לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תקשורת חזותית

תקשורת חזותית נוכחת במגוון עצום של מדיות אך בבסיסה דבר אחד - העברת מסר בין אדם לחברו באמצעים חזותיים. תקשורת חזותית זה לא רק עיצוב גרפי!. תקשרות חזותית זה גם איור, עיצוב למדיה האינטראקטיבית ועוד. זה בעצם עיצוב מסר זה באמצעות צבע, צורה, מקצב, טיפוגרפיה וחומר זהו תחום מקצועי עשיר ומרתק המתפרש על פני עולם שלם של אמצעי תקשורת.

בפורום זה משתתפים מקצוענים מתחומי התקשורת החזותית (עיצוב גרפי לדפוס ולמדיה האינטראקטיבית איור ועוד) יחד עם סטודנטים, מתעניינים וחובבים, כולם תחת קורת גג אחת תוך כיבוד איש את רעהו.

גלישה נעימה! 

אודות הפורום תקשורת חזותית

תקשורת חזותית נוכחת במגוון עצום של מדיות אך בבסיסה דבר אחד - העברת מסר בין אדם לחברו באמצעים חזותיים. תקשורת חזותית זה לא רק עיצוב גרפי!. תקשרות חזותית זה גם איור, עיצוב למדיה האינטראקטיבית ועוד. זה בעצם עיצוב מסר זה באמצעות צבע, צורה, מקצב, טיפוגרפיה וחומר זהו תחום מקצועי עשיר ומרתק המתפרש על פני עולם שלם של אמצעי תקשורת.

בפורום זה משתתפים מקצוענים מתחומי התקשורת החזותית (עיצוב גרפי לדפוס ולמדיה האינטראקטיבית איור ועוד) יחד עם סטודנטים, מתעניינים וחובבים, כולם תחת קורת גג אחת תוך כיבוד איש את רעהו.

גלישה נעימה! 

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

רוצים ללמוד תקשורת חזותית? מועמדים? יש לכם שאלות בקשר ללימודים? לחצו על הלינק למידע.
הנהלים עודכנו! פעם ראשונה שלכם בפורום (וגם אם לא)? הכנסו וקראו. :)
שלום לכולם וברוכים לפורום תקשורת חזותית בתפוז.
פורום זה מקיף את כל תחומי התקשורת החזותית ופותח את דלתיו בפני אנשי מקצוע, סטודנטים וחובבים.
כדי לשמור על סדר ועניין אני מבקשת שתכבדו את חוקי הפורום.

ולהלן הם:

1.
אין לפרסם בפורום ללא קבלת אישור מתפוז. פרסום ללא אישור יימחק ללא התראה מוקדמת. כמו כן, גם הודעות שיש בהן לשון הרע, הוצאת דיבה, הפרת תקנון תפוז וכו'- יימחקו ללא התראה מוקדמת.

2.
אם אתה מעצבים שמעוניינים לפרסם את עצמכם, יש לפרסם זאת בלוחות הפורום ולא על גבי הפורום עצמו.

3.
שאלות בנוגע למוסדעות הלימוד והיכן כדאי ללמוד- נשאלו בעבר בפורום. מומלץ להריץ חיפוש לפני שמעלים שאלה חדשה, וכן- יש לשרשר את השאלה לשרשור הרלוונטי לשאלות בנוגע ללימודים. 
 אם יש מידע לדעתכם שכבר אינו עדכני, אנא עדכנו אותי.

4.
אל תפחדו לשתף ואל תחששו מביקורת. כולנו לומדים מזה בסופו של דבר. :)
** יחד עם זאת, שימו לב שאם הגולש ציין מפורשות שאינו מעוניין בביקורת, אין להעביר ביקורת על עבודותו על גבי הפורום! 

5.
כאשר אתם מגיבים וכותבים ביקורת, נסו לנסח אותה בצורה נעימה ולא תוקפנית. נמקו מדוע אתם חושבים כך. 

6.
גם ביקורות שלילית רצוי להתחיל בנקודה חיובית.

7.
אפשר לשלוח אלי תמיד הצעות, בקשות ורעיונות לשיפור ואני אשמח לענות ולראות כיצד ניתן לקדם זאת.  ביקורת לגבי אופן ניהול הפורום והתנהלותו- נא לשלוח אלי במסר.
אין להעביר ביקורת על אופן הניהול על גבי הפורום.

8. 
שמרו על תרבות דיון ועל שפה נאותה. גם אם אינכם מכירים את חברי הפורום האחרים, בסופו של דבר הפורום פתוח לכולם ויהיה כאן נחמד יותר אם כולם יכבדו איש את רעהו וינהגו בנימוס. 
אין מקום להודעות בעלות נימה מזלזלת או תוקפנית.

* בחלק מהסעיפים, הקרדיט לפודיום6 וירונימוס, מנהלי הפורום הקודמים.

המשך >>

לצפיה ב-'נפתח פורום "כתום זה השחור החדש"'
|*|נפתח פורום "כתום זה השחור החדש"
( לעמוד שלי בתפוז )
03/09/2013 | 15:27
18
הסדרה המצליחה והמדוברת, כתום זה השחור החדש, מגיעה לתפוז.
אם גם אתם לא יכולים להפסיק לעקוב אחר מעלליהן של פייפר צ'פמן וחברותיה לכלא, אז הפורום החדש הוא בדיוק המקום בשבילכם|!|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'מתעניינים בלימודים'
מתעניינים בלימודים
30/08/2013 | 19:17
25
124
לצפיה ב-'עיצוב גרפי'
עיצוב גרפי
16/08/2013 | 22:43
4
294
היי,
אני שוקלת להתחיל ללמוד עיצוב גרפי ויש לי כמה שאלות:
1.איפה הכי כדאי ללמוד?
2. האם העיצוב הגרפי כולל בתוכו את תחום הגרפיקה הממוחשבת?
3. האם יש באמת עבודה בתחום?
4. האם הלימודים דורשים ידע קודם של הפעלת תוכנת פוטושופ או משהו בסגנון או שלומדים הכל מאפס?

תודה לעונים
לצפיה ב-'היי '
היי
18/08/2013 | 11:16
3
231
קודם כל עיצוב גרפי הוא בד"כ רק ממוחשב. יש אולי קורסים נלווים של איור/רישום כדי ללמוד טכניקות אבל תחום העיצוב היום הוא ממוחשב לחלוטין.
לדעתי בכל מקום לומדים את התוכנות מ-0, אבל כדאי לבקש תכנית לימודים (סילבוס) מפורטת ולעיין טוב בדרישות.

איפה כדאי ללמוד?
תלוי מה את רוצה, 4 שנים? שנתיים? קורס של חצי שנה? מה התקציב שלך? איפה את גרה והאם את מוכנה לעבור דירה לצורך הלימודים?

המוסדות הגבוהים המובילים הם שנקר, בצלאל, ויצו חיפה, היט חולון - משם יוצאים עם תואר ועם הרבה ידע תיאורטי, מעשי, מקיף.

יש מסלולי הנדסאות שזה שנתיים בד"כ - פחות ידע תיאורטי, זה בעיקר בסיס תיאורטי קל והתמקדות מעשית בתוכנות ובביצוע. זה כמובן יותר זול והרמה פחות גבוהה.

האחרונים הם קורסים למיניהם של מכללות פרטיות ושם זה בעיקר לימוד תוכנות נטו ולצאת ביצועיסט. העלויות לא זולות למיטב ידיעתי, והידע העיצובי/תיאורטי חלש.

יש עבודה בתחום החל מבתי דפוס, סטודיואים לעיצוב ועד משרדי פרסום ויח"צ. אפשר גם להיות עצמאי, תלוי באופי.
רוב העבודה כיום נעה לכיוון עיצוב לווב/אינטראקטיב, וכדאי להבין בזה לפחות את הבסיס גם אם דפוס מושך אותך יותר.

בהצלחה...
לצפיה ב-'יש עבודה אך יש גם המוווון מעצבים בשוק'
יש עבודה אך יש גם המוווון מעצבים בשוק
21/08/2013 | 10:30
205
השוק מוצף, מאוד מוצף במעצבים ובגרפיקאים, לכן לא פשוט למצוא עבודה בכלל
אני לא חושבת שאפשר לומר שזהו מקצוע מבוקש.
אם את אוהבת את התחום, אז לכי על זה, אך אם את מחפשת אהבה ובנוסף מקצוע מבוקש ונחשק שחסרים בו אנשים, זה לא ממש הכיוון.
בהצלחה
לצפיה ב-'לדעתך,'
לדעתך,
29/08/2013 | 11:39
1
143
אם נניח עשיתי את אחד הקורסים של החצי שנה ומצאתי את העבודה הראשונה להתחיל איתה...
בהמשך הדרך שהאם זה ישנה המקום בו למדתי או שיש הסתמכות יותר על העבודות?
[מהסתכלות באולג'וב אז ברוב המקומות כתוב שדרוש ניסיון קודם ופחות דרישה של מוסד גבוה...]
לצפיה ב-'לדעתי תמיד יש משקל גדול יותר לתיק עבודות'
לדעתי תמיד יש משקל גדול יותר לתיק עבודות
29/08/2013 | 11:45
142
כי שם רואים בתכלס מה היכולות שלך, ואם התיק מצוין נדיר לדעתי שהמעסיקים יתעלמו מזה רק כי לא למדת במוסד גבוה.

אבל כמו שלילך אמרה, השוק די מוצף ואם יתמודדו מולך על אותה משרה אנשים שגם להם יש תיק עבודות מצוין וגם למדו במוסד נחשב - הסיכויים שלך נחלשים...

אגב, אני הנדסאית בהשכלתי (מסלול של 2.5 שנים) וזו ההתרשמות האישית שלי מהנושא.... אף פעם לא הייתי בצד של המעסיק... בהצלחה
לצפיה ב-'שאלה שעוד לא שאלו פה בפורום'
שאלה שעוד לא שאלו פה בפורום
14/08/2013 | 02:21
10
303
איפה ללמוד תקשורת חזותית? טוב... יכול להיות שהיא נשאלה פה ושם....
בכל אופן
רציתי לשאול לגבי המצב הספציפי שלי - אני מפתח תוכנה אחרי תואר ראשון, עובד, עם משפחה צעירה. יצירה זה משהו שמאוד בוער בי, לאורך השנים למדתי ציור ורישום אצל מורים פרטיים. לצערי אין לי זמן לתואר ראשון באחד המקומות הנחשבים (ואני חייב להמשיך לעבוד כדי לפרנס).  מה שדי משאיר אותי עם לימודי ערב.
המטרה שלי בלימודים היא בעיקר לפתח את החוש העיצובי, המחשבה היצירתית, פחות ללמוד את התוכנות (למרות שגם קצת כן). המטרה בסוף היא לחבר את לימודי העיצוב עם תחום התוכנה (עיצוב לווב/מובייל/UX).
רציתי לשאול אם אתם יכולים להמליץ מנסיון שלכם על אחד ממסלולי הערב שקיימים (עדיפות לאזור המרכז). אשמח אם יש לכם חוות דעת על המקומות הבאים:
חשיפה, מנשר, מכון טכנולוגי חולון. אם יש לכם המלצות נוספות אשמח לשמוע.

המון תודה :)
לצפיה ב-'סוג אחד של עצה'
סוג אחד של עצה
14/08/2013 | 02:26
6
219
לפי דעתי נכון לעכשיו לימודי ערב הם בזבוז כסף. אין אף מוסד "מכובד" שמעביר אותם כחלק שקשור למחלקות הרגילות (תמיד זה מנותק) וזה לא הסגל שמלמד במסלולים לתואר.
במקרה שלך הייתי שוקל ללמוד לבד. פשוט תציב לעצמך יעדים ותלמד לבד. אי אפשר ללמוד יסודות של עיצוב גרפי בלימודי ערב, הקורסים שמנסים לעשות את זה הם בזבוז זמן וכסף לדעתי.
קנה ספרים, קרא מאמרים, תעשה תרגילים, תתייעץ עם מעצבים שעובדים בתחום, ותעשה פרוייקטים לעצמך.
לצפיה ב-'לימודי ערב זה אחלה...'
לימודי ערב זה אחלה...
14/08/2013 | 09:01
2
163
השאלה איפה והשאלה מה, לדעתי אם אתה מתמקד באיזו נישה מסוימת בתוך התחום שרלוונטית לשוק העבודה (למשל עיצוב אפליקציות ) אז זה יכול להיות מעולה. לא פחות משנתיים..,בתכלס..למה לא? לא כל אחד יכול ללמוד 4 שנים ועוד בבקרים.
לצפיה ב-'תודה על התגובות,'
תודה על התגובות,
14/08/2013 | 09:14
1
113
yanshouf, אני מעריך את הדעה שלך, העניין שלי הוא שאני מרגיש שאני צריך מסגרת, מקום שמחייב אותי לעבוד ומפקס אותי כל פעם על נושא, כי אחרת אני קצת מתפזר. כמובן שאני גם לומד הרבה לבד ואמשיך.
Nandn09, זו בדיוק השאלה שלי - איפה :) לגבי מה - הדגש שלי הוא יסודות העיצוב + עיצוב ממשקים בהמשך
לצפיה ב-'"יסודות העיצוב"'
"יסודות העיצוב"
14/08/2013 | 16:07
140
אם אתה רוצה רק להתמקד בעיצוב ממשקים,  מבירור שעשיתי על מעט המכללות שמלמדות את זה, לג'ון ברייס יש הכי הרבה ותק וגם הכי הרבה שעות לימוד . לא זוכרת את כל הפירוט של הקורס, אבל  זה היה נראה לי הכי מתאים.
לגבי יסודות, מהניסיון שלי בלימודים ובחיפוש ( ואני לא מכלילה את כולם כמובן )  המקומות הטובים מלמדים כפרינט את יסודות העיצוב וגם על קצה הקרחון, מה שאומר אין ממש דרכי קיצור, אבל אם אתה מוכשר מספיק אתה יכול לדלג ואולי עדיף, הם פשוט לא מעודכנים בשוק במקום לדלג ולקצר את הפרינט הם נמרחים עליו, אז אין טעם לעבור את זה..אפשר אולי למצוא כמה סדנאות שמעשירות את הידע ונותנים טיפים ורעיונות על יסודות, ובכלל לחפור ברשת לגבי זה באופן עצמאי.
לצפיה ב-'איך הגעת למסקנה הזו?'
איך הגעת למסקנה הזו?
14/08/2013 | 12:50
125
שלימודי ערב הם בזבוז כסף? זו מסקנה מכלילה למדי, יש הרבה מקומות שמלמדים לימודי ערב,
האם כ-ו-ל-ם ללא יוצא מן הכלל גרועים? האם למדת באחד מהם ואתה יכול לספר מנסיון אישי?
זה קשה ללמוד לבד, ומי שלא מגיע מהתחום לא יכול רק ע"פ התיעצויות וספרים להבין מה הוא צריך ללמוד,
האם אתה למדת ככה? זה מעניין אותי כי אני רוצה להרשם ללימודי ערב וכבר קלטתי שהרבה מחרטטים
אבל לא נראה לי שאפשר לצאת עם הצהרה כזו..
לצפיה ב-'תיקון טעות'
תיקון טעות
18/08/2013 | 11:05
1
125
יש מוסדות בהם יש קשר מקצועי ישיר בין המחלקות לעיצוב לבין לימודי התעודה.
בHIT המכון הטכנולוגי חולון, התכנית ללימודי תעודה נגזרת מהתכנית של התואר ומיועדת לאנשים שלא יכולים להרשות לעצמם ללמוד במסגרת צפופה כל כך או לאקדמאים שהחליטו לעשות שינוי בקריירה. גם המרצים הם ברובם מרצים שמלמדים בתואר והדרישות שהם דורשים מהסטודנטים בתכנית לתעודה לא שונות מהדרישות מהסטודנטים בתואר.
לימודים לבד יכולים בהחלט להתאים למי שלומד תוכנה אבל לא למי שמעוניין ללמוד עיצוב, כיוון שחלק גדול מתהליך הלמידה הוא ביקורת עבודות (כפי שנעשה בלימודי התואר)
חבל להכליל :)
לצפיה ב-'תודה על התיקון'
תודה על התיקון
19/08/2013 | 14:37
68
נשמח לראות רשימה של מרצים שמלמדים גם במסלול המלא לתואר וגם בתכנית ללימודי תעודה.
לצפיה ב-'אני אזקק מעט את השאלה - '
אני אזקק מעט את השאלה -
14/08/2013 | 16:58
114
האם יש פה מישהו שלמד בלימודי ערב בחשיפה/מנשר/חולון ? איך היה לכם?

שוב המון תודה על התגובות
לצפיה ב-'אם אתה יכול לימודי חוץ או הנדסאי'
אם אתה יכול לימודי חוץ או הנדסאי
15/08/2013 | 11:04
110
יש לזה יתרונות (כי יש גב אקדמאי יותר רחב ללימודים בד"כ, למשל ב-HIT המוסד גם נותן תואר בעיצוב). במקרה של הנדסאי ת.חזותית/אינטראקטיב זה גם יותר זול, כי זה מסובסד ע"י המדינה ברמה כלשהי (9,000 לשנה בערך)....

לגבי קורסי UI, לדעתי זה לא יתרום כרגע למה שכיוונת, מן הסתם לא לומדים שם יסודות של עיצוב וכו' (אתה יכול כבר עכשיו כמפתח לגשת לקורס כזה...או ללמוד מספר כלשהו)
קורסים בנושא:: http://uxi.org.il/learn/course

לדעתי המקומות שציינת. לימודים של שנתיים, ורקע בתיכנות וכל המסביב, יתרום לך מאוד למובייל וכו', ומן הסתם זה גם יתרון כלשהו בשוק העבודה כי אין מדי אנשים שמשלבים בין 2 העולמות.

טיפ: מבחינה כלכלית. תעדיף מסלול מובנה (כמו שציינת), על הרכבה עצמית של קורסים במוסדות שונים (כמו שרכב עולה 60,000, תקנה כל חלק בנפרד זה יעלה פי כמה)

לצפיה ב-'נסיון אחרון...'
נסיון אחרון...
20/08/2013 | 11:41
81
יש פה מישהו שלמד במסלול לימודי ערב של אחד המוסדות ויצא מרוצה מהחוויה?

(כרגע ההתלבטות היא בין מנשר/חולון/חשיפה)

תודה לכם
לצפיה ב-'על המעבר מעולם הדפוס לעולם האינטרנט'
על המעבר מעולם הדפוס לעולם האינטרנט
16/08/2013 | 01:59
2
153
ספרו קצת על המעבר מעולם הדפוס לעולם האינטרנט
האם זה ממש שונה?
האם למתעסק בעיצוב לדפוס מומלץ ללמוד גם בניה וגם עיצוב אתרים? או שמומלץ רק עיצוב?
האם קשה המעבר? או שזה סביר, כיוון שיש ידע ראשוני בעיצוב?

חשבתי ללמוד במנטור, אבל נדמה לי שהקורס שלהם מתעסק בבניה ופחות בעיצוב
איפה אתם למדתם עיצוב אתרים? יצאתם מרוצים מהקורס?
לצפיה ב-'בנייה ועיצוב'
בנייה ועיצוב
20/08/2013 | 02:50
1
115
זה שונה. בניית אתרים זה טכני/תכנותי (למרות שבדרימוובר יש אינסוף כלים שאפשר לעבוד איתם. ולא רק סביבת קוד)...."גם בנייה" זה המומלץ על הנייר (כדי להבין איך דברים עובדים), אם זה יתרום או לא, תלוי במה עושים עם הידע הזה (אם מישהו יודע ששורה אחת של קוד והוא נכנס לדיכאון, עדיף ללמוד את זה ברמה שטחית...בכל מקרה מתכנת על הנייר אמור לתת את הפתרונות המורכבים)

עיצוב אתרים-
מן הסתם צריך קצת רקע בבנייה וחוקיות, אבל מכיר מעצבים בלי מושג ב-HTML וכל המסביב (רק הבנה של יסודות, ושל צורת בנייה נכונה לעבודה מול מתכנת). זה תחום די מוזר. אין באמת קורס שמלמד פרופר עיצוב אתרים (זה גם מכיל בתוכו UI ברמה כלשהי. שזה עולם בפני עצמו). עם ניסיון והשראה זה אמור לבוא לבד שיש רקע בעיצוב (אתר נחמד: cssdesignawards.com)

לא עשיתי קורס, אבל לפי התכנים אפשר לקבל כיוון (HTML ו-CSS יותר קשורים לבנייה. פוטושופ את לא צריכה כי את יודעת).....אולי שווה ללכת לכיוון של מובייל/אפלציות (זה מן "עיצוב אתרים בגרסא מוקטנת" עם יותר מגבלות..ובעל יותר פוטנציאל צמיחה (יש לכל אחד אתר. אין לכל אחד אפליקציה/אתר מותאם...המודעות לזה רק עולה)
לצפיה ב-'תודה'
תודה
21/08/2013 | 10:25
49
בסופו של דבר לא עשית קורס ואני מעדיפה ללמוד בקורסים מסודרים. את הלבד מהבית להשאיר לחיזוקים ותוספות...
לכן מהתשובה שלך קשה לי לקחת המלצה לגביי....
אבל אני כןם מבינה שאין קורס העוסק בעיצוב בלבד. לכן אצטרך ללמוד את שניהם, ותוך כדי הבנה של הבניה אבין כבר את עניין העיצוב...
זה נכון שפוטושופ אני יודעת, אבל את כל העיצובים שלי עשיתי בתוכנה וקטורית לדפוס, לכן אם בעיצוב לאינטרנט משתמשים בפוטושופ, אצטרך חיזוק רציני...
לפעמים נראה לי שברגע שאכנס לתחום אפילו במעט, דברים יהיו ברורים יותר.
אני צריכה לעשות סקר על הקורסים השונים במקומות השונים ולהחליט מי טוב ומה מתאים לי.
אם יש המלצות, אשמח לשמוע
את הקורס אוכל להתחיל רק בסביבות ינואר, אז יש זמן...
לצפיה ב-'המשך לימודים...'
המשך לימודים...
20/08/2013 | 09:54
3
172
הי, אני לומדת כרגע במכללה פרטית. לא הבחירה הראשונה שהייתי עושה אם היתה לי ברירה אבל אין לי.
מכיוון שהידע התאורטי שאני מקבלת שם הוא לא נרחב בכלל (גם לפי מה שראיתי במקומות אחרים וגם בגלל שהלימודים לא לתואר וגם בגלל שהאינטואיציה שלי די טובה לגבי זה) ואני בספק אם אצא עם כל הידע הדרוש רציתי לדעת האם ישנה אפשרות בארץ להתמקצע לאחר מכן בתחום מסוים בצורה מעמיקה כמו למשל בטיפוגרפיה או לקבל ידע מעמיק בנושא אחר שיעניין אותי במהלך הלימודים?
אני יודעת שאין התמחות בטיפוגרפיה בארץ, אבל איפה ניתן לקבל את הידע המקיף ביותר בנושא?
לצפיה ב-'לימוד עצמי'
לימוד עצמי
23/08/2013 | 05:30
2
97
לא משנה מאיפה יהיה לך תעודה, תמיד אפשר (המילה הנכונה היא "נחוץ") ללמוד נושאים שמעניינים אותך באופן עצמאי.  יש המון מידע באינטרנט אבל גם ספריות עדיין יכולות להיות שימושיות אם את רוצה לגוון ולא לבהות במסך.  
לצפיה ב-'איפה אפשר למצוא רשימת קריאה מומלצת?'
איפה אפשר למצוא רשימת קריאה מומלצת?
24/08/2013 | 14:20
1
76
אני בכלל לא מגיעה מהתחום הזה לפני כן ואין לי כיוון בכלל לגבי ספרות בנושא, איך יודעים מה לחפש?
לצפיה ב-'לי אין מושג'
לי אין מושג
27/08/2013 | 04:28
52
הטיפוגרפיה רחוקה ממני קצת פחות מפלוטו.  אני בטוח שפה או במקום לימודייך יש מישהו שיודע מה מומלץ.  אם לא תמיד אפשר לחפש באינטרנט המלצות.
לצפיה ב-'אנימציה בלימודי תקשורת חזותית'
אנימציה בלימודי תקשורת חזותית
22/08/2013 | 07:38
110
שלום,

רציתי לשאול, עד כמה החלק של אנימציה מהווה נדבך מרכזי בלימודי תקשורת חזותית במכון טכנולוגי חולון (HIT)?

תודה
ברי
לצפיה ב-'איפה כדאי ללמוד UI/ UE?'
איפה כדאי ללמוד UI/ UE?
01/09/2013 | 11:18
82
אני מאד רוצה בהמשך ללימודים להתמחות גם בזה וראיתי שהמון מכללות מלמדות את זה, איפה הכי כדאי או במילים אחרות איזו מכללה לעיצוב נותנת לי הכי הרבה מבחינת תוכן וגם שם?
לצפיה ב-'שאלות מטיילות'
שאלות מטיילות
30/08/2013 | 19:14
26
88
מתנצלת על הדיליי בפתיחת השרשורים. אני נמצאת בחו״ל וקצת איבדתי תחושת זמן
אז... שאלות לכאן. תודה.
לצפיה ב-'התייעצות '
התייעצות
24/08/2013 | 10:51
6
211
היי,
קרה לי כבר כמה פעמים שמעסיקים פוטנציאליים ביקשו שאעצב להם משהו כבחינה לפני שזימנו לראיון
תרגילים כאלה יכולים לקחת איזה שעתיים שלוש של עבודה.ואין וודאות בכלל שיקראו לי לראיון בסופו של דבר.
מה דעתכם על זה? האם זה מקובל והאם כדאי בכלל לטרוח?
תודה
לצפיה ב-'אני חושבת שזה הגיוני לבקש..'
אני חושבת שזה הגיוני לבקש..
24/08/2013 | 23:23
5
148
ואפילו יותר טוב מכל ענייני הקו"ח והדרישות
זו הדרך הכי טובה לבדוק את העובד, ולי אין בעיה עם זה (בתור אחת שעשתה מבחנים כאלו)
לצפיה ב-'הבעיה שלי עם זה '
הבעיה שלי עם זה
26/08/2013 | 17:07
4
135
עשיתי את העבודה , לקח לי כמה שעות, אבל זה נראה לי ממש אבסורד, כי זו לא עבודה כללית שאין לה הקשר , זו ממש עבודה פרסומית שקשורה לאותו המקום, כאילו שאני עושה להם פרסום בחינם,  נראה לי לא הגיוני שצריך לבקש מידות שונות של אותה עבודה, הרי הקטע של המידות זה פשוט הזזה והתאמה של דברים זה לא כזה סיפור, בייחוד שיש לי דוגמאות לדברים כאלה בתיק העבודות,זה כאילו שמשתמשים בעבודה הזאת אח"כ.וכל זאת לפני שעוד זומנתי לראיון ובחרתי אם לי מתאים גם כן
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
27/08/2013 | 04:55
86
חושב שזה מסריח...  וחצוף מצידם.  ושהם מרשים לעצמם לבקש/לדרוש את זה רק כי הם התרגלו שמעצבים אומרים כן.  כל זה לפני הראיון?

אם יש לך דוגמאות דומות בתיק העבודות, הפני אותם אליהן.
לצפיה ב-'לגבי עבודות כאלו'
לגבי עבודות כאלו
27/08/2013 | 10:48
104
זה בעייתי, אבל כשאני עשיתי הרבה פעמים מבחנים כאלו היה להם ממש תיקית מבחן כזו שהיו עושים לכולם והיא לא עבודה אמיתית...
לצפיה ב-'מה עם סימן מים על גבי העבודה?'
מה עם סימן מים על גבי העבודה?
30/08/2013 | 19:07
1
72
זה ימנע מהם להשתמש בה אח״כ. לא נשמע לי הכי לגיטימי לבקש ממך לעצב משהו. לצורך כך קיים תיק עבודות להתרשמות...
לצפיה ב-'כן, בהתחלה חשבתי על משהו כזה'
כן, בהתחלה חשבתי על משהו כזה
30/08/2013 | 20:29
57
חשבתי לשים את השם שלי באלכסון, אבל ויתרתי.
מאחר ולא היו לי דפי נחיתה בתיק העבודות החלטתי שכדאי לי לעשות את זה בכל זאת ,
אז בסוף הכנתי את הדף נחיתה ושלחתי להם  בקובץ מעט יותר קטן מהמבוקש (הם ביקשו 700*1000, העברתי משהו עם 400 פיקסלים)
הם גם ביקשו שזה יהיה בגדלים נוספים כמו 600*120 ו70 על משהו, החלטתי שזה טו מאצ' בשבילי כי לקח לי המון זמן לעבוד על זה,
אבל הם לא היו מוכנים לקבל אותי לראיון רק עם הדף ששלחתי, ....
אמרתי לעצמי שלפחות יש לי עכשיו דף נחיתה בתיק העבודות,

אני חושבת שבתכלס דף נחיתה מאוד דומה למודעות וגלויות ולעבודות של קומפוזציה שכבר יש לי בתיק, אבל אולי מעסיקים לא רואים את זה ככה...
בכל אופן, זה לא ממש פייר לבקש עבודה עוד לפני שראית את המקום והמראיין...זו המסקנה שלי מכל זה
תודה
לצפיה ב-'תרגילי שנה א - מישהו זוכר??'
תרגילי שנה א - מישהו זוכר??
24/08/2013 | 16:36
2
160
חברים עזרתכם- לצורך פרוייקט שאני עושה עם בני נוער אשמח לתרגילי שנה א בתקשורת חזותית.
בנושאים כמו: קומפוזיציה, צבע , שחור-לבן, קונספט, כל התרגילים של חשיבה יצירתית ללא מחשב..
עבר כבר עשור מאז שהייתי בשנה א׳ ואני כמעט לא זוכרת :(
אז אם מישהו זוכר או שיש פה סטודנטים שנה א אשמח מאוד לרעיונות!
תודה לעוזרים.
לצפיה ב-'למזלך כל העבודות משנה א' שמורות אצלי במחשב'
למזלך כל העבודות משנה א' שמורות אצלי במחשב
28/08/2013 | 18:18
1
94
מקורס קומפוזיציה חלל וצורה: (כל העבודות בשחור לבן על בגודל A3 חוץ ממספר 4)

1. להכין קומפוזיציה של מילת תואר בעלת משמעות הפוכה ממה שרואים (למשל עשיתי מבוך מהאותיות של המילה "פשוט")
2. לשים מילה מתאימה לתמונה
3. לכתוב את השם (שם פרטי) באופן שמתאים לתכונת אופי שמייצגת אותי
4. להכין פאטרן
5. לקחת מחזה ולעשות לו קומפוזיציה שמתאימה לו בשימוש בנקודות
6. לשים ספרה (מספר) בקומפוזיציה מעניינת
7. להכין קומפוזיציה שמתאימה לסגנון מוזיקה כלשהו (עם צורות בלבד)

אגב אני למדתי במכון אבני ושם לא היה אכפת להם שאנחנו השתמשנו במחשב, אבל אפשר לעשות את העבודות האלה גם ללא מחשב...
לצפיה ב-'מעניין לראות מה לומדים במכללות השונות בשנה א׳'
מעניין לראות מה לומדים במכללות השונות בשנה א׳
30/08/2013 | 19:11
77
לנו נתנו תרגילים שונים ומשונים- כמו ליצור קוביה ללא דפנות, ועוד כל מיני תרגילי טיפוגרפיה- לעצב מחדש את האות א׳ מגופן חיים רגיל, לעצב גלויות או מתכון למאכל כלשהו בצורה טיפוגרפית על גבי כרזה וכו׳.
לצפיה ב-'עיצוב קלפים'
עיצוב קלפים
21/08/2013 | 12:40
1
112
איך אני יכול לעצב קלפים מפלסטיק
לצפיה ב-'אני מניחה שכמו לעצב קלפים מנייר'
אני מניחה שכמו לעצב קלפים מנייר
30/08/2013 | 19:12
50
כלומר- להכין קובץ pdf סגור להדפסה... רק לבדוק לגבי מקומות שמדפיסים על גבי פלסטיק. לא נראה לי שיש הרבה כאלה.
לצפיה ב-'עיצוב דוכן לתערוכה'
עיצוב דוכן לתערוכה
14/08/2013 | 13:54
103
מהם המרכיבים שצריך לכלול בהצעת המחיר?
ללקוח יש תמונות, לוגו וחומרים לכתיבה
מה אני צריכה לשאול בשביל שאוכל לתת הצעת מחיר?
תודה
לצפיה ב-'תמונה באתר'
תמונה באתר
11/08/2013 | 13:44
2
109
היי,
קראתי בעבר איזה מאמר של מעצב אמריקאי שממליץ לשים את התמונה שלך באתר תיק העבודות, האם אתם חושבים שבאמת כדאי?האם אתם שמים את התמונה שלכם?
לצפיה ב-'הייתה תגובה שכנראה נמחקה-אז למה בעצם'
הייתה תגובה שכנראה נמחקה-אז למה בעצם
14/08/2013 | 08:58
1
63
הסיבה שהמליצו לשים את התמונה, אגב גם נזכרתי שבלימודים גם הציעו לשים בתוך תיק העבודות , היא בגלל שזה כאילו גורם לך להראות אמיתי וגם להתחבר אלייך יותר מבחינה אנושית...אני שמה לב שזה מאוד נהוג בחו"ל, אבל פה בארץ פחות...אולי כי זו מדינה קטנה אין לי מושג, אבל המטרה היא להפוך את האתר שלך למקום משלך, וחלק ממה שמייצג אותך זה הפנים ואתה ממתג את עצמך גם ...
לצפיה ב-'היא לא נמחקה, ההודעה פשוט עברה שרשור.'
היא לא נמחקה, ההודעה פשוט עברה שרשור.
15/08/2013 | 22:51
49
אישית, לא רואה סיבה לשים תמונה בתיק העבודות, כי בסופו של דבר מה שאמור לתת את הדעת אלו העבודות שלך ולא עד כמה טוב אתה נראה בתמונה. תמונה גם יכולה לפעמים ליצור רושם מוטעה ולגרום לאנשים לנסות לסווג ולקטלג אותך לפני שעוד בכלל הם עיינו בעבודות שלך. קרה לי כבר שחברה המליצה עלי ללקוחה פוטנציאלית. היא הגיעה אלי דרך הפייסבוק, ראתה תמונה שלי בפרופיל וחשבה שאני נורא צעירה (אני לא נראית לגילי), אז היא לא ממש לקחה אותי ברצינות ודי פיקפקה במידע ובהצעת המחיר שנתתי לה, אמרה שתבדוק את זה ותחזור אלי, וכמובן לא חזרה...
אח"כ התברר שהיא אמרה לחברה שהפנתה אותה שעושה רושם לפי התמונה שאני ממש צעירה וחסרת ניסיון, כך שלדעת יתמונה בתיק העבודות זו די טעות, אבל בטח יש מי שיחלוק עלי.

לצפיה ב-'משטח אור'
משטח אור
07/08/2013 | 09:28
6
219
הי, מישהו יודע אולי איפה ניתן לקנות בארץ משטח אור דק להנחה על השולחן שיהיה איכותי? מצאתי רק באתרים מחול... אני לא רוצה קופסה ענקית כמו שראיתי שאנשים בונים לעצמם לבד, אלא משטח דק יחסית. תודה.
לצפיה ב-'אפשר לרכוש בארץ'
אפשר לרכוש בארץ
09/08/2013 | 00:41
101
חפש בגוגל "שולחן אור" ותמצא כמה תוצאות. העניין הוא שבארץ זה יקר יותר לעומת חו"ל...
לצפיה ב-'ושכחתי את הקישור '
ושכחתי את הקישור
09/08/2013 | 00:42
1
82
http://www.sfo.co.il/items~21~0.htm
זה אחד האתרים לדוגמא...
לצפיה ב-'מאתי אתר בריטי שמוכר אותם במחירים די קרובים '
מאתי אתר בריטי שמוכר אותם במחירים די קרובים
10/08/2013 | 11:55
48
לאלה, העניין הוא שאני לא יודעת כמה יתווסף לי על מכס ומה קורה עם אחריות כשקונים בחול וגם לא הצלחתי להבין אם הגדלים ממש זהים, נראה שזה אותו הדגם...
אפשר לקבל קישורים לאתרים נוספים בארץ שמוכרים אותם?
לצפיה ב-'FLATLAMP מישהו מכיר??'
FLATLAMP מישהו מכיר??
10/08/2013 | 16:51
2
81
מצאתי אתר של מישהו שמוכר משטח אור דק בשם flatlamp. הוא טוען שזה מחזיק עד 35 שנה בשימוש של 4 שעות ביום ועוד הבטחות רבות. המחיר נראה לי נמוך מדי בשביל מוצר שאמור להיות איכותי וחדשני- שלוש מאות ומשהו ל A4 וארבע מאות ומשהו ל A3 כשכל המשטחים האחרים עולים מינימום 800 שח ומעלה בלי שיהיו כאלה חדשניים ואטרקטיביים. חוץ ממנו מצאתי רק את החנות עליה המליצו לי כאן, האם אין עוד חנויות בארץ שמוכרות שולחנות/ משטחי אור? אני כבר לא יודעת מאיפה כדאי לקנות, מאתרים בחול נראה לי סיכון מבחינת האחריות ומאתרים בארץ נראה לי סיכון מבחינת האיכות או האמינות...
לצפיה ב-'לדעתי ההבדל במחיר הוא בגלל התאורה.'
לדעתי ההבדל במחיר הוא בגלל התאורה.
10/08/2013 | 19:10
1
57
חדשנות לא נוגעת לעניין. מנורת פלורוסנט שמדמה תאורה סטנדרטית (כמו D50 לדוגמא) היא יקרה ולכן, בהנחה שבשולחנות האור היקרים יש מנורה כזאת, המחיר הוא בהתאם.
לעומת זאת, המשטח של Flatlamp מכיל תאורת LED לבנה, שהיא זולה משמעותית מפלורוסנט סטנדרטי. תאורת LED לבנה לא יכולה  לדמות תאורה סטנדרטית, ולכן אינה מתאימה לשימושים מקצועיים שדורשים היצמדות לסטנדרט כמו בענף הדפוס.

אגב, לפי קריאה באתר של Flatlamp נראה על פניו שהיוצר של המשטח הזה לא מבין בצבע ("חוץ מזה, מי משתמש היום בפלורוסנט? אנחנו בעידן ה-לד"). אין שום התייחסות ל-CRI, לטמפרטורת הלבן או אפילו לבהירות.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/08/2013 | 21:56
25
יש לך מושג אולי מאיפה בארץ כדאי לקנות? אם תוכל להמליץ על דגם עוד יותר טוב... תודה
לצפיה ב-'תמחור'
תמחור
08/08/2013 | 16:18
1
106
היי,

כמה לוקחים בד"כ על באנר סטטי ב4 גדלים שונים סטנדרטיים.
בעיניין חוקיות הפונטים, באיזה פונטים חינמיים ניתן להשתמש, איך יודעים אם הפונט חינמי חוקי לשיווק או לא. מאחר ולא רכשתי מעולם כאלה אני מניחה שאם אני עושה עבודות עליי לרכוש, יש גם כאלו שמוטמעים בתוך התוכנת עיצוב...
ומה אתם עושים במקרה שהוא דורש פונט מסוים שאין לכם, בקיצר...כל הפתרונות, תודה
לצפיה ב-'זו עבודה קטנה'
זו עבודה קטנה
12/08/2013 | 03:01
77
אם הגרפיקה כבר מוכנה (נגיד של חברה X), וזה לא כולל עיצוב של שפה וכו' (רק התאמות), פשוט תחשב כמה זה אמור לקחת (לא יותר משעה-שעתיים, ותקח מקדם ביטחון)

אם הגרפיקה לא מוכנה, אין לזה תשובה (תלוי בעיצוב הנדרש, טכניקה ועוד אינסוף משתנים)

"שהוא דורש פונט מסויים שאין לכם" - מסבירים לו שזה עולה 250-400 ש"ח למשקל בודד (אם תרכוש כמות מן הסתם המחיר ירד משמעותית, אבל זה לא יקרה), בפרוייקט כ"כ קטן הוא כנראה יירד מזה (והוא גם לא ידרוש פונט. כי הוא לא מכיר)

לגבי פונטים חינמיים בעברית, חוץ ממה שמגיע עם תוכנה חוקית X (ווינדוס, אדובי, אופיס) תוכל לחפש בגוגל, ותבדוק טוב טוב את הרישיון ספציפית לכל פונט (האחריות עליך ולא על האתר)
לצפיה ב-'תמחור עבודה - שער לתפריט פיצריה'
תמחור עבודה - שער לתפריט פיצריה
03/09/2013 | 18:36
56
היי ביקשו ממני להכין שער לתפריט פיצריה וביקשו הערכת מחיר, השער כולל גם לוגו (כבר יש לוגו למקום, אך לתפריט רוצים את שם הפיצריה מעוצב באופן מסוים שדורש הרבה השקעה, ממש כמו לוגו). הנחתי בהשערה גסה שבהתאם לשעות עבודה צפויות והשקעה זה יכול להגיע ל-600 ש"ח ויותר, איני יודעת מהו טווח המחירים בשוק, אשמח להכוונה בנושא לגבי המחירים בפרט ואפילו לגבי מקדמות (כמה אחוזים מהסכום אני לוקחת כמקדמה?).
עוד שאלה - אם אני מסיימת את העיצוב אך הלקוח לא מרוצה ומחליט לבטל, אני גובה תשלום מלא?

אני מעצבת כ-8 שנים מתשוקה אישית לנושא אך חסרת ניסיון הקשור להיבט המקצועי והכספי של מיתוג וכד', לכן כל מאמר או עצות יתקבלו בברכה!

תודה רבה
לצפיה ב-'מדריכים שימושיים לתוכנות'
מדריכים שימושיים לתוכנות
30/08/2013 | 19:19
6
41
יש לכם גם מה לתרום? תוכלו להוסיף את תרומתכם כאן.
לצפיה ב-'פוטושופ - המון תמונות בבת אחת? טיפים קצרים #4'
פוטושופ - המון תמונות בבת אחת? טיפים קצרים #4
29/08/2013 | 20:12
52
היי כולם

העלתי לערוץ שלי ביוטיוב סרטון טיפ קצר לפוטושופ.

הפעם - איך לפתוח הרבה תמונות במסמך אחד בבת אחת?

מוזמנים לצפות...

(קישור לסרטון ביוטיוב מצורף למטה...)
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' מדריך וידאו לפוטושופ - איך לעגל פינות לתמונה'
מדריך וידאו לפוטושופ - איך לעגל פינות לתמונה
22/08/2013 | 18:10
65
היי כולם
העלתי מדריך פוטושופ קצרצר ליוטיוב ...
הפעם - איך לעגל פינות של תמונה?
מוזמנים להציץ . .

הקישור מצורף למטה..

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מדריך פוטושופ - עיבוד תמונה "חכם" עם פילטרים'
מדריך פוטושופ - עיבוד תמונה "חכם" עם פילטרים
17/08/2013 | 19:06
2
64
היי כולם  
העלתי מדריך וידאו *חדש* לערוץ ביוטיוב!
הפעם - עיבוד תמונה עם פילטרים
ואובייקטים חכמים בפוטושופ - הכרות ראשונה

מוזמנים להציץ..
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ממש אהבתי'
ממש אהבתי
24/08/2013 | 09:29
1
33
חשוב לי לחזור ולהדגיש שבתור אמן שלמד את רב הטריקים שלו לפני קיום האובייקטים החכמים, אני ממש לומד הרבה מהמדריכים שלך.  תודה רבה!

לצפיה ב-'היי אדם '
היי אדם
24/08/2013 | 20:50
25
היי אדם
בשמחה! תודה על התגובה הנהדרת והנדיבה במיוחד
מאוד משמח לדעת שהמדריכים אכן מעניינים מועילים
אני מעריך את זה מאוד!
לצפיה ב-'פוטושופ - איך לשים בול באמצע? טיפים קצרים #3'
פוטושופ - איך לשים בול באמצע? טיפים קצרים #3
10/08/2013 | 20:50
64
היי כולם
העלתי סרטון *חדש* לערוץ ביוטיוב!
הפעם - פוטושופ - טיפ קצרצר - איך לשים בול באמצע?
ואיך למרכז וליישר אובייקטים בזריזות בכל מקום בדף...
מקווה שתאהבו...

(הוספתי את הקישור לסרטון ביוטיוב למטה)
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'על תוכנות, רישיון שימוש וכל מה שחשוב לדעת.'
על תוכנות, רישיון שימוש וכל מה שחשוב לדעת.
30/08/2013 | 19:16
6
59
שרשרו הנה.
לצפיה ב-'ייעוץ קנית תוכנות אדוב'
ייעוץ קנית תוכנות אדוב
21/08/2013 | 12:57
3
124
שלום,אני מעוניינת לרכוש תוכנות אדוב
אני הולכת להיות סטודנטית בשנתיים הקרובות-אז חשבתי לרכוש תוכנות במחיר סטודנט
אבל אני בדילמה האם לא כדי לעשות מנוי בענן
כי אחרי השנתיים האלה יגמר לי הרשיון סטודנט ואז במלא יהיה שלב שארצה  לעבוד עם התוכנות
בעלות הגירסה העדכנית יותר
למרות שלא תמיד יש כזה הבדל גדול בין הגרסאות-אז אפשר לחסוך
שנתיים של תשלום בענן-ולהישאר עם התוכנות שרכשתי במחיר סטודנט

אני בעקרון הולכת להתעסק בכל הקשור לארט קונספט ואני מתעסקת גם בפלאש ובפריימייר,אפטר אפקט
אופציה אחרת שיש ,זה  לרכוש חבילת אדוב
אבל זה כבר מאוד יקר 8500 שקל שזה רישיון רגיל והבעיה שייהיה חסר לי אינדיזין
לא יודעת כמה האינדיזין זה רלונטי לתחום הארט
אשמח לייעוץ
תודה מראש

דנה
לצפיה ב-'לדעתי כדאי ללכת על הענן.'
לדעתי כדאי ללכת על הענן.
22/08/2013 | 12:03
2
84
שנים קניתי ושידרגתי חבילות אדובי, והענן הזה הוא בשורה אמיתית.
בהנחה שאת רוצה להשאר מעודכנת לאורך שנים, זה זול משמעותית מלקנות כל פעם חבילה.

ועוד דבר שולי תוך כמה חודשים אי אפשר יהיה יותר לקנות חבילות - כך שאדובי החליטו בשבילך.....
לצפיה ב-'הענן באמת כזה טוב?'
הענן באמת כזה טוב?
24/08/2013 | 14:28
1
62
רציתי למהר ולרכוש את הדיסק כדי לא להיכנס לקטע הזה של הענן. מה היתרונות של ענן על פני הדיסקים? ויותר חשוב- מה החסרונות??
לצפיה ב-'יתרונות'
יתרונות
24/08/2013 | 23:27
62
את מעודכנת תמידית ויש מלא עדכוני תוכנה
חסרונות - את משלמת באופן קבוע חודשית ללא הפסקה (כמו סוג של חיבורי אינטרנט/כבלים)
אני סומכת על אדובי שהם עשו את החישובים ויוצא להם הרבה יותר משתלם כספית לעשות את הענן הזה, מנסים להעלות הכנסות...
לצפיה ב-'אילוסטרייטור להורדה'
אילוסטרייטור להורדה
24/08/2013 | 23:38
1
106
האם ניתן להוריד אילוסטרייטור בחינם לתקופה קצרה (של חודש נגיד)?? אשמח לקישור אם זה אפשרי
תודה רבה
לצפיה ב-'באתר אדובי'
באתר אדובי
26/08/2013 | 16:22
79
דורש הרשמה (ללא תשלום, התחייבות) נקרא ADOBE ID. אחרי רק NEXT NEXT להתקין את ה-MANAGER ולבחור תוכנה מכל התוכנות שמרוכזות בממשק (מאוד נח). אחרי ההתקנה תמצאי את זה תחת "התחל" - ופשוט START TRAIL (חודש)

הם עכשיו שינו את זה ל-CLOUD אבל זה לא משנה מדי את מה שרשמתי לגבי ניסיון.

http://www.adobe.com/il_he/downloads.html

לצפיה ב-'אפליקציה חדשה לאייפון'
|*|אפליקציה חדשה לאייפון|!|
( לעמוד שלי בתפוז )
25/08/2013 | 16:33
20
אנחנו מזמינים אתכם להוריד את הגרסה החדשה של אפליקצית הפורומים שלנו.

|נורה| מה חדש באפליקציה?
|קדימה| שינויים משמעותיים בחוויית המשתמש!
כך למשל בעמוד הראשי של האפליקציה רואים את רשימת הפורומים המועדפים ולא צריך לבחור את הפורום שלכם בכל כניסה.
בפורום עצמו רואים את כל ההודעות לפי הסדר בלי דפדפוף בין עמודים. הממשק עצמו נקי וידידותי. |נייד|

|קדימה| האפליקציה כולה עובדת native, זה אומר שהיא טסה מהר! לא צריך לחכות לעמודים שיטענו. |שבלול|

|קדימה|  ממשק התרעות (כולל push notifications )כאשר מישהו הגיב לכם...|בועה|

|קדימה| עמוד הוספת הודעה חדש! נראה הרבה יותר טוב ומאפשר גם הוספת תמונה (מהמצלמה או הארכיון) |מצלמה|

|קדימה| ממשק מסרים חדש.|עפרון|

|קדימה|  בקרוב מאד נעלה גרסה דומה גם לאנדרואיד ועוד לפניה תועלה גרסה חדשה של האתר המותאם של תפוז שתיראה כמו האפליקציה. |אייפד|

את האפליקציה לאייפון ניתן להוריד כאן:
https://itunes.apple.com/il/app/tpwz-pwrwmym/id336...

גלישה נעימה|4U|
לצפיה ב-'לא הכי קשור, אבל פרוייקט מעניין שמצאתי ברשת '
לא הכי קשור, אבל פרוייקט מעניין שמצאתי ברשת
19/08/2013 | 21:04
98
http://nogahareljewelry.blogspot.co.il

נראה לי שזה מאוד פותח את הראש לרעיונות חדשים, ובכלל- זה מדהים בעיניי!
לצפיה ב-'תחרויות חדשות מהמכללה הישראלית לאנימציה'
תחרויות חדשות מהמכללה הישראלית לאנימציה
18/08/2013 | 21:03
2
80
המכללה הישראלית לאנימציה שמחה להכריז על שתי תחרויות חדשות, לציירים, מעצבים, קומיקסאים, אנימטורים ואמני תלת-מימד.
פרסים ומלגות בסך 50000 ש"ח והזדמנות להופיע בתערוכות שיתקיימו בסוכות בסינמטק ת"א ובסינמה-סיטי גלילות.

Lord of the Games - תחרות יצירות בהשראת משחקי מחשב וסרטי קולנוע.
יורד מהחוטים - תחרות יצירות בהשראת הסרט פינוקיו.

לפרטים לחצו כאן:
http://www.ani-mator.com/iac-50000/
לצפיה ב-'חתולים מצוירים 2 - בחירת חביב הקהל'
חתולים מצוירים 2 - בחירת חביב הקהל
02/08/2013 | 12:42
1
133
עזרו לבחור את חביב הקהל בתחרות חתולים מצוירים 2 של המכללה הישראלית לאנימציה.

לצפיה באלבום התחרות ולבחירת היצירות שאהבתם - לחצו כאן:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.55704572...

לפרטים על חוקי התחרות, צוות השופטים והפרסים - לחצו כאן:
http://www.ani-mator.com/cartoon_cats_2
לצפיה ב-'חתולים מצוירים 2 - שלב הגמר'
חתולים מצוירים 2 - שלב הגמר
06/08/2013 | 11:32
43
פורסמו היצירות שהגיעו לשלב הגמר בתחרות חתולים מצוירים 2.
עזרו לבחור את חביב הקהל, ולחצו לייק על היצירות שאהבתם.

לצפיה ביצירות שעלו לגמר לחצו כאן:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.55892242...

לפרטים על חוקי התחרות לחצו כאן:
http://www.ani-mator.com/cartoon_cats_2
לצפיה ב-'שאלות בנוגע ללימודים לכאן '
שאלות בנוגע ללימודים לכאן
14/08/2013 | 00:41
28
132
מתעניינים בלימודים ולא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון.
לצפיה ב-'כמה שאלות בקשר ללימוד תקש"ח בHIT'
כמה שאלות בקשר ללימוד תקש"ח בHIT
13/08/2013 | 14:03
4
229
בשעה טובה משכו אותי מההמתנה לתקשורת חזותית בחולון :))
רציתי לשאול כמה שאלות..מקווה שאני לא חוזרת על שאלות שנשאלו בעבר.
הבנתי שהלימודים מאוד אינטנסיביים והלמידה עד השעות הקטנות של הלילה.
-זה נכון או שזה תלוי עד כמה הסטודנט משקיע בבית?
אני מתלבטת אם לעבור לגור בחולון או לנסוע כל יום הלוך חזור נסיעה של שעה ב2 אוטובוסים.
השיקול הוא בעיקר כספי. השאלה אם הנסיעות לא ישפיעו לרעה על הלימודים בגלל עייפות/מחסור בזמן.
-ובקשר לציוד,על איזה ציוד חוץ ממחשב אתם ממליצים ללומדים בשנה א'?
-לומדים תוכנות עיצוב בשנה א'?-אם כן, איזה?
-יש יום חופש באמצע השבוע שנה ראשונה?
-אם אין פטור מאנגלית לומדים גם בשישי?

תודה ומקווה שלא הגזמתי עם השאלות חח
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
13/08/2013 | 23:02
1
176
את חוזרת על השאלות אבל לא נורא..
-הלימודים אינטנסיבים מאוד- בסדר גודל של חמישה ימים בשבוע וזה עוד ללא שיעורי בית (כשב99% מהפעמים תקבלי)
במיוחד בשנה א' כשתהי בשוק מהעניינים. אני ממליצה לך לפחות סמסטר ראשון לראות איך זה ואם את רואה שיש לך זמן - תסדרי לך עבודה.
זה אפשרי אבל צריך שתהיה לך משמעת עצמית מאוד גבוהה.
-אני מציעה לעבור לגור בחולון אם זה אפשרי, נסיעות זה מתיש מן הסתם ובמיוחד שני אוטובוסים והמתנות וסחיבה של תיקיות וחומרים ועבודות שלפעמים יהיו תלת מימדיות...
חוץ מהחסרונות הידועים לעניין המרחק, יש גם יתרון מאוד מאוד מועיל לסטודנטים לעיצוב למי שגר קרוב - אם שכחת משהו או כל דבר כזה, את קופצת דקה הביתה ומביאה (מנסיון, הציל אותי בהגשות)
-אל תקני שום ציוד כרגע, זה הכי מומלץ. חוץ מהדברים הבסיסיים - קרש חיתוך, סכין, מספריים, מסקנטייפ, דבקים וכאלה - כל השאר את תדעי כבר בדישות ממה שמבקשים בקורסים לשיעורי בית. אל תקשבי לרשימות שהם נותנים כי בדכ יוצאים עם חור בכיס ללא סיבה.
גם לגבי המחשב הייתי ממתינה, אגב.
-לומדים פוטושופ ואילסוטרייטור
-לרוב זה לא קורה
-תלוי במוסד וברמת האנגלית שלך

וכן, הגזמת עם השאלות
יש קומונה למתקבלים ומנסים להתקבל - כל השאלות האלו נשאלו ונענו כל כף הרבה פעמים שאת יכולה לחרוש את כולה ואת יודעת כל דבר שיש לדעת על מה שאת הולכת לעבור. תחפרי שם - זה יעזור לך
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה על התשובה המהירה והמפורטת!'
תודה על התשובה המהירה והמפורטת!
15/08/2013 | 10:55
48
לצפיה ב-'לא בטוחה לגבי חלק מהדברים ששאלת, אבל...'
לא בטוחה לגבי חלק מהדברים ששאלת, אבל...
14/08/2013 | 00:49
1
124
ככל הידוע לי מדובר בלימודים מאוד אינטנסיביים, הגשות ודד-ליינס שצריך לעמוד בהם, וגם לעבודה בבית יש חשיבות גדולה מאוד. לא ציינת אם בזמן הלימודים את מתכוונת לגור לבדך, עם ההורים או עם שותפים. קחי בחשבון גם הוצאות שכ״ד (במידה ויש) ומחייה מלבד הוצאות שוטפות של הלימודים ושכר לימוד... ומוציאים ה-מ-ו-ן!
אז כן- הייתי ממליצה לפחות בשנה הראשונה להתמקם באיזור שיחסית קרוב ללימודים ויקל עליך מבחינת נסיעות, ואח״כ לראות אם מתאים לך להישאר באיזור הזה.
לגבי ציוד- לא הייתי ממליצה לרוץ לרכוש ציוד או מחשב כבר עכשיו אלא להמתין טיפה ולקבל מושג כללי מה יידרש ממך ולפי זה לרכוש את מה שצריך. לגבי יתר השאלות- אולי יש חברי פורום שלומדים או למדו ב-hit וישמחו לפרט לך.
המון בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה על העזרה:)'
תודה על העזרה:)
15/08/2013 | 10:56
27
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
11/08/2013 | 15:22
1
159
הבן זוג מעוניין ללמוד קורס עיצוב גרפי ממוחשב והוא מתלבט בין 2 מוסדות- חשיפה מטעם האוניברסיטה הפתוחה שנמשך שנתיים פעמיים בשבוע והעלות היא 15000 שח לשנה (!) לבין אונו שם הלימודים נמשכים שנה בלימודי ערב והעלות היא 8900 לשנה. האם יש כאן מישהו שמבין מעט בתחום או למד את התחום ויודע לאיזה מהמוסדות כדאי להירשם? האם יש מוסד טוב אחר במרכז הארץ שם אפשר ללמוד גרפיקה ממוחשבת?
לצפיה ב-'אורך הקורס'
אורך הקורס
12/08/2013 | 09:23
97
קשה לתת לך המלצה רק על פי שעות לימוד ועלות. תעשי השוואה בין חומרי הלימוד שנלמדים בכל קורס.
סביר להניח כי בתוכנית הארוכה יותר יש יותר נושאים ויותר קורסים שזה חשוב מאוד.
אני למדתי בהאקריו עיצוב גרפי והיה מאוד חשוב לי שתהיה תוכנית עשירה בחומר ושיהיה מספיק זמן לבנות תיק עבודות.
גרפיקה זה לא נושא שמומלץ ללמוד על רגל אחת ולכן הקורסים הם לא קצרים בדרך כלל....
לצפיה ב-'מכללות פרטיות'
מכללות פרטיות
12/08/2013 | 14:14
2
175
שלום רב
רציתי להזהיר סטודנטים חדשים לעיצוב שלא יפלו למלכודת השקרים של המכללות הפרטיות לעיצוב (בלי להזכיר שמות )
תבררו במכללות הגדולות , לימודים קצרים ממוקדים, למי שיש כישרון זה מספיק על מנת לפתח תהליכי חשיבה ותיק עבודות !! עזבו איתכם מלימודי תואר לעיצוב , ביזבוז של 3-4 שנים ואין יתרון ,רק ביזבוז זמן וכסף.
בהצלחה
לצפיה ב-'אז לא התקבלת, לא נורא, נסה שוב שנה הבאה'
אז לא התקבלת, לא נורא, נסה שוב שנה הבאה
12/08/2013 | 22:55
144
לצפיה ב-'יש מכללות ויש מכללות. '
יש מכללות ויש מכללות.
14/08/2013 | 00:55
150
כך שדעתי בנושא חלוקה.
אני לא חושבת שלימודים קצרים וממוקדים, כפי שציינת, הם בהכרח מפתח להצלחה האישית של כל אחד. יש מי שפורח רק לאחר תקופה של התנסות והבשלה ויש מי שתופס דברים מהר ומעדיף את ה״תכל׳ס״ בלי לבזבז זמן. אישית, למדתי לימודי הנדסאי ואז לקחתי עוד קורס של 10 חודשים במקום אחר- שהיה נורא לא ממצה בעיניי.
כל אח ומה שמתאים לו. זה עדיין לא מדד להצלחה בעיניי.
לצפיה ב-'לימודי הנדסאי תקשורת חזותית במכללת אשקלון'
לימודי הנדסאי תקשורת חזותית במכללת אשקלון
03/08/2013 | 14:35
145
מישהו למד שם ויודע להגיד אם הקורס טוב וענייני?

במה עובדים כהנדסאי תקשורת חזותית? מה השכר הממוצע?

תודה
לצפיה ב-'המלצות קורס עיצוב גרפי '
המלצות קורס עיצוב גרפי
25/07/2013 | 15:51
12
364
היי,
אני מאוד מתעניינת בתחום עיצוב גרפי אבל לא רוצה לעשות תואר (מסיבות אלו ואחרות)
מתלבטת בין קורסים בסטודיו 6b ,מכללת קווים וג'ון ברייס (הייתי בפגישות יעוץ).
אשמח לקבל כל ביקורת שיש לכם על המקומות הללו, לא מצאתי התייחסות לכך בפורום בעבר. לא באופן ממוקד בכל אופן.

בנוסף, האם קיימת תכנית מקיפה בלימודי ערב שמתקרבת ללימודי תואר?

תודה לכל העוזרים.
לצפיה ב-'אם כבר אז 6B'
אם כבר אז 6B
29/07/2013 | 14:14
1
140
לצפיה ב-'למה דווקא 6B'
למה דווקא 6B
30/07/2013 | 21:01
156
במה הם עדיפים על קווים לדעתך?
לצפיה ב-'מצטרף לשאלה'
מצטרף לשאלה
30/07/2013 | 21:01
5
171
ואשמח גם לנימוקים. גם ההתלבטות שלי היא בין 6B לקווים.
תודה!
לצפיה ב-'למדתי ב-6B'
למדתי ב-6B
31/07/2013 | 11:01
4
242
לא הכי ממילצה, אשמח לפרט במסר.
לצפיה ב-'ממליצה*'
ממליצה*
31/07/2013 | 11:01
3
96
לצפיה ב-' אני התרשמתי לטובה מהמקום והמורים'
אני התרשמתי לטובה מהמקום והמורים
31/07/2013 | 17:44
2
123
לצפיה ב-'גם אני, כשנרשמתי לשם.'
גם אני, כשנרשמתי לשם.
31/07/2013 | 17:48
1
165
אח״כ הבנתי שזה לא בדיוק כפי שזה נראה. יש להם שתי מעולות לדעתי, אבל בגדול- הם איכזבו. מעדיפה לא להרחיב על גבי הפורום עצמו.
לצפיה ב-'פניתי במסר'
פניתי במסר
31/07/2013 | 22:32
58
לצפיה ב-'לא התרשמתי '
לא התרשמתי
01/08/2013 | 12:33
1
181
מ6b-קורס יקר והמחיר לא מוצדק. אם מסכמים את מספר שעות הלימוד מגיעים לסה"כ
שהוא פחות מג'ון ברייס ומקווים. נכון שזה לא נראה מושך במיוחד ללמוד יותר משנה
אבל קשה ללמוד כמו שצריך במעט שעות, כמו כן ב 6b אין התעסקות יצירתית,
אין פיתוח חשיבה יצירתית גם בג'ון ברייס אין אבל לפחות שם מלמדים(ע"פ הסילבוס )
את כל  התוכנות לעומק, בניית אתרים אפליקציות וכו'. בקווים יש בערך שילוב של יצירה ותוכנות,
והקורס עולה 18 אלף נכון לעכשיו. אני לא רואה סיבה לשלם לסטודיו6B- עשרים וארבע אלף שח.
גם בג'ון ברייס הורס עולה פחות- 19 אלף, ואפשר לראות לפי עבודות סטודנטים ובוגרים שאין כזה הבדל ברמה.
לצפיה ב-'בי"ס חשיפה '
בי"ס חשיפה
01/08/2013 | 12:44
168
ואגב, יש גם את בי"ס חשיפה של האוני' הפתוחה שלפי האתר עושה רושם טוב מאוד אבל הוא שנתיים, (אפשר להמשיך לתואר אם רוצים) אם מישהו מכיר שמע משהו על הקורס שלהם אשמח לשמוע עליו :)
לצפיה ב-'שווה לבדוק את לימודי החוץ של שנקר.'
שווה לבדוק את לימודי החוץ של שנקר.
10/08/2013 | 18:54
1
141
בהנחה ומדובר בדגש על תוכנות.

http://ext.shenkar.ac.il/new/?page_id=392
לצפיה ב-'לימודי חוץ שנקר'
לימודי חוץ שנקר
13/08/2013 | 13:22
178
בדקתי את הקורס שלהם 'עיצוב גרפי יישומי'- לא מספיק טוב, אין התיחסות לאינטראקטיב, הם חילקו את זה
לקורס נפרד, ככה שסה"כ צריך לעשות קורס של 10 חודשים, ואז עוד קורס של 10 חודשים בערך שמוקדש רק לאינטראקטיב.
לצפיה ב-'קורס עיצוב גרפי'
קורס עיצוב גרפי
23/07/2013 | 17:34
1
214
שלום,

אני מחפש המלצות לקורס לעיצוב גרפי איכותי שבסופו אני אצא אם תיק עבודות טוב. מעניין אותי במיוחד עיצוב אתרים, אפליקציות, הכנה לדפוס, פרסום-פליירים. מעבר לקורס איכותי, אני מחפש גם קורס שיהיה יחסית אינטנסיבי כדי שלא ארוך מידי (לא יותר משנה). אני מקווה שאני לא סותר את עצמי יותר מידי בדרישות. הקורס יכול להיות במרכז, אבל אם מישהו יכול להמליץ על משהו טוב ורציני בבאר שבע - זה יהיה נהדר.

תודה!

לצפיה ב-'תבדוק אולי לימודי חוץ'
תבדוק אולי לימודי חוץ
25/07/2013 | 04:07
146
אולי הנדסאי ת.חזותית, לימודי חוץ (שנה-שנתיים), תסתכל אולי במכללת ספיר (לימודי חוץ שנה)....בלימודי חוץ יש סוג תעודות כזה שהלימודים יותר מרוכזים ומצליחים גם לגעת בעיצוב ברמה מסויימת (בג'ון ברייס/מנטור ווכו', אחלה מקומות, אבל לא לומדים לעצב. אין דגש על תיק עבודות וכו')

לגבי "תיק עבודות טוב" - תלוי מה תחפש. לא כ"כ מהר (גם במסלול של שנה 40-50% מזמן הלימוד יהיה בהקשר של תוכנות)......

תוכנות בכללי לפי מה שציינת: אתרים (פוטושופ MUST. דרימוובר. HTML לרמת מעצב. CSS כנ"ל. פלאש למרות שכבר הוא ואתרים זה 2 עולמות. קיים בסילבוסים).......אפליקציות (פוטושופ. UI. טכני לגבי עולם הסלולר, התאמות, רזולוציות וכו') - לדעתי לא נועד למתחילים כי זה גם ככה תחום מורכב גם לבעלי ניסיון ||| עיצוב גרפי (פוטושופ/אילוסטרייטור/אינדיזיין)

כנס לאתר "קורסים" (בגוגל) - תשווה טיפה תכני לימוד.

לצפיה ב-'לימודי תואר ראשון בתקשורת חזותית.'
לימודי תואר ראשון בתקשורת חזותית.
24/07/2013 | 02:01
1
260
אני מעוניין לעשות תואר ראשון בתקשורת חזותית ואני ממש מתחבט עם עצמי באיזה מוסד בדיוק להתחיל ללמוד? אני גר באזור המרכז וחשבתי על מכללת שנקר, מכון אבני ומנשר. הייתי שמח לשמוע חוות דעת על כל אחד משלושתם. יתרונות וחסרונות בולטים, מהי רמת החשיבות והרלוונטיות של כל אחד מהמוסדות הנל ועד כמה הלימודים בהם משמעותיים? הבנתי שיש תחת זה את תחומי הקריאטיב והאינטראקטיב אבל לא ממש הצלחתי להבין אותם... אשמח להתייחסות גם עליהם. תודה רבה!
לצפיה ב-'שנקר, מנשר ואז מכון אבני'
שנקר, מנשר ואז מכון אבני
25/07/2013 | 00:54
242
תואר בתקשורת חזותית מקבלים רק בארבע מוסדות (בצלאל, שנקר, היט חולון וויצו חיפה), כל השאר זה תואר משולב של האונ׳ הפתוחה. במנשר גם מלמדים מרצים מעולים שחלקם מלמדים במוסדות הנ״ל ויוצאים משם סטודנטים ברמה גבוהה, אבל שכר הלימוד לא מסובסד (אם זה רלוונטי לך). בקשר לתחומים- תקשורת חזותית מורכבת ממספר תחומים ותת תחומים: טיפוגרפיה (הבנה של איך לעבוד עם טקסט, עיצוב פונטים, עימוד וכד׳), איור (ספרי ילדים, עיתונות, קומיקס וכד׳), פרסום, אינטראקטיב (עיצוב למדיה אינטראקטיבית כמו אתרי אינטרנט, אפליקציות וכד׳). לומדים גם צילום סטילס, צילום וידאו, מיתוג, אנימציה (תסתכל בקורסים שכל מוסד מציע). אני לא חושבת שזה נכון להחליט מעכשיו באיזה תחום אתה רוצה להתמקד (נגיד אינטראקטיב), בגלל שאתה עדיין לא יודע באיזה תחום אתה יותר מוכשר ומה יותר ידבר אליך. אתה צריך לבחור מוסד שייתן לך בסיס כמה שיותר רחב וידע בכמה שיותר תחומים. (לפי השאלות שלך ההיכרות שלך עם התחום חדשה, הייתי ממליצה לך ללכת לתערוכות גמר שמתקיימות ממש עכשיו לפני שהן נסגרות ולחפש באינטרנט עבודות של סטודנטים).
לצפיה ב-'זיהוי פונט והפנייה לדפוס איכותי- בבקשה'
זיהוי פונט והפנייה לדפוס איכותי- בבקשה
05/08/2013 | 15:37
1
143
שלום
מבקשת את עזרתכם.
באיזה פונט מדובר?
על איזה נייר מדפיסים תוכניות בתאטרות?
והיכן אוכל להדפיס תוכנייה במספר עותקים (ארבעה-חמישה) במחיר לא יקר,ושיראה כמו הדבר האמיתי?
אני באיזור השפלה, אפשרי גם ת״א או באינטרנט עם משלוח.
אשמח להמלצה על מקום אמין ואיכותי.
תודה.
לצפיה ב-'נראה לי ג'וקר של פונטביט'
נראה לי ג'וקר של פונטביט
08/08/2013 | 21:45
21
לצפיה ב-'מדריך פוטושופ - אובייקטים חכמים -הכרות ראשונה'
מדריך פוטושופ - אובייקטים חכמים -הכרות ראשונה
31/07/2013 | 20:54
6
142
היי כולם  
העלתי ליוטיוב מדריך וידאו חדש בעברית לפוטושופ
הפעם - הכרות ראשונה עם פונקציה שעוזרת לנו לעבוד חכם בפוטושופ..

אובייקטים חכמים - Smart Objects

קישור לסרטון (ביוטיוב) מצורף למטה...

מוזמנים לצפות....מקווה שתאהבו..
כמו תמיד תגובות ושאלות יתקבלו בהערכה...
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'עבודת קודש אתה עושה'
עבודת קודש אתה עושה
01/08/2013 | 06:50
1
80
כל הכבוד :)  ואובייקטים חכמים זה בהחלט אחת הפונקציות השימושיות שאין לי מושג בהן בכלל.
לצפיה ב-'תודה Adam '
תודה Adam
01/08/2013 | 22:07
37
Adam תודה על המילים הנדיבות במיוחד
אני מעריך את זה מאוד!

אובייקטים חכמים יכולים לבוא לידי ביטוי במגוון רחב מאוד של מצבים
בהמשך יעלו עוד מדריכים על הנושא של אובייקטים חכמים
ומדריכים אחרים שמשלבים בתוכם שימוש באובייקטים חכמים

אני מקווה שגם הם יהיו מעניינים ומועילים...
לצפיה ב-'Smart Object המצאה גאונית'
Smart Object המצאה גאונית
05/08/2013 | 04:00
1
46
לפעמים ההבדל בין גרסאות זניח מאוד (עוד פילטר, אפקט או ממשק יותר נח) במקרה הזה, פשוט שינוי תפיסתי (זה מ-CS2).......מתנהג כמו רוב התוכנות שמנצלות הירככיה פנימית (כמו הסימבולים בפלאש למשל)

חוץ מהרעיון של להגדיל/להקטין - בלי RASTERIZE או איבוד איכות 100% של התמונה (בעולם ה-WEB זה ממש שימושי), זה ממש טוב ל-MOCK UP - תבניות טמפלט - (למשל: איש עם אייפון בזווית מסויימת. יוצרים מלבן חיצוני שהוא SMART. משנים זווית, פילטרים וכו'. נכנסים לתוך ה-SMART ורק משנים תמונה לפי הצורך....גאוני וחוסך עבודה בהדמיות של שילוט/סלולר וכל רעיון בעצם...היום אין כמעט טמפלטים לרכישה בסגנון שלא בנויים ככה. ואם כן זה לא מקצועי)
לצפיה ב-'מסכים אתך לחלוטין...'
מסכים אתך לחלוטין...
05/08/2013 | 18:20
29
היי Siton Es
תודה על התגובה
מסכים אתך לחלוטין
זה היה בהחלט שינוי תפיסתי מהותי
Smart Object זו פונקציה יעילה ושימושית במיוחד במצבים רבים כמו
שילוב חכם של פילטרים ,הכנת Mockups, בניית תבניות, שליטה על כמות גדולה של
אובייקטים שחוזרים על עצמם בעיצוב,  שילוב אלמנטים בצורה דינמית מתוכנות אחרות ועוד ועוד
הפונקציה הזו מאפשרת גמישות ודינמיות בעבודה בפוטושופ שלא התאפשרה קודם לכן
לצפיה ב-'וואו! ממש כיף לצפות!'
וואו! ממש כיף לצפות!
05/08/2013 | 10:48
1
41
וכבר ראיתי מאות סרטונים מקצועיים שלא נהניתי בהם ככה...
לצפיה ב-'היי hallo kitti . . . .'
היי hallo kitti . . . .
05/08/2013 | 18:42
38
היי hallo kitti
תודה על התגובה הנהדרת ועל המילים הנדיבות
אני מעריך את זה מאוד
לצפיה ב-'אלגוריתם שממיר תמונה לטטריס'
אלגוריתם שממיר תמונה לטטריס
29/07/2013 | 15:06
89
לצפיה ב-'The New X-Men!'
The New X-Men!
28/07/2013 | 09:45
1
61
פורסמו היצירות שהתקבלו לתחרות עיצובי דמויות אקס-מן של המכללה הישראלית לאנימציה, לקראת יציאת הסרט וולברין.
עזרו לבחור את חביב-הקהל ולחצו לייק על היצירות שאהבתם.

לאלבום התחרות לחצו כאן:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.55385422...

לפרטים לחצו כאן:
http://www.ani-mator.com/xmen
לצפיה ב-'The New X-Men - היצירות הזוכות'
The New X-Men - היצירות הזוכות
01/08/2013 | 18:04
30
פורסמו היצירות הזוכות בתחרות אקס-מן:
http://www.ani-mator.com/the-new-x-men

תודה לכל מי ששלח יצירות, ומזל טוב למנצחים!
נתראה בתחרות הבאה...

נ.ב.
אתם מוזמנים להשתתף בסדנאות ובאירועים שלנו שיתקיימו במסגרת פסטיבל אנימיקס:
http://www.ani-mator.com/animix
ונשמח לראותכם גם בערב הפתוח הבא שלנו, שיתקיים ב-15/08:
http://www.ani-mator.com/?page_id=131
לצפיה ב-'תיק עבודות מקוון'
תיק עבודות מקוון
22/07/2013 | 22:57
2
219
היי לכולם,
אני מסיימת בימים אלו קורס עיצוב גרפי ככה שאני חדשה למדי בתחום וראיתי שברוב מודעות הדרושים מבקשים בנוסף לקו"ח גם קישור לתיק עבודות.
רציתי לשאול, איך נהוג\טוב יותר להציג תיק עבודות און ליין?
הכוונה היא אם באתר של וורדפרס? או אולי באתרים מיוחדים לתיקי עבודות?
וכמה זה משנה בכלל?
דוגמאות לאתרים טובים לתיק העבודות ייתקבלו בברכה..

תודה מראש :)

דנה
לצפיה ב-'WIX'
WIX
25/07/2013 | 04:36
1
159
עברו ל-HTML 5 (עובד בסלולר).....לדעתי ב-WIX אין מגבלה עיצובית (חברה ישראלית ד"א אולי ה-WAZE הבא...יש תמיכה בעברית במערכת)

יש להם ממשק די נח עם הדרכה וכו', פשוט ללמידה. (תנסי תחת PHOTOGRAPHY או תחת PERSONAL....דברים ברעיון של תיק עבודות)

וזה הולך ככה "מבחינת משנה??". אם עיצבת טמפלט נקי - נטו דגש על העבודות אף אחד לא יסתכל על העיצוב של האתר (יזהו טמפלט). אם תנסי משהו מעבר זה יכול לשנות (לטוב/לרע...בד"כ לרע אם את לא מעצבת אתרים).

*"אזהרה :) ** ב-WIX תיזהרי מטמפלטים גלרייה מיושנים מציקים (עם הכפתור X המעצבן הזה). היום אנשים רגילים להתנהג עם גלרייה לפי הפייסבוק (לחיצה על - תמונה עוברת. לחיצה בחוץ נסגרת)...כל דבר מעבר מאוד מציק למשתמש
לצפיה ב-'אישית, אני לא מתה על WIX '
אישית, אני לא מתה על WIX
28/07/2013 | 13:27
122
בדיוק בגלל כפתור ה-X שציינת, הוא אכן מעצבן.
לצפיה ב-'פוטושופ - איך להעלים רקע לבן במהירות? טיפ קצר'
פוטושופ - איך להעלים רקע לבן במהירות? טיפ קצר
23/07/2013 | 16:51
81
היי כולם  

העלתי ליוטיוב סרטון טיפ קצרצר לפוטושופ

הפעם - איך להעלים רקע לבן של לוגו או חתימה במהירות?

מוזמנים להציץ . . . מקווה שהטיפ יהיה לעזר..

הקישור למדריך (ביוטיוב) מצורף למטה...
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מרקר AD'
מרקר AD
23/07/2013 | 15:31
77
מישהו מכיר חנות שמוכרת מרקרים של AD?...

תודה
לצפיה ב-'האם קיים הבדל בין עיצוב לאומנות?'
האם קיים הבדל בין עיצוב לאומנות?
22/07/2013 | 11:32
3
135

יצא לי לגלוש בקבוצה מסויימת בפייסבוק שאלי מישהי העלתה עבודה אומנותית שהיא הכינה בפוטושופ. גולשים כתבו לה ביקורת לגבי העבודה והיא התחילה להתגונן וכתבה שלא מדובר בעבודה גרפית אלא יצירה אומנותית ולכן אין מקום לביקורת.
האם לדעתכם יש הבדל מהותי בין אומנות לעיצוב, או שכל עיצוב הוא גם סוג של אומנות? שתפו אותנו במחשבות שלכם.
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
22/07/2013 | 20:27
113
עיצוב קודם כל צריך לענות על צורך מסוים, יש לו מטרה, ורק אחר כך הוא נבחן על הצד העיצובי/אמנותי (נגיד כיסא יכול להיות מאוד יפה/חדשני/מעניין אבל אם אי אפשר לשבת עליו אז הוא נכשל כמוצר, אבל הוא עדיין יכול להיחשב כיצירת אומנות).
ואומנות היא כדי לבטא את הדעות/רגשות/רעיונות של האמן, יש תחומים שהגבול יכול להיות מטושטש - כמו כרזה או עטיפה לספר וכד'. זה נכון גם לגבי צילום (יש צילומים שהם לצורך עיצוב- נגיד צילומי אופנה, אלבומי חתונה וכד', לעומת צילומים אמנותיים).
אבל הסירוב שלה לקבל ביקורת תמוה בעיני- גם אמנים מקבלים ביקורת ועומדים לביקורת ציבורית (המקרה האחרון שאני זוכרת היה הוויכוח על הפורטרט של קייט מידלטון) אלא אם היא הבהירה מראש שהיא לא מעוניינת בביקורת. מה הפואנטה להראות עבודה
לאנשים אחרים אם לא לצורך קבלת פידבק?
אני חושבת שעיצוב זה קודם כל צורך, ואמנות זה אחד הכלים של מעצב.
לצפיה ב-'יש הבדל.'
יש הבדל.
01/08/2013 | 23:21
36
לדעתי בגדול
בעיצוב בהכרח יש מטרה רצון להעביר מסר או תחושה או אוירה
ובאומנות לא
המעצב מעצב במטרה שהצופה ירגיש משהו או יבין משהו
האומן עושה מה שבא לו והצופה מרגיש מה שבא לו
לצפיה ב-'עיצוב בראש ובראשונה צריך להיות פונקציונלי'
עיצוב בראש ובראשונה צריך להיות פונקציונלי
06/08/2013 | 23:37
31
וכמו שעוזי אמר - יש לו מטרה, מסר, תפקיד.
באומנות עושים מה שרוצים, המטרה היא ביטוי אישי ולא הגיון או תפקוד כלשהו.

לגבי הבחורה בפייסבוק, זו אכן דרך חביבה להימנע מביקורת.. באומנות כמו באומנות אין דבר כזה שאין דבר כזה....
לצפיה ב-'למצוא עבודה- מהצעד הראשון'
למצוא עבודה- מהצעד הראשון
22/07/2013 | 11:17
17
176
רוצים לשאול איך מוצאים עבודה? מחפשים עבודה וצריכים להתייעץ? התקבלתם כבר לעבודה אבל התנאים לא נראים לכם הוגנים?
דברו על זה איתנו.
לצפיה ב-'מציאת עבודה בגרפיקה'
מציאת עבודה בגרפיקה
21/07/2013 | 13:41
10
205
האם לדעתכם כדי למצוא היום עבודה בגרפיקה במשרה מלאה חייבים לעשות תואר ראשון? או שמספיק שיהיה תיק עבודות?
אני שואלת את זה כי היה לי דיון כזה עם כמה אנשים שכל אחד מהם אומר משהו אחר.
אז מעניין אותי דעות נוספות.

תודה רבה למי שמגיב!

לצפיה ב-'אפשרי אך לא פשוט כלל'
אפשרי אך לא פשוט כלל
22/07/2013 | 11:12
9
179
לתיק העבודות יש משקל מאוד גדול בקבלה לעבודה, וככל שהוא טוב יותר הסיכוי שלך להתקבל לעבודה גבוה יותר, אבל כדרישה ראשונית- הרבה מעסיקים ידרשו ממך ניסיון, או תואר רלוונטי, ומעט מאוד יעסיקו אותך ללא תואר. אישית, לא למדתי לתואר ואני עובדת כפרילנסרית, כי הגעתי למסקנה שלרדוף אחרי מעסיקים לא ממש יקדם אותי... ועבודה לא חסר, בעיקר בגלל לקוחות ששמעו עלי מפה לאוזן ואנשים שממליצים עלי. יחד עם זאת, ברור לי שלא לכל אחד מתאים לעבוד כעצמאי, לכן בהחלט עדיף ללמוד לתואר אם יש לך את האפשרות.
תחפשי קצת יותר אחורה בפורום, כבר העלו את השאלה הזו בעבר, שימי לב מה ענו חברי הפורום.
לצפיה ב-' Building a mystery'
Building a mystery
28/07/2013 | 12:00
8
91
היי, כפי שבטח ראית בשרשור למטה, קשה לי למצוא עבודה, וסיימתי לימודי תעודה, שלצערי לא כיסו את כל מה שדורשים בשוק, אפשר לומר באופן אפסי ממש , לכן  מה שלא כיסו למדתי באופן עצמאי.אבל זה לא מספיק לדעתי, ובכל זאת אני מנסה את מזלי והוספתי כמה עבודות יותר רלוונטיות, מאז שכתבתי פה .  וזה עזר ואכן פנו אליי כמה מעסיקים, אבל שוב יש דממה...כי הרבה מהם דורשים נסיון של 3, 4 שנים וכל מיני דברים שעדיין אין לי שמץ כמו UX UI וכאלה....ושעות מטורפות , שני דברים בעייתים, כי אין לי ממש נסיון ואין לי את היכולת לעבוד עד שעות הלילה.
רציתי לדעת מה את מציעה כדי לצאת ממעגל האבטלה הזה? איך התחלת להיות עצמאית? האם נרשמת לאתרים של פרילנסים? האם עשית עבודות בחינם?
ועוד כמה שאת לא חייבת לענות כמובן כמו האם זה מקנה לך יציבות כלכלית? או שיש חודשים קשים? תודה
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
28/07/2013 | 13:23
7
78
קודם כל, לא הייתי ממליצה לצאת לעצמאות בלי לבדוק היטב את כל ההיבטים שקשורים לזה. זה נשמע אידיאלי, אבל לא לכל אחד זה מתאים. זה דורש משמעת עצמית ברמה גבוהה, שזה אומר שאם יום עבודה שלי בחוץ מתחיל ב-8:00, אז גם בבית אני קמה בערך באותה השעה, אני מתלבשת אפילו כדי להרגיש שאני הולכת לעבודה, למרות שאני נשארת בבית. זה אומר שאני לא ממש מתפתה להדליק טלויזיה או ללכת לקרוא איזה ספר כשמשהו מייאש או מתסכל אותי בפרוייקט שאני עובדת עליו, וזה דורש ממני להמציא את עצמי כל פעם מחדש כדי להביא עוד לקוחות, שזה לא פשוט.
כן נרשמתי לכל מיני אתרים של פרילנסרים ואתרים שמציעים פרסים שונים ומשונים על עיצוב לוגו או פוסטר, אבל תאמין או לא, מה שדווקא תפס בסוף זו עבודה קטנה שהתנדבתי לעשות לחברה טובה שלי שפתחה עסק. איירתי לה דמות ועיצבתי לה כרטיס ביקור. מסתבר שלקוחה אחת שלה מאוד התלהבה ושאלה אותה מי המעצבת כך שזה די עבר מפה לאוזן, ולאט לאט צברתי קהל לקוחות קטן, ומאז העבודות מגיעות. אני באמת לא חושבת שצריך לעבוד בחינם, בשביל אף אחד, גם בתחילת הדרך. היו כאלה שבהתחלה אמרו לי "תעצבי לי לוגו/ כרטיס ביקור ואתן לך קרדיט באתר שלי", או הציעו לשלם לי מחירים מגוחכים בהחלט על עיצוב לוגו, כי לטענתם "לוגו לא צריך לעלות הרבה". סירבתי יפה ואמרתי "לא, תודה" כי עם קרדיט לא הולכים למכולת, ואני מרוויחה בקלות 50 ש"ח לשעה בעבודה שלי בבנק, כך שאני לא מתכוונת להרוויח את אותו הסכום על עבודה של כמה ימים טובים על לוגו, בגלל שמישהו החליט שלוגו שווה 50 שקלים במקרה הטוב. יש לא מעט הצעות מגוחכות ומעליבות כאלו, אתה עוד תיתקל בזה... אל תסכים למכור את עצמך בזול או לעבוד בחינם. אף פעם, אלא אם מדובר בחבר/ משפחה, ואלא אם מדובר במשהו שלא הולך להיות קבוע.

לגבי יציבות כלכלית- אחרי הכול, לקוחות באים והולכים, ויש חודשים שיש בהם המון עבודה וכאלו שאין בהם מספיק פרוייקטים, לכן אני עובדת במקביל בעבודה נוספת שלא בהכרח קשורה לעיצוב גרפי (עבודה בבנק), כך שאני כן יציבה. השאיפה היא כמובן לגדול ולאט לאט לצבור קהל לקוחות גדול יותר שייתן לי בסיס לעזוב את העבודה בבנק ולהתמקד רק בעיצוב הגרפי, אבל בגלל שאני עובדת כעצמאית תקופה קצרה יחסית (כ-10 חודשים), ייקח עוד קצת זמן עד שזה יקרה. ידוע לי שזה שינוי שקורה בהדרגה ולא בבת אחת, אחרי הכול, אבל אני אופטימית.
מבחינת מעסיקים בשוק היום- הם רוצים מישהו שיהיה גם ביצועיסט, גם מתכנת, גם מבין בכל התוכנות של adobe וגם סוג של סופרמן שמוכן לעבוד בשכר מינימום. דורשים ממך ניסיון שאין לך, ומצד שני לא מוכנים להעסיק אותך בלי ניסיון רלוונטי, ולי אישית לא התאימה הגישה הזו.

אם הכוונה שלך היא להיות עצמאי, הייתי מציעה לך לגשת לפתוח תיק במס הכנסה של עוסק פטור, אח"כ לדאוג שיהיה לך חוזה לעבודה מול לקוחות. לא הייתי מציעה לעבוד ללא חוזה, מהסיבה שחוזה מכסה אותך במקרים שאתה נופל על אידיוטים שלא מוכנים לשלם.
דבר נוסף- אם אתה לא בטוח לגבי תמחור, או איך בדיוק אתה מקבל את הכסף, רצוי להתייעץ עם מנהל חשבונות ועם מישהו שעוסק בתחום, כדי לקבל קצת יותר הכוונה.
דבר אחרון- לקחת בחשבון הוצאות ולהיערך מראש: הדפסות שתצטרך בשביל סקיצות או הפרוייקט עצמו, שיתופי פעולה עם מתכנתים במידת הצורך (גם לשלם למתכנת שיעלה את העיצובים שלך לאינטרנט זה עולה כסף, במיוחד אם אתה לא עוסק ישירות בבניית אתרים אלא נטו בעיצוב), תוכנות, פונטים, שרתי איחסון במידת הצורך...

מקווה שקצת נתתי לך כיוון. אם יש שאלות נוספות, אשמח לענות.

לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
28/07/2013 | 21:51
6
54
אולי באמת יהיו לי שאלות בהמשך, אז תודה.
מה שכן רציתי לדעת אם אין בעיה עם זה שאת עובדת בבנק כשכירה ומצד שני מוציאה חשבוניות כעצמאית, כי זה משהו שאפשרי עבורי אבל לא ידעתי אם כדאי מבחינת מיסוי וכל זה...
והאם זה בכלל מגיע לסכומים כאלה שהית מקבלת כשכירה?

"יש לא מעט הצעות מגוחכות ומעליבות כאלו, אתה עוד תיתקל בזה." כן, נתקלתי כבר בהצעות של 20 ש"ח ללוגו....היתי בשוק.

"מבחינת מעסיקים בשוק היום- הם רוצים מישהו שיהיה גם ביצועיסט, גם מתכנת, גם מבין בכל התוכנות של adobe וגם סוג של סופרמן שמוכן לעבוד בשכר מינימום. "  לא יכולת לתאר את זה יותר מדויק...משהו פה דפוק לגמרי.
לצפיה ב-'לא, אין בעיה עם זה'
לא, אין בעיה עם זה
29/07/2013 | 10:55
5
67
זה קצת דורש עניינים של בירוקרטיה ותיאום מס, אבל זה אפשרי, מה שכן- בהחלט חשוב לבדוק איך זה עובד מבחינת מיסוי, ולהתייעץ עם יועץ מס כאשר אתה הולך לפתוח תיק, כי יש כאלו שבאמת יחשבו שזה לא משתלם. אם אינך עובד בעבודה נוספת- כפי שציינתי, אתה יכול לפתוח תיק עוסק פטור. אם אתה כן עובד בעבודה נוספת, יש לך אופציה לעשות תיאום מס, או לחילופין לעבוד באופן שחור בלי כל הפרוצדורה (מה שלא מומלץ.)
זה לא מגיע לסכומים שהייתי מקבלת כשכירה אבל זו השלמת הכנסה לא רעה ועוד משכורת בסה״כ. כפי שציינתי, אני עצמאית תקופה יחסית קצרה, והמטרה היא בסופו של דבר לעסוק רק בזה.

לצפיה ב-'אוקיי אחלה תודה רבה:)'
אוקיי אחלה תודה רבה:)
29/07/2013 | 15:43
23
לצפיה ב-'שאלה נוספת על תיק העבודות'
שאלה נוספת על תיק העבודות
01/08/2013 | 22:38
3
59
העבודות שלי הן בעיקר מהלימודים, אני מנסה כל יום לעשות משהו חדש באופן עצמאי, אבל זה בעייתי...אין לי לקוחות בינתיים אני מנסה להמציא דברים
חשבתי להכין באנרים , אבל השאלה שלי היא איזה באנרים כדאי להכין? האם אני צריכה משהו בכאילו  או משהו מציאותי? למשל לקחת מותג מוכר ולעשות לו באנר? או שסתם להמציא משהו שטותי....מה דעתכם?
לצפיה ב-'למה דווקא באנרים?'
למה דווקא באנרים?
02/08/2013 | 23:16
1
52
לא שזה רע, אבל זה יכול להביא אליך לקוחות מסוג מסויים, אולי פשוט עדיף לנסות לעבוד בטכניקות חדשות שעדיין לא עבדת בהן, או לנסות למתג מחדש חברות קיימות. אחד הפרוייקטים שנתנו לנו בעבר מסגרת הלימודים היה לעשות מיתוג מחדש לרכבת ישראל. בניתי להם לוגו שמורכב מתנועת ציר של שני גלגלים, והכנתי פוסטר בו רכבת רגילה נראית נוסעת על מסלול של רכבת הרים. הקונספט היה ׳הופכים כל נסיעה לחוויה׳...
אפשר לקחת כל חברה שהיא ולנסות לעשות לה אינטרפטציה משלך או להמציא חברה דמיונית ולעצב לה לוגו/ כרטיס ביקור- זה יכול להיות אחל׳ה לתיק עבודות, והלקוחות לא חייבים לדעת שלא מדובר בחברה אמיתית, כל עוד זה מביא לידי ביטוי את הכישורים שלך.
לצפיה ב-'למה דווקא באנרים'
למה דווקא באנרים
03/08/2013 | 03:20
36
מעניין מה שכתבת....הכנתי היום כמה באנרים חדשים ואז נפל לי האסימון שכנראה כמו שאמרת...זה מביא לקוחות מסוג מסוים, אלא שפשוט 90% המשרות המוצעות הן עם דרישות לבאנרים , דפי נחיתה וכאלה... ולא נדבר על עיצוב ממשק משתמש שדורש עוד שנה של לימודים. אבל אולי צריך באמת לפתח את הקיים....אין לי שמץ של מושג:)))
תודה!

לצפיה ב-'באנרים זה תחום קצת מוגבל ובעייתי לדעתי'
באנרים זה תחום קצת מוגבל ובעייתי לדעתי
06/08/2013 | 23:45
30
מאחר ובבסיס הם נעשים בפלאש, וסמארטפונים למיניהם לא תומכים בפלאש (והוא גם כבד כSWF) אז מתחילים לבקש ממך גיף מונפש במשקל מגוחך (ביקשו ממני גג עד 10KB) ואת מתחילה להילחם עם אנימציה ממש מינימלית ותוצר באיכות גרועה מבחינת צבעים וכו'...

בקיצור, זה כסף לא רע בקטנה אם נופלת עלייך חברת אפליקציה כלשהי, אבל להתמקד בזה חבל לדעתי

נסי להמציא לוגו/כרטיס ביקור/חבילת מיתוג/פליירים/עיצוב אתר, זה מרשים וממלא את תיק העבודות בצורה יותר ריאלית.
בהצלחה
לצפיה ב-'שכר'
שכר
15/07/2013 | 17:43
2
231
היי,
יצא לי לא פעם לראות הצעות עבודה בדרושים של עיצוב גרפי וגם בטלפון עוד לפני שהגעתי לראיון בכלל וקיבלתי יותר מידי פרטים על המשרה, בקשה לציין ציפיות שכר,
עניין ממש מוזר ...בתחומים אחרים לא נראה לי שזה נהוג...ולא קרה לי בעבר.
איך בכלל אפשר לקבוע שכר כשלא יודעים יותר מידי פרטים על המשרה?! ושמדובר הרבה פעמים בשעות נוספות שאין לי מושג כמה הן יהיו ומתי....?!

לצפיה ב-'מקובל ומציק'
מקובל ומציק
17/07/2013 | 09:36
1
171
באנגליה ברוב המשרות פשוט רשום במודעה את השכר המוצע לשנה (נגיד Salary:  £34,000to £38,000) +......ראיתי משרה עם שכר X, שלחתי מועמדות, סימן שמקובל עליי השכר וחסכנו את שלב המו"מ המזוייף והטיפשי הזה. למה אין את זה בארץ?....שמעסיק מפרסם מודעות עם הצעת שכר, זה פתח לעובדים קיימים בחברה להשוות משכורות ביחס למודעה. משמע שכל עניין המשכורות צריך להיות מאוד מסודר והוגן. זה לא כ"כ מתאים למנטליות הקומבינה בישראל.........

לגבי "כמה להגיד" אפשר בערך (תרשום בגוגל "ציפיות שכר" יש כל מיני כתבות עם עצות). יותר מקצועי שזה יגיע בשלב הראיון הפרונטלי. זה לא משפיע מדי על מצבך בכל מקרה (תציין טווח אם מתעקשים. מו"מ תמיד אפשר לעשות)

לגבי שעות נוספות- אין קשר. "ציפיות שכר" = שכר בסיס ברוטו  (בלי שעות נוספות/נסיעות/רווחה וכו').
לצפיה ב-'לגמרי נכון'
לגמרי נכון
19/07/2013 | 23:41
94
אני ממש חושבת שזה מבאס. לא חוויתי את זה בעבר והיה לי תמיד מקום להתמקח וזה היה גמיש...עכשיו אני לא יודעת אם אני נותנת מחיר שנמוך מידי ביחס לאחרים,  או גבוה מכדי שבכלל יקבלו אותי לעבודה..לפה ולשם נראה שזה לא לטובתי אלא רק לטובת המעסיק.
ז"א האם יפסלו אותי במידה ואמרתי סכום גבוה מידי? בעיה...
הסתכלתי על השכר הממוצע בתחום דרך כל מיני אתרים, אבל אני לא בטוחה שזה עדכני ורלוונטי וזה תלוי בהרבה פרמטרים.
בכל אופן תודה על העצות, אני אשתמש בזה:)
לצפיה ב-'איך להתקדם כדי למצוא עבודה כארט דיזיין?'
איך להתקדם כדי למצוא עבודה כארט דיזיין?
11/07/2013 | 13:08
2
220
שלום, החלום שלי זה להתעסק בארט דיזיין,-נכון להיום אני בת 30,יש לי תואר ראשון בעיצוב משנקר עיצוב תפאורה לטלוויזיה ותיאטרון,ולאחר סיום לימודי עשיתי כל מה שיכלתי בכדי ללמוד את נושא הארט דיזיין  לעומק,חשוב לציין כי רק בשנה האחרונה ללימודים בתואר ראשון הבנתי שזה יותר הכיוון שלי לאחר שראיתי סטוריבורדים,ופשוט הוקסמתי!!!

מאותו רגע ועד היום עשיתי כל שביכולתי כדי להשתלב בתחום,הבעיה שכאשר אני מחפשת עבודה כל פעם מגלה שחסר לי ידע בכלי אחר ,בגלל הלימודים שעשיתי שהם מתחום אחר,ונכון להיום עשיתי כבר קורסים מצוינים בפריים ביי פריים רישום לאנימציה,הנפשה  עקרונות-מעולה,ואני היום בתחילת הקורס של הארט דיזיין בפריים ביי פריים עם אבנר גלר

אני בדילמה עכשיו לאן אני צריכה להתקדם כדי להמשיך הלאה לרמה יותר גבוהה,אני בעקרון נרשמתי לקורס עיצוב משחקי מחשב שזה מאוד מושך אותי-כי יש דגש על ארט גבוה מאוד ושיווק,אבל השאלה אם לא יותר נכון לעשות השלמה לתואר בתקשורת חזותיית התמחות אומנויות המסך או איור,או תואר באנימציה-יש שיקול של גיל,בכל אופן לא ילדה, ושאלה מה יהיה אם לא אעבור את הבחינות כי מעדיפים לקחת אנשים עם ראש נקי שלא למדו,-ואז בעצם אני סתם חיכיתי שנה שבעצם כבר בספטמבר הקרוב יוכלתי להתחיל ללמוד את הקורס עיצוב משחקי מחשב-דרך אגב מהלך הקורס אתה יכול להשתלב באחת החברות כאיש ארט שזה החלום שלי-אז זה עוד נקודת זכות לקורס
אבל פשוט מאז ומתמיד החלום שלי היה ללמוד תואר תקשורת חזותית בשנקר,

בקיצור מה הייתם עושים במקומי,האם הייתם מחכים שנה עם הקורס לעיצוב משחקי מחשב ומנסים להשלים לתואר,או שממשיכים בתוכנית ועושים עכשיו קורס  עיצוב משחקי מחשב,וכמובן שבמקביל לומדת ארט דיזיין עם אבנר גלר בפריים ביי פריים

מצטערת על הנוסח הארוך של השאלה-תודה על העזרה מצרפת אתר עם עבודות :http://danameiri.wordpress.com/
שיהיה סוף שבוע נעים:)

לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
13/07/2013 | 00:38
1
144
יש לך תואר משנקר כבר? למה לעשות עוד אחד?
בשנתיים הראשונות לפחות לא יחדשו לך שום דבר, רק השנתיים האחרונות זה הפרקטיקה נטו של הנישה שתבחרי בה.
לצפיה ב-'הי'
הי
13/07/2013 | 00:55
124
התואר שיש לי משנקר זה בעיצוב תפאורה ,והיום אני בכלל רואה שהכיוון שלי זה יותר הארט לאנימציה
אז לכן אני בדילמה לאן נכון ללכת ואולי שווה לי לשקול לנסות להירשם למסלול אומניות המסך בשנקר
כרגע בתקופה האחרונה אני לוקחת כל מיני קורסים להשלמות
ולפני שאני מתחייבת לעוד קורס -חשבתי אולי בכלל לי לנסות תואר
בכל אופן נרא לי אני נשארת בתוכנית המקורית-עקב אילוצי זמן כסף וגיל
תודה על העזרה-סוף שבוע נעים:)
לצפיה ב-'מחפשים פונטים? '
מחפשים פונטים?
22/07/2013 | 11:15
2
59
זה המקום.
לצפיה ב-'שאלת פונטים'
שאלת פונטים
18/07/2013 | 14:51
121
מישהו מזהה באילו פונטים השתמשו במודעה המצ"ב?
לצפיה ב-'עזרה בבקשה, מישהו מזהה את הפונט בתמונה?'
עזרה בבקשה, מישהו מזהה את הפונט בתמונה?
16/07/2013 | 15:44
132
תודה מראש.
לצפיה ב-' לוח מודעות '
לוח מודעות
22/07/2013 | 11:15
7
22
שימו לב, ללא מספרי טלפון. ניתן לציין כתובת מייל ופרטים נוספים.

לצפיה ב-'למכירה וואקום pen & touch bamboo'
למכירה וואקום pen & touch bamboo
20/07/2013 | 13:55
115
לא היה בשימוש - פשוט לא מתאים לסגנון העבודה שלי במצב מצויין ,,

150 ש"ח בלבד עם מתנה - ספר - design thinking

יצירת קשר בפרטי
לצפיה ב-'מכירת קורס לבניית אתרים '
מכירת קורס לבניית אתרים
15/07/2013 | 17:34
2
101
מוכרת קורס בניית אתרים במכללת מנטור בתל אביב,
מחירון הקורס הוא 9700
המחיר דרכי יהיה 7500 בלבד!

לצפיה ב-'האם מדובר בבניה בלבד? ללא עיצוב?'
האם מדובר בבניה בלבד? ללא עיצוב?
16/07/2013 | 12:18
1
57
מתי הקורס מתחיל? האם אני יכולה לבחור מועד אחר?
לצפיה ב-'בניית אתרים'
בניית אתרים
25/07/2013 | 16:52
63
היי לילך

הקורס נפתח כל חודשים וחצי עד שלושה חודשים,
תוכלי להירשם לאיזה מועד שיתאים לך..

לפרטים נוספים shosha33@gmail.com
אשמח לך לך סילבוס של הקורס עם כל המידע שאת צריכה...
שני :)
לצפיה ב-'לתעשייה האווירית דרושים מעצבי ממשקים'
לתעשייה האווירית דרושים מעצבי ממשקים
16/07/2013 | 11:56
91
שלום לכולם

תיאור המשרה:
עיצוב ממשקי תא טייס ועמדת שו'ב עבור מינהל אוויוניקה.

דרישות המשרה:
- תואר ראשון בעיצוב תעשייתי/ תקשורת חזותית- חובה.
- ידע וניסיון בעיצוב חזותי, עיצוב אינטראקטיבי לממשקים גרפיים.
- ניסיון בעיצוב ממשק פיזי וסנסורים- יתרון.
- שליטה בתוכנות ILLUSTRATOR,PHOTOSHOP,PREMIERE- חובה.
- יכולת לעבודת צוות ועבודה עצמאית מול מפרטים ודרישות ויכולת ניתוח עצמאית של צרכי המשתמשים.

קו"ח ניתן להעביר למייל: bilkanaev@iai.co.il

תודה!
לצפיה ב-'תחרות חדשה: עצבו אקס-מן וזכו באקס-בוקס!'
תחרות חדשה: עצבו אקס-מן וזכו באקס-בוקס!
02/07/2013 | 13:49
1
84
תחרות יצירות חדשה!
לכבוד יציאת הסרט וולברין - צרו דמות חדשה לאנשי האקס-מן, עם מאפיינים מקוריים ועיצוב מרענן, הגישו במייל עד 25/07, ותוכלו לזכות במכונת משחקים 360 X-BOX, בהקרנת קולנוע פרטית של וולברין לכם ול-60 חברים, וכן בפרסים ומלגות בסך כולל של 25000 ש"ח.
אפשר להציג דמות בודדת, מספר דמויות, סיטואציה דרמטית, רצועת קומיקס או סרטון אנימציה.
ניתן להגיש יצירה בכל טכניקה: ציור ביד או במחשב, דו-מימד, תלת-מימד, פסל דיגיטלי, אנימציה וכו'.

פרטים כאן:
http://www.ani-mator.com/xmen

שאלות, דיבורים, השראה כאן:
https://www.facebook.com/xmenxboxwolverine
לצפיה ב-'עוד שתי תחרויות ליצירתיים שבכם'
עוד שתי תחרויות ליצירתיים שבכם
08/07/2013 | 15:14
59
אנחנו שמחים להודיע על שתי תחרויות נוספות:

חתולים מצוירים 2 -
http://www.ani-mator.com/cartoon_cats_2/

קומיקסאי נולד -
http://www.ani-mator.com/comics-star-2013/

נשמח לראותכם בתחרויות. בהצלחה!!!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

repair-lab מעבדת מחשבים
repair-lab מעבדת מחשבים
סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?
סולו עיצוב גרפי לימודים אונליין
עיצוב גרפי בלי לצאת מהבית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה