לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
96919,691 עוקבים אודות עסקים

פורום תזונת תינוקות וילדים

"הילד שלי אוכל נורא מעט"; "הילדים שלי לא מפסיקים לאכול חטיפים אחר הצהריים"... תזונה בכלל, ותזונת ילדים בפרט, היא נושא המשפיע על חיינו ועל חיי ילדנו. עודף תזונה; השמנה; מיעוט תזונה הגורם לחוסר עליה במשקל; הרגלי אכילה שהיינו רוצים לשנות - אלו הן רק חלק קטן מהבעיות בהן נתקלים הורים כחלק מגידול ילדיהם. תחום התזונה מתעדכן כל הזמן, ועמו סוגי מזונות חדשים שלהם השפעות חיוביות יותר או פחות על תזונת ילדנו. בפורום זה אשמח לעדכן אתכם בנושאים חדשים שמתפרסמים בתחום התזונה ולהשיב על שאלותיכם ועל שאלות ילדכם בנושאי תזונה ומזון. יחד אתכם ובשבילכם,הגר אינטרטור ואפרת רוגובסקי, דיאטניות קליניות היחידה לתזונה ודיאטה המרכז הרפואי תל-אביב.
 
עוד על מנהלות הפורום:
הגר אינטרטור (Bsc RD) דיאטנית קלינית, בוגרת האוניברסיטה העברית, עובדת ביחידה לתזונה ודיאטה במרכז הרפואי ת"א, מסטרנטית בחוג לאפידמיולוגיה בפקולטה לרפואה בת"א.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תזונת תינוקות וילדים

"הילד שלי אוכל נורא מעט"; "הילדים שלי לא מפסיקים לאכול חטיפים אחר הצהריים"... תזונה בכלל, ותזונת ילדים בפרט, היא נושא המשפיע על חיינו ועל חיי ילדנו. עודף תזונה; השמנה; מיעוט תזונה הגורם לחוסר עליה במשקל; הרגלי אכילה שהיינו רוצים לשנות - אלו הן רק חלק קטן מהבעיות בהן נתקלים הורים כחלק מגידול ילדיהם. תחום התזונה מתעדכן כל הזמן, ועמו סוגי מזונות חדשים שלהם השפעות חיוביות יותר או פחות על תזונת ילדנו. בפורום זה אשמח לעדכן אתכם בנושאים חדשים שמתפרסמים בתחום התזונה ולהשיב על שאלותיכם ועל שאלות ילדכם בנושאי תזונה ומזון. יחד אתכם ובשבילכם,הגר אינטרטור ואפרת רוגובסקי, דיאטניות קליניות היחידה לתזונה ודיאטה המרכז הרפואי תל-אביב.
 
עוד על מנהלות הפורום:
הגר אינטרטור (Bsc RD) דיאטנית קלינית, בוגרת האוניברסיטה העברית, עובדת ביחידה לתזונה ודיאטה במרכז הרפואי ת"א, מסטרנטית בחוג לאפידמיולוגיה בפקולטה לרפואה בת"א.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
הפורום נועד לשאלות כלליות בלבד ואין הוא עוסק בייעוצים אישיים בנוגע לתפריט היומי של הילד. לצורך יעוץ אישי מומלץ לפנות לדיאטנית ילדים.
המשך >>

לצפיה ב-'נאוקייט אדוונס '
נאוקייט אדוונס
17/02/2019 | 07:42
7
בוקר טוב. 
תינוקת בת שנה וחודשיים.
אוכלת נאוקייט בשל רגישות לחלב.  
לאחרונה הרופאה העבירה אותנו מנאוקייט רגיל לנאוקייט אדוונס. 
 
1. בנאוקייט הרגיל היחס היה כפית ל30 מ"ל מים.  באדוונס רשום רק הוראות הכנה ל340 מ"ל מים ו100 גרם אבקה.  
על פי איזה יחס אני מכימב בקבוק של 120-150 מ"ל? 
 
2. בנאוקייט הרגיל נתנו מים טיפה חמימים.  באדוונס רשום להגיש צונן.  האם זה באמת משנה? 
 
לא הצלחתי למצוא טלפון של מוקד שירות לקוחות.... אם מישהו מכיר? 
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:20
2
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה
 
 
על האירוח
 
טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.
 
 
על המתארח
 
אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.
 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'הקשר בין ויטמין K לבין "ברית המילה"....'
הקשר בין ויטמין K לבין "ברית המילה"....
05/09/2018 | 20:59
2
12
הגוגל הביא לי היום מידע שצריך להודות לאללה  קו נטוי  אלוקים על קיומו = שמדגיש את ניגוד הענינים בטיפול בתינוקות בנים... שיודעים שהם יעברו ברית מילה בעוד כמה ימים. למניעת פשלה בברית המילה.... אפשר למצא את התינוק בויטמין K שהוא נגד  דימומים.... מבלי להסס בקשר להשפעה הבריאות כללית על מתן הויטמין הזה   ((קרישי דם שנוצרו בתהליך הלידה לא מתמוססים ויוצרים בעיות רבות)).  כלומר - המוהלים הם במקום הראשון....הם רוצים עבודה בטוחה... לגבי בריאות היילוד.... מה איכפת להם?
לצפיה ב-'זאת הוכחה ראשונה לכך שברית המילה בצורתה הנוכחית "מנוגדת לטבע'
זאת הוכחה ראשונה לכך שברית המילה בצורתה הנוכחית "מנוגדת לטבע
05/09/2018 | 21:01
1
8
תודה לאל. המוסלמים יותר חכמים ומבצעים את הברית בגיל אחר...
לצפיה ב-'הרי בברית מילה נותנים לתינוק אלכהול - מה יותר גרוע מזה ?'
הרי בברית מילה נותנים לתינוק אלכהול - מה יותר גרוע מזה ?
02/01/2019 | 17:10
2
לצפיה ב-'האם מסתירים מהציבור תוצאות מחקרים על אבקות חלב?'
האם מסתירים מהציבור תוצאות מחקרים על אבקות חלב?
05/09/2018 | 08:09
5
18
עתירה לבג"ץ שהגשתי ב-2002 שכללה בין השאר משהו על המחקרים בתזונה...נעצרה באופן חשוד מאוד  עם החלטה שאסור לי להגיש בקשות נוספות בתיק  ((שימו לב יש כשרויות שונות לאותם מוצרים... אולי מדובר בזה?)). אתמול נודע לי שתיק במחוזי בתל אביב "הושמד". לתיק היה גם משיב בינלאומי יצרן של אבקת חלב.
לצפיה ב-'אני קוראת להורים לתינוקות להקים מפלגה בדחיפות.....'
אני קוראת להורים לתינוקות להקים מפלגה בדחיפות.....
05/09/2018 | 08:13
14
יש מספיק נושאים שקשורים לתינוקות שמוזנחים מאוד במדינה... רק מפלגה ייעודית למען יילודים ותינוקות והגיל הרך... תצליח להביא לסדר היום את זכויות המגזר הזה במדינה "יהודית"  ((שהשם ישמור מה"יהודים" הללו במרכאות))
לצפיה ב-'אתה בעצמך מסתיר אינפורמציה מהציבור אז מה את הרוצה מהם?'
אתה בעצמך מסתיר אינפורמציה מהציבור אז מה את הרוצה מהם?
05/09/2018 | 12:19
3
8
"שכללה בין השאר משהו על המחקרים בתזונה"
עצם זה שתאה כלכך מסתורי ולא מספר לנו את הכל על  מה השאר ומה כללה ומה הגשת .
 
לצפיה ב-'1517-02 בג"ץ "מזכיר בית המשפט העליון נרצח"...'
1517-02 בג"ץ "מזכיר בית המשפט העליון נרצח"...
05/09/2018 | 20:54
2
7
מיליון פעם סיפרתי את זה.  ביקשתי דיון נוסף וביקשתי פטור מאגרה לבקשה. המזכיר הראשי היה תורן "בקשות פטור" ולקח את זה לטיפול. למחרת נפטר בפתאומיות והבקשה "קיבלה" תאריך של יום קודם שגרר טיפול של רשם אחר. ועל כן המסקנה שלי שהמזכיר הראשי "נענש" על הפטור מאגרה שנתן לי... בהוצאה להורג מיידית   ((שמריהו כהן הי"ד)).
לצפיה ב-'כשרויות-שונות לאבקת-חלב. '
כשרויות-שונות לאבקת-חלב.
29/09/2018 | 19:17
1
7
השאלה שלי היא האם  אבקה שנמכרת בכשרות מהדרין זהה לאבקה שנמכרת ללא כשרות או עם כשרות  איקס.   האם נערכים מחקרים על תינוקות שצורכים את כל אחת מהכשרויות הללו בנפרד בשביל לבדוק הבדלים בין בריאות תינוקות שצורכים מכשרות אחת לכשרות שניה. האם אבקה שנמכרת בישראל זהה לחלוטין לאבקה שנמכרת בחו"ל.   כנ"ל לגבי תרופות
לצפיה ב-'ממה שאני יודע על חברות מזון הן קונות את המזון במכרזים'
ממה שאני יודע על חברות מזון הן קונות את המזון במכרזים
02/01/2019 | 17:07
3
בין לאומיים ולא יודעים בוודאות את המקור של חומרי המזון.
לא בטוח שבחול זה יותר טוב אני לא סומך על אף מפעל מזון ומשתדל לאכול רק טיבעי ולתת לילדים שלי רק מוצרים טיבעיים ולהתרחק ממוצרים מתועשים.
אני לא בטוח לגבי אבקת חלב, אבל אין סיבה שאם זה ככה בחומרים אחרים לא יהיה ככה גם באבקת חלב.
בגלל זה הרבנים של הבד"ץ לא מאשרים לחברות שמקבלות את הכשרות שלהם להשתמש באבקת חלב אלא רק בחלב מתוצרת מקומית שבטוחים במקור שלו .
בתנובה יש קו נפרד לכשרות בד"ץ ששם לא מוסיפים אבקת חלב אתה יכול לראות את זה על המוצרים שלהם בכשרות רגילה כתוב מכיל חלב אבקות חלב ועל הבד"ץ כתוב רק חלב.
 
כשרות או לא כשרות מי שחס על בריאותו רצוי לקנות רק מוצר שבטוח ידוע המקור , הילדים שלי קיבלו רק חלב אם ומגיל מסויים מוצרי חלב  בלי אבקת חלב, "כשרות בד"ץ " , זה מה שאני קונה הביתה,  למרות שאני כופר שאוכל שרצים שפנים וחזירים ובועל נידות בהנאה רבה.
לצפיה ב-'כמויות - מוצקים'
כמויות - מוצקים
24/07/2018 | 13:47
16
בת חצי שנה אוכלת נוטרילון בכמות של 180. מה הכמות של הפירות/מרק שהיא צריכה לאכול במקום בקבוק. כרגע מסיימת חצי כוס פלסטיק.
לצפיה ב-'ילדה בעייתית באוכל'
ילדה בעייתית באוכל
23/07/2018 | 18:00
1
31
בתי בת ה7 מסרבת לאכול מנות בשריות בצהריים ובכלל  קשה באוכל.
בצהריים רוצה לאכול רק פחמימה עם ירק. פירות אוכלת...חביתה לא מוכנה לשמוע...מסרבת לגוון האם יש סיבה לחשוש(מבקשת כריך עם גבינה...פנקייק..פיצה...לביבות גבינה.. לרוב גאנק...יש סיבה לדאוג?
לצפיה ב-'פיתרון לגיוון הארוחות'
פיתרון לגיוון הארוחות
24/10/2018 | 09:47
5
היי אודליה, נעים להכיר,
אני אומרת שאין כמו תחושה של אמא, במקרה ואת חוששת לבריאותה, פשוט עשי לה בדיקות דם כדי לראות שלא חסרים לה ויטמינים בגוף.
בכל מקרה, אם היא מתחילה להוריד עוד מאכלים מהתפריט, צריך לשים לב שזו לא אכילה בררנית. (מצב שבו הילד כל פעם מוריד עוד מאכל מהתפריט ומגיע למצב שאוכל רק כ-5 דברים קבועים)
במקרה ואת עדיין חוששת, דעי שהיום ניתן לעקוף את האוטומט של הילדים שאינו מאפשר להם לאכול וניתן ליצור מסלול חדש במח שגורם לילדים לטעום מאכלים חדשים ולאכול אכילה מגוונת ובריאה.(פחמימות מורכבות, חלבונים, שומנים,ירקות, פירות וקטניות).
מוזמנת לחפש את "שחקו אותה בריא".
לצפיה ב-' תוקם רשות לאומית לשעועית.'
תוקם רשות לאומית לשעועית.
28/06/2018 | 07:28
10
התלמידים לא לומדים בבית הספר את יתרונות השעועית. לדעתי זה מגיע מסיבות מסחריות. קיימות מדינות רבות שבהן השעועית היא "מקור המזון העיקרי" ((לצד האורז)). אני חוששת שהרעב לשעועית מוצא את  סיפוקו לבסוף בממתקי השוקולד. הענין רציני ביותר.... איך מספקים לאוכלוסיה "שובע" באופן בריא וזול.   אולי למישהו כאן יש רעיון איך  מייבאים "תרבות שעועית" מדרום ומרכז אמריקה לישראל שם היא מככבת. ובינתיים אפשר לשים בבלנדר שעועית מקופסאות שימורים. אל תשכחו את השעועית
לצפיה ב-'בת 7.5 חודשים אוכלת כמויות קטנות'
בת 7.5 חודשים אוכלת כמויות קטנות
26/02/2018 | 20:29
1109
ביתי בת 7.5 חודשים ורחוקה מלבסס ארוחה. לא אוהבת טחון בכלל, אז אני ממש לא מתעקשת, היא תיקח כפית-שתיים וזהו. אז אני מציעה קציצות, שוקיים, אנטיפסטי, אבוקדו וביצה, אוכלת בכיף ובהנאה אבל ממש ממש קצת כך שזה לא ברמת ארוחה. גם פירות טחונים אוכלת ממש מעט. אני אובדת עצות. לא רוצה להתעקש או לעשות עניין אבל היא כבר קצת יורדת באחוזונים ונראה לי שההנקה לבדה כבר לא ממש מספקת. אני לא יודעת מה לעשות עוד וממש חוששת להיכנס למלחמות על אוכל. מודה שאם לא היה את טיפת חלב פשוט הייתי זורמת ולא נלחצת ונותנת לה בקצב שלה, אבל הלחץ סביב הנושא מתחיל לתת בי את אותותיו.
ניסיתי לשלב תמ"ל אבל זה לא הולך לא בבקבוק ולא בכפית עם דייסה.
לצפיה ב-'סדנה לליווי אכילה בשנה הראשונה לחיים'
סדנה לליווי אכילה בשנה הראשונה לחיים
30/01/2018 | 11:54
23
חדש במרכז לבריאות המשפחה "דנה שלי": סדנה לליווי אכילה בשנה הראשונה לחיים בת 4 מפגשים. המפגש הראשון יתקיים ביום רביעי 14.2.18 בשעה 12:30. מיקום: דיזינגוף 258, ת"א.
לפרטים נוספים: https://www.tasmc.org.il/Dana-Dwek/Pages/my-dana.a...
רישום לסדנה: 03-6973113
לצפיה ב-'ערכים גבוהים בבדיקת צואה ELASTASE - מה זה אומר'
ערכים גבוהים בבדיקת צואה ELASTASE - מה זה אומר
28/01/2018 | 16:15
29
ילדה בגיל שנה ועשרה חודשים כיום שוקלת 6.9 ק"ג בלבד. ואף ירדה במשקל בחודשיים האחרונים 300 גרם. הילדה נולדה בהריון מרובה עוברים (שלישיה) במשקל של קילו אחד.
 
בדיקות דם וצואה שגרתיות יצאו תקינות ולכן הופננו לבדיקת elastase 1 stool בצואה.  קיבלנו ערך גבוהה מ 500 וזומנו לבירור אצל רופא המשפחה, מה שמלחיץ מאד.
 
מה אומר ערך גבוהה מ 500? הבנתי שהערכים התקינים הינם 200-500
לצפיה ב-'יש לנו מיטת תינוק קטנה (מה שנקרא מיטת סבתא) עם מזרון למסירה'
יש לנו מיטת תינוק קטנה (מה שנקרא מיטת סבתא) עם מזרון למסירה
17/01/2018 | 17:11
1
16
היא חדשה והיתה בדיוק פעמיים בשימוש.
אם אתם מכירים מישהו שצריך מתנה כזו שיצור איתי קשר.
תודה
לצפיה ב-'קבלו ביטול. המיטה נחטפה אתמול'
קבלו ביטול. המיטה נחטפה אתמול
18/01/2018 | 08:39
9
לצפיה ב-'תזונה וסדר יום לתינוק בן 7.5 חודשים'
תזונה וסדר יום לתינוק בן 7.5 חודשים
27/12/2017 | 22:11
35
בני בן 7.5 חודשים במשקל מצוין וזללן קטן. הפסקתי להניק בלילה וממש חשוב לי לשמר את ההנקה ביום. הוא אוכל כבר שלוש ארוחות מוצקים טובות. כמה פעמים כדאי להניק אותו ומה הסדר המומלץ? הוא קם בסביבות 6:00 וישן 3 פעמים ביום ומתחיל שנת לילה קרוב ל 19:00 וחשוב לי שיאכל גם ארוחת ערב וגם יינק לפני השינה
והאם יכול להיות שהוא פולט הרבה כי אני מניקה ומאכילה לא מסודר עדיין?
צריך להיות מרווח של 3 שעות בערך בין ארוחות? כלומר 6 ארוחות ביום?
אשמח ממש לעזרתך
תודה רבה
לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:18
4
 
פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 
 
פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'הנחת תקרת מזון- מכבי שירותי בריאות'
הנחת תקרת מזון- מכבי שירותי בריאות
10/12/2017 | 09:52
16

הי,
שני ילדיי מאובחנים כרגישים לחלבון חלב ובגלל זה ניזונים מפורמולה עם מרשם רופא (נוטרמיגן ונאוקייט) ומטופלים עי גסטרו ילדים.
ביתי אובחנה בגיל 4 חודשים עד גיל שנתיים ובני החל מגיל חודש (כיום בן 8 חודשים).
לאחרונה, נתגלה לנו מאוד במקרה ולא עי מכבי על הנחת תקרת מזון, הגשנו בקשה לקבלת כספים רבים רטרואקטיבית שנדחו ללא כל נימוק ממכבי, למרות שכל האישורים הרפואיים הנדרשים קיימים, אישורי רכישות ואנו עומדים בהגדרת החוק והזכאות לפי משרד הבריאות.
אשמח לעדכן עוד הורים בזכאות האמורה שכן אני מעריכה שכפי שהיא הוסתרה מאיתנו במשך שנים, כך עוד הרבה הורים לא מעודכנים והמדובר בהחזר של אלף שח ברבעון (!). 
כמוכ אם מישהו הצליח כן לקבל את הזכאות האמורה בהצלחה אשמח לעזרה
המייל שלי לפניות: michalohana1312@gmail.com
 
לצפיה ב-'ילדה בעודף משקל '
ילדה בעודף משקל
26/11/2017 | 11:03
8
41
היי,מתייעצת בפעם הלא יודעת כמה.מה לא עשיתי?כלום לא עוזר.הילדה לא מפסיקה להשמין.היא בת 6.5 וגובה 137 ושוקלת 44 ק"ג.הילדה פעילה: שוחה פעמיים בשבוע בחוג שחייה,פעם בשבוע רוקדת זומבה במשך של שעתיים ועוד פעם אחת בשבוע ריקודים. גם בבית היא לא יושבת ודיי פעילה.
גם את התזונה שיניתי לה,לכל המשפחה בעצם.לבית ספר היא לוקחת לחמניה מקמח כוסמין,ירקות ופרי. מה שכן בצהרון של הבית ספר היא מבקשת תוספת של פחמימה.אבל מגבילים אותה לתוספת אחת .אני באמת באמת כבר לא יודעת מה לעשות ואיך לעזור לה.
היא מודעת למצבה וכל הזמן אומרת שהיא שמנה ולמה הילדות בכיתה  כולן רזות והיא היחידה כזאת.נקרע לי הלב. אנחנו במעקב אצל אנדוקרינולוגית והבדיקות תקינות.בצילום כף יד שמאל יצא כי העצמות תואמות לגיל 7.5 ,לא יודעת מה זה אומר.אנחנו גם במעקב אצל דיאטנית ילדים.אני הולכת אליה לבד,בלי הילדה אבל באמת לצערי אין משהו שהיא מחדשת לי.
מה לעשות?איך לעזור לילדה?היא רק תופחת ותופחת
לצפיה ב-'כמה טיפים '
כמה טיפים
30/11/2017 | 11:51
6
33
הרגילי אותה לאכול  יותר פירות  וירקות כשהיא רעבה במקום לחם.
עדיף בלי לחם בכלל אבל אם כבר לחם רק לחם מקח מלא.
הפחיתי מלח וסוכר באוכל - זה מעורר תאבון .
הפחיתי שמן , העדיפי לבשל במים או באדים או לאפות בלי שמן ,במקום לטגן .
הרגילי אותה לשתות מים , אם לא רוצה מים אז אולי היא תאהב סודה, שימי לב גם לכמות הסוכר בשתיה ובכלל כדאי להמנע ממשקאות ממותקים . במקום משקאות ממותקים נסי לתת לה מיץ גזר מיץ סלק יש בזה הרבה סיבים שמזרזים את העיכול ועוזרים להרזיה.
פחממות להעדיף מקמח מלא , פסטות אורז וכ"ד להחליף עם קטניות (אפונה עם גזר וכ"ד).
אם את מבשלת פסטה בשלי בישול חלקי "אדנטה" זה פחות מתעכל .
 
  
לצפיה ב-'מדד גליקמי נמוך 54 ומטה או 40 ומטה '
מדד גליקמי נמוך 54 ומטה או 40 ומטה
18/12/2017 | 22:04
5
19
מזונות בסיסיים  80  אחוז מהתזונה  תזונה צמחית מלאה    פעילות גופנית עד שעה או מינימום חצי שעה ביום  הליכות מרובות  שתייה לפחות 6 כוסות מים ביום או לפי תחושת  הצמא מזון טבעי בלבד שאינו מעובד  במידה ויש לה  אכילה כפייתית  אכילה רגשית  לערב פסיכולוגית מומחית לכך בעת הצורך  ארוחות מסודרות ללא נשנושים  לסיים לאכול ב7 בערב  ארוחת ערב קלה  להמנע סוכר  להמנע משקאות ממותקים    להמנע קמח לבן  וגם חיטה מלאה עד שתי פרוסות לחם שיפון או כוסמין    מלא ביום  נתרן כ1000 מיליגרם ביום   מלא ירקות   מעט פירות    מעט קטניות מעט דגנים מלאים  מעט אגוזים ושקדים  מעט  זרעים עשבי תבלין  נבטים נבטוטים     בשר להמנע חזה עוף אחד בשבוע  שתי מנות דג סלמון בקלה הליבוט   בשבוע  ביצים עד 3 חלבוני ביצה בשבוע  מוצרי חלב להמנע     מלבד מעט יוגורט ומעט חמאה  מזון טבעי בלבד לא מעובד  אבוקדו מעט מעט טחינה אתיופית מלאה  בחורה צעירה ירדה כך 20 קילו בקלות  להמנע מטוגן   להמנע שמנים סויה קנולה אבוקדו זיתים  וקוקוס    מותר קוקוס טבעי מעט מעט זיתים מעט אבוקדו  להמנע מאפים חטיפים ממתקים    קינוחים  פרווה  למיניהם  רטבים  אבקות מרק  פיצוחים     ומשקאות קלים ומוגזים  מינימום אוכל מבושל כמנה ביום     אפס אוכל מטוגן   או על האש  אפס אוכל מעובד ומתועש הכל טבעי לחלוטין  מעט טחינה אתיופית מלאה  דגנים מלאים וקטניות עדיף קטניות מונבטות  
לצפיה ב-'זהירות ממיצים טבעיים 100 אחוז '
זהירות ממיצים טבעיים 100 אחוז
18/12/2017 | 22:09
15
מעלים רמות הסוכר ומשמינים  להגביר פעילות גופנית באישור רופא  להמנע מרעלים בבית הכל טבעי  ללא מוצרי פלסטיק כל חומר שקיים  בבית רק על בסיס טבעי בלבד
לצפיה ב-'תודה על ההסבר המפורט '
תודה על ההסבר המפורט
27/12/2017 | 10:34
3
35
אבל לא הבנתי מה כן לאכול?
 
מדובר בילדה בת 6 וחצי
לצפיה ב-'ילדה בת 6 '
ילדה בת 6
28/12/2017 | 19:56
2
20
להתאים הכמויות לגילה  יש מדד גליקמי נמוך לפי מדד הלחם  של גולינגו  שהוא 54 ומטה  ויש   גם  רשימת מזונות חומציים ובסיסיים חפשי באינטרנט  אם תרצי אשלח לך כל הרשימה  ילדה אוכלת הכל כמו מבוגר בהבדל אחד הכמות קטנה יותר  טחינה אתיופית מלאה מעט אם לא רשמתי  לא לאכול בשר כלל  מוצרי חלב להמנע מלבד   מעט חמאה ומעט יוגורט ביצים רק חלבונים עד 3 בשבוע  חזה עוף מנה בשבוע    דגים סלמון בקלה הליבוט שתי מנות בשבוע  ירקות פירות קטניות דגנים מלאים  קטניות מונבטות  זרעים אגוזים שקדים  נבטים נבטוטים    מים עשרעם דקות לפני ארוחה או שעה אחרי ארוחה פירות כארוחה נפרדת להפריד בין פחמימות וחלבונים אסור חזה עוף עם לחם או פסטה או אורז או תירס  גם לא  חלבון ביצה ביחד עם לחם  נתרן כ1000 מיליגרם ביום  אסור דג  עם לחם או פסטה או אורז או תירס  לאכול מזון טבעי בלבד  ילדה אוכלת כל מה שאוכל מבוגר רק הכמות שונה  נתתי הדיאטה הזאת לנערה שמנה ירדה 20  קילו זה הצליח  פירות עד 4 ביום  ירקות מכל הסוגים עד 15 ביום הכל בהתאמה לתצרוכת היומית ולמשקל של הילדה נסי גם אתר נוטריגרין    שגם מדריך מה לאכול לפי המשקל הרצוי  היא כבר ילדה לא תינוקת   פעילות גופנית  עד 3 שעות ביום הכל באישור הרופא
לצפיה ב-'המשך '
המשך
28/12/2017 | 20:14
1
6
ספרים תזונת ילדים ילדים עמידים   כיצד לגדל ילד בריא  למרות הרופא שלך בהוצאת פוקוס   אם אינך סומכת עליי  ללא מאפים חטיפים ממתקים  פיצוחים קינוחים רטבים  ללא סוכר  ללא שמן  מלח אטלנטי או הימלאיה להמעיט ככל הניתן  ללא מזון מעובד ומזון מהיר  שתי פרוסות לחם כוסמין מלא או שיפון מלא ביום  טחינה אתיופית מלאה מעט  ללא קמח לבן או קמחים מלאים מלבד כוסמין או שיפון מלא   
לצפיה ב-'המשך '
המשך
29/12/2017 | 09:11
5
אתר נטו גרין   לחישוב מדויק של הצריכה היומית  מים עד 6 כוסות ביום או לפי תחושת הצמא     מים עשרים דקות לפני ארוחה או שעה אחרי ארוחה  פירות כארוחה נפרדת להפריד בין חלבון לפחמימה  כמו חזה עוף או דג או חלבון ביצה  בנפרד מאורז   או פסטה או לחם או תירס  עד 3 שעות פעילות גופנית ביום
לצפיה ב-'האם האכילה היא רגשית?'
האם האכילה היא רגשית?
24/10/2018 | 10:07
היי יקירה,
אני כותבת לך בעודי מקווה שמצאת כבר פיתרון.
האם האכילה של בתך רגשית? יכול להיות שדוקא טיפול ממקום רגשי יעזור, אולי פסיכודרמה או פסיכותרפיה.
הבעיתיות בעידן שלנו שהמראה זה הדבר העיקרי, נסי לחזק את בתך ולהעצים אותה ללא קשר לעודף משקל, שהשיח ישתנה יותר לדברים שהיא טובה בהם.
במקרה שכל הבדיקות תקינות, יכול להיות שפתאום כשהיא תתחיל לצמוח לגובה המשקל יתאזן.
בהצלחה.
לצפיה ב-'לא רוצים לאכול ארוחת צהרים כלל'
לא רוצים לאכול ארוחת צהרים כלל
05/11/2017 | 14:54
1
34
לבתי יש תאומים בן ובת בני שנה וחודש. בשיחה איתה אמרה לי בתי שהם לא אוכלים ולא רוצים לאכול את ארוחת הצהרים. ניסתה קציצות עם אורז, ניסתה פלפל ממולא עם אורז ובשר הודו, מנסה פסטה אבוקדו עם ביצה וכל מיני והם לא רוצים. היא אובדת עיצות. חושבת אולי הם עייפים מידי ואולי להחליף את הבוקר עם הצהרים.  יש לכם רעיונות זה יעזור מאוד. תודה
לצפיה ב-'לא לתת להם ממתקים ושתיה מתוקה בין הארוחות.'
לא לתת להם ממתקים ושתיה מתוקה בין הארוחות.
30/11/2017 | 11:53
15
 
 
לצפיה ב-'תינוקת בת חודשיים אוכלת בכאב'
תינוקת בת חודשיים אוכלת בכאב
17/10/2017 | 21:16
1
47
הבת שלי בת חודשיים החלפנו לנוטרילון אחרי סימילאק (גם עם סימילאק לא היתה הצלחה) ובכל פעם שהיא אוכלת מהבקבוק היא מתעוותת מכאב ולא מצליחה לסיים את הארוחה. פשוט כואב לה בשעה שהיא אוכלת.. יש עצה חכמה? עילה טובה לרופא?

לצפיה ב-'גם הבן שלי בדיוק ככה! אפילו עם חלב אם..'
גם הבן שלי בדיוק ככה! אפילו עם חלב אם..
14/02/2019 | 21:43
1
ממתי זה ככה?
עשית לה כבר חיסון מחומש עם רוטה?
לצפיה ב-'שאלה בבקשה'
שאלה בבקשה
12/10/2017 | 19:04
22
שלום, הבת שלי בת 4 חודשים.
השבוע היא עושה לי בעיות עם אוכל.
היא אוכלת סימילאק , לאחר סיום 60 מל, הפסקה גרפס, אבל היא לא רוצה לחזור להמשך האוכל.
אני עושה לה הפסקה, משחקת, אבל העיקר לא לחזור לאוכל....
במשך שעה אני רבה איתה לאכול ...
בסופו של דבר אוכלת עוד 60... וגם לא תמיד מסיימת... אבל סיוט.

יש מצב שצריך להחליף למטרנה? או חברה אחרת ?
מה כדאי לעשות?

תודה !
לצפיה ב-'חמאת בוטנים'
חמאת בוטנים
22/07/2017 | 15:52
1
46
האם מומלץ לתת לילד כל יום כריך עם חמאת בוטנים (ללא סוכר)?
לצפיה ב-'מזון טבעי בלבד '
מזון טבעי בלבד
18/12/2017 | 22:11
13
חמאת בוטנים אינה מזון טבעי עדיף להמנע
לצפיה ב-'בן 8 חודשים לא אוהב לשתות מים.'
בן 8 חודשים לא אוהב לשתות מים.
19/07/2017 | 08:24
55
שלום רב.
יש לי ילד בן 8 חודשים שלא אוהב לשתות מים.
ניסינו לשים קצת לואיזה בשביל הטעם. או לשים טיפה סימילק (בשביל שזה יראה כמו הבקבוק הרגיל שלו).
אם סוחטים לו פירות הוא שותה.
לא משנה מה,הילד לא אוהב לשתות. 
כל פעם שאנחנו מעונינים בלתת לו נוזלים צריך להכין לו בקבוק רגיל של סימילק.
איך אפשר להרגיל את הילד ושיאהב לשתות מים.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ