לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
87848,784 עוקבים אודות עסקים

פורום גיבורים - Heroes

ברוכים הבאים לפורום Heroes (גיבורים)!

Heroes הינה סדרת מדע בדיוני/מתח/דרמה, המספרת על מספר אנשים אשר קיבלו לפתע כוחות על-טבעיים.

אתם מוזמנים לכתוב בפורום על הסדרה ובכלל.

גלישה (וצפייה) נעימה!

אודות הפורום גיבורים - Heroes

ברוכים הבאים לפורום Heroes (גיבורים)!

Heroes הינה סדרת מדע בדיוני/מתח/דרמה, המספרת על מספר אנשים אשר קיבלו לפתע כוחות על-טבעיים.

אתם מוזמנים לכתוב בפורום על הסדרה ובכלל.

גלישה (וצפייה) נעימה!
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
הסדרה כרגע בפגרת החגים ותחזור אחרי חג המולד, ב-4 לינואר.
כללי ספוילרים - חשוב לקרוא!
המשך >>

לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
24/02/2010 | 20:40
45
עקב סיום העונה ופעילות נמוכה של הפורום, הוחלט על סגירת הפורום.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'סוג של פנארט שהכנתי'
סוג של פנארט שהכנתי
19/02/2010 | 23:16
32
אני יודעת שיש לי כתב זוועתי. יש לי גם פנארט אמיתי (ציירתי את מייקה) אבל הוא ממש מכוער את אני לא אעלה...
תגיבו. פליז. השקעתי על זה (שלושה שיעורים!!!)
לצפיה ב-'פרק סוף העונה'
פרק סוף העונה
16/02/2010 | 22:58
1
46
הבנתי מכם שפרק 19 הוא פרק סוף העונה הרביעית.

אבל באתר המצורף כתוב שאתמול היה הפרק האחרון (פרק 20)

זאת טעות? כי אני מסתמכת דיי הרבה על האתר הזה.....

http://www.imdb.com/title/tt0813715/episodes

תודה
לצפיה ב-'אני לא יודעת בקשר לזה,'
אני לא יודעת בקשר לזה,
17/02/2010 | 11:41
27
אבל פרק 19 הוא האחרון. את פרק 20 המיסתורי לא הצלחתי למצוא בשום מקום, גם לא בהירוז ויקי.
לפי העלילה ותבנית-סיום-העונה האופיינית של הסדרה לא הייתי אומרת שפרק 20, גם אם קיים, הוא באמת פרק עלילתי. אבל זאת רק השערה
לצפיה ב-'דרושים וחדשים בתפוז אנשים!'
דרושים וחדשים בתפוז אנשים!
11/02/2010 | 20:54
1
12
פורומים חדשים ב אנשים:

איפה מוצאים לקים מדהימים במחירים זולים? איך נקשט את הציפורניים? ולא פחות חשוב – אדום לוהט או פרנץ' עדין?
בואו להתייעץ, לשתף ולהשוויץ בפורום לקים ועיצוב הציפורניים
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

כל אחד שקנה או קיבל iPhone חשב לעצמו כמה מגניב יהיה אם גם יפתח בעצמו את האפליקציה הבאה שתעשה אותו מיליונר.
בואו לדבר על פיתוח אפליקציות, להתייעץ על דרכי השיווק שלהן וכמובן – להראות לנו את האפליקציות שלכם בפורום פיתוח אפליקציות ל iPhone

הפורומים הבאים מחפשים מנהל\ת:

יופי וטיפוח אישי

סדרות מציאות

הכרויות

רוק מתקדם

דנה אינטרנשיונל

אגדות רוק

כריסטינה אגילרה

תשתיות ופיתוח סביבתי

אוניברסיטת תל אביב

האוניברסיטה העברית

לימודי פיזיקה

יש לך את מה שצריך כדי לנהל פורום?

היכנס\י לקישור:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

המענה לפניות יינתן תוך 10 ימי עבודה
הפנייה מיועדת לנשים וגברים כאחד
לצפיה ב-'מועדון קריאה: כתר הדרקון'
מועדון קריאה: כתר הדרקון
13/02/2010 | 05:49
5
מועדון קריאה - "כתר הדרקון" מאת אורי אור...

מועדון הקריאה הוא יוזמה של האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה. ההשתתפות במועדון הקריאה אינה כרוכה בתשלום או בהגעה למפגשים נוספים, ופתוחה גם למי שאינם חברים באגודה.
במרכז דיוני מועדון הקריאה בחודש פברואר יעמוד הספר "כתר הדרקון" מאת אורי אורלב בהוצאת כתר, לרגל 25 שנה ליציאת הספר.
מועדון הקריאה בתל אביב יתקיים ביום שני, 22.02.09, בבית הקפה "קפה קפה" ברחוב חשמונאים 95, בשעה 19:00, יש להירשם מראש באמצעות הדואר האלקטרוני אצל מנחת המפגש, רותם ברוכין: rotem.baruchin@gmail.com. הכניסה חופשית ואינה מותנית בחברות באגודה. מומלץ להגיע עם הספר.
עוד על מועדון הקריאה ניתן לקרוא בקישור: (קישור יגיע בהמשך)
מועדון הקריאה של חודש מרץ יוקדש לספר "1984", מאת ג'ורג' אורוול. מפגשי המועדון העוסקים בספר זה יתפרסמו באתר האגודה ובמכתב החודשי.
המעוניינים לקבל הודעות ועדכונים שוטפים על מועדוני הקריאה ברחבי הארץ מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה של מועדון הקריאה בכתובת isfsffbookclub@gmail.com

לצפיה ב-'פרק 19 - סוף העונה'
פרק 19 - סוף העונה
09/02/2010 | 12:45
23
40
כך נסגר לו כרך X ומתחיל כרך X+1 (גם אני, כמו קלייר, כבר איבדתי ספירה) המתהדר בשם "עולם חדש ואמיץ". בואו נתעלם מזה שזה משהו שמתאים ללייט יאגאמי לומר, זה נשמע די מעניין. אז מה אתם חושבים? ציפיות לעתיד? אכזבות מהעבר? פרטו ונמקו
לצפיה ב-'טיטידי'
טיטידי
09/02/2010 | 12:55
18
היה פרק מעניין. היו בו כל כך הרבה חורים שהוא נראה כמו גופיית רשת, ולכן אפרט רק את זה שמפריע לי ביותר: סמואל. מה הקטע של הכוחות שלו? מוזר שדווקא כוח שלא קשור כלל וכלל לאנשים אחרים לא עובד כשאין אף מיוחד בסביבה. הייתם מצפים שגורם כזה ישפיע על פיטר, סיילר או מישהו שהכוחות שלו אכן מותנים באנשים (כמו לידיה), אבל דווקא סמואל? זה הזוי. זה לא הגיוני. אין שום סיבה שהכוח שלו לא יעבוד כשהוא לבד חוץ מנוחות תסריטאית.
הקרב בין סמואל לפיטר היה חביב, ולרגע באמת נראה כמו קרב מצולם מאווטאר. אבל הם הרסו את זה שנייה אחר כך כשפיטר וסמואל פשוט התחילו להתמסר בסדק באדמה במקום לכסח אחד את השני. חוץ מזה, פיטר היה ממש גרוע באפקטים, זה נראה כאילו הוא מנסה לגלוש על רקע מסך ירוק, זה היה פשוט איום ונורא. אני יכולה לתאר את המאחורי הקלעים (במאי: "תעשה כאילו האדמה רועדת..." מיילו: "מה, ככה? זה מרגיש ממש מפגר, אבל בסדר").

אז סיילר pulled a Zuko בפעם החמישית בערך והפך סופית לBFF של פיט. הוא טוב עכשיו! שוב. אני כבר לא יודעת למה לצפות ממנו. היה מגניב אם הילד הרע היה גובר עליו והוא היה הורג את דויל. חוץ מזה, למה הוא מצפה, שהמשטרה תעצור אותו? בנאדם כמו דויל אי אפשר להחזיק בכלא רגיל, הוא יברח ממנו תוך שניה. אם הוא באמת רוצה שדויל לא יעשה עוד רע, הוא היה הורג אותו במקום להיות סיסי שכזה.

קלייר ונוח חמקו בדרך נס (באמת נס. איך לעזאזל טרייסי ידעה שהם מתחת לאדמה? צק צק) ממוות נוראי, וחבל. אגב, מה קרה לטרייסי? פספסתי את הקטע הזה. היא החליטה סופית להתאחד עם המים או מה?

ולבסוף: קלייר מוציאה את כולם מהארון לצלילי "מה היא עושה לייק OMG?!?!1" אין לי מושג מה הייתה המוטיבציה שלה לעשות משהו מטומטם כל כך, במיוחד לא חמש דקות אחרי שאבא שלה התחנן בפניה שלא תעשה את זה על ערש דווי. אם מישהו יכול להאיר את עיניי אני אשמח מאוד.
לצפיה ב-'ככה לא מסיימים עונה '
ככה לא מסיימים עונה
09/02/2010 | 14:19
33
איזה חפירות!!!!!!! עונה שלמה בניתם את סמואל כ badguy ואיך מביסים אותו??? בנאום מטומטם של קלייר ו"קרב" מול פיטר, שני אנשים עומדים אחד מול השני עם פרצוף מאומץ זה לא קרב!!! כנ"ל לגבי סיילר, הפכתם אות לטוב (מטומטם אבל שיהיה) ואיזו סצינת סיום אתם נותנים לו? שתי דקות מול דויל העלוב הזה שבעצם אמה זו זאת שהחטיפה שלו.
עוד פעם יש את פקטור הנאג'סיות של קלייר שבא לידי ביטוי בעיקר כשהם עדיין לכודים מתחת לאדמה ובנאום הקיצ'י שלה. מה שעצוב זה שלפי סוף הפרק כנראה שגם עונה הבאה תתמקד בה, מישהו צריך לשלוח ליוצרים מכתב שמספר להם שהיא לא שחקנית טובה ולבסס סדרה עליה זה לא עובד!
נתנו סוף מטומטם לכל הקטע של הירו והיה עדיף עם היה חוזר ל 1944 ואיזה נאצי היה הורג אותו, הוא כל כך נמאס! 
השאירו את פיטר נקבה ככה שאין ממש ציפיה גדולה לעונה הבאה.
רוב הסיכויים עונה הבאה יכירו לנו עוד 20 אלף אנשים חדשים עם כוחות חדשים עם מיליון STORYLINE שונים שלפחות 80% יפסיקו באמצע ולא יתנו לנו תשובה עליהם.
לסיכום, אני יודע שאני אראה גם את העונה הבאה (וכל עונה שתבוא אחריה) אבל ממש הייתי רוצה שיהיה לי את הכוח רצון להפסיק, זה בזבוז זמן מוחלט שיכול להיות מנוצל טוב יותר בצפייה בשידורים חוזרים של באפי (או לימודים אבל מה הסיכוי שזה יקרה)
לצפיה ב-'סוף עונה ואולי גם סוף הסדרה?'
סוף עונה ואולי גם סוף הסדרה?
09/02/2010 | 15:00
27

איזה מגניב אם הסדרה הזו פשוט תסתיים אחרי הפרק הזה, ואבל איזה ערוץ כמו HBO או SHOWTIME יעשה סדרה בה יש בני אדם בעלי כוחות שחיים באופן גלוי בעולם, משהו בסגנון TRUE BLOOD רק שמבקום ערפדים יש לנו מוטציות.
איזו סדרה מאוסה, ואוו, כאילו אף אחד בצוות שמאחורי הקלעים עוד לא הקיא על עצמו בגלל זה?
הפרק היה די מטומטם, לא היה בו שום דבר מיוחד, כל המומנטום שכאילו נבנה, נהרס בשנייה. סמואל יכול היה להיות אחלה של דמות, אבל מה לעשות שהאנשים שיצרו את הסדרה הזו פשוט מקצוענים בלהפוך מישהו מגניב למישהו מאוס ומעפן.
אני כבר לא כזה מצפה לווליאום הבא, והסיבה היחידה שאני צופה בסדרה הזו עדיין היא מתוך הרגל, אבל בעונה האחרונה אני צופה בפרק, ותוך כדי גולש באינטרנט, ככה שאני לא כזה סובל את כל ה-45 הדקות של הפרק.
אגב עכשיו קראתי חדשה שאומרת שיוצר הסדרה, טים קריג, עומד להיות חלק מסדרה חדשה בשם "מלחמת העולם 3" ולנטוש את הסדרה (ומי בכלל מאשים אותו בזה?)
לפי החדשה, הסדרה הזו תעלה גם ב-NBC (הערוץ שמשדר את הירוס), וסביר להניח שזה יבוא על חשבון הירוס, כי בואו נודה בזה הסדרה נכשלה, אין שום טעם להמשיך לעשות אותה, היא גם כבר לא עושה רייטינג וגם לא כזה מכניסה כסף.
אני מניח שהעונה החמישית תהיה האחרונה ותכלול מספר מועט של פרקים (העונה הנוכחית כללה בקושי 19 פרקים, שזה אומר משהו, בעוד העונה הראשונה נמשכה 23 פרקים והעונה השלישית הייתה עם 25 פרקים). או שNBC יחליטו לבטל את הסדרה, כי אני בטוח שכבר לאף אחד לא כזה איכפת מהסדרה הזו והיא די נמאסה על האנשים.
לצפיה ב-' סיום עונה'
סיום עונה
09/02/2010 | 15:53
2
16
כגודל הצפייה, ככה האכזבה.
במקרה הזה, לא הייתה צפייה, אז גם לא הייתה אכזבה.
את כל הדמויות הרסו. הפכו להיות קיצ'יות, בנאליות, ומשעממות.

* קלייר החליטה להציג את עצמה לעולם ולעשות דווקא לאבא שלה. יופי לך. מה זה יתן לך עכשיו?. חושבת היא במרד נעורים או משהו. תחזרי להיות מעודדות, אולי סוף סוף יהרגו אותך.

*סיילר. גיבור היום. מה פתאום גיבור פתאום?  כל הפרק הזה פשוט מגוחך..טיפשי. עלק מציל את אמה..טוב שהוא לא עשה כלום. קשר את דויל עם מנורות ומה שזה לא יהיה. הייתי מצפה ממנו לפחות להרוג אותו..שיצוץ קצת שמץ של אולד סיילר.

אמה. למה??? מה הקשר??? דמות מיותרת לחלוטין. חבל שלא דיממה למוות שניגנה על הנבל.

אני חושב שאם לא תיהיה עונה הבאה (ולצערנו בטח תיהיה כי השאירו טעם לעונה הבאה - ולא טעם טוב. אין טעם להמשיך) אף אחד לא יתאכזב, לא נרגיש פספוס בכלל.

לצפיה ב-'היא ניגנה על צ'לו'
היא ניגנה על צ'לו
09/02/2010 | 16:02
1
18
לצפיה ב-'חח אופס. התכוונתי צ'לו'
חח אופס. התכוונתי צ'לו
09/02/2010 | 18:36
9
כתבתי את התגובה בלי לשים לב
לצפיה ב-'מה איתכם? היה "וואו" של סיום עונה'
מה איתכם? היה "וואו" של סיום עונה
09/02/2010 | 20:44
11
15
היה קרב נחמד בין פיטר וסיילר, סיילר הפך להיות טוב (כמו שראו בעתיד של העונה השלישית), והכי חשוב - ה'מיוחדים' הוצאו מהארון - בעונה הבאה הם צריכים להתמודד מול עולם שיודע מי הם.
העונה הבאה תתבסס על זה שפיטר הוא הסמואל/ג'וזף החדש (הרי זה למה שסמואל רצה לחסל אותו, לא?).

אני הייתי עצוב שנגמר. העונה הזו התחילה יפה, התדרדרה לבינוניות ונגמרה ב"וואו" לדעתי.
לצפיה ב-'זה וואו??'
זה וואו??
09/02/2010 | 20:54
7
14
אני חייה להגיד שאם זה מבחינתך וואו אז קל מאוד להרשים אותך.
הפרק היה משעמם, אם היה במהלך העונה אז ניחא, לא ממש מצפים למשהו מהסדרה הזאת, אבל סוף עונה! תפציצו!
תראה את סוף העונה הרביעית של דקסטר לדוגמה, ככה מסיימים עונה!
לצפיה ב-'מה יש "להפציץ"?'
מה יש "להפציץ"?
09/02/2010 | 21:11
6
10
בניגוד לסיום העונה השניה והשלישית (את השלישית היו צריכים לסיים באמצע, לפני כל הסיפור הדבילי של הRUNAWAYS שגם התחיל מצויין והפך להיות חרטא) סופסוף היה סיום שעושה אבולוציה לסיפור.
לצפיה ב-'מה שניסיתי להגיד....'
מה שניסיתי להגיד....
09/02/2010 | 21:58
5
12
זה שפרק סוף עונה הוא לא סתם עוד פרק ואני לא ראיתי שום דבר בפרק הזה שהבדיל בינו לבין שאר הפרקים העונה (וזה לא טוב). אני חושב שבסוף עונה אתה אמור שבר ראשון להביא לידי ביטוי את כל מה שבנית במהלך העונה בשיא אחד וזה כמובן לא היה כאן (פיטר עם פרצוף מאומך זה לא שיא) ודבר שני פרק סוף עונה צריך לגרום לנו לחכות לעונה הבאה בכיליון עיניים וזה לא קרה כאן, אז העולם גילה על אנשים עם כוחות, לה די דה (יותר מידי וולטר במוח, ואם לא הבנתם את האזכור תכתבו jeff dunham בגוגל).
בקיצור, לא היה כאן שיא ולא היה כאן משהו שגורם לנו לחכות לעונה הבאה ולכן אני אחזור על האמירה הראשונה שלי, ככה לא מסיימים עונה!
לצפיה ב-'טוב. אני נוטה לא להסכים'
טוב. אני נוטה לא להסכים
09/02/2010 | 22:19
4
7
היה קרב בין סמואל לפיטר.
שיחקו על הקטע הזה שסמואל שואב כוחות מהסובבים לו (ודיברו על זה לפני הרבה פרקים)

סגרו לנו פינות עם הירו/צ'ארלי.
השלימו סופית בין נוח וקלייר (הרי כל עונה הוא מנסה להסתיר, להגן, להתנצל. עכשיו נגמר, הם גדלו מעבר)

סיילר השלים את ההיפוך שלו. לא עוד רע-טוב-רע. עכשיו הוא טוב, וזה הזמן להביא נבל חדש.

סה"כ, סופסוף יש התקדמות בסיפור.

ולדעתי בהחלט יש מה לחכות לעונה הבאה. לא סתם קוראים לפרק שש "BRAVE NEW WORLD" - עם שם כזה, ועם הסיום של העונה הזו, אפשר לעשות הרבה דברים ממש יפים בפרק הבא. מקווה שהם לא יאכזבו.

אחרי עונה בינונית, אני אופטימי מהכיוון שהסדרה הולכת אליו.

ואני מכיר את וולטר. אני מעדיף את פינאט.
לצפיה ב-'the muppet on drugs?'
the muppet on drugs?
09/02/2010 | 22:54
3
8
באמת? מבחינתי הוא הדמות הכי פחות טובה שלו. וולטר כמובן הוא ענק ובבה ג'יי גם גאוני.
ונחזור לגיבורים, דבר ראשון העונה לא הייתה בינונית היא הייתה גרועה (דעה שלי) ואני כן חושב שבנו את סמואל כנבל רציני (מה גם שרוברט קנפר משחק מדהים) ואיך ניצחו אותו בסוף? קלייר נתנה נאום קיצ'י ופיטר עמד מולו למשך דקה וחצי, באמת? ככה מביסים נבל שבניתם עונה שלמה?
אומנם סגרו פינות בפרק הזה אבל עשו את זה בצורה כזאת נינוחה שאם לא היו מספרים לי לא הייתי מנחש שזאת סוף עונה, תשווה לסופי עונה של סדרות אחרות (תגיד לי איזה עוד סדרות אתה רואה ואני אמחיש לך) ותראה כמה סוף העונה הזה היה עלוב.
בקשר לציפייה לעונה הבאה, זה לא שהרעיון של להוציא אותם מהרעיון זה משהו חדש שגרם לנו להגיד וואו, הם השתעשעו עם הרעיון הזה כמה פעמים ככה שזה לא היה איזה cliffhanger מטורף.
לצפיה ב-'התכוונתי להוציא מהארון כמובן'
התכוונתי להוציא מהארון כמובן
09/02/2010 | 22:56
12
לצפיה ב-'בדיוק הוא.'
בדיוק הוא.
09/02/2010 | 23:26
4
הוא לא מסומם, הוא סתם רפה שכל וטמבל. אבל יש לו פשוט קסם אישי.

יכול להיות שאם העונה הייתה טובה, הפרק הזה היה מאכזב אותי, אבל בגלל שהעונה התדרדרה מרגע לדודלי, אז הסיום הזה היה הכי טוב שהיא יכלה לעשות (ספציפית לעונה הזו בסדרה הזו). ובגלל ההבטחה לעונה הבאה וסגירת כמה סיפורים שהיה צריך לסגור - הוא מצא חן בעיניי.

אנחנו כבר הסכמנו שאנחנו לא מסכימים. קורה.
לצפיה ב-'אגב, לגבי סדרות אחרות'
אגב, לגבי סדרות אחרות
10/02/2010 | 13:00
7
זה לא הוגן לשפוט לפי סדרות אחרות, כי לכל סדרה יש את הסגנון שלה.

אף סדרה לא מסיימת עונה כמו עקרות בית נואשות - אין קליפהאנגר לעונה הבאה - כל עונה זה סיפור סגור שלא לוקחים איתו הלאה לעונה הבאה. בונים דברים, ואז בפרק כפול סוגרים הכל. בגלל זה היא לדעתי הכי טובה מהבחינה הזו.
לצפיה ב-'הא?'
הא?
09/02/2010 | 21:17
2
8
מה גרם לך לחשוב שפיטר הוא הסמואל החדש? הרי הוא נשאר בדיוק אותו דבר. לא הרוויח כלום. והוא גם טוב. :S
לצפיה ב-'הייתה פעם'
הייתה פעם
09/02/2010 | 21:47
1
5
שלידיה הראתה (לא זוכר למי) את ה"ג'וזף החדש" - מי שאמור להיות האמפת שינהיג את ה"משפחה". התמונה על הגב שלה הייתה פיטר.
לצפיה ב-'אהה, נכון! שכחתי מזה לגמרי.'
אהה, נכון! שכחתי מזה לגמרי.
09/02/2010 | 21:59
13
לצפיה ב-'"אקורד" צורם לסיום העונה '
"אקורד" צורם לסיום העונה
09/02/2010 | 22:00
6
טוב האמתי שאני קצת מאוכז מגיבורים ציפיתי לעלילה יותר מענינת וכמובן עלילה לא הייתה מענינת אבל לפחות בפרק הסיום רציתי להאמין שהם יפציצו . בפועל האנשים יודעים שיש גיבורים קשה לי להאמין שהיה ניתן לייצור  עונה נוספת בגיבורים.   

בכול זואת מה ניתן להמציא יש הרבה שאלות פתוחות אני בספק שהיה להם פיתרון, הרבה סטירות נגררות מהעונה הראשונה.  
לצפיה ב-'סוף הפרק...'
סוף הפרק...
11/02/2010 | 14:00
10
אין חידוש, שוב הם חוזרים לקטע שכל העולם ידע, כמו בעונה 3 שנייתן רצה לצאת בהכרזה ופיטר ראה מה קורה בעתיד בעקבות כך שכל העולם יודע.
לצפיה ב-'יצא להם פרק טוב '
יצא להם פרק טוב
12/02/2010 | 22:49
1
16
בהנחה שקלייר בלתי ניתנת להריגה, לא יהיה לנו מקרה ניית'ן 2, מה שמרמז שסוף סוף קלייר תחשף... ועוד בסטייל העונה הראשונה שגרמה לכולנו בכלל לאהוב את הסדרה.
סלייר דיי חמוד בתור בחור טוב. למרות שעכשיו הוא מתחיל להעריץ את זה בצורה יותר מדיי מוזרה
המפגרים עדיין לא החזירו לפיטר את הכוחות. הם מתכוונים להרוס את הדמות שלו לנצח כנראה :S
הירו סגר מעגל עם צ'ארלי, וזה היה דיי חמוד. למרות שציפיתי שהוא ינשק אותה גם אם היא זקנה ונשואה והכל.
לצפיה ב-'כן, האמת ש.. '
כן, האמת ש..
13/02/2010 | 21:31
10
האמת שזה היה מוסיף אם הירו היה מנשק את צ'ארלי.. בכל זאת הוא מאוד אהב אותה...
לצפיה ב-'ראיתי אתמול'
ראיתי אתמול
23/02/2010 | 23:27
13
כמו כמעט כולכם גם אני יצאתי מאוכזבת..עד העונה ה3 באמת היה בהירוס עניין כלשהו לטעמי ומאוד נהנתי לצפות אבל בעונה הזאת באמת הירוס איבדה את כל מה שמיוחד בה וזה סתם נהיה מעפן..
קודם כל ה-יו יו הזה שסילאר כל פעם הופך מרע לטוב פשוט מטומטם..מה גם שהוא לא טוב במיוחד בלהיות טוב אני לא סומכת על הפרצוף שלו, כל הזמן נדמה כאילו הוא בכל זאת ירצח מישהו למרות כל הבולשיט הזה שהוא הבטיח שהוא יהיה טוב ושהוא מצטער ובלה בלה..
ודיי כבר עם קלייר! היא משעממת!! טרייסי יותר מעניינת ממנה ונתנו לה בדיוק 2 דקות בפרק (טוב שנזכרתם בה באמת אחרי מיליון שנה כי אין מי שיציל את בנט)
והקרב בין סמואל לפיטר באמת היה מעפן..ממש מעניין לראות אותם דוחפים את האדמה מצד לצד
הקטע עם הירו וצ'ארלי היה נחמד..לא צפוי שהיא נהייתה זקנה.

לדעתי היו צריכים להרוג מישהו..אהמ קלייר..איזה באסה שדווקא היא לא יכולה למות! אולי אם היו הורגים את בנט למרות שהוא דמות טובה זה היה איכשהו הופך את הפרק הזה למפתיע במיוחד אם זה הפרק האחרון של הסידרה.
לדעתי זה ממש מיותר אם ימשיכו את הסידרה..דיי הרסתם אין טעם להמשיך..
לצפיה ב-'מישהו יודע'
מישהו יודע
11/02/2010 | 01:55
3
25
מתי מתחילה העונה החדשה?????????
לצפיה ב-'רוב הסיכויים שבספטמבר.'
רוב הסיכויים שבספטמבר.
13/02/2010 | 05:55
2
18
לצפיה ב-'ועד אז מה יהיה עתידו של הפורום? '
ועד אז מה יהיה עתידו של הפורום?
13/02/2010 | 21:32
14
לצפיה ב-'אבל שמעתי באיזה ...'
אבל שמעתי באיזה ...
15/02/2010 | 23:03
14
מקום שהסדרה תחזור בקרוב
לצפיה ב-'יש לי יום הולדת, היום אני בן 24 !'
יש לי יום הולדת, היום אני בן 24 !
08/02/2010 | 13:56
1
20
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
13/02/2010 | 05:55
10
לצפיה ב-'בואו להגשים חלום ולנהל פורום!'
בואו להגשים חלום ולנהל פורום!
05/02/2010 | 13:08
3
הפורומים הבאים מחפשים מנהל:

יופי וטיפוח אישי

פלגת העבודה

כדורגל

ישראל ברוסית

היכנס\י לקישור:

לצפיה ב-'פרק 18 '
פרק 18
02/02/2010 | 18:37
18
15
הללויה!!!!!!!!! קברו את קלייר!!!!! אולי עכשיו סוף סוף יהיה שווה לראות את הסדרה, רק שישאירו אותה קבורה.
הפכו את סיילר לבחורה שזה ממש מטומטם ופיטר הוא עדיין מעצבן (לא פיטר של עונה ראשונה) אבל לעומת זאת לא היה הירו ככה שאני די מרוצה.
כמובן שהפרק היה משעמם ברמות והסיבה היחידה שאני ממשיך לראות זה מהרגל (וזאת סיבה טובה לא ללמוד למבחנים) ומאוד הופתעתי שחידשו לעונה נוספת אבל האמריקאים הם עם מטומטם אז אני הפסקתי לנסות להבין אותם.
לצפיה ב-'אכן...'
אכן...
02/02/2010 | 19:45
9
מסתבר שלא סיילר הוא האדם מונרו של עונה 5 אלא קלייר, שנקברה עמוק עמוק בתוך קרוואן אבל בטח תצא משם איכשהו, כי החיים לא הוגנים. בטח לורן תציל אותם או משהו.

סיילר ופיטר היו סלאש מטיריאל משובח הפעם, אני כבר יכולה לראות את כל אלפי הפאנפיקים שיצוצו בעקבות הפרק הזה, עד כמה שהעלילה הייתה מטומטמת (לשבור קיר? פפפפפף). ובחיי, אם עוד פעם אחת סיילר יקבל מכה בראש שבעקבותיה השיער שלו יתבלגן ויכסה לו את העיניים אני טסה לLA ומספרת את זאק קווינטו במו ידיי.

המממ בואו נחשוב, מה עוד היה בפרק... פמסלאש של לורן ואמה, אף פעם לא אהבתי את אמה וכנראה זה גם יישאר. אני כל כך שונאת שיש דמויות שהכוחות שלהם לא ברורים. גם ללידיה, גם לסמואל וגם לאמה יש כוחות שהיקפם ו\או הגדרתם מעורפלים. הכוח של סמואל יכול לשמש גם ככוח מעבר? אמה מתפקדת כגוגל אנושי? WTF? כנראה שבגלל ריבוי הדמויות המוגזם בסדרה הזאת כבר נגמרו להם הכוחות הנורמליים והם נאלצו להמציא כמה.

והרי עוד משהו מפגר: מתברר שהיו לבנט חיים לגמרי אחרים. זה היה הפלאשבק הכי out of the blue בתולדות הטלוויזיה. אני נורא שונאת שעושים דברים כאלה, שפתאום מגלים על דמות משהו שהיה קיים שם תמיד אך מוסתר לחלוטין. כאילו התסריטאי אמר "המממ כן, אני אעשה את זה, אבל רגע! מה הביסוס לזה? טוב נו, fuck that" ופשוט ממציא מה שבא לו. בעונה 6 של הפרקליטים מגלים שג'יימי סטרינגר הייתה קורבן אונס, בעונה 5 של גיבורים מגלים שבנט היה פעם נשוי עם ילד בדרך ואשתו נרצחה א-לה דוד-של-פיטר-פרקר וזה מה שהפך אותו לאיש החברה קר הרוח שבלה בלה בלה. איזו ערימה של שטויות. ואם כבר הפלאשבקים האלה, לא יכלו להחזיר את קלוד? הוא היה אחת הדמויות הטובות בסדרה (חוץ מאדם! כוח לבריטים!) ופשוט נעלם לו אל תוך האפלה ולא נראה שוב מעולם. הם באמת חייבים להחזיר אותו.
לצפיה ב-'ובכן '
ובכן
02/02/2010 | 21:26
7
הנקודה היא, שהפרק לא היה כזה גרוע.
כל הקטעים היו דיי צפויים (פיטר וסיילר הופכים איכשהו ל-BFFE ויצליחו להחלץ מניו יורק הנטושה רק ע"י למידה של איך להסתדר ביחד, נוח נשוי עם בקרוב תינוק ומחליט להלחם נגד "המיוחדים" בגלל מות אישתו... ולאיים על גרטשן ולהתחתן עם סנדרה בגלל החברה- טוב, זה נוח, אפשר להאמין לזה), אבל הם פשוט היו לא כל כך קשורים.
הבעתיות פה היא שמשווים את זה לעונה הראשונה, שבהחלט הייתה הרבה יותר טובה.

ואגב, האמריקאים אוהבים לראות סדרות טובות יחסית, בארץ יש מספיק תוכניות שמשאירים (למרות שהן גרועות רצח) במשך מלא עונות בלי סיבה טובה מספיק.
לצפיה ב-'לפי דעתי'
לפי דעתי
02/02/2010 | 21:31
2
4
הפרקים משתפרים לטובה..
לצפיה ב-'השאלה בהשוואה למה '
השאלה בהשוואה למה
02/02/2010 | 21:34
1
9
לצפיה ב-'בהשוואה לתחילת העונה...'
בהשוואה לתחילת העונה...
03/02/2010 | 08:59
10
לצפיה ב-'פרק 18 '
פרק 18
02/02/2010 | 23:39
1
7
פרק משעמם. מתחת לממוצע (שאגב הממוצע ממש ממש נמוך).

איזה מרגש..פיטר וסילאר הופכים להיות חברים.
אני ממש מצטער שהרגתי את אח שלך :(
אני לא באמת רוצה לצאת מהעולם הדמיוני הזה :(
קשה לי, כואב לי, אני הולך למות לבד!

אני מבין שליוצרים ממש אין מה לעשות. פתאום יוצרים חיים חדשים לנוח..מאיפה זה הגיע? אם אין להם משהו יותר טוב לעשות, שייסימו את הסדרה. אני ממשיך לראות רק מתוך הרגל ולא משהו אחר.
הפרקים כבר לא מעניינים, לא מרגשים. קו העלילה המרכזי לגמרי התעקם והפך להיות עיגול.
לצפיה ב-''
03/02/2010 | 11:04
11
לצפיה ב-'אני דווקא נהנתי מהפרק '
אני דווקא נהנתי מהפרק
03/02/2010 | 14:31
6
9
בניגוד לרוב המוחלט של הצופים...

עכשיו כשקלייר קבורה מתחת לאדמה מעניין מי מהגיבורים יוציא אותה משם... וכרגע היחידים שלדעתי יש להם את היכולת הם סיילר (שיכול לעשות פחות או יותר הכל) והירו נקמורה שיכול להשתגר... אני מהמר על זה שבפרק הבא סיילר ופיטר מגיעים לקרנבל מוצאים אותו ריק, ואיך שהוא מגלים שקלייר ונוח נמצאים מתחת לאדמה...
לצפיה ב-'גם אני אהבתי'
גם אני אהבתי
03/02/2010 | 16:40
5
8
באופן כללי אני חושב שיש מעט שיפור בפרקים האחרונים ביחס לפרקים של תחילת העונה.
אבל בהחלט יש מין תחושה בפורום שהרוב חושב שהסדרה איבדה כיוון...
אני רק לא מבין דבר אחד, אם יש כל-כך הרבה תלונות על הסדרה, איך
זה שכל המתלוננים ממשיכים לצפות בה?
לצפיה ב-'ממשיכים לצפות מתוך הרגל ושיעמום וגם...'
ממשיכים לצפות מתוך הרגל ושיעמום וגם...
03/02/2010 | 16:49
4
6
לתת סיכוי אולי מישהו יקבל שכל שם ויחזיר את הסידרה למה שהיתה פעם
חוץ מזה שאם תשווה כאן בפורום את כמות התגובות למה שהיה פעם אז רואים די בברור שלאנשים כבר לא אכפת מהסידרה
פעם רק היה מיסתיים פרק וכבר הפורום היה מוצף וכיום המקום שקט ביותר
לצפיה ב-'אני לא מסכים איתך..'
אני לא מסכים איתך..
03/02/2010 | 17:08
3
9
הסדרה הרי לא משודרת בישראל (לפחות לא העונה העדכנית)
כלומר אנשים צריכים לעשות "מאמץ" מסוים בכדי לצפות בה..
אם הסדרה באמת היתה משעממת כמו שמתלוננים, אנשים היו מוותרים ו"מבזבזים" את זמנם
על סדרות טובות יותר..
לדעתי, הסדרה אכן מעט פחות טובה מהעונות הראשונות אך עדיין היא שווה צפיה..
ובפרקים האחרונים אפילו הרגשתי שיפור מסוים בעלילה (שוב, לדעתי).
לצפיה ב-''
04/02/2010 | 13:44
5
אני בדיוק חושב כמוך
גם אני רואה שיפור בפרקים האחרונים ובמיוחד בפרק האחרון שבו נהניתי לצפות
לצפיה ב-''
04/02/2010 | 17:05
4
ואל תשכח שההתלהבות יורדת מרוב הסדרות יחסית, במיוחד אם יש הדרדרות באיזושהו שלב (מישהו אמר העונה השניה?)
לצפיה ב-'העונה העדכנית משודרת ביס '
העונה העדכנית משודרת ביס
04/02/2010 | 18:45
8
ראיתי את Upon this rock שמה כשהתגוררתי אצל חברים שיש להם תחברה הזאת.
ללא מאמינים בדקו את לוח הזמנים של יום שלישי. בערב משדרים.
לצפיה ב-''
04/02/2010 | 17:08
1
8
מה שהכי מעצבן זה שהם באמת מנסים לחזור איכשהו לעונה הראשון- חיבור למקורות של נוח, למצוא את צ'ארלי בשביל הירו וכו'.
הנקודה שהיא שזה לא הולך להם- הסיפור על החיים הקודמים של נוח אולי לא מופרך, אבל לא מתאים בעונה הרביעית בה אתה כבר מניח שאתה יודע הכל עליו, ואם מוסיפים בשלבים האלה  זה בדרך כלל פרטים מרגשים שגורמים לך להזדהות עמוקה עם הדמות.
עם הירו זה היה חמוד, אבל אז הם איבדו את זה בכך שהחזירו את צ'ארלי למקום לא ידוע, וכנראה שכחו שהם אמורים לגרום להירו למצוא אותה איכשהו... או אפילו לרפא את הירו ולומר שנמאס לו ממנה
לצפיה ב-'אני יודעת איפה היא!!!'
אני יודעת איפה היא!!!
04/02/2010 | 19:19
7
היא שותה קפה בסטארבאקס עם קייטלין.
לצפיה ב-''
04/02/2010 | 18:48
9
לצפיה ב-'את פיטר דפקו בגלל שדפקו את הכוחות שלו'
את פיטר דפקו בגלל שדפקו את הכוחות שלו
08/02/2010 | 17:28
10
די הרסו בזה שעשו אותו יותר חלש.
הוא היה צריך להשאר עם הכוח הקודם שלו שהיה יכול לאסוף כחות ולא לאבד אותם כל פעם שהוא אוסף כוח חדש.
במקום זה הם חיזקו את סיילר. כנראה שהם מעדיפים את הצד הרע על הטוב.
וקלייר באמת מעצבנת נורא, במקום להגיד תודה שיש לה את הכוח הזה, שהוא מתנה, היא רק מתלוננת.
לצפיה ב-'הסדרה גרועה?'
הסדרה גרועה?
02/02/2010 | 21:30
11
28
כולנו יכולים להסכים שהסדרה הדרדרה הרבה מאז העונה הראשונה. אפילו אני, שאני בהחלט אחת מהמעריצות האדוקות של הסדרה יכולה להעיד את זה.
באמת לא צריך יותר מדיי בשביל לשים לב לזה- העלימו את רוב הדמויות השוות, את אלו שהשאירו הרסו ואיבדו את קו העלילה הרציף והמקורי שהייתה לסדרה בהתחלה.
אבל בואו נניח שהיינו צריכים "להשאר" עם הדמויות שיש בעונה הזאת, מה היה אפשר לעשות איתן בשביל לגרום לסדרה להתרומם?
מי שמצליח להמציא עלילה טובה מקבל עוגיה וירטואלית D:
(ועוד כל דבר וירטואלי שבא לכם )
לצפיה ב-'הממממ'
הממממ
02/02/2010 | 23:02
7
13
הרבה יותר סצנות קרב. הסדרה הפכה לסבונייה שבה יש מדי פעם רעידת אדמה, וזה פשוט עצוב. היא כבר לא צבעונית, שום דבר לא קורה בה, אפילו סיילר בקושי טורח להזיז ספל באופן טלקינטי. כל מה שיש זה קריאת המחשבות של פארקמן ש...נו באמת, הם פשוט מצלמים עקום קחו את אווטאר [הסדרה] למשל, כמעט כל פרק יש סצנת קרב וכמעט תמיד היא אדירה. גם באקסמן הם טורחים להילחם כל פעם. רק בהירוז לא קורה שום דבר וזה מתחיל להימאס.

אם כבר אווטאר ואם כבר סצנות קרב- אני יודעת שזה גובל בהעתקה [וגם התקוממתי נגד זה בפורום הזה ממש] אבל הכוח של סמואל צריך להיות דומה יותר לכוח של טופ, שלמרות שהיא בת 12 היא עדיין פי אלף יותר אוסום מסמואל

להחזיר את סיילר למוטב. הוא כבר עבר כל שלב אפשרי, אבל האלה שם בהוליווד לא מבינים שאנחנו אוהבים אותו כמו פעם, רוצח אכזר ומלא כוחות, האיום הראשי, ולא סריס מסודר-גבות.

להחזיר את פיט לגדולתו. הוא היה ממש ממש מגניב. עכשיו הוא כבר לא. הוא צריך לשלוח הודעות פייסבוק לאנשים כדי לקבל את הכוחות שלהם, וזה גרוע. אבל מצד שני, אף אחד לא משתמש בכוחות שלו גם ככה אז זאת לא בעיה.

להתמקד בקלייר הרבה פחות, היא לא מעניינת אף אחד. יש מספיק כוסיות בסדרה גם ככה ולא ממש צריך אותה.

להחזיר את הדמויות כמו שהן בעתיד. בעונה 1, הירו-של-העתיד ופיטר-של-העתיד היו האנשים הכי מגניבים בכל היקום כולו. הם היו אפלים, חזקים, טרוריסטים, מלאי אנגסט והרבה יותר טובים מהגרסאות שלהם היום. האמת שהייתי מוכנה להקריב חצי מניו יורק כדי לקבל סדרה עם הדמויות האלה. אז בעיקרון העתיד הוא עכשיו (הירו הקשוח התחלף בהירו עם הגידול במוח ופיטר בעל 30 הכוחות התחלף בפיטר עם הכוח אחד בכל פעם] אבל לא מאוחר מדי למנוע את העתיד של העתיד!

אולי החשוב מכל: בעונה 1 הסדרה הייתה על אנשים שהם לכאורה זרים אבל יש ביניהם קשר, מטרה משותפת, ובסוף הם נפגשים. אבל עכשיו הם מרוחקים לגמרי ולא קשורים אחד לשני בכלל, כאילו רואים כל פעם כמה סדרות נפרדות, וזה גרוע. ועכשיו לא רק שאין להם מטרה משותפת, אין להם מטרה בכלל! נראה כאילו הם סתם משחקים טאקי כל היום או משהו, אין שום דבר שהם מנסים להשיג.

פתאום לכולם יש כוחות. גם למי שכל הקטע שלו היה שאין לו! *אהמאהמ*אנדומוהינדר*אהמ*. עזבו שיש להם כוחות מעפנים ביותר, זה פשוט גרוע. כבר יותר מדי.

כשאני אחשוב על עוד, ובטוח יש עוד, אני אוסיף
לצפיה ב-'אני כזאת אווטארד.'
אני כזאת אווטארד.
02/02/2010 | 23:24
9
לא יכולתי להתאפק: הקרב הכי טוב EVER!
לצפיה ב-'טאקי אהבתי'
טאקי אהבתי
02/02/2010 | 23:33
2
9
למרות שמשחק טאקי מצולם יכול להיות יותר מעניין מה שראינו עד עכשיו בעונה הזאת, מסכים בעיקרון עם כל מה שאמרת, אני באמת חושב שהסדרה הזאת הייתה כל כך טובה בעונה 1 בגלל הבנייה לקראת ה show-off בין שני ה"ענקים" של הסדרה, פיטר וסיילר, ברגע שאחד הפך לנקבה (בלי להעליב נקבות) והשני הפך ל.... לא יודע אפילו איך להגדיר את פיטר של העונה, הסדרה כבר לא שווה כלום.

ורק בשביל ההדגשה אני אחזור, די עם קלייר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! היא מעצבנת ולא מעניינת אף אחד!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'שניהם הפכו לנקבות'
שניהם הפכו לנקבות
02/02/2010 | 23:48
11
לצפיה ב-'ואני אחזור ואשים -> '
ואני אחזור ואשים ->
04/02/2010 | 18:55
11
לצפיה ב-'קלייר מעניינת אותי '
קלייר מעניינת אותי
04/02/2010 | 18:54
1
8
ואתם אולי לא מסכימים, אבל את הפיטר הזה אני מעדיפה
בהרבה מאשר פיטר של העונות הראשונות
לצפיה ב-'באמת? למה?'
באמת? למה?
04/02/2010 | 19:18
6
ואני באמת שואלת - כי אני לא ממש שמתי לב לשינוי באופי של פיט. בעונות הראשונות הוא היה ממש מתוסבך מבחינה הירואית, הוא ככה גם עכשיו. עדיין אימו, עדיין שווה, אבל פחות חזק, אז מה גורם לך להעדיף אותו עכשיו?
לצפיה ב-'מסכימה עם הסעיף על קלייר ופיטר'
מסכימה עם הסעיף על קלייר ופיטר
08/02/2010 | 00:53
3
פיטר צריך לקבל את הכוחות המלאים שלו בחזרה ויותר מידי מתמקדים בקלייר שלא מעניינת
לצפיה ב-'הנה רעיון שחשבתי עליו כשצפיתי בפרק האחרון..'
הנה רעיון שחשבתי עליו כשצפיתי בפרק האחרון..
03/02/2010 | 17:01
2
12
נוח מגיע לאיזור הקרנבל בכדי לעצור את סמואל.
אבל במקום להגיע עם החברה הבלונדה שלו, הוא מגיע
עם רנה - "האיש מהאיטי" שמסוגל לבטל כוחות של בעלי יכולת..
בשלב הזה הבחור שמכפיל את עצמו ינסה לעשות תרגילים על נוח, כמובן
שרנה מבטל את הכוח שלו ונוח יורה לו בכף הרגל ומנטרל אותו ללא בעיה.
סמואל מגיע בטוח בעצמו, עדיין לא יודע שהוא בנחיתות ומנסה לאיים, גם דויל איש-הבובות
מנסה לעזור לו (למה? כי תמיד הוא בוחר בצד שנגד נוח בנט..)
רנה מבטל את הכוחות של שניהם מה שמאפשר לנוח לירות בסמואל ולהרביץ
לדויל כמו שצריך...
עוד איום בוטל. בואו נלך לשתות קפוצ'ינו..

למה לעזאזל הם לא משתמשים ברנה נגד סמואל?
הם חוששים שהקהל יחשוב שזה פשוט מדי?
אני חושב שלאחר כל-כך הרבה פרקים שבהם סמואל משתולל, זה היה אך טבעי
להביא את רנה לסביבתו ולהרגיע אותו..
ומה קרה לשיטה המפורסמת של נוח מהעונות הראשונות - "אחד משלנו, אחד משלהם"?
("One of us, one of them", אפילו היה פרק בשם הזה..)

באופן כללי, בכדי לשפר את העלילה ואת דעתם של הצופים בסדרה,
לדעתי הם צריכים להוסיף מצד אחד מתח ומיסתורין ומצד שני הם צריכים
לעשות פרק או שניים עם טוויסט בעלילה, משהו שיגרום לכולם להצמד למסך ולחכות
לפרק הבא..
לצפיה ב-'יש בעיה קטנה במה שרשמת'
יש בעיה קטנה במה שרשמת
04/02/2010 | 13:46
1
5
לפי דעתי רנה לא יכול לעצור הרבה כוחות בו זמנית
ראינו שהוא לא יכול להחזיק מעמד בפרק שבו סיילר הרג את אבא של פיטר איך הוא ניסה לעצור את סיילר אבל בסוף הוא נחלש
לצפיה ב-''
04/02/2010 | 17:04
2
חוץ מזה, אם הוא היה יכול לעצור את זה, הם היו יוצאים מפגרים שהם לא עצרו ככה הרבה דברים אחרים.
לצפיה ב-'היום שודר פרק 18, פרק 19 הוא פרק סיום העונה.'
היום שודר פרק 18, פרק 19 הוא פרק סיום העונה.
02/02/2010 | 17:18
2
20
הנה הפרומו לפרק סיום העונה: http://www.youtube.com/watch?v=e9ERMC5FI9w

מעניין אם תהיה עונה נוספת...
לצפיה ב-'וממש עכשיו קראתי שהיא חודשה לעונה חמישית.'
וממש עכשיו קראתי שהיא חודשה לעונה חמישית.
02/02/2010 | 17:19
13
לצפיה ב-'מתאים להם לסיים את העונה ככה,'
מתאים להם לסיים את העונה ככה,
02/02/2010 | 21:22
13
פרק 18 נראה "סיומי" כזה LOL
לצפיה ב-'זאת הלהקה החדשה של השותפה של הזאת שלא מתה'
זאת הלהקה החדשה של השותפה של הזאת שלא מתה
01/02/2010 | 13:45
9
לצפיה ב-'בואו להגשים חלום ולנהל פורום!'
בואו להגשים חלום ולנהל פורום!
29/01/2010 | 15:30
4
הפורומים הבאים מחפשים מנהל\ת:

גיבורים – Heroes

ערוץ ההיסטוריה

מה קורה?

הרווק

כריסטינה אגילרה

ישראל ברוסית

סטארגייט

אוניברסיטת ת"א

תשתיות ופיתוח סביבתי

היכנס\י לקישור:

לצפיה ב-'פרק 17'
פרק 17
26/01/2010 | 12:05
14
10
ירי המוני, סיילר מתבכיין, האשמות שווא ודברים שלא מסתדרים - כל זאת בפרק 17!
לצפיה ב-'well, that sucked. '
well, that sucked.
26/01/2010 | 12:17
4
10
נתחיל עם הדברים שלא מסתדרים:
סיילר ומאט - WTF? סיילר בא למאט כדי שיבטל לו את הכוחות. כשמאט אכן מבטל לו את הכוחות סיילר נחרד - אולי לא הבנתי שם משהו, אבל הוא קיבל בדיוק מה שהוא רצה, לא? בכל מקרה, אם נשכח את העובדה שזה הולך בניגוד גמור לכללללל ישותו של סיילר, והמסכן עכשיו רגיל לגמרי, מאט הגדיל לעשות וגם כלא אותו בשממה, ואפילו עוד יותר הגדיל לעשות וכלא אותו באמת? יש פה כל כך הרבה דברים מפרי הגיון שאני אשתדל ללכת בסדר כרונולוגי:
למה פארקמן היה צריך לכלוא את סיילר במחשבה של עצמו? הרי אם הוא יסתובב חופשי בעולם הוא עדיין יהיה לא מזיק וכנראה יסבול לא פחות, והוא לא למד *כלום* מהפעם האחרונה שניסה לכלוא את סיילר?
בהתחלה כשהראו את פארקמן כולא את סיילר בלבנים(XDDDD) חשבתי שזה סוריאליסטי, המחשה, המחשבה של סיילר, כל דבר: כלומר, באופן מטאפורי פארקמן כולא את סיילר ומונע ממנו להיות מי שהוא. אבל מסתבר שלאאאאא, פארקמן אשכרה קובר את סיילר בתוך קיר לבנים! האבסורד! מאיפה הוא הביא את הלבנים האלה בכלל? האם הוא תכנן לתת לסיילר שלוש ארוחות ביום דרך חור בקיר, ואם לא, האם תכנן לתת לסיילר לרעוב א-לה אדם מונרו בתוך חלל קטן? הקטע הזה נראה כמו פאנפיק של ילדה בכיתה ז', וזה פשוט מאכזב. תיסגרו על עצמכם כבר עם סיילר, srsly.

סמואל והקרנבל - ווטאבר. לידיה מתה, לי לא כל כך אכפת. סמואל סוף סוף נפטר מהלק השחור המתקלף, וזה בערך הדבר הכי טוב שקרה בפרק הזה. טרייסי הפציעה לכמה שניות ומסתבר שהיא כבר לא בקרנבל... פפף, מזמן הפסקתי לעקוב אחרי מה שהיא עושה.

פיט- הקטע הזה עם כוח-אחד-בכל-פעם ממש מתחיל להימאס. בעונות הקודמות פיטר היה הקונטרה לסיילר, המפתח, הוא היה חזק ומגניב ועם מלא כוחות בדיוק כמו סיילר (עזבו שבקרב ביניהם הם סתם הלכו מכות). עכשיו סיילר הפך לסיסי שעוברים עליו יותר "שלבים" מאשר על נער רגשני בן 15, והוא כבר לא ממש מאיים על אף אחד. אז למרות שסיילר, לפחות בעברו, היה חזק מאוד (אם כי הפסיק לרצוח משום מה), לא נשאר אף אחד שיילחם בו כי פיטר הפך לחלשלוש. זה כל כך הורס את הסדרה, בחיי. שימצא כבר את התינוק של פארקמן או את אנדו, הוא חייב להשיג את הסטוק שלו מחדש.

לסיכום: אדם מונרו יכול למות, למה לא קלייר בנט?
לצפיה ב-'בקשר לסיילר'
בקשר לסיילר
26/01/2010 | 18:09
3
10
מאט לא ביטל לסיילר את הכוחות ביגלל שהוא לא הצליח(יכול להיות שסיילר למרות שהוא רוצה לאבד את הכוחות בתוכו בעצם לא מוכן לוותר עליהם)אלא הוא פשוט גרם לו להיות כלוא בתוך עצמו ביגלל זה הוא לא בהכרה והקטע שראו שהוא ניסה להפעיל על מאט את הכח ולא הצליח זה היה בתוך הדימיון של סיילר
לצפיה ב-'אהההה!'
אהההה!
26/01/2010 | 18:16
2
6
עכשיו זה יותר הגיוני, תודה. אבל אם סיילר כלוא בתוך המחשבה של עצמו למה פארקמן היה צריך גם לכלוא אותו פיזית?:S
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/01/2010 | 19:32
1
7
כנראה הוא כלא אותו פיזית כדי שאף אחד לעולם לא ימצא אותו..
לצפיה ב-'זה ממש מטומטם'
זה ממש מטומטם
26/01/2010 | 19:51
7
ז"א, לא ההסבר עצמו אלא הפעולה
לצפיה ב-'תגידו, ליוצרים אין מודעות עצמית??'
תגידו, ליוצרים אין מודעות עצמית??
26/01/2010 | 16:20
1
11
הם לא מסוגלים לראות מה שכולנו רואים בצורה מאוד ברורה? הסדרה גרועה!! היא לא פחות טובה או בינונית, היא פשוט גרועה!
למה הדמות הכי מעצבנת בסדרה היא הדמות שרואים הכי הרבה (קלייר)? זה לא שהיא שחקנית מדהימה הוא שה storyline שלה הכי מעניין, היא נאג'סית עם סיפור משעמם למוות ומשום-מה מתמקדים בה.
אני אצטרף למה שנאמר מעליי, מהרגע שהפכו את פיטר ללא יותר חזק מכל שאר הבררות, הסדרה נהרסה, פעם היה את הניגודים פיטר VS סיילר, כיום זה נראה כאילו המאבק העיקרי הוא סמואל מול נוח ופיטר וסיילר הפכו לניצבים.
קיצר, כדי לכתוב כל מה שדפוק בסדרה הזאת בעונות האחרונות (במיוחד האחרונה) אני אצטרך כמה ימים, אז אני רק אסכם, הסדרה גרועה והם יעשו טוב אם פשוט יגידו "אנחנו יודעים שאנחנו גרועים ואנחנו לא ממשיכים לעוד עונה"
לצפיה ב-'הם לא גרועים, הם סתם אידיוטים '
הם לא גרועים, הם סתם אידיוטים
02/02/2010 | 21:34
7
הם הרסו מלא דמויות ונשארו עם ממש קצת מהדמויות המקוריות שכולם אהבו.
רציני- סיילר היה אמור למות בעונה השניה, ולא לעשות כל חמש שניות מהפך מטוב לרע; פיטר היה אמור להשאר עם הכוח המקורי שלו ולא עם הכוח המעפן שקיבל, כי לעזאזל, עכשיו הוא נשאר דיי אומלל וחסר אונים לבדו.
לצפיה ב-'דווקא'
דווקא
28/01/2010 | 09:28
6
אני חשבתי שלאט לאט הם מצליחים לגרום לסדרה להיות קצת פחות גרועה. איזה שיפור קל לפני שמבטלים אותה לגמריי.
השיפור הוא כמובן להישמע לעצתי ולהתחיל להחזיר שחקנים לקאסט. הפרק הזה חוץ מהקטעים עם הקרנבל שמה לעשות אי אפשר לעזוב אותם עכשיו (we're in too deep) אבל טרייסי ואנג'לה עושות סימני חיים
לורן גם מצליחה להתחבב עליי.
והיה בפרק יותר קלייר/סיילר/]יטר/פרקמן מאשר כל הנספחים החדשים המעיקים האלה
למרות שאני חייבת לציין שהקטע עם הירי ההמוני היה די מוצלח.
עכשיו רק שיהרגו את סמואל וחזל"ש
לצפיה ב-' דברים לא הגיוניים קורים בפרק הזה..'
דברים לא הגיוניים קורים בפרק הזה..
29/01/2010 | 17:41
5
11
מה הקטע של "לא ללמוד לקח" בסדרה ?
הרי כולם חוששים מכוחותיו של סיילר, אך בכל פעם שיש להם הזדמנות באמת להרוג אותו, אז הם בוחרים בשיטות אחרות. נראה כאילו מחזיקים אותו בכוח בסדרה.

מאט - לא מצאת מקום טוב יותר לקבור אותו ? בתוך הבית שלך ? אחרי כמה חודשים במצב כזה הוא הרי לא ישאר בחיים, ואז תשאר לך גופה בקיר ?
הם לא חשבו על דרך יותר יצירתית להעלים אותו וזהו ?

ופיטר - שוב פעם מישהו צריך לבוא ולהציל את סיילר, להקים אותו מחדש, ואחר כך להצטער על זה..(כמו שעשו איתו ועם נייתן, ובעוד מספר פעמים).
לצפיה ב-'מסכימה לגמרי, חוץ מ-'
מסכימה לגמרי, חוץ מ-
29/01/2010 | 17:48
4
10
סיילר לא ימות. כמו אדם הוא יישאר לחיות לנצח בתוך הקיר כמו בסיפור של אדגר אלן פו (שני סיפורים, בעצם).
לצפיה ב-'מן הסתם זו לא סדרה של הגיון..'
מן הסתם זו לא סדרה של הגיון..
29/01/2010 | 19:29
3
11
אני מבין שהוא לא פגיע - אבל הוא גם לא אוכל/שותה ?

כאילו, הסדרה לא הגיונית בכל מקרה, אבל לא צריך להפוך אותה לשטותית עד כדי כך אני חושב.
אומנם הוא לא יכול להיפגע, אבל להשאיר מישהו בקיר ללא אוכל ומים לשארית חייו ?

לצפיה ב-''
29/01/2010 | 19:43
2
5
כנראה שכן כנראה שהגוף יכול לעכל את החלבונים של עצמו ואז לייצר חדשים, את זה אני יכולה לקבל. גם את הקטע של החוסר באוויר שמוביל למוות-מוחי-תחייה-מחדש וכו'. רק הפריע לי שאדם, כשהירו הוציא אותו מהארון סוף סוף, בכלל לא נראה רזה (או חיוור), אלא היה שווה כמו תמיד. צק צק צק, גיבורים, תכינו שיעורי בית מדי פעם.
בקשר ללהשאיר מישהו בקיר: אם הסדרה הזאת הוכיחה משהו בעבר, הרי זה שפארקמן אידיוט.
לצפיה ב-''
29/01/2010 | 21:30
1
3
בגלל זה הוא לא עבר את המבחנים כדי להיות בלש....
לצפיה ב-''
30/01/2010 | 00:55
3
אפילו לא כשקרא את המחשבות של הבוחן
לצפיה ב-'HELP'
HELP
24/01/2010 | 18:35
4
3
שלום מחפשת ציטוטים מהפרק 16 האחרון חיפשתי ולא מצאתי אשמחח.
לצפיה ב-'זה כל מה שמצאתי'
זה כל מה שמצאתי
24/01/2010 | 21:04
3
4
לצפיה ב-'תודה למה שם רשום 15 ובמה שהורדתי רשמו 16 מוזר'
תודה למה שם רשום 15 ובמה שהורדתי רשמו 16 מוזר
24/01/2010 | 21:33
2
3
לצפיה ב-'באמת מוזר...'
באמת מוזר...
25/01/2010 | 10:48
1
כנראה החשיבו את הפרק הכפול כפרק אחד.
לצפיה ב-'כמו ששיר אמרה, מינוס הכנראה.'
כמו ששיר אמרה, מינוס הכנראה.
25/01/2010 | 18:10
4
לצפיה ב-'האם החליפו במאי בעונה 4?'
האם החליפו במאי בעונה 4?
23/01/2010 | 23:16
4
אני בפרק 12 ולדעתי העונה הזו מקבילה לראשונה, אם לא עולה עליה. אחרי 2 עונות די מרדימות, העונה הזו הפתיעה לטובה. האם החליפו במאי?
לצפיה ב-'יש לכם את מה שצריך כדי לנהל פורום?'
יש לכם את מה שצריך כדי לנהל פורום?
21/01/2010 | 16:55
4
4

אנחנו מחפשים בדיוק אתכם...

לפורומים הבאים דרוש/ה מנהל/ת:

דוגמנות:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

גרושים דתיים:

הכרויות:

טיולי תרמילאים:

מורי דרך מייעצים:

קולנוע ישראלי:

אהבה ורומנטיקה:

עובדים סוציאליים:

תמיכה בתפוז:

לימודי פיזיקה:

מפקד צבאות וגינדיס:

איטלקית ותרבות איטליה:

תרבות הלאדינו:  

סדירים:

ישראלים בחו"ל:

פינק פלויד:

אגדות רוק:

מיי כמיקל רומנס:

כדורגל:

כדי להציע את מועמדותכם, מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם:

נתראה בפורום...
לצפיה ב-'מישו אמר גיבורים?'
מישו אמר גיבורים?
21/01/2010 | 22:03
3
3
לצפיה ב-'כמו שאמרתי בהודעת הפרישה שלי - '
כמו שאמרתי בהודעת הפרישה שלי -
23/01/2010 | 20:37
2
5
לא השארתי את הפורום בלי מנהל מיועד. חכו קצת, המנהל אמור לעלות לניהול בזמן הקרוב...
לצפיה ב-'אני מקווה שהשאירו לך פנסיה נורמאלית'
אני מקווה שהשאירו לך פנסיה נורמאלית
23/01/2010 | 23:13
1
4
לצפיה ב-'פנסיה?! אפילו שעון לא נתנו לי! פנסיה. פחחח.'
פנסיה?! אפילו שעון לא נתנו לי! פנסיה. פחחח.
24/01/2010 | 02:52
1
סתם.
לצפיה ב-'פרק 16'
פרק 16
19/01/2010 | 12:45
6
4
דיוויד אנדרס בא לבקר! וגם: הירו הוזה, קלייר וסיילר משוחחים(?), סמואל וונסה מדברים על אש תשוקתם הבוערת. מה דעתכם? פרטו ונמקו.
לצפיה ב-''
19/01/2010 | 12:53
3
זה היה פרק כל כך מלא בעליות ומורדות. בחצי הראשון של הפרק ממש כססתי ציפורניים, זה היה כמו הירוז של פעם, עשוי היטב, מעניין, סמואל הפסיק באופן רשמי לעצבן אותי והפך להיות מגניב. ואז קלייר התחילה עוד פעם עם ה"אולי אני לסבית?" שלה. זה נראה כמו חיקוי של ווילו וטארה, מריחה מעצבנת שלא באמת מעניינת אף אחד. חבל שזה תפס חלק כל כך משמעותי בפרק. כמו שאני הבנתי את זה מהפרומו, דווקא השיחה בין קלייר וסיילר היא העיקר (ציפיתי למשהו פילוסופי בסגנון האוס), שיחה ארוכה רוויה במתח מיני שתפתור לסיילר את כל בעיותיו. במקום זה קיבלתי את סיילר צורח כמו בחורה כי דחפו לו עפרון לעין. ופאק, אוי אוי אוי בנאדם! יש לך יכולת ריפוי, פשוט תמשוך אותו משם במקום לשכב על הרצפה ולבכות! ג'יז!
ולאיזו מסקנה סיילר הגיע? שהוא צריך לוותר על הכוחות שלו בשביל ............ . הוא באמת הולך לעשות את זה כל כך בקלות ולחזור להיות רגיל? שאיפת חייו פשוט תיזרק לפח בשביל משהו שלא ממש טרחתי להבין?

סמואל היה ממש אדיר בפרק הזה. הוא כבר הפסיק להיות חיקוי של טופ מאווטאר ("היי ג'וזף, אני מנסה להזיז סלע!") והתחיל להיות BADASS. הוא היה נורא חמוד עם ונסה אבל יותר אהבתי אותו כפסיכופת הכועס, שבקצת מאמץ חיסל את כל העמק. זה היה כל כך פאקינג מגניב. מעניין לאן העלילה שלו תתפתח משם, עכשיו כשוונסה המעפנה לא רוצה אותו.

ואדם... אחח. נתנו לו תפקיד הרבה יותר קטן ממה שציפיתי אבל זה עדיין היה משביע רצון. הוא היה ממש אדיר עם המבטא המזויף והשיער וקרב החרבות. גם היה את המפגש שחיכיתי לו בערך כל הסדרה- סיילר ואדם, אפילו שהוא נמשך רק שתי שניות. beggars can't be choosers. הפאנגירל הפנימית שלי חגגה כל הפרק, חוץ מבסוף, כשהרגו את אדם שוב. אבל לא נורא.
האמת שאני נורא אוהבת פרקי הזיה כאלה בין חיים למוות, כמו מרדית' וההיפותרמיה ב"אנטומיה של גריי". בדר"כ עושים אותם היטב עם הזגזוג בין חיים למוות, סוריאליזם, מתים שבאים לכוס תה. גם בהירוז עשו את הקטע של החלום באופן מוצלח ממש. חבל שהירו לא גוסס כל פרק.
לצפיה ב-'כרגע התעוררתי אחרי שהפרק הרדים אותי'
כרגע התעוררתי אחרי שהפרק הרדים אותי
20/01/2010 | 02:23
2
ZZZZZZZZZZZZZZZ

סמואל והזאת רצים יד ביד באחו????? WTF ?? עוד שנייה שמים לי מוזיקה של צלילי המוזיקה, זה נראה יותר כמו פרסומת לטמפונים מאשר סדרה ( עם טמפקס את יכולה לעשות מה שאת רוצה, גם לרוץ עם החבר הפסיכופת שלך).
הקטע היחיד הראוי היה כשהוא מתעצבן ומשטח עיירה, בקשר לסיילר, בואו נגיד ככה, אם השיחה הזאת הייתה עם מישהו שלא בא לי לרצוח בעינויים (קלייר למקרה שלא הבנתם) אז זה היה יכול להיות קטע טוב אבל כמובן פקטור הנאג'סיות שלה הורס כל סצנה.
די!!! נמאס מהירו!!!! זה נראה כאילו כל סצנת ההזיה באה לרכב על הגל של עונה ראשונה ולשם כך החזירו שני שחקנים (האבא ואדם).
כל הקטע של הוזה ולפי מהלך ההזיה יקבע אם הוא יחיה או ימות זה כל כך!!!!!!! נדוש, ברגע שהסדרה התדרדרה לשטיקים כאלו זה ברור שמשהו שם לא בסדר (במיוחד הצעקות המאוד לא משכנעות של אנדו).
היוצרים עוד ניסו לשמור אותנו במתח שסיילר מגיע בסוף הפרק לחפש את מאט (אני משער כדי שיעזור לו להיפטר מהכוחות) אבל אני ממש לא מרגיש במתח, הדבר היחיד שמותח אותי זה לדעת אם הסדרה הביזיונית הזאת (מה לעשות, היא ביזיונית) תמשיך עוד עונה.

קיצר פרק בלי פיטר (למרות שלפי איך שפיטר נראה בזמן האחרון אני לא מתלונן) ואפס אקשן אז אני אחזור להצהרה הראשונית שלי ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
לצפיה ב-''
20/01/2010 | 17:09
4
טוב אז כן מדובר בשיפור מהשלושה פרקים הקודמים אבל עדין הסדרה לא מצליחה לחזור לעצמה.
קלייר לא מעצבנת אותי כמו שהחברה הלאסביט הזאת שלה שבא לי לרצוח רק בגלל שהיא מכוערת אבל גם היא (קלייר) לא באה לי בטוב.
סיילר נהיה כזה אוחצ' אבל אף פעם לא אהבתי אותו אז לא איכפת לי
הירו חולם-
איפה אנג'לה? שיחזירו אותה כבר!
אגב. מתי ג'ניס נהייתה כזאת כונפה??
קיצר חוזרת להצהרה הקודמת שלי- תחזירו את הקאסט המקורי!
לצפיה ב-'דבר ראשון-סיילאר'
דבר ראשון-סיילאר
22/01/2010 | 00:14
3
ססססעעעמממקק! קודם הפכו אותו לכוסית שמתבכיינת(בסוף הוא יצבע לבלונד?) `אמאל`ה אני ימות לבד` כמה מרגש... ואז הוא חוזר להיות הפסיכופט המגניב שהוא() ואז שוב מתבכיין... כאילו הכותב אמר `אי אפשר להרוג אותו-הוא מוצלח מדי(מה שנכון...) בואו נחזיר אותו בתשובה() אבל הצופים אהבו אותו בתור רוצח מטורף, אז בואו נשלב...` קלייר והבעיות המיניות שלה מ ש ע מ ם! מה רוצים ממאט? לא מעניין המשפט של הירו היה חמוד, אבל לעזאזל! תהרגו אותו כבר! נמאס מהירו גוסס/בלי זיכרון/משוגע/וואטאבר ושוב מישו מתקן אותו. אבל אדם מונרו נשאר גדול (הלו). סיכום:שיפור לעומת העונה הנוכחית, עדיין זוועה מול הקודמות.
לצפיה ב-'מחפשת ציטוטים מהפרק למישהו יש??'
מחפשת ציטוטים מהפרק למישהו יש??
22/01/2010 | 14:49
5
הי קטע מסוים שקלייר דיברה לסלליר ששינה צורה לחברה שלה גרטשן אשמח לאתר שבו יש ציטוט מהפרק הזה תודה אנשיםם
לצפיה ב-'מי שהכי מעצבנת זו קלייר עם ההתבכינות שלה'
מי שהכי מעצבנת זו קלייר עם ההתבכינות שלה
08/02/2010 | 00:58
1
מישהי אחרת הייתה מאושרת עם היכולות שלה והיא במקום זה באה בתלונות
לצפיה ב-'חשבתי שאולי זה יעניין אתכם'
חשבתי שאולי זה יעניין אתכם
18/01/2010 | 16:58
1
5
העליתי אתמול ליוטיוב את הסרטון הבא - זה ראיון קצר עם זאכרי קווינטו על הסרט "מסע בין כוכבים" בכיכובו.

זה הקישור:

http://www.youtube.com/watch?v=BB6AvUevdaE
לצפיה ב-'תודה, נראה מעניין.'
תודה, נראה מעניין.
18/01/2010 | 18:45
3

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ