לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אבטחת מידע

ברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע אנא הקפידו לקרוא את נוהלי פורום אבטחת מידע במאמרים מספר כללי התנהגות * אנא קראו את כללי הפורום לפני כתיבת ההודעה הראשונה.* אין לפרסם בפורום - בשביל זה נועדו הלוחות* אנא הקפידו לשרשר, כל הודעה חדשה דוחקת אחרת לדף הקודם* אין לעבור על חוקי מדינת ישראל בכל הקשור לפריצות וכיו'* לפעמים אמירת אינה פשע.. Deviation ו- Y0NaTaN

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אבטחת מידע

ברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע אנא הקפידו לקרוא את נוהלי פורום אבטחת מידע במאמרים מספר כללי התנהגות * אנא קראו את כללי הפורום לפני כתיבת ההודעה הראשונה.* אין לפרסם בפורום - בשביל זה נועדו הלוחות* אנא הקפידו לשרשר, כל הודעה חדשה דוחקת אחרת לדף הקודם* אין לעבור על חוקי מדינת ישראל בכל הקשור לפריצות וכיו'* לפעמים אמירת אינה פשע.. Deviation ו- Y0NaTaN
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-' דואג לגיל הזהב'
דואג לגיל הזהב
( לעמוד שלי בתפוז )
05/12/2016 | 10:39
 שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי זכויותיהם של הקשישים בישראל! ביום רביעי נארח בפורום יעוץ סיעודי לגיל הזהב את נציגי הביטוח הלאומי שישיבו על שאלותיכם וידריכו אתכם כיצד ניתן למצות את זכויותכם בביטוח לאומי באופן עצמאי, בקלות ובפשטות!

הכנסו כבר עכשיו 
לצפיה ב-'קרספרסקי הודעות מציקות - ניתן לבטל בהגדרות?'
קרספרסקי הודעות מציקות - ניתן לבטל בהגדרות?
28/11/2016 | 19:47
8
קספרסקי מדווח לי כמעט בכל כניסה לאתר. זה מציק ורציתי לדעת אם ניתן איפשהו לבטל את ההודעות האלו דרך ההגדרות.
לצפיה ב-'OpenSSL: Using CA Server'
OpenSSL: Using CA Server
27/11/2016 | 05:42
10
שלום,
בצד ה- server אני משתמש בקוד הבא:
 #define SSL_CA_CRT	"../ca/ca.crt"
SSL_CTX_load_verify_locations(ctx, SSL_CA_CRT, NULL)
cert_names = SSL_load_client_CA_file(SSL_CA_CRT)
...
זה עובד. כעת עלי לקבל את ה- ca.crt משרת CA חיצוני. 
מה עלי לשנות בקוד שלי ?

תודה מראש,
צהלול
לצפיה ב-'panda הוא עדין החינמי המומלץ?'
panda הוא עדין החינמי המומלץ?
26/11/2016 | 18:30
11
לא מצאתי את המבדקים הבלתי תלויים שכוללים את התוכנות החינמיות.
חיפשתי פה:

גם הav-test.org בכלל לא מציג תוצאות מאז 2014

לצפיה ב-'היה נדמה לי שלא צריך אנטיוירוס\מאלוואר לסמארטפון\טבלט'
היה נדמה לי שלא צריך אנטיוירוס\מאלוואר לסמארטפון\טבלט
18/11/2016 | 11:51
2
19
זה עדין נכון? או שזה לא היה נכון מעולם..?
לצפיה ב-'דעתי האישית '
דעתי האישית
18/11/2016 | 13:14
1
59
לא רואה צורך באפליקציה כזו, לפחות כל עוד היד על הדק ההתקנה לא קלה מדי.

אני מקפיד על שני דברים (וללא סייגים):
1. לא לבצע התקנות של אפליקציות ממקור לא ידוע (כלומר, להוריד רק מGoogle Play). עדיף לוודא שגם מערכת ההפעלה אוכפת את זה (הסרת V מUnknown sources).
2. התקנת אפליקציות עם בסיס משתמשים רחב, תוך התייחסות לחוות הדעת (בעמוד האפליקציה עצמה ואולי גם בהתבסס על חיפוש בגוגל). 

וכרגיל, אם יש ספק - אין ספק. להימנע מהתקנה.
לצפיה ב-' תודה רבה!'
תודה רבה!
18/11/2016 | 18:42
4
לצפיה ב-'אין סאונד ואין יוטיוב'
אין סאונד ואין יוטיוב
13/11/2016 | 08:28
1
16
שלום לכולם, לפני יומיים יוטיוב התחיל להיתקע על אפס בציר הזמן בכל הדפדפנים. הפעלה מחדש פתרה זאת זמנית, אחכ חזרה הבעיה. בשלב מסויים הופיע מסך כחול. כרגע אין לי שוב יוטיוב וגם אין לי סאונד כלל בכל הנגנים. הרצתי ccleaner superantyspyaware malewarebites .אני אשמח לעזרה,תודה.
לצפיה ב-'לא ברור למה הנחת המוצא היא שמדובר בתוצר של תוכנה זדונית'
לא ברור למה הנחת המוצא היא שמדובר בתוצר של תוכנה זדונית
14/11/2016 | 20:09
14
הייתי מנסה להסיר תוכנות שהתקנת לאחרונה ומנקה קבצים זמניים (ccleaner).
לצפיה ב-'איך לעצור קבלת מיילים / וירוסים עם קבצים ZIP מצורפים ?'
איך לעצור קבלת מיילים / וירוסים עם קבצים ZIP מצורפים ?
10/11/2016 | 13:42
7
27
יש לי מייל של 013.
אני לא מפסיק לקבל כל יום אימליים עם קבציי ZIP או RAR, שכל הנראה מכילים ווירוסים למינהם ...

איך אפשר לעצור את זה ?
דיברתי עם 013,הם כמובן רוצים תשלום עבור הגנה כל שהיא, האם יש דרך אחרת ?

תודה מראש...
לצפיה ב-'מכיר לפחות עוד אחד עם סיפור דומה ב013'
מכיר לפחות עוד אחד עם סיפור דומה ב013
14/11/2016 | 20:07
5
26
לצערי אין לי חדשות טובות. הפתרון במקרה הדומה היה להגר לGmail שכופה מדיניות נוקשה נגד דואר זבל ודואר הנושא קבצים מסוכנים (כדוגמת אלה שאתה מקבל).
ה"הגנה" ש013 מספקת היא כסות למחדל (מדוע 013 מאפשרת שליחת קבצי הרצה?) ולא באמת עוצרת את זרם דואר הזבל.
לצפיה ב-'הבעיה שמדובר בחשבון מייל עם סיומת של הדומיין שלי'
הבעיה שמדובר בחשבון מייל עם סיומת של הדומיין שלי
14/11/2016 | 21:17
4
14
כלומר...
הסיומת של המייל, היא כתובת האתר האינטרנט שלי ולא ניתן עד כמה שאני יודע להמיר אותו לשירותי gmail
כאמור 013 לאחר פנייתי אליהם, הודיעו לי כי רק בתוספת תשלום ניתן להוסיף הגנה.
יש עוד רעיונות ?
לצפיה ב-'אני רק אומר שההגנה שלהם, גם אם בכסף, לא תעזור'
אני רק אומר שההגנה שלהם, גם אם בכסף, לא תעזור
14/11/2016 | 23:15
12
לצפיה ב-'עבודה דרך GMAIL עם הדומיין שלך, זה שרות הכי בסיסי וזמין ש...'
עבודה דרך GMAIL עם הדומיין שלך, זה שרות הכי בסיסי וזמין ש...
17/11/2016 | 09:43
2
34
עבודה דרך GMAIL עם הדומיין שלך, זה שרות הכי בסיסי וזמין ש GMAIL מספקים ללקוחות שלהם. מדובר גם על הליך פשוט וטריויאלי של רישומי MX בשרתי DNS שלך ובתור MX , אתה רושם את שרתי דואר של GMAIL , מגדיר את התיבות דואר שאתה נדרש ומתחיל להשתמש בהן. צירפתי גם את הקישור לשרות המדובר:

לצפיה ב-'האם ה GSUITE הוא בחינם ?'
האם ה GSUITE הוא בחינם ?
01/12/2016 | 12:13
1
6
מוצא חן בעיניי , השימוש עם גימייל, ממה שהצלחתי לראות השרות הוא בתשלום ?
בנוסף איך אפשר להסביר שהיה לי חשבון בבזק בינלאומי - אותו מייל, אותו דומיין שם לא סבלתי מעשרות ספאם מיילים, כפי שאני סובל היום ב 013 ?

מה שמעצבן, כי גם אקח ואשלם ל 013 עוד תשלום חודשי בעבור "הגנה" על המייל שלי, הם לא מתחייבים להגנה מלאה.

יש עוד רעיונות ? שהדגש לא להוציא יותר ממה שאני כבר מוציא היום ?
לצפיה ב-'GSUITE הוא לא בחינם, אבל...'
GSUITE הוא לא בחינם, אבל...
01/12/2016 | 17:42
6
אנסה לעשות לך קצת סדר בבלגן.
נתחיל מהסיבות לספאם שיש לך כרגע ב 013 ושלא הייה לך ב 014 .
יכולות להיות לזה מספר רב של סיבות. למשל שב 014 הייה קיים מנגנון לסינון ספאם וב 013 זה שירות שנדרש לשלם עליו בניפרד. סיבה נוספת, היא שבתקופה שהיית ב 014 , עוד לא הגעת לרשימת תפוצה של הספאמרים ורק אחרי זה כצירוף מקרים המאייל שלך נחשף עלייה. יכולה להיות גם סיבה שהיא הכי סבירה והיא מערכתית ב 013 , שהלקוחות שלהם נחשפו ולהם מגיע דואר זבל, בגלל שהשרתים של 013 לא מאובטחים בצורה תקינה, ויכולות להיות עוד אלף ושתיים סיבות נוספות.
הסיכום הוא בזה, שגם אם תשלם ל 013 על סינון, התוצאה תהייה יותר גרועה, והיא שאת דואר זבל המערכת סינון שלהם תעביר לך, אבל את מכתבים חשובים, היא תחסום, דבר שמאוד נפוץ אצל כל הספקיות תקשורת בישראל.
יש עוד רעיונות והם להעביר את השירותים הנדרשים לגורמים מקצועיים. למשל: את ניהול של תיבות דואר למערכת של GOOGLE , דבר שלא רק שלא ייקר את המחיר החודשי, אלה גם יוזיל אותו, כי חברות תקשורת ישראליות בדרך כלל מתפרנסות מהאנשים שלא מבינים בתחום האינטרנט ולא יודעים להשוות מחירים על שירותי תקשורת. בשביל להעביר ל GOOGLE את הניהול של תיבות דואר שלך, אתה צריך להבין בידיוק איזה שירותים אצלך מנוהלים באיזה מקום. למשל: מי מנהל לך את השרת DNS , מי מנהל לך את ה DOMAIN , מי מנהל לך את האחסון האתר ומתחזק לך אותו וכו וכו. אחרי שאתה תבין את כל הדברים האלה ותדע כמה אתה משלם ולמי, אתה ורק אתה תדע להחליט בצורה מושכלת, איך אפשר להעביר שירותים מחברה לחברה וגם לצמצם בהוצאות, תוך כדי כך שאתה גם מקבל שירותים מתקדמים וטובים יותר.
עכשיו בקשר לשרות של ניהול התיבות דואר שלך על ידי GOOGLE . לא מדובר סתם על ממשק קל ונוח לניהול של השירות, אלה מדובר על מערכת מתקדמת שנותנת לך כלים בניגוד לספקי תקשורת ישראלים, הכלים האלה הם חיבור מאובטח לשרת דואר  ( ולא כמו שקיים אצל ספקים הישראליים שכל העולם יכול לצותת לך למאיילים, בגלל שהחיבור לשרת לא מוצפן ) , כלים של חיבור להתקנים ניידים בצורה תקינה, כלים של חיבור IMAP ללקוחות דואר מתקדמים כמו OUTLOOK , כלים של ניהול ושיתוף של אנשי קשר ויומני פגישות וכו', וכו'.
וכל זה רק חלק קטן מהכלים בהקשר של ניהול תיבות דואר, מבלי כבר לדבר על חבילה כוללת של שירותי תיקשורת וניהול של שם מתחם, על כל המנגנוניו.

מכווה שעכשיו עשיתי לך קצת סדר בבלגן והדברים כבר יותר ברורים ופשוטים.

לצפיה ב-'חברת פה לאוזן - פרסום מפה לאוזן, נוכלים! בזמן אחרון יש הרבה '
חברת פה לאוזן - פרסום מפה לאוזן, נוכלים! בזמן אחרון יש הרבה
24/11/2016 | 00:21
15

חברת פה לאוזן - פרסום מפה לאוזן, נוכלים! בזמן אחרון יש הרבה נוכלים שמציעים לכם עבודה מהבית ולא משלמים לכם כסף, או מספרים לכם סיפורים על משכורות גדולות, ליאור שדה, טלפון 050-7161911 או  054-4298028 או במייל - LiorSaya@Gmail.com, הוא אחד מהם, הנוכל הראשי שאחראי על חברת פה לאוזן, הוא יבטיח לכם 30,000 שקל בחודש, ושיגיע סוף החודש בקושי תרוויחו שם 200 שקל וגם אותם לא תקבלו בכל מיני תירוצים ושקרים, שורה תחתונה תיזהרו! זה האתר של החברה שלהם www.pelozen.co.il
האזהרה מופנית גם לעסקים! הלידים והלקוחות שמביאים פה לאוזן הם מזוייפים, המזכירות של חברת פה לאוזן, מעודות את העובדים לשים את הטלפונים שלהם בתור לקוחות ולשחק אותה מעוניינים כדי להוציא כסף מהחברות, בקיצור עובדים עליהם בעיניים, תתרחקו מהחברה הזאת!
לצפיה ב-'BrowserModifier:Win32/SupTab!blnk זה כן? זה לא?'
BrowserModifier:Win32/SupTab!blnk זה כן? זה לא?
06/11/2016 | 18:28
3
30
Windows Defender מתלונן עליו.
הפרסום עליו באתר מיקרוסופט הוא מלפני כחודש וחצי.
nod32 לא מוצא דבר.

מה אתם יודעים?
לצפיה ב-'לא ברור לי עד כמה "חד משמעית" לאור הקישור הבא:'
לא ברור לי עד כמה "חד משמעית" לאור הקישור הבא:
07/11/2016 | 15:37
1
14
לצפיה ב-'"חד משמעית", עד כדי כך, ש Microsoft מגדירה את האיום, כ...'
"חד משמעית", עד כדי כך, ש Microsoft מגדירה את האיום, כ...
07/11/2016 | 21:53
14
"חד משמעית", עד כדי כך, ש Microsoft מגדירה את האיום ומצב התראה, כ​גבוהה, דבר שהוא כשלעצמו, כבר "חד משמעי"

לצפיה ב-'תראו קטע, זיהו לי וירוס '
תראו קטע, זיהו לי וירוס
04/11/2016 | 01:45
1
62
הייתי צריך להוריד משהו וזה לא נתן עם חוסם הפרסומות.
אז ביטלתי אותו לרגע וקפצו לי כל מיני חלונות  והדבר הזה נרשם לי.

כמובן  שזה שטויות.
לחצתי גם באמצע על הכפתור  וזה הוביל אותי לעוד דף שרצה שאני יוריד ממנו איזה ישום.

לצפיה ב-'מאוד נפוץ, בעיקר בסמארטפונים'
מאוד נפוץ, בעיקר בסמארטפונים
04/11/2016 | 21:35
44
שם נוסף גם אפקט רטט (בעת הצגת החלון) כדי להפחיד את המשתמש.
בדרך כלל מובילים להורדת Battery doctor או Clean master של Cheetah Mobile.
לצפיה ב-'לימוד האקינג ב - RASPBERRY PI'
לימוד האקינג ב - RASPBERRY PI
01/11/2016 | 01:02
2
44
היי
אני מאוד רוצה להתחיל ללמוד האקינג.
קראתי כמה מאמרים ומהם הבנתי שמערכת ההפעלה ווינדוס אינה מתאימה ללימוד האקינג, כי אם מערכות ההפעלה יוניקס או לינוקס.
אין לי מחשב פרטי ולכן אני רוצה לקנות מחשב אך מחשב פשוט וזול כי ייתכן שזה סתם רגע שאני רוצה ללמוד האקינג ובעוד זמן מה אשכח מהרעיון...
במהלך חיפוש באינטרנט נתקלתי במחשב RASPBERRY PI 3.
האם הוא מתאים למערכות ההפעלה לינוקס ויוניקס?
האם הוא יהיה יעיל ללימוד האקינג?
תודה.
לצפיה ב-'כן ולא.'
כן ולא.
03/11/2016 | 09:10
29
אתה בהחלט יכול להשתמש ב-RPi3 כדי לקרוא חומר עיוני, לצפות בהרצאות וללמוד מנסיונם של אחרים בקהילות אינטרנטיות. עם זאת, חשוב לציין ש-RPi3 מבוססת על מעבד ARM ולא Intel וזו עשויה להיות בעיה -- כתלות בתחום הספציפי שאתה מעוניין להתמקצע בו.
להאקינג פנים רבות ותחום אחד לא נוגע בשני; למעשה, ישנם תחומים שונים כל כך שהמכנה המשותף היחיד הוא צורת החשיבה הספקנית, כח ההתמדה והסקרנות לדעת מה מתחולל מתחת למכסה המנוע -- אך לא ידע טכני משותף. עולם ההאקינג מתחלק באופן גס לשני תחומים:
  • האקינג "קלאסי", פריצה לאתרי אינטרנט ושירותי Web. תחום חם בו עוסקים עפ"י רוב באבטחת אתרי אינטרנט ושרתים הנגישים לרשת. חברות רבות מציעות פרסים כספיים נדיבים מאוד (Bug Bounties) לחוקרים עצמאיים שימצאו פרצות באתרים או בפלטפורמות שלהם באופן פרטי.
  • הנדסה לאחור (Reverse Engineering): ניתוח והבנה של אופן פעולת תוכנות, ללא גישה לקוד המקור שלהן. תחום מבוקש מאוד בו עוסקים לרוב בפיצוח תוכנה קיימת, חקירת ווירוסים ונוזקות.
שני התחומים רחבים מאוד ומצריכים מומחיות וידע די שונים. ניתן לומר שבתחום הראשון תוכל להשתמש ב-RPi3, אך לא בשני, שמצריך ידע נרחב וגישה לארכיטקטורת Intel. ממליץ מאוד לקחת מחשב ישן יחסית, להתקין עליו Linux בסיסי ולהתחיל לרוץ.

בהצלחה!
לצפיה ב-'דרושים עובדים מכל הארץ לעבודה בחברות הייטק'
דרושים עובדים מכל הארץ לעבודה בחברות הייטק
06/11/2016 | 07:06
21
דרושים עובדים מכל הארץ לעבודה בחברות הייטק בכל תחומי ההייטק שיש, כמו משרות WEB, משרות JAVA, משרות NET., משרות ++C, משרות QA, משרות אבטחת מידע, משרות BI, משרות IT, משרות ניהול פרויקטים,משרות COBOL, משרות ניתוח מערכות, משרות DBA, משרות כלליות, משרות SAP, משרות mobile, ניהול, גיוס ומכירות, משרות מנכ"ל הייטק, ועוד המון, לפניות נא לשלוח קורות חיים לאימייל geuslhightech@gmail.com
לצפיה ב-'למרות שהתקנתי אנטי וירוס של ESET'
למרות שהתקנתי אנטי וירוס של ESET
28/10/2016 | 18:08
1
39
חטפנו כל המשפחה וירוס בטן, הקאות וכו'...
למה זה?
לצפיה ב-'כי התקנת האנטיוירוס עצמה לא מספיקה'
כי התקנת האנטיוירוס עצמה לא מספיקה
13/11/2016 | 10:05
13
הייתם צריכים קודם לפרמט את הבטן ורק אז להתקין.
לצפיה ב-'עזרה דחופה לפני ראיון עבודה מוכן לשלם!'
עזרה דחופה לפני ראיון עבודה מוכן לשלם!
28/10/2016 | 12:12
46
צירפתי תמונה עם שאלות עליהן אני אמור לענות לעומק בראיון עבודה שיתקיים ביום ראשון הקרוב, אז רק מי שיכול לעזור היום או מחר!
יש לי ידע תאורטי לא רע אני חושב בנושא אבל אני צריך העמקת ידע

אלו השאלות:
מערכת SIME
• מהי מערכת SIEM, כיצד היא עובדת ומה המרכיבים שלה?
• בהינתן ארגון כלשהו ומערכת SIEM מה היית מעוניין לנטר?
• אילו מערכות בארגון לדעתך כדאי לחבר למערכת SIEM, הבא דוגמאות
• כיצד ניתן לדעתך לחברת מערכת (כל מערכת שתבחר) למערכת SIEM?
DLP

• הסבר את המושג DLP
• כיצד הייתה מגן על ארגון ממקרים של זליגת מיידע

APPLICATION SECURITY

• מהי התקפת sql injection
• אילו כלים וכיצד ניתן להתמודד עם התקפה זו
FIREWALL

• הסבר מהו F.W וכיצד הוא עובד
• מה ההבדל בין DROP ל REJECT

לצפיה ב-'שאלה בנוגע לנגן vlc player'
שאלה בנוגע לנגן vlc player
19/10/2016 | 22:29
26
כאשר אני פותח את הנגן ואז מקיליק בלחצן הימני בעכבר על האייקון של הנגן אני יכול לראות את ההסיטוריה של הקבצים שהתנגנו בנגן לאחרונה.
ברצוני לבטל זאת ושלא יהיה אפשר לראות אילו קבצים נפתחו לאחרונה בנגן. כיצד עושים זאת? תודה מראש לעונים.
לצפיה ב-'D K 25'
D K 25
19/10/2016 | 19:19
19
לצפיה ב-'מחפש האקר בתשלום'
מחפש האקר בתשלום
18/10/2016 | 19:42
2
56
האקר בתשלום. עבודה מאוד קלה. Haimjobank@gmail.com
לצפיה ב-'גם אני...'
גם אני...
19/10/2016 | 12:15
1
38
בבקשה לפנות אלי בפרטי.
לצפיה ב-'אני, לעומת זאת, מחפש לקרוא את הפרטים כאן.'
אני, לעומת זאת, מחפש לקרוא את הפרטים כאן.
19/10/2016 | 17:24
50
מקוה שעל כל דבר שקשור ללא חוקי, אם יש כזה, רושם הפרטים יצין שכאן מתנפנף דגל שחור. או איך שבית המשפט לא כינה זאת בעבר. תבינו, איני רואה דגלים שחורים וירטואליים. אני מוכרח שיגידו לי שהם שם.
לצפיה ב-'איך מסירים או חוסמים אתרים קופצים?'
איך מסירים או חוסמים אתרים קופצים?
18/10/2016 | 11:19
14
שלום, לפני כשבוע פשט במחשב שלי כנראה איזה וירוס, שגורם לאתרים לא-רצויים כל הזמן לקפוץ כשאני מפעיל את האינטרנט. לפעמים אלה אתרים של משחקי מחשב פנטזיה-סטייל לגילאי 18 ומעלה, לפעמים האתר קניות של alibaba, לפעמים webstarts.biz,  ועוד מיני אתרים מעצבנים. הוא גם שותל את מנוע החיפוש שלו על הדף של גוגל, כשהוא מתחזה ל-Yahoo ול-safesurf. אני מכיר את התופעה הזו כי נתקלתי בה במחשב אחר, ומניסיוני לא עזר נגדה כלום (את המחשב האחר נאלצתי לפרמט). התקנתי adblock, הסרתי מה שיכולתי וחשדתי בו מלוח הבקרה, בדקתי בתוספות של chrome (התופעה חוזרת על עצמה גם בדפדפנים האחרים) - כלום לא עוזר.
מישהו מכיר את התופעה, ויודע אם יש נגדה פתרון חוץ מאשר פרמוט? יעזור לי מאוד, תודה
לצפיה ב-'פיתוח סוס טרויאני'
פיתוח סוס טרויאני
16/10/2016 | 18:25
28
שלום,
עלי לפתח סוס טרויאני במחשב המריץ windows. זה נעשה ביוזמת הלקוח. 
האם מוכרות לכם חברות מבוססות בישראל העוסקות בכך ?
תודה מראש,
צהלול
לצפיה ב-'שליחה וקבלת מסרים על Raspberry Pi מבוסס Raspbien.'
שליחה וקבלת מסרים על Raspberry Pi מבוסס Raspbien.
06/10/2016 | 21:13
1
28
שלום לכולם,

אני מעוניין לתקשר בין שני מכשירי Raspberry Pi המשתמשים בטרמינל במערכת linux , כלומר לשלוח הודעות מאחד לשני, רציתי להשתמש תחילה במסנג'ר רגיל, אבל אין אותו להתקנה על לינוקס ואני גם מחפש תוכנה ללא אבטחה, אני מעוניין להאזין לתעבורה ביניהם ברשת.

חשבתי על שימוש בMosquitoo MQTT Broker ,הבנתי שזאת תוכנה למסרים עם קוד פתוח שצריך לבנות script לשליחה ולקבלה, אך האם יש למישהוא הצעה אחרת אולי יותר פשוטה?

כמו כן, אני מעוניין להשתמש בממשק מסוים שיתחבר אליהם לתצוגה נוחה של ההודעות(כמו נניח ממשק של whatsapp) עבור אנשים שהם לא מתכנתים ורק משתמשים לכיף, נניח משני טאבלטים המחוברים ל-Raspberry Pi, יש הצעות?

תודה
לצפיה ב-'לצורך ההתחלה, כדאי...'
לצורך ההתחלה, כדאי...
07/10/2016 | 18:22
25
לצורך ההתחלה, כדאי לפרסם את השאלה בפורום שיש לו לפחות קשר כלשהו לנושא של השאלה. למשל במקרה הגרוע, פורום של LINUX ובמקרה הטוב, בפורום של שפת תכנות מתאימה, כי לפורום של אבטחת מידע אין כל קשר ממשי לנושא.
דבר שני, לא מדובר על בניית SCRIPT לצורך זה, אלה ממש על עבודת תכנות, תוך כדי שימוש במודול או מודולי תוכנה מוכנים שיהיה צורך להתאים אותם לצרכים שלך.
אם אין לך מיומנויות של תכנות הנדרשות, אתה יכול גם לבדוק באחד הפורומים המתאימים, שברובם מסתובבים פרילנסרים, שתמורת תשלום הולם יבצעו לך את כל מה שאתה צריך.

לצפיה ב-' איך לבצע הצפנת XOR בCSHARP?'
איך לבצע הצפנת XOR בCSHARP?
05/10/2016 | 21:38
1
24
לצפיה ב-'אני בדרך כלל לא אוהב לשלוח אנשים לחפש בגוגל, זה מתבקש'
אני בדרך כלל לא אוהב לשלוח אנשים לחפש בגוגל, זה מתבקש
05/10/2016 | 22:05
37
לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:24
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מחשבים ניידים
פורום מחשבים ניידים
אפיקי חכמה בע
אפיקי חכמה בע"מ

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה