לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3170031,700 עוקבים אודות עסקים

פורום סדירים

זהו, התגייסתם. עכשיו גם אתם חלק מהמערכת הירוקה הזו, לפחות לשנתיים-שלוש הבאות.
אם חזרתם אחרי 21 מיוזעים בשטח, אם אחד המפקדים ממש עיצבן אתכם, אם הבסיס שלכם מעלה לכם ת'סעיף-
אתם מוזמנים אלינו בשביל לשאול, לשתף, להתעניין, לחפש ולפגוש עוד חבר'ה שנמצאים בדיוק במצב שלכם.

הנהלת פורום סדירים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סדירים

זהו, התגייסתם. עכשיו גם אתם חלק מהמערכת הירוקה הזו, לפחות לשנתיים-שלוש הבאות.
אם חזרתם אחרי 21 מיוזעים בשטח, אם אחד המפקדים ממש עיצבן אתכם, אם הבסיס שלכם מעלה לכם ת'סעיף-
אתם מוזמנים אלינו בשביל לשאול, לשתף, להתעניין, לחפש ולפגוש עוד חבר'ה שנמצאים בדיוק במצב שלכם.

הנהלת פורום סדירים
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שימו לב! בקשת ו/או מתן מידע בנוגע למספרי יחידות, מיקומן או כל מידע מסווג אחר על גבי הפורום- אסור בהחלט.
פרסום חברות, מוצרים, שירותים וכו' על גבי הפורום- רק לאחר קבלת אישור מפורש מהנהלת הפורום.
ברועכים הבאים לפורום סדירים!
כאן בפורום תוכלו לדבר על כל מה שקשור לשירות הסדיר.
על מנת שכולנו נוכל להנות מייעודו של הפורום, ימו לב:
1. יש לשמור על בטחון מידע - אין לפרסם שמות, מספרי יחידות וכל מידע מסווג אחר.
2. אין לבצע פרסום על גבי הפורום אלא רק לאחר קבלת אישור מהנהלת הפורום
3. שימרו על אווירה נעימה ומכילה. החיילים שבאים לכאן להתייעץ זקוקים להבנה ועזרה ותפקידנו לסייע להם. הודעות שיעכירו את האווירה בפורום תימחקנה.

מאחלת הנאה בכתיבה.

אושי,
מנהלת הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'יש ארגוני חיילים / הורי חיילים שדואגים לזכויות חיילים בסדיר?'
יש ארגוני חיילים / הורי חיילים שדואגים לזכויות חיילים בסדיר?
17/01/2019 | 09:17
5
לצפיה ב-'מאמרים מעניינים בנושא הצו הראשון - מה כולל היום הזה והכנה '
מאמרים מעניינים בנושא הצו הראשון - מה כולל היום הזה והכנה
04/01/2019 | 11:36
9
ממליצה על מאמרים בנושא הצו הראשון והכנה מתאימה ליום החשוב הזה!

לצפיה ב-'שאלון לחיילים'
שאלון לחיילים
25/11/2018 | 16:48
11
שלום,
שמי תמר ואני סטודנטית לתואר ראשון בפסיכולוגיה. במסגרת התואר אני עושה מחקר קטן שעוסק בהרגלי השינה של חיילים קרביים. אשמח אם תוכלו לעזור לי לסיים את התואר ולענות על השאלון הקצר. תודה רבה!
לצפיה ב-'c'
c
25/11/2018 | 16:44
5
  •  
לצפיה ב-'חייל, בוא... :)'
חייל, בוא... :)
23/11/2018 | 17:38
8
ככה תוכל להגדיל את ההכנסות שלך בלי הרבה מאמץ ובלי להשקיע שקל אחי!!
כנס לקישור וקבל מדריך חינם!  
לצפיה ב-'״חייל! נמאס לך מהמשכורת הצבאית העלובה?״'
״חייל! נמאס לך מהמשכורת הצבאית העלובה?״
18/11/2018 | 20:00
13
״היינו בשוק מכמות החיליים שרשמו בסקר האחרון שהם מתקשים לסגור את החודש. במשך חודשים שלמים חיפשנו אחר הפתרון המתאים לבעיה הזו, וצחקנו כשסוף סוף גילינו מהו.
אם גם אתה מתקשה כלכלית לחץ כאן וקבל את הפתרון שאנחנו מצאנו ״ https://bit.ly/2Q82crj

לצפיה ב-'איך הזמן שלנו והחשיבה שלנו מייצרת כסף מומלץ לחיילים'
איך הזמן שלנו והחשיבה שלנו מייצרת כסף מומלץ לחיילים
16/11/2018 | 09:29
7

חברה רציתי לשתף אתכם שאם חושבים קצת יותר יצירתי זה יכול לשנות הרבה מאוד ואני מדבר על הכסף שלכם .מכירים את המחשבות האלו: מה אני אעשה שיהיה גדול אני חייב למצוא עבודה ,איך אקנה בית, שכירות ,לעשות דברים שאני אוהב זה עולה כסף נכון ?אז בעיקרון באופן כללי העולם מתחלק לשני סוגים של אנשים אלה שהולכים אחר ההמון ומבטלים את שכלם כלפיהם והמשפטים האופייניים להם :אי אפשר בלי תואר כדי להצליח בחיים .בשביל להרוויח כסף צריך מזל ,צריך לעבוד 12 שעות ומעלה וכו וכו ..ואין צורך להרחיב כי בטח כולם מכירים ולמען האמת גם לי לפעמים חולפות המחשבות האלה ויש סוג אחר של אנשים כאלה שיוזמים שלא מפחדים לחשוב נכון אני מסכים זה קשה לחשוב יותר נוח לעבוד 12 שעות אבל העיקר לא לחשוב אך בינתיים אנחנו מכונה משומנת שמכניסה כסף למישהו ששותה קפה באותו רגע. אל דאגה זה ניתן לפתרון [המליץ לכם בדרך אגב ללמוד את הספר אבא עשיר אבא עני כי בסופו של יום הכל מתחיל מהחשיבה שלנו וזה ספר שמשנה השקפה במיוחד למי שיש אימא פולנייה בתוך המוח שלו]אז לגופו של עניין רוב האנשים במצטבר כמה שעות ביום על הסמרטפון שלהם ואני אומר שמהזמן הזה אפשר להכניס כסף .כמובן לא בכמות שאנו בפאלפון בסה"כ אלא רק שעה ביום כן רק שעה ביום .אז איך עושים את זה :

לצפיה ב-'איך הזמן שלנו והחשיבה שלנו מייצרת כסף מומלץ לחיילים'
איך הזמן שלנו והחשיבה שלנו מייצרת כסף מומלץ לחיילים
16/11/2018 | 09:18

חברה רציתי לשתף אתכם שאם חושבים קצת יותר יצירתי זה יכול לשנות הרבה מאוד ואני מדבר על הכסף שלכם .מכירים את המחשבות האלו: מה אני אעשה שיהיה גדול אני חייב למצוא עבודה ,איך אקנה בית, שכירות ,לעשות דברים שאני אוהב זה עולה כסף נכון ?אז בעיקרון באופן כללי העולם מתחלק לשני סוגים של אנשים אלה שהולכים אחר ההמון ומבטלים את שכלם כלפיהם והמשפטים האופייניים להם :אי אפשר בלי תואר כדי להצליח בחיים .בשביל להרוויח כסף צריך מזל ,צריך לעבוד 12 שעות ומעלה וכו וכו ..ואין צורך להרחיב כי בטח כולם מכירים ולמען האמת גם לי לפעמים חולפות המחשבות האלה ויש סוג אחר של אנשים כאלה שיוזמים שלא מפחדים לחשוב נכון אני מסכים זה קשה לחשוב יותר נוח לעבוד 12 שעות אבל העיקר לא לחשוב אך בינתיים אנחנו מכונה משומנת שמכניסה כסף למישהו ששותה קפה באותו רגע. אל דאגה זה ניתן לפתרון [המליץ לכם בדרך אגב ללמוד את הספר אבא עשיר אבא עני כי בסופו של יום הכל מתחיל מהחשיבה שלנו וזה ספר שמשנה השקפה במיוחד למי שיש אימא פולנייה בתוך המוח שלו]אז לגופו של עניין רוב האנשים במצטבר כמה שעות ביום על הסמרטפון שלהם ואני אומר שמהזמן הזה אפשר להכניס כסף .כמובן לא בכמות שאנו בפאלפון בסה"כ אלא רק שעה ביום כן רק שעה ביום .אז איך עושים את זה :

לצפיה ב-'פרויקט קליזו פרק 5 לצפייה ישירה לפני כולם בלעדיי'
פרויקט קליזו פרק 5 לצפייה ישירה לפני כולם בלעדיי
12/11/2018 | 11:34
1

או

פרויקט קליזו פרק 5 לצפייה ישירה, פרויקט קליזו פרק 5 להורדה, פרויקט קליזו עונה 1 פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה, פרוייקט קליזו פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה, פרוייקט קליזו עונה 1 פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, פרויקט קליסו פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, פרויקט סהר קליזו פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה - הפרק המלא באיכות HD ובחינם. תקציר הסדרה: הדוקו ריאליטי החדש של HOT בידור יביא את סהר קליזו כוכב הרשת הלוהט אל המסך ויגרום לכולם להתאהב בו. סהר בן 24 בלבד וכבר מתגאה במעל רבע מיליון עוקבים ביוטיוב, מעל מיליון צפיות לווידאו המצליח ביותר שלו וכ-131 אלף עוקבים באינסטגרם. סהר החל את דרכו בעמוד פייסבוק והתקדם במהרה לסרטונים משוגעים עם אתגרים מופרכים בוילה שהוא חלק עם חבריו לצוות My Vibe שהוא עומד בראשו. המצלמות יעקבו אחר קליזו וחבורת My Vibe ששוהה יחד בוילה מטורפת בין מסיבות הבריכה, המתיחות המשוגעות, משימות האקסטרים והקשיים בדרך לצילום הולוגים, יתעדו את החברויות החדשות שנוצרות וכאלה שמתפרקות, וילוו את היחסים המורכבים בין סהר לבין האקסית המיתולוגית. ב"פרויקט קליזו" הכל מתועד ללא פילטרים. קליזו הקים בעצמו את חבורת My Vibe לפני כשנה וחצי וכיום הוא היוטיובר מספר 1 בישראל שמבצע מתיחות מטורפות וחסרות גבולות ברשתות החברתיות. לצד ניסיונותיו לפרוץ ולהצליח, קליזו מתמודד עם היחסים המורכבים עם אמילי, האקסית הלוהטת שלו ומי שעומדת מאחורי ההצלחה המטורפת של המתיחות שלו ברשת. השניים הספיקו להיפרד אך הותירו עניינים וריבים לא פתורים הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. אמילי תחזור לחייו רק כדי להבין האם תצליח כשחקנית בזכות עצמה או שההצלחה שלה תלויה רק בחיבור עם סהר. במהלך הסדרה סהר ייאלץ להתמודד עם דילמה קשה ביותר- האם לבחור בהצלחה או בחברים?
לצפיה ב-'מנילה '
מנילה
06/11/2018 | 10:28
9
בימים אלו קיבלתי מנילה ובה תפקידים בתחומי הטכנולוגיה הלוגיסטיקה המחשוב וגם תחומי בקרה שונים לכל הללו אין לי זיקה ולא כישורים טכנולוגיים אני לומדת פסיכולוגיה וסוציולוגיה ומאוד הייתי רוצה לעסוק בתחום העזרה לאדם כמו מש"קית ת"ש חובשת. הנתונים שלי פרופיל 97 דפ"ר 50,קב"א 50 ציוני יום המאה טובים האם יש דרך לפנות לגורם צבאי כלשהו לקבל הרחבה לתפקידים נוספים,מה לעשות למי לפנות ?
לצפיה ב-'להרוויח בין 50$-300$ ליום לחשבון הפאיפל האישי'
להרוויח בין 50$-300$ ליום לחשבון הפאיפל האישי
17/10/2018 | 12:25
13
היי, מדובר בצפיה בפרסום. בעצם צריך ליצור יוזר ע"י בחירת כינוי כלשהו ומייל. ואז לראות פרסום. הקלדת קוד מרענן דף וכן הלאה. כמה שיותר קודים יוזנו, ככה ניתן לצבור יותר כסף. בשעה אפשר לעשות בערך 50 דולר. משיכת תשלום לפייפאל. 
זה הקישור:
http://yvmoney.fun/2216974242742/
לצפיה ב-'המשכורת לא משהו...שמעתי מכל חייל כבר!'
המשכורת לא משהו...שמעתי מכל חייל כבר!
09/10/2018 | 23:40
17
נמאס לכם שקיבלתם משכורת...
החלטתם לצאת עם החברים ולהנות ואז גיליתם שהמשכורת שלכם כל כך נמוכה שהיא לא מספיקה לכלום. ואז תחזרו לבסיס תבינו שגם ככה לא פשוט...יש תורנות ובא לי פיצה בסוף יום כזה ואז אתה מגלה שאין כסף.
לא בא לך ללכת להורים ולהפוך אותם לכספומט כי ראבק אתה בן/בת 18/19/20 ...נכון הם אוהבים ולא יגידו לא...אבל אתה יודע שגם הם צריכים את כסף הזה.
מאוד קשה לי עם משכורת של חיילים במדינה שלא מעריכה מספיק...עם משכורות לא מיתיות לאנשים שבאים לשליחות של 3 שנים עם משכורת לא אמיתית...
אבל אל תדאגו יש לי המלצה שיכולה לעזור לכם:
לצפיה ב-'פטור משירות צבאי'
פטור משירות צבאי
17/09/2018 | 12:26
32
שלום, אשמח אם תענו לי על השאלה: 
הודיעו לי היום שנתנו לי פטור משירות צבאי והפטור ישלח בדואר בעוד חודש. הבעיה, היא שאני צריך לעשות טיפולים רפואיים *החודש* על מנת לבוא בתחילת אוקטובר לבדיקה אם התוצאות של הבדיקות מחודש הזה. עכשיו אני לא יכול לקבל טיפול בקופות חולים כיוון שהם אומרים שאני רשום עדיין כחייל, ולכן רציתי לדעת אם יש דרך לקבל עותק של פטור משירות צבאי באימייל או משהו כזה כדי שאוכל לעשות את הטיפולים המגיעים לי.
לצפיה ב-'אלו תפקידים קיימים ליומיות מקוצרות בקרייה ?'
אלו תפקידים קיימים ליומיות מקוצרות בקרייה ?
05/09/2018 | 00:06
126
אני מועמדת להתנדבות בצבא (קבלתי פטור רפואי) מעונינת לשרת בבסיס הקריה קרוב לבית ביומיות מקוצרות. 
אשמח אם תעזרו לי במידע : אלו תפקידים קיימים ליומיות מקוצרות בקרייה ?
לצפיה ב-'הורדת פרופיל'
הורדת פרופיל
11/08/2018 | 14:59
1
29
שלום אז ככה ... 
היה לי בגיל צעיר סרטן הדם בצו הראשון נתנו לי פרופיל 64 התגייסתי ונכנסתי לסדיר ממש לאחרונה ואני ממש לא מרוצה מהשיבוש והבסיס שלי . יש לי סוג של תראומה מהילדות בעקבות זה ... 
האם מישהו יודע אם אני יכול להוריד פרופיל על רפואי? ואם כן מה לומר לרופא יחידה? 
לצפיה ב-'את יכולה '
את יכולה
03/10/2018 | 03:30
13
היי שחר, הצבא בכללתו אינה מערכת קלה ככה שהבסיס והשיבוץ שלך מועררים אצלך את התחושות של חיילים רבים כמובן וכמובן שבשל הנסיבות אמליץ לך ללכת לרופא היחידה ואפילו למפקדים שלך, יכול להיות שתקבלי שיחה עם קב"ן (קצין בריאות הנפש) בנוגע לטראומה אותה עברת בשל העבר והוא יכול לקדם את הורדת הפרופיל. הורדת פרופיל מרופא או קב"ן שניהם נרשמים על רפואי בכל אופן. 
כמו כן ממליצה לך לתת קצת זמן ברוגע כי צבא הינו תקופה מיוחדת ולא תמיד לחיוב אך היא בונה אותך להמשך החיים.
בהצלחה בהכל! 
לצפיה ב-'בטר ניצנים לחיילים סדירים'
בטר ניצנים לחיילים סדירים
07/08/2018 | 18:18
1
43
האם מישהו יודע איך התנאים לחיילות סדירות בבטר ניצנים? ( לא טירונות אלא שירות סדיר לחיילת) תודה

לצפיה ב-'כן '
כן
03/10/2018 | 03:35
9
כידוע בט"ר הוא בסיס טירונים, כלומר האוכל שם מוכן בכמויות, השק"ם יהיה עמוס והבסיס עצמו יקום על הרגליים כבר ב5 בבוקר וכדומה. 
בסיסים סדירים לעומת בסיסי טירונים מאופיניים בשקט, אוכל בכמיות קטנות יותר היכרות עם הטבחים ורוגע כללי בכל הענפים בבסיס. 
כסדירניקית כמובן שתנאי הטירונות לא יגעו לך אך הם ללא ספק יהיו מורגשים באוכל בצפיפות וברעש בשעות מוקדמות מאוד  
לצפיה ב-'כסף קל מהאינטרנט'
כסף קל מהאינטרנט
07/08/2018 | 09:56
17
לצפיה ב-'שקד קוממי -לאט חדששש'
שקד קוממי -לאט חדששש
17/07/2018 | 21:31
28
לצפיה ב-'שקד קוממי - לאט חדששששש'
שקד קוממי - לאט חדששששש
17/07/2018 | 21:29
6

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה