לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5137951,379 עוקבים אודות עסקים

פורום מתגייסים

ברוכים הבאים לפורום מתגייסים!

אין מי שלא זוכר את היום הגדול שבו הגיעה לתיבת הדואר שלו המעטפה האגדית עם חותמתו המשולשת של צה"ל, בתוכה צו ההתייצבות הראשון. באותו יום מתסווף לך תואר חדש: מועמד לשירות ביטחון, והספירה לאחור מתחילה: הנה מגיע הגיוס...
אז בין אם קיבלתם את אותו צו לפני שלושה ימים ואתם עוד מלש"בים, בין אם אתם חיילים סדירים ובין אם אתם מהתקופה בה הצווים היו נתלים על לוחות המודעות הגדולים בערים... זה בדיוק הפורום לשאול בו שאלות, להניח, להתייעץ, לתהות וכמובן אם גם מתאפשר לכם- לענות ולעזור.
שימו לב לכך שמתן פרטים על יחידות מסווגות וחשיפת כל מידע מסווג שהוא או מידע שעלול לפגוע בבטחון המדינה, מהווה עברה על החוק ועלול להוביל לצעד משמעתי. המנעו מהעברת פרטים חסויים.

גיוס קל ונעים!

אודות הפורום מתגייסים

ברוכים הבאים לפורום מתגייסים!

אין מי שלא זוכר את היום הגדול שבו הגיעה לתיבת הדואר שלו המעטפה האגדית עם חותמתו המשולשת של צה"ל, בתוכה צו ההתייצבות הראשון. באותו יום מתסווף לך תואר חדש: מועמד לשירות ביטחון, והספירה לאחור מתחילה: הנה מגיע הגיוס...
אז בין אם קיבלתם את אותו צו לפני שלושה ימים ואתם עוד מלש"בים, בין אם אתם חיילים סדירים ובין אם אתם מהתקופה בה הצווים היו נתלים על לוחות המודעות הגדולים בערים... זה בדיוק הפורום לשאול בו שאלות, להניח, להתייעץ, לתהות וכמובן אם גם מתאפשר לכם- לענות ולעזור.
שימו לב לכך שמתן פרטים על יחידות מסווגות וחשיפת כל מידע מסווג שהוא או מידע שעלול לפגוע בבטחון המדינה, מהווה עברה על החוק ועלול להוביל לצעד משמעתי. המנעו מהעברת פרטים חסויים.

גיוס קל ונעים!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שימו לב: העברת כל מידע מסווג במסגרת הפורום מהווה עבירה על החוק, ועלול להוביל לצעדי משמעת.
באתר  פז"ם כבר ביקרתם? :)

המשך >>

לצפיה ב-'צבא '
צבא
25/09/2017 | 10:07
3
היי אני מאוד רציתי להתגייס להו"ד אבל לא קיבלתי מיונים ויצא שבסוף אני בשירות לאומי 
אבל עדיין רוצה להתגייס להו"ד.. יש אפשרות לבקש מיונים או משהו בסגנון?
לצפיה ב-'קורס משאן מילואים'
קורס משאן מילואים
24/09/2017 | 22:18
2
שובצתי לתפקיד משא״ן מילואים, מי יודע כמה סמן הקורס והאם הוא ביחד עם הטירונות ? 
לצפיה ב-'ראיון קשח לחיל המודיעין'
ראיון קשח לחיל המודיעין
11/09/2017 | 16:17
30
קיבלתי זימון לראיון למסלול קשח (קשרי חוץ) בחיל המודיעין, מישהו יודע מה יהיה בראיון? מה עלי לעשות כדי להתכונן? 
לצפיה ב-'מסלול האזנה בחיל הים'
מסלול האזנה בחיל הים
27/08/2017 | 16:41
17
אהלן, עדיין בתוקף כל הקונספט?
לצפיה ב-'וועדה רפואית מיוחדת נפשי'
וועדה רפואית מיוחדת נפשי
24/08/2017 | 23:46
1
88
היי 
לפני כמה ימים הגעתי אל הצו הראשון וישר שלחו אותי לקבן כי יש לי היסטוריה של אישפוז פסיכאטרי עקב נטיות אובדניות, הקבן התכוון לתת לי פטור ואני סירבתי כי אני באמת רוצה להתגייס, הוא הפנה אותי אל וועדה רפואית מיוחדת. 
יש מישהו שהיה בעבר באחת כזאת ויכול להסביר מה הכי כדאי להגיד ולעשות כדאי שיסכימו לגייס אותי????
לצפיה ב-'אפשרי..צריך להילחם!'
אפשרי..צריך להילחם!
26/08/2017 | 03:13
9
המקרה שלי ממש דומה לשלך, גמאני אושפזתי ממש בתחילת גיל ההתבגרות מאז השתנתי וכל הדיכאון שסבלתי ממנו עבר וחלף. . .  הקבן לא השתכנע שהשתנתי ורק ניסה להוציא אותי יותר משוגע וניסה לעצבן אותי ובסוף נתן לי פטור. לא וויתרתי ..הוא הפנה אותי לוועדה רפואית מיוחדת ששם אתה תצטרך להביא איתך סיכום האשפוז ממקום שבו אושפזתה 
בקיצור אחרי עשרות מכתבים ששלחתי לוועדה וכמובן המלצה מפסיכאטרית החליטו לגייס אותי. אני יגיד לך את האמת התהליך הקשוח הזה שעברתי לא היה פשוט בכלל.. אתה תיהיה חייב להביא להם את כל הטפסים הנדרשים עם צירוף של מכתב אישי לוודא שהם מקבלים אותם ולהראות הכי הרבה אסרטיביות שאתה יכול.
ואל תשכח דבר חשוב נוסף, אתה חייב חוות דעת ברורה מפסיכאטרית הכי שפיצית שאפשר שהם יוכלו לראות שאתה אדם נורמטיבי לחלוטין ותתנהג שם רגיל האנשים בוועדה הם סך הכל אנשים נחמדים אבל תיהיה מוכן לכך שהם הולכים לתהתקיל אותך בשאלות לא כל כך פשוטות אז תיזהר.
אגב אני מקווה שאושפזת בגיל צעיר כי גם הגיל משחק פה תפקיד משמעותי.
בהצלחה!
לצפיה ב-'תומכת לחימה במגלן'
תומכת לחימה במגלן
24/08/2017 | 12:08
39
חיפשתי קצת תפקידים ומצאתי באינטרנט את האתר של מגלן שבו אמרו לענות על השאלון ולשלוח להם אותו חזרה, חיפשתי מלא אך לא מצאתי את השאלון בשום מקום. מישהו יכול לעזור לי בזה? תודה !!
לצפיה ב-'תפקיד בצבא עם קב''א 48'
תפקיד בצבא עם קב''א 48
15/08/2017 | 15:39
58
שלום, הקב''א שלי הוא 48 ועקב זה לא מקבלים אותי לתפקידים שאני רוצה בצבא כמו,משקית ת''ש או מצ''ח ואפילו לא לתאטרון. הקב''א שנתנו לי לא משקף בכלל את היכולות שלי ואת מי שאני ,אין לי מושג למה החליטו להביא לי את הקב''א הזה ואני מאוד מאוכזבת ומתוסכלת בכך שאין לי עוד תפקיד ,שולחים לי זימונים לתפקידים שבכלל לא מתאימים לי אבל כן לפי הנתונים הגרועים שקיבלתי. אני כבר מיואשת..
אני צריכה עזרה בלברר איזה תפקידים טובים יש עם קב''א 48,תעזרו לי?
לצפיה ב-'מגמת נט"ר '
מגמת נט"ר
08/08/2017 | 21:00
30
היי יש מצב שיש פה מישהו שיודע מה זה מגמת נט"ר בצבא ואיך נכנסים לזה וכמה זמן זה מהשירות ויהיה נחמד אם היא או הוא היה במגמה ויכול לספר ממש מה זה ואיך זה כי בגוגל אין ממש הסברים אל זה רק שזה קשור לחיל שיריון 
לצפיה ב-'אין עם מי לדבר'
אין עם מי לדבר
07/08/2017 | 22:29
1
42
הילד התגייס היום אין מענה מהסלולרי שלו עם  מי עליי לדבר אין סיכוי שלא נותנים לו לדבר מה עליי לעשות בבקשה עזרה !!!!
לצפיה ב-'לא לדאוג'
לא לדאוג
24/08/2017 | 23:48
3
בתחילת השירות הרבה פעמיים קשה לתפוס בטלפון בגלל שהילד מתרגש מהסביבה החדשה ובגלל שהוא לא בטוח מתי מותר ואסור לפי הצבא לדבר בטלפון וכאלה הכל בסדר 
לצפיה ב-'עזרה בבחירה בין שני תפקידים'
עזרה בבחירה בין שני תפקידים
01/08/2017 | 21:25
44
שלום,
אני משובץ כרגע לשני תפקידים - צפ"ר(צופן פענוח רשת) בחיל התקשוב ולתפקיד מדור מערכות מידע במיטב.
איזה תפקיד כדאי יותר לבחור אם אני רוצה תפקיד מעניין ומשמעותי אם אופציה לקצונה?
לצפיה ב-'האם אדם שמשפחתו התנצרה כשהיה קטן מחויב גיוס? ואם לא רוצה?'
האם אדם שמשפחתו התנצרה כשהיה קטן מחויב גיוס? ואם לא רוצה?
27/07/2017 | 03:31
15
משפחה התנצרה כשהאדם היה צעיר. הוא לא רוצה לשרת בצבא כי הוא מאמין שזה נוגד את דתו. כלומר, הוא מאמין שלפי ישו זה אסור.

אני לא מבקש דעות למה צריך להתגייס או לא צריך להתגייס, השאלה פשוטה.

איך האדם הזה יכול להימנע מגיוס? מה עליו לעשות בשביל לא להתגייס?
לצפיה ב-'קה״ס עזרה בבקשה'
קה״ס עזרה בבקשה
19/07/2017 | 20:02
32
תודהבקיצור הבן שלי היה בוועדה כשירות לשירות בלשכת הגיוס. נאמר לו שיינתן לו קהס 43. עברו שבועיים ובאתר של הצבא רשום פרופיל 97 (סעיף ליקוי משקפיים ובעיית קשב וריכוז קלה). אין שום אזכור לקהס!
האם לא קיבל? היכן זה אמור להיות רשום אם בכלל?
בקיצור מה עושים???
תודה לעוזרים
לצפיה ב-'במסגרת התפקיד יוצאים גם לטיולי שטח?'
במסגרת התפקיד יוצאים גם לטיולי שטח?
07/07/2017 | 18:25
23
קודם כל פירטת וכתבת ממש טוב הכל מהכל. אישית אני ממש מחוברת לספורט מגיל קטן וביום אני עושה 6 שעות או יותר (תלוי בהספק) של ספורט משולב אופניים מתקנים הליכה, ריצה ואפילו כדורסל, ואף נותנת טיפים לילדים בעניין של אימונים ואף תזונה וחיטוב הגוף.  אך יש לי בכל זאת שאלה האם אני יוצאת במסגרת התפקיד עם החיילים לשטח לעבור מסלולים כמו המכתש הקטן?
לצפיה ב-'אחרי קדצ ולפני גיוס'
אחרי קדצ ולפני גיוס
17/06/2017 | 17:50
56
שלום,

בין סיום הקדצ ותאריך הגיוס שלי יש הבדל של שבועיים, כלומר אני מסיים קדצ ואחרי שבועיים מתגייס לטירונות ואז שיבוץ.
האם אפשר לנסוע לחול בתקופה של אותם שבועיים?
תודה
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
19/07/2016 | 10:07
241
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים

לצפיה ב-'חונכת אט"ל'
חונכת אט"ל
18/07/2016 | 12:57
273
שלום, רציתי לדעת אם שירתת כחונכת אט"ל והאם את ממליצה ולמה? תודה
לצפיה ב-'מטאור מודיעין'
מטאור מודיעין
16/07/2016 | 20:45
452
האם יחידת מטאור במודיעין היא אותה רמת עניין ואתגר כמו יחידת מת"ן / מט"מ???

לצפיה ב-'גיוס 5 ספטמבר 2016'
גיוס 5 ספטמבר 2016
16/07/2016 | 11:28
391
מה זה גיוס 5 ספטמבר 2016? לאיזה חייל?
לצפיה ב-'מסלול אופק במודיעין'
מסלול אופק במודיעין
29/06/2016 | 16:37
511
מישהו יודע מתי יהיו תשובות למסלול אופק במודיעין אם התקבלתי או לא?
מתי בערך הקורס מתחיל?
אני רוצה לסגור טיסה לאמצע אוגוסט ואני מפחדת שאם אני אתקבל אז הקדצ יתחיל בתאריכים האלו..
למישהו יש פרטים בכללי על הקורס?
לצפיה ב-'תחקיר בטחוני'
תחקיר בטחוני
23/06/2016 | 13:53
503
בשבוע הבא אני מוזמן לחברה x כדי לעבור תחקיר בטחוני קיבלתי טפסים. למלא באמנות המייל זה נשלח חזרה ועכשיו אני צריך לעבור תחקיר מילולי. מישהו יכול לתת הסבר על התהליך מה הוא כולל תודה למשיבים

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ