לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2575125,751 עוקבים אודות עסקים

פורום דתיים

בס"ד
ברוכים הבאים לפורום "דתיים" של תפוז

אתם מוזמנים לכתוב כל הודעה העולה על דעתכם הקשורה לנושא שלשמו התכנסנו ובלבד שישמרו התנאים הבאים:
 נא לא לכתוב בשבתות ובחגים (זמני כניסה ויציאת שבת / חג בישראל מופיעים בלוח השנה).
 נא לשמור על שפה נקיה מקללות, דיבורים וכינויים לא הולמים.
 דברי כפירה בה' יתברך ובתורתו, אין מקומם בפורום שלנו.
 פגיעה ברבנים לא מקובלת בפורום שלנו.
 יש לך בעיה עם אחד ממנהלי הפורום - לא מעל גבי הפורום! שלח לו אי-מייל או כתוב לו לתיבת המסרים.
 אין לפרסם מוצרים, חנויות, עסקים, אתרי אינטרנט או קישורים (שאין נחיצותם לצורך הדיון) ללא בקשת רשות מההנהלה (באמצעות המסרים).
 אין לפרסם מספרי טלפון בפורום. המעוניין להעביר מספר יעשה זאת דרך המסרים!   
 אין לפרסם מודעות שידוכים / חיפוש שידוכים / הכרויות בשביל זה יש פורום הכרויות או צ'אטים.  
 אין לכתוב הודעות הפוגעות במי מחברי הפורום, גם לא כתגובה להודעה קודמת של מי מחברי הפורום. אין לזלזל בדיעות השונות מדעותיך, ואין לסגור חשבונות מעולמות וירטואליים או אמיתיים מעל דפי הפורום.

הודעות שלא יענו על התנאים הבאים יימחקו ובמידת הצורך הכותב יחסם ללא התרעה מוקדמת.
חוץ מזה, תשתוללו, תעשו חיים - הרי לשם כך התכנסנו, לא?
התפרממות בנעימים לכולם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דתיים

בס"ד
ברוכים הבאים לפורום "דתיים" של תפוז

אתם מוזמנים לכתוב כל הודעה העולה על דעתכם הקשורה לנושא שלשמו התכנסנו ובלבד שישמרו התנאים הבאים:
 נא לא לכתוב בשבתות ובחגים (זמני כניסה ויציאת שבת / חג בישראל מופיעים בלוח השנה).
 נא לשמור על שפה נקיה מקללות, דיבורים וכינויים לא הולמים.
 דברי כפירה בה' יתברך ובתורתו, אין מקומם בפורום שלנו.
 פגיעה ברבנים לא מקובלת בפורום שלנו.
 יש לך בעיה עם אחד ממנהלי הפורום - לא מעל גבי הפורום! שלח לו אי-מייל או כתוב לו לתיבת המסרים.
 אין לפרסם מוצרים, חנויות, עסקים, אתרי אינטרנט או קישורים (שאין נחיצותם לצורך הדיון) ללא בקשת רשות מההנהלה (באמצעות המסרים).
 אין לפרסם מספרי טלפון בפורום. המעוניין להעביר מספר יעשה זאת דרך המסרים!   
 אין לפרסם מודעות שידוכים / חיפוש שידוכים / הכרויות בשביל זה יש פורום הכרויות או צ'אטים.  
 אין לכתוב הודעות הפוגעות במי מחברי הפורום, גם לא כתגובה להודעה קודמת של מי מחברי הפורום. אין לזלזל בדיעות השונות מדעותיך, ואין לסגור חשבונות מעולמות וירטואליים או אמיתיים מעל דפי הפורום.

הודעות שלא יענו על התנאים הבאים יימחקו ובמידת הצורך הכותב יחסם ללא התרעה מוקדמת.
חוץ מזה, תשתוללו, תעשו חיים - הרי לשם כך התכנסנו, לא?
התפרממות בנעימים לכולם
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום דתיים :)
מספר נקודות חשובות בכניסתכם הראשונה לפורום - 

* יש להסתכל בתקנון הפורום (המופיע תחת "אודות הפורום והנהלתו") על מנת למנוע אי הבנה.

* נבקש להמנע מכתיבת הודעות בפורום בשבתות ובמועדי ישראל.

* אין לפרסם בפורום מוצרים, עסקים או קישורים ללא אישור הנהלת הפורומים. לחילופין, ניתן לפרסם בלוחות הפורום או בחתימתכם האישית.

* המענה לשאלות הלכה הינו בגדר מענה על פי ידע אישי ולא מהווה פסיקת הלכה, למעט מיקי* (המנהל) אשר הינו רב מוסמך  (ניתן לפנות אליו דרך המסרים).

גלישה מהנה והשתלבות נעימה בפורומינו!
המשך >>

לצפיה ב-'בתור אדם החי על קצבה שלא התאמץ לעבוד בחייו אפילו יום אחד'
בתור אדם החי על קצבה שלא התאמץ לעבוד בחייו אפילו יום אחד
21/02/2019 | 13:56
6
10
אני מוצא את ספר התהילים שלכם מעליב עבורי, שנאמר, "כי אין חרצובות למותם ובריא, אולם", רבותי, שם משפחתי הוא חרוץ, שזוהי נגזרת אותיות מן המילה חרצובות

הבה נשאיר את זה לצד כי אני לא מוצא ממש את העניין הגימטרי כל כך נכון אם אתם באים בבוטות ואומרים לי בזלזול ש"סמים פסיכיאטריים"=600 וגם שקר=600 זו עצת שטן עבורי להפסיק לקבל טיפול. ואני מוצא זאת כמעליב מאד דרך אגב בתור מתנגד גדול לכל מה שקשור לפסיכיאטריה.

אני מדבר על זה שספר התהילים הזה שלכם טוען שאני אחד מן הרשעים האלו שאתם מדברים עליהם מפני שאני רבותי, לא עבדתי יום אחד כמו בן אדם, אני מתעב בני אדם, אינני חפץ להיות כמוהם ומה לעשות, נותנים לי גם קצבת נכות  עקב הנסיון שלכם להחזיר אותי למוטב ולספר לי כל מיני דברי הבל הזויים, עם מדינה כזו אני גם לא אנסה להתאמץ לעבוד על אף שאני בריא בגופי וכל מה שאני סובל ממנו בסך הכל זו שנאת אדם כרונית "בדיוק כמו שאם תחצה תפוז לשניים וודאי תגלה שהוא מסתיר תוכן נתעב ויש בו רקבון", יזרוק בוודאי אחד ה"לצים" האלו שלכם שמבין משהו בדת הגועלית שלכם, בחיי, תמיד תיעבתי אותם.

הספרים שלכם, אנשי הדת, הם הוכיחו שאני רשע, "הנה רשעים ושלווי עולם השיגו חייל", תהיו בטוחים שאינני שליו כלל, כולם שונאים אותי, אף אחד מכם לא סובל אדם כמוני, אני לא סובל את האלוהים שלכם, אני לא סובל את הדת, כולנו יצאנו עם סכום כולל.

ניסיתי בכל דרך להרוס לאנשים, עקב האמונה העמדתי שנים פנים כי הכוונה שלי היא להיטיב להם אבל עמוק בפנים אני ממורמר ומלא טינה, כל מה שתרמתי מהמניפולציות שאני מפעיל על אנשים והקצבה שאני מקבל היה מתוך אמונה גמורה שאוכלל לקלל את עם ישראל בכסף שאני תורם לעניים. אובדת תקוותי שאצליח אם זה הספר המתועב שלכם, אינני מוכן לקבל את השקרים שלכם לגבי מיסטיקה כלשהיא, היא לא יותר מטריק ארור להציק לאדם כמוני, כמו שהכיפה שאתם שמים על ראשיכם נועדה אך ורק להפריד בינכם לביני, אין באמת יכולת לקלל, גם בסופו של דבר כל מה שאני אומר תמיד חוזר כנגדי בתור איזו בדיחה לא מצחיקה על חשבוני, ואחרי כן אני רואה שכל אותם אחרים שאינני סובל מצליחים ונושאים לעצמם נשים ונושאים את ילדיהם בעגלות, גוזלים את מה ששלי, את האדמה, את המשאבים, ועוד חיים בבינוניות העלובה הזו שלהם, מביטים בי בתיעוב, בוודאי הם וילדיהם ישחקו ממני לאחר שאמות ויבוזו לי לתמיד ולא רק אלא שאינכם נותנים לי להתגבר על שרלטנים עלובים שכמוכם אפילו פעם אחת ולהשיג משרה מכובדת והון רב איתו אוכל פעם אחת להתגאות על דתיים כמוכם שניצחתי את השיטה העלובה שלכם... על מי אתם עובדים, אתם מצליחים על כל העולם וגוררים את כולם להיות כמוכם כי אין לכם באמת חוקים, הם נועדו אך ורק עבורי? נכון?! לשפוט אותי על כל דבר לרעה על פי איזה ספר, בזמן שלבנים בני לבנים שכמוכם יכולים לצחוק ממני ולקיים לכם חגיגות חשק כשאף אחד לא רואה...

מה נתנו לי התהילים מלבד פגם הברית, כשאני מנסה לקרוא בהם, המילים מכניסות בי תאוות בשרים ואני חוטא אח"כ, אם לא ממה שאני רואה ברשת, אז מכך שאני נאלץ לראות את הנשים חסרות הלב שלכם כחלק ממשא ומתן יום יומי, מצטער, אני לא יכול להשאר ספון כל היום בבית, לא שאני עובד, אני צריך לאכול, גם אם מסעדת פועלים יכולה לעלות הרבה, (למרבה האירוניה) קניות סדירות, וכו', אז בוודאי שלא יוצא לי לראות חצאיות? או פנים של מישהי מביטות בי בבוז? המילים לא יזכירו לי? כשאקרא בספר לא אזכר בזה?

ברור לי שיש אלוהים דרך אגב, מי כמוני יודע זאת, שוחק ממני על בטוח, הוא יצר אתכם, אני חי אתכם, זו הוכחה, הרי אני מנסה בכל מאודי לכפור בו ובאנשי הדת האלו שלכם, הרי אם לא היה אחד לא הייתי מנסה בכלל לעשות זאת!
אף אחד לא עובד בתור טווה אריגים היום, אף אחד לא עובד ברצענות, אף אחד לא ישב ויעסוק בפשיטת עורות, אז אין לי שום דבר להציע מלבד שתפסיקו להציק לי עם הספרים האלו. מנוולים ששופטים אותי על מילה!!! פשוט תעלמו מחיי! תפסיקו להתקיים!

למה אתם צריכים בכלל את העבודה הזו?!
לצפיה ב-'קדימה, אני דורש שתצדיקו אותי.'
קדימה, אני דורש שתצדיקו אותי.
21/02/2019 | 14:04
1
6
כי אם אני צודק, אז פשוט קומו ותעזבו את הספר, או לפחות, אם אני כל כך צודק במה שאני עושה אז למה שבכלל ארצה לחזור בתשובה?! נשבע לכם שכבר נעצרתי על התפרעויות כנגד אנשי דת, וראיתי את החשיכה האכזרית הזו שאתם מדברים עליה, המפחידה הזו כשנרדמתי בגלל הזריקות שנתנו לי ואני מודיע לכם בכל זאת שאני לא חוזר למוטב!!!

אם זה מה שהאלוהים עושה לי אני בחיים לא אחזור ואני גם אתנגד!!! אני יודע מה זה אלוהים, אני מתעב אותו, אני מתעב אדם!!! אם זה מה שאלוהים יצר עלי אדמות, וזה מה שכתוב בספרים שלכם, אני מתעב אותו, לא אחזור ואם תצדיקו אותי אז בוודאי שלא!!! כי במקרה הזה אני לא חייב לכם שום דבר!
לצפיה ב-'אתם תצטרכו להרוג אותי ואני לא חוזר בתשובה!!!'
אתם תצטרכו להרוג אותי ואני לא חוזר בתשובה!!!
21/02/2019 | 14:13
5
קראתי ואני אשתמש בכל מניפולציה אפשרית להרוס את הדת הזו.
כל הכסף שאי פעם תרמתי, כל ההומלסים שהכנסתי לדירה שלי אי פעם בחיי כדי להוכיח שאין כלום ביהדות הזו, כל אקורדיאון של נגן רחוב שאי פעם שברתי ודפקתי על הרצפה והשלכתי לזבל רק כדי שמישהו יעשה טובה ויקנה ממני במקום לתרום למישהו אחר, היו, ואני נשבע, אני באמת נשבע בכך, זה הכל כדי להרוס את הדת!!!
לצפיה ב-'אצלך, נכשלתי. '
אצלך, נכשלתי.
21/02/2019 | 19:41
3
10
כמה שניסיתי שזה לא יקרה, בסוף נהיית ליכודניק. חבל. 
לצפיה ב-'ובכן, זה רק מוכיח שכישלון, אינו דבר טוב.'
ובכן, זה רק מוכיח שכישלון, אינו דבר טוב.
21/02/2019 | 23:50
2
5
לצפיה ב-'שנים, הייתי צריך להעמיד פנים שאני איזה טיפוס עולץ.'
שנים, הייתי צריך להעמיד פנים שאני איזה טיפוס עולץ.
22/02/2019 | 01:50
1
3
סוף סוף אני משתחרר לאט לאט מהאחיזה הזו שלכם שגרמה לי להעמיד שנים פנים שאני מאמין בעקרונות של איזו דת מתועבת כי פחדתי מהתגובה של האנשים סביבי.

אני מצהיר היטב שאין לי שום כוונה טובה לעזור למישהו ומכיוון שהדבר היחיד שאולי מפחיד אותי הוא מעצר אלים של המשטרה, אני חכם מספיק על אף שאני נכשל בכל פעם למצוא דרך בה אוכל להרוס לאנשים את הממשות שלהם ואת תפיסת עולמם ולרסק את בטחונם העצמי. מילדות, אני לא יכול לסבול אף אחד מהאנשים שאי פעם יצא לי לפגוש, אף אחד בעולם הזה. אין לכך סיבה.

אין דרך אגב נתון סטיטסטי לגבי כמות המאושפזים במחלקות המגוכחות שלכם ואם מדובר בפלגים פוליטיים של שמאל או ימין, דרך אגב גם מעולם לא יצא לי לפגוש אף אחד מהאנשים האלו בפועל. אני אדם שנהנה להרוס לאנשים אחרים ולרמות אותם פשוט כי אני יכול.

מה תעשו לי? אני כבר אמצא דרך להתנקם בכם אם תחסמו אותי.
למיטב הבנתי אשפוז פסיכיאטרי הולך לעלות לכם הרבה מאד כסף והמדינה מוציאה הון על אשפוז הנכים הנפשיים האלו שלהם וגם גורמת להם נזקים בריאותיים כבדים אותם אינני חייב לפרט, כי אתם גם לא תרצו לדעת שום נתון שאני מוסר לכם, זה לא הפסד שלי, אני מוכן להרוס את החיים שלי עצמי רק כדי להזיק למישהו אחר. כך שאתם רק תצדיקו על עצמיכם סיבות נוספות למה הגיעה לכם שואה.

אין לי מה להפסיד, או כפי שאני יכול להציג את זה כפי שנוהגים להציג מתנגד: 
"נלחמנו בכל כוחינו שתי מלחמות עולם עד שהכאב הפיזי איבד כל משמעות"

נקמה מצדכם, תגרור עוד נקמה שלי, אני דורש כניעה מכם.
אני לא הולך להיות חרוץ.
לצפיה ב-'אתה אבא שלי? '
אתה אבא שלי?
23/02/2019 | 20:13
אתה נשמע בדיוק כמוהו. גם הוא הורס וגונב את האזרחים, כי הוא יכול. הוא גם הבטיח לי שאני ארש את מקומו בראשות הממשלה, כי זו המדינה שלנו, ולא שלכם. הוא הבטיח לי שהוא יביא חוק שהוא יהיה המלך אמא שלי היקרה תהיה מלכה, ואני אהיה הנסיך ויורש העצר. 
לצפיה ב-'דתייה שחולמת להיות שחקנית '
דתייה שחולמת להיות שחקנית
20/02/2019 | 22:55
3
20
מה לעשות ?שלום לכולם אני ממש עובדת עצות ואני חייבת את עצתכם 
, אני בת 22 מגיל 6 אני חולמת להיות שחקנית לא נולדתי דתיה עד עכשיו לא עשיתי כלום עם המשחק כי הורי לא הרשו לי והייתי ביישנית מידי ועכשיו שאני מרגישה בשלה התקרבתי בשנתיים האחרונה לדת תודה לאל ואני לא יודעת איך לשלב אני לא רוצה להופיע בתאטרון רק לנשים אני רוצה לשחק בטלוויזיה להיות שחקנית טלוויזה זה החלום שלי באלי לבכות אם אני אוותר על זה 

לצפיה ב-'מה הבעיה? אז לכי ללמוד משחק'
מה הבעיה? אז לכי ללמוד משחק
21/02/2019 | 11:44
4
לצפיה ב-'את לא יכולה לעשות הכל אז אל תנסי.'
את לא יכולה לעשות הכל אז אל תנסי.
22/02/2019 | 01:00
5
כי זו תהיה טעות, תשיגי לעצמך עזרה. אל תעשי מה שהצדיקים האלו עושים.
לצפיה ב-'חחחח, יופי של פורום Eטי מנהל.'
חחחח, יופי של פורום Eטי מנהל.
22/02/2019 | 23:17
3
זה הפך למקום מיקלט לאנשים המיוחדים ביותר בפרדס.
אחד משחרר את חרצובות עטו. אבל אינו מספר איזה עלים הוא שם בתה שלו.
אחת רוצה לעבוד כשחקנית ולכן היא אובדת עיצה. היא התקרבה כ"כ לדת שהיא עוד עלולה חלילה להיכנס ממנה להריון....
יש גם את "שואל ועונה" ועוד כמה אנשים מאוד מיוחדים שמסתובבים כאן חופשי ללא השגחה.
Eטי - לתשומת ליבך.....

לצפיה ב-'מחפש ישיבה או כולל שזקוק לעזרה או תמיכה'
מחפש ישיבה או כולל שזקוק לעזרה או תמיכה
13/02/2019 | 09:18
1
18
שלום רב,

אני מחפש ישיבה או כולל שבאמת צריך עזרה, תמיכה או סיוע כלשהו.
אשמח אם תוכלו ליצור קשר באמצעות הודעה פרטית או להשאיר מספר טלפון.

המשך יום טוב :)
לצפיה ב-'מעניין. איזה עזרה, תמיכה או סיוע אתה יכול להציע ?'
מעניין. איזה עזרה, תמיכה או סיוע אתה יכול להציע ?
13/02/2019 | 20:29
16

לצפיה ב-'היו או לא היו?'
היו או לא היו?
23/01/2019 | 19:17
90
199
אני שואל על דינוזאורים. אם היו, למה הם לא מוזכרים בתנ"ך?
המשך>>
אני שואל על דינוזאורים. אם היו, למה הם לא מוזכרים בתנ"ך?
לצפיה ב-'מתנצל אם השאלה אולי לא שייכת'
מתנצל אם השאלה אולי לא שייכת
25/01/2019 | 11:29
32
ואז מנהלים יכולים למחוק
לא הצלחתי למצוא תשובה בפורומים של הפנאי, וכאן בפורום צרכנות בתפוז כששאלתי הדיון הגיע למקומות לא רצויים....

עברתי לבית חדש ורוב התריסים חשמליים (בגדלים שונים, בסלון תריס גדול וכבד ובחדרים גודל סטנדרטי).
אני מחפש פתרון לשבת...
בדקתי וקיימות הרבה אפשרויות:
1. התקנת מנואלה (שכנים לא המליצו, ואמרו שהפתרון יכול להרוס את התריס וגם הפתרון יקר יחסית ומצריך התקנת מנוע).
2. שעון שבת מכני (החסרון שאי אפשר להביא את התריס למצבי פתיחה חלקית, זה או כל התריס למעלה, או כל התריס למטה.
4. שעון שבת דיגיטלי בלי wifi - יש המון חברות ואין לי מושג למי לפנות ומי אמין
3. תריס חשמלי על שלט כולל WIfi - וכאן יש אינסוף חברות ופתרונות

אשמח לשמוע מה מומלץ לדעתכם, יתרונות וחסרונות של השיטות, אני מחפש פתרון פשוט וזול לשבת, מעדיף אפשרות לפתיחה חלקית של התריס (כלומר לא מצב שכל התריס למעלה או כולו למטה)

תודה

לצפיה ב-'קייטרינג כשר'
קייטרינג כשר
20/01/2019 | 22:32
21
להלן קייטרינג כשר שתוכלו להנות ממנו.
לצפיה ב-'הפרשת חלה'
הפרשת חלה
20/01/2019 | 22:30
21
מזמינה את כולכם לחוות אירוע מהנה ומכבד לבנות מצווה ונשים שאוהבות לבלות יחד.  תהנו - מבטיחה.
לצפיה ב-'חדש מהתנור....'
חדש מהתנור....
14/01/2019 | 19:01
3
30
לצפיה ב-'תודה רבה Eטי.....לא הכרתי את התותח מצליח בן דור...'
תודה רבה Eטי.....לא הכרתי את התותח מצליח בן דור...
14/01/2019 | 21:39
1
27
למה מביך ? סה"כ מצחיק.
סטירה מוצלחת על המנהגים ההזויים שלכם.
תתפקחו ותראו שכל זאת פשוט יעלם כלא היה.
לצפיה ב-'לפעמים המציאות עולה על הדמיון'
לפעמים המציאות עולה על הדמיון
15/01/2019 | 10:56
23
לצפיה ב-'שאלה לגבי היהדות והטבע. '
שאלה לגבי היהדות והטבע.
30/12/2018 | 11:31
70
92
יוצא לי המון להתקל בהתנגדות של הדת להומוסקסואליות, אבל לא רק מפני שיש איסור מהתורה, אלא גם בגלל שזו תופעה שהיא כביכול "לא טבעית". הרבה דתיים אומרים את זה גם על נשים לוחמות, שזה לא טבעי, כלומר משתמע מזה שבני אדם נבראו עם טבע מסויים ולא צריך ללכת נגדו. פשוט כי ככה זה בטבע. מצד שני,...
המשך>>
יוצא לי המון להתקל בהתנגדות של הדת להומוסקסואליות, אבל לא רק מפני שיש איסור מהתורה, אלא גם בגלל שזו תופעה שהיא כביכול "לא טבעית". הרבה דתיים אומרים את זה גם על נשים לוחמות, שזה לא טבעי, כלומר משתמע מזה שבני אדם נבראו עם טבע מסויים ולא צריך ללכת נגדו. פשוט כי ככה זה בטבע. מצד שני, הרי כל מהות הדת היא התגברות על הטבע. כיבוש של דחפים טבעיים היא חלק מהותי מכל הדתות האברהמיות, התפיסה היא שהאדם לא צריך להכנע לטבע היצרי והבהמי שלו אלא להתעלות מעליו.
אני מרגיש שיש כאן יחס דואלי למה שנחשב "טבעי". לפעמים הגישה היא ש"טבעי" = טוב, משפחה פטריארכלית, תפקידים מסורתיים לאשה ולגבר, כל אלה טובים מפני שהם טבעיים, כלומר אדם צריך ללכת עם הטבע שלו, והומוסקסואליות היא רעה מפני שהיא אינה טבעית. ובפעמים אחרות הטבע נתפש כמשהו שלילי שיש לכבוש. איך מיישבים את הסתירה?
לצפיה ב-'אם תראו את זה אתם תבכו!! אמיתי!!'
אם תראו את זה אתם תבכו!! אמיתי!!
22/12/2018 | 19:17
1
29
לצפיה ב-'גזר על החתולים שלא יכנסו לחצר לעולם וקיבל עכברים במקום'
גזר על החתולים שלא יכנסו לחצר לעולם וקיבל עכברים במקום
06/01/2019 | 18:54
11
חכם גדול
לצפיה ב-'מגן אברהם = רחוב מגן אברהם בתל-אביב....'
מגן אברהם = רחוב מגן אברהם בתל-אביב....
14/12/2018 | 07:48
1
27
היית מצפה מהממשלה להגן על רחוב מגן-אברהם על מנת שהתפילות שלנו לא תתקלנה במכשולים יומיומיים באקראי.    אנחנו בשנת 18...לקראת תחילתה של 19 .....כבר הרבה קודם דחתה המשטרה והפרקליטות תלונה בנושא זה.....ההגנה על הקארמה של הרחוב...."לטובת" חברת תרופות אמריקאית  ((מן הסתם תורמת ל"הדסה" ומקפיצה את מנכ"לה לשעבר  שהתפרסם בטיפול בראש הממשלה שלפני שנת היובל כבר החזיר את גוש-קטיף
לצפיה ב-'אוירת בית הכנסת'
אוירת בית הכנסת
21/12/2018 | 13:47
14
היא בתוך בית הכנסת.
חברת תרופות יכול באופן אישי לעורר בנו אי אילו רגשות לא נעימות, גם רכב ברחוב יכול להזכיר תאונות, ואנשים באדום יכולים לעצבן אותנו.. ככה שאין לזה סוף.
הקראמה היא אצלינו פנימה..
לצפיה ב-'בגדים שחורים.'
בגדים שחורים.
12/12/2018 | 19:36
6
41
למה חרדים לובשים שחור? הגברים נראים כמו כמרים נוצריים והנשים נראות כמו נזירות נוצריות.
לצפיה ב-'ראה כאן:'
ראה כאן:
13/12/2018 | 00:08
32

וכמו שהובהר שם אין דמיון בין הבגדים האלה ללבושי הכמרים.
לצפיה ב-'כי ככה הלכו אבותינו'
כי ככה הלכו אבותינו
21/12/2018 | 13:50
3
22
שחור לבן זה שילוב צבעים מוצלח ודי נחמד וחגיגי,
אז לך זה מזכיר נזירים, זה לא טיעון, לי זה מזכיר פטל שחור יאמיייייי
לצפיה ב-'משה רבנו התלבש כנראה כמו בדואי, לא כמו קוזאק רוסי'
משה רבנו התלבש כנראה כמו בדואי, לא כמו קוזאק רוסי
23/12/2018 | 14:20
1
4
לצפיה ב-'מה שנכון נכון. גם פרוות של שועל כנראה לא היו לו.'
מה שנכון נכון. גם פרוות של שועל כנראה לא היו לו.
23/12/2018 | 16:33
5
לצפיה ב-'לא נכון, הלבוש הזה מסוכן, גורם לרוצח או רמאי להשתלב ביניכם'
לא נכון, הלבוש הזה מסוכן, גורם לרוצח או רמאי להשתלב ביניכם
25/12/2018 | 00:36
21
אם אתם דומים יותר מדי אחד לשני יכול לבוא מחבל ולחסל אתכם כי יתדמה אליכם ויעמיד פנים שהוא תלמיד חכם, ככה נהרסות דתות, אדם מראה את עצמו כאחד מהחסידים ולומד עימהם כדי להתנגד אח"כ ולהרוס. אתם רוצים שחילוני כלשהוא יתחזה לאדם מאמין ויהרוס אתכם מבפנים?

חבר מאמין וחסיד שלי התדרדר לסמים בגלל אנשים כאלו ששיקרו אותי כי רצו למכור לו נרגילות והוא היה תמים והתחיל לעשן. האנשים האלו מתממים בחנויות השושה שלהם כי הם לא עשו דבר אבל אלו למשל אנשים כאלו, מציעים לדתיים הלוואות, אונסים להם ילדים, בגד כזה יכול להטעות ויש עוד מניפולציות שונות שאדם יכול לעשות כדי להרוס לכם את הדת, בגד שחור של כומר לא יעזור לכם, זה בדיוק אותו דבר ותראו את הפדופיליה של הכמרים. הבגד לא עוזר, מעשה מעיד לא בגד, אדם רמאי למשל לא יתן תרומה ולא יעזור לאנשים במעשה, הוא יעמיד פנים שהכל זז בכיוונו. מאו דז'ה דונג למשל היה אדם שלא עשה כלום בחייו, לא עבד עם שאר הפועלים ושימש דוגמה אלא רק הראה כאילו הוא מנהיג אותם, עשה הרבה דברים ובפועל תקע את ממשלת סין במקום והרס לאנשים את המדינה בסיום שלטונו, אדם חסיד עושה מעשי חסד, מאכיל אחרים, דואג ומטפל, בא באהבה ומציע עזרה, גוער במי שעושה לא כיאות למען ידע ובס"הכ הוא הרבה יותר אחראי מכומר שבא בלבוש שחור שאין לו קשר למציאות בה אתם חיים. אדם הגון ילבש וילביש אחרים בבגדים שהם שימושיים ושאפשר לעשות עימם מעשי חסד.
לצפיה ב-'נכון שבמקור לא הלכו שחור לבןן'
נכון שבמקור לא הלכו שחור לבןן
31/12/2018 | 21:48
7
מסיבות מסוימות התחילו ללכת שחור לבן, ואז בזמנינו נפסק להלכה שללכת שחור לבן זה מנהג ישראל, וכל מנהג מקובל בתחום הלבוש זה מנהג ישראל
לצפיה ב-'שאלה אישית'
שאלה אישית
09/12/2018 | 10:53
66
55
רציתי לדעת האם עוד מישהו כאן מרגיש כל הזמן את ההרגשה שאין לו חלק לעולם הבא. אני מרגיש שאין לי. אין לי חלק לעולם הבא.
המשך>>
רציתי לדעת האם עוד מישהו כאן מרגיש כל הזמן את ההרגשה שאין לו חלק לעולם הבא. אני מרגיש שאין לי. אין לי חלק לעולם הבא.
לצפיה ב-'אני בן אדם ששיחק סוניק ומריו, למה החזרתם אותי בתשובה?!'
אני בן אדם ששיחק סוניק ומריו, למה החזרתם אותי בתשובה?!
11/12/2018 | 10:13
9
31
זה תהליך מאד מאד קשה עבור אדם ששיחק משחקי מחשב כאלו ולא רק אלא שהיה בטיפול פסיכיאטרי עשר שנים מגיל 9 עד גיל 18... אתם חושבים שלדכא את עצמי עד סוף חיי בעשייה שמרנית של מצוות יעזור לי? להזכר כל פעם באיך שהנסיכה מתכווצת כל פעם שהם מזכירים "ברחל ביתך"?!

לדעת היטב שסוניק טועה אבל הברסלבים לא. ליצור אצלי דיסוננס, להתרחק ממשחק שבעצם מלמד על אקולוגיה ועל אקטיביזם ועל להאמין בעצמך, לזנוח את זה ולשמוע חסיד ברסלב שלא מבין כלום מהחיים שלו שלא מסוגל להגמל מהרגלים מגונים ולקבל את תורתו ואת פרקי אבות כממש תורה מסיני. אסור לעבוד בזה, אסור לרקוד, אסור לעשות את זה, אסור את זה, לכו לעזאזל! ואז אנשים מעשנים ושותים אלכוהול כדי לפתור את בעיותיהם כי הם לא שמחים. כי הניגון של פאלמטרי פאניק הוא טמא. וד"א, זה לא השיר הכפול משולש שלכם! זה לא! זה לא חייב להיות, אתה לא חייב לקבל דיסונס כזה! תזהרו!!!
לצפיה ב-'לא יכולתי מעולם לשמוע את מוזיקת הג'ימבורי הילדותית של סוניק!'
לא יכולתי מעולם לשמוע את מוזיקת הג'ימבורי הילדותית של סוניק!
11/12/2018 | 10:17
3
11
היא יוצרת אצלי דיסוננס כי האנשים הגועליים סביבי לא משמשים דוגמה, ראיתם איך הם מתנהגים בג'ימבורי שלהם? הם רוצים להחזיר אנשים למוטב אבל אני לא מקנא ביובל שמטוב הנלהב שהכריחו להחזיר אותו בתשובה ומפחידים אותו היטב שם, וזה אדם שעשה קריינות לסדרה בשם סוניק אקס... הסדרה הזו כוללת דיאלוג פילוסופי שלם של טוב מול רע. יתכן שיובל המבולבל יצטרך לעבוד קשה מאד עכשיו על עצמו כדי לצאת מהדיסוננס הגועלי שהרבנים השמרנים יכניסו אל תוכו.
לצפיה ב-'בישראל זה קשה במיוחד.'
בישראל זה קשה במיוחד.
11/12/2018 | 10:21
2
9
אתה שומע את פאלמטרי פאניק ואז אומר, רגע, למה הבן אדם הזה שמעשן סיגריה בפה שלו באפתיה מוזרה מזכיר לי את השיר הזה?! איך זה לשכב על הדשא ולהרגיש שהחולצה שלך מריחה מצואת כלבים? קיל דה כלב! איט מייקס אה באד פיוצ'ר!
לצפיה ב-'מה מהם תורה ומה לא? אמיל והבלשים זו תורה? האנו מצייר דרקון?'
מה מהם תורה ומה לא? אמיל והבלשים זו תורה? האנו מצייר דרקון?
11/12/2018 | 10:34
1
3
כתבתם כל כך הרבה ספרים שכיסיתם הכל, כמעט אז למה אתם צריכים תורה. היום צריך יותר לשאול מה לא תורה? הלכות הריגת גוי, תורה? סיפורי מעשיות, תורה? דיאנטיקה היא תורה? או לא? נצרות, תורה? איסלם, תורה? כתוב באיסלם שכל עוד היהודי הוא הגון וישר ולא מרמה, בועל ללא הסכמה או רוצח אנשים סתם הוא כשר. הגון. תהיה טוב ותשמח ותאכיל ערבים ותשמח אותם ותיתן להם מתנות בשמחה גדולה ותעזור להם והקוראן יקבל זאת, ישמחו בך מאד... רק המונאפיקין הרשעים שלהם, כופרי הקוראן יתעצבנו וינסו למרר את חיי הערבים והיהודי השמח והטוב... המונאפיק הוא למעשה הגירסה הערבית של הפסיכופט, הוא לא יעיד על כך, הוא לא יתייסר או יראה שום סימן של צער... אבל פסיכופטים מסוגלים ללמוד לזייף רגשות עד כדי רמה מטורפת ומחרידה ועוד לבלבל אחרים לחשוב שהיהודי הנלהב והטוב והמאכיל נפשות הוא הרוצח, והמשוגע והרשע. המונאפיקין יבלבלו חברה שלמה כדי להרוס אותה ולהטעות אותה. הם ישתדלו קשה מאד לדכא חברה... רוץ ושמח והם יקטלו אותך בחרבם ובבתי המאסר.

אורה הכפולה, תורה? פינוקיו, תורה? פיטר הארנב תורה? ג'ימי הכלב השמח, תורה?
ג'ימי הוא כלב שמח שתמיד עוזר לבריות ומאכיל אותם, ג'ימי תמיד יודע למצוא פתרונות לכל בעייה ודואג שלאנשים יהיה תמיד טוב בחיים, אם אדם בצער, ג'ימי ידאג למנוע ממנו סבל בכך שיחייך אליו באדיבות ויאהב אותו, ג'ימי לעולם לא יראה פנים עצובות לאדם שלא רוצה לראות צער, ג'ימי תמיד יהיה שם בשבילך, הוא לעולם לא יתן לך להתאכזב והסימן יהיה שאנשים תמיד יהיו שמחים בקרבתו ויאהבו אותו ואחד את השני ויתמכו ויעזרו אלו לאלו כי ג'ימי מהווה דוגמה.

אני לא. אני חיי בחברה של אלכוהוליסטים, שתיינים, צורכי סמים ותרופות נגד דיכאון ואנשים לא תמיד שמחים סביבי, לא יכולים להבין, אם אחייך להם תמיד הם לא בהכרח יבינו או יוכלו לסבול, הם יבוזו פעמים רבות.
לצפיה ב-'האם שמעתם את תורת העזאזל.'
האם שמעתם את תורת העזאזל.
11/12/2018 | 10:41
8
מספר הדרכות לאדם כאשר הוא מגלה שהוא השטן וכולם צדיקים גמורים ורק הוא ירד לשאול ולבאר שחת וכל מה שעשה אי פעם הוא רע גמור, והמעשנים והשתיינים ואנשי הזנות עושים טוב והוא רוצה להרוג אותם עם סכין ולהצטרף לאורגיות שלהם אבל המשטרה תעצור אותו כי הוא סוטה ורע וגועלי. הוא גם עושה דברים שלא מקובלים בחברה כמו לתת כסף לאנשים סתם במתנה, הרי הם יקנו בזה אלכוהול וימותו. הוא יתרום לחסדי נעמי כדי להרוג דתיים כי הוא יודע שתמיד יהיה שם אדם מושחת שינצל את הכסף לטובתו האישית על חשבונם של עניים. הוא יתרום לעמותת אור שלום כדי שילדים ילקחו מבתיהם ויאשפזו אותם במוסדות מיוחדים על כדורים, אבל הוא שעיר לעזאזל שלעולם לא עשה טוב למישהו. בינתיים אנשים נהרגים, חולים, סובלים ואני צריך להוציא את כספי על מזון עבורם ועל ביגוד ועל סבון רחצה ולא יכול לקנות בלוני הליום כי זה לא אקולוגי, ולא נאצנאצים לשים על הפרצוף שלי כדי להיות חמוד כי זה מזיק לסביבה אבל אלכוהול לא מזיק לסביבה ואפשר למחזר את הבקבוקים גם כדי לתת לעניים לשתות...
לצפיה ב-'אל תעליל עלילות'
אל תעליל עלילות
11/12/2018 | 11:03
4
20
ודאי שיש מקום למשחקים כאלה ואחרים, ולא כולם מסוגלים לשינוי בבת אחת או לחיים של חרדים, לא לחינם יש מצוות עשה מהתורה של להיות צמוד לתלמיד חכם שידריך אותך להמציא פחות שטויות ואמונות טפלות בגנות היהדות
לצפיה ב-'לא מקבל ולא מסכים איתך.'
לא מקבל ולא מסכים איתך.
11/12/2018 | 13:00
3
13
עכשיו נזכרת להגיד לי. אחרי חמש עשרה שנה שאנשים אמרו לי להפסיק עם הפלעיטריעפ, ז"א, תפילת ישראל, כי טריפ זו מעידה ואין רגע בלי פגע.

לא הוכחת לי כלום. דנת אותי לחובה כמו תמיד. כתבת שמה שאמרתי הוא שטויות. זה יחזור אליך, יובל נח הררי שם טוב יסבול כשהוא ירצה לעסוק בדת בגלל הדיסוננס הקוגניטיבי שיש לו בקשר לסוניק די הז'הוג...

מה אם יובל המבולבל ראה את סוניק סידי ושמע את הפסקול ועכשיו הוא מבולבל עוד יותר? מה עם הוא שיחק הצגות על המן הרשע? היש תלמיד חכמים שיקשיב לו ויוציא אותו מן הבלבול? היכן הוא? התלמיד החכם באמת, האריה, פשוט שמח שאני מנקה ונותן אוכל לאלו שבאמת צריכים, אבל מתעורר בי אש ורצון להוכיח אתכם. אל תעמיד אותי במקום.
לצפיה ב-'ומה עם קנאי הדת מיוטיוב שאמר לי להפסיק להשתמש במונחים בלעז?'
ומה עם קנאי הדת מיוטיוב שאמר לי להפסיק להשתמש במונחים בלעז?
11/12/2018 | 13:04
2
9
להתחיל לקרוא כל יום ערבית? להפסיק ליצור את המוזיקה הגויית המטופשת, את ההיברידים האלקטרונים האלו בין אשמרה שבת לצ'יפטיון... זה חילול השם.

אנשים ליקלקו עלי, וידוע שעשן הלוקלקי מזיק לבריאות, נחום מברסלב אמר זאת. האם עשן הלוקלקי קשור לסדרה לאקי לוק? הקאבוי הזה היה מעשן בנונשלנטיות.
לצפיה ב-'קיא לא יצדק לפניך כל חי. מי חכם בעינך?'
קיא לא יצדק לפניך כל חי. מי חכם בעינך?
11/12/2018 | 13:05
2
לצפיה ב-'לכן נאמר ;'
לכן נאמר ;
31/12/2018 | 21:51
8
עשה לך רב והסתלק מהספק.
בהצלחה
לצפיה ב-'האם ברית מילה היא משהו בריא או '
האם ברית מילה היא משהו בריא או
07/12/2018 | 14:17
44
51
מסוכן? 
לפי פורומים של מתנגדים לברית מילה זה: מסוכן כי כל ניתוח מסוכן. זה יפגע בהנאה המינית בעתיד. זה פוגע בבריאות הנולד כי הערלה מגינה במידה מסויימת מפני חיידקים. מצד שני יש טוענים (בפורומים אחרים) כי זה דוקא בריא יותר. אז מי צודק? אני מניח שבאתר זה חושבים שברית מילה זה טוב מבחינה...
המשך>>
מסוכן? 
לפי פורומים של מתנגדים לברית מילה זה: מסוכן כי כל ניתוח מסוכן. זה יפגע בהנאה המינית בעתיד. זה פוגע בבריאות הנולד כי הערלה מגינה במידה מסויימת מפני חיידקים. מצד שני יש טוענים (בפורומים אחרים) כי זה דוקא בריא יותר. אז מי צודק? אני מניח שבאתר זה חושבים שברית מילה זה טוב מבחינה בריאותית - אבל יש לכם הוכחות? 

לצפיה ב-'ימי החנוכה קשורים ל"לוויים" ול"כוהנים"?'
ימי החנוכה קשורים ל"לוויים" ול"כוהנים"?
09/12/2018 | 16:47
1
12
תעלומות מן העבר שקשורות ל"שופט בשם לוי" ולמזכיר ראשי בשם "כהן"...מקבלות "restart"  (( האחת משנת  2014 בראשון לציון והקודמת מ-2002 בירושלים....  )).   אני יודעת שלפחות אחת מהן הגיעה ל"יחידת להב"  ((זאת שקשורה לשופט ריבלין)).
לצפיה ב-'"ויקיפדיה" מתיתיהו היה כהן משבט לוי. '
"ויקיפדיה" מתיתיהו היה כהן משבט לוי.
09/12/2018 | 17:02
6
אז בגלל זה הפרשה שבה שופט בית המשפט העליון בדימוס אדמונד לוי נפטר בפתאומיות = שנחקרה ביחידת להב.... הגיחה הבוקר משום-מקום.    כנראה מישהו הניח את תיק החקירה  בצד ...(( איך קורה דבר כזה )) אולי בהיסח הדעת
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:14
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'הוכחת אמיתות התורה'
הוכחת אמיתות התורה
03/12/2018 | 23:41
30
בס"ד

קריאה של מספר דקות בלבד.

חיזוק אדיר לאמונה.

חובה לקרוא ולהפיץ !!!

לצפיה ב-'סקר בנוגע לאוכלוסיות השונות בירושלים'
סקר בנוגע לאוכלוסיות השונות בירושלים
26/11/2018 | 19:34
4
37
היי זה סקר שמשמש אותי לעבודת מחקר , אשמח אם תענו עליו ( רק אם אתם מירושלים):
לצפיה ב-'הסקר הוא מאוד בסיסי'
הסקר הוא מאוד בסיסי
29/11/2018 | 11:06
17
א) שכר המינימום שעלה - עזר לאזרחים ולעניים.
ב) יש הרבה מה לעשות בשיתוף פעולה עם הקהילות בירושלים, קורסים במחיר סביר, מידע על עבודה וכו'
לצפיה ב-'לפי מה את מחשבת הכנסות חודשיות? רק משכר או גם מקיבוץ נדבות?'
לפי מה את מחשבת הכנסות חודשיות? רק משכר או גם מקיבוץ נדבות?
05/12/2018 | 16:18
2
15
כמו למשל קצבאות?
האם סבסוד נחשב גם כן כהכנסה? למשל סבסוד של 90% מהארנונה.

האם במספר בני הבית יש לרשום גם כאלה שנמצאים בפנימיות?
לצפיה ב-'מענה ל: "ימימה"'
מענה ל: "ימימה"
05/12/2018 | 19:11
1
12
הכנסות חודשיות יכולות להיות הכל - נדבות,מתנות,ושכר
סבסוד וקצבאות הן אינן הכנסה
כן, מספר בני הבית כולל גם את אלו שלא שוהים כרגע בבית אך הם חלק מהמשפחה
לצפיה ב-'אם אין התחשבות ברמת ההוצאות במחקר שלך תהיה הטיה גדולה'
אם אין התחשבות ברמת ההוצאות במחקר שלך תהיה הטיה גדולה
10/12/2018 | 09:48
7
כי מבחינתך שתי משפחות עם הכנסה זהה,
אחת עם הוצאות של אלפי שקלים על ילדים שנמצאים בחזקת המשפחה ושניה ללא ההוצאות האלו כי בעיקר ההוצאות נושאת פנימיה מסובסדת
דינן זהה.

לא הבנתי למה את מחריגה קצבאות, למה הן אינן הכנסה, גם אם זו נדבה מטעם המדינה מדובר בהכנסה שיכולה להיות אלפי שקלים לחודש.
עוד פעם תהיה לך הטיה גדולה בין משפחה שנהנית מקצבאות ניכרות לבין כזו שלא נהנית מכאלה.

אבל לפחות הבנתי מאיפה הגעת למסקנה טרם הסקר האומרת שכל אדם שני עני.
לא מתחשבים בהכנסותיו מקצבאות, לא מתחשבים מסבסוד הוצאותיו, כמובן שיש הסתברות גבוהה שיחשב עני.
לצפיה ב-'נשות הרבנים = היכן?...'
נשות הרבנים = היכן?...
28/11/2018 | 10:02
3
33
המקרה הנורא של רצח הילדה בתל-אביב שלשום  מדגיש את החשיבות של פעילותה של "אשת הרב" בפעילות קהילתית...עוד כתובת...שכיום איננה קיימת בכלל למעורבות של המנהיגות המוסרית היהודית הנשית. בעוד לגברים יש את כתובת "בית הכנסת"...הנשים ובעיקר החילוניות נותרות ללא "אשת ראש העיר" וללא "אשת הרב
לצפיה ב-'ספר לנו מה היה ומה אתה רוצה '
ספר לנו מה היה ומה אתה רוצה
29/11/2018 | 11:00
2
13
חפץ לספר לנו בדיוק.
תודה
לצפיה ב-'דבורה הנביאה....חולדה הנביאה...אסתר המלכה..רחל אמנו ....'
דבורה הנביאה....חולדה הנביאה...אסתר המלכה..רחל אמנו ....
04/12/2018 | 09:41
1
10
היכן ההמשכיות
לצפיה ב-'הרבנית ימימה מזרחי'
הרבנית ימימה מזרחי
05/12/2018 | 10:22
10
הרבנית קנייבסקי, הרבנית קוק, הרבנית מורגנשטרן, הרבנית שמש, הרבנית סיון רהב מאיר, ויש עוד המוני רבניות חשובות וצדיקות.
כמובן שבזמנינו אין נביאים ואין נביאות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

נילי פירסט - סקסולוגית
נילי פירסט - סקסולוגית
עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום