לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3458634,586 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'אני מיואשת , עזרה במציאת אוכל מתאים '
אני מיואשת , עזרה במציאת אוכל מתאים
05/10/2019 | 17:02
7
87
היי, החתול השמנמן שלי בן 13 , עד כה אכל רויאל קנין , העניינים עם הזכיין גרמו לי להבין שהאוכל לא כזה איכותי כמו שסברתי ..
אני עכשיו מחפשת לו אוכל מתאים , הלכתי לאיבוד בין כל ההמלצות , ועברתי על הטבלאות השונות . בשורה התחתונה , אשמח להמלצות לאוכל שמתאים לחתול שלא עושה פעילות גופנית , עם נטייה להשמנה וכמובן מסורס
תודה לעוזרים
לצפיה ב-'לי המליצו בעבר על '
לי המליצו בעבר על
10/10/2019 | 09:07
45
אוכל יבש  בשם N&D שהוא דיי דיאטטי ובריא
והחתולים שלי אוכלים אותו בנתיים (התחלתי לתת להם רק השבוע)

לצפיה ב-'למה חשוב לך שיעשה דייאטה?'
למה חשוב לך שיעשה דייאטה?
10/10/2019 | 22:57
2
39
אז הוא שמן, והוא בן 13, גיל קשיש קרוב לסוף חייו, תשמחי שהוא רק שמן. תוחלת החיים הממוצעת  של חתול בית הוא בסביבות 17 שנה. תני לו להנות בשנים הבאות ותהני ממנו גם את .
לי היה חתול שמן, שהבטן שלו הגיעה לרצפה. לא אהב לנוע, רק להתחמם בשמש במרפסת או בחורף על מתחת לפוך... כגור היה מאד יפה, אבל כקשיש שמן הוא כבר היה כדורי למדי. מה שקרה בסוף - שבגיל 12 הוא המעי הגס שלו חדל לתפקד ואחרי כל מיני טיפולים, כרתו לו את המעי ואז החלה סאגה איומה של חתול שאיבד את התאבון שלו בצורה קיצונית, והא נמס לי מול העיניים. איני יודעת איך הוא החזיק מעמד ארבע וחצי שנים. היה אוכל בשבוע, מה שאכל קודם ביום ! עד מותו, בגיל 16 וחצי הוא ירד למשקל של גור בן חצי שנה!! הוא היה עור ועצמות ולא הישיר מבט. רק אז הבנתי את כמה טוב שהיה לי חתול שמן!

גם היום , יש לי חתול קשיש והוא קצת שמן. למזלי הוא עדיין פעיל וערני. הווטרינר  שנחרד לגבי עליה עצומה במשקל בגיל צעיר, המליץ לתת לו מזון מופחת קלוריות. הוא אוהב את  נטורל בלנס מופחת קלוריות והוא נשאר די יציב במשקלו .
לצפיה ב-'היי'
היי
11/10/2019 | 11:17
30
לא כתבתי שאני רוצה שיעשה דיאטה , ביקשתי הכוונה למזון שמתאים לו , בגילו שישמור על הקיים ולא רוצה שישמין,  מה שעלול להזיק לו .רוצה להחליף למשהו מתאים
לצפיה ב-'זה לא מזון מיוחד דיאטטי מה שכתבתי'
זה לא מזון מיוחד דיאטטי מה שכתבתי
12/10/2019 | 12:02
23
זה מזון רגיל שיותר בריא ופחות שמן
בקשר לחתולים שלי אני מערבב להם את זה עם אוכל אחר שנחשב יותר שמן
לצפיה ב-'איזה סוג של רויאל קנין הוא אוכל?'
איזה סוג של רויאל קנין הוא אוכל?
16/10/2019 | 15:06
2
11
לצפיה ב-'הוא כרגע אוכל רויאל קנין סטרילייז '
הוא כרגע אוכל רויאל קנין סטרילייז
20/10/2019 | 09:39
1
13
והוא שנים אוכל את זה 
איך האוכל happy cat ? קיבלתי המלצה 
לצפיה ב-'אני מציע לך לנסות מזון בשם נוטרם לחתולים בוגרים ומבוגרים S5'
אני מציע לך לנסות מזון בשם נוטרם לחתולים בוגרים ומבוגרים S5
22/10/2019 | 14:12
18
הוא נמכר רק ברשת חנויות petbuy
לצפיה ב-'דחוף אמפולות נגד פרעושים'
דחוף אמפולות נגד פרעושים
01/10/2019 | 23:42
3
65
החתולים שלי עם פרעושים
לא עזר פרונטליין ריססתי אותם לפניי יומיים ורואה עליהם פרעושים היום (תפסתי 3 עם הידיים)
אני צריך המלצה לאמפולות טובות  \ טיפול אחר
הגדולה בת שנתיים והקטן מתקרב לשנה
לצפיה ב-'יש כל מיני אמפולות'
יש כל מיני אמפולות
02/10/2019 | 09:18
2
52
אישית עבדו לי יפה מאוד אמפולות רבולושן. אבל באמת שיש מבחר די גדול.
לצפיה ב-'קניתי אמפולות של'
קניתי אמפולות של
02/10/2019 | 10:04
1
58
אקטיוול activyl
מקווה שטובות
לשים רק פעם אחת בעורף ? את כל האמפולה ?
לצפיה ב-'לפעול לפי הנחיות היצרן. בד"כ שמים על העורף את כל האמפולה כל'
לפעול לפי הנחיות היצרן. בד"כ שמים על העורף את כל האמפולה כל
02/10/2019 | 10:55
47
עוד היא מתאימה למשקל החתול
לצפיה ב-'קומבה'
קומבה
30/09/2019 | 09:03
1
71
שלום,
רציתי לדעת האם מישהו משתמש בשירות קומבה ויכול לתת חוות דעת.
תודה מראש
לצפיה ב-'כנראה לא משתמשים בזה כאן'
כנראה לא משתמשים בזה כאן
04/10/2019 | 16:53
33
מה זה אמור להיות בדיוק?
לצפיה ב-'תמונת לפני ואחרי של פרח'
תמונת לפני ואחרי של פרח
29/09/2019 | 18:03
1
76
עברה שנה ועשינו דרך ארוכה מאז שאספתי אותך (ואת אחיך) גוססת גמורה מהרחוב.
היא ואחיה עדיין אצלי, עדיין מחפש להם בית מעולה.
שנה טובה וחג שמח לכולם.
לצפיה ב-'ירבו עוד שנים יפות ובריאות! '
ירבו עוד שנים יפות ובריאות!
29/09/2019 | 19:24
21
לצפיה ב-'חג שמח ושנה טובה לכולם!'
חג שמח ושנה טובה לכולם!
29/09/2019 | 14:23
46
לצפיה ב-'קיבוץ לחתולים? '
קיבוץ לחתולים?
28/09/2019 | 22:36
7
241
https://www.haaretz.co.il/opinions/.premium.highli...

האמת שלא יכלתי ממש לקרוא, אין לי מנוי..
לצפיה ב-'יש לך במקרה הכותרת של הכתבה?'
יש לך במקרה הכותרת של הכתבה?
29/09/2019 | 05:31
6
48
בגלל התניית קריאה, בחשיפה לרוגלות/פרסומות, בהארץ, מחד גיסא וחוסם פרסומות פעיל, אצלי, מאידך גיסא - אין לי גישה ישירה לתכנים של "הארץ". עם זאת, אפשר גם אפשר להגיע לתכנים הללו, דרך גוגל, כשמחפשים את הכותרת המתאימה. בכל מקרה, אם עבר זמן כלשהו מהפרסום בהארץ, ומדובר בכתבה מיוחדת, היא מועתקת בשלמותה לאתרים אחרים, שלא מתעקשים על שטויות, כמו הארץ, ושם אפשר לקרוא.
לצפיה ב-'הכותרת: כמו קיבוץ של חתולים'
הכותרת: כמו קיבוץ של חתולים
29/09/2019 | 19:27
4
24
לצפיה ב-'את צודקת, הם השתכללו ורק כסף יספק אותם'
את צודקת, הם השתכללו ורק כסף יספק אותם
02/10/2019 | 20:25
35
בהתחלה הם מתלוננים על חוסם פרסומות, וכשזה נסגר - יוצא המרצע מהשק והם מתעקשים על רכישת מנוי. טוב, לפי אופי העיתון הזה הם לא הולכים לראות ממני אפילו צילום של מטבע. אז מה שנשאר זה להמתין ולראות אם הכתבה הזאת שווה העתקה לאתרים אחרים. ואם לא, אז כנראה שגם לא שווה להצטער.
שתהיה שנה טובה לכולנו

וקצת פחות להארץ...
לצפיה ב-'ראי להלן פוסט הרחבה: "לדוגמה: כתבה..."'
ראי להלן פוסט הרחבה: "לדוגמה: כתבה..."
11/10/2019 | 11:40
5
לצפיה ב-'כתבה מפרגנת על ״הבית להצלת חתולים״ '
כתבה מפרגנת על ״הבית להצלת חתולים״
12/10/2019 | 15:19
1
4
לצפיה ב-'וזה מה שכתבה רינת בפייסבוק שלה'
וזה מה שכתבה רינת בפייסבוק שלה
12/10/2019 | 15:26
13
"מאמר ב"הארץ" על הבית להצלת חתולים הנפלא, שנכתב מתוך הערצה גדולה ואהבה לאחת והיחידה Irit Engel. הלוואי שהצלחתי לשמש קצת לפה לסאקו ולסאגה ולכל שאר החתולים שם, יש לי הרגשה שאיכשהו הם יודעים."
לצפיה ב-'לדוגמה: כתבה ב-Ynet, שכדי לקרוא אותה ב-Ynet - נדרש מנוי'
לדוגמה: כתבה ב-Ynet, שכדי לקרוא אותה ב-Ynet - נדרש מנוי
11/10/2019 | 11:38
21
חיפוש הנושא בגוגל מעלה 2 קישורים, בהם מופיעה כל הכתבה, בלי מנוי ובלי בטיח.
הכותרת: "הסוד שמסתירים מכם בבתי הקפה: ביצים מתועשות"
המקור: כתבה במוסף "7 ימים" של העיתון "ידיעות אחרונות" מה-18.09.2019, משם מצא את דרכו לאתר של "ידיעות אחרונות", ב-11.10.2019, תחת הכותרת: "ביצת פנדורה" ולבסוף נחת באתר Ynet (תוך קיצוץ "מבחן המומחים"). היות שבאחרון עולה הגרגרנות על גדותיה, והתפוצה בקרב הגולשים היא עצומה - הרבה יותר משל yediot.co.il - הלכו והגבילו את הקריאה בדרישת כסף.
הקישור ב-yediot.co.il (רואים שזה דף מצולם) - הכתבה במלואה, בלי מנוי ובלי בטיח
הקישור ב-Ynet (מה-22.09.2019) - מקוצץ כנ"ל ועם מנוי גרגרני, ימ"ש
והקישור ב-"רוטר" - מקוצץ לפי Ynet, אבל בלי מנוי ובלי בטיח

זו אכן כתבה, שמעניין לקרוא ושווה להעתיק לאתר אחר.
כל שנותר למתעניינים הסבלניים הוא קצת עבודת אצבעות.
לצפיה ב-'חתולה מורחת את שאריות הצואה שלה על הרצפה'
חתולה מורחת את שאריות הצואה שלה על הרצפה
28/09/2019 | 14:05
3
41
לפני כמספר חודשים אימצנו חתולה ובאותו היום שהכנסנו אותה הביתה גל קנינו לה ארגז חול
מאז היא מורחת את השאריות צואה שלה על הרצפה .
מה עושים ?

נ.ב - לקחנו אותה לוטרינר והוא גילח לה את האזור שצמוד לפי הטבעת. והיא עדיין ממשיכה.
נשמח לעזרה.
לצפיה ב-'קודם כל לבדוק שוב אצל וטרינר'
קודם כל לבדוק שוב אצל וטרינר
28/09/2019 | 14:47
38
לא בהכרח אותו אחד מקודם. צריך לוודא שאין תולעים או כל בעיה אחרת שגורמת לגרירת טוסיק על הרצפה ושאר תופעות כאלו.

שנית, לוודא התאמת מזון. אולי האוכל שאתם נותנים לא מתאים לה אישית ולכן מקשה עליה ביציאות? אם הצואה שלה רכה מדי או קשה מדי זה בהחלט יכול להשפיע מאוד. 
לצפיה ב-'או תולעים, או בעיה בבלוטות אנאליות או במידה והצואה רכה -'
או תולעים, או בעיה בבלוטות אנאליות או במידה והצואה רכה -
28/09/2019 | 16:08
34
מזון לא מתאים.
לצפיה ב-'גורה ?'
גורה ?
02/10/2019 | 23:06
20
כבר היה לי עם 2 גורים הם לא "מנגבים" טוב פשוט זה יעבור..
לצפיה ב-'חתולה המלטה'
חתולה המלטה
28/09/2019 | 09:40
1
41
המליטה לפני חודש שמעתי את הגורים במחסן לא פתחתי על מנת לא להפריע לה
היום פתחתי את המחסן אין גורים בכלל
היא מבקשת אוכל 5 פעמים ביום ניראה שהיא מניקה
איך אוכל למצוא את הגורים
לצפיה ב-'תעקבי בזהירות אחרי החתולה'
תעקבי בזהירות אחרי החתולה
28/09/2019 | 16:10
22
לצפיה ב-'דימיטרי, הגיעה אלי שמועה על ביוקט, וזה שונה מהקודם'
דימיטרי, הגיעה אלי שמועה על ביוקט, וזה שונה מהקודם
24/09/2019 | 19:34
1
63
שהוזכר פה (זה מיוצר בחו"ל. הרכב האוכל שונה).  מכיר את זה? מה דעתך על זה?
לצפיה ב-'נראה לי חברת ביו פט הפסיקה לייצר מזונות בכלל וקונה הכל מחו"ל'
נראה לי חברת ביו פט הפסיקה לייצר מזונות בכלל וקונה הכל מחו"ל
27/09/2019 | 14:54
39
הוא יחסית בסדר אבל מצד אחד יש בו כמות גדולה מאוד של אפר ומצד שני הם לא כותבים כמה סידן וזרחן יש במזון וככל הנקרה גם הכמות שלהם היא גדולה מאוד.
לצפיה ב-'חתולה אהובת לבי ברחה - צריכה עצה'
חתולה אהובת לבי ברחה - צריכה עצה
26/09/2019 | 22:13
1
53
אמ;לק - עברנו דירה לבית קרוב מאוד באותו קיבוץ, לאחר 10 ימים חתולה ברחה ואני לא מוצאת אותה, ויש כלבה חדשה בבית.

אולגה אצלי כבר כמעט ארבע שנים. לפני 10 ימים עברנו דירה (מרחק מאה מטר מהבית הקודם). היה מעבר מלחיץ מאוד עבורה, ממש רעדה, אבל היה נראה לאחר כמה ימים שהיא נרגעה ומרגישה בבית. חזרה לאכול ולישון איתי. תכננתי לסגור אותה בחדר לכמה ימים כדי שתתאקלם (כמובן עם חול, אוכל ומים) אבל היא עשתה חור ברשת וברחה. כנראה לא התלהבה מהרעיון. חיפשתי ומצאתי אותה ליד הבית הקודם, וחזרנו הביתה. החלטתי לתת לה לצאת כאוות נפשה כי היא לא רגילה להיות סגורה ומעולם לא השתמשה בחול אז הרגשתי שזה רק מלחיץ אותה יותר. ואכן היא יצאה וחזרה. 
לפני יומיים הגיעה לבית כלבה של חברה, הן מכירות מקודם אבל קשה לומר שהן חברות טובות ובעבר כשהיא הייתה באה החתולה הייתה יוצאת וחוזרת כשהיא הולכת. 
אבל הפעם היא יצאה ומאז לא חזרה. אני כועסת על עצמי שלא ישנתי בלילה הזה בבית. הכלבה עדיין פה, אם כי לא נכנסת לחדר בו החתולה הייתה אוכלת ונכנסת דרכו. 
אני מחפשת אותה בכל רחבי הקיבוץ ולא מוצאת - לא ליד הבית הישן, החדש או בכלל. 
הצילו - יש עצות??? 
לצפיה ב-'היא כנראה בסביבה הקרובה '
היא כנראה בסביבה הקרובה
27/09/2019 | 10:31
28
כתבת שבעבר כשהכלבה היתה באה החתולה היתה יוצאת, וחוזרת רק כשהכלבה הלכה. כנראה יש כאן באמת אלמנט של חיבור בין "נעלבתי" לבין "מה זה המקום הזה החדש"... בתקווה שאכן לא קרה כלום. להמשיך לחפש, בעיקר בשעות השקטות של הלילה, להרעיש עם קופסת אוכל, לבדוק ליד הבית הישן. רוב הסיכויים שהיא קרובה יותר לשם.
לצפיה ב-'מציע חדר פרטי בבייתי לחתול/ה בזמן שאתם בח"ול לכבוד החגים'
מציע חדר פרטי בבייתי לחתול/ה בזמן שאתם בח"ול לכבוד החגים
26/09/2019 | 13:05
1
65
אתם מביאים את החתול/ה לבייתי ואוספים אותו כשאתם חוזרים לארץ.
החתול יקבל ליטופים ומשחקים ואתם תקבלו תמונות על בסיס יומי .
יש לי ניסיון רב בחתולים ורמת הסיפוק שלכם תיהיה על 100%.
לפרטים ולמחיר:0505768220
לצפיה ב-'בבקשה נא לדעת'
בבקשה נא לדעת
30/09/2019 | 09:26
42
יש איסור (כללי בתפוז) על פרסום עסקי.

במקרה שלך ברור שלא מדובר באיזו רשת עסקית וגם כן מדובר בשירות שיש מי שמחפש פה, אז לא מחקתי - אבל הדרך הטובה ביותר עבורך כאן היא שיכירו אותך דרך השתתפות בפורום, לא דרך פרסום עסקי.

שנה טובה!
לצפיה ב-'איך להאכיל חתולה שבערך אומצה'
איך להאכיל חתולה שבערך אומצה
24/09/2019 | 17:06
3
61
הי,
אשתי החליטה לאמץ גורה (לפי הוטרינרית היא בערך בת 3 חודשים). היא רוצה שהיא תגור בבית ואני לא רוצה אותה בכלל. החלטנו שנינו להתגמש. מצד אחד נביא לה אוכל ומצד שני היא תיהיה בגינה שלנו ולא בבית. כרגע היא ממש לא יוצאת מהחצר. הבעיה העיקרית היא שאנחנו מוציאים לה אוכל ואוכלים לה את זה חתולים אחרים וגדולים שכבר הבינו שתמיד יש שם אוכל. אז אני חושב שוב להתפשר להכניס אותה לבית לאיזה 3 פעמים ביום שתאכל ואז להוציא אותה.
סליחה על הבורות אבל זה נשמע הגיוני? 
תודה
לצפיה ב-'אפשר לגדל בחוץ אבל זה לא מיטבי'
אפשר לגדל בחוץ אבל זה לא מיטבי
24/09/2019 | 22:22
57
כבר גילית בעצמך שגורה קטנה מתקשה לעמוד, על שלה לבד. הרי במצב, טבעי, אמא שלה היתה מגרשת כל מי שמאיים על הגורים שלה.

מעבר לזה, הסיכונים בחוץ רבים. סיכויי הישרדות בחוץ לאורך זמן תמיד נמוכים יותר מאשר בבית. אם אתה יכול להתגמש עוד, להבין שמדובר בבת חסות שזקוקה לכם ושחתולה אחת היא לא כל הגורים - ותתן לה לחיות בבית, תעשה עימה חסד גדול.

אבל כן, אפשרי לגדל בחוץ. רובנו עושים זאת כשאין ברירה, לא סתם כי לא בא לנו להכניס הביתה. צריך לייצר ולשים בחוץ מחסה איכותי שגם יביא בחשבון תנאים של חורף ולהשאר איתה בזמן האוכל.

אפשר להכניס, הביתה לאוכל, אבל חתולים ברובם לא אוכלים ארוחות שלמות אלא נוטים לנשנש מנות קטנות כל היום. תצטרכו לעקוב ןלראות שהיא אוכלת מספיק, ובהחלט עדיף פשוט לתת לחיות בבית. מים טריים צריכים להיות זמינים תמיד.
לצפיה ב-'אם אתה לא רוצה שעוד כמה חודשים יהיו לך עוד כמה גורים בגינה, '
אם אתה לא רוצה שעוד כמה חודשים יהיו לך עוד כמה גורים בגינה,
24/09/2019 | 23:52
41
קח אותה לעיקור
לצפיה ב-'תוציאו לה אוכל ותשמרו עליה בשעה שהיא אוכלת'
תוציאו לה אוכל ותשמרו עליה בשעה שהיא אוכלת
25/09/2019 | 00:33
36
הסיפור שלי קצת דומה.  בשלב ראשון, החתולה היתה בחוץ וקיבלה אוכל בחוץ תוך שמירה.  האכלתי מספר פעמים ביום, ואחרי שהיא גמרה לאכול, סילקתי את האוכל.  בשלב שני, שמתי את האוכל בחדר שירות, והשארתי את הדלת פתוחה.  זה היה יותר מוגן, אבל מידי פעם נכנסו גם חתולים אחרים ולחתולה שלי מאוד קשה לאכול כשיש חתול אחר בסביבה.  בסוף, שמתי דלת חתולים לחדר שירות, וכך רק החתולים שלי (נוספה עוד גורה בדרך) יכולים להיכנס, ואפשר להשאיר שם אוכל ללא חשש.  

אם אתה לא סגור על חתולה בבית, אל תרגיל אותה לאכול בבית.  את החתולים שלי אני מאכילה כמעט אך ורק בחדר שירות.  יש לי עוד חתול שאני מאכילה בחצר, והוא אף פעם לא נכנס הביתה.   

יכול להיות שיהיו עוד פשרות בהמשך... אבל אל תתפשר על משהו שיגרום לך להעיף את החתולה.  עדיף חתולה שאוכלת בחוץ, מחתולה שמוסרים תוך כמה חודשים.
לצפיה ב-'biosand אפור'
biosand אפור
24/09/2019 | 21:07
2
40
היי,... מישהו יודע על חנויות (בשרון-מרכז או משלוחים לכל הארץ) שנשאר בהן חול ביוסנד אפור (carbon active)? הוא חסר בארץ כבר כמה זמן.

ומי היבואן של החול הזה? אולי אפשר לברר שם אם/מתי זה יחזור.

כי זה התאים לנו בול וקשה למצוא תחליף באמת דומה.. יש כל מיני אפקט פחם/עם פחם, אבל או שזה לא אפקטיבי באותה מידה בספיגת הריחות וכו' - או שלא ניסיתי, ולא ברור אם זה אפקטיבי (אם יש למישהו ניסיון טוב אשמח כמובן לדעת ).

על כל מענה 

לצפיה ב-'למשל החול הזה הומלץ לי '
למשל החול הזה הומלץ לי
24/09/2019 | 22:59
30
כתחליף (על ידי חנות אחת) - קטמאניה. מישהו ניסה את זה?
לצפיה ב-'נטרול ריח הפרשות החתול על יד אבקת סודה לשתיה'
נטרול ריח הפרשות החתול על יד אבקת סודה לשתיה
10/10/2019 | 23:02
7
מוסיפים קצת לחול שבארגז ומערבבים. מנטרל ריחות זול ולא רעיל.
לצפיה ב-'עזרה לגורון יונק!'
עזרה לגורון יונק!
21/09/2019 | 20:48
52
אשה בת 80 מצאה גורון יונק ואינה יכולה לטפל בו,
האם מישהו כאן יכול לעזור?

אפשר גם לעזור בשיתופים!

לצפיה ב-'אימוץ גור חתולים'
אימוץ גור חתולים
17/09/2019 | 15:48
3
76
שלום רב, לפני כחודש אימצתי גור חתולים שנפצע ברחוב. כיום הוא בן כתשעה שבועות, הוא החלים והוא חמוד ושובב מאד. אין לי ניסיון עם חתולים. החתלתול מתגורר איתי בדירה סגורה (לא יוצא החוצה). יש לי שלוש שאלות:
1. הבעיה הראשית- למרות שאני מקדישה לו זמן משחקים בבוקר ובלילה, ומספקת לו צעצועים וגירויים שונים, כולל צעצועי גירוד ולעיסה – בשעות הערות שלו, ובמיוחד בלילה, הוא כל הזמן תוקף אותי, מנסה לנשוך ולשרוט בכל הכוח ולא נרגע. אני מנסה לדחוף לו את הצעצועים במקום, אבל הוא זורק אותם הצדה ומתנפל עלי. כיצד להתמודד ואיך לחנכו לא לעשות זאת?
2. תזונה - כרגע מוזן במזון לח ויבש בשתי צלוחיות נפרדות. כמובן שמעדיף את הלח, אך אני מנסה להעבירו בהדרגה לאוכל יבש לגורים. הוא מכרסם ממנו מעט, ועוזב. ניסיונות לערבב את הלח עם היבש לא צלחו - זה לא טעים לו והוא בכלל לא נוגע. עצות?
3. סירוס - מתי כדאי לבצע והיכן מומלץ? קראתי שמומלץ לסרס מגיל חצי שנה - האמנם? האם אפשר לפני?
תודה מראש.
לצפיה ב-'התפרעויות גוריות'
התפרעויות גוריות
17/09/2019 | 21:51
57
מזל טוב לרגל האימוץ!

אין שום דבר מוסר בהתפרעויות גוריות, נשכנות וציפורניים. מגיל חודשיים ומשהו עד סביבות גיל שנה, שנה וחצי (לא חקוק באבן, משתנה מאחד לשני) האנרגיות של גורי חתולים הן מאוד גבוהות. עיקר ההתעסקות היא באמת במשחקי ציד למיניהם. באופן רגיל, גור גדל בשגר ולומד מאחיו לשגר איך להתנהג (כמו שילד לומד בגן). לנו קשה עם זה כי אנו עם עור רגיש יותר וחסר פרווה. אישית, עם כל הגורים שהיו אצלי פשוט צלחתי את זה: מדובר בשלב חולף וכולם הפכו בסוף לבוגרים ויצאו מזה. יש מי שמאמינים שצריך לחנך, אבל לא ראיתי הבדל גדול כך או אחרת, כי כאמור זה חולף אצל כולם בסוף. כן אפשר לבחור מה נוח לך, למשל לא לעודד שריטות ונשיכות ישירות בכך שלא תשחקי עם הגור בידיים אלא רק עם משחקים תלויים מחוט (משחקי חכה), כדורים שזורקים וכו'. לחתולים עניין מוגבל במה ששוכב ללא תנועה ולכן ברור שלא ישחק הרבה לבדו עם צעצועים אלא יתעניין במה שזז ומשמיע קולות, כלומר -בך. כשמבינים את הקטע מתחילים גם להבין איך לעניין את הגור בצעצועים (לומדים איך להניע ולהזיז אותם כך שיתעניין) וגם איך להפחית נשיכות והיצמדות בציפורניים (קופאים כשזה קורה, כי תנועה מגבירה את ההתנהגות הזו).

באשר לאוכל, ברור שהרטוב טעים יותר, אבל ברוב המקרים הוא לא מכיל את כל מה שגור צריך בהשוואה לאוכל יבש. לכן בשלב זה כדאי לא להשאיר אוכל רטוב כל היום אלא לתת מנה מוגבלת בלבד בשעה נבחרת כלשהי, ובשאר היום לדאוג לזמינות של אוכל יבש ומים טריים לשתייה. אם הגור לא נוגע ביבש, יתכן גם שהסוג המסויים לא טעים לו, ואז אפשר לנסות סוג אחר.
לצפיה ב-'כדאי לחשוב על גור נוסף'
כדאי לחשוב על גור נוסף
18/09/2019 | 16:19
46
לדעתי, בן אדם עם צעצוע לא יכול להתחרות בחתול מבחינת העניין ויכולת המשחק.  יש לי שתי גורות שעכשיו בנות שנה, והן משחקות יחד הרבה: בעיקר היאבקות, תופסת (עם היאבקות), מחבואים (עם היאבקות), משחקי רגליים מתחת לדלת או כיסא.  כל צעצוע שתתני לגור שלך זה רק בכאילו למשחק אמיתי.  

גור נוסף נשמע כמו כפול עבודה, ואני מאוד הססתי אם לקחת על עצמי עוד חתול, אבל הגורה הנוספת פתרה לי הרבה בעיות, והחתולה שלי הפסיקה לרדוף אחרי הזנב של עצמה.  כבן אדם וכיצור היחידי שהחתול שלך פוגש, את עכשיו מתפקדת גם כאמא חתולה, וגם כאחות חתולה, ומאוד קשה לעמוד בדרישות.  תני לו אח או אחות וזה יקל על העניינים.

חתולים שמשחקים יחד לומדים מתי הם פוגעים כאשר החתול השני מיילל מכאב.  אז אפשר לנסות - להגיב בכאב בקול גבוה.  
לצפיה ב-'גור חתול זה כמו ילד בן שלוש כל הזמן סקרן ומשתולל לפעמים'
גור חתול זה כמו ילד בן שלוש כל הזמן סקרן ומשתולל לפעמים
20/09/2019 | 14:08
46
לגביי האוכל אולי היבש מהסוג שקנית לא טעים לו תחלפי ליבש לגורים אחר
אוכל רטוב לא שמים כל הזמן  רק מתי שמחליטים (אצלי פעם בבוקר ופעם בערב)
בשעות הלילה אם זה ממש מטרד לגור את הדלת בחדר שינה ואז יתרגל לא להטריד אותך בלילה
לגביי גירויים הגירוי הכי מוצלח זה עוד חתול
לגביי העיקור מומלץ לא לפניי חצי שנה, ובד"כ הם יותר רגועים אחריי עיקור (לוקח חודש חודשיים אחריי )

לצפיה ב-'הפתעה בכרמיאל: שני גורי חתולים על גג הרכבת'
הפתעה בכרמיאל: שני גורי חתולים על גג הרכבת
19/09/2019 | 22:32
1
49
לצפיה ב-'וואו איזה מזל היה להם'
וואו איזה מזל היה להם
20/09/2019 | 13:54
17
לצפיה ב-'הרגלים של חתולים'
הרגלים של חתולים
16/09/2019 | 13:40
3
86
שלום כולם, פעם ראשונה כאן, ואשמח לעצה ממבינים.
אמי גרה בדירת קרקע, ויש לי חתולה שרגילה להיכנס ולצאת דרך החלון. אני מעוניינת להרגיל אותה לשהות כמה שיותר מחוץ לבית ולהיכנס אולי רק כדי לאכול. יש למישהו רעיון איך עושים את זה בלי טראומות וניג'וסים ויללות? תודות
לצפיה ב-'תיקון טעות: לא אמי, אני'
תיקון טעות: לא אמי, אני
16/09/2019 | 13:42
17
לצפיה ב-'שאני אבין, יש לך חתולת בית שיוצאת לפעמים החוצה, ואת רוצה '
שאני אבין, יש לך חתולת בית שיוצאת לפעמים החוצה, ואת רוצה
17/09/2019 | 00:42
79
שהיא תהיה חתולת רחוב, שנכנסת הביתה רק כדי לאכול? היא כנראה אוהבת אותך ואת הבית שלך, הטיפשה הזאת ולא מבינה שאת בכלל לא בכיוון שלה. בד"כ אנשים עושים ההפך. מאכילים חתולת רחוב ומפתים אותה ליהפך לחתולת בית, בלי הרחוב וכל הסכנות שבו.
לצפיה ב-'אולי כדאי'
אולי כדאי
17/09/2019 | 21:53
57
שתסבירי מה הבעיה בדיוק שבגללה צריך שהחתולה תצא מיד אחרי ארוחה. מבחינתה, זה בית, מקום שאפשר למצוא בו מחסה מוגן ולנוח. ברור שלא יהיה לה ברור שאת לא מעוניינת. אם יש משהו ספציפי שגורם למצב הזה, אולי נוכל לייעץ.
לצפיה ב-'מהחדשות בראשון לציון'
מהחדשות בראשון לציון
17/09/2019 | 12:55
40
http://mynetholon.co.il/ברחבי-העיר/פיילוט-חדש-לוח-מודעות-עירוני-מואר-בחולון-408246/6
לצפיה ב-'איחוד ארגזי חול'
איחוד ארגזי חול
15/09/2019 | 09:01
2
40
2 הגורים שלי כבר תקופה ארוכה משתמשים רק בארגז אחד והשני בקושי
האם להשאיר רק ארגז אחד ?
הרבה ימים בכלל לא משתמשים בשני וגם אם משתמשים זה רק חתול אחד פעם אחת
לצפיה ב-'תלוי בך'
תלוי בך
16/09/2019 | 05:57
1
31
אמנם ההמלצה הקלאסית היא ארגזים כמספר החתולים + 1, אבל כשהיו לי רק 2 חתולים היה רק ארגז אחד... כל זמן שכולם ביחסים טובים ואין בעיות - זה בסדר. אם השימוש לפעמים בארגז השני הוא קבוע ואולי קצת נובע מהצקות - להשאיר 2.
לצפיה ב-'קרה משהוא מעניין'
קרה משהוא מעניין
16/09/2019 | 13:21
38
עד אתמול היה סוג חול שונה בכל ארגז
בארגז שהם אוהבים היה חול דק ever clean total cover
ובשני היה חול יותר עבה
נגמר לי הדק והתחלתי לשים את העבה יותר גם בארגז שהם אוהבים והתחילו לעשות גם בארגז השני
כנראה הם אוהבים את החול הדק לכן הלכו לשם

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ