לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1896618,966 עוקבים אודות עסקים

פורום אבטחת מידע

ברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע אנא הקפידו לקרוא את נוהלי פורום אבטחת מידע במאמרים מספר כללי התנהגות * אנא קראו את כללי הפורום לפני כתיבת ההודעה הראשונה.* אין לפרסם בפורום - בשביל זה נועדו הלוחות* אנא הקפידו לשרשר, כל הודעה חדשה דוחקת אחרת לדף הקודם* אין לעבור על חוקי מדינת ישראל בכל הקשור לפריצות וכיו'* לפעמים אמירת אינה פשע.. Deviation ו- Y0NaTaN

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אבטחת מידע

ברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע אנא הקפידו לקרוא את נוהלי פורום אבטחת מידע במאמרים מספר כללי התנהגות * אנא קראו את כללי הפורום לפני כתיבת ההודעה הראשונה.* אין לפרסם בפורום - בשביל זה נועדו הלוחות* אנא הקפידו לשרשר, כל הודעה חדשה דוחקת אחרת לדף הקודם* אין לעבור על חוקי מדינת ישראל בכל הקשור לפריצות וכיו'* לפעמים אמירת אינה פשע.. Deviation ו- Y0NaTaN
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'image test 1'
image test 1
11/04/2019 | 12:07
6
image 1
לצפיה ב-'"בלומברג" היה קב"ט מטכ"ל...'
"בלומברג" היה קב"ט מטכ"ל...
19/03/2019 | 10:24
5
17
מצאתי ברשימת מרכז רבין חלל צה"ל  טמון ב,קרית ענבים, עם השם "אריה בלומברג הי"ד. איך אפשר לברר אם "קב"ט-מטכ"ל" היה "חיקוי" של "בלומברג-השותק מקרית ענבים"  או לא. ובהמשך - וסליחה שהנושא לא מתאים כל כך לפורום =לגבי קרב "נבי סמואל" = האם הקרב נערך לטיהור קארמה של "הלורד סמואל" הבריטי? אז נכון שמדובר בנושא היסטורי אבל "חוש הומור בריטי מעולה"למרות חלוף השנים....עדיין משאיר   צביטה בלב...  וקריאת שדה התעופה על שמו של "המחסל בן-מוקיון"  לא יורד בגרון
לצפיה ב-'פרסום ברשת האינטרנט = המדינה מזגזגת או משקרת?'
פרסום ברשת האינטרנט = המדינה מזגזגת או משקרת?
23/03/2019 | 14:35
3
2
לפני מספר שנים עתרתי למחוזי בתל אביב בדיוק בסוגיה של שימוש ברשת האינטרנט לצורך הבחירות. רציתי  שיתאפשר לי לרשום את המפלגה שלי  ולפרסמה ברשת במקום בעיתונות....דבר שהיה מאפשר לי להתמודד במפלגת "זכויות הילד על שם קורצ"אק 2002".....המדינה לא איפשרה את זה....המפלגה לא רצה בבחירות....ולא נרשמתי גם בבחירות השנה.... = אני קוראת כעת בגלובס....את עמדת היועץ המשפטי לממשלה...((  שהשתנתה כנראה)) לפיה אין הבדל בין פרסום כאן או שם. אני חוששת שמנדנבליט לא היה תומך במפלגה שלי....((ראה חיסול תינוקות-מוחמד דף בהיותו מזכיר הממשלה))....ועל כן....הזגזוג נעשה במחשכים מבלי שהמדינה הודיעה לי....שאין צורך לשלם את הפרסום בעיתונות .....
לצפיה ב-'זה היה "בצוק איתן"...?'
זה היה "בצוק איתן"...?
23/03/2019 | 14:39
2
3
לא זוכרת = אם כן אז גם יעלון וגם גנץ וגם מנדלבליט וגם ביבי....כולם נגד סוגיית "זכויות  ילדים"  ((באידיש זה נשמע יותר טוב.... א-קינד או קינדערלאך ))
לצפיה ב-'19.8.2014....ויקיפדיה...."מפתיע" בלשון המעטה...'
19.8.2014....ויקיפדיה...."מפתיע" בלשון המעטה...
23/03/2019 | 14:54
1
1
לא ציפיתי למידע כזה. ממש מוזר... אני בהלם.
לצפיה ב-'הפתעה גם בתאריך העברי - יום הולדת של שמגר...'
הפתעה גם בתאריך העברי - יום הולדת של שמגר...
23/03/2019 | 15:21
...טוב אז שר הבטחון והרמטכל...יחד עם רוה מ     ומזכיר הממשלה...חגגו לשמגר יום הולדת....יום הולדת עברי....ב-ז-ד-ו-ן
לצפיה ב-'היסטוריה . קריית ענבים ומעלה החמישה'
היסטוריה . קריית ענבים ומעלה החמישה
27/03/2019 | 09:12
5
לקיבוצים הנזכרים יש ארכיון. המטפלים בארכיון יוכלו לתת תשובה או הפנייה למי שיודע.

לצפיה ב-'רוצה ללמוד אבטחת מידע וסייבר'
רוצה ללמוד אבטחת מידע וסייבר
09/03/2019 | 19:52
29
הי,
אני חושב ללמוד אבטחת מידע וסייבר.. זה נראה לי תחום מאד מעניין ומרתק.
איפה מומלץ? מאיפה כדאי להתרחק? כמה זה עולה?
איזור ת"א
תודה
לצפיה ב-'להחזיר את האתיופים לאפריקה !'
להחזיר את האתיופים לאפריקה !
23/02/2019 | 15:07
3
392
לצפיה ב-'האתיופים לא יהודים ומעולם לא היו !!!'
האתיופים לא יהודים ומעולם לא היו !!!
06/03/2019 | 11:52
2
6
לצפיה ב-'הם אינם מוגדרים כיהודים על-פי ההלכה !'
הם אינם מוגדרים כיהודים על-פי ההלכה !
06/03/2019 | 12:07
1
13
הם אינם מוגדרים כיהודים על-פי ההלכה, אבל הם מקיימים אורח חיים יהודי יותר מהרבה יהודים כשרים. דני אדינו אבבה ויואב קרן ביקרו במחנה המעבר בגונדר. הם התפללו, שרו את "התקווה" בבית הכנסת המקומי ופגשו קהילה המונה אלפי בני אדם המקיימים אורח חיים יהודי במדינה נוצרית, אך נקרעים מגעגועים לקרובים שהצליחו להגיע לישראל
לצפיה ב-'וברור שהם "מתגעגעים" לחיים הטובים בישראל...'
וברור שהם "מתגעגעים" לחיים הטובים בישראל...
06/03/2019 | 12:14
19
לעומת חיי הכלב באתיופייה...
לצפיה ב-'האקרים ישראלים '
האקרים ישראלים
22/02/2019 | 01:53
23
לאחרונה מפורסם אתר שמציע שירותי האקינג בין היתר לטלפונים כולל אייפון.
שימו לב זו הונאה!!!
הבחור גנב ולא האקר.
hackers.co.il
hackers.black
או כל כינוי אחר.
לא משנה איך יקרא לעצמו, ברוב המוחלט אין דבר כזה פריצה מרחוק ללא מידע רב ובטח לא iphone ולכן אם מציעים לכם שירות ע"פ מספר בלבד, תשכחו מזה.
לצפיה ב-'הוט'
הוט
18/02/2019 | 17:32
21
שלום 
בשיחה עם נציג הוט בעניין תקלה זניחה  ... התברר לי שהוט יכולים לדעת לפחות את שם המחשבים שלי המחוברים ברשת לפיירבוקס  , האם יש להוט גישה לקבצים משותפים ברשת הביתית , וידאו , תמונות וכו' ?
תודה

לצפיה ב-'מחפש מורה לשעורים פרטיים בנושא רשתות MCITP'
מחפש מורה לשעורים פרטיים בנושא רשתות MCITP
12/02/2019 | 19:38
14
תודה רבה!
לצפיה ב-'להחזיר את הכושים לאפריקה !'
להחזיר את הכושים לאפריקה !
07/02/2019 | 16:36
3
12
לצפיה ב-'ומוטב שעה אחת קודם - גיס חמישי !'
ומוטב שעה אחת קודם - גיס חמישי !
06/03/2019 | 12:01
2
2
לצפיה ב-'להעמיד לדין את מי שהחליט להביאם לישראל !!!'
להעמיד לדין את מי שהחליט להביאם לישראל !!!
06/03/2019 | 12:18
1
4
לצפיה ב-'כושים !'
כושים !
06/03/2019 | 14:09
11
כושים !!!!!!
לצפיה ב-'מחפש מומחה אבטחת סייבר ל-"פיינל"'
מחפש מומחה אבטחת סייבר ל-"פיינל"
24/01/2019 | 16:10
25
Description

We are looking for a tech-savvy individual who will join a Cyber Security team performing variety of tasks including building and maintaining Finals security infrastructure, enforcing security best-practices, developing and automating processes as well as responding to cyber threats.

The Cyber Security team is responsible for defining the security strategy and managing all of Finals local and global security infrastructure.

Responsibilities

Design, deploy and operate cyber technologies in order to solve the security challenges in a technically diverse and complex environment
Implement and develop in-house security tools and integrate open-source solutions
Perform POCs and remain up-to-date and knowledgeable in regard to the latest security trends and emerging technologies
Requirements
A minimum 5 years of information security experience
In-depth knowledge of security concepts, architecture and methodologies from end to end perspective
Strong background in most of the following topics: SIEM, Firewalls, IPS, NAC, EDR, DLP, OS Hardening, Vulnerability Management
Knowledge with security aspects of networking, operating systems (Windows, Linux) and virtualization
Coding/scripting capabilities – shell scripts (Python preferred)
Self-motivated and an autodidact
Team player
Familiarity with working in DevOps oriented environment (Jenkins, OpenStack, Salt and Dockers) - Advantage
Hold a professional certification in good standing (CISSP, GSEC) - Advantage

If you know someone, please share his/her CVs and send to:
omer.perry@gmail.com

Thanks!
לצפיה ב-'יש צורך לפחד?'
יש צורך לפחד?
25/12/2018 | 00:58
1
63
לצפיה ב-'זה רק אם משתמשים בתוכנה של אדובי'
זה רק אם משתמשים בתוכנה של אדובי
06/01/2019 | 16:31
30
מי היום משתמש בזה?  יש כבר תוכנות אחרות יותר טובות לצפיה.
והיום גם דפדפנים יכולים לפתוח קיבצי PDF ולא צריכים בשביל זה תוכנה נוספת.

אני משתמש בדפדפן Chromium בשביל לצפות בקבצים האלה.
לצפיה ב-'איך משנים סיסמא בכניסה למחשב?'
איך משנים סיסמא בכניסה למחשב?
22/12/2018 | 16:20
24
ווינדוס 10
לצפיה ב-'וירוס בטלפון?'
וירוס בטלפון?
09/11/2018 | 21:19
1
52
אני חושש שיש לי וירוס בטלפון. יש לי 23 ג'יגה באחסון הפנימי והוא כולו כמעט מלא אבל כשאני נכנס אליו ומסמן את כל התיקיות אני רואה שהם תופסים רק 3.5 ג'יגה שזה יותר הגיוני. הבעיה היא שהטלפון כל הזמן קורס כשהמקום מתמלא לגמרי ואני לא יכול להשתמש בו בכלל רק כשאני מפנה ממנו מקום. גם treesize מזהה שרק 3.5 ג'יגה תפוסים ולא 23.
לצפיה ב-'קשה לדעת מרחוק. ייתכן שיש קבצים שאתה לא רואה כיוזר ללא הרשאה'
קשה לדעת מרחוק. ייתכן שיש קבצים שאתה לא רואה כיוזר ללא הרשאה
23/11/2018 | 22:54
25
אם אתה root, זה סיפור אחר.
לצפיה ב-'מחפש תוכנה'
מחפש תוכנה
03/11/2018 | 18:38
1
42
שלום לכולם
אני כבר הרבה זמן מחפש תוכנת אבטחה ייעודית, שניתן דרכה לחסום תוכנות וSERVICE מסויימים ע"י סיסמה, באופן שניתן להתאים אישית את מה לחסום ומה לא, וכל זה ללא צורך לייצר משתמש נוסף מוגבל במחשב, אלא כל זה במשתמש רגיל (יש לי WINDOWS 7 והחסימה שמיקרוסופט נותנת שם היא לא משהו או שצריך סיסמה על כל פעולה, או שלא צריך בכלל). 
תודה רבה
לצפיה ב-'1'
1
( לעמוד שלי בתפוז )
19/02/2019 | 14:05
5
1
לצפיה ב-'חשבתי ללמוד תכנות כדאי?'
חשבתי ללמוד תכנות כדאי?
30/09/2018 | 21:10
1
55
עשיתי קורס QA ומשהו לא צלח.  חשבתי ללמוד תכנות .
באיזה צורה הכי מהירה אפשר להכנס למקצוע?

לצפיה ב-'תכנות זה פוי '
תכנות זה פוי
25/10/2018 | 13:27
29
לצפיה ב-'עיעי'
עיעי
16/09/2018 | 11:32
36
עכיכעי
לצפיה ב-'חינם - לא תיקח? - כנס AppSec IL לאבטחת מידע אפליקטיבית'
חינם - לא תיקח? - כנס AppSec IL לאבטחת מידע אפליקטיבית
27/08/2018 | 20:50
1
45
נכון, אפשר ללמוד הכל מהאינטרנט; אבל למה לא לקחת קיצור דרך ולשמוע מהטובים ביותר בתחום?
ב-5 וב-6 לספטמבר מתקיים (כבכל שנה) כנס אבטחת המידע הישראלי Appsec IL, באוניברסיטת ת"א !
האם אתם חדשים בתחום אבטחת המידע או חסרי-נסיון? - בואו לשמוע הרצאות מהמומחים. מחשיבים את עצמכם כבעלי נסיון ו-"נינג'ות סייבר"? - בואו להעשיר את עולמכם ברעיונות ומחקרים שלא בהכרח היכרתם. כל אחד יכול למצוא שם משהו מעניין. והחלק הכי חשוב? - זה בחינם אין כסף! 

אז בואו הצטרפו לקהילת אבטחת הסייבר של ישראל, ונראה אתכם בכנס.
לצפיה ב-'ספאם לא לוקחים אפילו בחינם.'
ספאם לא לוקחים אפילו בחינם.
29/08/2018 | 12:30
14
לצפיה ב-'הצילו'
הצילו
05/08/2018 | 21:26
63
נכדי ביקר אתמול ושיחק במחשב שלי...הבוקר איני יכול להכנס לדפדפן הכרום ולכל החשבונות שלי...נפתח חלון " אתה צריך לבקש אישור ממבוגר להכנס לכאן" ביקשתי אישור והוא אומר לי "נשלח מיל למבוגר במשפחתך" ??? איך משחררים את העונש הזה ?
לצפיה ב-'חשד לפריצה לחשבוני בתפוז. סחיטה והודעת twoo'
חשד לפריצה לחשבוני בתפוז. סחיטה והודעת twoo
27/07/2018 | 10:53
99
לפני. כשבועיים נכנסתי אחרי שנים לחשבוני הישן בתפוז. זמן קצר לאחר מכן קיבלתי הודעת סחיטה להעביר $2900 לחשבון ביטקוינים. הקשר היה לי חד משמעי. הם טענו שיפיצו עלי מידע, ששתלו איזה פיקסל, וכד. ביטלתי את רשימת הקונטקטים. פניתי למשטרה, מיקרוסופט, תפוז. מהמשטרה לא ענו. מיקרוסופט הפנו לקהילה שם סגרו את חשבון הסחטן שפותח כל יום חשבון אחר וכותב לי דרישת תשלום. תפוז לא ענו, אבל הבוקר ראיתי מייל שלtwo שהם סוגרים חי את החשבון. לא הקלקתי, בחנתי את הדומיין, אין דבר כזה. Two והסחטנים שהם כנראה אותו דבר  שולטים בתעבורה של תפוז שלדעתי החא פרוצה, הם יודעים מה המייל שלי ומה סיסמת הגישה. זו סיסמא פשוטה שהשתמשתי בה לכל מיני אתרים לא חשובים. החלפתי סיסמאות בכל המקומות שהמייל הזה משמש ככניסה. בשלב הבא אחליף גם לחשהון gmail לגישה לחשבונות השונים. 
לצפיה ב-'מחפש האקר'
מחפש האקר
04/07/2018 | 19:37
87
שיודע למצוא שם משתמש וסיסמא באתר אינטרנט
לצפיה ב-'NET ERR CERT WEAK SIGNTURE ALGORITHM'
NET ERR CERT WEAK SIGNTURE ALGORITHM
04/07/2018 | 12:53
25
לא מצליחה להכנס לאתרים. מופיע לי כל הזמן ההודעה הזאת.
מה עושים תודה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו