לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1422714,227 עוקבים אודות עסקים

פורום תקשורת חזותית

תקשורת חזותית נוכחת במגוון עצום של מדיות אך בבסיסה דבר אחד - העברת מסר בין אדם לחברו באמצעים חזותיים. תקשורת חזותית זה לא רק עיצוב גרפי!. תקשרות חזותית זה גם איור, עיצוב למדיה האינטראקטיבית ועוד. זה בעצם עיצוב מסר זה באמצעות צבע, צורה, מקצב, טיפוגרפיה וחומר זהו תחום מקצועי עשיר ומרתק המתפרש על פני עולם שלם של אמצעי תקשורת.

בפורום זה משתתפים מקצוענים מתחומי התקשורת החזותית (עיצוב גרפי לדפוס ולמדיה האינטראקטיבית איור ועוד) יחד עם סטודנטים, מתעניינים וחובבים, כולם תחת קורת גג אחת תוך כיבוד איש את רעהו.

גלישה נעימה! 

אודות הפורום תקשורת חזותית

תקשורת חזותית נוכחת במגוון עצום של מדיות אך בבסיסה דבר אחד - העברת מסר בין אדם לחברו באמצעים חזותיים. תקשורת חזותית זה לא רק עיצוב גרפי!. תקשרות חזותית זה גם איור, עיצוב למדיה האינטראקטיבית ועוד. זה בעצם עיצוב מסר זה באמצעות צבע, צורה, מקצב, טיפוגרפיה וחומר זהו תחום מקצועי עשיר ומרתק המתפרש על פני עולם שלם של אמצעי תקשורת.

בפורום זה משתתפים מקצוענים מתחומי התקשורת החזותית (עיצוב גרפי לדפוס ולמדיה האינטראקטיבית איור ועוד) יחד עם סטודנטים, מתעניינים וחובבים, כולם תחת קורת גג אחת תוך כיבוד איש את רעהו.

גלישה נעימה! 

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

רוצים ללמוד תקשורת חזותית? מועמדים? יש לכם שאלות בקשר ללימודים? לחצו על הלינק למידע.
הנהלים עודכנו! פעם ראשונה שלכם בפורום (וגם אם לא)? הכנסו וקראו. :)
שלום לכולם וברוכים לפורום תקשורת חזותית בתפוז.
פורום זה מקיף את כל תחומי התקשורת החזותית ופותח את דלתיו בפני אנשי מקצוע, סטודנטים וחובבים.
כדי לשמור על סדר ועניין אני מבקשת שתכבדו את חוקי הפורום.

ולהלן הם:

1.
אין לפרסם בפורום ללא קבלת אישור מתפוז. פרסום ללא אישור יימחק ללא התראה מוקדמת. כמו כן, גם הודעות שיש בהן לשון הרע, הוצאת דיבה, הפרת תקנון תפוז וכו'- יימחקו ללא התראה מוקדמת.

2.
אם אתה מעצבים שמעוניינים לפרסם את עצמכם, יש לפרסם זאת בלוחות הפורום ולא על גבי הפורום עצמו.

3.
שאלות בנוגע למוסדעות הלימוד והיכן כדאי ללמוד- נשאלו בעבר בפורום. מומלץ להריץ חיפוש לפני שמעלים שאלה חדשה, וכן- יש לשרשר את השאלה לשרשור הרלוונטי לשאלות בנוגע ללימודים. 
 אם יש מידע לדעתכם שכבר אינו עדכני, אנא עדכנו אותי.

4.
אל תפחדו לשתף ואל תחששו מביקורת. כולנו לומדים מזה בסופו של דבר. :)
** יחד עם זאת, שימו לב שאם הגולש ציין מפורשות שאינו מעוניין בביקורת, אין להעביר ביקורת על עבודותו על גבי הפורום! 

5.
כאשר אתם מגיבים וכותבים ביקורת, נסו לנסח אותה בצורה נעימה ולא תוקפנית. נמקו מדוע אתם חושבים כך. 

6.
גם ביקורות שלילית רצוי להתחיל בנקודה חיובית.

7.
אפשר לשלוח אלי תמיד הצעות, בקשות ורעיונות לשיפור ואני אשמח לענות ולראות כיצד ניתן לקדם זאת.  ביקורת לגבי אופן ניהול הפורום והתנהלותו- נא לשלוח אלי במסר.
אין להעביר ביקורת על אופן הניהול על גבי הפורום.

8. 
שמרו על תרבות דיון ועל שפה נאותה. גם אם אינכם מכירים את חברי הפורום האחרים, בסופו של דבר הפורום פתוח לכולם ויהיה כאן נחמד יותר אם כולם יכבדו איש את רעהו וינהגו בנימוס. 
אין מקום להודעות בעלות נימה מזלזלת או תוקפנית.

* בחלק מהסעיפים, הקרדיט לפודיום6 וירונימוס, מנהלי הפורום הקודמים.

המשך >>

לצפיה ב-'נפתח פורום חוזרים לארץ'
|דגל|נפתח פורום חוזרים לארץ
30/05/2013 | 15:14
13
אחרי שנים ארוכות בחו"ל החלטתם לעשות שינוי ולחזור לארץ? נגמרה תקופת הרי-לוקיישן? בין אם אתם רק חושבים על האופציה, או העמסתם מכולה, או כבר מרגישים "ותיקים" בארץ, אתם מוזמנים לחלוק מהידע שלכם ומהחוויות.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'על עיצוב האלבום החדש של בון ג'ובי'
על עיצוב האלבום החדש של בון ג'ובי
26/05/2013 | 11:28
3
137
לצפיה ב-'אנשים עלולים לחשוב'
אנשים עלולים לחשוב
27/05/2013 | 13:04
91
שהם נכנסו בטעות לפורום של בון גו'בי :
קודם ההודעה שלי ומתחת ההודעה עם שם אחד מהלהיטים הגדולים שלהם "Wanted dead or alive"

פעם הייתי שומע אותם - היום אני רק מתעדכן.

עיצוב האלבום נראה מאד מושקע יצירתי וייחודי - אני חושב שהם הרוויחו בצדק את 2 הלינקים שפרסמתי.
לצפיה ב-'אנקדוטה (ביצועיסטית) בנוגע למופע שלהם'
אנקדוטה (ביצועיסטית) בנוגע למופע שלהם
28/05/2013 | 05:25
1
73
להלן סיפור אמיתי עם מוסר השכל לצעירים פה, שלא יחזרו על שגיאותיי:

הבוס הראשון שלי מלפני שבע שנים מאוד חיבב אותי והרבה שנים לאחר שכבר הפסקנו לעבוד יחד היה שולח לי עבודות שנקרו בדרכו, בין אם זה מידול של מפלצת לפרסומת או עבודות קטנות לקליפים.  לחזור הביתה מיום עבודה ארוך ולעבוד פרילאנס בבית זה לא משהו שאי פעם אהבתי, אבל הבחור באמת אחלה וגם הפרוייקטים כיפים...לשתות בירה בסופ"ש תוך כדי קצת קומפוזיטינג על קליפ של הצ'ילי פפרס? למה לא.

אז לפני כמה חודשים הוא פנה אלי בנוגע לפרוייקט שקיבל על המופע החי של בון ג'ובי...לא משהו גדול או מסובך...הלוגו שלהם, הלב עם הפגיון בתוכו וכנפי המלאך.  הם צריכים הולוגרמה זזה של זה.  מידול פשוט בתלת, ממש מעט שעות.  באותו זמן הייתי מאוד עסוק בעבודה ובבית עם שתי ילדות קטנות שלאחת צומחות שיניים והיא מסרבת לישון.  החברה שלי גם שונאת כשאני עושה פרילאנס בלילה ואני אשכרה צריך להחביא את זה ממנה...קיצר, לא רציתי את הפרוייקט, בכלל, אבל ואללה הבוס הראשון, הרבה זמן אני מכיר אותו, והפרוייקט קצצצצצצר...אז הסכמתי.

מיום ליום דחיתי את ההתחלה, כל הזמן מצאתי תירוצים לעצמי למה לא להתחיל וכמה צ'יק צ'ק זה יהיה...ובסוף התחלתי את זה ביום האחרון, הגשתי גם באיחור (קל), גם לא משהו (לטעמי).  האמת שהתביישתי ובסוף בכלל לא ביקשתי כסף על זה...

...אז זהו, שזה לא משנה.  האיש הזה סמך עלי שאגיש בזמן עבודה ברמה מסויימת.  להגיש גם שעה/שעתיים באיחור עבודה ברמה פחותה ממה שהוא התרגל אליה...זה די שבר את הקשר המקצועי שלי איתו.  מה שאני מנסה להעביר זה שברמה מסויימת של פרוייקטים הכסף הוא זניח ללקוח.  זה שלא ביקשתי כסף לא מעניין אותו.  לא רק שלא ראיתי יותר פרוייקטים ממנו, הבנאדם גם רצה ממני בעבר שאהיה ראש צוות תלת בחברה שהוא ניהל ובעתיד כנראה שזה לא יעלה על דעתו.

לא משנה כמה זמן עבדתם עם/הרשמתם בחור/ה, You are only as good as your last job...אז המוסר השכל הוא שעדיף להגיד לא לעבודה שלא בטוחים שהולכים להגיש בזמן וברמה מספקת, עם כל האי-נעימות שבדבר, כי התחליף הרבה יותר גרוע.
לצפיה ב-''
30/05/2013 | 08:49
6
לצפיה ב-'Wanted, Dead or alive '
Wanted, Dead or alive
22/05/2013 | 21:24
8
117
או במילים אחרות: משרות דרושים.
לצפיה ב-'דרוש מעצב גרפי'
דרוש מעצב גרפי
22/05/2013 | 16:20
125
עבור חברת גיימינג בינלאומית הממוקמת במרכז הארץ דרוש מעצב גרפי.
דרישות:
בוגר שנקר / בצלאל / ויצ"ו / חולון
בעל שליטה מלאה בתוכנות אדובי: פלאש פוטושופ אילוסטרייטור
הכרות עם unity - יתרון
הכרות עם XAML - יתרון
בעל עין לפרטים הקטנים
קו"ח ל: jobs@diwip.com
לצפיה ב-'משרת עבודה שהתפרסמה אצלנו בפייסבוק היום '
משרת עבודה שהתפרסמה אצלנו בפייסבוק היום
( לעמוד שלי בתפוז )
20/05/2013 | 10:17
4
170
למי שמעוניין

דרוש מעצב גרפי!
עבור חברת גיימינג בינלאומית הממוקמת במרכז הארץ דרוש מעצב גרפי.
דרישות:
הכרות עם unity - יתרון
הכרות עם XAML - יתרון
בעל עין לפרטים הקטנים
לצפיה ב-'שימו לב!'
שימו לב!
20/05/2013 | 10:26
3
151
שאותה מודעה התפרסמה גם בפורום הזה (עדיין מופיעה באותו עמוד).
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
רק ששם ביקשו ביצועיסט. כנראה עקב הדיון הסוער החליטו לפרסם אותה שוב בפורמט מעט שונה בכדי למשוך יותר אנשים.
אם אתם מעצבים ומגישים מועמדות וודאו כי אכן מדובר בתפקיד של עיצוב ולא ביצוע.
שימו לב גם שהרבה פעמים חברות מציגות את עצמן כחברות משחקים. אבל בעצם מתמקדות רק במשחקי קלפים והימורים. לא שאני אומר שכאן המקרה. אבל אם יש אנשים שהדבר מפריע להם שווה לבדוק.

לגבי סולו - אם אתם רוצים לפרסם את עצמכם לפחות תעשו את זה עם משרות מעודכנות. אתם מסתובבים פה הרבה יחסית בפורום עם הודעות פרסומת. לא יזיק אם תקראו גם מה שקורה מסביב.
לצפיה ב-'דבר נוסף לסולו'
דבר נוסף לסולו
20/05/2013 | 10:27
2
110
סולו אפילו הגבתם לאותה הודעה כשהתפרסמה בפורום. אז מה הרעיון לפרסם אותה שוב כאן?
לצפיה ב-'הם פרסמו אותה שוב אצלנו בקבוצה להלן הקישור'
הם פרסמו אותה שוב אצלנו בקבוצה להלן הקישור
( לעמוד שלי בתפוז )
20/05/2013 | 10:46
1
101
כי הם פרסמו אותה שוב אצלנו בקבוצה לפני מספר ימים
https://www.facebook.com/groups/SGRAPHICDESIGNONLINE/
לצפיה ב-'ליתר דיוק פרסמו שובלפני 17 שעות מצב תצלום מסך'
ליתר דיוק פרסמו שובלפני 17 שעות מצב תצלום מסך
( לעמוד שלי בתפוז )
20/05/2013 | 10:52
123
לצפיה ב-'דרוש/ה בדחיפות גרפיקאי/ת!'
דרוש/ה בדחיפות גרפיקאי/ת!
( לעמוד שלי בתפוז )
24/05/2013 | 08:51
147
דרוש/ה בדחיפות גרפיקאי/ת!
לעיצוב מוצרי הפרסום של פסטיבל נווה יוסף לתיאטרון קהילתי בחיפה
מוצרי הפרסום כוללים: תכנייה, פוסטרים, גלויות לדיוור ישיר, פליירים, פרסומי חוצות ומודעות לעיתונים ולרשתות החברתיות.
העבודה הנה בעבור תמורה סמלית והיא מהווה אתגר מקצועי גדול ושירות לקהילה.
ליצירת קשר: 04-8129268
לצפיה ב-'הצעת עבודה שהתפרסמה בקבוצה שלנו למי שמעוניין'
הצעת עבודה שהתפרסמה בקבוצה שלנו למי שמעוניין
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2013 | 12:49
57
דאטה פרו פרוקסימטי מחפשת ביצועיסט/ית למשרה זמנית עם אופציה לקבועה.

תיאור התפקיד ודרישות בסיסיות:
ניסיון של שנה מינימום, אחריות, יסודיות, יכולת עמידה בתנאי לחץ, מוסר עבודה גבוה ויחסי אנוש מעולים.

שליטה מלאה בתוכנות 6CS-Adobe CS4 – אינדיזיין, אילוסטרייטור ופוטושופ.
ידע וניסיון בסגירות לדפוס – חובה.
ניסיון בפלאש – יתרון.

העבודה במשרה מלאה וכוללת משמרות ערב.
קו"ח בצירוף תיק עבודות יש לשלוח למייל: jobs@datapro.co.il
לצפיה ב-'שאלות מטיילות לכאן '
שאלות מטיילות לכאן
25/05/2013 | 15:33
12
41
לצפיה ב-'מחפש משחקונים לילדים בפורמט ווקטורי'
מחפש משחקונים לילדים בפורמט ווקטורי
25/05/2013 | 12:41
30
למישהו יש לינק למשחקונים חינמיים לילדים בפורמט וקטורי ? הכוונה למבוכים / פאזלים / חיבור קווים / דפי צביעה וכו'....
לצפיה ב-'לכה סלקטיבית...'
לכה סלקטיבית...
23/05/2013 | 17:49
9
76
אני מכינה ברושור ללימודים, אשמח אם מישהו יוכל בבקשה לרשום איך אני מגדירה עבור הדפס את האזורים ללכה סלקטיבית...האם צריך להשאיר סלאג? אילו צבעים להגדיר ואיך? ואיך הצבעים שאני מגדירה מסתדרים עם הצבעים הקיימים? בקיצור אשמח לעזרה, תודה!
לצפיה ב-'אף אחד לא מבין בלכה סלקטיבית??'
אף אחד לא מבין בלכה סלקטיבית??
24/05/2013 | 08:29
4
40
??
לצפיה ב-'לא קשור להבנה'
לא קשור להבנה
25/05/2013 | 02:11
54
פני לבית דפוס שאת מתכוונת להדפיס בו את הלכה הסלקטיבית ותשאלי איך זה עובד, זה יכול להיות שונה ממה שאני אגיד לך עכשיו איך עושים את זה בד"כ
-
זה קובץ נפרד בשחור לבן, כשהשחור זה החלקים עם הציפוי המבריק
לצפיה ב-'לשאלתך'
לשאלתך
25/05/2013 | 15:38
2
52
אולי זה יעזור...
לצפיה ב-'וואו, תודה! עזר מאד!'
וואו, תודה! עזר מאד!
25/05/2013 | 17:09
1
37
וניתן להדפיס עם לכה רק בפרוצס או גם בלייזר?
לצפיה ב-'לא בטוחה לגבי זה'
לא בטוחה לגבי זה
25/05/2013 | 17:28
31
כדאי לשאול בבית הדפוס.
לצפיה ב-'בדרך כלל מדובר בצבע חמישי בקובץ'
בדרך כלל מדובר בצבע חמישי בקובץ
25/05/2013 | 09:30
2
45
תבחרי פנטון ותעשי את החלקים שאת רוצה בפנטון הזה
זה צריך לשבת בשכבה נוספת מעל המקור
ולא לשכוח overprint
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
25/05/2013 | 13:40
7
לצפיה ב-'צודק במאה אחוז תבחרי פנטון '
צודק במאה אחוז תבחרי פנטון
( לעמוד שלי בתפוז )
25/05/2013 | 13:51
20
לצפיה ב-'עניתי לך בפורום השני'
עניתי לך בפורום השני
25/05/2013 | 14:08
14
לצפיה ב-'התייעצות - שנקר או בצלאל?'
התייעצות - שנקר או בצלאל?
02/06/2013 | 12:47
74
היי,

התקבלתי לאחרונה ל2 המוסדות הנ"ל, אני תושב המרכז ומתבקש שאלמד בשנקר, אך לאחרונה אני שומע המון שמועות לגביי קשיים כלכליים של בשנקר והמון דברים טובים על בצלאל, רציתי לשמוע את דעתכם והאם יש אמת בשמועות האלה.
בנוסף, בשנקר לומדים על מאק או PC?

ותודה מראש(:
לצפיה ב-'מכירה, קניה, ושאר ירקות. '
מכירה, קניה, ושאר ירקות.
25/05/2013 | 15:36
1
26
אנשים כאן לא ממש עושים שימוש בלוחות הפורום, לכן החלטתי לפתוח שרשור מסודר למכירה, קניה והחלפה של פריטים שקשורים לנושאי הפורום.
אם יש לכם פריט כזה שברצונכם למכור או להחליף, עדכנו זאת כאן.

מפרסמים- הפורום אינו הבמה לפרסם את העסק שלכם! תודה.
לצפיה ב-'למכירה קורסי עיצוב גרפי במנטור- במחיר מצוין!'
למכירה קורסי עיצוב גרפי במנטור- במחיר מצוין!
24/05/2013 | 00:08
62
אני מוכרת את הקורסים שקניתי בעיצוב גרפי במנטור תל אביב.
קורס פוטושופ, קורס אינדיזיין, וקורס אילוסטרייטור(שלקחתי ממנו 5 שעורים)

הקורסים מתקיימים בימי א' וד' בבוקר
אבל יתכן ואשפר להחליף יום.
כל המעוניין נא לפנות אלי בטלפון בלבד
054-4450913

לצפיה ב-'מתעניינים בלימודים? לכאן '
מתעניינים בלימודים? לכאן
22/05/2013 | 21:23
40
103
לצפיה ב-'קונספט דיזיין '
קונספט דיזיין
22/05/2013 | 09:51
201
היי, אני חושבת על ללמוד קונספט דיזיין (יש לי רקע בעיצוב, אני כבר עובדת בתחום) ,בכל מקרה -  אני יודעת על המסלול של המכללה לאנימציה (פעם בשבוע במשך שנה וחודשיים) ועל המסלול ב frame by frame, (למרות שאני מעדיפה ללמוד באופן אישי, ולא דרך מחשב כמו שמציעים פריים ביי פריים).  האם מישהו יכול להציע לי לימודים במקום אחר, או להמליץ על אחד מהמקומות שהזכרתי ? תודה!!! אשמח להערות והארות.
לצפיה ב-'מכללת כנרת VS אוניברסיטת אריאל.'
מכללת כנרת VS אוניברסיטת אריאל.
21/05/2013 | 14:29
1
112
אני רוצה ללמוד הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית.
אחרי הרבה בירורים וימים פתוחים, אני מתלבט בין כנרת לאריאל.
יש פה סטודנטים משם? אתם מכירים את המוסדות?
בעקרון הבנתי שכנרת יותר נחשבים בשוק, אבל אריאל היא אוניברסיטה..
מה אומרים?
לצפיה ב-'לומד תקשורת אינטראטיבית באריאל '
לומד תקשורת אינטראטיבית באריאל
23/05/2013 | 18:10
123
אני לומד במגמה באריאל ויש מלא קורסים ב אינטרנט פס-רחב, טלוויזיה אינטראקטיבית, שידורי לווין, טלפונים סלולאריים ,כתיבת תסריטים, עיצוב גראפי, צילום ועיבוד תמונה, אנימציה, וידאו, עיצוב מוצר, תלת מימד, עיצוב ממשק משתמש, תכנות וניהול מאגרי מידע.
הרבה חברה שנה מעלי שסיימו השתלבו ההיי-טק` כ- Webmasters  ובעוד תפקידים אם תרצה שווה לך לדבר עם ראש החוג רינת סופר, אחלה בחורה
לצפיה ב-'עדיין אין לי כישרון - רק פוטנציאל.. לא מספיק!'
עדיין אין לי כישרון - רק פוטנציאל.. לא מספיק!
17/05/2013 | 12:27
18
271
[לא באתי להתמרמר, באתי להזהיר מועמדים שעתידים לבוא...]

מקומות כמו שנקר ובצלאל שטוענים שאין צורך בידע מוקדם, שלא צריך לדעת לצייר ורק צריך שיהיה לך "את זה"... זה הכל שקרים!!
הם גם אומרים שהם מעדיפים שלא נעשה מכינה, אבל יש להם מכינה.
ואת התיק עבודות הם מצפים שנעשה תוך שבוע בין המבחן קבלה לראיון.
אלא אם אתה איזה גאון/עילוי או צייר מטורף שמצייר מגיל 6 לא יסתכלו עליך בכלל (וחבל..).
שלא נדבר על זה שכל מקום דורש ברוב חוצפתו 500-900 שקל דמי הרשמה.
מצפה שנעבור את המבחנים המעצבנים שלהם, שיהיה לנו איזה תיק עבודות מרשים, איזה עבודת בית מפגרת ואת הראיון!
שמעתי על אנשים שמנסים להתקבל 6-8 שנים שנה אחרי שנה רק בשביל לסבול 4 שנים במערכת שמועכת אותך כתלמיד.

אף פעם לא התלהבתי בהתדמית של ה- "המקום הכי טוב בארץ" כולה רציתי תואר בתיקשורת חזותית
כי הבנתי שזה מקצוע (עיצוב גרפי, אנימציה) שגם ככה קשה למצוא בו עבודה. גם אם תמצא עבודה השכר לא יהיה מזהיר.
ובכלל כדי למצוא עבודה זה לא מעניין אותם איפה למדת, הכי חשוב זה ניסיון.

אז בצלאל, שנקר, וHIT נתנו לי
נרשמתי גם לויצו בחיפה.
הורדתי את הרף ונרשמתי גם למכון אבני וכנראה אני יבדוק גם את מנשר.

חשבתי
אולי אני יעשה איזה קורס אנימציה. ישפר קצת את כישורי הציור שאין לי וינסה שנה הבאה...
או שאני יוותר וילך ללמוד מקצוע קצת יותר פרקטי כמו "כלכלה וניהול עסקים" או "הנדסאי מכונות"
או מקצוע משעמם אחר שכנראה יגרום לי לקפוץ מהבניין משרדים יום אחד..
לצפיה ב-'תראה, אם אתה מרגיש שאין לך כשרון ציור'
תראה, אם אתה מרגיש שאין לך כשרון ציור
17/05/2013 | 19:08
5
223
אז מאוד יתכן שעבודה במקצוע הזה רק תתסכל אותך. אם אתה אוהב את העניין החזותי, תשקול ללמוד תכנות עם דגש על אספקט חזותי כלשהו:  פיתוח אתרים, אינטראקטיביות, ממשק, משחקי מחשב, משהו כזה. אלו כישורים שיש להם דרישה ופוטנציאל השתכרות, ויתכן שיספקו אותך לא פחות.
לצפיה ב-'ישר ערפתי לי את הראש, הא?!'
ישר ערפתי לי את הראש, הא?!
17/05/2013 | 21:09
3
190
לא מיכאל, זה לא שאין לי כישרון בכלל בכלל.
פשוט עוד לא השקעתי בזה בצורה ישירה -
לא הייתי במגמת אומנות בתיכון
ולא לקחתי אף פעם שיעורי ציור או משהוא כזה..
אבל אני מאמין שאם אני ישקיע מספיק אני יוכל להגיע לרמה גבוהה.
פשוט הרושם שקיבלתי זה שלא ממש צריך לדעת ציור לאקדמיה.
וכמו בצבא: "את הכל אני יקבל כבר שמה"...

ואגב כל מה שאמרת על "פוטנציאל השתכרות" לא כזה מעניין אותי...
אני הולך ללמוד בגלל שאני רוצה ללמוד -
לא בשביל למצוא עבודה ולעשות כסף.
אבל בסופו של יום צריך לחיות ממשהוא
לצפיה ב-'אני לא חושבת שהגישה של '
אני לא חושבת שהגישה של
17/05/2013 | 23:29
1
202
"הכל אני אקבל כבר שמה" נכונה.
כי אתה בעצם מתחרה מול 500-700 מועמדים שמשקיעים בתיק עבודות שלהם הרבה יותר משבוע בין המבחנים לראיונות (ולא, לא כולם היו במגמת אמנות בתיכון או משהו בסגנון, אבל לרובם יש תחביב שקשור לתחום של תקשורת חזותית), אבל
תיק העבודות כן צריך לשקף את זה שהם השקיעו כדי להתקבל. ורק בגלל שהמרצים התרשמו מהם יותר משהם התרשמו ממך- הם התקבלו ואתה לא (נכון, זו לא מושלם אבל עדיין לא המציאו את השיטה המושלמת למדידת כישרון ויצירתיות).
להגיד לך שכל מי שבשכבה שלי יודע לצייר? ממש לא! (וזה גם אחרי שלמדנו רישום במשך שנתיים) אבל כנראה היו דברים אחרים שגרמו למראיינים להתרשם מהם לטובה.
אני אומרת שלא צריך להיות מאסטר בציור כדי להיות מעצב גרפי, אבל אתה כן צריך להיות מסוגל להביע את עצמך באופן חזותי (ונכון שציור/איור זו הדרך הכי אינסטינקטיבית אבל היא ממש לא היחידה, יש צילום/ קולאז'/תלת מימד במחשב/פיסול וכד').  

ואני אומרת את זה בתור מישהי שלקח לה שלוש שנים להתקבל... וכנראה הייתי ממשיכה לנסות.
אם זו הפעם הראשונה שלך ואתה באמת מאמין בעצמך וביכולות שלך- תשנה את הגישה שלך ושזה ישתקף בתיק עבודות (תשקיע מספיק כדי להגיע לרמה הגבוהה שאתה טוען שאתה מסוגל להגיע אליה). כי אתה בתחרות (ואף אחד לא מבטיח לך שום דבר, לא יותר מלשאר המתמודדים).
בהצלחה :)

לצפיה ב-' תשובה מעולה'
תשובה מעולה
18/05/2013 | 00:30
144
גם אני לא למדתי במגמת אמנות.
גם אני לא יודע לרשום.
עדיין התקבלתי ולמדתי ואני עובד בזה.
למה? כי הצלחתי להראות בדרכים אחרות שאני מספיק רוצה את זה.
אכן עסקתי בזה כתחביב מהצד ואכן רוב תיק העבודות שלי היה קולאזים וצילומים.
אני לא עבדתי עליו במשך שנה. אבל עבדתי עליו כשני חודשים לפני הבחינות ולא בשבוע. אני חושב שזה בלתי אפשרי לבצע דבר כזה בשבוע.
לצפיה ב-'מה קשור, גם אני לא לקחתי שיעורי ציור'
מה קשור, גם אני לא לקחתי שיעורי ציור
18/05/2013 | 11:35
160
ולא הייתי במגמת אומנות. זה אומר שלא ציירתי? ציירתי כמו מטורף. בשוליים של המחברת, ועל דפים, ואנימציות flipbook על השוליים של הספרים (אפילו התנ"ך לא יצא מזה נקי) ובתוכנות ציור במחשב (ובגיל שלי זה אומר לצייר עם ג'ויסטיק על אפל II ואח"כ על PC עם ארבעה צבעים ועם עכבר שהתחננתי לאבא שלי שיקנה לי כשלאף אחד אחר עוד לא היה). ובגיל חמש-שש העתקתי ציורים מספרים על נייר פרגמנט שקוף. ובניתי דברים מטורפים מלגו. וכששיחקתי במשחקים במחשב יצרתי לי קבצי מפות של העולמות והשלבים שהייתי בהם. והתעסקתי ב- papercraft שנים על שנים לפני שידעתי איך קוראים לזה... כשאתה יצירתי אז זה משהו שנמצא בפנים וחייב לצאת החוצה, בין אם למדת ובין אם לא.

אז השאלה היא לא אם אתה יודע לצייר אלא אם אתה, באופן כללי, יצירתי איכשהו. לא משנה איך. לא הייתי בראיון בשנקר, למדתי אדריכלות, לא זוכר אפילו אם הראתי תיק עבודות,במבחן עצמו לא היה כל כך חשוב אם אתה יודע לצייר, היה חשוב שאתה יודע להעלות רעיונות מהר ושאתה יודע בצורה זו או אחרת להביע אותם על דף. אתה צריך לשאול את עצמך אם באמת יש לך את זה. בסופו של דבר אני די נכשלתי באדריכלות, הייתי יצירתי אבל ככל הנראה היה לי הסוג הלא נכון של יצירתיות... סבלתי שם שנים והפסקתי באמצע. בסוף נפלתי על הרגליים בהייטק אבל זה היה מזל. אני לא מכיא אותך אישית ורק ממה שכתבת אני כותב את זה - אם אתה הולך ללמוד תשאל את עצמך אם אתה באמת מתאים לזה אחרת מניסיון זה רק יגרום לך לסבל.
לצפיה ב-'הא?'
הא?
20/05/2013 | 03:22
106
אין שום קשר ל"כשרון ציור", בטח לא לאיך שאדם לפני לימודים תופש אותו.

אני מכיר עשרות מעצבים מהשורה הראשונה שלא יודעים לרשום ריאליסטי.  (וממש לא מתוסכלים מהמקצוע)
לצפיה ב-'נתחיל מזה '
נתחיל מזה
19/05/2013 | 00:06
165
שללא קשר לכישרון ציור- מה שבודקים הוא לא כמה אתה כשרוני בציור אלא כמה יצירתי אתה מסוגל לחשוב ולאלתר, ואני לא חושבת שצריך לוותר על מה שאוהבים.
אגב, גם אני הגעתי עד לשלבים המתקדמים של שנקר ובסוף קיבלתי הודעה על דחיה. אז מה? אני לא חושבת שזה אמור לגרום לי להתמרמר אלא בדיוק להיפך.
בסוף לא נרשמתי ללימודי תואר אלא ללימודי הנדסאי. למדתי 3 שנים, ועוד שנה השלמתי במקום אחר, ואני לא חושבת שלמדתי פחות או שפיספתי דברים. היו לי מרצים מעולים שלמדתי מהם המון, כך שאני לא חושבת שנכון להסתכל על זה כ"הורדה של הרף", אלא כתוכנית ב' או אופציה נוספת. מנשר, אגב, ממה שהתרשמתי ראיתי ובדקתי, נחשבים לא רעים בכלל, ויש להם בוגרים מאוד מוכשרים. אני ממליצה לך לגשת ליום פתוח שלהם ולהתרשם בעצמך.
לגבי המכינה- מכינות הן די "פס ייצור" של עבודות שנראות אותו הדבר והן לא מעודדות אותך לחשוב עצמאית, אלא להסתמך על דברים שלמדת, וכאן הבעיה.
לשנקר ו-HIT יש מכינות, כי כמו כל מוסד הם מתפקדים גם כגוף כלכלי עם כוונה רווחית, והמכינות האלו לא אמורות להכין אותך למבחני הקבלה כמו שמבטיחים ומשווקים, אלא לתת לך טעימה מתחומי העיצוב השונים כדי שתבין מה מתאים לך יותר ללמוד.
אתה כותב את הדברים האלו כי אתה מתוסכל, ולמען האמת- אם לא התקבלת לשלושה מוסדות אפשר קצת להבין אותך, אבל קח את עצמך בידיים וראה בזה הזדמנות לשפר את תיק העבודות עד למבחנים הבאים, או לבחון בתי ספר אחרים בהם תנאי הקבלה גמישים יותר.
אגב, עיצוב גרפי ואנימציה לא כ"כ דומים מבחינת תוכנית הלימודים. בלימודי אנימציה יש הרבה מאוד התמקדות בעניין של שרטוט ותלת מימד והלימודים הם על תוכנת מאיה, אם אני לא טועה. בעיצוב גרפי לעומת זאת הלימודים הם על תוכנות אדובי. אני כן מציעה לך להוריד קצת את הרגל מהגז, וכן לבחון את כל האופציות העומדות בפניך, ורק אז לקבל החלטה. המון בהצלחה!

לצפיה ב-'לסימנר הקיבוצים בת"א יש אחלה חוג לעיצוב '
לסימנר הקיבוצים בת"א יש אחלה חוג לעיצוב
19/05/2013 | 14:10
126
שווה לבדוק, מרצים מצויינים ואווירה טובה
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
20/05/2013 | 03:20
9
127
למה בחרת להרשם ללימודי תקשורת חזותית?
לצפיה ב-'בבי"ס לא הייתי תלמיד טוב בשום מקצוע'
בבי"ס לא הייתי תלמיד טוב בשום מקצוע
20/05/2013 | 15:01
8
137
אבל כשהייתי בייסודי המורות היו מוציאות אותי מהשיעור כדי שאני יראה להם איך לעבוד עם המחשב - כרזות, מצגות בפוטושופ וכאלה..
לצייר אני לא יודע. אבל תן לי מחשב ומספיק זמן אני חופר על איזה תוכנה שאתה רוצה ואני מסוגל לעשות דברים מטורפים!!
חוץ מזה אני לא ממש הפסקתי להתלהב מסרטים מצויירים וסדרות אנימציה גם בגילי..

בסופו של דבר המטרה שלי זה ללמוד אנימציה ותלת מימד.
אבל חשבתי יהיה חכם יותר אם יהיה לי בסיס רחב של עיצוב גרפי. קצת צילום, קצת אנימציה..
ואחרי התואר אני יעשה כבר איזה קורס שמתמקד יותר באנימציה/תלת מימד.

אם אני לא יתקבל לשום מקום שיכול לספק לי את התואר, אני כנראה ייקח איזה קורס באנימציה וינסה שוב שנה הבאה.
לצפיה ב-'זה באמת חכם יותר לקבל בסיס רחב'
זה באמת חכם יותר לקבל בסיס רחב
21/05/2013 | 01:33
102
אבל בתכלס מה שאתה מגיע איתו ללימודים זה מה שאתה בד"כ יוצא איתו- רק באופן מחוזק יותר. גם ככה הלימודים עמוסים ואנשים מסתמכים על יכולות טכניות וטכניקות שהם באו איתן מהבית.
הנה דוגמה למישהו מהכיתה שלי שלא הכי מעולה ברישום (אבל בשמן ממש התרשמתי ממנו), לעומת זאת הוא מעולה בתלת מימד, צילום, עריכה ואפקטים של סרטים ובתכנות מחשב (הוא לומד לבד והיה לו רקע לפני שהוא הגיע לבצלאל)
זה משחק שהוא עשה עם עוד כמה חברה בגלובל גיים ג'אם שהיה בינואר האחרון. והוא גם לוקח קורסים שמתאימים לו (פרסום, עיצוב בתנועה, טייטל סיקוונס וכד').
אני רק אומרת- בבצלאל אף אחד לא באמת מלמד אותך לצייר (או ללמוד לעומק תוכנה, או אנטומיה, או כל דבר אחר). גם אם יש לך קורסים- אתה עדיין צריך להשקיע וללמוד לבד בבית, וכמה שתבוא עם יותר יכולות מלפני הלימודים- ככה יהיה לך יותר קל ותוכל
להתפתח לרמות יותר גבוהות ולהתרכז בעיקר, במקום להיאבק בזה שאתה לא מצליח לבצע את מה שאתה רוצה ליצור. (מה כן מלמדים- לחשוב, לראות, לבקר, לדעת מה אתה צריך לעשות ולמה).
אם מעניין אותך אנימציה ותלת מימד- למה שלא תתחיל באופן חובבני ותנסה לבנות עם זה תיק עבודות? למה אתה צריך לחכות ארבע שנים? ואולי בכלל מתאים לך מסלול אנימציה?
וכן הייתי ממליצה לך להתחיל לצייר- לא משנה למה ואיפה תנסה להתקבל, זו יכולת בסיסית להביע את עצמך (גם במכללה לאנימציה צריך תיק עבודות, אפילו שהם לא מעניקים תואר).
אתה לא יכול להישאר פסיבי מבחינת היכולות שלך, זה רק יגרום לך לדשדש מאחורי אחרים.
לצפיה ב-'אם המטרה היא ללמוד אנימציה ותלת'
אם המטרה היא ללמוד אנימציה ותלת
21/05/2013 | 10:23
6
101
לך על זה למה לך ללמוד עיצוב גרפי 4 שנים שבקושי ייגעו בנושאים הללו?
לצפיה ב-'אני הרבה יותר בטוח ביכולות שלי בתקשורת חזותית'
אני הרבה יותר בטוח ביכולות שלי בתקשורת חזותית
21/05/2013 | 17:04
5
105
אני גם לא כ"כ בטוח מה יהיה מצב שוק העבודה עוד 4 שנים עם אנימציה -  
זה נראה כאילו הדברים האלה משתנים כל הזמן
ואני לא רוצה להתמקד בשיטה או תוכנה מסויימת כדי שבסוף הלימודים אני בכלל יגלה שהטכנולוגיה השתנתה
(משקפי גוגל, קסדת מציאות מדומה למשחקים, טלויזיה תלת מימד.. ).

בסיס תמיד נשאר אותו דבר, אח"כ תמיד אפשר להוסיף...
לצפיה ב-'אבל בתקשורת חזותית'
אבל בתקשורת חזותית
21/05/2013 | 17:40
4
115
לא ממש תלמד אנימציה ותלת מימד.
אם בכלל תלת מימד זה יהיה כקורס בחירה בודד או שניים.
ואנימציה זה יהיה שיעור או שניים במסלול איור.

לצפיה ב-'אבל איך אלמד לרוץ אם אני עוד לא יודע ללכת...'
אבל איך אלמד לרוץ אם אני עוד לא יודע ללכת...
22/05/2013 | 02:03
3
75
אני מעדיף ללמוד קודם איור וציור לפני שאני מתקדם לאנימציה
לצפיה ב-'אני לא חושב שאלה שלבים'
אני לא חושב שאלה שלבים
22/05/2013 | 09:08
72
אתה יכול לצייר בסיסי לגמרי וללמוד אנימציה מעולה, וכשתשפר את האיור שלך
במקביל ישתפרו האיורים באנימציה. גם לגבי תלת. אתה לומד טכניקות ואיך
ליישם אותן, מה הרמה האיורית שלך, זה משהו שמשתפר עם הזמן אני לא חושב
שזה הכרחי ללמידה עצמה אלא רק בשלב יותר מאוחר.
לצפיה ב-'אבל גם איור וציור כבר לא ממש לומדים'
אבל גם איור וציור כבר לא ממש לומדים
22/05/2013 | 09:50
71
בתקשורת חזותית. שוב מדובר במספר קורסים בודד.
יכול להיות שכדאי לך לשאול גם בפורום אנימציה. או להתחיל בלקחת מספר שיעורי ציור באופן פרטי או בקבוצות ומשם להתקדם.
לצפיה ב-'זה לאו דווקא תלוי זה בזה כמו שאתה מניח'
זה לאו דווקא תלוי זה בזה כמו שאתה מניח
22/05/2013 | 11:13
71
אני לא יודעת לצייר/לאייר ידנית כמעט בכלל, אבל בתוכנה וקטורית ובתלת מימד אני סבבה לגמרי, דווקא גיליתי בעצמי סוג של כשרון שלא חשבתי שיהיה לי בהנחה שאני לא יודעת לצייר...

בכל מקרה לא הייתי קושרת את עצמי לתחום שפחות מעניין אותי רק כדי שאולי אני אקבל משם רקע. לך על מה שמעניין אותך באמת, סביר להניח שהם ילמדו אותך דברים מהבסיס ובמילא הרצון והתשוקה שלך לזה ישלימו את מה שאולי יחסר לך....
לצפיה ב-'HIT או שנקר?'
HIT או שנקר?
13/05/2013 | 11:22
14
838
היי לכולם ,

בשעה טובה התקבלתי לשני מוסדות עיצוב מובילים- שנקר ו-HIT. עכשיו מגיע שלב ההתלבטות ביניהם...

מה אתם חושבים? על מה אתם ממליצים? איפה אתם למדתם?

אשמח לחוות דעת...

תודה מראש,
גויאבה
לצפיה ב-'שנקר.'
שנקר.
13/05/2013 | 20:50
5
205
לצפיה ב-'יש סיכוי ליותר פירוט?'
יש סיכוי ליותר פירוט?
13/05/2013 | 23:46
4
230
אם אפשר...
לצפיה ב-'תראי, '
תראי,
14/05/2013 | 11:59
2
376
מבין השניים שציינת הייתי בוחרת ב-H.I.T. שניהם נחשבים מעולים, אבל מבחינת התנהלות ובירוקרטיה, מניסיון אישי שלי- ההתנהלות מול H.I.T היתה נעימה ומקצועית הרבה יותר.
שמעתי דברים מאוד טובים על H.I.T וחלק מהמרצים שלימדו אותי לימדו גם שם, כך שהיו לי מרצים מעולים. יש בקישורי הפורום קומונה של מועמדים לבתי הספר לעיצוב. אני זוכרת שאחת מחברות הפורום כתבה שם פעם על החוויות שלה כתלמידת שנה ראשונה בשנקר, ממליצה לך לחפש את ההודעה הזו ולקבל קצת מושג כללי.
לצפיה ב-'תודה על הפירוט!'
תודה על הפירוט!
15/05/2013 | 10:33
1
188
באיזה מוסד את למדת?

ואני משום מה לא מוצאת את ההודעה הזו... יש סיכוי לכיוון במילות מפתח לחיפוש?
לצפיה ב-'לשאלתך- '
לשאלתך-
16/05/2013 | 01:48
239
למדתי במכללה הטכנולוגית בבאר שבע, שהיא פחות ידועה כאן או בכלל. (זה היה מסלול הנדסאים של שנתיים ושנה נוספת של פרוייקט גמר) ואז למדתי עוד שנה בסטודיו 6B ולקחתי כמה קורסים בודדים גם ב-H.I.T. אני חושבת שההודעה בקומונה היתה של Smady אבל אני לא לגמרי בטוחה, אז אל תתפסי אותי במילה. נדמה לי שהיא לומדת בשנקר, אז תוכלי לשאול אותה.
לצפיה ב-'לא למדתי בשניהם'
לא למדתי בשניהם
15/05/2013 | 10:13
222
אבל מביקורים מתערוכות גמר - אני אומר ששנקר יותר טובים
הם דורשים יותר מהסטודנטים שלהם ורואים את התוצאות, העבודות בתערוכות גמר בשנקר פשוט טובות יותר
לצפיה ב-'זה מאוד אינדיבידואלי'
זה מאוד אינדיבידואלי
14/05/2013 | 23:00
239
בעקרון אני מניחה שאיפה שיותר מתחבר לך יהיה לך יותר טוב.
דברים שבעקרון אומרים על שנקר -
הם כנראה ברמה יותר גבוהה מחולון, אבל מבחינת ארגון הם על הפנים, הם עוברים קיצוצים וזה די פוגע בסטונדטים.
חולון גם טובים, ולמיטב ידיעתי אין להיות בעיות ארגון.
כל הדברים האלו מאוד טכניים, לא משנה איזה בית ספא יותר טוב - אם את תהיי טובה את תהיי טובה בשני המרומות.
חוץ מזה, זה הכל עניין של הרגשה.

בהצלחה
לצפיה ב-'שנקר בלבד!!'
שנקר בלבד!!
16/05/2013 | 19:37
4
297
בתור מישהי שלומדת *בחולון* אני יכולה להגיד בלב שלם שאני ממליצה ללכת לשנקר.
אין בכלל ויכוח
כמו שאמרו פה: הרמה פשוט יותר גבוהה.
אוקי אז הבירוקרטיה בשנקר פחות טובה? למי אכפת... באנו להיות מעצבים
לצפיה ב-'בירוקטיה והתנהלות זה גם חשוב'
בירוקטיה והתנהלות זה גם חשוב
16/05/2013 | 23:38
193
בעיקר במקום שהולכים ללמוד בו 4 שנים. וכאן זה המקום גם להזכיר בית ספר מסויים לגרפיקה, פרסום וקריאייטיב שבגלל ההתנהלות והבירוקרטיה הקלוקלת שלהם הפסידו מרצים ולאט לאט מפסידים גם תלמידים...
אגב, בניגוד למה שאת כותבת, אני מכירה סטודנטים במכון הטכנולוגי בחולון שדווקא מרוצים מהבחירה ללמוד שם. חבל רק שהם לא כותבים בפורום.

לצפיה ב-'עד כדי שאת מסיכמה שלא תהיה לך תערוכת בוגרים?'
עד כדי שאת מסיכמה שלא תהיה לך תערוכת בוגרים?
17/05/2013 | 11:59
2
211
כי כרגע הקיצוצים שלהם עוסקים בזה...
לצפיה ב-'כנראה שכן...'
כנראה שכן...
18/05/2013 | 22:33
165
לכל סטודנט כמעט כבר יש תיק עבודות משנה גימל, ולאורך שנה ד' כבר מקבלים הצעות עבודה ומתחילים לעבוד בתחום...
התערוכה זה מאוד כיף ומרגש אבל שוב, לדעתי צריך לזכור שיש לפני התערוכה 4 שנים של לימודים.
אם כבר התקבלת לשני המוסדות צריך ללכת לטוב ביותר.
ובנוסף הרמה של הסטודנטים יותר גבוהה בשנקר....
לצפיה ב-'יש תערוכת בוגרים, פשוט לא במתכונת הרגילה'
יש תערוכת בוגרים, פשוט לא במתכונת הרגילה
22/05/2013 | 00:07
130
אני מניחה שהודעה לציבור תצא כשזה יהיה רלוונטי..
לצפיה ב-'הכי טוב לשאול בוגרי מקומות לימוד וככה להחליט'
הכי טוב לשאול בוגרי מקומות לימוד וככה להחליט
( לעמוד שלי בתפוז )
17/05/2013 | 09:10
264
לצפיה ב-'אני בחרתי בשנקר'
אני בחרתי בשנקר
18/05/2013 | 00:36
219
אבל כמו שכתבו לך זה מאוד אינדיבידואלי.
לצפיה ב-'מה הסיכויים?:/'
מה הסיכויים?:/
09/05/2013 | 14:55
1
296
בתור אנשים מנוסים...מה הסיכויים שחולון ישלפו אותי מרשימת המתנה לתקשורת חזותית? אני מאוד רוצה ללמוד שם יותר מכל מקום אחר שמלמדים בו תקשורת חזותית אז עוד איכשהו אני מנסה להיות אופטימית :)
לצפיה ב-'יש סיכוי סביר שזה יקרה, אם יתפנה מקום נוסף. '
יש סיכוי סביר שזה יקרה, אם יתפנה מקום נוסף.
10/05/2013 | 21:46
215
אני מכירה אנשים שנשלפו מרשימת המתנה כזו, אחרי שהיה נראה שאין כ"כ סיכוי שזה יקרה.
אל תתבאס אם לא ישלפו אותך מהרשימה... תנסה שוב בשנה הבאה. סביר להניח שעד אז תוכל להציג תיק עבודות עשיר יותר ולשפר את הסיכויים שלך להתברג לשלב הסופי בלי להגיע לרשימת המתנה.
לצפיה ב-'התייעצות - שנקר או בצלאל?'
התייעצות - שנקר או בצלאל?
02/06/2013 | 13:09
184
היי,

התקבלתי לאחרונה ל2 המוסדות הנ"ל, אני תושב המרכז ומתבקש שאלמד בשנקר, אך לאחרונה אני שומע המון שמועות לגביי קשיים כלכליים של בשנקר והמון דברים טובים על בצלאל, רציתי לשמוע את דעתכם והאם יש אמת בשמועות האלה.
בנוסף, בשנקר לומדים על מאק או PC?

ותודה מראש(:
לצפיה ב-'זיהוי פונטים'
זיהוי פונטים
23/05/2013 | 17:59
5
101
מה נשמע? אני משרשר כמה תמונות של פונטים, אני אשמח מאוד אם מישהו יוכל לזהות אותם.
לצפיה ב-'דיסק חדש לנבוכדראפר'
דיסק חדש לנבוכדראפר
23/05/2013 | 18:01
80
לצפיה ב-'מצטרפים ונהנים'
מצטרפים ונהנים
23/05/2013 | 18:03
49
לצפיה ב-'this could '
this could
23/05/2013 | 18:08
1
52
לצפיה ב-'Handel Gothic'
Handel Gothic
25/05/2013 | 18:38
18
לצפיה ב-'take a step'
take a step
23/05/2013 | 18:09
47
לצפיה ב-'מאמר על יצירת מיתוג?'
מאמר על יצירת מיתוג?
19/05/2013 | 09:18
78
היי מישהו יכול להפנות אותי למאמר על יצירת מיתוג צעד צעד
עבר זמן מאז שעשיתי משהו כזה ואני חייב רענון

תודה
לצפיה ב-'דעתכם על מיתוג לעורך דין ...'
דעתכם על מיתוג לעורך דין ...
15/05/2013 | 11:16
2
172
שלום לכולם,

מקווה שאני ב"מקום" הנכון ...

עו"ד בתחילת הדרך, כפוף לכללי אתיקה מסוימים בניגוד למקצועות אחרים שחופשיים להשתולל ...

יש צורך בלוגו, כרטיס ביקור, ניירת וכו' ... שבסה"כ כל הנ"ל משתלבים בסופו של דבר אחד עם השני.

מה לפי דעתכם הלוגו צריך לכלול ? רק את השם או אולי גם את תחומי ההתמחות ?

כרטיס ביקור - שני צדדים או אחד בלבד ? (תמיד אני תוהה אם מישהו שם לב חוץ מהפעם הראשונה לחלק האחורי ).

מעטפות וניירת - בצבע ? (עלויות דפוס)  

אשמח לטיפים בעניין, לפני שנכנסים לתהליך כולו ...

תודה וחג שמח !
לצפיה ב-'לוגו פשוט ונקי'
לוגו פשוט ונקי
18/05/2013 | 00:37
104
משהו שמכבד את הבעלים שלו.
נייר איכותי לכרטיס.
אין חובה לשני צדדים.
אולי הטבעה, או צבע פנטון מיוחד או אולי לכה סלקטיבית.
משהו שייראה טופ של הטופ.
צבע לבן או קרם.
לצפיה ב-'דבר אחד אתה צריך'
דבר אחד אתה צריך
20/05/2013 | 03:26
73
איש מקצוע מנוסה.
הוא ידע לענות לך על כל השאלות האלו.

לצפיה ב-'גרפיקה מיוחדת...'
גרפיקה מיוחדת...
13/05/2013 | 23:17
9
246
הקיץ ממשמש ובא ואיתו גם היתושים והחרקים. שלל תרסיסים ואמצעי הדברה מציע השוק, אבל איך בוחרים? חברה אחת הצליחה למצוא רעיון גאוני שמראה איך התרסיס שלהם עובד "בזמן אמת". במקום הגישה המסורתית ללוח המודעות של הדבקת כרזה וזהו, הם הלכו על צעד אחר. בצד אחד הם תלו כרזה של מיכל התרסיס ובשאר הלוח הם מרחו דבק שקוף. את שאר העבודה, עשו האורות שמשכו הרבה מאוד חרקים אל הדבק...

אני אישית חושב שאם היה מדובר בספריי דבק נגד יתושים - זאת היתה קלאסיקה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'האמת? '
האמת?
13/05/2013 | 23:40
8
121
כרעיון זה גאוני. ברמת הביצוע זה די מרתיע בעיניי. צריך באמת לשאול את השאלה האם קונים פוטנציאליים ישקלו לרכוש תרסיס כזה שיצבור להם גדודי יתושים מתים בפינות הבית?

לצפיה ב-'הרעיון והביצוע הם אחד...'
הרעיון והביצוע הם אחד...
14/05/2013 | 17:37
7
88
אני חושב שהמסר שבפרסומת הזאת די ברור - שהתרסיס קטלני ליתושים.
שנמכור להם גם עוזרת בית?!  
לצפיה ב-'זה צריך לבוא בסט עם יעה ומטאטא. '
זה צריך לבוא בסט עם יעה ומטאטא.
15/05/2013 | 16:02
6
49
לצפיה ב-'כן...'
כן...
15/05/2013 | 23:05
5
48
אבל ביננו...מלאכת ההגזמה הזאת....
את לא חושבת שהיא לחם חוק למעצבים בכלל?
לא רק בפרסומות פרופר, אלא גם בכל החלק של המיתוג.
לצפיה ב-'יכול להיות...'
יכול להיות...
16/05/2013 | 01:42
4
58
רק ש'הלא צפוי' כאן מוקצן מדי, ועושה שירות לא ממש טוב למוצר. המסר שמתקבל הוא שהמוצר דביק ומלכלך, בגלל ערימות החרקים שהוא צובר.

לצפיה ב-'אני-'
אני-
16/05/2013 | 05:23
3
57
מבין, שאת לא מחסידי האסמבלאז'ים...
לצפיה ב-'דווקא אין לי בעיה איתם'
דווקא אין לי בעיה איתם
16/05/2013 | 23:33
2
49
למרות שאני חושבת שגם בדו- מימד זה היה יכול לעבור לא רע אם היו מראים רק את הקצה של המיכל ואיזה יתוש אחד מוגדל שנס על נפשו. זה אפילו היה יכול להיות משעשע.

לצפיה ב-'תעיפי מבט בילדינג...'
תעיפי מבט בילדינג...
24/05/2013 | 13:52
1
43
בולט לעין, שדווקא הכרטיס למעצב הגרפי הוא בדו-מימד!
לא כל הדוגמאות טובות בעיני, אבל בהחלט שווה צפייה
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' מגניב, מיד אציץ...'
מגניב, מיד אציץ...
25/05/2013 | 15:29
9
לצפיה ב-'חג שמח! למקרה שמישהו נתקע בלי'
חג שמח! למקרה שמישהו נתקע בלי
14/05/2013 | 12:20
1
176
שמן זית לגבינות.

אני מקווה שזה שאני ממשיך להעלות לכאן עבודות לביקורת זה לא מצביע על איזו מזוכיסטיות שמתפתחת אצלי.

1. נשקים לכיוון מטרה
2. מחסניות הכנס
3. לטעון נשקים
4. נצרות למצב אוטומט

בזמנכם החופשי אש !!!!!
לצפיה ב-'הקובץ אחרי עדכון'
הקובץ אחרי עדכון
15/05/2013 | 09:48
110
זהו יותר אני לא אעלה אותו
לצפיה ב-'ובנושא אחר (סוג של פרסומת)'
ובנושא אחר (סוג של פרסומת)
12/05/2013 | 10:13
39
157
שלום לכולם,

בזמנו סיפרתי לכם על המגזין הדיגיטלי לאייפד סקרול (לינק בחתימה).
רצתי לספר לכם (לכל החברים ללא האייפד שהתבאסו שהם לא יכולים לקרוא) שבתחילת החודש יצאנו עם הגיליון הראשון לאייפון!.
האפליקציה וכן הגיליון ניתנים בחינם (הגיליון זמין גם באייפד ברזולוצייה גבוהה).
בגיליון יש עבודות של למעלה מ- 20 מאיירים מהארץ ומהעולם שהגיבו לנושא:
Day & Night
הגיליון הוא תלוי זמן ובעצם מכיל בתוכו 2 גיליונות.
כל מאייר ייצר שני דימויים שעובדים אחד עם השני אבל גם לבד. אחד שמופיע ביום ושני שמופיע בלילה.

קריאה מהנה (יש לינק להורדה בחתימה או חפשו את scrawl magazine בניוזסטנד).
לצפיה ב-'ומה עם משתמשי אנדרואיד'
ומה עם משתמשי אנדרואיד
12/05/2013 | 10:39
36
86
נגיד, הרוב הגדול של השוק?
לצפיה ב-'באיזה עולם מקביל'
באיזה עולם מקביל
12/05/2013 | 10:47
33
96
אנדרואיד הוא הרוב הגדול של השוק...?
לצפיה ב-'ממליץ לך לקרוא יותר בעיון...'
ממליץ לך לקרוא יותר בעיון...
12/05/2013 | 11:23
31
84
הפער הוא ממכירות של מכשירים וזה כי המכשירים של אפל נחשבים יותר "טכניים",
רוב הקונים של אנדרואיד הם אמא שלי וסבתא שלי שמשתמשים בו לsend בלבד..
כמות האפליקציות היא יחסית שווה אבל אלה רק מספרים, ההנחה היא שגויה כי אפל מסננים
אפליקציות, אנדרואיד לא, כך שהאנדרואיד מלא בזבל ועדיין לא עובר את אפל בכמות אפליקציות,
ורואים את זה גם כשבוחנים מהם האפליקציות הכי טובות ובאילו אפליקציות משתמשים יותר.

זו הסיבה שאחוז מאוד גבוה מהמפתחים קודם בונים לאייפון ואז ממירים לאנדרואיד. אי אפשר
להתחיל אפליקציה טובה באנדרואיד מהסיבה הפשוטה שמי שמפתח טוב, מפתח לאייפון.
זה יותר קשה, יש חוקים וזה מה ששומר על הרף.

ככה שמבחינת מספרים אולי הרוב הוא אנדרואיד, אבל רוב קהילת המשתמשים האמיתיים
והקבועים (שזה בעצם מה שקובע) הוא בios.
לצפיה ב-'ממליצה לך לקרוא יותר בעיון'
ממליצה לך לקרוא יותר בעיון
12/05/2013 | 11:29
4
53
בין הנתונים - אחוז הורדות של אפליקציות (גם זה סבתא שלך עושה בטעות?)
המטרה שלי היא לא התכווח מי יותר גדול - אלא להראות שי שוק מאוד גדול שלחלוטין מתעלמים ממנו שלא בצדק.
לצפיה ב-'חס וחלילה אני לא מתווכח'
חס וחלילה אני לא מתווכח
12/05/2013 | 11:38
3
48
אני מסביר לך מה ששמעתי ממפתחי אפליקציות שמבינים עניין..
אחוז ההורדות לא חשוב כמו השימוש או המבחר כי הם יכולים להוריד אפליקציות כל היום,
בשורה התחתונה השימוש ה"אמיתי" הוא בios. באנדרואיד מורידים יותר כי המבחר גדול
יותר אבל כמה מוחקים אחרי דקה? שוב סטטיסטיקה היא שקר מה שקובע זה השימוש
בשטח, ורואים באפליקציות באייפון, יותר שימוש לטווח ארוך, יותר פידבק, יותר נאמנות
למוצר. זה השוק האמיתי.. תחשבי על זה לעומק, לא סתם מפתחים קודם לאייפון.
לצפיה ב-'אף אחד לא רוצה להישאר נישתי'
אף אחד לא רוצה להישאר נישתי
12/05/2013 | 11:40
44
אני בטוח שגם פודיום וחבריו רוצים לעבור לאנדרואיד, זה פשוט לא חכם לפתח ישירות לאנדרואיד..
ההתעלמות מהשוק היא תוצאה מהדרך של אנדרואיד ואין מה לעשות הם היו חייבים
לבחור שיטה שונה מאפל כדי לשמור על מקוריות..
לצפיה ב-'לדעתי מפתחים קודם לאייפון'
לדעתי מפתחים קודם לאייפון
12/05/2013 | 11:42
1
46
כי
א. זה יותר קל (פלטפורמה אחת, גודל לא משתנה...)
ב. כמו שאמרת - הפיקוח על האיכות יותר גבוה ולכן יותר כדאי להשקיע בשוק כזה.

אני לא חושבת שהשימוש נופל כשמגיעים לאנדרואיד. גם ככה רוב האנשים שאני מכירה משתמשים בלא יותר מ-10 אפליקציות על בסיס קבוע - זה אותו הדבר באייפון ובאנדרואיד לדעתי...
(דעה שלי בלבד)
לצפיה ב-'אני יכול לציין את הסיבות שלנו'
אני יכול לציין את הסיבות שלנו
12/05/2013 | 12:05
52
1. היות שמדובר אפליקציית מגזין ולא באפליקציה רגילה. נוח מאוד לעבוד עם אפל בגלל החנות המיוחדת למגזינים שיש להם. הקהל יותר מחונך לזה ויותר רגיל לצרוך תוכן כזה במכשירים אלו. היה נראה טבעי להתחיל משם.
2. מה שהזכרת שהפיתוח קל יותר. למרות שמבחינת המגזינים גם אם יפותח לאנדרויד הוא יהיה מוגבל למספר מסוים של רזולוציות יש כמה הגבלים אחרים שהופכים את ההמרה לאנדרויד ליותר מסובכת. לדוגמה סקריפטים שנכתבו לאייפד/אייפון יעבדו על המכשיר השני אבל לאנדרויד תידרש התאמה בחלק מהמקרים.
4. רכישה של מכשירים שונים לבדיקה לפני שחרור.
5. לא לשכוח שזה מגזין עצמאי. כרגע יותר חשוב לנו להתעסק ביצירת תוכן חדש ופחות בהמרות.
6. יש עוד כמה סיבות לפה ולשם. אבל בגדול שתי הסיבות העיקריות הן זמן וכסף. אבל אנחנו בהחלט חושבים בכיוון וכבר ביצענו את ההכנות הכלליות הדרושות. בתקווה שמתישהו נגיע לשם.
לצפיה ב-'סיראסלי?'
סיראסלי?
12/05/2013 | 12:31
25
89
"ככה שמבחינת מספרים אולי הרוב הוא אנדרואיד, אבל רוב קהילת המשתמשים האמיתיים
והקבועים (שזה בעצם מה שקובע) הוא בios."

אתה חי בעולם שלנו? נראה לי שאתה בכוח עוצם את העיניים...
לצפיה ב-'האירי את עיניי...'
האירי את עיניי...
12/05/2013 | 12:53
24
43
לצפיה ב-'האמת אין טעם...'
האמת אין טעם...
13/05/2013 | 14:43
23
62
דיי חבל שאתה מטעה אנשים בתחום ,שמכל דבריך ניתן רק להבין - שאין לך מושג בו.

סייג לחוכמה שתיקה.

לצפיה ב-'עזוב באמת אין טעם '
עזוב באמת אין טעם
13/05/2013 | 17:19
22
27
לצפיה ב-'נראה לי שבאמת אין טעם'
נראה לי שבאמת אין טעם
13/05/2013 | 20:10
21
46
אבל אולי בכל זאת -
כל עוד אין לך הוכחה סטטיסטית למשפט הזה שכתבת - אל תכתוב אותו כאילו הוא נכון.
אני יכולה להגיד לך שרוב קהילת משתמשי האייפון הם אנשים שחשבו שזה
מותג מגניב וקנו אותו (למשל - אבא שלי, שאין לו שמץ של מושג מה עושים איתו חוץ מלצלצל)
ואני יכולה להגיד לך את זה על אנדרואיד גם.
האמת, אני יכולה להגיד מלא דברים, מלא מלא, ומאחורי אף אחד מהם אין הוכחה.
לכמות המשתמשים באנדואיד מול כמות המשתמשים בIOS יש הוכחה
סטטיסטית שהרוב הוא אנדאוריד (הפלך מתחלק כך ש60-65% משתמשים באנדאוריד,
אבל אני לא בטוחה, אני יכולה לבדוק לך את זה ולמצוא את הסקר הנכון כשיהיה לי זמן)

בקיצור, אל תקשיב למפתחי אפליקציות וכל מני כאלו כל עוד אין הוכחה מספרית מאחורי הדבר.
אתה בכל זאת יכול להאמין בזה - אבל זה שטות.

כרגע ההוכחה היחידה היא שאנדרואיד שולט בשוק וזה ממש לגדול לפי בדיקות שנתיות הם בעליה מתמדת
מול האייפון.
לצפיה ב-'אני מדבר מהניסיון שלי'
אני מדבר מהניסיון שלי
13/05/2013 | 22:03
9
38
ומהניסיון של אנשים שאני עובד איתם, והם לא רק מפתחים הם יזמים עם אפליקציות שיש
סיכוי טוב שאת משתמשת בהם ביום יום...
וכמו כל אחד פה, אני נותן את הדעה שלי את לא חייבת להקשיב לה אבל אם את חושבת
שאת יכולה לסתום לי את הפה את טועה.
לצפיה ב-'זה היה יכול להיות מעניין אם זה היה ויכוח על'
זה היה יכול להיות מעניין אם זה היה ויכוח על
13/05/2013 | 23:01
47
עיצוב.
אבל אתם מתווכחים על נתונים סטטיסטיים לא ברורים.

קודם צריך להגדיר בכלל מה משווים.
אנדרואיד זו מערכת הפעלה שיוצאת במספר רב של גרסאות ופועלת על מספר רב של מכשירים.
האם משווים את כל המכשירים תומכי האנדרואיד למול האייפון? כי רבים מהם לא יכולים להריץ אפליקציות ברמה של האייפון. או האם משווים רק את אלו ששווי ערך בביצועיהם לאייפון?
בכלל הדיון התחיל ממגזין דיגיטלי. אז האם משווים על אילו מכשירים צורכים יותר תוכן כדגומאת המגזין הדיגיטלי?
ובכלל האם משווים מערכת הפעלה למוצר שלם?
וכו' וכו'.
אני גם לא מבין את ההתעקשות של אנשים פה להתקוטט על עובדות כאלו שהן ממש לא חשובות.
היום יש יותר משתמשי אנדרואיד אתמול היו יותר משתמשי אייפון.
ביג פאקינג דיל.
לצפיה ב-'וואו, חלאס כבר להסיק מסקנות הזיות.'
וואו, חלאס כבר להסיק מסקנות הזיות.
14/05/2013 | 02:29
7
41
איפה לכל הרוחות קראת שאני "סותמת לך את הפה"?
זה פשוט לא יאמן איך אנחנו מנסים לנפח ולדחוף דברים ללא כל הקשר.
הדבר היחיד שנאמר לך הוא שאתה מטעה אנשים ואתה כותב את אותם דברים בכל כך ביטחון שזה הדבר הנכון כי יש לך הוכחות, ורגע אחרי שמבקשים ממך אותן אתה טוען שזו הדעה שלך.
שים לב לדבריך, שים לב לכל מילה שאתה כותב, כי זה חשוב.
אין לי כל בעיה איתך, והכל בסדר - אבל בחיאת, די לקחת דברים אישית.
לילה טוב
לצפיה ב-'אנחנו בפורום'
אנחנו בפורום
14/05/2013 | 09:08
3
43
לא בבית משפט ואני לא צריך להביא אסמכתא לכל דבר שאני כותב,
אני מדבר מהניסיון שלי ואמור את הדיעות שלי ואם את חושבת שאני מבלבל את המוח זכותך. מי שרוצה שיקרא מי שלא, שימשיך הלאה.
העובדה בשטח היא כזאת, קודם מפתחים לאייפון ואחר כך ממירים לאנדרואיד.
יש הרבה סיבות לכך ורובם אם לא כולם, נגד אנדרואיד. אני לא מתווכח כי זה לא נתון
לויכוח, זו תמונת המצב כרגע.
לצפיה ב-'עוד פעם עובדות בשטח?'
עוד פעם עובדות בשטח?
14/05/2013 | 11:37
26
דיברת עם 3 וחצי אנשים (וגם אם זה מאה לצורך העניין) ואתה חושב שאתה יודע הכל, כשתדבר עם כולם (כל המאות אלפים, או לפחות רובם) תוכל להגיד "העובדות בשטח". כרגע אתה רק בבל"ת.
כיאה לישראלים, חוץ מזה שהם חממי מוח, יש את אלו שחושבים שיודעים הכל
וכמו שאמרתי בהתחלה - באמת זה נראה לי מיותר כי זה ברור שתמשיך עם הדעה הלא חכמה במיוחד שלך.
אז נסגור את זה פה.
לצפיה ב-'ובכל זאת שמת את עצמך לשופט ומושבעים...'
ובכל זאת שמת את עצמך לשופט ומושבעים...
14/05/2013 | 13:26
1
31
"העובדה בשטח היא כזאת, קודם מפתחים לאייפון ואחר כך ממירים לאנדרואיד.
יש הרבה סיבות לכך ורובם אם לא כולם, נגד אנדרואיד. אני לא מתווכח כי זה לא נתון
לויכוח, זו תמונת המצב כרגע."

הבעייה היחידה עם האמירה הזו...היא שזה קשקוש של מי שלא יודע על מה שהוא מדבר, והדבר היחיד שמגבה את דבריך בפורום הזה... הוא העובדה שאתה מופיע באדום.

היכולת שלך "לקבוע עובדות" היא דיי מדהימה בעיניי, אני כבר לא יודע ממה בדיוק זה נובע, מהעובדה שגם אתה ניזון ממידע מוטעה ברשת או בחברתך המיידית, או שזה פשוט איזה עניין של אגו "שאתה יודע הכי טוב" ?!

זה באמת לא המקום לדון ב-אנרואיד IOS VS, אבל היות ואתה פתחת את הדיון הזה בהפצת מידע מטעה, ראיתי לנכון להגיב.

לצפיה ב-'טוב חבר'ה'
טוב חבר'ה
14/05/2013 | 21:52
26
זה הולך ונהיה ממש עלוב תרשו לי לא להמשיך להגיב.
לצפיה ב-'ילדים, מספיק לריב. '
ילדים, מספיק לריב.
22/05/2013 | 21:26
2
18
הודעות כאלו לא בפורום, תודה.
לצפיה ב-'באמת? באיחור של שבוע?'
באמת? באיחור של שבוע?
23/05/2013 | 00:17
1
22
אף אחד לא רב.
לצפיה ב-'מה לעשות... שבוע קשה עבר על כוחותינו '
מה לעשות... שבוע קשה עבר על כוחותינו
25/05/2013 | 15:32
10
לצפיה ב-'הויכוח הזה מיותר.'
הויכוח הזה מיותר.
13/05/2013 | 23:44
10
53
ומה זה משנה בכלל למי יש יותר משתמשים- לאייפון או אנדרואיד?
אלו נתונים שעשויים להשתנות בכל רגע, וכמעצבים- לא חושבת שזה יותר מדי אמור לשנות לנו למי יש פלח שוק יותר גדול, כי מעצב שעוסק בתחום של עיצוב אפליקציות לסמארטפונים אמור לדעת לעצב לשניהם ולהתאים את הפתרון למכשיר ולרזולוציה. אז שוב- ויכוח מיותר.

לצפיה ב-'כל החיים הם ויכוח אחד גדול ומיותר'
כל החיים הם ויכוח אחד גדול ומיותר
14/05/2013 | 02:32
36
והנה אנחנו ממשיכים להתווכח על מלא דברים, אחד מהם זה השטות
הגמורה הזו על אחוזי משתמשים במערכות הפעלה, מחר נתווכח על
אם אלוהים קיים או לא, בקיצור - החיים מלאים בקונפליקטים.
לפעמים זה מה שעושה אותם מעניינים, זה לא חייב להיות דבר רע
כל עוד שולטים ברמת הדיבור.

הכל טוב.
לצפיה ב-'אם לא נתווכח אין סיבה לקיום הפורום '
אם לא נתווכח אין סיבה לקיום הפורום
14/05/2013 | 09:11
8
36
אין לי שום בעיה עם דיונים כאלה אבל ישראלים זה עם חם וכנראה יש לנו בעיה
לנתק את הרגשות ולהיות אובייקטיביים אז כל דיון הופך מהר מאוד לוויכוח..
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שהפורום הוא המקום למלחמות אגו'
אני לא בטוחה שהפורום הוא המקום למלחמות אגו
14/05/2013 | 11:38
7
41
ומי יודע יותר טוב.
זה באמת לא כ"כ משנה למי יש יותר משתמשים. אין לי בעיה שיהיו כאן דיונים- לשם כך הפורום קיים. אבל באמת הגיע הזמן שכולנו נתחיל לקבל יותר דעות של אחרים, גם אם אנחנו לא מסכימים איתן. קוראים לזה תרבות דיון.
לצפיה ב-'לא נכון'
לא נכון
14/05/2013 | 14:00
1
53
לקבל דעות של אחרים גם אם אנחנו לו מסכימים איתן זו לא "תרבות דיון".
תרבות דיון זה מונח כללי שמתייחס לאיך אנשים מקבוצה מסוימת מתדיינים.
אני מניח שהתכוונת שהיית רוצה לראות את תרבות הדיון פה מקיימת דיון יותר סובלני, קשוב לאחרים, ללא התלהמות וירידה לפסים אישיים ובנושא עיצוב ולא בולשיט.

עדיף היה שבמקום להתווכח על נתונים וסטטיסטיקה הייתם מעלים כל אחד עבודת עיצוב שלכם והיינו בוחרים מנצח לפי טיב העבודה.
לצפיה ב-'אני מסכים :)'
אני מסכים :)
14/05/2013 | 21:54
17
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
14/05/2013 | 21:54
4
29
אבל לא נראה שהחבר'ה כאן מסכימים איתך הם יותר עסוקים ב"לקטול".
בכל מקרה זה כבר התדרדר הרבה מתחת לרמה שלי אז פה באמת
נגמר הדיון התרבותי ואני פשוט לא אמשיך להגיב.
לצפיה ב-'אף אחד לא עסוק בלקטול'
אף אחד לא עסוק בלקטול
14/05/2013 | 22:50
3
42
אתה פשוט לוקח הכל אישית וברגע שנגמרו לך הטענות פרשת בטענה ש"ירדנו ברמה".
אף אחד לא קילל פה ולא ירד לרמות נמוכות.
בגלל זה מראש אמרתי שבאמת אין טעם.
כשאין הוכחות לדברים מהסוג הזה שאתה אומר, עדיף שלא תשתמש במילים מהסוג "עובדות בשטח".
לצפיה ב-'שלילי'
שלילי
15/05/2013 | 08:08
2
41
מבחינתי להגיד שהדבר היחיד שמגבה את דברי הוא "העובדה שאני אדום"
זו ירידה ברמה. באמת...? אני אדום אז אני יותר מגניב ממכם?
אם היינו בפורום "בריטני ספירס" הייתי מבין.
מי שמכיר אותי בפורום הזה יודע שהדבר האחרון הוא שאני לוקח דברים
אישית, במקרה הזה ספציפית אני מנסה להעביר נקודה מסוימת, אני יודע
את מה שאני יודע, את יכולה לזלזל, אנחנו עדיין בפורום באינטרנט אז
אני לא מצפה שתסמכי על מה שאני אומר, מצד שני כמו שפודיום אמר,
אני מוכן לראות אפליקציות שלכם ולראות ניסיון שלכם ואז תוכיחו לי שאני טועה.

אם תרצו אשלח לכם צילומי מסך של 2 אפליקציות שאני עובד עליהם כרגע
ואתם תקבעו ותגידו לי מה הרמה ומה אתם חושבים (למרות שאני לא מאמין
שתשארו אובייקטיביים אחרי הוויכוח הזה), ואם זה לא יספיק
אתן לכם את המספר של 2 המפתחים שאני עובד איתם ואת הרזומה שלהם
כדי שתראו מי הם ומה הם עשו ועושים, אולי זה יספיק. אולי הם לא הכי טובים
בתחום ואולי גם הם טועים אבל אני חושב שאסמוך על העצה שלהם מאשר שלכם.

אני האחרון שיתווכח על נושאים שאני לא מבין בהם, אני פה בעיקר בשביל
ללמוד ולא ללמד, אבל שקרן אני עדיין לא ואם אני אומר משהו בביטחון מלא
אז אני יודע שהוא נכון, למרות שתמיד יש מקום לספק ובשביל זה אני משתף את
הדברים בפורום ולא שומר לעצמי. מי שרוצה לחלוק עליי ולהוכיח לי אחרת מוזמן בשמחה,
בשביל זה אנחנו כאן. רק תשתדלו להשאיר את זה בוגר וענייני.
לצפיה ב-'הכוונה שלי לא הייתה להעליב אותך...'
הכוונה שלי לא הייתה להעליב אותך...
15/05/2013 | 14:38
1
46
אלא להבהיר לך איך דבריך נראים באופן בו אתה מציג אותם.

אתה לא כתבת "זו דעתי","זה מה ידוע לי" , "ואוליי אני טועה..." , אתה כתבת מה שנקרא "עובדות" , וגם הגדרת את הנושא ככזה שה"עובדות" שהגדרת הן נכונות ללא עוררין - אז סליחה, אבל זה פשוט מעורר אנטיגוניזם, מאנשים שקצת בתחום, מתעדכנים בנתונים, ועוקבים אחרי כל "פיפס" בנושא הזה שבו הצגת את דבריך כאמת אבסולוטית.

זה לא משנה באמת על איזה עיצובים של איזה אפליקציות עבדת, או איזה שני מתכנתים אתה מכיר והרזומה שלהם... זה באמת לא משנה... הנקודה היא שדבריך נשמעו כמו יהירות ושהדבר היחיד שמבדיל את דבריך מדבריי הוא ההתייחסות שבאי הפורום נותנים לדבריך כי אתה מופיע בצבע אחר בפורום (זו עובדה, כי זה יחס ה"כוחות" שנקבע ע"י תפוז).
כמו כן, הרעיון שמישהו יעלה עיצוב של אפליקצייה ואתה תעלה עיצוב של אפליקצייה כדי להוכיח את הטענה שהשרשור הזה עוסק בה , הוא פתרון מגוחך...ורק מגביר את תחושת האנטיגוניזם.

היות וזה פורום עיצוב ופחות פורום בו נכון לדון בהבדלים בפלטפורמות הנ"ל, היה בכלל נכון יותר מצידך להימנע מתגובה כל כך חד צצדית על נושא שלגעת בכל מרכיביו הוא לחלוטין לא רלוונטי לפורום (אתה ניסית להציג נקודות מסויימות בצורה מאוד לא אובייקטיבית רק לגבי פלטפורמה אחת שהוזכרה בדיון)

יכולת לדון בנושא העיצובי, אבל בחרת אתה לקחת את הדיון למחוזות אחרים. (וכן אתה רק הגבת למספרים, אבל זו הייתה בחירה שלך...וגם אופן התגובה - בחירה שלך.)

בקיצור זה היה מקרה שבו אני מצפה דווקא ממי שכן יודע טוב יותר, ויודע שלא יוכל לייצג את הנושא נאמנה בדיון בפורום עיצוב...

פשוט לנקוט עפ"י...

סייג לחוכמה שתיקה.
לצפיה ב-'הכוונה הייתה'
הכוונה הייתה
16/05/2013 | 10:34
38
שכל אחד יעלה עבודת עיצוב. לא בהכרח עיצוב אפליקצייה.
הסיבה שהרעיון הזה הוא יותר טוב מהעובדה שתמשיכו להתווכח בניכם היא:
1. הויכוח משעמם ולא קשור לפורום.
2. ממילא לא תשכנעו אף אחד ובטח לא את האחרים. כי מראש לא ברור מה אתם משווים.
3. ככה לפחות נראה טיפה עיצוב ויהיה דיון על עיצוב.
4. זה ממילא היה בצחוק ואני לא מאמין שלקחת את זה ברצינות.
לצפיה ב-'לאט לאט אני מקווה שנגיע גם לשם בסוף'
לאט לאט אני מקווה שנגיע גם לשם בסוף
12/05/2013 | 10:57
1
35
לצפיה ב-''
12/05/2013 | 11:46
12
לצפיה ב-'יש לי שאלה'
יש לי שאלה
15/05/2013 | 09:19
1
61
(יש לי אנדרויד אז אני לא יכוללקנות אבל אני סקרן)
המגזין באנגלית? למרות שהתוכן רובו ככולו עוסק במעצבים ישראלים?
לצפיה ב-'היי'
היי
16/05/2013 | 10:40
36
המגזין אכן באנגלית היות שהוא מופץ וניתן להורדה לא רק בישראל.
במגזין משתתפים מאיירים ישראלים רבים אבל גם ישראלים לשעבר (שכבר לא גרים בארץ) ומאיירים נוספים מכל העולם. המגזין לא עוסק ב"עיצוב ישראלי" או ב"איור ישראלי" אלא באיור וקומיקס באופן כללי.

בכל מקרה הרבה עבודות הן בכלל ללא טקסט (בגיליון האחרון לדוגמה האיורים ללא טקסט כלל). אבל כשיש טקסט הוא נכתב או מתורגם לאנגלית בשביל שהקהל הרחב יוכל להבין גם.
לצפיה ב-'איך מבצעים הגדלת טקסט בתמונה'
איך מבצעים הגדלת טקסט בתמונה
12/05/2013 | 14:59
3
113
שמרתי כתבה מעיתון. זה שמור בפורמט של תמונה [בכלי חיתוך]. איך אפשר לראות יותר טוב את הטקסט? כשמגדילים את המסך הטקסט יוצא מטושטש.
לצפיה ב-'אבוד לך'
אבוד לך
12/05/2013 | 16:59
1
82
אם הכתבה עדיין ברשת, תשתש בפונקציית הזום של הדפדפן לפני שאתה עושה צילום מסך. אם לא, אין הרבה מה לעשות.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/05/2013 | 17:10
23
לצפיה ב-'אפשר בעזרת OCR'
אפשר בעזרת OCR
16/05/2013 | 16:24
37
חפש בגוגל ocr hebrew
כך אפשר להפוך את התמונה לטקסט חי, ומכאן השמיים הם הגבול...
לצפיה ב-'דרוש מעצב גרפי ביצועיסט!'
דרוש מעצב גרפי ביצועיסט!
06/05/2013 | 11:29
34
437

דרוש מעצב גרפי ביצועיסט!
עבור חברת גיימינג בינלאומית הממוקמת בארכז הארץ דרוש מעצב גרפי ביצועיסט.
דרישות:
הכרות עם unity - יתרון
הכרות עם XAML - יתרון
בעל עין לפרטים הקטנים
לצפיה ב-'למה שבוגר אחד מהמוסדות הללו'
למה שבוגר אחד מהמוסדות הללו
07/05/2013 | 16:40
33
229
ירצה עבודה של ביצועיסט. כשהוא בקלות יכול למצוא משהו יותר טוב.
לצפיה ב-'כל הכבוד גרינגוז'
כל הכבוד גרינגוז
08/05/2013 | 06:58
28
204
למה שמישהו בכלל יעז לפרסם פה הצעות עבודה.  ועוד מעניינות לחברת משחקים.

זה לא כאילו מישהו שלמד במוסדות האלה מחפש עבודה כשהם בקלות יכולים - אתה יודע מה, עזוב.
לצפיה ב-'אתה'
אתה
08/05/2013 | 07:49
27
186
לא למדת לתואר ואתה עובד בתור ביצועיסט ככה ש... אתה יודע מה עזוב... ממילא לא תבין
לצפיה ב-'התואר באמת כל כך נחשב במציאת מקום עבודה?...'
התואר באמת כל כך נחשב במציאת מקום עבודה?...
09/05/2013 | 01:59
3
172
אני סקרן, מה הזמן הממוצע שלהערכתך ייקח למי שרק סיים את לימודיו(עם תואר כמובן ולא רק כאיזה ביצועיסט) למצוא עבודה בתחום?

האם העבודה שיימצא תהיה חס ו...עבודה של ביצועיסט - או שזה זילות כבוד עבור מי שיש לו תואר?
האם העבודה שיימצא תהיה של ארטדיירקטור?
או מעצב גרפי (מקבלים משרד נפרד היום?)

האם אתה מצאת עבודה ישר לאחר סיום הלימודים וקבלת התואר? מצאת משרה כמעצב תקשורת חזותית? (המושג הזה דיי חדש לי...בזמני הוא לא היה קיים)

מה באמת הציפייה של מי שלמד לתואר, שפחות מזה פשוט לא הגיוני לחשוב על זה כאופצייה למשרה? ( גם אם זה רק משרה ראשונה)

האם יש/היה לך ניסיון בהעסקת בוגרים טריים למילוי התפקיד הנחשק של מעצב תקשורת חזותית?

לצפיה ב-'תלוי ברמה שלו'
תלוי ברמה שלו
09/05/2013 | 10:06
1
142
אני התחלתי לעבוד לאחר סיום השנה השלישית ועם סיום התואר חיכו לי 2 הצעות עבודה בסטודיואים מובילים.
מעולם לא עבדתי כביצועיסט. אני לא חושב שהייתי מצליח להחזיק בעבודה כזו. נכון שבהתחלה לא היה הרבה "עיצוב" שלי תמיד הייתי נתון לפיקוח. אבל לא ישבתי וצרבתי תמונות וכו' - תמיד היה פן יצירתי בעבודה.

פעם מרצה אמר לנו בלימודים לחשוב מה אנחנו רוצים לעשות ולהיות ולעשות הכל כדי להשיג את זה. לא לבוא למשרד פרסום ולהגיד שנקח עבודת ביצוע אם אנחנו לא רוצים להיות ביצועיסטים כי בסוף נתקע שם.
ואחרי שראיתי את זה קורה במציאות לאנשים אני חושב שהוא צדק.

נגיד שסיימת את הלימודים ואתה רוצה לעצב ולא לא להיות ביצועיסט. הלכת על משרה של ביצועיסט בסוף בגלל סיבה כזו או אחרת ועבדת שם חצי שנה, שנה, שנתיים לא משנה. יצאת משם ורצית להתקדם למשרת עיצוב ומה יש לך להראות? את מה שעיצבת בסיום הלימודים (לפני שנתיים) ותיק עבודות של ביצוע. אתה חושב שבמצב כזה יש לך יותר סיכוי או פחות? לדעתי הרבה פחות.
וכל זה בשביל הסיכוי שאולי מדי פעם יזרקו לך עצם לעצב? חבל.

וכן יצא לי להעסיק בוגרים טריים ואני עדיין מעסיק (למרות שכיום כבר הם כבר לא טריים). בסדר אז יש שלב של כניסה לעבודה שאולי עושים טעויות וכו'. אבל אם האדם הוא יצירתי הוא יצליח בגדול ובשביל זה אני שם כדי לעזור לו להתקדם.

לגבי משרד נפרד, לא יודע מה זה משנה או קשור.

ובשורה התחתונה - זה לא זילות, אדם שרצה להיות מעצב והלך ללמוד 4 שנים לא קלות בשביל לקבל תואר רק בשביל בסוף ללכת להיות ביצועיסט מזלזל בעצמו.
לצפיה ב-'נשמח לראות עבודות ולהתרשם'
נשמח לראות עבודות ולהתרשם
09/05/2013 | 10:42
75
לצפיה ב-'אם לא הייתי סטודנטית (שנה ג׳ בבצלאל)'
אם לא הייתי סטודנטית (שנה ג׳ בבצלאל)
09/05/2013 | 23:26
129
והייתי יודעת לעומק פלאש (שלא לדבר על יוניטי וכד׳) אני הייתי מבררת על מה מדובר כי התחום מעניין אותי (אני גיימרית). אז מה אם סיימתי תואר, אני עדיין צריכה ניסיון בעולם האמיתי, לא ישר צונחים למשרת ארט דירקטור. אם הם רציניים והשכר סביר אז למה לא?
לצפיה ב-'אתה גדול ממני בכל מובן. אבל.'
אתה גדול ממני בכל מובן. אבל.
09/05/2013 | 07:03
22
157
הנושא הוא אחר פה.  מישהו מפרסם הצעת עבודה ואתה פחות או יותר יורק לו בפרצוף.  אם אני הייתי המפרסם המקורי לא הייתי טורח לפרסם בפורום הזה יותר - הופס פגעת בפורום ובמשתתפיו.

לכל באי הפורום יש עבודה?  לא.

גם לכל בוגרי המוסדות שציינת אין עבודה...זה רק ניחוש מצדי, אבל נניח שלא כל בוגרי המוסדות האלה יכולים להשיג בקלות משהו יותר טוב.   אז למה לכתוב דבר כזה?  למה לרדת על הצעת עבודה לגיטימית?

דרך אגב בחברת משחקים קטנטנה יכול בהחלט להיות שתידרש גם לעצב וגם לבצע, דווקא נראה לי תפקיד מעניין לאללה.  אבל מה אני מבין.

לצפיה ב-'תודה על המחמאה אבל'
תודה על המחמאה אבל
09/05/2013 | 10:12
20
138
הנושא הוא לא אחר. הבעיה שאולי ההצעה הזו תיפול על אותו מעצב מוכשר שסיים את הלימודים ולא מצא כרגע עבודה. הוא ילך על זה ועוד שנתיים שלוש ימצא את עצמו במצב גרוע יותר.

האם כל באי הפורום הם מעצבים עם תואר? לפי התגובות הרווחות הרוב ללא תואר.
האם כל בוגרי המוסדות באמת רוצים להיות מעצבים או עובדים בעיצוב? ברור שלא.
האם מישהו שרוצה להיות מעצב ולהשפיע על עולם העיצוב ולמד קשה ארבע שנים בשביל זה צריך להתפשר על עבודה בינונית? ברור שלא.

הייתי סטודנט לתואר בעיצוב.
עבדתי במשרדים מובילים אחרי.
פתחתי עסק משלי.
אני מעסיק אנשים.
אני מלמד.

אבל מה אני מבין.

בכלל יש לי הרגשה מהפורום הזה הרבה פעמים שלאנשים אין שאיפות או שהם שואפים נמוך וזה מטריף אותי. כמו שאתה כותב "אגב בחברת משחקים קטנטנה יכול בהחלט להיות שתידרש גם לעצב וגם לבצע". האם האפשרות שאולי מדי פעם יזרקו לך עצם שווה לוותר על החלום שלך לעצב? למה לכוון כל כך נמוך מראש? אם תכוון נמוך בסוף תגיע נמוך.
לצפיה ב-'ראיית עולם שונה לגמרי'
ראיית עולם שונה לגמרי
10/05/2013 | 06:11
18
147
כנראה שהלימודים במוסד המאוד מכובד שלמדת בו מוציאים אנשים עם ראיית עולם שונה מה שאני מכיר.  בתעשייה שלי אין מושג כזה, שהמעצב חשוב\שווה\מגניב יותר מהאומן.  ואין מושג כזה פה, ביצועיסט.  זה מושג מצד אחד מלא מוטיבציה מהצבא כזה, ומצד שני נורא מזלזל כשאנשים כמוך משתמשים בו.  אני לא מכיר ביצועיסטים, אני מכיר אומנים...כן, כן, אני אומן תלת מימד, וקומפוזיטינג.  לא ביצועיסט ולא בטיח...

יוצא לי פה ושם לעצב.  לפעמים רחמא ליצלן, בתוכנות תלת מימד ולא באילוסטרייטור.  הייתי צריך לעצב גירסא של באראד-דור למשל (הטירה הגדולה של סאורון משר הטבעות), ומגדלים ענקים של הגמדים...ובתור פרילאנסר גם, לעצב פנים של חללית לאיזה סרט מד"ב, וכ"ו וכ"ו.

ובאמת שלא הרגשתי יותר מגניב או שהתייחסו אלי אחרת.  כי האתגר (גם היצירתי) בלקחת סקיצה של ארט דירקטור שלפעמים נראית כמו כלום, ולפסל לטקסטר ולהפוך אותה למפלצת\יצור\סביבה שנראית אמיתית ומשיגה תגובה רגשית מקהל, זה משהו...זה אומנות.  לא ביצועיסטיות.  

כנראה שאנחנו באים ממקום אחר לגמרי...בדיוק כרגע, ממש היום, אני על סף פרשת דרכים בקריירה...יש לי הצעה להיות ארט דירקטור של חברת משחקים חדשה פה במונטריאול, או לעבור לחברת אפקטים מובילה בקנ"מ עולמי.  מצד אחד מציעים לי להיות ארט דירקטור בלי שמעולם עבדתי כמעצב בהגדרה, רק כי ראו למה אני מסוגל כאומן...ומצד שני, החבר'ה שעשו את הדרקון של הארי פוטר.  והחיות בGOLDEN COMPASS.  

וואללה בחרתי באופציה ב.  אני באמת שלא יודע מה אתה עושה כי אתה לא מפרסם יותר מדי עבודות או אפילו משתמש בשם האמיתי שלך, אבל כשעזבתי את הטכניון ועתיד מזהיר בהיי טק, לא עשיתי את זה כי ראיתי פלאייר או אתר אינטרנט או פרסומת.  זה היה כי ראיתי בקולנוע את שר הטבעות.  

אל תנסה להתנשא.  גם אני לימדתי.  לו לא היו לי שתי ילדות הייתי מלמד עדיין.  יש לי הזמנה פתוחה לאוניברסיטה הנחשבת ביותר במונטריאול.  המשכורת שלי היא בכנות יותר משדמיינתי , ובטח שיותר משל כל חבריי מההי-טק. כשUBISOFT או BETHESDA או BLIZZARD מראים לי רפרנסים של המראה שהם רוצים, אלו רפרנסים שאנחנו עשינו בעבר.  והעיקר - ילדים ואנשים בוגרים אוהבים את האומנות שלי.  הם עוצרים ומצלמים ומעלים לפייסבוק ולבלוגים שלהם את היצירות שאני יצרתי.  הבת שלי, בת ארבע, מתגאה מול החברים שלה שהיא פיראט, כי אבא שלה השתמש בה בשביל מודל לASSASSIN CREED הבא.  מה אתה מסוגל לעשות?  באמת, מה אתה מסוגל לעשות שגורם לך לחשוב אפילו על הטון שלך...ילדים יושבים ומעתיקים דברים שאתה עשית?  הולכים לסרטים שאתה עבדת עליהם וחושבים שהם לא יהיו מהנדסים, לא משנה כמה ההורים שלהם לוחצים?
לצפיה ב-'הי אדם לדעתי הוא לא התכוון לאנשים כמוך'
הי אדם לדעתי הוא לא התכוון לאנשים כמוך
10/05/2013 | 13:31
1
81
העבודה שלך נשמעת הרבה יותר מעניינת מביצועיסט במשרד פרסום
ביצועיסט במשרד פרסום עושה לעיתים קרובות "עבודה שחורה" מונוטונית..של לצרוב פקשוטים ולזרוק אותם ליד טקסטים..ובאופן כללי לא עושה בחירות עיצוביות (של צבעים, פונטים וכו')
לצפיה ב-'אולי'
אולי
15/05/2013 | 07:09
39
אבל התגובה המקורית שלו לא היתה על שום משרד פרסום או משרה דומה, היא היתה על משרה לעיצוב וביצוע בחברת משחקים.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
12/05/2013 | 10:16
15
80
מה הכוונה לעצב בתוכנת תלת מימד?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
15/05/2013 | 07:19
14
57
זה אומר לעצב בתוכנת תלת מימד.

הראייה הקלאסית היא שעיצוב עושים בכלי דו מימדי, אבל שלושה דברים קרו בתקופה האחרונה:  המחשבים נהיו מהירים יותר, התוכנות נהיו מהירות יותר, והדרישות של הקליינטים נהיו גבוהות יותר.

פעם עיצבתי נמלה שעומדת על ארבע רגליים ומשתמשת בשתים הקדמיות בתור ידים...בעפרון על נייר מדפסת בשלוש דקות, והבימאי אישר את זה...לקח לי עוד שבוע ליצור נמלה ריאליסטית בתלת...

היום יש הרבה לקוחות שהאיכות הסופית של אותה נמלה מספיקה בקושי לסקיצה...עבדנו עכשיו על פוסטר למשחק מחשב עם בערך 20 סקיצות, צ'יק-צ'ק בתלת...עם תוכניות כמו ZBRUSH ממש קל ומהיר לעשות עיצוב של דמויות שפעם בכלל לא חשבו ועשו בדו מימד או בפיסול.  
לצפיה ב-'אוקיי אני מבין למה התבלבלתי'
אוקיי אני מבין למה התבלבלתי
19/05/2013 | 12:38
13
45
אתה מתכוון שאתה ממדל בתוכנת תלת מימד.
אתה לא מעצב לוגואים לחברות, אריזות, אתרים וכו'.
אתה עובד בתוכנות תלת מימד ויוצר דימויים (מקביל אולי למאייר).
השימוש במונך עיצוב הוא לא כל כך נכון ומבלבל.
זו עבודה שונה לגמרי מעבודתו של מעצב גרפי/אינטראקטיבי או ביצועיסט ושייכת לתחום אחר לחלוטין. שאומנם הוא משיק לעיצוב אבל הוא שונה.
אני בספק אם היית יכול לעצב אתר בזי-בראש.
לצפיה ב-'חחח'
חחח
20/05/2013 | 07:04
12
44
מצחיק אתה, לא נורא בסוף יבינו פה אנשים שיש למדל בתוכנת תלת ויש לעצב.  אני מודע לחלוטין למושג של המילה עיצוב.  השבוע עבדתי על אורקים למשל, באמת כיף גדול, אבל בלי כמות מדידה של עיצוב.  אני בהחלט שם קו מפריד בין לקבל תוכנית של מודל ולמדל אותו (מה שאתה מדבר עליו) ובין לעצב.  הנקודה שלהרבה אנשים מתחום העיצוב קשה מאוד להבין היא שיש חיה כזו, עיצוב בתלת מימד.  אתה לא מקבל עיצוב, אתה יוצר, בדיוק כמו בעפרון, בלי שום שינוי מהותי חוץ מהכלי שאתה משתמש בו.  

אוי פתאום נזכרתי בחברה של אהרון סימס, הם התחילו רק מעיצוב דמויות בתלת:
http://asc-vfx.com/

אנשים אתם בפורום תקשורת חזותית אבל הרוב תקועים בMINDSET של לוגואים ואריזות...יש הרבה מדיות חדשות במאה השנה האחרונות - סרטים, פירסום ומשחקי מחשב למשל :)  השימוש במובן עיצוב הוא מאוד נכון.  בעיצוב דמויות לסרטים עברו לפני כמה שנים מפיסול MAQUETTES לתלת, בפרסום גם...היה איזה יתוש שעיצבתי לחברה אמריקאית שאפילו זכה לכריכה משל עצמו (יוני 2011):
http://www.postmagazine.com/Publications.aspx?page...

OFF חיפשה חברה לקמפיין ובסוף זה היה אנחנו נגד FRAMESTORE ואנחנו ניצחנו, אך ורק כי הם אהבו את עיצוב היתוש שלנו יותר.  עיצבתי אותו בעצמי מאפס, בלי שימוש בשום כלי חוץ מZBRUSH.  הסקיצות היו בZBRUSH.  תלת זה כלי, גם לעיצוב.
לצפיה ב-'זה פשוט עניין המושג'
זה פשוט עניין המושג
20/05/2013 | 11:46
45
אני רואה ב"למדל בתוכנת תלת מימד" בעצם לעצב בתוכנת תלת מימד.
לא הייתי מודע שיש הפרדה כזו.
אני מניח שאם היית כותב בפורום תלת מימד בכלל לא הייתה עולה הנקודה הזו.
אבל כשאתה כותב בפורום תקשורת חזותית - כלומר פרום שעוסק בעיצוב גרפי/אינטראקטיבי איור וכו'. זה נשמע מוזר.
היום כל אחד הוא מעצב (מעצב פנים, מעצב אופנה, מעצב גרפי, מעצב חוויה, מעצב ממשק משתמש, מעצב תפאורה או מעצב תלת מימד). העיניין הוא פה הקונטקסט.

אין קשר לכך שהעולם מתפתח ואנשים לא "תקועים" על לוגואים ואריזות. אני לא תקוע על לוגואים ואריזות. פשוט זה הנושא של הפורום הזה. כשאתה בא ומשווה גם נתוני שכר ועבודה מתחום שלא בדיוק קשור. זה מבלבל ומטעה.

מעצב גרפי יבוא ויקח את הדמות שאתה עיצבת (או מידלת זה לא משנה מבחינתי) ימקם אותה על פוסטר עם טיפוגרפיה ובעצם יעצב את הפוסטר, זה יהיה יותר קשור (מבחינתי) לפורום הזה.

לכן לא הבנתי מה הכוונה שלך בעיצוב בתוכנות תלת מימד. אתה יוצר את האימג', לא באמת מעצב את הפוסטר או את האריזה של הקופסה. אלא מעצב את הדמות.
לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
20/05/2013 | 13:43
1
36
שהבעיה כאן היא במושגים, יש "עיצוב" שיכול להיות תחום מאוד רחב ואם ממש מתחכמים
אין מקצוע שאי אפשר להגיד שאין בו עיצוב, ויש עיצוב גרפי ותקשורת חזותית, אני לא
חושב שתחום המידול קשור כל כך, אולי באופן עקיף אבל אני לפחות לא רואה
הרבה דימיון בין שתי המקצועות.
ושיהיה ברור זה לא בא להמעיט מהערך של המקצוע צריך ים של כישרון ושעות מטורפות
על המחשב כדי להיות תלתיסט טוב, אני מכיר אישית כמה משוגעים כאלה :)
לצפיה ב-'זה מה שהתכוונתי'
זה מה שהתכוונתי
20/05/2013 | 15:38
31
הקשר קיים אבל בקונטקסט של הדיוק הספציפי הזה והפורום בכלל הוא קצת תלוש.
לצפיה ב-'בנימה הכי רצינית...'
בנימה הכי רצינית...
21/05/2013 | 05:23
8
83
אני לא מבין למה אתה "מתעקש" לנסות לתרום לפורום הזה מניסיונך?
אנשים פה כל כך תלויים ב"תוויות", השימוש במילה "מעצב" לא ב"קונטקסט" פוגע להם באגו...בחייאת, דוגמה אחרת זו האמונה שאם תוכנה פרוצה וזמינה לילד של השכן אז המקצוע של מעצב לא מוערך ...אני אישית נשארתי בלי מילים.

אתה באמת הרבה יותר טוב מהפורום הזה, אני לא בטוח מה אתה מקבל מהפורום הזה חוץ מהחווייה של קצת קרבה לארץ ורצון לתת מעט חזרה...אבל העובדות בשטח כפי שאני רואה אותם...שזה פשוט לא מוערך, והמאמץ שלך מתבזבז לרוב לריק.

פשוט חבל לי לראות ולקרוא את התגובות האלה שאתה מקבל.
באמת.

*באופן כללי אני כתבתי את זה כבר בעבר, הפורומים של תפוז, רובם אינם פורומים מקצועיים. נסיון להפוך אותם למשהו אחר ממה שהם...הממממ...זה בדיוק הנסיון "להכתיר" את הילד של השכן למעצב רק בגלל שהוריד גרסה פיראטית של CS6 . (היית חייב לסיים בנימה הזו)
לצפיה ב-'מה הקשר לאגו?'
מה הקשר לאגו?
21/05/2013 | 10:40
7
42
לאף אחד לא נפגע האגו ולא על זה היה הדיון.
ההודעה המקורית של השרשור הזה מדברת על הצעת עבודה לביצועיסט גרפי. לפי הדרישות ברור גם שלא מדובר באדם שעובד ומעצב בתלת מימד.
אני לא חושב שהתגובה של גרינגו הייתה במקום. כי בסופו של דבר זו הצעת עבודה ושכל אחד יעשה את החשבון שלו. לכן אין בכלל על מה לדבר עליה.

אבל אדם הגיב בהודעה הזאת:
שם הוא מתאר את עבודתו בחו"ל ובמקצוע אחר שבכלל לא לדרישות שבהצעת העבודה וזה מבלבל.

אף אחד לא מזלזל במקצוע שלו או בהשיגים שלו. אבל מה הקשר? איך הוא מדבר מניסיון על תחום שהוא בכלל לא עובד בו ומארץ אחרת?

ונוטי - הבעיה שלך היא שאתה חושב שאתה יותר טוב מהפורום הזה. אני יודע שאלו שכותבים פה (שחלקם כבר מספר שנים) ממש לא חושבים ככה. אני לא מאמין שמישהו היה ממשיך לכתוב פה סתם בשביל להוכיח לחבורת אנשים אנונימיים שהוא יותר טוב מהם.
לצפיה ב-'אוי לי'
אוי לי
23/05/2013 | 06:32
6
48
פודיום - אתה טועה בהרבה דברים, אבל מאוחר אז אדבר על שניים: נתחיל בזה ששוב, תלת הוא כלי, כמו עפרון.  אם אני מעתיק תמונה בעזרת עפרון 1:1 אז אני טכנית יודע לצייר, אבל אין לזה קשר לעיצוב ויש לזה קשר מינימאלי לתקשורת חזותית בתור קוריוז, היי תראו למה אני מסוגל, וכו'.  אם אני מעצב משהו בעזרת העפרון, ועוד איך יש לזה קשר לעיצוב.  אם אני מעצב פוסטר, למשל, יש לזה קשר לתקשורת חזותית*.  אתה מבין למה אני מתכוון?  כי אני בכנות לא יודע איך להסביר את זה יותר טוב.  יש מידול ויש עיצוב בתלת, זה באמת לא אותו דבר.

אם הייתי ממדל אוטו מגניב שנראה 1:1 כמו Duesenberg יפהפה, לא הייתי מעלה את זה לפה.  אם האוטו היה מופיע בפוסטר (כמו הדמויות בפוסטרים ל Elder Scrolls Online שהעלתי), אולי הייתי חושב שיש קצת עניין לפורום, אבל אולי אני טועה...אנשים פה מתעלמים (בכנות) מהמושג "תקשורת חזותית" ומתעקשים להפוך את זה לפורום "עיצוב גראפי".  זה לא בדיוק אותו דבר...ואז הגעתי לאפשרות השלישית...אם לקחתי חלק בעיצוב מוצר (כמו האריזה לStarcraft), אזי יש לזה מקום בפורום, לעניות דעתי, גם אם חלילה השתמשתי בZbrush ולא Illustrator.  לאנשים מאוד מוכשרים ושאני מכבד את דעתם מאוד פה, יש מגבלה לא ברורה בעיני להבין את זה.

דבר שני, פודיום אם תקרא את התגובות שלי, זה לא בדיוק היה מה שהגבתי ישר.  רק אחרי שהוא הרים את האף החלטתי להרים את האף בחזרה.  

נוטי, תודה (אני מניח).  דווקא כל הדיון הזה מאוד מעניין אותי.  זה הסיבה שאני חוזר לפה, נראה לי שיש פה אנשים פתוחים יותר ופתוחים פחות, והשוני בעולמות (בין עיצוב תעשייתי, לפרינט, אינטראקטיבי ובין עיצוב לתעשיית הבידור) מאוד מעניין אותי.  למשל, אני לא מכיר מעצב או ארט דירקטור שלא יודע לצייר, חלקם ברמה שמביישת אותי (ע"ע Raphael Lacoste, הארט דירקטור של הפרוייקט האחרון שלנו).  כל הבדלי התרבות מעניינים, אבל בעיקר השיח העיצובי.  נכון, הוא קיים פה לפעמים יותר לפעמים פחות, אבל כשהוא קיים אני קורא בשקט ושקיקה ולומד.  

דרך אגב אחרי E3 השנה כנראה אפסיק להראות פה דברים, בעבודה החדשה אין קשר בין מה שאעשה לעיצוב אז אחסוך את זה לכולם פה :)  יש פה אנשים (חלקם כאמור טובים ושאני מכבד) שרואים בעבודות שאני מעלה סוג של ספאם, אז Yay לכם.  
לצפיה ב-'אדם, העשייה שלך ניראת '
אדם, העשייה שלך ניראת
23/05/2013 | 16:46
35
מרשימה ומעניינת.
לדעתי, לא יזיק מדי פעם לפקוח את העיניים לדברים קצת שונים שלקחת בהם חלק.
ממילא לא מעלים לפורום מספיק עבודות.
בהצלחה במקום החדש.
לצפיה ב-'אני מאוד אוהבת את ההודעות שלך'
אני מאוד אוהבת את ההודעות שלך
23/05/2013 | 22:26
4
138
את הניסיון שלך, הרוח (ספיריט) והדברים שאתה מתאר מנקודת מבטך.
לי אישית אתה תורם פה הרבה, ואשמח אם תישאר ותכתוב.
הלוואי והיה לי הידע והניסיון שלך, גם אם זה בתחומים מעט 'רחוקים' ממני.

לצפיה ב-'ואללה'
ואללה
26/05/2013 | 06:01
3
32
תודה רבה.  אני בטוח אמשיך לבוא לבקר, פשוט לא יהיה לי כלום להראות.  מקום העבודה החדש מגניב, אבל עיצוב לא אעשה שם.
לצפיה ב-'העיקר שיהיה בהצלחה '
העיקר שיהיה בהצלחה
26/05/2013 | 13:12
2
13
לצפיה ב-'מספר הצפיות בתגובה "אני מאד אוהבת את ההודעות'
מספר הצפיות בתגובה "אני מאד אוהבת את ההודעות
27/05/2013 | 09:58
1
32
שלך" לא הגיוני.
נראה שיש כאן איזה באג בתוכנה.
עקבתי אחר מספר הצפיות בתגובה מהיום הראשון והם גדלו כל יום בטירוף.
1. בתגובה יש 121 צפיות והיא עונה לתגובה שיש בה 30 צפיות.
הגיוני ש - 121 הקוראים יקראו את תגובת אדם וחלקם הגדול גם את תגובתי.
2. לא מדובר בתגובה עם איזו כותרת מפוצצת ואפילו אין בה קובץ.
3. מספר הצפיות בתגובה יחסית לזמן שהיא נמצאת גדול מדי.
לצפיה ב-' אכן מוזר....'
אכן מוזר....
27/05/2013 | 13:05
11
לצפיה ב-'הי שלחתי הודעה פרטית '
הי שלחתי הודעה פרטית
10/05/2013 | 13:26
39
לצפיה ב-' מסכימה עם כל מילה.'
מסכימה עם כל מילה.
10/05/2013 | 21:37
30
לצפיה ב-'ובכן גרינגוז'
ובכן גרינגוז
10/05/2013 | 14:07
103
יש בעולמנו הגדול חברות קטנות בעלות מספר קטן של עובדים. בחברות האלו אין מספיק עבודה לשני אנשים שאחד מהם ביצועיסט ואחד מהם מעצב ולכן הם מחפשים מישהו אחד שיעשה את שני הדברים. ולמה, אתה שואל, מישהו ירצה לעבוד במשרה כזו כשהוא יכול להיות רק מעצב?

מרווח ספוילר
.
.
.
.
כסף.
לצפיה ב-'צודק במאה אחוז'
צודק במאה אחוז
( לעמוד שלי בתפוז )
11/05/2013 | 10:53
1
63
לצפיה ב-'יש לי שאלה '
יש לי שאלה
12/05/2013 | 01:14
102
בזמן הלימודים אנחנו אלה שמבצעים את מה שאנחנו רוצים לעצב- מרמת הסקיצה לביצוע הסופי.
האם זה לא מה שעושים בתור מעצבים? מי אמור לתרגם את החזון שיש לי בתוך הראש הכי טוב אם לא אני?
ואני בספק אם בחברת משחקים הם רוצים ביצועיסט שיבצע צריבות, ליצור אובייקט למשחק זה לא פחות עיצוב/איור.
לדעתי סטודנט שסיים ללמוד וישר מצפה למשרה נוחה כמעצב הוא זה שחושב על כסף... (וזה לא אומר שמי שלא לא מעריך את עצמו).  
גרינגוז- אני בטוחה שאת הניסיון המקצועי שלך הרווחת בעבודה קשה ואפילו בבחירות "מוטעות".
לצפיה ב-''
18/05/2013 | 00:39
11
לצפיה ב-'אני רוצה להודות ל Siton Es,'
אני רוצה להודות ל Siton Es,
06/05/2013 | 03:48
9
271
על העזרה שלו שלא תסולא בפז בביקורת לאחת העבודות בתיק שלי...

הקונספט הוא, שויאגרה עדיפה על כח הגברא הטבעי,
קהל היעד הוא, חולים באימפוטנציה וגם כל קהל המכורים לריגוש וסקס.

זה משחק הרכבת מילים כמובן.
"1-0 לויאגרה", כי היא "מורכבת", והגברא "מפוזרת"
למרות שבמילים 5 אותיות משותפות, והן דומות זו לזו.

המיוחד בפרסומת הזאת שבניגוד לקודמותיה,
היא מבדלת את הויאגרה על פני המתחרים.

אשמח לקבל ביקורת.
יאללה תרביצו...
לצפיה ב-'לא הצלחתי להבין את ההתעקשות על הקונספט הזה'
לא הצלחתי להבין את ההתעקשות על הקונספט הזה
08/05/2013 | 01:53
4
131
ראינו כבר 5 שלבים שונים באבולוציה של רעיון חסר טעם מלכתחילה.
מה זה משנה אם זה מצוייר בצייר,
עם גרדיאנט בפוטושופ,
או בפורמט של משחק הרכבת מילים?
הקשר בין גברא לויאגרה מאולץ,
וגם ההגיון שאתה מספר שעומד מאחורי הקונספט לא הגיוני -
"ויאגרה עדיפה על כח הגברא הטבעי" -
באיזה עולם מישהו יעדיף להעזר בכדור בשביל לעשות משהו שהוא מצליח לעשות לבד?
בויאגרה משתמשים מתוך חוסר ברירה, אין למה לשכנע שהוא עדיף על פני הטבע, צריך רק להעלות את המודעות למוצר
זו לא הגדלת חזה.
זה כמו לשכנע אנשים להשתמש בקונדום כי זה עדיף על פני סקס נטול.
לצפיה ב-'מסכימה '
מסכימה
08/05/2013 | 20:01
3
86
עשוי יפה אבל יש בעיה רעיונית מלכתחילה.
וגם ה1-0 לויאגרה די מיותר לדעתי, הויזואל יכול לדבר בעד עצמו.
לצפיה ב-'הללויה! אני חייב לציין שאת עושה לי חשק להגיב '
הללויה! אני חייב לציין שאת עושה לי חשק להגיב
08/05/2013 | 23:00
2
83
אבל לא נאמר כאן כל דבר חדש שלא ידעתי,
והרי אנחנו כאן כדי ללמוד זה מזה.
לצפיה ב-'אם לא נאמר דבר חדש שלא ידעת,'
אם לא נאמר דבר חדש שלא ידעת,
09/05/2013 | 00:56
1
60
זה אומר שידעת שה1-0 לויאגרה מיותר, כי זה מה שהיא אמרה.
אז למה השארת אותו אם זה מה שאתה חושב עליו?
לצפיה ב-'כבר הורדתי אותו.'
כבר הורדתי אותו.
09/05/2013 | 01:32
62
אבל לא העלתי את הגירסא שבלעדיו,
כי הבנתי שפשוט סקס יותר כיפי מניצחון,
אז זה לא יעבוד. נקודה.
אבל לא זנחתי את הדבר לגמרי,
כי אני מת לעשות לויאגרה פרסום שייחד אותה,
ובגדול אני מאמין שזה הכיוון הנכון.
יש לי משהו חדש במגירה, אבל אעלה אותו רק אם תבקש.
אני לא רוצה להמאיס אתכם.
בכל אופן, שוב תודה על הביקורות.
לצפיה ב-' קורפטה, הרעיון נחמד בלי קשר לאם'
קורפטה, הרעיון נחמד בלי קשר לאם
08/05/2013 | 12:39
69
הוא עובד או לא.

בקשר  ל "אחד אפס":
בדרך כלל תחרות או משחק מתחיל בנקודה/ בציון כלשהוא לטובת המוביל ואחרי כמה זמן או כמה סיבובים/שערים הכול / התוצאה יכולה להשתנות,
לכן ה - "אחד אפס" לדעתי לא ממש מראה על ניצחון סופי חד משמעי - אולי הייתי כותב במקום ניצחון לויאגרה או משהו אחר דומה.
הוא גם נראה לי פחות מתחבר לרוב קהל היעד (מבוגרים)

לדעתי לקחת את הבידול צעד אחד רחוק מידי.  
חזותית הצבעים לא מתקשרים לי לרפואה/ בריאות/ תרופות למרות שכנראה ככה נראה המשחק.
אני הייתי צובע את הקוביות בצבעי השפה הגרפית של הגלולה (זה היה נותן טוויסט) - רקע לבן ואת האותיות בגווני תכלת, כחול, טורקיז, ירוק שיתאימו אחד לשני ומתאימים לעניין.
אולי הייתי גם משנה את זווית הויאגרה ל - 60 מעלות כדי שתזכיר זקפה.
ידוע שפרסומות שמעוררות רגשות (צחוק כמו בהצעה שלי) גם מוכרות.

לצפיה ב-'surfin ו- קוב תודה על תגובותיכם.'
surfin ו- קוב תודה על תגובותיכם.
08/05/2013 | 14:59
2
28
לצפיה ב-'אין בעד מה, הרי.'
אין בעד מה, הרי.
09/05/2013 | 00:57
19
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
09/05/2013 | 13:27
13
לצפיה ב-'עזרה בזיהוי פונט'
עזרה בזיהוי פונט
06/05/2013 | 12:20
4
142
שלום,

אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי בזיהוי הפונט. יכול להיות שזה משהו ישן יחסית, עברתי על כמות
מכובדת של פונטים עכשויים וזה לא נראה כמו אף אחד בינתיים.

המון תודה
לצפיה ב-'נראה כמו גרסה של הגופן armon.'
נראה כמו גרסה של הגופן armon.
07/05/2013 | 22:54
3
57
לצפיה ב-'תודה רבה!! איפה לקנות?'
תודה רבה!! איפה לקנות?
08/05/2013 | 09:28
2
46
המון תודה!! יש לך מושג במקרה איפה אפשר לקנות אותו?
לצפיה ב-'אפשר להוריד פה:'
אפשר להוריד פה:
08/05/2013 | 23:48
1
56
http://www.fontyukle.net/en/DownLoad-InterFont+Arm...

לא מצאתי מי היוצרים ובעלי הזכויות. לא מופיע ברשת.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
08/05/2013 | 23:52
9
לצפיה ב-'סקריפט לחיתוך תמונות'
סקריפט לחיתוך תמונות
08/05/2013 | 20:53
39
שלום,
יש לי אסופה של כ-50 תמונות אשר עליי לחתוך בגדלים שונים, כ5-6 גדלים לכל תמונה (יחס גובה-רוחב שונה).
האם יש תוכנה/סקריפט שאפשר ליצור בפוטושופ אשר תעשה את הפעולה או על מספר קבצים במקביל, או מספר גדלים שונים לכל תמונה, כאשר אני אוכל לבחור את האיזור בתמונה אשר ייחתך?

תודה מראש למומחים ;)
לצפיה ב-'Adobe Creative Cloud - אין CS7....'
Adobe Creative Cloud - אין CS7....
07/05/2013 | 18:43
10
130
בפורום פלאש העלו קישור על הנושא, אני מקשר לפה גם את השרשור של פורום פלאש בתפוז.

השאלה היא, מה עמדתכם?

האם תסתפקו ב-CS6(או כל גרסה קודמת אחרת) או שתלכו על מודל תשלום של מנוי(והאם זה בכלל אפשרי בארץ?!) ?

*סליחה אם הנושא כבר הועלה ונידון.

לצפיה ב-' כנראה שאף אחד פה לא יזיל דמעה על זה...'
כנראה שאף אחד פה לא יזיל דמעה על זה...
08/05/2013 | 02:46
4
87
לצפיה ב-'היות ואני מנהל שיחה עם עצמי...'
היות ואני מנהל שיחה עם עצמי...
08/05/2013 | 03:00
3
81
http://www.adobe.com/content/dam/Adobe/en/products...

בשורה התחתונה, השירות זמין לישראל, רק לא עבור יחידים או סטודנטים.

בהצלחה.

לצפיה ב-'רק להעמיד דברים בפרופוציות'
רק להעמיד דברים בפרופוציות
08/05/2013 | 14:33
2
65
ישראל היא מדינה ששיווקית מוגדרת על ידי אדובי כ- "Tier 3" כמו רוב  מדינות המזרח התיכון.
לכן CC נמכר בה רק דרך משווקים במהדורת TEAM.

תכלס, גם בן אדם פרטי אחד יכול לרכוש את מהדורת ה-Team בישראל. אף אחד לא ידרוש ממנו מספר ח.פ. שיוכיח שהוא חברה...
יש לזה אפילו יתרונות מסוימים.
לצפיה ב-'חסרונות...'
חסרונות...
08/05/2013 | 16:24
1
56
אין לך בחירה - נכון?!
מדובר על מנוי קצת יותר יקר, נכון?
לצפיה ב-'נכון'
נכון
08/05/2013 | 20:15
44
ב-Team אדובי גובה 70 דולר לחודש למשתמש חדש 40 דולר למשתמש קיים.

אמת.

זה יותר יקר ממהדורת ליחידים-וכן, אין לך בחירה.
(50 דולר מול 30 דולר במהדורת יחידים).

מה מקבלים ב-TEAM שלא מקבלים במהדורת היחידים:

100 גיגה בייט אחסון ב-Team מול 20 גיגה במהדורת ליחידים, ויכולת להעביר ולנהל מושבים ברישיון מעובד אחד לאחר בתוך חברה, מה שאינו אפשרי במהדורת היחידים.

שורה תחתונה -  אדובי אומרת שמי שרוצה להתקדם עם הטכנולוגיה- אין לו ברירה...

לצפיה ב-'מוקדם מדי להתאבל'
מוקדם מדי להתאבל
08/05/2013 | 09:06
4
91
אני מכיר אנשים שעוד עובדים על cs3 ומוציאים עבודות מעולות
אפשר להמשיך לעבוד על cs6 עוד המון שנים במידה ולא יהיו שינויים קריטיים או לא תכנע לפיתויים..
ורק הזמן יגיד, אולי זה צעד לטובה אי אפשר לדעת.
לצפיה ב-'"ורק הזמן יגיד, אולי זה צעד לטובה אי אפשר לדע'
"ורק הזמן יגיד, אולי זה צעד לטובה אי אפשר לדע
08/05/2013 | 14:03
3
66
ורק הזמן יגיד, אולי זה צעד לטובה אי אפשר לדעת.

מוקדם מדיי להתאבל - לא התאבלתי, העליתי נושא לדיון.
זה שאנשים עובדים עם גירסאות ישנות זה יופי, אבל זה בכלל לא הסוגייה. כמו כן בתחום של מדייה דיגיטלית השינויים קורים דיי מהר, אתה לא יכול להסתמך על זה שהטכנולוגיה של לפני שנה אפילו תתאים לצרכיך בעוד חצי שנה, במיוחד כשהחברה מודיעה שזו המדיניות החדשה שלה.

מה שמעניין אותי זה לנסות להבין , זה איך בעיניך זה יכול עוד בעתיד להתפרש כצעד לטובה במדיניות של אדובי?

לצפיה ב-'אני אסביר'
אני אסביר
08/05/2013 | 15:15
2
61
בעבר כל ההתנהלות של אדובי היתה רק להוסיף עוד ועוד תוכניות כדי שתהיה סיבה מוצדקת
לבקש יותר ויותר כסף על כל תוכנה, עכשיו כשהכל בענן והם מנסים לצמצם, פתאום מודיעים
על ביטול fireworks ואני מאמין שיהיו עוד צמצומים בעתיד, אני אישית מעדיף להשתמש ולהתמחות בכלי
אחד מקצועי, אולי שתיים לא יותר מאשר לקנות "חבילה" של תוכנות ובשביל כל פרט קטן
לעבוד עם תוכנה אחרת, זה לא אמור להיות ככה, זה לא נוח והסיבה היחידה לזה היא כסף.
גם שירותי הענן הם כסף רק שפה הם לא יוכלו "להנפיץ" תוכנה לכל דבר וההיפך הם יעדיפו
לצמצם את ההיקף של התוכנות כי מה זה משנה, הכל בענן...

ובלי קשר, אולי זה יצמצם בצורה דרסטית את הפירטיות, ואולי ככה יעריכו את המקצוע שלך
קצת יותר, כשלא כל ילד בן 12 יוכל להוריד אותן בבית ולהתחיל "לעצב" לוגואים לדוד שלו.
לצפיה ב-'תגובה לפיסקה האחרונה...'
תגובה לפיסקה האחרונה...
08/05/2013 | 16:22
1
59
צמצום של הפיראטיות בצורה דרסטית... אוליי... אני בספק.

המחשבה ההזוייה שהמקצוע שלי או שלך ייזכה להערכה רק כי איזה ילד לא יוכל "לעצב" לוגואים בביתו יותר בתוכנות אדובי - היא הזוייה.

העובדה שכל ילד יכל בביתו "לעצב" לוגואים, היא מה שהקנה לאדובי את היכולת ליצור מהלך כזה - "קהל שבוי", אתה חושב באמת שאדובי מסתמכת רק על אותם אלה שרכשו רשיונות לקופסה שיירכשו את ה-CC ?! אני לא, אני חושב שהם מצפים שכל מי שעיצב לוגו לדוד שלו יירכוש מנוי.

לצפיה ב-'אין טעם'
אין טעם
08/05/2013 | 16:32
57
להתדיין על תיאוריות, נאלץ לחכות ולראות..

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?
סולו עיצוב גרפי לימודים אונליין
עיצוב גרפי בלי לצאת מהבית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה