לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79247,924 עוקבים אודות עסקים

פורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

אודות הפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש
הפורום לא פעיל

לצפיה ב-'נפתח פורום תוכנית לידה'
|*|נפתח פורום תוכנית לידה|*|
19/10/2014 | 11:56
7
|@|לקראת לידה? כנראה שחששות ומחשבות לא מפסיקות ללוות אותך. בואי להתייעץ עם מיילדת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתשמח לענות לך על כל שאלה.
הפורום ילווה אותך ברגעי השיא ? לקראת הלידה, במהלכה ובימים הלא פשוטים שאחריה.
זה הזמן והמקום לחלוק עם אחרות את השאלות הקשות שעולות בך ? האם הבעל צריך להיות נוכח בחדר הלידה? מה עושים אם לא מתחברים למיילדת? איך מתמודדים ביום שאחרי? ועוד...

מחכים לך עכשיו עם כל התשובות, בפורום תוכנית לידה:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'תרגום מונחים הקשורים לסדרה "דוקטור הו"'
תרגום מונחים הקשורים לסדרה "דוקטור הו"
14/10/2014 | 08:17
4
132
בוקר טוב לכולם

אני אורחת מפורום תרגום ועריכה, ואני מתרגמת כעת טקסט שיש בו כמה התייחסויות לסדרה "דוקטור הו". אשמח לקבל סיוע במונחים העבריים:

timelord - ראיתי תרגום בוויקיפדיה כ"אדון זמן". 

Dr. Who Annual - החוברת השנתית של דוקטור הו - האם זה השם המקובל, או שיש שם אחר?

TARDIS console 

תודה מראש וחג שמח!
לצפיה ב-'משוב'
משוב
14/10/2014 | 08:56
3
108
משמעות Annual באופן רגיל זה עונתי אך בקומיקסים נהוג לתרגם מילה זו כשנתון, היות וכיום נהוג להוציא שנתון אחד בשנה

TARDIS השאירי טארדיס,  המילה היא ראשי תיבות ואייקונית בפני עצמה - אין צורך לתרגמה לעברית

console  = לוח בקרה/שליטה
לצפיה ב-''
14/10/2014 | 09:32
9
לצפיה ב-'לוח הבקרה של הטארדיס", ביחד'
לוח הבקרה של הטארדיס", ביחד
15/10/2014 | 14:12
1
20
לצפיה ב-' רבה!'
רבה!
16/10/2014 | 11:44
8
לצפיה ב-'Mummy on the Orient Express'
Mummy on the Orient Express
12/10/2014 | 08:16
6
119
תקציר:

The Doctor is on the most beautiful train in history, speeding among the stars of the future. But a deadly creature is stalking the passengers. Once you see the horrifying mummy, you only have 66 seconds to live. No exceptions, no reprieve. As the Doctor races against the clock, he is seen at his deadliest and most ruthless.
Will he work out how to defeat the mummy? Start the clock!

יש לסמן בכותרת ההודעה.

צפייה מהנה
לצפיה ב-' בפרק הזה העלו רמה בתסריט, הפרק נכתב בצורה מעולה'
בפרק הזה העלו רמה בתסריט, הפרק נכתב בצורה מעולה
12/10/2014 | 18:52
1
126
בהשוואה לשתי הקודמים, שהיו מזעזעים ומשעממים.
אני חושב שיש פה התמקדות גדולה יותר בעלילה המרכזית(שיש מישהו או משהו שבודק את היכולות של הדוקטור ואת היכולות של בני האדם).
גם בעונות הקודמות של מופאט היו פרקים מזעזעים ומשעממים ואחר כך היו פרקים שנכתבו היטב!! וזה משהו כנראה שחוזר על עצמו גם בעונה הזאת, בפרק הזה הייתה עליית רמה משמעותית בתסריט, כאילו שמופאט מקבל עזרה מתסריטאי מאוד כישרוני,(ובעונות הקודמות גם קיבל עזרה משמעותית בתסריט) בכל מקרה זו היא ההרגשה שלי וזה בהחלט לא אומר אם זה נכון או לא.
מקווה שהתסריט ימשיך להיות איכותי ועל רמה.
במיוחד אהבתי את המילים והמשפטים בסוף הפרק!!!
תסריט ממש יפה.
כאילו שהפרקים הקודמים בעונה, היו הרמות(=LIFT) משעממות, להנחתה מעולה(=הפרק הזה).
כלומר הראו כמה הדוקטור נהיה קודר ואפל ומרוחק וקלרה לא מרוצה ממנו בגלל זה(ומהכביכול שקרים) ורוצה לנתק קשר= הרמות משעממות ואז הראו שהדוקטור לא אפל ועם לב רחב=ההנחתה המעולה.
ושוב משחק מצויין של קפלדי..
לאט לאט הופך להיות הדוקטור האהוב עליי..

לצפיה ב-'רק רציתי להוסיף משהו קצר(/ספויילר/)'
רק רציתי להוסיף משהו קצר(/ספויילר/)
12/10/2014 | 18:56
114
כיוןן שעכשיו היתה הנחתה..
לפי ההיגיון, אני מאמין שהולכות להיות עוד הרמות משעממות..(=פרק או פרקים משעממים)עד שתגיע עוד הנחתה(פרקים טובים).
לצפיה ב-'איך משיגים את הקאבר של קווין שמשמיעים בהתחלת הפרק ?'
איך משיגים את הקאבר של קווין שמשמיעים בהתחלת הפרק ?
12/10/2014 | 23:35
1
43
לצפיה ב-'טוף .. אז הצלחתי לגגל את זה ומצאתי ..'
טוף .. אז הצלחתי לגגל את זה ומצאתי ..
13/10/2014 | 13:23
108
לצפיה ב-'שני דברים טובים קרו בפרק הזה '
שני דברים טובים קרו בפרק הזה
17/10/2014 | 02:32
101
1. Are you my mummy? יש לי הרגשה שהמשפט הזה לא יתיישן אף פעם (ובאותה נימה - מה שהוא מציע לחוקר מיתוסים, זה jelly baby?)

2. סוף סוף הזכירו מה זו השיחת טלפון שסמית' קיבל בנוגע לאוריינט אקספרס (בפרק החתונה של איימי ורורי? לא זוכרת בדיוק). באמת היה מוזר שלא התייחסו לזה קודם.

וזהו. פרק נחמד, אין הרבה מה להרחיב עליו (חוץ מזה שקלרה עצבנה אותי בסוף עם ה"דני מרשה לי לטייל איתך". היא כ"כ לא "הגברת הקטנה" שצריכה אישור מהגבר שלה, חבל שלוקחים אותה לכיוון הזה)
לצפיה ב-'לקח לי זמן עד שראיתי את הפרק '
לקח לי זמן עד שראיתי את הפרק
24/10/2014 | 19:15
52
וסה"כ היה פרק נחמד אבל היו שם כמה נקודות שהציקו לי:
1. ע"פ המיתוס, ניתן לעצור את המומיה אם אומרים לה את המילים הנכונות. בסוף הפרק, מתברר שהמומיה היא בכלל חייל ולכן ברגע שהדוקטור אומר לה "אנחנו נכנעים" היא עוצרת. זה בעצם אומר שהמיתוס היה נכון אז זה אומר שזה נעשה בעבר אז איך זה שאף אחד לא פתר את התעלומה כבר?
2. אם המומיה היא חייל ש"נתקע בלופ", למה היא הולכת על החלשים? זאת לא התנהגות חיילית נכונה.
3. שוב, אם המומיה היא חייל אז למה הוא הצדיע לדוקטור ש"נכנע לו" ולמה הוא "הפסיק להלחם" ברגע שהדוקטור אמר לו "אתה משוחרר". חייל לא אמור להצדיע לאוייב שנכנע ובטח שלא לקבל ממנו פקודות.
4. למה כל יעודו "בחיים" זה להטעין את עצמו באמצעות אנרגיה מאנשים אחרים. זה גם לא נשמע תפקיד צבאי במיוחד.
5. איך הם נמצאים בשנת מי-יודע-כמה בעתיד ואף אחד לא אומר שום דבר מהסמסונג של קלרה. אם היום היינו רואים מישהו עם אריקסון משנות ה-90 היינו מסתכלים עליו כאילו הוא ייצור מוזר ולהם זה לא מפריע בכלל.
לצפיה ב-'נפתח פורום האבא החדש'
|*|נפתח פורום האבא החדש|*|
13/10/2014 | 12:28
11
|*|העולם השתנה, ההורות השתנתה וכיום לאבא תפקיד חשוב ומרכזי בגידול ילדיו.
לכן פתחנו פורום במיוחד בשבילכם האבות (וגם אימהות) את פורום האבא החדש.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר, לשאול, להתייעץ וגם סתם לפרוק.
לצפיה ב-'אז... העונה השמינית?'
אז... העונה השמינית?
06/10/2014 | 17:30
8
159
העלו היום בהוט VOD את הספיישלים, וראיתי אותם (שוב) ברצף (אני חולה, מותר לי). אני כבר שבועות מחפשת זמן (וסבלנות) לצפות בעונה החדשה,
ואחרי הצפייה של היום ניהיה לי חתיכת חשק. אבל אז נכנסת לפורום, ונכנסתי לקבל התרשמות כללית מבלי להחשף לספויילרים (הצלחה יחסית מרובה),
וגילתי שהרוב דיי מאוכזבים/משועממים/לא מתחברים.

אני חושבת שאני מנסה לקבל תשובה ברורה לאם בכלל שווה להתחיל לצפות. זה נשמע שהסדרה היא ממש לא אותה סדרה, שזה קצת מעבר לקשיי
ההסתגלות הרגילים לדוקטור חדש, אלא שמשהו לא עובד, ואני מפחדת להתחיל בצפייה ולהרגיש איך הסדרה נהרסת לי.
מה אתם אומרים/חושבים, ממי שכן ראה?

לצפיה ב-'אני מאלה שימשיכו לראות'
אני מאלה שימשיכו לראות
06/10/2014 | 18:35
1
116
למרות שאני מ"מאוכזבי העונה", אני אמשיך לראות, אולי מתוך איזו תקווה קלושה שביום מן הימים הסדרה תשתפר שוב

אגב, אמנם הרוב בפורום מאוכזבים/משועממים/לא מתחברים, אבל עושה רושם שברחבי הרשת יש כאלה שמאוד אוהבים את קפאלדי ואת הדוקטור שלו, כך שלא תדעי עד שתנסי

אז לדעתי? להנמיך ציפיות ולראות. (לא יודעת איך אפשר שלא לראות, אותי הסקרנות מפתה בכל פעם מחדש, ולמרות האכזבה, כל שבת אני מחכה שהפרק יגיע למחשב...)

לצפיה ב-'אני פשוט מאלה שמסוגלים לא להמשיך/סיים לראות את הסדרה,'
אני פשוט מאלה שמסוגלים לא להמשיך/סיים לראות את הסדרה,
09/10/2014 | 16:26
75
העיקר לזכור אותה כמו שאני אוהבת ושהיא לא תהרס לי. יותר מידי סדרות נהרסו לי בצורה כזו:\
(אבל אני מודה שעם דוקטור הו הרבה יותר קשה לי להתאפק).
לצפיה ב-'הסדרה עדיין מצויינת!'
הסדרה עדיין מצויינת!
06/10/2014 | 23:00
2
111
ולדעתי העונה הזו מתעלה בהרבה על העונה הראשונה של מאט סמית', סתם אם עושים כבר השוואה.
הדוקטור התחלף, דברים השתנו. נכון. אבל זו סדרה, את הרי לא מצפה שהדברים יישארו סטטיים, נכון?

שווה להמשיך, בהחלט.
לצפיה ב-' לדעתי יש שיפור משמעותי. '
לדעתי יש שיפור משמעותי.
07/10/2014 | 08:52
32
לצפיה ב-'ברור שלא, להפך:O'
ברור שלא, להפך:O
09/10/2014 | 16:28
68
אבל אני מצפה לפחות שהעלילה תיהיה משכנעת ובנויה היטב לא משנה מה הסיפור שבוחרים להעביר.

טוב נראה לי השתכנעתי. לא יזיק לנסות
לצפיה ב-'מהיכרותי הקצרה איתך,'
מהיכרותי הקצרה איתך,
08/10/2014 | 23:27
2
110
אני חושב שאת תהני דווקא מהעונה הזאת. היא פחות היתולית ועם קצב מאד שונה משאר העונות ואני חושב שזה מייחד אותה מאד.
אולי זה כי אני כבר פחות מתלהב באופן כללי מהסדרה אז לא קריטי לי כל שינוי ואני פשוט נהנה מזה כסיפור.
אבל בלי שום ספק הסדרה לא תהרס לך בגלל העונה החדשה.
לצפיה ב-'עכשיו סקרנת אותי.'
עכשיו סקרנת אותי.
09/10/2014 | 16:31
1
76
טוב, ננסה^^ מקסימום אני מאשימה אותך בסוף היום
לצפיה ב-'בכל מקרה היית מאשימה אותי '
בכל מקרה היית מאשימה אותי
09/10/2014 | 17:00
23
לצפיה ב-'Kill the Moon'
Kill the Moon
05/10/2014 | 04:50
8
138
תקציר:

In the near future, the Doctor and Clara find themselves on a space shuttle making a suicide mission to the moon. Crash-landing on the lunar surface, they find a mining base full of corpses, vicious spider-like creatures poised to attack and a terrible dilemma. When Clara turns to the Doctor for help, she gets the shock of her life. 

יש לסמן בכותרת ההודעה.

צפייה מהנה :)
לצפיה ב-' סוף סוף'
סוף סוף
05/10/2014 | 16:26
155
סוף סוף קלרה מתפרצת על הדוקטור! כמה חיכיתי לזה!!!

הדוקטור בפרקים האחרונים הוא לגמרי לא הדוקטור, והגיע הזמן שקלרה תצא עליו.
מזתומרת הקורטני הזו לא מיוחדת? מה קרה ל"ב900 שנה לא פגשתי מישהו לא מיוחד"? מזתומרת "החלטה שלכם, לא כדוה"א שלי, לא הירח שלי"? מה קרה ל"השקעתי הרבה בכוכב הזה, אכפת לי ממנו"? ומה זו ההתנשאות הזו כשהוא אומר לקלרה שהגיע הזמן להוריד את גלגלי העזר ואז נעלם? יכול להיות שזו החלטה שהייתה צריכה להתקבל ע"י בני האדם, אבל ממתי הדוקטור לא נשאר בסביבה כדי להשפיע, או סתם כדי להיות בתמונה?
מאוד לא דוקטורי. מאוד מאכזב. טוב מאוד שקלרה התפרצה עליו (התפרצות שהייתה צריכה להגיע בפרק הקודם. מה זה השטויות האלה "הסברת לדני מי אני, לא הסברת לי מי זה דני"? למה מה היא חייבת לך? מה זו הקנאה המטופשת הזו שמתפתחת שם?)

כבר בפרק הקודם מאוד הפריע לי שהדוקטור הוא לא likeable. הוא יכול להיות גראמפי, הוא יכול להיות מתנשא, אבל תמיד היה אפשר לחבב אותו. בפרק הקודם ובפרק הזה הוא פשוט בלתי נסבל. ציפיתי לדוקטור "אפל" יותר, אבל זה פשוט לא עובד.
לא ברור למה קלרה סומכת עליו, לא ברור למה היא המשיכה לטייל איתו עד עכשיו. הוא לא הדוקטור שהיא הכירה, והוא לא ממש נתן לה סיבות לסמוך עליו ולחבב אותו. 
מפריע לי גם שהוא לא חד יותר (בפרק הקודם שהוא לא זיהה את דני, לא בשם ולא בפנים). ניחא, בפרקים הראשונים היה אפשר להגיד שזה הבלבול שאחרי ההתחדשות, אבל די, כמה אפשר? להפוך את זה לסממן אופי? חלש.
לצפיה ב-''
05/10/2014 | 19:04
116
היללתי את קלרה בקול רם על זה שהיא עזבה את הדוקטור. זה לא אופייני לי.

אנחנו כבר בפרק 7. לא רק שלא שמתי לב כמה זמן עבר, אלא שציפיתי שעד עכשיו כבר אתחבר לדוקטור החדש. אמרו מראש שיהיה יותר קשה להתחבר אליו, אבל לא ציפיתי שזה יהיה כך. לכל הדוקטורים לקח לי טיפה מן להתחבר, אבל הרבה פחות מאשר לדוקטור הנוכחי.

הפריע לי גם שהוא אמר שקורטני שהיא לא מיוחדת. גם אני תהיתי מה קרה ל"ב900 שנה לא פגשתי מישהו לא מיוחד". באופן כללי, להגיד למישהו שהוא לא מיוחד מרגיש לי כמעט כדבר הכי גרוע שאפשר לומר. זו סיבה עיקרית לחתימה שלי, שהיא ציטוט מסדרת טלוויזיה (אני חושבת שזה נשמע דיי גרוע, אבל הציטוט המלא לא נכנס וממש התלהבתי אז הכנסתי אותו למרות שזו גרסה מקוצרת שנשמעת הרבה פחות טוב). עד כמה שזה נשמע קלישאתי, אני כל כך לא אוהבת את הרעיון של להגיד למישהו שהוא לא מיוחד, שאפילו לכתוב את החלק הראשון של הציטוט בחתימה, למרות שהמסר של הציטוט דווקא כן מדבר על ייחוד. אני יודעת שבסוף הראו את הייחוד שלה, אבל התחושה שהתקבלה מהדוקטור כשהוא אמר את זה הפריעה לי, ואיך שהוא התנהג כלפיה.
לצפיה ב-'פרק מעולה, כרגיל לעונה הזו. '
פרק מעולה, כרגיל לעונה הזו.
06/10/2014 | 22:58
5
128
אתם מצחיקים, עד שמישהו בא והופך לנו את הדוקטור למשהו אחר לגמרי אתם מתלוננים?
זה חלק מהרעיון של העונה הזו! הדוקטור השתנה! זה מבוצע מעולה, וזה פשוט מסקרן לראות מה ייקרה הלאה!
רק עכשיו קלרה מעכלת את זה, כי היה צריך מקרה כמו זה כדי לגרום לה להבין באמת שהדוקטור שהיא הכירה השתנה לחלוטין.

הפרק עצמו היה די צפוי, עלילתית. מהרגע שאמרו שזו ביצה היה לי ברור שהיא תבקע ואז תטיל אחת חדשה. צפוי.
אבל זו לא הייתה הפואנטה של הפרק. אני חושב שמופאט ניסה להמחיש לנו (כמו בשאר הפרקים הקודמים, רק בצורה יותר מוחשית) את השינוי שהדוקטור עבר.
שינוי כזה לא קורה סתם כי אחד הכותבים התרשל, או כי יצא שהעריכה גרמה לדברים להיראות ככה או משהו. זה מכוון. זה מודע לעצמו. זו כוונת המשורר, ואני מחכה בקוצר רוח לסוף העונה הזו, כי אני חושב שמחכה לנו משהו גדול שהולך להשפיע חזק על הדוקטור ועל קלרה.

ושוב אומר את דעתי- קאפאלדי אדיר. פשוט פנטסטי.
מצחיק שדווקא אליו, שהייתי הכי סקפטי לגביו, הצלחתי להתחבר כבר על הפרק השני

(ודיסקליימר קטן- אני מבין למה זה מפריע לכם שהדוקטור השתנה. גם אני אהבתי את הדוקטור החביב והמבריק, אבל אני פשוט נהנה לראות שהכותבים מסוגלים לעשות כזה שינוי ואשכרה לגרום לו לעבוד בצורה מעולה)
לצפיה ב-'אענה בשמי (?)'
אענה בשמי (?)
07/10/2014 | 00:10
2
117
(ואולי זה בכלל מקום לפתוח דיון נפרד על השינוי של הדוקטור וכו' וכו')

אין לי שום בעיה עם זה שהדוקטור השתנה. כמו שכתבתי, ציפיתי לדוקטור אפל ורציני יותר, ש"סוחב על כתפיו את עול שנותיו". עבר חלף הדוקטור של טננט עם ה"אלונזי" ושל סמית' עם הקופצניות והקלאמזיות (שני דוקטורים נהדרים, אבל באמת שיש מקום לפתח את הדמות ולקחת אותה למקומות אחרים). 
סיכמו את זה מאוד יפה בפרק הראשון של קפאלדי (שמאוד אהבתי ובסיומו אמרתי שאני הולכת לאהוב את הדוקטור הזה) כשאמרו שסמית' "בחר" פנים צעירות כדי שיאהבו אותו, הוא רצה שיקבלו אותו, אפילו יפלרטטו איתו. אבל לאן זה הלך? לדוקטור חדש, מבוגר יותר, שיכול להיות "דמות אב" נהדרת (כמו הארטנל), אבל במקום זה מקנא בבחור שקלרה יוצאת איתו ("שדדנו בנק ביחד, נראה אותך מתעלה על זה", "לא הסברת לי מי זה דני" ומתמוגג מאושר כשהוא חושב שהיא יוצאת עם הכפיל של טננט). 
רציתי דוקטור רציני. רציתי דוקטור אפל. רציתי שיקחו את הדמות לכיוון חדש. במקום זה קיבלתי דוקטור מתנשא שמזלזל בקלרה נון-סטופ ומקנא לה. במובנים האלה הוא יותר ילדותי מקודמו בתפקיד. 

לי אישית מאוד מפריע שמלבד סוף הפרק הראשון, לא היה "בונדינג" נורמלי בינו לבין קלרה. במובן הזה, ההתחדשות לטננט והתגובה של רוז היו הרבה יותר "אמינים". גם כשהיא "קיבלה" את העובדה שהוא התחדש והוא עדיין הוא, היא עדיין הייתה קצת הססנית כלפיו. הוא היה צריך לרכוש את האמון שלה מחדש. הדוקטור החדש לא ניסה את זה בכלל עם קלרה.
כשדני שאל אותה בפרק הקודם למה היא מטיילת עם הדוקטור, באמת לא ידעתי מה צריכה להיות התשובה שלה. הדוקטור הוא כבר לא חברה טובה לטיולים. נכון שהוא אחלה טרמפ ואחלה נהג תורן, אבל אני לא חושבת שקלרה נהנית לטייל איתו. ואם בעבר אני, כצופה, הייתי רוצה להתחלף עם המלווה, היום זה לא קיים מבחינתי. וזו הבעיה הגדולה מבחינתי עם העונה הזו, ועם הדמות המחודשת של הדוקטור. באמת שאין לי בעיה שיהיה "חדש", אפל ורציני. אבל שיהיה מישהו שאני הייתי רוצה להיות לידו.
אני לא יודעת אם זה קפאלדי או הכותבים, אבל מהבחינה הזו נטו, זה לא עובד מבחינתי.

אני אמשיך לראות, כי אני כן רוצה לדעת לאן זה יתפתח, ואולי בסוף אני אוכל את הכובע, אבל אני כבר לא הייתי רוצה להיות בנעלי המלווה. וחבל. אפילו עם הארטנל הייתי רוצה לטייל, והוא התחיל סופר גראמפי ולא ידידותי למשתמש (ואיך נשבר לי הלב כשראיתי את הפרקים האחרונים שלו....)
לצפיה ב-'וסורי על החפירה'
וסורי על החפירה
07/10/2014 | 00:18
78
שבוע בלתי נסבל + אלכוהול + חתול דורש צומי = מתכון להודעות מפוזרות וחפרניות
לצפיה ב-'סבבה שזה לא עובד מבחינתך, '
סבבה שזה לא עובד מבחינתך,
08/10/2014 | 00:03
80
אבל את מבינה שמה שנעשה כאן הוא מכוון?
זה בכוונה ככה. הדוקטור הוא כזה כי הכותבים רוצים שהוא יהיה כזה.
למה? לא יודע.
אני גם מקווה שהוא ייתעדן, ולדעתי זה יגיע בקרוב, אבל גם אם לא- זה הדוקטור הנוכחי!

בסדרה כזו, שהשחקן הראשי מתחלף בה כל כמה עונות, זה רק טבעי שהאופי של הדמות הראשית תשתנה בהתאם.
ברור שלא כולם יאהבו את זה, אין מה לעשות, מה גם שזה לא ריאלי מבחינת ההפקה להביא את אותו טייפ של הדוקטור בכל פעם שיש התחדשות. גם הם רוצים לגוון ולשנות את ה"טעם" של הסדרה.

מופאט יודע מה הוא עושה. את זה ידענו תמיד, והעונה הזו רק חיזקה את התחושה הזו אצלי.
אחרי הליהוק של קאפאלדי הרמתי גבות בתמיהה, אבל אחרי שאני רואה את התכונות של הדוקטור החדש- אני מבין למה קאפאלדי הוא שנבחר.
אולי הדוקטור הבא יהיה נחמד יותר, ואולי אפילו קאפאלדי יהיה כזה, אחרי שיסבירו לנו מה לעזאזאל עבר עליו שגרם לו לשינוי הזה.

לגבי הבונדינג עם קלרה- זה די צפוי למה הוא לא קיים. קלרה מופתעת מהדוקטור, ולאחרונה אפילו נשארת הממומה וכועסת מהדברים שהוא פתאום עושה. זה אמיתי וזה עובד טוב, ולדעתי זה עובד יותר טוב מהיחסים של טננט ורוז.
אבל שוב- דעה אישית, וטעם וריח וכו'. כל אחד והדוקטור שלו, אני מאמין
לצפיה ב-'לא יכולה להסכים יותר'
לא יכולה להסכים יותר
07/10/2014 | 08:50
1
112
(חוץ מזה שלא מופאט כתב את הפרק הזה).  

סוף סוף יש דוקטור שלא נכתב כדי שימרחו עליו. הוא לא צפוי. הוא לא מתנחמד. הוא זקוק לקשר אבל אין לו מושג איך לתחזק אותו. אחרי סמית' הייתי מקבלת כל דבר בתור הדוקטור, אבל קפאלדי פשוט מתעלה על עצמו ועל הרבה מהדוקטורים הקודמים.
לצפיה ב-'מופאט לא כתב את הפרק,'
מופאט לא כתב את הפרק,
08/10/2014 | 00:06
84
אבל מופאט הוא השואוראנר של הסדרה, והוא זה שקובע את האופי של הדוקטור
לצפיה ב-' נפתח פורום תקשיבו לזה '
|*| נפתח פורום תקשיבו לזה |*|
05/10/2014 | 13:28
12
|תו|לכל אחד יש טעם מוזיקלי שונה אם זה פופ, רוק, אלטרנטיבי או אולי מזרחית.
אנחנו מזמינים אתכם לפורום בו תוכלו לחשוף את טעמכם האישי - פשוט מצרפים את הקליפ להודעה (אתם יכולים לכתוב כמה מילים), ונותנים לכולם לשמוע!

אנחנו מחכים לכם בפורום תקשיבו לזה :-)

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

האזנה נעימה :)
לצפיה ב-' נפתח פורום תעלומות '
|*| נפתח פורום תעלומות |*|
02/10/2014 | 11:06
19
|חיזר|האם הם כאן ממש מעלינו?, האם הם טובים או רעים?,  האם לא מגלים לנו את האמת? מה הם מסתירים? וממה הם מפחדים?
אם השאלות האלה מסקרנות אתכם, אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום תעלומות.

בפורום תוכלו להתעדכן במקרי התעלומות החדשים מהארץ והעולם,  כי זה רק עניין של זמן, עד שנגלה את האמת :-)
לצפיה ב-'The Caretaker'
The Caretaker
27/09/2014 | 18:33
6
172
תקציר:

When terrifying events threaten Coal Hill School, the Doctor decides to go undercover. The Skovox Blitzer is ready to destroy all humanity - and worse, any second now, Danny Pink and the Doctor are going to meet.

שעת שידור (שעון ישראל): 22:30

יש להקפיד לסמן בכותרת ההודעה

צפייה מהנה
לצפיה ב-'| היה משעמם(?)'
| היה משעמם(?)
28/09/2014 | 03:39
1
150
חוץ מהשתי הדקות האחרונות...
היה מעניין עם השוטר שנרצח והלך לגן עדן?(אני חושב שזה חלק מהעלילה המרכזית)..הייתי רוצה שיתמקדו יותר בעלילה המכרזית הזו.. או בכלל בעלילה המרכזית..פשוט חבל שמתמקדים בזה קצת..בסוף הפרק...שתי דקות...פשוט בזבוז...פילרים טיפשיים.. מתי יוותרו עליהם? מתי??(אהה כן... בסוף העונה....)
לצפיה ב-'משעמם ומטומטם'
משעמם ומטומטם
29/09/2014 | 12:05
40
לצפיה ב-' רק לי זה מרגיש'
רק לי זה מרגיש
30/09/2014 | 13:18
136
שהפסיקו להשקיע בחייזרים?
עד עכשיו היו דברים ממש מגניבים.. עם המלאכים הבוכים והדממה וכל זה, ומתחילת העונה כל מה שיש להם זה רובוטים מוזרים שאף אחד לא מבין מה הם רוצים.. (כבר פרק שלישי העונה שיש רובוטים לא יודעת מה אתכם אני מיציתי)
אני נורא אוהבת את המונולוגים של הדוקטור וקלרה, אבל זה הדבר היחיד שטוב. אין עלילה ואין חייזרים נורמאליים..

מאוכזבת.
לצפיה ב-''
03/10/2014 | 15:22
74
ממש חיכיתי שדני יגלה את האמת על הדוקטור (אני תמיד ממש מחכה לדברים כאלה), אבל אני לא בטוחה מה דעתי על איך שהוא גילה. חיבבתי את הפרק.
לצפיה ב-'נמאס לי'
נמאס לי
05/10/2014 | 04:57
93
אני לא יודעת מה זה, זלזול בצופים או עצלות מצד התסריטאים אבל העלילות נהיות פשוט מגוחכות.
קודם כל, קשה לי קצת עם זה שלדוקטור מבטא סקוטי כבד ואני בטוחה שאני לא היחידה, שגם בבריטניה יש כאלה שלא מצליחים להבין הכל. אין לי בעיה עם מבטא סקוטי, אני חולה על זה, אבל זה יותר מדי כבד.
העלילה לא זרמה לי בכלל זה היה נראה כאילו זה קטוע ופתאום הם פה ופתאום זה קורה... ופתאום לדני יש שעון כמו שלדוקטור והוא עושה קוואבנגה על הרובוט (שבאמת כבר נמאס מרובוטים חסרי תכלית) ומציל את היום. זה לא הרפתקאותיה של שרה ג'יין סמית' (כבודה במקומה מונח), זה דוקטור הו. אבל זה כבר לא מרגיש לי ככה.. וממש כואב לי להגיד את זה...
לצפיה ב-'שכחתי להגיב על הפרק הזה. '
שכחתי להגיב על הפרק הזה.
06/10/2014 | 23:02
74
העלילה הייתה חלשה בטירוף, אבל כל המסביב היה פשוט כיפי. וכן, זה מאזן לי את התחושות לגבי הפרק.
אני אוהב את מה שקורה עם הדוקטור וקלרה, ועכשיו גם דני שהשתחל לו פנימה.
לצפיה ב-'נפתח פורום הפרעת אישיות גבולית'
|*|נפתח פורום הפרעת אישיות גבולית
28/09/2014 | 11:20
15
|סיוע|הפרעת אישיות גבולית נחשבת לאחת ההפרעות הנפשיות הנפוצות בארץ ובעולם. לכן פתחנו פורום לכל מי שמתמודד עם ההפרעה הזו.
הפורום הוא המקום בו תוכלו לשתף, לתמוך, להכיר אנשים שמתמודדים עם קשיים דומים ולראות שאתם לא לבד בזה.

מוזמנים כבר עכשיו לפורום הפרעת אישיות גבולית
לצפיה ב-''
27/09/2014 | 18:22
2
20
לצפיה ב-'קליפ חדש....'
קליפ חדש....
27/09/2014 | 13:10
78
אני פונה לכל מי שאוהב ומתעניין במוזיקה, שחררתי היום קליפ חדש לשיר שלי שאני מאוד אוהב ומאוד חשוב לי שתשמעו אותו כי רק שמיעה יכולה לעזור המון. 

השיר נקרא Same Life שנכתב על המצב שלנו בארץ עם קצת קומדיה ופחות רצינות. 

תודה רבה רבה מראש על העזרה לי ולמוזיקה בארץ 

https://www.youtube.com/watch?v=jRJ84jbgAqg ;

לצפיה ב-'סתם תמונה מצחיקה שנתקלתי בה עכשיו .....'
סתם תמונה מצחיקה שנתקלתי בה עכשיו .....
27/09/2014 | 21:03
108
לצפיה ב-'דוקטור הו בYES'
דוקטור הו בYES
25/09/2014 | 10:14
1
127
היי!
טוב אז קודם כל שנה טובה וחג שמח לכולם :))
אני לצערי עדיין לא התחלתי את העונה השמינית (צבא ושטויות כאלה), אז רציתי לדעת אם יש למישהו פה מושג אם YES עומדים לשדר את העונה הזאת גם כמו את עונה 7 ששידרו ממש שבוע אחרי שהפרק יצא?

לצפיה ב-'לא נראה שזה מה שיקרה... :('
לא נראה שזה מה שיקרה... :(
27/09/2014 | 18:27
19
לצפיה ב-'שנה טובה'
שנה טובה
24/09/2014 | 14:38
2
25
מי ייתן ונראה טארדיס מעופפת בשמי ישראל :)
(או לפחות טארדיס מעופפת בשמי ישראל על המסך... מתי כבר יגיעו לארץ הקודש??)

חג שמח חברים
לצפיה ב-'שנה טובה וחג שמח!'
שנה טובה וחג שמח!
25/09/2014 | 16:41
3
לצפיה ב-'שנה טובה לכולם! '
שנה טובה לכולם!
27/09/2014 | 15:37
4
לצפיה ב-'Time Heist'
Time Heist
21/09/2014 | 05:54
8
199
תקציר:

The Doctor turns bank robber when he is given a task he cannot refuse - steal from the most dangerous bank in the cosmos. With the help of a beautiful shape-shifter and a cyber-augmented gamer, the Doctor and Clara must fight their way past deadly security, and come face-to-face with the fearsome Teller - a creature of terrifying power that can detect guilt.

יש לסמן בכותרת ההודעה

צפייה מהנה
לצפיה ב-'ספויילר אהבתי'
ספויילר אהבתי
21/09/2014 | 19:18
152
ממש מתחיל להשתפר
עדיין לא כמו פעם (זא טרם פיתחתי רגשות כלפי הדוקטור) אך למרות זאת פרק מצויין.
היו קטעים שהיה לי ממש קשה להבין ומסיבה טובה. דורש צפיה נוספת לרדת לעומקן של הבעיות או להבין מה קורה ולמה
מה שאומר שסוף סוף קיבלנו פרק מאתגר אינטלקטואלית.
ושוב עלי לציין- ממש יש התחזקות השנה בצד הויזואלי. הכל פשוט מדהים
לגמרי לא ציפיתי לסוף שהיה (למודת נסיון למדתי לא לפתח צפיות העונה)
הפרק היה שלם עם כל המרכיבים . היפ היפ
לצפיה ב-''
22/09/2014 | 12:35
1
117
למרבה ההפתעה, ממש התחלתי לחבב את הדוקטור החדש, במיוחד את המערכת יחסים שלו עם קלרה. נורא הצחיק אותי ההערות שלו וכל העניין שהיא מתנהגת כמו בייביסיטר שלו. (כמו בפרק עם רובין הוד)

את הפרק לעומת זאת ממש ממש לא אהבתי. הוא היה צפוי בטירוף (מהטלפורט ועד לעובדה שהדוקטור היה הארכיטקט) והיה יותר מדי טכנולוגיה ודברים כאלה סטייל מלחמת הכוכבים או משו.. לא ממש הסגנון של הדוקטור.

אני אישית מחכה שיחזרו לפרקים שקשורים לעלילה של הסדרה כולה ולא רק בפני עצמם, כמו פרקי ריבר סונג.. שאגב מישהו יודע מתי היא חוזרת לסדרה?
לצפיה ב-'אולי צפיה נוספת תעזור? ספויילר'
אולי צפיה נוספת תעזור? ספויילר
23/09/2014 | 12:01
93
אחרי צפיה שניה זה אפילו משתפר...
לי אישית זה היה הפתעה בסוף המעניין, אמנם קיטשי אבל לגמרי בצורה חיובית...., אחרי הסוף המעאפן בפרק עם מה שמתחת למיטה (כלום בעצם) ציפיתי לעוד בניית מתח  שלא עושים איתה כלום אבל זה כן קיבל סגירה טובה.
 הסגנון של תקציר מה באמת קרה ממש חביב עלי(KETS KILL HITLER הוא דוגמא טובה החלפת הבננה וכו, גם בחתונתה של ריבר סונג <אם אני לא טועה בפרק> היה את זה עם הפז והקפיצות לעבר)

לצפיה ב-'אני צריכה צפייה שניה'
אני צריכה צפייה שניה
23/09/2014 | 06:08
100
לא בגלל שהפרק היה קשה להבנה מבחינה תפיסתית, אני פשוט לא הייתי מרוכזת בפרק...
הפרק האחרון היה מעולה, אבל הפרק הזה, מרגיש כאילו הוא חוזר כמה צעדים אחורה... אולי אני באמת צריכה צפייה שנייה כי יש ביקורות טובות..
לצפיה ב-'לא עפתי, אבל פרק לא רע.'
לא עפתי, אבל פרק לא רע.
24/09/2014 | 00:20
1
114
קצת קשה להשוות אותו לפרק הקודם, שהיה פנטסטי לגמרי לדעתי, אבל גם בפני עצמו- הפרק היה די בנאלי ולא התאמץ להביא משהו מתוחכם.
הוא היה מגניב מבחינה רעיונית, ומאוד אהבתי את סאברה ואת סיי, והוא גרם לי לאהוב יותר את קאפאלדי כדוקטור,
אבל כשגילינו בסוף מה הייתה הסיבה לשמה "נתכנסנו" בבנק- אני חייב לומר שדי התאכזבתי... ציפיתי ליותר.
לצפיה ב-' מעליי. ואני מסכימה איתך'
מעליי. ואני מסכימה איתך
24/09/2014 | 05:53
43
לצפיה ב-' אהבתי, אבל משהו מטריד אותי'
אהבתי, אבל משהו מטריד אותי
24/09/2014 | 14:51
108
איך הדוקטור, בתור הארכיטקט, ידע איפה הפרסים שהחבר'ה המגויסים רצו?
בעלת הבנק לא ממש ידעה מה הלך שם...
לצפיה ב-''
25/09/2014 | 16:41
84
אהבתי את התחכום של הפרק ואת איך הם גילו מה הם אמורים לעשות. לא התלהבתי, אבל חיבבתי את הפרק.
לצפיה ב-'אני עדיין תקוע בפרק DEEP BREATH'
אני עדיין תקוע בפרק DEEP BREATH
22/09/2014 | 21:46
4
107
הפרק הזה הרס לי את הכל. הרגשתי שקפלדי יכול להיות הדוקטור הטוב ביותר שראיתי (מבין הארבעה האחרונים). עכשיו אני מפחד לחזור לסדרה, וזה רק בגלל הפרק הזה. לא מספיק שלא סבלתי את מאט סמית, שכל מה שמסביב עזר לי להינות.
האם שווה בכלל להתקדם עם העונה הזו, למרות הפחד מהדרדרות?
לצפיה ב-'כן.'
כן.
22/09/2014 | 22:43
83
בינתיים זה רק הולך ומשתפר. השלישי בעיניי היה טיפשי, אבל שני האחרונים מעולים.
לצפיה ב-'ללא ספק הפרק הכי גרוע בעונה עד עכשיו. תמשיך לראות ותהנה'
ללא ספק הפרק הכי גרוע בעונה עד עכשיו. תמשיך לראות ותהנה
15/10/2014 | 14:27
2
26
במיוחד אם לא סבלת את מאט סמית'.
לצפיה ב-'ההפקה (והכתיבה) עצמה אכזבה אותי'
ההפקה (והכתיבה) עצמה אכזבה אותי
15/10/2014 | 14:43
1
19
עד כדי כך שאני ממש לא להוט לראות - זו ירידה משמעותית לעומת הליהוק של מאט סמית. וזה למרות שפיטר קפלדי הוא שיפור לעומת סמית, ועשוי להיות הדוקטור שאני הכי אוהב.
לצפיה ב-'שכח מזה ותמשיך ל3 הפרקים הבאים :)'
שכח מזה ותמשיך ל3 הפרקים הבאים :)
15/10/2014 | 17:26
19
אם לא תאהב אף אחד מהם יש לך סיבה אמיתית לפרוש. אם לא, אז לא.
לצפיה ב-'פתחנו פורום לסדרה האהובה עליך'
|*|פתחנו פורום לסדרה האהובה עליך|!|
21/09/2014 | 17:34
24
לרגל העונה החמה ביותר בטלוויזיה, פתחנו את הפורומים הבאים:

|טי-וי| פורום מחשבות פליליות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|טי-וי| פורום נקמה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|טי-וי| פורום אוואטר והאגדה של קורה

|טי-וי| פורום האישה הטובה

|טי-וי| פורום שקרניות קטנות

|טי-וי| פורום על טבעי SuperNatural

|טי-וי| פורום נויורק

|טי-וי| עד עצם היום הזה

אם הפורום לסדרה האהובה עליך עדיין לא נפתח, אתה מוזמן לפנות אלינו במסר אישי ולהציע את פתיחתו.
לצפיה ב-'נפתח פורום חוכמת ההמונים'
|*|נפתח פורום חוכמת ההמונים|*|
18/09/2014 | 14:29
13
|נורה|פורום חוכמת ההמונים הוקם בשבילכם, הגולשים והגולשות שמעוניינים להשתמש בחוכמת ההמונים כדי לקבל עצות, תשובות, רעיונות וכל דבר אחר שיעניין אתכם.
חוכמת ההמונים יכולה לעזור ולהועיל בכל מקרה שבו אתם רוצים מגוון של דעות, מאנשים שונים אשר עוסקים בתחומים שונים, כדי לסייע לכם להגיע למסקנה מסויימת, רעיון או אפילו החלטה, בכל נושא שעולה על רוחכם.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו... ואל תשכחו להיות יצירתיים :-)

לצפיה ב-' Listen '
Listen
14/09/2014 | 00:25
16
184
לא נפתח עדיין שרשור רשמי, אז אני עדיין לא אכנס לרשמים שלי מהפרק, אני רק אניח את זה כאן.
וויליאם הארטנל, עונה ראשונה, סיפור ראשון, פרק שלישי.

לצפיה ב-'חוות דעת של אחד אשר משחק את עצמו מבקר מקצועי... '
חוות דעת של אחד אשר משחק את עצמו מבקר מקצועי...
14/09/2014 | 04:35
2
202
התחלה יפה,אוהב את הקטע עם הדיבור העצמי אוהב את השחקן גם. אוהב את הדרמתיות שלו. פשוט ליהקו שחקן מושלם לתפקיד. אני אוהב את הרומנטיקה בין הילדה הבלתי אפשרית והמורה.אוהב את הדמות של המורה עם העבר הצבאי.
אבל אני מרגיש שלדוקטור ולמלווה יהיה עתיד רומנטי..שאת זה אני גם אוהב..הוא אוהב אותה כמו חבר קרוב ואני חושב גם שהוא אוהב אותה כמו אישה.

בדקה ה17 של הפרק זה עוד פעם מתחיל להראות כמו איזה סרט אימה/מיסתורין זול..(או: "סרט אימה סוג ז'" בשפה המדובבת)עד שהדוקטור נכנס ועושה את הכל ליותר מעניין..השחקן הזה תותח...
כמה אנרגיה הוא משקיע במשחק שלו..(כמו כל הדוקטורים הקודמים...אולי בגלל זה הם תמיד מתחלפים במהירות יחסית-גם אם הם אלמוניים יחסית..זה תפקיד מתיש שדורש המון אנרגיה..).
לא כ"כ אוהב את הדומיננטיות היתרה של המלווה על הדוקטור..
איזה הפתעה קטלנית לקראת סוף הפרק..קלרה השובבה הלכה בטעות לעבר של הדוקטור שלנו בלי ידיעתה ובלי ידיעתו של הדוקטור..רק אחרי הסצנות הבנתי מה קרה ומי נגד מי..
נגעה ברגל של הטיים לורד שלנו...וחזרה לטרדיס. היא הבינה קצת על העבר הבודד של הדוקטור..שהוא הרגיש בודד עוד כשהיה ילד.
סה"כ אהבתי ,היה פרק איכותי, משחק טוב של הדוקטור..אבל אני רוצה לדעת יותר על הדוקטור.. זה פשוט לא מספיק לי..
יש לי קצת תחושה מרה שהפרקים הראשונים זה מן גרביצ' טיים עד שזה הולך ונהיה יותר מעניין לקראת הסוף..כלומר את הפרקים הכי מעניינים והכי טובים שומרים שם לסוף וחבל, מן תחושה כזו שהם משתמשים בפרקים הלא כ"כ מעניינים האלה כמן בסיס שעליו יבנו פרקים מעניינים..כלומר משתמשים בפרקים לא מעניינים יחסית כמשהו שבונה סוף מאוד מעניין.. וחבל אני חושב שאפשר להתחיל גם עם התחלות מעניינות שבו אנו מתמקדים בעלילה ומתקדמים בעלילה שהופכת ליותר ויותר מעניינת ולא לסטות לפרקים שלא מרוכזים בעלילה ולסיים עם סוף מעניין..חבל שאת המעניין שומרים ל:2-3 פרקים אחרונים של העונה.
סה"כ עדיין אוהב את הסדרה ומאחל לשחקנים ולהפקה  וכל מי שקשור לסדרה המון הצלחה..

לצפיה ב-'קאפאלדי אדיר!'
קאפאלדי אדיר!
14/09/2014 | 23:07
1
137
לא מבין מה יש לאנשים להתלונן עליו, הדמות שלו מאוד ברורה- הוא מריר, מתלונן, אנטיפת, וחסר רגישות כלפי מוות. אה, והוא ממש אפל! כאילו, אפל קודר כזה!
נכון, זה שונה מכל מה שהכרנו עד היום, אבל זה כל היופי פה!
מופאט בחר את השחקן המושלם בשביל הכיוון החדש של הדוקטור.
מאוד אהבתי, ואני אחד שהיה לו מאוד קשה להתרגל לסמית'.
לצפיה ב-'מזכיר מאוד את ד"ר 7'
מזכיר מאוד את ד"ר 7
15/09/2014 | 01:36
39
לצפיה ב-'ספויילר'
ספויילר
14/09/2014 | 15:31
1
154
אהבתי מאוד , היה מפחיד מסקרן ורומנטי
קצת קיטש בסוף אבל באמת זה כנראה קטע נוסטלגי לחובבי הסדרה.
מר חופר מתוסבך ומרת חופרת שנונה  מנסים לצאת לדייט. אותי זה הצחיק כמה היה גרוע....
לצפיה ב-'הבהרת ספויילר שגם היא כמובן גם כן'
הבהרת ספויילר שגם היא כמובן גם כן
14/09/2014 | 15:54
132
היה גרוע לא הקטע אלא הדייט. דייט לא מוצלח.
אני יותר ויותר מחבבת את פינק.
דווקא הייתי שמחה אם היינו מגלים עליו יותר (בניגוד לרורי שממש לא סיקרו אותי, אבא שלו הזקו היה יותר אנרגטי- וסליחה לכל מעריצות השטיח הכנוע הנקרא רורי)

לצפיה ב-''
14/09/2014 | 20:36
132
טוב, אז היה יותר טוב.
נראה כמו געגוע משווע לבלינק או לפחות למשהו ברמה זו.
ולא, אני לא מבינה מה הקשר של המורה פינק לכל זה. למה הוא דווקא הוא השתחל להם בעלילה הזו. הוא די מיותר.
אבל סצנת הדייט מקסימה ממש. עודדה אותי על כל מיני מתחים שאני סוחבת

בגדול אני מאוכזבת מהסדרה. לא האמנתי שזה יקרה לי.
אני כל הזמן מחפשת רמזים שנונים שהושתלו בכוונה אך יש לי הרגשה שאתכזב בסוף.
ואני לא מחבבת במיוחד את קפלדי. הוא רק מספיק טוב להעביר את המקל לבא אחריו.
מזל שהסדרה הזו כה עשירה שאפשר לצלול לחומרים אחרים שלה, אם מדובר בסדרה הישנה או בספרים/קומיקס.

לצפיה ב-'פרק חביב! '
פרק חביב!
14/09/2014 | 23:03
3
169
הטריילר משבוע שעבר גרם לי לצפות לבלינק גרסאת דוקטור-13, וזה ממש לא מה שקיבלנו.
לא שמה שקיבלנו היה רע! היה פיתוח (סופסוף) של יחסי אוסוולד\פינק (לדורותיהם?), קריצה לעתיד, קריצה לעבר, ואז- בום! הדוקטור קטן!!
מישהו יודע לומר לי אם הצריף הזה היה בכדור הארץ או בגליפריי? (או במקום אחר בכלל)
כי אם הם קפצו לגאליפריי... וואו.

אבל בכללי מבחינת עלילה הוא היה די חלש... כל הרעשים והכל, זה סתם הדימיון? הפחד?
ומה היה הקטע של ה"ילד" ההוא בסדין? פשוט השאירו את זה ככה פתוח... קצת בזבוז.

והתבאסתי ששוב לא הראו את מיסי...
לצפיה ב-'כן. '
כן.
16/09/2014 | 06:36
2
139
קפצו לגליפריי. זה הצריך מהספישל 50 בו הדוקטור מפעיל את המומנט.
לצפיה ב-'אז זה אדיר! '
אז זה אדיר!
16/09/2014 | 21:58
1
107
אמרו את זה בספיישל, שהצריף בגאליפריי?
כי משום מה הוא הרגיש לי כאילו הוא בכדור הארץ...
לצפיה ב-'כן. '
כן.
17/09/2014 | 14:22
92
הייתה קפיצה שראו לשניה את ג'ון הארט וקלרה מדברת על זה שיום אחד תחזור לצריף הזה ותפחד מאוד. תראה את הסוף שוב עם הידע הזה :)
לצפיה ב-'ספויילר'
ספויילר
18/09/2014 | 11:31
1
99
בינתיים אני קצת מאוכזב מהעונה הזאת. פרק ראשון - רובוטים שמסתתרים באוכלוסיה. פרק שני - דאלקים. פרק שלישי - רובוטים שמסתתרים באוכולוסיה. פרק רביעי - תכל'ס, כלום בריבוע.
חוץ מזה מפריעה לי העובדה שקלרה הצליחה להגיע לגאליפריי, שאמורה להיות בלתי נגישה בעליל והעובדה שהם מצאו את אורסון פינק בעתיד הרחוק, "סוף היקום", מאה שנים בעתיד של קלרה כשבעונות הקודמות (אני לא זוכר איזה עונה היה הפרק "אוטופיה") סוף היקום היה הרבה יותר רחוק ונראה אחרת לגמרי.
לצפיה ב-''
18/09/2014 | 20:39
83
הם לא אמרו שסוף היקום נמצא מאה שנה בעתיד של קלרה.
הוא חי בקו הזמן של קלרה מאה שנים בעתיד שלה וששוגר באיזה ניסוי  של נסיעה בזמן ונתקע בסוף היקום.
לצפיה ב-'סוף סוף פרק כמו שאני אוהבת '
סוף סוף פרק כמו שאני אוהבת
19/09/2014 | 19:18
1
109
שבוע שעבר התאכזבתי ברמות קשות מהפרק עם רובין הוד כי זה בכלל לא הרגיש לי דוקטור הו.. אפילו פרקים לא טובים בסדרה היו יותר טובים ממנו.
אבל הפרק הזה היה מעולה. הרעיון, הפתיחה, הפיתוח, האינטראקציות...

הקטע של החלום שמישהו תופס את הרגל מתחת למיטה, באופן אישי אני חושבת שזה נהיה יותר סיפור עממי מאשר שבאמת כמעט כולם חלמו את זה, אבל ניחא, כי הסוף של הפרק תומך בכך שהדוקטור הסתקרן בגלל מה שהוא חווה.

קצת חששתי שהפרק יהיה ריק מעלילה, ולעיתים זה באמת היה נראה שהפרק עוד שניה נגמר ולא באמת קרה משהו. אבל היה מעט וזו הייתה הכמות הרצויה. הזכיר לי קצת את מידנייט למען האמת, יותר מבלינק. חשבתי שאולי יפתחו את זה לשם אבל זה לא ממש התאים.

קלרה נהדרת כרגיל, מתחילה יותר לחבב את הדוקטור. אין ספק שהוא שונה יותר מסמית טננט ואקלסטון. ופה זה עבד נהדר, מקווה שימשיך ככה.

לא אמרתי קודם, אבל אני מאוד אוהבת את הפתיח החדש וכן, גם את המוסיקה. דווקא החזרה למקור עושה את זה יפה.

הסצנה עם הדבר על המיטה מכוסה בשמיכה הביאה לי צמרמורות, זה באמת היה מפחיד. כבר לא חשבתי שזה יצליח לעשות לי את זה.

והתייחסות קטנה לדוקטור הקטן, ונשים רגע בצד את כל הקטע עם הפרדוקס וצירי הזמן, קלרה היא דמות מאוד אמהית. כשהיא דיברה עם הדוקטור היה לי נדמה שיותר קל לה לדבר איתו ככה כשהוא ילד במקום לדבר איתו כמו שהוא עכשיו, מרגיש דחף להתווכח ולהסתייג.. זה לא שהיא לא יודעת לענות ולהעמיד אותו במקום, אבל כשהיא ישבה על המיטה שלו וליטפה לו את הראש ודיברה אליו, אפשר היה לראות שהיא נמצאת במקום הטבעי שלה. יש לה השפעה כל כך חזקה על הדוקטור בעברו וגם עכשיו וזה רק מחזק את הדמות שלה.

אני  חושבת שהתחילו לבנות את סיפור העזיבה שלה :(
לצפיה ב-'ספויילר'
ספויילר
19/09/2014 | 22:17
94
אני אף פעם לא חלמתי או חששתי מזה שמישהוא יתפוס לי את הרגל
חשבתי לעצמי שאו שאני חריגה או שזה חלום אנגלי
לצפיה ב-'אז מה זה בעצם?'
אז מה זה בעצם?
22/09/2014 | 03:33
1
101
אם הדוקטור היה מושפע מפחד וחיבר נקודות שלא צריך היה לחבר, אז מה היו בסוף הנקישות? הקולות? התיאבון לקפה? השמיכה?
לצפיה ב-' מעליי'
מעליי
22/09/2014 | 07:43
33
לצפיה ב-'נפתח פורום ייעוץ רוחני'
|*|נפתח פורום ייעוץ רוחני|*|
11/09/2014 | 17:31
1
30
|@|לפעמים הרגשתם שאין תשובות לשאלות שלכם אצל הפסיכולוג או הרופא?

יש רגעים בהם צריך להניח לרגע בצד את הטכנולוגיה ולחזור לשורשים, לרוח.
לרגל השנה החדשה -  בואו להתייעץ, לשאול ולפרוק את כל שעל ליבכם בפורום ייעוץ רוחני.

מחכים לכם שם עם תשובות:  
לצפיה ב-'אין כזה דבר!! אין שאלה שהדוקטור לא יודע את התשובה אליה ..'
אין כזה דבר!! אין שאלה שהדוקטור לא יודע את התשובה אליה ..
15/09/2014 | 20:07
45
כל התשובות של הדוקטור נכונות .. זה רק עניין של למצוא את השאלה הנכונה שמתאימה להן
לצפיה ב-'פסטיבל אייקון ופסטיבל אוטופיה'
פסטיבל אייקון ופסטיבל אוטופיה
11/09/2014 | 09:44
1
65
שני הפסטיבלים קרובים אלינו וזה אחלה זמן לחובבי הז'אנר  
שאלה, מישהו יודע אם באחד מהם יהיה משהו שקשור לדוקטור הו?
לצפיה ב-'באיקון יש הרצאה'
באיקון יש הרצאה
11/09/2014 | 12:18
53
שתכלול את קפטן גק ושלדון קופר, על זהות מינית והשימוש במגדרים שונים בזאנר.
ישנה גם הרצאה על מסע בזמן, האם זה אפשרי והרצאה על חזרה על קווי זמן בעת מסע בזמן.
לא ראיתי משהו ספציפי על הדוקטור...:(

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ