לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1873418,734 עוקבים אודות עסקים

פורום אבטחת מידע

ברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע אנא הקפידו לקרוא את נוהלי פורום אבטחת מידע במאמרים מספר כללי התנהגות * אנא קראו את כללי הפורום לפני כתיבת ההודעה הראשונה.* אין לפרסם בפורום - בשביל זה נועדו הלוחות* אנא הקפידו לשרשר, כל הודעה חדשה דוחקת אחרת לדף הקודם* אין לעבור על חוקי מדינת ישראל בכל הקשור לפריצות וכיו'* לפעמים אמירת אינה פשע.. Deviation ו- Y0NaTaN

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אבטחת מידע

ברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע אנא הקפידו לקרוא את נוהלי פורום אבטחת מידע במאמרים מספר כללי התנהגות * אנא קראו את כללי הפורום לפני כתיבת ההודעה הראשונה.* אין לפרסם בפורום - בשביל זה נועדו הלוחות* אנא הקפידו לשרשר, כל הודעה חדשה דוחקת אחרת לדף הקודם* אין לעבור על חוקי מדינת ישראל בכל הקשור לפריצות וכיו'* לפעמים אמירת אינה פשע.. Deviation ו- Y0NaTaN
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'וירוס בטלפון?'
וירוס בטלפון?
09/11/2018 | 21:19
6
אני חושש שיש לי וירוס בטלפון. יש לי 23 ג'יגה באחסון הפנימי והוא כולו כמעט מלא אבל כשאני נכנס אליו ומסמן את כל התיקיות אני רואה שהם תופסים רק 3.5 ג'יגה שזה יותר הגיוני. הבעיה היא שהטלפון כל הזמן קורס כשהמקום מתמלא לגמרי ואני לא יכול להשתמש בו בכלל רק כשאני מפנה ממנו מקום. גם treesize מזהה שרק 3.5 ג'יגה תפוסים ולא 23.
לצפיה ב-'מחפש תוכנה'
מחפש תוכנה
03/11/2018 | 18:38
13
שלום לכולם
אני כבר הרבה זמן מחפש תוכנת אבטחה ייעודית, שניתן דרכה לחסום תוכנות וSERVICE מסויימים ע"י סיסמה, באופן שניתן להתאים אישית את מה לחסום ומה לא, וכל זה ללא צורך לייצר משתמש נוסף מוגבל במחשב, אלא כל זה במשתמש רגיל (יש לי WINDOWS 7 והחסימה שמיקרוסופט נותנת שם היא לא משהו או שצריך סיסמה על כל פעולה, או שלא צריך בכלל). 
תודה רבה
לצפיה ב-'חשבתי ללמוד תכנות כדאי?'
חשבתי ללמוד תכנות כדאי?
30/09/2018 | 21:10
1
26
עשיתי קורס QA ומשהו לא צלח.  חשבתי ללמוד תכנות .
באיזה צורה הכי מהירה אפשר להכנס למקצוע?

לצפיה ב-'תכנות זה פוי '
תכנות זה פוי
25/10/2018 | 13:27
6
לצפיה ב-'עיעי'
עיעי
16/09/2018 | 11:32
25
עכיכעי
לצפיה ב-'חינם - לא תיקח? - כנס AppSec IL לאבטחת מידע אפליקטיבית'
חינם - לא תיקח? - כנס AppSec IL לאבטחת מידע אפליקטיבית
27/08/2018 | 20:50
1
31
נכון, אפשר ללמוד הכל מהאינטרנט; אבל למה לא לקחת קיצור דרך ולשמוע מהטובים ביותר בתחום?
ב-5 וב-6 לספטמבר מתקיים (כבכל שנה) כנס אבטחת המידע הישראלי Appsec IL, באוניברסיטת ת"א !
האם אתם חדשים בתחום אבטחת המידע או חסרי-נסיון? - בואו לשמוע הרצאות מהמומחים. מחשיבים את עצמכם כבעלי נסיון ו-"נינג'ות סייבר"? - בואו להעשיר את עולמכם ברעיונות ומחקרים שלא בהכרח היכרתם. כל אחד יכול למצוא שם משהו מעניין. והחלק הכי חשוב? - זה בחינם אין כסף! 

אז בואו הצטרפו לקהילת אבטחת הסייבר של ישראל, ונראה אתכם בכנס.
לצפיה ב-'ספאם לא לוקחים אפילו בחינם.'
ספאם לא לוקחים אפילו בחינם.
29/08/2018 | 12:30
9
לצפיה ב-'הצילו'
הצילו
05/08/2018 | 21:26
49
נכדי ביקר אתמול ושיחק במחשב שלי...הבוקר איני יכול להכנס לדפדפן הכרום ולכל החשבונות שלי...נפתח חלון " אתה צריך לבקש אישור ממבוגר להכנס לכאן" ביקשתי אישור והוא אומר לי "נשלח מיל למבוגר במשפחתך" ??? איך משחררים את העונש הזה ?
לצפיה ב-'חשד לפריצה לחשבוני בתפוז. סחיטה והודעת twoo'
חשד לפריצה לחשבוני בתפוז. סחיטה והודעת twoo
27/07/2018 | 10:53
72
לפני. כשבועיים נכנסתי אחרי שנים לחשבוני הישן בתפוז. זמן קצר לאחר מכן קיבלתי הודעת סחיטה להעביר $2900 לחשבון ביטקוינים. הקשר היה לי חד משמעי. הם טענו שיפיצו עלי מידע, ששתלו איזה פיקסל, וכד. ביטלתי את רשימת הקונטקטים. פניתי למשטרה, מיקרוסופט, תפוז. מהמשטרה לא ענו. מיקרוסופט הפנו לקהילה שם סגרו את חשבון הסחטן שפותח כל יום חשבון אחר וכותב לי דרישת תשלום. תפוז לא ענו, אבל הבוקר ראיתי מייל שלtwo שהם סוגרים חי את החשבון. לא הקלקתי, בחנתי את הדומיין, אין דבר כזה. Two והסחטנים שהם כנראה אותו דבר  שולטים בתעבורה של תפוז שלדעתי החא פרוצה, הם יודעים מה המייל שלי ומה סיסמת הגישה. זו סיסמא פשוטה שהשתמשתי בה לכל מיני אתרים לא חשובים. החלפתי סיסמאות בכל המקומות שהמייל הזה משמש ככניסה. בשלב הבא אחליף גם לחשהון gmail לגישה לחשבונות השונים. 
לצפיה ב-'מחפש האקר'
מחפש האקר
04/07/2018 | 19:37
62
שיודע למצוא שם משתמש וסיסמא באתר אינטרנט
לצפיה ב-'NET ERR CERT WEAK SIGNTURE ALGORITHM'
NET ERR CERT WEAK SIGNTURE ALGORITHM
04/07/2018 | 12:53
15
לא מצליחה להכנס לאתרים. מופיע לי כל הזמן ההודעה הזאת.
מה עושים תודה
לצפיה ב-'מחפש האקר '
מחפש האקר
02/07/2018 | 22:01
1
56
לצפיה ב-''
25/10/2018 | 13:21
2
לצפיה ב-'מחפש האקר בתשלום'
מחפש האקר בתשלום
24/06/2018 | 08:17
97
מחפש האקר לעבודה בתשלום...
איתור מטרידה שמטרידה  טלפונית/ואטסאפ/פייסבוק. 
זהות המטרידה אינה ידועה... סיפור של שנה וחצי. 
אשמח לעזרה
לצפיה ב-'שפת python'
שפת python
07/06/2018 | 22:16
45
היי רציתי לשאול אם יש כאן מישהו שיודע את שפת פייתון ברמה טובה??. האם זה קשה ללמוד ?כמה זמן לוקח ללמוד ולשלוט? מתלבטת אם להיכנס לתחום או לוותר... מציינת שאין לי ידע בנושא בכלל? האם עדיף להתחיל ב c ?
לצפיה ב-'ביולוגיה'
ביולוגיה
05/06/2018 | 11:19
23
מי שרוצה לעשות תואר שני במיקרוביולוגיה באיזה סוג בעלי חיים הוא משתמש במחקר 
כלומר האם הוא משתמש רק במיקרואורגניזמים או שהוא גם משתמש בבעלי חיים מוספים כמו חולדות ועכברים?
לצפיה ב-'מחפשים האקר'
מחפשים האקר
03/06/2018 | 15:28
51
לחשבון טוויטר

לצפיה ב-'הודעת ספאם, מה לעשות עם זה?'
הודעת ספאם, מה לעשות עם זה?
02/06/2018 | 22:59
2
861
להלן נוסח ההודעה:
<אני עורך דין ג'ון אולאם, חי בטוגו אני יוצר איתך קשר בקשר עם מותו של לקוח שלי המנוח יליד הארץ שלך, הנושאים את אותו שם משפחה איתך והוא מת דרך תאונת דרכים עם כל בני משפחתו. השארת סכום של $ 9,500,000.00 מיליון דולר בבנק טוגו. הבנק ביקש ממני להציג להם קרוב משפחה אחר, אבל לאחר ניסיון כושל למצוא קרובי משפחה של לקוח מאוחר שלי החלטתי ליצור איתך קשר כדי לעמוד בתור הקרובה הבאה ולטעון את זה קרנות ירושה. לפיכך, לחזור אלי כדי לתת לך פרטים נוספים על העסקה.

עו"ד ג'ון אולאם
 לומה - טוגו.

- קרן ירושה>

לצפיה ב-'ספאם'
ספאם
02/08/2018 | 23:08
166
לילה טוב.
גם אני קבלתי מכתב זהה למייל.
מה זה?
לצפיה ב-'קרן ירושה'
קרן ירושה
12/09/2018 | 09:36
147
גם לי שלחו את זה מה לעשות?
לצפיה ב-'אתר אינטרנט של בית תוכנה נפרץ ככל הנראה ע"י האקרים פלסטינים,'
אתר אינטרנט של בית תוכנה נפרץ ככל הנראה ע"י האקרים פלסטינים,
31/05/2018 | 21:05
33
עד עתה חלף הרבה זמן (למעלה מ-4 חודשים ואולי הרבה יותר) מאז הפריצה וסביר להניח שבבית התוכנה לא מודעים בכלל לפריצה הזו.

הנה הקישור לאתר שנפרץ:

http://www.leen.co.il/photos/

מה זה בדיוק אומר על בית התוכנה הזה?

והאם שימוש בתוכנות של בית התוכנה הזה (שככל הנראה מאוחסנות באותו אתר) עלול לסכן את מחשבי לקוחות בית התוכנה?
לצפיה ב-'קונים בשמכם ולא ברשותכם: המלחמה ברשת האפלה'
קונים בשמכם ולא ברשותכם: המלחמה ברשת האפלה
20/05/2018 | 15:29
27
היקפי הרכישות של הצרכנים ברשת ובכללם הישראלים, מזנקים משנה לשנה ואיתם מתרבים גם ניסיונות ההונאה והשימוש לרעה בפרטים האישיים בסיוע ה"רשת האפלה". אתרי סחר בינלאומיים דוחים עסקאות תוך פגיעה בקונים, אך גם בהכנסות שלהם. אלו מדינות מככבות ב"רשימה השחורה" ומה כדאי לצרכן הישראלי לדעת?
לצפיה ב-'שוקל איך להמשיך את הלימודים'
שוקל איך להמשיך את הלימודים
17/05/2018 | 13:34
1
33
שלום לכולם,
לאחרונה החלטתי להפסיק את הלימודים שלי במדמ"ח לאחר שצברתי את הקורסים הבאים: אינפי1, לינארית1, מערכות ספרתיות, אסמבלר וג'אווה.
יש לציין שאני עובד עכשיו כאנליסט אבטחת מידע בצוות SOC.
עכשיו, אני שוקל את הצעד הבא שלי:
האם ללכת ל-see security ולעשות קורס ניהול רשתות ולעשות אסמכתאות?
להשלים לתעודה של הנדסאי תוכנה?
אולי שילוב של קודם קורס מקצועי ואז תעודת הנדסאי?
מה לדעתכם יהיה נכון?

תודה מראש לכל העונים!
לצפיה ב-'כדי לענות ברצינות נצטרך לדעת כמה פרטים'
כדי לענות ברצינות נצטרך לדעת כמה פרטים
25/10/2018 | 13:32
1
איך היו הציונים שלך? או למה הפסקת ללמוד?
אפשר ללמוד תואר דו חוגי, מדמ"ח עם עוד חוג
לצפיה ב-'מה בין GDRP לבין תקנות הגנת הפרטיות מאי 2018'
מה בין GDRP לבין תקנות הגנת הפרטיות מאי 2018
17/05/2018 | 12:09
35
פה מצאתי מאמר שמרכז את ההבדלים -

GDPR מול תקנות הגנת הפרטיות
לצפיה ב-'הגיע הזמן לעדכן את 7 zip'
הגיע הזמן לעדכן את 7 zip
04/05/2018 | 12:58
31
התגלתה בעיית אבטחה בכל הגירסאות הקודמות של התוכנה, צריך להתקין את התוכנה החדשה (יצאה ב30 באפריל)

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה