לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79247,924 עוקבים אודות עסקים

פורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש

אודות הפורום דוקטור הו וטורצ`ווד

ברוכים הבאים לפורום דוקטור הו וטורצ'ווד! אתם מוזמנים להכנס לטארדיס ולצאת למסע פ-נ-ט-ס-ט-י בחלל ובזמן! או לעקוב אחר פעילותה של סוכנות טורצ'ווד בעיר קארדיף בניסיון לחמש את האנושות ולהגן עליה מפני חייזרים. על דוקטור הוּ: היא גירסה חדשה של סדרת קאלט בריטית, שהפכה לאחת הסדרות החדשות המצליחות ביותר בבריטניה. הסדרה מגוללת את סיפורו של הדוקטור מגזע אדוני הזמן (Time Lords) ובנות לוויתו (שמתחלפות ) בזמן וביקום בעודו פותר תעלומות ועוזר פעם אחר פעם להציל את האנושות. על טורצ'ווד: סדרת ספינאוף של דוקטור הו (Torchwood אנגרמה של Doctor Who). בעקבות מפגש מרתק של הדוקטור עם ויקטוריה מלכת אנגליה, החליטה המלכה לבנות מוסד סודי שיחקור את החלל ותופעות על טבעיות כדי להגן על האנושות. היא קראה למוסד טורצ'ווד. הסדרה עוקבת אחרי קפטן ג'ק הארקנס (שהופיע בדוקטור הוּ) ובשאר חברי הצוות בסוכנות טורצ'ווד שבקארדיף בזמן ההווה (לאחר שהסוכנות הראשית בלונדון נהרסה) בעודם מנסים להגן על האנושות מפני חייזרים מבלי לחשוף זאת לציבור.
 כללי הפורום:
 1. שרשור נכון - לא לפתוח הודעות חדשות על נושא שכבר קיים עליו שרשור. למי שלא יודע איך לשרשר אפשר לקרוא מדריך כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=10&a=20&c=3&sc=0&ssc=0
שירשורים של פרקים חדשים יפתחו ע"י מי שמוצא לנכון לפתוח אותם - כלומר, ביום השידור של פרק חדש ניתן לפתוח שרשור חדש על אותו פרק ושם יתנהל הדיון עליו. כל מה שקשור בפרק מסויים ניתן לרשום בשרשור המתאים.
בנוסף, בכל שבוע יפתח שרשור אוף-טופיק () שבו אפשר לכתוב על כל דבר שלא קשור לסדרות.
 2. אין להעלות\לבקש\לתת קישורים לקבצים המוגנים בזכויות יוצרים - זוהי פעולה בלתי חוקית והודעות כאלו ימחקו. בשביל זה המציאו את המסרים
 3. שמירה על כללי התנהגות - קללות\ירידות והשמצות למיניהן הן מחוץ לתחום בפורום. כל הודעה בעלת תוכן שכזה תימחק.
4. הקפצות - אין להקפיץ הודעה עד 48 שעות מפרסומה. אם אתם רואים שיש הודעה שלא זכתה להתייחסות לאחר 48 שעות מפרסומה וסבורים שמגיעה לה תשומת הלב, ניתן הקפיץ אותה.
 5. ספויילרים- יש להוסיף לנושא ההודעה או להוסיף אזהרה בתחילת ההודעה (עם רווח של לפחות 10 שורות) כדי שמי שלא רוצה לקרוא יוכל להמנע מכך. מכיוון שזהו פורום של שתי סדרות, יש לרשום בנושא לאיזה סדרה הספוילר ועל איזה עונה ו/או פרק מדובר. אם יש שרשור ראשי על פרק מסוים אז אין צורך לציין את מספר העונה והפרק.
אנא קראו את כללי הספוילרים על מנת שאף גולש לא יפגע: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1649&messageid=169340754
6. פרסום בפורום - מי שרוצה לפרסם פורום או קומונה בבקשה לשלוח מסר למנהלת ובמידה וניתן איש
הפורום לא פעיל

לצפיה ב-'אפשר שאלה של מישהיא שלא מכירה את התחום?'
אפשר שאלה של מישהיא שלא מכירה את התחום?
22/12/2014 | 11:42
10
140
מה הקטע של המלאך האפור? ז"א, מה הוא/היא אמור להיות?
לצפיה ב-'מלאך שהאוכל שלו הוא להחזיר אותך לאחור בזמן'
מלאך שהאוכל שלו הוא להחזיר אותך לאחור בזמן
22/12/2014 | 16:40
1
107
המגננה שלו זה להפוך לאבן כל פעם שמישהו מסתכל אליו
לצפיה ב-'תודה רבה !'
תודה רבה !
23/12/2014 | 08:26
15
לצפיה ב-'בקצרה...'
בקצרה...
22/12/2014 | 20:03
7
94
1. מדובר ביישויות שברגע שמסתכלים עליהם, הופכים באופן אוטומטי לאבן. את לא יכולה לפגוע בהם והם לא יכולים לפגוע בך. אבל הם מהירים מאוד, כך שאם לשנייה לא תסתכלי, אפילו אם רק תמצמצי, הם ינצלו זאת כדי לתקוף.
2. הם לא בוכים, הם מסתירים את הפנים, כי אם ימצאו את עצמם מסתכלים אחד על השני, הרי שיהפכו לאבן לנצח (או עד שמישהו יפריד ביניהם).
3. הם לא באמת הורגים, אלא שבמגע, הם שולחים אותך אחורה בזמן. הם ניזונים מהפרעות בזרימת הזמן, וכש-"מזיזים" אותך האנרגיה שמשתחררת מחזקת אותם.
4. בפרק מסוים, הם לא שלחו אנשים בזמן, אלא הפכו את הקורבנות שלהם למלאכים בעצמם. אז נקבעה גם תכונה נוספת, כל דבר המשקף דמות של מלאך, הופך למלאך בעצמו. כלומר, ראי, משקפיים, סרטון וידאו, אפילו שלולית מים. אם לרגע ישקפו דמות של מלאך, הם בעצמם יקבלו את התכונות של המלאכים.
לצפיה ב-'אם כבר מדברים על זה'
אם כבר מדברים על זה
22/12/2014 | 21:55
1
71
רק אותי הטריד העניין שבפרק של בלינק היא נתנה לדוקטור בין שאר האינפורמציה על המלאכים הבוכים גם תמונות? כלומר אם כל מה שנראה כמו מלאך הופך למלאך מה קרה לתמונות?><
לצפיה ב-'זה מסובך'
זה מסובך
23/12/2014 | 07:16
60
אילו זה היה קורה היום, אז היינו בבעיה. אבל אז זה היה בסדר.
שלא יטריד אתך. זה הכל wibbly wobbly timey wimey
לצפיה ב-'אכן בקצרה, ממש מעריכה את התשובה המושקעת!'
אכן בקצרה, ממש מעריכה את התשובה המושקעת!
23/12/2014 | 08:29
4
75
עכשיו נשאלת השאלה - האם ציור של מלאך....?
לצפיה ב-'טכנית, לא'
טכנית, לא
23/12/2014 | 13:49
2
66
החוק היבש אומר שלא.
ציור של מלאך לא מכיל את המלאך עצמו.
אם נצא רגע מהסידרה, גם בעולם שלנו יש אנשים שחוששים מלהצטלם כי חוששים שהתמונה תכלא את הרוח שלהם או משהו כזה. אותם אנשים לא חוששים מציורים.

מצד שני, לא אופתע אם מחר נראה פרק בו הציור כל כך ריאליסטי שהוא עצמו קם לחיים.

קיצר, תלוי במופאט ובמצב רוחם של הכותבים באותו יום
לצפיה ב-'לא בהכרח לא נחרץ '
לא בהכרח לא נחרץ
23/12/2014 | 14:57
1
52
בפרקי המלאכים שבהם מזכירים את 'דמות המלאך היא מלאך', הדוקטור מגיע לזה כשהוא שואל למה ביומן שנכתב כדי להזהיר מפני המלאכים, אין ציורים/תמונות (לדעתי הוא אומר pictures, אך הכוונה היא גם לציורים), הרי אם אתה רוצה להזהיר מישהו בפני משהו, אתה תראה לו איך הדבר המסוכן נראה. ככה הוא מגיע להבנה שדמות מלאך היא מלאך. מכאן, שגם ציור יכול לעשות את העבודה.

לצפיה ב-'למה להסתפק רק בכותרת? '
למה להסתפק רק בכותרת?
23/12/2014 | 17:09
48
נכון שאמרתי שטכנית אפשר לצייר מלאכים,
אבל גם אמרתי שלא אופתע לגלות גם ציורים הופכים למלאכים.

הכל ניתן לפרשונויות. אחת הגדולות של כותבי הסידרה היא זה שלא מסבירים שום דבר בפרטי פרטים.
הדמויות מספיק מעורפלות בכדי להציע את הגמישות שמופאט כל כך זקוק לה (ככה לדוגמה פסל החירות יכול להפוך למלאך).

לצפיה ב-'זה קצת מסובך'
זה קצת מסובך
23/12/2014 | 20:55
49
הסבירו לי פעם תאוריה בנוגע לזה בצורה יפה מאוד. תמונה של מלאך כעיקרון לא מזיקה בכלל, עד שהמלאך שצוייר מחליט "להשתמש"  או "להפעיל" אותה. צריך להיות "רגע של העברה תודעתית של המלאך אל החפץ".
קשה להסביר...

לצפיה ב-' נפתח פורום קולות צפים '
|*| נפתח פורום קולות צפים |*|
22/12/2014 | 16:58
5
|רמקול| בחירות 2015 מתקרבים בצעדי ענק, ואם אתם מתלבטים למי להצביע אז פורום קולות צפים הוא המקום בשבילכם!
אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום, ולשתף אותנו בלבטים שלכם לגבי הבחירות הקרובות.

לכו תדעו, אולי תגבשו דעה כבר עכשיו :-)
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|שמאל|בנוסף, אנחנו מזמינים אתכם לפורומים הבאים:

פורום בחירות 2015
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

פורום מפלגת הליכוד

פורום מפלגת העבודה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

ואם עוד לא הכרתם..
|*|בלוג בחירות 2015 הרשמי של תפוז|*|
בבלוג כותבים פוליטיקאים מהמעלה הראשונה, פעילים פוליטיים והוגי דעות.

מוזמנים להתעדכן בכל מה שחם!
http://www.tapuz.co.il/blog/net/userblog.aspx?fold...
לצפיה ב-'מישהו ראה את הטיזר לספישל קריסמס?'
מישהו ראה את הטיזר לספישל קריסמס?
18/12/2014 | 16:22
2
93
האם הסדרה נקנתה או עברה לאמרקאים? הם יהרסו את הסדרה כמו את טורצ'ווד?
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
21/12/2014 | 15:41
44
לצפיה ב-'עוד לא ראיתי'
עוד לא ראיתי
21/12/2014 | 21:21
63
בכל מקרה, אם הסדרה עברה לאמריקאים... צר לי על הדוקטור. הוא הולך להפוך לפטריוט.
לצפיה ב-'הדוקטור משקר לדוקטור?'
הדוקטור משקר לדוקטור?
18/12/2014 | 15:48
7
141
זכור לכם קטע בו גירסה עתידית של הדוקטור משקרת לגירסה מוקדמת יותר שלו?
לצפיה ב-'אולי...'
אולי...
22/12/2014 | 20:26
6
85
אם תרשה לי לגלוש למקורות, אז אולי אפשר לחשוב על ה-valeyard.
אמנם עד היום ישנם כאלה (כמוני) שמסרבים לקבל שהוא גילגול של הדוקטור.
חוץ מזה, אין לי עוד רעיונות. מאיפה הבאת את השאלה הזאת? 
לצפיה ב-'מהספיישל שבו 3 הדוקטורים נפגשים'
מהספיישל שבו 3 הדוקטורים נפגשים
23/12/2014 | 20:57
5
65
היה שם רגע של שקר אחד לשני?
לצפיה ב-'אולי'
אולי
23/12/2014 | 21:16
4
58
אבל אם היה, זה בטוח לא היה משהו משמעותי לעלילה. אולי ש-11 מדבר כאילו שכח כמה אנשים היו בגליפריי. אני לא מאמין שהוא באמת השלים עם זה.
קיצר, עשית לי חשק. אני אסתכל על זה שוב ואעדכן בהמשך
לצפיה ב-'פשוט חשבתי לעצמי...'
פשוט חשבתי לעצמי...
23/12/2014 | 21:24
3
46
הרי חוק מספר אחד הוא שהדוקטור משקר, תמיד. והדוקטור משקר לעצמו זה רגע שלדעתי חזק מאוד, וכדאי לראות בהבאת הפנים האם הדוקטור המשוקר מבין שזה שקר... מגיע לרגע כזה יותר תשומת לב וניתוח. אז למה לא שנעשה זאת אנחנו במידה ויש רגע כזה? =)

לצפיה ב-'אז זהו, חזרתי על החומר '
אז זהו, חזרתי על החומר
24/12/2014 | 00:04
1
47
9 שואל את 11 ו-12 אם יצא להם לספור כמה ילדים היו בגליפריי. 12 מהסס ואומר שאין לו מושג. אז 9 שואל אותו בן כמה הוא ו-12 עונה לו שהוא לא יודע, שקשה לו לעקוב.

ואז יש כמובן את הגרנד פינאלה, כשהאוצר אומר ל-12 "אני רק אוצר צנוע", אבל קשה לי להגדיר את זה כשקר. נדמה יותר שהוא פשוט לא רצה לציין את המובן מאליו (לפחות לא אחרי כל הרמעזות).

אז זהו, בעצם לא היו ממש שקרים חוץ מהרגע הזה בו הדוקטור מנסה לשכנע את עצמו (תרתי משמע) שהוא המשיך הלאה ואינו מענה את עצמו עוד על נפילת גליפריי.
לצפיה ב-'שזה רגע חזק מבפני עצמו'
שזה רגע חזק מבפני עצמו
24/12/2014 | 18:25
33
מראה על האנושיות של הדוקטור
לצפיה ב-'זו לא בעיה כשהדוקטור נפגש עם הדוקטור?'
זו לא בעיה כשהדוקטור נפגש עם הדוקטור?
30/12/2014 | 13:49
29
הבנתי שזו תהיה חזרה על אותם קווי זמן , ואז ממילא אמורים להיות ממש מעט מקרים כאלו (להוציא את ספיישל החמישים שצוין כאן).
לדעתי הדוקטור משקר לעצמו.זה בא לידי ביטוי כאשר הדוקטור נפגש בעצמו ומשקר כמו בספיישל החמישים, אבל לרוב זו פשוט הונאה עצמית. מתוך כך שהדוקטור לא ישר עם עצמו ומתכחש לעצמו (או לחלקים שבו, כדוגמת הדוקטור של המלחמה) הוא משקר לאחרים.
אם זה נחשב, בתור האדריכל בעונה זו הדוקטור סוג של שיקר לעצמו- הוא רימה את עצמו.
לצפיה ב-'אוון'
אוון
16/12/2014 | 16:08
2
98
אז.. דבר ראשון- זו רק אני או שמרגיש שהפורום מת? איפה כולם?

דבר שני. משהו מטומטם שתהיתי לעצמי.
נכון בעונה 2 של טורצ'ווד אוון מת ואחרי הקטע שג'ק מחייה אותו עם הכפפה הוא נשאר בחיים אבל בלי דופק וחום גוף וכל זה? מה נראה לכם, הוא עדיין יכול להשתמש בסמארטפון או מכשיר כלשהו עם מסך מגע?>< כי הרי הם פועלים על חום גוף לפי מה שידוע לי.

לצפיה ב-'לא יכל להשתמש לדעתי'
לא יכל להשתמש לדעתי
16/12/2014 | 19:42
21
לצפיה ב-'הם לא פועלים על חום גוף'
הם לא פועלים על חום גוף
18/12/2014 | 11:25
56
אלא על מוליכות, יש הסבר כאן:

יש כפפות שיש להן משטחים שמפעילים מסכי מגע (מניחה שזה רלוונטי יותר למקומות שבהם מסוכן להוציא את קצה האצבע מהכפפה), ויש גם עטים או מקלונים קטנים עם קצה שמפעיל מסך מגע (יש לי אחד כזה), וברור שכאן חום הגוף לא רלוונטי בכלל.

אז לא נראה לי שיש בעיה מבחינתו להפעיל מסך מגע, אם לעור שלו יש עדיין תכונות מוליכות בדומה למשטחים המלאכותיים האלו.
לצפיה ב-'נפתח פורום מטבחים'
|*|נפתח פורום מטבחים|*|
15/12/2014 | 15:14
5
|בועה|חולמים על מטבח חדש לבית? קניתם דירה מקבלן ואתם רוצים לדעת איך לשדרג את המטבח מבלי לקרוע את הכיס?
בפורום מטבחים החדש של תפוז תוכלו לבשל לעצמכם את מטבח חלומותיכם בעזרת מומחים בתחום.

היכנסו כבר עכשיו:

לצפיה ב-'Unit'
Unit
11/12/2014 | 14:35
56
רק אותי מטריד העניין שמאז העונה החמישית כל פעם שרואים את יוניט בסדרה לא רואים את מרתה ג'ונס? כלומר ממה שידוע לי מדובר על תקופה קרובה לתקופה שהיא הצטרפה ליחידה..
לצפיה ב-'האם ראיתם את הסדרה המקורית?'
האם ראיתם את הסדרה המקורית?
07/12/2014 | 23:31
3
84
הכוונה לסדרה משנות ה-60-70.
אני התחלתי הישר מהסדרה החדשה, ולמרות שאני מבינה שהיא נוצרה כך שאין חובה לראות את הסדרה הקלאסית (ובהחלט היה מספיק מידע בפרקים הראשונים כדי ללמוד מה שצריך), אני מרגישה שבמקומות מסוימים "בונים" על הסדרה המקורית - למשל כשהדוקטור פוגש את שרה ג'יין ו-K9, הבנתי שיש כאן חתיכת היסטוריה רצינית ביניהם, אבל לא הבנתי את ההיקף שלה עד שבדקתי; וזה לא לגמרי מוסבר בפרק עצמו. הרגשתי שזה לחלוטין קטע שציפו מהצופים להכיר ולהבין לבד.

אני מקווה שזה לא קורה יותר מדי לאורך הסדרה, גם ככה אין לי הרבה פנאי להתקדם איתה יותר משני פרקים לשבוע, אם אצטרך גם להשלים את הסדרה הקלאסית אני לא אצא מזה

מצד שני, הייתי צופה אדוקה של "מסע בין כוכבים - הדור הבא" כמעט בלי להכיר את "מסע בין כוכבים" המקורית, כך שאם "דוקטור הו" החדש הוא כמו "הדור הבא", אני יכולה להסתדר...
לצפיה ב-'יש המון רפרנסים לסדרה הישנה'
יש המון רפרנסים לסדרה הישנה
08/12/2014 | 16:05
67
אבל ממש לא צריך לראות את הסדרה הישנה כדי לראות ולהנות מהסדרה החדשה.
לא נורא אם הרפרנסים האלה מתפספסים, בדרך כלל מדובר במשפט אחד או שניים, ולא קורה כלום אם לא קולטים את זה

גם אני לא הכרתי את שרה ג'יין סמית' לפני הפרק הזה, אבל הפרק לא נבנה במיוחד על זה שהצופים מכירים אותה - מסבירים כל מה שצריך להסביר בפרק עצמו (מלווה שהייתה קרובה לדוקטור, הוא נטש אותה, רוז מתעמתת עם כך ש"היא לא הראשונה" ובעצם סוג של רואה את העתיד שלה מולה). 

אני התחלתי די מזמן לראות את הסדרה הישנה, ומה אני אגיד לך... צריך *ים* סבלנות בשבילה. כל סיפור מורכב ממספר פרקים קצרים (יש סיפורים של שניים-שלושה פרקים, וכאלה של שמונה-תשעה). הקצב הרבה יותר איטי, שלא נדבר על התלבושות והתפאורות המיושנות יש בזה קסם, אבל באמת שצריך סבלנות. ראיתי את רוב הסיפורים של הדוקטור הראשון (והוא נהדר! באמת). התחלתי את הדוקטור השני, אבל בגלל כמות הפרקים החסרים וחוסר הסבלנות שלי לראות פרקים משוחזרים, ויתרתי די מהר (וחבל, כי הוא עושה רושם של דוקטור מצויין). התחלתי את השלישי, ושם קצת נתקעתי. נחזור לזה מתישהו

שורה תחתונה - לא צריך לראות את הסדרה הישנה בשביל להנות מהחדשה, אבל לא מזיק ללמוד קצת על הדוקטורים הקודמים בשביל להבין איזכורים כאלה ואחרים (בעיקר מורגש בעונות של סטיבן מופאט, הכותב הראשי של העונה החמישית ואילך), אפילו רק ברמת הפנים והתלבושות. 
לקראת ספיישל החמישים, BBC אמריקה (נדמה לי) שידרו תכנית מיוחדת על הדוקטורים הקודמים - מאפיינים, אויבים, מלווים, ופרקים מומלצים. שווה לחפש את זה כדי לקבל תמונה "בגדול", וזה אמור להספיק.

לצפיה ב-'בניגוד לTNG \TOS עם הדוקטור זה בכ"ז שונה בטיפה ..'
בניגוד לTNG \TOS עם הדוקטור זה בכ"ז שונה בטיפה ..
11/12/2014 | 22:39
55
בTNG אומנם יש קטעים שמזכירים אירועים שקרו בעבר ולפעמים יש הקשר לסדרה המקורית אבל ממש לא צריכים להכיר את המקורית בשביל להבין מה קורה כי בכ"ז מדובר בסדרת ספין אוף ...
לעומת זאת הדוקטור החדש הוא המשך הסדרה המקורית ולכן לפעמים יש קטעים שאם לא מכירים את הישנה אז לא תמיד מצליחים להבין ..
בתור אחד שמכיר רק את הסדרה החדשה ולא יצא לו לראות את המקורית אני מסתדר יפה מאוד ולא מפריע לי שיש דברים שלפעמים אנ'לא מבין כי לא ראיתי את הסדרה המקורית , אני יכול להוסיף שאפילו יש לי "חור" של עונה שלמה שלא יצא לי לראות (עונה שלישית) ובכל אופן אני מבין טוב מאוד מי נגד מי ולמה ...
לצפיה ב-'לא היתה לי סבלנות לסדרה הישנה'
לא היתה לי סבלנות לסדרה הישנה
11/12/2014 | 23:12
12
לצפיה ב-' נפתח פורום תופעות ואסונות טבע '
|*| נפתח פורום תופעות ואסונות טבע |*|
07/12/2014 | 18:22
6
|ברק|הרוחות מאיימות להעיף לכם את הגג? גשמי הזלעפות מזכירים לכם טייפון? חולמים לצלם טורנדו מקרוב? הייתם בניו אורלינס בזמן הוריקן קתרינה?  
הפורום יעסוק בכל אסונות הטבע המוכרים ברחבי העולם, כגון: רעידות אדמה, צונאמי, התפרצויות געשיות, סופות חול, סופות טרופיות וטורנדו, גשמי זעם, שטפונות, שריפות ענק, מפולות (שלגים, בוץ), בצורות ועוד.

זה המקום לדבר על התופעות שגורמות לנו לחשוב שהטבע כועס, מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
לצפיה ב-'למה אתם אוהבים את הסדרה? '
למה אתם אוהבים את הסדרה?
03/12/2014 | 00:45
9
52
לצפיה ב-'נעימת הפתיחה (אבל לא של הנוכחית) והמבטא של הדוקטור'
נעימת הפתיחה (אבל לא של הנוכחית) והמבטא של הדוקטור
03/12/2014 | 19:52
2
67
בעיקר של הנוכחי
לצפיה ב-'בהחלט. מוזיקת הפתיחה מעולה'
בהחלט. מוזיקת הפתיחה מעולה
04/12/2014 | 15:41
1
22
לצפיה ב-' אני בכללי מכורה לפתיחים'
אני בכללי מכורה לפתיחים
04/12/2014 | 22:26
16
לצפיה ב-'הרבה סיבות'
הרבה סיבות
04/12/2014 | 22:23
3
64
נראה לי שבעיקר כי זו סדרת הרפתקאות וכי זו סדרה על חברות. אני גם אוהבת כל דבר או כמעט כל דבר שהוא מז'אנר פנטזיה או מדע בדיוני.
לצפיה ב-'נכון '
נכון
06/12/2014 | 11:56
2
45
ומה עם החלקים העצובים?
אני אוהב כשהם ממש מצליחים לגרום לי להיות עצוב מאוד על דמות מסוימת ומיד לאחר מכן לגרום לי לפרוץ ברגשי שמחה כי הדמות של הדוקטור מתקדמת בעלילה.

לצפיה ב-'גם'
גם
09/12/2014 | 23:22
1
27
לא קשה לגרום לי להיות עצובה, מכל שריטה של דמות שאני מחבבת אני נהיית עצובה, אבל דוקטור הוא זו אחת משתי הסדרות שהכי העציבו אותי.
לצפיה ב-'בהחלט, זה כישרון שלהם'
בהחלט, זה כישרון שלהם
11/12/2014 | 23:09
26
לדעתי גאוני, ועוד לא הצלחתי להבין איך הם מצליחים לעשות לי את זה בכל פעם
לצפיה ב-'בתור "חדשה"'
בתור "חדשה"
07/12/2014 | 23:20
1
56
התחלתי לראות את הסדרה קודם כל כי רציתי לדעת על מה הרעש - אני נתקלת הרבה ברפרנסים לסדרה, ומאוד עניין אותי להבין אותם. אני יכולה להגיד שבפרק הראשון עדיין לא קלטתי מה כל כך מיוחד כאן (למען האמת, זה נראה לי כמו ההפקות הישנות שהיינו רואים בטלויזיה החינוכית), ומכיוון שהגעתי בלי שום הכנה לאופי הדמות של הדוקטור, הייתי די בהלם ממנו. אבל כפי שכתבתי בשרשור קודם - כריסטופר אקלסטון פשוט כבש אותי

אז מה אני אוהבת?
קודם כל את ההומור - אמנם אני מאוד רגילה להומור אמריקאי, אבל הומור בריטי הוא משובח מאוד בעיני.
שנית, את הדמות של הדוקטור עצמו - הוא מוטרף, שוויצר, ילדותי, סמכותי ונוגע ללב לגמרי במידה הנכונה.
שלישית, את הרעיונות והסיפורים (למרות שלא פעם הפתרון צפוי).

וכמובן את המבטא - אין על הבריטים (חוץ מהאירים, שהם בחלקם סוג של בריטים)
לצפיה ב-'סיכמת יפה את העניין חחח'
סיכמת יפה את העניין חחח
11/12/2014 | 23:10
10
לצפיה ב-'נפתח פורום תמ"א 38'
|*|נפתח פורום תמ"א 38|*|
02/12/2014 | 18:14
1
7
|פירמידה|חיזוק של מבנים ישנים כנגד רעידות אדמה אמנם משפר את עמידותם, אך לא בהכרח עד כדי הנדרש בתקן - לפעמים אף לא קרוב לכך.
בשביל זה פתחנו לכם את פורום תמ"א 38 - תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה!

מה מקבלים הדיירים במסגרת הליך תמ"א 38? איך מתמודדים עם דייר סרבן ? איך בודקים חברה יזמית שבאה להציע לכם את שירותיה? כמה חניות צריך להוסיף במסגרת התמ"א  ?
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום, לשאול כל שאלה ולקבל ליווי צמוד במשך כל התהליך
לצפיה ב-' החוליה החלשה - סדרות בריטיות סבב הגמר # 2'
החוליה החלשה - סדרות בריטיות סבב הגמר # 2
02/12/2014 | 22:01
29
לצפיה ב-'8X12'
8X12
29/11/2014 | 12:23
1
108
לא ראיתי שמיהו פתח שרשור לפרק האחרון של העונה (שהיה לפני שבועיים!!!) והאמת קצת התאכזבתי, כי יש לי כל כך הרבה להגיד על הפרק הזה והיתי ממש רוצה לשמוע מה יש לכם להגיד עליו.
אז ככה... החלק הראשון אהבתי מאוד, היתה הרגשה שהנה הולך להיות עלילה שכולנו חיכנו לה ושתחזיר את התחושה של העונות הקודמות, ואז הגיעה החלק השני שפשוט הרס לי את כל החלק הראשון.
אהבתי את הקטע שהם סיברמנים, למרות שסיברנים שבאים לכדור הארץ ואנשים חושבים שהם המתים זה כל כך עונה שניה.
אבל לא יודעת כל הקטע של להחיות את המתים והם סיברמנים והUNIT מנסה להשתלט עליהם והדוקטור הוא הנשיא פשוט לא התחברתי אליו. (ד"א שמתם לב שאיימי היא זו שנתנה להם את הטיפ על המתקפה, אישה עם מבטא סקוטי )
בקשר לצאסטר, לא ציפתי לזה, גם עד היום לא כל כך הבנתי מה הקטע של המאסטר ולמה הוא רוצה להשתלט על העולם, אבל מה שכן הצחיק אותי זה העובדה שהתסריטאים פשוט יושבים מול המחשב ומעתיקים תאוריות של fandomes, בחלק הראשון שראו את מיסי עם השמלה והוכבע הפרחוני בצד אמרתי לעצמי שהיא מזכירה לי דמויות בריטי מסויימת אחרת ואז בחלק השני שהיא יורדת מהשמים עם מטריה והרגליים לצדדים זה היה כל כך ברור שהם מתייחסים לתאוריה שמרי פופינס היא טיים לורד
בקשר קלרה ודני - אני ממש אהבת את קלרה, אחרי דונה היא המלווה האוהבוה עלי, בעונה הקודמת היה לה המון פונטיציאל ולצערי ניצלו את כולו בעונה הקודמת(סיימו את כל המסתורין של the imposibal girl) עכשיו בעונה הזו היא עדיין נשארה דמות ממש חביבה וכל הקשר עם דני אהבתי לראות איך הוא מתפתח, עד עכשיו היו לנו מלווים שיש להם כבר קשר רציני ופה ראינו איך זה משתלב עם מסעות הדוקטור.
אבל למה להרוג אותו, למה? ממש נמאס לי שנותנים למלווים סופים רעים, רוז תקועה בעולם מקביל בלי דרך חזרה, דונה לא זוכרת את כל ההרפתקאות שהיא בילתה עם הדוקטור, אימיי ורורי תקועים בעבר ועכשיו קלרה נשארת עם לב שבור ובלי אהבה שוב, אני ממש מקווה שזה לא הסוף של קלרה ושנראה אותה עוד בספיישל ושיתנו לה סוף טוב כי באמת מגיע לה. מה גם שבפרק LISTEN ראינו שיש לה ולדני צאצאים, מה איתם אז? או שקלרה בהריון, או שיחזירו את דני איך שהו או שאיך שהוא (ולא מוסבר) קלרה שינתה את ציר הזמן שלה.
גם בפרק השני עם הדארלק הטוב, הפרק הראשון של דני, אז בהתחלה ראוים את החיילת הזו טסה עם אחיה שנהרג ואז מגלים ששם המשפחה שלהם הוא blue וקלרה מתלוצצת שהיא מכירה מישהו בשם pink' אני תמיד חשבתי שיש הקשר בין הדברים, הרי מופאט לא סתם מצמיד משפטים לדמויות.
לצפיה ב-'בכללי החלק הראשון היה לי שיא העונה'
בכללי החלק הראשון היה לי שיא העונה
29/11/2014 | 21:16
83
מלבד הפרק LISTEN שהיה כולו נפלא

אבל מאוד מפריע לי שלקח לו עונה שלמה רק בשביל לצאת מהבלבול שלו ולגבש זהות נפרדת מהקודמים
לצפיה ב-'מהוא הפרק האהוב עליכם העונה?'
מהוא הפרק האהוב עליכם העונה?
27/11/2014 | 10:01
4
27
לצפיה ב-'מתלבט'
מתלבט
23/12/2014 | 21:45
3
22
אהבתי מאוד את "אל תוך הדאלק". היה אדיר, מותח ומלהיב. אבל, כמה אפשר כבר לכנות את הדוקטור "דאלק טוב"?
אני מרגיש שאם כמו בפרק הראשון, הכותבים ניסו ללכת על בטוח ולחזור על מוטיבים שהוכיחו את עצמם כבר בעבר.
בצד השני, יש את "רובוט משרווד". פרק חביב המזכיר שיש גם קצת פנטזיה בסדרה (לא רק מדע בדיוני). מצחיק רצח לעיתים ועם מסר מתוק בסוף. מי ייתן וכולנו נהפוך לאגדות יום אחד
לצפיה ב-'ליסן הוא האחד שלי. ללא ספק. =)'
ליסן הוא האחד שלי. ללא ספק. =)
23/12/2014 | 22:03
2
16
היתה לי בעיה עם הפרק שלך. ראיתי שחרור פיראטי שלו בצפיה ישירה מסודרת והנחתי שתאריך יציאת הסדרה הוקדם. הנחתי שזה הפרק הראשון, לפני שהבנתי שהעונה בכלל עוד לא התחילה... והרסתי לעצמי את הפרק.
לצפיה ב-'פרק טוב'
פרק טוב
23/12/2014 | 22:16
1
17
אני דווקא לראשונה מאז ראיתי את הדוקטור לראשונה, החלטתי דווקא לא למהר. לרוב אני רואה את הסדרה בזמן אמת, אבל הפעם חיכיתי עד הפרק האחרון ואז ראיתי את כל העונה ביומיים.
בדיעבד זה ישתלם, כי לדעתי ההתחלה הייתה קצץ חלשה, אבל לראות שישה פרקים ברצף הקפיץ אותי ישר לחלק המעניין

ובקשר לליסן. אחלה פרק. אבל הסוף הוא קצת יהיר לטעמי. אמנם זה מרומז, ואולי אני הכללתי, אבל הרגיש לי כאילו אומרים שמשהו שקרה לדוקטור בהיותו ילד השפיע על כל היקום (או לפחות על כל האנושות). קצת מוגזם.
לצפיה ב-'מחקתי את הסוף מהזיכרון'
מחקתי את הסוף מהזיכרון
23/12/2014 | 22:30
14
סתם. לא אהבתי...

לצפיה ב-'איפה אפשר למצוא תחפושת של 11?'
איפה אפשר למצוא תחפושת של 11?
25/11/2014 | 21:00
9
56
לצפיה ב-'תסביר את עצמך יותר?'
תסביר את עצמך יותר?
25/11/2014 | 22:27
6
18
לצפיה ב-'תחפושת של ד"ר הו 11 לפורים'
תחפושת של ד"ר הו 11 לפורים
25/11/2014 | 23:06
5
101

לצפיה ב-'נסה באיביי ודומיו'
נסה באיביי ודומיו
25/11/2014 | 23:22
4
53
לצפיה ב-'כן יש שם, הבעיה שהמשלוח מאוד יקר'
כן יש שם, הבעיה שהמשלוח מאוד יקר
25/11/2014 | 23:36
3
46
חשבתי שאולי למישהו פה יש תחפושת מלפני שנה-שנתיים וירצה למכור.

לצפיה ב-'הבנתי,'
הבנתי,
26/11/2014 | 00:04
44
לי אין, אבל שיהיה לך בהצלחה בחיפוש.
לצפיה ב-'לא הבנתי משהו'
לא הבנתי משהו
27/11/2014 | 06:39
1
73
חיפשת באופן ספציפי "תחפושת של הדוקטור ה-11", נכון? אם זה דומה לכל סוג אחר של תחפושת (גם בארץ) - הרי שעל אותם פריטים (חולצה, מכנסיים, ג'קט) ייגבו ממך פי 10 כשהם מוגדרים "תחפושת של-" מאשר כשאתה קונה אותם כפריטים בודדים ואלמוניים. בסך הכל לא מדובר כאן בבגדים שהם ממש נדירים ובלתי מתקבל על הדעת למצוא אותם כבגדים "סתם". לדעתי אם תעזוב את הרעיון של לחפש "תחפושת של" ובמקום זה תחפש את הפריטים עצמם, זה הרבה יותר זול.

ממליצה להיעזר בפורומים אופנה,אופנה יד שניה,קניית אופנה ברשת, להעלות שם תמונה ולבקש סיוע באיתור בגדים דומים.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
27/11/2014 | 07:54
13
לצפיה ב-'יש מכירה נהדרת שכרגע גיליתי ...'
יש מכירה נהדרת שכרגע גיליתי ...
28/11/2014 | 23:26
1
76
במיוחד לבלאק פריידיי ...

הינה משהו ממש חמוד כדוגמא משם .. שיהיה קל יותר לחלום בלילה על הדוקטור
לצפיה ב-'הם ממש מגניבים'
הם ממש מגניבים
29/11/2014 | 00:33
37
את השעון יש לי :)
לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
25/11/2014 | 18:37
1
48

אנו מברכים את matteryou2 עם כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים  

לצפיה ב-'שלום לכולם '
שלום לכולם
25/11/2014 | 19:56
60
כמו שנאמר, החלטתי להיכנס לכאן בתפקיד מנהל.
הפורום והסדרה חשובים לי, לכן אני מאחל לנו יחד מסע מוצלח בחורים שחורים וסחרור נעים במרחב ובזמן.
לצפיה ב-'Listen'
Listen
25/11/2014 | 16:18
64
אז, מה לדעתכם הוא היצור המסתתר מתחת לסמיכה בפרק Listen?
מי כתב את כתובת ה "תקשיב"?
האם אלו היו באמת צינורות מים ישנים, אי שם, בסוף העולם?
לצפיה ב-'נפתח פורום תרבות סין'
|*|נפתח פורום תרבות סין|*|
25/11/2014 | 14:35
6
|גלובוס| אוהבים אגרול, ג'קי צ'אן ודרקונים?
אנו מזמינים אתכם לבקר בפורום החדש בתפוז-תרבות סין!
בפורום תוכלו לדון בסין, בתרבות הסינית ובהשפעתה על העולם שלנו, על ביקור במדינה, ממשק עם תושביה, פעילות עסקית ומגע עם אנשי העסקים המקומיים, וכמובן בשפה הסינית ובלימוד שלה.

אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו:

גלישה מהנה! |תפוז|
לצפיה ב-'טננט��'
טננט��
24/11/2014 | 01:20
56
הוא מדהים וכן יש קצת מן הטראומה של הרג'נריישן אבל היי הוא מדהים. ממליץ לך להמשיך.
לצפיה ב-'נפתח פורום קשר משפחתי'
|*|נפתח פורום קשר משפחתי|*|
23/11/2014 | 15:06
4
בואו לשפוך את הלב, לשוחח על המשפחה, לקטר על הדודה, לרכל על הגיסה, להתייעץ על סבתא בפורום קשר משפחתי:

לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
18/11/2014 | 17:39
1
70

אנו מודים ל timetraveler900 על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

לצפיה ב-'היי כולם '
היי כולם
21/11/2014 | 17:58
75
רציתי לכתוב הודעה לפני אבל תפוז השיגו אותי.. 

לאחרונה כנראה שמתם לב שנעלמתי. אני בתקופה מאוד לחוצה כרגע ויצא שהזנחתי את הפורום. דבר שלא היה אמור לקרות.
כדי שהפורום ימשיך להיות מקום חם ומעניין קהילת אוהבי דוקטור הו החלטתי שאקח צעד אחורה ואעביר את הניהול ממני. לפורום הזה ולאנשים בו מגיע מנהל שייתן תשומת לב וישמור עליו ויפתח אותו. 

הייתה לי תקופה מהנה מאוד בתור מנהלת תודות לכולכם שעשיתם את הפורום למה שהוא.
כמובן שאמשיך לקרוא ולכתוב פה :)

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ