לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אבטחת מידע

ברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע אנא הקפידו לקרוא את נוהלי פורום אבטחת מידע במאמרים מספר כללי התנהגות * אנא קראו את כללי הפורום לפני כתיבת ההודעה הראשונה.* אין לפרסם בפורום - בשביל זה נועדו הלוחות* אנא הקפידו לשרשר, כל הודעה חדשה דוחקת אחרת לדף הקודם* אין לעבור על חוקי מדינת ישראל בכל הקשור לפריצות וכיו'* לפעמים אמירת אינה פשע.. Deviation ו- Y0NaTaN

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אבטחת מידע

ברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע אנא הקפידו לקרוא את נוהלי פורום אבטחת מידע במאמרים מספר כללי התנהגות * אנא קראו את כללי הפורום לפני כתיבת ההודעה הראשונה.* אין לפרסם בפורום - בשביל זה נועדו הלוחות* אנא הקפידו לשרשר, כל הודעה חדשה דוחקת אחרת לדף הקודם* אין לעבור על חוקי מדינת ישראל בכל הקשור לפריצות וכיו'* לפעמים אמירת אינה פשע.. Deviation ו- Y0NaTaN
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:32
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'.'
.
19/06/2017 | 14:32
7
י
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:31
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'שלום רב. מין מתקפה מוזרה של '
שלום רב. מין מתקפה מוזרה של
17/06/2017 | 22:27
10
וירוס. שיחקתי במשחק שהורדתי לפני כמה חודשים מהמרקט באנדרואיד. פתאום חטפתי מין מתקפה מוזרה שמעולם לא קרתה לי. כנראה וירוס. לחצתי אחורה כמה פעמים אך זה לא עזר. 

החלטתי להחליף את האנטי וירוס למשהו יותר חזק והתופעה נעלמה אך לא לגמרי. אני פוחדת להכנס למשחק שמא הוירוס יחסור ויהרוס לי את הסמטפון. אני לא ככ מתמצאת באבטחת מידע

המשחק מאוד נחמד. לקח לי הרבה זמן למצוא משחק כזה

מה עלי לעשות. בפורום סלולר הוצע לי למחוק את המשחק אבל אין תחליף למשחק

מה אתם מציעים לי לעשות. הרבה תודה
לצפיה ב-'מחפש מומחה בTor Project'
מחפש מומחה בTor Project
15/06/2017 | 18:27
6
11
שלום,

אני כותב כאן הודעה עבור חבר שלי, הוא עושה עבודה אקדמאית מן מחקר זה על האינטרנט העמוק (כהגדרתו), אבטחת מידע, תור, ביטקוין וכל מיני דברים בטכניון.
צריך מישהו מומחה בדברים האלה לעזור לי, כמובן בתשלום כספי.

תודה רבה
לצפיה ב-'בתחום המדובר קיים בישראל מומחה ידוע בשם...'
בתחום המדובר קיים בישראל מומחה ידוע בשם...
16/06/2017 | 15:50
5
17
בתחום המדובר קיימת בישראל מומחית ידועה בשם​... ענב גנד גלילי, שעובדת באופן הדוק עם האגוד האנטרנט הישראלי ובאגוד יש סביר להניח את כל פרטי הקשר שלה. היא ורק היא יכולה לסייע בביצוע מחקר מעשי מעמיק על האינטרנט העמוק. בשנים האחרונות היא כבר ביצעה עבודות להעמקת ערוץ היאנטרנט בישראל כמייזם משותף עם האגוד האנטרנט הישראלי. בעקבות עבודות תשתית להאפלת רשת אינטרנט הישראלית שהיא ביצעה, מחלף האינטרנט הישראלי​ בשמו הלוע''זי IIX עבר לרשת כל כך אפלה, עד שהיום כמעט ולא ניתן למצוא אותו כלל, אפילו על ידי הרצת תוכנה מתוחכמת של ההקרים הרוסיים ששמה בפי המומחים: TRACE ROUTE , אפילו, אם מריצים אותה מתוך LINUX ובפרוטוקול UDP .
מצורף קישור לתמצית של ההרצאה שלה בנושא המדובר שהתקיים באגוד האינטרנט הישראלי. חלק מהקטעים לא פורסמו כלל לקהל הרחב בגלל מגבלות הצנזורה, אבל לפי מקורות זרים, אלה שראו את ההרצאה הלא מצונזרת, לא יכולים לשכוח אותה גם אחרי כל השנים שעברו.

לצפיה ב-'אתה בטוח?'
אתה בטוח?
16/06/2017 | 17:19
4
10
לצפיה ב-'קטונתי, אני רק מסתמך על המוניטין המוצק והידוע של האגוד...'
קטונתי, אני רק מסתמך על המוניטין המוצק והידוע של האגוד...
16/06/2017 | 17:57
3
12
קטונתי, אני רק מסתמך על המוניטין המוצק והידוע של האגוד האנטרנט​ הישראלי. הרי לא יכול להיות שהם לא בחנו בטרם ההתקשרות את המרצה ואת הידע שלה. או שיותר גרוע מכך, שלא הבינו כלל מי עומדת מולם גם בתום ההרצאה המעלפת שממשיכה להדהד ברחבי הרשת ולהכות גלים גם עד עצם היום הזה. כי לפי מה שהתפרסם בתקופה ההיא, בסיום ההרצאה הקהל הריעה לה בעמידה ואחרי זה גם ביקש הדרן תוך צועקות רמות: "Encore" .

לצפיה ב-'אם תסתכל בסוף הסרטון לתגובת איגוד האינטרנט הישראלי'
אם תסתכל בסוף הסרטון לתגובת איגוד האינטרנט הישראלי
16/06/2017 | 23:40
2
10
אז הם כתבו הם טעו שהזמינו אותה והורידו את הווידאו שלה מהאתר שלהם ולא יזמינו אותה יותר.

לצפיה ב-'חחח שרשור מבדר'
חחח שרשור מבדר
17/06/2017 | 12:13
1
7
לצפיה ב-'למה מבדר. היתי אומר שמדבר כאן לכאורה על הנושא רציני ביותר...'
למה מבדר. היתי אומר שמדבר כאן לכאורה על הנושא רציני ביותר...
17/06/2017 | 22:05
12
למה מבדר. היתי אומר שמדבר כאן לכאורה על הנושא רציני ביותר​ ואפילו אני לא אחשוש להשתמש במונח, נושא עצוב ביותר. כי לא רק שמדובר כאן על ההיבטים כאלה כמו של סייבר, אבטחת מידע, תקשורת נתונים ושליטה בהם אצל מובילי דעה לנושא בישראל שישבו בקהל ואצל הגוף המארגן, קרי איגוד האינטרנט הישראלי, אלה שגם מדובר כאן על מישהיא שהיא אשת אשכולות לכל דבר ועניין ומוכרת בתור אחת עם ראיה מערכתית רחבה ביותר, לכל גבולות הספקטרום. לראיה לכך מוצגת ההרצאה המשלימה שלה לנושא של האבטחת מידע, וההרצאה כמובן בנושא של גלגול נשמות​:
כך, שאם בקהל נשאר עוד מישהוא שהנשמה שלו לא התגלגלה אחרי ההרצאה הראשונה, אז אחרי השנייה נשמתו תתגלגל ללא הפסקה.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 12:59
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'תוכנת אנטי וירוס ווינדוס 10'
תוכנת אנטי וירוס ווינדוס 10
12/06/2017 | 17:28
1
16
מייקרוסופט אמרו לי שהתוכנה שלהם עדיפה על nod.אבל אני כבר שילמתי מראש עבור NOD.מה לעשות?
לצפיה ב-'nod עדיפה,'
nod עדיפה,
13/06/2017 | 07:26
15
רק תבדוק שמייקרוסופט לא רצה במקביל..
לצפיה ב-'מעוניין להיכנס לתחום'
מעוניין להיכנס לתחום
08/06/2017 | 13:55
20
שלום לכולם אני מעוניין ללמוד ולהכנס לתחום ההייטק.

כרגע הידע שלי בסיסי מאוד במחשבים לא התעסקתי בתחום כרגע מלמד את עצמי SQL ומחפש עבודה ולימודים בתחום על מנת להיכנס.(לומד SQL בגלל שמנסים לסדר לי להיכנס לחברה בתור ביג דאטה ומשם אנסה להתפתח)

בגדול היעד שאני מנסה להגיע אליו זה Security Researcher חוקר אבטחת מידע או משהו באזור של אבטחת מידע זה מאוד מעניין אותי כל התחום.

עכשיו אני לאט לאט מבין שהתחום הזה ענק ויש בתוכו מליון תתי נושאים וסוגים והתמחויות.

השאלה שלי האם הקורס הבסיסי של גון ברייס
קורס מגן סייבר אבטחת מידע והגנה על רשתות ארגוניות.
קישור לתוכנית יצורף בסוף.

השאלה אם זה קרש קפיצה טוב המספק את מה שצריך על מנת לקבל תפקיד בתחום ולהתחיל להשתפשף ולאחר מכן להתחיל ללכת לכיוון הרצוי?
האם מה שמציעים בקורסים כאלה ואחרים שווה את המחיר היקר ובאמת יספק לי את הכניסה לעולם הנ"ל או לפחות את הבסיס על מנת שאוכל להתקדם בלימוד עצמי מאסיבי??
אשמח קצת לעזרה בתחום מאוד מעוניין להתחיל בדרך טובה מכיוון שאני לא ממש צעיר ואין לי זמן לבזבז על לימודים שלא יועילו לי לכן אשמח לעזרה של מומחים או כאלה שעובדים בתחום ויכולים לתת את חוות דעתם כי המידע בארץ מאוד מבולגן בנושא במיוחד לחדשים

נ.ב. יש לי גם התלבטות כי רוב המכללות האלה ממליצות לי ללמוד קודם כל מנהל רשתות מידע ורק אחרי זה ללכת וללמוד את האבטחת מידע וכל הקורסים הקשורים לנושא שזה שני קורסים בסכומים מאוד גדולים.
וכרגע רק גון ברייס יש קורס שמתחיל ישר מהתחום ונותן 180 שעות ראשוניות לכאלה שללא ידע לתחום הרשתות והתשתית הבסיסית אך ללא כל ההסמכות.
השאלה מה עדיף אני מאוד מבולבל ולא מוצא יותר מידי מקומות שאפשר לשאול או לברר ואין הרבה חוות דעת בנושא לכן אשמח לעצה ממבינים בתחום.

וגם למען הסדר הטוב אני יודע שהסיכוי שאסיים איזה קורס וישר אקבל עבודה בתחום זה יחסית חלום יש סיכוי קטן.
לכן השאלה הכי חשובה זה איפה ואיך אפשר לרכוש את הידע הבסיסי שיעזור לי להיכנס(הכוונה להכנס לעולם הלימודים) לעולם האבטחת מידע.
כרגע אני עומד מול מגדל שלם שנקרא אבטחת מידע ובתוכו מלא נושאים אני מחפש את הדרך להתחיל איפה הבסיס אם יש לכם קורס או משו מומלץ שיעזור לי להבין את העולם יותר טוב ומשם אוכל להתחיל לנווט בעצמי עם הידע הבסיסי ומשם אתקדם ואלמד ואדע גם לאן ללכת מקווה שזה מספיק מובן =]
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:46
5

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'המלצה של מומחה אבטחת מידע'
המלצה של מומחה אבטחת מידע
01/06/2017 | 11:39
30
שלום, עם איזה פרוטוקול אבטחה כדאי להשתמש באתר של חברת השכרת כספות במרכז?
לצפיה ב-'איזו תוכנת "שליטה מרחוק" בטוחה יותר עבור מי שנתמך?'
איזו תוכנת "שליטה מרחוק" בטוחה יותר עבור מי שנתמך?
26/05/2017 | 14:08
1
20
קניתי שיעור מכוון (לבניית אתרים) שנערך באמצעות תוכנת שליטה מרחוק.
באיזה תוכנה כדאי לבקש שהמדריך ישתמש?
לצפיה ב-'אני לא יודע לגבי מה בטוח יותר כי לא חקרתי את זה אף פעם...'
אני לא יודע לגבי מה בטוח יותר כי לא חקרתי את זה אף פעם...
31/05/2017 | 23:07
26
אני רק יכול להמליץ על כיבוי התוכנה כשאין צורך בפעילותה, הסרת כניסה מהפעלה באתחול ולמנוע הפעלה לא רצויה עד כמה שאפשר (למשל, ע"י הימנעות מ"פתח תמיד באמצעות"). הייתי שומע במה הוא נוהג להשתמש במקומך ואז מחפש מידע בגוגל. כל עוד אין פרצות מוכרות ואתה לא מוצא אזכורים לאזהרות בנוגע לתוכנה, תניח שהיא זהה לאחרות מבחינת הסיכון. 
לצפיה ב-'malwarebytes חוסמת הוצאת הדפסות דרך תוכנה ממשלתית'
malwarebytes חוסמת הוצאת הדפסות דרך תוכנה ממשלתית
16/05/2017 | 17:37
4
25
התוכנה מקושרת לממשלה דרך דפדפן EXPLORER.
ניתן עדין להדפיס באתרים רגילים שרצים על אקספלורר (כך שאין חסימה של הדפדפן או המדפסת אלא של הוצאת הפעולה בתוכנה)
אם אני משבית את ההגנה בmalwarebytes לפני שאני מוציא הדפסה אין בעיה אלא שהפעולה הזו מסרבלת את העבודה.
- איך ניתן להגדיר בmalwarebytes שתתעלם מפעולות שמייצרת התוכנה הממשלתית?
לצפיה ב-'לא ברור באיזה רכיב של Malwarebytes מדובר'
לא ברור באיזה רכיב של Malwarebytes מדובר
27/05/2017 | 12:16
3
12
אשמח לקבל תמונה / מלל של ההודעה שאתה מקבל כדי להבין במה מדובר. 
לצפיה ב-'תודה זו ההודעה:'
תודה זו ההודעה:
28/05/2017 | 22:24
2
13
לצפיה ב-'ביטול ההגנה נגד סקריפטים'
ביטול ההגנה נגד סקריפטים
30/05/2017 | 11:41
1
204
Settings > Exploit Protection (section) > Advanced settings > Uncheck Disable Internet Explorer VB Scripting
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
30/05/2017 | 12:27
2
לצפיה ב-'רכישת Portnox'
רכישת Portnox
16/05/2017 | 11:10
18
שלום,
מחפש ספק\מפיץ שמוכר PORTNOXלאירגונים קטנים.
מעוניין לרכוש את מוצר ה NAC. כחומרה פיזית.

אשמח לקבל המלצות. ואנשי קשר.

תודה

לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:26
4
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'לאור (או לחושך) החדשות מהיום'
לאור (או לחושך) החדשות מהיום
13/05/2017 | 17:13
1
23
מה דעת המומחים על הגנה טובה מפני תוכנות דרישת כופר?
לצפיה ב-'תוכנות שמזהות עקרון פעולה ולא תוכנת כופר ספציפית'
תוכנות שמזהות עקרון פעולה ולא תוכנת כופר ספציפית
27/05/2017 | 12:21
8
כמו HitmanPro Alert או Malwarebytes Anti-ransomware
לצפיה ב-'"פיינל" מגייסת מומחה אבטחת מידע.'
"פיינל" מגייסת מומחה אבטחת מידע.
09/05/2017 | 14:53
26
שלום רב,
משרה פתוחה בחברה מעולה בהרצליה פיתוח - מומחה אבטחת מידע לצוות קיים. תפעול, תחזוקה, יישום וניטור של מערכות מידע, מלווה בעבודת HANDS-ON.
עבודה וליווי של מגוון פרוייקטים של אבטחה, בסביבות טכנולוגיות שונות.
מינימום 3 שנות ניסיון (תפקיד אחד לפחות לא צבאי).

קורות חיים מתאימות ל- omer.perry@gmail.com
בהצלחה !

REQUIREMENTS

- A minimum 3 years of hands-on information security experience.
- In-depth knowledge of information security concepts and methodologies
- Knowledge with security aspects of network and operation systems (Windows & Linux)
- Experience with most of the following security frameworks: SIEM, Firewalls, IDS/IPS, Antivirus, NAC, Email Gateway, Endpoint Security, System Hardening, Encryption, Vulnerability Management
- Scripting capabilities
- Knowledge of the following system technologies: Active Directory, Mail, Windows, Linux, Storage, Virtualization, Backup - Advantage
- Hold one or more Information Security professional certifications in good standing, such as CISSP, CISA etc. - Advantage

לצפיה ב-'מבקש מהנהלת תפוז לסגור את הפורום,מנהל הפורם אינו פעיל'
מבקש מהנהלת תפוז לסגור את הפורום,מנהל הפורם אינו פעיל
05/05/2017 | 23:19
3
46
ואיש לא עונה על שאלות,אין טעם לגרום לאנשים לכתוב הודעות בציפייה שמישהו יענה.
לצפיה ב-'זה ממש לא נכון, זה הפורום היחיד שיאפשר לנו גלישה בטוחה'
זה ממש לא נכון, זה הפורום היחיד שיאפשר לנו גלישה בטוחה
05/05/2017 | 23:51
2
46
יש טרולים ואנשים רעים באתר שמפרסמים בעת ויכוח בפורום מידע מפורומים אחרים ביניהם פורום סקסולוגיה פורום "אנשים שיקיריהם התאבדו" ומוציא ציטוטים שאינם במקומם שנאמרו ברגעי חולשה כמו שאותו גולש בעצמו מאמין שהוא אחראי להתאבדות בנו או ציטוטים אחרים שנאמרו ברגע שהגולש החליט לנסות להתאבד כמו "לא היה אדם שלא פגעתי בו מעולם".

הפורום הזה הוא היחיד שיכול להגן עלינו מפני שימוש זדוני ואכזרי ממידע מפורומים אחרים וממידע שמסופר עלינו בעת ויכוח בפורומים אחרים ושלא תמיד המנהלים מוחקים. 

חבל מאוד שיש אנשים שחשוב להם שהפורום ייסגר, לי אין מושג איך אמשיך בלעדיו.
לצפיה ב-'אפשר יהיה למזג אותו לאחד הפורומים האחרים'
אפשר יהיה למזג אותו לאחד הפורומים האחרים
12/05/2017 | 03:57
33
פעם היה פורום חלונות ופורום אינטרנט-דפדפנים.
פורום אינטרנט-דפדפנים נסגר ואוחד עם פורום חלונות.

וזה הפורום שנסגר

לצפיה ב-'.'
.
12/05/2017 | 03:57
9
לצפיה ב-'נעילת דיסק און קי'
נעילת דיסק און קי
04/05/2017 | 16:15
25
ברשותי דיסק און קי של סאנדיסק המתחבר למחשב וגם לסמאטפון (גלקסי S7) כיצד אני נועל אותו ופותח את הנעילה גם במחשב (וינדוס 10) וגם בסמאטפון???
על עזרתכם הזריזה אודה.
לצפיה ב-'איך זה קרה שגולש במהלך שרשור של ויכוח הצליח להוציא את כל '
איך זה קרה שגולש במהלך שרשור של ויכוח הצליח להוציא את כל
04/05/2017 | 15:41
1
52
הסודות שלי גם מפורומים בתפוז (וידויים על כל מי שפגע בי וכל החסרונות וכל החרטות ותחושות חוסר ביטחון בפורומים של תמיכה ועוד) גם מפורומים נוספים שהייתי רשומה אליהם באותו מייל וגם הצליח להגיע להודעות שכתבתי בשם המשתמש הקודם שלי בתפוז ממייל אחר לגמרי?
הוא אומר שהוא רק עשה הצלבת מידע והכל חוקי אבל איך הצליח להגיע לניקים קודמים שלי בתפוז ואפילו לניקים קודמים שלי בוואלה וממידע מהפייסבוק שלי (כלומר איך הצליח להגיע למייל הקודם שלא רשום באתר שממנו נרשמתי לפייסבוק שלי)?

האם הטענות שלו בשרשור שההודעות שציטט אותי מדברים שכתבתי בוואלה ובפייסבוק הושגו בצורה חוקית לגמרי ושגם הפרסום חוקי?
איך ביצע זאת? ואיך אוכל לבצע חיפוש זה על עצמי בעצמי?

ואיך אוכל לחזור לספר את כל הוידויים על כל האנשים שפגעו בי וכל החסרונות שלי ומה שאני רוצה לעבוד עליו ומה שנכשלתי בו כדי שאוכל להתגבר על הכאבים? מה מספיק? קומונה סגורה זה מספיק בשביל לספר סודות אם יודעת שהוא לא שם? כינוי חסוי מספיק?
הכוונה מה מספיק כדי שלא יוכלו בצורה חוקית להוציא את המידע ולהצליב מידע אישי עליי?
לצפיה ב-'צריך כישרון חיפוש והצלבה, אבל לא תאמיני כמה אפשר לדלות'
צריך כישרון חיפוש והצלבה, אבל לא תאמיני כמה אפשר לדלות
27/05/2017 | 11:54
13
אם מדובר באותו פורום, אז מספיק להתחקות אחר צורת התבטאות. זה לא קשה כמו שנדמה, וזה בוודאי לא קסם. אם מדובר בפורומים שונים ובפלטפורמות שונות זה קצת קשה יותר, אבל מספיק שכתבת משהו ייחודי, כמו קישור לעמוד חדש שיצרת, או הודעה שבה כתבת פרט מזהה בהיסח הדעת, כדי לעשות הצלבה איכותית. זה קל במיוחד עבור מישהו שנוהג לכתוב הרבה ברשת, כך שטביעת האצבע שלו נמצאת בכל מקום.
לצפיה ב-'גילוי והסרת תוכנות ריגול מהסמארטפון'
גילוי והסרת תוכנות ריגול מהסמארטפון
04/05/2017 | 11:28
1
20
גורם כלשהו הצליח לעלות על הסמארטפון של חבר ולרגל אחריו ולהאזין לכל השיחות, הודעות, מיילים, תמונות, מיקום- בקיצור הכל! אפילו כשהחליף את הסים למספר חדש זה לא עזר.
הוא פשוט אבוד והחיים האישיים שלו נהרסו.

כיצד אפשר להסיר את הריגול מהסמארטפון?
במידה ואותו גורם טוען כי הסיר את הריגול, כיצד אני יכול לוודא כי אכן הסיר אותו?

תודה לכל העוזרים!
לצפיה ב-'במקרה כזה, ממליץ על איפוס מלא למכשיר (איפוס לנתוני יצרן)'
במקרה כזה, ממליץ על איפוס מלא למכשיר (איפוס לנתוני יצרן)
27/05/2017 | 12:15
1

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

repair-lab מעבדת מחשבים
repair-lab מעבדת מחשבים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו