לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1295212,952 עוקבים אודות עסקים

פורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
mamay מרכז פרטי לרפואת ילדים משולבת
http://www.mamay.co.il/Hebrew
0
המשך >>

לצפיה ב-' אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמה וניהול עסק '
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמה וניהול עסק
23/10/2017 | 12:08

הערב, בשעה 20:00, יתקיים אירוח בפורום ראיית חשבון בנושא היבטים משפטיים בפתיחה וניהול של עסק, חברה או עמותה.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-'שינה אצל ילד בן שנתיים'
שינה אצל ילד בן שנתיים
22/10/2017 | 10:39
2
הבן שלי כבר שנה בערך מרדים את עצמו ע"י טלטול הראש וכמו חבטות של הראש בכרית/במיטה עד שהוא נרדם. זה קורה גם במהלך הלילה שהוא קצת מתעורר ומנסה שוב להירדם. החבטות דיי חזקות ולפעמים זה ממש מפחיד, התייעצנו עם רופאה שאמרה שזה שכיח אבל רציתי לשמוע מהורים אם נתקלו בתופעה כזו.
לצפיה ב-'זחילה לא נכונה'
זחילה לא נכונה
01/10/2017 | 14:30
40
שלום רב!
בני התחיל לעמוד על שש בגיל 8 חודשים. כעת הוא בן 9 חודשים וזוחל זחילה מוזרה. הוא עולה על שש עם שתי רגליו (לפעמים כל רגל בנפרד) וזורק את עצמו קדימה וכך מתקדם. משום מה יש לו קושי להרים את הידיים מעמידת שש. 
ניסיתי לגרום לו להרים את היד על ידי גירוי עם צעצוע אך ברגע שמרים את היד הוא נשכב חזרה על גחונו. 
כבר מספר שבועות הוא זוחל כך ואיני רואה שיפור...האם זה מעיד על בעיה? ואם כן, אילו תרגילים אפשר לעשות כדי לתקן זאת?
לצפיה ב-'שינוי התנהגות לאחר חיסון'
שינוי התנהגות לאחר חיסון
19/09/2017 | 12:51
1
76
היי לפני 5 ימים בני חוסן בחיסון גיל חודשיים . ( הוא קיבל את החיסון בגיל חודשיים ו3 שבועות לא היו תורים..)מאז השתנתה התנהגותו
מתינוק שלו ורגוע שיודע לשכב במיטה שמח ומאושר הפך ל"נודניק" רוצה הרבה על הידיים בוכה כשמונח במיטה שלו 
פחות מחייך יותר קצר 
האם חוויתם את זה גם? האם לחיסון יש השפעה התנהגותית ? כי עברו כבר 5 ימים
יש לציין שאין חום הילד מתפקד רגיל לחלוטין אבל הפך להיות מתלונן בכי ורוצה ידיים וכל הזמן שיעסיקו אותו
האם זאת קפיצת גדילה? 
לצפיה ב-'שווה לבדוק'
שווה לבדוק
21/10/2017 | 13:48
5
תחפשי בפיסבוק או בגוגל "חיסונים בחירה מושכלת" תתעייצי שם
לצפיה ב-'המלצה לפיזוטריסט תינוקות בפתח תקווה'
המלצה לפיזוטריסט תינוקות בפתח תקווה
10/09/2017 | 11:24
9
שלום אשמח להמלצה לפיזוטרפיסט ילדים בפתח תקווה  לטיפול בטוניס שרירים מוגבר לתינוק בן 4 חודשים
לצפיה ב-'תינוקת בת שנה ושבעה חודשים נרדמת מאוחר -22:00 בלילה'
תינוקת בת שנה ושבעה חודשים נרדמת מאוחר -22:00 בלילה
22/08/2017 | 22:38
51
שלום רב,
יש לי ילדה בת שנה ושבעה חודשים. אינה ישנה לילות רצופים במשך כל השנה ושבעה חודשים. דבר נוסף אינה נרדמת לפני השעה 22:00 פעמים בודדות היא נרדמה קצת לפני . יש לציין שהילדה נמצאת בגן. אינה ישנה בבוקר בגן אלא רק צהריים. ביקשתי מצוות הגן שלא יתנו לה לישון מעבר לעשה וחצי כלומר היא מתעוררת לקראת השעה 14:15/14:30. ההרדמות איתה קשות נורא היא רוצה הרבה ידיים. אשמח לעצה!!!
לצפיה ב-'ריחות רעילים'
ריחות רעילים
13/08/2017 | 22:00
1
37
שלום רב, התינוקת שלי בת 3 שבועות. רציתי לשאול אם אני לוקחת אותה איתי למספרה האם זה מסוכן עבורה? האם הריחות עלולים להיות רעילים עבורה?
תודה רבה שבוע טוב
לצפיה ב-'בגיל הזה ,עדיף לא לחשוף תינוקות לנשום כימיקלים חריפים ,'
בגיל הזה ,עדיף לא לחשוף תינוקות לנשום כימיקלים חריפים ,
10/10/2017 | 18:25
3
אני גם מכירה מבוגרים שלא עומדים בריחות הצבעים החריפים ,חומרי -ההחלקה למיניהם
שכידוע חודרים לקנה הנשימה, וגורמים לקשיי נשימה ואף לאלרגיה.
לתינוקות אפילו הספריי חזק ובכלל לא  מומלץ לנשום.
לצפיה ב-'פגישה עם עו'ס לפני הפגישה עם הרופא'
פגישה עם עו'ס לפני הפגישה עם הרופא
09/08/2017 | 21:49
32
שלום,
האם זה מקובל שלפני הפגישה עם רופא ההתפתחות עלי להיפגש עם עובדת סוציאלית?. הפגישה כך נאמר לי אורכת כשעה ללא הילד.
מדוע נערכת הפגישה?. 

תודה
לצפיה ב-'שתי שאלות על התפתחות'
שתי שאלות על התפתחות
07/08/2017 | 21:12
1
85
תינוקת בת שנה ושמונה. לאחרונה הולכת על קצות האצבעות(גם יחפה וגם עם סנדלים). יש מה לדאוג בענין זה?
דבר נוסף. מגיל כשנה יש לה פטיש לסדר. צריכה להחזיר דברים למקום, לסגור דלתות מטבח, מקרר שער של הגן.. וגם כשיש משהו שצריך לזרוק לפח חייבת לעשות זאת מיד. למשל, אם תקבל ארטעק במרפסת, מתעקשת ללכת ולזרוק את העטיפה לפח ורק אז להמשיך לאכול..
האם יש סיבה לדאגה?
לצפיה ב-'מבחינת התפתחות בגיל שציינת, הרבה תינוקות הולכים כך,'
מבחינת התפתחות בגיל שציינת, הרבה תינוקות הולכים כך,
10/10/2017 | 18:44
22
על קצה האצבעות וזה בסדר,ולרוב זה מסתדר ותקין ,כך שאין מקום לדאגה.
אבל,,אם היה בגיל 4 ,שהפעוט הולך על קצה האצבעות,זה כבר לא ייחשב תקין ,
אז זה כבר דורש בדיקה אצל נוירולוג מומחה.

כעת ,בגיל שאת מתארת, זה חלק מלימוד ההליכה,ובכלל אין לך מה לדאוג,
זה תקין וקיים  אצל הרבה ילדים בגיל זה, ואפשר להירגע בהחלט.
לצפיה ב-'מפרקי הירך- אמא לחוצה'
מפרקי הירך- אמא לחוצה
26/07/2017 | 07:54
1
61
שלום רב
לפני שבוע ילדתי  בניתוח קיסרי תאומים בן ובת. התאומה בפגייה כי המשקל שלה נמוך והילד בבית . לפני השחרור מבית החוםים בדק את הילד רופא ואמר שהכל בסדר. שהלכתי לביקורת בקופת חולים אצל רופאה פעם ראשונה עם הילד אמרה שהרופא של בית החולים רשם שלאור רושם של קליקים לא צפויים הומלץ לצילום us של מפרקי הירך אבל שהיא עשתה את הבדיקה פעמיים אמרה שלא שמעה קליקים והיא לא רואה שיש בעיה. יכול להיוץ שזה היה קליק ממשהו אחר ?והכי חשןב האם הבעיה במפרק הירך  ייכול לגרום לילד לא לזחול ולא ללכת?
לצפיה ב-'בבי"ח שיבא תל השומר ישנו אולטרסאונד שבודק את בעיית המפרק. '
בבי"ח שיבא תל השומר ישנו אולטרסאונד שבודק את בעיית המפרק.
10/10/2017 | 19:02
11
אפשר להגיע ,ובכלל לא צריך הפנייה מרופא,
כול אחד יכול להגיע עם התינוקות ,ועד לגיל 6 חודשים,זה בסדר, (אך לא לאחר מכן.)
בבי"ח תל השומר ישנו אולטרסאונד הייחודי בתחום,לתינוקות מכשיר ללא קרינה בכלל.

והכי חשוב:
לא צריך להילחץ, הכול בסדר,כי במקרה הכי גרוע, גם  יש להם פיתרון כיום ,בטפול יעיל ופשוט להסדרת המפרק של התינוקות.
בהחלט שווה בדיקה,ושיהיה בהצלחה.

לצפיה ב-'קשר עין וחיוך חברתי '
קשר עין וחיוך חברתי
28/06/2017 | 06:27
140
היי, יש לי תינוק בן חודשיים, נולד בשבוע 40+4 ושמתי לב שהוא לא יוצר קשר עין ולא מחייך חיוך חברתי (כן מחייך מתוך שינה).  אני שרה לו כל היום ושמה לב שהוא לא מתייחס אלי  וגם יש לו העדפה לצד שמאל . חשוב לי לציין שהוא עוקב אחר צעצועים ועוקב לפעמים אחרי הפנים שלי כשאני זזה ממנו , מרים את הראש   כשהוא על הבטן, שם את הידיים שלו בפה . 
זה מדאיג ומדכא אותי ברמה שקשה לי לתאר... 
לצפיה ב-'סקר בנושא הפחתת צריכת טיטולים'
סקר בנושא הפחתת צריכת טיטולים
18/06/2017 | 07:15
15
שלום רב,
במסגרת לימודים לתואר שני אנו עורכים סקר אשר מטרתו הפחתת מספר הטיטולים הנצרכים ביום.
נשמח להשתתפותכם בלינק -
תודה רבה
יוגב
לצפיה ב-'חברים ראיתם? פשוט נוגע ללב!!'
חברים ראיתם? פשוט נוגע ללב!!
07/06/2017 | 09:03
27
תרומה קטנה לחלום גדול של ילד

לצפיה ב-'קקי ירוק לתינוקת בת חודשיים'
קקי ירוק לתינוקת בת חודשיים
06/06/2017 | 13:38
28
התינוקת שלי בת חודשיים ואוכלת סימילאק מלידה 
היא מאוד רגועה ויש לה יציאות בין 2-3 פעמים בשבוע 
יש לה מידי פעם ימים שגזים מפריעים לה 
אבל רק בשעות הערב ואז זה עובר 
היא עולה במשקל והכל נראה תקין 
מידי פעם היה לה קקי בצבע ירוק כהה 
הרופאה אמרה שזה תקין 
עד שהשבוע שמתי לב כבר כמה פעמים רצוף שהקקי בצבע ירוק כהה וטיפת חלב אמרו לי שיכול להיות שזה רגישות לחלב 
כל רופא אומר לי משהו אחר 
התינוקת לא נראית סובלת ממשהו מיוחד 
מישהו מכיר את התופעה האם צריכה להיות מדאיגה ??

לצפיה ב-'תינוק בן 3 וחצי חודשים לא רגוע'
תינוק בן 3 וחצי חודשים לא רגוע
05/06/2017 | 16:05
40
הבן שלי נעשה לא רגוע לאחרונה. הוא לא רוצה לשחק בכלום.לא אוניברסיטה ולא טרמפולינה. לא מזרן עם משחקים ושירים הוא רוצה רק ידיים וזה גם לא מספק  אותו. הוא פשוט בוכה. לטייל גם לא אוהב מתחיל לבכות  בעגלה ואנע נאלצת להרים אותו. אני לא מבינה למה הוא ככה. הייתי אצל הרופא אמר שהכל בסדר. אני חסרת אונים. מישהי אולי עברה את התופעה הזו  בגילו?
לצפיה ב-'מודאגת מאד מהיעדר חיוך'
מודאגת מאד מהיעדר חיוך
03/06/2017 | 12:44
62
שלום לכולן, 
בני בן שלושה חודשים. החל לחייך בערך בגיל שמונה או תשעה שבועות, אולם אני מוטרדת מאד כיוון שהחיוך שלו מכוון בעיקר לחפצים או נקודות לא ברורות בקיר או באוויר. יש נקודה בקיר שאליה הוא ממש מגרגר באושר.
הוא יכול לחייך קצת אם אני מדגדגת אותו בלחיים ובזוויות הפה, או אם אני מניפה חיתול או מוצץ גבוה מול עיניו (הוא מביט למעלה ומחייך) ולעתים רחוקות אם אני עושה לו קולות מסוימים. בקיצור אני עובדת קשה מאד להוציא ממנו חיוך, ומקבלת אחד בלחץ ביום וגם זה לא בתגובה לחיוך שלי או למראה הפנים שלי. 
האם למישהי יש תובנה מסוימת בנושא או עצה? אני מודאגת. 
לצפיה ב-'קשיים באופן ההרדמה בת 5 חודשים'
קשיים באופן ההרדמה בת 5 חודשים
02/06/2017 | 19:24
26
בת 5 חודשים לא מצליחה להירדם במיטה

משתוללת ומזיזה ידיים ורגליים יותר מחצי שעה עד ההתשה.לכן אני מנסה להרדים אותה על הידיים והיא משתוללת הרבה זמן ואז נרדמת רק לחצי שעה ושוב ושוב ככה כל היום .בלילה יושנת אבל זזה המון המון .מה עושים?חייבת עזרה ועצות

לצפיה ב-'מי יודעת היכן ניתן לקנות צעצוע כזה ?'
מי יודעת היכן ניתן לקנות צעצוע כזה ?
13/05/2017 | 14:37
50
רואים אותו אחרי 2.2 ד"ק בערך. או,   היכן ניתן להזמין כזה צעצוע? הכוונה למגדל טבעות ולמה שיש  מתחתיו: קשתות הולכות וקטנות..

תודה רבה
לצפיה ב-'פעוט בן שנתיים וחצי'
פעוט בן שנתיים וחצי
28/04/2017 | 16:44
41
...עדיין מכניס חפצים לפה וגם דוחף אצבעות
יש השערה למה?
להתעלם?

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
ויקטוריה רבין- מאמנת זוגית
האם אתה לא מחובר לעצמך?
פורום ריפוי ותזונה טבעית
פורום ריפוי ותזונה טבעית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה