לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1314213,142 עוקבים אודות עסקים

פורום מדע בדיוני ופנטזיה

קראתם ספר שאתם רוצים להלל או אולי להשמיץ? כאן יהיה מי שיקשיב, יבין, יזדהה. אתם לא לבד. זה המקום להתפתח, להתרחב, להתחדש, לחדש, לגדול ולפרוח. "כל חברה חייבת להתנהל על פי דרכה, כשהיא עולה, בקצב שלה, במעלה ההתפתחות הטבעית שלה, כשהרע והטוב הכרוכים בכך נובעים ממנה וממנה בלבד." - הקבריאדיה מאת סטנסילב לם. הייזל ו avivs
נ.ב. הכל מכוון לגברים, נשים ויצורים כחולים ושעירים מאלפא-סנטורי ונכתב בלשון זכר רק בגלל שרצינו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מדע בדיוני ופנטזיה

קראתם ספר שאתם רוצים להלל או אולי להשמיץ? כאן יהיה מי שיקשיב, יבין, יזדהה. אתם לא לבד. זה המקום להתפתח, להתרחב, להתחדש, לחדש, לגדול ולפרוח. "כל חברה חייבת להתנהל על פי דרכה, כשהיא עולה, בקצב שלה, במעלה ההתפתחות הטבעית שלה, כשהרע והטוב הכרוכים בכך נובעים ממנה וממנה בלבד." - הקבריאדיה מאת סטנסילב לם. הייזל ו avivs
נ.ב. הכל מכוון לגברים, נשים ויצורים כחולים ושעירים מאלפא-סנטורי ונכתב בלשון זכר רק בגלל שרצינו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
Fairy tales are more than true: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be beaten. ~G.K. Chesterton

המשך >>

לצפיה ב-'מה קראנו/ראינו/שמענו השבוע?'
מה קראנו/ראינו/שמענו השבוע?
24/06/2019 | 01:27
2
לצפיה ב-'חיפוש שם ספר'
חיפוש שם ספר
18/06/2019 | 14:15
28
סידרה של 3 ספרים שנכתבו ע"י סופרים שונים.
בסידרה מסופר על ציירים החברים בגילדת ציירים וע"י ציור באמצעות הוספת הדם שלהם לצבעים מסוגלים לשנות קרבות וארועים במציאות.
הסדרה מתרחשת בתקופת הרנסנס אולי כאשר הציירים היו שייכים לאציל מסויים.
מישהו מכיר ? זוכר ? יודע ?
09/06/2019 | 13:27
2
11
לצפיה ב-'Broken Angels ספר המשך לפחמן משודרג של ריצ'רד מורגן '
Broken Angels ספר המשך לפחמן משודרג של ריצ'רד מורגן
18/06/2019 | 12:21
14
הגיבור טקאשי קובאץ' חוזר כאן ב-"שרוול" אחר, בעולם אחר ובעלילה אחרת - הפעם רודף אחרי ספינת חלל מאדימאית עתיקה.
החצי הראשון של הספר מתנהל בעצלתיים וכמעט נשברתי אבל מאמצע הספר מתחיל להיות ממש מרתק 
קיוויתי ללמוד יותר על הטכנולוגיה שמאפשרת העברת אישיות מגוף לגוף, יש מזה קצת הרחבה בספר אבל הגילוי האמיתי הוא השפעת הטכנולוגיה ממאדים על המין האנושי
לא נראה לי שהספר תורגם לעברית כך שהוא מומלץ למי שמסוגל לקרוא אנגלית שוטפת.
לצפיה ב-'חוט של כסף/נעמי נוביק'
חוט של כסף/נעמי נוביק
20/06/2019 | 00:32
15
עוד ספר מצוין של נוביק בסגנון של עקורה. הפעם הגיבורה היא יהודיה שצריכה להתמודד מול שדים שונים ומול הגויים ששונאים אותה.
27/05/2019 | 04:04
4
13
לצפיה ב-'סיפורי חייך ואחרים של טד צ׳יאנג'
סיפורי חייך ואחרים של טד צ׳יאנג
28/05/2019 | 18:19
1
33
אוסף של סיפורי מד״ב קצרים שונים אחד מאוד מהשני. בדרך כלל הם עוסקים במה אם פרט אחד בעולם היה שונה ולא בעתיד.
הטוב ביותר ללא ספק הוא „סיפור חייך” שעוסק בבלשנית שנקראת לתקשר עם חייזרים שנחתו בכדור הארץ וכיצד השיחה איתם משנה לגמרי את כל תפיסת המציאות שלה. הסיפור עובד לסרט המוצלח „המפגש”.
לצפיה ב-'צ'יאנג בדיוק פרסם מאמר במסגרת פרויקט של ניו יורק טיימס:'
צ'יאנג בדיוק פרסם מאמר במסגרת פרויקט של ניו יורק טיימס:
29/05/2019 | 17:33
31
לצפיה ב-'"ארטמיס" - אנדי וייר.'
"ארטמיס" - אנדי וייר.
28/05/2019 | 22:53
33
הנ"ל הוא ספר מד"ב שמתרחש במושבה אנושית בירח. הוא סובב סביב מבריחה שמסתבכת בניסיון השתלטות של העולם התחתון על המושבה בירח. הספר התחיל רע, השתפר לקראת האמצע חושוב התדרדר בסוף. בכנות אני עדיין לא מאמין שהצלחתי לסיים אותו. לטעמי הבעיה הכי גדולה של הספר הייתה ה... קול של המחבר בספר. כן, קראתם נכון. כל סגנון הכתיבה של הספר היה קצת מעיק. הסופר בחר לקחת את מסלול "המחבר הגיבור" בספר, רק שהגיבור שלו היא אישה והסופר הוא גבר ובכנות - מרגישים את זה. לא רק זה כל הסגנון של הכתיבה שלו גרם לקול של הגיבורה שלו להיות די מעצבן. הוא הפך אותה ליותר מדי מתחכמת, מתנשאת ו...מעצבנת. העלילה עצמה הייתה די בנאלית והזרימה שלה גם לא הייתה משהו, לטעמי, אבל הספר כן הצליח להיות מותח. עדיין - לא נהניתי.    
לצפיה ב-'"הרץ" - פטריק לי '
"הרץ" - פטריק לי
07/06/2019 | 22:53
17
הנ"ל הוא מותחן עם סממנים של מד"ב. כשנתקלתי בו לראשונה מהתקציר שלו לרגע לא חשדתי שמדובר בספר שאפשר לשייך לז'אנר המד"ב, אבל די מהר אחרי שהתחלתי לקרוא אותו גיליתי שיש בו סממנים מאוד עמוקים של מד"ב. כמו שאמרתי מדובר במותחן, וכמותחן הקצב של הספר מאוד מהיר והוא שומר על מתח, אבל הוא גם קצת בנאלי וקלישאתי. העלילה עצמה אומנם הייתה מותחת למדי, אבל היא לא הייתה מספיק שונה או מעניינת מדברים אחרים דומים שקראתי ונהניתי מהם יותר. מצד שני היו הרבה ספרים דומים שנהניתי מהם פחות משנהניתי מהספר הזה, אז השורה התחתונה היא שבסה"כ הייתה לי קריאה מהנה.  
לצפיה ב-'ספרי מד"ב לקניה'
ספרי מד"ב לקניה
29/05/2019 | 10:25
30
שלום,
אני חדש בתפוז.
מחפש ספרי מד"ב לקניה.
אודה אם תפנו אותי לפורום המתאים.
תודה.
14/05/2019 | 04:22
1
10
לצפיה ב-'"עיר המראות" - ג'סטין קרונין.'
"עיר המראות" - ג'סטין קרונין.
18/05/2019 | 22:58
30
זה הספר שסוגר את טרילוגיית "המעבר" של קרונין והוא לא פחות ארוך מהקודמים לו. אולי אפילו יותר ארוך מהם. האם האורך היה מוצדק? לא. אבל כך גם הקודמים לו. הספר הרגיש קצת נמרח(טוב, לא קצת), אבל זה לא אומר לרגע שהספר לא היה טוב. בכלל כל הסדרה בסה"כ לטעמי הייתה די מוצלחת. אם היא הייתה פחות נמרחת וקצת יותר ממוקדת היא הייתה אפילו מעולה. יש בספר די הרבה דמויות, ולפעמים התבלבלתי ביניהן, אבל לאט לאט כמות הדמויות התחילה להצטמצם וזה היה פחות מבלבל.
בסה"כ, אם אהיה כנה, אני לא חושב שהדמויות היו עמוקות במיוחד, אבל הסיפור היה מאוד רחב יריעה והצליח להיות מרתק לרוב ומותח. בהחלט מותח. כמובן שגם בו היו רגעים שהרגישו כמו פילרים, אבל כבר כתבתי את זה קודם... הספר נמרח לא מעט.

השורה התחתונה -  זה אחד הספרים היותר מוצלחים שקראתי בחודשים האחרונים והוא היה סיום טוב לכל הסדרה.
לצפיה ב-'מנסה להיזכר בשם של ספר'
מנסה להיזכר בשם של ספר
12/05/2019 | 22:33
2
43
תורגם לעברית
על בחורה שמתחזה לגבר והולכת לאזור עיראק כקדוש מוסלמי.
זה משהו כמו "מחכים למוהג'יב" או משהו בסגנון.
נכתב ע"י סופרת
לצפיה ב-'"מחפשים את המהדי" מאת נ' ל' ווד'
"מחפשים את המהדי" מאת נ' ל' ווד
13/05/2019 | 00:27
1
35
יש על הספר גם ביקורת ב-"בלי פאניקה".
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
17/05/2019 | 10:45
6
28/04/2019 | 16:50
13
לצפיה ב-'בעקבות ספר של דן בראון'
בעקבות ספר של דן בראון
26/04/2019 | 16:44
1
42
**ספויילר**

בספר "המקור" של דן בראון הוא מתאר שהחיים נוצרו בעולם בגלל חוק פיסיקלי אונברסלי - העולם רוצה לפזר אנרגיה בצורה הכי יעילה.

יצורים חיים צורכים אנרגיה ומפזרים אותה בצורת אנרגיה חום.
ולכן נוצרו בע"ח.

זה די מסקרן. מישהו שמע על התיאוריה הזו?
ואיפה אפשר לשאול שאלות נוקבות לגביה?

(למה חוקי פיסיקה כאלה פעלו ספציפית על כדור הארץ? הרי יש כוכבים חמים אחרים שאם היו מצייתים לחוקי הפיסיקה הזו גם היו נוצרים צורות חיים כדי לפזר אנרגיה?

או למה ספציפית בכדור הארץ התאפשר ביצה מימית שבה מולקולות התאחדו ויצרו בעלי חיים?

ושאלות נוספות שעולות).

אשמח אם מישהו שמע על שם התיאוריה הזו או איפה אפשר לשאול עליה?
לצפיה ב-'בתחילת כל ספר הוא כותב שכל התיאורים ההיסטורים הניסויים המדעי'
בתחילת כל ספר הוא כותב שכל התיאורים ההיסטורים הניסויים המדעי
13/05/2019 | 22:15
24
בתחילת כל ספר הוא כותב שכל התיאורים ההיסטורים הניסויים המדעיים וכל אלו אכן אמיתיים. אז.... אני לא יודע עד כמה זה אמין למרות שאני איתך בזה שזה נורא נורא מסקרן ומעורר תהיות.
ויש לזכור, חוקי הפיזיקה חלים בכל היקום, לא רק בכדור הארץ.
כאן התפתחו חיים כי היו התנאים המתאימים לזה (ואנחנו לא שללנו אפשרות של חיים במקומות אחרים). אבל באופן כללי הידע לגבי היווצרות חיים הוא מגשש באפלה.
16/04/2019 | 22:43
1
8
לצפיה ב-'"מת ברובו" - מקס גלדסטון.'
"מת ברובו" - מקס גלדסטון.
24/04/2019 | 23:26
32
הנ"ל הוא עוד ספר שניסיתי לקרוא, אבל אחרי כמעט 200 עמ' התייאשתי. אם תנסו לבקש ממני לתאר לכם את הספר, אני אתקשה מאוד בזה כי...אני בעצמי לא הבנתי. בכנות הייתה לי הרגשה שכל העולם שגלדסטון בנה היה מורכב מדי בשבילי מכדי להבין אותו, ואולי בגלל זה הוא לא הצליח לגרום לי לדבוק בו.
הייתה לי הרגשה שהבנייה של העולם בספר הייתה סלט שלם בשבילי. הבנתי שמדובר בספר פנטסיה כבר מהתקציר, מהקריאה עצמה לא הבנתי איזה פנטסיה בדיוק. היו מעורבבים שם יותר מדי תת-ז'אנרים של פנטסיה שפשוט העמיסו עלי וגרמו לי די לאבד את הדרך בספר, אז...פרשתי.  
לצפיה ב-'רשת-עיתונות- בשם "בלוך" ((בברזיל))...'
רשת-עיתונות- בשם "בלוך" ((בברזיל))...
03/04/2019 | 14:40
33
אתם מאמינים שיש רשת עיתונות בשם כזה בברזיל?    למה זה לא-יאומן? כי המילים "בלוף" ו"בלוך" נכתבות כמעט באופן זהה.    רק בעברית. כלומר אם אתה רוצה לעשות קונספירציה ((בלוף))...אתה נעזר בתעתיק העברי של המילה "בלוך" שיש לה כבר טיהור קארמה  ((מאז אנטבה))
03/04/2019 | 00:39
14
לצפיה ב-'רצח משפחה ברחוב emden נשלט מ-nasa בחלל?'
רצח משפחה ברחוב emden נשלט מ-nasa בחלל?
01/04/2019 | 14:01
18
26-7-1999 אמנון כהן רוצח את 2 ילדיו..  ((ילדי כהן)) ואת רעייתו "לאה" ((תיקון לאה?))..ברחוב עמדן בתל-אביב. ובאותו זמן בחלל ....לך תדע...מה הקשר ....ואיך הקשר.....בין  המסר שקלט הכהן "מלמעלה"  ((ולא הבין שזה לא בדיוק אלוהים מדבר אליו...אלא ניסוי תקשורת))...
לצפיה ב-'הטריק של קפלן לטיהור-קארמה עובר במשרד הפנים...'
הטריק של קפלן לטיהור-קארמה עובר במשרד הפנים...
23/03/2019 | 09:38
5
38
בתעודת לידה שלי כתוב שנולדתי בקפלן.    כביכול טעות קטנטונת בגלל שנולדתי בעיר רחובות לפני היות שם בית החולים הזה.    לא טעות קטנה אלא מזימה גדולה.    אחריות השר כמובן
לצפיה ב-'טיהור קארמה של בתי החולים על חשבון האזרח הקטן...'
טיהור קארמה של בתי החולים על חשבון האזרח הקטן...
23/03/2019 | 09:41
18
שחוגגים על התמימות שלו ""השוטה""".    כמה עצוב שבא לבכות...
לצפיה ב-'חלל צה"ל משנת תש"ח גנצרסקי ישראל-שמואל הי"ד...'
חלל צה"ל משנת תש"ח גנצרסקי ישראל-שמואל הי"ד...
19/03/2019 | 10:04
3
28
אחד מארבעת אלפים שמות-הנספים בספר יזכור שהופק לאחר המלחמה = וכבר ידוע לי שזהותם של רבים מהנופלים ניתנה ל" XXXXX" על ידי שירותי הבטחון של "בן-מוקיון".   לגבי הטרגדיה של " 2 גנץ " שנהרגו באותו יום....מזמן כבר כתבתי על זה = והיום אוסיף את "גנצרסקי" הי"ד פשוט כתוב שהוא היה אחרון ממשפחתו....  (( ורק אוסיף לחובבי-הז"אנר....."2 גנץ שנהרגו ביום אחד 28.12.48" קבורים בנחלת יצחק.     גנצרסקי קבור בעפולה בקבר אחים צבאי.    כיוון שאני חסומה בפורום חוקרים פרטיים = אז ההודעה נוחתת כאן
לצפיה ב-''
19/03/2019 | 10:06
2
8
לצפיה ב-'לא יאומן = הטענות של "ארנסט-צינדל" ((עב"מים בקוטב הדרומי))'
לא יאומן = הטענות של "ארנסט-צינדל" ((עב"מים בקוטב הדרומי))
21/03/2019 | 09:28
1
22
לפני כשנה כתבתי לשר הבטחון דאז ליברמן על מידע ש"הועבר לי בתקשור" לגבי "1000 נעדרי צה"ל ממלחמת יום הכיפורים שכביכול הועברו למחקר רפואי בקוטב-הדרומי". זה היה בתאריך 8.10.17 = הנה אני מעתיקה ="לאחרונה ראש ממשלתנו ערך ביקור בארגנטינה יחד עם רעייתו...ביקורו בארגנטינה קשור למאות-החטופים-נעדרים מ-1973....יתכן שחלקם עודו בחיים.......האם תוכל לזמן ללשכתך גורמי צבא ארגנטינה למטרת "פיוס הסטורי"....(((((אני מקצרת)))))) בברכת-כהנים.....נרות-זהב (אתר "פרשן"-קצרים").... חג-פורים שמח.....אני מקווה ש"פוטינקה שלנו" יסייע
לצפיה ב-'נהרות בפולין...האם צוללות ב"ויסלה" שינעו העברת-ילדים בשואה.'
נהרות בפולין...האם צוללות ב"ויסלה" שינעו העברת-ילדים בשואה.
26/03/2019 | 10:55
11
מצד אחד יש לנו את הנושא החסוי עדיין של הצלת-ילדים-בשואה....(( לדוגמא מהעיר של השופטת נתניהו והשופט שמגר...עיר נמל בפולין))...מצד שני יש לנו את נושא הצוללות העכשוויות שרק ראש הממשלה יודע על פעילותן....(("טיסן-קרופ"....כאשר חברת "טיסן" שכנה עד לפני כמה שנים ב"אמדן" (("עמדן")) . ונשאלת השאלה....האם אפשר לקשר בין 2 הפרשות?
17/03/2019 | 00:09
1
8
לצפיה ב-'"אקדמיית המטריה" והספר "בני האלים" של ארצי ליסיה.'
"אקדמיית המטריה" והספר "בני האלים" של ארצי ליסיה.
23/03/2019 | 12:53
39
הראשון הוא סדרה של נטפליקס שסיימתי השבוע והשני הוא ספר כמובן.
את "אקדמיית המטרייה" די חיבבתי, למרות שלעתים הרגשתי שהעסק קצת נמתח והיו קצת יותר מדי פילרים בשביל אורך העונה. אני מניח שבהחלט אפשר להגיד שהסדרה הייתה צפויה לעיתים אבל עדיין די נהניתי ממנה בסה"כ. אני מחכה לעונה השנייה.

את הספר לעומת זאת... טוב, זה היה נורא, לטעמי. אני תולה את זה בעיקר בכך שהרגשתי שהכתיבה בספר ממש גרועה(וזה לא התרגום, כי מתברר שהמחבר הוא ישראלי). לא הצלחתי לשרוד מעבר ל- 50 העמ' הראשונים, למרות שממש רציתי לתת לספר 100 עמ' ראשונים של חסד.
04/03/2019 | 18:35
2
10
לצפיה ב-'Prospect ו-Mortal Engines, שני סרטי מד"ב ופנטזיה'
Prospect ו-Mortal Engines, שני סרטי מד"ב ופנטזיה
09/03/2019 | 11:32
38
הראשון סרט מד"ב חלל דל תקציב לא רע, השני סרט מד"ב פוסט אפוקליפטי עם תקציב ענק, גם הוא לא רע.
לצפיה ב-'"צל ועצם" - לי ברדוגו.'
"צל ועצם" - לי ברדוגו.
16/03/2019 | 23:01
28
זה הראשון בטרילוגיית פנטסיה לנוער שנכתב על ידי סופרת שהיא במקור מישראל, אבל כיום גרה בארה"ב. הוא נכתב באנגלית, כמובן.
הרבה אין לי מה להגיד עליו, כי....ובכן, אחרי בערך חצי ספר נטשתי אותו. זה לא שהוא היה גרוע, פשוט הרגשתי שהוא לא באמת מתקדם לשום מקום מהחלק שלו שכן קראתי, והוא לא היה מספיק מעניין ומרתק כדי לגרום לי לרצות להמשיך לקרוא בו ולראות איך הוא יתקדם הלאה. מה שגרם לי לההרים ידיים היה...הצד של "הפנטסיה לנוער" של הספר. באיזה שלב החלק הזה בספר פשוט הפך להיות בלתי נסבל, ולא הצלחתי לגרום לעצמי להתעלם מזה ולהמשיך הלאה.
חבל, דווקא. היה שם פוטנציאל, אני מרגיש.
לצפיה ב-'הארי פוטר'
הארי פוטר
02/03/2019 | 12:18
1
55
מכירים את החוק הזה במשרד הקסמים?
הזה שלילדים מתחת לגיל 17 אסור לעשות קסמים מחוץ לכותלי בית הספר?
איך זה שבסרט 2 כשהארי מגיע מהמחילה לסמטת דיאגון וכשהוא שם הוא רואה את הרמיוני והרמיוני עושה עליו קסם אוקיולוס ראפרו ולא מקבלת על זה עונש 
וזה בדיוק מה שקרה בסרט הראשון כשהיא נכנסה אליהם לקרון ורון עושה "קסם" שיהפוך את פטיגרו (סקאברס) לצהוב ואז הרמיוני מתקנת שוב את המשקפיים של הארי
זה פשוט לא הגיוני
לצפיה ב-'אתה מתאר קסמים שנעשו באזורים של קוסמים '
אתה מתאר קסמים שנעשו באזורים של קוסמים
30/04/2019 | 09:56
21
או שהחוק לא חל שם או שיש שם מספיק קסמים חוקיים שהסוו את הגילוי.
לצפיה ב-'שימוש ב"רצח פולחני" ל"יחסי-ציבור" = הממסד !!!!'
שימוש ב"רצח פולחני" ל"יחסי-ציבור" = הממסד !!!!
02/03/2019 | 11:48
1
37
על מנת להתמודד בהצלחה עם הביקורת-עליה.....יתכן שמערכת המשפט הצטרפה כקליינטית לגורמים פאגאנים...על מנת לטהר קארמה של השופטים "שעברו כבר כל גבול ברשעותם"...ולהפכם ל"חמודים". אחד מהמקרים שהכי  זכורים לי זה  "הרצח בחורשת אושיסקין" אבל יש בלי סוף דוגמאות - והרי מערכת המשפט "לא תשפוט את עצמה"...ובגלל שהעיתונות אצלנו כתובה בעברית אין סיכוי שמישהו שם בחוץ ידאג להפסיק את התופעה הזאת של "הרצח הפולחני" בייחוד כאשר  גם מקרים כאלה בצה"ל לא נחקרים על ידו  = אבל אולי ישראלים בחו"ל כן יכולים לסייע
לצפיה ב-'קצה קרחון = יום הולדת עברי של "השופט שמגר" חל ביום הפצצטונה.'
קצה קרחון = יום הולדת עברי של "השופט שמגר" חל ביום הפצצטונה.
26/03/2019 | 10:59
6
ב"צוק איתן".   כנראה שזקני-ציון מאמינים שלחסל תינוקות מביא אריכות ימים
לצפיה ב-'לרגל שילוח החללית הישראלית הראשונה לירח...'
לרגל שילוח החללית הישראלית הראשונה לירח...
21/02/2019 | 01:55
39
נסיעה טובה עם טל פרידמן :)

16/02/2019 | 16:54
3
10
לצפיה ב-'"בני אנאנסי" - ניל גיימן.'
"בני אנאנסי" - ניל גיימן.
19/02/2019 | 22:50
34
ככל שהתקדמתי בספר הוא הרגיש יותר ויותר כסוג של המשך או ספין-אוף של "אלים אמריקאיים" - הספר האחרון של גיימן שקראתי, לפני זה. להבדיל מ"אלים אמריקאיים", מהספר הזה נהניתי הרבה פחות. לטעמי הספר היה בלגן שלם. אני רגיל שהספרים של גיימן יכולים להיות הזויים, אבל הספר הזה היה אפילו הזוי מהרגיל. גם קיבלתי הרגשה מהקריאה שגיימן סתם זרק דברים לקלחת העלילה, בלי שנראה והם תורמים לה או משהו. בקטע הזה זה הזכיר לי קצת את הספר של נעמי נוביק - "עקורה", רק שהאחרון יותר מוצלח ממנו למרות כל זה. בקיצור אני מצאתי את הספר הזה של גיימו כאחד החלשים ביותר שלו שקראתי, אם לא החלש ביותר.  
לצפיה ב-'"אקדמיית המטרייה", דרמת אנסמבל איטית ומפוזרת לאורך ולרוחב'
"אקדמיית המטרייה", דרמת אנסמבל איטית ומפוזרת לאורך ולרוחב
24/02/2019 | 13:56
32
יש כאלה שמשווים אותה ללגיון, אבל אני חושב שההשוואה המתאימה יותר היא לטיטאנים. טיטאנים היא בסה"כ סדרה בינונית, אבל עדיין היא עושה הרבה יותר טוב את כל מה שאקדמיית המטרייה מנסה לעשות, וזה אומר הכל.
לצפיה ב-'"קשר המלאכים" - דניאל טרוסוני.'
"קשר המלאכים" - דניאל טרוסוני.
03/03/2019 | 22:21
16
בהתחלה כשנתקלתי בספר הייתי משוכנע שמדובר באיזה רומן פנטסיה(כמו הספרים של גיימן), אבל בחלק השני של הספר התחלתי לחשוד שזה לא ככה, ואז בדקתי את זה וגיליתי שצדקתי - מדובר בטרילוגיה. הגילוי הזה די סיים בי את הרצון לסיים את הספר.
למה? כי עד אותה נקודה הספר לא היה מרתק במיוחד, הוא הרגיש לי קצת שבלוני ו...מתארך יתר על המידה. גם אני חושב שהדמויות לא נבנו בצורה מעניינת מספיק והעלילה עצמה פשוט לא הצליחה לתפוס אותי.
אחרי בערך חצי ספר החלטתי לוותר ונטשתי אותו.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ