לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1434614,346 עוקבים אודות עסקים

פורום תקשורת חזותית

תקשורת חזותית נוכחת במגוון עצום של מדיות אך בבסיסה דבר אחד - העברת מסר בין אדם לחברו באמצעים חזותיים. תקשורת חזותית זה לא רק עיצוב גרפי!. תקשרות חזותית זה גם איור, עיצוב למדיה האינטראקטיבית ועוד. זה בעצם עיצוב מסר זה באמצעות צבע, צורה, מקצב, טיפוגרפיה וחומר זהו תחום מקצועי עשיר ומרתק המתפרש על פני עולם שלם של אמצעי תקשורת.

בפורום זה משתתפים מקצוענים מתחומי התקשורת החזותית (עיצוב גרפי לדפוס ולמדיה האינטראקטיבית איור ועוד) יחד עם סטודנטים, מתעניינים וחובבים, כולם תחת קורת גג אחת תוך כיבוד איש את רעהו.

גלישה נעימה! 

אודות הפורום תקשורת חזותית

תקשורת חזותית נוכחת במגוון עצום של מדיות אך בבסיסה דבר אחד - העברת מסר בין אדם לחברו באמצעים חזותיים. תקשורת חזותית זה לא רק עיצוב גרפי!. תקשרות חזותית זה גם איור, עיצוב למדיה האינטראקטיבית ועוד. זה בעצם עיצוב מסר זה באמצעות צבע, צורה, מקצב, טיפוגרפיה וחומר זהו תחום מקצועי עשיר ומרתק המתפרש על פני עולם שלם של אמצעי תקשורת.

בפורום זה משתתפים מקצוענים מתחומי התקשורת החזותית (עיצוב גרפי לדפוס ולמדיה האינטראקטיבית איור ועוד) יחד עם סטודנטים, מתעניינים וחובבים, כולם תחת קורת גג אחת תוך כיבוד איש את רעהו.

גלישה נעימה! 

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

רוצים ללמוד תקשורת חזותית? מועמדים? יש לכם שאלות בקשר ללימודים? לחצו על הלינק למידע.
הנהלים עודכנו! פעם ראשונה שלכם בפורום (וגם אם לא)? הכנסו וקראו. :)
שלום לכולם וברוכים לפורום תקשורת חזותית בתפוז.
פורום זה מקיף את כל תחומי התקשורת החזותית ופותח את דלתיו בפני אנשי מקצוע, סטודנטים וחובבים.
כדי לשמור על סדר ועניין אני מבקשת שתכבדו את חוקי הפורום.

ולהלן הם:

1.
אין לפרסם בפורום ללא קבלת אישור מתפוז. פרסום ללא אישור יימחק ללא התראה מוקדמת. כמו כן, גם הודעות שיש בהן לשון הרע, הוצאת דיבה, הפרת תקנון תפוז וכו'- יימחקו ללא התראה מוקדמת.

2.
אם אתה מעצבים שמעוניינים לפרסם את עצמכם, יש לפרסם זאת בלוחות הפורום ולא על גבי הפורום עצמו.

3.
שאלות בנוגע למוסדעות הלימוד והיכן כדאי ללמוד- נשאלו בעבר בפורום. מומלץ להריץ חיפוש לפני שמעלים שאלה חדשה, וכן- יש לשרשר את השאלה לשרשור הרלוונטי לשאלות בנוגע ללימודים. 
 אם יש מידע לדעתכם שכבר אינו עדכני, אנא עדכנו אותי.

4.
אל תפחדו לשתף ואל תחששו מביקורת. כולנו לומדים מזה בסופו של דבר. :)
** יחד עם זאת, שימו לב שאם הגולש ציין מפורשות שאינו מעוניין בביקורת, אין להעביר ביקורת על עבודותו על גבי הפורום! 

5.
כאשר אתם מגיבים וכותבים ביקורת, נסו לנסח אותה בצורה נעימה ולא תוקפנית. נמקו מדוע אתם חושבים כך. 

6.
גם ביקורות שלילית רצוי להתחיל בנקודה חיובית.

7.
אפשר לשלוח אלי תמיד הצעות, בקשות ורעיונות לשיפור ואני אשמח לענות ולראות כיצד ניתן לקדם זאת.  ביקורת לגבי אופן ניהול הפורום והתנהלותו- נא לשלוח אלי במסר.
אין להעביר ביקורת על אופן הניהול על גבי הפורום.

8. 
שמרו על תרבות דיון ועל שפה נאותה. גם אם אינכם מכירים את חברי הפורום האחרים, בסופו של דבר הפורום פתוח לכולם ויהיה כאן נחמד יותר אם כולם יכבדו איש את רעהו וינהגו בנימוס. 
אין מקום להודעות בעלות נימה מזלזלת או תוקפנית.

* בחלק מהסעיפים, הקרדיט לפודיום6 וירונימוס, מנהלי הפורום הקודמים.

המשך >>

לצפיה ב-'שאלה בנוגע ל IAC (המכללה הישראלית לאנימציה) '
שאלה בנוגע ל IAC (המכללה הישראלית לאנימציה)
19/07/2013 | 13:44
1
151
אני כרגע עובדת בעיצוב משחקים, ושוקלת להתחיל ללמוד השנה קונספט דיזיין, פעם בשבוע במשך שנה וחודשיים ב IAC, יש לי התלבטות בנוגע לזה, כי זה להתחייב לשנה פלוס של לימודים רצופים בגילי המאוחר יחסית (30)  במקום זה יש את האפשרות של לקחת קורסים קצרים אונליין ב CgSociety ,אבל זה לא מקיף ומגובש כמו הלימודים במכללה לאנימציה (וגם חסר את הקשר האישי וכיתות תרגול). אני אשמח אם מישהו יתן את נקודת המבט שלו (למד שם, עובד בעיצוב דמויות וכו) . תודה :)
לצפיה ב-'אולי בפורום אנימציה ותלת מימד יוכלו'
אולי בפורום אנימציה ותלת מימד יוכלו
21/07/2013 | 11:58
92
לעזור קצת יותר, בהצלחה
לצפיה ב-'רוצים לעבוד בתפוז?'
|תפוז|רוצים לעבוד בתפוז?
18/07/2013 | 17:24
48
צוות הנהלת הפורומים  באתר תפוז מחפש אנשי /נשות צוות נוספים /ות לתפקיד מעניין ומאתגר במשרה מלאה
התפקיד כולל טיפול וקשר עם מנהלי הפורומים (מערך מתנדבים), מענה שוטף לפניות הגולשים, שיווק ויצירת תחרויות ושיתופי פעולה.

|*|דרישות:

|קדימה| הכרות עם תפוז ועם עולם הפורומים הישראלי ? חובה
|קדימה| ניסיון של שנתיים בשירות לקוחות
|קדימה| יכולת ביטוי ורמת כתיבה גבוהה  
|קדימה| יחסי אנוש מצוינים, כושר שכנוע ואסרטיביות, יצירתיות

נא לשלוח קורות חיים בצירוף ציפיות שכר למייל forums@tapuz.co.il

המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.
לצפיה ב-'הדפסת צלונים לרכב ללא דבק'
הדפסת צלונים לרכב ללא דבק
16/07/2013 | 12:23
56
מכירים מקום כזה?
אם יש בנתניה - עוד יותר טוב
לצפיה ב-'מדריך פוטושופ - שכבות התאמה Adjustment Layers'
מדריך פוטושופ - שכבות התאמה Adjustment Layers
14/07/2013 | 11:09
54
היי כולם  

העלתי ליוטיוב מדריך וידאו בעברית לפוטושופ:

הפעם - הכרות ראשונה עם:

שכבות איזון - Adjustment Layers  (שכבות התאמה)

שבעזרתן אפשר לשנות את הבהירות, הצבעוניות ועוד תכונות של תמונה
מבלי "להרוס" את השיכבה או את התמונה המקורית עליה עובדים...

הקישור למדריך (ביוטיוב) מצורף למטה...

מוזמנים להציץ . . .
מקווה שהסרטון יהיה לעזר..
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'קוראת לכם לדיון.'
קוראת לכם לדיון.
11/07/2013 | 00:27
6
259
אז לאחרונה שמתי לב לתופעה של אתרים שמציעים מחירים מגוחכים לעבודות עיצוב- לוגואים ב-50 שקלים, ו"חבילות" שמציעות עיצוב לוגו, ניירת, ומספר סקיצות במחירים נמוכים מאוד (בים 150-300 ש"ח), לדעתי מדובר במחירים שאפילו מזלזלים במקצוע... ומרתיח אותי שיש מי שקורא לעצמו 'מעצב', לוקח מחירים כאלו והורס לכל יתר חבריו למקצוע. הלקוחות הרי לא מצליחים תמיד להבין שאיכות לא נמדדת במחיר, ושמעצב שלמד והשקיע X שנים בלימודי עיצוב ממש לא ירשה לעצמו לרדת לרמת מחירים כזו, שהיא נמוכה ומזלזלת.
אז תגידו... יצא לכם להיתקל בהצעות מעליבות כאלו מצד לקוחות? איך אתם מתמודדים עם לקוח שלא מבין את ההבדל בין היצע לביקוש ולא יודע מה המחיר המקובל בשוק? האם אתם נוהגים לתת הנחה משמעותית ללקוחות חוזרים, או שבכלל נראה לכם שכל ההנחות וההטבות האלו רק גורמים ללקוחות יותר לזלזל ולא להבין את מהות המקצוע?
אשמח לשמוע מה דעתכם.

לצפיה ב-'כן זה מאוד מעצבן'
כן זה מאוד מעצבן
14/07/2013 | 20:03
2
228
וגם אני התרגזתי על זה מאוד בפעמים הראשונות שראיתי את זה, אבל לא מזמן זה הועלה כדיון באחת מקבוצות העיצוב בפייסבוק ואמרו שם דברים נכונים - יש כמה סוגי קהל, לחלקם לא מתאים לוגו מעוצב שהושקעו המון שעות עבודה ויש לו מסר וערך מוסף והמון חשיבה מאחוריו...

וואלה יש אנשים שמספיק להם פונט אריאל ואיזה פרח מעוך ליד והם שמחים עם זה. אז שישלמו 50 ש"ח וחסל.
הם כנראה לא הציבור שצריך מעצב גרפי במלוא המובן.

מצד שני יש הרבה אנשים איכותיים שמאוד מתפלאים כשאני נוקבת במחיר מסוים (ואני לא מתמחרת יקר בכלל, אני רק בתחילת דרכי...) ואני שמה לב שפשוט נושא העיצוב הגרפי בארץ מאוד לא מפותח ולא מקובל כ'מקצוע' בפני עצמו, ממש חושבים שאנחנו סתם מציירים משהו במחשב חצי שעה וזהו..... מאוד מקומם ומתסכל.

הנה תמונה משעשעת אבל נכונה שנתקלתי בה
לצפיה ב-'התמונה הרגה אותי '
התמונה הרגה אותי
16/07/2013 | 00:37
1
128
לדעתי לא משנה איזה מחיר תתני ללקוחות, אפילו שאת בתחילת דרכך, עדיין זה ייראה להם יקר כי הם רגילים לחשוב שעיצוב גרפי זה משהו שאין טעם להשקיע בו או שלא מצדיק את ההשקעה, וזה אכן מרגיז. אין ספק שבחו"ל עיצוב גרפי נתפס כמקצוע יותר "נחשב". אפילו בסרטים ההוליוודיים הגיבורים תמיד עובדים כמעצבים/ או בחברות פרסום או אופנה.
לצפיה ב-'נכון, לצערי.'
נכון, לצערי.
16/07/2013 | 18:47
35
לצפיה ב-'אנחנו ציירים קודם כל.'
אנחנו ציירים קודם כל.
15/07/2013 | 22:27
158
אולי זה יעביר את המסר לכל מי שלא בירר.
והמחיר בהתאם.
או שלא.
לצפיה ב-'קשה לתפוס את זה'
קשה לתפוס את זה
22/07/2013 | 21:26
55
מבחינת השקעה וחשיבה, גם אם אתה אדם זריז, אם כי יצירתיות בכלל לא נמדדת בזמן,
לעשות לוגו רציני איכותי עם בריף ראוי, מקורות השראה, מחקר, במחיר כזה, מבחינת שעות עבודה זה במחיר של 2 ש"ח לשעה....
בן משפחה שלי אומר: פעם המוכשרים היו הולכים לעבוד במקצועות האלה, היום התוכנות "כאילו" מחליפות את היכולת לרשום, העבודה עם מה שנקרא "ידיים טובות"
הכל נעשה אינסטנט ומהיר -
שמעתי ממשהי שעובדת עם מעצבים והיא מתחום כותבי תוכן, " גם הבת שלי בת 12 ועושה דברים נורא יפים בפוטושופ, לא צריך מעצב"      נו?
לצפיה ב-'עוד כתבה בנושא לוגו איכותי לעומת ...'
עוד כתבה בנושא לוגו איכותי לעומת ...
22/07/2013 | 21:43
65
לצפיה ב-'מעבר לחיפה'
מעבר לחיפה
13/07/2013 | 18:01
5
143
היי לכם=]
התקבלתי לויצו ואני גרה ברחובות, מה שאומר שאני מתכוונת לעבור לחיפה.
רציתי לשאול אולי מאנשים שהיו צריכים לעבור לשם או שבמצבי, איפה הכי נוח וכדאי לשכור דירה?
ועוד שאלה: זה אפשרי בשנה הראשונה לעבוד? אפילו 2-3 פעמים בשבוע?
תודה
לצפיה ב-'היתה מישהי אחרת ששאלה מלפני כמה שבועות'
היתה מישהי אחרת ששאלה מלפני כמה שבועות
13/07/2013 | 19:48
1
96
ועניתי לה, תבדקי בהיסטוריה
לצפיה ב-'תודה רבה, עזרת לי=] נתראה'
תודה רבה, עזרת לי=] נתראה
13/07/2013 | 19:58
51
לצפיה ב-'ולגבי העבודה'
ולגבי העבודה
13/07/2013 | 19:51
2
93
בסופי שבוע אפשר לעבוד, בעקרון בשנה הראשונה זה חמישה ימים בשבוע
ובזמן שאת לא בלימודים - את עושה שיעורי בית ללימודים...
מצד שני, אם את ממש טובה בניהול זמנים ולא דחיינית את יכולה לדחוף
עוד כמה שעות של עבודה באחד הימים שהם ימי לימודים גם
זה עניין של אופי ומשמעת עצמית
בהצלחה ונתראה שנה הבאה
לצפיה ב-'לא מצאתי בהיסטוריה'
לא מצאתי בהיסטוריה
13/07/2013 | 20:06
1
58
את זוכרת מה היה נושא התגובה אולי?
לצפיה ב-'זקוקה לעזרה דחופה'
זקוקה לעזרה דחופה
13/07/2013 | 05:17
96
היי,
אני זקוקה לעזרתכם בבקשה.
עשיתי קובץ בפוטושופ בטעות ב-RGB. הוא מיועד להדפסה ולכן הייתי אמורה להתחיל ולעשות אותו ב-CMYK.
הבעיה שנוצרה לי היא שברגע שניסיתי להפוך את הקובץ מ-RGB ל-CMYK צבע אחד(שהוא הצבע העיקרי)השתנה בצורה מאוד משמעותית.
מדובר בצבע ירוק קוד B1ED7C#
ניסיתי למצוא צבעים קרובים ולא הצלחתי, כל הצבעים שניסיתי יצאו ממש דהויים וחסרי צבע לעומת מה שהיה ב-RGB.
ידוע לי שיש מקרים ואין הקבלה ממש בין הצבעים בשני הפורמטים. השאלה שלי היא מה ניתן לעשות, כיצד אפשר להמיר ככל האפשר את הצבע לפורמט הרצוי מ-RGB ל-CMYK שיהיה כמה שיותר קרוב לגוון?
אשמח לתשובה מהירה,
תודה :)
לצפיה ב-'תערוכות בוגרים'
תערוכות בוגרים
11/07/2013 | 00:14
2
86
רוצים להתעדכן לגבי תערוכות הבוגרים במוסדות השונים? זה המקום הנכון.
לצפיה ב-'תערוכת הבוגרים בתקשורת חזותית, תילתן, חיפה '
תערוכת הבוגרים בתקשורת חזותית, תילתן, חיפה
08/07/2013 | 14:24
182
תערוכת הבוגרים של תילתן -המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית חיפה, תפתח 18 ביולי ובה יוצגו כ- 90 עבודות הגמר הכוללות כרזות, גלויות, אריזות ומוצרים, סרטי אנימציה, אתרים ואפליקציות.
נושא התערוכה "מציצים לעיצוב" הציב בפני המעצבים הבוגרים אתגר בחשיפה, יצירת תדמית ומסר בתחום התמחותם. בין הפרויקטים שיוצגו חנות שמוכרת זמן ואחת אחרת שמוכרת אויר, פטנטים מיוחדים לאנשים קטנים, תרופות סבתא שנמכרות דווקא בבית מרקחת כמו כן קמפיין נגד הפלות, שיצרה סטודנטית נכה מלידה שההורים שלה החליטו לתת לה סיכוי, סטודנטית ספורטאית מצטיינת שבחרה למתג את אולימפיאדת הנכים ועוד נושאים בוערים כגון נישואים חד מיניים, תרומות איברים, אהבה, התמודדות עם פולניות וכאלה שרואים רק שחורות.
אתם מוזמנים!!!!!

פתיחה חגיגית 18 ביולי 19:00
ימים ושעות: א'-ה' משעה 08:30 - 20:30 , ו' 08:30 - 13:30
תילתן -מכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית , רחוב העצמאות 65, קמפוס הנמל, חיפה.  www.tiltan.co.il  

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תערוכת הבוגרים 2013 – המדרשה לאמנות'
תערוכת הבוגרים 2013 – המדרשה לאמנות
09/07/2013 | 11:00
93
בית הספר לאמנות - המדרשה במכללה האקדמית בית ברל גאה להציג:

תערוכת בוגרים 2013
            10.7.13 - 24.7.13

התערוכה פתוחה לקהל הרחב.
שעות פתיחת התערוכה: ימים א- ה 20:00-12:00 | יום שישי 12:30-10:00.

סיורים מודרכים יתקיימו מדי יום בשעה 17:30 ובימי שישי בשעה 11:00
(נפגשים ליד מגדל המים במדרשה לאמנות)

זוהי הזדמנות מצוינת לראות ולחוות יצירות אמנות של אמנים צעירים ופורצי דרך.
קהל אוהבי האמנות, התרבות והחינוך מוזמן!
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נחשים וזוחלים ב'
נחשים וזוחלים ב|תפוז|
10/07/2013 | 11:16
2
18
|נחש| לכבוד הקיץ, יתארח היום משעה 20:00 בפורום הורות טבעית,דוד דוד, לוכד נחשים מוסמך וידען בנושא זוחלים, לאירוח שכולו נחשים|!|
דוד ישמח לענות על שאלות לגבי נחשים בטבע בארץ ובחו"ל, נחשים בשבי, גידול נחשים כחיית מחמד, סכנות מנחשים ובטיחות, טיפול בהכשות, מיתוסים על נחשים, עבודת הלוכד ועוד. ניתן לשאול את דוד גם על תחומי העניין האחרים שלו, עכבישנים ועקרבים.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|עפרון| דר' גליה אנקורי, פסיכולוגית קלינית, והד סולודר, מאמן ואיש תיאטרון, הם מפתחי ומנחי סדנאות 'אוצרי' להורים וילדיהם עם הפרעת קשב. השניים יתארחו היום משעה 22:30 בפורום הפרעות קשב ADHD וייעצו בנושא יחסי ילד-הורה. אתם מוזמנים לשאול שאלות|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'בואו לעבוד ב אנשים'
בואו לעבוד ב|תפוז| אנשים
08/07/2013 | 14:08
24
|*| אחראי/ת קשרי קהילות לפורומים
צוות הנהלת הפורומים מחפש אנשי/נשות צוות נוספים/ות לתפקיד מעניין. התפקיד כולל טיפול וקשר עם מנהלי הפורומים (מערך מתנדבים), מענה שוטף לפניות הגולשים, שיווק ויצירת תחרויות ושיתופי פעולה.
סביבת העבודה צעירה, מאתגרת ודינאמית.
דרישות:
* הכרות עם עולם הפורומים הישראלי ? חובה.
* נכונות למשרה מלאה ? חובה.
* יכולת ביטוי ורמת כתיבה גבוהה ? חובה.
* ניסיון של שנתיים בשירות לקוחות - יתרון.
* יחסי אנוש מצויינים, שירותיות גבוהה, כושר שכנוע ואסרטיביות, יצירתיות.
נא לשלוח קורות חיים בצירוף ציפיות שכר למייל forums@tapuz.co.il

|*| מפיק/ה תוכן שיווקי קריאטיבי
דרוש/ה מפיק/ה תוכן שיווקי קריאטיבי/ת במיוחד למשרה מלאה, בעל/ת מוטיבציה גבוהה ואחריות, עם חיבור לעולם האינטרנט והרשתות החברתיות.
ניסיון בכתיבה וקופירייטינג- יתרון.
פרטים נוספים וקו"ח- hadasa@tapuz.co.il

לצפיה ב-'רוצים להושיט יד? סה"ר מחפשת מתנדבים'
רוצים להושיט יד? סה"ר מחפשת מתנדבים
03/07/2013 | 14:03
18
הרשת מלאה בקריאות מצוקה, קריאות של אנשים בודדים שניצלו את חסות האנונימיות כדי לשתף בכאב ובמצוקות שלא היו יכולים לספר במקום אחר. ולא תמיד הקריאה נשמעת, והקול שלהם עלול להחלש ולגווע.
עבור אותם אנשים הקמנו את סיירת סה"ר ? הסיירת היא קבוצת מתנדבים שמשוטטים ברחבי האינטרנט ומחפשים את קריאות המצוקה האלו, פונים אל הגולשת או הגולש ומציעים להם כתובת שבה מתנדבים יקשיבו לכאבם ויתמכו בהם.

ההתנדבות מתבצעת מהבית, וכרוכה בשבעה מפגשי הכשרה מקדימה. ההכשרה הקרובה תיפתח באוגוסט באזור המרכז.

אם אתם מעל גיל 21 ורוצים להתנדב אצלנו ? אנא צרו קשר דרך אתר סה"ר, או במייל, sahar.help@gmail.com.

תודה,

צוות סה"ר
לצפיה ב-'שאלות קטנות ובוערות.'
שאלות קטנות ובוערות.
02/07/2013 | 23:37
49
151
לכאן, תודה. המשך>>
לכאן, תודה.
לצפיה ב-'הפונטייה- זיהוי פונטים וחיות אחרות '
הפונטייה- זיהוי פונטים וחיות אחרות
26/06/2013 | 01:01
9
191
לצפיה ב-'שאלת פונטים'
שאלת פונטים
25/06/2013 | 09:47
3
245
מי יכול להגיד באילו פונטים עשו שימוש בלוגו של שוק יפו בנמל (מצ"ב)?
לצפיה ב-'פונטים של הגילדה'
פונטים של הגילדה
27/06/2013 | 11:26
128
בעברית אלה 37 ו"פלשתינה".
באנגלית/ערבית אני לא יודעת - אבל יכול להיות שזה גם משהו שלהם.
לצפיה ב-'אלו באנגלית'
אלו באנגלית
28/06/2013 | 09:13
1
84
נראים כאלו חינמיים מדהפונט
ואלו בערבית הם בטח גופני מערכת
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
30/06/2013 | 11:08
17
לצפיה ב-'כתב ברייל'
כתב ברייל
24/06/2013 | 18:14
1
95
האם נתקלתם בזה? לקוח רוצה לכתוב משהו בשפה זו
האם יש פונטים לזה?
אשמח למידע בנושא, תודה
לצפיה ב-'יש לפונטביט כתב ברייל וכתב ברייל מנוקד'
יש לפונטביט כתב ברייל וכתב ברייל מנוקד
25/06/2013 | 00:20
84
נדמה לי שלכל אות בכתב ברייל יש את האות המקבילה לה ב-א'-ב' כך שאין מה להסתבך.
לצפיה ב-'זיהוי פונט'
זיהוי פונט
24/06/2013 | 19:13
1
183
תוכלו לעזור לי בזיהוי הפונט בתמונה (ואיך אפשר להשיג אותו חינמי/ או לא) - או משהו מאוד קרוב אליו (עבודה פרטית לא מסחרית)
לצפיה ב-'אלמוני צר של אאא'
אלמוני צר של אאא
24/06/2013 | 20:20
75
לצפיה ב-'זיהוי פונט'
זיהוי פונט
27/06/2013 | 08:32
127
צריך עזרה בזיהוי הפונט שבתמונה. תודה לעוזרים.
לצפיה ב-'אז מה אתם אומרים, יש "מתכון" בדוק ללוגו מנצח?'
אז מה אתם אומרים, יש "מתכון" בדוק ללוגו מנצח?
26/06/2013 | 01:08
1
259
משהו שמצאתי, קראו והפנימו...
לצפיה ב-'תוכן מעולה, אינפוגרפיקה נוראית.'
תוכן מעולה, אינפוגרפיקה נוראית.
03/07/2013 | 21:21
101
בלגן בלגן בלגן.
לצפיה ב-'מתלבטים לגבי מכינה או לימודים? '
מתלבטים לגבי מכינה או לימודים?
22/06/2013 | 20:34
15
111
לצפיה ב-'מכינה לעיצוב?'
מכינה לעיצוב?
21/06/2013 | 10:12
1
164
מישהו פה עשה מכינה בhit מכון טכנולוגי חולון, ויכול להמליץ אי לספר?
תודה רבה :)
לצפיה ב-'עשיתי'
עשיתי
22/06/2013 | 13:33
131
לא ממליצה כלל.
אם המטרה שלך לעבור מכינה מהסוג הזה היא הכנת תיק עבודות ללימודי תואר בתחום, זה לא המקום המתאים.
את לא מקבלת שם יותר מדי הכוונה מהם , הכל מסתכם במשפטים כמו - פשוט תהיי את בעבודות. וכן, לרובם זה לא מספיק ברור.

במהלך השיעורים נלמדים נושאים שונים, נעשית עבודה בכיתה ועבודת בית. בשיעור שלאחר מכן מוצגות העבודות בכיתה ושאר הסטודנטים נותנים ביקורת (שבד"כ מסתכמת ביפה/לא יפה, אהבתי/לא אהבתי) למרות שרוב הסיכויים אין להם הרבה ידע בתחום, דבר שנראה מגוחך בעיני. לאחר מכן המורה (סטודנטית שבדיוק סיימה ללמוד שם) מעבירה ביקורת שנשמעת מעבודה לעבודה אותו דבר.

כמו שאפשר להבין לא אהבתי את המכינה, ועזבתי אחרי 10 שיעורים (מתוך 20) כספי הוחזר באופן יחסי. (ואני לא היחידה.)
לא ממליצה!

היום מסיימת לימודי תעודה ב6B ואני יכולה לומר לך שאני מרוצה מאוד מהניסיון העשיר של המרצים, מצורת הלימוד, התנהלות ורמת השיעורים.  ואם לא לימודי תעודה שם, אז לפחות ממליצה על המכינה של 6B . מעולה ורצינית.

בהצלחה!
לצפיה ב-'זקוקה לעצות :)'
זקוקה לעצות :)
16/06/2013 | 11:11
168
שלום לכולם,
אני שוקלת ללמוד עיצוב תקשורת חזותית במכון הטכנולוגי hit בחולון.
האם מעשהו פה למד שם? או מכיר מישהו שכרגע לומד שם? או לומד שם בעצמו? חח
אשמח לשמוע מה דעתכם על המכללה ומה ידוע לכם עליה.
בנוסף אשמח לשמוע אם למישהו יש ידע או עבר את המכינה שלהם? שגם אותה אני כנראה אעשה לקראת מבחני הקבלה..
האם יש פה מישהו שכבר עוסק בתחום וסיים את לימודיו ויכול לספר לי קצת על העיסוק שלו?
בקיצור אשמח לקרוא על כל מה שעולה בדעתכם להוסיף לי על המקצוע והמקום לימודים, תחפרו תחפרו לי אני זקוקה למידע:)
תודה מראש והמשך יום נפלא לכולם!
לצפיה ב-'מישהו למד בסטודיו 6B?'
מישהו למד בסטודיו 6B?
16/06/2013 | 20:32
1
180
ויכול להמליץ? אני בהתלבטות אם להירשם לשם
לצפיה ב-'אני. נרשמתי לשם במטרה להשלים דברים'
אני. נרשמתי לשם במטרה להשלים דברים
16/06/2013 | 22:24
212
שהיו חסרים לי מלימודים קודמים, ולמען האמת לא הייתי ממליצה. אמנם יש להם שתי מרצות מעולות ומאוד מקצועיות לטעמי, שנהניתי ללמוד אצלן, אבל זה מתגמד לעומת יתר הדברים השליליים... אשמח לפרט יותר במסרים.
לצפיה ב-'ייעוץ קניית תוכנות ללימודים'
ייעוץ קניית תוכנות ללימודים
23/06/2013 | 10:43
1
98
שלום,מקווה שהגעתי למקום הנכון
אני הולכת כנראה להירשם לקורס עיצוב משחקי מחשב ?
נכון להיום חסר לי  התוכנה אילוסטרייטור
אני מתכננת שכבר לאחר, כמה חודשים ראשונים של הקורס ,אחרי שאלמד שם את הידע החסר לי,אוכל
להתחיל לחפש עבודה במשרה מלאה-יש לי כבר תואר בעיצוב
פשוט לצערי חסר לי ידע באילוסטרייטור מה שמונע ממני למצוא עבודה היום

היות ואני רוצה גם לעשות פרוייקטים עצמאים בעתיד
אני שוקלת אם שווה לי לרכוש את החבילה של אדוב
משהוא יודע איך הכי כדי-כי אני לא מוגדרת כסטודנטית- היות והקורס הוא שנה בלבד

תודה
לצפיה ב-'נדמה לי שאין את האפשרות כרגע לרכוש את התוכנות'
נדמה לי שאין את האפשרות כרגע לרכוש את התוכנות
26/06/2013 | 01:06
65
אלא רק להשתמש בשירות הענן שאדובי מציעים. בכל אופן, השאלה היא למה לרכוש חבילה שלמה כשיש לך צורך רק בתוכנה אחת? לא חבל על הכסף?
בכל מקרה, אדובי איפשרו לרכוש את התוכנות במסגרת מחיר לסטודנטים רק למי שנמצא במסלול של שנתיים ומעלה. הם לא כ"כ גמישים בעניין הזה, אבל אני מכירה מישהי שהתעקשה ופנתה אישית ליבואן הרשמי וקיבלה אישור לרכוש במחיר של סטודנט. כך שקצת תושייה וחוצפה ישראלית לא תזיק, ואולי שווה לנסות בכל זאת... אם לא, אז להשתמש בשירות שהם מציעים במחיר מלא, כי אין ברירה אחרת.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
25/06/2013 | 23:33
7
131
הי... נתקלתי בפורום הזה  וחשבתי שאולי אולי תוכלו לעזור לי בהתלבטות בנוגע לעולם העיצוב ותקשורת החזותית.

סיימתי תואר ראשון במדעי הרוח והחברה. תואר מפוזר שאין ממש מה לעשות איתו. כרגע אני בהתלבטויות להיכנס לעולם העיצוב. יש לי המון נסיון בציור ובצילום (לקחתי מספר קורסי) אבל אין לי ממש נסיון על המחשב ואין ספק שאני צריכה ללמוד הרבה...

בעיקרון אני רוצה להיכנס לעיצוב גרפי, אין לי תיק עבודות ואין לי ידע נרחב בתוכנות הנדרשות.

יש לי את האפשרויות הבאות: או תואר ראשון (שוב :() שבשביל זה אני צריכה מכינה או משהו שיעזור לי להכין תיק עבודות... - ואני סוג של מנסה להתחמק מהאופציה הזאת...
או לימודי תואר שני- שהבנתי שיש תואר שני בעיצוב בHIT שנשמע ממש טוב..
או לימודי תעודה

בכל מקרה את השנה הבאה אני אקדיש לצבירת נסיון(כמה שיותר ) ואני עדיין  רוצה לנסות ללמוד לבד  ולהכין תיק עבודות
אבל המצב שלי די בעייתי, אם אני הולכת לכיוון תואר ראשון, זה נורא שוחק גם נפשית וגם כספית- עם כמה שאני רוצה את זה... זה פשוט... לא. מעבר דירה יחד עם שכל+מחייה בימינו ל3 שנים נוספות זאת החלטה לא פשוטה.
אם אני הולכת לתואר שני- בגלל שהתואר הראשון שלי אפילו לא בכיוון, זה לא די מוזר ? במציאת עבודה למשל... הסיכויים לקבל עבודה כשיש לי תואר שני ביד ובקושי נסיון די פועל לרעתי.
בנוגע לתעודה- פשוט מקבלים תעודה, השאלה אם מוצאים עם תעודה עבודה בתחום, איך זה נחשב בתחום? או שעדיף תואר?

אתם בטוח מבינים יותר ממני אני אשמח להכוונה, המלצות.. כל דבר.

עדיין לא דיברתי או התייעצתי עם שום מוסד כלשהו  כמובן התהליך שאני עוברת עכשיו הוא מאוד התחלתי, אני פשוט רוצה לדעת לאיזה כיוון כדאי ללכת.

לצפיה ב-'בואי נעשה סדר בדברים '
בואי נעשה סדר בדברים
26/06/2013 | 00:57
6
169
בשביל תואר שני בעיצוב, צריך, אם איני טועה, תואר ראשון בעיצוב. זה בדיוק כמו שמישהו יסיים תואר ראשון בארכיאולוגיה וירצה ללכת ללמוד תואר שני במשפטים...
הבנתי שכן יש לך רקע באומנות וצילום, וזה כמובן יתרון במידה ותחליטי ללמוד עיצוב גרפי, כי זה יקל עליך בהרבה מאוד דברים, אבל אין צורך בהכרח לדעת תוכנות, בוודאי לא לפני שהתחלת ללמוד בפועל. מה כן חשוב שיהיה לך? רצון ושאיפה לעבוד בתחום, וזיקה לתחום העיצוב כמובן, וזיקה לעיצוב כן אפשר לראות בעבודות שתכיני.
אם את לא לגמרי סגורה על זה, ולמרות שיש היום אפשרות למלגות וסיוע, תואר ראשון זו לא האופציה היחידה. יש גם מסלולים של לימודי תעודה ויש קורסים קצרים (שאותם צריך לקחת טיפה בערבון מוגבל כי כבר כבר אפשר ללמוד בקורס קצר?).
בנוסף, אם סיימת תואר במדעי הרוח והחברה, נדמה לי שלאוניברסיטה הפתוחה יש תוכנית השלמה לתואר של תקשורת ומדעי הרוח, ואז זה נותן לך קורסים בודדים שקשורים לתחום העיצוב ותולדות האומנות, אבל לדעתי זה מסלול שהוא פחות מקיף מהסיבה שהדגש הוא על מדעי הרוח וקצת פחות על הפן העיצובי. שווה לך לברר מול האוניברסיטה הפתוחה, שם יוכלו לתת לך מידע מדוייק יותר.

לגבי תעודה- הדעות חלוקות לגבי זה. יש מי שיגיד לך שאין כמו 4 שנים בשנקר/ בצלאל כדי להשתפשף, ויש מי שיגיד לך שעדיף להשקיע את הזמן בתוכנית ממוקדת שתקדם אותך מקצועית בזמן יחסית קצר. כפי שכתבת- המשמעות של תואר היא התחייבות לאורך זמן והשקעה כספית לא מעטה. בכל אופן, למרות שבמרבית המקומות מבקשים בוגרים של מוסד מוכר, מעסיקים לרוב לא מבקשים תעודה ולא דורשים לראות אותה, כך שלטעמי כל עוד את מרגישה שתוכנית הלימודים מקנה לך ידע וכלים וכל עוד את מעצבת מוכשרת, נקודת הפתיחה שלך תהיה טובה בלי שום קשר למקום בו למדת.

מקווה שעזרתי קצת. שיהיה המון בהצלחה!
לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
26/06/2013 | 01:56
1
108
אז כדי לעשות תואר שני בעיצוב התואר הראשון שלך יכול להיות גם מפילוסופיה..  כמובן שיש העדפות לקבל בוגרי תואר ראשון מתחום העיצוב אבל דרוש תואר ראשון מכל מוסד  אקדמאי ומממוצע מעל 85.

*במסגרת התואר לקחתי קורס שנתי של תולדות האומנות אבל לא נראה לי שזה יעזור לי במשהו..

אין בי כל כך רצון לקחת קורס מזורז, תעודה נשמעת לי האופציה הכי סבירה לאין לי בעיה להשקיע בזה עוד שנתיים.

השאלה- למי שעובד ומכיר את שוק העבודה... האם באמת מעסיקים אנשים עם תעודה? (תכלס, האם זה מספיק? ) והניסיון והתיק הוא מה שקובע או שבאמת יש רצון מובהק בוגרי לבוגרי תואר ראשון בעיצוב?

יש פה מישהו שעשה תעודה ועובד בתחום יוכל לייעץ לי?

תודה על התשובה..:)
לצפיה ב-'יכול להיות שאני טועה לגבי תנאי הקבלה, '
יכול להיות שאני טועה לגבי תנאי הקבלה,
26/06/2013 | 11:16
116
לכן מומלץ לבדוק זאת מול המוסדות הרלוונטיים. אני למדתי לימודי תעודה של שנתיים+ שנה של פרוייקט גמר ואז השלמתי קורסים בודדים במכללה אחרת. כרגע אני עובדת כפרילנסרית, מבחירה שלי. אם הכוונה שלך להיות בסופו של דבר עובדת שכירה, אז כן- הרבה מעסיקים לא טורחים להעיף מבט בתיק העבודות שלך אם אין לך תואר משנקר/ בצלאל (ולטעמי האישית זו אפליה די מעצבנת, כי מעצבים מעולים צומחים גם במקומות אחרים, כמו מנשר, ויצ"ו חיפה, מכון אבני ודומיהם), אלא אם כן מדובר במשהו יוצא דופן ואלא אם כן יש לך מספיק מרפקים ויוזמה לדחוף את עצמך קדימה ולייחצן את עצמך. גם קשרים תמיד עוזרים כמובן.

לצפיה ב-'וגם'
וגם
26/06/2013 | 02:05
81
וגם- מישהו פה עשה תואר שני בעיצוב?  
בנוסף לעובדה כי התואר הראשון לא קשור הרבה חברים  שלי מתקשים למצוא עבודה אחרי שקפצו על תואר שני בגלל שהם "אובר קווליפייד"....

צריך לחשוב על זה...אוף...
לצפיה ב-'וגם... סתם כי זה מצחיק'
וגם... סתם כי זה מצחיק
26/06/2013 | 02:08
2
92
מי שלמד ארכיאולוגיה עם ממוצע מספיק טוב יכול גם ללמוד תואר שני בכלכלה... זה כל הקטע בתואר שני
לצפיה ב-'אם הייתי במקומך'
אם הייתי במקומך
26/06/2013 | 21:41
1
84
בכל מקרה לא הייתי הולכת על תואר שני בעיצוב- אם את כבר הולכת על תואר, עדיף לך תואר ראשון כי אין לך את הידע הבסיסי וצורת החשיבה של מעצבת.
תחשבי על זה שישבו איתך בכיתה אנשים מנוסים שלעומתם את תהי ברמה של סטודנט שעדיין לא התחיל שנה א' לתואר ראשון בעיצוב... (אין לך ידע טכני בתכנות- שזה החלק הכי קל ומהיר ללמידה, חשיבה על קונספט, עמידה בבריף, הבנה בטיפוגרפיה, העברת מסר, איור וכד').
בתור מי שלומדת לתואר, לטעמי שנתיים זה זמן מועט מדי - גם אחרי ארבע שנים אני מרגישה שיש עוד המון מה ללמוד... אבל זה תלוי באמת אם את מוכנה להשקיע בתואר (כולל תהליך הקבלה) מבחינת זמן, כסף, לחץ וחוסר חיים (אבל עדיין זה שווה כל שנייה של סבל ;).
לצפיה ב-'בארץ אין כל כך קשר'
בארץ אין כל כך קשר
28/06/2013 | 09:20
90
בין התואר השני בעיצוב לתואר ראשון ולעיצוב גרפי בכלל.
בדרך כלל מדובר בתארים כלליים יותר של ״ניהול עיצוב״ או תיאוריה שכוללים בתוכם גם תחומים אחרים מעולם העיצוב או בכלל לא.
הלימודים הם לא במתכונת המוכרת של לימודי תואר ראשון בעיצוב (יותר תיאוריה) ולכן לניסיון של חברייך לכיתה לא בהרכח יהיה יתרון.
אם את רוצה תואר בעיצוב גרפי פרופר הפיתרון היחיד עדיין נשאר רק חו״ל ושם מן הסתם כן תצטרכי תואר ראשון בעיצוב כדי לנסות להתקבל.

אם רוצה ללמוד עיצוב בכדי לעבוד בזה. כדאי לך אולי ללכת על תואר ראשון (אם כי תנאי הקבלה יהיו קשים יותר). אם את הולכת על תואר שני יותר בשביל התעודה והבונוסים שהיא נותנת (כמו תוספת לשכר וכו׳) אז כדאי לך ללכת על תואר שני כמובן.

לגבי מסלול של שנתיים נראה לי כיום מנשר הם הבחירה הטובה ביותר. יצאו משם כמה בוגרים מצויינים.
ואם ארבע שנים שווה לשאוף לבצלאל. אין מה לעשות הם עדיין הטובים ביותר.
לצפיה ב-'הודעות של תפוז נמצאות כאן. '
הודעות של תפוז נמצאות כאן.
25/06/2013 | 00:21
4
18
למקרה שמישהו יחפש אותן...
לצפיה ב-'חוגגים עשור לבלוגיה'
|שי|חוגגים עשור לבלוגיה|בלון|
24/06/2013 | 16:08
8
חוגגים עשור לבלוגיה בהקרנה חגיגית של הלהיט הגדול של הקיץ "לצוד פילים" בנוכחות במאי הסרט, יוצר הבורר, רשף לוי|כתר|

|אקשן| שלושה זקנים וילד, מוצאים עצמם תקועים ביחד בבית אבות בירושלים, ולמרות השוני בינהם, יש דבר אחד שבכל זאת מאחד אותם - הם רוצים לשדוד בנק ביחד. הם רוצים לנקום בממסד שלא משלם פיצויים לילד על מות אביו, רק כי ככה כתוב באותיות הקטנות. והם רוצים את הכסף כדי להגשים חלום אחד אחרון של כל אחד מהם.

אם אתם בעלי בלוג בתפוז, אתם מוזמנים לבוא לחגוג איתנו בהקרנה מיוחדת וחגיגית.

לפרטים והרשמה
לצפיה ב-'נפתח פורום לסדרה "פצועים בראש"'
|*|נפתח פורום לסדרה "פצועים בראש"
23/06/2013 | 17:52
7
יוצרי הסדרה האהובה, עספור, חוזרים בסדרה חדשה שבמרכזה עומדים יקי וסער, שני חברים שאירוע מעברם מעמיד אותם במסלול התנגשות מסוכן אחד מול השני.
אתם מוזמנים לפורום הסדרה פצועים בראש לדבר על הסדרה שהולכת לרתק אתכם למסך בקיץ הקרוב

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'באים לסרט מגודלים 2!'
|אקשן|באים לסרט מגודלים 2!
23/06/2013 | 12:03
10
גרים בצפון? מתחשק לכם לראות סרט קורע? פנו לכם את הערב, הכינו את הבייביסיטר ובואו לסרט שכולו הנאה אחת גדולה.
|שמש|באווירת חופשת הקיץ אנו מזמינים אתכם להקרנה של הסרט "מגודלים 2" סרט ההמשך ללהיט הגדול!

|אקשן| לני (אדם סנדלר) ומשפחתו חוזרים לעיר הקטנה שבה הוא וחבריו גדלו. הפעם, המבוגרים הם אלה שלומדים לקח מהילדים, ביום הידוע לשמצה בכל ההפתעות שהוא מביא אתו: היום האחרון של בית הספר.

לפרטים והרשמה
לצפיה ב-'בואו לעבוד בתפוז אנשים'
בואו לעבוד בתפוז|תפוז| אנשים
25/06/2013 | 10:28
14
|!| דרוש/ה מנהל/ת אשכול פורומים למחלקת הקהילות.

התפקיד כולל מענה לפניות הגולשים, עבודה מול מנהלי הפורומים, אחריות על קידום ושיווק הפורומים, ייזום וטיפוח שיתופי פעולה.
התפקיד מגוון ומאתגר, בסביבה צעירה ודינאמית.

דרישות: היכרות עם עולם האינטרנט, הבלוגים והפורומים הישראלי, יכולת התבטאות גבוהה בכתב ובע"פ, יחסי אנוש מעולים, שירותיות גבוהה, יכולת עבודה עצמאית, יצירתיות, כושר שכנוע.

ניסיון בעולם שירות לקוחות - יתרון.
המשרה היא משרה מלאה ממשרדי החברה בבני ברק.

רוצים להגיש מועמדות למשרה? שלחו קורות חיים לכתובת forums@tapuz.co.il.

|*| המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.
|*| נא לציין ציפיות שכר בקורות חיים.
לצפיה ב-'מדריך לפוטושופ - איך לשמור תמונה עם רקע שקוף?'
מדריך לפוטושופ - איך לשמור תמונה עם רקע שקוף?
24/06/2013 | 14:42
61
היי כולם  

העלתי ליוטיוב מדריך וידאו בעברית לפוטושופ בנושא:

"איך לשמור תמונה עם רקע שקוף?"

(איך לשמור לוגו, חתימה, תמונה, אלמנט גרפי לאתר ועוד כקובץ עם רקע שקוף)

הקישור למדריך (ביוטיוב) מצורף למטה...
מוזמנים להציץ . . . מקווה שהמדריך יהיה לעזר..
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'עבודה, הצעות עבודה והתלבטויות בנוגע לתעסוקה'
עבודה, הצעות עבודה והתלבטויות בנוגע לתעסוקה
22/06/2013 | 20:33
23
180
שרשרו לכאן, תודה.
לצפיה ב-'התייעצות לגבי הצעת עבודה'
התייעצות לגבי הצעת עבודה
22/06/2013 | 15:04
142
שלום לכולם,
קיבלתי הצעת עבודה באיור מלקוח שהוא בעל חברת משלוחים.
הלקוח ביקש כ10 ציורים שבהם מופיעות שתי דמויות בדו שיח, שכביכול מפרסם את העסק. מדובר בציורים שלא אמורים להיות מאוד מורכבים (פורמט A4 ורובם יודפסו על פליירים וחולצות) אבל בכל זאת דורשים כ3-4 שעות עבודה על כל אחד. מכיוון שאני עדיין סטודנטית אני לא ממש יודעת כמה נהוג לקחת על עבודה כזאת, אבל תימחרתי לפי שעות ואמרתי לו שזה סדר גודל של 30 ש"ח לשעה, כלומר - 120 שקלים לציור (אני יודעת שזה ממש מעט) והוא אמר לי שזה יקר לו ושאני "אעשה לו מחיר", כלומר - 100 שקלים לציור.

בעיקרון, אמרתי לו שאני אנסה לעשות ציור אחד ואז נראה, אבל ככול שאני חושבת על זה עכשיו, יצאתי מהשיחה בתחושה של בן אדם שלא בדיוק יודע מה הוא רוצה, הוא הסביר לי באופן כללי את הרעיון אבל אין שום דבר כתוב, והכל הרגשה של "קבלנות" כזאת של "את עובדת בשבילי ואני אגיד לך מה לעשות", ובגלל שאני סטודנטית אז מבחינתו אפשר עדיין להוריד במחיר של כל עבודה.

אני לא בטוחה לגבי שום דבר מבחינת תמחור, אני לא יודעת כמה זה משנה העובדה שאני סטודנטית כי בעוד שאני לא עוסקת באיור בתחום המקצועי, יש לי עבודות שלי ואני ממש מקפידה על איכות אבל זה מרגיש לי כאילו לעשות עבודה כזאת, במחיר הזה ומול בן אדם שמבחינתו אומר לי "לא אכפת לי מה יהיה העיקר שזה ייראה יפה" יהיה פתח למלכודת שאני לא אצא ממנה. הרי כל שניה הוא יכול לשנות את דעתו ואני לא בטוחה שהוא גם מודע לכך שצריך לחתום על חוזה. וגם המחיר ממש לא מכבד את העבודה.

אשמח לדעתכם ואם תוכלו גם לשתף אותי לגבי תמחור של עבודות. האם פר-ציור\עבודה או פר-שעה.

תודה מראש :)
לצפיה ב-'תיק עבודות לעולם האמיתי'
תיק עבודות לעולם האמיתי
19/06/2013 | 18:05
4
278
היי

אני מסיימת תואר ראשון השנה ומתחילה בימים אלו לחפש עבודה.
לא למדתי עיצוב, אלא תקשורת דיגיטלית בספיר ולפני כן אנימציה ב-IAC. בין לבין עבדתי בתור ביצועיסטית ועשיתי דברים בשביל הכיף שלי, כך שהתגבש לי תיק עבודות. הבעיה היא שתיק העבודות שלי אמנם מגוון, אבל ברמה של קצת מכל דבר וזה לא מתפרש כמספיק בשביל שום תחום. לפחות זו התחושה שלי, אחרי ששאלו אותי "אם יש לי עוד דברים של עיצוב" בשני ראיונות.

השאלה היא מה עושים? להתביית על תחום ולהוסיף עוד דברים? לחפש שוב עבודה בתור ביצועיסטית ולרדת מענן העיצוב כרגע?

אגב, אני מודעת לכך שאולי זו רק פרנויית סוף תואר, אבל דעה אובייקטיבית זה תמיד טוב.
אז זה תיק העבודות שלי ואשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

תודה ויום נפלא
לצפיה ב-'יש לך תיק עבודות מאד יפה'
יש לך תיק עבודות מאד יפה
20/06/2013 | 09:51
1
174
אבל מה זה "עוד דברים של עיצוב"? הכל פה זה עיצוב... אם את מעוניינת בתחום עיצוב ספציפי תשקיעי בו במיוחד בתיק העבודות ואני בטוחה שיהיה בסדר. כמו בכל דבר- אם מעוניינים להגיע לתחום ספציפי כדאי להציג יכולות בעיקר בו כי זה מה שיעניין את המראיינים/בוחנים.
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
22/06/2013 | 06:42
133
חיים כאומן שכיר מתחלקים לשתי פאזות, לפחות לדעתי ובשבילי:
או שאני עובד במקום כלשהו,
או שאני במצב שיפור עצמי *כדי* להיות מספיק טוב כדי לעבוד איפה שאני רוצה.

אין מצב שאני לא עובד וגם לא מייצר עבודות חדשות לתיק עבודות.  אם התיק עבודות שלך לא מספיק טוב, והוא לא, כי המראיינים אומרים לך את זה, ואת לא מצליחה להשיג איתו עבודה, אז אל תפסיקי ליצור עבודות חדשות ולהשתפר.  התשובה היא כמובן להתביית על תחום ולקרוע תתחת.  אין סיבה הגיונית שיעבור שבוע שלם בלי עבודה חדשה שנכנסת לתיק עבודות ומעיפה עבודה פחות טובה ממקומה שם.
לצפיה ב-'העבודות יפות מאוד האתר פחות'
העבודות יפות מאוד האתר פחות
23/06/2013 | 12:18
107
בקצרה,
-  נראה אתר טמפלט למרות שזה לא (זה לא מהווה חיסרון קריטי כרגע, כי רוב המועמדים עובדים עם סגנון כזה) - השאלה אם איכשהו טיפה לאזן בין הרמה של הלוגו והעבודות לרמה של האתר
-  אין סדר בתוכן (אתה לוחץ על עבודה ומנחש אם זה 3D, אתר, או איור בלי שום סדר) - מומלץ להוסיף קט' (איור, 3D, אתרים, שונות וכו').  
-  תפריט שמאלי לא בא איתך (משמע שאתה גולל למטה, וצריך לעלות למעלה כדי לעבור עמוד) ----------------
-  בדף הבית. שם העבודה BOLD, תוכנה - REGULAR
-  מייל צריך להיות במקום בולט לא ברמה של לחפש את זה באתר (גם ככה לא עשית לשונית "צור קשר"). כרגע שלפחות ייראה באודות כ-URL + לחיץ .

לגבי "חסר עבודות":
"זה מה שיש לי כרגע, התחום הזה מעניין אותי, יש לי מוטיבציה ואני מאמינה שאוכל וללמוד להראות את היכולות שלי" - ניסוח חירטוטי כלשהו. לא להתנצל בראיון על זה ש"חסרות עבודות" או להרגיש עם זה לא בנח. תאמיני בזה כי זה מקלקל שמציגים את זה כמשהו רע.

חסר:
אינדיזיין לחלוטין (אם מעסיק מחפש. קשה להבין מהתיק שזו יכולת שקיימת. נגיד מגזין/כ.ביקור/מודעה או משהו....אם אין אז אין ראה קט' מעל :) )
לצפיה ב-'בהחלט יש פוטנציאל'
בהחלט יש פוטנציאל
10/07/2013 | 19:29
34
לדעתי מה שהם התכוונו בזה ש"אין הרבה עיצוב" זה שבעיקר אנחנו רואים בפורטפוליו שלך עבודות איור ותלת וכדומה ולא מיתוג ועיצוב אתרים. אמנם העבודות תלת מרשימות, אבל זה כנראה לא מספיק..
אולי שווה לעשות כמה עבודות כאלה לחברים/משפחה וכו' כדי להעשיר את הפורטפוליו

בקשר ללוגואים שיש לך שם - הם לא מעניינים מספיק. אני ממליץ לך להזמין מAMAZON.COM ספר לוגואים חדש (los logos 6 למשל) ולקבל השראה ללוגואים חדשניים ומגניבים

לצפיה ב-'תקראו את המסר עד הסוף'
תקראו את המסר עד הסוף
21/06/2013 | 17:16
129
שלום חברים
אנחנו לא מחפשים עובדים שכירים
נא לא לשלוח לנו קורות חיים

אנחנו מחפשים מעצב/ת גרפי פרילנסר עם חשבוניות
אנחנו חברה לייעוץ שיווקי ומעוניינים לשלב את המעצב/ת בפרויקטים שיווקיים

נא לפנות אלי בצירוף קישור לתיק עבודות
למייל yl@romylaron.com

רק פניות רלוונטיות יקבלו התייחסות
תודה
יפתח לרון
רומי לרון - ייעוץ שיווקי
לצפיה ב-'דרוש/ה מעצב/ת פרילנסר'
דרוש/ה מעצב/ת פרילנסר
23/06/2013 | 17:16
104
שלום חברים
אנחנו לא מחפשים עובדים שכירים
נא לא לשלוח לנו קורות חיים

אנחנו מחפשים מעצב/ת גרפי פרילנסר עם חשבוניות
אנחנו חברה לייעוץ שיווקי ומעוניינים לשלב את המעצב/ת בפרויקטים שיווקיים

נא לפנות אלי בצירוף קישור לתיק עבודות
למייל yl@romylaron.com

רק פניות רלוונטיות יקבלו התייחסות
תודה
יפתח לרון
רומי לרון - ייעוץ שיווקי
לצפיה ב-'UI המלצה על תחום במגמת עלייה '
UI המלצה על תחום במגמת עלייה
25/06/2013 | 19:15
81
עיצוב UX/UI. תחום במגמת עלייה די מובנת, בעיקר בגלל שוק הסלולר  (להעשרה: העיצוב, בניית האייקונים וכו' פרופר בתוכנה X נקרא GUI)

יש כרגע באלג'ובס - 60 משרות בתחום (בשביל האומדן: גרפיקאי/ביצועיסט (190 משרות), עיצוב לאינטרנט (96)), משמע ש-60 זה לא מעט בכלל....ומאמין שזה יעלה עם הזמן (כמו שעולה הצורך במפתחים לסלולר למשל).
מעבר לשוק העבודה זה אחלה ידע לפרוייקטים עצמאיים ומימוש רעיונות לאפליקציות וכאלו.

אפשר ללמוד כמו כל דבר: ספרות, קורסים, ובטח גם בתואר ראשון בעיצוב לאט לאט זה ייכנס ברמת קורסים או כהתמחות (אין לי מושג איפה זה עומד כרגע).
===========================================================
למי שמחפש עזרה בחיפוש ספר. הספרים ממה ששמתי לב מתחלקים ל-4 דגשים (חלק משלבים):
1)התיאוריה מאחורי (התהליך, החשיבה וכו'...ברמה כללית - למפתחים/מעצבים/פסיכולוגים/מנהלי שיווק וכו')
2)עקרונות עיצוב
3)DESIGN PATTERNS (למשל תפריט טאבים, תפריט רשימה, גלרייה וכו', אלו תבניות) - מה, למה ומתי.
4)STUDY CASE (מקרה. ולומדים ממנו)

בתחומים:
1)סמארטפון/טאבלט. 2)UI בכללי (עם דוגמאות מ-WEB, סלולר, תוכנה וכו')
לצפיה ב-'חיפוש עבודה ותיק עבודות'
חיפוש עבודה ותיק עבודות
27/06/2013 | 20:47
7
79
היי,
אני מחפשת עבודה בעיצוב ואיור זמן רב, סיימתי את הלימודים בעיצוב לפרינט לפני מספר חודשים.
יש לי תיק עבודות שמציג את העבודות מהלימודים(שאעדיף כרגע לא לחשוף כאן) שכולל עבודות מכל הסוגים, כולל איורים ואנימציות שאותם למדתי באופן עצמאי בלבד.
במהלך הלימודים עבדתי בתחום העיצוב לאינטרנט ועזבתי די מהר כי השכר היה נמוך מאוד.  מאז לא מצאתי עבודה. נראה שרוב המשרות המבוקשות קשורות לעיצוב ממשק משתמש או אפליקציות וחלק מהם כוללות אנימציה ואיור, או דורשות נסיון של שנים רבות.
הגעתי למסקנה שההצעות שיתאימו לי יותר יכללו איור ואנימצית דו מימד למשחקים ולאפליקציות למרות שזה לא תחום ההתמקצעות שלי. האם בכלל יש לי סיכוי למצוא עבודה בזה ללא נסיון או תעודה בתחום? ו איך לכוון לתחום הזה? האם תיק העבודות שלי צריך להתמקד רק בעבודות בתחום הזה שאותם כניראה אצטרך ליצור איכשהו? או שאפשר שהן יתפרשו גם על תחומים כמו פרינט ומיתוג וכאלה? תודה.
לצפיה ב-'קשה לייעץ בלי לראות את התיק'
קשה לייעץ בלי לראות את התיק
28/06/2013 | 09:30
6
67
והעובדה שאת חושששת להראות אותו פה אומרת משהו עליו.
תיק עבודות הוא דבר שאת צריכה להיות גאה בו ולהראות אותו ללא חשש.
אין סיבה לא ל״לדחוף״ אותו לכל מקום אפשרי לכי תדעי איפה מסתובבים מעסיקים פוטנציאלים טובים (למרות שפה הסיכוי נמוך).

בכל מקרה לא כל התיק חייב להראות עבודות מהתחום אליו את רוצה ללכת. אבל הליבה שלו או חלקו העיקרי כן.
לצפיה ב-'אין קשר בין ערך התיק לבין פרסומו כאן...'
אין קשר בין ערך התיק לבין פרסומו כאן...
28/06/2013 | 13:44
1
48
אני לא אוהבת לפרסם בפורומים, אבל אין לי בעיה להעביר בהודעה אם אפשרי.
בעקרון שיניתי את כל האתר מאתמול...בתקווה שאולי זה קצת יעזור.
לצפיה ב-'דווקא יש קשר אבל מעבר לזה'
דווקא יש קשר אבל מעבר לזה
08/07/2013 | 11:24
25
את כותבת שאת מחפשת זמן רב ללא הצלחה.
כנראה שיש איזו בעיה בתיק או באיך שאת מציגה אותו.
בלי לראות את התיק קשה יהיה לעלות על הבעיה.
את מוזמנת בכיף להעביר אותו בהודעה ואשמח לייעץ.
לצפיה ב-'יש אנשים שלא חושפים את תיק העבודות'
יש אנשים שלא חושפים את תיק העבודות
03/07/2013 | 11:08
3
58
כדי שלא יגנבו להם רעיונות או עבודות. זה לא בהכרח אומר שתיק העבודות שלהם לא טוב.
כבר יצא שהעליתי לרשת עבודה עם צילומים שלי, ומישהי השתמשה בה ולקחה תמונה שצילמתי לטובת פרסומת של העסק שלה, בלי ממש לשאול אותי.
תבעתי אותה בתביעות קטנות וניצחתי, אגב.
לצפיה ב-'וואו כל הכבוד'
וואו כל הכבוד
07/07/2013 | 11:00
17
לצפיה ב-'נו באמת - מפחד שיגנבו להם?'
נו באמת - מפחד שיגנבו להם?
08/07/2013 | 11:27
1
34
זאת סיבה מספיק טובה להימנע מפרסום אפשרי בפני מעסיקים פוטנציאלים?
וכמו שאמרת - אם אכן גנבו תמיד אפשר לפנות לבית משפט.
אם כי נשמע לי קצת מוזר שפנית לבית משפט לתביעות קטנות שעד כמה שידוע לי עניינים של זכויות יוצרים לא נידונים בו.
לצפיה ב-'להראות לך גם התיק עצמו כדי להוכיח? '
להראות לך גם התיק עצמו כדי להוכיח?
08/07/2013 | 12:39
22
לצפיה ב-'ראיון עבודה במשרד מיתוג'
ראיון עבודה במשרד מיתוג
28/06/2013 | 01:17
1
103
מה מביאים איך מביאים מה עושים?
ראיון עבודה במשרד יחסית מפורסם להתמחות בקיץ (לסטודנטים). התבקשתי לשלוח במייל מס' עבודות להתרשמות, ולהגיע לראיון.
להביא לפטופ? דיסקאוןדי להראות? משהו מודפס? כל העבודות הן עבודות מהשנים האחרונות בתור סטודנטית (יש ספרים, כרזות, אריזות - כל אחד בפורמט שונה).
מה מקובל בשוק?

תודה מראש..
לצפיה ב-'הצעה'
הצעה
28/06/2013 | 09:27
75
אם יש לך אתר לינק יכול להספיק.
אם לא פידיאף עם עבודות (כדאי בכל מקרה גם כגיבוי לאתר אם במקרה האינטרנט אצלם נפל).
אם יש לך כוח וכסף יכול להיות טוב להדפיס כמה עבודות + קורות חיים לכרוך אותן יפה בספירלה ולהשאיר את זה שם בסיום הראיון.
לפטופ לא הייתי מביא. כבד ומסורבל.

כדאי לנסות להציג את העבודות בפורמ אחיד. ליצור איזה טמפלט של שקופית מצגת עם כותרת קבועה שבה מתואר מה רואים+ עמוד שער שבו כתוב ״השם שלך ועבודות 2012-2013. ואז למקם את כל הדברים על הפורמט הזה.
A3 שוכב הוא פורמט שמצאתי מאוד נוח לדברים כאלו. ואחכ גם אין בעיה להדפיס את זה על a4 אם רוצים.
לצפיה ב-'שאלה לגבי קורות החיים...'
שאלה לגבי קורות החיים...
29/06/2013 | 19:50
1
58
אם אין לי נסיון רב אלא במקצוע אחר מעיצוב, כולל השכלה במקצוע אחר, האם לציין אותם ברזומה? או שלהשאיר מצומצם וממוקד...תודה
לצפיה ב-'אין תשובה אחת...לדעתי אפשר'
אין תשובה אחת...לדעתי אפשר
02/07/2013 | 05:47
43
עדיף שידעו על עבודות קודמות (אחרי שיש ניסיון תמיד אפשר לצמצם). השאלה הראשונה בראיון זה "מה עשית לפני", זה כן משהו שבוחנים. גם אם זה שמירה, טלמרקטינג, חנות בגדים או לא משנה מה. זה יכול להעיד על יציבות תעסוקתית, ויכולת להתמודד עם מסגרות, יעדים וכו' - זה דבר חשוב מאוד למעסיקים. וגם לחברות השמה ד"א.

לגבי השכלה. תואר או הנדסאי לציין מן הסתם. לימודי תעודה וקורסים למיניהם תלוי. הייתי בכל מקרה מציין את הכותרת הראשית של ההשכלה מהמקצוע האחר אם לדעתך זה מעיד על יכולות (תעודה מוסמכת כלשהי). כל דבר מעבר תשקול.

לצפיה ב-'פרילנס,פנויה לקחת עבודה'
פרילנס,פנויה לקחת עבודה
03/07/2013 | 07:49
52
שלום
שמי הגר
אני אנימטורית במקצועי,מתוקף מקצועי אני גם גולשת לעיצוב ,תלת ורנדר

תיק עבודות:

http://hagaredri.blogspot.fr/

הוא קצת ישן ולא מעודכן אבל מספק לכרגע
אני כרגע סטודנטית בבית ספר לאנימציה בצרפת,סיימתי את שנתי השניה,עדיין לא עדכנתי עבודות בתיק
יש סרט גמר(שעדיין לא ברשת)...שהסתיים לפני יומיים ולכן התפניתי לפרילנס

מחפשת פרילנס או כל דבר שיכנס ביולי אוגוסט
מחירים ידידותיים למשתמש,ואם יש פקטור זמן או הפרוייקט גדול ושאפתני יש לי עוד כמה אנשים שעובדים איתי
יש לנו ביחד גם נסיון עם פרוייקטים של פרסונל אדס,ואוגמנטד
ריל של האנשים שעובדים איתי לפרוייקטים גדולים יותר:

https://vimeo.com/67285627

ניתן ליצור איתי קשר במייל:

hagar.edri@gmail.com

תודה
לצפיה ב-'לורם איפסום בתיק עבודות ?'
לורם איפסום בתיק עבודות ?
03/07/2013 | 23:10
36
מעצבים הארץ נוהגים לשים עיצובים עם לורם איפסום של טקסט רץ ?

מצד אחד כשאתה רואה משהו כתוב זה כן נותן בנפיט קטן לעבודה ומאשר ג'יבריש, אבל מצד שני לכתוב תוכן מבזבז הרבה אנרגיות וזמן.

מה אומרים ?
לצפיה ב-'שאלות מטיילות'
שאלות מטיילות
22/06/2013 | 20:35
9
24
לצפיה ב-'הדבקת תמונה על תמונה באופן מדוייק'
הדבקת תמונה על תמונה באופן מדוייק
22/06/2013 | 09:22
62
היי, אשמח אם מישהו יכול לתזכר אותי אייך מדביקים תמונה על תמונה באופן מדוייק בפוטושופ CS6?
כלומר אני צריכה שתי תמונות אחת על השניה בצורה מדוייקת לצורך ריטוש ביוטי
לצפיה ב-'מישהו צריך תמונות מ istock?'
מישהו צריך תמונות מ istock?
21/06/2013 | 19:59
58
מישהו פעם ביקש ממני שכחתי מי
אם מישהו צריך תמונות מהאתרים
istock,shutterstock או depositphotos
שיגיב פה אילו תמונות או שישלח מסר
לצפיה ב-'תוכנה לעיצוב אלבום דיגיטלי'
תוכנה לעיצוב אלבום דיגיטלי
19/06/2013 | 15:36
2
73
אני שוקלת להתחיל לעצב אלבומים דיגיטליים. שמתי לב שהתוכנה הכי מתאימה היא: dg foto art
האם גם אתם ממליצים עליה?
אשמח אם תקשרו אותי למי שמשווק אותה על מנת שאוכל לברר עלויות רכישה
בנוסף, אשמח לכל מידע אחר בנושא כמו בתי דפוס להדפסת האלבומים, קישורים לרכישת רקעים ועוד...
אני גרה בנתניה ולכן רצוי בתי דפוס באזור
תודה
לצפיה ב-'אולי כדאי לשאול בפורום אחר?'
אולי כדאי לשאול בפורום אחר?
19/06/2013 | 21:10
1
48
תוכלו לכוון אותי לפורום המתאים?
לצפיה ב-'ממליצה לשאול בפורום עיצוב אלבומים וכרטיסים'
ממליצה לשאול בפורום עיצוב אלבומים וכרטיסים
22/06/2013 | 20:37
38
לצפיה ב-'תוכנות אדובי ורשיון'
תוכנות אדובי ורשיון
17/06/2013 | 14:38
1
88
מישהו ציין כי כדי שאדובי ידעו אם יש לכם תוכנה חוקית צריך להציג חשבונית. מה הכוונה בהגשת חשבונית?
כלומר חשבונית שמראה את התוכנה שרכשת?
אבל בחשבונית לא מצויין מספר סריאלי של התוכנה או לחלופין מספר רשיון כך שלדעתי תקנו אם אני טועה חשבונית בלבד לא תספיק אלא גם הוכחה לרשיון עצמו נגיד מספר והצלבה אצלהם כי יש מספר כזה וחברה כזו.. כי חשבוניות אפשר לפברק
לצפיה ב-'אתה מבלבל בין 2 סוגי חשבוניות'
אתה מבלבל בין 2 סוגי חשבוניות
29/06/2013 | 07:56
24
חשבונית שמראה שרכשת את התוכנה (זו בעצם קבלה) -  לא צריך חשבונית, הפרטים שלך שניתנים לזיהוי אצלהם במערכת (קבלה תמיד אפשר להמציא שוב, ע"פ תאריך רכישה, אמצעי זיהוי, אמצעי תשלום וכו'). זה תמיד רשום על שם של מישהו (כדי להעביר לאדם אחר צריך לעשות הליך מסודר מולם. משמע שבכל רגע נתון יודעים של מי התוכנה) --- עדיף לשמור קבלה בשביל לחסוך זמן אם יהיו בעיות, לא מעבר.

לגבי חשבוניות לניהול הוצאות זה משהו אחר. על כל שירות שאתה נותן אתה צריך להוציא חשבונית. "שירותי גרפיקה - עיצוב מודעה - 1,000 ש"ח". לדוגמא. אתה מתחיל להתעסק עם זה, אתה יותר "בולט" לחברות תוכנה/פונטים/תמונות/טמפלטים וכו' (אל תוציא חשבוניות אתה פחות בולט, אבל מס הכנסה יכול לעלות עלייך) -

כל הרעיון שאמרתי שפשוט: הניהול הוצאות שלך מהווה הוכחה "קלה" (יש שם, תאריך, פרטי עבודה, סכום שקיבלת), לכך שבתאריך X הרווחת 1,000 ש"ח ונתת שירותי גרפיקה עם תוכנה לא חוקית מסויימת. אם אין כסף ואף אחד לא הרוויח שקל (העלמת מס - זה כאילו לא הרווחת), לא ידעו ממך כי זה חוסר עניין לציבור ואין באמת עילת תביעה אם תכחיש את הנושא

נ.ב: לא ניתן לפברק חשבוניות. זה לא כ"כ פשוט ודורש קומבינה משולבת (גם שלך. וגם של בעל העסק שמקבל את השירות) פלוס סיכון מטורף כי הכל רשום ולך תדע (למס הכנסה יש חוקרים שעולים על משהו לא תקין בשניות)
לצפיה ב-'הדפסה על שקית נייר חומה'
הדפסה על שקית נייר חומה
16/06/2013 | 11:27
233
שלום,

מישהו יודע במקרה איפה מדפיסים על שקיות נייר חומות ? (כמו בתמונה המצורפת)

תודה !
לצפיה ב-'מחפש תוכנה חינמית לניהול פונטים'
מחפש תוכנה חינמית לניהול פונטים
13/06/2013 | 23:40
80
יצא לי להתקל ב 2 תוכנות מאוד טובות (לא חינמיות ומאוד יקרות) בשם
extensis fusion 4
FontExplorer Pro

בעקרון המטרה לניהול פונטים לאפשר ליצור בתוכנה סטים של פונטים שברגע שאני פותח את התוכנה היא עושה לסטים שהגדרתי activate וככה הפונטים יהיו מסודרים לפי סדר שאני רוצה לסדר, וגם יהיה לי אפשרות לכתוב טקסט ולראות באיזה טיפוגרפיה הוא נראה הכי טוב

אם יש תוכנה חינמית אולי משהוא open source שעובד על PC..
אשמח להצעות
לצפיה ב-'תמונות חינמיות לשימוש באתרים'
תמונות חינמיות לשימוש באתרים
22/06/2013 | 13:52
1
57
אפשר בבקשה קישורים למאגרי תמונות חינמיות (בתקווה שגם איכותיות ושימושיות), הניתנות לשימוש מסחרי באינטרנט?

ואם אפשר לדעת, כאשר אני מתבקשת לשים קרדיט לאותו אתר ממנו נלקחה התמונה, איפה זה אמור להיות בדיוק?
לצפיה ב-'בדוק בקישורים של הפורום. '
בדוק בקישורים של הפורום.
22/06/2013 | 20:34
43
יש המון מאגרי תמונות שנוספו.
חלקם חינמיים.
לצפיה ב-'זקוק להמלצה: קורס עיצוב גרפי(לימודי תעודה)'
זקוק להמלצה: קורס עיצוב גרפי(לימודי תעודה)
19/06/2013 | 00:38
10
191
בנתיים שמעתי על סטודיו 6b וג'ון ברייס. מה דעתכם על המקומות הללו?
האם יש עוד בית ספר שכדאי לי לקחת בחשבון?

תודה רבה!
לצפיה ב-'יש עוד מקום שכדאי לקחת בחשבון!'
יש עוד מקום שכדאי לקחת בחשבון!
( לעמוד שלי בתפוז )
19/06/2013 | 17:40
201
לא יודעת אם את מכירה, אך יש בית ספר ללימודי און ליין של לימודי תעודה של עיצוב גרפי!
שם המכללה היא "סולו"
מצרפת לך את כרטיס העסק שלהם בתפוז לעוד פרטים:http://biz.tapuz.co.il/bizcard-485
אפשר גם להתקשר ישירות ל:073-7576037
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי גם מנטור טובים'
למיטב ידיעתי גם מנטור טובים
19/06/2013 | 19:00
2
154
האם הכוונה היא ללימוד התוכנות או ממש קורס בעיצוב?
מנשר, חשיפה אלו הם שני מקומות שאני בררתי ללמודי תעודה בעיצוב, לימודים של שנתיים ערב. מנשר ברמה גבוהה אבל יקרים הרבה יותר
לצפיה ב-'הכוונה'
הכוונה
19/06/2013 | 20:06
134
מצד אחד אני רוצה ללמוד את התוכנות ברמה הכי גבוהה שאפשר ומצד שני, אין לי בכלל רקע בעיצוב אז יכול להיות שקורס ששם יותר דגש על עיצוב ופחות על התוכנות יתאים יותר.
לצפיה ב-' אני דווקא התרשמתי מאוד לטובה ממנשר.'
אני דווקא התרשמתי מאוד לטובה ממנשר.
19/06/2013 | 20:56
105
לצפיה ב-'המלצה נוספת....'
המלצה נוספת....
20/06/2013 | 09:35
1
142
הכי טוב בשבילך זה ללכת פיזית למקום שבו תרצי ללמוד ולראות אותו.
אני לומדת עיצוב גרפי ב hacker u  ולפני שנרשמתי הלכתי לראות מספר מקומות.
לצפיה ב-'תודה רבה !'
תודה רבה !
20/06/2013 | 18:43
106
ד"א, ראיתי שיש לימודי תעודה במכון הטכנולוגי חולון - קורס "עיצוב תקשורת חזותית" במשך 16 חודשים.
מישהו שמע על זה ?
לצפיה ב-'ככה זה נראה כשתפוז עסקים עושים "פרסומת סמויה '
ככה זה נראה כשתפוז עסקים עושים "פרסומת סמויה
21/06/2013 | 10:28
3
95
לצפיה ב-'הכי לא סמויה'
הכי לא סמויה
21/06/2013 | 10:39
2
123
בעל העסק משלם להם כסף והם מפרסמים אותו.
לצפיה ב-'אז לא להאמין למי שממליץ פה בפורום ?'
אז לא להאמין למי שממליץ פה בפורום ?
21/06/2013 | 13:12
1
96
הכל זה פרסום ?
לצפיה ב-'זה נכתב לגבי ההודעה של תפוז עסקים'
זה נכתב לגבי ההודעה של תפוז עסקים
22/06/2013 | 22:33
44
לצפיה ב-'עזרה בזיהוי פונט'
עזרה בזיהוי פונט
19/06/2013 | 14:08
2
121
אהלן,
אשמח אם תעזרו לי לזהות את שני הפונטים בתמונה המצורפת.

תודה
עופרי
לצפיה ב-'העליון תפז מסטר פונט'
העליון תפז מסטר פונט
19/06/2013 | 23:28
1
62
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
20/06/2013 | 15:13
39
בדיוק הפונט הכי חשוב מהשלושה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו