לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
67286,728 עוקבים אודות עסקים

פורום קראוונים קמפינג

ברוכים הבאים לפורום קרוואנים וקמפינג של תפוז! תרבות הקרוואנים בארץ מתפתחת וצוברת תאוצה ומטרת הפורום היא לחלוק ולנגיש מידע בכל הקשור לקרוואנים וקמפינג. החל ממידע על השכרת קרוואן, רכישת קרוואן, מידע על חניוני קמפינג ומסלולי טיול ועוד. לבעלי הקרוואנים שבינינו, אנו מזמינים אתכם להתייעץ ולשאול שאלות על התקנות ושדרוגים לקרוואן שלכם וכל התלבטות אחרת. 

אנא קראו את נהלי הפורום לפני כניסתכם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קראוונים קמפינג

ברוכים הבאים לפורום קרוואנים וקמפינג של תפוז! תרבות הקרוואנים בארץ מתפתחת וצוברת תאוצה ומטרת הפורום היא לחלוק ולנגיש מידע בכל הקשור לקרוואנים וקמפינג. החל ממידע על השכרת קרוואן, רכישת קרוואן, מידע על חניוני קמפינג ומסלולי טיול ועוד. לבעלי הקרוואנים שבינינו, אנו מזמינים אתכם להתייעץ ולשאול שאלות על התקנות ושדרוגים לקרוואן שלכם וכל התלבטות אחרת. 

אנא קראו את נהלי הפורום לפני כניסתכם

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כל הנכתב בפורום זה ע"י מנהל הפורום ו/או הנהלת האתר, נכתב על בסיס הניסיון המקצועי של מנהל הפורום כייעוץ בלבד, ואין בדברים משום הוראה/ אמירה/ המלצה מחייבת. מי שבוחר להשתמש בעצה כזו או אחרת הדבר על אחריותו המלאה בלבד.
יש להשתמש בשפה נקייה ולשמור על שיח נעים. ללא שימוש בקללות, ביטויים פוגעניים או כל פגיעה על רקע מגדר/ דת/ גזע וכד. למען הסר ספק, הודעות בסגנון שאינו עולה בקנה אחד עם נהלי הפורום, תוסר ללא הודעה נוספת.
אין לפרסם שירותים ו/או מוצרים

1. 

המשך >>

לצפיה ב-'מגורים בקרוואן'
מגורים בקרוואן
02/07/2015 | 12:27
1
73
היי אמיר
שאלה ששכחתי - 
מה אורך החיים של קרוואן?
ובהנחה שדירה שומרת על ערכה ורכב מאבד ערכו - איפה בתוך זה עומד הקרוואן?
והאם יש אחריות, על מה ולכמה זמן?

תודה
ענת
לצפיה ב-'מגורים בקרוואן'
מגורים בקרוואן
02/07/2015 | 13:55
85
הי ענת,
אורך החיים של קראוון תלוי באופן השימוש והתחזוקה שלו וכמובן באיכות הקראוון בבסיס, מאחר ואין מנוע אנו מתייחסים למערכות הקראוון - חשמל, מים, גז וכמובן שילדה וגוף הקראוון. לדוגמא קראוון "שמור ומטופח" שנקנה ב- 100,000 ש"ח ימכר לאחר שנתיים בכ- 85,000 ש"ח או יכול להיות שהמחיר שלו יהיה גבוהה יותר תלוי במגוון התוספות שיש לקראוון.
לגבי אחריות - צריך לבדוק תמיד באתר היצרן (לא היבואן) מה מסגרת האחריות. לדוגמא: קראוונים מתוצרת גרמניה - 3 שנות אחריות \ קראוונים מתוצרת צרפת - 5 שנות אחריות \ קראוונים מתוצרת אנגליה - 10 שנות אחריות. האחריות הינה תמיד מחולקת ל-2 : שילדה ומבנה הקראוון \ מערכות פנימיות של הקראוון.
תמיד לפני רכישה רצוי לבדוק את כל הנתונים האפשריים ולא רק מה שיגיד לכם סוכן זה או אחר.
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
30/06/2015 | 18:43
10
|לק| מתכננות מסיבת רווקות לחברה הכי טובה ויש לכן שאלות? מחפשות רעיונות מגניבים לערב נשים מהסרטים?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום מסיבת רווקות ערבי נשים ותקבלו את כל המידע הדרוש:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב| הזוגיות שלכם נקלעה למשבר? את מרגישה שהקשר תקוע אך לא רוצה לוותר?
|קדימה|פורום טיפול זוגי הוא בדיוק המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|מייל| מעוניינים להגדיל את המכירות ולא יודעים בדיוק איך? רוצים ללמוד על שיטות שיווק מומלצות?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום מכירות ותלמדו מהי הדרך הנכונה ביותר!

|בית| מתעניינים בתחום התכנון והבנייה? חובבי אומנות וטכנולוגיה?
|קדימה|פורום אדריכלות הוא בדיוק המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|שמש| חולמים על יום כיף חלומי ומתלבטים בין מגוון הטיפולים המוצעים בספא? סובלים מכאבי גב ורוצים לשמוע על טיפול באבנים חמות?
|קדימה|פורום ספא הוא המקום האידיאלי בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|כלב| הכלב מתנהג בצורה מוזרה? החתול לא מפסיק לילל?
|קדימה|היכנסו לפורום רפואת חיות מחמד והתייעצו עם וטרינר מוסמך:

|סביון| חולמים על חופשה מיוחדת ולא שגרתית בארצנו היפה?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום קארוונים קמפינג ותתכננו את הטיול המושלם!
לצפיה ב-' טיול קראוונים בסוכות הקרוב'
טיול קראוונים בסוכות הקרוב
29/06/2015 | 13:51
4
122
שלום
אנחנו קבוצה של 3-4 משפחות עם ילדים ואנחנו מתכננים בפעם הראשונה טיול קראוונים בחול המועד סוכות הקרוב.
התכנון שלנו הוא ללון באזור הדרום בעיקר ואנחנו רוצים לדעת איך זה בדיוק עובד:
1. אנחנו לוקחים את הקרוואנים איתנו? אם כן זה מחייב שנשכיר גם גיפים
2. האם ניתן להתמקם בכל חניון לילה  שרוצים או שצריך רק בחניונים המוגדרים לקראוונים?
3. מה סדרי גודל של עלויות ישירות הנדרשות לטיול של 3-4 לילות
לצפיה ב-'טיול קראוונים בסוכות הקרוב'
טיול קראוונים בסוכות הקרוב
29/06/2015 | 14:49
3
102
שלום רב,
הייתי ממליץ לנתח כל משפחה ומשפחה מבחינת מספר הנפשות ואז אפשר יהיה להתאים את סוג הקראוון הנדרש. יש קראוון שמתאים לזוג + 2 או זוג + 4.
בדרום קיימים כ- 20 חניונים לבחירתכם ולכן רצוי לעשות מחקר קטן(לפני) לגבי היכן הייתם רוצים לשהות ולוודא שבאתר יש חניה מסודרת ומיקום טוב להצבת הקראוון וכמובן מקורות חשמל ומים בסמוך לקראוון.
1. אתם גוררים את הקראוון(זה חלק מהחוויה) ולכן אתם צריכים רכבים שמתאימים מבחינת כושר הגרירה: טנדר או גיפ ארוך או רכב 7 מקומות, כל אלו עונים על ההגדרה של גרירת קראוון. במידה ואין לכם יכולת להשיג רכב מתאים ישנה אפשרות של השכרת רכב עם וו גרירה.
2. אתם יכולים להתמקם בחניוני לילה הפזורים ברחבי הארץ או להכנס לאתרים מסודרים או במידה ואתם רוצים לשהות בכל נקודה אחרת צריך לקחת בחשבון שקראוון צריך 2 דברים בסיסיים: חשמל ( גנרטור או חיבור למקור חשמל קבוע) ומים - יש 100 ליטר של מיכל מים בקראוון וצריך להיות מוכנים עם מיכלי מים רזרבים.
3. השכרת קראוון ל- 3 לילות נא בין 2400 ש"ח ל - 2775 ש"ח עבור הדגמים המפוארים יותר. השכרת קראוון ל - 4 לילות אמור לעלות בין 3000 ש"ח ל- 3400 ש"ח לדגמים המפוארים יותר. צריך לקחת בחשבון גם השכרת גנרטור במידת הצורך (המחירים משתנים מחברה לחברה) ולשים לב לתוספות אחרות.
4. במידה ואתם רוצים להשכיר רכב תואם - המחירים נאים בין 466 ש"ח לבין 750 ש"ח ליום תלוי בחברת ההשכרה ובסוג הרכב.
בהצלחה. אמיר
לצפיה ב-'קצת יותר פרטים'
קצת יותר פרטים
29/06/2015 | 23:13
2
53
אנחנו משפחות עם 2-3 ילדים כל אחת
היכן אני מוצאת את פרטים על אותם החניונים שציינת?
גרירת הקראוון לא דורשת רשיון מיוחד?
לצפיה ב-'עוד פרטים'
עוד פרטים
30/06/2015 | 09:40
1
63
הי בראשית73,
כפי שציינתי, משפחה עם 2 ילדים רצוי שיקחו קראוון עם ארבע מיטות ( זה מספיק ) ומשפחה עם 3 ילדים רצוי שיקחו קראוון עם 6 מיטות (ככה לא יהיה להם צפוץ מידי).
לגבי החניונים אנא שלחי לי את המייל שלך ואשמח לשלוח לך רשימה מעודכנת של כל החניונים.
לגבי גרירת קראוון  - אין צורך ברשיון מיוחד, הרשיון ב' שלך מספיק.
לצפיה ב-'לגבי החניונים'
לגבי החניונים
30/06/2015 | 17:43
56
ממש ממש תודה, זה מאד עוזר לי.
תוכל להעביר אלי מסר לתיבת המסרים שלי בתפוז בבקשה? זה יותר נוח לי.
ואשמח באותו המסר אם תעדכן אותי לגבי מחירים ועלויות נלוות אם יש כאלו, וכמה זמן מראש כדאי להזמין
לצפיה ב-'טיול בקראוון זו חוויה נפלאה - ברכות לפתיחת הפורום מחדש'
טיול בקראוון זו חוויה נפלאה - ברכות לפתיחת הפורום מחדש
29/06/2015 | 23:18
1
59
אני ממליצה בחום לנסות, יחד עם זה המלצה שלי לכול מי שנוסע לחול חייב לבדוק את הסוכנים בארץ לא כול אחד נותן את השרות כשיש תקלה ,אנחנו שכרנו פעם ממוטרהום וזו הייתה נפילה הפסדנו כסף זמן ועוד,,, 
אנחנו נוסעים עם קראוון הרבה מאוד שנים עוד לפני שהיו כאן בארץ סוכנים , כלומר לפני יותר מ- 25 שנה.
כיום יש גם את ראלי ויש את בנדנה שנתקלתי בהרבה מאוד אנשים שמרוצים מאוד מהם וזה חשוב.

לגבי טיולי בארץ אין לי ניסיון עם קראוון , אנסה  בקרוב
לצפיה ב-'תודה על הברכות והאיחולים - עמית ואיתמר'
תודה על הברכות והאיחולים - עמית ואיתמר
30/06/2015 | 10:07
35
כפי שציינת, אכן לטייל בחו"ל זה נפלא ואני ממליץ בחום לצאת לטיול עם קראוון בארץ.
לצפיה ב-'מחפשים עוד משפחה לטיול קראוונים באירופה בתקופת החגים'
מחפשים עוד משפחה לטיול קראוונים באירופה בתקופת החגים
29/06/2015 | 23:11
41
לטייל בקראוון זו חוויה נפלאה, לנו יש ניסיון רב בטיולים מסוג זה,,,, אך מחפשים עוד משפחה ( בקראוון נוסף) לטייל יחד
לצפיה ב-'RV + קראוון'
RV + קראוון
27/06/2015 | 14:50
2
97
שלום אמיר,

ראשית ברכות על תפיחת הפורום.

האם ידוע לך לגבי אתרי הקמפינג השונים שציינת שקיימים בארץ:
- האם יש חיבור למים וחשמל לקראוונים?
- האם יש אתרים שמציעים מגורים קבועים בקראוון שלהם בתחומם?

וגם, אם יש לי או לחבר פיסת אדמה פרטית, האם ניתן לחנות קראוון או RV לתקופה מסויימת מוגבלת או בלתי מוגבלת?

ולסיום, האם יש אתר אינטרנט או מקום כלשהו - אולי לך או לאחרים שאתה מכיר - שמוכרים אוטו שהוא קראן יד שניה?

תודה רבה!
לצפיה ב-'RV + קראוון'
RV + קראוון
28/06/2015 | 09:12
1
76
שלום לך איש יקר,

תודה על הברכות והאיחולים. מאחר ושאלתך מורכבת מכמה שאלות אתחיל בסדר יורד.
1. אתרי קמפינג - כיום ברחבי ישראל פזורים מצפון לדרום כ - 53 אתרים ( נתון שמשתנה מידי שבוע ולטובה) ואני כל הזמן מקבל מידע על התקדמות רצינית בנושא האתרים והחניונים השונים הן מצד הרשויות והן מצד משקיעים פרטיים.
2. חיבורי חשמל ומים - רוב האתרים המסודרים שגובים דמי כניסה מעניקים חיבורי חשמל ומים לקראוון - או לפחות קיימת תשתית של מים וחשמל ובעל החניון דואג לזה, בלי קשר תמיד טוב לברר ולבצע התאמת ציפיות לפני שמגיעים לאתר הקמפינג.
3. מגורים קבועים - למייטב ידיעתי עדיין אין אתר המציע הצבה קבועה של קראוון למטרת מגורים, אבל אני יכול לומר לך שישנה דרישה מאד חזקה להקים כמה מתחמים כאלו וכול הנושא נמצא בבדיקות מול הרשויות.(בסוף זה יקרה) עוד קצת סבלנות.
4. אדמה פרטית - ברגע שיש בידך אדמה פרטית אין לך בעיה לעמוד עם הקראוון בשטח שלך כל עוד אתה לא משתמש בתשתיות עירוניות כלשהם. אלה עם ייעוד הקרקע הינו לבנייה תוכל להשתמש בתשתיות ורצוי לבצע בירור מול הרשות בה הינך גר.
5. אוטוקראוון - אשמח לעזור לך לרכוש אחד. אנא צור עימי קשר או תשאיר פרטים ואני אשמח להפיץ את דרישתך. 

בברכה,
אמיר

לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
11/07/2015 | 22:35
16
איכשהו כבר כמה שנים נראה שהנושא מתקדם.
אני מקוה שאתה צודק שהדברים לפני פריצה חיובית.
נראה כי אני אחכה קצת עם קנייה שכזו.
בכל מקרה הרבה תודה על התגובה המפורטת.
שבוע מצוין
לצפיה ב-'מאמר חדש בנושא טיול בקארוון אחרי החתונה'
מאמר חדש בנושא טיול בקארוון אחרי החתונה
25/06/2015 | 10:17
6
126
גולשים יקרים,
הועלה מאמר חדש לפורום בנושא הטרנד החדש - ירח דבש בקארוון!
מוזמנים לקרוא ולהתרשם 
לצפיה ב-'זה אכן נשמע רעיון מגניב'
זה אכן נשמע רעיון מגניב
25/06/2015 | 17:24
1
50
לא חשבתי על זה לפני... אני מתחתנת בעוד כשבועיים. האם אפשר לסגור טיול שכזה מהרגע להרגע?
לצפיה ב-'הוא לא רק רעיון מגניב'
הוא לא רק רעיון מגניב
28/06/2015 | 00:34
34
הי מלי,
אני שמח שפתחתי לך את חלון המודעות לקראוון, דעי לך באמת זה לא רק רעיון, זה מאד מגניב, מיוחד, מהנה, מפנק ומלהיב.
לשאלתך: כן, בהחלט אפשר לסגור דברים בצורה מאד מהירה ויעילה לאחר שנגדיר ונבנה מסלול. וכבר הסתדרת. 
צרי עימי קשר ואסביר לך את כל הנדרש על מנת להפוך מרעיון למציאות.

לצפיה ב-'אהבתי!'
אהבתי!
28/06/2015 | 18:07
2
23
אחלא אחלא רעיון! בנישואים הבאים שלי אחשוב על זה בטוח :) 
לצפיה ב-'בהחלט רעיון מקורי'
בהחלט רעיון מקורי
28/06/2015 | 18:16
1
29
רוליני,
תודה על תגובתך בהחלט גרמה לי לחיוך רחב, ובלי קשר אפשר לעשות את הטיול כאילו זה ירח דבש ( אני מאמין שבעלך או בן זוגך ישמח) 
לצפיה ב-'ירח דבש'
ירח דבש
28/06/2015 | 18:47
20
מעולה! אתן לך את הטלפון של בעלי, תארגנו לי ביחד הפתעה לירח דבש מאוחר :) קניתי את הרעיון!
לצפיה ב-'אהבתי :)'
אהבתי :)
30/06/2015 | 17:58
12
לצפיה ב-'הקראוון שנגרר ע"י כל רכב בישראל '
הקראוון שנגרר ע"י כל רכב בישראל
23/06/2015 | 16:24
2
128
4 מיטות \ מזגן \ מקרר \ כיריים 3 להבות \ מקלחת ושירותים \ תנור חימום \ רשתות נגד יתושים והצללות ועוד......
טלפון על הברושור, קראוון מדליק בהצלחה לכולם
לצפיה ב-'אמיתי? גם יונדאי i30 גורר את הקרוואן הזה? '
אמיתי? גם יונדאי i30 גורר את הקרוואן הזה?
24/06/2015 | 08:52
1
43
לצפיה ב-'אמיתי ובארץ ישראל'
אמיתי ובארץ ישראל
24/06/2015 | 09:31
76
לשאלתך, כן גם יונדאי I30 גורר בקלילות את הקראוון
לצפיה ב-'שאלת הבהרה'
שאלת הבהרה
23/06/2015 | 18:12
2
71
הארץ שלנו די קטנטונת, לאן אפשר כבר לסוע עם הקראוון לפרק זמן ארול יחסית? יש לך מסלול להמליץ לי עליו? אני שוקלת סוג טיול שכזה אך הוא מעורר בי המון תהיות....
לצפיה ב-'תשובת הבהרה'
תשובת הבהרה
23/06/2015 | 18:44
1
67
הי טל,
ארץ ישראל אולי קטנה על המפה אבל מאד גדולה ומוצפת נופים ומקומות מדהימים לראות ולבקר ( ארץ זבת חלב ודבש  ) ואגב אף אחד לא קבע שצריך לנסוע 8-10 שעות על מנת להגיע למקום שבו אנחנו מחליטים שזה החופשה שלנו. ( החופש הוא בראש ) ולכן קראוון מעניק לך את מקסימום ההנאה כי יש לך את כל הנוחויות והתנאים בקראוון בכל מקום שרק תבחרי, אל תחששי מסוג כזה של טיול כי זו חוויה מדהימה ומיוחדת ומאד מומלצת, מעבר לכך שאני מאמין שבבית מלון כבר היית ובטחו גם צימר ואני מקווה שיצא לך להיות באוהל ולכן קראוון צריך להיות המטרה הבאה שלך. לגבי מסלולים מאד תלוי בך ומה את אוהבת תעזרי לי על מנת שאוכל לכוון אותך.
לצפיה ב-'הקראוון זו חוויה מסוג אחר - גם בארץ - איך אסביר'
הקראוון זו חוויה מסוג אחר - גם בארץ - איך אסביר
29/06/2015 | 23:22
39
לצאת עם קראוון לוא דוקה צריך לנסוע הרבה לפעמים אתה רוצה להיות ולישון בפינת חמד שאין שם לא צימר לא מלון וגם לא אנשים , רוצה שקט אולי רשרוש של מים, ולשמוע ציפורים, תוכל לעשות זאת עם קראוון עם כל הנוחיות שבעניין, מקלחת שרותים ועוד.
לצפיה ב-'קארוונים ממוזגים'
קארוונים ממוזגים
22/06/2015 | 18:10
3
65
שלום אמיר. רציתי לשאול האם הקרוואנים ממוזגים והאם השכרת הקראוון כוללת בתוכה את עלות הדלק.
תודה רבה
לצפיה ב-'קראוונים ממוזגים'
קראוונים ממוזגים
23/06/2015 | 08:23
2
65
הי רוי, 
כל הקראוונים המוצאים להשכרה בישראל כוללים מזגן, בעת ההשכרה ממליצים לנסוע לאתר מסודר בו תוכל לקבל אספקה של מים וחשמל באופן קבוע וכך תוכל להמנע מהתעסקות עם גנרטור חיצוני (למטרת אספקת חשמל למזגן בקראוון). לחלק השני של שאלתך לגבי הדלק: בישראל משכירים לרוב קראוון ניגרר כך שעלות הדלק היא תלויה ברכבך בלבד. עדיין לא נכנסו לשוק ההשכרות באופן סידרתי קראוונים משולבי רכב הנקראים - מוטורהום- RV כמו בחו"ל. ואז נושא הדלק יהיה כחלק מהשכרת הקראוון ממש כמו בהשכרת רכב שכור. 
לצפיה ב-'הבנתי...תודה רבה'
הבנתי...תודה רבה
23/06/2015 | 13:53
1
37
אבל איך אני מחברת את הקרוואן לרכב שלי אם אין לי וו גרירה?
לצפיה ב-'תשובה לשאלתך'
תשובה לשאלתך
23/06/2015 | 14:45
42
כמובן שבמידה ואין וו גרירה מותקן ברכב אין אפשרות להתחבר ולגרור קראוון. במידה ויש עניין בהתקנת וו גרירה אשמח להמליץ
לצפיה ב-'סרטון מדליק של קראוונים תוצרת אנגליה של חברת סוויפט'
סרטון מדליק של קראוונים תוצרת אנגליה של חברת סוויפט
21/06/2015 | 16:39
3
87
לצפיה ב-'וואו איזה קרוואנים מדהימים! ממש בית על גלגלים. '
וואו איזה קרוואנים מדהימים! ממש בית על גלגלים.
23/06/2015 | 11:58
28
לצפיה ב-'סרטון ממש מקסים'
סרטון ממש מקסים
01/07/2015 | 16:47
1
19
היי אמיר, 
שאלה חשובה שלא שאלתי - מה אורך החיים של קראוון ?
יש אחריות כלשהי לאחר רכישה...?
ובהנחה שדירה בדרך כלל שומרת על הערך שלה ורכב מאבד מערכו עם הזמן - איפה בתוך זה עומד הקראוון?

לצפיה ב-'סרטון ממש מקסים'
סרטון ממש מקסים
01/07/2015 | 17:21
21
היי ענת,
תודה על הפרגון - זה בגלל איכות הקראוון ואנחנו ממש בפתח של ייצור עוד כמה סרטונים בכל מיני סגנונות.
לשאלותייך כדלקמן:
1. אורך החיים של הקראוון תלוי באופן השימוש ובתחזוקה שלו וכמובן באיכות הבסיסית של הקראוון.(סוג של דפנות ועובי, חלונות, צירים, שילדה וכמובן מערכות פנימיות).
2. הקראוונים שישנם בארץ: מצרפת- עד 5 שנות אחריות \ מגרמניה - בין 3-5 \ מאנגליה - 10 שנות אחריות.
3. מאחר ולקראוון אין מנוע אלה רק מכלול פנימי של מערכות חשמל,מים וגז, מגירות וארונות ערך הקראוון תלוי בשימוש בסגנון התחזוקה וכמובן באיכותו. מאחר וישנם גם תוספות אזי המחיר של קראוון ימדד ע"פ כל המרכיבים שמניתי. לשם ההבנה יכול להיות מצב שקראוון שנקנה ב 150,000 ש"ח ימכר אחרי שנה ב- 145,000 ש"ח  או 140,000 ש"ח במידה והוא מתוחזק ברמה הנכונה ובגדול זה תלוי בנתון של עד כמה לחוץ המוכר למכור.
לצפיה ב-'מגורים בקרוואן'
מגורים בקרוואן
21/06/2015 | 12:05
3
82
שלום! מתה להעיף את בעלי שיגור בקרוואן...סתם בצחוק , רוצים קרוואן למגורים לבן שלנו. האם אתה ממליץ? תודה ובהצלחה בפורום החשוב הזה. 
לצפיה ב-'מגורים בקרוואן'
מגורים בקרוואן
21/06/2015 | 13:06
2
77
הי דונה, תודה תודה על הברכות והאיחולים.
לא אל תעיפי אותו הוא בחור נורא נחמד  , הרעיון שלך הוא הפתרון שלנו. רוצה לציין שהמון אנשים מבינים שזה פשוט פתרון יעיל,קל ונוח וללא ספק הדבר הכי טוב שיכול להיות לבנכם.(חסכוני מאד) יש לך מגוון דגמים שמתאימים למגורים את מוזמנת לבקר באתר שלנו ולהחליט.
לצפיה ב-'מגורים בקרוואן'
מגורים בקרוואן
21/06/2015 | 13:34
1
52
טוב שכנעת אותי...(לא להעיף את הבעל) , נגיע אליכם כדי שנוכל לראות את מגוון הקרוואנים בעיניים שלנו. תודה שוב!
לצפיה ב-'מגורים בקרוואן'
מגורים בקרוואן
21/06/2015 | 13:36
51
דנה אני שמח בשביל יקירך.
אשמח לפגוש אתכם ולעוץ עצה ביחד.

לצפיה ב-'גרירת קראוון'
גרירת קראוון
18/06/2015 | 18:08
1
41
האם כל רכב רשאי לגרור קראוון?
לצפיה ב-'גרירת קראוון'
גרירת קראוון
21/06/2015 | 12:39
54
הי גידי,

לפי חוקי מדינת ישראל ותקנות משרד התחבורה - כושר הגרירה נקבע לפי משקל הרכב לכן ישנם קראוונים שהמשקל הכולל שלהם הוא 750 ק"ג (4 מיטות) שכל רכב גורר מעל 750 ק"ג ישנו מגוון גדול של קראוונים.
לצפיה ב-'טיול זוגות בקראוונים'
טיול זוגות בקראוונים
21/06/2015 | 09:50
1
33
שלום, אנחנו שלוש חברות טובות וחשבנו על טיול קראוונים עם בני הזוג שלנו. רציתי לשאול כמה אנשים יכולים לישון בקראוון? האם יהיה צפוץ מידי לשישה אנשים?
תודה
לצפיה ב-'טיול זוגות'
טיול זוגות
21/06/2015 | 10:53
27
הי דורין,
הרעיון שלכם מקורי ומדליק ואני מאד מקווה שתהיה לכם חוויה חיובית. לגבי צפיפות בזמן שינה: ישנם כמה סוגים של קראוונים - לזוג או זוג +2 או זוג+4 ומאד תלוי בסוג הקראוון ובדגם ולכן רצוי לברר ואפילו להגיע ולראות פיזית מה את אמורה להשכיר (ככה לא יהיו לך נעלמים). אבל לידעתך רוב הקראוונים המיטות של הזוג הם מאד נוחות וכל קומבינציה אחרת של סידור המיטה הוא סביר בהחלט.
לצפיה ב-'אתרי קראוונים'
אתרי קראוונים
18/06/2015 | 10:36
3
45
שלום, רציתי לשאול כמה אתרי קמפינג לקראוונים יש בישראל?

ברכות על פתיחת הפורום!
לצפיה ב-'אתרי קראוונים'
אתרי קראוונים
18/06/2015 | 11:16
2
52
שלום לך ותודה,
כיום ישנם כבר כ-53 אתרי קראוונים בישראל וישנה התפתחות מאד יפה בתחום הן מצד משרד התיירות, רשות הטבע והגנים והרבה יזמים פרטיים.
האם יש לך אזור ממוקד בו תרצי לטייל או לשהות?
לצפיה ב-'אשמח לטייל באזור הצפון'
אשמח לטייל באזור הצפון
18/06/2015 | 18:08
1
26
על מה היית ממליץ?
לצפיה ב-'אשמח לטייל באזור הצפון'
אשמח לטייל באזור הצפון
19/06/2015 | 09:39
36
על מנת לענות לך אופן ממוקד ולידעתך: בצפון ישנם כ - 28 אתרים אשר ישמחו לארח אתכם עם קראוון. חשוב קודם להתמקד על איזה אזור בצפון וגם איזה סוג של טיול מעניין אתכם - רגלי, ממונע, ברכיבה או סתם להיות ליד נחל או מערה או אגם או למצוא פינת חמד בה אפשר להנות מהנוף. כל אחד מחליט והאופציות מאד מגוונות. אשמח להמליץ במידה ותוכלי לכוון אותי תחילה.
לצפיה ב-'פתיחתו המחודשת של פורום קראוונים קמפינג'
פתיחתו המחודשת של פורום קראוונים קמפינג
16/06/2015 | 17:02
30
אנו שמחים לבשר על פתיחתו המחודשת של פורום קראוונים קמפינג!
בהזדמנות זה נאחל למנהל הפורום אמיר אלטר הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'ביטול מיסים על יבוא קרוואנים'
ביטול מיסים על יבוא קרוואנים
26/07/2012 | 12:11
1183
לאחרונה התפרסמה כתבה ב-YNET על כך שהוחלט על ביטול מיסים לקרוואנים במטרה לקדם את הענף בארץ.
האם מישהו יודע אם התקנה כבר בתוקף והאם אפשר לייבא קרוואנים משומשים או רק חדשים (מדובר בנגררים)?
לצפיה ב-'מחפש מקום במרכז לחנות את הכרוון ולהתחבר לחשמל ומים מישהו מקיר'
מחפש מקום במרכז לחנות את הכרוון ולהתחבר לחשמל ומים מישהו מקיר
12/07/2012 | 21:41
253
מחפש מקום במרכז לחנות את הכרוון ולהתחבר לחשמל ומים מישהו מקיר
לצפיה ב-'חניונים ללינה בקראוון בארץ?'
חניונים ללינה בקראוון בארץ?
22/05/2012 | 22:18
373
מעוניינים לנפוש בקראוון ומלבד הכנרת שתהיה עמוסה בוודאי בחג הקרוב חשבנו על יעד אחר אך לא יודעים היכן מורשים להכנס עם קראוון.
אודה לכם על טיפ מהיר ויעיל  חג שמח
לצפיה ב-'אתר קרוואנים בכנרת'
אתר קרוואנים בכנרת
20/05/2009 | 06:23
4
831
בחוף גופרה נפתח אתר לחניית קרוואנים.
6 מגרשיי חניה.
חיבור לחשמל.
אפשרות לחיבור מים.
שולחן פיקניק.
עצים צעירים אשר יתנור צל בשנה הבאה. למרות נקודת חולשה זאת, זה אחד המקומות הבודדים סביב הכנרת לחנייה מסודרת.
פרטים 046731942
לצפיה ב-'יופי של חדשות'
יופי של חדשות
20/05/2009 | 08:52
175
אולי תשלחו גם תמונות \ אתר אינטרנט
לצפיה ב-'יוזמה מבורכת, אבל המחיר מוגזם בלשון המעטה!!!'
יוזמה מבורכת, אבל המחיר מוגזם בלשון המעטה!!!
20/05/2009 | 16:36
2
201
לצפיה ב-'מה מוגזםלמה??'
מה מוגזםלמה??
20/05/2009 | 22:28
1
182
150 ש"ח ליום חניה, כולל חשמל וחיבור מים! זה יקר??
חוץ מזה יש מחירים מיוחדים לשהייה ממושכת
לצפיה ב-'א. כשהתקשרתי לפני שבועיים לברר נאמר לי'
א. כשהתקשרתי לפני שבועיים לברר נאמר לי
21/05/2009 | 10:35
215
שהמחיר הוא 180 ש"ח.
ב. רוב הקרוואנים מצויידים במיכלי מים, במקור אנרגיה- בטריות / גנרטור / סולארי. וכן בשרותים, בד"כ גם במקלחת -
לכן לשלם סכום כזה על שהות נראה  מוגזם. מאחלת לכם הצלחה, אני בטוחה שיש קהל יעד שיבוא ויהנה.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ