לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1497314,973 עוקבים אודות עסקים

פורום העולם החרדי

התקנון 'העולם החרדי' - מטרות, כללי כתיבה ו'חוקת הפורום': בסייעתא דשמיא מטרת הפורום: להוות בית לגולשים החרדים ברשת האינטרנט, וכמקום בו יופיעו חדשות, ידיעות מידע, ודיונים אודות הנעשה הנשמע והמתרחש בציבור החרדי. גם אנשים שאינם שומרים מצוות יכולים להציג שאלות ולקבל מענה. את אלה ואת אלה - החרדים, הדתיים והחילונים המתעניינים, הגולשים ברשת, אנו מזמינים לכתוב כאן. כדי שיהיה נעים לכולנו, נבקש להקפיד על כללי הכתיבה הבאים: א. לכתוב בשפה נאותה ונקיה. לא לכתוב על נושאים שהצניעות יפה להם. לא להשתמש במילים שאינן צנועות. ב. לכתוב ללא התלהמות, השמצות או עלבונות. אם מישהו רוצה לפרסם מידע אודות המתרחש בחוגים השונים של הציבור החרדי - נשמח אם יעשה זאת, אולם נבקש להקפיד על הצגת מידע אמיתי, תוך הימנעות מהתלהמות, רכילות זולה או שמועה בלתי בדוקה. ג. אין לפגוע ברבנים, בראשי ישיבות ובאדמו"רים של הציבור הדתי והחרדי. אין צריך לומר שאסור לפגוע בשום אדם, אולם פגיעה בתלמיד חכם, מורה הוראה או מנהיג עדה חמורה כפליים. ב או אדמו"ר במובן זה הוא כל מנהיג קהילה בישראל, גם כשאינו מקובל עליך... ד. אנו מבקשים מכל אורחינו שלא לכתוב בפורום בשבת ובמועדי ישראל. תקנון הפורום 1) הפורום נועד בעיקרו לרכז ידיעות אודות הציבור החרדי והדתי. כיוון שכך, אין מקום לצטט ידיעה שאיננה קשורה לנושא זה. 2) זכותו של כל חבר' בפורום לפתוח שרשור חדש בנושא הקרוב לליבו ותואם את מטרות הפורום. 3) אין לכתוב הודעות הפוגעות בצורה אישית באחד מחברי הפורום. 4) הודעות המנסות לחשוף שמות כותבים, כאן או בפורום אחר, יצונזרו ונגד כותב ההודעה תופעל חסימה. 5) ביקורת על כתיבה עיתונאית: ביקורת מנוסחת בכבוד - כן. רכילות זולה - לא. 6) גולש המציג שאלה ביהדות, בצורה מכובדת ושקולה, יכול לפתוח שרשור חדש גם אם הוא גולש בפורום לראשונה. 7) הפותח אשכול חדש, ינסח את הכותרת באופן שתבהיר את הנושא לקוראים עוד לפני שיפתחו את האשכול. "נמצאו תפילין שנאבדו לפני ארבע שנים בנסיבות מרתקות" - כן. "עזרו למאבד" או "סיפור מעניין" - לא. 8) לעתים קורה שיותר מגולש אחד פותח שרשור בנושא משותף, בדרך כלל מחמת חוסר תשומת לב. במקרים כאלו, ישורשרו השרשורים החדשים אל השרשור הראשון. 9) אזנינו כרויה לכל בקשה, הצעה, תלונה, וכל אשר בליבכם - אך רק בתיבת המסרים. לסיום נצטט את דבריו של תומס ג'פרסון נשיאה השלישי של ארה"ב: "משטר טוב - הוא זה השולט מעט". גם אנו מעדיפים לנהל מה שפחות, כי מתוך הנסיון למדנו שאז נעים ונח יותר. אך דבר זה בידכם הוא - עזרו לנו בזה! תודה על תשומת הלב. תודה על שביקרתם. נשמח לארח אתכם שוב

אודות הפורום העולם החרדי

התקנון 'העולם החרדי' - מטרות, כללי כתיבה ו'חוקת הפורום': בסייעתא דשמיא מטרת הפורום: להוות בית לגולשים החרדים ברשת האינטרנט, וכמקום בו יופיעו חדשות, ידיעות מידע, ודיונים אודות הנעשה הנשמע והמתרחש בציבור החרדי. גם אנשים שאינם שומרים מצוות יכולים להציג שאלות ולקבל מענה. את אלה ואת אלה - החרדים, הדתיים והחילונים המתעניינים, הגולשים ברשת, אנו מזמינים לכתוב כאן. כדי שיהיה נעים לכולנו, נבקש להקפיד על כללי הכתיבה הבאים: א. לכתוב בשפה נאותה ונקיה. לא לכתוב על נושאים שהצניעות יפה להם. לא להשתמש במילים שאינן צנועות. ב. לכתוב ללא התלהמות, השמצות או עלבונות. אם מישהו רוצה לפרסם מידע אודות המתרחש בחוגים השונים של הציבור החרדי - נשמח אם יעשה זאת, אולם נבקש להקפיד על הצגת מידע אמיתי, תוך הימנעות מהתלהמות, רכילות זולה או שמועה בלתי בדוקה. ג. אין לפגוע ברבנים, בראשי ישיבות ובאדמו"רים של הציבור הדתי והחרדי. אין צריך לומר שאסור לפגוע בשום אדם, אולם פגיעה בתלמיד חכם, מורה הוראה או מנהיג עדה חמורה כפליים. ב או אדמו"ר במובן זה הוא כל מנהיג קהילה בישראל, גם כשאינו מקובל עליך... ד. אנו מבקשים מכל אורחינו שלא לכתוב בפורום בשבת ובמועדי ישראל. תקנון הפורום 1) הפורום נועד בעיקרו לרכז ידיעות אודות הציבור החרדי והדתי. כיוון שכך, אין מקום לצטט ידיעה שאיננה קשורה לנושא זה. 2) זכותו של כל חבר' בפורום לפתוח שרשור חדש בנושא הקרוב לליבו ותואם את מטרות הפורום. 3) אין לכתוב הודעות הפוגעות בצורה אישית באחד מחברי הפורום. 4) הודעות המנסות לחשוף שמות כותבים, כאן או בפורום אחר, יצונזרו ונגד כותב ההודעה תופעל חסימה. 5) ביקורת על כתיבה עיתונאית: ביקורת מנוסחת בכבוד - כן. רכילות זולה - לא. 6) גולש המציג שאלה ביהדות, בצורה מכובדת ושקולה, יכול לפתוח שרשור חדש גם אם הוא גולש בפורום לראשונה. 7) הפותח אשכול חדש, ינסח את הכותרת באופן שתבהיר את הנושא לקוראים עוד לפני שיפתחו את האשכול. "נמצאו תפילין שנאבדו לפני ארבע שנים בנסיבות מרתקות" - כן. "עזרו למאבד" או "סיפור מעניין" - לא. 8) לעתים קורה שיותר מגולש אחד פותח שרשור בנושא משותף, בדרך כלל מחמת חוסר תשומת לב. במקרים כאלו, ישורשרו השרשורים החדשים אל השרשור הראשון. 9) אזנינו כרויה לכל בקשה, הצעה, תלונה, וכל אשר בליבכם - אך רק בתיבת המסרים. לסיום נצטט את דבריו של תומס ג'פרסון נשיאה השלישי של ארה"ב: "משטר טוב - הוא זה השולט מעט". גם אנו מעדיפים לנהל מה שפחות, כי מתוך הנסיון למדנו שאז נעים ונח יותר. אך דבר זה בידכם הוא - עזרו לנו בזה! תודה על תשומת הלב. תודה על שביקרתם. נשמח לארח אתכם שוב
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'‏ ‏8 שנים לגירוש היהודים מגוש קטיף - סתם ככה !'
‏ ‏8 שנים לגירוש היהודים מגוש קטיף - סתם ככה !
17/07/2013 | 19:56
3
29
נמשיך להתפלל שזה לא יקרה שוב, שיהיה שלום ושלוה, שלא יהיה חרב איש באחיו, ותן לכל איש ואיש די פרנסתו, ולכל גוויה וגוויה די מחסורה, ושלא יצטרכו עמך בית ישראל זה לזה ולא לעם אחר, שנזכה לגאולת הכלל והפרט - אמן
לצפיה ב-'אמן ואמן'
אמן ואמן
17/07/2013 | 21:17
8
לצפיה ב-'אמן!'
אמן!
17/07/2013 | 23:25
4
לצפיה ב-'כל מילה נכונה ובמקומה'
כל מילה נכונה ובמקומה
21/07/2013 | 08:24
5
בפרט ששומעים עכשיו עוד הפעם על "חידוש שיחות" ושיחרור אסירים "כבדים"

אותם מדינאים היו ונשארו - שלא לומדים אף פעם לקח...
לצפיה ב-'איך נראית אצלכם הסעודה מפסקת?'
איך נראית אצלכם הסעודה מפסקת?
15/07/2013 | 14:18
8
29
אצלנו הסעודה מפסקת של תשעה באב נאכלת על הרצפה,
מרק עדשים עם ביצה קשה מרוסקת בתוכו(כדי שייחשב מאכל אחד)

אח"כ,כמו בכל צום אצלנו, שותים תה יחד עם תמצית התה, כלומר פותחים את שקית התה ושותים את הגרגרים עצמם,יחד עם כוס תה רגילה. זה מר,כן.. אבל גורם לכך שפחות חשים צימאון. זה טיפ שסבתא זיכרונה לברכה לימדה אותנו,וכך אנחנו עושים (בלי נדר) לפני כל צום. מנקים את הפה מהגרגרים ומתחילים לצום..

ובכלל-תתחילו לשתות הרבה מעכשיו ..
לצפיה ב-'טיפים לצום קל'
טיפים לצום קל
15/07/2013 | 15:25
22
לאכול לאורך היום ארוחות קטנות
לא לשתות ולא לאכול דברים מתוקים, לא שומניים ולא חריפים
לאכול מאכלים דלי מלח
לשתות בעיקר מים

כמו שענבר אמרה נכון מאד, תה הוא מרווה, ומפיג צמאון, אז פשוט מאד אפשר לקחת עלי תה לחלוט בקנקן קטן
ולשתות, (רק לזכור שתה הוא חומר שגורם הפרשות ועלול לרוקן את הגוף ממאגרי הנוזלים שלו).

צום קל ומועיל לכולם
לצפיה ב-'באיזה עידה יושבים על הריצפה בסעודה המפסקת ?'
באיזה עידה יושבים על הריצפה בסעודה המפסקת ?
16/07/2013 | 00:54
2
21
אצלינו המשפחה מתכנסת בסלון, אוכלים יחד ארוחת ערב רגילה, לחם, סלט ירקות, חלבי . . . ובסוף הארוחה מקנחים בקצת ביצה קשה טבולה באפר
לצפיה ב-'זה בטח לפי מנהגים'
זה בטח לפי מנהגים
16/07/2013 | 11:41
1
14
אנחנו מרוקאים.

ראיתי גם בהרבה הלכות שכתוב שנהוג לשבת על הרצפה בסעודה מפסקת.
לצפיה ב-'בסעודה מפסקת נוהגים הספרדים לשבת על הריצפה'
בסעודה מפסקת נוהגים הספרדים לשבת על הריצפה
17/07/2013 | 18:52
11
וגם בקרקע מרוצפת עדיף לשים משהו מפסיק,ואת הסעודה אוכלים רק תבשיל אחד ,ויש אומרים שסלט אפשר להוסיף לתבשיל בכל אופן לא יחבר את סעודה המפסקת עם הסעודה שאוכל לפני הצום.
ה' ירחמנו וישלח משיח צדקנו ונעשה את צום צישעה באב לחג
לצפיה ב-' איך עבר על כוחותינו הצום?'
איך עבר על כוחותינו הצום?
17/07/2013 | 15:50
3
8
אצלי ממש קשה שתיתי המון אבל זה ממש לא עזר.
ב'ה עבר ויהי רצון שיבוא משיח צדקינו,ושנה הבאה בירושליים הבנויה
לצפיה ב-'היה בסדר'
היה בסדר
19/07/2013 | 00:01
2
11
קצת חולשה וצורך במיים,
אבל בסדר.
אני צריכה ללמוד לשתות יותר באופן כללי
לצפיה ב-'עינבר!'
עינבר!
21/07/2013 | 16:12
1
7
כולנו צרכים ללמוד לשתות יותר,האמת שהבעיה יותר בחורף שלא מרגישים צמאים,אך יש פיתרון מאוד טוב וזול פשוט לסחוב בקבוק של 500מ'ל ובקלות אפשר לשתות ליטר וחצי ביום
לצפיה ב-'היי'
היי
21/07/2013 | 22:33
5
אכן,חשוב מאוד לשתות...
אני סובלת המון מכאבי ראש מטורפים :(

לפעמים אני מסתובבת עם מיים ולפעמים לא,
אבל אני צריכה לשים את הבקבוק מול העיניים...
לצפיה ב-'בנוגע למישקע, הכלבה עם הנשמה המגולגלת'
בנוגע למישקע, הכלבה עם הנשמה המגולגלת
14/07/2013 | 00:02
2
116
התפללתי עליה שהיא תמות והנשמה תוכל להשתחרר מהגילגול שלה... ובכן, מישקע לא מתה אבל באופן מפתיע מי שמת היה כלב אחר שהיה שייך לבעלים של מישקע... כלב קטן ושחור בשם מוקי(Moki) הוא נפטר ב10.07.2013... זה מדהים, התפילות באמת מתקיימות ובאמת קורים דברים אם אתה מתפלל, רק שאינני מבין מדוע התפילה המיתה דווקא את מוקי ולא את מישקע, הכלב הזה נראה נורמלי לחלוטין ולא הצטיין בשום כישרון, בניגוד למישקע שהיא כלבה שמסוגלת להגיד מילים כמו I love you או Mamma במבטא כלבי מאד... זה משונה מאד שמהתפילות שלי מי שנתן את הדין היה כלב אחר שלהם... אולי לא קלעתי נכון כי אני לא מצליח לשמור על הברית ואני נופל בערך כל שבוע... זה לא טוב אם זה הסית את התפילה שלי מלהמית את הכלבה הספציפית מישקע, אבל באמת, תהיו בטוחים, לאור מה שקרה זה נכון, לכלבה הזו יש נשמה שמגולגלת בתוכה ומותו של הכלב מוקי לאחר שהתפללתי על מישקע נראה כסימן גדול לכך...!

אבל תזכרו! צריך לעשות משהו עם מישקע הזו, הכלב הזה מתנהג באופן מאד משונה... מישקע הזו באחד הסרטונים ממש הצליחה לשיר בצורה כמעט מושלמת לקטע מוזיקלי שהבעלים שלה הפעיל במכשיר הטלפון החכם שלו, היא מסוגלת להגיד מילים שונות ובכלל, היא פופולרית להחריד, אם נתפלל עליה היא תסיים את התיקון שלה מהר ולא תצטרך להמשיך להתחייב לבעלים שלה... כפי שאמרתי, הכלבה הזו מכניסה לבעלים שלה הרבה כסף מהצפיות שהיא מקבלת ביו-טיוב, אולי היה מדובר ביהודי שהיה בחוב כלפי האדם הזה ועכשיו הוא מגולגל בכלבה הזו... למען אותו יהודי או כל אדם שנמצא מגולגל בכלב הזה אני מציע להתפלל, מדובר בסבל גדול לחיה המסכנה שבצער נאלצת לשיר שירים שונים ולנבוח I love you כדי שאנשים ישימו לב לכך שזו נשמה מגולגלת, תזכרו שאותה נשמה שיש בכלב צריכה גם לאכול מזון מיוחד לכלבים, זה עוד צער שיש לה ולישון במקומות שהאדם מייעד לכלב ובכלל, מדובר בצער רב...

מי שנפטר כאמור היה כלב אחר בשם Moki, ששייך למשפחה שמישקע שייכת אליה, אני לא כיוונתי להרוג את הכלב הזה בתפילות אלא דווקא את מישקע בגלל ההתנהגות היוצאת דופן שלה, זה משונה שדווקא כלב אחר שלהם נאלץ לתת את הדין... שמא לא עמדו לי הזכויות לגאול אותה ובחטאי גרמתי לברייה אחרת למות, אני מקווה שאני לא הולך לתת את הדין על זה, אבל מתחילים לראות בחוש שמשהו קורה! שבורא עולם שומע תפילה, אפילו אם זו תפילה שנראית אלימה כמו הבקשה שלי אבל למדתי את זה מהרצאה באינטרנט של חוזר בתשובה מפורסם בשם "ערן בן עזרא" שהיה עורך דין וחזר בתשובה, הוא המליץ להתפלל על בעלי חיים שיש חשד שמגולגלת בהם נשמה כדי שיתוקנו, אותו אדם לפי מה שהבנתי או מישהו שהוא מכיר היטב התפלל על חתולים בעת שהם רבו ואחד מהם מת באמצע המריבה... פשוט נפל ומת... אני אמשיך להתפלל על מישקע ואני מבקש שתתפללו גם בעבורה כי משהו מחשיד מאד בהתנהגות של הכלבה הזו... היא יוצאת דופן ונראית כמעט אנושית בהבנה שלה את הבעלים, כפי שאמרתי, כאילו שהיא מנסה להוכיח שהיא גלגול ומייבבת בסרטונים האלו לעזרה!

לסיכום, לא כדאי לכם להיות חייבים כסף לאדם כל שהוא או לגרום צרות שיביאו אתכם לגילגול כי אותה כלבה כנראה מחזירה בעזרת הסרטונים האלו ביו-טיוב חוב מגלגול קודם! צריך לנסות להתפלל עליה, אם יש לכם רחמים! מדובר בכלבה שסובלת זמן רב! מלאו לה אתמול 11 שנים!

אני יודע שזה לא פורום קבלה, אני לא חושב שיש בתפוז אבל אתם האנשים שהכי קרובים לאמונה בניסים ובמציאות רוחנית אז אודה לכם אם תעזרו ומישקע תקבל את התיקון שלה!

מצורפים קישורים! יום טוב!
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תראו איזה נס:'
תראו איזה נס:
14/07/2013 | 04:00
22
בסרטון המובא לפניכם שואלים הבעלים של מישקע את מישקע שאלות שונות והיא עונה להם ביבבה הטיפוסית שלה... כשהבעלים שלה שואלים אותה את השאלה האחרונה שלהם: "מישקה? האם את טיפשה?" מישקע עונה להם ב"לאאאאאאאאאאא" ארוך וברור!

תוכלו לראות היטב שהכלבה הזו מבינה את הבעלים שלה! היא עונה על השאלות שלהם בחכמה של אדם בוגר! כל מה שמפריד בינה לבין נשמה בגוף אדם הוא הגוף הכלבי שלה שהמבנה שלו מגביל אותה לדבר כאחד האדם!
לאחר שראיתי את הסרטון הזה אני ממש מתחיל להאמין שמדובר בגלגול של נשמה שירדה לתוך גוף של כלב! אני בטוח שאם אתם תצפו בסרטון גם אתם תאמינו בזה ותעשו הכל כדי שמישקע תגיע לתיקונה!

הסרטון בטוח לצפייה ואפילו ששואלים בו את הכלבה שאלה מעט חצופה התשובה שהם מקבלים ממנה מפצה על הכל! מדובר בבעל חיים יוצא דופן ואנו צריכים לשאת תפילה עליו ועל כל מי שנמצא בצרה ושבייה שיחלץ מן הצער בו הוא נמצא!

מי יתן והנשמה של מישקע תגיע לתיקונה במהרה ומי יתן ואנו נזכה לשפע בגשמי וברוחני!
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'יש הגיון לייחס כישורים מיוחדים שיש לבעלי חיים לזה שהיא `גילגול`'
יש הגיון לייחס כישורים מיוחדים שיש לבעלי חיים לזה שהיא `גילגול`
16/07/2013 | 01:11
9
כמו שהיה לפני מאות שנים מעשה בדג שצעק `שמע ישראל` כשחיסלו אותו ואז הלכו וקברו את הדג המיוחס הזה, והיה סיפור דומה לזה לפני כמה שנים . *אם `מישקע` לא שייכת לך אז אסור לך לבקש שהיא תמות, זה גזל . *בורא עולם שומע תפילת כל פה, לא תמיד הוא נעתר לתפילתינו, אם התפללתי לזכות בלוטו והשכינה זכתה בלוטו אז זה לא אומר שהתפלה שלי התקבלה, כי התפללתי על עצמי ולא על השכינה, ואפילו אם נגיד שקוראים לי משה ולשכינה קוראים מושקה . *שמתי לב שתפילה מעומק הלב מסייעת לנו להרדם ולישון, וגם מחדדת לנו את המחשבה, ופתאום אתה זוכה להארה איך להתנהג, *יש מחקרים שתפילה עוזרת לטובה ולרעה . *לכאורה אתה רשאי להתפלל ש`מישקע` תגיעה לתיקון שלה . אתה איש טוב . ד"ש ל`מישקע` . בהצלחה !
לצפיה ב-'אני מתחרט על כל המצוות שעשיתי אי פעם.'
אני מתחרט על כל המצוות שעשיתי אי פעם.
11/07/2013 | 20:30
9
86
וכולכם כאן תהיו עדים ברורים שלי בעניין זה שאני מתחרט חרטה גדולה וגמורה על כך שעשיתי מצוות ומעשים טובים, אני מצר ומצטער על כך שקיימתי אי פעם מצווה כלשהיא ועדיף היה לנפשי אם לא אני ולא אדם אחר היו מקיימים זאת.

אני מצר על כל אותן הפעמים שנתתי צדקה לעניים או עזרתי לאדם כלשהוא או קיימתי מצווה תורנית כלשהיא והיה עדיף לי אם בעולם הזה לאנשים להם נאלצתי בצר לתרום כסף ולעזור לא היה צריך לעזור כלל והם היו שלמים בגופם ומעשיהם וממונם באופן כזה שהעזרה שלי לא היתה נחוצה... אני פשוט מצר ומתחרט שהייתי טוב לאחר ושעזרתי ושקיימתי את ציווי האלוהים אם אי פעם קיימתי אותו... הייתי צריך להיות בינוני ולשבת בטל במקום לשאוף להיות טוב ולהיטיב עם האחר.

אני מצטער על הסרטונים שהעלתי לרשת ועל המוזיקה שיצרתי כדי לשמח אנשים אחרים, אני שואל את עצמי בכלל עם פעלתי משהו למען מישהו אחר ואם בכלל המעשים שלי באמת החזיקו מישהו או הועילו ושיהיה ברור היטב ואגיד זאת פעם נוספת, אני מצר ומצטער שאי פעם קיימתי את כל אותם מעשים, את כל אותן צדקות כספיות, כל מעשה חיובי שאי פעם עשיתי, אני מתחרט לגמרי.

לעזאזל עם זה שעשיתי את כל זה... רע עלי המצוות והמעשים הטובים שאי פעם שעשיתי עד מאד ולא הייתי צריך לעשותם כלל.
לצפיה ב-'וכל כך למה ?'
וכל כך למה ?
11/07/2013 | 22:59
44
יהי רצון שתמצא את דרכך בחיים, ושתהיה מאושר ושלו - אמן !
לצפיה ב-'מה קרה?'
מה קרה?
13/07/2013 | 21:46
7
51
אכזבה ממשהו?
משבר? אי קבלת משהו שממש רצית?
נשמח לשמוע!

אתה שואל את עצמך האם הסרטונים שעשית הועילו ושימחו? עצם זה שכשהעלת אותם הייתה כוונתך לשמח-זה החשוב! רצית לשמח? זה כבר נחשב ששימחת,גם אם לכאורה אף אחד לא ראה אותם. ואם מישהו ראה אותם וזה נגע בו אפילו במעט? זה שכרך! אינך יודע במי סרטון שעשית נגע,נוגע או ייגע! יכול להיות שבן אדם אחר במצב קשה ופתאום נתקל בסרטון שלך והעלה לו חיוך וגרם לו לחשוב קצת אחרת על מצבו.. איזה שכר גדול זה!! ויודע מה היופי ביצירה? תחשוב על כך רגע.. כשאתה כותב שיר.. סיפור.. מעלה סרטון.. מעלה משהו לרשת.. זה הופך למשהו ציבורי ,ורבים רואים,קוראים,מתרגשים וכו'.. אתה משאיר משהו שלעולם יישאר,לא משנה מה! אתה תורם לעולם משהו שגם אחרי 120 יישאר! כתבת שיר ופרסמת אותו? גם עוד 200 שנה מישהו יוכל לשמוע אותו,להתרגש,לחייך..!! יש דברים חיוביים שאתה עושה ואף אחד לא יכול לקחת לך אותם,אלו זכויות שלך לחלוטין! אתה יודע איזה ערך זה לשמח בן אדם ולו במעט??? לעתים אתה יכול ממש להחיות בן אדם עם שיר! לתת לו מצב רוח,תקווה,אמונה...! יש אנשים שממש היו רוצים כזה כישרון,משהו שתמיד יישאר אחריהם! לא כל אחד מסוגל ליצור מוסיקה.. לא כל אחד יודע להלחין.... גם לא לכל אחד יש את הרצון לשמח אחרים-שזו מעלה בפני עצמה!

בטוח הצלחת "לגעת" במישהו עם המוסיקה, להעלות חיוך,
גם אם אף אחד לא יגיד לך..
אם למשל שמעת שיר של אייל גולן ואהבת-רצת לשלוח מכתב לאייל גולן שהוא שימח אותך? לא בטוח.. כך לא תמיד אנשים יודעים במי הם הצליחו לגעת ובאיזה עוצמות.. אבל בטוח שהצלחת!! ואף אם כתבת והלחנת שיר רק בשביל שעוד מישהו בעוד 50 שנה יתעודד מכך-האם זה לא נפלא? אפילו בן אדם אחד שאינך מכיר יכול להתעודד ממשהו שלך!! היצירה זה עולם קסום ופלאי!! כאילו להפוך לשותף של הבורא וכשליח לעידוד בן אדם!!

וגם אם לפעמים עזרת ולא שמעת תודה- יש אנשים שהם במצב  כל כך קשה שאפילו תודה הם לא מסוגלים להגיד באותו רגע..שהם מסוגרים בתוך עצמם..
יש אנשים שרוצים להודות-ולא יודעים איך.. יש כאלו שמבויישים.. חסרים מקרים?!
בורא עולם יודע מה עשית,למה,מה התכוונת,את מי עודדת,כמה חיוכים השגת, מתי עשית גם אם היה לך קשה,..
אחרי 120 רואים את הסרט של החיים... את כל הזכויות וכל הכשלונות וכל החיובי והשלילי.. פתאום אתה תוכל לראות אנשים שיעידו לטובתך והנשמה לא תזהה מי הם.. אתה הרי לא מכיר אותם.. אבל אחד ראה סרטון שלך.. אחד דיבר איתך.. אחד ראה שיר שלך.. אחד עזרת לו בכסף ברחוב בדיוק כשהוא חשב שלאף אחד לא אכפת.. כמה זכויות שנוספות בלי שתרגיש אפילו!!

בורא עולם יודע שקשה לפעמים,שנשברים,זה יכול לקרות לכל אחד..
ומכל מקום אפשר לקום ולהתחיל מהתחלה

בהצלחה!
ושיהי'ה שבוע נפלא מלא זכויות!!
לצפיה ב-'דווקא הגיבו לי.'
דווקא הגיבו לי.
13/07/2013 | 23:41
49
אבל אני חושב שהאנשים היו צריכים להיות מאושרים ועם פרנסה בלי שאצטרך לשמח אותם ולעשות משהו בעבור זה... ז"א שתמיד היה טוב בלי שזה היה התפקיד שלי לשנות.
לצפיה ב-'אני מבטיח להמשיך לשמח ולעשות טוב.'
אני מבטיח להמשיך לשמח ולעשות טוב.
14/07/2013 | 00:04
5
49
אני מבטיח להמשיך לעשות טוב לאנשים, זה דבר שצריך לעשות, כנראה עבר עלי זמנים קשים, המצב בישראל וכל הדברים הנלווים אליו שמקשים על הציבור, חייבים לעשות טוב בלי קשר לשכר המצוות אבל צר לי שהעולם הזה בכלל נשבר וצריך לתקן אותו במקום שיהיה שלם מלכתחילה ואיש לא היה צריך את עזרתי... זה היה עדיף בשביל הבריות.
לצפיה ב-'בלי נדר כמובן'
בלי נדר כמובן
14/07/2013 | 00:47
1
26
תמיד יכול לקרות משהו! בלי נדר!
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
14/07/2013 | 17:38
17
לצפיה ב-'היה אחד מהחכמים שאמר'
היה אחד מהחכמים שאמר
14/07/2013 | 20:16
1
26
אינני רוצה אלוקים שאני מבין את דרכיו והנהגותיו
כי אז הוא כמוני ואני כמוהו במושכלות
אלא דוקה אלוקים שהנהגותיו נשגבות מבינתי אותו אני רוצה לאלוקים
כלומר אתה לא מבין את אלוקים וחושב שהוא טועה אבל מסכן היה אלוקים שזקוק להסכמתך/הבנתך.
לצפיה ב-'נכון.'
נכון.
14/07/2013 | 23:04
10
לצפיה ב-'ברור שהצער על שהעולם שבור הוא נורא'
ברור שהצער על שהעולם שבור הוא נורא
14/07/2013 | 11:20
13
וכי השכינה לא שרויה בצער נורא עקב זה?
שרויה מאוד.
אז בגלל זה הקב"ה יפסיק להשפיע טוב על העולם? יפסיק לתת גשם, כי העולם לא היה צריך להיות כך?
יפסיק לעשות ניסים כי אין מי שראוי?
יוותר על עמו האהוב חס ושלום?

ברור שהיה עדיף שהדברים היו אחרת, ואף אחד לא היה צריך לעזרתו של הזולת. ולא היו "קליינטים" למצוות צדקה ולמצוות אחרות שמיטיבות עם הזולת שנמצא בצער.
אז בגלל זה נתעלם מהצער של הזולת, כי זה לא צריך להיות ככה, ואנו מעדיפים שלא יהיה כך, ונשאיר אותו שיסבול עוד יותר ללא עזרה, היות שהדברים הם כמו שאנו לא מעדיפים?

ואם חס ושלום הבן שלי פושע - ברור שהייתי רוצה שזה יהיה אחרת ושיהיה לו הרבה יותר טוב בחיים. אז אם אני רוצה שלא יהיה כך, אני צריכה להתעלם ואז זה לא יהיה כך? ואז יהיה לו יותר טוב? להיפך, עם כל הצער, חובתי לראות את המציאות בעיניים פקוחות כדי לחפש כל הזמן איך לעזור לו לחזור למוטב בדרך הטובה ביותר עבורו.

אתה לא עושה את המצוות בשביל שכרן. אתה עושה את המצוות בשביל להיות אדם טוב יותר, ונכון יותר, ואמיתי יותר, וקרוב יותר לתכלית הבריאה ולרצון הבורא.
ועל זה מאוד לא הגיוני שתתחרט. כי אם אתה רוצה שהעולם לא יזדקק לעזרה, הדרך הטובה ביותר להשפיע לכיוון הזה, היא לעשות מה שציווה הבורא, כדי שהתיקון יגיע מהר יותר. כי להיפך - העולם יהיה במצב יותר שבור ויותר גרוע ויזדקק ליותר עזרה.

העולם חולה, זקוק לסעד, לצערנו הרב. אז כשיש לך חולה בבית, אתה מטפל בו, עם כל כמה שאתה שבור וכאוב. 24 שעות אתה מטפל בו ועסוק בתקווה שהוא יבריא בסופו של דבר, גם אם הטורח לטפל בו הוא נורא ואיום.
לצפיה ב-'הבזבוזים הגדולים של המדינה'
הבזבוזים הגדולים של המדינה
14/07/2013 | 14:43
4
42
מהם כמובן ליאיר לפיד לא איכפת!

כתבה מקצועית, כדאי להשקיע מאמץ או סבלנות ולקרוא!
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אבן העזר!אם רק זה דיינו'
אבן העזר!אם רק זה דיינו
14/07/2013 | 17:37
16
רק לאחרונה ראיתי כמה כתבות ,בנוגע לביזבוז כספים במדינה,אם זה בצבא,ואם בקופות חולים.
אתה יודע שישנם קופות חולים שמשלמות ללקוח שעובר מאות קקלים כדי שיעבור מקופה לקופה,ועל חשבון מי?עלינו התושבים.
והנה קבל קישור בנוגע לבתי חולים
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'והנה עוד קישור על ביביבוז על החרדים עלק'
והנה עוד קישור על ביביבוז על החרדים עלק
14/07/2013 | 17:41
12
תראה כמה כסף
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'והנה עוד קישור של ביזבוז על חשבון החרדים'
והנה עוד קישור של ביזבוז על חשבון החרדים
14/07/2013 | 17:48
1
13
הכל מפילים על השחורים
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'קיצוצים על החרדים,ומאידך בצבא מבזבזים'
קיצוצים על החרדים,ומאידך בצבא מבזבזים
17/07/2013 | 18:44
10
כל יום שעובר מבינים כמה שחיתות יש במדינתינו הקטנטנה,ומי אשם החרדים
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'חינוך ילדים ושלום בית - דברים'
חינוך ילדים ושלום בית - דברים
13/07/2013 | 22:14
11
לצפיה ב-' על מה בדיוק גיוס חרדים '
על מה בדיוק גיוס חרדים
12/07/2013 | 10:33
24
שר הביטחון הודיע אתמול כי במהלך השנים הקרובות
הצבא יצטמצם בהוצאות וכוחות סדירים .

משמע -
יחידות צבאיות יסגרו וכוח האדם ירד
לצפיה ב-'מאיזה גיל אתם נוהגים לצום?'
מאיזה גיל אתם נוהגים לצום?
10/07/2013 | 01:18
4
32
מתי צמתם לראשונה צום מלא?
מה היה הטריגר שגרם לכך? מה הוביל אתכם לצום מלא?
בגיל מצוות? לפני או אחרי?
לצפיה ב-'אני התחלתי הרבה לפני גיל מצוות'
אני התחלתי הרבה לפני גיל מצוות
10/07/2013 | 07:19
21
אולי משהו בסביבות גיל 8.
לצפיה ב-'בגיל מצוות, הטריגר היה תשעה באב . . .'
בגיל מצוות, הטריגר היה תשעה באב . . .
10/07/2013 | 10:47
15
לצפיה ב-'כולם מתחילים לפני הבר מצווה'
כולם מתחילים לפני הבר מצווה
10/07/2013 | 10:18
1
24
כדי ״להרגיש גדולים״ חח.
מגיל 12 עד 18 צמתי. וזהו :)
את?
לצפיה ב-'אני גם לפני גיל מצוות..(סיפור)'
אני גם לפני גיל מצוות..(סיפור)
14/07/2013 | 01:02
14
חח אצלי הסיפור קצת מצחיק
הייתי בת 9.. הרבה לפני גיל מצוות..
אבא אמר לי- את צמה את כל הצום(כיפור) -את מקבלת 100 ש"ח.
אתם יודעים מה זה 100 ש"ח לילדה בת 9?? אז כן, יש עסק.
באמצע התפתלתי ואמרתי לאבא "זהו אני לא יכולה", היינו בבית של סבתא..
הוא עודד ואמר שאני מסוגלת ושאני אצום.. כן כן צמתי את הצום!
ואז קיבלתי 100 ש"ח ל"שטויות" שלי-חרוזים וכאלה.. הייתי אוהבת להשחיל שרשראות.

ברגע שצמתי פעם אחת צום מלא-התחלתי לצום כל צום(שזכרתי וידעתי על קיומו),כי אם צמתי פעם אחת,אני יכולה תמיד ולא הגיוני שאצום בגיל קטן יותר ולא אצום אח"כ.. אלא אם שכחתי/היתה סיבה כלשהי מוצדקת מבחינתי להפסיק באמצע.(בצומות הלא קריטיים).

האמת? אני ממש מעריכה את אבא שלי על כך! בגיל 9... למדתי עוד בבית ספר חילוני.. וואלה שבת לא שמרתי.. אבא שלי לא בן אדם חובש כיפה.(אבל מסורת זו מסורת). אבל הוא התעקש איתי על שאני אצום את כיפור,ובכלל לא הייתי חייבת.. לגמרי הוא לימד אותי שיעור

יונתנטן-למה התכוונת שצמת עד 18 וזהו? (: כרגע בן כמה אתה?
לצפיה ב-'יש פה מישהו'
יש פה מישהו
10/07/2013 | 10:17
2
38
שזוכר אותי??? מדובר על.. בערך.. ארבע שנים?? חח
לצפיה ב-'אממ.. אולי..'
אממ.. אולי..
10/07/2013 | 22:12
14
לצפיה ב-'מה 4 שנים?'
מה 4 שנים?
13/07/2013 | 21:16
17
אל תגזים...
לצפיה ב-'איך זה שפעם היה כאן מפוצץ באנשים, והיום די ריק, איפה כולם נעלמו ?'
איך זה שפעם היה כאן מפוצץ באנשים, והיום די ריק, איפה כולם נעלמו ?
07/07/2013 | 23:00
10
42
איפה המנהלת שתחלק תה קפה אספרסו ומילק שייק ? . . . נעלמה לה המנהלת זה תקופה ארוכה . ובכל "תפוז מהדרין" המצב על הפנים, איפה כולם ? . . . בבית מדרש ? . . . בפייסבוק ? . . . ב"בחדרי חרדים" ? . . . אולי הם מתחבאים בקומונות הסגורות ב"תפוז" ? . . . לא נראה לי . הבנתי ש"בחרדים וי איי פי" המצב חלש . . יתכן שזה עקב התקלות הרבות שיש לגולשים ב"תפוז" דרך הפון זה שנייייייייייים ככה שנמאס פשוט ? . . .
לצפיה ב-'למשל אני אין לי כמעט גישה לנט.'
למשל אני אין לי כמעט גישה לנט.
08/07/2013 | 07:35
2
20
לצפיה ב-'מה רצונך להגיד בזה ?'
מה רצונך להגיד בזה ?
08/07/2013 | 20:28
1
20
אני מבין שאתה גולש מפון, איך הגלישה שלך ל"תפוז" ?
לצפיה ב-'רצוני להכיד שכשאתה מסתמך על wifi'
רצוני להכיד שכשאתה מסתמך על wifi
10/07/2013 | 07:26
14
ואין לך אותו כמעט בשום מקום כולל האוטובוס
אז אפשרויותך מצומצמות ביותר.
לצפיה ב-'כמה אפשרויות'
כמה אפשרויות
08/07/2013 | 11:40
6
32
או שמשעמם, או שזו אווירת ימי בין המיצרים, או שהחבר'ה התנדבו למפלגת "יש עתיד".....
לצפיה ב-'ידוע לי על 2 בנות שעקרו ל "בחדרי חרדים"'
ידוע לי על 2 בנות שעקרו ל "בחדרי חרדים"
08/07/2013 | 20:31
1
39
אוי לה לספינה שאבדה קברניטה . .
לצפיה ב-'קליט'
קליט
09/07/2013 | 19:44
23
אני מציעה לך לקחת את הניהול לידיים ולראות כמה כייף זה להתחנן לחברה שיגיבו יכתבו ויהיו פעילים
מפנה לך הרגע את כסא המנהל ה"מכובד"
לצפיה ב-'אולי ענברוש תרצה להיות?'
אולי ענברוש תרצה להיות?
10/07/2013 | 07:17
3
27
יש לה כושר פיקודי ומאד מתאים לה לנהל.

לצפיה ב-'עינברושששש'
עינברושששש
10/07/2013 | 12:20
1
29
רוצה להיות מנהלת של העולם החרדיי ואולי גם או של פורום שידוכי חרדים?
לצפיה ב-'לא רלוונטי יקירתי (:'
לא רלוונטי יקירתי (:
14/07/2013 | 01:05
19
אבל תודה על ההצעה..
את חיה את?
לצפיה ב-'לא..'
לא..
14/07/2013 | 01:08
18
אבל תודה על המחשבה (:

(האמת שתקופה ארוכה גם בכלל לא הייתי כאן.. אולי גיחה פה גיחה שם אבל לא הרבה)
לצפיה ב-' הכנסת אישרה את חוק גיוס חרדים '
הכנסת אישרה את חוק גיוס חרדים
09/07/2013 | 07:16
4
14
למרות ש-החוק יכנס לתוקף רק בעוד 4 שנים .  
לצפיה ב-'כמדומני שככה ; החוק עבר בקריאה ראשונה'
כמדומני שככה ; החוק עבר בקריאה ראשונה
09/07/2013 | 13:18
2
10
ותיכף כשהחוק יעבור יתאפשר לגייס בכפיה את החוזרים בתשובה, ועולים חדשים מחו"ל . וכל השאר יחכו 4 שנים .
לצפיה ב-'בעוד 4 שנים תהיה כבר ממשלה אחרת'
בעוד 4 שנים תהיה כבר ממשלה אחרת
09/07/2013 | 14:44
1
9
לצפיה ב-'סביר להניח שהרבה לפני'
סביר להניח שהרבה לפני
09/07/2013 | 16:51
6
הגיוני מאד שהממשלה הנוכחית תעבור שינויים
עוד מעט יתחילו לדבר על "תהליכים" ובקטע הזה, לפיד ובנט לא ממש אותו ראש.
לצפיה ב-'הכל תקשורת ותשקורת,וסימן להתחזקות,בא וראה'
הכל תקשורת ותשקורת,וסימן להתחזקות,בא וראה
09/07/2013 | 18:51
10
סריה רועשת וגועשת,לבנון מצטרפת,מצריים ממשיכה להתבלגן,ומצטרף גם החמאס,מה נישאר רק תפילה וצדקה ולימוד התורה יציל אותנו מבית ומחוץ ונקבל בעז'ה משיח.
לצפיה ב-'בואו לעבוד ב אנשים'
בואו לעבוד ב|תפוז| אנשים
08/07/2013 | 14:12
3
|*| אחראי/ת קשרי קהילות לפורומים
צוות הנהלת הפורומים מחפש אנשי/נשות צוות נוספים/ות לתפקיד מעניין. התפקיד כולל טיפול וקשר עם מנהלי הפורומים (מערך מתנדבים), מענה שוטף לפניות הגולשים, שיווק ויצירת תחרויות ושיתופי פעולה.
סביבת העבודה צעירה, מאתגרת ודינאמית.
דרישות:
* הכרות עם עולם הפורומים הישראלי ? חובה.
* נכונות למשרה מלאה ? חובה.
* יכולת ביטוי ורמת כתיבה גבוהה ? חובה.
* ניסיון של שנתיים בשירות לקוחות - יתרון.
* יחסי אנוש מצויינים, שירותיות גבוהה, כושר שכנוע ואסרטיביות, יצירתיות.
נא לשלוח קורות חיים בצירוף ציפיות שכר למייל forums@tapuz.co.il

|*| מפיק/ה תוכן שיווקי קריאטיבי
דרוש/ה מפיק/ה תוכן שיווקי קריאטיבי/ת במיוחד למשרה מלאה, בעל/ת מוטיבציה גבוהה ואחריות, עם חיבור לעולם האינטרנט והרשתות החברתיות.
ניסיון בכתיבה וקופירייטינג- יתרון.
פרטים נוספים וקו"ח- hadasa@tapuz.co.il

לצפיה ב-'חינוך ילדים ושלום בית - מטות מסעי'
חינוך ילדים ושלום בית - מטות מסעי
07/07/2013 | 01:08
6
לצפיה ב-'האמת על קצבאות הילדים:'
האמת על קצבאות הילדים:
04/07/2013 | 10:51
38
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'רוצים להושיט יד? סה"ר מחפשת מתנדבים'
רוצים להושיט יד? סה"ר מחפשת מתנדבים
03/07/2013 | 14:06
2
18
הרשת מלאה בקריאות מצוקה, קריאות של אנשים בודדים שניצלו את חסות האנונימיות כדי לשתף בכאב ובמצוקות שלא היו יכולים לספר במקום אחר. ולא תמיד הקריאה נשמעת, והקול שלהם עלול להחלש ולגווע.
עבור אותם אנשים הקמנו את סיירת סה"ר ? הסיירת היא קבוצת מתנדבים שמשוטטים ברחבי האינטרנט ומחפשים את קריאות המצוקה האלו, פונים אל הגולשת או הגולש ומציעים להם כתובת שבה מתנדבים יקשיבו לכאבם ויתמכו בהם.

ההתנדבות מתבצעת מהבית, וכרוכה בשבעה מפגשי הכשרה מקדימה. ההכשרה הקרובה תיפתח באוגוסט באזור המרכז.

אם אתם מעל גיל 21 ורוצים להתנדב אצלנו ? אנא צרו קשר דרך אתר סה"ר, או במייל, sahar.help@gmail.com.

תודה,

צוות סה"ר
לצפיה ב-'מישהו יודע איפה מתנדבים ?'
מישהו יודע איפה מתנדבים ?
04/07/2013 | 10:36
6
לצפיה ב-'כל הכבוד '
כל הכבוד
05/07/2013 | 14:24
5
לצפיה ב-'מוזר, למה אין השגחה לגבי צניעות ב"פיאות" לנשים ?'
מוזר, למה אין השגחה לגבי צניעות ב"פיאות" לנשים ?
01/07/2013 | 11:12
4
41
לנשים הרבות שנוהגות לחבוש פיאה, כמו שכתב בספר "עוז והדר לבושה" של הרב פאלק מאנגליה "הרבה רבנים אסרו פיאה, הרבה רבנים התירו פיאה, ואפשר להתיר" (=פיאה צנועה) . אז יש השגחה שהפיאה לא תהיה בחשש תקרובת לעבודה זרה -כמו שמצוי בפיאות מהודו, אבל אין השגחה שתעיד שמדובר בפיאה צנועה או לא . אין גם השגחה על חנויות לממכר פיאות . מה הסיבה ? . . . סתם ככה ? . . . כי אין ביקוש ? . . . אולי כי קשה לרבנים לתת השגחה על דבר שיש לו אוסרים ? . . . אולי יהיו קיצונים שיתקיפו את הרבנים האלה ? . . . מעניין שיש השגחה לגבי צניעות על חנויות בגדים לנשים, - נראה שההשגחה היא שלא יכניסו בגדים מבדים לא צנועים כמו טריקו או ג`ינס וכולי - אשריכם ישראל . תודה רבה
לצפיה ב-'תשובה:גזרה שאין הציבור יכול לעמוד בה'
תשובה:גזרה שאין הציבור יכול לעמוד בה
01/07/2013 | 15:36
3
29
ופעם אמר ת'ח שלכל רב גם יש אשהאז אם אשתו הולכת עם כיסוי ראש יגידו בגלל זה הוא מימיר,אני אישית מכיר  רב שאשתו הולכת עם פאה ממש צנועה ופעם ששאלו אותואיזה פיאה ליקנות אז הוא אמר,וכשאני ראיתי את בנותיו הבדל מזרח ממערב ממה שאמר למה שהולכות,אז אני עם חוצפתי שאלתי אותו על מה ולמה ,אז הוא ענה לי להם יש רבנים משלהם מה לעשות,ודי לחכימה
לצפיה ב-'אלו דברים שאין להם שיעור ; הפיאה :)'
אלו דברים שאין להם שיעור ; הפיאה :)
02/07/2013 | 16:31
18
לצפיה ב-'אין שום השגחה על בגדים'
אין שום השגחה על בגדים
02/07/2013 | 16:43
1
30
כמו שרואים, נשים חרדיות ובפרט הצעירות, רוכשות בגדים , לא צנועים,

כך מתלבשות וכך מסתובבות ואף אחד לא מעיר הערה הכי קטנה,

העיקר נטפלו לפאות כל הזמן, כאשר ביגוד בסיסי, שאינו צנוע - לא זוכה לשום התייחסות.
לצפיה ב-'נכון, כל אדיוט קופץ בראש ואף מוצא לו כמה רבנים שיתמכו בו'
נכון, כל אדיוט קופץ בראש ואף מוצא לו כמה רבנים שיתמכו בו
04/07/2013 | 15:47
23
עושים הרבה כדי לפרסם את הלכות צניעות . אני תמיד ממליץ על הספר הנפלא "עוז והדר לבושה" של הרב פאלק שזכה להסכמות מהרבה רבנים מהשורה הראשונה ביהדות, ואז אתה פתאום מגלה שהתורה היא במקום טוב באמצע, לא מחמירים יותר מדי ולא מקילים יותר מדי . (פאת קאסטם מותרת, חצאית ג`ינס מותרת ועוד) *יש השגחה על כ 30 חנויות בגדים, בעיקר בירושלים ובבני ברק
לצפיה ב-'הרבנית ביבי'
הרבנית ביבי
01/07/2013 | 17:00
2
33
מתי יש לה שיעורים בירושלים שמעתי שיש לה פעם בחודש מישהוא יודע אולי מתי זה ואיפה אשמח שתעזור לי זה דחוף לי מאוד
לצפיה ב-'תתקשר אל הרבנית ותשאל אותה, היא גרה בצפת'
תתקשר אל הרבנית ותשאל אותה, היא גרה בצפת
02/07/2013 | 16:19
31
לצפיה ב-'אסור להקשיב לנשים-אין דבר כזה רבנית-רק רב'
אסור להקשיב לנשים-אין דבר כזה רבנית-רק רב
14/07/2013 | 08:36
17
לצפיה ב-'חינוך ילדים ושלום בית - פינחס'
חינוך ילדים ושלום בית - פינחס
01/07/2013 | 01:48
10
לצפיה ב-'חרדים אל להיות טפילים תלכו לעבוד ותשלמו מס'
חרדים אל להיות טפילים תלכו לעבוד ותשלמו מס
25/06/2013 | 21:45
11
52
כי רק לעשירים יש את הפריוילגיה לא לתת
ועוד בהכשר מס הכנסה
ואם טוענים שהם יבריחו את עסקיהם מכאן
גם זה לא תמיד מדויק
כי חברת נשר (שהיא גם קרטל ולא סתם קרטל אלה בהגנת המדינה)יצרנית המלט לא יכולה לברוח מכאן (כי המחצבים מה לעשות באים מהקרקע)
וראו גם ראו איזה מס חברות על איזה רווח
ותבינו עד כמה העוול זועק לשמיים

נשר משלמת למדינה תמלוגים של פחות מ־1% מההכנסות
בחמש השנים האחרונות שילמה נשר 63.7 מיליון שקל בלבד כתמלוגים על השימוש שהיא עושה במשאבי הטבע שמהם מייצרים מלט, כשבאותן שנים רשמה החברה הכנסות של יותר מ־8 מיליארד שקל.
כך עולה מנתונים שהגיעו לידי "כלכליסט" והעמותה לחופש המידע.
נשר היא יצרנית המלט היחידה בישראל(וגם המוכרת היחידה כי המדינה לא מאפשרת יבוא י.א), שמייצרת מלט במחצבות רמלה, הרטוב וטמרה. החברה פועלת תחת חברת משאב, שמוחזקת על ידי כלל תעשיות (75%) וקבוצת CRH הבינלאומית (25%) הפועלת בתחומי חומרי הבניין והמלט. לפני כשנה מכר נוחי דנקנר את השליטה בכלל תעשיות ללן בלווטניק.

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הכל קומבינות במדינה,ועל חשבוננו'
הכל קומבינות במדינה,ועל חשבוננו
27/06/2013 | 11:13
1
18
הנה תראה גילעד שליט מסתובב לו בעולם,ומרצה,מכניס מיליונים למדינה,והם בוכים שאין כסף,והוא מקבל את כיסוי ההוצאות ע'ח התרומות ומסתובב לו בעולם,למה לו שיהנה אבל למה הם בוכים?
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אם מישהו במירמה זרק אותך מביתך ונישל אותך '
אם מישהו במירמה זרק אותך מביתך ונישל אותך
28/06/2013 | 00:23
14
מכל רכושך
ולאט לאט הוא מגלה שאת דירת החדר המסכנה שהוא הפך לוילה ואת חסכונותיך המצומקים הוא הפך לרכוש רב אתה תקבל. על מגש של כסף ואם זה לא מספיק אתה מסתובב לו בין הרגליים וגם נראה לו שאתה מידי פעם מצחקק למשבתו ומרמז/אומר לו אמרתי לך ואתה רוצה גם שהוא ישמח וגם יארח אותך ואולי אפילו בכבוד ברור שהוא יוצא מדעתו וחושב כל היום איך מעיפים את הנודניק הזה לכל הרוחות אז נכון שהוא כמו כל מפיונר מכובד לא ילכלך את ידיו ועוד בגלוי בפלילים אבל באלגנטיות הוא יעשה כל שביכולתו לנפנף אותך ואפילו לעולם שכולו טוב וגם אם יקדמך בחיוך אדיב ברור לך שמכיון שבמאפיונר עסקינן לא חיוך יש כאן אלא תוכנית של נחש מתחת לקש
והנמשל. ב ר ו ר !
לצפיה ב-'הנה תראו לאן הולך.הכסף של משלמי המיסים'
הנה תראו לאן הולך.הכסף של משלמי המיסים
30/06/2013 | 15:57
8
22
כן לבני המיעוטים 400מיליון שח, כמה מסכנים אין להם כסף,עוד מכה לציונות סגן יושב ראש אם אני לא טועה זהו המחבל הדיפלומטי,אחמד טיבי,החיה ששמה פס על כל המדינה ועושה מכל סיפור קטנוני יהודי פיל,וסיפור ערבי גדול אפילו לאותח את הג'ורה שלו.
העיקר על החרדים כולם מדברים
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'יותר נכון הולך אל הטרור '
יותר נכון הולך אל הטרור
30/06/2013 | 19:14
7
19
הכסף  הזה  הולך  אל  תשתיות  טרור  נגדנו  -
לא  אל  מישפחות  ניזקקות  או  עניות   ....................
לצפיה ב-'לא מאמין במדינה יהודית,וכולם עושים לו כבוד'
לא מאמין במדינה יהודית,וכולם עושים לו כבוד
02/07/2013 | 16:42
6
13
אחמד טיבי שר'י,וימ'ש לא מאמין במדינה יהודית,ומתגאה ואומר אני אומר זאת מעל כל בימה,סגן יושב ראש הכנסת,מחוקק חוקים,משתכר על חשבוננו,ואין פוצה פה ומצפצף.
אני רוצה ליראות שאני יגיד דבר כזה ולא יעצרו אותי,נשרת את המדינה ונישמור על יועצו של הכלב ערפאת ימח שמו,יקבל טיסות וכל התנאים על חשבון יהודים משלמי המיסים.
החחחחח זהו חזונו של מקים מדינתנו הרצל,יחי מדינת ישראל
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'דה קומבינה - זה המקל שהוא מדבר '
דה קומבינה - זה המקל שהוא מדבר
02/07/2013 | 18:12
4
8
לצפיה ב-'במחילה מכבודו לא הבנתי מהו המקל'
במחילה מכבודו לא הבנתי מהו המקל
02/07/2013 | 18:24
3
10
לצפיה ב-'המקל שאומר לנו מה לא בסדר אצלנו '
המקל שאומר לנו מה לא בסדר אצלנו
02/07/2013 | 21:27
2
7
לצפיה ב-'במחילה מכבודו,הוא לא המקל,הוא אנחנו המטומטמים'
במחילה מכבודו,הוא לא המקל,הוא אנחנו המטומטמים
03/07/2013 | 16:11
1
6
אין ספק שכל הממשלה וזרועותיה הם מקלות,וכל הראיות שאנחנו מביאים מכל מני כתבות למינהם זה רק שנבין שאין לנו תיקווה לא בממשלה ולא בצבא טלא רק בישיבה,ומי שחושב שהוא,ובזכותו המדינה קיימת כגון הציוניות,ובזכות מקימי המדינה ,ובזכות עובדי הפרנסה,ולכן אנחנו מראים את האפסורד של עם חופשי בארצנו,והדמוקרטיה,וכ'ו כל המילים היפות,אינם אלא כדי להקים מדינה פורקת עול תורה ומצוות,ועל זה נאמר 'וד'ל
לצפיה ב-'גם נכון '
גם נכון
03/07/2013 | 16:58
3
לצפיה ב-'לא מבינה איך הם כ"כ עיוורים לא מובן ליי'
לא מבינה איך הם כ"כ עיוורים לא מובן ליי
07/07/2013 | 05:57
11
או שפשוט כמו שפרעה היקשה ליבו ככה גם הם כביכול הלב שלהם קשה כמה עצוב
לצפיה ב-' מיסגדים בכל בית חולים '
מיסגדים בכל בית חולים
26/06/2013 | 18:56
17
29
בית המשפט העליון הכריע בעתירה של ערבי  
לאפשר הקמת מיסגדים בכל בית חולים  .

יוקצו שטחים עבור הקמת מיסגדים  
בכל בתי החולים  -  
וככה תתחיל המיסיונריות המוסלמית בכל הארץ  .
לצפיה ב-'בנוסף - '
בנוסף -
27/06/2013 | 20:46
15
20
ועכשיו המיסתננים יוכלו להיתפלל גם בבית החולים " איכילוב "
בנוסף לכל המחלות שלהם שם .

לא מספיק שיש " הפרדה " בין חולים יהודים לבין חולים אפריקאים ,
אפילו נשים יהודיות מפחדות ללדת באיכילוב
ואפילו רופאים מפחדים להגיע לחדר ניתוח -
אז עכשיו יש גם חוק שמותר למיסתננים להיתפלל בבתי חולים .

תודה לשרת הבריאות השמאלנית
וגם למשרד הבריאות על הדאגה שלהם !!!!
לחולים אוייבי ישראל !!!!!
לצפיה ב-'מה זו כל הגזענות הזו?'
מה זו כל הגזענות הזו?
01/07/2013 | 00:18
14
18
מתי הבריות יחיו אלו עם אלו בשלום בלי כל אותן חכמות ופלפולים?
לצפיה ב-'למה כבודו לא שואל על גיזענות,לגבי החרדים?????'
למה כבודו לא שואל על גיזענות,לגבי החרדים?????
01/07/2013 | 15:45
10
ובנוסף,גע בעצמך שהיום הערבים במדינתנו כובשים כל חלקה טובהבמשרדי הממשלה וברפואה ובתחבורהואף בבתי המשפט,וידוע שאין הם מרוצים שהיהודים נימצאים במדינה רק אין להם ברירה ולכן מצאו דרך דמוקרטית איך להשתלט על המדינה.
בדוק בעצמך בחברת התחבורה כמה יהודים עובדים שם,אני יגזים אם יש שם אחד
לצפיה ב-'זאת לא גזענות'
זאת לא גזענות
02/07/2013 | 16:57
12
13
זוהי מדינה יהודית , ולא מוסלמית , מדינה השייכת לעם ישראל,  
ולא לסודנים , ערבים , מסתננים, מחבלים, או רוצחים אחרים,

וידוע לכולם, מה עושים למצבות קבורה בהר הזיתים...!
לצפיה ב-'הגיע הזמן שאנשים לא יקבעו לעצמם מדינות ושטחים'
הגיע הזמן שאנשים לא יקבעו לעצמם מדינות ושטחים
02/07/2013 | 17:59
11
8
הגיע הזמן שכולם יחיו חופשי ובכל מקום, אנשים... הם כולם בכעס ובמכאוב כל ימיהם, הם צריכים להפסיק ולחיות בשלום אלו עם אלו.
לצפיה ב-'אתה אומר דבר לא מציאותי לחלוטין'
אתה אומר דבר לא מציאותי לחלוטין
03/07/2013 | 07:34
10
5
נראה שנבטל בכל כדור הארץ את גבולות המדינות וכל כדור הארץ יהפוך לכפר גלובאלי אחד מושלם?

אתה טועה ולא סתם אלא טעות ממש ממש בעייתית וחמורה,

כל לאום יש לו את המאפיינים שלו, והייחודיות שלו, והוא לא יסתדר עם לאום אחר, זוהי עובדת חיים מציאותית
ולא אתה או יפי נפש אחרים יוכלו לשנות עובדה זו,
חשוב מאד להדגיש - אין שום בעיה בהתנהלות כזו, כל אחד חי במקום שלו ובטריטוריה שלו ואף אחד לא היה מסכן ממגורים אלו,
קשה מאד לראות כושים מאפריקה חיים לצד לבנים אירופאיים וכיוצא בזה,

אף אחד לא בכעס ובמכאוב, הבעיה הישראלית\יהודית-ערבית אינה בגלל שטחים אלא בגלל שנאת חינם ותכונתם כשופכי דמים וצמאי דם נקיים,
הגיע הזמן לומר את האמת בלי להתבייש או לחשוש,

עם ישראל לאורך כל הדורות שמר על הייחודיות שלו ואינו אמור להתבולל עם עמים אחרים,
ראינו את התוצאות הרות האסון שנגרמו בגלל דעות והתנהלויות אחרות.
לצפיה ב-'אמנם גם אני לא הייתי באמת רוצה את זה'
אמנם גם אני לא הייתי באמת רוצה את זה
03/07/2013 | 14:30
9
12
אבל אני מאמין שזה בכל זאת אפשרי אם אנשים יקחו את עצמם בידיים ויתחילו לנסות להתלהב מהחיים ולשמוח ויתאמצו לאהוב את האחר.

הייתי בטוח שאנשים מסוגלים לשנות את עצמם ולא אמורים להיות באמת הבדלים קבוצתיים או לאומניים בינהם, זו אשלייה.

תן לאדם מצרפת להגר לאמריקה ותראה כיצד הילדים שלו כבר מאבדים מהזהות הלאומית שלהם וגדלים להיות אמריקאים לכל דבר. זה קורה גם עם ישראלים ולכן אינני מוצא סיבה שאנשים לא יוותרו על הגבולות שלהם ושל המדינות שלהם מכיוון שזו למעשה אשלייה.
לצפיה ב-'playtripאתה חי בסרט,או באיזה ספר!פשוט'
playtripאתה חי בסרט,או באיזה ספר!פשוט
03/07/2013 | 16:01
8
11
שעשיו שונא ליעקוב,ואין מה לעשות,זה מוטבע באדם,כמו שיש הבדל בין אשה לאיש,ובין אדם גדול לילד יש להם טבע שונה ככה זה בעולם,וככה ברא הקב'ה,גע בעצמך מיום גילויו של אברהם אבינו והצחזק ביתר שאת כשנולדו עשיו ויעקוב ועד היום,כל הזמן האומות מחפשים איך לבטל מהעולם את עם ישראל,הן מבחינה דתית שעל זה יודעים שבזכות שמירת התורה ע'י עם ישראל הם חיים וקיימים,כמו שהציע בילעם לבלק כשראה שאינו יכול עליהם,ובין עמלק,פלישתים,הגרמנים והאירנים והסורים שרוצים להרוג בגוף.
ואל תטעה ותחשוב שבעצם העובדה שיש בארץ ישראל גם גויים וגם יהודים אז לכל הפחות נחיה איתם בשלום כי גם זה בלתי אפשרי,והעובדה תיראה את אחמד טיבי ימ'ש שהוא אינו מקבל את המושג מדינת ישראל אלא פלסטין ואומר את זה מעל כל בימה,וכן בכל הפגנה שעושים הערבים במחוזותנו הם ישר מניפים דגלים של ארצות ערב.
בקיצור רד מהעץ ותתאפס ותלמד מה הוא עם ישראל ומה המיוחד בו ולמה הגויים נגדו ואז תבין.
ובסיכום כתוב "הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"ורק אז שלא ילכו עם ישראל בדרך הגויים רק כך ניזכה להיות מעורכים אצל הגויים,ובמיוחד נזכה לביאת משיח במהרה בימנו אמן
לצפיה ב-'פלייטריפ זה שם של אתר סרטונים מצויירים.'
פלייטריפ זה שם של אתר סרטונים מצויירים.
03/07/2013 | 16:19
14
לצפיה ב-'אלו דעות ואמונות קדומות'
אלו דעות ואמונות קדומות
03/07/2013 | 16:21
6
14
המין האנושי מסוגל להרבה יותר מזה!
לצפיה ב-'אם זו הדת אז אינני מצטער שהייתי חילוני'
אם זו הדת אז אינני מצטער שהייתי חילוני
03/07/2013 | 16:28
4
9
העיקר זה לחיות בשלום עם כולם, לעשות מעשים טובים ולעזור לאחרים. זה עיקר היהדות

ויהדות שמוותרת על שלום עם כל העמים ומתפשרת על מלחמה וחיסול המתנגדים היא יהדות של שקר.

כבר אמרתי שהבעייה שלי היתה עם יהדות השקר... יהדות האמת דוגלת רק בעשיית מעשים טובים, עזרה לזולת ואהבת אדם... ההבדל היחידי בין יהודי לעם אחר הוא שליהודי ניתן ספר התורה והוא מצווה על קיום המצוות הכתובות בספר.

גם אם תגידו שבספר הזה ציוו אותנו להלחם ולחסל עמים אחרים עדיין היה נדמה לי שראיתי את הציווי לא לתעב אדומי ולא לשנוא מצרי... אלו עמים שעדיין קיימים ומלבד עמלק לא היינו אמורים לחסל אף אחד וכבר יצא שאף אחד מאיתנו לא יודע או זוכר מיהו עמלק... בין כה וכה, ה' לא חפץ במלחמות אלא רק בהודאה לשמו וכן מה שאמרתי, ה' אוהב מאד שאדם נמצא בשמחה עצומה ועוזר לזולת ועושה מעשים טובים.

זכור לי שעיקר התורה הוא לקיים את "ואהבת", אז שיהיה לכם אושר ואהבה רבים!
לצפיה ב-'זאת לא הדת ואתה מערב דברים לא קשורים'
זאת לא הדת ואתה מערב דברים לא קשורים
03/07/2013 | 16:59
3
9
עם ישראל הוא העם היחידי לאורך כל ההיסטוריה כולל היום, שהוא עם של חסד, צדק ויושר, כתוב במפורש שאסור להונות את הגוי, גם אם הוא אינו יהודי,
ואסור לרצוח אף אדם באשר הוא, אלא אם כן - הבא להורגך השכם להורגו, מה שנקרא "הגנה עצמית",
היהדות בעד שלום עם כל העמים, אבל אתה לא אובייקטיבי וגם לא טרחת להתייחס למה שהוזכר - שכאשר נהגו לפי ההשקפה שלך, לצערנו התוצאות היו מצערות מאד
והרות אסון, כולל היום,
עמים יכולים להתבולל אחד עם השני, אבל על היהודי תמיד יסתכלו בעין שמאלית, ולא משנה כמה הוא ישתדל להיות בסדר, אנושי, טוב, ואף "ככל העמים",
עם ישראל חי בשלום עם כולם, עושה מעשים טובים, מגיש עזרה, מתנדב, וכל המידות הטובות שאפשר להזכיר,
ואיך הפידבק שהוא מקבל?
היום תלו בגרמניה שלט ענק שמדינת ישראל היא מפלצת,
סודנים היגרו לכאן בצורה לא חוקית, ומחוללים פשע ואלימות, וסודן משתפת פעולה עם איראן ועוזרת להעביר רכבות אמל"ח ואמצעי טרור,
איראן מייצרת נשק להשמדה המונית ומצהירה בפומבי שזה נועד נגד ישראל, וכל העולם עומד אדיש ואטום ולא מעניין אותו כהוא זה,
טבח אזרחים מתחולל בסוריה , ומה מעניין את הערבים? אם הוסיפו איזה מרפסת או תוספת בנייה קטנה באחד הבתים ביו"ש, שזה חלק מארץ ישראל לכל דבר.

הגיע הזמן להרים קצת את הראש, והחשיבה הלאומית ולהפסיק להתרפס לפני גויים ולזלזל בדם יהודים.
לצפיה ב-'זה מוזר... למה להם לכעוס כל כך?'
זה מוזר... למה להם לכעוס כל כך?
03/07/2013 | 18:45
6
כנראה אותן דעות ואמונות קדומות שיש להשמיד את ישראל.
לצפיה ב-'חיה נהנתי מדברייך והוסיף קצת מדילי'
חיה נהנתי מדברייך והוסיף קצת מדילי
03/07/2013 | 20:31
1
4
מה שכתבתי זו המציאות ואכן גם מה שכתבת,ובכן התורהשהיא אמת,כמו הרבה אנשים שהם חושבים שהתורה צריכה להתאים את עצמה לשיגעונות שקמות בכל דור,כמו הדמוקרטיה למינה,וכמובן מוסים פסוקים מעוווטים כגון איש באמונתו יחיה,במקום צדיק באמונתו יחיה,וכ'ו,התורה היא ראשית וכן גם סוף,אז שום בירבורי מח של האומות יכולים להיות נהורים יותר מהתורה הקדושה.תיראו מה קורה בעמיםכריטת ראשים אונס קבוצתי עד כדי מוות,ביתורי גופות,רצח ילדים ונשים,שימו לב במצריים התחילו הפגנות מיום ראשון ועד היום,התעללו מינית בכ80נשים,בגרמניה הארורה רצחו וטבחו והתעללו בכל מה שקשור למושג יהודי.
ולכן ההצלה של העם היהודי הוא רק בלימוד התורה וקיום המיצוות.
הבן איש חי שחי לפני כ100שנה מקשה קושיה:מצד אחד עשיו התברך "על חרבך תחיה" ומצד שני יעקוב אבינו התברך "הקול קול יעקוב והידיים ידי עשיו"ואמרו חז'ל שהקול קול יעקוב (עם ישראל משמיע בקולו תורה)אין הידיים ידי עשיו.
שואל הרב נו טוב אין הידים ידי עשיו אבל החרב עדיין קיימת,אז מה מועיה ברכתו של יעקוב?
מתרץ הרב שהחרב תמיד תאיים על ישראל,אך כשהקול קול יעקוב עשיו לא יוכל להשתמש בידיים כנגד ישראל ממלא הוא לא יוכל להניף חרבו על עם הקודש.
יהי רצון שה'ישלח לנו משיח צדקינו במהרה בימינו א
לצפיה ב-''
04/07/2013 | 10:49
2
לצפיה ב-'זוהי מציאות אמיתית לכל דבר'
זוהי מציאות אמיתית לכל דבר
03/07/2013 | 17:01
2
לצפיה ב-'כששדדו מאיתנו את המדינה שניסינו להקים בהסכם '
כששדדו מאיתנו את המדינה שניסינו להקים בהסכם
28/06/2013 | 00:03
14
זו לשלום עם עבדלה מלך ירדן רצחו את נציגנו וטענו אנו ניקח את המדינה מידם בכוח הזרוע ואנו זעקנו כקול קורא במדבר נגד צעד זה
ולאחר שפך דם רב אין להם לא שלום ולא מדינה ואם תגיד מה קרה לך הלו אנו מדינה פורחת אז אם תבדוק תראה שבדרך הטבע אנו חיים כאן על זמן שאול ולולי הניסים אז גם זה לא היה
כך שמדינה שנולדה בחטא חיה בחטא מה לך כי נזעקת על עוד צעד דמוקרטי ונאור וכי בגלל שזה מביא את המדינה היהודית לעברי פי פחת אז במקום לזעוק אל הדמוקרטים הנאורים זעק ובקש מאלוקים גאולת אמת במקום גאולת מת של "מושיעי" עם ישראל הכופרים.!!!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ