לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
55075,507 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום פילאטיס

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
01/05/2016 | 13:07
46
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.
בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לדליה מנטבר שניהלה את הפורום.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'ספרינגבורד '
ספרינגבורד
28/04/2016 | 16:06
26
האם במקרה מישהו מכם רכש מקסאי את הספרינבורד? יש לי שאלה לגבי הקפיצים ואשמח לעזרה, תודה וחג שמח ��

לצפיה ב-'פסח כשר ושמח'
פסח כשר ושמח
21/04/2016 | 10:53
4
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
14/04/2016 | 14:23
5
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לצפיה ב-'כדור פילאטיס לישיבה ארוכה'
כדור פילאטיס לישיבה ארוכה
28/02/2016 | 22:46
52
שלום,
בעבודתי אני יושבת שעות רבות מול מחשב, ולאחרונה התחיל לכאוב לי מאד הגב.
נזכרתי שקראתי בעבר שישיבה על כדור פילאטיס בזמן העבודה עוזרת מאד.
האם מישהו כאן התנסה בכך?
איזה גודל כדור כדאי לקנות (אני 1.70 וחשבתי לקנות כדור בגודל 75 ס״מ, אבל אם יש יותר גדול אולי עדיף)
האם חשוב לקנות ממותג? ראיתי שיש הבדלים עצומים במחירים ואני לא מבינה למה.
תודה רבה מראש!
לצפיה ב-'מערכי שיעור פילאטיס מזרן'
מערכי שיעור פילאטיס מזרן
10/02/2016 | 13:09
425
הי חברים :)
אני מדריכת פילאטיס מזרן, רציתי לשאול אם יש לכם איזה אתר מומלץ למערכי שיעור שאפשר לשאוב ממנו רעיונות.
תודה רבה והמשך שבוע מקסים!
לצפיה ב-'צפיפות עצם'
צפיפות עצם
03/02/2016 | 14:23
33
האם תוכלי לתת תרגילים להגברת צפיפות העצם ביד.
בתודה מראש
דרית
לצפיה ב-'תוך כמה זמן רואים תוצאות בפילאטיס?'
תוך כמה זמן רואים תוצאות בפילאטיס?
02/02/2016 | 11:41
1
108
לצפיה ב-'זה משתנה'
זה משתנה
13/03/2016 | 15:12
73
התוצאות תלויות בבן אדם, אצל חלק מספר אימוני פילאטיס יראו תוצאות, ואצל אחרים יקח חודשים עד שירגישו שינויים משמעותיים.
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
18/01/2016 | 15:50
9
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

לצפיה ב-'פילאטיס לגברים'
פילאטיס לגברים
13/01/2016 | 14:36
1
58
שלום דליה. פילאטיס תמיד היה נשמע לי כמו תחום של נשים. האם יש גם גברים שלוקחים חלק בפילאטיס? זו קבוצה מעורבת? זה מקובל? מומלץ לגברים?
לצפיה ב-'בהחלט ראיתי גברים בשיעורי פילאטיס (שהשתתפתי בהם)'
בהחלט ראיתי גברים בשיעורי פילאטיס (שהשתתפתי בהם)
28/01/2016 | 17:01
37
למעשה יש אפילו מדריכי פילאטיס...

הגברים אכן במיעוט, אבל קיימים, ואין בעיה של התאמה; התרגילים מתאימים לשני המינים.
לצפיה ב-'פילאטיס במהלך הריון'
פילאטיס במהלך הריון
10/01/2016 | 15:43
21
היי דליה. מאיזה שבוע אפשר לשלב פילאטיס במהלך הריון?
נניח ולא עסקתי בפעילות גופנית לפני - זה עלול לסכן את העובר?
לצפיה ב-'שריר הישר ביטני לאחר לידה'
שריר הישר ביטני לאחר לידה
23/11/2015 | 09:30
4
79
דליה שלום,
אני מדריכת פילאטיס חדשה יחסית, ויש לי מתאמנת חדשה חודשיים אחרי לידה. האם בכל הריון ולידה תהיה היפרדותן של
הלינאה אלבה? מתי בדר"כ השריר חוזר לקדמותו ? וכמה זמן לאחר לידה מותר לעבוד על השריר הישר ביטני ? האם יש ביכולתי לבדוק האם הוא תקין. המתאמנת קיבלה אישור לחזור לעסוק בפעילות גופנית אבל אין לה מושג האם הרופא בדק את מצבו של השריר... תודה מראש על המענה והעזרה
לצפיה ב-'פילאטיס לאחר לידהאש'
פילאטיס לאחר לידהאש
25/11/2015 | 19:40
3
75
י לדעת כמה דברים טרם המענה-
ראשית, האם היה מדובר בלידה קיסרית או רגילה?
שנית, האם המתעמלת עשתה פילאטיס לפני ההריון או במהלכו...?
בנוסף, על סמך מה היא קיבלה אישור להתעמל...? עשו לה איזושהי בדיקה? האם יש חשש של הרופא להיפרדות? הכוונה לבקע או סיכון כלשהו
לצפיה ב-'פילאטיס לאחר לידה'
פילאטיס לאחר לידה
30/11/2015 | 14:57
2
66
מדובר בלידה רגילה (לידה שלישית) עשתה פילאטיס מכשירים טרם ההריון, במהלך ההריון לא התעמלה... הרופא ביצע אולטראסאונד וגינלי ווידא שהרחם חזר למקומו שהתפרים נראים בסדר... מצד הרופא לא עלה שום חשש לגבי היפרדות או בקע.
החשש הוא שלי :) מאחר ואין לי נסיון באימון נשים אחרי לידה שמעתי על התופעה, קראתי והבנתי שאם קיימת היפרדות עלול להיגרם נזק ואסור לעשות כפיפות בטן/הרמת ראש. 
האם ההנחייה היא גורפת ? האם לכל אשה נוצרת היפרדות ? אני מרגישה קצת חוסר ביטחון , נכון לעכשיו על מנת לא לגרום חלילה נזק אני עובדת איתה על תרגילים המפעילים את הבטן ללא הרמת ראש.
אני מקווה שאני לא היסטרית ואכן נוהגת נכון, אשמח אם תאמרי לי מה דעתך.
תודה 
לצפיה ב-'היפרדות לאחר לידה'
היפרדות לאחר לידה
01/12/2015 | 10:47
1
61
אפשר לבדוק בקלות אם קיימת עדיין היפרדות. מבקשים ממנה לשכב בשכיבת קירוס.
ידים מאחורי הראש, שתרים מעט את הראש, להישאר שם ואת מצידך בודקת באמצע הבטן ,מהקו שמתחת לחזה עד הטבור, עם שתי אצבעות, אצבע ואמה, וכך תדעי בוודאות אם יש עוד היפרדות.
לעיתים סמוך לטבור נישארת מעט היפרדות, אין בעיה עם זה. אפשר לעשות הכל.

תודה ובהצלחה
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
07/12/2015 | 10:46
12
לצפיה ב-'PlayBuzz הגיע לתפוז '
PlayBuzz הגיע לתפוז
19/11/2015 | 12:18
3
מהיום ההודעות שלכם יכולות להראות אחרת!
בלחיצת כפתור תוכלו להוסיף סקרים, חידונים, תכנים ויראלים ותוכן אינטראקטיבי מתוך אתר PlayBuzz!

לחצו על האייקון של playbuzz (ליד צירוף הקבצים) - העתיקו את הקישור - ופרסמו את ההודעה!
לצפיה ב-'מומלץ להתעמל בטייצ?'
מומלץ להתעמל בטייצ?
16/11/2015 | 17:34
4
86
שמעתי על כך שזה לוחץ על הבטן ולא בריא. מה דעתך?
לצפיה ב-'פילאטיס בטייץ'
פילאטיס בטייץ
16/11/2015 | 18:02
3
135
כשמדובר בלבוש, אני לרוב אומרת שכל אחת צריכה ללבוש מה שנוח לה ונעים לה. אם זאת, יש יתרונות רבים ללבישת טייץ ואציג בפנייך את חלקם- ראשית, בגד צמוד בכלל וטייץ בפרט מאפשר למדריכה לראות טוב יותר את הגוף שלך כמתעמלת ולתקן בצורה טובה יותר ולהשגיח בצורה אופטימלית שהתרגיל מבוצע כראוי. דרך אגב, כשמדובר בחלק עליון הדבר חשוב עוד יותר כדי שהמדריכה תוכל לראות שאיסוף הבטן בתרגילים נעשה נכון ונשמר לאורך השיעור. כמו כן, טייץ שיושב על הבטן לא לוחץ עליה- להפך! הוא מזכיר ומכריח אותנו לבצע איסוף של הבטן. היתרון השלישי והוא חשוב לא פחות מהשניים הראשונים הוא שטייץ יוצר פעולת ״איסוף״ של הגוף ולרוב מחמיא מאד ללובשת אותו ומאפשר לך כמתעמלת לעקוב אחר השינויים לאורך זמן ובכך משפר את ההערכה העצמית!
אם בכל זאת בשל תחושת לחץ על הבטן או אי נוחות כלשהי מסיבות אחרות את מעדיפה שלא ללבוש טייץ
לצפיה ב-'ראיתי תוכנית בנושא סטיילינג'
ראיתי תוכנית בנושא סטיילינג
18/11/2015 | 17:48
2
69
נראה לי המהפך עם יעל בר זוהר, ונאמר שם על ידי סנדרה שאסור לצאת מהבית עם טייצ' מבחינה אופנתית.
זה דיי מבאס כי אני אוהבת מאוד ללבוש טייצ'ים....
לצפיה ב-'אני מדברת על שיעורי ספורט'
אני מדברת על שיעורי ספורט
18/11/2015 | 17:49
61
ודליה צודקת, טייצ יכול מאוד להתאים ולחטב!
לצפיה ב-'רק אם את חוששת מ"משטרת האופנה"... '
רק אם את חוששת מ"משטרת האופנה"...
28/01/2016 | 17:08
28
אני יוצאת עם טייץ בלי סוף ואף אחד עוד לא אסר אותי.

לצפיה ב-'בהמשך לתהודעות האחרות'
בהמשך לתהודעות האחרות
11/11/2015 | 17:59
2
63
איזו הסמכה אמורה לעבור מדריכת פילאטיס?
לצפיה ב-'הסמכת מדריכות פילאטיס'
הסמכת מדריכות פילאטיס
15/11/2015 | 22:50
1
94
חברות יקרות שלום רב,
הצטערתי לשמוע על המקרה שבו מדריכה התנהגה בחוסר מקצועיות לתלמידות ואכן יש בעיה לא קלה עם האופן שבו מדריכות מקבלות הסמכה או יכולות להציג את עצמן כמוסמכות. מדריכת פילאטס צריכה לעבור קורס פילאטיס מזרן, קורסים של מדעי הספורט הכוללים אנטומיה, פיזיולוגיה, תזונה ופציעות ספורט. בנוסף, על המדריכות לעבור קורס מגישת עזרה ראשונה.אל תהססו לדרוש מהמדריכה שמולכן לראות תעודה של בוגרת קורס מדריכות פילאטיס והשתדלו לשאול כמה שיותר שאלות על הניסיון והרקע של המדריכה. עדיף כמובן שהתעודה תהיה ממוסד ידוע ובעל ניסיון. אני אישית עובדת בשיתוף פעולה עם המכללה האקדמית וינגייט ויכולה להפנות תלמידות המועוניינות בכך לבוגרות קורסים שלי ברחבי הארץ אך בכל זאת אמליץ להתעמל במקום מסודר ומוכר. מוזמנות לפנות אליי לשאלות נוספות.
באהבה רבה, דליה
לצפיה ב-'זה באמת מידע שכדאי להיות מודעים אליו'
זה באמת מידע שכדאי להיות מודעים אליו
18/11/2015 | 17:46
35
חן חן
לצפיה ב-'דיאסטזיס רקטי'
דיאסטזיס רקטי
07/11/2015 | 10:43
64
אני בת 55 משנת 2012 סבלתי מאד בתרגילי פילטיס עד שהבנתי שזה לא אמור לחנוק אותי ממש לא הבנתי למה הבטן יוצאת לי [לאחר בדיקת כירורג אובחן דיאסטזיס רקטי אצלי] ולבסוף עזבתי את התירגול למרות שהפילטיס היה מצויין עבורי לגב ....חייבת לספר שאיכות חיי ממש ירדה יש לי כאבים ואיני יכולה להתאמץ או להתכופף .
לצפיה ב-'מדריכת פילאטיס שרלטנית'
מדריכת פילאטיס שרלטנית
04/11/2015 | 10:57
13
2759
שלום, אני רוצה לשתף ולהתייעץ. אני וחברה טובה הצטרפנו לקבוצת פילאטיס שהגענו אליה דרך הפייסובק - יותר נכון "מדריכת הפילאטיס" הגיעה לפרופיל של חברה שלי, כנראה בגלל שהיא דיי מלאה וזה ניכר בתמונת הפרופיל שלה.

אותה מדריכה הציעה לחברה שלי להצטרף לקבוצה מקצועית ואינטימית שלא כוללת יותר מידי בנות, והבטיחה לה ירידה משמעותית במשקל תוך מספר שבועות.

הצעה לירידה במשקל זו הצעה שתמיד מפתה כל בחורה מלאה, ובלי לחשוב יותר מידי או לבדוק ולקבל המלצות החלטנו להצטרף לקבוצה.

השיעורים התקיימו בביתה של המדריכה, וכשהגענו הופתענו לגלות שאנחנו הלקוחות היחידות. כששאלו איפה יתר הבנות, היא טענה שזו קבוצה אינטימית שאליה נרשמו מספר מצומצם של בנות, ושחלקן לא הצליחו להגיע היום.

נכנסנו לחדר - היה בו ציוד מקצועי של פילאטיס והתחלנו לעבוד. המדריכה הייתה מאוד לא מקצועית. הייתי בעבר בשיעורי פילאטיס וזה לא היה אפילו דומה.
כאן כבר חשדתי שנפלנו על רמאית שסתם רוצה לגזול את כספינו. לשיעור הבא כבר לא הגענו.

פילאטיס זה תחום מאוד ספציפי ואני מאמינה שצריך לעבור הכשרה מאוד מסויימת בכדי לעבוד בתחום. הייתי שמחה לדעת מה אפשר לעשות בכדי לא ליפול בשנית.
צריך לבקש מהמדריכה להציג תעודות? איזו הכשרה היא אמורה לעבור? האם אפשר לרדת במשקל בצורה משמעותית תוך מספר שבועות אז שזה עובד יותר על חיטוב?

תודה.

לצפיה ב-'איזה חוצפה מצידה של המדריכה'
איזה חוצפה מצידה של המדריכה
04/11/2015 | 11:21
4
616
ממש לא יפה בעיניי לפנות לבנות שמנות דרך הפייסבוק. אליי גם פנה איזה מאמן כושר סתם כי ראה אותי בחברים משותפים וראה שאני לא רזה. ממש מעליב
לצפיה ב-'מה חוצפה בזה?'
מה חוצפה בזה?
04/11/2015 | 11:23
3
537
אם את לא רוצה שאנשים שיראו שאת שמנה אז תעשי את הפרופיל חסום. או תעשי דיאטה
לצפיה ב-'זה שאני שמנה לא אומר שאני רוצה לרדת במשקל!'
זה שאני שמנה לא אומר שאני רוצה לרדת במשקל!
04/11/2015 | 11:31
427
לכן זו חדירה לפרטיות!
ולא, לא בא לי לי הפוך את הפרופיל שלי לחסום.
לצפיה ב-'לעשות דיאטה?!'
לעשות דיאטה?!
04/11/2015 | 15:29
388
אני חושבת שזה עניין אינדיבידואלי.
לצפיה ב-'אני מזמינה אותך לתכנית אימונים למוח ולהעלאת איי קיו'
אני מזמינה אותך לתכנית אימונים למוח ולהעלאת איי קיו
13/04/2016 | 15:20
45
אני רואה שאת לא כל כך מיומנת בכל הנושא של חשיבה וחדות מחשבה, לקות מוחית כזאת אפשר לתקן בעזרת מספר מפגשים בו תקראי מאמרים מעמיקים ותישאלי עליהם שאלות, וכן תשתתפי בדיונים עם מיטב מוחות העולם. אל תתייאשי, טיפשות אפשר לתקן! מבטיחה שתוך מספר חודשים תהיי חכמה או לפחות נורמטיבית!

אוי סליחה, העלבתי אותך? הבעתי דעתי על הרמה השכלית שלך למרות שלא היית מעוניינת לשמוע אותה? טוב לך עם רמת האיי קיו הנוכחית שלך?

אז אם את לא רוצה שאנשים ידעו שאת טיפשה תנמיכי פרופיל, אל תכתבי הודעות מטומטמות... או שפשוט תהפכי לחכמה
לצפיה ב-'כבר מההצעה שלה אפשר לשמוע שזה שקר...'
כבר מההצעה שלה אפשר לשמוע שזה שקר...
04/11/2015 | 11:26
472
בתור מי שכבר כמה שנים עושה פילאטיס - לרדת הרבה ומהר במשקל מפילאטיס זה נשמע די חשוד. הגוף שלי הפך למחוטב אבל הירידה במשקל לא הייתה משמעותית. כבר ההצעה שלה הייתה צריכה להיות לכן חשודה...
לצפיה ב-'טיפ מספר 1 - לא להיות פאתי!'
טיפ מספר 1 - לא להיות פאתי!
04/11/2015 | 12:07
1
453
יש המון נוכלים ברשת, ואם גולש פונה אליך בעצמו - צריך לחשוב פעמים. במקרה הזה לא מדובר כנראה בהרבה כסף, אבל צריך להיות זהירים בעולם הזה.
לצפיה ב-'זה קל מאוד לשפוט מהצד'
זה קל מאוד לשפוט מהצד
04/11/2015 | 15:29
355
לפעמים התמונה הרבה יותר מורכבת...
לצפיה ב-'קל מאד לא ליפול'
קל מאד לא ליפול
09/11/2015 | 13:24
194
להתאמן במקומות המיועדים לכך- סטודיו, חדר כושר...
וכמובן לשאול מהי ההכשרה והנסיון ולבקש המלצות.

שלמתן?
לצפיה ב-'לדעתי אשמתכן ואחריותכן!!!!!!!!!!!'
לדעתי אשמתכן ואחריותכן!!!!!!!!!!!
10/11/2015 | 08:19
150
מודעה דרך פייסבוק? בעלת המודעה מגיעה אליכן? קודם כל תדרשו תעושת הסמכה סרוקה שתישלח אליכן במיל!!
תדרשו המלצות מאחרים[מספרי טלפון של לקוחות מרוצים] 
תבדקו בשבע עיניים
הבטחות כולם יכולים להבטיח. 
צריך לבדוק לפני שמגיעים למישהי ממש לא ידועה.
ובכלל פייסבוק זו קרקע לכל מיני מעידים-על עצמם שמי אמר בכלל שהם מה שהם טוענים שהם.
בפעם הבאה תהיו חכמות ונבונות יותר.
ואחרי הנזיפה קבלו חיבוקקקקק
לצפיה ב-'לא ראיתי שום דבר דרמטי בסיפור שלך'
לא ראיתי שום דבר דרמטי בסיפור שלך
10/11/2015 | 16:11
129
סך הכל - העבירה שיעור פלדינקרייז, הזיעה יחד איתכם (לא לקחה כסף ונעלמה).
אולי המדריכה מתחילה ולא מספיק מקצועית?
נכון, סיפרה שמתחילה קבוצה, שיהיו עוד בנות. בטח סיפרה שביאתוצאות מדהימות. הרבה אנשי מקצוע מספרים לך מלא דברים שיווקיים, חצאי-אמת, ניסוחים לא שיקריים אבל רחוקים מאמת-לאמיתה, מה לעשות.
ככה זה כשצריך למכור את עצמך בים של היצא, וכשלקוח מפונק עד כדי כך שלא יתפתא לשום דבר פחות מפלא. אלה מאפיינים של ימינו, שום קשר להונאה, תרמית, מזימה או גזל...
לצפיה ב-'זו מדריכה בתחילת דרכה'
זו מדריכה בתחילת דרכה
18/11/2015 | 21:49
80
גם ההכי טובים התחילו בקטן, אולי במחסן או בביתם הפרטי.
כמעט בכל בעל מקצוע יש טובים ויש גרועים ומה שבינהם.
אני הייתי מנסה עוד פעם ואם נכוותם ממנה לבדוק באמת תעודות. תגידו שאתם היתם במכון אחר יותר טוב.
לצפיה ב-'יש הבדל עצום'
יש הבדל עצום
20/11/2015 | 00:11
62
ברמה של מורים לפילאטיס.
יש הרבה מורים לפילאטיס שהיו להם הרבה כוונות טובות ונרשמו ללמוד ולא ידעו שמה שמלמדים אותם זה פילאטיס ברמה נמוכה ביותר.
האמת שקשה לדעת מי זה מי כי כבר ראיתי מורים סבירים מבתי ספר גרועים ומורים לא מי יודע מה מבתי ספר טובים.
בגלל זה רצוי לבקש שיעור נסיון, אני מורה לפילאטיס (לא עובדת כרגע) ולוקח לי בדיוק דקה לדעת מי מבין מהחיים שלו, אם יש לך נסיון טוב עם פילאטיס אז שיעור נסיון אחד צריך להספיק לך בשביל לדעת עם מי יש לך עסק.
לצפיה ב-'כושר לקראת החורף'
כושר לקראת החורף
28/10/2015 | 11:04
1
69
שלום דליה. בקיץ אני פחות נוהגת לעשות ספורט כי חם מאוד ואין לי כסף למנוי לחדר כושר שם אפשר להתאמן עם מזגן.
עכשיו כשהטמפרטורות יורדות, אני רוצה להכניס את עצמי למשטר של אימונים (יש לי גם כמה אירועים חשובים בקרוב ואני רוצה לרזות).

מהו הספורט המומלץ לחורף?
לצפיה ב-'פילאטיס מכשירים!!!'
פילאטיס מכשירים!!!
02/11/2015 | 15:47
78
הכי כיף ועם הכי הרבה אנרגיות טובות לחורף! אני בדרכ עושה שיעור אחד בקיץ ורצה בחורף  אני מחליפה את הריצה בעוד שני שיעורים פילאטיס (סהכ 3 בשבוע) וזה אדיר במכשירים אפשר גם ממש לעצב את הבטן ולהעלות את הדופק וזה מדהים!!!
לצפיה ב-'חיטוב הרגליים בצורה אינטנסיבית'
חיטוב הרגליים בצורה אינטנסיבית
08/10/2015 | 17:14
2
100
היי דליה, אני לא שמנה אך זקוקה לחיטוב. על מה היית ממליצה לי?
לצפיה ב-'פילאטיס לחיטוב הרגליים'
פילאטיס לחיטוב הרגליים
12/10/2015 | 12:06
1
129
ברור שפילאטיס ופילאטיס מכשירים במיוחד! ההתנגדות של הקפיצים במכשירי הפילאטיס עוזרת מאד לחיטוב הרגליים ועובדות על כל הרגל, כולל הישבן, פנים הירך, השוקיים והירך עצמה. נסי ולא תצטערי! 
בהצלחה
לצפיה ב-'מה יש לך על TRX?'
מה יש לך על TRX?
21/10/2015 | 12:56
100
מה ההבדל בין פילאטיס ל TRX?
לצפיה ב-'מה לאכול אחרי אימון'
מה לאכול אחרי אימון
29/09/2015 | 16:26
1
97
לפני החג הייתי בחדר כושר והתייעצתי עם המדריכה מה לאכול אחרי אימון כי ידוע שזה לא פחות חשוב, הבנתי שמאוד חשוב לאכול ארוחת בוקר עם סיבים
לצפיה ב-'תזונה לאחר אימון'
תזונה לאחר אימון
08/10/2015 | 12:50
98
לא לגמרי הבנתי את שאלתך.... נדמה שאתה מנסה לעשות פרסומת כלשהי לתזונאי. אבל אענה בכל זאת... אני ממליצה לאכול ארוחה שיש בה כמות נכבדת של חלבון דל שומן כמו חזה עוף, דג כלשהו, קטנייה, ביצה על סוגיה או מוצרי חלב על סוגיהם ולהוסיף פחמימה מלאה- אורז מלא, לחם מלא- אני אישית מעדיפה לחם כוסמין מלא, וירק כלשהו- סלט ירוק או קצוץ, שעועית ירוקה, ירקות חתוכים... ארוחת מאוזנת עם כל אבות המזון, סיבים אכן חשובים, חשוב שיהיה חלבון בארוחה.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ