לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78267,826 עוקבים אודות עסקים

פורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

אודות הפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש
הפורום לא פעיל

לצפיה ב-'אולי ספוילר: תמונות ראשונות מהפרק הראשון בעונה החדשה'
אולי ספוילר: תמונות ראשונות מהפרק הראשון בעונה החדשה
31/07/2014 | 16:25
42
לצפיה ב-'התווספות כפתור עריכה חדש ב'
התווספות כפתור עריכה חדש ב|תפוז|
30/07/2014 | 13:37
4
אנו שמחים להודיע שהחל מהיום נוספה לפורומים אפשרות חדשה- עריכת הודעה|!|

ניתן לערוך את ההודעה עד רבע שעה מפרסומה (גם אם נוספו לה תגובות),

ולאחר מכן יהיה כתוב על גבי ההודעה שהיא נערכה.

|*| איך עורכים את ההודעה?|*|

לאחר פרסומה, יש לפתוח את ההודעה בפורום.

בשורה הכחולה שבתחתית ההודעה, בסופה (צד שמאל שלה) יופיע: ">עריכה".

לחיצה על "עריכה" יכניס חזרה לתוכן ההודעה ויהיה ניתן לערוך ולשנות אותה לחלוטין!

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו באחת מהדרכים הבאות:

?    בשרשור המיועד בפורום משוב:  http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

?     במסר ל"הנהלת הפורומים"

?    למייל: forums@tapuz.co.il.
לצפיה ב-'דוקטור הו'
דוקטור הו
28/07/2014 | 17:54
2
56
אני ממש אוהבת דוקטור הו ואני כל שנה לא יודעת למה להתחפש אבל השנה יש לי רעיון בהתחלה חשבתי להיתחפש למרתה גונס מדורטור הו
אבל אז עלה לי רעיון להיתחפש לדאלק וחיפשתי ראיתי תמונה שאני אשלח עוד מעט  מישהו יודע מה לעשות איך להכין או לקנות
לצפיה ב-'דאלק '
דאלק
28/07/2014 | 18:00
1
36
אוקיי שוב פעם אני לא הצלחתי לשלוח תמונה אז הינה אני יסביר איך זה ניראה זאת שימלה שיש עלייה הרבה עיגולים כאלה זה עם מגפיים שחורות גבוהות ומין דבר כזה על הראש אז תעזרו לי
לצפיה ב-'את מה שתיארת אפשר להכין בקלות :)'
את מה שתיארת אפשר להכין בקלות :)
29/07/2014 | 06:32
28
את יכולה לקחת שמלה שלא בשימוש באיזה צבע שבא לך או אפילו לצבוע אותה בנחושת ולהדביק עליה עיגולים (שטוחים או 3D, איך שבא לך) בצבע זהב. להכין סוג של כובע מכל דבר שיש לך בבית כמו מסננת, להדביק עליו פומפה ולצבוע אותה איכשהו בכחול בפנים (זו העין). קחי עוד פומפה, ידית של מיקסר ידני, והנה - את דאלק  
לצפיה ב-'מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?'
מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?
28/07/2014 | 13:21
13
אנו מתחילים בימים אלו  תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו.

כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?

|שמש| איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים|?|  באילו דברים לדעתכם אסור לגעת|?|
|שמש| אילו פיצ'רים חסרים לכם|?| מה לדעתכם כדאי להוסיף|?|

אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

לצפיה ב-'אולי ספוילר: פיטר קפלדי על היחסים בין הדוקטור לקלרה '
אולי ספוילר: פיטר קפלדי על היחסים בין הדוקטור לקלרה
28/07/2014 | 10:18
59
פיטר קפלדי מודיע: אצלי לא יהיו פלירטוטים בין הדוקטור לקלרה.
לצפיה ב-'עליית עמוד ההודעה החדש ב'
עליית עמוד ההודעה החדש ב|תפוז|
27/07/2014 | 12:01
6
גולשות וגולשים יקרים,
היום העלנו את עמוד הוספת הודעה החדש בכל הפורומים :-)

העמוד החדש כולל:
- עורך חדש בעמוד ההודעה שיאפשר הדגשת טקסט, לינקים, גדלי וצבעי פונט שונים.
- העלאת מספר תמונות  / סרטוני וידיאו / קבצים אחרים להודעה אחת.

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו בשרשור המיועד בפורום משוב, במסר ל"הנהלת הפורומים" או למייל forums@tapuz.co.il.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

לצפיה ב-'מרצ'נדייז של הדוקטור'
מרצ'נדייז של הדוקטור
24/07/2014 | 23:20
2
55
שלום לכולם!
אני מחפשת לקנות לבעלי משהו נחמד של הדוקטור... האם ידוע לכם על חנות כלשהי בארץ שבה אוכל למצוא משהו כזה? (חולצות, ספלים, ושאר מזכרות)

תודה מראש!
לצפיה ב-'יש את קומיקאזה בדיזינגוף סנטר'
יש את קומיקאזה בדיזינגוף סנטר
25/07/2014 | 11:00
1
43
ויש את קומיקס וירקות בקינג ג'ורג' (נראה לי...?) תקנו אותי אם זה לא נמצא שם חח
לצפיה ב-'תודה רבה על העזרה!!:)'
תודה רבה על העזרה!!:)
06/08/2014 | 11:55
9
לצפיה ב-'השמיעו קול חברים'
השמיעו קול חברים
23/07/2014 | 20:22
3
67
אתם שקטים חברה.. איך אתם מתמודדים עם המצב? איך עוברת שגרת חייכם בימים אלה?

תקופה כזאת לא הייתה בארץ כבר די הרבה זמן. המערכה בדרום נהייתה מערכה בכל הארץ (כמובן שבדרום זה יותר מאסיבי).

לפני כמעט שבוע צה"ל נכנס לתוך עזה מלווה בדאגות של מיליוני אזרחים ותקווה שכולם יצאו לשלום. אך במבצע, כמו במלחמה, יש נפגעים בשני הצדדים ולראות את הנפגעים בעזה כואב וקורע את הלב באותה מידה (לפחות אצלי) שיש נפגעים פה בארץ. ובאיזשהו מקום החזקנו תקווה שנצא ללא פגע. שנוכל לעבור את זה בצורה הכי נקייה שיש. לא עבר שבוע ואיבדנו 32 חיילים. כל הודעה קורעת את הלב כל ידיעה חדשה מעוררת את החששות שמקננים בהרבה מאיתנו. התקווה שזה לא יהיה מישהו שקרוב אלינו. אך כל חייל שנהרג היה קרוב למישהו ולמרות שלא הכרנו את הבן אדם זה כואב.

שלושה חיילים בודדים נפלו בקרבות ברצועת עזה. אך בהלוויתם רימו את המושג חייל בודד. אלפי אנשים שכלל לא הכירו אותם הגיעו לחלוק להם כבוד אחרון, להגיד תודה, ללוות למנוחת עולמים. אפשר להגיד הרבה דברים על העם שלנו, ואני לא אכנס לדיונים פוליטיים, אבל בשעות משבר, בשעות הכי אפלות, אנחנו יודעים לשים בצד את המחלוקות, לפחות רובנו, ולהתאחד.

זה אמנם לא הנושא של הפורום, אפילו רחוק מאוד מזה. אך אני לא יכולה לעבור לסדר היום בלי לתת לכם מקום פה, לדבר, לשתף. אפילו מילה, אפילו משפט.. רק לדעת שאתם בסדר ואם לא אז שיש לכם מקום לכתוב פה ולקבל תגובות (לפחות ממני).

ובנימה קצת אחרת, עוד חודש בדיוק עולה העונה החדשה :) זה מתקרב בצעדי דינוזאור על חללית...
לצפיה ב-''
24/07/2014 | 12:15
2
27
זה מאוד מדאיג אותי. אני לא גרה בדרום או במרכז, אבל אני מתעדכנת הרבה בחדשות ומאוד מודאגת.
לצפיה ב-'נקווה שייגמר כמה שיותר מהר '
נקווה שייגמר כמה שיותר מהר
25/07/2014 | 10:59
1
8
לצפיה ב-''
25/07/2014 | 11:09
3
לצפיה ב-'טארדיס (סוג של), חייזרים ודוקטור ברחוב'
טארדיס (סוג של), חייזרים ודוקטור ברחוב
20/07/2014 | 06:00
2
88
לונדון היא עיר מופלאה ומשונה, שמזמנת לך מפגשים סוריאליסטיים. הנה אחד כזה עם מצלמות ה-BBC שעובדות על העונה השמינית (ספויילר לסוג האויב שהדוקטור נתקל בו, אבל זה לא שלא תראו את זה ממילא בפרומואים):
http://yael.haoneg.com/general/3708
לצפיה ב-':)'
:)
21/07/2014 | 20:09
10
לצפיה ב-'מגניב!'
מגניב!
21/07/2014 | 20:30
8
לצפיה ב-'אתם מוזמנים להשתתף'
אתם מוזמנים להשתתף
18/07/2014 | 14:05
31
במשחק החוליה החלשה - סדרות בריטיות

כל קול משפיע

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'אותם רודפים אחרי ספויילרים או בורחים מהם?'
אותם רודפים אחרי ספויילרים או בורחים מהם?
15/07/2014 | 15:31
5
54
בעקבות הטריילר החדש (לא ראיתי, לא לספיילר ) - אתם מהאנשים שמחפשים מידע וצילומים ושמועות והצהרות, או שנמנעים מהכל ומגיעים לפרק חדש/עונה חדשה בלי לדעת מה עומד להגיע?

אני אישית *מאוד* משתדלת להימנע מספויילרים, וכמובן שזה קשה בעידן האינטרנט. גם אתר תמים יכול לזרוק ספויילר אכזרי מבלי להזהיר, וגם חברי פייסבוק יכולים לספיילר מבלי לשים לב.
יש משהו נחמד בלהגיע לפרק חדש מבלי לדעת עליו דבר - קשה לבנות ציפיות מטורפות כשלא יודעים כלום, לכן גם יותר קל לא להתאכזב (זכור לי במיוחד אחד מפרקי הכריסמס ספיישל, כשכל הפורום התאכזב כי הטריילר נראה סופר-מבטיח, בעוד שאני ממש נהניתי כי לא ראיתי שום טריילר ולא נבנו אצלי ציפיות לשום דבר)

ואיך אתם? מחפשים מידע או בורחים מספויילרים?
לצפיה ב-'גם וגם'
גם וגם
15/07/2014 | 18:49
29
כשאני בשליטה אני בורחת. הרבה פעמים אני לא בשליטה. אני גם שולטת בעצמי הרבה יותר אם אלה ספויילרים לפרק שכבר שודר ועוד לא הספקתי לראות אבל בקרוב אראה (כלומר, תוך כדי שהסדרה משודרת). אני גם אוהבת לקרוא תיאוריות, וזה מפתה לקרוא ספויילרים, כדי שיהיה על מה לפתח תיאוריות.
לצפיה ב-'אני לא אוהבת לקרוא ספויילרים'
אני לא אוהבת לקרוא ספויילרים
16/07/2014 | 06:20
3
43
אבל אם זה הצהרה של המפיקים או טריילר חדש שיוצא, קשה לי להתעלם מזה... לבוא לפרק בלי לדעת כלום יכול להיות ממש טוב אבל משום מה כשאני עושה את זה אני מרגישה קצת Thrown off.. לא יודעת למה. כמו ספר שאין לך מושג על מה מסופר, אפילו לא קווים כלליים.
לצפיה ב-'יש בזה משהו'
יש בזה משהו
17/07/2014 | 00:24
22
(אם כי בכל הנוגע לספרים - חוויות הקריאה הכי טובות שלי היו עם ספרים שלא היה לי שמץ של מושג על מה הם)

נדמה גם שכיום, היוצרים די בונים על כך שהצופים יודעים קצת למה הם נכנסים (לפני תחילת העונה השביעית למשל, הBBC פרסמו את Pond Life, מיני פרקים בהם רואים בחטף את הפרידה של איימי ורורי. מי שלא ראה את זה, לא הבין איך ולמה בפרק הראשון הם לא ביחד).
גם לפני הספיישל 50 היה משהו כזה - המיני פרק עם פול מקגאן שמתחדש לג'ון הארט. אמנם לא "נחוץ" להבנת הספיישל, אבל תוספת נחמדה שעונה על *ה*שאלה - איפה ומתי הארט נכנס לתמונה.

הבעיה היא שבאמת קשה "לעשות סדר" - מה יהיה ספויילר שיפגע בהנאה של הצפייה הראשונה, ומה יהיה בגדר "בילד אפ" לפרק.
לצפיה ב-'אני בורחת מספוילרים, אבל הטריילרים הרשמיים'
אני בורחת מספוילרים, אבל הטריילרים הרשמיים
17/07/2014 | 22:17
1
29
לדעתי לא מספיילרים כלום, לפחות מניסיוני עד עכשיו (והרגישות שלי לספוילרים מאוד גבוהה), לכן אני צופה בהם ללא חשש.

לצפיה ב-''
18/07/2014 | 08:55
6
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז '
|תו| פורומים חדשים בתפוז |תו|
17/07/2014 | 11:28
8
|קדימה| אנו שמחים לבשר על חידוש פתיחתו של פורום אוונסנס ואיימי לי|!|  בימים אלה איימי לי עובדת על מוזיקה חדשה.
בואו להתעדכן בכל מה שחדש אצל הלהקה הגוטית - רוקטיסטית>>

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| לפני יומיים היא צייצה בטוויטר ציוץ שהצליח לעצבן רבים, אבל עדיין אנחנו אוהבים לשמוע את המוזיקה שלה בבית, בנסיעות באוטו ובמסיבות
היכנסו עכשיו לפורום ריאהנה |!|

|קדימה| מכוכבת ילדים לילדה פרועה, אי אפשר להתעלם מהנוכחות שלה בשנה האחרונה בכל ערוץ אפשרי. ולכן פתחנו לכם את פורום מיילי סיירוס
בפורום תמצאו את כל החדשות והעדכונים החמים על מיילי ומי יודע אולי נצליח להביא אותה להופעה בארץ.

|קדימה| אנחנו מזמינים אתכם להיכנס כבר עכשיו לפורום של הראפרית המובילה ניקי מינאז'. ניקי עובדת בימים אלה על אלבום חדש ומשתפת פעולה כמעט עם כל אמן אפשרי!
בואו להתעדכן בכל הלהיטים שלה עכשיו בפורום>>

|קדימה| היא התחילה את דרכה בסרט "קאמפ רוק" והיום היא אחת הכוכבות הגדולות בארה"ב. עם אלבום חדש והשתתפות בסדרה המצליחה "גלי" האם היא בדרך אלינו?
בואו לדבר על זה בפורום של זמרת הפופ והשחקנית דמי לובאטו.

היכנסו לפורום כבר עכשיו >>
לצפיה ב-'ספוילר? הטריילר לדוקטור הו החד שוחרר אתמול'
ספוילר? הטריילר לדוקטור הו החד שוחרר אתמול
14/07/2014 | 18:05
2
81
טריילר רשמי חדש, מאתמול, לעונה השמינית של דוקטור הו. ויש אפילו דינוזאור!
https://www.youtube.com/watch?v=TivqZTq5u6Y
לצפיה ב-'נראה ש'
נראה ש
15/07/2014 | 06:15
1
83
נראה שהם לוקחים את זה לכיוון אחר. אם הדוקטור של מאט ודייויד היו דומים קצת, הדוקטור של פיטר לא נראה קרוב ללהזכיר אותם.

תוך כדי צפייה בטריילר נזכרתי שחלמתי שדיברתי עם הדוקטור בטארדיס. זה היה רק לכמה שניות ושאלתי אותו שאלה בסגנון של "מה יש היום לארוחת צהריים" ואז המשכתי הלאה. אבל זה הרגיש טבעי לדבר איתו חחח

טריילר מעניין, אהבתי את התשובה של קלרה על השאלה שלו בסוף. למרות שלדעתי היא כבר ענתה על השאלה הזאת באיזשהו ספיישל אבל נתנה תשובה אחרת...
לצפיה ב-'מסקרן מאוד '
מסקרן מאוד
17/07/2014 | 00:31
51
אני ממש סקרנית בנוגע לכיוון האחר שהזכרת.
אני ממש רוצה לראות את זה קורה - לשים בצד את ה"שטותניקיות" של טננט וסמית', ולהביא דוקטור שקול (ואפילו "כבד" יותר).
הסצינה בסוף, שהם יושבים על המדרגות ומדברים, ממש ממחישה את זה. אם זה היה טננט, הוא היה שואל את זה תוך כדי תפיסת ראש, סמית' היה מוסיף חצי חיוך ערמומי, והנה קפאלדי שואל ברצינות.

מסקרן.
לצפיה ב-'שידור העונה החדשה של הדוקטור יתעכב ב-YES'
שידור העונה החדשה של הדוקטור יתעכב ב-YES
15/07/2014 | 12:41
57
מסתמן: העונה השמינית של דוקטור הו לא תשודר ב-YES ממש במקביל לאנגליה ו-bbc america . נכון לעכשיו, העונה לא משובצת בלוח השידורים של אוגוסט. עם זאת, בהחלט ייתכן שנופתע ולקראת סוף החודש הבא והעונה בכל זאת תגיע לישראל, כבר באוגוסט. אם לא, נקווה לספטמבר, לכל המאוחר.
לצפיה ב-'דוקטור הו יפני'
דוקטור הו יפני
12/07/2014 | 17:38
4
94
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'קצת רגיעה לימים טרופים אלו'
קצת רגיעה לימים טרופים אלו
12/07/2014 | 20:33
2
80

https://www.youtube.com/watch?v=e59guruVL4o

(וכן, מכירה את הדוקטור היפני. קורע!!!)
לצפיה ב-''
15/07/2014 | 06:19
39
חח אדיר.. Inhale!! Exhale!!
לצפיה ב-''
16/07/2014 | 16:20
5
לצפיה ב-'what the...?'
what the...?
16/07/2014 | 16:24
10
לצפיה ב-'Dalek's Invasion Earth 2150 A.D'
Dalek's Invasion Earth 2150 A.D
12/07/2014 | 14:03
30
את הסרט הזה, שהוא מחוץ לקאנון, ראיתי לפני שנה נדמה לי. אלא שאז אירחתי בביתי ולא ממש שמתי לב לסרט.
לכן צפיתי בו שוב לפני יומיים.

מדובר בסרט משנת 1966, צבעוני, עם פיטר קושינג, שמגלם מדען הנקרא דוקטור הו ולו מכונת זמן הנקראת טרדיס. אפילו יש לו נכדה בשם סוזן אלא שמדובר בילדונת בת 9 לערך.

מי שמתכוון לראות את הסרט מכאן

הופתעתי לגלות* שהעלילה של הסרט כמעט זהה לפרקי The Dalek Invasion of Earth של העונה השניה עם הרטנל. יכולתי הפעם לזהות את העלילה מכיוון שהספקתי לצפות בכל העונות עם הרטנל.
קושינג עושה תפקיד נהדר, ברנרד קריבינס (סבא של דונה) הוא אחד הקומפניונס שגונב את ההצגה. הוא המקביל לאיאן של הרטנל.
נראה כאילו יוצרי הסרט אמרו לעצמם: רגע, הפרקים האלה עם הרטנל היו טובים מאד, בואו נעשה מזה סרט ונשפר את העלילה ואת האיכות. בואו נעשה את זה כמו שצריך.
הדבר היחיד שאינו מהווה שיפור בהשוואה לסדרה בשחור לבן הוא לאויז, קומפניון ואחיינית של הדוקטור, שגם לא משחקת טוב וגם מיותרת לעלילה.
לכבוד 50 שנה לדוקטור הסרט עבר שחזור דיגיטלי והוא מאד איכותי. ממליצה עליו לחובבי הרד-קור של הדוקטור.
הדאלקים בסרט זה צבעוניים. באחד הספיישלים עם מאט סמית' נדמה לי, יש לנו מחווה לדאלקים צבעוניים אלה - אולי גליה זוכרת איזה ספיישל בדיוק?

* אני חושבת שכן סיפרו לי אך מכיוון שלא הכרתי אז את הסדרה הישנה, לא היה לי למה לקשור ועם מה להשוות
לצפיה ב-'פורומים מקצועיים חדשים בתפוז!'
|*|פורומים מקצועיים חדשים בתפוז!|*|
10/07/2014 | 10:58
8
|גלובוס|חולמים על נכס בארה"ב?
פורום השקעות נדל"ן בארה"ב קם על מנת לספק לכם את כל המידע בנוגע לרכישת נכס מעבר לים.
בארה"ב תהליך רכישת נדל"ן הינו קל ופשוט בהשוואה לארץ - כך שעל מנת להצליח צריך רק לדעת לעשות זאת נכון ולבדוק את כל הנתונים לפני הרכישה.

מנהל הפורום, מומחה בתחומו, יספק לכם את כל המידע והתשובות לשאלות עכשיו בפורום השקעות נדל"ן בארה"ב.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בית| בואו לחדש את הבית! בפורום החדש צביעה בהתזה.
פורום צביעה בהתזה פועל על מנת לספק לכם מענה לכל השאלות שעלו לכם בנוגע לאלמנטים שברצונכם לצבוע מחדש כגון אלומיניום, שערים, דלתות ועוד.
בפורום ניתן לקבל מידע, לשאול שאלות, לקבל תמיכה בזמן התהליך ולהפוך את הצביעה לחוויה מהנה. מנהל הפורום הינו מומחה בתחומו וישמח לסייע בכל.

לצפיה ב-'קרוסאובר: דוקטור הו ושרלוק'
קרוסאובר: דוקטור הו ושרלוק
09/07/2014 | 10:15
3
155
לצפיה ב-' אין גבול'
אין גבול
09/07/2014 | 21:47
1
81
ואלה הדברים הקטנים שעושים אותם כל כך גדולים.
לצפיה ב-''
10/07/2014 | 09:21
7
לצפיה ב-'נתקלתי בזה, אבל'
נתקלתי בזה, אבל
10/07/2014 | 01:13
76
כשחזרתי לפרק של שרלוק וקפצתי לכתוביות, לא ראיתי שום אותיות אדומות.
הבנתי שכל חברת הפצה אחראית על הכתוביות, כך שלא בכל קטעי הוידאו מופיע אותו דבר. נו שוין.
(קראתי גם שיש עוד לא מעט רפרסנים כאלה בכתוביות, אבל כאמור, לא ראיתי את זה בלייב...)

מעניין מי עומד מאחורי זה (לא חושבת שזה מופאט/BBC)
לצפיה ב-'מבצע "צוק איתן" ב אנשים'
מבצע "צוק איתן" ב|תפוז| אנשים
08/07/2014 | 19:36
1
14
לאור ההסלמה בשעות האחרונות והיציאה למבצע "צוק איתן" החלטנו לפתוח למענכם את פורום מבצע "צוק איתן".
פורום זה יאפשר לכולנו לשפוך את הלב, להשאר מעודכנים בהתפתחויות האירועים.
אנא גלו אחריות ואנא אל תפרסמו מיקומים של נפילת טילים

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולהתעדכן בכל מה שקורה בשטח

בתקווה לימים שקטים יותר|@|
לצפיה ב-'חברים, כל מי שרוצה לשתף, לשאול ולתמוך'
חברים, כל מי שרוצה לשתף, לשאול ולתמוך
09/07/2014 | 21:41
28
אלו ימים לא פשוטים ואני ממליצה בחום לכל מי שלא בטוח באופן בו צריך לנהוג, להתעדכן מול האתר של פיקוד העורף וגם להיכנס לפורום של צוק איתן. זה יכול להקל.

בניגוד למבצעים קודמים, הפעם כמעט כל המדינה לוקחת חלק במערכה. אבל לא צריך להיכנס לפאניקה. זה מצב קשה, מתסכל ומלחיץ אבל מה שיעזור הוא להישאר רגועים וכל עוד נפעל לפי ההנחיות הכל יהיה בסדר.

כמובן שמי שרוצה לשתף פה מוזמן ואף רצוי :) זה אומנם פורום דוקטור הו אבל של קהילה ישראלית. זה בית
לצפיה ב-'שאלה לחובבי הדוקטור - לונדון wise'
שאלה לחובבי הדוקטור - לונדון wise
07/07/2014 | 01:38
4
76
לוקחת 2 בנים ללונדון.
1 בן 17 - לא מתעניין.
1 בן 14 חולה על הדוקטורים כולם.
אמא שכבר לא  חולה אך עוקבת.
אנא, הצעות לסיורים בהקשר הדוקטורי.
(בעקרון אני מפלאה שלא מצאתי משהו בסגנון "חפש את המטמון" בו עוברים בין כל מיני טארדיסים ברחבי העיר)
תודה מראש

לצפיה ב-'גם פני מועדות לשם'
גם פני מועדות לשם
08/07/2014 | 22:18
1
58
מתכוונת לבלות יממה אחת בקרדיף - זה מחוץ ללונדון, לא יודעת אם בא בחשבון מבחינתכם. זה נקרה cardiff doctor who experince - חפשי ברשת.
בלונדון את יש doctor who shop.
יש את הטרדיס בתוך לונדון שכולם מצטלמים לידה - הבנתי שיש תור לידו!
ויש את world Con בלונדון - אבל אני לא יודעת עדיין אם יהיו שם דברים הקשורים בדוקטור, צריך לבדוק באינטרנט ואם כן, לרכוש כרטיסים מהר כי הם אוזלים.
(התחלתי את ההודעה לפני שירדתי למקלט, עכשיו חזרתי מהמקלט)
לצפיה ב-'כמה טעויות..'
כמה טעויות..
08/07/2014 | 22:19
43
טוב נו, המצב הבטחוני
לצפיה ב-'זה מה שאני יודעת '
זה מה שאני יודעת
09/07/2014 | 13:14
1
46
יש את הטארדיס בארלז קורט שעומדת שם ומחכה לה :)
ויש את ההו שופ באפטון פארק שהיא חביבה .. קצת פחות ממה שהיא נשמעת והיא גם די יקרה
וכמובן שיש את הפורבידן פלנט החנות שבה אפשר למצוא הכללללל
ויש את הדוקטור הו אקספיררינס בקארדיף אם אתם בקטעשל לצאת קצת מלונדון.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
09/07/2014 | 20:43
29
אני חושבת לעשות קצת הכנה בעצמי ולתת להם להכין מסלול בעקבות פרקים אהובים במיוחד.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ