לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
65046,504 עוקבים אודות עסקים

פורום קראוונים קמפינג

ברוכים הבאים לפורום קרוואנים וקמפינג של תפוז! תרבות הקרוואנים בארץ מתפתחת וצוברת תאוצה ומטרת הפורום היא לחלוק ולנגיש מידע בכל הקשור לקרוואנים וקמפינג. החל ממידע על השכרת קרוואן, רכישת קרוואן, מידע על חניוני קמפינג ומסלולי טיול ועוד. לבעלי הקרוואנים שבינינו, אנו מזמינים אתכם להתייעץ ולשאול שאלות על התקנות ושדרוגים לקרוואן שלכם וכל התלבטות אחרת. 

אנא קראו את נהלי הפורום לפני כניסתכם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קראוונים קמפינג

ברוכים הבאים לפורום קרוואנים וקמפינג של תפוז! תרבות הקרוואנים בארץ מתפתחת וצוברת תאוצה ומטרת הפורום היא לחלוק ולנגיש מידע בכל הקשור לקרוואנים וקמפינג. החל ממידע על השכרת קרוואן, רכישת קרוואן, מידע על חניוני קמפינג ומסלולי טיול ועוד. לבעלי הקרוואנים שבינינו, אנו מזמינים אתכם להתייעץ ולשאול שאלות על התקנות ושדרוגים לקרוואן שלכם וכל התלבטות אחרת. 

אנא קראו את נהלי הפורום לפני כניסתכם

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כל הנכתב בפורום זה ע"י מנהל הפורום ו/או הנהלת האתר, נכתב על בסיס הניסיון המקצועי של מנהל הפורום כייעוץ בלבד, ואין בדברים משום הוראה/ אמירה/ המלצה מחייבת. מי שבוחר להשתמש בעצה כזו או אחרת הדבר על אחריותו המלאה בלבד.
יש להשתמש בשפה נקייה ולשמור על שיח נעים. ללא שימוש בקללות, ביטויים פוגעניים או כל פגיעה על רקע מגדר/ דת/ גזע וכד. למען הסר ספק, הודעות בסגנון שאינו עולה בקנה אחד עם נהלי הפורום, תוסר ללא הודעה נוספת.
אין לפרסם שירותים ו/או מוצרים

1. 

המשך >>

לצפיה ב-'קולטי שמש'
קולטי שמש
16/09/2017 | 23:39
2
92
שלום האם יש קרוונים שמייצרים חשמל עם קולטי שמש? כדי לא להתבסס על חיבור לחשמל במקומות לינה. או כדי לאפשר להחנות בכל מקום ללא תלות בחשמל.
לצפיה ב-'קולטי שמש'
קולטי שמש
17/09/2017 | 10:09
1
108
שלום, הקרוואנים אינם מגיעים עם מערכת סולארית מובנית אך בהחלט באפשרותך להתקין מערכת סולארית בקרוואן ואפילו מומלץ. יש מגוון סוגים של מערכות סולאריות המסוגלות להפעיל חשמל של 12 וולט או 220 וולט עם ממיר מתח. התקנת מערכת סולארית מתאימה תאפשר לך לשהות עצמאית בשטח ללא חיבור חשמל. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת, איתמר

לצפיה ב-'המון תודה'
המון תודה
17/09/2017 | 10:43
30
אני רק התחלתי לגלגל את הרעיון, אך אני מאמצת את הצעתך לעזרה.
לצפיה ב-'קראוון באיטליה'
קראוון באיטליה
13/09/2017 | 13:35
1
71
הי. אנחנו יוצאים לטיול של שבועיים עם מוטורהום באיטליה ונשמח מאוד לדעת על המלצות לאתרי קמפינג שהתרשמתם מהם. אנו צפויים להיות בקומו, גארדה, דולומיטים, ונציה ופירנצה.
משפחה עם 2 ילדים בני 2 ו 4
תודה
לצפיה ב-'קראוון באיטליה'
קראוון באיטליה
14/09/2017 | 12:17
74
היי ארז, משום שאנחנו מתעסקים בתחום הקרוואנים רק בארץ אין לי מידע מקצועי לספק לך אך ייתכן שחברי הפורום יוכלו לתרום מנסיונם. מאחל לכם חופשה מהנה ונעימה ואשמח כמובן שתשתפו אותנו בחוויה שלכם.
לצפיה ב-'Adria altea 542 גוף קורור אחד אינו מקרר'
Adria altea 542 גוף קורור אחד אינו מקרר
11/08/2017 | 18:04
1
93
שלום, רכשתי את הקרוואן ואחד משני גופי הקירור במקרר אינו פעיל. העליון של המקפיא עובד והתחתון של המקרר אינו עובד. מה יכולה להיות הסיבה? אני מאמין שאם המקרר עובד אז הגיוני ששניהם יעבדו או ההיפך. מישהו מכיר את הבעיה?
תודה
לצפיה ב-'גוף קרור אינו מקרר'
גוף קרור אינו מקרר
13/08/2017 | 14:12
74
היי שלמה, קודם כל תתחדש על הקרוואן. לגבי המקרר - תנסה בבקשה להוציא את המגש המפריד בין המקפיא למקרר ותשאיר את המקרר דלוק למשך יומיים (ללא תכולה כמובן) , לאחר היומיים תחזיר את המגש ותבדוק האם זה סודר. הנושא של המקרר בקרוואנים האירופאיים מאוד שכיח בחום כמו של חודש אוגוסט וצריך לזכור שמדובר בסך הכל במקרר של קרוואן. אשמח לדעת האם הסתדר לך
לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
07/08/2017 | 15:23
62

אנו מברכים את איתמר אלמוג על כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
27/07/2017 | 10:50
50

אנו מודים לאמיר אלטר על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'סיום תפקידי כמנהל הפורום - הודעה ציבורית מאמיר אלטר'
סיום תפקידי כמנהל הפורום - הודעה ציבורית מאמיר אלטר
26/07/2017 | 17:17
1
117
ברצוני להודות לכל החברים, הפעילים והשקטים תודה גדולה על שיתוף הפעולה והעזרה ההדדית וכמובן ללא תמיכתכם לא היינו מצליחים לפתח את תחום הקראוונים שהולך ומתפתח בארצנו הקטנה (גדולה). היה לי העונג והכבוד להעניק לכם שירות וכמובן להיות חלק מהקהילה ההולכת וגודלת. אני מקווה ומאחל לכולם המון בריאות והצלחה תהנו מנוף וטבע המדהים בארצינו ולא לשכוח לשמור על הנקיון הסביבתי וכמובן לשמור על ניקיון הקראוונים. אבל הכי חשוב זה לא לשכוח לעזור אחד לשני לנסות ולהבין שרק ככה נוכל באמת לשנות את תרבות הקראוונים בישראל.
חיזקו ואימצו וניתראה בטבע
לצפיה ב-'סיום'
סיום
08/08/2017 | 17:32
43
תודה לאמיר על ניהול ניפלא של הפורום במשך שנתיים . 
 בהצלחה לאיתמר בניהול 
לצפיה ב-'קראוון על קרקע'
קראוון על קרקע
23/07/2017 | 21:52
113
שלום אני מעוניינת לקנות קרקע ולשים עליה קראוון.
אך נציג מטעם רשות מקרקעי ישראל אמר לי שאי אפשר לעשות זאת דרך מכרז (גם אם המכרז הוא לקרקע לבניית מגורים).
אם כך הדבר באיזה דרך אפשר לעשות זאת?
אני מבינה שאתם יודעים - שהרי יש לכם.
אשמח לשמוע פרטים כיצד זה נעשה.
לצפיה ב-'טיול קראוון "ספונטני" בארה"ב'
טיול קראוון "ספונטני" בארה"ב
17/07/2017 | 09:51
1
65
שלום,

אנחנו זוג + ילד בן שנתיים, ומתכננים טיול קראוון "ספונטני" בדרום-מערב ארה"ב למשך כחודש וחצי, החל מספטמבר עד אמצע אוקטובר.

1. כמה מאוחר נזכרנו ? ראיתי מקומות שאומרים שצריך להזמין קראוון 8 חודשים מראש... 
2. מפאת קוצר הזמן, אנחנו שוקלים להיעזר בייעוץ מקצועי (תכנון מסלול/לוגיסטיקה וכו'). מישהו התנסה בייעוץ כזה, ויכול להמליץ?

תודה!
לצפיה ב-'טיול ומידע לגבי ארה"ב'
טיול ומידע לגבי ארה"ב
17/07/2017 | 12:44
60
שלום לך,

בבקשה תיצור קשר עם אבי בטלפון: 03-5471771 תבקש לדבר רק איתו.
ותמסור לו שמנהל הפורום הפנה אותך והוא יעזור לך מאד.
במידה ולא תהיה מסופק דבר איתי אני יעזור לך בהמשך

אמיר
לצפיה ב-'איך מתחילים?'
איך מתחילים?
29/06/2017 | 10:18
2
128
אנחנו זוג בשנות ה- 30 עם תאומים בני 5 בן ובת מעוניינים ושוקלים ברצינות לקחת חל"ת ולעשות טיול של פעם בחיים במשך 3 שבועות בארצות הברית עם קראוון.
נשים את העלויות בצד וגם אין לנו משפחה ביעד מסוים כך שאנו גמישים מבחינת האזור.
מתי כיצד לעשות את הטיול, איזה חודשים? באיזה אזור להתמקד כדי לא לסמן "וי" ולהתרוצץ מידי? והכי חשוב- איך מתחילים? ?
לצפיה ב-'יש מי שידריך אותך לגבי טיול בחול'
יש מי שידריך אותך לגבי טיול בחול
03/07/2017 | 09:54
83
אנא תתקשר ל : טלפון: 03-5471771  תבקש לדבר עם אבי ותגיד כמובן שהפנו אותך מהפורום קראוונים קמפינג באתר תפוז.

הבחור מקצוען ומנוסה בכל מה שקשור לטיולי קראוונים בחול.

בהצלחה לכם
לצפיה ב-'יש התקדמות עם תכנון הטיול שלכם?'
יש התקדמות עם תכנון הטיול שלכם?
17/07/2017 | 09:57
49
נראה שאנחנו במצב דומה, מבחינת תכנון הטיול
צור קשר במייל אם בא לך לדסקס ordel23@gmail.com

לצפיה ב-'מחפשת קמפינג באזור בורדו ובריטני בצרפת'
מחפשת קמפינג באזור בורדו ובריטני בצרפת
06/06/2017 | 22:28
1
49
שלום
שכרנו קרוון בצרפת  ואנחנו מחפשים קמפינג באזור בורדו ובאזור בריטני.
האם תוכלו לעזור?

רונית עמיעז
לצפיה ב-'קמפינג בצרפת'
קמפינג בצרפת
11/06/2017 | 11:17
39
הי רונית,

שלחתי לך אימייל כולל כל הפרטים הנדרשים.

בהצלחה תהנו וספרו חוויות

אמיר
לצפיה ב-'אוטוקרוואן'
אוטוקרוואן
01/06/2017 | 22:55
1
136
אני מעוניין לקנות אוטוקרוואן ולהתגורר בו. 
מה מומלץ? 
לצפיה ב-'מוטורהום'
מוטורהום
04/06/2017 | 10:01
122
כל הכבוד לך על ההחלטה אבל......
מוטורהום חדש יעלה לך בסביבות - 350 עד 500 אלף ש"ח
האם מסגרת התקציב בסדר לך ? ישנם המון דגמים של מוטורהום אתה מוזמן להגיע כמעט לכל יבואן קראוונים והוא יציע לך את מרכולתו.
ללא קשר החיים במוטורהום אינם פשוטים כפי הניראה וגם לא מתאימים לכל אחד.
לצפיה ב-'כושר העמסה קראוון AVIVA 370DD'
כושר העמסה קראוון AVIVA 370DD
30/05/2017 | 17:42
1
104
שלום!  רכשתי קראוון ל4 נפשות במשקל 700 קג עם כושר העמסה 50 קג ורציתי לדעת איך אפשר לעמוד במשקל כל כך נמוך (כשרק הבלון גז שוקל12 קג ועוד כמה תוספות שיש בו שוקלות גם) כאשר אני מתכנן לשים בו באופן קבוע עוד פריטים כגון: בגדים,סירים,רשת צל, ועוד פריטים קטנים יחסית אבל מניח שהמשקל יעבור את ה50 קג המותרים..?
לצפיה ב-'כושר העמסה על קראוון'
כושר העמסה על קראוון
04/06/2017 | 09:56
110
שלום לך, 
לצערי אין לי בשורות טובות מידי בשבילך, היית צריך כמובן לבדוק את הסוגייה טרם הרכישה אבל (אתה לא אמור לדעת) על כל מקרה: הייתי מציע לך 1) ללכת למכון ע"מ לשקול את הקראוון כמו שהוא 2) לבקש מהיבואן את הנתונים הנכונים והמדוייקים לגבי משקל עצמי ומשקל כולל של הקראוון 3) ההמלצה בקראוונים קטנים זה לשים בלון של 5 ק"ג ולא 12 ק"ג 4) בשום אופן לא לחרוג מהמשקל המותר בקראוון כי ההשלכות הם כבדות 5) מאחר וכבר קנית תנסה לעבוד נכון עם הציוד והדברים שאתה מעמיס כי בגדול כל הציודים של הקראוונים הם תמיד עשויים מחומרים קלים יחסית על מנת לחסוך משקל.
בהצלחה לך
לצפיה ב-'יבוא אישי'
יבוא אישי
25/05/2017 | 22:16
166
היי,
נראה שמחירי קרוואנים חדשים (ובוודאי משומשים) באירופה זולים משמעותית מאותם הדגמים שנמכרים בארץ.
יש למישהו נסיון ביבוא אישי של קרוואן? עלויות יבוא?
אני מבין שהמכס על קרוואן בוטל אז נשאר רק תוספת עלות של מע"מ?
יש מגבלת שנתון ליבוא?
אשמח לכול מידע על מנת לקבל החלטה.
הקרוואן המבוקש הוא עבור 6-7 אנשים. אין לי בעיה מבחינת גרירה עד 1500 ק"ג.

תודה,
לצפיה ב-'אפשר להתייעץ פה לגבי השכרת רכב בחו"ל? דרך אמלפי'
אפשר להתייעץ פה לגבי השכרת רכב בחו"ל? דרך אמלפי
23/05/2017 | 09:56
1
40
לצפיה ב-'זה לא המומחיות שלנו, רק אם זה קראוון או מוטורהום'
זה לא המומחיות שלנו, רק אם זה קראוון או מוטורהום
23/05/2017 | 16:06
39
לצפיה ב-'התקנת וו גרירה ברכב'
התקנת וו גרירה ברכב
17/05/2017 | 20:08
6
99
איפה מתקינים ? כמה זה אמור לעלות ?

תודה רבה
לצפיה ב-'התקנת ווי גרירה'
התקנת ווי גרירה
19/05/2017 | 09:04
5
115
יש מתקינים כמעט בכל רחבי הארץ. (חשוב לדעת אצל מי להתקין) תגידו לי איזה איזור אתם גרים אז אמליץ לכם בשמחה. הערכה גסה של מחיר - 1300 עד 3000 תלוי איזה סוג רכב \ מקורי לא מקורי וכדו'
לצפיה ב-'המשך פרטים'
המשך פרטים
19/05/2017 | 13:44
4
88
תודה רבה על המענה.
מדובר ברכב סיטרואן פיקסו C3.  האיזור באר שבע עד אילת.  רצוי אילת.
לצפיה ב-'ווי גרירה'
ווי גרירה
21/05/2017 | 09:48
1
86
התקנת וו גרירה באילת תפנה ל: רועי 08-6378085
הוא ישמח לעזור לך.
כמו כן שים לב לכושר גרירה של הרכב שלך בשום אופן לא לגרור קראוון שהמשקל הכולל שלו גבולי עם הרכב שלך.
בהצלחה לך 
לצפיה ב-'תודה רבה. המחשבה היא 750 קילו.'
תודה רבה. המחשבה היא 750 קילו.
22/05/2017 | 11:09
60
לצפיה ב-'ווי גרירה בבאר-7 אריה נגררים.'
ווי גרירה בבאר-7 אריה נגררים.
23/05/2017 | 10:00
1
58
לצפיה ב-'תודה, אבדוק'
תודה, אבדוק
09/06/2017 | 13:23
28
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
15/05/2017 | 12:33
12
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'שאלה על מזג אוויר'
שאלה על מזג אוויר
10/05/2017 | 11:12
5
98
אני ובן זוגי גילינו את הקמפינגים ונדלקנו,
ואחרי השאלות אוהלים מחברים כל פעם נקנה לעצמינו .
אנו לפני קנייה של אוהל לארבעה, 2 שק"שים, 2 מזרונים וסיר פוייקה (עוד משהו בסיסי?).
השאלה אם קמפינגים שכאלו בקיץ בכלל רלוונטיים? יש מקום אופציונאלי מוצל? אפשר לישון באוהל אחרי 06:00?
כמובן אנו מדברים על טיולים רק בארץ
לצפיה ב-'קמפינג בישראל'
קמפינג בישראל
11/05/2017 | 09:06
4
116
ראשית כל הכבוד לכם, אין כמו קמפינג.
הציוד הבסיסי שקניתם בהחלט מספיק להתחיל להנות.
יש לנו טבע מטורף בארץ ומלא אתרים מדהימים - מצפון לדרום. בד"כ אין בעיה לישון באוהל בבוקר ( פותחים את פתחי האיוורר והכל מסתדר) וגם נורא תלוי מתי הלכתם לישון בלילה :)))
לצפיה ב-'תודה!! יש המצלצה לאתר מסוים לקיץ? '
תודה!! יש המצלצה לאתר מסוים לקיץ?
11/05/2017 | 16:06
3
45
לצפיה ב-'המלצה????'
המלצה????
11/05/2017 | 16:43
2
100
אשמח לכוון אבל חשוב לי להבין קודם מה אתם יותר אוהבים יותר:

מדבר  \ יער \ ים \ כיכר המדינה :)
לצפיה ב-'לא ים ולא עיר כמובן'
לא ים ולא עיר כמובן
23/05/2017 | 09:54
1
40
לצפיה ב-'משנה לכם אם זה צפון או דרום , מה העדפה??'
משנה לכם אם זה צפון או דרום , מה העדפה??
23/05/2017 | 16:04
37
לצפיה ב-'היצירה האחרונה של סוויפט מאנגליה - הקראוון המושלם בישראל'
היצירה האחרונה של סוויפט מאנגליה - הקראוון המושלם בישראל
09/05/2017 | 10:12
134
חברים יקרים,
מאחר והמון אנשים שואלים אותי לגבי הקראוון החדש של סוויפט שהגיע לישראל אז בבקשה כתבתי לכם פירוט והוספתי גם וידיאו לצפייה, תהנו.
קבוצת סוויפט מאנגליה ייצרו קראוון שהוא באמת אחד, יחיד ומיוחד וכולל את מייטב התכנון,תחכום וטכנולוגיה, יש בו ממש הכל:
גודל: 5.10 משקל כולל: 1100 ק"ג תוספות חיצוניות: חיבור מים קבוע-חיבור גז חיצוני-מקלחת חיצונית-פאנל סולארי-מזגן-חיבור חשמל חיצוני- תוספות פנימיות: תנור אפיה-אובן גריל-כיריים 3 להבות-מקלחת גדולה-שירותים-מקרר- כניסות חשמל נוספות-כניסות USB- פאנל בקרה ושליטה דיגיטאלי- חיבור לאפלקציה של הקראוון(כמו בית חכם)- טלוויזיה 24 אינץ- מיטה זוגית ענקית- שלחן אוכל - מקום לאחסנת 6 זוגות אופנים- חלון כוכבים פנורמי קידמי ענק- גלגל רזרבי - אוהל.

לצפיה ב-'חניית קראוונים'
חניית קראוונים
19/04/2017 | 11:31
1
176
שלום רב אנחנו מתכננים לרכוש קראוון למגורים ומתלבטים בין נגרר למה שמכונה "מוטורהום" כך הבנתי שנקרא רכב שהוא גם קראוון.
הבנתי שנגרר חייב להישאר רתום לרכב כאשר הוא חונה ונשאלת השאלה מה לגבי רכב שהוא גם קראוון? האם מותר להחנות ברחבי העיר? האם ישנם מקומות מוסדרים שהם לא אתרי קמפינג לריקון ומילוי מים?
לצפיה ב-'חניית קראוונים'
חניית קראוונים
21/04/2017 | 13:48
154
אילן שלום,
יש יתרונות וחסרונות בין שניהם:
1. מוטורהום (חסרונות)- עלות רכישה גבוהה \ אחזקה ותחזוקה יקרים \ ניידות מוגבלת. (יתרונות) - פשוט לתפעול \ נוחות מירבית \ נוח להחנות בכל מקום.
2. קראוון ניגרר (חסרונות) - מוגבל לכניסה בשטחים מסויימים \ תפעול ולוגיסטיקה \ מחוייב להיות מחובר לרכב ( במידה וחונים בתוך עיר)
3. מאחר ותחום הקראוונים די חדש בישראל (5 שנים) עדיין אין מקומות בטבע שיש להם תשתיות מאידך קיימים כבר כ-64 אתרים אשר ישמחו לארח אתכם.
וללא קשר יש לנו ארץ נהדרת לטיולים טבע מדהים. תהנו ובהצלחה 
לצפיה ב-'אז חג פסח וחופשת פסח מאחורינו !'
אז חג פסח וחופשת פסח מאחורינו !
18/04/2017 | 11:51
30
ספרו לנו על חוויות השטח שלכם . מקומות חדשים. אנשים חדשים ובכלל איך היה.

תודה לכולם

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ