לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום אבטחת מידע
ברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע אנא הקפידו לקרוא את נוהלי פורום אבטחת מידע במאמרים מספר כללי התנהגות * אנא קראו את כללי הפורום לפני כתיבת ההודעה הראשונה.* אין לפרסם בפורום - בשביל זה נועדו הלוחות* אנא הקפידו לשרשר, כל הודעה חדשה דוחקת אחרת לדף הקודם* אין לעבור על חוקי מדינת ישראל בכל הקשור לפריצות וכיו'* לפעמים אמירת אינה פשע.. Deviation ו- Y0NaTaN

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אבטחת מידע

ברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע אנא הקפידו לקרוא את נוהלי פורום אבטחת מידע במאמרים מספר כללי התנהגות * אנא קראו את כללי הפורום לפני כתיבת ההודעה הראשונה.* אין לפרסם בפורום - בשביל זה נועדו הלוחות* אנא הקפידו לשרשר, כל הודעה חדשה דוחקת אחרת לדף הקודם* אין לעבור על חוקי מדינת ישראל בכל הקשור לפריצות וכיו'* לפעמים אמירת אינה פשע.. Deviation ו- Y0NaTaN
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:41
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

אנשים שנפגעו מפישינג
04/02/2016 | 14:09
58
היי כולם, לכתבה בערוץ 2 אני מחפשת אנשים שנפגעו מפישינג,
האם יש פה כמה?
אנא צרו קשר lilach@kastina.co.il
אבטחה פיסית של המידע בארגונים
02/02/2016 | 09:56
1
22
אבטחת המידע הרגיש בארגונים / חברות - אנו ב MA1 מומחים בנושא!
לאחרונה קראנו את הפרסומים בתקשורת בנושא הדחתו מהתפקיד של ר' מנהלת חומה יאיר רמתי, בגין מה שכונה בתקשורת בעיית משמעת אישית חמורה – החזיק במחשבו האישי / פרטי בניגוד להנחיות ולנהלים, מסמכים מסווגים בנושא פרויקטים "כיפת ברזל, שרביט קסמים וחץ".
ללא כניסה לסוגיות הכרוכות בנהלים, בקרות, ביקורות, אמצעי איכון וניטור תקלות מידע, מחדד האירוע את חשיבות השקעת משאבים מוגברת בנושא אבטחה הפיסית של המידע הארגוני.
נושא אבטחת מידע בארגונים מטופל במלא האחריות והרצינות ומושקעות תשומות כוח אדם, תקציבים, נהלים ובקרות וכל זאת ע"מ להקים ולקיים את מערכת האבטחה הלוגית הטובה והעדכנית ביותר אל מול רמת האיומים החיצונית, המתחדשת יום יום... משחק של חתול ועכבר אשר מלבה את המודעות לצורך לקיים הוצאה קבועה על שדרוג תוכנות הגנה.
ברם, טובה ככל שתהייה רמת ההגנה הלוגית בארגונים, עלינו לצאת מתוך נקודת הנחה כי המערכת שלנו עשויה להיות תמיד פרוצה אל מול תקיפה מקצועית וממוסדת .
ידוע כי כ 20% עד 25% מכלל הארגונים זיהו ניסיונות פריצה (אין יכולת לדעת כמה ארגונים לא זיהו ולא יזהו ניסיונות או פריצה הלכה למעשה).
בעולם נהוג לציין כי 80% + מכלל אירועי אבטחת המידע בארגונים אירעו מתוך הארגון פנימה - ע"י עובדיו הישירים או העקיפים, בשוגג או במזיד.
במאמר זה אנו מבקשים לחדד את המודעות לטיפול מקביל ומקיף מגבולות הארגון ופנימה!
במסגרת הטיפול במשאב הפיסי נמצא בין היתר: גדרות, אמצעי ניטור ,חיווי והתרעה, מצלמות, חיישנים, תאורה דלתות ומנעולים, אזורים ממודרים ומוגבלים, קוראי קירבה/ קוראים ביומטריים, שילוט והכוונה, שימוש בסיסמאות, אמצעי זיהוי לעובדים ומבקרים ועוד.
במסגרת הטיפול במשאב האנושי נמצא בין היתר: תהליכי סינון, מיון וקליטה, שימור על פני השנים וביצוע בדיקות חוזרות וכן נהלי סיום העסקה.( עובדים, קבלנים, ספקים, עובדי שירות, מיקור חוץ וכד'.)
אבטחת רשומות – סימון, סיווג, שמירה, נעילה, סריקה, איסוף, ארכיונים, גריסה /השמדה של ניירת ומדיה אלקטרונית.
מספר מוקדים שממומלץ להתייחס אליהם במסגרת אבטחת המידע הפיזי ארגונים:
1. להקפיד על המידע הנמצא במכונות צילום, מדפסות ( כולל מדפסות אישיות)
2. לקיים פינות איסוף מסמכים לגריסה ולהנהיג נוהל גריסה ואיסוף המתאימים לארגון.
3. תגי עובדים מזוהים ותגים מסומנים למבקרים, לקוחות ,קבלנים ומיקור חוץ.
4. ליווי מבקרים וקבלני עבודה בכל מהלך שהותם בחצרי החברה..
5. התרעות וניטור כניסה לאזורים מוגבלים.
6. נעילת אזורים והגבלת כניסה בשעות מסוימות.
7. לוודא קיום נוהלי אבטחה מתאימים אצל שותפים עסקיים וקבלני משנה – עובדי קבלן שאמורים לעבוד בתחומי הארגון יחויבו לעבור תהליכי מיון וסינון מתאימים ויאושרו מראש על ידי הארגון.
8. אבטחת טלפונים חכמים ומחשבים ניידים
9. יישומי האינטרנט של הדברים (Internet Of Things )
10. ניטור מצבי התחברות מרחוק לשרתים, למערכות המידע ולמערכות ייצור/שירות
דווקא בעלי התפקידים הבכירים והרגישים בארגון מועדים לתקיפה של גורמים עוינים וההקפדה של כל אחד מהם על קיום נהלי האבטחה והאכיפה על ידי ממונה הביטחון בארגון, חשובים ביותר.
בעקבות הידיעות על נסיבות פיטוריו של ראש מנהלת חומה עולה הבעייתיות של שמירה על נהלי האבטחה ע"י בכירים בארגון. לצערנו הרבה מבעלי התפקידים הבכירים לא מקפידים על נהלי האבטחה הנוהגים בארגון ולכן חשובה ביותר מדיניות האכיפה והיישום שלה בפועל – דין שווה לכולם.
+ לשלוח את המנהלים לקורס מונע... שילמדו מה לא לעשות
04/02/2016 | 12:33
14
לרוב השליטה שלהם באבטחה או בכלל שימוש נכון במחשב, נמוכה מהממוצע (אולי כי חלקם בני 40 ומעלה, שלא כמו רוב העובדים שלהם...).
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:13
7
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

זקוקה לעזרה של האקר
03/02/2016 | 14:27
19
אשמח אם מישהו ירים את הכפפה ויעזור לי
מטרה חשובה
נא לפנות בפרטי
נעילת תיקיה בווינדוס 7
31/01/2016 | 15:07
6
17

האם אפשרי לנועל תיקיה מסוימת במחשב, כך שרק למי שיש סיסמא יוכל לפתוח את התקיה ולראות\להשתמש בתוכן שבתוך התקיה?
האם אפשרי גם לגרום לתקיה להיות נסתרת ושאנשים אחרים לא ידעו שהיא קיימת במחשב?

כמובן שכן..
02/02/2016 | 09:36
5
16
שלב ראשון יוצרים משתמש חדש עם סיסמא ובהרשאות של התיקייה שעלייה רוצים להגן מגדירים שרק המשתמש הנדרש יכול לראות אותה. שלב שני מגדירים את התיקייה כנסתרת, את המשתמשים הרגילים מגדירים כמשתמשים עם הרשאות רגילות ( כך שלא יוכלו לשנות הצגת קבצים ניסתרים ) ובהגדרות מדיניות של המחשב מגדירים מדיניות שלא נותנת למשתמשים רגילים להציג קבצים מוסתרים.

או להוריד תוכנה כמו folder lock ולנעול עם סיסמה.
04/02/2016 | 12:30
4
12

אחת הבעיות הגדולות של MS שהם החילו כללים של שרתים, על תחנות עבודה, וכך סיבכו ללא צורך את המערכת.

כמובן שאנשי IT יעדיפו את השיטה הרגילה (כמו שהם מעדיפים POWERSHELL על כל תוכנה גרפית), אבל לרוע המזל רוב המשתמשים אינם אנשי IT.
הבעיה היא אחרת לגמרי...
05/02/2016 | 18:39
3
12
הבעיה היא אחרת לגמרי. וכמובן ש Microsoft לא החילו שום כללים של שרתים על תחנות עבודה, מה שהם עשו, זה נתנו כלים פשוטים ביותר למשתמש הסופי שיכול להגדיר כמעט כל דבר שנידרש ושקשור לאבטחת מידע  או לפרטיות שלו ולמניעת גישה מצד הגורמים הזדוניים. והבעיה היא שכל הכלים האלה לניהול הרשאות ומשתמשים ב Windows שקיימים עוד מ Windows 95 , וגם קיבלו שדרוג עצום  כבר ב Windows 2000 , ובכל גרסה של Windows שיצאה לאחר מכן התווספו להם אפשרויות מתקדמות חדשות, ושלאחר כל זה עוד קיימים עד היום ( יותר מעשרים שנה לאחר מכן ) עוד משתמשים שרק בגלל שהם מתעצלים ללמוד סוף סוף איך מפעילים את האפשרויות הכי פשוטות הגלומות בתוכנה שמותקנת על רוב המחשבים, ומעדיפים לחפש כל מיני תוכנות עזר מפוקפקות  שברגע האמת יקרסו ויקברו תחתן את כל החומר של אותם המשתמשים. ובדיוק מנקודה הזו נולדים מעשיות על זה שאין מספיק אבטחה או פרטיות במערכות הפעלה של Microsoft  .
 הדבר דומה למקרה שמכרו למשתמש מנעול וסט מפתחות לנעול את הדלת והוא במקום לשים את המנעול על הדלת, שם אותו בכיס, ולאחר מכן מספר שהמנעול המדובר לא שווה.
וכמובן לא מזיז להם שלצורך העבודה עם הכלים האלה המובנים ב Windows אין צורך בידע  בתכנות, בהסמכה, באישור חתימה או בייפוי כוח של Microsoft או בעבודה בשורת פקודה הנוראה והמאיימת בכלל או ב PowerShell בפרט ושכל מה שנדרש זה לעבור בין מספר קטן של מסכים ולהקליק על מספר נקודות במסך עם העכבר שעל כל אחת ואחת מהן כתוב בפרוש מה היא מייצגת.
ורק, אם כבר רוצים לבצע מספר פעולות אוטומטיות מוגדרות מראש על מחשבים של המשתמשים שלא מסוגלים לבצע את זה בעצמם בצורה גרפית, אז ורק אז משתמשים ב PowerShell ובעוד מספר דברים מפחידים בשביל לבנות קובץ תרחיש, כך שכל מה שאותו המשתמש יצטרך להתמודד אתו, זה להקליק על הקובץ המוכן מבלי לדעת מה בעצם מתבצע בפועל מאחורי הקלעים.
ודרך הגב רמת ההרשאות וגמישות מבחינת אבטחת מידע שמובנית ב Windows לא קיימת בשום תוכנות עזר למיניהן.

מתעצלים... ככה עובדת קידמה. למה שתתעצל להחליף הילוכים?
06/02/2016 | 04:22
2
10
חברות הרכב היו שמחות שלא להשקיע בגיר אוטומטי.

הטיעון בעד מאמץ אינו מחזיק מים - הקידמה עובדת על ההנחה שאף אחד לא רוצה להתאמץ.
ועוד יותר מכך הטיעון בעד סיבוך בעייתי - ואני מפנה (כמו בעבר) אל מאמרו של ריי אוזי, לשעבר הארכיטקט של MS, שקבע שתוכנה מסובכת היא תוכנה גרועה.

העניין פשוט - המשמש הביתי לא זקוק להרשאות הללו. ראוי היה להסתיר אותן (כמו שהחליטו להסתיר החל מ-95' סיומות קבצים בחלונות. אה, אבל זה לא מועיל... אז למה? כדי להראות כמו מקינטוש...), ולצרף אשף פשוט להגדרת הרשאות (יש כזה עצמאי לפיירוול של 7 ומעלה - שפתאום נהיה שימושי).

לכן יש חברות שזיהו את הבעיה וסיפקו פיתרון. MS מאז ומתמיד כשלו לזהות דברים כאלה. אם היו, לא היו גוגל או פייסבוק (או כרום ופיירפוקס).  

תמיד יתקיים מתח בין המתכנתים למשתמשים הרגילים, ותמיד יהיה צורך במתווך (מנהל המוצר לרוב, או אחראי השיווק) שיסביר למתכנתים ששורת פקודה לא מעניינת משתמשים, וכן שיותר מדי אפשרויות רק יבלבלו את הקונים.

כאשר המתווכים האלה טובים במקצועם, אתה רואה תוכנות מוצלחות. כאשר הם גרועים - אתה רואה תוצאות כאלה.

לכן ניתן לסכם: מה שלא מועיל למשתמש - לא נחוץ.
אם כבר האלגוריות מעולם הרכב, אז מדובר כאן על...
06/02/2016 | 13:22
1
8
אם כבר האלגוריות מעולם הרכב, אז מדובר כאן על "נהגים" שלא רק שלא מסוגלים להעביר הילוכים, אפילו עד לרמה של להעביר מהילוך קדמי  עד להילוך אחורי, אלה גם רוצים שמישהו יסובב להם את ההגה בזמן הנהיגה שלהם. ואם לא די בכך הם גם לא השכילו ללמוד את המשמעות של התמרורים וכללי תנועה ( מה שמכונה תיאוריה ) . וכל פעם שהם גורמים לתאונה, הם ממשיכים לספר  לכולם שכל הסימנים הלא מובנים בצידי הכבישים עם המספרים, צבעים וצורות משונות גורמים להם להתבלבל ושכל זה סתם מסבך את הנהג. בנוסף לזה כשכל פעם מחדש הם נתקעים במרכז הכביש, כי נגמר להם הדלק, על השאלה של המחלץ, למה הם לא ראו שהמחוג של הדלק עומד על אפס, הם מסבירים לו בגאווה שהם לא מכונאים מוסמכים בשביל להבין בכל המחוגים, צגים עם שנתות, מנורות וציורים שנמצאות על לוח מחוונים. כמובן שלנהגים כאלה הפתרון היחידי הוא להחליף את מושב של הנהג עם המושב של הנוסע בתחבורה ציבורית. וכמובן שיש חברות ( כמו Apple למשל ) שיודעות לנצל את "הנהגים" האלה ומציעים  את הכרטיס רב קו באוטובוסים שלהם ל"נהגים" מהסוג המדובר, ועוד במחיר, שבאותו מחיר כבר אפשר הייה לרכוש את כל האוטובוס, כמובן שהמסיעים האלה מספרים שהאוטובוסים שלהם הכי חדשניים, ייחודיים, מודרניים ומדליקים ושלנוסעים שלהם אין צורך להתאמץ כלל. ורק אחרי שהנוסעים האלה רכשו את הדיל המפתה, הם מתחילים לשים לב שהאוטובוס בכל נסיעה נעצר במקום אחר ובדרך כלל לא במקום שבו שהם היו צריכים לרדת וגם אחרי שהם המתינו במשך שעות לאוטובוס החדשני שלהם והוא לא מגיעה, ואז כמובן מספרים להם שהאוטובוס הזה עד כדי כך חדשני, שהחברה מחליטה מחדש בכל יום מה יהיה המסלול שלו באותו היום וגם שזה כמובן לטובת הנוסעים ולשיפור החווית השימוש שלהם, כפי שהם מכנים את זה : fun and experience .  ואחרי כל זה יש עוד משתמשים שמשוכנעים שזה ממש מצוין, כי כך יוצא להם ללכת כל יום כמה קילומטרים ברגל מהמקום שהאוטובוס עצר להם עד ליעדם וזה טוב לבריאות ובכלל שמדובר על חדשנות שלא נגמרת .

אמרת אפל - ר' סמרטפונים, שלמרות שיקרים כמו PC, נמכרים יותר
06/02/2016 | 16:52
7
מהם כבר 3-4 שנים, שבהן מכירות ה-PC בירידה.

הסיבה - פחות עבודה למשתמש; פחות תקלות ותחזוקה. מימשק אחיד שלא מתחלף מדי כמה שנים בלי סיבה ברורה (למה לחסל את 'התחל'?).

מסתבר שניתן אחרת, וזה אפילו יותר מצליח (ואגב מכוניות - קרוב היום שבו לא יהיו עוד פרטיות אלא רק מושכרות-ציבוריות או אוטונומיות).

למי שרוצה - יש תמיד לינוקס, הגטו שישאר תמיד בידי חובבי ההגדרות ושורת הפקודה.
אבטחת מידע רפואי
27/01/2016 | 01:09
3
34
היי
האם מי שעוסק באבטחת מידע רפואי (בקופות או בתי חולים) חשוף לכל המידע הרפואי שקיים במערכות?

תיאורטית - כן. די כמו סנואודן שהיה אחראי על תחזוקה
27/01/2016 | 16:51
2
19
ובתוך שכזה היה יכול לראות הכל.
הכוונה לחברה חיצונית ולא למישהו מתוך הארגון
27/01/2016 | 17:42
1
17
באמת כל המידע הרגיש זמין בלי בעיה?
תלוי מה ההרשאות הדרושות. האם הם מקבלים גישה מלאה
27/01/2016 | 17:52
19
האם הם אחראים על תחזוקת חומרה/תוכנה/אבטחה.

אם הם צריכים לראות את הנתונים כדי לתחזק, אז תהיה חשיפה.

האם זה אומר שהמידע ידלוף - לא בהכרח. צריך אופי מסויים לכך.
האם הקובץ מזיק?
23/01/2016 | 06:56
2
22
עשיתי סריקה עם SAS, MALLWAREBYTES ו- NOD32. בסיום הסריקה ה- SAS הודיעה לי על קיום מזיק (רצ"ב תמונה), ואילו שתי התוכנות האחרות הודיעו לי שהמחשב נקי. בחיפוש באינטרנט גיליתי את האתר הזה שאומר שה- SAS מזהה את הקובץ כמזיק ואילו תוכנות אבטחה אחרות לא....
אני כמעט בטוח שהקובץ הורד מאתר BROTHER (אני אכן הורדתי מהאתר קובץ התקנה, ואני כמעט בטוח שזה הקובץ ולא אחר....)
כרגע הקשבתי ל- SAS וניקיתי את המזיק, אבל השאלה האם הוא באמת מזיק?
אם הורדת מאתר רשמי של בראדר, אז סביר שהוא בסדר
23/01/2016 | 07:07
1
14
הוא מזוהה כ-PAK, כלומר דחיסה (כמו בזיפ או RAR) שמאפיינת גם 'אריזה' של מזיקים, אבל לא בהכרח אומרת שמה שבפנים (מה שדחוס) מזיק.

יש מקרים של FP - זיהויים שגויים. אפשר לדווח לרוב לחברות האלה.
תודה!
23/01/2016 | 10:29
4
דוח סיסקו על מצב הסייבר
23/01/2016 | 04:52
24
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4755431,00...

תוכנות הכופר עדיין מובילות.
+ יותר מתמיד צריך להימנע מ-IE, שפגיע לאתרים שכוללים נוזקות.

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 15:35
3
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

אוזניות כדור הכסף ל-1+1 , ביקורת ראשונה
08/01/2016 | 13:04
2
42
מכיוון שאני רגיל לאוזניות עם ווליום ושליטה בנגן שמשמשות אותי בריצות , בנימנומים ברכבת וכדומה החלטתי לחפש פתרון ל 1+1 והזמנתי דרך האינטרנט את האוזניות silver bullet ( כדור הכסף ) מכיוון שכרגע אין לי סוכנים בארה״ב , הזמנתי דרך איביי בקצת יותר יקר ( 70 ש״ח ) .
התרשמות ראשונית , המוצר מגיע בקופסא לבנה אופיינית למוצרים שלהם ובעיצוב אדום לבן כיתר המוצרים .
האריזה והאוזניות עצמן ״קצת״  מזכירות מוצרים של חברות אחרות.
בכל מקרה , בדיקה ראשונית השמיעה באסים מורחבים לעומת אוזניות אחרות ....
ממשיך לבדוק , תגובות , שאלות ודברים אחרים אני אשמח לענות .
צרפתי תמונות לעינוכם
טעות בפורום , סליחה
08/01/2016 | 13:18
1
8
התפלאתי... אגב נסה גם את Bluedio. זולות אבל טובות (אלחוטיות)
13/01/2016 | 04:32
8
שלום לכולן\ם זקוק לעזרתכם (הצלת חיים)
08/01/2016 | 00:59
33
שלום רב,

לאחרונה יזמתי עצומה- נגד המתת כלבים וחתולים בישראל.

זקוק לעזרתכם כדי שהעצומה תצליח על מנת שנוכל בסופו של דבר

לממש אותה ולהציל חיים רבים והפסקת השיטה הנוראית ואף האפלה

הזו ,שלא ברור איך קיבלו החלטה איומה כזו.

הנה העצומה http://www.atzuma.co.il/againstkilling

מה שצריך ממכן\ממכם זה שתיכנסו תחתמו וגם תפיצו .

איך אני יודע אם אתר בטוח לקניה?
07/01/2016 | 06:17
2
46
מצאתי אתר שמוכר שעונים יקרים בזול (חשוד מאוד), הבעיה שאין לו PAYPAL ואין לו HTTPS, יש מקום שמפרסם אתרים בטוחים?

שם האתר
רק ע"י מוניטין וזהות החברה המוכרת
07/01/2016 | 21:53
21
שים לב שHTTPS כשלעצמו לא מבטיח שהאתר אמין. זו רק דרך לדעת שזהות האתר אומתה ושלא מדובר במתחזה, כמו גם דרך להצפין את התקשורת בינך לבינו כשאתה מעביר פרטים רגישים כמו פרטי כרטיס אשראי. בכל אופן, לא הייתי ממליץ (בלשון המעטה) לרכוש באתר לא מאובטח.
בצ'קאאוט שם עדיין לא התבקשת לתת פרטי אשראי
13/01/2016 | 04:35
14
אבל היה רצוי שתהיה שם כבר הצפנה. אם בשלב שאחרי (ויזה) עדיין אין הצפנה אז מפוקפק.

לדעתי איביי בטוח יותר.
שאלה - סינון אינטרנט בראוטר
06/01/2016 | 08:40
2
36
שלום ,
האם ישנה דרך פשוטה לבצע סינון אינטרנט (לפי פרמטרים של קטגוריות אתרים וכדו') דרך הראוטר הביתי כך שכל מכשיר שגולש דרך הראוטר שלי יושפע מהסינון ?
אני משתמש בראוטר "נטבוקס" של נטוויזן.
תודה רבה
בדרך כלל מתאפשר לחסום אתרים ספציפיים
07/01/2016 | 21:48
24
נסה לשחק קצת בממשק הוובי של הראוטר. אני יודע שבראוטרים הפשוטים ביותר של בזק יש אפשרות לחסום אתרים ספציפיים. לחלופין, ניתן להגדיר DNS שיבצע סינון עבורך.
באופן כללי, זו שאלה לפורום רשתות; יותר נכון - לנטוויז'ן.
רוב הספקיות אמורות להציע סינון כזה בחינם דרכן
13/01/2016 | 04:38
12
בפועל הן מציעות רק למי שמבקש ספציפית.

יש ספקיות כמו 'רימון' שמציעות סינון דרכן (ביליתי הערב לא מעט זמן בנסיון לסלק כתובת לא מוכרת מחיפוש גוגל, עד שהבנתי שזה מכוון מטעם הספקית, ולא סימן לגניבת עמוד בית וחיפוש...).

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2016 | 15:58
3
 נמצאים בשנות העשרים לחייכם ומחפשים מקום לדבר בו על הכול?
פורום עשרים פלוס הוא המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו!

מתעניינים בשייט יאכטות? חולמים על חוויה רומנטית או הרפתקה כיפית לכל המשפחה?
היכנסו עכשיו לפורום יאכטות ותקבלו את המידע הדרוש

מתכננים אירוע משפחתי ומעוניינים באטרקציות מגניבות וייחודיות?
בפורום אטרקציות לאירועים תקבלו רעיונות שיהפכו את האירוע שלכם למושלם!

יש לכם שאלות לגבי מערכת אבטחה טובה ואיכותית לעסק שלכם או לבית המגורים?
היכנסו לפורום מערכות אבטחה ותקבלו מידע מקצועי ואמין!

מתלבטים אילו צמחים כדאי לשתול בעונה הנוכחית? יש לכם שאלות לגבי השקייה או דישון?
בפורום צמחים לגינה ולבית תוכלו לשאול ולשתף!
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2015 | 15:54
1
 מחפשים פעילויות נחמדות לילדים בימים הגשומים של השנה?
היכנסו עכשיו לפורום יוצרים עם ילדים וקבלו רעיונות מקוריים!

מתעניינים בבר אקטיבי לאירוע מושלם? יש לכם שאלות לגבי בחירת האלכוהול?
היכנסו עכשיו לפורום בר אקטיבי ותקבלו תשובות להכל!

ההתמכרות שלך מפריעה לך לנהל אורח חיים תקין?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום התמכרות למין

מחפשים מטפל סיעודי עבור היקרים לכם מכל? יש לכן שאלות לגבי זכויותיו?
היכנסו עכשיו לפורום טיפול בקשישים ותקבלו מענה לשאלותיכם!

מתעניין בקרב מגע ומעוניין לקבל פרטים נוספים?
היכנס עכשיו לפורום קרב מגע הגנה עצמית ותקבל תשובות לכל השאלות!

חשבון הפייסבוק שלי נפרץ כל כמה דקות ולא עוזר החלפת ססמה
27/12/2015 | 03:25
1
89
כבר יום וחצי שאני מקבל התראות מפייסבוק שמשהו מטייאן מתחבר לי לפייסבוק. החלפת ססמאות לא עוזרת כי תוך כמה דקות הוא מצליח "לנחש" את הססמה החדשה. אני על ווינדוס 8 מעודכן ותוכנת Avast לא מצאה בו ווירוסים. גם במכשיר האנדרויד לא נמצאו וירוסים.

מתוך ייאוש הוספתי אימות טלפוני להתחברות לפייסבוק ושוב החלפתי ססמה. עכשיו אנימקבל התראות שאותו האקר מנסה להתחבר ושוב פייסבוק מבקש ממני להחליף ססמה..

האם יש משהו או תוכנה כלשהי שניתן להריץ בכדי לאתר את מקור הפריצה? נראה לי שהוא המצליח להתקין אצלי איזו תכנה ששולחת לו את הססמה של הפייסבוק מיד כאשר משנים אותה או משתמשים בה. אני חושש שהוא יפרות לי לחשבונות אחרים כמו הבנק, המייל ולדרובוקס..

מה אפשר לעשות?

תודה

וודא שאתה גולש מכרום או פיירפוקס, ולא מ-IE
29/12/2015 | 18:46
57
+ הרץ את malwarebytes ונקה מה שהיא תמצא + SuperAntiSpyware לאחריה (לא צריך לאשר את ה-TRIAL בשתיהן - לא נחוץ). מחק כל מה שהיא תמצא.

מזל שהיה לך אימות טלפוני, אחרת החשבון היה אובד. חשוב שיהיה (+ לחשבון מייל נוסף).

וודא שהסיסמה לחשבון המייל המקושר גם שונתה + שיש מס' טל' אימות גם שם.

נסה לשנות את הסיסמה ממחשב אחר (סמרטפון למשל), כדי לוודא מי מהמכשירים נגוע.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
24/12/2015 | 14:08
5
 כותב עבודה סמינריונית? צריך עזרה במציאת מקורות ביבליוגרפים?
היכנס עכשיו לפורום כתיבת עבודות אקדמיות ותקבל תשובות לכל השאלות!

סובלים ממחלת הקרוהן והקוליטיס? אתם לא לבד.
היכנסו עכשיו לפורום קרוהן וקוליטיס – תמיכה ותוכלו לשתף באנונימיות מוחלטת

עומדת ללדת? מתלבטת איך לבחור את הדולה המושלמת עבורך?
בפורום לקראת לידה – רופא ודולה תוכלי לשאול ולהתייעץ על הכל

מכורים לסדרה צעירים חסרי מנוח? עדיין רוצים להתעדכן בכל מה שקורה?
מוזמנים להיכנס עכשיו לפורום צעירים חסרי מנוח ולדבר על כל מה שחם!

סובלים מבעיות זיכרון? רוצים ללמוד תרגילים לשיפורו וחיזוקו?
היכנסו עכשיו לפורום שיפור הזיכרון וגלו דרכים להתמודדות!

מה רמת הסיכון של הוירוסים ברשימה הבאה ?
17/12/2015 | 23:58
5
46
Avast    Win32:WrongInf-D [Susp]    

Comodo    UnclassifiedMalware    

המידע הנ"ל חסר משמעות
18/12/2015 | 14:15
4
56
שני התיוגים הם תיוגים היוריסטים (heuristic) שמטרתם לסמן קבצים בעלי פוטנציאל להסתבר כזדוניים. כלומר, הקבצים אינם מוכרים בוודאות כמסוכנים לתוכנה (אין חתימה תואמת), אך יש לה  סיבה לחשוד שהם כאלו. לכל חברה (Comodo, Avast וכו') יש את סט כללי ההחשדה שלה לפיה נדרך המנגנון. סתם לצורך הדוגמה, Symantec מחשידה כל קובץ חדש ולא מוכר (WS.Reputation.1).

לך אין הרבה מה לעשות. ככלל אצבע, רצוי להימנע מלהפעיל קבצים כאלה. אם אתה משוכנע להפעיל את הקובץ בכל מקרה, לכל הפחות שלח את הקובץ לחברות הAV לצורך בדיקה מעמיקה יותר. תוכל לקבל גם חוות דעת נוספות בVirusTotal ו-ThreatExpert, אך אין תחליף לבדיקה פרטנית.

שליחת קובץ זדוני לחברות המדוברות תתבצע כך:

עזרה בהשגת אתר ושם התוכנה המקורית
21/12/2015 | 18:13
3
19
זאת תוכנה חשובה מאוד
מחפש את העותק המקורי שלה ולא מה ששולחים
לאין ספור לקוחות בארץ
שלא יודעים שכנראה יש להם וירוס בתוכנה שקיבלו  
ממוצר סיני

מצורף הקובץ ב2 גירסאות:
http://f2h.nana10.co.il/t1fgzfzoac40

אחת של הורדה מהאינטרנט
ואחת של "הדיסק" שקיבלתי עם המוצר

אני רוצה לפנות ליצרן התוכנה, איך אני עושה את זה ?
מישהו יכול לפתוח את זה על "מכונה וירטואלית"
ולבדוק מה בעצם שם התוכנה המקורית
ואיך יוצרים קשר עם היצרן שלה ? מייל תמיכה וכדומה ב"אודות"
אני אנסה לקבל מהם עותק מעודכן ואדווח להם על הבעייה
אם זאת בעייה בתוכנה המקורית
אצלי NOD32 גירסה 9 לא מצאה בעיה בקבצים האלה (אחרי פרישתם).
22/12/2015 | 01:17
2
7
יש אתר שמאפשר להריץ תוכנות בצורה וירטואלית ?
22/12/2015 | 02:38
1
15
אני רוצה להתקין על אתר אחר מתוך מחשב עם לינוקס
בסוג של "מערכת וירטואלית" כדי לנסות להשיג מייל של התמיכה 
של התוכנה 
אתה יכול לנסות דרך amazon
07/01/2016 | 21:44
11
קלטו את האידיוטים האלה
16/12/2015 | 21:41
4
79
תראו מה הם שלחו לי במייל

אז אתה גם זכית וגם מתלונן?
18/12/2015 | 13:52
3
61
אני צופה שהשלב הבא הוא להעביר סכום מסוים לבנק במדינת עולם שלישי לצורך טיפול בהר הכסף שלך.
+ מזכיר לי את הסיפור העצוב מפורום 434
18/12/2015 | 13:56
1
57
תמיד טוב להיזכר ולהבין שיש אנשים שבאמת נופלים במלכודות הללו.

יתכן גם שההודעה שלה בעצמה הטעיה...
22/12/2015 | 01:16
39
אסור להאמין לאף דבר שנשלח למייל, שמציע משהו שצריך לשלם בעדו 'רק' סכום קטן.

אגב לפני שבוע היתה בערוץ 10 כתבה מעניינת על תחום פשיעת הסייבר בארץ, עם תיאורי עוקצים מוכרים מהרשת (מכתבות שהיו ב-YNET לפני חודשיים לפחות), כאן - http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1163440
תכלס...
18/12/2015 | 14:59
14
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
פורום מערכות אבטחה
פורום מערכות אבטחה
פורום מחשבים ניידים
פורום מחשבים ניידים
אביעד מחשבים
אביעד מחשבים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה