לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
61496,149 עוקבים אודות עסקים

פורום קראוונים קמפינג

ברוכים הבאים לפורום קרוואנים וקמפינג של תפוז! תרבות הקרוואנים בארץ מתפתחת וצוברת תאוצה ומטרת הפורום היא לחלוק ולנגיש מידע בכל הקשור לקרוואנים וקמפינג. החל ממידע על השכרת קרוואן, רכישת קרוואן, מידע על חניוני קמפינג ומסלולי טיול ועוד. לבעלי הקרוואנים שבינינו, אנו מזמינים אתכם להתייעץ ולשאול שאלות על התקנות ושדרוגים לקרוואן שלכם וכל התלבטות אחרת. 

אנא קראו את נהלי הפורום לפני כניסתכם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קראוונים קמפינג

ברוכים הבאים לפורום קרוואנים וקמפינג של תפוז! תרבות הקרוואנים בארץ מתפתחת וצוברת תאוצה ומטרת הפורום היא לחלוק ולנגיש מידע בכל הקשור לקרוואנים וקמפינג. החל ממידע על השכרת קרוואן, רכישת קרוואן, מידע על חניוני קמפינג ומסלולי טיול ועוד. לבעלי הקרוואנים שבינינו, אנו מזמינים אתכם להתייעץ ולשאול שאלות על התקנות ושדרוגים לקרוואן שלכם וכל התלבטות אחרת. 

אנא קראו את נהלי הפורום לפני כניסתכם

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כל הנכתב בפורום זה ע"י מנהל הפורום ו/או הנהלת האתר, נכתב על בסיס הניסיון המקצועי של מנהל הפורום כייעוץ בלבד, ואין בדברים משום הוראה/ אמירה/ המלצה מחייבת. מי שבוחר להשתמש בעצה כזו או אחרת הדבר על אחריותו המלאה בלבד.
יש להשתמש בשפה נקייה ולשמור על שיח נעים. ללא שימוש בקללות, ביטויים פוגעניים או כל פגיעה על רקע מגדר/ דת/ גזע וכד. למען הסר ספק, הודעות בסגנון שאינו עולה בקנה אחד עם נהלי הפורום, תוסר ללא הודעה נוספת.
אין לפרסם שירותים ו/או מוצרים

1. 

המשך >>

לצפיה ב-'מעוניין לשכור טנדר שהוא גם קרוואן'
מעוניין לשכור טנדר שהוא גם קרוואן
02/12/2017 | 22:45
1
40
איך קוראים לזה בדיוק? היכן ניתן להשיג דבר כזה במחיר סביר? יש אנשים פרטיים שבבעלותם רכב כזה שמוכנים להשכירו? מה שהספקתי לראות באינטרנט, המחירים בעננים...

לצפיה ב-'אוטו קרוואן - מוטורהום'
אוטו קרוואן - מוטורהום
( לעמוד שלי בתפוז )
05/12/2017 | 17:18
20
היי, אינני יודע מי בדיוק מתעסק בזה, זה נקרא מוטורהום/ אוטו קרוואן. אני מקווה שלחברי הפורום יש יותר מידע בעניין 
לצפיה ב-'יש כזה דבר קרוואן לזוג בלבד...? '
יש כזה דבר קרוואן לזוג בלבד...?
30/11/2017 | 12:43
1
22
ושגם בהתאם המחיר לא יהיה יקר יחסית.
אודה להמלצות 
לצפיה ב-'קרוואן לזוג'
קרוואן לזוג
( לעמוד שלי בתפוז )
30/11/2017 | 12:47
21
היי אורי ומירית,
כן יש קרוואן זוגי, האם אתם מתעניינים ברכישה או בהשכרה?
איתמר
לצפיה ב-'קרוואן aviva'
קרוואן aviva
25/11/2017 | 21:55
1
21
אני רוצה חוות דעת מקצועית לרכישה

לצפיה ב-'רכישת קרוואן'
רכישת קרוואן
( לעמוד שלי בתפוז )
26/11/2017 | 10:37
20
היי יוסי, אשמח לסייע ולתרום מניסיוני אנא צור איתי קשר 073-3211-001
יום נפלא, איתמר
לצפיה ב-'דליפת גשם לתוך הקרוואן'
דליפת גשם לתוך הקרוואן
20/11/2017 | 18:59
1
431
קניתי קרוואן חדש,וכבר בגשם הראשון הוא דולף.מה יכול לעשות?
לצפיה ב-'דליפת גשם לתוך הקרוואן'
דליפת גשם לתוך הקרוואן
( לעמוד שלי בתפוז )
21/11/2017 | 14:37
20
היי רונן, במידה ומדובר בקרוואן אירופאי אמורה להיות אחריות יצרן נגד נזילות וכד' לכן אני מציע שתבדוק זאת. (אצלנו למשל יש 12 שנות אחריות יצרן לקרוואנים של LMC). כדי שאוכל להבין טוב יותר באיזה קרוואן מדובר ולייעץ לך קצת יותר אשמח שתפנה אליי ישירות 0733211001. יום נפלא, איתמר
לצפיה ב-'חניון קרוונים חדש ״נוף פקיעין״'
חניון קרוונים חדש ״נוף פקיעין״
20/11/2017 | 21:58
2
36
חניון קרוואנים ״נוף פקיעין״ ממוקם בשכונת חיילים משוחררים מול הכפר, בסיס יציאה נוח לגליל המערבי כביש 864 ,קרוב מאוד לבית הכנסת היהודי למערת הרשב״י למרכזי המבקרים המסעדות והאטרקציות הרבות הקיימות במקום . 
לפרטים: סארי סויד 
050-2243600
לצפיה ב-'חניון קרוואנים חדש "נוף פקיעין"'
חניון קרוואנים חדש "נוף פקיעין"
( לעמוד שלי בתפוז )
21/11/2017 | 10:56
1
25
בהצלחה!!
לצפיה ב-'חניון קרוונים נוף פקיעין'
חניון קרוונים נוף פקיעין
21/11/2017 | 13:54
19
תודה על התמיכה 
לצפיה ב-'גנרטור להשכרה'
גנרטור להשכרה
15/11/2017 | 17:23
16
שלום לכולם, אנו משכירים גנרטור מעולה לקמפינג ב100 ש"ח בלבד ללילה (יומיים).
איסוף ממרכז תל אביב.
מפרט טכני: לוטיאן LT-1200
הספק מקסימלי 1000 וואט
נפח מיכל דלק 6 ליטר
עוצמת רעש 65 דציבל
משקל 26 קילו
לפרטים נוספים ותאום איסוף:
עוז - 0507514958
עידן - 0507222668
לצפיה ב-'נגיד שאני מעוניין לעבור לגור באופן קבוע בקראוון'
נגיד שאני מעוניין לעבור לגור באופן קבוע בקראוון
17/10/2017 | 04:05
1
76
הרעיון מעשי בישראל?
איך מסתדרים עם מילוי המיכלים במים?

לצפיה ב-'מגורים בקרוואן האם פרקטי בישראל '
מגורים בקרוואן האם פרקטי בישראל
( לעמוד שלי בתפוז )
17/10/2017 | 13:43
73
בארץ ישראל עדיין תחום החקיקה בכל נושא חניית קרוואן לא מוסדר ולכן ניתן לחנות בכל מקום, בערים הגדולות יש חוקי עזר ואומרים שכל נגרר חייב להיות חגור לרכב הגורר , בנושא המיים יש מלא פיתרונות ומוזמן לפנות אלי להייתיעצות ופחתרון שיתאים לך. איתמר קרוואן קלאב ישראל     
לצפיה ב-'השכרת קראוון פרטי כשאינו בשימוש'
השכרת קראוון פרטי כשאינו בשימוש
15/10/2017 | 21:34
1
63
היי, תודה על הפורום הזה.
מעין בלתי נדלה של מידע מאיר עיניים.
ברצוני להתייעץ.
אנחנו שוקלים לקנות קראוון שישמש אותנו לטיולים. באמת בא לנו להשקיע בקראוון מפנק שבנוי היטב ויוכל לשמש אותנו שנים רבות. עלתה לי מחשבה שאולי ניתן לצמצם קצת את העלויות אם נשכיר את הקראוון כשאנחנו לא משתמשים בו. למישהו יש נסיון עם זה? זה כדאי?
בינתיים עלו לי מספר שאלות:
1. האם יש מיסוי על הכנסות מהשכרה?
2. צריך לקבל איזשהו אישור להשכרה? איזו בירוקרטיה צריך לעבור?
3. איפה מאחסנים את הקראוון בדרך קבע? (אנחנו גרים בבית פרטי במושב, ניתן פשוט להחנות ברחוב?)
4. מה העלות המשוערת של קראוון מרווח ל5 אנשים?
5. מה צריך לקחת בחשבון כשאני מתמחרת את ההשכרה?

תודה רבה מראש :)
לצפיה ב-'השכרת קראוון פרטי כשאינו בשימוש'
השכרת קראוון פרטי כשאינו בשימוש
( לעמוד שלי בתפוז )
17/10/2017 | 12:52
61
שלום בלה 
העלת שאלה טובה שהמון אנשים שקונים קרוואן חדש חושבים עליו, כיום אין הסדרה של השכרת קרוואן נגרר ולכן כל אחד שיש לו קרוואן יכול להשכיר אותו.
1) יש מיסוי על השכרת קרוואן כמובן
2) לפי ידיעתי כרגע אין שום תקנה לגבי השכרת קרוואנים נגררים מה שכן רצוי לעשות ביטוח שכולל הרחבה לגרירה 
3) ברמה העקרונים כל ניגרר שחונה בישוב צריך להיות מחובר לרכב גורר אבל אם אתם גרים במושב כניראה שלא תיצטרכו ,הכל תלוי בכמה השכנים שלכם צרי עיין או מפרגנים לכם?
4) לגבי תמחור ועלויות את מוזמנת לפנות אלי בפרטי ואתן לך את כל הפרטים 

בכבוד רב 
איתמר אלמוג קרוואן קלאב ישראל 
לצפיה ב-'השכרת קראוון'
השכרת קראוון
09/10/2017 | 15:16
1
60
שלום...
המידע ברשת רב מאוד ודווקא זה מבלבל יותר, כי מרוב אינפורמציה איני יודע מה חשוב יותר ומה פחות קריטי.
מה עליי לדעת כשאני שוכר קרוואן? אנו הורים ל- 3 ילדים טרוריסטים מקסימים שמכננים טיול שטח אחרי החגים ולפני הגשמים...

לצפיה ב-'השכרת קרוואן'
השכרת קרוואן
( לעמוד שלי בתפוז )
16/10/2017 | 10:52
38
היי רוני, קודם כל - אחלה תקופה לטיול קרוואנים. מסכים איתך שיש הרבה מידע מפוזר ברשת , מקווה שאצליח לעשות לך קצת סדר. יש כמה דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון כאשר שוכרים קרוואן, קודם כל האם הקרוואן שאתם שוכרים אכן מתאים למידותיכם (יש הרבה סוגים ודגמים בגדלים שונים) , תוודא שהרכב שלך מסוגל לגרור את הקרוואן אותו אתה שוכר. כששוכרים קרוואן חשוב שזה יהיה דרך חברה מקצועית שתלווה אותך מההתחלה ועד הסוף כולל המלצה על מסלולים, ותמיכה טכנית 24/7 כאשר אתה בחופשה. צריך לבדוק כמובן גם איזה ציוד החברה מספקת ולקרוא את ה'אותיות הקטנות' לוודא שלא יהיו הפתעות (ציוד קמפינג, ביטוחים, בלון גז, חומר כימי לשירותים וכד'). לגבי טיול שטח - אם זו הפעם הראשונה עם קרוואנים אני ממליץ לשהות בחניונים מסודרים המספקים מים וחשמל ולתאם מקום מראש - זה חלק בלתי נפרד מהחופשה. יש אחלה חניונים ברחבי הארץ. תהנו :) 
לצפיה ב-'קראוונים בחורף'
קראוונים בחורף
01/10/2017 | 16:08
1
98
שלום איתמר,
 האם טיול קראוונים מתאים גם לחורף? האם יש מסלולים שבהם לא כדאי לקחת קראוון?
אשמח  לתשובה כוללת .
לצפיה ב-'קרוואנים בחורף'
קרוואנים בחורף
( לעמוד שלי בתפוז )
16/10/2017 | 10:44
54
היי שי, לדעתי טיול קרוואנים מתאים מאוד לחורף ואפילו מומלץ. בזמן שהכבישים פתוחים ואין עומס בחניונים זה הזמן האידיאלי לטיול במיוחד אם מדובר בקרוואנים אירופאיים שהם מותאמים לחורף הרבה יותר קשה משלנו :) . לגבי מסלולים, אני מזמין אותך לקרוא מאמר שלנו בנושא חניונים מומלצים לחורף - https://goo.gl/dEc7ky . כמובן יש לקחת בחשבון שאם מדובר במזג האוויר הכולל גשמים חזקים הייתי פחות ממליץ להגיע לאזור ערבה וכד' בגלל השטפונות. אתה יכול גם לקחת חניון קרוב לחרמון כמו 'עין זיוון' / 'צל המישמיש' ועוד. אחלה חוויה תהנו!

לצפיה ב-'יוון'
יוון
28/09/2017 | 13:12
1
57
הי,
האם למישהו יש ניסיון עם טיול קראוונים ביוון?
לצפיה ב-'יוון'
יוון
( לעמוד שלי בתפוז )
28/09/2017 | 14:46
69
היי קרן,אין לי מידע מקצועי לספק לך לגבי קרוואנים בחו"ל אך מקווה שחברי הפורום יוכלו לתרום מניסיונם. גמר חתימה טובה
לצפיה ב-'חג שמח ושנה טובה'
חג שמח ושנה טובה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/09/2017 | 14:33
96
אנו מאחלים לכולם שנה טובה, שמחה ומאושרת,שתהיה טובה מקודמתה ומיוחדת.שכל דבר יבוא לכם בקלות.כל חלום, משאלה ותקווה - תתמלא במהירות ויעילות. 
לצפיה ב-'קולטי שמש'
קולטי שמש
16/09/2017 | 23:39
2
59
שלום האם יש קרוונים שמייצרים חשמל עם קולטי שמש? כדי לא להתבסס על חיבור לחשמל במקומות לינה. או כדי לאפשר להחנות בכל מקום ללא תלות בחשמל.
לצפיה ב-'קולטי שמש'
קולטי שמש
( לעמוד שלי בתפוז )
17/09/2017 | 10:09
1
67
שלום, הקרוואנים אינם מגיעים עם מערכת סולארית מובנית אך בהחלט באפשרותך להתקין מערכת סולארית בקרוואן ואפילו מומלץ. יש מגוון סוגים של מערכות סולאריות המסוגלות להפעיל חשמל של 12 וולט או 220 וולט עם ממיר מתח. התקנת מערכת סולארית מתאימה תאפשר לך לשהות עצמאית בשטח ללא חיבור חשמל. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת, איתמר

לצפיה ב-'המון תודה'
המון תודה
17/09/2017 | 10:43
19
אני רק התחלתי לגלגל את הרעיון, אך אני מאמצת את הצעתך לעזרה.
לצפיה ב-'קראוון באיטליה'
קראוון באיטליה
13/09/2017 | 13:35
1
56
הי. אנחנו יוצאים לטיול של שבועיים עם מוטורהום באיטליה ונשמח מאוד לדעת על המלצות לאתרי קמפינג שהתרשמתם מהם. אנו צפויים להיות בקומו, גארדה, דולומיטים, ונציה ופירנצה.
משפחה עם 2 ילדים בני 2 ו 4
תודה
לצפיה ב-'קראוון באיטליה'
קראוון באיטליה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/09/2017 | 12:17
56
היי ארז, משום שאנחנו מתעסקים בתחום הקרוואנים רק בארץ אין לי מידע מקצועי לספק לך אך ייתכן שחברי הפורום יוכלו לתרום מנסיונם. מאחל לכם חופשה מהנה ונעימה ואשמח כמובן שתשתפו אותנו בחוויה שלכם.
לצפיה ב-'Adria altea 542 גוף קורור אחד אינו מקרר'
Adria altea 542 גוף קורור אחד אינו מקרר
11/08/2017 | 18:04
1
77
שלום, רכשתי את הקרוואן ואחד משני גופי הקירור במקרר אינו פעיל. העליון של המקפיא עובד והתחתון של המקרר אינו עובד. מה יכולה להיות הסיבה? אני מאמין שאם המקרר עובד אז הגיוני ששניהם יעבדו או ההיפך. מישהו מכיר את הבעיה?
תודה
לצפיה ב-'גוף קרור אינו מקרר'
גוף קרור אינו מקרר
( לעמוד שלי בתפוז )
13/08/2017 | 14:12
58
היי שלמה, קודם כל תתחדש על הקרוואן. לגבי המקרר - תנסה בבקשה להוציא את המגש המפריד בין המקפיא למקרר ותשאיר את המקרר דלוק למשך יומיים (ללא תכולה כמובן) , לאחר היומיים תחזיר את המגש ותבדוק האם זה סודר. הנושא של המקרר בקרוואנים האירופאיים מאוד שכיח בחום כמו של חודש אוגוסט וצריך לזכור שמדובר בסך הכל במקרר של קרוואן. אשמח לדעת האם הסתדר לך
לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
07/08/2017 | 15:23
42

אנו מברכים את איתמר אלמוג על כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
27/07/2017 | 10:50
35

אנו מודים לאמיר אלטר על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'סיום תפקידי כמנהל הפורום - הודעה ציבורית מאמיר אלטר'
סיום תפקידי כמנהל הפורום - הודעה ציבורית מאמיר אלטר
26/07/2017 | 17:17
1
90
ברצוני להודות לכל החברים, הפעילים והשקטים תודה גדולה על שיתוף הפעולה והעזרה ההדדית וכמובן ללא תמיכתכם לא היינו מצליחים לפתח את תחום הקראוונים שהולך ומתפתח בארצנו הקטנה (גדולה). היה לי העונג והכבוד להעניק לכם שירות וכמובן להיות חלק מהקהילה ההולכת וגודלת. אני מקווה ומאחל לכולם המון בריאות והצלחה תהנו מנוף וטבע המדהים בארצינו ולא לשכוח לשמור על הנקיון הסביבתי וכמובן לשמור על ניקיון הקראוונים. אבל הכי חשוב זה לא לשכוח לעזור אחד לשני לנסות ולהבין שרק ככה נוכל באמת לשנות את תרבות הקראוונים בישראל.
חיזקו ואימצו וניתראה בטבע
לצפיה ב-'סיום'
סיום
08/08/2017 | 17:32
31
תודה לאמיר על ניהול ניפלא של הפורום במשך שנתיים . 
 בהצלחה לאיתמר בניהול 
לצפיה ב-'קראוון על קרקע'
קראוון על קרקע
23/07/2017 | 21:52
88
שלום אני מעוניינת לקנות קרקע ולשים עליה קראוון.
אך נציג מטעם רשות מקרקעי ישראל אמר לי שאי אפשר לעשות זאת דרך מכרז (גם אם המכרז הוא לקרקע לבניית מגורים).
אם כך הדבר באיזה דרך אפשר לעשות זאת?
אני מבינה שאתם יודעים - שהרי יש לכם.
אשמח לשמוע פרטים כיצד זה נעשה.
לצפיה ב-'טיול קראוון "ספונטני" בארה"ב'
טיול קראוון "ספונטני" בארה"ב
17/07/2017 | 09:51
1
51
שלום,

אנחנו זוג + ילד בן שנתיים, ומתכננים טיול קראוון "ספונטני" בדרום-מערב ארה"ב למשך כחודש וחצי, החל מספטמבר עד אמצע אוקטובר.

1. כמה מאוחר נזכרנו ? ראיתי מקומות שאומרים שצריך להזמין קראוון 8 חודשים מראש... 
2. מפאת קוצר הזמן, אנחנו שוקלים להיעזר בייעוץ מקצועי (תכנון מסלול/לוגיסטיקה וכו'). מישהו התנסה בייעוץ כזה, ויכול להמליץ?

תודה!
לצפיה ב-'טיול ומידע לגבי ארה"ב'
טיול ומידע לגבי ארה"ב
17/07/2017 | 12:44
52
שלום לך,

בבקשה תיצור קשר עם אבי בטלפון: 03-5471771 תבקש לדבר רק איתו.
ותמסור לו שמנהל הפורום הפנה אותך והוא יעזור לך מאד.
במידה ולא תהיה מסופק דבר איתי אני יעזור לך בהמשך

אמיר

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי איתמר אלמוג, בן 37 נשוי + 3 בנות, גר בבת חפר. מייסד ומנכ"ל חברת קרוואן קלאב אחזקות בע"מ. את החברה הקמתי מתוך אהבה גדולה לטיולים וקמפינג בטבע, והרצ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

השפעת הורות מתרומה ופונדקאות על הילדים
השפעת הורות מתרומה...
הפסיכולוגית אלן רייסל תתארח בפורום בנושא השפעה של...
השפעת הורות מתרומה ופונדקאות על הילדים
השפעת הורות מתרומה...
הפסיכולוגית אלן רייסל תתארח בפורום בנושא השפעה של...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

איתמר אלמוג-מנהל פורום קרוואנים וקמפינג
איתמר אלמוג- קרוואן קלאב

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו