לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1724517,245 עוקבים אודות עסקים

פורום אבטחת מידע

ברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע אנא הקפידו לקרוא את נוהלי פורום אבטחת מידע במאמרים מספר כללי התנהגות * אנא קראו את כללי הפורום לפני כתיבת ההודעה הראשונה.* אין לפרסם בפורום - בשביל זה נועדו הלוחות* אנא הקפידו לשרשר, כל הודעה חדשה דוחקת אחרת לדף הקודם* אין לעבור על חוקי מדינת ישראל בכל הקשור לפריצות וכיו'* לפעמים אמירת אינה פשע.. Deviation ו- Y0NaTaN

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אבטחת מידע

ברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע אנא הקפידו לקרוא את נוהלי פורום אבטחת מידע במאמרים מספר כללי התנהגות * אנא קראו את כללי הפורום לפני כתיבת ההודעה הראשונה.* אין לפרסם בפורום - בשביל זה נועדו הלוחות* אנא הקפידו לשרשר, כל הודעה חדשה דוחקת אחרת לדף הקודם* אין לעבור על חוקי מדינת ישראל בכל הקשור לפריצות וכיו'* לפעמים אמירת אינה פשע.. Deviation ו- Y0NaTaN
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'כריית מידע אינטרנטי עליי ופרסומו באתרים וברשתות חברתיות'
כריית מידע אינטרנטי עליי ופרסומו באתרים וברשתות חברתיות
15/08/2017 | 03:00
6
17
יש לי אנטי וירוס מעודכן טוב, תוכנת אנטי רוגלה מעודכנת, מחשבי לא נפרץ. אבל למרות שאיני משתמשת במיילים שלי בטוקבקים שונים ואיני משתמשת בשמי בפורומים השונים שאני שואלת שאלות אישיות בעלות מידע מאוד רגיש ושאני כותבת אותן בפורומים שבהם לא צריך להירשם למערכת, למרות שאני משתמשת בכתובות אימייל שונות במערכות פורומים שונים- הבחור שסירבתי לו לפני כ3 שנים מגיע אליי ואל פרטיי.
הוא מפרסם מידע רגיש מאתרים שונים שרשומה בהם עם כתובות מייל שונות באתרים אחרים תוך כדי פרסום שמי המלא שמות בני משפחתי תאריך לידתי מקום עבודתי  ותמונותיי (הגיע לחשבון הפייסבוק שלי שם יש תמונות שם מלא ופרטים בסיסיים נוספים) במקומות שונים באינטרנט פורומים אתרים בלוגים רשתות חברתיות ועוד. 
שוב, מחשבי לא נפרץ. אין לי רוגלות או וירוסים או תוכנות שליטה מרחוק. אני רוצה להתגונן ולהגן על המידע, אבל לא בדיוק יודעת איך, כי אין לי מושג איך כרה את המידע הזה. האם השתמש באלגורתמים? גם חשבון המייל שלי לא נפרץ. אני רוצה להיות אחראית, אבל מרגישה שאין לי מידע בסיסי איך מתגוננים.

איך לדעתכם מתגוננים בפני כריית מידע שכזה?
לצפיה ב-'כמעט ולא אפשרי'
כמעט ולא אפשרי
15/08/2017 | 20:32
2
7
הדרך הבטוחה להתגונן-היא לא להשתמש, אבל היום זה בלתי אפשרי.
גם אם הוא לא פרץ לך למחשב (מה שאת לא יכולה לדעת), אני יכול לחשוב לפחות על חמש דרכים להשגת מידע.
אם זה כל כך חשוב לך שתחליטי להוציא סכום כסף לא מבוטל, תפני לחוקר סייבר.
לצפיה ב-'אפשר גם בלי להוציא כסף'
אפשר גם בלי להוציא כסף
16/08/2017 | 01:47
5
פשוט לפנות למשטרה, כי זה פלילי!
לצפיה ב-'מיקו שלום'
מיקו שלום
16/08/2017 | 04:10
7
האם תוכל לציין לי בקצרה לגבי חלק מאותן ה5 דרכים נוספות חוקיות להשגת המידע גם לאחר שהאימיילים באתרים השונים בהם אני כותבת וגם בפייסבוק לא קשורים אחד לשני?
לצפיה ב-'האם זו הרגשה סובייקטיבית, או שהמדור של מעריב לנוער שלום חזר.'
האם זו הרגשה סובייקטיבית, או שהמדור של מעריב לנוער שלום חזר.
16/08/2017 | 22:24
2
11
האם זו רק הרגשה סובייקטיבית, או שבאמת והמדור של מעריב לנוער שלום חזר ובגדול. 
ולתשובה בקצרה: קרוב לוודאי שהוא באמת משתמש באלגוריטמים. 
ולאיך מתגוננים: לא כותבים שטויות בטוקבקים. ושוטפים ידיים לפני שנוגעים במקלדת.

לצפיה ב-'לא כל כך הבנתי את הבדיחה'
לא כל כך הבנתי את הבדיחה
18/08/2017 | 00:32
1
14
מה זה אומר שהשאלה היא כמו במדור של מעריב לנוער, שהיא טיפשית? לא מכירה כל כך את המדור.
אולי זה טיפשי אבל לא הייתה לי אפשרות לא לכתוב דברים אישיים בזמנו, וגם לא היה לי ידע שאם אני כותבת כאנונימית זה עלול להגיע לאלפי גולשים באלפי רשתות חברתיות ואתרי אינטרנט בשילוב שמי המלא שם בני משפחתי ועוד. לכן אני שואלת כדי לדעת יותר ואולי גם לדעת להתגונן יותר.
בתור אדם שמבין בדברים האלה, איך היית מתגונן חוץ מלא לכתוב כלום לא להביע דעה ולא לספר שום דבר? מבחינה טכנית איך היית מתגונן?
אנטי וירוס ואנטי רוגלה כבר יש לי מעודכנים.
לצפיה ב-'ניסיון של הסבר מה זה מעריב לנוער שלום:'
ניסיון של הסבר מה זה מעריב לנוער שלום:
18/08/2017 | 15:10
4

אלונה שלום. 
לאו דווקא שמדובר על זה שהשאלה היא טיפשית, אלה שיחודיות של סגנון של "המדור מעריב לנוער שלום" הוא בזה, שאפילו שהשאלה היא מהותית לשואל, אבל למי שצריך לענות עליהה אין ולא יכול להיות מספיק נתונים ידועים בשביל לקבוע תשובה היגיונית כלשהיא.
ולאצם השאלה: רויטל שאלה על כריית מידע באינטרנט. בדרך כלל בהקשר זה מדובר שמחפשים מידע על אדם או על ארגון בכל הדרכים האפשריות, למשל מחיפוש ב GOOGLE , בהמשך בפסקי דין, מאגרי נתונים, רשתות חברתיות, חברות השמה וכו'. 
ברוב המקומות האלה בן אדם שמחפשים אותו או מי שמכיר אותו היה חייב להשאיר את הפרטים מיוזמתו. דבר אחר לגמרי, זה אם פרצו לבן אדם למחשב ושתו לו את כל הקבצים או מיירטים את כל התכתובת שלו. זו כבר לא כריית מידע, אלה פריצה, וזה סיפור אחר לגמרי. יש גם מקרים אחרים, שהבן אדם משתמש במחשב משותף עם אנשים אחרים ולא מתנתק בצורה מסודרת מהחשבונות שלו של רשתות החברתיות וכל מי שמשתמש אחרי זה באותו המחשב יכול גם לראות את כל הפרטים, כולל סיסמאות וכו'. וגם זה לא כריית מידע וגם לא פריצה. בכל מקרה כל מי שקרה את השאלה של רויטל לא יכול לענות בצורה מושכלת עלייה.
ובקשר לשאלה שלך, הטוקבקים למאמרים באינטרנט למשל, הם באמת אנונימיים, אבל, אם מישהוא מיירט את כל ההתכתבות של הכותב הטוקבקים, הוא יכול לפרסם אחרי זה את הזהות של אותו הטוקבקיסט.
ולנושא של מה לכתוב באינטרנט ומה לא. מומלץ בחום, גם כעצה מקצועית, לא לכתוב באינטרנט כלום שיכול לשמש נגדך, או להביך אותך, גם, אם זה נכתב בצורה אנונימית. בידיוק, כמו שמסבירים בחקירה משטרתית בסרטים של ארה''ב, כל מה שתאמרי עלול לשמש נגדך. ומה שכבר התפרסם באינטרנט, אפשר לחשוב על זה כעל מקרה אבוד מבחינת הסודיות.
עכשיו איך להתגונן, לא לשתף מחשב עם עוד אנשים, לא להשתמש במחשבים ציבוריים או ברשתות WIFI פתוחות, לדאוג לאנטיוירוס מעודכן וכו'. אם חושבים שהסיסמאות של גישה לשירותים כלשהם דלפו, להחליף את הסיסמאות ולהשתמש באימות דו שלבי. בקיצור הדברים הסטנדרטיים ביותר.

והכי חשוב נחזור לנושא של, מה הוא הקונספט של מדור "מעריב לנוער שלום".
כמובן שבנתחלה השאלה צריכה להתחיל ב: מעריב לנוער שלום. אחרי זה צריכה להיות סיפור כלשהוא ובסוף חייבת להיות שאלה: ​האם אני בהריון ?

למשל מכתב כזה:
מעריב לנוער שלום.
כותב לכם לוחם גולני. בפעם שעברה עזרתם לי בשאלה של טוהר הנשק, מאז אני לא מפסיק לקבל מחמאות מהרס''ר משמעת במסדרים.
בגלל זה רציתי להפנות לכם שאלה נוספת. לפני כמה ימים פלוגה שלנו אכלה בחדר האוכל בבסיס. מאז יש לנו כאבי בטן. 
האם יכול להיות שכל הפלוגה שלנו בהריון ?

גם מספרים שבמהדורה האחרונה שכללה את המדור המדובר של מעריב לנוער התפרסמה שאלה מאוד מעניינת. והיא:

מעריב לנוער שלום.
כותב לעצמי עורך ראשי של מדור מעריב לנוער שלום.
כבר עשרות שנים שבני נוער מעברים לי את המוח, אבל אני עוד לא נכנסתי להריון.
האם, יכול להיות שאני עקר ? 
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 15:56
3

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'המחשב שלי איטי מאוד בעת ההדלקה של המחשב'
המחשב שלי איטי מאוד בעת ההדלקה של המחשב
11/08/2017 | 15:19
13
11
יש לי WIN10 שקבלתי כשקניתי את המחשב הנייד שלי.

מצרף קובץ תמונה של החלק הרלוונטי במנהל המשימות
לצפיה ב-'וכמובן שיש לזה קשר ישיר לאבטחת מידע...'
וכמובן שיש לזה קשר ישיר לאבטחת מידע...
15/08/2017 | 19:22
12
14
וכמובן שיש לזה קשר ישיר לאבטחת מידע​. ודרך הגב, לא מדובר על ניפוח זיכרון, אלה על ניצול משאב IO של הדיסק הקשיח. במלים אחרות, המערכת לא מספיקה לכתוב ולקרוא מהדיסק. אחרי מחקר מעמיק, כמעת בטוח שתגלה שהדיסק שלך הוא דיסק מכני עתיק שיש בו מנוע שמסובב את הצלוחיות, כזה שהיה לפני שנים רבות, לפני שעברו לדיסקים SSD . אם אלה יהיה המסקנות של המחקר שלך, אז כל מה שתצטרך, זה לרכוש דיסק SSD חדש, בעל נפח מספיק ולהתקין אותו במחשב. רק אל תתפלא, אם דיסק כזה יעלה יותר ממחיר המחשב שלך. כזה למשל:

לצפיה ב-'איך אני יכול לדעת מה יש לי?'
איך אני יכול לדעת מה יש לי?
16/08/2017 | 01:43
11
11
היכן אני רואה את זה במנהל ההתקנים?
לצפיה ב-'את הבעיה הזו באבטחת מידע מכנים בשם: התשובה בגוף השאלה...'
את הבעיה הזו באבטחת מידע מכנים בשם: התשובה בגוף השאלה...
16/08/2017 | 13:27
10
10
את הבעיה הזו באבטחת מידע מכנים בשם: התשובה בגוף השאלה​. צירפת צילום, ששם שחור על גבי מסך מופיעה דגם מדוייק של הדיסק הקשיח שיש לך, והוא...  Toshiba MQ01ABD100​ . מדובר על מוצג פרה היסטורי, שלא רק שהוא דיסק מכני, אלה שזה דיסק מכני מהישנים ביותר, במהירות סיבוב מנוע של 5400RPM , ממש LP , למי שעוד זוכר  ועם זיכרון מטמון זעום של 8MB . דיסק כזה, הייה נמכר פעם ב כ 150 ש''ח. 
במנהל ההתקנים, אתה יכול לראות את זה, כמה שזה לא מפתיע תחת קטגורייה של Disk Devices , כפי שזה מופיע בצילום מסך מהמחשב שלי.

לצפיה ב-'כתוב לי שם רק ה-TOSHIBA כפי שרשמת'
כתוב לי שם רק ה-TOSHIBA כפי שרשמת
16/08/2017 | 14:11
9
7
אופן, זה מחשב נייד בן פחות משנה וחצי של ASUS מסדרה X454L.
לצפיה ב-'אם בשאלה הקודמת ששאלת, כבר הייה כתוב דגם מדויק של הדיסק מה..'
אם בשאלה הקודמת ששאלת, כבר הייה כתוב דגם מדויק של הדיסק מה..
16/08/2017 | 14:49
8
51
אם בשאלה הקודמת ששאלת, צירפת צילום מסך שבו הייה כתוב דגם מדויק של הדיסק, מה​ עוד אתה חושב שתמצא אחרי זה ? צירפתי לך בחזרה את הצילום שלך וגם הדגשתי שם את המקום המדוייק.
עם מקרים כאלה, תחום של אבטחת מידע טרם נתקל. 
לצפיה ב-'לא יודע, כי אצלך היו 2 שורות, כאשר בראשון היה גנריק ובשני '
לא יודע, כי אצלך היו 2 שורות, כאשר בראשון היה גנריק ובשני
16/08/2017 | 15:57
7
4
היה רשום ה-SSD של סמסונג.

לעומת זאת, אצלי רשום רק שורה אחת של טושיבה.
לצפיה ב-'מדובר על תעלומה של ממש והפתרון שלה טמון בזה ש...'
מדובר על תעלומה של ממש והפתרון שלה טמון בזה ש...
16/08/2017 | 21:09
6
9
מדובר על תעלומה של ממש בהיבט של אבטחת מידע והפתרון שלה טמון בזה ש​אצלי במחשב מחובר דיסק SSD של SAMSUNG , מדגם: Samsung SSD 960  PRO 512GB וגם מחובר אצלי קורא כרטיסי FLASH , שמופיעה כ: Generic- SD/MMC/MS/MSPRO USB Device . 
מצד שני, אצלך במחשב מחובר דיסק מכני עתיק של TOSHIBA , שאנו כבר יודעים את הדגם שלו, את המהירות שלו ואת הנפח, הדיסק הזה, כמה שזה לא ישמע מוזר, הוא זה שמופיעה אצלך במנהל ההתקנים. 
אחרי זה אפשר לסיים במה  שהתחלנו את המחקר: יש לך דיסק עתיק שלא מתפקד, נדרש לרכוש דיסק חדש מתאים ולהתקין אותו, כל הסיפור הזה, מקסימום יכול לעלות שלוש אלף ש''ח, אם אתה רוכש דיסק של 1TB או כחמש אלף ש''ח, אם אתה רוכש דיסק של 2TB . כזה למשל:

לצפיה ב-'בסכום הזה, אפשר כבר לקנות מחשב חדש, לא?'
בסכום הזה, אפשר כבר לקנות מחשב חדש, לא?
16/08/2017 | 22:46
5
5
אז למה לקנות דיסק?
לצפיה ב-'בסכום הזה אפשר לקנות מחשב חדש ועוד פעם לגלות ש...'
בסכום הזה אפשר לקנות מחשב חדש ועוד פעם לגלות ש...
16/08/2017 | 23:02
4
5
בסכום הזה אפשר לקנות מחשב חדש ועוד פעם לגלות שמה שמכרו לנו, ​זה עוד מחשב ישן, כי זה מה שניתן היה לרכוש בסכום כזה. ושאם רוצים להביא אותו בכל זאת למצב שהוא יתחיל לזוז ולא לזחול, נדרש עוד סכום הזה לדיסק הקשיח ועוד סכום דומה לזיכרון RAM שמספיק לצרכים של היום ולא לצרכים של WINDOWS 3.11.  

לצפיה ב-'WINDOWS 3.11 דווקא היה מאוד יציב, לא עשה בעיות'
WINDOWS 3.11 דווקא היה מאוד יציב, לא עשה בעיות
17/08/2017 | 01:52
3
4
ה-95 שלאחריו, גם היה בסדר ובזמנו היה לי מאוד קשה להיפרד ממנו.

כמה RAM לדעתך צריך?
לי כיום יש 8GB.
לצפיה ב-'ויש לזה גם סיבה טובה, שגם היא לא קשורה לאבטחת מידע...'
ויש לזה גם סיבה טובה, שגם היא לא קשורה לאבטחת מידע...
17/08/2017 | 18:12
2
5
ויש לזה גם סיבה טובה, שגם היא לא קשורה לאבטחת מידע​. מדובר על זה שהמחשב שלך... היה בקושי מתאים ל WINDOWS 3.11 ו WINDOWS 95 כבר היה בשבילו יותר מדי. בידיוק כמו שקורה לך היום. 
ועכשיו לשאלה של כמה RAM צריך. בשביל להמשיך לסבול, מספיק גם 8 או 16 ג'יגה. אבל בשביל להתחיל להשתמש במערכת ההפעלה לדברים בסיסיים כמו שצריך, נדרש לפחות 32 ומאוד מומלץ 64 ג'יגה. 
לצפיה ב-'אני משתמש במחשב בעיקר לאינטרנט שזה כולל את קודי בשביל לראות'
אני משתמש במחשב בעיקר לאינטרנט שזה כולל את קודי בשביל לראות
18/08/2017 | 01:46
1
7
סדרות וסרטים וגם TV.
לצפיה ב-'יישר כח, אבל קודי הוא זללן ידוע של משאבי מערכת כמו...'
יישר כח, אבל קודי הוא זללן ידוע של משאבי מערכת כמו...
18/08/2017 | 18:06
2
יישר כח, אבל קודי הוא זללן ידוע של משאבי מערכת כמו​ זיכרון RAM , מעבד, IO של הדיסק הקשיח וכו'. גם אתרי אינטרנט של היום כבר לא דומים לאותם אתרי אינטרנט שהיו בתקופה של WIN 3.11 . אם בשנת 1993 היו רובם טקסטואליים, אז היום, כל האתרים כוללים גרפיקה וגם מולטימדייה. מדובר על APPLETS מסוגים של java, activex, silverlight​, flash,html5 ועוד מהסוגים רבים וטובים. ובזמן שכל היישומונים מתרוצצים לך על כל דף ודף של אינטרנט, יהיה טיפה נאיבי לחשוב שתוכל להשתמש היום באתרי אינטרנט עם המחשב שלך עם 8GB של RAM , שמתאים לאינטרנט של שנות התשעים. 
מקווה שעכשיו עשיתי לך קצת סדר עם דברים שהשתנו בשניים וחצי עשורים האחרונים בתחום המיחשוב.
למרות שכל זה כלל לא הייה קשור לאבטחת מידע.
לצפיה ב-'מגייסת אנשי אבטחת מידע ותקשורת'
מגייסת אנשי אבטחת מידע ותקשורת
07/08/2017 | 16:12
12
היי,
אני עדי, רכזת גיוס במיקור חוץ בחברת טלדור תקשורת.
בימים אלו אני מגייסת לתפקיד בצוות תקשורת ואבטחת מידע.
מדובר על כניסה לארגון בתחום הפיננסי, ממוקם במרכז הארץ, בקו רכבת.

במסגרת התפקיד:
תפעול של מערך התקשורת ואבטחת המידע של החברה, טיפול בתקלות, איפיון פתרונות, עבודה מול ספקים. העבודה במשרה מלאה.
דרישות התפקיד:
5 שנות ניסיון בעבודת Hands on במערכות תקשורת ואבט"מ
 (מוצרי F5 – APM,LTM ASM  ,פיירוול של צ'ק פוינט, מוצרי URL Filtering).
ניסיון במוצרי Cisco- יתרון

קורות חיים מתאימים לדרישות המשרה אשמח לקבל למייל: adiis@taldor.co.il, נא לציין עבור משרה מס' 7008.

לצפיה ב-'האם ניתן לפרוץ וינדוס 10 לאחר ששכחתה את הקוד'
האם ניתן לפרוץ וינדוס 10 לאחר ששכחתה את הקוד
02/08/2017 | 17:18
2
29
תודה למשיבים
לצפיה ב-'כמובן !'
כמובן !
03/08/2017 | 17:41
22
וגם לפני ששכחת את הקוד. וזה מה שהפורצים עושים בדרך כלל.

לצפיה ב-'זה תלוי איפה שכחת אותו '
זה תלוי איפה שכחת אותו
17/08/2017 | 21:49
3
לצפיה ב-'סקר סיכונים'
סקר סיכונים
01/08/2017 | 13:23
11
שלום רב,

מעוניין לקבל המלצות על 3 חברות טובות שמבצעות סקר סיכונים ובדיקות חדירות
לצפיה ב-'למה הבבילון מופיע כווירוס?'
למה הבבילון מופיע כווירוס?
30/07/2017 | 11:28
3
11
התקנתי את תוכנת התרגום בבילון בגירסה חינמית -
BabylonNG ובכל הרצה של תוכנת הספייוור Spybot-S&D מופיעים הרכיבים של הבבילון כמזיקים ואפילו בלי לבצע כל פעולת ניקוי או מחיקה הבבילון לא עולה אח"כ ויש הודעה שחסר DLL (שהספייוור מחר מיוזמתו), מישהו יכול להסביר לי wtf..?
לצפיה ב-'בעבר Babylon כלל סרגל כלים, מהסוג שאוספים סטטיסטיקות '
בעבר Babylon כלל סרגל כלים, מהסוג שאוספים סטטיסטיקות
02/08/2017 | 22:21
2
9
לא יודע מה השתנה מאז. בכל מקרה, עבר זמנה של Spybot S&D.
לצפיה ב-'תודה,'
תודה,
04/08/2017 | 13:57
1
8
למה עבר זמנה?
היא ותיקה ועדין מופיעה בחיפושים בגוגל כמומלצת ע"י אתרים נחשבים.
מה אתה מציע במקום?
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
04/08/2017 | 15:08
10
ראה תגובתי כאן
אלטרנטיבות: Malwarebytes ו-Hitman pro (די להסתפק בגרסאות החינמיות לסריקות). 
לצפיה ב-'עזרה בחיבור usb wifi למכונת לינוקס ב vmware'
עזרה בחיבור usb wifi למכונת לינוקס ב vmware
27/07/2017 | 16:11
14
שמי מני.
אני לומד כעת מגן סייבר\אבטחת מידע.
צריך את עזרתכם.
יש לי בעיה שאני לא מצליח לחבר כרטיס wifi usb למכונת לינוקס בvmware
הרכיב שקניתי הוא של TP-LINK
מודל TL-WN822N
ניסיתי כל מיני מדריכים כולל מדריכים מיוטיוב.

גם כשאני כותב בטרמינל iwconfig

אני מקבל

lo no wireless extensions.

eth0 no wireless extensions.

גם כשאני כותב airmon-ng
אני מקבל
ls: cannot access '/sys/class/ieee80211/': No such file or directory

PHY Interface Driver Chipset

אשמח לעזרה. מני.
לצפיה ב-'בוא נראה מה המהלך הזה יגרום...'
בוא נראה מה המהלך הזה יגרום...
26/07/2017 | 22:03
3
33
קספרסקי משחררת את האנטי וירוס שלה - בחינם
לנו יגיע באוקטובר
https://eugene.kaspersky.com/2017/07/25/kl-av-for-...
לצפיה ב-'בשורה התחתונה, הם לא עושים את זה מטוב לבם'
בשורה התחתונה, הם לא עושים את זה מטוב לבם
29/07/2017 | 23:55
2
24
רוצים להרחיב כיסוי ענני בשביל יותר מידע לאלגוריתמי ML. זה בדיוק מה שאמרתי לפני 4 שנים (איך הזמן עובר מהר כשנהנים ). 
לצפיה ב-'כבר עכשיו צריך להיות להם בסיס נתונים גדול'
כבר עכשיו צריך להיות להם בסיס נתונים גדול
30/07/2017 | 21:24
1
20
הם פתחו אותו בחינם לרוסיה כבר לפני שנתיים
לצפיה ב-'פתיחת אזורים גאוגרפים נוספים רק תועיל'
פתיחת אזורים גאוגרפים נוספים רק תועיל
02/08/2017 | 22:21
4
לצפיה ב-'זקוק לתכנת geeksn0w'
זקוק לתכנת geeksn0w
23/07/2017 | 21:02
14
אבא שלי שכח את היוזר של ה icloude ואת הסיסמה. יש לי אפשרות להוכיח קנייה שלו ע"י קבלה כך שהקוד האתי יישמר. האם למישהו יש את התוכנה הזו?
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:48

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'פתיחת קובץ Word עם Macros'
פתיחת קובץ Word עם Macros
21/07/2017 | 07:43
3
אז ברוב תמימותי פתחתי מייל שהתחזה למייל מחברה שאני עובד איתה והכיל קובץ וורד עם מקרו.
במחשב הביתי נראה שבוורד לא מותקנת האפשרות של מקרו.
בלפטופ של העבודה פתחתי אותו גם ואני חושב שגם אפשרתי מקרו.
בנתיים, לא קרה כלום. השאלה היא האם צריך לעשות משהו כדי להימנע מחטיפת המחשב, או שאם לא קרה כלום עד עכשיו גם לא יקרה ?

תודה
לצפיה ב-'מצלמת האינטרנט שלי נדלקה לבד. ניתקתי אותה מהמחשב. '
מצלמת האינטרנט שלי נדלקה לבד. ניתקתי אותה מהמחשב.
14/07/2017 | 17:59
6
28
איך אני יכול לבדוק אם פרצו לי למחשב?
חשוב לי לציין כמה דברים:
1. המצלמה היא של לוג'יטק.  היא סגורה עם מכסה כל הזמן.  לא השתמשתי בה כבר חודשים.  
2. יש לי נורטון אינטרנט סקיוריטי וסופר אנטי ספיי וור - שניהם תמיד מעודכנים. ואני כל חודש סורק את כל המחשב.
3. יש לי חלונות 7 עברית.  
גם לא ברור לי מה האינטרס לפרוץ למצלמה שהעדשה שלה מכוסה 24/7
לצפיה ב-'אם היא פיזית סגורה או ששמת עליה כיסוי, אז היא יכולה לצלם,..'
אם היא פיזית סגורה או ששמת עליה כיסוי, אז היא יכולה לצלם,..
14/07/2017 | 19:31
1
24
אבל היא לא תצלם כלום.

במחשבים ניידים נראה לי שצריך לבדוק שאין גם מיקרופון מובנה, כי באותו עקרון אפשר להפעיל אותו ולהקשיב לך.

לצפיה ב-'יש למצלמה מיקרופון מובנה אבל לא נראה לי שיעניין מישהו להקשיב'
יש למצלמה מיקרופון מובנה אבל לא נראה לי שיעניין מישהו להקשיב
14/07/2017 | 21:39
8
לצפיה ב-'סביר להניח שאף אחד לא פרץ לך. לכן זה לא עניין של אינטרס של '
סביר להניח שאף אחד לא פרץ לך. לכן זה לא עניין של אינטרס של
14/07/2017 | 19:39
1
26
מישהו להפעיל לך את המצלמה.
 מה שבטח קרה (ומה שברוב הפעמים קורה) שהתקנת מזיק כלשהו מיוזמתך בגלל טעות או הטעיה וזה מה שגרם למצלמה שלך לפעול.

אני זוכר שבהתחלה שקניתי מחשב והמערכת הפעלה רשמה לי שמיקרוסופט הכינו לי עדכונים שאני צריך להתקין, חשבתי שהם עבדו במיוחד בשבילי והכינו לי את העדכונים .

אבל לא, זה עניין אוטומטי שנשלח לכולם.  ומי שרוצה מתקין ומי שלא רוצה לא מתקין.
אותו דבר עם מזיקים ווירוסים.  הם "נשלחים" לכולם.  חלק מתקינים אותם וניזוקים מהם וחלק אחר לא.

לצפיה ב-'אני מקווה שאתה צודק וזו לא פריצה. אם ככה איך המצלמה נדלקה? '
אני מקווה שאתה צודק וזו לא פריצה. אם ככה איך המצלמה נדלקה?
14/07/2017 | 21:42
10
ההשערה שלך שאיזה וירוס הפעיל אותה?
עשיתי עכשיו שוב סריקה של כל המחשב גם עם הנורטון וגם עם הסופר אנטי ספיי וור, ושתי התוכנות לא מצאו שום דבר חריג  יכול להיות שיש וירוס שהן לא מצליחות לגלות אותו?
יש אולי איזה כפתור במקלדת שיכול להפעיל את המצלמה? אולי הפעלתי אותה בטעות דרך המקלדת?
לצפיה ב-'סרטון מעולה, מה עושים אם בכל זאת פרצו לך למחשב'
סרטון מעולה, מה עושים אם בכל זאת פרצו לך למחשב
29/07/2017 | 10:19
1
13
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
29/07/2017 | 17:30
4
לצפיה ב-'זקוקה להאקר בדחיפות, היכן מוצאים'
זקוקה להאקר בדחיפות, היכן מוצאים
11/07/2017 | 20:13
28
זה למטרה 
טובה
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 12:55
2

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'אודה לעזרה'
אודה לעזרה
04/07/2017 | 14:00
1
20

המחשב הראשי בבית נייח, מ"ה XP (לא יודעת אם זה קשור) שמחובר פיסית לראוטר.
כאשר מישהו מתחבר מהמחשב הנייד לרשת הביתית מתרחשות 2 בעיות במחשב *הנייח* - דפדפן FF (אין עוד דפדפן על המחשב הזה)
1- הרבה אתרים שונים שלא ניתן להכנס אליהם, ועולה הודעה של בעיית אבטחה. (כאשר במצב רגיל ההתחברות חלקה)
2- מוחק לי את רשימת המסננים באדבלוק, וכל פעם צריכה לשחזר מחדש.
ממה הבעיה יכולה לנבוע, ויותר מכך - פתרון. יש לציין שזה קורה בעיקר מהתחברות ממחשב נייד X ולא מהמחשב הנייד השני.
תודה

לצפיה ב-'עדכון ותוספת'
עדכון ותוספת
20/07/2017 | 14:42
4

מסתבר שהתופעה הנ"ל קורית גם כשהלפטופ בכלל סגור.:(
אז מה יכולה להיות הבעיה והפתרון לה? יש לי אנטיוירוס וססמה לרשת הביתית. אז מה העניין??

2-בזמנו עשינו למחשב נייד  סיסמת adminstrator - לא בכניסה למחשב אלא בכניסה להגדרות רשת.
מה אני עושה במצב ששכחתי את הסיסמא ואני רוצה לשחזר/לבטל אותה? :(

לצפיה ב-'האם בטוח לפתוח מסמך נגוע בוירוס או כופרה דרך אתר אונליין ?'
האם בטוח לפתוח מסמך נגוע בוירוס או כופרה דרך אתר אונליין ?
03/07/2017 | 19:36
1
22
נגיד שקיבלתי במייל מסמך (PDF או Word) שאני חושש שהוא אולי נגוע בוירוס או כופרה ואני חושש לפתוח אותו במחשב, האם בטוח לפתוח מסמך כזה דרך אחד האתרים שמאפשרים לפתוח מסמכים מסוג זה אונליין? אתם יודעים יש אתרים מסוג Online Viewer שאפשר לטעון אליהם מסמכי PDF למשל והם מציגים את תוכנם, האם במקרה כזה אני מוגן מוירוס או כופרה שאולי נמצאים שם?

לצפיה ב-'כנראה שזה יהיה בטוח'
כנראה שזה יהיה בטוח
04/08/2017 | 15:11
5
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:11
1
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:32
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'.'
.
19/06/2017 | 14:32
13
י

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

repair-lab מעבדת מחשבים
repair-lab מעבדת מחשבים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו