לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2606626,066 עוקבים אודות עסקים

פורום דתיים

בס"ד
ברוכים הבאים לפורום "דתיים" של תפוז

אתם מוזמנים לכתוב כל הודעה העולה על דעתכם הקשורה לנושא שלשמו התכנסנו ובלבד שישמרו התנאים הבאים:
 נא לא לכתוב בשבתות ובחגים (זמני כניסה ויציאת שבת / חג בישראל מופיעים בלוח השנה).
 נא לשמור על שפה נקיה מקללות, דיבורים וכינויים לא הולמים.
 דברי כפירה בה' יתברך ובתורתו, אין מקומם בפורום שלנו.
 פגיעה ברבנים לא מקובלת בפורום שלנו.
 יש לך בעיה עם אחד ממנהלי הפורום - לא מעל גבי הפורום! שלח לו אי-מייל או כתוב לו לתיבת המסרים.
 אין לפרסם מוצרים, חנויות, עסקים, אתרי אינטרנט או קישורים (שאין נחיצותם לצורך הדיון) ללא בקשת רשות מההנהלה (באמצעות המסרים).
 אין לפרסם מספרי טלפון בפורום. המעוניין להעביר מספר יעשה זאת דרך המסרים!   
 אין לפרסם מודעות שידוכים / חיפוש שידוכים / הכרויות בשביל זה יש פורום הכרויות או צ'אטים.  
 אין לכתוב הודעות הפוגעות במי מחברי הפורום, גם לא כתגובה להודעה קודמת של מי מחברי הפורום. אין לזלזל בדיעות השונות מדעותיך, ואין לסגור חשבונות מעולמות וירטואליים או אמיתיים מעל דפי הפורום.

הודעות שלא יענו על התנאים הבאים יימחקו ובמידת הצורך הכותב יחסם ללא התרעה מוקדמת.
חוץ מזה, תשתוללו, תעשו חיים - הרי לשם כך התכנסנו, לא?
התפרממות בנעימים לכולם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דתיים

בס"ד
ברוכים הבאים לפורום "דתיים" של תפוז

אתם מוזמנים לכתוב כל הודעה העולה על דעתכם הקשורה לנושא שלשמו התכנסנו ובלבד שישמרו התנאים הבאים:
 נא לא לכתוב בשבתות ובחגים (זמני כניסה ויציאת שבת / חג בישראל מופיעים בלוח השנה).
 נא לשמור על שפה נקיה מקללות, דיבורים וכינויים לא הולמים.
 דברי כפירה בה' יתברך ובתורתו, אין מקומם בפורום שלנו.
 פגיעה ברבנים לא מקובלת בפורום שלנו.
 יש לך בעיה עם אחד ממנהלי הפורום - לא מעל גבי הפורום! שלח לו אי-מייל או כתוב לו לתיבת המסרים.
 אין לפרסם מוצרים, חנויות, עסקים, אתרי אינטרנט או קישורים (שאין נחיצותם לצורך הדיון) ללא בקשת רשות מההנהלה (באמצעות המסרים).
 אין לפרסם מספרי טלפון בפורום. המעוניין להעביר מספר יעשה זאת דרך המסרים!   
 אין לפרסם מודעות שידוכים / חיפוש שידוכים / הכרויות בשביל זה יש פורום הכרויות או צ'אטים.  
 אין לכתוב הודעות הפוגעות במי מחברי הפורום, גם לא כתגובה להודעה קודמת של מי מחברי הפורום. אין לזלזל בדיעות השונות מדעותיך, ואין לסגור חשבונות מעולמות וירטואליים או אמיתיים מעל דפי הפורום.

הודעות שלא יענו על התנאים הבאים יימחקו ובמידת הצורך הכותב יחסם ללא התרעה מוקדמת.
חוץ מזה, תשתוללו, תעשו חיים - הרי לשם כך התכנסנו, לא?
התפרממות בנעימים לכולם
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום דתיים :)
מספר נקודות חשובות בכניסתכם הראשונה לפורום - 

* יש להסתכל בתקנון הפורום (המופיע תחת "אודות הפורום והנהלתו") על מנת למנוע אי הבנה.

* נבקש להמנע מכתיבת הודעות בפורום בשבתות ובמועדי ישראל.

* אין לפרסם בפורום מוצרים, עסקים או קישורים ללא אישור הנהלת הפורומים. לחילופין, ניתן לפרסם בלוחות הפורום או בחתימתכם האישית.

* המענה לשאלות הלכה הינו בגדר מענה על פי ידע אישי ולא מהווה פסיקת הלכה, למעט מיקי* (המנהל) אשר הינו רב מוסמך  (ניתן לפנות אליו דרך המסרים).

גלישה מהנה והשתלבות נעימה בפורומינו!
המשך >>

לצפיה ב-'הכרות בהפרש גילאים'
הכרות בהפרש גילאים
25/03/2019 | 17:07
4
44
  • שלום וברכה למומחים לזוגיות ובכלל
  • אני לצערי עדיין בחור רווק כבן 62 זה שנים רבות אני מחפש בת זוג ללא הצלחה
  • זה כשבועיים שאני מתכתב עם בחורה יהודיה מארץ אחרת כבת 37 ולה 3 ילדים מאחד אתרי ההכרויות בו אני רשום
  • שם ציינתי את גילי 59 ( אולי קצת נהוג להוריד מעט מהגיל) והיא לבטח הבחינה בגילי
  • אנחנו מתכתבים בתדירות ונראה שמצמצמים את מועד הפגישה ביננו ואנו מתקשרים מצויין
  • לשאלתי:
  • לדעתכם הנסיונית האם יש מצב לתקשר איתה ולהתקדם בהפרש גילאים כזה?
  • והאם ומתי ואיך עלי לספר לה שאני בגיל שציינתי?
מראש תודתי נתונה !
לצפיה ב-'מה זה שייך לפורום?'
מה זה שייך לפורום?
26/03/2019 | 12:30
26
ולעניין
ראיתם אחד את השני? (עשיתם שיחה מצולמת?)
יש לה כוונה לעשות עליה או לך לרדת מהארץ?
יש לך כסף? (כי אחרת אני לא רואה סיבה שמישהי שצעירה ממך ב 25 שנה בכלל תרצה אותך)
לצפיה ב-'אם יש לך כסף יש לקשר הזה סיכוי'
אם יש לך כסף יש לקשר הזה סיכוי
26/03/2019 | 12:31
27
במיוחד אם היא מעריכה שיש סיכוי טוב שחלק מהכסף שלך יזרום אליה.
אני מנחש שמראש זה מה שמשך מישהי צעירה ממך ב 25 שנים לקיים איתך קשר.

אל תדאג אם הורדת 3 שנים מהגיל שלך, היא הורידה לפחות 4.
מוזר בעיני שלא מטריד אותך האתגר העצום באימוץ משפחה עם 3 ילדים, היא לא מוטרדת מהעניין?

ואני לא מומחה לזוגיות
לצפיה ב-'אין הפרש משמעותי'
אין הפרש משמעותי
28/03/2019 | 17:24
1
26
בין 59 ל 62

אפשרי להסתדר גם עם הפרש גילאים כל כך גדול, והיה והקשר יתחמם ותרצו לבנות בית אז תבקש הרי הדרכה מאיש מקצוע איך לחיות נכון בזוגיות שלכם.
אתה חייב גם לקבל הדרכה כללית, כי יתכן שיש בך מה לשפר בעת חיפוש הבת זוג.
בהצלחה

לצפיה ב-'בוא נגיד שהוא כדבריו בן 62 והיא 37+3=40. 22 שנה הבדל.'
בוא נגיד שהוא כדבריו בן 62 והיא 37+3=40. 22 שנה הבדל.
28/03/2019 | 18:38
32
כשהיא תהיה נאמר בת 55 וסביר להניח בעלת צרכים מיניים נורמליים, מה הוא יוכל לעשות כשהוא בן 77 ? הרי אם ייקח ויאגרה, הוא עלול חלילה למות מות נשיקה [+דפיקה]. 22 שנה הבדל בגיל  הוא פער בלתי ניתן לגישור, במיוחד שההיכרות ביניהם הינה יחסית קצרה למדיי.
לצפיה ב-'פרשת השבוע - פרשת שמיני - שבת פרה'
פרשת השבוע - פרשת שמיני - שבת פרה
24/03/2019 | 00:47
15
פרשת שמיני
מפטיר פרה (במדבר יט, א-כב)
הפטרת פרה (יחזקאל לו, טז-לח)
כניסת שבת בירושלים: 18:20 יציאת שבת בירושלים: 19:33
כניסת שבת בתל אביב: 18:37 יציאת שבת בתל אביב: 19:35
לצפיה ב-'אהבה.... התייעצות חשובה ודחופה'
אהבה.... התייעצות חשובה ודחופה
22/03/2019 | 13:32
5
68
שלום לכולם,
קצת רקע- אנחנו בני 50 בזוגיות פרק ב', אהבה גדולה ונפש תאומה במשך שנה. אני חילונית והוא שומר שבת וחג.  קיבלתי את חייו ושמרתי שבת וחגים ועשיתי פסח למענו (ולמעננו...).
נפרדנו לפני 4 חודשים בגלל הצעת עבודה טובה מאד שקיבל בעיר רחוקה מביתי.  היה נתק מוחלט בינינו ולאחרונה חזרנו לדבר.
הוא ממתין לאות או רמזים או תשובה מבורא עולם האם לחזור אלי.
ואני שואלת - מי צריך לתת תשובה לאהבה ? בורא עולם או הלב שלו ????
לדתיים שבכם- בבקשה תנו לי תשובות, עצות.
אני ממש אוהבת אותו.
תודה רבה רבה ושבת שלום לכולכם.
אוסי.

לצפיה ב-'הנואשות שלך די מטרידה, הוא מחכה לאות או רמז מבורא עולם'
הנואשות שלך די מטרידה, הוא מחכה לאות או רמז מבורא עולם
26/03/2019 | 12:35
1
26
ואת מחכה שהוא יקבל אות או רמז מבורא עולם.
לדעתי הבחור קצת חגג איתך והמשיך הלאה
לדעתי בורא עולם כבר נתן לך רמז עבה.
החלטה שלך אם להשמע לרמז הזה.
לצפיה ב-'יש סיכוי שאתה צודק.'
יש סיכוי שאתה צודק.
26/03/2019 | 15:17
18
זו נק' מבט שלא חשבתי עליה.
תודה רבה רועי.
לצפיה ב-'זה לא הדדי ?'
זה לא הדדי ?
28/03/2019 | 17:28
1
54
הוא לא מרגיש צורך להמשיך ?
מה זה השטויות האלה ?
תבדקי אם הוא מתאים לך.
לצפיה ב-'לשאלתך הראשונה-'
לשאלתך הראשונה-
29/03/2019 | 12:56
19
אני מתכוונת לבדוק זאת בשבוע הבא (לגבי הרגשות שלו) ואז כבר אדע את התשובה לשאלתך השלישית.
תודה רבה ושבת שלום.
אוסי.
לצפיה ב-'בוא נגיד שהוא כדבריו בן 62 והיא 37+3=40. 22 שנה הבדל.'
בוא נגיד שהוא כדבריו בן 62 והיא 37+3=40. 22 שנה הבדל.
29/03/2019 | 18:05
14
כשהיא תהיה נאמר בת 55 וסביר להניח בעלת צרכים מיניים נורמליים, מה הוא יוכל לעשות כשהוא בן 77 ? הרי אם ייקח ויאגרה, הוא עלול חלילה למות מות נשיקה [+דפיקה]. 22 שנה הבדל בגיל  הוא פער בלתי ניתן לגישור, במיוחד שההיכרות ביניהם הינה יחסית קצרה למדיי.
לצפיה ב-'מקור טקסט '
מקור טקסט
21/03/2019 | 18:22
23
שלום , אשמח לעזרה במציאת מקור הטקסט מטה , יתכן שהטקסט אינו נאמן לגמרי למקור ...
תמיד רואה אדם מאוויו , כלפי אמת הוא קר כקרח אבל נלהב לכל כזב

כנועה ללב בינה כושלת
אך  מאותו מקור עמום
עמים רבים כל כך בחלד
ירשו פולחן הבלי  עכו"מ
תודה

לצפיה ב-'קריאת מגילת אסתר מהטלפון הנייד'
קריאת מגילת אסתר מהטלפון הנייד
20/03/2019 | 19:11
14
קריאת מגילת אסתר מהטלפון הנייד באתר מקראות גדולות הכתר
לצפיה ב-'פורים, החג בו חוגגים סירסור בבת משפחה'
פורים, החג בו חוגגים סירסור בבת משפחה
19/03/2019 | 11:25
19
חג בו מרדכי היהודי יישם מה שלמד מאברהם אבינו.
גדולתו של ספר התנ"ך, יכול להראות את המציאות המכוערת גם אם ההתנהגות המקוממת היא של הצדיקים הגדולים ביותר, אין צדיק מוחלט

חג שמח
לצפיה ב-'פרשת השבוע - צו'
פרשת השבוע - צו
18/03/2019 | 00:55
14
אפשר ללחוץ על כל מילה בפרשה ובהפטרה, ולראות את הפרשנים שמפרשים אותה.
לצפיה ב-'בדיקה גנטית'
בדיקה גנטית
15/03/2019 | 17:03
2
37
צריך לעשות לשר דרעי בדיקה גנטית
הוא כניראה לא יהודי
לצפיה ב-'כך נוהגים אנשים שפלים'
כך נוהגים אנשים שפלים
16/03/2019 | 23:34
1
26
ובמיוחד בזמן בחירות, לוקחים משפט שמישהו אמר שאין עם זה בעיה מהותית, או שהבן אדם טעה, ועושים מזה מטעמים
לצפיה ב-'עבריין פלילי שחזר את מקום הפשע וקיבל שררה נוהג בגזענות'
עבריין פלילי שחזר את מקום הפשע וקיבל שררה נוהג בגזענות
19/03/2019 | 11:33
10
וגם משקר.
אין כזה דבר DNA יהודי, אצל חלק מהיהודים הוא לא קיים, אצל הדרוזים הוא מאוד נפוץ.
מאז גבלס וד"ר מנגלה ימ"ש המדע וגם ההומניזם התקדמו, הגיע שגם אצלנו חלק מאנשי השלטון במקרה ה"טוב" נותרו בשנות השלושים והארבעים של המאה הקודמת.יתקדמו גם אל המאה ה 21 וגם אל היהדות המקורית והאמיתית.
לצפיה ב-'פרשת השבוע - ויקרא'
פרשת השבוע - ויקרא
15/03/2019 | 02:13
12
אפשר ללחוץ על כל מילה בפרשה ובהפטרה, ולראות את הפרשנים שמפרשים אותה.
לצפיה ב-'מקראות גדולות הכתר'
מקראות גדולות הכתר
26/02/2019 | 23:27
3
30
אתר 'מקראות גדולות הכתר' של אוניברסיטת בר אילן, הוא אתר תנ"ך הכולל את פרשני ימי הביניים (רש"י, רד"ק, אבן עזרא, רמב"ן, ר' יוסף בכור שור, ר' יוסף קרא, רלב"ג ועוד), תרגום, מסורה, תיקון קוראים, מאמרים ועוד. כמו כן באתר צילומי רחפן של אתרי תנ"ך.
האתר מאפשר חיפוש מתוחכם על פי טקסט וניקוד, ותואם באופן מלא לסמרטפון.
לצפיה ב-'פרשת השבוע'
פרשת השבוע
28/02/2019 | 21:00
2
20
פרשת ויקהל באתר מקראות גדולות הכתר
שימו לב: אפשר ללחוץ עם העכבר על כל מילה בפרשה ובהפטרה, לקבל רשימה של כל המפרשים שפירשו את אותה מילה, ובלחיצה על הפרשן, לראות את הפירוש.
שבת שלום
לצפיה ב-'תראה את החילונים האפיקורסים הללו.'
תראה את החילונים האפיקורסים הללו.
01/03/2019 | 10:02
1
23
סידרו עבורינו כזו טכנולוגיה משוכללת, עם עכברים. עוד מעט גם יתחילו להמציא לנו חולדות שלחיצה איתם על מילה כלשהיא תקפיץ הולוגרמה תלת מימד של המפרש/ים.
כנראה שהקדוש ברוך הוא מנחה את אותם אפיקורסים לעבוד ולהמציא דברים עבור הדתיים. ישתבח שמו.
לצפיה ב-'רוב העם הם מאמינים'
רוב העם הם מאמינים
05/03/2019 | 18:39
17
ויש גם מי שמעריך את התנך בכל מקרה
לצפיה ב-'בתור אדם החי על קצבה שלא התאמץ לעבוד בחייו אפילו יום אחד'
בתור אדם החי על קצבה שלא התאמץ לעבוד בחייו אפילו יום אחד
21/02/2019 | 13:56
3
38
אני מוצא את ספר התהילים שלכם מעליב עבורי, שנאמר, "כי אין חרצובות למותם ובריא, אולם", רבותי, שם משפחתי הוא חרוץ, שזוהי נגזרת אותיות מן המילה חרצובות

הבה נשאיר את זה לצד כי אני לא מוצא ממש את העניין הגימטרי כל כך נכון אם אתם באים בבוטות ואומרים לי בזלזול ש"סמים פסיכיאטריים"=600 וגם שקר=600 זו עצת שטן עבורי להפסיק לקבל טיפול. ואני מוצא זאת כמעליב מאד דרך אגב בתור מתנגד גדול לכל מה שקשור לפסיכיאטריה.

אני מדבר על זה שספר התהילים הזה שלכם טוען שאני אחד מן הרשעים האלו שאתם מדברים עליהם מפני שאני רבותי, לא עבדתי יום אחד כמו בן אדם, אני מתעב בני אדם, אינני חפץ להיות כמוהם ומה לעשות, נותנים לי גם קצבת נכות  עקב הנסיון שלכם להחזיר אותי למוטב ולספר לי כל מיני דברי הבל הזויים, עם מדינה כזו אני גם לא אנסה להתאמץ לעבוד על אף שאני בריא בגופי וכל מה שאני סובל ממנו בסך הכל זו שנאת אדם כרונית "בדיוק כמו שאם תחצה תפוז לשניים וודאי תגלה שהוא מסתיר תוכן נתעב ויש בו רקבון", יזרוק בוודאי אחד ה"לצים" האלו שלכם שמבין משהו בדת הגועלית שלכם, בחיי, תמיד תיעבתי אותם.

הספרים שלכם, אנשי הדת, הם הוכיחו שאני רשע, "הנה רשעים ושלווי עולם השיגו חייל", תהיו בטוחים שאינני שליו כלל, כולם שונאים אותי, אף אחד מכם לא סובל אדם כמוני, אני לא סובל את האלוהים שלכם, אני לא סובל את הדת, כולנו יצאנו עם סכום כולל.

ניסיתי בכל דרך להרוס לאנשים, עקב האמונה העמדתי שנים פנים כי הכוונה שלי היא להיטיב להם אבל עמוק בפנים אני ממורמר ומלא טינה, כל מה שתרמתי מהמניפולציות שאני מפעיל על אנשים והקצבה שאני מקבל היה מתוך אמונה גמורה שאוכלל לקלל את עם ישראל בכסף שאני תורם לעניים. אובדת תקוותי שאצליח אם זה הספר המתועב שלכם, אינני מוכן לקבל את השקרים שלכם לגבי מיסטיקה כלשהיא, היא לא יותר מטריק ארור להציק לאדם כמוני, כמו שהכיפה שאתם שמים על ראשיכם נועדה אך ורק להפריד בינכם לביני, אין באמת יכולת לקלל, גם בסופו של דבר כל מה שאני אומר תמיד חוזר כנגדי בתור איזו בדיחה לא מצחיקה על חשבוני, ואחרי כן אני רואה שכל אותם אחרים שאינני סובל מצליחים ונושאים לעצמם נשים ונושאים את ילדיהם בעגלות, גוזלים את מה ששלי, את האדמה, את המשאבים, ועוד חיים בבינוניות העלובה הזו שלהם, מביטים בי בתיעוב, בוודאי הם וילדיהם ישחקו ממני לאחר שאמות ויבוזו לי לתמיד ולא רק אלא שאינכם נותנים לי להתגבר על שרלטנים עלובים שכמוכם אפילו פעם אחת ולהשיג משרה מכובדת והון רב איתו אוכל פעם אחת להתגאות על דתיים כמוכם שניצחתי את השיטה העלובה שלכם... על מי אתם עובדים, אתם מצליחים על כל העולם וגוררים את כולם להיות כמוכם כי אין לכם באמת חוקים, הם נועדו אך ורק עבורי? נכון?! לשפוט אותי על כל דבר לרעה על פי איזה ספר, בזמן שלבנים בני לבנים שכמוכם יכולים לצחוק ממני ולקיים לכם חגיגות חשק כשאף אחד לא רואה...

מה נתנו לי התהילים מלבד פגם הברית, כשאני מנסה לקרוא בהם, המילים מכניסות בי תאוות בשרים ואני חוטא אח"כ, אם לא ממה שאני רואה ברשת, אז מכך שאני נאלץ לראות את הנשים חסרות הלב שלכם כחלק ממשא ומתן יום יומי, מצטער, אני לא יכול להשאר ספון כל היום בבית, לא שאני עובד, אני צריך לאכול, גם אם מסעדת פועלים יכולה לעלות הרבה, (למרבה האירוניה) קניות סדירות, וכו', אז בוודאי שלא יוצא לי לראות חצאיות? או פנים של מישהי מביטות בי בבוז? המילים לא יזכירו לי? כשאקרא בספר לא אזכר בזה?

ברור לי שיש אלוהים דרך אגב, מי כמוני יודע זאת, שוחק ממני על בטוח, הוא יצר אתכם, אני חי אתכם, זו הוכחה, הרי אני מנסה בכל מאודי לכפור בו ובאנשי הדת האלו שלכם, הרי אם לא היה אחד לא הייתי מנסה בכלל לעשות זאת!
אף אחד לא עובד בתור טווה אריגים היום, אף אחד לא עובד ברצענות, אף אחד לא ישב ויעסוק בפשיטת עורות, אז אין לי שום דבר להציע מלבד שתפסיקו להציק לי עם הספרים האלו. מנוולים ששופטים אותי על מילה!!! פשוט תעלמו מחיי! תפסיקו להתקיים!

למה אתם צריכים בכלל את העבודה הזו?!
לצפיה ב-'קדימה, אני דורש שתצדיקו אותי.'
קדימה, אני דורש שתצדיקו אותי.
21/02/2019 | 14:04
1
16
כי אם אני צודק, אז פשוט קומו ותעזבו את הספר, או לפחות, אם אני כל כך צודק במה שאני עושה אז למה שבכלל ארצה לחזור בתשובה?! נשבע לכם שכבר נעצרתי על התפרעויות כנגד אנשי דת, וראיתי את החשיכה האכזרית הזו שאתם מדברים עליה, המפחידה הזו כשנרדמתי בגלל הזריקות שנתנו לי ואני מודיע לכם בכל זאת שאני לא חוזר למוטב!!!

אם זה מה שהאלוהים עושה לי אני בחיים לא אחזור ואני גם אתנגד!!! אני יודע מה זה אלוהים, אני מתעב אותו, אני מתעב אדם!!! אם זה מה שאלוהים יצר עלי אדמות, וזה מה שכתוב בספרים שלכם, אני מתעב אותו, לא אחזור ואם תצדיקו אותי אז בוודאי שלא!!! כי במקרה הזה אני לא חייב לכם שום דבר!
לצפיה ב-'אתם תצטרכו להרוג אותי ואני לא חוזר בתשובה!!!'
אתם תצטרכו להרוג אותי ואני לא חוזר בתשובה!!!
21/02/2019 | 14:13
14
קראתי ואני אשתמש בכל מניפולציה אפשרית להרוס את הדת הזו.
כל הכסף שאי פעם תרמתי, כל ההומלסים שהכנסתי לדירה שלי אי פעם בחיי כדי להוכיח שאין כלום ביהדות הזו, כל אקורדיאון של נגן רחוב שאי פעם שברתי ודפקתי על הרצפה והשלכתי לזבל רק כדי שמישהו יעשה טובה ויקנה ממני במקום לתרום למישהו אחר, היו, ואני נשבע, אני באמת נשבע בכך, זה הכל כדי להרוס את הדת!!!
לצפיה ב-'מחילה,'
מחילה,
26/02/2019 | 16:35
17
אנחנו לא יורדים לסוף דעתך.
אנחנו מאחלים לך אושר בריאות והצלחה רבה !
לצפיה ב-'דתייה שחולמת להיות שחקנית '
דתייה שחולמת להיות שחקנית
20/02/2019 | 22:55
7
44
מה לעשות ?שלום לכולם אני ממש עובדת עצות ואני חייבת את עצתכם 
, אני בת 22 מגיל 6 אני חולמת להיות שחקנית לא נולדתי דתיה עד עכשיו לא עשיתי כלום עם המשחק כי הורי לא הרשו לי והייתי ביישנית מידי ועכשיו שאני מרגישה בשלה התקרבתי בשנתיים האחרונה לדת תודה לאל ואני לא יודעת איך לשלב אני לא רוצה להופיע בתאטרון רק לנשים אני רוצה לשחק בטלוויזיה להיות שחקנית טלוויזה זה החלום שלי באלי לבכות אם אני אוותר על זה 

לצפיה ב-'מה הבעיה? אז לכי ללמוד משחק'
מה הבעיה? אז לכי ללמוד משחק
21/02/2019 | 11:44
9
לצפיה ב-'את לא יכולה לעשות הכל אז אל תנסי.'
את לא יכולה לעשות הכל אז אל תנסי.
22/02/2019 | 01:00
20
כי זו תהיה טעות, תשיגי לעצמך עזרה. אל תעשי מה שהצדיקים האלו עושים.
לצפיה ב-'יש לך רב ?'
יש לך רב ?
26/02/2019 | 16:34
12
קשה להבין מהשאלה שלך מה את באמת רוצה, את כותבת שהיית ביישנית מדי אז אולי לא זה מה שמתאים לך ?... ניסית לתפקד בחברת אנשים שצופים בך ?...
זה גם תלוי איפה את נמצאת היום בדת, האם התקרבת במהירות, כי יתכן שגם רב ימליץ לך לשחק, כי יש רבים שמתקרבים לדת בהדרגה, תתיעצי עם אנשים חכמים בעניין. תבדקי מאיפה בא לך הרצון לשחק, ולמה דווקא משחק..
ברגע שתחליטי אז תקבלי כוחות לעמוד בזה.
לצפיה ב-'מה את בכלל יודעת על מקצוע המשחק?'
מה את בכלל יודעת על מקצוע המשחק?
27/02/2019 | 16:12
11
אלו לימודים אקדמיים מלאים
לצפיה ב-'זה הפך למקום מיקלט לאנשים המיוחדים ביותר בפרדס'
זה הפך למקום מיקלט לאנשים המיוחדים ביותר בפרדס
28/02/2019 | 19:49
2
22
.אחד משחרר את חרצובות עטו. אבל אינו מספר איזה עלים הוא שם בתה שלו.אחת רוצה לעבוד כשחקנית ולכן היא אובדת עיצה. היא התקרבה כ"כ לדת שהיא עוד עלולה חלילה להיכנס ממנה להריון....יש גם את "שואל ועונה" ועוד כמה אנשים מאוד מיוחדים שמסתובבים כאן חופשי ללא השגחה.Eטי - לתשומת ליבך.....

לצפיה ב-'כולם אהובים '
כולם אהובים
05/03/2019 | 18:37
1
14
הלוואי שנוכל לעזור לכולם
לצפיה ב-'מסכים איתך. בוא ותציע בבקשה דרך לעזור לכולם. '
מסכים איתך. בוא ותציע בבקשה דרך לעזור לכולם.
06/03/2019 | 18:34
7
לצפיה ב-'מחפש ישיבה או כולל שזקוק לעזרה או תמיכה'
מחפש ישיבה או כולל שזקוק לעזרה או תמיכה
13/02/2019 | 09:18
1
27
שלום רב,

אני מחפש ישיבה או כולל שבאמת צריך עזרה, תמיכה או סיוע כלשהו.
אשמח אם תוכלו ליצור קשר באמצעות הודעה פרטית או להשאיר מספר טלפון.

המשך יום טוב :)
לצפיה ב-'מעניין. איזה עזרה, תמיכה או סיוע אתה יכול להציע ?'
מעניין. איזה עזרה, תמיכה או סיוע אתה יכול להציע ?
13/02/2019 | 20:29
22

לצפיה ב-'היו או לא היו?'
היו או לא היו?
23/01/2019 | 19:17
91
214
אני שואל על דינוזאורים. אם היו, למה הם לא מוזכרים בתנ"ך?
המשך>>
אני שואל על דינוזאורים. אם היו, למה הם לא מוזכרים בתנ"ך?
לצפיה ב-'מתנצל אם השאלה אולי לא שייכת'
מתנצל אם השאלה אולי לא שייכת
25/01/2019 | 11:29
41
ואז מנהלים יכולים למחוק
לא הצלחתי למצוא תשובה בפורומים של הפנאי, וכאן בפורום צרכנות בתפוז כששאלתי הדיון הגיע למקומות לא רצויים....

עברתי לבית חדש ורוב התריסים חשמליים (בגדלים שונים, בסלון תריס גדול וכבד ובחדרים גודל סטנדרטי).
אני מחפש פתרון לשבת...
בדקתי וקיימות הרבה אפשרויות:
1. התקנת מנואלה (שכנים לא המליצו, ואמרו שהפתרון יכול להרוס את התריס וגם הפתרון יקר יחסית ומצריך התקנת מנוע).
2. שעון שבת מכני (החסרון שאי אפשר להביא את התריס למצבי פתיחה חלקית, זה או כל התריס למעלה, או כל התריס למטה.
4. שעון שבת דיגיטלי בלי wifi - יש המון חברות ואין לי מושג למי לפנות ומי אמין
3. תריס חשמלי על שלט כולל WIfi - וכאן יש אינסוף חברות ופתרונות

אשמח לשמוע מה מומלץ לדעתכם, יתרונות וחסרונות של השיטות, אני מחפש פתרון פשוט וזול לשבת, מעדיף אפשרות לפתיחה חלקית של התריס (כלומר לא מצב שכל התריס למעלה או כולו למטה)

תודה

לצפיה ב-'קייטרינג כשר'
קייטרינג כשר
20/01/2019 | 22:32
26
להלן קייטרינג כשר שתוכלו להנות ממנו.
לצפיה ב-'הפרשת חלה'
הפרשת חלה
20/01/2019 | 22:30
23
מזמינה את כולכם לחוות אירוע מהנה ומכבד לבנות מצווה ונשים שאוהבות לבלות יחד.  תהנו - מבטיחה.
לצפיה ב-'חדש מהתנור....'
חדש מהתנור....
14/01/2019 | 19:01
3
40
לצפיה ב-'תודה רבה Eטי.....לא הכרתי את התותח מצליח בן דור...'
תודה רבה Eטי.....לא הכרתי את התותח מצליח בן דור...
14/01/2019 | 21:39
1
30
למה מביך ? סה"כ מצחיק.
סטירה מוצלחת על המנהגים ההזויים שלכם.
תתפקחו ותראו שכל זאת פשוט יעלם כלא היה.
לצפיה ב-'לפעמים המציאות עולה על הדמיון'
לפעמים המציאות עולה על הדמיון
15/01/2019 | 10:56
26
לצפיה ב-'שאלה לגבי היהדות והטבע. '
שאלה לגבי היהדות והטבע.
30/12/2018 | 11:31
72
103
יוצא לי המון להתקל בהתנגדות של הדת להומוסקסואליות, אבל לא רק מפני שיש איסור מהתורה, אלא גם בגלל שזו תופעה שהיא כביכול "לא טבעית". הרבה דתיים אומרים את זה גם על נשים לוחמות, שזה לא טבעי, כלומר משתמע מזה שבני אדם נבראו עם טבע מסויים ולא צריך ללכת נגדו. פשוט כי ככה זה בטבע. מצד שני,...
המשך>>
יוצא לי המון להתקל בהתנגדות של הדת להומוסקסואליות, אבל לא רק מפני שיש איסור מהתורה, אלא גם בגלל שזו תופעה שהיא כביכול "לא טבעית". הרבה דתיים אומרים את זה גם על נשים לוחמות, שזה לא טבעי, כלומר משתמע מזה שבני אדם נבראו עם טבע מסויים ולא צריך ללכת נגדו. פשוט כי ככה זה בטבע. מצד שני, הרי כל מהות הדת היא התגברות על הטבע. כיבוש של דחפים טבעיים היא חלק מהותי מכל הדתות האברהמיות, התפיסה היא שהאדם לא צריך להכנע לטבע היצרי והבהמי שלו אלא להתעלות מעליו.
אני מרגיש שיש כאן יחס דואלי למה שנחשב "טבעי". לפעמים הגישה היא ש"טבעי" = טוב, משפחה פטריארכלית, תפקידים מסורתיים לאשה ולגבר, כל אלה טובים מפני שהם טבעיים, כלומר אדם צריך ללכת עם הטבע שלו, והומוסקסואליות היא רעה מפני שהיא אינה טבעית. ובפעמים אחרות הטבע נתפש כמשהו שלילי שיש לכבוש. איך מיישבים את הסתירה?
לצפיה ב-'אם תראו את זה אתם תבכו!! אמיתי!!'
אם תראו את זה אתם תבכו!! אמיתי!!
22/12/2018 | 19:17
1
35
לצפיה ב-'גזר על החתולים שלא יכנסו לחצר לעולם וקיבל עכברים במקום'
גזר על החתולים שלא יכנסו לחצר לעולם וקיבל עכברים במקום
06/01/2019 | 18:54
12
חכם גדול

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ