לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1434714,347 עוקבים אודות עסקים

פורום תקשורת חזותית

תקשורת חזותית נוכחת במגוון עצום של מדיות אך בבסיסה דבר אחד - העברת מסר בין אדם לחברו באמצעים חזותיים. תקשורת חזותית זה לא רק עיצוב גרפי!. תקשרות חזותית זה גם איור, עיצוב למדיה האינטראקטיבית ועוד. זה בעצם עיצוב מסר זה באמצעות צבע, צורה, מקצב, טיפוגרפיה וחומר זהו תחום מקצועי עשיר ומרתק המתפרש על פני עולם שלם של אמצעי תקשורת.

בפורום זה משתתפים מקצוענים מתחומי התקשורת החזותית (עיצוב גרפי לדפוס ולמדיה האינטראקטיבית איור ועוד) יחד עם סטודנטים, מתעניינים וחובבים, כולם תחת קורת גג אחת תוך כיבוד איש את רעהו.

גלישה נעימה! 

אודות הפורום תקשורת חזותית

תקשורת חזותית נוכחת במגוון עצום של מדיות אך בבסיסה דבר אחד - העברת מסר בין אדם לחברו באמצעים חזותיים. תקשורת חזותית זה לא רק עיצוב גרפי!. תקשרות חזותית זה גם איור, עיצוב למדיה האינטראקטיבית ועוד. זה בעצם עיצוב מסר זה באמצעות צבע, צורה, מקצב, טיפוגרפיה וחומר זהו תחום מקצועי עשיר ומרתק המתפרש על פני עולם שלם של אמצעי תקשורת.

בפורום זה משתתפים מקצוענים מתחומי התקשורת החזותית (עיצוב גרפי לדפוס ולמדיה האינטראקטיבית איור ועוד) יחד עם סטודנטים, מתעניינים וחובבים, כולם תחת קורת גג אחת תוך כיבוד איש את רעהו.

גלישה נעימה! 

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

רוצים ללמוד תקשורת חזותית? מועמדים? יש לכם שאלות בקשר ללימודים? לחצו על הלינק למידע.
הנהלים עודכנו! פעם ראשונה שלכם בפורום (וגם אם לא)? הכנסו וקראו. :)
שלום לכולם וברוכים לפורום תקשורת חזותית בתפוז.
פורום זה מקיף את כל תחומי התקשורת החזותית ופותח את דלתיו בפני אנשי מקצוע, סטודנטים וחובבים.
כדי לשמור על סדר ועניין אני מבקשת שתכבדו את חוקי הפורום.

ולהלן הם:

1.
אין לפרסם בפורום ללא קבלת אישור מתפוז. פרסום ללא אישור יימחק ללא התראה מוקדמת. כמו כן, גם הודעות שיש בהן לשון הרע, הוצאת דיבה, הפרת תקנון תפוז וכו'- יימחקו ללא התראה מוקדמת.

2.
אם אתה מעצבים שמעוניינים לפרסם את עצמכם, יש לפרסם זאת בלוחות הפורום ולא על גבי הפורום עצמו.

3.
שאלות בנוגע למוסדעות הלימוד והיכן כדאי ללמוד- נשאלו בעבר בפורום. מומלץ להריץ חיפוש לפני שמעלים שאלה חדשה, וכן- יש לשרשר את השאלה לשרשור הרלוונטי לשאלות בנוגע ללימודים. 
 אם יש מידע לדעתכם שכבר אינו עדכני, אנא עדכנו אותי.

4.
אל תפחדו לשתף ואל תחששו מביקורת. כולנו לומדים מזה בסופו של דבר. :)
** יחד עם זאת, שימו לב שאם הגולש ציין מפורשות שאינו מעוניין בביקורת, אין להעביר ביקורת על עבודותו על גבי הפורום! 

5.
כאשר אתם מגיבים וכותבים ביקורת, נסו לנסח אותה בצורה נעימה ולא תוקפנית. נמקו מדוע אתם חושבים כך. 

6.
גם ביקורות שלילית רצוי להתחיל בנקודה חיובית.

7.
אפשר לשלוח אלי תמיד הצעות, בקשות ורעיונות לשיפור ואני אשמח לענות ולראות כיצד ניתן לקדם זאת.  ביקורת לגבי אופן ניהול הפורום והתנהלותו- נא לשלוח אלי במסר.
אין להעביר ביקורת על אופן הניהול על גבי הפורום.

8. 
שמרו על תרבות דיון ועל שפה נאותה. גם אם אינכם מכירים את חברי הפורום האחרים, בסופו של דבר הפורום פתוח לכולם ויהיה כאן נחמד יותר אם כולם יכבדו איש את רעהו וינהגו בנימוס. 
אין מקום להודעות בעלות נימה מזלזלת או תוקפנית.

* בחלק מהסעיפים, הקרדיט לפודיום6 וירונימוס, מנהלי הפורום הקודמים.

המשך >>

לצפיה ב-'האם נראה לכם שניתן ליצור רקע כזה וזהה?'
האם נראה לכם שניתן ליצור רקע כזה וזהה?
18/06/2013 | 23:04
4
279
עדיין לא לקחתי את העבודה...
לקוחה שואלת האם ניתן ליצור רקע כזה זהה בדיוק. לא נראה לי שזה אפשרי, אולי אפשר משהו דומה...
האם הייתם מנסים ליצור רקע בסגנון זה בפוטושופ או אילוסטרייטור?
לצפיה ב-'האמת שהשאלה לא ברורה לי....'
האמת שהשאלה לא ברורה לי....
19/06/2013 | 01:13
1
118
צירפת דוגמה של שני רקעים האחד ירקרק משהו, ושני אדום משהו... (כן..כן..פורום מקצועי והכל אבל אני לא זוכר שמות צבעים - SUE ME )

בדוגמה הירוקה, בקושי רואים משהו, רק איזה רקע ירוק וצורות גיאומטריות.
בדוגמה השנייה יש איזה מראה של איזו רשת תחת הצורות הגיאומטריות, או מראה כמו של פיקלים, רצף נקודות, ואוליי זה בכלל לנטיקולר..באמת שזה קשה לזהות מהתמונה.

עכשיו את כללת שתי דוגמאות, למה לכלול שתי דגמאות אם האפקט נראה רק באחת(בירוקה זה נראה יותר כמו בעיית הדפסה או רזלוצייה, נראה בעיקר רק בקירבה לפס הרקע השחור של השם)?

בהצלחה.

לצפיה ב-'2 הדוגמאות זהות לחלוטין'
2 הדוגמאות זהות לחלוטין
19/06/2013 | 10:55
84
מדובר במריחות צבע הלבנות.
יהיו 3 צבעי בסיס: אדום, ירוק וצהוב
המריחות צבע בלבן יהיו זהות בכולן

הצורות הגיאומטריות (הפסים הלבנים) הן פשוטות ואין צורך להתיחס אליהן.
אם בירוק לא רואים טוב, אז להתיחס לשני
לצפיה ב-'לעשות בדיוק זה בלתי אפשרי'
לעשות בדיוק זה בלתי אפשרי
20/06/2013 | 07:59
1
74
זאת צורה אמורפית וזה ברור שאי אפשר לייצר בדיוק את אותו הדבר
זה נראה לי קצת כמו צילום תקריב של פרח שעשו עליו אפקט מסויים והכל מוחלש
לצפיה ב-'תודה, כבר החזרתי תשובה ללקוחה'
תודה, כבר החזרתי תשובה ללקוחה
20/06/2013 | 12:06
72
וזה מה שרשמתי. שלא ניתן לעשות רקע זהה לחלוטין.

זה מה יש...
לצפיה ב-'(בערך) המלצת קריאה '
(בערך) המלצת קריאה
17/06/2013 | 21:47
2
170
אז לאחרונה יצא לי לקרוא קצת ביקורות סביב הספר House of leaves ובגלל שזה ספר שמאוד עניין אותי מבחינה טיפוגרפית, החלטתי לרכוש אותו.
עדיין לא יצא לי לקרוא, כי מדובר ב-700 עמודים באנגלית, כך שהוא עדיין מחכה לי על המדף יחד עם עוד רשימה מכובדת של ספרים, אבל בטח אתחיל לקרוא אותו בקרוב.

בגדול, ממה שהבנתי, זה סוג של סיפור אימה. הספר מספר על משפחה שעוברת לגור בבית מוזר ומגלה שהפנים שלו גדול יותר מהחוץ שלו, לפעמים בכמה אינצ'ים ולפעמים במטרים שלמים, ועל בחור אחד שמוצא כתב יד של איש שנפטר, וככל שהוא מנסה יותר להעמיק בו ולפרש אותו זה משגע אותו יותר. הספר נפתח במילים "זה לא בשבילך", כנראה כדי לנסות להרתיע קוראים.

הוא מכיל מסרים מוצפנים לכל אורכו, סגנון הכתיבה משתנה בהתאם לדמויות וכך גם הפונט וכיוון הכתיבה. יש דפים שלו שכתובים לאורך ולרוחב גם יחד, או באלכסון, דפים שמכילים רק מילה אחת בודדה או מבוך שלם של מילים, כמה סימנים ואפילו קטע בכתב ברייל... הכול כדי לתת את התחושה שהספר גורם לדברים להתרחש במציאות בדיוק כמו בסיפור, ומאוד אהבתי את הרעיון.

אני מצרפת תמונה של דף לדוגמא מהספר, למקרה שזה מעניין מישהו.

יש עוד ספרים כאלו שאתם מכירים? שתפו אותנו.
לצפיה ב-'וכתבה שמצאתי'
וכתבה שמצאתי
17/06/2013 | 22:00
73
http://flavorwire.com/142970/these-two-books-will-...

שטוענת שהספר הזה (וספר נוסף שעליו הם ממליצים) יצילו את הפרינט.
לצפיה ב-'מגניב ממש'
מגניב ממש
28/06/2013 | 01:21
25
עולה בבוק דיפוסיטורי כמו כלייה.
מענין אם הוא באמת ניתן לקריאה רציפה או שהמשחק הטיפוגרפי רק מעקב ומעצבן ו"טוב על נייר"
לצפיה ב-'תוכנות'
תוכנות
14/06/2013 | 16:32
15
182
אשמח לתשובה רק מי שבאמת יודע בוודאות את התשובה.
יש לי תוכנות חוקיות של אדובי בעבודה.
האם לאדובי יש אפשרות לבדוק על ידי קובץ שיוצא נגיד פידיאף מאילוסטרייטור- באיזה תוכנה וגרסה הוא נבנה והאם לאותה תוכנה יש אקטיבציה/רשיון מטעם אדובי? כלומר שהיא חוקית.? וזה מבדיקת הקובץ?
תודה
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שהם עד כדי כך משועממים'
אני לא בטוחה שהם עד כדי כך משועממים
15/06/2013 | 02:24
114
כדי לבדוק כל קובץ שעוצב אי פעם בתוכנות שלהם. הם יכולים אולי לשער שערכת אותו בתוכנות אדובי, אבל לא נראה לי שיש דרך כלשהי לדעת, וחברי הפורום יתקנו אותי אם אני טועה, אם לתוכנה יש רישיון או לא, על סמך קובץ PDF ששמרת מתוכה. אם אתה חושש, כמובן שעדיף להצטרף בצורה חוקית (ובתשלום) לשירותי הענן שהם מציעים.
לצפיה ב-'כן ולא'
כן ולא
15/06/2013 | 20:19
2
100
אפשר לדעת באיזו תוכנה וגרסה הוא נוצר,
אין דרך לדעת האם התוכנה חוקית או לא.
לצפיה ב-'תודה אבל'
תודה אבל
16/06/2013 | 11:35
62
האם התשובה שלך היא ודאית? כלומר ביררת את הנושא?
תודה
לצפיה ב-'אין שום דרך בעולם לדעת את זה בוודאות'
אין שום דרך בעולם לדעת את זה בוודאות
17/06/2013 | 02:36
56
את השאלה השנייה, עם עניין החוקיות.
היחידים שיכולים לענות עליה הם מי שממש פיתחו את הפורמטים האלו, והרי אי אפשר לשאול אותם את השאלה הזו וגם אם כן, אין שום הבטחה שהם יענו בכנות.
אבל קשה לי להאמין שזה אפשרי, מתוך היכרות עמוקה של איך התוכנות והקבצים האלו עובדים.
לצפיה ב-'בודקים חוקיות לפי חשבוניות'
בודקים חוקיות לפי חשבוניות
16/06/2013 | 02:19
1
94
לא צריך להסתבך עד כדי כך ולנתח קבצים.. נתת שירות X, שדורש את תוכנה Y. הגשת חשבונית.

כל עוד אתה לא מרוויח כסף מתוכנה אתה לא מעניין אף אחד ואין מדי מה לעשות נגדך. יש נושא של פרטיות והרבה בלגן סביב זה (בשביל לחטט לך במחשב, צריך צו של שופט. לשופטים יש מספיק עבודה), לא כ"כ פשוט להלחם במשתמש פרטי "תמים" וגם אין אינטרס או טעם.

וזה נכון לשירים, סרטים, תוכנות, ספרים, תמונות, פונטים, טמפלטים, וכל רעיון אחר. ככה עוקבים אחרי אנשים בעולם , לפי העו"ש. ומי שעובד בשחור, זה עדיין על אותו רעיון. יוכלו לתבוע אותך, פשוט בנוסף רשות המיסים תתערב.

אז זו התשובה לשאלה. גם אם היה אפשר זה לא מעניין אף אחד (אי אפשר)
לצפיה ב-'חשבונית??'
חשבונית??
17/06/2013 | 11:34
59
מה הכוונה בהגשת חשבונית?
כלומר חשבונית שמראה את התוכנה שרכשת?
אבל בחשבונית לא מצויין מספר סריאלי של התוכנה או לחלופין מספר רשיון כך שלדעתי תקן אם אני טועה חשבונית בלבד לא תספיק אלא גם הוכחה לרשיון עצמו.. כי חשבוניות אפשר לפברק
לצפיה ב-' אהבתי את הפוסט הזה...ADOBE VS ISRAEL'
אהבתי את הפוסט הזה...ADOBE VS ISRAEL
17/06/2013 | 02:11
7
91

http://forums.adobe.com/message/5412919#5412919

*הכותרת קצת פופוליסטית, וכמובן שזו לא הכותרת של הפוסט שבקישור...אבל בעקיפין מבחינה כלכלית...זו רוח הדברים. הייתי צריך לשים משהו בכותרת, בלי זה אני באמת לא חושב שמישהוא מכם היה קורא את הקישור.

לצפיה ב-'ענן'
ענן
17/06/2013 | 11:08
3
58
ממתי הם בעצם יחייבו את כולם להשתמש בענן המזורגג והיקר הזה?
עד מתי יהיה ניתן לקנות רשיון בצורה רגילה?
לצפיה ב-'ניתן לרכוש רשיונות רגילים של CS6'
ניתן לרכוש רשיונות רגילים של CS6
18/06/2013 | 15:53
2
55
למי שרוצה. אדובי לא מחייבת אף אחד לקנות רישוי בענן.
הם לא הכריזו על הפסקת מכירת CS6, אלא על העובדה  ש-CS6 לא יקבלו פיצ'רים חדשים.
לצפיה ב-'ועד מתי אתה חושב שהם ימשיכו למכור את CS6?'
ועד מתי אתה חושב שהם ימשיכו למכור את CS6?
19/06/2013 | 01:16
1
43
שנה?
שנתיים?
5 שנים?

לצפיה ב-'עולם הספקולציות זר לי '
עולם הספקולציות זר לי
19/06/2013 | 10:03
47
אבל בוא נזרום איתך:

--נניח שקריאטיב קלאוד הוא רעיון כל כך גרוע וכל כך לא ריווחי, שאדובי תגנוז אותו ותוציא עוד שנה CS7 ,  CS8 וכו' (גילוי נאות: בתור מנוי של קריאטיב קלאוד אני לא באמת חושב שהוא כזה רע)

--נניח שמיקרוסופט תקנה את אדובי ותפסיק בכלל למכור לקהל הקריאטיבי.

--נניח שאדובי תחליט שהיא מוכרת את הפעילות של המוצרים הקריאטיביים שלה ועובדת להתמקד בפלטפורמת דיגיטל מרקטניג קלאוד שלה.

בשורה התחתונה- אף אחד לא באמת יכול לדעת מה יהיה העתיד ולהתבסס על הנחות.

לדעתי בקצב שהטכנולוגיה מתפתחת והצרכים משתנים, הרעיון של מנוי לתוכנות נראה היום יותר הגיוני מאשר בעלות על תוכנה (עם סידי ורשיון שיושב אצלך במגירה).

מי שזה לא מתאים לו שפשוט יעבור למוצרים מתחרים (שמעתי שלקורל יש הצעות מפתות, ויש גם תוכנות קוד פתוח שעושות עבודה לא רעה).
לצפיה ב-'הבלים'
הבלים
18/06/2013 | 15:48
2
67
המחיר בארץ לגרסת ה-TEAM זהה למחיר בעולם. 70 דולר לחודש למשתמש חדש ו-40 דולר למשתמש שמשדרג מ-CS3 צפונה (מחיר שתקף עד ל-31 באוגוסט).
אם משווק כשלהו החליט "לגזור קופון" באופן חריג - הרי שניתן לבקש הצעת מחיר ממשווק אחר (לוודא שהוא מופיע ברשימת המשווקים המוסמכים של אדובי כי יש דבר כזה, לא כך אחד יכול למכור CC)
הנה הרשימה של המוסמכים למכור CC בארץ (יש לבחור ישראל) כולל פרטים שלהם:

http://adobedealreg.force.com/PartnerSearch?lang=e...
לצפיה ב-'הכל הבלים...'
הכל הבלים...
19/06/2013 | 01:20
1
48
הסיבה למה לקוחות בארץ מחוייבים רק בקנייה של גרסה ל-TEAM ולא מחיר לרישיון יחיד...

הסיבה שעלתה בפוסט שקישרתי אליו, מדוע בשירות ענן, צריכים להיות הבדלים כאלה במחירים באזורים גאוגרפים שונים?!
(המחיר ב"עולם" שונה באיזורים שונים לא?! או שזה רק בגירסת ה-TEAM שקיימת אחידות במחירים ברמה אוניברסלית?)

לצפיה ב-'הסיבה שלקוחות בארץ '
הסיבה שלקוחות בארץ
19/06/2013 | 10:19
50
לא יכולים לקנות גרסת  אינדיבידואל היא סיבה שבמהותה קשורה לבעיות טכניות בחנות אונליין.
ואני אומר זאת על בסיס מידע שקיבלתי משיחה עם אחד העובדים של אדובי בישראל.
לדבריו, הם עובדים על העניין ומעריכים שלקראת סוף השנה ניתן יהיה לרכוש מנוי אינדיבידואל בחנות אונליין ה"ישראלית".

לגבי:

"הסיבה שעלתה בפוסט שקישרתי אליו, מדוע בשירות ענן, צריכים להיות הבדלים כאלה במחירים באזורים גאוגרפים שונים?!"

בדקתי שוב באתר הרשמי creative.adobe.com
תחת הכותרת plan for teams אתה תראה את המחירים שרשמתי בפוסט הקודם. מעבר לעמלות סליקה לא אמור להיות שום הבדל.
אם משווק בארץ החליט להיות "חזיר" ולגזור רווחים של 50 %, אשמח אם תספק לי פרטים קונקרטיים - על מנת שאדובי תדע על כך ותנער אותו.

לצפיה ב-'ב-PDF'
ב-PDF
18/06/2013 | 15:40
56
יש מידע שמספר באיזה תוכנה הוא נעשה אך אין שום מידע על הרישוי או השיוך שלה למשתמש כלשהו של התוכנה.
המידע הזה הזה נפרד לחלוטין ונמצא בשרתי הרישוי של אדובי.
לצפיה ב-'מצטרפים לתכנית השגרירים של Flix'
|*|מצטרפים לתכנית השגרירים של Flix
16/06/2013 | 16:29
14
אוהבים לצחוק ולהצחיק?
רוצים לזכות בפרסים שווים?

בואו להיות שגרירי הצחוק של אתר Flix|!|

הירשמו לתכנית השגרירים של Flix
שתפו סרטונים מצחיקים ב-Facebook
צברו נקודות - וקבלו פרסים!

אתר Flix רוצה לתת לכם מתנות. |שי|
כל מה שאתם צריכים לעשות זה להירשם לתכנית השגרירים שלנו ולהתחיל לשתף בפייסבוק את הסרטונים הכי קורעים מצחוק.|ליצן|

ככל שיותר אנשים יראו את הסרטון בעקבות השיתוף שלכם, תקבלו יותר מטבעות.|כסף|
אתם מוזמנים גם לצרף עוד אנשים לתכנית שגרירי הצחוק שלנו, ולקבל כמות כפולה של מטבעות!

עם המטבעות שתצברו, תוכלו לקנות מתנות שוות בחנות הפרסים שלנו:
כרטיסים להופעות, סוף שבוע בצימר, ספרים רבי-מכר, כרטיסים לקולנוע ועוד!

שגרירים:
היכון, הכן, צא|!|
לצפיה ב-'עבודה חדשה'
עבודה חדשה
14/06/2013 | 08:10
8
361
כרגע יצאה לאור ב-E3 העטיפה למשחק הזה:
http://gamentrain.com/wp-content/uploads/2013/06/1...

אני די גאה בתוצר הסופי (הלוואי ולא היו משחקים לנו עם הקונטרסט ומחביאים את הספינה עם הלוגו אבל מילא).  

הנה כמה קלוזאפים על הפרטים:

לצפיה ב-'עוד אחד'
עוד אחד
14/06/2013 | 08:17
2
224
הכי אהבתי לפסל את הידיים ולתת תחושה של עור ובשר נלחץ כאילו הוא באמת מחזיק חפץ ששוקל משהו...
זה מ-WIP מוקדם יותר, אפשר לראות שהעבודה על המתכת רק מתחילה.

יש פה אנשים שחשוב להם שאומר שלא עיצבתי דבר חס וחלילה ובמקרה הזה באמת לא עיצבתי דבר.  ביצועיסטיות נטו.  הארט דירקטור הוא רפאל לקוסט, שאני אישית מעריץ כאומן מאז שהייתי בטכניון בערך, והוא אחראי על הלוק של הסדרה.

דבר אחד שכן אני הבאתי זה הרעיון  של פיצוצים וחלקיקים נעים בפריים והוא אהב את זה...אז ברזולוציה המלאה יהיה אפשר לראות כל מני ריקושטים, כאילו אנחנו באמצע סרט אקשן וכדורים ורסיסים מתעופפים להם באויר.

לצפיה ב-'שמע'
שמע
14/06/2013 | 18:41
135
אתה מקצוען.
תענוג לראות עבודות שלך (אני עוקב, לפעמים לא כותב, אבל עוקב).
אין לי שום דבר להוסיף חוץ מתשבוחות.
לצפיה ב-'וואו, זה נראה ממש אמיתי.'
וואו, זה נראה ממש אמיתי.
15/06/2013 | 02:20
115
אם לא היית כותב שזו עבודה שלך, הייתי חושבת שזו תמונה שמישהו צילם. עבודה ממש ממש ממש טובה שלך, כל הכבוד!
לצפיה ב-'תודה רבה ודיון'
תודה רבה ודיון
16/06/2013 | 09:38
4
102
תודה! אני מעריך את זה.  
העטיפה הראשונה למשחק נעשתה בקליפורניה ועד השבוע היתה היחידה שניתן למצוא אונליין:
http://media.pcgamer.com/files/2013/02/Assassins-C...

אנחנו קיבלנו את הפרוייקט כי העטיפה הזו (למרות הנחיות זהות למה שאנו קיבלנו, כמובן) היא כישלון מכמה סיבות:
הגיבור שרוף לחלוטין, הפרטים מחודדים, חומריות גרועה (אי אפשר להבדיל בין מעיל עור למתכת למשל), אי הבנה של פעולת מצלמה (הסירה שרק כמה מטרים מאחוריו מטושטשת כמו האופק, יש תחושה כללית של GAUSSIAN BLUR על הכל חוץ מהגיבור...הפנים של הגיבור כשל מודל תחתונים, ללא הבעה, האקדח בידו הימנית הוגדל ללא סיבה וקשה לראות איך הוא אוחז אותו בדיוק, ועוד ועוד.

אבל ללא ספק הכי גרוע זה ההנחיות שהמשרד כפה על האומנים המסכנים.  אפשר להבין מהתוצר הסופי שהם קיבלו הנחייה להציב מצלמה נמוך כדי שאדוארד (הגיבור) יראה מרשים ומאיים...ואז אמרו להם להראות יותר מהספינה, מה שנלחם קצת בכללי הפרספקטיבה (עם מצלמה נמוכה כזו, היית רואה את התרנים והמפרשים, לא את הרצפה).  ואז הגיע המפיק הגאון מכולם שהכי צריך להצדיק את המשכורת שלו (אני כמובן רק משער פה), ואמר רגע רגע חברים, זה משחק בקריביים.  איך ידעו את זה מהעטיפה אם **לא נראה את הים**?!?!

כאן האומנים בוודאי ניסו לבכות ולהתחנן אל ליבו - שאין כל סיכוי בעולם שנראה את הים אם המצלמה מופנית מעלה, שרואים ספינה ושאנו בקריביים כי יש צוקים וספינה ולא צריך ים...וכמובן הוא מפיק גדול והם מה הם יודעים, אז הכריחו אותם להוסיף ים.  והתוצאה הסופית היא שנראה כאילו אדוארד האיום הולך ליפול לאחור עוד שניה.  או שהספינה טבעה.  או שהמצלמה לא מוטה כלפי מעלה ובמקרה הזה הספינה בעייתית ואדוארד גוץ.

אותו דבר אצלנו.  אבל אנחנו ראינו את כל הדברים שלא עבדו אצלם אז התכוננו (מידלתי את התורן מאחוריו למשל).  עשינו תאורה אומנם בהירה מאוד אבל עם חומרים שמגיבים היטב.  ואדוארד פחות גוץ.

ומההתחלה היה ברור שלא נראה את הים.  ואז הגיע יום לפני ההגשה ואותו מפיק התקשר ושאל איפה הים שלו.  אז כולנו עברנו משבר ובסוף הוספנו כמות מיקרוסקופית של ים.

השאלה שלי, עם כל הטעויות בעטיפה הקודמת, מה היא הצליחה לעשות שאנחנו פיספסנו?
מחשבות שלי -והרוב פה נבע מדרישות ספציפיות של הקליינט- השימוש בספינה בFG כוינייט אולי מוטעה כי כעת אין מספיק קונטרסט על אדוארד יחסית לקדמת הפריים, ההחלטה להפוך את היד של הקורבן לכפפה היתה שגוייה. דיפוקוס יותר חזק על החלק האחורי של הספינה.

עוד מחשבות?
לצפיה ב-'הקליינט הקליינט...'
הקליינט הקליינט...
18/06/2013 | 00:25
3
70
טוב נו, הם חושבים שהם יודעים הכל.

אני חושב שממש הפחת חיים מחודשים בעטיפה הקודמת שסבלה מהתעללות קונטרסט. עצם ההתייחסות לאור משנה פה המון (בעטיפה הקודמת זה נראה כמו יום מעונן באירופה עם קונטרסט מטורף).
מה שאתה עשית נתן לתמונה איכות של פריים CGI מתוך סרט קולנוע באיכות HD (אני מאוד אוהב את תמונת הזום לחזה עם מה שנראה כמו מושן בלור).

התורן ממש מוסיף (למרות שזה מכווץ את הספינה לגודל קטן, זה לא משנה, הרושם הוא של עדשה מעוותת והוא מוצלח מאוד). לעיתים המציאותיות היא כבר לא משנה, מכיוון שאתה בתחום יצירת הפנטזיות, ולכן הגיוני שהפואטיקה של הדימויים תהיה בעלת חוקים שונים, פנטסטיים, תמהיל של קולנוע וציור. כעת אני ממש יכול לטעום את אבק השריפה, שעה שהעשן מרחף למעלה. כל הצד הימני נוצר בטעם טוב, עם השיפוץ של הדמות המעולפת בקדמת הפריים, כאילו הם לא בפוקוס מעדשת המצלמה. הכפפה הכחולה אינה רעה, וכמובן שצבע אחר או לבן היה מבהיר אותה, אבל התחרה בשרוול מבהירה שזוהי זרוע. בכל מקרה זהו שיפור מהזרוע הקודמת שנראית כמו יד מרקיבה של זומבי. ההוספה של הברכיים לדמות שכיר החרב מאדירה אותו מאוד, זה מדהים כמה שהשינוי הזה משנה את כללי המשחק.

אין מה להשוות, הקפצת את זה בכמה רמות קדימה. אני מוצא שהשימוש בספינה ברקע כוינייט לא מוריד מערכו, אלא יוצר פרטים הזמינים בצפייה מדוקדקת יותר.
לצפיה ב-'Walla'
Walla
19/06/2013 | 05:57
2
49
I'm happy you think this way, often when working on a piece I get tunnel vision and it's hard to remain objective

I got another question, can you think of a way to integrate the logo that would be nicer? 
לצפיה ב-'איזה לוגו'
איזה לוגו
19/06/2013 | 17:09
41
של האססין קריד?
לא לגעת, העבודה גמורה.
לצפיה ב-'נראה טוב מאד, כול הכבוד!'
נראה טוב מאד, כול הכבוד!
21/06/2013 | 13:16
18
לצפיה ב-'הזמנה למפגש עם פיליפ בולקיה ממובילי המיתוג בא'
הזמנה למפגש עם פיליפ בולקיה ממובילי המיתוג בא
15/06/2013 | 09:36
1
167
הזמנה לטיש לילה עם פיליפ בולקיה - מפגש מבית היוצר של אורלי רובינזון.

טיש (ביידיש: שולחן) הוא אירוע הנערך בחצרות האדמו"רים החסידיים, ומשמעותו היא עריכת השולחן של האדמו"ר, אותו הוא עורך בפני קהל חסידיו.
רוצות להזמין אתכם לאירועי טיש משלנו בהם נפגוש את "האדמו"רים" מתחום העיצוב. אנשים מובילי דרך בעשייתם שיפתחו את ביתם בפנינו לערב שכולו שיח אישי ואינטימי. במהלך הערב נבקר גם אצל אנשים נוספים המתגוררים בקרבת מקום ואליהם נצעד בטיול לילי קסום.

טיש עם פיליפ בולקיה.
בולקיה, ראש החוג לשעבר במחלקה לעיצוב גרפי באקדמיה לעיצוב בצלאל. נחשב כאחד מבעלי המקצוע המובילים בתחום המיתוג. חי בקצוות: טוניסאי בפריז, פריזאי בתל אביב, בעל בית עם רוח נדודים, אמוציונלי בחיים ורציונלי בעסקים. במפגש עם בולקייה נבקר במשרדו הקסום באזור שוק הפשפשים, בגלריה לאומנות אטנית, ובסטודיו בו הפרטי שלו. נשוחח ונשמע על עבודתו ודרכו המרתקת.

תאריך 31/7/2013 שעות 18:00-21:30
עלות מפגש 250 ₪  מספר המקומות מוגבל.
להרשמה - גלית מאירי  054-6676437
galitmeiri@gmail.com
www.robinzone.co.il
לצפיה ב-'ראש החוג בבצלאל?'
ראש החוג בבצלאל?
15/06/2013 | 20:17
72
לא לפי הנתונים של בצלאל -

מייק פלהיים, 1977-1968
פרופ' ירום ורדימון, 1988-1977
פרופ' אבי אייזנשטיין, 1995-1988
ענת קציר, 1996-1995
פרופ' שמעון זנדהאוז, 2000-1997
יוסי אוחיון, 2005-2001
חנוך מרמרי, 2008-2005
ומאז עדי שטרן.
לצפיה ב-'מגורי סטודנטים באזור ויצ"ו-חיפה'
מגורי סטודנטים באזור ויצ"ו-חיפה
11/06/2013 | 13:22
6
375
היי,
אני מקווה שזה מקום מתאים להפנות את שאלתי

אני מתחילה השנה ללמוד בויצ"ו, ורציתי לקבל המלצות על איזורים שיותר כדי להשכיר בהם דירה.
הדירה מיועדת לשתי שותפות, לכן הייתי רוצה איזורים שיותר נעים להסתובב בהם בלילה
עם עדיפות למרחק הליכה של עד 30 דקות מויצ"ו

תודה
לצפיה ב-'בעיקרון'
בעיקרון
11/06/2013 | 23:15
147
העיר התחתית עוברת שינויים בשנים האחרונות, ודי נחמד כאן, מתרגלים...
פעם הבנתי שהיה ממש רע להסתובב פה בלילות, היום זה יותר בסדר
אם את יכולה ללכת עד 30 דקות הליכה אז עדיף לך בקרית אליעזר/הדר
אם את רוצה כמה דקות הליכה (מאוד נוח, מנסיון) אז את חייבת פה במושבה הגרמנית
בעקרון השכונה הכי סבבה לדעתי היא קרית אליעזר, יותר בטוחה ונוחה
הדר (ורחוב מסדה) מלאים בסטודנטים - חיי לילה סבבה, הרבה חניות, בתי קפה, שטויות וכאלה
והמושבה הגרמנית המאוכלסת ברובה ערבים-נוצרים, הם סבבה, יש כמה פאבים וזה, לא וואו, היתרון העיקרי שזה 5 דק' מויצו ומהרכבת

בהצלחה
לצפיה ב-'אני בעד שתלכי לראות בבוקר ובערב'
אני בעד שתלכי לראות בבוקר ובערב
12/06/2013 | 03:10
128
למשל להמליץ על הדר. מאוד תלוי איפה בדיוק, כי זה איזור חלש בחיפה מבחינה סוציו-אקונומית.

מסדה למשל יחסית נחמד, אבל יש שם בעיית חנייה חמורה מאוד.

ק.אליעזר - יחסית נחמד, כי עדיין יש שם חיפאים וותיקים. יש סופר בסביבה, תחבורה לכל מקום וכו'.

בכל מקרה, חשוב להבין שכל האיזורים מסביב לו"יצו, נחשבים ל"חלשים" בחיפה. אז חשוב לחפש איזור שאת יודעת שיש סביבך עוד סטודנטים ואווירה נחמדה, או לחלופין ללכת על איזור יותר מרוחק שמצריך רכב/אוטובוס, אבל יש הבדל ברמת השכונה וכל המסביב.

לצפיה ב-'עוד כמה שאלות'
עוד כמה שאלות
12/06/2013 | 09:35
2
116
תודה לשניכם! :)

באמת מכיוון שזה שתי בנות לבד בדירה, חשוב לי נושא הביטחון ,
כמובן שכל אחד מרגיש אחרת בנושא
אבל כמה מבחינתכם מפחיד ללכת בלילה לרחוב מסדה/בלל/רש"י/בר גיורא?

ומה לגבי המושבה עצמה?
או רחוב העצמאות/הבנקים? (הסתובבתי שם ביום ונראה לי כ"כ עמוס)

בכנות, יש לי נטיה להתרחק מקרית אליעזר כי מהרושם שלי יש שם בעיקר
מבוגרים ולא סטודנטים, אבל אולי אני טועה.
לצפיה ב-'העצמאות'
העצמאות
12/06/2013 | 15:35
1
122
הוא תעשייתי מאוד, אני גרה פה ויש פשוט מלא רעשי תעשיה וכביש מהיר למטה
הבנקים הוא סבבה, פנימי כזה, אבל בסדר.
יש מלא בנייני סטודנטים שם גם בהעצמאות וגם בקמפוס הנמל ששם זה מעונות בעיקר
בכלליות יש באיזור המושבה מלא סטודנטים גם ככה, גרים, מבלים, נהנים.. אין בעיות
אני הייתי מעדיפה את האיזור השקט יותר של קרית אליעזר ולא אכפת לי אם זה "מבוגרים" - אם יוצאים עם חבר'ה אז באים עד לאן שצריך זה לא כזה רחוק וקריטי
יש שם גם מרכזי קניות סבבה..

אני לא חושבת שאף מקום מפחיד בלילה כבר, בכל מקום יכולים לקרות דברים, הכי חשוב זה להיות ביחד ולא לצאת לבד סתם (בכלליות בכל מקום) וללכת ברחובות ראשיים (שד' בן גוריון זה סבבה ללכת בו בלילה,
הכל מסדעות ואור ואנשים..)
ברור שאם תכנסי עכשיו לסמטה חשוכה זה יהיה בעייתי, גם בקרית אליעזר וגם בהדר...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/06/2013 | 21:14
69
זה בהחלט עוזר לקבל תמונה על כל האזור (:

נראלי שבאמת אמקד את החיפוש שלי בקרית אליעזר, מאחר וגם יותר קל למצוא שם דירות נכון להיום
(בתקווה למצוא דירה שלא מלאה עובש/מקקים...ואיכשהו נראית נורמלי חח)
לצפיה ב-'המושבה הגרמנית אחלה'
המושבה הגרמנית אחלה
14/06/2013 | 08:21
97
תתרחקי מהדר, חברה שלי שכרה שם דירה ופחדה להוציא את האף מהבית בערב פחד מוות.
לצפיה ב-'נפתח פורום "הרווק" בתפוז'
|טבעת|נפתח פורום "הרווק" בתפוז
12/06/2013 | 16:38
10
הערב תעלה לשידור העונה השנייה של התכנית המצליחה "הרווק".
הפעם ינסו למצוא שידוך מתאים לאחד הרווקים הכי מפורסמים ומבוקשים במדינה - דודו אהרון!
|לב|האם יזכה דודו למצוא את בחירת ליבו בין כל עלמות החן שיגיעו במיוחד כדי לכבוש את ליבו|?|
|שמש|אתם מוזמנים לדבר על תכנית הרווקים שתלהיט לנו את הקיץ בפורום הרשמי של תכנית "הרווק"
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'מזמינים אתכם לסרט יצאת כריש 2'
|כריש|מזמינים אתכם לסרט יצאת כריש 2
12/06/2013 | 13:30
28
|שמש|חם! ומה עושים כשחם? הולכים לים! אבל מה עושים כשחם מדי אפילו מכדי ללכת לים?
הולכים לסרט שעוסק בים|!| ככה גם נשארים קרובים למזגן וגם נהנים מלהתבונן במים הקרירים ובדגים היפהפיים. זה הזמן לקחת את הילדים ולפתוח את החופש הגדול בבילוי דגי במיוחד.|דג|

אנו שמחים להזמין אתכם להקרנה לגולשי תפוז של הסרט יצאת כריש 2.

פרטים על הסרט, מועד ההקרנה וטופס הרשמה תוכלו למצוא כאן
לצפיה ב-'סימסטר ב'
סימסטר ב
10/06/2013 | 19:52
2
125
היי ,
האם יש אפשרות להירשם לסימסטר ב' לתקשורת חזותית בHIT?
לצפיה ב-'לתואר? לא...'
לתואר? לא...
11/06/2013 | 23:10
42
לצפיה ב-'אם את לא לומדת שם כבר, אז לא.'
אם את לא לומדת שם כבר, אז לא.
11/06/2013 | 23:55
40
לצפיה ב-'תבנית לעיצוב יומן שבועי'
תבנית לעיצוב יומן שבועי
08/06/2013 | 18:52
3
235
היי לכולם, חשבתי שאולי אתם כתובת טובה:

אני רוצה לעצב לעצמי יומן שבועי (שאדפיס בסופו של דבר), אבל אני רוצה יד חופשית יותר מאשר התבניות שמצאתי באינטרנט - רוצה למשל שכן יהיו שורות אבל בלי שעות רשומות, ושאוכל, בגדול, לעצב אותו ככל העולה על רוחי.

למישהו יש רעיון במה אפשר להיעזר?
תוכנה כלשהי? יכולה להיות גם בתשלום.

תודה ושבוע נפלא
מעיין
לצפיה ב-'אני משערת שאינדיזיין...'
אני משערת שאינדיזיין...
10/06/2013 | 17:36
2
91
אבל את ממש צריכה לבנות את הדפים מאפס, כלומר- להכיר את התוכנה, האם זו הכוונה? אני לא מכירה תוכנות לבניית יומנים.
לצפיה ב-'תודה רבה, אחפש אותה '
תודה רבה, אחפש אותה
24/06/2013 | 21:33
1
40
לצפיה ב-'קחי בשבון שצריך ללמוד להשתמש בה'
קחי בשבון שצריך ללמוד להשתמש בה
25/06/2013 | 20:58
29
אם יש לך זמן מעולה אם לא אולי מישהו שיודע יוכל להכין לך
לצפיה ב-'סימון אמצע עמוד בפוטושופ'
סימון אמצע עמוד בפוטושופ
10/06/2013 | 09:28
2
137
מישהו יודע אייך מסמנים אמצע עמוד בפוטושופ CS6 ???
לצפיה ב-'תיצרי צורה בשכבה נפרדת'
תיצרי צורה בשכבה נפרדת
10/06/2013 | 17:06
1
76
בחירה עם CTRL+A. אחרי - CUT - ואז PASTE. בפוטושופ ה-PASTE ממרכז את האלמנט.
ואולי יש איזשהו קיצור לזה ב-CS-6 , אבל זו שיטה שעובדת בכל מקרה.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
10/06/2013 | 22:02
14
לצפיה ב-'אתם מוזמנים לסרט "האשליה"'
|אקשן|אתם מוזמנים לסרט "האשליה"
09/06/2013 | 16:10
26
אתם מוזמנים להרשם להקרנה מיוחדת לגולשי תפוז של הסרט האשליה|!|

ארבעה קוסמים מדהימים את הקהל שלהם על הבמה בלאס וגאס כאשר הם פורצים וירטואלית לבנק פריזאי ושודדים אותו מתכולתו. כה גדול ובלתי ייאמן ההישג שלהם, שחוקרי ה-FBI נאלצים לעכב אותם לחקירה בכדי לנסות ולהבין כיצד הם ביצעו את הבלתי אפשרי.

בין השחקנים בקאסט המרשים תוכלו למצוא את ג'סי אייזנברג (הרשת החברתית), מייקל קיין, מארק רופלו (הנוקמים) , וודי הרלסון ומורגן פרימן.

לפרטים נוספים והרשמה
לצפיה ב-'מתלבטים/ מתעניינים בלימודים'
מתלבטים/ מתעניינים בלימודים
08/06/2013 | 13:24
23
86
לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
03/06/2013 | 18:07
5
188
היי,

התקבלתי לאחרונה לבצלאל ושנקר, אני תושב המרכז ומתבקש שאלמד בשנקר, אך לאחרונה אני שומע המון שמועות לגביי קשיים כלכליים שם והמון דברים טובים על בצלאל, רציתי לשמוע את דעתכם והאם יש אמת בשמועות האלה.

ותודה מראש(:
לצפיה ב-'עדיף לך להחליט על פי התרשמות אישית'
עדיף לך להחליט על פי התרשמות אישית
03/06/2013 | 21:46
4
154
ולא על פי בעיות כלכליות של מוסד. אם יש לך תחומים ספציפיים שמעניינים אותך אתה יכול לברר לגביהם עם סטודנטים ולחפש עבודות של סטודנטים ברשת. לקרוא את התוכנית לימודים לעומק ולברר על המרצים, ללכת לתערוכת גמר (אפילו שלדעתי היא לא תמיד מעידה על העשייה והיכולת של סטודנט במשך ארבע שנים). ובהנחה שאין לך בעיות כלכליות (שאתה מסוגל לשכור דירה בי-ם) גם למיקום לא הייתי נותנת הרבה חשיבות (כן, ירושלים יכולה לדכא, אבל יש משהו תומך בזה שכולם סביבך סטודנטים שעסוקים בלימודים. גם לא חסרים סטודנטים שנוסעים כל יום מהמרכז).
לצפיה ב-'כן'
כן
03/06/2013 | 22:48
1
118
יש אמת מסויימת בשמועות מן הסתם.
בצלאל גם מתקדמים יותר ומחדשים יותר בתוכנית הלימודים שלהם (כמו הוספת קורסי הסטודיו). אם זה טוב או לא קשה לדעת.
לצפיה ב-'החידוש הוא לאו דווקא בקורסי סטודיו'
החידוש הוא לאו דווקא בקורסי סטודיו
04/06/2013 | 01:41
98
שזה בעצם קורס של 6 שעות ביום אחד (ודגש על עבודה בכיתה) אלא בביטול חמשת המסלולים (גרפי-טיפוגרפי, פרסום, אינטראקטיב, ברודקאסט ואיור) והפיכתם לקורס חובה אחד בסמסטר למי שבוחר מסלול איור (לדוג' בשנה ג' קורס איור לעיתונות בסמסטר א' וקורס סגנון בסמסטר ב') וקורס חובה בסמסטר במסלול עיצוב (קורס פורמטים טיפוגרפיים בסמסטר א' וקורס מיתוג בסמסטר ב'). חוץ מזה בשאר הקורסים אפשר לבחור באיזה תחום שמעניין אותך וגם יש קורסים שמערבבים כמה תחומים ביחד, ככה שאפשר להתמחות בתחום ספציפי או ללמוד לרוחב. אני חושבת שזה לטובה.
לצפיה ב-'אפשר לשאול למה ירושלים יכולה לדכא?'
אפשר לשאול למה ירושלים יכולה לדכא?
06/06/2013 | 22:21
1
84
מעבר לעובדה ששוק העבודה כאן איך לאמר
לצפיה ב-'לא קשור לפן המקצועי'
לא קשור לפן המקצועי
07/06/2013 | 02:15
79
אני לא מתחברת לעיר, בואי נגיד שצריך למצוא שותפים שכיף לך לגור איתם, במיקום טוב ולקוות שמזג האוויר לא יהיה קר מדי.
לצפיה ב-'לימודי עיצוב אתר + בניה'
לימודי עיצוב אתר + בניה
28/05/2013 | 11:59
4
152
אני עושה בדיקה לגבי המוסדות השונים. בדקתי בגוגל והגעתי למוסדות אלו:
ג'ון ברייס
סלע
מעוף
מנטור

כרגע אני רק בשלב של הבדיקה הכללית: מהם הנושאים הנלמדים, כמה זמן ומיקום הלימודים.
לאחר מכן אבדוק מחירים ואעשה השוואות.

האם יש עוד מקומות שתמליצו לי לבדוק?
אני גרה בנתניה ולכן  רצוי מקומות באזור השרון והמרכז. לא צפון או דרום....
תודה
לצפיה ב-'לגבי סלע'
לגבי סלע
28/05/2013 | 19:16
89
אני למדתי שם, עיצוב אתר אין שם, למרות שבפירסום שלהם כתוב עיצוב אתרים פשוט אין
בניית אתרים יש מסלול שלם

לא עולה לי מקומות נוספים
בהצלחה
לצפיה ב-'בניית אתרים וקידום אתרים'
בניית אתרים וקידום אתרים
29/05/2013 | 09:36
116
לומדים בדרך כלל WEBMASTER, PHP ,JavaScript.
אני לומד עכשיו קורס בניית אתרים+ קידום אתרים בהאקריו ברמת גן במסלול של בוקר שהוא סך הכל 5 חודשים.
תקראי את הסילבוס שלהם ותעשי השוואה.
לצפיה ב-'לילך'
לילך
04/06/2013 | 12:59
1
75
היי לילך, למען הגילוי הנאות אני עובדת בג'ון ברייס מכללת הי-טק.
שתי אופציות עומדות לפנייך,
קורס "יסודות בעיצוב אתרי אינטרנט בשילוב עיצוב לעולם הפרסום והמובייל" אצלו,עוסק ברובו בעיצוב האתר, בעוד חציו השני של הקורס
עוסק בבניה, HTML, CSS  ומובייל. נלמד בסניפי ת"א, ירושליים וחיפה.
אופציה אם את מעוניינת  יותר בבנית האתר \ הייתי ממליצה לך להתעניין במסלול Webmaster 4.0 , כאשר רובו ממתמקד בבניה והחצי השני של הקורס מתמקד בקוד בעיקר.- נלמד בסניפי ת"א, וחיפה
אם את מעוניינת לשמוע פרטים נוספים את מוזמנת לפנות אליי במייל האישי
Nofaro@jbh.co.il
בהצלחה! :)
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובות'
תודה רבה על התגובות
05/06/2013 | 12:35
52
אני אחדד מעט את העניין...
אני מחפשת ללמוד בעיקר עיצוב אתרים עם נגיעה קטנה בבניה.
בינתיים עדיין בודקת את האופציות
לצפיה ב-'התייעצות קטנה עם בוגרים ומעצבים :)'
התייעצות קטנה עם בוגרים ומעצבים :)
25/05/2013 | 15:50
6
283
אהלן.
אז אני חושבת ללמוד עיצוב גרפי.
מתלבטת בין תואר לתעודה ובודקת אפשרויות.

חשבתי שהכי טוב יהיה לשאול אנשים מה"שטח".

על איזה מוסד הייתם ממליצים? איך הלימודים עצמם היו עבורכם?
מהם תנאי הקבלה בד"כ? וכל מידע אחר אשמח לקבל :)

לצפיה ב-'אנסה לעזור'
אנסה לעזור
26/05/2013 | 10:16
2
227
ההבדל העיקרי בין לימודי תעודה ללימודי תואר ראשון הוא הזמן.
תואר לומדים 4 שנים וקורס הוא בדרך כלל שנה עד שנה וחצי.
כדי להתקבל לתואר את צריכה להציג תיק עבודות, לעבור מבחנים פנימיים של הבית ספר ולעיתים גם יש ראיון אישי.
אני התקבלתי ללימודי תואר ואחרי שהתחילו הלימודים עזבתי כי לא הצלחתי להתחבר לחומר הנלמד.
בשנה הראשונה לומדים עיצוב כללי ולא נוגעים בכל מה שקשור לעיצוב גרפי במחשב.
בסופו של דבר עשיתי קורס ב hackeru ובמהלכו בניתי את תיק העבודות שלי.
לי פחות התאים ללמוד 4 שנים והרגשתי שבקורס אני אקבל את הכלים שאני צריכה בזמן קצר יותר.
לצפיה ב-'הימורים'
הימורים
26/05/2013 | 16:28
179
מי חושב שרק אחת מהן שתולה ומי חושב ששתיהן שתולות?

לצפיה ב-'ממש לא רק הזמן'
ממש לא רק הזמן
26/05/2013 | 22:52
158
ואין כזה דבר "עיצוב כללי"- לומדים קורסי מבוא בכל מיני תחומים (למשל בבצלאל- טיפוגרפיה, פיתוח צורה, צילום, חשיבה עיצובית שזה מבוא להעברת מסר, המחשה שזה מבוא לאיור, נראה לי גם הוסיפו אינטראקטיב. ואת הקורסים הרגילים של התכנות). ברור שנוגעים במחשב בשנה הראשונה, זה הרבה פעמים תלוי במרצה או בבחירה של הסטודנט.
כדי להתקבל לכל המוסדות שמעניקים תואר עוברים מבחנים (ובחולון גם פסיכוטכני), ראיונות ומראים תיק עבודות.
אני לא חושבת שזה רלוונטי להחליט לאיזה מוסד הכי רוצים להתקבל ולהיבחן רק אליו- בגלל הסיכון לא להתקבל בכלל. עדיף לנסות להתקבל לכמה שיותר ואח"כ לשבור את הראש.
אם התחום מעניין אותך, אין סיבה שלא "תתחברי" לחומר הנלמד, זה תחום כל כך רחב שאם זה יקרה את צריכה לברר לגבי הבחירה שלך בתקשורת חזותית (אולי מתאים לך יותר אנימציה או עיצוב תעשייתי? ).
אם את רוצה ללמוד במקום שייתן לך את הכלים הטובים ביותר (מבחינת קורסים ומרצים) וידרוש ממך בהתאם, אני ממליצה על תואר. אבל בסוף כל אחד והשיקולים שלו...
בכל מקרה, את יכולה להסתכל באתרי האינטרנט של המוסדות ועוד מעט יש תערוכות גמר.
לצפיה ב-'להלן דעתי האישית והמלצה'
להלן דעתי האישית והמלצה
26/05/2013 | 22:38
190
כל המסלולים טובים אם הם יהפכו אותך למעצבת גרפית תותחית בשטח עם תיק עבודות מדהים. כמובן שמומלץ לשאול בוגרים שסיימו על המלצות של מקום לימודים לא חסר פורומים של המלצות על בתי ספר וגם פה.
כיום מה שצריך בשוק העבודה זה אכן שיהיה לך אתר אינטרנט עם קטגוריות שונות של סגנונות עיצוב ועבודות מקצועיות שאכן תראי שם שאת יודעת מהו מיתוג ועבודת קונספט טובה.
בסופו של יום עולם הגרפיקה ועיצוב משתנה כל כך מהר שמה שנכון היום לא יהיה כבר אקטואלי מחר לכן אם את מלאה בזמן לכי לתואר אם את רוצה להתברג לשוק מהר כל בית ספר לעיצוב כיום מאפשר לימודי תעודה קצרים יותר עם דגש לעיצוב החל מבתי ספר להנדסאים שמלמדים שנתיים תקשורת חזותית ועד לבתי ספר ללימודים של שנה אחת במסלולי עיצוב גרפי ללימודי תעודה מעצבים גרפיים. תנאי הקבלה בדרך כלל הם ראיון אישי עם תיק עבודות בתחום שביצעת כדי להראות את הרצון שלך לעיצוב וכמובן רקע במחשבים ואנגלית בסיסית.
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם :)'
תודה רבה לכולם :)
27/05/2013 | 11:15
1
130
עוד תגובות ודיעות זה יהיה נפלא, מבלבל ונפלא.

מבחינת תיק עבודות, האם זה מאסט לעבור מכינה או שמצפים שאכין משהו
בלי ניסיון וידע מוגזם בכדי להראות ניצוצות כישרון ותשוקה?

הבנתי שיש מקומות כמו בצלאל שזה ממש מעצב גרפי טהור
ויש מקומות כמו אריאל שזה תואר נניח בתקשורת והנדסאי בעיצוב גרפי משולב כזה.

האם זה באמת משנה במעמד חיפוש העבודה?

לצפיה ב-'לא חייבים מכינה'
לא חייבים מכינה
27/05/2013 | 12:02
122
אבל את כן צריכה שיהיה לך קשר לתחום יצירתי - את מצלמת/מאיירת/מציירת (או כל תחום יצירתי אחר) בתור תחביב?   (תעשי חיפוש על השם שלי בקומונה של המועמדים, כתבתי שם מספיק לגבי תיק עבודות). אני גם ממליצה לך להשתחרר מהנחות (למשל ״בצלאל- מעצב גרפי טהור״)- הרבה סטודנטים לא יודעים גם במהלך הלימודים מה הם יעשו אחר כך (אם יש כמה תחומים שהם חזקים בהם או מעניינים אותם יותר) וזה מאוד סובייקטיבי, אף אחד לא מכריח אותך וזה תחום מספיק רחב (את יכולה להחליט שאת מעצבת, מאיירת או שניהם, את יכולה לעבוד בחברת אינטראקטיב/פרסום/מיתוג וגם שם יש כל מיני תפקידים למעצבים... את יכולה להחליט שאת פרילנסרית ומציירת רק קומיקס, את יכולה להתמחות בתחום ספציפי או להחליט שאת לומדת לרוחב...). אני לא חושבת שכרגע זה משנה- איפה שלא תלמדי תנסי להיות הכי טובה שאת יכולה ולהפיק את המירב ולהתמקד בתחומים שמעניינים אותך.
לצפיה ב-'עזרה לימודי עיצוב משחקי מחשב'
עזרה לימודי עיצוב משחקי מחשב
09/06/2013 | 12:39
2
74
שלום
אני מעוניינת להיכנס לעולם עיצוב משחקי המחשב
רציתי לשאול אם משהו יכול להמליץ על איזשהו קורס
אני מעוניינת בעיקר להיכנס לתחום של הארט/העיצוב
יש בידי כבר תואר ראשון בעיצוב -לכן אינני עושה תואר נוסף
אשמח להמלצות
תודה מראש
שבוע נעים::)
לצפיה ב-'יש בשנקר לימודי חוץ בנושא,'
יש בשנקר לימודי חוץ בנושא,
11/06/2013 | 20:20
54
מסלול מאוד מגניב, שווה לבדוק.
לצפיה ב-'היי דנה, כתבתי לך בפרטי '
היי דנה, כתבתי לך בפרטי
13/06/2013 | 08:30
31
לצפיה ב-'התלבטות ללימודי עיצוב גרפי'
התלבטות ללימודי עיצוב גרפי
09/06/2013 | 15:13
104
שלום לכולם!
אני מעוניין ללמוד ולעבוד בעיצוב גרפי ואני מתלבט איפה ללמוד ואיזה מסלול בעצם (תעודת עיצוב גרפי, תואר תקשורת חזותית, או בשילוב עם תואר מדעי המחשב)
אם תוכלו לענות על שאלותיי, או לפחות על כמה (מצטער אם זה הרבה :) ) זה מאוד יעזור לי:
1.מה אתם חושבים על המסלול לתקשורת חזותית של בית הספר גורן (מכללת עמק יזרעאל)?
2. האם תואר במדעי המחשב בשילוב עם הכשרה בעיצוב גרפי מתאימים אחד לשני?
3.איפה אפשר לעבוד בשילוב שתי ההכשרות שבשאלה הקודמת שלי?
4.לאיזה משני המסלולים יש יותר העדפה בשוק -
בוגר תואר תקשורת חזותית (4 שנים),
או בוגר תואר מדעי המחשב וקורס תעודת עיצוב גרפי
?

תודה מראש :)
לצפיה ב-'הסבה לתחום העיצוב הגרפי'
הסבה לתחום העיצוב הגרפי
29/09/2013 | 14:48
29
שלום.
אני עובדת סוציאלית במקצועי וכבר הרבה זמן חושבת על הסבה מקצועית לתחום העיצוב הגרפי.
אני לא מחפשת לעשות תואר מחדש אלא מחפשת לימודי תעודה ברמה גבוהה אשר יתנו לי את האופציה להיכנס לתחום.
ביררתי במכון קווים בצומת רעננה (הכי קרוב לי ואני בכ"ז אמא לשלושה ילדים כך שמגבלת הזמן והמיקום משמעותיים לי) ואני אמורה ללכת לפגישת יעוץ שם. האם יש למישהו המלצה/דיס המלצה על המקום?

ושאלה נוספת- האם קשה למצוא עבודה לאחר סיום הלימודים? האם התחום נחשב רווי?
בעיקרון הייתי שמחה לעבוד כעצמאית מהבית או בחלקיות משרה, האם אלו אופציות ריאליות לתחילת הדרך המקצועית?

אשמח לכל תשובה, כיוון מחשבה או שיתוף מנסיון, מאחר ואני ממש מתלבטת על הצעד ועל הכדאיות שלו.

(דרך אגב, במכון קווים אמרו לי שהלימודים עולים 22,500 ₪ למסלול של שנה וארבעה חודשים, יום בשבוע. האם זה מחיר סביר או יקר?)
לצפיה ב-'זיהוי פונט'
זיהוי פונט
09/06/2013 | 12:02
1
150
היי
שבוע טוב
האם יש מישהו מכאן שיכול בבקשה לזהות את הפונט הזה או פונט דומה לו??
ניסיתי את מזלי בפורום של פונטביט והם לא יכלו לעזור לי לצערי.

המון תודה מראש
לצפיה ב-'ונוס של מסטרפונט'
ונוס של מסטרפונט
11/06/2013 | 01:05
47
לצפיה ב-'על פונטים ושאר ירקות'
על פונטים ושאר ירקות
08/06/2013 | 13:20
7
38
לא יודעים באיזה פונט להשתמש? מחפשים שם של פונט מסויים?
שרשרו את שאלותיכם הנה.
לצפיה ב-'האם יש פונט כזה?'
האם יש פונט כזה?
03/06/2013 | 13:15
1
145
שלום לכולם:)
כבר הרבה זמן שאני מחפשת בכל דרך אפשרית ולא מוצאת..
האם יש פונט בעיברית שנראה בסטיילל הזה?
צירפתי תמונה
אשמח אם מישהו יענה לי
לצפיה ב-'DL Painter'
DL Painter
05/06/2013 | 10:58
75
דיי דומה, אבל בכתב עגול.
לצפיה ב-'עזרה בזיהוי פונט'
עזרה בזיהוי פונט
30/05/2013 | 20:55
2
151
היי אני אשמח אם תוכלו לעזור לי במציאת שם הפונט.
לצפיה ב-'BN gremlins'
BN gremlins
05/06/2013 | 10:53
1
53
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
06/06/2013 | 18:10
21
לצפיה ב-'איך קוראים לפונט בלוגו של האח הגדול?'
איך קוראים לפונט בלוגו של האח הגדול?
03/06/2013 | 10:30
1
145
מחפשת כבר יומיים! נכנסתי לכל האתרים האפשריים לזיהוי פונטים והכל באנגלית, ולצערי הלוגו כתוב בעברית.
לצפיה ב-'לדעתי זה לא פונט קיים'
לדעתי זה לא פונט קיים
03/06/2013 | 11:11
96
אלא משהו שנוצר במיוחד עבור הלוגו.
לצפיה ב-' שאלות מטיילות '
שאלות מטיילות
08/06/2013 | 13:17
28
18
יש לכם שאלה ואתם לא יודעים את מי לשאול? כאן זו הכתובת.
שרשרו את השאלות שלכם הנה, תודה.
לצפיה ב-'שאלה באיניזין cs6'
שאלה באיניזין cs6
04/06/2013 | 14:37
2
65
שלום לחברי הפורום היקרים.
שאלה קטנה באינדיזין:
אני רוצה להריץ טקסט על צורה לא ישרה נגיד כמו גל.
איך עושים? לא מוצאת את הפקודה...
לצפיה ב-'להלן התשובה '
להלן התשובה
04/06/2013 | 19:01
1
102
תסתכלי בתמונה
לצפיה ב-'ואיי תודה'
ואיי תודה
05/06/2013 | 13:00
11
לצפיה ב-'הוספת ברקוד'
הוספת ברקוד
04/06/2013 | 09:43
71
לקוח נתן לי מספר סידורי וביקש שאצור ברקוד ואשלב אותו באריזת מוצר אותה עיצבתי.

האם יש כללים מיוחדים ליצירת ברקוד? (אני יודע שישנם סוגים שונים של ברקודים, האם יש סוג שמיועד לשימוש רק בישראל?)

האם יש תוכנה חינמית שמאפשרת יצירת ברקוד?

האם מקובל לבקש מהגרפיקאי שייצור את הברקוד או שעל הלקוח לספק אותו לאחר שקיבל אותו מגוף מורשה?

תודה,
דור.
לצפיה ב-'מחפש בית דפוס בצפון להדפסת כתובה'
מחפש בית דפוס בצפון להדפסת כתובה
03/06/2013 | 10:01
50
הי
אני מחפש בית דפוס בצפון שיכול להדפיס כתובה (בגודל A3) על נייר כותנה או עוד נייר מתאים ויפה.
משהו מכיר?
תודה רבה
לצפיה ב-'Illustrator - inner stroke'
Illustrator - inner stroke
30/05/2013 | 23:38
5
86
היי לכולם

שאלת אילוסטרייטור שקצת מוציאה אותי מדעתי.
זכור לי שניתן לקבוע מה המרחק של ה-inner stroke מהמיקום המקורי שלו, כלומר של הקו הרגיל, כמה פנימי הוא יהיה.
האם דמיינתי? יש סיכוי שזה קיים רק ב-CS4 ונעלם ב-CS6?
אני חושבת שהייתה אופציה ליד ההגדרה עצמה. יש לציין שגיגלתי ולא מצאתי זכר לעניין.
אם אכן דמיינתי, איך קובעים משהו כזה? יש לי איורים משנה שעברה עם קווים פנימיים ואין לי שום זכרון של איך יצרתי אותם. כשפתחתי את הקבצים יש פשוט פירוט ב-appearance אבל לא משהו שמתייחס ספציפית לקו [מלבד הקיום שלו].

אלפי תודות למסייעים.
סוף שבוע נפלא
לצפיה ב-'אני חושב שעושים את זה'
אני חושב שעושים את זה
31/05/2013 | 07:18
4
68
לא מתפריט הקו אלא עי יצירת קו חדש מהפקודה offset שבתפריט object/path ונתינת ערך שלילי.
לצפיה ב-'ניתן לעשות את אותה פעולה בלי ליצור קו חדש'
ניתן לעשות את אותה פעולה בלי ליצור קו חדש
31/05/2013 | 14:19
3
54
ע"י האפקט אופסט פת' בתוך אפקטי הטרנספורם.
לצפיה ב-'תודה רבה לשניכם! '
תודה רבה לשניכם!
31/05/2013 | 18:00
22
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
02/06/2013 | 08:57
1
35
אני תמיד שוכח את תפריט הפילטרים.
לצפיה ב-''
03/06/2013 | 23:17
10
לצפיה ב-'דף A5 - מספר מילים'
דף A5 - מספר מילים
01/06/2013 | 10:37
1
71
שלום לכולם
אני כותבת תוכן לחוברת מידע וצריכה לדעת בערך כמה מילים נכנסות במילה יפה לדף איי חמש. יש למישהו תובנות? דוגמאות? הצעות?
יש לי אינדיזיין ואני יכולה לשחק ולנחש, אבל אשמח לדעה של מישהו שכבר התנסה, ראה הדפסה ולקוח מרוצה.

תודה!
לצפיה ב-'זה מאוד תלוי'
זה מאוד תלוי
01/06/2013 | 21:02
45
איך הטקסט כתוב (טקסט רציף אורשימה?) ואיך הוא מעוצב (גודל פונט ריווח האם יש תמונות גם?).
בעיקרון הייתי אומר לך שתלכי על 40% מכמות הטקסט שנכנסת לך ב- a4.
לצפיה ב-'עזרה דחופה לגבי תמונה'
עזרה דחופה לגבי תמונה
28/05/2013 | 12:49
1
191
אני צריכה למצוא בדחיפות את התמונה המצ"ב מ'חגיגה בסנוקר' באיכות המתאימה להדפסה.
האם למישהו יש רעיון?

תודה מראש...
לצפיה ב-'מאיפה זאת?'
מאיפה זאת?
30/05/2013 | 11:25
95
יש בגוגל את התמונה הזו ועוד הרבה באיכות טובה, תלוי מה גודל ההדפסה...
לצפיה ב-'עיצוב לוגו לעסק חדש'
עיצוב לוגו לעסק חדש
28/05/2013 | 18:55
10
244
היי,

אני מקימה עסק חדש בתחום שרק מתפתח בשנים האחרונות ואין לו מספיק מודעות.
קיבלתי מספר עיצובים ללוגו ואני מתלבטת עם איזה כיוון כדאי להמשיך.
עם כיוון מרמז שרק נותן כיוון כללי על מה העסק, או לוגו שיותר "מאכיל בכפית"

אני מצרפת את הסקיצות הראשוניות ואשמח לקבל פידבקים לגבי ההיבטים הבאים:

1. על מה לדעתכם העסק?
2. איזה מהלוגואים הכי העביר לכם את המסר הזה?
3. איזה מהלוגואים אהבתם ולמה?
4. האם שם העסק ברור? גם בפני אנשים שלא כל כך חזקים באנגלית? עדיף אולי עברית?

מצטערת על ההפגזה בשאלות פשוט אני ממש מתלבטת...

תודה על הנכונות!!
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
28/05/2013 | 22:05
130

1. על מה לדעתכם העסק? אירגון מסיבות או מוצרים למסיבות
2. איזה מהלוגואים הכי העביר לכם את המסר הזה?
3. איזה מהלוגואים אהבתם ולמה?
אפרט על כל לוגו ואסביר את דעתי:
לוגו 1 - לא מספיק טוב, לא מעביר את המסר לדעתי, הצבעים יותר בכיוון של טבע ולא של משהו שמח כמו מסיבה..
גם חוסר הדיוק בקווי הקופסא לא משאיר רושם מקצועי, בקיצור ממש לא בכיוון.
לוגו 2 - משתפר, דווקא אהבתי את העיצוב אבל הוא לא ממש מתאים למטרה, קודר קצת ולא מעביר את התחושה ה"מסיבתית" , השחור לבן נותן תחושה מדכאת והאיור עצמו גם, למרות שעל פניו יש פה מתנה והפתעה כל האיור הוא קצת מיושן ונותן תחושה של איור מספר עתיק.
לוגו 3 - השם הוא מסיבוקס (קופסא) ודווקא בלון? ההפך המוחלט מקופסא? הלוגו מאוד ילדותי, הצבעים לא מספיק מקצועיים והלוגו עצמו נותן לעסק תחושה חובבנית וחפיפניקית.
לוגו 4 - לוגו נחמד, נותן את תחושת ההפתעה ושל מסיבה אבל שוב כמו לוגו 2 לא מתחברים לי הצבעים, שחור לא הולך ביחד עם עסק של מסיבות, דבר נוסף שכדאי לחשוב עליו זה זכויות יוצרים ואיכות התמונה- התמונה נראית כאילו מתוך סטוק של תמונות ואם אין לך אישור עליה לא כדאי להתשמש, גם היא מטושטשת אז בכלל לא כדאי להתעסק.
לוגו 5 לוגו סביר.. הכתר זה כאילו לבעל המסיבה? לא נראה לי שהכתר מתאים לשם ולעסק.. גם זה שהסלוגן יותר גדול מהשם של החברה מאוד לא חכם, בכל מקרה האיור עצמו ילדותי קצת כמו לוגו 3 ולא מתאים לחברה מקצועית.
לוגואים 6 ו-7 לא ממש אהבתי, אמנם הקונספט נחמד אבל כל הביצוע, הצבעים והמראה הכללי לא משדר מקצועיות.
לוגו 8 טוב אז לדעתי יש לנו מנצח הלוגו עשוי טוב, מראה עדכני והצבע הורוד מתאים פה, מתכתב עם השם של החברה ונראה טוב על צבע אחד שזה מאוד חשוב, מאוד נקי ומשדר את המקצועיות שאני מקווה שאתם רוצים לשדר כל הכוכבים בתוך הקופסא נותנים תחושה של מסיבה וזה טוב! מה שכן כדאי לכם לנסות גרסאות צבע לראות אם אפשר לשלב כמה צבעים( אם זה צבע אחד אז רק הוורוד בוודאות) אבל אולי לעשות מיקס של צבעים עם הכוכבים שבקופסא.

4. האם שם העסק ברור? גם בפני אנשים שלא כל כך חזקים באנגלית? עדיף אולי עברית?  עדיף אנגלית.. זה מספיק ברור

כמובן שזו רק דעתי בהצלחה!
לצפיה ב-'1 הכי טוב'
1 הכי טוב
29/05/2013 | 00:35
82
פרט לצבעים (נם לא מספיק מסיבתיים)
האנגלית מספיק ברורה אבל התשובה צריכה להיות תלויה בקהל היעד שלך.

הבא אחריו הוא הורוד האחרון. יש עליו עוד עבודה אבל הוא מתקרב וגם טרנדי יותר מהאחרים.

השאר פשוט לא ברמה מספיק טובה
בהצלחה לך
לצפיה ב-'אז ככה:'
אז ככה:
29/05/2013 | 00:45
1
139
1. עסק למכירת ערכות לתכנון מסיבות(?)
2. הלוגואים שהכי מעבירים את זה לדעתי: 1,3,4.
3. אהבתי את השלישי כי ייותר אהבתי את הצבעוניות שלו, והבלון לא נראה מאולץ אלא חלק מהלוגו. מלבד זאת מסכימה שאין צורך בלוגו ש"מאכיל אותך בכפית". מספיק שבשם העסק מוזכרת המילה BOX כדי לרמוז על ערכה או קופסא של הפתעות למסיבות... לא חייבים להראות בפועל קופסא (זה גם מה שנקרא לחשוב מחוץ לקופסא. תרתי משמע. )
4. שם העסק לא רע. סביר להניח שקהל היעד של אנשים שירכשו כזו קופסא הוא קהל יעד של צעירים שאוהבים לכייף וסביר להניח שיודעים אנגלית. לא מדובר בקהל יעד מבוגר (תקני אותי אם אני טועה) שהסבירות שיבין את שם העסק נמוכה יותר...
לצפיה ב-'לגבי לוגו 3'
לגבי לוגו 3
29/05/2013 | 10:20
72
השם של החברה זה מסיבוקס... אי אפשר להתעלם לחלוטין מהשם.. זה כמו שאפל יעצבו לוגו עם אגס בטענה שזה מחןץ לקופסא. לדעתי השם צריך להתכתב עם הלוגו.
לצפיה ב-'על הלוגו'
על הלוגו
29/05/2013 | 12:51
3
148
מצד אחד רציתי להגיד שנראה לי לא לעניין לשים עבודה של מעצב לביקורת מאחורי גבו. נראה היה לי קצת מוזר שכולם כאן ממהרים להגיב. מן הסתם הם לא היו רוצים להיות במקומו של אותו מעצב ולעמוד למבחן מבלי לדעת זאת בכלל. גם היות שמדובר בתהליך הערות בדרך יכולות לבלבל ולהסיט את התהליך מהדרך הנכונה.
מצד שני שאלת כמה שאלות כלליות שאינן קשורות רק לעיצוב ועליהן אני מוכן להגיב.
מה זה העסק? נראה לי משהו שקשור לקוספה שמשכירים למסיבות בתוכה חשפנית שיוצאת לעשות שמח (או חשפן).
לגבי שם העסק: נשמע לי פיצוץ (הייתי עושה על זה סימן רשום). במיוחד שאת מכוונת לקהל קצת נמוך ו"עמך" נראה לי דווקא הסיכוי שלא יבינו מה זה "בוקס" הוא טוב כי לפעמים אנשים כאלו שהם לא מבינים ומסבירים להם הם אח"כ אפילו יותר מתלהבים מזה שלמדו משהו חדש וטורחים להסביר את זה לחברים שלהם ולחזור על זה כמו תוכי בכל הזדמנות וזה פרסום שאי אפשר לקנות בכסף!

בהצלחה
לצפיה ב-'קובארית, אח"כ גרינגוז, ועכשיו דונגל....'
קובארית, אח"כ גרינגוז, ועכשיו דונגל....
29/05/2013 | 18:08
2
123
אותה אישיות.
לכסח, לכסח ולכסח.
לצפיה ב-''
29/05/2013 | 22:06
59
ואין מקוריות בבחירת הכינויים או סיפורי הכיסוי.
עד עכשיו שיתפנו עם זה פעולה. נראה לי שמספיק.
לצפיה ב-'נראה לי יש בעיה כשאני כותב מהאייפד'
נראה לי יש בעיה כשאני כותב מהאייפד
30/05/2013 | 08:47
76
שההודעות לא תמיד נשמרות.
בכל מקרה כתבתי לך שאני לא מבין על מה אתה מדבר.
האם קראת את מה שכתבתי? לא כתבתי שום דבר שלילי ולא נגד אף אחד. אני מניח שאולי שירשרת רת התגובה שלך למקום הלא נכון.
לצפיה ב-'תודה על הפידבקים.'
תודה על הפידבקים.
29/05/2013 | 13:03
84
קודם כל חשוב לי להדגיש שאני לא מחפשת לקבל ביקורת על עבודת המעצב. נהפוכו, קיבלתי המון כיוונים ואני מתלבטת עם איזה מהם להתקדם.
באף אחת מהשאלות לא היתה נימה של ביקורת אלא יותר העדפה אישית והבנת המסר.

אשמח לקבל עוד פידבקים
לצפיה ב-'עניתי לך בפורום השכן...'
עניתי לך בפורום השכן...
30/05/2013 | 09:32
25
לצפיה ב-'Creative cloud'
Creative cloud
29/05/2013 | 22:17
1
75
סדר בבלגן. אפשר או אי אפשר לרכוש את החבילה לישראלים?
לצפיה ב-'אפשר לרכוש בארץ'
אפשר לרכוש בארץ
02/06/2013 | 16:24
34
את מהדורת ה-Team של המנוי.
לצפיה ב-'משרת עבודה שהתפרסמה אצלנו בקבוצה למי שמעוניין'
משרת עבודה שהתפרסמה אצלנו בקבוצה למי שמעוניין
04/06/2013 | 11:07
85

משרד דיגיטל מוביל מחפש מעצב שיצטרף למשפחה. דרוש מעצב ווב
בעל ראש יצירתי, אוהב את עולם המדיה החברתית, תקתקן ומוכשר.
רצוי ידע וניסיון בעיצוב אפליקציות ווב, ניוזלטרים ודפי נחיתה.
העבודה במשרה מלאה בתל אביב.
המשרה כתובה בלשון זכר אך מיועדת לנשים וגברים כאחד.
למידע נוסף ושליחת קו"ח: looking4thebest111@gmail.com
לצפיה ב-'אני רוצה לשתף אתכם ב-'
אני רוצה לשתף אתכם ב-
02/06/2013 | 06:32
16
214
סרטון פלאש קצרצר שעשיתי כמעין פתיח לאתר שלי.
הוא מכוון למנהלי קריאייטיב במשרדי פרסום.
כדאי שתצפו ראשית בסרטון ורק אח"כ תמשיכו לקרוא עליו...

...אז ככה-
לכל מי שלא מכיר את משולש פנרוז - מומלץ לקרוא !
המטרה בטקסט היא לאמר פשוט, שאני יוצר הסרטון, כאיש מקצוע.
והסרטון עצמו, מראה - "לעשות את הבלתי אפשרי",
שלשם כך יש את ההזדהות עם המשולש שהוא אוביקט בלתי אפשרי בצורתו הטהורה,
אח"כ מבט במשולש עם שינוי זוית הצפייה, שזה מבהיר את התמונה...
ושוב עם שינוי הזוית של המתבונן, יצירת "אפקט" חדש לפי אותה השיטה (הבלבול בין אחור ולפנים),
של שמש לפני הר, שמסתירה את ההר.

למרות שחשבתי על הכל ביחד, הייתי חייב להכין קודם סקיצה מהירה
של כל הסרט, ובסה"כ זה לקח לי יום עבודה (8 שעות).
לצפיה ב-'אהבתי את הסרטון ואת '
אהבתי את הסרטון ואת
02/06/2013 | 10:33
1
83
החשיבה שמאחוריו, למרות שאני לא בטוח שכל הצופים יבינו במדויק את עניין המשולש ספציפית.
אולי ההרים קצת אנמיים.
אם לא היית בטוח שנבין את הסרטון וכתבת ש"הסרטון עצמו מראה לעשות את הבלתי אפשרי"
אז אולי כדאי לך לכתוב גם בסרטון "לעשות את הבלתי אפשרי" וזה יגרום לצופים לעקוב אחרי הכול ביותר תשומת לב לפרטים, להבין יותר, ולקשר את הסרטון לעשייה שלך.
לצפיה ב-'תודה surfin4 !'
תודה surfin4 !
04/06/2013 | 01:58
31
הסרטון מיועד לקהל יעד מאוד קטן ואיכותי,
אני לא מצפה שהרבה יבינו...
כדי ליצור יותר עניין הוספתי את ההסבר בהודעה,
אבל שוב - רק כדי ליצור עניין.
לצפיה ב-'מגניב ביותר. '
מגניב ביותר.
03/06/2013 | 08:44
1
87
אני חושבת שצריך להיות לזה המשך.
לצפיה ב-' בהחלט!'
בהחלט!
04/06/2013 | 01:50
40
אני מאוד רוצה בכך!
בקרוב.
לצפיה ב-'היי אורי'
היי אורי
08/06/2013 | 21:40
11
51
סורי שאני לא מצטרף להתלהבות ואומר לך שזה מהמם ויפיפה
כמעצב אני חייב להגיד את האמת - העיצוב של האתר הזה, והסרטון בפרט, לא טוב..
זה מאוד גס, אפור, מיושן
לא ברור למה צריך את כל ההכוונות האלה בכתב האפור ("כפתורי ניווט" עם חץ וכדומה).. אם זה אמור להיות בדיחה אז לא הבנתי אותה

בכל מקרה, לגבי המשולש.. זה בהחלט נראה לא גמור..חסר הומור..אולי בקופי.. פשוט לרשום "שלום קוראים לי אורי ואני ארט דיירקטור" נראה לי לא מתוחכם כ"כ.. חסר איזשהו טוויסט שיצור עניין (מלבד האשליה האופטית שעשית עם המשולש)... ההילה של האור (lens flare) ששמת שם לא נראית טוב.

קח את זה כביקורת בונה. קל וחומר כשואתה מכוון להיות ארט דיירקטור - אתה צריך לעצב תוצר ברמה גבוהה. אני עובד כל הזמן עם ארט דיירקטורים בעבודה ויש להם סטנדרטים מאוד גבוהים לעיצוב.

אני ממליץ לך לדפדף באתרים כמו thefwa.com ו-pinterest בהם תראה עיצובים ברמה גבוהה ותקבל השראה
לצפיה ב-'שמח שהגבת'
שמח שהגבת
08/06/2013 | 23:24
10
46
הייתי מעדיף שתתייחס לסרטון ולא לאתר כי זה הנושא כאן.
אז בנוגע לסרטון-
אני לא חולק על דעתך.
אבל אני מסופק אם באמת הבנת מה שראית.
אם יש לך שאלה - חופשי תשאל...
אני פשוט מרגיש, שכתבת הרבה ואמרת מעט...
בעצם מה שאני אומר זה שאני רוצה ללמוד ממך.
כמו כולם פה.

בכל אופן שוב תודה על תגובתך.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
09/06/2013 | 08:22
9
53
לדעתי צריך להתחיל את זה מחדש
העיצוב כרגע נראה חובבני, כמו עבודה של סטודנט בשנה ב' לקורס פלאש
לכן אני מפציר בך להכנס לאתרים שהבאתי לך כדוגמא ולראות איך נראה עיצוב ברמה גבוהה
אם אתה רוצה להכנס לעולם המקצוענים אתה חייב לראות איך דברים צריכים להראות

אולי כדאי לך לשקול לוותר על הסרטון ולהשקיע בעיצוב הכללי של האתר/עבודות שלך
כי זה יותר חשוב סה"כ

בסרטון טוב בונים מתח, יוצרים פריימים מפתיעים יותר
כרגע הסרטון הוא סתמי..אם אתה לא אנימטור מחונן, חבל לך להשקיע בסרטון שלא יוציא אותך טוב
במיוחד כאשר הוא הדבר הראשון שרואים כשנכנסים לאתר
אולי כדאי שתשקיע בדברים אחרים אם אתה לא מבין בזה כ"כ

סתם דוגמא (לא הייתי אומר שככה צריך להראות הסרטון שלך) אבל תסתכל על הסרטון הזה:
https://vimeo.com/43835065
יש בו משהו מלהיב, תנועה מגניבה, סגנון מדליק..

לא כמו הסרטון שלך, שבו אני רואה משולש זז וטקסט שבו כתוב "שלום אני אורי"
מקווה שהבנת ולא העלבתי אותך חס וחלילה :)

שוב - אני ממליץ לך להסתכל על דברים איכותיים ברמה גבוהה וללמוד מהם
מצידי תעתיק איזה טריק או שתיים..ככה משתפרים
לצפיה ב-'העלבת באמירתך את כל הסטודנטים בשנה ב''
העלבת באמירתך את כל הסטודנטים בשנה ב'
09/06/2013 | 12:24
1
61
בקורס פלאש.
לצפיה ב-''
09/06/2013 | 15:25
15
לצפיה ב-'לא'
לא
09/06/2013 | 15:16
6
48
אני מכיר את האתרים שהבאת.
ואת הסגנון שאתה מייצג.
רק אומר לך, שהסבר כדוגמת:

זה "חובבני"
וזה "עיצוב ברמה גבוהה"
"להכנס לעולם המקצוענים"
זה "סרטון סתמי"
זה "אנימטור מחונן"
ו- "אתה לא מבין בזה כ"כ "

אינו הסבר כלל.
ואני לוקח ברצינות רק את ההערה של building בנתיים.
לצפיה ב-'מה לא ברור בהסבר כמו ה"עבודה חובבנית"?'
מה לא ברור בהסבר כמו ה"עבודה חובבנית"?
09/06/2013 | 17:20
5
51
תסתכל על מודעות פרסומת מקצועיות כמו למשל ב
adsoftheworld.com
האם לדעתך האימג' שמופיע באנימציה שלך יכול להגיע לרמה שלהם?

building
לא רצתה לפגוע בך ובגלל זה כתבה לך במילה אחת

כמובן שאתה מעדיף להדחיק את הביקורת הלא טובה ולטפוח לעצמך על האגו,
וזה שכיח ביותר כשאתה מתחיל בתחום ולא מיומן בקבלת ביקורת

אני ממליץ לך לשנות את הגישה, כי חוסר יכולת לקבל ביקורת ולהתקדם יעשה לך הרבה בעיות בדרך..
במיוחד כארט דיירקטור - שמקבל ביקורת על ימין ועל שמאל מלקוחות וקולגות בעבודה
לצפיה ב-'אתה מסביר כמו שאתה מעצב.'
אתה מסביר כמו שאתה מעצב.
09/06/2013 | 21:09
4
52
אפשר לאמר על שפע של עבודות שהן חובבניות...
ולכן האמירה הזאת כ"כ חלשה.
זה כמו לקחת "טריק" כמו שקראת לזה,
ולהכניס אותו לעבודה שלך כי קודם זה היה מדליק...
בלי לנסות לבחור, אולי, את ה"טריק" המתאים לך...

בקיצור, אתה בוחר מילים ממש כמו שאתה בוחר "טריקים"
רוצה לאמר:
אתה מסביר כמו שאתה מעצב.
אז יאללה, לך על זה!
לצפיה ב-'יופי'
יופי
09/06/2013 | 23:01
3
34
אתה לקחת טריק של אשליה אופטית של משולש תלת מימדי שלא אתה המצאת (אסכולט הגשטלט עשתה הרבה משחקים עם אשליות אופטיות מסוג זה)
ולקחת טריק של אנימציה של ריחוף וקולאז'

לזה אני מתכוון כשאני אומר טריקים
צר לי להגיד לך, אבל בעולם העיצוב כבר הכל כמעט נעשה
נדיר לראות משהו שהוא לגמרי חדש

מה שהתכוונתי זה שתלמד מאנשים מקצועיים שמעצבים ברמה יותר טובה ממך ותפסיק להיות מלא בעצמך ולחשוב שאתה יודע הכל
אם לא היית חובבן היית יודע שצריך לעשות צל על האדמה כשמשהו מופיע מרחף מעליה וצריך לעשות לאימג' שלך (הרבה) תיקוני צבעים,וגם לא לשים אימג' מלבני עומד בתוך מלבן שוכב (נראה לי סיבכתי אותך עכשיו).

מקצוען היה מבין מזמן שהעבודה הזאת לוקחה בחסר
אתה עדיין לא מבין אחרי שהסבירו לך איפה טעית..ופה הבעיה..

עכשיו אני מתאר לעצמי ששוב תחזור להגיב בצורה הילדותית שבה ענית לי עד כה, אז עזוב..
העבודה שלך מהממת, אתה גאון! :)))))
לצפיה ב-'סוף סוף אנחנו מתחילים לתקשר '
סוף סוף אנחנו מתחילים לתקשר
10/06/2013 | 01:22
2
34
הבנתי את כוונתך ב- "טריקים". הבהרת אותה.
לגבי חידושים בתחום - אני מסכים עם האמרה, ש "אין כל חדש תחת השמש"
וכל דבר "חדש" שאני רואה זה צרוף בלבד.
והצרוף הזה הוא אני.
או אתה.
או building.
כל אחד מיוחד.

מעניין אותי עניין תיקוני הצבע. לאיזה אימג' התכוונת? לרקע? או למשולש? ואיזה תיקונים אתה היית מבצע?

שמת לב לסוף הסרטון?
יש שם משהו לא אפשרי - ולא מדובר במשולש...
...למרות שיש אליו קשר...
והוא ברור לעין.
לצפיה ב-'תראה..'
תראה..
10/06/2013 | 08:02
1
42
אוקיי אתה מתכוון לlens flare, השמש כביכול...

לא נעים לי להגיד לך אבל מבחינה אסטתית זה נראה ממש ממש לא טוב
גם השמיים הם גרדיינט כזה שגורם לזה להראות כמו תמונה משנות ה80
כל העבודה נראית מאוד מאוד מיושנת..ומשעממת

הטקסט הזה (מה שנקרא במשרדי פרסום "קופי") הוא חסר יצירתיות.. כתבת "שלום אני אורי ואני ארטדיירקטור"..זה מזכיר לי אלכוהוליסטים אנונימיים ("שלום אני אורי ואני אלכוהוליסט")..

אתה צריך לשבת על האינטרנט ולהוריד תמונות איכותיות מעוצבות לאחר שכבר עבדו עליהן (מadsoftheworld למשל*.. שבהן רואים נוף של הרים
תסתכל על הדקויות בהן..על איך הציגו את הרקע.. תשים את התמונה שאתה הכנת לייד התמונה שלהם ותתחיל לשחק עם כל הadjustments שיש בפוטושופ (hue and saturation וכו')
אבל זה לא רק עניין של צבע כמו שאמרתי..אתה צריך לגרום לזה להראות מגניב
ובשביל זה - אתה צריך ללמוד טריקים חדשים ולהיות פתוח לקבל השראה..
כרגע אתה נראה לי חושב שאתה קרוב לסיום העבודה..אבל לא, העבודה הזאת כרגע נראית כמו סקיצה של סקיצה
לצפיה ב-'אוהב את רוח הדברים.'
אוהב את רוח הדברים.
10/06/2013 | 15:50
49
לקחתי לתשומת ליבי.
אתה עדיין מגזים לפעמים, אולי טועה - אבל
בכל אופן תודה.

דעתי שלי היא,
ללכת על הפשוט.
זה יותר משכנע. מניסיון שלי.
זה מנחה אותי תמיד.

כל טוב
לצפיה ב-' מי הזוכים בתפוח הזהב?'
|גביע| מי הזוכים בתפוח הזהב?
03/06/2013 | 10:22
1
56
ביום חמישי האחרון (30.5), וואהל סנטר-בית לאירועים וכנסים התמלא במבחר מנהלי הפורומים המוכשרים של תפוז מרחבי האשכולות והתחומים השונים בפרדס. אותם המנהלים שביום יום הם הלב והנשמה של תפוז. המנהלים בתפוז הם הרבה מעבר לאנשים אקראיים שנמצאים שם בשביל למחוק לשרשר ולחסום. המנהלים הללו תורמים ממיטב יכולותיהם ומזמנם בשביל כלל גולשי האתר. פותחים שרשורים ופעילויות, עונים, מגיבים, יוזמים ומטפחים קהילה חיה ותוססת, כל אחד בתחומו.

ערב זה נועד בשביל דבר אחד עיקרי, להגיד לאותם המנהלים מילה אחת חשובה ? תודה!

אז לאחר מינגלינג מהנה, ובמיוחד טעים הודות למטעמים הנפלאים של חברת הקייטרינג "מתוקה" התכנסנו כולם באולם ושם הוכרזו תוצאות "תפוח הזהב" לשנת 2013, אותן תוצאות שאתם הגולשים הצבעתם ובחרתם. להלן התוצאות:

|*| הפורום החברתי:
פורום הורים לפעוטות

|*| הפורום המקצועי:
פורום עיצוב פנים

|*| פורום שעות הפנאי:
פורום המלצות ווינר והימורי ספורט

|*| הפורום התומך:
פורום פוריות

|*| הפורום שמשנה חיים:
פורום נשים בספורט

|*| פרס המעורבות בקהילה:
מנהלי פורום תחבורה ציבורית

|*| פרס יקיר הקהילה:
מנהלות פורום האנטומיה של גריי - כמו אהבה של אמא  ו- ellendili
מנהלת פורום ניהול בית ? בתיה דורון
מנהלת פורום יפן תרבות ושפה - Herouth
מנהלת פורום צמחונות וטבעונות- האלזה

|*| פרס המנהל המבטיח:
מנהל פורום הכרויות לגילאי 30+  צלשלספק
מנהל פורום זכויות ומגבלות (נכים) - Yoelbeker
מנהלות פורום חתונות - דניאל ואורן ו- Ronitvas

|*| פרס מפעל חיים:
מנהל פורום אופנועים ? מיצו
מנהלת פורום תאומים ושלישיות- mishmish04
מנהל פורום משפט האינטרנט והיי טק - עו"ד זיסו

הזוכים קיבלו כל אחד את פסלון "תפוח הזהב" היוקרתי, אוזניות ספורט מיוחדות, וגם את ספר "העוגיות של מרתה סטיוארט" בהוצאת כנרת זמורה ביתן.

|כתר| ברכות לכל הזוכים ? אין ספק שמגיע להם!

זאת גם הזדמנות להודות לצלם המוכשר, ליאור רושטטיין,  שצילם את הרגעים הקסומים במהלך כל הערב.

|!| תודה לכל המנהלים של תפוז על התרומה הנפלאה והיום-יומית שלהם לאתר, ונתראה בתפוח הזהב 2014!

תמונות ומידע נוסף תוכלו למצוא כאן
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=2554386
לצפיה ב-'מסיבה נוסח שנות ה-80'
מסיבה נוסח שנות ה-80
03/06/2013 | 15:52
53
מישהו יכול להסביר לי מה פשר ההודעה הזו?
לגרום לגולשים ה"רגילים" לקנא בכך שלא הוזמנו למסיבת כיתה מוזרה?
שלא קיבלנו פסלון "זהב"?

בואו לא נשכח רק שבלי הגולשים המנהלים היו רק מנהלים את עצמם.
אני חושב שיש מקום לטפוח לנו - הגולשים שאינם מנהלים - על השכם. על ההתמדה שלנו והעובדה שאנחנו ממלאים את הפורומים של תפוז בתוכן.

אולי אנחנו לא מ"העשירון העליון" או מ"המקובלים" אבל אנחנו לא פחות חשובים.

בקיצור תפוז. עשיתם מסיבה לתגמל את המנהלים שעובדים בשבילכם בחינם. סבבה. למה שזה יעניין אותנו? לא מספיק כל הספאם שאתם דוחפים בפרסומות מסביב לעמוד הזה. אתם צריכים להוסיף עוד משלכם?

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו