לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום התפתחות תינוקות ופעוטות
הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
mamay מרכז פרטי לרפואת ילדים משולבת
http://www.mamay.co.il/Hebrew
0
המשך >>

בן 8 חודשים וענייני זחילה
29/04/2016 | 23:31
1
הי ענת,
האפרוחון שלי בן 8 חודשים חמוד להפליא
מתהפך, סובב על צירו כבר הרבה חודשים
זוחל אחורה כבר זמן רב
קדימה פחות מצליח לו...
לאחרונה הוא המון על שש ומתקדם מעט כמו תולעת.
זה סגנון לא יעיל שמעייף וגוזל אנרגיה רבה.
וגם גורם לו לתסכול
מהתבוננות בו נראה לי שהקושי שלו בהפרדת תנועה בידיים.
בסיטואציות שאינן זחילה ידיו דווקא מאוד פעילות...

כיצד אני יכולה לעזור לו?

זה מטריד אותי רק כי מטריד אותו��
לא כי לחוץ לי לרוץ אחרי עוד זאטוט חמוד

תודה רבה!
פריחה ושיעול - תינוק בן 10 חודשים
29/04/2016 | 21:36
3
שלום.
בני בן עשרה חודשים.
כבר שבוע שהוא לא רגוע ולפני כמה ימים החלה לו פריחה בכל הגוף - מכף רגל ועד ראש. מספר רופאים ראו אותו וקבעו כי מדובר בוירוס. אכן הפריחה עברה אחרי יומיים אולם מאז שהיא עברה הוא משתעל, שיעול יבש. מדובר בשיעולים רבים במשך היום ובלילה לפני שהוא הולך לישון הוא מקיא בגלל הליחה שמפריע לו. הוא לא מתעורר מהשיעול בלילה.
לפני פחות מחודש הוא עשה בדיקות דם כלליות שיצאו תקינות לחלוטין. האם יש צורך לעשות בדיקות אחרות? או ללכת שוב לרופא?

תודה
בן 10 וחצי חודשים
26/04/2016 | 18:34
1
16
היי שתי בעיות שהייתי רוצה עזרה בהן:
1. בני תכף בן 11 חודשים ולא מוכן לאכול כמעט כלום. אם כן מוכן זה חייב תהיות מרקם חלק ומתוק.. מרקמים מחוספסים גורמים לו להקאה ואפילו אומר חנק! נראה כל פעם שממש הולך להחנק וזה מלחץ וגורם לי להפסיק לנסות..
איך גורמים לו לאכול??

2. מאז נולד ראיתי שאחת מכפות הרגליים שלו נוטה החוצה, אף קוםא או בדיקת טיפת חלב העלו זאת כבעיה... עכשיו החל להעמד ועל אותה רגל לא עומד ממש על כף הרגל אלא נוטה איתה הצידה.. האם כדאי ללכת לאורטופד? כולם אומרים לי שזה יסתדר מעצמו אבל מפחדת שאולי יש מה לעשות ונפספס את הרכבת..

תודה רבה!!
הי
( לעמוד שלי בתפוז )
27/04/2016 | 12:41
9
נתחיל מהשאלה השניה:
אני ממליצה לראות אורטופד.
יש סיכוי טוב שהוא ירגיע אותך.

לגבי האוכל:
יש היום  בבתי החולים מרפאות אכילה לתינוקות ופעוטות.
במרפאה כזו יש צוות מומחים מתחומים שונים  שיוכלו לאבחן ולראות אם הקושי נובע מרגישות מסויימת, מהפעלה לקויה של שרירי הלעיסה, או מסיבה אחרת.
כמובן ששם גם יוכלו להנחות אתכם בתהליך  המעבר לאכילת מוצקים

אפשר למצוא מספרי טלפון של המרפאות בגוגל

כל טוב
ענת
בן 10 חודשים, עם גב חלש
26/04/2016 | 17:10
1
11
בן 10 חודשים, כנראה היפוטוני קצת.
זוחל גחון מגיל 9 חודשים. יודע לעלות ל6, אבל עושה את זה ממש מעט.
לא מתיישב ונופל אם מושיבים אותו.
בעיקר מדאיג אותי זה שהוא עדיין לא מסוגל לשבת. זה לא מאוחר?
האם יש תרגילים לחיזוק הגב?
הי יהלום
( לעמוד שלי בתפוז )
27/04/2016 | 12:37
10
יש המון תרגילים
הכי טוב בעיני לקבל הדרכה אישית מדוייקת אבל בינתיים  הנה כמה רעיונות

1.הושיבי אותו בטיולון כסא אוכל ומקומות בהם יש תמיכה
2. גרי אותו לטפס בזחילה על מדרגות
3. ונסו את התרגיל הזה להעלאת מודעות לזוקפי הגב

כל טוב
ענת

עובדת עצות
24/04/2016 | 08:43
19
כי הכי כיף לקרוא משהו קליל בין כל ארוחות החג
http://www.facebook.com/ovedetezot
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:53
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
זחילה גחון
19/04/2016 | 17:59
1
23
שלום, 
בתי בת 10 חודשים,  זוחלת כחודשיים וחצי זחילה גחון רק צד אחד. יד שמאל מכופפת יד ימין ישרה ורגל ימין מכופפת ודוחפת רגל שמאל למעלה לא דוחפת. 
אני מנסה לעודד אותה לעלות לעמידת  6 ולזחול אך היא עושה שני צעדים ומיד נופלת לגחון וממשיכה לזחול. 
אציין שבשבוע האחרון היא התחילה לעמוד בלול וסביב שולחנות.  היא גם יושבת ישר. 
אני קצת חוששת מכך שהיא לא זוחלת על 6, יש ממה לחשוש? יש דרך לעזור לה? אשמח לעזרתך. 
הי
( לעמוד שלי בתפוז )
27/04/2016 | 12:34
4
מתנצלת על העיכוב בתשובה בגלל החג אך מצד שני מעניין אם חל שיפור מאז שכתבת.
אני מהמרת שתוך חודש היא תזחל על שש   ותעדיף זחילת שש על זחילת גחון.

אשמח לעדכון

רפלקס הליכה
19/04/2016 | 09:20
1
18
שלום רב,
מה המשמעויות של מצב בו רפלקס ההליכה עדין קיים אצל תינוק בן 4 חודשים?
להבנתי אמור להיעלם עד גיל חודשיים...
תודה
הי
( לעמוד שלי בתפוז )
27/04/2016 | 12:27
2
הרבה פעמים הרפלקס נשאר גם עד גיל 4 חודשים.
אם התינוק בריא ומפותח יפה לא אמור להדאיג.

חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:22
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
תנועות של ילד בן 3 וחצי
14/04/2016 | 09:19
1
25
שלום,
יש לי 2 נושאים לשאול עליהם:
בני בן 3 וחצי ועושה תנועות בולטות ומוזרות עם הפה והידיים. זו תופעה שכבר בדקנו המון. התחיל אותה בגיל 4 חודשים ועברנו המון בדיקות כולל בדיקת אי.א.גי וידאו וייעוץ עם נוירולוג בכיר. הסתבר כי אין לתופעה משמעות קלינית ונאמר לנו שזו תופעה מאוד נדירה של תינוקות שתעבור לבד. הילד מודע לתנועות והוא עושה את זה ב"קטע טוב" הכוונה - כשהוא בונה משהו למשל אז אחרי כל הצלחה זז אחורה ועושה את התנועה, כשהוא מתרגש ממשהו -אז המון עושה את זה, הוא לא עושה את זה כשהוא באמצע פעולה או עסוק במשהו אלא רק לפני ואחרי. יש ימים שיותר יש ימים שפחות.
נאמר לנו שיעבור אחרי שנה שנתיים. כאמור התופעה לא חלפה, אנחנו כבר התרגלנו, ולא מעירים לו על כך. השאלה היא איך מתנהלים עכשיו כשהוא גדל וילדים יכולים להעיר לו על כך ולצחוק עליו? איך אפשר לטפל בתופעה? בהתחלה נאמר לנו שזה לא התנהגותי....במיוחד כשזה התחיל בגיל 4 חודשים ואז אין תופעות התנהגותיות...אבל יכול להיות שיש פה אפשרות לטיפול בתופעה התנהנגותית?

והנושא השני- הילד קצת מסורבל, הוא כן אוהב לקפוץ ולרקוד ולרוץ, אך יש איזשהו קושי במוטוריקה הגסה,למי לפנות על מנת לברר את העניין? (אנחנו בקופ"ח כללית)

תודה.

הי
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 17:49
6
קשה לענות
מפני שממש לא ברור מה מקור התנועות הללו

לגבי מוטוריקה גסה תוכלו להעזר בפיסיותרפיה דרך קופת חולים או למצוא חוג של התעמלות טיפולית
אפשר גם לקבל החזרים על חוג רכיבה על סוסים שמעולה גם להעלאת הביטחון העצמי של הילד וזה מרגיש לי מתאים במיוחד מפני שכתבת שהוא יצטרך להתמודד מול ילדים שיעירו לו.
כל טוב
וחג שמח
ענת
התמודדדות עם צעקות
10/04/2016 | 15:43
1
41
היי לכולם, אני רוצה להתייעץ, מקווה שזה המקום ושתוכלו לעזור :)
הבת שלי בת שנתיים ושבעה חודשים אוטוטו.
בחודש האחרון למדה לצעוק, אבל ממש.
אם אומרים לה לא, אם מתעקשים על משהו שהיא לא רוצה היא צועקת "די!" או "לא!" ולפעמים סתם אפילו במשחק. בקיצור צועקת המון. בגן הגננת אומרת שאם לוקחים לה משהו מהיד או עושים משהו קטן שלא מוצא חן בעיניה היא צועקת. והצעקות שלה חזקות ומאוד לא נעימות לאוזן.
בהתחלה היינו אומרים לה להפסיק לצעוק ושזה לא נעים לנו ושגם לא מבינים אותה כשהיא צועקת. זה לא עזר, ואז איבדנו סבלנות והתחלנו להכניס אותה לחדר בכל פעם שהיא צועקת שתשב על הספה בחדר ותירגע, וזה בעיקר מביא לבכי של כמה דקות ואז היא מפסיקה יוצאת החוצה ואחרי דקה שוב צעקות.
אנחנו לא בית שצועק, אין לה אחים שצועקים..
מה הדרך הנכונה להתייחס לצעקות? או שאולי עדיף לא להתייחס בכלל?
הי
( לעמוד שלי בתפוז )
12/04/2016 | 14:20
24
השאלה היא מה הרווח שיוצא לה מהצעקות

אני מבינה שהיא לא מקבלת את מה שהיא ביקשה כשהיא צועקת
אבל כנראה שכן מקבלת תשומת לב מסויימת ( גם אם שלילית)

אז כמה אפשרויות:
1.אם היא צועקת מתסכול כי לקחו לה משהו אז אפשר לחבק אותה ולתת לה לפרוק את התסכול
2. אם היא צועקת כשהיא רוצה משהו אז לענות לה בשקט
3. אם היא צוערת כשעשית משהו שלא מוצא חן בעיניה אבל זה הדבר הנכון מבחינתך לעשות אז שוב להשיב בשקט  בקצרה ולהמשיך לעשות מה שצריך
אין צורך בשיחות ארוכות

באופו כללי אני מאד ממליצה לקרוא על הגיל הזה
יש ספר של מיכל דליות
ויש ספר נהדר של אלטה סולטר בשם "גם הילד יודע" על עולמו הרגשי של הילד בגיל הרך

כלל טוב
ענת
מתלבטת קשות על מסגרת מתאימה לבת שלי
11/04/2016 | 07:49
1
33
  שלום
הבת שלי תהיה בספטמבר בת 10 חודשים. אני עובדת משרה חלקית, מה שאומר שאוכל להיות איתה כל יום עד 12 בצהריים. חמתי פנויה לשמור עליה משתיים וחצי.
אני מתלבטת בגלל הגיל שלה והצרכים שלה, באיזה מסגרת כדאי שתהיה.
אופציה ראשונה- גן. אפשרי שאביא אותה לגן גם יותר מאוחר. נגיד ב11.
* משפחתון קטן התקשתי למצוא באזור שלי.
אופציה שנייה- לחלוק מטפלת עם עוד ילד
אופציה שלישית- מטפלת אצלי בבית למשרה חלקית או אפילו בייביסיטר,במידה וחמתי תבוא לשמור עליה מהצהריים.

מבין האופציות, מה לדעתכם הכי יענה על הצרכים שלה. היא תהיה בת 10 חודשים כשאחזור לעבודה.

תודה מראש!!!

אני הייתי מעדיפה בייבי סיטר אצלי בבית
( לעמוד שלי בתפוז )
12/04/2016 | 14:14
19
מכיוון שמדובר על 3 שעות ביום
כך היא תיאר באותו מקום

אם יש מקום ממש קרוב לבית שבו תחלקי מטפלת עם עוד ילד ואין צורך בנסיעה רחוקה אז גם זו אופציה מעולה שתאפשר לה להיות בחברת ילד נוסף

כל טוב
ענת
תינוק בן 9 חודשים לא מגיב לשמו
07/04/2016 | 18:31
2
53
היי,

תינוק בן 9 חודשים, רוקד לצלילי מוזיקה, צוחק מפרצופים, משחק עם הוריו, משמיע קולות במטרה לקרוא להם, אומר קצת "אבא" ומשמיע קולות נוספים, מגיב לשאלות כמו "איפה...(בן משפחה/חפץ/...)", מוחא כפיים, מתהפך, זוחל, יושב ואפילו נעמד

אבל כשקוראים בשמו, לא מסובב את הראש.
יש מה לדאוג?

תודה
הי
( לעמוד שלי בתפוז )
12/04/2016 | 14:01
1
32
האמת היא שלא נשמע לי מדאיג.
האם אתם משתמשים בכמה שמות?
שמות חיבה?
אם אין שם עקבי אחד זה יכול לבלבל.

ובכל מקרה תיארת ילד שמתקשר יפה מאד כך שלדעתי אין סיבה לדאגה בגיל זה

כל טוב
ענת
כינויים
12/04/2016 | 21:27
29
יכול להיות שבאמת יש הרבה כינויים
בנוסף גם לסבתות (שאחת מהן היא המטפלת כרגע) יש כינויים נוספים, אז באמת יכול להיות שזה קצת מבלבל...

תודה
מתי מתחילים לטפל באותיות שורקות?
06/04/2016 | 16:57
3
30
שלום רב, בני בן 5.5 ומתקשה בהגיית אותיות שורקות. ביררתי מול מכון של קלינאי תקשורת ונאמר לי שלא מתחילים לטפל לפני שמתחלפות כל שיני החלב. האם זה נכון?
בני אמור לעלות בשנה הבאה לכיתה א' והייתי רוצה לטפל בכך עוד לפני בי"ס ומצד שני לא נפלה לו אף שן עדיין...
בתודה מראש.
גם אני סקרנית. ביקשתי תגובתה של קלינאית תקשורת
( לעמוד שלי בתפוז )
12/04/2016 | 13:56
6
טיפול בהגיית שורקות
12/04/2016 | 22:14
1
18
שלום!
בשיבושי השורקות לא מתחילים לטפל לפני גיל 6.  אין קשר להתחלפות השיניים, אלא לבשלות מוטורית של הלשון וליכולתו של הילד לשתף פעולה עם תרגול תנועות מדוייקות שלה. ישנם ילדים שמתחילים להגות תקין בעצמם עד גיל 6 ולכן באמת עדיף לחכות. רק אם הילד עצמו מתוסכל מהעניין ורוצה לשפר את ההגייה הייתי מנסה להתחיל בכל זאת - להגיע לפגישה אחת של "הערכת מצב" לראות אם ניתן לטפל בשלב זה או לא.
בהצלחה :)

תודה רבה נועה. גם לי נשמע מוזר עניין השיניים.
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 17:32
3
השכלתי
בן 10חודשים
05/04/2016 | 12:05
1
54
היי
תינוק בן  10 חודשים זוחל גחון כבר חודשיים בערך אך הוא רק בעזרת הידיים וקצת דוחף עם רגל ימין, רגל שמאל באוויר.. עולה לפעמים על 6 ונופל מיד. זוחל קדימה אחורה ומסתובב בציר, מתהפך לשתי הצדדים מוחא כפיים ויושב עם מושיבים אותו אך לא מתיישב לבד. מציינת רק שסבל לאחרונה במשך  3 חודשיים מדלקות אוזניים והיה מאושפז במשך 20 יום שבהם בקושי היה על הרצפה ..השאלה האם זה תקין? איך מעודדים אותו להשתמש גם ברגל שמאל בזחילה ?
הי שני
( לעמוד שלי בתפוז )
06/04/2016 | 10:48
27
גם כאן אני מציעה לעודד הרבה טיפוס במדרגות
לא מדרגה אחת ולא שתיים אלא רצף של מדרגות

להערכתי תוך זמן קצר הוא יוכל להתיישב בעצמו ולזחול על שש תוך הפעלת שתי הרגליים
אני מניחה שבתרגול יום יומי זה לא יקח יותר מחודש עד שתראי שינוי משמעותי ביותר ( וסביר להניח שיקח אפילו פחות)

את מוזמנת לחזור ולעדכן

גרירת גחון
31/03/2016 | 18:10
1
48
שלום!
אפירי בת 8 חודשים, כבר 3 שבועות גוררת את עצמה על הגחון. לא עולה בגלל על שש.
גוררת, זה אומר שהיא מושיטה שתי ידיים קדימה בבת אחת, ואז מושכת את עצמה קדימה. על ציר היא מסתובבת מצוין לשני הכיוונים.
אפשר לעזור לה לעלות על שש? או לזחול גחון נכון יותר?

תודה!
הי
( לעמוד שלי בתפוז )
05/04/2016 | 08:42
20
הצעד הפשוט והיעיל ביותר בעיני הוא להתחיל לאתגר אותה לטפס על מכשולים .
בתחילה מכשולים קטנים כמו שוק הרגל שלך או כרית נחש
בהמשך כריות גדולות  חבילות חיתולים והכי חשוב  טיפוס מדרגות.

זה בדרך כלל עושה את המעבר לעמידת שש וגם עוזר ללמוד להתיישב

בהצלחה
ענת

מתוסכלת - בעיות אוכל ושינה
30/03/2016 | 21:53
1
43
הילדון שלי כבר בן 7 חודשים ולא מפסיק לאכול. ובכמויות גדולות נורא. בלידה הוא היה באחוזון 30 וקצת, עכשיו הוא כמעט באחוזון ה70 (גובה ומשקל מתאימים)
כבר מעל שבוע שנראה שבלילה כואבת לו הבטן והוא לא מצליח להרדם. גם כשהוא כבר נרדם זה רק תוך כדי יניקה (לציין שבגיל 5 חודשים למד להרדם עצמאית וחזר להרגלים ישנים) והוא מתעורר כל שעה-שעתיים בלילה.
אני משתדלת לא להאכיל אותו, אלא להחזיר אותו לישון בליטוף ומקסימום בהרמה.
אני לא יודעת מה לעשות, לא ישנה כבר שבוע, חזרתי להניק כל הזמן במקום שהכמות תרד. בגלל הבכי שלו כל ערב אני לא מספיקה להכין לו אוכל שישביע אותו ללילה.
ברור לי שקשיים בהאכלה קשורים לקשיים בשינה וההפך. עם מי אפשר להתייעץ לגבי שניהם? יש גורם מקצועי מטעם קופות חולים? (בטיפת חלב העצות לא מועילות ולא קשורות) אם לא מטעם קופ"ח איזה בעל מקצוע אני צריכה לחפש לזה? יועצת שינה, יועצת תזונה, יעוץ התנהגותי?
אשמח לכל עזרה

הי
( לעמוד שלי בתפוז )
05/04/2016 | 08:57
17
את מתארת הרבה יניקה בלילה אבל אני לא בטוחה שיש כאן בעיית אכילה.
האם הוא נרדם עם הנקה?
יתכן שההנקה עוזרת לו להרדם ואינה נובעת מרעב בלילה.

אני חושבת שיועצת שינה תוכל לסייע לך  וללוות אותך בתהליך הפרדת ההנקה מההרדמות והשינה

כל טוב
ענת
קשיי שינה של האוצר שלי
28/03/2016 | 14:59
1
33
שלום שוב לכולם,
יש לי אוצר בן 10 חודשים שמדי פעם מתקשה לישון בגלל קשיי צמיחת שיניים, עם זה כבר למדתי להתמודד ולקבל.

עכשיו, השיניים יצאו כבר אבל השינה שלו נפגמה.
בחודשים הראשונים היה ישן 12 שעות בלילה, עכשיו מתקשה להירדם לעיתים, אוכל גם עם הפרעות (כל כמה דקות בוכה בקול), כשנרדם זה רק על הידיים או על מנשא, כשמצליחים להעביר אותו למיטה, הוא מתעורר אחרי שעה שעתיים בצרחות אימים, יושב על הברכיים ובוכה ומחכה שמישהו יוציא אותו וגם כשמוציאים אותו הוא משתולל על הידיים ונראה עירני מתמיד.
הוא במהלך היום בסדר גמור, אבל לפרקים נשכב על הרצפה או על המיטה שלנו ומשפשף את הראש בחוסר רוגע, עוצם עיניים ומיד מתעורר, כאילו ממש ממש רוצה לישון ולא מרשה לעצמו או שמשהו מפריע לו.
הדבר מתסכל מאוד , מעציב וגורם לעצבים ולעיתים להרמת הקול עליו שלא באשמתו, ההרמת קול גם גורם לתסכולים רבים מאוד אצלי ואצל אשתי שמלווה בהרגשה נוראית שהרמנו על האוצר שלנו את הקול.
מישהו נתקל ? למישהו יש מושג מה יכול להיות ההפרעה כאן ?
אשמח מאוד מאוד לשמוע את דעתכם.
תודה רבה מראש לכל העונים
הי
( לעמוד שלי בתפוז )
05/04/2016 | 09:01
12
תיארת יפה
הוא עייף ורוצה לישון אך מתקשה לשחרר את השליטה.
הוא רוצה לוודא שאתם בסביבה  ומעסיק אתכם.

יש כמה אפשרויות להתמודד עם העניין ולכל משפחה מתאימה אפשרות אחרת
אך בכל מקרה כדאי לעשות תהליך שיאפשר לו ולכם להגיע ללילות שקטים יותר

אני מציעה להעזר ביועצת שינה או לקרוא ספרים שנושא הקניית הרגלי שינה לתינוקות.
להצטייד בהרבה סבלנות ולהתחיל תהליך במהלך סופשבוע שבו אתם פנויים יותר ולא צריכים לקום לעבודה בבוקר.
אני גם מציעה לנהל רישום של ההתעוררויות בלילה כדי לראות שהתהליך עובד בכיוון הרצוי

כל טוב
ענת

קשיי הירדמות ושינה?פתרון!
21/03/2016 | 15:47
29
חיפושים אחר משפחה מתאימה:
משפחה עם תינוק בן 5חד' - 9 חד', החווה הרדמות מתישות ולילות לבנים. אשמח לעזור לכם וביחד נלמד את הילד להירדם באופן עצמאי ולישון טוב בלילות.
התהליך כולל פגישת היכרות והדרכה ותהליך שיימשך כחודש וחצי וילווה בקשר יומיומי שלי עם המשפחה בליווי יועצת בכירה. עלות סמלית של 350 שח.
נאוה נסים 0544-555247
ניסיון עשיר עם ילדים: BA בחינוך לגיל הרך, גננת ומדריכת הורים לילדים בגיל הרך. האתר שלי להתרשמות:
http://navanissim.co.il/

מעון פרטי בקרית מוצקין- המלצות?
21/03/2016 | 13:26
7
שלום לבנות הפורום היקרות!
אני מתכננת להכניס את ביתי שכעת בת 3.5 חודשים בחודש יוני למעון (תהיה בע"ה בת חצי שנה)
מכיוון שזוהי ילדה ראשונה ואני מטבעי לחוצה ודאגנית, מעוניינת במעון פרטי עם כמה שיותר יחס אישי וקבוצות קטנות.
באינטרנט אמנם יש המון מעונים באיזור שלנו , אך אינני מעוניינת ללכת על מעון שאין לי המלצה כלשהי עליו...
אשמח לשמוע האם יש לכם המלצות ממקור ראשון או אחר על מעון פרטי טוב לתינוקות בקרית מוצקין.
הרבה תודה ויום מקסים לכולכן.
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
TMRG- פתרונות קול בע
מקול צרוד לקול צלול
טליה שפירא - אימון עסקים, פיתוח עסקי, שיווק
נטוורקינג לעסקים
ד
מומחה לכף רגל וקרסול
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום