לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1508815,088 עוקבים אודות עסקים

פורום תקשורת חזותית - מיתוג עסקי

ברוכים הבאים לפורום תקשורת חזותית - מיתוג עסקי. הפורום יעסוק בתחומים של מיתוג, עיצוב גרפי, עיצוב ובניית אתרים ושיווק. מטרת הפורום היא לאפשר לכם לשאול שאלות, להתלבט, לשתף ולדון, אני אשמח מאוד לייעץ ולענות על שאלות בנושאים אלו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תקשורת חזותית - מיתוג עסקי

ברוכים הבאים לפורום תקשורת חזותית - מיתוג עסקי. הפורום יעסוק בתחומים של מיתוג, עיצוב גרפי, עיצוב ובניית אתרים ושיווק. מטרת הפורום היא לאפשר לכם לשאול שאלות, להתלבט, לשתף ולדון, אני אשמח מאוד לייעץ ולענות על שאלות בנושאים אלו.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'אז מה אתם אומרים, יש "מתכון" בדוק ללוגו מנצח?'
אז מה אתם אומרים, יש "מתכון" בדוק ללוגו מנצח?
26/06/2013 | 01:08
1
260
משהו שמצאתי, קראו והפנימו...
לצפיה ב-'תוכן מעולה, אינפוגרפיקה נוראית.'
תוכן מעולה, אינפוגרפיקה נוראית.
03/07/2013 | 21:21
102
בלגן בלגן בלגן.
לצפיה ב-'מתלבטים לגבי מכינה או לימודים? '
מתלבטים לגבי מכינה או לימודים?
22/06/2013 | 20:34
15
114
לצפיה ב-'מכינה לעיצוב?'
מכינה לעיצוב?
21/06/2013 | 10:12
1
168
מישהו פה עשה מכינה בhit מכון טכנולוגי חולון, ויכול להמליץ אי לספר?
תודה רבה :)
לצפיה ב-'עשיתי'
עשיתי
22/06/2013 | 13:33
134
לא ממליצה כלל.
אם המטרה שלך לעבור מכינה מהסוג הזה היא הכנת תיק עבודות ללימודי תואר בתחום, זה לא המקום המתאים.
את לא מקבלת שם יותר מדי הכוונה מהם , הכל מסתכם במשפטים כמו - פשוט תהיי את בעבודות. וכן, לרובם זה לא מספיק ברור.

במהלך השיעורים נלמדים נושאים שונים, נעשית עבודה בכיתה ועבודת בית. בשיעור שלאחר מכן מוצגות העבודות בכיתה ושאר הסטודנטים נותנים ביקורת (שבד"כ מסתכמת ביפה/לא יפה, אהבתי/לא אהבתי) למרות שרוב הסיכויים אין להם הרבה ידע בתחום, דבר שנראה מגוחך בעיני. לאחר מכן המורה (סטודנטית שבדיוק סיימה ללמוד שם) מעבירה ביקורת שנשמעת מעבודה לעבודה אותו דבר.

כמו שאפשר להבין לא אהבתי את המכינה, ועזבתי אחרי 10 שיעורים (מתוך 20) כספי הוחזר באופן יחסי. (ואני לא היחידה.)
לא ממליצה!

היום מסיימת לימודי תעודה ב6B ואני יכולה לומר לך שאני מרוצה מאוד מהניסיון העשיר של המרצים, מצורת הלימוד, התנהלות ורמת השיעורים.  ואם לא לימודי תעודה שם, אז לפחות ממליצה על המכינה של 6B . מעולה ורצינית.

בהצלחה!
לצפיה ב-'זקוקה לעצות :)'
זקוקה לעצות :)
16/06/2013 | 11:11
171
שלום לכולם,
אני שוקלת ללמוד עיצוב תקשורת חזותית במכון הטכנולוגי hit בחולון.
האם מעשהו פה למד שם? או מכיר מישהו שכרגע לומד שם? או לומד שם בעצמו? חח
אשמח לשמוע מה דעתכם על המכללה ומה ידוע לכם עליה.
בנוסף אשמח לשמוע אם למישהו יש ידע או עבר את המכינה שלהם? שגם אותה אני כנראה אעשה לקראת מבחני הקבלה..
האם יש פה מישהו שכבר עוסק בתחום וסיים את לימודיו ויכול לספר לי קצת על העיסוק שלו?
בקיצור אשמח לקרוא על כל מה שעולה בדעתכם להוסיף לי על המקצוע והמקום לימודים, תחפרו תחפרו לי אני זקוקה למידע:)
תודה מראש והמשך יום נפלא לכולם!
לצפיה ב-'מישהו למד בסטודיו 6B?'
מישהו למד בסטודיו 6B?
16/06/2013 | 20:32
1
185
ויכול להמליץ? אני בהתלבטות אם להירשם לשם
לצפיה ב-'אני. נרשמתי לשם במטרה להשלים דברים'
אני. נרשמתי לשם במטרה להשלים דברים
16/06/2013 | 22:24
214
שהיו חסרים לי מלימודים קודמים, ולמען האמת לא הייתי ממליצה. אמנם יש להם שתי מרצות מעולות ומאוד מקצועיות לטעמי, שנהניתי ללמוד אצלן, אבל זה מתגמד לעומת יתר הדברים השליליים... אשמח לפרט יותר במסרים.
לצפיה ב-'ייעוץ קניית תוכנות ללימודים'
ייעוץ קניית תוכנות ללימודים
23/06/2013 | 10:43
1
98
שלום,מקווה שהגעתי למקום הנכון
אני הולכת כנראה להירשם לקורס עיצוב משחקי מחשב ?
נכון להיום חסר לי  התוכנה אילוסטרייטור
אני מתכננת שכבר לאחר, כמה חודשים ראשונים של הקורס ,אחרי שאלמד שם את הידע החסר לי,אוכל
להתחיל לחפש עבודה במשרה מלאה-יש לי כבר תואר בעיצוב
פשוט לצערי חסר לי ידע באילוסטרייטור מה שמונע ממני למצוא עבודה היום

היות ואני רוצה גם לעשות פרוייקטים עצמאים בעתיד
אני שוקלת אם שווה לי לרכוש את החבילה של אדוב
משהוא יודע איך הכי כדי-כי אני לא מוגדרת כסטודנטית- היות והקורס הוא שנה בלבד

תודה
לצפיה ב-'נדמה לי שאין את האפשרות כרגע לרכוש את התוכנות'
נדמה לי שאין את האפשרות כרגע לרכוש את התוכנות
26/06/2013 | 01:06
66
אלא רק להשתמש בשירות הענן שאדובי מציעים. בכל אופן, השאלה היא למה לרכוש חבילה שלמה כשיש לך צורך רק בתוכנה אחת? לא חבל על הכסף?
בכל מקרה, אדובי איפשרו לרכוש את התוכנות במסגרת מחיר לסטודנטים רק למי שנמצא במסלול של שנתיים ומעלה. הם לא כ"כ גמישים בעניין הזה, אבל אני מכירה מישהי שהתעקשה ופנתה אישית ליבואן הרשמי וקיבלה אישור לרכוש במחיר של סטודנט. כך שקצת תושייה וחוצפה ישראלית לא תזיק, ואולי שווה לנסות בכל זאת... אם לא, אז להשתמש בשירות שהם מציעים במחיר מלא, כי אין ברירה אחרת.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
25/06/2013 | 23:33
7
132
הי... נתקלתי בפורום הזה  וחשבתי שאולי אולי תוכלו לעזור לי בהתלבטות בנוגע לעולם העיצוב ותקשורת החזותית.

סיימתי תואר ראשון במדעי הרוח והחברה. תואר מפוזר שאין ממש מה לעשות איתו. כרגע אני בהתלבטויות להיכנס לעולם העיצוב. יש לי המון נסיון בציור ובצילום (לקחתי מספר קורסי) אבל אין לי ממש נסיון על המחשב ואין ספק שאני צריכה ללמוד הרבה...

בעיקרון אני רוצה להיכנס לעיצוב גרפי, אין לי תיק עבודות ואין לי ידע נרחב בתוכנות הנדרשות.

יש לי את האפשרויות הבאות: או תואר ראשון (שוב :() שבשביל זה אני צריכה מכינה או משהו שיעזור לי להכין תיק עבודות... - ואני סוג של מנסה להתחמק מהאופציה הזאת...
או לימודי תואר שני- שהבנתי שיש תואר שני בעיצוב בHIT שנשמע ממש טוב..
או לימודי תעודה

בכל מקרה את השנה הבאה אני אקדיש לצבירת נסיון(כמה שיותר ) ואני עדיין  רוצה לנסות ללמוד לבד  ולהכין תיק עבודות
אבל המצב שלי די בעייתי, אם אני הולכת לכיוון תואר ראשון, זה נורא שוחק גם נפשית וגם כספית- עם כמה שאני רוצה את זה... זה פשוט... לא. מעבר דירה יחד עם שכל+מחייה בימינו ל3 שנים נוספות זאת החלטה לא פשוטה.
אם אני הולכת לתואר שני- בגלל שהתואר הראשון שלי אפילו לא בכיוון, זה לא די מוזר ? במציאת עבודה למשל... הסיכויים לקבל עבודה כשיש לי תואר שני ביד ובקושי נסיון די פועל לרעתי.
בנוגע לתעודה- פשוט מקבלים תעודה, השאלה אם מוצאים עם תעודה עבודה בתחום, איך זה נחשב בתחום? או שעדיף תואר?

אתם בטוח מבינים יותר ממני אני אשמח להכוונה, המלצות.. כל דבר.

עדיין לא דיברתי או התייעצתי עם שום מוסד כלשהו  כמובן התהליך שאני עוברת עכשיו הוא מאוד התחלתי, אני פשוט רוצה לדעת לאיזה כיוון כדאי ללכת.

לצפיה ב-'בואי נעשה סדר בדברים '
בואי נעשה סדר בדברים
26/06/2013 | 00:57
6
171
בשביל תואר שני בעיצוב, צריך, אם איני טועה, תואר ראשון בעיצוב. זה בדיוק כמו שמישהו יסיים תואר ראשון בארכיאולוגיה וירצה ללכת ללמוד תואר שני במשפטים...
הבנתי שכן יש לך רקע באומנות וצילום, וזה כמובן יתרון במידה ותחליטי ללמוד עיצוב גרפי, כי זה יקל עליך בהרבה מאוד דברים, אבל אין צורך בהכרח לדעת תוכנות, בוודאי לא לפני שהתחלת ללמוד בפועל. מה כן חשוב שיהיה לך? רצון ושאיפה לעבוד בתחום, וזיקה לתחום העיצוב כמובן, וזיקה לעיצוב כן אפשר לראות בעבודות שתכיני.
אם את לא לגמרי סגורה על זה, ולמרות שיש היום אפשרות למלגות וסיוע, תואר ראשון זו לא האופציה היחידה. יש גם מסלולים של לימודי תעודה ויש קורסים קצרים (שאותם צריך לקחת טיפה בערבון מוגבל כי כבר כבר אפשר ללמוד בקורס קצר?).
בנוסף, אם סיימת תואר במדעי הרוח והחברה, נדמה לי שלאוניברסיטה הפתוחה יש תוכנית השלמה לתואר של תקשורת ומדעי הרוח, ואז זה נותן לך קורסים בודדים שקשורים לתחום העיצוב ותולדות האומנות, אבל לדעתי זה מסלול שהוא פחות מקיף מהסיבה שהדגש הוא על מדעי הרוח וקצת פחות על הפן העיצובי. שווה לך לברר מול האוניברסיטה הפתוחה, שם יוכלו לתת לך מידע מדוייק יותר.

לגבי תעודה- הדעות חלוקות לגבי זה. יש מי שיגיד לך שאין כמו 4 שנים בשנקר/ בצלאל כדי להשתפשף, ויש מי שיגיד לך שעדיף להשקיע את הזמן בתוכנית ממוקדת שתקדם אותך מקצועית בזמן יחסית קצר. כפי שכתבת- המשמעות של תואר היא התחייבות לאורך זמן והשקעה כספית לא מעטה. בכל אופן, למרות שבמרבית המקומות מבקשים בוגרים של מוסד מוכר, מעסיקים לרוב לא מבקשים תעודה ולא דורשים לראות אותה, כך שלטעמי כל עוד את מרגישה שתוכנית הלימודים מקנה לך ידע וכלים וכל עוד את מעצבת מוכשרת, נקודת הפתיחה שלך תהיה טובה בלי שום קשר למקום בו למדת.

מקווה שעזרתי קצת. שיהיה המון בהצלחה!
לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
26/06/2013 | 01:56
1
109
אז כדי לעשות תואר שני בעיצוב התואר הראשון שלך יכול להיות גם מפילוסופיה..  כמובן שיש העדפות לקבל בוגרי תואר ראשון מתחום העיצוב אבל דרוש תואר ראשון מכל מוסד  אקדמאי ומממוצע מעל 85.

*במסגרת התואר לקחתי קורס שנתי של תולדות האומנות אבל לא נראה לי שזה יעזור לי במשהו..

אין בי כל כך רצון לקחת קורס מזורז, תעודה נשמעת לי האופציה הכי סבירה לאין לי בעיה להשקיע בזה עוד שנתיים.

השאלה- למי שעובד ומכיר את שוק העבודה... האם באמת מעסיקים אנשים עם תעודה? (תכלס, האם זה מספיק? ) והניסיון והתיק הוא מה שקובע או שבאמת יש רצון מובהק בוגרי לבוגרי תואר ראשון בעיצוב?

יש פה מישהו שעשה תעודה ועובד בתחום יוכל לייעץ לי?

תודה על התשובה..:)
לצפיה ב-'יכול להיות שאני טועה לגבי תנאי הקבלה, '
יכול להיות שאני טועה לגבי תנאי הקבלה,
26/06/2013 | 11:16
118
לכן מומלץ לבדוק זאת מול המוסדות הרלוונטיים. אני למדתי לימודי תעודה של שנתיים+ שנה של פרוייקט גמר ואז השלמתי קורסים בודדים במכללה אחרת. כרגע אני עובדת כפרילנסרית, מבחירה שלי. אם הכוונה שלך להיות בסופו של דבר עובדת שכירה, אז כן- הרבה מעסיקים לא טורחים להעיף מבט בתיק העבודות שלך אם אין לך תואר משנקר/ בצלאל (ולטעמי האישית זו אפליה די מעצבנת, כי מעצבים מעולים צומחים גם במקומות אחרים, כמו מנשר, ויצ"ו חיפה, מכון אבני ודומיהם), אלא אם כן מדובר במשהו יוצא דופן ואלא אם כן יש לך מספיק מרפקים ויוזמה לדחוף את עצמך קדימה ולייחצן את עצמך. גם קשרים תמיד עוזרים כמובן.

לצפיה ב-'וגם'
וגם
26/06/2013 | 02:05
82
וגם- מישהו פה עשה תואר שני בעיצוב?  
בנוסף לעובדה כי התואר הראשון לא קשור הרבה חברים  שלי מתקשים למצוא עבודה אחרי שקפצו על תואר שני בגלל שהם "אובר קווליפייד"....

צריך לחשוב על זה...אוף...
לצפיה ב-'וגם... סתם כי זה מצחיק'
וגם... סתם כי זה מצחיק
26/06/2013 | 02:08
2
93
מי שלמד ארכיאולוגיה עם ממוצע מספיק טוב יכול גם ללמוד תואר שני בכלכלה... זה כל הקטע בתואר שני
לצפיה ב-'אם הייתי במקומך'
אם הייתי במקומך
26/06/2013 | 21:41
1
85
בכל מקרה לא הייתי הולכת על תואר שני בעיצוב- אם את כבר הולכת על תואר, עדיף לך תואר ראשון כי אין לך את הידע הבסיסי וצורת החשיבה של מעצבת.
תחשבי על זה שישבו איתך בכיתה אנשים מנוסים שלעומתם את תהי ברמה של סטודנט שעדיין לא התחיל שנה א' לתואר ראשון בעיצוב... (אין לך ידע טכני בתכנות- שזה החלק הכי קל ומהיר ללמידה, חשיבה על קונספט, עמידה בבריף, הבנה בטיפוגרפיה, העברת מסר, איור וכד').
בתור מי שלומדת לתואר, לטעמי שנתיים זה זמן מועט מדי - גם אחרי ארבע שנים אני מרגישה שיש עוד המון מה ללמוד... אבל זה תלוי באמת אם את מוכנה להשקיע בתואר (כולל תהליך הקבלה) מבחינת זמן, כסף, לחץ וחוסר חיים (אבל עדיין זה שווה כל שנייה של סבל ;).
לצפיה ב-'בארץ אין כל כך קשר'
בארץ אין כל כך קשר
28/06/2013 | 09:20
91
בין התואר השני בעיצוב לתואר ראשון ולעיצוב גרפי בכלל.
בדרך כלל מדובר בתארים כלליים יותר של ״ניהול עיצוב״ או תיאוריה שכוללים בתוכם גם תחומים אחרים מעולם העיצוב או בכלל לא.
הלימודים הם לא במתכונת המוכרת של לימודי תואר ראשון בעיצוב (יותר תיאוריה) ולכן לניסיון של חברייך לכיתה לא בהרכח יהיה יתרון.
אם את רוצה תואר בעיצוב גרפי פרופר הפיתרון היחיד עדיין נשאר רק חו״ל ושם מן הסתם כן תצטרכי תואר ראשון בעיצוב כדי לנסות להתקבל.

אם רוצה ללמוד עיצוב בכדי לעבוד בזה. כדאי לך אולי ללכת על תואר ראשון (אם כי תנאי הקבלה יהיו קשים יותר). אם את הולכת על תואר שני יותר בשביל התעודה והבונוסים שהיא נותנת (כמו תוספת לשכר וכו׳) אז כדאי לך ללכת על תואר שני כמובן.

לגבי מסלול של שנתיים נראה לי כיום מנשר הם הבחירה הטובה ביותר. יצאו משם כמה בוגרים מצויינים.
ואם ארבע שנים שווה לשאוף לבצלאל. אין מה לעשות הם עדיין הטובים ביותר.
לצפיה ב-'הודעות של תפוז נמצאות כאן. '
הודעות של תפוז נמצאות כאן.
25/06/2013 | 00:21
4
18
למקרה שמישהו יחפש אותן...
לצפיה ב-'חוגגים עשור לבלוגיה'
|שי|חוגגים עשור לבלוגיה|בלון|
24/06/2013 | 16:08
8
חוגגים עשור לבלוגיה בהקרנה חגיגית של הלהיט הגדול של הקיץ "לצוד פילים" בנוכחות במאי הסרט, יוצר הבורר, רשף לוי|כתר|

|אקשן| שלושה זקנים וילד, מוצאים עצמם תקועים ביחד בבית אבות בירושלים, ולמרות השוני בינהם, יש דבר אחד שבכל זאת מאחד אותם - הם רוצים לשדוד בנק ביחד. הם רוצים לנקום בממסד שלא משלם פיצויים לילד על מות אביו, רק כי ככה כתוב באותיות הקטנות. והם רוצים את הכסף כדי להגשים חלום אחד אחרון של כל אחד מהם.

אם אתם בעלי בלוג בתפוז, אתם מוזמנים לבוא לחגוג איתנו בהקרנה מיוחדת וחגיגית.

לפרטים והרשמה
לצפיה ב-'נפתח פורום לסדרה "פצועים בראש"'
|*|נפתח פורום לסדרה "פצועים בראש"
23/06/2013 | 17:52
7
יוצרי הסדרה האהובה, עספור, חוזרים בסדרה חדשה שבמרכזה עומדים יקי וסער, שני חברים שאירוע מעברם מעמיד אותם במסלול התנגשות מסוכן אחד מול השני.
אתם מוזמנים לפורום הסדרה פצועים בראש לדבר על הסדרה שהולכת לרתק אתכם למסך בקיץ הקרוב

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'באים לסרט מגודלים 2!'
|אקשן|באים לסרט מגודלים 2!
23/06/2013 | 12:03
10
גרים בצפון? מתחשק לכם לראות סרט קורע? פנו לכם את הערב, הכינו את הבייביסיטר ובואו לסרט שכולו הנאה אחת גדולה.
|שמש|באווירת חופשת הקיץ אנו מזמינים אתכם להקרנה של הסרט "מגודלים 2" סרט ההמשך ללהיט הגדול!

|אקשן| לני (אדם סנדלר) ומשפחתו חוזרים לעיר הקטנה שבה הוא וחבריו גדלו. הפעם, המבוגרים הם אלה שלומדים לקח מהילדים, ביום הידוע לשמצה בכל ההפתעות שהוא מביא אתו: היום האחרון של בית הספר.

לפרטים והרשמה
לצפיה ב-'בואו לעבוד בתפוז אנשים'
בואו לעבוד בתפוז|תפוז| אנשים
25/06/2013 | 10:28
14
|!| דרוש/ה מנהל/ת אשכול פורומים למחלקת הקהילות.

התפקיד כולל מענה לפניות הגולשים, עבודה מול מנהלי הפורומים, אחריות על קידום ושיווק הפורומים, ייזום וטיפוח שיתופי פעולה.
התפקיד מגוון ומאתגר, בסביבה צעירה ודינאמית.

דרישות: היכרות עם עולם האינטרנט, הבלוגים והפורומים הישראלי, יכולת התבטאות גבוהה בכתב ובע"פ, יחסי אנוש מעולים, שירותיות גבוהה, יכולת עבודה עצמאית, יצירתיות, כושר שכנוע.

ניסיון בעולם שירות לקוחות - יתרון.
המשרה היא משרה מלאה ממשרדי החברה בבני ברק.

רוצים להגיש מועמדות למשרה? שלחו קורות חיים לכתובת forums@tapuz.co.il.

|*| המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.
|*| נא לציין ציפיות שכר בקורות חיים.
לצפיה ב-'מדריך לפוטושופ - איך לשמור תמונה עם רקע שקוף?'
מדריך לפוטושופ - איך לשמור תמונה עם רקע שקוף?
24/06/2013 | 14:42
61
היי כולם  

העלתי ליוטיוב מדריך וידאו בעברית לפוטושופ בנושא:

"איך לשמור תמונה עם רקע שקוף?"

(איך לשמור לוגו, חתימה, תמונה, אלמנט גרפי לאתר ועוד כקובץ עם רקע שקוף)

הקישור למדריך (ביוטיוב) מצורף למטה...
מוזמנים להציץ . . . מקווה שהמדריך יהיה לעזר..
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'עבודה, הצעות עבודה והתלבטויות בנוגע לתעסוקה'
עבודה, הצעות עבודה והתלבטויות בנוגע לתעסוקה
22/06/2013 | 20:33
23
181
שרשרו לכאן, תודה.
לצפיה ב-'התייעצות לגבי הצעת עבודה'
התייעצות לגבי הצעת עבודה
22/06/2013 | 15:04
143
שלום לכולם,
קיבלתי הצעת עבודה באיור מלקוח שהוא בעל חברת משלוחים.
הלקוח ביקש כ10 ציורים שבהם מופיעות שתי דמויות בדו שיח, שכביכול מפרסם את העסק. מדובר בציורים שלא אמורים להיות מאוד מורכבים (פורמט A4 ורובם יודפסו על פליירים וחולצות) אבל בכל זאת דורשים כ3-4 שעות עבודה על כל אחד. מכיוון שאני עדיין סטודנטית אני לא ממש יודעת כמה נהוג לקחת על עבודה כזאת, אבל תימחרתי לפי שעות ואמרתי לו שזה סדר גודל של 30 ש"ח לשעה, כלומר - 120 שקלים לציור (אני יודעת שזה ממש מעט) והוא אמר לי שזה יקר לו ושאני "אעשה לו מחיר", כלומר - 100 שקלים לציור.

בעיקרון, אמרתי לו שאני אנסה לעשות ציור אחד ואז נראה, אבל ככול שאני חושבת על זה עכשיו, יצאתי מהשיחה בתחושה של בן אדם שלא בדיוק יודע מה הוא רוצה, הוא הסביר לי באופן כללי את הרעיון אבל אין שום דבר כתוב, והכל הרגשה של "קבלנות" כזאת של "את עובדת בשבילי ואני אגיד לך מה לעשות", ובגלל שאני סטודנטית אז מבחינתו אפשר עדיין להוריד במחיר של כל עבודה.

אני לא בטוחה לגבי שום דבר מבחינת תמחור, אני לא יודעת כמה זה משנה העובדה שאני סטודנטית כי בעוד שאני לא עוסקת באיור בתחום המקצועי, יש לי עבודות שלי ואני ממש מקפידה על איכות אבל זה מרגיש לי כאילו לעשות עבודה כזאת, במחיר הזה ומול בן אדם שמבחינתו אומר לי "לא אכפת לי מה יהיה העיקר שזה ייראה יפה" יהיה פתח למלכודת שאני לא אצא ממנה. הרי כל שניה הוא יכול לשנות את דעתו ואני לא בטוחה שהוא גם מודע לכך שצריך לחתום על חוזה. וגם המחיר ממש לא מכבד את העבודה.

אשמח לדעתכם ואם תוכלו גם לשתף אותי לגבי תמחור של עבודות. האם פר-ציור\עבודה או פר-שעה.

תודה מראש :)
לצפיה ב-'תיק עבודות לעולם האמיתי'
תיק עבודות לעולם האמיתי
19/06/2013 | 18:05
4
280
היי

אני מסיימת תואר ראשון השנה ומתחילה בימים אלו לחפש עבודה.
לא למדתי עיצוב, אלא תקשורת דיגיטלית בספיר ולפני כן אנימציה ב-IAC. בין לבין עבדתי בתור ביצועיסטית ועשיתי דברים בשביל הכיף שלי, כך שהתגבש לי תיק עבודות. הבעיה היא שתיק העבודות שלי אמנם מגוון, אבל ברמה של קצת מכל דבר וזה לא מתפרש כמספיק בשביל שום תחום. לפחות זו התחושה שלי, אחרי ששאלו אותי "אם יש לי עוד דברים של עיצוב" בשני ראיונות.

השאלה היא מה עושים? להתביית על תחום ולהוסיף עוד דברים? לחפש שוב עבודה בתור ביצועיסטית ולרדת מענן העיצוב כרגע?

אגב, אני מודעת לכך שאולי זו רק פרנויית סוף תואר, אבל דעה אובייקטיבית זה תמיד טוב.
אז זה תיק העבודות שלי ואשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

תודה ויום נפלא
לצפיה ב-'יש לך תיק עבודות מאד יפה'
יש לך תיק עבודות מאד יפה
20/06/2013 | 09:51
1
180
אבל מה זה "עוד דברים של עיצוב"? הכל פה זה עיצוב... אם את מעוניינת בתחום עיצוב ספציפי תשקיעי בו במיוחד בתיק העבודות ואני בטוחה שיהיה בסדר. כמו בכל דבר- אם מעוניינים להגיע לתחום ספציפי כדאי להציג יכולות בעיקר בו כי זה מה שיעניין את המראיינים/בוחנים.
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
22/06/2013 | 06:42
135
חיים כאומן שכיר מתחלקים לשתי פאזות, לפחות לדעתי ובשבילי:
או שאני עובד במקום כלשהו,
או שאני במצב שיפור עצמי *כדי* להיות מספיק טוב כדי לעבוד איפה שאני רוצה.

אין מצב שאני לא עובד וגם לא מייצר עבודות חדשות לתיק עבודות.  אם התיק עבודות שלך לא מספיק טוב, והוא לא, כי המראיינים אומרים לך את זה, ואת לא מצליחה להשיג איתו עבודה, אז אל תפסיקי ליצור עבודות חדשות ולהשתפר.  התשובה היא כמובן להתביית על תחום ולקרוע תתחת.  אין סיבה הגיונית שיעבור שבוע שלם בלי עבודה חדשה שנכנסת לתיק עבודות ומעיפה עבודה פחות טובה ממקומה שם.
לצפיה ב-'העבודות יפות מאוד האתר פחות'
העבודות יפות מאוד האתר פחות
23/06/2013 | 12:18
109
בקצרה,
-  נראה אתר טמפלט למרות שזה לא (זה לא מהווה חיסרון קריטי כרגע, כי רוב המועמדים עובדים עם סגנון כזה) - השאלה אם איכשהו טיפה לאזן בין הרמה של הלוגו והעבודות לרמה של האתר
-  אין סדר בתוכן (אתה לוחץ על עבודה ומנחש אם זה 3D, אתר, או איור בלי שום סדר) - מומלץ להוסיף קט' (איור, 3D, אתרים, שונות וכו').  
-  תפריט שמאלי לא בא איתך (משמע שאתה גולל למטה, וצריך לעלות למעלה כדי לעבור עמוד) ----------------
-  בדף הבית. שם העבודה BOLD, תוכנה - REGULAR
-  מייל צריך להיות במקום בולט לא ברמה של לחפש את זה באתר (גם ככה לא עשית לשונית "צור קשר"). כרגע שלפחות ייראה באודות כ-URL + לחיץ .

לגבי "חסר עבודות":
"זה מה שיש לי כרגע, התחום הזה מעניין אותי, יש לי מוטיבציה ואני מאמינה שאוכל וללמוד להראות את היכולות שלי" - ניסוח חירטוטי כלשהו. לא להתנצל בראיון על זה ש"חסרות עבודות" או להרגיש עם זה לא בנח. תאמיני בזה כי זה מקלקל שמציגים את זה כמשהו רע.

חסר:
אינדיזיין לחלוטין (אם מעסיק מחפש. קשה להבין מהתיק שזו יכולת שקיימת. נגיד מגזין/כ.ביקור/מודעה או משהו....אם אין אז אין ראה קט' מעל :) )
לצפיה ב-'בהחלט יש פוטנציאל'
בהחלט יש פוטנציאל
10/07/2013 | 19:29
35
לדעתי מה שהם התכוונו בזה ש"אין הרבה עיצוב" זה שבעיקר אנחנו רואים בפורטפוליו שלך עבודות איור ותלת וכדומה ולא מיתוג ועיצוב אתרים. אמנם העבודות תלת מרשימות, אבל זה כנראה לא מספיק..
אולי שווה לעשות כמה עבודות כאלה לחברים/משפחה וכו' כדי להעשיר את הפורטפוליו

בקשר ללוגואים שיש לך שם - הם לא מעניינים מספיק. אני ממליץ לך להזמין מAMAZON.COM ספר לוגואים חדש (los logos 6 למשל) ולקבל השראה ללוגואים חדשניים ומגניבים

לצפיה ב-'תקראו את המסר עד הסוף'
תקראו את המסר עד הסוף
21/06/2013 | 17:16
130
שלום חברים
אנחנו לא מחפשים עובדים שכירים
נא לא לשלוח לנו קורות חיים

אנחנו מחפשים מעצב/ת גרפי פרילנסר עם חשבוניות
אנחנו חברה לייעוץ שיווקי ומעוניינים לשלב את המעצב/ת בפרויקטים שיווקיים

נא לפנות אלי בצירוף קישור לתיק עבודות
למייל yl@romylaron.com

רק פניות רלוונטיות יקבלו התייחסות
תודה
יפתח לרון
רומי לרון - ייעוץ שיווקי
לצפיה ב-'דרוש/ה מעצב/ת פרילנסר'
דרוש/ה מעצב/ת פרילנסר
23/06/2013 | 17:16
104
שלום חברים
אנחנו לא מחפשים עובדים שכירים
נא לא לשלוח לנו קורות חיים

אנחנו מחפשים מעצב/ת גרפי פרילנסר עם חשבוניות
אנחנו חברה לייעוץ שיווקי ומעוניינים לשלב את המעצב/ת בפרויקטים שיווקיים

נא לפנות אלי בצירוף קישור לתיק עבודות
למייל yl@romylaron.com

רק פניות רלוונטיות יקבלו התייחסות
תודה
יפתח לרון
רומי לרון - ייעוץ שיווקי
לצפיה ב-'UI המלצה על תחום במגמת עלייה '
UI המלצה על תחום במגמת עלייה
25/06/2013 | 19:15
81
עיצוב UX/UI. תחום במגמת עלייה די מובנת, בעיקר בגלל שוק הסלולר  (להעשרה: העיצוב, בניית האייקונים וכו' פרופר בתוכנה X נקרא GUI)

יש כרגע באלג'ובס - 60 משרות בתחום (בשביל האומדן: גרפיקאי/ביצועיסט (190 משרות), עיצוב לאינטרנט (96)), משמע ש-60 זה לא מעט בכלל....ומאמין שזה יעלה עם הזמן (כמו שעולה הצורך במפתחים לסלולר למשל).
מעבר לשוק העבודה זה אחלה ידע לפרוייקטים עצמאיים ומימוש רעיונות לאפליקציות וכאלו.

אפשר ללמוד כמו כל דבר: ספרות, קורסים, ובטח גם בתואר ראשון בעיצוב לאט לאט זה ייכנס ברמת קורסים או כהתמחות (אין לי מושג איפה זה עומד כרגע).
===========================================================
למי שמחפש עזרה בחיפוש ספר. הספרים ממה ששמתי לב מתחלקים ל-4 דגשים (חלק משלבים):
1)התיאוריה מאחורי (התהליך, החשיבה וכו'...ברמה כללית - למפתחים/מעצבים/פסיכולוגים/מנהלי שיווק וכו')
2)עקרונות עיצוב
3)DESIGN PATTERNS (למשל תפריט טאבים, תפריט רשימה, גלרייה וכו', אלו תבניות) - מה, למה ומתי.
4)STUDY CASE (מקרה. ולומדים ממנו)

בתחומים:
1)סמארטפון/טאבלט. 2)UI בכללי (עם דוגמאות מ-WEB, סלולר, תוכנה וכו')
לצפיה ב-'חיפוש עבודה ותיק עבודות'
חיפוש עבודה ותיק עבודות
27/06/2013 | 20:47
7
79
היי,
אני מחפשת עבודה בעיצוב ואיור זמן רב, סיימתי את הלימודים בעיצוב לפרינט לפני מספר חודשים.
יש לי תיק עבודות שמציג את העבודות מהלימודים(שאעדיף כרגע לא לחשוף כאן) שכולל עבודות מכל הסוגים, כולל איורים ואנימציות שאותם למדתי באופן עצמאי בלבד.
במהלך הלימודים עבדתי בתחום העיצוב לאינטרנט ועזבתי די מהר כי השכר היה נמוך מאוד.  מאז לא מצאתי עבודה. נראה שרוב המשרות המבוקשות קשורות לעיצוב ממשק משתמש או אפליקציות וחלק מהם כוללות אנימציה ואיור, או דורשות נסיון של שנים רבות.
הגעתי למסקנה שההצעות שיתאימו לי יותר יכללו איור ואנימצית דו מימד למשחקים ולאפליקציות למרות שזה לא תחום ההתמקצעות שלי. האם בכלל יש לי סיכוי למצוא עבודה בזה ללא נסיון או תעודה בתחום? ו איך לכוון לתחום הזה? האם תיק העבודות שלי צריך להתמקד רק בעבודות בתחום הזה שאותם כניראה אצטרך ליצור איכשהו? או שאפשר שהן יתפרשו גם על תחומים כמו פרינט ומיתוג וכאלה? תודה.
לצפיה ב-'קשה לייעץ בלי לראות את התיק'
קשה לייעץ בלי לראות את התיק
28/06/2013 | 09:30
6
67
והעובדה שאת חושששת להראות אותו פה אומרת משהו עליו.
תיק עבודות הוא דבר שאת צריכה להיות גאה בו ולהראות אותו ללא חשש.
אין סיבה לא ל״לדחוף״ אותו לכל מקום אפשרי לכי תדעי איפה מסתובבים מעסיקים פוטנציאלים טובים (למרות שפה הסיכוי נמוך).

בכל מקרה לא כל התיק חייב להראות עבודות מהתחום אליו את רוצה ללכת. אבל הליבה שלו או חלקו העיקרי כן.
לצפיה ב-'אין קשר בין ערך התיק לבין פרסומו כאן...'
אין קשר בין ערך התיק לבין פרסומו כאן...
28/06/2013 | 13:44
1
48
אני לא אוהבת לפרסם בפורומים, אבל אין לי בעיה להעביר בהודעה אם אפשרי.
בעקרון שיניתי את כל האתר מאתמול...בתקווה שאולי זה קצת יעזור.
לצפיה ב-'דווקא יש קשר אבל מעבר לזה'
דווקא יש קשר אבל מעבר לזה
08/07/2013 | 11:24
25
את כותבת שאת מחפשת זמן רב ללא הצלחה.
כנראה שיש איזו בעיה בתיק או באיך שאת מציגה אותו.
בלי לראות את התיק קשה יהיה לעלות על הבעיה.
את מוזמנת בכיף להעביר אותו בהודעה ואשמח לייעץ.
לצפיה ב-'יש אנשים שלא חושפים את תיק העבודות'
יש אנשים שלא חושפים את תיק העבודות
03/07/2013 | 11:08
3
59
כדי שלא יגנבו להם רעיונות או עבודות. זה לא בהכרח אומר שתיק העבודות שלהם לא טוב.
כבר יצא שהעליתי לרשת עבודה עם צילומים שלי, ומישהי השתמשה בה ולקחה תמונה שצילמתי לטובת פרסומת של העסק שלה, בלי ממש לשאול אותי.
תבעתי אותה בתביעות קטנות וניצחתי, אגב.
לצפיה ב-'וואו כל הכבוד'
וואו כל הכבוד
07/07/2013 | 11:00
18
לצפיה ב-'נו באמת - מפחד שיגנבו להם?'
נו באמת - מפחד שיגנבו להם?
08/07/2013 | 11:27
1
35
זאת סיבה מספיק טובה להימנע מפרסום אפשרי בפני מעסיקים פוטנציאלים?
וכמו שאמרת - אם אכן גנבו תמיד אפשר לפנות לבית משפט.
אם כי נשמע לי קצת מוזר שפנית לבית משפט לתביעות קטנות שעד כמה שידוע לי עניינים של זכויות יוצרים לא נידונים בו.
לצפיה ב-'להראות לך גם התיק עצמו כדי להוכיח? '
להראות לך גם התיק עצמו כדי להוכיח?
08/07/2013 | 12:39
23
לצפיה ב-'ראיון עבודה במשרד מיתוג'
ראיון עבודה במשרד מיתוג
28/06/2013 | 01:17
1
103
מה מביאים איך מביאים מה עושים?
ראיון עבודה במשרד יחסית מפורסם להתמחות בקיץ (לסטודנטים). התבקשתי לשלוח במייל מס' עבודות להתרשמות, ולהגיע לראיון.
להביא לפטופ? דיסקאוןדי להראות? משהו מודפס? כל העבודות הן עבודות מהשנים האחרונות בתור סטודנטית (יש ספרים, כרזות, אריזות - כל אחד בפורמט שונה).
מה מקובל בשוק?

תודה מראש..
לצפיה ב-'הצעה'
הצעה
28/06/2013 | 09:27
75
אם יש לך אתר לינק יכול להספיק.
אם לא פידיאף עם עבודות (כדאי בכל מקרה גם כגיבוי לאתר אם במקרה האינטרנט אצלם נפל).
אם יש לך כוח וכסף יכול להיות טוב להדפיס כמה עבודות + קורות חיים לכרוך אותן יפה בספירלה ולהשאיר את זה שם בסיום הראיון.
לפטופ לא הייתי מביא. כבד ומסורבל.

כדאי לנסות להציג את העבודות בפורמ אחיד. ליצור איזה טמפלט של שקופית מצגת עם כותרת קבועה שבה מתואר מה רואים+ עמוד שער שבו כתוב ״השם שלך ועבודות 2012-2013. ואז למקם את כל הדברים על הפורמט הזה.
A3 שוכב הוא פורמט שמצאתי מאוד נוח לדברים כאלו. ואחכ גם אין בעיה להדפיס את זה על a4 אם רוצים.
לצפיה ב-'שאלה לגבי קורות החיים...'
שאלה לגבי קורות החיים...
29/06/2013 | 19:50
1
59
אם אין לי נסיון רב אלא במקצוע אחר מעיצוב, כולל השכלה במקצוע אחר, האם לציין אותם ברזומה? או שלהשאיר מצומצם וממוקד...תודה
לצפיה ב-'אין תשובה אחת...לדעתי אפשר'
אין תשובה אחת...לדעתי אפשר
02/07/2013 | 05:47
43
עדיף שידעו על עבודות קודמות (אחרי שיש ניסיון תמיד אפשר לצמצם). השאלה הראשונה בראיון זה "מה עשית לפני", זה כן משהו שבוחנים. גם אם זה שמירה, טלמרקטינג, חנות בגדים או לא משנה מה. זה יכול להעיד על יציבות תעסוקתית, ויכולת להתמודד עם מסגרות, יעדים וכו' - זה דבר חשוב מאוד למעסיקים. וגם לחברות השמה ד"א.

לגבי השכלה. תואר או הנדסאי לציין מן הסתם. לימודי תעודה וקורסים למיניהם תלוי. הייתי בכל מקרה מציין את הכותרת הראשית של ההשכלה מהמקצוע האחר אם לדעתך זה מעיד על יכולות (תעודה מוסמכת כלשהי). כל דבר מעבר תשקול.

לצפיה ב-'פרילנס,פנויה לקחת עבודה'
פרילנס,פנויה לקחת עבודה
03/07/2013 | 07:49
52
שלום
שמי הגר
אני אנימטורית במקצועי,מתוקף מקצועי אני גם גולשת לעיצוב ,תלת ורנדר

תיק עבודות:

http://hagaredri.blogspot.fr/

הוא קצת ישן ולא מעודכן אבל מספק לכרגע
אני כרגע סטודנטית בבית ספר לאנימציה בצרפת,סיימתי את שנתי השניה,עדיין לא עדכנתי עבודות בתיק
יש סרט גמר(שעדיין לא ברשת)...שהסתיים לפני יומיים ולכן התפניתי לפרילנס

מחפשת פרילנס או כל דבר שיכנס ביולי אוגוסט
מחירים ידידותיים למשתמש,ואם יש פקטור זמן או הפרוייקט גדול ושאפתני יש לי עוד כמה אנשים שעובדים איתי
יש לנו ביחד גם נסיון עם פרוייקטים של פרסונל אדס,ואוגמנטד
ריל של האנשים שעובדים איתי לפרוייקטים גדולים יותר:

https://vimeo.com/67285627

ניתן ליצור איתי קשר במייל:

hagar.edri@gmail.com

תודה
לצפיה ב-'לורם איפסום בתיק עבודות ?'
לורם איפסום בתיק עבודות ?
03/07/2013 | 23:10
36
מעצבים הארץ נוהגים לשים עיצובים עם לורם איפסום של טקסט רץ ?

מצד אחד כשאתה רואה משהו כתוב זה כן נותן בנפיט קטן לעבודה ומאשר ג'יבריש, אבל מצד שני לכתוב תוכן מבזבז הרבה אנרגיות וזמן.

מה אומרים ?
לצפיה ב-'שאלות מטיילות'
שאלות מטיילות
22/06/2013 | 20:35
9
24
לצפיה ב-'הדבקת תמונה על תמונה באופן מדוייק'
הדבקת תמונה על תמונה באופן מדוייק
22/06/2013 | 09:22
62
היי, אשמח אם מישהו יכול לתזכר אותי אייך מדביקים תמונה על תמונה באופן מדוייק בפוטושופ CS6?
כלומר אני צריכה שתי תמונות אחת על השניה בצורה מדוייקת לצורך ריטוש ביוטי
לצפיה ב-'מישהו צריך תמונות מ istock?'
מישהו צריך תמונות מ istock?
21/06/2013 | 19:59
58
מישהו פעם ביקש ממני שכחתי מי
אם מישהו צריך תמונות מהאתרים
istock,shutterstock או depositphotos
שיגיב פה אילו תמונות או שישלח מסר
לצפיה ב-'תוכנה לעיצוב אלבום דיגיטלי'
תוכנה לעיצוב אלבום דיגיטלי
19/06/2013 | 15:36
2
73
אני שוקלת להתחיל לעצב אלבומים דיגיטליים. שמתי לב שהתוכנה הכי מתאימה היא: dg foto art
האם גם אתם ממליצים עליה?
אשמח אם תקשרו אותי למי שמשווק אותה על מנת שאוכל לברר עלויות רכישה
בנוסף, אשמח לכל מידע אחר בנושא כמו בתי דפוס להדפסת האלבומים, קישורים לרכישת רקעים ועוד...
אני גרה בנתניה ולכן רצוי בתי דפוס באזור
תודה
לצפיה ב-'אולי כדאי לשאול בפורום אחר?'
אולי כדאי לשאול בפורום אחר?
19/06/2013 | 21:10
1
48
תוכלו לכוון אותי לפורום המתאים?
לצפיה ב-'ממליצה לשאול בפורום עיצוב אלבומים וכרטיסים'
ממליצה לשאול בפורום עיצוב אלבומים וכרטיסים
22/06/2013 | 20:37
38
לצפיה ב-'תוכנות אדובי ורשיון'
תוכנות אדובי ורשיון
17/06/2013 | 14:38
1
88
מישהו ציין כי כדי שאדובי ידעו אם יש לכם תוכנה חוקית צריך להציג חשבונית. מה הכוונה בהגשת חשבונית?
כלומר חשבונית שמראה את התוכנה שרכשת?
אבל בחשבונית לא מצויין מספר סריאלי של התוכנה או לחלופין מספר רשיון כך שלדעתי תקנו אם אני טועה חשבונית בלבד לא תספיק אלא גם הוכחה לרשיון עצמו נגיד מספר והצלבה אצלהם כי יש מספר כזה וחברה כזו.. כי חשבוניות אפשר לפברק
לצפיה ב-'אתה מבלבל בין 2 סוגי חשבוניות'
אתה מבלבל בין 2 סוגי חשבוניות
29/06/2013 | 07:56
24
חשבונית שמראה שרכשת את התוכנה (זו בעצם קבלה) -  לא צריך חשבונית, הפרטים שלך שניתנים לזיהוי אצלהם במערכת (קבלה תמיד אפשר להמציא שוב, ע"פ תאריך רכישה, אמצעי זיהוי, אמצעי תשלום וכו'). זה תמיד רשום על שם של מישהו (כדי להעביר לאדם אחר צריך לעשות הליך מסודר מולם. משמע שבכל רגע נתון יודעים של מי התוכנה) --- עדיף לשמור קבלה בשביל לחסוך זמן אם יהיו בעיות, לא מעבר.

לגבי חשבוניות לניהול הוצאות זה משהו אחר. על כל שירות שאתה נותן אתה צריך להוציא חשבונית. "שירותי גרפיקה - עיצוב מודעה - 1,000 ש"ח". לדוגמא. אתה מתחיל להתעסק עם זה, אתה יותר "בולט" לחברות תוכנה/פונטים/תמונות/טמפלטים וכו' (אל תוציא חשבוניות אתה פחות בולט, אבל מס הכנסה יכול לעלות עלייך) -

כל הרעיון שאמרתי שפשוט: הניהול הוצאות שלך מהווה הוכחה "קלה" (יש שם, תאריך, פרטי עבודה, סכום שקיבלת), לכך שבתאריך X הרווחת 1,000 ש"ח ונתת שירותי גרפיקה עם תוכנה לא חוקית מסויימת. אם אין כסף ואף אחד לא הרוויח שקל (העלמת מס - זה כאילו לא הרווחת), לא ידעו ממך כי זה חוסר עניין לציבור ואין באמת עילת תביעה אם תכחיש את הנושא

נ.ב: לא ניתן לפברק חשבוניות. זה לא כ"כ פשוט ודורש קומבינה משולבת (גם שלך. וגם של בעל העסק שמקבל את השירות) פלוס סיכון מטורף כי הכל רשום ולך תדע (למס הכנסה יש חוקרים שעולים על משהו לא תקין בשניות)
לצפיה ב-'הדפסה על שקית נייר חומה'
הדפסה על שקית נייר חומה
16/06/2013 | 11:27
236
שלום,

מישהו יודע במקרה איפה מדפיסים על שקיות נייר חומות ? (כמו בתמונה המצורפת)

תודה !
לצפיה ב-'מחפש תוכנה חינמית לניהול פונטים'
מחפש תוכנה חינמית לניהול פונטים
13/06/2013 | 23:40
80
יצא לי להתקל ב 2 תוכנות מאוד טובות (לא חינמיות ומאוד יקרות) בשם
extensis fusion 4
FontExplorer Pro

בעקרון המטרה לניהול פונטים לאפשר ליצור בתוכנה סטים של פונטים שברגע שאני פותח את התוכנה היא עושה לסטים שהגדרתי activate וככה הפונטים יהיו מסודרים לפי סדר שאני רוצה לסדר, וגם יהיה לי אפשרות לכתוב טקסט ולראות באיזה טיפוגרפיה הוא נראה הכי טוב

אם יש תוכנה חינמית אולי משהוא open source שעובד על PC..
אשמח להצעות
לצפיה ב-'תמונות חינמיות לשימוש באתרים'
תמונות חינמיות לשימוש באתרים
22/06/2013 | 13:52
1
57
אפשר בבקשה קישורים למאגרי תמונות חינמיות (בתקווה שגם איכותיות ושימושיות), הניתנות לשימוש מסחרי באינטרנט?

ואם אפשר לדעת, כאשר אני מתבקשת לשים קרדיט לאותו אתר ממנו נלקחה התמונה, איפה זה אמור להיות בדיוק?
לצפיה ב-'בדוק בקישורים של הפורום. '
בדוק בקישורים של הפורום.
22/06/2013 | 20:34
43
יש המון מאגרי תמונות שנוספו.
חלקם חינמיים.
לצפיה ב-'זקוק להמלצה: קורס עיצוב גרפי(לימודי תעודה)'
זקוק להמלצה: קורס עיצוב גרפי(לימודי תעודה)
19/06/2013 | 00:38
10
192
בנתיים שמעתי על סטודיו 6b וג'ון ברייס. מה דעתכם על המקומות הללו?
האם יש עוד בית ספר שכדאי לי לקחת בחשבון?

תודה רבה!
לצפיה ב-'יש עוד מקום שכדאי לקחת בחשבון!'
יש עוד מקום שכדאי לקחת בחשבון!
19/06/2013 | 17:40
204
לא יודעת אם את מכירה, אך יש בית ספר ללימודי און ליין של לימודי תעודה של עיצוב גרפי!
שם המכללה היא "סולו"
מצרפת לך את כרטיס העסק שלהם בתפוז לעוד פרטים:http://biz.tapuz.co.il/bizcard-485
אפשר גם להתקשר ישירות ל:073-7576037
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי גם מנטור טובים'
למיטב ידיעתי גם מנטור טובים
19/06/2013 | 19:00
2
156
האם הכוונה היא ללימוד התוכנות או ממש קורס בעיצוב?
מנשר, חשיפה אלו הם שני מקומות שאני בררתי ללמודי תעודה בעיצוב, לימודים של שנתיים ערב. מנשר ברמה גבוהה אבל יקרים הרבה יותר
לצפיה ב-'הכוונה'
הכוונה
19/06/2013 | 20:06
135
מצד אחד אני רוצה ללמוד את התוכנות ברמה הכי גבוהה שאפשר ומצד שני, אין לי בכלל רקע בעיצוב אז יכול להיות שקורס ששם יותר דגש על עיצוב ופחות על התוכנות יתאים יותר.
לצפיה ב-' אני דווקא התרשמתי מאוד לטובה ממנשר.'
אני דווקא התרשמתי מאוד לטובה ממנשר.
19/06/2013 | 20:56
106
לצפיה ב-'המלצה נוספת....'
המלצה נוספת....
20/06/2013 | 09:35
1
144
הכי טוב בשבילך זה ללכת פיזית למקום שבו תרצי ללמוד ולראות אותו.
אני לומדת עיצוב גרפי ב hacker u  ולפני שנרשמתי הלכתי לראות מספר מקומות.
לצפיה ב-'תודה רבה !'
תודה רבה !
20/06/2013 | 18:43
109
ד"א, ראיתי שיש לימודי תעודה במכון הטכנולוגי חולון - קורס "עיצוב תקשורת חזותית" במשך 16 חודשים.
מישהו שמע על זה ?
לצפיה ב-'ככה זה נראה כשתפוז עסקים עושים "פרסומת סמויה '
ככה זה נראה כשתפוז עסקים עושים "פרסומת סמויה
21/06/2013 | 10:28
3
96
לצפיה ב-'הכי לא סמויה'
הכי לא סמויה
21/06/2013 | 10:39
2
126
בעל העסק משלם להם כסף והם מפרסמים אותו.
לצפיה ב-'אז לא להאמין למי שממליץ פה בפורום ?'
אז לא להאמין למי שממליץ פה בפורום ?
21/06/2013 | 13:12
1
98
הכל זה פרסום ?
לצפיה ב-'זה נכתב לגבי ההודעה של תפוז עסקים'
זה נכתב לגבי ההודעה של תפוז עסקים
22/06/2013 | 22:33
45
לצפיה ב-'עזרה בזיהוי פונט'
עזרה בזיהוי פונט
19/06/2013 | 14:08
2
121
אהלן,
אשמח אם תעזרו לי לזהות את שני הפונטים בתמונה המצורפת.

תודה
עופרי
לצפיה ב-'העליון תפז מסטר פונט'
העליון תפז מסטר פונט
19/06/2013 | 23:28
1
62
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
20/06/2013 | 15:13
39
בדיוק הפונט הכי חשוב מהשלושה
לצפיה ב-'האם נראה לכם שניתן ליצור רקע כזה וזהה?'
האם נראה לכם שניתן ליצור רקע כזה וזהה?
18/06/2013 | 23:04
4
279
עדיין לא לקחתי את העבודה...
לקוחה שואלת האם ניתן ליצור רקע כזה זהה בדיוק. לא נראה לי שזה אפשרי, אולי אפשר משהו דומה...
האם הייתם מנסים ליצור רקע בסגנון זה בפוטושופ או אילוסטרייטור?
לצפיה ב-'האמת שהשאלה לא ברורה לי....'
האמת שהשאלה לא ברורה לי....
19/06/2013 | 01:13
1
118
צירפת דוגמה של שני רקעים האחד ירקרק משהו, ושני אדום משהו... (כן..כן..פורום מקצועי והכל אבל אני לא זוכר שמות צבעים - SUE ME )

בדוגמה הירוקה, בקושי רואים משהו, רק איזה רקע ירוק וצורות גיאומטריות.
בדוגמה השנייה יש איזה מראה של איזו רשת תחת הצורות הגיאומטריות, או מראה כמו של פיקלים, רצף נקודות, ואוליי זה בכלל לנטיקולר..באמת שזה קשה לזהות מהתמונה.

עכשיו את כללת שתי דוגמאות, למה לכלול שתי דגמאות אם האפקט נראה רק באחת(בירוקה זה נראה יותר כמו בעיית הדפסה או רזלוצייה, נראה בעיקר רק בקירבה לפס הרקע השחור של השם)?

בהצלחה.

לצפיה ב-'2 הדוגמאות זהות לחלוטין'
2 הדוגמאות זהות לחלוטין
19/06/2013 | 10:55
84
מדובר במריחות צבע הלבנות.
יהיו 3 צבעי בסיס: אדום, ירוק וצהוב
המריחות צבע בלבן יהיו זהות בכולן

הצורות הגיאומטריות (הפסים הלבנים) הן פשוטות ואין צורך להתיחס אליהן.
אם בירוק לא רואים טוב, אז להתיחס לשני
לצפיה ב-'לעשות בדיוק זה בלתי אפשרי'
לעשות בדיוק זה בלתי אפשרי
20/06/2013 | 07:59
1
74
זאת צורה אמורפית וזה ברור שאי אפשר לייצר בדיוק את אותו הדבר
זה נראה לי קצת כמו צילום תקריב של פרח שעשו עליו אפקט מסויים והכל מוחלש
לצפיה ב-'תודה, כבר החזרתי תשובה ללקוחה'
תודה, כבר החזרתי תשובה ללקוחה
20/06/2013 | 12:06
72
וזה מה שרשמתי. שלא ניתן לעשות רקע זהה לחלוטין.

זה מה יש...
לצפיה ב-'(בערך) המלצת קריאה '
(בערך) המלצת קריאה
17/06/2013 | 21:47
2
170
אז לאחרונה יצא לי לקרוא קצת ביקורות סביב הספר House of leaves ובגלל שזה ספר שמאוד עניין אותי מבחינה טיפוגרפית, החלטתי לרכוש אותו.
עדיין לא יצא לי לקרוא, כי מדובר ב-700 עמודים באנגלית, כך שהוא עדיין מחכה לי על המדף יחד עם עוד רשימה מכובדת של ספרים, אבל בטח אתחיל לקרוא אותו בקרוב.

בגדול, ממה שהבנתי, זה סוג של סיפור אימה. הספר מספר על משפחה שעוברת לגור בבית מוזר ומגלה שהפנים שלו גדול יותר מהחוץ שלו, לפעמים בכמה אינצ'ים ולפעמים במטרים שלמים, ועל בחור אחד שמוצא כתב יד של איש שנפטר, וככל שהוא מנסה יותר להעמיק בו ולפרש אותו זה משגע אותו יותר. הספר נפתח במילים "זה לא בשבילך", כנראה כדי לנסות להרתיע קוראים.

הוא מכיל מסרים מוצפנים לכל אורכו, סגנון הכתיבה משתנה בהתאם לדמויות וכך גם הפונט וכיוון הכתיבה. יש דפים שלו שכתובים לאורך ולרוחב גם יחד, או באלכסון, דפים שמכילים רק מילה אחת בודדה או מבוך שלם של מילים, כמה סימנים ואפילו קטע בכתב ברייל... הכול כדי לתת את התחושה שהספר גורם לדברים להתרחש במציאות בדיוק כמו בסיפור, ומאוד אהבתי את הרעיון.

אני מצרפת תמונה של דף לדוגמא מהספר, למקרה שזה מעניין מישהו.

יש עוד ספרים כאלו שאתם מכירים? שתפו אותנו.
לצפיה ב-'וכתבה שמצאתי'
וכתבה שמצאתי
17/06/2013 | 22:00
73
http://flavorwire.com/142970/these-two-books-will-...

שטוענת שהספר הזה (וספר נוסף שעליו הם ממליצים) יצילו את הפרינט.
לצפיה ב-'מגניב ממש'
מגניב ממש
28/06/2013 | 01:21
25
עולה בבוק דיפוסיטורי כמו כלייה.
מענין אם הוא באמת ניתן לקריאה רציפה או שהמשחק הטיפוגרפי רק מעקב ומעצבן ו"טוב על נייר"
לצפיה ב-'תוכנות'
תוכנות
14/06/2013 | 16:32
15
183
אשמח לתשובה רק מי שבאמת יודע בוודאות את התשובה.
יש לי תוכנות חוקיות של אדובי בעבודה.
האם לאדובי יש אפשרות לבדוק על ידי קובץ שיוצא נגיד פידיאף מאילוסטרייטור- באיזה תוכנה וגרסה הוא נבנה והאם לאותה תוכנה יש אקטיבציה/רשיון מטעם אדובי? כלומר שהיא חוקית.? וזה מבדיקת הקובץ?
תודה
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שהם עד כדי כך משועממים'
אני לא בטוחה שהם עד כדי כך משועממים
15/06/2013 | 02:24
115
כדי לבדוק כל קובץ שעוצב אי פעם בתוכנות שלהם. הם יכולים אולי לשער שערכת אותו בתוכנות אדובי, אבל לא נראה לי שיש דרך כלשהי לדעת, וחברי הפורום יתקנו אותי אם אני טועה, אם לתוכנה יש רישיון או לא, על סמך קובץ PDF ששמרת מתוכה. אם אתה חושש, כמובן שעדיף להצטרף בצורה חוקית (ובתשלום) לשירותי הענן שהם מציעים.
לצפיה ב-'כן ולא'
כן ולא
15/06/2013 | 20:19
2
101
אפשר לדעת באיזו תוכנה וגרסה הוא נוצר,
אין דרך לדעת האם התוכנה חוקית או לא.
לצפיה ב-'תודה אבל'
תודה אבל
16/06/2013 | 11:35
62
האם התשובה שלך היא ודאית? כלומר ביררת את הנושא?
תודה
לצפיה ב-'אין שום דרך בעולם לדעת את זה בוודאות'
אין שום דרך בעולם לדעת את זה בוודאות
17/06/2013 | 02:36
56
את השאלה השנייה, עם עניין החוקיות.
היחידים שיכולים לענות עליה הם מי שממש פיתחו את הפורמטים האלו, והרי אי אפשר לשאול אותם את השאלה הזו וגם אם כן, אין שום הבטחה שהם יענו בכנות.
אבל קשה לי להאמין שזה אפשרי, מתוך היכרות עמוקה של איך התוכנות והקבצים האלו עובדים.
לצפיה ב-'בודקים חוקיות לפי חשבוניות'
בודקים חוקיות לפי חשבוניות
16/06/2013 | 02:19
1
95
לא צריך להסתבך עד כדי כך ולנתח קבצים.. נתת שירות X, שדורש את תוכנה Y. הגשת חשבונית.

כל עוד אתה לא מרוויח כסף מתוכנה אתה לא מעניין אף אחד ואין מדי מה לעשות נגדך. יש נושא של פרטיות והרבה בלגן סביב זה (בשביל לחטט לך במחשב, צריך צו של שופט. לשופטים יש מספיק עבודה), לא כ"כ פשוט להלחם במשתמש פרטי "תמים" וגם אין אינטרס או טעם.

וזה נכון לשירים, סרטים, תוכנות, ספרים, תמונות, פונטים, טמפלטים, וכל רעיון אחר. ככה עוקבים אחרי אנשים בעולם , לפי העו"ש. ומי שעובד בשחור, זה עדיין על אותו רעיון. יוכלו לתבוע אותך, פשוט בנוסף רשות המיסים תתערב.

אז זו התשובה לשאלה. גם אם היה אפשר זה לא מעניין אף אחד (אי אפשר)
לצפיה ב-'חשבונית??'
חשבונית??
17/06/2013 | 11:34
61
מה הכוונה בהגשת חשבונית?
כלומר חשבונית שמראה את התוכנה שרכשת?
אבל בחשבונית לא מצויין מספר סריאלי של התוכנה או לחלופין מספר רשיון כך שלדעתי תקן אם אני טועה חשבונית בלבד לא תספיק אלא גם הוכחה לרשיון עצמו.. כי חשבוניות אפשר לפברק
לצפיה ב-' אהבתי את הפוסט הזה...ADOBE VS ISRAEL'
אהבתי את הפוסט הזה...ADOBE VS ISRAEL
17/06/2013 | 02:11
7
91

http://forums.adobe.com/message/5412919#5412919

*הכותרת קצת פופוליסטית, וכמובן שזו לא הכותרת של הפוסט שבקישור...אבל בעקיפין מבחינה כלכלית...זו רוח הדברים. הייתי צריך לשים משהו בכותרת, בלי זה אני באמת לא חושב שמישהוא מכם היה קורא את הקישור.

לצפיה ב-'ענן'
ענן
17/06/2013 | 11:08
3
58
ממתי הם בעצם יחייבו את כולם להשתמש בענן המזורגג והיקר הזה?
עד מתי יהיה ניתן לקנות רשיון בצורה רגילה?
לצפיה ב-'ניתן לרכוש רשיונות רגילים של CS6'
ניתן לרכוש רשיונות רגילים של CS6
18/06/2013 | 15:53
2
55
למי שרוצה. אדובי לא מחייבת אף אחד לקנות רישוי בענן.
הם לא הכריזו על הפסקת מכירת CS6, אלא על העובדה  ש-CS6 לא יקבלו פיצ'רים חדשים.
לצפיה ב-'ועד מתי אתה חושב שהם ימשיכו למכור את CS6?'
ועד מתי אתה חושב שהם ימשיכו למכור את CS6?
19/06/2013 | 01:16
1
43
שנה?
שנתיים?
5 שנים?

לצפיה ב-'עולם הספקולציות זר לי '
עולם הספקולציות זר לי
19/06/2013 | 10:03
47
אבל בוא נזרום איתך:

--נניח שקריאטיב קלאוד הוא רעיון כל כך גרוע וכל כך לא ריווחי, שאדובי תגנוז אותו ותוציא עוד שנה CS7 ,  CS8 וכו' (גילוי נאות: בתור מנוי של קריאטיב קלאוד אני לא באמת חושב שהוא כזה רע)

--נניח שמיקרוסופט תקנה את אדובי ותפסיק בכלל למכור לקהל הקריאטיבי.

--נניח שאדובי תחליט שהיא מוכרת את הפעילות של המוצרים הקריאטיביים שלה ועובדת להתמקד בפלטפורמת דיגיטל מרקטניג קלאוד שלה.

בשורה התחתונה- אף אחד לא באמת יכול לדעת מה יהיה העתיד ולהתבסס על הנחות.

לדעתי בקצב שהטכנולוגיה מתפתחת והצרכים משתנים, הרעיון של מנוי לתוכנות נראה היום יותר הגיוני מאשר בעלות על תוכנה (עם סידי ורשיון שיושב אצלך במגירה).

מי שזה לא מתאים לו שפשוט יעבור למוצרים מתחרים (שמעתי שלקורל יש הצעות מפתות, ויש גם תוכנות קוד פתוח שעושות עבודה לא רעה).
לצפיה ב-'הבלים'
הבלים
18/06/2013 | 15:48
2
67
המחיר בארץ לגרסת ה-TEAM זהה למחיר בעולם. 70 דולר לחודש למשתמש חדש ו-40 דולר למשתמש שמשדרג מ-CS3 צפונה (מחיר שתקף עד ל-31 באוגוסט).
אם משווק כשלהו החליט "לגזור קופון" באופן חריג - הרי שניתן לבקש הצעת מחיר ממשווק אחר (לוודא שהוא מופיע ברשימת המשווקים המוסמכים של אדובי כי יש דבר כזה, לא כך אחד יכול למכור CC)
הנה הרשימה של המוסמכים למכור CC בארץ (יש לבחור ישראל) כולל פרטים שלהם:

http://adobedealreg.force.com/PartnerSearch?lang=e...
לצפיה ב-'הכל הבלים...'
הכל הבלים...
19/06/2013 | 01:20
1
48
הסיבה למה לקוחות בארץ מחוייבים רק בקנייה של גרסה ל-TEAM ולא מחיר לרישיון יחיד...

הסיבה שעלתה בפוסט שקישרתי אליו, מדוע בשירות ענן, צריכים להיות הבדלים כאלה במחירים באזורים גאוגרפים שונים?!
(המחיר ב"עולם" שונה באיזורים שונים לא?! או שזה רק בגירסת ה-TEAM שקיימת אחידות במחירים ברמה אוניברסלית?)

לצפיה ב-'הסיבה שלקוחות בארץ '
הסיבה שלקוחות בארץ
19/06/2013 | 10:19
50
לא יכולים לקנות גרסת  אינדיבידואל היא סיבה שבמהותה קשורה לבעיות טכניות בחנות אונליין.
ואני אומר זאת על בסיס מידע שקיבלתי משיחה עם אחד העובדים של אדובי בישראל.
לדבריו, הם עובדים על העניין ומעריכים שלקראת סוף השנה ניתן יהיה לרכוש מנוי אינדיבידואל בחנות אונליין ה"ישראלית".

לגבי:

"הסיבה שעלתה בפוסט שקישרתי אליו, מדוע בשירות ענן, צריכים להיות הבדלים כאלה במחירים באזורים גאוגרפים שונים?!"

בדקתי שוב באתר הרשמי creative.adobe.com
תחת הכותרת plan for teams אתה תראה את המחירים שרשמתי בפוסט הקודם. מעבר לעמלות סליקה לא אמור להיות שום הבדל.
אם משווק בארץ החליט להיות "חזיר" ולגזור רווחים של 50 %, אשמח אם תספק לי פרטים קונקרטיים - על מנת שאדובי תדע על כך ותנער אותו.

לצפיה ב-'ב-PDF'
ב-PDF
18/06/2013 | 15:40
56
יש מידע שמספר באיזה תוכנה הוא נעשה אך אין שום מידע על הרישוי או השיוך שלה למשתמש כלשהו של התוכנה.
המידע הזה הזה נפרד לחלוטין ונמצא בשרתי הרישוי של אדובי.
לצפיה ב-'מצטרפים לתכנית השגרירים של Flix'
|*|מצטרפים לתכנית השגרירים של Flix
16/06/2013 | 16:29
14
אוהבים לצחוק ולהצחיק?
רוצים לזכות בפרסים שווים?

בואו להיות שגרירי הצחוק של אתר Flix|!|

הירשמו לתכנית השגרירים של Flix
שתפו סרטונים מצחיקים ב-Facebook
צברו נקודות - וקבלו פרסים!

אתר Flix רוצה לתת לכם מתנות. |שי|
כל מה שאתם צריכים לעשות זה להירשם לתכנית השגרירים שלנו ולהתחיל לשתף בפייסבוק את הסרטונים הכי קורעים מצחוק.|ליצן|

ככל שיותר אנשים יראו את הסרטון בעקבות השיתוף שלכם, תקבלו יותר מטבעות.|כסף|
אתם מוזמנים גם לצרף עוד אנשים לתכנית שגרירי הצחוק שלנו, ולקבל כמות כפולה של מטבעות!

עם המטבעות שתצברו, תוכלו לקנות מתנות שוות בחנות הפרסים שלנו:
כרטיסים להופעות, סוף שבוע בצימר, ספרים רבי-מכר, כרטיסים לקולנוע ועוד!

שגרירים:
היכון, הכן, צא|!|
לצפיה ב-'עבודה חדשה'
עבודה חדשה
14/06/2013 | 08:10
8
362
כרגע יצאה לאור ב-E3 העטיפה למשחק הזה:
http://gamentrain.com/wp-content/uploads/2013/06/1...

אני די גאה בתוצר הסופי (הלוואי ולא היו משחקים לנו עם הקונטרסט ומחביאים את הספינה עם הלוגו אבל מילא).  

הנה כמה קלוזאפים על הפרטים:

לצפיה ב-'עוד אחד'
עוד אחד
14/06/2013 | 08:17
2
225
הכי אהבתי לפסל את הידיים ולתת תחושה של עור ובשר נלחץ כאילו הוא באמת מחזיק חפץ ששוקל משהו...
זה מ-WIP מוקדם יותר, אפשר לראות שהעבודה על המתכת רק מתחילה.

יש פה אנשים שחשוב להם שאומר שלא עיצבתי דבר חס וחלילה ובמקרה הזה באמת לא עיצבתי דבר.  ביצועיסטיות נטו.  הארט דירקטור הוא רפאל לקוסט, שאני אישית מעריץ כאומן מאז שהייתי בטכניון בערך, והוא אחראי על הלוק של הסדרה.

דבר אחד שכן אני הבאתי זה הרעיון  של פיצוצים וחלקיקים נעים בפריים והוא אהב את זה...אז ברזולוציה המלאה יהיה אפשר לראות כל מני ריקושטים, כאילו אנחנו באמצע סרט אקשן וכדורים ורסיסים מתעופפים להם באויר.

לצפיה ב-'שמע'
שמע
14/06/2013 | 18:41
136
אתה מקצוען.
תענוג לראות עבודות שלך (אני עוקב, לפעמים לא כותב, אבל עוקב).
אין לי שום דבר להוסיף חוץ מתשבוחות.
לצפיה ב-'וואו, זה נראה ממש אמיתי.'
וואו, זה נראה ממש אמיתי.
15/06/2013 | 02:20
116
אם לא היית כותב שזו עבודה שלך, הייתי חושבת שזו תמונה שמישהו צילם. עבודה ממש ממש ממש טובה שלך, כל הכבוד!
לצפיה ב-'תודה רבה ודיון'
תודה רבה ודיון
16/06/2013 | 09:38
4
103
תודה! אני מעריך את זה.  
העטיפה הראשונה למשחק נעשתה בקליפורניה ועד השבוע היתה היחידה שניתן למצוא אונליין:
http://media.pcgamer.com/files/2013/02/Assassins-C...

אנחנו קיבלנו את הפרוייקט כי העטיפה הזו (למרות הנחיות זהות למה שאנו קיבלנו, כמובן) היא כישלון מכמה סיבות:
הגיבור שרוף לחלוטין, הפרטים מחודדים, חומריות גרועה (אי אפשר להבדיל בין מעיל עור למתכת למשל), אי הבנה של פעולת מצלמה (הסירה שרק כמה מטרים מאחוריו מטושטשת כמו האופק, יש תחושה כללית של GAUSSIAN BLUR על הכל חוץ מהגיבור...הפנים של הגיבור כשל מודל תחתונים, ללא הבעה, האקדח בידו הימנית הוגדל ללא סיבה וקשה לראות איך הוא אוחז אותו בדיוק, ועוד ועוד.

אבל ללא ספק הכי גרוע זה ההנחיות שהמשרד כפה על האומנים המסכנים.  אפשר להבין מהתוצר הסופי שהם קיבלו הנחייה להציב מצלמה נמוך כדי שאדוארד (הגיבור) יראה מרשים ומאיים...ואז אמרו להם להראות יותר מהספינה, מה שנלחם קצת בכללי הפרספקטיבה (עם מצלמה נמוכה כזו, היית רואה את התרנים והמפרשים, לא את הרצפה).  ואז הגיע המפיק הגאון מכולם שהכי צריך להצדיק את המשכורת שלו (אני כמובן רק משער פה), ואמר רגע רגע חברים, זה משחק בקריביים.  איך ידעו את זה מהעטיפה אם **לא נראה את הים**?!?!

כאן האומנים בוודאי ניסו לבכות ולהתחנן אל ליבו - שאין כל סיכוי בעולם שנראה את הים אם המצלמה מופנית מעלה, שרואים ספינה ושאנו בקריביים כי יש צוקים וספינה ולא צריך ים...וכמובן הוא מפיק גדול והם מה הם יודעים, אז הכריחו אותם להוסיף ים.  והתוצאה הסופית היא שנראה כאילו אדוארד האיום הולך ליפול לאחור עוד שניה.  או שהספינה טבעה.  או שהמצלמה לא מוטה כלפי מעלה ובמקרה הזה הספינה בעייתית ואדוארד גוץ.

אותו דבר אצלנו.  אבל אנחנו ראינו את כל הדברים שלא עבדו אצלם אז התכוננו (מידלתי את התורן מאחוריו למשל).  עשינו תאורה אומנם בהירה מאוד אבל עם חומרים שמגיבים היטב.  ואדוארד פחות גוץ.

ומההתחלה היה ברור שלא נראה את הים.  ואז הגיע יום לפני ההגשה ואותו מפיק התקשר ושאל איפה הים שלו.  אז כולנו עברנו משבר ובסוף הוספנו כמות מיקרוסקופית של ים.

השאלה שלי, עם כל הטעויות בעטיפה הקודמת, מה היא הצליחה לעשות שאנחנו פיספסנו?
מחשבות שלי -והרוב פה נבע מדרישות ספציפיות של הקליינט- השימוש בספינה בFG כוינייט אולי מוטעה כי כעת אין מספיק קונטרסט על אדוארד יחסית לקדמת הפריים, ההחלטה להפוך את היד של הקורבן לכפפה היתה שגוייה. דיפוקוס יותר חזק על החלק האחורי של הספינה.

עוד מחשבות?
לצפיה ב-'הקליינט הקליינט...'
הקליינט הקליינט...
18/06/2013 | 00:25
3
70
טוב נו, הם חושבים שהם יודעים הכל.

אני חושב שממש הפחת חיים מחודשים בעטיפה הקודמת שסבלה מהתעללות קונטרסט. עצם ההתייחסות לאור משנה פה המון (בעטיפה הקודמת זה נראה כמו יום מעונן באירופה עם קונטרסט מטורף).
מה שאתה עשית נתן לתמונה איכות של פריים CGI מתוך סרט קולנוע באיכות HD (אני מאוד אוהב את תמונת הזום לחזה עם מה שנראה כמו מושן בלור).

התורן ממש מוסיף (למרות שזה מכווץ את הספינה לגודל קטן, זה לא משנה, הרושם הוא של עדשה מעוותת והוא מוצלח מאוד). לעיתים המציאותיות היא כבר לא משנה, מכיוון שאתה בתחום יצירת הפנטזיות, ולכן הגיוני שהפואטיקה של הדימויים תהיה בעלת חוקים שונים, פנטסטיים, תמהיל של קולנוע וציור. כעת אני ממש יכול לטעום את אבק השריפה, שעה שהעשן מרחף למעלה. כל הצד הימני נוצר בטעם טוב, עם השיפוץ של הדמות המעולפת בקדמת הפריים, כאילו הם לא בפוקוס מעדשת המצלמה. הכפפה הכחולה אינה רעה, וכמובן שצבע אחר או לבן היה מבהיר אותה, אבל התחרה בשרוול מבהירה שזוהי זרוע. בכל מקרה זהו שיפור מהזרוע הקודמת שנראית כמו יד מרקיבה של זומבי. ההוספה של הברכיים לדמות שכיר החרב מאדירה אותו מאוד, זה מדהים כמה שהשינוי הזה משנה את כללי המשחק.

אין מה להשוות, הקפצת את זה בכמה רמות קדימה. אני מוצא שהשימוש בספינה ברקע כוינייט לא מוריד מערכו, אלא יוצר פרטים הזמינים בצפייה מדוקדקת יותר.
לצפיה ב-'Walla'
Walla
19/06/2013 | 05:57
2
49
I'm happy you think this way, often when working on a piece I get tunnel vision and it's hard to remain objective

I got another question, can you think of a way to integrate the logo that would be nicer? 
לצפיה ב-'איזה לוגו'
איזה לוגו
19/06/2013 | 17:09
41
של האססין קריד?
לא לגעת, העבודה גמורה.
לצפיה ב-'נראה טוב מאד, כול הכבוד!'
נראה טוב מאד, כול הכבוד!
21/06/2013 | 13:16
18
לצפיה ב-'הזמנה למפגש עם פיליפ בולקיה ממובילי המיתוג בא'
הזמנה למפגש עם פיליפ בולקיה ממובילי המיתוג בא
15/06/2013 | 09:36
1
168
הזמנה לטיש לילה עם פיליפ בולקיה - מפגש מבית היוצר של אורלי רובינזון.

טיש (ביידיש: שולחן) הוא אירוע הנערך בחצרות האדמו"רים החסידיים, ומשמעותו היא עריכת השולחן של האדמו"ר, אותו הוא עורך בפני קהל חסידיו.
רוצות להזמין אתכם לאירועי טיש משלנו בהם נפגוש את "האדמו"רים" מתחום העיצוב. אנשים מובילי דרך בעשייתם שיפתחו את ביתם בפנינו לערב שכולו שיח אישי ואינטימי. במהלך הערב נבקר גם אצל אנשים נוספים המתגוררים בקרבת מקום ואליהם נצעד בטיול לילי קסום.

טיש עם פיליפ בולקיה.
בולקיה, ראש החוג לשעבר במחלקה לעיצוב גרפי באקדמיה לעיצוב בצלאל. נחשב כאחד מבעלי המקצוע המובילים בתחום המיתוג. חי בקצוות: טוניסאי בפריז, פריזאי בתל אביב, בעל בית עם רוח נדודים, אמוציונלי בחיים ורציונלי בעסקים. במפגש עם בולקייה נבקר במשרדו הקסום באזור שוק הפשפשים, בגלריה לאומנות אטנית, ובסטודיו בו הפרטי שלו. נשוחח ונשמע על עבודתו ודרכו המרתקת.

תאריך 31/7/2013 שעות 18:00-21:30
עלות מפגש 250 ₪  מספר המקומות מוגבל.
להרשמה - גלית מאירי  054-6676437
galitmeiri@gmail.com
www.robinzone.co.il
לצפיה ב-'ראש החוג בבצלאל?'
ראש החוג בבצלאל?
15/06/2013 | 20:17
73
לא לפי הנתונים של בצלאל -

מייק פלהיים, 1977-1968
פרופ' ירום ורדימון, 1988-1977
פרופ' אבי אייזנשטיין, 1995-1988
ענת קציר, 1996-1995
פרופ' שמעון זנדהאוז, 2000-1997
יוסי אוחיון, 2005-2001
חנוך מרמרי, 2008-2005
ומאז עדי שטרן.
לצפיה ב-'מגורי סטודנטים באזור ויצ"ו-חיפה'
מגורי סטודנטים באזור ויצ"ו-חיפה
11/06/2013 | 13:22
6
386
היי,
אני מקווה שזה מקום מתאים להפנות את שאלתי

אני מתחילה השנה ללמוד בויצ"ו, ורציתי לקבל המלצות על איזורים שיותר כדי להשכיר בהם דירה.
הדירה מיועדת לשתי שותפות, לכן הייתי רוצה איזורים שיותר נעים להסתובב בהם בלילה
עם עדיפות למרחק הליכה של עד 30 דקות מויצ"ו

תודה
לצפיה ב-'בעיקרון'
בעיקרון
11/06/2013 | 23:15
150
העיר התחתית עוברת שינויים בשנים האחרונות, ודי נחמד כאן, מתרגלים...
פעם הבנתי שהיה ממש רע להסתובב פה בלילות, היום זה יותר בסדר
אם את יכולה ללכת עד 30 דקות הליכה אז עדיף לך בקרית אליעזר/הדר
אם את רוצה כמה דקות הליכה (מאוד נוח, מנסיון) אז את חייבת פה במושבה הגרמנית
בעקרון השכונה הכי סבבה לדעתי היא קרית אליעזר, יותר בטוחה ונוחה
הדר (ורחוב מסדה) מלאים בסטודנטים - חיי לילה סבבה, הרבה חניות, בתי קפה, שטויות וכאלה
והמושבה הגרמנית המאוכלסת ברובה ערבים-נוצרים, הם סבבה, יש כמה פאבים וזה, לא וואו, היתרון העיקרי שזה 5 דק' מויצו ומהרכבת

בהצלחה
לצפיה ב-'אני בעד שתלכי לראות בבוקר ובערב'
אני בעד שתלכי לראות בבוקר ובערב
12/06/2013 | 03:10
130
למשל להמליץ על הדר. מאוד תלוי איפה בדיוק, כי זה איזור חלש בחיפה מבחינה סוציו-אקונומית.

מסדה למשל יחסית נחמד, אבל יש שם בעיית חנייה חמורה מאוד.

ק.אליעזר - יחסית נחמד, כי עדיין יש שם חיפאים וותיקים. יש סופר בסביבה, תחבורה לכל מקום וכו'.

בכל מקרה, חשוב להבין שכל האיזורים מסביב לו"יצו, נחשבים ל"חלשים" בחיפה. אז חשוב לחפש איזור שאת יודעת שיש סביבך עוד סטודנטים ואווירה נחמדה, או לחלופין ללכת על איזור יותר מרוחק שמצריך רכב/אוטובוס, אבל יש הבדל ברמת השכונה וכל המסביב.

לצפיה ב-'עוד כמה שאלות'
עוד כמה שאלות
12/06/2013 | 09:35
2
118
תודה לשניכם! :)

באמת מכיוון שזה שתי בנות לבד בדירה, חשוב לי נושא הביטחון ,
כמובן שכל אחד מרגיש אחרת בנושא
אבל כמה מבחינתכם מפחיד ללכת בלילה לרחוב מסדה/בלל/רש"י/בר גיורא?

ומה לגבי המושבה עצמה?
או רחוב העצמאות/הבנקים? (הסתובבתי שם ביום ונראה לי כ"כ עמוס)

בכנות, יש לי נטיה להתרחק מקרית אליעזר כי מהרושם שלי יש שם בעיקר
מבוגרים ולא סטודנטים, אבל אולי אני טועה.
לצפיה ב-'העצמאות'
העצמאות
12/06/2013 | 15:35
1
125
הוא תעשייתי מאוד, אני גרה פה ויש פשוט מלא רעשי תעשיה וכביש מהיר למטה
הבנקים הוא סבבה, פנימי כזה, אבל בסדר.
יש מלא בנייני סטודנטים שם גם בהעצמאות וגם בקמפוס הנמל ששם זה מעונות בעיקר
בכלליות יש באיזור המושבה מלא סטודנטים גם ככה, גרים, מבלים, נהנים.. אין בעיות
אני הייתי מעדיפה את האיזור השקט יותר של קרית אליעזר ולא אכפת לי אם זה "מבוגרים" - אם יוצאים עם חבר'ה אז באים עד לאן שצריך זה לא כזה רחוק וקריטי
יש שם גם מרכזי קניות סבבה..

אני לא חושבת שאף מקום מפחיד בלילה כבר, בכל מקום יכולים לקרות דברים, הכי חשוב זה להיות ביחד ולא לצאת לבד סתם (בכלליות בכל מקום) וללכת ברחובות ראשיים (שד' בן גוריון זה סבבה ללכת בו בלילה,
הכל מסדעות ואור ואנשים..)
ברור שאם תכנסי עכשיו לסמטה חשוכה זה יהיה בעייתי, גם בקרית אליעזר וגם בהדר...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/06/2013 | 21:14
71
זה בהחלט עוזר לקבל תמונה על כל האזור (:

נראלי שבאמת אמקד את החיפוש שלי בקרית אליעזר, מאחר וגם יותר קל למצוא שם דירות נכון להיום
(בתקווה למצוא דירה שלא מלאה עובש/מקקים...ואיכשהו נראית נורמלי חח)
לצפיה ב-'המושבה הגרמנית אחלה'
המושבה הגרמנית אחלה
14/06/2013 | 08:21
99
תתרחקי מהדר, חברה שלי שכרה שם דירה ופחדה להוציא את האף מהבית בערב פחד מוות.
לצפיה ב-'נפתח פורום "הרווק" בתפוז'
|טבעת|נפתח פורום "הרווק" בתפוז
12/06/2013 | 16:38
10
הערב תעלה לשידור העונה השנייה של התכנית המצליחה "הרווק".
הפעם ינסו למצוא שידוך מתאים לאחד הרווקים הכי מפורסמים ומבוקשים במדינה - דודו אהרון!
|לב|האם יזכה דודו למצוא את בחירת ליבו בין כל עלמות החן שיגיעו במיוחד כדי לכבוש את ליבו|?|
|שמש|אתם מוזמנים לדבר על תכנית הרווקים שתלהיט לנו את הקיץ בפורום הרשמי של תכנית "הרווק"
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'מזמינים אתכם לסרט יצאת כריש 2'
|כריש|מזמינים אתכם לסרט יצאת כריש 2
12/06/2013 | 13:30
28
|שמש|חם! ומה עושים כשחם? הולכים לים! אבל מה עושים כשחם מדי אפילו מכדי ללכת לים?
הולכים לסרט שעוסק בים|!| ככה גם נשארים קרובים למזגן וגם נהנים מלהתבונן במים הקרירים ובדגים היפהפיים. זה הזמן לקחת את הילדים ולפתוח את החופש הגדול בבילוי דגי במיוחד.|דג|

אנו שמחים להזמין אתכם להקרנה לגולשי תפוז של הסרט יצאת כריש 2.

פרטים על הסרט, מועד ההקרנה וטופס הרשמה תוכלו למצוא כאן
לצפיה ב-'סימסטר ב'
סימסטר ב
10/06/2013 | 19:52
2
126
היי ,
האם יש אפשרות להירשם לסימסטר ב' לתקשורת חזותית בHIT?
לצפיה ב-'לתואר? לא...'
לתואר? לא...
11/06/2013 | 23:10
43
לצפיה ב-'אם את לא לומדת שם כבר, אז לא.'
אם את לא לומדת שם כבר, אז לא.
11/06/2013 | 23:55
41
לצפיה ב-'תבנית לעיצוב יומן שבועי'
תבנית לעיצוב יומן שבועי
08/06/2013 | 18:52
3
237
היי לכולם, חשבתי שאולי אתם כתובת טובה:

אני רוצה לעצב לעצמי יומן שבועי (שאדפיס בסופו של דבר), אבל אני רוצה יד חופשית יותר מאשר התבניות שמצאתי באינטרנט - רוצה למשל שכן יהיו שורות אבל בלי שעות רשומות, ושאוכל, בגדול, לעצב אותו ככל העולה על רוחי.

למישהו יש רעיון במה אפשר להיעזר?
תוכנה כלשהי? יכולה להיות גם בתשלום.

תודה ושבוע נפלא
מעיין
לצפיה ב-'אני משערת שאינדיזיין...'
אני משערת שאינדיזיין...
10/06/2013 | 17:36
2
93
אבל את ממש צריכה לבנות את הדפים מאפס, כלומר- להכיר את התוכנה, האם זו הכוונה? אני לא מכירה תוכנות לבניית יומנים.
לצפיה ב-'תודה רבה, אחפש אותה '
תודה רבה, אחפש אותה
24/06/2013 | 21:33
1
40
לצפיה ב-'קחי בשבון שצריך ללמוד להשתמש בה'
קחי בשבון שצריך ללמוד להשתמש בה
25/06/2013 | 20:58
29
אם יש לך זמן מעולה אם לא אולי מישהו שיודע יוכל להכין לך

מנהל/ת הפורום

אודות:
BRANDWIZ הינה חברת מיתוג המתמחה בפתרונות יצירתיים לתקשורת שיווקית ומספקת ללקוחותיה מעטפת מלאה. המטרה והחזון העיקרי הוא לתת לך את כל השירותים הנדרשים
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

אדי כהן - מנהל פורום תקשורת חזותית-מיתוג עסקי
אדי כהן מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו