לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
mamay מרכז פרטי לרפואת ילדים משולבת
http://www.mamay.co.il/Hebrew
0
המשך >>

לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:38
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:38
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'סקר בנושא הפחתת צריכת טיטולים'
סקר בנושא הפחתת צריכת טיטולים
18/06/2017 | 07:15
2
שלום רב,
במסגרת לימודים לתואר שני אנו עורכים סקר אשר מטרתו הפחתת מספר הטיטולים הנצרכים ביום.
נשמח להשתתפותכם בלינק -
תודה רבה
יוגב
לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:07
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:53
1

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'חברים ראיתם? פשוט נוגע ללב!!'
חברים ראיתם? פשוט נוגע ללב!!
07/06/2017 | 09:03
7
תרומה קטנה לחלום גדול של ילד

לצפיה ב-'קקי ירוק לתינוקת בת חודשיים'
קקי ירוק לתינוקת בת חודשיים
06/06/2017 | 13:38
9
התינוקת שלי בת חודשיים ואוכלת סימילאק מלידה 
היא מאוד רגועה ויש לה יציאות בין 2-3 פעמים בשבוע 
יש לה מידי פעם ימים שגזים מפריעים לה 
אבל רק בשעות הערב ואז זה עובר 
היא עולה במשקל והכל נראה תקין 
מידי פעם היה לה קקי בצבע ירוק כהה 
הרופאה אמרה שזה תקין 
עד שהשבוע שמתי לב כבר כמה פעמים רצוף שהקקי בצבע ירוק כהה וטיפת חלב אמרו לי שיכול להיות שזה רגישות לחלב 
כל רופא אומר לי משהו אחר 
התינוקת לא נראית סובלת ממשהו מיוחד 
מישהו מכיר את התופעה האם צריכה להיות מדאיגה ??

לצפיה ב-'תינוק בן 3 וחצי חודשים לא רגוע'
תינוק בן 3 וחצי חודשים לא רגוע
05/06/2017 | 16:05
9
הבן שלי נעשה לא רגוע לאחרונה. הוא לא רוצה לשחק בכלום.לא אוניברסיטה ולא טרמפולינה. לא מזרן עם משחקים ושירים הוא רוצה רק ידיים וזה גם לא מספק  אותו. הוא פשוט בוכה. לטייל גם לא אוהב מתחיל לבכות  בעגלה ואנע נאלצת להרים אותו. אני לא מבינה למה הוא ככה. הייתי אצל הרופא אמר שהכל בסדר. אני חסרת אונים. מישהי אולי עברה את התופעה הזו  בגילו?
לצפיה ב-'מודאגת מאד מהיעדר חיוך'
מודאגת מאד מהיעדר חיוך
03/06/2017 | 12:44
18
שלום לכולן, 
בני בן שלושה חודשים. החל לחייך בערך בגיל שמונה או תשעה שבועות, אולם אני מוטרדת מאד כיוון שהחיוך שלו מכוון בעיקר לחפצים או נקודות לא ברורות בקיר או באוויר. יש נקודה בקיר שאליה הוא ממש מגרגר באושר.
הוא יכול לחייך קצת אם אני מדגדגת אותו בלחיים ובזוויות הפה, או אם אני מניפה חיתול או מוצץ גבוה מול עיניו (הוא מביט למעלה ומחייך) ולעתים רחוקות אם אני עושה לו קולות מסוימים. בקיצור אני עובדת קשה מאד להוציא ממנו חיוך, ומקבלת אחד בלחץ ביום וגם זה לא בתגובה לחיוך שלי או למראה הפנים שלי. 
האם למישהי יש תובנה מסוימת בנושא או עצה? אני מודאגת. 
לצפיה ב-'קשיים באופן ההרדמה בת 5 חודשים'
קשיים באופן ההרדמה בת 5 חודשים
02/06/2017 | 19:24
8
בת 5 חודשים לא מצליחה להירדם במיטה

משתוללת ומזיזה ידיים ורגליים יותר מחצי שעה עד ההתשה.לכן אני מנסה להרדים אותה על הידיים והיא משתוללת הרבה זמן ואז נרדמת רק לחצי שעה ושוב ושוב ככה כל היום .בלילה יושנת אבל זזה המון המון .מה עושים?חייבת עזרה ועצות

לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:33
5
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מי יודעת היכן ניתן לקנות צעצוע כזה ?'
מי יודעת היכן ניתן לקנות צעצוע כזה ?
13/05/2017 | 14:37
29
רואים אותו אחרי 2.2 ד"ק בערך. או,   היכן ניתן להזמין כזה צעצוע? הכוונה למגדל טבעות ולמה שיש  מתחתיו: קשתות הולכות וקטנות..

תודה רבה
לצפיה ב-'פעוט בן שנתיים וחצי'
פעוט בן שנתיים וחצי
28/04/2017 | 16:44
27
...עדיין מכניס חפצים לפה וגם דוחף אצבעות
יש השערה למה?
להתעלם?
לצפיה ב-'ויסות חושי בריפוי בעיסוק, לילד לוינשטיין או מאיר?'
ויסות חושי בריפוי בעיסוק, לילד לוינשטיין או מאיר?
25/04/2017 | 06:13
14
מאד חשוב לי המלצות שלכם, הילד שלי בן 4 צריך ויסות חושי בריפוי בעיסוק ואני צריכה לבחור לוינשטיין או מאיר, מרתיע אותי קצת השיקום של לוינשטיין שהילד יחשף אבל אם המטפלות שם טובות. אשמח מאד מאד להמלצות בלוינשטיין או במאיר בריפוי בעיסוק במאיר או לונישטיין לילד תודה רבה
לצפיה ב-'פוביה אצל בן שנתיים'
פוביה אצל בן שנתיים
24/04/2017 | 17:28
19
שלום,

לפני כשלושה חודשים, בני בן ה 2.1 ראה פסל חי בקניון. מאז הוא אינו מפסיק לבכות "אין בובה", כל פעם שצועדים בכיוון הקניון (כן גם 3 חודשים אחרי) הוא בוכה ומבקש ללכת הביתה, מצביע לכיוון השני של הקניון ומתחיל לבכות ללא הפסקה "אין בובה".
ניסיתי לדבר איתו ולהסביר שאין לו מה לדאוג, שאני שומרת עליו, שהפסל לא יכול לעשות דבר, אבל הוא לא מפסיק לבכות.
זה מגיע למצב שלפני כמה ימים הוא בכה מתוך שינה "אין בובה"
היום ניסיתי ללכת לכיוון הקניון ואחרי 5 דק' הליכה בכיוון הוא התחיל לבכות הביתה ולהגיד "לא לשם, אין בובה".
אני ממש לא יודעת כיצד להתמודד עם הבעיה, אשמח להצעות.
לצפיה ב-'שינה קצרה ביום והירדמות על הידיים'
שינה קצרה ביום והירדמות על הידיים
24/04/2017 | 13:11
29
היי,
הבת שלי בת 3 חודשים. ערנית וסקרנית. לאחרונה החלו אצלה קשיים להרדם בשעות היום. עד שכבר נרדמת, מתעוררת ממש מהר, מקסימום חצי שעת שינה. אני עוקבת אחר סימני העייפות ואיך שהיא מראה סימנים אני לוקחת אותה לחדר ומנסה להרדים. בהתחלה ניסיתי להרדים בעריסה אבל במצב הזה היא לא נרגעת- היא נמרצת וערנית, מזיזה את הידיים והרגליים ובסוף גם מתעצבנת ובוכה.  ולכן אני מתחילה את ההרדמה על הידיים וברגע שנכנסת למצב רגוע אני מעבירה לעריסה. לפעמים כל תהליך ההרדמה ממש ארוך ומתיש ובסופו של דבר עד שהיא כבר נרדמה היא מתעוררת במהרה. בגלל השינות הקצרות היא גם מתעייפת מהר ואז כל התהליך מתחיל מההתחלה. בנוסף, במיוחד בערב, אם היא לא מצליחה להרדם היא מתחילה לבכות בכי היסטרי מעייפות ואז עוד יותר קשה להרדים אותה. 
אשמח לטיפים מה כדאי לשפר בתהליך ואיך אני יכולה לגרום לה לישון זמן ארוך יותר. האם בעייתי שאני מרדימה על הידיים ? האם בגיל הזה כבר צריך להתחיל להרגיל לישון עצמאית? אם כן אשמח לטיפים איך לעשות זאת.
המון תודה!!
אמא עייפה��
לצפיה ב-'עצירות אצל פעוט'
עצירות אצל פעוט
11/04/2017 | 12:05
1
30
שלום:)
לפניי 5 ימים ילדתי את בני הראשון. הקטן לא עושה קקי כבר יומיים ונראה כי הוא סובל ( בוכה המון,מאדים ומראה על אי שקט) האם יש פתרון? האם יש דרך לשפר את המצב?
תודה רבה לכל העונות

לצפיה ב-'קודם כל, המון מזל טוב!!'
קודם כל, המון מזל טוב!!
15/04/2017 | 21:23
18
בנוגע לעצירות - מה הוא אוכל? האם יונק או מקבל תמ"ל?
אם הוא יונק, אני יודעת שגם קקי פעם בשבוע או יותר, זה תקין ונורמלי - הבן הגדול שלי היה עושה קקי אולי 5 פעמים ביום, ביתי השנייה הייתה עושה פעם ב-4 או 5 ימים כמעט מהתחלה ועד שהתחילה לאכול מוצקים.
אם הוא מקבל תמ"ל, אולי שווה לנסות להחליף סוג.
בכל מקרה תנסי לעשות לו עיסוי עדין בבטן עם כיוון השעון, מנשא בתנוחת ערסול מאוד מרגיע אותם, לקפל לו בעדינות את הרגליים לבטן מעודד שחרור גזים.
אגב, הוא תינוק - עדיין לא פעוט... יש לו עוד כמה חודשים טובים עד שיהפוך לפעוט.
יש כאן פורום הורים לתינוקות שגם קצת יותר פעיל - תנסי לחפש שם קצת, בטוח יש הרבה הודעות על עצירות וגזים.
בהצלחה והרבה נחת! 
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:04
3
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'התהפכות תינוקות'
התהפכות תינוקות
26/03/2017 | 09:03
48
שלום,
ביתי בת 6.5 חודשים, לא מתהפכת מהבטן לגב כלל.
לפני כעשרה ימים החלה להתהפך מהגב לבטן, ניראה כי באופן רצוני כשהיא רוצה להגיע לצעצוע.
אוהבת מאד להיות על הבטן ומסתובבת מעט על הציר שלה, באופן כללי ילדה מאד סקרנית, מגיבה, ממלמלת וצוחקת, מושיטה ידיים ומעבירה חפץ מיד ליד ואפילו דוחפת להתיישב
אך מאתמול הפסיקה להתהפך שוב.
מה יכולה להיות הסיבה, האם בשל גילה יש סיבה לדאגה?

תודה

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טבעוני-  ריפוי ותזונה טבעית
טבעוני-ריפוי ותזונה טבעית
פורום ניתוחי בקע
פורום ניתוחי בקע
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה