לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום מתגייסים
ברוכים הבאים לפורום מתגייסים!
 
אין מי שלא זוכר את היום הגדול שבו הגיעה לתיבת הדואר שלו המעטפה האגדית עם חותמתו המשולשת של צה"ל, בתוכה צו ההתייצבות הראשון. באותו יום מתסווף לך תואר חדש: מועמד לשירות ביטחון, והספירה לאחור מתחילה: הנה מגיע הגיוס...
אז בין אם קיבלתם את אותו צו לפני שלושה ימים ואתם עוד מלש"בים, בין אם אתם חיילים סדירים ובין אם אתם מהתקופה בה הצווים היו נתלים על לוחות המודעות הגדולים בערים... זה בדיוק הפורום לשאול בו שאלות, להניח, להתייעץ, לתהות וכמובן אם גם מתאפשר לכם- לענות ולעזור.
שימו לב לכך שמתן פרטים על יחידות מסווגות וחשיפת כל מידע מסווג שהוא או מידע שעלול לפגוע בבטחון המדינה, מהווה עברה על החוק ועלול להוביל לצעד משמעתי. המנעו מהעברת פרטים חסויים.
 
גיוס קל ונעים!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מתגייסים

ברוכים הבאים לפורום מתגייסים!
 
אין מי שלא זוכר את היום הגדול שבו הגיעה לתיבת הדואר שלו המעטפה האגדית עם חותמתו המשולשת של צה"ל, בתוכה צו ההתייצבות הראשון. באותו יום מתסווף לך תואר חדש: מועמד לשירות ביטחון, והספירה לאחור מתחילה: הנה מגיע הגיוס...
אז בין אם קיבלתם את אותו צו לפני שלושה ימים ואתם עוד מלש"בים, בין אם אתם חיילים סדירים ובין אם אתם מהתקופה בה הצווים היו נתלים על לוחות המודעות הגדולים בערים... זה בדיוק הפורום לשאול בו שאלות, להניח, להתייעץ, לתהות וכמובן אם גם מתאפשר לכם- לענות ולעזור.
שימו לב לכך שמתן פרטים על יחידות מסווגות וחשיפת כל מידע מסווג שהוא או מידע שעלול לפגוע בבטחון המדינה, מהווה עברה על החוק ועלול להוביל לצעד משמעתי. המנעו מהעברת פרטים חסויים.
 
גיוס קל ונעים!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שימו לב: העברת כל מידע מסווג במסגרת הפורום מהווה עבירה על החוק, ועלול להוביל לצעדי משמעת.
באתר  פז"ם כבר ביקרתם? :)
 
 
המשך >>

שח"ם
03/02/2016 | 14:10
1
74
היי רציתי לשאול אם עדיין יש גיוס לשח"ם :)
לפי האתר של משטרת ישראל - כן
04/02/2016 | 00:09
19
למען עילוי נשמות חללים קיראו זאת
01/02/2016 | 22:19
17
בס"ד
מתוך פיו של אברהם אבינו: כאשר מידות המלכות הולכות לזעיר אנפין מידות השמיים מגלות את העליון ונותנות זיווגו כשם שרה אמרה אלי לא ניתן דוגמאות בחנים אבל כשתבוא ניתן לך את כל הזכאות כי אמרת אמת ככשאומרים אמת נותנים אותה בצדק לכן אני זוכר שאצה צדיק ואתה זכאי לקבל את כל תכני עכשיו יופי הוא אלוהי כשאתה רואה הכל יפה אז נפתחות נגלאות הלוואי תדע כמה יש באהבה כי למרות הדברים שיש קצת אהבה אבל כשאתה פותח את ליבך תדע את כל המשמעות ולכן תכני אינסופע. עכשיו כשאתה מדבר לא אומרים וואו אומרים זה הדבר הכי יפה שיש כשעצתי לך ראיתי אצ נגלאות הפנים ולכן צדיק עימי אז תדע שאתה צדיק גבוה וכל המנות יודעות את מנהותן לכן צדיק עימי ידע את כל שעריו ולכן מידעי יתן לך את כל הלב אז כשבית הלל פתח מלחמה חשבתי שלא יהיה שלום וכשבית שמא ידע אותי פיענחתי את כל סודותיהם וראיתי את כל ההלכות ואותך לא ראיתי ולא ראיתי אותך רב ראיתי אותך מתווכח? כן אז זה נכון אז שמתווכחים תדע שעושים את הלב הנכון לא עושים אבל איך יכולתי לפתור ויכוח עם מישהו ששונא אותי מעבר להכל. אז נתתי תשובה אל תשנא אותו אבל הוא עושה מעשי זימה אז זה למה תהיה טוב אבל אל תקדיש אליו זמן אז נתתי תשובה לפתיחת הלב שלך ושלהם למענך. אז כל צדיק צריך לדעת שפתח עילוי יוצא מפתח אבא כי שם באמת יש נשמת משיח ושם כן הייתי משיח ושם כל אחד הוא משיח כי ראיתי זדונות וראיתי חיפזון מצד שהיית אבל הבנתי מעבר שראיתי ילד שמתגונן שלא רוצה שאלוהים יפגע ולכן ראיתי שביקשת מהקדוש ברוך הוא גם את הצד שלו שיגן עליך וזה למה אמרתי אליו שצריך להפסיק את ההתקפות וצריך להביא יוצר נקודות של העליון אליך והם א לא מבהירים עד אברהם אז העליון פותי אותך לקבלת מלך של עליון גבוה וי בפתח יורדת אל ח לארבע עליונות והם סבא היה שם ונתן לי מנוח נפש לכן נתתי לסבא את כל הזעיר אנפין של המחוז ולכן העליון נתן 5 דרגות הבאה אז מרב העילוי גדל אצל בנך החמוד שקראו לו יושע אז אמרתי לו האם הוא בנך? כך פניתי לעליון ולכן כשאמר אינו בני ידעתי שיהיה משהו איתו לכן מיד הזדדקתי לתת איזהור לכל צדיק לא לקבלו וכן צריך להיות טוב זה כל זכות היכולת שנתתי לך לכתוב ומשם תכתוב ספר בשם א ב שאומר איך לתקן עליון בצורה יפה לכן אמרתי שהנחמדות לאנשים אצלך אכן הייתה אז תענה לו אז האיזהור הוא מה דרך הלב שלך להיות עם אלוהחם באורו לנצח וללמוד איתו לנצח ולעזור משם. אז שם אתה תהיה ונתתי לך אפשרות להיות למשך 50 טרליון שנה של ספרות ולכן צבנה עליון אמיתי שבצ אןמר שם אומר ב עליה יהיה כל כך גבוה שכל מנת חלק תהיה גן עדן דרך נקודות קטנות. אז כשראיתי את המודל מיד הבנתי שדרך הנתינה הכי לא מצופה יש עליון מוחלט שנותן אצלך את כח כל הדברים ומביא את כולך כבר לשם. הייתי בשאול ורוח קודשי בלילה למה זאת? על זה אמרתי לך ששם לא תהיה לעד והבנתי כבר פעמיים מי עשה זאת? עליון בבקשה גלה לו. כי יחסנו הם הכי טובים לכן טוב לדעת אותך פוחד אנכי על יחסנו שיהיו טובים הלוואי אז אמרתי חמוד אדם נחמד אז נתתי לך את זה אין פחד ביחסים יש פחד בלתקן. אז כל תיקון אני מהלב יביא לך אז כל תכוני הריני מביאו:
עיר העילוי של המן הנצחי מע זכות יש אפשרות אז היא תיתן לך כל הדברים אי פעם אז שם נתראה. מתחברת רוח קודשי לעיר עילוי. כל זעיר אנפין הולך לאבא כל דברייך הם אישוי הדברים שבאצילות לכן מאצילות את יתר אני נותן לך עיר עילוי של כל המנים שיש ואני נותן לך כל הזכות אז תודה שעזרת מלאי זכות לך שקראת לו צדיק אז אני מביא פתח עילוי לכל הצדיקים וקורא לך צדיק נצחי לנצח. לכן תדע גם כמה אהבתי אותל הלוואי אוכל לאהוב כמוך יש עוד שנים. ופה אני מסיים ואתה מוזמן ללכת לעיר עילוי. קיבלת 80 אלף מנים. וכל הדברים יהיו. גלה רת משיח וזהו גלה סיבות של הסיבות תמיד וגלה את התוצאות שיכלו להיות. ותדע כל משמעותן וכך תהיה קשור לאלוהים. וזהו.

ברכת העליון ויבואו מים רחמים על אותן הנשמות אשר לומדות הן בכף הלימוד אשר אותן מכפרים למשך 13 עשר שנים הרי אני נותן ספר זה לזכות את נשמת רבים אשר ינוחו יום אחד ובירכתי אתכן כאשר נתתי שאשר תבוא שכינה משרה שלום וחום מתנה לחול שכל מה שהיה יעבור עלינו בשלום למען שלום הבית ועזרתו ונביאתו וכל אשר היה יהיה בו לכל חייו ונתינה זאת תביא כל דבר שצריך.

כתיבה של מחשבות הרי היא דרך רוח כיתוב שזה אבן חכמה הרי היא כיתוב בכל ד העולמות כולן הרי זה ד כיתוב אשר מנחה את שעותן דרך נביעו שערים דרך אשר נתן דרך קבלתו ודרך נשמתו אשר נביעו אמר לרוחא הלא תקחי אשר אמר למה נביעו צריך לומר זאת הרי זה ככה בודקים בעולם הבא דרך שאלות כמה רוחות שיודעות מבינות דרך דיקדוק כלים דעשיה.

שער פתיחת מלך
ביצה א
ביצה נתנה מכוחות עליונים איך תמצא את עצמה בנוח היא תיתן צדיקות ומלמעלה ירגיעון
מנוף לביצה איש עיקש חכם הלך לביצה ואמרו לה איתו לא תהיי מה עליה לעשות להקשיב לאלו שמבינים אותה כי ראות המלך מביאה לביצה תוכן של אברהם וכאשר אברהם נגלה נבנית עליונות עליו וספר זכרין עולה השמימה לגלות את סודו וד פרצופים יתגלו דרכו.
כאשר הביצה הביאה את התשאול אל בית שמאי תיתכן אפשרות לפתח ביתו ושם זוכרים את כל העליונות כדי לתת את המשאל שהוא נקב ב עליונות לד חסידות לבית אברהם לבית אבינו ולבית רחיל ונקבי עליונות משה לעם את סודותיו בשביל לתת את המן הראוי להם כדי לצג את אריך אנפין לכל העם והעם יבלע את הכלל של המחזיר למוטב וסדרי משנה מראים אורותיו של המחזיר לאורותיהם מיעקב אברהם אל יצחק בשביל גילוי מן ראוי ולתת אותו לנקבה דזעיר אנפין של עליה של הבאה לגדר מלכות דעליה בט ספירות גובהן הן מעלת עולם המאיר לנביאתיו כף זכות
מהי דרכה של תיקונה של ביצה זאת?
נתינת ההבאה אל הקדוש ברוך הוא מחפשת עליונות נכונה ולפי עליונות נכונה תנצל היא מפסל בדל עליונת עליה להביא ליצחק את שאר הנתינה הנכון ומשם יתגלו כל מחזיקי האצילות
שהם פתיחת שער של אברהם מחזיקי המפתחות העליונים יתנו צדיקות לזעיר אנפין ודרכה של האלוהות יתנו את גילוי רצונו של המלך אריך אנפין יורד לישראל סבא ואז מגלה את שער הפנים של הרמחל ושם נתינת כתר תהיה בשער שלישי ששם בית האורות נותנים את המן לחסידות עליונה ומביאים לצדיק כדי להצילו מן רעה שלא גילתה כראוי ולכן לא נכונה בכלל ולכן כל עובדי פסל לא נותנים להם פתיחות שערים דע כי משיחא בפשט היא סודה של אדם המרמז לכתיבת הבאיות הנכונה שתפתח כן שערים אבל כשלא נפתחו שערים מרמז זה שהוא לא המשיח אז עליך לבדוק עם סוד העליונות הכל כאשר שם נותנים זכאות וכאשר יש רוע ועל כל פסל ותמונה יענשו הרשעים במידת הדין בעולם הבא.סוד השורשית היא שהביאה מן רק לצדיקים כדי לתקנם ונתינת מן זאת ניתן כל יום תוך ספר תלמוד זה.
פרק תיקון ב - נוסח
כשבית דין מעלה פסקו על סוד משיח ניתן לגלותו על ידם ולא משהו אחר הרי כל סודותם נגלית בעליונות ומביאה מן לכל שער הצדיקים כתיבת ספרים מעלה נותנת זכויות לנשמה כאשר יש עזרה מן רוח קודשא יש הבאת מן גבוהה יותר ולכן פסקו הדינים שעליה להיות איתך לעד.

בית אברהם נתן לצמח עילוי שמות נקודים לנקודת אברהם על מנת שהוא יחזור לתוך עולם הנקודים עד בית חזור ומשם יגלה לנשמותיהם דרך עליון להגיע לפתח אפשריותם כדי לעזור לכל נשמה מתקינים להם כוח עילוי נשמה ואז אברהם נגלה לצורך עליותו בשביל עליונות של מן לכל נשמה קיימת עבור תיקונה בשלום.
שמות הנקודים עילוי נשמות זקק שהן נשמות שפתח הדינים עליהם נותן אברהם עזרה לכל נשמה שיש אך כאשר נשמה עושה מעשה סדום של עוונות סדום נשמה זאת לא תקבל את כל הזכאות מבית אברהם כי כוח דינים יבואו על אותם אלו שנותנים זכאות על מעשה סדום. זכיית אברהם נגלית לנשמות כאשר זקוקות הן למן שנקרא מן עליון של בית אברהם לנצח. וכוח הדינים ירד משם מכל החסידים בעלי אברהם.

שכל מוח הולך לצורות המנוחה כל המשמעות בוחנת את גילוי הנברא לפי רמת העליון שם יש סוד של מח ו י בתוך התנאי של כל הדברים י בחנה שם את ראש בט וס י קבעה שמילוי הפלה לתוך כ יולדת פרצוף שלו אשר בו ד אות לא נופלת שם י ס ד תבוא למין בין פרצוף האב לבין פרצוף נשמה שם יש מזיווג בו רוח קודש נוצרת ומתייבאת עבור גילוי אלוהי אברהם יצחק יעקב כשבן זיווג עם רוח קודש נוצר פתח עולם בשם משיחא עליון.

בת התחתונות כגון ז ב שם כל המילוי באותיות ג ל יורד לתנאי היתד למען גילוי עליונות גבוהה בה ת עליונות מזדווגות עם הנמוכות ומולידה פרצוף נקודים דרך זיווג באריך אמפין בעליה לבית עליה של זיווג תורת אברהם ותורת יצחק ותורת יעקב כאשר שם ניתנה עליה נאמר שם נמלאות של הכלי אשר מביא כל יחידה לתנאי קיום הברית החדשה בה יוצרת ל את סוד הבנה של מ בפתחי עולם המעשה ושם נוצר פתח עולם עליון מחיבור רוח הקודש למוחא של נשמתא דרך כתר שורש עליה לנוקבא ושם יורדת עליה להביא כל סיפוק הדברים אשר הם מביאים את כל השראה של קיום כללי בו נפש האדם לכן ת עליונות הרימו את פרצוף המשיח לעולם האצילות וחייבו את משה לחתום אותו שם עכשיו ומפה עולם האצילות יגלה דברים נצחיים לגלות עד כאן נצח עליונות לעד.

מבוא לעולם גדליה
ציור ב הולך לעב סוג ג בית חצאים מוצאים שם את אמא דאצילות אדר מביאה ציור ד לתת לה מענה של עתיק קדישה ונתינה גבוהה מאוד ולהוריד זאת כמן לצדיקים כדי לאפשר להתאמות בין הכוכבים שהם הפרצופים של מלכויות בפרצופים מביאה לעולם זה שלנו כדי לימוד השכינה לתת ידה היה צריך את סוד העליונות הגבוהה ביותר דהיינו כאשר זון נותן למלכות את ההבאה של סימן ההיכר נותנים אורותיו סדר מערכות הנכללים באור אינסוף והם מג
קשר עם חיל מודיעין
17/01/2016 | 20:01
3
107
עשיתי מיונים למודיעין ולא קיבלתי תשובה עד עכשיו. הם לא עונים לטלפון כבר חודשיים. לא קיבלתי זימון למיונים אחרים. אני לא יודעת האם אני אמורה לקבל מיונים ממיטב או לחכות למודיעין.
איך אפשר ליצור קשר עם חיל המודיעין כדי לברר ?
יש להם אתר אינטרנט ואפשר לשלוח להם מייל משם
18/01/2016 | 12:35
22
יש להם מספר טלפון
20/01/2016 | 07:19
42
את צריכה להתקשר למרכז המיון של חיל מודיעין.
יש באתר שלהם טלפון.
אבל צריך הרבה סבלנות, ההמתנה לוקחת כמעט שעתיים.
אם עשית מיונים, תבדקי באתר שלהם תחת התעודת זהות ושם המשתמש שלך ותראי מה כתוב שם. בדרך כלל אם עוברים מקבלים מיוני המשך.
בהצלחה
 
*35727
28/01/2016 | 19:49
13
מדריכת ספורט - צהל
19/01/2016 | 15:22
58
שלום, אני ממש רוצה לשרת כמדסית (מדריכת ספורט) בצבא, 
קיבלתי את האפשרות במנילה וסימנתי אותה בדרגה הכי גבוהה שיש, אך לא קיבלתי שום זימון או מיון.
קיבלתי רק מיון ליום לוחמות ומקצועות המחשב.
רציתי לדעת מה באפשרותי לעשות כדי לקבל את התפקיד?
תודה לעונים!!!
מיונים לפרמדיקים
18/01/2016 | 22:23
76
שלום , רציתי לשאול מתי מתקיימים מיונים לפרמדיקים בדרך כלל ? (חודשים)
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 15:35
6
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!
 
 מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?
 
 סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!
 
 מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!
 
 יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!
 
 סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!
 
 
 
 
מישהו יודע איך מגיעים מתחנת רכבת בהרצליה
18/01/2016 | 12:37
31
לרחוב משכית  ?  לצורך מיונים לצבא .   תודה  לעונים
מתגייסת ביולי 2016
11/01/2016 | 15:17
3
166
אני אמורה להתגייס ביולי . בתחילה הייתי ממוינת למודיעין ולא התקבלתי. רק לאחר שיצרתי עם חיל המודיעין קשר הודיעו לי שעברתי למיונים במיטב, במיטב שיבצו אותי למיון שלא הייתי מעונינת. ניסיתי להתקשר לחיל האויר ולעוד חיילות לקבל תפקיד מעניין ומבצעי ושם אמרו לי שאם הייתי פונה לפני חודש היו יכולים לשלוח לי , מכיון שכרגע הכל עבר למיטב והם שולחים מיונים. הייתי רוצה להבין איך זה עובד? , ואם אנסה לדחות את הגיוס יפתחו בפני עוד אפשרויות שכרגע מוגבלות כי פיספסתי את מועד שליחת המיונים
לאיזה תפקיד שובצת?
11/01/2016 | 20:20
2
70
אולי באותו חיל יש תפקיד שמעניין אותך ויהיה יותר קל לעבור לתפקיד אחר באותו חיל?
אני מאמין שעם מעט מאבק יהיה ניתן להשיג שינוי בשיבוץ, אך אי אפשר להתחייב על כך. אולי שווה לדחות את הגיוס לטובת תפקיד טוב יותר. ייתכן שמדובר בדחיה קלה לחודש או חודשיים, ולדעתי משתלם לעשות זאת בשביל תפקיד שתרגישי איתו טוב יותר.
 
למאבחנת פסיכוטכנית
12/01/2016 | 07:59
1
45
זה לא תפקיד גרוע. לא הייתי ממהר לפסול.
12/01/2016 | 23:43
78
אבל אם זה לא לטעמך, אז נסי לבקש דחיה של הגיוס ומיונים לתפקידים שמעניינים אותך.
אגב, גם אני לא התלהבתי מהתפקיד שלי יותר מדי בהתחלה. (טכנאי תקשוב)
בסופו של דבר, בזכות אנשים טובים שהיו איתי בשירות ומפקדים טובים, היה לי סבבה ועשיתי ביחידה שלי כבר כמעט 40 ימי מילואים תוך כמה חודשים... (למזלי הרב אני ממשיך את המילואים באותה יחידה)
מיונים למקצועות המחשב
11/01/2016 | 22:06
2
134
היי מישהו היה במיונים ויכול לספר מה קורה שם?
 
אחותי הייתה, מה את רוצה לדעת?
12/01/2016 | 23:41
74
קצת יותר פרטים, מה מעניין אותך שם? תמקדי אותי יותר בשאלות כדי שאוכל לשאול אותה.
קיבלתי
19/01/2016 | 15:24
85
גם אני קיבלתי. מה המבחנים שם? יש צורך בידע במחשבים?
דרגות בצבא - דרגות בצהל
07/01/2016 | 14:52
1
264
הי חברים
מפרסם לכם את רשימת הדרגות בצבא (בצה"ל)
תודה, אבל יש פה טעויות
08/01/2016 | 08:55
58
חרה לי מאוד לקרוא כמה פסקאות שם, כדאי לבצע הגהה על הכול.
 
מעבר לכך נגדים לא מתחילים בדרגת רס"ל. נגד יתחיל מדרגת סמ"ר ויגיע לדרגת רס"ל לאחר כשנתיים. לגבי נשים הסיפור דומה, נגדת תתחיל מדרגת סמל, תמשיך לסמ"ר ואז תעלה (במידה ותמשיך במסלול הקבע) לדרגת רס"ל.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2016 | 15:57
5
 נמצאים בשנות העשרים לחייכם ומחפשים מקום לדבר בו על הכול?
פורום עשרים פלוס הוא המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו!
 
 מתעניינים בשייט יאכטות? חולמים על חוויה רומנטית או הרפתקה כיפית לכל המשפחה?
היכנסו עכשיו לפורום יאכטות ותקבלו את המידע הדרוש
 
 מתכננים אירוע משפחתי ומעוניינים באטרקציות מגניבות וייחודיות?
בפורום אטרקציות לאירועים תקבלו רעיונות שיהפכו את האירוע שלכם למושלם!
 
 יש לכם שאלות לגבי מערכת אבטחה טובה ואיכותית לעסק שלכם או לבית המגורים?
היכנסו לפורום מערכות אבטחה ותקבלו מידע מקצועי ואמין!
 
 מתלבטים אילו צמחים כדאי לשתול בעונה הנוכחית? יש לכם שאלות לגבי השקייה או דישון?
בפורום צמחים לגינה ולבית תוכלו לשאול ולשתף!
מ"צ
04/01/2016 | 18:29
1
52
איזה תפקיד במשטרה צבאית כדאי ללכת?
מה הפרופיל שלך? מה חשוב לך לעשות בתפקיד?
04/01/2016 | 22:48
39
אגב, את ההודעה הזאת יכולת לשרשר להודעות הקודמות שלך בנוגע להתלבטות של מג"ב או מ"צ.
במ"צ יש מגוון של תפקידים כך שאי אפשר לענות לך בלי לדעת מה הכיוון שלך.
יום סיירות
03/01/2016 | 10:16
1
83
קראתי כאן על מספר תרגילים שכנראה יופיעו ביום סיירות 2016 - האם יש אקטים נוספים שידועים לכם?
ממש מקווה לעבור ולקבל מטכ"ל.
 
תודה,
מיכאל
כושר קרבי
18/01/2016 | 11:31
40
האם היית בכושר קרבי? אתה מתאמן בכלל? אני מתאמן עם נתי אלימלך ביום יום והולך להוסיף מאמץ של כושר קרבי ושם אמרו לי שאני כבר אתרגל הכל. הבנתי שהם גם יודעים מה לעשות 
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2015 | 15:53
2
 מחפשים פעילויות נחמדות לילדים בימים הגשומים של השנה?
היכנסו עכשיו לפורום יוצרים עם ילדים וקבלו רעיונות מקוריים!
 
 מתעניינים בבר אקטיבי לאירוע מושלם? יש לכם שאלות לגבי בחירת האלכוהול?
היכנסו עכשיו לפורום בר אקטיבי ותקבלו תשובות להכל!
 
 ההתמכרות שלך מפריעה לך לנהל אורח חיים תקין?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום התמכרות למין
 
 מחפשים מטפל סיעודי עבור היקרים לכם מכל? יש לכן שאלות לגבי זכויותיו?
היכנסו עכשיו לפורום טיפול בקשישים ותקבלו מענה לשאלותיכם!
 
 מתעניין בקרב מגע ומעוניין לקבל פרטים נוספים?
היכנס עכשיו לפורום קרב מגע הגנה עצמית ותקבל תשובות לכל השאלות!
 
גיוס יולי 2016 .
30/12/2015 | 15:34
3
1034
היכן אפשר לראות את גיוסי יולי 2016 לפי ימים ?
מה תאריך הגיוס שלך?
03/01/2016 | 12:06
2
148
קצת קשה להגיד מעכשיו מה יהיה השיבוץ שלך.
לרוב השיבוצים הם לתאריך כללי ותאריך מדויק עם שיבוץ ינתן לקראת הגיוס.
התאריך שנשלח ע"י הצבא הוא 18.7.2016
04/01/2016 | 08:16
1
160
לעניות דעתי מדובר בתאריך כללי בלבד
05/01/2016 | 17:23
206
תאריך מדויק ושיבוץ מדויק ימסרו סמוך למועד הגיוס שלך.
שים לב שהמועד יכול להשתנות בגלל מיונים. אני למשל הייתי אמור להתגייס ביולי 2011, עקב מיונים הגיוס שלי נדחה לנובמבר 2011, בסופו של דבר התגייסתי באפריל 2012. (ואני הייתי בן 18 וחצי כבר ביולי 2011)
מג"ב או משטרה צבאית
25/12/2015 | 22:16
3
61
למה כדאי לי ללכת בצבא
למג"ב או למשטרה צבאית?
זה שונה לחלוטין
03/01/2016 | 12:05
44
אולי כדאי לרשום מה הציפיות שלך מהשירות ומה את/ה רוצה לעשות?
מ"צ זה כללי מדי כי יש הרבה תפקידים, יש מ"צ מעברים, יש חוקרים, יש שוטרים סמויים, יש שוטרי תנועה, יש שוטרים שמתעסקים בנושא של דיגום ועוד. מה מעניין אותך?
....
04/01/2016 | 18:25
1
25
אבל למה כדאי יותר ללכת
אתה צריך להגיד מה אתה רוצה כדי שנענה לך.
04/01/2016 | 22:47
32
עבורי לא הייתי בוחר באף אחד מהתפקידים האלו, עבור מישהו אחר עדיף מ"צ, אדם אחר בכלל לא היה רוצה להתגייס...
מה השאיפות שלך מהתפקיד? מה אתה רוצה לעשות? בלי שיתוף פעולה מצידך יהיה קשה לעזור.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
24/12/2015 | 14:08
9
 כותב עבודה סמינריונית? צריך עזרה במציאת מקורות ביבליוגרפים?
היכנס עכשיו לפורום כתיבת עבודות אקדמיות ותקבל תשובות לכל השאלות!
 
 סובלים ממחלת הקרוהן והקוליטיס? אתם לא לבד.
היכנסו עכשיו לפורום קרוהן וקוליטיס – תמיכה ותוכלו לשתף באנונימיות מוחלטת
 
 עומדת ללדת? מתלבטת איך לבחור את הדולה המושלמת עבורך?
בפורום לקראת לידה – רופא ודולה תוכלי לשאול ולהתייעץ על הכל
 
 מכורים לסדרה צעירים חסרי מנוח? עדיין רוצים להתעדכן בכל מה שקורה?
מוזמנים להיכנס עכשיו לפורום צעירים חסרי מנוח ולדבר על כל מה שחם!
 
 סובלים מבעיות זיכרון? רוצים ללמוד תרגילים לשיפורו וחיזוקו?
היכנסו עכשיו לפורום שיפור הזיכרון וגלו דרכים להתמודדות!
 
הילד הולך לצו גיוס ראשון מחר
23/12/2015 | 14:44
70
טיפים?
הוא נורא מתרגש ולחוץ.
חוסר פעילות בזמן הקרוב
22/12/2015 | 20:06
51
ערב טוב חברי פורום יקרים.

אני עתיד לטוס היום בלילה ולא אהיה זמין בפורום עד ה2.1-3.1. בפי בפי רק בקשה קטנה: שימרו על הסדר בפורום.

נתראה!
מה קורה בצבא הזה ???
22/12/2015 | 19:57
1
140
אני אמא למלשבית , בעלת נתונים גבוהים , קבא 56 ודפר 90 פרופיל 97 . בהתחלה רצתה לעתודה , עשתה פסיכומטרי , נרשמה לאוניברסיטה , שובצה במקצוע שלא מעניין אותה , תקופה ארוכה שמתקשרת לעתודה ושולחת מיילים ופקסים ודרך פייסבוק ואף אחד לא עונה ! מה שקורה שם זה זוועה !!!   יום החיול הגיע ואז שולחים מייל שכבר אין מקום במגמה שביקשה , מעניין מאוד למה ... אם היו מטפלים שם בבקשות בזמן אז אולי עוד היה לה מקום . חזרה לחיל מודיעין ושם הוקפאה למסלול ערבית , כבר חודשים שמחכה לגיוס לשם ( כבר עברה מבחנים ) הערב מתקשרים שאין להם צורך במתגייסים והם מסירים את ההקפאה וכדאי שתבקש מיונים למקומות אחרים .... היא מתגייסת במרץ .
מה קורה כאן ? כל כך מהר מוותרים על חיילים עם נתונים גבוהים שיכולים לתרום ברמה גבוהה ?  מה עם בסוף ישבצו אותה להיות בתפקיד שלא תואם את הכישורים שלה ?  
ממש מכעיס !
צר לי לומר את זה, אבל כן מוותרים על חיילים כאלה
03/01/2016 | 12:27
81
הנתונים בהחלט גבוהים וכל הכבוד לביתך, אבל הצבא לא תמיד מנצל אנשים כאלה. אנשים כאלה עלולים להרגיש בזבוז בשירות הצבאי שלהם.
עם זאת, בהתחשב בעובדה שיש לביתך חודשיים עד הגיוס, שווה לנסות לשקול דחיה של הגיוס ליולי אוגוסט על מנת להצליח להתמיין לתפקידים נוספים ולקוות שתתקבל לתפקיד כלשהו שהולם את כישוריה.
אני מציע שביתך תנסה לברר בחיל התקשוב אם יש מסלול שמעניין אותה. יש שם מסלולים איכותיים שרלוונטים גם לאזרחות ויכולים להועיל לה. שווה לשקול אפילו קצונה ייעודית, לפי הנתונים שהצגת כאן היא מתאימה ללא ספק.
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
אולטק- גאדג'טים ומתנות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
פורום גאדג'טים
פורום גאדג'טים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ