לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום התפתחות תינוקות ופעוטות

הורים יקריםמזל טוב, אתם חובקים תינוק בזרועותיכם.ברגע זה מתחילות אינסוף תהיות ושאלות לגבי תקינות התפתחותו:* מתי מגיע החיוך הראשון?* באיזה גיל אמור תינוק להתהפך?* מתי מקובל להתחיל מתן מזונות מוצקים? ועודפורום זה הוקם על מנת לתת מענה לכל שאלה הקשורה להתפתחות תינוקכם/ילדכם, מגיל 0 ועד 4 שנים.פורום זה מנוהל גם על ידי מומחים מתחום ההתפתחות והמוטוריקה, וכן יקחו בו חלק מומחים נוספים מתחומים שונים כגון תזונה, פסיכולוגיה ועוד.זה המקום לשאול שאלות המטרידות אתכם בכל הקשור להתפתחותו של ילדיכם, ולקבל תשובות.שימו לב כי במידת הצורך תקבלו המלצה לפנות לבעלי מקצוע *אמיתיים*, וכי יש בעיות שאינן יכולות להיות מאובחנות מעל גבי האינטרנט.בברכת התפתחות תקינה, והורות מאושרת
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
mamay מרכז פרטי לרפואת ילדים משולבת
http://www.mamay.co.il/Hebrew
0
המשך >>

לצפיה ב-'צהבת'
צהבת
15/03/2017 | 11:36
4
לתינוקי בן השבוע יש צהבת. ביום ראשון שעבר היה דרגה 12 והיום יום רביעי ירד לדרגה 7.
לאיזה דרגה אמורים להגיע ? שיהיה נורמל.

תודה רבה.  
לצפיה ב-'בילירובין גבוה אצל תינוקת בת 6 שבועות'
בילירובין גבוה אצל תינוקת בת 6 שבועות
08/03/2017 | 20:51
55
נכדתי בת 6 שבועות, ביום השני אובחנה עם צהבת יילודים שהגיע עד 14,85 קבלה טיפול פוטו 18 שעות שהוריד את הבילירובין ל 12,2 בעת השחרור בגיל 5 ימים. בתי מניקה בלבד עם השלמות מעטות של סימילאק. התינוקת עולה במשקל באופן תקין. יציאות תקינות. מגיל 3 שבועות עד היום - 6 שבועות הבילירובין התייצב על ממוצע 10. רופא הילדים המליץ על הפסקת הנקה של 24 שעות מה שלא עזר. עכשיו הופנת לבדיקות דם מקיפות ואולטראסאונד תפקודי כבד.
אובחנה בצהבת יילודים נטולת סיכונים g6pd תקין (18) וcombs תקין. אני חרדה... מה עושים?
לצפיה ב-'תינוק בן 11 חודש שותה מעט פורמולה'
תינוק בן 11 חודש שותה מעט פורמולה
05/03/2017 | 09:52
1
4
שלום, הילד שלי בן 11 חודשים, שותה 300 מ"ל פורמולה ביום, ולא מוכן לשתות יותר, גם אם הוא רעב. אני מזין אותו במוצקים במקום, כך שאין בעיה של ירידה במשקל. גם אם חלפו מספר שעות, והוא רעב, אינו מוכן לשתות יותר חלב, רק מים ואוכל רגיל.

קראתי שבגין הזה הם אמורים לשתות לפחות 600 מ"ל חלב ביום. אשמח לעצה.
לצפיה ב-'לשחרר '
לשחרר
23/03/2017 | 22:43
עצתי ממש לעזוב אותו לשתות מה שהוא רוצה וכמה שהוא רוצה. כשהבן שלי היה תינוק הוא החרים לגמרייי כל פורמולה מגיל ארבעה וחצי חודשים. הייתי בלחץ נוראי הגענו למרפאה להפרעות אכילה בתל השומר, שם נאמר לי ע"י רופא מוצלח, תני לו מה שהוא רוצה, זה היה בעיקר מילקי.. וכך עבר הזמן, בגיל שנה הוא גילה שוקו מטרנה והתחיל לשתות. היום הוא בן תשע, ילד מדהים, אכלן מעולה תודה לאל ולרופא החכם, בקיצר התינוק עולה במשקל תשחררווווו 
לצפיה ב-'תינוק שלא מכניס חפצים לפה'
תינוק שלא מכניס חפצים לפה
24/02/2017 | 16:53
22
שלום , הבן שלי בן 9 חודשים. הוא מגיב יפה לסביבה, ונראה כי בסה"כ ההתפתחות תקינה למעט ענין אחד שמטריד אותי - הוא לא מכניס חפצים/צעצועים לפה. הוא כן מתעניין בסובב אותו ואף אוחז בידו יפה חפצים, אולם כלל לא מכניס לפה..
מה ההסבר לכך?
מה צרך לבדוק?
לצפיה ב-'בן 3 חודשים מתעורר כל שעה'
בן 3 חודשים מתעורר כל שעה
14/02/2017 | 10:51
29
היי
בני כמעט בן 3 חודשים, הולך לישון ב 1930 אחרי טקס שינה, מתעורר או בסביבות 12 או יותר מאוחר ומאז מתעורר כל שעה-שעתיים, הוא יונק ככה שכל שתי התעוררויות מקבל אוכל ואוכל טוב, לכן לא נראה לי שכל ההצעוררויות שלו הן כדי לאכול! אני משכיבה אותו במיטה כשהוא חצי ער כדי שידע שהוא נרדם במיטה ולא בהנקה או על הידיים. ומאז ועד הבוקר כל שעה מתעורר בבכי, אני מרגיעה אותו- במיטה בדרך כלל, או על הידים וחוזר למיטה כשעדיין ער, וחוזר ככה כל הלילה. אין קשר לרעב, וגם חיתול אני מחליפה כדי לוודא שזה לא בגללו.
פשוט לא יודעת כבר מה לעשות.. אגב, הוא לא מוכן לקחת מוצץ!
אשמח לעצה!!

לצפיה ב-'התפתחות פגים'
התפתחות פגים
06/02/2017 | 10:14
27
הנכדים תאומים בן ובת נולדו לפני שלושה וחצי חודשים. הבת נולדה 1.700 והבן 1.540. היום הבת שוקלת מעל 5 קילו והבן פחות. הוא נולד קטן יותר במשקל ובגובה. הם מחייכים אבל לא תמיד, לא צוחקים בקול, ומרימים את הראש אבל בקושי. האם ההתפתחות שלהם מתאחרת בגלל שהם נולדו בשבוע 34 ומתי הם יגיעו לבשלות מלאה
לצפיה ב-'חנות מקוונת חדשה לבגדי גוף לתינוקות בהדפסים ייחודיים'
חנות מקוונת חדשה לבגדי גוף לתינוקות בהדפסים ייחודיים
01/02/2017 | 13:31
10

מחפשת ייחודיות לבייבי שלך? נמאס לך מכל הקשקושים שמודפסים על הבגדים
שלו/ה? זו החנות המושלמת בשבילך-
www.orotbaby.co.il

לצפיה ב-'באיה גיל מומלץ ללמד ילד ספירה, מניה וספרות? תודה'
באיה גיל מומלץ ללמד ילד ספירה, מניה וספרות? תודה
01/02/2017 | 13:15
27
לצפיה ב-'עלייה בהיקף ראש מיקרוציפאלי בגיל 6'
עלייה בהיקף ראש מיקרוציפאלי בגיל 6
29/01/2017 | 00:21
27
בתי בת 6. נולדה עם היקף ראש קטן 3-5% (עם חלק מתופעות הלוואי: ADD, בעיות למידה ובעיות שפתיות. לומדת בחינוך המיוחד). לאחרונה מדדו את היקף הראש. מאז המדידה הקודמת (אז ההיקף היה 48.7 5%,) ההיקף גדל ב-3 ס"מ (כיום 51.5 ס"מ). האם יש משמעות לתוצאה? האם המשמעות היא שמצבה השתפר?
תודה

לצפיה ב-'פרישת מנהלת הפורום'
פרישת מנהלת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
25/01/2017 | 15:28
29
ברצונינו להודות לענת סימון על תקופת ניהול הפורום ולאחל לה המון הצלחה בהמשך.

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מחפש המלצה לאוסטיאופת\ית לתינוקות'
מחפש המלצה לאוסטיאופת\ית לתינוקות
22/01/2017 | 11:21
12
התינוק שלנו נולד קצת מוקדם, שבוע 36+6, עם לידת וואקום.
גזים, קוליק, חוסר שינה ברמות קשות.
שמעתי שאוסטיאופתיה יכולה לעזור.

מישהו יכול להמליץ?
לצפיה ב-'שינת תינוקות'
שינת תינוקות
18/01/2017 | 08:20
30
שלום!
שמי אולגה. אני אם לשני בנים, 2.5 ו- 5.5 וסטודנטיות לתואר ראשון בפסיכולוגיה, באוניברסיטה הפתוחה. כאם לשני ילדים שלא ישנו טוב, בלשון המעטה, בשנת החיים הראשונה שלהם, תמיד עניין אותי, מה הם הגורמים המשפיעים על איכות השינה של התינוק ומה יכול לשפר אותה. היום, במסגרת הלימודים, אני עורכות מחקר שמטרתו לבחון את הקשר בין תפיסות הוריות בנוגע לטיפול בתינוקות, טיב היחסים הזוגיים בין ההורים ובין איכות השינה של התינוק בתקופת גיל 15-36 חודשים.
במחקר יכולים להשתתף הורים לילדים בטווח גלאים 15-36 חדשים. המחקר הוא אנונימי, ללא צורך בשם או בפרטים מזהים.
אודה לכם מאוד על שיתוף הפעולה!
אשמח לעדכן אותכם בתוצאות המחקר.
זהו הלינק לשאלון המחקר:

תודה!
אולגה.
לצפיה ב-'מידע '
מידע
17/01/2017 | 19:15
6
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:49
2
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'יצירת קשר עין '
יצירת קשר עין
23/12/2016 | 12:43
118
שלום
הבת שלי בת 6 שבועות ועדיין לא ממש יוצרת קשר עין. היא כן מתבוננת וחוקרת את הסביבה אבל רוב הזמן זה נראה שכאילו סתם בוהה בחלל . 
האם מוקדם מדי להילחץ ? 

לצפיה ב-'אינלציה לתינוק'
אינלציה לתינוק
17/12/2016 | 20:30
31
האם אפשר לעשות אינלציה לתינוק בן 3.5 חודשים? רק עם מי מלח...
הוא מצונן נורא וקשה לו לנשום...אשמח לרעיונות איך לעזור לו...
לצפיה ב-'תינוק בן 10 חודשים שינוי בהתנהגות (התכרבלות האחזות בחפץ)'
תינוק בן 10 חודשים שינוי בהתנהגות (התכרבלות האחזות בחפץ)
13/12/2016 | 13:31
85
חמודי שלי בן 10 חודשים , נמצא ביום במשפחתון (7:00-17:30 )
ילד שמח אוהב לעשות דברים באופן עצמאי וסקרן, בחודש וחצי האחרון פתאום התחיל כמעט בבת אחת לזחול לשבת לעמוד וללכת מסביב לחפצים לנסות לתפעל דברים בבית נראה מאוד גאה בעצמו  אני מחמיאה לו הרבה "איזה ילד גדול אתה" "בוגר ועצמאי"
לאחרונה שמתי לב שהוא חוזר בזמן האכילה מבקבוק להתכרבלות בתנוחת שכיבה
(עד עכשיו אכל בישיבה) ואתמול פתאום התחיל לגרור איתו לכל מקום את סינר האוכל שנוא נפשו עד אז(!)  נאחז בו ולא מוכן להרפות (לא מוכן ללבוש אותו רק גורר ) האם הילד סובל מאיזו שהיא טראומה ? לשים לב למשהו ?
שלשום בדיוק היה אירוע חריג כאשר -מוצאי שבת (אחרי שהילד היה כמובן איתי שישי שבת ) בעלת המשפחתון שלו (שמטפלת בו ביום ) באה אלינו הביתה לשמור עליו ואני הלכתי לכמה שעות לאירוע, הוא נראה המום כשהיא הופיעה בדלת והיא זאת שנתנה לו את ארוחת הערב (דייסה = סינור= דווקא כניראה אהב אותה , אחרי אותו ערב סרב לאכול את הדייסה שלי עד שדיברתי עם מטפלת והכנתי את המתכון שלה ) יכול להיות שזאת תופעת לוואי ?

לצפיה ב-'תיווך לפעוט בן 3.5'
תיווך לפעוט בן 3.5
13/12/2016 | 11:54
40
שלום,

אני אמא לילד בגיל 3.5 אוהב חברת ילדים ואנשים, אוהב לשחק, חייכן ,שובב, נבון וחכם.
לאחר שיחה עם הגננת זאת המליצה להבאת מטווחת לגן. לדבריה הוא נורמאלי ומקסים, חייכן, אוהב חברה ומתחבר בקלות. אבל כשהוא נמצא בחברת ילדים הוא לא משחק כמצופה מגילו.  כלומר: הוא משחק לידם אך לא איתם.
הוא כן ישחק עם ילד אחד לזמן קצר.
הגננת הדגישה כי מדובר במתווכת לא מקשרת.
שאלתי היא : איך אני מוצאת מתווכת? לאן לפנות?

בברכה,
אמא
לצפיה ב-'שינת תינוק'
שינת תינוק
08/12/2016 | 10:24
49
שלום
בני בן שלושה שבועות, הולך לישון ב9 אחרי מקלחת והנקה, מתעורר בסביבות 2-3 להנקה נוספת ומאז קשה לו להרדם בעריסה שלו, או שלא נרדם או שמתעורר כל שעה, אבל אם עובר למיטה שלנו ממשיך לישון עד הבוקר, 
מצד אחד אני צריכה את השעות האלה שהוא ישן, מצד שני אני מפחדת שאצטער על ההרגל הזה לישון איתנו במיטה. האם בגיל הזה זה עוד בסדר או שעלי להתעקש איתו לישון במיטה שלו?
ואיך הכי נכון לעשות זאת? לציין שבחצי השני של הלילה ההתעוררות כנראה לא נובעת מרעב אלה מרצון להיות קרוב..
תודה!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות
ד
מומחה לכף רגל וקרסול
בית הספר הישראלי ל NLP
בית הספר הישראלי ל NLP

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה