לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום ניהול בית
ברוכים הבאים לפורום ניהול בית! ניהול בית על כל היבטיו הוא דבר לא פשוט. הפורום מלא במידע חשוב, טיפים ורעיונות טובים לכל מי שרוצה לטפח את ביתו ולשפר את איכות חייו. כל אחד מוזמן לשאול שאלות, לתת טיפים, להתייעץ, להעלות דילמות ולקבל תשובות. אין ספק שגם אם אינך עקר/ת בית, ובמיוחד אם לא - זה המקום בשבילך. אנא פעלו לפי התקנות הבאות על מנת לשמור על הסדר וההתנהלות התקינה של הפורום שלנו: תוכן והתדיינות: 1. יש לשמור על תרבות דיון נאותה, ולהמנע משימוש בשפה גסה, מעליבה או תוקפנית. 2. במקרה ופנו אליכם בשפה מעליבה או תוקפנית, השתדלו לא להעיר הערות אישיות על גבי הפורום. יש ליידע את המנהל על כך במסר אישי, ואף לפנות אל האדם הפוגע במסר אישי. 3. אין לפרסם הודעות בעלות תוכן פוגעני, מכליל, גזעני, לאומני וכאלה שעוברות על התקנון הכללי של תפוז ו/או על החק במדינת ישראל. כללי שרשור: פורום ניהול בית הוא פורום פעיל מאד, ויש לשמור על הסדר הכללי של דף הפורום: 1. הודעות שלא קשורות ישירות לנושאי הפורום מוזמנות בהחלט להשתרשר תחת האייקון . 2. אין להגיב להודעות מנהלתיות. הודעה מנהלתית היא הודעה ששורשרה על ידי מנהל הפורום או מנהל פינה בפורום. להודעה מנהלתית אין תוכן, או שכתוב בה במפורש

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ניהול בית

ברוכים הבאים לפורום ניהול בית! ניהול בית על כל היבטיו הוא דבר לא פשוט. הפורום מלא במידע חשוב, טיפים ורעיונות טובים לכל מי שרוצה לטפח את ביתו ולשפר את איכות חייו. כל אחד מוזמן לשאול שאלות, לתת טיפים, להתייעץ, להעלות דילמות ולקבל תשובות. אין ספק שגם אם אינך עקר/ת בית, ובמיוחד אם לא - זה המקום בשבילך. אנא פעלו לפי התקנות הבאות על מנת לשמור על הסדר וההתנהלות התקינה של הפורום שלנו: תוכן והתדיינות: 1. יש לשמור על תרבות דיון נאותה, ולהמנע משימוש בשפה גסה, מעליבה או תוקפנית. 2. במקרה ופנו אליכם בשפה מעליבה או תוקפנית, השתדלו לא להעיר הערות אישיות על גבי הפורום. יש ליידע את המנהל על כך במסר אישי, ואף לפנות אל האדם הפוגע במסר אישי. 3. אין לפרסם הודעות בעלות תוכן פוגעני, מכליל, גזעני, לאומני וכאלה שעוברות על התקנון הכללי של תפוז ו/או על החק במדינת ישראל. כללי שרשור: פורום ניהול בית הוא פורום פעיל מאד, ויש לשמור על הסדר הכללי של דף הפורום: 1. הודעות שלא קשורות ישירות לנושאי הפורום מוזמנות בהחלט להשתרשר תחת האייקון . 2. אין להגיב להודעות מנהלתיות. הודעה מנהלתית היא הודעה ששורשרה על ידי מנהל הפורום או מנהל פינה בפורום. להודעה מנהלתית אין תוכן, או שכתוב בה במפורש
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום ניהול בית, בפורום תמצאו את כל השאלות והתשובות לניהול בית נכון: ניקיון, אוכל, משפחה, תיקונים, עבודה, יחסים, בילויים,אירועים משפחתיים חשובים ועוד - אני מאחלת לכולם הנאה מלאה מהפורום

המשך >>

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:54
1
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

כינים
08/02/2016 | 21:10
4
לאור ההמלצות המאד לאקוניות במרפאה:מה עושים עם בגדים שלא ניתן לכבס בהרתחה? לזרוק?
ומה לגבי כובעים שהם לא כובעי צמר\אקריליק (הוראות הניקוי: לנגב במטלית לחה ולהניח להתייבש)

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:25
3
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

תביעה נגד דייירים שלא משלמים וועד בית
27/01/2016 | 16:27
1
55
שלום רב
יש לנו מספר דיירים בבניין אשר אינם משלמים וועד
אנחנו (הוועד) רוצים להגיש תביעה אצל המפקחת
השאלה היא האם אנחנו יכולים להגיש תביעה מרוכזת נגד אותם דיירים ללא סיוע של עורך דין או האגודה לתרבות הדיור
אודה לעזרתכם .כמוכן הסבר על התהליך והטפסים הנדרשים

תודה מראש
אם אתם באמת רוצים לעשות את זה לבד
28/01/2016 | 21:31
52
אז תעשו את זה לבד. תתחילו לגגל http://index.justice.gov.il/Units/LandRegistration...
המלצה לגבי מכשיר קיטור
27/01/2016 | 21:39
24
תכלס 2 החברות טובות ולא יקרות, יש להם יתרון שתוכל גם לשכור את המכונת קיטור ל 24 שעות ורק לאחר מכן במידה ואהבת תוכל לרכוש אותה, זה מועיל מאוד היות וכך תראה איך המכונה תעבוד בפועל.

בהצלחה
מבקשת את דעתכם
23/01/2016 | 00:13
3
98
שלום,
הזמנתי מנעולן  מחברה מסוימת כדי להחליף מפתחות.  כשהגיע הוא צלצל מלמטה שאפתח את הדלת בלובי.  בינתיים הסתכלתי דרך עינית הדלת וראיתי אותו מגיע דרך המדרגות במקום במעלית, מדביק משהו בצד הדלת ויורד בשקט במדרגות. המדבקה שהוא שם היתה עם שם אחר לגמרי. לאחר כחצי דקה הוא צלצל בדלת. הייתי מבולבלת ושאלתי אותו אם הוא עלה לפני דקה ושם את המדבקה. הוא הכחיש.
לאחר שבחרתי מנעול, הוא אמר שהוא צריך לרדת כמה דקות כדי להביא כזה. בינתיים ראיתי שהמדבקה נעלמה.
בסיום העבודה הוא הדביק על הדלת של השכן מגנט עם שם החברה שממנה הזמנתי.
אני מבולבלת מכמה סיבות:
1) למה הוא "ברח" לאחר ששם את המדבקה?
2) מילא להכחיש  (אולי לא היה לו נעים מהשאלה), אבל למה בכלל לשים מדבקה של חברה אחרת?
3) הוא טען שבטח מנעולן אחר בא ושם אותו. אז למה להסיר ולגרום לי לחשוד?
האם יתכן שיש משהו  בעייתי עם החברה השניה, ולכן חשוב היה לו להסיר את הפרטים? למשל, אולי מדובר באנשים שמשכפלים מפתחות ואז מתקינים את המנעול?
זה אולי נשמע פרנואידי אבל בדירה גרים קשישים ואני לא רוצה להסתכן.
מה דעתכם?
תודה.

את המנעול החדש
25/01/2016 | 17:55
1
50
עם המפתחות שלו הוא צריך לפתוח מהאריזה מול העיניים שלך. ככה את אמורה לדעת שהמפתחות לא משוכפלים. מעבר לזה משטרת ישראל מנפיקה אישורים למנעולנים שעומדים בדרישות המשטרה ואיגוד המנעולנים מנפיק תעודות לחבריו. אם היית מוודאת את הדברים האלה אולי היית יותר שקטה ואולי לא
תודה!
27/01/2016 | 22:27
12
אני מנחשת שהוא עובד המנעולן ביותר מחברה אחת
30/01/2016 | 10:14
31
ואולי מקבל גם כסף לפרסם את החברה השניה.

ללי
מזרן מומלץ לכאבי גב
25/01/2016 | 13:41
40
כותרת
אודה על עצות 

מייבש כביסה על מכונה
20/01/2016 | 11:03
1
73
שלום לחברי הפורום,
קניתי מכונת כביסה חדשה. הטכנאי ניסה למכור לי מתקן שיעמוד בין המכונה למייבש שמעליה, כדי שהכרטיס של המכונה שנמצא בחלקה העליון לא יפגע מהמייבש.
עלות המתקן (מין מגש פלסטיק) 350 ש"ח (!) בלבד...
ויתרתי.
האם למישהו יש מידע איפה לקנות מתקן כזה או רעיון אחר איך לבודד בין שניהם ושהמייבש יהיה יציב בכל זאת?
תודה מראש,
יום טוב
יש בזול יותר ,,
28/01/2016 | 20:23
33
כאן:
באתר מצד שמאל ההסבר והתמונה,
וממול, בצד ימין המחיר מופיע בצבע אדום  : 249 ש"ח בלבד.
כתם כורכום על עור
20/01/2016 | 00:00
1
52
כיצד ניתן לנקות כתם כורכום מספה עור

תודה לכל העוזרים, מצילים חיים
יש פיתרון להסרת כתמים,
28/01/2016 | 20:35
31

בעזרת ספוג הפלא ניקול:
להרטיב היטב את הספוג, ולסחוט  את המים,ולשפשף את הכתם עם הספוג,

לאחר מכן,את הספוג המלוכלך להחליף בספוג אחר , רטוב וסחוט.
רוב הכתם ירד בפעם הראשונה,כול יום לחזור על הפעולה ,עד שייעלם הכתם.

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 15:50
4
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

מדידה מדוייקת של שטח הדירה וחריגות?
17/01/2016 | 12:58
1
39

בהתאם לפסיקה האחרונה, עיריית ראשל"צ (בטח לא רק) החלה במדידות יזומות על ידה של שטח הדירות, ע"מ לחייב ארנונה בדיוק של עד שתי ספרות אחרי הנקודה.
(לדוגמא, לחייב עבור 145.14 במקום 146 מ"ר).

1. מחסן צמוד לדירה שנרכש כחוק עבר את השינוי הבא:
נפתחה בו דלת וחלון ותוך הדירה, הושארה דלת (פלדלת) החיצונית.
כלומר, המחסן "הוכנס" לתוך הדירה.
האם זו חריגת בנייה? האם זו פעולה אסורה? 
האם כדאי להצהיר על כך לעירייה מבעוד מועד ולהלבין את הנושא?
אם כן, כיצד? (ומה המשמעות? פשוט תשלום תעריף ארנונה רגילה על שטח המחסן?)

2. אצלנו במדובר במגדל חדש, שנמסר לפני שנה וחצי,
בחשבונות הארנונה עד לפני חצי שנה הופיע מספר עגול המהווה את שטח הדירה,
אך בחודשים האחרונים המספר הזה השתנה, וכעת מופיע עם 00. 
מישהו יודע האם זה מהווה אינדיקציה לכך שהמדידה היא כבר היתה מדוייקת (ובמקרה זה 00), או שפשוט זו הכנה מחשובית לנושא?
(אני שואל מכיוון שהבנתי שדירות שבהן המדידה כבר מדוייקת, לא יצטרכו לעבור שוב מדידה)

תודה.

אמורים לשלם ארנונה על מחסן בכל מקרה
25/01/2016 | 17:59
14
או בנפרד או כחלק משטח הדירה. זה לא משנה אם המחסן מחובר לדירה או לא. תבדוק אם אתה לא כבר משלם. 
ניקוי כיור מטבח
13/01/2016 | 07:15
3
153

זה המצב של הכיור במטבח
אם מה אני מנקה את הדברים האלו?

זה נראה
14/01/2016 | 06:56
112
כתם שקיים הרבה זמן ויתכן שהספיק להתקבע בתוך הכיור. נסי חול ניקוי
או אקונומיקה. לחכות 10 דקות ואז לשפשף. אם לא יעזור אז אולי להתפלל .

בהצלחה.
שבת שלום
15/01/2016 | 13:19
82
חיפשתי קצת על ניקוי כתמים בכיור:
תשובות:
שיטה ראשונה: - שופכים כלור ריחני (ריח של כלור נקי אינו נעים), ממתינים שעה - שעתיים ושוטפים. רצוי לדלל את האקונומיקה כך שעל כמות של דלי שמים כוס אחת. לניקוי הכיור ניתן להשתמש גם באבקת מדיח שמבריקה אותו היטב.
שיטה שנייה - אנטי קלאק למשך כמה דקות.
שיטת נוספת - שימוש במלח לימון. שמים מים חמים ומלח לימון ביחס של כף לכל ליטר. אחרי השריה בת כחצי שעה אפשר לשפשף ולקרצף, הכי טוב עם מברשת בעלת שיניים קשות מעט.
שיטה אחרונה שאני לא ממליץ עליה היא תרופת סבתא: לערבב טרפנטין ומלח ולשפשף. לאחר מכן יש לשטוף היטב עם מים. תצטרכי להשתמש בכפפות ורצוי גם במסיכה כדי להגן על הפנים ודרכי הנשימה - לכן לא ממליץ.
בכל מקרה בכל השיטות - צריך לדאוג שהמקום יהיה פתוח ומאוורר, רצוי להשתמש בבגדי ב' כדי לא לפגוע בבגדים יקרים לנו. רצוי גם לדאוג לסמרטוטים נוספים, כפפות וכל אמצעי הגנה אחר כך שתעבדי בטוח.
בהצלחה!.
חומר יחיד שיכול לעזור במצב הקשה,,
28/01/2016 | 20:48
33
זו חומצת -מלח,(מי-אש,) יש להשיג בהום -סנטר, בבקבוק פלסטיק,
במדף חומרי -הניקוי,(ב-10 ש"ח).
החומצה חזקה ומיועדת להסרת כתמים במצב קשה.

כמובן שחייבים להשתמש בכפפות חד- פעמיות,נגד כוויות מהחומר החריף,
וכמובן להרחיק ילדים מהמקום מסיכון שאיפת הריח החזק.

ניקוי רובה אקרילית
13/01/2016 | 21:57
1
54
אני רוצה לנקות(מעדיפה לבד, בשיטה שלא תיקח לי כמה ימים) רובה אקרילית שהתלכלכה בעיקר בכתמי שומן אני חושבת באזור המטבח והסלון , בין מרצפות גרניט פורצלן. הרובה לבנה, המרצפות אופ וייט, והאזור שיש לנקות הוא של כ40-50 מ"ר. במידה ולא ניתן אשמח לדעת מה השיטות האחרות שיש ועלותן תודה נעה
שבת שלום
15/01/2016 | 13:01
39
לצערך הסיפור לא קליל ודורש עבודה והכנה.
אנא קראי את השרשור הבא ותתעלמי מהתגובה של אדם שעבד ללא הגנה על הברכיים והידיים - זה לא הכי חכם בעולם.
רצוי להתייעץ בפורום עשו זאת במו ידיכם או פורום שיפוץ ובנייה - יש שם אנשים שעו זאת מספר פעמים

סכו"ם
13/01/2016 | 13:32
1
91
שלום, 
אני לא בטוחה שזה המקום הנכון לשאול, אבל אני אנסה...
יש לי סט סכו"ם לא שלם שעליו הסמל המצורף בתמונה, והייתי רוצה לקנות עוד ממנו. אם לא רואים ברור כתוב שם Stainless Israel, ויש סמל נוסף שכנראה אמור להיות המילה "כד", או אולי CL.
מישהו מכיר את החברה ויכול לעזור לי לאתר אותה? 
תודה רבה!
הכי טוב
14/01/2016 | 06:51
58
להתעניין בחנויות לכלי בית. לבא אליהם עם הסכין או כלי אחר ולשאול.

תולעים בדירה
13/01/2016 | 19:29
52
אהלן..בימים האחרונים מופיעות תולעים קטנות בדירה...בגודל 1-2 ס"מ, בצבע שחור, חלקן קטן יותר מהשאר. הן מופיעות באופן ספורדי ברחבי הסלון, כל כמה שעות 2-3..למישהו יש רעיון מהיכן הן באות וכיצד להיפטר מהן?
איך מנקים מקלחון עם צריבה אומנותית?
09/01/2016 | 17:56
2
51
בחלק הפנימי הבנתי שאפשר למהול חומץ ומים ולנקות את הכתמים שנוצרים מהמים, אבל בחלק החיצוני יש צריבה אומנותית ואני מפחדת שהחומץ עלול להרוס אותה לאורך זמן. אשמח לעצות.
נסי על מקטע קטן ביותר לא נראה לי שחומץ יפגע
09/01/2016 | 21:30
1
20
ניסיתי פעם אחת והיה בסדר
10/01/2016 | 01:06
34
אבל כמו שכתבתי - תוהה אם זו לא משהו שהורס לאורך הזמן... אשמח אם מישהו שיש לו בבית או מכיר מנסיון יכול להעיד.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2016 | 16:12
3
 נמצאים בשנות העשרים לחייכם ומחפשים מקום לדבר בו על הכול?
פורום עשרים פלוס הוא המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו!

מתעניינים בשייט יאכטות? חולמים על חוויה רומנטית או הרפתקה כיפית לכל המשפחה?
היכנסו עכשיו לפורום יאכטות ותקבלו את המידע הדרוש

מתכננים אירוע משפחתי ומעוניינים באטרקציות מגניבות וייחודיות?
בפורום אטרקציות לאירועים תקבלו רעיונות שיהפכו את האירוע שלכם למושלם!

יש לכם שאלות לגבי מערכת אבטחה טובה ואיכותית לעסק שלכם או לבית המגורים?
היכנסו לפורום מערכות אבטחה ותקבלו מידע מקצועי ואמין!

מתלבטים אילו צמחים כדאי לשתול בעונה הנוכחית? יש לכם שאלות לגבי השקייה או דישון?
בפורום צמחים לגינה ולבית תוכלו לשאול ולשתף!
חימום תת רצפתי
03/01/2016 | 12:31
7
82
שלום, 

רציתי להתייעץ. שיפצנו בית בירושלים, בערך 175 מ"ר. מתחת לקרמיקה יש לנו חימום תת רצפתי. 

החימום מתוכנת כך שעובד בשעות אחה"צ (15-22) על 23 מעלות, ואז יורד ל-19 מעלות ולפנות בוקר עולה שוב ל-22 מעלות ואז כשהולכים, בשבע בערך, יורד ל-19 מעלות עד אחה"צ. 

1. האם זו השיטה החסכונית ביותר בחשמל? האם עדיף להשאיר את החימום על טמפרטורה יותר גבוהה? 
2. עובדתית, למשל בשבוע האחרון, שהיה קר, החימום באמצע היום לא מגיע ל-23 מעלות. אפילו בשבת, שם מתוכנת שכל היום יהיה על 23, הוא עולה ומגיע 'גג' ל-21.5, לא יותר. האם הבעיה במערכת התת רצפתית (הם היו לא מזמן ולא נראה לי שיש שם בעיה)? האם המערכת לא מסוגלת להתמודד עם הקור הזה? (גם כן לא סביר, הובטח שהיא טובה למינוס... ) האם הבעיה היא בתכנות לא נכון של שעות הטמפרטורה? 
איך זה אצלכם מתוכנת? 
3. כללית, בסלון (די גדול, כ-60 מטר כולל מטבח), יש חימום תת רצפתי, אך עדיין על הספה, כשכל החלונות סגורים כמובן, יש הרגשה של 'משב רוח', למרות החימום.  מאיפה רוח יכולה להגיע? 

תודה על העזרה! 
תקרא לאלה שהרכיבו לך
03/01/2016 | 21:01
6
48
את המערכת שיסבירו לך. גם אנחנו עשינו תת רציפתי ופעם ראשונה הדלקנו אותו בשבוע שעבר, משהו כמו 22-24 מעלות בכל החדרים. תענוג. ומשב הרוח אולי מאיזה חלון שלא סגור הרמטית?
הבאתי אותם
03/01/2016 | 21:40
5
52
אחרי שמכרו מערכת בעשרות אלפי שקלים הם לא ממש נחמדים....
טוענים שנכוון ל-22-24 מעלות, לפי הקור. 
אכן כיוונו, וכאמור הבית יחסית נעים, אבל ממש לא מה שהבטיחו (ללכת בבית עם גופיה), אלא קריר למדי. אנחנו בקומת הגג, אבל עדיין קר לדעתי יותר ממה שזה אמור. אצלך זה מגיע ל-22-24 ? כאמור, אצלנו הוא מתקשה לעבור את ה-21.5. 

החלונות סגורים הרמטית, לצערי אני לא מוצא את הקור... 
אצלינו בלילה מזיעים, ובזכותך הבנו
04/01/2016 | 07:15
4
74
שאפשר לכוון דרגות חום שונות במשך היום, היום ננסה לתכנת. אצלינו הענין הצליח, ניראה לי מאחר והבית מבודד מצויין, זה בית חדש. הבידוד אצלכם טוב? מי החברה?
כל הזמן על 24 מעלות. בעלי אומר שבגג תמיד יותר קר.
04/01/2016 | 07:16
23
זה עניין של בקר
04/01/2016 | 07:29
2
44
(בקמץ ופתח...) - אצלנו אפשר לכוון אותו. 

הבית כללית נמצא בקומה אחרונה בירושלים אבל הוא לא מבודד מאוד טוב. הוא בית ישן. ואף על פי כן, ממש לא מזיעים. עם פוך עבה + חימום תת רצפתי כן מזיעים לפנות בוקר. 
החברה היא סאן היט. כללית, לא ממליץ עליה. התאכזבנו מאוד הן מהשירות והיחס (לאחר הקנייה, ודי לחכימא) והן מהתוצאות בשטח. אם הייתה לי הזדמנות שנייה, לא הייתי עושה את אותה מערכת שוב. 
זהו, כנראה הבידוד. עובד על חשמל או מים?
04/01/2016 | 07:44
1
39
שלנו על מים.
חשמל
04/01/2016 | 09:30
8
הסרת מתבקות
03/01/2016 | 17:54
2
64
כיצד מסירים מדבקה מצנצנת שימורים
מדבקות מסירים מצנצנת
03/01/2016 | 20:32
1
96
בצורה מאוד פשוטה, לוקחים פן מחממים את המדבקה והחום ממיס את הדבק.
תודה ניצת
05/01/2016 | 17:11
20
מדבקה לא מתבקות
03/01/2016 | 17:54
24
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
אורנה ומינה
אורנה ומינה
פורום הום סטיילינג
פורום הום סטיילינג
לוי ייעוץ כלכלי ועסקי
לוי ייעוץ כלכלי ועסקי
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה