לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1421814,218 עוקבים אודות עסקים

פורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
mamay מרכז פרטי לרפואת ילדים משולבת
http://www.mamay.co.il/Hebrew
0
המשך >>

לצפיה ב-'צעקות על תינוק'
צעקות על תינוק
27/02/2019 | 02:47
2
36
יש לי בן בן 5 חודשים.
בערך מגיל חודש ומאז תחילת הגזים הייתי מאוד עצבנית וצרחתי מתסכול על בסיס יומי. חשוב לי לציין שגם חיבקתי ונישקתי ואהבתי. זה היה רק בשעות הבכי ההיסטרי שלו שהפך גם אותי להיסטרית.
עכשיו מטופלת אצל פסיכיאטר ולוקחת ציפרלקס משום שכנראה חוויתי דיכאון אחרי לידה.
המצב הפך הרבה יותר טוב ואני רגועה איתו, שרה וצוחקת איתו ומתחילה ממש להנות ממנו.
הוא מתפתח טוב, עולה במשקל, מחייך, מחזיק חפצים בשתי ידיו ושומר על קשר עין.
אבל מטריד אותי שעשיתי לו נזק לכל החיים מהצעקות שלי עד גיל 4 חודשים.
הרגשות אשם מציפים אותי ומקשים עלי מאוד.
לפעמים היה נבהל ממש מהצעקות שלי וצורח ממש ואני נהייתי מתוסכלת יותר ויותר וזה היה כמו לופ שלא נגמר. כמובן שלא טילטלתי או פגעתי פיזית אבל הייתי צורחת המון לידו וממש משתגעת.
האם יצרתי נזק בתחושת הביטחון שלו והאמון הבסיסי?
ואם כן, איך אפשר לתקן? אני מרגישה אמא כל כך רעה!

לצפיה ב-'ללא שום ידע מקצועי'
ללא שום ידע מקצועי
14/03/2019 | 16:49
15
הי,
לגבי הנזק, מי יודע? אולי יש, אולי בכלל אין. את איתו, את תדעי אם רע לו. ותוכלי לעזור לו. תגדלי אותו בנחת, תכבדי את רגשותיו, גם כשהם מעצבנים. עוד יהיו קשיים חדשים לדאוג להם, ורגשי אשם חדשים ;) 
לצפיה ב-'נשמע מתיאורך שבנך מתפתח היטב'
נשמע מתיאורך שבנך מתפתח היטב
18/03/2019 | 23:13
8
עברתם תקופה לא קלה, וכל הכבוד לך על שטיפלת בעצמך.
כמו שבעצמך כתבת, היו גם רגעים רבים טובים. זה לא שחור או לבן. 
אני מאחלת לך הרבה בריאות ונחת. תשתדלי להתמקד במה למדת מהניסיון הקשה הזה. למענך וגם למען בנך. זה קל להגיד, אבל זה בהחלט אפשרי. תשתמשי בזכרונות הקשים לא להלקאה עצמית, אלא כדי לעורר בך אמפטיה כלפיו. יש לקוות שהזכרונות האלה שלך ידהו לנוכח החוויות החדשות שמצפות לכם יחד. 
לצפיה ב-'טיפות דקסאפרין לעיניים זה לאף?'
טיפות דקסאפרין לעיניים זה לאף?
23/02/2019 | 20:25
9
היי,
מודאגת. הרופא נתן טיפות לאף וקיבלנו טיפות עיניים דקסאפרין.
הרוקח אמר שזה אפשרי לאף גם.
אך לאחר שנתנו לקטנה בת 2.4 טיפה בכל נחיר, ראינו שעל האריזה רשום "לא לבליעה".....
מישהו כאן מכיר ויכול להרגיע אותנו??

לצפיה ב-'תינוק בן 8 חודשים ואוכל'
תינוק בן 8 חודשים ואוכל
13/02/2019 | 22:39
28
שלום,
הבן שלי בן 8 חודשים ושבועיים.
מתפתח פיזית ומטלית מעולה ממש לפי הספר!
אוכל טחון פירות בבוקר
טחון פירות בערב
ובין לבין חלב ולפעמים דייסת מטרנה אחהצ.
תמיד היו לו רפלקסים של הקאה מדי פעם כשמשתעל יותר מדי, כשהמוצץ לפעמים נוגע לו בלשון בצורה מסויימת וכשתקוע לו גרעפס.
לאחרונה התחלתי לנסות לתת לו מוצק שהוא לא טחון:
בננה, אבוקדו רך, חביתה, גזר גמדי, לחם עם טחינה.
הוא רוצה לאכול אבל ברגע שהוא טועם הוא עושה פרצוף נגעל וברגע שהאוכל מגיע לו ליד הגרון הוא מתחיל לעשות קולות של הקאה עד שהוא מקיא.
זה ברמה שגם אם אני אטחן את האוכל לא לכדי נוזל אלא מעט גושים קטנטנים ורכים הוא יקיא
מה עושים? איך עושים? 
לצפיה ב-'כל הציוד הדרוש לתינוק באיכות מעולה ובמחירים מצחיקים!'
כל הציוד הדרוש לתינוק באיכות מעולה ובמחירים מצחיקים!
31/01/2019 | 11:34
12
חברות יקרות, כמי שהוציאה הון עתק על ציוד לביתי הראשונה וכמי שכיום כעבור כמעט עשור רכשה לתינוק הרביעי שלה הכל מהכל במחירים מטורפים אני פונה אליכן:: חבל על הכסף שלכן!!! אל תרכושנה במחירים  מרקיעי שחקים את מה שאתן יכולות לרכוש בקלות ובחמישית מחיר באלי אקספרס! אני רכשתי הכל מהכל : עגלה מהממת באלף שח! תיק החתלה מרהיב ב58 ש"ח! מוצצי סיליקון מעטצבים עד חמישה ש"ח ! בובות מרהיבות ודובים נענקיים עד 60 ש"ח! אוניברסיטה מהממת ב69 ש"ח! מובייל מטורף עם כל הפונקציות האפשריות ב90 ש"ח , נשכנים וצעצועי התפתחות מגוונים עד 15 ש"ח! אם מישהי צריכה עזרה , תמונות או קישורים לרכישה תאמרנה ואשלח לכן בשמחה!!! כי חבל על הכסף שלכן!!!
לצפיה ב-'השאלת עריסה לתינוק מיד שרה'
השאלת עריסה לתינוק מיד שרה
04/01/2019 | 09:36
16
כשאתן מתלבטות, האם ללכת על עריסה להשכרה, לשאול מיד שרה עריסה, או אולי בכלל לקנות, כדאי שתדענה נקודה חשובה.
כעובדת יד שרה, נחשפתי לתהליך העובר על העריסה לתינוקכם היקר, לפני שהיא מושאלת, ונדהמתי!

הנה חלק מה"נהלים" שכל עריסה עוברת דרכם: (בשפה חופשית)
  • לבדוק שכל החלקים נמצאים ומחוברים היטב, והכל שלם ותקין.
  • לחזק את כל החיבורים, לבדוק שהגלגלים והמעצורים תקינים, והעריסה מתקפלת בקלות. 
  • לבדוק את שלמות המזרן.
  • לבצע חיטוי כללי וגם נקיון יסודי
  • לודא שיש את המדבקה של יד שרה עדכנית
  • לארוז בשקית חדשה, עם "חגורה" המחברת את המזרון לעריסה לתינוק
ואם עדין לא נרגעתן, אפשר לרכוש מזרון חדש, בעלות מצחיקה של 45 ש"ח!
העריסה לתינוקות והמזרון גם, עומדים בדרישות של מכון התקנים הישראלי,
תוסיפו את זה לעובדה שהשאלת העריסה היא ללא עלות (ישנו פקדון, שמוחזר אליכם בשלמות!) אז למה אתן עוד מתלבטות? אה, קשה לכן להגיע לסניף? ניתן להזמין טלפונית דרך האתר, ולקבל עד הבית עם דמי משלוח סמליים! 
אז למה אתן מחכות? זה בדיוק מה שהאוצר שלכם צריך! עריסה לתינוק מבית יד שרה! 
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:20
10
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'תינוק בן 5 חודשים'
תינוק בן 5 חודשים
27/11/2018 | 11:20
62
לפני כמה ישבוע ובמהלך יומים  התחיל להתהפך מהבטן לגב ומהגב לבטן ,.וביומים האחרונים חדל להתהפך מושיט ידיים קדימה,עושה רושם ששכח אך מתהפכים
האם תקין ואך מעודדים אותו?.
לצפיה ב-'עיכוב בדיבור '
עיכוב בדיבור
13/11/2018 | 14:26
2
91
בן שנתיים ו-5 חודשים אומר רק הברה אחרונה של המילה/ צליל אחרון, המילה היחידה השלמה שאומר היא "אבא", דוגמא למילים אחרות שאומר - שעון זה "און", כדור זה "או", אמא זה "מא" וכו'.
בעניין צירוף של 2 מילים אומר רק אמא כדור "מא או" וכדומה.

בדיקת שמיעה וראייה יצאו תקינות, הופננו לאבחון שהפנתה אותנו לקלינאית תקשורת אבל לוקח זמן עד ברשימות ההמתנה והזמן עובר ואני מפחדת שתעבור השנה ועוד רגע גן עירייה.

מה ניתן לעשות?
לצפיה ב-'?? ממתינה עדיין לתשובה '
?? ממתינה עדיין לתשובה
18/11/2018 | 08:28
21
לצפיה ב-'תשובה לנטע צ.'
תשובה לנטע צ.
01/12/2018 | 12:05
54
ראשית תמיד טוב לעשות איבחון ,
למרות שלא ממש צריך לדאוג, כי הרבה ילדים עד גיל 3 בקושי מדברים,ו הם יותר עסוקים במיומנות -פיזית בפיתוח ההליכה הריצה והיציבה,ובמיומנות כמו אכילה ונסיון בלבישת בגדים באופן עצמאי, -כך שפיתוח הדיבור פחות מעסיק אותם.
לכן, לא נראה בגיל זה - כמקרה יוצא דופן.
הזכרת לי זוג הורים שישבו בטיפת חלב ביחד עם הפעוט שלהם,וממולם ישב זוג הורים נוסף אשר שוחחו עם הפעוט שלהם,( בשם עומרי),שהסתובב לידם בחדר,והצביע על צבעים שראה בתמונות שעל הקיר, ואמר: זה אדום, זה עלה- ירוק ,זה אוטו וכו'
הזוג הראשון התפלא מכך שאותו הפעוט  (עומרי),כבר יודע לזהות שמות של צבעים, כאשר הילד שלהם שבגילו, ובקושי אומר "אבא" ,וממלמל פה ושם חצאי מילים .

שאלו את הוריו של  עומרי ,"תגידו, איך זה שהוא יודע בגילו שמות של צבעים" ?
והתשובה הייתה ,"כי אנחנו מלמדים אותו מיום שנולד ,שומע סיפורים מאזין לדיסקים,רואה תמונות צבעוניות שמקשטות את חדרו,רואה תמונות של בעלי חיים ולמד להשמיע את קולם ונהנה לחזור על כך, ושנינו מדברים אליו, שרים לו שירים, מצביעים על הצבעים ואומרים לו את שמם,והוא חוזר אחרינו,וככה הוא לומד.
באמת ? התפלא הזוג :
"אנחנו לא דיברנו אף פעם עם התינוק ולא מדברים איתו גם היום ,רק מטפלים בו נטו ,
ללא דיבורים".
שומעים אותו מדי פעם  משמיע קולות מילמול,אך משיכים לעסוק בעיסוקים שלנו,
ועכשיו הבנו שטעינו בזה כשלא תיקשרנו איתו ,ולא הגבנו לקולות שהשמיע,וגם לא סיפרנו  לו סיפורים,לא הראנו לו תמונות וצבעים ,וכנראה  זה מה שגורם לו רק להשמיע קולות  של מילמול,ולא לפתח את שפת הדיבור.

למעשה ,ישנו גם קשר גנטי לגיל בו ההורים התחילו לדבר.(בגיל מוקדם או רק בגיל 3).
וכמובן יש גם השפעה בלימוד מילים שהילד קולט מהוריו ,חוזר עליהם שוב ושוב ,ומקבל
עידוד מהוריו.

לצפיה ב-'מילמול אצל תינוק'
מילמול אצל תינוק
08/11/2018 | 10:23
55
בוקר  טוב
תינוק בן 8.5 חודשים. 
מחייך, מסתכל ויוזם תקשורת, משמיע קולות כדי שיתייחסו אליו ובמשחק אבל רק קולות בלי הברות, כמו אהההה חזק יותר ופחות.
בערך חודש אומר בהבהבה אבל גם רק לפעמים וכשהוא לבד ומעבר לזה לא ממלמל בכלל.
ניסיתי לשחק איתו ולהשמיע קולות אבל מסתכל על הפה שלי וצוחק ולא ״מחזיר״ לי בחיקוי או בניסיונות חיקוי.
בבית אח גדול בן 3.5 עם אפרקסיה ורבלית.
רציתי לדעת האם תקין לגבי התינוק, מה אפשר לעשות כדי לעזור לו והאם העובדה שיש אפרקסיה במשפחה אומרת שגם לתינוק יש סיכון מוגבר שיהיה עם אפרקסיה. תודה
לצפיה ב-'תינוק לא צוחק'
תינוק לא צוחק
06/11/2018 | 11:15
2
128
התינוק המדהים שלי לא צוחק בקול רם!הוא חייכן וחיוני (בן 18 שבועות) כשמשהו מצחיק אותו הוא מחייך בפה גדול אבל לא משמיע קול צחוק!!!
מאד לחוצה ומודאגת,האם תינוק שאינו צוחק מעידה על בעיה כל שהיא???
לצפיה ב-'בגיל 5 חודשים הוא יצחק בקול רם.'
בגיל 5 חודשים הוא יצחק בקול רם.
11/11/2018 | 14:14
56
לצפיה ב-'לא הייתי נלחצת'
לא הייתי נלחצת
25/02/2019 | 12:34
16
הוא עוד יצחק המון, מאמינה שזה פשוט לוקח זמן
לצפיה ב-'קשיי שינה ואוכל בן 10 חודשים'
קשיי שינה ואוכל בן 10 חודשים
11/10/2018 | 15:40
50
היי,
יש לי בן 10 חודשים. אוכל בבוקר בקבוק כשקם 180 מ"ל. בגן מביאים לו פירות ב8 הוא ישן חצי שעה ואז נותנים לו מרק ב10 וחצי 11 ואז שוב בקבוק לפני שנת צהריים (לא ברור לי למה, עובדת על שיורידו את הבקבוק הזה) ישן שנת צהריים ואז שוב הגננת דוחפת לו בקבוק כשקם (נתתי לה עכשיו קוואקר במקום, אם יש הצעה אחרת אשמח לשמוע. הוא בא הביתה ואני נותנת לו ב6 גבינה, מעדן, ביצה ולפני השינה ב7 שוב בקבוק. משום מה הוא קם כל 3 שעות לאכול. ניסיתי לתת רק מים וזה לא צלח, הוא מתעורר כאילו לא מתכוון להירדם בקרוב, עומד במיטה ודורש יחס למרות שרואים שהוא עייף. הייתי איתו שעה ערה בניסיון להרדים אותו ללא הצלחה עד שנרדם לשעה וקם שוב ונתתי לו בקבוק. אני לא מבינה למה קם כל 3 שעות בלילה. רק אוכל מרגיע ומרדים אותו ולא נראה לי הגיוני שבגילו הוא צריך שני בקבוקים באמצע הלילה, אני מיואשת לגמרי ועייפה. הגדול שלי ישן כבר לילה שלם בגיל חצי שנה. כשהיה קם דחפתי לו מוצץ והיה חוזר לישון. ולקטן שמה מוצץ או מביאה מים וכלום לא עוזר חוץ מלהביא לו בקבוק.
אודה לעזרה.
לצפיה ב-'Help'
Help
10/10/2018 | 23:15
36

הי יקרות אני אמא טרייה ועייפה לנסיכה בת 3 חודשים שלא מוכנה להירדם לפני השעה אחת בלילה למרות שמתחילים טקס שינה מקלחת והנקה בשעה 18:30-19:00, ניסיתי הכל וכלום לא עוזר, הידיים והגב כבר כואבים מלנסות להרדים אותה ואם היא כבר נרדמת על הידיים אני מניחה אותה במיטה ולאחר 10-15 דק היא מתעוררת ומתחילה לבכות.
מה אני לא עושה נכון? ואיך גורמים לבובה שלי להירדם בשעה נורמלית?
לצפיה ב-'פעוטה שרק לוחשת'
פעוטה שרק לוחשת
02/10/2018 | 05:26
63
בת שנה וחצי שלא מדברת מיוזמתה.  אבל עונה לפעמים כששואלים מה זה.  אבל תמיד בלחישה או מאד בשקט.  רעיונות?
לצפיה ב-'לשון בחוץ '
לשון בחוץ
17/09/2018 | 22:10
98
היוש ! 
הבן שלי בן 4 חודשים כבר מגיל לידה שמנו לב שהלשון תמיד בחוץ והשפה התחתונה גם כלפי חוץ היינו אצל רופא הילדים ושאלתי כבר פעמיים אמר שהכל בסדר אני קצת לחוצה קרה למישהו ?
לצפיה ב-'התפתחות שפה'
התפתחות שפה
15/09/2018 | 01:25
1
68
שלום , הייתי רוצה לדעת , ילד בן שנה וחצי שנמצא בטיפול על ידי מטפלת דוברת עברית, אך השפה שלה אינה שוטפת, זאת ישנו מבטא זר ואוצר המילים דל יחסית. 
האם קיים חשש  שהשפה של הפעוט תושפע לא טוב מכך? זאת אומרת האם זהעלול לפגוע בהתפתחות השפה של הפעוט?
תודה
לצפיה ב-'היי רונינה'
היי רונינה
01/12/2018 | 12:18
22
השפה בעברית הבסיסית של המטפלת,בהחלט מספיקה לילד בגילו הצעיר.
לכן אין צורך לדאוג.

לנו הייתה מטפלת הולנדית ,שבקושי הבנו מה היא אומרת,בגלל המבטא ההולנדי הכבד,
אך זה בכלל לא השפיע על התפתחות הפעוט.
אמנם הילד רוכש את השפה מאימו ואביו.(ולפעמים גם להם העברית לא רהוטה.)
את השפה התקנית ילמד הילד בעתיד בגן ובביה"ס - בבוא הזמן.

לצפיה ב-'הריון'
הריון
13/09/2018 | 19:33
26
האם מותר לצום בכיפור בשבוע 8 להריון?
לצפיה ב-'תינוקת שוכבת על הבטן ולא יודעת מה לעשות כשמתעייפת'
תינוקת שוכבת על הבטן ולא יודעת מה לעשות כשמתעייפת
11/09/2018 | 09:55
67
היא מורידה את הראש ישר למזרון\חיתול (וסותמת לעצמה את דרכי הנשימה) במקום להניח אותו על הצד, כך שתוכל לנשום. 
ניסיתי להזיז לה אותו בעדינות ימינה או שמאלה, אבל היא מתנגדת ואני לא רוצה להפעיל יותר מידי כח, אז מניחה לה כרגע למצוא את זה בעצמה, אבל אין התקדמות והיא מתוסכלת וצועקת עד שמתחילה לבכות.
איך לעזור לה? 
תודה 
לצפיה ב-'בת שנה וחודש שלא מגיבה לשם שלה'
בת שנה וחודש שלא מגיבה לשם שלה
10/07/2018 | 22:35
1
122
בת שנה וחודש לא מגיבה לשם שלה. עד לאחרונה היתה מגיבה תמיד ועכשיו זה ירד. בעיקר כשהיא עסוקה במשהו.
אם הולכים ברחוב, היא פשוט מסתכלת לכל הכיוונים, מחייכת ומרוצה אבל לא מגיבה.
כנ"ל כשהיא יושבת בבית ומשחקת במשהו.

מצד שני, יוצרת קשר עין, צוחקת, מגיבה לרעשים ועושה שלום/ביי ביי/כפיים כשמבקשים ממנה.

יש סיבה לחשוש?

לצפיה ב-'כל תינוק מתפתח בזמן שלו'
כל תינוק מתפתח בזמן שלו
28/08/2018 | 08:29
66
אם אין שום בעיה רפואית, תני לזמן לעשות את שלו והכל יהיה בסדר.
אנחנו עכשיו עוברים את משבר גיל אבעת החודשים עם הקטן, אחרי שישן כל הלילה התחיל להתעורר פתאום... אבל, אני בטוחה שזה יעבור כמו שזה הופיע פתאום. 
בקיצור אין מה לחשוש, רק בריאות לך ולילדים
לצפיה ב-' מחכים לך בפורום לידה פעילה וביתית '
מחכים לך בפורום לידה פעילה וביתית
10/07/2018 | 11:53
14

ד"ר ומיילד מומחה ידבר איתך על כל לידה שהיא קצת אחרת, היכנסי עכשיו

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טלי אליאור-מרכז לטיפולי קרניו- סקראל אינטראקטיבי
הסוף לכאב!
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום כאב
פורום כאב כרוני

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה