לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום ניהול בית
ברוכים הבאים לפורום ניהול בית! ניהול בית על כל היבטיו הוא דבר לא פשוט. הפורום מלא במידע חשוב, טיפים ורעיונות טובים לכל מי שרוצה לטפח את ביתו ולשפר את איכות חייו. כל אחד מוזמן לשאול שאלות, לתת טיפים, להתייעץ, להעלות דילמות ולקבל תשובות. אין ספק שגם אם אינך עקר/ת בית, ובמיוחד אם לא - זה המקום בשבילך. אנא פעלו לפי התקנות הבאות על מנת לשמור על הסדר וההתנהלות התקינה של הפורום שלנו: תוכן והתדיינות: 1. יש לשמור על תרבות דיון נאותה, ולהמנע משימוש בשפה גסה, מעליבה או תוקפנית. 2. במקרה ופנו אליכם בשפה מעליבה או תוקפנית, השתדלו לא להעיר הערות אישיות על גבי הפורום. יש ליידע את המנהל על כך במסר אישי, ואף לפנות אל האדם הפוגע במסר אישי. 3. אין לפרסם הודעות בעלות תוכן פוגעני, מכליל, גזעני, לאומני וכאלה שעוברות על התקנון הכללי של תפוז ו/או על החק במדינת ישראל. כללי שרשור: פורום ניהול בית הוא פורום פעיל מאד, ויש לשמור על הסדר הכללי של דף הפורום: 1. הודעות שלא קשורות ישירות לנושאי הפורום מוזמנות בהחלט להשתרשר תחת האייקון . 2. אין להגיב להודעות מנהלתיות. הודעה מנהלתית היא הודעה ששורשרה על ידי מנהל הפורום או מנהל פינה בפורום. להודעה מנהלתית אין תוכן, או שכתוב בה במפורש

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ניהול בית

ברוכים הבאים לפורום ניהול בית! ניהול בית על כל היבטיו הוא דבר לא פשוט. הפורום מלא במידע חשוב, טיפים ורעיונות טובים לכל מי שרוצה לטפח את ביתו ולשפר את איכות חייו. כל אחד מוזמן לשאול שאלות, לתת טיפים, להתייעץ, להעלות דילמות ולקבל תשובות. אין ספק שגם אם אינך עקר/ת בית, ובמיוחד אם לא - זה המקום בשבילך. אנא פעלו לפי התקנות הבאות על מנת לשמור על הסדר וההתנהלות התקינה של הפורום שלנו: תוכן והתדיינות: 1. יש לשמור על תרבות דיון נאותה, ולהמנע משימוש בשפה גסה, מעליבה או תוקפנית. 2. במקרה ופנו אליכם בשפה מעליבה או תוקפנית, השתדלו לא להעיר הערות אישיות על גבי הפורום. יש ליידע את המנהל על כך במסר אישי, ואף לפנות אל האדם הפוגע במסר אישי. 3. אין לפרסם הודעות בעלות תוכן פוגעני, מכליל, גזעני, לאומני וכאלה שעוברות על התקנון הכללי של תפוז ו/או על החק במדינת ישראל. כללי שרשור: פורום ניהול בית הוא פורום פעיל מאד, ויש לשמור על הסדר הכללי של דף הפורום: 1. הודעות שלא קשורות ישירות לנושאי הפורום מוזמנות בהחלט להשתרשר תחת האייקון . 2. אין להגיב להודעות מנהלתיות. הודעה מנהלתית היא הודעה ששורשרה על ידי מנהל הפורום או מנהל פינה בפורום. להודעה מנהלתית אין תוכן, או שכתוב בה במפורש
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום ניהול בית, בפורום תמצאו את כל השאלות והתשובות לניהול בית נכון: ניקיון, אוכל, משפחה, תיקונים, עבודה, יחסים, בילויים,אירועים משפחתיים חשובים ועוד - אני מאחלת לכולם הנאה מלאה מהפורום

המשך >>

החלפת כיסויי מזרן
23/05/2016 | 22:05
1
17
היי חברים
שאלה קטנה - אני גרה בדירה שכורה, בדירה מזרון אחד בבעלות בעלת הבית. הכיסוי של מזרון זה (= הבד שעוטף את הספוג ) הושחת בשוגג על ידי בתי ואני מעוניינת להחליפו.
עברתי היום במס' חנויות בדים ומצעים ולא הבינו מה זה בכלל כיסוי מזרן, הסתכלו עליי כאילו נחתתי מהירח וניסו לדחוף לי מגן מזרן לבן חד צדדי ששמים מעל כיסוי המזרון ומתחת לסדין
גם באינטרנט לא הצלחתי לאתר חנות שמוכרת כיסוי שכזה
אודה לעזרה אני נואשת
ניסית לשאול בחנות של רפּדים?
26/05/2016 | 20:57
7
אולי בכלל משתלם לקנות מזרן חדש באותו סגנון\גודל במקום לתקן. משהו זול שישמש אתכן כל עוד אתן בדירה הזו ואח"כ לברר עם בעלת הבית.
לנו היה מקרה דומה עם חתול ומכיוון שהמזרן המושחת לא היה חדש, ויתר לנו וקיבלנו את הפיקדון במלואו בסוף החוזה.
חדירת מזיקים מתחת לדלת רשת
26/05/2016 | 11:37
12
יש לנו דלת רשת שנעה על מסילה, ובמקום שבו הרשת יושבת על המסילה יש מרווח שדרכו נכנסים הביתה מזיקים, כולל פעמיים נדלים ארסיים.
מישהו יודע איך פותרים את הבעיה?
מכונת כביסה
24/05/2016 | 12:44
1
23
בתחתית מכונת הכביסה, ליד הפילטר, יש צינורית ניקוז (שרוב האנשים לא מודעים לקיומו) המאפשר הוצאת יתרת המים מהמכונה לכלי לפני ניקוי הפילטר ובכך למנוע שפיכה של מים על הריצפה.
לצינורית יש פקק והוא פשוט נעלם לי ואני לא יכול להפעיל את מכונת הכביסה.
איפה אני משיג פקק כזה?
קוטר הצינורית זהה בכל המכונות שבדקתי, אז אפילו הפירמה לא משנה.

אם היו חנויות לתיקון, זה המקום הראשון שהייתי מחפש, אבל כבר אין מעבדות תיקון יותר.
רעיונות מישהו????
שני מקומות
25/05/2016 | 20:15
9
1. אברהמי
2. תבור

מתנצלת. בשל תקלה הפוסט שלי פורסם מס' פעמים
23/05/2016 | 22:07
7
3
2
5
החלפת כיסויי מזרן
23/05/2016 | 22:06
14
היי חברים
שאלה קטנה - אני גרה בדירה שכורה, בדירה מזרון אחד בבעלות בעלת הבית. הכיסוי של מזרון זה (= הבד שעוטף את הספוג ) הושחת בשוגג על ידי בתי ואני מעוניינת להחליפו.
עברתי היום במס' חנויות בדים ומצעים ולא הבינו מה זה בכלל כיסוי מזרן, הסתכלו עליי כאילו נחתתי מהירח וניסו לדחוף לי מגן מזרן לבן חד צדדי ששמים מעל כיסוי המזרון ומתחת לסדין
אודה לעזרה אני נואשת
החלפת כיסויי מזרן
3
היי חברים
אודה לעזרה אני נואשת
החלפת כיסויי מזרן
8
היי חברים
אודה לעזרה אני נואשת
שוכרים דירה? 3 טיפים חשובים שיעזרו להפוך דירה שכורה לבית
23/05/2016 | 12:53
23
מוזמנים לקרוא את הפוסט האחרון שלי לגבי הפיכת הדירה האירעית לבית שנעים לגור בו
http://www.tapuz.co.il/blogs/viewentry/7352054
5 טיפים מנצחים לניקיון דירה לקראת אירוע
20/05/2016 | 00:19
37

אם החלטתם לערוך אירוע גדול בבית שלכם, אז בטח מחכה לכם לא מעט עבודה לקראת האירוע.
עצם ההתארגנות לאירוע בבית דורשת הכנות רבות שחלקן עוסקות במראה הבית וה ניקיון דירה לכבוד המסיבה המתוכננת.
בחברה שלנו ישנו צוות אשר מומחה בניקיון דירות לקראת אירועים שנערכים בבית וישמחו לתת לכם כאן כמה טיפים שימושיים. ��
5 טיפים מנצחים ל ניקיון דירה לקראת אירוע
1. קבעו מיקום לאירוע- תכננו את החלל שבו תרצו לערוך את המסיבה המרכזית. קביעת מיקום מדוייק לאירוע תוכל למנוע מצבים שבהם תנועת האורחים שלכם תגלוש לאזורים שלא רצוי לכם שיסתובבו בין חללי המגורים האישיים שלכם בתוך הבית. הגדרת מקום המסיבה באופן מילולי ופיזי בעזרת סימונו בשטח תוכל למנוע מצבי אי נעימות מסוג זה.
2. בעת עריכת אירוע משמח בבית עולים יתרונות וחסרונות. אחד החסרונות הוא בהעדר התאמה מבנית של רוב הבתים לאירוח של אנשים רבים בו זמנית. זו הסיבה שחשוב גם למענכם אך גם למען אורחיכם למנוע בלבול ולאפשר גישה נוחה לאזורי שירות כמו לשירותים או לרחצת ידיים, באופן שיהיה מקובל ונעים לשני הצדדים, כך שתוכלו להתרכז בשמחה עצמה
3. הגדילו שטח- חלק מניקיון לקראת אירוע שנעשה במסגרת ביתית, מחייב היפטרות מכל ציוד מיותר שעלול להכביד על תנועת האנשים בבית וסילוקו מהדרך, אם באופן זמני ואם לנצל את ההזדמנות לערוך שינויים בריהוט הקיים באופן קבוע כך שיאפשר מראה מאוורר יותר וזרימה נוחה בבית במחשבה לעתיד. מיותר לציין כי סילוק חפצים מיותרים אשר עלולים לגרום לעומס לא רצוי בבית הוא חיוני לקראת עריכת אירוע בבית, אך פעמים רבות האירוע רק משמש כתירוץ טוב לעיצוב הבית מחדש ועריכת שינויים במרחב הפנוי שבו, לטובת דיירי הבית גם בהמשך חיי השגרה.
4. רעננו עיצוב- ניקיון דירות לקראת אירוע לא יהיה שלם אם לא תדגישו פינות יפות שקיימות בביתכם. לשם ריענון העיצוב של הבית שלכם תוכלו לעשות שימוש בצביעת חלק מהקירות מחדש, להיעזר בהצבת או שתילת צמחיה בכדים או בצדדים של שבילי הגישה לבית, וכן לאבזר את חללי הבית המרכזיים במגוון אביזרים חדשים כמו חידוש כיסויי עור או בד, פיזור כריות או תליית וילונות חדשים.
5. הזמינו ניקיון דירות- כוחו של ניקיון מקצועי לקראת האירוע שלכם הוא ביכולתו לתרום לחידוש מראה הבית שלכם. מסיבה זו הטרנד החדש שמדגים שוק אירועי הבוטיק שנערכים במסגרת הבית מציב רף חדש של ניקיון לקראת אירוע שמתוכנן להיערך בבית. במסגרת ניקיון לקראת אירוע תוכלו לחדש את מראה הרצפה שלכם בפוליש שישאיר אותה מבריקה בניקיון שמזמין את האורחים להיכנס ולהתרשם מביתכם מחדש, ניקוי מרזבים, קירות וחיפויים, מדפים ופינות שהגישה אליהם קשה בבית ובחצר. אין ספק ששמחתכם תהיה שלמה יותר אם תדעו שהאורחים שלכם מרגישים נעים בסביבה אסתטית ומרשימה כזאת שיכול לספק לכם תהליך של ניקיון לקראת האירוע של יקיריכם.
יאללה , בהצלחה... ומסיבה שמחה לכם
מקווים שעזרנו קצת ����
מאיתנו - צוות "המבריקים בניקיון" >>http://www.mbclean.co.il/

ייעוץ לגבי קירות גבס
17/05/2016 | 20:05
1
23

שלום,

אני מעוניין בדירה שלי בפינת אוכל לסגור את הפינת אוכל בקירות גבס ולעשות דלת זזה שתהיה פינה עבור מגורים.
השאלה אם לא יצטרך איש הגבס לקדוח ברצפת השיש כדי לחזק את קירות הגבס ואת הדלת זזה על מנת שלא יהיו לי חורים ברצפה .
חבל לי על הריצוף היפה של השיש.
הם אומרים לי שלא יהיו חורים שידביקו עם סיליקון ואח״כ יוציאו את זה . האם זה נכון שריצוף השיש לא יפגע?

אודה לתשובתכם בהקדם .
תודה

נכון בהחלט!
21/05/2016 | 09:21
13
בשיטת הדבקת המסילות עם סיליקון לא קודחים בריצפה.
בזמן הפירוק יהיה צורך לגרד את שאריות הסיליקון.
כיור טיטן קוורץ של מיטרני
15/05/2016 | 23:23
14
מישהו יודע איך מנקים אותו?
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:18
7
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
איפה אתם עושים קניות
13/05/2016 | 01:24
1
39
מגה,שופרסל,רמי לוי,יוחננוף,ויקטורי,מחסני להב,אושר עד,קואופ שופ,סטופ מרקט,חצי חינם,יינות ביתן.

על איזה סופר אתם ממליצים

בדכ יינות בייתן ושופרסל דיל...
15/05/2016 | 10:58
28
פעם כשהיה לי זמן, הייתי נוסעת לחצי חינם חולון (אני גרה בראשון).

מידי פעם קונה בויקטורי החדש שנפתח.
אמור להיפתח רמי ךוי במערב ראשון אז אני מאמינה שאסע אליו מידי פעם לקניות גדולות כי הוא זול משמעותית מהמתחרים...
ליזול
12/05/2016 | 17:48
30
שלום רב
אני רוצה לקנות ליזול-חומר חיטוי שהשתמשו אז בקופ"ח.

יש ריח חזק של שתן בביית.

הצ'יוואאה שלי זעיר ולא ממש יכול להתאפק.
אני מעבירה סמרטוט,כמה פעמים ביום עם כלור.וכמובן מאווררת הכל.
הריח לא עובר.
קשה לי להאמין שלא ניתן להשיג בארץ-וכן חיפשתי בכל מיני חברות ניקיון שמספקות שירותים לבתי חולים.
אודה לעוזרים
בברכה
רות
עזרה בזיהוי מעופפים בדירה
12/05/2016 | 09:57
2
58
בשבועות האחרונים החלו להופיע בדירה שלנו סוג של מעופפים שלא נתקלנו בעבר. מדובר בחרק קטן מאוד (גודל כס"מ) - מופיע בערב ובכמות . אני מתגורר בדירה במודיעין (ליד אזור שהחל בניה )
אשמח אם תוכלו לעזור לי בזיהוי המעופף, כך שאדע איך לטפל
עש אוכל...
12/05/2016 | 15:11
1
43
הם נמצאים בדכ בקמח או קטניות שונות, פסטה, תבלינים, אבקות מרק או מתוקים למינהם.
מציעה לעבור על כל הארונות במטבח וכל מה שנגוע לזרוק מייד.

חשוב לנקות אחכ את הארונות...

סובלת מזה גם...
z זו מכה לא כתובה .......
12/05/2016 | 16:13
41
אנחנו כבר סובלים מזה כשנתיים , בחורף פחות , בקיץ יותר ,
כל הזמן אני בודקת את השקיות , מוציאה . מנקה ומרססת . אבל הם לא שמים עלינו ובאים שוב....
חברה הביאה לי מחו"ל מדבקות כאלו ששמים על דופן הארון . שמתי אחד מבחוץ ואחד מבפנים . , הם נדבקים לדבק ומתים . משתדלת עד כמה שאפשר כל שקית שנפתחת ישר למקרר , אבל כמה מקום כבר המקרר יכול להכיל ?
אין ספק , זו בעיה מעיקה , אבל לפחות עם המדבקות אנחנו רואים איזה כמויות אנחנו "צדים ".  חיפשתי בארץ ומצאתי משהו , אבל זה לא היה כל כך יעיל ( וגם יקר , המשלוח עלה יותר מהחומר. )
מכונת כביסה -המלצות
09/05/2016 | 19:05
3
29
מכונת הכביסה שלי לקראת סיום תיפקודה..
מחפשת המלצה למכונת כביסה אמינה , שלא תתקלקל כל הזמן ואצטרך לבלות בהמתנה לטכנאים, שמכבסת כמו שצריך והכביסה תצא נקייה (3 ילדים, אחת חיילת).
יש למישהו/הי המלצות?
פתח עליון? פתח קדמי? מה המשקל?
10/05/2016 | 15:17
1
19
האם יש בעייות בהכנסת המכונה אל הדירה? לחבר שלי יש דלת של 45 ס"מ למרפסת אז מכונת כביסה פתח צדי שהיא רחבה בדרך כלל 60 ס"מ לא תתאים לו. מה אצלך? מה התקציב?
שאלו חשובות ותשובות
10/05/2016 | 17:31
23
פתח קידמי, אין בעייה להכניס את המכונה אם היא בגודל סטנדרטי, גודל המכונה פחות עקרוני לי, מקסימום אכבס פעמיים, אבל חשוב לי מכונה שמכבסת טוב שלא רק מרטיבה את הבגדים ,ומוצר אמין, בלי תקלות.
מכונת כביסה
18/05/2016 | 09:32
9
אני קניתי את המכונה הזו http://www.lastprice.co.il/product.asp?productid=1... מכבסת מצוין , הכביסה יוצאת נקייה וריחנית, קלה מאוד להפעלה.
יש תכנית קצרה שטובה לרוב הכביסות, ועוד תכניות ארוכות יותר.
לי היה מאוד חשב טיימר.
לגבי שירות, יש לי אותה רק חודשיים אז אין לי ניסיון.
השירות הוא של ברימאג שנותן שירות גם לבוש, סימנס וא.א.ג.
קראתי המלצות מאוד טובות על המכונה.

איפה לשים אבקת כביסה?
08/05/2016 | 01:10
1
55
יש לי במכונת הכביסה 3 תאים: תא למרכך (לא רלוונטי לשאלה) ו-2 לאבקת הכביסה- אחד מסומן ב-I והשני ב-II. אם אני לא משתמשת באופציה של prewash, באיזה מהתאים אני צריכה לשים את אבקת הכביסה? ב-I או ב-II?

תודה!
לרוב - 2
10/05/2016 | 15:38
10
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
וידר משכנתאות -מאיר וידר
קונים בית?
לוי ייעוץ כלכלי ועסקי
לוי ייעוץ כלכלי ועסקי
תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום