לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1822218,222 עוקבים אודות עסקים

פורום אבטחת מידע

ברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע אנא הקפידו לקרוא את נוהלי פורום אבטחת מידע במאמרים מספר כללי התנהגות * אנא קראו את כללי הפורום לפני כתיבת ההודעה הראשונה.* אין לפרסם בפורום - בשביל זה נועדו הלוחות* אנא הקפידו לשרשר, כל הודעה חדשה דוחקת אחרת לדף הקודם* אין לעבור על חוקי מדינת ישראל בכל הקשור לפריצות וכיו'* לפעמים אמירת אינה פשע.. Deviation ו- Y0NaTaN

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אבטחת מידע

ברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע אנא הקפידו לקרוא את נוהלי פורום אבטחת מידע במאמרים מספר כללי התנהגות * אנא קראו את כללי הפורום לפני כתיבת ההודעה הראשונה.* אין לפרסם בפורום - בשביל זה נועדו הלוחות* אנא הקפידו לשרשר, כל הודעה חדשה דוחקת אחרת לדף הקודם* אין לעבור על חוקי מדינת ישראל בכל הקשור לפריצות וכיו'* לפעמים אמירת אינה פשע.. Deviation ו- Y0NaTaN
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'היי.. אני פשוט רוצה לדעת איך לנעול תיקייה במחשב :)'
היי.. אני פשוט רוצה לדעת איך לנעול תיקייה במחשב :)
20/04/2018 | 11:30
3
אז צפיתי בכמה סרטונים ביוטיוב ועדיין לא הבנתי..
למישהו יש עצה כלשהי כדי לנעול עם סיסמא תיקיות במחשב? ואל תשאלו למה
לצפיה ב-'בקשה חריגה - האם הינך דאטה אנליסט?'
בקשה חריגה - האם הינך דאטה אנליסט?
17/04/2018 | 11:58
3
שלום רב. דאטה אנליסט? אולי מכיר אנליסט? אודה מאוד מאוד עבור שיחה טלפונית קצרה ומתן מידע/תשובות לקראת הסבה מקצועית וכניסה אפשרית לתחום. שרון  1110706@gmail.com   0545790111

לצפיה ב-'וירוסי כופר, האם CryptoPrevent'
וירוסי כופר, האם CryptoPrevent
14/04/2018 | 12:21
1
12
ימנע מהפורצים לנעול את הקבצים ולמנוע בכלל את ההצפנה הזדונית?
מישהו מכיר?
לצפיה ב-'או שכן או שלא...'
או שכן או שלא...
14/04/2018 | 15:26
8
זו סתם עוד "תוכנת הגנה" שמשחקת חתול ועכבר מול יוצרי מזיקים.

היות ומבחינת המחשב אין שום הבדל בין הצפנה זדונית להצפנה רגילה, אין שום תוכנה שיכולה למנוע כל גרסה של תוכנת כופר.

בתור מתכנת, אני גם מתקשה להאמין לטענה הפרסומית שלהם שהתוכנה אינה משפיע על המערכת ואינה לוקחת משאבים.

הדרך הטובה ביותר להתגונן מפני תוכנות כופר היא לשמור גיבויים מעודכנים של כל הקבצים החשובים במקום שנפרד פיזית מהמחשב שלך, כך שאם כל אמצעי הזהירות האחרים יכשלו, תוכל פשוט לשחזר את הקבצים שלך בלי לשלם כופר.
לצפיה ב-'מחיקת ספרית quarantine'
מחיקת ספרית quarantine
12/04/2018 | 17:17
1
7
שלום,
במחשב שלי היה מותקן בעבר symantec endpoint. כרגע הוא לא מותקן. תיקיית quarantine בגודל של 70GB. האם ניתן למחוק אותה?

תודה.
לצפיה ב-'בגדול כן.'
בגדול כן.
14/04/2018 | 11:48
9
זו ספרייה אליה הועברו קבצים החשודים כמכילים ווירוסים.

רק אם אתה ממש יודע מה אתה עושה וחושד שהועבר לשם בטעות קובץ חשוב, תוכל לחטט בה, אחרת הדבר הבטוח ביותר הוא למחוק אותה.
לצפיה ב-'שלל מבצעים והטבות במחירים מפתיעים '
שלל מבצעים והטבות במחירים מפתיעים
11/04/2018 | 23:11
4
לצפיה ב-'מבצעים חמים '
מבצעים חמים
09/04/2018 | 22:05
4
לצפיה ב-'זרים משתמשים בכתובת האימייל שלי ומפיצים דאר זבל'
זרים משתמשים בכתובת האימייל שלי ומפיצים דאר זבל
09/04/2018 | 14:50
1
7
התחלתי לקבל אימיילים כאשר השולח הוא הכתובת שלי וכן הנמען הוא הכתובת שלי. בגוף המייל יש קישורית שמפנה לאתר בשפה זרה, כניראה ספרדית. שיניתי את הסיסמה ולא עזר, מכיוון שהתופעה חוזרת ב-3 חשבונות המיילים שלי הקשורים לאתר שמאוחסן בבלוהוסט פניתי לתמיכה שלהם והם אמרו לי שמבחינתם הם לא רואים דבר. האם משהוא יכול להגדיר את הבעיה ואולי גם לתת פיתרון איך נפתרים מזה ? 
תודה לעונים.
לצפיה ב-'זה שכתוב שזה ממך, לא אומר ששלחו את זה מחשבון שלך.'
זה שכתוב שזה ממך, לא אומר ששלחו את זה מחשבון שלך.
14/04/2018 | 11:53
4
בשדה from של מייל אפשר להכניס כל דבר שרוצים, וספאמרים וגם אתרי PHISHING משתמשים ב-from כדי להסתיר את המקור האמתי.

אני לא יודע באיזה ממשק או תוכנה אתה משתמש כדי לקרוא מיילים, אבל בד"כ יש אופציה להסתכל על ה-headers המלאים, ושם לראות מאיזה שרת באמת הגיע המייל הספציפי.

אם תעשה זאת, תגלה שכנראה המיילים בכלל לא נשלחו מהשרת שלך, וייתכן מאוד שהם פשוט הופצו ע"י תוכנה אוטומטית שמוגדרת לשים ב-to ו-from את אותו הערך.
לצפיה ב-'בקרוב: פייסבוק תאפשר למשתמשים למחוק הודעות פרטיות ששלחו'
בקרוב: פייסבוק תאפשר למשתמשים למחוק הודעות פרטיות ששלחו
07/04/2018 | 16:42
6
"דנו באפשרות הזו כמה פעמים", אמר דובר מטעם פייסבוק, "אנו נפתח את אפשרות מחיקת ההודעות לציבור הרחב, אך ייתכן שזה ייקח זמן". עוד נמסר כי "עד שאפשרות זו תהיה אפשרית, לא יימחקו יותר הודעות של בכירים בחברה. היינו צריכים לעשות זאת לפני - ואנו מצרים על כך שזה לא נעשה".

לצפיה ב-'האם התקני USB כמו מטענים לא עלולים להכיל'
האם התקני USB כמו מטענים לא עלולים להכיל
04/04/2018 | 07:28
4
9
התקן מוסתר שיגרום לבעיות אבטחת מידע?
נניח שהאקרים שתלו איזה צ'יפ שיגרום למחשב או לרשת בו הוא מחובר להפיץ וירוס או רוגלה או מזיק כל שהוא?
איך מוודאים שאין בעכבר האלחוטי או מקלדת תמימה או נורת לד USB או גאדג'ט עם הבעיתיות הזו?
זה חשש שיש לי כבר הרבה שנים. אני לא ממש מתעסק בזה אבל שואל אולי יש פתרון.
לצפיה ב-'פעם הפיצו שיש Key Logger במקלדת '
פעם הפיצו שיש Key Logger במקלדת
04/04/2018 | 07:29
3
10
במחשבים בקפה אינטרנט.
לצפיה ב-'כמה נוח ככה מסוכן...'
כמה נוח ככה מסוכן...
14/04/2018 | 11:59
2
6
USB הוא תקן שמאפשר בקלות ובנוחות לחבר הרבה התקנים שונים, ואפילו לחבר מספר התקנים דרך כניסה אחת.

יש לזה הרבה יתרונות, אבל החיסרון הוא, שאם אינך סומך על יצרן מכשיר מסוים שאתה מחבר, קל ליצרן להכניס שם פונקציונליות נוספת שאתה לא תהיה מודע אליה.
כי למעשה כל מכשיר USB הוא מאין מחשב קטן שמדבר עם המחשב שלך.

עם מטענים ספציפית קל מאוד להתגונן:
כבלי USB מעבירים חשמל ונתונים על פינים (חוטים) שונים, כך שאם משתמשים בכבל טעינה שאינו מעביר DATA, המטען אינו יכול לפגוע בטלפון או מחשב שלך (למעט אפשרות לשרוף אותו, אבל זו גם אפשרות שיש לסתם מטען מקולקל).

לא ידוע לי על הפצה של התקנים שמכילים רוגלות "בטבע" - כלומר, מקרים שסתם אנשים קנו ציוד בחנות או ברשת והוא ריגל אחריהם.

אבל אם אתה רוצה להיות בטוח, תדאג לרכוש ציוד של יצרנים ידועים ובטוחים, וממקורות בעלי מוניטין.
או בקיצור - אל תזמין בעלי אקספרס מקלדת סינית ללא שם, וכך תוכל להיות די בטוח שלא תקבל רוגלה.

כל אמצעי זהירות מעבר לזה דורש ידע ויכולת שההסבר עליהם חורג מגבולות הפורום.
לצפיה ב-'לחיזוק'
לחיזוק
14/04/2018 | 12:55
1
4
קניתי באיביי דונגל של מודם 4G ובחיבור התגלה שאת הדרייברים הם שמו בתוך זכרון שבתוך הדונגל, DOK קטן עם קובץ exe.
מכיוון שאני עם נסיון ומסתדר עם מזיקים התקנתי והסתדרתי.
לצפיה ב-'זו אינה התנהגות חשודה.'
זו אינה התנהגות חשודה.
14/04/2018 | 15:29
3
הרבה מאוד מודמים 3G, גם מיצרנים ידועים, מזדהים קודם כ-DOK כדי לספק דרייברים, ורק כשהם מקבלים פקודה מדרייבר מותקן עוברים למצב "מודם".

זו תכונה שיצרנים רואים בה שירות ללקוח, כך שעצם קיומה אינו סיבה לחשד.
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום חדש - קניות באינטרנט '
מחכים לכם בפורום חדש - קניות באינטרנט
11/03/2018 | 15:11
3

בפורום חדש תקבלו הצעות לרכישות שוות, לינקים למוצרים ומבצעים חמים, אפשר להתייעץ על קניה, החזרה ותשלום אונליין ולקיים דיונים על קניות שעשיתם
היכנסו עכשיו לפורום קניות באינטרנט
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2586

לצפיה ב-'תקנות הגנת הפרטיות (אבטחת מידע) מתעדכנות בקרוב'
תקנות הגנת הפרטיות (אבטחת מידע) מתעדכנות בקרוב
07/03/2018 | 11:05
22
הידעתם❓קובץ אקסל עם פרטי עובדי החברה נחשב גם הוא למאגר מידע❗
בחודש מאי הקרוב תקנות הגנת הפרטיות (אבטחת מידע) מתעדכנות וכדאי מאוד להיות מוכנים כדי לא לקבל קנס בגובה מאות אלפי שקלים.
מצאתי את הסיכום הזה בנושא, יכול לעזור למנהלי אבטחת מידע באירגונים, מנהלי רשתות ועוד http://bit.ly/2Hg5Vv1

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום פסיכומטרי '
מחכים לכם בפורום פסיכומטרי
04/03/2018 | 13:24
6

חוזרים לפעילות עם מנהל מצוין בפורום המוקדש לאחת הבחינות הקשות והמאתגרות - בחינת הפסיכומטרי
בפורום, שיהווה סוג של "קבוצת תמיכה" לנבחנים, יינתן מענה מקצועי לשאלות הגולשים, יועלו טיפים ללמידה ושאלות מאתגרות, וכן יהיה ניתן להתלבט בכל הקשור ללימודים גבוהים.
היכנסו עכשיו לפורום פסיכומטרי

לצפיה ב-'מחפש האקר'
מחפש האקר
03/03/2018 | 09:27
1
26
עעבעעבועעבעעבודעעבעעבועעבעעבודה עעל נניננייננינניידנניננננינניינניננייננינניננייננינניידנניננננ
לצפיה ב-'בדרך כלל האקר מוצא אותך. '
בדרך כלל האקר מוצא אותך.
07/03/2018 | 10:40
8
לצפיה ב-'DNS'
DNS
15/02/2018 | 23:39
1
45
בסריקת וירוסים קיבלתי את המסך הרצ"ב.
האם יש סיבה להיות מודאג?
מה עלי לעשות?
לצפיה ב-'האמת,'
האמת,
04/04/2018 | 07:39
10
מה שפרסמת כאן מכיל עולם ומלואו. אתה צריך ללמוד להתנהל באינטרנט ועם הפרטים שאתה מפזר באייפון ובכלל.
במקרה כזה, היתי עושה ריסט לנתב. נעזר בשרות של חב' האינטרנט שלך תוך כדי שיחה אם נציג טכני. לאחר מכן משנה את הDNS לא ל8.8.8.8 או 8.8.4.4 שהם של גוגל אלא לכתובת DNS שהנתב מחליט שאילו בעצם של ספקית האינטרנט.
משנה את סיסמת ה-WIFI ומעדכן במכשירים שגולשים את הסיסמה כדי להתחבר.
אין מספיק ידע לדעת אם זה False Alarm או מציאת בעיית אבטחה אמיתית.
לצפיה ב-'חוקיות של שימוש'
חוקיות של שימוש
06/02/2018 | 11:06
2
49
בדפדפן TOR.
האם זה חוקי להשתמש בדפדפן הזה או לצפות בסרטונים של הדארקנט ביוטיוב?
הייתי מאד סקרן והחלטתי להוריד את הדפדפן, גלשתי בו זמן מסויים , כמובן ש*לא* דברים לא חוקים וחולניים.
לאחר מכן הבנתי שיש בעיה חוקית ורק בTOR נחשפתי לכתבה שאוסרת על השימוש בדרקנט עצמו.
זה מעט מלחיץ אותי, כי אם הייתי ידעתי שלא חוקי להשתמש בדפדפן הזה לא הייתי עושה זאת, על אף הסקרנות.
אין לי שום עניין לחזור לשם בעתיד, אבל השאלה לגבי חוקיות השימוש בדפדפן הזה מעלה בי ספקות.
לא מצאתי פורום אחר רלוונטי וחשבתי שכאן, באבטחת מידע יוכלו לספק תשובות טובות וענייניות.

לצפיה ב-'אין שום דבר לא חוקי בדפדפן Tor Browser'
אין שום דבר לא חוקי בדפדפן Tor Browser
08/02/2018 | 19:09
35
או בצפיה בכל מיני מדריכים ביוטיוב בנושא.

לצפיה ב-'תרגע, לא עשית שום עברה על החוק.'
תרגע, לא עשית שום עברה על החוק.
14/04/2018 | 12:12
3
אין באמת דבר כזה "דארקנט" - זה באזזוורד שהתקשורת אוהבת.

יש רשת שנקראת TOR, ושצריך דפדפן מיוחד כדי לגלוש בה.
TOR עובד מעל האינטרנט הרגיל (לגמרי רגיל) בצורה דומה לחיבור VPN - "רשת ווירטואלית פרטית" שמשמש חברות לאפשר לעובדים להתחבר מהבית בצורה מאובטחת, ומשמש אנשים פרטיים לשמירה על הפרטיות שלהם.

וזו גם המטרה של רשת TOR - לשמור על פרטיות הגולשים והאתרים.

בניגוד ל-VPN רגיל שמצפין את התעבורה פעם אחת, TOR מצפין את התעבורה במספר שכבות (כמו בצל, בגלל זה אולי נתקלת בכינוי onion network או כתובות עם סיומת onion), וגם שולח את התעבורה דרך מספר מוקדים במקום ישירות ליעד.

וכך הוא מגן על המשתמשים שלו.

כמובן, פושעים תמיד יכולים לנצל כלים חוקיים ולגיתימיים למטרות פשע.
האופנובנק שדד בנקים על אופנוע - זה לא הפך אופנועים ללא חוקיים.
הרבה אנשים נדקרו עם סכיני מטבח. זה לא הופך סכיני מטבח ללא חוקיים, ותוכל לקנות אחד בכל סופר.

יש פושעים משתמשים ברשת TOR לדברים לא חוקיים.
כל עוד לא תנסה להשתמש ברשת הזו כדי לכנות סמים, נשק, להזמין התנקשות או לצפות בחומרים פדופילים וכו', לא תעבור על החוק.

בארה"ב, סוכנויות ממשל שונות אפילו המליצו על הרשת הזו לעיתונאים ופעילי זכויות אדם שעובדים במדינות עם משטרים רודניים ומסוכנים.

אגב, אם נתקלת בכתבה שמדבר על כך ששימוש ב-TOR אינו חוקי, היא כנראה מדברת על מדינות כמו איראן, צפון קוראיה, ועוד שמדכאות את האזרחים שלהן ולא מאפשרות שימוש חופשי באינטרנט בכלל.
לצפיה ב-'מחפש סטטיסטיקת פריצות '
מחפש סטטיסטיקת פריצות
26/01/2018 | 18:32
32

שלום רב לכולן/ם
האם יש בנימצא סטטיסטיקה/אומדן/הערכה... לגבי כמה חשבונות פייסבוק ניפרצים ?
וכמה יוזרים ברשתות חברתיות אחרות ניפרצים ?
ולגבי אימיילים?
והאם יש איזה מימצאים לסיבות של הפריצות ?
לצפיה ב-'מנסה לגשת ל Oculus.com ומקבל הפניה ל facebook.com'
מנסה לגשת ל Oculus.com ומקבל הפניה ל facebook.com
24/01/2018 | 19:10
29
הי חברים,

כאשר ניסיתי לגלוש לאתר של oculus.com מהמחשב קיבלתי הפניה לאתר כביכול של facebook.com.

בדקתי גם ממחשב אחר בבית וגם בו היתה את אותה ההפנייה
וגם מהפלאפון.
כאשר כיביתי בפלאפון את ה wifi וגלשתי לאתר הכל היה תקין.

הרצתי Malwarebytes ותוך כדי גם עשיתי ריסטרט לראוטר
בסריקה Malwarebytes מצא 2 דברים שמצורפים בתמונה

ולאחר הריסרט באמת כאשר גלשתי לאתר שלהם הכל היה תקין

מה לדעתם היתה יכולה להיות הבעיה ? אמנם ה malwareBytes מצא משהו אך אני חושב שדווקא הריסטרט פתר את הבעיה (מודם של בזק) יש עוד משהו שהייתם בודקים ?

תודה!
לצפיה ב-'Top 5 Courses of Linux Online'
Top 5 Courses of Linux Online
16/01/2018 | 13:34
15
Top 5 Courses of Linux Online
========================
Linux Foundation Certified System Administrator (LFCS) Complete Video Course | Pearson IT Certification - http://bit.ly/LFCS-Linux
Online Training in Linux, AWS, OpenStack, DevOps, & Azure | Linux Academy - http://bit.ly/LinuxAcademyLessons
Linux Admin Online Training | Linux Admin Certification Course | Edureka - http://bit.ly/EdurekaLinuxAdmin
Complete Linux course: Become a Linux professional | Udemy - http://bit.ly/UdemyCompleteLinux
Red Hat Certified System Administrator (RHCSA) and Red Hat Certified Engineer (RHCE) Certification with Virtual Machines, 2nd Edition | Pearson IT Certification - http://bit.ly/RedHat-Linux
לצפיה ב-'יש לי מקליט מצלמות שמוחבר אליו מצלמת IP ועוד'
יש לי מקליט מצלמות שמוחבר אליו מצלמת IP ועוד
13/01/2018 | 21:53
2
44
7 רגילות - ועוד ממיר שמחוברות אליו עוד 4 מצלמות רגילות.

אז למה אני רואה את כל ההתקנים האלו?

לצפיה ב-'בגלל ש...'
בגלל ש...
13/01/2018 | 22:42
32
מכיוון שהם מחוברים לרשת שלך.
לצפיה ב-'אולי כדאי שתפרט'
אולי כדאי שתפרט
17/01/2018 | 21:59
23
"מקליט מצלמות" יש מליונים בכל הצבעים והסוגים, עם כל החיבורים והקישורים...
ואז אתה כותב שיש עוד ממיר? מה הוא ממיר? גם שם השתמשת במילה גנרית, רצוי שתכתוב דגם מדויק, זה יקל עלינו לעזור לך...
ולגבי שאלתך: היכן אתה מנסה לראות אותם? הם נראים בכלל ברמת הרשת (מתפריט הראוטר וכ"ו)?
לצפיה ב-'הסבת מקצוע לתחום אבטחת מידע'
הסבת מקצוע לתחום אבטחת מידע
04/01/2018 | 20:01
5
145
היי, אני מעוניין להסב לתחום זה. איני יודע משהו ספציפי אבל הכוון הוא לשם.

האם זה נכון להתחיל בתחום הרשתות? (Ccna) לצבור נסיון ולהמשיך לתחום זה?
או ישר לעשות קורס משולב רשתות ואבטחת מידע ולנסות להתקבל לעבודה כחדש.

נ.ב. אני בן 42 אז יהיה לי קשה יותר להתקבל ובלי תואר במדעי המחשב. מעוניין לעשות הכל באחד מבתי הספר להייטק
לצפיה ב-'מכללת John Bryce'
מכללת John Bryce
16/01/2018 | 13:37
83
תנסה
מכללת John Bryce
הקורסים שיש שם :
פיתוח תוכנה ובדיקות
טכנאים, רשתות ואבטחת מידע
שיווק, גרפיקה ואינטרנט
בסיס נתונים ובינה עסקית
תקשורת נתונים (CCNA) - זה הקורס שרציתי,מומלץ ביותר,במיוחד עם לינוקסץ.
קורסים למתקדמים...

הטבות מעולות למצטרפים- מלגות בשווי של עד 2000 ₪
למתאימים והתחייבות לעבודה בסיום הקורס (לקורסים נבחרים) - הלימודים מתבצעים במתכונת בוקר או ערב והשעות גמישות כך שניתן לשלב גם לימודים או עבודה במקביל.
לצפיה ב-'הסבה בגיל 42'
הסבה בגיל 42
21/01/2018 | 18:42
27
היי לך,
אני עשיתי הסבה לעולם ה-QA בגיל שלך במכללת האקריו.
זה יהיה יותר מאתגר בגילינו, ותצטרך קצת יותר להתאמץ, אבל אין דבר שעומד בפניי הרצון.
ואני לא מתחרטת לרגע- עזרו לי שם מאוד!!
ממליצה לך בחום לבדוק שם
לצפיה ב-'הכל עניין של רצון'
הכל עניין של רצון
25/01/2018 | 10:00
2
27
שלום אורי
הכל עניין של רצון.
מה שכן חשוב לדעת זה הניסיון שצברת עד כה ובאלו תחומים.
אשמח לשוחח איתך גם בפרטי ולעזור.
בהצלחה

לצפיה ב-'מצטער להודיע לך, עזוב, חבל על הזמן.'
מצטער להודיע לך, עזוב, חבל על הזמן.
07/04/2018 | 18:07
99
יש לי ידע עצום ברשתות, אישיות נחמדה, שרותי , מקצוען חקרן.
ניסיון של מאות ראיונות עבוד, אף אחד לא משתין לכיוון שלך .

לצפיה ב-'תודה לכל העונים. אמנם קצת באיחור אך עדכון:'
תודה לכל העונים. אמנם קצת באיחור אך עדכון:
20/04/2018 | 10:44
59
1. לבסוף הלכתי על כיוון של פיתוח ממגוון שיקולים והעדפות אישיות.
2. אני לומד במכללת ג'ון ברייס. החומר מועבר בצורה טובה.
3. לבסוף לא אצטרך להסב מקצוע. אבל טוב שיש תעודה בכיס. פרט לזאת ההכשרה תאפשר לי (וכבר מאפשרת) לפתח לעבודתי ולבית.
4. לא פחות חשוב: תודה רבה לכם! גם לאלו שתומכים וגם לאלו שמציבים בפניך את הדברים הפחות נעימים. בתקופה שבה אדם עומד בפני שינויים משמעותיים תמיכה ואוזן קשבת חשובים לאין-שיעור.  אל תפסיקו לעזור ולתרום

ותודה אישית על עזרתך יאיר והרצון לסייע באופן אישי :)

חג-שמח,
אורי.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ