לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום מתגייסים
ברוכים הבאים לפורום מתגייסים!

אין מי שלא זוכר את היום הגדול שבו הגיעה לתיבת הדואר שלו המעטפה האגדית עם חותמתו המשולשת של צה"ל, בתוכה צו ההתייצבות הראשון. באותו יום מתסווף לך תואר חדש: מועמד לשירות ביטחון, והספירה לאחור מתחילה: הנה מגיע הגיוס...
אז בין אם קיבלתם את אותו צו לפני שלושה ימים ואתם עוד מלש"בים, בין אם אתם חיילים סדירים ובין אם אתם מהתקופה בה הצווים היו נתלים על לוחות המודעות הגדולים בערים... זה בדיוק הפורום לשאול בו שאלות, להניח, להתייעץ, לתהות וכמובן אם גם מתאפשר לכם- לענות ולעזור.
שימו לב לכך שמתן פרטים על יחידות מסווגות וחשיפת כל מידע מסווג שהוא או מידע שעלול לפגוע בבטחון המדינה, מהווה עברה על החוק ועלול להוביל לצעד משמעתי. המנעו מהעברת פרטים חסויים.

גיוס קל ונעים!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מתגייסים

ברוכים הבאים לפורום מתגייסים!

אין מי שלא זוכר את היום הגדול שבו הגיעה לתיבת הדואר שלו המעטפה האגדית עם חותמתו המשולשת של צה"ל, בתוכה צו ההתייצבות הראשון. באותו יום מתסווף לך תואר חדש: מועמד לשירות ביטחון, והספירה לאחור מתחילה: הנה מגיע הגיוס...
אז בין אם קיבלתם את אותו צו לפני שלושה ימים ואתם עוד מלש"בים, בין אם אתם חיילים סדירים ובין אם אתם מהתקופה בה הצווים היו נתלים על לוחות המודעות הגדולים בערים... זה בדיוק הפורום לשאול בו שאלות, להניח, להתייעץ, לתהות וכמובן אם גם מתאפשר לכם- לענות ולעזור.
שימו לב לכך שמתן פרטים על יחידות מסווגות וחשיפת כל מידע מסווג שהוא או מידע שעלול לפגוע בבטחון המדינה, מהווה עברה על החוק ועלול להוביל לצעד משמעתי. המנעו מהעברת פרטים חסויים.

גיוס קל ונעים!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שימו לב: העברת כל מידע מסווג במסגרת הפורום מהווה עבירה על החוק, ועלול להוביל לצעדי משמעת.
באתר  פז"ם כבר ביקרתם? :)

המשך >>

גיוס 17/7/16
04/05/2016 | 09:04
14
אני מתגייסת בתאריך 17/7/16 ולא יודעת לאן, האם ידוע לכם לאיזה חיילות הגיוס הנ"ל?
גיוס לצה"ל בגיל מבוגר
03/05/2016 | 12:23
8
לא התגייסתי בעבר מטעמי דת וכיום הנני בת 35 חוזרת בשאלה ומאוד מעוניינת להתגייס ולתרום למדינה (שיורת לאומי דחו אותי כי גילי מעבר ל-24) האם בגילי הדבר אפשרי , אפילו התנדבות כלשהי?

תודה גלי
ספר אזרחות לבגרות מאת גרי שץ שיש בו גם אירועים מהווי חיילים
01/05/2016 | 20:35
12
אני רוצה לשתף אתכם שקניתי ספר נפלא לקראת בחינת המתכונת באזרחות- אזרחות לבגרות מאת גרי שץ מהדורת 2016. בספר ישנם לא מעט דוגמאות על הווי של חיילים, כמו קייס על  חיילת הרוצה להתקבל לקורס טייס, קייס על פקודה האוסרת על חיילים לגדל זקן ועוד.
זהו ספר  ממש סבבה  להתכוננות למתכונת ולבגרות 
מגלן
24/04/2016 | 14:03
16
קראתי באתר מגלן על שיבוץ כתומך לחימה ואמרו שתהליך ההתמיינות דורש מילוי שאלון מהאתר שלהם ושליחה חזרה. אבל אין שום שאלון באתר שלהם וגם לא כתובת או משהו. מישהו יודע משהו לגבי זה?
שיבוץ לפני גיוס כלל צה"לי
22/04/2016 | 14:01
52
התאריך גיוס שלי ביולי 2016 בגיוס כלל צה"לי. מיט"ב אמרו לי פעם אחת שאני יכולה להתקשר לחילות השונים ולבקש שיבוץ לתפקידים מסוימים שלא דורשים מיון ופעם אחרת הם אמרו לשלוח אליהם פקס עם פירוט והתפקיד שאני רוצה. שלחתי פקס והם אמורים לענות, בנתיים כדאי לשלוח פקסים גם על תפקידים אחרים כדי להגדיל את הסיכויים או שזה דווקא יזיק? עוד פחות משלושה חודשים הגיוס..
מיונים לפרמדיקית
22/04/2016 | 00:08
29
היי(:
אני רוצה להיות פרמדיקית בשירות הצבאי שלי. תאריך הגיוס שלי הוא 4.12.16, אבל הבעיה שקיבלתי מנילה מאוחר. פרמדיקית כן הופיע לי במנילה ודירגתי הכי גבוה אבל אני מפחדת שהמיונים כבר נגמרו עוד לפני שקיבלתי מנילה.
כל פעם שאני מתקשרת למיטב הם אומרים משהו אחר.. פעם אחת הם אומרים "המיונים נגמרו, תגישי בקשה ונראה מה יהיה", בפעם אחרת "המיונים למחזור גיוס שלך הם ביולי".. שלחתי גם מייל לקד"צ חיל הרפואה והתשובה שקיבלתי היא ש"חלון הבקשות כבר נסגר" אבל יעבירו את הבקשה שלי ונקווה לטוב.
בינתיים אני נאכלת פה מבפנים מאי וודאות... מישהו שעשה כבר מיונים או שנמצא בקורס יכול לעזור לי טיפה?
כושר קרבי ברמת אביב
21/04/2016 | 17:35
11
מחפש המלצות לקבוצת כושר קרבי טובה ברמת אביב.
תודה מראש
ירידה מניהול.
21/04/2016 | 11:55
1
34
שלום לחברי הפורום

אני עובר לנהל פורום בתחום אחר לחלוטין,
ולכן אני נאלץ לפרוש מהניהול בפורום.
רוצה להודות לכל אחד ואחת מכם על ההשתתפות בפורום.
מאחל לכולם שירות צבאי קל, מהנה ומועיל!

חג שמח וכשר,
דור.
פרישת מנהל הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 13:58
3
אנו מודים ל DorSht על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:41
2
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
גיוס לכלל צה"ל
20/04/2016 | 20:14
26
הבן שלי קיבל יום סיירות ולא הלך, אחר כך קיבל מיונים לדבורים וסטילים וויתר. והיום התברר שהוא מתגייס ביולי לכלל צה"ל. באם זה נורא? האם אפשר להגיע משם ליחידות כמו צנחנים? אמרו לו שזה גיוס מג"ב. מה אפשר לעשות????
מפחד שלא אסתדר בצבא
18/04/2016 | 16:12
2
38
היי אשמח לעזרה.

אני כבר בן 17.5 עוד מעט מתגייס, ואני מאוד מפחד ממה שיהיה בצבא,
האם אני יסתדר מבחינת התיפקוד הצבאי(פיקודי) ומבחינה חברותית...
כי בכללי אני לא אוהב שאנשים אומרים לי מה לעשות ברמה כזאת, אם כי לא היו לי בעיות משמעת בבית הספר ובתיכון...
אבל זה מאוד מפחיד אותי, כי יש כלא וכו'

וגם הטירונות זה עוד משהו שמפחיד אותי ובכלל איך אני יסתדר בחברה אני לא מאוד חברותי, כך שזה מאוד קשה למצוא חברים...
מפחד שאני יפול על מפקד/ת לא הכי נעימים ...
אני מאוד מודאג , לא יודע מה לעשות ..
אם יש לכם עצות וכו' , תכתבו ...

באופן כללי - אל תדאג
19/04/2016 | 10:24
17
אני יכול להבין את החששות שלך ואת המקור שלהם.
קודם כל זה תלוי בתפקיד וכו', בטירונות ובקורסים יש יותר משמעת וזה מעצבן, אבל זאת תקופה שעוברת ולרוב בסדיר האווירה שונה לחלוטין.
זה אכן מעצבן שכמה חבר'ה שבדרך כלל גדולים ממך בחצי שנה/שנה מנהלים אותך ואומרים לך מה לעשות, אבל זאת תקופה שחולפת.
אם לא היו לך בעיות משמעת בתיכון לא אמורות להיות לך בצבא. אם אתה לא רוצה כלא פשוט אל תעשה בעיות וכו'.

הטירונות בהנחה שאתה לא קרבי היא די קצרה, חוץ מזה נוצרים קשרים לעיתים באוטובוס בבקו"ם או סתם בערב. גם האנשים שהם לא הכי חברותיים מצאו לרוב עם מי לדבר.
לגביי מפקדים זה מזל ואין לך שליטה לגבי זה. קח בחשבון שיכול להיות שתגיע למקום שאתה מסתדר עם המפקד פיקס ומישהו אחר לא מסתדר, זה גם קורה בצבא.
הי אלון
25/04/2016 | 16:21
15
זה טבעי שיהיו לך חששות, גם לי היו חששות כאלה בגילך. לצערי, אחרי שסיימתי שנת שירות לא המשכתי לצבא בגלל החששות האלה ובגלל קשיים נוספים שהיו לי אז. מנקודת הזמן שלי היום (קרובה לגיל 30) אני יכולה להגיד לך שיש תקופות בחיים והן פשוט עוברות. אני מאוד מצטערת על זה שנתתי לפחדים שלי אז לנהל אותי והלוואי ויכולתי לחזור לנקודת הזמן ההיא ופשוט להתמודד עם הקושי והחרדות ובעיקר מהסיבה של להראות לעצמי שאני מסוגלת לעשות את זה ושאין לי ממה לפחד. כי זה משהו שלצערי הרב לא ניתן לתקן אח"כ ואני מאוד מתחרטת על זה.
מאחלת לך שתמצא את הדרכים והתמיכה מהסובבים אותך להתמודד עם הסיטואציה ויש סיכוי טוב שאם תתמודד עם זה רק תצא יותר מחוזק ומחוסן נפשית. שיהיה המון בהצלחה.
סגן מפקד דבורה
14/04/2016 | 23:48
20
תפקידו של הסגן זה להכליף ולגבות ולעזור למפקד הספינה. 
הוא מפקד לכל דבר ועיניין והוא כמעט שווה ערך לחובל בבחינה מעשית ועיוני בנושא הימאות והנשק וגנ"ק
תפקיד קשה ומהדגר והוא מתאים רק לאנשים רציניים בלבד.
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:06
2
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
ציונים בבוחן בר אור (החדש)
11/04/2016 | 03:46
1
46
ראיתי שבוויקיפדיה יש טבלת ציונים לשיטת הדירוג החדשה (2014) לגבי ריצה, אבל בבוחן יש גם שכיבות שמיכה - ובכל מקום שאני מחפש, אני מוצא רק את שיטת הציונים לפי קצב הריצה.
אשמח אם מישהו יצרף קישור להסבר שיטת הציונים לפי מס' שכיבות שמיכה, תודה מראש 
בראור
17/04/2016 | 17:05
12
שכיבות סמיכה 22 לבנים כשחבר שם להם אגרוף מתחת לחזה והם צריכים לגעת בו בכל שכיבה.
לבנות 11 כשהמרפקים ב 90 מעלות
זה נקרא ציון עובר למי שעובר את אלה, אין לזה ממש ציון בניקוד
גיוס ב 18.7 לאן - מישהו יודע ?
07/04/2016 | 10:48
1
70
או שזה תאריך לא סופי.
מילאת מנילה?
07/04/2016 | 19:34
30
בדרך כלל התאריכים האלה ביולי הם תאריכים כלליים, השיבוצים יגיעו סמוך לגיוס. בדרך כלל משהו כמו חודש - חודשיים לפני. לפעמים קצת יותר מוקדם ולפעמים קצת יותר מאוחר.
לאן כדאי להתגייס
02/04/2016 | 03:29
66
אם אני מעוניין להמשיך לקבע בתום השירות (מתגייס בקרוב), לאיזה יחידות קרביות כדאי לי לנסות להגיע?
תודה לעונים 
מיון לוחמות
31/03/2016 | 18:25
42
שלום לכולן , 
לאלו שמביניכן שהיו בכנס מיון לוחמות בתחילת השנה , רציתי לשאול האם
קיבלתן תשובות?
מדסניקית
29/03/2016 | 20:07
47
שלום, אני מתגייסת להיות מדסניקית .אני הולכת לעבור טירונות ואז קורס במכון וינגייט. אני רוצה להיות ביחידות מובחרות או בגדודים. רציתי לשאול מה היציאות שלי אם אני באמת יהיה מדסניקית ביחידות או בגדודים? תודה על העזרה!
גיוס
23/03/2016 | 21:07
1
97
שלום
אני אבא לבת שבבדיקות שתן שלה  בצו נמצאו סמים . לעת אתה הצבא  ביטל את הגיוס שלה. היא עשנה סמים קלים לצערי . 
מישהו יודע מה צריך לעשות בכדי לשנות את המצב. למי לפנות ?
הילדה מאוד רוצה להתגייס. 
היא כבר לא מתעסקת עם הדברים הללו.

לפנות למיט"ב
24/03/2016 | 01:27
47
ולברר מולם מה ההליך ומה ניתן לעשות על מנת להתגייס.
האם הצבא פטר אותה לחלוטין מגיוס או שביטל לעת עתה את הגיוס ויגייס אותה בהמשך? קיבלה מכתבים לגביי זה או שלא?
אולי כדאי שהיא תרשום מכתב ותסביר שחשוב לה מאוד להתגייס והיא נגמלה מהעישון או משהו בסגנון הזה.
מיונים לתפקיד בקר שליטה בחיל הים
17/03/2016 | 16:15
64
קיבלתי זימון למיונים לתפקיד בקר שליטה ימי, מישהו יודע מה המיונים כוללים? ואיזה מבחנים יש בהם?
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
אולטק- גאדג'טים ומתנות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
פורום גאדג'טים
פורום גאדג'טים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה