לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1394513,945 עוקבים אודות עסקים

פורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
mamay מרכז פרטי לרפואת ילדים משולבת
http://www.mamay.co.il/Hebrew
0
המשך >>

לצפיה ב-'קשיי שינה ואוכל בן 10 חודשים'
קשיי שינה ואוכל בן 10 חודשים
11/10/2018 | 15:40
3
היי,
יש לי בן 10 חודשים. אוכל בבוקר בקבוק כשקם 180 מ"ל. בגן מביאים לו פירות ב8 הוא ישן חצי שעה ואז נותנים לו מרק ב10 וחצי 11 ואז שוב בקבוק לפני שנת צהריים (לא ברור לי למה, עובדת על שיורידו את הבקבוק הזה) ישן שנת צהריים ואז שוב הגננת דוחפת לו בקבוק כשקם (נתתי לה עכשיו קוואקר במקום, אם יש הצעה אחרת אשמח לשמוע. הוא בא הביתה ואני נותנת לו ב6 גבינה, מעדן, ביצה ולפני השינה ב7 שוב בקבוק. משום מה הוא קם כל 3 שעות לאכול. ניסיתי לתת רק מים וזה לא צלח, הוא מתעורר כאילו לא מתכוון להירדם בקרוב, עומד במיטה ודורש יחס למרות שרואים שהוא עייף. הייתי איתו שעה ערה בניסיון להרדים אותו ללא הצלחה עד שנרדם לשעה וקם שוב ונתתי לו בקבוק. אני לא מבינה למה קם כל 3 שעות בלילה. רק אוכל מרגיע ומרדים אותו ולא נראה לי הגיוני שבגילו הוא צריך שני בקבוקים באמצע הלילה, אני מיואשת לגמרי ועייפה. הגדול שלי ישן כבר לילה שלם בגיל חצי שנה. כשהיה קם דחפתי לו מוצץ והיה חוזר לישון. ולקטן שמה מוצץ או מביאה מים וכלום לא עוזר חוץ מלהביא לו בקבוק.
אודה לעזרה.
לצפיה ב-'Help'
Help
10/10/2018 | 23:15
2

הי יקרות אני אמא טרייה ועייפה לנסיכה בת 3 חודשים שלא מוכנה להירדם לפני השעה אחת בלילה למרות שמתחילים טקס שינה מקלחת והנקה בשעה 18:30-19:00, ניסיתי הכל וכלום לא עוזר, הידיים והגב כבר כואבים מלנסות להרדים אותה ואם היא כבר נרדמת על הידיים אני מניחה אותה במיטה ולאחר 10-15 דק היא מתעוררת ומתחילה לבכות.
מה אני לא עושה נכון? ואיך גורמים לבובה שלי להירדם בשעה נורמלית?
לצפיה ב-'פעוטה שרק לוחשת'
פעוטה שרק לוחשת
02/10/2018 | 05:26
13
בת שנה וחצי שלא מדברת מיוזמתה.  אבל עונה לפעמים כששואלים מה זה.  אבל תמיד בלחישה או מאד בשקט.  רעיונות?
לצפיה ב-'לשון בחוץ '
לשון בחוץ
17/09/2018 | 22:10
58
היוש ! 
הבן שלי בן 4 חודשים כבר מגיל לידה שמנו לב שהלשון תמיד בחוץ והשפה התחתונה גם כלפי חוץ היינו אצל רופא הילדים ושאלתי כבר פעמיים אמר שהכל בסדר אני קצת לחוצה קרה למישהו ?
לצפיה ב-'התפתחות שפה'
התפתחות שפה
15/09/2018 | 01:25
14
שלום , הייתי רוצה לדעת , ילד בן שנה וחצי שנמצא בטיפול על ידי מטפלת דוברת עברית, אך השפה שלה אינה שוטפת, זאת ישנו מבטא זר ואוצר המילים דל יחסית. 
האם קיים חשש  שהשפה של הפעוט תושפע לא טוב מכך? זאת אומרת האם זהעלול לפגוע בהתפתחות השפה של הפעוט?
תודה
לצפיה ב-'הריון'
הריון
13/09/2018 | 19:33
9
האם מותר לצום בכיפור בשבוע 8 להריון?
לצפיה ב-'תינוקת שוכבת על הבטן ולא יודעת מה לעשות כשמתעייפת'
תינוקת שוכבת על הבטן ולא יודעת מה לעשות כשמתעייפת
11/09/2018 | 09:55
23
היא מורידה את הראש ישר למזרון\חיתול (וסותמת לעצמה את דרכי הנשימה) במקום להניח אותו על הצד, כך שתוכל לנשום. 
ניסיתי להזיז לה אותו בעדינות ימינה או שמאלה, אבל היא מתנגדת ואני לא רוצה להפעיל יותר מידי כח, אז מניחה לה כרגע למצוא את זה בעצמה, אבל אין התקדמות והיא מתוסכלת וצועקת עד שמתחילה לבכות.
איך לעזור לה? 
תודה 
לצפיה ב-'בת שנה וחודש שלא מגיבה לשם שלה'
בת שנה וחודש שלא מגיבה לשם שלה
10/07/2018 | 22:35
1
72
בת שנה וחודש לא מגיבה לשם שלה. עד לאחרונה היתה מגיבה תמיד ועכשיו זה ירד. בעיקר כשהיא עסוקה במשהו.
אם הולכים ברחוב, היא פשוט מסתכלת לכל הכיוונים, מחייכת ומרוצה אבל לא מגיבה.
כנ"ל כשהיא יושבת בבית ומשחקת במשהו.
 
מצד שני, יוצרת קשר עין, צוחקת, מגיבה לרעשים ועושה שלום/ביי ביי/כפיים כשמבקשים ממנה.
 
יש סיבה לחשוש?
 
לצפיה ב-'כל תינוק מתפתח בזמן שלו'
כל תינוק מתפתח בזמן שלו
28/08/2018 | 08:29
24
אם אין שום בעיה רפואית, תני לזמן לעשות את שלו והכל יהיה בסדר.
אנחנו עכשיו עוברים את משבר גיל אבעת החודשים עם הקטן, אחרי שישן כל הלילה התחיל להתעורר פתאום... אבל, אני בטוחה שזה יעבור כמו שזה הופיע פתאום. 
בקיצור אין מה לחשוש, רק בריאות לך ולילדים
לצפיה ב-' מחכים לך בפורום לידה פעילה וביתית '
מחכים לך בפורום לידה פעילה וביתית
10/07/2018 | 11:53
7
 
 
ד"ר ומיילד מומחה ידבר איתך על כל לידה שהיא קצת אחרת, היכנסי עכשיו
 
לצפיה ב-'הליכה בפישוק - האם תקין?'
הליכה בפישוק - האם תקין?
09/07/2018 | 11:52
17
שלום רב
בתי בת שנה וחצי. התחילה ללכת בגיל שנה וארבעה חודשים. כרגע הולכת עם רגליים מפושקות מעט, פתוחות לצדדים. האם תקין בשלב הזה? בדיקת ירכיים אצל אורתופד לאחר הלידה היתה תקינה. תודה
לצפיה ב-'ראש פונה שמאלה'
ראש פונה שמאלה
08/07/2018 | 14:55
22
שלום,
הבת שלי בת חודשיים. כשהיא על הגב בעיקר מסתכלת שמאלה אבל גם קצת ימינה. אם יש גירויים שימשכו אותה תסובב את הראש ימינה. על הבטן היא מרימה את הראש יפה אבל הראש שונה חזק שמאלה ואי אפשר לגרום לה להסתכל לצד השני. נראה שממש קשה לה. למי כדאי לפנות כדי לקבל טיפול מתאים?
תודה
לצפיה ב-'מחיאת כפיים וביי ביי'
מחיאת כפיים וביי ביי
14/06/2018 | 16:03
96
יש ליתינוקת בת שנה ושבוע . חייכנית ומבינה דברים שאומרים אור מסתכלת לאור שרוצה קלף של פרח מסתכלת ואף מושיטה יד בכדי לנסות לקחת. אולם לא עושה ביי ביי ולא כפיים מה דעתך ? אני מדגימה לה והיא מסתכלת ולא נראה כאילו מבינה היא מקישה עם שני חפצים בידיים וכשאני מנסה לעשות לה כפיים יד אחת היא פותחת והשנייה מעט מאוגרפת. למרות שבכללי היא פותחת ידיים רק שאני מנסה להדגים לה כפיים. מה דעתך?
לצפיה ב-'ד"ר יעל כהן רפפורט'
ד"ר יעל כהן רפפורט
11/06/2018 | 16:50
67
שלום לכולם,
האם למישהו יש דרך התקשרות לד"ר יעל כהן רפפורט (רופאה התפתחותית)?
מייל? טלפון?
היא אבחנה את התינוק שלנו וקבעה שיש לרשום אותו למעון שיקומי.
יש לי כמה שאלות אליה....
אשמח לקבל את הפרטים למייל: dudekel@hotmail.com
תודה
לצפיה ב-'גמישות יתר ונעליים'
גמישות יתר ונעליים
28/05/2018 | 17:59
1
50
שלום,
הבן שלי בן שנה וארבע עם עיכוב התפתחותי. ז"א שעד גיל שנה לא התיישב ולא זחל.. החל לעשות זאת מאז שהתחלנו פיזותרפיה ואימון אישי עם מטפל חגיל הרך.
לבן שלי יש גמישותיתר בקרסוליים ועל כן לא מצליח להתייצב.
המטפל אמר לי לקנותלו נעליים... ואכן קניתי לו (צעד ראשון) היום... פתאום אני מרגישה שאולי לא הייתי צריכה לקנות נעליים... למישהו יש תשובה??
תודה
לצפיה ב-'גמישות יתר ונעליים'
גמישות יתר ונעליים
28/06/2018 | 21:12
19
היתה לנו במעון ילדה שמצבה היה מאוד דומה. גם במקרה שלה, העיצה היתה לקנות נעליים. הנעליים נותנות לילדים האלה מעין 'כובד',שלא ירגישו שהם 'מרחפים'. משהו מעין זה.
כך שההנחיה הזו נשמעת לי הגיונית. אני לא רופאה - אני בס'כ מטפלת במעון שראתה מקרה דומה מאוד.
לצפיה ב-'התפתחות הבת שלי'
התפתחות הבת שלי
15/05/2018 | 12:10
94
שלום,אני אב לפעוטה בת 2 .הבת שלי איננה הולכת באופן עצמאי אלא רק עושה כמה צעדים ויורדת למצב ברכיים.
ברוב הזמן היא מתקדמת רק עם הברכיים.
ברצוני לשאול מה ניתן לעשות או לברר.יש לנו תור לאבחון הילד בקרוב אבל בחרתי לפנות גם לפורום
לצפיה ב-'גן עירייה'
גן עירייה
09/05/2018 | 20:55
61
שלום לכולם ,
 
הרבה זמן לא כתבתי כאן , ועכשיו חזרתי וזקוה לעזרתכם .
הבת שלי בת שנתיים וחמש נמצאת כרגע במעון פרטי בכיתת פעוטות , רשמתי אותהלעוד שנה בכיתת בוגרים שהגילאים שלם הם החל משנה וחודשיים ועד שנתיים ושמונה , הבת שלי ילידת דצמבר ומאחר שבספטמבר הקרוב היא תהיה בת שנתיים ותשע היא לא מתאימה להמשיך לכיתת הבוגרים במעון הפרטי.
היא מאוד אוהבת את הגן , את המקום , את הגננות , היא נכנסת לשם בכיף ורואים שכיף לה שם .
קבלתי עבורה רישום לגן עירייה ואני ממש אבל ממש חושבת שהיא לא מוכנה לגן עיריה מהסיבה שהיא עדיין לא מדברת שוטף כי יש לה עיכוב שפתי קל והיא נמצאת במעקב אצל קלינאית תקשורת , היא עדיין לא גמולה ולפי האינטואיציה שלי ומה שני רואה את הילדה היא לא בלה מספיק לגן עירייה , ולכן רציתי לרשום אותה לשנה נוספת בבוגרים אך מאחר והגן הזה מסובד על ידי משרד הכלכלה בהתחלה קבלו אותה , אך לאחר שכבר קבלו אותה הודיעו לנו שרוצים מכתב מהמכון להתפתחות הילד שממליץ לא להמשיך לגן עירייה .
שפניתי למכון התפתחות הילד לבקש את המכתב נאמר לי שם שאסור להם להוציא מכתתב כזה רק במקרים ממש חמורים שזה ברוך השם לא המקרה של הבת שלי .
אני מאוד חרדתית ומפחדת לשלוח את הבת שלי לגן עירייה , לא יודעת מה לעשות אם להמשיך להלחם שיקבלו אותה למעון הפרטי או פשוט לתת לה ללכת לגן עירייה .
ושכחתי לציין שכאשר התקיימה ההרשמה לגן עירייה רשמתי אותה ושהודיעו לי מהמעון הפרטי שהיא התקבלה ביטלתי את הרישום וכעת אין לה גן בכלל .
מה הייתם עושות ?
 
לצפיה ב-'התייעצות...:'
התייעצות...:
09/05/2018 | 10:54
56
ילד בן 3.7
הגננת מספרת שהוא מאוד פסיבי בגן, לא יוזם שיחות עם ילדים (פרט עם חבר אחד וקבוע), כשפונים אליו עונה אך לא תמיד לעניין, יכול סתם לשבת ליד השולחן ולא לעשות כלום עד שמישהו מהצוות ניגש ומפעיל אותו. זקוק לתיווך (עם ילדים ומשחקים חדשים), מתקשה להשתלב בתוך קבוצת ילדים גדולה
יש קשיים במוטוריקה גסה ועדינה
אודה לתובנות
 
לצפיה ב-'בת שנה ו-3 בקושי אוכלת '
בת שנה ו-3 בקושי אוכלת
07/05/2018 | 11:32
61
היא מחלימה מוירוס הקאות ושלשולים, התפרץ אצלה בערך ביום שישי. היא גם ככה לא אכלנית גדולה אבל עכשיו בקושי מכניסה משהו לפה. שותה רגיל וגם יונקת. יורדת במשקל בגלל זה. היא שמחה וערנית אבל קצת מסמורטטת לפעמים. חום היה לה יום אחד ונעלם. 
 
זה מוכר התופעה הזאת? 
 
לצפיה ב-'מטפלת/משלבת לילדים על רצף בגיל הרך (על הספקטרום/אוטיזם)'
מטפלת/משלבת לילדים על רצף בגיל הרך (על הספקטרום/אוטיזם)
01/05/2018 | 14:11
46
אני מציעה טיפול לילדים על הספקטרום בגיל הרך, מסגרת של שעה או שעתיים בשבוע, אשר מטרתו לעזור לילד לפתח את הפוטנציאל שלו כאינדיבידואל, לפתח יחסים בריאים עם הסביבה, לתקשר את עולמו הפנימי ולמצות את היכולת ההתפתחותית שלו. אני עובדת בגישה משולבת ברוח הDIR, גישה המחברת התפתחות מנטלית, רגשית והסתגלות התנהגותית. התהליך מתאים לילדים שעדיין לא שולבו בגן טיפולי, כטיפול משלים שאלו אשר משולבים וכן לילדים שהוריהם החליטו על טיפול במסגרת ביתית. למעוניינים אפשר לפנות למיל: ginabannay@gmail.com
הטיפול אפשרי גם בצרפתית, איטלקית, גרמית, שווייצרית ואנגלית.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תזונה ודיאטה
בואו לקבל ייעוץ והכוונה
נילי פירסט - סקסולוגית
נילי פירסט - סקסולוגית
ד
מומחה לכף רגל וקרסול

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ