לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום מתגייסים

ברוכים הבאים לפורום מתגייסים!

אין מי שלא זוכר את היום הגדול שבו הגיעה לתיבת הדואר שלו המעטפה האגדית עם חותמתו המשולשת של צה"ל, בתוכה צו ההתייצבות הראשון. באותו יום מתסווף לך תואר חדש: מועמד לשירות ביטחון, והספירה לאחור מתחילה: הנה מגיע הגיוס...
אז בין אם קיבלתם את אותו צו לפני שלושה ימים ואתם עוד מלש"בים, בין אם אתם חיילים סדירים ובין אם אתם מהתקופה בה הצווים היו נתלים על לוחות המודעות הגדולים בערים... זה בדיוק הפורום לשאול בו שאלות, להניח, להתייעץ, לתהות וכמובן אם גם מתאפשר לכם- לענות ולעזור.
שימו לב לכך שמתן פרטים על יחידות מסווגות וחשיפת כל מידע מסווג שהוא או מידע שעלול לפגוע בבטחון המדינה, מהווה עברה על החוק ועלול להוביל לצעד משמעתי. המנעו מהעברת פרטים חסויים.

גיוס קל ונעים!

אודות הפורום מתגייסים

ברוכים הבאים לפורום מתגייסים!

אין מי שלא זוכר את היום הגדול שבו הגיעה לתיבת הדואר שלו המעטפה האגדית עם חותמתו המשולשת של צה"ל, בתוכה צו ההתייצבות הראשון. באותו יום מתסווף לך תואר חדש: מועמד לשירות ביטחון, והספירה לאחור מתחילה: הנה מגיע הגיוס...
אז בין אם קיבלתם את אותו צו לפני שלושה ימים ואתם עוד מלש"בים, בין אם אתם חיילים סדירים ובין אם אתם מהתקופה בה הצווים היו נתלים על לוחות המודעות הגדולים בערים... זה בדיוק הפורום לשאול בו שאלות, להניח, להתייעץ, לתהות וכמובן אם גם מתאפשר לכם- לענות ולעזור.
שימו לב לכך שמתן פרטים על יחידות מסווגות וחשיפת כל מידע מסווג שהוא או מידע שעלול לפגוע בבטחון המדינה, מהווה עברה על החוק ועלול להוביל לצעד משמעתי. המנעו מהעברת פרטים חסויים.

גיוס קל ונעים!
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
שימו לב: העברת כל מידע מסווג במסגרת הפורום מהווה עבירה על החוק, ועלול להוביל לצעדי משמעת.
באתר  פז"ם כבר ביקרתם? :)

המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
19/07/2016 | 10:07
40
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים

לצפיה ב-'חונכת אט"ל'
חונכת אט"ל
18/07/2016 | 12:57
64
שלום, רציתי לדעת אם שירתת כחונכת אט"ל והאם את ממליצה ולמה? תודה
לצפיה ב-'מטאור מודיעין'
מטאור מודיעין
16/07/2016 | 20:45
87
האם יחידת מטאור במודיעין היא אותה רמת עניין ואתגר כמו יחידת מת"ן / מט"מ???

לצפיה ב-'גיוס 5 ספטמבר 2016'
גיוס 5 ספטמבר 2016
16/07/2016 | 11:28
143
מה זה גיוס 5 ספטמבר 2016? לאיזה חייל?
לצפיה ב-'מסלול אופק במודיעין'
מסלול אופק במודיעין
29/06/2016 | 16:37
123
מישהו יודע מתי יהיו תשובות למסלול אופק במודיעין אם התקבלתי או לא?
מתי בערך הקורס מתחיל?
אני רוצה לסגור טיסה לאמצע אוגוסט ואני מפחדת שאם אני אתקבל אז הקדצ יתחיל בתאריכים האלו..
למישהו יש פרטים בכללי על הקורס?
לצפיה ב-'תחקיר בטחוני'
תחקיר בטחוני
23/06/2016 | 13:53
171
בשבוע הבא אני מוזמן לחברה x כדי לעבור תחקיר בטחוני קיבלתי טפסים. למלא באמנות המייל זה נשלח חזרה ועכשיו אני צריך לעבור תחקיר מילולי. מישהו יכול לתת הסבר על התהליך מה הוא כולל תודה למשיבים
לצפיה ב-'תחקיר בטחוני'
תחקיר בטחוני
23/06/2016 | 13:52
36
בשבוע הבא אני מוזמן לחברה x כדי לעבור תחקיר בטחוני קיבלתי טפסים. למלא באמנות המייל זה נשלח חזרה ועכשיו אני צריך לעבור תחקיר מילולי. מישהו יכול לתת הסבר על התהליך מה הוא כולל תודה למשיבים
לצפיה ב-'תחקיר בטחוני'
תחקיר בטחוני
23/06/2016 | 13:50
28
לצפיה ב-'שאלה (בקשר לפרופיל)'
שאלה (בקשר לפרופיל)
22/06/2016 | 15:58
36
אני בן 15 ורציתי כבר לדעת. יש לי אסטמה שאני לוקח אליה טיפול תרופתי כל ערב ויש לי גם אלרגייה לקרדית האבק ואלרגייה קלה לדשנים. אני רוצה מאוד לשרת כלוחם בשיריון. בשביל שיריון צריך פרופיל 72 מינימום. האים אתם חושבים שאקבל פרופיל זה?
לצפיה ב-'מספר הטלפון של תא מחול'
מספר הטלפון של תא מחול
11/06/2016 | 12:29
17
ביתי מנסה נואשות להגיש בקשה לדחית שרות על מנת להבחן לרקדן מצטיין אך שליחה לדוא"ל או דרך האתר לא העלתה כל תגובה. יש למישהו את מספר הטלפון של תא מחול? זה מופיע לפי הבנתי במכתב תשובה לבקשת דחיית שרות בנושא.
תודה.
לצפיה ב-'האם מישהו יודע מה זה במודיעין שפות לועזיות 1125 ?'
האם מישהו יודע מה זה במודיעין שפות לועזיות 1125 ?
09/06/2016 | 23:11
84
לצפיה ב-'קורס עזרה ראשונה'
קורס עזרה ראשונה
09/06/2016 | 15:28
10
אם תחום הצלת החיים מעניין אתכם הנכם מוזמנים להירשם לקורס עזרה ראשונה מתוקשב (ברמות שונות).
כך תוכלו לבצע את ההכשרה בקצב שלכם ללא תלות במשתתפים אחרים.
כמו כן, ניתן לבצע השלמות הכשרה לקורס חובשי/ נהגי אמבולנס ולצאת עם מקצוע לחיים.
לפרטים נוספים: www.pedicare.co.il
או 03-9603485

חג שמח!

לצפיה ב-'מחפשים עבודה זמנית עד הגיוס בירושלים?'
מחפשים עבודה זמנית עד הגיוס בירושלים?
31/05/2016 | 15:41
31
מחפש/ת עבודה זמנית ?!!
דרושים/ות דיילים/ות לפרויקט הסברה בתחבורה הציבורית בירושלים
תאריכי פעילות: 28.6 - 8.7
ראיון אישי, הדרכה בתשלום ותחילת עבודה!
משמרות: בוקר- 06:30-13:30 / ערב – 13:00-20:00
שכר מתגמל !
צרו קשר עכשיו בטלפון: 073-2369613
שלחו קורות חיים למייל: cv2037@manpower.co.il
או שלחו sms עם המילה "תחבורה" למס' 050-4250122.
לצפיה ב-'יהודי לא תושב הארץ קיבל צו גיוס, עזרה בבקשה'
יהודי לא תושב הארץ קיבל צו גיוס, עזרה בבקשה
31/05/2016 | 00:05
41

יש לי חבר יהודי בן 23 שנולד בישראל אבל גר בשוודיה עם אמא שלו מגיל צעיר מאוד. עקב כך הוא נחשב פטור משירות צבאי בישראל, אבל מוגבל לבוא לארץ לא יותר משנה רצוף.

לצערו הוא לא הבין את ההוראות נכון ובא פחות משנה, אבל לא רצוף (כלומר בא כמה חודשים במרץ 2015, חזר לשוודיה, עברה פחות משנה, חזר לעוד מעט חודשים וכבר הגיע מרץ 2016). כשהוא בא לברר עם הצבא כמה זמן נשאר לו הם טענו שהוא עבר את הזמן ועל כן חייב להתגייס.

כל זה למרות שמדובר בטעות קלה (הוא למעשה לא אפילו היה בישראל יותר משנה), ולמרות שכל חייו נמצאים בשוודיה, הוא אפילו לא יודע לכתוב עברית (ולכן אני כותב את זה בשמו) והוא רק חוזר לארץ לעזור או להיפגש עם המשפחה לעיתוים רחוקות למדיי. הצבא רוצה שהוא יתייצב לצו ראשון ואז ידברו אבל הוא חושש, נדמה לי בצדק, שזה רק תירוץ להתחיל את שרשרת החיול שלו ושהם לא יהיו קשובים באמת.
לכן השאלה שלי היא האם מישהו מכיר מקרה דומה ומה ניתן לעשות, ובמקרה שהוא אכן יסכים להתגייס לכמה זמן הוא יצטרך לשרת. (הוא קיבל את הצו הראשון בגיל 23 אבל אם יתגייס זה יהיה בגיל 24).
לצפיה ב-'חשבון בנק .'
חשבון בנק .
29/05/2016 | 15:49
27
באיזה בנק  מומלץ לפתוח חשבון למתגייס ? האם יש הבדלים בין הבנקים ?
לצפיה ב-'גיוס ב 18.7.16 לאן , או שזה תאריך זמני ?'
גיוס ב 18.7.16 לאן , או שזה תאריך זמני ?
29/05/2016 | 14:45
104
האם זה תאריך למתגייסים לקרבי ?
לצפיה ב-'משקית מידע'
משקית מידע
28/05/2016 | 17:18
84
היי,
מישהי או מישהו שיכולים להסביר לי בבקשה קצת יותר על התפקיד משקית מידע
כמה זמן הקורס?
צריך לעבור סיווג לפני הגיוס?
ואיך אופי השירות בתפקיד?

אשמח לתשובות
לצפיה ב-'שיבוץ למדריכה טכנולוגית'
שיבוץ למדריכה טכנולוגית
26/05/2016 | 16:22
36
שלום שובצתי למדריכה טכנולוגית. אין לי מושג מה זה התפקיד הזה, חיפשתי עליו מידע באינטרנט ובקושי מצאתי. אשמח אם מישהו שהיה בתפקיד או שעכשיו בו או שיודע יסביר לי מה זה התפקיד, הטירונות, אורך הקורס, מה עושים בתפקיד והאם הוא בכלל שווה ומעניין?
לצפיה ב-'תפקידי מעטפת ב8200'
תפקידי מעטפת ב8200
24/05/2016 | 15:30
129
יש לי ראיון לתפקידי מעטפת ב8200, מישהו יכול להסביר לי מהם התפקידים ?
לצפיה ב-'גיוס 29/5/16'
גיוס 29/5/16
19/05/2016 | 18:19
76
מישהו יודע איזה גיוס מתקיים בתאריך 29/5/16?

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ