לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2606526,065 עוקבים אודות עסקים

פורום דתיים

בס"ד
ברוכים הבאים לפורום "דתיים" של תפוז

אתם מוזמנים לכתוב כל הודעה העולה על דעתכם הקשורה לנושא שלשמו התכנסנו ובלבד שישמרו התנאים הבאים:
 נא לא לכתוב בשבתות ובחגים (זמני כניסה ויציאת שבת / חג בישראל מופיעים בלוח השנה).
 נא לשמור על שפה נקיה מקללות, דיבורים וכינויים לא הולמים.
 דברי כפירה בה' יתברך ובתורתו, אין מקומם בפורום שלנו.
 פגיעה ברבנים לא מקובלת בפורום שלנו.
 יש לך בעיה עם אחד ממנהלי הפורום - לא מעל גבי הפורום! שלח לו אי-מייל או כתוב לו לתיבת המסרים.
 אין לפרסם מוצרים, חנויות, עסקים, אתרי אינטרנט או קישורים (שאין נחיצותם לצורך הדיון) ללא בקשת רשות מההנהלה (באמצעות המסרים).
 אין לפרסם מספרי טלפון בפורום. המעוניין להעביר מספר יעשה זאת דרך המסרים!   
 אין לפרסם מודעות שידוכים / חיפוש שידוכים / הכרויות בשביל זה יש פורום הכרויות או צ'אטים.  
 אין לכתוב הודעות הפוגעות במי מחברי הפורום, גם לא כתגובה להודעה קודמת של מי מחברי הפורום. אין לזלזל בדיעות השונות מדעותיך, ואין לסגור חשבונות מעולמות וירטואליים או אמיתיים מעל דפי הפורום.

הודעות שלא יענו על התנאים הבאים יימחקו ובמידת הצורך הכותב יחסם ללא התרעה מוקדמת.
חוץ מזה, תשתוללו, תעשו חיים - הרי לשם כך התכנסנו, לא?
התפרממות בנעימים לכולם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דתיים

בס"ד
ברוכים הבאים לפורום "דתיים" של תפוז

אתם מוזמנים לכתוב כל הודעה העולה על דעתכם הקשורה לנושא שלשמו התכנסנו ובלבד שישמרו התנאים הבאים:
 נא לא לכתוב בשבתות ובחגים (זמני כניסה ויציאת שבת / חג בישראל מופיעים בלוח השנה).
 נא לשמור על שפה נקיה מקללות, דיבורים וכינויים לא הולמים.
 דברי כפירה בה' יתברך ובתורתו, אין מקומם בפורום שלנו.
 פגיעה ברבנים לא מקובלת בפורום שלנו.
 יש לך בעיה עם אחד ממנהלי הפורום - לא מעל גבי הפורום! שלח לו אי-מייל או כתוב לו לתיבת המסרים.
 אין לפרסם מוצרים, חנויות, עסקים, אתרי אינטרנט או קישורים (שאין נחיצותם לצורך הדיון) ללא בקשת רשות מההנהלה (באמצעות המסרים).
 אין לפרסם מספרי טלפון בפורום. המעוניין להעביר מספר יעשה זאת דרך המסרים!   
 אין לפרסם מודעות שידוכים / חיפוש שידוכים / הכרויות בשביל זה יש פורום הכרויות או צ'אטים.  
 אין לכתוב הודעות הפוגעות במי מחברי הפורום, גם לא כתגובה להודעה קודמת של מי מחברי הפורום. אין לזלזל בדיעות השונות מדעותיך, ואין לסגור חשבונות מעולמות וירטואליים או אמיתיים מעל דפי הפורום.

הודעות שלא יענו על התנאים הבאים יימחקו ובמידת הצורך הכותב יחסם ללא התרעה מוקדמת.
חוץ מזה, תשתוללו, תעשו חיים - הרי לשם כך התכנסנו, לא?
התפרממות בנעימים לכולם
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום דתיים :)
מספר נקודות חשובות בכניסתכם הראשונה לפורום - 

* יש להסתכל בתקנון הפורום (המופיע תחת "אודות הפורום והנהלתו") על מנת למנוע אי הבנה.

* נבקש להמנע מכתיבת הודעות בפורום בשבתות ובמועדי ישראל.

* אין לפרסם בפורום מוצרים, עסקים או קישורים ללא אישור הנהלת הפורומים. לחילופין, ניתן לפרסם בלוחות הפורום או בחתימתכם האישית.

* המענה לשאלות הלכה הינו בגדר מענה על פי ידע אישי ולא מהווה פסיקת הלכה, למעט מיקי* (המנהל) אשר הינו רב מוסמך  (ניתן לפנות אליו דרך המסרים).

גלישה מהנה והשתלבות נעימה בפורומינו!
המשך >>

לצפיה ב-'צום, כן או לא? '
צום, כן או לא?
11/10/2019 | 11:06
10
17
זהו, יום כיפור אחרינו, ויש תובנות. לא צמתי, לא קרה לי כלום, ואלוהים לא העניש אותי. יש מזה שתי אפשרויות. או שאני צדיק מושלם, או שפשוט אין אלוהים. אני נוטה לאפשרות השניה, כי זה מסתדר לי היטב עם ההגיון. 
לצפיה ב-'מי סיפר לך'
מי סיפר לך
11/10/2019 | 16:20
11
שאלוקים מעניש בכלל ? או שהוא מעניש על המקום ?
לצפיה ב-'אל תדאג, צמתי גם בשבילך...'
אל תדאג, צמתי גם בשבילך...
13/10/2019 | 11:26
8
5
לצפיה ב-'זה בסדר. '
זה בסדר.
15/10/2019 | 12:01
4
11
אל תדאג, אכלתי גם בשבילך.....
לצפיה ב-'כן, תיארתי לעצמי... תודה...'
כן, תיארתי לעצמי... תודה...
16/10/2019 | 05:41
3
14
לא כל אחד יכול להיות בר מזל שמישהו מוכן לאכול בשבילו...
גם קנית ארבעת המינים בשבילי על הדרך?
לצפיה ב-'לקנות? למה? '
לקנות? למה?
19/10/2019 | 18:49
2
7
הם באו אלי.המינים לפי סדר הופעתם:
הומואים.
לסביות,
טרנסג'נדרים.
סטרייטים. 
את כולם קיבלתי בסבר פנים יפות, וכולם שווים בעיני. לעומת זאת, אצל הרבנים שלכם, אוי ואבוי.....
לצפיה ב-'גם בעיני הרבנים'
גם בעיני הרבנים
19/10/2019 | 22:28
4
כולם שוים לטובה
לצפיה ב-'לא אמרתי "על הדרך"?'
לא אמרתי "על הדרך"?
20/10/2019 | 07:25
3
לא יפה להפלות ככה... אתה חושב שאלו ארבעת המינים? מה עם כל השאר?
אני שמח שאתה מקבל את כולם בסבר פנים יפות... לא הייתי מצפה לפחות מזה מצדיק מושלם.
אבל עדיין מוזר לי שצדיק מושלם שכמוך מפלה את כל שאר המגוונים של האוכלוסייה ומפרט רק את חלקם... חשבתי שכולם שווים בעיניך... אוי ואבוי באמת.
לצפיה ב-'אני מכרתי את מערכת העיכול שלי לגוי'
אני מכרתי את מערכת העיכול שלי לגוי
16/10/2019 | 11:29
2
11
כפי שפסק האדמו"ר רפי אני מוכר את מערכת העיכול טרם פסח ורוכש אותה חזרה בתום הפסח, כנ"ל מוכר את מערכת העיכול בערב יום כיפור ורוכש אותה לאחריו.

וכך אין בעיה לאכול ביום כיפור בכלל וחמץ בפסח בפרט.

יאכלו ענווים וישבעו.
לצפיה ב-'מה העניין'
מה העניין
19/10/2019 | 22:29
1
7
לדבר שטויות ?
לצפיה ב-'לדבר? לגבות עליהן כסף - והרבה'
לדבר? לגבות עליהן כסף - והרבה
22/10/2019 | 16:09
כל פרנסה מכבדת את בעליה?

לצפיה ב-'התרעה על גזל'
התרעה על גזל
07/10/2019 | 10:18
2
16
אל תשחקו במשחק פורג' אוף אמפיירס.
מדובר בנוכלים עסקיים, בשרלטנות, וגנבת דעת שקרית ומניפולטיבית. הפסדתי 79$ כדי ללמוד את טכניקת הגזל של המשחק וזה עדיין לא קצה הבור, שדרך אגב התחתית אינה עמוקה כל כך כמו שחושבים אבל הנסיון קשה מאד.

זו מניפולציה פסיכולוגית המיועדת עבור חובבי ז'אנר האסטרטגיה, מסע בזמן, אידאולוגיות וכו. אל תתנו למשחק הזה לשקר לכם. אתם מתחילים עם שבט פרימיטיבי בעבר הרחוק ומתקדמים למשך עידנים בתקופות היסטוריה שונות. כדי לעבור לעידן הברונזה זה קל. זה קורה כמעט מיידית ואחריו יקח לכם יומיים בערך עבור עידן הברזל, כמה שבועות עד ימי הביניים וחודשים עד עידן הקולוניה. זה יכול להמשך עד לעתיד הרחוק בו אדם שוהה על המאדים. זה יקרה אם תשחקו במשך כמה שנים טובות. נסיון מיידי להגיע לעתיד יגרום לכם כלכלית לפשיטת רגל. כדי לעבור מקולוניאל לאינדסטריאל תצטרכו כמה מאות שקלים. זה יספק את הצורך הפסיכולוגי המטריד שלכם זמנית ואתם עשויים להרוס לאנשים את העתיד במציאות כי הנבל השרלטן שנותן לאנשים לשחק לא נתפס עדיין והוא יושב ממתין במשרדים בהמבורג לאסוף את נכסי הניאוף השרלטני שלו.

בנסיון של חוסר איפוק. ביזבזתי יותר מארבע מאות שקלים בתואנות משונות למה כדאי לי להמשיך לחקור שהם נוכלים. אם אינך עסקן פיננסי הרוצה ללמוד מדעי נכס, אני ממליץ לך להזהר מאד בדרך שאתה רוצה לנהל את הנכסים שלך. ניתן ללמוד גם את דרך העשיר לבזבז כספו על הנאה זמנית. כמו שכריך מסעדת יוקרה עולה 200 שקלים ועשוי מחומרים שניתן למצוא במכולות תחת מעטה רכוש יוקרתי ופינוק. כך ניתן לשרוף הרבה כסף על עסקת נוכלים זו. מפני שעושר בא בגדלים שונים. ומליונר משועמם יכול להפטר בזו הדרך בכמויות כסף מחרידות... עשרת אלפים דולר לא יועילו לך דבר אם תנסה להתקדם טכנולוגית במשחק בחקר טכנולוגיה אחת פשוטה מן העתיד. למעשה. את עידן הברזל ניתן לעבור בכמה עשרות שקלים וההוצאה הסופית מטורפת. אני חושש עכשיו שגם ל.רון האבארד פועל כך. הספר עצמו של דיאנטיקה הכניס אותי לאקסיומות שהן פרדוקס אין סופי אך כך גם מרכזי הדת היהודית המתרים ניאוף, אלכוהול וגזלה. הדרך לרמות מגוונת וכוללת מצבים אבסורדיים.

אני לא דואג. כי אין יאוש בעולם כלל ואצליח להשיג את השפע האלוקי שהגזלן הזה לקח חזרה בזה שאני מזהיר אתכם לא להתקרב לאינוגיימס ולפורג' אוף אמפיירז. לא לשחק בו ואם התמכרתם, חבלו לזבלים האלו. הפיצו את השקר. קראו תלונות של אנשים. חקרו את הרמאות בחכמתכם או הווכחו בדרך מעצבנת במיוחד... אני משתמש בכרטיס דביט של חיוב יומי. לכן אם אוציא מיידית כל סכום שיש לי. אצטרך לצום חודש או לנקות לאנשים מכוניות וגינות בחדווה כדי להחזיר. המשחק מרגיש רע ומסריח יותר, ככל שתמשיכו לשחק ולהוציא ממונכם על גזל.

אם נפלתם. תרומה של מעשר כספים לצורך פיקוח נפש תעזור לכם להבין את גודל שחיתות הדמים. מעשר חודשי הור מגן נאמן עבור גזל אם אתה דואג לחדש גם את הוצאות המעשר שלך בכל עת שנכנס לך כסף. צדקה היא סנגוריה המראה לך את אמת הגיהנום בכל כיעורו על אף שאתה מתייסר מן השריפה. אם עד עכשיו חשבתי שנשים הן יפות וטובות במשחק הזה. הן לא. הן פתייניות מכוערות ורעות, פניהן רוע כמגדל חימה והניאוף בהן מרגיש כמו שז"ל על חומת אבן ולא על פוך רך... זה אכן גיהנום עלי אדמות מפני שכסף להאכיל אביונים נגזל בידי פתיין נכלולי שלא לצורך. אקטיביסט ירמה שחקנים בדרך שונה מן הגזלנים האלו של אינוגיימס...  והוא צפוי לסבול גם הונאת גזלת כספי ציבור באם יתפס. זהו מצב אכזר של קונפליקט. רמאות עצמית מחרידה. בכלל. אני חושב שגמרנו עם יותר מדי ברזל במציאות הזו... זרקתי את המחשב האישי שלי אך עדיין הפלייטריפון דופק את חיינו... ראו כמה אנטנות ישנן במדינה הזו...

נכתב מהפלייטריפון. אני נבוך.
לצפיה ב-'אהבתי.....'
אהבתי.....
08/10/2019 | 07:03
1
10
אתה טוען שרימו אותך וגזלו את כספך, ובתור פתרון, אתה מציע לתת כסף לאנשים אחרים שמרמים אותך וגוזלים את כספך. 
ההגיון במיטבו......
לצפיה ב-''
10/10/2019 | 14:58
1
לצפיה ב-'ראה ה' שהצדיקים הם מועטים. לכן עמד ושתלם בכל דור ודור.'
ראה ה' שהצדיקים הם מועטים. לכן עמד ושתלם בכל דור ודור.
02/10/2019 | 16:30
1
16
ועמך כולם צדיקים.
הספיק לך? יהוה אלוהים? או שאתה רוצה עוד?!

אנא. צדיקים! יש אנשים בפיליפינים שהם עניים ואין להם מה לאכול! יש יזידים שנרדפים על ידי דעאש וזקוקים להצלה, יש מילת ילדות בעל כרחן בזימבאבווה ולכולם גם יש אירגוני תרומות! תתעוררו ותתרמו להם!!
לצפיה ב-'אתה צודק. '
אתה צודק.
03/10/2019 | 12:46
10
אני רוצה לתרום להם. שלח לי במייל את מספר חשבון הבנק לתרומות, ואתרום בעין יפה. 
לצפיה ב-'וכל נתיבותיה שלום'
וכל נתיבותיה שלום
02/10/2019 | 22:14
12
שלום שלום לכם אבו חדיר ומשפחת דוובשא והרשעים אשר אין שלום להם אמר ה'.

סליחה. התכוונתי רשע ולא רשעים כי נאמר "ואחד רשע"... ובכן. אני לא מצאתי כאן מישהו רשע ואין מראה בפורום הזה ולכן אני חושב שאשיג אחת כדי להביט רק על עצמי... כמה נחמד לכתוב זאת דרך אגב מסלולארי ולא מעותק לא חוקי של חלונות!

אנא תרמו להצלת היזידים משבי לוחמי דעאש דרך ארגון מפלי התקווה. צדיקים שכמוכם... נכון שאני גרוע בהלכות שחיטה? פש...טיד...תיים שכמוכם?
לצפיה ב-'אני יודע איפה האלוהים נמצא!'
אני יודע איפה האלוהים נמצא!
02/10/2019 | 16:08
11
אך היכן השטן?
בבני ברק!

הסירו ממני את הכוכבית האדומה הזו פשטידתיים כערכו של דואג האדומי רבכם ואלופכם!
לצפיה ב-'"וְהִקְרַבְתֶּם אִשֶּׁה עֹלָה לַיהוָה"'
"וְהִקְרַבְתֶּם אִשֶּׁה עֹלָה לַיהוָה"
26/09/2019 | 01:13
1
20
שלום רב,

בספר במדבר פרק כח מופיעה כמה פעמים המילה "אִשֶּׁה" ("זֶה הָאִשֶּׁה, אֲשֶׁר תַּקְרִיבוּ לַיהוָה", "כְּמִנְחַת הַבֹּקֶר וּכְנִסְכּוֹ תַּעֲשֶׂה, אִשֵּׁה רֵיחַ נִיחֹחַ לַיהוָה", "וְהִקְרַבְתֶּם אִשֶּׁה עֹלָה לַיהוָה"), לא הצלחתי למצוא בשום מקום מה הפירוש למילה הזו, מישהו יכול להסביר מה המשמעות של המילה הזו?

ושאלה נוספת, במסכת נידה אני רואה שמשולבות יחד בזו אחר זו פסקאות גמרא ופסקאות משנה (פסקה מהגמרא ואחריה פסקה מהמשנה, שוב פסקה מהגמרא, ושוב פסקת משנה...) מה זה אומר? האם הגמרא מפרשת את פסוקי המשנה? למה?

לצפיה ב-'אש-ה''
אש-ה'
27/09/2019 | 06:09
26
לשון אש
בתרגום אונגולוס לארמית:קוּרְבָּנָא ,
תרגום ירושלמי: סֵדֶר קָרְבָּנַיָא

סממני הקטורת/קח לך סמים,  נקראים גם בשמים/בּוּסְמִין

חלק אומרים שאשה אש-התמיד,

קורבן , לא לשון הקרבה / ויתור ,
אלא לשון התקרבות , קרבה לבורא

ולכן בזוהר אומרים:
"רזא דקרבנא עולה עד רזא דאין סוף"

זֶה הָאִשֶּׁה, היא השכינה , שמקרבים אותה לקב"ה, שהוא בעלה,
על ידי פיטום הקטורת , שידוע שהוא משובח מכל הקורבנות,
ואיך על ידי שמקשט אותה במצוות והתפילות והתורה שעולה כמו ריח ניחוח ,
וממצב של אל תראוני שאני שחרחורת , ומלאה בדינים , כל הדינים ייתמתקו בה,
ונעשתה יפה כלבנה , ואז מתקרבת אל הקב"ה , בעלה, ומקבלת שפע מהבורא להביא לעם ישראל, כי כל שפע העולם מתפשט דרך ירושלים וישראל קודם,
ועל השכינה נאמר , אֵשֶׁת־חַיִל(שהיא ראש לעולמות בי"ע והיא איומה כנגדלות, ונלחמת בקליפות כל לילה שלא יזיקו לישראל ולהביא לישראל שפע עצום לבירורי ניצוצות והתפתחות רוחנית) , בָּטַח בָּהּ לֵב בַּעְלָהּ (הקב"ה , בעלה של השכינה),
וַתָּקָם בְּעוֹד לַיְלָה(תרד מעולם אצילות לעולמות בי"ע), וַתִּתֵּן טֶרֶף(שפע) לְבֵיתָהּ(ישראל) וְחֹק לְנַעֲרֹתֶיהָ(7 היכלות הבריאה של גן עדן עליון, כנגד זה 7 נערותיה של אסתר המלכה: , וַתָּבוֹאנָה נַעֲרוֹת אֶסְתֵּר , גַּם אֲנִי וְנַעֲרֹתַי אָצוּם,
ועליה נאמר: הִיא, מִתְהַלֶּכֶת בֵּין הַחַיּוֹת מהפסוק: מַרְאֵיהֶם כְּגַחֲלֵי-אֵשׁ, בֹּעֲרוֹת כְּמַרְאֵה הַלַּפִּדִים--הִיא, מִתְהַלֶּכֶת בֵּין הַחַיּוֹת; וְנֹגַהּ לָאֵשׁ, וּמִן-הָאֵשׁ יוֹצֵא בָרָק.).

שהרי רשום:
וּרְד֞וּ בִּדְגַ֤ת הַיָּם֙ וּבְע֣וֹף הַשָּׁמַ֔יִם
דגת הים, שלאדם יש על ידי המעשים שלו אפשרות לגרום לקירוב וריחוק כביכול, בין השכינה לקב"ה, תלוי במעשים,אם מצוות או עבירות,
ובעוף השמיים , זה המלאכים , שהנשמות שלנו חוצבו מעליהם ונוכל להיות קדושים יותר, מה שנקרא צדיק גוזר והקב"ה מקיים,
לא סתם מלאך המות קינא כששמע את זה , שאדם יכול להגיד למלאכים מה לעשות,
ולא סתם החטיא את האדם , כי הוא בעצמו לא יכול לגרום לשום דבר כזה , כי רדו בדגת הים , נאמר רק לגבי אדם

בנוסף אם נחזור לנושא:
אישה/נקבה , נקרא העלאת מ"ן , וזכר , נקרא הורדת מ"ד
כלומר העלאת תפילות ובקשות לבוקר , ומ"ד זה בחינת השפעת שפע מהאור אין סוף אלינו,
העלאת מ"ן מכינה כלי לקבל אליו השפע , והורדת מ"ד משפיע לכלי וממלאת אותו בכל טוב,
ואין יותר משובח זך וטהור מפיתום הקטורת, מבחינה הזאת של הקורבנות, לעלות את כל ניצוצי הקדושה מ11 סממני הקטורת (צריך להעמיק בעניין שבירת הכלים , ו7 מלכי אדום, כדי להבין יותר את העניין הזה)
לצפיה ב-'אחת. ולא שתיים.'
אחת. ולא שתיים.
22/09/2019 | 12:23
21
"שבתי בבית יהוה לחזות בנועם יהוה ולבקר בהיכלו."
מדוע נאמר אחת? הרי היה יכול להאמר: אחת ושתיים שהרי למעשה אין זה דבר אחד כי אם לפחות שניים: גם לשבת בבית יהוה וגם לבקר בהיכלו.

אלא שבגלל הליצנים האלו שמתבדחים שמספר שתיים פירושו "ללכת לחרבן בשירותים" לא אמר דוד "אחת" ו"שתיים" כי היה נבון מספיק לדעת שיבואו הליצנים האלו בעתיד ויגידו שמספר אחת זו לשון נימוסית להשתנה ושתיים זה לחירבון ולכן רצה לייחד ואמר אחת בלבד. שלא יבוא ויקלקל איזה ליצן ויגיד למשל שכאשר נניח היה אומר דוד אחת ושתיים הכוונה היתה ליציאות בית הכיסא ושנניח גם מספר אחת שלו וגם מספר שתיים מסריחים... בערך כמו שלואיג'י הוא מספר 2 באחים סופר מריו והוא מקבל מאח שלו, מריו יחס של יציקה. לכן נאמר. אחת בלבד. שלא יקלקלו הליצים. דוד המלך ידע בוודאי על האמריקאים ודוגמתם והומור השירותים שלהם שעתיד להיות בעולם כי היה פיקח ונבון מספיק לדעת את טבע הליצים.

וסמכו עלי. זה נכון. קבלו את מה שאני אומר כדבר ברור. אחת נאמר ולא אחת ושתיים כדי שלא יבואו ליצים ובדחנים וריחם של תהילים יבאיש.
לצפיה ב-'איך להתפלל לאלוהים?'
איך להתפלל לאלוהים?
20/09/2019 | 04:31
1
29
בחיי היום יום שלנו, אנו נוטים להתעלם מהתפילה. פעמים רבות, אנו מתפללים לאלוהים באופן שטחי ומתרכזים בצד הפורמלי של התפילה. מעולם לא פתחנו את לבנו בפני אלוהים בתפילה אמיתית, אלא התפללנו אליו בצורה חפוזה; פנינו אליו כשנתקלנו בקשיים. גישתנו זו היא הסיבה לכך שאנו לא יודעים איך להתפלל לאלוהים, גם אם אנו מאמינים בו במשך שנים רבות. לאחרונה, למדתי כיצד להתפלל לאלוהים.
לצפיה ב-'אני אתפלל לאלוהים שיזכה אותך ברפואה שלמה'
אני אתפלל לאלוהים שיזכה אותך ברפואה שלמה
22/09/2019 | 19:23
3
לצפיה ב-'הרב זמיר מנפץ מיתוס של 70 שנה'
הרב זמיר מנפץ מיתוס של 70 שנה
15/09/2019 | 23:20
2
41
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
17/09/2019 | 20:16
22
אני מנפץ מיתוס של אלפי שנים: אין אלוהים. לא היה, לא יהיה, ואין אלוהים. 
זהו. המיתוס נופץ. תחזרו לחיים שפויים. 
לצפיה ב-'זמיר צריך קודם להבין שהחבר הדמיוני שלו לא אמיתי'
זמיר צריך קודם להבין שהחבר הדמיוני שלו לא אמיתי
19/09/2019 | 15:54
14
יש כאלה שבגיל 5 מנתצים את המיתוס הזה, יש כאלה שגם בגיל 50 לא מצליחים.
מאחלת לו רפואה שלמה
לצפיה ב-'במה אני יהודי?'
במה אני יהודי?
10/09/2019 | 20:32
2
24
מה עושה אותי יהודי?
לצפיה ב-'כלום, אתה לא יהודי'
כלום, אתה לא יהודי
19/09/2019 | 10:44
3
לצפיה ב-'אם אמא שלך יהודיה'
אם אמא שלך יהודיה
19/09/2019 | 22:09
5
לצפיה ב-'חידוש - עץ הדעת , גן עדן , כסא הכבוד'
חידוש - עץ הדעת , גן עדן , כסא הכבוד
08/09/2019 | 03:00
20
עץ הדעת - פרצוף זעיר אנפין באצילות, הוא בחינת אות ו של שם הוי"ה כמו עץ הצורה , ושורש החסדים המגולים מהתפארת בהתלבשות הפרצופים, הוא מקו אמצעי של דעת ולכן זה עץ של דעת כי הדעת על ו , שמשם בסוף החסדים מתגלים אל הידיעה (לגבי עץ הדעת טוב ורע , זה בחינה נוספת אחרת)

גן עדן - עדן נקראית חכמה , ועולם אצילות הוא כנגד חכמה , וגן נקראית מלכות , השכינה, גן עדן זה מלכות דאצילות

כסא הכבוד - עולם הבריאה נקרא עולם הכסא , כי מלכות דאצילות , השכינה , נקראית כבוד, והבריאה היא כיסא שלה
לצפיה ב-'ספרי רבי נחמן במחיר הקרן'
ספרי רבי נחמן במחיר הקרן
25/08/2019 | 23:56
2
21
ספרי רבי נחמן מאומן, להשגה במחיר הקרן, בחולון וסביבותיה. 052-6765337.
לצפיה ב-'איזה קרן ?'
איזה קרן ?
01/09/2019 | 17:30
11
קרן הצבי ?
למה רק באיזור חולון ? זסה באיזור אומן....זה כדאי.
לצפיה ב-'טיסה לאומן - וסוד הנסירה של ראש השנה'
טיסה לאומן - וסוד הנסירה של ראש השנה
29/09/2019 | 05:12
1
כידוע בראש השנה המצב הרוחני חוזר כמו בבריאת העולם של בראשית

הדינים של כל השנה שהייתה בכתר זעיר אנפין דאצילות
הוא מעביר את הדינים אל הנוקבא שלו אל השכינה,
בתהליך של נסירת הדינים בכל יום מ10 ימי תשובה,
מידה אחת ננסרת הדינים שלה מהזכר לנקבה הרוחנית,
ועכשיו היא מחזיקה את ינים שלה ואת הדינים שלו ונתרחקה ממנו, ועל כן הוא עולה להמשיך אליו חסדים מאמא עילאה מהבינה דאצילות,
ואז כשהזכר התמלא בחסדים, הוא ממתק את כלל הדינים שלה
ואז הם באים ממצב של אחור באחור לזיווג פנים בפנים, קבלה והשפעה של שפע רוחני, מה שנאמר לזאת ייקרא אשה

כנל לגבי אומן בברסלב
שהבעל עוזב את האשה בראש השנה
היא נשארת עם הדינים של הילדים
אבל הוא הולך לאומן להמשיך חסדים  ואורות אליו
ואליה כשהוא חוזר שיהיה להם מתוק  ושמח כל השנה

בעזרת השם ייבנו גם באומן תשתיות ויהיה מספיק הפרדה
שגם בנות יוכלו לבוא בצניעות והכל
שכל עם ישראל יוכל להתברך בראש השנה
מן הסתם ראוי שסגולה כלכך חזקה תחול על כל המשפחה
ולא רק על הבעל כי גם הנשים בהנהגה של ברסלב יש הרבה ברסלביות,
שיהיה עם אחד בלב אחד

מצד שני שאלה אם התכוון שאדם יעזוב את קדושת ישראל ממש כדי להגיע למקום בבחינת ארץ ישראל
או שאמר שיבוא מי שעדיין לא בישראל כי ידוע שרבי נחמן קיבל את ההשגות הכי גבוהות שלו בישראל

מצד שני נקבר באומן
גם בגלל הקדושים שמה שיבואו לבקר גם אותם
וגם להכניע קליפה שמה
בדומה למשה והר נבו
וגם רבי חיים ויטאל שנקבר בדמשק ולא חזר להיקבר בארץ
אז שהם נקברים במקום טקטי כזה הם מונעים מקליפה וגזרות להתפרץ לעולם
וכשמבקרים אותם זה דינים גדול

במיוחד מקום כמו אוקראינה שכנראה שם הנסיון הכי גדול בשמירת הברית
אם שמה בן אדם בקדושה ולא עניין אותו הבלי העולם הזה,
ישתבח שמו, זה  לא פשוט
לצפיה ב-'יש לי שאלה בהלכות ייבום.'
יש לי שאלה בהלכות ייבום.
17/08/2019 | 22:00
2
29
יבם (גיס) שנפל מהגג ואיבר מינו חדר לאיבר מינה של היבמה (אלמנת אחיו), האם קנה אותה?
לצפיה ב-'איפה כל המומחים ? אף אחד לא יודע מה אומרת ההלכה ?'
איפה כל המומחים ? אף אחד לא יודע מה אומרת ההלכה ?
01/09/2019 | 17:34
1
16
איה :
גופנים ?
שלום אך שווא ?
E טי ?

לצפיה ב-'הם מגיעים רק כשה"ימין" משלמים להם'
הם מגיעים רק כשה"ימין" משלמים להם
10/09/2019 | 10:03
7
כנראה שהתקציב נגמר במערכת הבחירות הקודמת, לא ידעו שתוך 3 חודשים תהיה עוד אחת
לצפיה ב-'איסור העליה להר הבית'
איסור העליה להר הבית
12/08/2019 | 16:07
10
22
יש מודעה של הרבנות בכניסה להר הבית האוסרת כניסה ליהודים. הסיבה הניתנת בגלל שכולנו טמאי מתים. מי שבקי בתלמוד יודע שטומאה לא סיבה מספקת למנוע מיהודים לעלות להר הבית. התלמוד במסכת סנהדרין אומרת שטומאה הותרה בציבור. הכוונה שאם כל הציבור טמאי מתים אז מותר לעלות להר הבית. עובדה יש בית כנסת בהר הבית מעל הכותל. היה תקופה שיהודים נכנסו להר הבית להתפלל בבית הכנסת שנמצא בהר הבית. אולי אפשר לפתוח את הבית הכנסת לתפילת יהודים כדי למנוע סכסוכים עם הערבים.
לצפיה ב-'אסור ליהודי להתפלל על ההר כמו שאסור לאישה להתפלל ברחבה'
אסור ליהודי להתפלל על ההר כמו שאסור לאישה להתפלל ברחבה
13/08/2019 | 10:18
9
17
רחבת הכותל הוכרזה בית כנסת כדי להנהיג תפילות כמנהג האורטודוקסיה היהודית.
הר הבית הוכרז מסגד כדי להנהיג תפילות מוסלמיות כמנהג הוואקף.

כמו שאי אפשר לפתוח את רחבת הכותל לתפילת נשים (כולל ספר תורה תפילין וכו') כך אי אפשר לפתוח את הר הבית לתפילת יהודים.
אם רוצים לפתוח - יצטרכו את שניהם. מה נראה לך הסיכוי שיסכימו?
לצפיה ב-'אתה טועה. אין איסור ליהודים להתפלל בהר הבית. יש שם בית כנסת'
אתה טועה. אין איסור ליהודים להתפלל בהר הבית. יש שם בית כנסת
13/08/2019 | 16:13
8
22
שיהודים התפללו בו מאות שנים. ראיתי תמונה של יהודי נכנס לבית כנסת בהר הבית. כרגע המשטרה קובעת מי נכנס להר הבית. 
לצפיה ב-'יש הוראה מפורשת '
יש הוראה מפורשת
20/08/2019 | 10:25
7
11
מהרבנים הראשיים, ומכל הרבנים כמעט, שאסור באיסור חמור להכנס להר הבית.
הם גם שמעו שהיה שם בית כנסת, ובכל זאת מי שנכנס להר הבית הוא עלול לעבור על איסור כרת.
אלה שעולים להר, מה יש להם מזה ?
ההר ניהיה שלנו פתאום ?
זה התגרות בערבים, זה מלבה שנאה, וזה יכול להביא אותם לפגוע בנו.

מי שרוצה לעשות משהו מעולה למען עם ישראל, שיפגין ויהפוך את העולם על זה שהוואקף שולט בהר וגוזל אוצרות יהודיים הסטוריים
לצפיה ב-'נראה לי שיש פה בלבול בין הוראות ופסיקות הלכתיות לבין הנחיות'
נראה לי שיש פה בלבול בין הוראות ופסיקות הלכתיות לבין הנחיות
22/08/2019 | 01:03
6
11
ואמירות פוליטיות.
כל אדם "עלול" לעבור על איסור כרת. זו לא סיבה לאסור דברים מותרים...
עניין הלכתי בצד (שאני רחוק מלדעת בוודאות מה נכון/אסור הלכתית), רוב התגובה שלך היא פוליטית.
"זה התגרות בערבים, זה מלבה שנאה, וזה יכול להביא אותם לפגוע בנו."
אני ממש לא מסכים. באותה מידה עצם הקיום של עם ישראל הוא "התגרות בערבים". מי ששונא ישנא בכל מקרה. ומי שמעוניין לפגוע בנו ינסה לעשות את זה בכל מקרה.
אני לא יודע מה מבלבל אותך. קודם כל, כן, ההר הוא שלנו. הוא במדינת ישראל ותחת האחריות של מדינת ישראל. מדינת ישראל היא היחידה המאפשרת גישה לשלושת הדתות למקומות הקדושים להם.
אם אני טועה וההר לא שלנו, אשמח שתתקן אותי ותגיד לי מתי ההר נכבש חזרה ומי כבש אותו?

"מי שרוצה לעשות משהו מעולה למען עם ישראל, שיפגין ויהפוך את העולם על זה שהוואקף שולט בהר וגוזל אוצרות יהודיים הסטוריים"
מה נראה לך העליה להר עושה אם לא הפגנת נוכחות במקום שיש לנו זכות מלאה להיות בו? זו בהחלט הפגנה לגיטימית והכרחית. ברור שהוואקף משמיד ממצאים ארכיאולוגיים (נמצאו סימנים לכך בפסולת בניין שהוצאה מההר) אבל לא ברור לי איך הגישה שלך אמורה לשפר/ לתקן את המצב.
לצפיה ב-'ביולי אוגוסט 2017 הוואקף כבש עוד פעם את הר הבית'
ביולי אוגוסט 2017 הוואקף כבש עוד פעם את הר הבית
22/08/2019 | 15:12
5
11
ממשלת ישראל (העאלק הימנית ביותר מאז הקמת המדינה) החליטה להציב מגנומטרים בכניסות להר הבית. אפילו לא בהר עצמו, רק בכניסות.
הוואקף החליט שלא יהיו מגנומטרים.
בוצעה החלטת הריבון האמיתי בהר הבית, אין מגנומטרים. משמע - ממשלת ישראל והוואקף החליטו שההר לא שלנו.

ביקור של יהודים בהר הבית לא הופך את ממשלת ישראל לריבון בהר הבית, בדיוק כמו שביקור עשרות אלפי יהודים באומן לא הופך את ממשלת ישראל לריבון של אומן, ממשלת אוקראינה היא הריבון.
קואליצית השלטון בישראל נבחרה באופן דמוקרטי ומבצעת את רצון העם, בי"ז אלול יש סיכוי ראלי שהקואליציה הזו תבחר עוד פעם כשממשלת ישראל, זאת אומרת שזהו רצון העם. העם היהודי היושב בישראל לא מעוניין להיות הריבון בהר הבית.
ולמי יש לך תלונות? לראש ממשלת ישראל? לחברי הקואליציה? חו"ח, יש לך תלונות לאיזשהו ניק עלום בפורום נשכח, כאילו שהדברים תלויים בו.
כשהעם יבחר קואליציה שתחליט שהיא הריבון בהר הבית ותפעל כמו ריבון בהר הבית - תספר לי.
לצפיה ב-'... בגלל זה יש חיילים ושוטרים ישראליים בהר הבית?'
... בגלל זה יש חיילים ושוטרים ישראליים בהר הבית?
23/08/2019 | 05:54
4
10
נו, באמת...
אפשר להתלונן על החלטות כאלה מהיום עד מחר אבל זה לא משנה את זה שמדינת ישראל היא האחראית לשמור על השקט והביטחון בהר הבית. אני מסכים שמצבים כאלה הם מצחיקים ואפילו מגוחכים אבל קצת נסחפת עם המסקנות... ככה זה בפוליטיקה...

"ביקור של יהודים בהר הבית לא הופך את ממשלת ישראל לריבון בהר הבית, בדיוק כמו שביקור עשרות אלפי יהודים באומן לא הופך את ממשלת ישראל לריבון של אומן, ממשלת אוקראינה היא הריבון."
נכון. כיבוש ההר הוא זה שהפך את ממשלת ישראל לריבון. וכאמור, צה"ל והמשטרה הם אלה שתפקידם לשמור על כך והם אלו שאחראים על הכניסות להר הבית.

התבלבלת. אין לי תלונות לאף אחד. אמרתי את דעתי. משום מה נשמע שאתה זה שמתלונן על דבריי עכשיו...
ואני אמשיך להביע את דעותיי בלי קשר למה שיקרה בבחירות...
אם יש לי תלונות לנבחרי הציבור שלנו אני אביע אותם עם ההצבעה שלי בקלפי או בהפגנות שאני אמצא לנכון לקחת חלק בהן כדי להביע את דעותיי. בהחלט מסכים איתך שלהתלונן למישהו זר בפורום לא ישנה מדיניות שאני לא מסכים איתה (בגלל זה לא עשיתי את זה ולא הצעתי את זה).
לצפיה ב-'יש ריבונות רשמית, ויש ניהול'
יש ריבונות רשמית, ויש ניהול
28/08/2019 | 08:04
3
8
ישראל היא הריבון הרשמי, אבל לאחר מלחמת ששת הימים, שר הביטחון דאז, משה דיין, העניק את כל הניהול של הר הבית לווקף. לדעתי טעות היסטורית, אבל דעתי היא חסרת משמעות. אלה הן העובדות.
כך מי שבפועל נמצאת השליטה בידו לגבי הר הבית, והדבר נעשה במנדט שניתן ממשלת ישראל מאז 1967 זה הווקף. תרצה או לא. 
לצפיה ב-'נשמע שאתה מבלבל בין המסגד לבין הר הבית...'
נשמע שאתה מבלבל בין המסגד לבין הר הבית...
29/08/2019 | 05:53
2
8
הוואקף אכן מנהל את המסגד. ויש לו השפעה על האוכלוסיה המוסלמית באיזור. כך שאתה יכול להגיד שיש לו מידת שליטה (שורה תחתונה הוא - או המדינה שהוא מייצג- השפיע על הממשלה מספיק כדי למנוע הצבת מגנומטרים בכניסה).
אבל אין לו שום שליטה על הר הבית. אין לו צבא, שוטרים או שום סוג של פיקוח על האיזור. השליטה והפיקוח הקיים הוא ישראלי לחלוטין.
זה שמדינת ישראל בוחרת לא לעשות דברים מסוימים משיקולים פוליטיים לא סותר את זה שהיא בהחלט יכולה.
לצפיה ב-'לא, אני מדבר על הר הבית'
לא, אני מדבר על הר הבית
30/08/2019 | 22:31
1
7
ולא רק על מסגד אל אקצה. 
העברת השליטה לווקף מלכתתילה הייתה משיקולים פוליטיים. וכיוון שמדובר בהחלטת ממשלה, תיאורטית ניתן להחליט אחרת.
אבל עד שלא יוחלט אחרת זה המצב. 

לצפיה ב-'בהנחה שזה נכון, במה מתבטאת העברת השליטה שעליה אתה מדבר?'
בהנחה שזה נכון, במה מתבטאת העברת השליטה שעליה אתה מדבר?
10/09/2019 | 03:23
4
אם אכן היתה עוברת שליטה כלשהי על הר הבית אז זה היה אמור להיות רק בסמכות הווקף להחזיר את השליטה שאתה טוען שהוא קיבל. זה שהממשלה יכולה לשנות את דעתה מבהיר לי שהווקף קיבל רק סמכות מוגבלת ולא שליטה.
לא סתם היינו צריכים פיזית לכבוש את הר הבית.
לצפיה ב-'שלום לכולם ארצה התיחסות '
שלום לכולם ארצה התיחסות
08/08/2019 | 21:50
4
45
אני  אדם  דתי  מלידה   ..ביקרתי  בעברי  אין  ספור  פעמים בבית  הכנסת  ובשעורי תורה במהלך  השבוע  ובשבתות וחגים.
בחגים  במיוחד ברה"ש וכיפור אני נזכר   שהייתי עומד כל  התפילה  ומתפלל  כמו  מלאך וחשתי עם זה טוב .
ארצה לשתף שהערב הגעתי לבית  הכנסת שם גדלתי  אני מדבר  לפני כ 30 שנה שם היינו מתפללים עם האנשים מאותו עדה .
אבי  ביקש ממני לסדר  עניין הקשור לדודה שלי ..
אין צורך לומר אבל  מאז  עברו הרבה מאוד שנים  וששהיתי שם אוליי כשעה חשתי מש עוף מוזר .שכאילו כביכול איני שייך חלילה .
כלומר .. בחודשים  או בשנים  האחרונות אני מבקר  בביהכנ"ס רק בשבתות  ופחות יוצא לי בימי החול ..>
אציין שעצם כניסה  לביהכנ"ס זה עושה טוב וחשק לחיות ברוחניות .
בקיצור עקב "כל" ההתמודדות שלי עם מצבי נפש לסוגיהן . חשתי מאוד שונה מכולם וכביכול פיספסתי את הרכבת..
מה גם שאיני נשוי אני באמת רוצה בכך אך לא פועל בעניין כלל.
אציין שאני מטופל אצל אדם שהוא איש שיקום ולמד פסיכותרפיה .
אני נפגש עימו בעם בשבוע הוא שומע אותי ומגיב  לי ומנסים להבין כיצד לחשוב אחרת וכן להסתכל על ההתקדמות שלי מזה שנים על גבי שנים .הוא עובד איתי על מיקוד .. על היום מה היום עשיתי וכ"ו.
ההתמודדות שלי אינה נגמרת סופית >> תמיד  חש בהתמודדות ומאבקים  בלהמשיך הלאה . וכן  לתפקד ולעשות  דברים.
המטפל שלי למרות  שהוא אדם חרדי אבל  טוען שאני פטור בהרבה דברים  ושאיני חייב לעשות ולקיים ממש את הכל .
רק טיפה מאמץ ולא להעמיס הוא טוען שזה מצב של חולי המצריך טיפול והתיחסות .. הוא צודק..
כמובן  להאמין באלוקים הטוב והרחמן .
כמו"כ ... אני מחפש חבר  קרוב  או בחורה שתהיה קרובה   אליי בשביל לשפוך את ליבי העובר  כ"כ הרגשות והתמודדות .
תודה על הקריאה אבקש התיחסות ..
תודה ולילה טוב לכולם אמן.
לצפיה ב-'מה שאלתך ?'
מה שאלתך ?
11/08/2019 | 02:45
1
26
חזק ואמץ, ברוך תיהיה
לצפיה ב-'איפה אני מוצא בחורה'
איפה אני מוצא בחורה
12/08/2019 | 10:35
37
מה אתה, ילד?
צריך לטחון את המוח לפני שמגיעים לתאכלעס
לצפיה ב-'בחנויות העיתונים בשכונות הדתיות יש חינמונים עם פרסומות '
בחנויות העיתונים בשכונות הדתיות יש חינמונים עם פרסומות
15/08/2019 | 16:22
1
30
לשידוכים וזיווגים.
לצפיה ב-'רשימת שדכנים'
רשימת שדכנים
20/08/2019 | 10:28
12
רשימת שדכנים??

מרכז הרב יוני לביא 050-8743668
מרכז הרב הודיה דרמון 02-6522976
מרכז הרב שרית יורב 02-5023534
מכללת אורות הרבנית נעמי שחור 02-9941499, 052-5665596
מדרשת הרובע עידית אטלני 02-5820915
הר המור יעל אריאל 02-6446131
הר המור איילת שלו 02-6431931
הר המור רחלי בר אור 02-6410963
הר המור אודיה מורלי 02-6766913
המדרשה בצפת הרבנית טובה אליהו 04-6923551, 050-9003708
המדרשה בצפת הרבנית טובה בזק 04-6923356
עטרת כהנים מירי ויזל 02-6264246
מצפה רמון מרים ספז 08-6595260
מכון לב ורד שריקי 02-6520482
ישיבת רמת גן הדר ארציאל 03-5745282
ישיבת רמת גן אחינועם ששון 03-6746677
יצהר - רמת גן חנה זולדן 08-6231537
עלי הדס שומר 02-9400431
מכון מאיר - אור יהודה טליה גרון 03-6346198
בירורים - מכון מאיר הרב דוד לנדאו 02-6524282
בירורים - מכון מאיר הרב יואב מלכא 052-8232723
מדרשת אביב גילה מושקוביץ 052-4336471
כללי הרבנית בת אל גרינשפן 02-5386218
כללי, מצפה יריחו חיים קורץ 02-5909847, 0506743539
כללי, ע"י הגר"מ אליהו יהודה דנינו 02-6521347
כללי ארגון ישע ימינו 02-9960905, 02-9605165
כללי, הרובע היהודי רחל צוברי 02-6276092
כללי, קרית משה יעל רחמים 02-6537327, 050-8740406
דת"ל - חרדי, בית וגן יהודית קרוסמן 02-6423537
כללי מירי אריאל 03-9234510 , 052-8319934
כללי, נוף איילון דינה פוקויזי 08-9790111
דת"ל - יש"ע, עפרה חיה ווינר 02-9973565
כל הסוגים, הר נוף מאירה כהן 02-6519608
כל הסוגים, אלון שבות מרגנית גולדשמיט 02-9932649
דת"ל, כפר מימון הרבנית רוחמה איגרא 08-9944729
כללי הרבנית אסתר הס 02-6520249
כללי הרבנית רבקה שמעון (ישפה) 02-5835421
קבוצת שידוכים בווצאפ
0545649154 אלדד
לצפיה ב-'ישראל - פירוש'
ישראל - פירוש
06/08/2019 | 02:41
45
ישר-אל:
חיבור ישיר לבורא
וגם שהאל שורה בו
----------
שר-אלי:
ש= חכמה ,ר= בינה ,אלי= דעת
----------
שיר-אל:
מהלל את הבורא בשמע ישראל, תהילים, ושירת הים(השירה הזאת)
----------
ישרא"ל - יש ששים ריבוא אותיות לתורה
נוטריקון (רשי תיבות)
----------
שי-רלא:
ש כנגד שלושה אבות, חסד דין רחמים,
י כנגד עשר ספירות,
שי עולמות לצדיקים לְהַנְחִיל אֹהֲבַי יֵשׁ,
רל"א שערים של צירופי אותיות שנבראו בהם שמיים וארץ
----------
ישרא"ל - יצחק שרה רחל אברהם לאה
נוטריקון (רשי תיבות)
לצפיה ב-'זקנים'
זקנים
05/08/2019 | 01:47
1
20
למי שלא תלמיד חכם או חסיד למה לגדל זקן? הרב שלי אמר זה סימן פריצות של מי שלא תלמיד חכם או חסיד.
לצפיה ב-'סימן פריצות ?'
סימן פריצות ?
20/08/2019 | 10:35
9
מה הקשר ?
יש לך רב מעניין, או שלא שמעת אותו טוב
לצפיה ב-'בעיה מטרידה מאוד (שדים)'
בעיה מטרידה מאוד (שדים)
02/08/2019 | 13:45
8
43
שלום רב
אתמול 1.8.19 אישתי נסעה עם שני ילדי בן ובת לחו'ל. בלילה הראשון אחרי שאישתי וביתי נרדמו הבן (גיל 16) שלא הצליח להרדם שלח לי הודעה שהוא מבועת שלפתע הטלפון שלו החל לרחף ואז הופיע שד.. ושהוא ראה אותו בבירור והם הסתכלו האחד לשני בעיניים. בנוסף יכול להיות שאין קשר יש ריח צחנה עז וחריף בחדר בו הם שוהים. אני מרגיש חסר אונים והדבר היחיד שיכולתי לעשות הוא להחליף להם מלון מיד למחרת. בנוסף שלחתי לבן את ברכת המלאכים וביקשתי ממנו לשנן היטב ולהגיד את זה במקרה צרה. כל עיצה תתקבל בברכה
שבת שלום
לצפיה ב-'אם אפשר'
אם אפשר
04/08/2019 | 00:30
22
הכי טוב זה להתאכסן במלון יהודי שיש מזוזה בפתח החדרים. (במלון יהודי גם ידאגו לא לאכסן אנשים בחדרים שיש שמה שדים)
נראה לי שעדיף לזה לא לישון לבד.
יש פסוקים בסיסיים לשמירה אומרים את הפסוק ; שמע ישראל וכו', רצוי לומר את המשך הפרשה ; ואהבת וכו' עד ; ובשעריך.
וכן פרק צ"א בתהילים. הכל מתוך הכתב עדיף.
ובמיוחד לפני השינה. אומרים את זה בישיבה או בעמידה, לא בשכיבה.
אני מציע שיפגש עם רב משכמו ומעלה, זה מה שירגיע אותו.
ידוע שיש מקומות שיש שמה שדים, במיוחד בחו"ל, תקרא על זה, כמדומני שהם לא מזיקים.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
04/08/2019 | 11:56
14
החלפי מלון למחרת והכל הסתדר

לצפיה ב-'תבקש מהבן לברר אם יש בית כנסת או ישיבה קרוב לבית מלון.'
תבקש מהבן לברר אם יש בית כנסת או ישיבה קרוב לבית מלון.
06/08/2019 | 10:08
19
אם יש ישיבה או בית כנסת שילמוד שם כמה שעות ביום.
לצפיה ב-'הצחקת אותי'
הצחקת אותי
10/08/2019 | 22:22
4
16
הבן שלך חלם חלום, ואתה מתרגש? 
לצפיה ב-'ידוע שיש שדים בחו"ל'
ידוע שיש שדים בחו"ל
11/08/2019 | 02:48
2
17
זכורני שיש באנגליה שדים
לצפיה ב-'"ידוע" למי? '
"ידוע" למי?
11/08/2019 | 07:54
18
אין שדים ואין רוחות. הכל זה סיפורים של רבנים, שרוצים לגרום לאנשים לפחוד, ואז לעזור להם על ידי גירוש ה"שדים" האלה, וגזילת הכסף של אותם מאמינים מסכנים. הכל חרטוטים של גזלנים ושרלטנים.
זה כמו אותם משגיחי כשרות, שגוזלים את כספו של העם. האם קרה למישהו משהו אי פעם שאכל אוכל לא כשר, או אכל סנדביץ' עם גבינה ונקניק יחד? אם היה קורה משהו למישהו כזה, הייתי מת מזמן. 
מצד שני, אני אלוהים ולכן לא מת. מה שכן הכי מפריע לי, זה אותם מתחזים שמדברים בשמי (אני מדבר על כל אלו שקוראים לעצמם "רבנים"). 
לצפיה ב-'ידוע לכל'
ידוע לכל
17/08/2019 | 23:25
9
שאתה סובל מפיגור קל עד בינוני, ומוטב שתמעיט בדיבור על מנת לא לבייש את עצמך ברבים.

לצפיה ב-'ברור שיש'
ברור שיש
12/08/2019 | 10:39
18
לצפיה ב-'מקווה בבאר שבע'
מקווה בבאר שבע
01/08/2019 | 09:08
2
17
האם יש מקוואות בבאר שבע שפתוח בבוקר ומומלץ?
לצפיה ב-'ברח' סטרומה שכונה ה' וברח' יצחק אבינו מאחורי החנויות'
ברח' סטרומה שכונה ה' וברח' יצחק אבינו מאחורי החנויות
02/08/2019 | 13:46
1
4
לצפיה ב-'לבנים?'
לבנים?
04/08/2019 | 08:17
11
ידוע השעות?
לצפיה ב-'המלצה לספר בנושא פרשת השבוע ?'
המלצה לספר בנושא פרשת השבוע ?
30/07/2019 | 22:46
1
16
שלום, מחפש ספר בנושא פרשת השבוע שבו כתובה גם הפרשה וגם הפרשנות.
מחפש ספר שמנגיש בצורה פשוטה וגם קצת עמוקה את הדברים הכתובים.
אשמח להמלצה? מלבד הספר של סיון רהב מאיר. תודה!
לצפיה ב-'אני ממליץ שתבדוק'
אני ממליץ שתבדוק
04/08/2019 | 00:33
14
בבתי כנסת, ובחנויות ענק של ספרי קודש, כמו ספרי אור החיים, פלדהיים.
בהצלחה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ