לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
77947,794 עוקבים אודות עסקים

פורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

אודות הפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש
הפורום לא פעיל

לצפיה ב-'"אמן הבריחה" עם דייויד טננט בהוט vod'
"אמן הבריחה" עם דייויד טננט בהוט vod
09/07/2014 | 10:48
45
אמן הבריחה (the escape artists ), המיני-סדרה בכיכובו של דייויד טננט, תשודר ב-hot vod החל ב-16.7 . טננט מגלם פרקליט פלילי מבריק, שאפתן וחסר רחמים שיעשה הכל למען לקוחו, גם כאשר מדובר ברוצח אכזרי במיוחד.
https://www.youtube.com/watch?v=Yx1QaSIaTag
לצפיה ב-'העונה השביעית של דוקטור הו חוזרת ל-yes'
העונה השביעית של דוקטור הו חוזרת ל-yes
09/07/2014 | 10:34
1
36
העונה השביעית של דוקטור הו תשודר החל ב-24.7 ב-yes action . שידור יומי, ראשון-חמישי.
לצפיה ב-' תודה :)'
תודה :)
09/07/2014 | 21:42
8
לצפיה ב-'דייויד טננט על הרימייק האמריקאי לברודצ'רץ''
דייויד טננט על הרימייק האמריקאי לברודצ'רץ'
07/07/2014 | 10:22
57
דייויד טננט מצטלם כעת, בקנדה, לסדרה "גרייספוניט" שהיא רימייק אמריקאי ל"ברודצ'רץ'" שלו.
http://www.digitalspy.co.uk/ustv/s218/broadchurch/...
לצפיה ב-'גם הסייברמן חוזרים לעונה החדשה'
גם הסייברמן חוזרים לעונה החדשה
01/07/2014 | 19:36
2
90
העונה החדשה של "דוקטור הו" תשודר ב-BBC החל ב-23 באוגוסט. פיטר קפלדי, שנכנס לנעליו של מאט סמית, מגלם את הגלגול ה-12 של הדוקטור. טיפוס של מורד, כך הגדיר קפלדי את הגרסה שלו לדוקטור. לדברי מקורבי קפלדי, סיפר להם שההשראה לדמות כפי שהוא רואה אותה, היא דייויד בואי, לא פחות. הפרק הראשון בעונה החדשה (השמינית, מאז חודשה הסדרה ב-2005 ), הארוך במיוחד, נקרא "נשימה עמוקה" ונכתב ע"י מפיק הסדרה, סטיבן מופאט ופיל פורד, שהיה התסריטאי הראשי של "הרפתקאות שרה ג'יין", ספין-אוף של דוקטור הו. בין האורחים העונה, מישל גומז (אגף מיוחד), עליה אמר מופאט, "אני נלהב ונרגש לקראת השתתפותה. מישל היא כל מה שאנו צריכים: מבריקה, סקוטית וטיפ-טיפה שטנית". בין הפנים המוכרות שיחזרו גם בעונה זו: הסייברמן, אויביו הוותיקים של הדוקטור שנראו לראשונה על המסך כבר בסדרה המקורית, ב-1965 . לאחרונה פגשנו בהם בספיישל כריסמס 2013, "זמנו של הדוקטור".

https://www.youtube.com/watch?v=trCFBuDqvII
לצפיה ב-'מעליי!!!'
מעליי!!!
02/07/2014 | 22:20
1
57
יש פה המון פרטים על העונה החדשה והפרק הראשון ואני לא חושבת שיש צורך להדגיש כמה יתאכזבו אנשים שלא רוצים לקרוא ספוילרים.

בבקשה בבקשה להבא לא לכתוב דברים מהסוג הזה - ספוילרים של פרקים שטרם שודרו - ללא אזהרה לפני!

למי שלא אכפת לו מספוילרים מהסוג הזה, המידע הזה הוא סוג של Boost ועל זה באמת תודה. אבל לפעם הבאה להקפיד.
לצפיה ב-''
03/07/2014 | 09:47
7
לצפיה ב-'אוהבים לקנות אופנה ברשת'
אוהבים לקנות אופנה ברשת|?|
30/06/2014 | 11:32
1
18
|תיק|טרנד השופניג אונליין הפך בשנים האחרונות לתופעה מטורפת ברחבי העולם, במיוחד בארה"ב ובאירופה. מאות אלפי נשים מעדיפות לעשות את הקניות שלהן ברשת, כבר לא צריך לצאת מהבית לבזבז דלק, לחפש חנייה ולהסתובב שעות בין החנויות השונות ולהתעייף.  
אפשר לקנות ברשת מהבית, לשבת בסבבה בפיג'מה ולגלוש בין האתרים השונים.

|קדימה|אז אם מתים לקנות ברשת אבל מפחדים? או רוצים לקנות מותג שלא נמכר בארץ ולא בטוחים אם האתר אמין? יש לנו את הפורום המתאים בשבילכם!
היכנסו לפורום קניית אופנה ברשת ותוכלו להתלבש הכי יפה שיש הכי זול שיש!

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'נצל"ש - אני רק אניח את זה פה. גאוני.'
נצל"ש - אני רק אניח את זה פה. גאוני.
01/07/2014 | 23:55
54
לצפיה ב-'לקראת עליית העונה החדשה - מה חסר?'
לקראת עליית העונה החדשה - מה חסר?
30/06/2014 | 06:09
14
89
לקראת התאריך המיוחל ותחילתה של עלילה חדשה ומסעירה, אני רוצה לשאול: מה לא היה לנו?

לאילו כיוונים ייקחו את הדוקטור הפעם, מה עוד נסתר מעינינו (הרבה, אני יודעת) שיש לגלות, מה עוד לא שאלנו?

בקיצור, מה חייב להיות בעונה החדשה שעוד לא היה?
לצפיה ב-'להבין את קלרה יותר '
להבין את קלרה יותר
30/06/2014 | 11:16
70
יש כל כך הרבה שאלות על כל מה שקורה איתה ..
אני הייתי שמחה לתשובות
לצפיה ב-'אני ממש סקרנית לגבי העונה הזו'
אני ממש סקרנית לגבי העונה הזו
30/06/2014 | 11:27
7
70
א) יחזירו את גאליפריי? נראה עוד טיים לורדס? איך הדוקטור יגיב לטיים לורדס נוספים אחרי כ"כ הרבה שנים לבד? האם הוא יתחיל לציית לחוקי הזמן שהוכתבו על ידם? האם הוא יצטרך לתת להם דין וחשבון?

ב) דוקטור מבוגר יותר ממה שהורגלנו אליו בסדרה המחודשת - צעד מבורך בעיניי. אני מתגעגעת לימי אקלסטון, בהם אמנם היו פלירטוטים עם נשים, אך הם היו הרבה יותר עדינים ובטעם טוב ממה שאחרי זה היה עם טננט וסמית'. מקווה שינצלו את הגיל של קפאלדי כדי להפסיק עם הנשים הנופלות שדודות לרגלי הדוקטור. (אל תבינו אותי לא נכון, סיפור ריבר-דוקטור הוא נהדר בעיני, אבל זה סיפור יוצא דופן, ופה זה צריך להיפסק)

ג) קפאלדי - יסבירו לנו את הקשר לפומפיי? הדוקטור יזרוק משהו על כך שאלו פנים שהוא ראה בעבר?

ד) הדוקטור. כבר כתבתי פה בעבר שזה מקסים איך סמית', בתור השחקן הצעיר ביותר ששיחק את הדוקטור, עשה טרנספורמציה נהדרת והפך לדוקטור הזקן ביותר שראינו בסדרה. אני לא חושבת שקפאלדי ימשיך את הקו הזה, במיוחד אם יוטל ממנו נטל ה"טיים לורד האחרון שסיים את המלחמה והרג את כל בני מינו". מסקרן לראות לאיזה כיוון הוא והכותבים יקחו את הדמות.

ה) איך קלרה תגיב להתחדשות? מאז רוז, היא המלווה הראשונה שחווה את זה ביחד עם הדוקטור. ראינו בטיזר ששוחרר שהיא אומרת שהיא לא חושבת שהיא עדיין מכירה אותו - איך יישבר הקרח ביניהם? איך הוא "יקנה" את אמונה מחדש?

ו) מלווים. בעקבות הצפייה בסדרה הקלאסית, אני חושבת שבהחלט הגיע הזמן להביא מלווה שהוא לא מאנגליה מהמאה ה21. חייזר, בנאדם מהעתיד, בנאדם מהעבר - משהו. אני מבינה את הבחירה של הכותבים להביא מלווה שיהיה שקול לצופים, אבל חסר לי קצת תיבול במתכון הזה.

זה הכל עד עכשיו לא הרבה דרישות בסה"כ
לצפיה ב-'אני לא חושבת שיתייחסו לקאפלדי '
אני לא חושבת שיתייחסו לקאפלדי
30/06/2014 | 13:26
3
63
בתור ההוא שהיה בפומפיי
זה כמו שלא דיברו על זה עם איימי .. גם היא הייתה שם הרי ..
נראה לי שזה לא משהו שיקבל יחס.
ובאמת יהיה מעניין לראות את היחס של קלרה להתחדשות
לצפיה ב-'בניגוד לאיימי, הוא גם אמר מילה או שתיים בפרק'
בניגוד לאיימי, הוא גם אמר מילה או שתיים בפרק
30/06/2014 | 13:42
1
60

עם מרתה דווקא כן הסבירו את הופעת האורח הקודמת שלה (אמרה שבת דודה שלה עבדה בטורצ'ווד ומתה). גם עם גוון מטורצ'ווד עשו את זה יפה (פגשנו הרי את השחקנית בפרק עם צ'ארלס דיקנס, הדוקטור ורוז ישר מסתכלים עליה ושואלים אם היא ממשפחה סקוטית). אפילו את ההופעה של טוש לחצי שנייה הסבירו בטורצ'ווד (בפרק עם הסלית'ין, היא הרופאה שמנתחת את החזיר ה"חייזרי". באחד הפרקים הסבירו שהיא חיפתה על אואן, כי הוא הרופא מביניהם). (סלחו לי אם אני מעוותת שמות מטורצ'ווד, שנים עברו מאז שראיתי את זה)

והרי תמיד יש התייחסויות של הדוקטור למראה של עצמו אחרי התחדשות, קשה לי להאמין שהוא לא יזהה את הפנים (בטח יזרקו משהו סטייל "לקחתי פנים ממאגר הזכרונות שלי" או משהו כסת"חי אחר)
לצפיה ב-'יהיה מעניין אם כן תהיה התייחסות'
יהיה מעניין אם כן תהיה התייחסות
30/06/2014 | 22:56
50
בעבר באחד הפרקים של הדוקטור החמישי הופיע השחקן קולין בייקר שזמן מה לאחר מכן לוהק לשחק את הדוקטור ה6. כנ"ל אגב לרומנה המלווה של הדוקטור ה4 שבאופן אישי בחרה להראות כמו דמות שהיא והדוקטור פגשנו פרק קודם לכן (אחרי שהיא "מדדה" כמה אפשרויות אחרות).

אז בהחלט יהיה מעניין מה משפיע על המראה של הדוקטור? אולי יש איזה מאגר גנטי או משהו?
לצפיה ב-'אני אומרת שיהיה לזה רפרנס בתור קריצה/בדיחה'
אני אומרת שיהיה לזה רפרנס בתור קריצה/בדיחה
05/07/2014 | 13:52
29
באחד הפרקים... וזהו.
לצפיה ב-'ואני אשמח למלווה גבר לשם שינוי'
ואני אשמח למלווה גבר לשם שינוי
05/07/2014 | 13:55
2
14
לצפיה ב-'כוונתך רק גבר '
כוונתך רק גבר
05/07/2014 | 16:53
1
32
כי גברים בנוסף לאשה מלווה, היו לא מעט לאורך כל הסדרה.
לצפיה ב-'כן, וראיתי רק את הסדרה החדשה'
כן, וראיתי רק את הסדרה החדשה
05/07/2014 | 23:50
31
לא יכולה להחשיב את רורי כי הוא לא היה המלווה העיקרי אלא יותר נספח לאיימי
וקפטן ג'ק לא היה ממש מלווה, והיה את קרייג אבל רק לשני פרקים
לצפיה ב-'סוזן'
סוזן
30/06/2014 | 16:30
3
68

הייתי רוצה לראות את סוזן, יותר נכון התחדשות שלה.
הייתי רוצה מלווה בעל חיים - כלב, קוף, חתול, נחש!!! אפילו תרנגולת
יש לי המון רעיונות, אסתפק בשני אלה לעת עתה.
לצפיה ב-'גם אני חשבתי על סוזן'
גם אני חשבתי על סוזן
30/06/2014 | 16:39
1
56
אבל אם לא החזירו אותה בחמישים שנה האחרונות, למה שיעשו את זה עכשיו? (לא מדוייק, אני יודעת שהיא חזרה לאיזה ספיישל מתישהו, אבל הבנת את הכוונה)

אבל כן, זה לגמרי מעניין שהיא טיים לורד שנשארה סתם ככה על כדוה"א (למרות שייאמר לזכות הכותבים שבזמן הדוקטור הראשון לא מזכירים שיש שום דבר "מיוחד" בטיים לורדס, ואין שום נגיעה לעניין האם סוזן יכולה להביא ילדים, למשל)

יהיה מעניין אם יסגרו את הסיפור שלה, אבל אני יכולה להבין אם יבחרו שלא לענות על שאלות שצופים שואלים את עצמם כבר חמישים שנה
לצפיה ב-'סוזן היתה מעצבנת והשחקנית עדיין חיה'
סוזן היתה מעצבנת והשחקנית עדיין חיה
30/06/2014 | 16:47
56
אבל היא כבר בוגרת היום (מבחינת שנים, ולאו דווקא מראה) לכן לא חייבת להיות מעצבנת, להיפך.
כשעשו את "חמשת הדוקטורים" בו היא הופיעה אחרי שנים, השחקנית עדיין יכלה לשחק וההופעה שלה ריגשה אנשים, אבל היום לא חייבים לקחת את אותה השחקנית מן הסתם.
פשוט זה נראה לי כמו אוצר חבוי בכדור הארץ. טיים לורד(ליידי) שחיה בכדור הארץ כל הזמן הזה.
אם היא תחזור, היא לא תהיה אמא לילדים. יגידו שבחרו שלא להביא ילדים, או סיפור אחר, נגיד דיויד נהרג.
מה היא יכולה לתרום לסיפור? אני חושבת שגליפריי תחזור לסיפור, והיא תשתלב מצוין במקרה כזה.
לצפיה ב-' בנוגע לסוזן'
בנוגע לסוזן
01/07/2014 | 21:01
43
אני פחות מסכימה בנוגע למלווה בעל חיים, אבל גם הייתי רוצה לראות מלווה ששונה מהמלווים שאני מכירה (מהסדרה החדשה. בקושי צפיתי בסדרה הישנה, למרות שאני מתכננת להמשיך לצפות בה).
לצפיה ב-'משהו שאני רוצה שיתייחסו אליו'
משהו שאני רוצה שיתייחסו אליו
01/07/2014 | 20:59
51
הקטע מסוף הספיישל האחרון שהיה של חג המולד, שרואים את קלרה "המקורית" בקבר של קלרה אוזווין, אומרת שהיא לא מאמינה ברוחות. זה יכול להיות סתם קטע שנועד להראות לנו אותה אז, אבל כשניסיתי לפתח תיאוריות על קלרה חזרתי הרבה לקטע הזה, וזה יצר אצלי ציפיות. הייתי רוצה לדעת לפחות איפה הרגע הזה נמצא ב-timeline שלה, איזה קטע שרומז לזה שהיא הולכת לשם... משהו כזה.
לצפיה ב-'ג'ון בארומן: אלבום חדש ותואר כבוד מלכותי'
ג'ון בארומן: אלבום חדש ותואר כבוד מלכותי
01/07/2014 | 19:37
48
ג'ון בארומן, קפטן ג'ק מ"טורצ'ווד" וקודם לכן ב"דוקטור הו", היה נרגש לקבל את הבשורה הרשמית מארמון בקינגהאם, כי הוא (יחד עם עוד 1148 איש), יזכה לתואר כבוד ביום הולדתה של המלכה אליזבת. למי שאינם אנגלופילים: פעמיים בשנה, בחג המולד ולציון יום הולדתה של המלכה, מוענקים תארי כבוד מטעמה לאישים מהפוליטיקה, ספורט, בידור ועוד. השנה מופיעים ברשימה בין השאר אנג'לינה ג'ולי, דניאל דיי לואיס, דאמיין לואיס (הומלנד) ואפילו קריס מת'יוס מלהקת "קטטוניה". בארומן יקבל MBE , כלומר: חבר מסדר האימפריה הבריטית. "אני חש כבוד גדול וגאווה", הצהיר בארומן, גאה גם בנטיותיו המיניות. אגב, הוא זכה בתואר לא (רק) עבור כישרונו כשחקן וכזמר במחזות-זמר בווסט-אנד, אלא בעיקר על פעילותו ההומניטרית הענפה בארגוני צדקה שונים.
הכבוד מגיע בדיוק כאשר בארומן הוציא את אלבומו השמיני, you raise me up , אוסף קאוורים שהופק בזכות מימון-המונים, מעריציו, באינטרנט.

https://www.youtube.com/watch?v=X4wxNUDeWk0
לצפיה ב-'לא שרדתי את פרק ה-gunfighters'
לא שרדתי את פרק ה-gunfighters
30/06/2014 | 10:52
4
74

מדובר בפרק מעונה 3 של הדוקטור הראשון.
ניסיתי לראות ולא אהבתי. ניסיתי שוב, החזקתי מעמד פרק וחצי, והחלטתי לוותר.

אולי הפרק היה משעשע בזמנו, אבל עבורי הוא מעושה ומשעמם.

אומרים שזה היה רעיון של הרטנל לצלם פרק במתרחש במערב הפרוע.
אז כל השחקנים האנגלים שם מנסים לחקות מבטא אמריקאי כבד ולדעתי הם רק עושים מעצמם צחוק. רק סטיבן מצליח בזה כשהוא מלגלג עליהם.
יש אווירת מערבון הנכפית על העלילה.
והכי גרוע - אין מד"ב. אפילו במופע של מונטי פייתון בהוליווד היה יותר מד"ב (איזה חייזר שכיסח את זמר האופרה כמה פעמים).

לכן המלצתי: לוותר על פרק זה.
לצפיה ב-'סיפור כ"כ שנוי במחלוקת'
סיפור כ"כ שנוי במחלוקת
30/06/2014 | 11:12
3
51
יש האומרים שזה הפרק השנוא ביותר בתולדות הסדרה, ויש כאלה שממש מתנגדים לתואר הזה.

אותי הוא עיצבן בעיקר בגלל השירה (שהייתה יכולה להיות גימיק נחמד, אבל זה היה הרבה יותר מדי). הארטנל נהדר כאן, רואים שהשחקן נהנה לצלם את זה. המבטאים האמריקאיים באמת נוראיים (שיעשע אותי בלוג אחד שכתב שהשחקן ששיחק את ג'וני רינגו פשוט הגיע בגישה של "פאק איט, רינגו יהיה אירי") (בעיית המבטאים באה לידי ביטוי גם בהמשך הסדרה. מי אמר דאלקים במנהטן?). דוק הולידיי חמוד, ממש חיבבתי את השחקן והדמות, וכמובן שהבלבול בינו לבין הדוקטור מעולה.
אני דווקא אוהבת פרקים נטולי מד"ב (פרקי האצטקים למשל היו נהדרים), וקצת חבל לי שזה משהו שויתרו עליו בסדרה המחודשת (נכון? שום דבר לא עולה לי לראש...)

אני לגמרי יכולה להבין למה כ"כ הרבה אנשים סולדים מהפרקים הללו, אבל אני גם מבינה את אלה שמסרבים לקרוא לו "הפרק הגרוע ביותר". ברגע שמתעלמים מהשירה המוגזמת, אלה פרקים משעשעים עם אחד הארטנל מבריק (ואחד מקרבות היריות המטופש ביותר ever, אבל זה כ"כ campy שזה משעשע)
לצפיה ב-'גם השירה, וגם דודו'
גם השירה, וגם דודו
30/06/2014 | 16:16
2
35
וגם אני שמתי לב למבטא האירי (חשבתי שזה סקוטי, לא נורא )
נכון שהרטנל שיחק יפה ורואים שהוא מבסוט לשחק את התפקיד.
אני רוצה להספיק לראות כמה שיותר עד אוגוסט 23, לכן לא אשקיע בפרק הזה יותר. עוברת לבא בתור, ואחרי זה הדוקטור השני.
לצפיה ב-'אני ראיתי אותו'
אני ראיתי אותו
30/06/2014 | 22:58
1
24
אבל לא פרק שהייתי חוזר לראות שוב בקרוב. גם אני לא אהבתי את השירה והאמת דודו תמיד קצת עצבנה אותי.
לצפיה ב-'פרק ה-war machines לא רע בינתיים'
פרק ה-war machines לא רע בינתיים
01/07/2014 | 09:01
21
מפצה ועוד איך על פרק המערב הבריטי הלא פרוע
לצפיה ב-'יש תאריך - 23.8 !'
יש תאריך - 23.8 !
28/06/2014 | 01:38
4
80
הצצונת (? למחמירים):

http://www.bbc.co.uk/programmes/p021r78j
לצפיה ב-'!'
!
28/06/2014 | 13:42
1
51
יש להם קטע עם ה - 23.. יש מצב שזה בכוונה? למי אכפת, זה תאריך ממשי! זה יעד לחכות לו, זה משבצת לסמן בלוח שנה ותזכורות בטלפון.

אני כבר משריינת לי את ראשון שאחרי כיום חופש
לצפיה ב-'זהו יום העצמאות של רומניה'
זהו יום העצמאות של רומניה
29/06/2014 | 10:55
47
שלפני המהפכה
אוי, כן, ראיתי, הפיד בפייסבוק רועד כולו מהתרגות מהתאריך הזה.
לצפיה ב-'ייאי! עוד פחות מחודשיים'
ייאי! עוד פחות מחודשיים
28/06/2014 | 16:40
14
לצפיה ב-'יששש '
יששש
29/06/2014 | 22:53
11
לצפיה ב-'המפץ הגדול 2'
המפץ הגדול 2
24/06/2014 | 13:26
1
94
פתאום חשבתי. אם בפרק של המפץ הגדול 2, כשהדוקטור נכנס לפיצוץ וכאילו מעולם לא התקיים.. זה אומר שכל מה שהוא עשה התבטל, אז איך יכול להיות שריבר סונג ביקרה בחתונה הרי היא ילידת הטארדיס? (ואם כבר, חצי יקום בכלל לא היה קיים בלי הדוקטור, סוף הזמן בעצמו, השמדת כל המציאות ע"י הדאלקים, גליפריי..)
לצפיה ב-'wibbly wobbly timey wimey'
wibbly wobbly timey wimey
24/06/2014 | 14:12
70
אותה הסיבה שהעולם נשאר קיים בחתונה של אימיי (ללא הדוקטור הדאלקים היו מצליחים לגנוב את כדוה"א ולמחוק את היקום בסוף עונה 4). אפשר כמובן להגיד שבגלל שריבר היא נוסעת בזמן - אז שחוקי הזמן לא בדיוק חלים עליה - היא "מחוץ לזמן" הכרונולוגי.

לצפיה ב-'דרושה כתבת שטח לארמניה!'
דרושה כתבת שטח לארמניה!
24/06/2014 | 14:01
19
Magma Challenge הוא מסע שטח המיועד לנשים שרוצות להתמודד עם אתגרים ומאמינות שהן יכולות.

המסע הקרוב יצא אל הנופים הנפלאים של ארמניה בין התאריכים 19-26/8/2014.

ספרי לנו בפורום שיחת נשים למה את צריכה להיות שם ואולי נשלח אותך למסע שטח נשי על חשבוננו.

הזוכה תצא בחינם למסע מאגמה צ'אלנג 2014 לארמניה ותכתוב בלוג על חוויותיה מהמסע!

|*| המסע הבא צפוי להתרחש בקוסטה ריקה. גולשות תפוז אשר ירשמו אליו יקבלו הטבה מיוחדת.
כדי להירשם למסע בקוסטה ריקה הקליקי כאן.
לצפיה ב-'Doctor Who and the Crusaders -1st Dr'
Doctor Who and the Crusaders -1st Dr
21/06/2014 | 08:18
10
114
כמה דברים על הספר Doctor Who and the Crusaders, ספר המבוסס על הפרק The Crusade, הדוקטור הראשון, עונה 2.

הספר איננו נאמן במלואו למקור, לתסריט. מצחיק לקרוא לתסריט - מקור, ולספר – עיבוד (ספרותי) אבל זה המצב. לא בדקתי את כל ההבדלים ביניהם, הספיק לי לדעת רק שהם שונים. ככל שצללתי יותר לתוך הספרון בן כ-170 עמודים, התעורר אצלי החשד שעיבוד זה לא היה מתאים לילדים, למרות האיורים שמעטרים אותו מבפנים.
ככל הנראה הספר טוב יותר. אל מול ההפי-אנדינג המאפיין את פרקי דוקטור הו, מתאזנים באותה מידה הרוע והאכזריות שהפתיעה אותי.

אחד הדברים הטובים עבורנו, בספר זה, הוא שהוא מתרחש ממש כאן: יפו, רמלה, לוד, עכו. מעין wishful thinking של איחוד בין ישראל לבריטניה. אלא שאין יהודים בסיפור הזה. יש אנגלים וטורקים, ורק ערבי אחד, גנב מקצוען אך מרופט, שגונב את ההצגה לקראת סוף הסיפור. מדובר בתקופת מלחמה קשה בה כמעט כל מקצוע מצדיק הישרדות.

העלילה בקצרה: הטארדיס נוחתת בסביבת יפו, ליד קטטה שהפכה לניסיון חטיפת המלך האנגלי על ידי הטורקים. בעוד הדוקטור, ויקי ואיאן מצליחים להציל אנגלי אחד ולהגיע למלך ריצ'רד, נחטפת ברברה, מתגלגלת בדרך תלאות ומגיעה לידיו של טורקי סדיסט אכזר, אשר אימלל מאות של אנשים וזכה לאויבים רבים. הדוקטור עם ויקי כמעט ואין להם תפקיד בסיפור זה למעט היותם עדים למאורעות היסטוריים. יחד עם זאת, הם עושים זאת בחן, עם לא מעט סכנות ואכזבות, כולל סילוקם מהארמון המלכותי.

יש בספר זה אחווה ברורה מאליה בין האנגלים דאז לאנגלים של ימינו, הקומפניונס של הדוקטור. זה קצת הצחיק אותי, כי הדוקטור וחבורתו כה שונים משני העמים שם, שבקלות יכלו להתפש בעיני האנגלים מהמאה 12, לאויבים גם. אותה אחווה מובנת מאליה בין האנגלים מביאה אותנו לרגע מרגש בו המלך ריצ'רד מעניק אבירות-יפו(Knight of Jaffa)  לאיאן.

רציתם רומנטיקה בין איאן לברברה? קיבלתם. ברברה מתוארת כ"האישה שאיאן אהב". אחרי שהוא זוכה בתואר אביר ומנסה לשאת ולתת עם הסולטן, הוא יוצא לדרך להציל אותה. בסוף הספר הוא זוכה לנשיקה על השפתיים מברברה החבולה והפצועה. אבל אין שום דבר מחייב ביניהם מן הסתם, ואיאן, לפחות כמו כל שאר הגברים מתפעל ארוכות מיופיה של ג'ואנה, אחותו של ריצ'רד.

ברברה מתוארת רוב הזמן כ-girl רזה ויפה. אני מסכימה עם כותב ההקדמה לספרון שלדיויד וויטקר, כותב הספר והתסריט, היתה חולשה מסוימת לברברה: הטורקים מתפעלים ממנה, המשרתת הזמנית שלה מסרקת אותה ומתפעלת משערה, מלבישים אותה במינימום בגדים כדי לשעשע את הטורקים והיא סובלת מקור, היא זוכה למנה הגונה מהסדיזם של החוטף שלה ועומדת בזה בגבורה עד כמה שאפשר.

זהו ספר שני על הדוקטור שאני קוראת, במסגרת השלמת ידיעות על הפרקים שאבדו. הספר הראשון היה 'מרקו פולו' ואין מה להשוות ביניהם. בעוד במרקו פולו העלילה כללה בעיקר "הלכו, באו, הלכו, עשו, הגיעו, עזבו", הספר על הצלבנים פחות קצרני, פחות עקר. הסופר נכנס לפרטים ויצר אווירה, הרשה לעצמו להציץ פנימה ולחוש בעצמו, ולאחר מכן לשתף את הקורא, אך רק במסגרת שהספרון הקצה.
לצפיה ב-'איור של הדוקטור וג'ואנה, אחות המלך ריצ'רד'
איור של הדוקטור וג'ואנה, אחות המלך ריצ'רד
21/06/2014 | 08:24
64
יש איזו תהילה, איזה זוהר, באיורים אלה, הדוקטור עצמו נראה מלכותי.
לצפיה ב-'נשמע נחמד'
נשמע נחמד
21/06/2014 | 17:37
6
22
אבל קצת מאכזב שהם גלשו עם הנובליזציה מחוץ לקאנון. עדיין משער שזה נחמד בתור ספר בפני עצמו אבל חבל שלקחו את זה מחוץ לייקום של הסדרה.
לצפיה ב-'לא חשבתי על יציאה מחוץ לקאנון'
לא חשבתי על יציאה מחוץ לקאנון
21/06/2014 | 19:26
5
24
מבחינתי דוגמה טובה ליציאה מהקאנון היא הסרט עם פיטר קושינג, נדמה לי שאתה מכיר.
בספר הזה, השינויים רק עשו את הספר למעניין, את העלילה לחכמה יותר ולמותחת יותר.
הדבר הכי בולט מבין כל ההתאמות בספר, הוא הרומנטיקה בין איאן לבין ברברה. כל השאר די זניח, כמו הדוגמאות להלן:
* בפרק המצולם, המלך לא באמת גירש את הדוקטור והאמין לו שהוא חף מפשע. אבל הוא כן יעץ לו לברוח.
* בפרק המצולם, הסולטן לא עודד את איאן לצאת לדרך לחפש אחר ברברה. הוא גירש אותו בצעקות. בספר הטורקים מוצגים גם כטובים וגם כרעים. בפרק המצולם הם טיפוסים די אחידים.
* בפרק המצולם, היו  שני גנבים, אחד טורקי ואחד ערבי.
* ישנו סוחר מגנואה ולו תפקיד חשוב בעלילה. בספר גורלו אכזרי יותר מאשר בפרק המצולם.
ועוד.
לצפיה ב-'על סרטי פיטר קושינג אין ויכוח זה פשוט לא'
על סרטי פיטר קושינג אין ויכוח זה פשוט לא
21/06/2014 | 19:33
4
23
אבל לגבי הספר -  במה שציינת נוצר רושם שזה סיפור חמוד אבל שונה כי הסופר רצה להעביר אותו מנקודת המבט שלו. כל הקטע של הרומטיקה בין איאן לברברה זה משהו משמעותי אבל בסדרה - בפרקים הבאים לא היה זכר לזה. נכון בסוף אפילו ראסל טי דיוויס ציין שהם נשארו כזוג אבל בהמלך הסדרה זה בקושי נרמז מעבר לזה שהם היו ידידים ממש קרובים.

יש המון סיפורים של הדקוטור שהם מעולים אבל לא בהכרח קאנון וזה גם בסדר לגמרי. לדוגמא הסיפור Lungbarrow של Marc Platt הוא אחד המעניינים ביותר שקראתי ומומלץ בחום אבל מה שאהבתי שמראש לא צריך לקחת אותו כקאנון.
לצפיה ב-'תודה רבה על ההמלצה'
תודה רבה על ההמלצה
21/06/2014 | 19:53
2
15
הצצתי בויקיפדיה בנושא Lungbarrow - אני מאמינה שאקנה אותו מתישהו. אולי כשאצפה בדוקטור השביעי כמו שצפיתי בראשון.
אולי באמת תמליץ לנו על ספרות, קומיקס, סרטים מצוירים - כמו שהמלצת בזמנו על פרקים של הדוקטורים הישנים?
לצפיה ב-'האמת'
האמת
22/06/2014 | 17:29
1
14
אני לא חזק בספרות על הסדרה. לקומיקסים לא נכנסתי כלל וLungbarrow קראתי במקרה כשחיפשתי מידע על מה שקרה לדוקטור בין סיום הסדרה לסדרת של 1996.

מה שכן, לאחרונה נתקלתי בסיפור שמסתבר שהוא דווקא סוג של קאנון ונקרא Downtime - זה סרט שיצא ישירות לוידיאו והוא מתרכז סביב Great Intelligence והוא כולל את המלוות ויקטוריה ושרה ג'יין, הבריגדיר והבת שלו שאותה משחקת אותה השחקנית שאנחנו מכירים מהפרקים של הדוקטור ה-11. עוד לא ראיתי בעצמי אבל בהחלט משהו שנשמע מעניין מאוד.
לצפיה ב-'תודה אני אראה אותו'
תודה אני אראה אותו
23/06/2014 | 11:19
8
נשמע טוב.
לצפיה ב-'נובליזציה של גלקסי 4'
נובליזציה של גלקסי 4
23/06/2014 | 11:28
23
אני קוראת את הספרון בן ה-135 עמודים, שנכתב בהתבסס על התסריט של גלקסי 4, דוקטור 1, עונה 3, פרק ראשון.
לפרק זה יש 4 חלקים.
מדובר בפרק שאבד, אבל קיים האודיו בשלמותו.
יצא לי להקשיב לחלק הראשון של האודיו, ולאחר מכן לקרוא בספר.
אז ככה:
הסיפור זהה לגמרי ואין יציאה מהקאנון, אבל, וזה אבל גדול :
1 - הספר נכתב ב-1985 והתסריט ב-1966. הספר בכל זאת עבר אדפטציה לתקופה בה הדוקטור שלנו התחדש כבר מספר פעמים. לכן, כאשר אנו קוראים את מחשבות הרופא, הוא לא מפסיק להזכיר את גילו של הגוף שהוא נמצא בו, את שני הלבבות שלו, את ההקלה שתבוא עם ההתחדשות, וכו'.
2 - יש משהו בספר הזה שדי מפריע לי, והוא ניסיון להיות חכם משהו. למשל מייחסים לאפלטון דברים שמידיעותיי, אריסטו אמר אותם. ומייחסים לברטרנד ראסל דברים שדיויד יום אמר, לפחות מאה שנים לפניו.
טרם סיימתי את הספר (עוד כ-40 עמודים) וקשה לי להאמין שהסופר יתקן את הטעות.

יחד עם זאת, מדובר באחד הסיפורים הטובים של הדוקטור, ואסור לפספס אותו.
לצפיה ב-'לא זוכרת הרבה מהפרקים האלה'
לא זוכרת הרבה מהפרקים האלה
23/06/2014 | 20:46
1
18
קצת מוזר שהם זכורים לי כ"כ במעורפל, למרות שעבר כ"כ הרבה זמן מאז שראיתי אותם... מניחה שזה בגלל שרק חלק מהם קיים ופשוט השתעממתי מה"מצגת" תמונות

וכמה שאני שמחה לאיזכור רומנטי בין איאן וברברה, עדיין חבל לי שזה לא משהו שנכנס לסדרה עצמה

מלא זמן לא יצא לי לראות עוד פרקים...אולי אני פשוט לא רוצה להיפרד מהארטנל כ"כ מהר?
לצפיה ב-'לדעתי זה עינוי לראות בתמונות וקולות'
לדעתי זה עינוי לראות בתמונות וקולות
23/06/2014 | 21:32
25
עדיף ספר.
למרות זאת, לא נראה לי שאשקיע בעוד ספרים נכון לעכשיו ופשוט אתרכז בסרטים ששרדו.
הבאים על הכוונת:
the gunfighters
the war machines
וכמובן, כוכב הלכת העשירי, בו התחדשות ראשונה.

וכן, נראה לי שקשה לך להיפרד מהדוקטור הראשון

אני ראיתי מכל דוקטור פרקים נבחרים, ועכשיו בזכות הצפייה שלך, התחלתי מחדש לצפות בסדרה הישנה, במאמץ לדלג כמה שפחות על פרקים. בעצם רק בצפיה שניה זו נקשרתי להרטנל, אז אני מבינה על מה את מדברת.
לצפיה ב-'סייברמנים'
סייברמנים
15/06/2014 | 20:10
11
106
בפעם הראשונה כשפוגשים בסדרה החדשה את הסייברמנים (ביקום המקביל) הדוקטור מזהה אותם ונראה שפגש בהם בעבר.  לצערי לא ראיתי כמעט מהסידרה הקלאסית אז רציתי לשאול אם מישהו ראה, הסייברמנים מופיעים שם? ואם כן, האם כבר אז יודעים מאן הם הגיעו במקור?
לצפיה ב-'כן'
כן
15/06/2014 | 20:57
10
94
בסיפור שנקרא "The Tenth Planet" שהוא גם הסיפור האחרון של הדוקטור הראשון. בסיפור מופיעים אנשים מכניים (סייברמן) מכוכב בשם מונדס שלמעשה מתגלה כתאום של כדור הארץ שלפני מליוני שנים נסחף לחלל העמוק ותושביו החליטו להפוך את עצמם למכונות על מנת לשרוד. ולאחר מכן הם התחילו להפרש על פני היקום בשביל להמיר עוד יצורים חיים לרובוטים.

זה די מצחיק כי אם להשוות אותם לדאקים גם הם רואים את עצמם כיישויות נעלות אבל להבדיל מהדלקים שרוצים לחסל כל מה ששונה מהם, הסייברמנים מאמינים שכולם צריכים להפוך להיות כמוהם.

אגב הפעם הראשונה שאנחנו "רואים" סייברמן זה בפרק Dalek בעונה הראשונה של הסדרה המודרנית. ראש של אחד מהם שמור במוזאון.
לצפיה ב-'נכון'
נכון
16/06/2014 | 01:10
1
69
התכוונתי לפעם הראשונה שהם מזוהים ממש כסייברמנים..

והאם הסייברמנים שם הם בדיוק אותם סייברמנים שנוצרו בעולם המקביל? ואם כן איך יכול להיות שנוצרו במקרה זהים בשני מקומות שונים?
לצפיה ב-'כן'
כן
17/06/2014 | 10:44
46
כבר אז הם קראו לעצמם סייברמן.

והם לא אותם סייברמנים כמו בעולם המקביל כי בעולם המקביל הם נוצרו כחלק מחברת סייבוס בעוד שכאן הם לא השתייכו לשום תאגיד ולא היו להם שום לוגו. ובמקביל הם גם נוצרו על כדור הארץ שלנו ולא התאום שלו, וגם באיחור. פשוט יצא ככה.

למשל ממה ששמו לב יכול להיות בעולם של המקביל אין דאלקים וטיים לורד מסיבה זו או אחרת. תמיד יהיו נקודות חופפות ושונות בין כל העולמות המקבילים. הכי טוב הראו את זה בסדרה Sliders (גולשים בזמן) בשנות ה90.
לצפיה ב-'ואגב דאלקים וסייברמנים'
ואגב דאלקים וסייברמנים
16/06/2014 | 01:19
59
המפגש בניהם בקרב בקנרי וולף היה אחד הדברים הכי מצחיקים בסדרה><
לצפיה ב-'אני זוכרת שצפיתי בכוכב העשירי'
אני זוכרת שצפיתי בכוכב העשירי
16/06/2014 | 10:20
6
82
ולא ידעתי שזה הפרק הראשון בו הם מופיעים. אני זוכרת כמה הצחיק אותי המראה שלהם לעומת המראה המשופר היום.
אבל צפיתי אז בפרק זה יחד עם חברים ולא הייתי ממש מרוכזת. אצפה בו שוב בקרוב. מעניין אותי למה דווקא אותו בחרו לשחזר למצויר ולכלול באריזת הספיישל 50 - כל התחדשויות הדוקטור. אולי עכשיו, אחרי שכבר ראיתי קראתי והקשבתי כמעט לכל החומר של הדוקטור הראשון, אבין יותר טוב.
לצפיה ב-'הפרק המקורי אבד להם'
הפרק המקורי אבד להם
17/06/2014 | 10:48
5
55
אז הם היו חייבים לשחזר אותו איכשהו כדי לכלול במארז כי אחרי הכל זה פרק ההתחדשות הראשון בתולדות הסדרה. איך אפשר בלי?
לצפיה ב-'נכון'
נכון
17/06/2014 | 14:24
4
49
זו הסיבה. צריכה לראות שוב. משום מה אני זוכרת את ההתחדשות הראשונה, לא באנימציה.
ישבתי עם חברים לצפות בהתחדשויות, העברנו מהר לסוף כל פרק ואמרנו ״תמות כבר״. עכשיו שאני חושבת זה, זה נורא
לצפיה ב-'חחח'
חחח
17/06/2014 | 18:00
3
45
כן קצת קשה לעכל את הפרקים הראשונים. אבל ברגע שמתרגלים אליהם נהנים מאוד מכל רגע.

בכל מקרה, עד שיצא לך לראות את כל הפרק מחדש - הנה ההתחדשות של הדוקטור:

http://www.youtube.com/watch?v=wASEpjDsLGo
לצפיה ב-'עכשיו נזכרתי!'
עכשיו נזכרתי!
17/06/2014 | 18:27
2
37
אין לי מושג למה זכרתי סרט רגיל ולא אנימציה.
אני רק זוכרת כמה התאכזבתי! ציפיתי למשהו גרנדיוזי נוסח טננט.
ועכשיו אני קולטת שההתחדשות הראשונה לא כל כך דומה לפרטים טרוטון.
לצפיה ב-'משום מה חשבתי שהחלק ששוחזר ב'
משום מה חשבתי שהחלק ששוחזר ב
17/06/2014 | 18:29
1
33
באנימציה היא אחד החלקים האמצעיים של פרק הכוכב העשירי.
לצפיה ב-'לא נורא'
לא נורא
18/06/2014 | 10:28
29
עוד סיבה לצפייה חוזרת.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ