לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
mamay מרכז פרטי לרפואת ילדים משולבת
http://www.mamay.co.il/Hebrew
0
המשך >>

לצפיה ב-'מחפש המלצה לאוסטיאופת\ית לתינוקות'
מחפש המלצה לאוסטיאופת\ית לתינוקות
22/01/2017 | 11:21
1
התינוק שלנו נולד קצת מוקדם, שבוע 36+6, עם לידת וואקום.
גזים, קוליק, חוסר שינה ברמות קשות.
שמעתי שאוסטיאופתיה יכולה לעזור.

מישהו יכול להמליץ?
לצפיה ב-'שינת תינוקות'
שינת תינוקות
18/01/2017 | 08:20
13
שלום!
שמי אולגה. אני אם לשני בנים, 2.5 ו- 5.5 וסטודנטיות לתואר ראשון בפסיכולוגיה, באוניברסיטה הפתוחה. כאם לשני ילדים שלא ישנו טוב, בלשון המעטה, בשנת החיים הראשונה שלהם, תמיד עניין אותי, מה הם הגורמים המשפיעים על איכות השינה של התינוק ומה יכול לשפר אותה. היום, במסגרת הלימודים, אני עורכות מחקר שמטרתו לבחון את הקשר בין תפיסות הוריות בנוגע לטיפול בתינוקות, טיב היחסים הזוגיים בין ההורים ובין איכות השינה של התינוק בתקופת גיל 15-36 חודשים.
במחקר יכולים להשתתף הורים לילדים בטווח גלאים 15-36 חדשים. המחקר הוא אנונימי, ללא צורך בשם או בפרטים מזהים.
אודה לכם מאוד על שיתוף הפעולה!
אשמח לעדכן אותכם בתוצאות המחקר.
זהו הלינק לשאלון המחקר:

תודה!
אולגה.
לצפיה ב-'מידע '
מידע
17/01/2017 | 19:15
1
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:49
2
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'יצירת קשר עין '
יצירת קשר עין
23/12/2016 | 12:43
86
שלום
הבת שלי בת 6 שבועות ועדיין לא ממש יוצרת קשר עין. היא כן מתבוננת וחוקרת את הסביבה אבל רוב הזמן זה נראה שכאילו סתם בוהה בחלל . 
האם מוקדם מדי להילחץ ? 

לצפיה ב-'אינלציה לתינוק'
אינלציה לתינוק
17/12/2016 | 20:30
27
האם אפשר לעשות אינלציה לתינוק בן 3.5 חודשים? רק עם מי מלח...
הוא מצונן נורא וקשה לו לנשום...אשמח לרעיונות איך לעזור לו...
לצפיה ב-'תינוק בן 10 חודשים שינוי בהתנהגות (התכרבלות האחזות בחפץ)'
תינוק בן 10 חודשים שינוי בהתנהגות (התכרבלות האחזות בחפץ)
13/12/2016 | 13:31
63
חמודי שלי בן 10 חודשים , נמצא ביום במשפחתון (7:00-17:30 )
ילד שמח אוהב לעשות דברים באופן עצמאי וסקרן, בחודש וחצי האחרון פתאום התחיל כמעט בבת אחת לזחול לשבת לעמוד וללכת מסביב לחפצים לנסות לתפעל דברים בבית נראה מאוד גאה בעצמו  אני מחמיאה לו הרבה "איזה ילד גדול אתה" "בוגר ועצמאי"
לאחרונה שמתי לב שהוא חוזר בזמן האכילה מבקבוק להתכרבלות בתנוחת שכיבה
(עד עכשיו אכל בישיבה) ואתמול פתאום התחיל לגרור איתו לכל מקום את סינר האוכל שנוא נפשו עד אז(!)  נאחז בו ולא מוכן להרפות (לא מוכן ללבוש אותו רק גורר ) האם הילד סובל מאיזו שהיא טראומה ? לשים לב למשהו ?
שלשום בדיוק היה אירוע חריג כאשר -מוצאי שבת (אחרי שהילד היה כמובן איתי שישי שבת ) בעלת המשפחתון שלו (שמטפלת בו ביום ) באה אלינו הביתה לשמור עליו ואני הלכתי לכמה שעות לאירוע, הוא נראה המום כשהיא הופיעה בדלת והיא זאת שנתנה לו את ארוחת הערב (דייסה = סינור= דווקא כניראה אהב אותה , אחרי אותו ערב סרב לאכול את הדייסה שלי עד שדיברתי עם מטפלת והכנתי את המתכון שלה ) יכול להיות שזאת תופעת לוואי ?

לצפיה ב-'תיווך לפעוט בן 3.5'
תיווך לפעוט בן 3.5
13/12/2016 | 11:54
30
שלום,

אני אמא לילד בגיל 3.5 אוהב חברת ילדים ואנשים, אוהב לשחק, חייכן ,שובב, נבון וחכם.
לאחר שיחה עם הגננת זאת המליצה להבאת מטווחת לגן. לדבריה הוא נורמאלי ומקסים, חייכן, אוהב חברה ומתחבר בקלות. אבל כשהוא נמצא בחברת ילדים הוא לא משחק כמצופה מגילו.  כלומר: הוא משחק לידם אך לא איתם.
הוא כן ישחק עם ילד אחד לזמן קצר.
הגננת הדגישה כי מדובר במתווכת לא מקשרת.
שאלתי היא : איך אני מוצאת מתווכת? לאן לפנות?

בברכה,
אמא
לצפיה ב-'שינת תינוק'
שינת תינוק
08/12/2016 | 10:24
40
שלום
בני בן שלושה שבועות, הולך לישון ב9 אחרי מקלחת והנקה, מתעורר בסביבות 2-3 להנקה נוספת ומאז קשה לו להרדם בעריסה שלו, או שלא נרדם או שמתעורר כל שעה, אבל אם עובר למיטה שלנו ממשיך לישון עד הבוקר, 
מצד אחד אני צריכה את השעות האלה שהוא ישן, מצד שני אני מפחדת שאצטער על ההרגל הזה לישון איתנו במיטה. האם בגיל הזה זה עוד בסדר או שעלי להתעקש איתו לישון במיטה שלו?
ואיך הכי נכון לעשות זאת? לציין שבחצי השני של הלילה ההתעוררות כנראה לא נובעת מרעב אלה מרצון להיות קרוב..
תודה!
לצפיה ב-'אפליקצית חיות לילדים 0-4 התורמת להתפתחות הילד ! '
אפליקצית חיות לילדים 0-4 התורמת להתפתחות הילד !
02/12/2016 | 09:53
23
שלום לכל האימהות היקרות שפה !
אחי פיתח אפליקציה לילדים שמלמדת,
איך כלב נובח ?
איך רושמים כלב?
איך אומרים את המילה כלב?
יש כמובן עוד הרבה חיות , בליוי אנימציות בכל עמוד.
לא יודעת אם זה המקום אבל אני ממליצה לכן להוריד, ולתת לילדים משהו חינוכי.

Zoo Animals - Interactive learning for kids - FREE

קישור הורדה לחנות של אפסטור :

https://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=1125358824&mt=8

לצפיה ב-'ירידה בתאבון- תינוק בן 3 חודשים'
ירידה בתאבון- תינוק בן 3 חודשים
01/12/2016 | 01:28
24
שלום רב, 
אשמח לקבל חוות דעתכם..
בני בן 3 חודשים ושבוע. לפני 3 שבועות עשינו חיסון גיל חודשיים, יום למחרת התחלתי להרגיש ירידה בתיאבון שלו עד היום. אוכל 6 ארוחות ביום בממוצע 100 סיסי. 600-630 ליום.
היינו אצל 3 רופאים, 2 מהם אומרים שהחניכיים נפוכות וזה שיניים. נראה שיש קצת יותר רוק ומכניס אגרופים לפה. שבוע שעבר היה יומיים עם חום ואי שקט. חום מקסימלי 39.6. האם ייתכן שזה שיניים? לא נראה שמבצבץ משהו בחניכיים. כמה זמן עד שבוקעות? מדובר בזמן רק שלא אוכל כנדרש למשקלו (6.400 ק״ג) והאם כדאי להחליף לו פורמולה? כרגע אוכל סימילאק. תודה רבה, 
לצפיה ב-'שאלה לגבי האכלת תינוק'
שאלה לגבי האכלת תינוק
22/11/2016 | 14:55
1
53
אשמח אם תענו, רק שאלה אחת
https://goo.gl/forms/tSkhdZIeZBsGR0YC2
לצפיה ב-'הסבר קצר'
הסבר קצר
23/11/2016 | 10:47
32
אני מנסה לבדוק כמה הורים מחממים את החלב לתינוק, ולעומת זאת כמה משאירים בטמפרטורת החדר. בניתי סקר באפליקציה חינמית של גוגל, מקליקים את התשובה, ואז זה מציג את ההתפלגות באחוזים. אגב מי שעונה יכול לראות איפה הוא ביחס לאחרים.
תודה מראש למי שיעזור....
יום טוב!
לצפיה ב-'מיקוד מבט בת חודשיים וחצי '
מיקוד מבט בת חודשיים וחצי
22/11/2016 | 06:24
65
היי סימון,
בתי בת חודשיים וחצי נולדה בזירוז, ואקום  בשבוע 36 - 37 ( מחלוקת בין הרופאים) וזאת עקב לידה קודמת iufd בשבוע 35. 
אינה ממקדת מבט, לסירוגין יוצרת קשר עין לרוב כשהיא אסופה בטרמפולינה או על רגליי.
 כשאני מחתלת ושרה לה בפינת ההחתלה ראשה תמיד זז לצדדים כאילו נמנעת בכוונה מקשר עין איתי, גם כשאני מרימה אותה מבטה פונה  לצדדים..מחייכת לפעמים וגם בקמצנות רבה.כן עוקבת אחר חפצים. בדיקת עיניים תקינה.
עדיין לא מרימה ראש בשכיבה על הבטן יותר משלוש דקות. 
בבדיקה התפתחות בטיפת חלב הרופאה אמרה ששרירי הצוואר וחגורת הכתפיים עדיין לא חזקים וכשהיא מושיבה אותה ראשה עדיין נוטה לאחור, אמרה לי לשוב  עוד חודש וחצי . ממש מודאגת .  יש תרגילים שאני יכולה לעשות לגרום לה למקד מבט לאורך זמן.? בנוסף, לא ממלמלת , לא צוחקת בקול . 

לצפיה ב-'עם הלידה התינוק מקבל "מספר זהות"...'
עם הלידה התינוק מקבל "מספר זהות"...
21/11/2016 | 09:43
48
האם תורת-ישראל איננה אוסרת על "מיספור" בני אדם וספירתם מחשש לעין הרע?     האם המדינה נותרת בכוונה מספר "גרוע" למתנגדיה?  ((במטרה של מאגיה-שחורה)). טוענים שמדובר ב"מדינה יהודית"  -איך מתיישב מתן מספר לאזרח...החשש= לא יהודים אלא כת-מתחזים.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
15/11/2016 | 10:14
32
מה דעתך על חוג התעמלות/ספורט לגיל שנתיים?
נאמר לי שייתכן שתהיה פגיעה בצמיחה.  יתכן?

לצפיה ב-'תינוק שמתקשה להרדם בצהרים .....'
תינוק שמתקשה להרדם בצהרים .....
11/11/2016 | 14:20
2
53
אינני יודעת מדוע נרצח ד"ר יאנוש קורצ"ק  הי"ד אבל כנראה שמלחמת העולם השניה הכילה סכסוכי משנה - בחלקם גם  בתחום החינוך.     איך נבטיח שרוצחי ד"ר יאנוש קורצ"ק הי"ד לא יתעסקו ברפואת ילדים מיילדות חינוך והנהלת מוסדות חינוך
לצפיה ב-'עלו לארץ בזהויות בדויות של ניצולי שואה..'
עלו לארץ בזהויות בדויות של ניצולי שואה..
11/11/2016 | 14:26
1
27
ושל חללי צה"ל מתש"ח. עלינו לדרוש משגרירויות מדינות האיחוד האירופי = ומהפרלמנט שלהם בשטרסבורג-צרפת לעשות "גילוי  נאות ושקיפות".  תחשבו על תרחיש שבו הנהלות מעונות נמצאים בידי "אשכנאצים ואשכנאציות" מתחזים ו"בנים ממשיכים".
לצפיה ב-'מנהלת הפורום- אנא מחקי ההודעות המוזרות...'
מנהלת הפורום- אנא מחקי ההודעות המוזרות...
16/11/2016 | 14:35
9
לצפיה ב-'סרבן עגלות וסלקלים '
סרבן עגלות וסלקלים
10/11/2016 | 11:25
32
שלום, הקטן בן 3.5 חודשים, אפשר לומר שמגיל לידה שונא מאוד עגלה (אמבטיה) וגם סלקלים. ניסינו הרבה דברים, שום דבר לא עוזר.
מחפשת עצה ומוצא... איך כל התינוקות בסדר עם זה, ורק הוא ממש ממש שונא?
לצפיה ב-'אבחון קשב וריכוז בגיל שנה - שנתיים'
אבחון קשב וריכוז בגיל שנה - שנתיים
07/11/2016 | 09:23
44
אני לא ידעתי שאפשר לעשות אבחון בגיל הזה
קראתי כתבה מצוינת אז אני רוצה שכולם ידעו
מדהים שאפשר לעשות את זה בגיל הזה
אחרי אבחון אפשר לדעת איפה אנחנו עומדים והאם אפשר לעזור לתינוקי הקטן
לצפיה ב-'בת 3 חודשים עם טונוס אקסטנסורי'
בת 3 חודשים עם טונוס אקסטנסורי
04/11/2016 | 13:19
1
76
שלום,
הקטנטונת מתוקה ועירנית.
מאז גיל חודשיים, כשבמקביל התחלתי לעודד לשכב על הבטן ולהרים ראש,
היא מיישרת את כל הגוף וקצת גם מתקמרת לאחור
(כמובן שבמיוחד כשלא רגועה, אבל גם סתם ככה לא נוח לה למשל שמרימים אותה על הכתף אז היא "נזרקת" לאחור,
ומעדיפה תנוחות שבהן היא ישרה, או שוכבת בעגלה).

האם זה עלול להקשות על משהו בהמשך, ואם כן, האם יש תרגילים שכדאי לעשות ?
תודה !
לצפיה ב-'ועוד משהו'
ועוד משהו
05/11/2016 | 22:11
31
בשכיבה על הבטן מרימה ראש (מתחילה להתלונן אחרי 2 דק)
אבל כששוכת על הגב ו"מושכים" אותה למעלה עם הידיים -
הראש נופל אחורה.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות
מרכז קשרים לטיפול בהתמכרויות
מרכז קשרים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה