לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
59705,970 עוקבים אודות עסקים

פורום קראוונים קמפינג

ברוכים הבאים לפורום קרוואנים וקמפינג של תפוז! תרבות הקרוואנים בארץ מתפתחת וצוברת תאוצה ומטרת הפורום היא לחלוק ולנגיש מידע בכל הקשור לקרוואנים וקמפינג. החל ממידע על השכרת קרוואן, רכישת קרוואן, מידע על חניוני קמפינג ומסלולי טיול ועוד. לבעלי הקרוואנים שבינינו, אנו מזמינים אתכם להתייעץ ולשאול שאלות על התקנות ושדרוגים לקרוואן שלכם וכל התלבטות אחרת. 

אנא קראו את נהלי הפורום לפני כניסתכם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קראוונים קמפינג

ברוכים הבאים לפורום קרוואנים וקמפינג של תפוז! תרבות הקרוואנים בארץ מתפתחת וצוברת תאוצה ומטרת הפורום היא לחלוק ולנגיש מידע בכל הקשור לקרוואנים וקמפינג. החל ממידע על השכרת קרוואן, רכישת קרוואן, מידע על חניוני קמפינג ומסלולי טיול ועוד. לבעלי הקרוואנים שבינינו, אנו מזמינים אתכם להתייעץ ולשאול שאלות על התקנות ושדרוגים לקרוואן שלכם וכל התלבטות אחרת. 

אנא קראו את נהלי הפורום לפני כניסתכם

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כל הנכתב בפורום זה ע"י מנהל הפורום ו/או הנהלת האתר, נכתב על בסיס הניסיון המקצועי של מנהל הפורום כייעוץ בלבד, ואין בדברים משום הוראה/ אמירה/ המלצה מחייבת. מי שבוחר להשתמש בעצה כזו או אחרת הדבר על אחריותו המלאה בלבד.
יש להשתמש בשפה נקייה ולשמור על שיח נעים. ללא שימוש בקללות, ביטויים פוגעניים או כל פגיעה על רקע מגדר/ דת/ גזע וכד. למען הסר ספק, הודעות בסגנון שאינו עולה בקנה אחד עם נהלי הפורום, תוסר ללא הודעה נוספת.
אין לפרסם שירותים ו/או מוצרים

1. 

המשך >>

לצפיה ב-'אפשר להתייעץ פה לגבי השכרת רכב בחו"ל? דרך אמלפי'
אפשר להתייעץ פה לגבי השכרת רכב בחו"ל? דרך אמלפי
23/05/2017 | 09:56
1
34
לצפיה ב-'זה לא המומחיות שלנו, רק אם זה קראוון או מוטורהום'
זה לא המומחיות שלנו, רק אם זה קראוון או מוטורהום
23/05/2017 | 16:06
28
לצפיה ב-'התקנת וו גרירה ברכב'
התקנת וו גרירה ברכב
17/05/2017 | 20:08
6
76
איפה מתקינים ? כמה זה אמור לעלות ?

תודה רבה
לצפיה ב-'התקנת ווי גרירה'
התקנת ווי גרירה
19/05/2017 | 09:04
5
89
יש מתקינים כמעט בכל רחבי הארץ. (חשוב לדעת אצל מי להתקין) תגידו לי איזה איזור אתם גרים אז אמליץ לכם בשמחה. הערכה גסה של מחיר - 1300 עד 3000 תלוי איזה סוג רכב \ מקורי לא מקורי וכדו'
לצפיה ב-'המשך פרטים'
המשך פרטים
19/05/2017 | 13:44
4
68
תודה רבה על המענה.
מדובר ברכב סיטרואן פיקסו C3.  האיזור באר שבע עד אילת.  רצוי אילת.
לצפיה ב-'ווי גרירה'
ווי גרירה
21/05/2017 | 09:48
1
68
התקנת וו גרירה באילת תפנה ל: רועי 08-6378085
הוא ישמח לעזור לך.
כמו כן שים לב לכושר גרירה של הרכב שלך בשום אופן לא לגרור קראוון שהמשקל הכולל שלו גבולי עם הרכב שלך.
בהצלחה לך 
לצפיה ב-'תודה רבה. המחשבה היא 750 קילו.'
תודה רבה. המחשבה היא 750 קילו.
22/05/2017 | 11:09
45
לצפיה ב-'ווי גרירה בבאר-7 אריה נגררים.'
ווי גרירה בבאר-7 אריה נגררים.
23/05/2017 | 10:00
1
43
לצפיה ב-'תודה, אבדוק'
תודה, אבדוק
09/06/2017 | 13:23
25
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
15/05/2017 | 12:33
7
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'שאלה על מזג אוויר'
שאלה על מזג אוויר
10/05/2017 | 11:12
5
86
אני ובן זוגי גילינו את הקמפינגים ונדלקנו,
ואחרי השאלות אוהלים מחברים כל פעם נקנה לעצמינו .
אנו לפני קנייה של אוהל לארבעה, 2 שק"שים, 2 מזרונים וסיר פוייקה (עוד משהו בסיסי?).
השאלה אם קמפינגים שכאלו בקיץ בכלל רלוונטיים? יש מקום אופציונאלי מוצל? אפשר לישון באוהל אחרי 06:00?
כמובן אנו מדברים על טיולים רק בארץ
לצפיה ב-'קמפינג בישראל'
קמפינג בישראל
11/05/2017 | 09:06
4
100
ראשית כל הכבוד לכם, אין כמו קמפינג.
הציוד הבסיסי שקניתם בהחלט מספיק להתחיל להנות.
יש לנו טבע מטורף בארץ ומלא אתרים מדהימים - מצפון לדרום. בד"כ אין בעיה לישון באוהל בבוקר ( פותחים את פתחי האיוורר והכל מסתדר) וגם נורא תלוי מתי הלכתם לישון בלילה :)))
לצפיה ב-'תודה!! יש המצלצה לאתר מסוים לקיץ? '
תודה!! יש המצלצה לאתר מסוים לקיץ?
11/05/2017 | 16:06
3
41
לצפיה ב-'המלצה????'
המלצה????
11/05/2017 | 16:43
2
89
אשמח לכוון אבל חשוב לי להבין קודם מה אתם יותר אוהבים יותר:

מדבר  \ יער \ ים \ כיכר המדינה :)
לצפיה ב-'לא ים ולא עיר כמובן'
לא ים ולא עיר כמובן
23/05/2017 | 09:54
1
34
לצפיה ב-'משנה לכם אם זה צפון או דרום , מה העדפה??'
משנה לכם אם זה צפון או דרום , מה העדפה??
23/05/2017 | 16:04
34
לצפיה ב-'היצירה האחרונה של סוויפט מאנגליה - הקראוון המושלם בישראל'
היצירה האחרונה של סוויפט מאנגליה - הקראוון המושלם בישראל
09/05/2017 | 10:12
102
חברים יקרים,
מאחר והמון אנשים שואלים אותי לגבי הקראוון החדש של סוויפט שהגיע לישראל אז בבקשה כתבתי לכם פירוט והוספתי גם וידיאו לצפייה, תהנו.
קבוצת סוויפט מאנגליה ייצרו קראוון שהוא באמת אחד, יחיד ומיוחד וכולל את מייטב התכנון,תחכום וטכנולוגיה, יש בו ממש הכל:
גודל: 5.10 משקל כולל: 1100 ק"ג תוספות חיצוניות: חיבור מים קבוע-חיבור גז חיצוני-מקלחת חיצונית-פאנל סולארי-מזגן-חיבור חשמל חיצוני- תוספות פנימיות: תנור אפיה-אובן גריל-כיריים 3 להבות-מקלחת גדולה-שירותים-מקרר- כניסות חשמל נוספות-כניסות USB- פאנל בקרה ושליטה דיגיטאלי- חיבור לאפלקציה של הקראוון(כמו בית חכם)- טלוויזיה 24 אינץ- מיטה זוגית ענקית- שלחן אוכל - מקום לאחסנת 6 זוגות אופנים- חלון כוכבים פנורמי קידמי ענק- גלגל רזרבי - אוהל.

לצפיה ב-'חניית קראוונים'
חניית קראוונים
19/04/2017 | 11:31
1
141
שלום רב אנחנו מתכננים לרכוש קראוון למגורים ומתלבטים בין נגרר למה שמכונה "מוטורהום" כך הבנתי שנקרא רכב שהוא גם קראוון.
הבנתי שנגרר חייב להישאר רתום לרכב כאשר הוא חונה ונשאלת השאלה מה לגבי רכב שהוא גם קראוון? האם מותר להחנות ברחבי העיר? האם ישנם מקומות מוסדרים שהם לא אתרי קמפינג לריקון ומילוי מים?
לצפיה ב-'חניית קראוונים'
חניית קראוונים
21/04/2017 | 13:48
122
אילן שלום,
יש יתרונות וחסרונות בין שניהם:
1. מוטורהום (חסרונות)- עלות רכישה גבוהה \ אחזקה ותחזוקה יקרים \ ניידות מוגבלת. (יתרונות) - פשוט לתפעול \ נוחות מירבית \ נוח להחנות בכל מקום.
2. קראוון ניגרר (חסרונות) - מוגבל לכניסה בשטחים מסויימים \ תפעול ולוגיסטיקה \ מחוייב להיות מחובר לרכב ( במידה וחונים בתוך עיר)
3. מאחר ותחום הקראוונים די חדש בישראל (5 שנים) עדיין אין מקומות בטבע שיש להם תשתיות מאידך קיימים כבר כ-64 אתרים אשר ישמחו לארח אתכם.
וללא קשר יש לנו ארץ נהדרת לטיולים טבע מדהים. תהנו ובהצלחה 
לצפיה ב-'אז חג פסח וחופשת פסח מאחורינו !'
אז חג פסח וחופשת פסח מאחורינו !
18/04/2017 | 11:51
25
ספרו לנו על חוויות השטח שלכם . מקומות חדשים. אנשים חדשים ובכלל איך היה.

תודה לכולם
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
09/04/2017 | 17:04
6
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'ברצוני לשכור קרוואן מאובזר למטרת מגורי קבע (לא'
ברצוני לשכור קרוואן מאובזר למטרת מגורי קבע (לא
07/04/2017 | 04:36
1
111
טיולים). יש אפשרות לשכור כזה במחיר שפוי ?
לצפיה ב-'השכרת קראוון למגורים'
השכרת קראוון למגורים
18/04/2017 | 11:02
112
שלום לך,

מאחר וחברות ההשכרה משכירות ע"ב מחיר יומי התמחור לחודש יוצא יחסית יקר.
מהשכרת חדר או דירה או בית. במיוחד שמדובר בתקופה החמה.
הכי נכון הוא שתחשוב על רכישה של קראוון וכך לפחות ההשקעה תחזור אליך.
לצפיה ב-'אחזקת קראוון'
אחזקת קראוון
03/04/2017 | 15:47
2
119
שלום רב
רציתי לדעת מה העלות של אחזקה
מבחינת הרשויות ...טסט..ביטוח וכו'...
תודה לעונים

לצפיה ב-'הוצאות על קראוון'
הוצאות על קראוון
06/04/2017 | 11:40
139
אין עליות מבחינת הרשויות:

טסט לשנה - בסביבות 268 ש"ח
ביטוח לשנה - 2.8% מערך הקראוון
חומרים לשירותים - 100 ש"ח טבליות \ 89 ש"ח אותו חומר אבל נוזלי
חומרי ניקוי - בערך 150 ש"ח
תחזוקת מערכות - תלוי בסוג הקראוון וסוג המערכות המותקנות בו.
אין יותר מידי עלויות זה רק עניין של תחזוקה אישית
לצפיה ב-'תלוי...'
תלוי...
12/04/2017 | 07:42
71
איזה ביטוח אתה עושה ואיך אתה משתמש בו...לי עלה 250 שח שנתי חובה בלבד. חידוש רישיון 68 שח, טסט 33 שח סהכ. 351 שח לשנה.חג שמח ובהצלחה.
לצפיה ב-'ביטוח מקיף לקרוון נגרר'
ביטוח מקיף לקרוון נגרר
21/03/2017 | 16:18
2
95
חברות הביטוח עושות ?
מדובר בנגרר 750 ק"ג, כמה הביטוח אמור לעלות ?

תודה
לצפיה ב-'ביטוח '
ביטוח
06/04/2017 | 11:35
1
80
רן פרקר - 050-5262658
שלומית - 054-7232073
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/04/2017 | 00:16
20
לצפיה ב-'הזמנה להצטרפות לדף הפייסבוק של מועדון קרוואנים v.i.p '
הזמנה להצטרפות לדף הפייסבוק של מועדון קרוואנים v.i.p
10/02/2017 | 05:43
80
כולם מוזמנים להצטרף לדף הפייסבוק של מועדון קרוואנים v.i.p
ממתינים לכם....
לצפיה ב-'הפנינג קראוונים - מי היה ? מי יכול לספר לנו איך היה?'
הפנינג קראוונים - מי היה ? מי יכול לספר לנו איך היה?
05/02/2017 | 09:23
1
71
היה אירוע של הפנינג קראוונים בחוות הפרסה.

מי היה?

מי מוכן לספר לנו איך היה?

מחכים לשמוע!

לצפיה ב-'הפנינג הקרוואנים הראשון בישראל בחסות מועדון קרוואנים VIP'
הפנינג הקרוואנים הראשון בישראל בחסות מועדון קרוואנים VIP
07/02/2017 | 23:30
76
אני הייתי בהפנינג....בסוף השבוע שבין ה2 ל 4 בפברואר 2017 התקיים הפנינג הקרוואנים הראשון בישראל בחסות מועדון קרוואנים v.i.p הישראלי
מיום חמישי בצהרים ועד שישי אחר הצהרים נעו להם בכבישי ישראל כ 60 קרוואנים שלכולם נקודת סיום אחת ...חוות הפרסה שבדרום (5 דקות משדרות).
להפנינג הגיעו בעלי קרוואנים ממועדון קרוואנים v.i.p -קבוצת חברים, מועדון הקמפינג והקרוואנים הישראלי ובעלי קרוואנים מזדמנים.
בהפנינג היו מציגים ודוכנים מתחום הקרוואנים כמו: רן פרקר סוכן ביטוח אשר מתמחה בביטוחי קרוואנים (ונתן מתנה ביטוח חובה חינם לכל מי שרכש מקיף), גאיה קרוואנים, יואבטל (בוסתן הפקאן), קינן, קריספין, קרוואן טו גו, קרוואן אילת, המחסן של ערן ועוד ...ואיך אפשר הפנינג...קרוואנים..טבע בלי תוכנית לערב ביום חמישי שרנו קריוקי ובליל שישי מסביב לחביות עם מדורה היה ערב טברנה עם הזמר שלמי בוז'רנו שהגיע במיוחד מעפולה. הילדים נהנו במקום מהמרחב, מהירוק, מפינת הליטוף ומסיבוב קטיף בפרדס של בני. הפנינג הקרוואנים הראשון בישראל, חשיפה ראשונית של כל העוסקים בתחום על מדשאה אחת גדולה. השמש זרחה מזג האויר התאים את עצמו לאוירת ההפנינג היה פשוט מושלם..
רוצים להכיר קצת יותר את מועדון קרוואנים v.i.p- קבוצת חברים...תכנסו לאתר ותהנו www.caravan-vip.co.il

לצפיה ב-'מתעניינת בהשכרת קרוון בפסח - יש ממליצים?'
מתעניינת בהשכרת קרוון בפסח - יש ממליצים?
06/02/2017 | 14:42
1
48
הי,
חשבתי השנה בפסח לקחת את משפחתי- אני ובעלי ו-3 קטנטנות כשהגדולה בת 5 והקטנה בת 1.5.
האם יש המלצות/דיס המלצות? יכול להתאים?
חשבתי על משהו כמו 3 לילות.
תודה לעונים! 
לצפיה ב-'המלצות להשכרת קראוונים'
המלצות להשכרת קראוונים
06/02/2017 | 17:21
88
הי,

• הכנסי בבקשה ללשונית של - כלים ומידע
  • לחצי על קישורים
  • בצד ימין ללחוץ על חברות להשכרת קראוונים
  • תופיע לך רשימה של חברות השכרה מומלצות
  • בהצלחה
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
09/01/2017 | 17:49
20
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'הפנינג מכירת קראוונים יד שניה'
הפנינג מכירת קראוונים יד שניה
08/01/2017 | 10:03
114
בתאריך ה- 2 פברואר יערך בחוות הפרסה הפנינג מכירת קראוונים יד שנייה 
כולם מוזמנים.
האירוע יהיה פתוח לקהל הרחב מיום חמישי שעה 15:00 ועד יום שבת שעה 14:00
תהנו ובהצלחה לכולם

לצפיה ב-'מתעניין'
מתעניין
04/01/2017 | 20:10
4
139
שלום,
אחרי התנסות בהשכרה מתחיל ללמוד את התחום וכרגע שתי שאלות ראשונות:
כיום ברשותי למעשה הרכב של אשתי אני חי על דו גלגלי, פורד פוקוס סטיישן 2012. אוטומט. כושר הגרירה 750 עם בלמים. מן הסתם זה מאפשר לגרור קרוואן קטן. האם יש בעיה לגרור עם הפורד בגיר אוטומט? או שכדאי להתחיל לחשוב על רכב אחר?
והאם ישנה המלצה לקרוואן לזוג+2 שיעמוד בתנאי המינימום האלה של הרכב חייב שתהיה מקלחת בקרוואן.
תודה.
לצפיה ב-'מתעניין'
מתעניין
05/01/2017 | 15:25
3
116
שלום לך,
ראשית אני מלא הערכה לעובדה שאתה חי על דו גלגלי (אשרך) כמו שצריך.
לגבי הרכב: כמובן שההמלצה היא נפח מנוע יותר גדול הרכב פחות יתאמץ אבל מאחר ולפורד פוקוס יש מנוע חזק ואמין לא תהיה לך בעיה לגרור קראוון שהוא 750 ק"ג (זה לפי הוראות היצרן) אז זה בסדר גמור.
בהחלט יש קראוון שעונה על הדרישות שלך הדגם הוא קארדו 161 (מוצר גרמני) יש בו מיטת קומותיים+ פינת ישיבה שהופכת למיטה זוגית+מקלחון+כיריים 3 להבות +תנור חימום+מזגן (חמוד מאד) סדר גודל של עד 80,000 ש"ח יד שנייה שנת 2015 במידה ואתה מעוניין לראות ולרכוש צור עימי קשר ונתאם.(צירפתי לך 2 תמונות לעיונךׂ)
בברכה
אמיר

לצפיה ב-'קארדו 161'
קארדו 161
05/01/2017 | 19:13
2
96
היי אמיר ותודה על התגובה במהירה. ראשית הקרוואן נראה תפור המידות למה שאנחנו צריכים. לא חשבתי מחר בבוקר לרוץ ולקנות למרות שמהיכרות אישית עם עצמי כשזה מתחיל לדגדג באצבעות לא עובר עוד הרבה זמן עד ש....
האמת שלא חשבתי ישר על ההתחלה להגיע לסביבות ה 80K מה הסיכוי להגיע יותר לכיוון האמצע גם בשנתון נמוך יותר?
לצפיה ב-'קראדו 161'
קראדו 161
06/01/2017 | 12:19
1
84
היי, בהחלט תפור לצרכים שלך לגבי מחיר הדגם הספציפי הזה הוא גרמני ומקסימום תגיע ל- 77- 75 בלחץ על שנתון 2015 אבל יש עוד דגמים של קראוונים מאד דומים במפרט שלהם (מיוצרים בסלובניה או בצרפת או בהונגריה) ואותם תוכל לקבל שנת 2014 - 2013 -2012 במחיר של 65 - 68.
שלא תטעה ניתן להשיג קראוונים ישנים יותר במחירים של 40-45 (שבד"כ דורשים טיפול וחידוש) או שישנה אופציה לרכישת קראוון שמיוצר בארץ לפי המפרט שלך במחיר של דומה של 45-70 אז אתה מבין שאופציות הבחירה הם מגוונות וצריך קצת לקטט רגליים ולהשתדל לא ליפול ברכישה לא נכונה.
על מקרה אני יעזור לך במידה ותחליט לרכוש קראוון ולא משנה איזה סוג, בשמחה. אמיר
לצפיה ב-'הרבה תודה !'
הרבה תודה !
06/01/2017 | 19:57
28
לצפיה ב-'מבצעי מכירות קראוונים בסוף השנה הנחות משמעותיות ומבצעים חמים'
מבצעי מכירות קראוונים בסוף השנה הנחות משמעותיות ומבצעים חמים
16/12/2016 | 09:32
105
מבצעי מכירות סוף שנה !
לידיעת כל המתענינים לקראת סוף השנה האזרחית שבאה עלינו לטובה, זה הזמן המיוחד של כל המתענינים ברכשית קראוון זה הזמן הנכון להכנס ליבואני הקראוונים ולמצוא את הדגם המתאים לכם. בין אם לטיולים או למגורים או אפילו במידה ותרצו לשדרג את הקראוון שלכם, ישנם הזדמנויות ומבצעים מיוחדים שחבל לפספס במחירי סוף שנה.
המבצעים המיוחדים של היבואנים אפשר למצוא ב:
1. אחים ניסמבאוים - בצפון - יבואנים של- בוסטנר \ היימר \ ויגהם 
2. רם אור קוגוט - צפון - יבואנים של הובי
3. קראפן - מרכז - יבואנים של סוויפט
4. קינן - מרכז - יבואנים של קוצ'מאן
5. לאופק - מרכז - יבואנים של אדריה
6. א.ג נגררים - מרכז - יבואנים של וויסברג \ טאב \ קנאוס \ טאברט
אז אל תהססו כנסו ,התקשרו, שאלו ובטוח תמצאו את הדגם שמתאים לכם.
זה הזמן לעשות שינוי. 
ב ה צ ל ח ה לכולם
לצפיה ב-'בירור בנושא אישור רכב'
בירור בנושא אישור רכב
28/11/2016 | 18:05
1
89
מאוד קוסם לי לטייל ולא להקבע למקום אחד, עוד יותר האפשרות לעצב את הרכב שתיסע איתו לטיולים, לקנות קרוואן זה לא אפשרות ,מבחינת כספית, אבל ראיתי לא פעם אחד, בעולם, האפשרות לקחת מסחרית, ונדורה - אקולין - טרנסית, להוריד כיסאות, להכניס מיטה, כמה ארוניות, דיגום של מטבח שטח ועוד דברים, השאלה האם מצריך שינוי של רישיון הרכב או לא, אני לא מתכוון לעשות פתחים נוספים או שינוי כלל בגוף,
תודה מראש לעוזרים
לצפיה ב-'אישור לרכב'
אישור לרכב
05/12/2016 | 09:38
83
שלום לך,
כן הרעיון קוסם בהחלט, אף אחד לא יכול למנוע ממך להכניס ציוד לרכב ולטייל אבל אם אתה מעוניין להפוך את רכבך לרכב מגורים אתה חייב לעשות שינוי ברשיון על מנת לקבל הגדרה חדשה כמו בקראוון ניגרר שכתוב " גרור סגור למגורים"
לצפיה ב-'הומוטור-או קראוון נגרר ? ושאלות נוספות למביני עניין.'
הומוטור-או קראוון נגרר ? ושאלות נוספות למביני עניין.
22/11/2016 | 14:48
4
161
שלום לכם,אני מעוניין לשאול מס' שאלות ,כי הנושא הזה של קראוון נראה קורץ מדי בעידן שבו ללא מעט בני אדם אין כסף לתשלום שכר דירה,כדי לגמור את החודש.
מענין מה הקאצ'" כאן,ולמה כל עמך ישראל,שלא גומרים את החודש- לא קופצים על האפשרויות האלה-ולכן אני מעונין ברשותכם לשאול:

1. למי שמעוניין במגורי קבע,מה משתלם יותר כלכלית:הומוטור,או רכישת קראוון שאליו מחובר רכב לא יקר ? (ממה שראיתי עד עכשיו,הקראוונים זולים בהרבה מהומוטור)

2. האם מותר להתגורר מגורי קבע,בקראוון שמחובר לנגרר ?

3. ראיתי חברה בארץ,שמייצרת רכבי הומוטור. לא בדקתי מחיר של חדש,אבל מחירי יד שניה נעים באזור ה 100K+. 
מעונין בבקשה לשאול: מה משתלם יותר לעשות,לקנות בארץ,או לייבא מחו'ל?

4. מה הבירוקרטיה שצריך לעבור במידה ומחליטים לייבא הומוטור לארץ,ובכמה זה מוזיל את העלויות?

5. האם הביטוח על הומוטור יקר יותר מרכב,והאם יש ביטוח לקראוון נגד גניבות ?

6.האם גג סולארי הוא פתרון יעיל להפעלת מזגן רוב שעות הקיץ,בתוך הומוטור או קראוון ,בצורה יעילה ? 

7.לגבי מים,אני מניח שלכל אדם יש חברים או מכרים שמהבניינים שבהם הם מתגוררים- ניתן למלא מים,בתשלום כמובן. (כל קוב מים זה כמה עשרות ש/ח)

אשמח מאד אם תוסיפו גם מהידע שלכם לכל העניין.

לצפיה ב-'מוטורהום או קראוון נגרר'
מוטורהום או קראוון נגרר
23/11/2016 | 11:05
3
155
בני שלום,
ראשית חשוב להבין את היתרונות והחסרונות במגורים בקראוון.
שנית אנחנו עדיין רחוקים מבחינה בירוקרטית על מנת שעם ישראל יוכל להנות מהמוצר והשימוש בו במדינתנו.
לשאלותיך כדלקמן:
1. כלכלית קראוון נגרר יותר משתלם.
2. כן וודאי.
3. למרות כל הרצון הטוב לבנות מוטורהום אנחנו עדיין רחוקים 50 שנה של נסיון וטכנולוגיה בבניית מוטורהום ע"פ הסטנדרטים האירופיים. לגבי עלויות כמובן שבארץ יעלה לך יותר זול מייבוא. (אבל זה תמיד יהיה על חשבון משהו אחר).
4. ייבוא של מוטורהום יתחיל ב- 350 א"שח במידה ואתה רוצה לעשות זאת לבד אני ממליץ לך לפני לפנות ליבואן ולקבל הצעת מחיר לפי דגם, סוג ותוספות. שוק המוטורהום באירופה מאד מפותח וישנם מגוון ומבחר גדול. לגבי הבירוקרטיה כמו שאתה מבין היא לא פשוטה ולכן עדיף לשלם עוד כמה שקלים ליבואן וכך גם תוכל לקבל אחריות ושירות כמו שצריך.
5.  ביטוח למוטורהום הוא מאד מאד יקר לעומת קראוון נגרר שהביטוח שלו הוא כמו רכב(פחות או יותר) וכן כמובן שיש ביטוח מקיף והרחבות כאלו ואחרות.
6. מערכת סולארית אינה מפעילה מזגן ואינה פתרון. על מנת להפעיל מזגן בקראוון צריך או חיבור של שקע קיר רגיל או להדליק גנרטור.
7. אתה בהחלט צודק בנושא המים הכל נשען על קשרים.
בגדול חייב לומר לך שכל אנשי הקראוונים יעזרו לך בכל מקום שתהיה זו משפחת אחת גדולה.
בהצלחה

לצפיה ב-'צלצלתי לבדוק בחברת ביטוח'
צלצלתי לבדוק בחברת ביטוח
24/11/2016 | 21:19
2
103
ערב טוב אמיר
צלצלתי לחברת קליר לבדוק לגבי ביטוח,והם טענו שהם לא מבטחים קראוונים למגורים וגם לא לקראוון-נע. אני מניח שיש כאלה שמבטחים.
לגבי חשמל,כנראה שזה קריטי ,ולא נראה לי שאפשר להחזיק מעמד בקיץ עם גנרטור שמרעיש בקראוון או מחוצה לו רוב הזמן.
לדעתי החלום יכול להתגשם,רק במידה ואפשר יהיה לגור בקראוון שממוקם בחצר פרטית,ומשם גם לקחת חשמל.
אלה הבעיות היחידות שמצאתי,ואני מודה לך מאד על תשובתך המושקעת.

לצפיה ב-'ביטוח'
ביטוח
25/11/2016 | 11:38
1
117
הי בני,
נכון חברת קליר לא מבטחים, תפנה לשלומית חברת הראל - 054-7232073(תגיד לה שאני הפנתי אותך והיא תעניק ותספק לך את כל התשובות בנושא ביטוח).
לנושא החשמל לא שמים את הגנרוטר צמוד לקראוון אלה כבל חשמל 10-15 מ' מהקראוון ויש לך שקט אמיתי(למרות שיש גנרטורים מושתקים שאתה ממש לא שומע כלום ויכול לשים ליד הקראוון).
ואני בהחלט מסכים עימך שהמצב הכי קלאסי זה למצוא חצר ואז למשוך חשמל ומים ואתה מסודר.
על כל מקרה מאחל לך שתגשים את החלום
לצפיה ב-'לא הייתי כאן מאז'
לא הייתי כאן מאז
13/12/2016 | 02:34
66
אני מודה לך מקרב לך על ההשקעה בתגובות,
בהצלחה בהמשך,והמון תודה
בני

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי איתמר אלמוג, בן 37 נשוי + 3 בנות, גר בבת חפר. מייסד ומנכ"ל חברת קרוואן קלאב אחזקות בע"מ. את החברה הקמתי מתוך אהבה גדולה לטיולים וקמפינג בטבע, והרצ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

איתמר אלמוג-מנהל פורום קרוואנים וקמפינג
איתמר אלמוג- קרוואן קלאב

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו