לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1302513,025 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום ייעוץ קריירה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלי הפורום - נא לקרא את הנהלים לפני ההשתתפות בפורום ולקיים אותם.
אני מזמין אתכם לקיים דיונים פתוחים, מאפשרים והוגנים!
 על מנת שנוכל לנהל ביחד שיחה מועילה ותרבותית, אני מבקש לקבוע מספר כללי התנהלות אלמנטריים, שיהוו בסיס להתנהלות של כולנו בפורום:

1. כל הנכתב בפורום על ידי מנהל הפורום ו/או הנהלת האתר מהווה ייעוץ בלבד. אין בדברים הנכתבים משום הוראה מחייבת, המלצה מחייבת או אמירה לבצע משהו. הדברים נכתבים על בסיס הניסיון המקצועי של מנהל הפורום, כייעוץ בלבד וכל מי שבוחר להשתמש בעצה כזאת, או אחרת, עושה זאת על אחריותו המלאה בלבד
2. הכותבים מוזמנים לשאול שאלות בכל תחומי התעסוקה, הכוונה ללימודים, התייעצות בנוגע להמשך עבודה במקום עבודה מסוים, או עזיבתו ועוד. על ההודעות להיכתב בשפה נקייה, ללא שימוש בקללות, ביטויים פוגעניים, פגיעה על רקע מגדרי, גזעני, פוליטי, דתי וכדומה. למען הסר ספק, הודעות בסגנון שאינו עולה בקנה אחד עם נהלי הפורום, תוסר ללא הודעה נוספת ואם תחזור על עצמה תגרום לחסימת המשתמש. 
3. אין להזכיר שמות של אנשים, חברות או עסקים, באופן שעשוי לפגוע בפרט או בארגון. אין להשתמש בפורום לצרכי פרסומת מכל סוג שהיא. הודעות כאלו ימחקו מהפורום באופן מיידי.
4. מפעם לפעם יועלו לאתר לינקים למאמרים מקצועיים או סרטונים שיש בהם, על דעת מנהל הפורום מסר, שעשויי לעניין את הקוראים. אתם מוזמנים להגיב ולהביע דעתכם.
5. אני מזמין אתכם להגיב להודעות של אנשים אחרים ולשתף מניסיונכם ומידיעותיכם. אני מעודד אתכם להביע כל דעה שמכבדת אתכם ואת שאר המשתתפים. 
6. מאחל לכולנו שנפיק את המקסימום מהפורום, נתרם ונתרום אחד לשני!

בהצלחה! 

המשך >>

לצפיה ב-'קורס בבדיקת תוכנה qa'
קורס בבדיקת תוכנה qa
09/11/2019 | 13:38
2
16
רציתי להתייעץ פה, אולי משהו יודע, קורס בדיקת תוכנה qa, האם לאחר קורס מקצועי ניתן למצוא עבודה בתחום?
האם העבודה היא הכן מרובת שעות.
ומה השכר שמשלמים לאנשי qa, שסיימו קורס?
לצפיה ב-'בטח שיש קורסים'
בטח שיש קורסים
11/11/2019 | 11:08
3
קודם כל לגבי עבודה, כן עבודה בהייטק היא הרבה שעות, כמובן שלכל חברה יש את החוקים והתנאים שלה, לגבי תשלום זה גם מאוד משתנה גם באיפה תעבוד בארץ ( צפון/מרכז/דרום) וגם תלוי חברה ותפקיד, לגבי קורסים יש היום מבחר גדול של קורסים ממליץ לך ללכת לפגישות ייעוץ בכמה מקומות להתרשם ולראות מה לך הכי מתאים, ממה שאני מכיר יש לINT קורס מעולה ממליץ לך לדבר עם היועצת שלהם קוראים לה סבטלנה זה המספר שלה: 050-4830322
לצפיה ב-'מבחינת קורס אני ממליץ בחום ללכת למוסד לימודים איכותי.'
מבחינת קורס אני ממליץ בחום ללכת למוסד לימודים איכותי.
12/11/2019 | 12:09
2
מבחינת קורס אני ממליץ בחום ללכת למוסד לימודים איכותי. אני למדתי בג'ון ברייס ואני מאוד מרוצה. אמנם בתחילת דרכי אבל מצאתי עבודה ללא בעיה והם גם עוזרים ותמכים במציאת עבודה לאחר הקורס. בהצלחה
לצפיה ב-'ראיון עבודה (כישלון פעם אחרי פעם) '
ראיון עבודה (כישלון פעם אחרי פעם)
29/10/2019 | 13:03
29
שלום
אני מסתבך לעבור ראיון עבודה עוד בשלב HR עוד לפני ראיון מקצועי בכלל.
בקורות חיים אני בסדר (גם בהשכלה וגם בניסיון יש התאמה) יוצרים איתי קשר כדי להזמין לראיונות.......וכאן יש נפילה
במקרה הטוב נפילה בראיון ראשון ובמקרה גרוע נפילה עוד בשלב טלפוני.
אני לא טמבל ולא מכוער.....וכו'
כנרא אני פשוט לא יודע לשווק את עצמי.
שאלה איפה אפשר או האם למישהו יש ניסיון להכנה לראיונות עבודה ??
האם יש מקום שאתם יכולים להמליץ בחום ?

כי יש לי תחושה שאני סתם שורף הזדמנויות ומקומות עבודה פוטנציאלים

תודה
לצפיה ב-'שאלה בקשר לקורס בודק מעליות'
שאלה בקשר לקורס בודק מעליות
24/10/2019 | 10:36
10
שלום,
מקווה שזה הפורום המתאים, אך רציתי לדעת אם ישנו מוסד לימודים בו ניתן ללמוד קורס בודק מעליות מוסמך אם יש לי תואר ראשון בהנדסת מכונות, אך הניסיון התעסוקתי המקצועי שלי בתחום מגיע לכשנה אחת.
תודה למי שיוכל לענות ולעזור.
לצפיה ב-'שאלות בראיון'
שאלות בראיון
20/08/2019 | 09:26
66
לא אחת נשאלתי על "מה ההורים עושים". מה משמעות השאלה עבור המראיין?? 
לצפיה ב-'איך לבחור מקצוע מתוך כמה?'
איך לבחור מקצוע מתוך כמה?
20/07/2019 | 20:33
65
יש כמה מקצועות שמאוד מעניינים אותי אחרי חקר של המון זה
מקצוע אחד לוקח זמן של 3 שנים... המקצועות האחרים זה קורסים של חצי שנה...
איך אדע מה הכי טוב בשבילי ובמה להתמקד?
יש לי פחד שעוצר אותי מלהתחיל בכלל!! מפחד לבזבז הרבה זמן
מה נכון לעשות? ללמוד את כולם ?
לצפיה ב-'תואר ראשון במדעי המחשב BS.c'
תואר ראשון במדעי המחשב BS.c
18/07/2019 | 08:40
56
היי סוף שבוע נעים !
רציתי לבשר לכם על מסלול חדש של לימודי תואר ראשון במדעי המחשב במכללת אפקה להנדסה בתל אביב.
מוזמנים להיכנס לאתר שלהם ולהתרשם.

לצפיה ב-'ציפיות שכר - רכז קשרי חוץ במכללה '
ציפיות שכר - רכז קשרי חוץ במכללה
16/07/2019 | 12:26
45
מהן ציפיות שכר ריאליות לתפקיד רכז קשרי חוץ במכללה אקדמית?
ניסיתי לחפש באינטרנט אבל לא הצלחתי למצוא. אחראיות על גיוס משאבים בארץ ובחול. יח"צ, קשרי קהילה.
לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
12/07/2019 | 22:03
27
אנו מברכים את juval1992 עם כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

לצפיה ב-'אנשים שלמדו לתואר ראשון במנהל עסקים עם'
אנשים שלמדו לתואר ראשון במנהל עסקים עם
02/07/2019 | 20:59
31
התמחות ביזמות וחדשות - יש כאן? אשמח אם תוכלו לענות לי על כמה שאלות בפרטי.
לצפיה ב-'בריאות הסביבה'
בריאות הסביבה
27/06/2019 | 13:47
13
שלום! אשמח אם יש מישהו שיכול להסביר לי במה עובדים עם תואר שני בבריאות הסביבה?
וזה לא עוזר לי לדעת שאפשר לעבוד במשרד הבריאות או משהו כזה, אני רוצה לדעת מה בדיוק יהיה סדר הפעילויות שלי מאז אני יוצא מהעבודה ועד שאני חוזר הביתה
תודה רבה
לצפיה ב-'איזה מכון תעסוקתי כדאי'
איזה מכון תעסוקתי כדאי
10/06/2019 | 15:02
1
43
שלום לכולם,
החלטתי ללכת לייעוץ מקצועי, מה אתם אומרים כדאי ללכת לאדם מילא להדס?
או למישהו יש רעיון, בגדול אני מחפשת לא רק מישהו שיגיד לי במה אני טובה אלה מישהו שמכיר את השוק התעסוקתי מקומות לימוד ובקיצור את המציאות מעבר לחלומות, מה בסוף יצא מהתואר
אשמח לדעות והמלצות ומה אתם אומרים על אדם מילא?
לצפיה ב-'אני יודע שלאדם מילא'
אני יודע שלאדם מילא
02/07/2019 | 21:09
26
יש הסדר עם היחידה להכוונת חיילים משוחררים, זה אולי יחסוך לך כמה שקלים על אבחון תעסוקתי. תבדקי איתם.
לצפיה ב-'לימודי הנדסה'
לימודי הנדסה
10/05/2019 | 20:17
1
62
הייי. מקווה שפה אולי יעזור לי לגבש דעה.
אני מעוניין ללמוד הנדסה לתואר ראשון באחת משני תחומי הלימוד:
הנדסת תעשייה וניהול / הנדסת תוכנה.
שמעתי שאם כבר מדעי המחשב כדאי ללמוד תואר ראשון בהנסת תוכנה שמקיפה את תכנית הלימודים של מדעי המחשב.
רבים של אנשים המליצו לי ללמוד תואר בהנדסה במכללת אפקה שבתל אביב?
מישהו למד שם ויכול לחזק את ההמלצות? 
לצפיה ב-'הנדסאי תוכנה'
הנדסאי תוכנה
09/07/2019 | 14:49
19
הי! 
אני מקווה שזה עוד רלוונטי. אני לומד במסלול הנדסאי תוכנה בשנקר, ואני יכול לומר לך שגם לי ייעצו לפני שהתחלתי ללמוד לבחור דווקא במסלול הנדסאי, שהוא פרקטי יותר, ואפילו ניתן להתחיל איתו עם מזכורות גבוהות יותר (תלוי חברה כמובן). זה מסלול שאמור באמת להקיף את התכנים של מדעי המחשב (לפחות אצלנו זה ככה), ואם זה מעניין אותך, לא הייתי מתלבט. לגבי אפקה, אני לא מכיר באופן אישי, ביררתי על שניהם לפני שהתחלתי ללמוד ובסוף בחרתי בשנקר שהיתה נראית לי נחשבת יותר בשוק. תציץ במסלול שלהם ותראה איזה בית ספר מציע תכנים מקיפים יותר. 
בהצלחה!  
לצפיה ב-'מחפש כיוון חדש ללימודים שיתאימו למצב הרפואי שלי'
מחפש כיוון חדש ללימודים שיתאימו למצב הרפואי שלי
10/05/2019 | 19:51
60
היי חברים יקרים,
שמי עדן והיום אני נושק לגיל 27. אתחיל ואומר שחיי סבבו סביב המחשבים, מקידום ושיווק אתרים ועד הקמת פורומים וניהול שלהם, התעסקות עם HTML וקצת CSS(ממש בקטנה כזה), נורא אהבתי ועניין אותי.
השאיפה הייתה ללכת לכיוון המחשבים(מדמ"ח או הנדסת תוכנה) אחרי הצבא וזה היה סגור מבחינתי תחום הלימודים אליו אני הולך. כשהשתחררתי מהצבא עשיתי כמו כולם או לפחות רובם עבודה מועדפת. כשסיימתי את העבודה התחילה לי בעיה רפואית, נקראת פיריפורמיס סינדרום(ככה לפחות איבחנו אחרי כמה שנים), בקצרה - כשאני יושב על כיסא אני מרגיש תחושה של חום ושריפה בשני היריכיים מה שמפריע מאוד להתרכז.
זה לא מה שיגרום לי לותר על החלום, הייתי צריך להשלים ל4 יח' מתמטיקה ולעשות פסיכומטרי. עשיתי 4 יח' במתמטיקה ועברתי בציון של 65 ולא האמנתי שאחרי כל הסבל של הישיבה שמאוד קשה לי להתרכז בכלל עברתי. בכל אופן, פשוט לא יכולתי ולא המשכתי לפסיכומטרי כי זה גדול עלי.
בגיל 25 החלטתי שאני חייב לעשות הכל ולא משנה מה, אני לא מוותר גם אם אמות מכאבים. אני חייב להצליח. התחלתי מכינה להדסנת תוכנה באורט בראודה, לימודים מאוד אינטנסיביים(צריך לשבת 9 שעות כל יום - כמה זה קשה?). פרשתי אחרי שלושה חודשים, לא הצלחתי להתרכז ואני רק בסבל.
לפני שנה עשיתי קורס של בודקי תוכנה בגון ברייס, את הקורס סיימתי ועברתי, אבל הייתי מגיע לשיעורים ולא באמת מתרכז ועם הזמן איבדתי והייתי הרבה מאחור, לא רואה את עצמי עובד בתחום כי מאוד קשה לי לשבת. גם עכשיו, כשאני כותב את כל זה.

היום אני אוטוטו בן 27, עם הבעיה הרפואית הארורה(שנמשכת כבר קרוב ל5 שנים) ללא פתרון כי כנראה שאין פתרון(ככה הרופאים אומרים).
הגעתי למסקנה שאני מוותר על תחום המחשבים ורוצה ללמוד משהו אחר שלא מצריך ישיבה או לפחות משלב בין ישיבה לעמידה. אבל את האמת, לא עולה לי משהו אחר.
רציתי לשאול, האם יש למישהו המלצות ללכת לכיוון מסויים? או במקום שאני נמצא, מה כדאי לי לעשות?

תודה,
לצפיה ב-'מייל פולואו אפ לאחר ראיון'
מייל פולואו אפ לאחר ראיון
03/04/2019 | 11:20
1
77
היה לי ראיון טלפוני עם HR לאחר יום, יומיים היה לי ראיון עם המנהל הישיר.
היה בסדר ונאמר לי שהוא מתכנן לקבל החלטה עד פסח.
שבוע אחרי הראיון הוספתי אותו ללינקדין והוא הוסיף אותי תוך חצי שעה.
טרם שלחתי לו הודעה על מנת לדעת מה קורה עם המועמדות שלי ואני מתלבט שכן זה לא ייתפס כנודניקי מידי. התפקיד הוא נחשק ומה שאני מחפש. אני מאוד מעוניין בתפקיד.
השאלה היא כיצד אתפס אם אשלח הודעות מעקב אחרי כשבוע ואיך אתפס ואם זה לא ייפגע במועמדות שלי.
יש לציין  שהתפקיד הוא כמנהל מכירות, כך שפרססיסטנס היא בהחלט תכונה חיובית, רק שלא בטוח אם במקרה הזה גם כן.
לצפיה ב-'אני לא רואה שום סיבה שזה יפגע במועמדות שלך.'
אני לא רואה שום סיבה שזה יפגע במועמדות שלך.
09/04/2019 | 10:34
22
לצפיה ב-'שלום .. א ני חדש כאן '
שלום .. א ני חדש כאן
30/03/2019 | 23:22
1
74
מתמודד עם  הפרעות  נפשיות עם  הטבה  חלקית..
רוצה  להתפתח  ולהתמקצע  בתחומים  מסוימים  וייש כאלה רבות  
אך  לא  יודע  כיצד  לפעול  .  
תודה  אשמח  לייעוץ והכוונה   
תודה  שבוע  טוב  לכול ם  
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
10/06/2019 | 15:09
11
אם אתה למרות שאתה מתמודד רוצה לעבוד ולהתפתח ככל אדם אתה יכול ללכת למכון תעסוקתי כלשהו ולברר מה מענין אותך בהתאם ליכולות וחסרונות כישורים וכדומה, אם מה שאתה מתמודד מקשה על סוגי עבודות שונות ואתה מקבל קצבה מביטוח לאומי 
יש מה שנקרא שיקום תעסוקתי ואתה נפגש עם יועץ מקצועי מטעמם ובונים עבורך 
תוכנית תעסוקתית ממנים לך את המקצוע ואף עוזרים בהשמה,
ממליצה בחום והרבה בריאות ובהצלחה,

לצפיה ב-'לשנות או לא לשנות?'
לשנות או לא לשנות?
28/03/2019 | 20:39
51
אחת לתקופה מסוימת, אני עובד בעסק משפחתי של הוצאת ספרים וחושב על החלפת מקום עבודה. בעבר נקטתי בצעדים בכיוון, כולל חיפוש אקטיבי מאוד. באחרונה, כשזה התחיל להיות אקטואלי, עשיתי לעצמי טבלה של בעד ונגד: 

למה כן- יציאה לעצמאות מקצועית; מניעת חיכוכים במשפחה; הרחבת מעגל היכרויות עם אנשים אחרים; מיצוי פוטנציאל אישי.
למה לא- מצבור של אכזבות עבר מעצם תוצאות הראיון; התחלה במקום חדש בגיל מאוחר מאוד; חשש שלא יאהבו אותי איך שאני ושאצטרך לשנות את התנהגותי; לא תהיה לי אפשרות לגמישות בשעות העבודה.
אגיד, שהדבר שהכי מציק לי זה שמעולם לא התקבלתי לשום תפקיד דרך ראיון עבודה. גם בפעמים שנדמה לי, שהראיון היה הטוב ביותר בעולם, התברר לי שזה לא הספיק כדי לעבור את המסננת של ראש מחלקת כ"א, או מי שראיין אותי. בנוסף, אני גם מחפש מקום יחסית קטן, מקסימום 12 עובדים. ביותר מזה, אני נבלע ולא מוצא את עצמי. בנוסף, אני מאמץ במידה רבה את המודל של אמא שלי: אחרי העבודה, מתנתק ממנה ולא רוצה לשמוע ממנה או עליה, כולל אירועי חברה (וזאת למרות שאני יותר חברותי ממנה בהרבה). אני גם מרגיש שהתאכזבתי מספיק בחיי מעבודות ושאין לי רצון לחזור שוב על התהליך. מה אתם מציעים שאעשה?

לצפיה ב-'שיחת משוב עם משאבי אנוש לאחר שנת עבודה'
שיחת משוב עם משאבי אנוש לאחר שנת עבודה
28/03/2019 | 19:14
45
בשיחה כזו על מה כדאי להעלות ?
כאשר המצב בקבוצה אינו מזהיר נטישה של כ"ח אדם 
בעיות קשות שכולם יודעים עליהם של עובדים מול מנהלים של עובדים מול עובדים 

איך לצאת מהפלונטר הזה? 

מדובר על חברת הייטק שעוסקת בפיתוח כרטיסים אלקטרונים

תודה,

לצפיה ב-'האם מישהו מכיר את "תעסוקתי" ויכול לחוות דעה עליהם?'
האם מישהו מכיר את "תעסוקתי" ויכול לחוות דעה עליהם?
26/03/2019 | 11:40
55
לצפיה ב-'צומת דרכים מקצועית'
צומת דרכים מקצועית
08/03/2019 | 05:40
2
105
אני עשרה חודשים לאחר לידה, עדיין עם בני בבית. אמורה לחזור למשרד החינוך...אבל ממש לא מעוניינת בכך. עכשיו אני מרגישה אבודה , שכן אני לא יודעת מה כן. מאיפה מתחילים בתהליך הבירור מה יכול להיות רלוונטי עבורי, אך גם רווחי? תודה
לצפיה ב-'פרטי יותר'
פרטי יותר
10/06/2019 | 15:24
18
מה את עושה במשרד החינוך מה למדת,האם את רוצה לחלוטין לעשות הסבה מקצועית או רק במקום העבודה מה הכישורים?
אחרי שיש נתונים אלו כמו כמה את מוכנה להשקיע למקצוע אחר מחפשת משהו בהתמקצעות מהירה? או שמא ביותר השקעה אבל שיותר תהיי מרוצה , לימודי תעודה או משהו שמצריך תואר, אם למשל את בוגרת תואר ראשון יש כל מיני הסבות של שנה שנתיים למקצוע אחר, את יכולה להכנס לאתרי לימודים שונים כמו לימודים בישראל והסטודנט ויש שם טבלאות שכר ופורומים, למשל את יכולה לעשות הסבה לסיעוד שזה לוקח שנתיים ההיתרון במקצוע יש יציבות תעסוקתית ואפשרויות קידום אבל השכר נורמאלי אבל לא גבוה אם את רוצה רק משכורת את יכולה ללמוד מגוון קורסים של מחשבים, בקיצור תהיי יותר ממוקדת והכי חשוב
אם את לא מרוצה מעבודתך הנוכחית מכל מיני סיבות אל תשארי בנקודה הזו תתקדמי הלאה אמא שלי למשל סובלת בעבודתה כבר 35 שנה, אם היתה עושה הסבה לפני 10 שנים שעוד היתה יותר צעירה אז היה לה היום טוב יותר תעסוקתית לכן כל עוד כוחך במותנייך ואת לא מרוצה מעבודתך, תעשי משהו לא לסבול חבל.
שיהיה הרבה בהצלחה.
לצפיה ב-'הזדמנות לשינוי מקצועי'
הזדמנות לשינוי מקצועי
26/07/2019 | 18:37
19
מאוד מבינה אותך, גם אני אחרי הלידה השתנתי ולא התאים לי לחזור לעבודה כשכירה, עם שעות קבועות וחוסר גמישות.
האמהות גורמת לנו לסדר עדיפויות חדש וזו הזדמנות לצמיחה ושינוי.

אני נכנסתי לעולם המרתק של שיווק דיגיטלי,
עם אפשרות לעבוד כמה שעות שאני בוחרת ביום ומתי שאני רוצה, בלי בוס על הראש, להיות יצירתית ולבחור את תחומי הענין של הפרויקטים שמעורבת בהם.
אם זה מעניין אותך יש קורס מעולה וכמעט בחינם לגמרי, של המאסטר אלכס פרידמן. כדאי לשמוע את השיעורים שלו, יש בהם המון ערך לחיים בכלל:
https://www.betralife.com?a_aid=ZbSaxiQ049

בהצלחה

לצפיה ב-'המלצות מעבודה הקודמת'
המלצות מעבודה הקודמת
23/02/2019 | 01:27
1
87
שלום, רציתי להתייעץ בקשר לעניין הממליצים. תמיד מגיע איזשהו שלב בראיון טלפוני או עבודה שבו שואלים אותי אם יש לי ממליצים ממקומות עבודה קודמים (עבודה במסגרת המקצוע שלי). הבעיה היא שעבדתי רק במקום אחד כזה (במסגרת המקצוע שלי) שבו מסרבים לתת לי מכתב המלצה בגלל הספק עבודה לא טוב. הקטע הוא שמהמקום בו למדתי ורכשתי השכלה יש לי המלצה (פרויקט שעשיתי), אך היא לאו דווקא קשורה לתחום  בו אני מתראיין בראיון עבודה (לרוב לא קשורה). איך ניתן להתגבר על השאלה "האם יש לך ממליצים?" בסיטואציה שכזו? תודה רבה למי שיוכל לענות ולעזור לי בעניין.
לצפיה ב-'שתי אופציות'
שתי אופציות
02/07/2019 | 21:12
18
מחפש מקום עבודה שלא שואל על ממליצים או שמשתף את המראיין בחוזקות ובחולשות שלי במקום העבודה הקודם ומזמין אותו לדבר עם הבוס שלי. זה שההספק שלך במקום העבודה הקודם לא היה מספיק טוב, זה לא בהכרח חייב לפגוע בסיכויי הקבלה שלך למקום העבודה החדש.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ