לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1324213,242 עוקבים אודות עסקים

פורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
mamay מרכז פרטי לרפואת ילדים משולבת
http://www.mamay.co.il/Hebrew
0
המשך >>

לצפיה ב-'תינוקת בת שנה מתעוררת כל שעה'
תינוקת בת שנה מתעוררת כל שעה
13/01/2018 | 14:36
12
שלום ליועצים. תינוקת שלנו בת שנה עדיין יונקת בלילה. עד לא מזמן התעוררה כל שעתיים שלוש ינקה ונרדמה חזרה. וכבר שבוע משהו קורה - כרגיל בשבע אני מתיחלה להשכיב אותה לישון אחרי ארוחה טובה ומקלחת. בדרך כלל ב8 כבר ישנה. ההירדמות נהיתה קשה יתר. היא רוצה ידיים. מתעוררת כל שעה בבכי ושוב רוצה ידיים. ניסיתי מוצץ, שד, מים.. רק ידיים מרגיעה אותה ואז אחרי 20 דק נרדמת שוב לשעה. . וככה במשך כל הלילה כבר שבוע.. אני לא מצליחה להבין מה הבעיה? שיניים או משהו אחר. במהלך היום הכל ממש בסדר גמור... ממש צריכה עזרה כאן... היא לא ישנה מספיק. אני לא רצה לתת לה תרופה סתם.. אוףףף...
לצפיה ב-'תינוקת בת חמישה חודשים מתהפכת לצד אחד'
תינוקת בת חמישה חודשים מתהפכת לצד אחד
12/01/2018 | 09:26
11
שלום, התינוקת שלי בעוד כמה ימים תהיה בת חמישה חודשים. לפני כשלושה שבועות התחילה להתהפך מהבטן לגב באופן רצוני. מתהפכת יפה, אבל רק לצד ימין.. בגיל חודש וחצי לקחתי אותה לפיזיותרפיה להתפתחות הילד מחשש לטורטיקוליס, אבל אמרו לי שאין טורטיקוליס והכל תקין.
אני מנסה לגרות אותה להתהפך גם לצד השני, אך ללא עזרה היא לא עושה זאת מרצונה. האם זה מסתדר עם הזמן?
לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:18
4

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום משפחות מורכבות '
מחכים לכם בפורום משפחות מורכבות
13/12/2017 | 16:20
11

הורות וזוגיות בפרק ב', חיבור בין משפחות, יחסים עם הגרוש/ה, הורים חורגים...
על כל הנושאים האלו תוכלו להתייעץ, לשתף ולדון בפורום משפחות מורכבות
היכנסו עכשיו
לצפיה ב-'אגודל כפול בכף יד של תינוק בן שנה'
אגודל כפול בכף יד של תינוק בן שנה
05/12/2017 | 10:52
33
באיזה גיל מנתחים .האם נשארת צלקת?
לצפיה ב-' פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר נפתח מחדש '
פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר נפתח מחדש
28/11/2017 | 11:41
4

זקוקים לתשובות מקצועיות על ההריון והעובר

פרופ' יוסי שלו מייעץ לכם בנושאי אולטרסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר, בדיקות סיסי שליה ועוד
בפורום אולטרסאונד נשים- מי שפיר שנפתח מחדש
היכנסו לשאול אותו שאלות

המשך גלישה נעימה

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר '
מחכים לכם בפורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
22/11/2017 | 16:27
3

זקוקים לתשובות מקצועיות על ההריון והעובר
פרופ' יוסי שלו מייעץ לכם בנושאי אולטרסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר, בדיקות סיסי שליה ועוד.
היכנסו עכשיו לפורום אולטרסאונד נשים- מי שפיר המחודש

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'היי'
היי
22/11/2017 | 14:39
33
הקטנה שלי בת 8 חודשים עוד שבוע. התהפכה לשני הכיוונים, זחלה , וכבר 3 שבועות שנעמדת ... ממשיכה לזחול על 4, על 6, אבל ברגע שיש מה לתפוס נעמדת ועושה צעדים (מחזיקה ) כשנופלת/יורדת מעמידה לפעמים נשכבת לפעמים מתיישבת אבל הישיבה לא יציבה... לפעמים מחזיקה במשהו ונשארת בישיבה אבל נופלת קדימה בדרך כלל... האם יש צורך לעשות משהו עם הישיבה או שפשוט לזרום איתה? אנחנו לא מושיבים אותה , רק כשהיא אוכלת יושבת עלינו ונשענת... 
לצפיה ב-'בן חודשיים וחצי לא ישן מספיק ביום'
בן חודשיים וחצי לא ישן מספיק ביום
21/11/2017 | 00:00
43
שלום, בני בן 11.5 שבועות ואני מניחה אותו לתנומת בוקר כשעה וחצי שעתיים לאחר יקיצה לפי סימני עייפות וכן בצהריים אחרי אוכל ומשחק לפי סימני עייפות. הסימנים מאוד ברורים לי אך הוא נאבק בי עם ההליכה לשינה. אני עוטפת אותו ומחשיכה את החדר ומנסה לשנות אווירה להרגיע אותו והוא בוכה בהיסטריה ונאבק, אם אכן נרדם זה תמיד יהיה (במקרה הטוב) למחזור שינה אחד של 40 דקות, לרוב לא מסכים ליותר ואם כן זה אחרי שהרמתי אותו והור בכה בהיסטריה ונרדם לי על הידיים. בפעם הראשונה הרדמתי בלחישה טפיחה. יש לציין שהיום לפתע אחרי 40 דקות וניסיונות הרדמה נתתי מוצץ ואחרי כמה דקות של קולות קטנים הרדים את עצמו (זה קרה לראשונה בלילה לפני כמה ימים) אך התעורר אחרי 6 דקות בלבד. יש לציין שמגיע הערב והוא עייף ומתוסכל וברור לי שלא ישן מספיק. מה עושים???
לצפיה ב-'ייעוץ שינה במחיר מופחחת'
ייעוץ שינה במחיר מופחחת
17/11/2017 | 18:24
33
מחפשת משפחה עם ילד עד גיל שנתיים לסטז' (עם מדריכה מלווה כמובן) במחיר מופחת אשר רוצים לעבור תהליך של ייעוץ שינה. אם אתה מעונינים - אנא צרו איתי קשר - ירדן - yardenle@yahoo.co.il, 0547619655

לצפיה ב-'התייעצות באבחון לקויות תקשורתיות'
התייעצות באבחון לקויות תקשורתיות
16/11/2017 | 15:13
39
לגבי דוקטור זנדהאוז.
האם מומחה לגילאי שנה ושמונה חודשים באבחון לקויות תקשורתיות.

לצפיה ב-'חוסר תאבון'
חוסר תאבון
07/11/2017 | 05:28
1
30
שלום יש לי ילדה בת 10 חודשים שהייתה חולה לפני שבוע ועכשיו מתחילה להחלים מהמחלה תודה לאל כבר לא חולה רק משתעלת ויש לי חוסר תאבון מאז שהיא חולה ... היא פשוט לא רוצה כלום לוקחת כמה ביסים וזהו.. ירדה במשקל אני מאוד מודאגת שהיא בקושי אוכלת אפילו במשפחתון לא אוכלת הרבה  .. בקבוק אוכלת בקושי חצי ולפעמים ממש קצת יש רעיונות איך לגרום לה לאכול או שהתאבון יחזור לבד? אני חושבת שחוץ מהמחלה שהייתה לה אןלי גם בגלל בקיעת שיניים יש לה חוסר תאבון
לצפיה ב-'בזמן מחלה '
בזמן מחלה
18/12/2017 | 22:28
6
טבעי שיורד התיאבון  להתיעץ עם רופא בשעת הצורך
לצפיה ב-'בן חצי שנה שאינו מתהפך כלל'
בן חצי שנה שאינו מתהפך כלל
01/11/2017 | 20:15
1
82
בני בן חצי שנה ועדיין אינו מתהפך כלל (לא מהגב לבטן ולא מהבטן לגב).
כאשר בני נמצא על הבטן הוא מהר מאוד מביא עצמו למצב אוירון ומילל (זאת למרות שהוא מסוגל להרים ראש יפה ולכנס את ידיו).
אנו מתרגלים הרבה שכיבה על הצדדים ומגע עמוק בבית החזה אך איני רואה שיפור.
יש לציין לבני יש טורטיקוליס מולד שהשתפר פלאים בעיקר בזכות 2 טיפולי הוסטאופת. אנו גם לוקחים את בני לשחיית תינוקות והיינו פעמיים בפיזיותרפיה דרך הקופה שלא כ"כ הועילה.
מה ניתן לעשות?
תודה מראש - אמא טריה ולחוצה
לצפיה ב-'ילד שלא מתהפך כלל בגילו,כדאי לגשת ולבדוק אצל רופא הילדים.'
ילד שלא מתהפך כלל בגילו,כדאי לגשת ולבדוק אצל רופא הילדים.
14/11/2017 | 19:01
26
לצפיה ב-'פעוט בן שנה ושלוש'
פעוט בן שנה ושלוש
01/11/2017 | 11:38
75
שלום, 
בני בן שנה ושלוש , הריון עבר תקין נולד בלידה רגילה שבוע 38. ילד חייכן, תקשורתי לטעמי, מג'ברש הרבה, מגיב לשמו כראוי ,מוחא כפיים כששמח וכחיקוי, עושה בייביי, אוכל טוב ישן טוב, התחיל ללכת עצמאית בשבועות האחרונים. משחק יפה משחיל טבעות, צורות (אם כי בלי יותר מידי סבלנות למשחקים האלו) יודע איפה אור, אבא אימא כלב קומקום וכו', אוהב משחקי קוקו,פותח דלתות מגירות מוציא ומכניס דברים,
לא מצביע אבל כשרוצה משהו מושך את היד ומסתכל עלינו. 
שמנו לב שמאודדד אוהב חפצים מסתובבים ומאודד אוהב לסובב חפצים אם כי עושה את זה כ3-4 דקות ועוזב את זה. נראה מאוד מרותק כשעושה את זה או כשמסתכל על חפצים מסתובבים כמו מאווררים וכו. אני מאוד מודאגת כי קראתי שאחד הסממנים לאוטיזם זה סיבוב חפצים השאלה מה המינון ה"תקין". כמו כן ראיתי שגם אחד הסממנים שלא מצביע.
האם מישהו מכיר תופעה כזו ועדיין הילד לא מאובחן או שיש מקום לדאגה? 
לצפיה ב-'שינה אצל ילד בן שנתיים'
שינה אצל ילד בן שנתיים
22/10/2017 | 10:39
46
הבן שלי כבר שנה בערך מרדים את עצמו ע"י טלטול הראש וכמו חבטות של הראש בכרית/במיטה עד שהוא נרדם. זה קורה גם במהלך הלילה שהוא קצת מתעורר ומנסה שוב להירדם. החבטות דיי חזקות ולפעמים זה ממש מפחיד, התייעצנו עם רופאה שאמרה שזה שכיח אבל רציתי לשמוע מהורים אם נתקלו בתופעה כזו.
לצפיה ב-'זחילה לא נכונה'
זחילה לא נכונה
01/10/2017 | 14:30
82
שלום רב!
בני התחיל לעמוד על שש בגיל 8 חודשים. כעת הוא בן 9 חודשים וזוחל זחילה מוזרה. הוא עולה על שש עם שתי רגליו (לפעמים כל רגל בנפרד) וזורק את עצמו קדימה וכך מתקדם. משום מה יש לו קושי להרים את הידיים מעמידת שש. 
ניסיתי לגרום לו להרים את היד על ידי גירוי עם צעצוע אך ברגע שמרים את היד הוא נשכב חזרה על גחונו. 
כבר מספר שבועות הוא זוחל כך ואיני רואה שיפור...האם זה מעיד על בעיה? ואם כן, אילו תרגילים אפשר לעשות כדי לתקן זאת?
לצפיה ב-'שינוי התנהגות לאחר חיסון'
שינוי התנהגות לאחר חיסון
19/09/2017 | 12:51
2
135
היי לפני 5 ימים בני חוסן בחיסון גיל חודשיים . ( הוא קיבל את החיסון בגיל חודשיים ו3 שבועות לא היו תורים..)מאז השתנתה התנהגותו
מתינוק שלו ורגוע שיודע לשכב במיטה שמח ומאושר הפך ל"נודניק" רוצה הרבה על הידיים בוכה כשמונח במיטה שלו 
פחות מחייך יותר קצר 
האם חוויתם את זה גם? האם לחיסון יש השפעה התנהגותית ? כי עברו כבר 5 ימים
יש לציין שאין חום הילד מתפקד רגיל לחלוטין אבל הפך להיות מתלונן בכי ורוצה ידיים וכל הזמן שיעסיקו אותו
האם זאת קפיצת גדילה? 
לצפיה ב-'שווה לבדוק'
שווה לבדוק
21/10/2017 | 13:48
1
44
תחפשי בפיסבוק או בגוגל "חיסונים בחירה מושכלת" תתעייצי שם
לצפיה ב-'חיסונים מסוכנים '
חיסונים מסוכנים
18/12/2017 | 22:27
19
אכן כן   תפני להומיאופט מספר 1 נדמה לי ברעננה  מוכר גם במצפה אלומות     הוא מומחה בטיפול בילדים שנפגעו מחיסון  שינוי לאחר חיסון הינו מדאיג ויש לטפל בהקדם   הוא הוציא גם ספר על חיסונים  שמו חיים רוזנטל למיטב זכרוני שנזכרתי כרגע  הראו בטלויזיה פגיעה של ילדים מחיסונים פעמיים  לפחות באנגליה ובישראל
לצפיה ב-'המלצה לפיזוטריסט תינוקות בפתח תקווה'
המלצה לפיזוטריסט תינוקות בפתח תקווה
10/09/2017 | 11:24
18
שלום אשמח להמלצה לפיזוטרפיסט ילדים בפתח תקווה  לטיפול בטוניס שרירים מוגבר לתינוק בן 4 חודשים
לצפיה ב-'תינוקת בת שנה ושבעה חודשים נרדמת מאוחר -22:00 בלילה'
תינוקת בת שנה ושבעה חודשים נרדמת מאוחר -22:00 בלילה
22/08/2017 | 22:38
78
שלום רב,
יש לי ילדה בת שנה ושבעה חודשים. אינה ישנה לילות רצופים במשך כל השנה ושבעה חודשים. דבר נוסף אינה נרדמת לפני השעה 22:00 פעמים בודדות היא נרדמה קצת לפני . יש לציין שהילדה נמצאת בגן. אינה ישנה בבוקר בגן אלא רק צהריים. ביקשתי מצוות הגן שלא יתנו לה לישון מעבר לעשה וחצי כלומר היא מתעוררת לקראת השעה 14:15/14:30. ההרדמות איתה קשות נורא היא רוצה הרבה ידיים. אשמח לעצה!!!
לצפיה ב-'ריחות רעילים'
ריחות רעילים
13/08/2017 | 22:00
1
70
שלום רב, התינוקת שלי בת 3 שבועות. רציתי לשאול אם אני לוקחת אותה איתי למספרה האם זה מסוכן עבורה? האם הריחות עלולים להיות רעילים עבורה?
תודה רבה שבוע טוב
לצפיה ב-'בגיל הזה ,עדיף לא לחשוף תינוקות לנשום כימיקלים חריפים ,'
בגיל הזה ,עדיף לא לחשוף תינוקות לנשום כימיקלים חריפים ,
10/10/2017 | 18:25
23
אני גם מכירה מבוגרים שלא עומדים בריחות הצבעים החריפים ,חומרי -ההחלקה למיניהם
שכידוע חודרים לקנה הנשימה, וגורמים לקשיי נשימה ואף לאלרגיה.
לתינוקות אפילו הספריי חזק ובכלל לא  מומלץ לנשום.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מומחה לכף רגל וקרסול
פורום אוטיזם- גישה ביו רפואית
היכנסו לפורום
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה