לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1381513,815 עוקבים אודות עסקים

פורום תקשורת חזותית

תקשורת חזותית נוכחת במגוון עצום של מדיות אך בבסיסה דבר אחד - העברת מסר בין אדם לחברו באמצעים חזותיים. תקשורת חזותית זה לא רק עיצוב גרפי!. תקשרות חזותית זה גם איור, עיצוב למדיה האינטראקטיבית ועוד. זה בעצם עיצוב מסר זה באמצעות צבע, צורה, מקצב, טיפוגרפיה וחומר זהו תחום מקצועי עשיר ומרתק המתפרש על פני עולם שלם של אמצעי תקשורת.

בפורום זה משתתפים מקצוענים מתחומי התקשורת החזותית (עיצוב גרפי לדפוס ולמדיה האינטראקטיבית איור ועוד) יחד עם סטודנטים, מתעניינים וחובבים, כולם תחת קורת גג אחת תוך כיבוד איש את רעהו.

גלישה נעימה! 

אודות הפורום תקשורת חזותית

תקשורת חזותית נוכחת במגוון עצום של מדיות אך בבסיסה דבר אחד - העברת מסר בין אדם לחברו באמצעים חזותיים. תקשורת חזותית זה לא רק עיצוב גרפי!. תקשרות חזותית זה גם איור, עיצוב למדיה האינטראקטיבית ועוד. זה בעצם עיצוב מסר זה באמצעות צבע, צורה, מקצב, טיפוגרפיה וחומר זהו תחום מקצועי עשיר ומרתק המתפרש על פני עולם שלם של אמצעי תקשורת.

בפורום זה משתתפים מקצוענים מתחומי התקשורת החזותית (עיצוב גרפי לדפוס ולמדיה האינטראקטיבית איור ועוד) יחד עם סטודנטים, מתעניינים וחובבים, כולם תחת קורת גג אחת תוך כיבוד איש את רעהו.

גלישה נעימה! 

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

רוצים ללמוד תקשורת חזותית? מועמדים? יש לכם שאלות בקשר ללימודים? לחצו על הלינק למידע.
הנהלים עודכנו! פעם ראשונה שלכם בפורום (וגם אם לא)? הכנסו וקראו. :)
שלום לכולם וברוכים לפורום תקשורת חזותית בתפוז.
פורום זה מקיף את כל תחומי התקשורת החזותית ופותח את דלתיו בפני אנשי מקצוע, סטודנטים וחובבים.
כדי לשמור על סדר ועניין אני מבקשת שתכבדו את חוקי הפורום.

ולהלן הם:

1.
אין לפרסם בפורום ללא קבלת אישור מתפוז. פרסום ללא אישור יימחק ללא התראה מוקדמת. כמו כן, גם הודעות שיש בהן לשון הרע, הוצאת דיבה, הפרת תקנון תפוז וכו'- יימחקו ללא התראה מוקדמת.

2.
אם אתה מעצבים שמעוניינים לפרסם את עצמכם, יש לפרסם זאת בלוחות הפורום ולא על גבי הפורום עצמו.

3.
שאלות בנוגע למוסדעות הלימוד והיכן כדאי ללמוד- נשאלו בעבר בפורום. מומלץ להריץ חיפוש לפני שמעלים שאלה חדשה, וכן- יש לשרשר את השאלה לשרשור הרלוונטי לשאלות בנוגע ללימודים. 
 אם יש מידע לדעתכם שכבר אינו עדכני, אנא עדכנו אותי.

4.
אל תפחדו לשתף ואל תחששו מביקורת. כולנו לומדים מזה בסופו של דבר. :)
** יחד עם זאת, שימו לב שאם הגולש ציין מפורשות שאינו מעוניין בביקורת, אין להעביר ביקורת על עבודותו על גבי הפורום! 

5.
כאשר אתם מגיבים וכותבים ביקורת, נסו לנסח אותה בצורה נעימה ולא תוקפנית. נמקו מדוע אתם חושבים כך. 

6.
גם ביקורות שלילית רצוי להתחיל בנקודה חיובית.

7.
אפשר לשלוח אלי תמיד הצעות, בקשות ורעיונות לשיפור ואני אשמח לענות ולראות כיצד ניתן לקדם זאת.  ביקורת לגבי אופן ניהול הפורום והתנהלותו- נא לשלוח אלי במסר.
אין להעביר ביקורת על אופן הניהול על גבי הפורום.

8. 
שמרו על תרבות דיון ועל שפה נאותה. גם אם אינכם מכירים את חברי הפורום האחרים, בסופו של דבר הפורום פתוח לכולם ויהיה כאן נחמד יותר אם כולם יכבדו איש את רעהו וינהגו בנימוס. 
אין מקום להודעות בעלות נימה מזלזלת או תוקפנית.

* בחלק מהסעיפים, הקרדיט לפודיום6 וירונימוס, מנהלי הפורום הקודמים.

המשך >>

לצפיה ב-'מחפש תותח-על בפוטושופ (cs-5) במיוחד באפקטים>הצללה'
מחפש תותח-על בפוטושופ (cs-5) במיוחד באפקטים>הצללה
26/10/2015 | 14:13
67
נא לשלוח פרטים אל
yod@012.net.il
תודה
יהודה
לצפיה ב-'שלום, שאלה לגבי ראיון עבודה'
שלום, שאלה לגבי ראיון עבודה
14/08/2015 | 20:06
161
היי, אני כרגע מחפשת עבודה בגלל שהברנד שעליו אני עובדת עובר לחברה אחרת ושם לא צריכים אותי.
אני מתחילה באוקטובר תואר שני באוניברסיטה הפתוחה, בכוונה החלטתי ללמוד שם כדי שאוכל להיות זמינה למשרה מלאה ולעשות את התואר בלי לחץ.
השאלה שלי היא האם אני צריכה בראיונות עבודה לציין שאני מתחילה ללמוד? אני חוששת שזה משהו שיכול להשפיע לרעה.
לצפיה ב-'זה הזמן לומר שלום...'
זה הזמן לומר שלום...
21/10/2013 | 06:17
1074
בוקר טוב חברים.
אני לא יודעת כמה מכם יודעים או שמו לב, אבל רמת הפעילות בפורום ירדה משמעותית בחודשים האחרונים, כבר אין כאן אוירה כפי שהיתה בהתחלה ואנשים קבועים שכתבו כאן התחילו להיעלם לטובת קבוצות מקבילות ברשתות החברתיות (שעושות יופי של עבודה, אגב) ועל כן בתפוז החליטו לסגור את הפורום.
אותי זה קצת מעציב, כי אין ספק שמדובר באחד הפורומים החשובים בתפוז. בכל מקרה, שמחתי לנהל אותו בזמן הקצר הזה שהייתי כאן, ולהכיר חלק מכם גם מחוץ לפורום. אין לי כל ספק שרבים מכם יגיעו רחוק.
אני מאחלת לכם המון הצלחה בפרוייקטים מקצועיים ובכלל. אני אישית הולכת להתחיל בקרוב פרוייקט מסוג אחר לגמרי (להיות אמא.)

אתם מוזמנים לבקר בפורום הנוסף אותו אני מנהלת בתפוז- תעלומות ועל טבעי.
ובלי שום קשר- אתם מוזמנים לפנות אלי במסרים. אשמח לשמוע מכם.

המשך שבוע נעים ולהתראות, בינתיים.
לצפיה ב-' סגירת פורום תקשורת חזותית '
סגירת פורום תקשורת חזותית
( לעמוד שלי בתפוז )
21/10/2013 | 16:57
949
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לBuilding a mystery שניהלה את הפורום.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'לימודים בשנה הבאה'
לימודים בשנה הבאה
20/10/2013 | 10:55
634
היי, אני ממש מעוניינת ללמוד בשנה הבאה תקשורת חזותית בשנקר או hit.
בזמן התיכון הייתי סגורה על שנקר ואז גיליתי שזה רק בנין בלי קמפוס אז זה קצת ביאס אותי. לאחרונה ראיתי במו עיני את את הקמפוס המשופץ ומאוד התלהבתי.. כי לדעתי אווירה סטודנטיאלית היא אחת מהחוויות בלימודים.
כל חיי אהבתי אומנות ועיצוב דברים אבל איני מכירה את כל התוכנות הנדרשות לעיצוב גרפי (פוטו שופ, אילסטרייטור וכל אלה...) ורציתי לשאול האם אני חייבת להכיר את השימוש בתוכנות אלה לפני התחלת הלימודים או שזה בסדר להגיע בלי שום רקע טכני?
כמו כן, מה אמור לכלול תיק העבודות שלי במצב כזה.. האם יספיקו כל מיני יצירות שעשיתי בשמן/אקריליק וכדומה?
תודה רבה למי שיענה
לצפיה ב-'שאלה למבינים בעיצוב חוברות'
שאלה למבינים בעיצוב חוברות
21/10/2013 | 16:02
338
כשמעצבים חוברת האם חייבים לייצר את הדפים בכפולות של ארבע? כלומר שני דאבלים / ארבע / שמונה וכו...? אין מצב לחמישה דאבלים?
לצפיה ב-'קליפ שלי שהכנתי על לוקי והנוקמים ^^'
קליפ שלי שהכנתי על לוקי והנוקמים ^^
21/10/2013 | 02:30
191
תקראו קודם את ההערות

http://www.youtube.com/watch?v=sNagjPJZXdM
לצפיה ב-'שאלה על צבעים...'
שאלה על צבעים...
20/10/2013 | 22:36
179
הי, האם מישהו יודע איך ניתן להשתמש באילוסטרייטור למשל בצבעים עם טקסטורה? אם אני רוצה ליצור רקע למשל בצבע אדום עם פסים בגוון של אותו אדום רק כהה יותר. האם זה צבע מהתוכנה או ייבוא של תמונה מאיפשהו?
לצפיה ב-'שאלות בנושא לימודים '
שאלות בנושא לימודים
18/10/2013 | 12:21
8
713
מתלבטים מה ללמוד ואיפה? לא בטוחים אם הלימודים בשבילכם וצריכים עצה?
אנחנו הכתובת.
לצפיה ב-'אני שאלה'
אני שאלה
17/10/2013 | 22:30
482
מתעניין בלימודי תקשורת חזותית.
האם שוק העבודה מקבל אנשים שעברו קורס בלבד (לא תואר),או שהסיכוי קלוש ובעלי התארים הם היחידים שימצאו עבודה?
לצפיה ב-'עזרה בבחירת מוסד לימודים ובירור התאמה למקצוע'
עזרה בבחירת מוסד לימודים ובירור התאמה למקצוע
17/10/2013 | 19:02
545
היי לכולם

אני חושב לאחרונה על התחלה של לימודי תקשורת חזותית. אני מתעסק מזה קרוב ל10 שנים בפוטושופ ובצילום. הגעתי לרמה גבוהה של יכולות בפוטושופ אך עם זאת אין לי הכשרה פורמלית לעיסוק בתחום של העיצוב הגרפי. קיום אני עובד בחנות צילום שם בין השאר אני עוסק בעיצוב ובהבאה לדפוס אך אני לא תחת משרת גרפיקאי ואני שואף למימוש עצמי גבוה יותר הן מבחינת השכר והן מבחינת האתגר המקצועי.

לגבי שאר תוכנות העיצוב המקצועיות- אילוסטרייטור, אין דזיין וכו', אין לי ניסיון בהם ולא יצא לי ליצור בהם עד כה. אני כן מבין שהדרישה במקצוע ועל מנת לעבוד בתחום היא כן להתמצאות בתוכנות אלה לכן אני רוצה ללמוד אותם.

ההתלבטות שלי כרגע היא אם להתחיל לחפש קורס שיכשיר אותי לעבוד כמעצב גרפי לכל דבר ועניין בין אם זה כפרילאנסר (בונה אתרים, לוגואים וכו') ובין אם זה במשרד פרסום או עבודה אחרת בתחום), או שמא לחפש מוסד שבו אוכל ללמוד תקשורת חזותית(מדובר על תואר ראשון, כן?) ושם לספוג המון חומר תיאורטי שאני לא יודע אם יהיה רלוונטי ונכון עבורי בשלב הזה, כשאני בעיקר רוצה כבר להיכנס לעניינים).

ובכן, אשמח להצעות, פירוטים והסברים מכל מי שנוגע לו הדבר ומעוניין לסייע.
תודה
דין
לצפיה ב-'היכן ללמוד עיצוב גרפי?'
היכן ללמוד עיצוב גרפי?
12/10/2013 | 15:12
5
695
רציתי להתייעץ איתכם, אני מעוניינת ללמוד עיצוב גרפי באחד מהמקומות הבאים : ג'ון ברייס, מנטור או "הביצפר".

מישהו יודע להגיד לי באיזה מקום הכי כדאי ומדוע?

תודה רבה
לצפיה ב-'אם המטרה שלך היא ללמוד רק תוכנות, '
אם המטרה שלך היא ללמוד רק תוכנות,
13/10/2013 | 10:17
674
אז מנטור נחשבים מעולים. הביצפר, אם אינני טועה, נותנים תוכנית לימודים שיותר מותאמת למי שרוצה להשתלב בפרסום, והדגש הוא על חשיבה יותר שיווקית. השאלה מה בדיוק את מחפשת.
לצפיה ב-' אני עם אותה שאלה'
אני עם אותה שאלה
13/10/2013 | 11:27
3
451
אגב יש גם בתי ספר טובים מחוץ לתל אביב כי יש לי חברה שרוצה לבוא מחיפה עד תל אביב כל יום ואני לא מבינה למה...? אין באזור הצפון בתי ספר טובים?
לצפיה ב-'יש מנטור גם בחיפה'
יש מנטור גם בחיפה
14/10/2013 | 20:40
323
עוד בחיפה - תילתן, קווים, 6B. כולם נחשבים די טובים לדעתי.

נחשבים פחות טובים, פחות עיצוביים ויותר מתמקדים בתוכנות - ג'ון ברייס, המכללה למנהל (גם יותר יקרים אם אני לא טועה).
לצפיה ב-'אגב מוסד גבוה לעיצוב בחיפה - ויצו.'
אגב מוסד גבוה לעיצוב בחיפה - ויצו.
14/10/2013 | 20:41
396
ללימודי יום יש את ויצו, או ביה"ס הארצי להנדסאים בטכניון. תלוי מה היא מחפשת.
לצפיה ב-'יש את מכללת תלתן בחיפה'
יש את מכללת תלתן בחיפה
20/10/2013 | 18:40
286
היא נחשבת לטובה בתחום, באמת שאין טעם לנסוע עד תל אביב בשביל זה. יש שם מורים מקצועים ואפשר לבחור מתוך מגוון התמחויות שונות. כנסי לאתר שלהם תקראי קצת ותתרשמי
לצפיה ב-'נפתח פורום מפלגת מרצ'
|*|נפתח פורום מפלגת מרצ
( לעמוד שלי בתפוז )
20/10/2013 | 17:26
68
אנו שמחים לבשר על פתיחתו המחודשת של פורום מפלגת מרצ.
זה המקום להתעדכן בחדשות על פעילות המפלגה, לדון על המצב הפוליטי ולהשאר עם היד על הדופק
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'לגבי "היציאה הבאה"'
לגבי "היציאה הבאה"
15/10/2013 | 15:02
212
שלום!
הוצמדתי ע"י המרצה שלי לפונט "היציאה הבאה" של ינק יונטף,
ואשמח לכל פיסת מידע שתעזור לי להכיר ולהבין את הפונט :)

המון תודה
לצפיה ב-'נפתח פורום "בני ערובה"'
|*|נפתח פורום "בני ערובה"
( לעמוד שלי בתפוז )
14/10/2013 | 10:43
46
במרכז הסדרה החדשה, בני ערובה, עומדת  מנתחת בכירה שצריכה להכריע האם להיכנע לדרישות החוטפים ולהרוג את ראש הממשלה על שולחן הניתוחים, או לסכן את חייהם של בעלה וילדיה.
בין אם אתם עוקבים אחרי אילת זורר בתפקיד הראשי בגרסה הישראלית או טוני קולט בגרסה האמריקאית, או אחרי שתיהן, אין ספק שמדובר בסדרה עוצרת נשימה|!|
בואו לדבר על הסדרה בפורום החדש
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'השאלה הנצחית: להיות מעצב ממשק או מתכנת'
השאלה הנצחית: להיות מעצב ממשק או מתכנת
08/10/2013 | 08:44
1
340
נתקלתי היום בכתבה הבאה- http://m.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,...

לפי הכתבה, יש דרישה בשוק למעצבי ממשק כאשר שכר המעצבים הולך ועולה, בעוד שיש לא מעט דרישה גם למתכנתים, כך שלמעשה קמים עוד ועוד בתי ספר שמעניקים קורסים שמשלבים בין עיצוב ממשק לתיכנות, במטרה ״לצמצם פערים חברתיים״, כפי שמצויין בכתבה.

האם אתם חושבים שמתכנת יכול לדעת לעצב ממשק בצורה טובה ויעילה, בלי הצורך ללמוד עיצוב ממשקים? כלומר- האם הניסיון שלו בתיכנות יכול לעזור לו ליצור ולהקים דברים, שאולי מעצב לא חשב עליהם?
ובכלל- האם מעצבים חייבים בהכרח לדעת תיכנות, בעולם שלנו שבו הטכנולוגיה והאינטרנט רק הולכים ומשתלטתים על הכול? לגבי השאלה הזו- אני חושבת שכן.
מה אתם אומרים?
לצפיה ב-'תודה על הכתבה, אקרא יותר מאוחר בעיון'
תודה על הכתבה, אקרא יותר מאוחר בעיון
09/10/2013 | 20:10
132
באופן כללי אני חושבת שכל אדם שיש לו נגיעה לתחום מסוים - טוב יהיה אם ילמד לפחות את הבסיס בתחום הזה, כדי לעבוד טוב יותר מול מי שבצד השני.
כמו שמעצב פרינט צריך לדעת לפחות בסיס של פרופילי צבע, כל מיני התאמות ודקויות של הורדה לדפוס, כך מעצב לווב צריך לדעת דברים בסיסיים שנוגעים להוצאת העיצוב לפועל - כאתר או אפליקציה חיה ומתפקדת.

לדעתי מתכנת הוא לא מעצב ממשק, חשוב שגם הוא יידע איך הדברים אמורים להיראות בקו כללי ואיך כדאי למקם אותם ולתכנן את הניווט וכו', אבל את הצד העיצובי נטו - להשאיר למעצב עצמו.
לצפיה ב-'טיפים לפוטושופ #5 - על טקסט מברשות ועוד.....'
טיפים לפוטושופ #5 - על טקסט מברשות ועוד.....
10/10/2013 | 16:43
190
היי כולם
העלתי סרטון *חדש* לערוץ ביוטיוב..
הפעם - שני טיפים קטנטנים בהחלט..  על כלי הטקסט וכלי המברשת
מוזמנים להציץ..

הנה הקישור:
http://goo.gl/rFfm8e
(הקישור מצורף גם למטה)
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מוכרת זיכוי ללימודים במנטור'
מוכרת זיכוי ללימודים במנטור
10/10/2013 | 12:25
165
מוכרת זיכוי ללימודים במנטור,
רכשתי קורס אבל אני מתחילה לימודים של 4 שנים
לכן מוכרת זיכוי של 2700 ש"ח ב 2500
לצפיה ב-'מתעניינים בלימודים? מתלבטים לגבי קורסים?'
מתעניינים בלימודים? מתלבטים לגבי קורסים?
08/10/2013 | 08:17
13
334
זה המקום לברר ולשאול.
לצפיה ב-'שאלה לגבי לימודים מ PRINT ל WEB'
שאלה לגבי לימודים מ PRINT ל WEB
01/10/2013 | 08:53
4
346
היי, אשמח לקבל תשובה....
אני מעצבת גרפית כ-8 שנים בעלת תואר הנדסאי בעיצוב.
אני עובדת כ-6 שנים כמעצבת גרפית ל-PRINT בחברה.
החלטתי לחפש עבודה אחרת וגיליתי כי כמעט כל העבודות בשוק
הן לעיצוב אתרים/אפליקציות/חווית משתמש.
ולכן החלטתי לעשות קורס של אתרים ואפליקציות.
ביררתי בהמון בתי ספר כגון: שנקר, גון ברייס, B6 ועוד...
אין לי מושג איפה כדאי ללמוד...
יש לי גם בעיה של זמן והשקעה בלימודים האלה... (למשל שנקר זה 9 חודשים פעמיים בשבוע וזה יהיה לי קצת בעייתי מכל מיני סיבות)
איפה הייתם ממליצים לי ללמוד?
אשמח לעזרה....
לצפיה ב-'מישהו? '
מישהו?
01/10/2013 | 08:53
118
לצפיה ב-'אהלן '
אהלן
01/10/2013 | 22:12
240
לא בטוחה מה את בדיוק מחפשת, מה ז"א "החלטתי לעשות קורס של אתרים ואפליקציות"? קורס בעיצוב אתרים? או להתפתח לכיוון קוד ותכנות?

אם את אומרת שאין לך זמן להשקיע אפילו פעמיים בשבוע זה עלול להיות קצת בעייתי, חלק גדול מהקורסים עובדים בפורמט הזה של פעמיים בשבוע, אז אולי כדאי לך לבחור מוסד לימודים לפי הזמן שמתאים לך.

לפעמים יש קורסים שניתן לקחת און ליין אולי זה יכול לפתור לך את הבעיה.
נסי לחפש גם באתרים של חוויית משתמש ישראל, נטקראפט. יש גם מדריכים בפיקסל פרפקט. אם כבר יש לך רקע מבחינת תוכנות וחשיבה עיצובית בסיסית, המעבר לא קשה כ"כ.

המוסדות היותר מומלצים מהרשימה שלך הם - שנקר ומנטור לדעתי.
בהצלחה.
לצפיה ב-'שנקר שכתבת'
שנקר שכתבת
02/10/2013 | 23:17
1
345
זה שנקר או שנקר הנדסאים
כי עשיתי קורס בשנקר הנדסאים ואני ממש(!) לא מרוצה
אני עושה עכשיו שוב קורסים חוזרים כדי לנסות להציל חלק מהכסף שלי
ההתנהלות שם גרועה ומחשבים על הפנים המורים גם לא כולם טובים
בקיצור אם זה שנקר הנדסאים תחשבי פעמיים
לצפיה ב-'האמת שלא בדקתי...'
האמת שלא בדקתי...
04/10/2013 | 22:17
180
לא ידעתי שיש שנקר הנדסאים...
אוקי אני אבדוק... בכל מקרה הכיוון הוא גון ברייס כי אין לי 9 חודשים לתת וגון ברייס זה חצי שנה...
מישהו שלמד שם יכול לתת המלצה?
לצפיה ב-'שאלה לגבי לימודים מPRINT ל- WEB'
שאלה לגבי לימודים מPRINT ל- WEB
30/09/2013 | 10:51
2
226
שלום רב,
אני מעצבת גרפית כ-8 שנים בעלת תואר הנדסאי בעיצוב.
אני עובדת כ-6 שנים כמעצבת גרפית ל-PRINT בחברה.
החלטתי לחפש עבודה אחרת וגיליתי כי כמעט כל העבודות בשוק
הן לעיצוב אתרים/אפליקציות/חווית משתמש.
ולכן החלטתי לעשות קורס של אתרים ואפליקציות.
ביררתי בהמון בתי ספר כגון: שנקר, גון ברייס, B6 ועוד...
אין לי מושג איפה כדאי ללמוד...
יש לי גם בעיה של זמן והשקעה בלימודים האלה... (למשל שנקר זה 9 חודשים פעמיים בשבוע וזה יהיה לי קצת בעייתי מכל מיני סיבות)
איפה הייתם ממליצים לי ללמוד?
אשמח לעזרה....
לצפיה ב-'הסתכלתי על המסלול בשנקר'
הסתכלתי על המסלול בשנקר
01/10/2013 | 09:31
1
333
נראה נחמד מאוד (לא רשום כמה עולה המסלול) + מוסד מוכר. התכנים עדכניים עם נגיעות בתיכנות למעצבים. וגם היתרון שזה פונה לבעלי ידע בעיצוב.

לא חושב שיש מסלול מקוצר מתחת לשנה לכל התכנים שרשומים שם. החלופה ה"בינונית" זה לקחת מסלול מקוצר יותר (בשנקר 9 קורסים. לחפש נגיד 4......תשווי מן הסתם לפי שעות לימוד ולא לפי מספר קורסים).
הכי "קצר" זה פשוט ללמוד קורס בנושא ספציפי (מבחינה כלכלית מסלול מובנה זול יותר. תשווי לפי שעות לימוד), הבעייה שבלי רקע/ידע יהיה לך קשה לבחור את הקורס המסויים הזה שבאמת יתרום לך.

לגבי שוק העבודה. מהר מאוד רושמים במשרות מעצב UI, מעצב אפליקציות וכו' (בדיוק כמו שהתחיל פלאש, וכל משרד קרא לעצמו "אינטראקטיב"). זה לא באמת "כמעט כל העבודות בשוק", אבל מן הסתם זה תחום במגמת עלייה רצינית.

לגבי כמה זמן ללמוד/להשקיע. אין לזה תשובה.

לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
01/10/2013 | 10:36
239
בשנקר משך הלימודים 9 חודשים  פעמיים בשבוע 5 שעות 14,000 שקל
בגון ברייס חצי שנה פעמיים בשבוע 5 שעות 11,000
מנטור חצי שנה פעם בשבוע 5 שעות 9,000
צירפתי מידע ששלחו לי...
לצפיה ב-'לימדי עיצוב גרפי- הסבה'
לימדי עיצוב גרפי- הסבה
29/09/2013 | 14:59
3
530
שלום.
אני עובדת סוציאלית במקצועי וכבר הרבה זמן חושבת על הסבה מקצועית לתחום העיצוב הגרפי.
אני לא מחפשת לעשות תואר מחדש אלא מחפשת לימודי תעודה ברמה גבוהה אשר יתנו לי את האופציה להיכנס לתחום.
ביררתי במכון קווים בצומת רעננה (הכי קרוב לי ואני בכ"ז אמא לשלושה ילדים כך שמגבלת הזמן והמיקום משמעותיים לי) ואני אמורה ללכת לפגישת יעוץ שם. האם יש למישהו המלצה/דיס המלצה על המקום?

ושאלה נוספת- האם קשה למצוא עבודה לאחר סיום הלימודים? האם התחום נחשב רווי?
בעיקרון הייתי שמחה לעבוד כעצמאית מהבית או בחלקיות משרה, האם אלו אופציות ריאליות לתחילת הדרך המקצועית?

אשמח לכל תשובה, כיוון מחשבה או שיתוף מנסיון, מאחר ואני ממש מתלבטת על הצעד ועל הכדאיות שלו.

(דרך אגב, במכון קווים אמרו לי שהלימודים עולים 22,500 ₪ למסלול של שנה וארבעה חודשים, יום בשבוע. האם זה מחיר סביר או יקר?)
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
01/10/2013 | 09:58
2
372
1.לא מכיר את המקום. מה שחשוב בקורסים מקצועיים זה הסילבוס/מרצה (לפעמים עדיף להרשם רק אחרי שיעור ניסיון)

2.תחום רווי או לא. רף כניסה נמוך יחסית, הרבה מאוד מתחרים, מצד שני כישרון זה דבר יחסית נדיר. לדעתי בסיכום השוק ברמה ממוצעת. למי שגר במרכז יש יתרון רציני.

3.עצמאית כבר מהתחלה. לא פשוט, אבל את יכולה להציע מחירים נמוכים ולאט לאט לעלות. אין לזה תשובה (מי שקובע אלו הלקוחות. לא מישהו בפורום X או Y)

4.עלות המסלול. זה בערך המחירים למסלול פרטי (נגיד במכללת נתניה. שנת לימוד לתואר ראשון 30,000 ש"ח). פשוט תשווי בין X מסלולים. תחלקי מחיר חלקי שעות לימוד לקבל אומדן. הכי כלכלי זה מן הסתם הנדסאי/תואר (כי המדינה מסבסדת חלק)

5."כדאיות" - אין לזה תשובה. זה תלוי אינסוף גורמים (פנימיים/חיצוניים).....אולי עדיף לעשות הסבה לנדל"ן, קוסמטיקה, או שירטוט אדריכלי, אולי שווה ללכת לייעוץ תעסוקתי.

בכל מקרה אל תחליטי לפי תשובות בפורום זה או אחר, כי השאלות שלך מאוד כלליות. (הכי קל להגיד "כן שווה לך" ולהתחיל לשכנע)
לצפיה ב-'תודה על התיחסותך'
תודה על התיחסותך
01/10/2013 | 10:16
1
214
ההחלטה בוודאי לא תהיה על סמך תשובות בפורומים, אבל אני כן מחפשת לשמוע מנסיונם של אחרים.
ראיתי כמה פעמים שממליצים ללכת לשיעור נסיון אבל במה זה יעזור לי, הרי שיעור אחד הוא טיפונת בים ולא יתן לי את התמונה המלאה ואפילו לא קרוב לכך, לא?

אשמח לשמוע עוד...
תודה
לצפיה ב-'שיעור ניסיון אכן לא יכול לתת את התמונה המלאה,'
שיעור ניסיון אכן לא יכול לתת את התמונה המלאה,
10/10/2013 | 02:09
218
אבל הוא כן יכול לתת לך מושג לקראת מה את הולכת.
22,000 ש"ח לשנה זה מחיר יקר לכל הדעות, אבל זה בגלל שמדובר במכללה פרטית שהלימודים בה אינם מסובסדים. אני חושבת ששווה לבדוק מכללות נוספות ולקבל עוד מושג על המסלולים שהן מציעות והמחירים, ובהחלט להגיע ולהתרשם משיעור ניסיון אם ניתנת לך האפשרות.
לצפיה ב-'הכוונה לעיצוב לא תיכנות'
הכוונה לעיצוב לא תיכנות
02/10/2013 | 20:46
239
תודה על התשובה...
מנטור זה פעם בשבוע למשך חצי שנה... שזה דווקא דיי מתאים לי אך אני לא בטוחה אם כדאי ללמוד שם...
השאלה גם אחרי שאסיים קורס כזה אם אוכל למצוא עבודה כי כולם רוצים ניסיון...
אנסה לחפש גם באתרים שכתבת,
תודה
לצפיה ב-'בואו לפחד איתנו'
|אקשן|בואו לפחד איתנו|!|
( לעמוד שלי בתפוז )
09/10/2013 | 10:57
129
|*| הסרט המצליח והמפורסם "קארי", המבוסס על הספר בעל אותו השם של סטיבן קינג יוצא בגירסה חדשה ומרהיבה ואתם מוזמנים לצפות בו בהקרנה מיוחדת לגולשי תפוז|!|

על מה הסרט?
קארי היא בחורה ביישנית שמנודה ע"י נערים אחרים. אמה הדתית במיוחד מאוד מגוננת עליה (ג'וליאן מור) אך קארי משחררת טרור טלקינטי על עיירתה הקטנה אחרי שדחפו אותה לקצה בנשף סיום התיכון.

לפרטים נוספים, מועד האירוע והרשמה לחצו כאן
לצפיה ב-'זיהוי פונט'
זיהוי פונט
08/10/2013 | 14:22
2
220
היי
אני מחפשת את הפונט המצ"ב
תודה על העזרה..
לצפיה ב-'נראה לי שזה שקד של פונטביט'
נראה לי שזה שקד של פונטביט
08/10/2013 | 19:11
66
לצפיה ב-'אנסה לבדוק תכף'
אנסה לבדוק תכף
13/10/2013 | 11:30
62
כי הוא מוכר ואנסה לבדוק אצלי אם אמצא
לצפיה ב-'פונט דומה - אבל בעברית'
פונט דומה - אבל בעברית
08/10/2013 | 12:44
197
הי!
הכנתי ברושור על בניין חדש שאירגון שלוה בונה.
הכנתי הברושור באנגלית - והשתמשתי בפונט "WC ROUGHTRAD Bta" (תסתכל בתמונות שצירפתי). חשבתי שהפונט הזה ממש מתאים לברושור - כי הוא קשור לבניה ואדריכלות.
עכשיו אני מעצבת אותו ברושור בעברית. רציתי פונט דומה ל"WC ROUGHTRAD Bta" אבל בעברית. או משהו אחר בעברית שגם שגם מתאים לברושור כזה..
ואם אפשרי אני רוצה פונט בחינם. (אם לא אז לא נורא)..
אתם מכירים משהו..??
תודה
יעל
לצפיה ב-'דרושים/ דרושות'
דרושים/ דרושות
08/10/2013 | 08:54
1
104
מחפשים מעצב/ת? מכירים מישהו שמחפש מעצבים? אתם מוזמנים להעלות את הודעתכם לשרשור זה, תודה.
לצפיה ב-'מחפש מעצב תותח בטיפוגרפיה לועזית לעיצוב לוגו'
מחפש מעצב תותח בטיפוגרפיה לועזית לעיצוב לוגו
06/10/2013 | 19:48
122
יש כאן כזה ? או יודעים להפנות אותי לאחד כזה ?

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סולו עיצוב גרפי לימודים אונליין
עיצוב גרפי בלי לצאת מהבית
repair-lab מעבדת מחשבים
repair-lab מעבדת מחשבים
חופה באהבה
חופה באהבה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה