לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83068,306 עוקבים אודות עסקים

פורום מכשירי שמיעה

בפורום זה תוכלו לקבל מענה  לשאלות מצוות קלינאי התקשורת הבכיר של "שטיינר מכשירי שמיעה" במגוון נושאים הקשור לשמיעה ושיקום שמיעה: שיקום שמיעה אצל תינוקות , ילדים ומבוגרים, בדיקות השמיעה השונות, חידושים במכשירי שמיעה, שתל השבלול, שימוש באביזרי עזר לשמיעה, זכויות אנשים עם ליקוי שמיעה ועוד. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכשירי שמיעה

בפורום זה תוכלו לקבל מענה  לשאלות מצוות קלינאי התקשורת הבכיר של "שטיינר מכשירי שמיעה" במגוון נושאים הקשור לשמיעה ושיקום שמיעה: שיקום שמיעה אצל תינוקות , ילדים ומבוגרים, בדיקות השמיעה השונות, חידושים במכשירי שמיעה, שתל השבלול, שימוש באביזרי עזר לשמיעה, זכויות אנשים עם ליקוי שמיעה ועוד. 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים  הבאים - פורום מקצועי חדש בתחום השמיעה ומכשירי שמיעה!

בפורום זה אשמח לענות לשאלות הגולשים בתחומים של בדיקות שמיעה וליקויי שמיעה הן אצל ילדים והן בקרב מבוגרים וזקנים, וכמובן בכל מה שקשור למכשירי שמיעה, שתל השבלול ואביזרי עזר לשמיעה.
המשך >>

לצפיה ב-'המלצות להתאמת מכשירי שמיעה'
המלצות להתאמת מכשירי שמיעה
30/11/2017 | 12:41
1
448
שלום רב
יש לי ירידה בינונית בשמיעה ומזה כמה שנים יש לי מכשיר שמיעה שאינו עונה לבעיה . האם יש לך המלצות למישהו\הי שמתמחים בהתאמת מכשיר ?
תודה
אביטל
לצפיה ב-'המלצות להתאמת מכשירי שמיעה'
המלצות להתאמת מכשירי שמיעה
02/12/2017 | 21:42
193
אביטל שלום,
האם קיימת ירידה באוזן אחת בלבד?
אם ישנה ירידה בשתי האוזנים, האם את מרכיבה מכשיר אחד או זוג מכשירי שמיעה?
נסי לפרט קצת יותר מהם הקשיים שלך עם המכשיר ומדוע המכשיר אינו עונה לבעיית השמיעה שלך, על מנת שאוכל להבין קצת יותר. 

הדס.

לצפיה ב-'הפורום מקסים ועוזר המון, רק רוצה להודות!'
הפורום מקסים ועוזר המון, רק רוצה להודות!
20/11/2017 | 10:15
1
53
לצפיה ב-'הפורום מקסים ועוזר המון, רק רוצה להודות!'
הפורום מקסים ועוזר המון, רק רוצה להודות!
21/11/2017 | 22:14
54
משמח לשמוע, תודה רבה!
לצפיה ב-'איך לשמוע טלויזיה מבלי להפריע לשכנים'
איך לשמוע טלויזיה מבלי להפריע לשכנים
09/11/2017 | 03:13
1
62
שלום,
בבית לא נוח לי להיות עם מכשירי שמיעה.
כשאני צופה בטלויזיה אני מגביר את הקול וזה מפריע לשכנים.
ניסיתי אוזניות אלחוטיות של חברת "שנייזר" בחנות של "מהלב " - אולם זה עושה לי כאב ראש בשימוש.
איך ניתן להתמודד עם הבעיה?
תודה ניבר
לצפיה ב-'איך לשמוע טלוויזיה מבלי להפריע לשכנים'
איך לשמוע טלוויזיה מבלי להפריע לשכנים
09/11/2017 | 22:46
62
ניבר שלום,
מדוע לא נח לך להרכיב את מכשירי השמיעה בבית?
מכשירי השמיעה בהחלט יכולים לסייע לך לשמוע טלוויזיה וחבל לוותר על הרכבה שלהם בבית.
אם יש אי נוחות בהרכבה או בכיוון כדי לגשת למכון השמיעה ולסדר את המכשירים בצורה שיהיו לך נוחים יותר.

לא ידוע לי על פתרונות נוספים...

הדס.
לצפיה ב-'התאמת מכשיר שמיעה לאישה בת 80'
התאמת מכשיר שמיעה לאישה בת 80
07/11/2017 | 06:59
1
85
שלום , לאמא שלי היה מכשיר שמיעה לפני 5 שנים , אולם היא לא הסתדרה עם ההפעלה שלו והוא לא היה לה נוח . כעת אנחנו רוצים להתאים לה מכשיר שמיעה חדש. היא נבדקה במכון שמיעה אודיוקום בבתים כמדומני ויש לה אישור לקניית מכשיר מכללית מושלם. וקיבלנו רשימת מכונים 
מחפש המלצה למכון באיזור המרכז  עדיפות לחולון בת ים שיוכל להתאים לה מכשיר שיהיה לה נוח והיא תוכל לתפעלו בקלות. 
בנוסף האם המכשירים שעבורם לא נדרשת תוספת מבוטח ( לפי הרשימה שקיבלנו מכללית) מספיק טובים ? 
תודה
דוד
לצפיה ב-'התאמת מכשיר שמיעה לאישה בת 80'
התאמת מכשיר שמיעה לאישה בת 80
07/11/2017 | 22:15
72
דוד שלום,
מכשירי השמיעה שמקבלים ללא תוספת תשלום דרך קופת החולים יכולים לתת מענה מספק במקרים מסויימים, אך הכל תלוי בצרכים של המטופל.
ישנם מטופלים שעבורם המכשירים ייתנו את המענה הנדרש וישנם מטופלים  שזקוקים למכשירי שמיעה מתקדמים שיתנו מענה לסיטואציות שמיעתיות שונות שלא תמיד המכשירים הבסיסים מסוגלים לתת.
חשוב לדעת שקופת החולים משתתפת אחת לשלוש וחצי שנים ברכישת מכשיר שמיעה. לכן, במידה ואמא שלך תנצל את הזכאות עבור מכשירי חינם ואלה לא ייתנו לה את המענה שמתאים לה, זה חבל.
לכן, מומלץ לגשת לפגישת ייעוץ מסודרת במכון שמיעה, קלינאית התקשורת תבחן את הצרכים של אמך ותמליץ על המכשירים הספצייפים שיתאימו לה, לאחר מכן אמך תקח את המכשירים לתקופת נסיון ולאחריה תוכל לקבל החלטה האם המכשירים מתאימים לה.

בהצלחה,
הדס.
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה לא נראה'
מכשיר שמיעה לא נראה
30/10/2017 | 14:08
4
163
היי אני בן 46 עם טינטון חזק באוזן וירדת שמיעה האוזן השניה הרבה יותר טובה
מעוניין במכשיר זעיר ולא נראה בכלל .
ראיתי מלא סוגים
האם יש המלצות על אחד מסויים ובאיזה מכון
מכשיר שמיעה לא נראה
31/10/2017 | 22:39
3
171
שלום לך,

באופן כללי חשוב לדעת כי כל יצרני מכשירי השמיעה בעולם כיום משקיעים המון בחשיבה ובפיתוח של האסתטיקה של המכשירים כך שהם יהיו כמה שפחות נראים וכמה שיותר אסתטיים. אבל, לא קיים מכשיר שהוא בלתי נראה לחלוטין. 
אני ממליצה לך לפנות באופן מסודר לפגישת ייעוץ עם קלינאית תקשורת במכון שמיעה. בפגישה זו הקלינאית תוכל להמליץ לך איזה מכשיר עשוי להתאים לירידה בשמיעה הספציפית שלך. 
בנוסף, חשוב לדעת כי רכישת מכשירי שמיעה היא תהליך שטוב שייעשה בקפידה ובצורה המקצועית ביותר. ולכן חשוב שהחברה של מכשירי השמיעה היא חברה מובילה ומוכרת וכן שמכון השמיעה נותן את השירות המקצועי ביותר ע״י קלינאי תקשורת מנוסים שיידעו ללוות אותך לאורך כל התהליך וימשיכו לתת את השירות גם לאחר הרכישה.

בהצלחה,
הדס.

מכשיר שמיעה לא נראה
02/11/2017 | 09:35
2
122
הדס תודה רבה  על התגובה 
אבל מטרת הפורומים לדעתי היא חוכמת ההמונים 
להבין מנסיונם של אנשים .
ופחות תגובות שהם מלל קבוע של חברות.
אני בטוח שיש חברת מכשירים ספציפית שהיא טובה יותר, בטוח שיש מכשיר זעיר שלא נראה שהוא איכותי עם מחיר משתלם .
אם אתה מגיע למכון ללא ידע מוקדם ועם נסיון של אנשים . אז מן הסתם תקבל את מה שריווחי יותר למכון למכור 
אז אשמח לקבל תגובות של אנשים
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
03/11/2017 | 12:59
89
ראשית בעניין גודל המכשיר. רוב המכשירים היום הם בגודל שניתן להסתרה מאחורי האוזן. במצב כזה רק מי שעומד ממש לידך יכול לראות אותו.
בעניין מחיר. בעיקרון מכשירי שמיעה הם יקרים. מחיר המכשיר הספציפי תלוי בסוג ליקוי השמיעה שצריך להתאים אליו. יש מכשירים באלפי שקלים ויש בעשרות אלפים, ובנוסף בהנחה שאתה אמור לקבל מהקופה.
יבואן מוכר בארץ למכשירי שמיעה הוא שטיינר. אם תחפש מכוני שמיעה שעובדים איתו יש סיכוי טוב שתקבל מכשיר איכותי.
לצפיה ב-'יש מכשיר שהוא לחלוטין לא נראה, של חברת oticon עי מדטון'
יש מכשיר שהוא לחלוטין לא נראה, של חברת oticon עי מדטון
04/12/2017 | 22:43
106

צריך לבדוק שמתאים לתעלת האוזן. היא צריכה להיות מספיק רחבה. מצורף קישור לברושור
זה נקרא קטגורית iic- invisible in chanel
סביר להניח שעולה מעל עשרת אלפים.

קטגוריה אחת מעל זה cic- complete in chanel
הם גם מאוד קטנים, ובקושי נראים, רק מזווית מאוד מסויימת. מי שיפגוש אותך באופן יומיומי סביר להניח שיבחין בו מתישהו, אבל זה לא משהו שבולט מיד.
לי יש נסיון טוב עם מכשיר כזה של widex . עלה בסביבות ה8000 לאחד לפני כמה שנים. ויש בנוסף החזר  מהקופה.
מציעה לגגל על 2 הקטגוריות, ולבקש לראות כשאתה מגיע למכון.
בהצלחה
לצפיה ב-'קניית מכשירי שמיעה בחו"ל. '
קניית מכשירי שמיעה בחו"ל.
31/10/2017 | 17:34
5
102
שלום לכולם. 
האם יש למשהוא נסיון ברכישה של מכשירים בחול או ebay וכ"ד? 
לצפיה ב-'קניית מכשירי שמיעה בחו"ל.'
קניית מכשירי שמיעה בחו"ל.
31/10/2017 | 22:55
4
426
שלום לך,
אני מאוד לא ממליצה לרכוש מכשירי שמיעה בחו"ל/ באינטרנט.
ראשית, בארץ ישנה השתתפות מאוד משמעותית של קופות החולים ברכישת מכשירי שמיעה.
שנית, המרכיב החשוב ביותר הרכישת מכשירי השמיעה הוא ההתאמה של מכשירי השמיעה ע"י איש מקצוע- קלינאי תקשורת מיומן, כמו כן, השירות והליווי המקצועי לאורך כל הדרך הם ללא עלות נוספת.
למיטב ידיעתי ברכישת מכשיר שמיעה מחו"ל עליך לשלם עבור כל מפגש של כיוון עם איש מקצוע.

הדס.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
28/11/2018 | 11:17
1
25
את עובדת מטעם החברה בארץ ולכן האינטרס שלך ברור.אתם גובים מחירים שערורייתיים בארץ,גם אחרי השתתפות הקופות (השתתפות מזערית) עדיין המחירים מופקעים
תתביישו
לצפיה ב-'קניית מכשירי שמיעה בחו"ל'
קניית מכשירי שמיעה בחו"ל
28/11/2018 | 23:24
35
שלום לך,
מחירי מכשירי השמיעה משתנים ממדינה למדינה ותלויים בגורמים רבים, כמו סוג המכשיר, רמת המכשיר, התנאים באותה מדינה ועוד. עם זאת, שינויים אלו מושפעים ממספר גורמים חשובים.

בחו"ל, מחיר המכשיר כולל:
  • מחיר המכשיר
  • אחריות יצרן לשנה אחת בלבד
    האחריות ניתנת על רכיבים אלקטרוניים בלבד.
בישראל, מחיר המכשיר כולל:
  • מחיר המכשיר
  • 3.5 שנות אחריות!
    האחריות כוללת: תיקון ללא תשלום של כל תקלה טכנית שאינה נובעת מרשלנות ובדיקות תחזוקה שנתיות במעבדה.
  • שירות קלינאי תקשורת למשך כל תקופת האחריות ללא עלות!
    שירות זה ניתן לצורך התאמה אישית של המכשיר ללקוח, מעקב וליווי במשך תקופת ההסתגלות וכיוון המכשיר לפי הצורך.
    שירותי הקלינאי חשובים לאין ערוך מאחר שמדובר בתהליך שיקום ולא במוצר מדף.
  • בנוסף, חשוב לציין כי ברכישת מכשיר בארץ, ישנה השתתפות המורכבת מסל הבריאות ומהביטוח המשלים בכל קופות החולים.
לסיכום, לרכישת מכשירי שמיעה בארץ יתרונות ברורים: מחירם הסופי של מכשירי השמיעה נמוך משמעותית ממחירי המחירון ובנוסף, הלקוח נהנה מאחריות מקיפה ומליווי צמוד של קלינאי תקשורת, החיוני לצורך שיקום מוצלח של שמיעתו.

דורין
לצפיה ב-'מכשירי שמיעה '
מכשירי שמיעה
05/12/2018 | 09:33
1
27
מניסיון בארץ גובים פי 3 ממה שגובים בכל ארץ אירופאית. 
לא מובן לי למה צריך להתנכל לאוכלוסייה שסובלת מבעיות שמיעה. וכל זה לאחר ההחזר שמקבלים מקופות החולים
טיציק
לצפיה ב-'מכשירי שמיעה'
מכשירי שמיעה
09/12/2018 | 13:18
32
שלום לך,
חשוב להדגיש שמחירי מכשיר שמיעה בארץ – למרות כל התנאים הנלווים, כגון אחריות, זמן קלינאי ללא תשלום ועוד – נמוכים משמעותית ממחירי מכשירים הנרכשים במכוני שמיעה בכמעט כל ארצות המערב.
ניתן למצוא לפעמים מכשירים במחירים נמוכים יותר באתרים אונליין, אך אתרים אלה לא מעניקים כל שירות כלל ומעבר לכך כדאי להיזהר מחיקויים.
במידה ותכובד אחריות על מכשיר שנרכש אונליין (לא כל חברה מכבדת אחריות זו), זו אחריות יצרן בלבד, כלומר, אחריות על האלקטרוניקה של המכשיר בהנחה שנעשה בו שימוש נכון על פי הוראות היצרן.
כל אלה דברים חשובים שכדאי לקחת בחשבון לפני רכישת מכשיר מחו"ל.
דורין
לצפיה ב-'מיחזור סוללות - איפה?'
מיחזור סוללות - איפה?
23/10/2017 | 12:50
2
45
זה מה שכתוב באתר העירייה:
באמצעות ה"מיחזוריות", פחי הקרטון לאיסוף סוללות הנמצאים בחנויות צילום, בבתי ספר ובמיקומים שונים ברחבי העיר.

יש גם קישור למפה, אחרי שעושים זום אפשר לראות סימון של פחי מיחזור רק לא הכי ברור איזה צבע עבור מה.
https://gisn.tel-aviv.gov.il/iview2js/index.aspx?z...

לצפיה ב-'איך זה קשור לפורום...?'
איך זה קשור לפורום...?
25/10/2017 | 10:20
1
18
לצפיה ב-'הקשר: מיחזור סוללות של מכשירי שמיעה'
הקשר: מיחזור סוללות של מכשירי שמיעה
25/10/2017 | 10:31
33
הייתי רוצה לדעת איפה אפשר למחזר.
לצפיה ב-'המלצה על מכונים להתאמת מכשיר שמיעה'
המלצה על מכונים להתאמת מכשיר שמיעה
22/10/2017 | 12:59
1
144

היי
אשמח להמלצות על מכונים להתאמת מכשיר שמיעה לאיש מבוגר בן 72 באיזור ראשון לציון חולון רחובות והסביבה.הנמצא בקופת חולים מכבי. הוא עבר אבחון ובדיקת שמיעה כבר וכעת מופנה לרכישת מכשיר

המון תודה

לצפיה ב-'אי אפשר'
אי אפשר
22/10/2017 | 18:23
109
להמליץ על גבי הפורום.אם תירשמי לפורום בכינוי קבוע או תרשמי אימייל אוכל לשלוח לך המלצה מניסיון אישי.
לצפיה ב-'שלום אני אדם מבוגר'
שלום אני אדם מבוגר
18/10/2017 | 10:18
2
95
האם יש גיל בו תמליצי לכל אחד לעבור בדיקת שמיעה? שהרי השמיעה יורדת עם השנים...
אני לא חש בזאת אך רוצה לשמור על איכות חיי ובטוח שכדאי לבדוק כי לכל דבר יש פיתרון.
האם תמליצי לבצע בדיקה שכזאת מידי כמה שנים לאחר הגעה לגיל מסוים?
לצפיה ב-'אין צורך בהמלצה'
אין צורך בהמלצה
19/10/2017 | 10:29
81
מה שחשוב זה איך אתה מרגיש. האם יש לך קשיי שמיעה? האם את אומר הרבה פעמים מה? כאשר מדברים אליך כי לא שמעת ברור?
לבקש בדיקת שמיעה מאוד פשוט אצל רופא אאג בקופת חולים.
לצפיה ב-'מתי לבצע בדיקת שמיעה בגיל המבוגר'
מתי לבצע בדיקת שמיעה בגיל המבוגר
20/10/2017 | 10:59
46
שלום לך,
אכן פגיעה בשמיעה הקשורה לגיל היא הסיבה השכיחה ביותר לירידה בשמיעה העצבית במבוגרים. ליקוי כזה מתפתח בדרך כלל אחרי גיל 65.
לפי מחקרים לפחות שליש מהאנשים מעל גיל 65 סובלים מירידה בשמיעה ועם העליה בגיל השכיחות אף עולה.
במידה ואתה חש קושי מסויים בשמיעה המתבטא באחד או יותר מהקשיים הללו:
קושי בשמיעה בטלפון, צורך להגביר את הטלוויזיה, קושי בשמיעה ממרחק, קושי להבין דיבור על רקע רעש, צורך לבקש מאנשים שיחזרו שוב על מה שנאמר, תחושה שאחרים מדברים בצורה לא ברורה, קושי לעקוב אחרי שיחה כאשר יש יותר מדובר אחד.
הייתי ממליצה לך לבצע בדיקת שמיעה. 

כל טוב,
הדס.

לצפיה ב-'חברת newsound המלצות'
חברת newsound המלצות
12/10/2017 | 22:24
1
109
שלום רב ברצוני לשמוע המלצות על החברה newsound ועל מכשיר wing 8p
לצפיה ב-'חברת newsound המלצות'
חברת newsound המלצות
15/10/2017 | 18:07
107
ענת שלום,
לא ניתן לתת המלצה בלי לדעת פרטים.
ממליצה לך לגשת לפגישת ייעוץ מסודרת במכון שמיעה המייבא את המכשירים הללו, כך תוכלי לקבל את כל הפרטים. 

כל טוב,
הדס.

לצפיה ב-'התאמת מכשיר שמיעה'
התאמת מכשיר שמיעה
13/10/2017 | 18:16
1
85
שלום, אני בעל ליקוי שמיעה ייחודי יחסית עם אודיאוגרמה שנראית כמו פרבולה.
הפעם האחרונה שניסיתי להתאים לעצמי מכשיר שמיעה הייתה לפני 10 שנים בערך ואחת הבעיות הייתה שלא הצלחתי להתרגל למכשירים, בעיקר במקומות הומי אדם. הרגשתי שאני מצליח לתפקד יותר טוב בלי מכשירי השמיעה על אף שבדיקות השמיעה הראו שיפור משמעותי. 
שאלתי היא האם ישנה המלצה על מכשיר מסוים שידוע בתור מכשיר שמתפקד טוב בסביבות רועשות ומצטיין בסינון רעשים. 
לצפיה ב-'התאמת מכשיר שמיעה'
התאמת מכשיר שמיעה
14/10/2017 | 22:56
82
שלום לך,
קודם כל, חשוב לדעת כי הטכנולוגיה בתחום מכשירי השמיעה התפתחה פלאים בעשור האחרון. למעשה, ישנן פתרונות רבים בתחום השמיעה שהפכו לנגישים עבור מטופלים עם דרגות שונות של ירידה בשמיעה וצרכים שונים.
מהתיאור שלך נשמע שהפריע לך להנות מהמכשירים בסביבות רועשות ולכן הייתי ממליצה לך מכשיר מתקדם עם מס' תוכניות אוטומטיות שמתאים את עצמו לסביבה בה אתם נמצא ומבצע סינון רעשים מתקדם.
ממליצה לגשת לייעוץ מסודר אצל קלינאית תקשורת במכון שמיעה שם יוכלו להמליץ לך בהתבסס על ירידת השמיעה ומתשנים נוספים על המכשיר שיתאים לך.

בהצלחה,
הדס.
לצפיה ב-'המלצה למכון להתאמת מכשיר שמיעה '
המלצה למכון להתאמת מכשיר שמיעה
11/10/2017 | 02:04
1
168
שלום רב,
אני מעוניינת במכשיר שמיעה לאוזן לאחר מספר ניתוחים לכולסטאטומה עם ירידה הולכתית בינונית-חמורה. 
אני חברה במכבי - לאיזה מכון מומלץ ללכת באזור המרכז? 
האם יש מכון נוסף שהיית ממליצה עליו שלא בהסכמים עם מכבי? 
תודה רבה
לצפיה ב-'המלצה למכון להתאמת מכשיר שמיעה'
המלצה למכון להתאמת מכשיר שמיעה
12/10/2017 | 22:16
114
שלום שני,
באתר של מכבי תוכלי למצוא רשימה של כל המכונים שבהסדר עם הקופה.
באופן ספצייפי, ממליצה על מכשירים של חברת phonak שמיובאים ע"י -"שטיינר מכשירי שמיעה", שהיא החברה הוותיקה ביותר בארץ בתחום ויש לה סניפים וסוכנים בכל רחבי הארץ.
תוכלי לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות באחד הסניפים הקרובים למקום מגורייך. מטרת הפגישה היא לבחור את המכשירים הטובים ביותר עבורך במחיר שאת יכולה לאפשר לעצמך, בהתבסס על סוג הביטוח שיש לך בקופת החולים.
חשוב לדעת שמרכיב נוסף בהתאמה מוצלחת של מכשירי שמיעה הוא איש המקצוע שיועץ, מתאים ומלווה. מדובר בתהליך שחייב להיות מלווה ע"י קלינאי תקשורת המיומן בהתאמת מכשירי שמיעה! 
שיהיה בהצלחה,
אתר חברת שטיינר:

לצפיה ב-'איזה טלפון נייד מומלץ לרכוש לאבי כבד השמיעה'
איזה טלפון נייד מומלץ לרכוש לאבי כבד השמיעה
06/10/2017 | 08:48
1
34
לצפיה ב-'איזה טלפון נייד מומלץ לרכוש לאבי כבד השמיעה'
איזה טלפון נייד מומלץ לרכוש לאבי כבד השמיעה
08/10/2017 | 22:47
46
שלום לך,
האם יש לאביך מכשירי שמיעה? 
אם כן, במידה והוא משוחח בסללורי הרבה, קיימים מכשירים בהם קיימת אופציה להעברת שיחת הטלפון ישירות למכשירי השמיעה, דרך שלט או בטכנולוגיה חדשה שעובדת גם ללא צורך בשלט.
במידה ובכל זאת אתם מעוניינים בטלפון סללורי ממליצה לבדוק איזה מכשיר ייתן הגברה טובה לאביך כי בדרך כלל בטלפונים הניידים עוצמת הקול נמוכה יותר בהשוואה לטלפונים נייחים. 

בהצלחה,
הדס.

לצפיה ב-'המלצות על מכונים להתאמת מכשיר שמיעה'
המלצות על מכונים להתאמת מכשיר שמיעה
01/10/2017 | 19:48
3
262
היי
אשמח להמלצות על מכונים להתאמת מכשיר שמיעה לאיש מבוגר בן 72 באיזור ראשון לציון חולון רחובות והסביבה.

המון תודה
02/10/2017 | 22:20
2
158
שלום לך,
באיזה קופת חולים הוא מבוטח?

לצפיה ב-'נושא: המלצות על מכונים להתאמת מכשיר שמיעה'
נושא: המלצות על מכונים להתאמת מכשיר שמיעה
15/10/2017 | 20:36
1
100
שלום!
הוא בקופת חולים מכבי
31/10/2017 | 22:47
87
שלום לך,
ממליצה לכם לנסות במכון אדוט.

בהצלחה,
הדס.
לצפיה ב-'VIBRANT SOUNDBRIDGE-עזרה!'
VIBRANT SOUNDBRIDGE-עזרה!
17/09/2017 | 17:00
1
50
שלום לכולם,
לפני כ 5 חודשים אמא שלי עברה השתלה של VIBRANT SOUNDBRIDGE באוזן ימין עקב ירידה בשמיעה ואי התאמה למכשירי שמיעה מסוג אחר,
חודש לאחר הניתוח הפעילו לה את השתל והחלו בכיוונו...
יש לציין שכל מפגש כזה של כיוון השתל מתקיים פעם בשבועיים אם יש לנו מזל...
אמא שלי שומעת הרבה פחות טוב מלפני הניתוח ולפעמים אינה שומעת כלל...
ושכבר יש שמיעה היא מלווה תמיד ברעש רקע
מין רעשים רובוטיים כאלו שגורמים לה להעדיף להיות בלי המכשיר ולא לשמוע כלל.
יש מישהו שמכיר או שמע על מקרה דומה?
או לחילופין מומחים שונים לשתל מסוג זה?
תודה רבה!

לצפיה ב-'הסתגלות לשתל'
הסתגלות לשתל
19/09/2017 | 23:10
35
מרים שלום,
אני מניחה שאמך התרגלה לא לשמוע במשך תקופה מסויימת
ולכן טבעי שכעת היא זקוקה לזמן על מנת להסתגל לשתל ולהתרגל לשמוע את כל הרעשים בסביבה מחדש. 
בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם הצוות שמטפל בה בבית החולים ולעלות את כל הדברים מולם. 

שנה טובה,
הדס.
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:22
6

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'ייעוץ'
ייעוץ
12/09/2017 | 19:32
1
46
גבר בן 34 עם אובדן שמיעה בשתי האזניים עקב דלקת קרום המוח בגיל ינקות, תמיד מסתובב עם מכשירים פנימיים שלצערי שבקו לפני כחצי שנה מאז מנסים לקדם את נושא המכשיר. עד כה השתמש במכשיר של widex והיה מאוד מרוצה מבוטח בכללית.
מי מוכר בארץ widex ועובד עם כללית?
ניסינו להתאים לו מכשיר של phonak  אך יצא גדול מדי ביחס למכשיר הקודם ובלט מהאוזן.... אשמח עם מישהו יוכל להמליץ על חברת מכשירי שמיעה מומלצת (במידה ווידקס כבר לא בארץ) ועל מכון שמיעה מקצועי וטוב שעובד עם כללית באזור המרכז (ראשון לציון וסביבה)
לצפיה ב-'ייעוץ'
ייעוץ
13/09/2017 | 22:07
34
שלום לך,
אין קשר בין החברה של המכשיר לבין הגודל של המכשיר.
גם לחברת פונאק ישנם מכשירים זעירים בתוך האוזן.
יחד עם זאת חשוב להבין שיש המון משתנים שמשפיעים על גודל המכשיר. 
חומרת הירידה בשמיעה, גודל התעלה, גודל הרמקול שבתוך מכשיר השמיעה, כמות המיקרופונים וכו' - כל אלה משפיעים בסופו של דבר על גודל המכשיר.
אתה זכאי לתקופת ניסיון על מנת לבחון את המכשיר ולהסתגל אליו.
אם הפריע לך הגודל של המכשיר, הייתי ממליצה לך לשוחח על כך עם קלינאי התקשורת שטיפל בך ואולי תוכלו למצוא יחד פיתרון.

למיטב ידיעתי WIDEX לא נמכרים תחת הסדר הכללית.

בהצלחה,
הדס.

לצפיה ב-'אדוט תל אביב לא מומלץ'
אדוט תל אביב לא מומלץ
11/09/2017 | 15:21
169
ביקרתי בסניף אדוט תל אביב המשוייך לשטיינר ולאחר ניסיון עם מכשירי שמיעה החלטתי להפסיק את ההתקשרות עימם עקב רמת שירות נמוכה ולא נעימה שאין בה שום נכונות ללכת לקראת צרכי הלקוח. לכו למכוני שמיעה אחרים ולא לשם.
לצפיה ב-'אוזניות אלחוטיות'
אוזניות אלחוטיות
09/09/2017 | 07:05
3
67
שלום,
אני מוכר בקופח מכבי בתור לקוי שמיעה.
ברצוני לרכוש אוזניות אלחוטיות.
הבנתי שהקופה נותנת החזר אם לקוי שמיעה רוכש אוזניות לצפייה בטלויזיה.
האם ההחזר הזה מתקבל אם אני רוכש כל סוג של אוזניות אלחוטיות או שהם חייבות להיות מיועדות לצפייה בטלויזיה?
לצפיה ב-'אוזניות אלחוטיות'
אוזניות אלחוטיות
09/09/2017 | 21:35
2
50
שלום לך,
מצרפת קישור לאתר של מכבי שמסביר קצת על הזכאות.
למיטב ידיעתי ישנה זכאות או לאביזר עזר או למכשיר שמיעה.
כך שאם תנצל את הזכאות לאביזרי עזר ייתכן ולא תהיה זכאי להנחה ברכישת מכשיר שמיעה, מכשירי שמיעה בד"כ יותר יקרים מאביזרי עזר.
לכן במידה ואתה שוקל לרכוש מכשירי שמיעה בשנים הקרובות כדאי לך לברר זאת מול קופת החולים.

בהצלחה,
הדס.
לצפיה ב-'הדס תודה על התגובה אבל'
הדס תודה על התגובה אבל
10/09/2017 | 06:50
1
34
אם לא קשה לך אשמח אם תוכלי לחדד את הנקודה הבאה:
לפי הקישור ששלחת לי מכבי מאשרת לקנות מערכת שמע לטלוויזיה.
מה שראיתי אצל הספקים של קופח מכבי לא מצא חן בעיניי.
אני רוצה לקנות אוזניות אלחוטיות שנמכרות לאו דווקא בתור אוזניות לטלוויזיה ללקויי שמיעה.
האם הקופה תהיה מוכנה להשתתף ברכישתן בתור מערכת שמע לטלוויזיה?
תודה,
ניבר
לצפיה ב-'הדס תודה על התגובה אבל'
הדס תודה על התגובה אבל
10/09/2017 | 22:50
24
למיטב הבנתי לא.
אבל ממליצה לך לבדוק זאת ישירות מול קופת החולים.

בהצלחה,
הדס.
לצפיה ב-'אוזניה בלוטות''
אוזניה בלוטות'
08/09/2017 | 13:27
1
44
הי.
יש לי מכשירי שמיעה די "זקנים" (4 שנים)ואין לי אפשרות כספית כרגע לרכוש חדשים.
אני מעוניינת באוזניה אחת מעל המכשיר שתהיה מחוברת למכשיר האנדרואיד שלי.
מה מומלץ?
תודה
לצפיה ב-'אוזניה בלוטות''
אוזניה בלוטות'
09/09/2017 | 21:18
41
שלום לך,
אני לא בטוחה שהפיתרון שאת מציעה יתאים לך וייסיע לך לשמוע בצורה טובה.
ישנם מכשירים מסויימים שבאמצעות שלט מיוחד, ניתן לשמוע את שיחת הטלפון ישירות במכשירי השמיעה.
ישנם מכשירים שבאמצעות מגנט מיוחד שמדביקים על גבי הטלפון ניתן לשמוע את שיחת הטלפון דרך מכשירי השמיעה. 
ממליצה לגשת למכון השמיעה בו רכשת את מכשירי השמיעה ולהתייעץ עם קלינאי/ת תקשורת מה הפתרון המתאים ביותר עבורך,

הדס.

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמרית בן ציון, קלינאית תקשורת בוגרת אוניברסיטת חיפה. עובדת כאודיולוגית בחברת שטיינר מזה מספר שנים. בעלת ניסיון בכל סוגי בדיקות השמיעה והתאמת מכשירי ש
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

שמרית בן ציון - מנהלת פורום מכשירי שמיעה
להתייעצות עם מנהלת הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה