לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום מתגייסים
ברוכים הבאים לפורום מתגייסים!

אין מי שלא זוכר את היום הגדול שבו הגיעה לתיבת הדואר שלו המעטפה האגדית עם חותמתו המשולשת של צה"ל, בתוכה צו ההתייצבות הראשון. באותו יום מתסווף לך תואר חדש: מועמד לשירות ביטחון, והספירה לאחור מתחילה: הנה מגיע הגיוס...
אז בין אם קיבלתם את אותו צו לפני שלושה ימים ואתם עוד מלש"בים, בין אם אתם חיילים סדירים ובין אם אתם מהתקופה בה הצווים היו נתלים על לוחות המודעות הגדולים בערים... זה בדיוק הפורום לשאול בו שאלות, להניח, להתייעץ, לתהות וכמובן אם גם מתאפשר לכם- לענות ולעזור.
שימו לב לכך שמתן פרטים על יחידות מסווגות וחשיפת כל מידע מסווג שהוא או מידע שעלול לפגוע בבטחון המדינה, מהווה עברה על החוק ועלול להוביל לצעד משמעתי. המנעו מהעברת פרטים חסויים.

גיוס קל ונעים!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מתגייסים

ברוכים הבאים לפורום מתגייסים!

אין מי שלא זוכר את היום הגדול שבו הגיעה לתיבת הדואר שלו המעטפה האגדית עם חותמתו המשולשת של צה"ל, בתוכה צו ההתייצבות הראשון. באותו יום מתסווף לך תואר חדש: מועמד לשירות ביטחון, והספירה לאחור מתחילה: הנה מגיע הגיוס...
אז בין אם קיבלתם את אותו צו לפני שלושה ימים ואתם עוד מלש"בים, בין אם אתם חיילים סדירים ובין אם אתם מהתקופה בה הצווים היו נתלים על לוחות המודעות הגדולים בערים... זה בדיוק הפורום לשאול בו שאלות, להניח, להתייעץ, לתהות וכמובן אם גם מתאפשר לכם- לענות ולעזור.
שימו לב לכך שמתן פרטים על יחידות מסווגות וחשיפת כל מידע מסווג שהוא או מידע שעלול לפגוע בבטחון המדינה, מהווה עברה על החוק ועלול להוביל לצעד משמעתי. המנעו מהעברת פרטים חסויים.

גיוס קל ונעים!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שימו לב: העברת כל מידע מסווג במסגרת הפורום מהווה עבירה על החוק, ועלול להוביל לצעדי משמעת.
באתר  פז"ם כבר ביקרתם? :)

המשך >>

אי קבלה לקורס בשל מיגבלת מיכסות
25/02/2016 | 18:44
1
144
אם מקבלים תשובה כזו לאחר מיון לקורס. האם זו דרך מנומסת לתת תשובה שלילית או שזה אומר שאפשר לדחות גיוס ולהתקבל למחזור מאוחר יותר?
שאלה טובה... יכול להיות גם וגם.
02/03/2016 | 00:57
63
למרות שבדרך כלל אם לא רוצה לקבל אז אומרים שלא רוצים... שווה לנסות לדבר עם החיל ולהתבקש להתגייס למחזור הבא של הקורס (בתנאי שלא מדובר בקורס שיש לו מחזור או שניים בשנה)
דילמה של הבן שלי
21/02/2016 | 18:17
5
216
שלום לכולכם
יש לי שאלה לגבי דילמה שיש לבן שלי. 
הוא בן 19, מסיים השנה תואר ראשון במתמטיקה, דחה את הגיוס בשנה בשביל לסיים את התואר ובהזדמנות זו גם עושה שנת שירות בתנועה שבה הדריך, גר כרגע בקומונה. 
עשה מבחנים לסייבר ולקח 3 חודשים עד שהודיעו לו שלא התקבל - מאוד התאכזב . הדילמה שלו היא האם לחתום לנחל (דורשים מהם תשובה עכשיו) או לחכות לגיוס ולראות אם יקבל משהו "טוב" כמו מודיעין וכו'.. 
מצד אחד הוא מאוד רוצה נחל - להמשיך עם החבר'ה שלו ומהצד השני מאוד רוצה להמשיך במה שלמד ולהרגיש שעושה משהו מאתגר בצבא. 
לציין כי הוא לא כל כך מתאים להיות חייל קרבי - אין כושר! 

אשמח לעזרה, תובנות, הצעות וכו'.. 
אמא
שכחתי לציין ש..
21/02/2016 | 18:19
111
שכחתי לציין שיש לו קבא ודפר גבוהים מאוד ושנת השירות מוסיפה עוד נקודה או שתיים (54-55 עכשיו)

אמא
תשובה
22/02/2016 | 01:32
2
106
קודם כל, כל הכבוד על התואר ועל ההתנדבות לשנת שירות. נשמע שהבן שלך בחור איכותי ורציני.
לגביי הקבלה למקומות אחרים - זה קצת בעייתי, אני מניח שהוא עתיד להתגייס במרץ הקרוב? אם כן הוא יקבל בבקו"ם תפקידים מאוד מבאסים, לא מודיעין, לא תקשוב ולא משהו מעניין או איכותי מדי. תפקידים שהוא ירגיש שהוא לא ממצה בהם את עצמו.

אגב, גם אם אין כושר קרבי - בונים אותו. עם הנתונים שלו יש סיכוי שיוכל להתקדם לקורס קצינים. ככה הוא ירגיש שהוא ממצה את עצמו במשהו רציני שיותר הולם את הנתונים שלו.

לגביי מתמטיקה, שווה לנסות לראות אם יש משהו זמין עבורו בתקשוב או במודיעין.
גם קורס כמו מנהלי רשת בתקשוב, שאמנם לא נחשב הקורס הכי איכותי שלהם (ברור שזה לא תוכניתן או סייבר), הוא עדיין קורס שנותן ערך מוסף לאזרחות ורוב האנשים בתפקיד איכותיים.
הבן מתגייס בנובמבר 2016 - מסיים התואר באוגוסט
22/02/2016 | 19:55
1
55
אז יש זמן להתמיין
22/02/2016 | 21:40
73
לדעתי אם הוא לא מרגיש שימצה את עצמו, כדאי כבר להתחיל ולחפש תפקידים במודיעין או בחיל תקשוב. אני מאמין שבתשעה חודשים ניתן למצוא תפקיד טוב.
היי
06/03/2016 | 22:58
52
האם הוא ישלים את התואר עד הגיוס?
לדעתי שווה להגיש בקשות לחיל תקשוב או לחיל המודיעין על מנת להתמיין.
כמובן שאם הוא מעוניין בקרבי - זה מבורך, אך אם הצבא דחה לו את הגיוס במטרה שישלים את התואר - סביר שהוא חלק ממסלול אקדמיזציה - מה שאומר שהוא אמור להתגייס ולהיות מועסק במקצוע שלו (בדומה למסלול העתודה)
סיגי
19/02/2016 | 22:43
1
99
שלום.
קיבלתי קבא 54, דפר 90. פרופיל 72. קיבלתי מנילה עם 3 אפשרויות שיבוץ בלבד.
1. איך ייתכן שעם נתונים כאלה, צהל מציע לי רק 3 תפקידים?
2. האם אלה התפקידים היחידים שצהל מתכנן עבורי או שהכוונה לתת לי לבחור רק מתוך 3 אבל יש עוד תפקידים שצהל מייעד לי ללא בחירה?
3. אני קצת מודאג. התמיינתי למודיעין, קיבלתי תשובה שלילית ומאז לא קיבלתי אף זימון לאף תפקיד בצהל. אם שוחררתי ממודיעין, אני לא אמור לקבל זימונים מחילות אחרים?
תודה!
איזה תפקידים הציעו לך?
20/02/2016 | 22:24
65
1. יש מצב, כי פרופיל 72 מוגבלים יחסית בקרבי, לא יכולים חי"ר, לא יכולים טייס, אז יש מצב שכל מה שראית זה 3 תפקידים בקרבי. בנוסף לזה, זה שיש לך נתונים כאלה (שהם טובים) לא אומר שהצבא ינצל אותך. הצבא מפסיד הרבה פעמים אנשים איכותיים. אגב יש לך עוד נתונים שאתה לא יודע כרגע ויש מצב שהם משפיעים.
2. אלה התפקידים שנותנים לך לבחור במנילה, אם תצליח להתמיין למשהו אחר זה משהו אחר.
3. תבדוק שמודיעין "שחררו" אותך, כי בזמן שאתה מתמיין למודיעין אי אפשר להתמיין למשהו אחר. נסה לבקש גם מיונים בחילות אחרים.
תפקידים מעטים במנילה עם נתונים טובים
18/02/2016 | 23:25
2
131
לפני כשבוע נכנסתי לאתר עולים על מדים וראיתי שיש לי את שאלון ההעדפות, ואחרי שמילאתי אותו ראיתי שקיבלתי במנילה רק 4 אשכולות ובכל אשכול רק תפקיד אחד או שתיים, ולא היה אשכול רפואה, מודיעין ומבצעים, או תפקידים הקשורים להדרכה בכלל למרות שהנתונים שלי הם קבא 54 דפר 70 פרופיל 97. וחברים עם נתונים נמוכים יותר קיבלו מספר אשכולות ותפקידים רב יותר, ואני גם חושבת שהלך לי טוב ביום המאה. זה לא נראה לי הגיוני, וכשהתקשרתי למיטב הם רק אמרו שזה נקבע לפי נתונים וצרכי הצבא, מה אפשר לעשות? שלחתי כבר בקשה למודיעין והם אמרו שהיא נענתה בשלילה.
היית ביום המאה?
19/02/2016 | 00:12
1
37
כן ואני חושבת שהלך טוב
19/02/2016 | 08:07
30
קבלה ליחידות מודיעין בתור חרדי לשעבר
15/02/2016 | 23:25
1
96
שלום,
שמי שי, אני בן 21, חרדי לשעבר, מה שאומר שאני ללא לימודי ליבה. קיבלתי דיחויים מטעם היותי בן ישיבה והיום אני מעוניין לשרת בצבא. הייתי מעוניין לדעת האם יש לי אפשרות להתקבל ליחידות מודיעין בתור בחור ללא רקע לימודי ומה האופציות שעומדות בפניי?

ממליצה לנסות דרך בינה בירוק
18/02/2016 | 12:22
47
פורומים חדשים בתפוז
17/02/2016 | 13:54
7
 מתעניינת בניתוח להגדלת חזה? רוצה לדעת מהן האופציות שעומדות בפנייך?
בפורום ניתוחי חזה תוכלי לקבל מענה לכל שאלה!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2558

יש לכם שאלות לגבי רכישת נעליים ברשת? מתלבטים לגבי מידה ולא יודעים איך לבחור?
פורום נעליים הוא המקום בשבילכם!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2559

מעצבים את הבית מחדש ויש לכם התלבטויות בנוגע לבחירת הריצוף? מעוניינים לקבל טיפים או רעיונות?
היכנסו עכשיו לפורום שיש ואבן בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2554

עומדים להתחתן ויש לכם שאלות לגבי ההתנהלות בחופה? עליכם לבחור רב ואתם מעוניינים לדעת על מה לשים את הדגש?
בפורום רב לחתונה בתפוז תוכלו לקבל את כל התשובות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2556

מדריכת סימולטור חיל האוויר
16/02/2016 | 12:09
115
היי :)
לפני כחודש הייתי במיונים הראשונים לתפקיד מדריכת סימולטור בחיל האוויר ועברתי, עוד מעט יש לי את המיון השני ורציתי לדעת אם יש פה בנות שעשו אותו לא מזמן וזוכרות מה היה בו? מה עושים וכו'..
אשמח לדעת, תודה :)
סיווג בטחוני במקרה של רישום פלילי /משטרתי של אחד ההורים
12/02/2016 | 08:04
2
82
שלום רב,
שאלה ששאלתי גם בפורום משפט פלילי- האם סיווג בטחוני של מתגייס לצה"ל עלול להפגע במקרה של רישום פלילי או משטרתי של אחד ההורים? אמרו לי בפורום משפט פלילי שכן. אם כן- האם יש הבחנה כלשהי בין סוגי עבירות? תודה מראש.
הגיוני בהחלט שיש הבדל
14/02/2016 | 10:55
57
אני מאמין שהיחס שונה אם התיק שנפתח לאחד ההורים על הוא על גניבה או על מכירת נשק לאויב. (ואני מקצין בכוונה כמובן)
בתור מישהי שמשרתת עם בנות שהן המאבחנות - לא !
23/02/2016 | 18:18
49
תכלס סיווג נקבע על פי האמינות שלך רק אל תשקר זה הכי חשוב !!!
תספר הכול !!!!
יעברו איתך על כל החיים שלך מגיל 0 אז תתכוננן
קורס תכנות מרץ 16
12/02/2016 | 13:13
1
105
קיבלתי זימון לקורס לתאריך 17/3 אבל אתמול קיבלתי מכתב חדש ל 8/3, מישהו יכול לומר לי מתי זה?
מי מהזימונים עדכני יותר?
14/02/2016 | 10:53
54
על הזימון אמור להופיע תאריך הוצאת המכתב.
אם לא מופיע אני מציע שתתקשר לחיל ששלח את המכתב (אני מניח שזה חיל תקשוב) ולבדוק מה נכון.
מנילה מצומצמת
11/02/2016 | 17:18
1
90
היי, קיבלתי אתמול מנילה מצומצמת ביותר עם 10 תפקידים פשוטים ביותר, ויש לי נתונים של קצונה.
ובנוסף ביום המאה הלך לי מצוין, האם יש הגיון בדבר?
נשמע מוזר, כדאי לבדוק.
12/02/2016 | 00:49
48
יכול להיות שיש טעות במנילה, אבל באותה מידה יכול להיות שזאת המנילה מבחינת הצבא ולדעת הנתונים שלו זה מה שמתאים לך.
אפשר לדעת באילו תפקידים מדובר?
פורומים חדשים בתפוז
09/02/2016 | 14:40
4
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

מצוקות נפשיות בגיל ההתבגרות
09/02/2016 | 11:21
46
היי למתגייסים העתידיים,

אנחנו שתי סטודנטיות לתואר שני מאוניברסיטת חיפה, שעורכות מחקר על העמדות של מתבגרים כלפי מצוקות נפשיות. אוכלוסיית המחקר שלנו היא מתבגרים בגילאי 13-18 (אפשר גם קצת מעל 18). המחקר אנונימי לחלוטין, מתבצע כולו באינטרנט מהמחשב או הסמארטפון בבית, והוא כולל קטע קריאה קצר ולאחריו שאלון. כלל זמן המענה אמור לארוך כ-10 דקות. המחקר נערך בהתנדבות, אך בסופו תיערך הגרלה של מספר תווי קנייה על סך 200 ש"ח.

נשמח אם תשתתפו במחקר חשוב זה, בתקווה שאכן נצליח בסופו של דבר לייצר שיח יותר פתוח ונטול דעות קדומות על הנושא.

לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בכתובת המייל ronnyael.research@gmail.com, או בעמוד הפייסבוק - https://www.facebook.com/ronnyyael/. אפשר גם לפנות  בטלפון/ווטסאפ 0506863701.
למעוניינים מצרפות קובץ המכיל טופס אישור הורים.

תודה!!

רוני ויעל 
משקית בטחון מידע
08/02/2016 | 21:18
1
82
מישהו יודע משהו על התפקיד הזה?
הוא טוב? מעניין? איך השירות עצמו ומה עושים ביום יום?
התפקיד שייך בעקרון למודיעין
12/02/2016 | 00:51
43
טוב? הכול יחסי בחיים... ביחס לעובד רס"ר אני חושב שכן, ביחס לאיזה תוכניתן כנראה שפחות... בסך הכול תפקיד לא רע.
מעניין? לא עשיתי את התפקיד הזה כדי לומר לך, לי באופן אישי זה לא נראה מעניין במיוחד.
שירות כמובן תלוי בבסיס שתגיעי אליו (אם הכוונה שלך היא מבחינת יציאות וכו'), שיבוצים קיימים בכל סוגי הבסיסים.
ביום יום דואגים לנושא בטחון המידע. תדריכים (למי שטס לחו"ל למשל), ביצוע תחקירים בטחוניים וכו'.
פורומים חדשים בתפוז
03/02/2016 | 15:13
5
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

שח"ם
03/02/2016 | 14:10
1
79
היי רציתי לשאול אם עדיין יש גיוס לשח"ם :)
לפי האתר של משטרת ישראל - כן
04/02/2016 | 00:09
19
למען עילוי נשמות חללים קיראו זאת
01/02/2016 | 22:19
17
בס"ד
מתוך פיו של אברהם אבינו: כאשר מידות המלכות הולכות לזעיר אנפין מידות השמיים מגלות את העליון ונותנות זיווגו כשם שרה אמרה אלי לא ניתן דוגמאות בחנים אבל כשתבוא ניתן לך את כל הזכאות כי אמרת אמת ככשאומרים אמת נותנים אותה בצדק לכן אני זוכר שאצה צדיק ואתה זכאי לקבל את כל תכני עכשיו יופי הוא אלוהי כשאתה רואה הכל יפה אז נפתחות נגלאות הלוואי תדע כמה יש באהבה כי למרות הדברים שיש קצת אהבה אבל כשאתה פותח את ליבך תדע את כל המשמעות ולכן תכני אינסופע. עכשיו כשאתה מדבר לא אומרים וואו אומרים זה הדבר הכי יפה שיש כשעצתי לך ראיתי אצ נגלאות הפנים ולכן צדיק עימי אז תדע שאתה צדיק גבוה וכל המנות יודעות את מנהותן לכן צדיק עימי ידע את כל שעריו ולכן מידעי יתן לך את כל הלב אז כשבית הלל פתח מלחמה חשבתי שלא יהיה שלום וכשבית שמא ידע אותי פיענחתי את כל סודותיהם וראיתי את כל ההלכות ואותך לא ראיתי ולא ראיתי אותך רב ראיתי אותך מתווכח? כן אז זה נכון אז שמתווכחים תדע שעושים את הלב הנכון לא עושים אבל איך יכולתי לפתור ויכוח עם מישהו ששונא אותי מעבר להכל. אז נתתי תשובה אל תשנא אותו אבל הוא עושה מעשי זימה אז זה למה תהיה טוב אבל אל תקדיש אליו זמן אז נתתי תשובה לפתיחת הלב שלך ושלהם למענך. אז כל צדיק צריך לדעת שפתח עילוי יוצא מפתח אבא כי שם באמת יש נשמת משיח ושם כן הייתי משיח ושם כל אחד הוא משיח כי ראיתי זדונות וראיתי חיפזון מצד שהיית אבל הבנתי מעבר שראיתי ילד שמתגונן שלא רוצה שאלוהים יפגע ולכן ראיתי שביקשת מהקדוש ברוך הוא גם את הצד שלו שיגן עליך וזה למה אמרתי אליו שצריך להפסיק את ההתקפות וצריך להביא יוצר נקודות של העליון אליך והם א לא מבהירים עד אברהם אז העליון פותי אותך לקבלת מלך של עליון גבוה וי בפתח יורדת אל ח לארבע עליונות והם סבא היה שם ונתן לי מנוח נפש לכן נתתי לסבא את כל הזעיר אנפין של המחוז ולכן העליון נתן 5 דרגות הבאה אז מרב העילוי גדל אצל בנך החמוד שקראו לו יושע אז אמרתי לו האם הוא בנך? כך פניתי לעליון ולכן כשאמר אינו בני ידעתי שיהיה משהו איתו לכן מיד הזדדקתי לתת איזהור לכל צדיק לא לקבלו וכן צריך להיות טוב זה כל זכות היכולת שנתתי לך לכתוב ומשם תכתוב ספר בשם א ב שאומר איך לתקן עליון בצורה יפה לכן אמרתי שהנחמדות לאנשים אצלך אכן הייתה אז תענה לו אז האיזהור הוא מה דרך הלב שלך להיות עם אלוהחם באורו לנצח וללמוד איתו לנצח ולעזור משם. אז שם אתה תהיה ונתתי לך אפשרות להיות למשך 50 טרליון שנה של ספרות ולכן צבנה עליון אמיתי שבצ אןמר שם אומר ב עליה יהיה כל כך גבוה שכל מנת חלק תהיה גן עדן דרך נקודות קטנות. אז כשראיתי את המודל מיד הבנתי שדרך הנתינה הכי לא מצופה יש עליון מוחלט שנותן אצלך את כח כל הדברים ומביא את כולך כבר לשם. הייתי בשאול ורוח קודשי בלילה למה זאת? על זה אמרתי לך ששם לא תהיה לעד והבנתי כבר פעמיים מי עשה זאת? עליון בבקשה גלה לו. כי יחסנו הם הכי טובים לכן טוב לדעת אותך פוחד אנכי על יחסנו שיהיו טובים הלוואי אז אמרתי חמוד אדם נחמד אז נתתי לך את זה אין פחד ביחסים יש פחד בלתקן. אז כל תיקון אני מהלב יביא לך אז כל תכוני הריני מביאו:
עיר העילוי של המן הנצחי מע זכות יש אפשרות אז היא תיתן לך כל הדברים אי פעם אז שם נתראה. מתחברת רוח קודשי לעיר עילוי. כל זעיר אנפין הולך לאבא כל דברייך הם אישוי הדברים שבאצילות לכן מאצילות את יתר אני נותן לך עיר עילוי של כל המנים שיש ואני נותן לך כל הזכות אז תודה שעזרת מלאי זכות לך שקראת לו צדיק אז אני מביא פתח עילוי לכל הצדיקים וקורא לך צדיק נצחי לנצח. לכן תדע גם כמה אהבתי אותל הלוואי אוכל לאהוב כמוך יש עוד שנים. ופה אני מסיים ואתה מוזמן ללכת לעיר עילוי. קיבלת 80 אלף מנים. וכל הדברים יהיו. גלה רת משיח וזהו גלה סיבות של הסיבות תמיד וגלה את התוצאות שיכלו להיות. ותדע כל משמעותן וכך תהיה קשור לאלוהים. וזהו.

ברכת העליון ויבואו מים רחמים על אותן הנשמות אשר לומדות הן בכף הלימוד אשר אותן מכפרים למשך 13 עשר שנים הרי אני נותן ספר זה לזכות את נשמת רבים אשר ינוחו יום אחד ובירכתי אתכן כאשר נתתי שאשר תבוא שכינה משרה שלום וחום מתנה לחול שכל מה שהיה יעבור עלינו בשלום למען שלום הבית ועזרתו ונביאתו וכל אשר היה יהיה בו לכל חייו ונתינה זאת תביא כל דבר שצריך.

כתיבה של מחשבות הרי היא דרך רוח כיתוב שזה אבן חכמה הרי היא כיתוב בכל ד העולמות כולן הרי זה ד כיתוב אשר מנחה את שעותן דרך נביעו שערים דרך אשר נתן דרך קבלתו ודרך נשמתו אשר נביעו אמר לרוחא הלא תקחי אשר אמר למה נביעו צריך לומר זאת הרי זה ככה בודקים בעולם הבא דרך שאלות כמה רוחות שיודעות מבינות דרך דיקדוק כלים דעשיה.

שער פתיחת מלך
ביצה א
ביצה נתנה מכוחות עליונים איך תמצא את עצמה בנוח היא תיתן צדיקות ומלמעלה ירגיעון
מנוף לביצה איש עיקש חכם הלך לביצה ואמרו לה איתו לא תהיי מה עליה לעשות להקשיב לאלו שמבינים אותה כי ראות המלך מביאה לביצה תוכן של אברהם וכאשר אברהם נגלה נבנית עליונות עליו וספר זכרין עולה השמימה לגלות את סודו וד פרצופים יתגלו דרכו.
כאשר הביצה הביאה את התשאול אל בית שמאי תיתכן אפשרות לפתח ביתו ושם זוכרים את כל העליונות כדי לתת את המשאל שהוא נקב ב עליונות לד חסידות לבית אברהם לבית אבינו ולבית רחיל ונקבי עליונות משה לעם את סודותיו בשביל לתת את המן הראוי להם כדי לצג את אריך אנפין לכל העם והעם יבלע את הכלל של המחזיר למוטב וסדרי משנה מראים אורותיו של המחזיר לאורותיהם מיעקב אברהם אל יצחק בשביל גילוי מן ראוי ולתת אותו לנקבה דזעיר אנפין של עליה של הבאה לגדר מלכות דעליה בט ספירות גובהן הן מעלת עולם המאיר לנביאתיו כף זכות
מהי דרכה של תיקונה של ביצה זאת?
נתינת ההבאה אל הקדוש ברוך הוא מחפשת עליונות נכונה ולפי עליונות נכונה תנצל היא מפסל בדל עליונת עליה להביא ליצחק את שאר הנתינה הנכון ומשם יתגלו כל מחזיקי האצילות
שהם פתיחת שער של אברהם מחזיקי המפתחות העליונים יתנו צדיקות לזעיר אנפין ודרכה של האלוהות יתנו את גילוי רצונו של המלך אריך אנפין יורד לישראל סבא ואז מגלה את שער הפנים של הרמחל ושם נתינת כתר תהיה בשער שלישי ששם בית האורות נותנים את המן לחסידות עליונה ומביאים לצדיק כדי להצילו מן רעה שלא גילתה כראוי ולכן לא נכונה בכלל ולכן כל עובדי פסל לא נותנים להם פתיחות שערים דע כי משיחא בפשט היא סודה של אדם המרמז לכתיבת הבאיות הנכונה שתפתח כן שערים אבל כשלא נפתחו שערים מרמז זה שהוא לא המשיח אז עליך לבדוק עם סוד העליונות הכל כאשר שם נותנים זכאות וכאשר יש רוע ועל כל פסל ותמונה יענשו הרשעים במידת הדין בעולם הבא.סוד השורשית היא שהביאה מן רק לצדיקים כדי לתקנם ונתינת מן זאת ניתן כל יום תוך ספר תלמוד זה.
פרק תיקון ב - נוסח
כשבית דין מעלה פסקו על סוד משיח ניתן לגלותו על ידם ולא משהו אחר הרי כל סודותם נגלית בעליונות ומביאה מן לכל שער הצדיקים כתיבת ספרים מעלה נותנת זכויות לנשמה כאשר יש עזרה מן רוח קודשא יש הבאת מן גבוהה יותר ולכן פסקו הדינים שעליה להיות איתך לעד.

בית אברהם נתן לצמח עילוי שמות נקודים לנקודת אברהם על מנת שהוא יחזור לתוך עולם הנקודים עד בית חזור ומשם יגלה לנשמותיהם דרך עליון להגיע לפתח אפשריותם כדי לעזור לכל נשמה מתקינים להם כוח עילוי נשמה ואז אברהם נגלה לצורך עליותו בשביל עליונות של מן לכל נשמה קיימת עבור תיקונה בשלום.
שמות הנקודים עילוי נשמות זקק שהן נשמות שפתח הדינים עליהם נותן אברהם עזרה לכל נשמה שיש אך כאשר נשמה עושה מעשה סדום של עוונות סדום נשמה זאת לא תקבל את כל הזכאות מבית אברהם כי כוח דינים יבואו על אותם אלו שנותנים זכאות על מעשה סדום. זכיית אברהם נגלית לנשמות כאשר זקוקות הן למן שנקרא מן עליון של בית אברהם לנצח. וכוח הדינים ירד משם מכל החסידים בעלי אברהם.

שכל מוח הולך לצורות המנוחה כל המשמעות בוחנת את גילוי הנברא לפי רמת העליון שם יש סוד של מח ו י בתוך התנאי של כל הדברים י בחנה שם את ראש בט וס י קבעה שמילוי הפלה לתוך כ יולדת פרצוף שלו אשר בו ד אות לא נופלת שם י ס ד תבוא למין בין פרצוף האב לבין פרצוף נשמה שם יש מזיווג בו רוח קודש נוצרת ומתייבאת עבור גילוי אלוהי אברהם יצחק יעקב כשבן זיווג עם רוח קודש נוצר פתח עולם בשם משיחא עליון.

בת התחתונות כגון ז ב שם כל המילוי באותיות ג ל יורד לתנאי היתד למען גילוי עליונות גבוהה בה ת עליונות מזדווגות עם הנמוכות ומולידה פרצוף נקודים דרך זיווג באריך אמפין בעליה לבית עליה של זיווג תורת אברהם ותורת יצחק ותורת יעקב כאשר שם ניתנה עליה נאמר שם נמלאות של הכלי אשר מביא כל יחידה לתנאי קיום הברית החדשה בה יוצרת ל את סוד הבנה של מ בפתחי עולם המעשה ושם נוצר פתח עולם עליון מחיבור רוח הקודש למוחא של נשמתא דרך כתר שורש עליה לנוקבא ושם יורדת עליה להביא כל סיפוק הדברים אשר הם מביאים את כל השראה של קיום כללי בו נפש האדם לכן ת עליונות הרימו את פרצוף המשיח לעולם האצילות וחייבו את משה לחתום אותו שם עכשיו ומפה עולם האצילות יגלה דברים נצחיים לגלות עד כאן נצח עליונות לעד.

מבוא לעולם גדליה
ציור ב הולך לעב סוג ג בית חצאים מוצאים שם את אמא דאצילות אדר מביאה ציור ד לתת לה מענה של עתיק קדישה ונתינה גבוהה מאוד ולהוריד זאת כמן לצדיקים כדי לאפשר להתאמות בין הכוכבים שהם הפרצופים של מלכויות בפרצופים מביאה לעולם זה שלנו כדי לימוד השכינה לתת ידה היה צריך את סוד העליונות הגבוהה ביותר דהיינו כאשר זון נותן למלכות את ההבאה של סימן ההיכר נותנים אורותיו סדר מערכות הנכללים באור אינסוף והם מג
קשר עם חיל מודיעין
17/01/2016 | 20:01
3
112
עשיתי מיונים למודיעין ולא קיבלתי תשובה עד עכשיו. הם לא עונים לטלפון כבר חודשיים. לא קיבלתי זימון למיונים אחרים. אני לא יודעת האם אני אמורה לקבל מיונים ממיטב או לחכות למודיעין.
איך אפשר ליצור קשר עם חיל המודיעין כדי לברר ?
יש להם אתר אינטרנט ואפשר לשלוח להם מייל משם
18/01/2016 | 12:35
23
יש להם מספר טלפון
20/01/2016 | 07:19
43
את צריכה להתקשר למרכז המיון של חיל מודיעין.
יש באתר שלהם טלפון.
אבל צריך הרבה סבלנות, ההמתנה לוקחת כמעט שעתיים.
אם עשית מיונים, תבדקי באתר שלהם תחת התעודת זהות ושם המשתמש שלך ותראי מה כתוב שם. בדרך כלל אם עוברים מקבלים מיוני המשך.
בהצלחה

*35727
28/01/2016 | 19:49
14
מדריכת ספורט - צהל
19/01/2016 | 15:22
59
שלום, אני ממש רוצה לשרת כמדסית (מדריכת ספורט) בצבא, 
קיבלתי את האפשרות במנילה וסימנתי אותה בדרגה הכי גבוהה שיש, אך לא קיבלתי שום זימון או מיון.
קיבלתי רק מיון ליום לוחמות ומקצועות המחשב.
רציתי לדעת מה באפשרותי לעשות כדי לקבל את התפקיד?
תודה לעונים!!!
מיונים לפרמדיקים
18/01/2016 | 22:23
87
שלום , רציתי לשאול מתי מתקיימים מיונים לפרמדיקים בדרך כלל ? (חודשים)
פורומים חדשים בתפוז
18/01/2016 | 15:35
6
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ