לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1366413,664 עוקבים אודות עסקים

פורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
mamay מרכז פרטי לרפואת ילדים משולבת
http://www.mamay.co.il/Hebrew
0
המשך >>

לצפיה ב-'מחיאת כפיים וביי ביי'
מחיאת כפיים וביי ביי
14/06/2018 | 16:03
12
יש ליתינוקת בת שנה ושבוע . חייכנית ומבינה דברים שאומרים אור מסתכלת לאור שרוצה קלף של פרח מסתכלת ואף מושיטה יד בכדי לנסות לקחת. אולם לא עושה ביי ביי ולא כפיים מה דעתך ? אני מדגימה לה והיא מסתכלת ולא נראה כאילו מבינה היא מקישה עם שני חפצים בידיים וכשאני מנסה לעשות לה כפיים יד אחת היא פותחת והשנייה מעט מאוגרפת. למרות שבכללי היא פותחת ידיים רק שאני מנסה להדגים לה כפיים. מה דעתך?
לצפיה ב-'ד"ר יעל כהן רפפורט'
ד"ר יעל כהן רפפורט
11/06/2018 | 16:50
9
שלום לכולם,
האם למישהו יש דרך התקשרות לד"ר יעל כהן רפפורט (רופאה התפתחותית)?
מייל? טלפון?
היא אבחנה את התינוק שלנו וקבעה שיש לרשום אותו למעון שיקומי.
יש לי כמה שאלות אליה....
אשמח לקבל את הפרטים למייל: dudekel@hotmail.com
תודה
לצפיה ב-'גמישות יתר ונעליים'
גמישות יתר ונעליים
28/05/2018 | 17:59
16
שלום,
הבן שלי בן שנה וארבע עם עיכוב התפתחותי. ז"א שעד גיל שנה לא התיישב ולא זחל.. החל לעשות זאת מאז שהתחלנו פיזותרפיה ואימון אישי עם מטפל חגיל הרך.
לבן שלי יש גמישותיתר בקרסוליים ועל כן לא מצליח להתייצב.
המטפל אמר לי לקנותלו נעליים... ואכן קניתי לו (צעד ראשון) היום... פתאום אני מרגישה שאולי לא הייתי צריכה לקנות נעליים... למישהו יש תשובה??
תודה
לצפיה ב-'התפתחות הבת שלי'
התפתחות הבת שלי
15/05/2018 | 12:10
42
שלום,אני אב לפעוטה בת 2 .הבת שלי איננה הולכת באופן עצמאי אלא רק עושה כמה צעדים ויורדת למצב ברכיים.
ברוב הזמן היא מתקדמת רק עם הברכיים.
ברצוני לשאול מה ניתן לעשות או לברר.יש לנו תור לאבחון הילד בקרוב אבל בחרתי לפנות גם לפורום
לצפיה ב-'גן עירייה'
גן עירייה
09/05/2018 | 20:55
32
שלום לכולם ,

הרבה זמן לא כתבתי כאן , ועכשיו חזרתי וזקוה לעזרתכם .
הבת שלי בת שנתיים וחמש נמצאת כרגע במעון פרטי בכיתת פעוטות , רשמתי אותהלעוד שנה בכיתת בוגרים שהגילאים שלם הם החל משנה וחודשיים ועד שנתיים ושמונה , הבת שלי ילידת דצמבר ומאחר שבספטמבר הקרוב היא תהיה בת שנתיים ותשע היא לא מתאימה להמשיך לכיתת הבוגרים במעון הפרטי.
היא מאוד אוהבת את הגן , את המקום , את הגננות , היא נכנסת לשם בכיף ורואים שכיף לה שם .
קבלתי עבורה רישום לגן עירייה ואני ממש אבל ממש חושבת שהיא לא מוכנה לגן עיריה מהסיבה שהיא עדיין לא מדברת שוטף כי יש לה עיכוב שפתי קל והיא נמצאת במעקב אצל קלינאית תקשורת , היא עדיין לא גמולה ולפי האינטואיציה שלי ומה שני רואה את הילדה היא לא בלה מספיק לגן עירייה , ולכן רציתי לרשום אותה לשנה נוספת בבוגרים אך מאחר והגן הזה מסובד על ידי משרד הכלכלה בהתחלה קבלו אותה , אך לאחר שכבר קבלו אותה הודיעו לנו שרוצים מכתב מהמכון להתפתחות הילד שממליץ לא להמשיך לגן עירייה .
שפניתי למכון התפתחות הילד לבקש את המכתב נאמר לי שם שאסור להם להוציא מכתתב כזה רק במקרים ממש חמורים שזה ברוך השם לא המקרה של הבת שלי .
אני מאוד חרדתית ומפחדת לשלוח את הבת שלי לגן עירייה , לא יודעת מה לעשות אם להמשיך להלחם שיקבלו אותה למעון הפרטי או פשוט לתת לה ללכת לגן עירייה .
ושכחתי לציין שכאשר התקיימה ההרשמה לגן עירייה רשמתי אותה ושהודיעו לי מהמעון הפרטי שהיא התקבלה ביטלתי את הרישום וכעת אין לה גן בכלל .
מה הייתם עושות ?

לצפיה ב-'התייעצות...:'
התייעצות...:
09/05/2018 | 10:54
29
ילד בן 3.7
הגננת מספרת שהוא מאוד פסיבי בגן, לא יוזם שיחות עם ילדים (פרט עם חבר אחד וקבוע), כשפונים אליו עונה אך לא תמיד לעניין, יכול סתם לשבת ליד השולחן ולא לעשות כלום עד שמישהו מהצוות ניגש ומפעיל אותו. זקוק לתיווך (עם ילדים ומשחקים חדשים), מתקשה להשתלב בתוך קבוצת ילדים גדולה
יש קשיים במוטוריקה גסה ועדינה
אודה לתובנות

לצפיה ב-'בת שנה ו-3 בקושי אוכלת '
בת שנה ו-3 בקושי אוכלת
07/05/2018 | 11:32
27
היא מחלימה מוירוס הקאות ושלשולים, התפרץ אצלה בערך ביום שישי. היא גם ככה לא אכלנית גדולה אבל עכשיו בקושי מכניסה משהו לפה. שותה רגיל וגם יונקת. יורדת במשקל בגלל זה. היא שמחה וערנית אבל קצת מסמורטטת לפעמים. חום היה לה יום אחד ונעלם. 

זה מוכר התופעה הזאת? 

לצפיה ב-'מטפלת/משלבת לילדים על רצף בגיל הרך (על הספקטרום/אוטיזם)'
מטפלת/משלבת לילדים על רצף בגיל הרך (על הספקטרום/אוטיזם)
01/05/2018 | 14:11
18
אני מציעה טיפול לילדים על הספקטרום בגיל הרך, מסגרת של שעה או שעתיים בשבוע, אשר מטרתו לעזור לילד לפתח את הפוטנציאל שלו כאינדיבידואל, לפתח יחסים בריאים עם הסביבה, לתקשר את עולמו הפנימי ולמצות את היכולת ההתפתחותית שלו. אני עובדת בגישה משולבת ברוח הDIR, גישה המחברת התפתחות מנטלית, רגשית והסתגלות התנהגותית. התהליך מתאים לילדים שעדיין לא שולבו בגן טיפולי, כטיפול משלים שאלו אשר משולבים וכן לילדים שהוריהם החליטו על טיפול במסגרת ביתית. למעוניינים אפשר לפנות למיל: ginabannay@gmail.com
הטיפול אפשרי גם בצרפתית, איטלקית, גרמית, שווייצרית ואנגלית.
לצפיה ב-'למחוק..'
למחוק..
23/04/2018 | 15:21
15
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום לידה פעילה וביתית '
מחכים לכם בפורום לידה פעילה וביתית
16/04/2018 | 14:41
7

הפורום חוזר לפעילות בניהול מקצועי של מומחה ברפואת נשים ומיילד המתמחה בלידות לא שגרתיות.
בפורום תוכלו להתייעץ, לשתף ולשאול הכל על לידה טבעית, לידה פעילה, לידה ביתית ועוד

לצפיה ב-'הולכת ומתנדנדת'
הולכת ומתנדנדת
11/04/2018 | 12:41
18
הנכדה שלי חצי מתאומים [בן ובת [נולדו פגים בשבוע 36] במשקל 1.5 ק"ג
בת שנה וחצי ושניהם הולכים מגיל שנה. הבן הולך יציב והבת כל הזמן מתנדנדת כאילו נוטה לאחור וכל הזמן  חושבת שהיא תיפול אחורה. זה לא השתפר בהתחלה חשבנו שרק התחילה ללכת אבל זה עדיין ממשיך וגם פתאום התחילה לעמוד על קצות האצבעות בהליכה. זה קורה בבית שהם עם גרביים. יש להם נעלים. השאלה האם צריך לקחת את הנכדה לאורתופד מומחה כף רגל לילדים. תודה
לצפיה ב-'עזרתכם בבקשה,באיזה תכשיר מומלץ להשתמש נגד יתושים '
עזרתכם בבקשה,באיזה תכשיר מומלץ להשתמש נגד יתושים
10/04/2018 | 08:00
12
הו אם משהו התנסה בתכשיר "טרופי אוטן- "
(שזה ספריי יבש שאמור לדחות יתושים.)

לצפיה ב-'תינוקת לא הולכת בגיל שנה ו9...'
תינוקת לא הולכת בגיל שנה ו9...
08/04/2018 | 16:39
55
שלום, בתי בת שנה ו9 ולא הולכת באופן עצמאי.
כמובן שנעזרת ברהיטים ומתהלכת בחופשיות בעזרת רהיטים, בימבות וכד'...
אנחנו בטיפול פיזיותרפי, נאמר לנו שזה רוב הסיכויים לא משהו פיזי אלא משהו רגשי, אולי פחד.
אשמח לתובנות בנושא ואולי מישהו/י שירגיעו אותי.
תודה רבה.
לצפיה ב-'דיבור'
דיבור
06/04/2018 | 18:13
1
60
הנכדים שלי תאומים בן ובת בני כמעט שנה וחמישה. הם נולדו בשבוע 36 ועד עכשיו לא מדברים. הם צועקים מוציאים קולות אבל שום הברה. בגיל כזה הם צריכים להגיד מילים כמו: אמא אבא עוד מים וכו' אבל כלום. האם יתכן בגלל שהם תאומים וגם פגים יש התפתחות מאוחרת בדיבור? הבת שלי אמרה לי שההתפתחות שלהם המלאה תהיה בגיל שנתיים. ללכת הם התחילו בגיל שנה והם מבינים וחמודים אבל לא מוציאים הגה. מודה לתשובתכם
לצפיה ב-' זה בסדר, הרי 50% מהילדים מתחילים לדבר רק בגיל 3'
זה בסדר, הרי 50% מהילדים מתחילים לדבר רק בגיל 3
11/04/2018 | 00:19
45
אבל מילים בודדות  יידעו  לומר  בגיל שנתיים,
כך שבגילם אין מקום לדאגה.
לצפיה ב-'הליכת חצי כריעה'
הליכת חצי כריעה
02/04/2018 | 21:12
1
31
הבן שלי (שנה וחודשיים) כבר מספר חודשים מתקדם בעיקר במצב חצי כריעה-רגל אחת מכופפת שעליה הוא מתיישב וגורר את עצמו קדימה עם הרגל השניה (זו תמיד אותה רגל). והוא גם עושה את זה ממש ממש מהר. רוב האנשים שרואים את זה אומרים שבחיים לא ראו כזה דבר. הגננת אמרה שזה נדיר אבל היא כבר נתקלה בזה והאחות טיפת חלב ראתה ולא התייחסה כמשהו בעייתי.
עד עכשיו לא הוטרדתי מזה והייתי בטוחה שסיגל לעצמו מן הליכת ביניים כזו עד שיבשיל להליכה על שתי רגליים.
היום מישהו שאל אותי אם עשה אולטרסאונד יריכיים (לא עשה כיוון שילדתי בצפון ופה לא מפנים באופן אוטומטי, שאלתי את רופא הילדים שלו על זה כשהיה בן חודש והוא אמר שאין לו צורך באולטרסאונד והכל תקין). בקיצור לאותו מכר יש אחיינית שהלכה בדיוק כמו הבן שלי ומאוחר יותר הסתבר שיש בעיה באגן שמצריכה ניתוח!!!!
כמובן שאני מחכה בקוצר רוח לקבל הפניה ולקבוע בדיקה באופן מיידי
אך הייתי שמחה לקבל חוות דעת
לצפיה ב-'שלום וחג שמח'
שלום וחג שמח
03/04/2018 | 09:20
22
אפתח בזה שאני לא רופאה,לא אחות,ולא פיסיתרפיסטית.
אני מטפלת במעון, והיה לנו ילד שהתקדם ככה.
היום אגב,הוא הולך,וככל שאני רואה ושומעת עליו- אין שום בעיה בהליכה שלו.
חשוב לדעת:
הזחילה על שש היא זחילה שנחשבת כמקדמת גם מבחינה קוגניטיבית. לכן,משתדלים שילד ש'דילג' על השלב הזה \מצא לו תחליף אחר, כן יבצע אותה.

דבר שני: פיסיותרפיסטית גם היא תוכל לתת לך דאגנוזה- ראשונית לפחות-מה כדאי לעשות,ומה ככל הנראה הסיבה לסוג ההתקדמות שלו.
יש ילדים שיש להם גמישות יתר, והם מעדיפים תנוחות פחות 'מומלצות', יש תינוקות שפשוט התרגלו לתנוחה מסוימת ו 'מתעצלים' לנסות אלטרנטיבה, (הם הרי לא יכולים להבין ש 'תנוחה זו וזו לא מיטיבה בתווך הארוך'.
כל אלה שצריכים עידוד לשינוי תנוחה- יש תרגילים בבית, או סשנים אצל הפיסיותראפיסט,שיעודדו את התנוחה הרצויה.

שורה תחתונה: אין להלחץ ש 'בטוח או כמע בטוח שצריך התערבות כירורגית'. להיפך- סיכויים טובים, שעם קצת תרגול זה יפתר.

הרבה בריאות לילד :).
לצפיה ב-'סדר יום - שינה- תינוקת בת 10 חודשים '
סדר יום - שינה- תינוקת בת 10 חודשים
01/04/2018 | 11:19
3
34
שלום, אשמח לדעתכם/עצתכם,
תינוקת בת 10 חודשים, קטנה מאד (אחוזון 3) ופעילה מאד. ישנה כ11 שעות בלילה. ישנה שנת בוקר כשעה וחצי ושנת צהריים כ50 דקות עד שעה...האם זה לא אמור להיות הפוך? שנת בוקר קצרה וצהריים ארוכה... האם כדאי ואפשר לשנות את זה? 
כרגע נמצאת בבית עם מטפלת. בעוד חודשיים תיכנס לגן, שם אין שנת בוקר מסודרת- חוששת שלא תסתדר ויהיה לה קשה.

חג שמח :) 
לצפיה ב-'חג שמח.'
חג שמח.
02/04/2018 | 09:50
2
22
דווקא בגן אמורה להיות שנת בוקר מסודרת.. אלא אם היא תכנס לקבוצה של שנה וחודשיים ומעלה- ואותם כבר לא משכיבים בבוקר.
את הקטנטנים,משכיבים בבוקר.
לגבי השאלה האם כדאי לשנות את זה- אין לי תשובה .
לגבי איך לשנות את זה- אז אנחנו במעון, מעירות את הילדים אחרי שנת בוקר של חצי שעה עד חמישים דקות. זה מאפשר להם להיות מוכנים לשינה בערך ברבע לאחת, ואז הם ישנים רובם למעלה משעה.(רובם ישנים שעה וחצי ומעלה,אם נדייק).
לצפיה ב-'חג שמח יקירה!'
חג שמח יקירה!
02/04/2018 | 11:35
1
19
תודה על התשובה. אנסה עכשיו בחוהמ להעיר משנת בוקר אחרי 50 דקות אולי ככה בצהריים תישן יותר.
באיזה שעה בבוקר אתם משכיבים את התינוקות?
בנושא הגן- היא תיכנס כשתהיה בת שנה בדיוק . בדקתי שוב בנושא השנת בוקר ולצערי אין גם לא בתינוקייה... מי שרוצה לישון בבוקר משכיבים אותו אבל לא מחשיכים את החדר.. סוג של זורמים וזה ממש לא יתאים לתינוקת שלי. 
לצפיה ב-':)'
:)
02/04/2018 | 12:11
13
אצלינו,זה מעון שמוכר ע,י משרד הרווחה\הת'מת,(מעון ש'יש לו סמל',כך נקרא מעון שמוכר,ויש עליו פיקוח של מפקחת)
בבוקר משכיבים אותם בתשע,או תשע ורבע.
אם הם 'זורמים' לגבי שנת הבוקר, אז אולי תבקשי שהם ישכיבו אותה פחות או יותר בשעה,שמנסיונך תאפשר לה להרדם שוב בשעת ההשכבה של הצהריים,כשהיא מצד אחד עייפה דיה להרדם,מצד שני,לא עייפה מידי עד כדי הרדמות תוך כדי ארוחת הצהריים?
(היו מקרים אצלינו... של ילדים שסירבו לישון בוקר,או הגיעו בשעה שהיה ברור שלא ירדמו את שנת הבוקר, והתקשו להחזיק מעמד עד הצהריים).
בכל מקרה, 'על הנייר', ילד בן שנה פלוס שלא עשה השכמה עם התרנגול,(לפני שש בבוקר...) אמור 'להחזיק' מעמד ללא שנת בוקר. בחודשים הקרובים, מין הסתם היא 'תהיה בשלה' לוותר על תנומת הבוקר. (אם כי כמובן יש יוצאי דופן... יש לנו בן שנה וחצי,שבחלק מהמקרים לא מצליח 'לסחוב' כשמדלגים לו על שנת הבוקר...)

לצפיה ב-'אנזים g6pd'
אנזים g6pd
27/03/2018 | 13:00
20
  לילדה שלי יצא ערך אנזים הg6pd   
9.5 האם זאת אומרת שהיא נשאת למחלה?
לצפיה ב-'יש פה מישהי בחופשת לידה?'
יש פה מישהי בחופשת לידה?
26/03/2018 | 11:41
32

מקווה שזה בסדר שאני מפרסמת כאן.
שמי מיכל ואני עובדת על תוכנית אינטרנטית לליווי ותמיכה בנשים בחופשת לידה. 
אני לא יועצת ולא מטפלת,
פשוט עברתי בעצמי חופשת לידה שהייתה מאתגרת מהרבה בחינות,
ולאחרונה בוער בי הרצון לסייע ולעזור לנשים שנמצאות במצב הזה.
אם את נמצאת כרגע בחופשת לידה והתקופה הזו מאתגרת עבורך, מכל סיבה שהיא -
אשמח לקיים איתך שיחת טלפון או שיחת וידיאו, 
להקשיב ולשמוע מה עובר עלייך, ולנסות להציע כיוונים לסיוע ולהתפתחות.
אני מקווה שהשיחה תעשה לך טוב,
ושאוכל בעזרתך להבין טוב יותר את הצרכים והקשיים שמעסיקים נשים בתקופה הזו.
אם זה מתאים לך, מוזמנת להשאיר פרטים בטופס.
(למותר לציין שהשיחה ללא תשלום ואין שום אינטרס מסחרי מאחוריה)
https://goo.gl/forms/ZD1qc5Ik2C2f0IcH2

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום חדש - קניות באינטרנט '
מחכים לכם בפורום חדש - קניות באינטרנט
11/03/2018 | 15:13
2

בפורום חדש תקבלו הצעות לרכישות שוות, לינקים למוצרים ומבצעים חמים, אפשר להתייעץ על קניה, החזרה ותשלום אונליין ולקיים דיונים על קניות שעשיתם
היכנסו עכשיו לפורום קניות באינטרנט
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2586

לצפיה ב-'ילדה בת שנתיים לא הולכת'
ילדה בת שנתיים לא הולכת
05/03/2018 | 10:21
3
100
תודה מראש על התשובה.
ביתי בת שנתיים ועדיין אינה הולכת באופן עצמאי, היא הולכת בעזרת הליכון/בימבה/יד אחת שנותנים לה, וכך כבר במשך חצי שנה באותו מצב.
בביקור אצל פיזותרפיסטית מומחית נאמר לנו שאין לה שום בעיה או מניעה פיזית ורק צריך לחכות שהיא פשוט "תסכים", ז"א שהקושי שלה הוא רגשי- היא פחדנית מאד, וקשורה אלי מאד וכל הזמן צריכה להיות בקרבתי או לראות אותי בסביבה.
יש לציין שהיא הולכת למשפחתון של 5 ילדים בגילה, כולם הולכים.
המצב כרגע הוא מכביד וקשה מאד כי היא מתוסכלת מכך שהיא לא בקצב, מקנאה מאד בילדים בני גילה, מתעצבנת ש"דורכים עליה" , כי במחינה שכלית היא מתקדמת מאד, אפילו יותר מכפי גילה, רק הפחד הזה מלעשות פסיעה אחת לבד.
ניסינו להציע ממתקים ופרסים וזה רק גרם לה להיות אנטי ולסגת אחורה.
אשמח מאד לטיפים ועצות לגבי צורת ההתנהגות איתה, וטיפולים בתחומים שונים שיכולים לעזור.
תודה רבה !
לצפיה ב-'תגובה של מטפלת מעון שאיננה רופאה...'
תגובה של מטפלת מעון שאיננה רופאה...
05/03/2018 | 16:54
85
בגיל שנתיים, כעקרון כל ילד שאין לו בעיה מיוחדת- כבר אמור ללכת.
אני מנחשת שכבר שללתם 'גמישות יתר', ושאר בעיות אורטופדיות שמונעות את ההליכה.

ריגשי?- אולי. אבל מצריך טיפול!. ילד שלא התחיל ללכת עד גיל שנתיים, מצריך טיפול מקצועי של פיסיותרפיסית- או של  מרפאה בעסוק, לדוגמא. או של כל מומחה אחר שממונה על הצד הריגשי . שורה תחתונה: קשה להאמין שלשבת ולחכות יעזור. פה צריך עזרה של מישהו מיקצועי. תחשבי גם על זה, שכמה שהזמן עובר ובני גילה נעשים זריזים יותר, והיא פיקחית יותר לראות את הפער- גם זה לא ממש עוזר למצבה הריגשי.

בהצלחה .
לצפיה ב-'קרה לי בדיוק כך!'
קרה לי בדיוק כך!
11/03/2018 | 12:00
53
אחיין שלי בגיל שנתיים לא הלך
לא היה לו שיווי משקל וביטחון
הוא רק החזיק דברים, אף פעם לא הלך לבד.

הרופאאים אמרו שהכל בסדר ובגיל שנתיים כבר עשו פרצוף ושלחו לבדיקות, התחילו לחשוש, וגם אני.

זה היה עניין של פחד בלבד
לא צריך היה להגיד לו ללכת כל היום, לא לדבר על זה, לא לבקש, לא לעשות מזה "סיפור"
פשוט שתקנו וחיכינו
עכשיו בגיל שנתיים ו- 4 כבר הולך רגיל לגמרי, זה קרה לבד, הוא הפסיק לפחד
לצפיה ב-'גם אצלנו זה ככה'
גם אצלנו זה ככה
09/04/2018 | 16:37
19
הבת שלי בת שנה ו 9 וגם לא הולכת באופן עצמאי....
הולכת בעזרת הליכון או בימבה ...
מצב מתסכל אין ספק 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום ניתוחי בקע
פורום ניתוחי בקע
חגי שלו - להצליח בקריירה ובעסקים
להצליח בקריירה ובעסקים
פורום סקסולוגיה
לייעוץ בפורום סקסולוגיה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה