לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
75057,505 עוקבים אודות עסקים

פורום קראוונים קמפינג

ברוכים הבאים לפורום קרוואנים וקמפינג של תפוז! תרבות הקרוואנים בארץ מתפתחת וצוברת תאוצה ומטרת הפורום היא לחלוק ולנגיש מידע בכל הקשור לקרוואנים וקמפינג. החל ממידע על השכרת קרוואן, רכישת קרוואן, מידע על חניוני קמפינג ומסלולי טיול ועוד. לבעלי הקרוואנים שבינינו, אנו מזמינים אתכם להתייעץ ולשאול שאלות על התקנות ושדרוגים לקרוואן שלכם וכל התלבטות אחרת. 

אנא קראו את נהלי הפורום לפני כניסתכם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קראוונים קמפינג

ברוכים הבאים לפורום קרוואנים וקמפינג של תפוז! תרבות הקרוואנים בארץ מתפתחת וצוברת תאוצה ומטרת הפורום היא לחלוק ולנגיש מידע בכל הקשור לקרוואנים וקמפינג. החל ממידע על השכרת קרוואן, רכישת קרוואן, מידע על חניוני קמפינג ומסלולי טיול ועוד. לבעלי הקרוואנים שבינינו, אנו מזמינים אתכם להתייעץ ולשאול שאלות על התקנות ושדרוגים לקרוואן שלכם וכל התלבטות אחרת. 

אנא קראו את נהלי הפורום לפני כניסתכם

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כל הנכתב בפורום זה ע"י מנהל הפורום ו/או הנהלת האתר, נכתב על בסיס הניסיון המקצועי של מנהל הפורום כייעוץ בלבד, ואין בדברים משום הוראה/ אמירה/ המלצה מחייבת. מי שבוחר להשתמש בעצה כזו או אחרת הדבר על אחריותו המלאה בלבד.
יש להשתמש בשפה נקייה ולשמור על שיח נעים. ללא שימוש בקללות, ביטויים פוגעניים או כל פגיעה על רקע מגדר/ דת/ גזע וכד. למען הסר ספק, הודעות בסגנון שאינו עולה בקנה אחד עם נהלי הפורום, תוסר ללא הודעה נוספת.
אין לפרסם שירותים ו/או מוצרים

1. 

המשך >>

לצפיה ב-'פתרון להעמדת קרוואן (בין טיולים)'
פתרון להעמדת קרוואן (בין טיולים)
16/10/2019 | 21:21
1
264
שלום רב, אנו שוקלים לרכוש קרוואן (לאחר 2 טיולים מוצלחים בארץ).
גרים בת"א. השאלה שהכי מטרידה אותי הנה היכן ניתן להחנות את הקרוואן לאורך זמן (בין הטיולים). האם ישנם חניונים מתאימים? (גם בתשלום סביר). תודה!

לצפיה ב-'פתרון להעמדת קרוואנים (בין טיולים)'
פתרון להעמדת קרוואנים (בין טיולים)
11/11/2019 | 13:44
8
הי ערן,
אם תקנה קרוואן בסופו של דבר מרבית היבואנים יוכלו להפנות אותך למתחמים שמאחסנים קרוואנים - בסביבות ה- 500 ש"ח במרכז. הטרנד שתופץ תאוצה עכשיו זה חניוני קרוואנים שיש להם מנוי משולב גם חניה לאחסון הקרוואן (בסביבות ה-500 ש"ח) וגם עמדות "חמות" שאפשר להשכיר על בסיס יומי במחיר מוזל עם חיבור למים וחשמל (בערך 100 ש"ח ללילה). הרעיון הוא להנות מהקרוואן מבלי להיגרר איתו מרחקים ארוכים.
אם אתה מתגורר בתל אביב החניון הכי קרוב שמציע את השירות הזה נמצא במחלף בית ינאי:
אם אתה מעוניין רק באחסנה במרכז אז תנסה:
בהצלחה!
לצפיה ב-'מים אפורים'
מים אפורים
18/09/2019 | 21:38
23
רכשנו קראוון והופתענו לגלות שהמיםצהאפורים םשוט זורמים החוצה בעת השימוש. במוטורהום המים נאגרים וניתן לרוקנם במקום מתאים. יש רעיונות איך פותרים בעיה כזו
תודה
לצפיה ב-'אני מבולבלת איזה קראוון מומלץ לרכוש'
אני מבולבלת איזה קראוון מומלץ לרכוש
19/06/2019 | 15:46
40
ערב טוב אשמח לעזרה 
ביקרתי בכמה מקומות שמוכרים קראוונים 
אשמח לתמונה מצב מהשטח 
ההתלבטות בין קאוצמן לבין אדרייה
תודה 
לצפיה ב-'מגורים בקראוון לאדם יחיד'
מגורים בקראוון לאדם יחיד
01/06/2019 | 22:32
37
אהלן אני חייל משוחרר ואני רוצה לגור תקופה בקראוון ולמקם אותו בחוף בארץ.  לא מפריע לי שלא יזוז שיהיה סטטי. רק מחפש קראוון להשכרה זול עם מיטה מטבח שירותים מקלחת . יש דבר כזה? אשמח לאתר או חברה שמציעה דברים כאלה. עלה לי הרעיון ואשמח להגשים אותו תודה רבה לעוזרים.
לצפיה ב-'רישיון ג׳ בקראוון'
רישיון ג׳ בקראוון
10/02/2019 | 21:52
68
אם יש ברשותי קראוון שמצריך רישיון ג׳ ואין בידי כרגע רישיון מסוג זה מה חומרת הענישה או בכלל מה הקנס וכו...
לצפיה ב-'איפה ניתן להשים קרוואן '
איפה ניתן להשים קרוואן
23/01/2019 | 14:20
85
שלום איפה ניתן להשים מבנה יביל איזה אישורים צריך ??
הכוונה למגורים לא נייד
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:08
10

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:54
10

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:20
2
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'באיזו חברת ביטוח ניתן לבטח אוטו קראוון '
באיזו חברת ביטוח ניתן לבטח אוטו קראוון
04/10/2018 | 19:12
51
לצפיה ב-'השכרת קראוון ל2 לילות בסוכות ליד מים - המלצות'
השכרת קראוון ל2 לילות בסוכות ליד מים - המלצות
06/09/2018 | 12:34
56
זוג + בן 4 ובת 13 במקום שקט ולא המוני. רצוי ליד מים. נשמח להמלצות (כיפור, סוכות, סופ"ש). תודה ושנה טובה
לצפיה ב-'קארוון גדול יתרון או חיסרון'
קארוון גדול יתרון או חיסרון
26/08/2018 | 20:42
4
106
היי, הייתי מעוניין לדעת מה החסרונות של קראוון גדול כזה עם סרן כפול, משהו כמו בתמונה בערך רק חדש הרבה יותר אני כן יודע שצריך רכב כבד יותר כמו טנדר או ג׳יפ על מנת לגרור קראוון כזה, והנהג צריך להיות בעל רשיון ג׳, חוץ מזה יש עוד חסרונות שלא חשבתי עליהם?
לצפיה ב-'אין משמעות לסרן כפול או לא.'
אין משמעות לסרן כפול או לא.
27/08/2018 | 08:53
2
70
בכל מה שקשור לגרירה - מה שקובע הוא התאמת הרכב הגורר לנגרר מבחינת משקל, ומבחינת רוחב.
אם הקראוון שאתה גורר שוקל 1.300, ויש לו סרן כפול, והוא ברוחב של שני מטר, רוב הטנדרים יכולים לגרור אותו. אין צורך ברישיון ג' לנהג, ואין צורך ברכב כמו סילברדו.
אם הקראוון שוקל מעל 1500 [אם אני זוכר נכון] - ולא משנה מספר הסרנים שלו - אתה צריך רישיון ג'.
לצפיה ב-'הכוונה בשאלתי האם יש חסרונות נוספים '
הכוונה בשאלתי האם יש חסרונות נוספים
27/08/2018 | 17:16
1
51
כמו בתמרון או מקומות שלא רוצים לקבל אותך כי אתה גדול מידי, או איזה חסרון נוסף שלא חשבתי עליו , כמובן שמחירו של קארוון גדול הוא גבוה יותר
לצפיה ב-'לא רואה חסרונות האמת.'
לא רואה חסרונות האמת.
27/08/2018 | 17:26
47
הגודל הוא עניין של הרגל בכל מה שקשור לגרירה.
ככל שתנהג יותר עם קראוון גדול מאחור, כך יהיה לך קל יותר, כך שזה לא משמעותי בעיני.
לא מכיר מקומות שלא יקבלו קראוון בגלל שהוא גדול יותר.
כמובן שצריך לקחת בחשבון, וזה נכון לכל גודל של קראוון - שלא נוסעים איתו בתוך רחובות צפופים וצרים, כשאתה רוצה להגיע ליעד כל שהוא - תחשוב מראש על המסלול שלך, שלא תגיע למצב שאתה עומד באמצע רחוב ולא יכול לעבור.
בקיצור - קצת חשיבה של נהג משאית :)
לצפיה ב-'קראוון גדול'
קראוון גדול
01/04/2019 | 17:07
20
קשה לסובב אותו בדחיפה/ משיכה ידנית
חייב מובר
לצפיה ב-'רכישת קראוון באירופה והשארתו שם לצורך טיולים.'
רכישת קראוון באירופה והשארתו שם לצורך טיולים.
27/07/2018 | 08:52
1
125
שלום רב,
האם צריך להיות בעל אזרחות האיחוד האירופי כדי לרכוש רכב באירופה,
או מספיק להיות בעל נכס באיחוד האירופי?
תודה,
אשמח לתשובה מהירה,
אני פנסיונרת (אין לי זמן מיותר :)  )
רחל

לצפיה ב-'רכישת קראוון באירופה והשארתו שם'
רכישת קראוון באירופה והשארתו שם
31/07/2018 | 20:22
97
יש לי חברים שעשו זאת השאירו את הקראוון בחניה של משפחה שלהם וכל פעם נסעו לשם לא חושבת שיש הגבלה 
לצפיה ב-'קנס חניית קראוון'
קנס חניית קראוון
09/07/2018 | 22:34
2
196
קיבלת קנס משמורת הטבע על חניית קראוון באיזור בננה ביץ בנהריה ובחוף מוצב שלט .מצורף תמונה של שלט שלא כתוב בו שאסור...האם דוח זה חוקי
לצפיה ב-'יש סימן שאוסר קמפינג'
יש סימן שאוסר קמפינג
16/07/2018 | 23:01
100
פינה שמאלית תחתונה. ייתכן שכלול תחתקמפינג.
לצפיה ב-'כתוב גם "אין לשהות בגן בשעות החשיכה".'
כתוב גם "אין לשהות בגן בשעות החשיכה".
25/08/2018 | 13:20
39
לצפיה ב-'חניון קראוון'
חניון קראוון
11/06/2018 | 02:09
154
מחפש מקום מעניין לעשות שבת מיום שישי עד מוצאי שבת מקום עם  מים מתקנים שלא ישעמם את הילדים . משו באיזור המרכז  או חצי שעה נסיעה מהמרכז
לצפיה ב-'שאלות בנוגע ואן למגורים'
שאלות בנוגע ואן למגורים
22/05/2018 | 14:40
203
שלום רב,
אני שוקל לעבור לגור בואן, רציתי לשאול אם יש כאן מישהו בעל נסיון שהתגורר/גר תקופה בואן ויכול לתת כמה טיפים בבחירת הואן, על מה להקפיד? מה לבדוק לפני שקונים? למעשה אשמח לכל עצה ותובנות מחוויה אישית.

תודה,
רון
לצפיה ב-'רכישת קראוון בחו"ל והשארתו שם-מי יודע?'
רכישת קראוון בחו"ל והשארתו שם-מי יודע?
23/04/2018 | 11:18
1
104
שלומות,
אם ברצוני לרכוש באירופה קראוון,כדי לשוב ולטייל בו כל שנה,
מה הפרוצדורה?
1.האם אני צריכה כתובת מגורים?
2.מה בנושא ביטוח?
                 טסט?
                שמירה על הרכב בתקופה שאיני שם? 
3.מכירים דילרים אמינים?
תודה,
רחל.
לצפיה ב-'רכישת אוטו קראוון בחול'
רכישת אוטו קראוון בחול
15/04/2019 | 10:56
26
רחל שלום במידה והצלחת להשיג נתונים על איך עושים ומה אשמח לדעת גם אנחנו חושבים על הרעיון אשמח להיוועץ דורון 0507663000

לצפיה ב-'חברות להשכרת קררואנים באירופה'
חברות להשכרת קררואנים באירופה
22/04/2018 | 16:04
2
79
האם מישהו יכול להמליץ לי על חברה אמינה שאפשר להשכיר בה קרוואן באירופה לתקופה של שבועיים באוגוסט.

בחיפושים ברשת מצאתי מסםפר חברות אבל לא ממש המלצות עליהן.

תודה
לצפיה ב-'השכרת קרוואן בחו"ל'
השכרת קרוואן בחו"ל
08/05/2018 | 19:37
67
שלום יוסי.
רק בנדנה. ללא כל ספק,
בדקתי ביסודיות את כל הסוכנים הישראליים. 
חברה בעלת שם עולמי הרבה יותר טובה ומקצועית מכל אפשרות ישראלית אחרת.
בהצלחה
לצפיה ב-'אם היית ויש המלצה או דיסהמלצה- אשמח לשמוע .תודה'
אם היית ויש המלצה או דיסהמלצה- אשמח לשמוע .תודה
06/09/2018 | 12:37
18
לצפיה ב-'מים ביגון'
מים ביגון
18/04/2018 | 18:14
100
שלום
מאחר ויש לרוקן את מיכל המים בקראוון לפני הנסיעה,
שאלתי, האם מותר למלא מים בג'ריקנים בתחנת דלק.
תודה
לצפיה ב-'רכישת מכונית מסוג מוטורהום'
רכישת מכונית מסוג מוטורהום
21/02/2018 | 22:04
147
האם אזרח ישראלי עם דרכון ישראלי יכול לקנות מכונית באירופה ולעשות ביטוח רכב על שמו?

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ