לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
81168,116 עוקבים אודות עסקים

פורום מכשירי שמיעה

בפורום זה תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות במגוון נושאים הקשורים לבעיות שמיעה ולטיפול בהן: בעיות שמיעה אצל תינוקות, ילדים ומבוגרים, בדיקות השמיעה השונות, חידושים במכשירי שמיעה, מכשירי שמיעה זעירים, שתל השבלול, שימוש באביזרי עזר לשמיעה וזכויות לאנשים עם ליקוי שמיעה ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכשירי שמיעה

בפורום זה תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות במגוון נושאים הקשורים לבעיות שמיעה ולטיפול בהן: בעיות שמיעה אצל תינוקות, ילדים ומבוגרים, בדיקות השמיעה השונות, חידושים במכשירי שמיעה, מכשירי שמיעה זעירים, שתל השבלול, שימוש באביזרי עזר לשמיעה וזכויות לאנשים עם ליקוי שמיעה ועוד.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים  הבאים - פורום מקצועי חדש בתחום השמיעה ומכשירי שמיעה!

בפורום זה אשמח לענות לשאלות הגולשים בתחומים של בדיקות שמיעה וליקויי שמיעה הן אצל ילדים והן בקרב מבוגרים וזקנים, וכמובן בכל מה שקשור למכשירי שמיעה, שתל השבלול ואביזרי עזר לשמיעה.
המשך >>

לצפיה ב-'הסתגלות למכשיר '
הסתגלות למכשיר
27/04/2019 | 21:43
1
23
שלום 
קיבלתי לנסיון מכשיר שמיעה לצורך הסתגלות  והכרה .
די קשה לי הרעש  מטריף  ולא תמיד מבינה מה שנאמר לי
ושאלתי למי שכבר יש לו מכשיר  מה מרגיש/ה עם המכשיר  וכיצד ימה לבקש  כדי שאשמע טוב ללא כל הרעשים  או שהרעש הוא חלק מהעניין   חדשה בנושא ודי מבולבלת 
תודה מראש

לצפיה ב-'הסתגלות למכשיר שמיעה'
הסתגלות למכשיר שמיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
28/04/2019 | 11:27
27
שלום אורלי,
קושי התחלתי בהסתגלות למכשיר שמיעה איננו נדיר או מפתיע.
לעיתים רבות נדרש זמן למוח לעבד את ההגברה החדשה ולהסתגל אליה.
אותם "רעשים" שאת מתארת הינם בדרך כלל צלילים הקיימים בסביבה היומיומית אליהם יש צורך להתרגל.
במידה ואת חשה כי הקושי אינו נסבל, אני מציעה לך לפנות לקלינאי המטפל ולהתייעץ עימו. אולי יש מקום להקדים את התור לביקורת.

בהצלחה
שמרית
לצפיה ב-'מכשירי שמיעה'
מכשירי שמיעה
17/04/2019 | 10:02
1
35
האם יש מכשיר שמיעה שמתחבר ישירות לאנדרואיד בלי מכשירי עזר
לצפיה ב-'מכשירי שמיעה'
מכשירי שמיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
17/04/2019 | 11:57
30
שלום,
אכן ישנם מכשירי שמיעה המתחברים ישירות לאנדרואיד של חברת PHONAK, אותם ניתן לרכוש בסניפי שטיינר מכשירי שמיעה.

בהצלחה
שמרית 
לצפיה ב-'מכישר שמיעה'
מכישר שמיעה
14/04/2019 | 17:59
2
33
שלום 
 חדשה לגמרי ועדיין לומדת - ירידה חדשה בשמיעה  בימין  ובשמאל אין שמיעה כלל 
  ככה לפתע לפני שבועיים מטופלת בסטרואידים   וצריכה לרכוש מכשיר לימין    אשמח לקבל המלצה על חב אמינה ושירות טוב .  תודה 
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה'
מכשיר שמיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/04/2019 | 09:37
1
30
שלום אורלי,
מדבריך אני מבינה כי לפני שבועיים השמיעה הייתה תקינה בשתי האוזניים, האם הבנתי נכון?
במידה וליקוי השמיעה החל רק בשבועיים האחרונים ואת עדיין מטופלת בסטרואידים, כדאי לחכות לסיום הטיפול ואף מספר שבועות אחרי, לפי המלצת רופא אא"ג. לאחר מכן יהיה ניתן לקבוע מהו המצב השמיעתי הסופי. לעיתים לאחר הטיפול, השמיעה משתפרת וייתכן והשיקום השמיעתי יהיה שונה (אולי יהיה ניתן להתאים מכשיר לשמאל).
בתשובה לשאלתך לגבי חברת מכשירים אמינה- מאחר ואני קלינאית תקשורת העובדת בחברת שטיינר, אינני יכולה להמליץ לך על חברה מסויימת.
אוכל להמליץ לך לגשת לייעוץ קלינאי תקשורת בחברות השונות ולבחון את הצעתם. בנוסף, כדאי לבדוק מהי תקופת הניסיון עם המכשירים, איזו אחריות ניתנת עליהם והיכן מעבדת התיקונים הקרובה.

בהצלחה וחג שמח!
שמרית

לצפיה ב-'מכשיר שמיעה '
מכשיר שמיעה
15/04/2019 | 22:34
17
נכון  היה תקין בשתי האוזניים , הכל היה פתאומי וחד והכל עדיין חדש  אבל יש המלצה של רופא וקלינאית תקשורת לרכוש לאוזן ימין ובהקדם  הירידה בשמיעה חדה מאוד - שמאל עדיין  בטיפול ומכשיר לא רלוונטי כרגע אולי בהמשך . תודה על תשובתך 
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה'
מכשיר שמיעה
14/04/2019 | 11:00
3
32
שלום, יש לי ליקוי בינוני בתדרים הגבוהים, ואני זקוקה למכשיר. אני לרוב בסביבה פעילה (ילדים, עבודה). אני רוצה את המכשיר הכי מתקדם ונוח. הייתי במכון אחד שהמליץ לי לקחת מכשיר של חברת widex מדגם Beyond220-F2 ric BTE
אני מנסה להבין האם יש דגמים/חברות טובות יותר שיכולות להתאים? 
למה כדאי לשים לב בעת הרכישה?
תודה מראש

לצפיה ב-'מכשיר שמיעה'
מכשיר שמיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2019 | 12:52
2
36
שלום מירב,
המכשיר שהוצע לך הינו מכשיר ברמה בסיסית ועל כן גם בחברת WIDEX ישנם מכשירים מתקדמים יותר.
על מנת להחליט על רמת מכשיר מתאימה חשוב להיפגש לייעוץ עם קלינאי תקשורת כדי שיוכל להבין לעומק את הסביבות היומיומיות בהן את נמצאת. ככל שהסביבה רועשת יותר (ולפי מה שרשמת נראה שאכן את נמצאת בסביבות מאתגרות) כדאי לבחור מכשיר עם סינון רעשים מיטבי ועל כן לבחור ברמה גבוהה. 
ממליצה לך לקרוא על מכשירי השמיעה השונים הקיימים בשוק. תוכלי למצוא מידע מפורט על כל חברה באינטרנט. בדרך כלל המידע ברור וידידותי.
בנוסף, בעת ההחלטה על המכשיר חשוב לדרוש תקופת ניסיון על מנת לבחון את המכשירים ובנוסף לבדוק כמה זמן האחריות על המכשירים והיכן מתבצע שירות התיקונים של המכשירים.
בהצלחה וחג שמח!
שמרית
לצפיה ב-'איפה בדיוק יש מידע מפורט ברשת?'
איפה בדיוק יש מידע מפורט ברשת?
17/04/2019 | 23:06
1
18
אין לנו שום מידע, כי כל חברה מחזיקה מכשירים אחרים (אולי כדי לא להתחרות עם השני)
כבר שאלתי אותך בעבר וענית תשובה מעורפלת כמו שכתבת עכשיו.
זה סוד כמוס מידע על מכשירי שמיעה?
מדוע כמנהלת הפורום את לא יכולה לספר על מכשירי השמיעה שמשווקים בארץ?
ומה טיבם? או לפחות מה המכשירים המתקדמים היום.
תודה
לצפיה ב-'איפה בדיוק יש מידע מפורט ברשת?'
איפה בדיוק יש מידע מפורט ברשת?
( לעמוד שלי בתפוז )
18/04/2019 | 15:33
25
שלום מרטין,
כפי שכתבתי קודם, נהלי הפורום מונעים ממני לתת מידע שיווקי.
מאחר ואני קלינאית תקשורת העובדת בחברת שטיינר המשווקת מכשירים של סונובה העולמית, אוכל לכתוב מידע רק על מכשירים אלו.
אכן, כל חברת מכשירים משווקת באופן בלעדי מכשירים של חברה מסויימת, כאשר בכל חברה ישנם הבדלים בין רמות המכשירים השונות המתבטאים ביכולת סינון הרעשים, ברמת הדיוק לעקומת השמיעה ועוד.
המידע לגבי כל מכשיר תלוי מאוד בירידה הספציפית בשמיעה ובצרכים האישיים ולכן לא יהיה מקצועי מצידי לתת מידע מפורט שלא פנים מול פנים.

ניתן לקרוא כיום באתרי החברות עצמן על המכשירים המשווקים דרכם, אולם הדרך הטובה יותר להבין מהם ההבדלים, הינה לפנות למכונים עצמם ולהגיע לייעוץ אצל קלינאי התקשורת. בייעוץ תשוחחו על ההבדלים בין רמות המכשירים, אך גם על השירות הניתן בכל מכון.

אני מקווה שהתשובה מובנת יותר כעת.

חג שמח
שמרית

לצפיה ב-'המלצות על מכשירי שמיעה'
המלצות על מכשירי שמיעה
03/04/2019 | 11:47
1
55
האם ישנם המלצות כלשהם על חברות?יש גוף שבודק בארץ מכשירי שמיעה? כמו בחו"ל.
אני עומד לרכוש מכשיר חדש מעונין בסינון רעשים גבוה.כי בחדר סגור אני שומע בליל של דברים ולא מבין כלום. יש המלצה?
תודה
לצפיה ב-'המלצות על מכשירי שמיעה'
המלצות על מכשירי שמיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
03/04/2019 | 19:11
49
שלום מרטין,
למען גילוי נאות, אני קלינאית תקשורת העובדת בחברת שטיינר מכשירי שמיעה, ועל כן בקיאה במכשירי PHONAK אותם אנו משווקים וביכולתם לסנן רעשים. על כן, לא אוכל להמליץ לך על חברת מכשירים מסויימת.
לפיכך, אייעץ לך לפנות לייעוץ אודיולוגי בחברות המכשירים השונות, שם קלינאי התקשורת יוכל להסביר לך בהרחבה על סוגי המכשירים שברשותו ועל ההבדל בין רמות המכשירים השונות מבחינת יכולת סינון הרעשים.
חשוב להדגיש כי פעמים רבות הפער בין הרמות השונות משמעותי ובחירה נכונה של רמת מכשירים תשפיע את יכולת התפקוד היומיומי במצבי רעש עם המכשיר.
אציין כי ניתן לקרוא לעומק על יכולות המכשירים השונים באתרי החברות. המידע בדרך כלל ידידותי וקל להבנה.
לאחר שכל המידע יהיה ברשותך תוכל לבחור היכן ואיזה מכשיר לנסות. חשוב לדרוש את תקופת הניסיון המגיעה לך על מנת לבחון היטב את תפקודתך עם המכשירים.

בהצלחה,
שמרית

לצפיה ב-'מכשיר שמיעה cross'
מכשיר שמיעה cross
31/03/2019 | 10:07
1
44
אשמח להמלצות על מכשיר שמיעה cross. באוזן שמאל אני לא שומעת בכלל מלידה. אני מעוניינת במכשיר הכי טוב שיש . אני משוחחת המון בטלפון בעבודה וחשוב לי שהמכשיר לא יצפצף כל פעם.
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה cros'
מכשיר שמיעה cros
( לעמוד שלי בתפוז )
02/04/2019 | 16:44
31
שלום אופטימית,
על מנת שאוכל לענות על שאלתך במלואה, עלי לדעת האם קיימת גם ירידה בשמיעה באוזן ימין.
בכל אופן, מכשיר שמיעה מסוג cros הינו מיקרופון המשדר לאוזן השומעת את המתרחש בצד הנגדי ובכך מאפשר חשיפה טובה יותר לצלילים המגיעים מהצד הלא שומע. לכן, יש צורך במכשיר שמיעה אשר יורכב על אוזן ימין. איכות השמיעה תושפע כמובן גם ממכשיר זה ולכן מומלץ לבחור במערכת איכותית עם סינון רעשים מיטבי אשר יקלו עליך בסביבות היומיומיות שאת נמצאת בהן. עם זאת, חשוב להדגיש כי מערכת cros איננה מאפשרת תפיסת כיווניות במרחב מאחר וכל הצלילים יגיעו בסופו של דבר לאוזן אחת בלבד.
על מנת להחליט על סוג המערכת מומלץ לפנות לייעוץ אודיולוגי באחת מחברות השמיעה המציעות פתרון מסוג זה.
מאחר ואני אודיולוגית בחברת שטיינר מכשירי שמיעה אני בקיאה רק במערכת הcros אותה אנו משווקים.

המון בריאות
שמרית

לצפיה ב-'חרשות לא תסמונתית'
חרשות לא תסמונתית
22/03/2019 | 16:39
1
30
חתני הוא בעל חירשות לא תסמונתית, מגיל כ-25. החלה ירידת שמיעה בשתי האוזניים, וכיום הוא לא שומע כלום באוזן אחת, ובשניה, יש ירידת שמיעה.
אני מבקשת המלצה על רופא א.א.ג, שהתמחותו היא בתחום הנ"ל.
לצפיה ב-'חרשות לא תסמונתית'
חרשות לא תסמונתית
( לעמוד שלי בתפוז )
02/04/2019 | 16:12
17
שלום דורית,
מדבריך אני מבינה כי לחתנך ירידת שמיעה פרוגרסיבית אשר ממשיכה להשתנות.
אכן הייתי ממליצה להיוועץ ברופא מומחה על מנת להמשיך בבירור. לא אוכל להפנותך לרופא מסויים, אולם בחלק מבתי החולים בארץ ישנן מחלקות אאג הפועלות בשילוב עם מרכז אודיולוגי אשר יכול לעזור לכם למצוא את הגורם לבעיה ואף להמליץ על טיפול או שיקם שמיעתי מתאים.
אם תוכלי לכתוב לי מהיכן אתם אוכל להפנותך למרכז הרפואי הקרוב אליכם.

המון בריאות
שמרית

לצפיה ב-'קניית בטריות און ליין למכשיר שמיעה'
קניית בטריות און ליין למכשיר שמיעה
10/03/2019 | 12:13
6
54
אני נוסעת לארה"ב ורוצה להזמין בטריות בגודל 312 און-ליין.  מאיזה חברה אפשר להזמן באיכות טובה ויחסית בזול.  תודה מראש
לצפיה ב-'קניית בטריות און ליין למכשיר שמיעה'
קניית בטריות און ליין למכשיר שמיעה
11/03/2019 | 10:20
31
שלום לך,
ראשית את יכולה להזמין סוללות באחד מסניפינו טלפונית ולקבלן במשלוח בדואר. במידה ואת מעוניינת לרכוש דרך האינטרנט חשוב לבדוק שמדובר בחברה מוכרת ואיכותית שכן סוללה לא איכותית עלולה לנזול בתוך מכשירי השמיעה ולגרום לנזק בלתי הפיך. שימי לב, שיש המלצות מאנשים אחרים שרכשו סוללות אלו ומשתמשים בהן לפני שאת רוכשת.
בהצלחה,
דורין
לצפיה ב-'וולמארט ארה"ב'
וולמארט ארה"ב
20/03/2019 | 21:47
4
21
וולמארט
אני גר בקנדה
אם אין לך כתובת משלוח בארה"ב יעזרו לך בפורום כאן
ישראלים בארה"ב 
מפוזרים בכל אמריקה
לצפיה ב-'מכשירי שמיעה מומלצים בקנדה וארהב'
מכשירי שמיעה מומלצים בקנדה וארהב
17/05/2019 | 23:16
3
7
היי,
בארהב יש את הקנסומר ריפרט שסוקר באופן אוביקטיבי כמעט כל מוצר שנמכר החל ממכוניות וכלה במיקרופון אלחוטי באוזן ואולי מכשירי שמיעה?
יש מכשירי שמיעה שנכללים בו? האם יש אפשרות לדעת על המלצות.?
בישראל השוק סגור לחלוטין אין בא ואין יוצא. אין שום סקירה אוביקטיבית.
כמו שענתה מנהלת הפורום יש מידע ברשת אני לא הצלחתי למצוא אולי חברינו מעבר לים יוכלו לעזור?
המון תודה
לצפיה ב-'צריך לגגל HEARING AIDS REVIEW'
צריך לגגל HEARING AIDS REVIEW
17/05/2019 | 23:54
2
6
שלום מקנדה
צריך לגגל
HEARING AIDS REVIEW
דוגמא:
בנוסף 
HEARING AIDS FORUMS
דוגמא
יש להשתמש בהגיון בריא לסנן חברות פרסומיות 
לצפיה ב-'המון תודה.'
המון תודה.
18/05/2019 | 16:29
1
6
הקישור הראשון לא עובד. מנסה בשני.
גם בארהב וקנדה המידע כל כך סודי? כאן בארץ  קשה להבין ולהשוות בין מכשירים
תודה ודש מתל אביב

לצפיה ב-'הקישורים עובדים'
הקישורים עובדים
19/05/2019 | 06:48
הקישורים עובדים
אתה צריך אולי עזרה באנגלית
לצפיה ב-'ברשותי מכשיר של siemens orion בתוך האוזן'
ברשותי מכשיר של siemens orion בתוך האוזן
08/03/2019 | 17:44
1
52
ואשר ניתן לכוון את העוצמה דרך אפליקציה בפלפון שנקראת    TOUCHCONTROL
ב  SETTING  של הפלפון מכשירי השמיעה אינם מופיעים.לא בבלו תות ולא בשום מקום שחיפשתי.יש למישהו מושג היכן ניתן למצוא.?
תודה
לצפיה ב-'מכשיר של siemens'
מכשיר של siemens
11/03/2019 | 10:13
44
שלום לך,
בחברת שטיינר אנו משווקים מכשירים של חברת פונאק בלבד ולכן איני מכירה את המכשיר המדובר. תוכל לבדוק באתר האינטרנט של החברה ולחפש הוראות שימוש שיעזרו לך או לחילופין ליצור קשר עם המכון בו רכשת את המכשיר, יתכן שיוכלו לסייע לך טלפונית. 
בהצלחה,
דורין
לצפיה ב-'מכשירי שמיעה'
מכשירי שמיעה
07/03/2019 | 17:05
1
67
בבקשה ,אפשר לקבל המלצה למכון שמיעה אמין .
באזור חיפה והקריות
לצפיה ב-'מכשירי שמיעה'
מכשירי שמיעה
08/03/2019 | 12:18
50
שלום לך,
אני קלינאית תקשורת העובדת בחברת סונובה ישראל (שטיינר מכשירי שמיעה). 
אני מצרפת קישור לרשימת הסניפים שלנו, תוכל למצוא סניף או סוכן הקרוב לביתך ולקבל מענה ושירות מקצועיים תוך ליווי מלא בתהליך הרכישה.
www.steiner.co.il/סניפים/
בהצלחה,
דורין
לצפיה ב-'(ללא נושא)'
(ללא נושא)
07/03/2019 | 17:02
29
   .
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה פונאק חדש'
מכשיר שמיעה פונאק חדש
06/03/2019 | 14:34
1
55
האם יש במכשיר שמיעה שמיעה חדש של פונאק רכיב מסויים המאפשר איתור מיקום של מכשיר שאבד?? תודה

לצפיה ב-'מכשיר שמיעה פונאק חדש'
מכשיר שמיעה פונאק חדש
06/03/2019 | 15:17
39
שלום לך,
עדיין אין מכשיר שמיעה עם מרכיב GPS אשר יאפשר למצוא ולאתר את מיקומו של מכשיר שאבד. 
דורין
לצפיה ב-'ביטוח חו"ל למכשיר שמיעה, שאבד בחו"ל'
ביטוח חו"ל למכשיר שמיעה, שאבד בחו"ל
25/02/2019 | 20:24
1
34
בני משתמש בשני מכשירי שמיעה יקרים, לשתי אוזניו.
לאחרונה הוא היה בחו"ל, ואחד ממכשירי השמיעה הלך לו לאיבוד.
האם מגיע לו החזר מביטוח נסיעות לחו"ל, שעשה כשנסע לחו"ל?
לצפיה ב-'ביטוח חו"ל למכשיר שמיעה'
ביטוח חו"ל למכשיר שמיעה
28/02/2019 | 13:45
37
שלום לך,
הכל תלוי בסוג הביטוח שעשיתם לחו"ל והאם ציינתם את קיומם של מכשירי השמיעה וביקשתם לבטח אותם.
יש לבדוק מול חברת הביטוח הספציפית בה היה מבוטח כשנסע לחו"ל.
בהצלחה,
דורין
לצפיה ב-'חוכמת ההמונים'
חוכמת ההמונים
23/02/2019 | 16:40
1
54
מה דעתכם על מכשירי resound
לצפיה ב-'מה דעתכם על מכשירי resound'
מה דעתכם על מכשירי resound
24/02/2019 | 20:09
68
שלום לך,
אני קלינאית תקשורת העובדת בחברת שטיינר מכשירי שמיעה, המשווקת מכשירים של חברת פונאק. איני יודעת לייעץ לגבי מכשירי resound.
בהצלחה,
דורין
לצפיה ב-'שטיינר'
שטיינר
13/01/2019 | 17:13
1
106
שלום האם אני יכולה לגשת לכמה סניפי שטיינר לבדיקת קלינאית והתאמת מכשיר שמיעה כדי להתרשם ולהחליט עם מי להתקשר תודה
לצפיה ב-'שטיינר'
שטיינר
14/01/2019 | 19:19
68
שלום לך,
תוכלי בהחלט להגיע לכמה סניפים שתרצי ולבחור את הקלינאי שיטפל וילווה אותך. 
אני מצרפת לך קישור אליו תוכלי להיכנס ולקבל מידע על כל הסניפים של שטיינר בפריסה ארצית.
בנוסף, אם תרצי תוכלי להשאיר פרטים ולציין מאיזה איזור את בארץ ואוכל לדאוג שיצרו איתך קשר מהסניף הרלוונטי.
בהצלחה,
דורין
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:07
13

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'איך מוצאים את המכשיר המתאים ביותר לאמא'
איך מוצאים את המכשיר המתאים ביותר לאמא
21/12/2018 | 11:11
1
1229
אמי בת ה 85  כבידת שמיעה עמוקה, וכבר כמה עשורים עם מכשירי שמיעה ,  אך לא שומעת אפילו קרוב לסביר 
הבעיה היא , שקופות החולים מפנות אותך לחברות ספציפיות ,  וחברות יודעות למצא פתרונות רק בתחום המצאי שלהם. 
האם יש רופאי א.א.א  עצמאיים בעלי ידע נרחב ועדכני על כל הפתרונות החדישים הקיימים בשוק שגם יודעים לבדוק הלקוחה ולכוון את הפתרון בדיוק לבעיה הקיימת אצלה ? 
אם לא,  איך מגיעים לפתרון הכי מתאים בשבילה ?
אנא עזתרכם
לצפיה ב-'איך מוצאים את המכשיר המתאים ביותר לאמא'
איך מוצאים את המכשיר המתאים ביותר לאמא
24/12/2018 | 11:02
89
שלום לך,
ישנן מספר אפשרויות לפתרונות בתחום שיקום השמיעה כמו מכשירי שמיעה, שתלים ושימוש באביזרי עזר. על מנת להבין בדיוק מה מתאים עבור אמך ומה יכול להוות פתרון אידאלי לשיקום שמיעה עבורה, עליי לדעת מהו ליקוי השמיעה שלה וההיסטוריה הרפואית כמו גם מה ניסתה בעבר ומה הקושי שלה כיום. אני ממליצה לך להגיע עם אמא ועם כל המידע כולל בדיקת שמיעה עדכנית לייעוץ אצל קלינאי תקשורת אשר יוכל לפרוס בפנייך את מגוון אפשרויות השיקום ויוכל להמליץ על פתרון שיתאים עבורה גם אם פתרון זה הוא לא בהכרח רכישת מכשיר שמיעה.
ישנם גם רופאי א.א.ג שניתן להתייעץ איתם באופן פרטי.
בהצלחה,
דורין

לצפיה ב-'אחוזי נכות בביטוח לאומי לחירש'
אחוזי נכות בביטוח לאומי לחירש
19/12/2018 | 09:52
1
85
שלום,

האם חירש שעובד ולא מקבל קבת נכות יכול לקבל דרגת נכות של יותר מ-60%?

כל תשלומי הארנונה, חשמל, מים, גז ועוד ניתנים בהנחה רק למי שיש מעל 60% .
לצפיה ב-'אחוזי נכות בביטוח לאומי'
אחוזי נכות בביטוח לאומי
20/12/2018 | 20:51
69
שלום לך,
פורום זה עוסק במתן מענה מקצועי בתחום מכשירי השמיעה ואביזרי העזר. לגבי אחוזי נכות וקצבה, אמליץ לך לבדוק את העניין מול ביטוח לאומי.
בהצלחה,
דורין
לצפיה ב-'מגבר שמיעה'
מגבר שמיעה
07/12/2018 | 09:09
2
68
בוקר טוב,
ידיד שלי קנה מגבר שמיעה מה זה בדיוק?
יש סוגים שונים בלי חוות דעת (יש חוות דעת על החנות)אשמח אם תבהירי לנו את הנושא.
המחירים מפתים ממש ויש אחריות לחצי שנה.היצרן ברומר
תודה
לצפיה ב-'מגבר שמיעה'
מגבר שמיעה
08/12/2018 | 20:15
1
70
שלום לך,
לרוב מגבר שמיעה הוא אינו מכשיר שמיעה. הכוונה בדרך כלל היא למכשיר המגביר את כל הצלילים בסביבה באופן זהה כלומר, מגביר רעש ודיבור באותה הצורה.
ההבדל בין מגבר שמיעה למכשיר שמיעה הוא שבמכשיר שמיעה קיים שבב, מעין מחשב קטן, המבצע עיבוד של הצליל ומעביר לאוזן את הצלילים בצורה האידאלית המותאמת עבור ליקוי השמיעה של האדם ובהתאם לסביבה בה הוא נמצא.  
במקרים מסוימים בהם יש מניעה מהרכבה של מכשיר שמיעה או קושי אחר והאדם נמצא בעיקר בסביבות שקטות, יתכן כי מגבר שמיעה יהיה פתרון מספק. 
חג שמח,
דורין
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
12/12/2018 | 14:37
10
לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:54
8

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמרית בן ציון, קלינאית תקשורת בוגרת אוניברסיטת חיפה. עובדת כאודיולוגית בחברת שטיינר מזה מספר שנים. בעלת ניסיון בכל סוגי בדיקות השמיעה והתאמת מכשירי ש
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שמרית בן ציון - מנהלת פורום מכשירי שמיעה
להתייעצות עם מנהלת הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו