tight profit margins. They have a really hard time finding people willing to work at mushroom picking, and on the other hand they can't raise wages. The farm itself is easily in the millions to setup
לצפיה ב-'דילמה בנוגע לתחום לימודים'
דילמה בנוגע לתחום לימודים
27/11/2017 | 19:01
5
102
שלום רב,
שמי אלי ואני בן 23 (עוד חודש 24), בעל תואר ראשון מהטכניון בהנדסת אוירונאוטיקה וחלל (aerospace engineering) וכרגע עובד במקצוע עבור הממשלה (כרגע בעל שנת ניסיון אחת בתחום).

כרגע אני חושב ברצינות על לימודי המשך בארץ, ועומדות לפני 2 אופציות עיקריות:
1. תואר שני בהנדסה בטכניון (ME) - אותו איהיה צפוי לסיים במרץ 2021 (בגיל 27).

2. תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת ת"א (MBA) - אותו איהיה צפוי לסיים במרץ 2020 (בגיל 26).

כאמור אני מתלבט בין שני הכיוונים וכאן אשמח ואודה מאוד לעזרתכם.
בהנחה שמדובר בשיקולי הגירה ותו לא , מה עדיף לעשות?
כמו כן, בהנחה ויש לי אנגלית טובה ואצליח להגר, עם איזה תואר שני עדיף להיות בתור מהגר?

תודה רבה מראש לכולם :)
לצפיה ב-'מהנדס אוירונאוטיקה'
מהנדס אוירונאוטיקה
27/11/2017 | 20:02
1
89
ה NOC המתאים הוא 2146 - Aerospace engineers

לפי תיאור ה NOC:

Employment requirements
A bachelor's degree in aerospace engineering or in a related engineering discipline, such as mechanical engineering or engineering physics, is required.
A master's degree or doctorate in a related engineering discipline may be required.
Licensing by a provincial or territorial association of professional engineers is required to approve engineering drawings and reports and to practise as a Professional Engineer (P.Eng.).
Engineers are eligible for registration following graduation from an accredited educational program, and after three or four years of supervised work experience in engineering and passing a professional practice examination.

לעומת זאת, תארים כמו מנהל עסקים לא דורשים licensing כלשהוא

לגבי הביקוש למקצועות, או הדרישה לתארים מצד הפרובינציה, משאיר לאחרים.

לצפיה ב-'דבר נוסף'
דבר נוסף
27/11/2017 | 20:05
76
במידה ותהגר, תהיה בהתחלה תושב קבע ולא אזרח. אחד ההבדלים (למעט דרכון והזכות להצביע) היא היכולת לעבוד במשרות עם סווג בטחוני גבוה
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
27/11/2017 | 22:31
55
בהחלט אקח בחשבון, תודה רבה על התגובה המהירה :)
לצפיה ב-'תגובה של היועצת הגירה ל-tohappy'
תגובה של היועצת הגירה ל-tohappy
04/12/2017 | 01:31
1
49
אם מטרתך הוא בסופו של דבר להגר לקנדה, אני מציעה לך לשקול לימודי תואר שני באונטריו. יש לפרובינציה של אונטריו תוכנית שמאפשרת לסתודנטים בינלאומים המסיימים תואר שני באונטריו לאחר לפחות שנה של לימודים אקדמים באונטריו להגיש בקשה לתושבות קבע דרך התוכנית הזאת ולא דרך המאגר אקספרס אנטרי.
למעוניינים יש את אותו תוכנית למסיימי PHD אבל דרוש לפחות שנתיים של לימודים באונטריו.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'שכר לימוד'
שכר לימוד
08/12/2017 | 17:57
24
תודה רבה ננסי!
תקני אותי אם אני טועה, אך מדובר בשכר לימוד של כ-40,000 דולר לשנה?

תודה רבה
לצפיה ב-'השלמת פרטים חסרים של בקשת PR'
השלמת פרטים חסרים של בקשת PR
25/11/2017 | 17:08
1
108
היי,

אתמול קיבלתי תשובה באימייל על PR שהגשתי ובתשובה נאמר לי שחסרים פרטים שעליי להשלים.

שנכנסתי לאתר cic.gc.ca כדי לנסות ולהשלים את המידע החסר, ראיתי שאני לא יכול לערוך שום דבר. למישהו יש ניסיון עם מקרה כזה? מה אני צריך לעשות כדי להשלים את המידע?
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה'
תשובה של היועצת הגירה
27/11/2017 | 01:55
91
לא ציינת איזה סוג של בקשה. לפעמים מבקשים מסמכים מקוריים אז הצעדים שונים ממה שאגיב כאן. 
בדרך כלל אפשר להוסיף מידע דרך Case Specific Inquiry באתר של CIC.
בהצלחה

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'הגירה בגיל 41'
הגירה בגיל 41
25/11/2017 | 10:51
3
197
שלום לחבריי הפורום , אני כרגע עושה הסבה לסיעוד , משמע רק בגיל 34 , אני יהיה מוסמך בתור אח , יש לי כבר מקום עבודה בבית החולים (כרגע שם בתור כוח עזר) , התוכנית שלי היא לעבוד בארץ 3 שנים  ,לצבור ניסיון ,לצאת להשתלמיות וכוי ..ואז להירשם ללימודי תואר שני בקנדה בסיעוד .
לפי הבנתי מי שלמד בקנדה במשך שנתיים ויותר זכאי לויזת עבודה ל3 שנים .

עכשיו החשש שלי הוא  שמפאת גילי והניסיון הדל שיש לי ביחס לגילי יהיה לי לא קל לקבל תושבות קבע? 

בוא נניח לרגע שהצלחתי להתקבל ולסיים תואר שני בקנדה בסיעוד ,לעבור את מבחן הסמכת האחיות בקנדה ולמצוא מעסיק.

בגיל 41 אני יהיה זקן ,בעל שני תארים ,3 שנות ניסיון  בארץ,ו1-3 שנות ניסיון בקנדה.

מתי כדאי להגיש את הבקשה לתושבות קבע ,אחרי שנת ניסיון או לחכות עוד שנתיים ושלוש ואז להגיש בקשה?

יש לציין גם שעבדתי במד"א במשך 10 שנים ואני כרגע ממשיך שם כמה שעות בחודש בתור התנדבות ,אז עולם הרפואה לא זר לי ,מה גם שאני מקווה להתנדב במקבילה של מד"א של קנדה, אם זה בשביל לעזור לי להוכיח שאני מתאקלם בצורה נאותה או בגלל שאני עדיין אוהב לעשות את זה בשביל הנשמה :)

אז מה הסיכוי בעצם?

לצפיה ב-'בן כמה אתה עכשיו ?'
בן כמה אתה עכשיו ?
25/11/2017 | 22:56
1
136
אני מנסה להבין ממה שכתבת, אבל אם אתה בן 34, אתה מדבר על משהו שיקרה עוד 7 שנים - והאמת שאי אפשר לדעת מה יהיו החוקים/תקנות/החלטות עוד 7 שנים. סביר גם שהסטטוס המשפחתי ישתנה ? או לחלופין במידה ואתה רווק אולי תכיר קנדי/ת במהלך הלימודים ואז הכל יותר פשוט.
לצפיה ב-'כרגע בן 33'
כרגע בן 33
26/11/2017 | 02:55
116
עוד כשנה מסיים ומתחיל לעבוד בבית החולים שבו אני עובד כרגע ככוח עזר +3 שנים לצבירת ניסיון וידע , סה"כ כ4 שנים מהיום אני מתכננן לנסות להתקבל לתואר שני בסיעוד בקנדה .
סטטוס משפחתי היה והשתנה.. אבל בכל זאת אני מתכננן עוד שנה לחפש מישהי ברצינות ואם לא אז קנדית ואם לא אז פליפינית

דרך אגב , לפי מה שקראתי באחד האתרים , תואר שני שווה לתואר ראשון מבחינת הזכאות לאישור עבודה זמני = שלוש שנים .
אבל כתוב גם שאישור עבודה אחרי הלימודים הוא בהתאם לזמן שלמדת בקנדה , כלומר שנת לימודים מזכה אותך ברישיון עבודה זמני של שנה ,שנתיים לימודים -שנתיים רישיון עבודה , אז מה נכון פה בעצם?

הPGWP , הרישיון  העבודה הזמני  אחרי הלימודים מאפשר למעסיק להעסיק אותך בלי כל מיני ביוקרטיות כמו MLO ומאפשר לך לחפש עבודה לאורך ורוחב קנדה בכל הפרובינציות בקנדה ,זה נכון?

תודה על התשובות .

לצפיה ב-'על פני הדברים לא הגיוני לחכות'
על פני הדברים לא הגיוני לחכות
09/12/2017 | 05:56
31
שלום רב,

קבלת הסמכה כאח בקנדה על סמך תואר ישראלי היא לא פשוטה, ומצד שני תואר שני הוא יקר.
אמרת שאתה עושה הסמכה לסעוד - מהי ההשכלה הנוכחית שלך?
לא בטוח שלא עדיף לך פשוט ללמוד סעוד בקנדה אם המטרה שלך היא הגירה.
האם תוכל לתת יותר פרטים על מצבך הנוכחי?
יש גם תוכניות שונות לפי פרובינציות, ביחס לתושבות הקבע - להיכן אתה מעוניין לעבור?
לגבי השאלה הספציפית היא מאוד תאורטית כרגע, השאלה אם להגיש אחרי שנה או יותר היא לא השאלה שאתה צריך לשאול עכשיו. אסטרטגיה היא חשובה, אבל יש שאלות מוקדמות יותר שצריך לענות עליהן בתכנון.
לגבי ההתנדבות במד"א - הרי שבקנה באמבולנסים עובדים פרמדיקים, וזהו גם מקצוע שניתן ללמוד בקולג'.
תוכל לכתוב לי כאן או לדבר איתי ישירות.
בברכה,
ליאור איזנפלד, עו"ד (קנדה וישראל)
טלפון: 072-2587787, 053-7277505
לצפיה ב-'מה התהליך מבחינת זמנים לאחר הגשת בקשה לPR?'
מה התהליך מבחינת זמנים לאחר הגשת בקשה לPR?
23/11/2017 | 21:34
1
122
לא הצלחתי להבין מבחינת זמנים, לאחר קבלת ITA יש עד 90 יום להגיש את הבקשה והטפסים לPR, מה קורה לאחר מכן?
האם חייב להגיע לקנדה מיידית עם קבלת הPR? האם יש טווח זמנים מסוים?
אשמח למידע בנושא.
תודה :)
תשובה של היועצת הגירה
27/11/2017 | 01:51
80
נדמה לי שכבר עניתי לך למייל ששלחת לי, אבל אענה פה שאחרים יקבלו את המידע. 
לאחר הגשת הבקשה זה בטיפול על ידי רשויות ההגירה בממוצע של 6 חודשים. כשיונפקו הויזות לתושבות קבע, תוקפם נקבע על פי התאריך שעברתם בדיקות רפואיות. התוקף של הויזות זה בדיוק 12 חודשים מהיום שעברתם את הבדיקות הרפואיות. 
כל המשפחה חייבת להיכנס לקנדה בכדי לקבל את הסטטוס של תושב קבע לפני שפג תוקף הויזות. מותר למועמד הראשי להיכנס קודם או ביחד עם המשפחה. 
אחרי הכניסה וקבלת תושבות קבע, חובה לשהות בקנדה 3 שנים בתוך כל 5 שנים כדי לשמור על הסטטוס של תושב קבע.    

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'האם צריך לעבור מבחן טויפל או איילץ כדי להירשם ללימודים ?'
האם צריך לעבור מבחן טויפל או איילץ כדי להירשם ללימודים ?
21/11/2017 | 07:42
2
116
עברנו בתחילת התהליך שלנו את מבחן איילץ. שנה הבאה מתוכנן הלנדינג... השאלה אם נצטרך לעבור מבחן כלשהו שוב או מספיק פעם אחת? ואם מספיק שעברנו איילץ בעבר, האם חשוב שהוא עדיין יהיה בתוקף או לא?
תודה מראש
לצפיה ב-'תצטרכו'
תצטרכו
21/11/2017 | 17:14
93
IELTS General תקף להגירה אבל לא ללימודים, IELTS Academic תקף ללימודים אבל לא להגירה, TOEFL תקף ללימודים בלבד.
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה ל-Pazanchik'
תשובה של היועצת הגירה ל-Pazanchik
23/11/2017 | 02:37
94
לכל מוסד לימודים יש דרישות שונות. בחלק אתה יכול לעבור מבחן שלהם. כדאי לבדוק את הדרישות באתרים של המוסדות לימודים שמעניינים אותך.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'קבלת מייל מקהילה יהודית מניטובה'
קבלת מייל מקהילה יהודית מניטובה
22/11/2017 | 10:17
1
166
שלום,
האם אני יכול לשלול לדליה מייל חזרה בזמן שאני הגשתי ITA לפרובינציה אחרת? אני פשוט לא קיבלתי נומיניישן עדיין ונראה הגיוני לפתוח עוד אופציות.
תשובה של היועצת הגירה
23/11/2017 | 02:20
143
השאלה שלך לא ברורה.
רוב הפרובינציות נותנים מכתב התעניינות למועמדים שהם מעוניינים שיגישו להם בקשה לנומינישן. ורובם לא מאפשרים להגיש מועמדות לנומינישן לפני שאתה מקבל את המכתב התעניינות.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'סירוב לויזת תייר'
סירוב לויזת תייר
21/11/2017 | 11:56
3
169

השאלה בעיקר לעורכי דין/יועצי הגירה, אבל כל עצה מבעל נסיון תתקבל בברכה.
יש לי חברה עם דרכון תאילנדי שרוצה לבוא לבקר בקנדה. היא סורבה כי הם לא מאמינים שהיא תחזור לתאילנד בסוף הביקור (אין לה שום כוונה להישאר פה)
יש לה כסף לממן את הביקור, הזמנה לביקור ממני ועבודה קבועה בכמה שנים האחרונות.

האם יש משהו שבעל מקצוע יכול לעזור? האם הגשה דרך בעל מקצוע ולא לבד יכולה להשיג תוצאה חיובית או ששורה תחתונה זה אותו הדבר?
האם ניתן להציע  ערבון כספי לכך שהיא תצא מקנדה בסוף הביקור?
אין לה בעיה לשלם על השירות אם זה יביא לתוצאה חיובית. תודה.

תשובה של היועצת הגירה
23/11/2017 | 02:13
2
110
אני תוהה איזה מסמכים והוכחות היא מסרה ביחד עם הבקשה. באופן עקרוני כשפונים אלי לייעוץ וייצוג אחרי שסורבה בקשה, אני קודם כל מזמינה העתק של הבקשה, מסמכים ורישומים של רשויות ההגירה מהרשויות, כדי לראות מה באמת קרה. יש בהחלט מקרים שאחרי סירוב ניתן לקבל תשובה חיובית על הבקשה השניה.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'איך אפשר ליצור איתך קשר להתייעצות?'
איך אפשר ליצור איתך קשר להתייעצות?
23/11/2017 | 05:11
1
67
באימייל המצורף?
תשובה של היועצת הגירה
27/11/2017 | 01:29
42
האימייל שלי nancylewin@live.com

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

לצפיה ב-'טורונטו או אוטווה'
טורונטו או אוטווה
20/11/2017 | 22:50
5
213
שלום לכולם.
אני בן 18 וחצי ומתכנן להתחיל ללמוד בקנדה שנה הבאה(ספטמבר) לימודי תואר ראשון באוניברסיטה, תוכנית מדעי המחשב.
כרגע אני נמצא בהתלבטות בין טורונטו לאוטווה.
הסיבה העיקרית שאני חושב על אוטווה היא מבחינה כלכלית של שכר דירה ולימודים
זה יקל עליי מאוד.
מצד שני טורונטו מדברת אלי יותר מהרבה בחינות...אני מאמין שיהיה לי שם יותר קל להכיר אנשים וגם בכללי המקום נראה יותר חי וכיפי(לפחות ככה זה נראה ביוטיוב).
הייתי שמח לשמוע מה דעתכם, בעיקר מאנשים שחיים בטורנטו\אוטווה.
תודה.

לצפיה ב-'טורונטו כנראה '
טורונטו כנראה
21/11/2017 | 13:43
160
טורונטו רחוקה מאד מתל אביב והכל נסגר בשעה די מוקדמת, אבל באוטווה זה נסגר בשעה עוד יותר מוקדמת וכבר בסביבות 7 בערב הדאון טאון של אוטווה נראה כמו בית קברות.
אבל, וזה אבל די גדול, אני מניח שאתה לא אזרח קנדי, מה שאומר שצריכים לאשר לך ויזת לימודים, והבעיה השניה היא שלתושב זר שנת לימודים עולה מעל 40000$ לא כולל מגורים ומחיה.
לצפיה ב-'UofT is a relatively good uni for CS'
UofT is a relatively good uni for CS
21/11/2017 | 21:42
3
108
It has a very strong machine learning group.
Or at least it did before everyone started working in the industry.

לצפיה ב-'אם יש לו 42000$ לשנה לשכר לימוד ועוד 12000$ למעונות'
אם יש לו 42000$ לשנה לשכר לימוד ועוד 12000$ למעונות
21/11/2017 | 23:10
86
לצפיה ב-'It's not "relatively good", it's the best in Canada for CS'
It's not "relatively good", it's the best in Canada for CS
21/11/2017 | 23:22
1
105
With Waterloo a close second
לצפיה ב-''
22/11/2017 | 23:21
20
לצפיה ב-'לנדינג בקנדה - האם צריך להוציא ויזה לקנדה?'
לנדינג בקנדה - האם צריך להוציא ויזה לקנדה?
19/11/2017 | 20:23
4
130
שלום לכולם, מגיעים מישראל לקנדה אחרי שקיבלנו הזמנה לתושבות קבע דרך אקספרס אנטרי: COPR

השאלה: אם יש לנו COPR, ואנחנו אזרחי ישראל, האם צריך להוציא   eTA? מצאתי תשובות סותרות באינטרנט. אודה לעזרתכם.

לצפיה ב-'בשביל 7 דולר לאדם שעולה לעשות eTA לא מבינה בכלל את ההתלבטות'
בשביל 7 דולר לאדם שעולה לעשות eTA לא מבינה בכלל את ההתלבטות
20/11/2017 | 13:13
75
לצפיה ב-'תשובה מאתר ה CIC'
תשובה מאתר ה CIC
20/11/2017 | 19:06
120
לצפיה ב-'מניסיון אישי'
מניסיון אישי
20/11/2017 | 20:26
117
מספיק COPR, לא צריך ויזה. אבל -

במקרה שלי, הדיילים בשדה ביקשו את הויזה. כשאמרתי שמספיק COPR הם לקחו לי את האישורים (היחידים שיש לי) והלכו ל 20 דקות. הם גם התקשרו לקנדה ולברר ולבסוף אישרו שזה מספיק ולא צריך ויזה

מסקנה, עדיף לשלם 7$ לאדם
לצפיה ב-'תשובה של היועצת הגירה ל-DaWinner'
תשובה של היועצת הגירה ל-DaWinner
20/11/2017 | 23:59
112
מי שמחזיק ב-COPR אינו צריך eTA שמיועד לאנשים מארצות שאינם צריכים ויזות תייר בכדי לטוס לקנדה בתור תיירים או למטרת תושבות ארעית.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
Toronto, Ontario, Canada

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

DRSI Law Office
הגירה, ויזה ואזרחות בחו"ל
פורום אזרחות בבריטניה וארה
מעוניינים באזרחות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה