לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תיאטרון

ברוכים הבאים לפורום תאטרון!
פורום תאטרון הוא בית לאוהבי תרבות התאטרון - אם כחלק מהפקה ואם כצופים.

ראיתם הצגה טובה? מופע חדש? משהו שאתם חייבים לשתף? הכנסו לפורום ונשמח לשמוע אתכם.

נשמח לשמוע אתכם כאן בפורום בכל הקשור לעולם התאטרון - ביקורת או חוות דעת על מופע טוב או לא כל כך;  דיונים על נושאים הקשורים בהצגות, בחזרות ובכלל - בכייף שלכם.

הפורום לא עוסק באודישנים למינהם.

מקווים שתהנו (ותשברו רגל),
פרובוקטור ו-Cabaret

אודות הפורום תיאטרון

ברוכים הבאים לפורום תאטרון!
פורום תאטרון הוא בית לאוהבי תרבות התאטרון - אם כחלק מהפקה ואם כצופים.

ראיתם הצגה טובה? מופע חדש? משהו שאתם חייבים לשתף? הכנסו לפורום ונשמח לשמוע אתכם.

נשמח לשמוע אתכם כאן בפורום בכל הקשור לעולם התאטרון - ביקורת או חוות דעת על מופע טוב או לא כל כך;  דיונים על נושאים הקשורים בהצגות, בחזרות ובכלל - בכייף שלכם.

הפורום לא עוסק באודישנים למינהם.

מקווים שתהנו (ותשברו רגל),
פרובוקטור ו-Cabaret
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'מחפש שחקן בדחיפות!!'
מחפש שחקן בדחיפות!!
24/07/2013 | 19:08
486
דחוף!!! מחפש שחקן למחר בבוקר-צהריים באיזור שדרות! אם אתה בן 30-50, ואתה יכול להגיע מחר, אני נורא אשמח!! אם אתה, במקרה, מעשן ו/או נוהג, זה בכלל מעולה!
לפרטים: 0544316705
לצפיה ב-'אנייי חייבת שיעזרוו ליי עווד היוום עם רעיוון '
אנייי חייבת שיעזרוו ליי עווד היוום עם רעיוון
13/10/2012 | 15:07
793
אני כיתה יא והמורה הביא לנו משימה לקחת שיר ואת המילים של השיר להפוך לקטע...
הבעיה היא שהוא רוצה שנפרש את השיר בצורה שונה,אבל אין לי לא רעיון לשיר ולא רעיון מספיק יצירתי כדי לפרש אותו בצורה מספיק יפה כדי להציג לכיתה שלי.
השמח אם תוכלו לענות לי ולעזור לי לפתור את הבעיה...
לצפיה ב-'טיפות לדמעות מזוייפות'
טיפות לדמעות מזוייפות
25/08/2012 | 14:36
452
איפה אפשר לקנות תכשיר/טיפות לעיניים לדמעות מזוייפות (שיראה כאילו אני בוכה)שאינן מזיקות לעיניים וללא מרשם רופא?
לצפיה ב-'חלאס עם החלונות הקופצים'
חלאס עם החלונות הקופצים
21/05/2012 | 09:42
290
כוס אמ אמק
לצפיה ב-'בחינה בתיאטרון '
בחינה בתיאטרון
06/05/2012 | 22:07
664
יש לי בחינה בתיאטרון בקרוב אני כיתה י' ואני חייבת למצוא מונולוג קומי טוב יש למישהו הצעות ?
לצפיה ב-'מונולוגים קומים'
מונולוגים קומים
04/05/2012 | 11:32
1429
הי אני מחפשת  מונולוג לאודישן לבתי ספר למשחק.. מכירים משהו?
שהוא ממש לא מוכר?
לצפיה ב-'מונולוגים לילדים '
מונולוגים לילדים
26/04/2012 | 12:02
2020
היי אני מחפשת מונולוגים ( של שתי דמויות )
לילדים
עם קטגוריות כאלו :
עמוק
...
דרמתי
...
מצחיק
...
תודה לעונים!!!
לצפיה ב-'ביקורת להצגה "נשוי בפיתה" של ג'וש שגיא'
ביקורת להצגה "נשוי בפיתה" של ג'וש שגיא
21/04/2012 | 00:37
453
היום אני ובעלי ראינו את הצגתו של ג'וש שגיא "נשוי בפיתה". ההצגה פשוט חסרת רמה, הבדיחות טיפשיות, בדיחות קרש, ממש אכזבה. אל תתרמו את כספכם לביזיון הזה, פשוט לא ללכת!

לצפיה ב-'פסנתרנית מחפשת קבוצת תיאטרון פלייבק בנתנ'
פסנתרנית מחפשת קבוצת תיאטרון פלייבק בנתנ
12/03/2012 | 11:59
170
בנתניה. איפה מוצאים כזה? אני חושבת שבד״כ הקבוצה מחפשת פסנתרן, אבל לא יודעת איפה לחפש מודעות כאלה. ורד
לצפיה ב-'מחפשת המלצה על מורה/סדנא מומלצים כהכנה לאודיש'
מחפשת המלצה על מורה/סדנא מומלצים כהכנה לאודיש
02/04/2011 | 23:53
1
172
אודישן לבית ספר למשחק

בירושלים או בסביבה

תודה
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר'
שלחתי לך מסר
03/04/2011 | 12:17
74
לצפיה ב-'תעלולי סקפן – תשעים דקות של עונג צרוף'
תעלולי סקפן – תשעים דקות של עונג צרוף
31/03/2011 | 10:05
188
אז לא, לא נהייתי מבקר הצגות, אבל זו ההזדמנות שלי להגיד תודה.
תודה לשחקנים ויטלי פרידלנד, אריה צ'רנר, יואב היימן, שמרית לוסטיג, יהויכין פרידלנדר, ארז שפריר, אודי רוטשילד ונילי רוגל.
תודה לבמאי אודי בן משה ולכל צוות ההפקה.
תודה לכם על תשעים דקות של עונג צרוף.

ואתם שקוראים ועדיין לא ראיתם את ההצגה, רוצו לראות

לטור המלא
לצפיה ב-'קבוצת תיאטרון "התחנה" מעכו'
קבוצת תיאטרון "התחנה" מעכו
30/03/2011 | 16:54
228
אהלן פורום,
אני רוצה לספר לכם על קבוצת התיאטרון שלי -    
הקבוצה קיימת מזה שנה וחצי ומונה שישה צעירים, חמישה שחקנים יוצרים בני 20-21 ובימאית בת 27.
הרעיון לתחילת העבודה הקבוצתית עלה בעקבות מפגש מעניין בתחנה המרכזית הישנה בתל אביב של אחת מחברי הקבוצה, בעקבותיו החלטנו לכתוב מחזה על התחנה.
תהליך כתיבת המחזה וגיבוש שפת הקבוצה נמשך כשנה וחצי, במהלכן ביקרנו בתחנה המרכזית הישנה בתל אביב וברחובות הסובבים אותה, נפגשנו עם האוכלוסייה במקום, שוחחנו איתם ושאבנו מהם השראה.

חשוב לציין שכולנו פועלים בהתנדבות מלאה ובמסגרת פרטית, מתוך אהבתנו לתיאטרון וליצירה ומתוך הרגשת מחויבות להעביר את התכנים אליהם נחשפנו לקהל הרחב.

הסשן הראשון היה בתחילת חודש מרץ הנוכחי וההצגה מילאה חמישה אולמות. אנחנו מופיעים שוב באפריל הקרוב בתאריכים  13.4 יום רביעי, 15.4 יום שישי בצהריים וב- 16.4 מוצ"ש.

הקליקו לדף שלנו בפייסבוק, בו תוכלו לראות תמונות שלנו, כתבות בעיתונות ובאינטרנט וכמובן מידע רחב על הקבוצה.

לכרטיסים - 0525343970
למידע נוסף אפשר לפנות גם במסרים.
יום טוב :]

לצפיה ב-'מחפשת דיאלוגים שמתאימים לכיתות ז,ח,ט'
מחפשת דיאלוגים שמתאימים לכיתות ז,ח,ט
30/03/2011 | 09:41
244
הי

אני מחפשת דיאלוגים שמתאימים לכיתות ז,ח,ט

אשמח לשמוע הצעות

תודה
ליאת
לצפיה ב-'"חדר כושר" לפרפורמרים משחק למתקדמים '
"חדר כושר" לפרפורמרים משחק למתקדמים
30/03/2011 | 09:17
139
סדנה שנתית - "חדר כושר" לפרפורמרים 3 שעות תרגולי משחק וכתת אומן שמטרתה לחקור אפשרויות הצגת התוכן של המשתתף . אם אתה כבר עומד מול קהל רצוי שתדע את זה . שיפור כלי השחקן במופע-הרצאה-סדנה .
מיקום: קמפוס סמינר הקיבוצים החדש, רח' שושנה פרסיץ 3 תל אביב (ליד איזורי חן).
הרשמה: צח חרמון - 0544914848 **

קהל יעד - מרצים, מאמנים, קוסמים, זמרים, שחקנים, עורכי דין, יזמים, מנהלים, אנשי שיווק ומכירות, רואי חשבון, דיפלומטים וכל מי העומד כבר מול קהל כפרפורמר.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
29/03/2011 | 16:06
3
424
עקב היקף נמוך של פעילות בפורום זה תקופה ארוכה, הוחלט לסגור את הפורום.
תודה רבה לכל מי שלקח חלק והשתתף, מאוד נהניתי והשכלתי מכם.

גיא
לצפיה ב-'אמנם ברצינות סוגרים או...'
אמנם ברצינות סוגרים או...
02/04/2011 | 07:37
1
301
פרובוקציה?  אם כן ,, זה לא נראה מזיז לאף אחד

דור
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'חבל, זה פורום יותר מעניין מפורומים אחרים'
חבל, זה פורום יותר מעניין מפורומים אחרים
02/04/2011 | 23:25
233
אם בכל זאת יסגר, אני שולח ברכה לכל מי שהיפעיל אותו.
לצפיה ב-' סגירת פורום תיאטרון '
סגירת פורום תיאטרון
( לעמוד שלי בתפוז )
03/04/2011 | 13:45
351
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום.

אנו מודים ל פרובוקטור על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

לצפיה ב-'עזרה בחלוקת מונולוג לביטים'
עזרה בחלוקת מונולוג לביטים
26/03/2011 | 16:28
1
674
שלום, אני עושה עבודה בתיאטרון על מונולוג שאני מציגה, רציתי לקבל עזרה בחלוקה לביטים. (המונולוג הוא מתוך כולם היו בניי)

אני רוצה להגיד לכם משהו. (היא מתחילה ללכת צעד, ועוצרת)
אני לא מתכוונת לעשות שום דבר בעניין.
אני לא אעשה שום דבר בקשר לג'ו, אבל אתם תעשו משהו בשבילי.

(ישירות אל האם) את גרמת לזה שכריס ירגיש רגשי-אשמה איתי.
אם רצית בזה או לא, את הפכת אותו לנכה בחברתי.
אני רוצה שתגידי לו, שלארי מת ושאת יודעת את זה. את מבינה אותי?
אני לא עוזבת את הבית הזה לבד. כי ככה החיים שלי לא חיים. אני רוצה שתוציאי אותו לחופשי.
ואז, אני מבטיחה לך, הכל ייגמר ואנחנו נלך מכאן, וזה הכל.

אמרתי שהוא מת, אני יודעת!  הוא התרסק ליד חוף סין בעשרים וחמישה בנובמבר. לא היה פגם במטוס, אבל הוא מת. אני יודעת...
אני אהבתי אותו, את יודעת שאהבתי אותו. האם הייתי מסתכלת על מישהו אחר, אם לא הייתי בטוחה לגמרי? זה צריך להספיק לך.

הוא כתב לי לפני שהוא... אני לא רוצה להכאיב לך קייט. את הכרחת אותי לעשות את זה, תזכרי שאת... תזכרי. הייתי כל כך בודדה, קייט... אני לא יכולה לעזוב כאן לבד.
את הכרחת אותי להראות לך את זה. לא רצית להאמין לי. אמרתי לך את זה אלף פעם, למה לא רצית להאמין לי!

קייט, יקירה, אני כל כך מצטערת...
כל כך מצטערת.
לצפיה ב-'מנסה לעזור'
מנסה לעזור
29/03/2011 | 14:09
123
הקושי הוא שאני לא יכול לחלק עבורך את המונולוג לביטים כי זה ייצא לא אמין.
נסי לעבור על כל משפט ולהבין למה היא אומרת כל חלק מהמשפט.

למשל:
"אני לא אעשה שום דבר בקשר לג'ו"
"אבל אתם תעשו משהו בשבילי"
לשני החלקים הללו יש מטרות שונות ומניעים שונים. למעשה יש פה טוויסט, מין ניגוד מפתיע. לדעתי זה משפט מפתח במונולוג, כי היא עוברת מפסיבית לאקטיבי, למעין מתקפה.

עןד דוגמא-
בסוף המונלוג יש הרבה "..." (שלוש נקודות), למה יש את הפאוזות הללו? היא מנסה ליצור דרמה? מתלבטת מה לומר? מהססת אם ללכת או לא?

יש למונולוג כולו איזו שהיא מטרה או מניע. יש סיבה למה היא מתחילה לדבר (מה שקרה קודם לכן במחזה) ולמה דווקא עם הדמויות שמשתתפות בסצנה. זה הרצון הכללי. אבל מה שמעניין במונולוגי באופן כללי זה הרצונות הקטנים, השינויים הקטנים וההדרגתיים שעוברים על הדמות.
נקודה נוספת למחשבה - מונולוג מעניין הוא מונולוג שהדמות בו עוברת שינוי. אם אין תהליך לאורך המונולוג, אפשר היה להסתפק במשפט קצר. אז תנסי לחשוב איפה הדמות מתחילה ואיפה היא מסיימת.

אם את רוצה הכוונה נוספת - דברי איתי במסרים.
לצפיה ב-'פרסומות, מודעות והודעות כלליות'
פרסומות, מודעות והודעות כלליות
28/03/2011 | 20:49
8
48
שרשרו לכאן הודעות מסוגים אלו, כדי לשמור על הסדר ולמקד את הדיונים.

הודעות שלא ישורשרו לכאן - ימחקו.
תודה!
לצפיה ב-'"המרקיד" בפסטיבל יערות מנשה '
"המרקיד" בפסטיבל יערות מנשה
25/03/2011 | 16:24
30
הצגת השנה בפרינג', פוגשת את הפסטיבל הכי כנה של השנים האחרונות

כל הפרטים באתר
www.yaarot.com

פסטיבל יערות מנשה 29,30 באפריל
לצפיה ב-'לומדים לתקשר עם הילדים ב-'
לומדים לתקשר עם הילדים ב-
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2011 | 12:18
21

אירוח בנושא הקשר בין הורים וילדים
סימונה פלג, מנחת הורים בוגרת אדלר, אם לשישה ילדים ולתאומים תתארח בפורום הורות מאוחרת החל ממחר בבוקר ועד סוף השבוע.
ניתן להתייעץ עם  סימונה במגוון נושאים כגון: הקשר בין ההורה לילד והמשתמע מכך, הקניית הרגלים, חוקים, גבולות, הרגלי שינה, שאלות בנושא הורות לתאומים ושלישיות, התארגנות ועוד:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

ילדכם סובל מדלקות חוזרות בדרכי השתן?
מחר בין השעות 10:00-11:00, ד"ר יוסי בנימיני יתארח בפורום רפואת ילדים ופגים ויענה של שאלות ההורים בנושא.
ד"ר בנימיני הוא מומחה באורולוגיית ילדים, ביחידה לאורולוגיית ילדים בביה"ח "דנה דואק" לילדים:

מי יזכה בחומרי יצירה מדהימים?
אחרי שגולשי פורום אומנות הטכסטיל והליבוד העלו תמונות של תחפושות מתוצרת עצמית, הגיע תורכם להצביע למוצלחות ביותר ולקבוע מי יזכה בפרסים מתנת Netanella.com:

רוצים לראות את רוקפור בהופעה?
ספרו לנו בפורום האוניברסיטה הפתוחה על פאדיחה שקרתה לכם בזמן הלימודים באוניברסיטה הפתוחה - ואולי תזכו בכרטיס זוגי למופע החדש של רוקפור בבארבי תל אביב!
לצפיה ב-'האיגרת השבועית של תיאטרון החדר 24.3.2011'
האיגרת השבועית של תיאטרון החדר 24.3.2011
24/03/2011 | 11:51
20
האיגרת השבועית של תיאטרון החדר: פורום יוצרים לתיאטרון, קולנוע, טלוויזיה, ספרות, שירה, מחול, אמנות פלסטית, קטעי וידיאו ואירועים מיוחדים.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תיאטרון חובבים בירושלים מחפש שחקנים/יות'
תיאטרון חובבים בירושלים מחפש שחקנים/יות
23/03/2011 | 22:08
339
"תיאטרון בגרוש" מחפש שחקנים/יות חובבים/ות להכנת הצגה מבוססת על 4 סיפורים מסודרים בצורת מגירות...
ימי ג' בין 20:00 ל-22:00
אריק: 02-6430575
ericroyi2@gmail.com
https://sites.google.com/site/tetronbegrosh/home
לצפיה ב-'הכנה לאודישנים לכל מטרה.'
הכנה לאודישנים לכל מטרה.
23/03/2011 | 07:58
56
במאי /שחקן עם הרבה מאוד ניסיון, בוגר ביה"ס למשחק ובוגר ביה"ס להנחיית מורים ובמאים,יכין אתכם לאודישן לקראת קבלה לבתי ספר למשחק השונים או לכל מטרה.

עזרה בבחירת מונולוגים מתאימים, עבודה על דמות, ניתוח טקסט, דמיון, קול ,תנועה, העמדת שיר ועוד ועוד..
מפגש ראשון חינם וללא התחייבות.

לפרטים נוספים ניתן להתקשר ל-054-4559761 למוטי.
בפניות בדוא"ל אנא ציינו: "עבור אודישנים".
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אמריקה אהובתי. יצירה תיאטרונית מאת אברהם לוי'
אמריקה אהובתי. יצירה תיאטרונית מאת אברהם לוי
21/03/2011 | 09:09
43

אנו שמחים וגאים להזמינכם  להצגה "אמריקה my love  "
לאחר כמעט שנה של עבודה , נולדה לה עבודת תיאטרון חדשה.

"אמריקה אהובתי היא יצירה תיאטרונית  המתכתבת עם אמריקה שלי ושל אחרים. זהו סיפור מסע של אישה , של אדם, היוצא לאמריקה על מנת לברוח ממולדתו, מזהותו, מפחדיו, אדם שיוצא ליבשת רחוקה על מנת להפוך לאדם אחר. מתנתק משורשיו , שוכח את עברו , מבטל את מולדתו , לפחות כך הוא חושב. הוא יוצא לאמריקה על מנת ליצור לעצמו עתיד טוב יותר שכביכול נמצא בארץ המובטחת עוד מילדותו. אולם זהו איננו סיפור מסע במובן המקובל של המילה , הוא כתוב כרצף תודעה שירי המתכתב עם אמריקה שלי ושל ילדותי , זו היא שירה תיאטרונית המביאה אל הבמה רצף דימויים אמריקאים , מחשבות , חלומות , תקוות , פחדים וגעגוע לאמריקה שהייתה בדמיוני במשך שנים ושנמצאת עדיין בדמיונם של רבים. המחזה מתרחק מנרטיב מקובל. אישה יוצאת החוצה מעולמה הקטן , ומגלה בחוץ עולם עשיר של פחד. זהו חלום בלהות אמריקאי , מסע אל תודעה אמריקאית ופחד אמריקאי של תרבות שמנסה בכל כוחה להשתלט באלגנטיות ובאגרסיביות על העולם. "
אברהם שלום לוי

מצ"ב תמונות מההצגה לינק לכתבה, ותוכניה.

http://www.mysay.co.il/articles/ShowArticle.aspx?a...

להזמנת כרטיסים : שרה : 054-9497497

חפשו אותנו בפייסבוק: "קבוצת התיאטרון אברהם שלום לוי"
לצפיה ב-'בואו להתנסות במוצרים חדשים '
בואו להתנסות במוצרים חדשים
( לעמוד שלי בתפוז )
25/03/2011 | 13:12
22
גולשים יקרים,

אנשים שמחה להזמין אתכם להצטרף למאגר הגולשים המשפיעים שלנו, לקבל מאיתנו במתנה מוצרים חדשים והזמנות לאירועים שווים

כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לקישור:
http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spi...
למלא את הפרטים המבוקשים ולאשר את תהליך ההרשמה במייל שיילח אליכם. פשוט וקל.
מאותו רגע, תתחילו לקבל מאיתנו הצעות למוצרים חדשים בהם נציע לכם להתנסות תמורת כתיבת חוות דעת עליהם.

שימו : על מנת שנוכל להציע לכם מוצרים ואירועים רלוונטיים, אנא הקפידו למלא את כל הפרטים הנדרשים. אל דאגה, פרטיכם יישמרו במערכת.

תתחדשו
לצפיה ב-'אוסף גדול של תרגילי משחק לשחקנים'
אוסף גדול של תרגילי משחק לשחקנים
29/03/2011 | 01:14
257
"מי שמעוניין לרכוש חוברות תרגילים לחוגי דרמה או הוראת תיאטרון ,(מתאים גם לחוגי דרמה לילדים ונוער) מוזמן לצור קשר איתי. .אספתי תרגילי משחק רבים (כ-400 תרגילים) והם מסודרים לפי נושאי עבודה של השחקן על עצמו.    
  אילן זיו זונטג  
ilanziv@017.net.il

"
לצפיה ב-'בית ספר בצרפת'
בית ספר בצרפת
28/03/2011 | 18:53
57
שלום,
רציתי לשאול אם אתם מכירים בית ספר או אוניברסיטה בצרפת המשלב משחק, בימוי כתיבה ותנועה או כמה מהנ"ל
את בית הספר על שם ז'אק לאקוק אני מכירה, נשמע מעולה אבל מאוד יקר
מודה לכם על תשובותיכם
לצפיה ב-'מחפש סדנת משחק'
מחפש סדנת משחק
25/03/2011 | 23:26
46
היי,
אני מחפש סדנה ללימודי תיאטרון פעם בשבועיים, באיזור הדרום (אני מאשדוד).
אני בן 20 ואין לי רקע בתחום, אבל זה תחום שמאוד מעניין אותי והייתי רוצה ללמוד כתחביב.

-תודה
לצפיה ב-'789איש חסיד היה-בית צבי-תיאטרון רמת גן'
789איש חסיד היה-בית צבי-תיאטרון רמת גן
24/03/2011 | 09:16
43
789איש חסיד היה-תיאטרון בית צבי
צילומים-אלי ליאון

לפני כ40 שנה הועלה על ידי תיאטרון "בימות" מופע בשם "איש חסיד היה"שכתב וערך דן אלמגור.
המופע היה אוסף של שירים,סיפורים וניגונים חסידיים מהמאה ה19 ממזרח אירופה.
הוא זכה להצלחה גדולה מאוד ומספר הצגות רב הן בארץ והן בעולם.

בזמנו ביים את המופע יוסי יזרעאלי והופיעו בו שלמה ניצן שהגה את הרעיון ועזר גם בהכנת החומר,חנה רוט,לוליק,דני ליטני,דבורה דותן ובתיה ברק.

כעת תיאטרון בית צבי מעלה את המופע בבימויו של דניאל אפרת ובכוריאוגרפיה של גלעד קמחי שניהם בוגרי בית צבי.

השם "איש חסיד היה" נלקח מפיוט מפורסם ששרים היהודים במוצ"ש והמספר על מצוקת היהודי שאליהו הנביא עוזר לו.
כאשר הוצג המופע בזמנו, הוא דמה ל "פופ חסידי" דבר שלא היה מקובל באותה תקופה.גם עכשיו לאחר שהיוצרים הוסיפו לו תזמורת במקום הגיטרות שהופיעו אז, המופע הנו באותו סיגנון אך ביתר שאת.

בתכניה של המופע הנוכחי נכתב בין השאר כי זהו מופע מיסטי מיסיקלי,מצחיק,סוחף ומרגש ובו סיפורים ושירים חסידיים בפרשנות חילונית רוקיסטית.אין לי אלא לאמץ ולהסכים לכל מילה.

שמענו 19 קטעים במלל וצליל,כל אחד פנינה,כל קטע מזכיר לך נשכחות.כל קטע מבוצע בצורה מעולה ומרתקת.

אפרת הבמאי אומר שלא נולד עדיין כאשר הוצג המופע בפעם הראשונה.הוא לא הבין איזה קשר יכול להיות בין הסיפורים והשירים החסידיים שקרא ושמע לבין העטיפה של התקליט בה הופיעו השחקנים עם גיטרות, ג'ינס ומשקפי שמש.
בבימוי המקסים שלו שיש בו חשיבות לכל פרט ופרט ודמיון פורה מבורך, לדבריו,הוא החליף את הגיטרות בדיסטורשן חשמלי ומסיבת טראנס בטבע.השחקנים הפעם הם כת הנאספת כדי לקיים "סיאנס"ולהעלות באוב את סיפורים והשירים.התוצאה מלהיבה ונהדרת.
בהרבה סצינות משתתפת כל הלהקה בריקודים סוערים ואקסטזיים שהכוריאוגרפיה המצויינת והמיוחדת שלהם יצר כאמור גלעד קמחי.

זו לא הפעם הראשונה שאפרת וקמחי משתפים פעולה בצורות שונות.זהו צמד מוצלח ביותר שהתוצר המוגמר שלהם תמיד שונה,מלהיב ומעולה.
סייעו רבות להצלחת המופע אפי שושני המנהל המוסיקלי שעשה גם את העיבודים המוסיקליים,הקולות הנהדרים
של כל המשתתפים,ערן עצמון שבנה תפאורה מקסימה ומרשימה ויובל כספין שעיצב תלבושות מיוחדות שיש בהן גם מהעוני,הפאר,העיירה היהודית והפנקיזם.
יניר ליברמן היה אחראי לתאורה המיסטית ועכשוית כאחד.
קולות המקהלה והסולנים היו נהדריםבראש ובראשונה בזכות השחקנים וההדרכה הקולית של דיקי עצמון ומדריכת המקהלה-תמי כספי-אשל.

יש במופע קצב נכון ומעברים מהירים בין קטע לקטע,אם כי היתי מוסיף עוד שירים וריקודים על חשבון המלל הסיפורי.
הפעם אינני רוצה לציין כוכב מתבלט במופע,אם כי ישנם כאלו,כי כולם היו נהדרים.זהו מופע על רמה איכותית גבוהה ביותר ואין לי ספק שיזכה להצלחה גדולה כפי שזכה המופע הקודם שנזכרים בו בנוסטלגיה מובנת.

חידוש מענין היה השימוש בשפת הסימנים בכוריאוגרפיה בהדרכת רות נזר.דאנס קפטן-עומר זמרי.
המופע מלווה בתזמורת חיה מצויינת של מספר נגנים היושבים ביציע של התפאורה.

לראות או לא לראות:מופע איכותי מהנה מומלץ ביותר.

נכתב על ידי elybikoret-אלי ליאון , 18/3/2011 19:01

הרוצה לראות תמונות מההצגות מוזמן להכנס לאתרי www.elybikoret.022.co.il
אני מזמין אתכם להכנס לאתרי החדש בו ריכזתי ביקורות שכתבתי מ1.6.10 והתפרסמו באתרי אינטרנט שונים בכל שטחי האמנות,חיבורים שכתב פרופ'יוסי גמזו וחומר אחר.
ביקורות שהתפרסמו לפני 1.6.10 אפשר לראות רק באתר שבו פורסמו
הכתובת www.elybikoret.022.co.il

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ